Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 74 příspěveků, 8 různých jmén: Ferddy, Fraddy, Frd Brabenec, Fred, Fred Brabenec, Fred Brabec, Fred Brabenec, Freddy.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.12.2012 09:11

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

Zotročení Slovanů

Fred 46.?.?.?

Doufám, že je známé, že tak zvaná USA demokracie je prý nejlepší systém vlády na světě. Ale demokracie, to je jen slovo, otázka je, co se za tímto slovem skrývá. Vždycky šlo tak zvaného západu o dobytí a zotročení Slovanů. Konec konců dnes díky rozpadu východního bloku vlezlo plno slovanských zemí do chomoutu tak zvané západní demokracie. Tento chomout je ale vlastně pod diktátem USA, takže dostat se z tohoto chmoutu a být nezavislým už nejde. Asi by byla potřeba nové bratrské pomoci ale ze strany USA. Proto USA se snaží co nejvíce dostat tyto slovanské země do závislosti jak ekonomické tak i politické a vojenské. Je to postupné obsazování Evropy Spojenými Státy ale mírovou cestou, což nikoho nebolí, neboť se nepoužívá okupace armádou USA. Ku příkladu poslalo USA Mrs Clinton do Čech ohledně získání elektrárny Temelína, což je strategický objekt. Že se zatím nepodařilo postavit v Česku americký raedar, to je otázka času. Stejně v Polsku už jsou tak zvané obranné rakety a s nimi američtí vojáci. A Ukrajinu díky Oranžové revoluci připravovali USA na přechod pod jejich nadvládu. To se USA nepovedlo. Z Ukrajiny pochází původní Slovanstvo. Dobytím Ukrajiny ze strany západu by se opět dosáhlo dalšího splnění snu, v zotročování Slovanů. A Americko- Anglosaské mají v zotročování lidí velkou praxi. A o to pod nálepkou demokracie vlastně jde.

279898

03.12.2012 14:10

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

Gulagy

Fred 46.?.?.?

Gulagy vynalezli neslovanští revolucionáři roku 1917, stejně tak ovládali tajnou policiji stejně dokonce přišli na zplynování lidí automobilovými plyny před druhou světovou válkou. Tito lidé zavraždili ruského cara a jeho rodinu -listinu kze najít ve Wikilead. Vůdce popravčí čety carské rodiny byl jistý Jurowsky.
Jeho nadřízený Swerdlov dal k popravě rozkaz. Vše lze se dočíst v knihách od Alexandra Solženicina "200 let spolu". Tam jsou jejich jména. Hitler se od nich mohl jen učit.
Dnes se tyto knihy od Solženicina dají velmi těžce na trhu sehnat. Specielně v Němčině nejsou už k dostání.

279906

20.01.2013 15:07

A nemají Němci pravdu?

RE: Každý národ má takovou vládu jakou si zaslouží ?

Fred 46.?.?.?

Absolutní pravda, Češi propadli vulgárnímu americkému konzumu, který vše řeší jednoduchým způsobem. nyní mají vše co chtěli, absolutní svobodu, dostali chléb a hry a tí mají plné žaludky a mohou se vyřádit, jak chtějí, konzumovat svět. Mají pomalu vymyté mozky a fungují jen tak, jak si to vládci nahoře přejí. Ale ten chléb taky nemusí trvat dlouho a pak i ty hry skončí. Chléb a hry lze jím taky vládci vzíti a co potom?
Dříve byli Češi velmi tvořivý národ a tím si vytvořili i vlastní průmysl, který byl jejich a tím byla zaručená jejich svoboda od cizinců. Dneska ztrátili vlastní tvořivost a tedy i průmysl. Ono je pohodlnější si vše koupit, neboť pro tvořivost je třeba přemýšlet a přemýšlet a tady se namáhat, což je asi dnes podřadné. Stejně si zničili zemědělství, což je základ státní nezávislosti. Raději potraviny dovážejí. A tím se stávají otroky a tedy jsou závislý. To není už svoboda, to je zotročení. Česko je kolonie USA. Jestliže si USA vzpomenou, že by se mělo Česko stát dalším státem USA, tak asi za pan Schwarzenberga to bude možné.

282860

Máte pravdu. nechápu, že může Českáý národ volit takového člověka bez páteře. Snad by si měl Český národ uvědomit, že pan Schwarzenberg je přítelem prezidenta Kosova Hačiho Tačiho, který má na rukách krev. Už tím třeba, že žil tento člověk ve Švýcarsku a odsud oraganizoval obchod z drogami, ze zbraněmi a prostitucí. Peníze z této činnosti dával na teroristickou albánskou organizaci UCK. Pak byla najednou UCK přejmenována Američany na osvobozeneckou armádu. Jak je to možné. Pan Schwarzenberg podporoval válku proti Srbům s humanitním bombarderem Havlem. Je to skutečně velmi morální postoj? A nakonec byla Česká Republika díky jemu donucena Kosovo uznat. Pan Schwarzenberg asi nenávidí Slovanské národy a proto to takto činí. Jeho pomocí se takto dostává Islám do Evropy. Jeho to nebolí, on vystupuje na straně silnějšího, proto musí mít pravdu.

282899

23.01.2013 10:12

Zemský škůdce prezidentem?

Volba prezidenta

Fred 46.?.?.?

Zvolením Karla Schwqarzenberga prezidentem mi toto připomíná nástup nového protektora do Českých zemí jako za říše byl Reinhard Tristan Heydrich. Dneska si Český národ asi zvolí nového protektora tak zvanou demokratickou cestou, což je asi už předepsáno z USA. On bude tedy vlastně novým protektorem říše USA a bude prosazovat jejich zájem. Konec konců jsme se o tom už dávno přesvědčili jako byl radar v Brdech, což by umožnilo cizý armádě vstup na České území. Nakonec když budou USA žádat,aby se Čechy připojili jako další stát k USA, tak pan Schwarzenberg bude zaručeně pro to. Jinak co mohou Češi očekávat od nového protektora, to je utahování opasků, čili je třeba jím dát cukr a bič, tak jak si to Heydrich představoval.

283215

25.02.2013 08:45

Kolik stojí místo pro Kosovo v OSN?

RE: ponižování Slovanů

Fred 46.?.?.?

Žiji od roku 1968 ve Švýcarsku a dávají mi to mnozí Švýcaři najevo. Měl jsem rodinu se švýcaskou ženou a tu mi rozbili díky předsudkům proti Slovanům. Mluvím jiným německým přízvukem tak si obzvlášt policajti na mně smlsnou. Mohl bych o to psát román.
Děti mi ukradli, neviděl jsem je už 8 let. Dětimají vymité mozky i když jsem je 14 let vychovával.

285388

05.04.2013 13:18

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

Vraždění, znásilňování

Fred 46.?.?.?

Proč se zde vůbec nehovoří o ca. 4000 Ruských, Ukrajinských a Běloruských zničených vesnic jako byly Lidice. Že nacistické Německo má na svědomí vyvraždění tolik slovanských civilistů, o tom se nikde na západě nemluví. Hlavně že zdůrazňují trění vyvolených a jiných zde, ale ve východních zemích jakoby nežili lidé ale zvířata. nikdo se nesmí divit, že Sověti byli tedy brutální, když jím němčtí nadlidé ničili ženy. děti, rodiny. Co se dalo očekávat. Nakonec oni ztratili nejvíce lidí ve válce, ne Američané, ne západní země.

287663

17.04.2013 11:43

Světový boj o moc a zbraně hromadného ničení

Dobytí světa Anglosasy

Fred 46.?.?.?

V zájmu ovládnutí světa určitou tak zvanou elitou se používá slovo demokracie jako ta nejlepší svoboda pro celý svět. Zástupci tak zvané demokracie, co má být specielně USA a Velká Británie mají za úkol své pojetí demokracie rozšiřovat po světě. Takže začátkem jejich dobývání je jako první se naučit jazyk anglický. To je první začátek rozšiřování nadvlády nad ostatními národy, což je začátek globalizace národů a tedy jejich zotročení. Díky této globalizaci a poangličťování se potlačuje vlastní kultůra, což je tedy úkol globalizace. Anglosaské národy už právě svou řečí a svými vlastnostmi v dobývání, což je jim už dáno v dřívějším dobývání Ameriky a zničení amerických indiánských kultůr a na import otroků z Afriky, se snaží v dobyvačné činnosti pod rouškou demokracie pokračovat v dobývání Slovanských národů. Ve východní Evropě se to podařilo, bohužel. Nu Rusko a Bílá Rus jsou zastánci Slovanských národů a snad zůstane i Ukrajina. Kdyby Ukrajina přešla na stranu západu, tak to bude pro Slovanské národy těžké a půjde o přežití.

288250

20.04.2013 09:58

Totalita

Svoboda

Fred 46.?.?.?

Vybrali jste si Angloamerickoafrickou civilizaci tak máte tu svobodu. Svobodu používat drogy, chlastat alkohol i methylakohol, volný sex, dívat se na sebe jako použitelná věc. Taey vztahy mezi mužem a ženou nejsou svaté.
Proč Váš moudrý dramatik a velký alkoholik zdramatizoval Váš stát tak, že zapoměl se poučit ve Švýcarsku, kde mohl převzít Švýcarský model a poznat Švýcarské občany, kde je základem slušnost jedn k druhému. Sám Tomáš Baťa byl pro morální chování a proto poukazoval na úpad morálky, což zavinilo krizi.
Raději být chudý ale být svobodný. Dneska si můžete koupit všechno ale jen zadlužením a tím se stáváte otroky. Havel Vám dal svobodu otroků.

288455

20.04.2013 20:48

Hitler vyhrál válku

RE: Německo je stále od r. 1945 okupovaná zóna USraele,

Fred 46.?.?.?

Ano, smetiště montovna a tedy příklad Slovanského státu, což asi čeká na jiné Slovanské státy, jestliže si budou zahrávat se západem. Co se nepovedlo Hitlerovi, to se nyní daří mírovo cestou pod rouškou demokracie. Na Slovany platí jen cukr a bič. Proto je jím jen dát alkohol a drogy.

288496

21.04.2013 07:24

Hitler vyhrál válku

Hitler a USA

Fred 46.?.?.?

Je zajímavé, že už před válkou a ve válce existovali v Německu americké firmy. které Hitlera zbrojili a bez některých by německý průmysl nefungoval. Byla to filiálka IBM, která vyráběla stroje na zpracování statisticých dat a to i pro koncentrační tábory, sám bývalý prezident Mooney byl od Hitlera před válkou vyznamenán. Stejně to byla firma General Motors, které patřila firma Opel a která dodávala nákladní automobily pro Wehrmacht a dodala taky 1000 nákladních automobilů značky Opel Blitz pro Wehrmacht, aby s nimi mohl obsadit Československo. Stejně to byla filiálka Firmy Ford, která vyráběla nákladní sutomobily pro Wehrmacht a za války nebyla spojenci v Německu bombardovaná. Pak to byla firma americká Standard Oil, která dodávala olovnaté příměsy do benzínu pro Německé letecké motory jinak by Němmecká letadla asi nevzlétla. Takže zřejmě USA podporovaly Hitlera v zájmu jeho přípravy a války pro dobytí Sovětského Svazu a dobytí Slovanských zemí bez velké námahy a vlastních ztrát. Proto zůstávaly USA neutrální a teprv vstoupily do války, když Rusové hnali Hitlera od Stalingradu.

288527

29.04.2013 08:49

Co znamená evropská integrace pro Srbsko

Kosovo a Slované

Fred 46.?.?.?

Získání Kosova není nic jiného, než zájem o postupném ničení Slovanů. Pan Hači Tači, tedy prezident Kosova a asi Muslim, žil dokonce ve Švýcarsku a má prsty v obchodech z drogami,prostitucí a se zbraněmi. Asi se o tom nesmí mluvit. Stejně asi obchodoval z orgány mladých Srbů. Já jen vzpomínám na paní Del Ponte, Švýcrskou právničku, která vedla proces v Hagu proti Miloševičovi. Pak sse chystala proti Albáncům vézt proces ohledně zabíjení mladých Srbů v Albanii v Tyraně. Dokonce snad o tom napsla knihu. Paní Del Ponte byla ale Švýcarskou vládou najednou ztažena z Hagu a byla snad poslána jako vyslankyně jinam. Takže se proces proti Albáncům nekonal. Vše bylo ututláno. A ve Švýcarsku se mnoho Albánců usazuje. Neví co mají za status, jsou političtí uprchlíci anebo co jsou zde.

289022

25.06.2013 19:01

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

Bývalý prezident Bush

Fred Brabenec 46.?.?.?

Bývalý prezident Bush nesmí do Švýcarska. Jinak bude zde zatčen jako válečný zločinec. Byl na něj vydán zatykač a měl do Švýcar přojet a on odmítl.

292158

25.06.2013 19:11

Bulharsko na pokraji revoluce?

Globalizace

Fred Brabenec 46.?.?.?

Globalizace je zotročení a díky ztráty samostanosti a tedy individuality. Na jednu stranu se prosazuje tedy individualní svoboda a na druhé straně se prosazuje globalizace tedy odevzdání svobody. Není to protiřečení. Samostatnost státu začíná naplnšním břich občanů a tedy základem je silné samostané nezávislé zemědělství a pak přichází vývoj průmyslu, když jsou občané státu nasyceni. Penězi se občané nenajedí. Stát musí být tedy co nejvíc
nezávislý a tedy nebýt závislý jen na dovozu.

292159

26.06.2013 07:08

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

RE: Bývalý prezident Bush

Fred Brabenec 46.?.?.?

Lieber Herr schauen Sie bitte in Google " Bush und die Schweiz" and Sie finden dort, dass Amnesty International will Strafuntersuchung gegen President Buh in der Schweiz.
So, und President Bush hat am 12.Februar 2013 Besuch in der Schweiz deswegen abgesagt.
Liebe Grüsse aus der Schweiz

292181

26.06.2013 10:34

Evropské národy v boji proti homosexualitě

Křesťansví

Fred Brabenec 46.?.?.?

Křesťanství je něco podobného jako computerprogram, kde Bible je software a lidé jsou hardware. Je to program, kterou vytvořila určitá skupina lidí pro určitou skupinu lidí, kterou je nutno tímto programem ovládat. Stejně tak se chovají jiné ideologie jako Islám, Marxismus-Leninismus a i Judaismus. Judaismus se přizpůsobuje okolnostem. Je to tedy flexibilní program. Pro plnění programu jsou zde političní pracovníci, čili faráři či imáni, či jiní učitelé. A pak jsou zde programátoři, kteří se starají o programy o jejich opatrování a jejich plnění. Stejně tak se někteří starají o propagandu programů a hledání nového hardware, čili členů pro tata společenství.

292188

27.06.2013 06:55

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

RE: Bývalý prezident Bush

Fred Brabenec 46.?.?.?

Vážený osudruhu Emile Robote: Vy o koze a já o voze. Nevím co má dělat Vaše vulgární komunistická primitivní omezená nenávist se Švýcarskem, které funguje kdežto ve Vašem Česku udělal překrásný pořádek Váš humanitní bombarder geniílní a Vámi obdivovaný svatý Havel, Soudruhu Emile Robote v roce 1901 bl Vámi obdivovaný velký geniální vůdce Havel ve Švýcarsku a mohl se poučit o vedení Švýcarského státu a snažit se udělat z Českolsovenska další Švýcarsko. Tenkrát nebylo Českolsovensko zadluženo a bylo nezávislé na bratrech z Ameriky a jiných demokratických zeních. Ale vy jste Vážený pane Robote chtěli mít honem, honem všechny vynálezy svobodného západu na ´kor zadlužení. Každý chtěl u Vás mít minimálně jeden automobil pro seba. Já osobně mám ve Švýcarsku laciné jízdní kolo a jednu místnost a jsem spokojen. Vaší nenažraností a závistí jste si zničili díky Vámi všechny možnosti a nyní závisídíte Svýcarům. Vážený soudruhu Emile Robote základem Švýcarské demokracie je slušnost a nezávidět, což jste se doposud nenaučil. Jste jste jak malé dítě. Chcete si užívat a raději se zadlužíte pro svědské požitky a proto závidíte Švýcarům. meboť oni nejsou všichni bohatí, jak si myslíte ve slepé závisti. Základem je morálka a tedy slušnost. Jak to sám Tomáš Baťa jednou řekl. Klaňte se raději před spasitelem Havlem a bombardujte humanitně i Švýcarsko.

292229

27.06.2013 07:15

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

A co revoluce 1917

Fred Brabenec 46.?.?.?

Solřenicin píše o lidech, kdo dělal vlastně revoluci v roce 1917 a kdo měl v rukou tannou policiji a kdo dokonce vymysle zabíjení lidí v plynových vozech a kdo stavěl a vedk gulagy a kdo dělal na Ukrajině kolektivizaci a způsobil holodomor. Vše udělali tito lidé na Slovanech a nakonec jsou svatí. Celá komunistická strana byla jimi prolezlá a vedená. Mají na svědomí minimálně 60 milionů Slovanů a možná ještě více. Na Ukrajině to byl Lazar Kaganovic, který má na svědomí miliony Ukrajinců díky kolektivizaci. Vše popisuje Solženicin "Dvěstě llet spolu". Kdo tedy bude Slovanům platit za tuto genocidu zpět.

292231

27.06.2013 11:43

Bulharsko na pokraji revoluce?

RE: hlavní viník je známý-je to EU

Fred Brabenec 46.?.?.?

To je záměr EU a USA k postupnému dobývání východních zemí. Co Hitler nedokázal tak jde postupně pod rouškou demokracie.
Čili jedná se o dobytí Ruska, Ukrajiny a Bílé Rusy a pak zotročení těchto států. Je to nenávist ke Slovanským zemím z USA a EU. V těchto státech je totiž vwelké přírodní bohatství a plno Slovanských otroků. Copak z dějin to není známé, jak se jednalo
z Indiány a Aričany z Afriky.

292249

11.07.2013 08:33

Korupce v přímém přenosu

Dobývání Slovanů

Fred Brabenec 46.?.?.?

Účel světí prostředky. Zde se jedná opět o jeden krok k ovládnutí prostoru, kde žijí Slované a že teňto prostor je v srdci Evropy, tak je pro určitou skupinu lidí zajímavý, neboť z tohoto prostoru lze pokračovat pomalu dalšího dobývání Slovanských zemí. No a kdo má v rukách prostředky jako je vlastní ideologie, která mu dává nadřazenost nad normálními tvory a k její rozšiřování má vlastní média a peníze, což jsou prostředky k ovládání fyzických osob, tak může svět ovládat. Nic nového pod sluncem, vždyť Goebels to také věděl. Proto stokrát opakovaná leř se stává pravdou. Co Hitler nedokázal silou, to lze učinit pomocí mírovou nenásilnou cestou, čistě cukrem a bičem na hlupáky Slovany.

293075

11.07.2013 16:13

Korupce v přímém přenosu

RE: Proboha, lidi,

Fred Brabenec 46.?.?.?

Souhlas, nevím proč prezident Havel jel v roce 1991 do Švýcarska a nechal se tam oslavovat. Domníval jsem se, že havel chce zařizovat v Československu podobný systém vlády jako je Švýcarsko. To by znamenalo žádat o neutralitu a vytvoření kolegiální vlády a utvoření Československa jako federaci svobodných zemí v jednom svazu zemí Čechy, Morava, Slezko, Slovensko atd. Ale on měl zájem jen o moc a centralizmus. Ve Švýcarsku je prezident obyčejný úředník ze sedmi ministrů-Bundesratu-, který působí jen jeden rok. Pak přichází z těchto ministrů další na řadě a to jde postupně dokola. Ale pan Havel potřeboval zalíbit USA a hledal v nich nové ochránce. A tito ochránci měli samozřejmě velký zájem o Československo jako strategické místo ve středu Evropy, neboť USA jde o expanzi USA demokracie dále na východ. Nu a když bude potřeba bratrská pomoc, tak USA příspěchají i z humanitním bombardováním.

293103

17.07.2013 08:40

Korupce v přímém přenosu

RE: Vlastizrádce ...

Fred Brabenec 46.?.?.?

Masaryk slíbil, udělat z Československa něco pdobného Švýcarsku. Humanitní Bombardeur Havel dostal šanci, aby se o totéž snažil. Ale raději utekl k novým bratrům, nyní Americkým, kteří v případě nouze příjdou humanitnímu bombarďakovi Havlovi též humanitní vojenskou pomocí. Takže by se on jako prezident u moci vojenskou silou amrických bratrů demokraticky udržel. Takže svoboda z bratry z Ameriky zase na většné časy jako to bylo z bratry ze Sovětského Svazu. Vždy musíme mít nějaké bratry. Možná, že by bylo bývalo lépší, zůstat spolu v Rakousko-Uherské monarchii a nehladat pomoc u jiných bratrů.

293414

22.07.2013 08:19

Co týden dal

RE: Co za tim vsim vezi?

Fred Brabenec 46.?.?.?

Nu nic jiného než ovládnutí Čech Američany a jejich vládci. Kdo vládne V USA, ten vládne taky pomocí USA v Česku. Česko je pro tyto státy strategická země a tedy i budoucí vojenská základna namířená pro ovládnutí Slovbanů a to tedy Ruska, Ukrajiny a Bílé Rusy. Není se co divit,že USA chce dostat Temelín, neboť je to další kámen do mozaiky k postupnému získávání nadvlády USA a těmi co vládnou nad USA na Čechy. česko je nástupní základna jako letadlová loď. Což zájem USA a jejich vládů je právě upevnňování své moci díky rozhádaností Českých politiků, což je ta pravá demokracie. Jak se říká, když se dva perou, třetí se směje. A to je zájem USA a jejich vládců, aby tato Česká rozhádanost pokračovala.

293716

18.09.2013 08:20

Rumunsko: Revoluce začíná v Rosia Montana!

Kolonializmus

Fred Brabenec 46.?.?.?

Toto je nový kolonializmuz anglosaským světe v Evropě, nic víc. Anglosasasové mají v tom zkušenosti už mnoho let.

296310

18.09.2013 08:41

Rouhání

Podivný článek

Fred Brabenec 46.?.?.?

Autorka zřejmě považuje Islám jako přirozený systém pro život. Ale Islám je vytvořen jen člověkem stejně jako katolická víra, stejně jako by komunizmuz a i nacismuz. Islám je vlastně také strana, která se snaží jako katolická církev, jako byla komunistická strana či nacistická strana a jiné stranz, pod sliby svobody člověku ovládnout svět. Je to jen předpis pro život jako je kuchařka jak ovládnout společnost určitou elitou lidí.

296311

10.01.2014 09:21

Rozdělení Československa

RE: no -

Frd Brabenec 46.?.?.?

Lze jedinne dodat, ze jste Slovaci vzdy vrazeli Cechum kudlu do zad. Zradili jste je a to zacalo za Hitlera. Uz kdyz slysim Slovenskou nrec, tak mam pocit podrazu. Cesi museli se branit vlivu Germanskych narodu a Polaku, aby prezili a nakonec i Vas bramit proti Madarum. Ale Vy jste porad breceli na utiskovani Cechy. Nu nyni mates svuj stat jako za Hitlera.Asi byl vam preci Narodni Socialismus blizsi, nez Ceskoslovensky stat.

302318

03.02.2014 08:08

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

Zotroceni dluhem

Fred Brabenec 46.?.?.?

Nouze naucila dalibora housti. Takze Dalibor se naucil myslet a ucit se sam. Stejne tak to bylo za socializmu v Ceskoslovensku z prumyslem a proto byli lide nuceni co dnes nechteji delat "PREMYSLET a tim TVORIT". A toto je zaklad prumyslu, premyslet a tvorit. Ono vsak bylo jednodussi mit vse honem, honem a radeji vse odevzdat do cizych rukou a to je i to premysleni a tvoreni. A tim se radeji stat otrokem druhych, tedy cizincu. Nu a asi chtel se stat Cesky narod otrokem cizincu a proto zahodil svou tvorivost, vynalezavost a pracovitost a tim znicil si vlastni exitenci a tim ztratil skutecnou svobodu. Nema vlastni prumysl a jen si uziva pozlatek ze zapadu, ktera jsou jen na dluh. A tim se stal otrokem cizincu.

303850

08.02.2014 09:00

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

Letecky prumysl

Fred Brabenec 46.?.?.?

Nu a zapomelo se na letecky prumysl v ceskoslovensku. Kde je firma Moravan Otrokovice co vyrabela vyborna sportovni letadla znacky Zlin. Jenom akrobaticke letadlo Zlin 50 byla svetova spicka v sedemdesatych letech. A co kdysi vyvoj helikopter v sedesatych letech jako mala helokopütera Heli Baby, ktera by byla uspesna. A pak nezapomenme na vybnorne letadlo L 200 Morava naslednik po letadle Aero 45. A co stavba vetronu jak je Blanik L 13, Superblanik atd. A kde je firma, ktera stavela sportovni letouny Meta Sokol?

304297

10.02.2014 09:58

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Jake, stanovisko ma obycejny obcan vzit v dnesni dobe?

Fred Brabenec 46.?.?.?

Souhlas. Je treba mit radost z tvorivosti a za to doufat, ze bude zaplacena a ne se sanzit urvat obchodem co nejvice penez. Zakladem obchodu je moralka. A zakladem svobody naroda je vlastni tvorivost naroda a ne konzum. Jedinne tvorivosti naroda lze si udrzet samostanost a nepropadnout konzumu pozlatek a stat se otroky cizincu.

304380

14.02.2014 13:33

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

Fred Brabenec 46.?.?.?

Prosim prectete si od Alexandr Solzenicina " Dveste let pospolu" snad procitnete z toho kdo delal revoluci 1917, kdo ji platil z USA, kdo ridil GPU, pak NKWD a kdo zamordoval cara a jeho rodinu vlastnimi rukami a pak kdo vynalezl zabijeni plynem lidi ve velkych automobilech, tedy uz pred Hitlerem a kdo vedl a zakladal koncentracni tabory. Na svedomi ma tato slavna revoluce asi 66 milionu slovanskych obcanu. Ono jich bylo mnohem vice, pise se 132 milionu. Nu a nezspomente "HOLODOMOR" na Ukrajine z 8 miliony lidi diky kolektivizaci za vedeni Lazara kaganovice, ktery nabyl taky pravy Slovan. Prosim proc se mluvi jen o holokoustu, vzdyt tento holokoust zacal na jinych lidech, tedy na Slovanech. A kdo to cinil, lze si domyslet, pise o tom Solzenicin. Knihy od Solzenicina je tezke sehnat, myslim Dveste let pospolu, zrejme jsou nekomu neprijemne.

304694

07.03.2014 18:34

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: Bývalý prezident Klaus: Za tragédii Ukrajiny může EU a USA.

Fred Brabenec 46.?.?.?

Vzdyt je to priprava na zniceni Slovanu na sebarni jejich pusobiste, coz je jejich zem a neacht he zotrocit. Vzdyt je to ten Drang nach Osten, o co se snazil i Napoleaon a i katholicka cirkev. Nu a za tim vsim je nenavist vyvolenych, kteri to to vse organizuji a plati ale nevystupuji nikdy otevrene.

306148

10.03.2014 20:56

Uprostřed ukrajinské krize zahajují USA vojenskou eskalaci ve východní Evropě

RE: a je to tady zase!!!

Fred Brabenec 46.?.?.?

Tak tedy cizi vojaci na Ceskem uzemi. Tomu nerozumim, nebylo snad receno velkym humanitnim bombarderem, ze uz zadni cizi vojaci na Ceskem uzemi nebudou? A nyni tedy se bude jednat o novou okupaci Cech z USA? Skoda, ze Cechy nejsou neutralni jako Svycarsko? Vzdy jsem v to doufal, kdyz byl velky Humanitni Bombarder Havel z velkou slavou ve Svycarsku. Proc neprevzal Svycarsky system vlady pro tehdejsi Ceskoslovensko a nevyhlasil neutralitu. To by urcite bylo nejlepsi reseni??

306356

13.03.2014 20:09

Rabování Ukrajiny začalo

A co Ukrajinska devcata?

Fred Brabenec 46.?.?.?

I Ukrajinke zeny a devcata jsou zneuzivany zapgnimi cizinci. Hodni moralni Americane poradaji jizdy na Ukrajinu, tak zvane seznamovaci zajezdy asi to tak pravda neni, aby se arogantni nadrazeni Americane ci zapadni cizinci mohli vyradit na Ukrajinskych mladych devcatech pod zaminkou lepswiho zivota. Nu a nyni ma Ukrajina nejvice AIDS pripadu v Evrope, snad 450 000. To je dalsi zamer na zniceni Slovanskych lidi. Zeny a devcata by se mely chranit pred temito vlky ze zapadu.
To mi psala jedna zena z Kyjeva.

306562

15.03.2014 07:44

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

Fred Brabenec 46.?.?.?

Po rozpadu Varsavskeho paktu se mel taky rozpustit i NATO. NATO bylo preci namireno proti Varsavskemu paktu? Nebylo takto domluveno? Nu a jak to, ze USA maji na svete kolem 750 vojsnskyh zakladen? Kdo tyto zakladny plati? A USA vzdy bojovaly na cizym uzemi a nikdy nezazily valku na vlastnim. Nu nevim, proc si dovoluji zase lezt na cize uzemi tedy na Ukrajinu. Tkze jedinna odpoved Ruska by byla zacit budovat vojenske zskladny blizko USA, aby USA byly drzeny v sachu. Jak je videt, USA a zapad se po rozpadu Sovetskeho Svazu citily velmi silni a tim, ze vychodni staty z hloupou najivitou k nim prebehly z nadeji, ze demokracie z USA je ta nejlepsi. Ovsem se zapomina, studovat historii vzniku USA a hledani pravdy o co USA vlastne slo a jde. Asi jde jen pod nalepkou demokracie o ovladnuti sveta k vlastnimu obohaceni na nem.

306704

17.03.2014 08:32

Další Anschluss na Krymu

RE: Zopar detailov, ktore clanok opomina

Fred Brabenec 46.?.?.?

No to nebyl tak Stalin, ten kdo tu kolektivizaci delel a ma na svedomi 6 az 7 milionu Ukrajincu se jmenoval Lazar Kaganovic. Je to psano ve Wikipedii, takze to nebyl zadny Slovan. Nu o tom pise t5aky Alexander Solzenicin ve svych dvou knihach "Dveste let pospolu". Bohuzel je dnes tezke tyto knihy sehnat v Cestine, stejne v Nemcine. Mozna jeste lze je sehnat v Rustine. Na serveru "uloz to.cz" uz myslim ani taky nejsou.

306840

18.03.2014 07:33

11. září 2001 - aneb Velká konečná ruská hra

RE: Politici,jsou lide,jez Vam slibi stavbu mostu i kdyz zadna reka u Vas netece.

Fred Brabenec 46.?.?.?

Souhlas, kazdy by si mel precist knihy od Alexandra Solzenicina " Dveste let pospolu". Doufam, ze tam je mnoho pravdy, o tech lidech kdo delali revoluci 1917, kdo zavrazdil cara vlastnimi rukami, kdo vymyslel jako prvni ekonomicke vrazdeni lidi v plynech, kdo kdo zalozil Ceku a kdo ji ridil, a pak kdo pozdeji ridi NKVD a kdo ma na svedomi 8 milionu Ukrajincu a kdo zakladal tabory Gulag a kdo je vedl. To nybyli Rusti Slovane nebo Ukrajinsti Slovane ale byli to ti, co nenavideli Slovanstvo a po dnes se ho snazi nicit. Bohuzel tyto knihy od Selzenicina nelze uz jen tak sehnat. Zrejme urcita skupina lidi nema zajem, aby byly dale uverejnovany.

306909

19.03.2014 09:52

Budoucnost českého národa

RE: ...Aristokracii nebrat

Fred Brabenec 46.?.?.?

Souhlas. Pan knize jako zahranicni ministr pospinil Ceskou republiku v cizine, na to se pamatuji. A to neni odpustitelne, to si nemuze zadny ministr dovolit. Ovse tim dokazal, jak pohrda Ceskym narodem, jehoz se mel zastavat. Nakonec na otazku, proc neodevzda Svycarske obcanstvi, kdyz ma obcanstvi Ceske, tak tvrdi, ze je to vdecnost Svycarsku. Nevim jakou vdecnost dava Ceske zemi? Zrejme tim, ze si drzi Svycarske obcanstvi, si nechava moznost uniku do Svycarska v pripade treba nejake revoluce v Ceske zemi, kdy mu pujde o krk. Takze si vse dobre zajistil. Cesky narod povazuje asi za narod lokaju a kocich a tedy hlupaku. Nu konec koncu to i cinil humanitni bombardeur Havel, tim ze se nechal oslavovat jako spasitel naroda Ceskeho a hledal pomoc nyni na druhe strane v USA, coz nasadil Ceskemu narodu novy chomout.

306989

14.04.2014 14:45

Násilí a teror: Ukrajinská a kolumbijská cesta k budování impéria

RE: Ten reverz urobte čo najrýchlejšie

Fred Brabenec 46.?.?.?

To mate pravdu. Putin sjednotil Rusko pred rozpadem, coz bylo a je prani USA a Vyvolenych. Je to snaha znicit Slovanske narody, jejichz obrana je dneska Rusko. Ma to byt msta za Velkou Rijnovou Revoluci, coz se dnes neadari. Hitler mel prani taky dobyt Slovanske zeme, ktere mely byt braneny Sovjetskym Ruskem a celou druhou svetovou valku odnesly Slovanske zeme a vyhraly valkou. Hodni a demokraticti Americane cekali az do roku 1944, kdy uz Rusove a jejich spojenci hnali Hitlera zpet do Nemecka a Rusove mohli tahnout dale az do Spanelska. Z toho meli Americani a jejich spojenci strach, proto otevreli 1944 frontu v Evrope, aby zamezili Rusum pokracovat ve valecnem tazeni. Nakonec Ruska vojska odesla z Vychodniho Nemecka po roce 1989 ale Americka Armmada okupuje Nemcko naporad. Kde je tedy skutecna demokracie, kdyz USA porad okupuji?

308449

01.05.2014 19:15

Posun blíže k válce

Valky USA na cizem uzemi

Fred Brabenec 46.?.?.?

USA nebude valka bolet, nebot pocita s tim, ze se bude valcit v Evrope. USA vedou valky jen na cizych kontinentech a nikdy ne na vlastnim. Jedinna moznost by byly Ruske zakladny blizko USA, nevim jestli nekde existuji. USA ma jich 737 po svete. To svedci o zajmu ovladnuti sveta specielne Slovanske casti Evropy. Kez maji Rusove alespon atomove ponorky nedaleko USA z jadernymi raketami. Tim by drzely USA v sachu.

309272

14.05.2014 08:38

MMF jde na Ukrajině do války

O co vlastne jde?

Fred Brabec 46.?.?.?

Vzdyt je vse jasne, jde o znoceni Slovanu agresivnimi anglosasy a jejich loutkari. Rusko a Bila Rus jsou posledni basty Slovanu, ktere je treba znicit. Nu ve vychodni Evrope se niceni Slovanu dari. Jsou sjednoceni ze strachu ucelne naockovanym pred Slovanskymi Rusy pod slibem svobody anglosaskeho typu, coz je jen iluze pro moznost vyrabovani a zotroceni Slovanu. A to co se deje na Ukrjine, to je strtegie typu, dva se perou a treti se smeje. A to tedy snazi anglosasove a jejich loutkari provokovat na Ukrajine, aby se priblizili k Rusku a tedy baste Slovanskych narodu. Loutkari anglosasu maji zajem znicit Slovany, nebot je to msta za jejich vyhnani z Ruska a Ukrajiny jak o tom pise Alexander Solzenicin ku prikladu v knihach "Dveste let pospolu", ktere dnes nejsou prakticky mozne dostat na trhu, nebot lidstvo nesmi vedet pravdu, kdo stavel gulagy, kdo je vedl, kdo vynalezl efektivni zabijeni plynem v autobusech, kdo vedl NKVD, kdo spusobil hladomor na Ukrajine?

310080

06.07.2014 07:08

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

Vraždění Slovanů

Freddy 46.?.?.?

Panu prezidentu Petrošenkovi jde o diktátorské ovládnutí Ukrajiny za pomocí přátel USA a jejich EU poskoků. A protože je z hnízda Vyvolených, čili je původem Chazarského původu, jmenoval se po otci Waltzmann ale vzal si jméno po matce, původu Vyvolených, tak samozřejmě se řídí jejich ideologii nadčlověka. Podle Alexandra Solženicina a Arthura Koestlera pochází původ Chazarů geneticky od Mongolů a Turků, coř poukazuje na ovládání a utlačování mírumilovných lidí, což Chazaři činili na mírumilovných Slovaech, které zotročovali do té doby, než je kyjevský kníře Vladimír nevyhnal a nerozbil jejich říši, za jejiž rozbití se Chazaři mstí až do dnes na Slovanech. Tito Chazaři tenkrát v sedmém stioletí převzali víru Vyvolených a proto nejsou geneticky praví Vyvolení. Ale víra v jednoho Boha Petrošenkovi určuje nadvládu nad ostatními tvory země. Takže vraždit Slovanské Rusy Petrošenkovi nedělá výčitky svědomí, neboť podle víry Vyvolených Slované nejsou lidé a méně cenní než zvířata. Nu a Petrošenkova armáda je taky Slovaského původu, tak mu toto vraždění Slovanů mezi Slovany vůbec nevadí, naopak ho to posiluje.

312756

10.07.2014 07:50

Putin si je dobře vědom hrozby, kterou představuje americká diktatura pro celý svět

RE: Jak napovídá americký generál

Freddy 46.?.?.?

Je třeba vědět, odkud pochází Wesley Clark, tedy jeho předkové z Ruska a jmenovali se Nedomomonsky. Původem jsou tedy Chazaři a proto nenávidí Slovany. V roce, myslím 1999 jako Americký velící generál málem rozpoutal třetí světovou jadernou válku, napadením Ruských pozorovatelů v Srbsku. Naštěstí mu v tom britský generaál zabránil.

313048

13.07.2014 18:46

Operace Polonia a Solidarita

RE: Rok 1989

Fraddy 46.?.?.?

Pane Nohejl zapoměl jste na firmu IBM, která měla filialky za války v Německu a tím podporovaly německý průmysl jinak by průmysl nefungoval. Nu a chef IBM myslím Mooney, byl Hitlerem těsně před válkou vyznamenán. A General Motors měl po sebou firmu Opel, takže známé nákladní vozy Opel Blitz byly použity Wehrmachtem pro okupaci Čech. Těchto nákladních vozů mělo být 1000 kusů. A stejně totéž vyráběly Fordovi závody v Německu pro Wehrmacht. A tyto Fordovi závody za války nebyly prý bombardovány, takže do nich se mohli ukrýt lidé před bombami.

313211

Vážený pane, zřejmě jste provokatér a používáte stejnou poučnou floskuly. Připadá mi to velmi hloupé a dětské, mluvit o odstěhování se do Ruska, když tam nemáme žádné zázemí a tedy sociální kontakty. Snad je důležité, vědět historii Slovanských národů na východě a jejich utrpení. Prosím Vás, Vážený pane přečtě si třeba knihy od Alexandra Solženicina: Dvěstě let spolu , jestli tyto knihy díky cenzůře na svobodném západě seřenete. I pan Porošenko není čistokrevný Slovanský Ukrajinec, neboť se jmenoval po otci Walzmann, takže on nikdy nebude milovat Slovany a tedy Rusy a Slovanské Ukrajince a budu je rozehrávat proti sobě a k tomu mu pomáhají samozřejmě velmi demokratické USA a jejich poskoci NATO, které se mělo po rozpuštění Varšavského paktu také rozpustit.

313387

18.07.2014 11:22

Je mi líto učitelů

RE: Co můžeté chtít po demokratech?

Freddy 46.?.?.?

Zatím co Rusové odešli jako okupační armáda z Německa, tak americká armáda tam sedí do dneska, tedy Německo je okupovaný stát nyní jen Američany. Proč neodešli Američané taky z Německa.
Snad by bylo rozumné, kdyby Rusové opět se rozhodli, že se vrátí opět jako akupační armáda do Německa, aby vytvořili protiváhu proti USA.

313425

19.07.2014 06:03

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Nemohl to být atentát?

Freddy 46.?.?.?

A co kdyř to mohla být odpálená bomba uvnitř tohoto letadla? Co když to měla být provokace pro začátek války proti Rusku? Copak nebylo by možné do tohoto letadla propašovat bombu a časově nastavit její výbuch tak, aby explodovala nad touto částí Ukrajiny? A nebylo možné jí odpálit třeba mobilním telefonem? Copak by tato bomba nemohla být na přání nějakých tajných služeb vpašována do tohoto nešťastného letadla, které je druhé od této společnosti, které bylo zničeno v tak krátké době?

313463

20.07.2014 08:04

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Nemohl to být atentát?

Freddy 46.?.?.?

To nemůže být záznam tohoto malajziského letadla, neboť malajziské letadlo bylo rozprášeno po velkém okolí. To svědčí spíš o bombě. než sestřelem raketou. Tento záznam na youtube může být sestřelený Ukrajinský Antonov.

313565

20.07.2014 08:11

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Cui bono

Freddy 46.?.?.?

Je třeba dobýt Rusko a ovládnout ho a zotročit Slovanské národy, když se to nepodařilo díky říjnovému puči 1917. Nyní pomoci USA a EU jako nástroji se o to nyní snaží. Zabíjet je právo nadlidí.

313566

20.07.2014 09:52

Zavlečení Ukrajiny nad propast

RE: Je mi smutno...když vidím

Freddy 46.?.?.?

Je třeba poukazovat na Alexandra Solženicina specielně na jeho knihy: Dvěstě let spolu. Tyto knihy by se měly zařadit k povinné četbě na školách. O Solženicinovi jakoby se zlehla zem. Proč asi?
Někdo jeho popis experimentu v Rusku 1917 na Slovanech si nepřeje, aby byl znám, kdo tento experiment prováděl. Zřejmě Valdimír Putin se dalším experimentům těchto původců revoluce 1917 snaží bránit.

313575

20.07.2014 18:41

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: O čem se to tady pořád diskutuje?

Freddy 46.?.?.?

Zase jeden provokater. je vidět, že používá nadávku na Putina použitím jména Putler. Vářený pane, vylezte ze své díry a nebuďte anonym. Zřejmě neznáte historii Ruska a tak bych Vás prosil přečtě si alespoň dvě knihy od Alexandra Solženicina, Dvěstě les spolu. Pak vám snad dojde, o co jde a nebusete papouškovat Vaše oficielní česká média. Je třeba si trochu namáhat hlavu a pchopit, že je to nová válka proti slovanům a jejich zotročení nyní pomocí USA s NATO. Slovanslé národy nikdy nevedly dobývačné války jak to dělaly a dělají USA a dnes i pomocníci z EU. Víte Vážený pane, že to byl Adolf Hitler, který uř chtěl dobýt Sovietský Svaz, tedy zničit Slovastvo, Vážený pane dokud Hitler vyhrával, tak byl podporován z USA a to byly firmy, jako Fordovy závody, IBM, Oil Standard Corporation, General Motors etc. To platilo až po Stalingrad. Nu a vy tady nadáváte na lidi, kteří brání jen Slovanstvo proti proti nedemokraticky zvolenému Chazaru Porošenkovi, neboť ten není pravý Slovan a v jeho ideologii je vláda nad Slovanskými otroky. Přečtěte si Solřenicina.

313606

21.07.2014 09:57

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Asi to bylo jinak

Freddy 46.?.?.?

Domnívám se, že to byla bomba načasovaná anebo odpálená pomocí třeba mobilního telefonu. Musela být vpašována asi tajnými službami určitého státu či určitých států, aby se rozpoutala světová válka.
Konec konců se mělo letadlo rozlomit a rozpadnout na velkém území, což svědčí spíš o bombovém atentátu.

313657

24.07.2014 11:25

Scénář zničení Ukrajiny se píše v New Yorku

Ukrajina a revoluce

Freddy 46.?.?.?

Prosím Vás, přečtěte si od Alexandra Solženicina minimálně druhý díl jeho knih: 200 let spolu. Jestli ovšem tyto knihy seženete? Neboť tyto knihy jsou nepříjemné určité skupině lidí, kteří dělali říjnovou revoluci 1917. Je zajímavé, že tato skupina má na svědomí i stavbu a vedení Gulagu, vedení tajné policie a take takový vynález jak je zabíjení lidí plynem v autech, což už jen Hitler okopíroval. Takže se tam píše, že už po roce +íěé bylo zavražděno 66 milionů Slovanských Rusů. Sám car a jeho rodiny byla vyvražděna těmito lidmi. Prostě je to jejich ideologie, která je dělá vládci na zemi. A to co se děja na Ukrajině, to je podněcováno taky touto skupinou na hloupých neinformovaných Slovanech. Nu a prezident Porošenko, dříve Waltzmann je taky z této skupiny lidí. taky změnil jméno jako všichni z této skupiny i v Československu to byl třema Slanský dříve salzmann, nebo známý Viktor Kožený z Ruska dříve Ledermann. Takže Slovani jsou pro ně míň než zvířata.

313950

24.07.2014 12:00

Byla to Putinova raketa!

RE: Ano,

Freddy 46.?.?.?

A kde jsou zbytky t0 rakety. Ja se domnivam, ze je to bomba, nacasovana ci odpalena pomoci mobilniho telefonu. ta bomba byla schvalne vpasovana v Holansku na letisti tajnymi sluzbami asi CIA v zajmu rozpoutani trti svetove valky. Copak 11.9.2001 je tez podivne, ze spadla i budova, WT7 ktera nebyl napadena letadlem?

313956

31.07.2014 07:44

Hypermarket – jeho pán a otrok

RE: stačil by jeden zákon....a schválit ho

Freddy 46.?.?.?

Nezapomeňte, že hitlera podporovali USA taky, snad nevíte, že byl v Německu před válkou už americké fabriky jako Opel, která patřila a patří do dneska firmš general Motors a vyráběla třeba nákladní vozy pro Wehrmacht, známé pod jménem Opel Blitz. Tisíc těchto vozů si objednal a použil Wehrmacht pro obsazení Československa. Stejně tak to byly Fordovi závody v Německé říši, kterí činily totéž a byly ušetřeny bombardování. Stejně to byla filiálka firmy IBM, která byla zastoupena v třetí říši a bez ní by Německý průmysl nefungoval. Dokonce ŕeditel IBM, Mooney, byl Hitlerem vyznamenán. Dále to byla firma Standard Oil Corporation. která dodávala olověné přídavky do německých leteckých motorů, bez nich by letectvo nevzvlétlo. Nu to není vše. Nakonec se důkazy najdou na youtube, ale bylo o tom dokonce vysílání na Německé ZDF.

314459

31.07.2014 08:14

Hypermarket – jeho pán a otrok

RE: Moje slova se naplnila !

Freddy 46.?.?.?

mate pravdu, já jsem dříve se chtěl taky z nadšením vrátit do Československa a doufal jsem, že prezient Havel se poučí z návštěvy vy Švýcarsku, stejně chtěl prezident Masaryk udělat z Českolsovenska podobný stát Švýcarsku. Jenomže Havel místo aby se postaral o neutralitu Československa a utvořil z Československa federální stát podobný kantonálnímu systemu Švycarska, tak chtěl být centrem, monarchou a nechat se oslavovat jako spasitel. nakonec se ještě spojil z USA, aby měl zajištěnou podporu své moci. A tím se z něj stal zbabělý chlap, zrádce národa.

314461

05.08.2014 10:03

„Genocida je přípustná“

RE: Fedor Gal.

Freddy 46.?.?.?

Je treba prostestovat aby byl viden. Ucel sveti prostredky a ne pravdu. Lez muze byt svata.

314825

05.08.2014 10:06

„Genocida je přípustná“

RE: Zidovske obce v Evrope.

Freddy 46.?.?.?

Je treba mit vse pod kontrolou, poslusne Krestany a Pohany, jako pata kolona. Logicke ne?

314827

05.08.2014 14:47

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: K nadpisu článku

Freddy 46.?.?.?

Vzdyt za co bojuji? Pro Chazara Porosenka, ktery posila na smrt goje a to jsou pro nej zvirata. No a Porosenkovi absolutne nevadi, ze se Slovani vrazdi mezi sebou, vzdyt jsou to podle Porosenkova uceni jenom tvorove horsi nez zvirata. Je treba si precist Alexandra Solzenicina: Dveste let spolu.

314859

05.08.2014 15:05

Zločin (Izrael) a trest (Rusko)

RE: Válka by byla to poslední řešení!

Freddy 46.?.?.?

Je treba dodat, ze admiral Kolcak byl vydan Ceskoslovenskymi legionari bolsevikum v Irkutsku, aby legionari mohli pokracovat na ceste do Vladivostoku. Nu a proto nazval Ceskoloslovaky CESKYMI SOBOKAMI, cili ceskymi psy.

314862

05.08.2014 16:10

„Genocida je přípustná“

RE: Fedor Gal.

Freddy 46.?.?.?

A jestlize je Chazar, tak ma pravo tvrdit je bile je cerne a naopak. Proste jak to predepisuje jeho vira, ci ideologie, kde Slovane jsou neco mene nez zvirata a tak at se perou mezi sebou, jen at ja z toho vytezim. Je mi proto jedno, kolik jich pochcipa, jen ja jsem ten kral a vladce mad nimi.

314868

14.08.2014 08:30

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

Nemocni tvorove?

Freddy 46.?.?.?

Neucta pred Svatym vaclavem a tedy i pred Cechy jako narodem. Neucta pred dejinami Ceske republiky. Tyto lide, je-li je povazovat za lidi jsou nemocni a nemaji pravo emonstrovat tuto nemoc jako spravny stav. Misto aby se zbavili teto nemoci, tak tuto nemoc podporuji a jsou podporovani takovymi staty jako je USA, ktere se snazi vsemi prostredky, rozkladat normalni lidskou spolecnost a tim si ji zase podmanit. Ale pro ovladnuti normalni spoolecnosti jsou vsechny prostredky svate. A tak i tito nemocni demonstrujici jsou vlastne pata kolona a pomahaji rozklad normalni spolecnosti. Proc se tito nemocni lide neodstehuji do USA, kde si budou uzivat absolutni svobody??

315380

14.08.2014 11:29

Náhorní Karabach a dominová destabilizace katastrofy

RE: 3 sv. válka?

Freddy 46.?.?.?

A co Wesley Clark drive Nedomonsky puvodem z Ruska. ten chtel rozpoutat treti svetovou valku v roce 1999 v Jugoslavii napadenim Ruskeho miroveho sboru. Nastesti ho britsky general zadrzel.ten wesley Clark USA general musi byt plny nenavisti, ze se jeho souvercum nepodarilo ovladnout Slovany.

315394

25.08.2014 08:52

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Co vime o narodu jez ztratil 100 milionu obcanu.

Freddy 46.?.?.?

Vazeny pane,

samozrejme chovani je pohrdani jinymi diky velikosti jejich naroda. A co hosi z USA a velke Britanie a ze zapadu? Jak se chovaji treba v Praze, kam se jezdi phlavne vyradit a vozrat aukazovat svou arogancui na Slovanech. Oni tito hosi jsou zrovna tak primitivove a taky radi jezdi na Ukrajinu, pohlavne se vyradit na mladymi Ukrajinskymi devcaty. Prosim, brante sve zeny jako Slovane a nenabizejte je vulgarnim cizincum, kteri si nemumi vazit Slovanu jako lidskych tvoru. Konec koncu dobyvacnost Anglosasu a jejich loutkovodicu je znama. Takze nic noveho pod sluncem.

316068

Zdravim Vas, krajane. Ziji uz 46 let ve Svycarsku a tato zem se zachovala k nam Cechoslovakum velmi slusne a spravedlive. Nikdo nebyl zde ponizovan a vsem bylo umozneno zde najit si zamestnani a byt anebo dostudovat ci vyucit se. Svycarsko je zeme slusnosti a spravedlnosti. Zde neexistuje zavist jako v Cesku. Skoda, ze toto se nestalo v Ceskoslovensku, kdyz pan Havel v roce 1991 z velkou pompou navstivil Svycarsko. Tenkrat jsem myslel, ze chce udelat z Ceskoslovenska stat podobny Svycarsku. Vse byl omyl. Je to velka skoda. Kdyby tak bylo, rad bych se do Ceskoslovenska vratil. Dnes mam strach.

316336

11.10.2014 09:22

No pasaran!

RE: Z povrcu zeme musi zmizet vlatenectvi-nacionalismus.

Freddy 46.?.?.?

Je treba cist Alexandra Solzenicina "Dveste let pospolu". A to by see melo cist uz na zakladni skole. Proc ty knihy zmizely? O neco je treba se opirat a hledat zacatek celeho svetoveho nestesti.

318864

19.10.2014 08:36

Polské eskadry smrti na Ukrajině

RE: Polská stopa v dějinách.

freddy 46.?.?.?

Walesa pravym jmenem Laiba Kohna.

319345

27.10.2014 08:32

Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky

RE: Vždyť je to jednoduché

Ferddy 46.?.?.?

Pane Roberte mate pravdu, ja to pozoruji zde v neutralnim Svycarsku. Zde se tito Muslimove rozlizaji, jejich zeny jsou nekomunikativni, ony totiz jsou vyvoleni tedy citi se neco lepsiho nez mi, kteri nepatri k jejich vire. Ja osobne nejsem v zadne vire, ani pokrten takze mohu vse srovnavat nezavisle.
Prave ta jejich arogance, jakoby jim patril svet, je nebezpecna. Ja se jich pomalu bojim. A Svycarska policije je pomalu bezmocna proti tem co jdou bojovat do Syrie za Islamsky stat a pak se navraceji. Mam dojem, ze Muslimove jsou podporovani financne Saudskou Arabii a jinymi arabskymi staty, takze si mohou zde ve Evrope dobre zit. Vzdyt oni nepracuji na ulici, ci v socialnich sluzbach, oni se vozi v drahych automobilech atd. Manualne proste nepracuji mezi normalnimi lidmi. My jsme podle nich asi zvirata na ktere plati jen plyvat.

319852

10.11.2014 09:26

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Ten cesky majdan

Freddy 46.?.?.?

O co jde, vždyť je to jasné. Jde o ovládnutí Čech ale i tedy všech stázů§ východní Evropy novým velkým bratrem USA a jejich loutkaři. Tyto státy nejsou svobodné ve svém rozhodování a čím tam budou mít více cizých firem, cizých korporací, tak se stávají novými otroky a musí rozhodovat, jak jím velký brtar předepíše. Je to vlastně nová diktatůra, která postupuje pomalu a ne rychle, vojensky ale tak zvanou mírově-demokratickou cestou. Ne tedy válkou ale vlastně methodou vydírání východních států. A když se to nebude dařit, tak se pozve velký bratr na pomoc z humanitním bombardováním. To umí nejlépe, zabíjet nakonec.

320685

10.11.2014 21:57

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

A že by se Čechy staly dalším státem USA

Freddy 46.?.?.?

Pomalu a tiše postupuje zotročování Čech. O čechy makí USA jako strategicky položenou zem velký zájem. A proto se sdaží Čechy na sebe co nejpevněji vázat. A nyní to bude třeba Temelín. A Čechy leží na uranových ložiskách. Takže netřeba zatím je obsadit vojensky ale rozeštvat občany proti sobě a nakonec nabídnou USA připojení Čech jako dalšího státu k USA. Bude stačit, když někteří Čeští zrádci dostanou tuto demokratickou nabídku od USA a zaručeně s ní budou souhlasit, neboť pak budou tito zrádci chráněni USA vojáky a USA bude mít V Čechách samozřejmě základnu. Proto je důležité pro České obyvatele, aby se pořád hádali. Neboť platí, že když se dva hádají, tak se třetí směje.

320743

18.11.2014 07:15

Viktoru Orbánovi vyhrožováno protestním hnutím majdanského stylu

RE: Další v hledáčku - Zeman

Ferddy 46.?.?.?

Ty červené karty, které měli studenti, aby je ukázali jako na fotbale, jsou částí kampaně USA proti prezidentovi Zemanovi.¨Tyto červené karty byly všechny stejné a studenti je před demonstrací dostávali zdarma od lidí, kteří neuměli Česky. Byli to totiž zástupci Amerického velvyslanectví, kteří je těm hloupým studentům zdarma rozdávali, aby se postarali o kampaň vedenou proti Miloši Zemanovi.

321187

21.11.2014 09:05

Mistr převratů z NED nespouští ČR z očí

RE: Demokracie jsou kecy pro hlupáky

Freddy 46.?.?.?

Souhlas, vystoupit ze všech paktů a raději schudnout ale být svobodný. Nejhorší jsou ti přátelé, kteří své přátelství vnucují a pak to není přátelství ale diktát. A to činí USA. Musíme si pomoci sami. ˇJe třeba vypovědět všechny cizince, kteří odvádějí peníze z Čech do ciziny. Je třeba rozjet vlastní zemědělství, což je základ pro přežití. Co nejméně dovážet. Začít používat vlastní hlavu a ne kupovat vše z ciziny.

321638

Samozřejmě, že byl Krym historicky Ruský. Jen ožralý Chruščev ho uměle připojil k Ukrajině. A to proto, že Chruščev byl také Ukrajinec, takže měl důvod. Jinak si na Krym brousili zuby Američtí hoši, aby se tam na věky věků usadili a ovládali Černé moře čemu Vladimír Putin předešel. Puti brání vlatně Slovany před jejím zotročení, neboť Slované nikdy nevedli dobývačné války jako jiné národy a tedy spíš se snažili domluvit i za cenu stráty svobody, což je vidět dnes na východní Evropě a tedy i na Čeké republice. A Putin se brání, aby se zbytek Slovanstva stal vazalem a otrokem jiných národů, což jsou USA a jejich loutkaři. Neboť jak lze pozorovat, jsou Slované opět v očích USA a jejich loutkařů podřadná rasa a tedy mén než zvířata. Demokracie je jen nálepka, která neexistuje nikde. Je třeba číst Alexandra Solženicina Dvěstě let pospolu.

322206

30.11.2014 08:36

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Tlachání Cílka

Freddy 46.?.?.?

Ano studium medicíny a práv jsou specielní aristokratické kasty, které umožňují vládnout lidem, což přináší peníze a moc a tedy nezávislost. V jiných oborech jako jsou technické obory je potřeba mít vizi, opakuji vizi a možnost tvořit, což dnešní systém díky konzumu potlačuje. Tedy všeobecně celému západu chybí vize a proto degeneruje. Je třeby vychovávat děti v lásce a úctě k k rodičům a
prarodičům a ke starým lidem a taky k vlasti. Ale tyto vlastnosti jsou účelově rozbíjeny, neboť je potřeba z dětí udělat poslušné otroky, nemyslející a tedy jen poslušný rozkazům a fungující jako roboti. A to je smysl nové světovlády.

322301

02.12.2014 09:47

Rok bestie (2)

RE: .

Freddy 46.?.?.?

Je třeba vědět, kde je pes zakopán. Je to vše příprava na ovládnutí Ruska určitou skupinou lidí, kterým se podařil puč v roce 1917 a pak ovládnout Rusko a ostatní východní státy pod jménem Sovětský Svaz. Byl to především experiment na mírumilovném Slovanstvu. Po rozpadu Sovětského Svazu se snaží tato skupina těchto lidí opět všemi možnými prostředky zase dobýt Slovanské země zpět a zatím se jí to ve východní Evropě daří. Sám pan Porošenko a jeho nohosledi a ti co učili střílet v Majdanu do lidí, aby způsobili zmatek a tím umožnili panu Porošenkovi se dostat k moci, patří do této skupiny lidí. Podle jejich ideologie jsou Slované jen tvorové horší než zvířata a tak ať se povraždí. Je třeba si přečíst Solženicyna, Dvěstě let pospolu a tam lze vidět kdo byl v Sovětské vládě, kdo stavěl a vedl Gulagy, kdo vedl GPU, Čeku , kdo vraždil v Ljubjance a kdo vynalezl metodu zplynování lidí v autobusech racionálně ve velkém množství. To bylo před Hitlerem, ten se jen od nich uči.

322481

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 0

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,71 Kč
Libra
30,45 Kč
Kanadský dolar
17,96 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,48 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 772,43 Kč
1 unce stříbra
534,27 Kč
Bitcoin
1 304 326,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?