Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1628 příspěveků, 13 různých jmén: <nic>, ACHJO, Fraser, HK, hledající, hledající a nalézají, hledající a nalézající, Jan Koňas, janko, sanok, Thomaas, thop, Včelí medvídek.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.01.2012 21:55

Diskuze upadá

RE: Vladimíre

janko 85.?.?.?

Miloslave, radši fakt už nepište nic. A přečtete si, co píšu nicku "djb". Asi vám to jadérko (záměna obsahu číslice za její celek) sice nedojde, ale zkusit to můžete.
[smích]
...a šetřete si zdraví, protože touhle argumentací si zdraví jen setřete, zničíte.
Jan Koňas (ten trouba, který ničemu nerozumí.....)

260678

11.01.2012 08:06

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

janko 85.?.?.?

MouDrostaku, brethariani (nežerové) existují, naše pojetí fyziky se taky pomalu mění.
...jen ne v každém z nás. Máte hodně životních, pestrých zkušeností - a často velmi přesný odhad skutečnosti.
Ale jsou oblasti, které si ke zkoumání nepřipouštíte, je to přirozená snaha o vyrovnanost.
Vydržet video s Monfortem (nejí 9 let, podává návod, jak toho docílit) celé je i nad moje síly. On sám je jen "dokladem přírody", že nás čeká značné přehodnocení toho, co se těch 90% kapacity v mozku může naučit. Vlastně "si vzpomenout". Ale k tomu musíte vědět, proč vlastně existuje "Projekt ČLO/věk", a že začíná "programem" pro koncepci Mléčné dráhy. A to už nějakou "chvilku" galaxie funguje. On ten čas má také třeba vertikální formu, kdy se můžete podívat po tom žebříku do budoucnosti i k začátkům či před začátek téhle galaxie. Ale popsat, jak co FUNGUJE v mysli a v těle - to je těžké, když všichni okolo jsou přesvědčeni, že "je Země placatá....".
Vím, že jsem tu spíš za blázna, ale to byl Kopernik taky. To, co někteří dovedou vnímat a zpracovávat "ze vzduchu" - o tom se zkrátka i vy budete teprve dozvídat. Potrava jsou také jen informace, obalené nějakou hustší strukturou jiných informací.
Dostanate-li se dost hluboko do informačních polí v prostoru - nemusíte se taky potravou zdržovat.
..ale jíst - to je krásný proces hlubokého kontaktu s Přírodou. Monfort je předskokanem, který za čas ukáže, PROČ příroda pro výměnu informací v těle vytvořila dvě soustavy - dutinu tělní pro ty hmotné, historicky vyvíjené strukturováním forem hustot - a dutinu v lebce, napojenou na informační pole galaxie, na části programu pro ni.
...a že to nemůžu vědět? Že si vymýšlím kraviny?
...počkejte pár let, pak se třeba potkáme. Příběh o jiném uspořádání koloběhu informací v prostoru galaxie už v hlavě mám, jen je obtížné měnit lidem jejich "schemata myšlení".
http://www.youtube.com/watch?v=LI_EmGYV_3Q

260705

11.01.2012 08:18

O ideologické diverzi

RE: Ano,

janko 85.?.?.?

Jéňo, máš recht, prostej vopčan je chukdák. Proto je taky furt prostej...., že? Asi se dostal do své situace tím, že hledal větší podíl viny v druhých místo v sobě. Je to jednodušší, dělají to přeci všihcni, ne?

...fakt (fuckt) je řešení jednoduché, stačilo ti během života (i v minulosti tvých životů, kam zatím koukat neumíš) v každé události, do které ses dostal - NAJÍT SVŮJ KOUSEK CHYBY.

Je to holt už zralé na trochu toho rizika, ozvat se aspoň těm nejbližším nadřízeným okolo sebe - a neposrat se z toho, že mě to opět umele, co říkáš???

260708

11.01.2012 08:31

O ideologické diverzi

RE: Pěkně a výstižně napsáno.

janko 85.?.?.?

..jasně, ovce jde tam, kde je tráva už vyrostlá. Nenapadne ji hledat (po)travní semínka...

..a ještě tleská, že někdo napsal, že tady už tráva neroste.
...uffff.

Co takhle si "sečíst", že církev, fašisti, komunisti jsou před zrcadlem, na ty se může sahat. A pak je tu ten jejich obraz v zrcadle.
Naučili nás pro slovem demokracie NEvidět, že jsou to stále titíž + jejich potomci. Slova jsou těmi zrcadly, ze kterých si skládáme svoje cíle a tím i životy.

...lituju tě, kamaráde... s "E" (energie), které tě "mate"

260710

11.01.2012 12:28

O ideologické diverzi

RE: Ano,

janko 85.?.?.?

Nikoliv Jéňo, sám ses tak nazval. A nepochopil jsi zas to, co jsem psal já - snažil jsem se nabídnout hledání "kořínků",vážím si toho, že se staráš o lidi, já to dělám taky, v obecnější poloze a možná tvrdším způsobem.
Ve tvém případě bych vedle běhání po úřadech pro lidi je třeba naučit ty lidi myslet, vyplňovat ty kravský formuláře. Poprvé jít s nimi, a pak, až se to sami naučí, budou učity ty další.
...nebo máš lepší řešení? Třeba jít za svým poslancem a dát mu předlohu na lepší formulář, který i prostý občan zvládne vyplnit?
kterou jsi zvolil cestu???

Takhle se "ovce desátník" stará o "ovce mužstvo". nebo se mýlím?
nechci nikoho urážet zbytečně, vesměs se každý sám ozve, že něco pochopil jako agresi místo jako návod, radu.....
Udělá-li ti to radost, tak se omlouvám. Ale fakt nevím za co....

260724

11.01.2012 14:46

O ideologické diverzi

RE: Ano,

janko 85.?.?.?

Gonzále, máte pravdu, že vše lze zneužít, jen ta karma si to s námi vyřídí vždycky po svém. A je to tak dobře.
Člověk, cítící něco uvnitř - může cítit jen to, co je dostupné v jeho "informační hladině". Zde je míněna jak hladina životních zkušeností v tomto těle, tak i hladina, do které se člověk dostal v řadě inkarnací - tak i hladiny, které zpracovává při dobrovolném vstupu do těla po ukončení obou reinkarnačních cyklů (v duchovní oblasti funguje stejná "škola" jako v tělech na planetách). Maturitou je vytvoření projektu pro sluneční soustavu, absolutoriem pak projekt pro galaxii.

..a potěší mě, pokud (raději v mailu) víte o čem naše existence je - a že doba pokory má také své mantinely. Nic sice nelze uspěchat, ale zdržovat lze. Nejen nesouhlasem, ale i nadměrnou pokorou. Tu míru máme každý uvnitř - to víme snad oba.

260731

11.01.2012 14:57

O ideologické diverzi

RE: Pěkně a výstižně napsáno.

janko 85.?.?.?

Pane Esmate, poplácat se za svůj výkon jste mohl i bez toho čtení. Není vhodné pro mládež.

A když dovolíte, rozhodnu se sám, kdy a na co budu reagovat.

260733

11.01.2012 22:09

O ideologické diverzi

RE: Ano,

janko 85.?.?.?

..poslední odstavec pozlatit Gonzále, bingo..., dík.

260761

12.01.2012 09:46

O ideologické diverzi

RE: Ano,

janko 85.?.?.?

..snad s malým upřesněním, že zničit náboženství lze i jeho rozpuštěním. To míň bolí, ono beztak nejspíš zanikne samo, opotřebováním.

Obávám se, že i pan Kristus nebude muset opět navštěvovat Zemi, že si lidi během několika let uvědomí, k čemu je jakékoliv uctívání čehokoliv, co si nemohou ověřit svými nástroji= vnímáním a logickou řadou kroků k těmto vjemům.

Proměna schemat myšlení je ve vchodových dveřích, jen si mnozí neuvědomují, že do "pokoje" vedou ještě druhé, z "haly", ve které jsme v současnosti. "Hallo efekt" ale některým duchovně vyzrálým lidem pak předsíň reality představil jako onen "pokoj", kde jsou doma.

Podobně jako před cca 2000 lety byly kořeny některých poznatků a program pro společnost vloženy do hebrejšiny - vrací se poznání dávných věků skrze sanskrt a slovanské jazyky do ČEŠTINY.

...naučit se "číst" každé slovo svou intuicí, podloženou znalostí významu každého písmene ve slově, - to se může naučit každý. Jaro 2012 by mohlo být docela příjemným obdobím pro lidi, co nezapomněli myslet po "staročesku".....

260791

12.01.2012 09:58

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

janko 85.?.?.?

Dube, to samé, co dělali v době vrcholícího "pohanství" křesťané, to dělají dneska "duchovňáci". okusili plody mentálních technologií, rozvinutých - a pak opět zaškrcených v období rozkvětu a pádu Atlantidy.
Křesťany také tehdejší mocní (+ jejich biřici/ovečky) honili a zabíjeli.
Dnes je ta bitva jen v emocích, historie se opakuje ve stále větších celcích, snad jste si toho všiml.

Odborník na pravdu Esmate o těchto mentálních technologiích neví, proto si brání svůj = obecně vžitý - pohled na možnosti člověka v prostoru. Já mu jeho pravdu neberu, on k té mojí dojde také. Jen trochu později.

260794

12.01.2012 10:13

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: Jenom drobně podotknu, kolik bude zpátečka do stranických pokladen!

janko 85.?.?.?

A nebylo by lepší, kdyby se "ptáčci" museli kroutit a červenat v "bedně", ve vysílání pro nezaměstnané obyvatelstvo?

..abysme si to užili hezky všichni - a ne jen těch pár, co jim nafackují - a sami půjdou sedět....

Každý si ten svůj strom do nebe stavíme svými činy - a sedneme si přesně na tu větev, kterou si - v případě nekomunikace se svým svědomím!! - souběžně podřezáváme. Stromy rostou jen k nebi, nikoliv DO nebe.

260796

15.01.2012 10:22

Diskuze upadá

RE: Vladimíre

janko 85.?.?.?

Djb, dík za vysvětlivku. Máte pravdu, poznatky o hmotě a o vzdáleném prostoru si "překládáme" pomocí jazyků z číslic, poznatky o člověku a "jeho" prostoru pak pomocí jazyků z písmen.

A protože předchozí "program pro lidi" byl nesený výkladem hebrejštiny (jazyku egyptských kněží, asi ukradeného chazarskými otroky), byl nutný tento cca 2000 letý "kontrolní okruh" poznatků o programu "ČLO/věk".
Jiný příběh o fyzice už mám v hlavě poskládaný, jen popis - převod příběhu o "silách v prostoru" do pojmů, kterým by rozuměli jak vědci tak i lidé s duchovním rozhledem - ten nějak vázne. Lidi, kterým texty nabízím - jim moc nerozumí.
...asi ještě nejsou zralé ty texty - nebo ti lidé. obojí platí souběžně.

261060

19.01.2012 07:18

Rok 2012 – Kdo uteče, vyhraje

Systémový kolaps je nutný

janko 85.?.?.?

Navazuji na citát z článku v odkazu:
...Odpověď na otázku v titulku je bohužel: až proběhne globální finanční kolaps. Ač se to může zdát tvrdé, tento kolaps by byl šancí pro znovunastartování tentokrát snad již opravdu udržitelného růstu ....
Udržitelný růst je podmíněn neexistencí úroku. Také se nebude jednat o růst kvantity, ale kvality, která úrok nepotřebuje.

Vše bohužel souvisí s věděním, které dostáváme přes mayskou kulturu. Zprávy o cyklech v rozměrech času, ve kterých tato civilizace není ochotna ani schopna uvažovat.
Systémový kolaps financování, postavený na úroku (na postupné virtualizaci hmotné odměny za práci k víře v hodnotu "číslíček") nám pomohl k rychlejšímu růstu technologií, postavených na zpracování "křemíku".

Dosáhli jsme stavu, kdy lidský rozum nedovede rozlišit/zdůvodnit/ realitu procesu, vytvořeného počítačem od té, která probíhá v reálném světě to - vede ke kolapsům v myšlení - a k transformaci našeho pohledu na to, co je ve fyzické 3D realitě možné. Přepis fyziky je nezbytností také. Nelze do nekonečna schovávat technologie, odvozené z jiných principů než těch, které nám jsou vštěpovány několik století.

Kolapsy psychiky a následná transformace myšlení povede k nastavení jiného pohledu na povahu sil v prostoru - a na pochopení nutnosti, že zisk a úrok přejdou z kategorie "množství" na podíl mezi "užitkem a krásou".
Bohužel tyto dva poslední termíny ekonomie nepoužívá - nemůže tedy vidět to, co vidí ti, kteří se na "množení vždy nového odpadu" nechtěně podílejí.

261331

19.01.2012 10:42

Rok 2012 – Kdo uteče, vyhraje

RE: Systémový kolaps je nutný

janko 85.?.?.?

Je nutné očekávat výsledek rychle. Svět ovládáme svými emocemi, rozum jde vždy až po nich. Přejte si změnu, zkuste si ji i představit - něco pro ni tím i děláte. Čím přesnější vaše představa změn v nejbližším okolí je - tím víc se ve vašem okolí projeví. Čím je změna menší, tím dříve se projeví, ty velké změny jsou jen důkazem znalosti pohybů ve větších systémech.
Je to opravdu takhle jednoduché. A chvilku to potrvá, samozřejmě. Málokdo totiž začíná s proměnou myšlení a jednání u sebe, snažší je najít v nejbližším okolí "nepřítele". najít jej v "systému" je krapet těžší, málokdo zná ten současný - a skoro nikdo ty dva připravované. Jsme před vstupem do NWO anebo do "ráje", do znalosti skutečné podstaty "sil v prostoru" - rostoucí spolupráce uhlíkové a "křemíkové" inteligence. Bohužel lidi vidí v počítačích zatím víc toho nepřítele, netuší nic o kořenech projektu téhle galaxie. A moje "kecy" je spíš dráždí, takže se koncem ledna stěhuju.

261340

19.01.2012 15:46

Rok 2012 – Kdo uteče, vyhraje

RE: Systémový kolaps je nutný

janko 85.?.?.?

ten začátek je úplně jinde, v cenách nezbytných surovin - vody, čistého vzduchu, zásob ropy a jiných nerostů v té které zemi + v lidech, v jejich technologické a mentální vyspělosti. Všechny "komodity" si naladí vrstvy populace přes internet (dnešní portály cen zboží a aukcí - Heuréka, Aukro...) jsou předskokanem tohoto způsobu konkurence ve společnosti, jsou už burzy práce, budou např. i žebříčky profesí, protože budou i relevantní "měřáky" na odbornost ve stylu sportovních "pavouků". Školy/zkoušky/ dnešního typu patrně zaniknou. Internet a reference u jmen zajistí, že lež bude mít opět krátké nožky. Ale chvilku potrvá, než "filištíni" přijdou na to, že švindly uškodí v součtu jim.

Objem bankovek (směna práce za "poukázky") bude pak průmětem hodnoty surovin a inteligence národa/státu, později asi jen oblastí, myslících některým z fungujících jazyků. Koeficienty nebo "koše" pro směnu měny s jinými státy se postupně spojí do nějaké formy globálního "kreditu", zahrnujícího udělanou práci jednotlivce k hodnotám měny jiných států.

Nutnost tisknout dnes bankovky je důsledkem práce s úrokem. Udržitelnost v dlouhodobém režimu vyžaduje stabilní objem hodnoty bankovek - jsou jen prostředníkem mezi udělanou a potřebnou prací. S růstem spokojenosti a kvality technologií se např. ročně bude měnit hodnota měny ve vztahu k měnám jiných národů či států. Spojování států s podobnou hodnotou měny pak povede k vytvoření měny pro celou planetu. Po jejím odzkoušení patrně přijdeme na to, že střídání práce s dalšími aktivitami je docela "prima život",že za "práci" lze považovat všechno, do čeho se nám zrovna tak moc nechce.....
Zábava je také otravná, když je jí moc.

261353

19.01.2012 16:25

Kubánská raketová krize, pokračování

RE: USA versus EU??

janko 85.?.?.?

anonyme 90, vy asi neznáte fotbálek "na jednu bránu", kdy se kluci z ulice rozdělí na dvě party a bránu hlídá vždycky ten, jehož parta je u míče - anebo ji nehlídá nikdo.
A to je vztah mezi EU a USA. A hoši od peněz přidělují hráče do družstev. Místo lidí je tam pšenice, ropa, media apod. Peníze jsou tou mičudou, plněnou také vzduchem.

Fakt, že se elity rozešly s civilizacemi typu "Greys", měl za následek nutnost úprav dlouhodobě připravovaných plánů, postavených na nenápadné aktivaci mentálních technologií, řídících lidské podvědomí ze satelitů.
...a tyto opravné plány jsou v podstatě improvizací, která nutně způsobuje další chyby a nutnost stále omezovat původní projekt NWO. Situace vypadá tak, že jej nakonec budou muset "odpískat", pokud nechají internet růst jeho přirozenou silou. Stále víc lidí jej využívá k obživě i ke vzdělání. A lidé nacházejí další a další propasti mezi tím, co je nám předkládáno k uvěření - a tím, co funguje nebo mělo by fungovat.

Růst nasranosti populace by ale neměl dosáhnout růst její vzdělanosti - to je asi jediná šance pro elity - že se horkokrevné národy "splaší" a pod vějičkou "bezpečnosti" elitám umožní nasadit diktát.
Pokud se elity rozhodnou zavřít internet, budeme patrně navštíveni zástupci těch mírumilovnějších civilizací - i když asi způsobem, který bude mít vysvětlení i v rozdělení elit na část, která už pochopila neudržitelnost projektu, neseného hebrejštinou, realizovaného církví a jejím větvením. Kořeny dnešních událostí vedou ale mnohem hlouběji do historie projektu ČLO/věk.

261356

10.02.2012 14:10

Vytěsňování

RE: Muži mají singletasking

janko 85.?.?.?

...dobrý babčo, palec nahoru.

262979

10.02.2012 15:44

Tak už to víme

RE: Koho volit?

janko 85.?.?.?

...všechno má svůj čas, někdy se v zrcadle ukáže opak, jindy možnosti. Záleží na tom, jak si to zrcadlo uděláme "propustné". Nejen esembáci při výslechu mají v cimře obrázek či zrcadlo, skrz který je vidět zvenčí.
..a zvenčí - to je dost variabilní množina sledovacích prostorů.

262987

12.02.2012 09:35

Stav veřejnoprávních médií je důvodem k odmítnutí reformy vysokých škol

RE: trochu přehnaná reakce

janko 85.?.?.?

strejdo nonejme, když někdo je na vojně, tak má svou uniformu. Univerzita má také svou = tituly. Odejdeš z vojny = sundáš uniformu. Ale zkušenosti ti zůstávají, můžeš si postavit svou armádu (univerzitu)- když na to máš.
Komerčně (šablonovitě) uvažujícího idiota pak vidím někde jinde....

263062

12.02.2012 23:36

Stav veřejnoprávních médií je důvodem k odmítnutí reformy vysokých škol

RE: trochu přehnaná reakce

janko 85.?.?.?

hc, titul podobně jako uniforma vypovídá o příslušnosti k nějaké skupině lidí, v tom jsou si podobné. Rozdíl je v množství informací, potřebných k nastrojení se do uniformy - anebo k získání titulu.
Chtěl jsem jen poukázat na to, že dnes je možné si koupit titul i uniformu - to ten anonym asi nezvládl pochopit.
A jakmile člověk začne získávat všechno jen za prachy, tak je potom úplně fuk, jde-li o titul nebo uniformu.

Druhá větev výkladu, kterou ten anonym taky nepobral, je o tom, že vědomosti na rozdíl od uniformy zůstávají (anebo třeba i nejsou) uvnitř člověka, může si pak otevřít svou praxi, postavenou na svých vědomostech.

Vám odpovídám, idiotům je odpověď na nic. Beztak budou mlít jen to, co pobrali.

Schopnost najít a zobecnit podobnosti až do zdánlivého protikladu je zkrátka něco, co se šablonovitým myšlením zvládat nedá.

263081

14.02.2012 08:01

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: mám stejnou skušenost

janko 85.?.?.?

Obdivuji Vladimíre vaší práci a snahu slušného člověka, který nechce porušovat zákony a investuje svůj osobní čas do jednání s replikátory moci.
Ano, uvažovat "selským rozumem" je zakázané, zapomenuté, nežádoucí. A má to svůj důvod. "Zástupci moci" nutně musí dojít až k bodu, kdy se (slovy J. Wericha) "historicky znemožní".
To už sice probíhá, ale potřebný efekt, který nám společnost jednáním pana Padevěta nabízí - se teprve rodí. Nutnost zdůvodnit svá rozhodnutí ne pomocí zákona, ale prostou logikou, srovnáním dvou opačných řešení PODOBNÝCH situací.

Všichni totiž musíme zjistit, který "císař je nahý". Padevět obnažil svou nahotu v oblasti svého pohodlí, něco jako vstřícnost a snahu pomoci - to nezná. Má svůj flek kvůli své loajalitě s režimem, který tyto zákony vytváří.

Doba se ale mění, tito lidé nejsou už potřební. Technologie už je dál než kam dosáhne "ZÁKON", vymyšlený k bezpracnému výdělku z autorských práv.
Dejme si srovnání:
Autor knihy je podobný autorům software, oba vytvářejí "program" - kniha i program pro vyhledávání knih je něco, co nám pomáhá a rozšiřuje obzor nebo vědomosti.
Pokud autor knihy či programu nenabízí licenci (svolení autora k používání jeho díla) - není jiná cesta než totéž si udělat sám - anebo podle svých schopností dílo okopírovat.

Jedinečnost knihy nebo softwarového programu je to, co "tvořivost knih" ošetřené má, ale co "tvořivost programů pro počítače" ošetřené NEMÁ.
Přitom jde o podobnost, použité fonty jsou obdobou "bitů a bajtů", použitý jazyk, jeho gramatika - je obdobou některého počítačového jazyka - a použitý VÝBĚR SLOV je přesně to, co charakterizuje dobrou knihu a dobrý program - to je výběr PROSTŘEDKŮ KE SDÍLENÍ POZNATKŮ.

Měl jste Vladimíre možná použít i toto srovnání v komunikaci s "ochráncem autorského zákona", který pro jednu oblast tvořivosti platí a pro druhou ne. Ale to byste nejdřív musel dojít k tomu, v čem jsou knihy a "jiné programy pro rozšiřování obzorů" podobné a v čem rozdílné. Tak daleko jste nešel, ani k postavení otázky, proč jsou autoři počítačových programů diskriminovaní.

Někdy zkrátka dobrá vůle nestačí. Ale proto máte nás, svůj "fanklub", nejsem první, kdo nabízí další řešení.
Ale máme tu samozřejmě i svého "Vojtu apeára", replikátora myšlenkových kolejí. Mohl by Padevětovi dělat sekretáře.

Když pan Padevět nezdůvodní proč tyto podobnosti mají různé právní prostředí (...nemá to přeci v popisu své práce - tak reagují všichni replikátoři cizích myšlenek) - tak bych si být vámi nelámal hlavu s tím, že knihu pustím pro zájemce zadarmo na svém webu.
..já si také pro své stránky "o fyzice v prostoru člověka" nechávám kopírovat váš diskuzní program, když už jste mi dvakrát odmítl jeho licenci prodat.

...každému tot...

Automaticky kráceno

263174

14.02.2012 08:02

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: mám stejnou skušenost

janko 85.?.?.?

...každému totiž bude trvat jinak dlouho, než zjistí, že "kopyrajt" je odpisová položka, pokud autor už nežije. Smrtí autora mají končit i autorská práva = výdělek. Ti další už jsou cizopasníci, nebo je to jinak?????

A pokud každému ze zastánců "autorských práv" nenabídnete podobný rozklad podobností - a opačného přístupu k nim - do té doby pro ně budete jen člověk, který "neví, jak TO chodí", zařadí si vás do buď do kategorie "potížista" nebo "užitečný idiot". To v případě, že byste za ně vyběhal stejná práva i pro autory jedinečných (ale i epigonských) počítačových programů.

Mě jste doporučil, abych na Zvědavci nereagoval a odhlásil předplatné. Dělám jen totéž co vy, snažím se nabízet užitečné nástroje a přístupy ke zvykovým šablonám v myšlení.
Jan Koňas

263175

14.02.2012 08:16

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

janko 85.?.?.?

Pane Koubku, pro hrubý pytel máme pořekadlo - hrubou záplatu.
Zatím není "záplata" pro pijavice, živící se prací jiných aniž by pro ně hnuli prstem.

Je trapné, že jste si nevšiml posunu v dopisech pana Stwory - a jste schopen napsat že "se ho zeptáte třikrát na to samé".

Lidi jako vy pak mají mít nějakou zodpovědnou funkci - když nedovedou rozlišit VÝVOJ problematiky v těch třech dopisech?

...zaplať pámbu, že mi neděláte šéfa, asi bych se stal vaší černou můrou..., ostatně jako mnohým lidem, nejen tady.

263176

14.02.2012 21:11

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: mám stejnou skušenost

janko 85.?.?.?

..každý zákon je předmětem dohody. Rozdíl je v tom, zda tu dohodu vytváří všichni ti, kterých by se mohla týkat - anebo jen ti, kterým je takový zákon užitečný pro jejich pohodlí. Já jsem jen ventiloval svůj názor, smrt autora je pro mě logickou tečkou za možností z jeho díla profitovat. Vždycky bude nějaká nespravedlnost, nějaké výjimky. Je to o hledání rovnováhy v množinách podobností. Až budou všichni mít internet, pak se ty "množiny stejného zájmu" budou lépe vytvářet i "počítat". Je jen otázkou času, kdy se prosadí neanonymita jedince jako norma - pak tenhle způsob řešení problémů - vložením své identifikace pod nějakou ideu - bude zcela běžný. A spravedlivý. To bude možné ale až skončí vláda "obchodního" (a jiných) tajemství. A na to asi ještě chvilku počkáme....

263234

24.02.2012 23:55

Vzpomínky na budoucnost, neboli jak umírá impérium

RE: Velmi správně

janko 85.?.?.?

Guru, správně sice vnímáte úlohu peněz, vlastně bublin, kterými jsou ovečky vedeny k poslušnosti.
Ale vrátit se musíme ještě dál než autor článku zmiňuje.

Programy pro lidskou společnost se připravují v mnohem delším předstihu. To, co mocní před nastavením našeho letopočtu věděli o úloze jazyků, to dali i do svého základního programu v brbli. SLOVO je ale jen na počátku systému, jak ovládat lidi. Toto období prázdných keců sice v současnosti prožíváme skrze strach o peníze, ale cíl této etapy je o způsobu, jak vládnout nenápadně. Tak, aby ovečky netušily, že jsou ovládané. Vždy se "hraje" o komoditu, o které se nemluví, tou je naše podvědomí. Řídit globální podvědomí penězi nelze přímo, jen opakem, nedostatkem peněz. Protože ti, kdo jich mají přebytek, ti jsou účelově vybíráni pro úkoly, na které stačí těmi, kdo chod světa kdysi řídili z chrámů, dnes z "chrámů spotřeby". Chléb a ublbané televizní hry - to je tu stále, jen v techničtějším kabátu.

Přesun sídla peněz do USA byl už plánovaný "chvíli" po tom, co se povedla koupě Anglie skrze implementaci mylné informace o výsledku boje u Waterloo. Ti, kdo znají kvalitu "společného jmenovatele" mezi vědomím a podvědomím, ti vždy včas připravili události tak, aby jejich dopad vytvořil příslušné ŘADY ASOCIACÍ. Nedávno si to zopakovali s "dvojčaty".

Skutečný boj o moc probíhal vždy - a stále probíhá - v tom, jak trvale udržet určité asociační řady většinové populace. Vstupy do podvědomí a řízení myšlení lidí je předmětem boje o moc stále.

Smůlu mají mocní v tom, že nadměrné opakování stejných postupů trklo už i "bezmozky", proto se část populace začíná bouřit. Bohužel zatím ještě ne ta, která může spád událostí urychlit. Řešení této globální krize musí být také globální, ale nikoliv se zbraní v ruce. Sofistikované "zbraně" si ovečky už berou samy v mnoha "lécích", a šikovně modelovaných závislostech. Kolik lidí dnes ví, že baštit "prázdné potraviny" s nulovým obsahem živin vedou jen ke stále větší otylosti, protože tělo se snaží uchovat to, co považuje za energii - i když je to jen náhražka, bublina podobná té z peněz.
Nemá smysl podrobně toto téma rozebírat teď, situace spěje ke zdárnému řešení z více směrů, jen se to blbě vysvětluje lidem, kteří neznají dlouhodobé účinky jazyků, formujících světové dění.
Tím míním teď matematiku, která ve své produkční podobě ekonomiky ukazuje, že je za zenitem svých schopností. Každý systém v přírodě končí rotací, zacyklením. Bohužel nám pan Bohr nabídl rotaci atomu jako základnu. A to si budeme muset v "hlavách" také opravit.

Systém, postavený na utajování se rozpadá, každá další aktivita moci už konečně přináší efekt "podřezávání si větve" na které tato moc sedí.
Obnažování vztahů ale pokračuje a...

Automaticky kráceno

263961

24.02.2012 23:58

Vzpomínky na budoucnost, neboli jak umírá impérium

RE: Velmi správně

janko 85.?.?.?

Obnažování vztahů ale pokračuje až do osobních, sousedských i firemních detailů. Teprve pak, s vyčištěným stolem začne vyrůstat funkční struktura pro přerozdělování odměny za vykonanou či potřebnou práci.
Čím dřív si kdo uklidí před svým prahem, tím snáze proběhne i celková transformace vnímání a myšlení.
Nikdo s mozkem v těle nemá opravdový zájem na nějakém "šlus, šmytec" apod..., v tom se "guru" mýlíte.
Nová struktura života v lidské společnosti se rodí v podvědomí, tam, do tepu srdce proudí informace z prostoru, pocity, že takhle to dál nevede, že se musí "něco" změnit.
...a průsečíky sil se postupně propojují do událostí, které nám globální podvědomí (to je ta modrá barva nebe, víte?) připravuje.

263962

25.02.2012 00:29

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Revoluce nebo evoluce?

janko 85.?.?.?

Michalllle (Nathame?) máte sice "recht", ale bez nástrojů na měření myšlení a bez fungujícího příběhu o tom, co je vlastně "člověk" a "život" to zkrátka asi nepůjde.
Ale obojí se už rodí.
Kdyby pan Tomáš Křivánek a jeho firma na výrobu webových prezentací konečně dodělal stránky pro mé texty a diskuzi k nim - tak bychom si nad "měřákem na pravdu" i tezemi jiného příběhu o vzniku života a člověka v textech mohli podiskutovat.

Bohužel Pan Stwora mi svůj diskuzní program neprodal a pan Křivánek ho asi neumí okopírovat. Zadání dostal před vánoci, 24 tisíc taky - a zatím stále nic. Takže máme smůlu.

263964

25.02.2012 00:50

Stojí USA (i Západ) před revolucí?

RE: Katolický blábol

janko 85.?.?.?

Jindro, tvé emoce udělaly pitomce z tebe. Bohužel je běžné, že člověk nemusí rozeznat jádro článku při prvním čtení. Pan Stočes nabídl velmi slušný souhrn i cesty, jak ze srabu ven použitím osvědčených forem. Za to mu děkuju. Ale krach morálky potřebuje silnější nástroje než byly ty už použité.
Změna paradigmatu o úloze člověka v prostoru je téma pro nejbližší dobu. Nový systém se málokdy rodí ze starého, vznikne zas jen další klon, ovce Dolly s prošlým programem. Postavit novou strukturu existence můžeme až tehdy, kdy budou přijatá některá zapomenutá nebo utajovaná fakta o tom, co vlastně je člověk a jeho "barák" - Mléčná dráha.
Stačí propojit vědecký a duchovní slovník do logické řady kroků - a je vymalováno. Už nás na tom několik (milionů) dělá, tak vydrž....

263965

29.02.2012 13:35

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Ani nevíš, jakou pravdu díš.

janko 85.?.?.?

...a helemese, že by se už někdo další naučil používat "abecedu lidštiny"?
Tož vítám tě (vás) do klubu. V těchto dnech se "láme chleba"i hóóódně daleko o nás. Ale protože žijeme v časovém prostředí, bude chvíli trvat, než se ty nástroje (informace) pro změnu vnímání a myšlení dostanou mezi lidi.

264212

29.02.2012 13:50

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Stará známá věc!

janko 85.?.?.?

...nejen žonglovat, čeština konce 20 století je jazykem, absolutně zástupným z hlediska "počtu prvků" ke "smyslu počtu". Asi to nemá cenu tady rozebírat, důkaz mám v šuplíku už asi 10 let.

Tento "podivný důkaz" je dokladem rotace jazyků na planetě. Období, kdy světu šéfovala matematika s angličtinou, ta postupně končí. Její úlohu patrně převezme "selský rozum" a čeština, včetně svých z latiny, němčiny a angličtiny přijatých slov. A jak souvisí matika a latina s hebrejštinou, to nám snad za čas poví ti, kdo se dneska topí v účinku svých utajovaných informací.
Každý systém tak funguje, postaví se do protisměru těch, kteří jej vytvořili.
O tom je zákon akce a reakce - protažený do "okamžiků", pro které my známe označení "etapa civilizace".

264214

29.02.2012 13:56

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: naše jazyky versus asimilácia

janko 85.?.?.?

Jan26, ozvi se mi na mail, poštu ti pár grafů, jak ty informace ve vesmíru putují. Není to složité, jen se pod některými slovy budeme muset dohodnout na jiném jejich významu. to je práce tak na půl roku....přes Tí(co)Ví.

264215

29.02.2012 14:03

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: K posouzení

janko 85.?.?.?

Guru, všechno má svou úlohu v běhu času. "Prznění" češtiny zkus vnímat obdobně jako demolici části domu před rekonstrukcí.
A zkus vnímat historii toho "prznění", vznik slangu a dalších jazyků, které se projevují jako "odborné".
Vždyť pindy o státním dluhu jsou kravinou, udržovanou ve funkci jen tím, že tomu lidi UVĚŘILI.
...domino se sype, stačí si jen počkat, vydržet.

264216

29.02.2012 14:05

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: STAČÍ MÁLO ...

janko 85.?.?.?

Radku, vidím, že by se ti znalost "abecedy lidštiny" taky hodila, ozvi se mi.

264218

29.02.2012 14:18

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: cz

janko 85.?.?.?

Mirro, každý jazyk je nosičem historie. Naše svazky se sanskrtem ale vedou do mnohem a mnohem starší historie, do historie vzniku této sluneční soustavy vede k jinému příběhu o historii vzniku hmoty, k tomu, proč a jak vznikala celá Mléčná dráha. Ale to už je příběh o jiném popisu fyziky, o proměně "bohů" v obyčejné lidi, kteří nepotřebují lhát a podvádět.
Stačí sledovat to, co se děje k tomu, co se o tom dozvídáme od lidí, k nimž máme odstupňovanou hladinu důvěryhodnosti.

264221

29.02.2012 14:28

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Nesouhlas s článkem

janko 85.?.?.?

Lin, až přijdete na to, jak ten "kód" jazyků funguje, tak asi změníte názor.
Ale každý máme své tempo vhledu do souvislostí. Kořeny jazyků a jejich "růstové nástroje" - to budete muset trochu naštudovat A. Horáka, O Slovanech úplně jinak. On popisuje princip a význam "druhé slabiky" ve slabičném písmu "praslovanů" (=dvojsmysl).

264223

29.02.2012 14:45

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Čeština je bohatým jazykem

janko 85.?.?.?

...i ty anonymní popleto, obě verze té věty mají dva stejné významy, na pořadí slov nezáleží.
první i druhý význam používá češtinu z doby počátku minulého století, kdy slovo "stroj" má význam slovesa, pak se dnešní smysl "holicího strojku" změní na "Mlať" nebo "bij (ženu holí)".
Vojta je holt "vojta", ale věta svou úlohu plní v pátém pádu, v "přímé funkci"....(pátým pádem oslovuj/eme)

(osle, fuj = oslo/vuj) - je pak "překlad" ve smyslu a znalosti knihy pana A. Horáka o Slovanech.
Podobně je možné chápat i slovo MOUDROST - určené pro tehdejší mocné. Když trochu zašmordrcháme výslovnost "pro mocné" - tak můžeme slyšet toto: "MOUD(r)ZOST". Vnímání jinak vložené = cítěné mezery rozděleného slova (MOU drzost) pak ukáže skutečnou genialitu zvuku, vloženého do "čtení kdejakých symbolů".

264224

01.03.2012 14:04

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Nesouhlas s článkem

janko 85.?.?.?

Lin, jste rozumná ženská, ale já také stojím pevně na zemi. Bohužel to, k čemu jsem se během dvaceti let dopracoval, to bude asi ještě chvilku pro značnou část populace obtížně pochopitelné. Propojit poznatky A. Horáka (o principu opačného výkladu slov pro mocné a ne/mocné) má svou mnohem větší obdobu v polaritě toho, co známe z okruhů sci-fi tvorby, ezoteriky, astrologie, numero/logie a dalších vědou opomíjených (spíš potlačovaných) oborů.

A všechno je zpracováváno skrze symboliku a tvary písmen "latinky" a struktura číslic, které do Indie přešly z Atlantidy.
Bohužel je toho hodně, co budete muset zjistit, než pochopíte, jak pevně do sebe moje poznatky zapadají.

Zapomínáte, že ti, kdo na počátku tohoto letopočtu POJMENOVÁVALI veškeré předchozí poznatky do latinského !!!! jazyka, ti dobře věděli, jak funguje a co způsobuje rozdíl mezi zvukem a zápisem některého "pohybu myšlení", popř. pohybu těla.

Až zjistíte, PROČ byla vypálena knihovna Alexandrijská, "říšská" a "dvojčata, budova č.7!) - a co v řeči historie a budoucnosti znamená název "Bohemian Grove" (okruh lidí, s napětím sledujících dění v naší zemi ZE ZCELA JINÉHO ÚHLU POHLEDU, než nám nabízí naše primitivní znalosti o "fyzice prostoru".
Dva okruhy reinkarnací (v hmotném těle + v hierarchii sil tvoření hmoity v datovém prostoru vesmíru) jsou tím, co umožňuje BEZEZBYTKU vysvětlit a doložit všechno, co dnešní fyzika nemohla zkoumat - právě proto, že byla na počátku (pojmenováním tehdy známých "chemických" prvků)účelově vedena jinam.
Vyčkejte času, vše se dozvíte, budete-li chtít. nebo si fakt myslíte, že cyklus rostlin podléhá jiným principům než cyklus živých lidí?
...vše je to o "vrstvách živosti = sebeorganizace = inteligence. A ta roste i klesá s tím, jak dovedeme čerpat data z prostoru a skládat je do pojmů pomocí zvuku nebo zápisu zvuku (OBRAZU, VÝROBKU....)

264368

10.03.2012 08:31

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

Čeština, dveře do světa

janko 85.?.?.?

Ano, jsem tu pro mnohé spíš za blázna, nevadí. Ti vždy měnili svět, jeho myšlení.
Co se takhle podívat na "čecháčkovství" z opačného směru, pročpak v každé etapě vývoje společnosti "lezeme mocným do prdele"?

Je to prosté, tam, na konci trávicí trubice se připravuje všechno to, co na nás později dopadá. Hovno.
Omlouvám se za jadrné výrazivo, ale ovce slyší už jen na emoční výrazy. Proč?
Protože emoce (cítění a chtění) jsou tou silou, která ovládá prostor kolem nás. Ten nejbližší = vnitřní - i ten nejvzdálenější, někde tam, odkud přichází do hlav lidí myšlenky a programy pro jejich život.

Žijeme na rozhraní "západu" a "východu" - máme tedy největší zkušenosti s tím, jak která kultura naložila s tím, co nedávno, před nějakými 2000 lety přinesl tým okolo postavy "Ježíše". Pokurvení toho, co známe pod slovem "křest" a "křesťanství" nutně vedlo ke stavu, který tu máme. Ten stav slouží k překlopení směru vývoje "programu pro cca 2000 let" - kterým bylo učení, ukryté v hebrejském jazyce.
Ten systém se rozpadá - a aby nedošlo k opakování války s hmotnými zbraněmi - tak Přiroda (= celkový program pro lidi) zcela samovolně - pouhým spojováním průsečíků stávajících sil - vložila program pro následující období do jiného, nenápadného jazyka. Ano, do češtiny, do národa, který je bojácný, ale velmi nasraný (většina) a vyčůraný (menšina). A moudrý, ale to až za nějaký čas, až z nás budou "berani".

Nebudu vás nudit opakováním vztahu mezi hebrejštinou, matematikou a latinou - všechno jsou to jen nástroje k ovládání našeho myšlení. Co nám "elity" za posledních 2000 let neřekly, to je schované ve vlastnostech každého písmene a každé číslice.
Hus svými nabodeníčky "našel stopu", Komenský a další rozlišili "body" na "křivky" (háčky, čárky a kroužek nad písmeny).
Mě příroda nabídla pochopení vnitřních vztahů jazyků, jejich vazby do blízkého okolí i do velmi vzdálených světů, do rozvinutějších, ale i zaostalejších civilizací.
Vím, že budu za nějaký čas muset tyto poznatky tlumočit těm, kdo o ně budou mít zájem. Vím to už delší dobu, ale teprve včera mi přišel jeden "spouštěč" událostí, dnes druhý.

Sem, na Zvědavce chodí dost lidí, kteří ví víc než já v jednotlivých oborech, kteří vědí a snad i připravují všechno k postupné přeměně společnosti. Příběh o "císařových nových šatech" došel k rozhraní, kdy každý může vidět nahotu jednání "elit".

Film "Rozkvět" (první spouštěč) trvá 2 hodiny a dvanáct minut, není to ztracený čas, i když mnozí zde popsanou situaci známe.
http://www.youtube.com/watch?v=IZUE7avvRBY&feature=share .
Druhým spouštěčem je web "holešovské výzvy".
http://www.narodni-rada.cz/
Je tam návod pro ty z nás, kteří nechtějí bitvu zbraní, ale jen bitvu slov - možnost obhajovat i jiná...

Automaticky kráceno

264988

10.03.2012 08:34

Hříchy Tomáše Halíka a boj o češství

RE: Čeština, dveře do světa

janko 85.?.?.?

Je tam návod pro ty z nás, kteří nechtějí bitvu zbraní, ale jen bitvu slov - možnost obhajovat i jiná řešení než ta, která nabízí stále stejný typ lidí, preferujících "službu sobě" před "službou druhým".
Bohužel oba tyto typy lidí máme i ve svém nejbližším okolí. A pokud nenajdeme odvahu si s nimi vyříkat to, co nás i je tlačí - do té doby se bude situace stále jen zhoršovat.

Nabídl jsem rozpracovaný projekt nástroje na vyjednávání - KARAODYN má potenciál mnohé nesrovnalosti vyřešit s co největším podílem pravdivosti (= snesitelnosti pro dobu a lidi). Zatím se mi nikdo na mail neozval. Asi ještě "blanické rytíře" nepotřebujeme.
Jára Cimrman je jedním z nich, tudy vede "česká cesta". Klaus ví, že stávající EU je špatný koncept, udržovaný silou "zvenčí" (násilím). Už několik let tvrdím, že nová EU se bude stavět od geografického i intelektuálního středu Evropy - od systému, který vymyslí a realizují lidé s největším citem pro rovnováhu (mimochodem doloženým právě zvukem "ř") a spravedlnost. Ta linie se táhne od Atlantidy skrze sanskrt a další jazyky.
Znalost "abecedy lidštiny" (znalost směrování každého písmene + znalost obsahu každé číslice) je tím, co snad za nějaký čas udělá nejen z naší země onen brblický "EDE+N".

..ale jak říkám už od prvního blázince: "Všeho do času".....

264989

19.03.2012 15:33

Evropa nad propastí

RE: Milikowski a jeho gang právě odhlasovali válku

janko 85.?.?.?

...Jindro, ty jsi ale ťunťa, co takhle vidět a uvěřit, že okolo jádra atomu (které spojuje síla paradoxu) lítají elektrony. A můžeš si vybrat, jestli lítají v jednom směru anebo kolmo na sebe. A kdo je urychlí, aby se přilepily k jinému atomu.....

Píše se o tom už taky dost dlouho,.... a ovce se nediví, že může existovat silná interakce tam, kde se stejné síly odpuzují....

jj, vážení, vedle nových technologií nás čeká i revize leckterých učebnic o fyzice....

265481

29.03.2012 12:27

Vynořující se infrastruktura policejního státu nového světového řádu

lidé světa..., ovečky a pastýři

janko 85.?.?.?

Divím se, že někomu vadí to co kdokoliv z nás pouští do "světa lidí".
Asi holt k tomu lidství máme ještě dost daleko, když se za některé své maily nebo když svou "práci s informacemi" musíme tajit. Svět lze uspořádat i jinak, princip utajování vede vždycky k moci jedné skupiny před jinou. Otevření "informačních polí" je tím, co nás čeká.
Každý systém skončí tím, čím zachází. Dnes už šmírováním internetu mocní mnoho nezachrání, jejich systém se rozpadá zevnitř, požírají už ty, co jsou pod nimi.
...ani množství "trafik", podaných dočasně "slouhům moci" systém nezachrání, je prohnilý, proto informace, držící jej pohromadě, postupně "vyzrazují" ti, na které je "požírání" namířené.

Válka slov už běží dlouho, čeká se jen na to, kdy se ovečky probudí a místo "aplikování naučených "pravd" si začnou na síti ověřovat, co kde vysílají media, včetně těch internetových.

Ano, všechno se dá zneužít lidmi, kteří ale sami zneužívání provádějí. Třeba tím, že si informaci "trochu přizpůsobí svým zájmům".
A pak se tito diví, že jejich nadřízená struktura dělá totéž - navíc pro větší skupinu dalších lidí.

Až konečně všem dojde, že i naše vědomí a podvědomí se dá skenovat těmi, kteří pro valnou část populace "vlastně neexistují" (= rozvinutější lidské civilizace), pak snad každému dojde, že zdejší "Matrix" je jen nabídkou k úklidu vlastního svědomí - zodpovědnosti za to, co komukoliv vkládám ze sebe do mailu či do hovoru.

Vážení, když nezačnete u sebe čistit svoje svědomí, tak nebrečte, když vám někdo vaše drobné "informační úpravy" omete o vaší hlavu. Jakmile si všechny své kroky, včetně myšlenkových dovedete zdůvodnit tak, aby důvody nebyly v rozporu s osobní hladinou svědomí - tak vám Příroda nabídne lidi, kteří vám vaše chyby nebo zásluhy předvedou svým chováním.
Příroda náhodu nezná, jen spád fungování mezi množinami. A je fuk, jestli množinami vody, včel anebo lidí a jejich problémů.

266056

Pane Kadleci, cesta ven z toho sajrajtu existuje, má ji každý, kdo nebyl debil a nevlezl do chomoutu půjček a svých "chtění".
Bohužel nás komunistická éra naučila uhýbat problémům, které nás tehdy tlačily, dnes je tahle vlastnost u mnoha lidí vypilovaná k dokonalosti, ztrátu "selského rozumu" je vidět na každém kroku.

Ještě asi není tak špatně, aby se ovečky staly berany, tak si počkáme. Bude to sice horší a tvrdší náraz - ale kdo chce kam, cestu si najde.....

266064

29.03.2012 14:44

Pravdivý příběh skupiny Bilderberg

RE: zajímavý článek

janko 85.?.?.?

Mirro, otevřete oči. Jednak si něpleťte státy mluvící jedním jazykem s národy. Národ má totiž svůj vlastní jazyk. A jazyk je nástrojem myšlení, myšlením svůj jazyk zdokonalujeme, přijímáme jen taková slova, jejichž asociační řady (návaznosti) nás dovedou k hlubšímu pochopení "způsobu myšlení jazyka, jehož slovo přijímáme do slovníku.
Žasnu nad tupostí vašeho hodnocení článku. Ti, kdo svět řídí, ti vědí, proč zvolili angličtinu za jazyk NWO, vy to ale nevíte, protože netušíte, že každý odborný jazyk slouží ke zkoumání a řešení nějaké oblasti lidského snažení - a že "mateřština" každého národa vede mnohem dál do minulosti světa i do jeho budoucnosti, než si dovedete představit.
Zapomeňte na naučené vědomosti a hledejte na internetu skutečnou historii Slova/nů- a konfrontujte ji se školními "poznatky".

Mnoho jevů si vysvětlujeme pomocí matematiky, ale kdo si dal tu práci, aby zjistil a doložil, že základní axiom matematiky je neplatný pro veškerou živou hmotu. Takovou, která obsahuje základní proces sebeorganizace = schopnost ze dvou podobností vytvožit unikátního dalšího jedince. 1+1=3 ....to v matematice nefunguje, proto mohla být do určité doby JEN MODELOVACÍM NÁSTROJEM PRO SMĚROVÁNÍ REALITY, - a ten čas jí už vypršel. To muže kdokoliv doložit tím, jak se kvůli zaměstnanosti vozí naše máslo do španělska a to španělské zas k nám. S odůvodněním "levné pracovní síly".

Kdo řídí tu levnost či drahotu...A JAK??
..a hlavně PROČ? Co si slibují ti, kdo plánují na generace? Myslíte, že vědí, že po x generacích zdegenerují a že planeta rozšíří řadu těch, kde lidstvo neuspělo?

Čeká nás rozšíření a přepsání mnoha "pravd" o fyzice prostoru, popis z pozice "priority hmoty" nebo "priority ducha" neobstojí, obojí funguje současně.
Zjistěte si to a pak sem něco pište o člověku, který se aspoň snažil najít to, o čem zatím ještě nevíte - závislost vývoje na planetě pomocí dominance jazyka - nástroje k řízení lidí i přírody. Media jen tlumočí "nějak zobrazené myšlenky" lidí.

266066

17.04.2012 21:29

Sexmise

RE: Ale abych jen nerýpala

janko 85.?.?.?

djb, myslím, že vojta výjimečně popsal evoluční priority líp než ty. Šel mnohem hlouběji do historie. Zatím co vy se patláte v desetiletích, on v tisíciletích.
..snad až na ten štíhlý pas - přesněji na vztah mezi šířkou boků a šířkou pasu, tahle "vlnka" symbolizuje dobu, která přichází - budeme si muset udržet "obě míry" (boky i pas)- a do "nich" řadit osobní vztah k udržování tradic a přijímání novinek...

267144

18.04.2012 08:07

Sexmise

RE: Ale abych jen nerýpala

janko 85.?.?.?

...možná jsem něco nepochopil, ale vy zas nevnímáte fakt, že "skokové změny" jsou zcela běžné. Od obyčejné tsunami či války až po společenské převraty (puče) a civilizační programy (nástup křestanství, vstup mimozemských civilizací apod.)v delších časových souvislostech.

Módní trendy jsou k tomu, aby hledaly slepé nebo vhodné cesty.

..ale to byste musel i vy nejdřív přijít na to, že Bohrův model atomu je chybný, že rotace je složitější forma pohybu než pohyb po přímce (který rotaci nutně předcházel!), že pohyb z bodu a zpět všemi směry je tím, co vedlo k vytvoření nejen této galaxie (zákon akce a reakce slovníkem vědy - anebo "co dole, to nahoře" slovníkem duchovních poznatků).

Takže opakuji, Vojta si všiml souvislostí rozměrů dítěte k citlivosti mužů pro krásu ženy ve zcela netradičním, ale historicky opodstatněném pohledu.
..a vy se mýlíte podruhé...

267174

23.04.2012 08:14

Malá abeceda politické ekonomie

RE: Krize kapitalismu?

janko 85.?.?.?

anonyme, jde to hlouběji, k samotnému principu úroku. Nelze totiž "poděkování za půjčku" (morální, nehmotná komodita) nahradit něčím, co lze vyměnit za něco hmotného, třeba papírek s "uvěřitelnou" hodnotou.
A tuhle fintu znali ti, kdo zavedli židům firmu na řízení práce lidí(z nichž se později oddělilo "tvrdé jádro"= sionisti. Církev katolická řídí stále "firmu" s křesťanstvím, dnes pomocí figurek, schovaných za oponou "kartelů moci", servis s vírou v křesťanské učení se změnil v servis s VÍROU V HODNOTU PENĚZ, přesněji číslic a obrazovce výpisu z banky. Tihle "zasvěcenci" stále přetrvávají ve stínu katolické církve, dnes transformované do hnutí New Age.

Elektřinu,vznikající v člověku (přeměnou chemické struktury potravy + myšlení) na elektrickou - tak s naší pomocí převedli během necelých 2000 let do stavu, kdy jinou "elektřinou" (programem počítače) smažou kredit, nebo i celou existenci libovolného člověka.
...zahoďte platební karty včas, každá lenost vede ke zkáze. A ti, co připravují práci pro ostatní, ti vědí, kudy na nás....

Ještě chvilku potrvá, než si běžný občan zjistí skutečnou historii důvodů, proč pouze židům bylo dovoleno pracovat s penězi a půjčkami. To, že byli zdánlivě "vyvrženi na okraj společnosti" v dávné minulosti - to byl pouze prozíravý tah těch, kdo znali základní tajemství "učení křestu" - souběžnou existenci člověka ve dvou opačných formách hustoty - v lidském těle a v nehmotné formě, dnes jí známe jako "objem informačního pole prostoru". Ale to je na jiné povídání, však se dočkáme.

267544

24.04.2012 21:03

Odpojování Američanů od matrixu

RE: Matrix

janko 85.?.?.?

..zcela určitě.

267728

25.04.2012 08:11

Spouštění ekonomických katastrof: zákeřná role Mezinárodního měnového fondu

RE: Jo nakoupit se dá za babku při

janko 85.?.?.?

René, tohle jste psal vy anebo někdo jiný? Tenhle slovník u vás neznám, překvapujete.....

Samozřejmě že scénář sionských mudrců běží, neočekáváme přeci nic jiného. Překlopení událostí může přijít až v době, kdy se globální podvědomí populace dostane do maxima "rozevřených nůžek" moci a ne/moci.
Bohužel už si spousta lidí neuvědomuje, že fungují jen v setrvačnosti svých cílů, cílů, které dovedou realizovat v beta frekvenci mozku. To platí jako pro "ovečky" tak i pro "pastýře".
To, co se dříve označovalo pojmem magie, to dnes funguje v globálním měřítku. Lidé jsou hypnotizováni skrze media a jejich odraz ve firemních i společenských systémech.
Lze to sledovat v nárůstu nelogického chování mocných. (např. okradený obchodník, který vyvěsil fotku zloděje (natočeného bezpečnostní kamerou) do výlohy - dostal pokutu 12 tisíc za nedodržení zákona o ochraně osobnosti. Tyto absurdity vedou k nasranosti populace - a tím i menší sebekontrole "oveček". Proč asi? Vybudit vztek (poštvat proti sobě ty, které potřebují ovládat - to je velmi stará lidská technika, to zvířata neumí, nemají "množinové myšlení", pouze o to silnější množinové (stádní) cítění.
Češi s rukama v kapsách vydrží hodně, historická zkušenost v obcházení průšvihů skrze znalost řitní=vnitřní struktury mocných nám asi pomůže najít optimální řešení nové EU. Ale nejsme ti, kdo nastaví svou hlavu jako první.
Součet historických zkušeností západní i východní kultury nás vybral jako ty, kdo mohou najít zdánlivě neexistující TŘETÍ CESTU.
Příroda funguje množinově - překlopení převrácené množiny, kde Davidem jsou lidské "ovečky" a Goliášem neosobní entita "důvěry v peníze" má řešení o kousek výš nad naší inteligencí.

My už umíme předvídat a číst chování zvířat - je pak logické, že vyspělejší civilizace náš vývoj sledují a mají nástroje, jak ve vhodném okamžiku "vstoupit na scénu". Tím se mnoho vypjatých situací vyřeší v poměrně krátké době.
..ale doba asi ještě nedozrála, čas je také součástí přírody, on zajišťuje přísun zařaditelných informací z "informačních polí" do chování přírody i lidí.

267748

26.04.2012 08:53

Spouštění ekonomických katastrof: zákeřná role Mezinárodního měnového fondu

RE: Jo nakoupit se dá za babku při

janko 85.?.?.?

...čas a pohyb a bůh je jedno a totéž, jste pod vlivem cca 2000 let školení skrze matiku. Příroda funguje jinak, vše bude na mých "ovčích" stránkách, doděláváme diskuzní strukturu, kopíruji tu zdejší, Stwora mi ji nechtěl prodat.
...to puzzle o přírodě a člověku jsem musel celé přepsat (samozřejmě že ne sám, vždycky lezeme po zádech těch před námi, Nassim Haramein a další) - a budete mít možnost se mi vysmát - anebo "palec nahoru"....

267803

26.04.2012 09:12

Spouštění ekonomických katastrof: zákeřná role Mezinárodního měnového fondu

RE: Jo nakoupit se dá za babku při

janko 85.?.?.?

..po odstavcích:
a) Protokoly nejsou pro jednu generaci, je to jen dokončení cca 2000 let starého projektu na vyrovnání mužské a ženské energie v prostoru. Více bude na mých stránkách.
b) souhlas, proč by to mělo být jinak..
c) souhlas, BRISC je protiváhou, patrně svou úlohu splní.Není to o Pyrhovi, je to dosažitelné optimum pro všechny. Jiná varianta by musela přijít jen zvenčí, což je také možné, ale nepravděpodobné. Nejsme ve vesmíru sami - a potenciál zemské populace je pro "sousedy" zajímavý.
d) nejde o pád, ale o transformaci dolaru, převedení přírodních komodit a lidské práce do jednotného ceníku, zpočátku národnostně a státy rozděleného. Zbraně lidí proti možnostem vojáků by jen urychlily plánované snížení populace - pokud je tahle varianta ještě vůbec platná, je totiž zbytečná.

267805

26.04.2012 09:36

Tresty za rasismus. „Koho zbili?“ „Bylo to horší. Sdíleli muziku!“

lakmusový papírek naživo

janko 85.?.?.?

..každý řídící systém musí testovat své mechanizmy kontroly své moci. Zkrátka nás ti strejcové, co sami neví kudy kam, zkoušejí, co ještě vydržíme, než se k jejich "řízení" obrátíme úplně zády - a vytvoříme jinou řídící strukturu, postavenou na spojování menších skupin do větších - s delegováním "špičky ve skupině" do vytvoření další skupiny, součtem "špiček". Ty se ve skupině vybírají "pavoukem" polemik, obdobným jako ve sportu.

Příroda takhle funguje vždycky, když nějaká "komodita" dosáhne svou velikostí hranici rozpadu zevnitř, neudržením vnitřních silových vazeb.

Media konečně postupně dostávají svou opačnou, pro nás potřebnou funkci - ukazují nelogičnost konání vládnoucích strejců nám všem, kdo máme ještě trochu schopnosti porovnávat dění u nás a v okolních zemích.

267806

30.04.2012 01:02

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: koureni

janko 85.?.?.?

..stréko Itókare.sk, čti pořádně, žádné zplodiny z e-cigára nevychází, jen pára. Nikotin se vdechne.
Až ti to dojde, tak se omluv za všechny své "cigaretové" příspěvky.

267922

30.04.2012 08:19

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: koureni

janko 85.?.?.?

souhlasím. Podobně funguje jakákoliv konzumace, produkující smrad. Dech alkoholika je příkladem zcela běžným.

Otázka zní, nakolik je příčinou odporu k e-cigaretám setrvačnost myšlení pasivních kuřáků - a nakolik samotný nikotin smrdí nebo nesmrdí. NESMRDÍ.

Děkuji každému kuřákovi, který přejde na e-cigaretu, on má svou drogu - ALE JEHO OKOLÍ NIC SMRADLAVÉHNO NECÍTÍ - pára není kouř.
...jak jednoduché milý Watsone....

267945

...však se těch odpovědí na své otázky každý dočkáme. Jen se čeká, až nadkritická množina populace otevře svá očíčka podobně jako ti, co chodí na Zvědavce a další stránky, popisující dění ve světě "z druhé strany". A těch otevřených očí a myslí tu zas taky tak moc není (neprojevuje se).
...součty protikladných informací si každý musí udělat sám - a na to se čeká.....

268099

04.05.2012 08:46

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

..JeaneLarouxi, jsem rád, že patříte také k těm, kdo se připravují na změnu přerozdělovacího systému mezi prací a odměnou za ni.

Asi mám "na triku" způsob (nedokončený projekt), jak si odborníci vyberou mezi sebou toho lepšího. Ten, formou "pavouka" automaticky vygeneruje v každé odbornosti optimálního kandidáta.

Máte-li váš IT systém v nějakém popisu, rád se s ním seznámím. Můj volební systém vychází z myšlenek "poštovního provádění voleb" paní Jarmily, jen jsem jej postavil na účetně schůdné podobě. Internetem je pouze kontrolovatelný - samozřejmě v reálném čase. (bude na mých "ovčích " stránkách)

Její "loterijní" systém by asi neprošel právě hospodařením toho, kdo volby organizuje.

268282

04.05.2012 08:59

Za léčebné konopí

RE: Farmaceutické drogy vs maruhiana

janko 85.?.?.?

..bať bať Jawo, ten pán systém podporuje. Mluví totiž o "korektnosti", což v překladu znamená, že "drží basu".

Pokud má zájem na likvidaci škodlivin v lécích, tak by je měl alespoň pojmenovat. Způsobů anonymního zveřejnění je dost.

Bohužel se tak tenhle anonym stává klasickým "čecháčkem", předposraným z osobní zodpovědnosti. Tu vidí asi hlavně v tom, že ho ten zlý farmaceutický průmysl nevyhodí z práce.

..s takovými "mudrci" se situace ve světě změní leda k horšímu. Průsery se mají řešit dokud jsou maličké,.... později to dá víc práce - anebo to vyhnije samo, zevnitř. A to je právě tenhle pán, pomohl by "zevnitř"...., kdyby nebyl "korektní"

...růst v přírodě funguje, platí to i pro systémy, které vyrostly v lidských hlavách.... [pláč] [chechtot]

268283

04.05.2012 14:56

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

JeaneLarouxi, je vidět, že jste si dal práci s koncepcí, možná by podobný systém mohl i fungovat.
Mě vadí dvě věci:
a) přímou demokracii nabouráváte (rušíte!!) tím, že občan "ve skupině" může svůj hlas té skupině předat. Tím končí přímá volba a občan nese následky i takové "volby skupiny", se kterou nesouhlasí.
b) i kdyby hlasy ze skupin byly šifrované, muselo by se hlasovat do určitého data. A pro stále šikovnější hackery je pak snadné chvilku před ukončením nabourat systém (zahlcením) - a výsledky budou zkreslené. Oni se nemusí na hackované stránky "podepsat", stačí, když "zadrží čas"... Podobně i certifikáty skupin mohou být napadené - zas jinak.

Užitečnost "poštovního" hlasování je v okamžité kontrole místa, kam jsem volbu vložil (a kdykoliv na tomto místě osobním kódem kontrolovatelná, tedy i v seznamu celkových součtů, protože kód volby jednotlivce má pouze tento jednotlivec a pro tuto volbu.
Navíc s hlasem je možné poukázat dohodnutou částku (na provoz volené funkce/úřadu) a tu je třeba také evidovat, vyúčtovat.
Občan si tak "platí" svého delegáta, sice ze státních peněz, ale psychologický i věcný dopad to má. Zvlášť, když má volbu si část dané sumy i nechat. A doba k podobnému systému spěje.

Bohužel si lidé neuvědomují, že v přímé demokracii mohu hlasovat zkrátka jen v té oblasti svého zájmu, kam skutečně přijdou a hlasují. Jakékoliv "přenechání pravomoci" (skupině) už není přímou demokracií. Tečka.
Musíme se smířit s tím, že můžeme "sedět" jen na tolika "židlích", kolik jich dovedeme svými zájmy a odborností obsadit. A samozřejmě nést patřičnou - také přímou zodpovědnost za svou volbu. Do dozrání takové doby půjde všechno šejdrem. rozpad systému musí jít až do "osobní nahoty" svých veřejných aktivit.

Osobní databáze toho, jak jsem volil dříve - ta by měla existovat v elektronické podobě jako součást "občanky", čipu (nikoliv v těle ale v několika certifikovaných hmotných kopiích, databáze je pak využitelná nejen při hledání zaměstnání, ale i reference zájmů, profesní aktivity a osobních voleb v zájmových oblastech dává dost přesnou charakteristiku uchazeče. Samozřejmě klíč ke své databázi (= čip, ale jen k přímému nahlédnutí při pohovoru) má jen uchazeč, velkého bratra zas tak moc nepotřebujeme.

...myslím si, že doba ještě nedozrála k osobní zodpovědnosti za svou volbu - to dokazujete i vy ve svém systému, a to jste zdejší téměř guru.

268309

04.05.2012 23:12

Za léčebné konopí

RE: Farmaceutické drogy vs maruhiana

janko 85.?.?.?

být u Božáka - to zas není tak špatné. Škoda že ti anonyme ujely nervy, potvrdil jsi tak, že jsem se nemýlil. A to člověka - třeba i u Božáka potěší.

268345

05.05.2012 00:23

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

Larouxi, zdá se, že vnímáme za podstatné každý něco jiného.
Vy píšete o přímé demokracii - ale dáváte člověku možnost svůj hlas předat skupině, kterou považuje za odborníky v takové problematice. A to samozřejmě může vést ke zkreslení, protože takových skupin bude v zemi několik, každá s trochu jinými prioritami - tudíž každé přenechání hlasu je jen "početním úkonem", vedoucím ke vzniku nátlakové "síly počtu" - obdoby dnešních stran. Ty mají "sílu počtu" v počtu (sumě) peněz, kterými své cíle prosazují - přes lidi, kteří jsou jim zavázaní přes jiné "služby". To je zkrátka přemalovaný stranický systém, změnou je "stranění" dle oborů (profesí).

Já píšu o tom, že člověk má v životě vždy jen omezenou kapacitu sil pro své priority, - a za těmi může, ale nemusí jít. Ale i pokud jde hlasovat o něčem, co zná jen z rychlíku, tak tento hlas je absolutní, vede k výsledku skutečných potřeb. Proč mám něco přenechat "odborníkům", kteří vedle svého koridoru už nemusí chápat širší souvislosti - což se často děje.
Netvrdil jsem, že je třeba někoho k volbám nutit. každý se zúčastní jen tam, kde má nějaký svůj zájem. Pak můžeme mluvit o přímé demokracii. O co se nezajímám, to zkrátka musím přenechat k rozhodování těm, co se tam angažují. A když mě jejich počínání bude vadit, dám příště svůj hlas proti jejich zájmům.

Podobně i naložení s penězi jste uchopil vy (asi i Jarmila) jinak. Strany dostávají za každý "hlas" částku. Pokud takové volby bude organizovat stát (ale třeba i svaz dovozců automobilů nebo porodních babiček)- tak určí částku za hlas vyvolavatel voleb - a volič má právo ji předat takovému řešení samosprávné či oborové situace (např. dotace do zemědělství...)která nejlépe splňuje jeho představu o řešení. A když taková není, tak volič dostane část té částky sám.
Opakování voleb a elektronická občanka se záznamy "veřejných aktivit" (voleb, referend, dobrovolnictví, spolků - ale i výkonů trestů) pak zcela snadno každému z nás vytvoří KREDIT - seznam aktivit. A takový v podstatě "veřejný životopis" snadno může být vstupenkou do zodpovědnějších postů - ale i do pozice lemplů a vyžírků na druhé straně. Prostá evidence aktivit, které si kdo zvolí. A která bude součástí jeho identifikace v další veřejné činnosti.

Není na tom nic složitého či divného, dřív se do občanky ručně zapisovaly děti. "Zítra" tam mohou být všechna hlasování s výsledky a pozicí občana v nich - jestli hlasoval s vítěznou nebo s prohrávající "stranou".
A to bez dozrání nadkritické množiny občanů dřív nezačne fungovat. Tam je teprve "dno", ze kterého lze stavět lepší svět - plná osobní zodpovědnost, zapsaná na čipové kartě a čitelná pro toho, s kterým chci dál pracovat anebo žít.

Váš systém jde "na půl cesty", i když tec...

Automaticky kráceno

268350

05.05.2012 00:24

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

Váš systém jde "na půl cesty", i když technicky asi průchodný je.
Chybí mu motivace "tahem" peněz, protiřečíte přímé demokracii použitím "zástupce", neuvažujete o variantě více podobných skupin vzhledem k "zastupování odborníkem" - nevnímáte úlohu "okamžiku pro součet" (přesné datum a čas ukončení možnosti volit - klíčový parametr pro hackery)
Netvrdím, že můj/Jarmilin systém nemá chyby, budu rád, když se je dozvím. Včas sem dám vědět, kdy budou mé "ovčí" stránky funkční

268351

05.05.2012 00:30

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

strécu, když jsou obě koncepce chybné, tak bys měl přijít s nějakou lepší - a ne tu héékat o tom, co my víme také.

268352

06.05.2012 22:12

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

Jarmilo, nevěště hlavu, kdo chce, ten si vždycky kořínky najde. Váš nápad s poštama je geniální, o tom žádná.
To, že jsem jej posunul do "účetně průchodné verze" - to je jen posun, další verze, nic víc. . Někdo další to zas šoupne o kus dál. A nakonec se třeba nějaká varianta i uchytí v praxi. Tak vývoj funguje - a je občas pro někoho těžké, že zrovna ta jeho varianta se "nechytla".

Jsme pěšáci v řadách. Teprve náš součet je tím, co začne fungovat.
Mějte se dobře,..

268440

06.05.2012 22:20

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

..šmarjí józefe, začněte myslet hlavou anonyme. V tržní společnosti všechno jde skrz peníze. Orwell nastínil negativní scénář. Ten se nemusí realizovat, když pochopíte jeho účel

To se vám zřejmě nepovedlo, tak píšete pitomosti. Ono je třeba nad některými větami myslet - a ne je přelítnout jako zprávy v novinách...
teprve když zjistíte, kam vede sobeckost a křivárny, teprve pak můžete začít hledat účinnou formu jednání.
..mimikry si příroda nevymyslela pro svou kratochvíli, víte?

268441

07.05.2012 07:50

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

anonyme, ty jsi ale ťunťa, vygogluj si o mě něco a pak se omluv.

To, že procházíme jako lidstvo proměnou myšlení - to je bohužel i bohudík pravdou. Peníze jsou jen prostředníkem. Ti, kdo jich mají moc, ti se snaží s pomocí peněz najít své slouhy a oddělit ty ostatní, co jsou určeni k postupnému zániku. Pomocí léků a mediální buzerace o státním dluhu, ten je jen bublinou, strašákem pro blbce.

Cílovou metou pokřiveného programu pro 2000 let je likvidace poslední bašty skutečné historie indoevropské civilizace - která se kupodivu nachází v naší mateřštině. To zjistil Hus, Komenský, já a mnoho dalších, kdo ještě umí rozlišit, kdy použít měkké a kdy tvrdé "Y". Ale bohužel asi nepatříš mezi ty, kdo jsou ochotni a schopni se s tímhle tématem vypořádat.

Protokoly samozřejmě znám - a na rozdíl od tebe vím, že situace musí dozrát až do stavu, kdy bude všechno pro "velkého bratra NWO" připravené. Teprve pak se může globální situace překlopit.
Je to stále o té poslední kapce, která nastaví efekt "sté opice" (pokud víš o co jde).

...že mým textům nerozumíš, to je příznačné. Každý máme svůj "okamžik doby", kdy začneme vidět situaci "za zrcadlem". (=z druhé strany).

268452

07.05.2012 08:41

Volby ve Francii jako katalyzátor

RE: Vzhůru děti vlasti své!

janko 85.?.?.?

..jestli je nová figura ve francii prezidentem, to se pozná až přijede z Německa...

My pak poznáme, jestli jde o obvyklou "výměnu brankáře" ve hře na jednu bránu - anebo jestli se konečně probudila "EVROPSKÁ RODINA".

Když si někdo dovede představit Německo jako "tátu", Francii jako "mámu" a Česko/Slovensko jako "dítě" - tak máme trojici, která má na triku evropský kotrmeůlec = obrat "zevnitř".

Proč?

Protože se k manželům "Merkozovým" dostavila "milenka"( její líbivý program ). A "taťka" v Německu se musí rozhodnout, jestli situace už je zralá pro "rozvod" s celosvětovou politickou a církevní mafií.

Kupodivu "taťkovi v sukni" k rozhodování může dost pomoci i středeční hlasování našich "dětí systému" o naší účasti v otroctví, do kterého nás smlouva ESM (http://www.odhodlani.cz/) nenápadně může - ale nemusí dostat.

..tož hoši v posraneckých lavicích - můžete konečně ukázat, jestli je "nezbedné dítě" v Česku už dospělé - anebo je to zas jen ten vychcanej fracek... (omlouvám se za expresivní výraz = facku mnoha poslancům)

268454

07.05.2012 11:51

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

moje jméno si každý najde podle domény v mém nicku, ty Sher/locku.

..a ta "tajemná částice (asi míníš Higgsův boson), ta je ukrytá v každém jazyce. jedná se o dokonalejší formu "slangu", říká se tomu šifrování stejným materiálem. Něco jako dvojitý agent v každém jazykce, milý Watsone.
A abys ty druhé význnamy v jazyce mohl "číst" tak musíš znát kód, společný pro význam všech slov = znát samostatný smysl každého písmene a každé čislice. Nazval jsem to "Abeceda lidštiny"-

...takže až se ti někdy podaří naučit se číst každé slovo !! symetricky - od středu doprava a zas doleva - tak zjistíš, jak je možné, aby cokoliv mohlo být i svým opakem.

...opačně totiž neznamená to samé co "obráceně". Ale nechci tu Vladimírovi plýtvat místem pro lidi, co svou identitu skrývají. pro "nicky"....

268462

09.05.2012 15:09

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

janko 85.?.?.?

jakýpak jinotaj, stačí si definovat slova - opsat jejich význam jinými slovy.
Pojem kód je nástrojem pro vnímání v jiném kontextu. A každý kód má prvky, ze kterých se způsob kódování skládá.
V jazycích jsou těmito prvky písmena + jejich zvukový či psaný projev. A protože psaný je v podstatě "zahuštěním" možností zvukového vyjádření - tak musela existovat i opačná cesta - ze všech možností artikulace ve slovech rozpoznat hlavní smysl každého písmene.
Snad víte, že slova nás směrují (nekdy jen naši mysl, jindy i celého člověka...), to znamená, že každé písmenu musí vyjadřovat buď pohyb anebo stav pohybu.
...a o tom je moje "abeceda lidštiny" a symetrické čtení každého slova (ne slovesa!).

Nikdo nemusí umřít blbej, webové stránky s jiným pojetím jazyků i fyzického prostoru stále nejsou hotové, mrzí mě to, ale nechci pustit do světa rozdělané "puzzle" (cca 9 textů), které teprve při druhém a dalším čtení mohou někomu dát nějaký obraz o tom, v čem a proč žijeme. Asi pár set lidí naštvu, ale několika jedincům se moje poznatky (nejen o kvalitách češtiny) mohou hodit.

268566

21.05.2012 16:48

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

janko 85.?.?.?

Vojto, oni nepotřebují věřit. Oni ví. A to je parketa, kterou začínáme rozbalovat - výrobu dějin pomocí "jazyka egyptských kněží" = hebrejštiny, rozložené do dvou vzájemně kooperujících jazyků (latiny a matematiky desítkové, přesněji oktávové, soustavy).
Přepis dějin musel být dokonalý do té míry, aby vydržel plánovaných dva tisíce let - což se nepodařilo.
Větev indoevropské populace (Slované a jejich "pohanská" kultura se už dere na světlo. Uvidíme, co zbude z "vyvoleného národa", až se veřejně provalí pokřivení učení o "křestu" (je o podmínkách vstupu mezi vyspělejší civilizace).
Vladimír sice téma UFO bojkotuje, ale
( http://www.youtube.com/watch?v=_h5i51y9cLs) přesto si myslím, že znalost historie mimozemských kontaktů je jedním z klíčů řešení obecné "informační slepoty". Vyvolení z vyvoleného národa samozřejmě tyto informace mají, znalost "programu pro populaci Země" jejich předky vedla k účelové koncepci bible.

269390

22.05.2012 23:38

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: proč asi?

janko 85.?.?.?

Mirro, mýlíte se. Tihle fantastové (blázni, že?) zkrátka vidí vaše souvislosti ještě z jiného úhlu. Zjistěte si, proč, byla z Bible vyjmuta část o reinkarnaci...
Za rok si povíme, kdo je fantasta ..

269472

24.05.2012 08:28

Sázka na kolaps

RE: ...židovský sociológovia...

janko 85.?.?.?

Kořeny úspěchů židovského národa jsou samozřejmě v jejich jazyce a povahových vlastnstech lidí, kteří se tím jazykem naučili myslet. Hebrejština je matkou latiny a matematiky. To se obecně neví.
Studie DNK v Rusku už o těchto souvislostech ví http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/6133-lingvisticky-prulom-uvnitr-lidske-dna-dotykame-se-nove-dimenze-moznosti/, kdo chce, ten si další literaturu najde.
..a že okruh světových jazyků končí v češtině (Davidovi mezi jazyky), o tom se dočtete na mých stránkách. Naše mateřština spojuje esenci sanskrtu a princip matematiky (axiom součtu) pomocí písmen "latinky". Snad už za týden...

269553

27.05.2012 13:09

Kalouskův závod ke dnu

RE: Mám s panem Umlaufem jeden drobný problém

janko 85.?.?.?

..anonyme, co takhle zkusit rozum místo škatulí?
http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1clav_Umlauf , někdy to pomůže.
Ono podívat se na každou událost aspoň ze dvou protilehlých stran - to je něco, co jsme se ve škole neučili. A někteří "nahoře" vědí proč.

269775

Honzíku, pravda je sice pro všechny, ale ne každý si ji vezme. Tudíž platí, že není pro všechny.
Když pro některou nedorostu - tak pro mě není...., to platí pro každého.

270158

Jenesmithi, máte tam chybu v logice, která funguje, opíráte se o tu, která jen modeluje.
cituji: : Pravda by měla být dostupná VŠEM bez ohledu na to jak ji chápou nebo vnímají a bez ohledu na to, jestli si ji (opět cituji) vezmou...

Tou chybou je funkce. pokud něco vnímají, tak teprve zařazením do své vrstvy získají pravdu té vrstvy, na pravdu ve vyšším platném zobecnění zkrátka ještě nedorostli. Zároveň platí, že pojem pravda zahrnuje vždy množinu pravd s nižším stupněm zobecnění. A bez redefinice nástrojů, kterými všechny pravdy hledáme se dostanete zas jen k nějakému formátu "boha". A doložit jeho existenci lze jen vytvořením příběhu, kde bude mít "bůh" svou reálnou, trojjedinou formu, nutnou k existenci všeho, co už "JE". Bez "POHYBU" by nemohlo nic "vznikat, růst a zanikat".

1. každá pravda je stále dostupná v příslušné informační vrstvě "přijemce". On + jeho prostředí (= informační zázemí)! určují, zda a jak ji přijme.
2. nejvyšší dostupná = objektivní pravda musí být propojená se všemi informačními vrstvami pod ní nějakým nástrojem, který vytvořili lidé a který vytvořil projekt "fraktálního dvojprvku", kterým je muž a žena.
3. V současnosti přicházíme do období, kdy se budete učit, jak vzniká prostor a čas - existenci vesmíru nelze zažít tím, že prostor a čas už "JE".
4. Vše, co "JE", muselo také VZNIKNOUT. Vytvořit příběh "vzniků", navazující na to, reálně existuje jak v myšlenkové, tak i v hmotné podobě - to se budete učit z mých stránek, je mi jedno, kdy to bude.
5. A začít se musí od okamžiku, kdy vás napadne, že je pro vás taková informace potřebná. Když zjistíte, že jste se dostali do "součtu událostí" (česky "průseru"), kdy z nich musíte vytvořit jinak koncipované východisko (od zavolání pomoci třeba až ke konceptu vzniku života). Podložit stejným systémem (stejnou logickou řadou) vznik a vývoj neživých a následně živých forem hmoty.

Na www.nejsmeovce.cz si (zatím jen v prohlížeči Chrome) můžete kdokoliv ladit své rozhraní mezi tím, co funguje - a tím, co by mělo fungovat.
Samozřejmě si Jenesmithi rád někde přečtu vaši výpověď o "jediné platné všeobjímající pravdě", kterou zřejmě znáte - doufám, že jste schopen ji formulovat a doložit i tím, jak vznikla a jakými nástroji ji měníme. Nebo je neměnná? Která?
A to nemusíme zde, Vladimír moje vstupy obtížně nese. Sem chodí mnoho inteligentních lidí - a jim nabízím stránky o jiném pohledu na fyziku člověka a jeho prostoru. Vladimírovi se tak omlouvám za "inzerci" svých stránek. Dávat odkazy na doplňkové informace je ale i zde běžnou praxí.

270236

Jenesmithi, jakmile se oprostíš od duality elit a plebsu, tak si začneme rozumět. Sebejistota a egoizmus ti zatím splývá, umět vnímat rozdíl vyžaduje nějakou tu dobu, většinou i osobní kontakt.

Podobně i "zištnost" a "nabídka" jsou pojmy, které užíváš poněkud šablonovitě.
Je to vždy vyjádřením osobního nastavení, které slov kdo použije - jestli slovo vstřícné (nabídka, inzerce) anebo nevstřícné (zištnost, chamtivost..).
Každého z nás prozradí použitá slova. chtěl jsem si jen přečíst tvou výpověď o té pravdě, ke které jsi došel. Místo toho čtu klišé o stavech, zde tisíckrát promletých.
Možná ti k orientaci v pravdách a "pravdách" pomůže jeden z mých textů http://www.nejsmeovce.cz/trvale_text.php?id=5 - ale možná také ne. Je o vrstvách člověčenství, ve kterých se kdo pohybujeme.

270253

18.06.2012 11:02

Proč musel jít David Rath do basy

RE: ouha - levicová touha - po moci

janko 85.?.?.?

Kryso, slovo "víti" můžeš také vnímat jako "víti (uplést) věneček" - to pak už tolik neskřípe.
Nehledě na to, že navinování viny je zcela relevantní proces, který ti lidé dělají. To jsi poznal i sám.
..takže bych se asi tak "nevohnil" - být krysou.

270752

19.06.2012 17:40

Proč musel jít David Rath do basy

RE: ouha - levicová touha - po moci

janko 85.?.?.?

ano anonyme, zmatení jazyků v Babyloně vzniklo opravdu tím, že byl úředně nastolený nový jazyk - jazyk latinský - spolu s novou číselnou soustavou - matematikou desítkové soustavy.
Bohužel mocní tohoto světa vytvořili a zajistili "pravdivost" jinému příběhu, oni to tak dělali a dělají vždycky.
...proto jsou mocní, víš?

Schopnost ohýbat (tvarovat) jazyk myšlením dovedla zas naší mateřštinu k tomu, že postupně nahradí dnešní angličtinu. Tu už dnes nahrazují počítačové programy překladačů - angličtina je totiž matkou jazyka počítačů. Čeština pak jen dokončí okruh jazyků v indoevropské civilizaceï.
Jak? Čím? Proč?
...to si najdi na mých "ovčích" stránkách.

270796

25.06.2012 11:45

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

Babylon II

janko 85.?.?.?

...kdysi dávno se mocní tohoto světa rozhodli nastavit novou epochu tím, že zavedli jednotný umělý jazyk - latinu a jednotný systém práce s číslicemi - desítkovou soustavu. Díky těmto nástrojům měla "osvícená elita" moc nad těmi, kdo neznali asociační řady, propojující matematiku a latinu v hebrejštině.
Jejich potomci ve Vatikánu a Izraeli se dnes snaží nastavit realitu příběhu, který nám vložili do hlav - o zmatení jazyků v Babylonu. Tehdy ke zmatení došlo násilným nastavením nových jazyků, nikoliv neschopností se domluvit ve spleti národních jazyků.
A dělají to dobře (pro sebe) - přeci "multikutěním" - snahou nastěhovat chudáky k těm, co už jsou zotročení "principem práce" - a zalepit mozky lidí nepodstatnými informacemi, navíc ve spleti překladů do jazyků dalších.
...To by se jim pak vládlo, co?

Naštěstí tu máme internet a čím dále víc lidí, kteří - nemaje práci - tak čumí do monitorů, baví se - a občas i hledají nebo produkují užitečné informace.
Výsledkem je rostoucí síla internetu, který spojuje opět matematiku (jazyk počítačů) a různé jazyky stále kvalitnějšími "překladači".

...asi ještě chvíli potrvá, než nadkritická množina populace zajistí transparentnost internetu svým transparentním jednáním - pod svým občanským jménem, bez nesmyslného strachu ze "zveřejněných osobních informací".
Mediální masáž např. o utajování rodného čísla je směšná, když si uvědomíme, že každý živnostník (OSVČ) má na každé své faktuře rodné číslo v podobě DIČ. A stejné je to s dalšími nástroji (fotky, rodina, účetnictví firmy), kterými si můžeme zjistit věrohodnost sebe i lidí, se kterými komunikujeme (pod přezdívkami či anonymně).

Nezralé ovečky jsou to, bohužel. A až tito dozrají, pak se začne svět měnit k lepšímu.

Pak se můžou užitečné věci, odzkoušené v "demíčku NWO" sociálního státu (ČSSR) - například pro všechny 8% marže, jednotné ceny materiálu, odvozené z jejich potřebnosti (opět s pomocí internetu) můžou propojit s mírou osobního nasazení, převzatého pro změnu z kapitalistického modelu života. A skrze průzkumy na různá témata se každý naučí vybírat si práci i zábavu pro naplnění svého života. Právě druhá, fungující tvář NWO je tím, čeho se mocní bojí - propojenosti lidí bez jejich zdržovacích (byro/kracie)nástrojů. Mít čas na formování svého života nebo celé společnosti - to byl vždy úkol pro ty, co volný čas měli.
Dnes se to mění. Čas (k udržení otroků v chomoutu práce) začíná mocným chybět. a BUDE JIM HŮŘ. Deficit času si příroda dovede vybrat od každého. I když často přes víc životů.

...strýček Putin jede dnes k "vyvoleným" - uvidíme, co se ve světě pohne....

271096

26.06.2012 10:45

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

RE: Babylon II

janko 85.?.?.?

YU 78, ono vždy záleží na tom, s jakým příběhem si nějakou informaci propojíte. Mě stačí, že atomové číslo uhlíku je šestka - a trojúhelník ze tří šestek představuje možnost rotace ale i možnost sdílení jedné informace dvěma či více lidmi.Trojicí v lidském prostředí je taky máma s tátou + dítě. Tím pádem je pro mě internet nástrojem, umožňujícím velmi rychlou "rotaci informací/myšlenek" - takže se stává takovým "globálním mozkem" planety. Lidi jej přijmou stejně jako kdysi vytvořili a přijali zvukovou řeč.
..do mého příběhu o fyzice prostoru a fyzice člověka tři šestky vyprávějí pozitivní příběh - a že minulý příběh třem šestkám dal název "číslo bestie" - to je spíš námět k přemýšlení, kdo a proč potřebuje strašit lidi a cpát jim do hlavy další strachy....

271151

26.06.2012 23:30

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

RE: Biblické jméno obětí programovatelných parametrů uchvatitelů

janko 85.?.?.?

milý neznalý anonyme, na faktuře je u některých drzých jedinců i DIČ - o něm byla řeč. A je na všech fakturách.
...takže už blbej kvůli mě neumřeš,,,

apropó - další rozlišení, které ti uniklo o židech je to, že někteří jsou jimi více. Není to genetikou, ale mírou znalostí o skutečně fungujících silách v prostoru - někteří zkrátka znají skutečný příběh o projektu bytosti, zvané člověk.
...a moc se těm "zasvěceným" hodí, že své lumpárny můžou přehodit na neexistujícícho boha, vymyšleného právě kvůli zbavení se odpovědnosti za války a další zvěrstva.

Samořiditelnost sil v prostoru je přirozeným následkem zákona akce a reakce - a člověk samozřejmě nevznikal v téhle sluneční soustavě, je výsledným produktem projektu pro celou tuto galaxii.
...jednou třeba přijdeš na chuť přečíst si a pochopit moje texty, ale hned tak to nebude....

271179

27.06.2012 15:42

USA a Francie chystají pro Sýrii libyjský scénář

RE: Varovanie

janko 85.?.?.?

None, světová válka být nemusí. Už je dost lidí, kteří vnímají i světy rozvinutějších civilizací.
Je pro nás i pro ně (MZ) jedna docela šikovná cesta. Stačilo by převzít satelitní vysílání a z archivů nám pouštět všeliká videa, usvědčující naše pány ze lží.

Každý "největší" (dobově) růstový systém se totiž rozpadá tím, co jej formovalo. Pomocí "zpětného úroku" dnes končí řízení skrze finance a přichází řízení strašením (o práci, o rodinu, o zdraví.....) - a kdekdo jim to žere i s navijákem.

Mocní nás už pěkných pár let masírujou pomocí TV a dalších medií. Tak proč by vysílání nemohli řídit ti, co už naší etapu mají za sebou???
Možná to pro pár lidí bude překvápko, že civilizace na bázi spolupráce "uhlíku" a "křemíku" jsou v Mléčné dráze "domácí". Ale zvyknete si, taky mě to překvapilo, už asi před dvaceti lety.

...takže se zřejmě čeká na hraniční události + na pokrytí celé planety satelitním signálem. I MZ mají své "šéfy", nejvyšším je ale vždycky hledání dynamické rovnováhy v "sebeorganizaci sil v prostoru" = vytváření hierarchie nerovnováh a rovnováh ve stále složitějších systémech a podmínkách. Před jednou velkou etapu teď stojíme, ale nebude to asi žádný poprask, semínko už je zaseté.
I většina sněhových koulí začíná tím, že se v dlaních uplácá "základ" - a další sníh už se nabaluje.

Kdo zná seriál "Krajní meze" - tak tím nás Příroda na tuhle situaci trénuje. Mnozí ani nepoznají, že díly seriálu třeba postupně přejdou do reality....., i my potřebujeme "pár facek" za to, co děláme s přírodou a lidskou morálkou.
..tak proč ne od mimoušů....

271211

27.06.2012 16:51

Operace „Evropská unie“: Cena svobody

informační vrstva,

janko 85.?.?.?

, kterou autorka popisuje není ani zdaleka tou řídící. Na počátku programu pro cca 2000 let byla desítková soustava a její úloha v ekonomice.
Princip úroku jsme tu už probírali mnohokrát, příběh o zlatníkovi byl motorem k řízení světa přes finance. EU je stejně jako USA jen nástrojem těch, kdo znají skutečné dějiny lidstva v téhle galaxii. Ano, je to možné, každý se někdy může naučit odpojit své vědomí od těla a poznávat život jinde v galaxii. Boha k tomu vůbec nepotřebujeme, každý člověk je jeho složkou, byť nepatrnou.
A tohle "tajemství" si různí vládci předávají dějinami v celé galaxii.
Věda, zmatená tím, že donutila matematiku k pohybu v bludném kruhu (pomocí axiomů, o kterých se přeci nediskutuje) - ta nám do hlav nalila posunuté informace - a nejen tahle autorka pak méně podstatnou složku dění pokládá za klíčovou.

Řízení světa přes "množstevní pojetí ekonomiky" je v koncích. Internet dovolí nastavit optimální systém výměny práce za něco, co člověk zrovna potřebuje, ale to až v době, kdy toky energie nebudou řídit ti, co si tisknou peníze ve FEDu.

Nejdřív asi musíme zjistit, že "císař je nahý", pak se domino moci položí samo.
Pokud Merkelová vydrží s odporem k eurobondům a Rusko s Čínou, Indií a dalšími nedovolí opakování Lybie - tak by po prázdninách mohl svět začít fungovat už lidštěji. A když se to nepovede, bude sice hůř - ale o to rychleji půjdou pak změny k lepšímu. Nepřímá úměra funguje.

271214

27.06.2012 22:28

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

RE: Biblické jméno obětí programovatelných parametrů uchvatitelů

janko 85.?.?.?

kvůli vytvoření člověka byl vytvořený projekt pro tuto galaxii. To, že výsledek my známe pod slovem "člověk" - to je jen bod v současnosti, od kterého lze vystopovat vývoj pohyblivých forem života zpět v čase.
Ale musíte znát oba formáty času: zazipovaný/vertikální čas (události, proběhlé pohybem ve hmotném prostředí) a lineární - ten, ve kterém máme i své hmotné tělo. A musíte najít nástroj, který doloží, že vaše úvahy mají platnost. Tím nástrojem je znalost významu každého písmene, slova jsou až další vrstvou, účelově tvarující naše asociační řady. V nich je kořínek všeho, co víme o světech hmotných i nehmotných.

Zkrátka je už na stole zcela jiný sled souvislostí o vztahu mezi hmotnou a nehmotnou podobou informace. Fyzika už není, co bývala, je nutné vysvětlit i to, co vědci "přehlédli" a strčili do skříně.

Jiný příběh o jiném trojjediném "bohu" (kterého každý živý tvor zná) se postupně dostává mezi lidi.

271226

28.06.2012 08:29

Operace „Evropská unie“: Cena svobody

RE: informační vrstva,

janko 85.?.?.?

..v nějakém Matrixu je člověk stále, druh "matrice" (základny, osobního směrování) se liší jen osobní prioritou.
Logiku "nepatrnosti a celku" dostaneš, když zjistíš, jak se ten bůh jmenuje. Je jím POHYB a jeho dvě nedílné složky -SMĚR + RYCHLOST. A od téhle trojjedinosti si můžeš nastavit logický počátek všeho, co dnes existuje - je jím na samotném počátku vesmíru jen "obsah pojmu NIC".
A pokračuješ tím, co nezbytně muselo vzniknout jako první, aby vůbec něco mohlo být - tedy pohyb. Nebo něco může vzniknout aniž by se něco jiného pohlo? nevím, kdy vymyslel "pohyb", takže se stal bohem (jako jím byl v minulosti třeba oheň...)

..a od obecné definice složek pohybu se dostaneš až k pohybu myšlení a jeho zápisu do "informačních polí prostoru". A protože ani naše slovutná věda nenašla myšlenky v mozku, tak asi budou jinde, nejspíš "tam, kde je "NIC" - tedy prázdnota vesmíru.

..až prostuduješ texty na www.nejsmeovce.cz, tak si můžeme povědět, jestli v nich - a kde - je nějaká chyba v logice.

Platnost "fuzzy logic" (=výklad/řazení dobově dostupných informací) ti asi vysvětlovat netřeba. Ta potvrzuje nebo zamítá relevanci pohybu vědomí po prostoru. Jednoduše - prostou množinou stejných případů, které určitou, ale shodnou informaci získaly nezávisle na sobě.

Nahodilost od zákonitosti se liší pouze POČTEM OPAKOVÁNÍ stejného procesu. Na to už věda přišla, jen tuto cestu neprovozuje i v oblastech samotného myšlení.

...jestli tebe stvořil jiný bůh, tak mi prosím napiš jak to dělal. Anebo si "na ovcích" přečti segmenty příběhu o bohovi-pohybu. (za jejich vzhled se omlouvám, už se na tom pracuje...)

271244

28.06.2012 08:49

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (I)

RE: Biblické jméno obětí programovatelných parametrů uchvatitelů

janko 85.?.?.?

anonyme, před "vznikem" mobilu taky nikdo nevěděl, co to je. To, že Mendělejeva "napadlo", jak seřadit tehdy známé prvky - a dovodit, jaké asi budou následovat - to samé jsem udělal s písmeny.
Pokud tvé ego neskousne, že nějaký nýmand objevil strukturu "stavů a pohybů" ve významu písmen latinky - s tím nic nenadělám.
Snad aspoň víš, že umělý jazyk = latina ovlivnil (víceméně násilím) myšlení celé evropské a západní civilizace. Už asi nevíš, že desítková soustava je druhou složkou k latině - a výsledek "se čte" asociačně - v hebrejštině.
Takže přezíravost s mým poznatkům asi není na místě. Neumíš si zřejmě představit stav, kdy pojem "mobil" ještě neměl obecně známý význam, tvar, zkušenost...., to je holt osud těch, kdo prošlapávají cestu - musíme vysvětlovat tyhle prosté skutečnosti "vzniku".
Tvá představa o čase tomu také odpovídá. To, že naším časem poměřujeme události ve vesmíru - to je dáno pohybem (nejen)naší planety vzhledem ke slunci - dělením světla a tmy na menší dílky. V jiné soustavě se realizuje jiný čas.
A galaktický čas je dohodnutá veličina mezi soustavami, které spolu komunikují.

..ale to je asi pro tebe taky nějaké scifi, co....? Nechme toho, na "ovcích" můžeme pokračovat, nechci Vladimírovi zaplevelit stránky nad únosnou míru....

271246

04.07.2012 09:42

Sjednocená Evropa a panevropský fašismus

Německý, italský a český "národní socializmus"

janko 85.?.?.?

Jakmile se začneme zabývat vlivem jazyků na "zanechávání stop", tak zjistíme nenáhodné souvislosti s událostmi dříve a dnes.
Sdílení komunikačního nástroje (jazyka) vždy vedlo ke zvětšení fyzického území, které takovým jazykem bylo získáno. Zároveň každý nastupující jazyk zanechal v historii vedle území i svou mentální stopu. Z řečtiny nám zůstalo pojmenování "společných jmenovatelů" k číslicím (koeficienty apod..). Do latiny byly přepsány veškeré poznatky o člověku - latina nám zůstala v lékařském názvosloví a italština v hudbě.

Angličtina tvarovala svůj jazyk pro obchodování (komunikaci, výměnu zboží) tím, že spojovala více původních zvuků hlásek do jediného, součtového významu, přijatelného pro komunikaci při kolonizaci světa jinak mluvících etnik. Spolu s esencí matematiky vytvořili anglicky myslící lidé jazyk počítačů, který nám nabídl pohledy do jiných, vzdálených světů "scifi", do prostoru, kde všude existuje komunikace pomocí vibrace "zvuku". Že neznáme převodník "teploty prostou" na slyšitelný zvuk? Vyčkejme času, musíme dozrát.

A proč to píšu? Protože v češtině se povedlo to, co začal Hus a Komenský, existuje důkaz o spojení dvou jazyků, které stály na počátku našeho letopočtu. Latina a matematika desítkové soustavy jsou dvě složky hebrejštiny.
Etapy vývoje civilizací postupují v cyklech, kdy pomocí jazyka formujeme své myšlení do "slangů", z nichž pak filtrujeme odborné jazyky. Národní jazyky "infikované" latinou a matikou během dvou tisíc let došly do aplikací - do globální "číslicově" (penězi) řízené ekonomiky a do potřeby SJEDNOTIT MYŠLENÍ lidstva. O tom je dnešní stav extrémů a disfunkce morálky ve světě "velkých cílů".

271471

04.07.2012 09:43

Sjednocená Evropa a panevropský fašismus

RE: Německý, italský a český

janko 85.?.?.?

Domnívám se, že nové poznatky o fyzice, která nepodléhá jazyku matematiky, ale jen selskému rozumu - poněkud srovnají současné napětí. Šok z nutnosti "přepsat fyziku" (obdobný zrcadlově šoku z pádu dvoj/trojčat) potlačí snahu dožívajícího systému o ovládnutí světa "jednotným tlakem". Právě tlaková síla (nejen slov) je zodpovědná za vznik první samoŘiditelné síly v prostoru = vznik a funkci TEPLA. (pro vtipálky: místo "Ř" dosaďte "Ž" a nechte plynout své asociace....,opravy řad asociací jsou vstupem i do jiného pohledu na fyziku).

Očekávané "znásilnění" populace některou formou fašizmu (pyramida jedné moci) se patrně konat nebude. Fraktální forma vesmíru (Harramein a spol) dovoluje lidstvu nastavit vzájemné tlakové síly tak, aby nedocházelo k destrukci víc než je pro nadkritickou množinu zúčastněných lidí únosné. Rekonstrukce starého domu i rekonstrukce schemat myšlení má společného jmenovatele - nutnost leccos zbourat pro nefunkčnost.

Princip "Nádech a výdech" funguje v neživé hmotě opačně než v živém člověku. Myšlenky, které vedly mocné tehdejšího světa k nutnosti počítat roky znovu od prvního kvůli nastavení dvojice nových jazyků (pro zkoumání toho, čím je člověk a jeho okolí) - tyto myšlenky se obohacené o zkušenosti vrací zpět k jejich zdroji. Hebrejština i národ, který si ji přisvojil - už svou úlohu dokončila.
Jedním z mezníků je i dnešní zpráva o hledání Higgsova bosonu, rvačka v jednání o Syrii a spousta dalších událostí, které nastavují nutnost změnit komunikační strukturu ve společnosti.

271473

04.07.2012 09:44

Sjednocená Evropa a panevropský fašismus

RE: Německý, italský a český

janko 85.?.?.?

Že se nová EU bude patrně stavět podle návrhu toho národa, který fašismu dal tu nejhorší podobu - to je zcela zákonité. Projekt "Základní příjem" je německý, oni mají v "národním podvědomí" pocit studu - přesně to, co v nich vybudilo nutnost vytvořit opačně působící = vyrovnávající systém komunikace skrze "hmotu", vytvořili způsob, jak ubrzdit nadprodukci výrobků jinak než "zbouráním domu".

A protože asi víte, že "máma" (Francie) a "táta" (Německo) v budově "Baraku(?)" Evropy mají nejšikovnější "dítě" v obyvatelstvu českého ďolíku - tak si asi uvědomíte, že každý systém roste od svého přirozeného středu, zasazeného do "připraveného prostředí" (semínko je počátkem růstu rostliny, nápad je počátkem růstu firmy - a "součtový jazyk" dvou jazyků, které formovaly končící etapu lidstva, je počátkem doby, kdy se pojem "věčnost" může dostat i do velice příjemné formy.

....tedy pokud to sami nepokadíme (nezdržíme) zas nějakou válkou. Tlak slov byl na počátku každé války, slova jsou také jedinou zbraní "Blablarytířů" (rytířů, válčících jen slovem a láskou). Obě tyto zbraně mají i svou negativní polaritu, takže čtyři základní síly, určující vývoj lidstva ve vesmíru už známe, že? [smích] ¨
...a zbytek "kostry" (kostiček) jiného pohledu na fyziku člověka v prostoru si někdy najděte na www.nejsmeovce.cz

271475

05.07.2012 10:30

Sjednocená Evropa a panevropský fašismus

RE: Německý, italský a český

janko 85.?.?.?

...jo anonyme, "Š" je taky dobré. Typické pro národ, co nejraději "maká" s rukama v kapsách. ...o to rychleji ale musí myslet, v tom je ten háček nad "S".

Po mostě se nejen "šlape" ale také "přechází". Výběr slov určuje směrování myšlení i následných "pohybů těla a sil v okolí".

Podobně jako sedlák odhadne, kdy bude obilí zralé, tak i "blázni a snílkové" vnímají potenciál populace, která používá některý z jazyků.
A protože uskutečňování snů a českých pohádek je vlastnost těch, kdo ty pohádky a sny vytvořili - je už jen na "ANOnymech", kdy se připojí, kdy přidají své ANO.

ČÍM HŮŘ, TÍM LÍP - takhle funguje "překlápění" systémů, když dojdou (po řadě opakování "čím dál tím hůř") k vyčerpání systému řízení, postaveného na úroku.
...kdo ví/tuší, že "zrní" (globální válka) letos asi nebude, ten už připravuje setbu a opravuje nářadí. Mým nářadím je znalost významů jednotlivých písmen - a ta nabízí vrstvu vědění "pod slovy", ze základny, která slova a systémy STAVÍ.

....CO S UFŇUKANÝM ANONYMEM, když leží na tom mostě? Buď se mu vyhnout anebo na něj šlápnout. .....doufám, že to moc nebolelo.

271533

20.07.2012 10:57

Militarizované olympijské hry v Londýně evokují Orwellův román 1984

RE: co by na to asi řekl Petr Gejdoš

janko 85.?.?.?

..v té předpovědi od Rittera není zohledněný posun, za který je zodpovědná historie "Bohe/mie". Díky práci "věrozvěstů", Husa a Komenského (a možná i práce mé a milionů těch, co žijí i nežijí) lze očekávat, že Finanční krach, předpovězený na rok 2012 se změní na prostup financí zpět k lidem v roce 2013 (viz "Základní příjem"). Díky realizaci pak ostatní změny proběhnou v mnohem menší časové i velikostní amplitudě. Okolo roku 2022 by už mělo vše fungovat na bázi otevřených fraktálních struktur, vzájemně propojených jen do míry "užitečnosti celku" vzhledem k "jeho velikosti".
Ritter vychází z opakovaných forem přechodu z Kalijugy do Satjajugy. Ale toto opakování má ca cíl vytvořit v různých slunečních soustavách stav, kdy bude možné naplnit další z cílů, které si "bytost galaxie Mléčné dráhy" vytvořila.

..ne, nezbláznil jsem se. Jen znám mechanizmy, kterými se řídí jakýkoliv hmotný či nehmotný systém s vnitřní strukturou "míry sebeorganizace". Pochopit význam "abecedy lidštiny" má stejné dopady pro vývoj jako měla kdysi struktura "tabulky chemických prvků" na akceleraci vývoje v hmotných systémech. Abeceda lidštiny zpracovává systémy nehmotné - o kterých víme, že předchází jejich hmotné formě. Něco je zde: http://www.nejsmeovce.cz/trvale_text.php?id=8 , to další si každý pobere, jak umí....

272275

21.07.2012 00:43

Lži média fabrikují události

RE: Tak tomu skutecne je

janko 85.?.?.?

..je třeba chápat období socializmu jako "RANNÝ SOCIALISMUS" - šlo nejspíš o model, v jakém by mělo později fungovat NWO.
Tihle hoši, co vidí na generace dopředu - ti vědí a mají nástroje, jak přinutit lidi, aby se chovali podle plánu.
Ono to souvisí s tím, jak dobře dovedeme vnímat rozdíl mezi tím, co děláme vědomě a tím , co nám naservíruje naše podvědomí (pro ezoteriky "duše").
Žijeme v programovatelném a programovaném období, málo lidí je zatím ochotno a schopno vnímat vliv svého podvědomí na to, co dělají. Ale je to tak, jinak by se totiž svět zhroutil, fungovala by nahodilost - která ale nefunguje, vše podléhá zákonům opakování a podobností - kteréžto díky existenci "rytmu" (=času) lze řídit. Zcela jednoduše - čas pro nás určuje, co vnímáme jako prvnéí a co jako druhé. Tím se dobíráme poslopnosti = logickým krokům. Bez existence času by logika nemohla fungovat.
Ale události ano. Ty jsou tvořeny souběhem sil, účastnících se na nějakém procesu. Jakmile si umíme vytvořit jiné řady souvislostí - takové, které mají naši vládci - tak přirozeně víme i co je třeba udělat, aby "ovečky" udělaly přesně to, k čemu jsou vedené.

Vnímat čas jako nástroj, kterému lze "domluvit" - to je také jeden z úkolů, které nás čekají. mnoho lidí se nenaučilo organizovat si svůj čas, jsou poplatní těm, kdo jim čas organizují (práce, rodina, aktivity....).

272299

27.07.2012 00:11

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

rem, nevěšte hlavu. Tím, že už dovede nadkritická část populace předvídat možné varianty, kterými se hoši od peněz dostávají k moci - tím se stále zmenšuje jejich manévrovací prostor.
Zkrátka lidé postupně přicházejí na to, jak vypadají "císařovy nové? šaty"....
Zatím se moc neví, jak funguje hladina globálního podvědomí, to neznamená, že něco takového neexistuje nebo nefunguje.
Pozemská populace prochází proměnou vnímání a myšlení - většina lidí je zatím ještě v negativním módu (v negativní polovině procesu). Ale vývoj živých systémů podléhá stále stejným pravidlům - jen ve stále delších cyklech. Souvisí to s popisem fyziky, období rotačního modelu atomu, které je zodpovědné za vývoj technologií "neživých struktur" - to končí. A pulzní model atomu, platný pro neživé i živé struktury - ten si své místo na slunci teprve hledá.
Skupina BRICS je tím, co má naději i sílu změnit finanční, politický a pak i vědecký názor na "pohyby sil v prostoru".

272537

27.07.2012 13:44

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

anonyme, rozdíl je veliký, ten, kdo systém vytvořil, ten v něm může mít a také má určité výhody. Dokud systém nerozklíčuješ (nerozeznáš chyby a výhody), jsi odsouzený používat systém tak jak je nastavený.
..a samozřejmě lze "taktizovat" - (= jiné slovo pro lež), nebo dělat mrtvého brouka a připravovat systém jiný, bez chyb toho starého.

272557

28.07.2012 21:52

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

Udo, asi se neshodneme v zařazení druhořadosti a prvořadosti - Pokud má být "Miera" (velikost?) prvořadá, tak mi vysvětlete, na čem jí budete hledat? Bez existence pohybu by nevznikl ani prostor ani čas ani hmota - tak na čem tu "velikost" nebo "vztah mezi více velikostmi" chcete najít nebo měřit ??
Asi máte popletený i vztah energie k pohybu. I do pitomé baterie tu její "energii" musíte dodat nějakými pohyby (pohybem elektrického proudu při nabíjení. Sama energie je vždy potenciálem pro vznik dalšího pohybu. Jenže pro pochopení sebereprodukce (rezonance) pohybu musíte jít až na začátek, kdy existovalo pouze "nic" + "pohyb" + zákon akce/reakce. Od tohoto axiomu lze vystavět příběh existence "všeho" bez logických kotrmelců.
Souběžně existující hmotné a nehmotné "světy" vnímáme vždy skrze některý jazyk. Dokonalost hebrejštiny postupně nahradí větší (protože součtová) dokonalost češtiny - a později zas jiných jazyků, schopných vysvětlit chování "sil a objektů v prostoru".
Síla je tok informací v pohybu, kategorie velikosti (Miery?) může nastoupit až když je cíl, kam sílu směrovat. To, co hebrejština rozdělila na kategorii velikosti (matematiku) a kategorii vkládání smyslu (latina) - to čeština zas spojila do jednoho jazyka, trvalo nám to těch cca 2000 let. Přesněji cca 13 000 let, zdrojem češtiny byl sanskrt, jeden z jazyků Atlantidy. ...celkem ostuda, co? Hebrejštinou zřejmě mluvili v Atlantidě ti mocní...

Nemáte pravdu v tom, že zobecňující pojmy vedou ke špatným výsledkům. Každý obecný pojem je dokladem nějakého fungování sil v podobě výsledku (součtu, průniku směrů...). Chyby vznikají tím, že z množiny pohybů, která je zodpovědná za vznik takového pojmu /názvu/ člověk nevybere (nerozezná) ty, které určují další směrování. Proto jsem musel uchopit význam, historii a úlohu jazyků zcela jinak než jak nám to "vítězové" naordinovali v počátcích této etapy, kdy poznání řídila latina a matematika desítkové soustavy.
V mých textech na www.nejsmeovce.cz si můžete doplnit vzdělání, metodika oprav asociačních řad, které jsou zodpovědné za stav dnešního světa, už existuje, čekáme až dozraje čas pro realizaci "upgrade Stromu poznání".

272642

29.07.2012 08:53

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

anonyme, princip "mrtvého brouka", fyzikální procesy i Janovo evangelium asi vnímáš stejně jako většinová populace. Ale se mnou (a mnoha dalšími) přichází do fyziky "čerstvý vzduch"... [smích]

Komplex procesů sledovaných v současnosti patrně poslouží i něčemu, co možná znáš jako "efekt sté opice".
Precesní cykly v galaxii se opakují tak dlouho, až "se ucho utrhne" - a je dost událostí (synchronicit), které naznačují, že obvyklé precesní schema cyklu může probíhat jinak - v pozitivním módu. Kdy se při slabším projevu "apokalypsy" nastaví pravidla pro nikoliv "zlatý věk lidstva", ale pro "stříbrný věk lidstva". Stříbro na rozdíl od zlata vyžaduje stálou údržbu, netečnost zlata vede ke spotřebování do něj vložené energie (z předchozích etap cyklu) - a cyklus se musí zas opakovat.
"Upgrade" informační hodnoty slunce, projevené změnou teploty a záření, samozřejmě souvisí s touto přeměnou struktury cyklu. Bohužel populace je zvyklá na mechanický (fyzikální nebo duchovní) popis živosti galaxie, není v kraji zvykem chápat fyzikální síly v prostoru jako zrcadlový projev nevyužité lidské energie. Tvrzení, že tahle galaxie byla vytvořená proto, aby vznikl člověk - to je pro mě podobná situace jako byla pro Kopernika a Galilea "před pár lety"....
....jo, přepsat popis fyziky (sjednotit duchovní a vědecký slovník) je pro penzistu dost náročný melouch, ale zatím mě to baví...(http://www.nejsmeovce.cz/trvale_text.php?id=6).
Vždycky jde jen o to, vytvořit uvěřitelný příběh, doložený jeho fungováním v mikro/makro/psycho okolí. A to se daří, i když jsou pro většinu populace mé texty obtížně srozumitelné. Za rok to už bude lepší.

272667

29.07.2012 10:28

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Pravicujme = popravujme

janko 85.?.?.?

MoUdrostaku, násilí fyzické (války, kriminalita) i psychické (kamery Velkého bráchy) asi má nějaký cíl.
Většina populace, vycvičená strašením, nevidí dál nic jiného než další strašení, zvýšením dohledu "na ovečky" podporované.
Jakmile se ale rozhlédneme po dějinách strašení, uvidíme, že následná změna systému vládnutí používá stále stejnou techniku, ale jiná slova.
A protože platí, že se "ucho utrhne", je třeba zkoumat, co se tedy připravuje za vládnutí, když i část oveček už prokoukla "finty moci"...

Ano, na stole je proměna myšlení oveček i "pastýřů", probíhá nastavování procesu, jakým se z "beránků božích" vytváří "berani". Nikoliv "bejci". Beran si nejdřív rozmyslí, než jde do útoku - a i ten útok je spíš pasivní.

Změnit podstatu myšlení patrně nemohou "odborníci", byť vzdělaní pro větší segment lidských činností. Příroda si ale většinou poradí sama. Poslouží příklad s "Chartou 77". Dnes víme, že její vznik si vynutily podobné podmínky jaké pod jinými slovy zažíváme dnes. Ale "malý velký bratr" ani tehdy nespal, postupně do Charty vstupovali další lidé - a "bratrská" pomoc ze západu.
Ti, co znají sílu peněz, ti měli vždy možnost skrze peníze měnit postupně cíle skupin jako byla i Charta 77.
Nedávný pořad ČT od Chartě 77 s paní Němcovou uvádí původní záznamy "Originálního videožurnálu". Z nich je patrná upřímná snaha chartistů změnit tehdejší společnost. Pomineme-li dnešní snahu za vším vidět předem zaplacené agenty moci - zbývá nám jediné a stále platné vysvětlení. Vliv finanční "pomoci západu" postupně z lidí v Chartě vytvořil model "užitečných idiotů" - lidí, kteří netušili, jak velkou moc mají "darované peníze" na myšlení člověka.
Pozici "užitečného idiota" nejvíc odskákal Havel, byl podobně jako před ním i Einstein vybrán "situací ve společnosti" (podpořenou penězi ze Západu) pro roli "morálního vůdce národa". Mocní už tehdy věděli, že mají technologie, které "svobodu slova" rozmělní do "informačního šumu" - stačí nabízet ovečkám protichůdné vysvětlení stejné události. A obratně v myslích oveček vzbudit "Správný směr myšlení".
Internet jim kazí práci, některé ovečky zjistily, že zprávy z medií se upravují už tak moc, že skutečnosti neodpovídají.

Situace se tedy opakuje, místo Charty vznikají skupinky na sociálních sítích, roboti vyhledávají ty s potenciálem růstu - a podle potřeby je podporují - jsou li pro ně neškodné - anebo zavírají pod nějakou záminkou, např. "dětská pornografie".
Kupodivu si bystřejší čtenář všimne, že zákazy jsou přesně tím, co si mnozí, ti zkažení mocí, dopřávají. Tato "polarita nepřímé úměrnosti" ale pokračuje i ve společnosti. Takže místo skupin s vnitřním řízením vznikají "blogy" a webové stránky badatelů mého typu.
N...

Automaticky kráceno

272675

30.07.2012 21:34

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

Udo, vaše představy postrádají právě tu potřebnou polaritu - schopnost podívat se na existenci z povzdálí, neslučovat se se svými NAUČENÝMI poznatky.
Stačí k tomu vlastně logika, kterou mají děti, když se naučily používat otázku "PROČ".
Logika totiž musí začít od představy, jak vypadá a co obsahuje slovo "NIC" - a možná zjistíte, že obsahuje opravdu jen ty tři symboly, které jsme obsahu toho pojmu dali my, lidé, k tomu pak otázku, jestli je to opravdu vše, co ten pojem obsahuje - a zároveň NAPLŇUJE.
Pak vám nezbude nic menšího než k těm písmenům, která vlastně ani nemusí být napsaná, stačí je mít v mysli - začnete postupovat tak, jak musel postupovat i ten "bůh", když chtěl něco udělat z ničeho. Musíte vytvořit prostor - a k dispozici máte na tuhle práci pouze svůj čas. Nevíme, jestli bůh už měl nějaký "čas", ale my k dohledání naší historie nějaký čas/pohyb potřebujeme. A víme, že jediné, co musíme vytvořit, je celistvý uvěřitelný logicky bezchybný PŘÍBĚH (cyklus existence), kam se vejde vše, co o sobě, o přírodě a vesmíru víme.

Od doby, kdy jsme si definovali pojem "in/formace", tak řešení existuje. Proč? Protože informace vykazuje shodné znaky s pojmem NIC - navíc může existovat i v nehmotném prostředí mysli a hlavně - můžeme informaci jako jedinou chápat jako stabilní, tedy jako KLIDovou formu existence - ten pojem vyjadřuje uzavřený soubor nehybných dat. data jsou pak jednotkami myšlení, neobsahují nic jiného než cílovou = zastavenou část lidské energie.

272744

02.08.2012 01:02

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

udo 123, zkopíroval jsem si naší diskuzi, nechci tu Vladimírovi plýtvat místem, pošlu vám můj komentář mailem, doufám že ten váš mail zde funguje. (udo321123zavinacazetbodkask)

272836

02.08.2012 08:44

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

Vidím, že Slováci jsou čilejší než Češi, je to také proto, že déle "leželi ve stínu". Naštěstí Nassim Harramein (a možná další, které neznám, protože se taky musím něčím živit) je spojovacím můstkem mezi klasickou fyzikou a duchovními konstrukcemi (Merkaba, Strom poznání atd...)
..rád si s vámi i s "udo123321" popovídám, až i pro vás "dozraje doba pro opuštění stávajících modelů existence". Jan Koňas

272845

02.08.2012 08:51

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

RE: Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

janko 85.?.?.?

Kysučane, máte zřejmě čerstvější informace, první dva body fungují, ale už ve třetím také sklouzáváte do pohádek, tvůrce musel také vzniknout. A protože bez dvojice "stav/pohyb" nevznikne nic, dohodly se ty rozumnější civilizace na jiném příběhu, který jim stačí k vysvětlení, který jsem (po cca 20 letech hledání) pochopil a pouštím jej dál - protože zkrátka funguje jak v postupných krocích myšlení, tak i v procesech duchovního světa. Propojit slovník vědy se slovníkem duchovních učení, slovníkem pohádek a tím, který používá běžný člověk - to je moje práce i zábava.

Klíčem pro mě bylo najít návaznost "forem života v Mléčné dráze" ke způsobu existence "rozhodovacího procesu" ve starších galaxiích. K tomu mi pomohl další člověk. (takový, který sám po "aktivaci" dovede vytvořit repliku sebe samé - žena). jde o návaznost mezi starší hexagonální formou cyklů a naším, pětiprvkovým způsobem rozhodování (tři rozměry času/tři formáty času) + dvě možnosti volby (souhlas nesouhlas).
Podstatnou pro změnu architektury procesu bylo vytvoření PROTISMĚRU z rotace (z cyklů vývoje od jednoduchosti ke složitosti prostřednictvím "spirály vývoje").

Schema "Květu života" a "Stromu stvoření" si jednotlivé civilizace "nabírají z prostoru" v době, kdy do takové doby dozrají. Zrání funguje díky existenci času, tam bylo nutné začít, najít vztah mezi "směrem" a "rychlostí" času. Výsledkem (součtem) je pak existence pohybu, ale ve zdánlivém protisměru. Proto je POHYB tím, co označuje základnu pro jakoukoliv existenci.

Nick "tissa" mi později, vlastně nedávno ukázala, jak z "Davidovy hvězdy" lze vytvořit zrcadlové struktury z pěti prvků - a bylo vyhráno. Okruh existence, která vedla ke vzniku člověka z předchozí řady "mutací" se uzavřel do bezchybné logické řady kroků. DAR/win funguje, jen v jeho době nebylo možné princip chyby/mutace demonstrovat ve vrstvách "omezené sebeorganizace" (tam, kde míra samořiditelnosti spočívá na existenci tzv. fyzikálních sil", které jsou ale pouze jiným formátem existence člověka, kdy místo hmotného celku v chemické podobě existujeme ve formě "množiny podobných informačních celků" (a nazýváme je např. "záření gama", nebo "hadrony, gluonyapod..")

Ale to bychom se museli bavit o mnohých klišé, která se v historii (i velmi dávné) usadily v našem vnímání a myšlení. Vím, že moje pozice "vědeckého i duchovního nýmanda" je příznačná pro proces, který probíhá v současné populaci. Z pozice kostlivce, ze kterého se stala "věda o člověku a prostoru" si ti, kdo představují špičku poznání - nemohou dovolit podobná tvrzení, která mám ve svých textech.
Takhle se "kulička nabaluje jen pomocí těch, kdo projeví zájem.
A dostaneme se jen tak daleko, kam naše "vůle po životě" dosáhne.

272846

04.08.2012 09:49

Putinova geopolitická šachová partie s Washingtonem v Sýrii a Euroasii

RE: Posel Boží

janko 85.?.?.?

...bať, bať....
[smích]

272938

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

56

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 120 čtenářů částkou 19 700 korun, což je 56 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 1

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 1

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,93 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,21 Kč
100 japonských jenů
21,10 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 642,06 Kč
1 unce stříbra
508,58 Kč
Bitcoin
374 951,67 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?