Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 55 příspěveků, 19 různých jmén: <nic>, aaaeee, anonym, anonzm, eee, Filozofická otázka, gggggghhhhy, jk@fk.sk, jkl, jm, kj, kk, kl, n, pl, pokracovanie, pokračovanie, rozmýšlajte ľudia, zle je.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.03.2013 09:12

Jste připraveni?

Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

46.?.?.?

aj stará zhrdzavené plechovka má svoju vnútornú hodnotu, lebo sa ešte dá použiť alebo odniesť do zberu.
Nesúhlasím s autorom, že zlato nemá vnútornú hodnotu, lebo je to ovládaný trh. Zlato má vysokú vnútornú hodnotu, lebo na každú unciu vyťaženého zlata je potrebné obrovské množstvo zdrojov - práce, techniky, surovín. Aj rýchlovarná kanvica má vnútornú hodnotu, prečo teda zlato nie?
Ak sa pripravujete na problémy a chcete nakupovať potraviny - to sa volá survivalizmus. Nájdite si to na Inete. Ak chcete len nestratiť svoje materiálne hodnoty - tak si kúpte zlato, striebro, nejakú pôdu, ktorá sa dá využiť na záhradničenie a pestovanie plodín, alebo aj poľnohospodársku pôdu. Peniaze, ktoré si držíte do budúcnosti na nákup "čohokoľvek" si radšej zmeňte za zlato a striebro, ktoré potom predáta. Nedržte peniaze v peniazoch, a už vôbec nie v bankách. Peňazí je veľa a urobiť ďalšie doláre/eurá je ľahké a inflácia vám zožerie všetko

285739

04.03.2013 20:23

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca ...

46.?.?.?

Vojta, mýliš sa. Ja hovorím o vnútornej hodnote, ty hovoríš o trhovej hodnote. To sú rôzne ekonomické kategórie a ich vznik aj prejav sú odlišné. A človek bude mať pre mňa hodnotu vtedy, ak svojím príspevkom práce je naozaj užitočný pre spoločnosť. To znamená, že pre mňa má hodnotu každý robotník kopajúci kanály, a nemá pre mňa hodnotu kapitalista, ktorý sprivatizoval/ukradol závod a vytuneloval ho. Lebo robotník tvorí - vytvára vnútorné hodnoty, a privatizér je parazit.
A v tvojej logike má hodnotu kapitalista, lebo je záujem o jeho peniaze.
Ako vidíš máme rozdielne hodnoty ktoré sa merajú inakšie aj fungujú inakšie.

285794

04.03.2013 22:32

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca ...

46.?.?.?

Si nejaký divný, aj hovoríš divné veci. Samozrejme sa dá zjesť iba to čo má vnútornú hodnotu vytvorenú človekom. Aj prvotná spoločnosť musela najprv niečo pozbierať - dať tomu vnútornú hodnotu práce (nájsť, zdvihnúť, uvariť) a až potom sa to zjedlo - najprv sa vložila práca. V rámci výmeny práce v spoločnosti aj zlato má vnútornú vloženú hodnotu práce, aj stará plechovka, aj elektrina na zohriatie vody. Všetko má vnútornú hodnotu práce. Ale ak nikto nebude pracovať - to jest vkladať svoju prácu na vytvorenie vnútornej hodnoty výrobkov a všetci budeme iba tlačiť ofarbené papieriky - peniaze - tak všetci zdochneme od hladu.
Predtým ako dať otázku sa treba zamyslieť nad formuláciou otázky. Lebo tvoja otázka bola mienená ako kontraargument a pritom to bolo iba vyjadrenie tvojho nepochopenia témy/svetovej ekonomiky

285804

05.03.2013 08:04

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca ...

46.?.?.?

divná logika. samozrejme časť z nás "kutá zlato", časť "kutá železo", časť "kutá jedlo" - to je normálna deľba práce v spoločnosti.
Ja som hovoril o vnútornej hodnote zlata. V tom okamžiku ako dopadne na Zem meteorit ktorý bude celý zo zlata - padne aj trhová hodnota zlata - lebo ho bude omnoho viac ako teraz, a padne aj vnútorná hodnota zlata - lebo ten meteorit bude mať zlato dostupné na povrchu Zeme a nebude treba zlato dolovať z baní v hĺbke 2-3-4 kilometre (teda veľa práce vloženej).
Takže moja logika je naozaj zložitá, lebo vidím súvislosti ktoré ty jednoznačne nechápeš/nevidíš.
A taktiež súhlasím s tebou, že veľa ľudí je idiotov, primitívov, hlupákov, ktorí nie sú schopní sa brániť lebo na to nemajú možgovú kapacitu a duševnú/charakterovú silu. Preto treba vzťahy medzi ľuďmi plánovať, lebo to skončí ako v džungli. Socializmus plánoval a nemali sme nezamestnaných, žobrákov na ulici etc. Kapitalizmus tiež plánuje ale menej a preto má obrovské množstvo sociálnych problémov. Ak nebudeš nič plánovať v rámci celej planéty - tak polovica nepotrebných ľudí zdochne od hladu, lebo ani ty sa s nimi nepodelíš. Áno, obrovská väčšina ľudí nie je schopná čestne obchodovať a deliť sa s blížnym spravodlivo. Preto treba reguláciu ekonomických vzťahov.
Podľa tvojej logiky sú všetci inteligentní, chápajúci a čestní a rovnocenní. Lebo ak nie sú, tak samozrejme homogénna masa ľudí nie je schopná "neregulovane" obchodovať, lebo nie sú rovnocenní už zo samotného pohľadu ekonomiky planéty. Alebo si myslíš, že ty máš právo niekoho oklamať v obchodovaní, lebo si silnejľí, múdrejší, máš viac peňazí? Ale potom aj teba svetoví bankári môžu okrádať, lebo majú nekonečné množstvá "peňazí" v porovnaní s tebou. A aj to robia. Páči sa ti tento bankársky "neregulovaný" systém peňazí, kde si len obeť? Treba regulovať všetko - aj bankárov, aj ľudí, lebo nás je veľa a rôznych. A zatiaľ všetko regulujú len bankári vo svoj prospech.
Takže chlape, moja logika ide do hĺbky, a tvoja pláva ako hovienko na hladine rieky. Nevidíš do hĺbky a ani netušíš, že tá hĺbka existuje. Predtým ako písať vyjadrenia s hlbokým zmyslom musíš im ten zmysel najprv dať. A drísty tváriace sa ako hlboké vyjadrenia ostanú pre chápajúceho jedinca len drístami.
A to sa týka aj tvojich príspevkov vyššie. Veľa drístaš, svoje názory nechápajúceho podstatu jedinca vydávaš za argumenty a myslíš si že máš pravdu, lebo "ja som povedal a to je teda pravda" Viac rozmýšľať, viac čítať, viac vnikať do podstaty reality aj do názorov iných diskutérov, písať menej drístov. A postupne ťa budem brať ako názorovo zdatného oponenta a nie ako drístala. Zatiaľ len drístaš. A tým ťa nechcem uraziť a ako vidíš viac diskutérov ti hovorí o tom, že jednoducho nechápeš mnohé okolnosti. Takže veľa čítať, pochopiť a až potom presviedčať ostaných o svojom názore.
...

Automaticky kráceno

285829

05.03.2013 08:06

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca ...

46.?.?.?

Lebo zatiaľ nemáš na podporu svojich názorv argumenty ale len úplne neuveriteľné drísty ako tento "zlato je hovadina která nemá ŽÁDNOU hodnotu navíc jsou s ním spojeny velké náklady na jeho získání". Panebože, ako môže byť niekto natoľko nechápajúci ekonomiku?????

285830

05.03.2013 08:25

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca ...

46.?.?.?

skúsim odpovedať na príklade. Predstavte si planétu na ktorej neexistujú peniaze a riadi sa iba potrebami svojich obyvateľov. A na tej planéte je samota kde žije jedna rodinka, a nemá kanalizáciu. Tak potreby obyvateľov sa uspokoja tak (samozrejme pri dostatku technických aj surovinových možností planéty), že tú kanalizáciu spoločnosť vykope a tie rúry bude ťahať aj 10 kilometrov k jednému domu. Tá kanalizácia bude mať obrovskú vnútornú hodnotu surovín aj vloženej práce. A bude dávať obrovské možnosti celej spoločnosti využiť vloženú hodnotu už existujúcej kanalizácie a v okolí domu postaviť viac domov pre oddych obyvateľov tejto nepozemskej spoločnosti.
Táto kanalizácia napriek tomu že má vysokú vnútornú hodnotu ale bude mať minimálnu trhovú hodnotu na planéte Zem - lebo za ňu nikto "nezaplatí". Takže v kapitalistickej džungli rozhoduje trh a nie potreby obyvateľov. Ale to znamená, že kapitalizmus je džungľa a my nie sme inteligentné bytosti, lebo celý kapitalizmus je jeden veľký chaotický nešetrný systém a my sme súperiace inteligentné zvieratá bojujúce o prežitie.
A vy teda rozmýšľate len v rovine kapitalizmu.
Avšak kapitalizmus nie je systém, ktorý nám nanútil Boh a nič iné teda nemôže existovať. Kapitalizmus je len ľudský výmysel, ktorý podporuje bankárska elita navrchu, lebo naša vlastná "hlúposť" a nechápanie ekonomiky udržuje tú elitu hore. Takže ak o spoločenskej užitočnosti rozhoduje náhodná súhra okolností, emócií, "hlúposti ľudí" pod názvom TRH, tak sme skutočne len inteligentné zvieratá. A samozrejme súhlasím s tým. že trhovú hodnotu pripisujú veciam iba ľudia. Preto obraz môže stáť milióny, ale jeho vnútorná hodnota je mesiac práce maliara. A presne to je dôkaz o "neinteligentnosti" tej obrovskej masy ľudí, ktorí určujú "trhové hodnoty".

285831

05.03.2013 08:43

Jste připraveni?

RE: Nic zasadne noveho

46.?.?.?

a peňazí sa naješ?
sú rôzne možné budúce úrovne problémov, od "trochu prší" až do poriadnej búrky. A najhoršia je úplný kolaps civilizácie v dôsledku napr. nárazu meteoritu
Ak by padol meteorit a pol planéty by sa zničilo, tak zlato by samozrejme asi malo len nostalgickú hodnotu (pre mnohých preživších) ale samozrejme nemenili by ho za posledné potraviny,ktoré majú. V tomto prípade by už civilizáciu nezachránil nikto, lebo všetci by hromadne zomierali od hladu (lebo neexistuje benzín do traktorov a teda sa nedajú vyrábať potraviny etc). Ak by bola kontinentálna vojna, samozrejme zlato by pomohlo každému jeho vlastníkovi ujsť čo najďalej. Aj počas WWII predsa utekali s drahocennosťamo do Švajčiarska a nechali doma aj nehnuteľnosti aj všetko iné okrem zlata.
Takže zlato okrem celoplanetárnej katastrofy pomôže vždy, lebo ľudia chápu jeho nedostatok a teda mu aj pripisujú trhovú hodnotu aj mu dávajú vnútornú odnotu (že treba mnoho práce aby človek vydoloval nové).
A počas Weimarskej republiky ak mal človek zlato kúpil si od suseda dom, ak mal peniaze tak ich zobral do fúrika a kúpil si chlieb. Alebo peniaze spálil v piecke, aby bolo teplo

285835

06.03.2013 08:05

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca ...

46.?.?.?

ľudia spolu rozhodnú, kde vložia prostriedky a čo vytvoria. a nerozhodne trh - čo bude v danej chvíli znamenať jeden kapitalista ktorý si požičia od bankára vďaka tomu, že sa narodil v správnej rodine. takže ten váš trh je len rozhodnutie malej skupiny ľudí s kapitalistickými cieľmi zarobiť nezávisle od okolností. a pritom by mali jednoznačne rozhodovať všetci, lebo tie zdroje na postavenie tej kanalizácie nevytvoril kapitalista ani bankár - vytvorili ich všetci obyvatelia spolu. a to čo sa učíte v škole o ekonomike - to vám prikázal Boh a preto je to jediná pravda na svete? a aj medzi ekonomickými školami sú natoľko obrovské rozdiely, že ktorý Boh (s tými svojimi ekonomickými príkazmi ako má fungovať ekonomika) má pravdu? Lebo tých ekonomických Bohov musí byť veľa. A ktorému ekonomickému bohovi sa klaniate Vy? Pane Vojto, to čo ste sa naučili v škole my pripomína stredovek - pravda bola iba to, čo dovolila ľudí učiť cirkev. Ak máte sedliacky rozum, tak také drísty o základoch ekonómie, ktoré vydávate za znalosti by som radšej vôbec nedával do diskusie. Lebo ak si spolu niekde sadnete na pár hodín na pivo, rozšírim vaše znalosti aj zmením váš pohľad na svet - samozrejme ak máte dostatok inteligencie a samokritiky aj ste schopný meniť svoje názory. Žiadny voľný trh neexistuje - ak sa jedná o podstatné otázky TRH ja alebo riadený alebo manipulovaný s určitými cieľmi. Ak sa nejedné o podstatné otázky tak trh sú len chaotické rozhodnutia malých/väčších skupín ľudí zarobiť - avšak snaha zarobiť neznamená že tieto cieľ sú cieľmi rozumnými, ekologickými, potrebnými pre spoločnosť - len snaha nahrabať nezávisle od okolností. A to nie je trh a ekonomika - to je len a len chaos. Nezávisle od toho, ako paveda s menom ekonomika namiesto slova chaos používa slovo Trh

285915

13.03.2013 08:59

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

Otázka

46.?.?.?

a načo vlastne elita potrebuje zlato?
len preto, aby sme ho nemali my? veď zlata je málo, nemôže predsa bankovému systému ublížiť.
načo ho potrebujú????

286230

13.03.2013 11:07

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Otázka

46.?.?.?

nesprávne ste ma pochopil. Neverím papierikom, verím hodnote zlata.
Ale ak by aj elita predala - teda dala do obehu všetky svoje zlaté zásoby - to sú teda desaťtisíce ton - zlato by cenovo padlo, nemal by ho ani kto (v množstve desaťtisíce ton) kúpiť. Zlato by sa teda stalo málohodnotným aj v papierikoch aj v otázke "viery v hodnotu zlata".
Ale elita to zlato nepredáva napriek tomu, že by jeho predajom ľahko zničila jediného reálneho "protikandidáta" dolára. A keďže to elita neurobila - alebo to zlato nemá, alebo to zlato má reálnu hodnotu aj pre elitu. A tým nemyslím hodnotu v papierikoch ani hodnotu vo "viere v zlato ako protikandidáta dolárom".
Moja otázka znie: prečo má zlato hodnotu pre elitu, napriek tomu že elite už patrí skoro celá planéta? Načo im to zlato je?
A ak ho elita už nemá (teda je fyzického zlata reálny nedostatok), tak čo s ním urobili?

286237

13.03.2013 13:03

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Otázka

46.?.?.?

krutý boj o energetiku nekrytými peniazmi, kým tomu dobytok verí? to je čo? Máte premiešané moc slov, dávate spolu psychológiu, ekonomiku, filozofiu do jednej vety a dostávate slovný nepochopiteľný miš-maš.
Vyjadrujte sa jednoduchšie a ľudia vás budú mať radi, lebo vás pochopia.
a kto bojuje o energetiku, keďže ju celosvetovo ovláda elita? Jánošík s Valibukom a Krakonošom? A elita bojuje sama so sebou a sama od seba svojimi nekrytými peniazmi kupuje čo?
Väčšinu z vášho ťažkého vyjadrovania som pochopil, ale to vaše ekonomické tvrdenie "Dnes zodpovedá potrebám ekonomiky
tzv.Štandard energozabezpečenia počítaný v kWh, čo je dávno(polooficiálne už desiatky rokov) odborne známa vec.
" je hodne mimo realitu. Lebo ak bude "peniazmi budúcnosti" kWh, tak to bude len iný názov nových nikým nekontrolovaných a nikým (okrem elity) neriadených vytvorených zo vzduchu novodobých dolárov.
Takže tvrdenie "Dnes zodpovedá potrebám ekonomiky" je veľmi silné, a naviac je to iba demagógia, lebo nevidíte úplne jednoznačnú podobu so súčasnými peniazmi s "novým menom". Okrem nového názvu žiadny rozdiel, všetko bude kontrolovať váš Farmár a dobytok bude naďalej dobytkom, len sa nebudeme zabíjať pre doláre ale pre kWh. A kWh bude takisto nekonečný papierik bez hodnoty, len nebude zelený ale bude modrý

286242

13.03.2013 17:58

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

RE: Otázka

46.?.?.?

s kWh to nemôže skončiť dobre. Dať do závislosti energiu a od nej odvodzovať množstvo potrebných/možných peňazí - vznikne cyklická spätná väzba. Lebo ľudia budú stále chcieť viac a viac čohokoľvek a aj budú robiť všetko preto, aby si urvali o kúsok viac v každom systéme nezávisle od následkov pre systém. Preto sú potrebné iné ohraničenia, ako množstvo vyrobenej energie (ktorú predsa vyrábajú ľudia). Je potrebný variant kontroly fyzickej ekonomiky - spojenej s množstvom na planéte dostupných surovín rozdelených pre všetkých občanov planéty a nezávislého od tejto veličiny množstva peňazí. Zložité na krátke vyjadrenie, tiež mám celú teóriu na túto tému. Jednoducho v každej spoločnosti bytostí rôznorodých (teda nie klonov s centránym mozgom) musia byť ohraničenia. A úplne súhlasím s tým, že časť ohraničení musí byť v minimálnom a maximálnom "plate" za svoju prácu a riadenie spoločnosti.
A elita nebojuje o kontrolu energetiky, elita ju úplne kontroluje lebo ju celosvetovo vlastní (alebo celosvetovo manipuluje každý aspekt energetiky). To že vytvára dymovú clonu fiktívneho boja samozrejme, ale vy sa vyjadrujete a používate slovo "bojuje". A slovo bojuje by zodpovedalo tomu, že elita energetiku ešte nevlastní - čo však nie je pravda.
a tá najhoršia otázka - sú obyvatelia farmy schopní zmeniť myslenie, ak aj dostanú zodpovedajúce informácie? A bude ich dostatočné množstvo na zmenu "egregoru/tendencií" kultúry a morálky, aby bola možná následná zmena ekonomiky v prospech väčšiny chudákov na planéte? alebo sme len dobytok a náš Windows v hlave jednoducho nestačí na zmeny, lebo bol naprojektovaný na pomalé myslenie?
Ale aj tak sa vyjadrujete moc "nabubrelo/dôležito". Trochu to zjednodušte a ľudia vás rýchlejšie pochopia.

286251

19.03.2013 22:39

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

RE: Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF

46.?.?.?

skvelá trefná odpoveď. a prečo si vlastne ľudia mylne myslia, že "peniaze" sú ich vlastné? keďže všetky peniaze na svete patria iba a iba bankám?

286703

29.04.2013 17:39

Zlato: Zpět do světa peněz (I)

Zlata je málo

anonym 46.?.?.?

ak je pravda, že zlata je vydolovaného iba 180 tisíc ton, tak je ho málo na zlaté mince pre celosvetovú ekonomiku (25 gramov na človeka).
čítal som rôzne informácie, dopúšťam, že zlata je niekoľkokrát viac ako tých oficiálnych 180tisíc ton. stále málo, je nás 7 miliárd.
ak však zlato neuveriteľne zdražie, uncia na ekvivalent súčasných 30-50-100 tisíc USD - tak ho bude dostatok.
Dopúšťam, že elita už má free energy technológie a ťaží zlato z morskej vody a zlata je omnoho viac ako si dokážeme predstaviť.

289046

07.05.2013 15:43

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: Smíšek nemáš pravdu

anonym 46.?.?.?

lebo rozprávaš len o akejsi oficiálnej agende. A na jednom jedinom reálnom fakte potvrdím že tie tebou vysmievané konšpirácie sú pravdivé a ty realitu nechápeš. Nájdi si z minulého roku informácie o obmedzenom audite FEDu. Načapali ich, že rozdali za 1,5 roka "pôžičky" svojim materským bankám na 16 tisíc miliárd (európskych miliárd) USD, ktoré neboli nikde registrované. Vieš koľko reálnych pozemských majetkov je možné skúpiť za 16 tisíc miliárd USD? Vieš ako sa mení pomer finančnej moci a reálneho majetku skúpeného za peniaze, ktoré vznikli za sekundu s pomocou klávesnice počítača? Chápeš ako vzniká reálna moc planéty - že ak má niekto moc za "počítačové nič/peniaze" kúpiť celú planétu - tak tú svoju moc aj využije? A čo myslíš? Ako je možné, keď FED je "akože kontrolovaný" všetkými tebou vymenovanými orgánmi, že sa tvoria načierno protizákonne a potichu nekonečné množstvá "peňazí", ktoré dostali presne tie banky, ktoré sú podľa teba len notoricky zmiňované subjekty. Chlape, veď ty drístaš bludy a vôbec si neuvedomuješ realitu. Ako hovno plávajúce na povrchu hladiny taktiež nechápe, že pod ním je voda a dno. FED je najúčinnejšia metóda ovládnutia celého sveta pomocou toho, čo všetci nechápajúci ľudia nazývajú "peniaze". Čím platia amerických/NATO/akýchkoľvek žoldnierov? Peniazmi. Za čo kupujú zbrane pre sýrskych "bojovníkov proti Assadovi"? Za peniaze. Odkiaľ majú to nekonečné množstvo dolárov? Z klávesnice FEDu.
Tak nedrístaj. Lebo tá tvoja informácia z wikipédie je k hovnu a nič neznamená.
Kto podpísal príkazy na naklepanie tých 16 tisíc miliárd "pôžičiek" pre materské banky? Tých tvojich 12 maníkov?
Kto ovláda každú spoločnosť? Najatý riaditeľ alebo majitelia? Riaditeľ ju riadi podľa toho, ako chcú majitelia. A majitelia sú tie najväčšie svetové banky a tie patria jednoznačne židovským bankárskym rodom, ktorých história sa taihne stovky rokov do minulosti.

289276

28.05.2013 18:12

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

anonym 46.?.?.?

PPPPP = úplne jasná demagógia, odmietajúca fyziku, strojárinu aj zdravý rozum. A ak chce niekto ešte doteraz veriť akejkolvek americkej vláde po tom, koľko je už všeobecne známych jej false flag operácií po celom svete - tak je u mňa blb. Pane PPPPP, keďže veríte verzii americkej vlády, ste blb. A diskusia s blbom alebo plateným trolom nemá žiadny zmysel. Viete čo týchto trolov a blbov naserie? Keď namiesto vyvracania ich primitívnych demagogických žvástov napíšete jednoducho slovo "ste blb". Keď im to napíšu dvaja traja, už určite nebudú viac pokračovať v v tých svojich platených alebo hlúpych drístoch.
Ak ktokolvek chce tvrdiť že veže spadli kvôli lietadlám, tak som už zopár blbom do očí pred svedkami povedal takto priamo - "si blb, prestaň drístať, tie bludy sa nedajú počúvať". A prestali.
Po hube mi nedal zatial nikto, ale jeden začal viac čítať informácie a ešte sa mi ospravedlnil, že mnohé informácie nevedel a nemal pravdu. Pred svedkami. Takže jedného môj slovný útok zachránil a začal myslieť.
Pane PPPPP, ste blb. Ste schopný začať rozmýšlať vlastnou hlavou alebo blbom ostanete? A som ochotný vám poslať na mail svoje telefónne číslo, ak mi chcete dať po hube.

290371

29.05.2013 00:20

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

anonym 46.?.?.?

skúste to vysvetlit tomu blbovi PPPPP. Ak sa vám to podarí,stane sa zo mňa váš obdivovateľ.
Len pre vysvetlenie doplním váš komentár, aby 5P pochopil - "to čo ste videli v televízii je nezmysel" - lebo žiadna budova bez toho, aby nebola zničená riadenou demolíciou nemôže padnúť tak ako v televízii. Takže televízia nie je nezmysel, lebo budova padla tak ako padla. Nezmysel je padnutie budovy ako sme ho videli v televízii a následná manipulácia a lož hovoriaca o tom, že to padlo po náraze lietadiel.
5P, budete dlho pokračovať vo svojich drístoch, alebo dokážete prestať a začnete používať mozog? Alebo ten programček v hlave čo máte nie je schopný pochopiť iné skutočnosti lebo pozná jediné procesy ako samoohlupovanie a samopresvedčovanie?

290401

29.05.2013 00:35

Proč desinformace fungují

RE: ani sám autor komentáre nemusí mít jasno

anonym 46.?.?.?

otázka. Ak sa jedná o cyklické kmity a teda bočný "zlomový tlak" vytvárajúci opakovaným kmitom zlom nosníka - v akom mieste nastal zlom nosníka, keďže sa celá konštrukcia zrútila ako keby nikde žiadne nosníky neboli. Veď podla logiky 5P by museli nastať body zlomu na všetkých nosníkoch naraz a po celej výške budovy - čo je principiálne blbosť ale to 5P predsa nevadí.
Lebo ak nenastali všade body zlomu na nosníkoch, ako 5P chce drístami vysvetliť, že nosníky pri páde nekládli žiadny odpor - ako keby sa rozpadli na kusy (čo je však samozrejmé pri riadenom odstrele). Všetky nosníky sa kmitom a požiarom zlomili na rovnakých výskovo bodoch zlomu - ináč by sa pri rôznom odpore na rôznych miestach konštrukcia zrútila "bokom" a nie do pôdorysu (kvôli rôznemu odporu nerovnako výškovo zlomených nosníkov). Takže 5P, alebo prestaň drístať, alebo dávaj argumenty na úrovni statika-projektanta, lebo takých argumentov tu už v diskusii oponujúcich tebe je dosť. A nie iba oponujúcich - argumenty sú tu na úrovni profesionála, a tie tvoje sú na úrovni krčmy
A odpovedám na tvoje slová vyššie - áno, rozširuješ dezinformáciu a demagógiu

290402

30.05.2013 11:59

Hollande schválil sňatky gayů, aby uspokojil lobby, která ho financovala

Filozofická otázka

Filozofická otázka 46.?.?.?

zničiť morálku, zničiť rodinu, zničiť podstatu dvojpohlavného princípu človeka, zničiť identitu malých detí a vychovať podriadených elite otrokov, ktorí sa nedokážu s ľudskou podstatou identifikovať, zároveň znížiť populáciu.
Ja začínam mať dojem, že sme postupne podriaďovaní nepozemskej rase, lebo tieto postupy a ciele nevypadajú ako potrebné pre ľudskú/človečiu elitu. Ak by sme boli ticho ovládaní nejakou mimozemskou rasou, tak by som tieto ciele chápal. Ak sme ovládaní iba ľudskou elitou, tak ich nechápem. Lebo na ovládanie ľudí miestnou ľudskou elitou stačí iba obyčajný islam, a ľudia sú podriadení úplne miestnej náboženskej elite. Načo všetky ďalšie kroky, ak stačí náboženské ovládanie - nechápem. A pritom elita ide aj proti náboženskému ovládaniu más otrokov.
Je tá elita čo nás ovláda iba ľudská alebo už čiastočne mimozemská?
Prosím skúste sa zamyslieť, berte to ako filozoficko-fakticko-psychologickú besedu a skúste ma nevysmievať. Dopustite tieto moje slová ako možnosť (nezávisle od toho či sú vám smiešne alebo ich tiež dopúšťate túto možnosť) a skúsme rozšíriť besedu na spôsob "pre a proti".
Určite budú všetky vaše názory zaujímavé, tak miestni trolovia nech netrolujú, lebo na túto tému určite nemajú žiadne pokyny ako reagovať. Tak trolovia reagujte úplne uvolnene, táto téma nie je riadená a máte právo na svoj osobný názor (v intenciách môjho príspevku).
Samozrejme téma LGBT je riadená, takže aspom uvidíme, kto ju podporuje je zjavne zaplatený. Lebo ani žiadny normálny homosexuál neplatený elitou nemá určite záujem o zbytočný humbuk okolo témy. Ja ako hetero tiež nemám záujem o túto tému, ak by nebola využívaná proti heteroseuálom.
Takže návrh :
Označte svoje príspevky ako
1. Príspevok k článku
alebo
2. Odpoveď na Filozofická otázka
nech sú jasne viditeľné obe rozdielne témy príspevkov

290486

30.05.2013 22:48

Hollande schválil sňatky gayů, aby uspokojil lobby, která ho financovala

RE: Filozofická otázka

anonym 46.?.?.?

ak si trochu pozrieš Tóru, tak u nás všetkých sa hovorí ako o zvieratách, nie ako o ľuďoch. Jediní ľudia na planéte sú Židia. Ak si pozrieš štatistiku Nobelových cien, Židov je tam obrovské množstvo, vysoko prevyšujú percentuálne ako malý národ všetky ostatné väčšie rasy/národnosti.
Možno naozaj sú Židia "ľudia" a my ostatní sa na tejto planéte delíme na zvieratá a budúcich ľudí.
Ak sa pozrieš okolo seba, vela takzvaných inteligentných bytostí sa správa ako tupý dobytok. Ešte vypuklejšie je to vidieť v parazitických menšinových osadách - tam sa správa ako dvojnohý dobytok väčšina. Možno naozaj majú Židia pravdu, že na planéte prebieha vývoj dobytka na inteligentnú bytosť, ale podarí sa to iba malej časti dvojnohých tvorov. Väčšina ostane podľa vyšších zákonov dobytkom/zvieratami. Potom by som chápal všetky tieto vyhranené problémy - lebo sú natolko vyhranené, že k nim musíš prijať nejaký postoj. No a namaľovaní zmrdi v tangáčoch na gayparádach ostávajú dobytkom a nepokračujú vo vývoji.
Jednoducho neustály nútený výber a nasledovné delenie dobytok a bytosti - aby osobná morálka bola neustále pod tlakom a osobný výber prístupu/riešenia/cesty musel nastať.
A následne "vyššia entita" má uľahčenú prácu, lebo ľahšie vie oddeliť kto ostal zvieraťom a kto postúpil na ďalší level.
Ale predpikladám, že tento výber postupujú aj Židia, len si to neuvedomujú. Alebo "vyššia entita" ich o tom zámerne dezinformuje. Lebo ak niektorá "elita" patrí k pedofilom a znásilňuje malé deti, tiež predsa robí osobný výber napriek tomu, aké má informácie alebo je sama dezinformovaná.
Neustály výber na všetkých úrovnich rozvoja a následný postup alebo pád - lebo podľa Biblie existujú predsa aj padnutí anjeli. A ak dopustím ako možnú realitu padnutých anjelov - tak tiež mali nejakú im prístupnú informáciu/dezinformáciu a urobili prešlap.

290520

02.06.2013 00:23

Hrozba celosvětové sodomie

RE: uz je to tu

anonym 46.?.?.?

poteší vás, ak potvrdím vaše predtuchu, že väčšine chlapov je v určitých prípadoch jedno, na čo vlezú? Lebo ten nahromadený testosterón je dosť veľký biologicko-psychologicko-fyziologický problém pre každého chlapa. A ak sa chlap napije, tak úplne každúmu je úplne vždy jedno, na čo vlezie. Až do vytriezvenia mu to bude jedno.
Po vytriezvení je problém. Psychologicko-emociálny. Lebo fyziologická časť problému sa v noci vyriešila [smích]
A samozrejme je to vždy žena, čo musí byť zodpovedná k svojmu telu. Lebo ten chlap môže ujsť, a telo ženy jej vždy ostane. Takže v rámci zachovania svojho zdravia by ženy nemali rozťahovať nohy kade-tade, lebo na to doplatia fyziologicky. Ktorá žena sa nechová zodpovedne k svojmu telu - tak si sama robí problémy

290605

04.06.2013 15:47

Turecko zatýká protivládní demonstranty

RE: rodinkárstvo

anonym 46.?.?.?

dopúšťaj aj takú variantu, že to je pravda a Erdogan nie je blb ale už sám seba natolko presvedčil o svojom "majestáte", že si ako kráľ dovolí všetko, lebo je presvedčený o svojom "práve". a takýto útok od občanov na jeho budúce "zarobené prachy" berie ako útok na svoj majestát. Nie je na tejto mojej teórii nič extraordinárne, iba jeden Erdogan s egom do nebies presvedčený o svojej výnimočnosti a o absolútnej bezmocnosti plebsu voči "majestátu"

290783

12.06.2013 02:21

Pripravuje sa najväčšia krádež na Slovensku

Zákon Rusko dnes proti propagande homosexualizmu

anonym 46.?.?.?

Pán Stwora dajte to ako samostatný článok, je to prijaté pár hodín dozadu

Ruská Duma prijala zákon zakazujúci homopropagandu medzi neplnoletými.
Zákon zakazujúci propagandu netradičných sexuálnych vzťahov medzi neplnoletými potvrdený Dumou v treťom čítaní.

Dokument predpokladá zavedenie pokút za propagandu netradičných sexuálnych vzťahov medzi neplnoletými vyjadrenú v rozširovaní informácie nasmerovanej na formovanie medzi neplnoletými netradičných sexuálnych imprintov (uvidené sa stáva „naučenou“ sexuálnou realitou).
V prípade narušenia zákazu fyzické osoby dostanú pokutu 4-5 tisíc Rublov (150-185 Eur), úradné osoby 40-50 tisíc (1500-1850 Eur), právnické osoby 800 tisíc-milión (2960-3700 Eur).
Taktiež na 90 dní môže byť pozastavené činnosť právnickej osobe.

Propaganda vo verejných médiách bude pokutovaná ešte viac - fyzické osoby dostanú pokutu 50-100 tisíc Rublov (1850-3700 Eur), úradné osoby 100-200 tisícrublov 3700-7400 Eur), právnické osoby milión (3700 Eur).

V zákone sa uvádza, že k zodpovednosti budú pritiahnutí aj občania iných štátov, ktorí sa pokúsia vnútiť netradičné rodinné cennosti (myslí sa iné ako tradičné sexuálne vzťahy otec-matka) ruským deťom. Budú pokutovaní sumou 4-5 tisíc rublov (150-185 Eur)a administratívnym uväznením na 15 dní s nasledujúcim vyhostením z krajiny. Ak sa toto narušenie zákona cudzincami stalo s pomocou verejných médií, pokuta sa zvýši na 50-100 rublov (1850-3700 Eur)
http://www.vesti.ru/doc.html?id=1093806
v odkaze je aj video vlavo hore po rusky

291195

22.06.2013 14:24

Evropské národy v boji proti homosexualitě

.

anonym 46.?.?.?

Hlavní nadějí, že tradiční křesťanské hodnoty zcela nezaniknou, zůstává Rusko. Tamní vláda je naštěstí nezávislá na západních mocenských elitách a řídí se křesťanskými a vlasteneckými principy
aj jaj. Ruska vlada je rovnaka zberba vlastizradcov a zlodejov ako aj nasa, a nakradnute miliardy ma v tych istych svajciarskzch bankach ako aj Fico a ostatni zlodeji.
Jedinou nadejou pre kazdeho musi byt kazdy clovek ako osoba a len nas treba zorganizovat a nedavat nam vseliake vedlajsie ciele ako je boj s duhovymi pochodmi a platenymi "aktivistami". Platenych aktivistov nakopat do prdele - a kopat ich dovtedy, kym neprestanu brat peniaze od svojich zametnavatelov. A pre vlastizradcov kandelabre a povraz.
Pracujuci ovcania aj pracujuci obcania musia spoliehat iba na seba a spojit sa.

291965

10.08.2013 09:22

Bitcoin je legitimní formou „měny“, rozhodl federální soudce

.................................

46.?.?.?

bitcoin znamená, že určitá časť ľudí verí a dohodla sa (asi aj nevedome si svojich následkov svojej akceptácie bitcoinu), že kryptovalutu budú používať. to však neznamená, že bitcoin má vnútornú hodnotu. Bitcoin nemá žiadnu hodnotu, bitcoin je len všeobecná dohoda. hodnotu mu dávajú ľudia. a tá posledná vlna hlupákov, ktorým bitcoin ostane na rukách budú tí, ktorá strácajú v každej pyramíde

294220

12.09.2013 09:40

Ruský šachový tah

RE: šach

rozmýšlajte ľudia 46.?.?.?

Rusi sa zase nechali oklamať a ešte aj uľahčia USA budúci útok na Sýriu . Rusko proste nevie hrať šach
A čo keď to je presne tak dohodnuté?
Myslíte si, že Putin, v ktorého okolí sa vytvoril jeho vlastný spolok "svojich" oligarchov a určite má z tých nakradnutých "svojimi oligarchami" stoviek miliárd svoj podiel
- a všetky peniaze sú v švajčiarskych bankách
- že Putin nie je ovládaný alebo kontrolovaný?
Úsečka - zľava bod A - minimálna spolupráca Putina so svetovou elitou, sprava bod B maximálne poslúchanie príkazov elity Putinom. Realita podľa mňa je niekde medzi týmito dvoma krajnými bodmi úsečky.
Je to určite odtiahnutie času a tak Assad dostane možnosť vyhrať, ale v konečnom dôsledku je pre elitu v súčasnosti asi lepšie, ak nebude Izraelu po možnom útoku na Sýriu ublížené. A určite napadnú Sýriu v tom okamžiku, ako to bude pre elitu výhodné. A ak Assad nebude mať odstrašujúci chemický materiál - stane sa to výhodným momentom pre útok.
Irak bol napadnutý kedy? Afganistan kedy? Lýbia kedy? Pár rokov hore dole na plánoch útoku na Sýriu nie je natolko podstatné, elita si pod seba upravuje celú planétu.
Vy všetci príslušníci tajných služieb, ktorí tento web kontrolujete - myslíte si, že vás elita bude potrebovať až do vašej smrti? A budú potrebovať aj vaše rodiny a vašich príbuzných? A nakolko ste presvedčení vo svojej potrebnosti? Ak nie ste úplní hlupáci, tak musíte chápať, že velká väčšina z vás je rovnako nepotrebný balast "na odstrel" ako väčšina z nás obyčajných oviec. Plat je v súčasnosti spôsob prežitia, ale musíte začať sami rozmýšlať - žiadny váš nadriadený vám nič nedá, každý z nich bude chrániť iba vlastný život - a preto ste vy rovnako na odstrel ako my ostatní.

295980

01.10.2013 13:48

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Smrt dvojníka

kk 46.?.?.?

Jeho syna Saif Al- Isláma drží v zajetí hlavně proto, aby prozradil hesla tučných kont uložených v zahraničí (asi ve Švýcarsku), což se on nechystá prozradit.

To myslíš vážne? Veď všetky tie peniaze sú na účtoch nadnárodných banksterov v bankách patriacich banksterom, ktorí to celé zorganizovali. Myslíš si, že banksteri, ktorím patrí FED potrebujú nejaké peniaze Kaddáfiho alebo heslá k účtom?
Veľa čítať, rozmýšľať a až potom písať.

297119

07.10.2013 11:46

Nikdy neříkej nikdy. "Nikdy" je tady

Dávate si nesprávnu otázku

jk@fk.sk 46.?.?.?

lebo vychádzate z mylného predpokladu.
Mylný predpoklad je, že Vlastníci FEDu "potrebujú zarábať" peniaze a preto rozmýšlajú rovnako ako vy. Vlastníci FEDu majú počítač na peniaze a nepotrebujú ich zarábať. Preto rozmýšlajú inak ako vy všetci.
Doteraz bankári potrebovali sluhu alebo otroka, aby im vypestoval kvalitnú zeleninu a druhého sluhu, aby im tú zeleninu doviezol do kuchyne. Teraz už šoféra nepotrebujú, zajtra nebudú potrebovať ani pestovatela zeleniny.
Prečo si myslíte, že elita bude potrebovať predávať niečo nezamestnaným voličom, aby zarobila doláre? Elita bude nepotrebných voličov eliminovať všetkými možnými spôsobmi, a nie dávať im Základný príjem aby sa v pohode rozmnožovali. Čím viac voličov - tým menej životného priestoru pre elitu. A elita má vyššie nároky pre seba ako voliči. Čím bude viac voličov, tým ostane menej miesta pre elitu.
Potrebuje elita voličov a dávať im Základný príjem, aby sa voliči mali dobre?
Tak prečo si myslíte, že elita nebude mať komu predávať a teda nebude mať ako "zarábať"?
Elite k životu bude stačiť tá zlatá miliarda poslušných otrokov.
Elita nepotrebuje dať základný príjem pre 7,5 miliardy otrokov, ani pre 10 miliárd rozmnožujúcich sa otrokov.
Technológie tu nie sú preto, aby ste vy voliči mali dobre. Nezamestnaní voliči zdochýnajú postupne od hladu, na obezitu a choroby, a politici sa menia.
Elita se nemení, elita nepotrebuje hlasy voličov vo voľbách. Elita nepotrebuje 7,7 miliardy otrokov. Lebo pre politikov sme voliči, pre elitu sme iba nepotrební otroci. A či politikov vyhodia vyhladovaní otroci z úradu - elite je to šumafuk. Prídu noví politici, voliči postupne dochnú od hladu a chorôb, až kým nás nebude 1 miliarda

297453

08.10.2013 14:15

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

RE: Chobotnica NWO.

eee 46.?.?.?

Židov je v ľudskej populácii a si 8 %
to snad nie.
7 miliard krat 8% = 560 Milionov
aj jaj. ak by ich bolo 560 milionov tak cela ostatna populacia by uz davno zdochla od hladu a na Zemi by ostalo zit iba 560 milionov Zidov

297512

16.10.2013 17:59

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE: Šest věcí, které otřesou světem, pokud USA dojdou peníze

gggggghhhhy 46.?.?.?

nebude zajtra ziadny bankrot, den bude rovnaky ako dnes. Nie je este ziadny dovod aby elita polozila dolar na lopatky. Dnes este za dolar kupuju dalsi a dalsi kusok planety. Ked im uz kazdy na planete odmietne za dolar predat to co elita chce kupit - potom sami dolar polozia na lopatky. Zajtra nie

297994

04.11.2013 10:48

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

každý videl ich špekulatívne zvyšovanie ceny takzvanými investormi, kupoval, kupoval a zvyšoval sa mu "investičný majetok". Až prišiel moment, že ten posledný už nemal komu predať a stal sa naozaj posledným. Posledným hlupákom, ktorému ostali "hodnoty" nafukované počas pár rokov. A bola to bublina, podvod, hlúposť - nazvite to ako chcete.
Bitkoin je podvod, bublina, hlúposť bez akejkoľvek hodnoty, len sa umelo nafukuje cena.
Cena a hodnota sú rozdielne pojmy.
Ale zlato bude mať hodnotu dlhodobo - aby si ho vyťažil zo zeme potrebuješ prácu, stroje, energie. Nehovorím o potrebnosti alebo nepotrebnosti zlata, hovorím o vloženej do jeho dolovania nákladov/hodnote. A cena zlata sa bude odlišovať od nákladov - náklady tvoria ak sa to tak dá povedať vnútornú hodnotu, ktoré je nezávislá od ceny. A cena sa tvorí alebo na základe hodnoty alebo na základe dopytu/potrebnosti/špekulačnej bubliny. Ak bude cena zlata nižšia ako jeho vnútorná vložená hodnota/náklady - tak sa prestane dolovať a viac nové zlato nebude. Až dovtedy, kým jeho cena neprevýši jeho vnútornú vloženú hodnotu/náklady.
Bitcoin nemá vnútornú hodnotu, jeho cena sa tvorí len na základe špekulácií o budúcej cene. Je to špekulácia na úrovni špekulantov zarábajúcich na tých hlupákoch, ktorí budú poslední a nebudú mať komu predať bitkoin (samozrejme aj počas jazdy vznikajú cykly ceny hore-dole, takže aj počas jazdy sú hlupáci, ktorí drahšie kúpia a lacnejšie predajú). Je to manipulácia na úrovni ľudí nechápajúcich ekonomické fungovanie peňazí. Je to podvod na úrovni malých ľudkov, ktorí si chcú zašpekulovať a niečo zarobiť.
Jediná otázka znie - "kto sa stane tým posledným človiečikom, ktorí vo svojej hlúposti bitkoin kúpi ale ostane hlupákom, lebo tí chytrí špekulanti na bitkoine zarobia presne tú sumu, ktorú ten posledný hlupáčik stratí (plus sumy, ktoré stratili počas jazdy iní hlupáci).
Ak chcete mať funkčnú ekonomiku bez bublín, tak peniaz musia byť zviazané s množstvom novovytvorenej alebo zničenej hodnoty.
Ak sa vytvorí hodnota, vytvoria sa nové peniaze. Ak sa vojnou zničia hodnoty, peniaze sa zničia o tú sumu, o ktorú sa zničila reálna hodnota. Potom nebudú bubliny, nebudú šoekulácie, nebide "papierová hodnota" odtrhnuté od reality na úroveň čistých špekulácií. Bitkoin je podvod a zároveň špekulácia bez nádeje na budúcnosť. Lebo ak niekto zozbiera určitý počet bitkoinov, bude umelým dopytom a umelo vytvorenou ponukou regulovať ich cenu na trhu. Ak má ktokoľvek na základe určitej ekonomickej moci dostatok síl regulovať trh podľa svojich potrieb - je to manipulácia, špekulácia a podvod zo strany toho kohosi.
Všetky súčasné Fiat money sú tiež posvod, špekulácia a manipulácia nás všetkých hlupákov - lebo my nemáme moc ako túto manipuláciu zrušiť. Cieľ manipulácie je jeden - závislosť od elity a od jej fiktívnych hodnôt.

299160

06.11.2013 20:30

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

Prosím p. Stworu o uverejnenie tohto komentára napriek hrubšiemu obsahu. Nikoho neurážam osobne ani menovite na tejto diskusii a nehanobím žiadnu rasovú skupinu.
Bohužiaľ, mnoho ľudí je len tupý dvojnohý dobytok, ktorý nechce pracovať ale chce kúpiť jeden bitcoin za 100 dolárov a dúfa, že ho o 5 rokov predajú za tisíc dolárov, desaťtisíc dolárov, milión dolárov. Ten chlapík čo vymyslel bitcoin (ak to bol chlapík a nie nová hra elity) bol chytrý a zarobil. Ako v každej pyramíde prví mineri zarobili, a rozohrali na ostatných dobre nacielený podvod. Na svete neexistuje žiadna takáto virtuálna "hodnota", ktorej cena sa zvyšovala do nekonečna len preto, že noví a noví hlupáci ju začali kupovať a kupovať. Všetky tieto bublinové špekulačné "hodnoty vždy skrachovali. Vždy a väčšina vo veľmi krátkom čase.
Ak chcete - špekulujte. Špekulácia Vám môže vyjsť, ale väčšina z tých malých hlúpych špekulantov nič nezarobí a len stratí. Ak nechápete ekonomiku, ak nechápete že bitcoin je len špekulačná bublina, kde cena rastie kvôli očakávaniu budúcej vyššej ceny - tak ste malí hlupáci, z ktorých väčšina stratí to, za čo bitcoin kúpila.
Ak sa o 5 rokov vrátime k tejto téme, a bitcoin bude stúpať do nekonečna - poviem svoje meno a priezvisko a priznám verejne, že ja som hlupák. A zatiaľ tých čo kupujú bitcoiny delím na špekulantov a hlupákov. Špekulanti určitú dobu budú zarábať a hlupáci budú strácať.
A kedže Vy čo tu píšete o skvelej hodnote bitcoinu a kúpili ste ho v túžbe zarobiť na jeho budúcej vyššej cene - a nemáte jednoznačne ani jeden z vás dostup k insiderským informáciam z burzy, ktoré má svetová elita lebo tú burzu priamo riadi - tak ste bohužiaľ iba tí malí hlupáci, ktorí stratia peniaze vložené do nákupu.
Bitcoin je lietadlo pre prvých minerov, následne špekulačná bublina ako sviňa a vy páni nie ste špekulanti, lebo tým reálnym elitným špekulantom nesiahate ani po prvý chlp na prdeli.
Je úplne neuveriteľné, nakoľko sú ľudia manipulovateľní, hlúpi, odmietajúci rozmýšľať, želajúci bez práce mať peniaze. Na tejto planéte má bez práce peniaze iba elita, a nie malí hlupáci hrajúci sa na vychytrancov.
Nulové analytické myslenie, nulové ekonomické vedomosti, nulové chápanie ekonomických súvislostí. Jednoducho dvojnohý tupý dobytok nechápajúci ani hovno a vykladajúci kopu drístov o tom, aký je bitcoin neuveriteľná ekonomická hodnota.
Bitcoin je matematická rovnica, ktorej výsledkom je len mnohomiestne alfanumerické zoskupenie číslic a písmen.
Ak mi bude niekto neustále tvrdiť o neustále rastúcej hodnote a cene niečoho takéhoto "2gt5D5ghTR25Zu" tak je u mňa neuveriteľne tupý baran.
Jediná otázka je - dokedy bude bublina fungovať. Ak si myslíte, že kúpite bitcoin a kvôli tomu že ich je iba 21 miliónov sa s tým jedným vaším bitcoinom stanete o desať rokov milíonármi - tak ste neuveriteľní hlupáci.

299278

08.11.2013 07:57

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

drobný dodatok. Áno, mnohých ľudí pokladám za normálne dôstojné bytosti, mnohých pokladám za parazitov, mnohých pokladám za tupý dvojnohý dobytok.
Vasvetľujem na konkrétnom prípade. Ak niekto kúpil pár takýchto alfanumerických zostáv "2gt5D5ghTR25Zu/bitcoin" a trasie sa v nadšenom očakávaní, koľko budú stáť o týždeň, o rok a predstavuje si na základe tej kampane, ktorú obíte bitcoinu aj Vy Viny, že o desať rokov bude mať obrovské hodnoty keď predá svojich päť "2gt5D5ghTR25Zu" - (Cenzurováno. Co si myslíte o konkrétní osobě si musíte ponechat pro sebe. -Moderátor) Čo je vo Vašej hlave neviem, či sa trasiete v nadšení o stúpanú ceny svojich pár "2gt5D5ghTR25Zu" neviem, či ste ich pár kúpili neviem. Ale psychologickú tlačenku do hláv nechápajúcich ľudí robíte a teda rozširujete množstvo nerozmýľšajúceho dobytka, ktorý si ten "2gt5D5ghTR25Zu" kúpi a bude čakať, kedy sa stane milionárom.
Ja som o dobytku písal veľmi všeobecne, ak ste sa v mjom príspevku vzhliadli a urazili, to je Váš problém a nie moje želanie Vás uraziť. Ja som len musel reagovať v myšlienkovej dôslednosti po mojom vyššie napísanom príspevku, a skutočne som neurážal Vás. Ale zopakujem, že mnoho ľudí má nulové analytické myslenie, nulové ekonomické vedomosti, nulové chápanie ekonomických súvislostí. A medzi týchto ľudí s nulovým alebo minimálnym chápaním ekonomických súvislostí zaraďujem aj Vás.
Vysvetlenie prečo. toto sú vaše vyjadrenia:
"BTC MÁ vnútornú hodnotu, hovoríte bludy. Jeho používanie neskončí momentom vyťaženia posledného BTC...len to jeho hodnotu ešte zvýši."
Lebo absolútne nechápete jednu základnú vec - žiadne peniaze nemajú hodnotu, len odrážajú hodnotu reálnych vecí za peniazmi skrytými. Hodnotu má dom, a peniaze vytvorené na to aby odrážali hodnotu domu sú len zrkadlový odraz hodnoty domu, len akýsi ekonomicko-štatistický záznam. To že ľudia nechápu ekonomiku, to že nemajú analytické myslenie doviedlo k tomu, že si myslia, že peniaze sú hodnota. Takto nás manipuluje epita, aby si za peniaze bez hodnoty, ktorých si natlačí nekonečné množstvo kúpila od nás všetky reálne hodnoty. Je to podvod nacielený voči nám. Žiadne peniaze nemajú hodnotu, ale vďaka našej nechápavosti fungujú a sami seba dávame dobrovoľne okradnúť. Bitcoin rovnako nemá žiadnu hodnotu, lebo je to robnaký umelý podvod niekým vymyslený.
Ak si myslíte, že ak by bitcoin bol nebezpečný pre elitu a elita by ho vešmi ľahko a okamžite nezničila, tak ste naivný. A z toho mi vyplýva, že keďže doteraz ho elita nezničila - tak ho sama ticho podporuje ako pokus o zavedenie celoplanetárnych bezhotovostných peňazí.
"BTC sú jasne predvídateľné a dopyt po nich nieje umelý, ale viac než reálny" ak tvrdíte, že tým, že kopa malých ľudkoch kupuje ten jeden svoj "bitcoin/2gt5D5ghTR25Zu" v nádeji stať sa bohatšími v budúcnosti a nazývate to prirodzeným dopytom, tak ste (Cenzurováno. Co si myslíte o konkrétním člověku si musíte ponechat pro sebe. -Moderátor). Jednoducho ekonomické súvislo...

Automaticky kráceno

299343

08.11.2013 08:01

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Internetové akcie pred koncom tisícročia

46.?.?.?

Jednoducho ekonomické súvislosti vôbec nevidíte a (Cenzurováno. Co si myslíte o konkrétním člověku si musíte ponechat pro sebe. -Moderátor) V ten moment ako do bitcoinu vložil prvý dolár človek, ktorý ho nechcel okamžite použiť na nákup čohokoľvek sa z neho stala špekulačná bublina. Aj prvý mineri, ktorí ho predsa nemali ako použiť ale mali určité množstvo "2gt5D5ghTR25Zu/bitcoinov" najprv museli presvedčiť/zmanipulovať množstvo ľudí, že bitcoin je "hodnota" - aby sami dostali doláre za svoje bitcoiny. Oni vytvorili produkt s následne robili kampaň, aby svoj produkt bitcoin predali.
Takže ak bitcoiny terau na burzách kupujú špekulanti po stovkách a tisícoch, aby ich následne predali pár malým hlupákom, ktorí vidia stúpajúcu cenu - tak to nazývate prirodzeným stúpaním ceny a tvrdíte, že ja nechápem peniaze.
Lietadlo, špekulácia, manipulácia, podvod, umelý dopyt, umelá ponuka, donekonečna sa zvyľujúca cena - to všetko u mňa je štandardná burzová špekulácia na umelo vytvorenej neexistujúcej "hodnote" s názvom bitcoin. To isté bol mnohé fondy, akcie a iné virtuálne hodnoty.
Otázka ostala, dokedy sa bude bublina stúpajúcej ceny nafukovať.
Pan Viny, (Cenzurováno. Co si myslíte o konkrétním člověku si musíte ponechat pro sebe. -Moderátor)
mam tu chyby ale uz nestiham opravovat a bezim na vlak
(Pane anonym 46, musíte se vzdát jakékoli nechvalné kvalifikace ostatních diskutujících. Můžete mít zcela protichůdné názory, ale k článku. Díky – moderátor)

299344

08.11.2013 19:01

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

odpoveď pre Viny
ak niekto hrá na burze na menovom páre USD/Eur je to špekulant. Ale robí to vedome.
Ak niekto kúpi 20kg múky v akcii a predá 5 kg susedovi o trošku drahšie, robí to vedome a alebo susedovi múku predá alebo nepredá.
Ak si niekto kúpi 1 bitcoin za 200 Usd, lebo si chce kúpiť drogy za 200 Usd, len to chce robiť anonymne s anonymnou menou - je mi to jedno, lebo ten dotyčný dal 200 a dostal za 200. Preňho v ten moment žiadna strata. A hodnota bitcoinu v dolároch je pre takýchto ľudí nepodstatná, lebo kúpil btc, zaplatil za tovar btc a dostali za btc tovar. Lebo pre týchto je podstatný tovar a nie btc. Takže ja neprotestujem proti btc ako alternatívnej mene. Nech si ju používa kto len chce.

Ale ak niektorý malý hlupáčik kúpi "2gt5D5ghTR25Zu/bitcoin", lebo číta celý nadšený tú tlačenku do hláv, aký bude o rok bitcoin drahší a o 10 rokov bude nekonečný, a celý nadšený sa trasie ako zarobí - tak ho pokladám za tupý dobytok nechápajúci ani kúsok z reality.
Ale mne je hlupáčika ľúto, preto stále bojujem proti "hodnote a nekonečne stúpajúcej cene" btc, lebo je to len podvod na toho malého hlupáčika.
Mne je hlupáčika ľúto, ja nie som špekulant, ja by som bol radšej, aby ten hlupáčik nekúpil bitcoin a radšej kúpil deťom bicykel. Ja vysvetľujem špekulačnú bublinu, pascu na hlupáčikov - lebo namiesto bicykla pre deti tomu hlupáčikovi ostane bitcoin s jeho reálnou "nulovou hodnotou.
A na konci každej špekulačnej bubliny sa cena virtuálnych nafukovaných hodnôť vždy dostane na svoju reálnu hodnotu - teda cena padne na nulu, lebo hodnota je nula.
Alebo dopúšťam, že bitcoin virtuálne priviažu k doláru, aby ho bublina nezlikvidovala úplne a 1 btc bude ekvivalent jedného USd určený na nákup v paralelnej mene.
Ale pre toho hlupáčika to bude znamenať úplnú stratu jeho hodnoty, a namiesto bicykla má prd makový.
Ja teda bojujem o to, aby bolo menej hlupáčikov, ktorí namiesto bicykla kúpia btc a budú nadšený očakávať obrovské budúce "hodnoty" svojho "2gt5D5ghTR25Zu".
A Vy robíte ekonomickú dezinformáciu na malých hlupáčikov, rozširujete ich množstvo, a v konečnom dôsledku každý hlupáčik ktorý Vám osobne uverí o hodnote "2gt5D5ghTR25Zu" a kúpi si ho - tak ste ho pomohol okradnúť o tú sumu, ktorú za ten btc zaplatí, a pomohol ste špekulantovi obabrať hlupáčika.
Ak chcete presadzovať btc ako paralelnú menu, tak nepodporujte manipuláciu a tvrďte niečo v tom smere, že btc je skvelá paralelná mena, ale ak ste btc kúpili tak ho opamžite použite na nákup čohosi, kvôli čomu ste ho kúpili.
Lebo Vy pletiete dohromady 2 nezlučiteľné ekonomické pojmy - platidlo a uchovávanie/zvyšovanie hodnoty "niečoho" v budúcnosti.
Ak chcete používať btc ako paralelné platidlo, som za a smelo do toho. Ak chcete aby malý nechápajúci hlupáci kupovali btc lebo jeho cena/hodnota bude rásť, tak to je demagógia a jednoducho ekonomická nepravda.
Ak podporujete ...

Automaticky kráceno

299373

08.11.2013 19:03

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Internetové akcie pred koncom tisícročia

anonym 46.?.?.?

Ak chcete používať btc ako paralelné platidlo, som za a smelo do toho. Ak chcete aby malý nechápajúci hlupáci kupovali btc lebo jeho cena/hodnota bude rásť, tak to je demagógia a jednoducho ekonomická nepravda.
Ak podporujete svojimi vysvetleniami rast ceny, tak sa z vás stal neplatený a nechápajúci pomocník tých špekulantov, ktorí na btc zarobia a okradnú tých malých hlupáčikov, ktorí si na základe Vašich vysvetlení urobia názor, že ak kúpia tak sa z nich stanú v budúcnosti milionári.
Platidlo - v poriadku.
Paralená mena ok, ale ak si myslíte že je málo kontrolovaná - tak tomu neverím pri súčasnej situácii, a v každom prípade predsa banky vedia kto a komu platí.
BTC ako uchovávanie hodnôt a stúpajúca cena do budúcna je to čistá špekulácia, manipulácia, podvod. A všetci malí hlupíčikovia, ktorí si ho kúpia jednoducho stratia. A namiesto miliónov bicyklov pre deti si kúpi novú jachtu pár desiatok reálnych chytrých špekulantov z elity.

299374

11.11.2013 08:07

Čína začne válku; pokud se nerozpadne

Veštenie na zajačích bobkoch

46.?.?.?

jediné čo je isté, že zajtra u mňa bude boj s manželkou, lebo dostávam mesačný plat. Čo bude pozajtra vie iba pánboh.
To všetko o čínskych vojnách v budúcnosti je iba damagogický článok a veštenie na okrúhlych malých guličkých, ktoré zajac vykaká.
Nestrácajte čas nad bombastickými článkami s množstvom demagógie a množstvom veštenia.
Pán Stwora, aj Vám to radím [smích]
a autor je nedôsledný s tými vojnami, mohol ísť aspoň 100 rokov vopred, a to iba 6 vojen predpovedal. 6 vojen je málo, mal hodiť do pľacu aspoň 10

299469

30.11.2013 00:14

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

RE: Dosť dobrý...

aaaeee 46.?.?.?

za Jelcinovej éry bol Jelcin obklopený "svojim klanom miliardárov". Okolo Putina je úplne rovnaký klan miliardárov, len niektoré mená sa zmenili, niektoré ostali z Jelcinovej éry. Ak si myslíte, že Putin nie je úplne rovnaký multimiliardár ako všetci v jeho okolí, tak máte naivnú predstavu o politike. Putin je ovládaný, lebo funguje v ovládanom systéme. Nie je nezávislý, nie je žiadny "otec ruského národa". Putin je multimiliardár, ktorý si chce udržať svoje koryto samozrejme čo najdlhšie, lebo nový budúci prezident mu pri nástupe odoberie časť z toho, čo si doteraz urval Putin a jeho klan miliardárov.
Len boj o moc. Ak by bol Putin "čestný" a bojoval by proti miliardárom, už by bol mŕtvy. A možno už je, lebo sa dosť hovorí o jeho dvojníkoch. Lebo na obrazovke vystupujú ľudia, ktorá majú mierne rozličné tvary lebky, uší, iné formy rúk a prstov. Takže bohvie aká je realita. Avšak úplne jednoznačne som presvedčený, že Putin je kvôli nakradnutým majetkom tiež "usmerňovaný" podľa dlhdobých cieľov elity. Lebo Putin je len krátkodobý vládca, ktorý sa snaží presne to čo všetci v ruskej vrcholovej politike - urvať čo najviac a po skončení obdobia si urvané majetky zachovať.

300077

13.12.2013 09:45

Poražen Talibanem se Washington rozhodl zasáhnout proti Rusku a Číně

Velký problém

anonzm 46.?.?.?

Rozprával som sa s dvomi skupinami "protestujúcich" v Kyjeve. Prvá skupina bola organizovaná, boli v nej študenti a dôchodcovia. Zastavil som ich na ulici, 5 minút sme sa rozprávali, potom jeden z nich, zjavne organizátor skupiny zavelil odchod a všetci poslušne sa otočili a išli tam, kde im bolo prikázané ísť. To že sa teraz v Ukrajine nejedná o zlepšenie života obyčajných ukrajincov pripojením k EU vôbec nechápali, boli zmagorení heslami, že ako im bude v EU lepšie, lebo penzisti budú mať vyššie dôchodky a študáci možnosť učiť sa v EU.
Druhá skupina protestujúcich protestovali proti Janukovičovi, EU ich nezaujímala, a nechápali, že dopadnú rovnako ako slováci - ukradnutý a zničený priemysel, rozkradnuté a zničené poľnohospodárstvo. A sami seba označili ako "malých červov", ktorí chcú len o kúsok lepšie žiť.
Takže článok je pravdivý, len je problém s tou poslednou vetou, že ukrajincom musí stačiť informácia o záujmoch 4-5tich bánk, ktoré z toho majú výhodu.
Ukrajinci spia rovnako ako obrovská väčšina obyčajných ľudí, ktorých nezaujíma realita, pravda, podstata, ktorí chcú len plat a budú držať hubu. A tých čo chápu realitu a možno ju chcú zmeniť je zúfalo málo. Tento korporatívny systém má veľkú inerciu, a chápajúcich realitu ľudí je málo. Takže zmena je ťažká, ak ľudia len držia hubu, a ak dostanú plat tak budú chrániť toho, kto im plat dá. A bude každému šumafuk, že elita okráda všetkých jeho susedov okolo, hlavne že on má plat a bude si ho chrániť. A naviac slovania sú v duši otroci, sme naučení poslúchať.

300663

čestne zarobil pár tisíc ton trubiek, a potom mu niektorý politický priateľ požičal niekoľko sto miliónov dolárov, za ktoré "kúpili" závod a predali ho za miliardy. A tak sa spolu s tým svojím politickým priateľom stali miliardármi. Samozrejme tých pár sto miliónov dolárov banke nevrátili, tá skrachovala a teda to zaplatili malí vkladatelia banky.
Čestná kariéra, čestný miliardár, ktorí priznáva "niečo by som robil inakšie".
A jebnutí sme my všetci, ak to podobným zmrdom tolerujeme. Okradol celý ukrajinský národ, penzisti nemajú čo do huby, ale máme čestného kapitalistu Pinčuka

301106

18.02.2014 18:23

Rusko pod útokem

info z Kijeva

kl 46.?.?.?

Janukovič je podla mňa v súčasnosti najbohatšia ukrajinská elita, bohatšia ako bandita Achmetov.
Mám v Kijeve známeho, tam kde žije bola organizovaná miestna skupina "bojovikov", kde niekto najímal miestnych mládencov za 30 Eur na deň, ak pôjdu priamo na miesta konfrontácie s milíciou a budú bojovať. Za hádzanie Molotovov ešte na mieste mali slúbené prilepšenie k tým 30 eurám.
Takže s milíciou nebojujú žiadni ukrajinci, ale platené skupiny mladých agresívnych a želajúcich si finančne prilepšiť mladíkov.
Dnes som mu volal, do Kijeva sa hrnie alebo už nahrnulo asi 12 tisíc takýchto mladíkov, medzi ktorými sú aj mnohí nie mladí profesionáli-žoldnieri. A znovu v Kijeve začali útočiť na rôzne vládne budovy.
A Janukovič im dal ultimátum - do 18,00 vypadnúť alebo bude útok. Na hlavnom kijeskom námestí politici teraz dávajú plamenné prejavy a v centre, kde sú stany a barikády je viacmenej ticho. Aj keď niektoré menšie stanové tábory boli zničené milíciou.
No a pri vládnych budovách sa bojuje, sú už mŕtvi boevikovia a mnoho zranených milicajtov.
Očakáva sa možno zavedenie "komendantského času" - teda prísny režim kontroly celej krajiny.
Janukovič je len najvyšší mafián v polomafiánskom štáte, kde biele úradnícke goliere prijali spôsoby ako v mafii a žmýkajú peniaze z každého človeka a plus okrádajú štátne peniaze z rozpočtu všetkých úrovní, od Janukovičovej úrovne štátu až po najmenších miestnych zlodejíčkov v miestnej samospráve. Mafiánsky skorumpovaný systém, kde kradnú úplne všetci kto môže. A Janukovič aby sa zabetónoval vo svojej pozícii sa snaží na každú možnú pozíciu v hierarchii moci dosadiť svojho človeka - a teda jeho ľudia ho podporujú, lebo im dáva možnosť kradnúť.
Ale z druhej strany platení provokatéri, ktorí sú platení určite aj emerickými službami a aj miestnymi elitami, ktoré Janukovič z pozície svojej moci chce ojebkať o ich biznysy, a ktoré len vyvolávajú chaos a robia násilie - to tiež nie je žiadna výhra. Takže emerika potrebuje ďalšiu zničenú krajinu, aby sa ich supi mohli vrhnúť a ukradnúť to, čo už ukradol Januk a jeho skupina. Lebo ak Januk padne, tak samozrejme nový hlavný mafián si časť jeho rodinných biznisov násilne preberie, rovnako ako to Januk robí teraz sám voči menším banditom. A následne ak to bude emerikou platený šašo, tak časť z tých biznisov predá do rúk emerických mafiánov.
žiadni obyčajní Ukrajinci už do žiadnej EU nechcú, to bolo pred tromi mesiacmi. Ukrajinci nechcú mafiána Janukoviča, nechcú zradcov z opozície platených Američanmi, nechcú žiadnych boevikov v Kijeve bojujúcich proti policajtom.
Inými slovami, všetko na hovno, východisko zo situácie na tejto úrovni zainteresovaných strán neexistuje. Lebo žiadna z týchto zainteresovaných strán nie je praiteľská pre obyčajného Ukrajinca.
Naviac teraz sa vedie na finančnej úrovni špekulačný útok na ukrajinskú h...

Automaticky kráceno

304951

18.02.2014 18:24

Rusko pod útokem

pokračovanie

jm 46.?.?.?

Naviac teraz sa vedie na finančnej úrovni špekulačný útok na ukrajinskú hrivnu, padla o 15% za pár týždňov, a na tom zas určite zarobila najvyššia úroveň Januka a stratil každý ukrajinec. Lebo inflácia je len okamžité ožobračenie obyčajných ľudí konkrétneho štátu.
S tými aktérmi, ktorí teraz vystupujú s prejavmi, bojujú proti Janukovi alebo naopak na strane Januka z tejto obrovskej skorumpovanej prdele východisko neexistuje

304952

21.02.2014 01:18

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

RE: do poslední tečky souhlas

pl 46.?.?.?

skúsim trochu objasniť niektoré skutočnosti a skupiny aktérov tohto dejiska na Ukrajine.
Janukovič. Podriaďuje sa mu samozrejme milícia. Takisto na strane milície vystupujú skupiny agresívnych mladíkov, ktorých volajú titušky, a ktorí sú teda platení zo strany klanu Januka.

Milícia, ktorá je bitá, lebo Janukovi je totálne ukradnuté, či zabijú nejakých milicajtov alebo nie, a preto má nervy na hrane - lebo dostáva molotovove koktejly do ksichtu a nemala do veľmi nedávnej doby právo zaútočiť a vyčistiť dejisko boja.

Centrálne námestie, kde vystupujú politici z opozície.
Ale centrálne námestie sú dve odlišné skupiny. Jedna je opozícia, ľudia čo ju počúvajú (obyčajní Kijevčania) a pozvážaní a platení tlieskači, čo tlieskajú na reči opozície.
Druhá skupina sú tí, ktorí spia v stanoch, ktorí chcú skutočne odstrániť mafiána Januka od moci. Tí čo spia v stanoch nemajú totožné ciele ako takzvaná opozícia z rečníckej tribúny, a nemajú záujem podporiť opozíciu, lebo vidia v opozícii rovnakých mafiánov ako Januk, len menšieho významu. Nemajú nikoho za vodcu, chcú len odstrániť bandu Januka. Čo ďalej nemajú ani potuchy.
Tí čo bojujú proti milícii aj proti tituškám. Taktiež platení agrsívni mladíci, ale financie idú z iných strán. Kto ich všetko platí a s akými cieľmi nedokážem presne určiť, ale dve tri skupiny viem identifikovať.
Na námestí preedvčerom horúco rečnil ďalší ukrajinský oligarcha so slovami, že treba odstrániť bandu Januka. Lebo mafián Januk začína násilnou cestou pomocou daňových, represívnych orgánov preberať mnohé firmy veľkého a stredného biznisu. Príde na firmu daňová štátna kontrola a jednoducho povie majiteľovi, že prepíše polovicu firmy na toho a toho, A noví spolumajitelia sú rôzne úrovne z banditského klanu Januka. Moja známa účtovníčka pracujúca na jednej takejto firme mi to presne objasnila. Informácií je dostatok hovoriacich o tomto istom.
Takže bývalý skorumpovaný bandita, ktorý sa stal veľkým podnikateľom miliardárom stráca svoj biznis v prospech nového skorumpovaného banditu z rodiny Januka. Robí sa to po celej Ukrajine, takto násilne preberá podniky aj miliardár Achmetov.
A to znamená, že miliardári z tribúny nepatriaci k rodine Januka prichádzajú o nakradnuté majetky a preto proti Janukovi bojujú a platia týchto agresívnych mladíkov (nemýliť s tituškami). Takže na vrcholovej ukrajinskej úrovni to sú mafiánske vojny ako v Chicago na začiatku storočia, keď nový hlavný mafián sa snaží vytlačiť menšie konkurujúce skupiny
Druhá skupina platených mladíkov (nie titušky) bojujúcich proti milícii je platená úplne jednoznačne západnými službami. Západ sa snaží kontrolovať a riadiť situáciu.
Osobná skúsenosť. Keď som sa minulý rok dostal pracovne do Kijeva, a išli sme cez hlavné námestie, spýtal som sa jedného mladíka, čo vlastne chcú. On že Európu bez víz, možnosť uči...

Automaticky kráceno

305044

21.02.2014 01:19

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

pokracovanie

pl 46.?.?.?

On že Európu bez víz, možnosť učiť sa v EU. A ja že kto mu na to dá peniaze? V tom okamžiku po mne vyštartovala baba, ktorá vytiahla nemecký pas, lámanou ruštinou na mňa začala kričať že som platený provokatér. Ale keďže bola jednoducho blbá, nechtiac v tom kriku priznala, že ona spolupracuje s nemeckým konzulátom, že prišla z Nemecka vysvetľovať, ako bude Ukrajincom dobre bez víz, ako sa budú zadarmo učiť po celej Eu. Hlúpa hus, ktorá priznala že pracuje pre Nemecký konzulát. A ja som podľa nej agent provokatér. Dostal som sa do jej kontolovanej časti námestia, ktoré kurýrovala. Potom mi jeden miestny obyvateľ zo stanu povedal, že tam stále agituje už mnoho dní, že taká je jej robota v tejto časti námestia.
Ďalej sú samozrejme medzi oddielmi bojujúcimi proti milícii rozmiestnení príslušníci tajných služieb Ukrajiny, ktorí sami prilievajú oheň do konfliktu, smerujú útočníkov na potrebné miesta - typická snaha infiltrácie agresorov políciou.
ďalej sa objavuje mnoho informácií o cudzích štátnych príslušníkoch, ktorí sa týchto bojov zúčastňujú.
taktiež sa objavuje mnoho informácií, že priamo na námestí sú príslušníci amerických tajných služieb. Mám hlúpy ksicht, a túto informáciu mi vtedy priznal jeden miestny človek zo stanu - že pozri sa, hentí dvaja sú americkí výsadkári, ak k ním niekto príde, budú hovoriť po anglicky. Obaja chlapíci boli robustní tridsiatnici, v máskačoch ako veľká časť tej časti námestia kde som zrovna náhodou bol a po hodine pokecávania som počul, ako ich oslovili naozaj v angličtine.
taktiež je veľa informácií, že veľké skupiny vycvičených ľudí sú pripravené nastúpiť do boja s milíciou. Nie žiadni agresívni platení mladíci, ale cvičení položoldnieri aj ukrajinskí, aj cudzinci.
No a tie skupiny platených mladíkov, či už titušky platení Janukom, alebo radikáli platení západom a protijanukovskými oligarchami - to sú samostaná kapitola. Sú zvážaní do Kijeva, väčšinou je to agresívna spodina, ktorá si chce udrieť do kohokoľvek a ešte to mať zpalatené. A rovnaké charaktery sú na oboch stranách barikády. A v moment keď nebojujú s oponentami, tak sú to len agresívne tlupy chuligánov, ktorí robia bordel v celom meste. Ak niekto z obyčajných občanov dostane večer na hubu, a podporuje Januka - tak druhý deň sa dočítate že radikáli zbili občana. Ak dostane na hubu odporca Januka, tak sa dočítate že ho zbili titušky. A je dosť možné, že v oboch táboroch aj titušiek aj radikálov sú priatelia z jedného domu, len zaplatení rôznymi verbovačmi. A ktorí si večer udrú do kohokoľvek.
Ohľadom strielania.
Strelbu potrebuje západ, aby dostal k moci nového povolnejšieho hlavného banditu, aby potom od nového banditu mohli nadnárodné spoločnosti rýchlejšie prevziať alebo zadarmo kúpiť infraľtruktúru Ukrajiny. Lebo nový bandita sa bude musieť odvďačiť svojim americkým pánom.
A zároveň západ tro...

Automaticky kráceno

305045

21.02.2014 01:21

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

pokracovanie 2

pl 46.?.?.?

A zároveň západ trochu podserie Putinovi jeho možnosti a ukradne Putinovi a jeho klanu vplyv nad mnohými ukrajinskými závodmi a odvetviami. Takže na najvyššej svetovej úrovni je to obyčajný konkurenčný konflikt.
Ukrajinci ako takí nie sú podstatní ani pre januka, ani pre miliardárov protijanukovských, ani pre rusov, ani pre svetové nadnárodné spoločnosti a ich pánov.
A ďalší problém Ukrajiny sú milióny samotných Ukrajincov, ktorí kradnú rovnako ako Januk, ale samozrejme len v menšom rozsahu. A ktorí Janukovi len závidia že toľko nakradol a oni nemôžu.
A tí malí ukrajinskí mužíci nezaujímajú nikoho na svete, tí len dostávajú po chrape z každej strany, od každého účastníka konfliktu. A či ich bude okrádať januk, alebo američanmi platená trojopozícia, alebo Timošenová, alebo milirdári oligarchovia - tým je to úplne jedno
a kto striela do ludí? aj medzi tituškami sú zbrane u agresívnych debilov, aj medzi radikálmi sú zbrane, aj milicajti už začali strielať. Mŕtvych sú už desiatky, pomerovo skoro rovnako aj medzi milíciou aj medzi ich protivníkmi. Vaščinou sp zastrelení nie z milicajtských zbraní, ale z polovníckych a z pištolí. Takže kto má zbraň, niekde strelí. A koho nakoniec trafí tak to je jedno. Západ potrebuje krv, preto ho nezaujíma kto striela, západ chce len aby Januk odvolal milíciu. A čo potom? Potom tie agresívne tlupy mladíkov sa postarajú a začnú sa problémy po celej krajine, ak ich už polícia prestane kontrolovať.
A celý Kijev je ticho, bojuje sa na dvoch troch miestach pri vládnych budovách. panika u občanov samozrejmá, ale každý chodí do práce napriek tomu že niekde v centre sa striela. A aj Kličko a politici rečnia na hlavnom námestí, a 500 metrov od námestia zomierajú ľudia.
Na námestí ticho, počuť strelbu, ale už si ľudia zvykli. Strielajú, no a čo.
Občianska vojna? To ako si ju predstavujete. Niečo na ten štýl, že Bratislavčania pôjdu do Košic strielať košičanov a naopak?
Agresívne tlupy chuligánov robia bordel, lebo sú platení všetkými stranami konfliktu, občania jednotlivých miest alebo mestkých častí začínajú zvolávať zhromaždenia miestnych obyvateľov na svoju obranu pred týmito banditami.
Nikto v Kijeve nechce a ani ho to nenapadne že by mal ísť bojovať proti obyvateľom do nejakého mesta na západnej hranici, nikoho z Užhorodu nenapadne, že by mal ísť bojovať proti obyvateľom Donecka.
Esperti píšu kopu pičovín o možnej občianskej vojne, a občanmi nazývajú agresívne zoskupenia vyjdrujúce sa na televíznej obrazovke, ako oni nenávidia rusov. Niečo také, ako keď vyholená hlava hovorí, že nenávidí pankáčov a expert z toho usúdi, že sa začne občianks vojja, lebo v Blave žije veľa vyholených hláv a v Košiciach žije veľa pankáčov.
Nikto z Ukrajincov nebude v žiadnej občianskej vojne bojovať, každý bude chrániť iba vlastnú prdel. Ale ak amerika dá pokyn tým svojim plateným žoldnierom a položoldnie...

Automaticky kráceno

305046

21.02.2014 01:32

Vyhlásenie prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyča

pokracovanie 3

pl 46.?.?.?

Ale ak amerika dá pokyn tým svojim plateným žoldnierom a položoldnierom začať strielať, tak budú obrovské nepokoje a budú to vydávať za občiansku vojnu. Ale občania už vytvárajú kolektívy miestnych obyvatelov, ktorí budú len brániť svoj dom proti každému zmrdovi, lebo chápu že na nich nezaútočí žiadny obyvatel iného mesta ale len dovezený do mesta bandita alebo platený žoldnieri.
Ukrajinci už tiež chápu, ako vznikla vojna v Sýrii, a kto ju platí. Aj tu sa už otvorene hovorí o tom, že celé divadlo je len nová farebná revolúcia platená západnými elitami a snahou vyvolať na Ukrajine konflikt a prebrať jej ekonomiku. A chápu, že tí traja čo sa vydávajú za opozíciu sú len nepriateľskí agenti pre každého obyčajného ukrajinca. A chápu, že ukrajinskí oligarchovia sú rovnakí mafiáni ožobračujúci každého rovnako ako januk, len v menšej miere.
Východisko zo situácie s tými aktérmi konfliktu, ktorí sú v súčasnosti na scéne pre obyčajného ukrajinca neexistuje.
A to že sa západná a východná ukrajina nemajú radi, to je niečo na úrovni bratislavy a východňárov. Ale ešte som nevidel žiadnu bitku blaváka s východniarom kvôli tomu, že jeden je blavák a druhý východniar. Možno preto, že nie som ani jedno ano druhé.
Ale žiadna občianska vojna medzi západom Ukrajiny a východom nebude, lebo nebude mať kto bojovať, ani keby ukrajincov párom koní do tej vojny ťahali.
A že budú niekde horieť nejaké autá, alebo v nejakom meste dajú do huby občanovi iného mesta? To je aj teraz, po hube dávali aj pred rokom aj pred piatimi a desiatimi. Len sa nepísalo v novinách, že v ktorom meste dostal po hube obyvateľ ktorého iného mesta. N a teraz sa zamerajú na to, kto a kde po hube dostal, a už budete videť informačnú vojnu v priamom prenose
Dobrú noc

305047

tých pravých organizácií v Kyjeve je niekoľko, majú síce asi tých istých amerických aj ukrajinských mecenátov, ale jedná sa čiastočne o konkurujúce si skupiny. Lebo ich velitelia si budú musieť rozdeliť v Kyjeve korytá, z ktorých sa budú kŕmiť. Koryto je jedno, veliteľov je viac, takže napriek tomu že ich platí západ sú si konkurencia kvôli deleniu ukrajinského koryta so žrádlom.
Jedna pravá organizácia vyhlásila začiatok partizánskej vojny proti rusom, že na ňu bude pripravovať svojich členov. Odišla z majdanu v Kyjeve, asi začínajú tvoriť nové výcvikové tábory.
Všetky pravé organizácie masívne prímajú nových členov.
Noví členovia sú väčšinou mladí chlapi a aj chlapci okolo 18-20. Ktorí sa nedostali k vzdelaniu, ktorí nemajú prácu a ani šancu nájsť si prácu. A ak by bola práca, nie som si istý či by pracovať chceli. A tí ľudia, ktorých som videl pri náborovom centre sa nepodobajú na bežných pracujúcich ľudí. Do pravého sektora sa hlásia hlavne nezamestnaní a nespokojní. Ktorí nepotrebujú rozmýšlať, lebo ich nová materská organizácia im už dala ideológiu a rozmýšla namiesto nich. Niečo podobné asi bolo v Nemecku pri nástupe Hitlera k moci, tiež tí obyčajní Hitlerovi sympatizanti nerozmýšlali nad tým, čo im prikazuje vodca, lebo sa dostali do silnej skupiny ktorá mohla terorizovať svojou organizovanou silou neorganizovanú väčšinu.
Preto sa pridávajú k rôznym organizáciam pravých, kde ich nakŕmia, kde sa stanú členmi určitej skupiny a cítia svoju spoločnú organizovanú silu.
Vláda medzitým začína robiť kroky proti pravému sektoru. Lebo ich samozrejme potrebuje odzbrojiť, vyhlásili že ak sa neodzbroja tak budú všetci nahlásení ako zločinecké ozbrojené skupiny. Podrobnosti neviem, nie sú také dôležité.
Zároveň sa Majdan utišuje, v kyjeve v stanoch na námestí je už málo ľudí, ale tí nechcú odísť, kým neuvidia aj nového prezidenta aj novú vládu.
Všetci postupne začínajú chápať, že síce boli proti zlodejovi Janukovi aj proti menším zlodejom oligarchom, ale že sa nič nezmenilo a oligarchovia otvorene začínajú ovládať miestne samosprávy, ako je Doneck, Charkovsk. Všetci starí zlodeji ostali pri korytách, nič sa nezmenilo.
Zároveň sa medzi inteligentnejšími ľuďmi z týchto pravých organizácií potichu začína rozširovať znepokojivý pocit, že sa možno budú musieť postaviť vedeniam týchto svojich organizácií a vytvoriť vnútriorganizačný bunt. Lebo mnohí vidia, že ich vedenie sa len pretlačilo do vlády a oni im poslúžili ako odrazový mostík, že boli len aktívni hlupáci.
Takže pánboh vie ako to ešte dopadne. Preto sa teraz vláda snaží odzbrojiť ich, aby sa pravosektorové organizácie nemohli postaviť voči svojmu vedeniu v novej vláde. A chcú ich zneutralizovať aj tým, že ich naberú do niečoho čo nazvali národná garda. Hrajú na ich city, že sa musia pripraviť na boj proti okupantom z ruska.
Na ukrajin...

Automaticky kráceno

306995

Hrajú na ich city, že sa musia pripraviť na boj proti okupantom z ruska.
Na ukrajine nie je delenie na dve skupiny, jedna z ktorých je proruská a druhá je proeurópska. Východ je proruský, ale západ ukrajiny nie je proeurópsky ale iba protiruský. Lebo rovnako ako mnohí maďari sú vychovávaní v duchu Velkého Uhorska a nemajú radi nikoho okrem seba, a slováci sme ich vraj obrali o územie, tak aj západní ukrajinci nemajú radi alebo až nenávidia rusov a stále ich obviňujú z hladomoru a podobne. A to že Bendera zabíjal aj poliakov, aj rusov, aj kohokolvek len preto že nenávidel každého kto nebol ukrajinec ani nevedia a ani ich to nezujíma. Lebo oni chcú nenávidieť rusov. Lebo ich tak vychovali, lebo oni tak rozmýšlajú. Tá nenávisť je jediná spojujúca sila, ináč nemajú nič iné, nemajú svoju ukrajinskú kultúru ktorá by ich držala spolu. Iba nenávisť k rusom, pri ktorej sa aj inteligentným ľuďom vypína mozog a nie sú schopní argumentovať, lebo pri slove ruský národ sú schopní iba nenávidieť. A nespojuje ich nijaká spoločná túžba dostať sa do Eu. O Eu sa hovorilo iba na Majdane v Kijeve, kde to podporovali a rozširovali cudzinci platení západnými konzulátmi, ktorí priamo na námestí kurýrovali svoje sektory a robili propagandistickú ideológiu založenú na slove "EU". Žiadny národ by nepovstal kvôli tomu, že prezident nepodpísal nejakú asociačnú dohodu s EU. Takže tá Proeurópska časť ukrajincov nie je žiadna organizovaná sila, ktorá by bola prítomná na Majdane, to je iba západná propaganda a dezinformácia.
takže celý východ Ukraijiny nie je vôbec proeurópsky ale iba protiruský

306996

04.05.2014 19:19

Obrázek lepší než tisíc slov

Je to smutn= a strašné

anonym 46.?.?.?

zachytil som informácie o tom, že polícia dostala priamy zákaz nebrániť ničomu v meste, nechať voľný priechod tým takzvaným futbalovým fanúšikom aby útočili, lebo vládne zložky chceli zlikvidovať tábor proruských demonštrantov v Odese.
Takisto som zachytil informácie, že ten prvý útok na futbal rowdies bol nejaký cinknutý, lebo "proruskí radikáli" prerazili tam, kde boli špeciálne označení policajti, potom sa okamžite stiahli medzi policajtov a dav fanúšikov bol nasmerovaný nie proti týmto provokatérom ale niekde inde, smerom na tábor proruských demonštrantov, ktorý bol iným smerom. Tí ktorí útočili na rowdies neboli totožní s tými čo zomreli v ohni.
Takže to bola riadená provokácia na zlikvidovanie proruského tábora. A vymklo sa im to z ruky, lebo primitívni idioti zacítili krv a svoju moc a začali zabíjať.
Teraz sami nevedia kam z konopí, chcú to hodiť na rusov. Najprv bola rozšírená informácia že všetci mŕtvi boli rusi, teraz sa dozvedeli že to boli mnohí občania Odesy, ktorí zomreli.
Z Facebooku zmizli účty tých, čo sa chválili že tam ničili rusov. Odesa sa nasrala, asi potichu začnú zabíjať tých miestnych zmrdov, čo zabíjali v noci v budove.
Celý výsledok je ten, že Odesa sa postaví proti všetkým zmrdom pravého sektoru, proti Kyjevskej dosadenej nevolenej vláde a začnú robiť u seba poriadky. Napriek tomu, že ide kampaň Jaceňuka že to boli Rusi, tak už mu nikto s trochou zdravého rozumu neverí.
Vyhral chaos, primitivizmus rowdies, vášne a choré mozgy, zdravý rozum prehráva. Slovan bojuje proti slovanovi, lebo aj medzi slovanmi je mnoho s chorým mozgom.
Tak ako miestni ukrajinskú nacionalisti počas druhej svetovej zabíjali mnohých úplne obyčajných ruskojazyčných, poľskojazyčných, hebrejskojazyčných ľudí len preto že to neboli ukrajinci, tak sa to opakuje teraz. Lebo ich rodová vrodená nenávisť k rusom a aj poliakom, židom a iným neukrajincom je silnejšia ako ich rozum. Zdedili to v génoch, ich chorí rodičia ich tak vychovávali k nenávisti. História sa opakuje

309512

06.05.2014 13:03

Obrázek lepší než tisíc slov

VÁŽNE INFORMÁCIE

zle je 46.?.?.?

Odesa, čo sa objavuvje na sociálnych sieťach a moja analytika z mnohých videných videí.
Prvotný útok na rowdies bol pripravený a kontrolovaný políciou, videl som videá z rôznych uhlov, kde priamo pri kordóne policajtov strielali zo samopalov a pištolí do pochodu fanúšikov zamaskovaní chlapi. Stáli úplne tesne pri policajtoch, ktorí ich chránili kordónom, boli označení červenými páskami na rukáve. Videl som videá, kde rovnaké červené pásky na rukáve mali policajti v tej časti kde sa strielalo do fanúšikov, kde potom rowdies pretrhli dav policajtov a začali naháňať provokatérov. Následne celý dav bol nasmerovaný na námestie s proruskými demonštrantami.
Videl som video, kde zástupca šéfa odeskej polície je obklopený skupinou maskovaných, ktorí sú označení tou červeno páskou na rukáve
Videl som videá, kde vidieť ako v tej čiastočne horiacej budove sa objavuje ukrajinská vlajka vyššie a vyššie po poschodiach, kde ju vystrkujú z okien. Do týchto už zjavne očistených poschodí už nikto zdola nič nehádže, lebo ich už jasne obsadil pravý sektor.
Pravý sektor bol v budove ešte pred požiarom, sú informácie že ľudí do budovy zaťahovali a následne ich strieľali. A potom poliali už mŕtvych a položivých horľavinou a zapálili aby to maskovali požiarom.
Sú informácie, že mŕtvych zastrelených je v pivniciach omnoho viac ako tých oficiálne priznaných 46.
Sú to videá od rôznych ľudí priamo z času požiara, sú verejne dostupné, tu ich už videlo mnoho ľudí, nie sú nijako utajované.
Dokonca som už na Zvedavcovi našiel tieto odkazy a išiel som hlbšie do odkazov v odkazoch.
Čo to znamená? Pravý sektor a jeho už zjavné eskadry smrti boli pripravené zlikvidovať tábor federalistov a hodiť to všetko na rusov. Pozabíjať ľudí aby bola krv a strach, aby sa báli súhlasiť s federalizáciou.
Je veľa videí, kde Praví strieľajú do budovy do okien.
Tých čo policajti zobrali a následne ich odesania oslobodili, to boli ľudia z budovy, ktorí sa zachránili a ich obvinili v tom, že oni sú príčina smrtí. Zachránení byli obetním beránkem, len to policajtom nevyšlo.
Pravý sektor nie je nijako riadený vládou, ti kterí ich platia zaplatili vraždy všetkých čo umreli a byli zastreleni v Odese.
Že na terore majú záujem elity, USA, ukrajinskí oligarchovia je zrejmé. Majú aj spoločnú vinu.
Oligarchovia z Ukrajiny, USA a ich tajné služby sú objednávatelia smrti a eskadry smrti Pravého sektoru ktoré sa zúčastnili vraždenia v Odese sú zaplatení nájomní vrahovia.
Pravy sektor je Tjagnibok, Jaroš, ktorí sú riadení západom, nemusia zjavne robit to, čo chcú pajáci Jacenjuk a Turčinov.
Určite Turčinov a Jaceňuk nechceli žiadnych 46 ani 100-150 možných mŕtvych v Odese, ale oni už nič skutočne neriadia, lebo sú lakomí na to aby svoje nakradnuté rozdávali ľuďom z Pravého sektoru a tak skutočne by sa ich zaplatené rozkazy aj vykonali.
Ako mi hovoril môj známy, začala s...

Automaticky kráceno

309724

06.05.2014 13:05

Obrázek lepší než tisíc slov

VÁŽNE INFORMÁCIE 2

pokračovanie 46.?.?.?

Ako mi hovoril môj známy, začala sa na Ukrajine občianska vojna, lebo vzniklo po Odese jasné rozdelenie Ukrajincov na dve skupiny.
Tých ktorí súhlasia so smrťou v Odese a teda sa vymedzili proti Rusom, a to že Rusi v Odese nezomierali, že to boli Odesania ich už nezaujíma. Boli to Rusi, prorusi, kolorádi a tak im treba že ich pozabíjali.
A druhá skupina vzniknutej občianskej vojny odsudzujúca smrti v Odese - a teda skupina tých, ktorí sú tak proti Ukrajine.
Nikto proti Ukrajine v skutočnosti nie je, ale to prvú skupinu nezaujíma, lebo podľa ich zatvrdnutých mozgov "opekali Rusov a proruských kolorádov" a kto nesúhlasí je proti iUkrajine.
Tento jav doteraz nebol, vznikol Odesou.
Alebo ľudia schvaľujú zabíjanie a uhorenie "prorusov kolorádov" a sú za Ukrajinu, alebo sú proti zabíjaniu "kolorádov" a sú proruskí.
Takto nejako asi rozmyšľali ukrajinskí nacionalisti počas druhej svetovej, keď zabíjali poliakov, židov, rusov.
Kolorád je označenie ukrajinskými nacionalistami tých, čo nerozmýšľajú rovnako ako ukrajinskí nacionalisti, a teda ich treba podľa nacionalistov pozabíjať.
Kolorádskij žuk je manderlinka zemiaková, ktorú všetci zbierajú aby neškodila zemiakom a ničia.

309725

06.05.2014 22:04

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: VÁŽNE INFORMÁCIE

pokracovanie 46.?.?.?

http://news.bigmir.net/ukraine/813952-Pojavilis--novye-foto-i-video-strelkov-v-Odesse-2-maja
to posledné video článku s dĺžkou 57.38
video Odesa, pozrite si 2.40 ide tam k sanitke zranený šéf odeskej milície a v 2.45-2.52 vidieť ako ho doprevádza zamaskovaný chlap s tou červenou páskou na rukáve a s bejzbolkou. Presne rovnaká páska ako u útočníkov, ktorí strieľali na rowdies, rovnaká páska ako u policajtov chrániacich týchto útočníkov-provokatérov. Na videu pekne vidieť najvyššieho šéfa polície a červenopáskavého zjavne tajného policajta.
Video dávam preto, aby ste ich videli pekne spolu vedľa seba a chápali kto útočil na rowdies, e to neboli žiadni proruskí radikáli ale provokatéri policajti a bohvie ešte kto z Pravého sektoru.
A tí čo umierali v dome, ktorých zastrelili neboli žiadni útočníci s červenými páskami ale obyčajní ľudia ktorí majú určitý názor na fungovanie štátu v ktorom žijú.
Fašizmus na Ukrajine ožíva, fašisti začínajú zabíjať svojich politických odporcov.
A kričia pritom "sláva Ukrajine, sláva hrdinom, Ukrajina ponad vsjo".
viete ako sa tieto heslá prekladajú do nemčiny?
Deutschland über alles, Heil .... atď.
Ktorýsi z európskych politikov nedávno povedal, že v Európe už dávno nebola žiadna vojna a že nemali by sme to brať ako samozrejmosť.
Ak sa nebudeme brániť teroru teraz, potom sa už nikto pýtať nebude, potom sa bude už len strielať a zabíjať. Aj nemčúri boli najprv nadšení a kričali sláva-heil a potom umierali

309774

07.05.2014 11:33

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: VÁŽNE INFORMÁCIE

pokračovanie 46.?.?.?

http://weissbach-info.webnode.cz/news/odesa-nove-materialy-co-se-delo-uvnitr-budovy-domu-odboru-dalsi-svedectvi-dalsi-svedkove-skutecny-obraz-se-zacina-ukazovat-v-cele-nahote-/
prvé video zhora 3.37 začína ukazovať vstup tlupy Pravých do domu odborov v Odese, chodia po chodbách, vykopávajú zatvorené dvere kabinetov kde sú poschovávaní Odesania. Na chodbách nie je žiadny oheň, nič nehorí, vidieť maskovaných útočníkov, ktorí neboli žiadny rowdies lebo boli v maskách, prilbách. Futbaloví rowdies nechodia na futbal v maskáčoch s helmami na hlave, to je jasný príznak organizovanej skupiny Pravého sektoru a nie nejakých sfanatizovaných futbalových fanúšikov.
Tretie video zhora vidieť celý vstup Pravých do budovy, okolo 1.40 vidieť plné chodby maskovaných osôb vykopávajúcich dvere do kabinetov s poschovávanými Odesanmi.
Žiadny požiar, aj v kabinetoch žiadny požiar.
Ľudí teda jednoducho zabíjali, potom ich poliali a spálili aby pozakrývali masovú vraždu.
Tých Odesanov, ktorých polícia vyviedla z budovy a ktorých okamžite zobrali do policajných áut a zaviezli na políciu, tých odviezli štátne orgány z Odesy preč. Nie sú v Odese, zatiaľ nie je informácia kde sú.
Sú to svedkovia toho, že žiadny požiar nebol, že na chodbách boli členovia pravých, ktorí ich zabíjali. A nie sú to žiadni rusi ale Odesania.
Svedkov potrebujú zastrašiť, možno odstrániť.
Už sú polooficiálne informácie o asi 100 zmiznutých bez stopy Odesanoch, mnohí z nich mali byť na mieste Domu odborov v Odese alebo v centre v ten deň, zmizli bez stopy. Takže budú asi orgánmi prehlásení za nezvestných, kým ich mŕtvoly neidentifikujú.
Taktiež sú už informácie od miestnych orgánov a oficiálnych predstaviteľov o tom, že v Dome bolo pozabíjaných okolo 120 ľudí (to sú tí nezvestní), že ich nezabíjal nijaký požiar ale ich zastrelili alebo umlátili.
Na videách vyššie predsa žiadny požiar nie je vidieť, požiar bol iba naaranžovaný.
Tieto informácie zodpovedajú tým videám, kde skupina ľudí hovorí, že boli na streche a ich vyviedli von. Že ich pustili pomedzi seba tí maskovaní muži na chodbách a nič im nerobili. To sú ti maskovaní, ktorí čistili kabinety, ktorí zabíjali ľudí v kabinetoch.
Predtým som mal rozpor v informáciach, teraz už nemám.
Na začiatku bolo vidieť na streche pár mužov, ktorá zhora hádzali niekoľko Molotovov (zjavne Pravy sektor), následne sa na strechu dostala skupina Odesanov ktorých vyviedli von. Podľa slov tých zo strechy a podľa iných videí ich vyviedli asi maskovaní policajti, ktorí povedali asi toto: "Ak nepôjdete s nami, tak vás pozabíjajú."
Prečo maskovaní policajti? Lebo ich okamžite odvádzali do pristavených policajných antonov a Pravý sektor kameňmi útočil na tieto antony. Neviem koľko bolo na streche ľudí, asi dosť veľa, odhadom pár desiatok a preto ich nechceli všetkých pozabíjať a boli to asi aj miestni maskovaní policajti a nie smrtiace zrúdy pravého ...

Automaticky kráceno

309800

07.05.2014 11:36

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: VÁŽNE INFORMÁCIE

pokračovanie 46.?.?.?

Neviem koľko bolo na streche ľudí, asi dosť veľa, odhadom pár desiatok a preto ich nechceli všetkých pozabíjať a boli to asi aj miestni maskovaní policajti a nie smrtiace zrúdy pravého sektoru.
Tí ktorí neboli na streche mali smolu. V kabinetoch bolo málo ľudí, v chodbách boli zrúdy pravého sektoru, ktorí boli predsa z rovnakých oddielov a preto sa nebáli cudzích svedkov.
Ich obete sú tí Odesania, ktorí boli nájdení mŕtvi, zastrelení, umlátení, uškrtení.
Pravý sektor tak postupne zdola hore išiel, čistil celú budovu, zabíjal Odesanov v kabinetoch (to je tú uškrtená tehotná upratovačka), ukazoval postupne v oknách ukrajinskú vlajku aby bolo vidieť čo už je vyčistené.
Následne pálili ľudí.
Je možné, že kde sa nedostali do dobre zabarikádovaných kabinetov tak cez nejakú dieru v dverách hodili dnu špeciálneho Molotova prevdepodobne s nejakou rozpustenou v ňom chémiou, lebo sa hovorí o rýchlo usmrcujúcom plyne ako fosgén (ak sa v Molotove rozpustia určité chemické látky, pri horení sa vytvára fosgén).
Odtiaľ asi sú tie niektoré mŕtvoly, ktorú sú usmrtené priamo ohňom alebo udusené plynom. Úmrtia udusením z oxidu uhoľnatého nie sú náhle, človek nepadne po pár minúte mŕtvy na zem, je to postupnejšie. Fosgén pôsobí omnoho rýchlejšie, čo vysvetľuje aj niektoré mŕtvoly, aj niektoré požiare.
Lebo tie zvyšky požiarov na prvotných videách mi boli divné, a sú v priamom rozpore s tým, že budovu postupne čistili Pravosektorové zrúdy.
Tiež som zachytil inforlmácie, že v budove boli z Kyjeva tajné služby Ukrajiny, čo by zodpovedalo tomu, že policajti tých zo strechy odviedli z budovy von. A komandá smrti Pravých budovu vyčistili.
[bliji] [bliji] [bliji]

309801

23.05.2014 13:32

Apel plukovníka Strelkova

môj názor

n 46.?.?.?

podľa mňa dôkaz o tom, že ľudia sú zbabelci a každý sa bojí o svoj kejhák. Nijaká partizánčina nebude, nemá kto bojovať. Kým obyčajných civilov junta z Kyjeva nebude zabíjať rovnako ako fašisti počas druhej svetovej, nikto nebude nič robiť a budú iba chlastať pivo pred televízorom, vypisovať silné reči do sociálnych sietí, ale skutek utek. Junta v Kyjeve civilom nič neurobí, a jediné čo ľudia chcú aby sa pri ich dome nestrielalo.
Celé mi to zaváňa pripraveným scenárom, kde sa ruská aj nadnárodná elita dohodli alebo aj čiastočne nedohodli a potichu si robia to čo potrebujú, a či budú pozabíjaní nejakí Strelkovia a ich oddiel je každému šumafuk. Pochopte jednu vec. Putin je ruská elita, má okolo seba samých miliardárov. Ak pochopíte že Putin je člen a neoddeliteľná súčasť elity, mnohé udalosti sa vám zjavia inak ako ste ich videli doteraz. Kam chodia oddychovať ruskí miliardári? Na západ. Kde majú majetky? Na západe. Prečo si myslíte, že ruská elita bojuje s západnou elitou? Obyčajná ekonomická konkurencia a delenie sfér vplyvu, zabití Strelkovia nikoho nezaujímajú. Bola čiastočne odtlačená od moci janukovičova skupina miliardárov a nahradená vplyvom rusov a vplyvom amerických elít.

310527

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?