Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 536 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.10.2011 21:42

A co dál, Stworo?

RE: ja to nechapu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vidíte, jak pracujete usilovně pro to, abyste co nejrychleji snížil počet donátorů na minimum.

Na jednu stranu si stěžujete, že:

1) Klesá rapidně počet financérů
2) Už Vás nikdo nechce chodit ani podpořit k soudu

Web je dneska (oproti době, kdy jste uveřejnil článek, za který jste stále šikanován) zavalený ZDARMA články, informacemi a názory oVčanů, které by byly před rokem dvěma nevídané. A nemám na mysli jen podezřelé počiny typu Wikileaks apod. A samozřejmě je čím dál tím houšť rovněž i v českém a slovenském jazykovém prostředí...
Prudce roste i počet Čechů, pro které není problém pochopit text také v cizím jazyce. O možnosti Google Translatorů ani nemluvě.

A v tomhle prostředí hodláte přežít (a jestli správně chápu) tak se i uživit publikováním zejm. překladů zpráv do češtiny s několikatýdenním opožděním oproti originálu. A to na nemainsteemovém ryze českém webu...

Nezlobte se na mne, ale jako "podnikatelský záměr" Váš dnešní projekt opravdu nemá šanci Vás uživit. A navíc Vám materiálně pokrýt dvě domácnosti na obou březích Atlantiku. Buď jste opravdu velice naivní - nebo tady něco neštymuje - a je vše úplně, ale úplně jinak...

Opravdu, ale opravdu jsem Vám nepřispíval proto, abych si mohl dočíst Vaše články přeložené do češtiny do konce. Jsem schopný si je najít a přečíst v originálech. Anebo si vypomoci i Google Translatorem, když si nejsem příliš jistý v kramflecích.

Pokud jsem Vám přispíval, bylo to proto, abych Vás podpořil - a určitě ne proto, abych si "početl" v češtině.

Proto žasnu, jak se snažíte od sebe odkopat co nejvíce lidí, kteří Vás mohou podpořit.
Proto žasnu, jak se neustále snažíte mi okopávat kotníky.
Naprosto nerozumím Vaší povaze, kdy na jednu stranu chcete co největší podporu a pochopení - a na druhou stranu si znepřátelujete kde koho.

Věřte nebo nevěřte, ale osobně se vydat v pracovím dni do poboček Vaší banky a vyplňovat tam hotovostní příkaz je počin, který opravdu, ale opravdu konám velice vyjímečně. Částka je podružná. Ale to, že jdu někam do fronty dělat úkon, který jinak dělám více nežli desetiletí na pár kliknutí odkudkoliv, je u mne vyjímečná a duševně velice vysilující záležitost. Asi jako pro někoho, když jde k zubaři nebo si má před funkční automyčkou ručně umýt auto[pláč]

Na druhou stranu sponsoruju různé projekty nebo lidičky různě po světě. U některých jedinců ani nevím, jak se jmenují. Stačí, když se třeba snaží odehnat svůj nemilostivý osud někde na rohu či v pasáži hrou na nějaký nástroj apod. Proto jsem před více, nežli rokem poslal i Vám první "předplatné".

Je to Váš boj, jak (nejen s mojí) přízní zacházíte. A kam se chcete nyní proti záplavě dříve "zakázaných témat a zpráv", pršících nyní ze všech stran, dopracovat.
Ale opravdu, opravdu žasnu[pláč]

256186

28.10.2011 22:00

Čekání na cargo

RE: článek se snaží hledat podstatu problému

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přímá demokracie je fata morgána!!!

I ve Starověkém Řecku NAOPAK v krizích volili dočasného Tyrana či Diktátora, aby "demokratickou městskou republiku" ochránil v nebezpečí.

Finanční existencionalismus, leasingy, hypotéky, úvěry, půjčky, lichváři a exekutoři je systém a "stroj", který nakonec ohne (téměř) každého. Každý ví, jak skončili unabombeři či experti OSN na ZHN, kteří se včas "nezařadili".

Facebook a jeho "nastartování" různých arabských a dalších dosud opomíjených sociálních komunit, je obrovské nervové propojení stamilionů a miliard. Stačí být jen o krok vepředu a určovat směr a cíl.

Občas si zaletím mimo EU či krachující JůYsEj a pozoruju, jak se ve Třetím světě čím dál víc jedinců klaní FB. A touží se dostat do ráje jménem EU či JůYsEj.

Je to stejná story, jako si každý pozemšťan s TV myslel, že celé JůYsEj vypadá jako vystřižené z Dallasu či Beverly Hills 90210.

A pak nestačili čumět, když Katrina vyplavila veškerou bídu schovávanou za "emerický" sen...

Dokud nepřijde mediální či sociálně komunitní Katrina, Facebook bude ještě měsíce a roky vodit oVčany "tím správným směrem"...

256189

29.10.2011 09:06

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

RE: Prerod pravicujiciho adama B. bartose<

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ja uz ani na Vopici (chodi mi emailem udani, ze je to udajne prekabateny HestRoy) ani nereaguju. Je to jen panem Editorem ze zahadnych duvodu trpeny a zde pestovany rozestvavac a provokater. S rozhledem a argumenty z prvni obecni...

Ciny roste v podlednich letech natolik, ze zavadi socialni zabezpeceni (aby Cinane mohli nechat deti detmi, rodice rodici a soustredit se na stale vedomostne a koncentrovane narocnejsi praci). Tupe ukony jsou uz davno z Ciny stale vice outsourcovany do ASEAN a jinam - i v Cesku uz jsou zavadeny robotarny s cinskymi vlastniky - napr. u Nymburku TV pro ECG a dalsi znacky.

Ale to Vopici, s jejim tupym ohlem rozhledu tezko vysvetlit.

I takovy zly Iran dnes jen vedecky a technologicky vyviji. A vyrobu stehuje do Beloruska, Egypta, Pakistanu a jinam.

Jediny skutecny rozdil je jen v tom, ze zatimco v JůYsEj se rozpadá střední třída na padrť (a v EU k tomu nemá daleko), tak ve zlé rudé Číně a ve zlém musulmanském Íránu naopak prudce střední třída roste.

A proto tam nikdo Čínu "nekopíruje". Kopíruje "JEN" Evropu z doby, kdy byla chráněna sociálním státem (který dnes existuje a prosperitu přivádí jen do zlého socialistického Německa a zlé přerozdělující Skandinávie).

Ale pro Vopici je to asi vyšší dívčí...

256207

30.10.2011 04:09

Mámo, táto, v komoře je myš

Kdyby jen kocky a mysi...

MoUdrostrak 90.?.?.?

V Australii plati rovnice, ze kde je to atraktivni pro mys, tak brzo vleze i had.

Navic je trictvrte australskych hadu prudce az smrtelne jedovatych. Takze kazdy Australan s pudem sebezachovy sebe a svych deti a rodiny zije jak v neprodysne lednici.
Aby mu do domu nevklouzla ani mys, protoze pak by byla velka sance v noci slapnout treba na prudce jedovateho hada.

Obvykle stoji australske papundeklove villy na kurich nohou a okoli je na milimetr vysekano od kazde myslitelne vegetace. Denodenne stoji pred umakartovymi villami auta s napisem PEST. A "macheri" prolezaji domy a radi Australanum jak zabranit vniku mysi a v jejim zakrytu jedovateho hada.

Vložený obrázek

Samozrejme, i v jizanskych statech krachujicich a bankrotujicich JůYsEj je souziti s mysi a hadem ne prave sexy --- a business na jejich odborne vyhaneni buji i tam.
Presto v Australii jde pri pruniku mysi do papundeklove villy ci do jejiho okoli diky nebezpeci cihajiciho od tamnich mysich predatoru temer jiz o zivot. A s mysmi se tam proto nikdo nemazli... A boys od PEST maji iHned preeeeee.

Ve zle socialisticke Canade a jeste vice socialistictejsi EU je takova hezoucka myska jen usmevnym zertovnym zviratkem bez jakychkoliv serioznejsich moznych dopadu. Proste ten Zly Sociáááálismus - misto systemu Jeden Druhemu Predatorem... I mys tam s zesocialiSSovanymi lidmi prezije...

To my hoSSi z Texasu, mysim vjedem do vlasu...

256229

30.10.2011 11:29

Mámo, táto, v komoře je myš

RE: Kdyby jen kocky a mysi...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Oj oj oj, to se prece pro Emerický Drým nehodi! Bydlet se stěnicemi! A v Velkém Jab'ku zvlást! Co na to cesti Mladi KonSServativci - a jejich SNY?!

Papirove domky Emerického Drýmu berou za sve ze vsech stran[smích]

Co se taky lasky Emericanu ke kockam, psal jsem sem pred casem post http://zvedavec.org/nazory_4264.htm#ptr238909

Emericane si znepratelili nejen vsechny pozemstany, ale i nedokazi vyjit a souzit i se zvireci risi?!

Inuvá z Yeshiv a ekranu jim kazi lasku k bliznimu svemu spravni nezistni kazatele[cool]

Good bless Pax Americana...

256240

31.10.2011 09:20

Záhadná ruská duše

Rusko zije ve schismatu - tenhle článek je ale nicneříkajícím mrskačstvím, ač jsem mu dal "jedničku"...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Rusko (soudobe) neni vubec "kompaktni" zemi. Jsou tam obrovske rozdily mezi mestem a vesnici. Za zlych communistu byly tyto rozdily co nejvice kompensovany a potlacovany. Od hodneho Yeltzina a rozkradacek khaSSarskych oligarchu se nuzky neuveritelne rozviraji. Teprve Vladimir Vladimirovich naridil opetovnou redistribuci narodniho duchodu. Presto jeste bude dlouho trvat, nez bude dobrodini Yelzina a KhaSSaru zsanovano...

Proto soudit rusky narod jako celek je (nejen v tomto clanku) osidne a matouci. Lide ve meste jsou uz davno zpravicovani a zegoiSSovani jako jejich ceske obdoby zinkajicich a pravicujicich Pepiku a Lidlujicich Manicek. Zaprodavaji sami sebe (i svoji zemi) za vidinu polehavani v Egypte, na Kypru nebo nakupy na Mariahilfer StraSSe. Zajima je jen a pouSSe vlastni ego. Nenavidi CELY SVET, ale nejvice nenavidi SAMI SEBE.

Oproti tomu vesnicti RuSSove, kteri si za hodneho Yelzina a KhaSSarskych oligarchu sahli na same dno lidstvi, jsou nyni vdecni za tu trochu o2, ktery jim prineslo panovani Vladimira Vladimiroviche. Diky domacim i zahranicnim investicim Rusko i bezni Rusove bohatnou. A hledaji sami sebe.

Vložený obrázek

Vliv sekt a nabozenskych blouznivcu a "kazatelu" pomalu slabne. Rusove jsou mnohem pragmatictejsi, nezli byvali kdykoliv drive. Vidi a vnimaji, jak se hodny Zapad, ke kteremu meli za hodneho Yeltzina vzhlizet, se hrouti a bankrotuje. Na druhou stranu citi silici moc a vliv Ciny. Domnivat se, ze se za takove konstelace bude Rus zabyvat "duSSi" je velice usmevna a naivni...

Vsechny narody ex-CCCP nyni stenaji, ze za zlych Bolseviku se Rusove pro ne rozdavali. A nyni za hodneho kapitaliSSmu Rusove hlasaji, ze "kazdy za svoje". A Rusove s nimi tvrde o vse obchoduji. Hodne Emerice dochazi (i pres tisk nekrytych zelenych papirku) dech. A Rusove vedi, ze BUD TED - NEBO NIKDY!

Obnovuje se společný průmyslový prostor bez cel a hranic na 82% území bývalého CCCP. Vytvářejí se nové průmyslové řetězce a vzniká dříve nedosažitelná volnost byznysu. Obyvatel Ruska teď může například zaregistrovat svoji firmu v Kazachstánu - a nepotřebuje k tomu ani vízum, ani povolení k pobytu atd.

Vložený obrázek

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Union

Jen odstranění cel má mít podle expertů za následek nárůst HDP zemí Unie o 15%.

Putin Wants to Revive Soviet, Russian Empires into 'Eurasian Union'

http://www.turkishweekly.net/news/124503/putin-wan...

Za takových okolností stlačovat Rusu hlavu k zemi a k reflexi do duše může jen skutečný naiva...
A zatímco zde budou vycházet sebemrskačské "oduševnělé" články, Vladimir Vladimirovich nastoluje opět Hrdé Rusko coby(vá) Euro-Asijsou SUPERVELMOC [mrknutí jedním okem]

256269

31.10.2011 10:16

USA se rychle stávají policejním státem Třetího světa

RE: O co vlastne tady jde??

MoUdrostrak 90.?.?.?

"Prisne" a hlavne "nakladne" prohlidky nejsou nic proti nicemu, protoze je maji "poctive" globalne vytendrované USraelské securitní firmy.

256271

31.10.2011 12:19

Záhadná ruská duše

RE: Rusko zije ve schismatu - tenhle článek je ale nicneříkajícím mrskačstvím, ač jsem mu dal

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, bohužel/bohudík, Rusové nyní nemoUdrují, oni konají...

Nemají ani moUdrovat nad čím. Pád hodného Pax Emericana (plného počinů "dýmů/krásy") ... a vzestup zlé rudé communistické Číny jim vytvořil potenciál, do kterého buď vstoupí plnou parou a využijí OKAMŽITĚ energii, která obousměrně protéká. Anebo budou tou nevídanou vlnou Rusové smeteni.

Jak je vidět z reakcí Vladimira Vladimiroviche, postavil se k dílu nyní s Euro-Asijskou Unií tradičně čelem stejně rychle, jako v době, kdy se hodní západní Predátoři chystali k definitivnímu porobení Ruska vyslal ruské strategické bombardéry k břehům hodného mírumilovného a nikdy neagreSSivního Albionu.

Rusko nyní naSSává svaly a mozky z celého okolního světa, protože musí stihnout a zachytit růst. V takovém okamžiku ani není čas na ohledy k duchu, okolí nebo historii. A ta byla pro Rusy většinou vždy bolestným ohlédnutím. Nehledě na skvělou ruskou kulturu a umění!

Velice mne dojímají bláboly a steny českých pravicujících důchodců, že se převratné Euro-Asijské Unii a posledním krokům Vladimira Vladimiroviche nemá kdo z pravicujících nezávislých českých žurnalistů a analItYků čas věnovat: http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-k-euroasij...

Jak jistě potvrzují výpisy z mých IP address, věnoval jsem se přípravě a rozšiřování E/A Unie v poslední době velice, velice, ale velice svědomitě... Semínka na bohatou sklizeň se mají zasazovat brzy na jaře [mrknutí jedním okem]

256276

04.11.2011 09:40

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Dobrý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Duanitta má, samozřejmě pravdu Vojto, náš velký pravicující cvičiteli! Jsem moc rád, že se tady objevila[smích]

Je dokonce NEŽÁDOUCÍ, aby měl pan hodný Jančura snadné zřizování nových linek. Každá jeho "prosperující predátorská linka" stojí likvidaci několika desítek spojů v zapadlých regionech.

Pan Jančura a Vy (a Vaši Apologetové TRHU) totiž chcete jen privatizovat ZISK - a znárodňovat ZTRÁTY. Každý ústup Jančurovi, znamená menší výkon a zisk Českých Drah nebo jiných nepredátorských přepravců. A ti pak v reakci musí za zisk přenechaný a "vysoutěžený" nájezdem pana Jančury, zlikvidovat své linky do zapadlejších obcí a regionů.

Kdo zažil, jak vypadá "regionální" ne/doprava v JůYsEj, Eustrélii či jinde, ví co mám na mysli. Vznikají neživoucí a zbídačené vylidňující se Zapadákovy, kde dávají lišky dobrou noc.

Proto je důrazné držení pana Junčury na oprati (vysokými daněmi, přerozdělováním, mzdovými náklady...) může česká maloměsta a vesnice na chvíli zachránit.

Vložený obrázek

Ne náhodou VŽDY v pravicujících diktátorschipech i rozvojofkách vznikají během pár měsíců max. let ghetta v metropolích - a vymírající hnízda s dožívajícími starými lidmi v provinciích.

Tenhle pohled ale Vojtovi, horlivému čtenáři Hayeka, Friedrich von a slavných Pouček Prof. Big Toonnela z Hradu nejde pod nos.

Ve zlé socialistické VYSOCE přerozdělující Skandinávii je dnes jediné skutečně prosperující místo na světě. Bez ohledu na OBŘÍ stát, moc politiky a nepravicující oVčany...

256538

04.11.2011 10:36

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Dobrý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozřejmě souhlasím, že tunelování není nic pro dobro věci. Na druhou stranu si musí čeští pravicující oVčané i rozmyslet, co chtějí?!

A) Kvaziefektivitu v pár centrech - a okolo naprostou bídu - jako je to všude v Africe nebo rozvojovkách.
B) Skutečně solidární společnost, kde jeden chápe, že nemůže jet do Ostravy jen za režiji a minimální zisk, protože se ještě musí z části (anebo potom z daní) dodotovat nějaká místní lokálka.

A naprosto souhlasím, že celá česká "ekonomika" je cedník, do kterého sponsoři politiků navrtaly obří díry.

Jančura ale není řešení. Jančura je jen element, který s přibývající silou ještě víc zhorší stav země. A nic dobrého nikomu (kromě zisku pro sebe) nepřinese.

Východiska jsou jen omezená:

1) Buď bude jen privát (a bez dotací) - a země Česká plná ghett a vylidněných Zapadákovů.

2) Nebo Jančurové (a zisky jim) na všech profitních tratích. A z daní ostatních dotované ostatní NUTNÉ a životně důležité spoje.

3) Nebo solidární rozvrstvení mezi privát a dostatečně velkou a účinnou společnost, svázanou poskytovat (a přerozdělovat zisk) ve prospěch okrajových tratí a linek.

Ne náhodou se v hodných pravicujících JůYsEj musel místo naprostého liberalismu ustavit AmTrak. A ve Švýcarsku není vše zprivatizováno, ale působí vedle sebe jak lokální soukromé trati, tak i SBB.

256542

05.11.2011 11:18

Světová měna a světové dluhy

Rusku a Cine vše hraje do karet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pamatujete si, jak Rusko na na samém počátku krize nabízelo, že si je si ochotno "koupit" pravicujícími deformami zbankrotovaný Island za 4.000.000.000 USD ze svých hojných devizových přebytků?! http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet/rusko-zach...

Pamatujete si, jak Čína na samém počátku nynější fáze W krize nabízela, že si je ochotna "koupit" pravicujícími půjčkami a deformami zbankrotované Řecko za 4.000.000.000 USD ze svých hojných devizových přebytků?! http://byznys.lidovky.cz/cina-si-kupuje-recko-ma-s...

Napamatujete? Nevadí[smích] Proto jsem přidal linky na ryze pravicující české dobové články...

Proč se to "zatím" nikdy/vá neuskutečnilo?!

Protože KhaSSaři vládnoucí a tunelující nejskvělejší a nejsvobodněji a nejrychleji vybrakovanou economiku světa,

Vložený obrázek

slavné JůYsEj, dostali nápad, jak nyní zlou rudou šikmookou Čínu chytit do pasti.
A sami se vymanit z odpovědnosti za celý nynější marrast...

Rovnice byla jednoduchá:

Vnutit Číně slavné emerické dluhopisy, resp. by Čína za odpis salda v obchodní vyměně s JůYsEj dostávala Europské dluhopisy. A mezitím nechat EUropu zbankrotovat.

Emerické dluhopisy by byly pryč, EUropské k ničemu - a slavné JůYsEj, osedlané a vySSávané KhaSSary by ukázalo Číňanům dlouhý nos[smích]

Naštěstí zlí rudí šikmoocí Číňané jsou o něco chytřejší, nežli zinkající a pravicující čeští pivní Pepíci a lídlující Mařenky

Vložený obrázek

- a na lep KhaSSarům nesedlo.

A proto nyní je Řecká trojská past brzděna, seč to jde...

Kvůli tomu, aby si Rusko nemělo za co plácnout s Islandem a mít zz Islandu nepotopitelnou letadlovou loď v Atlanticu, musely na čas dolů ceny ropy a komodit.

Kvůli pokusu přihrát Číně černého řeckého petra - a vylákat za něho emerické dlohopisové žolíky, muselo Řecko na buben...

Vložený obrázek

Pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - dokud je ještě CO!

256610

05.11.2011 13:02

Světová měna a světové dluhy

RE: Rusku a Cine vše hraje do karet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Potrefená husa se rozkdákala?!

Kopete do Pošťáka, protože nesnesete argumenty, které k Vám nese?

Btw. ukažte mi JEDINÝ můj příspěvek, kde kopu do VŠECH Čechů a Češek!

Jsem jen unavený ze všech známých a příbuzných, kteří ještě před 2-5 roky přísahali na Prof. Big Toonnela a jeho slavné a zaručeně fungující Poučky, zaklínali se trhem bez přívlastku, nadávali na zlé Rusáky, opovrhovali vším trapným čínským...

A dneska žebrají o radu, půjčku, pomoc...

Tak to tady občas další předpokládaní Pepíci a Mařenky schytávají. Jen ale ti "pravicující, "von/hayekující a "poučkující"

Ostatní "neemigrující" Čechy mám na výsost rád a rád jsem obvykle po většinu času mezi nimi...

256619

05.11.2011 13:22

USA se rychle stávají policejním státem Třetího světa

RE: US $ 5.50 !

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak, panu Satanistu nešlo o to, že by na emerické hraniční výpalné pro větší glory Dýmů/krásy neměl.

Panu Satanistu šlo o úměru mezi berní a jednodenními náklady při cyklovandru...

Svobodnější části Jižní Emeriky vrací Emeričanům (a dalšímu světu) v plné reciprocitě náklady na vstup na emerické zbankrotované území...

Nebylo by vůbec špatné, kdyby obtloustlí, tupí a bakrotující Emeričani museli na hranicích každého státu EU klopit USD 5.50.

Už takhle je pro ně EU nedostupným luxusem... A pak už by zůstali nadobro uvězněni ve svých papírových domcích, u stále vyšších poplatků za energie k jejich ochraně před hnilobou, různými potvorami a vedrem či mrazem...

256623

05.11.2011 14:57

USA se rychle stávají policejním státem Třetího světa

RE: O co vlastne tady jde??

90.?.?.?

Vážený Vojto, náš pravicující cvičiteli:

Lep"č"í by bylo nehodné pochybovače poučit že:

Tatra 87 byla výrobkem dnes již pravicujícně vykradeného ( poplyšovými zejm. emerickými menýdžry) programu osobních vozidel Tatry.

Tatru 87 celosvětově zpropagovali ss. Hanzelka & Zigmund

kteří odjížděli z drahé vlasti jako pánové,

vraceli se postiženi emerickým embargem, pro/emerickými žaláři a boykotem z cesty kolem světa jako zocelení soudruzi

Vložený obrázek

pak pár dekádu pracovali osobně pro s.Brežněva http://www.databazeknih.cz/knihy/zvlastni-zprava-c...

v 1969 se stali náruživými stoupenci "dýmů/krásy"

po 1989 už (naštěstí) poučeni odmítli (přes nucení ze strany Pravdy & Lásky) přepisovat vlastní zápisky z cest...

Jaká země, takoví lidé. A jací lidé, taková země - taková Tatra a takoví soudruzi Marketéři...

Po Plyši ovšem jen tunelování, defraudace, zmar a bída... a Poučky [mrknutí jedním okem]

Jaký byl s. Gottwald? Jakápak byla (před Emeričany) Tatéééééérka? Teď už zbývá jen ten zlý státní Budvááááááááááááááááááárek, jen ten Budváááááááááááááááááááááááááááárek!!!

256635

05.11.2011 15:17

Světová měna a světové dluhy

RE: Rusku a Cine vše hraje do karet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená "bábo", děkuji mnohokrát za podporu.
Opravdu mne jeho nick dojal [pláč]
Stejně jako (oVčas) chodím studovat pravicující moUdra na nezvedavec.ORG...

Je vidět, že těm, které tušíme - a nesmíme mimo Zvedavec.org jmenovat, už tečou nervy...
Zvlášť před (jejich) Vítězným (zinkajícím) Listopadem.

V Česku je nový hit: Po večerkách prý Zlevněnky = prodejny s prošlými potravinami...

Jsou před nimi stejné fronty, jako jsou ve slavných JůYsEj (zejm. v Californii po guvernérském pravicujícím řádění Terminátora) fronty na zbytky za fast foody a restauracemi a také prodejnami potravin. Na zbytky a rychle se kazící neprodejné potraviny.

Za zlých communistů prý byly fronty na čerstvé banány a na vložky.

Dneska jsou fronty před Zlevněnkami, Úřady práce, zastavárnami, lichváři a hlavně exekutorskými úřady.

Vložený obrázek

Proto> Pravicujme, tunelujme + humanitárně bombardujme - dokud je ovšem ještě CO!

Třeba ještě ten (zlý NÁRODNÍ podnik) Budvááááááárek[smích]

256637

05.11.2011 20:34

Světová měna a světové dluhy

RE: Pan M = Zklamaný a frustrovaný čech?

90.?.?.?

Samozřejmě že POTREFENÁ HUSA!

Pravicující či zinkající pivní Pepík či lídlující Mařenka, co naslouchali za zlého Bolševíííka hrdinně a undergroudově Kocábu, se přihlašují sami... Např. Vy [vyplazený jazyk]

Ostatním je to jedno, protože se jich to (samozřejmě) netýká.
Nebo jsou i tací, co se stydí do hloubi duše.

Vložený obrázek

Pro všechny Čechy, pravicující i ne/pravicující Váš ex-komunisticý apologeta, polistopadový "nejpopulárnější politik" Pepíků a Mařenek, nyní exponent GOLDman-Sachs, soudruh Vladimír Dlouhý, v iHned 4. 11. 2011, 15:23(sic!) říká:
"O tom je to ošklivé slovo reformy. Česká společnost má...ještě obrovský polštář k utažení opasků."
http://byznys.ihned.cz/analyzy-a-komentare/c1-5350...

Já jen (vždy) dodávám: "(Mezitím my) pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - dokud je (ještě) CO!"

256649

06.11.2011 12:11

Bankovní fašismus … s podporou starostů

Za nove krvave Rodinne Orliky (a Toskanske Spindly)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Po revoluci zinkající a pravicující pivní Pepíci a lídlující Mařenky, co za zlého Bolševíííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu, věděli do čeho jdou[smích]

O kolaborantské famílii Veškrny (zejm. o jeho homosexuálním stráci Milošu) bylo popsáno až až - nejenom na zlém Východě, ale i na hodném Západě. Stejně tak o Schwarzenbercích a další upíří pobělohorské predátorské šlechtě.

Je až s podivem, jak snadno se nechali Pepíci i Mařenky dobrovolně vykapCovat smečkou sociopatů a predátorů - Dybou a Dlouhým počínaje - a Bakalou se Schwarzenbergem konče.

Už je fakt, že kvůli/vá mamonu se NášPánKnážePán nejprve
- zřekl svých RODIČů()
- a před několika lety se kvůlimá mamonu zřekl i svého SYNA(
), je přece pro NORMÁLNÍHO smrtelníka dostatečně kruciálním momentem, aby mu svoji portmonku a klíč od státního budgetu nesvěřoval! Nich wahr?!

- Karl VII. zu Schwarzenberg ( 1937), Sohn Karls VI., 1960 von Heinrich Herzog von Krumau (dem Adoptivsohn Fürst Adolfs) adoptiert, 12. Fürst zu Schwarzenberg, Herzog von Krumau, Außenminister Tschechiens.
- Karl Philipp Prinzhorn ( 1979). Letzterer ließ sich 1987 von Thomas Prinzhorn adoptieren.

Pravicující pivní Pepíci a lídlující Mařenky NIKDY nemohou říct, že "nevěděli", "netušili", byli "oklamáni"...

Každý vědomě obelhával (a někdo tupejší stále i obelhává) sám sebe! >

Vložený obrázek

256676

06.11.2011 23:24

Bankovní fašismus … s podporou starostů

RE: Za nove ... nebo spíš úmorná reklamní kampaň?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale ale soudruhu Vojto, náš pravicující cvičiteli...

Došli Vám argumenty, tak se snažíte kopat do pošťáka, co nese Vám nesnesitelná fakta?!

To jste to s Vaší pravicující demagogií dopracoval!

Vložený obrázek

http://www.e-sondy.cz/data/pictures_items/parte-il...

256692

08.11.2011 08:17

Světová měna a světové dluhy

RE: rozložení společnosti

90.?.?.?

Vyjímečně musím s panem Sašou nesouhlasit!

Představit si to nedokáží jen čeští pravicující a zinkající pivní Pepíci a Lídlující Mařenky, co za zlého Bolševíííka naslouchali hrdinně a undergroundově skoro-Emeričanu Kocábu...

Vložený obrázek

Zbídačení Emeričané si to od doby Katriny dokáží představit velice dobře.

Stejně tak každý, kdo musel/muSSí/bude muSSet projet předměstími skvělé Philly, nádherného Detroitu, elej či jiných progreSSivních emerických communit.

Vložený obrázek

Zinkající Pepíci a lídlující Mařenky, horující a pravicově bojující za nové rodinné Orlíky a Toskánské Špindly k tomu dojdou brzy jistě také...

Neonová Emerika je v podstatě jeden velký chudobine, potřebující jen občas obdobami Katriny nasvítit denním světlem[smích]

256768

08.11.2011 09:00

Jděte do toho a publikujte ten „padělek“, vyzval Írán IAEA

RE: Kdo to zastaví?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vždyť i ZDE na Zvědavci každý pravicoval, egoiSSoval, protizikánoval, protiEUropanoval, protiEUroval - až se za kočárem prášilo...

V posledních měsících to i pan Editor už kolikrát sám musel chladit, jak to stříkalo přes sajtny!

Pravicování není ničím jiným, nežli odstraněním sajten pro Predátory. Tak co se nyní divíte?!

I ikona pravicování - slavný Hayek, Friedrich VON - mezi svými zažluklými dogmaty tvrdil, že " pro fungování trhu musí být ustrojen DůMYSLNÝ "zlý" právní rámec...".

EUropa se nyní rozpadá pod charmem ChaSSara Šarkécyho, který našeptával - Francouzi, míň se (zlými regulacemi) chraňte ať můžete VÍC nakupovat...

EU měla prodloužit koexistenci Západní EUropy z dob, kdy držela poři sobě z obav před zlými Rusy a sociální bídou Třetího světa.

Právě iDnes jsou zlí socialističtí přerozdělující a prosperující Němci odměňováni zlými Rusy otevřením plynovodu North Stream

Vložený obrázek

http://english.ruvr.ru/2011/11/08/60023029.html

Němci se tedy před zlými Rusy neochránili, ale ochrání se před vymrznutím a vychladlými pecemi...


Češi horrovali pro Texasky / a pro Irsko a pro cestu na Island...
Místo toho se Češi (společně s Iry) propravicovali do Třetího světa...

Vložený obrázek

Možná si zlí socialističtí přerozdělující a s Rusy se zle paktující Němci přijedou k pravicujícím Čechům dát umýt auto. Nebo ten národněpodnikový Budvááááárek, ten Budváááárek...

Češi se mohou dát zverbovat do sběře pro šíření emerického "dýmů/krásy" ve zlém Íránu...

My ostatní mezitím: Pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - dokud je ještě CO!

256769

17.11.2011 16:04

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: Co se (ne)děje na Zvědavci?

MoUdrostrak 90.?.?.?

ok. nabízím Vám fairový - čistě pravicující deal, hodný sociopata anglosaSSkého calibru - i žida Shy/Locka http://cs.wikipedia.org/wiki/Kupec_ben%C3%A1tsk%C3... :

Uzavřeme prostřednictvím advokátů u notáře sázku, kde se zavážu , že se hodnověrně prokážu před notářem více platnými paSSy s mnoha různými exotickými čerstvými razítky - a zároveň důkazy mé vazby na Írán. A zároveň můj advokát provede před notářem přihlášení k mému nicku.

Do advokátní a notářské úschovy bude předem každým z nás složeno 6.000.000 CZK (či ekvivalent v měně dle kurzovního lístku ČNB).

Vítěz bere vše...tj. 12M CZK minus advokátní a notářské odměny...

Za zbídačení jednoho LehoŽumpisty a pravicujícího sociopata mi to stojí...

Pokud obstojí před notářem moje tvrzení, věnuji poté 10% na provoz Zvedavec.org...tj. okolo 1M CZK jako sponSSorsky dar.

257180

18.11.2011 11:33

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: Co se (ne)děje na Zvědavci?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pro mne, stejně jako pro pana Prof. Big Tooonnela peníze nikdy nesmrdí LOL

Sežeňte si je kde chcete - a v jaké měně chcete. Proto chci, aby coby/vá cash proběhly před notářem, abych nebyl kvůli/vá Vaším zdrojům příp. popotahován.

Můj instinkt mne určitě nezklamal:

A)Buď se připravte o pár mega, z nich mi uráčte jedno mega darovat sponSSorsky Zvedavec.org.

nebo

B) Laskavě sklapněte sociopatické uši, přestaňte mi okopávat kotníky...na hrubý pytel patří VŽDY jen hrubá záplata.

Co je "veřejný příslib" patrně víte, takže teď je řada na Vás [vyplazený jazyk]

257239

18.11.2011 11:39

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: co se v Iránu děje

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená Duanitto, vše je jen o "míře":

Samozřejmě, že na pádu hodného Shaha participoval i jeho hodný SAVAK i hodná CIA. SAVAK byl a je považován i za "startera" a "eSScalatora" zinscenováním výbuchu v kině v Abadánu.

Ale nebyli těmi, kteří události NAPROSTO ovládali, jen pomohly uvolnit a urychlit lavinu. I tu někdy raději incicialiSSačním výbuchem uvolníme, nežli bychom nevěděli KDY,,,?!

Že bylo jasné, že se proemerická a prosioniSStická perioda hodného Shaha chýlí ke krvavému konci, bylo na konci 70's jasné každému.

Stejně jako si nyní v přímém přenosu užíváme pád Pax Emerikáááána...

A je nám blaze[smích]

Jag, komu [vyplazený jazyk]

257242

20.11.2011 18:40

V Íránu probíhá operace CIA zaměřena na poškození zbrojního programu

RE: Co se (ne)děje na Zvědavci?

MoUdrostrak 90.?.?.?

>Pro sichr to ještě jednou shrnu:
>
>Prosím tímto pana M., ať už je to kdokoliv, aby přestal na
>základě svých špatných životních zkušeností, za které
>si může sám, paušalizovat, neboť se tímto řadí mezi
>místní hlupáky, nevidící si dále než na špičku svého
>nosu, potažmo dále než na svůj monitor.

Tak jak je to tedy? Zbaběle mne napadáte, že o ničem nic nevím, nikde jsem nebyl, ničemu nerozumím...
Když Vám nabídnu deal, který pokud Vámi výše uvedené potvrdí, Vám přinese 6.000.000 CZK - v opačném případě Vás o tuto částku připraví - a Zvědavec.org přinese 1.000.000 CZK jako sponSSorský dar
- tak najednou mne dále obviňujete, že si "honím ego", nevidím si na špičku nosu a nejdále na monitor...

To jste všichni na LehoŽumpa ( nezvedavec.org ) doopravdy takoví zbabělci a zoufalci, že si nejste schopni stát za Vaším názorem, výroky a činy?!

Paní kolegyně Bába Blažková má velice dobrý postřeh, že "že čím hůře se vyvracejí vaše argumenty, tím více trpaslíků okopávajících vaše holeně se náhle vyrojí. Většinou jde o zakomplexované magory, kteří nejsou schopní oponovat vám věcnou argumentací v diskusi, tak se přesunou do osobní roviny. "

257365

21.11.2011 10:28

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

Samozřejmě, že "krach" EU je řízená operace

MoUdrostrak 90.?.?.?

Krach EU je řízená operace. O tom nemá snad nikdo pochyby.
Ale není to proto, že by EU bylo "neúspěšné".
Naopak, model zlé sociální a přerozdělující EU ukázal a dokázal být daleko úspěšnější, nežli jeho někdejší ultraliberální emerický model.
A kdo se stal rozhodčím?!

No přece zlá rudá šikmooká komunistická Čína!
Ta zlá Čína, do které hodné USA nebyly už schopni dodat cokoliv, co by obstálo na zlém rozmazleném čínském trhu.
Zatímco ze zlé socialistické EU proudily do zlé Číny ideje, myšlenky, auta, chemie, móda, přesné strojírenství a hlavně vzdělání, vzdělání, vzdělání ... a zlé uspořádání sociálního státu.

Takže se během několika málo dekád stalo, že hodné neoliberální USA se stalo NEJVĚTŠÍM SVĚTOVÝM DLUŽNÍKEM.
A ze zlé EU se naopak vyšvihl NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÝ EXPORTÉR = zejm. díky zlému socialistickému, předaňujícímu a přerozdělujícímu Německu...

Rank Country Exports Date of information
— World $14,920,000,000,000 2010 est.
— EU $1,952,000,000,000 (minus internal trade) 2010 est.
1 China $1,581,000,000,000 2010 est.
2 Germany $1,337,000,000,000 2010 est.
3 USA $1,289,000,000,000 2010 est.

Takže nejsme svědky krachu EU - nýbrž záchrany hodných JůYsEj - přes krach EU...

Teď už máme co jsme chtěli, znovu do poučkového otroctví juchájdá...

257403

23.12.2011 19:29

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Havel, Tunel, Rolins-Štonz

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane IVAne, mrzí mne, že přes pana Editora neprošel příspěvek do "Ve zkratce" kde jsem dokládal, že na pohřeb před 11 lety zlého(sic!) Hafez al-Assada přikvačilo min. stejně, nejspíše však více preSSidentů a hlav států, nežli nyní na pohřeb "největšího dramatika všech dob"...samozřejmě i tehdy - v roce 2001 včetně Secretary of State Madeleine Korbelova Albright či francouzského presidenta...

Vložený obrázek
http://www.guardian.co.uk/gallery/galleryguide/0,6...

French President Jacques Chirac

US Secretary of State Madeleine Albright

British Foreign Secretary Robin Cook

President Hosni Mubarak of Egypt

Saudi Crown Prince Abdullah

Palestinian leader Yasser Arafat

Iranian President Mohamad Khatami

Jordan's King Abdullah II

Yemeni President Ali Abdullah Saleh

Lebanon's President Emile Lahoud

The Emir of Kuwait, Jaber al-Ahmed al-Sabah

President Umar al-Bashir of Sudan

Japan's Foreign Minister Yohei Kono

Spain's Deputy Prime Minister Mariano Rajoy

Canadian External Affairs Minister Lloyd Axworthy

South African Foreign Minister Nkosazana Zuma

Austria's President of the National Assembly Heinz Fischer

The Vatican's "foreign minister" Archbishop Jean-Louis Tauran

Official mourners

Lebanese President Lahoud and Prime Minister Hoss

Saudi Crown Prince Abdullah

Iranian President Khatami

Palestinian leader Yasser Arafat

French President Chirac

US Secretary of State Albright

Civil rights leader Jesse Jackson

UK Foreign Secretary Cook

EU leader Romano Prodi

Former Russian Prime Minister Primakov

Vatican Foreign Minister Archbishop Tauran

Al-Fahoum explained that Arafat will lead a delegation including the

chairman of the PLO political department Farouk al-Qaddoumi

Dále jsem v článku odkazoval na Anketu z Českých Novin, kde si 58% Čechů nepřálo letiště Vency Lahváče Veškrny a jen 42% pro ten potupný název adorovalo.

Vše by bývalo bylo jednodušší, kdybych mohl na ten článek jen dát odkaz

259383

24.12.2011 02:34

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Havel, Tunel, Rolins-Štonz

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravdu díte - zatímco v matičce Praze se zinkající pravicující pivní Pepíci a lídlující Mařenky, co za zlého Bolševíííka hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu a jejich geneticky nevybočení a nepolepšení potomci, či tuneláři, defraudanti, zRADARi a privatiSSéři řadili pochmurně do kilometrových front na největšího humanitárně-bombardujícího dramatika VŠECH dob + sem/tam byl vidět nejaký ten vyvěšený černý flááág, tak zbídačená a v nuzotu se ponořující česká maloměsta, plná zastaváren, exekučních úřadů, lichváren a front na práci a poslední dvě desetiletí chátrající městečka

Vložený obrázek

i vesničky nikterak nejevily příznaky ponížené lokajské pravicující adorace.

10.000 pravicujících pivních Pepíků a lídlujících Mařenek, co za zlého Bolševíííka hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu a jejich geneticky nevybočení a nepolepšení potomci, či tuneláři, defraudanti, zRADARi a privatiSSéři v adoračním procesí zase příliš o zmrzačení českého národa zvratky Vency Lahváče/CHema/Pola Veškrny naštěstí nesvědčí...

Predátoři si (možná) tyjátrem okolo odchodu humanitárního bombardéristy u pravicujících Pepíků a lídlujících Mařenek vyproSSili pár měsíců na dorozkradení zbytku veřejných nemocnic a transfery stamiliard do Církve Svaté a solárních podvodů. Na směřování všech zdebiliSSovanách oVčanů do standardů "hodné" neregulované, "bezdaňové" a totálně zkorumpované "křesťanské" subsaharské Afriky, se určitě už změnit nic nedá.

Vložený obrázek

My ostatní díky tomu z posledních sil: pravicujme, tunelujme a humanitárně bombardujme - dokud je ještě CO!

259408

24.12.2011 03:07

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pod svícnem bývá tma

MoUdrostrak 90.?.?.?

S kalhoty Vencí Lahváče CHema/Pola Veškrny se to mělo trochu jinak: Když byl v květnu najtýýýýýýýýýýýnsikstyejd trénován v JůYsEj od svých Lotkáčů, tak se snažil zjistit, jaké zadání má pro ně ve sdubčekovávaném Česko/slovensku splnit.

Oni iHned Vencí Lahváčovi CHema/Polu Veškrnovi tehdy garrantovali, že vše půjde velice rychle a do podzimu najtýýýýýýýýýýýnsikstyejd bude JIŽ ve sdubčekovaném ČSSR preSSidentem.

Vencí Lahváč CHema/Pol Veškrna se tehdy nevěřícně rozchechtal pravě, že "...pokud jej skutečně Loutkáči dokáží dosadit během najtýýýýýýýýýýýnsikstyejd česko/slovenským preSSidentem..., tak nastoupí před oVčany složit přísahu ve skautských kraťasech..."

Že to veleokradení oVčanů bylo díky zlým RuSSům o dvacet let odloženo je jiná historie.

A Vencí Lahváči CHema/Polu Veškrnovi připadalo po dvaceti letech nedostát svému pří/slibu - a ochudit oVčany
Vložený obrázek
i Loutkáče o tu prču...http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-moda-a-kra...

V zednářských lóžííích se tomu smějí ještě podnes... i když Vencí Lahváč CHema/Pol Veškrna dohrál nadobro svůj kuplet pro pravicující oVčany.

A tak stamiliardy pro Církev Svatou
Vložený obrázek
už z pravicujících i ne/pravicujících oVčanů muSSí dovylákat a dovyrazit jiná squadra azzura...

259411

24.12.2011 12:06

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: zdroje

MoUdrostrak 90.?.?.?

VŠE je ve Vatikánu, JUDr. Richard Sacher VŠE do Vatikánu odvezl skutečně olbřímí diplomatickou zapečetěnou poštou vlastnoručně iHned, jakmile "převzal klíče" od Ministerstva vnitra.

Vložený obrázek

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/historie/krach-...

Tehdy ještě neexistovaly rychlé scany apod. Kopie ale jsou stále v ČR k mání - a pro využití v busineSSu = tunelování, privatiSSaci, lobbingu, com/pro a vydíračkách - nejsou poskytovány informace z nich zrovna za hubičku...

Vložený obrázek

Ale pravicující oVčané již odkývali > CZK 90.000.000.000,- pro Církev Svatou, tak snad ceny půjdou malilinko dolů [vyplazený jazyk]

Inu, z posledních sil pravicujme, tunelujme - humanitárně bombardujme - dokud je ještě CO! [mrknutí jedním okem]

259439

24.12.2011 12:24

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Analýza 17. listopadu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vás vážený pane Luxore prosím, abyste přijal ode mne přání (nejen pro dnešní den)

Vložený obrázek

všeho nejpohodovějšího a děkuji za všechny Vaše skvělé příspěvky!

259444

24.12.2011 21:07

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Analýza 17. listopadu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý Jene, díky za Vaše přání! Osud všem slušným a mírumilovným lidem celého světa nadělil před oslavou zimního slunovratu významný dar a předěl.

Následující rok bude velice zajímavý. Ihned po jarní rovnodennosti zavítá do matičky Prahy a bude v ní mít koncert hrdinný čínský klavírní virtuos Lang Lang (*1982(sic!)).

Celý svět si jej pamatuje nejen ze zahájení excellentních olympijských her v Pekingu, ale nejvíce z ponížení, které hrdinně připravil mírotvorci a nositeli Nobelovy ceny Míru panu Baracku HuSSeinu Obamovi, když při příležitosti návštěvy nejmocnějšího muže planety pana Hu Jintao v bankrotujících JůYsEj zahrál http://www.youtube.com/watch?v=m6ABd5XKLvI v Bílém Domě slavnou skladbu My motherland 我的祖國 ze skvělého antiemerického filmu ‘Battle on Shangangling Mountain’ http://www.youtube.com/watch?v=PHf2QgsGf0I&feature...

Vložený obrázek

Vstupenky na vystoupení čínského hrdiny v pravicující Praze, který se nejvíce proslavil i tím, že přes své mládí a prestiž na všech světových pódiích neváhal ponížit emerického presidenta najdou lidé dobré vůle na http://www.dvorakovapraha.cz/cs/vstupenky/lang-lan...

259487

25.12.2011 23:46

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

90.?.?.?

Zvítězit lze tehdy, pokud nepodlehneme "iluSSi":

Vložený obrázek

protože Predátoři, pravicující sociopaté a illumináti ovládají maSSy iluSSemi:

"Jistoty desetinásobku", "daňovou kalkulačkou", "rozhodováním o směřování této země..." - a oVčané se dobrovolně vzdávají vysoké životní úrovně, solidárního zdravotnictví, penSSijního systému - a kráčí jak omámení za pravicujícími sociopaty až na okraj srázu...jsou vykrádáni soláristy, humanitárními bombardéristy, privatiSSéry - a zpravicovaní oVčané drží a koří se jak přikovaní...

Ovládání pravicujících oVčanů, pivních zinkajících Pepíků a lídlujících Mařenek, co za zlého Bolševííííka hrdinně a undergroundově naslochali Kocábu, není ničím jiným, nežli vytvářením ILUSÍ...

259544

26.12.2011 00:15

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

MoUdrostrak 90.?.?.?

Omlouvám se, že mi vypadlo přihlášení:

jak pracují pravicující sociopaté při ožebračování spravicovaných maSS je zřejmé velice zábavně na:

http://youtu.be/T5xtRdLOopU?t=1s

Pravicující zinkající Pepík či lídlující Mařenka se soustředí na výsledný efekt - a naprosto ve svém zpravicovaném mozečku mu/jí nedochází, že se jí nenávratně stěhuje mimo zorné pole...

Až to "přemístované" (kvůli čemu vůbec sociopaté Kalousek, Prof.Big Toonnel, Křišťálový SvaSSák & Co. chodí pro hlasy do voleb a zasedají pár desítek měsíců za pracovní stoly) definitivně změní místo + MAJITELE, zmizí i iluSSe.

To už ale bývá VŽDY pozdě [vyplazený jazyk]

259547

26.12.2011 08:52

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. lež a zlo

MoUdrostrak 90.?.?.?

To ale není problém NÁŠ...problém je na straně těch, kteří tvrdí, že jim dle KNIHY náležíme a máme sloužit. Občas něco některý z nich utrousí http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod... i mimo nejvnitřnější kruh...

Ovce se nemohou vyplouvat, že NEVĚDĚLI...protože vědět nechtěli a nechtějí. Naprosto stačí, když jim rodiče dají co nejdříve pod stromeček dosud nezakázaného Žida SüSSe od žida Liona Feuchtwangera. TAM JE řečeno VŠECHNO! Odpověď na VŠECHNY otázky.

Následné shlédnutí Kupce Benátského je jen doplněním a zafixováním OCHRANY proti iluSSím na celý život.

Ne náhodou právě Velký Projektant Deng Xiaoping nastavil dnešní Čínu tak, aby byla proti IluSSím Loutkářů co nejvíce odolná. Ne náhodou Deng Xiaoping zažil během meziválečných studií na vlastní oči rozklad Francie i potupu Německa, když tyto státy a jejich tehdejší oVčané byli paralySSováni IluSSemi Loutkářů.

Naprosto stejně je dnes nastavena immunita zlého Íránu. Obě země zlá Čína
Vložený obrázek

i zlý Írán
Vložený obrázek

, oproštěny vlivu na vnitřní chod ze strany Loutkářů, prosperují jako nikdy a jako nikdo jiný. Zlý Írán i zlý Čína se nyní chovají (a nadnášejí se) v celosvětovém maraSSmu "dýmů/krásy" jako korkové špunty, když je zbavíte zátěže. Protože nejsou vySSávány ani rozeštvávány proti někomu jinému, což je základním nástrojem Loutkáčů (viz. zlá Jugoslávie, zlý Irák, zlý Afghanistán, zlý Sůdán, zlá Libye, zlá Sýrie a další)...

Jak zlá Čína, tak zlý Írán dnes neuvěřitelně prudce prosperují - a přitom nepotřebují naSSávat energii z válečných expanSSí, jako je na 24/7 expanSSích chronicky závislý hodný Západ.

V Židu SüSSovi nalezne každý pozemšťan JAK NA.TO.

Jak nepodlehnout iluSSím - a jak si nenapustit do kapes Predátora

Vložený obrázek


a/nebo "dýmů/krásy".

Vložený obrázek

Dosud není kupodivu Žid SüSS zakázán ani na hodném Západě...
A dárky na CELÝ ŽIVOT se mohou dávat dětem (nejen) o Vánocích... [mrknutí jedním okem]

259553

26.12.2011 18:21

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Co "omíláme" [překvapení] [zmaten] [překvapení] Jaký Level 1
[zmaten] [překvapení] [zmaten]

Vždyť je to jasné jako facka - proč bych měl trpět a těšit se, že sice neovládám svůj život v Levelu 1, ale (možná) si to vynahradím v Levelu 2 nebo ještě vyšším... Copak mi to připomíná...?!

Vložený obrázek

Samozřejmě, že mohu vytáhnout hlavu z ohlávky už v Levelu 1. Minimálně třeba tím, že se omezím v konSSumu - a díky tomu nemusím běžet za rozjetým vlakem a brát každou práci a příležitost ... za každou cenu.

Co je smysluplný život?! Pro Vás nebo pro mne?! Pro mne je to např. možnost si kdykoliv na jakkoliv dlouho zaletět třeba na druhý konec světa. Za přáteli nebo mně libými místy a atmosférou. V třeskuté zimě opustit severní polokouli a potápět se nebo jachtařit na polokouli jižní. Anebo v parnech léta se chladit na delekém severu či opět na zimní jižní polokouli si užívat tamního období sucha...

Každý máme jinak svoje nastavení. Jak relaxovat, jak se srovnávat sám se sebou... Někdo je materiálně zaměřený, jiný je požitkář nebo zážitkář... Někdo může stále tápat v suchovnu a na prahu stáří a smrti zjistit, že stejně není úniku z nicoty.

Kdo mlže tvrdit, že existuje level 2, 3, 4?! Přiletí jeden větší kámen z vesmíru - BUM - a jací jsme s našimi přízemními oltáříky či duchovnem byli?! Nebo se rozmůže epidemie z nějakého spícího viru - a můžeme opět umazat 2/3 sebevíce či sebeméně spirituálně zpytujících pozemšťanů...

Takže podle mne stačí se nedat ujařmit bankstery, lichváři, tuneláři, privatiSSéry a dalšími sociopaty. A život se dá prožít důstojně a positivně...

259567

26.12.2011 21:27

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozřejmě, že živoucí člověk musí být závislý. Co je na tom divného?! Nebo je lepší být živý mrtvý či mrtvý živý?!

Vesmír je vlnění, vše okolo nás (hmota) je vlnění. Když komunikujeme, děje se tak prostřednictvím vlnění. Chlad či teplo také vnímáme jako přijímání či pohlcování energie.

Pokud se chci cítit příjemně, hledám symbiózu mezi mými vlnami a vlnami okolí. Pokud je mi s někým dobře - a jemu/jí se mnou, určitě na to má vliv, jak se naše vlny (visuální, feromonové, tvarové, tepelné...) porovnávají a splývají.

Vložený obrázek

Jako malý jsem se setkával se silnými osobnostmi. Přesto umírali (někteří ještě mladí) na těžké nemoci, nešťastné otravy, havárie...i mí nejbližší. Se smrtí jsme se musel srovnávat daleko dříve, nežli většina mých vrstevníků. Tehdy jsem se budil zpocený uprostřed noci - a vyděšený jsem se srovnával s tím, že JEDNOU tady taky nebudu!

Proto si co nejvíc užívám života, celé zeměkoule, všech možných kultur, kuchyní, rytmů, vůní, tvarů, pohledu na živočichy, architekturu, zvyky... Raduji se, když vzbudím zájem dívek a žen, které od mého nejčastějšího místa přebývání dělí desítky poledníků a rovnoběžek. Když nemohu dlouho rozseknout nějaké dilema nebo rozhodnutí, odletím si o kus dál. A ze vzdálenější perspektivy (jiného kulturního okruhu) ho znovu zvážím - a málokdy se díky tomu spletu. Vzdálenosti, jazykové a kulturní odlišnosti, mi zapnou úplně jinou část mozku - a odlehčí té, která neuměla vyhodnotit problém a cyklila se. Doopravdy mi to přináší víc zisku, nežli nákladů. A navíc RELAX!

Práci a business beru jen jako způsob doplňování energie a tokenů, které mi umožňují létat sem a tam, bydlet ve fajn hotelích, jíst jídla bez předkalkulací útrat, nemuset se bát někde se zdržet, když mi to tam osloví.

Nechápu naprosto, proč bych měl "filozofovat" o něčem, co je těžko uchopitelné a ověřitelné. Znám hodně vlivných židů i zednářů daleko více, nežli asi běžný smrtelník. Znám jejich výhry i prohry. Rodiny, přátele, milenky, zájmy, úchylky...motivace.

Také mi občas připadá, že hrabou daleko více energie a materiálna - na úkor spánku, zdraví, vztahů v rodinách a s přáteli - jako by šetřili na Archu Noemovu, protože pozemských statků mají více, nežli jsou schopni bedlivě užívat.

Vložený obrázek

Jednom mi to (možná) vyčtou - až oni vytáhnou své napravicované Archy Noemovi - a já žádnou mít nebudu připravenu. Myslím si ale, že jsem si nastřádal a vytvořil v sobě větší VESMÍR, nežli je TEN, který mohu pozorovat okolo sebe. A mohl s každým zážitkem dělat férové účetnictví - a neupínat se k nejasným metám a nehmatatelným "pravdám".

259589

27.12.2011 04:55

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

>Wow .....................namísto Vašich
>pravidelných porcí SS. Protože to Vaše pravidelné
>"štěkání" neslyší ti pro něž je primárně určeno ...Tudíž je to plítvání energie.---
>Proč hledat symbiózu na druhé straně planety, když ji mohu
>nalézt na druhém konci vesnice?

Odpověď je jednoduchá-život je příliš složitý na to, aby byl jednoduchý. Každý manažer musí "řídit" a nesmí se stát micromanažerem. Na druhou stranu, i ve skrytém detailu může být zakletý poklad. A chyby v komunikaci ho dokáží zastřít.

Jak bych tedy měl umět kvalitně rozhodovat o svém životě a životě svých nejbližších, kdybych se řídil JEN médii a zprostředkovanými informacemi? Jak bych měl "vytušit" emerickou /a potažmo globální/ realitní bublinu, kdybych nevěděl na vlastní oči, jak slavné JůYsEj, Island, Španělsko, Japonsko a další ...má "skvělou prosperitu" postavenou na kuří nožce?! Snad by mi to řekli soudruzi Havel, Singer, Tůma, Kohout, Tlustý, Zlámalová, Sedláček, Šichtařová a další analitycy?! Či dokonce pravicující NERV?! Kdy, kde, s jakým předstihem?! Vždy až "po funusu"[smích] Vždyť oni mají NAOPAK postaveny KPIs na tom, aby co nejdéle udrželi pravicující oVčany v ohradě...

Proč bych měl na někoho pracovat a cítit se mu vděčný, když si můžu sám určovat kurz a míro rizika?! A ještě být prospěšný svým nejbližším a zavazovat si své známé z různých koutů zeměkoule.

Kdekdo mi tu okopává kotníky, že mám EGO... Ale co je to mít a ne/mít EGO?! Vždy tu párame/-te židy. Jejich nesnesitelnost, neukojitelnost po moci, po manipulaci druhých - zejm. Israelskou. VŠE "o nich" je v Židu SueSSovi 1 a v Kupci Benátském - píšu to sem už snad po tisící...

Já si svoje EGO ukájím a ventiluju v napohled nereálných a "ze symbiosy vesnice" nepochopitelných investicích a projektech. Neuměl bych patrně přežívat od-do a klanět se kdekoliv na světě místní honoraci a/nebo kvůli vysezení, uchození či lobbingu si ohrožovat tlusté střevo, játra, močový měchýř nebo žaludek... A přitom 99% businessu je založeno "jen na tom"...

Proto potřebuju víc, nežli jen VESNICI. Stačí mi ale ta globální vesnice. A nepotřebuju mít v ní chalupu na globální návsi. Každý úspěch je doprovázený i neúspěchy a ty nastavují a ufukují EGO do pravděpodobně odpovídající velikosti.

A propos:
1) Nikdo z pravicujících sociopatů z Lehožumpy nezvedl rukavici 6.000.000 CZK
2) Nechybí nikomu z "dobré party" pan Quido?! O Vánocích?!!!
= v detailech (i přehlédnutých) bývá zakopán PES[pláč]
Tolik jen k EGU [vyplazený jazyk]

259622

27.12.2011 05:33

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

>"Primäť Boha aby zakročil."
>není "Mažňák" jako "Mažňák"?
>V podstatě si tu tedy někdo honí triko na náš účet a to již po dobu několika tisíc let?
>Někde se stala "chybička" a my to máme jako odesrat za někoho jiného?
>No tomu tedy říkám HRA!

Proč by měl "BůH" zakročovat?! Neudělal to při jiných kruciálních příležitostech pro Lidstvo (Doba Ledová, epidemie, Kubánská KriSSe...)!

Co by měl odvracet a napravovat? Nevyhnutelnou galaktickou kataSStrofu?! Vyhasnutí Slunce či jeho exploSSI?

Vložený obrázek

Nebo humanitární osvobození jinou (méně pravicující a kolíííku/jííícííí) civiliSSací?

Stavějí ilumináti Archu Noemovu a zmizí VČAS s krásnými Veškrnovými a Bruniovými v časoprostoru - a pravicujícím oVčanům jen zamávají a udělají na ně dlouhý nos?!

Mám se vykašlat na užívání si života - a veškerou energii věnovat tomu, abych se stal na Arše 3. plavčíkem, čističem nočníků Šarkécyho nebo se tam snažit dostat jako černý paSSažér - a ilumináti mi pak pohladí po hlavičce?!

Nebo mám naskočit včas na Eustrélii, ze které ilumináti postříkají zbytek přelidněné Planety deSSinfekcí, nežli ji znovu osídlí?!

Nebo si mám dál stavět vnitřní veSSmír? Být minimálně závislý na "vnějším počasí"?

A jednou si na konci říct: STÁLO TO ZA TO!

Stálo to za TO?!

259623

27.12.2011 06:04

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

On Pan Aristokrat mívá vždy obvykle argumentační díru:

1) Zlí Číňané emigrovávají do slavných nyní bakrotujících JůYsEj nějaké to století

2) Nikdy je to ale nepohlo k tomu, aby Čínu JůYsEj zaprodali - jak ti "venku", tak ti zlí Číňané "uvnitř"

3) Vystavěli si (Emeričani jim zafinancovali) takový emerický Ku'damm na FormoSSe

4) Hodní Engličané zlým Číňanům vystavěli Ku'damm v Hongkongu, a ještě hodnější katoličtí Portugalci i v Maccau.

5) Přesto zlí Číňané se nenadchli ani pro Formosu, ani pro H.K., ani/vá pro hodné Maccau - Asi na tom NĚCO bude...

6) Zlí Číňané si podle Pana Aristo/kreta žijí "hůře", nežli v JůYsEj - a přesto se CELÝ svět spíše SingapooriSSuje, nežli by se zlá Čína emerikaniSSovala.

7) A to vše páchají zlí Číňané v NE/SVOBODĚ, ZA HRSTKU RÝŽE - 500km/h uhánějící maglevy, lety do vesmíru, zavádění plošného sociálního pojištění VŠECH zlých Číňanů, skupování si CELÉHO SVĚTA na stojato, na ležato...

8) Škoda, že se zlí Číňané nemají jako v hodných JůYsEj, to by se měli DOBŘE.

9) Místo toho si zlí Číňané stavějí a budují pro sebe a asimilované Sydneyce, Venkůvařany či dokonce Aucklanďance a další pozemšťany např. Afričany samé zlé čínské Singapoory - namísto skvělých ryze emerických Detroitů či slummů od Philly [zahanbení] Někde dělají zlí Číňané chybu!

10) Jo, Pan Aristo/kret by měl dát Číňanům nějakou tu lekci, jak to v životě chodí - a CO se VYPLATÍ! [vyplazený jazyk]

Singapore Rising jisto jistě podle Pana Aristo/kreta NE[smích]

259625

27.12.2011 16:15

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý Aristo/krete, to by ses divil, "...jak já je živím...". Právě protože jsem doživotně zhnusený emerickým odpadovým stylem, tak každou věc třikrát čtyřikrát obrátím, nežli si ji pořídím. Jsem zážitkář - né materialista a plnič sklepů, komor a kontejnerů.

Nevím čím to je, že v diskuSSích se pokaždé na Zvědavci řeším já - a ne moje argumenty. To doopravdy jste většina tak dutí, že se musíte pokoušet dělat terč ze mne?!

Já jsem jen "pošťák", co vám předkládá zprávy o hroutícím se světě okolo nás nebo vám nastavuje zinkající zrcadlo...

Nevrhl jsem komukoliv ze sociopatů z Lehožumpy si vydělat iHned a iDnes 6.000.000 CZK. Nikdo o to neprojevil (pro moji smůlu a pro smůlu nezískaných 1.000.000 CZK sponsorshipu pro Zvedavec.org) odvahu a zájem. A přesto do mne kopete, ač moje argumenty se nesnažíte porovnat se svými.

Proč bych měl být klonem Aristo/kreta? To má být svět založený jen na klonech jednoho EGA?! Já bych se asi zbláznil, kdybych potkal a musel se zžít s jediným pozemšťanem s mými povahovými rysy, návyky, agreSSivitou - a je jedno, zda by to byl sympatický muž nebo čarokrásná dívčina. Jsem jen a jen rád, že mám okolo sebe lidičky, se kterými se NAOPAK doplňujeme, snažíme se vzájemně pochopit a komunikovat...

Prosím o laskavé uchopení a kritiSSování mých argumentů, tvrzení a prognos. Mne ponechte laskavě mému osudu. Nepamatuji se, že bych se někdy věnoval někomu zdejšímu natolik, jako se téměř denně někdo snaží věnovat mne... Mělo by mne to (možná) těšit a vzbuzovat sebeuspokojení. Místo toho je mi z toho jen a jen smutno...

259652

27.12.2011 16:32

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

CO je !pseudo! ?!

Že si chci život sám osahat, očuchat - nemít ho jen zprostředkovaný?!
Co je na tom ŠPATNĚ?!
NetrySSnit za Havla?
Nepravicovat? Nehorovat pro Poučky Prof. Big. Toonnela či Hayek, Friedricha VON...?
Neproflákat investice v toxické díře?

Domnívám se, že stojím víc uprostřed relativních vah všeho okolo mne daleko více, nežli většina "usedlejších" a na virtuálnu tím závislejších souputníků...

Proč bych měl poklusávat okolo vesnice - a večer soSSat virtuálno z mainstreemové TV, když si mohu většinu dějů ve světě obcestovat a osahat sám?!

A přitom si ještě přijít na slušné živobytí...

Co se týká "zkratu", tak dnes jsem daleko konSServativnější a usedlejší, nežli jsem bývávával. Že jsem to přežil (tenkrát) vždy bez drog, závislosti na alkoholech, promiskuitě a jiných "resetujících" pomůckách, mi dává VELKOU naději, že už to doklepu i do konce vcelku v pohodě. Žádný strach[smích] Každý další den mi dává jen a jen za pravdu...

Vložený obrázek

259654

27.12.2011 17:29

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, zlá Čína se přetavila z Predátory vySSáté a nájezdy zbídačelé země na přelomu XIX a XX století po WWII v dominující stát pro století XXI. Že na každé rekordmanské luxusní lodi je i podpalubí či v každé extra restauraci je i škopek s pomyjemi a barel s odpadem je snad jasné...

Na druhou stranu nejvíce odpadu naleznete právě v mainstreemem a Poučkami vysoko vynášeném JůYsEj (viz. ratingové agentury).

Zlá Čína sice startovala na hutnictví oceli a primitivní kompletaci. Dnes ale zlá Čína vévodí (stejně jako zlý Írán) hi-tech , létá do vesmíru, bez jejich mikrokomponent se nehne ani emerický satelit či ponorka. A většinu sajrajtské výroby už zlá Čína vyoutsourcovala do Vietnamu, Filipín a jinam. I v Česku/EU montují pravicující oVčané zlé čínské TV někde u Nymburku.

Proto zkazky o zlých radioaktivních vesnicích se ještě sem tam budou objevovat v maintreemových pravicujících plátcích na hodném Západě. Ale určitě jich bude kvapem ubývat...

Naopak se v hodných vzorových pravicujících JůYsEj budou dále rozpadat mosty, hroutit se finance samospráv, už tak bídné zdravotnictví, školství, vězeňství a zahraniční obchod. Že ještě několik let to kritiSSovat bude pro pravicující "nezávislé" žurnalisty, ratingové agentury i diskutéry TABU je nasnadě.

Mezitím už ale každý činžák na hodném Západě bude mít čínského majitele a každá rafinerie bude patřit zlému čínskému či ruskému suverénnímu fondu. Ať se budou tisknout kvadriliony nekrytých JůEsDollars, Euro, Yenů, Franků či Liber. Stejně to tak dopadne...

A pak rádi ještě pravicující Češi zapálí radiaktivní ohýnek, aby pro zlého Číňana zrecyklovali krámy, co si kdysi na dluh přitáhli z internetových obchodů nebo nadnárodních hypoŠŠů...

Ale je fakt, že možná už tu nebudeme[smích]

259659

27.12.2011 20:09

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, děkuji Vám za upřímnost. Omlouvám se tedy všem za to, že jsem se tu bránil, když mi zde squadra z Lehožumpy nadávala do socek. Nikdy jsem nikomu netvrdil, že jsem "úspěšný a bohatý podnikatel". Jen jsem bránil Zvědavec.org pro to, že mi umožnil se ujistit během jiných pohledů na vývoj světa, nežli hlásaly pravicující "nezávislí" žurnalisté a lidumilné protunelářské think-thanky. A samozřejmě, kdo nejde s proudem sice riskuje, na druhou stranu ale o to více osamoceně - a samozřejmě i o to více v absolutních číslech pak vydělává...

Vždy jsem naopak tvrdil, že k materiálnu okolo sebe jsem se dostal zejm. bez vlastního přičinění - a proto se o něj už nikdy nemusel moc snažit. A díky tomu nemusel být dravý a lézt po zádech ostatních jako někteří selfmademani či tuneláři, defraudanti a privatiSSéři par excellence.

Posledním hřebíčkem patrně bylo nařčení ze strany Lehožumpisty, že plácám o zlém Íránu, i když jsem tam určitě nebyl. Tak jsem obratem navrhl sázku na kulatou sumičku. Rukavice ale ze strany Lehožumpy a tamních sociopatů zůstala ležet (ze zbabělosti?!).

Možná jsem se zmínil i o kvalitním oblečení, málo ojetých autech, cestování a užívání moderních komunikačních technologií - ale jen proto, abych o to více argumentoval, že i při těchto zálibách lze nehromadit odpad, mít rád okolo sebe mnoho vrostlých stromů a nemuset pravicovat na potkání... Ono totiž více kvalitní - více a déle vydrží, méně zatěžuje životní prostředí a snadněji se recykluje nebo déle jako second hand obíhá, nežli trendy šmuk, který se iHned ošoupe a porouchá...

Nepamatuji si, že bych za poslední týdny o sobě (a nějakém mém "materiálnu") nějak víc hovořil. Přesto jakmile dojdou argumenty pravicujícím Pepíkům, či nasazeným Lehožumpistům, okamžitě od nich přilétávají osobně laděné invektívy. Rád bych někdy viděl, koho jsem osobně napadal kdy já... [oči v sloup]

259674

27.12.2011 22:09

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, na Blistech dokonce pan Čulík postoval historická srovnání vzdělanosti hodné Englie a zlého Německa v letech průmyslové revoluce cca 1800-1914. Z nich vyplývalo, že hodná elitářská Englie vysoce zpoplatňovala tisk knih, aby - z nich učinila "lepší zboží" pro vlastníky tehdejších rodinných Orlíků a Toskánských Špindlů.

Zatímco zlé Německo, v předbismarkovské době rozdrobené do desítek státečků knihy využívalo jako nezdaňovaný informační kanál nejen ke sjednocení, ale i k vzdělávání VŠECH vrstev společnosti.

Proto se před WWI Německo stalo pro hodný Elbion nebezpečným. Nejen díky vysoce vzdělanému dělnictvu a technické inteligenci, ale i vojákům, rolníkům... Dodnes je nebetyčný rozdíl mezi tupým hodným Engličanem a vzdělaným zlým Němcem na první pohled. Jen je to v anglofilním Česko/slovensku na indexu, přestože v něm není jediná kloudná investice z hodného Albionu či hodného JůYsEj - a vše prosperující v investicích pochází z Německa, Holandska či zlé (socialistické) Francie a Itálie. A poslední dobou také ze zlé šikmooké Číny a Koreje...

Vložený obrázek

Proto Čína mocně zavádí plošný sociální a zdravotní systém po vzoru Bismarcka a Německa.

Protože tenhle zlý socialistický, předaněný a vysoce přerozdělující, ale vzdělaný kout EUropy - je jediným místem, které ještě dokáže ve zlé Číně umístit svoje výrobky a služby - a Číňané k němu vzhlížejí.

259680

28.12.2011 04:37

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Andrew, 83 a.k.a. Big Sister je "JEN" ukázkový případ {vyslané/zaúkolované) nesnášenlivosti. Protože zažlukle zjistil, že nemá argumenty, vytáhl do boje s osobními invektivami, pokusil se rozeštvat proti mně i pana Luxora...

Přesto jsem se jen stále snažil brát na zřetel, i když kromě invektiv a jeho ukazování "za oponu" a "na nebesa" jsem nikdy žádný argument od něho neslyšel...

Zajímavé je, že 83 a.k.a. Big Sister ale pomalu dokázal na svoji stranu strhávat postupně i další diskutéry...
Přesně v duchu "osvědčeného" starožidovského:

"Zvláštní pozornost věnujte tvrdošíjným a nepokorným, kteří se nechtějí sklonit před naším vrchnostenstvím.
Rozšiřujte o nich kompromitující pomluvy. Nechť se jich začnou bát i ti, kteří o nich mají dobré mínění a podporují je.
Hlavní je obviňovat – nechť se oni pokoušejí ospravedlnit! Ten, kdo se ospravedlňuje, je už napůl vinen!"


Podle ovoce JE/jich, poznáte JE - to zase dodávám já...[smích]

Proto se pan 83 a.k.a. Big Sister nesnaží nic sdělit - jen a jen komentuje dění v diskuSSi. A hraje si na moderátora a nikým nevybraného, ale o to víc zaujatého interního "experta a soudce"...

Vložený obrázek

Asi to okoukal v reálném životě (či dostal jako nalejvárnu) od svých chlebodárců z "ratingových" agentůr, konzultantů a zejm. rozhodčích soudů: "Překreslujme (stále) hřiště - GOJ/im nechť v něm tápají mezi námi překreslovanými lajnami a (našimi) dvojími metry!"

A zanáší svár a nenávist... Za pár jidášských grošů, pfuj!

259695

28.12.2011 05:09

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Našel jsem narychlo jeden odkaz: http://blisty.cz/art/54145.html

Ale pokud si vzpomínám, probíhala tam poté i následná diskuse...

Souhlasím s Vámi, protože Dickens je největším varováním před zaváděním školných, Poučkami Prof. Big Toonnela či Hayek, Friedricha VON...a při pohledu na pologramotné a zdebiliSSované JůYsEj...

Vložený obrázek

Bohužel, pravicující pivní zinkající Pepíci a lídlující Mařenky raději hrdinně a undergroudově naslochali Kocábu - nežli by leželi v literatůůůůře.
Tak si to musí o pár století pozdějí - dát ještě jednou, NA VLASTNÍ pravicující KůŽI...

259696

29.12.2011 06:58

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

Zoufalství euro-emerické "civiliSSace"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zkáza havlovské euro-emerické "civiliSSace" se naplňuje tak rychlým tempem, že málem předehnala odchod Vency Chemapola/Lahváče Veškrny konečně do Pekla.

Olbřímí podvod "prosperity" se hroutí naprosto stejným tempem, jako ubývá Ukrajinců otročících na české nadlidi. A Ukrajinci, dle stesků majitelů (resp. českých bílých koní) řídících české pracovní agentůry, míří UA maSSově do zlého Ruska, kde dostávají za stejný objem práce vyšší odměnu, nežli ve zpravicované a zbídačené ČR. A hlasování nohama se VŽDY obracelo v dějinách lidstva k El-Doradům...

Končí uhlovodíkový mejdan euro-emerické "civiliSSace". Kde jsou zkazky pravicujících apologetů, že "hodný Západ" na nedostatku místo poklesu nastartuje další INOVACI...?!

Ve skutečnosti na úsporných solárních, LEDkových a dalších inovacích neskutečně bohatne zlá communistická rudožlutá Čína, která jimi celý svět nyní zaplavila. A vystavila mu k podpisu dlužní úpis.

Vložený obrázek

Inuvá - opět byla zlá communistická sociálně-inženýrská vládní podpora soláru a LED RYCHLEJŠÍ, nežli hodná NEVIDITELNÁ PRACKA TRHU [vyplazený jazyk]

Vložený obrázek

Kdo vsadil včas proti PRACCE (a hodnému inovativnímu Západu), počítá nyní zisky - a přehazuje zakázky či dividendy lopatou...

Hodnému Západu proto nic jiného, nežli "arabské" jaro, rozpolcený Súdán, deinstalace uSSamy, humanitární přeměna Libye či řinčení arSSenálama nezbývá. Po 9/11 ani další připravované False-Flag epiSSody už svět nedojmou a neobměkčí.

Zeměkoule je schopna uživit:

1.000.000.000 Emeričanů
a/nebo
3.000.000.000 Europanů
a/nebo
10.000.000.000 ostatních pozemšťanů

Brzy se proto doopravdy muSSí lámat LED/y, KDO s KOHO...

Pokud to půjde jako v solárkách a LED/kách, není asi třeba nikomu radit...

259750

29.12.2011 07:21

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

RE: Zoufalství euro-emerické

MoUdrostrak 90.?.?.?

P.S.: Až budou zinkající pravicující pivní Pepíci a lídlující Mařenky tápat, proč hodní individualističtí Loutkáči jim připravují JEDNOTNOU světovou vládu či alespoň unifikaci EU s hodnými bankrotujícími JůYsEj, tak lehce nakonec uhodnou, že:

1)Proti zlé jednotné commun/istické rudožluté Čínské LIDOVÉ republice

2)Vedené zlou JEDNOTNOU commun/istickou stranou Číny

3)Se v předsmrtné křeči pokouší hodný Západ,

4)(sic!)odkojen Poučkami hodného Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON -

5) Slátat narychlo také jednou pravicující (sic!) HODNOU humanitárně-bombardující COMMUN/u NWO

Vložený obrázek

Hodnou paní AsiSStentkou pravicující COMMUNNy budiž gnaedige GenoSSe Angela Merkel, ehem. eFDeJot "Agitprop"(Agitation and Propaganda) Block- Leit/erin...

Tak, a teď bych prosil pravicujícího pana 83 a.k.a. Big Sister o příspěvek na téma mého účesu, neSSymetricky ustrojených uzlů polobotek či špatně ostříklého zadního skla na autě...

259752

29.12.2011 09:45

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan René, bohužel, nemůže dát odkaz na jediné srovnání, že "...duchovněji založení jedinci..." či celé společenství jsou odměněni větší harmonií, blahobytem, prosperitou...

Celé hroutící se a bankrotující JůYsEj jsou zamořeny motlitebnami, věštci, kazateli, církvemi a sektami...

Naprostá většina hrdých a pravých Emeričanů In God We Trust http://www.csfd.cz/film/102527-verime-v-boha/

Přesto JůYsEj havlovsky "nevzkvétá"

Dalšími příklady jsou neposkvrněné životy rodin katanů z konzentráků "dýmů/krásy", kteří v nich se tam k lidským bytostem chovali hůře, nežli k jatečnímu dobytku (zejm. např. hodní Engličané ke zlým Burům, Emeričané k vietnamským civilistům apod.). Nikde není jediná stopa, kde by se dalo tvrdit, že potomek katana má vyšší výskyt degenerací či špatných buněk, nežli potomek bohabojného a morálně bezúhonného oVčana.

Naopak, čím vědec více bádá a více a detailněji prozkoumává život a jeho strukturu, tím více odhaluje nahodilosti, které nemají s mírou Ducha nic společného...

Příkladem i budiž, že lidé pře/žívající v průmyslově zatížených aglomeracích se dožívají delšího věku KUPODIVU v lepší duševní a fyzické kondici, nežli ti, kteří prchli či žijí na okraji civilizace. Jakoby míra stresujících a neharmonických podnětů člověka činila daleko odolnějším, namísto aby ho devastovala a život mu zkracovala.

Vložený obrázek

Proto i antipilulkové nářky jsou jen planým lamentem, protože bez ZLÝCH pilulek by se většina lidstva v průmyslově vyspělých zemích dožila stejného věku, jako jejich vrstevníci v rozvojovkách, kde cena pilulky pro sebe/rodinu je rovna několika dnům usilovné dřiny... Před dobou pilulek se ve většině rodin dožilo školního věku jen v průměru cca 50% dětí [pláč] Duch to zařídit prostě neuměl...

259758

30.12.2011 09:01

Malá záchodová úvaha

Proctolog by asi nezajásal

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pěkný článek, ale dovolím si jedno varování:
Proctolog by asi nezajásal, kdyby slyšel, že k očistě používáte mýdlo nebo jakoukoliv "drogerii". Je to totiž nejlepší způsob, jak si do do anusu a na okolních partiích nastartovat exem[pláč]

Turecký záchod není ani tak otázkou "zámožnosti", jako teploty okolního prostředí a tedy šance, aby se na záchodovém prkénku množily a sdílely mezi uživateli choroboplodné zárodky. Tzn. že i v "lepších rodinách" např. v Itálii, Francii, Španělsku se dá setkat s kombinací "throne", "turek" i bidet. A protože tyto země udávají "takt" v architektuře ambientu, tak někdy je tomu tak i v lepších hotelích po celém světě.

Obvykle i existuje možnost se s recepčním domluvit, co preferuji - zda turka nebo throne. Sám s turkem nemám problém od doby, kdy jsem se před lety naučil, že nejdůležitější je dřep a nikoliv po/dřep! Je to rychlejší a připadá mi, že po turku nikdy nepřichází chtění na recidivu během dne[smích]

Jedna velice noblesní mladší dáma jednou vedla úvahy o tom, že throny se masově začaly šířit i díky Němco/Čechu Sigmundu Freudovi a jeho statím o análních orgasmech. Při přisednutí na "turka" je to tak rychlé, že se člověk nad tím nestačil v době Freudovy největší slávy ani zamyslet, aby si to mohl ověřit. Údajně v jeho době bylo znakem být v dámských kruzích "trendy" i to, že dáma při odchodu na throne požádala služku o přinesení kávičky, či cigárka - aby si "vše" pod vlivem freudovských kázání náležitě "vychutnala".

A přání dam (prý) hýbou světem. A tak kde žid, tam throne... Pozor na přicházející Pax Chinnoise! Číňané přejímají kulturu nejvyspělejších japonských záchodů, kde nejenže po použití musí EUropan zůstat sedět, dokud není proudem vody očištěn - a následně i je mu pozadí vyfénováno vzduchem...

Inu/vá, kdyby si každý Ind pustil klimačku, CELĚMU světu by zhasli žárovky. A kdyby si každý Číňan chtěl utřít pozadí hajzl papírem, zmizeli by nejen NÁM, ale celému pravicujícímu světu iHned a ještě iDnes VŠECHNY STROMY...

Proto pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - za svítící žárovky a naše stromy - dokud je ještě CO!

Doba NOVÉ WC KULTURY SE BLÍŽÍ:

Vložený obrázek

259827

30.12.2011 09:13

Malá záchodová úvaha

RE: zbytečnost

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naštěstí už většina světa nepovažuje Israelis za hosty, ale za škodnou:

Vložený obrázek

Vložený obrázek

a nejen pro ponoukání hodného Západu k šíření "dýmů/krásy"

Vložený obrázek

259829

30.12.2011 15:07

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane René, jsem si jistý, že jste se dopustil jedné osudové mýlky: jde o celosystémovou chybu, nikoliv o chybu oborů medicíny či pharmacie...

Když pravicující deputáti zprivatiSSovali zlou erární/veřejnou dopravu ve Velké Británii, prvním "efektem" byl skokový nárůst vážných a smrtelných nehod...

Přesto nikoho nenapadlo odsoudit dopravu či veřejnou jako takovou... Nikoho nenapadlo tvrdit, že je lepší jezdit koňmo nebo "dvojkou"... Ale mělo to jednu výhodu: bylo OKAMŽITĚ jasné, že viníkem je honba za ZISKEM a DIVIDENDAMI...

U pharmacie a medicíny dochází k ohýbání účelu a smyslu "prospěšnosti" k zisku na úkor efektivity až s rostoucí egoiSSací a pravicováním ziidioSSovaných maSS. Dokud se hodný pupek kapitalisSSmu slavné nyní bankrotující JůYsEj ještě předháněl se zlým CCCP v indexech dětské porodnosti, eradikace nemocí a celkového zdravotního stavu oVčanů, byl zisk až na druhém místě...

Nyní ale v havlovském hodném euro-atlantickém světě jednoznačně zvítězil ZISK... Vy ale nepranýřujete ziskuchtivost a pravicování, Vy pranýřujete obor. A ZPOCHYBŇUJETE jeho efektivitu.

Zkuste podobně argumentovat rodině, která se snaží bojovat o každý jasný den svého člena, postiženého Alzheimerem... Pokud by nebyly zlé pilulky, nejenže by DÁVNO už nemíval světlé dny, ale možná by už dávno ani nebyl mezi živými.

Je prostě LÉČENÍ a léčení. Za zlého Bolševííííka se pivní zinkající pravicující Pepíci a lídlující Mařenky, co hrdinně a undergoundově naslouchali Kocábu, pošklebovali zkazkám o emerických doktorech, co nechávají kuchat pacientům zdravá slepá střeva, jen aby sami dříve splatili půjčku z juniversity a/nebo měli na Porsche... Či o kšeftování s primariáty a profesůůůrami tak, aby synek přednosty nemusel vystudovat jiný obor, nežli papá - či nebyl celý život sekundářem. Což ve zlém bolšsvííííckém ČSSR neznamenalo konec světa - ale na hodném Západě znamenalo, že synek nedorostl otce. A skončil by na drogách nebo jako gambler v casinu. A podle toho hodná západní meducína i dneska vypadá - a brzy v pravicujícím Česku vypadat i bude...

Vložený obrázek

Vámi opovrhovaná pharmacie a "PAFKOVSKÁ" meducína je jen ohnutá k ZISKU. Přesto ve velké většině případů a indikací ZATÍM zkvalitňuje naše životy. S postupujícím pravicováním se samozřejmě kvůli ZISKU musí nabalovat "PIRKOVSKO/motýlkovský" balast, co "pacient/klient" a jeho pojistka a hypotééééka snese. Ale není to chybou OBORU, ale SYSTÉMU...

259853

31.12.2011 10:40

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane René, pokud jste si povšiml, já se s Vámi nepřu o detail. Ale celkové vyznění Vámi nakupených obvinění lidí, co působí v managementu a/nebo intenSSivní aplikaci klasické meducíny a pharmacie.

1) Nikde není JEDINÝ důkaz o tom, že "duchovno" léčí a uzdravuje. Naopak 99,99% lidí je ZKLAMÁNO, když se tou cestou vydá - a mj. i proto církve ztrácejí své oVečky, protože se donedávna při recruitu opíraly zejm. o vliv Ducha na "život vezdejší". Obstály jen díky tomu, že jedinec žil v nevědomosti - odkázaný na Posla Božího na Zemi, jeho "falangy" a podobné lidumilné "informační kanály".

2) Lékaři nepřemedikovávají proto, že "by byli zlí", a/nebo "hloupí" a/nebo by nečetli a ignorovali Vaše zdroje informací. Lékaři přemedikovávají naopak proto, protože pravicují a/nebo jsou nuceni pravicovat. A pravicují a/nebo jsou nuceni pravicovat proto, protože je tak nastavený SYSTÉM ve kterém žijí a praktikují - aby splatili ŠKOLNÉ za juniversitu, měli na PORSCHE a DLOUHONOHOU aSSistentku a nakrmili POJIŠŤOVNY a další "výběrčí" a sponSSory SYSTÉMU.

3) Vaše "léčebné metody převážně preventivního charakteru, jako dieta a vyhýbání se škodlivinám v jídle, životní styl, odbourání stresu, správný příjem vody, to vše se současnou životní úrovní by radikálně zlepšilo zdravotní stav populace" BOHUŽEL nejsou naprosto průkazné. Protože se vyŠŠího aktivního věku NAOPAK dožívají lidé ze streSSujících industriálních oblastí, zamořených smogem, zmiňovaným streSSem, lékárnami, chemií, McDonald's a i uměřenou "vzrušující" kriminalitou, nežli jedinci žijící v "Lůně přírody".

Vložený obrázek
http://www.docstoc.com/docs/19683977/rugao-city-mo...

Nepíšu to s uspokojením. Také bych to rád viděl OPAČNĚ a mohl s Vámi z celého srdce SOUHLASIT.

Bohužel/bohudík příroda dává bonus za podporu progreSSe, nikoliv za konSServatismus.

http://news.xinhuanet.com/english2010/indepth/2010...

A study by the Jiangsu Provincial Institute of Geological Survey showed that per kilogram of soil contained an average of 3.3 milligrams of iodine, 57.3 milligrams of zinc and 0.047 milligrams of selenium, generally higher than other regions.

According to experts with the institute, selenium plays an important role in preventing humans from getting cancer, zinc is a key element in protein, while iodine is necessary in forming the thyroid hormone.

259903

01.01.2012 10:37

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: další

MoUdrostrak 90.?.?.?

Chybí Vám "veřejnost ohromující", "spravedlnost žádající" INFORMACE?!

To si snad děláte srandu (na Nový rok) [velký smích] [chechtot] [překvapení] [smích] [zmaten]

Přibližný počet výsledků: 26 500 (0,23 s) http://www.google.cz/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=havel+chemapol

Jestli jste gramotný a umíte číst, tak ani Přibližný počet výsledků: 26 500 (0,23 s) nestačí "nezávislé" džustys a "nezávislým žurnalistům" ke zjednání nápravy

Vložený obrázek

a odebrání podílu na lupu famílii největšího Gesindela v novodobých dějinách "nezávislého státu" pravicujících zinhajících pivních Pepíků a lídlujících Mařenek, co za zlého Bolševííííka hrdinně a undergroundově naslochali Kocábu...

Proto z posledních sil všichni pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - dokud je ještě CO! [vyplazený jazyk]

259951

01.01.2012 10:47

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: další

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ze záhadných důvodů neprošel na Krátkých zprávách článek o Petici PROTI PŘEJMENOVÁNÍ letiště Ruzyně na letiště V. Havla http://www.petice24.com/proti_prejmenovani_letiste..., která má již přes 10.000 signatářů

Vložený obrázek

Za zmínku stojí i facebooková Petice za kodifikaci slova "havel" namísto slova "lahev" http://cs-cz.facebook.com/pages/Petice-za-kodifika...

259952

01.01.2012 11:15

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko, obávám se že tvrzením

>Medicína, opřená o prášky - ta dnes slouží k postupné
>"samolikvidaci" obyvatelstva.

jste vstoupil na velice, velice, ale velice tenký led...

"Úspěchy alopatické medicíny" nejsou měřitelné JEN zlými trhem ovlivněnými a ovlivnitelnými "studiemi" a PR trachtáty...

Naštěstí existují i země jako zlá Kuba, zlý Írán http://en.wikipedia.org/wiki/Health_care_in_Iran, zlá Libye a další, které mají meducínu i pharmacii PLNĚ v rukou zlého státu - a nikoliv hodné neviditelné pracky trhu.

A právě tyto zlé země vděčí za soudržnosti obyvatelstva s vládou zejm. a právě JEN zlé alopatické meducíně a pharmacii. Protože právě striktním protěžováním zlé alopatické meducíny se délkou dožití, zdravotním stavem obyvatelstva a živou dětskou porodností mohou směle měřit s nejvyspělejšími hodnými tržními státy, či je dokonce překonávají... I ve zlé Kubě se posunula délka dožití obyvatelstva od hodného Plyše o cca 1,5% v neprospěch hodné Č(SS)R.

Stále nevím, CO byste chtěl měřit či posuzovat a JAK?! Pokud já se rozhoduji, zda medikovat sebe či své nejbližší - a ZDA to má smysl, určitě hodně ovlivňuje mé rozhodování právě to, že vidím nejenom reklamní letáky či dárky Sales Representative v ordinaci a lékárně, ale právě jasná kategorizace zemí a obyvatel na TY, co si zlé pilulky MOHOU dovolit, a na ty, co na ně z existenčních pravicujících důvodů nemají...

Vložený obrázek

Určitě bych nedovolil, abych já či moji nejbližší skončili se zdravotním stavem jako obyvatelé hodných emerických sociálních ghett a/nebo pravicujících zbídačených diktatůůůůr.

259957

06.01.2012 19:01

Francouzští farmáři budou muset platit za používání vlastních osiv

RE: Každý pravicující Pepík či lídlující Mařenka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pravicující a zinkající Vojto,

>Tak banda zkorumpovaných politiků (jinými slovy Vámi do
>zhloupnutí opěvovaný SOCIÁLNÍ STÁT) je ta "neviditelná
>pracka trhu"? Tedy to je mi opravdu novina. [chechtot] A já měl za
>to, že státní byrokracie vždy byla a stále více je
>poměrně dobře viditelnou SOCIALISTICKOU ČERNOU DÍROU NA
>PENÍZE. Současné státní dluhy většiny vyspělých zemí
>jsou toho jedinečným dokladem.

Státními dluhy jsou postiženy zejména hodné nejčistotržnější státy, které jste nám Vy i Vaši pravicující kumpáni dávali za VZOR.[oči v sloup]

Vložený obrázek

Naopak Zlé SOCIÁLNÍ, přerozdělující a vysocezdaňující státy např. zlé Německo, zlé Švédsko, zlé Finsko, či zlá Canada a Eustrélie jsou nejenže kriSSí nezasaženy, ale dokonce na všem pravicujícím maraSSmu hodných států pro/fit/ují.[mrknutí jedním okem]

>
>Nezlobte se na mně, pane Moudrostraku, ale Vy si snad tou svou
>propagandou vymýváte svůj vlastní mozek. Plést si stát se
>svobodným trhem. Kam se poděla Vaše "moudrost"? [mrknutí jedním okem]

Nepřipadám si, narozdíl od Vás - při všech těch výše uvedených mých splněných někdejších tušeních a přáních být špatným prorokem
[velký smích] [vyplazený jazyk] [cool]

260275

07.01.2012 09:00

Proč USA potřebují velkou válku

Írán není Iraq ani AfghaniSStan a JůYsEj mohou jen opozdit vlastní bankrot

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek je čtivě napsaný a skvěle přeložený.

Ale z velké části popisuje stav odlišně, nežli jsou karty skutečně rozdány:

1) Bankrotující JůYsEj nedokázaly ani s pomocí lokálních Veškrnů ovládnout ani Iraq ani AfghaniSStan.

2) Írán je ve skutečnosti jedním z nejvyspělejších a nejvzdělanějších států dnešního světa - nezávislý na cizích investicích, díky různým embargům vyvinul navíc vlastní technologie a proto je značně soběstačný. Rozlohou je to obrovská země.

3) Íránci nemají jakékoliv naivní Pepíkovské a Mařenkovské přestavy o hodné západní "dýmů/krásy". Zažili po několik desteliletí řádění hodného krvelačného proemerického Shaha, odrazili hodnou brutální emericko-iráckou agreSSi po jeho svržení, naprostá většina íránského národa zabránila před pár měsíci i hodné SoroSSově Zelené revoluci.

4) Írán má vyspělejší vzdělanostní, zdravotní a kulturní úroveň, nežli hodný Západ. Většina Íránců nesní o "Emerice", ale spíše o SingapooriSSaci vlastního "íránské" cesty - za vzor mají často spíše např. Malajsii - díky islámským kořenům, bohatství i čínskému vlivu.

5) Íránci díky decentraliSSovaným, ale všudypřítomným mollům, madráSSám i mešitám svrhli hodného proemerického brutálního Shaha. Navzdory po zuby vyzbrojeným shahovským hrdlořezům, statisícům se v imperiálním Íránu kurvících a povalajících emerických a englických "poradců",

Vložený obrázek

navzdory Shahem a Emeričany vyzbrojeným kurdským a azerbajdžánským "demonSStrantům".

6) Přes decentraliSSované molly, madráSSy i mešity jsou schopni Íránci organiSSovat i boj proti případným hodným emerickým a sioniSStickým agreSSorům na celém obrovském území Íránu.

7) V případě agreSSe jistojistě nezůstanou nečinní Rusko, Čína, pesrkojazyčná a šiistká etnika celé Střední Asie, Iraqu, Syřané, Lebanonci, Jemenci a další. A Íránci budou příjemci všemožné podpory.

8) Slavným bankrotujícím JůYsEj ani sebesilnější expanSSe nepřinese lék: primitivní vzdělání naprosté většiny obyvatel, zdravotnictví, kultůra, toxické finančnictví, překližkové předražené reality show, rozpadající se infrastruktůůůra, 99% obyvatel dluhově zotročeno a směřujících do bídy...

9) Slavné bankrotující JůYsEj mohou NAČAS agreSSí vůči Íránu odvrátit pozornost obézních teteidiotSSkých Emeričanů.

10) Ale to je VŠE. Bankrotu a zhroucení, v kontraSStu se vzdělanými Íránci, Číňany, Severokorejci a bohatnoucími již z emerického jha vysvobozenými a hrdými Jihoemeričany, se JůYsEj vyhnout nedokáží.

260305

07.01.2012 10:45

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: i na Slovensku

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor neukončil diskusi proto, že "...by bu vadila...", ale proto, jaké někteří účastníci používali výrazivo a jak nevybíravě uráželi ty, kteří měli jiný názor. Na jeho místě bych dokonce zakročil o něco dříve...Takový styl diskuse nemá na fórech co dělat...

Československá republika byla z nouze ctnost a umělé dítě Versailles.

Vložený obrázek

Němci jsou obdivuhodný, romantický a humanistický národ (čím dále od Německa, tím více VŠEMI uctívaný). A růst německé kultury, vědy, inteligence, lékařství - a samozřejmě PRůMYSLU na přelomu 19. a 20. století jako efekt BiSSmarckem založeného sociálního státu, začal konkurovat Anglo_Francouskému rozdělení NEJEN koloniálního světa.

Československo bylo i po WWI a poražení Německa klínem mezi Německem a Ruskem. Jakmile bylo "věrnými spojenci = zbabělými loutkáři" opuštěno, zbortilo se Československo jako hrad z písku. Československo bylo v první řadě žalářem více, nežli 3.000.000 schopných, pracovitých a podnikavých Němců. Dodnes 99% "českých" turistických lákadel má německé kořeny: Hradschana, Kuttenberg, Krumlau, Carlsbad, Erzgebirge... Stejně tak i světoznámé (nyní již dovytunelované) sklářství, chemie, automobilový průmysl, strojírenství bylo za Československa v německých či židovsko-německojazyčných rukou.

Z pochopitelných důvodů anglo-francouzští Loutkáči využili Čechy jako biřice a soldateSSka v československých německojazyčných vysoce vyspělých hospodářských regionech v době světové kriSSe po roce 1929. Zatímco český průmysl dostával státní zakázky a dotace, německý průmysl v Československu byl sužován stávkami, střelbou do německého dělnictva a represí ze strany českých biřiců a české soldateSSky. Vše na dálku řízené zejm. z francouzské vojenské miSSe v die Prag.

Vložený obrázek

iDnes je Česko nasazováno jako hlásná trouba Svobodné EUropy, Svobodného Íránu, do Česka jsou lákáni defraudanti, tuneláři a kriminální banksteři a gangsteři z Ruska, Ukrajiny, jsou jim zde udělovány aSSyly. K čímu proSSpěchu?!

1)Uhodnout
2)Vyhovět
3)Přežít

Po věky vštěpované do genetické výbavy přináší opět Čechům trpké ovoce...

Stále Češi nepochopí, že bez silného, produkujícího, sociálního, přerozdělujícího, vysocezdaňujícího a férového Německa za humny, by iDnes a iHned Čechy čekal stejný osud jako Řeky - a jejich momentální životní úroveň by se příliš nelišila od životní úrobně Ukrajiny nebo spíše Moldávie. Kromě ohnutého hřbetu nikdy nic jiného ostatním nabídnout neumí...

260308

08.01.2012 03:23

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Írán není Iraq ani AfghaniSStan a JůYsEj mohou jen opozdit vlastní bankrot

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane djb, nejsem si jistý, zda jste četl dobře.

Pointa nebyla v tom, že se zlý Írán hodnému jumanitárnímu bombardování a emericko-sionistické agreSSi NADOBRO ubrání.

Hlavní myšlenkou bylo, že pro slavné bankrotující JůYsEj již v dnešním světě NEEXISTUJE žádná záchrana.

Jedna věc jsou tyjátry v TV či médiích pro Pepíky a Mařenky, naprosto jiná věc je d-i-p-l-o-m-a-c-i-e.

A ta hovoří jednoznačně:

1) Za předsednictví EU Prof. Big Toonnel "vyvětral" při jednání EU-Rusko státníky EU na exkurSSy do Khabarovsku-kde je Khabarovsk Vám dá odpověď PROČ.

2) V Bílém Domě během návštěvy nejmocnějšího muže planety presidenta Hu Jintao v bankrotujících JůYsEj zahrál Lang Lang Obamovi slavnou píseň "My Motherland" z čínského anti-emerického filmu Shang Gan Ling. HuSSein Obama freneticky tleskal. Větší diplomatický fluSSanec do Gesichtu během TOP Eventu dostal na veřejnosti v historii diplomacie málokdo...

Nikdo nikdy - ani Prof. Big Toonnel, ani pan Lang Lang (btw. v březnu 2012 bude pan Lang Lang konzertovat pravicujícím a Tibetofilním Pražanům...)

Vložený obrázek

by si NIC TAKOVÉHO dovolit nemohli, pokud by skutečná pozice slavných JůYsEj byla taková, jako je dosud médii a "nezávislými" pravicujícími žurnalisty preSSentována.

I nekonečně tisknuté zelené ničím nekryté papírky už nejsou schopny ničemu zabránit: Číňané UŽ za ně na dluh nedávají. Skupovány jsou dluhopisy. Fakt, že Číňané akceptují emerické dluhopisy, ALE odmítají udržovat dosavadní dollarové deviSSové reSServy v Čínské centrální bance, je dalším znakem, jak je to se slavným bankrotujícím JůYsEj na pováženou.

Kdokoliv z celého světa, se směje, když si společně uvědomíme (a musíme se štípnout), že ÚDAJNÁ nejbohatší země světa žebrá o milost a ne/milost u zlých čínských commun/istů [vyplazený jazyk]

V takovém případě může vyrobit jen tolik munice na Vámi patrně uvažovanou "zdržovací válku", jen kolik jim budou ochotni profinancovat Číňané. A zlí Číňané Írán do rukou hodným bankrotujícím Emeričanům určitě vydávat nebudou.

260367

08.01.2012 10:54

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Proč USA potřebují velkou válku

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, nevšiml jsem si, že byste měl nějaké "nevhodné" příspěvky. Můžete mi přiblížit, které Vám byly zde pročištěny, prosím?
Vaše příspěvky a komentáře mi totiž připadají jako jedny z nejlepších na zdejším prostoru!

260377

08.01.2012 12:31

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: i na Slovensku

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neznám zemi či národ na světě, který by neměl ve svých análech podobnou část své obvykle jepičí expanSSivní historie.

Přesto Bohéme, Bohemia má ve francouzsko-anglosaSSkém jazykovém prostoru spíše pejorativní nádech - asi jako v Česku Avaři, Hunové, Cikáni...

Vložený obrázek

Velice těžké je např. "inteligenci", vědcům, včetně např. středoškolských profeSSorů z těchto zemí vysvětlovat, že je Česko skutečně součástí EU - a není jednou z provincií Ukrajiny, Ruska nebo TaRtárie - či FUCK není Check a Checkya to samé co Chechnya.

Diskutovat o Karlu Čtvrtém s nimi, je asi stejné - jako zkusit s pravizujícím a zinkajícím českým pivním Pepíkem či lídlující Mařenkou zavést téma o "JAKÉM/SI" Berengaru Prvním - VY HO NEZNÁTE, NEBO CO?!

Úplně nejtěžším oříškem ale je např. Švýcaru či ZuriŠŠanu vysvětlit nějaké SVĚTOZNÁMÉ BATA. Těžko jej přesvědčíte, že denně, když jede do svého officu po dálnici okolo WaliSSelen svítí tam velký neon brandu, CO MUSÍ přece KAŽDÝ ZNÁT[smích]

Takže tůůůristé se svými sesháněnými deviSSami jezdí do Česka, ale obvykle na Němci ve světě proslavené (české MOSER?!) sklo, (české Pisner Urquell, BudweiSSer...?!) pivo, (český ?!) Karlsbad, (české Krumau?!) Český Krumlov, (české Ferdinand?!) Porsche, (českého Gregor Johanna?!) Mendela - apod.

Pokud se deviSSovým tůůůristům zalíbí Hradschana, slyší echt česká jména a příjmení jako: Giovanni Batista Orsi, J. M. Brüderle, Christoph und Kilian Ignaz Dientzenhofer, Leopold Spiegel, Peter Neumann, či Matthias von Arras, Wenzel Parler und Johann Parler, Joseph Kranner, Josef Mocker...

Pak si sednou ke Fleck/ům, Vejvod/ům či jinam, kde když potkají Echt nezvídačeného Čecha, tak od něho uslyší nadávky na zlou Europskou Unii, zlé Němce, RakuŠŠáky (co jim FURT padaj lanofky) či italskou pizzu v každé pražské ulici... [mrknutí jedním okem]

260382

08.01.2012 16:44

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Proč USA potřebují velkou válku

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mně to iHned připadalo podezřelé, protože Vaše příspěvky panu Editoru určitě vadit nemohly.
Pan Janko píše velice zajímavě, ale když jsem pana Janka požádal o více argumentů, slíbil "brzy" stránky - a už to trvá nějaký ten měsíc. Btw. také jsem mu - stejně jako i Vy - nabízel nějaký sponSSoring a/nebo VC.

Mám dojem, že Zvědavec by si zasloužil tlačítka na oznamování příspěvků u každého z nich. A také možná zavedení sub/moderátorů či hodností pro diSSkutéry...
Určitě ostatní fóra (a jedná se mnohokrát i o velice exaktní akademické debaty a diSSputace) je nezaváděly postupně Myrnix Tyrnix...

V tomhle ohledu by Zvědavec.org a pan Editor měli jít více s dobou. Uchránilo by to jak pana Editora, tak diSSkutéry i paSSazerske ctenare diskusi nedorozumění, napětí a nepochopení...

I v busineSSu jsou manageri hodnoceni podle udrzeni platicich klientu, performujicich zamestnancu... Nevim, zda je cilem Zvedavce stale obmenovat diSSkutery, platici prispevatele. Pri necitlivem zasahu ad-hoc se to muze lehce stat.

Jsem rad, ze se to tedy s panem Luxorem rychle vysvetlilo, on to prijal - a proaktivne navrhuji: oznamovaci tlacitka, kvalifikacni hodnosti diskuterum a pripadne i povereni sub/moderatoru (napr. z rad nejvySSich dosazenych hodnosti)...s pravem skryt (avsak do nasledneho konecneho rozhodnuti pana Editora nevymazavat) nevhodny prispevek...

Domnivam se, ze by to vice vycasilo a vcas ochranilo vztahy na diSSkusi...

260391

08.01.2012 18:12

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Proč USA potřebují velkou válku

90.?.?.?

Na místě pana Editora bych pro příspěvky pana Janka & Co. udělal routine, která by je iHned po zopakování více klíčových slov sunula do Astrologického/Okultního roomu a na ten bych udělal odkaz na hlavní stránce.
Partneři pana Janka by tam museli na reakce za ním. Byl by klid a nikdo by si nemohl stěžovat, že je censurován.
Komu by se po problematice pana Janka stýskalo, v Astrologickém/Okultním roomu by ji (i s diskutéry) našel.
Zvědavec.org by to nesnížilo návštěvnost - ba naopak. A nevytvářely by se na standardních fórech větve, které by pak byly z důvodu Off Topics/Astrologie/Okultních věd mazány.

Všechno jde, když se chce...

Censuru nemám rád - ale nevím, proč by měl pan Luxor či ostatní doplácet na stále častější nekonkrétní texty pana Janka, Big Sister, 83 a dalších Okultistů... A ještě být některými z nich dokonce uráženi.

Pan Janko vystupuje slušně, jen je OPAKOVANĚ nečitelný a OPAKOVANĚ neluštitelný. Tak jak s ním argumentovat? A PROČ ve standardních diskusích...?!

260405

09.01.2012 00:12

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Proč USA potřebují velkou válku

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko, forum (ZADARMO) stáhnete a nainstalujete za par desítek minut Vy, já, kdokoliv... A stejně tak ho i bleskově nakonfigurujete.
Nabídnou se Vám i zombaři z celého světa - a zavedou Vám ZDARMA vysokou návštěvnost, když jim necháte pár dnů či týdnů "otevřené" k repostům určité fórum (např. Off Topic...). Pak je můžete pomalu a citlivě eradikovat - přece jen Vás "zavedli" do počítadel a statistik.
Už jsem Vám sem kdysi dával odkazy na NEJ tools pro web, blog i diskusi. České stránky na stažení fóra (ZADARMO) najdete zde: http://www.phpbb.cz/ Je to patrně nejrozšířenější fórum na světě. A má ho na stránkách kde kdo. I na Zvědavci.org je mnoho funkcionalit s ním naprosto shodných...

Nevím, co na tom potřebujete "programovat" a proč vyhazujete peníze za nějakého kodéra...

260429

09.01.2012 00:31

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Proč USA potřebují velkou válku

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Kolego "90", bohužel jsem se zapomněl přihlásit. Pana Janka si za jeho snahu vážím. Bohužel, sem chodí i ponoukající, provokující a neplatící rarach "83".
Já nechápu, proč ti lidé nejsou schopni věnovat 100CZK/USD5 na měsíc - a cítit se důstojně? Mohou v Česku zajít anonymně do jakékoliv banky. Anebo požádat příbuzné či známé, aby to tam složili anonymně za ně. A pak jim to refundovat třeba via PayPal.
Takže chápu pana Editora, že neplatící Okultisty odřezává. Okultismus je naprosto bezbřehý, protože z bezbřehosti vychází. Kdyby pan Editor spustil reklamu, byl by i vůči Okultistům více friendly. Takhle mu nic jiného nezbývá.
Okultisté a anonymové zneužívají to, za co tady ostatní platí/me. Včerejší excess Okultismu, který pak odnesl pan Luxor (a patrně i já a další nevinní) mne také naštval.

260430

09.01.2012 00:43

Diskuze upadá

Antiokultistická routine

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už jsem to psal panu Editoru na jiném místě:
Napsal bych routine, kde jakmile by se objevily 2-3 okultistické kafemlejnky/keywords, přesunula by text do náhradního Okultistického prostoru.

Vložený obrázek

A původní tělo by vyplnila odkazem, kde se nyní nachází/kam byl text přesunut.
Okultisté by brzy pochopili, kde mají klábosit.
A byl by mír mezi všemi[smích]

260436

09.01.2012 00:55

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Proč USA potřebují velkou válku

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko, nevím jaký jste "projekťák", ale podle mne kdybyste oslovil COMMUN/itu okolo fóra, doprogramují Vám Vaše extravuřty za pár hodin a za pár korun či USD/€.

Proto mi je divné, že se Vám to tak vleče.
Já když mám do něčeho nového chuť a náladu, rozsvěcuji jednoúčelová fóra nebo weby, včetně domén za několik hodin komplet se vším všudy. A nejsem profesionální informatik[pláč]
Vlétněte do toho plnou parou - a odlehčete Zvědavec.org od Okultismu.
Slibuju, že tam k Vám rád přijdu na návštěvu a/nebo Vás podpořím!

260441

09.01.2012 01:53

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Írán není Iraq ani AfghaniSStan a JůYsEj mohou jen opozdit vlastní bankrot

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane djb, těžko se na polo/stará kolena změním. Asi jsem na svět přišel hyperaktivní (tehdy se to ještě tak přísně nezkoumalo). A úmyslně dělám celý život věci navíc, abych energii spálil...
Jsem díky tomu, že se neberu příliš vážně i lehce zapamatovatelný ve všech kulturních okruzích na světě.
A udržuju si tak od těla lidi, kteří by mi chtěli pochlebovat, lézt do peněženky nebo se vlísávat do přízně. Včetně něžného pohlaví - samozřejmě. Kdo mne má rád - a sedíme si navzájem - myslí to doopravdy, protože musí snášet můj styl komunikace a chování k okolí. Takže vše v dobrém[smích]
-------------------
Už jsem sem kdysi psal, do čeho jsou nyní chyceni JůYsEj a zionisté: jde o prastarý orientální domorodý trik na odchyt chamtivých zlodějských opic[smích]
Domorodec vykuchá kokosový ořech, ponechá úzkou štěrbinu - přesně takovou, aby loupeživá opice mohla prostrčit ruku do ořechu. A uvnitř nalíčí návnadu.
Opice vstrčí chamtivou ruku do ořechu pro návnadu, ale jakmile ji uchopí, nemůže ani s PRACKOU ven, ani PRACKU znovu uvnitř kokosu rozevřít.
A přesně to se událo s Neviditelnou Prackou Trhu...
Je nadobro chycená[smích]

JůYsEj a EUropa si "dobrovolně" zničily sociální stát produkující high-tech, špičkovou vědu, výzkum, školství, meducínu... Údajně aby mohli konkurovat "LEVNÉ" Číně...

Mezitím se Čína rozloučila s levnou výrobou a zavádí sociální stát a high-tech. Včetně špičkové vědy, výzkumu, školství, meducíny...

Všichni Orientálci se smějí, až se za břicho popadají, jak se emerická, zionistická i europská opice zmítá, chycena za Pracku Trhu... Ren Zhengfei a tajemná čínská světová firma Huawei?Poskytuje výrobky a služby 45 z 50 největších světových telekomunikačních operátorů... Podnikání v Číně - 6. 1. 2011 - Čínské firmě Huawei brání americké úřady kupovat podniky v USA kvůli údajné bezpečnostní hrozbě> http://www.cinsky.cz/index.php?page=clanek&id=532&...

Opice jsou chyceny. Bez Číny a jejích technologií si dnes už Západ ani nezatelefonuje...

Západní kultura jen drancuje, ničí, otročí - Východní kultura asimiluje. Stačí srovnat počty národností a jejich příslušníků v Rusku, Číně v porovnání s hodným vybíjením Indiánů či vyvražďováním Aborogines v JůYsEj či Eustrélii. Tibeťané mají ŠTĚSTÍ, že je Západ dosud humanitárně neosvobodil...

Vložený obrázek

Proto je vidět, že i Vy žijete ve stereotypu západního úhlu pohledu...Čína nechce Západ ( který spáchal chamtivě a dobrovolně sebevraždu odklonem od sociálního státu a od high-tech produkce ) dobýt a spáchat na něm genozidu v duchu "dýmů/krásy" -
Čína si chce Západ asimilovat a Singapoorisovat. Pak bude (možná) na světě dobře...

260451

09.01.2012 02:33

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

MoUdrostrak 90.?.?.?

S tím rozhodně nesouhlasím:

Místně příslušní zdejší Okultisté sem neustále dokola postují mj. svoji IKONU, jistého pána Eckhart Tolle http://www.youtube.com/watch?feature=player_detail...

Ať si ho pouštím v různých jazycích, které jsem schopen dešifrovat a/nebo čtu české subtitles, neshledávám na jeho projevu, kromě švejkovského zjevu i burianovského či chaplinovského pitvoření nic světaborného... komentuje věci okolo nás tak, jak je vidí 99% pozemšťanů. Jen se tváří, jako kdyby pronášel kdovíjaká moUdra.

Vložený obrázek

Zkrátka a dobře, kdo nechodí či se mu nechce do kostela, meshity či synagogy, zajde na pana Eckharta Tolle a nechá si udělat švejkovsko/burianovsko/chaplinovskou INVENTůRU.

Rozdíl je jen v tom, že ani pp. Švejk, Burian a Chaplin se netvářili, že jde o svět a o život. A uměli svoje sdělení řádně zamaskovat tak, aby si jej člověk uvědomil a zapamatoval i do dlouhodobé paměti.

Jakmile vypnu okno pna Eckhart Tolle, nejsem si NAPROSTO schopen vybavit, co bylo obsahem jeho pitvoření - asi jako reklama na Bobiko http://www.youtube.com/watch?v=HahKUQy-M14

Je to zábavné, vtipné kratochvilné - ale jinak duté. To je asi tak všechno...

Nedivím se panu Editoru, že mu skutečně "přínosné" postování zdejších Okultistů také zvedá obočí...

260454

09.01.2012 10:00

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

MoUdrostrak 90.?.?.?

>všechno nejsou zinkující Pepíci a lídlující Mařenky,
>pokud ale nejde o grafomany! Pozor na to!

"........Pomáhej nám, abychom milovali druhé takovým způsobem, který si neklade žádné podmínky.
Pomáhej nám, abychom je přijímali takové, jací jsou, bez soudů, protože, když je soudíme, nalézáme na nich vinu, obviňujeme je a cítíme potřebu je potrestat.
Vyčisti nám dnes srdce od všeho emocionálního jedu, který je v nás, osvoboď naši mysl od všech soudů, abychom mohli žít v dokonalém míru a dokonalé lásce.
............
Vložený obrázek

Děkujeme ti za všechno, co dnes dostaneme, zvláště za svobodu být tím, kým doopravdy jsme.
Amen."


Vážně SORRY, ale podle mne to vykazuje VŠECHNY ZNAKY pro MOTLITBU jateční zinkající O-V-C-E [zmaten] [překvapení] [oči v sloup]

Zažil jste někdy "pana Jaroslava" Duška v soukromí mezi 4ma očima?! Víte, kým je loutko/veden?

Máte nějaké silnější submiSSivní zaměření?! Pochopím, pokud raději neodpovíte... [zahanbení]

260466

09.01.2012 10:25

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená Opice, pokud já jsem tlachal, tak Vy jste jen rýpal(-ka) zanašečka rozmíšek a sváru. Nikdy jsem jiný podnět od Vás nezaznamenal.

Pokud jste byla vychovávána a vedena k tomu, abyste měla pouze odsudky místo názoru, je to Váš problém, že se neodvažujete jít s Vaším zbožím na trh a jen plivete na cizí. Kdo nic nedělá, nic (PŘECE) nezkazí. A kdo nemá co říct, tak raději mlčí a občas si jízlivě druhé přeměří. O mnohém to svědčí.

Ale každý jsme od přírody a výchovy - a od toho, co nám bylo shůry dáno - "nějací".

Proto se nedivte, že mne další z Vašich mnoha okopávání kotníků a úderů ze tmy skutečně, skutečně, ale skutečně nedojme...

260469

09.01.2012 12:19

Diskuze upadá

RE: Vždyť je to tak jednoduché!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená opice, ve slušných diskusích i fórech si každý může vyrobit Avatara a "krédo". Já si jej vkládám mými zinkajícími Pepýky i lýdlujícími Marjánkami, prof. Býg Túnelem v rytmu "Dímu/krási". 2-3 řádky

OVŠEM: kromě těch dvou řádek má každý můj příspěvek nějaké SDĚLENÍ/ARGUMENT/KOMENTÁŘ

Že dokážete kritiSovat "jen" Avatar či krédo nebo můj nick, vypovídá více o Vás, nežli o mně.

Pan Luxor rovněž správně a bez závisti seznal, že se nechlubím - co jsem dokázal, ale že jsem v určité chvíli musel připustit ZADARMO a BEZ SNAŽENÍ spadlo do klína...
Když se zdejší Pepýcý a Marjánky snažili závistivě dopídit, proč se mohu vsadit o 6.000.000 , že nelžu o důkladné znalosti té které země. Což Pepýcý a Marjánky & Co. se snažili zpochybnit "...že jsem tam snad BYL...".

S panem Editorem nemám sebemenší problém, pokud on mne bere takového jaký jsem. A jakého si s sebou vnáším k argumentům a komentářům i Avatara a krédo... Ani s placením příspěvků - naopak by mne hanba fackovala shiftovat nicky - a neplatit...

A k té zlé Číně: zlá Čína zavádí zlý sociální stát, který hodný Západ vyplundroval...
Asi ví zlá Čína PROČ... z Číny se začíná dovážet high-tech a špičková věda i meducína.
Bez Číny si dneska ani nezavoláte...
Za miSku rýže ale Číňané už dávno high-tech nevymýšlí a neprodukují.
Ani vývoz robotáren a montoven pro Pepýcý a Marjánky někam k Nymburgu[smích] [vyplazený jazyk]

Vložený obrázek

260483

09.01.2012 15:02

Neutěšený ekonomický výhled pro nový rok

RE: Zajímavé

MoUdrostrak 90.?.?.?

Do kamene, do kamene

V_Y_T_E_S_A_T !!! [smích] [mrknutí jedním okem]

260502

05.02.2012 06:09

Argentina: testovací polygon pro zrežírovaný finanční kolaps. A co poučení pro Evropu?

Vše je daleko, daleko, daleko horší - proto pravicujme, tunelujme - dokud je CO

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vše je daleko, daleko, daleko horší - proto pravicujme, tunelujme (i humanitárně bombardujme - dokud je CO (a koho)!

V článku je veliká mezera, protože opomíjí zdevastování ekonomiky Indonésie, Mexika, zlého Ruska, Islandu a dalších a dalších zemí, kde byli nasazeny pravicující Poučky, deformy a "léčby" IMF a WB.

Vložený obrázek

Jak je všechno zběsile úděsné, si žádný zinkající Pepík, ani lídlující Mánička nedokáže představit. Nikdy je nezajímají zprávy jako např. http://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-37432050-gra...

Stačí si prohlédnout přiloženou "diskusi" na Bakalovských listech http://zpravy.ihned.cz/?article[comment][ukaz_vsec...

Nikdo neví, která tluče. Naštěstí i na/neštěstí již i v češtinu si mohou Pepíci a/i Máničky přečíst a naštjůdovat, která ve světě ve skutečnosti bije - http://www.szcpv-sekciapm.6f.sk/pdf/141.pdf , po načtení zadat F3, napsat "Setkání v Číně odhalilo", zmáčknout Enter - a pak číst a zinkat, lídlovat - až na Lessy...

Nejlépe si k tomu pustit vintage Kocábu [mrknutí jedním okem]

262621

05.02.2012 17:00

Argentina: testovací polygon pro zrežírovaný finanční kolaps. A co poučení pro Evropu?

RE: Vše je daleko, daleko, daleko horší - proto pravicujme, tunelujme - dokud je CO

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane 90, jsem velice potěšen, že na Zvedavec.org jsou stále (kromě zinkajících a lídlujících nahnědlých Plyšíků) ještě přítomni jedinci Vašeho rozhledu. Většina toho co je v textu uvedeno, a co Vás zaujalo, je velice trefným nástřelem událostí, které nás patrně v nejbližích měsících čekají.

Škoda, že zinkající a lídlující Plyšíci raději kladou otázky a okopávají nepohodlným pošťákům kotníky, nežli by si alespoň prolétli text, jak jste moUdře učinil Vy.

Čekají nás velké věci! Collect/ivní vědomí je velice těžko uchopitelné a uvěřitelné, přesto z většiny "věro/uk" přímo tryskají trajektorie tušených událostí, ke kterým směřujeme.
Jsem nadšený, že jsem se protančil životem až k dnešním fascinujícím zvratům. A že sklízím přebohatě to, že jsem všechno, co mi sdělovali jak předkové, tak "souputníci" nebral na lehkou váhu - ač to ještě před několika málo lety mohlo působit šíleně.
O to radostnější je to nyní deja vu!

Vložený obrázek

Oč by bylo světu ještě v posledních slastných letech lépe bez Kocáby, Pepíků a Mániček! A Pouček Prof. Býg Tanla či Hayek, Friedricha VON... Bez bezuzdné privatisace všech 99% zisků, a nacionalizace ztrát toho 1%...

262645

Vážený pane Habane, nejde ani tolik o "záhadu", jako o to, že věci a události, které se dříve dály v kuloárech a měly šanci měnit běh světa, jsou dnes (díky globální vesnici) na dosah téměř každému GOJ/im.

Jak už jsem, bohužel, mnohokrát musel poznamenat (a jak potvrdili i ostatní Zvědavci), Zvědavec.ORG se stal téměř mainstreemovým a "correct/ním" periodikem v porovnání s tím, co se vyrojilo za poslední měsíce na internetu např. http://true-lies.blog.cz/ a http://true-lies.blog.cz/1011/tajny-rad-templaru-u... Proto nemá smysl se zabývat okopávači kotníků typu Big Sister & Co. Nech si zplna hrdla dochcípají svůj Emerýkn Drým.

Cassinoví hráči a jejich Loutkáči i Shabes/GOJ/im, dnes neřeší "jak více moci" - nýbrž jak jimi odjištěný granát zase dostat pod kontrolu. Naštěstí (a na/neštěstí) ale tahají za kratší konec. A tak budeme v několika málo budoucích měsících svědky skutečné Big Gamessky. A užijeme si ji na vlastní kůži z první řady! Už nebudeme jen čučet s burgrem v hubě a zlým nedoprivatissovaným Budvááárkem v ruce na umírající lidi v TýVý. Budeme požádání, abychom ne/dobrovolně stanuli uvnitř globálního Collosea.

Shabes/GOJ/im na pokyn Loutkáčů budovali hodný Pakt NATO, WTO, WB, EU seč jim síly stačily. Přesto a/nebo právě proto, nyní ničí EU, protože potřebují N_A_R_Y_C_H_L_O VŠE slátat do jediného chumlu... P_R_O_Č?! Protože už nemají kormidlo událostí/akce v rukou. Ale sami se dostali do reakce. Stačí se podívat zlé asijatské embessadády po světě - téměř na každé vlaje vlajka ASEAN, zatímco býgtanelující a zinkající Pepíci a/i lídlující Mařenky se stydí za zlou ÝJůůůů...

Výhybka je již přehozena a vláček s celým Globem míří bez mašin/führ/y do šrotu.

Vložený obrázek

262678

06.02.2012 15:25

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

90.?.?.?

Opět musím podpořit pana Luxora (i pana Editora).
Jedna věc je Svoboda (Svoboděnka) Slova - co si za ni kdo v dněšních bankrotujících a vybrakovaných JůYsEj koupí?!
A/nebo je s ní schopen něco změnit...?!

Zvědavec.ORG je/byl daleko více, nežli el Dorado "Svoboděnky Slova", Zdí nářků či Znalostní databází...

A nejmocnější nástroj těch, které nesmíme aurocenssurně jmenovat, je po staletí a tisíciletí infiltrace a zejména cílená D_I_S_K_R_E_D_I_T_A_C_E... Proto je udržována v chodu Lehožumpa a.k.a. nezvedavec.ORG ...

Pan Editor se asi po zvážení rozhodl, že jde o pokus o infiltraci a diskreditaci... celého jeho díla...i zdejší letité commun/ity. Patrně by jednal naprosto, naprosto, ale naprosto jinak - pokud by šlo o někoho čitelného a konssistentního, nežli o ty dva zmiňované "nahnědlé" jepičí nicky...

Stejně o nás všech ví NSA, MI6, BIS, Mossad a další "přátelé svoboděnky" daleko více, nežli je zdrávo... Úmyslně jsem svoji sázku o 6.000.000 několikrát zopakoval, protože jsem potají doufal, že ji někdo z pravicujících Lehožumpistů zvedne.

Jestliže se tak nestalo, je zřejmé a potvrzené propojení mezi Lehožumpa a.k.a. Nezvedavec.ORG a NSA, MI6, BIS či Mossadem. Ánžto věděli dopředu, že by 6.000.000 prohráli - a na Zvědavec.ORG by 1.000.000 nakonec z ničím nekrytých - soukromou židovskou illegální tiskárnou nachrlených - zelených papírků potupně by přispěli...

Okolo nás jedou od nepaměti konspirační a dessinformační hry - jedna za druhou - jak na běžícím pásu... Urcite nebylo smyslem zavrit pana Editora, jako pichnout do vosiho hnizda, zjistit jeho financni a oVcanskou odolnost, rozklicovat hlavni supportery a donatory... A odskrtnout si jednu socialni mapku.

Urcite se i tady hraji hry: clanek do rubriky Ve zkratce + monnitoring reakci a pod. Takze ti nahnedli asi take nejspis patrili ke colloritu...

262699

10.02.2012 15:08

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

Zlato je jediná jistota

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zlato je jediná jistota. O to větší, o kolik je dollar jistotou stále menší a menší...

Dollar znal každý negramotný černoch, Ind, Aleut. I proto dollar byl "sexy" měnou, nejen proto že se za dollar obchodovala nafta. Dollar byl uznáván i "nepřáteli" - Německem a Japonskem za WWII, zlým CCCP za studené války - a i dnes je obchodován dollar na černých trzích zlého Íránu, Sýrie, Severní Koreje anebo zlé Cuby i zlé Venezuely.

Na druhou stranu jen blázen by dneska mimo bankrotující JůYsEj, Panamu, Salvádor či Eqádor prodal dům, pozemek a podobně. A strženou cenu by celou uložil do dollaru, aniž by diversifikoval risiko, že dollar se ze dne na den změní v Amero (jak je EU nadále buldozerována ke svázání se s bankrotujícími a předluženými JůYsEj).

Protože je jasné, že pokud padne dollar, či přijde válka nebo hyperiflační "léčba", ihned zlato nahradí "přenosnost" dollaru. Neboť zlatu a jeho momentální ceně ve svém okolí rozumí i negramotný Černoch, Aleuťan, Ind či zlý Íránec, Korejec, Cubánec anebo Venezuelan.

V tom je síla zlata nevyčerpatelná. Stále je ho na zeměkouli méně, nežli činí poptávka po něm. A jakmile se vyresetuje neexistující zlato z virtuálních účtů, stoupne prudce jeho hodnota o to více.

Nejdůležitějším bohatstvím oproti umírajícímu dollaru i věčnému zlatu je ale jednoznačně:

Vložený obrázek

To zařídí úspěch po celém světě, napříč kulturami, jazyky i měnami V_Ž_D_Y !

262982

03.03.2012 08:12

Jak jsem vezl motor do Ruska

Idiotisující (či testující?) zlomyslný(?) slovanofobní článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) "Bordell", který článek popisuje, panoval na hranicích ex-CCCP na konci (a byl výsledkem) panování hodného prozápadního alkoholika Jelzina a jeho prozápadní "demokratické" privatizátorské klaky.

2) Místo péče o stát a oVčany, demokratičtí prozápadní politici jen a jen pravicovali a privatizovali (s něčím dnešním někde podobné?!)

3) Přednostní odbavení na pasových a celních formalitách (kromě systémových a logických diplomatů či držitelů diplomatických pasů), je všude v západním "demokratickém" světě - FAST TRACK, VIP check-in, business lounges... Zbídačení pravicující a zinkající Pepíci a Mařen/ky, co za zlého Bolševíííka naslouchali undergroundově a hrdinně Kocábu a louskali samisdat Vency Lahváče/Chemapola Veškrny, se mohou přesvědčit např. zde: http://www.prioritypass.com/Lounges/Business-Loung...

Vložený obrázek

4) "Urychlení" dopravy zboží také není hodnému světu "dýmů/krásy" neznámou:

Vložený obrázek

5) Zatímco ve zlém "východním světě" je dnes korupce na úbytě - a i tehdy z ní "tyli" malí i velcí - v hodném západním "demokratickém" světě se o kořist z Priority Pass, FedEx a dalších systémů dělí místo 99% jen 1% těch, které nesmíme autocensurně jmenovat

Z vlastní zkušenosti konce 90. let. Místo činu: Terespol/Kukuriki:

V Praze s českým pasem na běloruskou embasádu pro vízum. Místo fronty káva s paní konzulkou a rada, ať místo víza si pořídím na českém oddělení Pasů a víz do běžného pasu razítko A/B služebnaja, které mi zajistí přejezd Běloruska (i celého ex-CCCP) tehdy bez víza.

Na osobním přechodu do Brestu fronta aut na tři dny na Polské(!) straně. Porada se "znalými" místními - a za půl hodiny setkání na nákladním přechodu s jinochem v P-126P, který měl na zadním okně pidiauta nápis TIR(sic!). Lano a moje auto se západoevropskou SPZ se stalo součástí(sic!) soupravy. Jak polští demokratičtí celníci a vojáci, tak zlí lukašenkovi znásilňovači žen a dětí s viagrou na rtech se tváli na Priority Pass naprosto normálně. Během několika desítek minut průjezd přes PL a BY odbavení. Doklady (paperwork) vyplňovali až u mého okénka. Řidič "tahače mé soupravy" radil, překládal a plodil součinnost. Za den se prý naprosto stejně otočil mnohokrát. Na běloruské straně poplatek klukovi ve Fiat 126P 50 DEM.

Poté až do Moskvy každých cca 50-100km Fast Track na M1 (tuším 5-20 USD) na každém "punktu".

Když se chce, všechno jde! I v hodném demokratickém Polsku, ve zlém Lukašenkově tyranském Bělorusku a/i hodném Jeltzinově demokratickém Rusku!

(Zatím...) nechápu pana Editora, proč vytváří na Zvědavec laboratoř pro identifikaci autocensurního myšlení... CUI BONO?!

264538

03.03.2012 11:40

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

MoUdrostrak 90.?.?.?

Duanitto, je to velice jednoduché:

1) Dovážet se smělo téměř vše (kromě pornogafie, spisů hodného Vency Lahváče/Chemapola Veškrny, popěvků hodného Martina Magora Jirouse a narkotik). Bezcelní limit byl naprosto stejný jako ve všech civilizovaných státech světa.
Nad bezcelní limit se zboží clilo dle podobných sazeb jako v civilizovaných státech světa. Na každých několik neobchodních vjezdů auty do zlé ČSSR připadalo např. jedno nové či ojeté auto, které si dováželi oVčané ČSSR. Kdo nechtěl nic dovážet individuálně, složil si peníze/devizy v ještě výhodnějším kurzu na účet v tehdejší Živnobance, akciové společnosti. Výhodný kurz byl vyčíslen v Tuzexových bonech/odběrních poukázkách - a zboží si buď oVčan vybral v Tuzexu anebo si jej přes Tuzex odebral. Stejně tak si mohl od někoho Bony sehnat či vyměnit s cizinci valuty a valuty použít při nákupu v Tuzexu.

Díky tomu vycházel tehdejší zlý bulharský leva při směně v Živnobance, akciové společnosti na Bony stejně, jako švýcarský frank. A proto si NIKDO bulharské leva ze služebních cest ani na koruny nesměňoval. A za pár týdnů práce v Bulharsku měl našetřeno na nové tuzexové auto...či luxusní finský nábytek do celého bytu. Anebo rovnou na byt v některé nadstandardní výstavbě hrazené z tuexového konta v Živnobance, akciové společnosti. K výběru z tuzexového konta v Živnobance, akciové společnosti, sloužila šeková knížka, což byla v ČSSR jinak rarita.

Vložený obrázek

Každý, kdo prokázal, že si na věci v zahraničí vydělal (či mu byly darovány), mohl si dovézt kolik čeho chtěl - a na co měl. Ostatní oVčané jen do výše devizových prostředků, přidělených Státní bankou československou před vycestováním. Anebo si sehnali darovací smlouvu od prvního Itala, Jugoslávce či Gastarbeitera.

2) Vývoz podléhal naprosto stejné regulaci, jako měly před a po WWII téměř všechny státy světa = co bylo státem oVčanům dotováno, u toho byl omezen vývoz jen na osobní potřebu. V praxi to fungovalo tak, že oVčané odjižděli do hodné Itálie, zlé Jugoslávie, či zlého Bulharska a zlého Rumunska se zlými socialistickými stany, kempingovým nábytkem a vybavením, rybářskými pruty, krášlící bižuterií apod. Jakmile dorazili k moři/do hor, byli obklopeni místními, kteří jim ihned (na důvěru) vybavení a "zboží osobní potřeby" předem zaplatili, nepravicující oVčané se si během pobytu věci užili. A před odjezdem je opět čestně a bez skandálů předali již novým právoplatným majitelům. Celníci návrat do zlé ČSSR bez "zboží osobní potřeby" neřešili...

Troufnu si tvrdit, že neexistovalo, aby v Jugoslávii byli oVčané ČSSR nazývání "paštikáři" jako je tomu nyní v Chorvatsku od nastolení hodné "dýmů/krásy". Naopak oVčané se vraceli z Jugoslávie s hodnými západními LPs

264543

04.03.2012 08:48

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

MoUdrostrak 90.?.?.?

Duanitto, přesně tak to nějak je: Buď honíte business anebo "pořádek". Oboje mít v naprosté rovnováze nejde. Proto ve zlé ČSSR existovala síta, která tlumila konzumentské vášně = konsum = život na dluh a vytloukání klínu klínem.

Místo toho se ve zlé ČSSR stavěli nemocnice, výzkumné ústavy a vše další, o co je po 20 let bitva privatisátorů a predátorů - a zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky jsou jen na dluh konsumujícími statisty. A vše jednou splatní (i za privatisátory a predátory) vlastními Pepíkovskými i Mařen/kovskými existencemi. Nechť tedy do té doby Pepíci i Mařen/ky bojují proti komunismu a pravicují. Času ještě chvilku mají [smích]

To, co provádělo zlé ČSSR byla cesta, kterou po WWII fungovala většina států světa: Dotace základních potravin, bydlení, energií, dětských potřeb apod. Během mnoha let zvrátila Západní Evropa bilanci zahraničního obchodu v neprospěch ostatních států světa ze kterých čerpala své bohatství, o které se ve mzdách dělila se svými rukojmími/oVčany. Proto započala nebývalá do dnes nekončící vlna immigrace do EUropy. Proto EUropané resignovali na plození dětí: chod firem, neatraktivních služeb i uspokojování sexuchtivých EUropanek začali zajišťovat immigranti.

Vložený obrázek

Protože každý ÚSPĚCH má svůj rub a líc: Se zbohatnutím musíte se odstřihnout od normálního světa - najmout ochranku, vybudovat 5 metrové ploty, senzory pohybu, automatické střílny. Naučit se říkat NE svým spolužákům z dětství, se kterými jsem cvrnkal kuličky. Úspěch není jen komfort, ale i diskomfort!

Proto je dneska EUropa nahnědlá: dusí se zlými immigranty, bez kterých ale není už schopna zajistit provoz. Nejen ten hospodářský, ale i orgasmy a potomky EUropanek.

Vložený obrázek

Možná to vše zlí Bolševící už od doby Marxových tušili a očekávali, když dnešním zinkajícím Pepíkům a lídlujícím Mařenkám odpírali hodný K_O_N_S_U_M, život na dluh, kreditní karty, hodná casina, herny, zastavárny, úřady práce, exekutorské úřady a placené odběry krve.

A samozřejmě geniální songy Kocáby...

264598

04.03.2012 09:04

„Írán“ jako zbraň subordinace

RE: Stálé křeslo v RB OSN.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pán 76 jen na Zvědavci pracně bojuje o dostatečný přísun sheqalim na své konto k moření hypotéky, leasingu, školného, vodného, stočného a budování osad...

Někdo diskutuje, jiný i vydělává!

Hloupí GOJ/im a zas.aný internet, nedokáže ani v počtu poprav v hodné Saudské Arábii, JůYsEj a Singapůůůru udržet jazyk za zuby[pláč]

264599

04.03.2012 11:47

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: Pašování za ČSSR

90.?.?.?

Duanitto, skvělý postřeh! Bony byly taková "natištěná" valuta/nevaluta. Každý kdo je chtěl, tak se k nim dostal - za tržní cenu. Kdysi za 2,- až 3,- Kčs (kačky), na samém konci, co si pamatuji za třeba 6,- Kčs.

Na druhou stranu NAPROSTO VŠECHNO zboží v Tuzexu bylo opravdu, opravdu, ale opravdu vysoce kvalitní - žádný honkongský či fake šmuk jsem tak nikdy neviděl. Dokonce na (starších?) Bonech byl nápis "...k nákupu exportního zboží...", protože Tuzex byl etalonem trhu, jak by to mohlo v ČR vypadat, kdyby se "víc chtělo". Bývalo tam i dobré československé pití, káva apod. Ne jenom krásné obaly a importovaný odpad uvnitř jako dneska.

Tzn. že Češi byli vedeni k tomu, že když už "konsumují", aby konsumovali na úrovni - a neplnili jen popelnice - a "má dáti" v saldu z výpisu účtu předlužených pravicujících domácností zinkajících Pepíků a lídlujících Mařen/ek.

V praxi tedy pokud někomu vznikla pohledávka za to, že pracoval v zahraničí, prodával do zahraničí svůj um, tranferoval dědictví ze zahraničí apod, spotřebovával tedy toto aktivum za KVALITU. Nikoliv tedy za odpad z "dýmů/krásy", který za pár týdnů skončil v popelnici.

Proto stát špičkově na druhou stranu pečoval Z_A_D_A_R_M_O o vzdělání, o seniory, stimuloval výstavbu nádherných kvalitních domů na českém venkově, dálnice, nemocnice, primární výzkum a hlavně skvělou kulturu, kinematografii, umění a zdravotnictví v nejposlednější obci, kde dávali dříve lišky dobrou noc.

A právě k tomu vedly i Bony: nepravicující oVčan byl tlačen do kulturáku, k výstavbě domu, k ochotníkům, do zlého Svazarmu, k modelářům, rybářům, radioamatérům - a měl pro to vytvořeny všechny podmínky. Pokud toužil po konsumu (bez půjček a dluhového otroctví), musel ze sebe něco skutečně přínosného vymáčknout ( v umění, vědě, výzkumu, medicíně - co šlo zpeněžit v zahraničí)

Vložený obrázek
anebo alespoň v nadstandardním pracovním nasazeni (zahraniční montáže, expertní cesty, egyptologie apod.).

A obdržel za odměnu Bony (od slova B_O_N_U_S - Sodexho Pass apod.). Kdo neměl zájem o "nasazení", ale chtěl také K_O_N_S_U_M_O_V_A_T, musel obětovat část svých korun (určených na potraviny, výstavbu domu či kulturu) k dosažení BONUSU a Bonů. A ukojil žízeň po konsumu.

Dnes je nejjistější cestou ke konsumu účast v mírumilovných humanitárně-bombardujících missích...

264605

25.03.2012 07:00

Cesta k transformaci společnosti

Pravicující pivní Pepíci i lídlující Mařenky si ten marast po právu zaslouží

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicující pivní Pepíci i lídlující Mařenky si ten marast po právu zaslouží, protože volí naservírované soupopýry, svlečené Holky Veřejné, hláškujícího a tenysujýcýho Prof. Býg Tunýla - a kašlou na realitu.

Realita "bolí", soupopýry, vysvlečené Holki Veřejné a mýčki pana Professora - ALE obecenstvo BAVÝ.

Vložený obrázek
Je to přirozenost člověka a světa, že když nemá skutečně vážný problém, řeší triviality a upadá do depresí. Člověk (a lidstvo) řešící/čelící skutečnému problému se chová naopak naprosto jinak.

Vložený obrázek

Proto MUSÍ periodicky přicházet resetující války, aby se Věci Veřejné opět dostaly (z virtuality) do reality...

Ti, jenž nesmíme autocensurně jmenovat,

Vložený obrázek

naopak opakovaným a nekonečným rozdmýcháváním válek pro vlastní zisk, vlastně přinášejí lidstvu pomocnou (neviditelnou) ruku.

Jen zlých 99% není dostatečně "vděčných", aby si to uvědomilo... Dokonce nadávají na "zlí hochy z volfstrýtu" - co si to (vůbec) dovolujou?!

265806

26.03.2012 03:27

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

Policisté musí být/i poslužnými shabes/GOJ/im

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hypotékující, leasingující a poplatkující policisté musí být poslužnými nástroji svých a našich pánů - Těch, co je nesmíme autocensurně jmenovat.

Tím, že kdysi pan Editor založil oVčanské sdružení, přijal jejich hru a zároveň jim poskytl (dobrý?) terč. Pokud by sdružení nezakládal, případně sdružení v době prvních útoků zrušil (a ponechal pouze web) či přenesl/vyvedl sdružení mimo území České republiky, nebylo by se do čeho strefovat. A policie by měla klid na práci resp. neměla co na práci.

Jak už jsem před časem zde psal, webů podobných Zvědavci, je nyní na internetu přehršel. Mnoho z nich pod falešnou vlajkou, ve skutečnosti řízeny poslužnými shabes/GOJ/im. Nikdy jsem moc nechápal, že panu Editoru stálo za těch pár set $ udržovat složitý mechanismus příspěvků, když mohl využít hojných naskýtajících se příjmů z reklamy. Návštěvnost měl Zvědavec na české poměry obří. A zadavatelům reklamy je jedno, zda platí do ČR a EU, či na nějaký antilský ostrůvek - či do Venezuely, Argentiny a pod.

Panu Editoru se přimknutí se k rodné hroudě stalo osudným: Pokud by nedržel v ČR žádnou adresu (roz. nemovitosti by si pořídil na proxy) a nezakládal (roz. nenechal se vmanipulovat do) oVčanského sdružení, byl (běžnými zbraněmi shabes/GOJ/im) nezasažitelný. Co je po světě různých "opozičnických" serverů v třetích zemích - a nestojí shabes/GOJ/im za infiltraci, diskreditaci a za snahu.

Těžko tedy soudit, zda pan Editor se stal obětí/mučedníkem dobrovolně a vědomě, či to vyplynulo z povahy doby. V každém případě v době internetových knih by to byl dobrý námět na autobiografický román. Píšu to sem stále a dokola. Že jakmile by vydal o "honbě na čarodějnice"/Zvědavce román, měl by od shabes/GOJ/im pokoj.

Vložený obrázek

Knihy a dramata, pečlivě zasazená do doby, jsou (prozatím) i pro shabes/GOJ/im tabu.
Alespoň Žid Süss stále vychází a příběh Žida Shy/locka v Kupci Benátském je také (ještě) uváděn na prknech, co znamenají svět.

Vložený obrázek

Pro podporovatele je také bezpečnější odměnit pana Editora za jeho snahu koupí (zajímavé, výbušné a undergroundové = kořenící) knihy, nežli zasílat příspěvky sdružení, které je pod bedlivým drobnohledem shabes/GOJ/im - jak je vidno.

265858

26.03.2012 04:29

Saudská Arábie a Čína se dávají dohromady, aby vybudovaly novou obří ropnou rafinerii

Článek skvělý, ale nic nového pod sluncem

MoUdrostrak 90.?.?.?

JůYsEj je na huntě od dob Ronnie Reagana a jeho "neprodukujme, jen se obsluhujme". Z naprosté většiny Emeričanů se díky Ronniemu stali závisláci na levných asijských eektronických cingrlátkách a honduraských tričkách. Nic více, nic méně.

Vložený obrázek

Když jeden z největších arabských básniků (a někdejších proemerických diktátorů) Saddam Hussein odklonil platby za svoji ropu z USD na EUR, vysloužil si tím smrt statisíců Iráčanů z humanitárních bombardování Paktu NATO a posléze i svoji popravu. Podobně dopadl o pár let i architekt přímé demokracie Muammar Khadhafi a jeho džamhůrie, když otevřel dvééééře čínským investorům do libyjské petrochemie.

Asiaté mají jednu Západem nedostižitelnou vlastnost. A tou je TRPĚLIVOST. Jak je vidět, byli vyhnáni dveřmi - a nalezli k arabské ropě okny, komínem, klíčovou dírkou. Emerickým problémem zůstává a ještě více mohutní fakt, že na spásonosnost zelených, illegální židovskou tiskárnou tištěných a ničím nekrytých papírků už nikdo nevěří.

Svět spěje k výměně zboží za zboží a služby tj. k elektronickému barteru. A je jen otázkou doby, kdy bude zúčtování a kotace přenesena na kWh nebo jinou "kosher" jednotku. A peníze/měny v dnešní podobě přestanou existovat. A to bude definitivní konec jednoho z nejzrůdnějších impérií v historii lidstva - Pax Emericana.

Vložený obrázek

Češi a Slováci bývali (díky receptům pozůstalých po zlých Sudeťácích na severu Čech) mistry za zlého Bolševíka v dodávkách rafinérií, elektráren a cukrovarů do CELÉHO světa. Dnes se ze zbídačeného a vytunelovaného Česka stala jen jedna robotárna vedle druhé + města plná heren, casin, zastaváren, úřadů práce a zpoplatněných transfůzních stanic.

Až přijde na lámání chleba a účtování dle jednotek energie, budou Češi zinkat klíčema a pět songy Kocáby u chladnoucích a vypleněných Lídlů. A i ti zlí Číňané a Vietnamci zavřou zinkajících Čechách své zlé 24/7 krámy a nudlové vývařovny.

Inu, dobře JIŽ bylo [mrknutí jedním okem]

265862

31.03.2012 18:12

Saint-Denis: ukázka evropské budoucnosti?

Tupý a primitivně rasistický příspěvek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nechápu tenhle tupý a primitivně rasistický příspěvek z pera Čecha.
Nepamatuji si, že bych v posledních letech potkal Čecha, který by byl hrdý na českou dechovku, spisovatele anebo vědce. Místo toho potkávám všude ve vytunelovaném a zbídačeném Česku zinkající a pravicující Pepíky a lídlující Mařen/ky - či bábusdědkempřemlouvající Issy a Mádlové, horující a naslouchající zbožně Kocábu a Prof. Bigtunýlu.

Vložený obrázek

Na druhou stranu, existuje spousta nezinkajících, nelídlujících a nezbídačených oBčanů francouzských zámořských territorií např. v Caribicu či Pacificu, kteří jsou jak hrdí na zlou multikulturní Francii, tak na svoji lokální vlast. V těchto zlých nebělošských francouzských territoriích se dá jíst ze země, jak je tam čisto, sedět s dovezenou (anebo místní přítulkyní)

Vložený obrázek

do pozdní noci kdekoliv v temnotách anebo být hrdý na EU a Francii/sociální stát.

Vložený obrázek

Pokud autoru-rasistovi něco na zlé Francii v jejím multukulturalismu vadí, tak by si měl nejprve uvědomit, že multikulti je trpkým plodem evropských bělošských kolonizátorů, kteří si z obyvatel vzdálenějších končin světa snažili navyrábět otroky a vykořeněný a bezbranný zdroj levné pracovní síly.

Inu, jak se do lesa volá, tak se (po letech či generacích) z lesa ozývá. Proto: pravicujme, tunelujmem humanitárně bombardujme - dokud je koho, kde a CO!

266173

02.04.2012 06:23

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jirotka a jeho Saturnin je neburcující = je takový pěkně po česku = libujme si ve smrádku a teplíčku - ať se okolo nás děje co se děje.

Naprosto souhlasím s paní Jarmilou, že největším českým (a světem i uznávaným) skutečným humoristou je Jaroslav Hašek

Vložený obrázek

- byť takovým "ne/českým", nelibujícím si ve smrádku a teplíčku a nelhostejným k tomu, co se děje okolo něho.

Saturnin (ale i Zimmermann) je (alespoň pro mne) kratochvilným a jalovým šlapáním vody na místě v mělké smrádnoucí bažince, místo alespoň pár temp, která by mne (a to co ve mě - národu je) konfrontovalo se světem okolo mne.

Důkazem budiž, že Hašek úspěšně odolává na celosvětové úrovni zapomnění - a to je daleko starším autorem, nežli Jirotka. Jirotka a jeho Saturnin jsou poplatní a "veleznámí" asi jako Vlasta Burian. Ale proti Haškům, ale i například Erichu Kästnerovi je potřeba bojovat - masy by po jejich četbě jen těžko snášely "prosperitu" heren, casin, úřadů práce, lídlů, zastaváren a exekutorských úřadů - a janouškovská Porschátka...

Vložený obrázek

DVD se Švejkem si pouštím na nejvzdálenějších koutech světa kdykoliv, když si potřebuju opět připomenout kdo a co byl a je český národ, jací Češi skutečně jsou a kam se to s nimi spěje.

Všem Zvědavcům jsem už před mnoha měsíci doporučoval i "zlé" nekorektní znovuvydání Haškova posmrtného pokračování z pera Karla Vaňka: Švejk v zajetí a šestým Švejk v revoluci. Bohužel, dílo je plné karikatur židů a lichvářů, sužujících carské Rusko.

Doufám, že liga proti antisemitismu brzy zakročí a taková dílka nevkročí do síní a světnic národa českého - největšího přítele Izraele!

Vložený obrázek

Protož hrdiž buďme a vydávejme namísto toho Jirotkova Saturnina - je tak laškovně a prvoplánovitě bezkonfliktní...jako holubičí a poddajná česká povaha - dle osvědčeného a léty do ní geneticky vneseného: UHODNOUT, VYHOVĚT = PŘEŽÍT.

266223

02.04.2012 19:25

Zdeněk Jirotka

RE: pro Jarmilu a Moudrostraka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Lin, každý je svého štěstí strůjcem - bouřlivák Hašek, či intelektuálský Jirotka. Oba ale již tlí v hroudě. A jediné, co po nich (prozatím) zůstává je jejich dílo.

Proto mi téměř až zbožná plačtivost článku o Zdeňku Jirotkovi připadala legračně-litovná. Zkuste si představit, ZDA by někdo byl takto schopen opisovat život a vzpomínky na Jaroslava Haška (a jeho život vezdejší) [mrknutí jedním okem] [chechtot] [velký smích] ?!

A kam kdo z těchto dvou českých literárních "velikánůV", byl schopen posunout holubičí (lokajský) národ český?! Nedokážu posoudit, jak Jirotka působí na dnešní feminismem a mamánkovstvím "zjemnělé" hochy a "muže". Na mne ale jeho dílka působí asi stejně, jako frašky z pera homosexuála Oskara Wilda. Ale ženy by si s jedním i s druhým určitě kámošsky "pokecaly".

Bohužel/bohudík, já se raději nabíjím ze strhujícího díla Jaroslava Haška. Wilde i Jirotka na mne působí čistě kratochvilně a jaksi "zimmermannovsky". Zajímavé ale je, že dívky a dámy "co můžou mne", tak KUPODIVU(!) nemusí Haška. Zkoušel jsem o tom s nimi pseudointelektuálsky moUdrovat, ale ničeho (netělesného) jsme se nedobrali. Asi je Hašek spíše maskulinně naprogramovaný, nežli kavárensko-povalečsky.

Bez Haška bych asi nebyl schopen přežít 2-3 roky života. Na Saturnina a Jirotku jsem si vzpomněl až díky tomuhle článku na Zvědavci. Saturnin mi stačil "jednou a dost". Na Haška začínám mít opět chuť po čtvrt až půl roce.

Moc mne těší, že to podobně k Haškovi cítí opětovně i pan Luxor, kterého si velice vážím. Halt existují CHLApi a CHLAPy[velký smích]

266244

03.04.2012 07:31

Zdeněk Jirotka

RE: pro Jarmilu a Moudrostraka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Paní Lin, byl to jen překlep. Samozřejmě jste, nejen pro mne, na Zvědavci nepřehlednutelná. Takže prosím za prominutí, ale čím vyšší rozlišení zobrazení na notebůkách (leckdy i drncajících), tím více šotkůV[pláč]

Ale nedomnívám se, že bychom se tady s panem Luxorem a dalšími ne/Saturninovci, oháněli nějakými "informacemi" - o kterýchž Vy píšete:
>Pánové, domnívám se, že o správnosti vašich informací dalo by se s úspěchem(?!)[zmaten] [oči v sloup] pochybovat.

Literátství lze těžko (snad kromě biografií či historických "pravd") konfrontovat či hodnotit podle "informací". Literátství je třeba totiž cítit. Jsem, kupodivu, odkojen panem Jaroslavem Foglarem. A kupodivu mi ho (zlomyslně?!) předčítávaliž moje ženské příbuzné dříve, nežli jsem dokázal číst.

Zkusme to tedy analyzovat (nehleděV na "informace"):
Foglar byl údajně tajným gentlemanským homosexuálem a proto vyhledával společnost mladých hochů a snažil se jim imponovat.
Na druhou stranu natolik uchvátil moje dámské okolí, že mi z neho četly na dobrou noc a/nebo v době, kdy jsem byl ulehnut v nemoci.
A já, nezatrativ NIKDY pana Foglara, raději vyvyšuji pana Haška, nežli/vá pana Jirotku...

Možná, v dětství lzež poznávati svět okolo sebe přes zjemnělé homosexuálské či feministní ideály. Ale jakmile potřebuje chlap mít oporu, aby se serval s pravicujícím, zinkajícím a lídlujícím okolím a odolal ne/Pravdě a ne/Lásce a "dýmů/krásy", tak se raději opře o dobyvatele Haška, nežli o lokaje Jirotku. Přináší to, alespoň pro mne a pana Luxora a dalším, jistější výsledky, kvalitnější spaní, méně alkoholu a sedativ, více prutu a erekce - a samozřejmě více úspěchů u dam - i když ty samé dámy samy Haška a Švějkovu (a dalších Haškově postav) mascullinnost přejemněle "nemusí" [mrknutí jedním okem] A raději dámy Jirotku... Ale to je po tisíciletí ohraná deska: ve dne pán, v noci kmán [mrknutí jedním okem]

266265

08.04.2012 03:55

Svůdci k vůdci a my

RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Občanský plat už razil pan ODSák Kolečko/Tlustý. Buď byl navedený nějakým pravicujícím think tankem. Anebo skutečně chtěla zlodějská moUdrá ptákostrana včas přehodit vyhýbku a zamířit s vytunelovanými a zbídačenými oVčany ČR včas do nějakého bezpečnějšího přístavu po boku zlých přerozdělujících a vysoce zdaňujících (a PROSPERUJÍCÍCH) skandinávských sociálních států...?!

Vložený obrázek

To nechť posoudí pravicující, zinkající a lídlující důchodci, kteří dosáhli pod vhozeným volebním lístkem ODS slibovaných 24.000 per capita[smích]
Mj. i MUDr. Pavel Bém je zapřísahal, že je "obyčejným" horolezcem - a ať mu přes víkend pomohou změnit vládu...

Vložený obrázek

Na druhou stranu, VŽDY bude mít (i nepravicují, nezinkající a nelídlující) oVčan výhodu, pokud bude patřit k vysoce ekonomicky činné části obyvatel - i sebe více sociálně soudržného státu či svazku států. Platí to již po tisíciletí. A nezměnilo se to ani za totalitních režimů.

Přespřílišná hrabivost ale občas odsoudí hrabivce do dolů či konzentráků - i to se někdy stává. Závist je závist a rozumnou mez musí každý oVčan vycítit sám.

Vložený obrázek

Proto, prozatím ještě, pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme = dokud je koho, kde a CO!

266536

10.04.2012 05:34

K čemu je nám letní čas?

ŠíleneJ' článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Letní a zimní čas si nepřeřizují jen pravicující, zinkaající a lídlující Pepíci a Mařen/ky, ale i např. obyvatelé Jižního Walesu v Eustrélii (narozdíl od oVčanů Queenslandu). Proto nechápu idiotské navazování oslích můstků v souvislosti s letním časem proti EUropské Unii...

Obyvatelé mírného pásmu prostě potřebují "ponocného", aby je vždy jednou za rok zahnal na jaře od zimních gum na zahrady a ke grillům. A na podzim naopak pěkně zpátky k TV.

Idiocie lidstva (žít podle kalendáře) je nezměrná: ženy v kožiších v březnu, kdy již někdy bývá přes den až přes 20C - zvedá se mi pajšl, když za mnou dorazí některá kolegyně na jednání - a má propocená záda, vlasy a kabát či kožich, když ji z něho pomáhám. Nebo naopak stesky žen, jak mají v srpnu či září promrzlé nohy v lodičkách - a venku je jen lehce nad 10 stupňů.

Vložený obrázek

A tyhle (sice inteligentní, ale od života odtržené) "nanyny" vychovávají (a rozhodují o oblékání) děti a manžele a zbytek rodiny. Naštěstí existují chlapi, kteří v zimě dokáží chodit v kraťasech a jsou spokojení. A v létě si obléci trenchcoat, protože naopak se podívají zavčasu na předpověď, na teploměr a z okna.

Vložený obrázek

Dokud ale budou existovat v zimě a na jaře opocené anebo v létě a na podzim poloztuhlé velitelky rodin a věrozvěstky bon tonu, potřebuje lidstvo v mírných pásmech zavelení k letnímu či zimnímu času.
Protože JAK by jinak na to (maminky, dcery, milenky, kolegyně, babičky...) přišly, že už "nemusí" v "nových" kozačkách či kožichu?!

266633

15.04.2012 08:21

Odposlechy ze Strakovky

Odposlechy Těch, které nesmíme autocensurně jmenovat

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicující a zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka naslouchali zbožně, hrdinně a undergroundově Kocábu, upadají nyní do bídy, marasmu a pokorně se staví do front před úřady práce, exekutorské hypersítě, plazmové krevní banky, herny, casina a zastavárny.

Vědomě a s plným "pochopením" Pepíci i Mařen/ky obětovali zlý sociální stát pravicujícímu směřování této země, jak je zapřísahali Venca Lahváč/Chemapol Veškrna i Prof. Býgtunýl z Hradu.

Proto by byly daleko zajímavější odposlechy mezi Vencou Lahváčem/Chemapole Veškrnou či Prof. Býgtunýlem z Hradu, když jsou úkolováni svými Loutkovodiči a.k.a. Těmi, které nesmíme autocensurně jmenovat...

Vložený obrázek

Pravicující a zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky denně slyší o barevných revolucích, humanitárních bombardování civilistů či hodných nájemných hrdlořezech konajících pod False Flag.

Vložený obrázek

Přesto pravicující a zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky STÁLE věří, že prapříčinou zla a bídy okolo sebe jsou "jen" lokální zkorumpovaní a vlastizrádní politici. Pravicující a zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky velice, velice, ale velice rádi zapomínají, že každý oVčan má takovou vládu, kterou si sám zaslouží - včetně Prof. Býgtunýla na Hradě, či Křivohuba neb nejlepčččího Chemika ve vesmíru přisáté pod pravicujími hesly na budgety, sesbírané z berní pravicujících a zinkajících Pepíků i lídlujících Mařen/ek.

Vložený obrázek

A protož: Pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - dokud je ještě koho, kde a CO!

266963

22.04.2012 08:02

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

Základní otázkou není "dýmů/krásy" - ale expanze/ neexpanze - a na tu otázku NIKDO nemá odvahu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Základní otázkou není kvalita a zabezpečení systému "dýmů/krásy" - ale expanze/ neexpanze - a na tu otázku NIKDO nemá odvahu

Pan Editor se snaží řešit demokracii, ale demokracie a.k.a. "dýmů/krásy" nikdy dokonalá nebyla a nikdy nebude. A dosazování politiků/ODVOLÁVÁNÍ politiků není a nebude meritem věci.

Protože i sebelépe sebelépe řízená "firma" se po čase vždy ocitá na limitech rozvoje: rozpadá se a z jejích zbytků se (možná?!) pak vytvoří či pospojují nějaké životaschopné celky.

Vložený obrázek

Nastavení současné "dýmů/krásy" bylo a je ÚČELOVÉ - mělo zajistit těm, které nesmíme autocensurně jmenovat - řídit lidstvo/oVčany k větší a větší expansi (pravicováním, tunelováním, humanitárním bombardováním...). Pravicující a zinkající oVčané za to měli od zadavatelů podíl na lupu/lupech ropy, vyrabovaného zlata, pralesů, otrocké práce gastarbeiterů.

Mohlo to tak probíhat ještě "pár pátků" - a odvolatelnost/neodvolatelnost politiků v rámci "dýmů/krásy" by nikomu netrhala žíly - ani panu Editoru[smích]

Bohužel/bohudík expanse a "dýmů/krásy" narazily na limity tohoto světa stejně, jako již v době Antiky se "dýmů/krásy" potvrdila jako nepoužitelná v době nekončících krizí a ohrožení. A tehdejší národové/městské republiky také neřešily odvolání/neodvolání politiků, ale dobrovolně si na dobu krise volily TYRANNA (či tyranny).

A ke stejnému řešení se spěje iDnes: "dýmů/krásy" vyčerpala své "palivo" v podobě lepších či horších politiků. Pravicující a zinkající oVčané, v Česku tvořeni pivními Pepíky a lídlujícími Mařen/nkami jsou přesycení "dýmů/krásy", ale zároveň touží po větší spotřebě, větších autech, více pornu, více hernách, více humanitárních bombardováních + podílu na lupu Paktu NATO.

Je to rozpor, který nevyřeší žádní ODVOLATELNÍ "politici"[pláč]

Vložený obrázek

Nejen Česko čeká vláda Tyranna či globální Tyrannie, která přenastaví opět společnost a svět. Pak na pár dekád zavládne opět (možná) "dýmů/krásy" a akumulace kapitálu(ů). Do další krise[smích]

Jde to tak s lidstvem od úsvitu věkův - a nikdy tomu nebylo jinak.

Protož nyní ještě z posledních sil:

Pravicujme, tunelujme, humanitárně (podílově a spoluvinou) bombardujme = dokud je Koho, Kde a CO!

267424

22.04.2012 19:12

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Základní otázkou není

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Oracle, byli "tyranni" a "tyranni". Neexistovali jen ti "volení" na dobu "dočasnou". Vedle nich byli i tyranni "etablovani". Vznikli a fungovali (a sami sobě prosperovali) podobně, jako česká ODS, její béčka (TOP) i céčka a déčka (VV, zelení apod.).

Velice bych si přál žít v ideálním světě - vedle Oraclů, Stworů, Čulíků apod. Ale naprostá většina oVčanů jsou nesvéprávná individua, volící
vysvlečené Holky Veřejné = STRANU PŘÍMÉ D_E_M_O_K_R_A_C_I_E

Vložený obrázek

či Našehopánaknížepána, Kosovo/albánskou Pravdu&Lásku a pod.

Vložený obrázek

Už pravicující Winston Churchill pravil, že nejsilnější argument proti parlamentní demokracii

Vložený obrázek

je pětiminutový rozhovor s voličem = zinkajícím a pravicujícím pivním Pepíkem či lídlující(m) Mařen/kou.

Proto "dýmů/krásy" bude vždy bojem Oraclů, Stworů, Báb Blažkových & Co - proti predátorům, pravicujícím Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám. Zatímco mlčící většina bude sledovat porno, soutěže na TéVé Nova či podobný sračkometový odpad...

267498

23.04.2012 17:30

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Podíl na lupu/lupech ropy...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Alene, ale samozřejme, že pravicující a zinkající oVčané dostávají od loupeživého a humanitárně bombardujícího Paktu NATO podíl na lupu.

Zkuste si tuhle (propravicující a prohumanitárně-bombardující) pomůcku:

http://www.penize.cz/interaktivni-grafiky/59172-ko...

Vložený obrázek

A zadejte např: RÝŽI (ta se konzumuje napříč světem všude...)

Uvídíte, co Vám vyjde[smích] [zahanbení]

Pravicovat (+tunelovat +humanitárně bombardovat druhé) se VYPLATÍ [vyplazený jazyk] [velký smích] [chechtot] [smích]

Kdo humanitárně bombarduje (či HB a Pakt NATO podporuje), ten J_E_D_E !!!

267592

27.04.2012 08:38

„Syrská opozice“: Mossad, Blackwater, CIA vedená operace v Homs. Zbraně z Izraele

USrael, Saudi Arabia, Quatar a další "kosovské" pašalaliky již jedno jsou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek je excelentní a navýsost pravdivý. Bohužel (či bohudík) neříká nic nového...

Je jen VELKOU otázkou, zda USrael (a jeho okolní spojenci) jsou na tom "tak dobře", či "tak mizerně", že již nadobro demaskovaly svoje spojenectví?! A s nimi CELÝ zapadní svět?!

Je to důkaz síly? Anebo totálního úpadku a jde o poslední kopání zdechající kobyly?!

Jak je vidno, Rusko, Čína, Írán (a další země) prudce bohatnou - a Západ chudne a svíjí se v předsmrtných křečích. Tytam jsou zkazky o tajných energetických patentech v šuplatech ropných gigantů podobně, jako byly zkazky o Hitlerových tajných zbraních na konci WWII... Každý krok Západu (např. v solárních projektech) okamžitě Čína a další státy, obracejí ve svůj prospěch a ještě větší úpadek Západu.

Vložený obrázek

Na to, co článek vypisuje, nemusí nikdo sosat informace z tajných služeb. Stačí si vzpomentout dehonestační supliku Peníze muslimů nesmrdí – Salto mortale Vladimíra Železného (by George Novotny). Btw. článek http://georgenovotny.blog.idnes.cz/c/179798/Penize... Mossad a západní tajné služby donutily odstranit editory iDnes z blogu iDnes, protože popisoval propojení Mossadu, CIA, "palestinského prosinonistického presidenta" Mahmuda Abbase přes Saudské Araby s židem Vovkou Železným.

Že to není moje chiméra, dokazují zatím neodstraněné linky a ANOTACE na článek na Google: http://www.google.cz/search?sourceid=chrome&ie=UTF...

Vovka za Plyše a po něm vymýval hlavy pravicujím a zinkajícím pivním Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám, co za Zlého Bolševíííka hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu.

Před rokem byl Vovka "převelen" Mossadem k Saudům, aby jim pomohl přes TV řídit Libyjské a Syrské barevné/krvavé "JARO".

Na článek a odhalení propojení Mossad-Železný-Saudové jsem upozornil před více, nežli rokem i na Zvědavci http://www.zvedavec.org/vezkratce-4946.htm (@LIN (MoUdrostrak | 06.03.11 18:27)

Halt, nájezdy Predátorů a jejich sociopatických Loutek

Vložený obrázek

na Pepíky a Mařen/ky (a zlé sociální státy) ještě neskončily. Ale alespoň zlí proruští Syřané se zinkání, pravicování a lídlování (prazatím) vyhnuli a ubránili...

Mossad a BIS nedělají svoji práci dobře, když nesmázli link a anotace na článek i na Googlu. Takhle ten pravicující Orwellův svět vybudovat nestihneme, soudruzi!

267836

27.04.2012 17:34

„Syrská opozice“: Mossad, Blackwater, CIA vedená operace v Homs. Zbraně z Izraele

RE: USrael, Saudi Arabia, Quatar a další

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Jéňo, bohužel musím opakovat, že Ti nemohu vyhovět právě proto, protože na příkaz Mossadu byl článek smazán Shabes/GOJ/im v dresu editorů iDnes. Což bylo smyslem sdělené informace a mých linků coby důkazu "Orwella mezi námi".

Ale ani Mossad, ani Shabes/GOJ/im mezi coby editoři iDnes nedělají svoji práci (naštěstí/naneštěstí) dobře.

Vložený obrázek

Ale mohu Tebe (i další Zvědavce) potěšit alespoň odkazem na diskusi pod článkem, kterou (prozatím) nestačil Mossad a Shabes/GOJ/im v iDnes smazat: http://blog2.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A1103...

Např. tam zaznělo:

The Special Relationship v na stole v ceskych
Jak rika Billik Clintonu Toniku Blairu ve filmu o hrdinnem humanitarnim bombardovani Jugoslavie The Special Relationship:
''
US politika se ridi jen vztahy s Israelem, Saudi Arabia a Severnim Irskem. Na nic ostatniho nikdy nebere ohled.
''
Volodya Zeleznych ze Samary uz zkusil ne/uspesne Israel, ted je Vovka na kline u Saudi Arabia a jeste ho ceka rektalno v Severnim Irsku. Ex-starosta Londyna Ken Livingstone zase vsadil po Hugo Chavezovi na íranskou PRESS TV - a obdrzel za to na demokratickem Zapadu pekny fire: http://www.thisislondon.co.uk/standard/article-239... Nezbyva je prat si: VIC A HOUST

267865

28.04.2012 08:31

Velký restart

RE: nebudte si tak jisty

MoUdrostrak 90.?.?.?

Steve má (jako obvykle) pravdu: Západ se vezl na conquistě - a ta je u konce sil.

Dočasně se Západ pokoušel o technologickou nadvládu, ale ta je také u konce (nejen pohledem na létající vraždící Predátory Pravdy&Lasky bankrotujících JůYsEj, ze které si zlý Írán nakonec udělal dětské zábavné modely na ovládání).

Ne náhodou mají Asiaté větší schopnosti imaginace a zvládání vysoké matematiky, nežli šílení vědci na Západě. Ne náhodou dokáží Asiaté vyžít se zlomkem tepelné či chladící energie, nežli rozmazlení konsumenti na Západě.

Západu nezbývá, nežli se OPĚT připravit na dobu ledovou, až si každý Číňan bude chtít vytřít pozadí hajzlpapírem a každý Ind či Brazilec zatouží pustit A/C.

Kromě produktů ZLÉHO přerozdělujícího Německa a/nebo přerozdělující Skandinávie, již není zboží, které by nedokázali Číňané či Brazilci vyrobit (včetně letadel, IT či vozidel). Pravicující EUropané (kromě ZLÝCH socializujících a přerozdělujících Němců či Skandinávců) už NEMAJÍ CO zlým Rusům či Arabům a/nebo Íráncům za zdroje energií a surovin nabídnout.

O hodných Emeričanech ani nemluvě - Ti si nejsou schopni už bez koupi patentu ze zahraničí ani vyvinout konkurenční auto či jinou věc "denní spotřeby".

Takže západní conquista skončila ve vteřině, kdy zlí Íránci převzali remote control hodných smrtonosných západních Predátorů na obloze.

Vložený obrázek

Conquista (a PAX EMERIKÁNA) skončila daleko dříve, nežli by se kdy pravicující a zinkající pivní Pepíci

Vložený obrázek

a lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka naslouchali hrdinně a undergroundově Kocábu či u táboráku conquisterským odrhovačkám

Vložený obrázek

pana Waldy Matušků (co volil VŽDY hodnou moUdrou ODS), nadály [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

267875

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?