Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 155 příspěveků, 1 jméno: hestroy.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.10.2013 21:58

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: typicka ceska nafoukanost

hestroy 77.?.?.?

Asi tak...Schopnost mluvit anglicky se pozná i podle toho, jak je člověk schopen porozumět angličtině s přízvukem.

297246

09.10.2013 09:47

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

Hele, co kdybych k tobě přišel a pověsil tě na strom? Asi bys s tím neměl problém, když bych ti to vysvětlil tím, že mi překážíš a na základě volného trhu a mé větší síly mám na to plné právo, že?

Jestli řekneš, že mám plné právo tě oběsit, tak pak tvé plácání má nějaký smysl. [chechtot]

297555

09.10.2013 15:00

Co nám přináší masová imigrace z Afriky, komisařko?

RE: Barroso bol maoista ale svoje politické zaradenie už

hestroy 77.?.?.?

Proboha, tohle může napsat jen někdo, kdo zná svět jen a pouze z televizních novin. Ale hned má potřebu své "poznatky" šířit mezi další prostý lid. Ubohé.

297569

09.10.2013 20:35

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

RE: Chobotnica NWO.

hestroy 77.?.?.?

Dle mého ses nechal nachytat. Myslím, že pan Vykládal je někdo, koho znáš a dělá si tu prdel z jistých bláznů tak rafinovaně, že to působí skoro vážně... [smích]

297591

09.10.2013 20:43

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

A dobre si to napísal, súdruh, dobre, velmi dobre.

Já se jen vám, pobožným soudruhům zo Slovenska, snažím vysvětlit, že na jednu stranu máte své přikázání, na druhou stranu byste kradli jak zjednaní, když jde o ten volný trh.

A jestli svobodným podnikáním máš na mysli to, že například uhlí, které najdeš někde na louce, oplotíš a začneš ho prodávat jiným chudákům, kteří nebyli tak pohotoví, aby si to oplotili jako první, tak si zcela rozumíme. K tomu přidej zdroje vody, lesy, půdu a cokoliv dalšího, co nám příroda přichystala a můžeš to "svobodné" podnikání rozjet ve velkém.

Samozřejmě, že nemusíš brát žádné ohledy na ostatní, protože pro vás je svoboda spojena právě s tím, že si přivlastňujete něco, co patří všem. A jistě budeš spokojeně pokyvovat hlavou, až k tvému oplocenému pozemku přijede na náklaďáku několik jiných svobodných podnikatelů, tebe pověsí na kandelábr a zcela dle pravidel tzv. volného trhu tvé podnikání převezmou.

Nebo budeš kvíkat, že takhle jsi to nemyslel? [chechtot]

297592

09.10.2013 20:54

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

No, reagovat na další snůšku nesmyslů je sice ztráta času, ale budiž.

>Násilím si lidé opatřovali prostředky k uspokojení svých životních potřeb v dávné minulosti.

Inu, každodenní bombardování a zabíjení je zřejmě vedeno jinými pohnutkami, než zabezpečování si přírodních zdrojů (životních potřeb). Asi jo, když to tvrdí někdo tak "vzdělaný", kdo je schopen s naprostou jistotou tvrdit, že VW nebyl nikdy nikým tunelován a že tunelování se týká jen a pouze firem, které jsou před krachem.

>Už několik tisíciletí je násilí v lidských vztazích postupně nahrazováno mírumilovnou KORUPCÍ.

Aha a kolik lidí tou korupcí zahynulo v posledních 100 letech? Méně nebo více než kolik jich bylo za posledních tisíc let? Nějak se ten proces nedaří...

>Prosím neplést svobodný trh se zločinnou korupcí. V níž jedna strana směňuje zdroje, které jí nepatří.

Aha. Takže korupce je dobrá, ale může být i zločinná. Tak tomuhle už nerozumím, je mi líto. Jen připomenu, že společnost získává zdroje jen a pouze, pokud je opětovně vyvlastní někomu, kdo se jich neustále zmocňuje. Teprve pak je může někomu svěřit, ale chápu, že s těmito detaily si hlavu nelámete, vám stačí plácnout první krávovinu, která vás napadne, jako třeba, že frakování je zcela bezrizikové a rozhodně nemůže dojít k tomu, že v oblastech, kde se provádí, teče voda z kohoutku, která hoří.

Škoda, že neumíte anglicky, abyste si o tom něco přečetl. The Hard Numbers on Fracking: Radiation, Toxic Wastewater and Air Pollution

297594

09.10.2013 21:11

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

hestroy 77.?.?.?

Plácáš už úplné krávoviny, ale dobře. Na začátku jsi psal, že příroda je volný trh, kde vítězí ti nejsilnější. A že jakákoliv regulace tohoto volného trhu je cestou do pekla (opak toho, kam máš namířeno ty).

>Wow....ty možno skutočne nakoniec potrebuješ žiť v zajatí, aby si nepáchal hrôzy....

A co mluvíš o mně? Já bych třeba nikoho nevěšel, ale někteří zastánci volného trhu (čti práva silnějšího) by to dělat začali, jak už se to v historii a i dnes stalo nesčetněkrát. Dle toho, co píšeš, tak si myslím, že máš vážný psychický problém (s farářem?)...

>Som však rád že šialencov tvojho typu nieje veľa a tí normálni ľudia, ktorých od šialenstva nedelí len to, že to nieje KÝMSI dovolené, si s nimi v tej prípadnej slobode hravo poradia.

Tady už mluvíš úplně z cesty, asi sis přihnul víc, než je zdrávo.

No, abych to shrnul, zkrátka ty chceš volný trh (právo silnějšího) a zároveň potřebuješ být regulován například Biblí, ale to pro tebe není regulace, ale boží přikázání, tedy něco, co se volného trhu (práva silnějšího) netýká. To nazýváš například morálkou (už se nejedná o volný trh - právo silnějšího) a jsi si jistý, že bez regulace (například tzv. deseti přikázáními) by se všichni lidi chovali jako dobří křesťané. Pravý opak je bohužel pravdou.

Jsem rád, že jsme si ujasnili tvé dojmy a skoro se dostali k tomu, co znamenají pojmy.

297596

14.11.2013 16:50

Chcete se mít dobře? Staňte se členem

RE: Nepochybuji

hestroy 77.?.?.?

Správně, správně. Hašek je už od pohledu slušný člověk a prostě je jen schopný. Možná je nejschopnější na celém světě a je to také takový mesiáš, co nás přišel zachránit. Kdepak. Lidská debilita je nekonečná. A intuice jí v tom pomáhá ostošest.

Já dám na svůj selský rozum a první zdání. Obojí mi jasně říká, že Hašek je dobytek na n-tou, nezávisle na různých slimácích typu Sobotka. Ale nejsem tak blbej, abych díky tomu, že Sobotka je slimák, domníval se, že Hašek je slušný člověk. To můžou jen lidi, kteří nemají všech pět pohromadě. Psychopati zejména, neboť ti mají v ostatních psychopatech zalíbení.

A pro obdivovatele novodobého mesiáše Haška, kteří čuchají, že nás chtěl zachránit před definitivní apokalypsou doporučuji tyto stránky:

Udatný Michal Hašek a (nejen) ČSSD na křižovatce. Souboj uvnitř strany – a o co v něm jde.

[chechtot]

299570

14.01.2014 18:57

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Článek není úplně správný, i když souhlasím s uvedenými argumenty

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, pane Montážníku.

302543

14.01.2014 19:00

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Není to tak jednoduché !!

hestroy 77.?.?.?

100% souhlas

302544

14.01.2014 19:01

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Není to tak jednoduché !!

hestroy 77.?.?.?

[překvapení] omg, to jsou mi věci

302545

14.01.2014 19:03

Demokracie, podvod a šalba – jedno a totéž

RE: no pepo -

hestroy 77.?.?.?

>komunizmus vynašli židia

Jo, to se píše na nazi stránkách, ale abys skutečně zjistil, kdo za tím stál, tak bys musel hodně studovat… Pravdu na zmiňovaných stránkách najdeš velice těžko. Zato najdeš nepřeberné množství naprostých blábolů.

302546

15.01.2014 19:02

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Češi mají takové poměry - jaké si zaslouží!

hestroy 77.?.?.?

Já je čtu také velice rád. Přeci jen, je zajímavé, co takový sebenenávidějící se Žid (jak MS onehdy o sobě prozradil) je schopen vyplodit za neuvěřitelné krávoviny.

302639

16.01.2014 18:27

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

RE: je to asi úplná blbost

hestroy 77.?.?.?

> Proto lze kovat tyč na jednom konci žhavou a držet druhý konec v ruce.

Což je pro pětipéčko další důkaz jeho "pravdy". Ve skutečnosti plácá naprosté krávoviny, protože tím tvrzením, že železo nevede teplo vlastně tvrdí, že železná konstrukce v nižších patrech byla neporušená, což se mu "hodí" pro další tvrzení, tedy že kovová konstrukce byla tak oslabená, že nekladla ŽÁDNÝ tedy NULOVÝ odpor padajícímu betonu. Samozřejmě, že podobná tvrzení může brát vážně jen dlouhodobě hospitalizovaný debil (termín pro osobu s IQ 50-69).

302687

19.01.2014 18:56

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

RE: 1

hestroy 77.?.?.?

>Jednorázove za vysoké rychlosti i hliníkový "meč" rozsekne ocelový profil, zbytečné mu jen být ostrý, stačí prut kruhového prurezu.

Děkuji za poslední důkaz tvé nekonečné vzdělanosti. Takže ty mi chceš tvrdit, že dvě trubky stejného průměru, jedna z hliníku a druhá z oceli, když s nimi obrovskou rychlostí flákneme proti sobě, skončí tak, že hliníková přesekne ocelovou? No dobře.

Ale ne, ty dokonce tvrdíš, že ta hliníková tyč by přesekla ocelovou, i kdyby měla ocelová desetkrát větší průměr!!!

To zcela koresponduje s tím, že prohrávali ti, kdo měli meče z bronzu (který je mimochodem tvrdší než hliník) s těmi, kdo měli meče s oceli, jak jsem se učil v dějepisu.

Jsi neuvěřitelný komik. [chechtot]

302801

19.01.2014 19:16

Mossad a Bush naplánovali a provedli 9/11

RE: souhrnná reakce

hestroy 77.?.?.?

>hliníkové letadlo nemohlo projít ocelí

To víš, že mohlo, vždyť tady při tom crashtestu křídlo letadla urazilo dřevěnej sloup. A co je nějaký ocelový nosník proti dřevěnýmu sloupu, že jo.

Tady dokonce nějakej pitomec tvrdí, že palivo při tom crashtestu shořelo za 5 sekund, aniž by to letadlo nějak ohořelo, ale to bude asi nějakej nevzdělanec, co se s tebou srovnávat nemůže.

302804

Tomu rozumím. Ignorací k lepší zítřkům. Čím blběji, tím lépe.

303634

Obávám se, že tohle "mladík" nechápe a zřejmě ani nikdy nepochopí…

303636

30.01.2014 19:05

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

RE: Rozdělovat společnost na staré, či mladé je čirá hloupost

hestroy 77.?.?.?

>přitom já nechci nic jinýho než změnu

Tak hurá, je to celé na tobě. Jen doufám, že alespoň tušíš, jaká by ta změna měla být.

Snad se najde víc takových, jako jsi ty, neboť jedině naivní a ovlivnitelní jsou tou pravou solí revoluce. A neboj, z jedné prdele vykoukneš a do druhé už se cpeš, takže buď naprosto v klidu.

Jen jsem jaksi pořád nepochopil, proč tolik naříkáš zrovna pod tímto článkem. [překvapení]

Prostě to nečti a nemusíš se rozčilovat. Já to ani nečetl, protože mě nějací pošahaní katolíci nezajímají. A teď utíkej měnit svět.

303638

10.02.2014 18:00

Po neúspěšných ženevských rozhovorech přistupují USA k vyhrožování Sýrii

RE: Jmenovat veci pravymi jmeny,nebot,tak dochazi ke zkresleni situace.

hestroy 77.?.?.?

Proboha jdi už s tím svým "křesťanským" světem do prdele! Jestli si neuvědomuješ, že ten tvůj slavný "křesťanský svět" vyznává židovského boha (tedy i ty vyznáváš židovského boha) tak by ses měl zamyslet nad tím, zda tvé výpotky mají vůbec nějakou hodnotu. Jak můžeš vyznávat židovského boha a neustále tu plivat na židy?

Nebo mi chceš tvrdit, že se ten "hodný" židovský bůh, o kterém se píše v té tlustší části tvé nejoblíbenější knížky, nějak polepšil, když se mu narodil ježíšek? A že se po tom polepšení stal bohem křesťanským a přestal být bohem židovským? Ty už máš na starý kolena úplně vymytý mozek. [chechtot]

304401

20.03.2014 21:20

Válka v Sýrii: je plánován nový úder proti Assadovi

RE: Bylo potřeba vyšachovat Rusy. Teď bude úder na Sýrii.

hestroy 77.?.?.?

Přesně tak. Je to kvůli Sýrii.

307111

24.03.2014 17:27

Juvenilní justice v Norsku

RE: Neuvěřitelné

hestroy 77.?.?.?

Co je to za blábol?

>V demokracii zásadně nesmí být jeden člověk majetkem druhého

Co to má co společného s demokracií? Jak to spolu souvisí, proboha?

>pro výchovu dětí musí platit nastavená pravidla.

A kdo ty pravidla může nastavovat? Státní úředníci? Nebo vy?

307296

28.03.2014 13:04

Tři, kteří stvořili válku

RE: Kvalita překladu

hestroy 77.?.?.?

>Příště zadávejte překlady někomu, kdo nespal na hodinách dějepisu.

Proč? Od toho tu máme tebe… Vždy rád poradíš, opravíš… Takže díky!

307512

28.03.2014 13:41

Rabování Ukrajiny začalo

RE: Připomíná mi to jako přes kopírák

hestroy 77.?.?.?

Ty woe, ty musíš být ale uvědomělý soudruh… [chechtot] [chechtot] [chechtot]

307517

02.04.2014 09:46

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Pár nápadů

hestroy 77.?.?.?

Doporučil bych před umisťováním nápadů přešíst si diskuse pod tímto typem článků…

Nejde o symbolický příspěvek, ale o příspěvek. Pár korun nikoho nevytrhne.

Mimochodem, je fascinující, kolik "dobrých" nápadů se zde pokaždé vynoří.

>Pokud chce aby mu lidé přispívali, jednoznačně musí být transparentnost nákladů.

No jistě, nejlépe příspěvky i se jmény a rovnou i bydlištěm.

>Pokud větší část nákladů jsou překlady, zkusil bych využít čtenáře.

Zkuste to, můžete začít… Kolikrát už jsem tuhle větu četl?

307737

02.04.2014 09:48

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: financování

hestroy 77.?.?.?

No samozřejmě, jenže je zde i druhý typ lidí, kteří se ohánějí tím, že neposílají z důvodu nízké anonymity… [chechtot]

A už jsi něco poslal?

307738

02.04.2014 09:49

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Tak to zavřete..

hestroy 77.?.?.?

A kdo myslíš, že platí tohle? [chechtot]

307739

02.04.2014 10:03

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Jsem taky padesátkář

hestroy 77.?.?.?

Babiš je hrozně slušný člověk. Jeho papínek byl 100% prověřený STBák a velvyslanec ve Švajcu, kde jeho synáček (později též agent STB) študoval, aby mohl jednou převzít celé Čechy jako fabriku.

Babišovo "podnikání" spočívá v tom, že za penízky ušetřené a půjčené jeho papínkem, skupuje zemědělská družstava, podniky podnikající v potravinářském průmyslu, jejich zaměstnance okamžitě propustí a nabídne jim novou práci za poloviční až tříčtvrteční plat.

Vytvářením monopolu snižuje výkupní ceny ostatním zemědělcům a zároveň zvyšuje ceny na trhu. K tomu dostává od státu miliardy dotací za nesmyslná biopaliva.

Jak se má v tomhle státě něco lepšit, když lidi jsou úplní idioti, co si volí bolševické zlodějské šmejdy do vlády? To, že vypadá jak idiot, co neumí do pěti počítat ještě neznamená, že je to slušný člověk, proboha! To by člověk blil… [bliji]

307742

02.04.2014 10:04

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: uvaha

hestroy 77.?.?.?

Roční náklady? [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Vy taky pracujete za 25 000 ročně? To vás lituju.

307744

02.04.2014 10:06

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Pár nápadů

hestroy 77.?.?.?

Přečtěte si ty diskuse, tenhle typ článku je tu každý měsíc… Na druhou stranu je diskuse pod těmito články ta nejlepší vůbec. To se člověk nasměje... [chechtot]

307745

22.04.2014 15:23

Akce „Káva pro Zvědavce“ pomáhá

RE: 24 000

hestroy 77.?.?.?

Někdo musí moderovat diskusi. To jsou desítky příspěvků denně. Ač se to nezdá, pár hodin to dá.

Mimochodem, ty pracuješ za kolik? Nestačilo by ti za tvou práci třeba 10 Kč na den?

A tak neraď, kua, a rozjeď to sám. Udělej podobný web, starej se o něj 6 - 8 hodin denně a pak teprve začni kvákat. A zkus přeložit za pár minut nějakej článek, ty chytráku. Tyhle nemyslící pitomce mám nejraději.

308839

12.05.2014 19:55

MMF jde na Ukrajině do války

RE: OverUnity (alias Free Energy hardware)

hestroy 77.?.?.?

Není možná! Slovutný Guru po patnácti letech tvrzení, že Cat (nebo kýho čerta) bude uveden do několika týdnů, musí uznat, že dojde ke zpoždění? Takže za týden? Nebo za pár týdnů jako obvykle? Nebo zase za deset let? Ale to již určitě budou všechny parametry zlepšeny tisícinásobně. [chechtot] [chechtot] Nechtěl bych být v jeho kůži. Musel bych si připadat jako naprostý pitomec.

> Pouze líní lidé, kteří si nedají práci s ověřením dokumentů z testů

No, myslím, že jsi ověřoval už dost. A výsledek? [chechtot]

310039

24.05.2014 11:00

EU ztrácí ruský plyn z východní Sibiře ve prospěch Číny – historické selhání

RE: Je to malinko slozitejsi.

hestroy 77.?.?.?

Pokud někdo podporuje frakování, tak to nemůže mít v hlavě v pořádku a vůbec bych na něj nereagoval. Tenhle chudák by jistě i podporoval těžbu zlata kyselinou. Doufám, že se jednou napije této spodní vody a planeta se podobného hmyzu zbaví sama.

310590

25.05.2014 09:45

Apel plukovníka Strelkova

RE: borec Strelkov

hestroy 77.?.?.?

>Předpokládám ,že na Ukrajině stejně jako u nás vojáci přísahají věrnost

A ti důstojníci R-U, kteří se stali důstojníky ČSA nepřísahali věrnost R-U?

>Notabene vedenou cizím státní příslušníkem.

Masaryk měl jakou státní příslušnost?

>parodie na referendum.

Parodie to není, pokud je to schváleno MMF nebo OSN? A když někdo v OSN nesouhlasí, pak je to také parodie, nebo je to ok, jak už se mnohokrát stalo?

310634

10.06.2014 07:54

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

No já nevím

hestroy 77.?.?.?

Tvůj problém, že jsi nedobrovolný věřitel. Měl sis to ohlídat. A kdybys místo tolika dřiny a peněz za právníky pořádně máknul, tak jsi mohl mít ty prachy už zpátky.

311383

26.06.2014 20:03

Gazprom versus Naftogas

RE: preklad

hestroy 77.?.?.?

Jsi chytrý jak rádio. Zkušebně jsem napsal do google debilní název Jižní potok. Co myslíš, že to našlo? Nic. Zato Jižní proud je zcela logický a běžně používaný název.

Dokonce ani to tvé podivné slovo "zaužívané" v češtině neexistuje. My, kteří umíme česky, používáme slovo zažité.

Takže ty "inteligente", příště si své "mimomísy" nech pro sebe a nedělej ze sebe většího negramota, než jsi.

312348

26.06.2014 20:08

Gazprom versus Naftogas

RE: preklad

hestroy 77.?.?.?

Chyba to samozřejmě je. Logická a vypovídající o neschopnosti překladatele používat správně český jazyk. Potok má zcela jiný význam než proud. Google translator, který byl na 99 % použit, samozřejmě o těchto podstatných nuancích neví nic.

312349

07.07.2014 19:59

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

RE: So

hestroy 77.?.?.?

Jasně, zejména pokud jde o to, jak policajti a vojáci řežou děti, to je přesně to, co je potřeba sdílet více. Ty jsi asi musel projít podobným "výcvikem", jak ta koukám, co to na tobě zanechalo…

http://rt.com/news/170656-police-brutality-palestine-youth/

Kdyby se nejednalo o občana USA, tak by se o této běžné praxi nikdo nedozvěděl, jako obvykle.

>Několikrát v historii byl ze strany Izraele akceptován návrh na vznik dvou států

Plácáš nesmysly, Izrael se nikdy nechtěl stáhnout z okupovaných území…

Dokonce i nevypatlaní židé to vědí…

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/israel-peace-conference/1.601112

Někteří vypatlaní Češi ale ne.

312875

09.07.2014 10:23

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Jen aby se ta zdrženlivost nevymstila

hestroy 77.?.?.?

Když už jsme u toho Sakera, tak píše, že pro Rusko je nejlepší vyčkávat a nechat obranu východní Ukrajiny na jejích obyvatelích. Ukrajina se sesype sama, to je tutovka.

Takže Saker rozhodně názor nezměnil.

312988

09.07.2014 10:28

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

hestroy 77.?.?.?

Ty jsi měl být kádrovákem... [mrknutí jedním okem]

312989

11.07.2014 07:51

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

Vyšší spravedlnost?

hestroy 77.?.?.?

Pokud existuje vyšší spravedlnost, nechci vidět, co se těm zvířatům stane. A pokud je navíc bude soudit ten jejich sadistický psychopatický bůh (kterého si za svého nevím proč vzali tzv. křesťané, možná proto, že už se polepšil), tak se nemají na co těšit.

313108

13.07.2014 11:50

Skutečný příběh Gazy, který Izraelci neříkají

RE: otazka

hestroy 77.?.?.?

Otázka. Kdyby židé ve varšavském ghettu nepovstali, došlo by k nějaké německé odvetě? Já myslím že ne. V každém případě by se události v regionu vyvíjeli klidnějším způsobem.

Už chápeš tu debilitu?

313195

13.07.2014 11:54

Skutečný příběh Gazy, který Izraelci neříkají

RE: Co ten obrázek v rubrice Ve zkratce?

hestroy 77.?.?.?

Tak takhle slaboduchý výpotek už jsem dlouho nečetl. Jestli nepoznáš černocha od arabáka (žida), tak se do toho raději nemíchej.

313196

13.07.2014 16:41

Skutečný příběh Gazy, který Izraelci neříkají

RE: otazka

hestroy 77.?.?.?

Myslím že vysvětlovat to někomu, jehož úkolem je šířit "vyvolenou" propagandu je asi zcela zbytečné. Ten pán to má jako stranický úkol, šířit tyhle obludné lži. Je to jeho "národní" povinnost.

313202

13.07.2014 16:50

Skutečný příběh Gazy, který Izraelci neříkají

RE: otazka

hestroy 77.?.?.?

Varšavské ghetto, zpráva z německého rozhlasu: Představa, že židé svou situaci zlepší tím, že budou Německu okopávat kotníky a provokovat ho, to je velmi naivní. Mají jedinou možnost - přistoupit na podmínky Německa, i když jsou nespravedlivé. Každý další rok odkladů budou ty podmínky horší, hranice ghetta se budou zmenšovat atd.

Takhle ty kydy zní daleko lépe.

>Jenže jejich základní podmínka (návrat uprchlíků do svých domovů) je pro Izrael neakceptovatelná, takže tak nějak není o čem jednat…

No vida, takže jsme se nakonec dostali k pravdě. Takže to není tak, jak jste tu tvrdil, že Izrahell by přistoupil na jejich podmínky. Opak je pravdou a já děkuji, že jsme se k té pravdě tak nějak dostali.

>respektive vina mafie jménem Hamás

Už jsme to tu probírali, že Hamas byl založen Mossadem. Takže místo Hamas prosím používejte Mossad.

>s varšavským ghettem to může srovnávat jen ten, kdo neví co a jak

A v čem se to konkrétně liší? Předpokládám, že jste kromě Gazy navštívil také varšavské ghetto.

313203

13.07.2014 16:52

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

RE: Vyšší spravedlnost?

hestroy 77.?.?.?

>Některé dokonce ani nezahájil.

Které konkrétně?

>Všude na světě a vždy v lidských dějinách se respektovalo, že holt ten, kdo ve válce prohrál, musí pykat a poslouchat vítěze.

Tak proš si židé pořád tak stěžují na Holokaust, proboha? Jděte jim to vysvětlit.

313204

13.07.2014 19:11

Izraelská zákonodárkyně vyzývá ke genocidě Palestinců…

RE: Vyšší spravedlnost?

hestroy 77.?.?.?

Proboha Vojto, tyhle vaše kydy už jste tu napsal milionkrát… Raději nám vysvětlete, jak je možné, že VW nebyl nikdy nikým tunelován, ačkoliv se na internetu najde informací o jeho tunelování hromada? Už jste tu napsal tolik neskutečných krávovin, že soudný člověk by se sem po něčem podobném už neodvážil vlézt.

313212

13.07.2014 19:12

Skutečný příběh Gazy, který Izraelci neříkají

RE: Co ten obrázek v rubrice Ve zkratce?

hestroy 77.?.?.?

Ale prosimtě, aby ses nevosypal, soudruhu. Přestaň plácat krávoviny a třeba ti budu vykat.

313214

28.07.2014 00:41

Ruský procesor Elbrus-8C

RE: ruska technologie

hestroy 77.?.?.?

A dobře jsi to napsal, dobře. Jen jsi zapomněl napsat, které strany ty oběti jsou. Samozřejmě, že pokud se bombarduje civilní město z vysoké výšky, tak oběti agresora jsou malé. Naopak počty obětí napadeného jsou nesmírně vysoké. Rusové asi nejsou sami, kdo masíruje ideologií, že soudruhu?

314184

06.08.2014 09:44

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: Rozhodně nejde o díry od kanonu

hestroy 77.?.?.?

Opravdu netuším, o čem mluvíš. Zkus si to přečíst znovu a pomalu. Třeba pochopíš význam jednotlivých slov a vět. Nikde jsem netvrdil, že to byli povstalci. Jediné, za čím si stojím, je to, že to byl Buk. Také jsem hned v prvním příspěvku uvedl, že výbuch byl nad letadlem, škoda, že neumíš číst, nebo ti to tvá horlivost nedovoluje.

Co se týká užitečných idiotů, tak ti stojí na obou stranách barikády a přijímají propagandu jako svou potravu bez jakéhokoliv přemýšlení.

314911

18.08.2014 07:56

O víkendu je na iDnes všechno jinak

Na iDnes raději nechodím

hestroy 77.?.?.?

Když vidím, co za debily se slézá v diskusi, musel bych zvracet. Bohužel to přesně odpovídá současné situaci, tihle vymytí užiteční idioti zatím udržují tento zločinný systém v chodu. Samozřejmě, že většina těchto "pravičáků" by bez jakéhokoliv zaváhání nastoupila jako dozorci v koncetráku a pokud by se jednalo o plynové komory, sami by pouštěli kohoutek.

315628

18.08.2014 14:44

O víkendu je na iDnes všechno jinak

RE: Opravdu máme mlčet?

hestroy 77.?.?.?

DOST řekli hlavně pravosektoráři, kteří také chtějí být hodní katolíci. Tolik se chtěli zbavit oligarchů, až jim teď dělají trestná komanda a bojují za jejich zájmy. I když se teď začínají cukat, protože užiteční idioti jsou sice potřeba, ale když splní svou fukci, je potřeba se jich zbavit, což se děje právě teď.

Jak vypadá správná výchova těchto pravosektorových dětí je vidět zde. Co k tomu dodat? Snad jen to, že doufejme, že tohle přijde brzy i k nám. Je čas se inspirovat.

Vložený obrázek

315673

26.09.2014 12:09

Hrozící americký průšvih v Iráku a Sýrii

RE: Dolar je totálně upadlá měna, držená pouze bankovními podvody a lží

hestroy 77.?.?.?

Proboha, vždycky když potkám podobného vypatlance, jehož jediné vzdělání jsou televizní noviny, obávám se o osud lidstva.

Vysvětlovat podobným idiotům, že ty prachy za plyn a ropu mohl někdo jednoduše ukrást, tak jak se to děje ve velkém na západě, je zbytečné. Také je zbytečné vysvětlovat, že ke spokojenému životu člověk nepotřebuje píčoviny vyjmenovaných firem a že zaplavovat něčím trh mohou jen psychopati, kterým je jedno, že planeta bude díky tomu za chvíli neobydlená. Náboženství konzumu, které vyznává tento trouba je totiž cesta do pekel, ale to si jedinci s dokonale vymytými mozky nejsou schopni uvědomit ani v nejmenším.

318072

26.09.2014 12:19

Hrozící americký průšvih v Iráku a Sýrii

RE: Realita na kapačkách,

hestroy 77.?.?.?

>Soudruh antikomouš použil několik skutečností a ty mu nikdo nevyvrátil (ono to dost dobře nejde - prostě je to tak jak píše).

Pokud někdo nalézá smysl života v konzumu nesmyslů, pak má soudruh komouš určitě pravdu.

Těžko říci, co myslíte východními hodnotami, ale honba za hezčím autem nebo mobilem, případně barákem za desítky miliónů a sledování popových hvězd potěší pouze psychopata, krterý pak nemá čas ani na svou rodinu.

>Zbytek světa je na tom stejně nebo hůř.

Pokud jde o počty módních cingrlátek, pak možná. Ale obávám se, že jinak jsou na tom, pokud zrovna nechcípají hlady, jelikož jim hodný západ vyplundroval co měli, o dost lépe. Mohou se totiž často ještě stále nazývat člověkem a ne zdegenerovaným nemyslícím strojem.

318073

03.10.2014 08:37

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

RE: A. Bé Bartoš

hestroy 77.?.?.?

Sic

Udrostak svým sic upozormil na svou vlastní chybu, to se cení. Pokud si tedy nemyslí, že sic je citoslovce, podobně jako například jej, nebo hej. Je zajímavé, že tak vzdělaný vyvolený světoběžník tyto základní věci neví. Pochopil bych to u prostého nevzdělaného lidu, ale od někoho, kdo má několik baráků v Praze? Zajímavé.

318441

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?