Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 536 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.06.2013 11:01

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Poklona, Vladimíre!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zásadní problém Vaší úvahy je v režimu práce a odpočinku...
Nemáme aglomerace postavené na to, aby se v nich žilo a pracovalo 24/7 - školy, nemocnice, doprava, hluk, atd. atd.

Během sobot a nedělí se naopak provádějí inspekce, údržby, revize a opravy infrastruktury, což by ve Vašem pojetí nešlo.

I ve zlé ne/pravicující Francii se model 35 hodinového pracovního týdne nakonec posunul do fondu pracovní doby, elasticky rozprostřené (po dohodě s radami a odbory) do celého roku. Jsou zakázky (podmíněné sezónně či jinak) = pracuje se. Nejsou = odpočívá se. Proto střídání po třech dnech spíše není nikdy možné...

291058

11.06.2013 06:34

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Jako neekonom tam máte malou početní chybku, pane Stworo ... :-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, souhlas!
Na druhou stranu - Prof. Big Toonnel i Zvědavci touží po co "nejmenším státu".
KDO tedy ve zlé Scandinávii přerozděluje?! A zdaňuje?!Uhrovití Mladí Konservativci?!

291120

11.06.2013 06:58

Změna čísla účtu

Co zlé EURo?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Doporučoval jsem Vám ve FIO otevřít i EURoúčet. Pro bratry Slováky a Zvědavce s účty ve zlé EuroZóně.
Pokud ALE otevřete účet FIO z Čech, budete za každou připsanou platbu v EUR platit 1 EUR. Pokud byste zajel otevřít účet do FIO pobočky na Slovensku, měl byste každou příchozí platbu jak v EUR, tak v korunách ZDARMA.
Je to detail, ale v případě plateb ze SK i zlé Eurozóny by Vám ušetřil až stovky EUR ročně[smích]
Akceptuji, že jste si vymínil, že nesmím finančně přispívat. Abych nezapleveloval diskusi „neužitečnými a rozumobtěžujícími příspěvky".Přesto je mi líto, že jste opět udělal podpisem pod smlouvu ve FIO v ČR velkou chybu. FIO Vám zřídí buď účet z ČR nebo ze SK. Vše je jinak NAPROSTO STEJNÉ =NULA za CZK platební styk, internet banking v češtině atd.
Až na NULA poplatky za příchozí EUR platby! Další účet Vám nyní FIO v SK už neotevře! Musel byste nyní nastrčit další fyzickou osobu!

291121

11.06.2013 08:48

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: nezamestnanosť - spojenec mocných

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hodný kapitalismus vychází z jednoduché rovnice (a Gaussovy křivky):
10% je elita a je schopná velet a řídit.
80% jsou oVce (lídlující, neckermannující, zinkající, pravicující...)
10% je nezaměstnatelných

Proto ideální hodný kapitalismus touží po stavu, kdy je 80% oVčanů GOJ/im, řízeno 10% Shabes/GOJ/im - a společně vytvoří sociální síť pro 10% nezaměstnatelných.

Vložený obrázek

Toto uspořádání je údajně výkonnější a více "sexy", nežli plošný "dýmů/krásy", kde každý kráká a nikdo pořádně nemůže velet.
Zatím se naší Vrchnosti (určené nám v Knize) i jejím Shabes/GOJ/im potvrdilo, že zinkající oVčané utíkali z CCCP i Třetího světa do Západního Německa či do JůYsEj.

Úderem start-upu Číny a BRICS je to ale jinak. A zástupy hdných západních architektů, finančníků, investorů, makléřů, lékařů, vědců i managerů stojí fronty na čínská, ruská, erebská či další "nezápadní" pracovní víza. Do zemí, které jsou s "dýmů/krásy" na štíru[pláč]

A pak Babo (nejen Blažková) rať!

291129

11.06.2013 12:59

Změna čísla účtu

RE: Co zlé EURo?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor si vytvořil účet ve FIO jako espévéčko pro účel zlevnění nákladů.
Takže logickým vyústěním by mělo být annulování i nákladů za připsané platby ze zlé EuroZóny. Pokud totiž otevře nyní na v Česku založenou smlouvu i účet v EUR - a Mikin a banda z LehoŽumpy ho budou chtít vytoonnelovat, zašlou mu ze zlé EuroZóny z více účtů pár zlých eurocentů - a pan Editor za každou připsanou platbu zaplatí cca 26 CZK[pláč]
Navíc, většina Čechů schopných a ochotných za Zvědavec platit, určitě cestuje do ciziny nebo tam ve zlé EuroZóně pracuje. Určitě by to bylo pro pana Editora motivující, když by věděl, že z každých 4 EUR (měsíční abonament ekvivalentu 100 CZK) nebude mít strženo 25% = tj. 1€ [pláč] A víc by na takové přispěvatele upřel své appely[smích]
Dodoručovali jsme mu s panem Kadlecem i BitCoin MiningPool - a BitCoin směnárny z EuroZóny mohou mít lepší kurzy, nežli via CZK[smích]
Milliony totož nevznikají jen z dobrých nápadů (Zvědavec), ale i z optimalizace nákladů (viz. nynější "reforma")...
Protože jde o espévéčko, není problém koruny posílat ZADARMO na stávající český účet ve stávajícím bankovním ústavě, ke kterému má pan Editor funkční DEBITku.
Navíc, smlouva uzavřená na Slovensku je příspěvkem bratrskému slovenskému národu a tamnímu teamu FIO - přeci jenom je nyní Slovensko více proslovanské (Kosovo), proruské, proEUropské a užívá si prosperity EURozóny i EURa. A rozhodnutími (nejen peněžními) se mají občas páchat dobré skutky.[smích]))
Btw. příspěvky často píši na smartfonu někde za běhu nebo často ještě zatepla v posteli - tak jsem to v prvotním příspěvku odbyl úspornou formou...[pláč]

291156

12.06.2013 10:13

Změna čísla účtu

RE: Proc platit ?

90.?.?.?

Souhlas, že současný model zpoplatnění je lehce již out-of-date[pláč]
Pan Editor by měl přejít postupně na model, kdy by standardní čtenář měl např. přístup jen na články staré cca 3 měsíce. Kdo by chtěl do archivu, musel by být členem klubu Zvědavce. Stejně tak by jen člen klubu Zvědavce měl nějakou cestu ke kontaktu s dalšími členy Klubu.
Poplatek bych udělal jen 3 měsíční a roční. Pro sociální případy bych zavedl mining pool BitCoinu.
Přispěvatelům-membrům bych zavedl "hodnosti" podle délky přispívání, počtu příspěvků atd.
Postupně do Zvědavce dorůstají lidé, kteří v podobných systémech "seniorit" existují v moderní společnosti nebo zažili v jiných diskusních schematech. A budou se cítit "jako doma". Každý se rád pochlubí zlatou, platinovou či diamantovou kartou - i když nemusí adorovat naši Vrchnost (určenou nám KNIHOU) či její Shabes/GOJ/im.
Membership Zvědavce by se měl stát záležitosti "Veselou a Hravou". Za přestupky v diskusích by mohl pan Editor či censoři mít právo snižovat distinkce atd. Prostě zavést systém malusů a bonusů - a autocensura by zafungovala brzy sama a pan Editor by se nemusel s námi nehodnými tolik rozčilovat.
Tady vidím dobrou cestu, jak se zbavit věčného doprošování se jedné i druhé strany, vyhrožování, sváru atd.
Membership na Zvědavci by se měl zbavit ponurosti, protože pak láká jen velice negativně naladěné jedince - a mezi nimi hledat i Ty solventní a platby-chopné či ochotné, je velice těžké...
MoU

291223

12.06.2013 16:56

Změna čísla účtu

RE: Proc platit ?

90.?.?.?

Oukej, ale co chcete dělat? Současný systém pana Editora stojí přespříliš péče a finančně ho nemůže nejen uspokojit, ale ani pokrýt nezbytné náklady na provoz. Upřímně - já bych na jeho místě už Zvědavec za současných poměrů a množení se dalších nezpoplatněných serverů s podobným zaměřením, na tak vysoké úrovni dále neredigoval. Ale je to jeho dítě a těžko se mu bude přetrhávat pupeční šňůra...
Pomalu odcházejí do zapomnění mohykáni, kteří Zvědavec komentovali - kteří neuměli ani použít link pro odkaz, byli líní dávat linky atd. atd.. Namísto nich nastupuje nová "technoidí" generace.
Každý projekt je dnes úspěšný a neúspěšný podle toho, JAK je CITOVANÝ v sociálních sítích. Zvědavec se pomalu ale jistě musí vynořit ze "zakázané zóny" do světa, kde se nikdo nebude stydět za to, že na Zvědavce dává odkaz.
Před pár desítkami měsíců Mikin & Co. z LehoŽumpy pořádali na Zvědavce a pana Editora hony na čarodejnice za to, co dnes vmetl do očí tupým a nevzdělaným Emeričanům pan Edward Snowden - a neodradil ho ani plat Jidášských 122 000 dolarů (2,4 milionu korun p.a.).
Impérium se hroutí - či velice rychle mění. Zvědavcových 6.000.000, útlak od Shabes/GOJ/im v Soudní Mafii jsou nyní již loňskými sněhy.
Je potřeba přenastavit "oplachtění" na nový směr větru, aby se yachta posouvala dál[smích] Stáhnout Pirátskou vlajku, vystavit atraktivní vlajkoslávu a být co nejvíce sexy mezi mnoha kocábkami, které již také z dříve bezpečných přístavů vypluli na rozčeřené - dříve konspirativní - moře.
MoU

291264

13.06.2013 15:05

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

RE: Dokud budeme dělit lidi na my a oni

90.?.?.?

Vojto, náš (nasazený) pravicující cvičiteli, jsou hodnoty x HODNOTY.
Někdo je vidí v samohaně nad výpisem z účtu, někdo nad výpisem z katastrem nemovitostí či zemských desek, někdo nad rodo/kmenem, starými fotkami, nálepkami na cestovatelském kufru...
Kdysi jsem se opožděně dozvěděl, že v Česku leží můj blízký příbuzný, který kromě mne už nikoho neměl, v nemocnici. Když jsem do Česka a do nemocnice po pár dnech dorazil, vyprávěl mi pohnutě, jak vedle něho ležel na posteli zikán. A když za ním několikrát denně chodily procesí příbuzných, tak vždycky přinesly něco dobrého i mému příbuznému, povídali si s ním jako by patřil také do rodiny atd. atd.
Úplně díky tomu změnil názor na i pro něho dříve zlé zikány. Podobných "překvapivých" zážitků s (nejen českými) zikány mám vícero. Dokonce převažují nad těmi negativními.
Kdysi, jako malý kluk, jsem dostal od jednoho zikána nakládačku za to, že jsem mu řekl, že je zikán. Byl jsem tak malý, že jsem netušil, že to bude pokládat za urážku. Nedokážu si představit, že bych někoho někdy zbil za to, že by mi "nadával", že jsem Čech, Rakušák, Němec, Švýcar...

Zrovna dnes ráno vyšel článek v Týdnu: http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/rom-nabidl-pomo...

Proč jste se vůbec rozhodl Rudníku nabídnout svoji pomoc?

Není mi lhostejné, co tam prožívají ti lidé. Projížděl jsem tam a viděl jsem to. Nebylo mi to lhostejné. Věc je taková, že ať je to medializováno, nebo to koluje po sociálních sítích, stále jsme my Romové označováni za ty, kteří nedělají, "vy, cigáni, jděte do práce" a stát ždímeme. Tady s tím problém nemáme a dost z nás tu pracuje. Neříkám, že jsou všichni cigáni stejní, jsou mezi námi i ti, kteří využívají sociální dávky. Tak jsem chtěl prostě ukázat, že naše firma stáhne svoje lidi a dokážeme poskytnout zdarma tuto pomoc. Co od nás pak lidi chtějí? Demonstrují s hesly "Cikáni do práce", ale pak nám nedají práci ani zadarmo, natož za peníze.

Dokážu si i představit, že kdyby někdy někdo z bílých očividně ubližoval přede mnou zikánu, že bych se zikána zastal.
Takřka denně v Česku potkávám zikány, kteří se liší jen zjevem - jinak se dá s nimi příjemně pokecat o obecných věcech okolo nás.
Vždy jsou překvapeni, pokud se se mnou potkají poprvé, že "mám na ně čas" a beru je jako sobě rovné. Stejně tak i moji nejbližší se mnou sdílejí stejný pohled na zikány, protože na zikány hledí již víceméně mojí optikou.

Dlužím nadosmrti projev lidství zikánům - i za mého tehdy v nemocnici ležícího příbuzného...[smích]
A hluboce smekám jejich smyslu pro rodinu, příbuzné, předky a pomoc bližnímu v nemoci!

MoU

291343

14.06.2013 07:01

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

Pan Editor to čte dobře a správně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor to čte dobře a správně!
Jen zinkající pravicující pivní Pepík či lídlující Mařen/ka, co za Zlého Bolševííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu, touží po rozdělení světa na černé a bílé, policajty a darebáky atd. atd.

Ministr vnitra Kubica je příbuzensky propojen s Romanem Janouškem, který "náhodou" je zrovna v Zadaru - a přitom mu filcují sídlo i villu. Určitě by odjel do Zadaru a nechal by u Myšáka na sebe povalovat hromadu kompra... Tomu by mohl věřit jen malý Ferda.

Je tedy jasné, kde partie začíná a kam "pokud dojde k dohodě", se nebude pokračovat. Na druhou stranu, podle razance attacku se dá dobře vysledovat, jak je aggressor silný. A tady je zřejmé, že si attakující dává (musí dávat) velký pozor, aby si nezabouchl vrátka před (alespoň pro veřejnost) následnou, potřebnou a očekávanou plichtou - aby byl klííííd na práci resp. na Zadání: pravicujme-toonnelujme-jumanitárně (třetí strany) bombardujme.
V rámci Zadání si mohou všechny strany hrát vlastní malé hry - a nikdo je přes prsty plácat nebude.

Každé české, moravské či slezské město má ještě nějaké dětské hřiště - vhodné pro další Lídl, bývalou knihovnu či Dům dětí - vhodné pro novou hernu, zastavárnu či pobočku exekutora nebo odběrnu krve a plazmy za 400Kč "s internetem pro dárce po dobu odběru ZDARMA!", zaměstnavatelskou agentůůůru zjednávající Pepíky a Mařen/ky do montoven.
Je přece šílené, aby Pepíci měli tolik, tolik, ale doopravdy tolik rodinných domků, co si vybudovali oni a jejich předci za Zlého Bolševííííka - a neměli dosud na nich hypotéky, či je neměli dosud vydražené přes exekutora!!! [vyplazený jazyk]
Tahle, s zapikovanými blabytnými Pepíky a Mařen/kami v nezadlužených domcích, ten capitalism - a mobilitu pracovní síly a HR - prostě nevybudujeme - raději jsou na podporu, nežli by se stěhovali či denně dojízděli 200 km tam a zpět do nejnovější montovny!

Proto v klííídu pravicujme, toonnelujme, jumanitární bombardování a misse podporujme, na zlé zikány nadávejme - a puči a operetkami se od práce pro Společnost vytrhávat nenechávejme!
Jako správní Češi to máme přece hluboce, hluboce, ale opravdu hluboce správně zakódováno v genech:

Uhodnout + vyhovět = P_Ř_E_Ž_Í_T !!! [mrknutí jedním okem]

291383

14.06.2013 09:21

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

RE: Dokud budeme dělit lidi na my a oni

MoUdrostrak 90.?.?.?

Můžete se na mne 1.000x zlobit, ale já mám svým způsobem zikány rád a vážím si jich - jejich lidství, bezprostřednosti a teď se budete asi i divit - férovosti!

Před časem jsem řešil v Česku čistě "bílé" dilema: dcera známých Pepíka a Mařen/ky, přišla do jiného stavu. A rozhodla se ZAPŘÍT otce svého dítěte, protože si s ním spočítala, že za pár let všichni tři pak "na dávkách nahoní" a ušetří pár desítek či stovek tisíc. Celá rodinka, včetně Pepíka a Mařen/ky jsou vysokoškoláci. A ptali se mne na názor!!!

Zikáni jsou prostě obrazem našeho života vezdejšího. Ale mají své určité meze. Pokud já se rozhodnu někomu ublížit, obrat v businessu nebo dealu, nastrojím to tak, že nebude mít úniku. Pořádně si to promyslím - pro a proti, zabezpečím si x-únikových variant. A pak vytáhnu to boje. A věřím tomu, že i v nejhorším případě mám konto za celý život 49:51 v můj prospěch - jinak bych si musel přestat věřit.

Zikán je ale bezprostřední - nikomu neubližuje, pokud má otevřenou "únikovou" variantu. Pokud někomu ubližuje, jde čelem - neintrikuje, nepřipravuje se měsíce či roky na zteč. Nepamatuji si, že by za Zlého Bolševíííka zikán přepadl seniora - vykrádal jim doma úspory atd.

V době, kdy bílí, zdraví, schopní, inteligentní a často vysokoškolsky vzdělaní prodejci šmejdu, advokáti, exekutoři, lékaři, pojišťováci a pharmaceuti kořistí na seniorech - kořistí na nich i zikáni. Protože jen "opisují" to, co pácháme my - hrdí běloši!

Přesto pokud zikán se vydá na zteč, má jeho "kořist" ještě čas mu neotevřít, neuvěřit atd. atd. Zikán nespřede síť natolik pevně, aby kořist neměla únikovou šanci.

Zikán si prostě jednoduchou logikou odůvodní, že lačo gádžové obírají jiné lačo gádže - tak proč by on nemohl?! Lačo gádžové parazitují na dávkách, i když mají VŠ a chodí hákovat - tak proč by on nežil na dávkách - ale proč by měl při tom i hákovat a něco předstírat?! Požádá si jen o víc dávek, nežli sossá pravicující gádžo!

Sorry, ale měřeno lidstvím a bezprostředností zatím u mne zikáni o pár bodů proti bílým MUDr. JUDr. PharmDr. a dalším stále vedou.

Znám zikány i ve Švýcarsku - ještě z doby, kdy tam byli východoevropští zikáni pojmem neznámým. Nikdy s nimi nebýval problém, protože žili sice po svém, ale viděli, že majorita dodržuje meze a zákony psané i nepsané - tak je dodržovali také. Stejně tak i za Zlého Bolševíííka v ČSSR. Teprve když do Švýcarska začali přicházet první zikáni z "osvobozeného" Divokého Východu, začali se postupně i švýcarští zikáni stydět za to, že patří k nim.

Podobné je to prý i ve Francii a Německu. Pokud my pravicujeme, toonnelujeme, druhé jumanitárně bombardujeme a krademe zdroje a půdu, majetky i orgány, nedivme se, že zikáni se nepřidají v naší stopě - NEPŘEHLÉDNUTELNĚ[pláč]

291398

14.06.2013 09:37

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Pan Editor to čte dobře a správně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Umíte číst?!

Predátoři i Shabes/GOJ/im se nepřou KDO s KOHO, ale KDO bude mít KOLIK... Nepřou se o bank, ale o podíl na něm [mrknutí jedním okem]

Z exekucí či zahypotékování zinkajících Pepíků i lídlujících Mařen/ek [smích]))

Jen Pepíci či Mařen/ky pravicují a hrají spolu Sparta x Slavia.

Predátoři i Shabes/GOJ/im se VŽDYCKY nakonec dohodnou, KDO a KOLIK Pepíky a Mařenky podojí... a jak to druhé straně (ve správních radách, velvyslaneckých postech, dotacích "klubům" a "městům" a "projectům") dokompenzuje [smích]

291403

15.06.2013 09:04

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

RE: Dokud budeme dělit lidi na my a oni

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jj, zikáni jen reagují na náš společný Schweinerei tak, že je to pro nás viditelné.
Pokud se doma nebudeme mýt - třeba někde na cestách či na treku, dříve ucítím odér rodinných příslušníků, nežli svůj vlastní.
Zikáni jsou pro mne lakmusovým papírkem svědčícím o společnosti, ve které musím žít.
Pokud je zikán v mé blízkosti pro mne "necítitelný" a bezproblémový, vím že i já se mám v danou chvíli pro vnějšího pozorovatele dobře - a morálně či materiálně "nesmrdím".
Přijedu-li do některé země či města, a vidím li tamní minority "v pohodě", nemám problém si tam pustit nějaké pobytové či investiční fantazie.

Čeští zinkající a pravicující Pepíci a/i lídlující Mařen/ky jsou postiženi latentním rassismem až do morku kostí. A přitom okolo nich rostou zastavárny, exekutorské úřady, zpoplatněné transfuzní stanice a ochrankami střežené villy 1% Vrchnosti (určené nám všem KNIHOU) a její Shabes/GOJ/im jak houby po dešti. A oni řeší na Zvědavci "zikány"...s sami přitom touží a míří pro dávky[pláč]

291476

16.06.2013 09:42

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

RE: Dokud budeme dělit lidi na my a oni

MoUdrostrak 90.?.?.?

To může mít oporu v realitě. ALE - Češi vkládají odmala dětem do hlavy - "uklízej (pokoj, garáž, zahradu...), máš to tu jak u zikánů". Nepamatuji si ale, že by někde rozptýleně mezi bílými hubami bydlel český zikán - a bylo poznat zvenčí, že tam bydlí právě zikán. Pokud je zikánů více dohromady (ghetto sociálně vyloučených), pak je zdáli jasné, KDO tam bydlí. Za zlého Bolševíííka si ale žádná ghetta v České části federace nepamatuji. Pamatuji si jen zikány, kteří byli lékaři, slavní hudebníci s villami na Barrandově (- kam jsem si směl chodil zacvičit na bicí do hyperluxusně zařízených soukromých zkušeben), poštovními zřízenci a převáželi bez jakéhokoliv deliktu miliony Kčs, nemocniční personál, zaměstnance různých jídelen a kantýn atd. atd. Pokud jsem narazil na zikána, vždy jeho rodiče pocházeli se shora uvedených povolání. Kopáče v české části federace VŽDY v 99% dělali zikáni ze Slovenska. Někteří ani slovensky neuměli - jen zikánsky a maďarsky.... Český zikán by kopat výkopy tehdy nešel - maximálně jim dělat předáka nebo mistra - a to ještě s nechutí, aby se s nimi nehádal.

Dnes, v "dýmů/krásy", po vyloučení zikánů z HR procesů, je situace naprosto jiná. Existují velká ghetta se sociálně vyloučenými, zikáni se musí živit dealerstvím drog, kradením vík od kanálů, prostitucí...

I zikáni se řídí heslem: Pravicujme, toonnelujme, druhé jumanitárně na potkání bombardujme - jen nenasály Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON - a bez drmolení Pouček připadají bílým hubám jaksi mimo mainsteem...

291555

16.06.2013 10:03

Vzkaz policistovi číslo 317241

Razie cizinecké policie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor se stal subjektem kontroly cizinecké policie. Ať už pro visage anebo alibismus a vykazování, že nejdou selektivně jen po Ser/Jožích a Congech.

Nic víc, nic méně. PČR je prý vždy slušná a zdvořilá, pokud jde o bílou hubu. MHD tolik nejezdím, takže spíš jen občas slýchávám, že někdo měl stejnou zkušenost. Mašinky zaznamenávají prostě alibi, že vykazují činnost.

V blízkosti Hradu se mi stalo, že mi ráno zastavili v autě. Vzali si doklady a zase je vrátili a popřáli mi příjemný den. Naprosto jsem nepochopil jiný účel, nežli vykazování činnosti, kterou dostali Befehlem seshora. To samé asi 2-3x na dálnici. Jednom mi i chytili za docela vysokou rychlost - a sami mudrovali (když zjistili že je to můj první delikt) - jak mi pustit co s co nejmenším škraloupem. A opět mi popřáli příjemný den. Na PČR si doopravdy nemohu stěžovat - ve srovnání např. s arogancí a tupostí policistů i v takových zářných "dýmů/krásy" jako je např. Švýcarsko (nemám na mysli Německo/jazyčnou část...).

V NYC - samotné kolíbce "dýmů/krásy" běžně v metru ZATO vídávám časté razie v batozích a taškách cestujících. Dokonce i při výstupu. Sám jsem ji nikdy osobně podstupovat nemusel. Pan Editor prostě má v Emerice VŽDY štěstí - a v pravicujícím a zbídačeném Česku, plném otročících immigrantských illegálů - měl prostě výjimečně smůlu.

Potřebovali splnit kolonku mašinky _beloch_vyssi_stredni_vek . Tak pana Editora lízli a 20 s (kdyby se s nimi nehandrkoval) jej zdrželi. Mezitím skutečně se o pana Editora s Behlu Vrchnosti zajímající Shabes/GOJ/im měli celý snímek dne pana Editora díky jeho mobilu, všech jeho mobilních contactů a posledních volaných, emailových contactů, návštěvníků Zvědavec...

Tak PROČ by pana Editora lovili někde na ulici, aby mu "sjeli" oVčanku...[smích]))

291559

29.08.2013 09:09

Budeme nuceni ukončit činnost

Podle ovoce jejich - POZNÁTE JE:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Podle ovoce jejich - POZNÁTE JE!

Ne náhodou "zdroj" PoPlyšovských prostředků pánko Babiša seděl ve Švýcarsku ve stejné budově, jako určitý "ehm finančník" pocházející z okruhu těch, které nesmíme autocensurně jmenovat.

Navíc i Martin Komárek vždy stál poblíž kosmetického překvaltovávání: posarajevská úřednická vláda po 1. pádu Prof. Big Toonnela.

Náhody se nedějí - jen podobná divadla s oprášenou a předem vytrénovanou šmírou - pro zinkající a pravicující pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka undergroundově a hrdinně naslouchali Kocábu.

Na rovinu: pokud pánko Babiš se stane českým Vladimirem Vladimirovichem, půjde to (KONEČNĚ) se zbídačelým Českem, obklopeným prosperujícími státy konečně od 5 k 10. Proto je pro mne pánko Babiš nej/menším zlem.

"Andrej Babiš hodnotí Vladimira Putina jako politika, který vyvedl Rusko z krize jelcinovské vlády. Rusko v tomto stabilizovaném systému podle něj představuje příležitost pro český export. Jako nebezpečí pro Evropu putinovské Rusko nevnímá s ohledem na výhodnout ekonomickou spolupráci. „Jaký by mělo smysl podřezávat slepici, která mu snáší zlatá vejce vpodobě plateb za plyn a ropu,“ konstatoval Babiš.
Kriticky naopak zhodnotil postoj oficiální české politiky vůči Moskvě s tím, že čeští politici nenavštěvují Rusko, zatímco ostatní evropští politici ano. „Že tato ociální česká politika nepomáhá rozvoji vzájemného obchodu, je snad každému rozumnému člověku jasné,“ komentoval Babiš.
(Forbes Česko, 5.4.2012)"


Na druhou stranu, křišťálového na něm je pramálo - ale kolik na kom z nás?! [smích]))

295147

29.08.2013 09:28

Budeme nuceni ukončit činnost

Kde je hodnota Zvědavce?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor by si měl konečně položit otázku, KDE je skutečná největší hodnota Zvědavce?!?

Na internetu je dnes 99% informací ZADARMO. Pokud někdo prodává informace, musí je mít skutečně EXKLUZIVNÍ a rozhodně dnes není prostor pro placený koncept, postavený jen na překladu a přejímání. V Česku vím o jednom jediném úspěšném placeném projektu. Ale ten je postaven na 24/7 osobním kontaktu s kontributory citlivých informací. Protože jen osobními a dennodenními kontakty se dají takové citlivé informace získávat a jejich zdroje ověřovat.

Největší hodnota Zvědavce ale tkví v "časových konservách". Ještě v době, kdy zinkající a lídlující Pepíci a Mařenky tančili pod praporem s hvězdy a pruhami, za ryku již necensrované Kocáby, měl Zvědavec oproti ostatnímu mainstreemu navrch. Proto by stálo za zvážení, poskytnout přispěvatelům nějaký benefit navíc.

Např. zpřístupnit cca ročního (či půlročního) Zvědavce všem. A celého od "věky věkův" jen předplatitelům. Sázejme na to horší, co je v nás. A očekávejme, že by se předplatitelé rádi pochlubili, že "na to mají" - a odkazovali by i často ve svých diskusích někam, kam by "šetřílci" či "vyčůránci" nedohlédli.

Pak by skutečně každý abonent cítil, že má za svoje peníze vyšší level komfortu, když by mu neunikaly spojitosti. Domnívám se, že několik ochotných promoterů "odkazování a vytahování" pan Editor schrastí raz dva.

Zároveň by tak Zvědavec i hlásal: Podívejte, čím jsem se odjakživa včas lišil od ostatních! Stojím za to být Vámi čten a zpětně posuzován a konfrontován! Přitom by systém uzavírání po roce či půlroce nehatil vztahy se zvědavými newbies.

Hledejme tedy pro Zvědavec a jeho Elite Class Unique Selling Proposition! A zapomeňme na srdceryvné opakované apely jen na to dobré, co je v nás[pláč]

295149

30.08.2013 11:32

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: Kde je hodnota Zvědavce?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Hlupáku, to tak úplně pravda už dávno není. že by byl Zvědavec a jeho hodnota "...Zvědavce je v tom, že píše to o čom sa MASOVO hovorí v Českej aj Slovenskej spoločnosti ale nikde sa o tom systematicky nepíše. ...", jak tvrdíte.

Zvědavec byl URČITĚ jedním z prvních, ale dnes už DÁÁÁVNO není jediným.

Zkuste se podívat např. zde: http://www.inespravy.sk/ . Je to přehled (...Iné správy vznikli ako reakcia na jednostranne zamerané spravodajstvo médií hlavného prúdu...) na doméně registrované na Slovensku. A je tam odkazů a sumářů - tradičně v češtině 60-75% a zbytek slovensky, přehršel.

A v tomto prostředí záplavy nemaistreemových a přitom akurátních webzinů má pan Editor uspět komerčně?

295261

30.08.2013 11:49

Budeme nuceni ukončit činnost

RE: Podle ovoce jejich - POZNÁTE JE:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mně je úplně putýnka, jak se Ty cítíš nebo necítíš.
Pro mne je důležité, jak bude svět vypadat za rok, za měsíc, za týden nebo za hodinu. A podle toho si ladit moje plány a program - a samozřejmě i projekty.
Kdo vsadil na "prapor s hvězdy a pruhami" či na popěvky Kocáby, nestačí plakat nad výdělkem.
To, co Ty tupě posuzuješ jako nějaké "rady", je jen lakmusovým papírkem, kterým si ověřuji, zda je moje vidění světa (a věcí z toho vyplývajících a budoucích) blíže k realitě. Nebo zda jsem vedle jak ta jedle.
Že ty kvílíš bolestí, protože čím dál více Kozáků napájí své oře pod Vyšehradem, je jen pro mne příjemným a radostným zjištěním!
Čím více rykotu a plakotu zinkajících pivních Pepíků a lídlujících Mařen/ek, tím více jistoty, že jde vše správným směrem - a od 5 k 10
[smích] [vyplazený jazyk] [velký smích] [cool]

295262

13.10.2013 18:41

Homosexualita

tolerance/propagace

MoUdrostrak 90.?.?.?

U mne vede zlom na pomezi tolerance/propagace. Pokud jednam s homosexualem nebo lesbou, nemam s tim sebemenší problém dokud nezacne propagovat svoje sexualni zaměření. A stejne tak citim i jejich vystupovani na verejnosti.
Vladimír Vladimirovic podepsal rozumny zakon, jenz to podobne resi v Rusku.

297766

13.10.2013 18:55

Homosexualita

RE: Vrozena homosexualita ,neni vrozena,to je mylny nazor.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nemate pravdu. Jsou ryzi hetero. Ryzi homo ci lesby. A pak bi ci lide na rozhrani. A pokud je nastavena pozitivni diskriminace, tak chce kazdy stjůdend vstoupit na Harvard v rouchu coby cernosska lesba.
Uz ve starovekem Recku a Rime se tradovalo, ze "Zena slouzi k zachovani rodu, sle skutecnou rozkos prinasi muzum hlavne telesna laska s chlapcem." Proto tolik soch, nahych her a sportu tehdy.
Traduje se, ze az 30 i vice % tehdy pravicujicucajicich patriciu homovalo s mladymi slicnymi proleas.
I dnes je zpravicovana a zbidacena Praha hlavnim brd/lochem homosexualni prostituce a pornoprodukce.
Pravicujme, tunelujme, analujme!
Prof. Big Toonnel budiz vzorem[smích]

297767

14.10.2013 04:17

Právo nevolit

Milostivá Vrchnost

MoUdrostrak 90.?.?.?

Můžeme tisíckrát láteřit nad naší Vrchností, určené nám Knihou a rebbem Ovadia YoUsefem. Ale jaké by bylo lidstvo, pokud by nebylo vedeno Vrchností?!
Jak bychom nakupovali a platili cetky z druhé strany ZeméGlobu?!
Diskutovali napříč okeány i VesMírna?!
Užívali si pohledu na humanitární bombardování z bezpečí gautche?!
Libovali si a rochnili v pornografii a zasunutých úchylárnách bez ztráty Květinky?!
Pořizovali si obydlí, auta, tituly, zubní protézy, mobily, sekačky a extravagantní dovolené na dluh od Vrchnosti?!
Vrchnost za nás řeší i ty otravná dilema voleb! Sláva jí!
Svléká nám Kluky u moře i Holky (Věcí) veřejných. Konstruuje MoUdré Zelené, Top(olánky)09, Úsvity, ANO, Penzijní Brouky Chrousteviníky, Z(io)Emanovce i ty Komanče, co hlasují pak unissono pro tabákové lobby v žoldu a podle pokynů a zájmů Vrchnosti!
Uvědomte si, Vy rejpaví a nehodní, že naše Vrchnost kope ZA NÁS a na NAŠÍ STRANĚ BARIKÁDY!
A Vy tu proti naší Vrchnosti, naší DOBRODINCE, s/prostě CONSPIRuJETE[smích] Třikrát Vám Tfuj thayXhell!!!

297785

14.10.2013 14:00

Právo nevolit

RE: Ještě jeden příspěvek, kterým rád záměrně provokuji na jiných diskuzích.

MoUdrostrak 90.?.?.?

To možná nebo nejpíše určitě je všechno pravda!
Ale na druhou stranu to byla taková superbezpečná jízda okresním busíkem. A na západ od Zlého Bolševíííka se jelo "rallye", kde se svítily světla ramp!!! A zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky toužili právě a zejm. po Světlech ramp, Neckermannu, úvěrových kartách, leasingu, školném, poplatcích u lékaře, exekutorech, hypotékách, válkách, humanitárních bombardováních a dalších a dalších atributech.
Na bezpečnou celoživotní jízdu okreskou (sice bez výmolů, ale často i bez lajnování) Pepíci a Mařen/ky Zlému Bolševíííkovi kašlali. Horovali pro texasky http://www.youtube.com/watch?v=UJgC5m5pXcA - a stále jim bylo v mozkovnách vygumovaných VOA a FE jen těch sedumnáct let...

Zlý Bolševííík možná lhal o commun/ismu. Ale o capitalissmu 18. století rval pod tlakem Pepíkům i Mařen/kám do mozkoven PRAVDU[smích]

Pepíci a Mařen/ky jak lehké kurvy sedli na tandem pilotům formule risk. A nyní srdceryvně vzlykají že padají z tandemu do heren, komerčních transfuzních a transplantačních stanic, před prahy úřadům práce, exekutorům a pravici, té vysněné pravici[smích]

297827

14.10.2013 14:16

Právo nevolit

RE: Tak nějak..

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ze zlé přerozdělující a socialistické Scandinávie vyhnali hodné pravicující Predátory. Vyhnali je do Monaca a dalších rájů vysokým zdaňováním, přerozdělováním, silným státem a vymáháním práva.
Pravicující Pepíci a lídlující Mařen/ky, co za zlého Bolševíííka naslouchali hrdinně a undergroundově Kocábu, ale touží po co nejosekanějším státu, nejnižších daních (a robotárnách z nich vyplývajících).
Je to tak alespoň vidět na bigboardech, kterými je k tomu zaklínají další do boje o deputátum marionetty nasazené našimi kmotry.
Nechť učiní a instaluje pan Editor na Zvědavec anketu:
Ne/chci nízké daně
Ne/chci silný stát
Ne/chci platit pokuty za jízdu na černo
a uvidíme...[smích]))

Každý národ má takovou vládu a životní level (min. ve střednědobém horizontu), jaký si zaslouží.

Je to vidět na Německu, Slovinsku i právě zlé socialistické a přerozdělující Scandinávii, které se vymykají trendům, kterými dávají Pepíci a Mařen/nky carte blanche kmotrům a jejich marionettám u českého kormidla.

Pravicujme, toonelujme - a pak už ale neplakejme!
Ve jménu pouček Hayek, Friedricha VON a i Prof. Big Tooonnela[smích]

297829

14.10.2013 16:47

Právo nevolit

RE: Ještě jeden příspěvek, kterým rád záměrně provokuji na jiných diskuzích.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Andrew, tahle jak píšete to ale nefunguje[pláč] Bohužel!
Vrchnost žene pravicující a zinkající Pepíky a i lídlující Mařen/ky výběhem. Na pravé je dojí, na levé je (občas!) krmí. Tím jak Pepící a Mařen/ky volí, podle toho s nimi Vrchnost nakládá.
Vrchnost nemá zájem, aby státo přespříliš chřadlo, ale ani aby bylo přežrané a beze strachu z exekutorů.
Když je stádo příliš dlouho u cecíku a vyžírá přespříliš dlouho pastvinku a dlouho loví vlevo, počká Vrchnost až stádo vyžere pastvinku do mrtě. A samo si pak reflexivně ve volbách požádá o pravicujícího honáka, alfa samce Rtm. Ing. Myrka Toopolánka s guľami a hlavou Ing. Lucie Talmanové-Topolánkové, "...co ji volí celá Praha...", v rozkroku.
A oni stádo popoženou svinským krokem, za pomoci všech Bakalů a dalších spřízněných exekutorů.
Když to Rtm. Ing. Myrka Toopolánek s guľami a hlavou Ing. Lucie Talmanové-Topolánkové v rozkroku, se stádem přeženou, dostane stádo oddechovku v podobě vlády statistika a nejoblíbenějšího politika Ing. Fischera či Ing. Z(io)Eman stádu pošle na chvíli oddechu Ing. Rusnoka, coby laskavé krmiče.
Prostě tak to chodí. A ani Vrchnost o chcíplé stádo ani o revoluce nestojí.

Pravá, levá, přední, zadní - s pravicováním (ani Poučkami prof. Big. Toonnela či Hayek, Friedricha VON...) to při pohánění stáda nepřešlehni...

Proto je na tom ve všech možných trendech české stádo JIŽ hůř, nežli stáda sousední = německé, rakouské, polské, ale už i to slovenské!!!
Za české pravicující stádo musí myslet jeho Vrchost. A sama mu udělovat přes Fischery a Rusnoky Time out od dojby, protože by se samým nadšením české stádo samo upravicovalo...

297839

14.10.2013 17:04

Proč jsou zubní implantáty tak drahé?

RE: Obchod se stářím

MoUdrostrak 90.?.?.?

Takhle jednoduché to rozhodně není! Alespoň určitě ne biochemicky... Něco jiného je hltat kaši nebo žít na výživě. A něco jiného v ústech při žvýkání mísit s jídlem sliny apod.
Stejně tak státy s dlouhým dožitím seniorů jsou na tom jednoznačně lépe, I KDYŽ SENIORY vlečou na solidárních penzijních systémech.
Stačí více pozorovat, srovnávat. A méně tupě pravicovat a holdovat Poučkám Prof. Big Tooonnela a Hayek, Friedricha VON.
Stejně tak je na tom obecně lépe civilizace promořená pharmacií a chemií, nežli ta, která je závislá jen "na přírodě". Zní to divně. Ale je to tak!!!! Bohužel/bohudík...pro nás, co nežijeme "v ryzí přírodě".
Geronti mohou být divní. Ale někteří jsou naopak fine. A pokud je společnost dobře nařídí, pomáhají např. svěží geronté i začínajícím podnikatelům (třeba v Eustrélii a jinde ve zlých socialistických a přerozdělujících prosperujících státech). Pomáhají zkušenostmi, kontakty, předvídáním obecných reakcí a míry. Sám jsem pár takovým vděčný z počátku mé kariéry.
Prostě plácáte nesmysly, vyčtené z moUdrých brožůůůůrek, či vypocených v nebystré hlavince. Pokud to druhé převažuje. PánBůh s Vámi, i s námi...

297841

14.10.2013 17:12

Právo nevolit

RE: Volit nebo nevolit - be or not to be

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já bych to chtěl jednou vysvětlit od paní Jarmily tak, abych se s tím mohl také ztotožnit. Protože jinak souhlasím s kolegou Jenem!

Paní Jarmilu, která to myslí dobře, zblbli natolik, že škodí nejen zde, ale jistě i ve svém blízkém i širším okolí. A oni se smějí, že aktivovali dalšího UI.

A Karl Von und Zu to má pak snadnější. Stejně tak Kucíííí od moře, Holky svlečené, Okamůra, Velký chemik, moUdří Zelení a další a další nastartované a od kmotrů a lobbistů nasazené marionetty.

297845

15.10.2013 09:39

Rusko, Sýrie a úpadek americké hegemonie

Překlad v ceně 886 Kč Zvědavec - ALE STOJÍ I ZA VÍC!!!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už během čtení článku, jsem vnímal nádherný překlad! A libozvučný češtin. Díky za něj!

Opět se potvrzuje, v závěru textu, že neexistuje "mezinárodní židovsto". Alespoň ve všech otázkách VšehoMíra! Íránští a rusští bohatí a mocní židé s postavili části emerických krvelačných židovských Predátorů a hyen. Resp. vsadili na zlý Írán, zlé Rusko, zlou Čínu či zlou Sýrii jako na SVÉ KONĚ konfliktu - proti "svým" emerickým bratrancům(!?) Khassarům. A de facto zčásti i proti khassarovským jestřábům v genozidním a apartheidním zmetku USraHellu.

Byli jsme velice, velice, ale opravdu velice blízko atomové katastrofy. Nyní dochází ke katarzi i emerického dluhu. Možná, byla "syrská krize" a pochod po ose Tripolis-Damascus-Tehran-Moscow-Peking jen krvavým a odporným blufem "dýmů/krásy".

A ve skutečnosti šlo o ODPUŠTĚNÍ emerického DLUHU celým světem a všemi zahraničními veřiteli. Aby se hroutící a bankrotující JůYsEj i s Lehem, Danou, Mikinem a dalšími zplozenými zrůdnými lidskými kretény, dokázalo nadechnout k životu.

Uvidíme v následujících týdnech, měsících a letech. "Dýmů/krásy" pomalu vyhasíná. Přichází a lze tušit něco nového. Pokud papež velebil Vladimira Vladimoviche a naopak chtěl vyobcovat z katolické církve za Sýrii presidenta Hollanda, zní to pro uši českých pravicujících a zinkajících Pepíků a i lídlujích Mařen/ek, co za Zlého Bolševííííka hrdinně i undergroudově naslouchali Kocábu, velice, velice, ale opravdu velice NEZVYKLE!

Rusáci jsou přece pro Pepíky a Mařen/ky vždy "zlí okupanti". Tak jaktože Papež velebí Vladimira Vladimiroviche http://www.ibtimes.co.uk/articles/504007/20130905/... - a chce naopak vyobcovávat François Hollanda?! Vždyť ten hodný Západ, a češští Keltové - no musí mít z toho zmatek v pravicujících a po horování pro texasky zblblích kebulích...

297883

15.10.2013 09:53

Právo nevolit

RE: Volit nebo nevolit - be or not to be

MoUdrostrak 90.?.?.?

S tím mohu jen souhlasit! Ale obávám se, že tady o tohle tolik nejde. Zinkající Pepíci a lídlující Mařen/ky netoužili při Plyši po houbách ZADARMO!
Již v té době byl v mnoha západo-středoevropských zemích sběr hub limitován. Či jen za předem zakoupené známky!!!
A Pepíci i Mařen/ky chtěli a toužili místo "hub" a "lesů" po lídlech, exekutorech, pornografii, masové prostituci generované z nezaměstnaných žen oficiálně(!!!) úřady práce, po zastavárnách, placené zdravotní péči, nakupování a dovolených či bydlením a autech na dluh.
Pepíci a Mařenky nemohou přece stát v cestě tomu, co sami uvedli do pohybu. Jakýpak tedy les, národní majetek, vlast atd?!

Při těchto volbách jde o to, ZDA budou dále okleštěny více důchody, kolik bude stát zdravotní péče a školné...

Při těchto volbách jde "jen" o to, kolik dostanou podíl Predátoři a kolik podílu Pepíci a Mařenky! Pokud budou "nízké daně", Predátoři jich odvedou ještě méně ze všech svých aktivit, majetků apod.

Pokud se má člověk rozhodovat jít volit, nemá cenu myslet na les, houbu či vlast. Tyhle volby je rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neřeší. Co řeší nebo mohou řešit - jsou daně, výše poplatků u lékaře či učitele, agresivitu exekutorů a to, co zbyde Pepíkům i Mařen/kám v portmonkách - a co bude spoluvytvářet domácí kupní sílu a z toho plynoucí regionální prosperitu ve zbídačených českých městech a na pomalu vylidňujícím se venkově.

Proto mi, paní Jarmilo, s tažením za houby, vstup do lesů a za vlast, skutečně připadáte jako naivní 5. kolona přihrávající naivy Predátorům.

O houby, lesy a vlast šlo během Plyše. Nyní se hraje o přežití. Naštěstí (zatím) ne o moje!

297884

09.11.2013 08:08

To snad Evropská komise nemyslí vážně

RE: Článek není přesný ani pravdivý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas! Nemecko je prave JEN tak silne, jak silne je jeho nejblizsi okoli a cela EU. Nic by neziskalo, pokud by se stalo ostruvkem prosperity v mori zpravicovane "bydi".
V mizernem clanku jen jeho author dojizdi svuj vlhky pravicujici sen. Nemecko prave jen diky prerozdelova
ni vni i vne ma "klíííd na prácu" na technologiich, ktere svet nema sanci dohnat. Navic ma hned za plotem robotarny plne zinkajich pivnich Pepiku i lidlujicich Maren/ek, kteri outsourcuji primitivni ukony za zlomek nemeckych mzdovych tarifu. A co je nejdulezitejsi: nehlasuji za vyssi osobni prosperitou "nohami" jako to cini ehem. DDR StaatsBürgerSchaftGenossenen.
EU je pro Nemecko jak hradem, tak i vonafouckym materskym lunem...

299389

09.11.2013 10:34

To snad Evropská komise nemyslí vážně

RE: Článek není přesný ani pravdivý

MoUdrostrak 90.?.?.?

S Vaším názorem - ani s Německem - nemám naprosto žádný problém!!!

Vždyť právě na příkladu zbídačeného, zpravicovaného a potápějícího se Česka - vedle vysoce prosperujícího Německa (ale i Rakouska, Polska, Slovenska...a stále více i Maďarska) je vidět, jaký svinčík zinkající, pravicující a lídlující Češi a Češky pod sebe nadělali[pláč]((

Němci nejsou žádní rozhazovači. Jen si uvědomují, že nemohu vyhazovat odpad za vlastní plot. A doufat, že se vyhnu odéru.

Cokoliv je v Česku fungující nebo atraktivní, pochází z 95% procent od cizinců - KarslBad, RiesenGebirge, Hradchin, KarlsBrücke, KarlStein, Krummau.

To, co je funkční dosud ve státní správě, právu, infrastruktůůůůůře nebo "sociálnu", pochází z navíc Rakousko-Uherska či je důsledkem vlivu Němců za Protektorátu.

Pravicující, zinkající, bábující, dědkující či lídlující dokázali, že to dokážou. A výsledek je víííídět - nejen na D1 či v hroutícím se zprivatizovaném či zpoplatněném zdravotnictví, školství...

Němci namísto toho německé školství a německé vzdělání poskytli Z_A_D_A_R_M_O každému, včetně cizinců. Dodnes více a více těží z milionů embassadorů, kteří tak německé produkty následně šíří v domovským zemích a sociálních okruzích.

Primitvní pravicující článek ale "řeší" jiný problém: zda JSOU, či NEJSOU Němci spojeníííí pupeční šňůrou se svým okolním EUropským prostředím. A naivně a nedoucky tvrdí, že se "mohou odstřihnout"...

A pan Editor ten palogismus vypouští na web - patrně záměrně - jako spouštěč téhle diskuze [zmaten] [překvapení] [chechtot] [oči v sloup]

299393

09.11.2013 20:09

To snad Evropská komise nemyslí vážně

RE: Článek není přesný ani pravdivý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Každé stádo má takovou vládu, jakou si zaslouží[smích]))

Pokud zinkající a lídlující byli novými "pastýři" napálení, znamená to jen, že někdejší pastýři (zlí R-U, zlí Němci, zlí Rusáci...) nebyli zase tak špatní a požívali u zinkajících a lídlujících důvěru a respect...[smích]))

Vložený obrázek

Jak si kdo ustele, tak si lehne. Kdo si nechá z lenosti a lhostejnosti nastlat trnové lože a nastražit na sebe důkladnou transfůůůůůůůůůzi, nechť nyní nefňuká a nelamentuje - nýbrž vychutnává si plody lenosti, naivity a lhostejnosti své!

299420

26.02.2014 13:24

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

Skvělý článek a excellentní překlad!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Dugin to má v hlavě srovnáno. Ale málo platné - dokud životní úroveň Ruska nebude předbíhat jak bank/rotující JůYsEj, tak Západní část EU, stále bude Rusko ohroženo vlastní 5. kolonou = Zapadniki. Zapadnici obětovali Libyi, jsou schopni obětovat i Sýrii nebo Ukrajinu, protože naivně doufají, že hodný Západ s nimi u kormidla pozvedne jak mávnutím kouzelného proutku Rusko na úroveň Scandinavie.
Proto je prozatím Skandinávie Západem šanována a pěstována coby vitrína, na kterou se Zapadnici naivně odkazují. Reálně uvažující Rusové ale vědí, že by jen přišel Yelt/Zin 2, Yelt/Zin 3 či XY... A Scandinávská prosperita by se nekonala.
Naštěstí Západ již tahá za kratší konec provazu. A Čína je uchvácena a nadšena z potenciálu, který pro ní vytváří Euroasijský projekt Vladimira Vladimiroviche. Západ nemá ani Rusku ani Číně cokoliv co nabídnout jako alternativu. Naštěstí!

305388

26.02.2014 17:36

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentů (1. část)

RE: Vzdat leningrad?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, Angela je loutka - skutečný potenciál Německa je daleko vyšší, nežli Angele kdy Loukáři dovolí nastolit. Německo se navíc vyhřívá na pozici, kdy si jej všechny strany (JůYsEj, Rusko, Čína, rozvojový svět...) předcházejí. A úkrokem na jakoukoliv stranu může Německo jen ztratit.

Pro Rusko je nejlepší kartou s Krymem trvat na co největší autonomii Krymu v rámci Ukrajiny.
1) Pokud by Krym ze svazku s Ukrajinou vystoupil, ostatní ruskojazyčné ukrajinské etnikum by už mělo proti sobě velkou přesilu "Západoukrajinců". A Rusko by muselo řešit, jak udržet vliv v nejrozvinutějších částech Ukrajiny - tj. na Východ od Dněpru.
2) Navíc by Rusko insistováním na nezávislosti Krymu a Východodněpří pak těžko mohlo aplikovat tvrdou antiseparatistickou politiku vůči Dagestánu, Tatarstánu a dalším časovaným etnickým (a Západem pak lehce iniciovatelným) bombám uvnitř své federace.
3) Dále je pro Rusko veledůležité udržet vliv i v převážně ruskojazyčném černomořském přímoří Ukrajiny = strategický přístav Oděssa + hranice s EU v Dunajské Deltě.
4) Dalším kamínkem na vahách je osud Podněstří, které je ze severu ohroženo ukrajinsko jazyčným pohraničím. Ztrátou Podněstří (resp. odchodem ruských mírotvorců z tohoto původně moldavského území) by Rusko ztratilo šanci blokovat vstup Moldávie a i Ukrajiny do EU a Paktu NATO.
5) S tím je spojený i kamínek v podobě Gagauzie, která prozatím shlíží rovněž k Rusku a úspěšně blokuje posun Moldávie (i Ukrajiny) směrem na Západ. Gagauzové rovněž si přejí vstoupit do Euroasijské Unie Vladimira Vladimiroviche.

Všechny tyto kamínky hrají ve prospěch Ruska, ale jen do chvíle, dokud je Rusko nebude muset proaktivně zachraňovat. A dokud jsou hrozbou pro Predátory a jejich ukrajinské Baderovce a Shabes/Goj/im. Jakmile by Rusko dovolilo jejich odjištění a explozi, vázalo by to ruské síly a energii mimo ruské hranice.

Vložený obrázek

Btw. Minulý týden již ukrajinští banderovci stříleli po autobusu, který jen tranzitem přes Ukrajinu na lince z podněsterského Tiraspolu do Petrohradu. Zejm. pro Podněštří je nejdůležitější, aby mělo záda kryto stabilním ruskojazyčným Oděsským regionem. Jakékoliv problémy v Oděsse by povzbudily moldovavské revanžisty, kteří by neváhali Podněstří attackovat z JZ a Banderovce, kteří by proti před dvaceti lety Rusy hrdinně osvobodzenému Podněstří vytáhli nyní s nadšením v západním žoldu ze severu.

Nejde proto jen o Krym čí o Východ od Dněpru. Hraje se o hodně: Oděssu, Dunajskou Deltu, Gagauzii a hlavně Podněstří - a o možnosti Ruska k blokování vstupu Moldávie i Ukrajiny do Paktu NATO a k EU!

Vložený obrázek

305397

01.03.2014 11:25

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dokonce si i pohrávám s myšlenkou, ZDA zmizení presidenta Janukoviče z Ukrajiny do Ruska nebylo skrytým geniálním tahem na pokyn Vladimira Vladimiroviche. Vzniká tak dvojvládí, kdy jediný právoplatně zvolený ukrajinský president je v exilu v prosperujícím Rusku. Banderovci (a další "demokratická" svoloč) ruší ruštinu jako druhý oficiální jazyk, odvolávají representanty v ruskojazyčných oblastech a široce se bleskovým tempem demaskují.

Pokud tento geniální Janukovyčův tah je skutečně posvěcen Vladimirem Vladimirovichem, stonásobně urychlí vše, co by jinak klasicky probíhalo měsíce (a možná roky) - a svět by tomu již přestával věnovat pozornost. Nyní jsou zlí širokolící slovanští Rusové těmi, kdo mají nohy na plynu - a Benderovci, ostatní svoloč a Loutkáři musí volky nevolky vyčerpaně poklusávat podle toho, jak Rusové mačkají plyn.

Dá se i očekávat, že Vladimir Vladimirovich tyto své kroky předjednal s presidenty Čínské lidové republiky a dalších spojenců na famózních hrách v Soči. Rusové jsou nyní i nebývale ztmeleni - nejen díky fámózně dopadnuvší olympiádě.

Ilustrativním faktem je i to, že ten co to coby kovaný Shabes/GOJ/im chtěl za orál ek na Krymu "zachraňovat" http://www.denik.cz/ze_sveta/cesko-neuznava-legiti... , nejenže se nakonec na Krym ani neodvážil, ale nebyl nakonec včera přijat ani ukrajinským "stínovým presidentem Banderovců" v Kyjevu: S prozatímním "prezidentem" Turčynovem se dnes v Kyjevě měl setkat český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který byl na Ukrajině na dvoudenní návštěvě v rámci mise takzvané visegrádské skupiny (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko). Kvůli napjaté situaci v zemi se ale schůzka neuskutečnila. http://www.ceskenoviny.cz/svet/zpravy/uradujici-uk...

305623

01.03.2014 14:44

Alexandr Dugin: To je velká válka kontinentu (3. část)

RE: Pan Dugin to geniálně trefil několik dnů před vyštváním presidenta Janukoviče Banderovci z úřadu

MoUdrostrak 90.?.?.?

To je otázka ve správnou chvíli!
IMHO, Vladimir Vladimirovich skutečně provedl asymetrický „chvat" když urychlil spád událostí. On má bezpočet tahů na výběr - dokud má krytá záda rovněž prosperující Čínou. Nepotřebuje západní „odbytiště" ani zastaralé technologie a know how. Vystačí si s ostatními spolutvůrci Euroasie!!!
Někdo psal, že bez Ukrajiny je Euroasie nerealizovatelná. Já se domnívám, že by byla nerealizovatelná jen bez přistupu Ruska k Baltu a Černému moři! A Vladimir Vladimirovich NAOPAK „zinvalidňuje" Ukrajinu, aby posílil vliv Euroasie a tím i Ruska na Evropu a celý globalizovaný svět! Přes 80% dopravy je DODNES realizováno po moři. Z mořské dopravy přes 80% je doprava do Číny a z Číny. Dopravou přes Rusko lze ušetřit až 1/3 času - jak přes nyní tající Severní ledový oceán, tak i po souši - oproti obeplouvání Asie z jihu.
Proto na Rusko útočí přes Sýrii i země „Zálivu". S nastartováním Euroasie Vladimirem Vladimirovichem upadne jejich význam - a vše pro přežití podstatné budou muset tranzitovat z Euroasie přes zlý Irán. Proto ta strkanice o Sýrii. Proto překvapivé nadbíhání Íránu ze strany JůYsEj! Chcípající Amerika chtěla řešit Čínu a Pacific. A Rusové s Číňany JůYsEj přečůrali s Euroasijským projektem.
Všechny klíčové body Ukrajiny jsou naštěstí osídleny ruskojazyčným obyvatelstvem: Donbas, Podněstří, Delta Dunaje, Oděssa, Krym... Banderovci ovládají jen zatěžující šlupku.
Proto se domnívám, že Vladimir Vladimirovich dal pokyn k urychlení nezvratného vývoje. Kdo ovládá úpolové sporty, tak Vladimiru Vladimirovichi snadněji porozumí.

305634

02.03.2014 07:52

Co se skutečně stalo v noci na Krymu?

RE: Flightradar

MoUdrostrak 90.?.?.?

Stačí pravicujícní pohled na mapku se záznamem letu - a "něco" není ihned v pořádku:
Letadlo vyletělo z low costového letiště Saliha Göhcen v asijské části Istanbulu. Ale po obratu přistálo na hlavním istanbulském letišti Atatürk v evropské části.
Pravicujících důvodů může být několik:
1) "Náplň" letadla byla zlými Rusy odhalena a tak mají na Saliha Göhcen komplice. Kteří by "náplň" sledovali dále při a po návratu.
2) Letiště Atatürk je obří v porovnání se Saliha Göhcen a tak mohou USraelci, Češi resp. Čečni či Katařani lépe se rozptýlit a zamést za sebou stopy. Stejně tak i jejich "cargo".
Jedno je ale jisté - pokud by byl let "svatouskovsky", vratilo by se letadlo tam, odkud vzletlo a kde ma letecka company, posadka zázemí.
CIA odjakživa zneužívá civilní leteckou dopravu pro diverzi, špionáž, provokace a false flag operace - viz. 9/11, Korean Air 007 a další. Proto residenti ruské kontrarozvědky resp. jejich zdroje sledují všechna letadla mířící k jejich domovině. A tady vykonali dobrou práci. Sláva jim!

305717

02.03.2014 09:27

Co se skutečně stalo v noci na Krymu?

RE: Flightradar

MoUdrostrak 90.?.?.?

To by se zdálo být nasnadě!
Ale Rusko se musí chovat jako VELMOC [smích] A nikoliv jako "Žalobníček„ [pláč]
Navíc letadlo nemířilo (bohužel zatím do Ruska resp. na RUSKÝ Krym), ale na teritorium Ukrajiny. Takže propagandisticky je to těžko využitelné, když po Kyjevě běžně střílí do všech stran konfliktu snajpři z USraele - a „Světu" je to šumma fumma. A bylo i v Jugoslávii, Lybii, Ídžiptu, Sýrii a jinde.
Nasazením „zdvořilých lidí" Rusko ukázalo, KDE začíná jeho perimetr: nikoliv na ruských hranicích, ani na ruskojazyčném území Ukrajiny, ale posunulo perimetr až na turecké letiště Saliha Gökcen! Je to ostře vyjádřeno diplomatickým jazykem VELMOCI, která nemá zapotřebí plakat v Radě Bezpečnosti.
Analogií je proplouvání ozbrojených íránských lodí Suezským kanálem sem a tam. Namísto lovení terroristů po Teheránu či šacování „turistů" na letišti Emmama Khommeiniho 60 km před Teheránem - to by bylo pod úroveň hrdých Peršanů - Češi tuto možnost nemají - jen cepy a zinkání klíči či rozhořčené trhání letáků Lídla.
Velmoci ale mají jiný pojem o "perimetru" a jeho ochraně. Proto za mne platí: Good job - a PROČ se dotýkati se smrdutých obsahů obskurních létajících konserv [smích] Když mohu jednat synergicky a noblesně? Jako velmoc!

305728

03.03.2014 07:55

Moskva obrací role v Kyjevě

Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor mi minulý týden smazal příspěvek, kde jsem v předstihu psal o významu Oděssy ve vazbě na Podněstří a také Gagauzii. Stategicky to připomíná Hru v Dámu, kdy zkušený hráč převrací postupně barvu kamenů soupěře, protože si VČAS rozmístil strategické ostrůvky vlastní barvy, které mu to umožní.
Nýčko se ukáže, NAKOLIK se vyplatilo Vladimiru Vladimirovichi držet Podněstří a tamní solidní životní úroveň coby výkladní skříň, vklíněnou mezi Ukrajinu a Moldávii. Je to efekt Západního Berlína "po Rusku" - a každý se mohl včas přesvědčit, nakolik oslovil a mohl oslovit zbídačené Ukrajince či Moldavany.
Naštěstí je celý pás mezi Dunajskou Deltou a Krymem osídlen převážně ruskojazyčným obyvatelstvem. Tento prostor je závislý na turistech, rekreačních rybářích a ochotnících převážně z prosperujícího Ruska a prosperujícího Podněstří a Gagauzie, kteří tam utrácí nejen v létě své - na Východní Evropu - solidní příjmy a pořizují si nemovitosti a i komerčně investují. Místní obyvatelé se v přímém přenosu tak přesvědčují, O KOLIK díky "západnictví" vládců Ukrajiny a Moldávie, oproti blahobytným Rusům, Podněstercům a Gagauzům kvůli páchání "dýmů/krásy" přichází.
Úspěšná velkolepá olympiáda v Soči by ještě víc zažehla lítost, že coby obyvatelé Ukrajiny a Moldávie, nejsou s Rusy na stejné lodi. Proto musel Západ nyní, ve vazbě na Soči, hrát Hop anebo trop. A nejen kvůli deformami v barvách "dýmů/krásy" zbídačeným Ukrajincům a Moldavanům.

Vložený obrázek

Každý Zvědavec se mohl v Oděsse v posledních měsících přesvědčit na vlastní oči, jak se pyšnili tamní obyvatelé nesčetnými bigboardy, které upozorňovali na fakt, že se jim KONEČNĚ podařilo prosadit ruštinu jako rovnoprávný jazyk při jednání s úřady. Je tedy na snadě, JAK přijímají nyní "legislativní" řádění Banderovců v Kyjevě. Vladimir Vladimirovich nemusí ani hnout prstem - postačilo vystavovat v posledním desetiletí nadité peněženky a solidní auta ruských, podněsterských a gagauzských turistů a investorů. Obyvatelé Oděsské gubernie umí počítat sami [smích]
Naštěstí ponechal zakopané tisíce ruských mírotvorců i s jejich tanky na hranicích v Podněstří. Teď nemusí táhnout jediným vojákem. A přesto může s úsměvem na rtech sklízet plody své prozřetelné osvícené politiky.

305843

04.03.2014 10:21

Moskva obrací role v Kyjevě

RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Díky a přidávám mapu, která JIŽ i potvrzuje to, co jsem tady psal v uplynulých čtrnácti dnech od Puče v Kyjevě - a o co jsem se přetahoval názorově s panem Editorem.

Všechna territoria, která jsem uváděl, jsou na ní již autory uváděna jako součást NOVÉHO RUSKA - včetně CELÉ Moldávie, Podněstří atd!

Vložený obrázek

Podotýkám, že kdo píše Odě"s"a - jedná tak v ukrajinské (propučistické) transkripci. Kdo Odě"ss"s - transkripuje ruštinu!
Neboli Odessa (ukrajinsky Одеса, [ɔˈdɛsɑ]; rusky Одесса, [ɐˈdʲesə])
Pozor na to, ať si neuděláme vlastní ostudu [pláč]

305949

05.03.2014 06:26

Skutečná „jaderná“ revoluce Íránu

Proč Írán odolal a odolává?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Clanek celkem realisticky popisuje radeni krvelacneho "demokratickeho" zionistickeho Shaha.
ALE naprosto clanek ignoruje to, ze jiz 35 let vladne v Iranu naprosto jiny rezim, nezli "nabozensti tmari". Ruhollah Khomeini jeste za zrudneho Shaha vytvoril model "nadvlady klerika". A po revoluci, kterou uskutecnil s podporou vsech moznych politickych smeru a vrstev, usporadal referendum, kde mu Iranci "nadvladu klerika" odsouhlasili.
Proto je dnes Iran jednou z nejkulturnejsich, nejmodernejsich, ale i nejhumannejsich zemi sveta - naprosto odlisnou od "medialniho obrazu". Klerik je jakymsi Dohlizitelem ci PanemBohem - a krome moralky, nezasahuje do politickeho, vedeckeho ci socialniho kvasu iranske spolecnosti. Abych byl schopen se v Íránu pohybovat a "neztratit se", chápu současný Írán coby modernisticko-morální stát "sui generis".
Americane jsou primitivove, co nikdy necestuji - a kdyz, tak maximalne do detskych nevestincu v Costarice nebo Mexicu (za Shaha byvaly zhusta i v Iranu) . Americani jsou naprosto zmanipulovatelni lzidmedii v cemkoliv. Ale EUropan si muze odskocit "zkontrolovat si Írán" za 3 hodiny letu z Vidne ci Milana. A nebude ho to stat celkove vic, nezli "koupačka" v Turecku nebo Ýdžiptu.
A pak nebude stacit "mrkat na drat", jake s jeho virtualnimi predstavami o Iranu lžidmédia provadela psí kusy a v jakem Matrixu foted zil. Je to unikatni forma a sance k reflexi stavu sveta i sebereflexi sam sebe. A kazdemu ji doporucuji cca jednou ob rok ci ob dva.
Je to 1.000 lepsi, nezli popsat stohy papíru ci kilometry blogů. A zazitek je to vskutku unikatni. Pak je kazdemu ihned jasne, PROC Irán "odolává" a dlouho jeste odolavat bude.

306012

02.04.2014 09:52

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Jsem taky padesátkář

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milá Duanitto, pan Editor je naopak jedinečný! Nejvíce si ho vážím (přes zjevné rozpory v našich názorech) pro to, že je pan Editor (a díky tomu i Zvědavec) a-u-t-e-n-t-i-c-k-ý. V okolním moři slizu, oportunismu, vlezprdelkovství.
Navíc nedopustí, aby byl Zvědavec napájen (přes sponsorující či inserující bílé koně/vlivové ýdženty) z Moskvy, Pekingu - natož z Tel-Avivu, Langley, Vatikánu - či dokonce z Pullachu nebo nějakého drogového překladiště u Pristiny[pláč]
Tisíckrát jsem se pokoušel otevřeně (v diskusích zde) či niterně (sám pro sebe) Zvědavce srovnávat s jinými médii. Bohudík či bohužel je Zvědavec nesrovnatelný. A to i díky zvláštní povaze pana Editora.
Kdysi jsem panu Editoru přispíval na delší "předplatitelská údobí". Pak mne předplatné pan Editor zrušil. Protože jsem přispíval v průměru do diskusí 4 (čtyřmi) příspěvky denně. A dle jeho pohledu je "zapleveloval". Navrhl jsem mu tedy, ať mi vymaže a že tím spolu skončíme. Na to mi odvětil, že mi mazat nehodlá. Jen (ani zpoplatněně) nestojí o tom, abych se na Zvědavci "producíroval".
Od té doby uplynulo hodně vody ve Vltavě. Pan Editor přišel díky svému (v dnešním materiálním světě) u-n-i-k-á-t-n-í-m-u rozhodnutí o několik tisíc korun. Já naopak mnohonásobky vydělal na produktivní činnosti (od které mne Zvědavec tehdy odlákával - a já "kouzlu diskusí" podléhal).
Píšu tuhle noticku/vyznání proto, aby bylo jasné, že pan Editor není žádný parazit, co si založil web a šikanuje jeho návštěvníky proto, aby měl o jednu koblihu navíc. Ať je pan Editor sebevíce zvláštní, tak je c-h-a-r-a-k-t-e-r. Možná v dětství četl přespříliš Karl Maye, díval se na husitské trilogie Zlého Otokara Vávry či dostal jinou průpravu, aby se n-e-h-o-d-i-l přespříliš do současného r-e-á-l-n-é-h-o světa.
Berme ho proto takového jaký je! Pan Editor - a jeho Zvědavec - je spíše odrazem našich t-u-ž-e-b o světě, jaký by měl být: bez Predátorů, bez parazitů (souzených a určených GOJ/im na V_Ž_D_Y "onou velkou" K-N-I-H-O-U)

Vložený obrázek

- o světě kde je láska, vztahy mezi opačnými pohlavími jsou normou, kde je úrok pod lichvou a peníze jsou kryty důvěrou.
Kdo nechce o tento svět přijít, ať přispívá.
Ostatní ať to neřeší a alespoň na výzvy pana Editora pietně mlčí - či jdou pravicujícně zvracet jinam...

307740

05.04.2014 16:12

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

Je to jednoduché - co v článku chybí

MoUdrostrak 90.?.?.?

1. Rusko (ruská federace) se přistoupením Krymu po více, nežli jednom století P-O-P-R-V-E R-O-Z-Š-Í-Ř-I-L-O. Do té doby se jenom a jenom rozdávalo - tu za posledních 100 let Rusko darovalo ze svého (po staletí nabytého) území

Vložený obrázek

samostatnost velké části Polska, tu Rusko darovalo samostatnost Finsku, Pobaltstkým státům, tu Kazachstánu, Ukrajině... Jak se za takovou ruskou velkodušnost chovají Ukrajinci, Kazaši, Poláci či Pobaltijci k Rusům je tristní... Finsko dostalo Ř-Á-D-N-Ě za vyučenou před a během WWII, tak jako téměř jediné dokáže z Rusů od WWII těžit, namísto aby Finsko krvácelo a tratilo ve sporech s Ruskem za Khasarské a Emerické a Englické zájmy.

2. Krymské referendum je naprostou anomálií při změně hranic států - bez jediného výstřelu - a dokonce aktivní pozitivní účasti a vyslovení se jak krymských minorit Ukrajinců, tak i Tatarů.
Lživá česká mainstreemová média o tom mlčí - ale je to J_E_D_N_O_D_U_C_H_É - i ti (utiskovaní) Tataři a Krymští Ukrajinci totiž dostanou pod Zlými Rusy M_N_O_H_E_M V_Y_Š_Š_Í platy a penze

Vložený obrázek

nežli měli na Krymu za Ukrajiny.

A mj. se jim Z_L_E_V_N_Í i phm a plyn:

Vložený obrázek

Co se bude s plynem, penzemi a platy dít na Ukrajině, je nabíledni - zvlášť, když se Hrivna hroutí, zatímco Rubl po přistoupení Krymu nakonec spíše(!!!) proti ostatním měnám posiluje:

Vložený obrázek

To se týká i např. zdravotní úrovně péče v Rusku versus na Ukrajině:

Vložený obrázek

Můžete tady popsat hektokilometry textu, ale Krymčané (včetně "utlačovaných" Tatarů a Krymských Ukrajinců v tom měli jasno [smích] Bez historických exkcursů a bádání [velký smích]

Doufám, že se na mne pan Editor nebude zlobit - úmyslně jsem hledal co nejmenší obrázky, aby to tady co nejméně nicneříkajícně ne/zaplevelil. Ale z důvodu čitelnosti to z menších pořídit nešlo - a česká veřejnoprávní média to nesmí zveřejnit!!! Pod hrozbou exekuce na hypotéku, leasing, školné a pálky od doktora...

Začalo to Poněstřím, které na hony převyšuje úrovní života okolní Moldávii i Ukrajinu, pokračuje to na Krym.

Rusové nemají důvod nikoho nutit a/nebo dokonce střílet: stačí jim, když ukáží vlastní výpis z účtu a otevřou peněženku. Kdysi podobně hlasovali "nohami" Genossen a zvláště Genossinnen v ehem. DDR [smích]

Teď to přichází v ruském vydání - a Rusové NA.TO mají! Čím bude hůře, tím bude nafta i plyn a další suroviny dražší a dražší - navzdory sankcím a vřískající vy...

Automaticky kráceno

307952

06.04.2014 08:55

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Je to jednoduché - co v článku chybí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale samozřejmě, že "...Rusové půjdou dál...".
A P_R_O_Č by nešli?!
Stačí se "jen" trochu zajímat o h_i_s_t_o_r-i_i. A musí Vám to dojít. Zlí Rusové v naprosté většině případů šířili svoji říši pomocí Kozáků, kteří pronikali na okolní území jako předvoj. A ve velké většině případů nakonec území s Kozáky samo spadlo ruské říši nakonec do klína.
V naprosto stejném stylu v duchu kozáckých tradic vystupovali i "zdvořilí lidé" nyní na Krymu, kde je místní velice bleskově přijali za své a poskytli jim maximální součinnost ve společném postupu proti Banderovcům a další svoloči vyslanou na Krym kyjevskou pučistickou juntou.
Vladimir Vladimirovich geniálně postavil proti Banderovcům "zdvořilé lidi". A dokázal to bez jediného výstřelu, spálené pneumatiky či rozbité výlohy.
Rusové (nejen v Rusku) a okolní národy si nyní sami mohou vybrat, zda chtějí vyšší platy, penze, zdravotní a sociální zabezpečení - a mít po boku "zdvořilé lidi". Anebo se třást ve dne v noci (stejně jako Volyňští Češi) před zdivočelou svoločí a "utahováním opasků" ze strany kyjevské pučistické junty a "koncertů" FE/MEN.

Vložený obrázek

Samozřejmě, vždy je na bíledni otázka K_D_O_T_O_Z_A_P_L_A_T_Í ?!
Ale jak je snad již každému zřejmé, ilegální tiskárna nekrytých zelených papírků v rukou několika židovských rodin už narazila dávno na svoje limity [velký smích] A ani 5.000.000.000 USD na dluh vytištěné měny Ukrajinu na Západ nepřebarvilo [pláč]

Takže platit budou nejspíš oVčané ÝJů, protože jen Zlý Rus rozhoduje již nejen o množství energetických a dalších surovin, ale momentálně i o ceně, za jakou tyto suroviny oVčané ÝJů budou smět od Zlého Rusa nakupovat [velký smích]

Naštěstí je dnes svět již tak nastaven, že si Rusové s Číňany, Indy a Íránci vystačí obchodovat a komunikovat sami. A Západ může "v klidu" se hroutit, vyhnívat a zmítat se v předsmrtných křečích.

Pokud Rus dovolí, bude se smět nějaký ten pronárod i k velké Ruské říši možná smět přichoulit a přidat. Proto by Češi měli být velice bedliví, aby si "Zlé Rusáky" zbytečně proti sobě nenaštvali. Ani USraelci si nedovolili v UN hlasovat proti návratu Krymu k Rusku. A raději USraelci plivli po Západu. A to je co říct [velký smích]

Odvěku věkův (minimálně od konce Husitství) byli Češi drezírováni k schopnosti: UHODNOUT-VYHOVĚT-PŘEŽÍT. Tak jen si to teď nepokazit [smích]

308009

07.04.2014 10:45

Transatlantická dohoda USA a EU o volném obchodu (TAFTA). Devastující sociální a environmentální důsledky

oVčané sklízí úrodu - co SAMI zaseli!

MoUdrostrak 90.?.?.?

oVčané ČR i EUropy sklízí úrodu - co SAMI zaseli!
Horovali pro Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON, ničili a nechávali ničit (sociální stát) pod nasugerovanou vidinou "nižších daní" a "větší svobody - té S_V_O_B_O_D_Ě_N_K_Y..." při vlastním rozhodování...

Tak ať se teď "svobodně rozhodnou", když ze všech DOSUD ZBÝVAJÍCÍCH soudců, úředníků, kontrolorů, inspektorů, policajtů, celníků a vojáků nechali právě pravicující oVčané vytvořit lobbistům poplatné a zaprodané loutky a prostitutky...
Plivali jste na EU, nechodili k EUrovolbám?! Tak co C_H_C_E_T_E?!
Vrchnost si tam namísto Vámi vybraných deputátů dosadila díky Vaší lakotě a "pravicování" mezitím P_O_H_O_D_L_N_Ě svoje pochlebníky [smích]

Vložený obrázek

Namísto toho, aby oVčané V_Ž_D_Y hlasovali pro co nejvyšší možná zdanění, hlasovali oVčané pro co největší daňové úspory pro Predátory a Shabes/GOJ/im, kteří si pak za tyto "úspory" poskytnuté oVčany skoupili lobbisty, deputáty, soudce, úředníky, média a za daně, nevybrabryné pro stát a oVčany, si zaplatili armády opinion-makerů, toonnelářů a humanitárních bombardérů.

Nemůžu pravou rukou dmýchat oheň a levou rukou se chtít přes tu pravou za trest plácat.

Působí to směšně [smích]

308076

08.04.2014 11:51

Transatlantická dohoda USA a EU o volném obchodu (TAFTA). Devastující sociální a environmentální důsledky

RE: oVčané sklízí úrodu - co SAMI zaseli!

MoUdrostrak 90.?.?.?

On už za mne podstatné řekl pan kolega Robot Emil:
Finálním produktem pravice je vždy 1% Vrchnosti a 99% bídy - po tisíciletí = privatizace ZISKU a nacionalizace ZTRÁT [pláč]
Finálním produktem levice je Norsko, Švédsko.
Silným státem je Singapore. Silnou žumpou je HongKong.
Idolem ODS a Trhu bez přívlastku je jakýkoliv stát Subsaharské Afriky a/nebo Rusko za Yeltzina či Česko po jednotlivých deformách (i balíčcích) Prof. Bigg Toonnela či jeho potěru "křišťálového Svazáka", když už chcete za každou cenu "krabičkovat"...

EU naopak byl projekt, který měl B_L_A_H_O_B_Y_T_E_M vtáhnout automaticky a bez větších nákladů Západu do dlaní postupně celý Východ i Orient (včetně Turecka, StředoMoří...).

Že nakonec nyní hlasuje většina oVčanů Krymu, JV Ukrajiny, Podněstří raději "nohami" pro projekt Vladimira Vladimiroviche = EuroAsii, je rovněž trestem oVčanům EU, kteří EU poskytli na rozkradení Predátorům a Shabes/GOJ/im.

Kupodivu, Scandinavie (se zlými odbory, vysokými daněmi a přerozdělováním (sic!)) naopak netratí [smích]

308136

19.04.2014 14:25

Obamova hra: Je Putin lákán do pasti?

RE: Nejde o past

MoUdrostrak 90.?.?.?

Důležité je, co prohlásil Dmitryi Olegovich Rogozin: reagovat budeme se stejnou intenzitou, ale ne vzdy nutne symetricky. Proto Západ Dmitriye Olegoviche nenávidí více, nežli Vladimira Vladimiroviche. Rusko je na přirozené cestě vzhůru, zatímco Západ se hroutí v základech.
Přirozeností ostatního světa je, že chce být zadobře s budoucím vítězem = Ruskem & Čínou + ostatními z BRICS. Západ intelektuálně nemá na to, jak by Rusko a Čínu přechytračil. Vojensky ne náhodou Rusko nyní 2x demonstrovalo svoji připravenost v Arktidě. Navíc emerickým žoldákům se umírat nechce - viz. dezerce posádky lodi v Černém moři po vtípku ruského bombardéru.
Pokud jako obyvatelé Střední Evropy zemřeme po odpálení Jurije Dolgorukého, může nás hřát vědomí, že se konečně Západ propadl do pekla. Ale Rusko resp. jeho nemalá část zůstane i v tom případě zachována a stane se dalším startérem skutečné civilizace.

308716

20.04.2014 09:31

Pokrytectví Západu: Jsem zmaten, můžete mi někdo pomoct?

RE: Když si pustíte záznam

MoUdrostrak 90.?.?.?

Důležité je, že české VŠ pipinky vědí, že si na placené stjůdijum pohodlně vydělají pornem či vertikálně prostitjůcí, příp. (pokud by byly úplně škaredé, tak jako aktivistky Člověka v tísni někde v Efrice - na Kaukaz ani jinam do zlého Ruska už Člověk v tísni nesmí).
A HLAVNĚ že je pro ně sociální stát je sprosté slovo... A pravicovat - a Karl ZU und VON - je dobrý [smích]

Pak se nedivte, že v taxíku odpovídaly, jak odpovídaly: záznam min. 18:40 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10154855310-...

308751

20.04.2014 13:44

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: Argumenty - neodpovídám Vám, ale na uvedené (nechci být osobní)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Vojta je hlupak a jeste sem chodi za to dekovat...[velký smích]
Naprosta vetsina zemi, kde je preferovane soukrome vlastnictvi je az po krk v dluzich (zejm. JuYsEj).
Naprosta vetsina zemi, kde je preferovane statni vlastnictvi prosperuje, navysuje suverenni fondy - a pujcuje a zachranuje ty staty, pro ktere Vojta horuje.
Duvod je jednoduchy:každý kapitalista ma jediný cil: privatizovat cizi zisk - a znárodnovat vlastni ztraty!
Microsoft toho mnoho nevymyslel, ale parazitoval na cizích objevech a vylepšeních. Stejně tak i Apple a další. „Úspěch" jim neplodila vývojová práce, ale drzí právníci a squeezování na cizím. Po nich zůstaly padlé start-upy, brown-fieldy, zlikvidovaní zaměstnanci, kteří objevy učinili.
A to jsou jen špičky ledovce. Kapitalismus je parazitování bez placení účtu za CONSUM [pláč]
A proto vždy končí krisí, bídou a restartujícími válkami. Čím dál horšími.

308766

21.04.2014 10:51

Akce „Káva pro Zvědavce“ pomáhá

Gratuluji a do nich!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tzv. "nezávislá česká" média si sama kopou hrob. Puč v Kyjevě byl uskutečněn (nebo musel být ze zoufalství stavu Západu) cca 25 let po puči v Praze a Střední Evropě. Přes jednu generaci ukrajinských a ruských "lidí" muselo odejít na věčnost - a stejně to zatím Predátorům a jejich ukrajinským lokálním Shabes/GOJ/im v juntě a Pravém sektoru moc nevychází. Collect/ivní vědomí je zatracená věc! A k sfašizování stáda je třeba více času, nežli jen útrap a vymývaní mozku Západními sračkomety po dobu jedné generace...!
I proto je Zvědavec dnes po zásluze na vrcholu přízně. I proto si normální i dříve pravicující a zinkající oVčané uvědomují, jak svět leží a běží VE SKUTEČNOSTI...
Pokud by byli ruskojazyční obyvatelé Ukrajiny zpravicovaní zindividualizovaní a zegoističtění jako keltující a zinkající Češi, namazal by si je Pravý sektor a kyjevská junta na chleba a/nebo si s nimi vytřel p®del na první pokus.
Češi - a nejenom pravidelní čtenáři Zvědavce - nyní ale cítí a konečně vnímají realitu tak, jak je. A nejenom proto, že je Rusko nyní na vzestupu, staví skvělé vysoce efektivní zbraně a pořádá oslňující olympiády.
Když Západ beztrestně vraždil bezbranné Srby a slušné Albánce z výšky 5 a více km, nechával jim párat břicha pro jejich orgány určené USraelským "potřebným" vychlastaným a ufetovaným marodům - a nejen Češi k tomu tleskali anebo zbaběle mlčeli, zlomil jsem nad světem hůl. Když Vladimir Vladimirovich vyrval tomu samému Západu elegantně Krym a uvedl ruská Kosmická vojska do nejvyšší pohotovosti, začal mi svět po 15 letech opět chutnat. Když jsem pochopil JAK Vladimir Vladimirovich ztmelil a pozvedl Rusko od doby počátků jeho osvíceného panování, nestydím se přiznat, že mi tekly po mnoha letech slzy.

Ne náhodou je anglosassky vždy podobný výraz pro Slovana i otroka.

Vložený obrázek

Jsem moc rád, že obrodu zažívá tedy i podpora Zvědavce a pana Editora. Že Češi konečně pochopili, že sami zinkajíce a keltujíce skončí brzy před zastavárnami a výběrčími executorů a dalších Shabes/GOJ/im pro parazitující Vrchnost co nám je určena na věky věkův v K_N_I_Z_E.

Vložený obrázek

Pan Editor zažil zjevení se skutečné Vrchnosti i jejich Shabes/GOJ/im v soudní mafii - proto je Zvědavec K_N_I_Z_E tak nebezpečný. A proto si zaslouží po právu collec/ivní ochranu! Neboť dokázal přimět draka, aby se zjevil - a tím i odhalil náhled do budoucna, které by keltující a zinkající Čechy čekalo. Proto je Zvědavec lakmusovým papírkem i studnou poznání...

308796

22.04.2014 20:08

Akce „Káva pro Zvědavce“ pomáhá

RE: Gratuluji a do nich!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moiro, moiro - na Vaši jedovatost je jen možné reagovat: "To máte tak malý rozhled anebo jste velelíná napsat do Google "Keltománie" ?!"

Tady máte nějaký ten příklad Keltujících Čechů:

http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zob...

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10150778447-his...

http://podracky.bigbloger.lidovky.cz/c/253202/Na-k...

308850

23.04.2014 08:18

Dlouhodobý a střednědobý vývoj prosperity různých zemí

Pan Dvořák rychleji čte a píše, nežli přemýšlí a po sobě kontroluje

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Dvořák to patrně myslel "upřímně" - a toužil porovnat trendy světových geopolitických "clusterů". Na druhou stranu rychleji četl a psal, nežli přemýšlel a napsané po sobě v článku (společně s cca 16 následně disCutujícími) zkontroloval:

HDP je totiž sice široce publikovaný ukazatel – a globální modla současnosti – o prosperitě zemí však neříká vše. Proto za účelem hodnocení střednědobého vývoje ekonomik jsem použil Legatum Insitute Prosperity Index – index využívaný pro hodnocení kvality života v daných zemích.

Ale pan Dvořák už nedodává, že si z "Prosperity Index" vybral "jen" Ekonomiku/Economy, i když se Prsperity Index skládá z následujících komponent, které vypovídají o pozici daného státu propastně jinak, nežli jen "Economy":

OVERALL PROSPERITY RANK
Economy, Entrepreneurship & Opportunity, Governance, Education, Health, Safety & Security, Personal Freedom, Social Capital

51 China 7 66 65 54 68 92 111 25
28 United Arab Emirates 13 26 36 39 35 24 54 48
52 Thailand 12 62 57 71 59 96 129 16
33 Kuwait 11 33 42 56 37 33 49 58
44 Malaysia 8 45 34 40 53 64 110 80
takže i Česká Gott/lina na tom není nejhůře...
29 Czech Republic 38 27 35 24 27 23 50 46


Dokonce je Česká Gott/lina v kategorii 30 Nejvýše hodnocených zemí - i když pan Dvořák patrně pláče, že Gott/lina je "AŽ" na 38. místě v Ekonomice/Economy.

Dále pan Dvořák se rozhodl, že namíchne Čechy v tom, jak mizerně je na tom Evropa - a jak mizerně na tom budou i oni. Jak je vidět i z následujího grafu, s Gott/linou to zase tak nešťastné v postavení ani trendu není. Smutné ale je, že pod pravicujícími vládami se příliš Gott/lina v celkovém OVERALL trendu neposunula ani oproti srovnatelným geografickým sousedům ( SK, PL, HU, AT, DE), ale DOKONCE na tom byla za pravicujících vlád Gott/lina hůře, nežli hroutící se Itálie.

Vložený obrázek

Pan Dvořák by si ušetřil práci s článkem, kdyby uveřejnil jednoduchý pohled na to, o kolik si celá Evropa "pohoršila" oproti Globálnímu trendu - a o kolik se liší Nový membři EU proti Starým membrům - a v čem - v podkategorii Podnikání a příležitostí.

Vložený obrázek

Pan Dvořák se tváří navenek jak "rebell" mimo mainstreemový píseček V.Š.E. ználků. Přesto pan Dvořák píše cíleně "nasírací" články, po nichž zde na Zvědavci slabomyslná Moira iHned a iDnes v diskusi pod článkem vykřikuje:

"....A tak si někdy říkám, jestli nebude lepší někam zmizet, abych se na to umírání České kotliny nemusela do konce života koukat...."

Přitom i takové UAE, které jsou v celkovém hodnocení před Českou republikou o jednu pozici - a pan Dvořák pro UAE tedy (coby "ekonomické skokany") horruje - jsou oproti Gott/lině lepší jen v Economy, zato kulhají stále ve vzdělání a zdravotnictví.

308869

24.04.2014 05:43

Čtvrtá politická teorie

Vojtismus-Individidualismus versus Euro-Asiatismus Vladimira Vladimiroviche

MoUdrostrak 90.?.?.?

V dnešních dnech to (PŘECÉ) zažíváme na vlastní kůži a téměř z první brázdy: Hodný Západ musel volky nevolky vyrazit na zteč proti Rusku Vladimira Vladimiroviche - a Ukrajinu si vybral coby ne/chtěné a (jak je vidno i za USD 5,000,000,000 illegálním FED dovytištěných a vydaných na ukrajinský převrat) i nepříliš vyzrálé beranidlo.

A prÓč?!: Vladimir Vladimirovich (& Co.) má takový "success", že pokud by Západ nekonal, byl by Západ Vladimirem Vladimirovichem nadobro a velkolepě globálně vyšachován.

Filosofové mohou na tím filosofovat, sociologové mohou bádat. Ale je to přece jednoduché: Vladimir Vladimirovich využil postavení Ruska jako JEDINÉ euro-asijské mocnosti. A provádí kontrolovanou syntézu (spojování dvou nebo více částí do jednoho celku), přičemž celý proces živí potenciálem mezi oběma póly, na který není schopna kontrolovaně dosáhnout žádná jiná mocnost.

Není ani náhoda, že Vladimir Vladimirovich je, kromě euro-asijatského zjevo/typu, i znalcem a praktikem "Němectví". A i tady využívá potenciálu, který po tisíciletí vydává dotyk a styk "germánského prostoru" a Ruska.

Ne náhodou je to libé Číně, na kterou se jinak chystaly v tichooceánské oblasti už po desetiletí hodné JůYsEj (i Engličané) - a hodně se to JůYsEj vůči Číně od od WWI vymyká z ruky.

Zkrátka a dobře: Vladimir Vladimirovich se příliš nezabývá jako praktik filosofií a sociologií, ale bystře spojuje (jiným než Rusem) nespojitelné. Díky tomu vyrvává jak Německo, tak Čínu, i obě Koreje a potažmo i Japonsko a Taiwan z vlivu zuřících a běsnících JůYsEj a vyhaslé vždy proradné a zrádné Englie. A patrně i včetně Skotska (nic není náhodou...).

Vložený obrázek

Navíc i geoklimatické faktory opět hrají Vladimiru Vladimirovichi do karet, když se otevírá poprvé v historii "Severní námořní cesta". V době, kdy bankrotující JůYsEj již nic nejsou schopné produkovat - a pouze spotřebovávají více, nežli mohou na dluh splácet.

Proto Vladimir Vladimirovich nemá téměř celou hru míč na své straně - a Západ mu neúspěšně se pokouší dát smeč ( Če(čen)sko, Afghan, Sýrie atd. atd.) - a Vladimir Vladimirovich každý tah Západu obrátí v prospěch Ruska a jeho Euro-Asijského projektu.

Musí to být peklo pro Západ, pro Vojtu i pro Leho/Žumpu - se toho dožít [pláč]

308913

24.04.2014 09:50

Čtvrtá politická teorie

RE: Krizi na Ukrajině vyvolaly Spojené státy americké

MoUdrostrak 90.?.?.?

A Západ zvyšuje sázky i teplotu exploze - na Ukrajině přes neofašistu Jaroše Západ platí a organizuje ukrajinskou obdobu neblahých Esskader Smrti

Bezostyšně o verbování Ukrajinců Západem do Eskader Smrti informují již i česká mainstreemová média: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/334356-pra...

Západ chce resp. nutně životně potřebuje Válku s Ruskem již za každou cenu! Natolik je na tom již CELÝ Západ - v důsledku hroucení "PetrolDollaru" illegálním FED v rukou několika židovských rodinných bank - mizerně [pláč]

IMHO: Neregulovaný trh, ten tržíček, nikdy k ničemu jinému v historii lidstva nevedl, nežli k jepičím prosperitám, následným krissím, bídám a resetujícím válkám...

Těšme se na náležitý (definitivní?!) R_E_S_E_T i teď [smích]

308918

24.04.2014 18:00

Čtvrtá politická teorie

RE: Ukrajině hrozí buď zahraniční invaze, nebo občanská válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tohle právě míří z Ruské federace k hranicím Ukrajiny: http://www.youtube.com/watch?v=o8_Rl0pbkUk
Všimněte si praporů[smích]
Jsou to молодци!

308926

25.04.2014 08:54

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

Re-etablování Ruské říše je přirozený proces - i se všemi důsledky

MoUdrostrak 90.?.?.?

1. PROČ se k pochopení Ruska (ale i např. Srbska - naštěstí už ne PROZATÍM Slovenska[velký smích] ) překládají články anglosaských autorů?! Ač jsem ruštinu a Rusko bytostně nesnášel, nyní si ruštiny vážím a dokážu si ledacos i přeslabikovat napřímo.

2. Po Plyši jsem potkal několik západních diplomatů, kteří sloužili v Rusku ještě za Zlého Brežněva v 70. letech. Ti tvrdí, že tehdy bylo Rusko pro běžného(!!!) obyvatele patrně nejpohodlnější zemí na světě! A že skutečně potkávali kdekoliv jen šťastné lidi.

3. Od té doby, když mám čas nebo je potřeba, tak si odskakuji do Ruska resp. periferií CCCP služebně nebo soukromě. A porovnávám tohle jejich tvrzení při "zkoumání" infrastruktury, urbanistiky, relikvií zdravotnictví atd. A - v porovnání s dneškem - jim musím dát za pravdu v 96% shlédnutého - včetně PriBaltik. Je jasné, že chyběl consum, ale 99% lidí to nevadilo natolik, aby sami zaprodali kvůli tomu sebe i celý CCCP. Užívali si dáčí, rekreací, špičkové kultury, superlevného cestování - včetně letenek a luxusních spacích vlaků. Západ a consum jim zase tolik propastně nechyběl - neměli příliš srovnání, jako Češi, které nasírali západoněmečtí nezaměstnaní v Golfech s českou disco-prostitutkou na klíně v Praze či ve Varech.

4. Rusové (i jejich souputníci z celého CCCP), nejdříve museli o CCCP za Yeltzina přijít, aby si VůBEC uvědomili, co měli do té doby v rukou - a o co přišli!

5. Yeltzin a Raisa Maksimovna Gorbachyova vyprodali CCCP - i s Rusy a dalšími - za několik zlatých kreditních karet a cingrlátek.

6. Od toho okamžiku je Rusko (a ex CCCP) dranzováno - a přesto je nadále přírodně nejbohatší zemí na světě! A zůstává i nejstrategičtěji umístěným bodem současného světa http://www.zvedavec.org/nazory_5974.htm#ptr308913

7. Vladimir Vladimirovich tedy nedělá nic jiného, nežli zajišťuje věcem volný průběh - minimalizuje vnější vměšování (jak ze strany Západu nebo Číny) - a Rusko (a ex-CCCP) se vynořuje a vyčnívá geopoliticky tak, jakou má přirozenou váhu a tedy i VÝTLAK. Není v tom žádná věda! Objevuje se termín CCCP 2.0 [smích]

8. Vladimir Vladimirovich tvrdě vyšachovává jedinou hrozbu - oligarchy a gubernátory. Naopak - i západní investoři se třesou, aby se k veslu nedostal někdo, kdo by měl méně rozumu a smyslu pro prozatím „laissez faire“, nežli Vladimir Vladimirovich - už se natrápili za Yeltzina dost.

9. Se závěry článku stran bankrotujího JůYsEj souhlasím - tam není příliš co dodat - Emeričan nemá výzvu typu CCCP 2.0, aby se zmobilizoval jako Rus - a nemá u vesla moUdrého vladaře jako je Vladimir Vladimirovich.

10. Ukrajina je ze strany Západu zoufalost - a paktování s tamním nejhorším odpadem to jen potvrzuje.

308946

29.04.2014 08:24

Putinovo dilema

Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek podsouvá, že Vladimir Vladimirovich (V.V.) a Rusko nemají příliš "volby" a že musí pasivně "čekat". Že Vladimir Vladimirovich (V.V.) tahá "za kratší konec provazu" a že Emerika je v plné síle a V.V. musí Emeriku a Pakt NATO unavit.

A článek SPOUSTU dalších silných karet opomíjí a důležitých faktů vynechává: Původně USA směřovalo po potupě CCCP k tomu, aby si "to vyřídilo" i s Čínou, nasadilo do ČLR havloidy - a Čínu si "zyeltzinovalo" ke svým nohám. Proto se po Evropě očekával přesun geostrategického těžiště do Tichomoří. Proto ponechal hodný Západ po První válce v Zálivu u Moci Saddama Husseina jako protiváhu Íránu. A Západ se soustředil na Čínu, kde mu ale nevyšel pokus s pučem a Tiān'ānmén bylo korunovací udržení suverenity ČLR ve vlastních rukou. Pokračovaly pokusy s Ujgury, Tibetem - namísto toho ale Západ musel ČLR vydat jak Hongkong, tak Macau zpět Číně. Do toho Západ neuvěřitelně dopuje geostrategicky a produktově Jižní Koreu.

Přes všechna tato želízka v ohni, zbytek neemerického světa přiměl a osmělil Saddama Husseina, aby se vydali cestou odmítnutí PetroDollaru coby jediné měny při globálním obchodě s uhlovodíky. Jaké to mělo následky je všem známé - nejsilnější z toho vyšel jako nechtěný vítěz a mocnost Írán. Číně hodný Západ vytrhává z rukou alespoň Jižní Súdán, jinak by skoupila CELOU Afriku. Do toho se v Kremlu etabloval (byl ruskými vlastenci etablován) V.V.. A USA tomu neměly sílu zabránit. A tak i ztratily USA sílu jakkoliv ovlivnit cokoliv v Číně.

Když se po "rozborce" CCCP vydávaly USA na cestu "rozborky" Číny, patřil USA celý zbylý svět. Dnes je SeveroEmeričan a USA sprostý výraz v celé Jižní Emerice. O neodlužitelných USA si štěbetají i vrabci na střeše - a jen předlužená Belgie musí hltat emerické bondy.

Rozhodně to nevypadá na partii u Ukrajinsko-Ruských hranic: hraje celý svět - a naprostá většina o dominanci předlužených USA už nestojí. USA by muselo bez problémů ovládnout CELÉ Rusko. Jinak USA riskuje, že by "dělením Ruska" bezkonkurenčně posílila Čína. A stala se "vedlejším nechtěným produktem", jako předtím Írán. Íránu nyní USA nadbíhají. Ale Íránci nejsou na hlavu padlí. Jednou už si geostrategické spojenectví s USA a USraelem zažili.

Dmitryi Olegovich Rogozin (šéf ruského zbrojařství) při eskalaci sankcí dále po Krymu pravil: "Nebojte, ale nesnažte se hádat tahy dopředu, tahle partie se sehraje až do konce jako šachy = tah a protitah, ale ne vždy nutně symetricky [smích] ".

Vložený obrázek

Jde i emerický dluh, Čínu, Írán, Afriku, Arktidu - jde o mnoho - nejen o Ukrajinu, její odtržení nebo obsazení. A je čím hrát [smích]

309144

29.04.2014 10:41

Jak Češi na Volyni a na americkém Středozápadě dostávají na frak

Problémem není emigrace - ale "češství"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Češství je větším problémem, nežli emigrace nebo neemigrace.
Jsou národy emigrantů, kde emigrant projede 2 i více hodin v zácpách přes aglomeraci, aby "udělal kšeft" u krajana. O Češích se traduje, že naopak ujedou několik bloků v zácpách, aby je neviděl krajan ze sousedství, kterému nedali v jeho businessu vydělat.
A podle tohoto schematu se chová i česká vláda k emigrantům v zahraničí - jak na Západě, tak i na východě.
Doufám, že se to s mladší generací nových emigrantů - či second generation - obrousí.
Mám to tak v sobě nastaveno i já: vyhýbat se českým hospůdkám, obchodům, spolkům. Možná i díky tomu jsem nebyl nikdy v zahraničí podvedený, napálený, zneužitý...
Tisíckrát mi ale pomohly nadstandardní kontakty s emigrantskými sítěmi Němců, Italů, Španělů, Francouzů, Kubánců, Švýcarů, Argentinců - ale i všemožných Východoevropanů - včetně Albánců i těch Kosovských. Ale i Asijatů! Tam všude to funguje, že obdržíte nějaký benefit navíc, pokud jste doporučeni. U advokátů, státních úředníků, lékařů, znalců, makléřů, automechaniků, zámečníků, topenářů - nebo i u číšníků, či Hallal, Kosher, Amish...

Jak všude od Čechů slýchávám, mezi českými emigranty naopak funguje "mazáctví" - "Baťovci" jsou víc, nežli "Post/Únorovci", ti se kasají nad "Osmašedesátníky", ti zase na "Ekonomické z normalizace" - a "Ekonomičtí z normalizace" zase kují pikle na "Bažanty z Poplyše"...
Nejhnusnější segregaci jsem měl možnost vypozorovat mezi Čechy v Eustrélii. Prý je to i důsledkem jak se chovali brutálně Engličané a Eustrelané k Evropanům po WWII, kdy je nechávali několik let otročit v pralesích, dolech a na plantážích, nežli je pustili "mezi lidi". A Čechům se to nakonec tak "líbilo", že to dodnes vrací podobně nově příchozím "krajanům".
Naštěstí jsem naprosto na Češích v zahraničí nezávislý - ale ty zážitky druhých Čechů vždy znějí hrůzostrašně[pláč]

Nedivím se Milanu Kunderovi, že se drží před Čechy "v bezpečí" - a přitom je patrně neznámějším Čechem - všude na světě [velký smích]

Vložený obrázek

309147

23.05.2014 20:25

Apel plukovníka Strelkova

Rána (a polibek smrti) do vlastních řad

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pokud do teď kyjevský junta, její emeričtí loutkáři a najatí žoldáci lavírovali, po Apelu plukovníka Stelkova vědí, že se namají v podstatě čeho obávat, žádný konsolidovaný odpor Jihovýchodu Ukrajiny proti Juntě a žoldákům nestojí.
A stačí jen zatlačit...

Důstojníci armády z ruskojazyčných rodin sedí vystrašeni s pivkem před ukrajinskou TV a bojí se, kromě práce pro robotárny Rinata Achmetova, vylézt z bytu.

Nečekal jsem, že se s něčím podbným Apelu plukovníka Strelkova, setkám. Možná jde o nějakou anti/propagandu junty, možná o fígl Vladimira Vladimiroviche. Je možné cokoliv. Ale je to tristní, nestrategické a demoralizující[pláč]

310553

24.05.2014 17:19

Globalizace zvláštních jednotek

Češi horovali pro Kodetovo: Proletáři všech zemí polibte mi p®del

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zrušeno. Kompletně out of topic. Editor

310602

01.07.2014 10:35

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské "Koho kaši jíš, toho píseň zpívej!"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Před několika týdny mi pan Editor smazal příspěvek Ve zkratce, který poukazoval na naprosto čerstvé a velice reprezentativní encyklopedické výsledky zkoumání pohledu na USrael ve světě. A to v různých parametrech/disciplínách/otázkách jeho kontroverze s jednotlivými zeměmi světa.
100% sem už na průzkum odkaz proto nedám. Kdo touží, ať si po netu hledá.

Byly tam i takové překvapující výsledky, že např. Iránci pohlíží na USrael nejméně nepřátelsky naladěni ze všech států Středního Východu. Dalo se vysledovat, kteří národové adorují USrael ještě více, nežli Češi. O kolik Češi více adorují pro USrael, nežli Slováci - a v jakých otázkách/kontroverzích. Atd. atd. atd.

Ať je USrael "sebeďábelštějším produktem" na Zemi, tak jedno se mu upřít nedá - vnitřní diverzita názorů. A to přes totální armádní a bankovní diktatůůůru a cenzůůůru. USraelci jsou jediným národem na světě, který dokáže těmto diktatůůůrám vzdorovat.

V letadle, restauraci, hotelu jsem vždy namíchnutý, když narazím na kohokoliv z USraele. Kdo je jako spolucestující zažil, ví o čem mluvím[pláč] Na druhou stranu košatost názorů USraelců si v ničem nezadá s košatostí názorů židů např. v N.Y.C.

Židé (a ani USraelci) nedodržují Čechy striktně po desítky generací pěstované: "Koho kaši jíš, toho píseň zpívej!" Proto židy jako takové nikdy nemohu zavrhnout nadobro zavrhnout. A židovští přátelé a známí patří mezi mé nejmilejší a nejvíce mnou respektované. Právě pro ten nesehnutý hřbet. A i nadávky směrem na USrael a židovské okupanty Erebské půdy.

I naprostá většina EUropanů rozlišuje, zda jde o žida, USraelce poflakujícího se za milodary ze zámoří - nebo naopak o agressivního okupantského "osadníka", kradoucího Erebskou půdu.

Matky malých okupantíků mají smůlu, že nerespektovaly fakt, že svoje existence spojily s krádeží Erebské půdy. Dá se tedy očekávat, že jejich "Pouť do Genevy" nebyla "náhodná".

Dá se tedy očekávat, že podobné situace budou určitě nastávat. Svět se pomalu (zejm. díky Vladimiru Vladimirovichi) stává opět smysluplným místem pro život[smích] Mělo by být tedy i jasné, že "Krást se nevyplácí" - ani názory, patenty, luxusní psací péra - ale ani půdu domorodcům [pláč]

312471

01.07.2014 17:01

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pak se ale programátorům "cosi" nepodařilo. Protože jasným vítězem jsou během této současné "přeměny" Asijaté - ti přespříliš pro JHVH neholdují [velký smích]

Dokonce i ti zlí širokolící a ne/kelt/izující Rusové vyhrávají nad hodným Západem na plné čáře - možná proto, že mají "mírně" asijatsky sešikmené oči.

Ve zlém Rusku je ideálem krásy podsaditý šlachovitý Vladimir Vladimirovich, namísto euroatlantických modelů na holící strojek.

Proč potom tedy bádat nad nulami, jedničkami, latinou či jazyky - když vidíme vítěze současné "evoluce" v on-line v přímém přenosu.

Vložený obrázek

Daleko zajímavější je porovnat "historické kulturní vlny":
V té poslední se nyní Západ utápí v dluzích, kriminalitě, amoralitách - zatímco Východ se vynořuje díky nezničeným akcentům na funkci rodiny a hierarchie.

Každá dosavadní "nadprodukce" končila válkou.

Válka lidstvo posouvala k dalším metám - jak pozitivním ( medicína, poznání, kultůůůra...), tak negativním (odcizení, demoralizace, neplodnost...).

Poslední skutečná (již více míně robotická?!) válka nastane s nadprodukcí chipu - resp. zánikem potřeby člověka jako takového.

Pořád mi při sledování trendu vychází, že keltující Západ z toho nevyjde (a nemůže ani vyjít) vítězně...

312487

01.07.2014 20:03

Rusko prolamuje blokádu EU

RE: 0ff topic

MoUdrostrak 90.?.?.?

via Tor se pripojuji nejen ke Zvedavci i v tech nejnemoznejsich uzavrenych rezimech sveta. a vzdy bez problemu v sitich 2G, 3G, 4G, hotely, letiste - vsude!
stahnete a naistalujte si ho ALE predtim, nez se pripojite k problematickmu poskytovateli [smích]

312496

01.07.2014 20:14

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak, pokud jste dostatecne pravicujícně cetl a vnimal, simooci si strcili cely Zapad i s nulami a jednickami do kapsy.
Prave proto, ze berou i informatiku ciste pragmaticky - stejne, jako kdyz lzickou vyjidaji pilkou odkryty mozek za ziva do sveraku sevrenemu simpanzovi.
Modlou jsou pro ne rodice, nadrizeni a blizsi ci vzdalenejsi panovnici.
Zapad ma modlu i horovani pro texasky. Pro sikmookeho je to jen "vec" - stejne jako nuly a jednicky, ci cukajici se mozek simpanze.
Je to hierarchich - ne o ne/linearitach[smích]
Tem se rovnez neklanej [smích]

312498

02.07.2014 08:33

Putinovo riziko

RE: zákon o svržení Putina - v druhém čtení

MoUdrostrak 90.?.?.?

To není ale důkaz "síly". Naopak je to důkaz zoufalosti.

Západ si na globální conquistu udělal u Východu takovou "sekyru", že je NESPLATITELNÁ. A o tom to je...

Zároveň s tím Západu spadla maska - a naplno se obnažil pohled na zelenkavou tiskárnu, kterou obsluhuje pár židovských bankéřských rodin. Rodin, které z dosavadní KAŽDÉ VÁLKY vyšly bohatší a vlivnější.

Rodin, které poslali Ukrajincům NULL/and. A uzavřely s Ukrajinci deal o společném vyrabování Ruska. Neřeším, ZDA s Ukrajinci oVčany, či Ukrajincům velícími oligarchy.

Doposud si VŽDY židovské bankéřské rodiny dávaly bedlivý pozor na to, aby zůstávaly hluboce zakonspirovány. 13.července 2014 byl nedaleko Westchester County Airport u N.Y.C. zabit/zabil se/ Richard Rockefeller, pravnuk "upíra" Johna D. Rockefellera, při pádu letadla, které pilotoval. Zabýval se "coby/vá lékař" postraumatickými syndromy vojenských veteránů - PROČ?! Hledal míru, KAM AŽ - na jakou mez - lze Kanonenfutter - za zájmy jeho penězokazecké rodiny a kompliců- nasazovat?!

Pád jeho letadla může znamenat nic - anebo také mnoho. Může být mementem nejenom od Rusů, Ukrajinců - ale také od Číňanů. Během humanitárního bombardování Jugoslávie zakázal tehdejší i současný premiér Viktór Orbán starty bombardérů z maďarských letišť poté, co údajně jeden oVčan prohlásil, že začne jako odvetu sestřelovat civilní letadla startující z letiště Ferihegy. Důvodem měl být fakt, že obyvatelé jihomaďarského Szegedu měly nervy nadranc z humanitárních bomb padajících na hlavy statisíců jejich maďarských příbuzných, žijících coby/vá menšina na jugoslávské straně hranice ve Vojvodině.

Vložený obrázek

Jakmile se ohrozí letadlo papaláše, roztřesou se nohy každému - i sebearogantnějšímu Shabes/GOJ/im. Ne náhodou sevekorejská famiglie Kimů nelétá a jezdí až třeba do Moskvy pancéřovanými vlaky.

Přestože bankrotující USA otevřely zátky a Pandořiny skříňky téměř současně v Mali, Ýdžiptě, Sýrii, Ukrajině, Iráku - přesto/právě proto/ pořád ne a ne vrátit prosperitu a proud investorských/depositních petrodollarů do Států. Naopak, odliv od petrodollaru (a illegálních židovských tiskáren) sílí.

312524

05.07.2014 18:24

Skutečný Majdan je v Novorusku

Jižní Emerice trvalo několik století ~ Česko ještě horuje pro texasky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jižní Emerice trvalo několik století, nežli eliminovala vliv tamních oligarchů (roz. Shabes /Gojim a.k.a. pro-severoamerických "Starých rodin").
A začala nyní KONEČNĚ zvedat hlavu, vyrábět letadla, sdružovat se v Mercosur, dobíhat nejen Severní Emeriku, ale i Evropu.
Češi zatím sní o clech, rozbití EU (namísto jejího polidštění), o devastaci a privatizaci zdravotnictví, sociálního státu...horují pro texasky, dluhové otroctví a telenovely.
Doprava po moUdré, nulové daně pro nejbohatší, slepé státní zástupce a zničený úřednický stav.
Češi se tetelí blahem, že zlí Rusáci, co jim upírali texasky, Havla, Kocábu a Kubišku i Neckermann, Lidl, dluhové otroctví a konsum, teď dostávají od hodných Benderovců na p$del.

312713

06.07.2014 08:09

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

RE: Na Ukrajině žije 46 mlionů lidí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moira má pravdu. A pravdu máte i Vy.
Dokud Ukrajinci nepochopí, jaký je rozdíl v životní úrovni na Ukrajině versus Krym či Podněstří, nemá cenu aby Rusko samo sebe oslabovalo pomocí Ukrajincům, kteří se skloněnou hlavou konzumují sušenky Null/and a humanitární bombardovací bonbóny Porošenka.
Díky tomu i stoupá kurz rublu, propadá se kurz hrivny a Ukrajinci s blížící se zimou si budou moct teda olizovat rampouchy v zamrzlých kuchyních.
Rusové již i tak trestají Ukrajinu a Západ netarifními obstrukcemi importu. Takže nákup ruských komodit bude težší a težší, zatímco Číňané budou s Rusy obchodovat jedna radost - a na nedollarovém základě.
Vladimir Vladimirovich dobře ví, co činí. Stačí jen pozorovat: A učit se, učit se!

312758

07.07.2014 08:37

„Bitva o Evropu“ zuří

RE: Přátelé, s tím dolarem je to zdá se o hodně složitější než se doposud zdálo!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ač je Kalousek nejnenáviděnějším českým politikem, byl to on, kdo zatřásl Čechy svými „dluhovými složenkami". Byl to on, kdo na pohřbu Edwarda Janoty nečekaně prohlásil, že odchází velký vlastenec.
Všichni politici kradou - o tom žádná diskuse. Přesto anebo právě proto občas některý sem tam i něco utrousí.
Argumentace Jevgeniye Alexeyeviche nemá jedinou chybu. Na druhou stranu přesně takhle uvažuje každý soukromý investor.
Existují i daleko přesnější „pomůcky" pro investory. Anžto se již „Starý World Order" blíží ke kolapsu, jednu dám do Platzu:
Pozorujte bedlivě jeřáby! Pokud houstnou a dominují krajině, máte min. 2-3 roky v daném teritoriu ke sklizni (čehokoliv). Pokud nepřibývají, do několika měsíců musíte být staženi "iz rýnka".
Budu nyní bedlivě hodnotit Ukrajinu, Moldavsko versus Krym a Podněstří. Uvidíme, kde se se jeřáby "pomnoží" a kde "přireznou".
Během půl roku roku bude jasno. Stejně jako bylo v Angole, Pobaltí, Turecku a dalších "investorských hádankách".

312853

07.07.2014 11:18

„Bitva o Evropu“ zuří

RE: Přátelé, s tím dolarem je to zdá se o hodně složitější než se doposud zdálo!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Rusko v. Ukrajina se bude lámat podle „Vzorce" West - Ost - Berlin.
Tj. KDO víc oVčanům nasype, ten si je nakonec podmaní.
Výhodou Rusů je, že mají vlastní netarifní nástroje, kterými budou regulovat konsum pro své oVčany. A že na rozdíl od neodlužitelného Západu jsou Rusové schopni platit „na dřevo" resp. neopomenutelnými zdroji a surovinami. A na to hlavní výrobci konsumu dnes slyší = Čina, Indie, Vietnam, Turecko, Brazílie.
Západ, kromě vyčpělých triků a nekrytých US$ v podstatě nemá co nabídnout - maximálně tak humanitární bombardování.
Jediným problémem Ruska jsou lokální oligarchové, kterým během letních prázdnin budou v jejich západních dačách a palácích všeptávány velkolepé nabídky od všechmožných Shabes/Goj/im.
Na podzim tedy sečtěme vzpomínané jeřáby - a budeme o něco chytřejší [smích]

312855

14.07.2014 10:33

Jak u všech svatých může Izrael tolerovat toto svinstvo od B’nai B’rith Kanada?

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ne náhodou už Dr. Joseph Goebbels tvrdívával, že "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou".

Po WWII bylo nemyslitelné tvrdit, že největšími oběťmi války byly židé. Tehdy se vzpomínalo na desítky millionů ruských obětí plus na Poláky a Jugoslávce v první řadě.

Dnes, 70 let po konci války jsme dennodenně unisono bombardováni příběhy z dílny The Holocaust Industry. Díky Internetu lidstvo ztrácí "kolektivní paměť". To, co před desítkami let vypadalo při čtení 1984 od George Orwella jako neuvěřitelná fantasmagorie, je dnes živé až ouha.

Ke změně kolektivního vědomí bylo dříve třeba několika generací - dnes stačí Facebook, Twitter, LinkedIn a YouTube. A černé je bílé a bílé je černé natošub.

Zkuste si zkusit dnes s někým, kdo absolutně nemá pokrevního s židy, domluvit schůzku v N.Y.C. během některého z židovských svátků!

http://www.hebcal.com/holidays/2013-2014

Odpoví Vám, že "Když nemají otevřeno a nepracují židi, nemá cenu, aby ani otevíral a pracoval i on [pláč] " ! A pozve Vás, v lepším případě, na BBQ k sobě na překližkovou chatu na Long Island.
http://www.city-data.com/forum/general-u-s/1393331...
http://www.city-data.com/forum/new-jersey/1690761-...Stádo nekriticky přijímalo Internet jako bezbřehou svobodu. A síť sítí se mezitím během pár let změnila v Big Brother a Jařmo - po boku SAP a dalších stimulantů a "sensorů výkonu".

Dosud stále není ještě(?!) zakázán Kupec Benátský či Žid Süss (Jud Süß) - a kdo chce, tak si je v antikvariátech najde. Kolektivní/sociální/historická paměť, poznání a tisíciletá "pravda" odolává zatím Internetu. A stále intenzivnějšímu vymývání mozků stáda.

Na jak dlouho ještě?!

313235

19.07.2014 08:54

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Nic není náhodou - všichni to tuší - a přesto se utápějí v detailech

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nic není v souvislosti se zřícením malajského letadla náhodou.
Všichni to tuší, vědí - a přesto se utápějí v detailech [pláč]

1) Před 4 měsíci zmizelo naprosto záhadně z oblohy naprosto totožné letadlo stejných aerolinií.
2) Nynější letadlo je "zříceno" za rovněž záhadných okolností:
3) Let je "odkloněn" nad Polskem na netradiční a nebezpečnou trasu (např. letadlo může prudce snížit letovou hladinu i z důvodu turbulence - a pak se dostane už nízko nad oblast bojů a i do dostřelu běžnějších protiletadlových zbraní - proto v ostatních dnech letěla ta samá linka vždy mimo nebezpečnou oblast!)
4) Možná záměna s letadlem Vladimira Vladimiroviche
5) Incidence v době, kdy to jde se Západem od desíti k pěti (ekonomicky, energeticky, politicky, globálně...)

Nemá smysl hledat jeden "zvratný" detail.
O kauze bylo rozhodnuto už ve chvíli, když zmizel první malajsijský boeing. Jen šlo o to, ZDA a KDY bude muset býti dohrána do finále - jedno na světě kde.

Vložený obrázek

Let z AMS je nejsevernějším letem Malajských aerolinek.

Malajské STÁTEM vlastněné aerolinky rovněž roky stojí v cestě efektivnímu vstupu USraelských aerolinek El-Al do One World alliance.

Kulantně to shrnuje jeden blog zde: http://afinabul.blog.cz/1407/sestreleni-malajskeho...

Vladimir Vladimirovich se právě vrací ze summitu BRICS, Eskadry Smerti kyjevské fašistické junty se ocitají v obklíčení, Bashar Assad válcuje "Přátele Sýrie" a USrael má rovněž na kahánku.

Zřícení malajského letadla je posledním zoufalým a vzteklým plácnutím do vody.

313476

24.07.2014 13:49

Jak jsem málem přišel o Sofii

Kvalitni rada nad zlato

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neni nahodou, ze kdo je upnuty na zvirata, miva problemy v kontaktech s lidmi. Pritom prave socialni vazby poskytuji odjakziva sanci prezit: lidem, vlkum, psum i predatorum ci tunelarske, exekutorske a soudni mafii.
Bohuzel, Prof. Big Toonnel ve svych slavnych Pouckach hlasal individualismus, coby "zazracny navod" na success pro kazdeho - hlavne pro predatory, aby snadneji oddelili kusy ve stadu.
Panovi bych doporucil se vice druzit s Zikany. Nauci ho v dnesni dobe prezit. Jak v lidske jungli, kde se podle Poucek nakonec stal Clovek cloveku vlkem, tak v jungli paragrafu, naroku a prav.
Zikani to zvladli. Tak proc by to nezvladl i pan Pejskar!?

313961

26.07.2014 09:05

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: V Česku je 150 tisíc dětských dlužníků!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jaký pán, takový krám. Voliči "dobrovolně" volili již 25 let proti sociálnímu státu. Nebo vlastní nečinností jeho rozborku připustili.
Teprve nyní se jim začíná po sociálních jistotách "stýskat".
I Zvědavec od počátku hlásal "horování pro texasky", pro "ten nejčistší Trh, tržíček bez přívlastku", pro Slavné Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON.
A ejhla - najednou tudy cesta nevede [pláč]
A začínají se množit články o chudácích, které ten Trh, tržíček semlel...

Často sem píši analogie se stavem Íránu před a po revoluci v 1979. Také Írán "hostil" za zionisujícího noblessního krvelačného Shaha Pahlaví statisíce USraelců - cobyvá poradců. Také v Íránu kypěla lichva, obří korrupce, prostituce a úpadek morálky.

Také v Íránu do posledního dechu "zvolení" deputáti chránili "konservativní hodnoty" - zionismus, amerikanismus, nacionalismus, dynastii = korrupci, lichvu, exekutory, prostituci.

Během revoluce a po ní tekly řeky krve - na straně přívrženců zionismu a dynastie - i na straně revolucionářů všech možných směrů (kléru, liberálů i commun/istů a dalších). Trvalo minimálně následující dekádu, nežli tehdy Írán odolal nájezdu a pomstě Emeriky a USralele a jejich chemickým útokům prostřednictvím spojence Západu nejvěrnějšího - Saddáma Husseina. A další dekádu, nežli Írán začal prosperovat. A stal se skutečnou Velmocí s Velkým "V".

Česko ani Češi takovou surovinovou a nerostnou základnu, jako má bohatý Írán, nemají, aby mohli hledat "svojí vlastní cestu". Přesto anebo právě proto Češi a Česko volí tu nejhorší cestu, ačkoliv jsou obklopeni vysoce prosperujícími státy Rakouskem i Německem - a rovněž úspěšně prosperujícím Polskem i Slovenskem.

Írán se po dekády vylizoval z emerikanismu, zionismu, bídy a korrupce předchozích politických garnitur. Česko se ani nehodlá vylizovat a vybřednout z marrasmu ODS, ODA, ČSSD, KDU-ČSL a dalších obskurních predátorských stran.

A hlavně ze Slavných Pouček Prof. Big Toonnela - a i Hayek, Friedricha VON.

Zato přibývá lkavých článků o hladových psících a jejich postižených pánech [pláč] Po dekádách pravicování, lídlování a texaskování...

314065

15.08.2014 07:00

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

MoUdrostrak 90.?.?.?

Správně!
Častokrát jsem během čs. „rozvodu" federalistům tvrdil, že Československo by bez zásahu Vlada Mečiara & Prof. Big Toonnela čekal rozchod „po jugoslávsku".
Volky ne/volky.
Vedl mi k tomu i pohled na spor Gabčíkovo - Nagymarosz, kdy střídavě utichal anebo byl živen podle toho, jak slovenští národovci vzdorovali Vrchnosti ze City, z Brighton Beach a Tel Avivu. A lokálním slovenským Shabes/GOY/im.
Divide et Impera se nese celými "křesťansko-židovskými" dějinami.
I Zvědavci touží rozbíjet EU ~ namísto toho, aby se snažili EU polidštit a připojit k prosperujícímu Rusku a moUdrému Vladimiru Vladimirovichi.
Anžto geograficky i geostrategicky je Evropa jen menším ruským poloostrovem. Stačí pohled na mapu a do historie. Historie nezfalšované Shábes/GOY/im...

315449

21.08.2014 09:14

Ani zrno nazmar

Statisíce tun kakaa do moře - nedělejte, že jste to nevěděli

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už světově nejslavnější českoslovenští soudruzi světoběžníci - ss. Zigmund a Hanzelka - psávali naším otcům či pradědům skvělé reportáže ze "svobodného světa" za Železnou oponou, kde popisovali na jedné straně otrocké vykořisťování člověka člověkem, lichvu, bídu, vymývání mozků Církví Svatou - a na druhé straně olbřímí problém nadprodukce téměř všude, kam se na svých cestách dostali - tj. třeba jen pár kilometrů od chudinských slummů - vysypávání statisíců tun třeba kakaa do moře. Jen a jen proto, aby byla zachována "rentabilita" Trhu, toho tržíčku - resp zisku a motivace pro jeho protagonisty.

Pokud si dnes hrajeme na hru, že "jsme to nevěděli", "nečetli", prarodiče a rodiče nám jen a jen velebili PanTatíčkaMasaryka a První republiku - v naprosté většině případů si lžeme do kapsy. Prošmejděme rodinné knihovny, prošmějděme Stahuj a podobné zdroje. A nebudeme se divně divit...

Pokud je někde zaseto a přitom nesklizeno, vyplývá z toho jen a jen jediné - není Trhu trzíčku, který by českého latifundistu za jeho finish v tomto případě "v"odměnil a motivoval. Resp. Trh tržíček se vydal cestou do stavu, kde ho kdysi viděli a reportáže z něho otcům, dědům a pradědům zprostředkovávali ss. Zigmund s Hanzelkou...a potvrdil by nám to i s. Vojta zajisté [smích]

315873

23.08.2014 18:28

Rusko včera, dnes a zítra

Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas s panem Authorem : už i pokus o návštěvu Radia Hortus způsobí rozladění. Nepřehlednost. Divné fonty. Nefunkční odkazy.
Zbývá tak leda pochvala za snahu. Ale co když je to jinak. A ve skutečnosti to má zdiskreditovat jakýkoliv zárodek pokusu o společenský diskurs?! A znechutit P.T. publicum?!
Každý, kdo jenom trochu dohlédne pod pokličku, ví, či jsou a komu slouží třeba zrovna Parlamentní Listy ...
Nebuďme naivní, že třeba zrovna Jazzová sekce a Radio Hortus budou zázračně vynechány a neinfikovány...
Hleďme na jevy vždy maximálně pravicujícně. Pak si ušetříme blamáž. A zklamání.

315972

24.08.2014 23:18

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

To jsme se asi navzájem nepochopili. Alespoň stran Parlamentních Listů...
S nimi se to má naprosto shodně, jako už kdysi - před téměř 50 lety bylo uvedeno v jednom skvělém českém seriálu ač natočeném v době "zlé" normalizace: "Byl jednou jeden dům" http://www.csfd.cz/film/70074-byl-jednou-jeden-dum...
Pojednával o WWII v pražské BagounStrasse.
Byla tam také pravicující rodina velko-špeditéra, velko-statkáře, velko-sokola a velko-domácího pana kterého hrál skvělý Pan herec soudruh professor Miloš Nedbal.
V té pravicující rodině se za Protektorátu rozhodli, že jeden jeho syn bude hailovat a přijme jako vyznamenání říšskou orlici včetně říšského oVčanství po prababičce ze Sjudet, další bude finnancovat komunistický zlý odboj a poslední si připraví prvorepublikovou juniformu pro strýčka Příhodu. A vystrkovali své rodinné role a figurky podle toho, jak se fronta se zlými Rusy k Praze blížila nebo naopak zpomalovala.
Se skutečným vlastnictvím a ovládáním Parlamentních Listů se to má nápodobně. Stačí více zapátrat. A budete pravicujícně "čů/vrnět" [velký smích]

316056

25.08.2014 10:15

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nechápu, co nechápete??? [velký smích]

Napsal jsem to snad v prvním příspěvku jasně [oči v sloup]
Vyčpělí někdejší moralisté nad gulasch/socialismem, se teď - a navíc s křížkem po funuse - odhodlali ke spanilé jízdě proti nynějšímu establishmentu, proti Církvi Svaté a proti zresuscitovanému Drang nach Osten.
Namísto toho, ale aby P.T. publicum zaujali, tak svými akcemi a'la Jazzová sekce a obskurní nefunkční stránky zmiňovaného "rádia", pouze kohokoliv, kdo by se zúčastnil či nahlédl, znechucují.
Kladl jsem si zde veřejně otázku, ZDA:
1) Jde o neumětilivismus někdejších zpohodlnělých konsumentů statisíců TK (tuzexových bonů), které jim coby jidášský groš rozdistribuovával Flaška Veškrna - jako závdavek na nyní již doprivatizované nemocnice, námořní flotilu, strojírenství, elektrotechniku, doly, dopravní a kritickou infrastruktůru atd. ?!
2) Anebo jde opět o ZADÁNÍ, když jsou jejich dýchánky mediálně kryty a reklamně sponsorovány Parlamentními Listy, které mají pochybné skutečné vlastníky, loutkovodiče a zadavatele ?!

Co je na tom v mojí glosse, ProBoha, nepochopitelného?!

Jsou Procházková & ojetá tjůzexová company(společně s Parlamentními Listy) mucholapkou na opratích Shabes/GOY/im, aby - nejen pro BISoně - markerovali nespokojence a potenciály odporu?!

316073

26.08.2014 16:44

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý příteli Hugo, dovoluji si Vám doporučit čist d
Dostojevského a z novějších Gigantů Dugina.
Zjistíte, kde se v Rusech bere láska k všeobjímající svobodě nejen ducha, ale i ve vztahu k honbě za materiálnem.
Taky mi to trvalo, nežli jsem vsadil na Ruskou kartu. Chce to nejen dělat s Rusy business, ale i cestovat do sfér jejich vlivu. Čímž nemyslím jen a jen ex CCCP, ale i Střední a Východní Asii, včetně Tichomoří. Tam všude se utvrdíte, že jste vsadil dobře!
Ne náhodou B. Hussein Obava dal posílit americká okupační vojska v Austrálii. Nejen kvůli zlým Číňanům z Čínské lidové republiky. Ale i kvůli růstu vlivu Ruska v JV Asii a Pacifiku, včetně Jižní Emeriky.
Když Emeričané barbarsky humanitárně bombardovali srbské domovy důchodců, školy, nemocnice, kostely a mírovou ifrastrukturu ~ zlomil jsem nad světem hůl.
Nyní jsem naplněn blahem, že z první řady sleduji hroucení zrůdného Pax Emericana. I když ho možná zaplatím i vlastním blahobytem, tak ten pocit zadostiučinění za to stojí. A téměř okoralé srdce bije radostí nad každým novým vietnamským obchůdkem, čínskou restaurací či ruskou realitkou v dodnes pravicující a lídlující Gott/lině. Jen víc a houšť!

316178

27.08.2014 09:33

Znát souvislosti: Bolševický převrat

Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Musím, a rád, souhlasit s jik!
Článek je plný účelových zkratek, aby co nejvíce deklasoval V.Š.E., co se v Rusku na počátku XX. století událo. Nic víc, nic méně.
Ve skutečnosti šlo o nejkvalitativnější změny v moderní historii lidstva. Kdy národové, zmítající se nejen ve středověku, ale úrovní rozvoje až ve starověku (podle "civilizačních měřítek"), odkládaly pazourek - a o půl generace později řídily letadla, vrtulníky, atomové ledoborce.
Z dětí a vnuků šamanů se stávali špičkovými chirurgy, projektanty a vynálezci. Že to praskalo - a muselo praskat - ve švech dříve zatuhlých sociálně-ekonomických a až otrokářských vazeb, je nabíledni. Že kvůli tomu miliony někdejších otrokářů a Shabes/GOY/im prošli gulagy, je také pravda. Na druhou stranu, v hodné Emerice byly takoví národové vyvražděni beze zbytku - velekulturní euro-atlantickou "civilizací".
Vladimir Vladimirovich má obrovskou pravdu v tom, že Rusové i národové okolo nich, zažili ve XX. století vrchol vývoje lidstva - aniž by si to vážili, natož uvědomovali. Proto má nyní Vladimir Vladimirovich na ČEM stavět. A návrat Ruska na oprávněný VRCHOL geostrategického vlivu, je tak raketově rychlý a pro české keltující, zinkající a pravicující Pepíky i Mařen/ky až neuvěřitelný.
Během cca pouhopouhých 10 let post-YELTZINovské agónie Rusové i národové okolo nich prohlédli, o CO zhroucením CCCP přišli.
Opět se dostávám na počátek příspěvku: V 1917 možná šlo z části o jakobínsko-utopistické sociálně-ekonomické vize. Ty ale během následujících 100 let se empiricky osvědčily jako nejvyšší meta lidstva. Ve vědě, lékařství, pedagogice, technice - ale zejména v mírovém soužití různých národů a národností.
Pokud Vladimir Vladimirovich opravdu usiluje o CCCP ver. 2.0, tak šup sem s ním! Pro blaho celého lidstva [smích]

316233

27.08.2014 20:46

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený soudruhu, opravdu se pod palbou Vašich keltizujících brillantních otázek snažím (po česku: uhodnout, vyhovět, přežít...) KAM se unáší zadání Vaše???
Čím chcete zpochybnit Vladimira Vladimiroviche??? Za to, že honoroval řádem impéria bosse Exxonu???
Setkal jste se někdy během Vašeho hlubokého pravicujícího výcviku se jménem Armand Hammer???
"Armand Hammer (21. května 1898 New York – 10. prosince 1990) byl americký podnikatel v oboru paliv (ředitel nadnárodní firmy Occidental Petroleum), filantrop a sběratel umění, a také člověk s nadstandardně dobrými vztahy s představiteli Sovětského svazu i USA (přátelil se s V. I. Leninem i Ronaldem Reaganem
Btw: Hammer was born in New York City, to Ukrainian-born Jewish immigrants Julius and Rose (Lipshitz) Hammer. His father came to the United States from Odessa in the Russian Empire (today Ukraine) in 1875, and settled in The Bronx, where he ran a general medical practice and five drugstores.
Hammer claimed that his father had named him after a character, Armand Duval, in La Dame aux Camélias, a novel by Alexandre Dumas, fils. According to other sources, Hammer was named after the "arm and hammer" graphic symbol of the Socialist Labor Party of America (SLP), in which his father had a leadership role.[/red]).
Jeho otec Julian Hammer byl členem Americké socialistické strany po jejím rozštěpení které následovalo po VŘSR byl jedním ze zakladatelů Komunistické strany USA a v roce 1919 jejím generálním tajemníkem.
Armand Hammer byl nicméně horlivý stoupenec republikánů Richardu Nixonovi např. poskytl 54000 dolarů na kampan nakonec ale musel zaplatit pokutu 3000 dolarů když se zjistilo že tyto peníze byly přijaty nelegálně..."

Dokážete, přes Vás pravicující výcvik pochopit, že existují i universálně přijatelné osoby??? Že nemusí vždy jen Sparťan orgasticky hýkat a békat nad Rudochem - a Slávista nad Sešívancem???
Dokážete si připustit, že výše uvedený "ďábel" zapůjčil do zlé komunistické Prahy svá díla Mistrovská díla pěti století ze sbírky Armanda Hammera, Los Angeles - Výstava Praha, Šternberský palác, listopad 1983 - leden 1984???
Koho a jak byste za tenhle bohulibý "přeshraniční" akt ráčil denunciovat??? Ss. Husáka, Chňoupka, Reagana, Andropova???
Určitě nějaký význam (diplomatický, symbolický, zpozaoponový) měl - jaký???
Jak to tedy černobíle pravicujícně a keltizujícně vyďýte, soudruhu???
Sparta : Slavia = ? : ?

316259

29.08.2014 09:03

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

EHM, ehm, umyslne opomíjite jeden fakt - v Emerice, v tom raji vsech a vseho - plati, ze jednodussi organismy pravicuji. Protoze FOX TV je maximum co myslenkove zpracuji.
Prikladem budiz treba Arnold Schwarzenegger, byvaly pravicujici gubernator Californie, po jehoz "panovani" se Californie poroucela do bankrotu. Tento myslenkovy sval se vzdy holedbal, ze musel zle socialisticke Rakouskou opustit, protoze jen v Emerice byl ten spravny "zivotodarny kyslik"... A v Rakiusku by se byl byval byl udusil. Inuz, dokazal, ze to dokáže...
Jak pravicujicne zatocil s Californii a jak je na tom prabidne bez Arnieho zle Rakousko, se muze kazdy presvedcit sam [velký smích]
Takze neni treba chodit i pro Pepiky a Mařen/ky daleko od Gott/liny, aby si utribili pravicujici zavity sve...

316337

29.08.2014 11:49

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cha, cha, cha - do bankrotujících JůYsEj se naopak v poslední době vytrvale stěhují příjemci sociálních podpor. A to z jednoduchého důvodu: již naturalizovaní Emeričané by bez potravinových poukázek, podpor a obecně welfaru dávno pochcípali hlady...natolik je JůYsEj motivující společností a "zemí neomezených možností".
Mozky se už dávno prodávají nejdráže do zemí, kde vládnou suverénní fondy - tj. jsou a budou dlouhodobě likvidní...
Proto se JůYsEj odděluje segregační zdí od příbuzných "šťastně naturalizovaných" Emeričanů - na potravinových kupónech. Proto emerická Coast Guard sestříkává vodními děly zpět do oušnu Kubánce, co utíkají před zlým Castrovým dictatorshipem.
Celá a veškerá sláva emerického dollaru stojí a padá se schopností demokraticky humanitárně bombardovat, vydírat a vykrádat ostatní svět, který Emeričany šatí, živí, obouvá, zahřívá - TO V.Š.E. - NA DLUH [pláč]
S pádem možností a příležitostí k Humanitárním bombardováním se rozklíží i Emerika a její SEN.
O tom, že levicování (vysoké zdanění, přerozdělování, péče státu) není zase tak neúspěšný směr, svědčí např. Skandinávie nebo Německo. Země, které před desítkami a více lety "sytily" emerický pracovní trh svými chudáky, dnes stojí na vrcholu pyramidy úspěchu - a bankrotující JůYsEj sytí desítky milionů svých oVčanů POTRAVINOVÝMI POUKÁZKAMI - a to na dluh, financovaný pod hrozbami Humanitárního bombardování, ostatním světem...
Můžete (podle libovůle a hloubky osobního morálního bahna) plivat na kohokoliv, na cokoliv na světě - jedno ale neodpářete - jste parazit a přežíváte jen díky toho, že jste součástí parazitního vyděračského systému. Na úkor třetího světa, Ruska, Číny i EUropy.
Každou Vaší jedovatou slinu dokáži velice snadno obrátit vůči Vám a Vaším moUdrům [smích]
A to mne nepřestane těšit [velký smích]

316345

29.08.2014 15:28

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zahnivajici Emerika neni levicujici zemi - tou je zminovana zla prerozdelujici a rovnostarska a prosperujici Skandinávie, mozna i Austrálie ci Kanada a mnoho statu zle EU, Stredniho Vychodu a silny socialni stat (nejen po vzoru Singapoooru) vzyva i Cina, Rusko, Brazilie a dalsi.
Emerika se po zasluze propada z pravicujiciho egoistickeho emerickeho snu - rovnou do pekel. Neoddluzitelna, zatizena nevzdelanymi a nevzdelatelnymi konzumenty kuponu.
Delate tu ze sebe saska. Pokousite se demagogicky z cerneho generovat bile a naopak.
Puvodni clanek byl o Rusku na prelomu minuleho stoleti. Dnes byl Vladimir Vladimirovich namisto oslav SNP na nekolikahodinovem setkani s mladymi pedagogy a kulturnimi ciniteli. Nahodou jsem si klikl na primy přenos na RT. A pak se nekolik hodin nemohl otrhnout.
Dnesni Rusko je naprosto jinou zemi, nezli za opilce Yeltzina ci gerontu soumraku gulashsocialismu. Nesleduju to jen ze zvedavosti, pomaha mi to i v rozhodovani o investicich a v eliminaci rizik.
Rusko by ale nikdy dnes nemelo tolik sanci, kdyby po 1917 neproslo tak intenzivni vzdelavaci a kulturni revoluci.
To propastne dnesni Rusko zvýhodňuje oproti vsem srovnatelnym zemim. Ti mladi Rusove dokazi zit s vlastni historii, davnou i nedavno minulou. Dokazi brat Ukrajince jako sve bratry, dokazi vyuzivat tajici Arktidu, Sibir i souzit s Muslimy ci Asiaty - a pritom se nezaprodat a nedat vytoonnelovat.
http://russian.rt.com/article/47576

316355

30.08.2014 06:38

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Svoboda jednotlivce?! [pláč]
Co máte na mysli?
"Svobodně predátorovat" (humanitárně bombardovat a vydírat) všechny okolo sebe?
Nebo "Svobodně zahnívat" (na potravinových kuponech a na charitě)?
Nebojte se, přiznejte si myšlenkový i ideový debakl [smích] Nebuďte zbabělý sVrab [velký smích]
Každá expanze VŽDY narazí na limity. Trh, ten milovaný t_r_ž_í_č_e_k, Slavné Poučky Prof. Big Toonnela i Hayek, Friedricha VON se ukázaly a demaskovaly jako velice, velice, ale velice podvodné, prohnilé a jen jednoúčelově uplácané "z/boží/čko"...
Takřka celý ÚSPĚŠNÝ svět se namísto "svobody jednotlivců" Singapoorizuje = Chceš?, tak si zasluž! Ale s celou vahou odpovědnosti = dokud si nezasloužíš prací či studiem parkovací místo, nedostaneš souhlas ke koupi auta!!! Jak je to protismyslné s "emerickým snem", kdy hromaď+konzumuj+vyhazuj+nezhasínej+nereguluj SEBE SAMA - a o nic se nestarej = z červeného kohoutku VŽDY poteče teplá voda...uhlovodíkový mejdan je V_Ě_Č_N_Ý, hallelujaah!
Zkoušíte relativizovat cokoliv, co napíšu "...Na tom není přeci nic zvláštního, Rusko je za každého dalšího vládce „zcela jinou“ zemí, než za toho předchozího, pokud jste to do teď neregistroval, a samozřejmě vždy „daleko lepší“. [mrknutí jedním okem]...".
= Je to jen a jen důkazem, že Vám nezbylo nic, jen cynismus, kterým zoufale zakrýváte niterné debakly.
V tom je právě obrovský rozdíl mezi současnými mladými Rusy a jejich vrstevníky na bankrotujícím Západě: cynismus, hyenismus a maska. Rusové si za "hodného" pravicujícího a západňujícího Yeltzina sáhli na vlastní kosti. Na jednu stranu je to málem zničilo. Na druhou stranu přestálý "jednotlivco-svobodující" Yeltzin & Co., Rusy neuvěřitelně imunizovalo před duševní bez/myšlenkovitou rakovinou, ve které se zmítáte Vy a Vaše "authority".
I proto se snažíte hrát cynicky "hloupého" a "nechápat", proč článek je účelový: Rusko dostalo od "Khazarské" věrchušky po 1917 do slabin. Dostalo do slabin i od Stalina či Yeltzina. Přesto - anebo právě proto - se dokázalo přemístit z pravěku do (dnes téměř už jistě) budoucnosti. Navíc se i dostatečně imunizovat proti cyklení se ve spirále (na rozdíl od Zhaykovaného Západu).
Článek se snaží rozviklat Rusko a pohled na Rusy nafukováním negativ - bez pojmenování i pozitiv - Rusko by bez ostruh ve slabinách nikdy jinak nevykročilo z Pravěku - a bylo by ohlodáváno Predátory.
Dnes Rusové s posměškem dálkově vypínají Emeričanům útočné zbraně, stahují si (i s Peršany) emerické drony z oblohy. A pohybují se už v jiné dimenzi.
Tak si Vy jděte raději spočítat zbývající potravinové kupóny jako cynický "odkaz" pravicujícího Hayek, Friedricha VON... [velký smích]

316373

30.08.2014 13:38

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už jste se řáčil vyzvracet? [velký smích]
Nic jiného, nežli cynismus Vám nezbyl. A je to dobře, kde nic není, ani čert nebere.
Khazaři, židi, hebrejci, zionisti - mohou být sebevíc zlí. Ale to samo o sobě nestačí.
Vždycky musí být NA.TO dva:
1) Jeden, který hejla hledá
2) Druhý, který hejla dělá
Rusové už dávno hejly nejsou. Proto jsou tak kde nyní jsou. A proto se posouvají dále, nežli EUropa nebo Váš ztrouchnivělý idealistický sen, či vybájené podvodně podsouvané egoistické ráje v Poučkách Prof. Big Tonnella a Hayek, Friedricha VON.
Rusové dělali ze sebe "hejly" pouhoupouhých cca 10-15 let za vlády zlatých kreditek Raissy Maximovny a i dcery ožraly Yeltzina.
Celý zbytek XX. i XXI. století se Rusové posouvali kupředu - s Khasarem a Khasary na krku nebo bez něho a bez nich.
Khasaři si určitě nemálo z Ruska vzali. Ale zároveň Rusy (jako možná i nechtěný efekt) naučili Khasaři se ubránit nejen okolnímu světu, ale i Khasarům samotným.
Za hodného pravicujícího cara sice úřednictvo bylo od zlých Khasarů/židů očišťováno (Numerus Clausus). Na druhou stranu Khasaři/židé drželi většinu obchodu v Rusku.
Tím, že se Khasaři/židé v Rusku po 1917 "etablovali", dali Rusům šanci si je zmapovat a "naučit se je/Khasary". Důkazem budiž i Arm/And Hammer, o kterém jste na 100% slyšel poprvé až zde od pana MoUdrostraka. A podobných vazeb, kdy Khasaři/židé i dávali, nejen brali, si Rusové vypěstovali vůči Khasarům a k Khasarům nemálo.
Rusové nejsou s Khasary na jedné lodi. Naopak - Kharaři se museli volky nevolky začít Rusy respectovat a velice uctivě postávat opodál, nežli je Rusové připouští k ohlodaným kostem.
To, že jste poměrně nevzdělaný, bez širšího rozhledu, musíte se upínat k "authoritám" neznamená, že se před Vámi posadím na zadek [velký smích]
Blouzněte si, brblejte si, vzývejte AntiProudy a PoProudy. Je to Váš boj [pláč]
Zlé sociální státy ve Scandinávii, zlé collect/ivismy Singapooru či Jižní Emeriky a neustále sílící a rozkvétající Rusko i Čína sami ukazují, kdo má pravdu - zda Vy a Vaše Poučky i s finálním productem = potravinovými kupony - anebo já...
A na tom nic nezměníte, i kdybyste se ráčil rozkrájet [velký smích]

316398

31.08.2014 07:54

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ta Scandinavie vas ale trapi [smích] Stejne jako prvni setkani se jmenem ArmAnd [velký smích]
Pred stoletim a pul pravicujici lihen bidy. A od te doby collectivisticky blahobytna socialni, prerozdelujici a vysoce zdanujici pospolitost...
A podobnym smerem miri i zle Rusko - navzdory hrouticimu se JuYsEj a Vasim triumphalnim potravinovym kuponum a neoddluzitelnosti.
Pekne se mi usina i prijemne vstava, kdyz pohlednu na Vas zoufaly cynismus a bezmoc.
Poznani muze i bolet a plodit krece.
Kupony vam spolehlive zklidni pravicujici mysl i pouckovy tep okoraleho srdce [smích]

316453

31.08.2014 08:15

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Propaganda US a NATO jsou hollywoodské triky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cesta Vladimira Vladimiroviche do Jizni Emeriky nebyla "jen" na fotbal. Uz tehdy mocne finalne tocil kormidlem, ktere prave ted oddeluje ztrouchnively Zapad od zdraveho vetsinoveho sveta.
V Minsku navic doslo k dohode, jak si Rusko dooddeli cast Ukrajiny, o kterou ma zajem. Pan Editor mi nepustil prispevek o spanile ceste Dmitrie Olegoviche Rogozina minuly tyden do Podnestri a Moldavie. Kdy se Dmitrii Olegovichi doslova Moldavani hlasili v pozoru. A Ukrajinci i Rumuni, natoz Zapad, nyni ani nepipli v souvislosti nejen s preletem letadla Dmitrie Olegoviche.
Vcera navic Rusko zakazalo prelet letadlu rumunskeho loutkoveho premiera cestou do Ciny. Zkratka, Rusove uz jdou v kapitánske kabine a svet to radostne vita. A Zapad musi Rusy respectovat.
Chvili jeste srackomety budou chrlit steti/noviny a hnus.
Ale zima uz se blizi!

316455

31.08.2014 09:45

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Propaganda US a NATO jsou hollywoodské triky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Prispevek byl zadan do Ve zkratce - a puvodne jsem ho dva dny nevidel vyeditovany, tak jsem se domnival, ze jste ho zcensuroval (i kdyz rozum mi nebral, proc...)

Ted, kdyz jsem ho znovu kontroloval, tak jsem ho nasel http://www.zvedavec.org/vezkratce/8868

Omlouvam se tedy, pokud jsem se prehledl.
V kvetnu 2014 Dmitrie Olegoviche Rumuni, Moldavani i Ukrove sikanovali.
Nyni, po pouhopouhych 3 mesicich (a potravinovych sankcich [smích] ) mel jiz Dmitrij Olegovich v Moldavii srdecne prijeti nejen od puvodne prozapadnich pohlavaru, ale i od obcanu na ulicich.

316464

01.09.2014 07:15

Výlet do Ruska

Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Východ jsem začal poznávat až po Plyšovi. Částečně už zmasírován Pravdou & Láskou. A čím víc jsem ho poznával, tím více jsem žasl. Nad schopností nechat sám sebe hodným Západem manipulovat. A ještě více nad zbabělostí ostatních mých blízkých i známých se jet na vlastní oči přesvědčit, KDE je PRAVDA.
Západ žije ze dne na den. Pro přežití je schopen každý zaprodat sám sebe.
Proto také západní Loutkovodiči skřípou zuby, když vidí, že Ukrajinci na sebe odmítají střílet, vytváří si namísto humanitárního bombardování humanitární korridory.
Proč se bít v Colloseu pro misku rýže, když si mohu zachovat lidskou důstojnost?!
Vladimir Vladimirovich dosud nezkazil jeden jediný tah. Vrací nejen Rusko, ale celý Východ ke kormidlu dějin. A díky tomu má bezpečně kryty záda a týl.
Před více měsíci jsem sem psal prognózu, jak Podněstří a Gagauzie poslouží Vladimiru Vladimirovichi coby hrací kameny v Dámě. Bohužel, doufal jsem, že hra bude rychlejší, Naštěstí, Vladimir Vladimirovich naopak asertivně využil všechny tahy soupeře k jeho ostuzení a ještě většímu oslabení.
Díky za akurátní článek, který přesně zobrazuje Ukrajinu i postsovětský prostor tak, jak ho vídávám a osahávám si i já. Naštěstí, nemám osobní zážitky z dnešního dramatu jako pan Author. Ale stejně tak doufám, že místní nad Shabes/GOY/im a za „texasky" se do Collosea ujařmit jeden proti druhému nedají.

316530

02.09.2014 12:03

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mohl by mi pravicující pan Básník (z 46.?.?.?) ráčit si ujasnit, JAK "...Jeho dílo pomohlo veřejnosti porozumět volnému trhu a usnadnilo tak Čínské vládě přechod od plánované k tržní ekonomice..." ?! [velký smích]

Pokud mne totiž pravicující oči neklamou, Čína naopak prudce zatáčí ke zlému sociálnímu státu, neboť:

Čína vzývá sociální stát, výrazné změny pocítí zejména cizinci http://sinovia.cz/reformu-socialniho-statu-pociti-...

Číňané spoří. A to víc než kdo jiný. S téměř čtyřiceti procenty uspořených prostředků se čínské domácnosti pravidelně řadí na první místa ve světovém srovnání.

Vysoká úroveň domácích úspor žene peníze obyvatelstva do rukou bankovních ústavů, které je pak půjčují na mnohdy nerentabilní – převážně infrastrukturní a developerské – projekty. Bubliny čínské ekonomiky se nafukují, disbalance prohlubují.

Zkušenost ze Západu však říká, že spotřebitelská poptávka dokáže nasměrovat likviditu nejracionálnějším způsobem. Ocenit nejkvalitnější produkty, podpořit inovace. Jenže jak to udělat, když 40 procent disponibilního důchodu domácností končí na bankovních účtech nebo – ještě hůře – ve strožoku? A proč tomu tak vlastně je?

Odpověď je jednoduchá a komplikovaná zároveň:

Číňané spoří(-li!!!), protože si nemohou být jisti, že zítra nebudou potřebovat peníze, které by mohli dnes utratit. A to především na lékařskou péči nebo důchod.

Řešením, jak vytáhnout z kapes čínského spotřebitele za nákup zboží juan navíc, je tedy ujištění, že zítra jej nebude potřebovat při ošetření v nemocnici.

Nový zákon pokrývá pět oblastí sociálního pojištění a vztahuje se prakticky na všechny legálně zaměstnané:

sociální důchodové pojištění
sociální zdravotní pojištění
pojištění pokrývající úrazy na pracovišti
pojištění v nezaměstnanosti
sociální podporu po dobu mateřské dovolené


Proto vstoupila 1.7.2011 v platnost dlouho připravovaná reforma sociálního pojištění. Ta si klade za cíl sjednotit dosavadní roztříštěný systém a připravit stabilní sociální základnu, díky níž se bude stát schopen vypořádat s nadcházejícími demografickými změnami a udržet hospodářský růst...


Určitě taky investujete v Číně, tak víte, která tluče... [velký smích]

Tak, a teď zase něco z Vašich moUdrých Pouček Prof. Big Toonnnela a Hayek, Friedricha VON [velký smích] či z pravicující LehoŽumpy a bankrotujících neoddlužitelných JůYsEj [velký smích]

316620

02.09.2014 20:55

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

90.?.?.?

Soudruhu pravicující nedouku 46.?.?.?, opět jste mi velice mile a uspokojivě naladil...
Nejprve jste se kasal - a mne školil, JAK jsou Číňané naladěni pravicujícně (díky Vaší Authoritě).
Na jasný důkaz, že péči o Číňany stále více - nepravicujícně a v rozporu se slavnými Poučkami Prof. Big Toonnnela a Hayek, Friedricha VON - přebírá stát

http://www.people.com.cn/mediafile/pic/20110222/16...

a Čína jasně čím dále více směřuje ke zlé socialistické vysoce přerozdělující, zdaňující a vůbec pro Vás nezkousnutelné Scandinávii, jste se zmohl jen na Váš obvyklý pravicující cynizující výblitek.
Jen tak dál - děláte mi jen a jen - a opravdu jen [smích] - samou pravicující radost a blaho na duši...

316637

04.09.2014 11:45

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

90.?.?.?

Bohužel, plácáte jen a jen samé nesmysly.
Evropa není "rovnostářská". To, že je "sociální" není proto, že by Evropané měli "Váš cit".
Stejně jako nyní Číňané, jen Evropa v době Bismarcka narazila na hranice možností. A bez "sociálna" by se dále nerozvíjela (viz. dnešní bankrotující asociální JůYsEj - i se Slavnými poučkami Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON...).
Velký vliv na rozvoj "sociálna" v Evropě po WWII rovněž neměl "Váš cit". Nýbrž to bylo ohrožení CCCP a Východním Blockem, kde bylo VŠEM oVčanům poskytováno zdravotnictví, vzdělání a sociální péče ZADARMO.
Evropa se po WWII zmítala v neustálých stávkách a krizích. A ohroženích nastolení Zlého Bolševíííka, jako tomu bylo v CCCP a Ost Blocku. Teprve Silný sociální stát je zažehnal a nastartoval blahobyt.
Emerika oproti tomu několik desetiletí po WWII kořistila z dluhů, do kterých uvrhla za WWII ostatní svět. Sociální stát nebyla, narozdíl od zlé socialistické EUropy, nucena budovat, protože byla od CCCP přece jenom více geograficky isolována. A vyssávání ostatních pozemšťanů via splátky, via židy illegálně tištěný PetroDollar a via Jumanitární bombardování či False Flags a'la 9/11, Emerice chvíli fungovalo. A Svět se musel podrobovat.
Pokud byste někdy v životě býval byl zabloudil do skutečně prosperující korporace, i u nedouka a člověka bez rozhledu, by Vám rychle došlo, že JEDINÁ starost managera, politika či investora musí být SPOKOJENÍ a NEVYSTRESOVANÍ zaměstnanci, voliči či sousedé a spoluoVčané.
Ne náhodou jsou nejúspěšnější firmy v každém oboru SOCIÁLNĚ nastavené. Není to kvůli/vá "Vašemu citu" nebo "Evropanství". Ale kvůli prostému kalkulu.
Těžko pro Vás někdo vyprodukuje HODNOTU, když je duchem přítomen u melouchu, 2. či 3. zaměstnání, loví kolegy do Amway, pojistek či jim dealuje po kuchyňkách podprsenky a parfémy[pláč] Jen proto, aby byl schopen srovnat účty, školné, lékaře...
Anebo se nechá corrumpovat dodavateli. Či dokonce konkurencí.
Proto se od Bismarcka vyvinulo zlé SOCIÁLNO, zlý SOCIÁLNÍ stát, vvsoce přerozdělující, zdaňující, prosperující a blahobytná Západní EUropa.
Proto jsem Vás OKAMŽITĚ u současné Číny nachytal při Vaší účelové lži, potvrzující nedostatek rozhledu, špatné vzdělání i mizerné pracovní či profesní, natož manažerské, zkušenosti. [mrknutí jedním okem]

316730

05.09.2014 08:07

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pozorne jsem si tell četl skvěle přeložené video ~ až po počátek projevu Sergeye Yevgenyeviche (Naryskina).
A pochopil jsem, Z CEHO ma hodny Zapad takovy strach:
Vladimir Vladimirovich MÁ RECEPT!
Krym nyní poslouží jako výkladní skříň sily a prosperity Ruska a jeho obyvatel. Zatímco na hodném Západě dochází k demontáži „sociálních výdobytků" oVčana, Rusko je svým oVčanům navyšuje.
Navíc, návrat Krymu proběhl v SOULADU s mezinárodním právem. Nejprve referendum v autonomním celku. Osamostatnění od Ukrajiny. A teprve až NÁSLEDNĚ znovusjednocení s Ruskou federací.
Podle tohoto Rezeptu je možné sjednotit s Ruskem jakoukoliv samosprávnou autonomní entitu na světě.
Proto má hodný Západ z Vladimira Vladimiroviche takový panický strach.
Pokud Donbass dosáhne autonomie, již nic nebude stát v cestě sjednocení s Ruskou federací. Další v řadě může být Transněstří, Gagauzie, Srbsko, Aljaška atd. atd.
Vývoj Krymu je ale nyní pro Vladimira Vladimiroviche stejně důležitý, jako bylo udržení Západního Berlína kdysi pro Západ.
West Berlin byl ale ekonomicky černou dírou, což Krym už za pár desítek měsíců už být nemusí. A stejně tak i Podněstří, Gagauzie, Srbsko a další exklávy, kam by Rusko implementovalo vyspělejší životní úroveň, srovnatelnou s nynější v Ruské federaci.
Troufnu si tvrdit, že i v Česku regiony jsou už na tom sociálně-ekonomicky hůře, nežli geograficky srovnatelné regiony v Ruské federaci.
Proto je nyní Krym, i to skvěle přeložené video tak důležité!

316777

05.09.2014 10:33

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už jsem Vám to tady mnohokrát opakoval: Nejste ani zkušený životem, rozhledem, praxí. Jen blábolíte[smích] Slavné Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON.
Daně nejsou JEN o přerozdělování, natož o "rovnostářství". Daně jsou HLAVNĚ o "ošupu" světa okolo sebe. O amortizaci veřejného prostoru, přírody, zdrojů, vzduchu, klimatu.
Kdo z okolního veřejného prostoru kořistí, má povinnost i do veřejného prostoru přispívat.
Pokud vlétnu do lesa (veřejného), vylovím z něho veškerou zvěř, znemožním obživu ostatním (nejenom lidem) Predátorům, nejsem "jenom schopný businessman". A tak je to s každou "dírou na trhu".
Je nad míru zřejmé, že ani jako malé dítě, jste se o světě do kterého jste vstupoval nezamýšlel.
Jste nastavený podle jednoduchého vzorce: Podle sebe soudím Tebe = "Kdybych SÁM mohl být u výběru daní či přerozdělování, tak bych kradl. Proto nutně musí krást i VŠICHNI ostatní!"
Život jste prožil, či dosud prožíváte, ve velice podřadném postavení. A proto jste spřádal z Pouček ve fantaziích své vlhké sny.
Kdysi jsem s Vámi diskusi i tím začínal, že v bankrotujících JůYsEj jsou pravičáci v naprosté většině lidé jednodušší, závislí na Fox News a jednoduchém podání světa (od "Authorit", věrozvěstů či Pouček), protože komplexnost světa okolo sebe by nebyli schopni nejenom pochopit. Ale i připustit.
U Vás to končí u rozhledu 4-5 letého dítěte, které nepochopí(-lo), že veřejné osvětlení, kanalizace, chodníky, urban transport, popeláři, skládky, ale i ten les, rybník, ryby v řece či v moři, kyslík okolo nich - je veřejný (společný) statek ve veřejném prostoru.
Je to dané výchovou v útlém dětství, okolím a také genetikou. S tím už já u Vás nic nenadělám. Jen mi Vás, stejně jako dalších hltačů "Pouček", může být tak leda líto [oči v sloup]

316787

05.09.2014 13:51

Výlet do Ruska

RE: Ten chlap Havlicek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Doporučuji si přečíst Havlíčkova story z Ruska:

"...Prošel sem si to asi hodinu a nasával. Starší fotříkové hráli stolní tenis, dětska lítala po prolejzačkách, maminy si povídali, pak dál slečny hrají na housle. Dál kuci jezdí na skejtu, dál někdo prodává stare vinilové desky …. Sednu si a užívám si to, přemýšlím k čemu bych to přirovnal. Je to jako na nějaké velké dovolené, lidí kteří se znají, minimálně podle vidění, kteří se spolu třeba jednou dvakrát už opili, a mají spolu takový jiný přátelský vztah, je to jako být v partě velkeho pionýrského tábora, kdy cítíš že všichni táhnou za jeden provaz, všichni se považuji jako kámoši.
Ano, některá města, nekteré země, bych přirovnal k nádhérné barbíně, opálená, vysoká, štíhlá, s dlouhýma vlasama, pevným poprsím, plnými rty, která se pořád směje, má bíle zuby a z které ste paf, ale když s ní chvilku jste, přijde vám prázdná, nepřirozená, třeba i falešná, protože se směje vlastně všemu, ptá se jak se mám i když jí to nezajíma atd. A rusko? Holka s mastnými vlasy, nevkusným vohozem, křivými zuby, malým bříškem ale rozzářenýma hlubokýma upřímna očima, z kterých člověk cítí tu sílu, upřímnost, přátelskost, přirozenst, prostě ta jiskra tam je, i když nevíte proč, protože když se koukáte na jednotlivosti, tak je to prostě průser, ale jako celek je to prostě láska …...
užval sem si tu laskavou paní. U motorky mě zastavil plešatý tlusťoch, z kterého vylezlo že je to amík, z NY, že tu žije už dvacet let, a hustil do mě, že má o čtyřicet let mladší manželku, že má benzínky, že má apartmány, že má hotely, že má firmy, že je ma v usa i tady ale v rusku se pry podnika jako nikde jinde na světě. Že tu lidi mají spousta peně, a neví za co je utrace a prostě utracejí (což musím potvrdit, že sem přesně takový dojem měl a mám taky) stejně tak že sou v Rusku nadherny upřímny ženy atd atd. Pak začal mluvit o tom že to se vše změnilo jen díky vladě Putina, že nepije, fakt pracuje, je chytrej a snaží se dělat věci pro lidi. Shodli sme se na tom že místní mají Bolkův virus, on s tím přišel sám, že prostě rychle vydělali velke peníze a prostě to nedokážou vnitřně zpracovat, že možná pár generací dal to bude lepší, ale že tu zná mnoho lidí, kteří za pár let byli milionaři a prostě se jim daří, tak jim to vleze do palice. Pak povídal o tom že tady v rusku měl před x lety starou Jawu, že to byl super stroj atd
šel sem do kramu si koupit pití a nějakou sváču na zítra, bylo ftipné že ke mně přišla paní s plechovkou krušovic v ruce a ptala se mě rusky: „to je pivo z čech?“ přišlo mě to ftipný, tak sem ji v regálu ještě ukázal další čtyři piva z čech a říkám jí že sem taky z čech..."
Přijel do Ruska z Norska. A prvních pár tisíc km ještě v Rusku také pravicoval... až prohlédl! Viz. výše[smích]

316799

06.09.2014 05:43

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tulí se Krymčané k Západu a jeho Kyjevské fašistické juntě, či se tulí (přes dočasné problémy s vodou, zásobováním a dopravou) k Vladimiru Vladimirovichi a k prosperující Ruské federaci?!
Snadno přejedou hranice na Ukrajinu nebo přeplavou Kerčský průliv, aby zjistili, co je čeká na jedné i druhé straně[smích]
Západ už není schopen bez Ruska udat ani vlastní shnilá jablka, natož aby byl schopen Ukrajině zajistit slušnou životní úroveň [velký smích]
Vladimir Vladimirovich V.Š.E. výše popsané mistrně využívá a ještě více Západ nutí si střílet do vlastních nohou.
V 99,99% všeho si dnešní svět vystačí bez neodlužitelného Západu.

316843

06.09.2014 12:11

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto podepisuji!
Komu chybí zbytky do skládačky, nechť si pravicujícně uvědomí, že kdyby Západ měl Rusy a Rusko přečtené, dávno už by bylo Rusko vyplundrováno jako Severní Emerika, jeho vody by byly toxické stejně, jako jsou canadská jezera a řeky - a Rusové, Rusky i jejich děti by byli stejně prodejní, jako jsou zbídačení a zpravicované Pepíci a Mařen/ky v české Gott/lině od Plyše.
Uvědomme si tedy, že vždy, když to bylo nevyhnutelné, tak zlí širokolící, slovanští a "zakrnělí" Rus(ác)i přišli se šokujícím elementem skládačky, kterou hodný bankrotující a neoddlužitelný keltující Západ nebyl schopen s to vyvrátit a popřít.
Vzpomeňme třeba na "uniklý" odposlech zrůdy baronky The Rt. Hon. The Baroness Ashton of Upholland a estonského ministera zahraničí stran střelby jak do hodných demonstantů, tak zlých bjerkjutů na Majdaně http://www.zvedavec.org/vezkratce/7909 (a.k.a. Catherine Ashton s estonským ministrem: Snajpry v Kyjevě najali lídři Majdanu! )
Rusové mají nejsilnější karty ze všech:
1) Geostrategickou jedinečnost - tzv. Pivot Area
2) Nevyplundrované přírodní bohatství
3) Nezávislost na korridorech a námořních trasách
4) Vysoce (nejen technicky) vzdělané a loajální multikulturní obyvatelstvo, s bezproblémovou cross-cultural komunikací s celým světem
5) Oprávněnou víru v budoucnost
Rusové tedy odkrývají jen takové karty, které sami pokládají za smysluplné. A jen tehdy, pokud je to z jejich pohledu nevyhnutelné.
100% vědí o obou "záhadných" malajsijských letech více, nežli kdokoliv z nás tuší.
Ihned po sestřelu. 2. letadla "unikla" velice palčivá konstatování španělského dispečera, který zavedl "celý svět" na ukrajinskou stopu - resp. za dopravním letadlem vyslanou stíhačku.
A teď můžeme hádat, ZDA měl španělský dispečer od někoho předem zadání takto reagovat (od Rusů, jejich oddaných spojenců v ukrajinské tajné službě, v C.I.A. atd. atd.). Rusové mohli mít zprávu o západním komplotu vůči malajskému letadlu i několik dnů předem. A aby neodhalili svůj zdroj, museli západní komplot nechat proběhnout stejně, jako kdysi "hrdina" Churchill nechal vybombardovat Coventry.
Ale Rusové dokázali "po orientálsku" komplot vůči dopravnímu letadlu obrátit ve svůj prospěch. A teď C.I.A. a celý hodný keltující Západ tahá neodvolatelně za kratší konec. Je to naprosto stejná hra, jako když hloupí rudí žlutí šikmoocí komunističtí Číňané dávali hodným Emeričanům "na sekeru". A dnes má Východ celý Západ v pasti.
Je to moUdrost Východu a Orientu, kterou jednodušší organizmy na keltujícím Západě nedohlédnou a nikdy dohlédnout nedokáží.
Proto je iDnes rassistický Západ tam kde je, a Východ si s ním hraje jak kočka s myší...
Nevážit si svých protivníků se nevyplácí [smích] Kolik Anglo-Sassů umí mandarínsky nebo rusky - versus - kolik Rusů a Číňanů Englicky?!

316855

Článek je zpočátku vtipný.
Na druhou stranu, chceme používat "mrtvý jazyk"?
I ten češtin je nádherný právě proto, protože jsem schopen +- 10-20 let určit, kdy byl původní text (prózy, básně, či technického obdahu a pod.) sepsán. A zohlednit tak i jak tehdejší reálie, tak trendy a tendence.
Jen pravicujici jednoduchy organismus potrebuje mit V.Š.E. projeto a přeloženo a prevykladano pres FOX News ci ProTiProud a pod.
Stejne se nakonec novotvar prosadí sam.
Kdysi jsem prinesl do Gott/liny "SUPER". A zpočátku se Pepici a Mařen/ky smali, protoze znali jen BA 96 - nic dalšího se jim nea/soc/iovalo.
A vida, neni to tak davno, co mi jeden professor spilal, ze jsem diky tomu pomohl zdegenerovat několik ceskych slov, ktere nyni SUPER pretloukl.
Netvrdim, ze jsem byl jediny. Ale urcite v mem Gott/linskem okoli prvni. A zachranil ten češtin pred zmrtvenim.

316937

10.09.2014 00:12

Na pozadí ukrajinského příměří

S Vladimirem Vladimirovichem bojuje po boku SPOJENEC nejjistější!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Všichni téměř opomíjejí ZIMU! Ve které Ukrové vymrznou na kost.
A Vladimir Vladimirovich je skoupí naležato za pár deci plynu.
Proto Rusko nyní už nemá kam spěchat.
Zima vždy byla, je a bude SPOJENCEM nejvěrnějším. Alespoň pro Rusy. A pro naši důstojnou budoucnost po jejich boku!

317076

11.09.2014 10:52

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

Upřímně - děláte Vy a Váš mediální i volební potenciál, A. Bé. Bartoši užitečného idiota...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Upřímně: Pokud byste kandidoval jako nezávislý kandidát (stojí to tuším 20.000 za kauci a nějaký groš agentuře, aby Vám sesbírala petiční podpisy k zahájení kandidatury) , měl byste větší šance (a upřímně bych Vám držel všechny palce). Hodně lidí, zhnusených současnou politikou Shabes/GOY/im, by Vám jistě vhodilo hlas. Další část hlasů byste dostal od lidiček, co za jakéhokoliv režimu a konstelace rádi zatopí establishmentu. A výsledek by mohl být velice, velice, ale velice zajímavý a povzbudivý, neboť jedním z Vašich konkurentů bude politický prostitjůt, Shabes/GOY, soustalista BioMassy a velkorestituent ex-moUdrozelený Bursík - nyní v dressu SPVéčka LES(sic!). A už jen jeho kandidatura donutí jít k volbám i ty, kteří by jinak nešli, jen aby Bursíku hodili klacek pod nohy.
Takhle si z Vás A.Bé.Bartoš se svojí partičkou užitečného idiota - a jemu a jeho partičce posloužíte ke zviditelnění se. A zároveň již navždy obdržíte cejch.
Pokud si vygooglíte, odkud budou voliči (Senátní obvod č. 27 – Praha 1 je dle zákona č. 247/1995 Sb. pro volby do Senátu tvořen územím městských částí Praha 1, Praha 7 a Praha-Troja. Dále zahrnuje část území městské části Praha 2, tvořenou k. ú. Nové Město, část území městské části Praha 5, tvořenou částí k. ú. Malá Strana ležící na území městské části Praha 5, a část území městské části Praha 6, tvořenou k. ú. Střešovice, částí k. ú. Bubeneč, částí k. ú. Hradčany a částí k. ú. Sedlec ležícími na území městské části Praha 6. Zákonem č. 195/2010 Sb. bylo k obvodu připojeno katastrální území Vyšehrad ze senátního obvodu č. 26 – Praha 2. Od roku 2014 je součástí obvodu také území k. ú. Suchdol.), tak je nad pochybnost jasné, že A.Bé.Bartoš tam na růžích ustláno se svým "programem" a priori mít nebude.
Jak už jsem napsal, jako soukromá MEDIÁLNĚ VELEVÝZNAMNÁ OSOBA byste mohl být černým koněm - už jen proto, že media Vám dají jistě prostor "zdarma". A lidi by to mohli z různých výše uvedených důvodů Vám hodit - z naštvání, pro legraci, pro podráždění "Vrchnosti" a Shabes/GOY/im...
Takhle mediální potenciál shrábne A.Bé.Bartoš. A Vám to sežehne jen čas - a výsledek patrně za to stát nebude. Škoda!

317227

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,96 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,15 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 630,91 Kč
1 unce stříbra
510,23 Kč
Bitcoin
411 870,71 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?