Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 536 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.05.2012 10:20

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

Už 100. příspěvek? Kouření je nanic:-(

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejjasnější důkaz nesmyslnosti kouření je ve faktu, že velký skok délce dožití (a kvalitě života) je přisuzován mezi národy, které topí nepřímo a těmi, které mají ohniště uvnitř obydlí. A je celkem jedno, na jaké zeměpisné šířce či délce se vyskytují. A tedy to nemá souvislost se zdrojem či čistou vod, množství či kvalitě potravy atd.

Vdechování karcinogenních částic z ohnišť má zásadní vliv na kvalitu nejen respiračního výkonu organismu, ale i na zrak, čich a další sensorické vjemy.

Vložený obrázek

O tom se nikdo z vědců, sociologů či antropologů nepře. Na druhou stranu je stále ještě velká skupina kuřáků, kteří nehledají důvod, proč nekouřit. Nýbrž se stále chytají jakéhokoliv stébla, aby si kouření zdůvodnili. Sám nekouřím pěknou řádku let. Přestal jsem ze dne na den. Nic se mi nestalo, nepocítil jsem žádné abstinenční příznaky ani ihned poté, ani po nějaké době. Největší odměnou mi byl návrat všech sensorických prožitků, které jsem si pamatoval z doby dětství: jak voní ranní tráva, vůně potravin, dobrot apod.

Bylo to mojí největší odměnou za skoncování s kouřením - a nikdy bych už neměnil[smích]

268026

02.05.2012 07:50

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: Už 100. příspěvek? Kouření je nanic:-(

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý Jene, jsem rád, že to vidíme obdobně. On pan Editor je filuta - a čas od času sem nasune "výbušné" téma, o kterém dopředu ví, že přitáhne pozornost, rozbouří vášně jinak blízce smýšlejících staronových přispěvovatelů.

Nemá tedy smysl se vzájemně přespříliš vadit či dokonce urážet, protože přesně, jak píšeš v závěru Tvého příspěvku by z té rozvaděnosti měli potěšení zejména Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat.

Pravicující a zinkající pivní Pepíci či lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu, se stejně sami derou na pekáč (roz. předčasně do krematorií či do psychiatrických léčeben) na špičce celosvětového pelotonu: Češi ovládli žebříček neřestí podle Bloombergu/Češi jsou nejnáruživějšími uživateli drog na světě. Vévodí novému žebříčku neřestí apod. Více na: http://zpravy.ihned.cz/svet-usa/c1-55663410-cesi-j...

A s volebními ignoranty je to podobné - přesně jak jsi vystihl - upnou umanutě se k šidítku svého svědomí - a laskají se s ním jako v noci s polštářem - jen když má dušánek pokoj...

Vložený obrázek

Proto všichni ostatní, kteří ne/máme svědomi, z posledních sil: Pravicujme, tunelujme, humanitárně missujme a bombardujme - dokud je Koho, Kde a CO!!!

Ve jménu Pravdy&Lasky©, Vency Lahváče/Chemapola Veškrny a restitucí a obročíH Církve Svaté [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] a pro větší glóry, glóry, hallelluyahhh: Czech Inflation Quickens to Fastest in 40 Months on VAT Change http://www.bloomberg.com/news/2012-04-10/czech-inf...

268081

05.05.2012 11:39

Za léčebné konopí

RE: Pro a proti

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, divím se Vám, že se necháte tak snadno rozdráždit podpásovými "hrdiny". Když jim docházejí argumenty, přecházejí do osobních útoků.

"Problematika" stran konopí a účinky na lidský organismu, je stejně probádaná či neprobádaná podobně jako účinky mobilní telefonie. Ti největší zastánci "blahodárnosti hulení", se mi po letech přiznali, že ztratili už vůli, kontrolu sama nad sebou - a drží pohromadě jen s vypětím všech sil - které mohli napřít jiným směrem.

Vložený obrázek
A to jde i o jedince z rodin, kde tráva pomohla DOČASNĚ zmírnit projevy fatálních nemocí v posledních stádiích u členů jejich rodin. NIKDY je ale nevyléčila, ani nezpomalila vývoj nemoce. JEN dočasně potlačila její nejhorší projevy. A dnes přiznávají, že se dali na trávu jen pod dojmem, který tehdy měla tráva na trápení jejich nejbližších. A jsou z nich samotných po letech (i desetiletích) hulení téměř trosky a sami svůj mozek připodobňují k emmethalu.

Vložený obrázek

Proto nemá smysl, vážený pane Luxore, se přít se závisláky či vyhulenci - málokterý si z nich je ochotný přiznat, jak na tom je. Nejlepším lakmusovým papírkem je vidět, jak selhávají v nabízených dealech a projektech, i když ještě před pár lety patřili k nejlepším odborníkům a machrům. Pak si "upustili páru" do hulení, "aby si dali pohůůůůdku" - a dneska sami nad sebou kroutí hlavou - a nemají příliš cest zpátky.

268380

08.05.2012 12:10

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

Norský Mašín/gun Breivick byl synem norského diplomata a zbožňoval USrael

MoUdrostrak 90.?.?.?

Norský Mašín/gun Breivick byl synem norského diplomata a i dle Washington Post Norský Mašín/gun zbožňoval USrael

Breivik píše, že je nutné bojovat za žido-křesťanskou Evropu, vítá odmítání protižidovských postojů v Evropě a tvrdí, že Nová pravice se rychle vyvíjí směrem k proizraelské, proti-džihádské alianci. Podporuje Izrael a považuje ho za oběť údajných kulturních marxistů, kteří vidí Izrael jako rasistický stát. V obsáhlém manifestu svých názorů norský Mašín/gun Breivik třistašedesátkrát zmiňuje USrael a víc než třistakrát se objevuje slovo Židé

I Praha, kam se Breivik vydal "shánět zbraně" je dnes peleší a podřízenou pobočkou TelAvivu - vlády ČR a USraele již zasedájí opakovaně společně v Praze , což neexistovalo ani za Zlého Bolševíííka ve vztahu se Sovětským Svazem a se/pod zlými Rusy.

Nejzajímavějším faktem ale je, že norský Mašín/gun Breivick je synem norského karierního diplomata. Proto byl pro Mossad velice dobře identifikovatelo, řiditelnou a manipulovatelnou loutkou.

Navíc, každý slušný Nor musí nenávidět USrael a opovrhovat USraelci, kteří před lety v roce 1973spáchali židé z USraele terroristiký masakr v norském Lillenhammeru.

Vložený obrázek

Na druhou stranu, norské letouny humanitárně bombardují civilisty v jiných zemích - např. v Libyi a nikomu z Norů to autocensurně nevadí...

Vložený obrázek

Takže norský Mašín/gun Breivick nemohl nijak poškodit už dost špatnou pověst Norů, coby náruživých spojenců loupeživého a vraždícího Paktu NATO.

268499

15.05.2012 21:00

Šlo u zřícení Suchoje v Indonésii o průmyslovou sabotáž?

Ruský Suchoj je spíše ruským projektem, nežli produktem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ruský Suchoj je spíše ruským projektem, nežli produktem. Když jsem s ním poprvé letěl, tak jsem ani nepoznal, že jde o ruské letadlo. Uvnitř je prostorný jako Embrarer, ale o hodně hlučnější, nežli nejmenší Airbus nebo novější Boeingy.
Takže z pohledu cestujícího o žádný velký krok kupředu nejde.

Na druhou stranu může být efektivnější, nežli většina západních letadel. Zejména pořizovací cenou.

Že je Amerika na huntě, kope do Číny, Evropské Unie i Ruska je nabíledni. Když už nikdy nemůže být Amerika lepší, snaží se seč může, aby alespoň ostatní hráči byli horší.

Moc nevěřím, že šlo o chybu letadla - na to je už Suchoj velice moderní a zalétaný. Uvidíme, až se najdou skřínky, jaká bude interpretace. Ale také nevěřím, že by jedna sabotáž byla schopna stopnout jeho nástup na trh.

Minimálně pro Írán, Střední Asii a Čínu má Suchoj před ostatními vyhráno. A ruku na srdce - dnes je Střední Asie s Čínou nejvíce kruciální trhy světa - narozdíl od upravicované EU a bankrotujících zbanksterovaných JůYsEj.

268983

16.05.2012 08:12

Šlo u zřícení Suchoje v Indonésii o průmyslovou sabotáž?

Sázka na 6.000.000

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vsaďte se o 6.000.000 v českých, že jsem Sukhoi Superjet 100 samozřejmě letěl - a přestaňte být trapný, prosím.

1.000.000 v českých v případě Vaší prohry věnuji na Zvědavec.ORG

Složte 6M v českých u renomovaného advokáta či notáře, spojí se s ním můj advokát, dorovnají spolu 6M ode mne. Pak můj advokát prokáže mé tvrzení a já splním tento můj veřejný příslib - a 1M z Vašich 6M poputuje na Zvědavec.ORG, zbytek si ponechám pro jiné libé účely.

Proč musí jít právě o 6.000.000, nemusím jistě nikomu ze Zvědavec.ORG vysvětlovat [oči v sloup]

Proč se nenajde alespoň jeden pravicující sociopat, který moji rukavici zvedne?! To už vytunelovali a zbídačili i sami sebe? [vyplazený jazyk]

269012

16.05.2012 08:51

Sázka na Zvědavce se vrací

Měl jsem dojem, že Zvědavec přešel na život z reklamy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Když pan Editor zrušil uzamčení článků, měl jsem za to, že Zvědavec.ORG pomalu ale jistě přechází na příjem z reklamy. Btw. pan Editor mne napsal, že o mé peníze nestojí a raději mne drží pod 10 příspěvky za měsíc rule.

Na článku o The Sukhoi Superjet 100 mi jeden pravicující sociopat obvinil z toho že lžu, že jsem kdy Sukhoi Superjet 100 letěl. Reagoval jsem veřejným příslibem o 6.000.000 sázce, která může přinést Zvědavec.ORG velice rychle z kapsy 1.000.000 jakéhokoliv movitého pravicujícího sociopata , který moji rukavici zvedne.

Pokud mi pan Editor umožní si opět předplácet, přidám bez ohledu na ne/očekávanou reakci pravicujících sociopatů stran ne/zdvihé rukavice, předplatné a nějakou úměrnější dotaci.

Na druhou stranu jsem sem již před časem psal i můj skromný názor, že vývoj už Zvědavec.ORG předběhl. Kdysi byl Zvědavec.ORG majákem mezi tupými nejen internetovými mass/médii a periodiky. Nyní jím předpovídaná bouře převyšuje jeho stavbu několikanásobně.

Pan Editor ignoroval moje rady, aby po své dehonestaci českými shabes/GOJ/im a soudní mafií, vydal včas knihu. A postupně ji šířil do dalších jazyků. Jak je vidno z vývoje ve světě, nejen v Jižní Emerice či arabském a perském světě by o ni jistojistě byl zájem. Pan Editor se místo toho dále spolehl na několik desítek sporadicky přispívajících "Zvědavců". A finanční zátěž z doby osamoceného boje se shabes/GOJ/im ho stále ještě stahuje k existenčnímu dnu. Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat, se jistě jen perverzně usmívají a tetelí [bliji]

269013

17.05.2012 13:29

Boj o moc ve světě pokračuje

Írán už nikdy nemůže mít "proemerický" režim

MoUdrostrak 90.?.?.?

Írán už nikdy nemůže mít "proemerický" režim. Emerika se hroutí do bankrotu, není schopna nic kromě válek, bídy a utrpení produkovat - nemá s čím, kromě svých nesplatitelných dluhů, obchodovat.

Írán má dva nesmazatelné důvody k nenávisti vůči nyní bankrotujícím JůYsEj:

1) Puč CIA proti demokraticky zvolenému Mossadekovi

Vložený obrázek

2) Puč CIA proti Islámské republice a poštvání emerického spojence Saddáma Hussejna do války proti Íránu, které stály téměř každou íránskou rodinu v součtu několika milionu obětí a doživotně zmrzačených rodinných příslušníků.

Vložený obrázek

Írán má téměř tak velký vnitřní spotřebitelský trh, jako Německo. Dostatek úrodné půdy, obří zásoby ropy a plynu - je centrem vzdělanosti a kultury celého Středního Východu.

Vložený obrázek

V "demokratických" státech Perského Zálivu úpí miliony proíránských šíítských poddaných proemerických sunnitských diktátorů. Írán a jeho Islámská revoluce a republika je stále majákem všech slušných lidí na celém světě. [mrknutí jedním okem]

269099

20.05.2012 10:39

Vlastenectví proti euroatlantismu

EUropy nebyla v rozkladu - naopak projekt EUropy byl nebezpečně dobrý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicující a zinkající Pepíci a lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka hrdninně a undergroundově naslouchali Kocábu, se plouží vylidněnými ulicemi zbídačeným a vytunelovaných českých měst - plných heren, nevěstinců, dlouhých front před úřady práce, exekutorskými velkoprovozovnami a zastavárnami.

Vložený obrázek

Pokud by nebyla Zlá EU, fronty by byly ještě delší a počet heren ve zbídačených městech několikanásobně vyšší. Pravicující a zinkající Pepíci a lídlující Mařen/ky si mohli na čas během minulých let dopřát částečného blahobytu díky zlému EUropskému sociálnímu státu. Směli s EUropskými pasy levně a bezvízově cestovat k teplým mořím či komandovat zlé ukrajinské a moldavské gastarbeitery.

Vložený obrázek

Bující krvežízniví exekutoři, herny, zastavárny a hroutící se vytunelované zdravotnictví je ryze českým specifikem - se Zlou EU nemá naprosto nic společného. Stejně tak prabídné platy. Ve zlých přerozdělujících sociálních státech typu Německa a zlé socialistické Skandinávie

Vložený obrázek

jsou platy až 10x vyšší oproti těm, za které otročí pravicující a zinkající Pepíci a lídlující Mařen/ky. Bez Zlé EU by byly na tom pravicující a zinkající Pepíci a lídlující Mařen/ky, v českém vybydleném státě ještě o mnoho a mnoho hůře a hůře!

269289

21.05.2012 07:40

Plán USA a Saúdské Arábie na zničení Sýrie

Zajímavý efekt, který je nebezpečím pro USrael

MoUdrostrak 90.?.?.?

Paradoxně: čím více USrael a bankrotující JůYsEj kopou do Damašské brány, tím více dochází ke spojení ohrožených států do osy: Damašek-Teherán-Beijing-Moskva-Dillí.

Naprosto stejnou pravicující a zbídačující Conquistou si JůYsEj proti sobě rozdráždili a postavavili CELOU Jižní Emeriku za dosavadní doby dosazování proemerických a prosionistických democratických krvelačných diktátorů. Přepískli to natolik, jako před téměř 40 lety v Íránu, kde drželi Mossad a CIA nad vodou krvelačného sionistického Shaha Pahlavího stůj co stůj.

Od neúspěšného pokusu o puč během Mossadem a CIA rozpoutané "Zelené revoluce" před 3 lety tedy v roce 2009, došlo k definitivnímu potvrzení, že Íránci na sionisujícího a krvelačného Shaha a zrůdnosti Mossadu a CIA ani po téměř 40 letech nezapomněli. A právě od roku 2009 to jde s USralem a jeho blízkovýchodními a středoasijskými pašalíky z kopce stejně rychle, jako s conquistou v Afghánistánu, Iráku a Pákistánu.

Autocensurující sračkomety v židovských rukou tvrdí, že jde v Iráku a Afghanistánu o "zkracování fronty". Ve skutečnosti jsou tam JůYsEj a loutkovodiči z Mossadu již stejně "milováni" a "vítáni" jako v CELÉ Jižní Emerice či Íránu.

269360

26.05.2012 07:23

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

Ultrapravicůůůjme - sraz v MUDr. Mackově vytunelovaném Knižním velkoobchodě

MoUdrostrak 90.?.?.?

Každý, kdo má ponětí o lidské anatomii a dynamických účincích pádu s výšky (sebehůře dostudovaní MUDři, architekti, horolezci, náružitelé úpólových sportů - i prostí oVčané dosud s mozkem mezi ušima) vědí, že

pád s výšky P_O_U_H_O_P_O_U_H_É_H_O > 1,0 - 1,5 metru může právě stran D_Y_N_A_M_I_C_K_Ý_C_H účinků způsobit zranění neslučitelná se životem.

Jen zubní básník MUDr. Macek, proslulý pravicujícně vytunelovaným Knižním Velkoobchodem, básní o opaku.

Proč by potom horolezci, ale i výškoví pracovníci používali/museli používat Shock Absorbery

Vložený obrázek

- vždyť by jim podle MUDr. Macka měli stačit šnůry od prádla či tažná lana z auta?!

Břeclavská kauza přinesla stín nad zahnědlé ultra-pravicující dozinkávající Pepíky i nyní rozhořčené lídlující Mařen/ky co za zlého Bolševííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu.

269705

09.06.2012 15:20

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdyby všichni světoobčané drželi pospolu jako drží židé, byl by na světě ráj. Tunelujícím Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám vadí ta zlá EU, přesto, že by bez zlé EU skončili rychle na životní úrovni srovnatelné s Moldávií nebo Ukrajinou.

Marx je jediný z filosofů a proroků (kromě Mohammeda), jehož odkaz roste s dobou, která uběhla od jeho učení. Kdyby Marx nebyl žid, patrně by umřel hlady ještě dříve, nežli svá díla vydal.

Dnes by ho pravicující ministr Drábek navlékl do oranžové vesty a žádné filosofické dílo by nevydal. Skončil by pod mostem anebo by na illegální klinice musel darovat svoji krev či ledvinu židovskému objednateli, aby židovskému bankéři či domácímu zaplatil nájem a židovskému privatisátoru energií a vodních zdrojů mastné vyúčtování.

Vložený obrázek

Naštěstí židé drží pospolu. Takže židé zachránili před osudem drábkových nevolníků i žida Marxe.

A žid Marx stvořil dílo a theorii, která židovskou lichvu, keťasung i exekutorství - a honbu za ZISKEM - navždy spolehlivě detekuje a demaskuje. Stejně, jako Kupec Benátský zatím židy a shabes/GOJ/im nezcensurovaného Williama Skakespespeara - či Žid SüSS Liona Feuchtwangera.

270430

17.06.2012 11:47

Rusko odmítá americká obvinění ohledně dodávek zbraní do Sýrie

RE: dotaz na Stworu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdyby se hodný Západ uměl o sebe postarat mírumilovněji, udělal by to.

Ale hodní Predátoři, co je nesmíme autocensurně jmenovat, sebe i o lídlující oVce (shabes/GOJ/im) jinak, nežli humanitárním bombardováním a rabováním cizích zdrojů postarat neumí.

To spíše se vzdá hladový poslední kůrky chleba, nežli by se akcionář General Dynamics vzdal šance rozpoutat další válku a navýšit si zisk. Vždyť je to "jenom" hra[smích]

Vložený obrázek

Predátoři zprofesionalizovali zlé lidové armády a hodní námezdní žoldnéři v Afghanistánu přece myslí na své rodiny, hypotéky, úvěry, školné a účty za lékaře ve správně zprivatizovaných nemocnicích.

Chtěli jsme kapitalismus, tak si ho užívejme. Plnými doušky - a bez tlumiče.
Buďme rádi, že nás hodní Predátoři a jejich místní shabes/GOJ/im nechali vstoupit do hodného Paktu NATO - a že už jsme za vodou. Jsme uvnitř Golema, co válčí ostatní svět. Tak jaképak copak.

Vložený obrázek

Co je nám po zlých Srbech (také se těší do NATO), Afgháncích, Iráčanech, Libyjcích, Syřanech a dalších, které jejich Shabes/GOJ/im nepřevedli zavčas do Paktu NATO?!

Vložený obrázek

Klaňme se Venci/Lahváči/Chemapolovi, Madlejně Korbel a Sašce Vondrů... Zachránili (nejen včasným nehumánním a nebomardujícím rozdělením zlého Československa) naše holé životy, svaly, mozky a sémě pro větší blaho a glóry Predátorů.

Vložený obrázek

Mohli jsme prožívat vlastní Moravské, Slezské a Žitnoostrovské Bosny, Kosova a Tripoliska.

Místo toho můžeme pravicovat, lídlovat, leasingovat a hypotékovat. A závidět naším hochům v Afghanistánu jejich 30 stříbrných žoldu!

Vložený obrázek

270721

24.06.2012 17:27

Odcházející svět dýmek

Výrobci dýmek mizí, protože kouření je slepou uličkou v dějinách lidstva

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor mámivě vyznává kult vdechovačů částic, sladkobolně lkajíce nad mizejícími výrobci dýmek.

Dým není nic jiného, nežli rozptýlené částice. Při jejich spalování vznikají různé karcinogenní činitele. Čím méně člověk zatěžuje svůj organismus působení karcinogenů,

Vložený obrázek

tím větší může mít šanci, že se případně nedožije rakovinného bujení, které může (ale i nemusí) mít ve své genetické výbavě.

Kuřáci dýmek působí noblesně a zádumčivě. Není to samosebou: v době, kdy bylo kouření luxusem, měl čas na kouření či bafání dýmky jen ten, kdo se nemusel ohánět. Proto se kouření šířilo od patricijů a mužů k plebsu a postupně až k ženám, které dříve těžko mohly při celodenní péči o necky, vaření a zašívání najít čas k pokuřování.

V dnešním blahobytu bez náležité spotřební daně by se někteří závisláci byli schopni ukouřit k smrti a stejně tak s sebou bezohledně přibrat do rakve i pasivní kuřáky ze svého okolí.

Vložený obrázek

Proto a pro racionálnější pohled na vlivy kouření se stávají kuřáci vyvrheli. Někomu může dělat dobře si zpívat, luskat prsty nebo potleskávat. Určitě ho to nenapadne provozovat ve společnosti. Vášniví kuřáci ale žádné zábrany vůči svému okolí obvykle necítí. Proto může panu Editoru dnešní svět připadat netolerantní a antikuřácký. Pokud by kuřáci holdovali svému "koníčku" v ústraní, sklízeli by po zásluze jen ústrky za pach linoucí se poté z jejich oblečení, vlasů i vousů.

Shlukování kuřáků do "kuřáckých smeček" je mementem, že v podvědomí potřebují berličku nejen v podobě cigarety, ale i marginalizaci sebe sama vůči většinové populaci.

271028

21.07.2012 20:04

Lži média fabrikují události

RE: Tak tomu skutecne je

MoUdrostrak 90.?.?.?

Petesv: Západ bude stále do nekonečna klopýtat od jedné krize, jedné války a jednoho rabování k následným. Rusko není jeho cílem proto, protože by bylo Ruskem. Nýbrž právě proto, jak správně poznamenáváte, protože je Rusko dosud (přes někdejší Yeltinovu dýmokrásůru) zatím nevybrakované.

Na jedné straně můžeme být rádi = že jsme na té "správné" straně a můžeme svými existencemi podporovat ničení a likvidaci těch, kteří se na správné straně nenarodili či neoctli = zlí Srbové, Afghánci, Iráčané, Íránci, Libyjci či Syřané ... a stojí v cestě.

Vložený obrázek

Na druhé straně to mnohým z nás nepřináší radost ani za plným nákupním vozíkem s analogickými a GMOs potravinami, který stěží utlačíme před Lídlem či Wal-Martem ke svým SUVs[pláč]

Vložený obrázek

272308

29.07.2012 07:46

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Pravicujme = popravujme

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor si v Poznámce opět zaprovokoval[smích]

Jedinou ochranou proti násilí (a tím i potřebě trestu smrti) je sociální stát. Nejen mírou "příjmů", ale i pozornosti, kterou společnost věnuje každému jedinci. A tedy pocit participace na obecném blahu.

Pracujující a sionisující zrůda Breivik pocházel z rozvrácené rodiny norského pravicujícího diplomata. Proto si jako cíl vybral lidské bytosti a sociální stát.

Pravicující a sionisující demokraté (a diplomaté) právě dorozvracují Sýrii = dosud jednu z nejbezpečnějších zemí světa. Před rokem dorozbombardovali pravicující a sionisující demokraté a diplomaté Libyi, která také patřila k zemím, kde téměř neexistovala kriminalita nejen násilná, ale ani majetková.

Britové i Emeričané poslouchají stejné hýtperejdy, sledují podobné brutální filmy a čtou (pokud vůbec) přibližně stejný brak. Přesto - a navzdory v Emerice pěstovanému trestu smrti - je násilí v Emerice několikanásobně vyšší, nežli ve zlé nesvobodné sociální Británii.

Vložený obrázek

Vzato kolem a kolem, trest smrti sám o sobě nikam nevede.
Největším trestem od úsvitu věkůV je a bylo vždy v_y_o_b_c_o_v_á_n_í.

Vložený obrázek

V nesociálních státech jsou jedinci v_y_o_b_c_o_v_á_n_i ze společnosti ihned při jejich narození.
Není tedy divu, že přes existenci trestu smrti se pak mstí společnosti na svém nahodilém okolí.

272666

18.08.2012 02:56

Tlak na rozpoutání občanské války v Turecku přes syrskou past

Už i tunelářsko-defraudantský mainstreem kápnul božskou

MoUdrostrak 90.?.?.?

http://zpravy.idnes.cz/profesionalni-revolucionar-... :

Roztroušené syrské povstalce v boji proti režimu prezidenta Bašára Asada organizuje profesionální revolucionář Mahdí Hárátí. Jako protiizraelský aktivista se plavil do Gazy, bojoval proti Kaddáfímu v Libyi a nyní organizuje syrské povstalce do svého Praporu jednoty.
....
Hárátího příběh je plný kontroverzí a připomíná pasáže ze špionážních a dobrodružných románů.
........
V roce 2010 poprvé vstoupil v širší povědomí, když se coby pro-palestinský aktivista účastnil námořní plavby do pásma Gazy, kterou násilně zastavilo izraelské komando. Do vlasti se vrátil z izraelské vazby jako hrdina místní muslimské komunity......


Takový "jarně-arabský" Žifčák[pláč]

Když MoSSad a CIA neuspěli s nájezdem na Rusko přes Čečňu a Afghánistán, chtějí využít jako beranidlo Turecko a turecký vliv na turkické středoazijské národy, včetně čínských Ujghurů. Má být protiváhou brillantního tahu Vladimira Vladimirowiche v podobě Euroasijské unie http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/krize-v-e...

Naneštěstí/naštěstí se Turecko stalo, po boku Íránu, skutečně moderní zemí s vlastní inteligencí a instinktem sebezáchovy. A vývoj v Sýrii spíše nadobro demaskuje a zoufale deklasuje osu Quatar-Tel Aviv-Instanbul, nežli by spěl k úspěšnému cíli.

Právě ta míra zoufalství a ztráty masky napovídá, kdo tahá za kratší konec a stojí před srázem.

Vložený obrázek

Hecování z úst Vladimira Vladimirowiche, že by JůYsEj/Pakt NATO nemělo vyklízet Afghanistán, svědčí o tom, že se pracka zlodějská opice chytila do kokosu - a nemůže ji rozevřít - a uniknout.

Vložený obrázek

273451

19.08.2012 08:25

Tlak na rozpoutání občanské války v Turecku přes syrskou past

RE: Už i tunelářsko-defraudantský mainstreem kápnul božskou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, mýlíte se[pláč]

Západ zkrachoval už za hodného Ronnie Reagana = nic nevyrábějme, jen se obsluhujme + privatisace zisků a nacionalizace ztrát...

Vložený obrázek

273510

19.08.2012 15:21

Bukvice pochodovaly Prahou

Rozděl a panuj (pravicuj, tuneluj, humanitárně bombarduj)

MoUdrostrak 90.?.?.?

S plnou establishmentovou podporou vystrčené zadnice

Vložený obrázek

4% homo- na 96% hetere- národa nemají jiný význam, nežli otupění a test servility majoritní 96%-ní faktické menšiny.

http://arjay.typepad.com/photos/uncategorized/2008/08/07/amsterdam_gay_parade.jpg

Pokud skousne 96% menšina nadvládu 4% kluků v médiích,

Vložený obrázek

skousne pokorně i nadvládu 1% VyVolených v dělení/privatisaci zisků a převezme na sebe nacionalizaci ztrát.

Vložený obrázek

Proto z posledních sil ještě včas pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - a ztráty nacionalizujme - dokud je komu, kde a co! [mrknutí jedním okem]

273532

27.08.2012 08:18

Evropa: „Socialismus“ pro bankéře a nadnárodní korporace

RE: Konečné řešení (asi)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený realisto, právě před "třetí cestou" (např. "čínskou") varoval pravicující a zinkající pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky - co za Zlého Bolševííííka holdovali Biči Božímu a Kocábu, pan Professor Býk Tunýl.

Naštěstí ho Pepíci a Mařen/ky poslechli: a tak je dnes kolkolem vyrabováno, daňové poplatnictvo je náležitě zbídačeno a odsouzeno do montovnického otroctví. Naprostá většina národa může jen snít od dovolených na zlém ehem. DDR či polském Baltu, natož o Jugošce či Bulharsku, sedíc na kufrech a čekajíce leda tak na exekutora.

Vložený obrázek

Naštěstí či naneštěstí, se český pád do pravicující žumpy interferuje s koncem uhlovodíkového mejdanu v ostatním okolním světě a s dovytunelováním bank po pravicující "léčbě" Ronnie Reaganem: nic nevyrábejmě, jen se navzájem obsluhujme!

Vložený obrázek

Proto Čína se zlomkovou energetickou náročností (skvělá veřejná doprava, maximální využití hustoty osídlení a sociální soudržnosti) využívá přirozeného potenciálu vůči zbídačenému a zpravicovanému Západu.

A světě div se = Čína zavádí sociální stát skandinávského či německého typu. Proč asi?!

Naštěstí ale pan Professor Býk Tunýv včas varoval Pepíky a Mačenky před "Třetími cestami".

Vložený obrázek

273941

31.08.2012 22:10

Hysterie Pussy Riot nabírá v Rusku nebezpečné formy

RE: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wLtUcl4i-qY#

MoUdrostrak 90.?.?.?

jj, exaktní - ale lepší, nežli v titulcích je si to přečíst uceleně.

V podstatě nic nového pod sluncem - podprahová reklama a ovlivňování/manipulace mysli je tu s námi více méně od počátku věků.

Jsou jedinci, kteří se nechávají snadněji ovlivnit a jsou i ti, kteří jsou více odolní. Pokud by to fungovalo na 100%, nemohlo by se sejít 120 (jednostodvacet) států na Teheránské konferenci v roce 2012 na just těm, které nesmíme autocensurně jmenovat.

Proto pravicujme, tunelujme, jumanitárně druhé bombardujme a podvědomě se ukájejme, např. zde:

Vložený obrázek

274223

02.09.2012 21:19

Hysterie Pussy Riot nabírá v Rusku nebezpečné formy

RE: Zbytečná hysterie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Soudruhu pravicující demokrate, jak jste se v tom případ zastával nebezpečného českého arci-terroristy:

Řidič Tykadlo musí zpět za mříže! Soud se bojí, aby nečmáral dál

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/180535/...

Vložený obrázek

I soudruh Professor Býk Tunnel v tom má po komsomolsku přeci-vá jasno:

Vložený obrázek

Přísnost přeci-vá musí být - a v Česku a v Ruské federaci zvlášť!

274248

04.09.2012 05:30

Asociální stát

Pravicujme, tunelujme - anebo naopak zinkejme a naivujme?! Vražděme hlava nehlava okolo sebe?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Úplně náhodou jsem se dozvěděl pozadí dvojnásobné vraždy, která v těchto dnech byla spáchána v pravicujícím a zbídačeném Česku:

"Přiznal se: Tenhle muž zabil dělníka kvůli tomu, že mu rozebíral skleník!"

Vložený obrázek

a která vypovídá o bídě nejen české zinkající a pravicující společnosti. Ale zejména o bídě žurnalistiky.

Pachatelem je naiva, který uvěřil po Plyši v Emerikáááán Dream. Vykřikoval o "nepotřebě zlého státu". O tom, že si na důchod "našetří sám".
Byl všem známý chlubením se, kolik a jak snadno mu jeho fóliovníky "vynáší skvělý zisk".
(To pravicující média aucenssurně zveřejnit nesmí).

Pak padla kosa na kámen, spadl do exekuce a o pozemky s fóliovníky přišel.
A bylo po Emerikááán Dream.

Na novým majitelem najaté dělníky, kteří až PO TŘECH LETECH po exekuci rozřezávali jeho bývalé fóliovníky, vzal pušku, jednoho zavraždil druhého se zavraždit pokusil.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/180777/...

Je pachatelem či naopak obětí slavného Ronnieho Reagana, Margaret Thatcher či ještě slavnějších Pouček soudruha Professora Býk Tunnela?

Vložený obrázek

Pro pravicující a zinkající pivní Pepíky a/nebo lídlující Mařen/ky, co nezvládnou překlad zlato/mluvy SLAVNÉHO Ronnie Reagana:

"Zničil jsem Vaši víru ve vládu lidu

a převedl jsem majetky střední třídy ve prospěch JEDNOHO PROCENTA těch nejbohatších

- a zinkající a pravicující Pepíci a Mařen/ky věří, že jsem byl VELKÝM PRESSIDENTEM!"


Pravicující a dozinkávající český pivní Pepík si flustraci z Pouček soudruha Professora Býk Tunnela léčil vraždou na dvou nevinných najatých dělnících.
Pravicově - "po česku" [zmaten] [pláč] [zahanbení]

274307

04.09.2012 06:04

Přední ekonom: Island to udělal správně … A všichni ostatní to dělají špatně

RE: Zido-iluminati na Islandu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Aby byli ovce ochotny válčit, musí být nejdříve zbídačeny.

Pak to půjdou (na povel těch, které nesmíme autocensurně jmenovat) zlým "bambusákům", zlým "Rusákům", zlým "Indiánům", zlým "zikánům" či "ručníkářům" vytmavit ... s nadšeným komsomolským popěvkem na rtech humanitárně vytmavit (podej mi pušku, Matko...)

Teprve tehdy...

Možná pozdě poznali pravicující a zinkající Pepíci a lídlující Mařen/ky, kdo se mezi ně vmíchal v rouše beránčím...

Vložený obrázek

Proto nejprve přesuny výrob/vývoje/livelihoodu/návnady/pastvin tam, kam ji půjdou nadšeně, srdnatě a vlastenecky dobývat.

Stádo musí být vedeno...

274309

07.09.2012 12:10

Turecko směřuje do problémů

RE: Otazkou je, jestli nekdo v tehle zone vlivu vubec muze delat co chce

MoUdrostrak 90.?.?.?

No, uvidíme. Je navýsost zvláštní, že Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat, museli demaskovat osu "dobra" = USrael+Bahrain+Qatar+SA. A de facto předčasně shodit masku "nezávislosti" i Al-Jazeeře.

Stejně tak se i v "české" TV začali vyskytovat maňásci typu Pavlíny Kvapilové - Nejlepším důkazem je propojeni Hyde Parku tzv. "české" TV a tzv. Prague Security Studies Institute a jimi bezostysne protezovane absolventky Hebrejske university v Jeruzaleme Ireny Kalhousové a dalsich vytrenovanych exponentu a natlakovych opinionmakerů z teto kontroverzni expositury Davida Rockefelera & Co. Kazdemu je jasne, ze kdyz Pánkove, Štětinové & Co. se opotřebovali a vyplýtvali v nevratnych delegitmnich missích, tak je tady "Nová Garda".

Původně se JůYsEj připravovali na konflikt s Čínou a Ruskem o Pacifik. Nyní musí JůYsEj (resp. ti, které nesmíme autocensurně jmenovat) i demaskováním svých figur typu Hnusný Mubárak řešit hroutící se pašaliky na Středním Východě. Po tom, jak JůYsEj naložili s oddaným Hnusným Mubárakem či dříve oddaným Saddamem Hussainem, težkou naleznou JůYsEj spojence, který by jim věřil nos mezi očima.

Vložený obrázek

Vše napovídá tomu, že místo o Pacifik, bojují JůYsEj (resp. ti, které nesmíme autocensurně jmenovat) o Střední Východ. Zejm. dnes - v době humanitárních bombardérů s dlouhým doletem a útočných družic, kdy moře, průplavy a úžiny ztrácí dřívější strategické superpriority - znamená Střední Východ boj o ropu a o plyn.

Ihned po Plyši se zlí Rusové bránili hodným JůYsEj na Kavkaze. Dnes se těžiště konfliktu posunulo o pár tisíc km jihozápadně od hranic Ruské federace. A o to dále od Pacifiku. O mnohém to napovídá.

274543

07.09.2012 21:21

Turecko směřuje do problémů

RE: Na stole je vznik Kurdského státu

MoUdrostrak 90.?.?.?

I z entnické mapy kurského osídlení vyplývá, že procentuálně je na tom nejhůře Turecko, co se potenciálního kurdského separatismu týče:

Vložený obrázek

Írán je naprosto v pohodě, protože nemá naprosto žádnou "národnostní" politiku - uznává jen dělení na muslimy, židy a křesťany, kteří jsou i povinně vespolek zastoupeni v íránském parlamentu. Ne náhodou jsou v Íránu židé spokojenější, nežli ti, kteří přesídlili z Íránu do USraele a vegetují tam na podporách.

Iraq je po odstavení a zavraždění Saddama Husseina prakticky pod vlivem šíítské proíránské většiny a Kurdů. Sunnité jsou odsunuti na vedlejší kolej.

A v Sýrii obývají Kurdové procentuálně velice malé území - o to však stategičtěji položené. Navíc - přes homogenní kurdské usídlení z Íránu přes severní Iraq až syrským hranicím, může spokojeně Íránská islámská republika dodávat zbraně a podporu do Sýrie - stačí jen být zadobře s Kurdy. A ani USrael, ani usraelská bankrotující kolonie JůYsEj na to má těžko šanci něco změnit [smích] [mrknutí jedním okem]

274561

08.09.2012 11:53

Turecko směřuje do problémů

RE: Na stole je vznik Kurdského státu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kurdy využíval Mossad v době, kdy přišel o jim kvuli vyssavani iranske ropy nainstalovanou krvelačnou "demokratickou" loutku - His Imperial Majesty Shahanshah (King of Kings), Aryamehr (Light of the Aryans) and Bozorg Arteshtaran (Head of the Warriors) Mohammada Rezu Shaha Pahlaviho.

Vložený obrázek

Mossad se tehdy pokousel pres Kurdy rozdmychat kontrarevoluci proti Islamske republice po padu tohoto zionistickeho dictatora. Stalo to zivot statisicu Kurdu.

Stejne tak Mossad (za prostredky sve zionisticke kolonie JůYsEj) pres kurska uzemi vedl opotrebovavaci valku proti drive "hodnému"/podzdeji jiz "zlému" Saddamu Husseinovi. A opet to stalo zivoty statisicu Kurdu.

Vložený obrázek

Je tedy zajimave, ze nyni, kdyz chce Mossad (a zionisticka kolonie JůYsEj) vyuzit Kurdy proti "zlému" Basharu Assadu, tak to jiz kupodivu nejak nefunguje.
A Kurdove se misto toho stavi na stranu "zleho" Assada.
Ze by zle Rusko a zla Cina u Kurdu preplatili ty, ktere nesmime autocensurne jmenovat?!
Anebo maji jiz Kurdove po tolika tancich s Mossadem natolik vyvinuty pud sebezachovy, ze vedi, na kterou viteznou stranu se vcas postavit?!
Doposud Kurdove slozili Mossadu jen jako kannonenfuter a skutek utek...
Asi jiz i Kurdove pochopili, ze za Chechnyu, Jizni Osetii a ci Abchazii dokazi zli Rusove se i postavit a udrzovat (nejen v Chechnye pod laskavym vedenim Ramzana Kadyrova) vysokou prosperitu, mir a klid. [cool] Prosperitu, o ktere se nejen Kurdum, ale i vutunelovanym a vyzinkanym Cechum muze jen a jen zdat...

Vložený obrázek

http://www.xage.cz/auta/kampak-prezident-cecenska-...

Zatimco Mossad (a jeho zionisticka kolonie JůYsEj) dokazi jen a jen zaprodavat narody, jejich existence, krev a zivoty a stavet je proti sobe pod prozluklym vzorcem = Rozdel a panuj. [bliji]

O mnohem to svedci! [oči v sloup] [velký smích] [mrknutí jedním okem]

274581

08.09.2012 15:31

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený egoisující Vojto, náš pravicující cvičiteli, čímpak to tedy asi tak bude, že místo toho, aby prudce prosperovaly společnosti "bez přívlastku", tak jediné, které dnes prosperují jsou Skandinávie a Německo - zlé, odporné přerozdělující a sociální státu - tzn. odporné EUropské "socialismy"?!

Vložený obrázek

Proč neprosperuje hodné "liberální" JůYsEj, kde "líný ať chcípne na chodníku před Tiffanym...", či hodné státy Afriky a Východní EUropy, kde se daně buď neplatí, nebo "optimalizují", až není co komu platit?!

Vložený obrázek

Čímpak to asi tak bude, že přežívá "zlý" řízený a přeregulovaný společenský sociální "systém"?!

- namísto toho, aby prosperoval a předčil jej "hodný" Laissez-faire Pana Professora Býk Tunnela?!

Vložený obrázek

274587

09.09.2012 12:28

Asociální stát

RE: Pravicujme, tunelujme - už někdo viděl tunelovat něco jiného, než stát?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Vojto, každý si patrně představujeme "prosperitu" podle svého[smích]

Proto jsem Vám připravil o něco tvrdší [pláč] oříšek - úměrný MoUdrostraku [smích]

Vložený obrázek

K rozkliknutí: http://imageshack.us/f/145/norway2.jpg/

Zdroj: http://www.ifitweremyhome.com

Doufám, že nepatříte k zastydlým emerikááánofilům, s vlaječkou s "hvězdy a pruhami" na rameni [oči v sloup] [chechtot] [bliji]

Vložený obrázek

Na spáchání sebevraždy v důsledku ztráty pravicujících ilusí je vždycky čas [vyplazený jazyk] [velký smích] [pláč]

274607

22.09.2012 10:05

Rusko ukázalo USAID dveře

RE: Moc netleskejte.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicově Vám možná uniká, že:

1) Ve zlém (i Putinově) Rusku žijí dodnes stovky národností vedle sebe, mají zachován svůj jazyk, kultůůůru a důstojnost.

2) Zatímco kam vkročila noha hodného AngloSassa, tak tam dodnes tráva neroste - národy jsou rozeštvány

Vložený obrázek

podle osvědčeného: Divide et Impera či Rozděl a Panuj (Srbové a KosoWARs, Palestinci a židé, Páikistánci a Indové atd. atd.).

1a) S Evenkem, Jakutem, Čukčou anebo Čečencem, který upí pod zlým Rusem,

Vložený obrázek

můžete diskutovat o kultůůůře, historii, umění.

2b) Zkuste to samé s Indiánem, Aboriginem, Pakošem či KosoWARem, který "prosperuje" pod hodným AngloSassem... [mrknutí jedním okem]

Užívejme si proto láskyplné péče Big Brothera ve spolek:

Vložený obrázek

275296

24.09.2012 08:40

FEMEN: skutečně skandální odhalení

RE: To by bylo krásné, kdyby se jednalo pouze o zaplacené provokatérky s

MoUdrostrak 90.?.?.?

Důležité je P_R_A_V_I_C_O_V_A_T, tunelovat a humanitárně druhé bombardovat.

Podle slovutných pouček Prof. Býk Tunnela s Hradu a zvláště odkazu věčného Vaška Chemapola-Lahváče Veškrny

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Jen zpravicovaný Š_Ť_Í_H_L_Ý S_T_Á_T a Neviditelná Pracka Trhu nám zaručí:

Lahve bez methanolu

Města bez heren a casin

Ulice bez prostitutek a drog

oVčany v dlouhých frontách místo na bannány a vložky nově před:

1) Exekutorskými úřady

2) Úřady práce

3) Zastavárnami

4) Pravicujícími transfusními stanicemi (400 Kč za odběr + INTERNET pod dobu odběru Z_D_A_R_M_A - to ani ve zlé Číně nemají!!!!!) = daruj krev, dostaneš oVčerstvení a zasurfuješ si[velký smích]

Vložený obrázek

Proto z posledních sil ještě PRAVICUJME, tunelujme, lídlejme a zinkejme [velký smích]

275385

28.09.2012 07:55

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

Nikoliv

MoUdrostrak 90.?.?.?

(Cenzurováno pro nadměrné množství nic neříkajících obrázků. Editor.)

275722

28.09.2012 17:40

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

RE: Nikoliv

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ehm, ehm
- to, že pan Editor smazal "nejen" obrázky,
vyvolává opět pocit, že opět šlo o něco "jiného", nežli o obrázky [mrknutí jedním okem]

aneb

http://image.spreadshirt.net/image-server/v1/compo...

275752

29.09.2012 06:37

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

RE: Nikoliv

MoUdrostrak 90.?.?.?

Imho, férově a narovinu zde pan Editor přiznává, že mne férově a narovinu šikanuje za můj - jemu nepohodlně vonící - názor.

Rozdíl mezi mým šikanem a šikanem vůči panu Editoru se stran těch, co nesmíme autocensurně jmenovat a ShabesGOJim v Soudní Mafii, je tedy v tom:
- že pan Editor to narovinu přizná,
- zatímco ShabesGOJim ohnou na zadání zbaběle zákon a dále melou ruku v ruce se ShabesGOJim v médiích ohranou mantru.

Někdy si přemýšlím, zda pan Editor (a jeho lidský osud) není součástí bludného kruhu viny a odplaty. Kdy pan Editor sám seje vítr a pak sklízí bouři za to, jak selektivně uplatňuje právo na názor svůj a druhých.

Na jednu stranu deklaruje, že mne chce "vychovávat". Tím jak mne "umlčuje". Ale nechce mne umlčet "nadobro".

Pokud by mne chtěl doopravdy vychovat, okomentoval by pan Editor trefně můj pochybený názor vyjádřený v příspěvku, okomentoval by moje "nicneříkající" obrázky - a měl bych u ctěného publika z ostudy kabát - - - a pan Editor ovace.
A byl bych převychován a vhodně pro příště pedagogicky nasměrován za mým Guru/panem Editorem.
Alespoň tak obvykle koná respektovaný kantor/Guru/Pastor vůči jemu svěřeným oVcím...

Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat, i jejich ShabesGOJim v Soudní Mafii také pana Editora definitivně nelikvidují - či dokonce neanihilují s povrchu světa. Ale jen mu okopávají kotníky Soudní Mafií či berními ShabesG0Jim. Bez šance ho umlčet - jen z něho vytváří MEMENTO ostatním Zvědavcům a varovný příklad jejich odvaze.

Jak tak pozoruji, pan Editor ruče přebírá jejich úroveň pak vůči mně. Jen se k tomu umí férově a narovinu po chlapsku přiznat...že mi neférově a po nechlapsku okopává kotníky....za můj názor.

Budiž! Nemaže mi (přes mé žádosti) identitu/neanihiluje. A hraje si se mnou jako kočka s myší [mrknutí jedním okem]

Quod licet Iovi, non licet bovi...

275789

29.09.2012 07:22

Přímý útok na prezidenta

Klaus je jen neposlušná loutka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Klaus je jen více či méně neposlušná loutka. Neviditelného multimiliardáře Kellnera a dalších. Kellnera je zakázáno spatřit. Pouta Kellnera (či i Kelnerových loutkovodičů) ke Klausi nikoliv. http://zpravy.idnes.cz/prezident-klaus-se-s-hradu-...

V posledních týdnech očividně štěpí Klaus ( na pokyn svých a Kellnerových loutkovodičů ) pravicující ODS. Jedním klínem tvorby tohoto štěpu ODS je veto "presidenta" vůči zprivatisování (rozkradení) důchodů.

Klaus nikdy nevetoval dosud jediný antilidský či antisociální zákon. Ba naopak. Až nyní.

Vložený obrázek

Klausi nikdy dosud nebyl zkřiven vlas na hlavě. Až nyní - s píše v podobě mementa. Kdyby "atentátník" namířil Klausi do obličeje, i plynová pistole by způsobila dostatečně silný následek. Místo toho Klausi zcákal plynovou pistolí ruku.

Klause jeho loutkovodiči vyslali cca před rokem do Austrálie. Kázat prospěšnost dovymýcení tamních pralesů (část pochází unikátně ještě z Gondwany). Místo zástupů zinkajících a pravicujících australských Pepíků a lídlujících Mařen/nek čekalo v Austrálii Klause zostuzení, kdy nebyla povolena jeho cesta jako oficiální či pracovní - a musel volky nevolky procházet potupně detekčními rámy - co jimi prochází jen každý Australan. http://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/61626/klaus...

Když přihlédneme, odkud přitékají laviny "prosperity" Kellnera a jeho loutkovodičů, je jasné, že Klaus s nimi nemůže (a ani nesmí) být v rozporu (podniká především v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky, maloobchodního prodeje a nemovitostí v České republice, na Slovensku, v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu, Číně, Vietnamu i dalších zemích).

Někdy příběh či komedie či triller předbíhá realitu. Není špatné si to občas připomentout: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1125027245-na-d...
Originální název: Na Děribasovskoj chorošaja pogoda ili na Brajtn Bič opjať iďjot dožď – Stopáž: 90 minut – Rok výroby: 1992 –
V příběhu, v němž nic není, jak má být a nic není tak vážné, aby se to nedalo parodovat, je jednou z nejlepších rolí filmu postava „Mistra“, šéfa ruské mafie, kterého ještě nikdy nikdo neviděl. Zdroje z Východu, zadání z

Vložený obrázek

Enjoy!

275792

29.09.2012 11:27

Přímý útok na prezidenta

RE: Poněkud divný

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Kryso, excellentní analýza! Bravo!

275812

29.09.2012 11:54

Přímý útok na prezidenta

RE: Klaus jako mučedník

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, paní Lin, máte pravdu.

Miroslav Dolejší napsal pravdu o stavu světa v době, kdy čeští Pepíci a Mařen/ky si museli dožít své zinkající a pravicující sny. A kdy ještě veřejné zdravotnictví, penze a mnoho dalších hmotných a i nehmotných statků nebylo pohlceno sponsory těchto maškarád.

Nynější atentát může i směřovat k tomu, aby pan Professor mohl být za jistých okolností znovu zvolen na dražitelský stolec.

Čeká ještě: Česká pošta, České aerolinie, České dráhy, Lesy České republiky, nějaké ty vysílací či mobilní frequence a další ZLÉ STÁTNÍ MAJETKY majetky a fakultní nemocnice.

A nějak se to už pár let VLEČE!!!

Vložený obrázek

A hlavně ten Budváááárek, ten Budváááárek ZLÝ STÁTNÍ (považte!) PODNIK!!! Ptfuj!

Pak už bude jen a jen a jen DOBŘE - všem[smích]

Vložený obrázek

275816

29.09.2012 17:59

Přímý útok na prezidenta

RE: Klaus jako mučedník

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už se kaji, už se kaji - upsal jsem se a máte 100% pravdu, co je národní - podnik zvlášť - je opravdu, opravdu, ale opravdu ohavné...

Vložený obrázek

A zaslouží si okamžitě, okamžitě, ale okamžitě bleskurychle zprivatisovat - a zaprodat!!!

275852

29.09.2012 23:21

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

RE: Nikoliv

MoUdrostrak 90.?.?.?

Díky za to, že přiznáváte, že moje příspěvky mohou být (někdy) i inspirativní.

Pan Editor nemaže mé obrázky. Maže (občas) CELÉ moje příspěvky. Ne proto, že by byly v rozporu s pravidly jeho fora a Zvědavce. Či by alokovaly paměť serveru či nešly jednoduše přeskočit.

Pan Editor je maže proto, že nejsou v souladu s jeho názory.

I modrosvazácký iDnes připouští, že příspěvky mohou být v rozporu se stanoviskem/názory redakce. Ale pokud nejsou rasistické či pobuřující, nechává je i iDnes a tamní Indočeský censor bez zásahu. Pan Editor mne sice stále nechce vymazat jako přispěvatele, ale přesto velice drsně zasahuje do vyjadřování mých stanovisek a názorů.

Je jasné, že se oba s panem Editorem navzájem testujeme:
- já jeho ochotu trpět zde na Zvědavci antiklausovské obrázky, antizinkající slogany a antipravicující texty
- pan Editor zase moji chuť se sem vracet, ač jsem občas totálně mazán a moje finanční příspěvky jsou hrdě a férově panem Editorem opovrhovány - musel by mi pak volky nevolky číst i censurovat častěji, nežli je penzum pro neplatící Zvědavce. A tak raději oželí nějaký ten obolus.

Pokud pan Editor zareaguje, vím že jsem se trefil obvykle do černého podobně, jako když v businessu najdu ten správný argument.

V podstatě ani sám nevím, zda jsem niterně pravičák či levičák. Sám v tom mávám zmatek. Ale pravicování i těch nejubožejších českých socek a nádeníků mi bere dech! A tak si i na Zvědavci testuju, odkud se to bere a jak silně je to zakořeněno. Občas ale nejde jen šaškovat a testovat. A tak (snad) ze mne vypadne i něco inspirujícího.

A proto si pana Editora i vážím! Vyflusáním se z pravicujících hlenů si bystřím náhled na svět okolo sebe.

Vložený obrázek

I díky Zvědavci a panu Editoru!

275872

30.09.2012 06:34

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

RE: Tenhle článek je dost nesmyslný

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas! Kuba je (nebezpečný) unikát dotažené revoluce. Nebýt blokády, jen věda a výzkum by zaručila Kubě velice slušnou prosperitu!

I tak dokáže nyní Kuba krýt své energetické a surovinové potřeby barterem z Venezuely a dalších méně autocensurních států oblasti. Bez blokády by se na Kubu jezdilo léčit a vzdělávat 99% Emeričanů.

Navíc koexistence Emeriky a Kuby má i své úsměvné stránky:
Emeričan nesmí bez povolení na Kubu. Přesto není problém se na Kubu za pár hodin přes Montreal, Toronto nebo Panamu dostat.

Stejně tak se kubánští "političtí asylanti" běžně vracejí z Miami na návštěvy svých rodin.

Vložený obrázek

Celé to budí dojem, že je Kubě dopřáváno poťouchle právě tolik kyslíku, aby přežívala jako úspěšný všelidový experiment. Ale nikdy nedostala potenciál ohrozit ty, které nesmíme autocensurně jmenovat. A kteří vládnou nejen soukromému FEDu a kteří kdysi byli hnáni z Kuby svinským krokem.

Další souhlas s tím, že jedinými prosperujícími ostrovy v Karibiku jsou dependance zlé socialistické EU resp. Francie (Guadeloupe) a částečně i Nizozemí (Curacao, St. Marteen, Saba...). Ostatní zejm. anglosaské depandance jsou spíše odpornými brlohy bídy a kriminality: Jamaica, Anguila a spol.

275890

01.10.2012 23:35

Přímý útok na prezidenta

RE: Vyvoj situace ukazuje nou tvar 'pachatele'

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nenormální doba plodí nenormální činy.

Ať je to jak je to - ať jde o False Flag či skutečný kvaziatentát, je to pojato "po Česku".

A to je dobře!

Co jiného si přát, že v Česku se blbe, ale na "český" kvadrát. Tzn. mnoho humbuku, ale (naštěstí) málo krve. Češi to jaxi mají v povaze. A je to super! V jiné bannánové republice by musely vytéct megařeky krve, aby to přitáhlo pozornost médií. V Česku stačí pár kuliček z dětské hračky - a média jedou o stošest - a i pozornost oVčanů je iHned zacentrována!

Někdo nadává - ale já křičím BRAVO - ať je to jak je to!

Vložený obrázek

Z posledních sil PRAVICUJI, tuneluji a jumanitárnímu bombardování aplauduji - protože za chvíli už nebude co tunelovat, koho jumanitárně bombardovat - a bude tedy i zbytečné oVčany zpravicovávat.

Rusové si /prý/ koupí až 5 (slovy -pět- ) členských států Ý-Jů jedním vrzem! http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi/c1-57703750-b...

Tak si zatleskejme do finále! Dnes v noci se sčítá v Tiflisu/Tbilisi (v Georgii) - i za Prahu!

Bitvy se bojují jinde. V Praze neteče po ulicích krev. V Praze se švejkuje. I když se "atentátuje".

Zlaté golubičí Česko! Zlatí Češi! Nejen z Nagana [smích]

Vložený obrázek

276009

02.10.2012 08:33

Ještě jednou můj názor na Klause

Zpoza "oceánu" žijí Češi na palmách, bez pračky a teplé vody

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zpoza "oceánu" žijí Češi na palmách, bez pračky a teplé vody...

Klaus v žádném případě N_I_K_D_Y nebyl v politice S_Á_M Z_A S_E_B_E !

Podíl na lupu chytře - typicky "po česku" - inkasoval přes "tantiémy" za nesmírně zajímavé knihy, kterými jeho "sponsoři" k němu profiltrovávali peníze, co nesmrdí.

Každý z "klůkků z Prognosťákku" dostal včas svoji roli: Klaus napravo, Ransdorph nalevo, Dlouhý na rudopravo, Zeman na levostredo = a J_E_L_O T_O !

Z kapes 99% do papes 1%!

Pravicujících a zinkajících Pepíků a lídlujících Mařen/ek do kapes do Brighton Beach a do City, kde loutkorežírují v yeshivách ti, které nesmíme autocensurně jmenovat[smích]

Klaus je/byl jen jejich nejvíce viditelnou loutkou. Úmyslně, bezděčně nebo proto, že miluje publikum!

Zůstává po něm spoušť, bída a zmar, země plná exekutorských velkoúřadů, casin a heren, velkoodběren zpoplatněné plazmy (400 CZK/seanci + připojení nainternet po dobu odběru Z_D_A_R_M_A).

Jedna z dříve nejprůmyslovějších zemí světa, s nejlepším zdravotním systémem a vědou i školstvím, se propadla do bídy a beznaděje - s Klausem nepřetržitě na kapitánském můstku!

Pravdoláska byli/jsou idioti, ale "Kucííí z Prognosťáku" byli/jsou jen jejich sociopatičtějším odvarem - iHned k použití - pro V_Š_E_C_H_N_O !

Vložený obrázek

Někdy je lepší za "oceánem" snít zvh/r/lý sen o Matičce Praze
a reinkarnaci hodného pantatíčka Masaříka,

Vložený obrázek

co nikdy, nikdy, ale opravdu nikdy
nevelel střílet do dělníků (zejm. těch zlých Němců'v' v Sudetech).
To on by nikdáááá!

276050

08.10.2012 05:20

Řecký premiér: Společnost se bez naléhavé finanční pomoci rozpadne

Hroutící se kapitalismus v přímém přenosu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Volný trh a kapitalismus nikdy nic jiného, nežli polarizaci ve prospěch 1% a vykořisťování, nekonečné války a bídu pro 99% živořících v Podzámčí, nepřinášel.

Kapitalismus si nyní (po zničení sociálních států) jen nastoluje svůj přirozený stav. A všichni z 99% vegetující v Podzámčí, co sami přispěli anebo ignorovali zánik sociálního státu čumí jak vejři a třesou se strachy, kdy i u nich zazvoní exekutor.

Je jedno, zda jde o postpravicující Řecko či pravicující a topkující Česko. Prašť jako uhoď! Řekové také "chtěli co nejnižší daně" či je neplatili pravicujícně a AEGONisticky raději vůbec - bohatí i ti chudší. A výsledek je tu[pláč]

Řecký premiér se ohání demokracií/"dýmů-krásy". Každé stádo má vládu jen takovou, jakou si zaslouží. Řekové pravicovali, bourali či ignorovali stát. A teď pláčí nad výdělkem, protože je predátoři díky minimalizaci zlého státu rvou na kusy zaživa.

Ve zlé předaněné Skandinávii či ještě zlejším přerozdělujícím sociálně-tržním Německu se nějak Hayek, Friedrich VON či Poučky Prof. Big Tonnella neujaly.

Vložený obrázek

A na naprosto pro trh nejzlejším Islandu už vůbec ne: Tam se dokonce nepravicující a nezinkající oVčané postavili predátorům a jejich ShabesGOJim v zesolidarisovém stádu! Pfuj! A dokonce ShabesGOJim pozavírali anebo dali stíhat zatykači! 3x pfuj!

276723

09.10.2012 07:59

Řecký premiér: Společnost se bez naléhavé finanční pomoci rozpadne

RE: Hroutící se kapitalismus v přímém přenosu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ani jsem nemusel na nikoho z předešlých diskutérů reagovat[smích]

Debata nad mým příspěvkem se rozproudila sama. Ale nikdy jsem nebyl ani Klausista, ani modrobolsevik... Nemam rad zadne "-ismy". Vážím si slušných zikánů, Slováků, němcůV, ale i Emeričanů , Erebů nebo Rusů. Nemám s nikým apriori problém - ani s židy či Židy - kromě USraelcůV...

Nemám problém ani s Holocaustem a jeho popíráním či nepopíráním. Vadí mi jen

Vložený obrázek

276821

12.10.2012 22:33

Morální degenerace Ameriky

RE: Jak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Chléb a hry[smích]

Dokud bude na Chléb a na Hry, bude klííííd...

Platilo to odjakživa, platí to iDnes. Důležité je i "hlasování nohama". Jakmile začnou Emeričané prchat na Cubu (a ne obráceně) a EUropané do Ruska, je po Pax Emerikááána.

Takže "životní úroveň" rozhoduje. Když někdo ve zlém Íránu hořekuje, jak se má špatně, nerozhodne se hlasovat nohama = protože se má ve skutečnosti dobře. Ať lžidmédia lžou o sto šest. Naopak, Írán je zemí s druhým největším počtem immigrantů/azylantů na světě. A proto tam nelze zažhnout úspěšně žádnou "barevnou revoluci". I se zlou Kaddáfííovskou Lybií to šlo velice, velice, ale velice ztěžka. A nyní se Sýtií ještě hůře.

Vložený obrázek

Pokud by hlasovali (měli/a směli hlasovat) "nohama" třeba Severokorejci, šlo by to patrně velice, velice, ale velice rychle. I když ani Jižní Korea není taková, jak je českým pravicujícím a zinkajícím Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám servírována v lžidmédiích.

V Efrice i Ésii si všichni doposud mysleli, že v EUropě a JůYsEj se všichni jen vozí v mercedesech a smilní na potkání. Proto ty zástupy immigrantů.

Dokud bude immigrace proudit do EUropy, JůYsEj a i zlého Íránu, bude vše po starém - do tehdy!

277029

13.10.2012 06:12

Proč je kysličník titaničitý v naší potravě?

A už je to tady zase?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nemá smysl zkoumat fakta shromážděná v článku. Lepší je zkoumat, zda v celkovém dopadu na člověka je oxid titaničitý (a další chéééémie) opravdu takévé "zlo"...

Tenké, transparentní vrstvy oxidu titaničitého nanesené na různých materiálech i po osvětlení běžnými zářivkami vykazují antibakteriální aktivitu, a tím udržují daný povrch sterilní nebo alespoň s nízkým výskytem mikroorganismů. http://www.chempoint.cz/antimikrobialni-aktivita-o...

Vložený obrázek

Nejvíce na zlou chééémii a dopad na člověka myslívám, když v New Yorku v metru kýchne Asiat do dlaně a čerstvě zahleněnou dlaní sevře tyč/madlo[pláč]

A iHned mi běží hlavou, jestli se Asiat dožije delšího věku v NYC ve smogu, při pití kontaminované vody a styku, konzumaci http://zvedavec.org/vezkratce-5203.htm ve společnosti dalších zahleněných a neokapesníkovaných straphangerů. Anebo by tento Asiat žil kvalitnější život v ryzí přírodě Asie, v rýžovém poli plném kober a další havěti, kde se umírá i na takové banality, jako je zanícený slepák.

Třeba DDT to při porovnání přínos/dopad v delším sledovaném období prohrálo. Oxid titaničitý (zatím) ještě nějakou dobu bude veleben více, nežli zatracován.

Magnetické zbraně si zatím nikdo nasadit nedovolí. A až to rupne, tak armáda a policie (generálové co ji velí) budou první, co zanechají Drábky, Dalíky a Prof. Big Toonnely na pospas.

Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat, se ke svým shabesGOJim nikdy jako rovní k rovným nechovalo. A často se jim chtělo zvracet, co museli snášet. A tak mají co vracet.

Oxid titaničitý ani Pussy Riot nebudou to, co rozhodne...

277043

13.10.2012 22:25

Proč je kysličník titaničitý v naší potravě?

RE: A už je to tady zase?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale, ale, vážený pane djb, kašlající naturalisovaný Asiat resp. jeho spolucestující, vděčí právě např. antibakteriální úpravě madla díky oxidu titaničitému, že nejsou mezi statistikou Influenza and Pneumonia: 53,692.
Moc bych si přál "přírodní" svět - bez zlé chéééémie, pharmaciééé, TýVý, AjTý, exhalací apod. Pokud si ale porovnám kvalitu života tam, kde čoudí ohýnky a kobry kousají do zadnice,

Vložený obrázek
Zdroj:http://www2.adb.org/documents/policies/urban_secto...

s prochemisovaným a profarmakovaným světem, pořád mi (zatím) vychází jako lepší místo k životu to druhé.
A hlasování nohama mezi pozemšťany ve světě tomu také odpovídá.

277075

14.10.2012 08:04

Proč je kysličník titaničitý v naší potravě?

RE: A už je to tady zase?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Oracle, i v nejzapadlejších vískách kdekoliv na světě dnes ořou, sejí, sklízejí a kultivují "západní" anebo zlé čínské traktory, vybavené GPS, počítačem, A/C a "stereem". Takže tradiční pohled, že potraviny musejí vznikat lidskou dřinou armády Číňanů či Rudých Khmerů, je podle mne již anachronismem.

S čím s Vámi musím samozřejmě souhlasit, je míra chééémie, která je k výrobě použitá. Pokud všemu bude vládnou trh (a neviditelná Pracka Prof. Big Toonnela), tak chééémie (a antibiotik) bude aplikováno opravdu, opravdu, ale opravdu hóóódně - a potraviny budou "emerikanizovány" tzn. krásné pro volbu kupujícího, ale odporné k požití.

Řešíme tu ale oxid titaničitý. A já jsem přispěl tvrzením, že díky antibakteriální úpravě madel (právě díky TiO2) v katastrofálním nůjorkském metru, i primitiv nerozesévá své chrchle na ruce a do organismů ostatních straphangerů.

I postcastrovská stále zlá Cuba právě profituje společensky a v mezinárodním businessu jen a jen díky své chééémii, vědě a výzkumu, za které obchoduje importovanou ropu (např. ze zlé chávezovské Venezuely) a techniku (ze zlé rudé Číny). Kdyby Cuba neměla zlou castrovskou pharmacii, vědu a výzkum, patrně by živořila na levelu Haiti = takové ehm. subsahary v Caribiku...

Že je Cuba navýsost pohodovou zemí, je věc jiná, ale nakonec s mírou chéééémie a pharmaciééé také souvisí. Bez chééémie a pharmaciééé by se Kubánci nedožívali tak vysokého věku v tak dobré kondici. Cuba je proto leadrem chéééémie a pharmaciééé v západní hemisféře. Permakultura je jen přídavkem navíc. Který to nepopírá, nevytváří, ale ani nepůsobí proti tomu.

Vložený obrázek

Chart - Cuba - Exports - Evolution
NCE: Pharmaceutical products - Monthly FOB USD

Zdroj: http://trade.nosis.com/en/Comex/Import-Export/Cuba...

277095

15.10.2012 02:26

Volby

Co mi od pana Editora ve zhodnocení chybí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor vůbec neřeší, PROČ zároveň nepadaly protestní hlasy od oVčanů pro extrémní pravici...?! Je to zajímavé, protože Zvědavec mívávával nálepku coby útočiště pro xenofóbní rasisty...

Když "demokraté" (a jejich ShabesGOJim) zničili po WWI Německo, zbídačení Němci měli na výběr ze dvou extrémů:
A)z komunistů (a příklonu k CCCP) či
B)Adolfa Hitlera (cestou, po které se již tehdy ubíral italský fašismus representovaný Ducem).

Jak to pokračovalo, víme všichni: Adolf Hitler byl v té době na Západě slaven jako spasitel! Nadopován zakázkami a půjčkami od západních firem a bank byl s předluženou Říší, chrlící zbraně ve velkém, nasměrován dobývat LebensRaum na Východě. Nakonec se režie jaksi vymkla "demokratům" z rukou - a museli sami soutěžit se zlými Rusy o to, kdo po Hitlerovi povládne v jakém koutě Evropy a světa[smích]

Pro české doposud pravicující a zinkající Pepíky a lídlující Mařen/ky připravili "demokraté" a jejich ShabesGOJim širokou paletu (g)protes(t)kních a únikových kláves: tu KSČM, ČSSD, tu Vandasovce, tu BoBo či Zemanovce. Nějak se to ale nepovedlo a ti, co vůbec dorazili k volbám bušili převážně jen do kláves oranžovo-rudých.

Inu, pan Dolejš dostane nabídku ShabesGOJim od lobbistů na nějaké další milionky http://zpravy.idnes.cz/test-uplatnosti-politiku-mi... - a KSČM také na čas poslouží.

Kauza Rath, Drábek, Dalík a další posloužila v nasměrování stáda, tak pojďme dál! Na Východě (a v Arktidě) čeká ropa, plyn a drahé kamení! Rozeberme sociální státy, zbořme EU, zažeňme Pepíky a Mařen/ky před exekurory - oni naleznou chuť v dobře placených missích a humanitárním vybombardování Lebensraumu na Východě a nových hypotékách, půjčkách, školném a mastných účtech z nemocnice.

Volby (a Ráthové, Dalíci i Drábkové) byly (naštěstí) jen epizodou ve směrování stáda. Jen proboha ne Islandskou cestou! To jediné ne! Stádo nikdy nesmí držet při sobě. Bylo by to příliš collect/ivistické - a víme, jak obtížně se stádu odebírala Libyjská ropa, plyn - jak je obtížné zdolat teď Sýrii!

Lidé by neměli držet při sobě (nikdy). Rozdělme je na:
Zikány,
Indiány,
Šiíty,
Tibeťany,
homouše,
komouše,
modré, rudé, hnědé
= a ono pak to Divide et Impera jde snadněji[smích]

Už po staletí a tisíciletí!

277158

15.10.2012 04:15

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

Kromě Islandské cesty, není jiného "východiska"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jen na Islandu lidé ukázali, jak z marasmu ven: povstat, odmítnout závazky za zkorumpované politiky, pozavírat je (či alespoň trestně stíhat). A je to! Nikdo si toonneling na Islandu dlouhou netroufne zopakovat[smích]

A je jedno, jaká strana tam nyní povládne. Po mnoho let to deputáti budou mít jako memento!

Vložený obrázek

V Česku je naopak jedno, zda bude vládnout Petr anebo Karel. Po minulých volbách se sešli ve Žlutých Lázních všichni kmotři pěkně pospolu ještě týž večer. A oVčani si dál medili, jak si pěkně zvolili...

Kmotři zadali ShabesGOJim a lobbistům úkoly. A domluvili se, kolik kdo z církevního majetku, podvodných zakázek a veřejných nemocnic pak pro sebe ošéfuje. Deputáti z KSČM ne náhodou sedí ve správních radách polostátních a státních firem, zajišťují hlasy pro volbu Prof. Big Toonnela apod.

I pokud by vyhrála jakákoliv "neznámá" a "malá" strana, iHned a iDnes by byla zahrnuta nabídkami ShabesGOJim a lobbistů, její deputáti by stěhovali manželky do Toskánských Špindlů a děti na Harvard. Pokud by odmítli, nějaké KomPro by se iHned a iDnes našlo obratem, ostatním pro výstrahu[smích]

Pokud si Češi neumějí islandsky dupnout, budou klopit exekutorům a školním pokladním - jako všichni pobělohorští Češi.

Hlavně, proboha, ne collect/ivismus! Jako na Islandu! Musíme táhnout každý jen sám za sebe....pěkně k čertu[smích]

277163

16.10.2012 05:59

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

RE: Kromě Islandské cesty, není jiného

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jj, to určitě[velký smích]

Od pravěku naopak platí, že sám je člověk nicka: Proti přírodě, nepřátelům, samotě... Největším trestem v historii nebýval trest smrti a/nebo ztráta svobody. Největším trestem bývávalo v_y_o_b_c_o_v_á_n_í .

A přesně ten druh trestu využil mj. Island, když donutil židovské bankstery a pravicující predátory hledat, kde nechal tesař díru. Po nynějších volbách pravicující takypodnikatelé hrozí, že se přestěhují na Kypr, Seyschelly apod. A proč ne?!

Z hrůz sociálně-přerozdělující Skandinávie a/nebo Německa také mizeli po desetiletí "podnikatelé" do Luxembourgu, Monaca, Švýcarska či ještě dále... Že by na tom byla díky tomu Skandinávie či Německo špatně?! Naopak!!! Predátory LZE vyhnat svinským krokem a/nebo daňově vytlačit. Zakázat jim ovládaným firmám přístup ke státním zakázkám a veřejné podpoře.

Díky tomu zůstanou jen ti, co dokáží mít sounáležitost s celkem. Excellentním příkladem bylo ponížení Prof. Big Toonnela, když přicestoval do Austrálie na zadání svých Loutkovodičů kázat o "vele-prospěšnosti" dovykácení pralesů, co pocházejí často ještě z Gondwany. Zlý sociálně-tržní a collect/ivní Australané Prof. Big Toonnela hnali přes detekční rámy. A bylo to!

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/156747/...

Jaképak copak! Predátoři a jejich ShabesGOJim - i pravicující sociopaty a kriminálníky (nejen v bílých límečcích) - lze vypuzovat a vy/obc/ovávat mnoha a mnoha způsoby[smích]

Vložený obrázek

Jen Ťulpasové Tvého mdlého sebevědomí si potřebují neustále přeměřovat pindíky. A doufat, že nikdy nenarazí na vlka, co dočůrá na patníku o pár cm výše... Jedinec, co má od přírody nejen IQ, ale i EQ, dokáže co/oper/ovat - a díky tomu dokáže po sobě zanechat více, nežli jen nevábně pomočený patník[smích]

277251

20.10.2012 08:43

Lepiči nálepek, Patrik Vondrák a jeho společníci, osvobozeni pro nedostatek důkazů

RE: Systém není dokonalý,

MoUdrostrak 90.?.?.?

Domnívám se, že obecne soudci nejsou všichni ShabesGOJim. Velká většina soudců si musí držet od těla jak státní zástupce, tak politiky a lobbisty, aby si vůbec zachovala důstojnost a autoritu.

Naopak ze státních zástupců malokterý se drží nad úrovní pro žumpovité ShabesGOJim. Jinak by vyrabovaný a zbídačený stát nevypadal tak, jak vypadá.

Soudci (až na vyjímky) za stav, který je okolo nás nemohou.

277529

21.10.2012 07:28

QE-4, krádež nekonečnou inflací socialistickým globálním zločinným syndikátem centrálních bank

RE: Teoretické riešenia sú pripravené, schodok

MoUdrostrak 90.?.?.?

V jednom máte stoprocentní pravdu: Banksterismus je finálním plodem Trhu bez přívlastků, stejně, jako je AIDS, kapavka, žloutenka či syfilis obvyklým finále bezuzdného sexuálního řádění.

Zinkajícím Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám by měli od teď rodiče klást na srdce: Pravicuješ a čteš slavné Poučky Prof. Big Toonnela? Pak skončíš Ty a Tvá rodina v budoucnu u exekutora a místo poštovní adresy bude Tvá pošta směřovat na Obecní úřad.

Protože ale zinkající Pepíci a lídlující Mařen/ky tuto zkušenost za 40 let zlého Bolševíííka neměli - a nebyla jim dostatečně natlučena do hlavy Malým Bobešem, vzývali slavné Poučky Prof. Big Toonnela, holdovali peněžům "...co nesmrdí..." - a sklízejí nyní ovoce mdlého rozumu svého. Tečka.

Na Západ od Pepíků a Mařen/ek je to podobné, přestože nezažili reálsocialismus. Šarkécy s Bruni Francouzům našeptali: Prodejte po staletí budovaný sociální stát za vidinu Dallasu pro každého Francouze: A ejhle: Francie iHned začala upadat, zatímco zlé přerozdělující Německo a vysoce zdaňovaná Skandinávie, držící se neposlušně sociálního státu, rostly o to strměji, čí Francie a další pravicující a sociální stát likvidující idiocie se rozkládaly [mrknutí jedním okem]

EU není cíleně likvidována a demontována proto, že by byla n-e-ú-s-p-ě-š-n-á. EU musí být zlikvidována proto, že by (podobně jako Německo) v podobě sociální unie byla schopna do sebe nasát a tím destabilizovat celý okolní svět. A pokud by nasála i zlé Rusko, stala by se automaticky prosazovatelem zlých ruských geopolitických reálií a zájmů.

Vložený obrázek

Proto ti, které nesmíme autocensurně jmenovat, rozhodli o popravě EU a to cestou nejprve Islandu (jako pilotu) a poté o odlupování Řecka a dalších PIGS. To, že do Řecka i Islandu byly dluhy "n-a-p-a-š-o-v-á-n-y" podloudně židovskými bankéři či do Řecka přes Goldman Sachs, je nezastiratelné.

Přesto, anebo právě proto, je Německo i Skandinávie, nejtvrdším oříškem: Vysoce přerozděluje, vysoce zdaňuje - a přesto je nejvíce konkurenceschopná. A banksteři coby ShabesGOJim těch, které nesmíme autocensurně jmenovat, nyní naráží na nezdolatelný problém, protože v Německu a Skandinávii slavné Poučky Prof. Big Toonnela jaxi nefungují [zmaten] [oči v sloup] [vyplazený jazyk]

Proto my zatím pravicujme, tunnelujme, humanitárně druhé bombardujme - o očekávejme věci příští.

277558

24.10.2012 06:19

Z japonského blogera českým prezidentem?

Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nechápu, proč se pan Editor nadchl až pubertálně stylem >...Co by přinesl (pan) Okamura do nejvyšší politiky? Slušnost. Nadstranickost. Odvahu. Zdravý rozum. A trošku východního konfucianismu. Rozhodně by naším politikům (páně) okamurovská škola prospěla...?

1. Pan Editor žije na Západní polokouli, kde v Republice PerÚ pravicově diktátoroval od 1990 do roku 2000 zemědělský inženýr pan Alberto Fujimori, který měl japonské rodiče, působil slušně, nadstranicky, měl odvahu a vypadalo to, že i zdravý rozum. A samozřejmě i trošku východního konfuciasmi. Nakonec byl odsouzen k 25 letům vězení, když ho soud shledal vinným z porušování lidských práv, z únosů a z podílu na zabití 25 lidí.

2. I (pan) Římský caesar mohl ovlivnit max. 10% běhu světa. Ve zbytku byl vláčen svým okolím a vnitřními i vnějšími událostmi.

3. Ti, co nesmíme autocensurně jmenovat, i jejich ShabesGOJim navůkol, umí ovládnout i pp. Fujimoru, Okamuru či Nakamuru - za 30 stříbrných, s trochou KomPra a nátlakem lobbistů.

4. Nedokážu si představit, jak pan Okamura ZAKAZUJE vyslání českých žoldáků coby-vá Kanonenfutteru do Afghanistánu, Sýrie či zlého Íránu.

Nic proti panu Okamurovi osobně nemám. Neměl jsem ani proti pro Čechy vysvlečeným holkám veřejným z VeVerek či proti MoUdroZelené(paní) Jacques BioMasse http://www.lidovky.cz/zelena-jacques-nevi-co-je-bi...

Ale (pan) Čecho-Koreo-Japonec tady ještě nebyl! Tak ho pivním Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám přeci-vá dopřejme! Pravicově diktátorovat, jako pana Albaerto Fujimoriho, ho naši ShabesGOJim a lobbisté donutí až den po volbách!

Za zkoušku to stojí! Jen to nadšení pana Editora mi nějak překvapilo!

277708

Klobouk dolů před upřímným saltem mortale pana Editora!

Kmotrové (v ústalenějších a zatuhnutějších pravicujících diktátůůůrách nazýváni jako "Staré rodiny") po vzoru Commedia dell'arte nasazují pro pravicující a zinnkající Pepíky a lídlující Mařen/ky své Harlequiny, coby-vá Yeltziny, vysvlečené holky veřejné z VeVerek, či zázračně zbohatlé japonské popeláře sršící vůkol trošku (toho) východního konfucianismu.

Zlí, širokolící a slovanští Rusové vyhnali Harlequiny bičem[pláč]
Pimprlata, co zbyla po Yeltzinu, Khodorkhoském-WeisSteinu či Yabloku, by's na prstech jedné ruky spočítal.

Pravicující, zinkající a pivní Pepíci, či lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševnííííka klekali k hrobu Johna Lennona na Kampě, naslouchali hrdinně a undergroundově Kocábu či se tulili k Svoboděnce a/nebo Fojs of Emerika from Fóšinkton Dý Sý, teď nevědí, kam pak se jim mlsky od páníčků, Kmotrů (a budoucích Starých rodin) poděly!

Pod okny jim namísto toho zvoní a helekají exekutoři, vymáhači školného, účtů za chřipku, poplatek z poplatku v bance, školné či tu svobodnou dovolenou na splátky.

A ani pohledem do zákulisí ten šikmooký Zázračný Popelář N_E_N_Í___P_R_A_V_Ý !

Oh můj Bóže, ó Bóže, to snad není pravda! To ať se raději propadnu do Západního Německa[smích]

Skutečným roblémem Česka je, že Pepíci a/i Mařen/ky ještě nejsou natolik schudlí, aby měli Kmotři (a.k.a. Staré rodiny již klííííd na práci - na Život na Zámcích a v Toskánských Špindlech...).

Proto ještě pár postav http://en.wikipedia.org/wiki/Commedia_dell%27arte před Pepíky a Mařen/kami vystoupí!

My ostatní, nezúčastnění, do té doby jen a jen pravicujme, podle dobrých Pouček tunelujme a humanitární bombardování širosvěta podporujme. Pro větší glóry, glóry, hallelujah.

277858

26.10.2012 09:36

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE:

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Smokere, a Vy to sám nevidíte (anebo nechcete vidět)?!

Je to velice jednoduché - lidem vládne 1% - ve zlé Číně, ve zlém Rusku, zlé protiemerické Jižní Emerice - i v hodném JůYsEj či nehodné Ýjůůů.

1% (ať jsou žlutí, černí nebo srkají mojito) se snaží udržet a ubalancovat na vrcholku pyramidy - pod sebou mají jen své ShabesGOJim (Okamury, NakaMůry, FujiMůry či Lahváče/Veškrny...), kteří velí širokým lídlujícím massám.

Jedni se snaží 99% po sebou zkorumpovat pohůdkou (Venezuela, Cuba či Erebské pašalíky), workaholismem, neóny a karaoke (Čína, Korea, Japan) anebo konsumem ( Ýjů, Jůysej, zlé Rusko).

Každému podle gusta a velikosti břicha. Dříve se táhlo vojsky, dnes se tahy provádějí nekrytou měnou, outsourcingem či surovinovými embargy. Je to velice jednoduché a srozumitelné!

277865

26.10.2012 12:04

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE:

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moc Vám nerozumím: Pokud se mne ptáte, zda využívám obnovitelné zdroje energie? Tak ano, používám.

Software ale používám raději placený a s plnou podporou a nutím k tomu i okolí a subjekty, nad kterými mám vliv.

Ale i k těm zdrojům energie, jsem zde už kdysi vedl diskusi, že pokud si všichni např. navrtají geothermální energii Z_A_D_A_R_M_O, tak vrchní zemskou kůru natolik ochladí, že efekt bude velice nízký. A najdou se i vykukové, kteří s těmito zdroji budou kupčit.

Vždy, když slyším o "sdílení", tak se mohu spolehnout, že bez regulátora to skončí smutně a podobě, jako deinstalace sociálních států a privatizace universit, nemocnic, dopravy, infrastruktůůůůry apod.

Takže jsem z Vašeho návrhu nějak nezmoUdřel...

277875

27.10.2012 01:46

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

Hezký článek, ale realita je jiná...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, musím oponovat, protože realita je naprosto, naprosto, ale naprosto jiná.

Každý, sebelepší, stav v dějinách lidstva nastal díky konfliktu. Např. sociální stát "si nedali dohromady lidé", ale byl Bismarckovým lékem proti rostoucímu vlivu anarchistů a strachu establishmentu před anarchismem a socanstvím.

I západoevropské státy po WWII prosperovaly díky strachu těch, které nesmíme autocensurně jmenovat, před zlým ruským slovanským bolševismem, který by se (pokud by se "lidé měli špatně") roztáhl přes železnou oponu až k Atlantiku.

OSN (UN) vzniklo se strachu před opakováním WWII. V sídle UNO v New Yorku je Picassova Guernica. Během humanitárního bombardování Paktu NATO v posledních letech a tiskovek v její blízkosti, bývala pravicujícně zakrývána, aby "nekazila dojem" a nenavozovala zlé pacifistické nálady http://en.wikipedia.org/wiki/Guernica_(painting)#A... Nyní již je z UNO odstraněna.

Žijeme v multipolární globalizované době, kdy není proti komu (vnějšímu) se důvod sjednocovat a solidarizovat. Proto se vyjídáme navzájem a zevnitř - jeden druhého. A solidarita je opravdu, opravdu, ale opravdu neslušné slovo.

Příštím kolem bude boj o arktické zásoby ropy a zemního plynu i dalších nerostů. Na "domlouvání se mezi sebou" není prostě čas. A Česká kotlina s zinkajícími a pravicujícími Pepíky i lídlujícími Mařen/kami není ani pumpem světa, ani odlehlým horským údolím, které může zůstat stranou.

Vložený obrázek

Proto ke strojům, na pole a k joystickům bezpilotních letadel!

Na nicneříkající obrázky pozemských rájů, na nepravicující a nepropredátorské, pacifistické a solidaristické plky, prostě již N_E_N_Í__Č_A_S_!

277931

28.10.2012 11:21

Poučení z balkánských válek a bitva o Kosovo dnes

Srbové si de facto odpravicovali Kosovo sami

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ač bylo humanitární bombardování Jugoslávie paktem NATO zrůdností, tak když se to vezme kolem a kolem, Srbové se o Kosovo připravili už dávno předtím - sami.

KosoWARi si kupovali srbské statky, pole a další po staletí srbské majetky ještě za zlého Tita. A Srbové tehdy velice rádi a dobrovolně opouštěli Kosovo, které tehdy bylo provincií, kde dávaly lišky dobrou noc a stěhovali se do Beogradu a/nebo jinam do srbského vnitrozemí - za cingrlátky, neonovými reklamami a hodným consumem.

Teprve, když KosoWARi národnostně destabilizovali výkupy srbských majetků Kosovo v neprospěch Srbů a "naředili" dřívější srbskou majoritu v Kosovu ve svůj prospěch, mohli začít pomýšlet na odtržení Kosova od Srbska a Jugoslávie.

Kdyby se to nehodilo do plánů hodného Paktu NATO a těch, které nesmíme autocensurně jmenovat, KosoWARské ambice po samostatnosti by nebyly o nic nebezpečnější a krvavější, nežli Jihotyrolanů po odtržení od Itálie a/nebo Katalánců od Španělska či Maďarů z jihu Slovenska.

Co se nehodí do pravicujícího a anglo-sasského Divide et Impera, bývá obvykle tlumeno. Jednou se dozvíme, proč Prof. Big Toonnel a pan Mečiar raději oddělili Čechy od Slovenska a zabránili na čas tomu, aby Bond Steel Camp byl ve Střední Evropě místo Balkánu. Když to nevyšlo s Česko-Slovenskem, museli ti, co nesmíme autocensurně jmenovat a jejich ShabesGOJim zatopit víc pod kotlem Jugoslávie.

Teď se hraje i o Řecko a strategické balkánské corridory přetahovaná se zlým Ruskem a Čínou. Proto musí zamířit Preševské údolí včas do těch "správných rukou":

- KosoWARi v Preševu již brzy rozvěsí Vlajky s hvězdy a pruhami, portréty G.W.Bushe a Vency Chemapola-Lucerny Veškrny...

Vložený obrázek

277992

28.10.2012 18:29

Rychle pryč z Evropské unie. Bruselská bestie se utrhla z řetězu, říká kandidát na místopředsedu ODS

Češi koušou do viditelné ruky Evropské Unie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Češi koušou do viditelné ruky Evropské Unie. A přitom V_Š_E, za čím jezdí do Čech cizinci, pochází od zlých EUropanů: Karlovy Vary, Český Krumlov, Hradčana, architektůůůru, pivo, sklo, bižuterie, i ta technika a Porsche s Ledwinkou a s Kolbenem!

(Obrázek zrušen. Ještě jednou zkusíte zaplevelovat zdejší diskuzi nic neříkajícími obrázky, budete "odejít". Editor.)

Pokud by Češi nebyli v Europské Unii, čekala by je životní úroveň Moldávie či Ukrajiny. Montovny s jakž takž platy k přežití by zmizely jako mávnutím proutku - a Češi by otročili oblastním ODSákům obdobně, jako v parlamentu se musí odevzdávat své platy asistenti pravicujících deputátů.

Před WWI prosperovalo Česko jen a jen díky Rakousku-Uhersku a zlým sudetským Němcům a jejich průmyslu. Mezi WWI a WWII Češi lokajsky likvidovali sutedetsko-německý průmysl v žoldu Francouzů a hodných Engličanů, kteří Čechy stejně nakonec odhodili Hitlerovi do hřtánu.

Po WWII Česko přežívalo jen a jen díky zlým Rusům a olbřímím zakázkám ze zlého CCCP. Po Plyši Češi rozkradli a vytunelovali co mohli. Životní úroveň proti sousednímu Německu, Rakousku a/nebo i takovému Slovinsku je v Česku mimo Prahu žalostná. Kdysi outsideři jako Slovensko a Polsko už šlapou Česku na paty.

Kdyby nebylo zlé EUropské legislativy, dávno by Češi čekali na mzdy a platy dlouhé měsíce, zotročeni místními ShabesGOJim těch, které nesmíme autocensurně jmenovat. A bezvízově by se podívali tak možná do Egypta s cestovkou, jinak by jako vytunelovaná bannánová rozvojovka solili za každé vízum o sto šest.

Bez německého průmyslu, vědy techniky a EUropského práva by Česko bylo opravdu, opravdu, ale opravdu jen spálenou a pravicujícícně vytunelovanou zemí. Stejně nechutnou, jako je aktuální česká gastronomie. Po ovoci poznáte je!

http://tribun.name/2010/02/16/835753-pribeh-dobreh...

278010

02.11.2012 23:49

Jak demokracie umírají

Upton Sinclair: Presidentův agent

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mne již velice dávno oslovil velice ČTIVÝ román nositele Pullitzerovy ceny Uptona Sinclaira: Presidentův agent (Presidential Agent I, Svazek 1 či World's End Series – Svazek 9). Je k sehnání i v češtině po antikvariátech např http://www.knihynainternetu.cz/antikvariat/nezaraz... .

Jeho hrdina Lanny Budd, sám pocházející z emerické smetánky, cestuje ve službách presidenta Eisenhoowera na zapřenou po předválečné Evropě (nejen tedy po "sladké Francii a hrdém Albionu") a snaží se zabránit WWII.

Ve všech "demokratických" zemích se setkává s obdivem k Adolfu Hitleru, s proradnými a pravicujícími prodejnými politiky a cynickým establishmentem. De facto je děj předobrazem nynější vytunelované, zprivatizované a zbídačené české současnosti zinkajících Pepíků a lídlujících Mařen/ek.

Když jsem román tehdy dočetl, věděl jsem, že již nikdy nespočinou mé oči na slavných Poučkách Prof. Big Tonnela...

278261

03.11.2012 10:02

Likvidace íránské ekonomiky. Boj s dolarizací

Skvělý článek, jen tak dál

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jeden z nejlepších článků poslední doby na Zvědavci: Írán není žádnou bannánovou republikou, ale skutečnou velmocí Středního Východu. Chrlí jak plyn, tak ropu. Geostrategicky je Írán nesmírně cenným a neopominutelným partnerem pro Rusko, Čínu i třeba Turecko. Kdo není za dobře s Íránem, má na Středním Východě a ve Střední Asii problém.

Ne náhodou je íránská medicína na vyšší úrovni, nežli emerická a/nebo západoevropská. Vynutila si to téměř desetiletá válka, kterou Západ rozpoutal proti Íránské islámské republice, když lidé vyhnali prozápadního krvelačného Shaha Muhammada Reza Pahlavího. Dodnes jsou všechny kandelábry po celém Íránu posety portréty mučedníků jak revoluce, tak irácko-íránské války. Není rodiny v Íránu, kde by nikdo nepoložil život při obraně islámské revoluce proti Západu.

Mezi luxusními hypermarkety jsou otevřené obchody s tričky s vyobrazením Immamu Khomeiniho, Khameneiho, mučedníků. Íránská revoluce je velice podobná kubánské - nejde o šedivý gulášový socialismu, jaký prožívali zinkající Pepíci a lídlující Mařenky. Íránci milují barvy, kontakty mezi lidmi i umírněný, ale luxusní a účelný konzum. Naštěstí k jeho uspokojení nepotřebují tolik importu, jako poflakující se Arabové v prozápadních diktaturách Zálivu. Írán vyrábí vyspělou techniku a spotřební zboží jako jsou např. TV apod. do Íránu proudí z neprozápadních zemí - zejm. z Číny, Indie, Pakistánu.

Pokud Rusové nejsou sebevrazi, nedovolí, aby na Írán byl vztažen sionistický prst. Pokud padne Írán do chřtánu Západu, bude Střední Asie pro Rusko neovladatelná. S Íránem jako spojencem má naopak Rusko zadní dvorek bezpečně zajištěný. Írán proto ani tolik nepotřebuje dolar, jako Rusi coby spojence. Nemálo Íránců hovoří plynně rusky - včetně ex-shahbanou Farah Diby Pahlavi, která byla oblíbenkyní i Leonida Ilyiche Brezhneva. A proto si (občas) mohl její krvelačný manžel shah udělat i nějaký ten kšeftík za zády sionistů a Emeričanů přímo s tehdejším Východním Blokem. Link na nicneříkající a autocensurně nezobrazený obrázek je zde http://gallery.military.ir/albums/userpics/Shah_Mo...

Íránci jsou od nepaměti výborní stratégové, diplomaté a šachisté, kteří dokáží využít každičký detail ve hře. Úporná a děravá síť sankcí Západu se začíná pomalu drolit. Nikdo, kdo nemusí, je nedodržuje. A fronta na íránský plyn, ropu a další produkty je delší, nežli fronty vedoucí do sionistických a zednářských řití. Naštěstí[smích]

278272

04.11.2012 23:39

Je Zvědavec na odpis?

Přišla bída na kosáky - Spadl (snad) pravicující (český) volič s Marsu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejde jen o "bídu" a to o bídu čtenářů Zvědavce. Dosavadní svět konssumu fungoval jen a jen díky bezuzdnému utrácení až hýření - na pozdější splátky... Dosud v JůYsEj je běžné dávat tip okolo 15-25%. Konsumní společnost ale narazila na mantinely důvěry. A to důvěry, že BUDE (stále) L_Í_P . Odpověď je jednoduchá: N_E_B_U_D_E . Dobře už bylo[pláč]

Pan Editor před časem prohlásil, že N_E_S_T_O_J_Í o mé peníze, protože bych si za ně M_O_C (chtěl) D_O_V_O_L_O_V_A_T. Doba mne už ale také změnila. Ještě před pár lety jsem musel každodenně utratit nemalý obnos, abych se ujistil, že je vše ok a mohu si to dovolit. Kdekoliv na světě a protože nejsem shromažďovač harampádí, tak většinou za požitky, gastronomii, cestování apod. Když jsem zapadl na nějaký "zapadákov", nevydržel jsem v hotelu nebo u přátel, a musel jsem alespoň jednou denně ujet nebo uplout i několik desítek km, abych si "mohl za utrácet" a ujistit se, že "svět je ještě v pořádku".

Krize ale přeladila i mne. Už neutrácím jen pro pocit, že na to stále mám a mohu si to dovolit. Připravuju se (podvědomě) na dobu, kdy už ani peníze nebudou brzy k ničemu. Na počátku krize jsem se rád točívával v posledním patře New York Marriott Marquis a dělal na desítky v krizi potemnělých pater mrakodrapů zázračné Emeriky dlouhý nos. Kolikrát jsem zaplatil buffetovou večeři a ani jsem nejedl, protože jsem často ani neměl hlad. Ale za ten dlouhý nos mi to vždy stálo - vyhodit peníze za věčeři pro dva zbůhdarma - nějakých těch US$ 250 s nápoji a tipy - jen tak. Několikrát do měsíce pro perverzní potěšení z hroutícího se Pax Emerikááána.

Těžko radit panu Editoru, jak dostat ze zbídačených dopravicovanýchch ( Spadl (snad) pravicující (český) volič s Marsu: http://blisty.cz/art/65870.html ) a douzinkaných Pepíků a lídlujících Mařen/ek nějaký ten obolus na chod webzinu, když člověk je dnes přesycený už i Z_A_D_A_R_M_O [pláč] Na grafiku bych nesahal a pokud tak jen velice, velice, ale velice mírně. Dnes i nejcennější informace o firmách, konkurentech apod. se nabízejí po netu Z_A_D_A_R_M_O, stejně jako hudba, filmy, knihy apod. Tak je těžké vymyslet, jak úspěšně zpoplatnit cokoliv na Zvědavci.

Pokaždé, když jsem dříve platil Zvědavce, šel jsem pěšky do banky a udělal anonymní převod. Zvědavec má největší problém v tom, že je hodně čtenářů, kteří si nechtějí Z_A_D_A_T a nechat po své podpoře Zvědavci stopu. Podle mne je to největší Zvědavcovo prokletí a handicap.

Větší, nežli krise, která obludně bobtná všude okolo nás - a brzy nastane P_R_Á_S_K ! Dobře už bylo, nejen na Zvědavci[smích]

278337

05.11.2012 08:55

Je Zvědavec na odpis?

RE: Co mi schází na Zvědavci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dost dobré, ale dost naivní: Kolik by iHned a ještě iDnes chodilo fízlů a provokatérů s podobnou "plackou"?! V době, kdy každý prodá za obolus vlastní dceru i babičku?!

Existují weby, kde editoři téměř nezasahují. A pisatelé hanopisů se diskvalifikují sami. To, že na Zvědavec už téměř nepáchne nikdo z LehoŽumpy, svědčí o tom, že Zvědavec skutečně již neční mezi "odvážnými" webziny. Važme si svých nepřátel!

Dříve tady, u Dušína Editora Stwory, řádili Stětináči i Dlouhá Bidla od rána do večera. Dnes je obtížné je vůbec zahlédnout.

S kopce nejede "jen" Zvědavec. S kopce se řítí bez pochyby celý svět. Predátoři naakumulovali k sobě 99% všech světových aktiv. A musí je již rozdávat Z_A_D_A_R_M_O v podobě neplacených TV, neplacených hudebních, reputačních, filmových a dalších serverl, kde reklamami jen vysmičují zbytek aktiv z trhu.

Není bez pochyb, že v přehršli opozičních webzinů je i nemálo těch, které financují a promotují právě Predátoři podobně, jako si v Česku účelově zakládají MoUdré-Zelené, Věci Veřejné či TOP(opolánky) 09. Pro větší zábavu pravicujícím zinkajícím Pepíkům či lídlujícím Mařen/kám...

Hloubání (nyní již) nic nezachrání. Jede to s vršku a stačí se kochat pohledem na rychle ubývající jistoty a solidnost. A nápad s plackami je proto doopravdy, doopravdy, ale doopravdy velice, velice, ale převelice naivní...

278371

05.11.2012 18:47

Je Zvědavec na odpis?

RE: Co mi schází na Zvědavci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cítíte to, ale neformulujete to (autocensurně) až do konce. A přitom je to tak jednoduché a neexistuje proti tomu protiargument!

Český dělník a/nebo číšník a/nebo jouda živoří pár desítek km od německého blahobytného dělníka a/nebo číšníka a/nebo joudy. A nekapíruje mu to[pláč]

Ani ve zpravicovaném Česku neživoří architekti, lékaři, auditoři, policisté. A rozdíly jejich platů a mezd nejsou zase tak propastné proti německým kolegům jako jsou mezi německými českými dělníky, číšníky a joudy.

Každý rozumný podnikatel, advokát, architekt, lékař se drží komory nebo profesního sdružení, které se stará o jeho místo na trhu. Pravicující individualistický jouda, dělník a/nebo číšník se nikde nedruží. Odboru jsou pro něho pfuj a smrdí mu levicí.

Už jsem tady mnohokrát psal, že Bismarck "nevymyslel" a diktátorsky nenastolil sociální stát, protože "by měl lidi rád". Musel tak reagovat, protože se on i establishment, za který kopal, bál socanstva a anarchismu.

Lidé jako Vy hledají K_D_E by se družili. A přitom to už dávno vymyslel největší filosof a sociolog tisíciletí - zlý Karl Marx: prostí lidé mají ke sdružování se O_D_B_O_R_Y. Jedině ony dokáží za ně vyvažovat nerovnost při "soutěži" o pracovní místo. A kartelem mezi více/všemi zaměstnanci vůči zaměstnavatelům si vydobýt lepší podmínky a místo na slunci.

Zlá přerozdělující Scandinávie a vysoce zdaňující Německo ukazují, Ž_E T_O J_D_E a F_U_N_G_U_J_E. Jen Češi hltají Poučky slavného Prof. Bigtoonela a už si prý ani nedávají v krčmách pivo a i ty ve zbídačeném Česku bankrotují. Chtějí "Emeriku" a přitom nekapírují, že celá Emerika už patří jen 1% Predátorů, ta jakýpak Emerický Sen?!

278437

06.11.2012 06:41

Je Zvědavec na odpis?

RE: Co mi schází na Zvědavci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Čochtane, přesně tak - jak to popisujete - Predátoři (i jejich ShabesGOJim) rozehnali kusy stáda do menších (bezbranějších) celků. A pak je kus po kusy ohryzali a (společně se shabesGOJim) do/ohryzávají.

Pravicující a zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky řeší, zda má pan Okamůra více či méně šikmé oči. Očuchávají potetovance Franze, Z_D_A je to "jejich správný" kandidát... A přitom neřeší N_I_K_D_Y sami sebe a své zájmy - inu-vá, protože by to smrdělo příliš zlými odbory a levicovostí - a obojí je přece P_T_F_U_J. Pravicujícím a zinkajícími pivním Pepíkům a/i lídlujícím Mařen/kám moUdra přeci/vá našeptávají Predátoři prostřednictvím shabesGOJim a "nezávislými" journalisty.

Lidé mají jen takové odborové/komorové bosse, jako jsou oni sami "L_I_D_M_I". Lékaři, architekti, auditoři, policisté, zaměstnavatelé a další P_R_O_F_E_S_E si idioty za bosse rozhodně, rozhodně, ale rozhodně nezvolí. Ani němečťí či skandinávští (natož islandští) dělníci, piloti, stewardi, číšníci a třeba listonoši...

Predátoři se sdružují ve svých yeshivách. Jejich shabesGOJim v think-tancích typu http://www.cevro.cz/cs/ č http://www.pssi.cz a dalších. Chytří oVčané mají svá funkční profesní sdružení. Jen pravicující oVčané posuzují kvalitu odborového bosse podle váhy bonboniéry, kterou si jejich hlasy za jejich příspěvky koupí před vánoci.

Všichni (výše uvedení) se alespoň N_Ě_J_A_K druží. Pak jsou ale i oVčané, kteří dřou bídu s nouzí, vysávaní Predítory a jejich shabesGOJim. A přitom vehementně pravicují, volí Našhopánaknížepána - a čekají Z_Á_Z_R_A_K - a přitom mají stále čím dále hlouběji do kapsy.

A/nebo chodí na Zvědavce si Z_A_D_A_R_M_O vylévat bolavé srdéčko. Lamentovat, že nemají NA/TO zaplatit panu Editoru příspěvek... Jak píše pan Editor - na "nóbl" kafe v českém 2x až 3x předraženém Starbucksu mají, ale na příspěvek (ve stejné láci) panu Editoru ne-e.

V českých (pravicujících) médiích jsou strašné zvěsti, že se hroutí už i maloobchod. Že Pepíci a Mařen/ky budou mít prabídné Vánoce. Že každý š_e_t_ř_í jak jen může (nejen na Zvědavci). Krachují už i ty hospody - jedna za druhou. Jen ty placené transfůzní stanice p_r_o_s_p_e_r_u_j_í. Dokonce i internet TAM mají (po dobu odběru i s občerstvením) Z_A_D_A_R_M_O.

Pepík a/nebo Mařen/ka smějí na odběr 2x měsíčně. Za jeden je 400 CZK (příspěvek). Tzn., že cena jednoho zinkajícího Pepíka a/nebo lídlující Mařenky je 800 CZK měsíčně - coby/vá dojné zpravicované krávy.

Dal bych sem i ten leták z transfůzní stanice - coby nicneříkající a obtěžující - obrázek. Ale pan Editor mi to zakázal. Tak ho poslušně autocensurně nevložím.

Tady je na něho odkaz: http://davidhavel.pise.cz/img/89515.jpg

ŘEŠENÍ místo STRAŠENÍ! [mrknutí jedním okem]

278486

06.11.2012 07:26

Balkanizace Evropy

Až přijde ta chvíle...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jednou přijde doba, kdy se odtajní záznamy z jednání pp. Klaus-Mečiar před rozdělením ČSFR. Pro Česko/slovensko byl přichystán jugoslávský/libyjský/irácký/gruzínský/syrský/afghánský scénář, který měl přivést hodný Pakt NATO blíže k hranicím zlé Ruské federace. Přesně podle hesla: Divide et impera.

Co NA/TO m, že Německo má vládnout EUropě?! Navštivte někdy bývalé německé kolonie po světě (Namibii, Tanganjiku, Karolíny... a další). Všude tam je na zlé Němce vzpomínáno s vděčností a respektem. Což se nikdy nedá říct o Indii, Šrí Lance či Východní Africe a vztahu k Británii.

Ne náhodou je dnes německý průmysl a strojírenství či chemie jediným evropským konkurenceschopným odvětvím ve světě (kromě českých pornohéreček a homo/pornohérců/v). A to vedle zlé francouzské gastronomie a zlého francouzského zemědělství.

Vše, za čím míří do skvělého Česka turisté, zaseli v Česku zlí cizáci: architektůru, sklo, pivovarnictví, bižourtevnictví, minzovnictví, Poršáky, Kolbeňáky apod.

Tak jaképak zopak?! Pročpak se cizáka /a navíc Němce, Frantíka či Itala/ v Česku bát?!

Zmrzlé keltské nohy českých lídlujících Mařen/ek zahřívá zlý ruský slovanský a širokolící plyn. Ketsky pupkatí pivní pravicující zinkající čeští Pepíci si vozí panděra za ruskou ropu, kterou směnili za německé Škodovky či čínské/nymburské televize.

Pročpak se tedy/vá cizáka v Česku či u kormidla v EU bát?! Nebo chceme v Česku vyprodukovávat ještě více pornohéreček a/nebo pornohérců?! Co Čech - to homo/pornohérec - P_R_O___C_E_L_Ý___S_V_Ě_T__!!!

278489

06.11.2012 09:06

Mezioceánský kanál v Nikaragui, čili „Ortegův syndrom“

RE: Děkuji

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlasím s panem Sašou: Kdysi (za zlého BolšeVníka) jsem viděl jeden film na západě i v Česku. V Česku se jmenoval tuším Kandidáti života a smrti. Německy (v originálu) se jmenoval Fleisch/Maso ( http://www.youtube.com/watch?v=Nu-_tfl0dHc&feature... ). Popisoval (již v roce 1979 sic!) praktiky dnešních našich nejdemokratičtějších spojenců - KosoWARs. Únosy živých zdravých lidí pro kriminální transplantace. A považte: Odehrával se v Mekce dýmů/krásy ve slavných dnes již bankrotujících JůYsEj. A miloval jsem Juttu Speidel v hlavní roli!

Ale k věci: Heslem ve filmu bylo Fleisch, für Doktor Jackson!

Jakýpak byl šok, když nakonec byla hlavní organizátorkou transplantací Ž_E_N_A! Říkal jsem si, jaxe s tím asi později popasují při dabingu ve zlém přechylujícím ČSSR. Nepopasovali se N_I_J_A_K! Vyjímečně byl film uveden autocensurně ve zlém sociááálistickém a ženská jména přechylujícím ČSSR s titulky.

Od té doby mi bylo jasné, že sociáááálismus - ani přechylování cizích jmen - ve zlém ČSSR již dlouho nevydrží.

Více o filmu, který by (již tehdy) způsobil zinkajícím a pravicujícím Máničkám, s vlajkou s hvězdy a pruhami na rukávu trauma: http://de.wikipedia.org/wiki/Fleisch_%281979%29

Nicneříkající a obtěžující obrázek http://a2.tvspielfilm.de/imedia/9724/2009724,FdR3v... raději autocensurně nepřidám. Pan Editor mi to zakázal.

278493

02.12.2012 14:56

Americký GULAG jako nejnovější forma kapitalismu (II)

RE: Osel

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, pleteš páté přes deváté. V Americe jsou místa, kde za bílého dne nejde jen o "kapesní" majetek, ale doslova o život: Detroit, Florida, Philly, ElEj a mnohá další.
V Praze neznám takové jediné[smích] Ani za noci - natož za bílého dne!
No-go areas jsou typickými plody "trhu bez přívlastku" a zejm. anglosaského stylu života a rasismu, kdy jak už jsem napsal v předešlém příspěvku, značné části populace nic jiného nezbývá nežli krást a vraždit http://en.wikipedia.org/wiki/No-go_area .

Zkazky o českých ozbrojených/loupeživých Cigánech a'la Urban Legend působí sice ohromujícně, bohužel/bohudík se nekryjí ani s černou kronikou, ani s bulvárem, který by si je zajisté nenechal ujít. Naštěstí mají v Česku stále Cigáni šanci na to se zachytit v sociální síti a/nebo pracovat. Takže se k loupežím (prozatím) nemusí uchylovat.

279861

08.12.2012 12:03

Byl jsem na drogách jménem peníze

RE: Kdo je Luboš Drobík?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Proč Vám vadí "historie" Luboše Drobíka?!

Naivní a plný ideálů se kdysi vydal mezi vlky. Teprve když zjistil, že mu vlčí "pospolitost" nesedí, překročil odvážně Jordán. A za to mu patří můj obdiv. Jen idiot nepřizná, že se v životě mýlil = zinkal,pravicoval a lídlil ...

Naplno nyní oVčanům vysvětlil, jak "dýmů/krásy" ne/funguje. Nemá smysl dehonestovat pošťáka, který přináší odhalení. "Dýmů/krásy" je jen taková, nakolik autocensurující a ne/collectivní - soběčtí a individualističtí jsou její oVčané, hltající Poučky Prof. Big Toonnela a Rakouskou školu Hayek, Friedricha Augusta VON.

Vložený obrázek

I staří Řekové si ve svých "democratických" pidistátečcích volili v době ohrožení dobrovolně Tyrana - tyran se opíral o nespokojené vrstvy obyvatelstva a jeho cílem se stalo konečné odstranění nadvlády rodové šlechty. Tyranové se snažili udržet svou moc a podporovali hospodářský rozvoj obce. Usilovali také o dosažení jednoty v obci pořádáním náboženských slavností na počest bohů, ochránců obcí. Značné finanční prostředky věnovali na stavební rozvoj města. ( Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Tyrannis )

Pravicující a zinkající čeští pivní Pepíci a/i lídlující Mařenky si místo toho volí NašehoPánaKnížePána či vysvlečené Holky Veřejné [zmaten] [mrknutí jedním okem]

A dehonestují pošťáky, kteří jim nastavují zrcadlo [vyplazený jazyk]

280249

08.12.2012 19:51

Byl jsem na drogách jménem peníze

RE: Kdo je Luboš Drobík?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pro JAO i DODO:

Rozumný člověk by měl za současného stavu světa přijmout (mírně pozměněnou parafrázi) - nepřátelé mých nepřátel MOHOU BÝT mými spojenci. Neboli: kdo oslabuje toho, kdo (nejvíce) škodí mým zájmům, je mým přirozeným spojencem.

Problémem (ateistických) Čechů je, že (skvěle montující auta a/nebo vyvíjející nano-zázraky) se na druhou stranu přespříliš upínají k technice a propadají se až k datismu a /expertnímu informačnímu idiotismu = svítí/nesvítí = černá/bílá. Ale svět nikdy černo/bílý nebyl!!! A těžko někdy bude[pláč]

Sociopaté a/nebo (chcete-li "boháči" či úspěšní lidé) nejsou STVůRAMI. Mají jen geneticky či výchovou posunuté priority. Zajímavě je to uvedeno v tzv.:

Sieboldových »zákonech«

1. Bohatí berou osud do svých rukou. Průměrní lidé - má evidentně na mysli spíše střední vrstvy - příliš spoléhají na druhé. Lidé většinou čekají na to, co jim spadne do klína, že za ně problémy vyřeší někdo jiný: vláda, politici, šéf na jejich pracovišti, rodiče apod. Bohatí jsou akční, pilní.

2. Průměrní lidé si často myslí, že sobectví je neřest, že ho má člověk v sobě překonávat. Bohatí ho považují za ctnost, nepředstírají, že chtějí spasit svět. Středních vrstvy obvykle vnímají tento přístup odmítavě a je to důvod, proč málokdy zbohatnou, pokud vůbec. Mnozí odmítají ke své škodě sociální darwinismus, jít za svým cílem »přes mrtvoly«.

3. Průměrní lidé se domnívají, že bohatství se často pojí se vzděláním. Dělají vše možné i za cenu osobních obětí, aby jejich potomci vystudovali vysokou školu. Boháči se většinou nemohou a ani nechtějí chlubit tituly z univerzit. Bill Gates svá studia vůbec nedokončil, vynálezy se někdy rodí i v garážích.

Na druhé straně bohatí někdy neváhají si za peníze opatřit různé tituly a vyznamenání, zvláště když to zvýší zisk. Různé tituly se často přeceňují a po nich se mnohdy pídí průměrní lidé s komplexy.

4. Průměrní lidé příliš spojují peníze a majetek s emocemi. Stačí jim, když si našetří dostatek peněz na stáří a pro případ, že by se stali invalidy nebo dlouhodobě onemocněli. Je ovšem i nemálo těch, co žijí ze dne na den, nebo přímo na dluh.

Bohatí vnímají peníze spíše jako studnici příležitostí pro to či ono podnikání, neváhají si je opatřovat nejrůznějšími kanály. (V Česku je teď populární bonmot: Kdo nekrade, ať nejí!) Na současnou krizi reagují pohotově, i když si nepřipouští, že současný systém tu nebude věčně, domnívají se, že ho lze zachránit.

5. Průměrní lidé se živí prací, jež je často nebaví. Bohatí jdou za svými sny, pokud možno dělají, co je baví. Ostatní lidé se bojí přijít o práci, a tak se smiřují s tím, že jsou nejen vykořisťovaní, ale i ponižovaní, a například mladé ženy i zneužívané.

280278

09.12.2012 09:20

Byl jsem na drogách jménem peníze

RE: Kdo je Luboš Drobík?

MoUdrostrak 90.?.?.?

S tím samozřejmě souhlasím. Na druhou stranu pan Luboš Drobík konstatuje určitá fakta, která musí být pro pravicující a zinkající Pepíky a/i lídlující Mařen/ky - doposud hltající Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON - velice, velice, ale velice palčivá. A tak podvědomě zde cítím, že se zaměřují na dehonestaci nepohodlného pošťáka pana Drobíka, nežli na sebereflexi a příp. polemiku s fakty, která pan Drobík sděluje.

Zlí commun/isté deklarovali "péči o dělníky, rolníky a pracující inteligenci". Hodný democratický systém nedeklaruje nic - max. tak leda n_u_l_o_v_o_u ochranu společnosti před Predátory a jimi loutkovedenými Shabes/GOJ/im. Víc moUdré, víc Klause, víc nezaměstnaných, víc exekutorů a bezdomovců.

Ne vždy musí být "odpadlík" od systému falešným messiášem. Např. Prof. Big Toonnelem pozvracený John Maynard Keynes a jeho učení nastolilo v celém západním světě blahobyt pro naprostou většinu společnosti. Jen díky jemu nezavládli v hodném západním světě zlí commun/isté. A Západ (a jeho Bismarckovsko-Keynesiánský sociální stát) se stal metou pro většinu pozemšťanů.

Teprve propredátorské lživé bludy Rakouské školy srazily pravicující blahobytné oVčany do chřtánu exekutorů a dalších pochopů Predátorů a jejich Shabes/GOJim.

Neštěstí, bída a zhroucení Západu, které přinesl Ronnie Reagan, Maggie Thatcher a Rakouská propredátorská škola, nabyly takových rozměrů, že ekonomická politika jak v USA tak v Evropské unii od velké finanční krize začátku 21. století opět uplatňuje především keynesiánské metody řešení vzniklých problémů, což se zdůvodňuje naprostou neúčinností jiných přístupů (viz. pravicově zbídačená ČR - versus např. prosperující Polsko, Německo, Slovensko...) při potřebné rychlosti. Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/John_Maynard_Keynes

Proto bychom neměli a priori zatracovat páně Drobíky či Keynese. A měli bychom pozorně naslouchat jejich poselstvím a argumentům.

280298

11.12.2012 08:23

USA tlačí na Turecko, aby přestalo používat zlato v obchodu s Íránem

Převrat ve financích? Proč musí být internet asap separován

MoUdrostrak 90.?.?.?

V článku zazněla převratná informace: Írán stupňuje obchodování v Bitcoin (sign: ฿; abbrv: BTC)!!!

Tzn. že, zprávy o U_R_Y_C_H_L_E_N_Ý_C_H K_R_O_C_Í_C_H naprosté většiny vlád světa na rozdělení netu N_A N_Á_R_O_D_N_Í D_O_M_É_N_Y nejsou jen tak?! Pokud vezmeme rovnici , musí jedna strana rovnice Z_E_M_Ř_Í_T, jinak se dosavadní svět zhroutí[smích] Více závěry z: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

Bitcoin ve vezbě s N_E_R_E_G_U_L_O_V_A_N_Ý_M internetem totiž znamená nekontrolovatelný pohyb oběživa napříč sankcemi, hranicemi a už jen tím, že oproti dolaru bitcoin několikanásobně vzrostl, napravuje dosud pokřivené tržní vztahy (vlivem těch, které autocensurně nesmíme jmenovat a jejich Shabes/GOJ/im).

Pokud nyní tedy Írán/ci podpoří (díky sankcím) popularitu bitcoinu. A státy světa nedokáží Z_A_K_Á_Z_A_T bitcoinové směnárny a/nebo shopy, které bitcoin již stále více akceptují, máme se pravděpodobně na co těšit[smích] Dosud byl bitcoin volbou pro fajnšmekry a hračičky, co nechtěli platit za převody a za mezinárodní platební styk obludné poplatky.

Další možností je (načas) zakázat Írán, internet...[velký smích] Důležitou otázkou také je, zda váha/zájem Ruska, Číny a BRICs je spíše pro/bitcoinová a nebo není???

280381

14.12.2012 15:52

Proč vláda tají statistiku o Romech?

Hustej rasistickej článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Těžko říct, proč pan Editor odpublikoval zrovna tenhle článek, který na míle čpí Divide et impera.

Když se hodní Anglosasové a velehodní sionisté pokoušeli zasít Divide et impera mezi několik desítek národností Íránu po svržení hodného prozápapadně a prosionisticky diktátorujícího Shaha Pahlavího, zlý Khomeini vnutil po rasismu lačnícím Íráncům dogma, že je jedno, zda je někdo Qashqai, Azerbaijanec, Peršan anebo Arab - důležité je, zda je dobrým Árijcem = muslimem, židem, křesťanem anebo zoroastriancem!

Proto (prozatím) íránská revoluce drží a Íránci jsou chráněni před vykradením a zotročením Predátory, jejich Shabes/GOJ/im a nasazením nových krvelačných prozápadně diktátorujících Shahů/Veškrnů/Pinochetů...

Čeští pravicující, zinkající pivní Pepíci i lídlující Mařen/ky se nechávají strhávat k xenofobii, rasismu a dalším -po staletí osvědčeným- nástrojům Divide et impera[pláč]

Sociologie i psychologie nejsou exaktní vědy, ale pa/vědy. Vždy je důležité, pro jaké Z_A_D_Á_N_Í slouží při té které V_Ě_D_E_C_K_É "rešerši" a/nebo "stjůdii". Ne náhodou je rozhovor s typickým sociologem a/nebo psychologem obvykle blízký komunikaci s vyšinutcem.

V hodném NYC mají Afro-Emeričané průměrný příjem okolo 55k/y. Jinde stoji (vedle) bělochů a/i hispánců či asijatů fronty na potravinové poukázky[pláč] V pravicujícím Česku Z_A_Č_Í_N_A_J_Í Romové žít v rasových ghettech. Zatímco Jenišové ve Švýcarsku a/nebo Sinti v Německu splývají úspěšně a bezproblémově s bílou a multikulturní majoritou.

Romové jsou obecně jednodušší a přímočařejší, nežli okolní majorita. Pokud majorita krade, podvádí, pravicuje a je následně Predátory a jejich Shabes/GOJ/im zbídačena, chovají se Romové podle vzoru, který vidí okolo sebe. Zatímco v Německu by Sinti raději podřezal svoji dceru, pokud by se spustila k prostituci, v Česku Romky v prostituci vedou. Stejně tak ale i bílí Pepíci a Mařenky lámou světové rekordy v pornu a gay/prostituci.

Pokud v Česku politici zneužívají postavení Romů k okrádání eráru, je to jen a jen proto, že pravicující a zinkající Pepíci i lídlující Mařenky tomu vytvářejí a dávají prostor. Pokud by ekonomická a sociální politika (nejen vůči Romům) byla ok, přestali by Romové být prioritou a "vláda by nemusela tajit statistiku o Romech".

280568

17.12.2012 15:18

Trh s finančními deriváty, časovaná bomba

RE: článek osvetlovač

MoUdrostrak 90.?.?.?

Svatá prostoto: Virtuální peníze properou ti, které nesmíme autocensurně jmenovat a/nebo jejich Shabes/GOJ/im daleko snadněji, nežli skutečné/materiální oběživo - příklad http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/kauza-rath/rath...

Stačí se podívat, kolik je "pavoučích sítí" okolo tzv. "velkých postav" českého businessu, ke kterým vzhlíží zbídačení a Poučky Prof. Big Toonnela recitující čeští zinkající a pravicující pivní Pepíci a lídlující Mařen/ky.

V těchto sítích properu (roz. zmaterializuji) virtuální peníze, které pak poskytnu pivním Pepíků a lídlujícím Mařenkám coby-vá půjčky, následně jim moji Shabes/GOJ/im exekutoři za pomoci Justiční Mafie zabaví materiální statky, co si nahospodařili ještě za Zlého Bolševííííka.

A opětovně je přes pavoučí sítě přeprodám, zisk odkloním/zoptimalizuji přes pavoučí sítě do offshoru a přes pavoučí sítě opět poskytnu na půjčky a "pobídky" Justiční Mafii, lobbistům a jako odměnu na lupu Shabes/GOJ/im a politikům.

Šéf FAU Milan Cícer popisuje, jak takové praní vypadá obvykle v Česku. "Ty metody jsou velmi rozličné. Od akcií, převodů mezi firmami až třeba po obchody s nemovitostmi. Máme případy, kdy subjekt koupí nemovitost za několik milionů korun. V držení ji pak má krátkou dobu a následně ji se ziskem prodá za dvojnásobek nebo trojnásobek. A tam třeba zjišťujeme u kupujícího, který nabývá tuto předraženou nemovitost, že platí financemi, které byly krátce předtím naskládány na účet," říká Cícer.

Pokud totéž budu chtít provést s "papírky/reálým oběživem", budou transakční náklady na přeprání o několik řádů vyšší, nežli pokud to provádím s "čísly papírku" a prostřednictvím "kastlíkových" firem s akciemi na doručitele. Ne náhodu je zbídačené a vypravicované Česko jednou z mála výjimek u akcí na doručitele ve vyspělém světě. Ne náhodou česká ekonomika (a výběr daní) neustále klesá, zatímco např. polská, slovenská a zejm. německá stále roste. Z Česka se stala peleš korupce, praní peněz a exekucí. Vše je napájeno obřím toonnelováním podle Pouček Prof. Big Toonnela, zrůdnými otrockými pracovními podmínkami českých oVcí a exekucemi majetků, nemovitostí a úspor, které si zinkající a pracicující oVčané nahospodařili ještě za Zlého Bolševíííka.

280713

19.12.2012 10:20

Rusko mění u Sýrie směr

Opotřebovávací válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Sýrie je opotřebovávací válkou. Ne náhodou je EUropa zaplavena tureckými telenovelami, tureckými aerolinkami a importem. Turecko dostalo od Západu nabídku na podílnictví na lupu, kterého se Západem dobude na úkor zejm. Ruska a Číny.
Proto je Turecko (a jeho vlažná islamistická vláda) dáváno za vzor Egyptu, Tunisu i Sýrii.
Jediná velmoc, která kdy dokázala Turecko spolehlivě krotit bylo vždy Rusko. Turecko má velký vliv i v turkických státech Střední Asie - od = Íránu až po Mongolsko a Sibiř.

Vložený obrázek

Jak nicneříkající a obtěžující mapka ukazuje, v boji o Sýrii může jít o to, vysvobodit Turecko od sevření mezi Rusko a Sýrii. A tím zneutralizování Kurské karty, kterou by mohlo Rusko proti Turecku použít, pokud by Turecko ovlivňovalo dění na územích, obývaných turkickými národy ať už na samotném území Ruska a/nebo v ruském těsném strategickém okolí.

Rusko proto nehraje "jen o Assada", ale o nástroj, kterým drží Turecko pod krkem. Úspěšný start korejské balistické/kosmické rakety, může být i mementem, kterým (možná) Rusko pomohlo Korejcům. A zároveň Západu předvedlo, co by nastalo, pokud by Rusko podobně pomohlo i dalším Západem zotročovaným a ohrožovaným zemím.

Když to hodnému Západu nevyšlo s povstáním sibiřských gubernátorů, pokouší se nyní využít jako beranidlo Turecko a turecký jazykový, kulturní a ekonomický vliv v celé Asii. EU ohrnula nad Tureckem jako členem nos.

Zajímavá je (možná) ještě další nicneříkající a obtěžující mapka, která ukazuje, kde již iDnes jsou turkické jazyky jazyky O_F_I_C_I_Á_L_N_Í_M_I.

Vložený obrázek

IMHO, v Damašku se iDnes bojuje (možná) o Sibiř a osud Ruska - víc, nežli se zinkajícně, pravicujícně a lídlujícně domníváme...

280802

20.12.2012 00:53

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neznám paní ex-Řepkovou. Její požadavek na výši výživného má ale logiku:
Pokud by se paní ex_Řepková smířila s nějakým asymetrickým odbytným, byla by v očích dětí holotou - a pan celebrita Řepka by byl velmožem. A jejich vztah vůči dětem by nemohl být rovnocenný.
Je na chlapovi, aby si vždy rozmyslel, kam/do koho zasunuje. A pokud jeho zásun bude mít následky, tyto následky byl připravený nést.
A nezajistit dostatečně své děti (i když žijí s matkou) je pod úroveň každého skutečného frajera...

280855

20.12.2012 12:56

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

MoUdrostrak 90.?.?.?

A co to zkusit promyslet naopak?!
Top manažerka a gigolo, kterému připadnou po rozpadu svazku děti? Bohužel/bohudík je takový mix více méně nemožný a v praxi málokdy se vyskytující. Top manažerky (alespoň ty soudnější) si nemakačenka na krk nepověsí. Resp. vzdělané a schopné ženy si dávají více pozor, kdo do nich zasouvá...
Živočišné zlatokopectví kvete zpravidla jen vůči mužům, kterým padá mozek k rozkroku[smích]
Pokud je úspěšný muž co k čemu, je přitažlivý i pro partnerky, které jsou na jeho úrovni - a nemusí slintat před Pretty Woman [vyplazený jazyk]

280895

20.12.2012 13:33

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moc jsem historické pro/mixy v článku nepochopil. Účelem dneška je vnutit GOJ/im chuť válčit:
1) Dobývat ruské zlé slovanské širokolící nerostné a energetické bohatství
2) Držet pod krkem a za koule "ručníkáře" a vykrádat jim plyn a ropu
3) Vyssát a dovykácet Afriku, Barmu, Indočínu
4) Vyrabovat Amazonii, Venezuelu a vybydlet argentinské pampy

Europa - díky Německu - se naučila dobývat svět bez nohy vojáka: mercedesy, audinami, bavoráky, přesným strojírenstvím, špičkovou chemií. A díky Francii i Itálii exluzivní gastronomií, módou a zemědělskými mńamkami. Skandinávie je leadrem posledních let ve pharmacii, mobilních a bezpečnostních technologiích.

Vložený obrázek

Celý svět bez donucení a dobrovolně snáší EUropě (a zejm. Německu) modré z nebe, aby ty špičkové výrobky směl směnit za svojí montážnickou nesofistikovanou a neekologickou produkci, tupé svaly, ze země vybičovanou energii a nerosty.

Za takového rozdání karet se EUropanům moc válčit pro zájmy těch, které nesmíme autocensurně jmenovat, nechce. Proto musí být EU ponížena, rozebrána (i za pomoci českých zinkajících a pravicujících anti/EU/ro Hujerů). Pak europští GOJ/im dostanou hlad. A Shabes/GOJ/im v podobě Vondrů, Peake, Šedivých & Co. jim zavelí: Drang nach Osten!

280896

23.12.2012 09:26

Derivátová tsunami a dolarová bublina

Nejde jen o deriváty - určující jsou energie + konec uhlovodíkového mejdanu

MoUdrostrak 90.?.?.?

No a co? Pokud by to šlo, bublina by byla nafukována do nekonečna. A dokud by to nafukování zvládly algoritmy, nic propastného by se nedělo. A celý svět by skákal jak by ti, které nesmíme autocensurně jmenovat a jejich Sbabes/GOJ/im, v Bilderbergu, Trilaterálu a dalších NGOs ,pískali...

US$ je ale svázán na E_N_E_R_G_I_E. A proto každá "transakční operace" uvnitř "bubliny", vyvolává dotaz k držitelům uhlovodíkových zásob, zda jsou ochotni potvrdit pokrytí takové operace. První se postavil na zadní zlý arabský básník a někdejší americký spojenec nejvěrnější Saddam Hussein, když začal obchodovat ropu za potraviny namísto US$ za zlé socialistické €. Druzí byli zlí Íránci, když otevřeli energetickou burzu opět opřenou o €. Třetími, čtvrtými, pátými a dalšími v řadě jsou opět partneři zlých Íránců = Rusové, Indové, Korejci, Turci i další, když realizují se zlými Íránci ropu přes zlato, rubl, rupii či bilaterální bartery. Proto musel i zlý Kaddafí zatřepat bačkorami, aby západní uhlovodíkový mejdan a derivátová bublina na čas získala transfuzi z energie původně patřící a směřující k libyjskému lidu.

Všichni si zajisté pamatujeme, co nastalo v UAE, který má pevně fixovaný AED na US$ během vlny krize 2007-2010.

Vložený obrázek

UAE jsou jedinou tmavou plochou vedle ropných blízkovýchodních zemí. Hlavním důvodem je fakt, že zejm. Dubai šel "emerickou stezkou" spekulativních bublin. Proto muselo dojít k transfuzi likvidity a garancí do Dubaie od konzervativního vládce Abu Dhabi, který ji na rozdíl od spekulativního Dubaie/US má krytu obřími zásobami uhlovodíků na territoriu Abu Dhabi. Proto nakonec musel konzervativní vládce Abu Dhabi zachránit novodobou megallomanskou babylónskou Dubai-US věž a za to byla přejmenována z Burj Dubai na Burj Khalifa http://www.dailymail.co.uk/travel/article-1240729/Burj-Dubai-tallest-building-world-renamed-Burj-Khalifa.html

Je to nejlepší učebnicový příklad, jak dopadne jakákoliv ekonomika bez uhlovodíkové šťávy. Kdo si koho kdykoliv (i s jeho sebeatraktivnějšími projekty a aktivy) kdy koupí za pár drobných.

Vložený obrázek

Proto musí být € ostrakizováno, proto se svlékající ruské prostitutky stávají západními celebritami, proto je Čína vytlačována z Barmy a Afriky. Není to kvůli "T_R_H_U", ale kvůli posledním zásobám uhlovodíků a jedině uhlovodíky, dokud jsou přes US$ zúčtovávány, kryjí a drží nad vodou emerickou/světovou fiskální, derivátovou a dluhovou bublinu. Jak je s bublinou trasakčně nakládáno, je vcelku jedno - důležité je, zda a nakolik jsou ji ochotni krýt držitelé uhlovodíkových aktiv[smích]

280995

26.12.2012 06:23

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Nohejle, nádherná statistika - přímo z kuchyně těch, které nesmíme autocensurně jmenovat!

Chybí mi tam mj. ale slavná Č_E_S_K_Á rodačka Madléna Allbright-Korbel (Jew) - hrdinná antisrbská bojovnice a zosnovatelka humanitárního massakru statisíců iráckých dětí.

Nějak se k ní ti, které nesmíme autocensurně jmenovat v Haaretz.com nehlásí - a to by byla pro českou kotlinu opravdu, opravdu, ale opravdu velká a nenahraditelná škoda.

Vložený obrázek

Ve zpravicovaném a vytunelovaném Česku stávají na podpis jejích veleděl pokorně dlouhé řady zinkajících Pepíků a lídlujících Mařen/ek...

281068

26.12.2012 14:33

Komu zvoní syrská hrana?

RE: Medzinárodné brigády boli obdobnou bandou hrdlorezov ako

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tím, že na něho reagujete, jen uspokojujete (placené?) zadání, které od těch, které nesmíme autocensurně jmenovat a od jejich Shabes/GOJ/im dostal.
Leho/žumpa se v tu chvíli může zbláznit radostí...

281079

27.12.2012 10:00

Psychiatrické léky spojeny s 90% případů střelby ve školách

Zbraně - na ně?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Janko má opět pravdu: že Emerika neumí léčit. A ani nechce umět léčit. Zisk z medikace je pro ty, které nesmíme autocensurně jmenovat - a i provize pro jejich Shabes/GOJ/im v pharmacii a meducíně daleko vyšší prioritou, nežli obecný společenský zájem zlého státu (nechť je stát co nejmenší, tvrdí i slavné Poučky Prof Big Toonnela).
Na co ve zlé přerozdělující a socialistické rovnostářské Skandinávii stačí společenské povědomí, citlivý přístup školy, okolí, rodiny a jen v nejnutnějších případech pár sezení a krátkodobá medikace od skutečného odborníka, nestačí v hodné pravicující a nepřerozdělující Emerice ani nejvěhlasnější předepisovači a chrliči recepisů slavných celebrit http://www.csfd.cz/film/17501-prozacovy-narod

Přesto a/nebo právě proto je nesmyslné tvrdit, že i zbraně jsou "lék". Ve zlé socialistické a přerozdělující Británii s tvrdým zákazem zbraní, dochází v průměru k daleko nižším excesům se zbraněmi nejen vůči nezůčastněným lidem, nežli v hodných pravicujících, nepřerozdělujících a kriminály přebujelých JůYsEj.

I norský pravicující Mašín/gun Breivik měl problém se vyzbrojit a vystrojit. Nebýt jeho propojení na organizované zednáře, templáře a další mentory, těžko by dotáhl "své Bohem seslané pravicující poslání" do konce. Ani v zbídačelé České republice údajně nenašel iHned a iDnes zbraně na černém trhu. Pokud v hodné Emerice někomu přeskočí kolečko, má v ruce zbraň během několika hodin a náboje i během několika minut - záleží na konkrétní nasycenosti zbraněmi v nejbližším a/nebo širším okolí okolo něho - a může začít dekompenzovat vnitřní zátěž "Země neomezených možností".

Proto podobné tendenční články zastánců zbraní o neexistenci efektivních rodin, sociální péče a zdravotnictví v Emerice jsou sice pravdivé, ale zbraně stejně nic neřeší - ba naopak. Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat stejně k ovládání a donucování oVčanů již využívají bezpilotních Predátorů, jejichž joystick mačkají pečlivě ve válečných hrách vybraní Shabes/GOJ/im, usazení v běžnými zbraněmi nedobytných pevnostech, vzdálených Těch tisíc mil, těch tisíc mil od míst nařízené exekuce nepoddajných oVčanů.

Takže teď už máme co jsme chtěli, do montovny a ppak k odběru plazmy juchajdááááá.

281096

27.12.2012 11:11

Komu zvoní syrská hrana?

Dementi o údajné kapitulaci Ruska v Sýrii

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dementi o údajné kapitulaci Ruska v Sýrii a ochraně pana Abbáse je již dostupné i v českých(?!) pravicujících "nezávislých" médích:

Podle údajného plánu se Rusko a USA dohodly na ustavení přechodné vlády v Sýrii. Má mít plné pravomoci a má také prezidentovi Bašáru Asadovi umožnit zůstat v úřadu do konce mandátu v roce 2014 s tím, že o další funkční období nebude smět usilovat.

Mluvčí ruské diplomacie Alexandr Lukaševič dnes podle agentury AFP řekl, že takový plán nebyl, není a nejedná se o něm.

K rozhovorům dnes na ruské ministerstvo zahraničí dorazil náměstek syrského ministra zahraničí Fajsal Mikdád, v pátek by měl o Sýrii v Moskvě jednat egyptský ministr zahraničí Muhammad Amr. V sobotu se má s Lavrovem sejít zvláštní emisar Brahímí. Na programu jednání budou především Brahímího plány na zprostředkování poklidného předání moci v Sýrii a na ukončení násilí, uvedl podle agentury Reuters Lukaševič.


Zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/moskva-poprela-zpravy...

281099

28.12.2012 14:08

Izrael je nyní papírovým tygrem

Erebský džáro a USrael

MoUdrostrak 90.?.?.?

Erebský džáro a USrael resp. vyčpění jeho vlivu v UN a ve světě, je potvrzením, že Erebský džáro byl nonsence, kdy ti, které nesmíme autocensurně jmenovat ani jejich erebští Shabes/GOJ/im už nevěděli vůči vlivu BRICs a dalších států kudy kam.

Debaklem USraele v UN se kolo (Erebský džáro) resp. vynucený nonsence naštěstí/naneštěstí uzavírá.

Co ještě paralelně (letos 2012) zajímavého a nadějného proběhlo?!: USrael se pokusil vytlačit Čínu z Efriky - neúspěšně[smích] a Burmy = dtto.
Rozdmýcháváním napětí a sporů okolo čínských suverénních námořních vod si vykoledoval start ballistické rakety zlé Korejské lidově demokratické republiky.

Dá se tedy s uspokojením konstatovat, že USrael rozehrál partii, na kterou mu již schází dech a svět odmítá akceptovat ničím nekryté illegálně tištěné zelené papírky z produkce několika málo židovských resp. qasarských rodin.

Pomalu se blížíme stavu, kdy se zúčtovací jednotkou stane jednotka energie. A v tom případě to bude s Euro-Atlantickou civilizací velice, velice, ale velice špatné. A s USraelem o to více [bliji]

281122

29.12.2012 10:25

Nejlínější generace

Řekněme si to pravicujícně "na rovinu" - máme se skvěle - díky naší Vrchnosti!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Řekněme si to pravicujícně "na rovinu" - máme se skvěle - díky naší Vrchnosti! Tzn. těm, které nesmíme autocensurně jmenovat a jejich Shabes/GOJ/im.

Není kam "hlasovat nohami". Stále ostatní "hlasují nohami" k nám. Do blahobytu, k získání pasu, který je bezvízový v dalších blahobytech. K nekontaminované vodě, schopným lékařům a kvalitnímu vzdělání. Např. čeští pivní zinkající Pepíci a/i jejich spolu/lídlující Mařen/ky dostali na jednání EU v Nice vstup do nejelitnějšího světového klubu Z_A_D_A_R_M_O.

Naprosto podobnými "geostrategickými tahy" se do tohoto klubu blahobytu dostali i Pepíci a Mařen/ky z jiných zemí před těmi českými a/nebo po nich. Všechna ta "Švýcarska", "HongKongy", "Singapůůůry" a/nebo Monaca (roz. ještě více nasvícené vitríny) jsou jen a jen pračkami lupu ze všech ostatních "neelitních" a "neblahobytných" zemí světa, na kterém se s naší Vrchností a jejich Shabes/GOJ/im podílíme.

Proto není proti K_O_M_U se bouřit, pokud se nechceme bouřit proti S_O_B_Ě samým. Již dávno jsem sem dával nicneřákající a obtěžující obrázek, který to vysvětluje lépe, nežli kilometry grafomanických neautocensorních textů.

Vložený obrázek

Opakuji to zde již mnoho desítek měsíců - jedinou skutečnou mantru XX a XXI století - Pravicujme, toonnelujme, všechny ostatní humanitárně bombardujme = dokud je koho, kde a CO. Generace našich předků toužily po poznání, po vzdělání, po sociální rovnosti a férových příležitostech. My už se jen modleme za čistý vzduch, vodu, pevnou mušku našich Immigration Officers - a za to, ať nám, naší Vrchnosti a jejich Shabes/GOJ/im ostatní svět financuje Uhlovodíkový mejdan co nejdéle to ještě pár měsíců či let půjde.

Proti komu bych se měl bouřit?! Proti sobě, svému sousedu či příbuznému?! Všichni v tom J_E_D_E_M_E společně[smích]

281144

31.12.2012 08:18

Nejlínější generace

RE: Kolik, toho lidsvo dosahlo za 500 roku, revoluce,obcanske valky a jine.

MoUdrostrak 90.?.?.?

S panem Vojtou souhlasíte správně: Vaši synové cestují a nezakládají rodiny z jedno jednoduchého důvodu: Nevědí, co by oni/jejich rodiny/Vaši vnuci měli udělat lepšího, nežli předchozí generace. Proto "cestují" a snaží se na cestách dostat "po baťovsku" nějaký nápad.

A dokud ho nedostanou (anebo jejich partnerkám) nevysadí antikoncepce, tak se dědečkem (bohužel) nestanete[pláč] Někde jsem nedávno zahlédl, že založení rodiny je v dnešním světě vyjádřením nejvyššího optimismu[smích]

Vaši synové cestují i proto, že chtějí současný (svůj) svět vidět na zenitu - tuší, že dobře už bylo - a bude už jen (pro další generace) hůř. Podobné je to i s cestováním: jak bude končit (prodražovat se) uhlovodíkový mejdan, bude ubývat i letadélek na webových radarech pana Vojty. V lepČím případě se bude cestovat rychlovlaky - ale a ceny dnešních letenek - a mezi kontinenty to spojení už tak snadné jako dnes nebude.

Navíc, i "baťovských" nápadů (roz. COPY/PASTE) z jiných kultur ubývá stále rychleji. Proto Vaši synové cestují iHned a iDnes[pláč] A nečekají "po emericku", až jak na tom budou v důchodu (s Predátory a Shabes/GOJ/im vytunelovanými 2. a 3. penzijními pilíři).

Návod pana Vojty je jednoduše primitivní: Pojďme, udělejme GOJ/im na světě hůře, sražme je o pár levelů níže a GOJ/im se budou o to více snažit dostat alespoň do (dnešního) výchozího levelu. Že Vaši synové jsou koumáci - a hru Vojtovo loutkářů resp. těch, které nesmíme jmenovat i jejich Shabes/GOJ/im - tupě nepřijímají - a raději "po baťovsku" cestují (a hledají nápady COPY/PASTE) svědčí o tom, že to Loutkáři i se svými Shabes/GOJ/im mají s oVčany opravdu, opravdu, ale opravdu těžší, nežli by kdy doufali.

Návod pana Baťi byl opravdu, opravdu, ale opravdu jednoduchý: nažeňme nejchudší (i děti) je strojům - a z rozdílu mezd (oproti standardní pracovní síle) učiňme "český" Z_Á_Z_R_A_K/sweetshop:

Vložený obrázek

Poster showing kids inside 2 shopping bags.
The shopping bag is labelled with
Bata
Gasa sa Diyos.
Child. Gift of God...
NOT FOR SALE!

281214

31.12.2012 14:32

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: Další střípek do mozaiky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprostý souhlas - chtěli jsme McDonnaldisaci?! Máme ji!!!

Chtěli jsme, aby naše děti byly bez rozhledu, tupí a agresivní jako průměrný Emeričan?!
Toužili jsme po praporech s hvězdy a pruhami?!

99% nadnárodních firem je jako McDonnald - každý pohyb ruky a mrknutí oka tam má svoji "procedůůůůru".

Myslet je ne/emerické! Myslet je ne/pravicující! Ano Fox TV! Ano McDonnaldisaci společnosti! Ano pravicující medikaci!

Jeden pravicující příklad:

Říkám ANO McDonaldizaci společnosti!
Nenuťte mne přemýšlet
Nepřemýšlet není vždy špatné

Copyright © Michal Altair Valášek, 1998-2010
http://www.weblog.rider.cz/articles/210-rikam-ano-...
Kdo je pan Michal Alstair Valášek?!
Jsem deviant, a jsem na to hrdý; provozuji BDSM.CZ, český server o sadomasochismu.
Jsem furry, aje to praktické; kdy něco zkazím, mohu se vymlouvat na to, že jsem jenom hloupej kůň...
http://www.rider.cz/cs/about-me/default.aspx

281229

01.01.2013 11:36

Nejlínější generace

RE: Kolik, toho lidsvo dosahlo za 500 roku, revoluce,obcanske valky a jine.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Peptalkine, naprostý souhlas! Jen bych rád dodal, že "Kruh se uzavírá". Lidstvo se navrátilo do bodu, ze kterého ve stavu Summerských, Egyptských, Římských a dalších "Ř_Í_Š_Í" kdysi v historicky prozkoumatelné epoše vyrazilo.

A ničeho nedosáhlo!!! Zatočilo se v kruhu a nyní se dusí stejnými problémy jako "říše" před x-tisíci lety[pláč] Mohli jsme vyrazit k planetám, po vzoru zlých commun/istických Číňanů odstranit chudobu a hlad a budovat skutečnou vědecko-technickou prosperitu.

Namísto toho jsme naslouchali herci Ronnie Reaganu a jeho "Nic nevyrábějme a nebudujme - jen se (navzájem) obsluhujme!" a "Žádný zlý stát, žádné daně - investiční fondy a trh, tžínek, tržíček V_Š_E vyřeší za V_Á_S!"

Jak to dopadlo a kam jsme to pod Poučkami pana Professora Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON dopracovali, je snad dnes v palbě exekucí, obchodů s lidskými orgány a bezbřehou pornografií a (nejen sexuální) prostitucí už snad i Vojtům, Lehožumpám a Mladým Konservativcům jasné.

Že to rozvrátilo rodiny, východu a směřování potomků a celospolečenské priority je jen další ne/chtěný pravicující produkt.

Bojovali jsme po boku Maggie Thatcher a Ronnie Reagana proti "říším zla" - a sami jsme jako globální konglomerát zla skončili. Chronicky druhé pravicujeme, toonnelujeme a humanitárně bombardujeme - a jen tak si zabezpečujeme uhlovodíky a otrockou sílu k chladnoucímu uhlovodíkovému mejdanu. Více méně již i uhlovodíky konssumujeme namísto kvalitní potravy, efektivních léků a jsme obsypáni nebezpečnou chemií.

Jediné, co nás drží nad vodou je fakt, že otroci "dobrovolně" míří v podobě immigrantů ze zemí, které jsme imperiálně vyssáli a zbídačili, mezi nás. Jakmile se ten proud zastaví, je s námi A_M_E_N, protože naši potomci nás určitě nespasí.

Vložený obrázek

Ani za kniply dálkově řízených létajících bezpilotních Predátorů. Natož v klimatisovaných juniformách. To už snad každému Pozemšťanu došlo. A nejen Íránci se baví, když nám Predátory z nebe loví[smích]))

281282

02.01.2013 17:55

Nákup na internetu se může stát noční můrou

Pan Editor z laskavosti udělal Mall.cz reklamu, ale...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor z laskavosti udělal Mall.cz reklamu, ale nejspíše šlo o "strategii", kdy má Mall.cz nastavenu obecně "vyhnívací" politiku na reklamace. A navíc se domnívám, že by Mall.cz musel zaplatit za zásilku Z_N_O_V_U clo a VAT/DPH, aby ji vůbec mohl přijmout. Nikdo nevystavil (ze strachu z vlastní O_S_O_B_N_Í odpovědnosti) na zpětnou akceptaci "žádanku" a tak opakovaně zásilka bylo po odležení se vrácena zpět do Canady. Neb Mall.cz se bojí přiznat, že na podobné causy nemá připravenou reklamační procedůůůůůůru.

Teprve ve chvíli, kdy byl pan Editor neoblomný a dále komunikoval s ohranou deskou Mall.cz, a kdy patrně i právnící Mall.cz upozornili, že by všechny náklady, které pan Editor vynaložil v důsledku klamavé/podvodné reklamy na výrobku, rozhodli se decision makeři v Mall.cz, že ustoupí.

Uvnitř takové corporátní společnosti to totiž funguje tak, že neexistuje "autorita", která by mohla rozhodnout. Na kauzu bude vygenerován případ do škodní komise - a bude "hledán" viník. Tomu se bude snažit škodní komise připsat náhradu vůči panu Editoru k úhradě.

Pravicující čeští pivní Pepíci a/i lídlující Mařen/ky se domnívají, že corporátům vládne nějaký "visionář" či baťovský kapitalista. Opak je pravdou: corporátům vládne tuhá otrocká disciplína. Měkké srdce je tam jen a jen na obtíž. A každý se bojí přijmout řešení a odpovědnost do té doby, dokud interní či externí právní poradce neposoudí causu jako předem prohranou a hrozila by ještě vyšší škoda hodným akcionářům corporace.

Zajímavé by bylo se dozvědět, z jakého interního budgetu dostal pan Editor nakonec ono poštovné a jak to audit v Mall.cz skousne...

281395

03.01.2013 13:01

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

Jak chápat pana Editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak, je těžké pochopit, že pan Editor panu Presidentu nerozumí. Každý nezinkající Pepík a nelídlující Mařen/ka naopak panu Presidentu rozumí velice, velice, ale opravdu velice dobře od doby, kdy:

1) Prohlásil, že nezná špinavých peněz a že je v Česku potřeba ještě více Kožených ( Pitrů, Krejčířů, Barack Allonů a dalších vzorových ikon ).
2) Nechal si na Letné vystavět předvolební stalinský megabigbord a odsekl, že ho stavební povolení nezajímá, protože to za něho zatáhne rodná ODS pokutu za černou stavbu a zábor ze vzjatek od sponsorů.
3) Odsabotoval ochranu těhotným ženám na nočních směnách, protože "...ony si to s arbeitsgeberyy přeci/vá vyjednají samy jak jim to bude vyhovovat..."

A to jsou jen nejviditelnější špičky ledovce.

Vložený obrázek

Že je pan Presiden pro část Pepíků a Mařen/ek (i těch nezinkajících a nelídlujících) i kladým hrdinou je očekávatelné z jeho vztahu k Srbům a Rusku. Těžko ale usoudit, zda je to pro jeho mizivého mravního a fair play ducha - a/nebo pro nadstandardní vztahy s Rankem Prcičem „Máš malé dítě, dědku, tak na to mysli,“ ( a dalšími předplyšákovskými pražsko/ex-jugo/vexláky) či na pokyn loutkovodičů/sponsorů z LukOil, PPF apod.

Pan Editor miluje Occamova břitvu a přesto a/nebo právě proto hluboce nesnáší mé slogany. Vyjímečně si dovolím jeden doupravit: Pravicujme, toonnelujme - a pak (navrch) amnestujme!

281466

03.01.2013 14:08

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pana Hestroye se musim zastat, protoze mi pripada, ze jste nepochopil kam miri:

Pokud by pan Smetana neeskaloval kauzu timto zpusobem a svuj trest si zaplatil ci po lokajsku odpracoval, byl by patrne pro oVcansky zivot vyrazen jako opilecky darebak, ktery hodnym pravicujicim politikum. Kteri ho po pravu a pravicujicne umirnili mekkymi prostredky sve zaujate soudkyne.

Pan Smetana ale z pripadu udelal monstrkauzu. Kazdy cesky zinkajici i nezinkajici oVcan uz vi, kdo je pan Smetana a co se k nemu vaze. Urcite nebude mit problem pokracovat v oVcanskem zivote, az se k nemu rozhodne. Bude vazen a obdivovan namisto toho, aby se za nim tahla nic ostudy a cejch kriminalnika, ktery se vzpiral prekrasne, moUdre a fairove pani doktorove a inzenyrove Ickove.

Jak si kdo usteleme, tak si lehame. Plati to i v tomhle pripade.

281476

24.01.2013 13:14

Více k pláči, nežli k smíchu

Karl Jeltzin Punk/Polka

MoUdrostrak 90.?.?.?

V posledních dnech mi hloubá hlavou, proč loutkovodiči resp. ti, které nesmíme autocensurně jmenovat a jejich shabes/GOJ/im spustili kampaň Karel = Pankáč.

Pak se mi promítl zdrogovaný či uchlastaný Boris Jeltzin, o němž a jeho roli vnucené loutkáři a shabes/GOJ/im dnes již nikdo nepochybuje.

http://www.youtube.com/watch?v=YTVlDrkrxWw&NR=1

Srovnejte se zpěvem české hymny NašehoPánaKnížePána Karl ZU SchwarzenEGERA

http://www.youtube.com/watch?v=lZkjlJmTo9U

Připomínám, že Boris Jeltzin ihned po převolební kampani musel být zahraňován několika bypassi srdce. O zbídačování ruských voličů se postaral dnešní "disident" a expremiér Němcov a klika okolo Jeltzinovi dcery a jejího manžela ve prospěch těch SPRÁVNÝCH zapadních demokratických investorů a privatisátorů...

Kam se uchýlí po hrdinné kampani Pankáč Karl ZU SchwarzenEGER, když již nyní neudýchá ani zpěv státní hymny...?! A kdo podojí české pravicující a zinkající Pepíky a lídlující a karlující Mařen/ky

283353

25.01.2013 11:04

Návrat majora Zemana

Karlujme a pravicujme

MoUdrostrak 90.?.?.?

Po ovoci poznáte je! Platí to i v tomhle případě.

Za vlády Miloše Zemana Česko prudce rostlo a stahovalo náskok Německa, Rakouska a Západní EUropy.

Za nynější protikorupční vlády rozpočtové odpovědnosti se Česko ve srovnání s výše uvedenými státy ponořuje do kalu a hnoje.

Nemá smysl se přít, zda je mi sympatičtější soudruh Ing. Šlouf či soudruh Ing. Kalouskek.

Vložený obrázek

Stačí letmý pohled na graf a každému je jasné, jak vláda, na které kolaboruje NášPánKnížePán poškodila tuto zemi. Když Miloš Zeman v roce 1998 přebíral vládu ČR chřadnoucí po medicíně drastických Klausových úsporných balíčků http://www.panovnici.cz/vaclav-klaus(tolik podobných dnešním pravicujícím a zbídačujícím škrtům),
posmívali se pravicující žurnalisté Miloši Zemanovi, že se ujal "vlády sebevrahů" http://www.bbc.co.uk/czech/volby2002/affairs_vlada... !

Přesto, že byl Miloš Zeman posměšně nazýván Becheroffkou, spícím panákem apod, je s odstupem doby jasné, že jeho vláda nastartovala ČR opět k růstu a prosperitě.

Je na každém, zda zůstane doma, či půjde omámen Na pivo s Karl ZU Schwarzenberg. Jak si kdo ustele, tak si lehne. Že si od nástupu protikoučních a rozpočtově odpovědných pravicujících vlád lehá ČR opět do kalného hrobu, je snad jasné každému, kdo se umí rozhlédnout po městech s rychle krachujícími obchůdky, blikajícími hernami a zastavárnami na každém rohu. Fronty sice dnes nejsou na banány a dámské vložky, ale právě před zastavárnami, úřady práce, exekutorskými úřady a zpoplatněnými transfuzními stanicemi.

Již jsem to psal do http://zvedavec.org/vezkratce/6755/

Pokud by voliči nebyli tupými oVčany, musel by Karl ZU Scharzenberk místo na pivo s ním, zvát zinkající a pravicující oVčany jemu jeho Loutkáři a Shabes/GOJ/Im uložené zadání:

„Zadlužme zavedením školného celé generace studentů“

„Pojďme do druhého pilíře důchodové reformy“

„Škrtejme veřejné výdaje, abychom měli z čeho zaplatit církevní restituce “

„Pošleme nezaměstnané na veřejnou službu“

„Zvyšme poplatky ve zdravotnictví“


Opravdu to není o soudruhu Ing. Šloufu či soudruhu Ing. Kalousku, ale o O_V_O_C_I, jenž po kterém z nich a jejich které loutce či protagonistu zůstává.

283452

26.01.2013 20:24

Tak tedy Zeman

Vyhrána bitva o Temelín (doufejme) - a o četné portraity Katky Zemanové (potvrzeno)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Doufám, že nyní technologii pro Temelín nedodá hodný spojenecký emerický Westinghouse, ale zlí rudí slovanští širokolící Rus(ác)i. Těžko konstatovat, zda šlo (prozatím v zákulisí) i o víc... Záleží, zda ti, kteří loutkovedou Miloše Zemana, mu dovolí vetovat pravicující a zbídačující deformy a pohromy současné vlády české národní sociopatie.

Nejvíce se nyní těším na časté zjevování líbezné tváře slečny Zemanové, což nový český pan president přislíbil. Na druhé kolo voleb jsem přiletěl už do ČR, ač jsem se prvního kola na ambassádě neúčastnil - i když jsem ten den vyřizoval od ní něco pár set metrů. Doufal jsem, že to Miloš Zeman dá podle prognóz i beze mne... Bitva na půdě ČR proti Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg za ten nynější pocit stála a pár hlasů jsem mu díky tomu ve svém okolí vyprosil, vyloudil i vyobchodoval.

Co je zajímavé, že Miloš Zeman jako USraelomil a Palestinobijec /dokonce hlasitější, nežli Jan Fischer i Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg), nedostal v Tel Avivu ani jeden hlas http://volby.cz/pls/prez2013/pe311?xjazyk=CZ&xobec... .
Mělo by to být mementem pro české zinkající, pravicující a USraelující anální speleology. Zejm. v LehoŽumpě apod...

Zato jsem si s potěšením všiml, že se potvrzuje pořekadlo: Kdo cestoval jednou jedinkrát do "zadního dvorku JůYsEj" tj. do Jižní Emeriky, nikdy už nebude schopen volit pravici, pokud má citlivější žaludek. V mnoha tamních zemích Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg ani tupou mediální masáží české expatrioty i české nepravicujicí kariérní diplomaty neobelhal.

Nezbývá, nežli si vzít něco hodně dobrého z baru a užít si ten prima večer! Děkuji upřímně z celého srdce všem Zvědavcům, kteří rovněž volili rukou levou a nepodlehli lžím a klamům jako většina zinkajících oVčanů Prahy, Brna a dalších pokleslých měst a městysů.

Venceremos, venceremos,
mil cadenas habrá que romper,
venceremos, venceremos,
la M_I_S_E_R_I_A sabremos vencer
...

http://www.youtube.com/watch?v=uGazscDbUkI

Vložený obrázek

Děkuji rovněž i panu Editoru za podporu oponenta Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg

283576

27.01.2013 07:53

Tak tedy Zeman

RE: Vyhrána bitva o Temelín (doufejme) - a o četné portraity Katky Zemanové (potvrzeno)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý příteli, pravda je o mnoho, mnoho a opravdu mnoho tónů složitější:

Hoši ve zbrani volili proti Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg již v prvním kole (píšu to i zde http://zvedavec.org/vezkratce/6767/ ). Navíc ti v Logaru daleko více, nežli ti v Kábulu.

Na druhou stranu je zarážející, jak volili v Srbsku http://volby.cz/pls/prez2013/pe311?xjazyk=CZ&xobec... , kde v prvním i druhém kole zvítězil humanitární bombardérista Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg. A pak že jsou Srbové (mezi nimi žijící Češi) proti vymývárnám imunní[pláč]

Co se týká Íránu, čím více vidím do věcí, tím více mi zraje dojem, že Írán je pěstován USA i USralem v současné podobě zejm. proto, aby USA i USrael mohli vodit a dojit Saudi Araby, Kuwait, Quatar, Oman i UAE - za ropu jim lifrovat a handlovat zbraně. Pokud by Irán přešel do tábora Pravdy & Lásky, stal by se ještě větší mocností a vodil by výše uvedené země (GCC Countries) sám. Proto Íránu USrael nasazuje stále černou masku, ale zároveň se třese strachy, aby si ji Írán nechtěl (někdy) sám dobrovolně sundat. Takže Status quo je výhodný pro všechny strany.

283679

27.01.2013 08:04

Tak tedy Zeman

RE: další konspirace která vám nevyšla

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor přemýšlí nad otázkami, které si dává, nahlas. Co je na tom divného?! Alespoň to svědčí o jeho otevřeném a přímočarém charakteru. Není nic odpornějšího, nežli oportunisté, kteří vždy převlékají kabáty, když už je po všem.

Díky tomu jsou na Zvědavec zástupy těch, kteří by rádi dopředu věděli, jak včas a kdy a do čeho "převléknout". A visí panu Editoru na rtech, když dává své tipy.

To, že jsou tu zástupy, svědčí o tom, že pan Editor má stále rostoucí úspěšnou bilanci "předpovědí". A to přesto, že na rozdíl od pravicující minulosti, je nyní český mediální prostor již naplněn i jinými nemainstreemovými médii - a Zvědavec má silnou konkurenci. Místo toho, aby strádal, jen mu to v poslední době prospělo. A je zmiňován i ve společnosti, jejíž členové by si dříve dali moc dobrý pozor, aby se to, že čtou Zvědavec na ně nevědělo.

Svět LehoŽumpy aneb Země neomezených možností se hroutí do exekucí, výprodejů a marasmu. A Zvědavec.ORG byl s námi všemi VČAS při tom!!!

283680

27.01.2013 12:52

Tak tedy Zeman

RE: Do volieb ceskeho prezidenta mi nic nie je

MoUdrostrak 90.?.?.?

Miloš Zeman a kam povede jeho zahraniční cesta: cca 11:50 http://www.ceskatelevize.cz/ct24/zive-vysilani/vid...

A obří radost přítomných Čechů na tiskovce, že tu bude na Slovensko!!!

283706

28.01.2013 21:59

Tak tedy Zeman

RE: Temelín se bude dostavovat jen těžko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Takže, kdo byl mimo?!

A je to tady: http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.pht...

283850

29.01.2013 07:21

¡No pasarán!

RE: Vpodstatě souhlas, ale není to tak jednoznačné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Popisujete správně, ale pojmenováváte špatně: Nejde o psychopaty, ale správněji bystě měl uvádět S_O_C_I_O_P_A_T_i...

Uváděl jsem to na Zvědavci už dávno http://www.zvedavec.org/nazory_4508.htm#ptr247978 , takže si dovolím to opět shrnout:

Snadno podvadeji a lzou, jako kdyz tiskne. Druhe lidi vyuzivaji a zneuzivaji. Kdyz nekomu ublizi, vycitky svedomi a viny nemaji. Dusledky vlastnich cinu jim byvaji lhostejne. Skvele manipuluji emocemi druhych lidi ve jmenu nejakeho druhu vlastniho zisku, hmotneho, mocenskeho nebo sexualniho. Nedrzi slovo (Smlouvu ODS s pravicujícími oVčany....) a zakony jim jsou lhostejne.

SOCIOPATY potkate v politice, mezi financniky, na vysokych skolach, v cirkvich, v armade, policii, soudnictvi, v redakcich medii, kdekoli. Pokud se nasilne nechovaji, dostanou se do vezeni jen vzacne. Vrazdi-li, pak cizima rukama. IQ mohou mit nadprumerne. Jednaji oslnive a s puvabem. Mohou byt siroce a hluboce vzdelani. Presvedcive a systematicky lzou ve jmenu moci a majetku. Charakteristicka je egocentricita, herecke nadani, skvela retorika, tvorba mocenskych klanu, touha po zivote ve spolecenske a mocenske spicce. Okazali jsou jen nekdy.

Z fondu a bank vyloupi sverene penize v miliardovych objemech a pak sugestivne sdeluji, ze se niceho nedopustili, jen naprosto moUdre pravicovali v duchu HAYEK, Friedrich August VON - a maji svedomi ciste.

Nedokazi se vcitit do druheho cloveka aby odpovedeli na jeho potreby a pocity, pokud nejsou stejne jako jejich vlastni. Prava, majetek a bezpecnost [zRADAR] druhych lidi jim jsou lhostejne.

Radi vstupuji do boju o moc. Vypadaji, jako by jim tyrani druhych lidi, nekdy sadisticke, delalo poteseni, at vedome nebo nevedomky.

Jsou-li prozrazeni (tunelovani, defraudace, OpenCARD, Drobil, ProMoPro... ap.), vytrvale presvedcuji okoli, ze se zmeni, ze tentokrat bude uz vsechno jine, aby se zase vratili do sveho stylu zivota a chovani.

U koho se soustavne a dlouhodobe projevuji nejmene tri z vyjmenovanych priznaku, jde o jedince, jenz je nositelem antisocialni poruchy osobnosti neboli SOCIOPATIE.

283887

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,96 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,15 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 630,91 Kč
1 unce stříbra
510,23 Kč
Bitcoin
411 870,71 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?