Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 536 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

18.10.2015 14:39

Bez nože!

Globalizované tankování energie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravdě uhodil hlavičku na hřebíček pak kolega Reveil: V Americe se na přelomu 50-60. let minimalizovalo používání jak porzulánu, tak i klasických příborů. Přinesla to nejen chuť šetřit čas, omezit hygienické a HR nároky při mytí a otírání nádobí, ale i DELIVERY BUSINESS (česky objednat si telefonem uvařené jídlo k TV do obýváku).
Pokud znáte český film Pelíšky, i v něm soustruzi z DDR udělali u plastu chybu! Takže už v polovině 60. let byl plast TRENDY i v ČSSR a Evropě.
Pamatuju si, že jako malé dítě jsem jezdíval s rodiči, příbuznými a známými co nejčastěji piknikovat k moři. Dneska už se piknikování tolik nenosí. Ale tehdy bylo opravdu TRENDY. Proto se postupně v rodinách, nejen v Americe, vymýšlela jídla, která nepotřebovala při konzumaci pevnou oporu ruky pro krájení.
I dnešní můj fraucimor dává přednost i třeba v Česku hors-d'œuvre, kanapkám, chlebíčkům, děleným porcím, miniřízečkům, na míse apod. Každý si vezme kolik má chuť, nic na talířích nezbyde. Rychle se dají zbytky zlikvidovat a třeba i zvakuovat a zamrazit.
Nyní se tento TRENDY obyčej vrací k nám přes částečně amerikanizovanou Čínu a Asii, která udává dobrý tón dnes ve všem. Plus, jak podotýkají další kolegové, je tento trend i vyhovující arabsko-indickému kulturnímu a kulinářskému okruhu.
Sám jím rád rukou, protože jedna uznávaná léčitelka mi kdysi vysvětlovala, že již uchopením sousta se z konečků našich prstů do potravy dostává naše energie, která nám potravinu, podobně jako poté enzymy v ústech, pomáhá připravit k trávení. Dokonce jsem pak i viděl vědecky ověřenou fotografii, zachycující lidské záření energie. A u z konečků prstů byla energie vysoce koncentrována.
Ve finále ale bude největší příčinou snaha benchmarkovat náklady řetězců globálně. Takže vyžádaný nůž coby extra v Praze či Torontu nevadí. Světově se však bude vše normovat a normalizovat.
V Kanadě chodím v Quebeku do oblíbené vietnamsko-thajské restaurace, kde kromě hůlek které preferuji, na požádání přinesou kovový příbor a servírují na porzulánu taky. Ceny jsou tam téměř stejně příznivé jako v plastových fast foodech v anglojazyčné části Nového Světa. Takže to chce asi hledat.
Ve Zličíně raději zajdu vždy do Gastrocentra Globusu. Dávají tam kovové příbory, majitelé jsou Bavoří a protože jde o řeznickou rodinu, nešetří se na ničem, na čem se obvykle ve zbídačené Gott/lině vždy šetří. Globus je, kromě Německa a Slovenska, rozšířen i v Rusku, což je dnes skvělá reference a také jistota, že se ještě dlouho příbory a na porzulánu tam jíst bude.
V Portugalsku např. je neslušností jíst rukou i ryby nebo drůbež, což u nás a na severu Evropy etiketa i v nejlepší společnosti umožňuje. Takže každý jsme nějaký.
Delivery a taky piknikování, bez potřeby ginžálů, 3x ZDAR, ZDAR, ZDAR!

340838

16.10.2015 09:01

Všetky prípady masovej streľby na verejnosti za posledných 20 rokov majú spoločného menovateľa... a zbrane to nie sú

Co to ale mění na neuvěřitelně snadné dostupnosti zbraní???

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhrn je ok. Na druhou stranu, nedává jediný argument pro snadnou dostupnost zbraní.
Labilní člověk nedostane právo jezdit ani na malé motorce, natož autem nebo i náklaďákem či cisternou s hořlavou látkou.
Přesto si v U.S.A. kdejaký magor může koupit krátkou, dlouhou, opakovací zbraň ohne weiteres.
Statistiky nejen z U.S.A., ale i ze Švýcarska (kde jsou také zbraně vysoce extrémně mezi obyvateli penetrovány) dokazují, že snadnost 'mít zbraň po ruce', zvyšuje nad míru jasnou počet ublížení na těle a životu ostatních těmito zbraněmi způsobených.
V mém nejbližším okolí špičkoví jedinci, kteří byli super placenými specialisty, nakonec spáchali úplně nesmyslné sebevraždy. Jediným pojítkem bylo jejich nadšení pro zbraně. Všichni 'moji sebevražedníci' byli až neuvěřitelně féroví a přímí a spolehliví lidé. Nešlo rozhodně o žádné 'morousy' a introverty. Přesto se netajili zálibou pro zbraně. Nikdy se nezjistilo, že by kdokoliv z nich bral drogy, opíjel se (nejen na veřejnosti) anebo měl nasazené léky.
Přesto, když jim 'hráblo', uklidili se do ústraní a oddělali se. Jednoho z nich našla policie až po několika dnech v podzemním tunelu. Nešlo tedy ani pokus o 'demošku'. Prostě jim 'jen' hráblo.
Naštěstí, měli rádi lidi, neměli obecný problém se společností okolo sebe. Proto to skončilo špatně jen pro jejich rodinu. Znám ale i případy ze Švýcarska, kde soused pokosil rodinu a sousedy jen proto, že se s ním jeho paní plánovala rozejít. A takových podobných případů se ve Švýcarsku traduje x.
Každý z nás, kdo na vojně působil ve velitelské pozici, ví jak je dobře, že zbraně jsou bezpečně pod kontrolou. A nejde s nimi řešit ponorkové nemoci, rodinné krize nebo krátkodobě vypjaté neshody s okolím.
USa nemá díky zbraním, ani nejlepší životní úroveň, ani nejvyšší kvalitu života, ani dostatečně dlouhou dovolenou, ani citlivé zacházení od zaměstnavatele a vlády, ani vzdělanost, rozhled - nemá NIC! Přesto, i zde na Zvědavci.org, se huláká mantrou, že 'zbraně cokoliv pro člověka řeší pozitivního'.
Nic neřeší, jen problémy víc hrotí a o to hůř sebe i druhé poškozují!

Jenom blázni se radujou
když loďka se naklání
jenom blázni se radujou
že voda jim stoupá, stoupá

340738

15.10.2015 10:10

Bitcoiny přestávají být použitelné

Logická bezpečnost nad fyzickou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor zdlouhavě vypočítává fyzické úskalí.
Přesto je kruciálním úskalím LOGICKÁ bezpečnost. Dokud nebudou zabezpečené směnárny, nemá smysl BITCOIN krmit.
Byl jsem jeho velkým fandou a promotoval BITCOIN i panu Editoru. Ale když šlo pak strategická rozhodnutí v řádech statisíců Kč, nakonec jsem z BITCOIN včas cukl. A dobře jsem udělal. Právě tehdy byla vytunelována záhy jedna směnárna.
Od té doby už BITCOIN nepoužívám. A vrátil jsem se k šekům, převodům, a Paypalu.
Evropanům uniká, že Amerika je 100 let v bankovní komunikaci za opicema. Proto je BITCOIN predatorsky určen Americe. A umožňuje urychlit vypořádání pomalých šeků.
V Evropě mám hladkou platbu SEPA ze dne na den. Napříč státy a příjem ZADARMO.
Inkaso šeku z Ameriky mi trvá skoro měsíc a min. 1% z objemu. V rámci Ameriky několik dnů.
Převody jsou v Americe úmyslně udržovány v době kamenné.
Proto se zprvu BITCOIN chytil. Ale riziko směnáren převyšuje jeho užitek a flexibilitu.
A asi by to tak mělo být a zůstat!

340705

14.10.2015 23:49

500 milionů rukojmích

RE: Co panu Editoru uniká?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane kolego, každá revoluce požírá nejprve své děti. Proto jak Svabóda, tak Právýj Sjéktor musí zaplatit odvěkou daň.
A teď zpátky k Parazitům a jejich Khasarii: Nemyslím si, že Khasarům růže pokvetou. Ve hře je mnoho silných hráčů: Vladimír Vladimirovič & Co. (Nazarbayev, Ljukhašenko...), dále Ogařiská z Říše Středu, Turci, Peršané, BRICS, německo-francouská industriální lobby.
Nikdo z nich nemíní nadále Khasarům dávat na sekyru nebo se s Khasary coby Paraziti dělit o něco, o co nemusí.
IMHO, dojde k nějakým handlům, ale Khasaři tak velký pakl nenasbírají, aby dostali na vypasení středovýchodní Evropu. Naopak se domnívám, že už jsme dávno spadli do klína Vladimíru Vladimíroviči do jakéhosi jeho Eurasijského kondominia s Ogary z Říše Středu. A budeme evropským logistickým překladištěm na páteři novodobé Hedvábné Stezky. Dokonce i ten kanál Dunaj-Odra-Labe se v tom nakonec zúročí.
Parazité a.k.a. Khasaři dostanou leda tak si líznout zexekuovaných bytů, chat a rodinných domků, které nám budou smět nabídnout coby Landlordi. Dále je Vladimír Vladimirovič a Číňané k lizu nevpustí a potřebovat nebudou.
Blízký a Střední Východ dostanou v léno Peršané s Egypťany. A budou Vladimíru Vladimíroviči i BRICS muset garrantovat klid a mír na obchodních a energovodných cestách, které tudy vedou.
A my? My budeme pracovat a znovuhledat naše slovanské kořeny. Pořád mně vychází, že dopadneme o něco lépe, nežli Euroatlantici. Na nich si totiž Khasaří ještě nějaký čas budou smět zgustnout resp. Euroatlanti budou muset splácet BRICSu & Co. sekyru, kterou Khasaři v posledních dekádách hluboce zatnuli.
Vždy jde o peníze až v první řadě. A ten korridor, který časem oddělí Vladimírovo od Khasarského nevznikl mýrnyx týrnyx.

340685

14.10.2015 04:35

500 milionů rukojmích

Co panu Editoru uniká?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Skvělý článek, poctivý do posledního detailu. Jen má drobnou chybku - pan Editor pod tlakem okolností ztrácí nadhled.
S českým národem, jde-li vůbec obyvatelstvo Gottliny takto stále pojmenovat, to zase tak strašně nahnuté není. Proč?! Všimněme si a analyzujme to, co panu Editoru v nadhledu uniklo a uniká!
Ve Hře a Plánu s tzv. migranty nejde primárně 'jen' o zaplavení EUropy Třetím světem. Tento Plán je uvnitř EU přesně geograficky parametrizován - proto ty nejnovější ajfouny v rukou migrantů, kteří by si na ně nevydělali a neušetřili jinak ani za dva roky života.
Migranti se pohybují podle přesných koridorů. Některými zeměmi (Bulharsko, Rumunsko, ČR, SK, Polsko - ale i Slovinsko a jih Rakouska!!!) nesmí ani projít! Na jejich koridorech jsou přesně rozestavěny Sorosovské neziskovky, které migrantům dávají další a další balíky bankovek. A nutí je k dalšímu stanovišti a'la Člověče nezlob se.
Jak je vidno z reálného fungování Plánu, českému policistovi je dovoleno při zachycení migranta něco, za co by jeho severorakouský či bavorský kolega měl velké oplétačky. Nepoddajný Viktor Orbán dokonce posunul 'koridor pro migranty' o několik set km na západ od původního Plánu. A velká část Maďarska je již migranty nezasažena. Přesto jim je odmítnut prostup Slovinskem a Jižním Rakouskem.
Sedláckým rozumem lze tedy usoudit, že jsme se bez našeho vědomí stali 'privilegovaným' územím, kde dopad migrantů bude minimalizován. Současně v tomto území dochází k velkému globálnímu geostrategickému přechodu. Pokud by tomu tak nebylo, ulice by byly zaplněny protestanty proti Zemanovi, Orbánovi, vytahovaly by se na ně kompra a hrály ofensivní západní zpravodajské hry.
Je tedy nad míru jasné, že jak Zeman, tak Orbán nás vedou na Východ, do náruče prosperující Eurasie. Co se bude dít v detailu s našimi dosavadními EUropskými spoluovčany, nevím. Někteří dobře informovaní chroničtí přecházeči hranic okolo mě, již se posunuli i o pár set km na Západ, kdyby náhodou.
Domnívám se proto, že Gottlina se opět stane důležitým mostem mezi dožívajícím Západem a vycházejícím prosperujícím Východem. Což není vůbec špatná pozice. Stačí pozorovat Zemana, Orbána a další 'lakmusové' papírky. A nepřipadají mně 'nešťastní'.
Zachovejme si doopravdy nadhled. Je dost dobře možné, že Západ si importem migrantů řeší něco, co zatím nedohlédneme. V každém případě TI, kteří rozhodují (již) nově(???) o nás, něco podobného nepřipouští. A mají s námi jiné plány! Jiné, nežli spářit naše krásné ženy a dívky v Gottlině s 3. světem!

340650

01.07.2015 15:57

Návštěva na kriminálce

RE: To si hoši vymysleli tklivý příběh

MoUdrostrak 90.?.?.?

IMHO, skutečně mě a priori zajímá, PROČ panu Editoru neuložila PČR MLČENLIVOST, když ještě nemají ukončené vyšetřování?

Rovněž i fakt, že panu Editoru pěšák na první dobrou vyzvoní (předhodí) informaci, že se jedná o "FIO účet", je značně překvapující.
Co kdyby byl pan Editor skutečně spřísežencem vybájené "sítě virtuálních oponentů"??? Vždyť by pak měl čas a příležitost mařit vyšetřování. A před návštěvou PČR by si připravil účelovou výpověď.

Celý je mi to divný a velice se mi to nezdá. Nejsem schopen posoudit, zda nás pan Editor vozí na lžíci, či se stal cílem provokace, aby si BISoni snadněji zmapovali vazby krycích donátorů k Zvědavec org.

Ale je i divné, že podobně neanalyzoval situaci páně Editorův advokát. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

335840

01.07.2015 06:12

Návštěva na kriminálce

To si hoši vymysleli tklivý příběh

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ve skutečnosti mapovali, komu bude pan Editor volat nebo koho bude e-mailem kontaktovat či za kým se vydá už ihned po návštěvě péšáka u sebe doma.
IMHO, BISoni rozkrývají donátory Zvědavce. A prorovokace s utrousenou informací o "Úctu u FIO" měla podle jejich vlhkých snů vyvolat u pana Editora paniku. A sled následných kontaktů pana Editora po návštěvě pěšáka, měl BISonům rozkrýt např. mullu z ruské, čínské, argentinské ambassády, přes kterého coby proxy proudí do Zvědavce ideodiverzní financování od zlého BRICS.
Pokud by to nebyla "bouda":
1) Pěšák by se choval, jak se choval, ale o "účtu u FIO" by se pan Editor dozvěděl až při jednání na PČR.
2) Pan Editor by byl zavázan mlčenlivostí, dokud vyšetřování stran jeho účtu neskončí.
3) Kde JINDE, nežli na Zvedavec.org pan Editor vystavuje Bank # ??? Policajt tedy o Zvedavci musí vědět. A mít ponětí o co jde.
4) Povídačky o virtuálních oponentech je dobrej úlet...z V. cenový [pláč]

335788

04.11.2014 17:31

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

RE: Obchodní partneři, přijďte mezi své!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jdu po Junior Partner sponsorshipu - neb nejaka ta toonnelage muze vzdy prasknout.

Aneb pravicujme, toonnelujme, jumanitarne bombardujme a mestske sudi sponsorujme

320305

1) Ten překlad je žalostný - pokud je vskutku placeným. Články jsou nejviditelnější vizitkou Zvědavce.
2) „Arabské jaro" byl rafinovaným trikem jak vylákat z illegality zejm. Muslimské Bratrstvo a další Usraeli vzdorující vlastenecké arabské síly. Zionisující Vrchnost použila taktiku Gestapa, kdy dočasně propuštěný a svobodou opojený partyzán dekonspiruje všechny podobně smýšlející. Přípravou k tomuto kroku byl slavný "projev" Nobelisty Husseina B. Obamy v Cairu. A nebezpečí pro Usrael ze strany dobře zakonspirovaného Muslimského bratrstva bylo i jedním z důvodů, PROČ Vrchnost musela Husseina nasadit na šachovnici a do Oválné prcovny.
3) Lavírujícího Khadhafího Rusko a Čína obětovaly, protože jeho pád jim pomohl dešifrovat taktiku nejen USraelských snajperů a aktivovaných Pátých kolon a Skabes/GOY/im. Bez pádu Lybie by težko svět uvěřil, KDO je Západ a Vrchnost ve skutečnosti.
4) Sýrie je naštěstí ochranitelná díky velké váze Íránu. Podpora Sýrii skvěle stmelila Rusko, Činu a Írán i proti neustálým Majdanům či "deštníkovým" a dalším barevným revolucim Made in USrael.
5) Hafeez Assad musí spokojeně s Ráje shlížet na dobře odvedené dílo a multietnickou Sýrii, kterou kvalitně zastabilizoval a připravil odolat USraelskému vpádu.

320287

02.11.2014 21:48

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Urguju vsechny pritomne!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kolaps se skutecne blizi. Nastesti nas pan prezident Milos Zeman vcas uhadl, vyhovel (Rusku a Cine) - a my diky jeho osviceni spolecne s nim prezijem(e).

Nas pan prezident by nikdy neprovedl takovy veletoc ze Zapadu k Vychodu, pokud by to nebylo pro neho (a pro zinkajici a lidlujici i texaskujici) nezbytne.

Hosanna!

320228

19.10.2014 12:15

Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné

RE: Kanibalizmus.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pol-pot nediktároroval v Efrice, nýbrž v Kampůčíji.
Když do Kampůčije vtrhli zlí Vietnamci, aby hodného Pol-pota a jeho diktátorizující kliku svrhli, setkali se s tvrdým odsouzením ze strany JůYsEj.

319362

19.10.2014 07:46

Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné

Missovat, humanitárně bombardovat, umírat v Colloseu, texaskovat

MoUdrostrak 90.?.?.?

IMHO, Overton nebyl prvním, kdo by techniku "Oken" popsal.

Kupř. nejslavnější židovský literát Lion Feuchtwanger, popisuje např. v Josephus Flavius (1932-1942) import lidských zápasů "Na život a na smrt" v Circích do oblasti Mezopotámie Římany, kde tehdejší obyvatelstvo podobné "kratochvíle" považovalo tehdy nejprve za cosi "zvráceného".
Římané pochopili, že musí krvavou "kratochvíli" zavést v kolonii postupně. Podobně, jako čeští Shabbes/GOY/im v "nezávislých médiích" zaváděli mezi pravicující, lídlující a kocábující Pepíky a Mařen/ky termín (zahraniční) "misse", "humanitární bombardování" a.
Nejprve se Římané tedy zaměřovali ve své kolonii na zvýšení intenzity utkání nekrvavého zápasu, kterému v určité míře holdovali i místní. Když už byli místní přejedeni a přesyceni stále častějším zápasem, dali Římané pokyn - a v circích v kolonii začali umírat první zvířata.
Jakmile "barbaři" v kolonii už akceptovali krev, pohled na ní a její "vůni", dali Římané pokyn po pár měsících k boji člověka se zvěří v circu.
Neuběhlo zase ani tolik vody, a lidé už se nebouřili, když v circích v kolonii bojovali gladiátoři na život a na smrt.
Pokročilo se k boji zajatců.
Ve finále potírali Římané matky s dětmi v circu medem, vypouštěli na ně vyhladovělé a rozdrážděné medvědy, upalovali v circu zajaté civilisty před zraky místního obyvatelstva - a nikomu to nepřišlo "divné". A už se nikomu nezvedal žaludek.

Komu z lídlujících, pravicujících a kdysi kocábujících - připadají dnes divné skřeky Pražského výběru, termín "zahraniční misse" nebo "humanitární bombardování Jugoslávie, Libye či zlé Sýrie"?!
Vždyť jen a jen díky tomu mámě v šatnících nejedny nenošené či obnošené TEXASKY. TEXASKY, které několikrát oběhly svět, nežli byla na ně natrhána bavlna (jen díky dětské otrocké práci a vyčerpání lokální vody na zavlažování), nežli byly obarveny (opět další kvanta zničené vody), sešity, zabaleny (kvanta ubývajících uhlovodíků a hromadících emissí)- a dodány do našeho nejbližšího Lídlu, toho lídlíčku.

TEXASKY "přece nosili kaUbojové!!!" - co kosili indiánské ženy a děti zručnou střelbou od pasu. Proto naši praotcové a otcové "Horovali pro TEXASKY".
Jen díky někdejším "kratochvílím v circu", jen díky eufemismům "zahraniční misse", "humanitární bombardování" a "Starci na chmelu", nám dnes mohou coby "služné" od naší Vrchnosti a Shabes/GOY/im vypadávat nejedny TEXASKY ze šatníku či prádelníku.

Ruku na srdce: Kdo má iDnes a iHned doma jen JEDNY TEXASKY, na které za Zlého Bolševíííka čekali jeho rodiče, prarodiče či on sám, dlouhé fronty před Tjůzexem?!

Každý eufemism a vokno, nás posouvá k tomu být lepším člověkem - s více TEXASKAMI (ve skříni)...

A "buzerantství" jde pramálo...

319340

18.10.2014 14:24

Polské eskadry smrti na Ukrajině

RE: no -

MoUdrostrak 90.?.?.?

Díky. To je od Vás velice důležitý odkaz. Přesně potvrzuje, PROČ se Uncle Joe (Josif Vissarionovič) musel k (kverulujícím) Polákům chovat, jak se choval. A proč se k Polákům obdobně choval i Churchill.

Jen dnes se jasná historická fakta selektivně pravicujícně a autocensurně filtrují.

Pohrávám si s myšlenkou, co by se stalo redaktoru ČESKÉ TV, ČESKÉHO rozhlasu nebo "nezávislého" tisku, který by podobný odkaz vytiskl [oči v sloup]

O jeho polských kolezích už ani nemluvě.

V každém případě díky moc. Na Blistech jsem na něj dříve nikdy nenarazil...

319306

17.10.2014 11:51

Polské eskadry smrti na Ukrajině

RE: no -

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ono záleží, na CO (pravicujícního) natrefíte.

Třeba na http://play.iprima.cz/ šel (v ZOOM?) jeden britský dok. seriál, pojednávající o skrytých jednáních během WWII.

Docela jsem "čučel", jak tam se v něm s despektem vyjadřoval Churchill při jednom jednání směrem k polské exilové vládě. Přicestoval tehdy (1943?) s nimi do Moskvy, řešit poválečné uspořádání Polska u Generalissima Uncle Joea.

Poláci tehdy se oháněli Katyní (muselo tedy jít o jednání v období po vrtění Katyní se strany Němců...). Churchill byl kupodivu vůči Polákům tvrdý a metl jim tehdy v Moskvě v separé do očí, že Poláci vždy všechno jen prohráli a zkomplikovali.

A pokud nepřestanou s obstrukcemi, Churchill dá od všeho ruce pryč a nechá na pospas a nemilost CCCP.

A Poláci jen kverulovali. De facto i Warszawské povstání se rozhodli odstartovat Poláci sami. Západ měl v té době plné ruce práce, aby zachránil probíhající vylodění v Normandii viz. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/41... .

Sověti by určitě Poláky ve štychu nenechali /už v té době rozumní Poláci dávno bojovali v dressech Rudé Armády), ale nemínili si nechat nasadit kverulantskou veš do kožichu.

O to víc by si měl český národ vážit nadstandardních dějinných vztahů s ruskými bratry. Včerejší fotografie http://cms.parlamentnilisty.cz/edition_files/uploa... pohodové až 45!!! minutové "RauchPause" Sergeye Viktoroviche (Lavrova) s českým Panem Presidentem Milošem Zemanem v Milánu, mi naplňují radostným očekáváním věcí budoucích.

Stejně tak jsem se slzou v oku sledoval ovace, kterými Bělehraďané stejně tak včera vítali Vladimira Vladimiroviche http://youtu.be/sSWAVKiC9uU?t=5h26m30s
Celý non-stop záznam Truimphu Vladimira Vladimiroviche včera v Bělehradu má přes 7 hodin!!! Odkaz jsem Vám ALE nastavil přesně do bodu, kdy přichází na přehlídku - a zvedá se vzrušení a aplaus [smích] Enjoy it [smích]

Nevěřím, že by Miloš Zeman se nechal fotit "jen náhodou". A že to není domluva předem s Parlamentními Listy. Věřím, že doba se mění - a my se budeme měnit s ní - k lepšímu !

Včerejšek v obou případech k tomu dává šanci věřit. Nebuďme kverulantskými (osmašedesátníkujícími a dobčekujícími) "Poláky", když nemusíme [smích]

A fakt si příchod nového světa pod vedením Vladimira Vladimiroviche užijme!!!

MIG 29 s ruskými výsostnými znaky na Bělehradem (byli to akrobaté z věhlasné ruské letky Striži) a aplaus Bělehraďanů Vladimiru Vladimirovichi smývá částečně utrpení z havlistického Humanitárního bombardování Jugoslávie.

319262

17.10.2014 08:10

Polsko a jeho historie

RE: Katyn

MoUdrostrak 90.?.?.?

Radeji vzdy jen z pravicujicniho hlediska - je to ted "in", trendy - nezehli se to!
Ruska federace v RB OSN - resp. pokyn presidenta Medvedeva ruskemu zastupci - dala zelenou i humanitarnimu vybombardovani Lybie Paktem NATO.
To ale neznamena, ze bych mel byt a musel by navlecen 24/7 v dressu Medvedeva, Kremlinu ci Vladimira Vladimiroviche.
Katyn provazi mnozstvi ucelovych falzifikaci uz 75 let. V tom prostoru uz od WWI - i drive jiz za Krizackych valek - byli civilni obyvatele genozidovani. Zatimco v jinych castech sveta jen jim byli zejm. prevlekany dressy ci byli vyuzivani coby otroci.
Proto je treba i tohle zohlednit pri náhledu na trictvrtistoleti starou historii.
V kazdem pripade - zijme, mysleme i konejme vzdy pravicujicne - to se vyplati!

319252

16.10.2014 06:07

Polsko a jeho historie

RE: Katyn

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na druhou stranu: Po netu běhají argumenty, že JEDINÝM "potvrzením sovětské viny" za Katyni (nesvalovat stále V.Š.E.) na Rusy, je jakýsi doklad z nějakého velice úzkého partajního setkání (rozhodnutí politbyra VKS(b) v roce 1940), který nese ale jasné znaky historického falsa!

V.Š.E. tedy vede k dojmu, že jde o podvrh, který je nejspíše z dílny britské Inteligence Service. A vyvářel ho (nejspíše až koncem 80. let těsně před Plyší) typický anglo-sasský namachrovaný nedouk, který nebyl schopen prověřit rozdíly mezi tiskopisy a procedůůůrami v CCCP ze 30. resp. 40. a 50. let.

Podobné faux pas u podvrhů a falsů uniká a unikalo hodným západním službám neúrekom - zvlášť nyní v době internetu, kdy je V.Š.E. snadno ověřitelné.

Dále se v těchto argumentech mj. i uvádí, že "doklad" "našli" a promotovali lidé, úzce spjatí s pizzově-reklamovým Gorby a Raissou GoldCardovou.

Zvědavec už jednou sedl na tendenční ukrajinskou kachnu(!) zde http://www.zvedavec.org/komentare_1765.htm

O britském falzu je naopak např. zde http://www.birdz.sk/webka/ivlu/blog/podvod-zvany-k... :

Ukázka: Chyby, kterých se dopustili padělatelé, byly ale příliš zjevné. A tak jeden z právních zástupců KSSS, advokát Slobodkin, na místě dokázal soudcům ústavního soudu, že rozhodující tzv. Berijův dopis s datem 5. března 1940, který měl být ještě tentýž den projednán politbyrem VKS(b), je padělkem - nejen proto, že to z procedurálního hlediska nebylo možné. Dopis především není napsán na předtištěném tiskopisu, a přestože je označen jako přísně tajný, chybí mu číslo jednací.
Další dokument Rozhodnutí politbyra VKS(b), schvalující příkaz k likvidaci polských důstojníků, s datem 5. března 1940, má číslo jednací P13/144. Číslo 144 označuje pořadí projednávaných otázek. Pokud by politbyro věnovalo každému problému jen pouhých 10 minut, muselo by 5. března 1940 jednat nejméně 24 hodin.
Později bylo zjištěno dalších 50 příznaků padělání dokumentů. Ruský tisk o skandálu u ústavního soudu mlčel. Uvedl pouze, že existují dokumenty potvrzující ruskou vinu...
Situace se pro ruské antikomunisty zkomplikovala ještě tím, že ihned po předložení padělaných dokumentů ruskému ústavnímu soudu předal Pichoja jejich ověřenou kopii ve Varšavě prezidentovi Lechu Walesovi....
.... ve kterých nebude uvedeno datum 5. března 1940, předpokládajíc, že další chyby, kterých se dopustili padělatelé, nebudou nalezeny. Miliony kopií - sice úředně ověřených, ale padělaných dokumentů - byly poskytnuty polské veřejnosti jako důkaz potvrzující vraždy jejich spoluobčanů a příbuzných, Sověty...
Vše prasklo v květnu...


Ponechávám to tedy na každém z vás, k čemu se pravicujícně spíše přikloní... [smích]

319185

13.10.2014 08:57

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: Vladimíre, neklesej na mysli. Třeba jen nebyla ta správná konstalace.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Velká gratulace!

Mějte na paměti, jak mi svěřil jeden přední český advokát, postup při "ochočení" nově zvoleného deputáta:
1) Návrhy k hlasování jsou ÚMYSLNĚ psány tak, aby se v nich nikdo nezasvěcený správně neorientoval - tzn. nikdy si nebude v uměle vytvořené časové tísni jistá, zda hlasujete nakonec vlastně pro, anebo proti.
2) TO jediné ve skutečnosti vyhrává a umožňuje VLÁDNUTÍ, politické PŘEŽITÍ a podíl na moci (na lupu).
3) Z tohoto důvodu v PRAVOU CHVÍLI Vám "najednou" bude nápomocný "kolega" či jeho "kamarád" (loutkovodič). A začnou si s Vámi domlouvat schůzky - obědíčky, kafíčka, tenisky, golfíčky - kde Vám to VYSVĚTLÍ - kdo, proč, kdy, s kým, proti komu.
4) Vy budete mít pocit, že díky tomu nejste sama v moři úkladů, falešných her a tlaků. A oni získají "dušičku".
5) Funguje to tak od PRADÁVNA všude ve světě - jen v české Gott/line to dosáhlo pověstné dokonalosti, vybroušené jak český křišťál či nejeden výživný toonnel.
6) Pokud "pomoc" odmítnete, budete často následně překvapená, že jste vlastně podpořila něco, co jste nechtěla - anebo se postavila proti něčemu, co byste jinak vlastně chtěla podpořit.
7) V tom je ZÁKLADNÍ princip, jak vyhladit "nezávislé" deputáty.
8) Nejsem chopen Vám poradit, JAK to zařídit, abyste přesto uspěla. Sám aktivní politik nejsem a nikdy jsem nebyl. Nikdo mi nesvěřil jediný úspěšně fungující model "nezávislého kandidáta". Příklady si berte s VELKÝCH hráčů typu De Gaulla, Churchilla či Stalina, Maa, FDR apod.
9) Bohužel, i ONI by nepřežili jediné volební období BEZ KRYTÝCH ZAD.
10) Vždy budete trestána a podrážena, pokud pomoc odmítnete - či budete přebíhat mezi tábory lobbistů a "kamarádů".

Ne NÁHODOU je politika převážně MUŽSKÝ SVĚT. Ženy ani s jejich intrikářstvím v něm uspějí jen když jim to muži z nějakých důvodů (ozdoba, zdání "fair play", oslabení mužských protivníků...) potřebují.

DůVOD je jednoduchý: Muži jsou lépe schopni trávit nekonečný čas mimo domov a rodinu - a nejednají tudíž v časové tísni tak, jako ženy (matky, milenky, opečovávatelky rodinných krbů a lednic).

HLAVNÍ DůVOD: Muži se navzájem podrazí, porvou, poplivou - a druhý den jednou spolu klidně profesionálně dál. Podobný konflikt (zradu, podraz, kudlu do zad) vydýchávají mnoho měsíců - a snují pak emocionálně opodstatněnou pomstu. I na škodu pozdější reálné situace a rozdaných karet.

V každém případě Vám držím palce!!!

319018

13.10.2014 08:36

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Pořád nechápu smysl podobných přeložených příspěvků

MoUdrostrak 90.?.?.?

Je to naopak přesně tak, jak píše pod Vámi další kolega Anonym 109xxx. Vladimir Vladimirovich dobře ví, co činí.
Priority má pevně hierarchicky uspořádány do pyramidy. A (JEN) díky tomu, přes snahy různých "Strelkovů a jejich ruských či zahraničních Loutkovodičů, přežil Vladimir Vladimirovich a jeho směřování Ruska, již téměř dvě dekády u moci!
Vždy potvrzeno ruskými občany u voleb na territoriu největšího státu světa! Což je rekord, ať na to pohlížíme ze všech stran. Protože dnešní Rusko je všechno možné - ale v žádném případě to NENÍ diktatůůůůra - viz. promenující se prozápadní 5. kolony na ruských náměstích a bulvárech, "svobodky" typu Dožď či Jechó Maskvý...a podobní Zahraniční Ýdženti působící otevřeně i skrytě po Rusku.

Genialita Vladimira Vladimiroviche a jeho teamu spočívá v tom, že skutečně Rusko a Rusové jsou mu bližší, nežli nesourodí NovoRossijci. Pokud jde o občany Krymů, Podněstří, Abcházie, Čečný, Jižní Osetie apod., u nich není pochyb, že stojí DOBROVOLNĚ a ve vlastním zájmu s Ruskem na jedné lodi a v jednom šiku.

NovoRossijci, viz. "kličkovaná" ex-presidenta z jejich řad Viktora Fedorovyche (Yanukovych) i dalších "novorossijských" oligarchů, se pokoušeli až dosud to hrát na min. dvě strany - s Ruskem i se Západem. A takovou schizofrenii trpět na samých hranicích Ruska jim Vladimir Vladimirovich nemůže, nehodlá a nebude tolerovat. Protože by tím Rusko ohrozil. Něco jiného je boj s jasnou tzv. opozicí (roz. 5. kolonou). A něco jiného je udobřovat si a nechávat se vydírat Jidáši na vnějších hranicích.

Proto mají nyní NovoRossijci (a i většina Ukrů a i UA oligarchů) na VYBRANOU: S Ruskem nebo proti Rusku.

Vladimir Vladimirovich i Rusko ustojí jak nepřátelské Ukry či i jimi ovládané NovoRossijce na vnějších hranicích. Stejně tak je jim Vladimir Vladimirovich a Rusko se schopno POSTARAT o prosperitu CELÉ UKRAJINY i VŠECH UKRů. Není ale schopno to držet pohromadě NÁSILÍM s rebelujícími a Západem zneužívanými Ukry anebo NovoRossijcii.

Takže Vladimir Vladimirovich vede se Západem tvrdou šachovou pariii: Buď převezme Rusko NovoRossii, příp. i Ukrajinu jako takovou. Nebo o ně nemá zájem. Ale pak se nebude Rusko ani podílet na jejich KRMENÍ. A vyčká si, jak Ukry Západ zvládne. Mezi námi: Západ není schopen UKRMIT již ani Pobalti [velký smích] A statisíce pobaltských Gastarbeiterů se zachraňují prací ve Zlém BěloRussku či dokonce v Rusku [pláč] Stejně tak i Lotyšští penzisté žádají ruské pasy a ruské penze!!!

Není tedy jediný důvod, PROČ by měl Vladimir Vladimirovich za myšlení Ukrů či NovoRossijců bojovat v ozbrojeném konfliktu. Čas pracuje VŽDY pro Rusko od věky věkův [smích] Viz. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Geographical_Pivo...

Vladimir Vladimirovich se tedy jen nesmí Západem, Strelkovem či 5. kolonou nechat dát vyprovokovat k vynucené chybě.)

319016

12.10.2014 17:50

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

Máte tu zkušenost za sebou a výzvu před sebou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Očekával jsem, že mainstreem sračkomety spustí velký rachot, že se do Senátu blíží Velký AntiSemit, Největší český AntiZionist a tedy AntiChrist. A VONO bylo ticho po pěšině. Ouháááá...

Buď dostali příkaz, včetně skutečných LoutkoVodičů např. Parlamentních Listů. Anebo se autocensurně "pos®ali" předem strachy. Anebo je třetí možnost že jim smrděl A.Bé.Bartoš natolik, že blokli i Vás.

Anebo je chyba na Vaší straně, že jste je dostatečně nezprovokoval. Pějete olbřímí chválu na Okamůru. Avšak opomíjíte jeho obrovské mnohaleté angažmá mezi smetánkou establishmentu. Takže není pochyb, že se i zavázal. Či byl svými skutečnými Loutkáři předem zaúkolován.

Na druhou stranu, do Senátu se již "probojovalo" vícero zvláštních "pavouků". Podle mne stačí být "známý", složit 20k CZK kauci, zaplatit agentůůůůče pár tisícovek za iniciační petiční podpisy - a jede se. Vy jste ale objal A.Bé.Bartoše, který je obecně nepříjemný jen svým kukučem a prvními vyřčenými větami. Neumí lidi probudit, nasměrovat - umí jen rozštvávat a znechucovat.

Varoval jsem Vás včas. Ale už bylo pozdě. Můžete to zkusit zase za 2 roky. Pokud se trefíte do mého obvodu, máte hlas předem jistý nejen u mne.

Doporučil bych Vám už opakovaně sepsat knihu. Vystavit pár kapitol na Zvědavec ZDARMA. A zbývající kapitoly podle reakcí i případně následně uceleně vytisknout. Putovat po českém venkově (zejm. Severu a Jesenicku apod.) a promotovat se mezi čtenáři. Prodej knihy Vám de facto profinancuje kampaň, vytvořte si DB podporovatelů, získáte promotéry Vašich myšlenek a názorů. A s tím už se následovně dá proniknout i do Senátu, který není na vstup tak klasickostranicky zúžen.

Nepochybuji, že Sládek by ve skutečnosti ýdžent BISoňů či kýho výra. Přesto anebo právě proto si ho voliči i s jeho klakou volili. Protože toužili nas®at poplyšový vznikající establishment. A s touhle poptávkou a rolí od oVčanů se dá hrát a vyjít jim vstříc.

Vaší story s justiční mafií a Shabes/GOY/im uvnitř lze sice načíst v různých fragmentech po netu. Přesto anebo právě proto dnešní lidé mají rádi SILNÉ PŘÍBEHY, nejl. ICH forem, kde protagonista "poodhaluje svoje nitro" - viz. Kajínek & Co.

A košilatě se i domnívám, že by Vám to zajistilo i exkurzi ve vybraných dámských ložnicích. Což také není k zahození a poslouží i k získání dalších angažovaných promotérek, sponsorek a podporovatelek. Co je zajímavé a vymyká se průměru (nejen délce), po tom je nejen ve vychladlých ložích velká poptávka

Hlavu vzhůru a začněte si to dobře promýšlet. Život je boj, jak pravil VELKÝ Pepa Brožů (TITO). Ale proč si neužít s českými obdobami Sophií Loren, Ginou Lollobridgidou, Liz Taylor (okresních formátů) - BISoni a Shabes/GOY/im Vám je sami budou stavět do cesty - aby z Vás něco vymáčkl/y/i [cool]

318953

12.10.2014 17:13

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Nepohodlné informace nelze vynechávat

MoUdrostrak 90.?.?.?

Maru, to jste mi to ale nerozklíčoval [pláč]

Pokud si dobře pamatuji, tak ihned zpočátku NovoRossie, ještě nežli padl první výstřel a byla prolita první kapka krve, tak po netu "frčelo" výdeo, kde Strelkov komandoval na nějakém nezřetelném dvoře policisty, kteří měli ještě ukrajinské stejnokroje a distinkce. Když se ptali, z jakého titulu je Strelkov sekýruje, tak on ve výdeu tvrdí, že je ruským plukovníkem - tak proto [pláč]
Ihned mi na tom výdeu, točeném "od podlahy" (z odložené kabely na asfaltu) něco neštymovalo. PROČ PROBOHA by měl celý svět vědět, že Rusko se angažuje v NovoRossii?! Proč by proboha tohle někdo natáčel?! Jako důkaz sám proti sobě - vůči Rusku a NovoRosii?!

Chápu jedno, že v Rusku jsou 6. kolony, které by chtěly Vladimiru Vladimirovichi vytrhnout žezlo z ruku. A Rusko si pak opět Zyelztzinovat - ať už s Číňany, Západem či Paroubkovo Marťany [velký smích]

Ruský národ ale není primitivní (nezinká a nepravicuje - a jak je vidět, ani uprostřed sankcí nelídluje) - a ví, KDO JE KDO! A co by mainstreem Rusů čekalo, kdyby byl Vladimir Vladimirovich odstaven od válu. A následně Rusové ujařmeni Yeltziny 2.0, Khodorkhovskými, Pussy Riots či nedejbože Garikem Kimovichem (Weinstein-Khasparovem a jeho Loutkáři).

Jak už napsali mnozí výše uvedení kolegové, Vladimir Vladimirovich bude tak dlouho u vesla, dokud mu budou vycházet tahy. Pokud by Vladimir Vladimirovich "podle Vás" uposlechl Vámi neustále promoUtovaného Strelkova, a vvedl oficiálně ruská vojska na Ukrajinu, stalo by se okamžitě ohne weiteres Rusko stranou konfliktu. Neslo by těžké náklady i následky. A některým "obojetným" Ukrům by ani to ze strany Ruska a Vladimira Vladimiroviche nebylo dost - a dál by robotovali na oligarchy a hráli si na "nezůčastněné". A čekali KDO s KOHO.

Takhle geniální Vladimir Vladimirovich donutí většinové "slušné" Ukry zvolit si, zda pod fašistickou kyjevskou Juntou umrznou. Anebo se stanou pro Rusko, NovoRossii i Vladimira Vladimiroviche přirozenými spojenci.

Proto se Vás opětovně táží, PROČ zde na Zvědavci opakovaně Strelkovo rozeštvávání PROMOTUJETE?!
A PROČ Vám to pan Editor trpí? Když to kope na straně a ve prospěch těch, které zde nesmíme autocensurně jmenovat?!

318950

12.10.2014 02:01

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

Pořád nechápu smysl podobných přeložených příspěvků

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) Podobný "poraženecké" Strelkovovo žalování se objevilo na Zvědavci už před několika měsíci. Tehdy v něm spílal ruskojazyčným Ukrajincům, že "...chodí do práce, pijí doma u TV pivo..." a nechtějí bojovat za NovoRossii [pláč]

2) Když to před cca měsícem vypadlo skoro na prohru NovoRussie, tak zmizel Strelkov nadobro do Moskvy.

3) A najednou NovoRossijci hnali Ukro NaziGuardu svinským krokem až k Mariupolu a zbytek UkroNazi pak smažili v několika obklíčených kotlích.

Otázky (nejen Maru):

1) Je to nějaký dezinformační fígl Vladimira Vladimiroviche, kdy Strelkov troubí do světa rozklíženost NovoRossijců?! A pak mistrně využívá moment překvapení Ukrů, že je to s NovoRossií úplně jinak a několik řádů lépe?!

2) Nebo jsou jak Strelkov, tak NovoRossijci i Rusové, včetně Vladimira Vladimiroviche tak pošetilí, že veřejně perou skutečné vlastní špinavé prádlo v médiích?!

Pořád mi to vrtá hlavou:

Rusové vyhrávají na plné čáře: Celý svět pohrdá JůYsEj, EU, Obamou. Rusové drtí Evropu kontrasankcemi, spojují se s Čínou, BRICSem, vyhnali z ruského trhu západní nekvalitní nepoživatelný nablýskaný šmejd.

Emerika i EU jsou neodlužitelně zakreditované. Rusko naopak je schopno se celé okamžitě vykoupit ze všech závazků. A ještě mu zbydou nemalé reservy. Navíc Rusko stabilně přechází k dekolonializaci rublu, úspěšně vyvíjí nejmodernější zbraňové systémy a Rusové jsou pyšni na svoji zemi jako téměř nikdy v historii...

Proč se v tuhle chvíli, kdy má Vladimir Vladimirovich a jeho kurz - téměř 90% podporu Rusů, vrtí (nejen na Zvědavci) Strelkovem?!

318901

09.10.2014 05:04

Sešlo se nás pět a půl

Náš čas

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moc hezký projev! Opravdu.
I mne dojala Vaše vzpomínka na Ladislava Zajíčka.
Nesmutněte, že z 15-20.000 denních čtenářů, dorazilo "JEN" 5 a 1/2.
Žijeme v Epochální Době (stejně, jako každá generace před námi [smích] ). A čas je velice, velice, ale velice vzácný. Už když jste annoncoval Meeting, někdo z kolegů Vám odepsal, že v Praze a v 17.00 hodin ve všední den = nonsense...

I v tom je nyní V.Š.E. zlomové. Nejen rodina, ale i "náš" čas...

Vrchnost nabídla oVčanu "kšeft":
~Pokud se smíříš s tím, že se Ti domovem stane "JEN" věšák na Tvůj klobouk, budeš si moct "dovolit" FORD T (na nekončící splátku)!!!~
Do té doby nebývalo na světě tolik "těsno": bývalo zato "bídno": rodiny mívávaly 6 a více potomků, aby byly "zajištěny" pro přežití. Proto žili ve "zlých" tradicích, pospolitostech, národech, klanech...
Povšimněte si, prosím, jak se např. v Emerice rozpustily italské (irské, balkánské, východoevropské...) klany za posledních cca 100 let! Jen jedno "etnikum" V.Š.E. za "Ford T" nevyměnilo - hádejte KTERÉ [velký smích]

Západ postupně za "Ford T", sociální pojištění, 8 hodinový pracovní dobu, 5 denní pracovní týden, centrální topení, etážové bydlení (čím výše, tím více ""VON"), dostupné vzdělání, péči o rodiče ve stáří..., směnil V.Š.E. = RODINU, NÁROD, VÍRU, TRADICE.
Věřil, že po něm (Západu), tak učiní (v globalizaci) V.Š.E. ostatní na GLOBU. A Západu (řízeném tím jedním jediným ETNIKEM, co své "TRADICE" nezaprodalo) zůstane (ZA TO) "Forschuss".
A ejhle, V.Š.E. je najednou JINAK [pláč]

Jak "zlá" Čína, tak "zlé" Rusko, vsadilo (rovněž) na "Ford T". Ale svorně (i s BRICS) odmítli za to odevzdat V.Š.E. [velký smích]

A Západ ( i jeho vrchnostenské ETNIKUM, určené mu "KNIHOU") čumí - a zbyl mu/jim/ "jen" ÚČET - v podobě neoddlužitelných dluhů.

A to je meritem dnešní doby. Podobně jako pro Vás, je pro mne "svoboda" v nakládání s vlastním časem největší hodnotou. A bohatstvím.

Přesto chápu "zapřažené" (pro větší a novější "Ford/y T") Pražany a okolní, že se nedostavili. Sám jsem zrovinka také mimo Prahu. Na druhou stranu, nedokážu si představit, jak bych se snesl např. s xenofobem A. Bé. Bartošem u jednoho stolu - či podobnými xenofobními "Müssli-Tell(i)". Navíc "můj" volební rajón není Praha 1 - a zrovna se i rozhoduji, zda vůbec kvůli volbám do Prahy letos "na otočku" dorazím. Hlas jsem přislíbil jednomu kandidátu "v mém" rajónu - pokud v Praze o volbách budu. Pokud byste byl v mém rajónu Vy, dal bych ho rád i Vám - i když bych musel vypít Kalich Hořkosti při pomyšlení na A. Bé. Bartoše...či Vandasse.

Od přírody jsem nastavený mít práci rychle za sebou - a pak si užívat života (i Fordů T - bez splátek!!!). Nejsem pro to asi dobrý společník pro Pražskou Kavárnu - a nikdy jsem ji ani nevyhledával. Stejně tak jako české "útulně zaplivané a zahulené" hospůdky.

Držím palce!

318729

05.10.2014 04:23

Kdo tvoří „Islámský emirát“?

RE: To má logiku ...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tak zle to s Ruskem (i s Cinou) rozhodne neni. Rusove nejsou "slusni ze slabosti", ale protoze maji naopak navrch. A vedi, ze uz davno chytili opici (Zapadu) ruku uvnitr kokosu.
Staci pohled na virtuozni prevzeti Krymu a bleskurychle zafixovani hranic Novoruska. Kdyz Rusko nyni jedna, vzdy je to pro Zapad sok [smích]
Cinane si jiz podmanili vetsinu Afriky. Jizni Emerika si take vyrizuje se Zapadem "ucty".
Prave to je dukazem, ze Západu dosel dech. Neni schopen uz "nakupovat" lokalni Flasky Veskrny, KnizePany a podobné Shabes/Goy/im. Za tuzexove bony ci nekrytou inflacni menu. A neni schopen uz rozmychavat ani "plysove" Barevné revoluce. Proto osnuje a zapleta se s Islamskymi kalifaty, ktereu pak jak lejno ulpivaji na rukou!
Rudove o Cinane maji uz na sve strane VETSINU sveta. Zapadu zbyly jen nesplatitelne dluhy.
Namisto Emerickeho snu, sni nyni svet Cinsko-putinovsky sen s tuzby. Jde jen o to si to poctive priznat.

318561

28.09.2014 08:53

Rozmetání buržoazního systému a spravedlivý stát

Moc hezky a dlouze sepsano

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jádro pjůdla je ale V TOM, že všichni Zápaďané jsou SPOLUPACHATELI non-stop loupeže Vrchnosti (určené nám KNIHOU) a vrchnostenské vrstvy Shabes/GOY/im na zbylém světě - v poměru cca 1:10 (Zápaďané versus zbytek (BRICS+zbytek světa). [smích]

Zkuste nezaměstnaného západoEUropana, letícího si v zimě vykoupat kotníky na TY Kanáry (nebo do TOHO Ýdžiptu), požádat, aby se o svoji podporu v nezaměstnanosti rozdělil s deseti pozemšťany mimo EU a NATO. Zajistíte si nasměrování k Prof. Chocholoušku.

VŠICKNI jsme SPOLUPACHATELI - a naše Vrchnost i její Shabes/GOY/im dovedli naše spolupachatelství K DOKONALOSTI.

Nikdo, opravdu nikdo, nemá ve skutečnosti zájem měnit Status Quo. I tady na Zvědavci se původní návštěvníci kdysi re/krůt/ovali zejm. z xenofobů a rassistů. Tedy z těch, kterým nepřipadalo divný, že bílá nezaměstnaná huba pracuje na černo, lítá při tom 3x ročně do Ýdžiptu, neplatí daně - ale vadilo jim, že zlý Zikán "bere dáfky".

Můžete milionkrát psát sáhodlouhé litánie o "Rozmetání buržoazního systému a spravedlivém státu". Jádro pjůdla je ale ve skutečnosti v "dokonalém" spolupachatelství mlčící, lídlující, majority - Vrchnost i Shabes/GOY/im jen virtuózně dokázali pro sebe - I PRO NÁS - vytvořit Ráj na zemi - na účet ostatního světa.

Proto držíme ve skutečnosti s Vrchností (Predátory, bankstery, humanitárními bombardéry i Pravdo&Láskou) jeden jediný NEROZBORNÝ ŠIK - jen si to nejsme schopni a ochotni nad mrazáky s argentinskými jahodami v Líííídlu, Lídilllínku, tom milovaném Líííídlíííčku, autocensurně přiznat.

Otevřme brány Jevrópy a strhněme Mexico–United States barrier - rázem bude po Vrchnosti, Shabes/GOY/im - i PO NÁS [pláč]

V reálu tedy VŠICKNI unissono: Pravicujme, toonnelujme, jumanitárně bombardujme - dokud je KOHO, KDE a CO!

Jen když neteče Z NAŠEHO [smích]

318194

27.09.2014 17:07

Ruská armáda v Německu? Nikoliv. Nizozemská

RE: Scum

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Author poslal snímky coby falsum úmyslně - proto jsem po panu Editoru poptával originální Exif ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Exif ). Exif by případně "odhalil" originální místo snímku (GPS), pravé datum, fotoaparát apod.

Navíc ŽÁDNÁ registrační automobilová značka neobsahuje nikdy azbuku!!! Písmena se musí nalézat UVNITŘ řady písmen shodných s hodnou keltující a pravicující latinkou!!!
Důvod je prozaický: hromadné strojové (či chceme-li upřesnit kamerové) zpracování dat [smích] Na hranicích, mýtných branách atd. atd.

Rusko má současnou verzi RZ pro ozbrojené síly ve tvaru:

Vložený obrázek

Ruská policie:

Vložený obrázek

Ukrajinská "hrdinná" ármija:

Vložený obrázek

Ukrajinské hrabré Ministérstvo vnjůtríšních djél (např. NAZI-gvárdijá...):

Vložený obrázek

Zatímco TA PRAVÁ NEFALŠOVANÁ VYPÁLENÁ holandská humanitárně-bombardující "krolewska" armáda užívá obskurní civilní typ RZ

Vložený obrázek

(s písmeny from KL to KZ & LM, LO, LU Military Vehicles: (KL, KN to KZ: Royal Army, KM: Koninklijke Marine's(Royal Navy), LM: Luchtmacht (Air Force), KP: Regular car from the Koninklijke landmacht (Royal Army), KV: Koninklijke Marechaussee (Royal Constabulary). Example: (KL-??-??) and (??-KL-??) which is used from Royal Army.)
Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Vehicle_registration_...

Kecy o "azbjůce" na RZ KAMAZŮ/DAFŮ jsou proto tedy leda z Říše LehoŽumpích vlhčených snů [velký smích] [bliji] [bliji] [bliji]

318161

27.09.2014 08:49

Západ bubnuje na Ukrajině na ústup

RE: Zjednodnodusme to

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprostý souhlas! Ale Rusko je mistrem diplomacie právě proto, že díky světově unikátní geostrategické poloze, bude VŽDY ostatním světem "dobýváno" - a to nejen "hodným" Západem.

Who controls the rimland rules Eurasia;
Who rules Eurasia controls the destinies of the world.


Vložený obrázek

Naštěstí se tedy s tímto privilegiem naučilo žít. A díky tomu se stalo (muselo za staletí stát) mistrem diplomacie. Zkrátka a dobře ruský medvěd leží na nejlepším a "nejšťavnatějším" kousku planety. A ostatní vyhladovělí šakali pobíhají okolo, předvádí medvědu své "kousky". A ruský medvěd občas jim odhodí nějakou vlastní ohlodanou kost za šakalí "jablonecké bižuterní" zboží

318136

27.09.2014 08:23

Ruská armáda v Německu? Nikoliv. Nizozemská

DAF Troop carrier Dutch army

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jde na 99,99% o vozidlo DAF (Van Doorne's AanhangwagenFabriek - Van Doorneova továrna na přívěsy (DAF)) viz. http://www.military-vehicle-photos.com/picture/num...

http://military-vehicle-photos.com.s3.amazonaws.co...

Teď jen zbývá požádat pana Editora o zodpovězení, zda upravoval/mazal před postnutím i původní EXIF, zaslaný ve fotografii Authorem - nyní je tam již pravicujícní "kulové". A podrobit původní phota "tortůůůůře" v http://exifdata.com/index.php

Možná zjistíme, že fotka pravicujícího čtenáře ani z Bad Schandau nepochází [velký smích]

A že jde o žertík ze slaVomyslné stáje LehoŽumpy - či diskreditační "předvolební" hokus/pokus Shabes/GOY/im či přímo Bisoňů [oči v sloup]

318133

26.09.2014 01:40

Západ bubnuje na Ukrajině na ústup

Zjednodnodusme to

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) Zapad se fasistickym pucem v Kijevu primarne pokusil zbrzdit etablovani Euro-asijske Unie a potrisnit zaroven triumph Vladimira Vladimiroviche v Sochi na Olympiade
2) Vladimir Vladimirovich reagoval tahem na Krym
3) Zapad se zoufale pokusil vtahnout Rusko do valky, kdyz donutil kyjevskou juntu vrazdit civilisty v Donbasse
4) Vladimir Vladimirovich elegantne potupil Zapad i jeji fasistickou juntu na Donbasse, aniz by na Ukrajinu oficialne vstoupil byt jeden jediny rusky vojak
5) Sestrelenim malajskeho letadla se Zapad i junta totalne demaskovaly pred celym svetem.
6) Stejne tak i sankcemi, ktere jen Rusku poskytuji zaminku k restartu a geopolitickemu vyznamu CCCP 2.0 [smích]

318054

25.09.2014 17:54

Podvod zvaný TTIP

Bomba: Mikhail Khodorkovsky = Yeltsin 2.0

MoUdrostrak 90.?.?.?

Musím pravicujícně ze všech sil tleskat! Takové trefné pojmenování Mikhaila Khodorkovského!

Ale uvědomme si zároveň, že není jen Jeden Západ. Bezpochyby pan Snowden se v Rusku nevyskytl „náhodou".

Jsme online svědky Velké Hry, kde je předem zřejmé, že Rusko, Vladimir Vladimirovich a ti , co za tím stojí v Rusku i na Západě, netahají za „kratší konec".

Blbé ovšem je, co nastane s nevzdělanými, zpohodlnělými, keltujícími národy?!

Právě nyní byl zprzněn v médiích i poslední „Mohykán vyčpělého Západu" = http://www.blesk.cz/clanek/digital-mobily/276429/m...

Co vůbec zbylo?!

318033

24.09.2014 08:03

Devizové swapy v současném světě, vznik globálního devizového kartelu (II)

Zúčtovací „centrum" dluhů ~ o ničem jiném článek nebyl

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dollar se snejsilnější „reservní měnou„ nejen díky vymahatelnost Jumanitárním bombardováním.
Po WWII byly USA jednou z mála zemí s nadprodukcí investičních celků, technologií a spotřebního zboží. Částečně tedy „po právu" se za tyto komodity vedly účty, rozvahy a závazky v dollarech.
Dnes je situace naprosto odlišná. Není téměř jediná komodita, včetně bombardování, která by byla závislá jen na USA.
Proto je zaváděné zúčtování mimo dollar. Čím více je dollar „ředěn", tím je méně v businessu pro dodavatele a věřitele atraktivní.
BRICS & Co. tedy neřeší ZDA. Řeší jen KDY a JAK. Mohli by to provést i ihned. Ale tím by při defaultu USA, dollaru a Západu znehodnotili své pohledávky za Západem.
Proto postupují jak postupují ~ podobně jako v 50. a 60. letech Japonci dodávali USA spotřební zboží. A oproti tomu skupovali západní know how, patenty a nemovitosti.
Swapy Západu tedy prakticky vůči vnějšímu světu nic neřeší.
Nadešla doba, kdy jeden kWrubl je nejsilnější a nejtvrdší měnou.
A zima to potvrdí[smích]

317935

18.09.2014 12:45

Dnešní literatura a film mladé generace

Zbytečně příkrý článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Proč zatracovat dnešní generaci?!
Vždyť se to opakuje stále dokola: "Ta dnešní mládež. To za našich mladých let nebylo...!" [velký smích]
Každá generace řeší NAPROSTO jiné výzvy, nežli řešily generace předcházející. Zkušenost z jedné generace na další je obvykle velice, velice, ale opravdu velice obtížně přenositelná.
Na co si v Gott/lině stěžujeme?! Komunisté možná "lhali" o komunismu. Ale rozhodně, rozhodně, ale opravdu rozhodně o "Systému, kde člověk je člověku VLKEM", Zlý Bolševííík nelhal ani v nejmenším.
Kocábbující Pepíci a Mařen/ky si možná za Zlého Bolševíííka nasazovali masky na věřejnosti. Ale na chatách, v zaplivaných útulných hospůdkách či na footballe si masky mohli sejmout - a vydechnout si.
Na hodném Západě se licoměrnost "nosí" 24/7. A kdo "se zapomene", musí z Kola ven.

Vložený obrázek

Přesto, anebo právě proto, i v Hodném Capitalissm, existuje mnoho cest, jak přežít - a nezavdat si. Je to každého osobní boj. Rozdíl je jen v tom, že Zlý Bolševííík si alespoň jakž takž chtěl zachovat vnější Gesicht.
Hodný capitalissm si, když už mu hóóódně teče do bot, sám nna sebe zfilmuje http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeitgeist_The_Movie - a zanechá zinkající, pravicující a za Zlého Bolševííka Koccábující Pepíky a Mařen/ky v němém úžasu - bez rezeptu a řešení [velký smích]

317656

17.09.2014 11:25

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

Diskreditace je více, nežli likvidace!

MoUdrostrak 90.?.?.?

V Česku již téměř není nikdo "volný" ( z opravdu SCHOPNÝCH ), KDO "by nebyl zapojen".
Počítejte s tím, že pokusy o Vaše zapojení budou pokračovat. A setkáte se s pokusy i od lidí z Vašeho okolí, od kterých byste to nikdy nečekal.
Navíc to máte komplikováno i vazbou na A.Bé.Bartoše, takže budete "voděn", i kdybyste si mohl tisíckrát namlouvat, že stále ještě nejste.
Na druhou stranu a upřímně: Kdyby Vás chtěli "jen sejmout", dávno by Vás sejmuli - nežli by proti Vám veřejně štvali Shabes/GOY/im z Justiční mafie. To Vás může (po)těšit.
Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat i jejich Shabes/GOY/im, umějí dobře kalkulovat.
Největší cenu má pro ně Stwora zdiskreditovaný, nežli pod drnem (uklouzlý po šlupce banánu). Proto o to víc, že se nemusíte bát "rány ve tmě", obávejte se diskreditace. Pokud Váš volební potenciál bude stoupat, bude stále vyšší i hodnota faustovské smlouv, kterou budete mít periodicky přistrkávanou před oči - atraktivní obdivovatelka, zajímavý, lukrativní nabídka konzultace (IT či odborná číngliž) - uvidíte od koho a kdy to dorazí [smích]
Diskreditace je více, nežli likvidace! Mučedník je pro "ně" vždy nebezpečným semeništěm o to větších následných problémů...
I proto jste dopadl, jak jste dopadl. A proto jste tam, kde jste...

317578

17.09.2014 10:44

Bankovnictví pravdy a lží

RE: Bez bankovnictví by polovina lidstva zemřela hlady a nemocemi.

90.?.?.?

Čistě podle mne - musí být nějaká pobídka, aby oVčané utráceli. Viz. česká zbídačená a zpravicovaná poplyšová města, kde dovyzinkaní oVčané pouze přežívají. A veškeré mzdy, platy a důchody tamní oVčané odvádějí zahraničním zásobovacím a distribučním řetězcům. Pokud by za takové situace neexistovalo v česku přerozdělování via Zlá EU, nebyly by ani ty předražené chodníky, kruháky, čističky atd.. A tedy i minimální lokální zaměstnanost (mimo zahraniční montovny) pro řemeslníky, úředníky a třeba i hostinské. Málokdo z Pepíků i Mařen/ek si to při četbě Pouček Prof. Big Toonnela, Hayek, Friedricha VON a dalších "kousků" Rakouské školy uvědomuje. Naštěstí, samotní Rakušané, jedou podle úplně, úplně, ale úplně jiného "modelu" - nešvejkují, fondy dočerpávají, nerozkrádají - a "sousedují" - Rakušané zkrátka ani nezinkají a ani nepravicují podle Pouček "Rakouské školy", Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON...
Důkaz - Taxes and other revenues: AT(15.)=47.9% of GDP (2013 est.) vers. CZ(101.)=28.6% of GDP (2013 est.) = Pravicůůůjme-toonnelůůůjme (Taxes include personal and corporate income taxes, value added taxes, excise taxes, and tariffs. Other revenues include social contributions - such as payments for social security and hospital insurance - grants, and net revenues from public enterprises.)
Češi již dokonce v současnosti ani nezateplují (přes nemalé NEčerpané dotační fondy), protože si to z mrzkých upravicovaných mezd a platů nemohou dovolit.
Pokud byste více cestoval, zjistil byste, že po zeměkouli je ještě mnoho a mnoho "zákoutí", které odpovídají situaci "horských údolíček". Místní pracují od slunka do slunka. A kromě kopy potomků nemají jiný nástroj, jak "se pojistit". Banky, pojišťovny, zlý sociální stát, strukturální fondy atd. skutečně do takových míst na zeměkouli následně přináší BLAHOBYT.
Co se týká "řízeného zbídačování" Střední a Východní EUropy, už jsem na Zvědavci před více lety opakovaně uváděl, že jde o stejně "systémové nastavení", jako bylo po WWI v německojazyčných zemích. Zbídačené oVčany je pak snadné nahnat pod tribuny Hitlerovi/Petrosenkovi - a ukázat na LebensRaum a zavelet Drang nach Osten.
Nic není náhodou - ani to, že po Plyši měli Ukrové benevolentnější podmínky pro GastArbeitung v HavloStánu. Naštěstí mnoho Urků poznalo i současnou prosperitu Ruska za panování osvíceného Vladimira Vladimiroviche. Takže se podle toho nyní štěpí. A Ukrové tedy netáhnou poslušně jen pod knutou západních Predátorů a PressTitjůtů...
Štěpení Ukrů je i štěpením světa - mezi zlo a dobro.

317575

14.09.2014 17:47

Bankovnictví pravdy a lží

RE: Bez bankovnictví by polovina lidstva zemřela hlady a nemocemi.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý pravicující Vojto, základní rozdíl mezi námi dvěma je v tom, že Vy jedete podle "toho zlého". A já podle "toho hodného".
Může to být výchovou. Ale u mne je to i potvrzeno poznáním.
Jedno ale bylo stejné u všech příbuzných, co o moji (dětskou) duši navzájem "soupeřili" - důraz na to, že kdybych se neměl VŮBEC nikomu (Bohu) zpovídat, tak alespoň bych měl se "ZPOVÍDAT SÁM SOBĚ".
Když jste načal "košilaté téma", budiž [smích] : Když jsem se dostával do puberty, říkal jsem si, "...co to takhle zkusit zkratkou = "po Vojtovsku"...". Vypočítavě. Bezohledně. Dobyvatelsky. Užíval jsem si přízně opačného pohlaví, které u mne oceňovalo, jak vypadám, jak se oblékám, na jaké "adrese" bydlím nebo jakým prestižním autem jezdím. A časem jsem zjistil, "že tudy cesta nevede". A jestli nechci jednou být uhnán a stát se tažný volem, ujařmeným nějakou nablýskanou fenou - nebo, ještě hůře - takovou cílevědomou fenou být držený v šachu jejím vydíráním či dosmrtným dovyživováním alimenty, musím hledat partnerky jinými způsoby a podle jiných hodnot.
S jednou z mých prvních "oduševnělejších" partnerek (se kterou jsme se ale zžívali velice postupně a pomalu) jsem následně prožil několik let. Jak to tak bývá, nakonec jiskření vyprchalo, začali jsme fungovat spíše jako sestra a bratr (btw. dodnes jsme dobří přátelé na život a na smrt) a relativně v pohodě a férově a přátelsky se rozešli. Po nějaké době jsem prožil románek s jednou společnou (jinak obtížně komukoliv z mnoha dobyvatelů dostupnou) známou, na kterou bych si nikdy dříve ani nedokázal pomyslet. Když jsem se u ní pídil, PROČ zrovna mně dala šanci, dostal jsem překvapující odpověď: Důvodem prý bylo, protože se jí moje ex svěřila, že kdyby mohla vrátit čas, zůstala by se mnou i kdybychom žili ve formátu ona + jiná moje partnerka či postupně partnerky.
Od té doby (a uteklo už hodně času) se tedy domnívám, že collec/tivismus má své opodstatnění i v sexu[smích] Těžko budu v životě poctěn větší poctou, nežli se tehdy stalo. Existuje uspokojení z přijímání. Ale daleko vyšší metou, je uspokojení z obdarovávání.
Nechci se tu holedbat co anebo koho sponsoruji. Už jednou jsem tady psal, že větší obětí vůči Zvědavci nežli peníze, byla pro mne cesta do banky a fronta u bankovní přepážky banky pana Editora, když jsem peníze anonymně poukazoval. Jsou tedy podle mne i vyšší "oběti", nežli jen čistě finanční.
Milý pravicující Vojto, my dva jsme úplně, úplně, ale úplně z jiného těsta a hodnotového světa. Proto budete vždy mým oblíbeným terčem. Stejně jako já Vašim. Moje jediné životní krédo je, že kdybych měl už nyní zemřít, abych nelitoval toho, JAK jsem žil a ZDA jsem si všechno co jsem mohl, užil [smích]

317431

14.09.2014 13:23

Bankovnictví pravdy a lží

RE: Bez bankovnictví by polovina lidstva zemřela hlady a nemocemi.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas! Ale přes všechny tyhle toonnely, zámkové dlažby versus 50 let nerevitalizovanou základní dopravní infrastruktůůůůru, žije 80% majority na vyšším životním standardu, nežli by žila, kdyby mohla o sobě rozhodovat sama.
Nejzákladnějším příkladem budiž sedlák v opuštěném alpském údolíčku (ať už v hodném Švýcarsku či velezlé EU). Bez dotací, přerozdělování a negativních daní by DODNES žil s krávou a ovcí v jediné místnosti.
Jako každý "systém např. auto, vlak, letadlo, loď, továrna, nemocnice, úřad - i banka a její zdraví nebo prabídná kondice, je odrazem REGULACE.
Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON Pepíky a Mařen/ky učily, že NIC se NESMÍ REGULOVAT. Že regulace je HŘÍCH vůči Trhu, tomu Tržíčku - a jedinému velespravedlivému nástroji - Neviditelné Pracce Trhu.
Stejně jako moje auto, zabezpečovací zařízení nebo tepelné čerpadlo, je funkčnost banky odrazem aktuálně nastavené REGULACE a řešené nebo neřešené zpětné vazby.
Z 99% mohu nesouhlasit s Vrchností (určené nám KNIHOU) a jejími Shabes/GOY/im. Na druhou stranu, pokud by V.Š.E. bylo v rukou a na rozhodování Pepíků a Mařen/ek, dodnes by existoval např. trest smrti. A přes trest smrti by si Pepíci a Mařen/ky řešili "místo na Trhu, na tom Tržíčku". Nebo by populisticky vyobcovávali na věčnost každého, kdo by jejich bezuzdnému pravicování a zinkání nastavil zrcadlo.
Banka, stejně tak jako cokoliv, je "dobrý sluha", ale "zlý pán". Proto musím využívat banku tak, aby mne "hřála", ale "nespálila". 80% populace není schopno ani přepočíst € na lokální měnu. Proto musí být tito Pepíci a Mařen/ky chráněni regulátory, zákony a pravidly - namísto ochrany Poučkami Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON.
Stejně tak je to s působením exekutorů, zastaváren, komerčních transfuzních stanic... V hodné Emerice (co přinesla Pepíkům a Mařen/kám vytoužené "Texasky") zprivatizovali i věznice. iDnes je ve věznicích zavřeno tolik Emeričanů, kolik je uplatitelných soudců. Neboť trestanci jsou nyní v hodné Emerice zdrojem ZISKU pro soukromé věznitele resp. zaměstnavatele. This Is How Private Prison Companies Make Millions Even When Crime Rates Fall http://www.motherjones.com/mojo/2013/09/private-pr... Jsou tedy V.Š.E.chny věznice z principu ZLÉ jako banky?!
Nereguluji a pravicuji?! Vždy spláču nad výdělkem...
Ať už jako oběť - či pravicující daňový poplatník, bekající Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON...

317410

14.09.2014 09:06

Bankovnictví pravdy a lží

Bez bankovnictví by polovina lidstva zemřela hlady a nemocemi.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Co mi bylo od malička vštěpováno:
1. Člověk (podřízený) dostává "kouskovanou" mzdu proto, protože by s ní jinak v delším horizontu nikdy "nevyšel".
2. Daně, zálohy na elektřinu, plyn, stočné, odvoz odpadu apod. je nucen také platit "kouskouvaně", protože by jinak zmrzl, udusil se ve špíně, byl exekuován za nedoplatky.
3. Herny a casina, ale i nadměrný chlast nebo drogy nepoškozují "JEN" podřízené, ale ničí hlavně jejich zaměstnavatele, protože z pracovní síly dělají žebráky a trosky.
De facto moji předci supplovali a supplují funkci "bankéřů" i když o to z hlediska zisku příliš nestáli a dodnes nestojí. Bez úvěrů, půjček či naopak rozumně uloženého nadbytku oběživa, by jejich podřízení nezaseli, nenakoupili si zásoby, nevyšli v době neúrody nebo různých "vis maior". A stáhli by s sebou i mojí rodinu.
Stačí poodjet východním či jihovýchodním směrem, do "ráje" Afriky nebo zbídačených čím dál méně pravicujujících zemí Latinské Emeriky. A V.Š.E. výše uvedené se rázem člověku potvrdí s naprostou přesností.
VŽDY za majoritu musel nést odpovědnost "lenní pán". V moderním světě je to přeneseno na banky, pojišťovny, sociální stát s garančními institjůcemi, rozvojovými fondy či projekty.
Bez V.Š.E.ho toho běžnému člověku zbývalo JEN JEDNO řešení - co nejvíce potomků, které nebyl schopen uživit a přenášel mezi ně od narození "konkurenční boj" o přežití, o vzdělání, o následnictví, o zabezpečení...
A lidstvo se utápělo v nemocech, 50% dětské úmrtnosti, negramotnosti, šarlatánství, lichvě a bídě.
Proto lidé migrují do sociálních států - namísto toho, aby si ve své nerozvinuté domovině "užívali" neomezené TRŽNÍ SVOBODY. Proto i Čína zavádí sociální stát a'la Scandinavie.
Proto obvykle immigranti nejsou KUPODIVU obětmi lichvy, exekutorů, predátorských bank či pochybných půjček.
Banky nebo bankéřství je v základu služba, jako každá jiná. Je to obchod s penězi, který musí být odolný runu na banku či neobezřetnému použití naakumulovaných vkladů.
Když se po krizi kácely banky, v bakrotujících JůYsEj na tom "kupodivu" byly nadále vcelku malé commun/itní banky, které neinvestovaly do toxických dluhopisů a dohlédly konců svých portfolií.
Ortel smrti vyřklo před desetiletími bankám jako takovým zničení zákona, který odděloval klasické bankovnictví od investičního. A nedouk a marionetta Ronnie Reagan, který hlásal: "Plaťme co nejnižší daně, neprodukujme, V.Š.E. jen dovážejme a jen se mezi sebou obsluhujme."
A ta majorita "nesvépravných podřízených" namísto investování daňových úspor, svěřila své dollary banksterům z investičních bank a fondů. A ti je "odklonili" do toxických "aktiv".
Náhoda?!

317388

11.09.2014 10:52

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

Upřímně - děláte Vy a Váš mediální i volební potenciál, A. Bé. Bartoši užitečného idiota...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Upřímně: Pokud byste kandidoval jako nezávislý kandidát (stojí to tuším 20.000 za kauci a nějaký groš agentuře, aby Vám sesbírala petiční podpisy k zahájení kandidatury) , měl byste větší šance (a upřímně bych Vám držel všechny palce). Hodně lidí, zhnusených současnou politikou Shabes/GOY/im, by Vám jistě vhodilo hlas. Další část hlasů byste dostal od lidiček, co za jakéhokoliv režimu a konstelace rádi zatopí establishmentu. A výsledek by mohl být velice, velice, ale velice zajímavý a povzbudivý, neboť jedním z Vašich konkurentů bude politický prostitjůt, Shabes/GOY, soustalista BioMassy a velkorestituent ex-moUdrozelený Bursík - nyní v dressu SPVéčka LES(sic!). A už jen jeho kandidatura donutí jít k volbám i ty, kteří by jinak nešli, jen aby Bursíku hodili klacek pod nohy.
Takhle si z Vás A.Bé.Bartoš se svojí partičkou užitečného idiota - a jemu a jeho partičce posloužíte ke zviditelnění se. A zároveň již navždy obdržíte cejch.
Pokud si vygooglíte, odkud budou voliči (Senátní obvod č. 27 – Praha 1 je dle zákona č. 247/1995 Sb. pro volby do Senátu tvořen územím městských částí Praha 1, Praha 7 a Praha-Troja. Dále zahrnuje část území městské části Praha 2, tvořenou k. ú. Nové Město, část území městské části Praha 5, tvořenou částí k. ú. Malá Strana ležící na území městské části Praha 5, a část území městské části Praha 6, tvořenou k. ú. Střešovice, částí k. ú. Bubeneč, částí k. ú. Hradčany a částí k. ú. Sedlec ležícími na území městské části Praha 6. Zákonem č. 195/2010 Sb. bylo k obvodu připojeno katastrální území Vyšehrad ze senátního obvodu č. 26 – Praha 2. Od roku 2014 je součástí obvodu také území k. ú. Suchdol.), tak je nad pochybnost jasné, že A.Bé.Bartoš tam na růžích ustláno se svým "programem" a priori mít nebude.
Jak už jsem napsal, jako soukromá MEDIÁLNĚ VELEVÝZNAMNÁ OSOBA byste mohl být černým koněm - už jen proto, že media Vám dají jistě prostor "zdarma". A lidi by to mohli z různých výše uvedených důvodů Vám hodit - z naštvání, pro legraci, pro podráždění "Vrchnosti" a Shabes/GOY/im...
Takhle mediální potenciál shrábne A.Bé.Bartoš. A Vám to sežehne jen čas - a výsledek patrně za to stát nebude. Škoda!

317227

10.09.2014 00:12

Na pozadí ukrajinského příměří

S Vladimirem Vladimirovichem bojuje po boku SPOJENEC nejjistější!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Všichni téměř opomíjejí ZIMU! Ve které Ukrové vymrznou na kost.
A Vladimir Vladimirovich je skoupí naležato za pár deci plynu.
Proto Rusko nyní už nemá kam spěchat.
Zima vždy byla, je a bude SPOJENCEM nejvěrnějším. Alespoň pro Rusy. A pro naši důstojnou budoucnost po jejich boku!

317076

Článek je zpočátku vtipný.
Na druhou stranu, chceme používat "mrtvý jazyk"?
I ten češtin je nádherný právě proto, protože jsem schopen +- 10-20 let určit, kdy byl původní text (prózy, básně, či technického obdahu a pod.) sepsán. A zohlednit tak i jak tehdejší reálie, tak trendy a tendence.
Jen pravicujici jednoduchy organismus potrebuje mit V.Š.E. projeto a přeloženo a prevykladano pres FOX News ci ProTiProud a pod.
Stejne se nakonec novotvar prosadí sam.
Kdysi jsem prinesl do Gott/liny "SUPER". A zpočátku se Pepici a Mařen/ky smali, protoze znali jen BA 96 - nic dalšího se jim nea/soc/iovalo.
A vida, neni to tak davno, co mi jeden professor spilal, ze jsem diky tomu pomohl zdegenerovat několik ceskych slov, ktere nyni SUPER pretloukl.
Netvrdim, ze jsem byl jediny. Ale urcite v mem Gott/linskem okoli prvni. A zachranil ten češtin pred zmrtvenim.

316937

06.09.2014 12:11

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto podepisuji!
Komu chybí zbytky do skládačky, nechť si pravicujícně uvědomí, že kdyby Západ měl Rusy a Rusko přečtené, dávno už by bylo Rusko vyplundrováno jako Severní Emerika, jeho vody by byly toxické stejně, jako jsou canadská jezera a řeky - a Rusové, Rusky i jejich děti by byli stejně prodejní, jako jsou zbídačení a zpravicované Pepíci a Mařen/ky v české Gott/lině od Plyše.
Uvědomme si tedy, že vždy, když to bylo nevyhnutelné, tak zlí širokolící, slovanští a "zakrnělí" Rus(ác)i přišli se šokujícím elementem skládačky, kterou hodný bankrotující a neoddlužitelný keltující Západ nebyl schopen s to vyvrátit a popřít.
Vzpomeňme třeba na "uniklý" odposlech zrůdy baronky The Rt. Hon. The Baroness Ashton of Upholland a estonského ministera zahraničí stran střelby jak do hodných demonstantů, tak zlých bjerkjutů na Majdaně http://www.zvedavec.org/vezkratce/7909 (a.k.a. Catherine Ashton s estonským ministrem: Snajpry v Kyjevě najali lídři Majdanu! )
Rusové mají nejsilnější karty ze všech:
1) Geostrategickou jedinečnost - tzv. Pivot Area
2) Nevyplundrované přírodní bohatství
3) Nezávislost na korridorech a námořních trasách
4) Vysoce (nejen technicky) vzdělané a loajální multikulturní obyvatelstvo, s bezproblémovou cross-cultural komunikací s celým světem
5) Oprávněnou víru v budoucnost
Rusové tedy odkrývají jen takové karty, které sami pokládají za smysluplné. A jen tehdy, pokud je to z jejich pohledu nevyhnutelné.
100% vědí o obou "záhadných" malajsijských letech více, nežli kdokoliv z nás tuší.
Ihned po sestřelu. 2. letadla "unikla" velice palčivá konstatování španělského dispečera, který zavedl "celý svět" na ukrajinskou stopu - resp. za dopravním letadlem vyslanou stíhačku.
A teď můžeme hádat, ZDA měl španělský dispečer od někoho předem zadání takto reagovat (od Rusů, jejich oddaných spojenců v ukrajinské tajné službě, v C.I.A. atd. atd.). Rusové mohli mít zprávu o západním komplotu vůči malajskému letadlu i několik dnů předem. A aby neodhalili svůj zdroj, museli západní komplot nechat proběhnout stejně, jako kdysi "hrdina" Churchill nechal vybombardovat Coventry.
Ale Rusové dokázali "po orientálsku" komplot vůči dopravnímu letadlu obrátit ve svůj prospěch. A teď C.I.A. a celý hodný keltující Západ tahá neodvolatelně za kratší konec. Je to naprosto stejná hra, jako když hloupí rudí žlutí šikmoocí komunističtí Číňané dávali hodným Emeričanům "na sekeru". A dnes má Východ celý Západ v pasti.
Je to moUdrost Východu a Orientu, kterou jednodušší organizmy na keltujícím Západě nedohlédnou a nikdy dohlédnout nedokáží.
Proto je iDnes rassistický Západ tam kde je, a Východ si s ním hraje jak kočka s myší...
Nevážit si svých protivníků se nevyplácí [smích] Kolik Anglo-Sassů umí mandarínsky nebo rusky - versus - kolik Rusů a Číňanů Englicky?!

316855

06.09.2014 05:43

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tulí se Krymčané k Západu a jeho Kyjevské fašistické juntě, či se tulí (přes dočasné problémy s vodou, zásobováním a dopravou) k Vladimiru Vladimirovichi a k prosperující Ruské federaci?!
Snadno přejedou hranice na Ukrajinu nebo přeplavou Kerčský průliv, aby zjistili, co je čeká na jedné i druhé straně[smích]
Západ už není schopen bez Ruska udat ani vlastní shnilá jablka, natož aby byl schopen Ukrajině zajistit slušnou životní úroveň [velký smích]
Vladimir Vladimirovich V.Š.E. výše popsané mistrně využívá a ještě více Západ nutí si střílet do vlastních nohou.
V 99,99% všeho si dnešní svět vystačí bez neodlužitelného Západu.

316843

05.09.2014 13:51

Výlet do Ruska

RE: Ten chlap Havlicek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Doporučuji si přečíst Havlíčkova story z Ruska:

"...Prošel sem si to asi hodinu a nasával. Starší fotříkové hráli stolní tenis, dětska lítala po prolejzačkách, maminy si povídali, pak dál slečny hrají na housle. Dál kuci jezdí na skejtu, dál někdo prodává stare vinilové desky …. Sednu si a užívám si to, přemýšlím k čemu bych to přirovnal. Je to jako na nějaké velké dovolené, lidí kteří se znají, minimálně podle vidění, kteří se spolu třeba jednou dvakrát už opili, a mají spolu takový jiný přátelský vztah, je to jako být v partě velkeho pionýrského tábora, kdy cítíš že všichni táhnou za jeden provaz, všichni se považuji jako kámoši.
Ano, některá města, nekteré země, bych přirovnal k nádhérné barbíně, opálená, vysoká, štíhlá, s dlouhýma vlasama, pevným poprsím, plnými rty, která se pořád směje, má bíle zuby a z které ste paf, ale když s ní chvilku jste, přijde vám prázdná, nepřirozená, třeba i falešná, protože se směje vlastně všemu, ptá se jak se mám i když jí to nezajíma atd. A rusko? Holka s mastnými vlasy, nevkusným vohozem, křivými zuby, malým bříškem ale rozzářenýma hlubokýma upřímna očima, z kterých člověk cítí tu sílu, upřímnost, přátelskost, přirozenst, prostě ta jiskra tam je, i když nevíte proč, protože když se koukáte na jednotlivosti, tak je to prostě průser, ale jako celek je to prostě láska …...
užval sem si tu laskavou paní. U motorky mě zastavil plešatý tlusťoch, z kterého vylezlo že je to amík, z NY, že tu žije už dvacet let, a hustil do mě, že má o čtyřicet let mladší manželku, že má benzínky, že má apartmány, že má hotely, že má firmy, že je ma v usa i tady ale v rusku se pry podnika jako nikde jinde na světě. Že tu lidi mají spousta peně, a neví za co je utrace a prostě utracejí (což musím potvrdit, že sem přesně takový dojem měl a mám taky) stejně tak že sou v Rusku nadherny upřímny ženy atd atd. Pak začal mluvit o tom že to se vše změnilo jen díky vladě Putina, že nepije, fakt pracuje, je chytrej a snaží se dělat věci pro lidi. Shodli sme se na tom že místní mají Bolkův virus, on s tím přišel sám, že prostě rychle vydělali velke peníze a prostě to nedokážou vnitřně zpracovat, že možná pár generací dal to bude lepší, ale že tu zná mnoho lidí, kteří za pár let byli milionaři a prostě se jim daří, tak jim to vleze do palice. Pak povídal o tom že tady v rusku měl před x lety starou Jawu, že to byl super stroj atd
šel sem do kramu si koupit pití a nějakou sváču na zítra, bylo ftipné že ke mně přišla paní s plechovkou krušovic v ruce a ptala se mě rusky: „to je pivo z čech?“ přišlo mě to ftipný, tak sem ji v regálu ještě ukázal další čtyři piva z čech a říkám jí že sem taky z čech..."
Přijel do Ruska z Norska. A prvních pár tisíc km ještě v Rusku také pravicoval... až prohlédl! Viz. výše[smích]

316799

05.09.2014 10:33

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už jsem Vám to tady mnohokrát opakoval: Nejste ani zkušený životem, rozhledem, praxí. Jen blábolíte[smích] Slavné Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON.
Daně nejsou JEN o přerozdělování, natož o "rovnostářství". Daně jsou HLAVNĚ o "ošupu" světa okolo sebe. O amortizaci veřejného prostoru, přírody, zdrojů, vzduchu, klimatu.
Kdo z okolního veřejného prostoru kořistí, má povinnost i do veřejného prostoru přispívat.
Pokud vlétnu do lesa (veřejného), vylovím z něho veškerou zvěř, znemožním obživu ostatním (nejenom lidem) Predátorům, nejsem "jenom schopný businessman". A tak je to s každou "dírou na trhu".
Je nad míru zřejmé, že ani jako malé dítě, jste se o světě do kterého jste vstupoval nezamýšlel.
Jste nastavený podle jednoduchého vzorce: Podle sebe soudím Tebe = "Kdybych SÁM mohl být u výběru daní či přerozdělování, tak bych kradl. Proto nutně musí krást i VŠICHNI ostatní!"
Život jste prožil, či dosud prožíváte, ve velice podřadném postavení. A proto jste spřádal z Pouček ve fantaziích své vlhké sny.
Kdysi jsem s Vámi diskusi i tím začínal, že v bankrotujících JůYsEj jsou pravičáci v naprosté většině lidé jednodušší, závislí na Fox News a jednoduchém podání světa (od "Authorit", věrozvěstů či Pouček), protože komplexnost světa okolo sebe by nebyli schopni nejenom pochopit. Ale i připustit.
U Vás to končí u rozhledu 4-5 letého dítěte, které nepochopí(-lo), že veřejné osvětlení, kanalizace, chodníky, urban transport, popeláři, skládky, ale i ten les, rybník, ryby v řece či v moři, kyslík okolo nich - je veřejný (společný) statek ve veřejném prostoru.
Je to dané výchovou v útlém dětství, okolím a také genetikou. S tím už já u Vás nic nenadělám. Jen mi Vás, stejně jako dalších hltačů "Pouček", může být tak leda líto [oči v sloup]

316787

05.09.2014 08:07

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pozorne jsem si tell četl skvěle přeložené video ~ až po počátek projevu Sergeye Yevgenyeviche (Naryskina).
A pochopil jsem, Z CEHO ma hodny Zapad takovy strach:
Vladimir Vladimirovich MÁ RECEPT!
Krym nyní poslouží jako výkladní skříň sily a prosperity Ruska a jeho obyvatel. Zatímco na hodném Západě dochází k demontáži „sociálních výdobytků" oVčana, Rusko je svým oVčanům navyšuje.
Navíc, návrat Krymu proběhl v SOULADU s mezinárodním právem. Nejprve referendum v autonomním celku. Osamostatnění od Ukrajiny. A teprve až NÁSLEDNĚ znovusjednocení s Ruskou federací.
Podle tohoto Rezeptu je možné sjednotit s Ruskem jakoukoliv samosprávnou autonomní entitu na světě.
Proto má hodný Západ z Vladimira Vladimiroviche takový panický strach.
Pokud Donbass dosáhne autonomie, již nic nebude stát v cestě sjednocení s Ruskou federací. Další v řadě může být Transněstří, Gagauzie, Srbsko, Aljaška atd. atd.
Vývoj Krymu je ale nyní pro Vladimira Vladimiroviche stejně důležitý, jako bylo udržení Západního Berlína kdysi pro Západ.
West Berlin byl ale ekonomicky černou dírou, což Krym už za pár desítek měsíců už být nemusí. A stejně tak i Podněstří, Gagauzie, Srbsko a další exklávy, kam by Rusko implementovalo vyspělejší životní úroveň, srovnatelnou s nynější v Ruské federaci.
Troufnu si tvrdit, že i v Česku regiony jsou už na tom sociálně-ekonomicky hůře, nežli geograficky srovnatelné regiony v Ruské federaci.
Proto je nyní Krym, i to skvěle přeložené video tak důležité!

316777

04.09.2014 11:45

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

90.?.?.?

Bohužel, plácáte jen a jen samé nesmysly.
Evropa není "rovnostářská". To, že je "sociální" není proto, že by Evropané měli "Váš cit".
Stejně jako nyní Číňané, jen Evropa v době Bismarcka narazila na hranice možností. A bez "sociálna" by se dále nerozvíjela (viz. dnešní bankrotující asociální JůYsEj - i se Slavnými poučkami Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON...).
Velký vliv na rozvoj "sociálna" v Evropě po WWII rovněž neměl "Váš cit". Nýbrž to bylo ohrožení CCCP a Východním Blockem, kde bylo VŠEM oVčanům poskytováno zdravotnictví, vzdělání a sociální péče ZADARMO.
Evropa se po WWII zmítala v neustálých stávkách a krizích. A ohroženích nastolení Zlého Bolševíííka, jako tomu bylo v CCCP a Ost Blocku. Teprve Silný sociální stát je zažehnal a nastartoval blahobyt.
Emerika oproti tomu několik desetiletí po WWII kořistila z dluhů, do kterých uvrhla za WWII ostatní svět. Sociální stát nebyla, narozdíl od zlé socialistické EUropy, nucena budovat, protože byla od CCCP přece jenom více geograficky isolována. A vyssávání ostatních pozemšťanů via splátky, via židy illegálně tištěný PetroDollar a via Jumanitární bombardování či False Flags a'la 9/11, Emerice chvíli fungovalo. A Svět se musel podrobovat.
Pokud byste někdy v životě býval byl zabloudil do skutečně prosperující korporace, i u nedouka a člověka bez rozhledu, by Vám rychle došlo, že JEDINÁ starost managera, politika či investora musí být SPOKOJENÍ a NEVYSTRESOVANÍ zaměstnanci, voliči či sousedé a spoluoVčané.
Ne náhodou jsou nejúspěšnější firmy v každém oboru SOCIÁLNĚ nastavené. Není to kvůli/vá "Vašemu citu" nebo "Evropanství". Ale kvůli prostému kalkulu.
Těžko pro Vás někdo vyprodukuje HODNOTU, když je duchem přítomen u melouchu, 2. či 3. zaměstnání, loví kolegy do Amway, pojistek či jim dealuje po kuchyňkách podprsenky a parfémy[pláč] Jen proto, aby byl schopen srovnat účty, školné, lékaře...
Anebo se nechá corrumpovat dodavateli. Či dokonce konkurencí.
Proto se od Bismarcka vyvinulo zlé SOCIÁLNO, zlý SOCIÁLNÍ stát, vvsoce přerozdělující, zdaňující, prosperující a blahobytná Západní EUropa.
Proto jsem Vás OKAMŽITĚ u současné Číny nachytal při Vaší účelové lži, potvrzující nedostatek rozhledu, špatné vzdělání i mizerné pracovní či profesní, natož manažerské, zkušenosti. [mrknutí jedním okem]

316730

02.09.2014 20:55

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

90.?.?.?

Soudruhu pravicující nedouku 46.?.?.?, opět jste mi velice mile a uspokojivě naladil...
Nejprve jste se kasal - a mne školil, JAK jsou Číňané naladěni pravicujícně (díky Vaší Authoritě).
Na jasný důkaz, že péči o Číňany stále více - nepravicujícně a v rozporu se slavnými Poučkami Prof. Big Toonnnela a Hayek, Friedricha VON - přebírá stát

http://www.people.com.cn/mediafile/pic/20110222/16...

a Čína jasně čím dále více směřuje ke zlé socialistické vysoce přerozdělující, zdaňující a vůbec pro Vás nezkousnutelné Scandinávii, jste se zmohl jen na Váš obvyklý pravicující cynizující výblitek.
Jen tak dál - děláte mi jen a jen - a opravdu jen [smích] - samou pravicující radost a blaho na duši...

316637

02.09.2014 12:03

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mohl by mi pravicující pan Básník (z 46.?.?.?) ráčit si ujasnit, JAK "...Jeho dílo pomohlo veřejnosti porozumět volnému trhu a usnadnilo tak Čínské vládě přechod od plánované k tržní ekonomice..." ?! [velký smích]

Pokud mne totiž pravicující oči neklamou, Čína naopak prudce zatáčí ke zlému sociálnímu státu, neboť:

Čína vzývá sociální stát, výrazné změny pocítí zejména cizinci http://sinovia.cz/reformu-socialniho-statu-pociti-...

Číňané spoří. A to víc než kdo jiný. S téměř čtyřiceti procenty uspořených prostředků se čínské domácnosti pravidelně řadí na první místa ve světovém srovnání.

Vysoká úroveň domácích úspor žene peníze obyvatelstva do rukou bankovních ústavů, které je pak půjčují na mnohdy nerentabilní – převážně infrastrukturní a developerské – projekty. Bubliny čínské ekonomiky se nafukují, disbalance prohlubují.

Zkušenost ze Západu však říká, že spotřebitelská poptávka dokáže nasměrovat likviditu nejracionálnějším způsobem. Ocenit nejkvalitnější produkty, podpořit inovace. Jenže jak to udělat, když 40 procent disponibilního důchodu domácností končí na bankovních účtech nebo – ještě hůře – ve strožoku? A proč tomu tak vlastně je?

Odpověď je jednoduchá a komplikovaná zároveň:

Číňané spoří(-li!!!), protože si nemohou být jisti, že zítra nebudou potřebovat peníze, které by mohli dnes utratit. A to především na lékařskou péči nebo důchod.

Řešením, jak vytáhnout z kapes čínského spotřebitele za nákup zboží juan navíc, je tedy ujištění, že zítra jej nebude potřebovat při ošetření v nemocnici.

Nový zákon pokrývá pět oblastí sociálního pojištění a vztahuje se prakticky na všechny legálně zaměstnané:

sociální důchodové pojištění
sociální zdravotní pojištění
pojištění pokrývající úrazy na pracovišti
pojištění v nezaměstnanosti
sociální podporu po dobu mateřské dovolené


Proto vstoupila 1.7.2011 v platnost dlouho připravovaná reforma sociálního pojištění. Ta si klade za cíl sjednotit dosavadní roztříštěný systém a připravit stabilní sociální základnu, díky níž se bude stát schopen vypořádat s nadcházejícími demografickými změnami a udržet hospodářský růst...


Určitě taky investujete v Číně, tak víte, která tluče... [velký smích]

Tak, a teď zase něco z Vašich moUdrých Pouček Prof. Big Toonnnela a Hayek, Friedricha VON [velký smích] či z pravicující LehoŽumpy a bankrotujících neoddlužitelných JůYsEj [velký smích]

316620

01.09.2014 07:15

Výlet do Ruska

Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Východ jsem začal poznávat až po Plyšovi. Částečně už zmasírován Pravdou & Láskou. A čím víc jsem ho poznával, tím více jsem žasl. Nad schopností nechat sám sebe hodným Západem manipulovat. A ještě více nad zbabělostí ostatních mých blízkých i známých se jet na vlastní oči přesvědčit, KDE je PRAVDA.
Západ žije ze dne na den. Pro přežití je schopen každý zaprodat sám sebe.
Proto také západní Loutkovodiči skřípou zuby, když vidí, že Ukrajinci na sebe odmítají střílet, vytváří si namísto humanitárního bombardování humanitární korridory.
Proč se bít v Colloseu pro misku rýže, když si mohu zachovat lidskou důstojnost?!
Vladimir Vladimirovich dosud nezkazil jeden jediný tah. Vrací nejen Rusko, ale celý Východ ke kormidlu dějin. A díky tomu má bezpečně kryty záda a týl.
Před více měsíci jsem sem psal prognózu, jak Podněstří a Gagauzie poslouží Vladimiru Vladimirovichi coby hrací kameny v Dámě. Bohužel, doufal jsem, že hra bude rychlejší, Naštěstí, Vladimir Vladimirovich naopak asertivně využil všechny tahy soupeře k jeho ostuzení a ještě většímu oslabení.
Díky za akurátní článek, který přesně zobrazuje Ukrajinu i postsovětský prostor tak, jak ho vídávám a osahávám si i já. Naštěstí, nemám osobní zážitky z dnešního dramatu jako pan Author. Ale stejně tak doufám, že místní nad Shabes/GOY/im a za „texasky" se do Collosea ujařmit jeden proti druhému nedají.

316530

31.08.2014 09:45

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Propaganda US a NATO jsou hollywoodské triky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Prispevek byl zadan do Ve zkratce - a puvodne jsem ho dva dny nevidel vyeditovany, tak jsem se domnival, ze jste ho zcensuroval (i kdyz rozum mi nebral, proc...)

Ted, kdyz jsem ho znovu kontroloval, tak jsem ho nasel http://www.zvedavec.org/vezkratce/8868

Omlouvam se tedy, pokud jsem se prehledl.
V kvetnu 2014 Dmitrie Olegoviche Rumuni, Moldavani i Ukrove sikanovali.
Nyni, po pouhopouhych 3 mesicich (a potravinovych sankcich [smích] ) mel jiz Dmitrij Olegovich v Moldavii srdecne prijeti nejen od puvodne prozapadnich pohlavaru, ale i od obcanu na ulicich.

316464

31.08.2014 08:15

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Propaganda US a NATO jsou hollywoodské triky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cesta Vladimira Vladimiroviche do Jizni Emeriky nebyla "jen" na fotbal. Uz tehdy mocne finalne tocil kormidlem, ktere prave ted oddeluje ztrouchnively Zapad od zdraveho vetsinoveho sveta.
V Minsku navic doslo k dohode, jak si Rusko dooddeli cast Ukrajiny, o kterou ma zajem. Pan Editor mi nepustil prispevek o spanile ceste Dmitrie Olegoviche Rogozina minuly tyden do Podnestri a Moldavie. Kdy se Dmitrii Olegovichi doslova Moldavani hlasili v pozoru. A Ukrajinci i Rumuni, natoz Zapad, nyni ani nepipli v souvislosti nejen s preletem letadla Dmitrie Olegoviche.
Vcera navic Rusko zakazalo prelet letadlu rumunskeho loutkoveho premiera cestou do Ciny. Zkratka, Rusove uz jdou v kapitánske kabine a svet to radostne vita. A Zapad musi Rusy respectovat.
Chvili jeste srackomety budou chrlit steti/noviny a hnus.
Ale zima uz se blizi!

316455

31.08.2014 07:54

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ta Scandinavie vas ale trapi [smích] Stejne jako prvni setkani se jmenem ArmAnd [velký smích]
Pred stoletim a pul pravicujici lihen bidy. A od te doby collectivisticky blahobytna socialni, prerozdelujici a vysoce zdanujici pospolitost...
A podobnym smerem miri i zle Rusko - navzdory hrouticimu se JuYsEj a Vasim triumphalnim potravinovym kuponum a neoddluzitelnosti.
Pekne se mi usina i prijemne vstava, kdyz pohlednu na Vas zoufaly cynismus a bezmoc.
Poznani muze i bolet a plodit krece.
Kupony vam spolehlive zklidni pravicujici mysl i pouckovy tep okoraleho srdce [smích]

316453

30.08.2014 13:38

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už jste se řáčil vyzvracet? [velký smích]
Nic jiného, nežli cynismus Vám nezbyl. A je to dobře, kde nic není, ani čert nebere.
Khazaři, židi, hebrejci, zionisti - mohou být sebevíc zlí. Ale to samo o sobě nestačí.
Vždycky musí být NA.TO dva:
1) Jeden, který hejla hledá
2) Druhý, který hejla dělá
Rusové už dávno hejly nejsou. Proto jsou tak kde nyní jsou. A proto se posouvají dále, nežli EUropa nebo Váš ztrouchnivělý idealistický sen, či vybájené podvodně podsouvané egoistické ráje v Poučkách Prof. Big Tonnella a Hayek, Friedricha VON.
Rusové dělali ze sebe "hejly" pouhoupouhých cca 10-15 let za vlády zlatých kreditek Raissy Maximovny a i dcery ožraly Yeltzina.
Celý zbytek XX. i XXI. století se Rusové posouvali kupředu - s Khasarem a Khasary na krku nebo bez něho a bez nich.
Khasaři si určitě nemálo z Ruska vzali. Ale zároveň Rusy (jako možná i nechtěný efekt) naučili Khasaři se ubránit nejen okolnímu světu, ale i Khasarům samotným.
Za hodného pravicujícího cara sice úřednictvo bylo od zlých Khasarů/židů očišťováno (Numerus Clausus). Na druhou stranu Khasaři/židé drželi většinu obchodu v Rusku.
Tím, že se Khasaři/židé v Rusku po 1917 "etablovali", dali Rusům šanci si je zmapovat a "naučit se je/Khasary". Důkazem budiž i Arm/And Hammer, o kterém jste na 100% slyšel poprvé až zde od pana MoUdrostraka. A podobných vazeb, kdy Khasaři/židé i dávali, nejen brali, si Rusové vypěstovali vůči Khasarům a k Khasarům nemálo.
Rusové nejsou s Khasary na jedné lodi. Naopak - Kharaři se museli volky nevolky začít Rusy respectovat a velice uctivě postávat opodál, nežli je Rusové připouští k ohlodaným kostem.
To, že jste poměrně nevzdělaný, bez širšího rozhledu, musíte se upínat k "authoritám" neznamená, že se před Vámi posadím na zadek [velký smích]
Blouzněte si, brblejte si, vzývejte AntiProudy a PoProudy. Je to Váš boj [pláč]
Zlé sociální státy ve Scandinávii, zlé collect/ivismy Singapooru či Jižní Emeriky a neustále sílící a rozkvétající Rusko i Čína sami ukazují, kdo má pravdu - zda Vy a Vaše Poučky i s finálním productem = potravinovými kupony - anebo já...
A na tom nic nezměníte, i kdybyste se ráčil rozkrájet [velký smích]

316398

30.08.2014 06:38

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Svoboda jednotlivce?! [pláč]
Co máte na mysli?
"Svobodně predátorovat" (humanitárně bombardovat a vydírat) všechny okolo sebe?
Nebo "Svobodně zahnívat" (na potravinových kuponech a na charitě)?
Nebojte se, přiznejte si myšlenkový i ideový debakl [smích] Nebuďte zbabělý sVrab [velký smích]
Každá expanze VŽDY narazí na limity. Trh, ten milovaný t_r_ž_í_č_e_k, Slavné Poučky Prof. Big Toonnela i Hayek, Friedricha VON se ukázaly a demaskovaly jako velice, velice, ale velice podvodné, prohnilé a jen jednoúčelově uplácané "z/boží/čko"...
Takřka celý ÚSPĚŠNÝ svět se namísto "svobody jednotlivců" Singapoorizuje = Chceš?, tak si zasluž! Ale s celou vahou odpovědnosti = dokud si nezasloužíš prací či studiem parkovací místo, nedostaneš souhlas ke koupi auta!!! Jak je to protismyslné s "emerickým snem", kdy hromaď+konzumuj+vyhazuj+nezhasínej+nereguluj SEBE SAMA - a o nic se nestarej = z červeného kohoutku VŽDY poteče teplá voda...uhlovodíkový mejdan je V_Ě_Č_N_Ý, hallelujaah!
Zkoušíte relativizovat cokoliv, co napíšu "...Na tom není přeci nic zvláštního, Rusko je za každého dalšího vládce „zcela jinou“ zemí, než za toho předchozího, pokud jste to do teď neregistroval, a samozřejmě vždy „daleko lepší“. [mrknutí jedním okem]...".
= Je to jen a jen důkazem, že Vám nezbylo nic, jen cynismus, kterým zoufale zakrýváte niterné debakly.
V tom je právě obrovský rozdíl mezi současnými mladými Rusy a jejich vrstevníky na bankrotujícím Západě: cynismus, hyenismus a maska. Rusové si za "hodného" pravicujícího a západňujícího Yeltzina sáhli na vlastní kosti. Na jednu stranu je to málem zničilo. Na druhou stranu přestálý "jednotlivco-svobodující" Yeltzin & Co., Rusy neuvěřitelně imunizovalo před duševní bez/myšlenkovitou rakovinou, ve které se zmítáte Vy a Vaše "authority".
I proto se snažíte hrát cynicky "hloupého" a "nechápat", proč článek je účelový: Rusko dostalo od "Khazarské" věrchušky po 1917 do slabin. Dostalo do slabin i od Stalina či Yeltzina. Přesto - anebo právě proto - se dokázalo přemístit z pravěku do (dnes téměř už jistě) budoucnosti. Navíc se i dostatečně imunizovat proti cyklení se ve spirále (na rozdíl od Zhaykovaného Západu).
Článek se snaží rozviklat Rusko a pohled na Rusy nafukováním negativ - bez pojmenování i pozitiv - Rusko by bez ostruh ve slabinách nikdy jinak nevykročilo z Pravěku - a bylo by ohlodáváno Predátory.
Dnes Rusové s posměškem dálkově vypínají Emeričanům útočné zbraně, stahují si (i s Peršany) emerické drony z oblohy. A pohybují se už v jiné dimenzi.
Tak si Vy jděte raději spočítat zbývající potravinové kupóny jako cynický "odkaz" pravicujícího Hayek, Friedricha VON... [velký smích]

316373

29.08.2014 15:28

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zahnivajici Emerika neni levicujici zemi - tou je zminovana zla prerozdelujici a rovnostarska a prosperujici Skandinávie, mozna i Austrálie ci Kanada a mnoho statu zle EU, Stredniho Vychodu a silny socialni stat (nejen po vzoru Singapoooru) vzyva i Cina, Rusko, Brazilie a dalsi.
Emerika se po zasluze propada z pravicujiciho egoistickeho emerickeho snu - rovnou do pekel. Neoddluzitelna, zatizena nevzdelanymi a nevzdelatelnymi konzumenty kuponu.
Delate tu ze sebe saska. Pokousite se demagogicky z cerneho generovat bile a naopak.
Puvodni clanek byl o Rusku na prelomu minuleho stoleti. Dnes byl Vladimir Vladimirovich namisto oslav SNP na nekolikahodinovem setkani s mladymi pedagogy a kulturnimi ciniteli. Nahodou jsem si klikl na primy přenos na RT. A pak se nekolik hodin nemohl otrhnout.
Dnesni Rusko je naprosto jinou zemi, nezli za opilce Yeltzina ci gerontu soumraku gulashsocialismu. Nesleduju to jen ze zvedavosti, pomaha mi to i v rozhodovani o investicich a v eliminaci rizik.
Rusko by ale nikdy dnes nemelo tolik sanci, kdyby po 1917 neproslo tak intenzivni vzdelavaci a kulturni revoluci.
To propastne dnesni Rusko zvýhodňuje oproti vsem srovnatelnym zemim. Ti mladi Rusove dokazi zit s vlastni historii, davnou i nedavno minulou. Dokazi brat Ukrajince jako sve bratry, dokazi vyuzivat tajici Arktidu, Sibir i souzit s Muslimy ci Asiaty - a pritom se nezaprodat a nedat vytoonnelovat.
http://russian.rt.com/article/47576

316355

29.08.2014 11:49

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cha, cha, cha - do bankrotujících JůYsEj se naopak v poslední době vytrvale stěhují příjemci sociálních podpor. A to z jednoduchého důvodu: již naturalizovaní Emeričané by bez potravinových poukázek, podpor a obecně welfaru dávno pochcípali hlady...natolik je JůYsEj motivující společností a "zemí neomezených možností".
Mozky se už dávno prodávají nejdráže do zemí, kde vládnou suverénní fondy - tj. jsou a budou dlouhodobě likvidní...
Proto se JůYsEj odděluje segregační zdí od příbuzných "šťastně naturalizovaných" Emeričanů - na potravinových kupónech. Proto emerická Coast Guard sestříkává vodními děly zpět do oušnu Kubánce, co utíkají před zlým Castrovým dictatorshipem.
Celá a veškerá sláva emerického dollaru stojí a padá se schopností demokraticky humanitárně bombardovat, vydírat a vykrádat ostatní svět, který Emeričany šatí, živí, obouvá, zahřívá - TO V.Š.E. - NA DLUH [pláč]
S pádem možností a příležitostí k Humanitárním bombardováním se rozklíží i Emerika a její SEN.
O tom, že levicování (vysoké zdanění, přerozdělování, péče státu) není zase tak neúspěšný směr, svědčí např. Skandinávie nebo Německo. Země, které před desítkami a více lety "sytily" emerický pracovní trh svými chudáky, dnes stojí na vrcholu pyramidy úspěchu - a bankrotující JůYsEj sytí desítky milionů svých oVčanů POTRAVINOVÝMI POUKÁZKAMI - a to na dluh, financovaný pod hrozbami Humanitárního bombardování, ostatním světem...
Můžete (podle libovůle a hloubky osobního morálního bahna) plivat na kohokoliv, na cokoliv na světě - jedno ale neodpářete - jste parazit a přežíváte jen díky toho, že jste součástí parazitního vyděračského systému. Na úkor třetího světa, Ruska, Číny i EUropy.
Každou Vaší jedovatou slinu dokáži velice snadno obrátit vůči Vám a Vaším moUdrům [smích]
A to mne nepřestane těšit [velký smích]

316345

29.08.2014 09:03

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

EHM, ehm, umyslne opomíjite jeden fakt - v Emerice, v tom raji vsech a vseho - plati, ze jednodussi organismy pravicuji. Protoze FOX TV je maximum co myslenkove zpracuji.
Prikladem budiz treba Arnold Schwarzenegger, byvaly pravicujici gubernator Californie, po jehoz "panovani" se Californie poroucela do bankrotu. Tento myslenkovy sval se vzdy holedbal, ze musel zle socialisticke Rakouskou opustit, protoze jen v Emerice byl ten spravny "zivotodarny kyslik"... A v Rakiusku by se byl byval byl udusil. Inuz, dokazal, ze to dokáže...
Jak pravicujicne zatocil s Californii a jak je na tom prabidne bez Arnieho zle Rakousko, se muze kazdy presvedcit sam [velký smích]
Takze neni treba chodit i pro Pepiky a Mařen/ky daleko od Gott/liny, aby si utribili pravicujici zavity sve...

316337

27.08.2014 20:46

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený soudruhu, opravdu se pod palbou Vašich keltizujících brillantních otázek snažím (po česku: uhodnout, vyhovět, přežít...) KAM se unáší zadání Vaše???
Čím chcete zpochybnit Vladimira Vladimiroviche??? Za to, že honoroval řádem impéria bosse Exxonu???
Setkal jste se někdy během Vašeho hlubokého pravicujícího výcviku se jménem Armand Hammer???
"Armand Hammer (21. května 1898 New York – 10. prosince 1990) byl americký podnikatel v oboru paliv (ředitel nadnárodní firmy Occidental Petroleum), filantrop a sběratel umění, a také člověk s nadstandardně dobrými vztahy s představiteli Sovětského svazu i USA (přátelil se s V. I. Leninem i Ronaldem Reaganem
Btw: Hammer was born in New York City, to Ukrainian-born Jewish immigrants Julius and Rose (Lipshitz) Hammer. His father came to the United States from Odessa in the Russian Empire (today Ukraine) in 1875, and settled in The Bronx, where he ran a general medical practice and five drugstores.
Hammer claimed that his father had named him after a character, Armand Duval, in La Dame aux Camélias, a novel by Alexandre Dumas, fils. According to other sources, Hammer was named after the "arm and hammer" graphic symbol of the Socialist Labor Party of America (SLP), in which his father had a leadership role.[/red]).
Jeho otec Julian Hammer byl členem Americké socialistické strany po jejím rozštěpení které následovalo po VŘSR byl jedním ze zakladatelů Komunistické strany USA a v roce 1919 jejím generálním tajemníkem.
Armand Hammer byl nicméně horlivý stoupenec republikánů Richardu Nixonovi např. poskytl 54000 dolarů na kampan nakonec ale musel zaplatit pokutu 3000 dolarů když se zjistilo že tyto peníze byly přijaty nelegálně..."

Dokážete, přes Vás pravicující výcvik pochopit, že existují i universálně přijatelné osoby??? Že nemusí vždy jen Sparťan orgasticky hýkat a békat nad Rudochem - a Slávista nad Sešívancem???
Dokážete si připustit, že výše uvedený "ďábel" zapůjčil do zlé komunistické Prahy svá díla Mistrovská díla pěti století ze sbírky Armanda Hammera, Los Angeles - Výstava Praha, Šternberský palác, listopad 1983 - leden 1984???
Koho a jak byste za tenhle bohulibý "přeshraniční" akt ráčil denunciovat??? Ss. Husáka, Chňoupka, Reagana, Andropova???
Určitě nějaký význam (diplomatický, symbolický, zpozaoponový) měl - jaký???
Jak to tedy černobíle pravicujícně a keltizujícně vyďýte, soudruhu???
Sparta : Slavia = ? : ?

316259

27.08.2014 09:33

Znát souvislosti: Bolševický převrat

Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Musím, a rád, souhlasit s jik!
Článek je plný účelových zkratek, aby co nejvíce deklasoval V.Š.E., co se v Rusku na počátku XX. století událo. Nic víc, nic méně.
Ve skutečnosti šlo o nejkvalitativnější změny v moderní historii lidstva. Kdy národové, zmítající se nejen ve středověku, ale úrovní rozvoje až ve starověku (podle "civilizačních měřítek"), odkládaly pazourek - a o půl generace později řídily letadla, vrtulníky, atomové ledoborce.
Z dětí a vnuků šamanů se stávali špičkovými chirurgy, projektanty a vynálezci. Že to praskalo - a muselo praskat - ve švech dříve zatuhlých sociálně-ekonomických a až otrokářských vazeb, je nabíledni. Že kvůli tomu miliony někdejších otrokářů a Shabes/GOY/im prošli gulagy, je také pravda. Na druhou stranu, v hodné Emerice byly takoví národové vyvražděni beze zbytku - velekulturní euro-atlantickou "civilizací".
Vladimir Vladimirovich má obrovskou pravdu v tom, že Rusové i národové okolo nich, zažili ve XX. století vrchol vývoje lidstva - aniž by si to vážili, natož uvědomovali. Proto má nyní Vladimir Vladimirovich na ČEM stavět. A návrat Ruska na oprávněný VRCHOL geostrategického vlivu, je tak raketově rychlý a pro české keltující, zinkající a pravicující Pepíky i Mařen/ky až neuvěřitelný.
Během cca pouhopouhých 10 let post-YELTZINovské agónie Rusové i národové okolo nich prohlédli, o CO zhroucením CCCP přišli.
Opět se dostávám na počátek příspěvku: V 1917 možná šlo z části o jakobínsko-utopistické sociálně-ekonomické vize. Ty ale během následujících 100 let se empiricky osvědčily jako nejvyšší meta lidstva. Ve vědě, lékařství, pedagogice, technice - ale zejména v mírovém soužití různých národů a národností.
Pokud Vladimir Vladimirovich opravdu usiluje o CCCP ver. 2.0, tak šup sem s ním! Pro blaho celého lidstva [smích]

316233

26.08.2014 16:44

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý příteli Hugo, dovoluji si Vám doporučit čist d
Dostojevského a z novějších Gigantů Dugina.
Zjistíte, kde se v Rusech bere láska k všeobjímající svobodě nejen ducha, ale i ve vztahu k honbě za materiálnem.
Taky mi to trvalo, nežli jsem vsadil na Ruskou kartu. Chce to nejen dělat s Rusy business, ale i cestovat do sfér jejich vlivu. Čímž nemyslím jen a jen ex CCCP, ale i Střední a Východní Asii, včetně Tichomoří. Tam všude se utvrdíte, že jste vsadil dobře!
Ne náhodou B. Hussein Obava dal posílit americká okupační vojska v Austrálii. Nejen kvůli zlým Číňanům z Čínské lidové republiky. Ale i kvůli růstu vlivu Ruska v JV Asii a Pacifiku, včetně Jižní Emeriky.
Když Emeričané barbarsky humanitárně bombardovali srbské domovy důchodců, školy, nemocnice, kostely a mírovou ifrastrukturu ~ zlomil jsem nad světem hůl.
Nyní jsem naplněn blahem, že z první řady sleduji hroucení zrůdného Pax Emericana. I když ho možná zaplatím i vlastním blahobytem, tak ten pocit zadostiučinění za to stojí. A téměř okoralé srdce bije radostí nad každým novým vietnamským obchůdkem, čínskou restaurací či ruskou realitkou v dodnes pravicující a lídlující Gott/lině. Jen víc a houšť!

316178

25.08.2014 10:15

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nechápu, co nechápete??? [velký smích]

Napsal jsem to snad v prvním příspěvku jasně [oči v sloup]
Vyčpělí někdejší moralisté nad gulasch/socialismem, se teď - a navíc s křížkem po funuse - odhodlali ke spanilé jízdě proti nynějšímu establishmentu, proti Církvi Svaté a proti zresuscitovanému Drang nach Osten.
Namísto toho, ale aby P.T. publicum zaujali, tak svými akcemi a'la Jazzová sekce a obskurní nefunkční stránky zmiňovaného "rádia", pouze kohokoliv, kdo by se zúčastnil či nahlédl, znechucují.
Kladl jsem si zde veřejně otázku, ZDA:
1) Jde o neumětilivismus někdejších zpohodlnělých konsumentů statisíců TK (tuzexových bonů), které jim coby jidášský groš rozdistribuovával Flaška Veškrna - jako závdavek na nyní již doprivatizované nemocnice, námořní flotilu, strojírenství, elektrotechniku, doly, dopravní a kritickou infrastruktůru atd. ?!
2) Anebo jde opět o ZADÁNÍ, když jsou jejich dýchánky mediálně kryty a reklamně sponsorovány Parlamentními Listy, které mají pochybné skutečné vlastníky, loutkovodiče a zadavatele ?!

Co je na tom v mojí glosse, ProBoha, nepochopitelného?!

Jsou Procházková & ojetá tjůzexová company(společně s Parlamentními Listy) mucholapkou na opratích Shabes/GOY/im, aby - nejen pro BISoně - markerovali nespokojence a potenciály odporu?!

316073

24.08.2014 23:18

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

To jsme se asi navzájem nepochopili. Alespoň stran Parlamentních Listů...
S nimi se to má naprosto shodně, jako už kdysi - před téměř 50 lety bylo uvedeno v jednom skvělém českém seriálu ač natočeném v době "zlé" normalizace: "Byl jednou jeden dům" http://www.csfd.cz/film/70074-byl-jednou-jeden-dum...
Pojednával o WWII v pražské BagounStrasse.
Byla tam také pravicující rodina velko-špeditéra, velko-statkáře, velko-sokola a velko-domácího pana kterého hrál skvělý Pan herec soudruh professor Miloš Nedbal.
V té pravicující rodině se za Protektorátu rozhodli, že jeden jeho syn bude hailovat a přijme jako vyznamenání říšskou orlici včetně říšského oVčanství po prababičce ze Sjudet, další bude finnancovat komunistický zlý odboj a poslední si připraví prvorepublikovou juniformu pro strýčka Příhodu. A vystrkovali své rodinné role a figurky podle toho, jak se fronta se zlými Rusy k Praze blížila nebo naopak zpomalovala.
Se skutečným vlastnictvím a ovládáním Parlamentních Listů se to má nápodobně. Stačí více zapátrat. A budete pravicujícně "čů/vrnět" [velký smích]

316056

23.08.2014 18:28

Rusko včera, dnes a zítra

Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas s panem Authorem : už i pokus o návštěvu Radia Hortus způsobí rozladění. Nepřehlednost. Divné fonty. Nefunkční odkazy.
Zbývá tak leda pochvala za snahu. Ale co když je to jinak. A ve skutečnosti to má zdiskreditovat jakýkoliv zárodek pokusu o společenský diskurs?! A znechutit P.T. publicum?!
Každý, kdo jenom trochu dohlédne pod pokličku, ví, či jsou a komu slouží třeba zrovna Parlamentní Listy ...
Nebuďme naivní, že třeba zrovna Jazzová sekce a Radio Hortus budou zázračně vynechány a neinfikovány...
Hleďme na jevy vždy maximálně pravicujícně. Pak si ušetříme blamáž. A zklamání.

315972

21.08.2014 09:14

Ani zrno nazmar

Statisíce tun kakaa do moře - nedělejte, že jste to nevěděli

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už světově nejslavnější českoslovenští soudruzi světoběžníci - ss. Zigmund a Hanzelka - psávali naším otcům či pradědům skvělé reportáže ze "svobodného světa" za Železnou oponou, kde popisovali na jedné straně otrocké vykořisťování člověka člověkem, lichvu, bídu, vymývání mozků Církví Svatou - a na druhé straně olbřímí problém nadprodukce téměř všude, kam se na svých cestách dostali - tj. třeba jen pár kilometrů od chudinských slummů - vysypávání statisíců tun třeba kakaa do moře. Jen a jen proto, aby byla zachována "rentabilita" Trhu, toho tržíčku - resp zisku a motivace pro jeho protagonisty.

Pokud si dnes hrajeme na hru, že "jsme to nevěděli", "nečetli", prarodiče a rodiče nám jen a jen velebili PanTatíčkaMasaryka a První republiku - v naprosté většině případů si lžeme do kapsy. Prošmejděme rodinné knihovny, prošmějděme Stahuj a podobné zdroje. A nebudeme se divně divit...

Pokud je někde zaseto a přitom nesklizeno, vyplývá z toho jen a jen jediné - není Trhu trzíčku, který by českého latifundistu za jeho finish v tomto případě "v"odměnil a motivoval. Resp. Trh tržíček se vydal cestou do stavu, kde ho kdysi viděli a reportáže z něho otcům, dědům a pradědům zprostředkovávali ss. Zigmund s Hanzelkou...a potvrdil by nám to i s. Vojta zajisté [smích]

315873

15.08.2014 07:00

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

MoUdrostrak 90.?.?.?

Správně!
Častokrát jsem během čs. „rozvodu" federalistům tvrdil, že Československo by bez zásahu Vlada Mečiara & Prof. Big Toonnela čekal rozchod „po jugoslávsku".
Volky ne/volky.
Vedl mi k tomu i pohled na spor Gabčíkovo - Nagymarosz, kdy střídavě utichal anebo byl živen podle toho, jak slovenští národovci vzdorovali Vrchnosti ze City, z Brighton Beach a Tel Avivu. A lokálním slovenským Shabes/GOY/im.
Divide et Impera se nese celými "křesťansko-židovskými" dějinami.
I Zvědavci touží rozbíjet EU ~ namísto toho, aby se snažili EU polidštit a připojit k prosperujícímu Rusku a moUdrému Vladimiru Vladimirovichi.
Anžto geograficky i geostrategicky je Evropa jen menším ruským poloostrovem. Stačí pohled na mapu a do historie. Historie nezfalšované Shábes/GOY/im...

315449

26.07.2014 09:05

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: V Česku je 150 tisíc dětských dlužníků!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jaký pán, takový krám. Voliči "dobrovolně" volili již 25 let proti sociálnímu státu. Nebo vlastní nečinností jeho rozborku připustili.
Teprve nyní se jim začíná po sociálních jistotách "stýskat".
I Zvědavec od počátku hlásal "horování pro texasky", pro "ten nejčistší Trh, tržíček bez přívlastku", pro Slavné Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON.
A ejhla - najednou tudy cesta nevede [pláč]
A začínají se množit články o chudácích, které ten Trh, tržíček semlel...

Často sem píši analogie se stavem Íránu před a po revoluci v 1979. Také Írán "hostil" za zionisujícího noblessního krvelačného Shaha Pahlaví statisíce USraelců - cobyvá poradců. Také v Íránu kypěla lichva, obří korrupce, prostituce a úpadek morálky.

Také v Íránu do posledního dechu "zvolení" deputáti chránili "konservativní hodnoty" - zionismus, amerikanismus, nacionalismus, dynastii = korrupci, lichvu, exekutory, prostituci.

Během revoluce a po ní tekly řeky krve - na straně přívrženců zionismu a dynastie - i na straně revolucionářů všech možných směrů (kléru, liberálů i commun/istů a dalších). Trvalo minimálně následující dekádu, nežli tehdy Írán odolal nájezdu a pomstě Emeriky a USralele a jejich chemickým útokům prostřednictvím spojence Západu nejvěrnějšího - Saddáma Husseina. A další dekádu, nežli Írán začal prosperovat. A stal se skutečnou Velmocí s Velkým "V".

Česko ani Češi takovou surovinovou a nerostnou základnu, jako má bohatý Írán, nemají, aby mohli hledat "svojí vlastní cestu". Přesto anebo právě proto Češi a Česko volí tu nejhorší cestu, ačkoliv jsou obklopeni vysoce prosperujícími státy Rakouskem i Německem - a rovněž úspěšně prosperujícím Polskem i Slovenskem.

Írán se po dekády vylizoval z emerikanismu, zionismu, bídy a korrupce předchozích politických garnitur. Česko se ani nehodlá vylizovat a vybřednout z marrasmu ODS, ODA, ČSSD, KDU-ČSL a dalších obskurních predátorských stran.

A hlavně ze Slavných Pouček Prof. Big Toonnela - a i Hayek, Friedricha VON.

Zato přibývá lkavých článků o hladových psících a jejich postižených pánech [pláč] Po dekádách pravicování, lídlování a texaskování...

314065

24.07.2014 13:49

Jak jsem málem přišel o Sofii

Kvalitni rada nad zlato

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neni nahodou, ze kdo je upnuty na zvirata, miva problemy v kontaktech s lidmi. Pritom prave socialni vazby poskytuji odjakziva sanci prezit: lidem, vlkum, psum i predatorum ci tunelarske, exekutorske a soudni mafii.
Bohuzel, Prof. Big Toonnel ve svych slavnych Pouckach hlasal individualismus, coby "zazracny navod" na success pro kazdeho - hlavne pro predatory, aby snadneji oddelili kusy ve stadu.
Panovi bych doporucil se vice druzit s Zikany. Nauci ho v dnesni dobe prezit. Jak v lidske jungli, kde se podle Poucek nakonec stal Clovek cloveku vlkem, tak v jungli paragrafu, naroku a prav.
Zikani to zvladli. Tak proc by to nezvladl i pan Pejskar!?

313961

19.07.2014 08:54

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Nic není náhodou - všichni to tuší - a přesto se utápějí v detailech

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nic není v souvislosti se zřícením malajského letadla náhodou.
Všichni to tuší, vědí - a přesto se utápějí v detailech [pláč]

1) Před 4 měsíci zmizelo naprosto záhadně z oblohy naprosto totožné letadlo stejných aerolinií.
2) Nynější letadlo je "zříceno" za rovněž záhadných okolností:
3) Let je "odkloněn" nad Polskem na netradiční a nebezpečnou trasu (např. letadlo může prudce snížit letovou hladinu i z důvodu turbulence - a pak se dostane už nízko nad oblast bojů a i do dostřelu běžnějších protiletadlových zbraní - proto v ostatních dnech letěla ta samá linka vždy mimo nebezpečnou oblast!)
4) Možná záměna s letadlem Vladimira Vladimiroviche
5) Incidence v době, kdy to jde se Západem od desíti k pěti (ekonomicky, energeticky, politicky, globálně...)

Nemá smysl hledat jeden "zvratný" detail.
O kauze bylo rozhodnuto už ve chvíli, když zmizel první malajsijský boeing. Jen šlo o to, ZDA a KDY bude muset býti dohrána do finále - jedno na světě kde.

Vložený obrázek

Let z AMS je nejsevernějším letem Malajských aerolinek.

Malajské STÁTEM vlastněné aerolinky rovněž roky stojí v cestě efektivnímu vstupu USraelských aerolinek El-Al do One World alliance.

Kulantně to shrnuje jeden blog zde: http://afinabul.blog.cz/1407/sestreleni-malajskeho...

Vladimir Vladimirovich se právě vrací ze summitu BRICS, Eskadry Smerti kyjevské fašistické junty se ocitají v obklíčení, Bashar Assad válcuje "Přátele Sýrie" a USrael má rovněž na kahánku.

Zřícení malajského letadla je posledním zoufalým a vzteklým plácnutím do vody.

313476

14.07.2014 10:33

Jak u všech svatých může Izrael tolerovat toto svinstvo od B’nai B’rith Kanada?

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ne náhodou už Dr. Joseph Goebbels tvrdívával, že "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou".

Po WWII bylo nemyslitelné tvrdit, že největšími oběťmi války byly židé. Tehdy se vzpomínalo na desítky millionů ruských obětí plus na Poláky a Jugoslávce v první řadě.

Dnes, 70 let po konci války jsme dennodenně unisono bombardováni příběhy z dílny The Holocaust Industry. Díky Internetu lidstvo ztrácí "kolektivní paměť". To, co před desítkami let vypadalo při čtení 1984 od George Orwella jako neuvěřitelná fantasmagorie, je dnes živé až ouha.

Ke změně kolektivního vědomí bylo dříve třeba několika generací - dnes stačí Facebook, Twitter, LinkedIn a YouTube. A černé je bílé a bílé je černé natošub.

Zkuste si zkusit dnes s někým, kdo absolutně nemá pokrevního s židy, domluvit schůzku v N.Y.C. během některého z židovských svátků!

http://www.hebcal.com/holidays/2013-2014

Odpoví Vám, že "Když nemají otevřeno a nepracují židi, nemá cenu, aby ani otevíral a pracoval i on [pláč] " ! A pozve Vás, v lepším případě, na BBQ k sobě na překližkovou chatu na Long Island.
http://www.city-data.com/forum/general-u-s/1393331...
http://www.city-data.com/forum/new-jersey/1690761-...Stádo nekriticky přijímalo Internet jako bezbřehou svobodu. A síť sítí se mezitím během pár let změnila v Big Brother a Jařmo - po boku SAP a dalších stimulantů a "sensorů výkonu".

Dosud stále není ještě(?!) zakázán Kupec Benátský či Žid Süss (Jud Süß) - a kdo chce, tak si je v antikvariátech najde. Kolektivní/sociální/historická paměť, poznání a tisíciletá "pravda" odolává zatím Internetu. A stále intenzivnějšímu vymývání mozků stáda.

Na jak dlouho ještě?!

313235

07.07.2014 11:18

„Bitva o Evropu“ zuří

RE: Přátelé, s tím dolarem je to zdá se o hodně složitější než se doposud zdálo!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Rusko v. Ukrajina se bude lámat podle „Vzorce" West - Ost - Berlin.
Tj. KDO víc oVčanům nasype, ten si je nakonec podmaní.
Výhodou Rusů je, že mají vlastní netarifní nástroje, kterými budou regulovat konsum pro své oVčany. A že na rozdíl od neodlužitelného Západu jsou Rusové schopni platit „na dřevo" resp. neopomenutelnými zdroji a surovinami. A na to hlavní výrobci konsumu dnes slyší = Čina, Indie, Vietnam, Turecko, Brazílie.
Západ, kromě vyčpělých triků a nekrytých US$ v podstatě nemá co nabídnout - maximálně tak humanitární bombardování.
Jediným problémem Ruska jsou lokální oligarchové, kterým během letních prázdnin budou v jejich západních dačách a palácích všeptávány velkolepé nabídky od všechmožných Shabes/Goj/im.
Na podzim tedy sečtěme vzpomínané jeřáby - a budeme o něco chytřejší [smích]

312855

07.07.2014 08:37

„Bitva o Evropu“ zuří

RE: Přátelé, s tím dolarem je to zdá se o hodně složitější než se doposud zdálo!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ač je Kalousek nejnenáviděnějším českým politikem, byl to on, kdo zatřásl Čechy svými „dluhovými složenkami". Byl to on, kdo na pohřbu Edwarda Janoty nečekaně prohlásil, že odchází velký vlastenec.
Všichni politici kradou - o tom žádná diskuse. Přesto anebo právě proto občas některý sem tam i něco utrousí.
Argumentace Jevgeniye Alexeyeviche nemá jedinou chybu. Na druhou stranu přesně takhle uvažuje každý soukromý investor.
Existují i daleko přesnější „pomůcky" pro investory. Anžto se již „Starý World Order" blíží ke kolapsu, jednu dám do Platzu:
Pozorujte bedlivě jeřáby! Pokud houstnou a dominují krajině, máte min. 2-3 roky v daném teritoriu ke sklizni (čehokoliv). Pokud nepřibývají, do několika měsíců musíte být staženi "iz rýnka".
Budu nyní bedlivě hodnotit Ukrajinu, Moldavsko versus Krym a Podněstří. Uvidíme, kde se se jeřáby "pomnoží" a kde "přireznou".
Během půl roku roku bude jasno. Stejně jako bylo v Angole, Pobaltí, Turecku a dalších "investorských hádankách".

312853

06.07.2014 08:09

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

RE: Na Ukrajině žije 46 mlionů lidí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moira má pravdu. A pravdu máte i Vy.
Dokud Ukrajinci nepochopí, jaký je rozdíl v životní úrovni na Ukrajině versus Krym či Podněstří, nemá cenu aby Rusko samo sebe oslabovalo pomocí Ukrajincům, kteří se skloněnou hlavou konzumují sušenky Null/and a humanitární bombardovací bonbóny Porošenka.
Díky tomu i stoupá kurz rublu, propadá se kurz hrivny a Ukrajinci s blížící se zimou si budou moct teda olizovat rampouchy v zamrzlých kuchyních.
Rusové již i tak trestají Ukrajinu a Západ netarifními obstrukcemi importu. Takže nákup ruských komodit bude težší a težší, zatímco Číňané budou s Rusy obchodovat jedna radost - a na nedollarovém základě.
Vladimir Vladimirovich dobře ví, co činí. Stačí jen pozorovat: A učit se, učit se!

312758

05.07.2014 18:24

Skutečný Majdan je v Novorusku

Jižní Emerice trvalo několik století ~ Česko ještě horuje pro texasky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jižní Emerice trvalo několik století, nežli eliminovala vliv tamních oligarchů (roz. Shabes /Gojim a.k.a. pro-severoamerických "Starých rodin").
A začala nyní KONEČNĚ zvedat hlavu, vyrábět letadla, sdružovat se v Mercosur, dobíhat nejen Severní Emeriku, ale i Evropu.
Češi zatím sní o clech, rozbití EU (namísto jejího polidštění), o devastaci a privatizaci zdravotnictví, sociálního státu...horují pro texasky, dluhové otroctví a telenovely.
Doprava po moUdré, nulové daně pro nejbohatší, slepé státní zástupce a zničený úřednický stav.
Češi se tetelí blahem, že zlí Rusáci, co jim upírali texasky, Havla, Kocábu a Kubišku i Neckermann, Lidl, dluhové otroctví a konsum, teď dostávají od hodných Benderovců na p$del.

312713

02.07.2014 08:33

Putinovo riziko

RE: zákon o svržení Putina - v druhém čtení

MoUdrostrak 90.?.?.?

To není ale důkaz "síly". Naopak je to důkaz zoufalosti.

Západ si na globální conquistu udělal u Východu takovou "sekyru", že je NESPLATITELNÁ. A o tom to je...

Zároveň s tím Západu spadla maska - a naplno se obnažil pohled na zelenkavou tiskárnu, kterou obsluhuje pár židovských bankéřských rodin. Rodin, které z dosavadní KAŽDÉ VÁLKY vyšly bohatší a vlivnější.

Rodin, které poslali Ukrajincům NULL/and. A uzavřely s Ukrajinci deal o společném vyrabování Ruska. Neřeším, ZDA s Ukrajinci oVčany, či Ukrajincům velícími oligarchy.

Doposud si VŽDY židovské bankéřské rodiny dávaly bedlivý pozor na to, aby zůstávaly hluboce zakonspirovány. 13.července 2014 byl nedaleko Westchester County Airport u N.Y.C. zabit/zabil se/ Richard Rockefeller, pravnuk "upíra" Johna D. Rockefellera, při pádu letadla, které pilotoval. Zabýval se "coby/vá lékař" postraumatickými syndromy vojenských veteránů - PROČ?! Hledal míru, KAM AŽ - na jakou mez - lze Kanonenfutter - za zájmy jeho penězokazecké rodiny a kompliců- nasazovat?!

Pád jeho letadla může znamenat nic - anebo také mnoho. Může být mementem nejenom od Rusů, Ukrajinců - ale také od Číňanů. Během humanitárního bombardování Jugoslávie zakázal tehdejší i současný premiér Viktór Orbán starty bombardérů z maďarských letišť poté, co údajně jeden oVčan prohlásil, že začne jako odvetu sestřelovat civilní letadla startující z letiště Ferihegy. Důvodem měl být fakt, že obyvatelé jihomaďarského Szegedu měly nervy nadranc z humanitárních bomb padajících na hlavy statisíců jejich maďarských příbuzných, žijících coby/vá menšina na jugoslávské straně hranice ve Vojvodině.

Vložený obrázek

Jakmile se ohrozí letadlo papaláše, roztřesou se nohy každému - i sebearogantnějšímu Shabes/GOJ/im. Ne náhodou sevekorejská famiglie Kimů nelétá a jezdí až třeba do Moskvy pancéřovanými vlaky.

Přestože bankrotující USA otevřely zátky a Pandořiny skříňky téměř současně v Mali, Ýdžiptě, Sýrii, Ukrajině, Iráku - přesto/právě proto/ pořád ne a ne vrátit prosperitu a proud investorských/depositních petrodollarů do Států. Naopak, odliv od petrodollaru (a illegálních židovských tiskáren) sílí.

312524

01.07.2014 20:14

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak, pokud jste dostatecne pravicujícně cetl a vnimal, simooci si strcili cely Zapad i s nulami a jednickami do kapsy.
Prave proto, ze berou i informatiku ciste pragmaticky - stejne, jako kdyz lzickou vyjidaji pilkou odkryty mozek za ziva do sveraku sevrenemu simpanzovi.
Modlou jsou pro ne rodice, nadrizeni a blizsi ci vzdalenejsi panovnici.
Zapad ma modlu i horovani pro texasky. Pro sikmookeho je to jen "vec" - stejne jako nuly a jednicky, ci cukajici se mozek simpanze.
Je to hierarchich - ne o ne/linearitach[smích]
Tem se rovnez neklanej [smích]

312498

01.07.2014 20:03

Rusko prolamuje blokádu EU

RE: 0ff topic

MoUdrostrak 90.?.?.?

via Tor se pripojuji nejen ke Zvedavci i v tech nejnemoznejsich uzavrenych rezimech sveta. a vzdy bez problemu v sitich 2G, 3G, 4G, hotely, letiste - vsude!
stahnete a naistalujte si ho ALE predtim, nez se pripojite k problematickmu poskytovateli [smích]

312496

01.07.2014 17:01

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pak se ale programátorům "cosi" nepodařilo. Protože jasným vítězem jsou během této současné "přeměny" Asijaté - ti přespříliš pro JHVH neholdují [velký smích]

Dokonce i ti zlí širokolící a ne/kelt/izující Rusové vyhrávají nad hodným Západem na plné čáře - možná proto, že mají "mírně" asijatsky sešikmené oči.

Ve zlém Rusku je ideálem krásy podsaditý šlachovitý Vladimir Vladimirovich, namísto euroatlantických modelů na holící strojek.

Proč potom tedy bádat nad nulami, jedničkami, latinou či jazyky - když vidíme vítěze současné "evoluce" v on-line v přímém přenosu.

Vložený obrázek

Daleko zajímavější je porovnat "historické kulturní vlny":
V té poslední se nyní Západ utápí v dluzích, kriminalitě, amoralitách - zatímco Východ se vynořuje díky nezničeným akcentům na funkci rodiny a hierarchie.

Každá dosavadní "nadprodukce" končila válkou.

Válka lidstvo posouvala k dalším metám - jak pozitivním ( medicína, poznání, kultůůůra...), tak negativním (odcizení, demoralizace, neplodnost...).

Poslední skutečná (již více míně robotická?!) válka nastane s nadprodukcí chipu - resp. zánikem potřeby člověka jako takového.

Pořád mi při sledování trendu vychází, že keltující Západ z toho nevyjde (a nemůže ani vyjít) vítězně...

312487

01.07.2014 10:35

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské "Koho kaši jíš, toho píseň zpívej!"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Před několika týdny mi pan Editor smazal příspěvek Ve zkratce, který poukazoval na naprosto čerstvé a velice reprezentativní encyklopedické výsledky zkoumání pohledu na USrael ve světě. A to v různých parametrech/disciplínách/otázkách jeho kontroverze s jednotlivými zeměmi světa.
100% sem už na průzkum odkaz proto nedám. Kdo touží, ať si po netu hledá.

Byly tam i takové překvapující výsledky, že např. Iránci pohlíží na USrael nejméně nepřátelsky naladěni ze všech států Středního Východu. Dalo se vysledovat, kteří národové adorují USrael ještě více, nežli Češi. O kolik Češi více adorují pro USrael, nežli Slováci - a v jakých otázkách/kontroverzích. Atd. atd. atd.

Ať je USrael "sebeďábelštějším produktem" na Zemi, tak jedno se mu upřít nedá - vnitřní diverzita názorů. A to přes totální armádní a bankovní diktatůůůru a cenzůůůru. USraelci jsou jediným národem na světě, který dokáže těmto diktatůůůrám vzdorovat.

V letadle, restauraci, hotelu jsem vždy namíchnutý, když narazím na kohokoliv z USraele. Kdo je jako spolucestující zažil, ví o čem mluvím[pláč] Na druhou stranu košatost názorů USraelců si v ničem nezadá s košatostí názorů židů např. v N.Y.C.

Židé (a ani USraelci) nedodržují Čechy striktně po desítky generací pěstované: "Koho kaši jíš, toho píseň zpívej!" Proto židy jako takové nikdy nemohu zavrhnout nadobro zavrhnout. A židovští přátelé a známí patří mezi mé nejmilejší a nejvíce mnou respektované. Právě pro ten nesehnutý hřbet. A i nadávky směrem na USrael a židovské okupanty Erebské půdy.

I naprostá většina EUropanů rozlišuje, zda jde o žida, USraelce poflakujícího se za milodary ze zámoří - nebo naopak o agressivního okupantského "osadníka", kradoucího Erebskou půdu.

Matky malých okupantíků mají smůlu, že nerespektovaly fakt, že svoje existence spojily s krádeží Erebské půdy. Dá se tedy očekávat, že jejich "Pouť do Genevy" nebyla "náhodná".

Dá se tedy očekávat, že podobné situace budou určitě nastávat. Svět se pomalu (zejm. díky Vladimiru Vladimirovichi) stává opět smysluplným místem pro život[smích] Mělo by být tedy i jasné, že "Krást se nevyplácí" - ani názory, patenty, luxusní psací péra - ale ani půdu domorodcům [pláč]

312471

24.05.2014 17:19

Globalizace zvláštních jednotek

Češi horovali pro Kodetovo: Proletáři všech zemí polibte mi p®del

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zrušeno. Kompletně out of topic. Editor

310602

23.05.2014 20:25

Apel plukovníka Strelkova

Rána (a polibek smrti) do vlastních řad

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pokud do teď kyjevský junta, její emeričtí loutkáři a najatí žoldáci lavírovali, po Apelu plukovníka Stelkova vědí, že se namají v podstatě čeho obávat, žádný konsolidovaný odpor Jihovýchodu Ukrajiny proti Juntě a žoldákům nestojí.
A stačí jen zatlačit...

Důstojníci armády z ruskojazyčných rodin sedí vystrašeni s pivkem před ukrajinskou TV a bojí se, kromě práce pro robotárny Rinata Achmetova, vylézt z bytu.

Nečekal jsem, že se s něčím podbným Apelu plukovníka Strelkova, setkám. Možná jde o nějakou anti/propagandu junty, možná o fígl Vladimira Vladimiroviche. Je možné cokoliv. Ale je to tristní, nestrategické a demoralizující[pláč]

310553

29.04.2014 10:41

Jak Češi na Volyni a na americkém Středozápadě dostávají na frak

Problémem není emigrace - ale "češství"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Češství je větším problémem, nežli emigrace nebo neemigrace.
Jsou národy emigrantů, kde emigrant projede 2 i více hodin v zácpách přes aglomeraci, aby "udělal kšeft" u krajana. O Češích se traduje, že naopak ujedou několik bloků v zácpách, aby je neviděl krajan ze sousedství, kterému nedali v jeho businessu vydělat.
A podle tohoto schematu se chová i česká vláda k emigrantům v zahraničí - jak na Západě, tak i na východě.
Doufám, že se to s mladší generací nových emigrantů - či second generation - obrousí.
Mám to tak v sobě nastaveno i já: vyhýbat se českým hospůdkám, obchodům, spolkům. Možná i díky tomu jsem nebyl nikdy v zahraničí podvedený, napálený, zneužitý...
Tisíckrát mi ale pomohly nadstandardní kontakty s emigrantskými sítěmi Němců, Italů, Španělů, Francouzů, Kubánců, Švýcarů, Argentinců - ale i všemožných Východoevropanů - včetně Albánců i těch Kosovských. Ale i Asijatů! Tam všude to funguje, že obdržíte nějaký benefit navíc, pokud jste doporučeni. U advokátů, státních úředníků, lékařů, znalců, makléřů, automechaniků, zámečníků, topenářů - nebo i u číšníků, či Hallal, Kosher, Amish...

Jak všude od Čechů slýchávám, mezi českými emigranty naopak funguje "mazáctví" - "Baťovci" jsou víc, nežli "Post/Únorovci", ti se kasají nad "Osmašedesátníky", ti zase na "Ekonomické z normalizace" - a "Ekonomičtí z normalizace" zase kují pikle na "Bažanty z Poplyše"...
Nejhnusnější segregaci jsem měl možnost vypozorovat mezi Čechy v Eustrélii. Prý je to i důsledkem jak se chovali brutálně Engličané a Eustrelané k Evropanům po WWII, kdy je nechávali několik let otročit v pralesích, dolech a na plantážích, nežli je pustili "mezi lidi". A Čechům se to nakonec tak "líbilo", že to dodnes vrací podobně nově příchozím "krajanům".
Naštěstí jsem naprosto na Češích v zahraničí nezávislý - ale ty zážitky druhých Čechů vždy znějí hrůzostrašně[pláč]

Nedivím se Milanu Kunderovi, že se drží před Čechy "v bezpečí" - a přitom je patrně neznámějším Čechem - všude na světě [velký smích]

Vložený obrázek

309147

29.04.2014 08:24

Putinovo dilema

Co článek opomíjí - a co bere příliš zhurta

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek podsouvá, že Vladimir Vladimirovich (V.V.) a Rusko nemají příliš "volby" a že musí pasivně "čekat". Že Vladimir Vladimirovich (V.V.) tahá "za kratší konec provazu" a že Emerika je v plné síle a V.V. musí Emeriku a Pakt NATO unavit.

A článek SPOUSTU dalších silných karet opomíjí a důležitých faktů vynechává: Původně USA směřovalo po potupě CCCP k tomu, aby si "to vyřídilo" i s Čínou, nasadilo do ČLR havloidy - a Čínu si "zyeltzinovalo" ke svým nohám. Proto se po Evropě očekával přesun geostrategického těžiště do Tichomoří. Proto ponechal hodný Západ po První válce v Zálivu u Moci Saddama Husseina jako protiváhu Íránu. A Západ se soustředil na Čínu, kde mu ale nevyšel pokus s pučem a Tiān'ānmén bylo korunovací udržení suverenity ČLR ve vlastních rukou. Pokračovaly pokusy s Ujgury, Tibetem - namísto toho ale Západ musel ČLR vydat jak Hongkong, tak Macau zpět Číně. Do toho Západ neuvěřitelně dopuje geostrategicky a produktově Jižní Koreu.

Přes všechna tato želízka v ohni, zbytek neemerického světa přiměl a osmělil Saddama Husseina, aby se vydali cestou odmítnutí PetroDollaru coby jediné měny při globálním obchodě s uhlovodíky. Jaké to mělo následky je všem známé - nejsilnější z toho vyšel jako nechtěný vítěz a mocnost Írán. Číně hodný Západ vytrhává z rukou alespoň Jižní Súdán, jinak by skoupila CELOU Afriku. Do toho se v Kremlu etabloval (byl ruskými vlastenci etablován) V.V.. A USA tomu neměly sílu zabránit. A tak i ztratily USA sílu jakkoliv ovlivnit cokoliv v Číně.

Když se po "rozborce" CCCP vydávaly USA na cestu "rozborky" Číny, patřil USA celý zbylý svět. Dnes je SeveroEmeričan a USA sprostý výraz v celé Jižní Emerice. O neodlužitelných USA si štěbetají i vrabci na střeše - a jen předlužená Belgie musí hltat emerické bondy.

Rozhodně to nevypadá na partii u Ukrajinsko-Ruských hranic: hraje celý svět - a naprostá většina o dominanci předlužených USA už nestojí. USA by muselo bez problémů ovládnout CELÉ Rusko. Jinak USA riskuje, že by "dělením Ruska" bezkonkurenčně posílila Čína. A stala se "vedlejším nechtěným produktem", jako předtím Írán. Íránu nyní USA nadbíhají. Ale Íránci nejsou na hlavu padlí. Jednou už si geostrategické spojenectví s USA a USraelem zažili.

Dmitryi Olegovich Rogozin (šéf ruského zbrojařství) při eskalaci sankcí dále po Krymu pravil: "Nebojte, ale nesnažte se hádat tahy dopředu, tahle partie se sehraje až do konce jako šachy = tah a protitah, ale ne vždy nutně symetricky [smích] ".

Vložený obrázek

Jde i emerický dluh, Čínu, Írán, Afriku, Arktidu - jde o mnoho - nejen o Ukrajinu, její odtržení nebo obsazení. A je čím hrát [smích]

309144

25.04.2014 08:54

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

Re-etablování Ruské říše je přirozený proces - i se všemi důsledky

MoUdrostrak 90.?.?.?

1. PROČ se k pochopení Ruska (ale i např. Srbska - naštěstí už ne PROZATÍM Slovenska[velký smích] ) překládají články anglosaských autorů?! Ač jsem ruštinu a Rusko bytostně nesnášel, nyní si ruštiny vážím a dokážu si ledacos i přeslabikovat napřímo.

2. Po Plyši jsem potkal několik západních diplomatů, kteří sloužili v Rusku ještě za Zlého Brežněva v 70. letech. Ti tvrdí, že tehdy bylo Rusko pro běžného(!!!) obyvatele patrně nejpohodlnější zemí na světě! A že skutečně potkávali kdekoliv jen šťastné lidi.

3. Od té doby, když mám čas nebo je potřeba, tak si odskakuji do Ruska resp. periferií CCCP služebně nebo soukromě. A porovnávám tohle jejich tvrzení při "zkoumání" infrastruktury, urbanistiky, relikvií zdravotnictví atd. A - v porovnání s dneškem - jim musím dát za pravdu v 96% shlédnutého - včetně PriBaltik. Je jasné, že chyběl consum, ale 99% lidí to nevadilo natolik, aby sami zaprodali kvůli tomu sebe i celý CCCP. Užívali si dáčí, rekreací, špičkové kultury, superlevného cestování - včetně letenek a luxusních spacích vlaků. Západ a consum jim zase tolik propastně nechyběl - neměli příliš srovnání, jako Češi, které nasírali západoněmečtí nezaměstnaní v Golfech s českou disco-prostitutkou na klíně v Praze či ve Varech.

4. Rusové (i jejich souputníci z celého CCCP), nejdříve museli o CCCP za Yeltzina přijít, aby si VůBEC uvědomili, co měli do té doby v rukou - a o co přišli!

5. Yeltzin a Raisa Maksimovna Gorbachyova vyprodali CCCP - i s Rusy a dalšími - za několik zlatých kreditních karet a cingrlátek.

6. Od toho okamžiku je Rusko (a ex CCCP) dranzováno - a přesto je nadále přírodně nejbohatší zemí na světě! A zůstává i nejstrategičtěji umístěným bodem současného světa http://www.zvedavec.org/nazory_5974.htm#ptr308913

7. Vladimir Vladimirovich tedy nedělá nic jiného, nežli zajišťuje věcem volný průběh - minimalizuje vnější vměšování (jak ze strany Západu nebo Číny) - a Rusko (a ex-CCCP) se vynořuje a vyčnívá geopoliticky tak, jakou má přirozenou váhu a tedy i VÝTLAK. Není v tom žádná věda! Objevuje se termín CCCP 2.0 [smích]

8. Vladimir Vladimirovich tvrdě vyšachovává jedinou hrozbu - oligarchy a gubernátory. Naopak - i západní investoři se třesou, aby se k veslu nedostal někdo, kdo by měl méně rozumu a smyslu pro prozatím „laissez faire“, nežli Vladimir Vladimirovich - už se natrápili za Yeltzina dost.

9. Se závěry článku stran bankrotujího JůYsEj souhlasím - tam není příliš co dodat - Emeričan nemá výzvu typu CCCP 2.0, aby se zmobilizoval jako Rus - a nemá u vesla moUdrého vladaře jako je Vladimir Vladimirovich.

10. Ukrajina je ze strany Západu zoufalost - a paktování s tamním nejhorším odpadem to jen potvrzuje.

308946

24.04.2014 18:00

Čtvrtá politická teorie

RE: Ukrajině hrozí buď zahraniční invaze, nebo občanská válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tohle právě míří z Ruské federace k hranicím Ukrajiny: http://www.youtube.com/watch?v=o8_Rl0pbkUk
Všimněte si praporů[smích]
Jsou to молодци!

308926

24.04.2014 09:50

Čtvrtá politická teorie

RE: Krizi na Ukrajině vyvolaly Spojené státy americké

MoUdrostrak 90.?.?.?

A Západ zvyšuje sázky i teplotu exploze - na Ukrajině přes neofašistu Jaroše Západ platí a organizuje ukrajinskou obdobu neblahých Esskader Smrti

Bezostyšně o verbování Ukrajinců Západem do Eskader Smrti informují již i česká mainstreemová média: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/334356-pra...

Západ chce resp. nutně životně potřebuje Válku s Ruskem již za každou cenu! Natolik je na tom již CELÝ Západ - v důsledku hroucení "PetrolDollaru" illegálním FED v rukou několika židovských rodinných bank - mizerně [pláč]

IMHO: Neregulovaný trh, ten tržíček, nikdy k ničemu jinému v historii lidstva nevedl, nežli k jepičím prosperitám, následným krissím, bídám a resetujícím válkám...

Těšme se na náležitý (definitivní?!) R_E_S_E_T i teď [smích]

308918

24.04.2014 05:43

Čtvrtá politická teorie

Vojtismus-Individidualismus versus Euro-Asiatismus Vladimira Vladimiroviche

MoUdrostrak 90.?.?.?

V dnešních dnech to (PŘECÉ) zažíváme na vlastní kůži a téměř z první brázdy: Hodný Západ musel volky nevolky vyrazit na zteč proti Rusku Vladimira Vladimiroviche - a Ukrajinu si vybral coby ne/chtěné a (jak je vidno i za USD 5,000,000,000 illegálním FED dovytištěných a vydaných na ukrajinský převrat) i nepříliš vyzrálé beranidlo.

A prÓč?!: Vladimir Vladimirovich (& Co.) má takový "success", že pokud by Západ nekonal, byl by Západ Vladimirem Vladimirovichem nadobro a velkolepě globálně vyšachován.

Filosofové mohou na tím filosofovat, sociologové mohou bádat. Ale je to přece jednoduché: Vladimir Vladimirovich využil postavení Ruska jako JEDINÉ euro-asijské mocnosti. A provádí kontrolovanou syntézu (spojování dvou nebo více částí do jednoho celku), přičemž celý proces živí potenciálem mezi oběma póly, na který není schopna kontrolovaně dosáhnout žádná jiná mocnost.

Není ani náhoda, že Vladimir Vladimirovich je, kromě euro-asijatského zjevo/typu, i znalcem a praktikem "Němectví". A i tady využívá potenciálu, který po tisíciletí vydává dotyk a styk "germánského prostoru" a Ruska.

Ne náhodou je to libé Číně, na kterou se jinak chystaly v tichooceánské oblasti už po desetiletí hodné JůYsEj (i Engličané) - a hodně se to JůYsEj vůči Číně od od WWI vymyká z ruky.

Zkrátka a dobře: Vladimir Vladimirovich se příliš nezabývá jako praktik filosofií a sociologií, ale bystře spojuje (jiným než Rusem) nespojitelné. Díky tomu vyrvává jak Německo, tak Čínu, i obě Koreje a potažmo i Japonsko a Taiwan z vlivu zuřících a běsnících JůYsEj a vyhaslé vždy proradné a zrádné Englie. A patrně i včetně Skotska (nic není náhodou...).

Vložený obrázek

Navíc i geoklimatické faktory opět hrají Vladimiru Vladimirovichi do karet, když se otevírá poprvé v historii "Severní námořní cesta". V době, kdy bankrotující JůYsEj již nic nejsou schopné produkovat - a pouze spotřebovávají více, nežli mohou na dluh splácet.

Proto Vladimir Vladimirovich nemá téměř celou hru míč na své straně - a Západ mu neúspěšně se pokouší dát smeč ( Če(čen)sko, Afghan, Sýrie atd. atd.) - a Vladimir Vladimirovich každý tah Západu obrátí v prospěch Ruska a jeho Euro-Asijského projektu.

Musí to být peklo pro Západ, pro Vojtu i pro Leho/Žumpu - se toho dožít [pláč]

308913

23.04.2014 08:18

Dlouhodobý a střednědobý vývoj prosperity různých zemí

Pan Dvořák rychleji čte a píše, nežli přemýšlí a po sobě kontroluje

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Dvořák to patrně myslel "upřímně" - a toužil porovnat trendy světových geopolitických "clusterů". Na druhou stranu rychleji četl a psal, nežli přemýšlel a napsané po sobě v článku (společně s cca 16 následně disCutujícími) zkontroloval:

HDP je totiž sice široce publikovaný ukazatel – a globální modla současnosti – o prosperitě zemí však neříká vše. Proto za účelem hodnocení střednědobého vývoje ekonomik jsem použil Legatum Insitute Prosperity Index – index využívaný pro hodnocení kvality života v daných zemích.

Ale pan Dvořák už nedodává, že si z "Prosperity Index" vybral "jen" Ekonomiku/Economy, i když se Prsperity Index skládá z následujících komponent, které vypovídají o pozici daného státu propastně jinak, nežli jen "Economy":

OVERALL PROSPERITY RANK
Economy, Entrepreneurship & Opportunity, Governance, Education, Health, Safety & Security, Personal Freedom, Social Capital

51 China 7 66 65 54 68 92 111 25
28 United Arab Emirates 13 26 36 39 35 24 54 48
52 Thailand 12 62 57 71 59 96 129 16
33 Kuwait 11 33 42 56 37 33 49 58
44 Malaysia 8 45 34 40 53 64 110 80
takže i Česká Gott/lina na tom není nejhůře...
29 Czech Republic 38 27 35 24 27 23 50 46


Dokonce je Česká Gott/lina v kategorii 30 Nejvýše hodnocených zemí - i když pan Dvořák patrně pláče, že Gott/lina je "AŽ" na 38. místě v Ekonomice/Economy.

Dále pan Dvořák se rozhodl, že namíchne Čechy v tom, jak mizerně je na tom Evropa - a jak mizerně na tom budou i oni. Jak je vidět i z následujího grafu, s Gott/linou to zase tak nešťastné v postavení ani trendu není. Smutné ale je, že pod pravicujícími vládami se příliš Gott/lina v celkovém OVERALL trendu neposunula ani oproti srovnatelným geografickým sousedům ( SK, PL, HU, AT, DE), ale DOKONCE na tom byla za pravicujících vlád Gott/lina hůře, nežli hroutící se Itálie.

Vložený obrázek

Pan Dvořák by si ušetřil práci s článkem, kdyby uveřejnil jednoduchý pohled na to, o kolik si celá Evropa "pohoršila" oproti Globálnímu trendu - a o kolik se liší Nový membři EU proti Starým membrům - a v čem - v podkategorii Podnikání a příležitostí.

Vložený obrázek

Pan Dvořák se tváří navenek jak "rebell" mimo mainstreemový píseček V.Š.E. ználků. Přesto pan Dvořák píše cíleně "nasírací" články, po nichž zde na Zvědavci slabomyslná Moira iHned a iDnes v diskusi pod článkem vykřikuje:

"....A tak si někdy říkám, jestli nebude lepší někam zmizet, abych se na to umírání České kotliny nemusela do konce života koukat...."

Přitom i takové UAE, které jsou v celkovém hodnocení před Českou republikou o jednu pozici - a pan Dvořák pro UAE tedy (coby "ekonomické skokany") horruje - jsou oproti Gott/lině lepší jen v Economy, zato kulhají stále ve vzdělání a zdravotnictví.

308869

22.04.2014 20:08

Akce „Káva pro Zvědavce“ pomáhá

RE: Gratuluji a do nich!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moiro, moiro - na Vaši jedovatost je jen možné reagovat: "To máte tak malý rozhled anebo jste velelíná napsat do Google "Keltománie" ?!"

Tady máte nějaký ten příklad Keltujících Čechů:

http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zob...

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10150778447-his...

http://podracky.bigbloger.lidovky.cz/c/253202/Na-k...

308850

21.04.2014 10:51

Akce „Káva pro Zvědavce“ pomáhá

Gratuluji a do nich!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tzv. "nezávislá česká" média si sama kopou hrob. Puč v Kyjevě byl uskutečněn (nebo musel být ze zoufalství stavu Západu) cca 25 let po puči v Praze a Střední Evropě. Přes jednu generaci ukrajinských a ruských "lidí" muselo odejít na věčnost - a stejně to zatím Predátorům a jejich ukrajinským lokálním Shabes/GOJ/im v juntě a Pravém sektoru moc nevychází. Collect/ivní vědomí je zatracená věc! A k sfašizování stáda je třeba více času, nežli jen útrap a vymývaní mozku Západními sračkomety po dobu jedné generace...!
I proto je Zvědavec dnes po zásluze na vrcholu přízně. I proto si normální i dříve pravicující a zinkající oVčané uvědomují, jak svět leží a běží VE SKUTEČNOSTI...
Pokud by byli ruskojazyční obyvatelé Ukrajiny zpravicovaní zindividualizovaní a zegoističtění jako keltující a zinkající Češi, namazal by si je Pravý sektor a kyjevská junta na chleba a/nebo si s nimi vytřel p®del na první pokus.
Češi - a nejenom pravidelní čtenáři Zvědavce - nyní ale cítí a konečně vnímají realitu tak, jak je. A nejenom proto, že je Rusko nyní na vzestupu, staví skvělé vysoce efektivní zbraně a pořádá oslňující olympiády.
Když Západ beztrestně vraždil bezbranné Srby a slušné Albánce z výšky 5 a více km, nechával jim párat břicha pro jejich orgány určené USraelským "potřebným" vychlastaným a ufetovaným marodům - a nejen Češi k tomu tleskali anebo zbaběle mlčeli, zlomil jsem nad světem hůl. Když Vladimir Vladimirovich vyrval tomu samému Západu elegantně Krym a uvedl ruská Kosmická vojska do nejvyšší pohotovosti, začal mi svět po 15 letech opět chutnat. Když jsem pochopil JAK Vladimir Vladimirovich ztmelil a pozvedl Rusko od doby počátků jeho osvíceného panování, nestydím se přiznat, že mi tekly po mnoha letech slzy.

Ne náhodou je anglosassky vždy podobný výraz pro Slovana i otroka.

Vložený obrázek

Jsem moc rád, že obrodu zažívá tedy i podpora Zvědavce a pana Editora. Že Češi konečně pochopili, že sami zinkajíce a keltujíce skončí brzy před zastavárnami a výběrčími executorů a dalších Shabes/GOJ/im pro parazitující Vrchnost co nám je určena na věky věkův v K_N_I_Z_E.

Vložený obrázek

Pan Editor zažil zjevení se skutečné Vrchnosti i jejich Shabes/GOJ/im v soudní mafii - proto je Zvědavec K_N_I_Z_E tak nebezpečný. A proto si zaslouží po právu collec/ivní ochranu! Neboť dokázal přimět draka, aby se zjevil - a tím i odhalil náhled do budoucna, které by keltující a zinkající Čechy čekalo. Proto je Zvědavec lakmusovým papírkem i studnou poznání...

308796

20.04.2014 13:44

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: Argumenty - neodpovídám Vám, ale na uvedené (nechci být osobní)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Vojta je hlupak a jeste sem chodi za to dekovat...[velký smích]
Naprosta vetsina zemi, kde je preferovane soukrome vlastnictvi je az po krk v dluzich (zejm. JuYsEj).
Naprosta vetsina zemi, kde je preferovane statni vlastnictvi prosperuje, navysuje suverenni fondy - a pujcuje a zachranuje ty staty, pro ktere Vojta horuje.
Duvod je jednoduchy:každý kapitalista ma jediný cil: privatizovat cizi zisk - a znárodnovat vlastni ztraty!
Microsoft toho mnoho nevymyslel, ale parazitoval na cizích objevech a vylepšeních. Stejně tak i Apple a další. „Úspěch" jim neplodila vývojová práce, ale drzí právníci a squeezování na cizím. Po nich zůstaly padlé start-upy, brown-fieldy, zlikvidovaní zaměstnanci, kteří objevy učinili.
A to jsou jen špičky ledovce. Kapitalismus je parazitování bez placení účtu za CONSUM [pláč]
A proto vždy končí krisí, bídou a restartujícími válkami. Čím dál horšími.

308766

20.04.2014 09:31

Pokrytectví Západu: Jsem zmaten, můžete mi někdo pomoct?

RE: Když si pustíte záznam

MoUdrostrak 90.?.?.?

Důležité je, že české VŠ pipinky vědí, že si na placené stjůdijum pohodlně vydělají pornem či vertikálně prostitjůcí, příp. (pokud by byly úplně škaredé, tak jako aktivistky Člověka v tísni někde v Efrice - na Kaukaz ani jinam do zlého Ruska už Člověk v tísni nesmí).
A HLAVNĚ že je pro ně sociální stát je sprosté slovo... A pravicovat - a Karl ZU und VON - je dobrý [smích]

Pak se nedivte, že v taxíku odpovídaly, jak odpovídaly: záznam min. 18:40 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10154855310-...

308751

19.04.2014 14:25

Obamova hra: Je Putin lákán do pasti?

RE: Nejde o past

MoUdrostrak 90.?.?.?

Důležité je, co prohlásil Dmitryi Olegovich Rogozin: reagovat budeme se stejnou intenzitou, ale ne vzdy nutne symetricky. Proto Západ Dmitriye Olegoviche nenávidí více, nežli Vladimira Vladimiroviche. Rusko je na přirozené cestě vzhůru, zatímco Západ se hroutí v základech.
Přirozeností ostatního světa je, že chce být zadobře s budoucím vítězem = Ruskem & Čínou + ostatními z BRICS. Západ intelektuálně nemá na to, jak by Rusko a Čínu přechytračil. Vojensky ne náhodou Rusko nyní 2x demonstrovalo svoji připravenost v Arktidě. Navíc emerickým žoldákům se umírat nechce - viz. dezerce posádky lodi v Černém moři po vtípku ruského bombardéru.
Pokud jako obyvatelé Střední Evropy zemřeme po odpálení Jurije Dolgorukého, může nás hřát vědomí, že se konečně Západ propadl do pekla. Ale Rusko resp. jeho nemalá část zůstane i v tom případě zachována a stane se dalším startérem skutečné civilizace.

308716

08.04.2014 11:51

Transatlantická dohoda USA a EU o volném obchodu (TAFTA). Devastující sociální a environmentální důsledky

RE: oVčané sklízí úrodu - co SAMI zaseli!

MoUdrostrak 90.?.?.?

On už za mne podstatné řekl pan kolega Robot Emil:
Finálním produktem pravice je vždy 1% Vrchnosti a 99% bídy - po tisíciletí = privatizace ZISKU a nacionalizace ZTRÁT [pláč]
Finálním produktem levice je Norsko, Švédsko.
Silným státem je Singapore. Silnou žumpou je HongKong.
Idolem ODS a Trhu bez přívlastku je jakýkoliv stát Subsaharské Afriky a/nebo Rusko za Yeltzina či Česko po jednotlivých deformách (i balíčcích) Prof. Bigg Toonnela či jeho potěru "křišťálového Svazáka", když už chcete za každou cenu "krabičkovat"...

EU naopak byl projekt, který měl B_L_A_H_O_B_Y_T_E_M vtáhnout automaticky a bez větších nákladů Západu do dlaní postupně celý Východ i Orient (včetně Turecka, StředoMoří...).

Že nakonec nyní hlasuje většina oVčanů Krymu, JV Ukrajiny, Podněstří raději "nohami" pro projekt Vladimira Vladimiroviche = EuroAsii, je rovněž trestem oVčanům EU, kteří EU poskytli na rozkradení Predátorům a Shabes/GOJ/im.

Kupodivu, Scandinavie (se zlými odbory, vysokými daněmi a přerozdělováním (sic!)) naopak netratí [smích]

308136

07.04.2014 10:45

Transatlantická dohoda USA a EU o volném obchodu (TAFTA). Devastující sociální a environmentální důsledky

oVčané sklízí úrodu - co SAMI zaseli!

MoUdrostrak 90.?.?.?

oVčané ČR i EUropy sklízí úrodu - co SAMI zaseli!
Horovali pro Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON, ničili a nechávali ničit (sociální stát) pod nasugerovanou vidinou "nižších daní" a "větší svobody - té S_V_O_B_O_D_Ě_N_K_Y..." při vlastním rozhodování...

Tak ať se teď "svobodně rozhodnou", když ze všech DOSUD ZBÝVAJÍCÍCH soudců, úředníků, kontrolorů, inspektorů, policajtů, celníků a vojáků nechali právě pravicující oVčané vytvořit lobbistům poplatné a zaprodané loutky a prostitutky...
Plivali jste na EU, nechodili k EUrovolbám?! Tak co C_H_C_E_T_E?!
Vrchnost si tam namísto Vámi vybraných deputátů dosadila díky Vaší lakotě a "pravicování" mezitím P_O_H_O_D_L_N_Ě svoje pochlebníky [smích]

Vložený obrázek

Namísto toho, aby oVčané V_Ž_D_Y hlasovali pro co nejvyšší možná zdanění, hlasovali oVčané pro co největší daňové úspory pro Predátory a Shabes/GOJ/im, kteří si pak za tyto "úspory" poskytnuté oVčany skoupili lobbisty, deputáty, soudce, úředníky, média a za daně, nevybrabryné pro stát a oVčany, si zaplatili armády opinion-makerů, toonnelářů a humanitárních bombardérů.

Nemůžu pravou rukou dmýchat oheň a levou rukou se chtít přes tu pravou za trest plácat.

Působí to směšně [smích]

308076

06.04.2014 08:55

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: Je to jednoduché - co v článku chybí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale samozřejmě, že "...Rusové půjdou dál...".
A P_R_O_Č by nešli?!
Stačí se "jen" trochu zajímat o h_i_s_t_o_r-i_i. A musí Vám to dojít. Zlí Rusové v naprosté většině případů šířili svoji říši pomocí Kozáků, kteří pronikali na okolní území jako předvoj. A ve velké většině případů nakonec území s Kozáky samo spadlo ruské říši nakonec do klína.
V naprosto stejném stylu v duchu kozáckých tradic vystupovali i "zdvořilí lidé" nyní na Krymu, kde je místní velice bleskově přijali za své a poskytli jim maximální součinnost ve společném postupu proti Banderovcům a další svoloči vyslanou na Krym kyjevskou pučistickou juntou.
Vladimir Vladimirovich geniálně postavil proti Banderovcům "zdvořilé lidi". A dokázal to bez jediného výstřelu, spálené pneumatiky či rozbité výlohy.
Rusové (nejen v Rusku) a okolní národy si nyní sami mohou vybrat, zda chtějí vyšší platy, penze, zdravotní a sociální zabezpečení - a mít po boku "zdvořilé lidi". Anebo se třást ve dne v noci (stejně jako Volyňští Češi) před zdivočelou svoločí a "utahováním opasků" ze strany kyjevské pučistické junty a "koncertů" FE/MEN.

Vložený obrázek

Samozřejmě, vždy je na bíledni otázka K_D_O_T_O_Z_A_P_L_A_T_Í ?!
Ale jak je snad již každému zřejmé, ilegální tiskárna nekrytých zelených papírků v rukou několika židovských rodin už narazila dávno na svoje limity [velký smích] A ani 5.000.000.000 USD na dluh vytištěné měny Ukrajinu na Západ nepřebarvilo [pláč]

Takže platit budou nejspíš oVčané ÝJů, protože jen Zlý Rus rozhoduje již nejen o množství energetických a dalších surovin, ale momentálně i o ceně, za jakou tyto suroviny oVčané ÝJů budou smět od Zlého Rusa nakupovat [velký smích]

Naštěstí je dnes svět již tak nastaven, že si Rusové s Číňany, Indy a Íránci vystačí obchodovat a komunikovat sami. A Západ může "v klidu" se hroutit, vyhnívat a zmítat se v předsmrtných křečích.

Pokud Rus dovolí, bude se smět nějaký ten pronárod i k velké Ruské říši možná smět přichoulit a přidat. Proto by Češi měli být velice bedliví, aby si "Zlé Rusáky" zbytečně proti sobě nenaštvali. Ani USraelci si nedovolili v UN hlasovat proti návratu Krymu k Rusku. A raději USraelci plivli po Západu. A to je co říct [velký smích]

Odvěku věkův (minimálně od konce Husitství) byli Češi drezírováni k schopnosti: UHODNOUT-VYHOVĚT-PŘEŽÍT. Tak jen si to teď nepokazit [smích]

308009

05.04.2014 16:12

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

Je to jednoduché - co v článku chybí

MoUdrostrak 90.?.?.?

1. Rusko (ruská federace) se přistoupením Krymu po více, nežli jednom století P-O-P-R-V-E R-O-Z-Š-Í-Ř-I-L-O. Do té doby se jenom a jenom rozdávalo - tu za posledních 100 let Rusko darovalo ze svého (po staletí nabytého) území

Vložený obrázek

samostatnost velké části Polska, tu Rusko darovalo samostatnost Finsku, Pobaltstkým státům, tu Kazachstánu, Ukrajině... Jak se za takovou ruskou velkodušnost chovají Ukrajinci, Kazaši, Poláci či Pobaltijci k Rusům je tristní... Finsko dostalo Ř-Á-D-N-Ě za vyučenou před a během WWII, tak jako téměř jediné dokáže z Rusů od WWII těžit, namísto aby Finsko krvácelo a tratilo ve sporech s Ruskem za Khasarské a Emerické a Englické zájmy.

2. Krymské referendum je naprostou anomálií při změně hranic států - bez jediného výstřelu - a dokonce aktivní pozitivní účasti a vyslovení se jak krymských minorit Ukrajinců, tak i Tatarů.
Lživá česká mainstreemová média o tom mlčí - ale je to J_E_D_N_O_D_U_C_H_É - i ti (utiskovaní) Tataři a Krymští Ukrajinci totiž dostanou pod Zlými Rusy M_N_O_H_E_M V_Y_Š_Š_Í platy a penze

Vložený obrázek

nežli měli na Krymu za Ukrajiny.

A mj. se jim Z_L_E_V_N_Í i phm a plyn:

Vložený obrázek

Co se bude s plynem, penzemi a platy dít na Ukrajině, je nabíledni - zvlášť, když se Hrivna hroutí, zatímco Rubl po přistoupení Krymu nakonec spíše(!!!) proti ostatním měnám posiluje:

Vložený obrázek

To se týká i např. zdravotní úrovně péče v Rusku versus na Ukrajině:

Vložený obrázek

Můžete tady popsat hektokilometry textu, ale Krymčané (včetně "utlačovaných" Tatarů a Krymských Ukrajinců v tom měli jasno [smích] Bez historických exkcursů a bádání [velký smích]

Doufám, že se na mne pan Editor nebude zlobit - úmyslně jsem hledal co nejmenší obrázky, aby to tady co nejméně nicneříkajícně ne/zaplevelil. Ale z důvodu čitelnosti to z menších pořídit nešlo - a česká veřejnoprávní média to nesmí zveřejnit!!! Pod hrozbou exekuce na hypotéku, leasing, školné a pálky od doktora...

Začalo to Poněstřím, které na hony převyšuje úrovní života okolní Moldávii i Ukrajinu, pokračuje to na Krym.

Rusové nemají důvod nikoho nutit a/nebo dokonce střílet: stačí jim, když ukáží vlastní výpis z účtu a otevřou peněženku. Kdysi podobně hlasovali "nohami" Genossen a zvláště Genossinnen v ehem. DDR [smích]

Teď to přichází v ruském vydání - a Rusové NA.TO mají! Čím bude hůře, tím bude nafta i plyn a další suroviny dražší a dražší - navzdory sankcím a vřískající vy...

Automaticky kráceno

307952

02.04.2014 09:52

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Jsem taky padesátkář

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milá Duanitto, pan Editor je naopak jedinečný! Nejvíce si ho vážím (přes zjevné rozpory v našich názorech) pro to, že je pan Editor (a díky tomu i Zvědavec) a-u-t-e-n-t-i-c-k-ý. V okolním moři slizu, oportunismu, vlezprdelkovství.
Navíc nedopustí, aby byl Zvědavec napájen (přes sponsorující či inserující bílé koně/vlivové ýdženty) z Moskvy, Pekingu - natož z Tel-Avivu, Langley, Vatikánu - či dokonce z Pullachu nebo nějakého drogového překladiště u Pristiny[pláč]
Tisíckrát jsem se pokoušel otevřeně (v diskusích zde) či niterně (sám pro sebe) Zvědavce srovnávat s jinými médii. Bohudík či bohužel je Zvědavec nesrovnatelný. A to i díky zvláštní povaze pana Editora.
Kdysi jsem panu Editoru přispíval na delší "předplatitelská údobí". Pak mne předplatné pan Editor zrušil. Protože jsem přispíval v průměru do diskusí 4 (čtyřmi) příspěvky denně. A dle jeho pohledu je "zapleveloval". Navrhl jsem mu tedy, ať mi vymaže a že tím spolu skončíme. Na to mi odvětil, že mi mazat nehodlá. Jen (ani zpoplatněně) nestojí o tom, abych se na Zvědavci "producíroval".
Od té doby uplynulo hodně vody ve Vltavě. Pan Editor přišel díky svému (v dnešním materiálním světě) u-n-i-k-á-t-n-í-m-u rozhodnutí o několik tisíc korun. Já naopak mnohonásobky vydělal na produktivní činnosti (od které mne Zvědavec tehdy odlákával - a já "kouzlu diskusí" podléhal).
Píšu tuhle noticku/vyznání proto, aby bylo jasné, že pan Editor není žádný parazit, co si založil web a šikanuje jeho návštěvníky proto, aby měl o jednu koblihu navíc. Ať je pan Editor sebevíce zvláštní, tak je c-h-a-r-a-k-t-e-r. Možná v dětství četl přespříliš Karl Maye, díval se na husitské trilogie Zlého Otokara Vávry či dostal jinou průpravu, aby se n-e-h-o-d-i-l přespříliš do současného r-e-á-l-n-é-h-o světa.
Berme ho proto takového jaký je! Pan Editor - a jeho Zvědavec - je spíše odrazem našich t-u-ž-e-b o světě, jaký by měl být: bez Predátorů, bez parazitů (souzených a určených GOJ/im na V_Ž_D_Y "onou velkou" K-N-I-H-O-U)

Vložený obrázek

- o světě kde je láska, vztahy mezi opačnými pohlavími jsou normou, kde je úrok pod lichvou a peníze jsou kryty důvěrou.
Kdo nechce o tento svět přijít, ať přispívá.
Ostatní ať to neřeší a alespoň na výzvy pana Editora pietně mlčí - či jdou pravicujícně zvracet jinam...

307740

05.03.2014 06:26

Skutečná „jaderná“ revoluce Íránu

Proč Írán odolal a odolává?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Clanek celkem realisticky popisuje radeni krvelacneho "demokratickeho" zionistickeho Shaha.
ALE naprosto clanek ignoruje to, ze jiz 35 let vladne v Iranu naprosto jiny rezim, nezli "nabozensti tmari". Ruhollah Khomeini jeste za zrudneho Shaha vytvoril model "nadvlady klerika". A po revoluci, kterou uskutecnil s podporou vsech moznych politickych smeru a vrstev, usporadal referendum, kde mu Iranci "nadvladu klerika" odsouhlasili.
Proto je dnes Iran jednou z nejkulturnejsich, nejmodernejsich, ale i nejhumannejsich zemi sveta - naprosto odlisnou od "medialniho obrazu". Klerik je jakymsi Dohlizitelem ci PanemBohem - a krome moralky, nezasahuje do politickeho, vedeckeho ci socialniho kvasu iranske spolecnosti. Abych byl schopen se v Íránu pohybovat a "neztratit se", chápu současný Írán coby modernisticko-morální stát "sui generis".
Americane jsou primitivove, co nikdy necestuji - a kdyz, tak maximalne do detskych nevestincu v Costarice nebo Mexicu (za Shaha byvaly zhusta i v Iranu) . Americani jsou naprosto zmanipulovatelni lzidmedii v cemkoliv. Ale EUropan si muze odskocit "zkontrolovat si Írán" za 3 hodiny letu z Vidne ci Milana. A nebude ho to stat celkove vic, nezli "koupačka" v Turecku nebo Ýdžiptu.
A pak nebude stacit "mrkat na drat", jake s jeho virtualnimi predstavami o Iranu lžidmédia provadela psí kusy a v jakem Matrixu foted zil. Je to unikatni forma a sance k reflexi stavu sveta i sebereflexi sam sebe. A kazdemu ji doporucuji cca jednou ob rok ci ob dva.
Je to 1.000 lepsi, nezli popsat stohy papíru ci kilometry blogů. A zazitek je to vskutku unikatni. Pak je kazdemu ihned jasne, PROC Irán "odolává" a dlouho jeste odolavat bude.

306012

04.03.2014 10:21

Moskva obrací role v Kyjevě

RE: Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Díky a přidávám mapu, která JIŽ i potvrzuje to, co jsem tady psal v uplynulých čtrnácti dnech od Puče v Kyjevě - a o co jsem se přetahoval názorově s panem Editorem.

Všechna territoria, která jsem uváděl, jsou na ní již autory uváděna jako součást NOVÉHO RUSKA - včetně CELÉ Moldávie, Podněstří atd!

Vložený obrázek

Podotýkám, že kdo píše Odě"s"a - jedná tak v ukrajinské (propučistické) transkripci. Kdo Odě"ss"s - transkripuje ruštinu!
Neboli Odessa (ukrajinsky Одеса, [ɔˈdɛsɑ]; rusky Одесса, [ɐˈdʲesə])
Pozor na to, ať si neuděláme vlastní ostudu [pláč]

305949

03.03.2014 07:55

Moskva obrací role v Kyjevě

Oděssa, Podněstří a také Gagauzie je pro Vladimira Vladimiroviche Červeným tlačítkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor mi minulý týden smazal příspěvek, kde jsem v předstihu psal o významu Oděssy ve vazbě na Podněstří a také Gagauzii. Stategicky to připomíná Hru v Dámu, kdy zkušený hráč převrací postupně barvu kamenů soupěře, protože si VČAS rozmístil strategické ostrůvky vlastní barvy, které mu to umožní.
Nýčko se ukáže, NAKOLIK se vyplatilo Vladimiru Vladimirovichi držet Podněstří a tamní solidní životní úroveň coby výkladní skříň, vklíněnou mezi Ukrajinu a Moldávii. Je to efekt Západního Berlína "po Rusku" - a každý se mohl včas přesvědčit, nakolik oslovil a mohl oslovit zbídačené Ukrajince či Moldavany.
Naštěstí je celý pás mezi Dunajskou Deltou a Krymem osídlen převážně ruskojazyčným obyvatelstvem. Tento prostor je závislý na turistech, rekreačních rybářích a ochotnících převážně z prosperujícího Ruska a prosperujícího Podněstří a Gagauzie, kteří tam utrácí nejen v létě své - na Východní Evropu - solidní příjmy a pořizují si nemovitosti a i komerčně investují. Místní obyvatelé se v přímém přenosu tak přesvědčují, O KOLIK díky "západnictví" vládců Ukrajiny a Moldávie, oproti blahobytným Rusům, Podněstercům a Gagauzům kvůli páchání "dýmů/krásy" přichází.
Úspěšná velkolepá olympiáda v Soči by ještě víc zažehla lítost, že coby obyvatelé Ukrajiny a Moldávie, nejsou s Rusy na stejné lodi. Proto musel Západ nyní, ve vazbě na Soči, hrát Hop anebo trop. A nejen kvůli deformami v barvách "dýmů/krásy" zbídačeným Ukrajincům a Moldavanům.

Vložený obrázek

Každý Zvědavec se mohl v Oděsse v posledních měsících přesvědčit na vlastní oči, jak se pyšnili tamní obyvatelé nesčetnými bigboardy, které upozorňovali na fakt, že se jim KONEČNĚ podařilo prosadit ruštinu jako rovnoprávný jazyk při jednání s úřady. Je tedy na snadě, JAK přijímají nyní "legislativní" řádění Banderovců v Kyjevě. Vladimir Vladimirovich nemusí ani hnout prstem - postačilo vystavovat v posledním desetiletí nadité peněženky a solidní auta ruských, podněsterských a gagauzských turistů a investorů. Obyvatelé Oděsské gubernie umí počítat sami [smích]
Naštěstí ponechal zakopané tisíce ruských mírotvorců i s jejich tanky na hranicích v Podněstří. Teď nemusí táhnout jediným vojákem. A přesto může s úsměvem na rtech sklízet plody své prozřetelné osvícené politiky.

305843

02.03.2014 09:27

Co se skutečně stalo v noci na Krymu?

RE: Flightradar

MoUdrostrak 90.?.?.?

To by se zdálo být nasnadě!
Ale Rusko se musí chovat jako VELMOC [smích] A nikoliv jako "Žalobníček„ [pláč]
Navíc letadlo nemířilo (bohužel zatím do Ruska resp. na RUSKÝ Krym), ale na teritorium Ukrajiny. Takže propagandisticky je to těžko využitelné, když po Kyjevě běžně střílí do všech stran konfliktu snajpři z USraele - a „Světu" je to šumma fumma. A bylo i v Jugoslávii, Lybii, Ídžiptu, Sýrii a jinde.
Nasazením „zdvořilých lidí" Rusko ukázalo, KDE začíná jeho perimetr: nikoliv na ruských hranicích, ani na ruskojazyčném území Ukrajiny, ale posunulo perimetr až na turecké letiště Saliha Gökcen! Je to ostře vyjádřeno diplomatickým jazykem VELMOCI, která nemá zapotřebí plakat v Radě Bezpečnosti.
Analogií je proplouvání ozbrojených íránských lodí Suezským kanálem sem a tam. Namísto lovení terroristů po Teheránu či šacování „turistů" na letišti Emmama Khommeiniho 60 km před Teheránem - to by bylo pod úroveň hrdých Peršanů - Češi tuto možnost nemají - jen cepy a zinkání klíči či rozhořčené trhání letáků Lídla.
Velmoci ale mají jiný pojem o "perimetru" a jeho ochraně. Proto za mne platí: Good job - a PROČ se dotýkati se smrdutých obsahů obskurních létajících konserv [smích] Když mohu jednat synergicky a noblesně? Jako velmoc!

305728

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

56

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 120 čtenářů částkou 19 700 korun, což je 56 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 1

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 1

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,93 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,21 Kč
100 japonských jenů
21,10 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 642,06 Kč
1 unce stříbra
508,58 Kč
Bitcoin
374 951,67 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?