Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 507 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, baba_Blažková, Blažková.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.05.2012 19:55

Kalouskův závod ke dnu

RE: Zásadný problém je beztrestné zadlžovanie štátu bez príčiny

baba_Blažková 89.?.?.?

V této rovině bych to připustila coby pravdivé tvrzení, pokud do toho svého plurálu nezahrnujete i mne [mrknutí jedním okem]

269867

01.06.2012 10:12

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

RE: Jazyk, který extrahujeme z kódu...

baba_Blažková 89.?.?.?

Taky mi to není jasné - každý programovací jazyk má, pokud je mi známo, přísná a neměnná pravidla, která kdyby byla porušena, tak program nefunguje.
A stejně jako nick Fox mě zaráží, že by si nikdo nevšimnul síťové komunikace. Dokonce ani firewall. [překvapení] Já ten svůj, zejména po nedávno proběhnuvším "virovém incidentu", velebím do nebes ještě teď.

270092

01.06.2012 14:32

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

RE: Jazyk, který extrahujeme z kódu...

baba_Blažková 89.?.?.?

To vím, ale tady se nebavíme o běžných júzrech, nebo snad ano?

270103

01.06.2012 14:36

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

RE: Jazyk, který extrahujeme z kódu...

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak já jsem hacker, představme si to. Jdu probourávat informační tunely do těžce zabezpečených kompů. A přitom jsem takový idiot, že používám názvy proměnných v perfektní angličtině (namísto nějakých "bhfxsw" ) a ještě si neodpustím komentáře a to perfektní angličtinou...

270104

04.06.2012 02:36

Virus „Flame“ vysvětlen: Jak funguje a kdo je za ním

RE: Jazyk, který extrahujeme z kódu...

baba_Blažková 89.?.?.?

S prvním odstavcem souhlas, to je to, co jsem měla na mysli.

Ad FW - jak už jsem připodotkla níže, tady není řeč o běžnýc userech, domnívám se, že jde-li o citlivé záležitosti, staví se v takových případech ochrana na míru. A já nevím, jak kdo, ale já osobně mám na tom svém zakázáno všechno, tedy nejen to, co běhá dovnitř a ven, ale i to, co se děje uvnitř, a to s velmi málo výjimkami. Vzala jsem to natolik zgruntu, že se mi ze začátku ani pomalu nerozběhl samotný systém. [velký smích] Pokud je mi známo, tak každý virus se v počítači nějakým způsobem chová. A má-li FW "problém" s tím vůbec otevřít soubor poklepem na zástupce tohoto, tak to považuji za hodně zabetonovanou ochranu. Spousta dalších věcí lze ošetřit i ručně. Jde jen o to znát systém, se kterým pracuji. Je pravdou, že jsem prudce paranoidní, ale pamatuji si, kdy jsem co instalovala, a všechno, co nemá relevantní datum, bez milosti letí do křemíkového nebe. A tuhle ruční očistu dělám minimálně jednou týdně (ne, systém ještě nepadl). V případě, že se mi něco nezdá, měním hesla. Mám k takovémuto chování pádné důvody.

Nechci zbytečně machrovat, já opravdu netuším, jak vypadá ve skutečnosti práce ajťáka, který je za podobné věci placen. Proto se - možná naivně - ptám.

270229

06.06.2012 23:37

Jak uspět v umění

To není špatný nápad

baba_Blažková 89.?.?.?

Složit nějakou ódu na Havla třeba... schválně, jestli by to úderka sežrala.
Nějakou volovinu, jako když třeba lady Dianě hráli Candle In The Wind.
Ale aby mě pak neukamenovali, až systém padne, to bych taky nemusela umět vysvětlit, že jsem si dělala prdel... [cool]

270316

07.06.2012 17:54

Exekutor na steroidech

Jak to asi je -

baba_Blažková 89.?.?.?

já si myslím, že exekutorský úřad má v databázi všechny obyvatele ČR a na základě programu pro generování náhodných čísel počítač každý den vylosuje několik jmen, k těmto automaticky vypíše obdobný formulář, tento následně vytiskne, k němu vyplivne nadepsanou obálku a příslušný úředník na konci pracovního dne jen sesbírá, co počítač vypracoval, a pošle s tím někoho na poštu.

270335

08.06.2012 00:08

Exekutor na steroidech

RE: exekuce

baba_Blažková 89.?.?.?

Takhle to nechodí. Když po vás něco chce úřad, zpravidla musíte reagovat do osmi dnů. V případě potenciálního odvolání máte 15 dnů. V případě odporu proti trestnímu příkazu máte tři dny. Zato dvojtečka:
Když podáte trestní oznámení (žalobu), tak vám soud možná ještě v průběhu roku odpoví.
Když vznesete dotaz k soudu, nemusí vám odpovědět vůbec.
Když podáte podnět k trestnímu řízení prostřednictvím PČR, zpravidla tato bude vyvíjet úsilí jen v tom smyslu, aby vám vysvětlila, že se žádný trestný čin nestal. Atd.
Na třicetidenní lhůty zapomeňte. To si Oni vždycky obkecaj. Popřípadě vám zašlou "automatickou odpověď", že vašemu podnětu chybí... (libovolně doplňte).

Prostě - někteří jsou si rovnější.
[bliji]

270353

11.06.2012 19:20

Finanční úřad dokončil vyšetřování, nic nenašel

RE: Kdo udával?

baba_Blažková 89.?.?.?

Čulík svého času psal, že Nový trestní paragraf o "křivém obvinění" je hrůzný, což takhle ho prubnout v praxi? Já se před pár hodinami vrátila z Okresního státního zastupitelství, kde jsem podávala TO pro něco obdobného... hlavně se neposrath [smích] [mrknutí jedním okem]

270507

12.06.2012 10:56

Židé v izraelském museu holokoustu: Děkujeme, Hitlere!

Vladimíre

baba_Blažková 89.?.?.?

Nechci být za hnidopicha, ale nikde nevidím doušku, že názory uvedené v článcích se nemusí vždy nezbytně shodovat s názory redakce...

270539

12.06.2012 11:23

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: náboženské uctívání čehokoliv

baba_Blažková 89.?.?.?

Asi se vám takhle dobře žije, Vojto, ale dobře vám tak. Ujišťuji vás, že ano, já jsem si ověřila platnost veškerých vzorců, které jsme se ve škole učili. Prostě mě to zajímalo. Ano, i Ludolfovo číslo lze do jisté míry prověřit za pomoci krejčovského metru, můžete se tomu smát, ale směšný pak budete sám se svým slepým přijímáním obecně vyslovovaných dogmat. Je pravdou, že třeba u veličin jako je dynamická viskozita platnost obecně přijímaných vzorců dost dobře bez laboratoře prověřovat nejde, ale pokud mám nějaký způsobem propočítáno, že se mi v těchto věcech obecně nelže, je velmi pravděpodobné, že v případě podobných veličin mi také nikdo kecat nebude, zejména jde-li o záležitosti ověřitelné kdykoli kterýmkoli jiným hnidopichem, který naopak tyto možnosti má. Toto bych tedy do kategorie s názvem víra nikdy nezařadila.

Víra je ta věc, která např. vede bigotní křesťany k přesvědčení, že kosti dinosaurů stvořil kdosi zázrakem jen proto, aby prověřil jejich víru. Jde tedy o přesvědčení navzdory důkazům. To je ta pravá víra.

Jsou samozřejmě záležitosti, které ověřit nelze, a věda z těchto důvodů v těchto oblastech vyslovuje hypotézy. Můžeme si v mnoha oblastech vybrat ze spousty hypotéz podle toho, kam až nás dovedlo naše vlastní poznání.
S tímto bych se obrátila i na Vodníka, já znám mnohé hypotézy o těch jeho oblíbených kvarcích etc., to ovšem neznamená, že budu volat po upálení kohokoli, kdo se odváží tyto hypotézy zpochybňovat. Říká se tomu otevřená mysl. I já sama přijímám různé tyto teorie jen coby hypotézy.
A dále bych si ještě "filozoficky" troufla připodotknout, že poznání není totéž co pochopení.

K těm dětem - když se malé dítě učí například chodit, tak ze začátku si může zkušeností ověřit, že s největší pravděpodobností si natluče. A ví to i rodič. Přesto dítě znova vstává na nohy, přesto je rodič podporuje. Viděla jsem to na vlastní oči nesčíselněkrát a vždy mě to fascinovalo. Kdyby tato touha dokázat to, co se v dané chvíli jeví nemožným, v lidech nebyla, nemuseli jsme vůbec opustit stromy.

270542

13.06.2012 02:20

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: náboženské uctívání čehokoliv

baba_Blažková 89.?.?.?

Pozor, Vojto, jak které ptáče [mrknutí jedním okem] (Ťuknu trošku - krmivá/nekrmivá atd). Myslete si, co chcete, ale mně pár let po sobě hnízdili na balkóně holubi, neměla jsem to srdce je zlikvidovat, tak jsem je alespoň sledovala. (Zvykli si natolik, parchanti jedni, že si vůbec nedělali násilí a lezli za mnou do bytu, musela jsem pak balkón pořád zavírat, protože mi všude srali. A přebírat nepomohli.) Tihleti teda po vyklubání fakt nechodili. Až tak za týden.
A samozřejmě, že vím, proč je tomu u dětí tak, jak tomu je. Získané teoretické znalosti lze často ověřit prostým pozorováním věcí kolem sebe. [cool]
Muchomůrku zelenou ovšem ochutnávat neplánuji. Na takové a podobné blbosti jsou jiní kádři.

270584

25.06.2012 23:31

Odcházející svět dýmek

RE: Paralela

baba_Blažková 89.?.?.?

Středověk je dobrý argument! [velký smích]
Takový... ilustrativní... [cool]

271127

25.06.2012 23:46

Slovensko má svého Breivika

RE: kdyby pojem rasizmus

baba_Blažková 89.?.?.?

Na xenofobii bych to nehrála. Kdybych byla já osobně napadena (obtěžována, okradena) x-krát za život drobnou bělovlasou stařenkou o holi, měla bych vypěstovaný reflex vůči drobným bělovlasým stařenkám o holi. Já však mám tuto zkušenost s osmahlým výrostkem a tak si vždycky snažím hlídat kabelku, když je nějaký takový v dohledu. Popřípadě přejdu na druhý chodník. Nebo si v prostředku MHD přesednu. Oni tvrdí, že je to rasismus, hm. Já tvrdím, že je to zcela racionální chování na základě dlouhodobé empirické zkušenosti. Jinak jsou mi ukradení. Kéž bych jim stejně ukradená byla i já, kdybych je nedejbože potkala v prázdném vagónu.

271128

28.06.2012 21:03

Svět se zbláznil. Ten, kdo bere, diktuje tomu, komu bere

RE: Za vším stojí přirozená lidská vlastnost-chamtivost.

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně tak, to se musím ohradit!
Make-up, barva na vlasy, to jsou stovkové položky.

Můj drahý - on prostě toho smarfouna musel mít... (a aby mi to nebylo líto, koupil mi taky jeden, doprdelepráce, nevím, z čeho usoudil, že mi to udělá radost a budeme si spolu s těma nahovno peachovinama hrát) teď prudí, že tablet, skůtr, další auto, to staré prodáme, možná by se vlezla i lepší, větší televize, vymlouvá se na krizi středního věku, ale naprosto tím pádem netuším, která krize kteréhožeto věku jej ponoukala dosud utrácet za projektory (ten plurál je správně), televize s obřími úhlopříčkami, repro sestavy s výtlakem pomalu ku dvěma stům wattům plus subbas, který rozbíjí ledvinové kameny, a podobné hovadiny; a přitom bydlet ve smradlavém nevymalovaném holobytě. Jak říká stará pravda, mezi malými kluky a muži je jediný rozdíl. Cena jejich hraček. Nic ve zlém. [smích]

271275

30.06.2012 17:51

Svět se zbláznil. Ten, kdo bere, diktuje tomu, komu bere

RE: Za vším stojí přirozená lidská vlastnost-chamtivost.

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo. Za magora, který bude stejné částky investovat do chlastu nebo automatů (popř. kurev). To jo. To už tu bylo. Děkuji pěkně.
[vyplazený jazyk]

271327

04.07.2012 17:52

Piráti na internetu

RE: STAHOVÁNÍ hudby a filmů JE V ČR LEGÁLNÍ

baba_Blažková 89.?.?.?

Jak kteří muzikanti. Narychlo z hlavy - Tři sestry, Abraxas... Ti to vidí opačně. Nevím, jak ofi stránky Třech sester, ale třeba na stránkách Abraxasu se dají stáhnout jejich veškeré výtvory (a asi má Slávek svého bráchu Péťu hooodně rád).

Spíš tam u těch muzikantů vidím přímou úměru - čím více vezme za koncert (písničku na akci), tím více řve o pirátech, o tom, jak ho okrádají. Kapelám, co na ně lístek pořídíte do dvou kil, je to zpravidla jedno. Podle tisíckrát ověřeného vzoru - čím prachatější, tím větší lakomec, zloděj, parchant nenažranej. Anebo naopak - ti, co nejsou nenažraní lakomí parchanti zlodějští, v životě nebudou prachatí. Což se mi jeví logičtější a stačí se rozhlédnout a jeden má hned jasno.
A nepomůže ani, když se ti zmrdi jednou za deset let sejdou, zazpívají "We are the world", pak naskočí do svých soukromých tryskáčů a odletí na svá sezónní sídla a nad kaviárovými toasty a lanýži mají squělý pocit, jakou že to udělali "príma věc".

[bliji]

271507

06.07.2012 20:37

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: předlužené banky

89.?.?.?

Že by z nich měly bankovní domy zahnědlé trencle, bych se fakt nebála. Ty ratingy mají v současné době stejnou vypovídací hodnotu, potažmo funkci, jako předvolební průzkumy preferencí voličstva.

Omluva za nepřihlášení se - klofu z mobilu.
Blažková

271605

07.07.2012 02:08

Piráti na internetu

RE: ...

89.?.?.?

Tak teď vám povím sladké tajemství jakožto tvůrčí bytost. Umění nejde dělat na kšeft. A za sebe vám mohu říct, že pokud někdo v sobě má nějakou tu invenci, je to tak mocná síla, že ani hmotná nouze ji nezastaví. Já mám svůj koníček, který se přibližuje těmto oblastem, nese to prd a největší radost z toho mají děti. Taky jsem v životě od žádného děcka nevzala ani korunu. Už se těším, až mě za to bude OSA honit po soudech. Jenže mě těší i ten samotný tvůrčí proces, tak co s tím, když vybodnout se na to neumím? Řvát, jak jsem okrádaná umělkyně? A co se stane, když se na to vyprdnu? Hovno, Majere. Jen budu mít o jednu radůstku méně já a možná pár děcek. [cool]
Blažková - omluva za anonymní přístup, smartfounuju [velký smích]

271614

07.07.2012 18:40

Finanční puč v Evropě: Vláda bank, pro banky

RE: předlužené banky

baba_Blažková 89.?.?.?

No právě, v tom je ta finta. Jde o to, která banka má kterou ratingovou agenturu na výplatní pásce.
S předvolebními průzkumy je to to samé. Jsou jen součástí volební kampaně.

271644

09.07.2012 11:16

Osudový omyl T. G. Masaryka

RE: Naivni ale hezke

baba_Blažková 89.?.?.?

Někteří jsme si holt rovnější. V dnešní době kompjůtrů není pro exekutivu problém stigmatizovat kohokoli. Prostě když se přihodí cokoli v souvislosti s osobou, jež je jistým způsobem pro systém nepohodlná či nežádoucí, je nasnadě, kdo bude systémem tepán. A může se v souvislosti s touto nežádoucí osobou stát cokoli - může být i sama obětí kriminálního činu, v tom případě se důkazy prostě nepřipustí (říká se tomu nezávislé rozhodování soudů, já tomu říkám svévole) a naopak takovou osobu lze kdykoli z čehokoli obvinit, trpaslík okopávající kotníky se vždy nějaký najde, pak soudy naopak přimhuřují oči i nad okolnostmi do očí bijícími ve prospěch této osoby. Skutečně podezírám systém z toho, že u některých jmen je poznámka "jebat ho (ji) všemi možnými i nemožnými dostupnými způsoby, dokud nepadne". [bliji]

271727

10.07.2012 13:28

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Makow vyvraci sam sebe

baba_Blažková 89.?.?.?

Já bych na toto téma parafrázovala jeden příspěvek z diskuse na iDěsu; proč lidi za pravdu zavírat (jistě, existují výjimky), neřkuli upalovat, když těm nahoře bohatě stačí se na pravdu jednoduše vysrat.

271784

13.07.2012 18:59

Elitní vrazi Mossadu

RE: I když je to mimo mísu,jde zde o skutečný obraz naší justice

baba_Blažková 89.?.?.?

Chtělo by to v případech odškodňování finančně postihovat přímo zúčastněné. Když kvůli zmetkovitému zákonu proběhne arbitráž s republikou, ať platí zákonodárci. Když udělá chybu náš soud a Evropský soud pro lidská práva nařídí odškodnění, mají platit soudci. A podobně. Když se v pekárně zmrší várka pečiva, taky se to dělníkům strhne z výplat. Kamkoli nastupuje člověk do práce, podepisuje hmotnou odpovědnost. Stejnou hmotnou odpovědnost by měli podepisovat všichni! Já bych jim dala imunitu!!!

271904

14.07.2012 23:08

Elitní vrazi Mossadu

RE: Pane Stwora - off topic

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, já slyšela něco o nešťastné náhodě, příčina smrti - embolie díky řezné (bodné?) ráně na krku, kurnik šopa, ještěže se nemusím holit [cool] .

271928

15.07.2012 21:25

451 stupňů Fahrenheita

RE: Internet

baba_Blažková 89.?.?.?

Dobře děláte. A důkladně zálohujte, kdyby náhodou začaly jisté myšlenky klasiků mizet v paměťových dírách.

271946

16.07.2012 11:43

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Listina

baba_Blažková 89.?.?.?

Ten dodatek, který citujete není původní součástí LZPS tak, jak byla kdysi sepsána. LZPS byla zatraceně okleštěná a díky těmto dodatkům a přílepkům zcela postrádá svůj původní smysl. Což je účelem. Vezměte si jen původní teze obydlí je nedotknutelné, cenzura je nepřípustná, a jak s nimi bylo naloženo. To je jako čtyři nohy dobré, dvě nohy lepší. Jen lidi koukají a říkají si "však mě se to netýká". A já dodávám ZATÍM(!).
[naštvaný]

271981

18.07.2012 11:04

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Jaká je situace v hetero rodinách? Poinformujte mě, prosím. Jsem úplně pitomá heterosexuálka a kromě toho, že neustále řeším, z čeho zaplatit základní životní potřeby pro své děti, o žádných problémech nic nevím, tak ať neumřu blbá.

272177

18.07.2012 17:56

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: ÚS

baba_Blažková 89.?.?.?

Krom toho stížnost k Ústavnímu soudu běžný smrtelník ze zákona podat nemůže. Pouze prostřednictvím advokáta. A musí to stihnout do dvou měsíců od usnesení, vůči kterému podává stížnost (ještě předloni - tuším - to bylo půl roku). Zhruba před pěti lety jsem mluvila s právníkem, řekl si o dvacet tisíc "zálohu", protože prý nahlédnutí do spisu nebo sepsání návrhu (žaloby, odvolání) koštuje tisícovku, přítomnost u jednání dva tisíce, u soudu tři. No a pak se suďte. A to bylo před pěti lety.

272198

18.07.2012 23:33

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Soud

baba_Blažková 89.?.?.?

V tomto se zastanu Jarmily. Naposlouchejte si něco od Koukolíka. Začněte třeba zde. Potíž je v tom, že právě tato zastupitelská demokracie přímo podporuje vzestup právě těchto deprivantů (neřkuli přímo sociopatů) na vysoké posty ve vládách - a ten trend je celosvětový. Zjednodušeně řečeno, tento systém, tedy parlamentní demokracie, je pro ně (jako?) dělaný. Já osobně velmi silně pochybuji, že kdyby do toho měli lidi co kecat, tak se schválily letos zavedené systémy (ÚP, evidence obyvatel, registry vozidel) s Drábkem spřátelených firem. Například. A tak bychom mohli pokračovat... [cool]

272215

20.07.2012 00:07

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale houbeles. I ty problémy mezi hetero partnery jsou uměle vyvolávány. Dneska na který blog juknu, tak se skloňuje feminacismus, misogynství je podporováno "zprávami" o tom, jak feministky ve Francii se cítí dotčeny tím, že je někdo oslovuje mademoiselle (fakt by mi stačila TV reportáž - rozhovor s radující se feministkou), popřípadě nějaký kretén se zakrnělým ptákem rozšiřuje bláboly o tom, že 99% nahlášených případů domácího násilí je lež, další magoři nařídí na semafóry panenky místo panáčků, mladí kluci jsou z toho všeho vyjukaní a preventivně svou partnerku drží pěkně pod krkem, protože co kdyby se z ní náhodou vyklubala feminacistka. A holka vidí, jak jí její miláček dýchá na záda a brzo ji to přestane bavit. Načež si miláček za bejvalkou odplivne, měl jsem pravdu, byla to feminacistka.

To, že se z mužů a žen stali konkurenti, je jen důsledkem toho, že ženy poměrně nedávno získaly přístup ke vzdělání, je pak celkem logické, že pánové se cítí ohroženi, zejména pokud je už na základní škole dívky předčí prospěchem. Dokud nebyly smíšené třídy, nebylo to vnímáno tak bolestně. A až někdy v první polovině minulého století začaly být po rozvodu děti svěřovány ženám - to kdyby náhodou haban. [mrknutí jedním okem]
Excesy jsou samozřejmě na obou stranách, existují ženy - zlatokopky, ty však lze těžko označovat za feministky, to je pěkně vratký oslí můstek.

Zákonodárci jen velmi těžkopádně reagují na změny ve společnosti, soudy se vlečou jen díky tomuto, navíc soudcové u soudů nižších instancí jsou zpravidla jen magistři, neví, neumí, proto v rodinných záležitostech soudí podle toho, jak jim poradí sociální pracovníci (ti zase mají zpravidla jen DiS, tedy nástavbu).

Bohužel, co se rodin týče, bude líp, až si pánové zvyknou, že ten menší, hebčí tvor, co jim rodí děti, není jejich služka a budou ji respektovat stejně tak, jako vyžadují respekt pro sebe. My však stále ještě žijeme v patriarchální společnosti, je to prostě zakořeněno v systémech uvažování většiny jedinců. A když nabíhá systém nový, nikdy se to neobejde bez eskapád. Ono se to utřepe. Věřím, že ano. Prostě žijeme v přelomové době, nejhorší v tomto ohledu, tedy vztahu muž - žena, už máme za sebou.
Bohužel, rodina je systematicky podkopávána i jinými způsoby, třeba systémem školství, každý pedagog má starosti, jakouže svačinku dostala Mařenka a proč nemá místo chleba se sádlem radši koblížek jako Pepíček, ty ty ty, nezdárný rodiči, že já velký pedagog tě napráším na sociálku; škola také učí děti šoustat a onanovat, ale neučí je být rodiči a zodpovědnými partnery.
Pak tu máme pánské časopisy s vnadnými dámami, které přísahají, že nejradši svačí sperma a dělají si TO osmkrát za den, také jsou zde samozřejmě dámské časopisy s články jako "jak si užít nevěru".
Okamžité uspokojován

272265

20.07.2012 00:16

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Pokračování
Okamžité uspokojování potřeb. Já chci. Hned. Teď. Nic víc. Smrskli jsme se na spotřební jednotky a chrochtáme si, jak je to príma.

Ta vaše gay komunita není žádný ostrov klidu tady v tomhletom ohledu. Navíc právě v těchto se nejvíce šíří pohlavní choroby všeho druhu, homosexuálové prostě JSOU mnohem promiskuitnější, to mi jako stabilní zázemí pro děti nepřijde.

A kromě toho - už jsem to kdysi psala - nejde o to, aby mohli děti adoptovat homosexuálové všichni. Jde o gaye. To jsou ti, pro které se podobné zákony chystají. Tedy pro muže. Protože žena - lesba to nepotřebuje. Prostě projednou zatne zuby a má (dítě). Muž si může ukřičet hlavu, vymýšlet klonování a stejně to bez ženy nejde. Také proto ta obecně rozšířená misogynie, kterou vám tu popisuji. Navíc, ta potenciální možnost svěřování dětí do péče cizím lidem jednodušší cestou - za pomoci nového, "lepšího" zákona - je opět jen a jen bičem na potenciálně neposlušné biologické rodiče. To by tak hrálo, aby někdo vychovával protistátního živla. A ženy jsou v tomto ohledu pro systém daleko větším nebepečím. Nejsou tolik náchylné k tomu nechat se ovlivňovat pomocí sexuálních asociací a krom toho jen ony samy mohou kontrolovat svou porodnost (zatím).

Pokročili jsme od dob, kdy muž jednoduše praštil ženu kyjem po kebuli a jsme v časech, kdy se muž musí snažit, aby ho žena chtěla. Já vím, že to není lehké. Ale určitě je tento proces pro lidstvo ozdravný. Třeba nakonec přestane mít člověk tak obrovskou zálibu ve válčení a násilí obecně a nastanou nové, klidnější časy. I (hlavně) pro naše děti.

272267

20.07.2012 12:46

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale prd (opět) - pěstounství je v prvé řadě obrovský kšeft. Jen velmi málo lidí děti skutečně osvojuje se vším všudy, právě z těchto důvodů. A to nemluvím o tom, že dětským domovům stát vyplácí na jedno umístěné dítě částky trojnásobné. O tom se málo ví, takže až vás někdy na ulici zastaví někdo s chřestící kasičkou jakože přispějte na dětské domovy, pošlete ho do pr...
A pak začne něco Drábkův asociální spolek vyřvávat o zneužívání dávek pro rodiny s dětmi. To je další podraz na rodinu jako takovou. Kdyby stát přispíval stejnou měrou biologickým rodinám, nebylo by zapotřebí dětských domovů, takto štědře dotovaných ze zákona. I já znám ze svého okolí případy, kdy matka přišla kvůli své finanční situaci o bydlení, tak odezdala své děti do klokánku. Na blití. Možná její děti budou mít "štěstí" a budou svěřeny do pěstounské péče, kde už nebudou finančně strádat, protože toto stát zajistí. Určitě budou nadšené, že sice nemohou být s maminkou, ale chodí ve značkových hadrech a mají svůj vlastní playstation atd.
Nehledě k tomu, že se připravuje zákon o tzv. profesionálních pěstounech a tady už bych bila na poplach. Protože to vidím stejným způsobem jako kolega Kysučan. Nejdřív zakázáno, pak povoleno, nakonec vyžadováno. Kdysi se stát do dětí vůbec nesral, pak začaly chodit sociální pracovnice a rodinám pomáhaly, v současné době spíše rodinám škodí a odtud je k zabavování dětí automaticky (pokud rodič neprokáže - co? Loajálnost systému? Agilitu?) už jen krůček. Ještěže už budou připraveny ty armády profesionálních a pečlivě prověřených pěstounů. [bliji]

K těm lesbám, ano, potřebují chlapa, protože je to jednodušší než přemlouvat nějaký vědecký tým k partenogenezi [mrknutí jedním okem] .
Ale upřímně - na jak dlouho? Pět minut? Sedm? [velký smích]

Jinak, poslední odstavec - souhlas.

272278

20.07.2012 19:47

Lži média fabrikují události

RE: Média se snaží zavděčit mocným, hlavně finančně mocným

baba_Blažková 89.?.?.?

Vojto, to děláte schválně? Těhotenská cukrovka se rozvíjí u čtyř až deseti procent těhotných žen a na vině jsou hormony produkované placentou, zejména růstový hormon, který zatěžuje matčinu slinivku. Zdravá ženská slinivka si s tímto hravě poradí, vždyť ženské tělo je přímo stvořeno k tomu, aby nosilo plod. Já osobně jsem nikdy v těhotenství zvýšený cukr neměla. A moje první dvě dětičky měly porodní váhu přes čtyři kila. Jen ženy, které mají nějakým způsobem špatně fungující slinivku, v těhotenství trpí cukrovkou. A ona se jim navíc právě kvůli té špatně fungující slinivce posléze - v pozdějším věku - rozběhne i bez těhotenství. Takže stavíte na hlavu fakta a překrucujete je.

A když už jsme u toho, tak cestou k přežití tvora tak křehkého, jako je člověk je nezbytný právě altruismus. Mateřství jako takové je toho nejzářnějším příkladem. Protože šlo-li by o sobectví v prvé řadě, tak žádná žena by nikdy dobrovolně neobětovala svou práci, svobodu, luzný zjev jen proto, aby dala život další bytosti. Vnímáte to? Ona DÁVÁ. To je mi sobeckost.

Další rovinou je to, co tady bylo už mnohokrát řečeno. Bez lidského společenství, vy individualito jedna, by i ti "úžasní a úspěšní" byli v pr... jak Baťa s dřevákama. Kde by bez tohoto davu bezejmenných byly všechny sereblitky, kde by byli burzovní hráči a vůbec všichni ti samozvaní správci našich statků?

Nemotejte do toho lásku a žárlivost a už vůbec ne základní zajištění rodiny. Hamižnost znamená chtít mít více, než jsem kdy schopen využít. Tam je ta mez. Ale to vy dobře víte, jen tady ze sebe děláte kašpara, abyste výchovně působil na nevyhraněné mládežníky.

272288

21.07.2012 14:03

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

RE: Soud

baba_Blažková 89.?.?.?

Nic není jen černé nebo jen bílé. A extrém je vždy špatně. Absolutní svoboda je blbost, do extrému dotažená by to mohla být i kupříkladu svoboda kdykoli kohokoli podřezat. Stejně tak absolutní uniformní kolektivismus dohnaný do pohodlnosti Prokrustova lože. Oba tyto myšlenkové proudy se rády opírají o tzv. sociální darwinismus ve smyslu eugeniky nejhrubšího zrna. A myšlenky, které zde předestíráte jsou toho příkladem. Člověk by v prvé řadě měl vycházet ze svého lidství. To je to, co je opomíjeno. Až se bude každý člověk cítit spoluzodpovědný za kažé bezpráví, ač se ho přímo netýká, pak bude lidstvo jako celek nakopnuto tím správným směrem.
Současný systém však vzývá kult absolutně odlišný, zodpovědnost je nulová. A vím o čem mluvím, pamatuju si to ze školy, jak se změnila indoktrinace studentstva po změně režimu. To byly řeči jako nepomáhejte slabším spolužákům, uvědomte si, že oni jsou vaše konkurence. Tam bych viděla počátek a tam je to třeba změnit.

272306

23.07.2012 23:26

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Chlapi nemají právo na svoje dítě, ženy nemají právo na svoje čůrání ve stoje a do dálky. Aha, už mi to došlo, co to vlastně v té Bruseli tenkrát vymysleli.

272404

23.07.2012 23:34

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: Čím to, že odpůrci tohoto festivalu

baba_Blažková 89.?.?.?

Kde brečím, vy (autocenzura, urážku si libovolně doplňte sami)? Začtěte se laskavě do statistik, jak to vlastně je s rodinami s dětmi, já jen konstatuju stav a vy jste ničím konstruktivním do diskuse nepřispěl, jen se tu po mně vozíte, ó to jste chlapák. Úplně jsem z toho sedla na prdel.

272405

28.07.2012 08:22

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Trest smrti je neospravedlnitelný,

89.?.?.?

opravdu ano. Žádná instituce, ani soudy, ani policie, ani stát jako takový by neměl být pánem nad životy. V současné chvíli je stát pánem "jen" nad našim hospodářstvím a podívejte, jak to vypadá!

Naopak se mi líbí myšlenka označování či pranýřování. Pranýř by však měl být určen jen pro veřejné činitele/defraudanty a označování výhradně pro násilníky. Jak velký delikt, tak zřetelné označení.
Třeba u domácích násilníků (odsouzených za ublížení na zdraví - nestačilo by pouhé podezření) by to byla malá značka na místě, které by šlo snadno skrýt pod oblečení. Pro mě za mě třeba na prdeli. Jako upozornění pro následující potenciální oběti. Znásilnění - znamení na paži, které by šlo skrýt pod krátkým rukávem, ne však již pod tílkem. Ublížení na zdraví dítěti - hřbet ruky. Tam bych však byla opatrná u věkové hranice, kde se láme zletilost, aby z klukovské rvačky nevyšel s označením člověk jen o pár měsíců starší než "poškozený". Toto by se zřejmě mělo týkat jen dospělých.
Atd.

Se sekáním končetin bych byla opatrná, tam to znemožní odsouzencům výkon práce a mohl by ještě vzniknout nárok na invalidní důchod. Je sice pravdou že s Drábkem ve vládě těžko, ale kdo ve skutečnosti chce Drábka ve vládě, že ano.

Jo, a také bych se přimlouvala za kastraci nebezpečných sexuálních deviantů.

272584

28.07.2012 08:26

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

89.?.?.?

Nemá, protože ty vrahy, které právě zmiňujete, jeho existence stejně od jejich činů neodradila.

272585

28.07.2012 08:32

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

baba_Blažková 89.?.?.?

Odsouzený grázl Horáková (třeba)?

Zapomněla jsem se předtím zalogovat, omlouvám se.

272587

28.07.2012 14:01

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Trest smrti je neospravedlnitelný,

baba_Blažková 89.?.?.?

Anebo na nás zaútočí talibáni anebo na nás spadne meteorit. Právě z důvodu toho, že ani na režim se nelze spolehnout, bych byla s tím trestem smrti opatrná. BTW, to, že bych devianty kastrovala jsem snad psala, ne? Nejsou žlázy, není testosteron, nejsou násilné sklony (popřípadě se minimalizují).

272613

28.07.2012 14:24

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

baba_Blažková 89.?.?.?

A Jarek Nohavica za komančů zpíval "Aby nekradlo se, uřež lidem, hojhoj, ručičky, aby nezdrhali za kopečky, hojhoj, nožičky."

A vlastně, co řešit, nejlepší pro naše obecné blaho bude vrátit se k moudrosti eugeniky, řešit to totální prevencí a všechny potenciálně predisponované jedince eliminovat. Začneme cikány, černochy, tam je vysoká kriminalita, takže žádná škoda, colateral damages jsou přípustné, vezmeme to přes muslimy, pak budeme pokračovat odspodu v souladu se sociálním rozvrstvením, až nám zbudou jen elity a nejposlušnější z poslušných oveček, kteřížto jedinci stejně volali po depopulaci, no to jsme to krásně sfoukli.
[cool]

272615

28.07.2012 14:35

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: proč berete streptokokům život penicilínem ? kdo vám dal právo ?

baba_Blažková 89.?.?.?

(Cenzurováno, neurážejte)
A ještě k tomu sociopat, hezky argumentujete, krásně se odkopáváte.
Je tomu právě naopak, milánku, jen sociopat může cítit uspokojení nad smrtí jiného člověka. Jen totální sociopat se o sobě domnívá, že je natolik dokonalý, že si může dovolit určovat, kdo má právo žít a kdo nikoli.

272616

28.07.2012 18:31

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Trest smrti je neospravedlnitelný,

baba_Blažková 89.?.?.?

Obratně jste se vyhnul mé druhé větě z předchozího příspěvku. A vlastně i té poslední.
Důležité je řešit příčiny poruch chování. Existují na Zemi komunity, ve kterých násilná činnost prakticky neexistuje. Je třeba obrátit se pro řešení právě tam. Patologické chování má téměř vždy počátek v patologickém výchovném prostředí. Vždy jde o extrémy. Extrémní benevolence či extrémní přísnost - týrání.
Je v technických možnostech lidstva toto vyřešit. Není však vůle. Taky proč, když ti, jež se považují za elity si sedí v rezidencích se soukromými ochrankami a obšancovaní ostnatými dráty.

272627

28.07.2012 21:09

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

baba_Blažková 89.?.?.?

Dítě mi nikdo nezavraždil, v tomhle jsem asi klikař. Jen jsem si prožila několik let brutálního násilí. Ten hajzl dostal jen podmínku. Kdyby měl naráz schytat i jen čtvrtinu rán a kopanců, které mi kdy uštědřil, tak to nepřežije. Mám pár jizev na těle, spoustu na duši. A taky zákalek ve sklivci levého oka (holt - pravák), který mě silně rozčiluje, protože cestuje a v těchto dnech ho mám přímo uprostřed zorného pole. Jsou to věci, které mi nedovolí zapomenout. Přesto tomu zmetkovi nic podobně násilného nepřeju. Byla bych pro tu značku na zadnici. Aby ty další věděly. On ten život musí žít. Nikdy nebude mít normální vztah, nikdy ho nikdo nebude skutečně milovat. A i kdyby ano, on tomu nikdy nebude věřit, tudíž si to nevychutná ani jen jedinou minutu svého života. Vždycky jej bude ovládat jen zloba. Nikdy nepozná krásu vzájemného láskyplného vztahu. Už dávno je vytrestaný životem tím, co se mu děje v jeho pošahané kebuli.

Jsme-li u těch dětí, kdo vraždí děti? Sexuální devianti, zvrácenci. Ani tak bych je nenechala "legálně vraždit" systémem. Už jsem to tu psala. Kastrace. A taky jsem nikdy nikde nepsala o tom, že vězni si nemají platit svůj pobyt ve věznicích. Jsem pro, aby pracovali, proto jsem i proti sekání končetin. [mrknutí jedním okem]
Zbytek je o prevenci. O (ne)láskyplném prostředí, ve kterém vyrůstají děti. V neposlední řadě i o tom, jestli jsou rodiče vydíráni a stresováni systémem na milión způsobů či nikoli. Jestli mohou žít v důvěře v život sám či nikoli. Tam bych hledala řešení.

To, co tady vyhlašujete vy, je vendeta. A víme, jak taková vendeta končívá.

Brožová jednala na objednávku, dostala zakázku, která se neodmítá. Vy byste odmítl? Vážně? Když jste všichni tak morální, kde se tedy vždycky braly ty davy kamenující upalované kacíře?

272640

29.07.2012 11:02

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

baba_Blažková 89.?.?.?

Myslíte třeba tyto země?

272678

29.07.2012 11:20

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Trest smrti je neospravedlnitelný,

baba_Blažková 89.?.?.?

Když se podíváte na statistiky zločinnosti v jednotlivých zemích a zároveň na životní úroveň v širším hledisku - je-li společnost co se příjmů týče spíše vyrovnaná, či jsou ony pomyslné nůžky více rozevřené - zjistíte zajímavou věc. Čím markantnější rozdíly mezi nejbohatšími a nejchudšími, tím vyšší zločinnost. Takže já za sebe tvrdím, že na vině je celý systém. Že systém je špatný a toto jsou jeho plody. Systém nedává rovné šance všem a mohou si neoliberálové uřvat hlavy, ale je tomu tak. Tento systém je frustrující, takže plodí frustráty. A pak je pro pobavení plebejců ještě zabíjí. Hnus. [bliji]
Já jsem pro změnu systému [vyplazený jazyk] [mrknutí jedním okem]

272681

29.07.2012 14:34

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Shrnutí

baba_Blažková 89.?.?.?

Odejmout život další lidské bytosti je fundamentálně špatné. Je nebo není? Kdo tu polemizuje a relativizuje? Zastánci nebo odpůrci?

Změna režimu může nastat, ano, a proto si musíme dávat pozor na režim, který by chtěl trest smrti znovu zavést. Právě proto, aby už nikdy nedocházelo k justičním vraždám.

Přírodní výběr? Rakovinné buňky? Jsme bytosti obdařené vědomím a schopností zhodnotit dosah svých činů nebo jsme zvířátka, mravenci, buňky? Kde se stala chyba? Jsme geneticky disponováni být špatní? Nebo nás formuje prostředí ve kterém žijeme? Opět bych zdůraznila menší míru zločinnosti v silně "rovnostářských" státech. (!)

Tenhle citát je taky chuťovka:
>Na 100% vím, že by mě trest vraždy od některých skutků odradil.
Aha, takže pana petesv, zastánce, neodradí to, že svým činem někomu ublíží. Jeho neodradí to, že ostatní mají také svá práva zrovna jako on. On se chová slušně (pokud se chová slušně) jen proto, že má STRACH chovat se jinak. Kdo je vadný? Kde je chyba?

Na závěr si dovolím parafrázovat Villona - Lidé pro lidi na Zemi vytvořili tisíce druhů pekla. Proč se nikdy nikdo nepokusil vytvořit ráj?

Proč souhlasíme s životem podobným zápasu v aréně (hospodářská soutěž, konkurenceschopnost a jiné neoliberalistické slinty) a neděláme nic pro to, aby celé naše okolí, město, kraj, stát bylo spíš podobné "širší rodině"? Vždyť základ naší společnosti je právě v rodových svazcích postupně se zvětšujících a slučujících, tak co máte, kurnik šopa, všichni pořád za úchylnou potřebu nad někoho se povyšovat a s někým se poměřovat? Neřkuli dovolit si rozhodovat o právu na život?

272687

29.07.2012 21:46

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

baba_Blažková 89.?.?.?

Jak jste z mého linku přišel na mou zakomplexovanost, chlape? Tohle video nesouvisí s feminismem, to souvisí s úrovní takovéto společnosti, s tím, že je běžnou praxí vnucovat slabším svou vůli za pomoci násilí. Utínání končetin a podobné zhovadilosti jsou normou právě v zemích, kde platí zákon kyje a tesáku, tam byste skutečně žít nechtěl.
Nebo vám se to líbí? Co je špatného na feminismu? Co je špatného na tom, že se ženy teprve cirka sto let v našich zemích mohou vzdělávat? Co je špatného na tom, že zhruba stejnou dobu mají konečně volební právo? Co je špatného na tom, že mohou vlastnit zhruba stejnou dobu majetek? Pro vás je feministka (v tom pokrouceném pejorativním významu, který mu zakomplexovaní muži přiřkli) každá, která vás uválcuje argumenty, popřípadě převýší intelektem a teď nemluvím o sobě, protože vás neznám, váš nick vidím prvně.

Oprostěte se laskavě od svého pinďoura, fakt vám ho nikdo nezávidí, i když to prohlásil porouchaný Sigmund a zkuste mi vyvrátit moje tvrzení, že vámi adorované země jsou země násilné, kde mnohé formy násilí jsou nejen tolerovány, ale mnohdy i podněcovány a vyžadovány. Kde utínání čehokoli, bičování, kamenování apod. jsou společenskou zábavou. Dokážete si představit, že by něco podobného vyhlašovali kněží u nás? (Povím vám sladké tajemství - oni to kdysi dělávali. To by vám vyhovovalo?) [mrknutí jedním okem]

Jo, a ještě PS: Věta, jakou začíná váš příspěvek je jednou z typických "zbraní" z arzenálu manipulátora. Jejím účelem je, aby se objekt manipulace "zamyslel sám nad sebou" a zanaříkal nad tím, že už jej manipulátor nemá rád. [chechtot] Další - třeba v pracovně-právním vztahu je "Dosud jsem si vás vážil, ale..." nebo v defektním vztahu oblíbená "Já jsem si myslel, že ty jsi jiná (jiný) než ostatní, ale..." atakdále, atakdále.

Zkoušejte si to laskavě někde jinde. Je to příliš laciné.

272705

29.07.2012 22:20

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Shrnutí

baba_Blažková 89.?.?.?

Trest smrti byl zrušen, neboť se stala součástí naší Ústavy Listina základních práv a svobod. Listina základních práv a svobod je IMHO dobrá věc. Jenže jak šel čas, přibývaly do ní různé dodatky podobně jako v Orwellově Zvířecí farmě. Najednou není cenzura nepřípustná, najednou není obydlí nedotknutelné, najednou občan nemá právo na důstojný život, najednou nejsou nucené práce až tak od věci... čekám jen na podobný další paskvil do této Listiny právě k bodu týkajícímu se trestu smrti.

Co se přiměřené obrany týče, tam to zdaleka není tak, jak předestíráte. Soudy velice pečlivě přezkoumávají - a zejména v případě usmrcení útočníka! - zda byla obrana adekvátní, zda nešlo útočníka zneškodnit jinak. Mimoto, nikdy na sebeobranu takovýto čin neuhrajete, pokud již nebezpečí bezprostředně pominulo. Například když někoho zastřelíte na útěku.

S těmi vyvolenými vrahouny, tak jak je popisujete, máte samozřejmě pravdu. Ale je nutné si uvědomit, že oni jednají z podobných pohnutek, ze kterých vy tady tolik hájíte trest smrti. Že jde o nějaké vyšší dobro. Viz zombie Madlenka.
Je to celospolečenský problém a společnost jako taková se nezmění, dokud se nezmění jednotlivci. A jak je vidno, pořád je ještě ve společnosti dost jedinců, kteří se domnívají, že násilí lze za určitých okolností ospravedlnit. Takže snad v příštím životě, pokud mě to teda nekopne někam do středověku. [smích]

272707

30.07.2012 08:11

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Já bych začal sekat části těla

baba_Blažková 89.?.?.?

Vážně tohle chcete?
Vložený obrázek

272718

01.08.2012 19:13

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

RE: Teda editore, neblbni!

baba_Blažková 89.?.?.?

Vodníku, bavíme se o systému, kde platí takzvaná "nezávislost soudce", či jejich "právo na svůj právní názor", já a spousta dalších tomu říkáme jednoduše svévole. Soudce není povinen zkoumat důkazy, které jsou mu předloženy, pokud se rozhodne, že je zkoumat nebude. Je to jeho právo. Sama jsem na to narazila, když jsem si na podobné jednání stěžovala předsedovi soudu (soudím se už od roku 2007!) Jediné, co je napadnutelné, jsou procesní chyby. A když se soudce rozhodne ignorovat jednoznačná fakta, není to procesní chybou, je to jen projevem jeho "nezávislosti". A o tom, že se soudci chovají jako hovada, protože jsou nepostižitelní, ani na chvíli nepochybujte. Jediné, co tu jejich "nezávislost" ještě může ovlivnit, je úplatek nebo hrozba ztráty místa. A vy byste do rukou takových ... svěřil moc nad životem svým nebo svých bližních? Vy musíte být dobře naivní.

272820

17.08.2012 16:26

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

V jakém věku ta paní ta cikáňata adoptovala, milý Vojto? Děkuji předem za odpověď.

273444

17.08.2012 16:42

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

Už nemusíte, Vojto. Vy jste ale skutečně kecálista, jen co je pravda. Z toho, co jsem si nagooglila, jsem vlastně zjistila, že moje názory i sama paní Tereza Boučková sdílí. Takže citát z knihy Rok kohouta:

„V miminkách, od počátku nemilovaných, do ústavu odložených, se za první rok života vyvine citová vazba jen na flašku s mlékem. Na nic lidského. (...) Naučí se neulpívat. Tyhle děti neměli ke komu přilnout. Přilnuly tedy jen ke své potřebě fyzického uspokojení.“ (...)

A já si dobře pamatuju, jak byli kluci ubozí. když jsme je dostali. Jak nereagovali na lidský hlas - jako by byli hluší. Jak se za hlasem ani neotočili. Jak nesledovali člověka, ale jenom láhev se sunarem. Jak šíleli, když viděli láhev a nemohli pít, protože mléko muselo trochu vychladnout. Jak se drásali do krve, jak si chtěli utrhout uši, když jsem je na minutu opustila, jak jsem s nimi musela chodit i čurat, aby ihned nepropadli sebezničující panice...

Jak je nelitovat?

Jak je nemilovat?

Jak netoužit dát jim zameškanou lásku?"

A včil mudrujte, mudrlante. Vy taky vytrhujete z kontextů jen to, co se hodí. Ale snad to neděláte ze zlé vůle, zřejmě jste se tímto tématem nijak zvlášť narozdíl ode mne nezabýval a vystačíte si s tím, co vám předžvýká někdo jiný, aniž byste se pídil, zda ten dotyčný náhodou nevynechává informace, které by vás mohly dovést k jinému názoru, než je předžvýkavcem zamýšleno. Nic ve zlém. Dávejte si na to pozor.

273445

18.08.2012 11:08

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

Ale tyto, řekněme, rizikové skupiny, přece nežijí skutečně "s námi", pane P. Předpokládám (doufám, že správně), že narážíte na černochy v USA a jejich kriminalitu. Oni žijí ve svých mikrosvětech, kde jsou pravidla opět nastavena jinak. Říká vám něco pojem segregace? Jak je to dlouho, co byla zrušena? Za další - skutečně mají matky v těchto komunitách plnou podporu pro to, aby se věnovaly jen a pouze a výhradně péči o své děti? Skutečně nepřicházejí děti v těchto komunitách do styku s násilím v jakékoli formě? Jak je to tam s domácím násilím?
Úplně stejně (a se stejnými důsledky) to funguje v jiných uzavřených komunitách, ať už jde o muslimské přistěhovalce nebo naše cikány.
Řešení? Ty prachy, co jsou vydány na etnobyznys bych vrazila do lidí, dobrovolníků, terénních pracovníků. Ty jejich svébytné komunity v našem světě bych zrušila. Jakýmkoli způsobem, tady není místo pro falešnou humanitu. Určitě znáte ze svého okolí případy, jak to vypadá, když je jedna cikánská rodina v široširém okolí a jak to vypadá, když je cikánů plná čtvrť. A pak by se mělo začít pracovat s mladými rodinami. Neustále do nich docházet, radit mladé mamince, povzbuzovat ji. Tlačit na mladého tatínka, aby dodržoval pravidla. Mluvit, nabízet pomoc, nevzdávat to při dílčích neúspěších. A výsledky se dostaví. Ne však hned, to je ten průser. Jak už jsem psala, tyhlety věci se projeví až přes další generace. To je chyba našeho současným způsobem nastaveného systému, našich modelů uvažování. Že pokud nemáme výsledky nejpozději ihned, považujeme snahu za marnou. Je tady na těchto stránkách i citát o těch stromech, co pod nimi nikdy nebudeme sedět (velmi volně parafrázováno). Naše horizonty nejsou delší než jednotlivá volební období. Co budujeme? Kam směřujeme? Jaký svět chystáme pro naše vnuky?
Takhle se na to dívejte. Až se na to bude takto dívat většina lidí, začne tady být konečně k žití.

273459

18.08.2012 23:01

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

Kolikátá generace VŠ studentů to je v dané rodině? Kolikátá generace žijící podle našich standardů? Já jsem zastánkyní teorie, že limity lidských intelektuálních schopností jsou mnohem dále, než se obecně soudí. Chce to jen ty věci, které jsem už zmínila. A je v moci současné lidské společnosti přinejmenším negativní jevy eliminovat. Opět - je to běh na dlouhou trať. Ne na jedno volební období. Opakuji, že výsledky se dostaví, ale až u dalších generací. Je v naší moci položit základ. Čím dříve začneme, tím dříve budou výsledky. Třeba už u generace mých pravnoučat.

Toho vašeho Lysenka neznám. Já kdybych byla mým debatním odpůrcem, tak bych na sebe vytáhla jiný, daleko těžší kalibr - toho magora, který chtěl převychovat chlapečka na holčičku poté, co mu doktoři omylem ufikli pinďoura. Ale je fakt, že tady se teď neřeší sexuální identita.
Zpátky k Lysenkovi - třeba má pravdu. Mě osobně práce těší. Jo, člověk se nadře, ale udělá kus práce, udělá něco pro ostatní. A jsem přesvědčená, že kdyby na to tímto způsobem bylo nahlíženo, tak by (opět - já se už opakuju) svět vypadal jinak. Jenže altruismus se nepěstuje. Proč? Komu a proč vyhovuje více banda sobeckých debilů? Vraťme se však k té výchově dle Lysenka. Já jeho teorie neznám. Ale moje nejmenší dvouleté poupátko, které jsem dosud ochránila před jakýmikoli násilnými vlivy z okolí by tohoto pána mohlo zajímat. Měl byste vidět, jak se snaží s vysavačem, jak ukládá boty, šampóny v koupelně, krade mi hadry a vytírá atp. Přitom kromě běžného úklidu hraček po ní nic podobného nechci. A to ještě velmi jemně, přesvědčuji ji, že takhle poskládané je to hezké a chválím a chválím. Asistuje mi při "prádlování" a spolu k prádlu čicháme, jak krásně voní. Děti se učí nápodobou. Ne příkazy. A vzhledem k tomu, že můj drahý je poněkud čuně, tak já to holt musím kompenzovat. Holčička to vidí. Ona to považuje za prima hru, baví ji to. A bude ji to bavit do té doby, než jí někdo "vysvětlí", že práce je eklhaft. Snad k tomu nedojde. Mimochodem, práce JE základní životní potřebou člověka. Nebo vy snad vyržíte jen tak sedět a čučet? To ani nestavíte letadýlka? Nekreslíte nesmyslné obrázky? Nešťouráte se ve spotřebičích? Nevymýšlíte, jak lépe ustavit nábytek? Nejšťastnější na světě jsou ti lidé, jejichž práce je jejich koníčkem. I to lze na tomto světě zařídit. Tisíc lidí, tisíc koníčků. Vy se jen na všechno díváte dost podivnou optikou. Není to vaše vina. Tak nás to učí, že je to správné. Nevěřte jim.

273483

19.08.2012 10:13

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

baba_Blažková 89.?.?.?

Dramatika Brechta bych sem netahala. Dramatik Havel taky vypustil do oběhu hafo blábolů.
K té paní - já jen odcitovala z knihy cizí slova. Jiná, nežli jednostranně zaměřený Vojta.
Ona se ta citová deprivace projevuje právě rozporuplnými reakcemi. Tím "nejmenším" projevem může být například histriónská porucha osobnosti. Takvý člověk vás prakticky nenávidí za to, že vás miluje. Je na vás rozčílený za to, že nemá proč být na vás rozčílený. Atd. Původ je v nedostatku mateřské lásky a jistoty maminčiny náruče. Dobře uložený vadný stereotyp "nikdo mě nemá rád, všimnou si mě až když budu hodně ječet".
Já pořád nechápu, co komu není jasné.

273517

23.08.2012 10:46

Jaká demokracie?

RE: Trosky dnesni demokracie ,demokracii nejsou v zadnem pripade

baba_Blažková 89.?.?.?

Staré Řecko byl v prvé řadě systém otrokářský.

273751

23.08.2012 11:05

Církevní restituce jsou nespravedlivé a nemravné

RE: Restituce majetku 17 církvím

baba_Blažková 89.?.?.?

Tady je ten nález Ústavního soudu, je to pdf. Teď poněkud váhám, kdo je demagog. Dovoluji si citovat druhý odstavec nálezu;

Dlouhodobá nečinnost Parlamentu České republiky spočívající v
nepřijetí zvláštního právního předpisu, který by vypořádal historický
majetek církví a náboženských společností, je protiústavní a porušuje čl.
1 Ústavy České republiky, čl. 11 odst. 1 a 4, čl. 15 odst. 1 a čl. 16 odst. 1 a
2 Listiny základních práv a svobod a čl. 1 Dodatkového protokolu
k Úmluvě o ochraně lidských práv a základních svobod.


Já tam nikde nevidím, že by ÚS tvrdil, že je nutno katolické církvi poskytnout dar. Já tam vidím, že je třeba tuto záležitost právně ošetřit - zákonem - a to je IMHO rozdíl. Když se parlament rozhodne vydat zákon, který by hovořil o tom, že církev jakožto zájmová organizace nemá nárok na nic, bude to dle mého názoru v souladu s nálezem ÚS.

Mimo to mi přijde z lidského i právního hlediska úchylná aplikace lidských práv na instituci. Nevšimla jsem si, že by součástí naší Ústavy byla nějaká Listina základních práv organizací.

K těm socanům - já je sice nevolím, ale v tomhle mají pravdu. Když se osekají kudrlinky a nepodstatnosti, pak osekáno na dřeň je to přesně tak, jak znázorňují ony billboardy.
[naštvaný]

273757

23.08.2012 11:09

Jaká demokracie?

RE: Trosky dnesni demokracie ,demokracii nejsou v zadnem pripade

baba_Blažková 89.?.?.?

Přesně. Doufala jsem, že k tomuto závěru někdo dojde, aniž bych musela vše polopaticky vysvětlovat. Daleko snáze totiž člověk přijme a zapamatuje si to, co pochopí, vydedukuje "sám". Jste chytrý kluk, Sašo. Já tam tu analogii vnímám také.

273758

23.08.2012 17:01

Manželstvo ako právny vzťah

RE: Takovy elaborat a pri tom nic noveho

baba_Blažková 89.?.?.?

V tom, že jde jen o to, že
>v pripade smrti biologickeho rodice by dite od narozeni vychovavane timto parem mohlo skoncit treba v decaku, prestoze existuje dospely clovek, ktery ma zajem ho zaopatrit, a s kterym ma uz vybudovany citovy vztah
pěkně kecáte. Internet je plný spekulativních článků o tom, jak by si homo pár rád osvojil dítě z děcáku, ale legislativa mu v tom brání (plus srdceryvné pojednání o tom, jak jsou děcáky plné ubohých dětí, které díky vadné legislativě nemohou být svěřeny do láskyplné péče homopáru, popřípadě ekonomická analýza, kolik na tom ušetří stát).
Do toho se uvažuje o institutu profesionálních pěstounů.
O podpoře biologické rodiny nic. Žádné mediální public relation, žádné plány vlády v odpověď na toto. Zato jsme masírováni bajkami o cikánech coby zneužívačích dávek, kteří si dělají z "výroby dětí" byznys. Qui bono?
Já tvrdím, že stát touží po institucionalizaci výchovy dětí. Snem každého diktátora je odebírat děti z rodin a indoktrinovat jim ty "jedině správné" názory a vzorce chování už od narození. Jedno jakou formou. Jestli institutem pěstounů nebo za pomoci užitečných idiotů - agilních homopárů.

K zamyšlení - myslíte si, že třeba Vandas by se někdy mohl stát profi pěstounem? Čistě akademicky - já si o tom pánovi myslím taky svoje.

273771

23.08.2012 20:25

Manželstvo ako právny vzťah

RE: Takovy elaborat a pri tom nic noveho

baba_Blažková 89.?.?.?

>Nechapu jak by bylo mozne indoktrinovat spolecnost prostrednictvim nechtenych deti z ustavu.

Ne všechny děti, které jsou v ústavech, jsou nechtěné. Z hlavy případ tzv. "vlčích dětí", případ "Půlnoční bouře".
Už jsem mnohokrát opakovala, že znám osobně maminu, která se soudí o své děti v děcáku, kde se octly poté, co ona je odevzdala do klokánku - ohavné vztahy s rodiči, skončila na ulici, chtěla je tam umístit pouze dočasně, než vyřeší svou situaci. Soudí se už tři roky. Pak bych doporučila prostudovat jurisdikáty pod klíčovými slovy "odebrání dítěte" a koukal byste, jak často a jak rády OSPODy nechávají zabavovat děti kvůli naprostým volovinám jen proto, aby ukázaly, kdo je tady pánem. A jak šokujícně nečinné jsou v případech, kdy se skutečně něco děje - domácí násilí, zneužívání, týrání.

>Jak s tim souvisi Vandas nechapu. Ja jen muzu rict, ze ho nikdy volit nebudu, jestli by byl vhodny pestoun netusim, ale mam o tom sve pochybnosti.
Právo být biologickým rodičem ale má, ne?
Zatím.

273780

27.08.2012 17:38

Ještě k pochodu bukvic

RE: ...pokračování

baba_Blažková 89.?.?.?

Přispěju svou troškou do mlýna. Samozřejmě, že mě napadlo, postnout sem lehce kousavý dotaz, proč mám bana. Ovšem jelikož tady se pořád něco mění, popřípadě se "plánují" změny, tak jsem jen pokrčila rameny, řekla jsem si, že se blíží konec měsíce, vybraná je sotva půlka cílové částky, tak ses asi nasral. Já s tím prd nadělám, navíc je to tvůj web a kdyby ses rozhodl, že jednoho dne se na této stránce místo článků objeví přes celou stránku fotka holé prdele, je to tvá soukromá věc. Tolik k té poznámce jakéhosi chytráka o pastýři a ovečkách.
BTW - vypadá to, že v sobotu ráno tu bude zase zavřenej krám, škoda.

273969

27.08.2012 23:33

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

baba_Blažková 89.?.?.?

No jo, ale co s nima? Neplatiči výživného posledních pár let dostávají maximálně tak veřejně prospěšné práce. Žádný soudce je nepošle do krymu - nevěřte všemu, co tvrdí Fiala, Hodina, Cihlář a podobní; zpravidla domácí násilníci. Jenže oni ti neplatiči výživného na to hážou bobek. Na veřejně prospěšné práce se vykašlou, nenastoupí, výživné neplatí dál. Tak co s takovejma? [zmaten]

273984

29.08.2012 20:53

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

baba_Blažková 89.?.?.?

>Podstatou mého komentáře k pochodu bukvic bylo mj. upozornit na upřednostňování úchylek před podporou běžné rodiny, která však v tuto dobu podporu potřebuje. Bohužel se běžné rodině státní, ani jiné podpory nedostává, naopak,
Ano, to bezesporu, jukněte sem
>stát na rozbíjení rodin jenom vydělává a dělá si zbytečnou agendu, jak soudní, tak státně zastupitelskou, policejní a vězeňskou
Ve skutečnosti, vzhledem k tomu, co jsem odkazovala, tomu tak vůbec není, zkuste se zamyslet, proč. Jste přemýšlivý člověk, tak tlačte.

>Vždy je jednoduší splnit tabulky produktivity stíháním neplatičů výživného, než odhalováním skutečné kriminality, tam hrozí i osobní msty a další rizika, jako především vysoká nákladovost.
To je taky pěkná blbost, statistiky o neplatičích hovoří jinak a zkušenosti oprávněných rovněž.

Jen bych si za sebe troufla připodotknout, že jde-li o mě, ať si klidně to výživné všichni nechají. Ale ať se potom laskavě neserou do toho, jakým způsobem vychovávám děti. BTW, taky by nebylo od věci pořešit otázku, je-li možné uživit rodinu coby jedna osoba z běžného platu, mám tím na mysli medián, nikoli ty jejich zmanipulované průměry.

>Je-li 20% vězněných neplatiči špatně stanoveného výživného dokážete si představit jaká agenda tomu předchází, když navíc tvrdíte, že je žádný soudce do vězení nepošle?

To je samozřejmé, ale proč ti dotyční štěkají na nějaký výmysl, kterému dali i pejorativní označení feminacismus? Proč nejdou do ulic a neřeší to gro? Proč neřeší to, že celé to naše tržní hospodářství je prostě jen bouda na blbce, aby se mezi sebou servali ať už coby konkurenti na trhu práce nebo ve vztahu?

>Statistiky však tvrdí, že ČR má na obyvatele 2x větší počet odsouzených než třeba v sousedním rakousku, kde však ze 40% kriminály plní cizinci, zatímco v ČR si vystačíme sami. Zřejmě jsme národ kriminálníků, žádných muzikantů, to bylo snad za minulého totáče. Neseme-li navíc dědictví ze socialismu - nezreformovanou justici a OČTR, které jsou opět ze zemí EU na obyvatele nejpočetnější, nemyslíte, že tyto lukrativní pracovní místa se právě tito státní zaměstanci snaží každodenní činností uhájit? A jsme opět u voličské základny vedoucích stran a začarovaného perpetum mobile.
Je to hlavně o životních podmínkách. Chudej Rakušan se má pořád lépe než Čech s průměrným příjmem.
>Jsou-li Vámi citované osoby domácí násilníci, potom je násilníkem každý muž
e? Tak tohle jsem fakt nechytla
>a lze dovozovat, že jste také otce nepoznala.
osobní útok, manipulativní, nereaguji

>Podstatou problému je tedy rozbíjení rodin a poškozování nezletilých dětí jednostrannou výchovou matek, která při vší úctě, nemůže být obojetná a vytváření tak dalších generací poškozených ...

Automaticky kráceno

274083

29.08.2012 20:54

Ještě k pochodu bukvic

RE: Pane Malý,

baba_Blažková 89.?.?.?

pokr.
>Podstatou problému je tedy rozbíjení rodin a poškozování nezletilých dětí jednostrannou výchovou matek, která při vší úctě, nemůže být obojetná a vytváření tak dalších generací poškozených deprivantů, kteří mají co dělat s harmonizováním pouze osobních problémů namísto harmonizování nemocné společnosti.
V prvobytně pospolných společnostech to v rámci rodových svazků hravě zvládli. Mužský vzor je bezesporu důležitý. Institut exkluzivního otcovství však byl zaveden výhradně kvůli majetku, ničemu jinému.
>Pak není divu, že podobné pochody nemají s účastí problémy.
To s tím nesouvisí.

Závěrem ještě dodám to, co říkám pořád. Je spousta mužů (neříkám, že většina), kteří se ještě nepřenesli přes emancipaci žen a tak vzývají tzv. tradiční hodnoty křesťanské zhruba v tom smyslu, jak je zde citoval pan Křivý, kterému tímto děkuji. Krásným příkladem byl pan Lhoták, který nikdy neopomněl ve svých článcích zmínit chabou mentální kapacitu žen. Naštěstí jich ubývá. Možná v průběhu příštích desetiletí či staletí všichni dospějeme k závěru, že milovat a být milován je lepší než vlastnit a být neupřímně obdivován. Emancipace žen jen odhalila celkovou vadnost vztahů všeobecně. I k tomu musí lidé dospět. Jako celek. A já doufám, že se tak stane. Snad už moje děti se toho dožijí.

274084

29.08.2012 22:17

Ještě k pochodu bukvic

RE: OMYL!!!

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, kdyby jenom dva.

274089

30.08.2012 10:36

Líza

RE: ach jo

baba_Blažková 89.?.?.?

Mně to nepřišlo divné. Mně to přišlo přímo zvrácené. Zejména s přihlédnutím k tomu, že k takovému zákroku dala jednoznačný popud ŽENA! Chce se mi blít. A Vladimíre, ty jsi se v tomto zachoval jako bezcharakterní alibista.
Proč to ta kočka nedala? Pokud jí stanovovali dávku anestezie podle váhy, je to jasné i idiotům. Další faktor je naprosto odlišné složení krve v době březosti - hormony a tak. Po takto brutálním zákroku hormony strašlivě rychle sletí, do toho anestezie v krvi a průser je na cestě. A ten veterinář asi bude taky pěkné prase, že vůbec k takovémuto zákroku přistoupil. Hledala jsem odkazy na sterilizaci v březosti (i v AJ) a nikde ani zmínka. Vypovídající.
Dagmaře kup kožich z persiánu, udělá jí to určitě radost. Kam se hrabe norek na nenarozená jehňata vyříznutá ze zabité březí ovce a stažená z kůže.
[bliji]

274127

30.08.2012 13:23

Líza

RE: ach jo

baba_Blažková 89.?.?.?

http://www.kocky-online.cz/clanky/problematika-ane...
- je tam popsáno více způsobů.
Každý z nich nese riziko to, že vlastně nikdo neví, jako množství anestetik v krvi koluje. Anestezie se ještě dlouho po zákroku odbourává s ohledem na stav ledvin a jater zvířete. Ztráta krve, ztráta hmotnosti, do toho dramatický pokles hormonů pohlavních, hormonů souvisejících s březostí. Hovoříme o čtyřkilovém zvířeti a přesnosti dávkování anestetik na mikrogramy. Nikoli o šedesátikilovém tvorovi.

Váš druhý odstavec - Vy jste upad? Císařský řez se dělá ve spinální anestezii. Nikoli v anestezii celkové. Proč asi. Neodebírá se při něm děloha ani nic jiného. Dítě zpravidla váží méně než je průměr (průměr je 3,25). Váhové úbytky jsou percentuelně úplně jinde než u kočky, když už to srovnáváte. Ne každá žena váží při porodu šedesát kilo jako já. Tedy řekla bych, že skoro žádná.

>pak je ovšem zajímavé, že v poslední době jej zdravotníci preferují, indikují to jako bezpečnější variantu než přirozený porod, a mnohde se to těhotným snaží nanutit při jakémkoli náznaku možných komplikací přirozeného porodu ...
Lež jako věž. Jak je císař bezpečný a nakolik je lepší než přirozená cesta vyplývá už z toho, že po císaři putuje žena na JIPku a dítě do inkubátoru, zatímco po fyziologickém porodu na normální oddělení šestinedělí často i s dítětem.
Navíc demagogicky srovnáváte nesrovnatelné už vzhledem k těm váhovým (ne)poměrům.

Z čeho usuzuji, že je veterinář prase? Z toho, že věci, o kterých zde píšu a o kterých je i odkazovaný článek měl vědět a důrazně upozornit na rizika.
Utnout život takovýto způsobem je prasárna. Neexistuje nic jako méněcenný či postradatelný život. Ale na to budete muset ještě o kousek vyrůst.

Díky za odkaz.

274133

04.10.2012 02:31

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

A reagovat na takový blábol je házení hrachu na zeď.
Přesto si dovolím vypíchnout pár fakt:
1) Autorka je vystudovaná ekonomka, o problematice ví hovno (tedy pokud se za její identitu s jejím laskavým svolením neschovává sám Hodina)
2) Celý článek je tvrzení podložené (opět) leda hovnem
3) Odkaz níže ve fóru postovaný nickem jjj vede na fake stránku agresorka.cz, založenou pravděpodobně Hodinou nebo Paterou nebo někým podobným z té jejich povedené partičky. Tento odkazuje na další článek údajně ze stránek Českého svazu mužů, nacházející se však na týchž stránkách, který tato svá tvrzení opírá o tento citát,
Reprezentativní výzkumy dokládají více než jasně a ve velkém počtu: těžké fyzické násilí mezi partnery je rozděleno mezi muži a ženami přibližně stejně. Pouze ty studie, které se spoléhají na selektivní údaje veřejně zaznamenaných případů (a metodicky tak nemohou zaznamenat případy nezveřejněné), prezentují více žen jako obětí a více mužů jako původců násilí.
jistého prof. Michaela Bocka, jenž zazněl na jakési jeho přednášce, tedy jde o názor opřený (opět) o hovno. Google nám dále poví, že tento pán je vlastně taková německá obdoba našeho Luboše Patery, například. Jen o něco vzdělanější. Dále je zajímavé, že na stránkách Českého svazu mužů se tento článek nenachází.

Nu, asi si taky založím cca patnáctero stránek, budu tam publikovat výmysly a tyto se budou vzájemně potvrzovat vzájemnými odkazy, však na to mám celý zbytek života, a představa, že ho strávím užíráním se a vymýšlením si je přece tolik lákavá! (sarkasmus) To je fakt těžká porucha, ten člověk.

Rozhodně mi zde chybí odkazy na seriózní výzkumy. Na stránkách například o. s. KOORDONA jsou statistiky, v těchto je uvedeno, na jakém vzorku populace byl průzkum učiněn, kolik se ho zúčastnilo lidí, jakého pohlaví atd. KOORDONA mimo jiné taky nedávno dělala průzkum mezi studenty ohledně partnerského násilí a čísla vyšla velmi zajímavá a v rozporu s tvrzeními v článku, jak překvapivé. Stejně tak to je i se zahraničními statistikami, více - méně korespondují s těmi našimi. Lze argumentovat tím, že tyto statistické průzkumy většinou dělají tzv. feministické organizace. Není tomu tak, v zahraničí (západním směrem), na rozdíl od naší zaprděné kokotliny, se touto problematikou zabývají i seriózně. Existují studie zaštítěné například WHO (taky feministická organizace, aha), které rovněž popírají obsah článku.
Takže závěr - silně manipulativní, dalo by se možná dokonce říci, že i lživý článek. Stručně - výmysl, blábol, výmysl, blábol, výmysl, blábol, akorát tady na závěr, to je snad jediná výjimka, tam jsou dva bláboly vedle sebe.

Jo, ještě chybí odkaz na stránku toho psychológa bez licence, co tvrdí, že 90% domácího násilí spáchaného na ženách je výmysl (a jest...

Automaticky kráceno

276395

04.10.2012 02:32

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, ještě chybí odkaz na stránku toho psychológa bez licence, co tvrdí, že 90% domácího násilí spáchaného na ženách je výmysl (a jestli to platí i naopak, tedy pro násilí spáchané na mužích se radši ani nepochlubil). Nebo by taky byla fajn douška, že ten Chocholoušek o tu licenci přišel kvůli zlým feministkám. To by mě skutečně pobavilo.

276396

04.10.2012 02:39

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

>Na rozdíl od ČR existují ve vyspělých zemích profesionální místa na univerzitách, kde se uceleně, dlouhodobě a ideologicky neutrálně touto problematikou zabývají skuteční odborníci. Jejich výsledky jsou v příkrém rozporu s feministickými ideologickými "studiemi", které jsou zmanipulované od začátku do konce a mají jasné ideologické zadání.

Šup sem s odkazy na ty studie. Angličtina nevadí. Občas v nich zapátrám, protože mě to zajímá mj. i z hlediska psychologického (PTSD and so on), ale zatím narážím jen na ty, jak říkáte, "zmanipulované". Tak ať neumřu blbá. Děkuji předem.

276397

04.10.2012 12:49

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Napsala jsem pouze, že prof. Bock prezentoval svůj názor, nikterak neopřený o statistiky. To je osobní výpad? Mně jako osobní výpad spíše přijde vaše poznámka o mojí proříznuté chlebárně, ale asi je to tím, že jsem jen žena a navíc feministka. [velký smích]

Z vašich namátkových odkazů:

Goldberg, W. G., & Tomlanovich, M. C. (1984). Domestic violence victims in the emergency department. JAMA, 251, 3259-3264. (A sample of 492 patients <275 women, 217 men> who sought treatment in an emergency department in a Detroit hospital were survey regarding their experience with domestic violence. Respondents were mostly African-American (78%), city dwellers (90%), and unemployed (60%). Victims of domestic violence numbered 107 (22%). While results indicate that 38% of victims were men and 62% were women this gender difference did not reach statistical significance.
Například.
Ve vámi odkazovaném článku statistická data chybí jakákoli, je to pojednání o tom, jak zlé ženy zneužívají azylové domy. Žádné odkazy na studie, odbornou literaturu, nic.

Vámi zmiňovaná kniha Scheidungsvaeter je vědeckou publikací?

Jste fakt srandovní.

A teď budu počítat, kolikrát v diskusi padne na mou adresu slovo "feminacistka". [velký smích]

276464

04.10.2012 13:01

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

1) Z čeho soudíte, že jsem rozpálená doběla?
2) Kde píšu, že se domácího násilí dopouštějí jen muži?

276465

04.10.2012 13:04

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

V kterém článku? V tom, který už neexistuje? Odkaz na ta data Národního centra pro prevenci a sledování úrazů? Děkuji.
BTW - Hodino, z čistě psychologického hlediska, proč o sobě mluvíte ve třetí osobě?

276466

04.10.2012 13:39

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

baba_Blažková 89.?.?.?

Máte pravdu, Jarmilo, že takovýmto zjednodušením by se spousta věcí vyřešila. Základní příjem je zajímavá idea, myslím si však, že by možná stálo za to vylepšit to (mimo zdanění práce strojů, která je v této teorii již popsána) ještě o nějakou centrální statistiku potřebné lidské práce, ze které by vyplývala pro občany povinnost tuto práci vykonat. Rozhodně by zanikla nepotřebná místa, kterých je nepřeberně zejména v oblasti státní správy. Zároveň by došlo k výraznému zkrácení pracovní doby. Samozřejmě by v důsledku všech změn mohla začít být považována práce kolem malého dítěte za rovnocennou práci, která by se tímto odečítala z "balíku" potřebných odpracovaných hodin na občana. Určitě by tím zanikla nutnost "házení se na krk chlapovi" a vzájemné vztahy mezi pohlavími by to vyčistilo. Jenže není vůle odstranit z partnerských vztahů závislost, díky které se tyto tak snadno deformují. Cui bono? [mrknutí jedním okem]

276469

04.10.2012 19:00

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

V tom případě jsem mužatka.

276497

05.10.2012 00:41

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

Osobně jsem za svůj život potkala jednu kráču (spřežka ze slov krá.. a ..ča), která byla a je domácí tyrankou. Kupodivu ten její ji miluje, už mají oba ku padesátce a na pohled nezasvěceným okem jde o šťastné manželství. Když ona začne vyvádět, on se zamkne (mají barák) a finito. Rozhodně nepopírám, že existují ženy tohoto druhu. A nepopírá to ani žádná organizace zabývající se domácím násilím. Potíž je v tom, že když jsem se zamykala já, pro mého drahouška nebyl problém vyrazit dveře. Bylo to v době, kdy ještě neexistoval zákon o DN a policie odmítala cokoli řešit dokonce i v případech, kdy jsem měla obličej na sračku, v bytě byly kaluže krve atd. A podotýkám, že šlo o MŮJ byt a když jsem trvala na tom, aby drahouška odvedli, že chci aby odešel, odmítli. Navrch mi ještě poradili, že když se ho tolik bojím, ať odejdu sama. Takže jsem tehdy ve dvě ráno oblékala syna, tehdy pětiletého a dcerku sotva půlroční a šla přes půl města (nic nejelo) pěšky ke kamarádce. Byt jsem opouštěla za asistence PČR. Ne, neměl v něm ani trvalý pobyt. To je ta solidarita mezi muži. Vyhodit ho nešlo, do práce nechodil... Několikrát byl řešen pro přestupek, než se policie uvolila postoupit případ prokurátorovi. Dostal podmínku nejen za ublížení na zdraví a násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci, ale i omezování osobní svobody. Dokážete si představit, že by žena zamykala bránícího se muže v bytě? Nebo že by vyrážela dveře, když se před ní muž zamkne? Nebo že by ho doběhla na chodbě domu a zatáhla zpět do bytu?

Já vás samozřejmě mohu politovat, vím jak je hnusné, když se o sobě začnete dozvídat neuvěřitelné věci. Ten můj poruchář chodil s oblibou po hospodách, v každé dal pivo a v každé se tázal, zda mne neviděli a postěžoval si, jak to má se mnou těžké, že se pořád jen courám po knajpách a on mě musí hledat. Já v té době byla doma s dětmi, ale co už jedna nadělá, když si lidé v okolí začnou šuškat, co ona musí být za svini, když ji ten její pořád hledá po hospodách, že. A když pak nosí tmavé brýle a pod límcem se rýsují modřiny, tak nejeden soused si pomyslí, nu, není divu, však ona zaslouží, takhle se chovat k tak hodnému a starostlivému člověku. Naštěstí dnes disponuje každý mobil od podpory Javy výše přinejmenším záznamníkem zvuku. A naštěstí existuje institut vystěhování a naštěstí existují krizová intervenční centra a azylové domy.

Každopádně však poměr DN není padesát na padesát. Navíc je fyzicky nemožné, aby žena muže pravidelně znásilňovala, aby mu zlomila ruku, čelist, vyrazila zuby, aby ho svázala, když on nechce a brání se atd.

Osobně se domnívám, že ty spolky domácích násilníků s různými Orwellovskými názvy jako například Spravedlnost dětem proto tak řvou, protože se bojí. Dnes i úplná lama může pořídit video mobilem. A pochybuju, že kterýkoli so...

Automaticky kráceno

276517

05.10.2012 00:42

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

baba_Blažková 89.?.?.?

soudce by svěřil dítě usvědčenému domácímu násilníkovi byť i jen na pár hodin. Proto potřebují střídavku. Proto potřebují kvóty na střídavku v zákoně. Jo, a víte, co je na tom nejlepší? Že o dítě se pak, je-li v péči tatínka, stará jeho další partnerka (zatímco on věší lustr nebo co to ti chlapi tak důležitého dělají), vaří, pere, uklízí, skáče kolem dítěte, píše s ním domácí úkoly. Anebo nastoupí tatínkova maminka. A ráda, protože on si, chudáček, tu svini nikdy neměl brát.

K tomu střelení do hlavy - taky mi tenkrát běžely hlavou ty myšlenky. Umím to tudíž pochopit. Protože ne vždy lze odejít, když nedisponujete fyzickou převahou. Muž se v drtivé většině případů může ubránit ženě. Ale žena muži ne. Proto ty zákony o DN. Stejně tak jako se jinou optikou pohlíží na násilí na dětech. Taky by se dalo říct "ono mě to dítě vyprovokovalo" nebo "ono bylo agresívní" - a že jsou i agresívní děti, o tom snad nebudete pochybovat. Přesto jsou zákony na ochranu dětí. Kapišto? [mrknutí jedním okem]

276518

06.10.2012 11:00

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Já jsem napsala studie. Ten finský případ tady byl už v rubrice "Na okraj", to vám trochu ujelo, kdybych váš nick neznala ze zdejších diskusí, napsala bych, že jste demagog a že to je totéž jako kdybych já prohlásila na základě jakéhokoli jiného incidentu, že je to pravidlem. Ale já váš nick znám a proto vám do demagogů nadávat nehodlám. Zatím.

276625

06.10.2012 11:15

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

Docela vyčerpávající stránka o DN

baba_Blažková 89.?.?.?

Je zde, je tam popsáno všechno a rozhodně tam nevnímám žádný genderismus. Je pravdou, že tam chybí čísla, je tam popsána pouze problematika jako taková, jak to funguje a co z toho následně vyplývá. Například to, jak je to s psychikou zúčastněných a jak je možné, že nakonec dojde třeba k vraždě. Jaká jsou schémata, jaké jsou důsledky.
A podepsán je pod ní chlap.
Je zvláštní, že pod ty stránky, na které zde byly linky coby "důkazy" podporující bláboly v článku, se radši nikdo nepodepíše.

276627

10.10.2012 02:01

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Já vím, že je to osobní

89.?.?.?

Máte pravdu v tom, že lidé se nemění, nicméně jejich projevy se mění v závislosti na tlaku okolí, to je nepopiratelný fakt. Takže když je někdo pako, naučí se to líp maskovat, pokud reakce okolí jej k tomu donutí. Naopak, pokud okolí vůbec nereaguje, či naopak je prostředí nastaveno tak, že patologické, potažmo asociální projevy jsou preferovány, neřkuli glorifikovány, co se asi stane?

276854

10.10.2012 02:11

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Docela vyčerpávající stránka o DN

89.?.?.?

A to vám nevadí, že jsou pod tímto podepsány "feministické" organizace? (BKB, DONA...)
[cool]

276856

10.10.2012 19:43

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy máte nějaký problém se ženami? Vy vážně věříte těm blábolům o spiknutí feministek? Jestli já beru do ruky vrtačku nebo jakýkoli jiný nástroj, který vám přijde v mých rukou poněkud nepatřičný, tak to je poté, co několikrát požádám svůj protějšek, ať tu polici pověsí, než ji batole definitivně rozláme. Stejně tak je to s kteroukoli jinou opravou v domácnosti. Protože moje "já ti to říkala, že to tak dopadne," už to pak nespraví.
A to
>Klidně ženské, vemte si vrtačky, třeba i sbíječky, běžte nosit klady na šachtě a polykat prach, když jste hloupé

to jste myslel jak? Jakože když se ženská nenechá živit od chlapa, tak je hloupá? Takže podle vás se ženy dělí na ty, co se dají koupit a na ty hloupé? Tak co vlastně chcete? Když žena vezme život do svých rukou, je to feministka. Když si dovolí spolehnout se na chlapa, tak ho využívá a je to feministka. V tom případě máme jasno a veškerá debata je zbytečná.

Ten, kdo dokončil rozklad tradiční rodiny, rozhodně nejsou feministky. Jsou to neoliberální parchanti zaklínající se mantrami "volná soutěž", "tržní hospodářství" a "konkurenceschopnost" a bavící se pak tím, jak se plebs rve mezi sebou. Jako například my dva zrovně teď. Protože být venku, tedy mimo domov, vpodstatě v aréně bez pravidel (pravidla se zde neustále mění, jak jste si možná povšiml) a doma pak z minuty na minutu přepnout do sociálně smírného režimu je poněkud schizofrenní a prakticky nemožné. Dříve nebo později z toho člověku musí hrábnout a teď opravdu netvrdím, že je to jen muž nebo jen žena. Je to systém, který jste VY dopustili. Vy, jakožto fyzicky silnější pohlaví, které právě má rodinu jako takovou bránit před vnějšími vlivy. Vy máte být na těch náměstích, zakládat sdružení, petiční výbory atd. Místo čumění na debilní kolektivní hry popřípadě sledování pořadů typu "Cokoli o Hitlerovi a jeho současnících". Jenže ono je jednodušší navážet se do slabšího. Jak typické. Nebo snad chcete nakonec, aby to byly ženy, kdo vezme ty vidle? Ale vrtačku ne-e, to jsou hloupé, co? Vzpamatujte se, člověče, a buďte konečně chlap - ne jen na hubě!

276879

10.10.2012 19:51

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: Hmm, tak to je, ale jak to změnit?

baba_Blažková 89.?.?.?

Tentokrát hřebíčkem do hlavičky, Honzo. Na outsidermedia.cz je článek o nějakém mantákovi, co vyzývá lidi, aby záměrně poškozovali volební lístky. V diskusi pod ním je pak velmi vtipná připomínka o "nedopatřením" poškozených volebních lístcích třeba během sčítání. Cui bono?

276881

11.10.2012 12:28

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

RE: no, to je převratné zjištění

baba_Blažková 89.?.?.?

Pane Petesv, ještě pár informací pro vás a také pro ostatní zdejší "rozhořčené" muže.
Kdo je Aleš Hodina, který zde prakticky mluví sám se sebou a nejen zde? Kdo je ten pán zaklínající se mantrou "feminacismu", zakládající fake stránky a tolik propagující střídavou péči?
http://www.hodina.cz/
A že se mu daří, klukovi [cool]
http://www.in-server.cz/katalog-drazeb/drazba-722/...
CP 1:
Druh, forma a podoba cenného papíru: kmenová akcie na majitele v listinné podobě
jmenovitá hodnota Kč: 1 000
počet CP: 80 286
Odhad na 1 ks CP: 1 128
Nejnižší podání na 1 ks CP: 564

CP 2: CP 3: CP 4: CP 5: Výsledek dražby: vydraženo
Konečný počet vydražených CP : 78 336
Konečné nejnižší podání: 44 500 000
Celková cena dosažená vydražením: 71 000 000
Vydražitel: Ing. Aleš Hodina


Ne, není to o závisti, než tu někdo začne plivat. Mockrát tu probíhaly debaty o těch, co tahají za nitky, a hleďme ho.

Tak mě napadá - tady se taky tahá za nitky? Že by jeden ze záhadných sponzorů zázračně doplácejících na poslední chvíli nemalými částkami sázku na Zvědavce?

276929

15.10.2012 17:13

Volby

K volbám

baba_Blažková 89.?.?.?

Sama jsem se potkala s lidmi, kteří ještě tak před deseti lety prohlašovali, že než by to hodili rudejm, to si tu ruku radši uříznou. No, a titíž jim to teď o víkendu naházeli, pak se šli ožrat. Proč? Protože naše vládní strany nemají žádný konkrétní politický program kromě odevzdání nás do laskavé péče nadnárodních společností a bankovních domů, okradené o veškerá občanská práva. A jediné, co umí, je vyřvávat něco o rudém nebezpečí, mobilizacích a podobné slinty. Kdo nevolí nás, volí komunisty, tak zní jejich agitka. Takže voliči z toho vyvodili důsledky, otočili slovosled na ten, kdo volí komunisty, nevolí vládní strany a ukázali tímto oněm blábolilům prostředníček.
Jinak velmi podrobná a velmi erudovaná analýza je zde
http://vlkovobloguje.wordpress.com/2012/10/14/co-r...
K volební účasti - ta byla druhá nejvyšší v historii voleb do krajských zastupitelstev. [cool] [mrknutí jedním okem]

277206

16.10.2012 12:14

Volby

RE: Nie sú len dve cesty

baba_Blažková 89.?.?.?

Paradoxní je, že ať se člověk rozhlédne kdekoli, tak vidí, že práce je dost. Otázka je, čím ji zaplatit. Nejlépe penězi, že ano. Ale oni prý ti podnikatelé ty peníze nemají. No, v souladu s logikou se nabízí poznámka, že nikdo nijak nepostřehl, že by byl nedostatek peněz. Spíše naopak. Takže někde ty peníze být musí. Otázkou je KDE a PROČ. No, pak takové podružné podotázečky "Kde se tam vzaly" atd. [mrknutí jedním okem]

277270

18.10.2012 12:47

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

Rozhodně by stálo za to

baba_Blažková 89.?.?.?

Kdyby si autor trochu zagoogloval, jeho článek by byl o pár argumentů bohatší. Konkrétně - které zákony KSČM už dávno pradávno překládala (a byly smeteny nebo zpaskvilovány do nepoužitelnosti), namátkou naposledy zde - http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Komuniste-ne... - a ono toho bylo víc, jen nám to mainstream poněkud zapomíná oznamovat, dneska se mainstreamově masíruje, že komanči nic nedělali celých 22 let; je to nehorázná lež. Rovněž stojí za to, kouknout na stránkách kohovolit.eu, jak kteří poslanci které partaje hlasují.

277414

18.10.2012 19:13

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

RE: Rozhodně by stálo za to

baba_Blažková 89.?.?.?

Tohle samozřejmě beru. A vůbec nic proti autorovi.
Mě daleko víc sere ta současná masáž, co tu probíhá, například Lipoldovy masturbace na atuálnu, rudý říjen, kam se člověk podívá atd. A jako vrchol všeho se člověk dozví z médií a to dokonce někdy i z tzv. alternativních, že za vítězství komárů může nízká volební účast (byla druhá nejvyšší), krátká paměť národa (to bych řekla, že právě naopak), pak se ještě vykládá, že vysokoškoláci zůstali doma a volili převážně důchodci (a to mají, kurva, z kterých zdrojů), poslední bašty pravičácké agitky na FB jej zahlcují Paroubkovo bradavicí (na nic jiného se už nezmůžou) a návdavkem se ještě dozvím, že komunisti jsou populární protože celou dobu nic nedělali, tudíž nic nezkurvili (viz můj příspěvek výše). Nadnárodní společnosti se kurevsky bojí, že ten jejich plán na to zotročení mas nejede tak jak by si představovali. Nuže, mají, co chtěli.

Už dříve jsem na netu zachytila domněnky, že naše Kokotlina byla určena (vyvolena) k pokusům s trpělivostí veřejnosti, neboť jsme pověstní tím, že si jako národ necháváme zpravidla srát na hlavu. Nu, vypadá to, že mají jednu z prvních reakcí. Jsem zvědavá, co bude dál. Filip dal direktivu krajským vyvolencům KSČM, že se nemají paktovat s nikým s potenciální kriminální budoucností. Modrá úderka to komentuje, že centrální direktivy už tu byly a že je to špatně, špatně, špatně. Já si myslím opak. A taky si myslím, že kdyby strany měly pevné stanovy, kdy by mohly každého parchanta, který si zadá se zákony ČR na fleku vyloučit, tak by to vypadalo jinak. Zastupitelé v krajích za ČSSD už ukázali, co si myslí o Sobotkových doporučeních. Takže snad soudruzi budou poněkud disciplinovanější.

277431

24.10.2012 11:35

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: a jedna otazecka na pana Stworu

baba_Blažková 89.?.?.?

Franz je v prvé řadě zakuklený černoprdelník. Přečtěte si pár rozhovorů s ním na téma české historie a budete doma. Hlavně bych se soustředila na jeho názory na to období, kdy nám sem po upálení Mistra Jana posílali z Říma jedn křížáckou hordu za druhou.

277721

24.10.2012 23:27

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: OT Pro pana Stworu

baba_Blažková 89.?.?.?

Nemáte smysl pro nesmysl. Samozřejmě, že nejde o Opavsko, troufla bych si vsadit se, že jde o ceduli na Rudné, takové průtahovce Ostravou, konkrétně ze směru od Havířova. Máme zde Kunčice a Kunčičky. Zbytek je "fotošop". Mně to přijde docela vtipné. Stejně jako ukazatel nacházející se v okrese Praha - západ, na němž původně stojí Rudná a Chýně a kdosi to "dofotošopoval" do podoby Nerudná Tchýně.
Nu a ještě než jsem toto vypustila do světa, tak jsem si "zamapovala" a onen ukazatel se zřejmě nalézá zde. [mrknutí jedním okem]

277787

25.10.2012 10:17

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: hehe,

baba_Blažková 89.?.?.?

Ty kráso, tak teď už vím, proč nikdy nedostanu práci, je-li součástí "vstupního pohovoru" psychotest... Orientačně jsem si ho pak dělala na internetu, ten placený, vpodstatě tentýž, který běžně lidem předkládají personální oddělení některých firem a dozvěděla jsem se o sobě - z negativních věcí - že jsem lehce pod průměrem, co se emoční stability týče, jinak nic, vysoká míra zodpovědnosti, samostatnost a tak... No, teď už vím, že toto není vhodná kombinace pro ideálního ovcoidního zamstnance, takoví lidé v podnicích zpravidla zakládají odbory, že [velký smích]

277812

28.10.2012 15:19

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

baba_Blažková 89.?.?.?

Člověče, jenže my nežijeme v jeskyních a neopatřujeme si jídlo sběrem. My žijeme ve světě, kde už všechno někomu patří a matička Země není zdrojem obživy pro lidstvo, ale prostředkem k zotročení mas, které chca nechca vytvářejí poptávku po jídle, po bydlení. Celkem dobrý kšeft pro někoho. Nepohoršujte se nad ženami, které podstoupí ITP jen z toho důvodu, že dobře vědí, jak těžko se základní životní potřeby - tedy ty statky, bez kterých jedinec zemře - obstarávají. Pohoršujte se nad společností, která tuto situaci nejen že připustí, ale ještě ji adoruje coby jedinou možnou správnou. O pánovi TMO si myslím svoje a počítám, že kdybychom se my dva někdy potkali v reálném světě, tak to skončí příjezdem policejní hlídky (v lepším případě), nicméně v tuto chvíli jste vedle jak ta jedle. A než začnete s osobními výpady, podotýkám, že mám tři děti a že kdybych dala na tlak/názor okolí, jsem bezdětná. Nestěžuju si. Konstatuju.

278003

Švýcarsko bylo zbudováno k tomu, aby si měli vendové a vendoidi kam zašívat love. Norsko má ropu. Srovnáváte nesrovnatelné.

278016

28.10.2012 19:50

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

RE: Tradícia a genetika, časť 2.

baba_Blažková 89.?.?.?

Na úkor které země zde existovala ona slovutná "pozitiva a sociální jistoty" před plyšem?
Jakým způsobem se má člověk odpojit od systému? Jakože vylezu na kopec někde v horách, tam si zbuduju srub, vykolíkuju území, prohlásím něco jako "tady je Krakonošovo" a takto odpojená budu vychovávat své potomstvo? Bez povinné a paragrafy pojištěné školní docházky? Bez plynu a elektřiny? To abych rodila častěji než jednou za pět, deset let, abych byla výkonnější než chapadélka systému, která mi mé potomstvo začnou průběžně odebírat. Tedy pokud mě dřív nezavřou za nějaké to neoprávněné užívání (krádež), kterého se bezpochyby tím prohlášením "tady je Krakonošovo" dopustím, že áno. No jo, jenže já nejsem aristokrat, já jsem ta lůza. Aristokrati mají za ušima, my lůza se jen chceme někomu házet na krk, popřípadě závidíme úspěšným. Že já se nesprovodila ze světa jakmile jsem se naučila v pionýru první slušný uzel na provaze. Hanba mi.

278021

No, tak to teda čumím.
EU může za krizi? Nemůžou za ni náhodou mezinárodně působící banksteři a zcela zcestné neoliberální dogma o tom, že peníze jsou zboží jako každé jiné, a důsledné naplňování tohoto?
EU může za bídu a nezaměstnanost? Prosím vás, člověče, jak může EU v tuto chvíli ovlivnit, kolik ze státního rozpočtu má stát kam investovat? Jak může EU za vytunelované velké podniky?
Jak souvisí naše členství v EU s kriminalitou? Nesouvisí kriminalita náhodou s bídou? Existují sociologické průzkumy, které konstatují přímou úměru mezi mírou nesouměřitelnosti ve společnosti a kriminalitou. Ale to byste musel více číst.
EU přinesla AIDS? Já myslela, že AIDS, konkrétně tedy v prvé řadě HIV se šíří pohlavním stykem, no, já se tedy AIDS skutečně nebojím (vím, s kým spím), ale vy evidentně máte nahnáno, kde bude chyba? [vyplazený jazyk]
Svrab, tuberkulóza, neštovice (NEŠTOVICE???) - hele, míra výskytu infekčních nemocí ve společnosti souvisí s úrovní zdravotnictví na straně jedné a s mírou chudoby na straně druhé. EU může za totálně rozložený český stát? Ona diriguje Drábkovsko-Kalousovskou kliku? Což souvisí i s vámi zmiňovaným školstvím, důchodovým zabezpečením (důchodový fond nám taky vykradla EU?) s dluhy a morálním úpadkem.

Ptal jste se, zda k tomu může někdo něco dodat. Jo, já dodávám, že jste asi spadl z višně. Nežerte toho Vandase tolik.

Co se NATO týče, se vstupem jsem nikdy nesouhlasila, považuji ho za zločineckou organizaci. Ale ani NATO nebylo tím, kdo nám přinesl vámi zmiňované věci. To byli naši "skoro" vlastní origoš mafiáni, kteří nám tady takřka absolutisticky vládnou.

Závěrem - kdo ještě má jakž-takž páky na ty naše velkozloděje?
Je pravdou, že EU také začíná poněkud liberálnět a nemile vycházet vstříc světuvládnoucí banksterské klice. Nicméně i tomuto lze zabránit. Informovaností, informovanou volbou. Svět se spojuje, ať chcete nebo nechcete. Informace letí rychlostí světla, i my si tady píšeme z různých koutů planety. Jen ještě umět s informacemi zacházet. Představte si, člověče nešťastná, že EU se rozpadne. Kdo na tom nejvíce vyrýžuje? Kdo vždycky profitoval na rozpadu čehokoli? Z tohoto konce se na to zkuste podívat.

278028

Dube, poněkud jste se unáhlil, ve vašem příspěvku chybí argumentace, která by si přinejmenším alespoň činila ambice vyvrátit argumenty nad vámi. Chcete tím říci, že příspěvek, na který jsem reagovala byl pravdivý???

Další věc - tady by se pořád někdo odpojoval od systému, osamostatňoval atd, s argumentem, že pokud to udělá většina lidí, tak stávající systém přestane existovat. Hm, zní to jednoduše, ale je třeba si uvědomit všechny důsledky, že jestli většina lidí na této planetě se rozhodne žít mimo stávající systém, automaticky to znamená nikoli to, že žije absolutně mimo systém, nýbrž pouze to, že vytvořila systém další, paralelní. Systém je totiž v prvé řadě souhrn pravidel, nic jiného, můžete si uřvat hlavu, nic na tom nezměníte. A ta pravidla je třeba nějakým způsobem určit. I kdyby těmi pravidly mělo být prosté desatero. Jak budete chtít dodržování onoho desatera vymáhat? A už tu máme další systém, ať chcete nebo ne. Jak zajistíte, že se nezvrhne stejně jako ten dosavadní? Stanovíte jiná pravidla pro vymáhání pravidel? A proč to neuděláte rovnou? Proč se o to nepokusíte?
Co se vám nelíbí na EU kromě blbejch pravidel? Koho jste volil do Evropského parlamentu? Co jste udělal pro změnu pravidel? Je vážně čisté odmítání systému stávajícího bez stanovení pravidel pro systém jiný řešením? Vždyť všichni chceme totéž! Jenže vy máte potřebu pouze se vymezovat vůči systému absolutním, avšak bezzubým a pasivním odmítáním bez řešení zásadní otázky co potom.
Nebo mi snad chcete tvrdit, že SYSTÉM není soubor pravidel, ale jakási neviditelná a neovlivnitelná, takřka magická síla?

278033

Viz níže.

278036

Kolektivismem a sociálními výdaji (copak vám to všem uteklo?) se ohánějí zejména modré straky, Strejček není výjimkou. Navíc je nutno popřemýšlet, co že se to děje (pakliže se děje) v MMF - nedávno zde byl článeček v rubrice "na okraj" o myšlence zestátnění oběživa, dále je nutno připomenout, že modrá straka Nečas byl na koberečku právě u Barossa, hergot, ten měl teda načechraná pírka, jen si vzpomeňte. Ta strašně, strašně zlá Evropská unie si v prvé řadě dovoluje kritizovat naše modrofialové zloděje a ještě je za zlodějiny sankcionovat. Čímž narušuje autoritu našich absolutistických pánů u svého obyvatelstva, u svých voličů. Dokonce i mantry o rudém nebezpečí přestaly zabírat. Takže modrá straka ječí. Prima. Pro mne z toho plyne jediné. Začínám mít ráda EU. Jakmile modrý zloděj piští, že je něco špatně, mohu si být SAKRA JISTÁ, že je to pro nás v dané chvíli to nejlepší, co se nám mohlo stát.
Nevím, nakolik jsou pravdivé zkazky o tom, jak Barosso touží po evropské armádě. Na druhé straně, nebylo by lepší vystoupit z NATO a radši se angažovat v nějakém takovémto spolku v souladu s heslem "bližší košile než kabát"? Vědí tady všichni zvědavci, co že se to děje na světové šachovnici? Koho ještě zločinecká organizace NATO bude chtít "osvobodit"? A na čí úkor?

K těm daním, já jsem třeba všema deseti pro, ať jsou na území EU jednotné daně. A pro mě za mě, ať je to třeba i zakotveno v Evropské Ústavě. A ať je tato vymahatelná. Všema deseti! Protože silně pochybuju, že kterýkoli jiný národ v Evropě by se nechal dřít od své vlády tak jako my. A není, kurva, divu, že při představě, že by něco podobného bylo možné, modrý zloděj křičí. Protože to znamená konec s tunely a penězovody.

Ještě si tak poradit s nadnárodním banksterismem. Ale co myslíte, poradíme si s tím jako prťatá samostatná republička nebo bude lepší, když budou v tomto ohledu jednotně postupovat všechny státy Evropy??

A teď si představte, že by se místo rozpadu naopak pozice EU upevnila. Co to udělá podle vás s dolarem?
Opět - komu rozpad EU nejvíce pomůže?

Buďte, kurnik, realisté!

278051

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 89 čtenářů částkou 16 142 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 5

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 5

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,71 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,73 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,49 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 452,09 Kč
1 unce stříbra
496,11 Kč
Bitcoin
934 463,93 Kč

Poslední aktualizace: 22.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?