Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 136 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

05.11.2013 20:41

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

77.?.?.?

Vážený pane,
intuitivně cítím,že jsme blízcí filozoficky i lidsky. Jsou to právě životní zkušenosti nesčetných generací, které doposud fungují jako protisíla proti záměrné debilizaci všeho druhu. Žijeme v přelomové,ale také ve velmi nebezpečné době. Kolo osudu této civilizace již pracuje ve prospěch kvality dobra. I tyto naše verbální disputace přispívají k vítězství této kvality. Dobří lidé v této době nemají mlčet.

Zdravím Vás a přeji Vám pevné zdraví.

299233

05.11.2013 17:55

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

77.?.?.?

Mimoto,i zkrácená verze zdroje který jsem uvedl, je funkční. Je těžké, skoro nemožné, najít společnou řeč s lidmi,jejichž výzbrojí jsou účelové- matoucí informace. Lidstvo je systematicky manipulováno a mateno, především skrze informace. O tom vypovídá biblická koncepce globalizace, která je postavena na asimetrii informací. Tedy informace pro elitu a informace pro stádo. Přitom je to právě věda, která je zneužívána. Je směšné, jak předřečník vidí staré lidi a argumentuje vědou. Mimo vámi uvedeného zdroje, též jeho příspěvky na podporu homosexuality -zde na Zvědavci.

Dnes vyšel na www.inesprávy.sk, kolonka- ZA oponou, článek:
Evropské národy v boji proti homosexualitě Autor:Vladimír Jovanovič. Je to otevřená pandořina skříňka. Problémy narůstají a bude je nutné řešit. Nebude to ani zdaleka snadné. To vše kvůli zneužívaným informacím.

299227

03.11.2013 15:32

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

77.?.?.?

Já jsem ho stáhl v r.2012, tak jak jsem uvedl. Pro svou potřebu jsem ho vytiskl. Na tom vytištěném ten dodatek nemám. Myslel jsem, že je vše v pořádku. Děkuji za upozornění.

299130

02.11.2013 10:51

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

77.?.?.?

Odkaz je uveden správně. Mám jej stažený. A také jsem dodržel podmínku,že je možné tyto materiály šířit pouze beze změn a s uvedením zdroje!

299097

02.11.2013 08:08

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

77.?.?.?

Musíte -pokud chcete znát pravdu,přijmout, že dějiny lidstva neboli historie, je z velké části falešná. Cesta k pravdě vede přes samostudium.

Pokud se jedná o neplatný odkaz, tak já mám tyto stránky staženy. Nic nepodsouvám.
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/2633-zkaza-slova..
,pak se u jednotlivých článků mění pouze číslo: 2667, 2690, 2715, 2749, 2813, a další.

299088

01.11.2013 23:13

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

77.?.?.?

Nemáte pravdu. Na všech mapách,které byly zhotoveny do r.1772 a později nebyly upraveny, můžeme vidět následující obrázek (situaci). Západní část Ruska se nazývá Moskovia,nebo Moskovskaja Tartária. V této malé části Ruska vládla dynastie Romanovců. Moskevský car se až do konce 18.století nazýval vládcem Moskevské Tartárie nebo Moskevským knížetem. Zbylá část Ruska zajímající prakticky celou rozlohu Euroasie na východě a jihu od Moskevského Knížetství se tenkrát jmenovala Velká tartárie (Great Tartary/Tartária Magna) neboli Ruská říše.

Poznámka Leva-net.Následující text se zabývá jedním z "nejgrandioznějších" podvodů historie, vybájení "Zlaté Hordy", Tatarů/Mongolů kteří po celý středověk, ohrožovali Evropu. Jak se v poslední době ukazuje často,vše je opět naprosto jinak. "Investoři do historie za tímto účelem změnili i smysl slov-vtip je v tom, že původní význam slova, které v ruštině znamená dnes JHO, byl POŘÁDEK!" Touto jednoduchou "fintou" se tahem pera z pořádku obnoveného Tartary-Rusy (po rozvracení Kyjevského knížetství oddíly křižáků pozvaných knížetem Vladimírem) stane rázem "Tatarské jho (okupace". Vynalézavost se těmto investorům do historie rozhodně nedá upřít! Zdroj:

http://leva-net.webnode.cz/products/co-se-skryva-za-tatarsko-mong..

299072

01.11.2013 20:06

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

77.?.?.?

Na vaši slátaninu se snad nedá ani argumentovat. Nevíte vůbec nic o tom, kdo vládl v Rusku po VŘSR r.1917 a o genocidě hladem, nejen na Ukrajině ale také v Rusku, a kdo tuto šílenou genocidu organizoval.

Zednářský velmistr Žid Grigorij Aronson: Revoluce v Rusku byla dílem ruských tajných zednářských lóží,dceřiných lóží židovsko- francouzské "Lóže Velkého východu". Bronstein (Trocký) z New Yorku s pomocí židovských bankéřů přivezl do Ruska několik stovek vycvičených revolucionářů, všichni Židé, kteří obsadili všechna klíčová místa ve vládě, včetně bolševické tajné služby ČEKA. Pak začal masakr. Zpravodaj "Pester Lloydu" napsal:

Židovský car Bronstein má u sebe Číňany,kteří tvoří trojí kordon kolem něho, aby se k němu nikdo neprodral. Chráněn tělesnou stráží několika tisíc Čínanů, vraždí tento židovský zlosyn hladem přes 43 milionů ruských lidí.

Zhora uvedené je dobové zpravodajství přímých svědků, novinářů. Vše se dozvíte na:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/2633-zkáza-slova..
Je to celá série článků s názvem Zkáza Slovanů, autorem je Rudolf Vrba.

299053

01.11.2013 18:04

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

77.?.?.?

Ocituji část z přepisu přednášky Myron C.Fagana, amerického dramatika a redaktora "sdružených novin" včetně "The New York Globe".

Ilumináti a Nathan Rothschild na přelomu 19.a 20.století naplánovali. Nejdříve vmanévrovat celou Evropu do napoleonských válek,potom svolali kongres do Vídně,který plánovali přeměnit na "Ligu národů", která měla být krytím pro jejich jednosvětovou vládu, přesně tak,jak byla zřízena dnešní Organizace spojených národů,aby poskytla přístřeší,nedej Bůh, nastávající jednosvětové vládě. Dům Rothschildů a Jacob Schiff byli rozhodnuti dosáhnout svého cíle v roce 1914. Věděli ovšem,že jejich záměr selhal v r.1814,ale domnívali se,že to bylo jenom proto,že ruský car jejich návrh torpédoval. Proto se rozhodli,že po světové válce žádný car nebude....

Když Wilson v r.1916 vedl kampaň za své znovuzvolení,jeho hlavním argumentem bylo:"Zvolte muže,který zachrání vaše syny před válkou. Ale během této kampaně Republikánská strana Wilsona veřejně obvinila,že Wilson má již dlouho v úmyslu zatáhnout nás do války. Tvrdili, že kdyby byl poražen,svůj úmysl by provedl během zbývajích měsíců svého působení v úřadě, ale pokud bude zvolen,bude svůj úmysl odkládat až do období po volbách. V té době se americký lid díval na Wilsona jako na "dobrého člověka".Wilson byl zvolen a, podle plánu konspirátorů,vrhnul nás v roce 1917 do války.Jako záminku použil potopení Lusitanie, toto potopení bylo také připravované. Roosevelt,také jako dobrý člověk v očích americké veřejnosti, použil tu samou techniku v roce 1941,kdy použil zaranžovaný útok na Pearl Harbor na zatažení Spojených států do 2.světové války.

A teď pasáž týkající se přípravy komunismu:
V roce 1829 američtí llumináti slyšeli v New Yorku sérii přednášek britské iluministky Frances "Fanny" Wrigtové.Těm, kteří se zůčastnili, bylo řečeno,že llumináti organizují sjednocení nihilistických a ateistických skupin, spolu se všemi dalšími podvratnými skupinami, do mezinár. hnutí, které bude známé jako "komunismus".(V té době bylo Marxovi 11 a Engelsovi 9 let.) Bylo to tehdy,kdy vzniklo slovo "komunismus" a mělo se stát strašnou zbraní děsící celý svět a hnát zastrašené lidi do jednosvětového plánu lluminátu. Zdroj:

http://www.matrix-2001.cz/prispevky/exkluzivne/iluminati/iluminat

299041

30.10.2013 19:44

Demokratický požár

RE: Jednoduche

77.?.?.?

Ano,zapomnělo se na příčiny. Současná depresivní situce kterou popisujete, je důsledkem. Podrobný popis příčin je popsán v analýze 17.listopadu Miroslava Dolejšího. Charta 77 byla od svého založení v roce 1977 koncipována jako zednářská lóže. Lídlující Pepíci a Mařenky, oblíbený to terč Moudrostraka, jsou pouhé oběti, jako všichni normální lidé v tomto státě. Tanečky kolem puče v ČSSD to pouze potvrzují.

298938

18.10.2013 21:09

Putinův valdajský projev

RE: Euroasijská hospodářská unie pod vedením Ruska, tak to asi myslel že?

77.?.?.?

Vy stále nevíte základní údaje o experimentu komunizmu. Z tohoto důvodu také nevíte, pod čím patronátem jsme dobrovolně povinně přejímali sovětské kulturní výdobytky. Tady, pokud máte zájem, jsou dva zdroje k pochopení.
http://tnit.fr/cs/c75.htm
http://www.matrix-2001.cz/prispevky/exkluzivne/iluminati/iluminat..

298112

14.10.2013 14:49

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

77.?.?.?

Nedávno tady jeden z homosexuálu napsal větu: Bože, ochraňuj mě před těmi, kteří v tebe věří. Filozoficky patřítě k nim, takže zbohem.

297832

13.10.2013 11:22

Homosexualita

RE: Na morálny mor totiž neexistuje liek. /?? /

77.?.?.?

Váš návod na řešení je utopie a vy to jistě víte. Píšete, že po aplikaci vašeho návodu se výsledek rychle dostaví. Nikoli-pouze to znepříjemní život několika bezvýznamným pěšákům, zatímco protagonisté projektu zůstanou zcela nedotčeni.

Na příklad podpora té nejhrubší amorality- jakou je podpora Pussy Riot. Tam se nejednalo jenom o pouhé vytahování ptáka na veřejnosti, nýbrž o skupinovou soulož v muzeu za přítomnosti dětí, nebo podobné akce v supermaketu a nádavkem znesvěcení chrámu. Místo tvrdého odsouzení přichází od význačných osobností politického i duchovního života,pouze samá chvála. Na př.: Schwarnzenberg jako min. zahraničí ČR a také celá řada politiků anglosaského světa. Pozadu nezůstal ani homosexuální profesor Putna, který k podpoře Pussinek nádavkem vyjádřil i neskrývanou
zášť vůči všemu slovanskému.

Nebo Ordo Lumen Templi-cituji:
Mediální pozdvižení před lety způsobila i informace,že poměrně zvláštní směsice vlivných lidí náleží k nově založenému řádu. Jeho členem byl zpěvák Daniel Landa, k řádu měli blízko vysoce postavený policista a šéf protidrogové policie Jiří Komorous, poslanec a předseda sněmovního výboru Jan Vidím (ODS), ale i (což na věci bylo nejvíce podivné) katolický biskup Václav Malý.
http://www.osud.cz/ceska-republika-dal-surfuje-na vlne-svobodny..

Pak tady máme židovský Talmud. V roce 1994 rabín Tzvi Marx ředitel aplikovaného vzdělávání Institutu Shaloma Hartmana v Jeruzalémě učinil přiznání rozpoznáním, že židovští rabíni v minulosti vydali dvě sady textů:autentické talmudické texty, kterými vzdělávají svoji vlastní mládež v talmudických školách (yeshiviot) a "cenzurované a doplněné" verze,které jsou rozšiřovány lehkověrným nežidům pro veřejnou potřebu.

Já jako Slovan si nemyslím, že jsem pouze mluvící dobytek, jak tvrdí Talmud. Přesto je zcela jisté, že existuje strategie jak ze Slovanů dobytek udělat. Počátky této strategie sahají do daleké historie, a jsou zcela zřejmé zde. V roce 1838 napsal italský svobodný zednář jménem Vindice:

Nikdy nepřestávejme znemravňovat lid..udělejme vše pro to, aby se mezi lidem neřesti postupně množily a šířily. Lidé musí všemi pěti smysly nemravnosti vdechovat a pít až do úplné sytosti.
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1496-slobodomura..

297760

12.10.2013 19:49

Homosexualita

RE: Hormonální anti-koncepce

77.?.?.?

Ano,pokud se tento experiment nezastaví,jeho konce budou hrůzné. V současné době již zasahuje i do politického vývoje. Na příklad zde:

Homosexuální profesor Putna zneuctil nás všechny.(Autor:Jiří Jaroš Nickelli. Publikováno:12.10.2013) Opisuji několik vět.
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/3354-homosexualn..

Profesor Putna je znám svou protislovanskou záští již drahně let, kterou výborně goebbelsovsky aplikuje i na současnou politiku republiky. Pan profesor ani neváhal označit všechny ty, kdož hovoří o slovanství a o přátelství s Ruskem, za novodobé "vlastizrádce". Vše pak doplňuje výkřičníkem, že prznitelky pravoslaví Pussy Riot jsou "sestry pana profesora". Samozřejmě-pokud přistoupíme na mentalitu "katolické buzny", pak je pochopitelné, že jeho sestrami jsou prznitelky chrámu a slova božího, zpívající refrén "hovno,hovno,hovno boží!

Chce se mi z tohoto vývoje opravdu blít, ale to nepomůže. Musíme se bránit.

297742

12.10.2013 09:55

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

77.?.?.?

Hlavní zásadou náboženství je řídit se dle zákonů Boha. Filozofie bez náboženství je spekulace a náboženství bez filozofie je sentimentalizmus nebo i fanatizmus.

Filozofie je disciplínou zkoumající svět jako celek, hledá skutečnou povahu věcí, snaží se řešit otázku pravého poznání a mimo jiné zkoumá principy rozumového chápání. Světová filozofie bez znalosti původní duchovní literatury Vedánty, je pouhá spekulace. Mysl může být neomezeně vybuzena, a člověk tak může předkládat nekonečné množství teorií.

Na mnohých místech védské literatury je uvedeno slovo anukírtaya, znamená držet se původního popisu a nevytvářet vlastní vymyšlený popis. Abychom získali Absolutní poznání musíme studovat a přijmout transcendentální nauku z autoritativního zdroje, v systému parampary. To je tajemství jak získat transcendentální poznání.

Mysl je hmotná, a proto poznání, které předkládají materialističtí spekulanti, není v žádném případě transcendentální a nikdy nemůže být dokonalé. Světští filozofové, kteří jsou sami o sobě nedokonalí, nesouhlasí s jinými filozofy, protože světský filozof není filozofem, dokud nepřijde se svojí vlastní teorií. Podobně nemůžeme získat Absolutní poznání od sektářů z jejich duchovní nauky.

Jinak vám děkuji za pokyn abych se snažil pochopit to, co sám píšu. Prosímvás, nezlobte se, ale vy nemáte na to někoho poučovat ve věci trancendentální duchovní nauky Vedánty. Která je pro mě autoritou. A v současnosti naslouchám na příklad těmto nejvýznamnějším světovým myslitelům, teologům a vědcům- viz knihu: Thoughts on synthesis of science and religion.

297731

11.10.2013 17:35

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

77.?.?.?

Odpovědět na vaše oprávněné otázky by zabralo mnoho stran textu. To by mi pan Stwora nedovolil. Takže stručně. Bible se odchýlila od původního učení gnoze. Jan Kozák v knize Evangelium neznámého boha napsal:

Hlavní poznatek, který z četby objevených gnostických textů vyplývá, tj.provázenost a jednota celé duchovní školy-školy pěstování člověka-od Véd k buddhismu až po ranné křesťanství, a zároveň tím i vyjevení "židokřesťanství" jako její již záměrné a zrcadlové nápodoby, toto základní poznání vznikající při kontaktu s gnostickými texty z Nag Hammádi Lúdeman smetává se stolu a vymítá ho tak od očí čtenáře a jeho mysli...O jakého "Pána a Boha" se přitom v židokřesťanství jedná, pochopí právě pouze čtenář, který se seznámí s nag hamadskými texty, neboť celý sestupný vývoj od gnoze po židovskou Genezi je v tomto souboru nádherně doložen. Bude moci sledovat, jak se postupně v celé škále přejímky proměňuje na židovské stříbrné měsíční fotodesce původní gnostická úcta k člověku coby nositeli a udržovateli světla ve svůj opak-úctu k hříšníkovi a jeho žádosti- a jak místo gnostického uctívání "živoucího Ježíše",věčného Syna, životodárného "Ducha", nastupuje pozvolna stále silněji uctívání Ježíšova martýria, uctívání smrti Adama- člověka a toho údajného "našeho Pána" a "Boha",který v Tóře tolik lační po krvi.

Podobně i židovský Talmud čerpal ze Zend Avesty (Irán). V pasážích Zend Avesty kde Ahura Mazda mluví k Zoroastrovi o životě po smrti byl téměř úplně okopírován do Talmudu (Masechet Avot 86)

Stoupenci zoroastrismu mají zajištěn posmrtný život, to samé tvrdí Talmud o lidu Izraele (Masechet Eruvin 10)

Autoři Talmudu okopírovali mnohé části Venddadu a vložili je do Talmudu.

Byl a je to člověk,který pošpinil a znehodnotil původní duchovní nauku ve své touze po moci.

297703

11.10.2013 10:36

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

77.?.?.?

Vaše ego je obdivuhodné. Nemáte ani základní znalosti o bibli natož o původní duchovní nauce Vedánty.

Dle Málé biblické konkordance (1953) II.vydání-Josef Štifter uvádí:
-Abrahamův příchod do Kánán r. 2137 př.Kr. V té době již 1000 let existovala ucelená duchovní literatura Vedánty.

-První kniha Mojžíšova 1850 př.Kr. Spisy Nového zákona pak vznikly v první polovině 1.století našeho letopočtu.

-První kniha Mojžíšova kteráž slove Genesis (počátek). Obsahuje stvoření světa, prvotní dějiny člověka a národa izraelského. Nejstarší kniha, dokument dějin.

To, co napsal Štifter o Genesis je holý nesmysl, který vyvrátila moderní archeologie. Udávám stručný výpis faktů:
-podmořská archeologie objevila potopené město Dváraka v Arabském moři, naproti poloostrovu Gudžarát. Popis tohoto města je ve Šrímad-Bhágavatamu a eposu Mahábhárata-v duchovních knihách starých přes pět tisíc let. Nálezy ve Dvárace- popisy artefaktů, se zcela shodují s popisy ve zhora uvedených knihách.

Dále-v Egyptě v Nag Hammádí, byly objeveny tak zvané ranně křesťanské Gnostické spisy. Tyto spisy zcela vyvracejí koncepsi bible. Dokazují, že bible byla účelově přepisována.

Gnoze znamená zření, bezprostření poznání. Gnos-texty jsou ranně křesťanské spisy, ve kterých je vize Otce jako autora prostoru, toho,ze kterého vznikly všechny prostory. Historie západní filozofie spadá do doby 600 let př.Kr. Tato filozofie se dělí na pět tradičních oborů, počínaje gnoseologií. Gnoseologie je tedy věda o poznání a gnostikové jsou její znalci a hlasatelé.

Naproti tomu, védská filozofie -Upanišády, kterých je 108, je známá v ucelené písemné formě více jak 5000 let. Než byla převedena do písemné formy existovala v ústní formě statisíce let, podobně jako duchovní nauka Vedánty. Dějiny lidsta jsou kompletně sfalšované. Pokud nebude světová válka tak se to dozvíme.

297689

11.10.2013 09:13

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

77.?.?.?

Pětko, nebudu se snižovat v oslovení vaší osoby k podpásovým ubohostem jako vy. Budiž. Poslušte si. Bylo zde a stále na Zvědavci je, dost podobných "ubohých logiků",takže nejste vyjímka.

K Projektu Montauk pouze doplňuji:Autor Admin, vytvořené 29/09/2010- 16,25. Tento článek má pokračování. Takže se laskavě obraťte se svou stížností na autora a webzin. Zdroj jsem udal.

S podobnou tématikou se též zabývá článek Bc.Martina Herzána, ze dne 4.11.2005, s názvem:
Koncentrační tábory v USA. Vyjádření Bc.Martina Herzána k aktuální problematice tajných a nelegálních věznic a internačních táborů USA ve světě.

Mimo to,zhora uvedený autor napsal též knihu s názvem: Totalitní světovláda. Copyrigth-Martin Herzán,r.2000, ISBN: 80-238-6339-8

I zde máte podobnou možnost obrátit se na tohoto autora. Nijak se neskrývá a na konci knihy udává svou adresu:
Martin Herzán
Bráfova 2
674 01 Třebíč

Tito lidé nechtějí škodit,ale naopak,se snaží najít cestu pro pokračování světové civilizace bez apokalypsy.

297682

10.10.2013 22:09

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

77.?.?.?

Jistě že vás to neuklidní. Proto jsem za větou příjemné počtení dal 3 vykřičníky. Je to hnus. Na s.2 z 3 je napsáno:
Vyšlo najevo, že řadu experimentů prováděli na 12-16 letých dětech a při tom v každém z experimentálních středisek spotřebovali kolem 10 000 dětí (celkem nenávratně zmizelo asi 250 000 dětí.) Mnoho z těchto dětí bylo naprogramováno a dodnes je záhadou jak, s jakým cílem a kam zmizely. Důvodem používání dětí při těchto absolutně nehumánních výzkumech bylo to, že dětské vědomí nezatížené životními zkušenostmi bylo snadno manipulovatelné a tvárné.

A a v této souvislosti dodávám, že právě pornografie působí destruktivně na dětskou psychiku a duši. Je to zločin na dětech. A co nám hlásají současní pokrokáři? Nedávno v Německu arestovali otce 10 leté školačky, která odmítla výuku perverzní pornografie a za to otce zavřeli. Pokud se EÚ nerozpadne, přijdou tyto zločinecké metody i do Česka. Západní společnost je nemocná. Tady je další perla pokrokářů:
Rusko znepokojuje myšlenka skandinávských poslanců legalizovat incest. Zdroj:http://czech.ruvr.ru/_print/121642510.html

297661

10.10.2013 20:22

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

77.?.?.?

Neděste se a lépe čtěte. Reagoval jsem na 297 635 a ne na vás.
Jinak, pokud máte zájem o vysvětlení o co v diskusi jde, tak zde je zdroj:
http://www.cez-okno.net/print/5715
Název článku: Projekt Montauk-jeden z mnoha satanských projektů New World Order

Přeji příjemné počtení!!!

297654

10.10.2013 17:58

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

77.?.?.?

Že jste oba raněni slepotou, to mě vůbec nepřekvapuje. Těm božím mlýnům, kterým se vysmíváte, neuteče ani Bush se svou rodinou na farmě v Peru, kde si koupil rozsáhlý pozemek. Přírodní zákony nejednají slepě jak se domnívájí materialističtí vědci. Zde nedávno jeden z nich napsal, že vesmírnou fyzickou inteligenci lze měřit. Možná jste slyšeli o projektu Phoenix II. Jedná se o ovládnutí lidského vědomí,manipulace s pamětí a vytváření elektronických zombie (technologie R.H.I.C Edom,Elmint aj..) Další podrobnosti a to i z oblasti parapsychologie najdete v Projektu Montauk. Tito vědci nezahálejí. Současná neutěšená situace této planety je z velké části jejich přičiněním.

Takže já o vaše probuzení neusiluji. Je to zbytečné. Na druhé straně se čas od času vyjadřuji k mentálním ubohostem, lhaní, lsti a lži, sprostotě,obhajování morálních zvráceností a násilí, k manipulaci a matení veřejnosti. Tak jako i další diskutující. Protože vaše verbální negace, které vysíláte prostřednictvím Zvědavce, je nutné negovat.

297644

10.10.2013 10:28

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

77.?.?.?

Máte se to zase popletené, jako celá vaše životní filozofie. To začínají působit neoblomné, neúplatné zákony přírody. Nikdo tomu neuteče. Lidově nazývané:"boží mlýny".

297620

07.10.2013 17:40

Nikdy neříkej nikdy. "Nikdy" je tady

RE: Velmi podnětný článek,který není žádnou fikcí

77.?.?.?

Technika nezměnila to nejdůležitější, není zaměřena na jasný cíl v životě. Na lidskou duši. V současné době převládá chtíč, vláda nejnižšího stupně lidské psychiky. Příklad: V Německu vsadili člověka do vězení jen proto, že jeho dcera (deset let stará odmítla sexuální výuku k perverzi a pornografii) vynechala dvě hodiny sexuální výchovy. Čeká nás podobný osud vítězných pokrokářů ve volbách? Protiproud.cz Zdroj:
http://www.chelemendik.sk/V_Nemecku_vsadili_cloveka_do_vez..

Schválně jsem si prošel pornokanály. Zvrhlost bez zábran se rok od roku zvyšuje. Nejen incest, ale třeba i soulož s kancem a dalšími zvířaty je běžná. U těchto pokrokářů morální hodnoty nic neznamenají. Šlape po staletími vyzkoušených a fukčních odkazech našich předků. Pokud se bude vývoj společnosti ubírat stejným směrem jako doposud, tak přes všechny vymoženosti techniky- se lidská společnost vrátí na začátek.

297466

04.10.2013 09:48

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

77.?.?.?

Ano, vystihl jste to. Dnes nás řídí Riťmausové. Kdyby jimi nebyli, nebořili by tisíciletími ověřené a funkční odkazy předků, základy společenského systému.

297328

03.10.2013 17:40

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Smrt dvojníka

77.?.?.?

K bankovnictví. Sírye měla na kontě v zahraničních bankách asi 200 MLD USD a kdepek asi jsou? Pokud se jedná o Kaddáfiho, kdyby žil, je to psanec. Pro takovou osobu platí zákony vítězů. Viz Miloševič. A nároky rodiny na konta Kaddáfiho- to opravdu nevím zdali mají za dané situace na tyto peníze právo.

Co se týče katastrofy letadla Kaczynského, tomu předcházelo šetření mezinárodního týmu, které znělo stejně. To ale neuznali Poláci- zrovna jako vy, a proběhlo další kolo šetření polskou vládní komisí Jerzyho Milera -se stejným výsledkem. Jinými slovy, bylo zbytečné. A protože Rusové dobře znají Poláky a naopak, nenechali převést vrak letadla do Polska. Kdyby k tomu došlo, byli bychom svědky fantastické story, zcela zkreslené, v duchu vaší predikace.

Na př.: 9/11. A třetí budova WTC7, nezasažená letadlem, se taktéž složila téměř volným pádem do půdorysu budovy. Že příčinou tohoto pádu byl požár, tomu může věřit pouze naprostý laik. Proti stojí stovky profesionálních odborníků,přesto se oficiální verze USA o příčině pádu nemění.

Poláci stále mluví o Katyni, ale už nepřiznají, že oni sami dávno předtím,provedli horší Katyň Rusům -v době po WWI. Uvádím výňatek:
DEbakl v blízkosti Varšavy v srpnu 1920 byl nejčernější epizodou v dějinách RA. Bylo zajato 45 000-50 000 sovětských vojáků, kteří umírali v polských táborech na španělskou chřipku, tyfus,úplavici, hlad a nesnesitelné podmínky. Všude bylo plno exkrementů, protože vojáci byli příliš slabí aby došli na latríny. Nesnesitelný zápach vycházel ze střežených budov. Spali na zemi bez matrací, v nevětraných místnostech. V jednom z táborů vyvrcholila úmrtnost začátkem září, kdy během jednoho dne zemřelo na úplavici 180 vojáků. Jak vidíte, popravy se děly jiným způsobem.

Jsou zde také popsány fyzické tresty jako je bití ostnatým drátem a podobně.Velitel brestlitevského tábora řekl věžňům: Nemám právo vás zabít, ale budu vás krmit tak, že v jednom okamžiku všichni budete mrtvi. To se potvrdilo v táboře Tuchula. Podle zprávy ze dne 1.2.1922 polskému min. obrany 22 000 sovětských vojáků zemřelo pouze v tomto táboře.Zdroj:
http://dolezite.sk/Katyn-Predohra-Dv5fIS.html

297292

03.10.2013 09:49

Co dělat? Nic. Vztekat se, řvát, ale zaplatit...

RE: Moje praxe

77.?.?.?

Až na Havla s vámi souhlasím. Kdysi mi napsal můj přítel z Astrálie. Když příde ze Západu pokyn Havlovi: Vašku vyskoč! Odpovědí je otázka: Jak vysoko? On opravdu pracoval na destrukci všeho českého s velkou láskou. Viz jeho věta ve vztahu k Benešovým dekretům: My se musíme vypořádat s minulostí, ať to stojí co to stojí. Výsledek známe.

297267

02.10.2013 15:16

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Smrt dvojníka

77.?.?.?

Píšete že syna Kaddáfiho Saif Al-Isláma drží v zajetí hlavně proto, aby prozradil hesla tučných kont...

Za prvé. Veškerá konta Kaddáfiho v zahraničních bankách jsou vlastníkům těchto bank dobře známa. V současné době nemá Kaddáfi žádnou politickou moc, i kdyby byl živý, jak tvrdíte. Nepotřebují se ptát jeho syna. A navíc, mají pod kontrolou ropu, plyn a vodu celé Líbye.

Za druhé. Moderní způsoby výslechu nesnese nikdo. Aby unikl krutým bolestem fyzickým a psychickým, přizná se ke všemu. Kruté výslechy jsou běžné u válečných zajatců. Mnozí z nich by volili raději smrt kdyby toto rozhodnutí bylo v jejich moci. A význační vězni neumírají právě z politických důvodů. To ale neznamená, že je nemůže toto mučení zlomit.

Za třetí. Vzpomeňte si, jak jste také měla jasno při katastrofě letadla Kaczynského. Závěry polské vládní komise Jerzyho Millera, jsou nevyvratitelné a hořké pro všechny Poláky, kteří obviňovali Rusy. V závěrečné zprávě se píše, že systém výstrahy před srážkou se zemí byl seřízen a že posádka Tu-154 se dopustila velkého počtu chyb.
http://czech.ruvr.ru/_print/118085192.html

297218

02.10.2013 09:13

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

77.?.?.?

Jak vidím, Hestroy, jste velký znalec. Vaše dojmy a pocity ale nestačí. Realita je zde, psaná černé na bílém: citáty z Talmudu- zdroj:
http://www.protivánek.cz/knihy/citátyztalmudu.html

Nebo třeba sousoší dvou mužů stojících na plastické mapě ČR-na kterou močí-autor David Černý. Jak by asi reagovali židé,kdyby další umělec provedl stejnou plastiku dvou nahých mužů (gojímů), stojících na mapě Izraele na kterou močí?

Nebo třeba Jordan Maxwel, který vysvětluje pravý význam slov v bibli dle židovské duchovní nauky
The Bible end Times § Prehistory

A tady: Opravdu židovsko-křesťanská civilizace?
http://abbatos.wordpress.com/2012/01/18/opravdu-zidovsko-krest..

A tady: The Second World Congress for the Synthesis of Science and Religion held in Calcutta in January 1997.

Není možné do budoucna pokračovat dle starého biblického konceptu. To je světové veřejnosti v současné době již jasné. A bez hrozivých dojmů.

297180

30.09.2013 11:46

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: lenže

77.?.?.?

Rozdělení Československa bylo záměrné, naplánované v zahraničních centrech. Zrovna tak jako složení nových vlád v obou zemích. Polistopadové vlády byly složeny z 50% z komunistických agentů. Judr R. Sacher,první nekomunistický ministr vnitra předal kompletní svazky StB signatářům Charty 77, a podle jeho slov, neví zdali byly vráceny do archívu. Na těchto "krycích "bezpečnostních akcích spolupracoval s Havlem. Byly likvidovány svazky, které kompromitovaly chartisty. Svazky nejvýznačnějších agentů byly skartovány. Další kompromitující materiál byl ukryt do takzvaného "Fondu Z". Můžeme si býti jisti, že tyto kompromitující materiály slouží a budou sloužit k politickým účelům. Bezesporu je vlastní i tajné služby zahr. velmocí.

Při změně společenského a politického systému, řízeného ze zahraničí, mají přednost právě tito zmapovaní jednotlivci a to i ti se zločineckou minulostí. Strategie rozkladu a kontroly nově nabytých území má staletími ověřená pravidla. Jedním z nich je zasévat mezi obyvatele rozkol, vášně, nezhody a strach. Nebo vysmívání se duchovním a mravním principům, odkazům předků, jakož i dostupnosti alkoholu, drog, oplzlé a zrácené kultury jako společenské normy,aplikované i na děti. To je zločin největší který se děje v současné době. Toho všeho bychom si měli býti vědomi.

Se Slováky jsem vycházel vždy dobře. Moje osobní zkušenosti mě zachránily před velmi nebezpečným provokativním útokem tří nacionalistických Slováků. Při popíjení burčáku mě tito obstoupili a ten nejstarší, s pérečkem za kloboukem mi sděloval, že proslovy k národu psal Masarykovy Štefánik. Bylo mi hned jasné o co jde. Píšu to proto, aby si oba národy dávaly velký pozor na tyto ubohé provokatéry bez charakteru a morálky. Jsou to pouzí otroci ve službách mocných. Pokud v budoucnu dojde v Čechách a na Slovensku k revolučním akcím, nebude to žádná legrace.

297055

29.09.2013 17:05

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

77.?.?.?

Naposled na vás reaguju. I ukrajinský hladomor je dílem stejných zločinců v čele s Bronstejnem. Delegát z Ameriky Tompson vylíčil hlad v Rusku v listu "Evening Standardu",že v krajině,kde dlel, zmíralo denně hladem 2000 lidí. Hladoví bydlí ve skrýších podzemních. Vyhladovělé ženy vlekly se k němu po kolenou, jelikož se nemohly vysílením postavit na nohy. Tělo těchto ubožáků bylo zduřelé. Když jim sáhl rukou na tělo, zůstaly na něm stopy prstů vytlačeny. Viděl jednoho dne pět dítek v jáme mrtvých z hladu.

Celý článek včetně věty: vraždí tento židovský zlosyn hladem přes 43 milionů ruských lidí, včetně zprávy o Číňanech, patří zpravodaji Pester Lloydovi. Je to dobový popis skutečných událostí. Ukrajina by se tedy musela obrátit na zemi svobody USA. Zdroj jsem uvedl v předchozím příspěvku.

297034

29.09.2013 15:01

Soudci juvenilní justice se podílejí na trhu obchodování s dětmi

Nadávat nám nepomůže.

77.?.?.?

Musíme se bránit. Ta spoušť přichází ze západu. U nás budou v říjnu volby. Spojme se a utvořme stranu, která bude mít ve svém politickém programu naprosté zrušení juvenilní justice.

297033

29.09.2013 10:54

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

77.?.?.?

Zapomněl jste mu poradit,nečecháku,aby se poučil z Tóry. Kam se na ni hrabe bible,a také u sandinávských poslanců,kteří chtějí legalizovat incest. Takže Tóra i skandinávští poslanci mají jasno. Nebo třeba pomocí kmenových buněk vykuchaných z ukrajinských novorozenců -super kvality-vám navrátí mladost,sexuální výkonnost a apetit. Kam se hrabou zvířata na tuto verbež.

297023

29.09.2013 09:02

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

77.?.?.?

Klídek, to množství insájdrů co na Zvědavci působí, jsou námezdní pacholci,kteří jinačí nebudou. Mají to v popisu práce.A svědčí to o tom, že mnohým Zvědavec stále pije krev.

297016

28.09.2013 22:41

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

77.?.?.?

Napsal jste: pokud se chudák "sovětský lid" nechal ožebračovat židem, tak to není žádný chudák, ale blb, co si to zaslouží, a to platí univerzálně.

A co takhle, kdybyste si vy pamětníku, prostudoval celou přípravu VŘSR roku 1917 v Rusku. Lid neměl žádnou moc situaci změnit. A nejlepší z Rusů byli v předstihu likvidovaní. To byste mohl vy pamětníku vědět. Na př.: Pester Lloyd napsal: Židovský car Bronstein má u sebe Číňany, kteří tvoří kordon kolem něho, aby se k němu nikdo neprobral. Chráněm tělesnou stráží několika tisíc Čínanů, vraždí tento židovský zlosyn hladem přes 43 milionů ruských lidí.
Http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/2633-zkaza-slova...

A pokud se jedná o dobráka Brzezinského tak zde je výňatek z jeho studie:
PLány vlády pro budoucnost Ameriky jsou přímo spojeny s vlivem technologie a obsahují postupné budování více kontrolované a řízené společnosti. Taková společnost by byla ovládána elitou, nebrzděnou omezeními tradičních hodnot. Tato elita/tajná vláda/ by neváhala dosáhnout svých politických cílů použitím poslední moderní techniky /mikročipů/ k ovlivnění veřejného mínění a udržení společnosti pod přísným dozorem a kontrolou.

Ruský lid má co vracet. A tomu nezabrání ani pátá kolona, která je i v současné době v Rusku značně silná.

297005

28.09.2013 14:58

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Osobně mám problém hned s prvním odstavcem

77.?.?.?

Potvrzením vašeho hodnocení je napadení Jugoslávie bez mandátu RB OSN a soud s Miloševičem.

V noci z 28 na 29.6.2001 byl srbský prezident Slobodan Miloševič, nezákonně převezen do Haagu, i přes zamítavé stanovisko Srbského ústavního soudu.

Soud s Miloševičem pokračoval bez důkazného obvinění až do 12.3.2006, kdy byl Miloševič (64) nalezen ve své cele mrtev.

Za téměř 5 let nedokázali Miloševiče usvědčit z vykonstruovaných obvinění. To hovoří za vše!

296993

28.09.2013 08:39

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Osobně mám problém hned s prvním odstavcem

77.?.?.?

Pane Nohejl,
máte 100% pravdu. Diskutéry si nemůže vybírat. Zde na Zvědavec přispívají nejen inteligentní lidé, ale také dost značné procento desinformátorů a slovanofobů. Zvláště ke všemu ruskému. Jejich záštiplnost a zlomyslnost je jasně čitelná mezi řádky. Avšak boží mlýny již působí. Jejich probuzení bude bolestné. Věřím, že mnozí z nich se názorově obrátí během jediné noci.

296973

23.09.2013 17:15

Rumunsko: Revoluce začíná v Rosia Montana!

RE: Otroctvo.

77.?.?.?

Při vší úctě k vašemu názoru ho bohužel nemohu přijmout. Rozdíl mezi zvířetem a člověkem, a ještě vice mezi člověkem a přírodou, je nesrovnatelný. Na tom nic nemění ani fakt, že člověk je součástí přírody. Jedině lidské bytosti mají vědomí dobrého a špatného. Mohou vyvinout vědomí Boha, uctívat Ho a sloužit Mu. To zvířata nemohou. Lidská bytost je ve skutečnosti transcendentální hmotné existenci, ale jelikož si myslí, že bude panovat hmotné přírodě,její hmotný život nemá konce a stejně jako ve snu se dostává do různých nepříznivých situací. Neboť smysly vždy přitahuje ASAT, dočasná hmotná existence.

Zákony univerza jsou zákony Boha jehož existenci materialistická věda popírá. Nicměně to nikomu nepomůže. Dokonalá civilizace je civilizací átmy=duše. Civilizovaný člověk holdující smyslovému požitku se nachází na úrovni zvířat, protože zvířata se nemohou pozvednout nad úroveň smyslové činnosti. Nad smysly stojí mysl. Civilizace mentální spekulace také není dokonalým stupněm života, protože nad myslí je inteligence a v Bhagavad-gítě se můžeme dočíst o intelektuální civilizaci. POskytuje různé pokyny pro různé druhy lidské civilizace, a to jak pro civilizaci smyslovou, mentální či intelektuální, tak pro civilizaci samotné duše. Bhagavad-gíta se především obrací k lidské inteligenci a vede člověka na cestu civilizace duše. Materialisté v její existenci nevěří a také neví, že budou za svoje jednání platit, buď v tomto a nebo v dalším životě.

V moderní civilizaci je sex středem všech činností, dominuje všude kam pohlédneme. Jeho zneužívání je organizovaná strategie. A proto taková propagace zvráceností, deviací všeho druhu. To vidíme v současné době: juvenilní justice- odebírání dětí biologickým rodičům, plán norských zákonodáců legalizovat incest, podpora Pussy Riot, propagace porna již od dětských let, podpora deviací všeho druhu. Světová civilizace se připravuje na
válku.

296679

23.09.2013 10:25

Rumunsko: Revoluce začíná v Rosia Montana!

RE: Otroctvo.

77.?.?.?

Levicová byla nedotčená příroda, která byla zdravá a krásná, která dávala prostor k životu nesčetným druhům flóry i fauny. Rovnováha byla narušena až s příchodem člověka moudrého. Uniká vám fakt, že k harmonii je nutné respektovat řád univerza, který má příroda v genofondu. Na rozdíl od člověka moudrého, který tento řád narušuje a nerespektuje. Srovnávat přírodu s člověkem není možné. Pro člověka platí jiné zákony univerza.

296674

21.09.2013 22:15

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Astronom pan Grygar je věřící. Nepopírá existenci nefyzické intelince. Mnoho let úspěšně reprezentoval československou a českou astronomii a napsal několik knih. Špatně jsem se vyjádřil.

Pokud máte na mysli syfilis ducha, tak já ho vidím zde:
Rusko znepokojuje myšlenka skandinávských poslanců legalizovat incest
http://czech.ruvr.ru/_print/121642510.html

296602

21.09.2013 16:59

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Odpověď je jednoduchá. Tam, kde se zaměňuje spekulace za pravdu- to není věda. Do toho spadají i různé materialistické hypotézy. Jsou to:
-vznik života z roztavené protoplazmy
-Darwinova teorie vývoje
-jak vznikla DNA
-jak vznikla buňka
-jak vznikl vesmír
-popíraní existence nefyzické existence- Boha
-popírání existence Nadduše
-tvrzení, že smrtí vše končí,a že neexistuje reinkarnace

Informace o čemkoli,co přesahuje hmotnou přírodu, není možné získat experimentálními prostředky. To,co se vymyká naší představivosti, se nazývá acintya, nepochopitelné. Nemá smysl diskutovat nebo spekulovat o věcech, které jsou nepochopitelné. Pokud je něco skutečně nepochopitelné,pak to nepodléhá našim spekulacím či experimentování. Naše energie je omezená a naše smyslové vnímání také. Odpovědi na všechny nepochopitelné otázky jsou v nadčasové a nadlidské literatuře Védánty. To je veškerá védská literatura.

Védy obsahují usměrňující pravidla poznání,které se vztahují na nauky sociální,politické náboženské,hospodářské,vojenské, lékařské, chemické,fyzikální a metafyzické,jakožto na vše,co je nutné k uchování těla a duše pohromadě. Nejdůležitější je však nauka o seberealizaci. Usměrňující pravidla poznání znamenájí povýšit živou bytost na duchovní úroveň.

Právě proto si nesmirně vážím těch vědců, kteří dokážou přiznat, že materialistická věda není všeznalá, jako třeba pan Grygar, a další stejně uvažující a pracující vědci naší civilizace. Kdo nezná minulost, bude trpět i v budoucnosti. Právě proto je nesmírně důležité odrýt skutečné dějiny lidstva. Děkuji těmto vědcům za jejich úsilovnou a prospěšnou práci. Věřím, že se to nakonec podaří.

296585

21.09.2013 09:37

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Védská duchovní nauka je skutečná věda. Jsou zde zastoupeny téměř všechny moderní vědní obory a oblasti, které jsou za hmotnou ohradou, ve které se pohybuje materialistická věda a navíc, které vůbec nerozumí. Současným materialistickým vědcům by velmi prospělo postgraduální studium Védánty. Bylo by to ku prospěchu celé civilizace. Tento proces již začal a můžete se zapojit i vy.Viz Druhý světový kongres Thoughts on synthesis of science and religion, konaný v i ndické Kalkatě v lednu 1997. Je o tom napsána kniha, která má stejný název.
Pulished by The Bhaktivedanta Institute RC/8,Raghunathpur
Manasi Manjil Building, Fourth Floor
VIP Road, Calcutta-700 059 India

296574

21.09.2013 09:00

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Co vy považujete za blábol je na úrovni akademika Vojty, který prohlásil, že Védy jsou taktéž blábol. Ruské dějiny byly falšované ohněm i mečem bez slitování,od nástupu prvních Romanovců. Byly páleny a ničeny knihy a artefakty nedozírné ceny. Dějiny Ruska jsou v podání západních univerzit totálně zfalšované. Pravda ovšem bolí, to chápu.

296572

20.09.2013 13:29

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Bude to těžké, ale zkusím vám něco přiblížit. Jistě budete souhlastit, že existuje hypnóza, intuice a telepatie. To potvrzuje i materialistická věda-parapsychologie. Začnu tedy sánkhjovou filozofií.

Co je tedy sánkhya?=(Sánkhja).Sánkhja pojednává o základních pojmech či zákonech hmotného vesmíru a západní učenci tomuto odvětví říkají "metafyzika". Slovo sánkhya doslova znamená "počítat". Poskytuje výčet zákonů vesmírného vývoje na základě racionální analýzy. Entymologický význam slova je "to, co dává jasné vysvětlení prostřednictvím analýzy hmotných prvků". Z filozofického hlediska se tohoto slova používá proto, že sánkhjový systém předkládá analytické poznání, které člověku umožní rozlišovat ducha od hmoty. Autorem této filozofie je Šrí Kapila. Později se v Indii objevil jeho napodobitel-nepravý Kapila. Jeho sánkhhjová filozofie je ateistická a v tom je právě ta zakořeněná nevědomost.V západních akademických kruzích je studována právě tato ateistická materialistická sánkhja a původní sánkhja Šrí Kapily je v západním světě téměř neznámá.

Následně moderní vědci se mylně domnívají,že hmotná příroda existuje nezávisle a že vše se vyvinulo nějakým chemickým procesem. Avšak, život pochází ze života-a to je fakt. To byste se dozvěděl právě při studiu původní sánkhjové filozofie.

Existuje osum druhů mystických sil SIDDHI, které si může osvojit dokonalý jogí: animá, laghimá, prápti, išitva, vašitva, mahimá, prakámya a kámávasáyitá. Může být nejmenší z nejmenších,nejlehčí z nejlehčích a největší z největších. Může okamžitě stvořit cokoliv se mu zachce-dokonce i celou planetu. To je dokonalá jóga, která je v tomto úpadkovém věku nedostupná téměř celé populaci. To co se učí na západě je pouze tělocvik.

Vaše kritéria která navrhujete nepřijímám. Jak jsem již napsal, dříve se Védy tradovaly v ústním podání a to bezchyně, statisíce let. Na příklad Šrímad-Bhágavatam má 18 000 veršů. Rišiové nejenom že dokázali bezchybně interpretovat všechny verše, ale také bezchyně komentovat. Mysl může být naším přítelem nebo nepřítelem. Je-li čistá, je našim přítelem. Je-li znečištěná, nakazí nás hmotnou nemocí. V podmíněném životě je mysl zakrytá špinavými věcmi a to je naše nemoc. Zvláště v nižších kvalitách hmotné přírody, kvalitách vášně a nevědomosti je toto znečištění velice zřetelně vidět. Viz etika, morálka, školství,sexuální výchova, kinematografie a jiné.

Význam védské duchovní nauky je prokazatelný také na dlouhobých předpovědích vývoje této planety a nadčasovém řádu pro život společenského systému, bez kterého postupně zahyne každá civilizace. Vše co je ve Vedách napsáno se splnilo. Nemám důvod se domnívat, že zření budoucnosti bude jiné než je stanoveno. To není sci-fi. Proto se na Védy útočí ze všech str...

Automaticky kráceno

296519

19.09.2013 10:34

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Vážený pane,
jak píšete, že nemáte čas se probírat jednotlivými fakty a ověřovat pravdivost tvrzení na serveru Leva-Net. Za mnohými stojí bohužel Nikolaj Levašov, vystupující jako vědec...

To stačí. Nejen že nemáte čas, nevíte, že Levašov již více jak dva roky není předmětem diskusí. Jeho teorie byly vyvráceny Sidorovem a dokonce ani Sidorov není více jak jeden rok na tomto netu publikován. Probírají se tam aktuální témata politická a sociologická- je to poučné.

Také váš komentář o védské duchovní nauce nemá žádnou hodnotu, je mylný a značně omezený. Je ale pozitivem, že jste proti jiným decentní.Podívejte se kolem sebe, kam absolventi věhlasných univerzit světové společenství dotáhli. Můžeme tuto situaci svádět na bankéře, či kohokoli, nicméně, vlády a instituce řídí tito vdělanci. Jsou tedy odpovědni. Debaty o Védántě, která je nadčasová a která přesahuje hmotnou ohradu materialistického myšlení, s lidmi takto vzdělanými, jsou skoro nemožné.

Dnes nikdo neví jaký je cíl lidského života, a proto všechny naděje hloupých lidí tohoto věku, kteří chtějí dosáhnout stěstí, končí zklamáním. Akademické pochopení Vedánta-sútry nikomu neumožní porozumět hodnotě transcendentální vibrace. Lidé zapleteni v akademickém poznání jsou podmíněné duše, které nechápou, co skutečně znamená "já", "mně", a "moje". Následkem toho nejsou schopni odpoutat svou mysl od vnější energie. Když někdo skutečně dosáhne transcendentálního poznání, osvobodí se od těchto dualit. A to je nutné, abychom nejen duševně, ale také duchovně rostli. Abychom byli opravdové lidské bytosti.

Nedostatkem materialistické mysli je: nutně se dopouští chyb. 2.je nutně pod vlivem iluze. 3.nutně má sklony podvádět druhé. 4. všechny její smysly jsou nutně nedokonalé.
Jinými slovy: pokud zapomeneme,že naší prvořadou poviností je ovládnout smysly a vyvinout duchovní vědomí, promarňujeme svůj život-náš drahocený čas. Místo toho pomocí masmédií a také pomocí politických programů, se v lidských bytostech burcují ty nejnižší pudy a emoce. Neustále od konce 2.sv. války se někde válčí. A říkáme tomu pokrok. Je to ale spíše story o životě v pekle.

296418

18.09.2013 20:47

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Pane,záleží na tom, zdali máte překlad autorizované literatury psané v sanskrtu, nebo překlady z některé dalších sampradájí.Původně se Védy tradovaly pouze v ústním podání, ale před více jak 5000 lety, s přicházejícím úpadkovým věkem Kali-yugy, je sepsal Vyásadeva,inkarnace zplnomocněná k literární činnosti.

Ve stejné době jako Vyásadeva, dokonce ještě před ním,žili jiní velcí mudrci, Gautama,Kánada,Jaimini,Kapila,Aštavakra, a ti předložili své filozofické směry. Patří k nim i Pataňjáli a každý z těchto šesti velkých rišiů zastává odlišný způsob filozofického nazírání, stejně jako moderní filozofové a spekulanti.

Slované jsou potomci dynastie Bhoja. Z této a z dynastie Jadua pocházejí nejschopnější generálové a vládci- Kšátriové. V devátém zpěvu Šrímad-Bhágavatamu jsou uvedeny genealogické tabulky všech rodů a dynastií. O Slovanech, konkrétně Rusech, pojednává také epos Mahábhárata, i když tam tato slova nenajdete. Takto je to popsané v indických Védách. Existují také ruské Védy, o kterých doposud máme pouze útržkovité zprávy.

Papež a tajné složby Anglosasů nejsou v tomto směru relevantní, zamotají vám pouze hlavu. Viz Slovansko Árijské Védy.

296371

18.09.2013 18:02

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Výzkum vychází nejen z genetiky, ale především se opírá o artefakty a védskou literaturu. Existují artefakty provedené tak dokonalou technologií,která přesahuje schopnosti, znalosti současné civilizace. A to se milý pane nedá okecat. Tyto artefakty vlastní Rusové.

Pokud se jedná o védskou literaturu máme zde jasný důkaz, že určitým skupinám vadí současný vědecký výzkum týkající se nesfalšovaných dějin lidstva. V sázce je mnoho. Hroutí se celá vylhaná bibblická koncepce. Příkladem falšování jsou Vedy.sk- Slovansko -árijské Védy. V tomto plagiátu se uvádí,že Krsna (Krišna)India, 900 roků př.n.l. Narodil se panně Devakí. Zde je úmyslně sfalšován letopočet o 2 200 let. Podobných úmyslných a desinformačních lží je tam víc.

Bitva na Kuruksetře,která je podrobně zmapována a která proběhla krátce po začátku Kali-yugy 18.února 3 102 př.n.l. blízko dnešního Dillí, je taktéž nevyvratitelným důkazem. Viz Bhagavad-gíta a Mahábhárata. Ani by mě nepřekvapilo, kdybyste vyrukoval i zpochybněním, nebo zesměšněním těchto vrcholných knih védské literatury. Někteří za svoji snahu obdrželi i Nobelovu cenu. Viz profesor Jacgues Monod, který vyrukoval s teorií,že všechno je jen náhoda. Nebo teorie karma mímánsá , která prohlašuje, že svět se točí bez řízení Boha. Že všechno se děje kvůli chtíči (káma-haitukam). Chtíč působí, že muž je přitahován k ženě a opačně. No a v současné době je in, že muž je přitahován k muži. Takže, stojíme každý na opačné straně. Já věřím ve fakta a poctivou práci vědeckých týmů odkrývajících nesfalšované dějiny. No a vy věřte čemu chcete. Na vaše další spekulace nebudu odpovídat.

296363

18.09.2013 09:22

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

No-chce to jít, jak už jsem předeslal, hlouběji do historie. Jak napsal Sidorov: Je špatné,že naše historie,mám na mysli akademickou historii, je plošný mýtus. A dále píše.Američané se nebáli přiznat,že Rusové jsou nejstarší skupinou evropské rasy, že od nich pocházejí Árijci Iránu, z ruské genetické plástve se oddělili Árijci Indie i expanze Rusů v 5-4 tisíciletí našeho letopočtu porodila všechny indoevropské národy. Genetika je přesná věda. Od ní neutečeš. Platí takový biologický zákon: pokud zanikne centrum populace druhu, pak zanikne celý druh jako takový.Centrum populace bílé rasy je naše východoevropská planina, my, Slované. Pokud nás zničí, zmizí ze země bílá rasa jako taková.
http://leva-net.webnode.cz/products/sidorov-odpovedi-na-otázky-1-

Pak máme archeologické důkazy o ruském,slovanském písemnictví, které existuje několik desítek tisíc let. Tyto důkazy předkládá profesor Valerij Čudinov.
http://leva-net.webnode.cz/chronologie/archeologicke-dukazy/

Je toho však mnohem víc co je na stolech vědeckých ústavů RF a co se v současné době analýzuje. Jak jsem již napsal, pokud nebude světová válka,současné dějiny lidstva budou smeteny pod stůl. Pokud si prostudujete články Sidorova-nejen ten který uvádím, dostanete odpovědi na všechny vaše otázky. Slované jsou prastará a mocná rasa a budou zas.

296314

17.09.2013 21:27

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Odpověď na vaše otázky mohou dát pouze nezkreslené dějiny lidstva. Moderní archeologie a další vědní obory, přinášejí každý rok množství důkazů, především fyzických v podobě artefaktů, které dokazují, že současné story o dějinách lidstva je kompletně zmanipulované a zmatené. Mnohdy záměrně. Vyvstává stále více nezodpověděných otázek, které, pokud nebude světová válka, budou zkoumány. Tento výzkum poskytne důkazy, které smetou pod stůl dosavadní teorie a spekulace vydávané za fakta, a to včetně vzniku života z roztavené protoplazmy. Přečtěte si prosím tento článek: Co se skrývá za "Tatarsko-Mongolským jhem?"
http://leva-net.webnode.cz/products/co-se-skryva-za-tatarsko-mong..

Autor Igor Tišenkov napsal: Existuje velké množství faktů, které nejenom že jednoznačně zpochyňují hypotézu o "tatarsko mongolském jhu, ale mluví o tom, že historie byla pokroucena záměrně, že se to dělo s přesně určeným cílem...

Čingischán -to není jméno, ale titul "válečného knížete", který odpovídá současnému titulu, nejvyšší velitel armády. V dochovaných dokumentech je tento člověk popsán jako vysoký voják s modrýma očima, bílou kůží mocným ryšavým a hustým vousem. Údajné tatarské hordy se skládaly: 70-80% armády tvořili Rusové. Zbylých 20-30% byly menší národy Ruska, stejně jako dnes.

296286

17.09.2013 10:33

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

77.?.?.?

Až na éru SSSR máte pravdu. Musíme jít hlouběji do historie. Znát roli Vatikánu a prvních Romanovců. Tato doba se dá přirovnat k hororové noci Ruska a Rusů. Tato noc skončila teprve nedávno. Viz článek: 90let vlády v Rusku http://tnit.fr/cs/c/c75.htm
Její dozvuky působí i v současné době v podobě páté kolony a péči 654 nevládních organizací o ochranu lidských práv, placených ze zahraničí. Rozdíl mezi Anglosasy a Rusy je proto podstatný. Rusové hájí svoji rodnou zem, zatímco Anglosasové mají celou planetu Zemi jako svoje území, které vykořisťují.

296253

Souhlasím,ale, Bulava je stále nedoladěná. Proto jsou některé testy neúspěšné. Dokončené rakety zařazené do výzbroje RVSU (Raketová vojska strategického určení) tyto chyby nemají. Jsou to komplexy JARS a TOPOL-M s mezikontinentálními balistickými raketami páté generace RT-2PM2 a RS-24- tyto chyby nemají. Mimoto Topol-M bude postupně nahrazen Jarsy. Topol se bude nadále používat v šachtové variantě.

296250

Matete-Bulavy budou zařazeny do výzbroje až v roce 2014. Ale je pravda, že sedum testovacích odpalů bylo neúspěšných.

296216

16.09.2013 10:58

Putin nastupuje do vedoucí světové role

RE: To je dobrý vtip,

77.?.?.?

Ano, popsal jste konkrétní fakta, která se dají i matematicky vyčíslit. Kupř.: populačně 5x početnější Čína, má dlouhodobě výrazně menší počet vězňů, v některých letech to bylo téměř o milion menší číslo než měly USA. Také egoistická hrdost vašeho předřečníka na význam materialistického vzdělání, a srážení vzdělání kterého dosáhl Putin, svědčí o slepotě. V této době je to pro Rusko a celou planetu, právě Putin (se svým vzděláním a zkušenostmi z KGB), tou nejvhodnější osobou. Kdyby ČR měla takového prezidenta, který by vymazal (předčasně splatil), dluh vůči MMF, poklonil bych se mu až k zemi. Předpokládalo se, že Rusko nesplatí tento dluh ani za 100 let. A je ještě celá řada významných úspěchů kterých Rusko pod jeho vedením dosáhlo. Bylo by to na dlouhé povídání.

296205

13.09.2013 09:37

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

RE: Obama neni muzem ,ktery urcuje co bude a co ne,musi cekat co oni mu reknou,co ma delat.

77.?.?.?

Ano, kam se hrabe holokaust na masakry civilistů v Rusku. Nutno však dodat, že to byli převážně ti nejlepší z Rusů. Vše bylo v předstihu naplánované. Poučme se tedy přímo od protagonistů VŘSR roku 1917 v Rusku:

V roce 1829 američtí ilumináti slyšeli v New Yorku sérii přednášek britské iluministky Frances "Fanny" Wrightové. Těm, kteří se zúčastnili, bylo řečeno,že ilumináti organizují sjednocení nihilistických a ateistických skupin, spolu se všemi dalšími podvratnými skupinami, do mezinárodního hnutí, které se bude jmenovat komunismus. (V té době bylo Marxovi 11 a Engelsovi 9 let.) Bylo to tehdy, kdy vzniklo slovo "komunismus" a mělo se stát strašnou zbraní děsící celý svět a hnát zastrašené lidi do jednosvětového plánu iluminátů.

Zdroj:
http://www.matrix-2001.cz/prispevky/exkluzivne/iluminati/iluminat.. V této studii je podrobně popsána příprava experimentu komunizmu v Rusku, organizovaného a realizovaného ilumináty. Existují další studie, které se zhora uvedenou shodují. Na příklad:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/2633-zkaza-slova..
http://vovorka.blog.idnes.cz/clanok_tlac.asp?cl=166669

Také později, za vlady Stalina, vypadalo mocenské složení bolševické vlády takto:
Asi mám pokažený internet. Třikrát jsem přepisoval tabulku, vrcholných orgánů a vždy se zobrazila nesprávně. Tedy se omlouvám a sděluji, že všechny vrcholné orgány v té době byly více jak z 80% obsazené Židy.

Mimo těchto vrcholných orgánů ovládaných Židy bylo stejné rozložení i ve vládě SSSR. Mimo Stalina 8 lidových komisařů a 12 náměstků byli Židé. Mezi diplomaty do Ligy národů v Ženevě bylo 7 Židů a 1 Gruzínec. Velvyslanci byli zpravidla rovněž Židé.
Tajná policie (NKVD), jakož i nápravní zařízení, včetně Hlavní správy lágrů (Gulag), byla rovněž pod plnou kontrolou Židů.

296034

10.09.2013 20:09

Jak přizpůsobit nepřizpůsobivé spoluobčany?

RE: Reseni

77.?.?.?

Vše je dopředu promyšlené a naplánované proti majoritní většině- a to pomocí zákona. Pokud chce majoritní většina prosadit legalizaci rovnosti, musí být ve vládě strana s politickým programem rovnosti před zákonem obou komunit. Název článku:

Metoda strategické litigace a síla v pozadí
http://nautilus2.wordpress.com/2010/06/851496-metoda-strateg...

V článku se dozvídáme, že je to většinová populace, která je příčinou mentální zaostalosti značné části sociálně vyloučené populace a dále,jak zjednat nápravu.

V říjnu 2007 zahájila Z§vůle práva,o.s.za podpory organizace Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe (CEE Trust) realizaci přípravného projektu k zahájení prací a dlouhodobém, systematickém rozvoji metody strategické litigace v České republice. A od něj vede přímá cesta až do globálního nebe:

Antlantic Philanthropies
Charles Stewart Mott Foundation
Ford Foundation
German Marshall Fund and the United States
Open Society Institute
Rockefeller Brothers Fund

The CEE Trust expects to allocate up to §75 million this aim by the end of 2012.

V pozadí projektu jsou ty nejsilnější vlivové organizace globální elity, postavené na jejich neomezených globálních zdrojích. Za touto nenápadnou organizací stojí finanční, mediální a legislativní síla. Takže, příslušník majoritní většiny bude mít při soudním sporu, velice malou nebo žádnou šanci na spravedlivý proces.

295901

10.09.2013 17:25

Co je to juvenilní justice

RE: Absurdita !

77.?.?.?

Pokud se programy juvenilní justice nezastaví, čeká nás podobný vývoj jako v zahraničí. Přečtěte si Adopce po americku je ve sloupku vpravo s názvem ve zkratce. Jak hrůzný je to program se také dočtete na: The times of India.indiatimes.com Stal se z toho odporný kriminální byznys, který se rozrůstá. Jsou to ty nejohavnější zločiny páchané na dětech.

295884

07.09.2013 09:14

Grázlové v Bruselu

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

77.?.?.?

Tak je to ještě horší než jsem si myslel. A děkuju.

295725

06.09.2013 19:45

Grázlové v Bruselu

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

77.?.?.?

Zdravím vás pane dub. Vím, že máte o bankovnictví přehled. Beru každé upřesnění- v tomhle jsem laik. Ale dočetl jsem se o Harvardských fondech toto:

V roce 1993 označilo CEI Kypr za jednu ze zemí kde jsou otevřeny tisíce tajných fondů založených komunisty východního bloku. Kyperské firmy ( v té době) zastupovala v ČR pražská advokátní kancelář Judr.Petra Tomana, která k tomu pověřila Mgr.Stanislava Devátého. Oba byli klíčovými členy druhé Parlamentní vyšetřovací komise událostí 17.listopadu 1989 a S.Devátý se později díky svým zásluhám stal prozatimním ředitelem civilní kontrarozvědky BIS-pozn. NNI za platformu přerozdělování a provětrávání těchto peněz. Totéž na Bahamách, kde nás v té době reprezentoval Viktor Kožený, kterému se podařilo ve spolupráci s StB vytunelovat zcela veřejně část republiky a tyto prostředky přelít na soukromá nebo partajní konta. (Zřejmě se učili od Američanů, ti, pokud se jedná o prachy, tak nelžou. Říkají udělat (make money)- ne vydělat peníze.

295697

06.09.2013 11:34

Grázlové v Bruselu

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

77.?.?.?

Ano ano. Jsou to pouhé nedostatky, jak píšete. Přežili jsme mnohem těžší doby a nyní úspěšně budujeme demograzyy. Uvedu příklad budování[velký smích]ne 26.9.2003 úspěšně přestála vláda Špidly hlasování o důvěře. Následně nám poslanci sdělili:Národní majetek byl rozdán vytypovaným zájemcům bez zaplacení, které se požadovalo dodatečně. Nebo třeba kauza televize Nova.

Všichni známe spravedlivé rozhodnutí mezinárodního soudu v Londýně, kdy pan Lauder zažaloval český stát za neochránění jeho poměrně malé investice v řádu stovek milionů korun. Hle,a spravedlivě vysoudil 10.5 miliardy. A pak dle zprávy tel.ze dne 14.12.2004: Americká společnost CME koupila od skupiny PPF většinový podíl v televizi NOVA včetně kontroly nad vysílací licencí.

Nebo také jak si půjčil Barak Alon, i další budovatelé, miliardy v Komerční i jiných bankách, a jaksi je zapomněli vrátit. A tehdy nám redaktor televize všechno pravdivě a nezaujatě vysvětlil jednou větou:Nebyl to úmysl. Sice trošku mě štve Kožený na Bahamách, ale i na toho dojde, neboť šlápl na kuří oko amíkům. Jsem tedy s vámi za jedno, že budujeme úspěšně tu demograzyy. Ámen.

295669

05.09.2013 09:43

Válka jako způsob zakrytí důkazů o použití chemických zbraní Západem

RE: Tahle válka nebude

77.?.?.?

Již v roce 1999 napsal ruský astrolog Pavel Globa, že svět bude čelit nevídané krizi,která začne po nástupu k moci 44.prazidenta USA. Podle jeho slov, náznaky této skutečnosti existují již v předpovědi astrologa Vasilija Němčina z 16. století, který předpověděl otřesy, které příjdou od země za oceánem, kde bude při moci 44.vládce, kterého Němčin nazval "černým člověkem".

Dále Pavel Globa napsal,že "USA jako světová velmoc nemají velkou budoucnost". USA očekává deprese. Celistvost státu se podaří zachovat, ale ztratí svoje vedoucí postavení. Přitom nejtěžší období pro USA nastane po odchodě Obami, který nevydrží v křesle více než jedno volební období. Podle jeho slov,ještě smutnější budoucnost očekává Evropskou Unii, která se rozpadne.

Dále Globa píše, že rok 2014 bude pro Rusko "rokem rozpoznání svých nepřátel". Během tohoto roku pozná své nepřátele tváří v tvář. Podle astrologa se lidstvo v roce 2014 těsně přiblíží k začátku třetí světové války.

zdroj:
http://chelemendik.sk/Astrolog_Ukrajina_a_EU_sa _rozpadnú_776096898.html

295597

04.09.2013 10:08

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: Země a národ zmrdů

77.?.?.?

To je sice pravda, ale, nelze přehlédnout fakt, že prostý člověk je sofistikovaně a dlouhodobě manipulován a maten, pomocí celé armády profesionálních odborníků, počínaje masmédii a konče nejnovějšími poznatky vědeckého výzkumu aplikovanými do praxe. To vidíme i v současné době. Mnoho prostých lidí z tohoto, i z jiných důvodů, tomuto zlovolnému a zákěřnému vedení mysli, podlehne. Ryba smrdí od hlavy.

295538

03.09.2013 00:00

Amerika totálně zdiskreditována

RE: Největší český Vůdce Kocáb

77.?.?.?

Zapomínáte, že smetenu slízli hodní, slušní, demokratičtí a svobodní anglosasové. "Rusové", úmyslně v uvozovkách,vlastní pouze zbytky po této demokratické hostině. A ti Rusové, co podle vás vyměnili zbraně za texasky a vrátili se do Prahy jako podnikatelé, to určitě nejsou.

Na příklad:VElké české bankovní domy jsou vlastněny nadnárodními korporacemi napříč celou Evropou. ČSOB vlastní belgická KBC, KB je pod záštitou francouzské Societé Génerale, Česká spořitelna spadá pod rakouskou Erste Bank a Raiffeisenbank patří pod svou mateřskou rakouskou společnost. GE Money bank je také součástí nadnárodního koncernu, který tvoří mnoho firem z nejrůznějších odvětví a koutů světa. Podobně jsou na tom všechny lukrativní velké firmy- zisk směřuje do ciziny, nebo do daňových rájů. A navíc, i "český" periodický tisk je v rukách anglosasů.

295424

31.08.2013 13:24

Jak Američané falšují informace před útokem na suverénní státy

RE: Tady je nezvratny dukaz,ze ,lidstvo neni pripraveno vkrocit do vesmiru.

77.?.?.?

Nezfalšované důkazy o dějinách lidstva posledních tisíciletí jsou k dispozici v knihovnách Vatikánu, ale pouze pro vyvolené. Jako příklad poslouží tajemný krétský národ, bájná Mínojská civilizace. (Doba bronzová.)

Mínojci byli ve skutečnosti Venedi/Slované, kteří v té době ovládali (hospodářsky i vojensky) celé středomoří. Důkaz jejich Y_chromozonu HS (R1a arij) a více podrobně na:

www.smit.wz.cz ,článek s názvem:
Budeme přepisovat dějiny? Měli bychom i více.(vydáno 27.8.2013)
Jak tady na Zvědavci kdysi pravil pan HHBB: Pravda není pro všechny. To bohužel stále platí.

295318

26.08.2013 18:39

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

77.?.?.?

To co jste napsal jsou všeobecné znalosti. Uniklo vám, že vědecký pedofil Kinsley se dopustil nejtěžších zločinů proti bezbranným a důvěřivým dětem a tímto jedem své "takzvané vědy" ,ovlivnil záporně také celou řadu dospělých lidských bytostí. V podstatě je to zločinec.

294961

26.08.2013 08:40

Juvenilní justice - současný fašismus

RE: Blažková s Emilem Robotem zas blábolí, důkazy uvést neumějí. Velmi rád si přečtu jejich důkazy o tom,

77.?.?.?

Máte pravdu. Rasové podmínky stoprocentně splnňovaly pouze tři lidické děti. Dalších 88 dětí bylo dopraveno do koncentračního tábora v Lodži, kde všechny zahynuly. Muži byli postříleni a ženy, i těhotné, skončily také v koncentračních táborech. Podobně i Ležáky byly totálně zničeny. Z obyvatel se zachránily pouze dvě dívky, ty byly dány na převýchovu do německých rodin.

294928

25.08.2013 23:50

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

77.?.?.?

a dobře děláte, že opakujete. Toto vídeo dokládá, jaké zločiny na dětech páchají narušení jedinci, skrývající se za vědecký výzkum. Je to příšerné, zvrhlé a nelidské. Pokud chce lidská civilizace přežít, musí ubránit zdravý vývoj nastupujících generací.

294913

25.08.2013 16:42

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

77.?.?.?

Nemáte přehled a neznáte souvislosti. Děti jsou odebírány i spořádaným rodinám. Kupř.: Finske matky prosía,aby sa ich zastalo Rusko

Skupina finských občianok napísala otvorený list úradom RF s prosbou, aby zažalovali Fínsko kvoli systematickému porušeniu práv rodičov a ich detí v krajine. Zdroj:

http://leva-net.webnode.cz/products/finske-matky-prosia-aby-sa-ic..

Máme se na co těšit! Šokujúca pravda o novej stratégii vlády k úchylnej výchove detí -cituji:

Do pozornosti se nám dostal otvorený list Matice slovenskej ministrovi zahraničia k prípravovanej "Stratégia ochrany a podpory ludských práv v Slovenskej republike.".

Existuje totiž silné podezrenie,že do tohoto dokumentu sa budú zapracované rozné morálne zvrátenosti, ktoré sú dnes na západe označované za moderné trendy vo výchove dieťata.

Ide napríklad o toleranciu incestov (Nórsko),pedofílie (Holandsko),výchova k homosexualite už od prvého stupňa základných škol ba dokonca niekde aj škólok (Švédsko) a mnohé iné nechutné veci.

Preto sme sa rozhodli tento otvorený list uverejnit aj na našej stránke. Po novenbri 1989 sme zo západu prebrali vačšinou samá negativa v podobe nezamestnanosti či drogové závislosti. Dúfáme, že tieto posledné úchylky západu sa k nám aj napriek ich silnému lobbingu nedostanú.

Treba však konať,inak nám to naservírujú, že sa ani nenazdáme...

294892

25.08.2013 10:45

Akce D.O.S.T. nezuří, nesoudí, nesouhlasí

RE: chapu

77.?.?.?

Jenže i děti z rozvedených manželství mají stále svou vlastní matku a většinou také babičky. Mají stále fungující ochranu a lásku, na rozdíl od odporné výchovy homosexuálů a pedofilů. Právě u osamělých matek by měl pomáhat stát svým sociálním programem.

Programy výchovy dětí dle UNICEF ve spojení s juvenilní justicí a sociálními programy, jsou sodomické, bezbranné děti jsou vystaveny nelidskému psychickému a mnohdy i fyzickému utrpení. Je to v mnoha případech doslova satanické mrzačení dětí. Pokud nebudou tyto programy zastaveny, světová společnost bude takto zákěřně rozdělena na dva nesmiřitelné tábory. Konzervativní ruský podporující tradiční rodinu a sodomický atlantický. Jaké budou konce tohoto vývoje nechť každý posoudí sám.

294874

Prosímvás, podívejte se kde probíhá datumová čára. Sýrie a GB mají stejný den, liší se pouze čas a to pouze v hodinách a minutách.

294775

22.08.2013 10:47

Juvenilní justice - současný fašismus

Politický program

77.?.?.?

Vážení rodiče kteří milujete svoje děti. Současná situace je vážná. Vaše obrana (proti dobře organizované státní mašinerii právníků a soudců) je v organizované kolektivní spolupráci. Je vás hodně- stačí sjednotit se! Násilí je akceptovatelné pouze v sebeobraně. Jsou mocnější páky než násilí. Jejich zbraněmi jsou inteligence a zdravý rozum.

Programy UNICEF navazují na juvenilní justici a sociální programy. Cituji z článku UNICEF a ruské děti:

Jak si sami všímáte GP spěchá a to natolik,že se sami nestačíme divit. Jestli se jim povede vzít pod kontrolu naše děti a ovládnout jejich chování a psychiku, tak na změny ve společnosti můžeme zapomenout. Vznikly by dva nesmiřitelné protipóly-sodomická Atlantická civilizace, do které bychom s vámi se také dostali a konzervativní Ruská, která by se držela tradičních hodnot. Jak by to potom mohlo dopadnout, to si zkuste domyslet sami. Podle mě by nejspíše nastal střet těchto civilizací, který by vyústil v globálný světový konflikt. A potom kdo koho.

Nikdo za nás ten boj nevybojuje, a utíkat není kam. Zdroj:
http://leva-net.webnode.cz/products/unicef-a-ruske-deti/

294731

Bez pravdivých informací občanská společnost podlehne dekadenci a rozkladu. Neboť i vysoké školy vychovávají absolventy účelově omezené. Na toto téma viz článek : Rusko ukázalo USAID dveře ze dne 21.9.2012 a následně diskusi, kde absolvent UK Jirka 98 má za to, že Spojené státy tímto plní humanitární činnost pro potřebné, tedy ty nejchudší Rusy.

V Rusku působí 654 nevládních organizací, které jsou financované ze zahraničí a je známo, jaká je jejich skutečná činnost. Naproti tomu Rusko má v USA pouze dvě podobné organizace.

294602

18.08.2013 19:13

Egyptská junta nemá co ztratit

RE: Pinochet rovná sa Sísí.

77.?.?.?

Prosímvás co to melete. Obě světové války, obě světové revoluce (VFR+VŘSR), mají stejné protagonisty-kteří v předstihu a plánovitě tyto války a revoluce řídili a financovali. Zrovna tak v současné době juvenilní justice. Ta opět přichází ze západu na východ a ne obráceně. Viz článek UNICEF a ruské děti. Opíšu závěr:

Kdyby někdo přemýšlel,jak nejefektivněji zničit děti a mládež,nepřišel by na to, co vymyslel UNICEF. Tito lidé jsou buď cílevědomí zločinci,inspirovaní samotným satanem, anebo jsou to totální blázni, kteří patří na nejtěžší oddělení psychiatrie. K tomuto závěru musí dojít každý rozumný člověk. Stát, který by se řídil touto zločineckou ideologií, která je horší než fašizmus, zničí sám sebe.

Byzantský katolický patriarchát vybízí ruskou vládu,aby radikálně přerušila veškeré styky s UNICEF. Zločiny, které financoval UNICEF v ruském národě a přikrýval je vznešenými a lidumilnými frázemi, musí být vyšetřeny a zločinci spravedlivě potrestáni. UNICEF se dopouští zločinu proti lidskosti a jako takový musí být odsouzen všemi národy. UNICEF je úzce spojen s juvenilní justicí a sociálními službami.

Zdroj:http://leva-net.webnode.cz/products/unicef-a-ruske-deti/

A zde o instalaci komunizmu v Rusku:
Další fáze plánu iluminátů. Vývoz komunistické revoluce ze Spojených států do Ruska. Proč financovali Rothschildové Trockého s Leninem? Zdroj:

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/3187-dalsi-faze-pl...

Mimoto, Slovanům byla odňata jejich slavná historie stejnými protagonisty. Dějiny světa jsou zcela jiné než se učí ve školách a univerzitách.Pokud nebude světová válka, budeme fascinováni co všechno bylo a je zfalšováno.

294584

14.08.2013 07:53

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.

77.?.?.?

Pane Nohejl.Různé debaty na téma sexu na Zvědavci a druhých webzinech mě přesvědčily, že materialistická věda nezná sexualitu komplexně-v celém jejím významu. Detalní analýza sexu je podrobně popsána ve védské literatuře. Tamse také dočtemě, že člověk nemůže překonat vládu sexu, vládu hmotné energie, bez duchovního vývoje. Vůlí můžeme sexuální touhy kontrolovat pouze krátkodobě. Ve védské literatuře je také popsáno plánované rodičovství a standardy zdravé společnosti,a to před více jak pěti tisíci lety. Je tam také stanoveno, že když se člověk odchýlí od těchto pokynů- zákonů, je okamžitě zmaten. Neboť přibývá nekvalitní populace, která zpočátku naruší a později zcela rozloží celou společnost. Později buddhisté tyto pokyny adresovali lidem takto:

Veliké zlo může způsobit tobě nepřítel,
nebo i nenávist.
Mnohem však větší zlo způsobí mysl,
jež špatně je vedena.

Ve védské literatuře je také pojednáno a to podrobně o homosexualitě. Je to jev, který je známý od počátku stvoření a má svoje karmické odůvodnění. Tito lidé nebyli perzekuováni, ale, nesměli zastávat funkce ve správních orgánech a především narušovat dobré mravy na veřejnosti.

To, co se v současné době děje, je cílevědomé matení lidských bytostí. Pokud tedy nebude politická vůle vývoj vrátit do normálu, nastane celosvětový chaoz který již nebude zvládnutelný.
Proto kroky Ruska a nejmenované americké lékařky-viz příspěvek o patro výš,mají významný a celospolečenský význam.

294369

13.08.2013 10:25

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: 1% ,mozna ,vic,kdo vi, dela premierovi znovuzvoleni,bez tech 99%.

77.?.?.?

Steve, tohle je opravdu šokující, neboť,

i v USA se probouzí odborná veřejnost, takže argumenty proti propagaci homosexuality a dalších sexuálních zvráceností, nepůjdou na vrub, nebo ke cti, pouze Putinovi- cituji:

Lékařka v USA určila diagnózu "homosexualita"

Matthew Mooreovi byla při běžné prohlídce na jedné kalifornské klinice stanovena diagnóza "homosexuální chování".

Lékařka, jejíž jméno se neuvádí, zapsala tuto diagnózu do formuláře a upřesnila, že jde o chronologický stav. Označila jej kódem 302.0.

Matthew Moore, který je otevřeným homosexuálem, řekl, že byl šokován, když se dozvěděl, že tento kód znamená "sexuální perverzi nebo psychickou poruchu". Tento kód se důrazně nedoporučuje k použití od r.1973.

Když požádal Moore lékařku o vysvětlení, řekla mu, že se homosexualita pokládá i nadále za nemoc.

Zdroj:http://czech.ruvr.ru/_print/119504403.html

No Steve, já nepiju, ale teď si jdu koupit flašku, neboť citím, že to bez ožrání nepřežiju.

294320

09.08.2013 08:53

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Pokud nebude politická vůle

77.?.?.?

Ano,má tam být JE. Ještě dodávám,že poklidná strategie světovlády je lemována desítkami milionů zavražděných civilistů a nezměrným utrpením obyčejných lidí. Již americký prezident,Jimmi Carter,vydal například zprávu 2000, kde vyzýval k tomu,aby světová populace byla do roku 2000 redukována na 2 miliardy lidí. To vylepšil profesor Pianka (viz monument ve státě Georgia-USA), který má za to, že k zachování života na této planetě Zemi je potřebná redukce obyvatelstva na 500 milionů. Takže z vraždění bezbranných civilistů různými způsoby a technikami- máme najednou redukci. Máte ale pravdu, že pýcha předchází pád. Ta doba se blíží a nebude to žádná legrace.

294199

08.08.2013 09:19

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Pokud nebude politická vůle

77.?.?.?

Zdravím vás pane Noheil,
je to jak píšete: Nic na světě se neděje náhodou...Plán na pokojné ovládnutí světa pro Sion, který sestavil král Šalamoun společně s judejskými mudrci 925 let př.Kr., byl obměňován vždy s ohledem na probíhající historické události a detailizován. To se děje doposud, ale, řízením Vyšší moci začínají působit jiné síly, se kterými protagonisté ovládnutí světa (za téměř tři tisíce let) nemají žádné zkušenosti. A to předzvěst jejich pádu.

294171

07.08.2013 19:26

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: mám obavu

77.?.?.?

Protokol č.2.
Úspěchy rozkladných teorií.
Nemyslete, že tvrzení naše jsou prázdná slova.Pozorujte úspěchy Darwinismu,Marxismu a Nietzsche-ovské filozofie. Demoralizující účinek těchto nauk na ducha Gojů, musí nám býti bezpodmínečně jasným.

Úloha tisku.
V rukách současných vlád,spočívá moc tvořící určitou náladu v lidu- tisk. Jeho úkolem musí býti sdělovati zdánlivě údajná přání a žádosti,oznamovati stížnosti lidu a působiti nespokojenost. Triumf svobody slova (žvanění) patří tisku. Ale vlády jsou neschopné aby použily správně této moci, i ona padla do našich rukou. Tím získali jsme svůj vliv, sami zůstavše ve stínu. Díky tomu nahromadili jsme hory zlata, ačkoli i to stálo potoky krve a slz.

Protokol č.7.
Tisk a veřejné mínění.
Musíme přinutiti Gojské vlády,aby učinily opatření, jež by náš široce založený plán, blížící se již ke svému vítěznému konci, tak podporovaly, aby trpěly tlak námi tajně vzbuzeného, zdánlivě veřejného mínění, jež jsme již skutečně sorganizovali pomocí tak zvané velmoci tiskové. Až na malé nepatrné vyjímky, se kterými již nepočítáme, tato velmoc je v našich rukách.

Protokol č.14.
Oplzlost a budoucnost slova, tisku.
V zemích, které se nazývají kulturními, zřídili jsme šílenou špinavou a odpornou literaturu. Ještě nejaký čas po vystoupení našem k vládě budeme povzbuzovati k její existenci, by ještě více vyrýsoval se rozdíl řečí a programu, které rozlehnou se z výšin našich...Naši moudří lidé, vychovaní pro správu Gojů, budou sestavovat řeči, projekty, zápisy a články, kterými budeme ovlivňovat hlavy a usměrňovat tyto k naznačeným námi pojmům a vědění.

294167

zůstaneme u nářků. Na http://eportal.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/6018-ods-prosazuje-

ODS prosazuje adopci dětí pro homosexuály. Ne, to není žert!

V ČR se pravděpodobně schyluje k povolení adopce dětí homosexuály. Nejskandálnější na tom je, že návrh nepochází od oficiální extremistické levice (například Zelení a pod), ale z řad tzv. "pravice". Jedním z hlavních prosazovatelů a obhajovatelů adopce dětí homosexuály je totiž poslankyně ODS J.Černochová a to za souhlasného mlčení většiny ODS..

Poslankyně "pravicové" ODS jako hlavní sociální homo inženýr.
Prý se po uzákonění "registrovaného partnerství" je potřeba "posunout dál",říká tato údajně pravicová poslankyně ODS z Prahy. Zatím jde o adopci dětí ve spolu žijících homosexuálních párech, ale to je pouze první krok. Pí Černochová a revolucionářská homo lobby si uvědomují, že je potřeba "homosexuální revoluci" české veřejnosti dávkovat. Proto také ono chlácholení, že o nic zásadního nejde...atd!!!

294110

29.07.2013 20:05

Ztraceni v ghettu

RE: Je to řízený proces

77.?.?.?

Ano, řízená dekadence je všude, včetně politické sféry, jak píšete. Na příklad: Ordo Lumen Templi-cituji:

Mediální pozdvižení před lety způsobila i informace, že poměrně zvláštní směsice vlivných lidí náleží k nově založenému řádu Ordo Lumen Templi. Jeho členem byl zpěvák Daniel Landa, k řádu měl blízko vysoce postavený policista a šéf protidrogové policie Jiří Komorous, poslanec a předseda sněmovního výboru pro obranu Jan Vidím (ODS), ale i (což na věci bylo nejvíce podivné) katolický biskup Václav Malý. Zdroj:

http://www.osud.cz/ceska-republika-dal-surfuje-na vlne-svobodny..

Také je známá podpora min. zahraničí ČR Schwarzenberka více než zvrhlým ženám Pussy Riot. Mimoto,počátky politického zaměření již prvorepublikové vlády dokládá i Seznam svobodných zednářů ČSR: 961 členů prvorepublikových lóží. Zdroj:

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/2980-seznam-svo..

Nejodpornější je ale juvenilní justice. Z článku UNICEF a ruské děti- cituji závěr:

Kdyby někdo přemýšlel,jak nejefektivněji zničit děti a mládež, nepřišel by na to, co vymyslel UNICEF. Tito lidé jsou buď cílevědomí zločinci, inspirovaní samotným satanem, anebo jsou to totální blázni, kteří patří na nejtěžší oddělení psychiatrie. K tomuto závěru musí dojít každý rozumný člověk. Stát, který by se řídil touto zločineckou ideologií, která je horší než fašismus, zničí sám sebe.

Byzantský katolický patriarchát vybízí ruskou vládu, aby radikálně přerušila veškeré styky s UNICEF. Zločiny, které financoval UNICEF v ruském národě a přikrýval je vznešenými a lidumilnými frázemi, musí být vyšetřeny a zločinci spravedlivě potrestáni. UNICEF se dopouští zločinů proti lidskosti a jako takový musí být odsouzen všemi národy. Zdroj:

http://leva-net.webnode.cz/products/unicef-a-ruske-deti/

293977

29.07.2013 10:30

Ztraceni v ghettu

Je to řízený proces

77.?.?.?

Také oblast umění se snaží svobodní zednáři zneužít na demoraliazci nejširších vrstev obyvatelstva a to se jim daří. Už v roce 1838 napsal jeden významný zednář v Itálii, jménem Vindice:

Nikdy nepřestávejme znemravňovat lid. Udělejme vše pro to, aby se neřesti mezi lidem postupně množily a šířily. Lidé musí všemi smysly nemravnosti vdechovat a pít až do úplné sytosti. Svět je vždy připravený přijmout nauky necudné a oplzlé. Z toho je zřejmé, odkud přichází záplava pornografie, ať již pod záminkou uměleckého díla nebo bez této záminky.

Svobodní zednáři vyhlašují neslučitelnost vědy a zjeveného náboženství, které má nahradit víra ve spásu toho,, co zednářstvo označuje za vědu. Do této "vědy" se vešly všechny hlouposti zaměřené proti mravnosti, Bohu a důstojnosti člověka. Věda poznávaná rozumem a zjevené náboženství jsou dvěma oblastmi pravdy, mezi nimi nemůže být rozpor. Není to tedy současný galimatiáš tak zvaných duchovních nauk, který je označován za náboženskou svobodu. Je to opět úmyslný záměr, sofistikované matení.

Více zdroj:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1475-slobodomura.. (1/2+2/2)

293970

25.07.2013 20:00

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Je pitomost tvrdit,že se lidská společnost neobejde bez náboženství,

77.?.?.?

Harold Morowitz, si povšiml, že biologové redukují život na hmotu a fyzikové zase redukují hmotu na vědomí. Ve skutečnosti se tímto uzavíráme do kruhu. Psychologové studují vědomí a říkají, že vědomí můžeme porozumět studiem neuronů, a biologové, zvláště biochemici, říkají, že životu porozumíme prostřednictvím chemických zákonitostí. Chemikové zase prohlašují, že chemii porozumíme fyzikikální interpretací. A fyzikové v celém výzkumu docházejí k závěru, že hmotě porozumíme chápáním vědomí. Tak se vědecké bádání uzavírá do úplného okruhu. Takto však uvažují jen někteří fyzikové. Ostatní tuto úvahu kategoricky zamítají jako nesmyslnou. Na poli fyziky totiž dochází k rozporům.

Materialistická teorie říká,, že kondenzací plynných mračen se utvořila planeta Země, na které před několika miliardami let v prvotní polévce vznikl život. V roztavené protoplazmě vznikají složitější struktury. Na tom není nic překvapivého. K vysvětlení toho, jak vznikla buňka to však nestačí. Jestliže má vzniknout něco tak složitého jako buňka, jsme s touto teorií v koncích. Buňka má velice komplikovanou strukturu. Na příklad bakterie,když se na ni budeme dívat jako na stroj, je mnohem komplikovanější než to, co lidé kdy sestrojili. Ani v současné době nemůžeme porozumět tomu jak je buňka komplikovaná. Počítače moderní doby jsou ve srovnání s jednoduchou bakterií ničím. BUňka pomocí určitého enzymu seká malé části původní DNA (nikdo ve skutečnosti přesně neví, jak k tomu dochází), zároveň si hlídá, aby se konce odseknuté části neotočily, a postupně vytváří nový řetězec.

Takže vidíte, že materialistický výzkum života se pohybuje na bázi spekulace a to není skutečná věda. Jak vznikl život je popsáno v autoritativní literatuře Vedánty. Tomu však materialističtí vědci nevěří. Dokonce tuto skutečnou vědu označil jeden akademik za bláboly. Podle materialistických vědců, včetně vás, neexistuje žádná nefyzikální inteligence. Já naopak nevěřím spekulujícím vědcům. Vidím kam to dotáhli. Jejich jména nebudu uvádět.

293892

25.07.2013 09:59

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Je pitomost tvrdit,že se lidská společnost neobejde bez náboženství,

77.?.?.?

Ó veliký mysliteli. Vřele vám děkuji. Vidím, že vývoj se ubírá správným směrem- neboť nejste sám. Evolucionista Daniel Dennet, autor "Darvinovy nebezpečné myšlenky" (Darwinś dangerous idea) se těší na den, kdy budou všichni věřící uzavřeni v ZOO pro zábavu "normálních" (=ateistických) lidí. Profesor William Provine z Cornellovy univerzity vedl kampaň,aby ukázal veřejnosti, že je nejvyšší čas vybrat si mezi Darwinwm a Bohem (neboli vědou a pověrami). A jestliže si zvolí Darwina,potom musí alespoň přijmout,že neexistuje žádná svobodná vůle ani objektivní morálka.

Má to ale jeden háček. Darwin opsal evoluční teorii vývoje z védské literatury, avšak velmi špatně. Neměl znalosti o duši, takže celá jeho teorie je pokroucená a nepřesná.

Život nepochází z hmoty. Hmota pochází ze života a to není teorie, ale skutečnost. Materialistická věda staví na nesprávné teorii, proto jsou všechny její výpočty a závěry chybné. Na štestí i ve vědecké obci jsou jednotlivci, kteří nesmyslnou a fanatickou víru, že vše vyřeší materialistické vědy-odmítají.

293873

22.07.2013 16:52

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Barbari a Rim

77.?.?.?

Jste na omylu. Nejen ruští vědci, dokonce i čeští, makedonští a srbští vědci a spisovatelé, přispěli k eliminaci tisícileté lži o Slovanech, šířených anglosasy. Z těch současných českých spisovatelů je to Zdeněk Patrick na www.smit.wz.cz. Předkládá v článku: Nezávislé dějiny podivně závislé Evropy rozbor haploskupin až 42 000 let zpět.

Mimoto v Rusku existují artefakty z doby kamenné, které potvrzují, že slovanské písemné památky, především ruské, existují několik desítek tisíc let. Na celém území od Velké Británie po Aljašku v době kamenné žili Rusové. I v křesťanské Bibli se můžete dočíst, že byl jeden jazyk až do postavení babylonské věže. A že Rusové neukazují artefakty (zatím) komukoli, je rozumné. Jistě se v dohledné době dočkáme i fotogalérie. Výzkum pokračuje.

293743

21.07.2013 09:19

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Melete nesmysly. Jak mohl být Breivik roky znásilňován pěstoun, když ho vychovávala matka ?

77.?.?.?

Poslyšte, vy zřejmě neumíte ani pořádně číst. Člověk, jeho kvalita, se pozná podle toho jak myslí a jak mluví. Převzaté informace o Breivikovi jsou rozporuplné. To je pravda. Blízká budoucnost nám odhalí jeho ubohou postavičku v celé pravdivé kráse. V této diskusi se ale jedná o mnohem vážnější a mnohem nebezpečnější věci, které ohrožují existenci celé společnosti. Jedná se o juvenilní justici.

293641

20.07.2013 11:59

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Barbari a Rim

77.?.?.?

To co jste napsal, je nesmysl. Jsou na to nezvratné důkazy, které poskytla archeologie a písemné dokumenty, které nebyly v době šíření křesťanství na Rusi spáleny. Již tisíc let před Cyrilem a Metodějem předkové Rusů psali tak, jak se píše v Rusku v současné době.

Předkové Slovanů-v průběhu mnoha tisíciletí disponovali tradicí písma, velmi promyšleného a svým způsobem dokonalého-a to v době,kdy většina evropských národů číst a psát neuměla.

Existence ruského jazyka (lze to nazvat jak chcete:nejstarší ruský,paleoruský,jediný slovanský,indoevropský),v nejstarších dobách,ne méně než před dvěma sty tisíci lety-byla podstata druhého objevu profesora Čudinova.

Také nápisy na Rosettské Desce z Egypta se dají přečíst ve Slovanštině (a to je-vědecká senzace), byla přednesena makedonskými vědci,akademikem Tomanem Boševským a profesorem Aristotelem Temtem. Profesor Valerij Čudinov zdůraznil,že u účastníků Kongresu nevzbuzovaly tyto zprávy žádné pochybnosti.

Také etruský jazyk je varianta běloruského jazyka a románské jazyka jsou zkreslený slovanský jazyk.

Zdroj:http://leva-net.webnode.cz/chronologie/archeologicke-dukazy

A doufám, že mi tento příspěvek editor nevymaže. Záhadně zmizel předešlý příspěvek se stejným obsahem.

293601

19.07.2013 22:50

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Kresťanstvo a unisex 2.

77.?.?.?

Kdyby jenom to. Ale třeba v Červené pevnosti v Dillí, jsou zbytky základu chrámu, které byly změřeny několikrát moderními metodami měření času. Vykazují stáří přes milion let. Ve Vedách jsou též popsány zbraňové systémy, které jsou pro současnou vědu stále nedosažitelné. Védy též popisují 14 planetárních systémů a to pouze v našem vesmíru. Písemné popisy vesmírné situace a přesné výpočty, jsou staré přes pět tisíc let. Ještě nedávno neměli evropští vědci o těchto výpočtech a znalostech žádné vědomosti. Přesto se tyto védské výpočty většinou shodují s výpočty moderní astronomie.

Další kapitolou, která vyvrací dosavadní znalosti o dějinách této planety Země a lidských civilizací, nám poskytuje paleontologie.

Ku příkladu není vysvětlena ani buňka. Buňka pomocí určitého enzymu seká malé části původní DNA (nikdo ve skutečnosti úplně přesně neví, jak k tomu dochází),zároveň si hlídá,aby se konce odseknuté části neotočily, a postupně vytváří nový řetězec. Další zařízení v buňce má osu a určité diskové otočné části se zpětným chodem,které jsou zabudované do buněčné stěny. Buňka je ve skutečnosti složitý stroj, který bychom nedokázali s našimi znalostmi a technikou ani zkonstruovat. Takže určitá část vědecké obce se přiklání k názoru,, že, pokud chceme porozumět životu, musíme uznat existenci nefyzikální inteligence.

293562

19.07.2013 16:18

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Kresťanstvo a unisex 2.

77.?.?.?

To,co jsem napsal a další ověřené důkazy,jsou k dispozici na:
http://leva-net.webnode.cz/products/bremeno-panenství/ Název článku: Břímě panenství

Podobně i původní tabulka prvků Mendělejeva, tak jak se prezentuje ve školách a univerzitách, je zjevný falzifikát. O tom se též můžete dočíst na:
http://leva-net.webnode.cz/products/nezfalšovaná tabulka-prvků..

Je zcela jisté, že věda je zneužívána k ohlupování laické populace. Na druhé straně, pokud si prostudujete oba články a důkazně vyvrátíte tyto informace, budete slavná.

293532

19.07.2013 08:56

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Kresťanstvo a unisex 2.

77.?.?.?

Ano, je nevyšší čas, aby se Slované postavili destrukci rodiny, ta přichází ve formě juvenilní justice opět ze Západu a je řízená.

Staří Slované měli vědecké znalosti jak zachovat zdravou společnost. Žili podle zákonů RITA-nebeských zákonů o čistotě RODU a krve. Tyto zákony se staly známými až v polovině 19.století našeho věku. Nyní se referuje na zákony RITA pomocí řeckého jména TELEGONIE. Do r.1960 proběhlo v mnoha zemích mnoho studií, které dokázaly,že se jev telegonie projevuje i u lidí. Přišlo se na to,že se dědí nejen vnější vzhled prvního sexuálního partnera, ale v určitých případech i nemoci,pohlavní,duševní,onemocnění krve,atd. Pro prosté lidi byla tato věda vyjádřena ve formě této věty:

"Nepouštějte cizozemce k dcerám vašim,protože dcery vaše svedou a zkazí jejich duše čisté,a krev národa velkého pohyne,protože první muž v dceři zanechá obrazy ducha a krve.

Pokud se jedná o DNA, na www.smith.wz.cz, zpracoval autor podrobnou tabulku, která ukazuje, jaké národy podle DNA byly rozšířené na naší planetě a to již před 40 000 lety. Toto je téma na odborné a vědecké diskuse a další výzkum, neboť se ukazuje, že historie lidstva je kompletně, a já jsem převědčen že úmyslně, zmatena.

Název článku: Evropská studie dračích linií...Tutanchámon vlastní Y-chromozom R1b (čeledoj)

293505

17.07.2013 22:37

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Rakovina zneužívání dětí se nejvíc rozbujela v SSSR, tam je také značná část populace

77.?.?.?

Milá paní,
já si nic neidealizuji. Ale vy byste již konečně mohla vědět, že experiment komunizmu byl připravován již od 17.století. Tohoto úkolu se zhostil profesor Adam Wishaupt, pověřený domem Rothschildů. Měl k dispozici přes 2000 nejinteligentnějších osobností z oblasti financí, průmyslu, obchodu, vědy a umění. Ti byli placeni z peněz Rothschildů. Weishaupt svůj úkol dokončil 1.května 1776. Proto byl první máj velkým svátkem pro komunistické národy.

Komunizmus byl Rusku vnucen. Není to ruská ani slovanská ideologie. A současní Rusové to dobře ví.

Také první sovětská vláda se skládala z 85% (dle slov prezidenta Putina a důkazového materiálu) ze židů. A co se dělo za hrůzy po puči 1917 v Rusku,který je označován za VŘSR, je také důkladně analýzované. Podobné je to i s alkoholizmem. Takže nejdříve dostudujte a pak poučujte.

293452

17.07.2013 08:39

Svět pod informační poklicí amerických zvláštních služeb a bank

RE: myslíte, že věděli o chystaném oholení 5,2 mil. rakušanů v penzujních fondech?

77.?.?.?

Máte pravdu-bohužel. Tuto filozofii mají "Američané" shrnutu do věty: Oddělit důvěřivé od jejich peněz!

293413

16.07.2013 21:27

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Ruská duma se chystá schválit zákon proti juvenilní justici

77.?.?.?

Mimoto:První velmoc vyhlásila boj homosexualismu. Propagace sodomie je od nynějška v Rusku trestná. Máme jim závidět?

Zdroj:http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/3068-prvni-velmo...

-Zákazem homopropagandy to nekončí
-Rusko není Sodoma Gomora
-Svazek osob stejného pohlaví ruský zákon nezná
-Podobný zákon se rodí i na Ukrajině
-Homosexualita je jako kleptománie
-Ruský přístup je inspirativní i pro nás

Mimoto, i Chorvaté:
Šokující zvrat v případě kontroverznej sexuálnej výchovy na školách: Chorvati dali všetkým peknú lekciu

zdroj:http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/3059- sokujuci-zvr...

293400

15.07.2013 17:09

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Spoléhat na bolševika Putina je bláhové. Právě bolševici odebírali děti zcela běžně,

77.?.?.?

Je zcela jisté, že tato rakovina zneužívání dětí a propagace homosexuality,se šíří ze západu na východ a ne obráceně. Slovanské děti jsou nezdegerované, proto je o ně takový zájem.

293353

na http://leva-net.webnode.cz ,je celá řada článků které pojednávají o násilném odebírání dětí, ale také pedofílii, incestu, a šokujícím zneužívání dětí k sexuálním hrátkám. To byste měli znát, abyste se mohli účinně bránit.

Je třeba vědět,že se nejedná o jednotlivé excesy, ale tento zločin nese cílený a systémový charakter. Kupř.:v Norsku pěstoun dostává státní podporu 10 000 norských korun denně-to jsou miliony za rok. Dále cituji z článku: Norská státem organizovaná pedofílie a incest:

Incest byl sociální normou,nutným opatřením k přežití. Dcery rodily od otců, matky od synů,bratři od sester. Dnes je z 10 dětí narozených v Norsku 8 narozeno přistěhovalcům, na tyto probíhá boj, děti narozené Norům prakticky všechny trpí nějakou formou geneticky podmíněných onemocnění, v důsledku staletí incestu při omezené populaci na omezeném území. Celý tento hon na děti není nic jiného než státní program na obnovu genofondu. V dětském domově kde byl syn paní Bergset bylo 30 dětí, z toho 28 dětí byly děti přistěhovalců.

Kromě toho je to také krytí pro přísun dětí homosexuální lobby,funguje tam systém dočasné adopce,tj.dítě je jeden týden v jedné "rodině", druhý týden v druhé,třetí týden ve třetí atd. Důsledky si určitě domyslíte sami. Zde také stojí, že Breivik je produktem tohoto systému-byl roky znásilňován pěstouny.

293336

11.07.2013 18:30

Korupce v přímém přenosu

RE: na současné překlady Talmudu z vysoka iebu

77.?.?.?

Ano, pokud se jedná o Talmud, nevíme zcela jistě všechno. Na příklad TZVI MARX,ředitel aplikovaného vzdělávacího institutu Shaloma Hartmana v Jeruzalémě učinil pozoruhodné přiznání rozpoznáním, že židovští rabíni v minulosti vydali dvě sady textů:

autentické talmudické texty, kterými vzdělávají svoji vlastní mládež v talmudických školách (yeshiviot) a "cenzurované a doplněné" verze, které jsou rozšiřovány lehkověrným nežidům pro veřejnou potřebu.

Rabín Marx prohlásil, že ve verzích Majmonideových učení vydaných pro veřejnost, je Majmonides nucen říkat, že kdokoli zabije lidskou bytost překračuje zákon.

Avšak rabín Marx poukazuje "...toto pouze reflektuje censurované a doplněné tištěné texty, zatímco v originále v rukopisech stojí pouze "kdokoli zabije Izraelitu." (Tikkun:A Bi-Monthly Jewish Critugue May-June,1994).

Zdroj:http://zpravy24.pantax.cz/2005/07/14.07.05.htm

293110

01.07.2013 11:49

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Za rodinu, za národ, za vlasť.

77.?.?.?

Ano, ale Slované měli vědecké poznání o sexu, psychice, a o tom, jak zachovat zdravou funkční společnost.

Jedním z důležitých součástí védické kultury Rusů bylo zachování panenství před manželstvím a věrnost jednomu muži.

"Nepouštějte Cizozemce k dcerám Vaším,protože dcery Vaše svedou a zkazí jejich Duše čisté, a krev národa Velkého pohyne,protože první muž v dceři zanechá obrazy Ducha a krve"

Slovanští předkové žili podle zákonů RITA-nebezké zákony o čistotě Rodu a krve. Tyto zákony se staly známými až v polovině 19.století. Nyní se referuje na zákony RITA pomocí řeckého jména TELEGONIE.

Do roku 1960 proběhlo v mnoha zemích světa mnoho studií, které dokázaly, že se jev telegonie projevuje i u lidí. Přišlo se na to,že se dědí nejen vnější vzhled prvního sexuálního partnera, ale v určitých případech i jeho nemoci, pohlavní, duševní, onemocnění krve, atd.

Tady vidíte, že současná oslava promiskuity, homosexulity, sodomie, pedofílie a dalších sexuálních praktik, je zdravé společnosti smrtelně nebezpečná. Více zdroj:

http://leva-net.webnode.cz/products/bremeno-panenstvi/

292482

01.07.2013 08:27

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Okamura v Parlamentnich listech

77.?.?.?

Ano, tento cizinci za oponou vygenerovaný problém, měli by řešit politici a osobnosti. Jinak se rozroste do velmi nebezpečných mezí.Tito vlivní lidé však nemají zájem, chovají se tak jak píše pan Stwora. Okamura je vyjímka. Přesto si myslím, že mlčení obyčejných lidí tento nebezpečný vývoj pouze podporuje. Popíšu proto skutečnou událost, které se tohoto problému týká.

Stalo se to před pěti lety v Brně. Tehdy sedumdesátiletý důchodce šel po choníku a podpíral se o berlu, měl před operací kyčelního kloubu. Jinak ale, je to vytrénovaný, sukovitý staročech, kolem 120kg šlach a svalů, má dobrou fyzickou kondici.Proti němu přicházeli dva cikáni. Viděl, že se jim nevyhne a proto zastavil a čekal až přejdou. Místo toho se u něho zastavili a jeden z nich požádal o cigaretu. Odpověděl nekouřím. Tak budeš, odpověděl cikán a chytil důchodce za kabát na prsou. Důchodce na víc nečekal, padla rána a cikán padl na zem. Druhého chytil za sako a praštil s ním o stěnu domu. Ten na víc nečekal a utekl. Důchodce křičel, byl jsem napaden, viděli jste to. Lidé ale nevšímavě přecházeli, až jedna paní řekla: My s cikány nechceme nic mít.

Přes ulici pozorovali celou scénu policisté s autem s nápisem : Pomáhat a chránit. Důchodce zvedl berlu a šel směrem k ním. Avšak, neš přešel ulici, dveře auta zaklaply a chrabří ochránci zákona odjeli.

292469

27.06.2013 07:14

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

77.?.?.?

Vopice tvé podpásovky jsou ubohé. Heterosexuálové odsuzují svoje devianty k vysokým trestům. S čímž naprosto souhlasím.

292230

27.06.2013 00:18

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

77.?.?.?

Argumentů na odborné úrovni je celá řada, pouze je neznáte, a podsouváte nám svoji pravdu. Podle vyšší sociologie jsou sexuální deviace první stupeň rodové-dědičné degenerace,druhý jsou duševní nemoci a třetí vrozené vady. O pár pater výš anonym 109 v reakci na 291926 uvedl i zdroje. Máte možnost si je prostudovat. Jsou zároveň odpovědí i na vaše subjektivní pojetí.

292216

26.06.2013 17:47

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

77.?.?.?

Ano, více diskutujících by takto, slušnou formou a pravdivě,mělo vylíčit svoje zkušenosti s homosexuály. Aby bylo jasné,že to nejsou heterosexuálové kdo někoho omezuje či diskriminuje. Heterosexuálové nepořádají žádné pochody hrdosti na oslavu své sexuality. Poučné jsou jejich pochody v New Yorku, kde jde vidět ejakulace do úst a jiné odpornmosti, a to přímo před zraky šokovaných heterosexuálů.

292198

26.06.2013 07:17

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Boj? Proti komu? Fiktívnemu nepriateľovi?

77.?.?.?

Vaše dojmy a názory jsou zcestné a také nebezpečné. Existence homosexuální nátlakové menšiny, která je již politickou silou, je nepopiratelná. Viz:http://freeglobe.parlamentnilisty.cz

Podle EU by děti neměly sledovat pohádky s tradiční rodinou,ale porno. Nejlépe homosexuální.

Také se musím ohradit proti požadavku, aby heterosexuálové nechali homosexuály na pokoji. Je to přesně naopak. Sdělím vám svoje zkušenosti. Po 2.sv.válce, když mi bylo asi 10 let jsem v Jihlavě na náměstí seděl na kašně (dnes tam již není), přišel ke mě muž a dal se mnou do řeči. Po chvíli se začal zajímat o moje pohlaví, zdali mám ptáčka hlaváčka a začal mě hladit stehna. Po válce byla bída a já měl kožené okované boty a to mě zachránilo. Nakopl jsem ho úspěšně do holeně, protože zařval a chytil se za nohu, toho jsem využil a utekl.

Když jsem dospěl, chodil jsem s nastávající manželkou do parku. Na příkrém svahu byla malá plošinka,asi 2x2m čtvereční, jako stořena pro meditaci. Po chvíli snoubenka říká:hele,dívá se na nás chlap. Za keříčkem, kousek od nás, byl přikrčený chlap a pozoroval nás. Nevím, jestli to byl homosexuál, ale jistě nebyl normální. Srazil jsem ho, valil se po svahu dolů.

Později jsem cestoval a na lodi jsem sdílel kajutu ještě s jedním mužem. Když jsem skoro usínal, všiml jsem si, že onanuje. Řekl jsem si: ať si pomůže a otočil se ke stěně. Po chvíli jsem pocítil že mě hladí. Dostal jsem strašný vztek, řval jsem že ho zabiju, což jsem skoro udělal. Způsobil jsem velké pozdvižení, avšak lodní personál reagoval v můj prospěch. Dali mi sólo kajutu. Poté ale,jsem byl na lodi středem pozornosti cestujících. Plavba trvala delší dobu a to mě vůbec netěšilo.

Podobné zkušenosti mají i jiní heterosexuálové. Mě by nikdy nenapadlo omezovat sexuální praktiky homosexuálů, pokud se věnují sami sobě. Dělejte si mezi sebou co chcete. Je mi to fuk.
Nechte ale naše heterosexuální děti na pokoji, dokud je čas. Jinak to špatně skončí. Takže nechte si ty řeči, že my heterosexuálové omezujeme homosexuály.

292182

24.06.2013 08:55

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: Dokud byli homosexuálové v soukromí, nevadili mi

77.?.?.?

Vystihl jste nejpodstatnější aspek současného problému nátlakové homosexuality ve větě: Ale teď,když ta homosexuální nátlaková menšina je už politickou silou,je situace jiná.

Občanská iniciativa, pokud chce uspět, se musí zaměřit právě na tento aspekt.

292080

23.06.2013 18:26

Evropské národy v boji proti homosexualitě

RE: El sueno (sen) 6

77.?.?.?

Moc hezké čecholatinče, zdravím vás a přeju vám pevná zdraví a boží požehnání, ve vaší krásné latinské zemi. A pokud mi to editor pustí, tak vám sdělím skutečnou historku, jak jsem byl terorizován skutečnou sýkorkou. Čert ví, zdali ji neklonovali sup s krkavcem.

To bylo tak. Když jsem otvíral dveře do mého bytu,uslyšel jsem podivné šustění. Měl jsem sebou paralyzér. Sevřel jsem ho v ruce a ostražitě jsem postupoval vpřed. Pak jsem rychle otevřel dveře do kuchyně. A tam vidím zmateně poletující sýkorku, která se dostala do bytu skrze sklopné okno bez sítě proti hmyzu. Ale, nedokázala najít cestu zpět. Kuchyň sousedí s obývákem, dveře do obyváku mám prakticky stále otevřené, takže sýkorka zmateně létala z kuchyně do obyváku a zpět. Viděl jsem, že je již značně unavená a jak mě uviděla začala létat ještě rychleji až se zcela vyčerpala. Pak si sedla na televizor u okna, pootevřela zobáček a jakoby ztuhla. Bylo vidět,že má strach. Opatrně jsem došel k oknu a otevřel ho dokořán. Sýkorka stále nereagovala, ale po chvíli ji vánek proudící skrze otevřené okno vzpamatoval, a frr a byla pryč. Čeho jsem si ale všiml, bylo zvednuté peříčko na její hlavičce a perfektní body, taková pěkně živená sýkorka.

Měl jsem hezký pocit když ve zdraví odletěla a myslel jsem, že to skončilo. Ale ouha. Druhý den,přiletěla s celou perutí sýkorek a začala mi demolovat síťky proti hmyzu. A byla to ona co akci řídila. Poznal jsem ji podle toho pozvednutého peříčka na hlavičce. Jedno křídlo okna-sklopné, je opatřeno síťkou. A právě tyto siťky, které mají pletivo umělohmotné,mi začaly rozklovávat. No protestoval jsem a vyhnal je. Ale za chvíli tam byly zas a tak to pokračovalo několik dní až do úplného zničení sítěk. Takže jsem musel koupit nové. Odpustil jsem jim to, ale díky vám vidím celou story ještě jasněji.

Ještě jednou vás srdečně zdravím.

292032

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 5

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 2

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
396 342,70 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?