Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, HHBB, jansmith1984, theurg, Úplný debil, Vopice, zzz.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.04.2011 16:03

Iráčtí poslanci debatují, zda američtí vojáci nespáchali genocidu

RE: Demokracie?

Vopice 199.?.?.?

Pane Zdeňku,

je dobře, že zde konečně někdo řekne nefalšovanou pravdu. Ano, samozřejmě, že není žádný rozdíl mezi iráckými povstalci a povstalci v Libyi. Neboť stejně jako v Iráku, i v Libyi se k moci dostal cizí element, tedy židoital Kaddáfí. Dokážete si představit mix Žida a Itala?

K vašemu příspěvku jen dodávám, že Kaddáfí dle nejnovějších informací používá prudce jedovatý Zyklon C, ochuzený i neochuzený uran, kazetové i cd bomby, bílý i červený fosfor a další zakázanou munici.

Je dobře, že se najdou uvědomělí lidé vašeho typu, dobří křesťané, kteří rozpoznají levičáckou propagandu na 100 honů. Souhlasím i s tím, co jste nevyřkl, tudíž to, že Fallujah byla takovou pěknou ukázkou heretickým barbarům, co by mohlo následovat, kdyby si nevážili demokracie, kterou jim přinesli osvoboditelé ze spojeneckých armád. Mezi námi, já ty divochy také nenávidím, ale to si necháme pro sebe, ano?

Bůh s vámi, milý Zdeňku. Snad se příště sejdeme u podobně optmistického článku. Pak že nejde demokracii zavést i v těchto Bohem opuštěných končinách. Zlaté doby, kdy tyto oblasti patřily civilizovaným zemím jako jsou Velká Briitánie, Francie a další...

242206

28.05.2011 01:27

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

199.?.?.?

Nedivte se... čím víc lidí si myslí, že stačí tisknout papírky, abych si koupil svět, tím větší ta pyramida z těch papírků bude. Ale jak to, že chlápek píše číslo a milion jich za to vypsané číslo maká?
Tvrdíte, že na tom stojí svět...a na té hamižnosti. Kdo je na to chycen, ten kdo tiskne, nebo ty miliony hnané vidinou bohatství...
Myslíte, že je to kořistění k tomu bohatství přivede, nebo je to nakonec zdrojem jejich neštěstí a bezmoci...
A co je na počátku... mužík s tiskárničkou, nebo snad s kasičkou? Proč by vůbec stál za povšimnutí?

244936

19.07.2011 22:44

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

HHBB 199.?.?.?

1. Medicína toho pořád více nezná, než zná
- Proto jsem to nazval šarlatánství, v zásadě se totiž medicínský systém adekvátně k bodu 1. nechová, ale není to jen v něm, "lid" obvykle chce, aby o něj bylo postaráno.
2. Nemám patent na rozum
- Proto asi není ten "shovívavý" úsměv na místě.
3. Myslím si, že to neuškodí
- Ale ani ten opak.
4. A hlavně, pacientovi to zlepší psychiku, protože tomu VĚŘÍ.
- Popíráte to bodem 3., berete mu víru, pokud si s ním nemyslíte, "že to prospěje", pozná to, tak jako Váš "shovívavý" úsměv.

Luxore, já se ale nijak nezlobím, zaznamenal jsem jistý posun, proto to ani za ztrátu času nepovažuji.
Dík za reakce.

248413

14.01.2012 21:09

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Bohužel

theurg 199.?.?.?

No vidíte a přitom mnohým zde toto nejen nevadí, ale dokonce se rádi dozvědí podrobnosti v rámci této pěkné detailní analýzy, které by jinak při zplošťujícím zkracování zanikly. Zajímavé je, že na čtení čas nemáte, ale na psaní jalových komentářů ho máte evidentně habaděj.
Autorovi článku bych rozhodně vzkázal ať se podobnými výlevy nedá odradit a dál píše pěkně věcně, bez zjednodušování a zprimitivnělých zkratek. Jen jestli pan 213... jen tak neprovokuje, v souladu s obecným plánem na stupidizaci populace...

261015

22.04.2012 11:43

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

česká košer televize...

199.?.?.?

To je zajímavé. Televize to podala tak, že tam demonstrují jen důchodci a odboráři před důchodem. Pěkně svinská manipulace. Jeden mlaďoch mi řekl, že tam nepůjde protože to tam bude samý komunista. Mladí jsou pěkně zmanipulovaní.

Každopádně je potřeba aby lidé vyšli do ulic. Není podstatné, jestli souhlasí na 100% , ale že jsou venku a protestují. Tady nesouhlasím s panem editorem. Není důležité vědět přesně co chci, ale pro začátek stačí vědět co nechci. Napřed odstranit tuhle svinskou asociální neoliberální vládu a pak se uvidí.

267448

15.11.2012 14:32

Rallye po českých vesnicích

RE: Zklamání

Úplný debil 199.?.?.?

No, zkusil jsem přelouskat ten tvůj přispěvek, ale moudrý z něj nejsem ani trochu. Nevím, jestli je to tím, že už neumím slovensky, nebo zda je to tím, že je tam nahuštěno spousta věcí bez ladu a skladu.

>rodičia majú iné starosti, musia živiť rodinu, pretože ich vláda mimoriadne zdaňuje, preto nemajú čas sledovať svoje deti, na tie si spomenú až keď je neskoro.

Co to meleš? Já vyrůstal za komunistů a byl jsem s ostatními dětmi buď na ulici před barákem, nebo jsem lítal s klukama o víkendu na vesnici. Myslíš si, že mě rodiče hlídali na každém kroku? Naopak. Prostě jsem byl celé dny někde venku a večer nebo na oběd jsem přišel domů. A co ty? Měl jsi (máš) rodiče za prdelí každou sekundu?

No, nepřál bych ti to, ale až nějaký zfetovaný řidič přejede někoho z tvé rodiny, co zrovna přecházel na přechodu, nezapomeň si pak opakovat, že to byla chyba toho příbuzného, který si měl dávat větší pozor.

279187

19.11.2012 23:01

Kolaps dolaru

RE: No čo k tomu dodať.

zzz 199.?.?.?

Jo, krysí maso není spatný a sem tam nějakej ten pejsek taky není k zahození...

279366

16.01.2013 10:52

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

jansmith1984 199.?.?.?

Ale nevyhnul, pí.Jarmilo [smích], odpověděl jsem vám přesně, jak bylo třeba, jen jsme každý naladěný na jinou hladiny vnímání...


Ten váš příklad s Novákem a Vomáčkou je sice hezký, ale neodpovídá realitě o které diskutujeme..... Nelze srovnávat VÁŠ dům s podmínkami, ve kterých se jako společnost momentálně nacházíme a pokud běžní občané nezvednou prd-le (při volbách, když to kromě planých řečí jinak NEUMĚJÍ a funkční přímá demokracie nebo alespoň referendum není k dispozici), tak se jejich životní podmínky zákonitě jen zhorší.

Na Novákovi s Vomáčkou se snažíte opakovaně dokázat, že zastupitelská demokracie je podvod na voličích, že je lepším přístupem se jí neúčastnit a stále nechcete přijmout fakt, že takové chování je v konečném důsledku kontraproduktivní, tj. cesta do chudoby nebo otroctví.


Pro pořádek:

Zastupitelská demokracie není podvod (bavíme se o postkom zemí, kde věrchuška ještě nemá vše pod kontrolou), je jen mediálně ovlivňována presstituty a dalšími pokryteckými zájmy tzv. všehoschopných. Na INFORMOVANÉ a VĚDOMÉ občany jsou hrátky lokajů Systému krátké a vždy se i na nejvyšších úrovních vyloupne kandidát, který zastupuje více než jiný obyčejné lidi a kterému to stojí za to vhodit. Problém je, že běžný občan to ve své naivitě neučiní a buď volí špatně nebo se nechá od účasti ve volbách ODRADIT. Výsledkem je, že bude (s hubama ovčáků od ucha k uchu a kecy o rozpočtové odpovědnosti) následně ojet...[smích] (Viz váš důchod, kde pokud by se lidé neozvali, tak byste neměla ani tu symbolickou valorizaci).

Většinový občan je totiž buď zmatený nebo pohodlný IGNORANT, bez snahy či schopnosti zjistit si maximum informací, a to není problém zastup.demokracie... Volby pojímá buď jako sázky na dostihy podle značky koně nebo se stává kverulantem, který je tak znechucený a dezorientovaný, že to v zájmu zachování zbytků svého duševního zdraví řeší (proti svým bytostným zájmům) volební pasivitou.

Volební právo bylo historicky těžce vybojováno a vy jako ženam by ste to měla chápat... Vzdávat se jej dobrovolně je akt STUPIDITY (doc.Koukolík), která paradoxně pomáhá kosher kupčíkům udržet se u moci... Volby jsou platné, i kdyby se k urnám dostavilo zanedbatelné procento voličů (nebo nikdo[smích] ) a garantuji vám, že "správně" instruovaní, kteří v zájmu běžných občanů nevolí, se najdou vždycky..


Takže je to o informovanosti, aktivitě a osvětě... O vašem domě se můžeme bavit, až prosadíte přímou demokracii nebo všeobecné referendum. Obávám se ale, že s vaším přístupem se dříve dočkáme KRACHU celého zahnívajícího Systému, a to se všemi důsledky, o kterých jsem se zmiňoval jinde.


A nic ve zlém, Peace,

jansmith[smích]

282505

16.01.2013 19:43

Miloš a Karel, profíci doby

mišmaš článek

199.?.?.?

Váš způsob práce s informacemi, Janko, mi připadá jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Vytvořil jste dokonalý konspirativní maglajz.

Je známo, že šlechta se už pár století pachtuje se židy, zednáři a ilumináty a pro schwarzenbilderberga to platí dvojnásob. Takže z téhle strany bych nic pozitivního nečekal.
A církev? Ta má co dělat aby přežila mediální útoky židozednářů ohledně monstrózně nafukovaných údajných pedofilních skandálů, takže z téhle strany naopak nějakou konspiraci proti lidstvu rozhodně nečekám.

282544

31.05.2013 19:06

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Poslední křeč

Vopice 199.?.?.?

Udělej si Klimovovu autoprověrku. Pan Klimov ve své práci jasně píše, že nejvíce nenávidí židy židovští degeneráti.

290558

31.05.2013 19:08

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Poslední křeč

Vopice 199.?.?.?

Já bych to spíš viděl na návštěvu psychiatra. I paranoia je nemoc.

290559

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 75 čtenářů částkou 13 073 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 1

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Švédsko otáčí? Nechce krimigranty z Řecka03.10.20 14:22 Švédsko 0

Měnové kurzy

USD
23,14 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
29,97 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,43 Kč
100 japonských jenů
21,93 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 995,32 Kč
1 unce stříbra
566,92 Kč
Bitcoin
272 028,25 Kč

Poslední aktualizace: 20.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?