Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 8 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, asdfgh, jansmith1984, Petr Křivý, Vopice, zzzzz.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.01.2012 11:24

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: manipulace a lez

Petr Křivý 173.?.?.?

Dobrý den v Kristu,

konečně se zde, mezi pomatenými talmudisty objevil dobrý katolík, někdo, kdo nemá hlavu vymytou komunistickou propagandou, někdo, kdo má svůj vlatní rozum.

Už jsem tu mnohokrát opakoval, že církev římsko-katolická zde získala své majetky zcela po právu. Co na tom, že při tom zemřelo nespočet heretiků, kteří museli býti upáleni, aby jejich zkažené duše mohly býti očištěny a měli možnost si v očistci opykat své hříchy.

Bez laskavé pomoci katolické církve by tito pohani, kteří si mysleli, že jim stačí žíti v souladu s přírodou a nemusí platit svůj desátek církvi, skončili na skřipcích pekelných.

Zabijte je všechny, on už si je Bůh přebere. Ano, podle tohoto hesla katolická církev získávala svůj vliv a majetek, neboť kdo umí lépe hospodařit s majetkem Boha, což je vše kolem nás? Pohanský heretik, nebo člověk studovaný, žijící v celibátu? Nechť si odpoví každý sám.

Já jen doufám, že zbytek státního majetku brzy připadne zpět do náruče svaté papežské stolice, neboť stát je velice špatný hospodář. Vzpomeňme na doby, kdy poddaní pracovali na církevním majetku, výměnou za lepší život po smrti? Může dnešní stát nabídnout lidem něco stejně kvalitního? Samozřejmě, že nemůže.

V dnešní době, kdy se většina lidí odvrací od církve a papežské stolice, vlivem štvavých médií, které sprostě lžou o minulosti, kdy tvrdí, že katolická církev stála za milióny obětí, kdy nechutně podsouvají, že kněží šukají malé chlapečky, kdy sám ďábel chodí po ulicích a šíří morální zkaženost.

A konečně, dnešní talmudistický tisk tvrdí, že církevní majetek nesebrali komunisti, ale byl jim sebrán již dříve. To je sprostá lež, neboť veškerý majetek byl sebrán až později, po nástupu bolševika k moci. Totéž platí i o Svatovítské katedrále, která byla postavena zcela ze zdrojů katolické církve!

Zkrátka, dnešní svět je plný polopravd či úplných lží.

Proto vám žehnám, milý pane, že se nebojíte jít se svojí kůží na trh, dnes, kdy křesťanská morálka a pravda je na úbytě.

Ale nebojme se, Pán již přichází a my se konečně budeme mít dobře, ale až po smrti, neboť náš dědičný hřích nám neumožňuje žít šťastně zde, na Zemi. Proto našim trýznitelům nastavme druhou tvář a dejme jim i ten zbytek toho, co máme. Neboť první budou poslední a poslední budou první.

Pán a svatá panenka Marie s námi

Petr Křivý

260810

11.03.2012 18:41

Americká statistika

RE: Individuální odboj

jansmith1984 173.?.?.?

Problém je, djb, že si nerozumíme. NEROZUMÍME si v hodnocení stavu, nerozumíme si v názvosloví a nerozumíme si ani v pochopení PODSTATY PROBLÉMU, kterou se pokouším stále dokola akcentovat.


Takže ještě jinak: Ve společnosti existuje určitá množina oprávněných voličů. Pokud by se oprávněná množina tzv. běžných lidí (a zejména střední třídy, o kterých zájmy se v kosheristánu s pokrytci bojuje) SPOJILA a MOUDŘE ODVOLILA, neexistuje síla, která by je mohla porazit. V kontradikci k tomu je to, co bezzubě z pozice volební disidentky činí, jinak za spravedlnost a pravdu se beroucí, pí.Jarmila.

TY TVRDÍŠ, že paní Jarmila potenciální voliče podněcováním k volební pasivitě sjednocuje, ale NEVIDÍŠ, že sjednocuje pouze určité procento zmatených a nerozhodnutých voličů. NIKDY se totiž nestane, že by se oprávnění voliči domluvili a nešel volit NIKDO. VŽDY někdo volit půjde (rodinní příslušníci nebo lokajové Systému jako první) a ten někdo způsobí, že se k REÁLNÉ MOCI a k tvým penězům (nikoli v Matrixu) dostanou právě ty skupiny, proti kterým s pí.Jarmilou brojíte.

A říkám to "tady na tý točně" [smích] stále dokola: Pokud jim to usnadní i SJEDNOCENÁ skupina "pitomců", kteří volit hrdě nejdou - MAJÍ TO DOMA bez jakékoli námahy......


Na Slovensku se to přes enormní snahu kosher médií (zblbnout lidi k maximální volební neúčasti a dostat kosher pravici zase k žezlu) NEPODAŘILO a farizejové a GORILÍ osobnosti (včele s Dzurindou a Radičovou) v předčasných volbách totálně UTŘELI.

I ty si přečti odkaz, který jsem nechal kamarádovi Oraclovi a zejména diskuzi pod článkem...[smích]
Slovenské volby


A co se týče výrazu Peace: mír, pokoj, pohoda, vyrovnanost, smír, právní jistota apod., tak co je na něm tak závadného, kamaráde???..[smích]

I kdyby pocházel z hebrejštiny, tak jde v první řadě o jeho SMYSL (podstatu) a nikoli o původní jazyk vzniku. Uvědom si, že rozumní lidé tady na Zvědavci nebrojí proti Ž/židům nebo hebrejštině (vždyť i Ježíš z Nazaretu byl údajně Žid). Oni vystupují proti farizejům a pokrytcům jakéhokoli náboženství, barvy pleti nebo etnika, kde se sionisté a lokajové USraele nacházejí na předních pozicích.


Doufám, že ti toto vysvětlení stačilo, kamaráde, pozdravuj do jendysmithe zamilovanou pí.Jarmilu a Peace s vámi oběma,

jansmith[smích]

265064

30.09.2012 19:38

Přímý útok na prezidenta

RE: Poněkud divný

zzzzz 173.?.?.?

to, ze vetsina lidi maji takovyto mentalni blok zakazujici konat velke zlo (rikejte si tomu treba svedomi, nebo duse..) je mj. duvod proc se upousti od konceptu lidove armady, ktera se nahrazuje profesionalnimi vrahy tedy pardon zoldaky, kteri jsou prave timto zpusobem deformovani. Rozhodne doporucuji knihu Dave Grossmana O zabíjení [On Killing], viz nasledujici vytah :

V knize pod názvem O zabíjení [On Killing] přepsal podplukovník Dave Grossman vojenskou historii tím, že vyzdvihl to co jiné historie skrývají: fakt že vojenská věda není ani tak o strategii nebo technologii, ale o tom jak překonat lidský instinktivní odpor zabíjet příslušníky našech vlastního druhu. Tou opravdovou „revolucí ve vojenských záležitostech" nebyl přechod na špičkové technologie pod Donaldem Rumsfeldem v roce 2001, ale objev brigádního generála S.L.A. Marshala, ke kterému došlo ve 40. letech minulého století, tedy že ve druhé světové válce použilo své zbraně v palebných pozicích pouhých 15-20% vojáků. „Ti (80-85%) kteří nestříleli ale ani neutekli, ani se neskrývali (v mnoha případech byli ochotni se vystavit velkému nebezpečí pro záchranu svých soudruhů, obstarat munici nebo předávat zprávy), ale jednoduše ze své zbraně na nepřítele nevystřelili, i když byli vystaveni opakovaným vlnám prudkých útoků" (Grossman, p.4).

Marshallův objev spolu s jeho náslédným výzkumem prokázal, že v každé předchozí válce provádělo téměř veškeré zabíjení - těch 5% kteří jsou rodilí psychopaté a možné několik přechodně šílených imitátorů – pouze nepatrná menšina vojáků. Normální muži boj jenom předstírali a pokud to bylo jen trochu možné, odmítli vzít život nepřátelského vojáka, i v případě kdy to znamenalo vzdát se svého vlastního. Z toho vyplývá, že války jsou psychopatické ritualizované masové vraždy nepsychopatů. (Což nemůže být dobré pro genetickou výbavu lidstva!)Marshallova práce přinesla do vojenské vědy koperníkovskou revoluci. V minulosti každý věřil že voják, který byl ochoten zabíjet pro svou zemi, byl (hrdinskou) normou, zatímco ten který odmítl bojovat byl (zbabělou) odchylkou. Jak se ale nakonec ukázalo, pravda byla taková, že normě odpovídající voják vycházel ze skupiny psychopatických pěti procent. Normální většina by raději zemřela než bojovala.

Důsledek, příliš děsivý na to aby byl plně stráven i takovými osobnostmi jakými byli Marshall nebo Grossman, byl takový, že zásady pro vojákovo chování v bitvě bylo stanoveo psychopaty. To znamená že psychopati ovládají armády jako instituci. Ještě horší na tom je, že to znamená že psychopati ovládají způsob kterým společnost vnímá vojenské záležitosti. Psychopati evidentně uplatňovali ohromnou míru moci ve zdánlivě příčetné a normální společnosti.

275919

04.10.2012 13:51

Julian Assange agent Mossadu!

RE: Diskreditace PressTV

Vopice 173.?.?.?

Ano, také si myslím, že je potřeba více takovýchto článků, kde se odkrývají různé sofistikované dezinformace. Například teprve tento racionální článek mně otevřel oči a zjistil jsem, že šediváci ani reptiliáni neexistují. A to by si mohl kdekdo myslet, že napsat tak dlouhý text o naprosté krávovině, které by mohl jen těžko někdo uvěřit (kromě naprostých pitomců), je zbytečná práce.

276471

11.11.2012 18:10

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

jansmith1984 173.?.?.?

Dube, kamaráde, budu tvou reakci volně parafrázovat dialogem z Mrazíku, kde dědeček hříbeček říká Ivanovi: nic jsi nepochopil a až pochopíš, tak medvěd se mi pokloní až k zemi, ale TY při tom ohneš svůj hřbet..[velký smích]


Místo aby sis pozorně (bez emocí) přečetl čím argumentuji, tak tady plácáš něco o soudruzích a stranických úkolech (že by vzpomínky na tvé zařazení před havlomatem, kamaráde?) [smích].

Paradoxně, podobně na mne před časem reagovala i pí.Jarmila, a tudíž, abych vás oba uklidnil, vás tímto ubezpečuji, že jsem členem KSČ nikdy nebyl, stejně jako nejsem (podobně jako Okamura) členem žádné současné polit.strany..[smích]... Stačí ti to tak? Uvědom si, že se zde máme bavit o faktech, a emoce, ideologie or/and propaganda z jakékoli strany by zde neměla mít místo...

Znovu ti připomínám, že většiná zištných komunardů přestoupila do dnešních novodobých stran a stali se z nich přes noc nejhorlivějšími antikomunisty. Ostatně, kandidáti na Hrad Fischer / Dlouhý, jsou zářným příkladem takových kosher farizejů... Mohl bych kontrovat otázkou, PROČ se chováš jako ONI a razíš stejně promodralou rétoriku, ale nachám toho, máme důležitější věci k probrání...[smích]


Takže, ještě jednou, dříve zmíněné: opáčko:

Uzavřít se do sebe, zkusit se odstěhovat mimo civilizaci nebo v rámci podléhání pocitu sebelítosti a zmaru naopak jen bezzubě kritizovat Systém, NIC - opakuji - NIC neřeří.

Pokud nemáš jiný, účinnější a dlouhodobě spolehlivý způsob, jak ZATRHNOUT kupčíkům (kteří na vás kálí a dělají si s vámi v rozporu se stávajícími zákony a pravidly co chtějí) TIPEC, tak použij alespoň KAIZEN. Klidně tím, že zvedneš (svou vnějšími tlaky deprimovanou) prd-l a při krajských, parlamentních nebo prezidentských volbách podpoříš síly, které se za TEBE a ostatní BEZBRANNÉ občany, když lidé, jako vy, to sami nedokáží, POSTAVÍ
.....


Pokud si myslíš, že tím, že nejdeš k volbám, Systém nelegitimuješ a že jsi mimo problém, tak tě ubezpečuji, že NEJSI a stejně jako hestroy, vlajkonoška pí.Jarmila, djb a někteří další volební disidenti jsi MIMO jako ta jedle ... a kupčíci z vás mají jen radost.[smích]

Jasně, na Planetární úrovni svým volebním hlasem nic zásadního ovlivnit nemůžeš, ale na republikové úrovni můžeš (ve prospěch svůj a tzv. plebsu NA ODPIS, který má jako ty stále hlouběji do žlabu) ovlivnit alespoň největší sviňárny... Upezpečuju tě, že pokud se JIM nepostavíš (když to jinak neumíš, tak alespoň při volbách), tak budeme, dovol abych tě citoval: v té prdeli (A NEVRATNĚ) ještě rychleji, než za normálních okolností. Spoluobčané se musí naopak učit a vybízet (i k malé, třeba volební) aktivitě a nikoli, jak to děláta vy, k připosranému prsení se nebo k disidentskému plkání.Pořád nic? [smích] a Peace s tebou, kamaráde,

jansmith[smích]

278890

20.12.2012 14:41

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

už i u nás se přepisují pohádky

173.?.?.?

Koukněte se schválně na vánoční upoutávky v ČT na pohádky na štědrý den. Uvidíte tam transsexuálního Budaře v ženských šatech, tuším 12měsíčků se to jmenuje. Už i u nás se nebohým malým dětem začínají vymývat mozky.

280898

24.03.2013 17:41

Houžvičky

RE: Já vám nevím, Mr. Stwora

asdfgh 173.?.?.?

"Víte, jaké sračky byste tady četli, kdybych pouštěl všechno?"
[chechtot] [chechtot]
Po pravdě, to radši možná ani vědět nechci [velký smích] Já si myslím, že pan editor má právo vybírat si co tady bude a ne, i kdyby to nebylo vyloženě objektivní. Důležité ale je, aby nám dal vědět co tak asi 'nemá rád' a případný zájemce se pak může podívat na jiné servery.
Takže článek celkem beru, ne že bych soulasil s důvody, ale aspoň vím, o co (ne)přicházím. Narozdíl od mainstreamu, ale i většiny altstreamu. Tam se člověk může jen dohadovat, jaké osobní či jiné preference opravdu rozhodují...

287036

30.05.2013 10:20

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Zakladem krestanskeho nabozenstvi je bible,tak at ji cteme!

Vopice 173.?.?.?

To ses zase dobře odkopal, náboženský pomatenče.

Co bys s nimi tedy dělal? Tohle?

Ježiš, tak se odstěhuj do Ruska, tam se vyžiješ dosyta. Navíc je tam plno dalších náboženských pomatenců, takže budeš mít i prima kamarády - náboženské fašistické fanatiky.

Tvá paranoia, živená studiem náckovských webů dosáhla nových netušených hodnot. Měl by ses nechat prohlédnout dochtorem.

290474

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 1

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,02 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
21,97 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 704,05 Kč
1 unce stříbra
565,50 Kč
Bitcoin
297 681,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?