Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 13 příspěveků, 1 jméno: ppppp.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

http://www.bezpecnostpotravin.cz/kategorie/codex-a...
http://www.sppk.sk/index.php?start&pl=64
jeden extrém výkladu je napr. tu:
http://afinabul.blog.cz/0909/codex-alimentarius-co...
na druhej strane správanie sa úradníkov od stola je veľmi nebezpečné a ozaj navodzuje situácie v linku vyššie
iný výklad
http://www.netsocan.cz/socan/num0211/vitalim.html
...výsledkom je, že modrá skalica je jed, a že keď niekto vysype do kanalizácie múku, cukor, prací prášok, tak ho zatvoria na psychiatriu, ako sa to stalo nedávno.
Tomu, čo spreneverí a rozkradne firmu, čo živila pársto ľudí, alebo podpíše spoluprácu s mimovládkami sa nestane nič, nevadí, že vlastizradca. Keď je taký frajer, nech skúsi použiť pravidlá, ktorých dodržanie očakáva od iných. Posun verejnej mienky zblbnutých ovcí, ktoré sa samé a v rámci pozitívneho myslenia vedú na porážku.

289405

09.05.2013 20:14

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

ppppp 178.?.?.?

>No, je to smutný pohľad keď chlap má hysterický záchvat.

Ja v tvojich príspevkoch vidím skôr záchvat maďarského pravopisu.
Buď taký láskavý a odpusti si debilné osobné poznámky na adresu iných.

289433

10.05.2013 05:40

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

závislosti...

ppppp 178.?.?.?

Veľmi výstižný celý článok. Konflikt s realitou, to je dnešná masová choroba. Myslieť si, že úspešne prežijeme štýlom, ktorý nám je ponúkaný, až vnútený.
Ešte by som pridal takú vec, že umelo aktivované "super" pocity úniku z reality akoby boli na úkor času, na spôsob toho, že keď je človek opitý, všetko beží rýchlejším spádom, ale väčšinou z kopca, alebo rýchlo z kopca, a o to ťažšie do kopca. Drogy a "peniaze" sú šmýkľavkou v reálnom čase.

...Podobná skúsenosť hľadania prvotných zážitkov je v rôznych pesničkách, ktoré napovedajú, že niektoré city a zážitky za mlada sa už v tej podobe nezopakujú.

Takže príčinou ozaj nie sú len bankári. My ten štýl do značnej miery podporujeme tým, že si umožňujeme zaviesť pyramídové dlhy. Nejde čerpať a požičiavať z toho, čo ešte nebolo vytvorené, bez tichého poklesu hodnoty meny, ani tu perpetuum mobile neexistuje.

Človek je vždy duševne závislý tvor. Jeho závislosti bývajú aj jeho motorom. Zo závislostí sa nejde vymaniť, ale dajú sa vcelku úspešne presmerovať na rôzne iné, človek si sám môže vybrať, ktoré.

289440

10.05.2013 11:59

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

RE: My sentiments exactly, hehe

ppppp 178.?.?.?

ale houby [smích]
Lucifer jen delá, že nosí svetlo, nebýt svetla, které existuje i bez nej, nemá co nosit... prodává jen teplou vodu... levičák, nebo pravičák Lucifer mohl vzniknout až potom, co vznikly zelené rostliny a jejich konzumenti, do té doby to šlo i bez nej [smích])

289461

10.05.2013 12:22

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

ppppp 178.?.?.?

Ver, že bránia, tvoja ne/dôslednosť sa prejavuje aj v tomto smere.

Celá nadnárodná politika toho "prenosu tepla" smeruje k jednému, či dvom ľuďom, po ktorých to im podobne múdri opakujú. Jedným je pomýlený hasič, ktorý nerozpoznal tekutý hliník prípadne nejakú strusku od tekutej ocele, a ktorý v živote tekutú oceľ nevidel, druhým je samozvaný zástupca NIST, ktorý je na tom podobne, a triafa naslepo, pričom nikto z nich odtiaľ poriadnu taveninu ocele nikde ani len nevyfotil. Naši mnohí šroťáci by si určite počínali lepšie. Klamali, že roztavený hliník je strieborný (vždy svieti na červeno) a nezohriali ho viac, aby nebolo vidno, že dokáže svietiť aj nažlto, kým roztavená oceľ svieti intenzívne, iskrivo nabielo. To si veru pomýlili so struskou zo zvárania, diletanti.
Keďže si študoval chémiu, tak ma minule dosť zaskočilo, že si mal problém s odhadom teploty podľa vyžarovanej farby. Kým zase začneš šíriť súkromnú osvetu spoza sukne youtube, tak sa porozprávaj napríklad s nejakým metalurgom, alebo navštív zlievareň na nejakom bývalom družstve.

Fyzika dominoefektu poschodí je tiež zjavne nad tvoje sily.

289466

10.05.2013 17:06

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

RE: My sentiments exactly, hehe

ppppp 178.?.?.?

Mícháte dohromady duševní lenost s fyzickou... skuteční lenoši málokdy neco vymyslí, protože všechno nové se umí setkat s nepochopením tech ostatních "lenochu", a vetšinou naráží na obtíže.
Dále duševni aktivita má málokdy kredit navíc bez adekvátní predchozí fyzické, na zajištení stejných potreb jako jiní, pokud ješte nedošlo k delbe úloh.
Podobne je ladená jiná zažitá deformace, že nejekologičteji se chovají líní lidé. Podle vaší teorie by byli nejlepší líní, nebo vychcaní poslanci, protože ti mají nejvetší šanci neco vymyslet. Vypadá, že je to práve tak, a na zlepšení to nevypadá. Co takhle seriozní cílevedomá práce, na bázi nejaké prijatelné filosofie, to se už nenosí? Tradice nic? Jenom upoutávky?

289486

10.05.2013 21:40

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

RE: My sentiments exactly, hehe

ppppp 178.?.?.?

> pohnutka k přemýšlení byla lenost

to je ale dost oxymoron, protimluv, premýšlení nelze charakterizovat jako lenost, už jsem o tom jednou psal, kromwe toho
premýšlení vetšinou ani nestačí, to jsou docela naivní predstavy
"dejte mi lidi a já vám to udelám"

to je pak pletení dojmu a nečtení reakcí, asi nemá moc smysl reagovat, když reakce prestávají navazovat a predstavují spíše marketing, "mele si svou"

vhodnejší slovo než lenost je optimalizace, lidí jsou líní už i hledat slova a čekají, že to nekdo udelá za ne... no a kdo, opet ten líný? prichází logický spor...

289506

11.05.2013 16:09

Henry Makow – Nemilosrdná lež

RE: Pár poznámek

ppppp 178.?.?.?

Si myslím, že sexualita samotná není jediným duvodem, proč je existence rodiny optimální. Jde o to, že muž je po více stránkách trochu jinačí, než žena, a jde o buňku v konfiguraci jakéhosi minimálního vzájemného doplňku.
Nedávno me k této myšlence inspiroval prítel, když se rozebíraly sousedské vztahy. Každý chce dnes co nejvíc pro sebe, nerado se pujčuje. Proč? Protože pri více lidech se težko kontrolují zásluhy, spotreba, prístup, odpovednost, hlavne, když jsou na nestejné duševní pozici. Je to jako ve firme, pokud je vec firemní, tak se s ní nakládá často jinak, než s vlastní. Firemní se pujčuje, vlastní pokud možno ne. Život v širší komunite, než je rodina se proste historicky s ohledem také na vlastnické vztahy neukázal jako optimální, protože každý muže mít rozdílný pohled na tempo práce, nároky na odmeny, schopnost prispet k celku, vlastnické vztahy. Pak jsou vztahy, kolik se venovat komu, kolik si dovolit nekoho podporit, nebo od nekoho vzít. Rodinu lze i z techto hledisek považovat za historicky a možná hospodársky optimální konfiguraci schopnou jaké také synergie, symbiózy i bez toho, že by potrebovali mezi sebou účetní, další profese a firmy navíc.

289545

12.05.2013 09:50

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

RE: ad Kultura Bileho muze

ppppp 178.?.?.?

navázanost, vazbu? podle mne se u autora taková myšlenka vyčíst dá

289589

12.05.2013 10:03

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

ppppp 178.?.?.?

To jste teda také značne odbočil od vecné témy. Pokud bychom meli být tak prísní, tak by z diskuse nezustala čtvrtina... Já treba tak rychle nedelám závery, kdo je pitomec víc, a kdo míň, a inspirace z ruzných textu vetšinou nesouvisí s autorem samým.
To je nekdy jako s písničkama, ne každému sednou stejné veci.

289590

14.05.2013 19:08

Bankéř a narkoman – symptomy choroby Západu

RE: My sentiments exactly, hehe

ppppp 178.?.?.?

ale já jsem zrejme pochopil i toto... to by pak bylo možno považovat za lenost i tvorivost, inspiraci, invenci... hledání cest asi není totéž, jako zlehčení si existence ... pokud by za vším byla pouze lenost, nebylo by treba hledet do budoucna, podobne ani snahu o jakési prežití nepujde charakterizovat jako lenost

289706

16.05.2013 06:12

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: titulek me nenapada, clanek je absurdni

ppppp 178.?.?.?

Copak jí závidíte? Nemáte si nechat co uríznout?
Obracíte všechno naruby. Když je medicína tak vyspelá, a tolik toho o sobe ví, tak ať léčí. A pokud možno ne symptomy, jako šarlatáni, ale príčiny.
Jaksi kroutíte i míru citlivosti a predispozic v odhadech DNA testu. Ta teda podobne jako další veci rozhodne černobílá není.
Co když zcela logický "načipovaný procesor" zpracovává proste nesprávná data?
To co ta husa predvedla je v podstate jen neúcta k životu, který proste na ty procenta rozkouskovat nejde, to je jen tupost. Vážit si je treba i 10% šance, mnozí také jinou možnost nemají i mladší. Vy tyhle frankeistein/mengele machinace jen podporujete.

Co jste vy udelal pro zlepšení treba životního prostredí, ať je tech rizikových faktoru míň. Ozval jste se proti umelým sladidlum, pesticidum, nejistým prísadám do potravin, stríkání komáru, nebo proti použití dalších škodlivin? Proti težbe lesu a importu nejenom čínských plastu, proti barvám? Jezdíte autem, a mezi vaše pracovní činnosti patrí čekání v zácpe? Kde se vlastne v soustave delby práce necházíte? Kolik toho vlastne človeče spotrebujete kolem sebe, aby jste mohl ve vašem komfortu žít? To si kvuli alibistum mají ostatní urezávat čumáky?

289765

16.05.2013 08:39

Španělsko dávno za hranicí smrti

RE: Jo živnostník, ten tvrdej chleba má

ppppp 178.?.?.?

podepisuju... také jsem živnostník už dost let. Drobné podnikání je zlaté vejce, které naplácají načerno smolou, aby vypadalo nezajímave.

"invence" brasola je použitelná možná tak pro 2 lidi ze sta, a ty ostatní by klidne hodil pres palubu, protože smula, loterie nevyšla. Co by tak podle nej lidi delali. Jinými slovy jen šírí korporativismus, ať o tom ví, nebo ne. Ty současné služby by musel zastrešit zase jenom supermarket, zase jenom s koncentrací zisku buhvíkde.

Jiná cesta je delat práci, která donese užitnou hodnotu, a nejenom peníze, protože "získ-ávat" peníze a "vy-delá-vat" peníze není totéž.

Naše krize spočívá predevším v tom, že tyto 2 činnosti považujeme za stejne hodnotné.

Stejne tak není možné zavést rovnítko mezi delníky, kolikrát pseudo-manažmentem, a skutečnými organizátory a zakladateli firem. Stává se často, že takový co si slušne vydelá ve firme by si sám na sebe komplet vydelat neumel, a muže být rád, že mu nekdo takovou práci nabídl. Mela by se zrušit takhle domnenka "práva na práci". Máš právo pracovat, klidne ze dne na den, ale ne mít nabídnutou práci. Toto dnes nekterí rozežraní lidé neumí pochopit, a klidne ve své mimorealitní aroganci, jak psal osa-x, když není po jejich radši šáhnou po válce s kýmkoliv.

289777

Káva pro Zvědavce

10

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 20 čtenářů částkou 3 553 korun, což je 10 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 9

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 0

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 1

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 0

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Deset migrantů 2,5 hodiny znásilňovalo 18ti letou Němku24.07.20 12:14 Německo 2

Bílý muž chrání vlastním tělem partnerku, kterou napadla tlupa agresivních černošek21.07.20 16:16 USA 9

Jak vznikají mrtví: chlápek, který se zabil na motocyklu, je veden ve statistice zemřelých na kovid21.07.20 15:43 USA 2

Měnové kurzy

USD
22,30 Kč
Euro
26,38 Kč
Libra
29,22 Kč
Kanadský dolar
16,68 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
24,42 Kč
100 japonských jenů
21,12 Kč
Čínský juan
3,20 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,61 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
45 956,81 Kč
1 unce stříbra
629,67 Kč
Bitcoin
264 471,30 Kč

Poslední aktualizace: 7.8.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?