Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, jan26.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.07.2012 08:44

Skryté skenery vás prohlédnou ze vzdálenosti 50 metrů

mozaika varovaní a proroctiev je čoraz úplnejšia

jan26 195.?.?.?

Človek realistický, racionálny, eventuelne materialista nemá dôvod veriť rôznym báchorkám zo "svätých kníh", či samozvaným vykladačom biblie, senzibilom a pod. No z prudkým rozvojom techniky za posledné roky sa situácia dramaticky mení a to, čo ešte pred 15 rokmi vyzeralo ako nepodarené science fiction, sa stáva bežnou realitou. Začína to pozvolným inštalovaním kamier na verejných priestranstvách a pracoviskách, pomaly si zvykáme na ich "diskrétnu" prítomnosť. Inštalujú ich pod zámienkou ochrany verejného poriadku, údajne na našu ochranu. Občas skutočne zachytia nejakého podguráženého vandala, či vinníka dopravnej nehody, čo robí dojem, že naozaj plnia svoj účel. Priemerný človek - ovca neschopná či neochotná vidieť hlbšie súvislosti, s tým dokonca súhlasí a spolupracuje. Nebude problém v tichosti tieto kamery postupne vymeniť za modernejšie a sofistikovanejšie zariadenia, ktoré nám budú vidieť až do močového mechúra a do hlavy. Už sa nás nebudú pýtať, či súhlasíme a my budeme v skutočnej pasci. Otroci v sieti moderných technológií, ktoré budú využívať skutoční extrémisti - superbohatí majitelia nadnárodných korporácií a finančná mafia, ich lokaji vo vládnych a štátnych inštitúciách a represívnych zložkách. Cieľom týchto psychopatov je totálna diktatúra. Je to vskutku satanský cieľ a Oni sú už blízko jeho naplnenia. Oni sa neboja teroristov, napokon väčšinu z nich cvičia a financujú práve Oni... Časy "komunistickej diktatúry" budú v porovnaní z blízkou budúcnosťou vyzerať ako raj na zemi...
na doplnenie jeden odkaz: http://cip666.ic.cz/

272071

03.09.2012 07:42

Putin na cestě k psychotronické válce

"nemožné" je skutočnosť...

jan26 195.?.?.?

Aj keď termíny ako telepatia, či videnie bidúcnosti vyvolávajú u bežného racionálne uvažujúceho jedinca rozpačité reakcie a väčšina z nás ich považuje za nereálne, naozaj existujú. Na rozdiel od bežného "realistu", mocenské kruhy, bažiace po naplnení svojich cieľov a upevnení moci, sa neštítia vedeckého výskumu tejto oblasti ani zneužitia získaných poznatkov. Osoby, ktoré varujú pred temnou budúcnosťou, ktorú nám chystajú, sú väčšinou zosmiešňovaní alebo označovaní ako "konšpirační teoretici". Žiaľ, čoraz jasnejšie vystupujú kontúry skutočnej reality. Nakoniec, história nás učí že spiknutie-konšpirácia je úplne štandardnou pracovnou metódou mocných...

274264

01.10.2012 09:31

Politická korektnost - fenomén dnešní doby

na ceste ku novému svetovému poriadku psychopatickej oligarchie

jan26 195.?.?.?

Jedným z dôležitých bodov budovania novej celosvetovej diktatúry (no rozhodne nie proletariátu, níbrž finančnej oligarchie pár chazarských rodín...) je likvidácia národných štátov, rozbitie národného povedomia a všestranná strata nezávislosti (najmä ekonomickej). Nutné je taktiež spomenúť ekonomicky indukovaný pokles pôrodnosti u domácich európskych národv a podpora imigrácie asociálov z iných kultúrnych, etnických a geografických celkov do Európy. Rozorvaný multietnický guľáš sa nedokáže brániť novej svetovej diktatúre, ktorú finančná oligarchia po generácie pomaly cieľavedome inštaluje. Pri plnení týchto politických bodov sa využívajú všetky vhodné = dostupné prostriedky, vrátane metód marxizmu, ale i radikálneho pravicového liberalizmu, či ktoréhokoľvek momentálne vhodného ideologického nástroja. Nezáleží na odlišnosti ideologických rámcov, ale na vhodnosti metód.
Nenechajme sa zmiať rozlišovaním na "zlý" marxizmus a "dobrý" pravicový liberalizmus, ľavicu a pravicu. Tieto pojmy strácajú význam, platí len, že "účel svätí prostriedky". Keď to bude potrebné, podporia či potlačia ten ideologický smer, kt. sa IM hodí.

275948

03.10.2012 13:31

Statistiky: Ženy často zneužívají domácí násilí v boji o děti

agresívna hysterka versus agresívny grobian

195.?.?.?

Posledné roky sa feministická mašinéria usilovala (s plnou mediálnou podporou politkorektnej propagandy) vytvoriť obraz muža ako násilníckeho grobiana, ktorý mláti ženu a deti, je samoľúby, rád si vypije a chuderka žena je v rodine pracovnou a sexuálnou otrokyňou. Tento prehnaný a jednostranný obraz úplne ignoruje častý fenomén dominancie a psychického teroru ženy voči mužovi a niekedy i deťom. Poznám viacero prípadov s blízkeho okolia, kedy sú ženy hysterky s priam psychopatickou osobnosťou postrachom oklia, neváhajú intrigovať, vyvolávať scény, či otvorene fyzicky napadnúť muža. Ten potom buď v strachu ustupuje každej požiadavke, aby mal (relatívny) pokoj, alebo sa nechá vyprovokovať k fyzickému útoku. Je to zákerný druh stratégie presadzovania svojich záujmov.

276299

11.10.2012 08:42

Dluhy

úplný súhlas

jan26 195.?.?.?

Vystihol Ste to. "Konšpiračné teórie", ktoré tvrdia, že eurointegračné kroky EU sú jedným z radu krokov smerujúcim ku svetovej vláde, sú pravdivé. Áno, je to spiknutie finančnej oligarchie, ktorá pracuje na svetovláde. Dlhové otroctvo a demontáž samostatnosti národných štátov pod rúškom liberalizmu, morálny a populačný rozklad Európy, sú hlavnými nástrojmi. Môžeme len dúfať, že tak ako v minulosti stroskotali plány na svetovládu (od antických čias podnes), aj teraz sa psychopatickým štruktúram jej plány nepodaria. Svetovláda je snom šialených mocných od pradávna. Snívali o nej vládcovia Ríma, Perskej ríše, K. cirkvi, Británie, Nemeckých ríší, ZSSR i Islamisti. Myslím si, že i keď sú obrezaní bankári blízko svojho cieľa, stále sú tu vážne prekážky a dochádza im čas.

276910

05.11.2012 11:46

Je Zvědavec na odpis?

quo vadis Zvedavec?

jan26 195.?.?.?

Zvedavec je jedným z najobjektívnejších alternatívnych zdrojov poznatkov. Poskytuje množstvo "nekorektných" informácií, ktoré nám komerčná propaganda zatají alebo deformuje. Vďaka tomu má dostatok čitateľov, ale zúfalý nedostatok fin. prostriedkov. Čitatelia majú hlboko do vrecka a mnohí, ktorí by aj prispeli, sa obávajú Vševidiaceho oka "demokracie".
Rád by som sa opýtal, či je možné využiť poštovú poukážku na platbu v KČ, resp aj € z územia SR.
Na margo dizajnu; i keď atmosféra a dizajm Zvedavca je tak trochu ponurý, nemyslím si, že je to zásadný problém. Napokon, čitateľská návštevnosť svedčí o opaku. Farebných, vyčačkaných a bezobsažných webov je dnes množstvo. Možno by sa hodilo trochu zelenej farby (je upokojojúca a ja ju mám rád [smích] )

278391

08.11.2012 08:40

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

Demokracia je len mýtus...

jan26 195.?.?.?

Presne ako tvrdia Protokoly - ľud je stádo tupých zvierat, ktoré si nevidí ďalej od nosa. V podaní "vyvolených" autorov Protokolov je ľudská spoločnosť len divá zver, na ktorú treba moc - represiu. Obávam sa, že sa "vyvolení", túžiaci po svetovláde, príliš nemýlia. Demokracia je nezmysel, jednoducho nikdy nebude fungovať, pretože ľudská spoločnosť je rozdelená do množstva záujmových, často antagonistických skupín a väčšina je príliš hlúpa aby sa dokázala zjednotiť a zatočiť zo zločincami na vrchu.
Situácia v SR je úplne rovnaká ako u Vás. Svojvôľa "zástupcov ľudu", korupčné a zločinecké praktiky v politike i ekonomike a krikľavé bezprávie sú na dennom poriadku. Štát ovládajú zločinecké finančné skupiny a nadnárodné korporácie. Ľud je čoraz viac naštvaný a napätie v spoločnosti rastie. Takmer nezáleží na tom, kto vyhrá voľby. Vyrabovaný štátny majetok za 23 rokov lúpeživej privatizácie, vykrádanie štát. rozpočtu sa sanujú extrémnymi daňami, ktoré musia platiť radoví občania (zbohatlí zlodeji sa im šikovne vyhnú). Súdna moc je v totálnom rozklade. Je čas na veľké upratovanie, no nemá ho kto urobiť. Ak nejaká "revolúcia" nastane, zneužijú ju práve tí, ktorí by mali stáť pri stene pred guľometom...

278635

26.11.2012 08:31

Smrt Západu a úpadek Východu

Rusko ako spása?

jan26 195.?.?.?

Rusko prešlo po rozpade ZSSR ťažkou epochou všestranného úpadku. Západ dúfal v úplný geografický rozpad Ruska, ktorý by poskytol západným supom veľkú mršinu - potravu na dlhé desaťročia. Totálnu záhubu Ruska skutočne zastavil V. Putin. Urobil hotový zázrak, no dnešné Rusko nie je bohvieakou alternatívou. Skutočnú moc stále držia v rukách oligarchovia, On akurát zharmonizoval vnútroštátne vzťahy aby nedošlo k úplnému rozvratu. Pred Ruskom stoja ďalšie obrovské výzvy, ktoré nemusí zvládnuť /populačná , ekonomická, bezpečnostná, politická, kultúrna, morálna/
Inou kapitolou je morálny/duchovný úpadok ľudstva. Bezduchý konzumný materializmus, bezbrehá chamtivosť, špinavé kšefty, honba za majetkom, rýchlym autom a novým telefónom je dôsledkom nedostatku duchovného poznania, rezignovaním na poznatky zo sféry metafyziky. Ćlovek je pevne v zajatí viery, že jeho existencia sa obmedzuje na život na zemi, iné sféry duchovnej existencie sú pre neho zahalené rúškom tajomstva a nejasnosti. Človej je tu, na Zemi, má prázdne brucho a existenčné ťažkosti, ktoré chce okamžite vyriešiť. Z toho pramení epidémia Yenkeenizácie. Cirkvi sú na tom podobne a oprávnene dávno stratili dôveru ľudí, dnešní duchovní vodcovia sú prevažne podvodníci, manipulátori, zlodeji a psychopati. Čo teda spasí potácajúce sa ľudstvo? Jedine nejaký nový (skutočný) mesiáš. A Vladimír Putin to zrejme nebude.

279577

21.12.2012 07:32

Pozitivní revoluce Karla Janečka

Pochybný komplot

jan26 195.?.?.?

Pán Janeček je bielym koňom kruhov, ktoré sa skrývajú v pozadí. To je isté. Cieľom je definitívne zlikvidovať posledné zvyšky skorumpovanej "demokracie" v krajine. Prekvapuje ma však, že na túto podivnú hru pristúpil D. Landa. Nepredpokladal by som, že sa nechá kompromitovať takýmto komplotom. Tak ako autor tohoto článku písal na svojom blogu, je zrejmé, že sa niečo nezdravé deje z jeho psychikou. "Ezoterici" mu zrejme poriadne zamotali hlavu.
Niečo podobné budeme môcť očakávať aj na Slovensku, pretože politický vývoj našich krajinách sa väčšinou kopíruje z odstupom 6-12 mesiacov. Zrejme dôjde k agresívnemu vystúpeniu (pseudo)pravice voči súčasnej vláde a prezidentovi. Prívrženci modrej "liberálnej pravice", blízki kruhom Sorosa, už dlhší čas štvú proti súčasnému prezidentovi Gašparovičovi. Radi by na jeho mieste videli I. Radičovú, rod Karafiátovú (zlé jazyky hovoria, že ž..ovského pôvodu).

280937

21.12.2012 07:52

Autobusy v USA jsou vybaveny kamerami a mikrofony

špehovanie všade a vždy

jan26 195.?.?.?

Tiché zavádzanie špehovacích technológií nie je len doménou USA, či UK. Na Slovensku sa kamerové systémy zjavujú ako huby po daždi na uliciach, verejných priestranstvách, firmách, či dokonca školských triedach a dopravných prostriedkoch.
Železnice SR začali používať niekoľko nových železničných os. súprav, ktoré sú vybavené kamerami rovnakého vzhľadu ako tá v článku. Samozrejme, montáž systémov prbieha obvykle po tichu. Ak je vôbec nejako zdôvodňovaná, tak ochranou verejného poriadku a bezpečnosti. Ľudia si nebezpečenstvo, ktoré z všadeprítomných špehovacích systémov vyplýva, neuvedomujú. Napriek prítomnosti kamier neubúda kriminálnych činov a je zrejmé, že tieto nedokážu účinne zabrániť ani vandalizmu, nieto vážnejším zločinom. Ľudia kamery väčšinou schvaľujú a neuvedomujú si, že okolo ich krku sa zaťahuje slučka. Radový občan si nikdy nedokázal domyslieť hlbšie dôsledky súčasného vývoja. Je fakt, že verejnosť je ako stádo oviec...

280938

29.01.2013 10:17

¡No pasarán!

Optimizmus je krásna vec...

jan26 195.?.?.?

Lepšie sa s ním dýcha a človek ho občas potrebuje, aby uniesol tiaž starostí a obáv, ktoré život prináša.
Na svete od pradávna existujú dve protikladné sily, ktropé formujú a deformujú spoločnosť. Asociálni deprivanti (ako Ste ich správne nazvali), všetkého schopní moci a majetkuchtiví gauneri a proti nim stoja konštruktívni "slušní" občania ochotní pracovať a žiť viac-menej v súlade s verejným záujmom.
Internet určite znamená značný priestor slobody, ktorý narušuje tok propagandistických klamstiev. Nie však nadlho... Tak ako vždy, zločinecká "elita" aj tentokrát nájde spôsob, ako udusiť hlas slobody... Napokon, kto ovláda kľúčové servery?
V roku 2007 som posielal kamarátovi mail, v ktorom som použil komentár obsahujúci slová S.("eskymácke"...) protokoly. Asi za minútu mi prišiel mail bez označenia pôvodcu s varovaním, že text mailu obsahuje "prohibited words" - znamená to, že mailovú poštu automaticky kontroluje niekto, komu vadí, že ľudia vedia o existencii a obsahu nejakých "Protokolov". Je možné, že sloboda internetu je už dnes len ilúziou.

283895

05.03.2013 07:28

Potravinářská lobby chce prosadit mléko slazené aspartamem

To, čo včera znelo ako šialenstvo, sa dnes javí celkom reálne.

jan26 195.?.?.?

Mlieko má v surovej podobe množstvo liečivých účinkov, ktoré sa pri pasterizácii strácajú. Pasterizácia je nutné zlo pre trvanlivosť a bezpečnosť distribúcie mlieka a ml výrobkov pre milióny ľudí.
Korporatívne mafie majú ambíciu ovládnuť produkciu potravín vo svete i upraviť normy kvality tak, aby ich svojvôli nič nestálo v ceste. Preto vedú vojnu proti malým a stredným producentom potravín, aby ich zničili. Preto korumpujú inštitúcie, ktoré mali pôvodne strážiť bezpečnosť a kvalitu potravín či liečiv.
Umelé sladidlá sú toxické svinstvá na ktorých sa ročne zarábajú miliardy doláčov.
Kvalitné a zdravé potraviny sú prvou podmienkou zdravého obyvateľstva. Zdravé obyvateľstvo zrejme nie je v pláne svetových mafiánelít.
Spomente si len na nedávny škandál s konským mäsom v Európe. Média prinášali "šokujúce" správy o tom, že v niektorej s potravín našli až 1% primiešaného konského mäsa. Ja som sa osobne čudoval, že tam vôbec nejaké mäso našli. Pri tom tým istým odborníkom s odboru veteriny a hygieny vôbec nevadia hormónmi a antibiotikami nadopované kuracie broilery, ktoré malým deťom spôsobujú podivné zdravotné problémy (zväčšenie prsníčka u 9.mesačného dievčatka), takže by ich vôbec nemali konzumovať. Ten dostihový kôň pomletý do lazaní je v porovnaní s týmto svinstvom diétna špecialita.
"Správne" nadstavené normy spôsobujú profesionálnu slepotu kontrolórov, ktorí na jednej strane šikanujú výrobcov a predajcov až absurdnými požiadavkami na hygienu a zároveň im otrávený sajrajt vôbec nevadí.

285826

19.03.2013 07:44

Z amerického snu se rychle stává noční můra

dnes v USA, zajtra v strednej Európe

jan26 195.?.?.?

Tieto neuveriteľné historky sú, žiaľ pravdivé. Ľudia, ktorí sa vracajú s USA a UK hovoria o absurdných obmedzeniach a všadeprítomných kamerách. Hrozba terorizmu sa stala skvelou zámienkou na obmedzovanie osobnej slobody a zavádzanie buzeračných opatrení. Podobné trendy badať však aj u nás.
Na Slovensku je povinnosťou opatriť čipom každé domáce zvieratko (pes, mačka..). Vraj si to vyžaduje EU... Očakávam, že prejde 10 rokov a podobný čip budeme musieť mať pod kožou i my - "Euroobčania".
Ešte na margo fajčiarov - Adolf H. síce fajčenie zavrhoval a neznášal, no občania Ríše, vojaci aj civili mohli bafkať pomerne slobodne, bez obmedzení. Zdá sa, že nová IV.Ríša ide pomaly ale isto oveľa ďalej...

286630

26.04.2013 07:21

Tři diagnozy

Súčasné spoločenské zriadenie sa volá marazmus...

jan26 195.?.?.?

Prorocké slová z Protokolov "inuitských" mudrcov sa napĺňajú do bodky. Stratégia všestranného rozkladu spoločnosti, ktorú chcú ovládnuť, sa začína rozkladom morálky. Rozklad morálky sa docieli úplným zbúraním morálneho kódexu a otočením hodnôt naruby. Všetko pod pláštikom "slobody" a "ľudských práv". Len čo rozklad dosiahne úplného vrcholu, prídu "záchrancovia" a ponúknu svetu svoju "ochranu" - v podobe nového svetového poriadku - tyranie aká vo svete nemá obdoby. Vstupujeme do záverečných štádií tohoto satanského programu. Dlho nepotrvá a strojcovia tohoto bordelu sa všetko pokúsia úplne zavŕšiť.

288857

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 731,05 Kč
1 unce stříbra
546,05 Kč
Bitcoin
686 402,31 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?