Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 1 jméno: Jiří Táborský.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.08.2003 15:04

Zvědavec stávkoval

RE: Zvědavec stávkoval

Jiří Táborský 209.?.?.?

Dotóré,

jedním z Vašich problémů je, že se tady věčně snažíte ukazovat svoji domnělou moudrost a vtip a vždycky je z toho nakonec demonstrace Vaší neokecatalné blbosti a primitivnosti. Pište si s Brodským a Jozefem, tam se to ztratí.

18818

29.08.2003 15:21

Zvědavec stávkoval

RE: Zvědavec stávkoval

Jiří Táborský 209.?.?.?

Poslyšte, dotóré,

autorství patentu není třeba prokazovat. Vy máte, například, patent na blbost a to tady také zcela jasně není třeba nijak prokazovat. Ptal se Vás už po tom někdo někdy? No tak vidíte. Pár lidí tady ale už pochybovalo o Vašem dochtorátu; Vaše černé díry v gramatice a v ostatním základním vzdělání spíš naznačují, že jste nedochodil měšťanku.

18819

29.08.2003 15:39

Hanobení vlastní identity pod pláštíkem "pravdy a lásky" - nekonečný jev?

RE: Hanobení vlastní identity pod pláštíkem "pravdy a lásky" - nekonečný jev?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Neházejte všechno na komunisty. Kálet si do vlastního hnízda učí všechny národy především jejich kosmopolitická smetánka, zdá se to být jejím hlavním úsilím. Typické při tom je, že zákony o hanobení rasy a národa se uplatňují jen když jde o Židy.

18820

29.08.2003 17:02

Zvědavec stávkoval

RE: Zvědavec stávkoval

Jiří Táborský 209.?.?.?

Dotóré,

zase se jim zašmodrchaly drátky ve vedení. Štěkaj' na nesprávnej strom, to jsem nepsal já.

Na ty pomaranče ale čistou shodou okolností patent mám. Tedy ne zrovna, jak je kastrovat, to je moc stará a známá věc a patentovat už nejde. Prozradím Vám ale, jak kastrovat žížaly - to je nové a můžete si to dát patentovat, jen jim řekněte, kdo jste a oni Vám to dají bez průtahů. Žížalu uchopíte palcem a ukazovákem za hlavu, vložíte do papule a protahujete ji zvolna mezi mírně stisknutýmu předními zuby. Samičky protáhnete bez zadrhnutí, samci uvíznou mezi zuby za gule - potom jen stisknete zuby a je to. Nemluvte o tom s lidmi proti týrání zvířat, mohli by Vám vydání patentu zhatit.

To jako ten činskej doktor, co přednášel na Harwardu o nové čínské metodě na omezování plodnosti.
"Postavíte si dvacet, třicet obnaženejch mužskejch do řady a pak jdete jen kolem s dvěma cihlama v rukou a cak, cak, cak, netrvá to ani tři minuty."
"Pane kolego," namítl jeden přecitlivělej americkej chirurg, "to ale musí hrozně bolet!"
"Ale vůbec ne, když dáváte pozor, abyste si přitom mezi ty dve cihly nepřirazil palec." To si ale nezkoušejte patentovat, to už je taky starý. Šlo by to ale patentovatelně modifikovat na obřízku, domluvte se s rabínem a můžete se čábnout o royalties.

18822

30.09.2003 21:54

Stále zbytečnější akt

RE: Stále nejdůležitější akt v demokracii.

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tome,

berte, prosím, následující jako jako upřímnou konstruktivní kritiku a chtěl bych Vás ujistit, že Vaše snahy povznést americké volby na světovou technicky politickou úroveň oceňuji naprosto kladně. Mám jen dojem, že si ty naše volební problémy tam u Vás v Canucku trochu zjednodušujete a zásadní otázky nedomýšlíte. Tak například, já s Vámi sice souhlasím, "že stisknutím knoflíku nezmizí příští rok v listopadu poslední cáry původní americké republiky", ALE bez píchání nám zmizí během tří generací voliči. Píchání je stále ještě nejdůležitější akt demokracie. Mačkání knoflíků i těch těch nejvymakanějších gizmos ho jen tak nenahradí.

Myslím, že mám správnou představu, co nazýváte [/i]“zadním rozhraním”[/i], která mají kandidáti propojena kabelem a vytřeští oči, když se jim tam pustí zmáčknutím knoflíku elektrický proud. Jenže právě to vytřeštění očí, nebo přesněji míra vytřeštění, je stejný kámen úrazu, jako jsme měli, jak si jistě pamatujete, s “hanging chads”, “pregnant chads”, “intented chads” a se všemi těmi ostatními formami fušérského píchání. Při Vašem volebním systému by se musela stejně tak zjišťovat míra vytřeštění - bolestné, slastné, orgasmické, unylé, předstírané - mno, jistě si umíte představit alespoň nějaké ty varijábls, jak by mohli kandidáti reagovat na 115 Voltů střídavého v zadním rozhraní.

“Pokud by součet hlasů jednotlivých kontrol nesouhlasil,” navrhujete, “tak kandidáti předstoupí před plentu a volby vyhraje ten, který má největšího čudlíka.” Mno, jedním z našich amerických problémů je, že máme také ženské kandidáty a pro většinu z nich by se pro takové vyhodnocování musel stanovit nějaký opravný či handikepový koeficient. A i tak, nebo právě kvůli tomu, by zase mohlo dojít k nějakému sexdisenfrenčajznmentu, dokonce i k reverzní diskriminaci, protože například Afroameričanky hotentotského původu mají čudlíka většího než jejich kountrpárti. A potomci krále Davida by něměli vůbec žádnou šanci.

No, a teď si představte, že jedním z kandidátů bude taky Joe Lieberman, který posledně spolu s Gorem trvali na prohlížení lajdácky píchnutých dírek zvětšovacím sklem – na televizi tuhle floridskou ostudu ukazují dodnes. No, a teď si při Vašem návrhu "větší bere" taky představte, že by tak hledali otisky prstů na Liebermanově čudlíku a vysílali by to do celého světa. Fuj, to by byl antisemitismus!

Jak jsem již uvedl na začátku, Vašeho inputu do amerických voleb si cením a doufám, že ho budete dále rafinovat a rozvíjet. Něco se o tom musí udělat, jak říká náš pan prezident.

S americkým pozdravem za světový mír a demokracii!

20210

16.10.2003 05:56

Abychom věděli, odkud vítr vane...

RE: Abychom věděli, odkud vítr vane...

Jiří Táborský 209.?.?.?

Paní Kokešová,

to od Vás není hezké připomínat Izraelcům tahle přísloví. Přinejmenším to není politicky korektní.

20811

16.12.2003 18:48

Z tyrana vězeň

Dámy a pánové diskutující o Saddámovi,

Jiří Táborský 209.?.?.?

zatím bych zadržel dech a nedělal moc uzávěrů. Do války jsme šli, oficielně, protože měl Saddám zbraně hromadného ničení a Irák byl pro nás smrtelný nebezpečí. Chytit Saddáma byl jen bonus pro Bushe junióra, dlužil to tatíkovi. Ty zbraně jsme u Saddáma zatím nenašli, i když se mu ten lapiduch na televizním záběru vískal ve vlasech a ve fousu a svítil mu do pusy baterkou. Předpokládám, že jsme pátrali i v jeho řiti, to je standartní procedůra. A nic, žádná vodíková bomba ani plechovka antraxu, notn´, nada.

Takže odchycení Saddáma je jen šťavnatej futr pro revolverový plátky, televizní pábitele a Bushovu předvolební kampaň. A i s tím bych ještě počkal, než se sjednotíme na plauzibilní verzi:

Podle té první, televizní story, ho našli naši vojáci spícího na břiše v jakémsi sklípku na brambory. I computer generated malůvku, jak tam mírumilovně chrupe, vysílali. První dojem bývá ten nejlepší a tak mi připadá nejpravděpodobnější. Napovídaly by tomu i ty první živé záběry lapeného Saddáma, kde vypadá jako vyvoraná myš nebo jako když přebral hašiše. Nebránil se, ani se neodbouchnul, i když takové výstřední chování měli u nich v rodině. Podle oficielní zprávy byl zprvu confused a upovídaný, z čehož se prý později dostal a je teď vzpurný.

Než se tedy přijde s něčím uvěřitelnějším, tak bych hádal, že mu jeho přátelé nebo tělesná stráž (pokud nějakou měl) namíchali něco do vembloudího kumysu nebo do vajec, rozkvedlaných s krví šiitských dětí, či co to byla jeho nejoblíbenější pochoutka, uložili do sklípku, vytáhli žebřík aby náhodou neutek´, a běželi si vyinkasovat pětadvacet miliónů (potěšila mě zpráva, že je nedostanou, protože jsou prej taky gauneři; alespoň na něčem v Iráku ušetříme). Jenom mi do toho nezapadá, že mu nesebrali těch šest set padesát tisíc, co se u něj potom našlo.

Z dalších srandovně zaručených verzí se mi líbí ta, jak jentaktak než náš voják po odklopení polystyrenového
deklu hodil do sklípku granát a vyzval potom eventuelní schovance "Ruki vvěrch" (to je dneska taky standartní procedůra), z díry vyskočil jako čertík na péro (protože tam podle oficielních malůvek a jiných documentaries
nebyly schůdky ani žebřík) Hrabě Monte Christo (kredit: čertíkbertík) s (anglickým ?) výkřikem "Nestřílejte, nestřílejte, já jsem Saddám Hussajn, prezident Irácké republiky." Jo, to by moh´ říct´ kdejakej fousatej hejhula, a tak se při tom výskoku možná o nic nebouchnul, jak se praví ve story, ale dostal za tu drzost pár facek (felčarovi na televizi naznačoval, jako že má trochu uvolněnou sanici).

Jo, my se o tom dozvíme ještě věcí! Ani nebudeme muset myslet o něčem jiném.

22923

02.02.2004 07:58

Izraelský profesor: Můžeme zničit všechna evropská hlavní města

Izraelský profesor a Kuře Napipi

Jiří Táborský 209.?.?.?

Jo, a kdyby se jim sypaly ty hranolky proti vzteklině, tak by se jim do nich mohly přidávat i vakcíny proti kleptománii a bullshitování. Pan Jan zde v příspěvku Nahaté kuře postoval link (http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/2000003.stm) na článek o nahatých broilerech, udajně vyvinutých na Hebrew Universitě v Izraeli. Je s podivem, že taková hovadina byla uveřejněna v seriozním britském populárně věděckém časopisu.

Částečná nebo celková absence peří, chlupů a šupin je mutace, známá odedávna u domestikovaných zvířat. Z některých byly vyšlechtěny (a to je tedy v tomto případě kapitální misnómer) zcela, nebo částečně lysé standartní chovatelské rasy (psi, kočky, slepice, myši, ryby). Kromě ryb, takoví mutanti ve volné přírodě nepřežijí. Pathologická absence vlasů, řas a chlupů je známa i u lidí.

Ovšem, některé ženy považují umělou totální bezchlupost za atraktivní módní “doplněk”, což mi připomíná paní Novákovou, která měla samičku vzácného papouška a přinesla ji jednou k majiteli papouščího samečka za účelem zachování druhu. Za úkon se domluvili, v přítomnosti papoušků, na čtyřech stovkách. Nechali je potom v soukromí, ale za chvíli se ozval za dveřmi příšerný krával a když vyděšení chovatelé vběhli do pojímací místnosti, viděli, jak papoušek oškubává peří s papouščice a křičí: “Kurrrvo zatrrracená, za čtyrrry stovky tě chci celou nahou!”

Vědci z Hebrejské Univerzity ale neukradli jen nahatou slepici (v Československu byla vystavována v šedesátých letech minulého století a na jedné floridské výstavě jsem ji viděl na začátku sedmdesátých let pod šlechtitelským označením “Nude Dancer”. Mimochodem, již tehdy bylo o ní známo, na rozdíl od tvrzení vedoucího izraelského vědce, že je naprosto nevhodná pro hospodářskou produkci). Jiná šlechtitelská krádež izraelských vědců je například izraelský kapr; ten byl vyšlechtěn už dávno v několika formách (lysec, modrák, zrcadlový kapr) v Třeboni, Lnářích, Vodňanech, Telči a na Hlubocku.

25316

04.03.2004 07:51

Kacíř z Hollywoodu

RE: Kacíř z Hollywoodu

Jiří Táborský 209.?.?.?

Tak to byste se teda mejlil, pane Nohejle. Já jsem už před dlouhou dobou viděl jeden film, už se na to přesně nepamatuju, ale jeden esesák se v něm zakouká přes štachldráty do jedné krásné židulinky a ona mu tu lásku horoucně opětuje, no a jednou se dozví, že ji odvezli do fabriky na mejdlo a on se z toho přestane mejt a holit a nakonec se zasebevraždí esesáckou kulkou do hlavy. Mno, kdyby to nebylo od antisemity Shakespeára, tak bych řek´ úplnej Romeo a Jůlie.

Jo a taky se podobně v jednom filmu jeden árijskej Slovák zamiluje, nějak né úplně nezištně, do židovský babičky s obchodem na korze, ale z toho si už pamatuju jen jak se spolu ruku v ruce vznášejí do nebe a jak tak zpomaleně šlapou po obláčcích, tak se zamilovaně usmívaj´ (mám dojem, že on si předtím hodil šlajfku). No prostě takovej doják, že za to režizér dostal Oskara.

Tak to né, pane Nohejle, to byste jim zase křivdil, nemůžete to s tím mezirasovým stykem tak generalizovat.

26163

04.03.2004 08:09

Symfonie o Novém světě

Symfonie o Novém světě

Jiří Táborský 209.?.?.?

Mno, když jsem se tím textem prokousal, tak jsem si nebyl jist, zda autor ten mýtus o jejich nepřekonatelné moci těm jeho "Filištýnským" sežral i s navijákem anebo si dělá srandu. Vlastně mi ani nedošlo, proč jim říká "Filištýnští".

26164

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?