Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 143 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, Aligátor, Islander, jen tak, Spřízněná duše.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.06.2011 21:49

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Jasně

Islander 96.?.?.?

>Kdyby nas v roce 1968 neprijeli osvobodit nasi 'pratele', tak
>jsme na tom mohli byt jako byvala Jugoslavie [smích]

>Byl jsem tam parkrat na dovolene a vubec to tam spatne nebylo
> [mrknutí jedním okem]

To mi promlouváte z duše. Byl to socialistický stát, podle mých představ. Znal jsem tam pár přátel u kterých jsem tam na dovolené pobýval, ještě před osmašedesátým. Potom už to pro mne možné nebylo, neboť stbáci mi tam zakázali cestovat - z důvodů mých veřejných postojů k té zemi. O to bolestněji se mně dotklo to, co Jugoslávii provedl tzv. Západ a jeho vražedné komando NATO.
[mrknutí jedním okem]

245848

16.06.2011 18:15

Pravici nebo levici

RE: Zlaté časy kolektivizmu a prvobytně pospolné společnosti v jeskyních

jen tak 96.?.?.?

Já tedy autora neznám, ale to, co tady píšete jsem zažil na vlastní kůží, doplněné ještě tím, že mi StB šla po krku a to doslova!!! Nakonec jsem se musel z ČSSR vystěhovat a žiji v USA. Pokoušel jsem se vrátit "na stará kolena" domů do vlasti, kde údajně zvítězila pravda a láska. Nehodlám to tady pitvat, ale řeknu vám, že ta doba socialismu, byla pro obyčejného pracujícího, který se nijak neangažoval proti režimu, určitě lepší než ten SHIT!!! co je tam nyní. Tehdy, přestože politicky pronásledován, jsem měl možnost bydlet ve vlastním domě, měl jsem práci, i když z posice mé odpovídající kvalifikace mne vyhodili, ale stále jsem žil jako člověk s možností existence. Dokonce jsem měl možnost svůj dům před odebrání občanství a vystěhováním z ČSSR, legálně prodat. To co tam v Kocourkově v současnosti je naprostý debakl práva a lidskosti. Tam nezvítězila pravda a láska, ale nenávist, lež a vyčůranost na celé čáře! Nakonec jsem "utek" zpátky do USA, před mafiány, exekutory a zloději všeho druhu, je to jediná možnost. Vůbec se nedivím, že se stále větší části lidí stýská po starých časech. To je důsledek asociálnosti a celkové neschopnosti současných vlád. Smutné poznání.

246194

17.06.2011 15:29

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

jen tak 96.?.?.?

> Baki nelže, on to myslí
>upřímně. Budiž je tohle pučením i pro ostatní, na koho
>reagovat a komu se raději vyhnout. [mrknutí jedním okem]

Přesně tak, pane Mirdo. On už se tady v tom duchu pan Baki projevil dávno. Na jeho neobjektivní názory nemá smysl reagovat. On zapomíná, že RB sice schválila bezletovou zónu pro Kadáfího letouny, ale země NATO si toto samolibě vyložily po svém - jako záminku pro agresívní válku proti suverénnímu státu Lybia, zničením infrastruktury země, tisícům lidských obětí a zavražděním, nebo případným soudem před mezinárodním tribunálem, jejího představitele. To srovnání Kadáfího s Hitlerem je naprosto hloupé.

246269

19.06.2011 18:46

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Konec dolaru v prosinci 2012??

jen tak 96.?.?.?

>Doporučuji zásoby trvanlivého jídla a konzerv alespoň na dva
>týdny, pitnou vodu podle počtu osob v domácnosti. Záleží,
>je-li voda studniční nebo z městského vodovodu? Voda se musí
>obměňovat, záleží na tom, kdy chytne zápach? Využijte
>nespotřebovanou vodu na zalévání záhonku a nebo na
>splachování záchodu, ale nezpomenout na ten čichací test.

Praktická rada:
Tu pitnou vodu lze v případě nouze získat i z té, co "chytne zápach", pomocí filtru s aktivním uhlím. Ostatně, ten filtr doporučuji používat i v případě použití vody z kohoutku, kterou používáte k pití. Zbavíte tak vodu některých toxických látek a dokonale se odstraní zápach... [smích]
Čili je dobré si pořídit filtrační zařízení s uhlíkovým filtrem. Prodávají i přenosnou konvici z dvou částí, kde do vrchní nádoby nalijete kontaminovanou vodu a přes filtr vám proteče do spodní čistá.

246409

21.06.2011 15:42

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Neberte toto jako provokaci, ale čistě námět k zamyšlení

jen tak 96.?.?.?

No, vyloučit nelze nic, dokud nejsou přímé důkazy. Jsou takové? Nepomíjel bych vůbec skutečnost, že Trodaš psal velmi nepříjemné články, jež se určité (velmi vlivné) skupině společnosti jevily velmi nebezpečně. Doufám, že věříte tomu, že je poměrně snadné udělat z člověka viníka. A tady v tomto případu moc jasnosti rozhodně nevidím.

246522

22.06.2011 16:02

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

Vyšetřování policie

jen tak 96.?.?.?

Dámy a pánové, já už věřím, že v ČR je možné všechno. Sice to, co popíšu nesouvisí s tímto případem, ale vyšetřováním policie jako takové. Jeden můj dobrý známý zde v Americe se znal s bývalým zástupcem ředitele pražské policie, plukovníkem Zdeňkem Janíčkem. Ten byl nepohodlný určité skupině lidí a tak byl, podle všeho, zavražděn.
Zpráva z novin: "Plukovník Janíček byl nalezen mrtev 17.2.2005 ve sklepě svého bydliště v Praze 4. Byl oběšený, na těle měl 29 bodných a řezných ran. Rány ale nebyly příčinou úmrtí, tou bylo jednoznačně oběšení."
Podle Policie ČR se jednalo o sebevraždu. Pro mne je to od počátku tou nejpodivnější sebevraždou, o jaké jsem kdy slyšel. Co to je proboha za logiku???!!! Tak on si sám udělal devětadvacet bodnejch ran a řeznejch ran, to mu není dost a v tom stavu, pobodanej a pořezanej, se jde ještě oběsit!!! No, kurva fix to musel bejt ale silnej motiv. Ten můj známý mluvil s pozůstalými a ti mu svorně tvrdili, že plukovník dostával výhružné dopisy, že bude zabit. Pozůstalí jsou naprosto přesvědčeni, že to byla vražda. No a český policajti to prohlásili za sebevraždu, pomalu se na vše zapomnělo a je "ticho po pěšině"... Kdo se nad tím dneska pozastaví, že. Podobně to podle všeho bylo s Kájínkem a možná tak bude i s Trodasem. Tak teď něčemu věřte v takový zkurvený společnosti absurdních zákonů, bezpráví, prolezlou korupcí a svinstvem...
[bliji]

246612

28.06.2011 15:47

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: Tam smerujeme

96.?.?.?

Tak to podepisuji. [cool]

246953

04.07.2011 11:35

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

jen tak 96.?.?.?

Já jsem si teď přečetl tuto diskusi a nemíním se vměšovat. Toliko chci říci, že jsem měl v JAR přítele. Strávil tam 5 let, potom přesídlil sem do USA. Dnes už nežije, ale pamatuji si z jeho vyprávění to, co tady píše pan MoUdrostrak. S takovými arogantními typy, jako Mr. "tmo", jsem se tam v Česku taky sešel. Bohužel, takoví, pokud jsou na postech, kde se rozhoduje o důležitých věcech, tomu národu škodí. Mě tam zlodějské firmy a takoví arogantní magoři otrávili život natolik, že jsem osm měsíců po návratu z Ameriky, raději přesídlil do těch zatracenejch USA zpátky. [mrknutí jedním okem]

247321

10.07.2011 18:47

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: Ocekavany krach

jen tak 96.?.?.?

>> Alespon uz vidime, proc je zakazano sirit Protokoly.
>Zakázáno? O tom nic nevím, ale šířit prokazatelně
>falešný dokument a tvrdit o něm, že je pravý není zrovna
>znak inteligence...
To záleží kdo ten dokument označil jako "prokazatelně falešný". Nebudou to ti samí samozvaní "nadlidé", kteří soudí i zdejšího Editora Zvědavce? Ostatně, není sám a není pravda, že šíření takovýchto dokumentů je bez následků:

http://vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/pr...

247645

12.07.2011 14:26

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

RE: Ten, kdo to udělal,

jen tak 96.?.?.?

>Ta věc o Spolaně jemi známa. Dokonce tam došo v této
>souvislsti i k slušnému průseru. Co se distribuce AO týče,
>tipla bych na nějaký ten armádní přebytek, mohu se však
>mýlit.
V té Spolaně se vyráběla pouze jedna složka, která se přes Podnik zahraničního obchodu dodávala záp. firmám na výrobu AO. Celosvětově byly největšími výrobci Agent Orange americké agrochemické firmy Monsanto a Dow Chemical.
Tady je více:

http://wiki.ask.com/Agent_Orange#Chemical_descript...


http://cs.wikipedia.org/wiki/Agent_Orange

247786

13.07.2011 14:43

Bez rizika a nad zákonem: USA globalizují válčení pomocí bezpilotních letounů

RE: Nejvíc mě pobavila

jen tak 96.?.?.?

To je ten dvojí metr. Dnes není, bohužel, na světě síla, která by jim v tom mohla zabránit. Celej svět mlčky, po dlouhá léta přihlížel, jak vojensky roste potenciál Západu (států NATO a USA) a nic proti tomu nedělal. Naopak - Západu se podařilo rozeštvat a nakonec zlikvidovat jediného, koho se aspoň trochu báli, t.j. SSSR a Vých, blok. Toho ihned taky využil a začal zbrojit jak o závod. Když někdo dosáhne takovou vojenskou převahu, tak si může dovolit přepadnout a beztrestně ukradnout bohatství kterékoliv země, která se mu zlíbí. Před Mezinárodním tribunálem si zajistili nepotrestatelnost za svoje páchaná svinstva proti lidskosti.
Ovládli dokonale média, takže jejich je tzv. Pravda. Tak se tomu co se dnes děje, nemůže nikdo divit. Nebo snad někdy někdo věřil, že takový obrovský voj. potenciál je budován k obraně? Proboha proti komu???
Je to systematická mašinérie na ovládnutí světa. Do jaké míry bude úspěšná, těžko soudit.

247875

13.07.2011 15:50

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jen tak 96.?.?.?

>A tak jsem si žil a užíval života až do Humanitárního
>bombardování Jugoslávie. A teprve tehdy zažil katarzi -
>začal si všímat lidské hamiždnosti, špíny, zaprodanosti,
>ulhanosti, ubohosti... A víc se začal zajímat o věci okolo
>mne.
Tak to jsme na tom naprosto stejně... Tím rozbitím Jugoslávie a bombardováním civilních cílů, jako nemocnic, TV stanic a celkovým ničením jejich infrastruktury, použitím kazetových bomb a DU a ukradením Kosova, jsem definitivně přestal věřit v nějaké dobro západní společnosti.

247879

15.07.2011 15:59

Rozhovor se stromem

Překvapení

jen tak 96.?.?.?

Překvapuje mne, že to musí být uděláno zrovna teď. Pochopil bych, že Vás okolnosti k pokácení stromu dovedly, ale rozhodně bych to dělal v době vegetačního klidu. Takhle mi to připadá drastické. [pláč]

248046

15.07.2011 19:36

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: A.B. možná jen

jen tak 96.?.?.?

Já to vidím přesně tak. Klaus i přes jeho chyby, je současný nejlepší český politik. Havla jsem kdysi obdivoval, ale poté co vyřkl své vize o orientaci Československa a nedokázal splnit vůbec nic z toho co proklamoval, je pro mne pouhý šašek ve službách cizí moci. Jo a korunu tomu dal s tím "slavným" výrokem o nutnosti humanitárního bombardování Srbů...

248087

22.07.2011 22:52

Monsanto a nadace Gatesových tlačí na GM plodiny v Africe

RE: Útok v Oslu

jen tak 96.?.?.?

Máte pravdu. Je to látka výbušná i sama o sobě, za specifických podmínek, pochopitelně. Pokud bude NH4NO3 zbaven vody, lehce z něj vyrobit velmi účinnou trhavinu. Téměř jako TNT. Nebudu zde publikovat návod, ale ty suroviny běžně koupíte všude.

248749

24.07.2011 19:35

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

jen tak 96.?.?.?

Tak přesně tohle mně taky napadlo. Víte, já tady v USA viděl zákrok policajtů, kdy se jednalo o úplnou banalitu, ve srovnání s tímto. Jednalo se o to, že emigrant z Rumunska si tady legálně koupil v Gun Shop pistoli, která mu nějak nevyhovovala a tak ji šel vrátit. S majitelem toho obchodu se začal však hádat ještě venku a mával tou pistolí kolem sebe.
Ten majitel zapadl dovnitř a asi zamknul, zavolal policajty, ti tam byli během minuty. V mžiku tam bylo asi pět policejních aut a ihned z nich vyskákali a obklíčili ten shop. Začali řvát na toho hocha, ať okamžitě hodí zbraň na zem, lehne si a roztáhne ruce. Nevím jestli ten emigrant vůbec rozuměl co požadují, ale okamžitě to neudělal. Jen stačil zvednou ruku s tou zbraní nad hlavu a už duněly výstřely policajtů. Rozstříleli ho na sračky. Potom tady byla kratičká zprávička v místní TV a novinách.

248850

26.07.2011 13:31

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

jen tak 96.?.?.?

Souhlas. Nic světoborného bych v tom nehledal. A dokonce se domnívám, že není až natolik nebezpečné a nemožné doma vyrobit pár deka HMTD. V mládí jsem toho vyráběl spousty. Peroxid a další se ještě sehnat dají. Zejména v Evropě. Navíc, úplnej blbec to určitě není a pár rozbušek si taky opatřit mohl. Že toho využijou governmenty určitých zemí k utažení šroubu nad svobodou, jsem si jistej.

249113

27.07.2011 01:15

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

jen tak 96.?.?.?

A co myslíte, že bylo použito v případě Oklahoma bombing, kde to naprosto zdemolovalo fed. budovu a přes stovku lidí zabilo? Zase jen obyčejnej "Fertilizer".
Jinými slovy amonný ledek (v patřičné úpravě) + palivo a odpálené rozbuškou. Pokud se dodrží určitá pravidla dá se vyrobit velice účinná trhavina, téměř jako TNT. Jistě, musí být minimálně znalý, ale zase tak složié a nemožné, jak vy to píšete to není. I s minimální námahou najdete spoustu návodů na internetu. Sám jsem to kdysi zkoušel, asi s 3kg a garantuji vám, že i to by vysklilo vejklady v blízkým oklolí. Další amatérský pokus zničit WTC v roce 1993 byla taky amatérsky vyrobená bomba. Zde sice ne z ledku, ale z nitromočoviny, ale zase, močovina je jen hnojivo. Nemohu pochopitelně posoudit znalosti toho debila v Norsku, ale tvrdím, že je to technicky možné a nijak zvlášť složité.

249179

27.07.2011 06:46

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

jen tak 96.?.?.?

Jasně, těch návodů je možno stále sehnat spoustu. I na internetu. Až se kolikrát divím. Horší už je dneska nepozorovaně nakupovat větší množství chemikálií. A po tomto incidentu to patrně bude ještě horší. Ale Mossad ap. to myslím nemá zapotřebí. To jsou profíci, kteří disponují profesionálně vyrobenými explosives a zařízením s vysokou spolehlivostí. [smích] [mrknutí jedním okem]

249188

27.07.2011 07:00

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

jen tak 96.?.?.?

Ale jo, nesrovnalosti jsou všude a vždy. Ona ta Oklahoma snad byla pomsta za WACO. A vůbec netvrdím, že to mohl udělat sám ten mladík. Neznám jeho schopnosti. Nicméně, všechno zatím tak vypadá. Ten zákrok policajtů mi taky přijde hodně divnej. Je tam mnoho podivného, ale nemusí to být nemožné. Tam sehraje hodně moment překvapení i pro ty policajty. Chovali se podle mně hodně zmateně. Časem asi vyleze na světlo víc, uvidíme.

249190

28.07.2011 06:11

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

jen tak 96.?.?.?

Skoro vždycky? Těch fungujících návodů je tam dost a dost. Vyvracet vám to a veřejně tady o tom debatovat ale nebudu. Tak von to udělal průměrnej Amík v Oklahoma City z toho samýho už dávno před tímhle a vy nás tady chcete přesvědčit, že to není možný? Člověče, já už tohle mám vyzkoušený, že to jde, před ca. 50lety.

249281

28.07.2011 23:19

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

RE: Zamysleni nad moznostmi jednoho cloveka

jen tak 96.?.?.?

Lidi neblbněte. 6 tun toho nakoupil celkem. Ta nálož v Oslo určitě neměla 6t. Pokud jsem četl, měla něco přes 500kg, tj. 0,5tuny.

249349

29.07.2011 16:57

Breivikův čin pod Occamovou břitvou

RE: pokracovani nad moznostmi cloveka

jen tak 96.?.?.?

Znalosti mohl získat. To vyloučit nelze. Úřady o něm vědět vůbec nemusely. Sehnat a vyrobit účinnou látku na rozbušky? Třeba tady:


http://www.powerlabs.org/chemlabs/petn.htm

249397

01.08.2011 16:19

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

jen tak 96.?.?.?

>Jarmilko, vymyté mozky najdeš jinde, málokdy na tomto blogu,
>tak se můžeš odstěhovat do USA, mají trest smrti a
>perfektní společnost přece, tam by se ti možná líbilo.
>Národ plný vymytých a hloupých mozků, platný trest smrti a
>přesto v civilizovaném světě jeden z největších počet
>vražd na počet obyvatel....

Do perfektní společnosti mají USA bezesporu daleko, ale:

Ze členských států USA je třináct těch, které nemají trest smrti. V některých státech USA byl trest smrti pozastaven.
Ve státech, kde trest smrti funguje se argumentuje tím, že trest smrti je jakousi pojistkou toho, že zločinec je takto zaručeně zneškodněn a je zabráněno dalšímu (opakovanému) spáchání např. vraždy.

Statistika vražd (v USA) je šest vražd na 100 000 obyvatel ročně, tj. 60 na milion obyvatel.

Takové Turecko kupř. má 184 na 1 milion lidí...

http://www.nationmaster.com/graph/cri_mur_percap-crime-murders-per-capita

249652

02.08.2011 00:27

Breivik není superman

RE: Proč ta obhajoba před jinými názory a ještě tak chabá???

jen tak 96.?.?.?

>
>Stačí "umět" promluvit s policistou "po jeho" a jste bez
>pokuty. Stalo se mi to v desítkách případů všude na
>světě... Musí mít pocit, že Vás zachránil před "pekelnou
>branou", protože se kajete před ním za dopravní přestupek -
>a myslíte to VÁŽNĚ!

>
>Opravdu to tak je - a funguje to[smích]

Všude to takhle funguje, kde není nad policajtem kontrola. V USA, (nevím, zda ve všech státech unie), jsou státy, kde je každý rozhovor s policajtem který s vámi projednává dopravní přestupek povinně nahráván. To je povinnost policajta. Dále - každej policajt má v autě radar, který je schopen za jízdy vás změřit a ty údaje jsou zaznamenány a on sám je nemůže upravovat, takže těžko může policajt být benevoletní. Jeho povinnost je postupovat podle sazebníku a těžko si asi dovolí něco dělat, když ví, že by se to obrátilo proti němu. Takže, dokonalý protikorupční boj. [smích] Tak v USA pozor na to, co před policajtem povídáte... byl jsem moc překvapenej, když jsem se s policajtem kvůli dopravnímu přestupku soudil.

249677

05.08.2011 18:46

Stanové městečko u New Jersey

RE: Krize v USA se prohlubuje,počet příjemců potravinové pomoci stoupá a dnes činí již 46 milionů osob.

jen tak 96.?.?.?

Pane Sašo, víte co mi nejde na rozum? Že těch 99,99% Američanů proti tomu zotročování nic, ale vůbec nic nepodniká. Naopak, když projíždím poklidný americký venkov, ti nejvíce okradení, bydlící toliko v Mobil Homes vypadají na venek jako ti nejšťastnější a nejhrdější Američané. Soudě podle vystavené americké vlajky před téměř každým takovým obydlím a její velikostí. Ti nejnuzněji bydlící mají obvykle tu největší. Když s takovým člověkem zavedu hovor, tvrdě brání milionáře, že prý jsou pro ně potřeba malé daně, protože jsou nositeli prac. příležitostí... Tak on je nezaměstnanej, podporu bere tak nepatrnou, že se sotva uživí a on podporuje pravicovou politiku. To fakt nechápu. Dokonale vybleachované mozky. Asi si nic jiného nezaslouží. [překvapení]

249927

07.08.2011 16:46

Stanové městečko u New Jersey

RE: pravicoví bezdomovci

jen tak 96.?.?.?

No, to já zírám taky. Jsou věci, které prostě logicky uvažující člověk nepochopí. Zřejmě to bude tím, že tito lidé uvěřili propagandě sdělovacích médií, nikdy nikde nebyli a myslí si tudíž, že nic jiného neexistuje a neexistovalo. Nelze se potom divit, kam se Amerika dostala. Takovou masu nevzdělaných lidí lze ovládnout velmi snadno a malé procento velmi bohatých zde diktuje podmínky.
Upřímně řečeno, mne ještě mnohem víc překvapuje to pravicování těch českých vysokoškoláků, pracujících za za 2/3 průměrné mzdy francouzského zametače ulic. [cool] Ale věřím vám to, pokoušel jsem se tam na trvalo z USA vrátit a tento poznatek jsem rovněž zaregistroval i za tu krátkou dobu pobytu. Tady vám aspoň zaplatí, když něco dovedete. Ta vyšší stře. třída zde pořád ještě je OK, nicméně jde to zde od deseti k pěti. Silně zde podražilo...

Tam v ČR jsem narazil na bariéru arogance, zlodějny, neocenění a nepochopení. Ano, s obyčejným dělníkem v ČR lze mluvit o politice i čemkoliv jiném rozumně. Pamatuji si to i z dřívějška, když jsem tam po osmašedesátém, coby vyhozený inženýr pracoval nuceně, jako pomocný dělník ve stavebnictví.

250044

10.08.2011 16:08

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: má smysl na toto reagovat?

jen tak 96.?.?.?

>Tak toho se opravdu nebojím, neboť na to myslím již nyní.
Takhle uvažovat může být za URČITÝCH OKOLNOSTÍ ÚPLNĚ K HOVNU. Nemůžete nikdy vyloučit, že nemůže nastat situace, kdy vás oberou o vše. Těch možností je mnoho a vůbec to nemusíte zavinit vy sám.
>pokud bych i o všechno nějakým úmyslem přišel, tak nebudu
>natahovat ruku ke státu s naprostou samozřejmostí, že ON
>MUSÍ, ale se studem, že je třeba vydržovat jedince, který by
>měl předávat své zkušenosti dalším generacím a přitom
>žebrá... ale doufám, že to rodina nedopustí...
Tak pokud spoříte nějakou formou do státem zajištěných programů, proč ne??? Jinak- znal jsem rodiny velmi dobře situovaných a vysoce vzdělaných lidí, kde se jejich vlastní potomci zmocnili jejich majetku (i pomocí vraždy), ačkoliv oni očekávali na stará kolena pomoc.
>Jenže u nás v ČR se skromnost nenosí, prostě otevřeš kabelu a shrneš
>tam vše ze stolu, co se nabízí... Sockoidnost dnešní
>populace nezná hranic a je to smutný pohled...
Pro mne je naopak velice smutný pohled na ty zdravotně postižené, zcela závislé na pomoci státu, kterej jim ovšem odpírá pomoc, přestože celý život platili daně... Dneska mu vezmou nárok i na ten invalidní důchod a když není schopen platit zákl. živ. náklady, klidně mu ještě exekutor sebere co mu zbude. [bliji]

250395

10.08.2011 19:30

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: má smysl na toto reagovat?

jen tak 96.?.?.?

>Neohánějte se pár zdravotně postiženýma. Většina těchto
>příjemců dávek jsou simulanti a hnědočeši, kteří se umí
>postarat, aby z tučných jídel a polehavého způsobu života
>dostali zdravotní problémy potřebné k invalidnímu důchodu.
>A o opravdové postižené se stát stará poměrně dostatečně
>(i když beru, že nějaká výjimka jistě existuje).
Pořádnou kontrolou a poctivým přístupem k věci by toto nemohlo existovat. Nesmí ani pár postižených doplácet na vyčůranost lenochů. A házet všechny plošně do jednoho pytle je vrchol neschopnosti té které společnosti tento problém řešit.

>Přestože se jedná často o totální degeneraci lidského rodu. >Všechny přírodní společenství nechávají nepřízpůsobivé jedince
>vyhynout (evoluce), jen lidé je nechají "zaneřádit" genofond
>civilizace a produkovat tak další mrzáky, idioty a chromajzly.
>Je to tvrdé, ale musíme si uvědomit, že si lidskostí
>podřezáváme civilizační....
No jo, tak toto povídejte politikům. Ať zasáhnou a třeba zřídí likvidační tábory pro takto postižené, když vám je zatěžko se podílet na jejich přežívání a nesnesete pomyšlení, že z vašich daní je stát udržuje při životě. Myslíte si vážně, že toto je reálné a že lidské společenství by se mělo chovat podle toho tvrdě přírodního, evolučního? Znáte vůbec pojem lidskost, soucit, solidarita atd..?

250416

12.08.2011 15:51

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Konspirace,

jen tak 96.?.?.?

No, já nevím, ale zase tak příšerně složité to tedy nevidím. On zase ten ledek tak úplně čistej bejt nemusí. Spíše by mne zajímalo, co přesně bylo použito v tý náloži. To by na místě výbuchu měli experti spolehlivě určit. Nevím, zda se o tom veřejně psalo, sám jsem inf o tom nenašel. Byl tam použit kromě ledku např. K2Cr2O7 ? Co bylo použito jako palivo? Byl tam použit Al prášek? A už vůbec nevím, co bylo použito jako rozbuška, případně počinová nálož.
Nebezpečná výroba to sice je, to máte pravdu, ale srovnávat to s výrobou vysoce citlivých třaskavin? Já sám jsem toho kdysi vyrobil a i odpálil množství ca. 3kg a mohu říci, že bezvodej ledek to nebyl a petelice tak obrovská, že jsem byl až překvapenej... [smích] Vyrobit rozbušku taky není tak extrémně složité, ale tam už jde o hubu, zejména při sušení. Snad pevnej líh a citronovou kyselinu lze obstarat, možná horší to bude s 30% H2O2. Ale nemožné to není.
[mrknutí jedním okem]

250657

13.08.2011 17:31

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Konspirace,

jen tak 96.?.?.?

Ale jistě, já jen bych byl s předčasnými závěry opatrný. S tím oblekem je to jako s tím nalezeným Attovým pasem po nárazu letedla.... [smích] Třeba se jen někdo horlivě snaží dokázat, že za všechno může pouze on. Já klidně věřím, že někdo mohl stát v pozadí a klidně Breivika podpořit. Zejména vědomostmi. Někdy stačí aktéra(ry) pouze popostrčit. Potom to navenek vypadá jako sólo akce... Dokazovat vlastními zkušenostmi, že ten druhý by to nedokázal nemusí být zrovna záruka pravdy.

250747

14.08.2011 02:34

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Konspirace,

jen tak 96.?.?.?

Ano, vždyť se na to ptám už na začátu, zda někde bylo zveřejněno z čeho přesně byla ta nálož vyrobena. Nemyslel jsem tedy zrovna, aby vyšetřovatelé zveřejnili návod, ale zda zjistili jestli byl ten magor schopný to vyrobit všechno sám. Přesně tou metodou jak popisujete. Já to nevím, neznám jeho schopnosti. Samozřejmě, pro mne by to problém nebyl, včetně výroby těch rozbušek a systému zapojení a odpálení. Na to jsem byl expert už dávno před vystudováním chemie, už na základní škole v padesátých letech a to nebyl internet, ani návody v něm. Až se dneska divím, že se nic vážného nepřihodilo. Nicméně, neriskoval jsem. Přesně jsem si vždy zjistil vlastnosti látek a ověřil na malém vzorku co lze očekávat. Proto se domnívám, že to celé klidně může být jeho vlastní výroba. Ale mýliti se mohu... Třeba se časem dozvíme víc.

250841

14.08.2011 17:30

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Konspirace,

jen tak 96.?.?.?

Díky! Z toho už se dá usoudit víc... to mne utvrzuje v domnění, že to žádný neználek nebyl. [mrknutí jedním okem]

250921

14.08.2011 22:22

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Konspirace,

jen tak 96.?.?.?

>Je to neznalek (to rika sam, ze se to vse behem priprav te bomby naucil), ale neznalek houzevnaty a opatrny, bohuzel mu to nebouchlo uz na ty farme

Četl jsem to celé. Máte pravdu.[zahanbení] Původně neználek, ale naučil se pomocí experimentů. To jsem právě měl na mysli. Nepřesně jsem se vyjádřil. Sorry. Tak nějak jsem kdysi postupoval taky, ale v poklidu venkova, nikdy jsem nikomu nehodlal ublížit. [smích] Tehdy se nad nějakou petardou nikdo moc nepozastavil. Tehdy se to bralo jako klukovina, dneska by to bylo kvalifikováno jako příprava teroristického činu. Svět se změnil.

250946

20.08.2011 23:17

Zkušenost se Stworou

RE: Dube 94, ty žiješ v domnění , že se tady automaticky tyká

jen tak 96.?.?.?

>takže pokud někdo někomu tykání nenabídne, je to projevem
>neslušného chování a neúcty a nerespektu si tykání
>vynucovat.

>
>toť vše.
Tak s tím souhlasím. Dodal bych ještě, že nevyžádané tykání je projevem buranství a nadutosti. Používaly ho složky police u výslechů - mám bohatou zkušenost s vyšetřovateli bývalé StB. Ponížit člověka až jak je to možné. Někteří z nich, co jsem "osobně poznal" se stali po "Sametu" úspěšnými "podnikateli". Jiní pronikli do státní správy. Jak jsem si všiml, běžné je toto chování v přístupu k člověku u mnohých, tzv. podnikatelů v Česku, kteří se tady i občas objeví. Podobnost čistě náhodná?

251461

21.08.2011 00:31

Zkušenost se Stworou

RE: Dube 94, ty žiješ v domnění , že se tady automaticky tyká

jen tak 96.?.?.?

>A jak se vyka v anglictine ?
Formálnost a neformálnost vztahů se rozlišuje důvěrným oslovením křestním jménem a formálním Mr. nebo Mrs. (pane, paní).

251464

21.08.2011 23:26

Zkušenost se Stworou

RE: Dube 94, ty žiješ v domnění , že se tady automaticky tyká

jen tak 96.?.?.?

>jistě, není pochyb o tom, že americká civilizace a
>civilizovanost je nejdál ve světě a nemá sobě rovné. je to
>vidět na každém kroku[smích]

>i v pokrytectví a křiváctví vedou, a v sociální nerovnosti
>a rasové nesnášenlivosti a snaze ojebat jeden druhého, i
>přesto, jak si tam všichni hezky tykaj jménem
No, nevím, zda vedou Američani v pokrytectví a křiváctví, či rasové nesnášenlivosti a ojebat jeden druhého, ale z vlastní zkušenosti mnohaletého soužití v americké společnosti mám zkušenost právě opačnou. Právě v Česku se mi dostalo výše jmenovaného v nebývalé míře, kdežto zde v USA jsou si lidé k sobě více nápomocní, usměvaví, nesnaží se ojebat jeden druhého, na úřadech a různých institucích se k vám chovají zdvořile, nekrade se zde zdaleka v takové míře jako v ČR, atd, atd... Jestli je to jen přetvářka, to nemohu tak úplně posoudit, nicméně na člověka to působí příjemně. Pochopitelně existují i výjimky a na arogantního debila zde narazíte taky.
Nesmíte posuzovat zahraniční politiku USA k ostatnímu světu. Tam se chovají jako barbaři a nadlidé, to souhlasím. Uvnitř USA, ve vztahu jeden k druhému, je to jinak.

251539

23.08.2011 18:45

Zkušenost se Stworou

RE: Tmo? Likviduje diskusi

jen tak 96.?.?.?

Mohu říci, že to vidím podobně. S Mr. "TMO" jsem taky měl tu čest diskutovat, ale jeho urážky, nálepky a ponižování mne nijak neodradily. Naopak, on dokázal celému publiku zde, že je arogantní namyšlený beran bez špetky slušnosti, přestože ve svém oboru je znalý. Tragedie je, když se pustí do diskuze o tom, kde nemá dostatek znalostí takovým způsobem, že se posmívá vědecky dokázaným faktům.
Zatímco pán, který, jak vy píšete, "nedokáže napsat jedinou větu bez SS," má dle mého názoru velké životní zkušenosti, slušné vystupování a názory. Nikoho neuráží a odpovídá věcně a logicky, bez arogantních projevů. Neřekl bych, že díky jemu zdejší diskuse poklesla. Já osobně si jeho názorů vážím. Toť můj pohled na věc.

251669

24.08.2011 15:39

NATO krade libyjské zlato, zatímco se Tripolis hroutí

RE: Libye a co dál: Jak jsme se tam dostali a co se stane příště

jen tak 96.?.?.?

Je to tak jak píšete! Ale! On někdo očekává, že jednotlivec, byť kongresman, něco změní, když celý systém jde cestou "Demokraticky nám dejte svojí práci, zdroje nebo pošleme bezpilotní letadla."?
Já to vidím tak, že toto po desetiletí budování vojenské převahy, nemohlo vyústit v nic jiného, než dobyvačné války. Najít a podpořit pár rebelů v té které zemi (bohaté na suroviny) je hračka a oddané mezinárodní organizace hrdě schválí dnes cokoliv. Mne osobně spíš překvapila naivita Ruska, které podle mého soudu mohlo udělat víc, zejména ve vlastním zájmu. Takhle jsme svědky jak je uchvacována jedna země po druhé a doslova kradeno její bohatství. Pochopitelně pod rouškou ochrany civilistů a lidských práv. Nikdo nepožene NATO k odpovědnosti za vraždy a loupení, protože veškeré mezinárodní soudy jsou ovládány - hádejte kým? [bliji]

251748

26.08.2011 16:02

McHuba mává „vlajkou svobody“

RE: Mno,

jen tak 96.?.?.?

> Prej americká strana
>neví, zda Britové s Francouzi loví Kadáfího, to už mi
>přijde jako řeč Milouše Jakeše, víte kolik berou?
Prej, to je ono. [smích] Zdá se navenek, že levá ruka neví, co dělá pravá. Podívejte co píšou dneska:
Americká rozvědka se zapojila do pátrání po skrývajícím se v Libyi Muammaru Kaddáfím. Sdělili to zástupci administrativy amerického prezidenta Baracka Obamy.
Podle jejich slov se pátrání účastní příslušníci SIA, jež se nacházejí bezprostředně v libyjské metropoli Tripolisu a dalších libyjských okresech. Do operace byly rovněž nasazeny satelity, výzvědné letouny a nepilotované stroje.
Američtí úředníci zdůrazňují, že v případě dopadení Kaddáfího v nějaké budově nebo úkrytu jsou možné různé scénáře: raketové nebo bombové údery, nasazení příslušníků SIA anebo britských a francouzských příslušníků speciálních jednotek.
[bliji]

251939

29.08.2011 04:21

McHuba mává „vlajkou svobody“

RE: Mno,

jen tak 96.?.?.?

To bezpochyby. Zničit bombami a raketami co nejvíc, to je ten správný postup "demokracie". Bez ohledu na ztráty na životech civilistů. Už jsem to viděl v případě Jugoslávie i dalších. Mne jenom neustále překvapuje, jak očividně lžou, řekl bych až si kálejí do úst a vůbec si už nepřipouští nějaké zábrany. Jak prohlašovali ještě nedávno, že Kaddáfí je vůbec, ale vůbec nezajímá a není cílem jejich útoků. A nyní NATO rozbombardovalo Tripolis a mohou se různá komanda tzv. demokratických zemí přetrhnout, aby ho zabili. Donedávna to byl jejich přítel. No a jak si "vyložili" resoluci UN o bezletové zóně, to už raději nekomentovat. (Tady řádila "Irena" a tak nešel proud, byly záplavy, vichřice, proto odpovídám až nyní). [mrknutí jedním okem]

252122

29.08.2011 13:57

Znásilnění Libye

RE: NATO překonává Orwella

jen tak 96.?.?.?

Jen dodám. Byly oznámeny hodnověrné detaily přímé cizí účasti v přípravách a uskutečnění útoku na Tripolis. Ve vysílání BBC britský vojenský expert Robert Fox uznal, že útok na Tripolis uskutečnily jednotky zvláštního určení z Kataru a Sjednocených arabských emirátů za podpory USA, Velké Británie a Francie. Tím potvrdil prohlášení Kaddáfího staršího syna Muhammada o účasti cizích žoldáků a vojsk NATO v pozemních bojích o libyjskou metropoli.
The Daily Telegraph oznámil s odvoláním na prameny v britské vládě o tom, že britští vojáci a rozvědčíci se účastnili příprav ofenzívy na Tripolis a pomáhali povstalcům plánovat jejich útoky, vybavovali je, dávali konzultace a zajišťovali jim podporu ze vzduchu.
Prezident Ústavu pro výzkum Blízkého východu Jevgenij Satanovskij říká toto:
"Nevíme přesně, kdo přece ve skutečnosti dobyl Tripolisu po soustředěném bombardování NATO. Byla to francouzská cizinecká legie, anebo britské jednotky zvláštního určení za symbolické účasti povstalců. Válka není ještě ukončena, je už ale jasné, že zvítězili Obama a Sarkozy. Mohou teď klidně kandidovat na druhé funkční období. Zvítězil Berlusconi, který teď může klidně spát, i když Itálii nejspíše zaplaví proud nezákonné migrace. Zvítězil Anders Fogh Rasmussen".

Teď už nebudeme muset slýchat kritiku nezkoordinovaných a zcela nepochopitelných akcí NATO – vítězové přece nebudou souzeni, podotýká ruský expert. Najde se ale v té koloně jásajících vítězů místo pro obyčejné Libyjce?

252151

31.08.2011 18:32

Znásilnění Libye

Koukám, že...

jen tak 96.?.?.?

Ještě ani nestačili ukradnout a rozporcovat Libyi a skřet Sarkozy už vyhrožuje Íránu!

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/243341-ira...

Jo, jo, prosadili si v UN, že Rusko nesmí dodat Íránu protiletadlové komplexy, to aby to případný agresor NATO měl snažší a už vyhrožuje.

252294

07.09.2011 15:21

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: INDICIE

jen tak 96.?.?.?

Přesně tak! Rusko mne velice zklamalo svoji naivitou. Copak si myslí, že to co se děje kolem nich, ze strany Západu, je pro jejich dobro? To jejich přátelství a benevolence k akcím Západu mne taky překvapuje. Vždyť pořád jen ztrácejí. Tomu nerozumím. Jsem přesvědčen, že kdyby rezolutně hájili své zájmy a adekvátně v tom duchu reagovali, svět by vypadal jinak.

252643

08.09.2011 16:14

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: INDICIE

jen tak 96.?.?.?

To máte pravdu, že nevidím do zákulisí a naivita je možná v tomto případě silné slovo, nicméně zaráží mne mj. toto:

http://blisty.cz/art/47762.html

http://www.rozhlas.cz/zpravy/zahranici/_zprava/241...

Mimochodem nedodání systému S-300 do Íránu je velmi zajímavou a řekl bych docela přehlíženou kauzou. Sankce OSN se totiž nevztahují na protiletecké systémy.
Z nějakého důvodu se Rusko rozhodlo nenaplnit již podepsanou smlouvu na dodávku S-300 do Íránu. Je těžké odhadnout, jaký je zatím důvod, ale jisté je, že to nebyly sankce OSN, které se na tento obchod nevztahují.
Citace ze sankce:
“8. Decides that all States shall prevent the direct or indirect supply, sale or transfer to Iran, from or through their territories or by their nationals or individuals subject to their jurisdiction, or using their flag vessels or aircraft, and whether or not originating in their territories, of any battle tanks, armoured combat vehicles, large calibre artillery systems, combat aircraft, attack helicopters, warships, missiles or missile systems as defined for the purpose of the United Nations Register of Conventional Arms, … “
http://www.un.org/News/Press/docs/2010/sc9948.doc....
A vysvětlení, co obsahuje registr konvenčních zbraní. Z hlediska exportu S-300 je podstatná poslední část:

„VII. Missiles and missile launchers
Guided or unguided rockets, ballistic or cruise missiles capable of delivering a warhead or weapon of destruction to a range of at least 25 kilometres, and means designed or modified specifically for launching such missiles or rockets, if not covered by categories I through VI. For the purpose of the Register, this category:
(a) Also includes remotely piloted vehicles with the characteristics for missiles as defined above;
(b) Does not include ground-to-air missiles.“
http://www.un.org/Depts/ddar/Register/Categories.h...

252761

10.09.2011 18:49

Před vměšováním NATO byla Libyje africkým Švýcarskem

RE: zadna sance

jen tak 96.?.?.?

Jasně, on ani nikdo nic jiného snad neočekával. Pokud systematicky někdo zbrojí s takovou intenzitou jako Západ a ostatní jen mlčky přihlížejí, popřípadě jim lezou do zadku, nelze čekat nic jiného, než dokonalou vojenskou převahu, která je určena v současné době především k loupežnickým tažením k získání bohatství jiných zemí. Což názorně předvedly země NATO pod tzv. bezletovou zónou a "záštitou ochrany civilistů" v Libyi. S tou lekcí Rusku taky souhlas. Doplatí na to sami, že se plně oddali a věřili Západu, že pokud rozpustí Varšavský blok, něco podobného očekávali i od zemí Západu. Za blbost se holt platí. Může být rovněž voj. síla NATO kdykoliv použita a zneužita, např. pokud by se některá členská země pokusila vystoupit, atd...

252975

10.09.2011 20:17

Romové II. část

RE: zvasty

jen tak 96.?.?.?

>
>Nejsou to, alespoň v první části, žádné pseudovědecké
>žvásty, a zadruhé i za bolševika problémy s Romy bylY.
>Problémy s cikány byly za I. republiky - a to jich v ČSR, tj.
>v Čechách, bylo jen kolem 8 000, jenže tenkráte neexistoval
>ten nový "mor" zvaný politická korektnost, který nás
>eventuálně zahubí. Tenkráte Češi budovali pro tuto
>nezdravou práce se štítící populaci tábory, kde se cikáni
>povinně seznamovali s aktivitou, která jim byla vždy cizí, ta
>aktivita se nazývala tvrdá PRÁCE.

Tak, tak. Úplně mě děsí, že se čeští lidé dnes musí bát říct, Čechy Čechům. Okamžitě jsou označeny za xenofoby či nacisty. Když právem protestují proti cikánskému řádění, policajti hájí politicky korektně cikány! Teď jsem koukal, že použili i vodní děla proti bílým... To celé je diskriminace bílé rasy a povzbuzuje to akorát cikány v páchání trestné činnosti.
[smích]

252996

12.09.2011 16:08

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jen tak 96.?.?.?

Já jsem přesvědčen, že ty budovy opravdu spadly po nárazu letadel a následném požáru, který způsobil ztrátu pevnosti ocelových nosníků, které neunesly váhu nad místem poškození a pak už, jak se to jednou pohnulo, to prostě spadlo. Kinetická energie je sviňa! (Něco o vlastnostech materiálů jsem se naučil teoreticky na škole a potom dlouhou praxí). V tom tedy rozhodně jsem proti jakékoliv konspiraci. Ale neříkejte mi, že body č. 1 - 4 jsou pro jisté tajné služby až tak neproveditelné. Prostě využít fanatismu Arabů a postrčit je k provedení pomsty proti Americe za jejich jednostrannou podporu Izraele. A Ameriku tím postrčit do války proti arabskému světu. Důkaz pro to, ale pochopitelně nemám, je to jen taková moje malinká konspirace. [smích]

253178

12.09.2011 18:14

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jen tak 96.?.?.?

No, jo, ale von ten požár tam byl taky. U stejným stylem postavených budov, lze očekávat stejný styl pádu. Zde taky nenarazilo žádné letadlo v věž spadla po pouhém požáru.

http://www.broadbandtvnews.com/2011/07/18/tower-fi...

253198

13.09.2011 08:39

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jen tak 96.?.?.?

>Za poněkud naivní ovšem považuji přesvědčení, že by
>americký nebo jiný agent dokázal "přistrčit" hordu
>fanatických muslimů k přípravě a spáchání časově,
>finančně i organizačně náročného atentátu typu 9/11. Ti
>lidé nenávidí vše západní. Až tak, že tuto svou nenávist
>stavějí nad svůj život. Z tak strašlivé nenávisti ovšem
>plyne absolutní nedůvěra. Nechat se "přistrčit" by ovšem
>znamenalo tuto propastnou nedůvěru překonat a důvěřovat
>"přistrkovateli". Pravděpodobnost takového jevu považuji za
>podobnou, jako výskyt osoby s IQ 160 v romské populaci.

No, tak on ten agent by se snad nepředstavoval, že je z am. či jiného governmentu, to dá rozum. Tak naivní snad by nebyl nikdo. Podívejte, fanatikovi stačí dát nenápadný podnět a typ. A potom z toho těžit. A že se to jako záminka ke zbrojení a válkám (bohatým zbrojařským firmám) hodilo, to je bez pochyb. Ale netvrdím, že to tak muselo být, je to jen teoretická úvaha. Jsem jen člověk a mohu se mýlit. A i kdyby to tak bylo, takový důkaz se nenajde. Všichni zahynuli.
No a pokud vím, ty kurzy létání si financovali sami ti islamisté. Ono svého času tady vůbec nebyl problém si takový kurz udělat.

253224

14.09.2011 16:58

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Jsou chytří, vychcaní a vlastizrádci

jen tak 96.?.?.?

>Je to tak příteli, pro někoho je svědomí ta nejvyšší
>autorita a pro někoho jen obtěžující hmyz, které se vždy
>dá odehnat nějakou výmluvou.
Já tady mám zajímavé video, např. i tohle se to provalí, když se v někom hne svědomí....

http://www.youtube.com/watch?v=OdljWiRUlss&feature...

253345

14.09.2011 17:11

Plán evropské ekonomické vlády byl vypracován nacisty

RE: Krutá realita...

jen tak 96.?.?.?

Krutá realita? Jak pro koho... [smích]

http://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a...

253347

18.09.2011 15:32

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jen tak 96.?.?.?

>Jo von tam byl požár? A kde se tam ten požár asi tak vzal?
>[chechtot]
Tak čemu budete věřit? Svým vlastním očím, nebo někomu, kdo vám něco napovídá? Já se nedohaduji o vině, nebo nevině někoho, kdo za tím vším stojí, ani o tom, co ten požár způsobilo. Ale o tom, že tam ten požár prostě byl.. A o vlastnostech nosníků a ocelí za vysokých teplot (požáru) vím svoje a to na základě zkoušek a pokusů. Proto si dovoluji souhlasit s tím, že ty budovy mohl složit požár. Nic víc, nic míň. Takže se vysmívejte dál.

253612

18.09.2011 20:54

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jen tak 96.?.?.?

Jenže to srovnáváte nesrovnatelné. WTC měly odlišnou konstrukci s příhradovým rámem, upevněným ke svislým nosníkům šrouby, což je ojedinělé. Nechápu, proč musíte urážet člověka, pokud má jen trochu jiný názor??? Prostě věřím tomu, co jsem schopen logicky pochopit a to v případě WTC mohlo být tak, že ty budovy spadly samy, po tom požáru. Nezdá se mi ani trochu logické, že by tam někdo instaloval výbušniny a ještě to nějak koordinoval s nárazy letadel. To se mi jeví praštěné. Toť vše. Heleďte se, já vás zatím neurážel, s mnoha vašimi názory na světové dění souhlasím, takže si ty vaše urážky můžete odpustit, prosím. Děkuji.

253624

19.09.2011 00:30

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jen tak 96.?.?.?

>Výraz "šmudlo" se stává urážkou až ve chvíli, kdy jej s
>pocitem sebelítosti a sebedůležitosti jako urážku
>vyhodnotíš, kamaráde "jen tak 96.?.?.?"...[smích]
No OK, já to určitě beru jinak, neboť šmudlo se u nás říkalo nějakému špinavci, takže jaká sebelítost, nebo sebe-důležitost? Na to já netrpím. [smích] Trochu jsem ješitnej, to jo. Ale nechť je po vašem.
>Už se to (nejen na Zvědavci) připomínalo mnohokrát. Situaci
>WTC a Pentagonu hodnotilo po útocích MNOHO na kosher Systému a
>kosher Bushistech NEZÁVISLÝCH ODBORNÍKů. Tito SPECIALISTÉ
>problematice (narozdíl od pomatených laiků nebo podjatých
>lokajů Systému) z pozic odborníků ROZUMĚJÍ a proto byli
>mnohokrát lokaji Systému (za své přesné, vysoce odborné a
>vůči lžím a pokrytectví nekompromisní studie)
>perzekuování a UMLČOVÁNÍ. Jak je to s tebou, když se
>odvažuješ soudit co se událo? Ty se řadíš mezi laiky nebo
>mezi profesionální odborníky??
No, tak to já nevím, kam si mne zařadíte. Prošel jsem toho v životě dost, zejména zde v emigraci. Z komunismu jsem přišel jako ing. chemie, tady v emigraci jsem začínal jako umývač nádobí v jedné Deli s ušlechtilým názvem BONANZA, přes různá zaměstnání ve strojírensko-energetických firmách a přitom se dopracoval ke vzdělání v oboru metalurgie - American Powder Metallurgy Institute. Dneska mi táhne na sedmdesátku a stále pracuji v jedné firmě jako AWS Welding Inspector. Já netvrdím, že v tom útoku na Ameriku nemohly mít prsty nějaké tajné služby, podle mne to až tak nemožné není. Ale taky nepropadám víře v některé konsp. teorie. Nakonec vždy hodnotím, komu to celé nejvíce přineslo užitek (Cui bono). A to mi vychází, že z toho profitují U.S. zbrojařské firmy a také malinký státeček, jež hýbe Amerikou. Mýlíte se v tom, že si troufám něco soudit. Nesoudím co se událo. Já pouze hodnotím, na základě určitých znalostí vlastností materiálů, co se mohlo udát. Prostě, rozhodně dávám větší šanci verzi, že po požáru se ta konstrukce zhroutila. Rozhodně nejsem lokajem systému, ani nemíním vědomě publikovat nějaké podjaté názory. Je to čistě můj názor.
>Doporučuji ti, aby sis otevřel uvodní
>stránku tohoto webzinu, sjel dolů a nastudoval následující
>TEXT: >Chceš-li znát pravdu, naslouchej tomu, komu zakazují
>mluvit!
To určitě souhlasím, nicméně není tomu tak vždycky. I Rudé Právo sem tam mělo pravdu, přestože skoro vše byla propaganda. A taky sem tam lže ten, komu zakazují mluvit. Po pravdě, dnes v tzv. Demokracii tomu není jinak. Jo a Zvědavce znám úplně od jeho vzniku a zaměření se mi jeví až na výjimky OK. Akorát mnozí se snaží prosadit pravdu tím, že ukřičí a umlčí oponenta, ale to se děje vždy a všude.
>Nic ve zlém a Peace s tebou,
Taky nic ve zlém. Jak už jsem psal - s velikou většinou vašich názorů souhlas. [smích]

253636

19.09.2011 13:36

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jen tak 96.?.?.?

>Problém je že podľa vtedajších testov nity a skrutky majú
>podobnú nosnosť (pokiaľ si dobre pamätám tak na tom sú
>skrutky lepšie).
V podstatě by v tom velký rozdíl být neměl. Ale máte pravdu, že šroubový spoj lze provést pevnostně lepší, neboť nýty musí být vyrobeny z tvárné (elastičtější) oceli, vzhledem k tomu, že se musí roztemovat, což je navíc daleko pracnější, kdežto šroub lze použít z vysoce pevnostní oceli.
V tom pádu těch budov to podle mne velkou roli nehraje.

253658

19.09.2011 16:36

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Jak to tedy bylo doopravdy?

jen tak 96.?.?.?

>Navíc "šmudla" nemusí být
>špinavec jen po fyzické stránce, ale i po stránce
>charakterové a celkové integrity, a tam jsem svou narážkou i
>mířil...[smích]
Tak jsem to taky pochopil.
>Pokud je pravda, co jsi napsal o svém věku a backgroundu, tak
>patříš (nehledě na vzdělání a profesi) do kategorie
>poučených lajků a stejně jako v případě ostatních
>běžných občanů jsou tvé názory ohledně útoků z 9.11.
>ovlivněny emocemi, mainstreamovou propagandou a pravděpodobně
>i pokřiveným US patriotismem, který ti nedovolí připustit
>si, co jste tam za velkou louží za pitomce......
Ovlivněn propagandou? Blbost! Zatímco vy sám se pochopitelně považujete za toho, kdo pobral všechny vědomosti této planety. Nebuďte směšný, všude jsou lidé chytří i hlupáci. Že jich, (těch nevzdělaných) je na tomto kontinentu nejvyšší koncentrace je možné. Ale jak pozoruji, celej svět to velice rychle dohání. [smích] Měl jsem o vás tedy lepší mínění. Ale díky, od toho jsou ty diskuse.
> že se z
>tebe časem stane další (pokrytecký Systém sdílením
>účinně narušující) Trevor...
Žádnej systém mně už nezmění. Jsem jakej jsem. Převážně používám logiku, zdravý rozum, atd..., viz výše. [smích]

253664

22.09.2011 16:15

Libye – druhá strana mince

RE: Tady je klasicka ukazka,jak se bude tvorit budoucnost a ne jenom Libye.

jen tak 96.?.?.?

>Takze,cela ta akce s Gaddafim a Libyi, je rovnez velky obchod za
>protihodnotu v ramci ulozenych penzez,zlata v bankach a ovsem
>olej, takze se rebelove,pokud zvitezi octnou v dluzizch za
>svobodu a demokracii,ze i jejich deti stale budou v dluzich o to
>se ruzne banky dobre postaraji.Mit svobodu znamena ,ze musite tem
>jestrabum hodne zaplatit a stejne svobodni nejste.mate prece ten
>dluh.
To je samozřejmě pravda. Jestli se zblblí a nastrčení "bojovníci za svobodu" v Libyi domnívali, že z toho bude profitovat lid Libye, tak jsou velmi naivní. Budou se divit, kdo s jejich bohatstvím bude disponovat. A co čeká Kaddáfího? Jedině smrt, přestože NATO vždy tvrdilo, že on není cílem jejich útoků. Moc toho totiž na své bývalé "přátele" ví. To jsem tvrdil od samého začátku.
[bliji]

253761

23.09.2011 16:44

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

To to dopadlo

jen tak 96.?.?.?

Komentovat to moc nebudu, sám jsem tam v Kocourkově, po návratu z ciziny zažil své (zlodějinu a bezpráví) a už jsem to zde i publikoval. Stala se mi tam m.j. dopravní nehoda a to způsobem, že jsem pokojně jel po místní komunikaci a z výjezdu od jednoho domu vycouval automobil a rovnou do mně. Samozřejmě, ihned ujel. Naštěstí to bylo v malé rychlosti, ale i tak vznikla určitá škoda na vozidle, které jsem v tu dobu měl vypůjčené. Stačil jsem poznamenat SPZ a volal PČR. Evidentně mne chtěli odbýt tím, že ať určím výši škody a pokud není vysoká, že se tím zabývat nebudou. Vůbec nehodlali přijet a cokoliv vyšetřovat. Namítl jsem, že jsem v ČR krátkou dobu a neznám cenové relace oprav aut. Došlo to tak daleko, že jsem musel začít vyhrožovat tím, že jsem americký občan a že trvám na vyšetření, jinak podám stížnost na US Embassy. Tak jich tam najednou na mne přijelo asi tucet v pěti autech. Včetně s tím, kdo tu nehodu způsobil, neboť ho podle SPZ okamžitě zjistili. Divil byste se, kdo to byl. Sám okresní náčelník kriminálky!!! Nakonec mne aktér nehody poprosil, zda by to nešlo vyřešit určitým finančním vyrovnáním na místě a dál to nerozmazávat. Tak jsem souhlasil. Ale nejsem si jist, jestli bych takto (úspěšně [smích] ) dopadl jako řadový český občan. Tím, že ten kdo nehodu způsobil a ujel se samozřejmě nikdo nezabýval. Ovšem, ten váš případ je úplně něco jiného, vás potřebuje určitá kasta společnosti odrovnat, vadíte jim. Nazýváte věci pravými jmény a poukazujete svými články na jejich činy. Kdo by v 89 roce tušil, že to vezme takový konec, že?... Kam se poděla PRAVDA a LÁSKA???

253815

27.09.2011 19:01

Proberme se, Švejkové!

RE: Násilí není program! A pokud chci něco změnit, musím přesně vědět,čím stávající systém nahradit!

Spřízněná duše 96.?.?.?

>Měnit věci je dozajista třeba, ale ne silou. Věci jsou v
>pohybu, a věřím, že brzy nadejde čas i na tu systémovou
>změnu. Jen je třeba být ještě chvíli trpělivý. Neztrácet
>víru. Jak se říká, na každé prase už se někde vaří
>voda. A nyní by měla být uvařena i na ty, která (kteří) si
>mysleli, že jsou nesmrtelní. Jistě to nebude snadné, ale
>změny k lepšímu přijdou...
Věci se dají do pohybu brzy a samy? Jak? To myslíte prostě čekat, až to vyhnije jinde a celý systém zkolabuje? Tak nějak, jako když to vzdal Gorbačov a odevzdal dobrovolně moc do rukou kapitalismu? To se ale můžeme načekat!!! Nicméně, je to ta nejpohodlnější cesta. Nevěřte, že tito mocipáni jsou jako Gorbačov a něco pustí dobrovolně, navíc mají ty nejmodernější zbraně a metody. Bez násilí žádná změna v současnosti nejde provést. A navíc, pokud se to nepodělá (nenastane revoluce) všude najednou, v jednotlivých regionech (zemích) si s tím (zatím) NATO, USA a jejich nohsledi pomocí bomb v podobě bratrské pomoci, v rámci zachování "lidských práv", "humanity" atp., poradí. Ale souhlasím, že to nakonec shnije samo. Současný systém je schopen zlikvidovat časem sám sebe. To se ale můžeme načekat!!! A vůbec nikde není zaručeno, že změny musí vést k lepšímu.

254030

>Základní východisko Ahmadínežádových úvah je zjevně
>scestné. A jeho návrhy? Čirý JETŘEBISMUS. Úplně stejný,
>jakého jsme si užili za dob "reálného socialismu" do sytosti.
>Vždy s žalostnými výsledky. Navíc završený naprostým
>diletantismem. Tím je jeho návrh na "kolektivní řízení
>světa". Kolektivní řízení (čehokoliv) přece nikde a nikdy
>v celé historii lidstva nefungovalo. A fungovat nikdy nebude.
Pane Vojto, ono v demokratickém světě to není řízeno kolektivně? Tedy míněno kolektivem všeho schopných! Pravda, není to celý svět, jen jeho část. Ale taky to nefunguje a fungovat nikdy nebude. Myslím, že celé je to v morálce a zodpovědnosti a ta je, zejména u těch (vládnoucích) všeho schopných, až na posledním místě.

254114

30.09.2011 16:25

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: JO!

jen tak 96.?.?.?

Podmět???
To ti věřím!!! V systému, kde je na udávání, svinstvu, nemorálnosti a nesvobodě možno založit kariéru se není čemu divit. A že tam u vás máte s tímto bohaté zkušenosti. Od R-U, přes Protektorát, stalinský model Socialismu až po nynější Kocourkov!!! Vyjma snad období První republiky, kratičkého údobí roku 68 a těsně po tzv. "Sametu"... Že tam očividně porušujete Listinu základních práv člověka ti nedochází, že? Tady v samotný zemi Satana, USA, by za uveřejnění přeloženého článku nikoho neodsoudili. Holt, "Poturčenec horší Turka"!
Vy jste si tam tedy ustanovili zákony - patent na pravdu, kdo se nám postaví, toho seknem, to je to pravý...

[bliji]

254239

01.10.2011 16:27

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Ja s trestem souhlasim.

Aligátor 96.?.?.?

>Trest se me zda byt primereny. Zadna plynova komora (ktere podle
>toho lziveho clanku neexistovaly), zadny koncentrak a dokonce ani
>zadne fesacke, demokraticke vezeni s televizi a cigaretami.

>Jen podminka.
Za co? Za uveřejnění překladu článku? Kde je svoboda slova, projevu? Kde jsou mezinárodní úmluvy o lidských právech? Tímto se žádný soud neměl zabývat. Žádný trest být za toto neměl!
>A cas na sebereflexi, pane redaktore. Budto se prizpusobite
>zakonum a pravidlum demokraticke spolecnosti, ktere tak rad
>porusujete, nebo pujdete na par mesicu do chladku.
To mi připomíná totalitu. Buď budete uznávat naši pravdu, nebo půjdete do "chládku". "Kdo se nám postaví, toho seknem", sakra, to už tady bylo.
>Porad budete mit vice svobody, nez obcane diktatur, ktere tak
>obdivujete.
Já tedy nevidím podstatný rozdíl. Být zavřenej pro naprostou pitomost (nicotnost) v demokracii, jako v diktatuře.

254291

02.10.2011 19:37

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Ja s trestem souhlasim.

Aligátor 96.?.?.?

>Nevim, co na tom nechapete. Vsechno ma sve hranice a soud
>rozhodl, ze editor Stwora ty hranice prekrocil a porusil zakon.
Otázkou je, kdo takový zákon ustanovil. Všeobecně deklarace lidských práv pravi:
článek 19:
Každý má právo na svobodu přesvědčení a projevu; toto právo nepřipouští, aby někdo trpěl újmu pro své přesvědčení, a zahrnuje právo vyhledávat, přijímat a rozšiřovat informace a myšlenky jakýmikoli prostředky a bez ohledu na hranice. Tolik původní znění.
Dnešní podoba demokracie v ČR, jistá vlivná skupina si tam ještě vložila klausuli - "pokud není zákonem stanoveno jinak"
Podle mého názoru by měla Všeobecná deklarace lidských práv být nadřazena zákonům ČR. Jinými slovy - v ČR udělali z Deklarace cár papíru.

>Demokraticke zeme maji pravo se proti takove spine branit. Jedna
>nacisticka a jedna komunisticka diktatura bohate stacily.

>V Nemecku jsou tyhle zakony jeste prisnejsi, tam by Vladimir
>Stwora uz davno sedel. A demokracie tam ohrozena rozhodne neni.
To potom vážně nechápu. Když není demokracie ohrožena, proč potom soudní sankce pro naprostou malichernost v podobě uveřejnění překladu nějakého, byť třeba nepravdivého článku? Proč tedy jinde nesoudí pisatele originálu? Např. tady v USA by za toto nikoho nesoudili.

254324

03.10.2011 15:19

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

RE: Ja s trestem souhlasim.

Aligátor 96.?.?.?

>Ve vetsine zemi je zakonem zakazano i omlouvani,
>nebo vyvraceni nacistickych zlocinu. Mate pravdu v tom, ze v
>Americe to zakazane neni, ale v Cesku a v Kanade ano. Kazda zeme
>ma pravo mit sve vlastni zakony.
To asi ano, Bohužel, v takových zemích se blbě žije, s pocitem zákonně okleštěných práv. Připouštím, že omlouvání nacistických zločinů vyvracením existence plynových komor je zhovadilost, nicméně, můžu si myslet o pisateli takových článků své, ale vydávat zákony na jejich zákaz mi připadá jako omezování svobody projevu. Pokud jsem ale pročetl archiv Zvědavce, pan Editor tady dal i prostor příspěvkům, které ten článek vyvracejí a existenci PK připouští. Proč potom jeho jednostranné odsouzení, když zde jsou názory vyvážené?

254361

06.10.2011 15:38

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

96.?.?.?

>Opravdu hodnotný názor, podepřený konkrétními fakty a
>jasnými důkazy.
Tak se podívejte na TV Prima - "Soukromá dramata." Jak dopadli ti, co nechali své děti očkovat...

254644

07.10.2011 22:02

Saharská veľká umelá rieka

RE: A teď k té Kaddáfího propagandě trocha faktů

Islander 96.?.?.?

Pane Vojto, jde o to, zda je pravda co vy zde postujete. Přečetl jsem si tento článek, kde se praví opak vašeho tvrzení. Voda z toho projektu vyjde na 35 cents. Odsolená voda (desalinized water) is $3.75. Kde je tedy pravda?

Ty roury jsou utěsněny gumovými kroužky a po montáži tlakově zkoušeny takže únik vody nulový.

http://www.galenfrysinger.com/man_made_river_libya...

254749

08.10.2011 18:19

Saharská veľká umelá rieka

RE: A teď k té Kaddáfího propagandě trocha faktů

Islander 96.?.?.?

Pane Vojto,
Je možné, že se jedná o propagační a tudíž zkreslené informace. Je také asi pravda, že moderní odsolovací zařízení vyrobí kubík vody za 50 cents. Ale bylo tomu tak v době, když ten projekt vznikl? Je potřeba posuzovat měřítky té doby, nikoli dnešními.
Vodovod z betonových rour teoreticky fungovat může a jistě funguje, nebo fungoval i v tomto projektu, ne? Vždyť z něho čerpá, nebo doposud čerpali víc než 30% vody pro domácnosti občané Libye. Nebo ani to není podle vás pravda? Vždyť všude na snímcích jsou vidět plné reservoáry vody!!! Kde se tam potom tedy vzala? Ty domácnosti a zavlažovací systémy jsou tedy podle vás fikce?
Souhlasím s vámi, že je to neobvyklé a snad megalomanské řešení a 300m převýšení se mi jeví opravdu moc na betonové potrubí. Ale je tomu skutečně tak? Já tvrdím, že pokud tam bude tlak nízký, může to fungovat i z betonových rour. I když já osobně bych to také raději provedl z rour ocelových, pochopitelně upravených tak, aby odolávaly korozi ap. Myslím, že u potrubí na studenou vodu toto problém není. Ještě poznámku k těm megalomanským projektům - tento projekt se mi jeví určitě přijatelnější, než vynaložené finance celého západního světa na zbrojení, války a okupace cizích území.
Kavitace a rychle proudící kapaliny - ano to opravdu vzniká. Jenže, rychlost proudění kolem lopatek vodní turbíny asi nebude srovnatelná s rychlostí protékající vody v potrubí o průměru 4m. Myslím, že právě proto tam byl použit tak veliký průměr rour, aby rychlost proudění byla co nejmenší. Já osobně bych tedy viděl větší problém v korozi betonu působením vody vzhledem k době 100 let.
Zemětřesení bezpochyby zničí toto dílo k nepotřebě. Ale to by zničilo určitě i potrubí ocelové. Pokud jsem si všiml, vždy při silném zemětřesení dojde ke zničení plynových i vodovodních ocelových řádů.
Otázkou je, zda by během sto let takové zemětřesení zde bylo. Spíš bych řekl, zda nebylo zasaženo bombami NATO, protože jsem zaregistroval tamní problémy s dodávkou vody...

254820

10.10.2011 14:47

Romney vyzývá ke století americké nadvlády

RE: Ja jsem ten projev slysel v primem prenosu na CNN

jen tak 96.?.?.?

Takové válečnické řeči už kdysi vedl kandidát na presidenta Gary Goldwater. Nakonec zvolen nebyl. Asi nejlépe vůči světu si vedla Amerika za Jimmy Cartera. On sám pravil: "Jsem hrdý na to, že jsme udrželi svou zemi v míru. Nešli jsme nikdy do žádné války. Nikdy jsme na nikoho neshodili jedinou bombu. Nikdy jsme nevystřelili jedinou kulku. Přesto jsme dosáhli svých mezinárodních cílů. Přinesli jsme mír jiným zemím, včetně Egypta a Izraele. Normalizovali jsme styky s Čínou. Uzavřeli jsme mír mezi Spojenými státy a většinou zemí v Jižní Americe v důsledku dohody o Panamském průplavu. Vytvořili jsme si konstruktivní vztah se Sovětským svazem."
A já si pamatuji, že za jeho presidentství se pracovalo např. i na tom, nevyrábět hračky vojenského charakteru... Jo, jo, hódně se Amerika změnila. Škoda, že takovéto kreatury jako Romney nacházejí podporu v americké politice od obyčejných občanů. Bohužel, ty důvody jste popsal pravdivě. Ostatní svět by měl dát jasně a důrazně najevo, že si něco takového nepřeje a né se cpát Americe do zadku a ještě je ve válečnickém tažení podporovat....

254943

10.10.2011 15:27

Saharská veľká umelá rieka

RE: A teď k té Kaddáfího propagandě trocha faktů

Islander 96.?.?.?

>Trvám na tom, že je-li beton dost dobrý k vytvoření
>samospádové stružky, je naprosto nevhodný ke konstrukci
>tlakového vodovodního potrubí. Proto se s ním také nikde
>jinde, než u "umělé řeky" nesetkáme.
Trvám na tom, že pokud to bude nízkotlaký vodovod, bude v jedné rovině (tzn. nebude překonávat terénní překážky převýšením), fungovat může a v daném případě taky fungoval, než byl zasažen bombami NATO. Uznávám, že je to neobvyklé řešení a sám bych ho řešil jinak, vhodnějšími materiály. Jenže Plukovník si nemohl dovolit kupovat ocelové roury kvůli embargu, pokud vím, bylo v té době uvažováno o embargu i na ocelové roury pro stavbu Trans Gas, ale protože to bylo potřebné pro Záp. Evropu, embargo se nekonalo.
>Naplním-li rouru o světlosti 4 m vodou, je to co do váhy
>stejné, jako bych do ní nechal najet souvislou kolonu tanků
>Merkava. Ano. Co 7 metrů, to jeden tank. A teď to nechám
>rozjet. Po rovině jen rychlostí cca 10 km/hod.
Váhově ano, ale co se týče rozprostření měrného tlaku, je to hovadina! Přeci nechcete srovnávat rovnoměrné zatížení tlakem kapaliny s umístěním stejně těžkého předmětu do roury?
>Co to asi bude >dělat na spádu? Jaké rychlosti a tlaky budou v potrubí
>vznikat? Jak obrovské setrvačné síly se budou snažit
>potrubí v jeho ohybech narovnat resp. roztrhat? Jak dlouho budou
>těmto silám vzdorovat gumová (tedy časem degradující)
>těsnění rour?
Vycházíte ze špatných předpokladů. To potrubí je umístěno v zemi a zasypáno zeminou tak, že je dokonale fixované. To tlumí menší rázy v potrubí. Ty roury byly záměrně voleny s tak velkým průměrem právě kvůli tomu, aby rychlost proudění byla co nejmenší. Gumové těsnění se běžně používá při spojování litinových vodovodních řádů, kdy jsou roury opatřeny hrdlem s drážkou pro gumové těsnění, do kterého se nasune s přesahem další roura, atd... To celé je umístěno ve výkopu a zahrne se zeminou. Pokud je guma v zemi a není vystavena UV záření, vydrží věky.

254945

12.10.2011 16:39

Kdo krade nejvíc?

RE: DEGENEROVANY NAROD ZBABELCU

96.?.?.?

Máte pravdu. Kdyby to byla akce NATO, tak tam přijde čtvrt milionu! Za své vlastní zájmy nikdo nechce bojovat...

255051

16.10.2011 15:37

USA daly Izraeli zelenou pro útok na Írán, uvádějí zdroje

RE: moc tomu nevěřím

jen tak 96.?.?.?

>Významně vzroste
>riziko, že se do toho zamíchají velmoce jako Čína, která z
>Iránu bere ropu a Rusko, kde pád Iránu znamená vysoké
>ohrožení ruské jižní hranice. Tedy třetí světová válka.

To už bude pozdě. Měli by se do toho míchat ihned a dát US - Israel jasně najevo, že v případě napadení Íránu stojí za ním a jsou připraveni vojensky zasáhnout proti nim!!!! Třeba by si potom US-Israel rozmyslel do toho jít...

255284

17.10.2011 15:15

USA daly Izraeli zelenou pro útok na Írán, uvádějí zdroje

RE: nevím, moc se mi to nezdá

jen tak 96.?.?.?

Myslím, že USA mají dost kapacity na zničení Íránu. V řeči nositele Nobelovy ceny míru lze nalézt, že není vyloučena jakákoliv možnost. Tzn. není vyloučena ani možnost použití nukleárních zbraní. Dokonce i sám malininký státeček Israel jich vlastní údajně několik stovek a že jsou odhodláni ke kdejakému svintvu není tajemství...
Rusové a Číňaní by se měli rázně postavit za Írán i vojensky, pokud ho chtějí uhájit jako sféru svých zájmů. To, co předvedli v případě Libye svědčí o jejich připosranosti... to by asi znamenalo novou Studenou válku, ale furt lepší, než ustupovat a nečinně přihlížet, jak US "osvobozují" jednu zemi za druhou...

255342

20.10.2011 17:10

„Velký Blízký východ“ a „Velký Izrael“ – třetí část

RE: Kaddáfí mrtev

jen tak 96.?.?.?

>Kádáffí je mrtev. Bezpředkožkovci mají zase o krok blíže
>k Velkému Izraeli.
Až do napadení Libye jsem Kaddáfího moc neuznával. Nicméně komplot proti suverénní Libyi jsem odsoudil a NATO považuji za nástroj dobyvačné politiky Západu, nikoliv obranný systém. Zneužili resoluci UN, vynesenou na ochranu civilistů, pro dobytí Libye, nikoliv ochranu civilistů, jak proklamovali. O ty jim ve skutečnosti nikdy nešlo. Kaddáfí u mne stoupl v ceně, protože se zachoval jako pravý vlastenec. Musím uznat, že pro Libyi udělal hodně. Bojoval do posledního dechu...Nezradil.
Nyní uvidíme, jak s jeho výdobytky naloží současná vláda rebelů. [pláč]

255631

24.10.2011 15:16

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

jen tak 96.?.?.?

>Věděl tedy, kam nyní tvůrci historie s Lybií znovu
>směřují. A nedělal si iluze o svém možném osudu v
>pařátech a'la "dýmů/krásy".

Přesně tak! A dodal bych, že nezradil svá slova, kdy prohlašoval, že je Libyjec a že bude bojovat až do konce za Libyi,. kterou nesmírně pozdvihl. To když ti vrahouni z NATO prohlašovali, že utekl z Libye. Stal se hrdinou a mučedníkem.
Museli ho zavraždit, věděl mnoho nepříjemného na ty, kteří se vydávali za jeho přátele. I to svědčí o jejich "morálce".
>Stačí se podívat, jak dopadla pod humanitárníma bombama
>lybijská města.
>A je jasné, čemu zlý Plukovník za svého života
>vzdoroval...
Stejně tak dopadla města Srbská i Irácká a vzpomenu ještě na první válku v zálivu, když barbaři US bombardovali Irácká města, školy a nemocnice (civilisty)vzdálená od faktických bojů stovky km. a ještě starej Bush to obhajoval, že jsou přeci ve válečném stavu... A ještě taky jak bombardovali již ustupující a vzdávající se Iráckou armádu, vracející se z Kuwajtu, kdy už to vůbec nebylo nutné. Zbytečný a barbarský masakr snad i odporující mezinárodním úmluvám .

255843

25.10.2011 16:13

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

jen tak 96.?.?.?

Vidím to téměř stejně. Dnešní technikou ho vystopovat mohli, užíval telefon, etc....
Každopádně NATO a celý tzv. Západ opět předvedli světu co jsou zač a jak "dodržují" mezinárodní úmluvy. A ta chátra jimi podporovaná, no to je tedy "výkvět" nové Libye. [bliji]

255926

01.11.2011 17:07

Záhadná ruská duše

RE: K tomu srpnu 68

jen tak 96.?.?.?

No, já si myslím, že tehdy v 68. by to dopadlo lépe než v 89. Tehdy ještě existovaly dva tábory a tehdy by nás Západ pravděpodobně neraboval jako po 89, kdy zmizela, vinou naivity Gorbačova, konkurence a celej kapitalistickej svět se nemusel nadále přetvařovat... Tehdy bychom na tom asi vydělali, ale to jsou jen "kdyby"....Jinak ale souhlas.

256399

08.11.2011 16:30

Můj vztah k Židům

RE: Nálepkování

jen tak 96.?.?.?

>Až teprve kdyby někdo statečný z
>tajných služeb se doslova obětoval a oddělal někoho z těch
>nejvyšších světových papalášů-loutek (Hitlary, Obama,
>Sarkozy, Cameron), aby se sami začali třást o život strachy,
>tak snad by pak poněkud zmírnili ve svých šílenostech?
Je to tak! Jenže statečnost je dnes podmíněna penězi a tak je to právě naopak. Právě oni vámi jmenovaní mají ty tajné služby na povel. Možná ještě někdo, kdo hýbe jimi. Ještě když existovaly dva tábory, tak naháněl jeden druhému strach a nic moc si v podstatě nedovolili, než to na na čem se předem dohodli. I to bylo samozřejmě svinstvo. Ale neskonale menší než dneska, kdy už pro ty zmíněné neexistuje žádná hrozba odvety....souhlas, že dnes se nezastaví před ničím.
Jo a lidi a demonstrace? Je mi velmi mírně řečeno smutno z toho, že za svoje zájmy není téměř nikdo ochoten bojovat, ale jakmile se jedná o "Dny NATO", přijde se podívat (a obdivovat vrahy) čtvrt milionu lidí.
[bliji]

256792

19.11.2011 23:56

Ruské válečné lodě vstupují do syrských vod, aby zabránily útoku NATO

RE: Pro Sýrii platí stejný scénář jako pro Libyii

jen tak 96.?.?.?

Přesně tak! Na Libyi se vykašlali a teď se pokoušejí zachraňovat co pros.ali. Jen jestli už není pozdě...

257320

20.11.2011 13:24

Sametové rozkradení republiky

RE: Nejste na pana Jardu moc přísní?

96.?.?.?

>A spousta fabrik o kterych pise MoUdrostrak byla stejne na
>zavreni. Nebo snad znate nekoho, kdo by si v devatesatych letech
>koupil motocykl Jawa misto Hondy ? Nebo televizor Tesla misto
>Sony? No vidite, ja taky ne.
Nebyla jen nepopulární Tesla a Jawa. Zavřeli, rozprodali anebo rozkradli podniky prosperující.


http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/proc-jsme...

257358

>Podívejte se, jak Assad masakruje vlastní lidi:
>http://www.youtube.com/watch?v=te6frdIhe0g
Člověče, vy se tomu tak hrozně divíte? Dovedu si představit jak by "vítal" vzbouřence z občanů vlastní země bez střílení do nich takovej US Government a jak by si nechal svrhnout vládu bez střílení do vlastních lidí. Už to vidím v reálu. Vono mi stačilo vidět, jak v NY City potlačovali a rozháněli naprosto pokojnou a mírumilovnou demonstraci Okupy Wall Street. Viděl jsem před časem ten "mírumilovnej masakr" ve WACO. A to nešlo prakticky o nic.

257363

27.11.2011 15:04

NATO skrývá přípravy na vojenskou akci proti Sýrii

RE: NATO už nic neskrývá

jen tak 96.?.?.?

>Jede přesně podle plánu. Kdysi se tohle uskupení tvářilo
>jako protipól Varšavské smlouvy. Dneska, kdy už své
>opodstatnění dávno nemá, stále existuje a je jediným
>vojenským uskupením svého druhu na světě, s mnoha
>vojenskými základnami. Jeho účel je snad už také každému
>jasný. V tomto světle vypadají také úplně jinak všechny ty
>středoevropské barevné revoluce.
Ano, od samého konce SSSR toto sleduji a vidím jak systematicky se NATO dostává blíž a blíž k hranicím Ruska. Osel a naivka Gorbačov jim k tomu velmi dopomohl jednostranným rozpuštěním Varšavského paktu... V tu dobu mohl pro Rusko dosáhnout mnohem, mnohem víc. Tohle vypadá jako zrada Ruska.

>Rusko má v Sýrii svou jedinou vojenskou základnu na cizím
>území. Jinde už nic nemají (tedy - co vím). NATO si
>"revolucemi" získalo přístup do všech moří okolo Ruska a na
>území co nejblíž ruské hranici. Rusko nikdy nedostalo (a ani
>nedostane) právní záruku, že EuroPRO není zaměřené na
>útok na něj. Kdyby totiž nebylo, právní záruka by dávno
>mohla být daná. Jenže - pokud by existovala, bylo by v
>případě konfliktu jasné, kdo je útočník a kdo obránce,
>což NATO nemůže připustit.
Rusko se v první řadě nemůže vůbec spoléhat na právní záruky vydané útočnými zločineckými aliancemi. Právní záruky od takovýchto seskupení nemají cenu ani toaletního papíru. Rusko musí zbrojit a být iniciátorem sdružení s jinými zeměmi, jasně ukázat, popřípadě vojensky zasáhnout tam, kde je přímo ohrožováno. Jako tomu bylo např. v Gruzii. Jedině takové odpovědi platí na útočný pakt NATO.
>O Sýrii Rusko říká, že je nepřípustné používat tzv.
>lidská práva jako záminku pro vojenský vpád do země. A já
>doufám, že po zkušenostech s Libyí si tentokrát bude trvat
>na svém.
Všechno nasvědčuje tomu, že konečně Rusové prokoukli a začínají jednat ve svém zájmu.
>Růžové časy nás nečekají. Z Ruska se budou snažit před
>světem udělat útočného "krvavého teroristu" a my, poskoci
>NATO, budeme nahnaní "bránit demokracii". No... nedělám si
>iluze, že spousta lidí s vymytou hlavou velice ráda půjde
>"bránit demokracii před rudým terorem". [oči v sloup]
Co a jaké zprávy o Rusku šíří zločinecký pakt Nato, je podružné. Lež a překrucování faktů je jazyk zločinců!!! To jsme viděli v případě napadení Srbska. To samé v případě Iráku. Tolik lží prohlášených za pravdu - to překonává i Orwellovy představy.
Že jim na ty jejich lži skočí spousty vymytejch mozků je asi pravda, tak jen ať jdou bojovat, takovejch mi líto není.

257733

29.11.2011 14:30

Šokující pravda o tvrdém zákroku proti OWS

RE: Studenti komunisticke negramotne profesorky Angely Davis.

jen tak 96.?.?.?

>Tihle lide blokuji dopravu, znemoznuji lidem cestu do prace,
>znecistuji svymy vykaly parky a bezohledne nici jejich porost a
>faunu. Denne pachaji statisicove skody, ktere za ne zaplati ti,
>kterym brani pracovat. Pritom, zadne pozadavky, ktere by mohli
>byt splnitelne nemaji. Presto se s nimi mesto pare v rukavickach.
>Postup by mel byt mnohem tvrdsi a urcite by od zatcenych mela byt
>vymahana soudne nahrada skody, kterou zpusobili.
Nikoliv. Ta brutalita ze strany policie je proto, protože tito lidé, okupující parky, totiž ohrožují samu podstatu dnešního Am. systému. Systému, který dopřává nepředstavitelné bohatství nepatrnému procentu "vyvolených" a drtivé většině dopřává pouze větší životní náklady a vysoké daně. Stejně jako v komunistickém bloku byl jakýkoliv odpor nejvíce potlačován v Moskvě, tak je dnes se stejnou brutalitou potlačován jakýkoliv odpor v USA. Mocní si totiž uvědomují, že začíná jít o vše....Ono se dnes ty systémy v mnohém přiblížily. Ta tam je demokracie - ta vypadá jinak. Ta se vytratila z Ameriky a stala se pouhým slovem.
Ty výkaly v parku a ničení okolí je samozřejmě blbost. Sám jsem to v NY City viděl. Jediné co mne v posledních dnech překvapilo, je zvýšený počet bezdůvodných policejních kontrol, pokud se vozidlem pohybujete poblíž nějaké té vyklízecí akce.

257824

15.12.2011 16:26

Nový světový řád má být vybudován na troskách Ruska

RE: Ruský postoj se mění...

jen tak 96.?.?.?

Právě ten poslední bod, určený jako krajní případ, by měl být splněn jako první. Pokud Rusko chce uchránit Írán před invazí a svoje zájmy tam, měla by mít v Íránu vojenskou přítomnost se vším všudy. Včetně nukleárních zbraní. Otázkou je, zda na to v současnosti mají. Pomáhat vojensky Íránu po napadení USA - NATO bude daleko nesnadnější.

258620

21.12.2011 18:14

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: trn

jen tak 96.?.?.?

>Jo tak do toho steve, nicméně trvám na tom, že já se
>cítím svobodná, můžu psát co chci, můžu si nakopírovat
>letáky,jet kam chci bez víza, nemusím pašovat dětské
>botičky z NDR a stát frontu na banány nebo kus masa- to už
>tady proboha nikdo nepamatuje???!!!!!!!
Pamatuje. To je ale jen část pravdy a kdo ví jestli vůbec, co se týká tý svobody projevu. Co jste dokázali v tom vašem kocourkovským kapitalismu??? Zamlčujete existenci ca. půl milionu registrovaných nezaměstnaných (ve skutečnosti daleko víc), tisíce bezdomovců se vzrůstající tendencí ty řady rozšířit, díky současné politice vlády, která stačila odbourat to, co činí život obyčejných lidí přijatelným, rozkradenou republiku, exekutorskou mafii, poplatky za kdeco, ať už ve zdravotnictví, nebo v bance. To za komoušů nebylo, byl to stabilní systém se zaručenými právy a povinnostmi, což mnoha lidem vyhovovalo, ať se vám to líbí nebo ne.

259158

24.12.2011 05:14

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: ???

jen tak 96.?.?.?

Prosímvás! To je veřejné tajemství, že lid ČSSR Havla až do toho "velvet" převratu téměř neznal a Dubčeka za presidenta chtěli. Jenže Dubček byl pro Západ neatraktivní. Šlo přece o likvidaci socialistického státu, což bylo Západem dávno financováno a propagováno a připraveno. To už začal Regan a organizace NED - National Endowment for Democracy. Plán podle něhož byl měl být odstraněn socialismus počínaje SSSR a vých. Evropou, přes likvidaci Jugoslávie atd.... Pro zničení socialistického státu byl Dubček nežádoucí. Existují svědci, že Havel přesvědčoval Dubčeka, aby presidentem se stal on sám (Havel) a taky rozpoutaná kampaň "Havel na hrad", ačkoliv tomu pochopitelně nemusíte věřit.

259416

25.12.2011 14:56

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: pravda a láska

jen tak 96.?.?.?

Tak s tím souhlasím! Dokonce si myslím, že on ty první svoje projevy myslel zcela vážně. Nakonec podlehl "kouzlu" moci a zradil sám sebe.

259522

27.12.2011 12:36

Nebe pro nás, peklo pro jiné

RE: Peklo

jen tak 96.?.?.?

>Babo,proc furt svalovat vinu na nekoho jineho. Tim myslim na
>nejake dabliky mezi nama. Vzdyt to vse je nase vina. Nas je par
>miliard a neumime si to vyridit s par set tisici? Proc bedovat ,
>jak nas kazdy odrbava? Neumime se postavit , tak at nam pridupou.
>Peklo si delame sami.
Není pravdou, že za vše si můžou sami ovládaní. Těch pár miliard, co nemají bohatství, jsou v područí těch velmi bohatých a jsou sakramentsky "drženi v šachu" tak, že oni si diktovat podmínky rozhodně nemohou. Pracují za mzdu, ze které jen tak tak vyžijí a to mohou mluvit o štěstí. Neodvažují se stávkovat, neboť ve většině případů přijdou o zdroj obživy úplně a tím pádem o veškeré dosud vybudované. Nemohou mnoho protestovat, neboť pravidla společnosti jsou nastavena v jejich neprospěch. Mají rodiny a nechtějí riskovat svoji úplnou likvidaci. Na soudní postup nemají peníze, atd, atd... Prostě super bohatí ovládají scénu.
Peklo ze života jim dělají ti vládnoucí super bohatí a to dokonce vědomě! Navíc, ti vládnoucí mají k disposici ozbrojené složky, které mohou proti ovládaným kdykoliv použít. Takže veškeré protesty se smrsknou na pár odvážlivců se kterými si v případě potřeby snadno poradí státní aparát. To, o čem píšete může nastat, až většina ztratí úplně vše a nebude jí záležet na ničem. Ovšem k jejich vítězství to zdaleka nemusí vést. Globální výpomoc - vojenská "humanitární" akce na záchranu....

259638

27.12.2011 17:16

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Pravda a Láska vs. Lež a Zlo - Hledáme odpovědi

jen tak 96.?.?.?

>Mám se vykašlat na užívání si života - a veškerou energii
>věnovat tomu, abych se stal na Arše 3. plavčíkem, čističem
>nočníků Šarkécyho nebo se tam snažit dostat jako černý
>paSSažér - a ilumináti mi pak pohladí po hlavičce?!

To rozhodně ne. Ale rozhodně byste neměl psát o svých soukromých úspěších a podávat je na obdiv veřejnosti. Tím příliš provokujete. Názory na svět a současnou politiku ano, ale své problémy či úspěchy, byste si měl ponechat pro sebe.

259657

27.12.2011 19:24

Nebe pro nás, peklo pro jiné

RE: Peklo

jen tak 96.?.?.?

Já vím. Nepokládám to za správné, to co jsem napsal je pouze konstatování skutečnosti. Taky mne štve, že na kdejakou blbinu se sejde desetitíce lidí, ale když mají bojovat za své zájmy, sejde se jich pár desítek, či stovek. Když jsem býval mladší, byl jsem bojovnější, ale když vidím tu všeobecnou lhostejnost vzdal jsem to a omezil se na několik podpisů pod petice. Na vlastní pěst, kdy vím, že se tím nic nezmění, je to snad jen lepší nežli vůbec nic. [pláč]

http://www.icdsm.com/files/signedby.htm

http://warisacrime.org/petition

Bylo jich víc, ale na ty není link.

259668

29.12.2011 14:09

Co má pro nás rok 2012 na skladě?

Vypadá to, že ten rok 2012 nezačne dobře

jen tak 96.?.?.?

Do Hormuzského průlivu připlula skupina amerických letadlových lodí

http://czech.ruvr.ru/2011/12/29/63119642.html

259779

01.01.2012 23:52

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

jen tak 96.?.?.?

Pánové, neměli byste se takovýmto způsobem dohadovat. Vím, že každý jsme jiný. Ale právě v tom je síla určitého kolektivu lidí bojujících za stejnou věc. Stejně by to mělo být v umění slyšet, chápat a vážit si jeden druhého, společně překonávat jakékoli těžkosti a dosahovat úspěchu. Přehlížet malichernosti. Je třeba si uvědomit, že ti, kteří zavinili dnešní neuspokojivou světovou situaci drží neuvěřitelně při sobě a to jim přináší úspěchy... Rozhádanost je k ničemu.
Vše nejlepší v Novém roce všem zde!

259997

02.01.2012 04:12

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: No a co ?

Aligátor 96.?.?.?

>Nevim, co na cele situaci autorovi tak vadi. Podle me je snaha
>vsech tech organizaci o sireni demokracie na celem svete jen
>prospesna.
Prospěšná komu a za jakou cenu??? Snad nechcete tvrdit, že těm napadeným a okupovaným zemím se vede lépe než před "humanitárním bombardováním", které předchází nástupu "demokracie", což je obvykle maska pro krádež bohatství té které napadené země.

>Demokraticke zeme mezi sebou jak znamo nevalci a zije se v nich
>podstatne lepe a svobodneji nez tam, kde vladne jedna strana.

Ale válčí proti naprosto suverénním zemím! Vraždí obyvatelstvo cizích zemí jen proto aby nastolili jiný režim. Jakým právem???

>Pokud to Cartalucci coby Ital netusi, at zkusi nejakou dobu zit v
>Syrii, Iranu, Kube nebo Severni Koreji.

Proč by to dělal??? Co kdyby jste uvažoval jiným směrem - co mají co strkat rypák demokratické země jinam? A rozvracet, či nastolovat jiné režimy v suverénních státech??? Jakým právem???

260006

02.01.2012 14:15

2011 – rok podvodů a vymývání mozků

RE: No a co ?

Aligátor 96.?.?.?

>Aligatore, pokud me dokazete rozumne vysvetlit, proc maji
>despoticke rezimy pravo ze svych statnich rozpoctu financovat
>koho chteji a demokraticke (casto nevladni) organizace tohle
>pravo nemaji, tak s vami rad podiskutuji.
Demokratické země vydávají na zbrojení tolik, že si vůbec nedokážu tu sumu představit. Kde by se s nimi mohla nějaká "diktatura" srovnávat. Kde na tak vysoký rozpočet berou finance a proč vůbec nastalo tak horečné zbrojení v demokratickém světě právě po skončení Studené války? Demokratické země kašlou na blaho svých občanů (střední třídu společnosti) a financují války za ovládnutí světa. Kdo za tím je? Několik procent super bohatých co vlastní zbrojní koncerny a touží ovládnout svět! To už není Demokracie, copak to nevidíte?
>Pokud si coby obcan demokraticke zeme myslite, ze nasili,
>nesvoboda a diktatura jsou lepsi zarukou pro mir nebo dokonce
>pro svobodny zivot, tak se snad ani nenamahejte.
O jakém míru je prosím řeč? Coby občan demokratické země jsem proti jakémukoliv násilí. Tudíž jsem si vědom, že jakékoliv bezdůvodné napadení cizí země naší armádou je prostě agrese!!! Podívejte se, většina konfliktů se nechá řešit diplomatickou cestou, když je vůle. Válka a agrese je až krajní řešení. Demokratické země se dokonale vyzbrojily a bohužel používají spíš tu válku. Nemyslíte, že tímto si děláme další a další nepřátele? Logika akce - reakce! To k míru nevede.

260024

03.01.2012 19:04

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

jen tak 96.?.?.?

>Vážený pane Jen Tak(-u), bohužel právě panu Bartoškovi
>vadí lidé jako já, kteří vidí v pravicování (a egoiSSmu)
>nástroj, jak porcovat stádo oVčanů, aby nemohlo stát při
>sobě.
Já vím. Právě tím jsem byl docela překvapen. Zdravím a přeji vše nejlepší v 2012.

260086

07.01.2012 16:54

Proč USA potřebují velkou válku

RE: USrael a jeho moplslíci

jen tak 96.?.?.?

Přesně tak! To jediné na ně platí. Strach, že oni sami budou vážně ohroženi. Proto taky ta enormní snaha o různé ty deštníky a systémy proti raketám a dodávky jejich nejmodernějších verzí do Izraele a Saudi Arabia, popř. dalším lokajům, právě nyní. Zapomněl jste na Rusko. Myslím, že to jediné má odstrašující potenciál zabránit válce proti Íránu. Jenže to by se muselo postavit k tomu tak, že by jasně dalo najevo, co udělá v případě napadení Íránu, ale spíše ještě předem, dokud je čas, aby si příp. agresoři byli vědomi svých následků. A to mi u Ruska nějak uniká.

260324

08.01.2012 21:53

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Írán není Iraq ani AfghaniSStan a JůYsEj mohou jen opozdit vlastní bankrot

jen tak 96.?.?.?

>Jen 2 dodatky z aktuálního dění.
>Vzdělaní a hrdí Severokorejci požádali bankrotující USA o
>potravinovou pomoc [mrknutí jedním okem]
No von je jeden za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet.
Oba jsou na tom tak blbě kvůli zbrojení. Jedni bankrotujou, druhý nemaj co do huby.

>Svobodomyslný Irán omezuje přístup k internetu [mrknutí jedním okem]
No jo, vona zase svobodomyslná Amerika brutálně rozhání demonstace OWS, asi ze stejného důvodu, jako svobodomyslný Írán omezuje přístup k internetu, přeci si nenechají rozvracet systémy, ne? Podivuhodná shoda.

260415

12.01.2012 16:20

Píšou mi psaní justiční páni

RE: No ja tohle videl jeste napriklad ve filmu

jen tak 96.?.?.?

No, to je tedy síla!!!!! Kam až to dospěje??? Vlastně co se divím. Zažil jsem si tam taky své... [bliji] [bliji] [bliji]

260843

16.01.2012 15:25

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

RE: Podezření, že mohou být nepohodlní

jen tak 96.?.?.?

Částečně vám dám za pravdu, pane Vojto. Zajisté na tom jsou lépe země s velkým nerostným bohatstvím. Ale netvrďte mi, že v takovém Československu bylo nutné provést to, co bylo provedeno. Stanovit pravidla tak, aby se dalo beztrstně krást, nebo aspoň vše po nějaké době promlčet. Rozprodat pod cenou celou republiku, vydat de-facto zisky do cizích rukou a ještě stát okrádat z tzv. daňových rájů....
Myslím, že za ty peníze tam mohly být sociální výhody jako v tom Norsku. Takto se obohatilo pár procent společnosti, zatím co ostatním vzali i to, co jim dával reálný socialismus. Je to hnus, kam jste to tam s tím kapitáááálismem dotáhli!

261165

17.01.2012 17:56

USrael ruší společné cvičení

RE: Svět se půlí

Islander 96.?.?.?

>Zvědavec se vyžívá v obhajobě všech, kteří jsou proti
>Americe, a dělají jako by tyto společnosti/státy byli
>lepší
Jo táák! To je tedy od vás vrchol objektivity! Od konce WW2 Američané bombardovali 21 zemí:
Čínu, Severní Koreu, Guatemalu, Indonésii, Kubu, Kongo, Peru, Laos, Vietnam, Kambodžu, Grenadu, Libyi, El Salvádor, Nikaraguu, Panamu, Irák, Somálsko, Bosnu, Súdán, Jugoslávii, a Afghánistán.
Vyloženě není na Americké zahraniční politice co kritizovat, že?

261245

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?