Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 17 příspěveků, 1 jméno: čochtan.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.02.2011 02:20

Aktivizace občanské společnosti

Hezký článek, ale v praxi k ničemu

čochtan 89.?.?.?

je to jen další "pláč na nesprávném hrobě". Když si otevřete 50 jiných blogů najdete tam dalších 50 stejných, nebo podobných článků. Otevřete BL a je to to samé. Všichni prostě konstatují, že současný stav u nás je prostě řečeno v hajzlu. Rovněž tak všichni vědí PROČ a KDO ho tam dostal.

Problém je, jak z toho ven. Ono je to moc hezky řečeno - nutno se sjednotit atd. Jenomže kde najít toho "sjednotitele"? Ke stávajícím politickým stranám (napříč politickým spektrem) nemám ani 10% důvěry. Vezměme to postupně:

- stávající strany vládní koalice - beze slov, všichni víme své
- Soc.dem - pro mě nepřichází v úvahu. Jednak je to parta rozhádaných "korytářů", jednak řada z nich se přesně podepsala na tom marastu co zde je. Nemusím to snad ani dál rozvádět.
- komunisti - ti se odepsali v roce 1990, když se nepřejmenovali na nějakou jinou levicovou stranu. Dnes jsou nepřijatelní ne jenom pro ostatní partaje, ale i pro cca 90% populace. Navíc se ani za 20 let nedokázali sjednotit a pořád tam jsou minimálně dva proudy - Grebeníček, Šmahelová a spol. a na druhé straně lidi kolem Dolejšího a spol.
- lidovci - nevím, nevím, ale těžko asi vstanou z popela
- všechny ostatní se pohybují v limitu 0.01% - 3.5% a velmi těžko docílí požadovaných 5%
- odbory - to co je u nás nejsou odbory, ale lidi, co si na odbory hrají. Osobně mi stačí, když se bývalý šéf odborů stal šéfem senátu. Zatím jsem u žádné frakce "odborů" neviděl něco konstruktivního, co by mohlo zamávat se současným stavem,
- různé aktivní skupiny jako například "Pro alt". Kdybych měl něco napsat ke každé, to by bylo na samostatný článek.

Tak jenom Pro alt:
Podíval jsem se hlavně na jména a povolání. Sociologové, umělci, historici, pedagogové, studenti filosofie apod., básníci, jeden intelektuál vedle druhého. Kristepane, co tihle lidi chtějí vymyslet? Nebo si myslíte, že lidé jako básníci, sociální antropologové, historici umění, umělci typu Jiřího Davida s jeho slavným "Srdcem" nad Pražským hradem, atd., mají nějaký zájem o to jak zde žijí a budou žít normální lidi jako jsem a tisíce ostatních? Já si to nemyslím. Možná to není ten nejlepší názor, možná jim křivdím (nebo aspoň některým z nich), ale "umělci" v tomto státě mě zklamali již v roce 1990 a zatím jsem za uplynulých 20 let neviděl v jejich chování a jednání žádnou změnu.

Bohužel nevidím žádného "Petra Millera", který by dokázal dát dohromady 200.000 lidí z ČKD a přivést na Václavák. Nějaké demonstrace v síle 30.000 lidí jsou bezcenné. Dostat na Václavák půl milionu lidí není tak jednoduché. Vyžaduje to "organizaci a peníze". Ani jedno v CZ (mimo horních 10 tisíc) zatím nevidím. Vše ostatní je jenom konstatace stávajícího bordelu, bez návrhů na reálné řešení. Tento stát jsem odepsal v lednu 1990 a následných 20 let mi dalo plně za pravdu.

237530

05.02.2011 01:55

Pohledy na hospodaření v různých politických či náboženských uskupeních

RE: Opravdu k popukání.....

čochtan 89.?.?.?

Škoda, že se autor článku nepodepsal, abych mu mohl osobně
"poblahopřát" k charakterizaci "OBOU krav".


Chodí to emailem, já to zkopíroval z "reformy.cz" a mám dojem, že tam to bylo jako originál.

237632

15.02.2011 23:24

Neskromný pan Čulík

RE: Britské listy

čochtan 89.?.?.?

1) KSČM je pobočkou tunelářů, defraudantů a privatisérů z ODS na levici.

Ale, ale pane MoUdrostraku to snad ani nemyslíte vážně. Ne, že bych KSČM miloval, ale stavět ji do rovnítka s tuneláří ODS a TOP09, to snad ne. Nespletl jste si to náhodou s ČSSD? Tam je těch tunelářů a privatisérů požehnaně.

Pokud jste měl na mysli bývalou KSČ, pak ano. Protože ve všech našich partajích se to bývalými komunisty jenom hemží.

To, že poslanci KSČM dali u voleb přednost Klausovi před Švejnarem, na to může být moře názorů. Můj je, že ze dvou zel, volili to menší.

238149

15.03.2011 01:28

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

RE: Autor nemá informace a činí závěry? Tak to je borec!

čochtan 89.?.?.?

Já tedy nejsem právník, ale jako bývalý kriminalista jsem si podobnou akci ani nedovedl představit. V tomto státě má každý plnou hubu demokracie a tato akce nám v praxi ukázala jak to s tou demokracii je u nás v praxi. Dovolím si citovat část článku Štěpána Kotrby z BL z 11.03.2011 - http://www.blisty.cz/art/57693.html

Soudce Obvodního soudu pro Prahu 6 JUDr. Kryštof Nový, který vydal povolení k zásahu, musel vědět, jaké je znění zákona o rozhlasovém a televizním vysílání. Musel vědět, že "zajistit důkazy ve věci důvodného podezření ze spáchání trestného činu ohrožení utajované informace" v případě, že zde je kolize s právem na ochranu zdroje, takto nelze. Pokud to nevěděl, tak je nekvalifikovaný idiot. Pokud to věděl, vydal vojenské policii protiprávní oprávnění, které v mezní situaci mohlo znamenat i smrt zasahujících.

§ 41 zákona 231/2001 Sb. : Ochrana zdroje a obsahu informací

(1) Fyzická osoba nebo právnická osoba, která se podílela na získávání nebo zpracování informací pro uveřejnění nebo uveřejněných v rozhlasovém nebo televizním vysílání, má právo odepřít soudu, jinému státnímu orgánu nebo orgánu veřejné správy poskytnutí informace o původu či obsahu těchto informací.

(2) Fyzická osoba nebo právnická osoba, která se podílela na získávání nebo zpracování informací pro uveřejnění nebo uveřejněných v rozhlasovém nebo televizním vysílání, má právo soudu, jinému státnímu orgánu nebo orgánu veřejné správy odepřít předložení nebo vydání věci, z nichž by mohl být zjištěn původ či obsah těchto informací.

(3) Právy podle odstavců 1 a 2 nejsou dotčeny zvláštním právním předpisem stanovené povinnosti nenadržovat pachateli trestného činu a překazit nebo oznámit trestný čin a ve vztahu k těmto zvláštním právním předpisem stanoveným povinnostem ani povinnosti, které jsou stanoveny v trestním řízení.

Nepostupuje-li orgán veřejné moci v souladu se zákonem, nepožívá ochrany veřejného činitele. Tak praví zákon. Pak policista není policista, ale útočník. A proti útočníkovi lze použít přiměřené obrany. Přiměřenou obranou vůči útočníkovi ozbrojenému automatickou zbraní může být i jeho bezprostřední fyzická eliminace.


Jen tak pro zajímavost můžete se ještě podívat na další kratičký článek téhož autora "Co pojí soudce Nového k armádní policii?" - BL - http://www.blisty.cz/art/57719.html

239518

15.03.2011 01:44

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu

RE: Autor nemá informace a činí závěry? Tak to je borec!

čochtan 89.?.?.?

Ještě bych chtěl dodat. Podle mého názoru, tam vůbec nešli kvůli nějakému jednomu tajnému dokumentu. Jednak byl odtajněn a pak je zcela jedno, zda na kameru byl ukázán originál (tajný), nebo odtajněný, protože tajný je obsah a ne ten list papíru. Ti tam šli s příkazem sebrat vše, co byť vzdáleně souvisí s armádou. Proto těch X pytlů dokumentace, 3 PC, řada CD atd. Otázkou je, komu ze současných i bývalých ministrů, náměstků a generálů začíná být tak horko z kauz, které se pomalu ale jistě vynořují na povrch z toho armádního (a nejen armádního) bahna.

239519

27.03.2011 13:58

Bééé! Já nechci nové auto!

RE: Nepotřebujete myslet, něco umět.

čochtan 89.?.?.?

Co máte všichni s tím kloboukem?

No z mé bohaté praxe za volantem všeho možného (ŘP od 1959 a cca 1,5 mil.km - zatím bez nějaké větší nehody), mohu jen potvrdit to co se obecně říká. Jak vidím řidiče v klobouku, buď rychle předjet, nebo zastavit a nechat ujet. Kdysi, když ještě v CZ byly SPZ podle okresů, u mě platilo pravidlo:

1. Největší "PAKO" na silnici - řidič s SPZ ME (Mělník) v Trabantu a s kloboukem na hlavě,
2. Na druhém místě řidič s SPZ ME v jakémkoliv autě i bez klobouku,
3. Na třetím místě řidič v klobouku z jakéhokoliv města, nebo státu.

Bylo to ověřeno nejenom mnou, ale řadou dalších mých známých.

Jinak dávám plně za pravdu autorovi. Nejlepší auto (z té starší éry), s kterým jsem kdy jezdil, byla VOLHA M-21. Pohodlný, poměrně rychlý, bezporuchový auťák. První větší opravu (mimo výměny gum) jsem dělal po 120.000 km výměnu tlumičů. Najezdil jsem s ni 300.000 km. Seřízení motoru? Desítka klíček, šroubovák, dobré uši a 15 minut práce.

V novější době nedám dopustit na BMW jakékoliv třídy. Měl jsem 318, 520i, a končil jsem s 525i. Všechny jsem vždy koupil ojeté, ale ve velmi slušném stavu. Bylo to v době, kdy jsem měl malou spediční a dopravní firmu. S tím posledním jsem ujel něco přes 200.000 km (od Valencie až po Moskvu) až mi ho v roe 2006 někdo ukradl. Sice se po 14 dnech našel, ale vybrakovaný, tak jsem ho trochu srovnal a šel do světa. Dnes již nepodnikám, tak mi bohatě staší Ford Mondeo Tourer r.v. 1997. Koupil jsem ho za obrovskou cenu 28.000 CZK, jeden majitel z NSR, servisní knížka k tomu, splňuje EURO 2, takže poplatek státu za převod 3.000.-Kdo má zájem se podívat, jaké auto se dá koupit za pár korun, může kliknout:http://topcz.net/images/mb.jpg,http://topcz.net/images/mp.jpg, http://topcz.net/images/mz.jpg. Má to ABS, Klima, 1,8 obsah, 16 ventilů a chodí jak hodiny.

240504

16.05.2011 18:18

Recept na zdravou snídaní

Ach jo.......

čochtan 89.?.?.?

Musel jsem chvíli s příspěvkem počkat, protože když jsem si přečetl ty jogurty, vločky a další, abych se vpamatoval, musel jsem odskočit od PC a ukrojit si pořádný kus domácí klobásky (od přítele z SK).

Moje životospráva je příkladem toho, jak se žít (alespoň podle všech možných odborníků) nemá. Posuďte sami:

Ráno ať chci nebo ne, vstávam v 07.30. Budí mě moje přítelkyně Pepina, která má v hlavě hodinky. Nevím, jak to dělá, ale i když je změna na letní čas, během dvou dnů si to v hlavě srovná. Dojdeme spolu do trafiky pro noviny a mamině pro cigára. Já si dělám cigárka sám (dutinky) z tabáku. Následuje bohatá snídaně - kafé a cigárko. Pokud vím, že nikam nepojedu, ještě panáček domácí slivovice. Pak PC a v průběhu dopoledne další kafé a několik cigaret. V 10.30 s Pepinkou ven, pak oběd podle toho co mamina uklohní. Po obědě do večeře 2-3 kávy a ne moc cigaret. Večeře jsou u nás studené. Odpoledne Pepinka, práce u PC, po večeři jakbysmet. Kolem půlnoci procházka s Pepinkou a spát jdu kolem 02:30.

Takže suma sumárum - 5-6 káv denně + 30 cigaret, 5x procházka. Takto to funguje co jsem zavřel fyzickou firmu (1998) a začal dělat jen na PC. Nestěžuji si, je mi 74, cítím se zcela fit, i když po pravdě řečeno, když náhodou někdy vypadnou oba výtahy, vyšlápnout těch 12 pater do bytu, mi dělá trochu potíže.

Na snídaně nemám žádný recept. Ale na specialitky k obědu jich mám požehnaně, protože v neděli vždy vařím já a pokaždé dobrou specialitku. Má-li někdo zájem, nebo pan Vladimír udělá místo, pošlu, nebo napíši. Budete se olizovat. Upozorňuji však, že to jsou dobrotky, ale silně nezdravé, plné tuků, vajec, sýra, tedy všeho co nám odborníci nedoporučují.

Přejí všem dobrou chuť! [chechtot]

244193

27.06.2011 23:32

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

Česko a Island?

čochtan 89.?.?.?

Moc hezky se čte o tom Islandu. Kde ale najdou Češi někoho, kdo to za ně vše udělá? Na BL najdete článek pana Dr. Murína, z Bratislavy - Britské listy. Není to přímo k tomu o čem je tento článek a diskuse, ale je to docela trefná a ne zrovna lichotivá charakteristika českého národa. Bohužel v mnoha věcech pravdivá.

246924

13.07.2011 17:50

Cíl: zničit svobodný internet

RE: A proto pravicujme, tunelujme!

čochtan 89.?.?.?

Jenom chci ten obrázek poopravit:

Vložený obrázek

247892

03.08.2011 01:39

Česká republika nemá účinný protikorupční zákon

RE: Pan Babáček to pořád ještě nepochopil.

čochtan 89.?.?.?

Zdroj: Přemysl Janýr – Britské listy

Přijel Brežněv a Husák svolal na Staroměstské náměstí manifestaci pracujících aby ukázal, jak už má zemi pod kontrolou. Od příštího měsíce se zdvojnásobují ceny, vyhlásil. Ať žije KSČ, začal skandovat dav a Brežněv uznale pokýval hlavou. Platy se snižují na polovinu, vyhlásil dál. Ať žije soudruh Husák, skandoval dav a Brežněv údivem zakroutil hlavou. A polibte nám všichni prdel, zakončil Husák projev. Skandování utichlo, v davu to začalo šumět. Teď jsi to přehnal, povídá mu Brežněv. Vzápětí se k nim prodral jeden z organizátorů. Soudruhu, lidé potřebují vědět, jestli se mají řadit do dvoustupů či trojstupů.

K oblíbeným diskusím, zda bylo hůře dříve či dnes budiž připomenuto, že za minulého režimu to byl jen vtip.

Když režim skončil, byla země bez dluhů a disponovala majetkem kolem 15 bilionů korun v dnešních cenách, neboli kolem 1 milionu korun na každého občana. Z jeho výnosů mu hradila školy, zdravotní péči i důchod.

Stát je nejhorší hospodář, vyhlásil Klaus. Ať žije privatizace, skandoval dav. Není špinavých peněz, vyhlásil Klaus. Sem s nimi, skandoval dav. Bohatství zlodějů bude prokapávat ke každému, pokračoval Klaus. Ať žije Kožený, skandoval dav. Vytvoříme kapitálově silnou vrstvu obyvatel, vyhlásil Klaus a dav se začal řadit do čtyřstupů na kupónové knížky.

Už nic nezbylo, jsme v dluzích, potřebujeme další, vyhlásil po dvaceti letech Kalousek a rozeslal občanům složenky. Ať žije rozpočtová zodpovědnost, skandovali a šli ho zvolit.

Tak čemu se ještě kdo diví?

249747

24.08.2011 23:10

Při obléhání Tripolisu velí teroristům MI6

Část z emailu od českého vrtaře v Libyi

čochtan 89.?.?.?

Je to originál informace, kterou mi zaslal člověk, který žil a pracoval 10 let v Libyi.

V naší televizi jsou ty "pravdy",….proč je napadena Libye podávané dosti odlišně od skutečnosti. EU se potýká s ohromnými finančními problémy, a jedna evropská země po druhé upadává do bankrotu. Zóna eura je opravdu zdecimovaná a má veliké problémy. USA všechny své zdroje utratily před 12 léty a vnitřní i zahraniční dluhy představují 36 bilionů dolarů.

EU a USA dluží Libyi za dodávky ropy skoro 200 miliard dolarů a nemají valnou chuť dluhy splácet. V roce 2012 končí koncese velkých naftových společností, které mají právo na těžbu libyjské ropy a ten „drzoun“ Kaddafí požaduje zplacení dluhů, a hrozí, že pokud nebudou dluhy uhrazeny, tak uzavře mezistátní smlouvy s jinými zeměmi a společnostmi.

Sakrapes, co s tím? Jednoduše a jako vždy a všude vyvoláme rozmíšky, uděláme z Kaddáfího tyrana lidu a vstoupíme do jeho země. Přineseme "svobodu"… vyženeme Kaddáfího….zlikvidujeme dokumenty o dluzích a obsadíme libyjská ropná pole. Je to jednoduché a osvědčené. Svět už nějakými bláboly nakrmit není problém.

Vím, že žádný libyjský občan nemá skutečné důvody, aby se bouřil proti režimu Muamara Kaddafiho. Jestliže se podívám na životní úroveň libyjského národa od svého vstupu jako vrtaře vodních zdrojů do jeho země, po její opuštění, tak mohu s čistým svědomím prohlásit, že Kaddáfí vytáhl Libyjce jako pouštní pastevce ze staletých nor. Zvelebil města, zavlažil poušť, vybudoval průmysl a komunikace a uvedl v život výhody, které jim zabezpečuje jeho stát. Tedy mají se velmi dobře. Libye má 6,5 mil. obyvatel a má 14 mil. registrovaných automobilů. Když chce někdo studovat v kterémkoliv státě na světě a požádá o podporu ve studiu, který stát mu zajistí byt, auto, stravu, bezplatné studium a měsíční stipendium 2.300 dolarů? V Libyi ano. V Libyi se neplatí voda, elektřina, plyn, daně a úvěry jsou bezúročné. Žil jsem tam 10 let v různých městech a nikdy jsem neviděl, ani jednoho žebráka. Přál bych všem lidem Česka, žít v libyjské tyranii, kde neznají utahování opasků, tunely, krádeže a vize chudoby ve stáří…

Jestli je pravdou ta částka 200 miliard dluhů za ropu a přihlédnu k ekonomické situaci v Itálii (na pokraji bankrotu), Francii (nebezpečí snížení ratingu), Anglie (také nic moc), tak se nedivím, že zejména tyto státy stojí za vším.

251782

28.09.2011 21:39

Proberme se, Švejkové!

Re_Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

čochtan 89.?.?.?

Takovou snůšku arogantních blábolů vůči normálním (nešlechticům a nevyvoleným) lidem z "ulice" jsem již dlouho nečetl. Na Vaše příspěvky pod anonymním nickem 89.?.?.? jen tato odpověď:

Vložený obrázek

Myslím, že více ani není potřebné dodat.

Vložený obrázek

Werich, jak bojoval proti komunistům, tak se dnes musí v hrobě ne obracet, ale přímo rotovat.

254128

08.10.2011 01:35

Kdo krade nejvíc?

Co jsme si zvolili, to máme!

čochtan 89.?.?.?

Výňatek z BL:

Zdroj: Přemysl Janýr – Britské listy

Přijel Brežněv a Husák svolal na Staroměstské náměstí manifestaci pracujících aby ukázal, jak už má zemi pod kontrolou.

Od příštího měsíce se zdvojnásobují ceny, vyhlásil. Ať žije KSČ, začal skandovat dav a Brežněv uznale pokýval hlavou. Platy se snižují na polovinu, vyhlásil dál. Ať žije soudruh Husák, skandoval dav a Brežněv údivem zakroutil hlavou. A polibte nám všichni prdel, zakončil Husák projev. Skandování utichlo, v davu to začalo šumět. Teď jsi to přehnal, povídá mu Brežněv. Vzápětí se k nim prodral jeden z organizátorů. Soudruhu, lidé potřebují vědět, jestli se mají řadit do dvoustupů či trojstupů.

K oblíbeným diskusím, zda bylo hůře dříve či dnes budiž připomenuto, že za minulého režimu to byl jen vtip.

Když režim skončil, byla země bez dluhů a disponovala majetkem kolem 15 bilionů korun v dnešních cenách, neboli kolem 1 milionu korun na každého občana. Z jeho výnosů mu hradila školy, zdravotní péči i důchod.

Stát je nejhorší hospodář, vyhlásil Klaus. Ať žije privatizace, skandoval dav. Není špinavých peněz, vyhlásil Klaus. Sem s nimi, skandoval dav. Bohatství zlodějů bude prokapávat ke každému, pokračoval Klaus. Ať žije Kožený, skandoval dav. Vytvoříme kapitálově silnou vrstvu obyvatel, vyhlásil Klaus a dav se začal řadit do čtyřstupů na kupónové knížky.

Už nic nezbylo, jsme v dluzích, potřebujem další, vyhlásil po dvaceti letech Kalousek a rozeslal občanům složenky. Ať žije rozpočtová zodpovědnost, skandovali a šli ho zvolit.[chechtot]

Celý článek je na http://blisty.cz/art/59512.html

254767

21.10.2011 00:59

Usnesení krajského soudu, v pořadí třetí

RE: Omlouvám se za jadrnější výrazy

čochtan 89.?.?.?

A kdepak v tom článku byla nějak poškozena:

nezbytná práva a svobody druhých, bezpečnost státu, veřejná bezpečnost, ochrana veřejného zdraví a mravnosti.

Já jsem nic takového v tom článku neviděl. Vy ano?

255675

17.11.2011 20:42

Nebudeš poslušný? Zničíme tě auditem

RE: rodná čísla

čochtan 89.?.?.?

No v nějakém diskusním příspěvku by to nemělo být, ale jinak osobně se nijak nerozčiluji, když se někde na oficiální stránce u mého jména objeví i r.č. a plná adresa. V okamžiku, kdy jste OSVČ (nebo jednatel s.r.o.) to přece dnes není žádná tajná informace. Jste plátce DPH? Vaše DIČ začíná CZ+rč. a je na každé vydané faktuře. Jste jednatel, nebo společník s.r.o.? Na každé VF je IČO vaši společnosti a kdokoliv si může v Obchodním rejstříku najít výpis podle IČO a najde tam nejenom jméno, ale r.č. + další osobní data všech společníků. Tak proč by mě mělo vzrušovat, když se na nějaké stránce v souvislosti s mým jménem objeví moje adresa? Osobně to mám na každé obchodní stránce, kde je odkaz na "O nás" a po kliknutí se otevře stránka s mými daty. Totéž se týká bankovního spojení a čísla účtu - je to na každé VF, tak jaké utajování? U bankovního účtu přece existuje možnost mít jeden účet čistě osobní (kam mi chodí důchod, mzda apod.) a druhý podnikatelský, který pak zadávám na všechny doklady.

257193

19.11.2011 22:42

Sametové rozkradení republiky

Jenom dotaz na názory ostatních

čochtan 89.?.?.?

Článek hezký, ale pro nás tzv. postarší (v lednu mi bude 75), ve své podstatě nic nového pod sluncem.

Mám spíše dotaz na chytré lidi, návštěvníky tohoto webu - jaký je váš názor na novou iniciativu ANO 2011, vedenou p.Babišem?

Přiznám se, že osobně nevím, jak se k tomu postavit. Mně osobně nevadí, že byl léta v KSČ. Já tam byl také, rovněž mi nevadí a nezkoumám, zda byl, nebo nebyl agentem StB (ono, kdyby se náhodou jednou otevřel ten trezorek s tzv. "Z" záznamy, které první ministr vnitra chytře uklidil, asi by se mnoho z nás divilo, kdo všechno tam byl).

Mně jen nejde nějak do hlavy, proč by se měl nějaký miliardář zajímat o to, jak si žije 90% ostatní populace. Nebo mu jde skutečně o "likvidaci korupce" v Česku (alespoň částečnou) ==> zviditelnění ==> možnost politické funkce třeba i té nejvyšší. Opravdu nevím, ozvěte se ostatní!

257317

20.11.2011 09:15

Sametové rozkradení republiky

RE: Jenom dotaz na názory ostatních

čochtan 89.?.?.?

No jo, jenomže autor toho článku tak nějak nepatří mezi mé oblíbence a server, na kterém je článek zveřejněný, taktéž. Pan F.Matějka je oblíbeným autorem "svobodných", zejména na webu Reformy.CZ, který má velmi blízko k pánu, který ten zpackaný a rozkradený přechod od "reálného socialismu" k "stávajícímu kapitalismu" u nás spustil.

I když na druhé straně, asi dost z toho co píše, může být pravda.

257340

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?