Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 537 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.09.2009 19:27

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

Mirda 24.?.?.?

>dík za odkaz, ale já chtěl vysvětlit ty úhly na tom znaku já je tam nevidím at se dívám jak se dívám [velký smích]
---------------
Když je tam chceš vidět, tak je tam uvidíš [chechtot]
Já jsem to někde četl, ale ten odkaz už nenajdu. Představ si ciferník hodin. Jedna rafika je mezi sedmičkou a osmičkou a druhá mezi čtverkou a pětkou. Teď to posuneš tak, že jedna rafika je na šestce a druhá ukazuje na devítku. A tak dál. Takhle ti výjde celkem sedm segmentů. Ale raději toho zanechme, Steve už nám zde vyhrožuje, že nás všechny konspirativce pozavírají a já nemám na odpočinek v chládku moc času. Musím jít vařit oběd [velký smích]

201204

27.09.2009 19:53

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, mirdo, kdy jste naposledy viděl matematiku? Pokud mi zrak slouží, vidím 8 částí a nikoliv 7...
---------------------
Jiří, to máte naprostou pravdu, ale jakoupak logiku chcete očekávat od tajných zednářských spolků? Už samotná jejich existence postrádá jakoukoliv logiku. Prodávám, jak jsem koupil. Možná jsem to trochu zamotal, ale na tom tolik nezáleží. Měl jsem to možná i vypustit - vnáším tímto do diskuze jenom chaos, což je záměr NWO. Pár slov tady k tomuhle:

>...co si ostatně myslet o státníkovi, který doufá v příchod Mahdího, je to to samé, jako když k Bushovi hovořil Bůh.
-----------------
Není. Bushovi byly proslovy napsány a on sám tomu nerozuměl. Ahmadinejád si je zcela jistě píše sám a příchodem Mahdího doufá v lepší zítřky. Domnívám se, že v tohle snad doufáme všichni??? Ale mohu se mýlit.

201206

27.09.2009 20:18

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

RE: Tak trochu out off topic

Mirda 24.?.?.?

>...v poslednom čase nič o tom nepočuť?
----
Na mainsreamu tohle nenajdete. Informace mi chodí poštou a docela nedávno jsem sledoval rozhovor dalšího zástupce jednoho nově vytvořeného nezávislého státu.

201208

27.09.2009 22:10

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

Mirda 24.?.?.?

>Jsou prostě ulítlí na čísla a součty čísel, rovnoramenné trojúhelníky atd. Tuto hru čísel lze najít i v symbolech jiných institucí, např. Panevropské unie, která je také jejich projektem....Čísla jsou pro ně velmi důležitá, přechází to až do posedlosti, někdy to budí až úsměv kam je všude zakombinují...
-------------------
Mirko, díky za objasnění. Kdysi dávno jsem se tomu snažil porozumět, ale zjistil jsem, že je to jako hra v mateřské školce a dále jsem tomu nevěnoval pozornost. Tu zednářskou symboliku lze pozorvat v architektuře vládních budov, na jednodolarové bankovce a všude tam, kde se chtějí pochlubit budoucím generacím, že tam zasáhlo společenství "černé pracky".

Stejnou hru s čísly můžeme pozorovat v historii naší republiky, přestože se jim to někdy na vytyčené datum nepovedlo. Jsou to časové mezníky s osmičkou na posledním místě v letopočtu. Rok 1918 (založení Československa), r.1938 (plánované rozpoutání II.světové války, ale Mnichovskou dohodou k válce nedošlo), r.1948 (komunistický puč a znárodnění průmyslu), r.1968 (Pražské jaro s vyprovokováním invaze vojsk Varšavské smlouvy) a poslední datum - rozklad komunistických režimů. Plánováno na rok 1988, ale klíčkama se to odzvonilo o rok později.

A potom prý, že život je jen náhoda?

201213

27.09.2009 22:29

Kořeny totalitní ideologie

RE: Mnoho slov a same kraviny.../ presne o takýchto ľuďoch ako prispievateľ som/Drahý pane anonyme

Mirda 24.?.?.?

>Zřejmě jste se ani neobtěžoval kliknout si na mé IP...
-----------------
Dej si nějaký nick a problém bude vyřešen. Když se tady motáš anonymně, tak se potom nediv, že si tě lidi pletou. A je to škoda. Jeden z vás má docela zajímavé příspěvky a takhle zaniknou ve zmatcích a bezprizorních výplodech těch ostatních 85-tek.

201214

27.09.2009 22:46

Kořeny totalitní ideologie

RE: Podělkování autora

Mirda 24.?.?.?

Několik posledních dnů manželka trpí úpornými průjmy a já se těch hovínek nemohu dočkat.
---------
Pane kolego, dejte nám vědět, až se stolice vaší paní manželky dostane opět do normálu. Chlape, běžte dosebe. Zachovejte si trochu hrdosti a současně jistou dávku respektu vůči vaší nebohé ženě. Takové informace nepatří na veřejné internetové fórum.

201215

28.09.2009 01:51

Kořeny totalitní ideologie

RE: Podělkování autora

Mirda 24.?.?.?

>...Vždyť ve srovnání s ním (s exprezidentem) je má manželka po morální stránce světice a je skutečně i s tím průjmem světová.
---------------
Tak v tomto případě ano. Pokud je z ní už celebrita, tak si klidně o jejích výkalech můžeme povídat. Barad Pit a Anegelina Jolie taky uspořádali výstavu hoven jejich dítka. Jakmile je to jednou "IN", tak se pane Kramáři nenechte omezovat. To předtím, to byla jenom malá rada kamaráda. Přišlo mne totiž té vaší paní manželky líto, že jste si vzal na přetřes a to mimo okruh vaší rodiny její vyměšování.

201225

28.09.2009 02:36

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

RE: Tak trochu out off topic

Mirda 24.?.?.?

>Dali by ste sem ti linky, prosím Vás.
--------
Budu na to pamatovat a až najdu doložím.

201226

28.09.2009 03:12

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

Mirda 24.?.?.?

>Co se týče debaty k tématu, tak tvůj předchozí příspěvek mohu jen podepsat.
-------------
A já se zase podepisuji tady pod tento tvůj, Jendo. S Vojtěchem se budeme muset nechat překvapit. Možná se konečně začetl do historických pramenů a do historie založení státu Izrael a teď prochází stádiem probouzení z iluzí spojené současně s pocitem uvolnění, ale také s pocitem nehorázného studu. Uvidíme s čím se tady objeví při jeho druhém představení (zjevení)? [mrknutí jedním okem]

201227

28.09.2009 11:57

Kořeny totalitní ideologie

RE: Podělkování autora

Mirda 24.?.?.?

>Vážený Mirdo, vážím si Vaší dobře míněné snahy. Snad za to může geografická nebo generační vzdálenost, jež nás dva dělí, ale já neztrácím naději, že i Vy se dopracujete poznání....
------------------
Však ano, vždyť jsem napsal "houšť a ve větších dávkách" a už jenom přidám a "s větším nadšením" (!!!) Dejte vědět pane Kramáři, jak to pokračuje a kdy se to upraví. Příště to vhoďte do rubriky "Ve zkratce", aby to neuniklo pozornosti. Jak je vidět, tak mezi námi dvěma asi bude podstatný rozdíl, nikoliv však (jak jste napsal) geografický a nebo věkový. Já bych se rozhodně na internetu o vyměšování mojí družky nesvěřoval, ani mezi kamarády ne.

Zajímavé zjištění a poučení plyne z této naší konverzace: "Jak málo lidí připustí, že se dopustili omylu a raději to sáhodlouze obkecají, aby dokázali, že bavit se o hovnech je naprosto normální. Dokonce nezbytně nutné a důležitější, než samotné vyměšování".

201244

28.09.2009 12:25

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>Hm, zajímavé, že takovýto příspěvek editor nesmazal. Inu cenzura vládne světu a tady je možné nadávat jenom na Židy.
---------------------
Co ty tady tak kňučíš?????? [chechtot] [chechtot] Steve ti od srdce poradil, aby ses šel bodnout a ať to nezfušuješ a ty hned začneš vytahovat antisemitismus. To ty za vším vidíš "žida", ňoumo !!!

201249

28.09.2009 12:45

Nové imunologické adjuvanty v protichřipkových vakcínách - přínosy a rizika

RE: virus H1N1 šířen záměrně, vakcíny testovány bez adjuvans

Mirda 24.?.?.?

>Dobre, tak k veci...
----------------------
René, za vším hledej prachy a cíl iluminátů k drastickému snížení populace. O testech a škodlivosti už potom nemá význam hovořit. Vždyť to je záměr.

>Experti, co delaji bezpecnosti testy i treba urady odpovedne za kontrolu typu FDA to prece musi vedet.
-----------------------
Nebyla už tady o tomhle ve zdejší diskuzi debata? Jaké výsledky chceš očekávat od FDA, když její zaměstnanci jsou bývalí pracovníci firmy Monsanto a farmaceutického průmyslu. Co se stane, když uděláš kozla zahradníkem???????? A už vůbec bych tuhle debatu nerozjížděl s panem Koubkem. Vždyť on sám to přiznal (možná i omylem), že dostávájí v práci direktiva od Bilderbergů. Bylo to "Ve zkratce" při diskuzi s Montážníkem. [smích] [pláč] [mrknutí jedním okem]

201252

28.09.2009 13:17

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>To má z toho, jak asi furt čumí do zrcadla. [chechtot] [chechtot]
----------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Proto tak často chodí lulat, aby se ujistil, že patří do klubu. Takže prostata to není, ale bude to "pro-státa" svaté domoviny.

201257

28.09.2009 13:23

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Dotaz!!!

Mirda 24.?.?.?

>Nějak ti to odcházení odsud trvá, cože? [chechtot]
--------
Nechce se mu. Jenom nám tady vyhrožoval, že odejde [chechtot] [chechtot]

201260

28.09.2009 18:08

Mizí i místa na zkrácený úvazek

Konec Ameriky...

Mirda 24.?.?.?

Atraktivní a inteligentní spisovatelka Naomi Wolf


Vložený obrázek
,
nazývající sama sebe "malá židovka z New Yorku", napsala mimo několika dalších knih i politické pojednání o dnešní situaci v Americe. Tuhle knihu nazvala "The End of America: Letter of Warning to a Young Patriot" (Konec Ameriky - varovný vzkaz mladému vlastenci). V uvedené knize Naomi Wolf porovnává dnešní politický i ekonomický vývoj v Americe k situaci v předválečném Německu. Pravdivě odhaluje příznaky nastávajícího fašismu a poukazuje na formující se totalitární režim v Americe. Kdo z vás umí anglicky, klikněte si na obrázek, kde je videozáznam z její přednášky (47 minut). Velice nápadně a výstižně zapadá do témtu článku Paula Craig Robertse: "Prolhaní ekonomové", který nám zde obětavě přeložil pan Richard Král.

201275

28.09.2009 18:20

Kořeny totalitní ideologie

RE: Podělkování autora

Mirda 24.?.?.?

>Vážený Mirdo, zřejmě jsem urazil Váš jemnocit...
------------
Ale vůbec ne, pane Kramáři. O hovnech se však s nikým nemíním bavit, proto Howgh, domluvil jsem.

201277

29.09.2009 04:14

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Konec Ameriky...

Mirda 24.?.?.?

Cením si takové spolupráce, sxq a díky za doplnění. A také za záslužnou práci s titulky. Takhle se to stalo přístupnější více lidem. Ten druhý odkaz z demonstrace ve městě Pittsburgh jsem viděl v této, poněkud výstižnější verzi. Máš ho tam rovněž vpravo dole. Mně to poslal poštou jeden ze zdejších čtenářů.

P.S. Uvědomuji si, že by se osobní pocity neměly zatahovat do veřejných diskuzí, ale svěřím se s tím. Při sledování videopřednášky Naomi Wolfové (mále židovky z New Yorku - jak sama sebe nazývá), tak si z nějakého záhadného důvodu pokaždé vzpomenu na tu naši - malou židovku z Prahy - Věru Tydlitátovou. Asi to bude ten jejich společný boj o spravedlnější společnost? Boj o lidská práva a svobodu slova. Obě ženy vedou houževnatý boj, ale bohužel, každá z nich na jiném břehu řeky. Není už načase se konečně sjednotit? Jsme přece všichni na stejné, pomalu se potápějící lodi. Naomi Wolfová si tohle uvědomuje a za to, co dělá, za to si jí nesmírně vážím.

201310

29.09.2009 05:09

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Age of Anxiety

Mirda 24.?.?.?

>Politický vývoj se dobře projevil i na příkladu miláčka starších dam v popřevratovém období, kudrnatého a buclatého Vladimíra Dlouhého, který konečně došel k cíli....
---------------------------
Kdo je Vladimír Dlouhý? Zaprodanec a zrádce vlasti a nebo jenom shoda jmen? Na seznamu nohsledů a bezpáteřních agentů NWO figuruje stejné jméno.

Sjeď si téměř na spodek stránky, kde najdeš šuplík "Trilateral Commission" (šestý řádek odspodu). Dej si ne něj ukazovátko myši a naběhne ti tabulka se jmény členů. Všimni si devátý exemplář se shora. A teď už jenom zjistit, pro koho Vladimír Dlouhý ve skutečnosti pracuje?

201312

29.09.2009 05:51

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

Takže dnešných Ž/židov by som nepovažoval za národ, ale za náboženskú sektu používajúci svoj vlastný jazyk, alebo ani to nie.
----------
S tímto tvrzením se dá jedině souhlasit. Je to uměle a násilně vytvořený národ z nábožensky stejně smýšlejících lidí. Všechno pod záminkou "národního cítění" a sounáležitosti a přitom si samotní židé (mnozí z nich) vůbec neuvědomují, že jsou tímto sionisty opět zneužiti. Historie se opakuje a je až s podivem, jak židé dobrovolně a s nadšením lezou katům (sionistům) znovu do oprátky. [překvapení]

201317

29.09.2009 06:26

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

Mirda 24.?.?.?

>....Pokud chceš opravdu Židům a jejich činům porozumět, tak po té kabale sáhni, i když je to opravdu běs ke studiu. Hry ve školce to nejsou, ty jsou nevinné.
------------------
Takhle jsem to doslova nemyslel. Tak mne to jenom připadalo. Vždyť oni samotní svob.zednáři, ti na těch nižších stupních, až do 33°, nemají tušení, jakou hru se rozhodli hrát. Jsou tam dopočtu, na placení členských příspěvků a na snadné budování kariéry. Navzájem si pomáhají protlačit se do politických funkcí a jiných finančně vysoce ohodnocených zaměstnání. Vždyť téměr celé osazenstvo zdejší justice jsou všichni zednáři a přitom nejsou všichni židé. Převážná většina z nich jsou i vyznavači satanismu a jak jsou na sebe tímto hrdí. Vždyť jsou to vesměs pomatení psychopati a proto jsem další samostudium vzdal. Je toho dost ke shlédnutí i na YouTube.

201318

29.09.2009 06:42

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Dotaz!!!

Mirda 24.?.?.?

>...Jsi nesmírně vulgární, ale přesto si přeji mír. [smích]
--------------
Nejenže je strašně vulgární, ale rasismus mu přímo čiší z očí [chechtot] [velký smích] Přesto i já si přeji mír. [smích]

201320

29.09.2009 07:11

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Dotaz!!!

Mirda 24.?.?.?

Díky za náhled do problémů s multi-kulti společnosti ve Francii. Teď už jenom zbývá otázka, kdo tu násilnou (nebo samovolnou ??) emigraci začal prosazovat? Ve Velké Británii - zdá se - je to ještě horší. Na jihu Ameriky mají stejný problém s hispánskými ilegály. Tady v Kanadě je to důsledně promícháno (téměř nikdo zde není domácí, až na Indiány), ale zatím, až na prkotiny, to celkem funguje bezproblémově. Musím však přiznat, že poslední dobou i tady vyletěla kriminalita slepotou justice nad snesitelnou úroveň. Vrazi a jiní zločinci získali více práva, než jejich oběti, kdy sebeobrana se považuje jako napadení útočníka a může vás dostat i do vězení. Zkrátka...je to postaveno na hlavu a možná i záměrně?

201322

29.09.2009 07:42

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

Ono se to taky může pěkně rychle zvrtnout a bude mazec, že to svět neviděl. I tohle se už odehrálo v historii a mnohokrát a v různých zemích, kde si lidi řekli DOST, to by stačilo. To ještě tehdy, kdy židi neměli tu svojí domovinu - svatou zemi Izrael - nejrasističtější stát na zeměkouli. Tolik jich už naletělo a usadili se v tom hnízdě satanáše - Rothschildova experimentu vojenské pevnosti sionistů. A kolik jich také odešlo, když zjistili, ten pravý důvod této nejisté existence?

S těma černýma mafiánskýma očima jste mě paní Jarmilo zaskočila.
Teď už alespoň budu vědět, ke komu se hlásit, když přijedu domů na dovolenou? [velký smích]

201324

29.09.2009 08:09

„Inteligentní“ kamery preventivně zabraňující zločinu budou k dispozici během několika let

Inteligentní kamery - hudba daleké budoucnosti....

Mirda 24.?.?.?

Jak je vidět, tak se v Londýně snaží předstihnout předpovědi George Orwella z roku 1984. Ani tahle technologie "Smart CCTV" není schopna zabránit zločinu, nebo snížit kriminalitu. Je to spíše další sousto nechutného guláše omezování svobod občanů. Jsem si celkem jistý, že ty prvopočátky neúspěšných "odhalení" je natolik odradí, že se ten systém chytrých kamer neudrží. Odhaduji asi tak 5 procent spolehlivosti a nastanou soudní spory neoprávněného zadržení. Spíše mi to připadá, jako dobrý kšeftík pro firmu, která toto zařízení hodlá vyvíjet a vyrábět. Takže...jsou v tom zase prachy [smích]

201325

29.09.2009 14:32

Kořeny totalitní ideologie

RE: Poděkování autora

Mirda 24.?.?.?

[mrknutí jedním okem]

201344

29.09.2009 15:51

Nové imunologické adjuvanty v protichřipkových vakcínách - přínosy a rizika

RE: virus H1N1 šířen záměrně, vakcíny testovány bez adjuvans

Mirda 24.?.?.?

>...I laicka verejnost obycejnych lidicek ma pravo, aby nebylo hazardovano s jejich zdravim, ci aby se nestali hromadnymi pokusnymi kraliky nebo cilenou zranitelnou skupinou slouzici ke generovani zisku!!
--------------------
Obojí je ve hře, René. Testování vakcín na nic netušící veřejnosti a generování zisků. A to nejen u vakcíny proti vepřové chřipce, která se stává ve státě Massachusetts od nynějška povinná, ale i vakcína Gardasilu údajně proti HPV, výrobek firmy Merck. Více TADY.

201348

29.09.2009 17:38

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

Jenom abyste se tím sledováním barvy očí nedostala do maléru, paní Jarmilo [chechtot] [chechtot] Některým lidem takový pohled do očí může vyvolat pocity paranoie. Tímto hned poznáte, kdo má špatné svědomí [smích] K té židovské "národnosti" se už nechci vyjádřovat. Bylo to v této větvi dostatečně objasněno a samotní židé si musí uvědomit, kde je jejich místo. [mrknutí jedním okem]

201357

29.09.2009 20:35

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>ale ono nejde o to že by židi byli zlí ono jde o to že díky nastavení systému z toho měli prospěch a tak většinově nadšeně přitakávali jakémukoli sebeabsurdnějšímu obvinění z antisemitismu...
-------------------
Taky nikdo netvrdí, že by židi byli zlí. Jistě, někdo to s tou nadbíhavostí systému rozhodně přehání, ať už pro vlastní výhody, nebo z přesvědčení. Ale takový charakter se netýká pouze židů. Málo lidí je opravdu poctivých a nepodplatitelných a také hodně záleží na výši úplatku. A to je právě ten důvod, proč zlo vítězí. Zlo v naší současné společnosti triumfuje jenom proto, že dobromyslní a mírumilovní lidé proti zlu nic nedělají.

>...otázka jak to bude do budoucna?....
------------------
S tím bych se prozatím tolik nezabýval. Rozhodně nezačínat velké (raději žádné) investice a počkat se zakládáním rodiny, co se týče zadělání na potomstvo. Budoucnost je silně nejistá. Pokud se to semele a začnou se váleční pitomci mlátit atomovkama, tak už stejně na ničem nebude záležet, snad jenom na tom, aby smrt byla milosrdná a člověk se tolik netrápil.

Doufejme však, že se to za nějaký čas vystříbří a místo skutečné války, tady bude ta další "studená", když už to lepší být nemůže ?!?!?!?!? [pláč] [smích]

201363

29.09.2009 22:56

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: Jedna dobra rada

Mirda 24.?.?.?

>...If you must kill yourself, consult Nitsschke & Stewart handbook "The Peaceful Pill."...
---------------
Chlapi, co tady blbnete se sebevraždama ???????? To už je fakt to poslední co zbývá - vzdát to bez boje. Na tohle právě čekají. Dobrovolná depopulace planety a tím jim jenom ten NWO usnadníte. Naopak (!!!) Organicky pěstované potraviny, vynechat GM produkty Monsanta, vyhnout se povinnému očkování a hlavně - rozhlédnout se doleva a doprava před přecházením křižovatky. [mrknutí jedním okem]

201366

30.09.2009 06:58

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>nemohu souhlasit...za prvé na studenou válku to nevidím bude zcela určitě horká záleží ovšem na tom kde se bude válčit a jak se bude válčit klasická válka u nás nehrozí ale mohla by být občanská/pouliční to už by bylo horší
------------------
Sionistická vláda Izraele společně s vedením IDF neustále vyhrožují, že napadnou Irán. Pokud k tomu dojde, tak tu máme třetí světovou válku. Nesmíme zapomenout, že Rusko a Sýrie jsou spojenci a zcela určitě zasáhnou. Musíme tedy spoléhat a doufat, že zdravý rozum převládne, přestože se ozývají hlasy z Izraele: "Buď my, nebo nikdo", což bych nepovažoval za pouhé vyhrožování. Psychopati takovéhle výhružky myslí vážně.

Ty pouliční nepokoje (občanská válka), přestože to předpovídá Geraldo Celente a ten se většinou nemýlí, tak nastanou jako odezva na uměle vyvolanou ekonomickou krizi, ale tohle už bude lokální záležitost, nikoliv celosvětová. Nemusí však k tomu dojít. Bude to hra na pevné nervy a trpělivost.

>a s těmi investicemi nesouhlas budoucnost je nejistá vždy nejhorší varianta v tuto dobu je držet hotovost...
--------------
Takhle jsem to nemyslel. Jistě, uvalit prachy do nemovitostí, neboť co nevidět měna padne a to celosvětově. Bilderbergové už mají připravené řešení celosvětové jednotné měny. V mojím předchozím příspěvku jsem měl na mysli - nebrat si půjčku na investice. Aristokrate, je vidět, že máš přehled a vyznáš se v tlačenici. [mrknutí jedním okem]

201371

30.09.2009 14:19

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>První potíž je ukázat na to zlo. Druhá pak, co s ním. Bojovat proti zlu může být snadno samo to zlo. Takže co se tím myslí…
-----------------------
Co se tím myslí (???) Tohle je vynikající otázka HHBB, ale ty sis už sám odpověděl právě v tomto sdělení:

>Naopak, většina „dobromyslných a mírumilovných“ lidí se podřizuje systému, čímž zlo vydatně živí jako jeho nedílná armáda, pokud je systém to Zlo.
---------------------------------
A to je ta trefa do černého: "Pokud je systém to Zlo". Proto tady diskutujeme, abychom se sjednotili a uchopili provaz za ten správný konec. Už samotná diskuze - jako osvěta - nabídne řešení. Upřímně řečeno, sám nevím kde začít, ale je nás tady hodně a po kapkách ten pohár naplníme. A jsem i přesvědčen, že ti ostatní "dobromyslní a mírumilovní" lidé, ti si počase ten správný směr sami vyberou. Stačí jen, aby věděli, kde hledat informace. Nemusím snad dodávat, že "V jednotě je síla" (!!!) a sám jsi to zde nepřímo napsal:

>...Pokud se budeme seberozvíjet, nic tím určitě nezkazíme.
-------------
Což se právě děje touto samotnou naší diskuzí.

Nechci to roztahovat na více reakcí, tak jedna pro všechny v této větvi.

Pavel-Čert-Němec:
>...Z veci, ktere historicky drzely svou cenu vuci ostatnim komoditam, lze doporucit leda zlato nebo stribro.
--------------
Dobrá rada nad zlato...jak se říká [mrknutí jedním okem] O tom není pochyb. Kdo má doma napěchovanou matraci zelenýma, tak pryč s tím. Opatrně s nákupem zlata přes internet. Z Číny se objevují ošizené nabídky bullionů (nevím, jak se to řekne česky). I pamětní a historické mince z drahých kovů - bylo zjištěno, že to jsou padělky.

micha:
>...až Al-Mahdí vyleze z tý studně, tak první co ho nakrkne bude, že víc spoléháte na atomovky než na Něho.
---------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Málo se o něm hovoří...a v které to studni se schovává? [velký smích]

201389

30.09.2009 21:59

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

Neexistuje jedna universální rada, jak a kam investovat. Na to jsou konsultační experti. Ti berou do úvahy předvídané i nepředvídané okolnosti. Zlata se samozřejmě nanajíš, ale v případě měnové reformy, která pádem dolaru zaručeně nastane, máš tvrdou a stabilní hodnotu ke směně, místo měnit např. 10:1 - zelené papírky za ty fialové. A nezapomeň...i u pekaře nakoupíš za tříbrňáky. O povinném odprodeji zlata vládou se snad bavit nemusíme. Hlupák nejseš, tak s jistě poradíš? Jsme tady s tímto mimo téma. O krachu měny více TADY.

201407

01.10.2009 03:14

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

Méďo, dík za vyčerpávající a poučnou odpověď. Všechny odkazy jsem si prošel i ten poslední. Peržanky mi připomínají spíše slovanskou, než arbaskou rasu. Kdo ví???? Možná si praotec Čech při svém putování odběhl do Persie? Ještě jednou díky [smích], přiblížilo mi to znalosti zvyků dalekého kraje.

201423

01.10.2009 04:13

Vzestup Talibanu

RE: v afghanistanu by byla na miste taktika

Mirda 24.?.?.?

>to by tam ale plánovaný plynovod, na který Taliban řekl ne (a kvůli čemuž je válka) sotva postavili, a sebevědomý Írán je třeba nějak k moři obejít...
--------
Další z Méďových příspěvků s vyčerpávající informační hodnotou. Jenom malé doplnění. Nejen ten plynovod, který si amíci zaplatili předem částkou 42 miliard dolarů a Talibán řekl: "to je málo" , ale ve hře je přdevším opium a to v roce 2001 Taliban zarazil úplně. Myslím si, že tohle byl pravý důvod, proč dostali v Afganistánu dávky americké demokracie. Dohoda ohledně toho plynovodu nebyla ještě úplně uzavřena a snad by se i dohodli, ale drogy je větší byznys a tohle si neměli Talibánci dovolit. Takový podraz se přeci nedělá...[velký smích] [smích]


Kolem té Kaspické ropné pánve se už motá tolik jestřábů, že té mazlavé zapáchající černé hmoty už pro naše příští generace moc nezůstane. Co potom budou pumpovat až pramen vyschne ????

Vložený obrázek

201424

01.10.2009 15:55

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>Co to znamená? To znamená, že máte z hlediska počtu pravděpodobnosti menší šanci dostat se mezi mafii a elitu vyvolených černých očí.
--------------------------
Doufal jsem, že mu ta jeho připitomělá poznámka o zelených očích vyšumí doztracena be odezvy, ale mýlil jsem se (!!!) Samozřejmě, paní Jarmila mu musí začít přisypávat drobečky. Ta ženská se asi nepoučí - "nereagovat na provokatéry" ????????? [mrknutí jedním okem]

>...Místo toho se ale od Šumavy k Tatrám znenadání vynořilo spoustu jmen, končících na man. (např. Hofman, Pitrman, Forman, atd.)
-----------
Nejen od Šumavy k Tatrám, ale oni se vplížili už i na Zvědavce do diskuzí. Všimněte si paní Jarmilo toho nicku - Xman. Pravděpodobnost čistě náhodná?

201447

01.10.2009 16:27

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>Jisté prvky íránského původu si také v našich dějinách neseme...
------------------
To je úžasné [mrknutí jedním okem] Se zdánlivě žertovné poznámečky se vyklube lekce kulturně-historického vzdělávacího charakteru s náboženským a ekonomicko-politickým podtextem [velký smích]. Ještěže jsme s tím v tématu článku (alespoň velice blízko) a lidi se dozví něco více o Iránu. Jsme tady všichni na planetě jedna veliká rodina a nikdo si nepřeje válku....až na pár výjimek. A tady rozhodně nemyslím Ahmadinejada, ale ty, které on kritizuje.
Díky Méďo a HHBB za podnětný komentář. [mrknutí jedním okem]

201448

>Neuvidíme. To prostě udělat rozumně nepůjde nikdy, ne v případě pouličních kamer...
--------------------
Máte pravdu. Je to jenom výkřik "my to dokážeme" na vytahování grantů z kapes daňových poplatníků, ale proveditelné to není. Vemte si např.fotoradary. Ten zaznamená SPZ-tku vozidla, ale už v žádném případě nedokáže rozpoznat typ pneumatiky, jelikož je vozidlo v pohybu. To samé u snímání davů lidí v pohybu.

V současné době existuje systém snímání SPZ zaparkovaných vozidel, kdy kamera projíždějícího policejního vozu tyto SPZ-tky zaznamenává a naprogramovaný počítač okamžitě (realtime)vyhodnocuje a porovnánává s SPZ-tkami ukradených vozidel. Ale i tady je zádrhel. Stačí zaparkovat příliš blízko k vozidlu v zádu a SPZ-tku kamera neuvidí. Takže jak jste napsal: "rutina z toho nikdy nebude".

201450

01.10.2009 18:11

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>Vám už z těch konspirací vážně hrabe...Jestli vám to pomůže, můžu vám zaslat rodokmen, abyste si byl jistý, že nemám žádné židovské předky....
-----------------
Nikdo tady v této větvi o židech nehovoří. Paní Jarmila se o židech nezmínila, mtk o židech ani slovo a ani já jsem slovo "žid" z huby nevypustil. Tobě asi už vážně hrabe, že za vším vidíš žida a nebo agenta Mossadu? To je až zoufalý. Uvažuj o léčení...ani paměť ti už nefunguje. Pokud si pamatuji, tak jsi nám tady v diskuzi vyhrožoval, že se tu už více neukážeš. Tak co se s tebou děje? Dodržuj svoje chlapské slovo ty ňoumo [velký smích]

201459

01.10.2009 19:22

Vzestup Talibanu

RE: v afghanistanu by byla na miste taktika

Mirda 24.?.?.?

A co "Pedro el Grande"? [chechtot] [velký smích] Ještě klika, že venezuelské dělostřelectvo nepoužilo omylem ostré náboje při slavnostním přivítání ruského raketového křižníku dělovými salvami [chechtot] [chechtot]

Měďo, s tou ropou, že se předstírá její zdánlivý nedostatek, to je jenom stratege na udržení vysokých cen. Ale to ty jistě víš ??? Americké ropné společnosti včetně BP (je to jedna banda) takhle mají výmluvu, že "musí" ropu dovážet a že někdo jiný určuje cenu za benzín. Díky za reakci. [mrknutí jedním okem]

201466

01.10.2009 19:45

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>Ty vážně nějsi normální.
-------
Možná ně? A možná aňo? Já to tušil, že jakmile paní Jarmila začne šťourat klacíkem do sršního hnízda, že se ho (xmana) nezbavíme. Co jsi nám tady slíbil? Tož, tož...zkus si vzpomenout.

201471

01.10.2009 23:50

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>Mimochodem tohle jsi napsal pod příspěvek Jarmily o černých očích: "To ještě tehdy, kdy židi neměli tu svojí domovinu - svatou zemi Izrael - nejrasističtější stát na zeměkouli."
-----------------
To že jsem napsal ????? Ale běž (!!!) To je hrůza. Měl jsem to na mysli a jak vidíš, nějak se mi to dostalo do klávesnice...a to je ta hrůza - počítač mi čte myšlenky. xmane, ale to nepopřeš. To je pravda. To je ta smutná skutečnost. Smutná skutečnost existence normálních lidí žijících v Izraeli a v Palestině.

Všichni jsou tam terorizovaní sionistickou vládou Izraele, ať už to jsou židi, křesťané, Arabové i muslimové. Všichni tam trpí, jenomže někteří to takhle nevidí. Propaganda jim vymyla hlavy, převážně židům, kteří tam žijí a ti si myslí, že je to někdo jiný, kdo ohrožuje tu jejich existenci a přitom to dělá jejich vlástní vláda. Vláda sionistů.

Pokud tohle xmane nevidíš, tak popíráš existenci Izraele a tohle se nedělá.
Cipina
(Tzipi Livni) ti to nikdy nezapomene. A ještě jednu otázku. Už ti rodiče řekli, že děcka nenosí čáp?

201493

02.10.2009 00:28

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>Ze samotnych oci cloveka nebo zvirete nevyctete nic coz je nezvratny fakt.
----------------
Právě naopak. Ne nadarmo se říká, že oči jsou okno do duše člověka. A tohle platí i o zvířatech. Z očí vyčteš téměř všechno. Najdeš tam pocit strachu a pocit úzkosti, pocit spokojenosti, pocit agrese a záludnosti a také pocit přítulnosti a přátelství. Nakonec jsi to sám připustil právě tady:

>...Na svete existuje jen jedno zvire u kteryho nerozeznate jestli ma dobrou naladu nebo je nasrany na nejvyssi miru. Polarni medved, ten ma v kazdy situaci a v kazdym momente vzdycky stejnej vyraz ve xychte.
-----
A ten se pozná právě pohledem do očí. Jak jinak? U ledního medvěda lze však pokaždé očekávat agresi. To je jeho přirozená povaha. Proto nikdy nedrbat za ušima. Nemusí se mu to líbit. [chechtot] [velký smích]

201495

02.10.2009 00:35

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>"pan Mirda si zcela jistě nesmírně váží všech slušných židů! Je jich hodně, jsou dokonce vokální, viditelní, ale naneštěstí nenáviděni většinou."
------------------------
Přesně tak Méďo. Celý můj život jsem obklopen židy (kamarády), ale jak jsi už napsal, to je jiná kapitola a současně jsme s tím i mimo téma. Díky za reakci a už jenom zopakuji:

viribus unitis! (spojenými silami}

201496

>...Az budeme v ohradach, tak vybrani jedinci s vadami v projevu budou z chovu vyrazeni.
---------------------------
René, ty o tom píšeš, jako o hotové věci. Copak? Už jsi to vzdal? Ne, ne, ne. To se jim nepovede. Lidi se probouzejí a sjednocují. Je nás hodně, komu se to nelíbí a bude nás jěště víc, kdo se šprajcne. Já si rukáv na očkování taky nevyhrnu.

Jak dlouho se už plánuje tranzitní korydor (mezistátní dálnice) z Mexika do Kanady? Slavnostní otevření mělo být na zahájení Severoamerické Unie (r.2010) a jsou zatím na několika kilometrech v Texasu a ne a ne se pohnout dál. S takovým tempem to hoši na čas nerozjedou?

A tak to je se vším. I ten radar v ČR byl jenom sen na obrovské zisky válečníků, ale současná technologie jim to neumožňovala uskutečnit. Stejné to je s tím čipováním. I tyhle chytré kamery (o čemž pojednává článek) se nikdy do praxe nezavedou z jednoho jediného důvodu - nebude jim to fungovat. Plány je jedna věc a realita...ta je těžko uskutečnitelná. Takže žádné urychlené plánování se zavedením NWO. [mrknutí jedním okem]

201501

02.10.2009 13:55

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>To u mě by se to nestalo....
---------------------------
Já taky nekoušu [chechtot] a vůbec bych se neošíval, ale to už bude záležet na tom, kdo to drbání za ušima provádí? [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

201528

02.10.2009 14:26

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Mirda 24.?.?.?

>No vidíte pane Mirdo, pan xman Vás nachytal na hruškách.
-------------------
Záleží na tom, z jakého úhlu pohledu se na to podíváme [chechtot]
Nechci už reagovat na černé, nebo zelené oči...jenom jsem chtěl vám všem přátelé poděkovat. Těm, kdož jste za mne strčili ruku do sršního hnízda. Alespoň některým z vás jmenovitě: Saša, MéďaBéďa, jansmith, satanist, mtk a i vám, paní Jarmilo. Je to hřejivý pocit, že jsme tady taková jedna velká Zvědavcova rodina. Díky přátelé. [mrknutí jedním okem] [smích]

201530

Systém (program pro diskuzi) neumožňuje další reakce na spodní příspěvky, ale to je jedno. Ty tvoje reakce jsou všechny stejně na jedno brdo, tak se naťuknu tady.

>Jestli se budeš chtít dobrat nějaké podstaty, tak ale budeš muset nejdříve odhodit pocity, které ti dělají tmu před očima.
--------
A co takhle nějaký respekt ke druhým diskutujícím ?????? Uznávat právo na jejich názor a bez urážky, jako třeba tady:

>...na základě té citové změti (vesměs záporně laděné) vytvoříš celou haldu zavádějících, nesourodých, zdánlivě hlubokých a spravedlivých soudů a........??????
------------
Nejsou to právě lidské pocity, které z nás dělají myslící bytosti ??? Bytosti, které se řídí morálními zásadami a etikou a chováme se k sobě jako lidé ???? Jinak jsme pouze bilologické stroje, bez pocitů. To už i počítač zvládne efektivněji - ten těmi "zbytečnými" pocity netrpí. Když už jsme u těch pocitů, nebudu rozebírat, jako jansmith, "kde leží pravda" a kde všude se pokrytci pravdou jen ohání (viz citát: "Pravda a láska zvítězí" ), ale i já osobně mám podobný pocit, že to tvoje diskuzní nadšení není jen tak od srdce, ale za odměnu, stejně jako u Vojty, kterého se tady snažíš zachránit. Ale to je jenom můj pocit (názor), se kterým ty nemusíš samozřejmé souhlasit. Jak píšeš:

>Až sklidníš, tak to třeba někdy proberme...
-----------
Neočekávám tvoji reakci. To bylo pouze vyjádření mých pocitů. Ty něco podobného ovšem neuznáváš.

201628

>...Jsi beznadějně ponechaný údělu věřit svému "logickému úsudku"....
-----------------------
Pán velkomlžný ([velký smích]) si asi neuvědomuje, že jsme tady všichni na jedné potápějící se lodi, říkejme jí třeba Titanik. Jedni se snaží prosakující vodu pumpovat ven a špuntama ucpávat díry a jiní ty špunty z děr vytahují, aniž by si připustili, že jakmile se loď naplní, tak jdeme ke dnu všichni.

Není to založeno na víře a nebo přesvědčení. Mají to v pracovní náplni. Až si konečně uvědomí, že nejsou součástí "velkého plánu" (NWO), ale jenom jejich dočasní služebníci, potom už bude pozdě. Všichni z nás (i oni), včetně jejich dětí budeme uzamčeni v podpalubí a čekat, až loď zmizí v hlubinách moře. Záchranné čluny nás přece všechny neunesou. [pláč] [smích] Ale vysvětluj jim to. Je to jejich zaměstnání.

201635

04.10.2009 17:17

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Stwora zase mlzi

Mirda 24.?.?.?

>Nezávislé?
-----------
Skotal si tady jen zaskotačil. Neberte ho vážně.

201636

04.10.2009 20:29

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

Mirda 24.?.?.?

>...To se rakousko-uherští mocnáři domnívali, že budou vládnout věčně dědičně - a skončili. Pak zde měla existovat tisíciletá Třetí říše- a skončila. Pak si komunisti mysleli, že zde budou strašit na věčné časy- a taky skončili.
---------
Tak mi to připadá, že mne tady nikdo nebere vážně? [chechtot] [velký smích] Kolikrát mám opakovat, že naše novodobé dějiny jsou v režiji jedněch a těch samých lidí, potažmo jejich potomků a samozřejmě všech těch jejich agentů - vykonavatelů. Nic se neděje náhodou, paní Jarmilo.

I ta rakousko-uherská říše byla rozložena záměrně vyvoláním první světové války. Tehdy se tomu říkalo "Great War" (Velká válka), která měla být ta jediná k uskutečnění NWO. Rudý teror (komunismus) se měl rozšířit do celého světa, ale nepovedlo se. Proto nastoupil ten druhý pokus - fašismus. Jak říkáte - tisíceletá třetí říše. A zase nic. I ten komunismus východního bloku si začal šlapat svojí vlastní pěšinkou, než se předpokládalo. To nebylo v plánu, proto ty sametové revoluce.

>A tak si myslím, že i ta naše slavná únie půjde časem taky do prdele, i s tou svou Lisabonskou smlouvou. [chechtot]
------------
O tom nemusíme pochybovat. I tohle je v plánu. J.D.Rockefeller to sice nenazval stejným výrazem jako vy, paní Jarmilo (že to půjde "do prdele" ) [mrknutí jedním okem], ale na jedné s bilderbergské konferenci oznámil: "Teď už jenom potřebujeme vyvolat ekonomickou krizi a svět s uspokojením a se souhlasem přivítá NWO". Tak jak to oznámil už v roce 1950 James Warburg: "Nový světový řád tady budeme mít. Otázkou pouze zůstává, podaří-li se to se souhlasem a nebo násilím"? Stačí tedy uměle vyvolaná ekonomická krize a Evropská Unie se rozpadne - jak jste to nazvala - půjde do prdele.

>Jinak toho Klause bych až zas tolik nechválila, je to taky jenom jejich figurka.
------------
Může to být uměle vytvořená opozice, jak už to tady zmínil HHBB, ale skutečný důvod nám napoví dny blízké budoucnosti. Osobně si myslím, že je to hlásek svědomí. Odčinit své chyby z minulosti (spolupracování na zákulisní podvodné privatizaci a plánované změně režimu). Proč to ve skutečnosti dělá, to nám pan prezident neřekne, proto nechci spekulovat.

201667

>...Tvrde a odvazne obvineni. Pokud existuji dukazy, je to obvineni nejvetsiho kalibru soucasnosti. Jsem zvedavy, jak tento pripad dopadne.
-----------------
Jak už to na americké politické scéně chodí, "vice-prezident" neznamená zástupce prezidenta, ale přesně to, co vyjádřuje - více než prezident. Zástupce prezidenta je loutkovodič, ale současně i loutka. Tahle šachová partie se hraje se stejnou strategií již od počátků dvacátého století, počínaje vraždou prezidenta Williama McKinley-ho (r.1901), kdy se na jeho místo dostal jeho kóšer zástupce Theodore Roosevelt. McKinley totiž nehrál podle nastavených pravidel. Stejnou strategii jsme mohli pozorovat i u tandemu J.F.Kennedy-Lyndon B.Johnoson, Bush-Cheney a samozřejmě i B.Obama a Pepa Bidet...ehm, chtěl jsem napsat Joe Biden. To je ten, který se širokým úsměvem celému světu oznámil: "I já jsem sionista. Nemusíš být židem, chceš-li být sionistou". Tímto nás ujistil, kterým směrem vane vítr.

Sledováním dění na politickém jevišti, lze snadno vypozorovat, že když se vybraná loutka neosvědčí, tak se jednoduše odstraní a použije se ta další, která je k dispozici a rovněž předem připravená. Tandem Bush-Cheney není výjimkou. Na oba válečné zločince bylo již podáno několik soudních žalob (četl jsem o tom), ale jak už to tak na tom našem světě chodí - spravedlnost je na straně toho, kdo si ji dokáže zaplatit. A nejen to (!!!) Výraz "žalobce" se už přestal používat. Dnes se takovým lidem říká "teroristi" a jako s teroristy se s nimi i zachází. Proto tahle otázka má opodstatnění:

>...Jestli to odnese obvineny anebo ten, kdo obvineni pustil do eteru.
--------
Kolik už bylo těch záhadných autonehod? Kolik už bylo těch náhodných vypadnutí z okna? Potom se v tisku objeví zprávička: Po ohledání těla nebožtíka, nebylo shledáno žádné vnější zavinění. Příčina smrti, kterou patolog uvedl do protokolu: "sebevražda". Z nějakého záhadného důvodu si však nevšimnul těch dvou průstřelů hlavy z týlu? Další bod:

>Ten (Dick Cheney) byl prý členem tajného týmu, který měl řídit atentáty na přední politiky."
-------
Tento tajný tým se jmenuje CFR - Council on Foreign Relations (Rada pro mezinárodní vztahy) a další skupinka zločinců se "tajně" schází ve spolku "Trilateral Commission" (Výbor pro trojí kontinentální sjednocení). To je ten tajný tým, kde se rozhoduje, kdo se nechce podřídit demokratickým zásadám amerického impéria a můsí z jeviště (z kola) pryč. Už jsme tady o tom měli několik hodnotných článků, takže tohle byla jenom malá připomínka.

201863

>...No to už máme nějak moc náhod. A aby to nebylo málo, tak tyto jednotky operují právě z Malty, kde má ten to řád dodnes jednu ze svých pevností.
------------------------
Máš to pěkně nastudovaný a souhlas se vším, až na jednu maličkost. Můžeš mi objasnit, HHBB, proč se tolik ošíváš (a nebo to nevíš), ale nikdy nenapíšeš, kdo tomu velí? Jednou jsi je představil jako jezuity, podruhé maltézské rytíře, při jiné příležitosti to bylo tajné společenství "Scottish Rites", atd., ale nikdy jsi nenapsal, kdo všechny tyto spolky ovládá? Až tady jsi něco nakousnul:

>Připomínám, že současný papež je také členem tohoto řádu. Tento řád disponuje nejen nesčetným množstvím privilegií mezinárodního charakteru, ale jeho členové kontrolují dozorčí rady voj.prům. komplexu a rozhodujících bank.
-----------------------------
Jistě víš, jak důležitou roli hraje papež v katolické církvi? Téměř každý - kdo papeže navštíví - klekne před ním na kolena a políbí "svatému" otci špičku boty. Nikoliv však Edmond James de Rothschild, tehdejší prezident světového sionistického kongresu. Byl to právě papež, kdo mu vyšel vstříc s nataženou pravicí k podání ruky. Teď mi vysvětli, kdo je tady šéfem a kdo služebníkem?

Všechny ty tajné spolky, které tady uvádíš jsou infiltrovány a některé ty novější přímo vytvořeny ilumináty. Ilumináti, tedy Rothschild a Adam Veishaupt postupně infiltrovali všechny spolky svobodných zednářů. B'nai B'rith je zednářský spolek, Vatikán taky. Nic nebylo ponecháno náhodě. To jsou ti, kteří nemusí pracovat, aby se uživili, tak vymýšlí ptákoviny, ale zase jenom proto, aby tím postupně ovládli celou planetu. To je jejich cíl, na kterém pracují již po několik generací a jejich potomci v tom pokračují doposud.

Rothschild si nechal na zakázku od Karla Marxe vypracovat komunistický manifest (r.1848). Generál Albert Pike - svobodný zednář a zakladatel Ku-Klux-Klanu mu vypracoval strategii tří válek (r.1871). Byl to komunismus, fašismus a náboženské války. Ty první dvě se odehrály a ta třetí probíhá právě nyní. Válka islámu, judaismu a křesťanů - čehož jsme právě svědky, ale to je jenom ten počátek. Tihle psychopati zašli až tak daleko, že přepsali Nostradáma a vytvořili falešné proroky, jako např. Zacharias Sitchin a svědky jehovovy. Náš věrný dopisovatel, "abc", se s tím už bude muset smířit, ale Charles T.Russell, zakladatel společnosti Strážné věže, byl rovněž svobodným zednářem a svědci jehovovi jsou jenom důslední, poctiví a poslušní pěšáci k vytvoření Nového světového řádu - světa bez hranic - ale zcela jinou metodou. Beze zbraně a bez jediného výstřelu. Proto veškerá úcta k vám všem přátelé (svědci jehovovi), ale už ...

Automaticky kráceno

201907

- pokračování -

Proto veškerá úcta k vám všem přátelé (svědci jehovovi), ale už je načase si tohle uvědomit. Jehova za vás nic řešit nebude. Z mých vlastních zkušeností mohu konstatovat, že svědci jsou ti nejslušnější a nejpoctivější lidé na planetě a pokud se vám to přeci jenom podaří (svědci), tak buďte připraveni, že předáváni vlády nad planetou bude pro vás mít zcela neočekávaný a dramatický spád.

Už jsem málem zapomněl na kolegu HHBB. Takže to uzavřu tvojí větou:

>Pokud bychom do toho hodně pošťourali, tak nám začnou vylézat velice podivé souvislosti s 9/11.
---------------
O tom nemusíme vůbec pochybovat. Ještě si k tomu přiřaďme klan Rockefellerů s jeho společností eugeniky, American Medical Association (r.1901), zakladatel farmaceutického průmyslu, majitel mezinárodního ropného průmyslu Exxon Mobil a mezinárodních finančních istitucí. Také byl jedním ze zakladatelů FED-u, OSN a OPEC. Hlavní zakladatel CFR a Trilaterální komise (spolu se Zbigniewem Brzezinským). To jenom abychom měli kompletní obraz.

201908

07.10.2009 14:37

Kdo byl za bombovým útokem v Bali?

RE: Uplna hloupost

Mirda 24.?.?.?

>Pane Linek, sám v jiném příspěvku píšete „americka podpora mujahedinum byla materialni a logisticka.“ Jinde zase „Al-Kaida byla jen jedna z mnoha organizaci, ktera obdrzela americkou pomoc.“ USA vyzbrojily a vycvičily Al-Kaidu z „velké lásky“ a u „rozvodu“ zabijí děti z toho vztahu. Shodneme se tedy, že SSA (Spojené Státy) podporovaly a podporují jen ve svém zájmu každé svinstvo.
-------------------------------
Dobrý postřeh, pane Sašo. To jsou ti, kteří se neustále domáhají důkazů, ale přitom už mají ve všem předem jasno. Oni důkazy nepotřebují. Mají přeci informace z první ruky - z televizní obrazovky a selský rozum u nich znamená asi jenom to, že vědí přesně v kolik hodin jde selka ráno podojit kravku, aby si tam na ni ve chlívku počkali.

H-Linka je jiný diskutér, on důkazy nepotřebuje. On je požadovat musí a podle předm připraveného seznamu otázek. Vždyť je to jeho zaměstnání. [velký smích] Připouštím, mohu se však mýlit a u diskutéra "H-Linka" skutečně převažuje selský rozum, ale ten jeho vlastní.

201933

Cením si tvojí upřímnosti, HHBB a i já položím karty na stůl. Jen co ses tady na Zvědavci objevil, tak jsem si myslel (po přečtení několika tvých prvních příspěvků), že tady máme dalšího bojovníka za tu "skutečnou" pravdu. Jeden z těch, co sem posílá ústředí na odvádění pozornosti. Ano, myslel jsem si, že tady mlžíš záměrně. Teď však po tvém vyjádření:
A proto si i myslím, že nakonec tomu nikdo tak docela nevelí, musím změnit názor: "mlžíš sice pořádně, ale z pouhé nevědomosti".

Nebudu rozebírat jednotlivé části obou naších příspěvků, abych ti dokázal souvislosti a potvrdil tím svá tvrzení a už vůbec nechci dokazovat, že to je ta naše jediná (Zvědavcova) pravda, na které jsme se po tolika letech vzájemných diskuzí už jaksi sjednotili. Ani netvrdím, že: "kdo není s námi, je proti nám"... [chechtot] [chechtot] , ale kolik tady už bylo článků převážně od jiných autorů, kteří na přímých důkazech, nalezených dokumentech a informacích bývalých insiderů a agentů, kteří z nějakého důvodu otočili a začali hovořit ????? Tolik toho už bylo napsáno, že snad jedině slepý (a nebo Vojta) by mohl prohlásit, že neví co se děje?

Abych tě nenechal v nevědomosti, tak se podívej, kdo tomu velí (jeden z nich). Je to interview Benjamin Fulford se šéfem planety J.D.Rockefellerem. Rockefeller přiznává, že se to sice povídá a ví o tom, ale není to on, kdo usiluje o žezlo nad planetou. Začíná to být zajímavé po sedmé minutě sledování. Takže se můžeme uklidnit, není to on. Další lži, lži a jenom lži a další lži vpravo dole. V tomto devítiminutovém videu, těsně před koncem, J.D. Rockefeller ml. nás ujišťuje, že jeho vize pro svět, je "více prosperity, více spolupráce mezi národy a trvalý mír na planetě". Opět se zapomněl zmínit (což prohlásil na konferenci Bilderbergů), že naše planeta potřebuje očistu ve formě drastického snížení populace. Teď mi HHBB pověz, kdo z těchto dvou klaunů hovoří pravdu ???? [překvapení] [smích]

P.S. Nebudu to roztahovat na více příspěvků a dovolím si sem vtlačit reakci na přítele "jansmith". Díky za kompliment Jendo. Původně jsem chtěl napsat jedinou větou, že té husté mlhy už bylo dost, ale potom jsem to trochu více rozvedl, aby si i ostatní čtenáři udělali úsudek. Každý údaj bych mohl rozvést do několika dalších souvětí i odstavců a něco by vyžadovalo samostatný článek (klan J.D.Rockefellera), ale snad i takhle to splnilo svůj účel? [mrknutí jedním okem]
Reakci na "abc" a Reného bych chtěl napsat samostatně, ale až zítra.

202004

>...a jsem rád, že ti nějak pomůže vědomí, že ti velí Rockefeller, ale pro mě je to spíš jen zajímavost.
--------
Musíš být dobrým psychologem, abys rozuměl psychologii psychopata. A to netvrdím, že jsem dobrým psychologem, ale vidím jim do karet. Tahle odpověď je i pro aristokrata. Nikdy se
neřídím tím, co kdo říká, ale proč to říká, co tím sleduje a především, kdo má z toho prospěch. Jen se podívej v čem má Rockefeller prsty? Už jsem se jednou zmínil, že CIA je jeho soukromá armáda, kterou on sám založil a tys mi napsal, že o tom pochybuješ. Teď nám tady prezentuješ emblém CIA a poukazuješ na totožnost se znakem maltézských rytířů a podotýkáš: "Je tohle jenom náhoda"? Není. Tohle psychopati s nadšením dělají, aby do těch svých plánů vnesli nějaký ten mysticismus a tys na to naletěl. Proto ten Nostradamus, proto ten Sitchin a mnoho dalších triků. Je toho hodně, na co bych mohl upozornit, ale jsme s tím mimo téma. Až tady bude článek o Rockefellerovi, tak můžeme pokračovat.

>...vnesl jsi tam nové podivuhodné postavy, jako je třeba ten Fullford. No to je další týpek, který stojí za obzvláštní rozbor...
----------
Proto jsem napsal něco ve smyslu, podívej se na tyto dva klauny, jak se snaží věci "vyjasnit". Na každém šprochu, pravdy trochu. Když dokážeš číst mezi řádky (a víš, proč to říká?), tak si dokážeš vytvořit ten nezpochybnitelný obraz. Zase ale netvrdím, že je to jenom Rockefeller, kdo sní o trůnu jedné světové vlády a dělá pro to všechno možné i nemožné, aby se mu ten jeho sen uskutečnil.

>...Srovnej to třeba s mým zamlžujícím příspěvkem, který se týká začlenění Blackwater v systému.
---------
Ano, je to jen soukromá armáda stvořena z největších vrahounů, které mohli po světě posbírat (předvším odpadlíci s dvojím občanstvím) a aby tomu přidali trochu "záhadnosti" (mysticismu), tak je začlenili do těch maltézských rytířů a tys na to naletěl. Takže jak vidím, sice trochu mlžíš, ale přičtu ti k dobru - není to záměr.

Jen tak mimochodem (což se v podstatě týká tématu). Mzda vojáka US Army je zhruba tři tisíce měsíčně a zabijáci v Blackwater berou deset tisíc. Přesto se tahle soukromá armáda s vědomím kongresu udržuje a vydržuje a to z jednoho důvodu - vláda US se tímto vyhýbá legální zodpovědnosti za válečné zločiny v režiji této soukromé armády.

>Teď v týdnu už to nestihnu, ale celou tu maškarádu z videa můžeme rozebrat jindy, ale obávám se, že to tvé figury až tak neposílí. [mrknutí jedním okem]
---------------------
Zaleží na tom, kdo je na tahu? [chechtot] [chechtot] Já to jenom sleduji. [mrknutí jedním okem]

202028

>...Podprahově tím podsouváš názor, že Benjamin Fulford je jen dalším ze zmatených konspirátorů, kteří narozdíl od lidí (mezi které se jistě počítáš i ty?) nevědí, která bije...
------------
Jendo, já bych za něho (B.Fulforda) ruku do ohně nevložil. Ani ne tak pro jeho židovský původ, i když ani tady nevíš, která bije?, ale za způsob, jakým se projevuje. Co mají společného Leo Zagami, Benjamin Fulford, Alex Jones? Otevřeně prohlašují, že jim jde o kejhák. Proto se B.Fulford schovává v Japonsku. Takže jde jim o kejhák a je jich plný internet.

Teď k tomu videu. Když pozorně sleduješ dějství, otázky a odpobvědi a jakým způsobem to oba provádí, tak já si osobně myslím, že jde o představení vládce nad planetou. Proč by se J.D.Rockefeller takovému interview podrobil? On to tvrzení sice vyvrací, ale právě v tomto okamžiku nastupují ty jeho lži. Mír, prosperita, demokracie, suverenita národů atd. Tohle potřebuje překlad podle Orwellova slovníku.

Jinak se musíme orientovat tím, co Rockefellerův klan od počátků dvacátého století provádí, což jsem napsal v mém původním příspěvku. Založení společnosti eugeniky, založení farmaceutického průmyslu, American Medical Association a vzdělávacích institucí, nebylo nic jiného, než prosazení jeho svérázného osobního způsobu, jak omezit plnetární přelidnění a to dvěma způsoby. Omezit porodnost, současně s urychlením úmrtnosti. Docela nedávno, někdy v červnu letošního roku zemřel Robert McNamara. Snad nemusím představovat? Ten se otevřeně hlásil k drastickému snížení lidské populace, stejně jak to dělá Rockefeller nyní.

Jak už to tak chodí, průměrná "životnost" člověka se pohybuje okolo 75-80 let. Jak to dělají tito pariziti, že vesměs umírají až po devadesátce? Nedávno Rothschild ve Francii, McNamara měl (myslím) 92 a Rockefeller až kupodivu velice vitální se těší 94 ???? Co jedí? Něco se nám tají? Co my děláme špatně, že v naší průmyslové civilizaci je devadesátka až příliš ojedinělá ????? Je to naše fluoridovaná a chloridovaná voda? A přesto pitná ????? Otázek je moc, ale časem se ukáže, dožijeme-li se ve zdraví????

202037

>...jen doufám,že to neskončí tak tragicky,jak prorokujete v poslední větě...jen bych slovo "komunismus" používal trochu opatrněji,protože podle mě tady nikdy nebyl,až na jisté společenství lidí žijících tuším na našem uzemí někdy v minulosti,bohužel neznám podrobnosti...docela bych byl rád,kdyby mě někdo doplnil nebo dal odkaz,dík...
--------
Umíš-li anglicky, tak TADY je. Už jsem se o této společnosti dvakrát zde v diskuzi zmiňoval.
Komunistické zřízení je nejdokonalejší způsob, jak ovládnout společnost. Proto ta Velká bolševická v Rusku a obrovské snahy o rozšíření komunismu do celé Evropy po první světové válce. I v Americe bylo vehementně prosazováno komunistické hnutí. Vždyť samotní vědátoři v Los Alamos, kde se vyvíjela první atomovka, byli komunisti (Openheimer). Později Rosa Parks, která byla členkou komunistického hnutí, Martin Luther King byl pod jejich kontrolou, jenže se jim to vymklo z rukou a přerostlo to ve skutečné hnutí pro lidská práva černochů, proto ho odpráskli.

Nejlépe se ovládá společnost, jsou-li výrobní prostředky pod kontrolou státu a tento vývoj lze již pozorovat ve Spojených státech. Druhá Velká bolševická revoluce se odvíjí před našima očima právě na tomto - Severoamerickém kontinentě. Za komunistické zřízení si můžeme klidně dosadit totalitní otrokářskou společnost. Historie se opakuje.

202040

>Ten odkaz nefunguje, jetsli tam byla fotka, tam bych si ji rad prohledl.
---------------
René, tady to je ještě jednou:

Vložený obrázekEdmond de Rothschild.Nevím, proč se ti to nezobrazilo? To je ten pán, který byl přítomen na prvním sionistickém kongresu v Basileji ve Švýcarsku v roce 1897, společně s jeho agentem Theodorem Herzlem. To je ten pán, který zařizoval první světovou válku. To je ten pán "baron", kterému bylo předáno rozhodování o Palestině balfourskou deklarací v roce 1917 (Arthur Balfour - ministerský předseda Britské vlády). Jeho jméno se objevilo i na Versaillské "mírové" konferenci ve Francii v květnu v roce 1919, kdy se upekly podmínky pro druhou světovou válku. On tomu osobně předsedal. Nechyběl ani na Vannsee konferenci v lednu v roce 1942, kdy se řešila židovská otázka plánovaného vystěhování židů z Evropy do Palestiny. Někdy se to v historických filmech nazývá totální vyhlazení židů. Náš HHBB by toho pána nejspíše nazval jezuitou nebo maltézským rytířem, ale je to jeden z klanů Rothschildů, který nám tady na planetě organizoval velkou část naší historie.

202043

Já ti prvně odpovím na hořejší příspěvek, abych se tady neroztahoval [velký smích]

>...prostě po zkušenostech 20. století je jasné že lidstvo zotročit pomocí biče nelze takže na to musí jít jinak... mimochodem pamatujete na seriál návštěvníci?
------------------------
Já s tebou naprosto souhlasím, ale vysvětluj to psychopatům [velký smích]
Mimoto v této tobě už mají dokonalejší technologie, nežli disponovali během Velké bolševické. Teď už lze pomocí rádiových frekvencí působícím na mozek ovlivňovat i myšlení lidí, takže stádo bude v pohodě a ani bolet to nemusí. Víš, co myslím? Naprostá kontrola pomocí čipů a GPS. Takže jsou připraveni, jenom to přemnožení lidské populace jim vadí. Ale i na tomhle už pracují a to několik desetiletí. Omezením porodnosti a uspíšením úmrtnosti. Na více frontách najednou a k tomu mají spolupráci farmaceutického průmyslu a firmy MONSANTO. BTW, kterou Rockefeller nepřímo sám založil a financoval.

Na seriál návštěvníci nepamatuji, asi jsem ho neviděl? A zanech toho vykání, já tady v kravatě nesedím [mrknutí jedním okem] a pokud na tom bazíruješ, dej vědět, já se přizpůsobím.

>mirdo v čem konkrétně zrovna sitchin podporuje nástup NWO a jak tam patří ten nostradamus?
---------
Stejná strategie jakou nám tady zavádí HHBB (ale on to nedělá úmyslně - alespoň se tak tváří) [smích] Hodit to na někoho jiného. To nejsou ti dva R+R, ale jsou za tím Annunaki, návštěvníci z planety Nibiru a aby to jó pasovalo, tak to i Nostradamus předpověděl. Sleduji to delší dobu a nemůže to být jinak. Točí se o tom i filmy v produkci Hollywoodu a jakmile do toho trochu vidíš, je to šíleně průsvitné. Pokud znáš Davida Icke-ho, tak se vším respektem k jeho informativním článkům, tak on to pro změnu zase svádí na ještírky. Viděl jsem dvohodinové video na "Project Camelot", kde o tomhle vášnivě rozpráví.

>...myslím že trošku vaříš z vody při úctě [mrknutí jedním okem]
-------
Nemám k tomu žádný důvod, ale zase nemohu zaručit důvěryhodnost zdrojů, ze kterých čerpám. Komu ale v dnešní době věřit, že ano? Přiznávám, už párkrát jsem tady poustnul informaci, která byla později vyvrácena, ale nezdráhám se to přiznat.

>jinak proč by zrovna třeba rockefeller měl být přesvědčeným sionistou? co když je to zrovna nějakej spolupracovník toho vatikánu kterej má sionisty zdiskreditovat aby mohli být v pravý čas rituálně popraveni? [mrknutí jedním okem]
--------------------------
Nikde jsem tohle netvrdil. Máš pravdu v tom, že sionismus je jenom jejich nástroj, který se později, až nebude déle potřebný, jednoduše odhodí. Četl jsem už z více zdrojů, že Izrael bude obětován. Možná další holocaust v režiji stejných lidí??????
Nechme se tedy překvapit. [mrknutí jedním okem]

202072

>Na "zcela neočakávaný a dramatický spád" udalostí sme
>pripravení a absolutne neočakávame,že sa "žoldáci" a ich
>"mecenáši" vzdajú vlády nad zemou dobrovoľne.
----------
Přijal jsi/jste tu "zdrcující" informaci sportovně, což jsem skutečně rád. Nechci ublížit, jenom upozornit na pravděpodobnost jiného a neočekávaného vývoje. Studoval jsem různá náboženství, ale nikoliv z bible, ale přímo osobním zapojením a už vůbec to nebylo hledání "cesty". Hledal jsem odpovědi na moje nekonečné a obšírné otázky a při tomto putování jsem nalezl nejen ty odpovědi, ale i několik dobrých přátel. Mezi Indiány i mezi jehovovými svědky. Když jsem byl v New Yorku, tak jsem si nenechal utéct příležitost navštívit (hned za Brooklynským mostem) budovu Strážné věže, kde jsem podnikl několikahodinovou exkurzi, včetně budovy tiskárny.

Nechci zabíhat do podrobností, ale získanými zkušenostmi se moje úcta k těmto lidem (svědkům) více upevnila a už neodmítám nabízenou literaturu, jako je "Strážná věž" a "Probuzení". Našel jsem tam hodně zajímavých a poučných článků jiného než náboženského zaměření a mám jich už několik štosů v mojí knihovničce. Takže jenom abys věděl příteli, nemusí to být tak, jak se nám to předkládá. [mrknutí jedním okem]

202074

Jendo, sám jistě víš, jak obtížně se vyjádřuje intuice (nápověda selského rozumu). Mnohaletým čtením článků současného politického dění a současně soustavným studiem historie, se dostaneš do stádia, kdy už při dalším čtení jenom porovnáváš, doplňuješ, vylučuješ a potvrzuješ již dříve získané vědomosti. Když něco nesedí a je to naprostá negace všech původních informací, tak tě to - jak se říká - šlehne přes oči.

S oblibou sleduji záznamy video-rozhovorů, kde máš možnost mnohé vyčíst z tváře diskutujících. Nejvíce se dozvíš ze živých vysílání a to dokonce i na mainstream TV, kdy se v "terénu" sestřih nedělá. Timto si vypěstuješ jistou rozlišovací schopnost a už nemáš absolutně žádné pochybnosti, kde leží pravda a kdo jenom mlží. Stačí i sledovat oči dotazovaného a lze rozpoznat o čem je řeč i bez zvuku. Tyto zprávy se vesměs při opakování na obrazovce již neobjeví. A tohle platí i při sledování rozhovoru B.Fulforda a J.D.Rockefellera. Jak jsem už napsal - burcování selského rozumu nevysvětlíš.

Další rozpoznávací znamení uvedu přímo ze tvého příkladu ve vrchní části příspěvku.

1. The 9/11 terrorist attacks were an "inside job" carried out by the US government as a false flag attack to bring about new imperial mobilization.
----------------------
Takhle s oblibou mlží i Alex Jones a mnoho a mnoho jiných. Nebyl to an "inside job", Jendo a ty to přece sám moc dobře víš. US vláda, FBI, CIA a banda místních policajtů na tom pouze spolupracovali. Provedl to někdo jiný a to nehovořím o lidech z jeskyně s nožíkama na krabice a nebo o maltézských rytířích, natož o jezuitech. Proto prosazování verze - an "inside job" - je odvádění pozornosti. Další bod:

2. In 2009 Fulford has stated that the US, using a secret military program known as HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) have been able to alter the climate, and using high power microwave energy induce earthquakes including the Asian Tsunami and earthquakes in Japan and China.
------------------
Ano, tohle je duvěryhodná, důležitá a pravdivá informace, ale B.Fulford nebyl zdaleka první, kdo o tomhle začal hovořit. Byla o tom zmínka i tady na Zvědavci v článku paní Kateřiny Amiourové. Jendo, to druhé video jsem shlédnul. Možná pro jiné novinka, ale jinak všechno známé věci. Tím ovšem nemyslím přímo tebe a věřím, že druzí se rádi poučí. Takže to uzavřu tvojí větou: Možná je to blázen, možná je to hráč, ale možná taky ne, proto si myslím, že by se mu mělo naslouchat. Pěkně řečeno a nasloucháním se nic nezkazí. [smích] Myslím si, že tohle platí i pro hlasatele pravdy a zastánce lidských práv, filmového producenta - Michael Moore. [mrknutí jedním okem]

202077

Tak jse si myslel, že si tady - my spiklenci - povídáme potají jen tak sami pro sebe, a ejhle, kam čert nemůže...a je tu paní Jarmila. [chechtot] [velký smích] (žertuji a jsem rád, že vás tady vidím). nechci machrovat, ale to video z vašeho odkazu jenom potvrzuje, že tady nevařím jen tak z vody, jak poznamenal aristokrat. Pro mne to bylo více méně osvěžení paměti a rád bych i upozornil našeho "abc", aby se na to podíval a soustředil se na pětačtyřicátou minutu záznamu.

Měl bych k té přednášce Jordana Maxwella pouze dvě výhrady. J.F.K. nebyl zavražděn proto, že by díky jemu vzniklo nebezpečí rozšíření katolické církve ve Spojených státech, jak tvrdí Jordan Maxwell, ale že překřížil cestu zločincům, mafiánům a zakladatelům FED-u. Nemusím snad více rozvádět? Další šleha: "Karel Marx nebyl ten, kdo napsal komunistický manifest" ??????? Tohle slyším poprvé. Ano, čerpal vědomosti komunistických principů od svého učitele Moses Hesse, ale sepsal to Karlík Marxů - o tom snad nemusíme pochybovat ???

Ta video přednáška nám i potvrzuje návaznost maltézských rytířů a svobodozednářů na všechno viditelné i neviditelné okolo nás, což tady tvrdí HHBB, ale - jak už jsem se dříve zmínil - on tam tu vazbu na klan R+R z nějakého záhadného důvodu nevidí. Díky i Jindrovi (dole) za reakci. Ještě drobná poznámka, jak to mají ti ilumináti všechno pod kontrolou. I společnost Armáda spásy je spolek sv.zednářů, jinými slovy "Red Shield" (rudý štít) - Rothschildovo znamení, což je znakem Armády spásy.

202106

Tak jse si myslel, že si tady - my spiklenci - povídáme potají jen tak sami pro sebe, a ejhle, kam čert nemůže...a je tu paní Jarmila. [chechtot] [velký smích] (žertuji a jsem rád, že vás tady vidím). nechci machrovat, ale to video z vašeho odkazu jenom potvrzuje, že tady nevařím jen tak z vody, jak poznamenal aristokrat. Pro mne to bylo více méně osvěžení paměti a rád bych i upozornil našeho "abc", aby se na to podíval a soustředil se na pětačtyřicátou minutu záznamu.

Měl bych k té přednášce Jordana Maxwella pouze dvě výhrady. J.F.K. nebyl zavražděn proto, že by díky jemu vzniklo nebezpečí rozšíření katolické církve ve Spojených státech, jak tvrdí Jordan Maxwell, ale že překřížil cestu zločincům, mafiánům a zakladatelům FED-u. Nemusím snad více rozvádět? Další šleha: "Karel Marx nebyl ten, kdo napsal komunistický manifest" ??????? Tohle slyším poprvé. Ano, čerpal vědomosti komunistických principů od svého učitele Moses Hesse, ale sepsal to Karlík Marxů - o tom snad nemusíme pochybovat ???

Ta video přednáška nám i potvrzuje návaznost maltézských rytířů a svobodozednářů na všechno viditelné i neviditelné okolo nás, což tady tvrdí HHBB, ale - jak už jsem se dříve zmínil - on tam tu vazbu na klan R+R z nějakého záhadného důvodu nevidí. Díky i Jindrovi (dole) za input. Ještě drobná poznámka, jak to mají ti ilumináti všechno pod kontrolou. I společnost Armáda spásy je spolek sv.zednářů, jinými slovy "Red Shield" (rudý štít) - Rothschildovo znamení, což je znakem Armády spásy.

202109

>já si spíš myslím že R+R jsou poskoci někoho ještě mocnějšího koho neznáme [mrknutí jedním okem]
---------------
Jo, Annunaki a ještírci. A možná i ti maltézští rytíři ????
Prostuduj si skutečnou historii a uvidíš, jak to do sebe nádherně zapadá a uvidíš, kdo nám tady na planetě vládne. A ty zase dostaneš odměnu za ovci nejposlušnější a vyznamenání za odvádění pozornosti. Takové, jako jsi ty mají ovčáci v oblibě. Paní Jarmila má přehled, protože má otevřené oči i uši a umí se orientovat. To HHBB a někteří další nedokáží.

202110

>...jaký systém je tedy podle vás ten řekněme "nejlepší" pro společnost(lidstvo),aby to tak nějak fungovalo??
-------
Sám sis odpověděl.

>z toho všeho mi vychází asi nějaký druh kapitalismu regulovaný státem?? ale zastávám názor,že by se musel zrušit úrokový systém,kdy v káždém státě bude jedna centrální(státní)banka a bude poskytovat bezúročné půjčky podnikatelům.....
------
a všechno s tím spojené a hlavně zachovat průzračnost finančních transakcí vlády. Zdravou konkurenci v podnikání a spravedlivé zákony. Přísné tresty za úplatkářství a korupci. Především vidět za vším člověka a nikoliv ho považovat jako součást soustrojí systému. Zisk ve spravedlivé společnosti by měl být až druhořadá záležitost, ale tohle už i zdravá konkurence vyřeší. Asi podobně, jak to funguje v Iránu. Na tom se shodneme. [mrknutí jedním okem]

202113

No, co s tebou? Poradit si nenecháš, nápomocnou ruku odmítáš a napadáš posly špatných zpráv. Nic ti nevyčítám. To je naprosto normální jev. Hovoří z tebe strach. Máš samozřejmě právo na svůj názor. I paní Jarmila má právo na její názor, Jindra, Mirda, jansmith, HHBB a jiní. Ale proberme si ještě ty tvoje obavy a pochyby:

>nevím kdo ale pochybuju že by pravý viník chtěl abychom o něm věděli pak by totiž nemohl hrát takovou tu hru na slepou bábu která se line celými dějinami jako červená nit [mrknutí jedním okem]
----------------
Vyznavači ďábla pracují za oponou a ve tmě. Ta niť se sice line celými dějinami, ale právě tihle ilumináti a později svobodní zednáři se jí uchopili a používají ji pro svoje účely, jako by to tak muselo být...vždyť už se to táhne s lidskou civilizací od nepaměti. Např. ti maltézští rytíři, Scottish Rite, templáři atd. HHBB má o tomhle přehled. Jenomže všechny tyto "tajuplné" organizace jsou infiltrovány právě těmito zločinci a právě z tohoto důvodu. Vytvořit dojem, že to tak musí být a že je to ovládáno nějakými tajuplnými silami. Viz Nostradamus, Zacharias Sitchin atd.

Všechno by jim vycházelo, tak jak jim to vychází už celé dvě a půl století, kdyby do toho nepřišla technologie Internetu. A bum. Světla reflektorů odhalila jejich plány.

>a paní Jarmila má možná přehled ale tady do diskuzí píše
>+/- stále to samé s čímž já nesouhlasím
---------
Nikdo tě k tomu nenutí. Nemusíš souhlasit ani s Mirdou. My si tady jenom sdílíme osobní názory a poznatky a pokud ti to nevyhovuje, nebo něčemu nerozumíš, zeptej se. Případně jenom tiše naslouchej. Nikdo z nás tady v diskuzi nesnědl veškerou moudrost a proto tady dikutujeme.

>odmítám připustit tzv. NWO jak je tady rádo přezentováno jako globální fašistickou superdiktaturu to je prostě naprosto nemyslitelné a ty tzv. (j)elity to musí vědět takový systém jednoduše není životaschopný což už se v minulosti potvrdilo nesčetněkrát
-------------
Už se tak stalo. Když se objeví na scéně vláda nadnárodních korporací a i samotná vláda státního útvaru je jí podřízená, tehdy již můžeme hovořit o fašismu. O fašistické diktatuře. A nelze ani přehlédnout, že se tak děje a to nejen v Americe, ale postupně v globálním měřítku. EU není výjimkou. Souhlasím s tebou...i mne se tohle nelíbí a není mi to lhostejné a taky doufám, že se jim to nepodaří. Jenomže vysvětli tohle těm psychopatům. Je to totiž nezajímá. Oni si myslí, že jim tahle planeta patří a proto i tak jednají.

>to že ty odmítáš uvažovat o čemkoli co sám nevidíš je tvůj problém já podobnou myšlenkovou domýšlivostí netrpím
-----------------
Jak jsi na tohle přišel? I já se tady v diskuzích učím a přiznám se, někdy i čučím [chechtot] [velký smích]

202120

>děkuji za odpověď... [smích] [smích] vaše znalost historie je neuvěřitelná,zároveň děkuji i panu jménem "aristokrat",který mě k tomu navedl...dík
---------------------
Čím více čtu, tím více zjišťuji, jak toho málo vím. A tak čtu, čtu a čtu a doháním, co jsem celý život zanedbal. Díky za kompliment a klidně mi tykej [smích] Mirda

202142

Pepku, ty's tady tak ještě chyběl [chechtot] [chechtot] Asi nechápeš inteligentní styl humoru, ale to je jedno. Tvoje diskuzní reakce už delší dobu nečtu, tak proč bych měl dělat výjimku nyní, jenom proto, že reaguješ ty na mne ??????????? Stačila mi ta první věta a tak ti na ni odpovím: Ani tvoje kydy mne nezajímají a tak si trhni nohou. Já na tebe nereaguji, tak mne ignoruj taky. Alespoň se ti uleví a mnohým čtenářům rovněž. Čao Pepku adios.

202143

>no co se mnou? zastřelit [mrknutí jedním okem]
---------
aristokrate, za ten úvod mé reakce na tvůj příspěvek se upřímně omlouvám. Bylo to opravdu myšleno s humorem, ale jak jsem zjistil z Pepkových přílivů slovního průjmu, tak takovýto styl humoru nemusí být vždy pochopen. Ty jsi to jako humor rozpoznal a tak tě ujišťuji, že střílet po sobě nemusíme a vrhněme se na ty odpovědi.

>upřímně řečeno mirdo ony ty tvoje představy vůbec nesedí z logikou proč by ti ročildi ty svoje plány realizovali tak zbytečně složitě?
-----------------
Podívej se na to z jejich (psychopatických) směrů myšlení. Já vím, není to snadné...my takhle totiž nepřemýšlíme. Nejlepší vyšetřovatel kriminálního činu je samotný kriminálník. Nejlepší poradce bezpečnostních zařízení proti vyloupení banky je bývalý bankovní lupič. Proto si policie bere na konzultace tyto lidi a nebo jim i nabídne zaměstnání. Tady nehovořím o jasnovidcích, i když i tady (pokud se nejedná vyloženě o podvodníky) existuje něco, co nelze logicky vysvětlit a nebo lékařskou vědou oddůvodnit. Já tomu říkám intuice.

V žádném případě nemám na mysli nějaké vnuknutí "shora", na to sám nevěřím (i když člověk nikdy neví?), ale je to "neobvyklá" a málo probádaná schopnost našeho mozku. Mám v tom jisté osobní zkušenosti a něco takového jsem ve svém životě i osobně zaznamenal. Proto i vím, co se v tomto případě v palici odehrává a proč? A proto i chápu myšlenkové pochody psychopata, aniž bych nezbytně sám musel být psychopatem. Pravděpodobně jsem tímto sdělením nahrál Pepkovi na smeč? I tohle je ta moje intuice a sledujme, jak Pepek zareaguje [chechtot] [velký smích]

>...těch proroctví je daleko víc všechny jsou přepsány? [velký smích] ) i těch sitchinů je víc a nepíšou všichni tak že by opisovali jeden od druhého (mimochodem ten maxwell na kterém se s jarmilou tak horlivě shoduješ je taky sitchinovec [mrknutí jedním okem]
----------------------------
Nestudoval jsem veškeré proroky, ani je neznám jménem a ani bych to v životě všechno nestihnul. Zaměřil jsem se pouze na několik z nich, o kterých byla zmínka v historických dokumentech s upozorněním, že tohle a tohle bylo přepsáno. Tahle strategie připasování historických událostí pro určité záměry a výhody a nebo i samotné vymýšlení událostí, není až tak neobvyklá. Máme přímé důkazy z naší současné doby, co se týká událostí druhé světové války atd. Už i T.G.Masaryk poukázal na to, že rukopis "Zelenohorský" a "Královehradecký" jsou padělky. Teď se mne zeptej, proč by to někdo dělal? Berme i do úvahy skutečnost, že tehdejší sdílení informací se dělo převážně ústně a pomocí knihtisku. Elektřina neexistovala, tudíš ani sdělovací prostředky. Teď to mají psychopati mnohem snadnější....

Už mi to sem všechno nevejde a současně dochází i čas. Aristokrate, já se ti ještě tady ozvu (i všem ostatním na jejich reakce). Nepředvídan

202176

>sorry ale ten odkaz je zablokovanej(alespoň pro mě) [zmaten]
----------
Příteli, omlouvám se, špatně jsem to uložil a nebyl čas to vyzkoušet. TADY tohle by už mělo fungovat. Jinak, jak jsem napsal, zajdi si do archivu mojích příspěvkůch, tam o tom najdeš podrobnější povídání. Něco o těch "Huttoritech" znám z osobních zkušeností, takže vím, o čem hovořím. [mrknutí jedním okem]

202212

Musel jsem si včera odběhnout, tak se to pokusím dokončit nyní. Někdy je dobře věci odložit na jindy. Zjistil jsem, že se zbytečně opakuji a zabíhám do nepodstatných podrobností (říká se tomu pepkoviny IP#85). Co nevyšlo uložit včera (jednání psychopatů) zkrátím na jediný příklad. Už si nepamatuji na jméno autora, ale nějaký historik začal pátrat o historii utrpení cikánů během druhé světové války a napsal o tom knihu. Byly tam podrobnosti, jak "šlechtická" rodina Schwarzenbergů si za spolupráce s fašouny zařídila koncentrační tábor v Letech a cikáni jim tam makali na jejich panství. Otrocká práce v lese atd. Když se o této knize "náš" pan černokněžník dozvěděl, tak skoupil - nebo nechal skoupit - všechny výtisky a myslím si, že i odkoupil autorská práva, aby zamezil dalšímu vydání. Jak je vidět, psychopati se jeden od druhého učí. Další reakce. Píšeš:

>...mimochodem ten maxwell na kterém se s jarmilou tak horlivě shoduješ je taky sitchinovec...proč by to dělali tak složitě když je to tak jednoduché prostě zkorumpovat vlády nechat ustavit zákony a udělat globální lágr hrubou silou to prostě nesedí musíš uznat...
---------------------
Aristokrate, tady máš další příklad, proč to dělají tak složitě. Podívej se například ten Maxwell. Musíš sám uznat, že devadesát procet přednášeného materiálu je pravda. Dvouhodinová přednáška na získání důvěryhodnosti a do toho si přihodí pár věcí na mlžení. Podrobnosti jsem již uvedl výše. Byl to ten komunistický manifest a důvod vraždy J.F.K. Dělá to i Alex Jones a z dalších známých žurnalistů mne napadá Robert Fisk a HHBB. Když nás dotyčný zahrnul kupou pravdy, proč by potom mlžil ??? Robert Fisk si sem tam do svých článků přihodí znenadání číslo šest mil., aniž by to mělo s článkem nějaké souvislosti. Alex Jones jak by smet. Přitom už všichni (téměř všichni) z historických pramenů víme, že to číslo nesouhlasí (bylo ve skutečnosti mnohem vyšší - to jen tak, abych se nedostal do průseru).

A tu poslední úvahu: "proč by to dělali tak složitě"? Nic se nenechává náhodě. Psychopati to mají pojištěno na všech frontách. Mohl bych uvést podrobnosti z historie, jak fungují zákeřné mozky (je toho hodně), ale snad jeden příklad za všechny. Při sepisování pravidel a rozhodnutí pro ustanovení FED-u (federální reservní banky), kdy se zločinci sešli v roce 1910 na ostrově Jekyll v Georgii (na Rockefellerově sídle), tak po sepsání "smlouvy" (podle nich zákonů FED-u) se při hlasování někteří ozvali: "Nesouhlasím s klauzulí, že peníze musí být kryty zlatem. Jinak na tom nic nevyděláme". Architekt celého podvodu - Paul Warburg odpověděl. "To tam napsat musíme, jinak nám ten zákon neprojde. Stejně to později změníme". Což se taky stalo. Ještě před samotným projednávání zákonu o FED před kongresem (r.1913), Paul Warburg vydal v New York ...

Automaticky kráceno

202217

>LONDON - Leopold Amery, the author of the Balfour Declaration - the 1917 document from British foreign secretary Arthur Balfour to Lord Rothschild which laid the groundwork for the establishment of the State of Israel....
-----------
Kozorohu, děkuji za doplnění. Omylem jsem napsal, že Arthur Balfour byl ministerský předseda. Ano - jak jsi správně uvedl - byl to ministr zahraničních věcí. A také souhlas, balfourskou deklaraci napsal Leopold Amery a těch několik vět, ze které sestává, mu údajně zabralo celých půl roku, aby to prošlo parlamentem. Tady je další příklad, jak pracují ty zákeřné hlavy. Jak se v deklaraci uvádí: "Zaručuje se, že všechny etnické a náboženské skupiny žijící v Palestině (na budoucím území Izraele) musí mít zajištěny veškeré naboženské svobody, kterými původně disponovaly". Na základě této deklarace by to znamenalo, že stát Izrael založený v roce 1948, podmínky této deklarace nesplňuje a tento státní útvar není legitimní, ne-li přímo nelegální.

202218

>...Nechce se mi věřit, že by vláda USA (Bush, Cheney, tajné služby atd.) na útocích jen pasivně spolupracovali.
----------------
Jendo, jsme s tím poněkud mimo téma, tak velice krátce. Šéf tajné organizace Mossadu "Černé září", Abu Nidal byl natolik hrdý "úspěchem" útoků z 9/11, že si pustil hubu na špacír a vychloubal se, jak to provedli. Proto ho museli jeho spolupracovníci utišit navždy. Dostal čtyři kulky do hlavy. Oficiálně to bylo označeno jako sebevražda. Tohle se přihodilo necelý rok po události v Iráku. Pro přehlednost se pokusím účastníky na události naházet do třech šuplíků.

a) mastermind - kdo to naplánoval a zorganizoval (již od roku 1992) Abu Nidal, Dov Zakheim a tým neokonců. Henry Kissinger a spol.
b) aktivní spolupráce - pracovníci administrativy a jiní "spojenci", kteří věděli co se děje a současně na tom profitovali. Cheney, Rumsfeld, Silverstein a spol. G.W.Bush nebyl pro ně spolehlivý hráč. Párkrát se prokecnul. [velký smích]
c) pasívní spolupráce - neměli o důvodech tušení, ale obdrželi tučné držhubné a pokud se něco prokecne, tak i mafiánskou výhružku trestu smrt (i pro rodinné příslušníky). Tohle platilo i pro tajnou vnitřní organizaci CIA, jakožto soukromé armády J.D.Rokefellera a tohle je jejich zaměstnání - držet hubu a krok. Když potom později zjistili k čemu to vedlo, tak nemusíme vůbec pochybovat o tom, že se mnohým z nich roztřepala kolena a tím tuplem drželi klapačky.

Tohle samo o sobě vůbec nevylučuje použití nanotermitů, jelikož Marvin Bush (rodinný příslušník klanu rodiny Buchistů), byl šéfem bezpečnostní agentury ve WTC, takže tady bude aktivní spolupráce prokazatelná (ale věděl ve skutečnosti, co se děje?). Připomeňme si však, že technologie nanotermitů byly vynalezeny a vyrobeny v Izraeli.
Takže ten výraz an "inside job" je tak nějak napůl pravdivý a více méně zavádějící. Nebere do úvahy hlavní účastníky.

>Ještě by mne zajímal tvůj názor na M.Moora.
-----------------
Jak už jsem napsal - je to pouze moje intuice a samozřejmě se mohu mýlit. Ale posuď sám, Jendo. Jenom takový nástin, kterým se řídím já s důrazem na "Qui Bono".
"Bowling for Columbine" - nahrává proponentům zákazu střelných zbraní. Ani ťuk o talmudistickém fanatismu podníceném halucinogenními drogami. Střelné zbraně sami o sobě nezabíjejí, jenom fanatici, kteří je použijí. Tohle snad záměrně vynechal.
"Fahrenheit 9/11" - tady mnne Michael Moore dosti zklamal.
Poukazuje na soukromé svazky rodiny Bushů na královskou rodinu Saudské Arábie a ukazuje prstem na Osamu Bin Ladina. Hlavní vyník nikde. Proč potom ten název 9/11?
"Sicko" - sociální zdravotnictví. Dříve nahrával Hillary Clintonové, dnes Obamovi. Nic proti tomuto způsobu. Máme to i zde v Kanadě, záleží však, jak se to implementuje. Tady má Michael Moore menší plus.

Teď příjde ta hlavní otázka: "Kdo ho finacuje"? ...

Automaticky kráceno

202226

- dokončení -

Teď příjde ta hlavní otázka: "Kdo ho finacuje"? Jak známo, Michael Moore si žije na vysoké noze (pro Vojtu upozornění - není to závist, ale vodítko při hledání pravdy) a jeho filmy jsou zdarma ke shlédnutí na internetu. Čili, sledujme tok peněz a tohle nás rozhodně musí zavést na politickou motivaci. Kdo mu to platí ??? Jak sám píšeš :

>jde tedy o férového zastánce spravedlnosti a lidských práv nebo je to podobně jako Fulford jenom levicový "blázen" nebo hráč...
-------------
Uvidíme později, až se vývoj posune o další příčku. Zatím se řídím tou mojí intuicí a nikomu můj názor nevnucuji [mrknutí jedním okem]

202229

- dokončení -

Ještě před samotným projednávání zákonu o FED před kongresem (r.1913), Paul Warburg vydal v New York Times článek: "Nedostatky našeho finačního systému a jak to napravit". Jak můžeš pozorovat, aristokrate, jsou to chytré, ale zákeřné hlavy. A tohle jsou - podle Vojty a Pepka - ti "úspěšní" podnikatelé. "Nic se nesmí ponechat náhodě" a náhoda nebude ani to, že nám tady tihle chytrolíni a jim podobní pobíhají v diskuzích.

202231

>Tak se podívejte jakými prostředky se EU chce zbavit presidenta Klause. Zase jen pomocí českých vlezdoprdelníků a zrádců. A to mají ještě někteří tu drzost a označovat za zrádce pana Klause!
http://www.lidovky.cz/zahranicni-tisk-evropsti-dip...
----------------------------
V tom odkazu jsem našel jednu velice zajímavou větu:

Podle něj francouzský prezident Nicolas Sarkozy už pohrozil Česku vyloučením z Evropské unie.

Není tohle motivace, jak se vyvlíknout z chomoutu? Co takhle udělat nějaký velký průser a nechat se vyloučit? Pokud ani to nepomůže, tak další větší průser a trvat na vyloučení.
Potom už jenom sestavit novou vládu, ale jenom z těch, kteří to myslí s českým národem dobře. Jako třeba prezident Václav Klaus, odvážná a šaramantní dáma Jana Bobošíková a snad bychom mohli vybrat i pár zdejších diskutérů ? Co vy na to ? S těmi zrádci národa si poradíme později, ale už ne po havlovsky "Nebudeme jako ONI", ale pěkně humanitárně a po francouzsky - "pozor na prstíčky, ať vám je ta gilotina neusekne".

202240

12.10.2009 06:06

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

Mirda 24.?.?.?

>...Víc než 90% sudetských Němců volalo po připojení k Říši a když po zradě "spojenců" v Mnichově dosáhli svého, hnali české obyvatelstvo ze Sudet oni , tak to jako pomíjíte??? To nebyli vzteklí psi, jo??? To, že se podíleli (sudeťáci) na rozbití demokracie opravdu fungující je prostě fakt....
-------------------
Nemůžeme posuzovat následky, aniž bychom znaly jejich příčiny. Jedním z důvodů rozpoutání první světové války bylo rozparcelování rakousko-uherského impéria na jednotlivé územní celky v závislosti na národnostech většinového obyvatelstva a jejich historických nároků na tato území. Sudety do prvotního návrhu státního útvaru nově vzniklého Československa nepatřily, jelikož tam žili převážně Němci. K tomu se však vrátím později.

Dalším důvodem války bylo založení státu Izrael, což se nepodařilo. Proto se na Versaillské "mírové" konferenci upekly podmínky pro rozpoutání té další války - druhé světové. Historikové se vesměs shodnou na tom, že obě války byly v podstatě jedna válka s dvacetiletou přestávkou. Nebudu se zabývat jmény zúčastněných hráčů Versaillské "mírové" konference, jenom jsem chtěl upozornit na skutečnost, že nic se neděje náhodou, ať už se jedná o osudy československého, německého a vůbec jakéhokoliv národa na planetě, který má pro jisté zájmové kruhy geopolitickou nebo energeticko-ziskovou důležitost. Jedním tahem pera jsou tito "vládci" na planetě schopni cokoliv nebo kohokoliv odepsat nebo zničit. Proto se Sudety staly strategickým územím ve hře pro rozpoutání další války.

Je potřeba se dívat na historické události nezaujatě a přiznat si vlastní chyby, přestože se následující řádky nemusí někomu líbit. Tehdejší ústava Československa zaručovala stejná práva a povinosti pro všechny občany, bez rozdílu jejich národnostní příslušnosti. Životní podmínky v tehdejších Sudetách byly nastaveny (věřím, že záměrně) na hranici zachování lidské existence. Fabriky v pohraničních oblastech byly uzavřeny a lidé zůstali bez práce. Strádání nemělo konce a vystěhování do Německa nebylo povoleno. Stížnosti na tuto situaci, kterou měla řešit organizace Ligy národů (předchůdce OSN) zůstaly nezodpovězeny, jenom proto, že šéfem Ligy národů byl tehdejší prezident Československa, Eduard Beneš (zednář 33°), který tyto stížnosti jednoduše ignoroval. Důvodem jeho důsledného zametání stížností sudetských Němců pod koberec bylo s největší pravděpodobností jeho členství v zednářském spolku, čímž se stával jedním z rozhodujících hráčů "velké" hry (přinejmenším si plnil svoje povinosti).

Na "mírové" konferenci v Mnichově (r.1938) byly Sudety navráceny Německu a předpokládalo se, že se československá armáda postaví na ozbrojený střet, k němuž však nedošlo. Tohle byl plán "A" na rozpoutání druhé světové války, která se nekon...

Automaticky kráceno

202255

12.10.2009 06:12

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Tohle byl plán "A" na rozpoutání druhé světové války, která se nekonala. Proto nastaly přípravy pro plán "B" - podobná situace ve východním Prusku, avšak s mnohem dramatičtějšími důsledky. To už se však vymyká z našeho diskuzního tématu. Zavěr si udělejte každý sám. Mnichovská zrada a nebo dohoda? Byl to náš (český) shrbený hřbet a nebo diplomatická strategie k odvrácení války?

202256

Jendo, bylo mi potěšením s tebou diskutovat. Tak nějak se ve všem přibližně shodujeme a jsem "vždy připraven" k naslouchání názorů jiných lidí. Přiznám se, kolikrát ani žádný názor nemám, proto s ochotou a kdykoliv je příležitost nastrčím svoje ucho ke "klíčové dírce". Tady jsme ovšem již dlouho mimo téma a moje INTUICE mi napovídá, že je čas změnit lokál. Všumnul jsem si, že se zde objevil nový článek o Michael Moore (zatracená intuice [velký smích] ), takže se sejdeme možná v diskuzi tam? [mrknutí jedním okem]

202259

13.10.2009 14:40

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

Mirda 24.?.?.?

>Souhlasím s tím, že nemůžeme posuzovat následky, aniž bychom znali jejich příčiny. Pochopitelně.
--------------------
Nezastávám se ani jedné, ani druhé strany, jenom jsem chtěl upozornit na příčiny, které k tomu vedly. V podstatě se my dva shodujeme a mrzí mne, co se stalo vaší rodině jako důsledek sudetské válečné strategie. Lidé mají vesměs tendenci žít ve vzájemné harmonii a navzájem si pomáhat. Až potom vnější okolnosti a extrémní situace (a to záměrně vyvolané), je přinutí jednat mimo jakékoliv morální nebo logické zásady, což samozřejmě válka způsobuje. Jinak, máte-li zájem - a jak vidím, tak ano:

>tudíž vývoj událostí mně zajímá.
----
TADY je podrobnější popis, co vše bylo ve hře a kdo vlastně chtěl válku. Doposud mi vychází, že největší obětí byl německý národ a to nepočítám milionové ztráty na životech, ať už civilistů, nebo válečných zajatců a to už přitom bylo po válce, po kapitulaci Německa. A berme i do úvahy reparace, které stále ještě v tyto dny probíhají. Co se týče těch benešovských dekretů a toho divadla kolem, tak naprosto souhlasím s názorem djb a s Reného reakcí na něj (pod č. 202321 a 202339). Udělat tlustou čáru v dějinách a už se k tomu nevracet. Jenom to vytvoří další nepřátelské vztahy mezi národy. Tak mne ještě napadá....není na tom prolomení dekretů nejvíce zainteresovaný pan černokněžník Schwarzenberg ??? Možná tím očekává, že mu spadnou do klína další hrady a zámky ???

202343

13.10.2009 15:36

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: technicka poznamka

Mirda 24.?.?.?

>Neviem, co povazuje autor za suseda v pripade, ze sa jedna o staty. Nazvat staty susedmi je zauzivane v pripade, ze maju spolocnu hranicu. Iran ma spolocnu hranicu s Pakistanom, nie vsak s Indiou a taktiez nie s Izraelom.
------
Tady kde bydlím, tak mám sousedy vlevo v baráku, vpravo, ale i přes ulici. A dokonce i v té vedleší ulici. Všichni jsme tady sousedé [mrknutí jedním okem] Ale k článku. Vymývání mozků světové veřejnosti pokračuje vesele dál. Nejhorší na tom je, že media jsou ve stejných pařátech, jako je zbrojní průmysl a tak se tlučení do válečných bubnů jenom znásobuje.

Selský rozum mi napovídá, že kdyby Irán už teď vlastnil jadernou výzbroj, tak se do něj přestane šťourat. Nikoho nezajímá, že má Izrael nastaveny jaderné hlavice na všechna hlavní města Evropy a tak je načase, aby vznikla v regionu (v sousedství) jistá rovnováha sil a Irán by si měl s vývojem jaderných zbraní pospíšit. Tohle tvrzení považuji pouze jako kompromis ke schlazení psychopatů s prstem na červeném tlačítku. Jinak jsem pro naprosté odzbrojení na celé planetě, stejně jako to požaduje nositel Nobelovy ceny míru - Barack Hussein Obama.

202350

13.10.2009 16:10

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

Mirda 24.?.?.?

>...proto straší s tou svou zdegenerovanou tváří na bilbordech po celém Česku.
----------------
Už za to by ho měli zavřít na jeden z těch jeho vysněných zámků do hladomorny [chechtot] [velký smích]. Kdo chce kam, pomožme mu tam. Ať si to pořádně vychutná...takhle znečišťovat životní prostředí. Dovedu si představit, jaký má taková reklama odpudivý dopad na turistický ruch. Vždyť nás to ekonomicky zrůjnuje. Díky za reakci, paní Jarmilo.

202355

13.10.2009 16:44

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

Mirda 24.?.?.?

>...Kto ma zaujem strasit cely svet iranskymi raketami? Bud ste nechapavy, pane, alebo ste...
------------
Možná se na to ten pan irk dívá z jiné strany ???? (nakonec to uvedl v záhlaví této větve). Teď ovšem bude záležet, ze které strany se na to dívá ? Rozhodně to nebude ze strany mírumilovných Iránců, kteří již po několik století nikoho nenapadli a ani k tomu neměli důvod. Myslím si, že je to právě ta druhá strana, která rozfoukává plamínek nesvárů a vyhrožuje jaderným útokem. Co je ve hře?

a) bohaté ropné zdroje? (ropné pásmo "Zargos" v Iránu je daleko větší, než irácké ropné zdroje).
b) může to být i nezávislost iránského bankovnictví na Světové bance a MMF?
c) geopolitické požadavky (územní rozpínavost Izraele)?

Myslím si, že všechno shora uvedené.

202357

>Odvážná a šaramantní dáma Jana Bobošíková? Na to zapomeňte pane Mirdo. Trvám tvrdošíjně na tom....
-----------------------------
Nemusíme se ve všem shodovat, paní Jarmilo. Měli bychom se orientovat tím, za co a nebo za koho paní Bobošíková bojuje. Ale máte pravdu, podvědomě ta hezká tvářička u chlapů (především u mne) hraje roli a to platí i u odvážné a šaramnatní spisovatelky Naomi Wolfové. A nebo vezměme si třeba paní Věrku Tydlitátovou a jistě i další odvážné ženy...ale nebudu raději více provokovat. [mrknutí jedním okem]

202359

13.10.2009 19:51

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: technicka poznamka

Mirda 24.?.?.?

>...O Izraeli se nebudu raději zmiňovat, jelikož Izrael veřejně nepřiznal, že vlastní A-bomb. Možná je to pro USA jenom prostředek, jak ospravedlnit případný útok na Persii...
---------------
Ano nepřiznal a přitom celý svět to ví. To jsou ti, co nejvíce křičí a domáhají se na OSN inspekce jaderného programu v Iránu a přitom do svého brlohu v Dimoně nikoho nepustí. Nemyslím si, že by Izrael mohl být pro USA prostředek pro případný útok na Irán. USA je ten prostředek. USA je ten klacek, kterým Izrael mává. A to platí i pro tu válku v Iráku.

202370

Pepek si to v té palici nemůže srovnat, že s ním nikdo nechce diskutovat (téměř nikdo). A není divu. Jak jsi to správně vystihl, Jindro - je to jako s tím bezdomovcem. Není problém s bezdomovcem diskutovat. Problém nastane teprve tehdy, až když tě při každém setkání vítá s nastaveou rukou, což tady Pepek dělá. A nejen to, on každého tahá za rukáv a otravuje, aby s ním někdo prohodil pár slov. Kdo tohle potřebuje ???

202372

13.10.2009 21:50

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

Mirda 24.?.?.?

>A co Izrael irku? Na ten jsi ve své výčtu zemí, které vyhrožují ostatním jadernými zbraněmi (tak nějak) zapomněl?
---------------
Já si myslím Jendo, že "irk" nezapomněl. On se přece na to dívá z jiné strany a na to nás tady upozornil [velký smích] Alespoň v tomto je "irk" upřímný. Už dlouho je to veřejným tajemstvím, že Izrael vlastní jaderné zbraně. Poukazoval na to už i J.F.Kennedy a domáhal se zastavení výroby, avšak marně. V roce 1986 to světu oznámil odvážný jaderný vědec (technický pracovník z Diamony), Mordechai Vanunu a za to vyfasoval 18 let vězení. To je taková "normální" paleta pro sioniostickou vládu - 18 let.

Stejný počet roků ve vězení museli ztrávit dva hrdinové z IAF - izraelské letecké ozbrojené síly za to, že odmítli splnit rozkaz a zaútočit na USS Liberty - americkou vojenskou průzkumnou loď. To se psal rok 1967 a jakmile se to provalilo - kdo to udělal - tak to Izrael zahrál na útok "omylem", přesto si to ti dva piloti ve vězení museli celé odsedět a nikdo z Ameriky za ně ani slovo neutrousil. Taková je ta jejich spolupráce, už od samotného vzniku Izraele.

>...kteří to bojovníci za lásku, demokracii a pravdu měli své vojenské poradce v Gruzii...
--------------
Kde je nějaká lumpárna, tam je najdeš. A nejen ti s dvojím občanstvím, ale i místní váleční zločinci, jako je "náš" Havel. "Věci" se však už daly do pohybu a svět se probouzí. Mám velice positivní informace a snad se nám ten NWO konečně podaří uskutečnit, ale ten náš. Podle našich pravidel. [mrknutí jedním okem]

202376

>To je hluboký omyl, pane Mirdo. S panem Josephem se dá diskutovat o řadě témat. A něco nového se od něj naučit.
-------------
Tohle asi bude věc názorů, Vojto ? Netvrdím, že Pepek je hlupák, ale právě on takhle jedná s druhými. Pro něho jsou ostatní blbci, hlupci, tupci (znáš ty jeho slovní návaly?), ale jenom ti, kteří s ním nesouhlasí. Přiznám se, že i já jsem s Pepkem kolikrát souhlasil, ale teď už nemohu posoudit, já ty jeho reakce už nečtu. Připouštím, že Pepek může být rozumný a charakterní člověk, ale jako diskutér se hodně přibližuje k lidem tvojí kategorie [velký smích] , kde už ani já sám nevím, zda-li tady provokuješ a nebo je to těžká a hluboká nevědomost. Jako např. ty výplody tady ve tvé reakci. Ale k tomu se samozřejmě nemíním vyjádřovat. To bychom se dostali do nekonečné debaty, která nikam nepovede a navíc mimo téma článku. Pokud je to skutečně tvoje nevědomost, tak tě mohu uklidnit (i ujistit), že takových, jako jsi ty, takových je i tady v Kanadě opravdu hodně. Tohle by ti mohlo odpovědět na tvůj dotaz:

>Neznáte náhodou také někoho takového? [mrknutí jedním okem]

202394

>...Za ty roky života již mám nějaký odhad na lidi. Vzpomeňte si, jak jsem chválila skromnou paní Anitu Petekovou za její přednášku o vakcinách, anebo i ten ekonom Klaus je taky od pohledu čestný člověk.
----------------------
Jistěže si vzpomínám. Při hledání té skutečné pravdy se musíme pokaždé zeptat: "Co tím sleduje a kdo má z toho prospěch", ale tímhle se vy, paní Jarmilo, už nějakou dobu řídíte. A jak už sama víte, i ten internet je záměrně prošpikovaný mlžiči. Zkrátka musíte už mít jakýsi přehled a znát pravidla hry a co je v sázce. Jinak se do toho člověk zahrabe, jako do bažin.

Netvrdím, že napoprvé odhalím záměrné zamlžovače a jistě jste četla moje debaty s Vojtou, kde si stále ještě nejsem jistý, zda-li Vojta mlží z nevědomosti a nebo záměrně. Jsem si však stoprocentně jist, že mlží a to dokonale [velký smích] Teď k těm postavičkám z naší dřívější diskuze. Anita Peteková i Andreas Claus nemají důvod mlžit. I kdyby ty přednášky dělali za peníze a to určitě dělají, tak oba hovoří pravdu. Vím to i z jiných zdrojů, jenom jsem si doplnil nějaké podrobnosti. Dělají to s upřímných důvodů. Možná svědomí, možná obavy z budoucnosti svých dětí? Nevím, ale je to přirozené, upřímné a pravdivé. Není důvod nevěřit. Naomi Wolfová jistě dělá tu přednášku i jako propagaci své knihy, ale ta kniha ukazuje realitu současného politického vývoje v Americe a ona varuje ostatní (zaslepené) lidi. Obavy z vlastní budoucnosti ??? Ani tohle nebude uměle vytvořená opozice. Ona mluví pravdu. Jordan Maxwell - už jsem se dříve zmínil - 90 procent pravda a trochu mlhy. Myslím si, že záměrně. U Jany Bobošíkové nemám docela jasno. Zcela jistě si buduje kariéru, ale proto bych jí neodsuzoval. Vždyť tím, co dělá, očividně nahrává pro-národním zájmům.

Stejně tak pan prezident Klaus. Až teď, z této naší zvědavcovy diskuze konečně vím, proč to dělá? Takže to není ješitnost a nebo čestné místo v dějinách našeho národa, ale existenční nutnost zachování suverenity našeho státu, čímž se zcela určitě do těch našich dějin už zapsal. Původně jsem si myslel, že to je hlásek svědomí za tu zmrvenou privatizaci. Takže v tomto případě jsem se zmýlil. Jedním ze způsobů mlžení je zdiskreditovat hlasatele pravdy a tohle je obtížné odhalit, jelikož už musíme - alespoň částečně - tu pravdu znát. Potom se řídíme pravidlem: "kdo z toho má prospěch" a to v obou případech. U toho, který hlásá "pravdu" a i u toho, který tvrdí, že lže. Není to snadné, že ano ?? Myslím si ale, že je to stále lepší, než za bolševika Rudé právo. Tam byla pravda jediná. Teď si ji musíme najít a máme obrovský výběr. [mrknutí jedním okem]

202407

>Strašlivá tvrzení, paní Jarmilo. Dejte pozor, ať se jich nechytí policie a nežádá od Vás důkazy. [velký smích]
-----------------
Vojto, moc dobře víš, že to, co jsi tady žbleptnul, nejde tak jednoduše dokázat. Snad jistě pochopíš, že když někdo spáchá sebevraždu, tak to nelze provést dvěma (i více) kulkami do hlavy ? Potom dokazuj něco o opaku, když se taková vražda označí jako sebevražda. Na tohle se používá selský rozum. Je to mafiánská hra a ti, co v tom jedou, ti se dokáží stejným způsobem zbavit i svědků, kteří takovou sebevraždu chtějí jako vraždu prokázat.

Pokud tomu nevěříš - a já si myslím, že tomu tak je - udělejme si takový pokus. Zkus to dokázat, že to lze. Přilož si hlaveň pistole na spánek a nebo do úst a zmáčkni kohoutek, ale rychle a dvakrát zasebou. No a pokud se tady v diskuzích už neukážeš, tak se to povedlo. Říká se tomu: "Dvě mouchy jednou ranou". [velký smích]

Na loutkaře se ani neptej...udělalo by se ti temno před očima a možná by tě chytly i závratě. A jem rád, že na tebe paní Jarmila už nereaguje, což znamená, že s námi postoupila do vyššího ročníku "iluminismu". Jen tak dál, paní Jarmilo...prošla jste příjímacím testem. [smích] [mrknutí jedním okem]

202500

>...když jsem sledoval vývoj událostí kolem Jugoslávie, oni mají dostak "přesvědčovacích metod" jak zlikvidovat celé státy, které se vymykají jejím představám o uspořádání světa...
---------
Bezpodmínečný souhlas. Sleduji to politické divadlo již delší dobu a myslím si, že mám docela slušný přehled, co se děje, proč se tak děje a kdo za tím stojí. S tou EU mi to bylo jasný od samotného počátku. Zničit národnostní cítění a kulturní tradice, zrušit ekonomickou soběstačnost a domácí výrobu potravin, zavést jednotnou měnu a to vše pod záminkou ekonomické spolupráce. Potom to pěkně národnostně a etnicko-nábožensky promíchat a na další celoevropský konflikt je zaděláno.

Jsem si plně vědom těch "lákavých poutačů" ve smyslu: "buď teď a nebo nikdy" a nebo také: "taková příležitost se už nenaskytne" , což Sarkozy praktikuje, jako profesionální "Snake Oil Salesman". Takže tady v tomhle se rovněž shodneme:
>...myslím, že to je od Sarkozyho jen takové bububu, aby vyprovokoval český lokaje k odstranění Klause.
--------
Až mne zaráží, že to jiní nevidí a do EU se dokonce i těší. Neuvěřitelné (!!!) Jinak díky za doplnění informací v hořejším příspěvku, ohledně těch benešovských dekretů. Zajímám se o historii a sbírám vše, co oko spatří. Později prostuduji a roztřídím. Bylo mi potěšením prohodit s vámi pár slov. [mrknutí jedním okem]

202518

Nastává období další studené války a není se čemu divit. Izrael tluče do válečných bubnů poměrně hodně dlouho a soustavně vyhrožuje s napadením Iránu. Už se ani netají s tím, že vlastní atomové zbraně, ale přímo jimi vyhrožují a to všem sousedním i všem evropským státům. Musíme jenom doufat, že si Izrael konečně uvědomí, že vyceněné zuby medvěda mohou znamenat taky konec Izraele.

Co se týče tvrzení Hillary Clintonové, že USA nikdy nepoužily jaderné zbraně, tak si myslím, že se u ní už dostavil strejda Alzheimer? Nemám na mysli Hirošimu a Nagasaki, to si snad musí ještě pamatovat, ale i ve válce s Irákem byl použit ochuzený uran a následky jsou pozorovatelné na nově narozených dětech doposud.

202520

>Nebylo by snazší pozorněji číst než zbytečně psát?
----------------
Nebylo by Vojto snazší zapojit tvoji barvitou představivost, kterou často používáš na odvádění pozornosti od tématu a domyslet si, co bylo v kratičkém popisu mafiánského způsobu odstraňování "nepohodlných" osob myšleno ? Nechtěl jsem se zbytečně rozepisovat, ale jak vidím, ty máš opravdu delší zapalování. Navzuji na příspěvek kolegy "jansmith" dole.

Další způsoby jsou ty záhadné autonehody, jako v případě A.Dubčeka a princezny Diany, jak uvedla paní Jarmila. Letecká neštěstí, kdy na palubě letadla vybouchne bomba a potom se to svede na únavu a nezkušenost pilota orientovat se za ztížené viditelnosti. Tady píši o vraždě J.F.K mladšího. Znám podrobnosti, ale rozvádět to nebudu. Pro tebe to je stejně pouze něčí víra a nerad bych tě tím nakazit. Těch leteckých neštěstí (se záměrem vraždy) bylo skutečně hodně. U Karla Kryla nemám tušení - neznám podrobnosti. Vím jenom, že se to jako vražda považuje - povídá se o tom a jak už znáš: "na každém šprochu, pravdy trochu", ale to už jsme opět u té víry, ale ty přece selský rozum nepoužíváš. To by bylo asi tak všechno Vojto.

P.S. Jendo, díky za reakci. Četl jsem ty kydy nahoře v příspěvku, kterými tě zahrnul pepek vyskoč, ale to až po tvé reakci (jinak pepka nečtu, je to ztráta času). Máš pravdu, pepek se naučil přetvářet a schovává se za méně nápadnou ajpinou č.90. Možná právě proto, že už ho asi nikdo nečte, tak nás tímto chtěl přelstít a nepovedlo se mu to, byl odhalen [chechtot] [chechtot] [velký smích]

202598

16.10.2009 08:03

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Mirda 24.?.?.?

>>Skutečnými vládci jsou banky a jejich majitelé (plus kluby
>typu Bilderberg, CFR apod.)

>Nejsou. To si máme myslet, a proto byla sepsána (mimo jiné) marxova materialistická filosofie jako nástroj manipulace vědomí v tomto smyslu.
-------------------
HHBB, dostal ses na slepou kolej a buď to nevidíš a nebo to vidět nechceš? Už jsme na toto téma spolu prohodili pár slov, tak mi dovol ještě několik otázek.

Kdo založil tyto společnosti?
Bilderberg Group, Council on Foreign Relations, Trilateral Commission, CIA, Project for the New American Century, hlavní proponent OSN (na výstavbu věnoval pozemek rodinného klanu). Další organizace - WHO, CDC, OPEC, American Medical Association, různé vzdělávací instituce, farmaceutický průmysl (firma Merck), majitel ropné společnosti EXXON Mobil a New Yorkské banky Chase Manhattan, což je pobočka FED-u...Abych nezapomněl, založil i nadaci J.D.Rockefellera.

Proč si myslíš, že všechny výše uvedené společnosti byly založeny? Nastolit trvalý mír a vypomáhat lidské společnosti na planetě kdekoliv to je možné a nebo nastolit jednu světovou vládu? A teď příjde ta hlavní otázka. Kdo se takto z humanitárních důvodů obětoval?
Franta Sháněl z Dolních Kotěhůlek, jakožto věhlasný jezuita a maltézský rytíř a nebo snad někdo jiný? A teď s pravdou ven HHBB.

202608

16.10.2009 08:35

Pod terorem trpaslíků

RE: Klausovi

Mirda 24.?.?.?

>Nepodléhá diktátu fašizované EU. Bojuje za NÁS.
-----------
I já to tak vidím. Postavil si hlavu:
>proti plutokratickému nadnárodnímu molochovi, novodobému sovětskému svazu s centrální vládou nedotknutelných, proti kterým bledne závistí většina našich obejdů na politických postech.
----------
Výstižně napsáno Méďo a díky za spoustu těch odkazů, které jsi sem poustnul i v jiných příspěvcích. Ty víš, jak mne udržet u obrazovky. [mrknutí jedním okem]

202611

>...Neloupal jste primerene "agresivne"...
--------------
Teď se to snaží vynahradit. Palec nahoru Steve. [mrknutí jedním okem]

202614

16.10.2009 18:08

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Mirda 24.?.?.?

Strategií pštrosa s hlavou v písku se nic nevyřeší. Pokud se ten šílenec v Kotěhůlkách nezastaví, tak tady na této planetě jako lidstvo všichni končíme. To bude ten zánik lidské civilizace a parazit si tohle neuvědomuje. Karel Čapek o tom napsal román: "Bílá nemoc"...jako by tohle předvídal?

>Konec konců jsem tu již k tomu sepsal dost a při troše snahy si lze dohledat i jednotlivé aktéry a jejich styčné body, včetně historické kontinuity...
-----
Tohle je manipulace davů. Na ty tvoje styčné body s historickými souvislosti ONI navázali, abychom se vzdali BOJE (přinejmenším hledání cesty k řešení situace). To stejné platí pro svědky Jehovovi. Jedni říkají: "S tím už nic nenaděláme, má to hluboké historické kořeny" a ti druzí: "neboj, Jehova to tak nenechá, je to přece napsáno v bibli". Když s tím nic neuděláš ihned, tak se to natolik rozšíří, že už skutečně bude pozdě.

>Mirdo, myslíš, že když „sestřelíme“ bankéře a poženeme je k „odpovědnosti“, tak máme vyhráno a bude ráj na zemi? To je právě ta zkratka, kdy se právě na cestě ztratíš....
---------
Hlava v písku to ale nevyřeší a jsem si vědom, že parazit se za tu dobu stačil pořádně zahnízdit. Zničit parazita s jeho celou družinou pomatených, ale nadšených agentů a přisluhovačů nebude snadné. A je mi rovněž jasné, že není jenom jeden. Sledujme do čeho investuje George Soros a zjistíme, jaké má Rothschild plány.

>Podívej se třeba jen letmo na některé teze z materialistické dialektiky a následně jak je na to napasováno celé to sociální učení. Vždyť to je přesně ta „alternativní“ manipulace vědomím. Avšak ta manipulace je o stupně výše.
-------------
Máš to obráceně. První byla teorie a praxe se do toho později dopasovala a za pochodu. Nyní - jak lze pozorovat - nastává stejný experiment, což bych nazval - pokračování velké bolševické revoluce k ovládnutí lidstva. A to nehovořím pouze o Severoamerickém kontinentě, ale také o právě vznikající Evropské Unii. Proč byl vypracován komunistický manifest? Je to návod, jak toho dosáhnout.

>Pokud bagatelizuješ roli duchovních a vojensko-duchovních řádů, je to tvoje věc, ale přicházíš o velkou část pointy, včetně toho, co je to náboženství, ideologie a moc obecně.
--------------
Dáváš si na krvácející ránu na noze stále jenom nové náplasti, místo toho, abys ten hřebík z boty konečně vytáhl. Jako vodítko ke hledání skutečného problému použiji tvoji větu a zamysli se nad tím...odpověď se dostaví sama:
Proto se ještě jednou (a pečlivě) podívej, kdo kontroluje ten tzv. elitní vzdělávací systém třeba zrovna v US.
-----
Nikoliv pouze elitní vzdělávací systém, ale i všeobecné školství. Franta z Kotěhůlek na nic nezapomněl a nic nenechává náhodě.

202657

17.10.2009 06:37

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Mirda 24.?.?.?

>Táto"šlachta" si myslí,že už je blízko úspechu. Veď tento raz už do neho zapojili nielen všetku inteligenciu, ideológiu, politiku, obchod, náboženstvá ale aj finančnú moc. Ale nepodarí sa im to! Nemajú na to právo, hoci za kocku cukru obrali ľudstvo o majetok a slobodu.
----------------------
Příteli "abc", máš velký přehled a na rozdíl od HHBB ukazuješ na ty pravé psychopatické parazity, kteří si tady na naší planetě hrají na pána Boha. Oni si už myslí, že jim ta planeta patří a podle toho i jednají. Psychopat má jediné plány, udržet si svoji moc za každou cenu a nezná překážek. Když si uvědomíme, že to jsou vesměs vyznavači satana, tak v podstatě i tohle zapadá do biblických předpovědí o boji dobra proti zlu, tzn, Jehova proti ďáblu. Nechci to ale dále rozvádět. Hlavně, že už víš, že to dobře dopadne.

>Boh Jehova im to nedovolí....
-----
Je to věc víry a já zase věřím v jedno: Nespoléhej se na někoho jiného, že nám sem v pravou chvíli přispěchá na pomoc. Neber to jako výsměch a nebo osobní urážku. My dva dokonce čerpáme ze stejné literatury, jenomže já mám na celou tu záležitost se záchranou světa poněkud jiný názor a sedět s rukama v klíně nebudu.

202703

17.10.2009 08:27

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Mirda 24.?.?.?

Odpovím jenom krátce, jelikož nestíhám diskuze jinde. Sám jsi Jendo ropoznal, že nám tady HHBB "klouže po povrchu" a dělá to skutečně sofistikovaně. "Naoko s davem a přitom důsledně proti".
Nebudu už jednotlivě odpovídat, tak to s dovolením šoupnu sem a ty posuď sám. Reakce na tvůj příspěvek bude až dole. HHBB tvrdí:

>...Tam si nevystačíš ani se čtením mezi řádky, neboť tam není „mezi řádky“. Z většiny je to informační ping pong pro internetové pátrače a šťouraly.
-----------------
S tím se dá souhlasit jenom částečně. Ping pong to je, ale současně tam najdeš i ty informace "mezi řádky". Kdo hledá najde a nejsou všichni zamlžovači. Proč by potom gongresman Jay Rockefeller prosazoval cenzuru internetu a prohlásil. "internet neměl vůbec vzniknout"...a já dodám - kazí nám to naše plány. Ale tohle HHBB asi nevidí? Další od HHBB:

>Překvapím tě asi i tím, že si nemyslím, že ti jmenovaní do toho
jdou s nějakým pocitem páchání zla. Jsou na tom patrně podobně jako populace z opačné části mocenského spektra.
------
O tom není pochyb. Oni se stali otroci svých (nakradených) majetků a mají strach, že o ten majetek příjdou. Ten boj je tedy o to jejich "dobro". Ale teď se nabízí otázka, když HHBB potvrdil, že ví o koho se jedná. Bruslí nám tady? Teď reakce na tvůj příspěvek:

>...Když po měsíčním působení na papežském stolci ve čtvrtek 29. září v roce 1978 "zemřel" Jan Pavel I. ....
--------
Četl jsem o vraždě papeže J.Pavla I. a domnívám se, že jsem to zde v diskuzi už i zmiňoval. Stejně tak i tu další informaci o spolupráci Vatikánu se CIA na roložení komunistických režimů ve východní Evropě. Tedy papeže Jana Pavla II. se Zbigniewem Brzezinským. Tohle asi kolegovi HHBB uniká, ale jistě to bude zajímat ostatní čtenáře, takže informace "navíc" nikdy neuškodí a samozřejmě, jak píšeš, že to všechno do sebe zapadá a navzájem se i prolíná a opakuje. Stačí mít otevřené oči, věnovat tomu čas a dosti přemýšlení. Znám podrobnosti, ale jsme tady mimo téma a tak se snažím reakce patřičně omezit. Jendo setkáme se s tímto tématem jinde. Příležitostí bude jistě dost...vždyť se to všechno stejně motá kolem jedné záležitosti. Kdo z koho - oni nebo my?

Ještě bych se rád vyjádřil k příspěvku kolegy vegana. Díky za doplnění. Na vše si pokaždé nevzpomenu a snad bych měl ještě doplnit, že J.D.Rockefeller je zakladetelem společnosti eugeniky a principy této "vědy" zavedl i v nacistickém Německu k experimentům. Souhlas s následujícím:

>Řekněme, že (uváděné společnosti) založili globalisté, že je to tak, je to správně? Globalisté, jo jo, to je podle mě správná odpověď Byly to globalisté...
----
Ano Honzo, jsou to globalisté. Komunismus, fašismus, sionismus a globalizace, jsou jenom další chapadla stejné bestie.

202710

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?