Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 926 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, miku, quido2.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.12.2012 19:51

Americké jednotky se shromažďují na turecko-syrské hranici

RE: Co je na tom špatného,když má Rusko na Sýrii zájem

81.?.?.?

.

281009

24.12.2012 13:35

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: balkanizace je nesmysl

81.?.?.?

Pane Bekota,já nic netvrdím,pouze opakuji známá fakta která se tohoto tématu týkají.Nastal čas,kdy pravda o experimentu komunizmu postupně vychází najevo.Zdroje najdete v hojné míře na různých webzinech.Také vás nepotěším pokud se jedná o genealogii našeho rodu.Vlastním doklady z druhé sv.války,kdy Němci zjišťovali promísení obyvatelstva.V našem rodě nebyly zjištěni žádní němečtí nebo židovští předci.

281029

04.01.2013 10:44

Pokus o obhajobu Klause

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

81.?.?.?

Napsal jste: Jeho vládnutí,trvající již přes dvacet let,je nejen pro zemi nezdravé,ale doslova ji rozkládá po všech směrech. To je skutečnost, která bude mít velmi silné a negativní dopady na budoucnost příštích generací. Dá se to též vyjádřit větou: Vykořenění národa. Přesto bych vás poprosil, abyste nebyl tak odměřený ke zvědavcům a vysvětlil nám -národu,souvislosti tohoto vývoje. Pokud je to možné.

281584

05.01.2013 10:50

Pokus o obhajobu Klause

RE: Klaus a jeho zlodejska kohorta je nestestim pro ceskou zemi

81.?.?.?

Škoda, že nechcete napsat rozsáhlý článek na toto téma a zveřejnit jej na Zvědavci. V moři manipulace a matení má takový čin dalekosáhlý význam. Nicméně,i za tento krátký článek vám děkuji.

281659

13.01.2013 11:40

Volební divadlo – první kolo

RE: Kosovo

81.?.?.?

Zcela s vámi souhlasím! Mám podobné pocity jako vy. Otroctví přichází a vykořenění národa pokračuje. Schwarzenberk, aniž by se kohokoli ptal, podpořil také jménem ČR -Pussy Riot. Skupiny Femen,Vojna a Pussy Riot jsou uskupení bojující za práva homosexuálů, transsexuálů a okrajově za rovnoprávnost žen. Jsou to skupiny podporované i řízené Západem. Mimoto, členové těchto skupin jsou všichni do jednoho mladí a hezcí lidé. To nemůže být náhoda.

Naděžda Tolokonniková,lídr Pussy Riot,má za manžela (Pjotr Verzilov,člen skupiny Vojna)s kanadsko ruským-občanstvím a sama Tolokonniková tak po několika letech získá právo na kanadské občanství. Např.: V roce 2008 veřejně v biologickém muzeu s transparentem "Jebe za nového medvídka" prováděli skupinovou soulož,Tolokonniková byla v devátém měsíci těhotenství a týden na to porodila. Od té doby bere svou dceru na všechny akce. A podobných akcí je celá řada.

Dle televize tohoto černokněžníka prý s rozvahou volili především vysokoškoláci.

282170

14.01.2013 09:24

Volební divadlo – první kolo

RE: Dotaz

81.?.?.?

Nejde o aroganci. Jde o znalost dějin komunizmu, kdo a proč tento společenský systém násilně vnutil slovanskému Rusku a následně dalším slovanským zemím? Že se z tohoto marazmu Slované vyprostili je skoro zázračné.

282276

16.01.2013 19:09

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

81.?.?.?

Jendo,ono je to ještě horší než píšeš. Pokud budeš mít čas a zájem, mrkni se co se píše o : Novela zákona o tzv.sociálně-právní ochraně dětí platná od 1.1.2013

Zdroj:http://leva-net.webnode.cz/products/novela-zakona-o-tzv-socialne...

http://leva-net.webnode.cz/products/juvenilni-justice/

Jsou to šokující a neuvěřitelné skutečnosti,fakta týkající se dětí a celé společnosti. V popisu: Prezentace-juvenilní justice, jsou popsány otřesné osudy dětí (časté sebevraždy) a doslova deviantní zákony rozbíjející rodiny. Je to jako zprávy z pekla a přitom je to skutečnost. Zde končí mělké debaty.

282543

06.02.2013 12:14

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

RE: Ruští adoptivní rodiče jsou větší prasata.

81.?.?.?

Súostroví gulag: Bieli otroci priemyselnej revolúcie v Anglicku a v kolóniách. (Ekonomika 2010-02 Michael Hoffman)

Opíšu pouze tři odstavce.
Centrum obchodu s otrokmi-dieťaťa bol v prístavných mestách Anglicka a Škótska:
"Gangy najaté miestnymi obchodníkmi sa potulovali po uliciach a chytali vhodných chlapcov pre obchod s otrokmi. Deti boli hnané kŕdloch po meste a držané do prepravy v stodole..prax bola flagrantná,že ludia na vidieku v okolí Aberdeenu nenosili deti do mesta zo strachu,že by mohli být ukradnuté,a tak rozšírené boli tajné dohody obchodníkov,dopravcov,dadávatělov a dokonca aj sudcov a prokurátorov,že človek,ktorý vyniesol pravdu na svetlo bol nútený opustit mesto."(Van der Zee,Bound Over,s.210)

V 18.storočí v Británii a Amerike priemyselná revolúcia splodila továrenský systém,ktorého prvý robotníci boli nešťastné a utláčané biele deti už vo veku 6.rokov. Boli zamknuté v továrňách na šestnáct hodin denne a drvené primitivnymi strojmi. Ruky a paže mali pravidelne roztrhané na kusy. Dievčátka často mali svoje vlasy vtiahnuté do strojov a boli skalpované z čela k zadnek časti krku.

Biele deti boli zraňované a mrzačené v továrňách bez náhrady akéhokolvek druhu a ponechané zomrieť na zranenia. Deti ktoré prišli neskoro do práce,alebo ktoré zaspali boli bité železnými pruty. Aby sme si predstavili. Tieto hrózy boli obmezené len v prvých rokov priemyselnej revolúcie v Anglicku. 8 a 10 rokov staré biele deti po celej Amerike tvrdo pracovali v mizerných továrňách a baniach až do roku 1920.

I v současné době je anglosaská civilizace líderm sofistikované strategie, útočí se především na rodinu. Mají to v krvi.

284368

07.02.2013 17:26

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

RE: Tohle mi nak nejde do kramu

81.?.?.?

Souhlasím až na jeden fakt, jeden z nejdůležitějších. Totiž, že ideologie komunizmu není ruská, její zdroj a ideologický pramen je západní, neruský a neslovanský. I komunisté byli po celou dobu tohoto experimentu skrytě řízení. Skončilo to umělým a pro Rusko skoro katastrofálním rozpadem SSSR. To přetrvává až do současnosti, viz článek: Exkluzivní rozhovor a náměstkem Státní dumy Jevgenijem Fedorovem.

Také je zcela evidentní, že se počítalo a možná ještě počítá s rozpadem Ruska. To popisuje
Prognóza vývoje příštích desetiletí, zpracovaná Střediskem bezpečnostní politiky Univerzity Karlovy.* Byla zveřejněna v týdeníku EURO, myslím že na počátku roku 2006. Několik bodů této prognózy:
-Krátce před rokem 2010 padne za použití zbraní režim v Bělorusku.
-Po roce 2020 bude Západ monitorovat pomocí čipů potencionálně nebezpečné lidi.
-Čína vyvolá lokální konflikt s Ruskem a obsadí část východní Sibiře
-V polovině století budou na světě tři supervelmoci- Čína, Evropa a USA. Rusko bude rozděleno.

284454

20.02.2013 17:27

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

81.?.?.?

Například kniha autorů -J.Fishman,J.B.Hutton s názvem: Soukromý život Josefa Stalina, cituji:

později přišli do země (Gruzie) přistěhovalci z Iránu,mezi nimi i velká část portugalských židů z ostrova Džu,Maranos. Ti vyznávali tajně svou víru i v Gruzii. V místním dialektu znamená slovo "Džuga" obyvatel ostrova Džu. Bylo používáno jako označení přistěhovalých Izraelitů. Když po několika staletích bylo zavedeno v Gruzii používání příjmení,byli potomci přistěhovalců z ostrova Džu zváni Džugašvili-"synové ostrova Džu."

Džugašvili je pravé jméno Stalina.Někteří historikové tvrdí,že Stalinův dědeček byl ještě věřícím židem, jiní to popírají, proto, že Stalinův otec Džugašvili konvertoval k ruské ortodoxní církvi. Koneckonců článek Bolševický převrat (I) ,je výzvou pro všechny polorozumné diskutéry na tomto webu, kteří se stále ze setrvačnosti při debatách o komunizmu, dívají na východ, místo na západ. Ideologie komunizmu byla Rusům vnucena a následně aplikována na další slovanské národy.

285214

Přesně jak píšete: Každý má sice nárok na svoje názory,ale ne na svoje fakta.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1706-100-jistota-autor-konspi..

Dále jsou podivná četná úmrtí svědků, v krátkém časovém horizontu po 11.září
-Christofer Landis-pracoval pro dopravní podnik v DC a dal hnutí Pentalon fotografii a filmové nahrávky, včetně svého svědectví. Týden po zveřejnění dokumentu spáchal sebevraždu.
-Berta Champagne (+2003)
-David Graham (+2006)
-Paul Smith (+2007)
-Salvatore Princiota (2007)
-Barry Jennigs (+2008)
-Kenneth Johannetann (+2008)
-Beverly Eckertová (+ 2009)
-Generál major David Wherley, Deborah Parfrey a další.

285341

Kdyby byla politická vůle, tak během jednoho týdne bude po problému. Činnost členů Organizace architektů a inženýrů za pravdu o 11.září je přesto nadějný krok.

285351

25.02.2013 11:44

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

81.?.?.?

ad1)Tvoje slova: Súdruh guido je v tom tiež expert,červený až to prorážá obrazovku,pričom otravuje mozky portugalskými židy.Kde si bol v 90.rokov....

ad2)O vnúcování ideologie komunizmu píšeš: Nikdo nikoho nemůže donutit,aby si osvojil správánie pažadované bolševikami, aké vnútenie vidíš. Nemuseli sa a mnohí sa ani nepodali.

K těmto dvěma bodům:
ad1) Ve straně jsem nikdy nebyl. Po sametu jsem musel naopak řešit jak se budu dál živit a bylo mi přes padesát. V 90.letech,v době kdy probíhala destruktivní privatizace, jsem se živil převážně manuelní prací, makal jsem v průměru 12 hodin denně a 10 let jsem neměl dovolenou. Naštěstí jsem tento nápor vydržel až do důchodu.
Také nikoho neotravuji portugalskými židy. Pouze jsem citoval úryvek z knihy,který se týkal Stalina. Jedná se přece o HISTORICKOU PRAVDU. My obelhávání pravdu pouze hledáme. Místo mého obviňování napiš protiargument, který slova autorů knihy vyvrací. Pokud to dokážeš, teprve potom tě budu brát vážně.

ad2)Tak si poslechni co napsal Zinovjev (Aplefbaum) v "Rudých novinách": Zájem revoluce vyžaduje naprostou likvidaci střední vrstvy, tak zvané buržoasie. Dále píše: Přeměníme naše srdce v ocel, které ovládneme v ohni boje a strádání bojovníků za svobodu. Učiníme naše srdce krutým, tvrdým a bez zachvění, aby ani záchvěv milosrdenství k němu nepronikl. Nebudeme se chvět při pohledu na moře krve našich nepřátel. Otevřeme vrata přílivu tohoto krvavého moře. Bez milosti pobijeme naše nepřátele...atd.

Mimoto, byly zřízeny vyhlazovací tábory. Kupř.na řece Amuru topili bolševici celé rodiny odporným způsobem. Takže tvoje názory považuji za ubohou demagogii a na tvoje další výkřiky již nebudu odpovídat.

285396

25.02.2013 22:36

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

81.?.?.?

Zdravím vás pane Oracle.
Sem rád, že jste se ozval. Pane Oracle, historie se stále falšuje. Jaké národnosti byl Stalin je ale stále diskutebilní. Podívejte se třeba na G. Klimova,který má podrobnou databázi o židech a revoluci. Snad větší než bývalá KGB. Ten v knize Boží národ, hned z počátku (asi s.5), píše, že Stalin byl položid. Tedy jaké národnosti byl Stalin, já osobně nemám stále jasno. S dalšími udaji o Stalinovi které uvádíte, souhlasím. A mějte se.

285416

26.02.2013 09:02

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

81.?.?.?

aristokrate, Klimov má dvě vysoké školy a je uznávaným vědcem.
2 věty neodpovídající pravidlům diskuze zrušeny – moderátor.

285432

26.02.2013 10:19

Bolševický převrat (I)

RE: prevrat

81.?.?.?

To všechno, co jste napsal, je mi známé a nepopírám to. A navíc, boj o vládu nad Ruskem pokračuje i v současné době, je v mnohém analogický s vývojem v minulém století. Vy jste jednou napsal: Když padne Rusko, padnem i my. A tak to také je. Nechme tedy Stalinův původ budoucímu času, který rozhodne.

285445

13.03.2013 09:42

Inaugurační projev Miloše Zemana

RE: Deviant

81.?.?.?

Stručně řečeno: Stabilita anglosaských zemí má být dosažena na úkor Slovanů. To potvrzuje vývoj událostí po rozpadu komunistického bloku.

286232

14.03.2013 10:49

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: Neprokousal jsem se.

81.?.?.?

Podobně i záštiplné útoky na Zemana jsou zbytečné. Příčiny našeho a globálního marazmu mají stejný zdroj a ideologický pramen. Na příklad:

Gladio B[vyplazený jazyk]ůvod tajných islámských zastupitelských bojovníků NATO. Na konci druhé sv. války,když se spojenci stahovali z Evropy Americká kancelář strategických služeb a Britská exekutiva speciálních operací zanechaly v hostitelských zemích polovojenské a zpravodajské jednotky. Tzv.: Vzadu zůstavší.

http://www.investigatingtheterror.com/documents/Operation Gladio Document collection.htm

Podobně multikulti a cikáni-viz:Metoda strategické litigace a síla v pozadí. Ocituji pouze jeden odstavec: Metodu tedy může provozovat jen finančně a mediálně silná skupina,nemohou to být rytíři z Nemajnic. Ke svému překvapení od pana magistra Stejskala,vede přímá cesta až do výšin globálních elit. Podle toho mála,co aktivisté zveřejnili,je totiž jejich strategický donor CEE Trust.

Podle toho vypadají a budou vypadat i soudy. Zdroj:
http://nautilus2.wordpress.com/2010/06/06/851496-metoda-strateg..

Následně juvenilní zákony podepsané Klausem před skončením jeho mandátu. A nakonec, kam odchází význační politici na odpočinek, nebo,pro koho pracují? Např.: Z Ruska bývalý min. zahraničí PRimakov, nebo od nás Ježek, Dlouhý a nyní Klaus.

286291

01.04.2013 10:04

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Naštudujte si dejiny tisícročí a zmeníte názor na dnešok.

81.?.?.?

Až na váš odkaz: Čítajte Slovansko árijské védy,Levašov.O histórii Slovanov inak!!! vedy sk,leva -net.webnode.cz,
s vaším článkem souhlasím.

Vedy sk. jsou prokazatelně plagiát,úmyslná napodobenina. Důkaz najdete ve védské literatuře, konkrétně ve Šrímad-Bhágavatamu. Počátek Kali-yugy se datuje na 18.února 3102 př.n.l. Krátce po začátku této jugy(yugy), ve které žijeme, proběhla bitva na Kuruksetře,je to místo blízko dnešního Dillí. Tuto bitvu osobně řídil Šrí Krišna. Bitva je podrobně zmapovaná včetně datace,
nelze proto tento letopočet vyvrátit.

V pagiátu Vedy.sk je však uvedeno,že Krsna (Krišna) India, 900 roků př.n.l. se narodil panně Devakí. Vidíte ten rozdíl tisíců let? Védská literatra je prokazatelně nejstarší duchovní literaturou této planety,tisíc let před křesťanskou Biblí. Také Sidorov píše, že vedy sk. jsou plagiátem. Mimoto, existují také Ruské Védy, které jsou doposud tajné. Ruští zřeci ovládali sanskrt, písmo kterým je sepsána původní autoritativní védská
literatura a Indie byla jižní provincie rozsáhlé pravěké slovanské říše.

287450

01.04.2013 11:04

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: oskliva cisla

81.?.?.?

Rudolf Vrba napsal zatím šest článků s názvem: Zkáza Slovanů, ve kterých cituje dobový tisk. Na příklad "Pester Lloyd": Kdy a odkud přijde pomoc Rusku? Židovský car Bronstein má u sebe Číňany, kteří tvoří trojí kordon kolem něho,aby se k němu nikdo neprodral. Chráněn tělesnou stráží několika tisíc Číňanů, vraždí tento židovský zlosyn hladem přes 43 milionů ruských lidí.

Zdroj:Zkáza Slovanů(2) V Dalších článcích např.: Zkáza Slovanů (6) cituje žida Hessena:Inteligence Ruska je povražděna. Zbývá tu jen lid nevědomý a nevzdělaný.-Tohoto lidu však se může zmocnit vůdce odvážný,který strhne za sebou celé Rusko. Pakli se tak stane,bude celé Rusko rázem v jednom ohni. Pak běda bolševikům. Pomoc ta nejde.Jsem pevně přesvědčen,že v Rusku nastane reakce.- tato reakce zachvátí nejen Rusko,ale i celou ostatní Evropu. Bylo by proto záhodno, kdyby dohodové velmoci poslaly pomoc Rusku a vysvobodily ho ze jha Lenina a Trockého. Tento čin by byl v zájmu všech socialistů v ostatních zemích Evropy. "Tolik napsal žid Hessen."

Naproti tomu hlásají jiní znalci Ruska v témž listu,že vojenská moc Lenina a Trockého poslední dobou tak zmohutněla,že na zdolání bolševické vlády není dnes ani pomyšlení.....Již dnes můžeme říci,že čím déle bude vláda bolševiků židů v Rusku trvati,tím více lidských životů padne těmto vrahům za oběť. Již dnes můžeme říci,že Rusko bude míti o 30 milionů lidí méně než při vypuknutí světové války. Nejen vraždy,které jdou do milionů, ale hlavně hlad ničí tu miliony ruského lidu.

Takže v článcích Zkáza Slovanů máme citace z dobového tisku,které mimo jiné psali lidé ze západních zemí a také samotní židé.

287452

Pane Stwora, máte tam chybu. Lukašenko je prezidentem Běloruska.

287555

04.04.2013 19:52

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Naštudujte si dejiny tisícročí a zmeníte názor na dnešok.

81.?.?.?

Milá osumdesátdevítko,
ty jseš druhý Vojta. Neznáš vývoj duchovní nauky a pleteš páté přes deváté. Tedy se pokusím o nemožné. Vysvětlit ti, že se ke své škodě velice mýlíš. Hinduizmus není původní naukou. Je to směsice různých duchovních škol.

Na mnohých místech védské literatury je uvedeno slovo anukírtaya, znaméná držet se původního popisu a nevytvářet vlastní vymyšlený popis. Abychom získali Absolutní poznání musíme studovat a přijmout transcendentální nauku z autoritativního zdroje, v systému parampary. To je tajemství jak získat transcendentální poznání.

Původní duchovní nauka je védská. Slovem véda se myslí veškerá védská literatura: čtyři védy: RG, Jadžur, Sáma a Atharva, 18 Purán, Upanišady a Védanta -sútra. Upanišády tvoří filozofickou část a je jich 108.

Čtyři védy a jejich šest doplňků, Vedánta sútra, knihy o logice, knihy o náboženství a Purány tvoří čtrnáct druhů učebnic určených pro vyšší vzdělání. Kalpa- sútry a Mimánsa -sútry jsou určeny ke studiu obětních metod. Mimo těchto základních autoritativních knih existuje velké množství navazující duchovní nauky, kterou napsali mocní rišiové.

Původně se védy tradovaly pouze v ústním podání, ale před více jak 5000 lety je sepsal Vyásadeva, který je považován za inkarnaci Krišny zplnomocněnou k literární činnosti. V žádném případě nevytvořil novou nauku. Pouze původní nauku převedl do písemné podoby. V této védské literatuře se dočítáme, že Šrí Krišna přednesl Bhagavad-gítu bohu slunce (přesně polobohu, neboť Bůh je pouze jeden) před stamiliony lety. Védská literatura je tedy stará stamiliony let. Tuto skutečnost musíme přijmout a tak pochopit historickou důležitost Bhagavad-gíty na základě Krišnovy výpovědi, aniž by došlo ke zkreslení. Tlumočit toto poselství bez ohledu na Krišnovu vůli je největší přestupek.

Ve stejné době jako Vyásadeva,dokonce ještě před ním,žili jiní velcí mudrci jako Gautama,Kánada,Jajmini,Kapila,Aštavakra, a ti všichni předložili své filozofické směry. Patří k nim i Pataň jali a každý z těchto šesti velkých rišiů zastává odlišný způsob filozofického nazírání, stejně jako moderní filozofové a spekulanti.

Rozdíl mezi šesti filozofickými cestami, výše uvedenými a naukou Vyásadeva je následující: Védské transcendentální poznání sestupuje přímo od Osobnosti Božství.

No je toho ještě hodně a nejde to vysvětlit začátečníkům. Zvláště proto, že spekulanti nezahálelí a v současné době máme 5 velkých náboženství a přes 20 000 sekt a sektiček. Také neexistuje světská univerzita, která by duchovní disciplíny učila. Dokonce i slovutní profesoři popírají existenci Boha a duše. Přesto píšou různé komentáře k autoritativní literatuře, neboŤ se domnívají, že světské vzdělání je opravňuje k této činnosti.

287637

05.04.2013 17:21

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Vraždění, znásilňování

81.?.?.?

Nejen to. Poradce vlády VB John Beddington prohlásil, že Hitler zklamal. Likvidace Slovanů musí být provedena na vědeckém základě a mnohem důrazněji než 2.sv.válka. Příští válka proti Rusku musí být vedena více vědečtěji. A to se také děje. Také Margaret Tatcherová prohlásila, že populace Rusů bude redukována na 15 milionů, kteří budou pracovat u vrtných souprav a v dolech. V.Judin "Operace barbarosa 2" a dále Zbygniew Brzezinski formuloval tuto strategii takto: "Kdo ovládne Euroasii, bude ovládat svět. V tomto duchu je zpracována i "Prognoza vývoje příštích desetiltí, zpracovaná Střediskem bezpečnostní politiky Univerzity Karlovy. V této prognéze se píše, že krátce před koncem roku 2010 padne- za použití zbraní- režim v Bělorusku a dále, že Rusko bude rozděleno a zanikne. Pokud se jedná o události 2.sv.války v Rusku tak několik detailů:

"Pozadí podpory Hitlera bylo euroatlantické. Svědčí o tom proces ze dne 20.10. 1942,kdy Leo T.Crowley,vládou USA ustanovený správce nepřátelského majetku newyorské banky UBC, zabavil na základě zákona o obchodování s nepřítelem veškerý majetek banky. Švýcarsko vyrábělo pro Wehrmach po celou dobu války přesnou zaměřovací a jinou specielní techniku a celá Evropa,její zbrojovky, pracovaly pro Wehrmacht."

Západní kinematografie nám přináší mnoho filmů které opěvují úspěchy spojenců. Vykreslují situaci tak, že to byli oni kdo vyhráli 2.sv. válku. Skutečnost je ale zcela opačná. Na ruské frontě bylo zničeno přes 70% mašinerie-vojenské techniky Wehrmachtu. Pouze ve dvou bivách u Stalingradu a Kurska činily ztráty Wehrmachtu- u Stalingradu (21.8.1942-2.2.1943): 850 000 mužů, 107 300 zajatých včetně 23 generálů. Včetně bitvy u Kurska v období (4.7-22.7.1943) ztratil Wehrmacht 2 miliony vojáků, 7000 letadel, 4500 tanků a samohybných děl. RA přešla do trvalé ofenzívy. Teprve po těchto bitvách, kdy bylo jasné, že Wehrmacht válku na východě nemůže vyhrát, otevírají spojenci druhou frontu vyloděním na Sicílii a jihu Apeninského polostrova- v září 1943. A teprve 6.6.1944 se vylodila anglo-americká vojska v Normandii.
A pokud se jedná o znásilňování a zvěrstva páchaná na civilistech v Rusku, budete šokováni, pokud Rusové zveřejní co se tam opravdu dělo.

287675

06.04.2013 10:35

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Zakryt,znicit i v dnesnich dnech radeni

81.?.?.?

Pane Roberte srdečně vás zdravím.

Vy, jako jeden z mála se opíráte především o historická fakta. I když někdy nejsou zrovna 100 procentní, vzhledem ke zdroji ze kterého vychází-neboť neznáme přísně tajné informace a fakta, která jsou a budou uvolňována v některých případech až za 100 let a nebo vůbec. Přesto i omezené informace mají velikou sílu. Sílu myšlenky a myšlení. Tak jak nám to sdělil již před mnoha staletími buddhistický mnich Dhammapadam,mysl 42:

Způsobit velké zlo může ti nepřítel,
nebo i nenávist.
Mnohem však větší zlo způsobí mysl,
jež špatně je vedena.

Mysl laické veřejnosti je vedena záměrně špatně. Avšak přibývá lidí, kteří si tuto skutečnost uvědomují. To je povzbuzením a nadějí i pro nás a tento doposud velice krutý svět.Změna nastala s rozmachem internetu. Laické veřejnost začíná být aktivní. Tento proces se již nedá zvrátit. Probudilo se dlouho spící Rusko, lainská Amerika,i Afrika.

Mějte se a pokračujte ve vaší prospěšné práci.

287722

06.04.2013 17:29

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Vojaci na baterky

81.?.?.?

To máte pravdu. Podrobně je tato bitva popsána na www.palba.cz
Při útoku má větší ztráty zpravidla útočící strana. V této bitvě však měla RA ztráty menší než bránící se Wehrmacht.

Z 2 331 700 nasazených sovětských vojáků bylo mrtvých a nezvěstných 178 507, což je pouhých 8%. Naproti tomu Wehrmacht ztratil 25 z 28 divizí a celkové ztráty činí 350 000 vojáků. Dopady této bitvy na další vývoj války na východě byly obrovské. Přesto ani tato bitva nebyla největší bitvou 2.sv.války. Tou největší byla bitva o Mandžusko. RA překvapila přes milion zakopaných Japonců tak, že frontu obešla kolem jezera Hanka, přes zdánlivě nepřístupnou tajgu, kde za pochodu vybudovala v krátkém čase cestu pro tanky. Ty pak vpadly překvapeným Japoncům do zad. Následovala totálnílní porážka japonských vojsk. Ztráty RA byly procentuelně ještě menší než v bitvě Bagration.

287743

07.04.2013 09:25

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Zakryt,znicit i v dnesnich dnech radeni

81.?.?.?

Ano, je toho ale ještě mnohem víc- na příklad:
-Putin orders ban on adoption by russian children same-sex couple-report
-Moskou to create database of russien children with foreign familis
-Russien covernment drafts fresh bill facilitating domestik adoptions (zdroje najdete na RT)
-Dále homo a lesbo pochody zakázalo mnoho ruských měst, Moskva na 100 let. Tak vidíte pane Roberte, že za všechno můžou putini- jak píše Steve. Samotnej Putin místo aby si pořídil nějakou Moniku, tak vyhlašuje během cvičení US+gruzínské army ve čtyři hodiny ráno vojenské manévry a pak to ještě obhlíží společně se Šojgu z helikoptéry, vůbec nehledí na mírové úsilí demokratických států. Mimoto, během krize se v Rusku nesnížily důchody a nebyl očesán sociální program. Ano, ano.Ledy se opravdu hnuly.

Mějte se hezky pane Nohejl

287776

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 3

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,31 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 036 347,14 Kč

Poslední aktualizace: 19.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?