Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, oj, raskolnikov, Realista_XYZ.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.03.2011 22:16

Intervence v Libyi: Hnaná ropou nebo humanitarismem?

RE: Zajimave cteni - koalice utocniku je pred rozpadem

88.?.?.?

No, milé udo1, zamýšlým se zamýšlým...
A jediné, co mě napadá v souvislosti s tím, co sem vychrlil předřečník, a podle toho co píšete zde
> tzv.židovstvo= nadradená skupina dozorcov otrokárov a h-is-tórickí kresťania skupina otrokov.
že by se z toho dalo vyvodit: „Havel je dozorce a Putin jeho otrok...“ tedy pokud má dát ta hi-storická paralela nějakej smysl do diskuze.
Musím uznat, že to je neotřelé a těžko odhadnout, kam s tím svý vyvozováním ještě chcete dorazit.
Ale chtěl bych vám (je to dobře míněno) sdělit, že to je asi fantasmagorie, které jste ze záhadných příčin uvěřil. Možná máte spíš na mysli starými židy exkomunikované nové židovské heretiky, prohlášené za křesťany. Hm. Jenže ti i tamti byli pod knutou – egypt neegypt a bůh jim dal jednodenní volno, za odměnu povinné.
Už to sem snad nepleťe, pokud se ta diskuze má udržet na nějakém stupni přehlednosti a srozumitelnosti. Vyjádřete se naprosto jasně. Kecá můj předřečník, když tvrdí že „Karel Schwarzenberg“ je žid? A když ne, tak lže Schwarzenberg, že je římský katolík? Nebo to také snad znamená, že je žid? A pokud ano, je stát Izrael římskokatolický?
A je např. City group židovskej podnik? (ale to až po tom předchozím rozklíčování s "židovským" knížetem [mrknutí jedním okem] )

Čekám přehlednou odpověď, udo1, bez Chetitů, Egypťanů a pouštních loupeživých nomádů. (K těm v Libyi se pak můžeme vesele vrátit až po tom ujasnění.)

BN

240459

chudacek maly Matej, ten ma vzdycky takove starosti, az mu je nekteri i veri.Copak asi muze ocekavat od demokraturni spolecnosti, ktera tresta vezenim i popirani male statisticke odchylky od uzakoneneho sestimilionoveho prumeru?Soudruh Krecek si alespon na nic nehraje.

241641

12.04.2011 20:07

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

Dalo se to cekat

88.?.?.?

dalo se to cekat, kapitalismus potrebuje dluhy a ke splaceni uroku je potreba tisknout nove a nove penizky.A tech penizek se urodilo za posledni tri roky jak v rajske zahrade po navsteve Boha Monsanta.Jenze si za ne dnes nemuzeme moci poridit tolik, co vcera.Tak to jde den za dnem a politici s bankeri svetu sdeluji, ze zitra bude lepe.Vzato do dusledku, vratime se do casu, kdy zitra bude znamenat vcera.

241646

01.06.2011 16:24

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

Praktická poznámka

Realista_XYZ 88.?.?.?

Plno kladných a záporných reakcí na článek, ale žádná z nich neobsahuje praktický dotaz na autora: Jak zajistíte nemanipulovatelnost s hlasovacím softwarem? Korupce vzniká totiž vždy a všude. Když mi někdo jako IT technikovi nabídne půlročně milion korun za "správné" plusování a mínusování, vezmu ho. A kdo zjistí ve výsledku, jak lidé politiky skutečně ohodnotili?

Demokraté přišli už asi na dvanáct různých druhů možností fungování demokracie, ze kterých zhruba tři mají dobrý základ. Ale ani jedna možnost není dotažená do konce, protože se k nim přistupuje ze špatného úhlu. A aby člověk dokázal začít lidi převědčovat o opravdu dokonalé a fungující demokracii, potřeboval by miliony na účtě a vliv na "vyšších" místech. Do té doby bude akorát dělat vola vyčůraným a ziskuchtivým politickým/politologickým profesionálům, kteří jeho návrhy ukradnou a zneužijí ve vlastní prospěch (tedy překroutí a účelně zdiskreditují).

245275

25.08.2011 19:50

Tajné manévry kolem Kosova

RE: Europa uz to zacina vidiet co je kosovo zac

oj 88.?.?.?

Doporucuji pouzivat proxy, aby nevzniklo spojeni mezi IP a vasi zkratkou.

251843

11.04.2012 22:26

Nový Mandela

RE: Veselé

88.?.?.?

neboj, nikoho tu přeci nekřižují, a protože jste pravověrní, tak ani peklo vám nehrozí...
ovšem kdybych vyjádřením nesouhlasu s "bratrem v Kristu" ohrožoval humanitu... to by snad bylo na bombu [mrknutí jedním okem]
ty IP jsou tu nějaký problém? komu to může vadit? estébákům?

266774

17.09.2012 21:30

Komu slouží chaos prezidentské volby

RE: Ale, ale

raskolnikov 88.?.?.?

proč tolik okolků? přeci postupem času, "vzdalováním se" od Boha, se stvořená realita "kazí" znamená to "líp už bylo"... ale zrovna třeba v mém modelu nic o "nedokonalém stvoření" není, naopak poměrně často o nepovedených stvořencích pojednává právě to "písmo", z čehož pochází i to povídání o zmrtvýchvstání, a aby v tom drbny nedělaly zmatek, vatikán z toho udělal zákon, a ten káže... ostatně má k tomu i ty podklady, zatímco to další zavání těmi drby...
velmi pozorně a velmi dlouho jsem procházel všelijaké dochované památky, vyobrazení, plastiky apod. a nikde jsem nenašel jediné svědectví o tom, že by římané kohokoliv kdy usmrtili přibitím na kříž, a že se dá najít toho opravdu hodně... a tak jsem hledal dál, jestli to má důvod, no a on je, a to celkem logický - latinský kříž je symbol triumfu a věšeli na něj artefakty vítěství, a tak se dá předpokládat, že by si to zrovna takhle jen velmi těžko popletli... já jsem dokonce tu křesťanskou historku vyprávěl nepostiženým dětem a koukaly na mě jako bych spadl z višně, a jelikož jsem je nenutil padat na kolena před křížem a nemrskal je, tak to posoudily jako nesmysl a nechaly to vyšumět... a to jsou přitom méně vzdálené v čase od stvoření, nežli já, už beznadějně se vzdalující stárnoucí degenerát... [smích]

275018

25.09.2012 23:39

Temné mraky na horizontu: Morální relativismus

RE: Snůška relativních blábolů

raskolnikov 88.?.?.?

Čtu do třetice a pozorně, dube. On je člověk zlomek? Kousek? Střep? Útržek? Je řeč o jednotce. Zlomky jsou části jednotek. Proto zlomek není jednotka. Veškeré části jednotky (fragmenty) jsou odvozeny z jednotky jako celku, a ta je kormidelníkem. Kus dubu není dub. Člověk může být kus, pokud je o tom přesvědčen a jako kus se vidí. Není ovšem k čemu gratulovat. Stal se fragmentem jednotky "lid", která je pro něj určující. "Lid" je tvořen pak těmito fragmenty, pro něž je tento celek kormidelníkem. Čím je určena kvalita "lidu", když ten je tvořen fragmenty? Fragmenti to nemohou vědět, určuje to "lid", jen čekají co udělá "lid".
Odělené vědomí pozorovatele? Je uzavřené v okolí a tvoří s ním celek - jednotku, je-li libo, tak vesmír. Avšak okolí oddělené od pozorovatele způsobí zánik obou.
Prostředí je jen tehdy, pohybuje-li se tam cosi. Předpoklad, že bude prostředí, a pak do něj něco vstoupí, ho popírá, neboť jeho smysl je v tom, že se tam něco hýbe, a tím vznikne. Kapiš?

275492

02.02.2013 21:20

Hříchy proti Duchu rozhodly volby

RE: Analýza

raskolnikov 88.?.?.?

k dnešnímu dni přišlo na svět mnoho pojmů, které nebyly dříve známy, a naopak jiné se již nepoužívají, nebo se jimi myslí už něco jinýho... nacionalismus proto těžko mohl existovat, je to podobný, jako řikat povozu automobil...
existovalo nejspíš vědomí kmenové, jazykové či zvykové sounáležitosti, to ale určitě nebyl případ franků, král franků byl králem podivuhodné etnické směsice, kterou spojila jedna jediná věc - přijetí křestu - tedy podrobení se moci a zákonu... no a tu druhou půlku spojilo... kupodivu... přijetí křestu, jenže jiné verze (a to je hodně staré dělení, jehož stopy nalezneme třeba už u řecko / perskýho konfliktu),... nu a evropa byla hnedle vedví...
primárně tu šlo o kapitalizaci lidských zdrojů - vytvoření stáda - no a ty všelijaký kmeny měly různý zvyky, ale společná ideologie je začala potlačovat - v tomto případě vytvářením tzv. "křesťaské tradice", která se stala státotvornou - čímž začaly vznikat druhotný celky mocenskýho charakteru a v nich druhotná kultura - tzv. národ... je celkem možný, že v raném středověku i na našem území byla čeština menšinová, ale postupně se na ní adaptovaly i ostatní kmeny (z jakéhokoliv důvodu) a vznikl tak "český národ"
třeba "východní němci" ještě ve 13st. německy patrně vůbec nemluvili (dnes se klidně můžou tvářit jako nacionalisti) a je docela možný, že "líheň germánských vládců" se tenkrát nejmenovala "oldenburg", ale "starigrad" a němčina zdaleka nebyla tak módní jako na konci středověku, kdy se stala jakýmsi nositelem ideálu "svaté říše římské" - tedy nic moc etnickýho, ale naopak čistě ideologicky mocenského schematu v prostoru římany kdysi vymezeném jako "germania"... kupříkladu král, dnes známý jako ludvík "němec", byl východofrancký správce teritoria "germania", proto byl po smrti nástupci nazýván ludvík "germanicus", teprve až mnohem později romantičtí nacionalisté ten výraz posunuli na ludvík "germán"...asi nejspíš v zájmu zrozeného "germánského lidu"... [smích]

284182

27.04.2013 13:03

Hitler vyhrál válku

RE: Jiný, lepší pohled na souvislosti?

88.?.?.?

Tí Švédi sa inak museli v tom krátkom čase u Vás hodne činiť.
"švédi" je něco jako "seveřani", není to tak dlouho, co čeština a švédština vykazovala značnou příboznost, není to vlastně vůbec zvláštní, neboť pobaltské kmeny či dolno polabské nejsou od nás příliš tak vzdálené ani odtud, a také genetické výzkumy hovoří o značné příbuznosti skandinávských kmenů a tzv. vikingů s vendy (vandaly), kteří se potloukali i v krajích dnes zvanými "česko"...
jinými slovy, švédové jsou něco jako "severní češi" a my něco jako "jižní švédi"... opět - jazyk se může měnit i velmi rychle (jako třeba slovenština na maďarštinu [velký smích] )
To už potom som skôr ja Turek, či Mongol
hm... jisté věci by proto mohly hovořit... prostě není to vůbec vyloučené, udo... [mrknutí jedním okem]

288935

10.10.2013 20:55

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

88.?.?.?

No to jste reagovalo na mě, a navíc tohle mě má jako uklidnit? Já teď ani nevím, jestli si tu se mnou nepíše elektronické zombie se zmanipulovanou pamětí, které mě chce ještě navádět na stránky kvůli zmanipulování mého vědomí. Stále se děsím, a děsím se ještě více, protože až vědci z projektu Montauk vyvinou zombie, které bude umět vkládat funkční linky, to bude teprve malér. Uhh, příjemné počtení, pěkně děkuji.

297655

10.10.2013 21:12

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

RE: Jednoduche reseni

88.?.?.?

Když může být Čech křesťan, potom může být i žid. Takže potřebujete definici jinou, a to v prvé řadě prozkoumat krev a stanovit, zdali nejsou ti případní odrodilci především Židé.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thum...
Na základě takového určení potom můžete pokračovat v očistě státu. Příklady by byl.
Zákon o říšském občanství
§ 2 stanovil, že „říšským občanem je jen státní příslušník německé krve nebo krve podobného charakteru“. Říšské občanství se získávalo udělením dekretu o říšském občanství.
V zákoně o ochraně krve bylo mimo jiné stanoveno:
§ 1: Sňatky mezi Židy a státními příslušníky německé krve nebo krve podobného charakteru jsou zakázány. Uzavřená manželství jsou neplatná, i když byla uzavřena v zahraničí.
§ 2: Mimomanželský styk mezi Židy a státními příslušníky německé krve nebo krve podobného charakteru je zakázán.
§ 3: Židé nesmějí zaměstnávat ve své domácnosti ženské státní příslušnice německé krve nebo krve podobného charakteru mladší 45 let.
§ 4: Židům je zakázáno vyvěšovat říšskou státní vlajku či užívat jejích barev.

No a čistokrevní Češi by dědičně vládli a usilovali by o větší životní prostor. Pro začátek by stačilo Slovensko, stejně už jsou tu Slováci navezení a jenom znečišťují českou krev katolickými geny.

297657

Káva pro Zvědavce

45

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 15 626 korun, což je 45 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 1

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 12

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 8

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,00 Kč
Euro
27,19 Kč
Libra
30,09 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,35 Kč
Švýcarský frank
25,34 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,94 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 699,66 Kč
1 unce stříbra
564,12 Kč
Bitcoin
297 669,00 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?