Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 562 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Luxor, MaGic, MartinM, mitomi, pepe.k.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.07.2011 18:46

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

Luxor 195.?.?.?

Vaše postřehy jsou dobré. Víte Lin, já jsem ke konspiračním teoriím poměrně zdrženlivý. Přijmu je, až když najdu jasné důkazy, jako byly např.kauzy WTC, JFK, Estonia atd. V případě Breivika zatím fakt netuším, ale spíše se přikláním k opatrnému „něco tady smrdí“. I kdybych na okamžik připustil teorii, že se Breivik, ověšený zbraněmi jako Rambo, bez potíží dostal na tribunu a předtím rozmístil po ostrově nálože (které asi zapoměl odpálit), tak mi nesedí celý smysl jeho akce. Vždyť kdybych byl relat.inteligentní a relat.úspěšný čech, který nenávidí muslimy a chtěl bych zvrátit režim, tak co bych udělal ? Dal bych ve státní svátek bombu před poloprázdný úřad vlády a pak šel na setkání mladý socanů postřílet zmanipulovaná odrostlá děcka ? To určitě ne, vybral bych si úplně jiný cíl.
Je to divné. Ty okolnosti, kdy Norsko začíná trochu „zlobit“ globální mocipány vše staví do zajímavých souvislostí, nicméně zatím pořád spekulací. Myslím, že hodně ukáže osud, chování a výpověď samotného Breivika v dalších měsících.

248849

24.07.2011 21:51

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

Conspiracy Theory

Luxor 195.?.?.?

Vladimíre, vy ani na vteřinu nepřipouštíte možnost, že Breivick mohl mít vymytý mozek ? Robert tady nedávno dával odkaz, že tajné služby vycvičily šimpanze do role zabijáka. Oč snadnější to může být s člověkem...

248862

24.07.2011 22:15

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: Conspiracy Theory

Luxor 195.?.?.?

Fanatický křesťan a zároveň zednář ? To nedává moc velkou logiku. Ale možnost to samozřejmě je (ne všechny věci, které se odehrávají v chorém mozku, musejí dávat smysl)

248870

25.07.2011 10:33

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: No... jdete na to zhurta

Luxor 195.?.?.?

I kdyby byl podíl konspirace nulový (čemuž moc nevěřím), tak okamžitý trest smrti není dobrým řešením. Zločinci častou začnou zpytovat svědomí a pravdivě vypovídat až v časovém odstupu (což by v tomto případě mohlo být zajímavé).
Btw: doporučuji si udělat zbroják, dokud to ještě jde, budou se utahovat šrouby

248936

26.07.2011 09:16

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Bude třeba vyčkat na výsledky expertiz.

Luxor 195.?.?.?

Souhlas. Jsem rád, že si editor zachovává kritické myšlení, ale s popravou nemohu souhlasit. Mohou vyjít na světlo zajímavé souvislosti.
Viz např.slova Jacka Rubyho:
„Svět se nikdy nedozví pravdu o atentátu, jinými slovy, moje pravdivé motivy... naneštěstí ti lidé, kteří tím tolik získali a kteří měli silný motiv mne dostat do této situace, nikdy nedovolí, aby skutečná pravda spatřila světlo světa.“
http://cs.wikipedia.org/wiki/Atent%C3%A1t_na_Johna....

249074

26.07.2011 14:33

Ještě jednou masový vrah Breivik

Ještě jednou masový vrah Breivik

Luxor 195.?.?.?

Tak ještě jednou si to shrňme.
Jsem takovej celkem obyčejnej norskej vohnout a sere mě, že mi vláda dělá z vlasti multikulti bordel. A tak jsem se rozhodl, že jim všem ukážu zač je toho loket. Přestože mám v hlavě trochu guláš a nevím jestli chci být dokonalým křesťanem, nebo zednářem, nebo CheGuevarou, tak cíl má jasný- bomba a pak střílečka jako na Playstationu. A tak si z Polska objednám nějaký to hnojivo na brambory, do toho nastrouhám pár krabiček zápalek a je vymalováno. Takže bombu by jsme měli, co dál ? Jo nějaký ty kvéry. Taky žádnej problém, v hospodě jeden motrokář u piva povídal, že v postkomunistickým bloku toho mají plnou prdel. Takže si pro ně zajedu třeba, třebáááá… do Prahy. Proč zrovna do Prahy a ne do Štětína, který mám za rohem, se mě neptejte, prostě když se dělá revoluce, tak se jede pro kontrabant do Prahy. Takže už jsem v Praze v baru, ptal jsem se už třech šlapek a dvou feťáků po nějakých pancerfaustech, ale všichni ode mě utíkají. Češi jsou fakt divní, seru na ně, jedu domů. Po cestě mě napadlo, že si vlastně můžu doma legálně udělat zbroják a nakoupit zbraně v krámě za rohem. Sakra, že mě to při tom mnohaletém plánování nenapadlo. No nic, popojedem. Takže co nám ještě chybí ? Jo ještě pár drobností- policejní uniforma, neprůstřelná vesta, zaměřovače, kolimátory, dumdum náboje a další maličkosti. V pohodě, to taky nakoupím v krámě.
Tak všechno mám pohromadě, takže teď to všechno hodím na facebook a za 5 dnů jdu na věc. Jeden balík jsem položil před sídlo vlády a pár dalších jsem dal na Utayu. Přikryl jsem to papundeklem, takže to nikdo nenajde. A den D je tady. Doprčic, zapoměl jsem, že je dnes státní svátek a že vláda neúřaduje. Nevadí, jede se dál. Ale sakra jak mám ten balík odpálit ? Když tam půjdu se zápalnou šňůrou, tak mi to bouchne u zadku… No nic, třeba to bouchne samo, jedem raději na ten ostrov, ale cestou se ještě stavím domů napsat na facebook, že už jsem do toho praštil. Takže mám všechno, jede se na Utayu. Sakra měl jsem víc posilovat, ty náboje jsou těžký jako kráva, nemůžu se ani pořádně vyškrábat na tribunu. A teď se pomstím všem… To je divný už tady střílím skoro dvě hodiny, už mi došly náboje a policajti nikde. Poslechnu si tajnou policejní vysílačku- zrovna tam říkají, už sem jede člun s policajtama, ale že jim to dlouho trvá, páč jim do člunu teče a musejí furt kýblovat. Už slyším i vrtulník, ale ten je v pohodě, ten si najala televize. Piloti policejního vrtulníku jsou zrovna na dovči a jinej vrtulník v celým Norsku není boha sehnat.
Tomu mám fakt věřit ?

249121

26.07.2011 15:03

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: Ještě jednou masový vrah Breivik

Luxor 195.?.?.?

Ale prosím, já, já, já jsem jen chtěl naznačit, teda vlatně ne, ne, rozhodně jsem nechtěl nic naznačovat...tedy... ale já, to jsem opravdu... takhle ne, tedy opravdu ne... já tedy rozhodně ne, já jsem nikdy... vlastně... chci říci...
Sakra, to jsem si to zase zavařil. [chechtot]

249127

27.07.2011 09:05

Islandská krize a následná „revoluce“ Díl I.

RE: Peníze jsou až na prvním místě! Báječný článek na Britských listech

Luxor 195.?.?.?

Ba ne, žijeme si moc dobře- dnes dokonce Kalousek říkal, že se bude zlevňovat uhlí (prej ale jenom to živočišný, aby jsme se z toho zdražování neposrali)

249195

27.07.2011 11:06

Islandská krize a následná „revoluce“ Díl I.

RE: Peníze jsou až na prvním místě! Báječný článek na Britských listech

Luxor 195.?.?.?

TO MoUdrostrak:
Díky milý příteli, nápodobně [smích]

TO Mrs.Blažková:
Fakt dobrý [smích]))

249208

01.08.2011 09:23

Masová psychóza v USA

-

Luxor 195.?.?.?

Teda pane Ridgeway vy si ale koledujete. Hlavní světová expertka na psychiatrii madame Rowlingová by nad vaším článkem vyjádřila hluboké zděšení.
http://www.zvedavec.org/vezkratce-1294.htm?PHPSESS...

249616

01.08.2011 14:10

Masová psychóza v USA

RE: jojo

Luxor 195.?.?.?

Teda to jsou mi zase novinky. Měl bych pár dotazů:
1. Prosím, který lék přímo dodává tělu serotonin ?
2. Já myslel, že Risperidon blokací 5HT2 receptoru centrálně blokuje zpětné vychytávání serotoninu a tím se zvyšuje jeho hladina. O blokaci imunitního systému slyším poprvé- můžete mi dát nějaký odkaz ?
3. Jak přesně vám vynadali a pak sprostě vykopli ?

249642

01.08.2011 15:48

5000 stromů

JZD Chvojkovice-Brod

Luxor 195.?.?.?

Dobré deň vespolek. Mám na zahradě staró slívu a už nerodí jako kdysi, už enem tak dva až tře demižónke. Se sósedem Jožinem si meslíme, že za to může taky ten kůrovec. Jožin řikal, že v té Libanonské smlóvě sou na to nějaký kvóte a dotace. A protože kůrovec je fakt sviňa, tak bych se chtěl zeptat, jestli by mi na to vykácení taky neposlali z Brusele nějakó tu korunu ?

249649

01.08.2011 23:10

Breivik není superman

RE: Názor pana Bartoše

Luxor 195.?.?.?

Pane Ikke děkuji vám za informace z norských medií. Vaše srovnání informací je jistě zajímavé. Ale z mého pohledu vnáší více otazníků než odpovědí.
Zkusím se opět na chvíli vžít do role Breivika: Dlouhou dobu plánuji atentát. Stálo mě to spousty práce, času a peněz. A nejen to, dávám tady všanc vlastní život, vždyť jedu pravděpodobně na vlastní popravu. A přitom všem že bych si nenaplánoval dostatečnou časovou rezervu a riskoval, že dopravní zácpa zhatí moje plány ?

Mno moc tomu tedy nevěřím, ale samozřejmě možné to je. Nakonec možná nešlo ani tak o zácpu jako spíš o průjem, což by se snad v dané situaci dalo i více pochopit. Tedy já osobně, jen když jedu na letiště, tak si dávám dostatečnou rezervu, aby mi neuletělo letadlo, ne tak kdybych jel na akci kterou plánuji dlouhá léta a která má být vyvrcholením mého života.

Neberte to prosím jako oponování, spíš jen jako námět k zamyšlení. Budu rád za vaše další postřehy z Norska.

249665

01.08.2011 23:43

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

Luxor 195.?.?.?

Moc zajímavé čtení pane MoUdrostraku. Vás bych chtěl někdy potkat [smích] Některé vaše texty dokážou přesně vyjádřit mé pocity, na které neumím najít ta správná slova. Tedy až na tu poslední větu- já se toho nastávajícího sešupu dost děsím.

249671

02.08.2011 00:01

Breivik není superman

RE: Názor pana Bartoše

Luxor 195.?.?.?

Přesně tak. V podstatě veškerá argumentace hlavního proudu se zakládá na předpokladu, že v Norsku je prostě tak strašně bezpečno, že tam papaláši nemají ochranku (a když tak pouze neozbrojenou), že policajti nepotřebují vrtulník, že v den státního svátku si berou všichni dovolenou a že jednotky rychlého nasazení s žádným rychlým nasazením zas až tak moc nepočítají. Jestli je toto všechno fakt pravda, tak se do Norska asi přestěhuji.
Přeji hezký večer milý kolego [smích]

249675

02.08.2011 07:03

Breivik není superman

RE: Vy jste tu svoji uvahu napsal z duvodu,

Luxor 195.?.?.?

Uffff, moc děkuji za krásná slova, musím to ještě chvíli vstřebávat. První co jsem si dnes ráno přečetl byl Váš příspěvek a den je hned hezčí a usměvavější. Moc děkuji [smích]

Ostatním omluva za offtopic

249682

02.08.2011 07:17

Breivik není superman

RE: Názor pana Bartoše

Luxor 195.?.?.?

Pane Ikke děkuji vám za věcnou odpověď a informace od zdroje.

Ještě bych se chtěl zeptat na pár věcí:
- v Oslu je možné zaparkovat auto před důležitými vládními budovami ?
- V Norsku nemá "integrovaný záchranný systém" nezávislý telekomunikační systém ( jako je tomu např. v ČR) ?
- onen jediný policejní vrtulník v Oslu má jen jednu posádku ? No to asi ne, tak se zeptám jinak- je v Norsku možné aby všechny týmy posádky vrtulníku dostali naráz dovolenou ?

Pokud se vám podaří ty informace dopátrat, tak budu moc rád.
Děkuji

249683

02.08.2011 09:51

Reakce na článek \"Breivick není superman\"

RE: No nevím

Luxor 195.?.?.?

Přesně tak

Už půl hodiny po střelbě měla FBI jasno v tom, kdo střílel na prezidenta. Jmenoval se Lee Harvey Oswald a toho dne v budově, ze které se mělo střílet, byl. To samo o sobé není vůbec divné, až na to, jak rychle si byla FBI svou volbou jistá. Vyšetřování se v té době teprve rozjíždělo, nalezená zbraň mohla mít stěží určeného majitele. Ještě zvláštnější je, že kroky k chycení Oswalda vydával sám šéf FBI J. Edgar Hoover a že Lyndon B. Johnson dvě hodiny po střelbě dallasské policii nařídil, že mají ukončit vyšetřování, protože "chytili svého muže". Z tohoto důvodu a za pomoci CIA a FBI bylo v následujících hodinách propuštěno i několik dalších podezřelých, mezi nimi i dva muži, kteří na první pohled vypadali jako bezdomovci. Podle fotky je ale později někdo identifikoval a vyšlo najevo, že se jednalo o dva muže ve spojení s CIA. Když dodám, že jeden z nich (Hunt) patřil k hlavním spojkám mezi CIA a mafií během Zátoky sviní, že byl jeden z prvních, kdo navrhl CIA atentát na Castra a že se s jeho jménem setkáváme v americké historii znovu během aféry Watergate; není asi divu, že někteří lidé přestávají na náhody věřit (citace z webu johnfkennedy.ic.cz)

249694

03.08.2011 08:43

Masová psychóza v USA

RE: jojo

Luxor 195.?.?.?

To já ale určitě nezpochybňuji, o šíleném nadužívání psychofarmak bych mohl vyprávět. Moje dotazy byly čistě specifické, protože nemám rád řeči typu "jedna paní povídala", (a odpověďi jsem se pochopitelně nedočkal).

249763

03.08.2011 08:48

Masová psychóza v USA

RE: jojo

Luxor 195.?.?.?

Ještě pro přesnost- nezpochybňuji váš příspěvek, kromě předposledního odstavce. Věta, že není rozdílu mezi duševně zdravým a nemocným je tedy trochu úsměvná. Pokud myslíte fyziognomii tak máte snad pravdu, pokud se ale poznámka týkala chování, tak doporučuji exkurzi na uzavřené psychaitrické oddělení.

249766

03.08.2011 11:00

5000 stromů

RE: JZD Chvojkovice-Brod

Luxor 195.?.?.?

bude zas rodit jak brooklynska zidula ..
[chechtot] [chechtot]

Tož děkojo za rado. Ale už toho černýho pálení stejně rači nechám, páč mám strach,že mňa práskne sósedka Jakešová a přide si pro mňa dráb Tydlidád

249776

03.08.2011 16:46

500 milionů otroků dluhu: Evropská unie je neofeudální kleptokracií

RE: Příjemné klábosení / vyjma tvého příspěvku! /

Luxor 195.?.?.?

[chechtot] [chechtot]
Pane Steve, prosím už toho nechejte, nebo hrozí nebezpečí, že se do vás zamiluju ( a to nepatřím k té šťastné 5% většině) [smích]

249791

03.08.2011 22:08

Lidské činy nemáme odsuzovat ani zesměšňovat, ale pochopit

Výpadek

Luxor 195.?.?.?

Zvědavec měl chvíli výpadek. Nakonec se to dalo čekat, Zvědavec je někomu čím dál více nepohodlný [smích]

... terorista během krátké doby zavraždil na dvou místech bezmála osmdesát převážně mladých lidí, aby tak zajistil publicitu svému manifestu, který publikoval na internetu pod názvem Evropská deklarace nezávislosti. Milan Šmíd, který text analyzoval, o něm napsal: "Jediné, co jsem pochopil, bylo to, že bez internetu by pachatel nebyl schopen vytvořit nejen snůšku epigonských textů, obsahových plagiátů, wikipedických dat a zvrácených megalomanských programových manifestů, ale ani výbušninu, která rozmetala kanceláře vládních budov v Oslo. Celou technologii a postupy získal a ověřoval na webu. Dodávky jednotlivých komponentů a chemikálií získával internetovými nákupy ze zahraničí, něco z Číny, něco z Polska, munici do samopalu zakoupil rovněž po internetu z USA – 300 nábojů.- citace:http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/murdoch-a-breivik-co-maji-spolecneho/.

Zkrátka a dobře- internet je zlý, zlý, moc zlý a špatný a je třeba ho ihned zakázat, potírat, profízlovat a napráskat (tímto zdravím soudruha Jakeše) i kdyby to mělo zachránit třeba jen jediný život

249799

03.08.2011 23:47

Lidské činy nemáme odsuzovat ani zesměšňovat, ale pochopit

RE: Výpadek

Luxor 195.?.?.?

Zdravím Moudrá Strako. Nevím kdy to začalo, ale ten podivný "Parallel" mi to hlásilo také. Zajímalo by mě, jestli se jednalo o technický nebo o pejzatý problém. Třeba to pan Vladimír vysvětlí [smích]

249805

04.08.2011 10:59

Lidské činy nemáme odsuzovat ani zesměšňovat, ale pochopit

RE: Breivikův čin

Luxor 195.?.?.?

Čím více bytost ví a je "blíže" k Bohu, tím vetší odpovědnost nese za svou volbu.

Tak tato moudrá slova si vypálím do RAMky svého mozku. Hned vedle sektoru s citátem "Hřešíme-li mlčením tam kde máme protestovat, stávají se z nás zbabělci".
Děkuji a přeji hezký den

249824

04.08.2011 12:25

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

RE: Kdo to zaplatí ??

Luxor 195.?.?.?

Jediná šance na vítěztví těch zmrdů je zlikvidovat Kadafího. Pokud má národ silného vůdce, který má všelidovou podporu, tak nevěřím na úspěch imperiální války.

249831

04.08.2011 14:40

Kaddáfí je v Libyi silnější, než kdy předtím

Offtopic

Luxor 195.?.?.?

Pane Jakeš, vezměte si tužku, sešit a pište si:
Jméno: Timothy Snyder, bytem Amerika
Obvinění: pochybování ( on teda říká, že nepochybuje, ale vy už na něho určitě něco vyšťouráte)
http://www.literarky.cz/rozhovory/5087-timothy-sny...

249840

08.08.2011 08:44

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

Ano, permakultura není špatná. Ale mám lepší tip. Jmenuje se HyperPermamegakultura, ta nabízí ještě o 50% lepší výnosy a práce jen 1/2 dne v týdnu. Rostliny dokáží růst dokonce i ve stínu pod fotovoltaickými panely. Jako bonus nabízí odolnost vůči kůrovci a mandelince. Stačí vám jen 1 hod vysoce efektivní kurz, který provádím telepaticky, takže ušetříte i za benzín. Cena kurzu je pouhých 850 Euro, když zavoláte hned, dostanete 10% slevu. Takže neváhejte a vytočte linku 777888999.

250131

08.08.2011 09:22

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Blaho řeckého lidu ??? Cože?

Luxor 195.?.?.?

Richtig. V článku chybí už jenom výstřel z Aurory

250138

08.08.2011 10:37

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

Luxor 195.?.?.?

Já nepláči a jsem spokojený. Ani neznám žádné miliardy plačících ovcí, kterým by vadilo, že si můžou koupit citrón v krámě aniž by musely kvůli tomu budovat skleník v paneláku

250145

08.08.2011 10:39

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Blaho řeckého lidu ??? Cože?

Luxor 195.?.?.?

[chechtot]

250146

08.08.2011 11:58

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Krameterhof

Luxor 195.?.?.?

Nějak nemohu to vaše poselství rozlousknout. Jediné co pro nákup potravin musím podniknout je sehnat peníze, protože nic jiného mi v krámě nechtějí brát. A nad tím opravdu jásám, protože moje práce mě baví víc než farmaření. Nechci chovat v akvárku tresky a sklízet na terase obilí. Co je na tom divného ? Jaká další záludnost je v tom, podle vás, skryta ?

250154

08.08.2011 13:58

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

Tak to je fakt pecka, Horst Fuchs puká závistí. A já se divím, že mi nikdo nevolá. [smích]

250172

09.08.2011 08:18

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

Tak to asi chcípnu hlady, poněvadž dredy si ze zbytků svých vlasů neupletu ani kdybych se rozkrájel.
Poslochejte HBčko, vy hned všechno ženete do extrému. Citlivá a promyšlená zemědělská výroba může fungovat a funguje. Velkostatky prosperovaly, dokonce i některá ta bolševická JZD fungovala. Ono stačí se k potravinám a přírodě chovat s respektem a citem. Permakultura je typický KREP (kopírovaný reálný europrd)
viz: http://www.dfens-cz.com/oldschool/clanek.php?clane....

250277

09.08.2011 08:36

Evropa na kraji propasti

RE: i v kultuře nad propastí

Luxor 195.?.?.?

Aha, takže když se někomu líbí něco, co se nelíbí vám, tak ten člověk je ignorant ? Hmmmm... [oči v sloup]

250280

09.08.2011 10:36

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

Ano vyprázdnit lze každý pojem. Stejně tak obrátit smysl, podsouvat nevyřčené a fikaně překrucovat. Přeborník v tomto umění je jistý pan HHBB. Ale abych se vrátil k tématu, tedy konkrétně se bavíme „o tom co je a co to je, a ne o tom, co to není a nebo co by to teoreticky mohlo být a mohl z toho ten systém udělat.“
V prvé řadě mi nepodsouvej, že bych si neuměl představit život bez průmyslové výroby potravin. To jsem nikdy neřekl. Na jídlo jsem poměrně skromný a nepotřebuji příliš. Když to jenom trochu lze, tak základní potraviny kupuji přímo od producentů. Přečti si pozorněji diskusi- poukazoval jsem pouze na to, že je pro mě samozřejmě pohodlnější si tyto potraviny koupit, než je sám pěstovat.
A k dalšímu tvému tvrzení "Že to někdy fungovalo? Omyl.“ Obdivuji tvoje černobílé vidění světa. Samozřejmě, že to fungovalo, ne všude a ne dokonale, ale fungovalo. Střídaly se plodiny, aby se půda nevyčerpala. Někdy se i nechávala půda rok ležet ladem, aby si „odpočinula“. Udržovaly se meliorační kanály, potůčky, studánky. Zachovávaly se remízky. Víme ?
A když jsi tedy ten zatvrzelý odpůrce průmyslové výroby potravin a propagátor permakultury, tak předpokládám, že jdeš příkladem a zásadně konzumuješ pouze to, co si sám vyprodukuješ. Jak to zvládáš, pohoda ?

250292

09.08.2011 10:47

Řecko propadá panice, čelí změně homérských rozměrů

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Možná máte pravdu Vy i Saša. Ze mě trochu mluví nasranost, že kvůli "řeckému životu nad poměry" (já vím že to zní už jako klišé), budu muset Kalousovi platit ještě větší výpalné.

A ono toho je v Řecku víc. např:"problém jednorázového odstupného při odchodu do důchodu. Většina lidí dostane malou sumu deseti až patnácti tisíc eur, ale existují tací, kteří si polepší i o 150 tisíc eur!"

250294

09.08.2011 11:08

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

Mno tak tedy nevím. Lidi od kterých nakupuji já rozhodně nejsou "znásilnění". Naopak mě vítají s úsměvem a dokonce někdy i nabízí donášku až domů. Mají spíše opačný problém- zajištění dostatečného odbytu, protože prodávat domácí mléko dvaceti lidem je nad vodou neudrží. Takže by chtěli více odběratelů a tím se dostáváme kam ... ? [smích]

250301

09.08.2011 15:35

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: HyperPermamegakultura

Luxor 195.?.?.?

ježkovy voči, to snad už ani nemůžete myslet vážně [oči v sloup]

250320

10.08.2011 23:47

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Proroctví palmových listů-2

Luxor 195.?.?.?

Kdepak listy, ty už jsou dávno pasé. Původní název v indiánštině "Napalmové proroctví" bylo špatně přeloženo jako "Na palmových listech". O vyplnění tohoto proroctví se postarali vizionářští, stateční, úžasní, odvážní a po všech stránkách dokonalí američtí rambové http://www.geschichteinchronologie.ch/as/vietnam/v...

250447

11.08.2011 00:03

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

RE: CO JE SKUTEČNOU PŘÍČINOU

Luxor 195.?.?.?

Kdo si chce ušetřit 10min času čuměním do monitoru na trhané video s protivným monotonním mručením, tak zde je shrnutí prvního „šokujícího“ videa:
mraky… mraky… střecha a mraky … mraky… kondenzační páry a mraky… mraky… strom a mraky … kondenzační páry a mraky… mraky… mraky … kondenzační páry a mraky… mraky… mraky

250454

11.08.2011 07:24

Homo consensionis – člověk konspirační

1 s hvězdičkou

Luxor 195.?.?.?

Mohu říci jediné: vynikající článek.
Přeji aby vám co nejdéle vydržel racionální přístup i instinkt conspirátora, květnatý sloh i ostrovtip, faktografický přístup i instinkt, dobrosrdečnost i ráznost editora, dostatek prachů i skromnost ... prostě všechno k tomu, aby Zvědavec zůstal takovým JAKÝ JE [smích]

250470

11.08.2011 09:32

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

RE: Solar radiation management

Luxor 195.?.?.?

Jestli ony ty mraky v Egyptě nemohou být způsobeny tím, že letos byla vyhlášena tamta "Bezletová zóna" nad Lybií. Před 3 lety byl přece ještě Kadáfí kámoš a nebylo třeba mu nic letecko-humanitárně vysvětlovat.

250492

11.08.2011 10:02

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Shrnutí

Luxor 195.?.?.?

už se těším co vám k tomu řekne pan Steve [smích]

ale jinak jste to vyjádřil hezky

250504

11.08.2011 13:18

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Skvělá úvaha

Luxor 195.?.?.?

Tak na to vám odpovím hned i bez sáhodlouhých traktátů.
Každý člověk v určité fázi života dospěje k poznání, že život je boj a hraje se nefér.
- Začíná to záhy- třeba proč mi maminka lhala, že se mi bude ve škole líbit ? Začnou pochybnosti.
- Sakra proč bombardují tu Jugoslávii ? Vždyť jsem byl vloni se starou na Makarské a bylo to tam moc príma. (pochybnosti sílí a vkrádá se pocit, že se lže všude)
- Proč Havel kecal, že začne ráj na zemi ? (pochyby přecházejí v pocit, že s náma někdo pěkně vyjebává)
V této fázi většina lidí ustrne. Buď jim to je šumák, nebo si prostě jen řeknou, že oni stejně nic nezmění a hlavní je přece nacpané banděro a lednice plná lahváčů. Najdou se ale lidi, kteří se snaží dopídit k více informacím. Třeba náhodou kliknou na Zvědavce, nebo si od souseda půjčí VHS-ku s filmem JFK.
U slabší povahy se pak může rozjet deformovaný proces černobílého vnímání světa, který vidí konspiraci i v barvě hajzlpapíru. Těžko jim to míti za zlé, vždyť lež a přetvářka se staly běžnou součástí života .

250536

12.08.2011 08:34

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Konspirace,

Luxor 195.?.?.?

Pane René, dobrý postřeh s tím čistým protichemickým oblekem. A vůbec opět velmi zajímavý kometář insidera z prostředí chemie. Děkuji za něj. Já osobně jsem tak na 50/50 zda to bylo spiknutí či ne, je tam stále příliš mnoho otazníků, myslím že až čas ukáže.

250624

12.08.2011 08:45

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Dva druhy homo, jeden,ten zakladni, co nebojuje ,ale posila tam druhe.

Luxor 195.?.?.?

Pane Roberte, vaše příspěvky čtu velmi rád. Ale že je fotka Obamy s jarmulkou- no a co ? Já jsem si ji na palici u Zdi nářků taky musel narazit. Když chcete jít na židovské posvátné místo, tak pokrývku hlavy prostě musíte mít, alespoň posmrkanej kapesník. Nedělal bych z toho ukvapené závěry.

250625

12.08.2011 09:08

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

Luxor 195.?.?.?

Pane Quido, děkuji za vaše zajímavé exkurzy do historie. Čtu je jedním dechem. Přeji hezký den [smích]

250628

12.08.2011 10:41

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

RE: Domino efekt od subkultury

Luxor 195.?.?.?

Nemalujte čerta na zeď příteli [smích]
Ikdyž brutalita cigánských gangů v ČR se opravdu neskutečně stupňuje, už se bojím jít v noci do města neobrojen.
Ach jo. Nedávno jsem viděl nějaké video o válce v Afgánistánu. Nevím už přesně co to bylo, snad to byl dokonce nějaký náborový film k americkým Rambíkům. Pointa byla v tom, že v Afgánistánu je v US armádě děsná bžunda a kdo tam nebyl, tak jeho život nepoznal tu pravou zábavu. V Afgánistánu je to totiž v prvé řadě o krásných uniformách na které letí holky, o našlapanejch posilovnách, o zábavných střílečkách na místní kozomrdy, o vzrušujících výletech vrtulníkem... a hlavně, hlavně je to o RAPu, ten nejlepší rap totiž uslyšíte jen v armádě. Po shlédnutí toho dokumentu jsem měl ještě dlouho nutkavý pocit na zvracení

250634

17.08.2011 09:35

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

RE: Placené články vs. návštěvnost

Luxor 195.?.?.?

Máte pravdu. Ale stejně tak má pravdu i pan Vojta. Často je opravdu diskuse zajímavější než samotný článek. A jak na udržení webu sehnat prachy ? Už se to tady řešilo mnohokrát a nemá smysl to dokola opakovat. Vladimír má asi svoje důvody, proč se mnoho nezměnilo. Ikdyž fakt nechápu proč třeba obchod není lepší. Tedy ne že bych potřeboval nakupovat, ale kdyby bylo v eshopu něco zajímavého, tak bych to rád koupil s vědomím, že prachy jdou na Zvědavce. Ale současná nabídka je stále žalostná. Proč třeba nelze koupit archiv článků(třeba i s diskusí) na CD ? Já vím, na jednoho člověka je té práce moc, škoda...

251166

17.08.2011 12:37

Kletby, vúdú, smrt a moderní doba

RE: DoubleM

Luxor 195.?.?.?

Nemyslím si, že se nediskutuje proto, aby se diskutér "nezapletl". K článku prostě není co dodat. Je zde velmi pěkně popsána neprobádanost světa lidské psychiky. Je to prostě fakt, můžeme o tom diskutovat, polemizovat, ale to nic nemění na faktu, že psychika dokáže divy. Kdo nevěří, tak stačí třeba absolvovat kurz přecházení po žhavém uhlí

251177

18.08.2011 08:20

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

RE: Placené články vs. návštěvnost

Luxor 195.?.?.?

Jasně, jak říkám- na jednoho člověka je toho moc. A k tomu bojovat s lidskou zlobou a hloupostí... máte to fakt těžké. Rád bych vám nějak pomohl, ale jediné co mohu udělat je poslat občas nějaké prachy.

251234

19.08.2011 10:49

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

Luxor 195.?.?.?

Ale řešení, byť jen parciální, je právě v tom co jsem psal výše. Rozlišovat a postavit se k problému čelem. Stát může bez problémů utáhnout nezaměstnané, nemocné, chudé na duchu... Ale nemůže utáhnout vyčurané zmrdíky a korupčníky. Nutno změnit zákony a používat rozumu. Mateřská už nesmí být nadále výnosným bysnysem- cigošům se musí jasně říct, že šukání se sériovou výrobou polodemetnních potomků nebude nadále sloužit jako zdroj obživy. Doktorům se musí jasně říct, že když napíší záměrně lživou zprávu, na základě které získá vohnout invalidní důchod, tak přijdou o licenci a budou platit. Prostě zrušit všechny pijavice, které jsou přisáty na zhnisané státní vemeno. A najednou bude peněz dost, i na další jednotku Pandurů zůstane

251320

Nemám rád kapitalismus, ale tento článek je pouze hysterický výkřik- nepodložená, štvavá snůška polopravd a doměnek.
Zločinnost - byla vždy a bude i nadále
Rasistická policie - za tu nemůže kapitalismus, ale násilný multikulti rozvrat národů
Nepořádek - byl vždy a bude i nadále
Nedostatečné policejní rozpočty - za to nemůže kapitalismus, ale záměr vládnoucích elit

Za současný bordel nemůže kapitalismus, ale lidé- vše probíhá záměrně a přesně podle Protokolů.

251325

19.08.2011 16:32

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

Luxor 195.?.?.?

Takže řešením situace je ... (nedokončil jste myšlenku a nenavrhl řešení)

Můj návrh možná opravdu nebude stačit, ale nemá smyslu hořekovat nad tím, že to možná nebude fungovat věčně, když se to ještě ani nezkusilo. Moje základní teze je "návrat selského rozumu, morálky a spravedlnosti" do společnosti. Když toto bude fungovat, tak věřím, že se budeme mít lépe.

251335

19.08.2011 17:32

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

Luxor 195.?.?.?

Třeba to poslal poštovním holubem, který při letu hrdinně padl do atlantiku na ptačí chřipku. Kdepak pane editor, z toho už se nevykroutíte, jste nejen popírač, ale už i vyložený zpátečník a Zvědavec je brzdou prokrokových myšlenek [oči v sloup]

251337

19.08.2011 22:52

Zkušenost se Stworou

-

Luxor 195.?.?.?

„Uznávám, že autor někdy volí ostřejší výrazy a je poněkud agresivní“

Hmm, tak to jsem dosud asi měl poněkud zkreslené představy o významu slov „ostřejší výraz“. Jen tak namátkou- zde je prosím hitparáda výroků jednoho nejmenovaného diskutéra:


- … zvratky jsou proti tvé prolhané a cynické produkci zde doslova voňavá záležitost. běž se jako dobytek vloupat do cizího domu, nažer se ukradených hostií a ožer se cizím vínem. a ještě se tím pochlub... je aspoň lépe ilustrováno, z jakého rodu ožralých zhovadilých primitivů pocházíš…

- …tvůj děda měl po zásluze dostat asi mnohem víc. třeba by z toho přišel o rozum, pak by jako kripI nežaloval, tvoje babka by si ho jako retarda nikdy nevzala, a tím, že by nevznikl nějaký z tvých rodičů, byl by svět osvobozen od zbytečné existence morálnícho i mentálního ubožáka. možná ne jednoho pokud máš sourozence...

- …nevzdělaný balvan nebo opilý/zfetovaný člověk nebo retard nebo nějaký potomek špatného emigrovaného čecha…

- …jsem to psal proto, že jsem chtěl hlupáčky malinko zorientovat.

- …no vidíš, zas jen držkuješ a držku strkáš do cizích věcí…

- …myšlení není předností ani koníčkem skoro nikoho zde, jen tupé blábolení…

- …zdejšímu samovládci, deformujícímu realitu pomocí cenzury jsem se rozhodl ze zásady nepřispívat, za jeho postoje k jiným názorům (přičemž nekvalitní plebs si hýčká)...

- a také jsem také narazil v diskusi na zajímavý text :
(Cenzurováno. Opět urážíte diskutující. Poslední varování. Editor.)

251359

20.08.2011 00:01

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Ale to nic, to já jen tak pro pobavení (už kolikrát ani sám nevím kdy píšu vážně a kdy sarkasticky)- je to Váš web a respektuji Vaše moderování, vaše cenzura se mi jeví jako vcelku citlivá. I od pejzatých diskutérů se občas dozvím něco zajímavého. Od tlachalů se dozvím prdlajs, akorát ztrácím orientaci ve spleti příspěvků. Mě osobně je Tmo vcelku ukradenej, jeho příspěky prostě přeskakuju, ale chápu lidi, které to znechutí a odradí.

251373

20.08.2011 00:05

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Ne ne, já to blbě napsal- ta poslední věta o cenzuře není aktuální, ale je to také výňatek z archivu diskuse, kdy už zřejmě obsah byl tak drsný, že byl cenzurován

251374

20.08.2011 02:09

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Že já vůl se tady vůbec někoho zastával. Mohlo mě napadnout, že na mě nějakej ublíženej, zamindrákovanej človíček taky zákeřně něco vytrhne z kontextu a vylepí. Tak jo, všichni do mě, začneme si všichni na sebe vytahovat co kdo řekl.

Jen pro úplnost- ta moje zmiňovaná věta (z diskuse o AIDS) byla vynesena na vaši adresu, protože jste dost ubohým způsobem dehonestoval české lékaře, a jak se následně potvrdilo, aniž jste o tom něco věděl. A když jste byl vyzván k diskusi pod tlakem faktů, tak jste se začal trapně vymlouvat "že nemáte čas", "že se vám text zmizel" . Všimnul jsem si, že tohoto zbabělého útěku a výmluv užíváte často. Prostě jste si jenom tak plivnul, ufouknul tlak z pneumatiky vaší nenávisti a pak utekl jako školáček. A zcela záměrně jste zde umazal pokračování věty, kde jsem psal, že to "nebudu rozvíjet, protože to je offtopic a editor by se právem zlobil". Ach jak podlé vytržení z kontextu.

A mimochodem, pod vaší 46-kou v tom stromu diskutoval také známý převlékač identit, jistý pan HBčko. Ale to je "určitě" jen shoda náhod, protože HBčko se zařekl že už sem hodit nebude, poněvadž se mu tady všichni smáli, že ho má malýho [smích]

251379

20.08.2011 02:45

Zkušenost se Stworou

RE: Hm

Luxor 195.?.?.?

mravný člověk si stojí za svým názorem

No to je sice hezké, ale podívejme se pravdě do očí- kolik z nás tady má odvahu vystoupit pod pravým jménem ?

251381

20.08.2011 09:15

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Ach jo. Jasně, jste lepší, jste prostě jednička. Dopředu se omlouvám všem, že já jsem za bolševika také studoval- tedy jsem prokazatelně vystudoval za dělnické, tedy VAŠE peníze. Do konce života se už budu chovat tak, abych splatil tento obrovský dluh lidu. Možná se i navždy zřeknu výplaty ve prospěch strany a vlády. Prostě budu to mít pořád na paměti a samozřejmě uznávám, že mě to zavazuje k tomu, abych do konce života makal jako otrok, bez nároku na adekvátní odměnu a dodržování zákoníku práce. Napsal jsem to správně ?
Diskuse s vámi je velmi deprimující. Vaši ubohou argumentaci, podlé napadání a překrucování nemám zapotřebí. Asi si dám taky nějakou dobu pauzu

251388

20.08.2011 11:39

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Děkuji pane MoUdrostrak. Děkuji za povzbuzující slova, potěšil jste mě.

http://www.tribune.cz/clanek/21327-doktor-jako-ins...

251400

20.08.2011 16:30

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Trochu se mi to rozleželo v hlavě a vše si ještě jednou přečetl. Proto bych chtěl na vaši adresu říci ještě poslední 2 věty:
I přes názorové rozdíly uznávám, že jsem v diskusi o AIDS nevolil zrovna vhodná slova. Pokud se vás to dotklo, tak bych se vám rád omluvil.

251416

20.08.2011 16:31

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Přesně řečeno Jane [smích]

251417

20.08.2011 19:08

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Jsem rád, že se najdou témata, na kterých se shodneme [smích]
Přeji pěkný den

251431

20.08.2011 20:54

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Kéž by tomu tak někdy bylo i v Kocourkově-CZ, snad se toho moje vnoučata jednou dožijí

251444

20.08.2011 22:38

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Já myslím, že toho bude i více, na čem se lze shodnout. Ale, jsou holt témata, která jsou pro mě osobně trochu citlivější a někdy se při nich nechávám unést, což mi jistě neslouží ke cti.
Ted se teprve musime prat - hledat a objevovat - tak na to už se těším [smích]

251458

22.08.2011 08:32

Dopis, který potěšil

RE: Je cas opustit Zvedavce.

Luxor 195.?.?.?

Já vás nechápu, skoro to vypadá, jakoby jste to udělal záměrně- pod článkem, který se týká něčeho úplně jiného, rozjedete provokativně diskusi o Israeli, začnete se navážet do majitele webu a když nejsou odpovědi podle vašeho gusta, tak místo protiagrumentace, začnete dělat ublíženého jako malé dítě...

251571

22.08.2011 09:19

Izrael se podle bývalého vedoucího NSC připravuje na válku s Egyptem

RE: Vo nic jinyho Israelitum nejde ....

Luxor 195.?.?.?

Skoro bych se vsadil. že "bezletová zóna" bude rozšířena i na Egypt. Nějaký důvod už se najde. Potom na Syrii, Jordánsko, no a pak už zbývá jen henten zlobivý Irán

251573

22.08.2011 10:04

Izrael se podle bývalého vedoucího NSC připravuje na válku s Egyptem

RE: ale prosim Vas

Luxor 195.?.?.?

Ano prosím, demokracie se musí šířit i kdyby na chleba nebylo. A směr je pořád jeden- na východ...

251575

22.08.2011 12:43

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Přesně tak pane. Většinou to bývá tak, že ti co nejvíce plivou na zdravotnictví, utíkají do špitálu pofoukat bebínko s každou kravinou. A pak si ještě stěžují, že jim zlý doktor neudělal to či ono vyšetření, že nenasadil nejmodernější lék XY, že jizva je moc velká, televize na pokoji moc malá a že sestřička vynesla mísu o 30 vteřin později než bylo požadováno

251587

23.08.2011 08:54

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Ale nejste vztahovačnej, dokonce s vámi částečně souhlasím. Tedy v tom, že by měl být každý odměňován podle výsledků práce a ne podle toho jak strana a vláda rozhodne. Polemizovat bych si dovolil s vaším tvrzením, které jsem si interpretoval tak, že lékaři záměrně prodlužují léčbu a nejde jim o vyléčení pacienta. Tomu nevěřím a nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal (ikdyž nevylučuji ojedinělý případ třeba nějakého zvráceného ambulantního lékaře). Víte, ono to ani nemá moc logiku, protože současný systém je nastaven jednoznačně: „léčit efektivně, ale co nejlevněji a co nejkratší dobu“. Každý lék navíc a každý den na lůžku navíc stojí prachy, které nemocnice nedostane od nikoho zaplacené.
Jediná situace, která hrozí ( a někde už to tak i funguje) je stav, kdy je tak málo personálu, že léčba se stává chaotickou a neefektivní.
Možná se ale mýlím, asi by bylo dobré uvést nějaký příklad, kdy je podle vás terapie vyléčitelné nemoci záměrně prodlužována

251630

23.08.2011 09:42

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Vrchnost a Shabes/GOJ/im se nestiti zadne zvrhlosti

Luxor 195.?.?.?

Mooc hezká fotečka pane MoUdrostraku.
Z aktuálního dění v Libyi mám v hlavě totální guláš. Ale jedno vím jistě- mainstreamu nevěřím. Vždy si vzpomenu na "slavnou" reportáž Jitky Obzinové
http://konspirace.cz/jitka-obzinova-vypravi-o-tom-...

251632

23.08.2011 11:24

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Poslušně hlásím, že jsem se právě vrátil z oční kliniky,kde mi z oka vytáhli trám jako prase. A také poslušně hlásím, že už budu hodný. Moc hodný.
A slibuji dnes přede všemi, jako jiskra jasná,
že na 85-ku nebudu už reagovati, aby byla šťastná.

Btw: pro pana 85- i přesto, že jsem vám v onom stromu vše vysvětlil a omluvil se, tak jste se do mě pořád navážel.
Howgh

251638

23.08.2011 11:40

Zkušenost se Stworou

RE: -

Luxor 195.?.?.?

nemam cas na uzitecnejsi veci

Tak to jste napsal přesně [chechtot]

251640

23.08.2011 15:10

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Lháři

Luxor 195.?.?.?

No tak alespoň už máme všichni jasno o co tady vlastně šlo, že. Dokonce to včera v Hydeparku přiznal i blízkovýchodní zpravodaj Szántó.
Ikdyž na rusáky nemám nejlepší vzpomínky, tak ode dneška budu tankovat už jenom u Lukoilu a česko-slovenských benzinek.
http://www.blisty.cz/art/59906.html

251656

23.08.2011 16:10

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Prolhaná Česká televize už se neštítí ničeho!

Luxor 195.?.?.?

Tak tak pane Vojto. A protože v Libyi nikdo z nás nežil, tak holt každý věříme něčemu jinému. Někdo pevně věří Barackovi či bývalému agentu Mossadu Sarkozymu a někdo zase věří třeba Susan Lindauer.Já se počítám k těm druhým
http://www.czechfreepress.cz/valky/susan-lindauer-...

251659

23.08.2011 19:46

Novináři, kteří se propůjčí k válečné propagandě, musí být voláni k zodpovědnosti

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luxor 195.?.?.?

Jejda Udo, nekažte mi náladu, Lasicu mám moc rád. Copak řekl/provedl ?

251675

23.08.2011 19:49

Izrael se podle bývalého vedoucího NSC připravuje na válku s Egyptem

RE: A co jiného by asi měl Izrael dělat?

Luxor 195.?.?.?

Hezky řečeno pane. Hlavně ta poslední věta.

251676

23.08.2011 19:57

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Víra versus pochybnosti

Luxor 195.?.?.?

Pane Vojto, já jsem pouze KONSTATOVAL, že vy věříte variantě "A" a já věřím variantě "B". Mohl by jste mi tedy prosím vysvětlit, jak jsem se na vás obořil, že "Hloupě nevěříte" ? A násilím vás nutil uvěřit ? No nic, to já jen, abych vědel a byl příště ještě opatrnější

251677

23.08.2011 21:38

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

RE: Víra versus pochybnosti

Luxor 195.?.?.?

Víte Mirdo, já si na Vojtovi cením, že dokáže komunikovat slušně a snaží se argumentovat. Občas mu to ujede, jako třeba teď, ale komu z nás se to nestalo (zrovna já mám co povídat [smích]). Já si inteligentních oponentů považuji protože dokáží argumentací rozšiřovat obzory. Když argumentuje logicky a věcně, tak si poupravím názor, a když argumentuje blbě tak se tím jenom ujistím o správnosti svých domněnek. Myslím, že oponenti jsou nezbytnou součástí každé diskuse a jen na málo místech je diskuse tak kultivovaná jako na Zvědavci (a zřejmě také proto tak leží lehožumpákům v žaludku)

Btw- už jsem vás tu dlouho neviděl, jsem rád, že jste zpátky. A copak asi dělá kamarád Anonymous, že se tady neukáže...

251690

23.08.2011 21:57

Novináři, kteří se propůjčí k válečné propagandě, musí být voláni k zodpovědnosti

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luxor 195.?.?.?

Tak to mě opravdu moc mrzí. Ale stejně... pořád se na něho budu rád koukat (třeba můj oblíbený film "Vážení prátelé, ano").
Díky za info

251696

23.08.2011 23:14

Novináři, kteří se propůjčí k válečné propagandě, musí být voláni k zodpovědnosti

RE: Zajímavé je, že článek dští oheň a síru

Luxor 195.?.?.?

Rozumím...
Děkuji za vyčerpávající informaci

251702

24.08.2011 13:23

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

Luxor 195.?.?.?

Jo pánové, tak to je těžké dilema. Narozdíl od pana 46, mě ty zrůdy serou ukrutně a trávení mám díky nim prachšpatné.
A zůčastnit se dalších voleb ? Za sebe říkám- NE, NE, NE. Seru na ně. Před rokem jsem tady taky vkládal naděje do Holek Prodejných a odsuzoval jsem ty co nechodí k volbám. Rok uplynul a kdo teď vypadá jako debil- já, nebo ti co k volbám nešli ? Ano správně - já... A do smrti budu litovat, že jsem jim ten svůj hlas dal.

251740

29.08.2011 12:09

Nebezpečné očkování proti rakovině děložního čípku - vakcíny Gardasil/Silgard a Cervarix

RE: Farmaceuticka loby opet vitezi

Luxor 195.?.?.?

Ehm, v čem je její přínos nepopiratelný ?
Naopak jeden z největších úspěchů lobby zdravotnických firem je právě provádění robotických operací prostaty (které jsou 4-násobně dražší proti klasické)

252138

30.08.2011 08:52

Čas život zachránit - a čas nechat umřít

-

Luxor 195.?.?.?

Pěkný článek. Jenže to na věci bohužel nic nemění. Všeználek Hnízdil sice vypadá opět jako borec, ale ta stará doktorka co řekla "nechejte ji umřít" za toto rozhodnutí mohla taky jít do basy. Dokud se v Kocourkově nezmění právní rámec, tak toto neetické prodlužování umírání bude pokračovat i nadále.
Wolker to vystihl krásně ve své básni- smrt není zlá, zlé je umírání...

252210

30.08.2011 09:16

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ..a teď

Luxor 195.?.?.?

Proto třeba debaty zde již sleduji méně a méně a přispívám také méně a méně. Jaká škoda, že...

No to tedy škoda je. Zrovna vaše příspěvky čtu moc rád [pláč]

252213

31.08.2011 07:53

Bárta + VV

-

Luxor 195.?.?.?

Pokud VV svůj program mysleli vážně, tak neměli jít do koalice s těmi, proti kterým bojovali a měli zůstat v konstruktivní opozici. Jejich cílem byla pouze obligatorní koryta. VV se vědomě podílejí na hospodářské i morální devastaci ČR. Zcela zdiskreditovali svoje hlavní motto- boj proti korupci. A to úplně nejhorší, čím se provinili, je zrada voličů. Když nová strana takto brutálním způsobem zklame, tak už lidé nebudou věřit novým stranám- a tento sekundární efekt jejich zrady jim neodpustím nikdy. Plným právem si zaslouží, aby skončili v propadlišti dějin a každý si před poslanci VV odplivnul.

Moje hodnocení jednotlivých protagonistů VV:
Bárta- chytrej zmrd
Klasnová- chytrá zmrdka
Peake- hloupá zmrdka
Kočí- karieristická megazmrdka
Dagmar Navrátilová- neuvěřitelně tupá zmrdka (typický příklad, jak se i naprostý hlupák může dostat do vysoké politiky)
Josef Dobeš- chytrej a poměrně čestnej chlap, jenže tak trochu přizdisráč
Radek John- nevím co si oněm myslet
Zapomněl jsem na někoho ?

252259

31.08.2011 07:58

Znásilnění Libye

RE: Není někde nějaká demonstrace - i kdyby 10 lidí..

Luxor 195.?.?.?

Pánové vážně nechápu proč se do Duanitty tak agresivně navážíte ? A kde berete jistotu, že volila "prasata typu Svarcnberk" ?

252261

31.08.2011 12:18

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Už vím na koho jsem zapomněl. Na slizkého zmrdečka Babáka. Ale ten jako jediný už sklízí ovoce svého chování. Včšera totiž doštal po čuni a pšišel dva žuby.
Závěrem bych rád vyslovil své poděkování a uznání statečnému majiteli BlueLightBaru a popřál mu hodně úspěchů v jeho dalších výchovných aktivitách. Kdyby to bylo v mé moci, tak bych ho povýšil na správce parlamentní nálevny a nominoval na řád svatého Mašína.

252274

31.08.2011 14:19

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Díky za reakci vám i panu AIA777.
Nejsem škodolibý člověk, ale souhlasím s vámi, že u některých lidí platí- čím více tím lépe [smích].
A hospodskej má moje uznání, myslím, že právě zahájil čtvrtý odboj...

252280

01.09.2011 09:41

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Víš Janko, ono je to těžké. Já už neposuzuji politiky podle řečí, ale podle činů. A na žádné pozitivní činy ze strany VV si nemohu vzpomenout. Jestli tě něco napadá, tak mi pomoz. Rád bych viděl věci tvou pozitivní optikou, ale nenacházím ani jediný bod z jejich programu, který by dodrželi. A nejsem člověk, který by jen kritizoval u piva- snažil jsem se poukazovat na nepravosti a řešit je, ale zjistil jsem, že to je ztráta času. Hned po volbách byli všichni v euforii a já jsem jim už tenkrát psal, např.aby nebrali špinavé peníze od Bakaly, protože i debil pochopí, že za to bude něco chtít. Psal jsem jim x- krát, upozorňoval jsem na falešnou Kočí, Humla, ptal jsem se proč se diskreditují s lidmi jako Švejnar, Stránský, Zieleniec... Ptal jsem se proč upřednostňují prachy před intelektem a charakterem (viz Babák, který si funkci u VV prostě koupil). Hádej kolikrát mi odpověděli ? Správně, ani jednou. Jakmile se usadili u koryt, tak jim to začalo být jedno a na voliče hodili bobek. No a fraška jménem senátní volby už byla jen smutnou tečkou. Nedá se jim věřit.
Mrzí mě, že mě teď vidíš jako pitomce. Nicméně možná jsem nepochopil skryté posleství tvého článku. Zkus mi tedy říci stručně a jasně, jaké pozitivní výsledky na VV vidíš. Možná svůj názor potom přehodnotím.

252340

01.09.2011 23:15

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Janko, ani už se mi nechtělo reagovat, protože Oracle to výše vystihnul poměrně přesně. Ale na vysvětlenou ještě poslední reakce na téma VV.
Opravdu nechápu tvoji nezlomnou víru v Bártu a spol. Holt jsem asi zatím nedosáhl takového stupně "osvícení" jako ty. Byť nejsem pragmatik, ale spíše idealista, tak tvé ideje a jasnozření prostě nemohu sdílet. Ono to totiž bude asi tím, že u VV už vůbec o žádné ideály nejde, protože žádné nejsou. Respektive byly, ale vysrali se na ně. Místo skládání účtů voličům jenom žvaní, vysvětlují a zase žvaní. Ale žvaní velmi pěkně. Apelují na voliče, apelují na stranickou základnu, apelují na odpovědnost, apelují na to, že je nutné vidět věci komplexně, předkládat návrhy, pracovat aktivně a sebevědomě , naslouchat, spolupracovat, uplatňovat principy, sjednocovat a hlavně, prosím pěkně hlavně KOMUNIKOVAT. Komunikovat stranicky, komunikovat napříč politickým spektrem, komunikovat dovnitř, komunikovat otevřeně, komunikovat rozhodně, komunikovat ideově, komunikovat cíleně, komunikovat srozumitelně, komunikovat uvědoměle, komunikovat konstruktivně , komunikovat demokraticky. Prostě komunikovat a vykomunikovat. Vrcholná rebelie pak nastavá v x-tém razantním prohlášení zamračeného Johna, že takhle tedy jako už dál ne, že situace je nepřijatelná, že neustoupí už ani o píď a že raději vystoupí z koalice. Za dva dny pak trapně blekotá, že stejně v podstatě o nic nešlo a že se tedy obětují a koalici podrží. Ach jaká strašná oběť. Ať už jdou do hajzlu i s tou jejich „komunikací“, takové mlácení prázdné slámy jsem neslyšel ani při pindání politbyra UVKSČ. Já už nechci poslouchat výmluvy proč to či ono nešlo, proč zase museli ustoupit, já chci vidět činy a výsledky...

252384

02.09.2011 08:58

Bárta + VV

RE: -

Luxor 195.?.?.?

Tak jo Janko. Zkusím přistoupit na tvé metafory. Tvrdíš, že neměly sekery, ale jen slova. Já už dávno nemám mladickou „horkou hlavu“, ale v tomto případě tvrdím, že oni tu „sekeru“ měli. Nebyla velká, ale byla ostrá jak břitva. Jenže oni se tvářili, že mají jen dřevěné šavličky a místo razantního útoku raději od prvopočátku jen zbaběle mávali bílým praporem. Říkáš, že s malým vojskem se nedá válka vyhrát. Já tvrdím že ano. Pořádnej Blitzkrieg může zmrdům způsobit citelné ztráty, ze kterých se taky už nemusí vzpamatovat. Jenže VV raději zvolili taktiku vyjednávání a ústupků. A do generality nezvolili nadšené vlastence, ale lidi, kteří si zaplatili funkci. A nezaplatili ji proto, že by chtěli bojovat, ale proto, že se jim líbilo slušivé zlaté brnění. Jenže už v první bitvě musel maršál rozdávat tučné obálky, protože mu generálové chtěli přeběhnout na druhou stranu.
A že nepoznám taktický ústup ? Ale jo Janko, tak blbej nejsem. Jenže když vojsko ustupuje pořád, tak se tomu říká prohra. Neboli tvojí terminologií můžeme použít líbivější název- taktický ústup do předem připravených pozic.[smích]
V dnešní hektické době nelze vyčkávat, nic neuzraje, ale spíše vyhnije a přemění se ve smrduté sračky.
Ale jinak přeji hezký den a ... všechno dobrý.

252400

02.09.2011 13:21

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Jářku Karel Kuttelwascher, František Peřina, Josef František, Alois Vašátko atd, to byli ale idioti, že ? Oni šli ti blbci dobrovolně nasazovat krk proti Hitlerovi.
Teda pane Lesove, některé vaše příspěvky se mi líbí, ale nad některými mi zůstavá rozum stát...

252415

02.09.2011 14:53

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Nenapsal bych to lépe. Moc mě potěšilo, že jsou ještě lidé jako Vy. Děkuji za Vaše slova

252423

05.09.2011 09:08

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Jo pánové, máte pravdu. Je to fakt velké dilema. Jsem si jist, že bych rozhodně nešel dobrovolně do armády, které by veleli lidé jako Picek, Vondra and comp... Ale jsem patriot a chci bránit svou milovanou vlast. Ikdyž si někdy říkám, jestli to má vůbec smysl. Včera jsem chtěl strávit klidnou neděli na zahrádce. Jenže klidu nebylo- ze všech stran řvaky sekačky, drtiče větví a zapnutá rádia na plné pecky. Dnes ráno jdu do práce- chci vyhodit lahve do tříděného odpadu, jenže kontejner na sklo je totálně plný. Nějaký dobytek tam v noci tajně narval dvě staré pneumatiky a v kontejneru na plasty je zase nějaká suť ze stavby. Tak jdu do auta- na čelním skle rozpliznutý čerstvý zelený chrchel. Ach jo, nějaký "hrdina" se zase pomstil cizímu autu. Jedu do práce a pozoruji další staré pneumatiky, které se přes noc záhadně objevily v příkopu u silnice. Na kruhovém objezdu do mě málem napálí nějaká blonďatá kráva v audině a ani nemá snahu se omluvit. A teď sedím u PC a kladu si otázku- chci bojovat a položit život i za takové lidi ? Je to vůbec ještě moje vlast ? Fakt nevím, jsem znechucen.

252528

05.09.2011 09:23

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Máte pravdu. Hitler by určitě nesebral lidem nářadí z rukou. Naopak, by jim to nářadí rozdal a jako bonus okovy.
Panebože co já se tady všechno nedozvím [bliji]

252531

05.09.2011 12:32

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

Luxor 195.?.?.?

Diky pane. Opět jste přesně vystihl moje pocity. Já jsem byl ráno nějak deprimovanej z lidí a pak taky z některých zdejších magorů, kteří tady téměř velebí Hitlera. Hnus. Ale pohled z okna na rozkvetlou louku a váš příspěvek mi zase vlily trochu pozitivní energie do žil [smích]

252538

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 0

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?