Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeny 4 příspěvky, 2 různá jména: udo, udo1.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.10.2010 01:45

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

udo 91.?.?.?

re: Jarmila
"Zde je taková krásná pyramida moci.."

Jarmila, prečo ale má niekto (v tomto prípade kráľovná) aj v tvojom obrázku nad hlavou oko ODDELENÉ od pyramídy?

Je s ňou spojené akurát krížom na jej korune, ktorú jej udeľuje. Kríž je starý symbol kolobehu života, znovuzrodenie. Nie preto, že ako na ňom mal zomrieť chudák dobrák Ježiš. Symbol kríža sa vyskytoval tisíce rokov pred prvými h-is-torickými zmienkami o kresťanstve. Je to jednoducho vodorovná čiara, symbol horizontu a zvislá je klesajúce, resp. stúpajúce slnko. Zánik svetla a znovuzrodenie svetla, energie(hmoty), života. Cyklický chaos, preskupenie a znova poriadok a tak dokola. Pohyb, kmitanie. Ves(ť)mir, kde niet statiky. Proces Tvorenia. Boh. Oni sa ho vždy snažili, snažia a aj budú snažiť imitovať. Pokiaľ si to dostatočné množstvo ľudí neuvedomí.. Je to z ich pozície celkom pochopiťeľa stratégia. Rozoberali sme to tu. Byť na mieste akože absolútnej moci, určite by som nechcel byť identifikovateľný. Iba hlupák, kto nemá moc, alebo vie, že ju môže hocikedy stratiť, sa ňou vystatuje. Kto ju má dlho (veľmi dlho) a je si hodne istý, že ju bude mať ďalej, je vždy rozumne ticho, ak si ju chce ponechať.

Otázka je teda, kto je(sú) to oko moci?

Aj preto ma kedysi znova zaujala roz-Pravka Pán prsťenov a podobné ďalšie a ďalšie príbehy a folklórne námety [smích]
Bavíme sa o staaaarych známych veciach ..

230836

21.06.2011 19:10

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka(informačná) beží

udo1 91.?.?.?

re:Kysučan..
Nemyslím, že by som písal do bútlavej vŕby.
Určite si pár ľudí z mojich príspevkov čo-to do života vezme. A o to ide. Snažím sa ich zlepšovať a pracovať aj na sebe. Nejde všetko naraz. Skús pomôcť aj ty Kysučan. Ako som ti vravel, pošli mi mail a pošlem ti pár ucelenejších vecí, na ktoré si sa pýtal.
Alebo aj jednoducho pozitívne chápavo, podľa vlastnej selskej gebule konaj[smích].
Fórum je hrnčiarsky kruh a husle dokopy, ak chápeš..
Realizuj sa ako Človek a pomôž realizovať sa druhým.
Vlado a jeho blízki tu vytvorili fajn priestor so slušnou návštevnosťou..

re Kennedyovci..
Tými by som sa radšej moc neoháňal ako krištáľovým príkladom. Je to síce v podstate jediný známejší klan-rod v USA, no majú hodne za ušami. Asi vieš, ako a s kým začínali..Chceli robiť politiku po svojom, no možno sami nevedeli s kým majú tú "česť" a že Ni(e)ktoši srandičky ohľadom bánk, MAKING(not earning) money a globál-fascobiznisu moc nepoznajú..

Otázka je:
Prečo GPP fragmenty Kennedy-family vôbec po tom všetkom nechali žiť?
Predpokladám, že tak, ako aj niektorých ďalších mediálne kastrovaných prominentov, zrejme na výstrahu pre tých, ktorých by napadlo niečo podobné. Pravidlá sú známe a r-evolúcie sa proste zvrchu a štýlom snahy o náhradu globálnej elity sebou samým, robia ťažko..

Jo, a myslíš si, že Bushovci, Habsburgovci, Windsorovci, Romanovci, Rotschildovci a iné rodinky a klany sa budú každú svoju rodinnú tragédiu snažiť vytrúbiť na verejnosť? Tých známych je aj tak viac, než dosť. O evidentnej genetickej degenerácii ani nehovoriac..Chudáci ich potomkovia..Je to proste tragédia. GPP to robí inak šikovne, keď rozkladá zodpovednosť(vinu) za to strašné dielo z veľkej časti na svoju perifériu, aparát. Hlavne na judaistov. Jedno z pravidiel v rámci priamych klanov GPP je aj incest, aspoň v Egypte vždy bol. Ako aj Alexandrov Ptolemaios pochopil, že ak chce vládnuť Egytu, musí nazvať svojho syna Filadelfom(pozrite si etymológiu..).

Inak asi sa plne nerozumieme, čo sa týka pravidiel systému. Matrix nerobí "chyby". Vzhľadom na situáciu a morálny štandard, svedomie danej osoby, sa vždy odohrá najlepšia možné varianta. O to sa nebojte a skúste sa vyvarovať zloprajnosti. Tiež s tým mám občas problém, ako som spomínal, no amíci vravia, že to je výzva a v tom majú pravdu [smích]
HNR s každým komunikuje osobne a v skrytosti.

Choďte ku Komančom, KDH, HJ, Murárom, do SMERU, cirkvi, polícii, MVSR, do školstva,.. to je jedno. Ak nebudeš ovčan a Tvoja Miera chápania bude vyššia, ako u Vášho lokálneho vedúceho, či top Sturmbandobergruppenführera a z vášho zodpovedného neagresívneho konania to bude evidentné, pôjdete v danej organizácii s najväčšou pravdepodobnosťou hore. Napriek všetkému. Ako sme sa tu neraz bavili, aparát, bežní zamestnanci nie sú zlí. Je tam ešte časť zábavného tupého egoistického stádovitého davu a naozaj ib...

Automaticky kráceno

246533

21.06.2011 19:17

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 91.?.?.?

pokračovanie re3:Kysučan..

Je tam ešte časť zábavného tupého egoistického stádovitého davu a naozaj iba pár naozaj psychopatických cvokov(+- cca.5%). Problém je, že ostatní sú nepriamo presviedčaní a udržiavaní v pasivite. To je proste stratégia. Potom má tých 3-5% "zázračne" navrh. Viď základy podprahového manažmentu a staronové "vudu-manažérske" školenia.

Treba pozitívne využiť existujúce štruktúry, nie ich ničiť a budovať desiatky rokov nanovo. Veď v podstate sú naše. Ide o to, aby slúžili svojmu účelu. Ak to urobíš Ty osobne a pár ďalších chápavých ľudí, máme budúcnosť, ak nie,..nebude mať HNR, čo podporiť. Pochop už prosím Ťa, že tzv.politici to jednoducho z princípu za nás nemôžu urobiť. Je hlúpe a hlavne generačne nezodpovedné nechať si nahovoriť j"elitami" cez fascomédiá niečo iné. Zodpovednosť je na každom jednom.
Každý neegoisticky v rámci svojich možností.
Aj od toho sme tu.

re Putin a Stalin..
Áno, možno som trochu zdeformovaný školami a prácou [smích]
No hovorím, obaja urobili aj kopec chýb.
Západ, či deklaratívne, alebo neoficiálne, považuje tzv. Biblické hodnoty, za "jediné ľudské hodnoty". Hodnoť podľa skutkov. Cirkev, marxisti, freudisti,či ľavopravíkonzervoliberáli,.. a celá západná "biblická kultúra" má snáď zlé heslá a ideály? Dôležitý je výsledok. Pričom uchýliť sa k tvrdeniu, že človek sa rodí zlý, či dokonca, že inklinuje k zlu je čistý satanizmus. Boh nie je masochista.

Ako o P. a S. píšu Siomédiá?
Cez ne sa môže ovčan nechať gumovať a chápavý občan vidí cez ne, ako cez Perzeov štít do očí Gorgony a tým priamo do jej gebule?
Bola Gorgona týmito PS: postavičkami nadšená?
Zachránili v istom zmysle našich východných susedov?
Mali plnú kontrolu nad svojim riadiacim aparátom?

Re Kaganovič..
Ak náhodou tiež nie je zneužitý ako symbol..
Vraj aj dosť Stalinovi pomohol pri logistickej organizácii prípravy na Veľkú vlasteneckú vojnu(2.svetovú).

Poloficiálne je však vraj zodpovedný nielen za milióny zavraždených Rusov. Ako lokaji vykonávajúci dlhodobé lokálne a globálnymi zámermi GPP s červenou plachtou toreádora s vyšitým obrazom Stalina dali siofašisti Kaganovič a spol. povraždiť milióny Ukrajincov + hladomor.. Následky vo forme takto vytvoreného umelého národnostného napätia vidíme na východe a aj u nás doteraz. Kvôli dogmaticky oddaným a posadnutým osobám, ako Kaganovič a mnohým ďalším judaisticky vychovávaným osobám tu máme už takmer 3000 rokov dokola priemerne každých cca.50 rokov pogromy na ich vlastných rodinách a ideových súputnikoch. Nie a nie sa poučiť. To si ale tzv. Židia musia vyriešiť medzi sebou a nie sa tupo vyhovárať na ostatných. Je to veľká tragédia bývalého národa a dnešnej zvrátenej pseudonáboženskej multietnickej ideológie. Pár chápavých a spravodlivých medzi nimi, ktorí sú takmer zúfalí, možno občas uvedené osoby a...

Automaticky kráceno

246535

21.06.2011 19:18

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Ano, 3. světová válka je není nevyhnutelná

udo1 91.?.?.?

pokračovanie
re3: Kysučan..

Pár chápavých a spravodlivých medzi nimi, ktorí sú takmer zúfalí, možno občas uvedené osoby a mnohé ďalšie podobné, aj preklína..

Sú inak mnohí, ktorí si povedia, že by sa radšej neboli dožili vysokého veku. Aj keď každý psychicky zdravý človek, tak ako Boh, život miluje.
Obzvlášť signifikantné však u judaistickej gambit-periférie GPP je, že im ich "výchova" na báze krutej programovej zombifikácie od útleho detstva prakticky neumožňuje nejakú retrospektívu, prehodnotenie ne-životného fašistického pseudorasistického postoja.

re TATO..
TATO nezabúda a jeho zásahy určite nikdy nie sú myslené zle. No cháp aj ty Kysučan, že v istom zmysle sme vraj jeho obrazom, deťmi a čo z toho vyplýva..
Aby sme lepšie pochopili Boha, treba sa snažiť vyjsť za isté hranice, respektíve posúvať hranice svojho chápania..
A ako si povedal.. od najstaršej mafie sa máme aj hodne čo pozitívneho učiť. Ak by neboli nastavení a nešli podľa objektívnych pravidiel, nemohli by svoju "prácu" takú dlhú dobu z pohľadu admina=Globálneho prediktora-parazita dostatočne spoľahlivo vykonávať.

246537

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 75 čtenářů částkou 13 073 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 1

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Švédsko otáčí? Nechce krimigranty z Řecka03.10.20 14:22 Švédsko 0

Měnové kurzy

USD
23,14 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
29,97 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,43 Kč
100 japonských jenů
21,93 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 995,32 Kč
1 unce stříbra
566,92 Kč
Bitcoin
272 028,25 Kč

Poslední aktualizace: 20.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?