Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 695 příspěveků, 39 různých jmén: <nic>, =íšžč=íáqš, 11, ahab, AN, asdf, asdf2, bezdomovec, dfhhd, Dino, Dolf, F. A. von H., Fanous, chlebasmaslem2, Jan Dvořák, JaneSmith, janmsmith1984, jansmit1984, jansmith:), jansmith!(*$, jansmith1094, jansmith1984, Jiří S., Mor, MW, qáčšýž=+=, rauch, Rodokmen, Roman Straukan, Sedy, svoboda, velký Bobeš, xwa, xws, xyzz, xzx, zeltom, zzz, zzzx.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.08.2011 11:45

Zkušenost se Stworou

RE: -

jansmith1984 193.?.?.?

Máš pravdu, dube: "pozor na jednoznačné filosofické výroky, jsou vošajslich"..[smích]

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

251820

25.08.2011 12:16

300 let spiknutí

RE: Fed

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tak, paní Jarmilo...[smích] Z používáním těch kosher symbolů a datumů to tady v debatách v různých souvislostech již zaznělo.

Krásným příkladem je datum útoků na NY dvojčata (plus pád budovy WTC-7) tj. 11.9.2001 (mimochodem kolem 9hod dopoledne, kdy padlé budovy byly 3) a v USA je telefonní číslo 911 tzv. Emergency telephone number.


Nebo 12 žlutých hvězd na vlajce EU, kdy dvanáctka je mimo jiné i počet kmenů Izraele. To je náhodička, co?? I když podle hábečka je zatím spíše symbolika spojená s KC..[smích] Kdo ví, snad jenom ty růže krepový..[smích] a Peace s ní,

jansmith[smích]

251823

26.08.2011 12:12

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: V.H.V. h.c. mult. je

jansmith1984 193.?.?.?

Citace:

"Byla převezena na Pankrác, a přes terezínskou Malou pevnost do rakouského koncentračního tábora Mauthausen. I zde se snažila být veselou a plnou optimizmu. Podle úmrtního listu nalezeném v archivu byla v Mauthausenu zastřelena 24. října 1942 v 10:56 v bunkru ránou do týla. Její manžel byl zabit později, 26. ledna 1943 v 16:45. Letenská se tak stala jedinou českou herečkou, která zahynula v koncentračním táboře (v Mauthausenu byl rovněž vězněn a umučen herec a písničkář Karel Hašler). Až dva měsíce po její popravě, 25. prosince 1942 byla v premiérových kinech uvedena komedie PŘÍJDU HNED (1942)..."


Zemřela ranou do týla, takže vlastně humanitárně. Bojovník za svobodu, pravdu a lásku Mašín také někde údajně prohlásil, že podřezání omámeného Honzátka bylo humánnější než jej podřezat při vědomí. Ó, jaké lidumilství a projev už tehdy západní proLibyjské demokracie...

jansmith[smích]

251912

27.08.2011 09:34

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: číslovka 88 byla oficiálně zakázána

jansmith1984 193.?.?.?

Malé upřesnění:
Název té Verneovky zní Cesta kolem světa za 80 dní a nikoli 88 dní.

Nehledě na to, Peace se všemi,
jansmith[smích]

251986

27.08.2011 18:07

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ja jen stal - opodal

jansmith1984 193.?.?.?

Teď si mě rozesmál, r.k., kamaráde...[smích] Asi by sis měl dávat pozor na slovíčka a generalizaci. Napsal si, cituji: "ekonomicky uz bylo v te dobe DAVNO rozkradeno a DOkradeno", a tak by mě zajímalo, jestli jsi jen tak trochu "mimo mísu" nebo navedenej..[smích]

Vše již bylo rozkradeno a podle tebe již od doby oposmlouvy.??.[smích] A co říkáš na současné snahy rozebrat to, co v tomhle státě ještě jakž takž funguje a v čem se točí obrovské veřejné prostředky, tj. zdravotnictví (cca 300mld ročně) a penzijní systém (viz. např. převod část prostředků do privátních fondů nebo poslední kosher projekt: jedna banka a bankomaty pro důchodce).??

Tyto zlaté krávy na své předání do privátních rukou (ZISKY JSOU SOUKROMÉ, ZTRÁTY VEŘEJNÉ) stále čekají a na tom, aby k tomu došlo, se pečlivě pracuje.

Které kosher polit. strany a jejich exponenti (a kdo stojí za oponou za nimi) to v současnosti režírují je snad jasné a jak s tím tedy souvisí tvá snaha do toho zatáhnout i strany tzv. na levici polit.spektra by mě opravdu, ale opravdu zajímalo..[smích] Byla levice a odbory za předání odznáčku kosher vrahům Mašínům?? Byla levice a odbory pro instalaci kosher US radaru v Brdech?? Byla levice a odbory pro zprivatizování krajských nemocnic viz, SiCKO - USA náš vzor?? Atd, atd, atd??? Proč se pokrytecky navážíš do p.Pantůčka, místo abys tady prezentoval férové názory a férové informace? Nezlob se, ale mám pocit, jako kdyby tady promluvil přízrak Josepha nebo TMO.

Takže, pro tebe zadarmo informace:
Proces "pravda, láska a mafiánská demokracie" (pro MOC a peníze do těch správných kapes) ještě zdaleka neskončil, stále pokračuje a pokud se běžní občané (o které v tom jde) z toho hospodského kňučení a pasivity neprobudí, tak bude pokračovat až do "vítězného konce". A Peace s tebou, příteli a kamaráde.

jansmith[smích]

252031

28.08.2011 22:12

Libyjští vzbouřenci se pokoušejí zatknout kritiky NATO

RE: Finále honu.

jansmith1984 193.?.?.?

Nedávno tady v diskuzích padlo jméno spisovatele J.Verna a jeho Cesta kolem světa za 80 dní a já pro zajímavost přidám ještě jedno jméno.

Je to Nikolaj Nosov a jeho trilogie o Neználkovi.
Starší možná s nostalgií zavzpomínají na dětské čtení a my mladší můžeme zapátrat v paměti, jestli jsme o Neználkovi vůbec slyšeli...[smích]

Kniha Neználkovy příhody a Neználek ve Slunečním městě jsou fajn, ale pro toto a další témata na Zvědavci se velmi hodí kniha třetí: Neználek na Měsíci. Vyšla v r.1966 a Nikolaj Nikolajevič Nosov v ní popisuje svou představu Neználkova setkání s ryze kapitalistickým způsobem života.


Zvláště při porovnání se současnou krizí kapitalismu a tím CO a PROČ se děje V SOUČASNÉM SVĚTĚ, vyznívá autorův příběh s Neználkem na měsíci HODNĚ AUTENTICKY. Je tam všechno. Penězům se říká "shwindlingy", policie je zkorumpovaná a policajti s elektrickými obušky (dnes Tasery) mají jména jako Biggl a Figgl, boháči vidí jenom ZISK, sami sebe a jmenují se např. Skrbling nebo Schramst, je mnoho nezaměstnaných a velká kriminalita, spekuluje se na burze, firmy vznikají a krachují a města mají jména jako Mamonvill, Kraddelberg nebo Hrabillon...[smích]

Dokonce i podnikání se solí má v v jedné kapitole své místo a to mi připomnělo praxi Britských podnikatelů v Indii a Ghandiho protestní pochod proti tomuto koloniálnímu monopolu.

Krásná je i kapitola Ostrova hlupáků, na které Nosov ukazuje, jak se působením reklamy a médií mění měsíční lidičky v pasivní ovce a berany...[smích]


POKUD bude mít někdo zájem porovnat, jak hodně se Nikolaj Nosov svým příběhem TREFIL do západní předlistopadové a československé polistopadové reality a ještě se při tom na příběhu pro děti pobavit, tak verze k přečtení on-line na internetu je ZDE a ke stažení v pdf ZDE.

jansmith[smích]

252107

27.09.2011 13:00

Proberme se, Švejkové!

RE: Násilí není program! A pokud chci něco změnit, musím přesně vědět,čím stávající systém nahradit!

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně jak napsal Dobroděj, plný souhlas.

Nestačí mluvit obecně a neurčitě, protože to je právě to tolik připomínané podléhání GENERALIZACI (zevšeobecňování), které tak vyhovuje Vyvoleným Voldemortům a jejich poskokům (lokajům), jako jsou určití konkrétní lidé v politice, médiích, byznysu, církvích atd. atd. atd.

Zároveň je třeba myslet na to, že ani v politice ani jinde nelze házet všechny lidi do jednoho pytle a naopak je třeba (na faktech, konkrétních výrocích a činech) pečlivě ROZLIŠOVAT kdo za koho kope a PROČ, a TY, kteří bojují za zájmy běžných občanů (při volbách i jindy) nahlas a aktivně PODPOŘIT. Nenechat se jako v případě HOPky09 a VV zblbnout líbivými slogany pokrytců a pokud se chyba volbou těchto stran stala, již NIKDY ji neopakovat.

Jak již napsali jiní zvědavci, tzv. E/elity potřebují plebs nevědomý, rozhádaný, ve zmatku, depresi a zahořklosti, protože takový občan se na nic kromě nadávání a kňučení nezmůže a paradoxně pomáhá zmatek a pasivitu dále šířit...[smích]


NAOPAK, problémy je třeba přesně pojmenovávat, jména a činy konkrétních voldemortích poskoků bez podléhání sebelítosti zveřejňovat a s nadhledem diskutovat a v žádném případě se nenechat zatlačit do pozice uječené, zmatené (a následně také často zbytečně arogantní) a o to více bezbrannější ovečky.

A Peace se všemi,

jansmith[smích]

254015

02.11.2011 13:20

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak, babo_Blažková.

Je to tak, jak popisuji v jiné reakci. Kosher Systém funguje (i v případě očkování, mimochodem zajímavá je i kauza hl.hyg.Víta) na principu POKRYTECTVÍ, anžto (dle propagandy vyvolených ovčáků) Pravda přeci-vá NENÍ pro všechny [smích]

(tímto zdravím propagátora tohoto rčení, oblíbeného kamaráda HHBB - hábečka) a Peace se všemi,

jansmith[smích]

256453

02.11.2011 16:38

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky to MoUdrostrak shrnul a pro dokreslení si dovolím přidat malou glosu:

-- A tak to "ma byt" a tak to je "spravne" (jak říkají kratkymi zobaky sev.Moraváci [smích]), protože a anžto, v kosher Systému, přeci-vá Pravda (a kosher zisky) NEJSOU pro VŠECHNY. --

Když už, tak jen pro TY (zlatým telátkem a jediným správným Bohem) Vyvolené...[smích]

A než zase vysublimuji, Peace se všemi,

jansmith[smích]

256470

02.11.2011 20:54

Záhadná ruská duše

RE: x

jansmith1984 193.?.?.?

Souhlas. Mně šlo spíš o to připomenout, jak někteří kritici a pomýlenci nasazují na ty zlé Rusy, zatímco je vše poněkud komplikovanější (R.Nohejl a quido se o tom tady už něco napsali).

Mimochodem, generalizace (zevšeobecňování), eufemismy a matení pojmů patří mezi odvěké nástroje ovládání a manipulace oveček Vyvolenými a jak by řekl klasik: tak je to spravne a tak to ma byt, jinými slovy: Protokoly a Pravda není pro všechny rulesssss ..[smích]

jansmith[smích]

256492

05.11.2011 21:50

Světová měna a světové dluhy

RE: Pan M = Zklamaný a frustrovaný čech?

jansmith1984 193.?.?.?

Josephe, ty ses mezi nás vrátil, příteli a kamaráde?..[smích]

Ohlédni se, jestli za tebou nestojí k debatě připraven kamarád HHBB (alias hábečko) s jeho úžasnou tezí, že Pravda NENÍ pro všechny..[smích]

A není tam někde s vámi i třetí do kosher party kamarád "tmo"??? Nedivím se, že lidi jako ty MoUdrostrak irituje, že vám vadí jeho ironie a že byste jej (a jemu názorově podobné) nejraději vyzmizíkovali. Jen čekám, kdy se k vám přidá unavený editor, který má občas nepochopitelnou tendenci pacifikovat (jako v případě MoUdrostraka) ty diskutující, kteří dávají diskuzi na Zvědavci přidanou hodnotu, ale nějak nezapadají do konceptu. No, snad k tomu nedojde......

A Peace s tebou, tvůj kamarád,

jansmith[smích]

256652

24.12.2011 16:29

Václav Havel zbaven postmoderní aury

RE: Analýza 17. listopadu

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tak.

PF 2012 a Peace všem,

jansmith[smích]

259465

20.01.2012 00:38

Útok ve stylu „Pearl Harbor“ bude záminkou pro válku s Íránem

Žárovkové referendum

193.?.?.?

Velmi se omlouvám za příspěvek mimo téma, ale na BL se objevil velmi zajímavý článek, s velmi zajímavými možnými důsledky:

http://www.blisty.cz/art/61957.html

Pokud by se o "referendu" dověděl a zúčastnil se dostatečný počet lidí, mohli bychom dát najevo svůj nesouhlas s vládou velmi jasně - například až blackoutem. Stačí zapnout ve středu 25. ledna přesně ve 20:00 na 15 minut co nejvíc elektrických spotřebičů s co největším příkonem. Jistě, je to krajní prostředek, ale pořád ještě o hodně mírumilovnější, než vidle a šibenice... I ty by si současná vláda zločinců zasloužila.

261391

09.02.2012 17:46

Sýrie a RB OSN: Nová provokace vůči Rusku

RE: Stále stejný scénář

193.?.?.?

S tím Hitlerem máte naprostou pravdu. Jsme součástí agresivního a fašizujícího válečného bloku, a měli bychom se připravit na to, že podobně jako Hitler skončíme. Nebo hůř. Oprašme ruštinu a začněme se učit čínsky...

262893

23.02.2012 08:03

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

Nepřesný článek

193.?.?.?

Tento článek není přesný. Kurgiňan sám kategoricky odmítá, že je příznivcem Putina. Shromáždění svolal on, jménem hnutí Suť vremeni, anglicky Essence of Time, http://eot.su/ , jako hnutí anti-oranžových sil, na které také mj. přišli někteří příznivci Putina. Putin se samozřejmě snaží shromáždění více než 200 000 lidí připsat sobě. Kurgiňan se sám hlásí k odkazu SSSR, do jisté míry sjednocuje levicové a křesťanské myšlenky a v prezidentských volbách doporučuje volit komunistu Zuganova - za podmínky, že se Zuganov distancuje od "oranžistů", ve kterých vidí Kurgiňan největší nepřátele zájmů Ruska.

Zuganov sám byl pozván na mítink, ale odmítl. Kurgiňan tvrdí, že to byla velká politická chyba, jelikož na shromáždění mohl získat značnou podporu a stáhnout energii shromáždění ve prospěch komunistů. Z podpory Putina obviňují Kurgiňana právě komunisté. Vztah Zuganova a Kurgiňana je tedy zdánlivě velmi podivný a nelogický.

Jaká je realita, je zatím dost nejasné, komunisté možná vědí, že proti Putinovi vyhrát nemohou, proto sází na oranžovou revoluci, kterou podobně jako v roce 1917 chtějí převzít. Kurgiňan jim v tom možná svojí poctivostí a věrností pozitivně chápaným komunisticko-sovětským ideálům překáží. Koketování komunistů s oranžovými přirovnává Kurgiňan k zahrávání si s ďáblem, ve kterém nemohou komunisté vyhrát. A nebo je Kurgiňan opravdu Putinovým trojským koněm v řadách komunistického a neosovětského hnutí?

Před vypuknutím pokusu o oranžový puč, zhruba v době schvalování rezoluce OSN 1973 o Libyi, se s ruskou opozicí, včetně komunistů, setkal americký viceprezident Byden. Z vyjádření amerických politiků (McCain) lze usoudit, že oranžová revoluce byla už tehdy v přípravách. Jsou ruští komunisté, nebo jejich některé špičky, stejně jako oranžisté, na výplatní listině amerických tajných služeb?

263871

11.04.2012 21:33

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

193.?.?.?

Netvrdil bych, že komunisti dělali všechno dobře. Ale líp bylo (sice jak komu, ale většině lidí ano) a to z mnoha důvodů.

Většina lidí dobře znala neduhy socialismu, ale na Západ hleděla z dálky, přes kopečky a tráva se tam zdála zelenější. Možná že i byla, ale na dluh, který se teď bude muset splácet. Kapitalismus se musel taky pořádně snažit, aby obyvatelstvo bylo spokojené, když existovala alternativa, která nad ním visela jako Damoklův meč. Teď se snažit nemusí, vládnoucí vrstvy můžou bez obav krást. Rozdíl mezi našimi a západními politiky je jen ten, že na Západě kradou a podvádí s větší grácií a elegancí a mají před svými potenciálními voliči trochu víc ostychu. Ostatně, oni mohou krást i za hranicemi (Libye, Irák, ...), nejen u vlastních obyvatel.

Socialismus byl kritizován za plýtvavé hospodaření a nedostatek různého zboží. To je ale jen část pravdy. Kapitalismus umí skvěle šetřit a efektivně využívat suroviny, lidskou práci i vědecký potenciál, aby mohl ještě efektivněji tím vším plýtvat. V obchodech je víc zboží, než předtím, různé kvality, někdy i velmi vysoké a taky spousta šmejdu, ale většina obojího je prakticky na nic, jen na živení nesmyslného konzumu. Plýtváni surovinami, které brzy dojdou, zatímco komunistům by vydržely stovky let, téměř nikoho nezajímá. Množství proplýtvaného vědeckého potenciálu, zmařeného téměř výhradně na úsilí vyrábět více konzumních nesmyslů, které lidstvo nikam neposunou, místo na řešení aktuálních problémů (z nichž množství jsme si zavinili právě touto neprozíravostí), na cestu ke hvězdám (skutečným i v obrazném významu), to taky elity nezajímá, hlavní je zisk. Věda je dnes především aplikovaný výzkum a spíše vykazování výsledků a honba za impaktním faktorem, čemuž ale zákonitě brzy dojde dech. Základní výzkum není okamžitě ziskový, takže kapitalistické elity nezajímá. Za chvíli ale nebude co aplikovat. Přes všechny chyby v tom komunisté byli prozíravější. Přes všechny chyby, naivitu a utopické představy je zajímala vzdálenější budoucnost, na níž existovala jakási naděje. Dnes je naděje pouze na vyčerpané surovinové zdroje, zničené životní prostředí, a pro většinu lidí této planety jeden velký slum a rumiště.

V otázce hodnot došlo k obrovské deformaci a pokřivení lidského rozměru ve prospěch ekonomizace všech hledisek. Komunisté možná hloupě a ke své škodě pronásledovali náboženství a věřící lidi, ale kapitalismus svojí redukci všech hodnot na obsah peněženky napáchal mnohem horší škody na lidské duši. Možná jsme neměli kolem sebe všemožný hi-tech, ale lidi si byli blíž, chovali se k sobě líp a drželi mnohem víc spolu a při sobě, třeba i v tom nadávání na režim a komunisty.

Takže jo, za komunistů bylo podstatně líp, a za sebe svého cinkání klíči upřímně a hluboce lituji.

266770

14.04.2012 02:25

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

193.?.?.?

Tak, vše je relativní. Kdysi jsem nesnášel Sovětský svaz a všechno ruské, protože to bylo "in" a protože to byli okupanti, jak celý národ věřil.

Dneska bych dal Brežněvovi na hrob kytky a nechal za něj sloužit mši, protože nebýt jeho tanků, pravdoláskaři a klausotropní zloději by svoji demokracii po česku rozpoutali o 20 let dřív. Celý socialismus s lidskou tváří byl jen jeden z prvních pokusů o oranžovou revoluci, který se ale nepoved. Resp. on by se jim poved, nebýt nenáviděné "bratrské pomoci". Všech obětí z roku 1968 je mi líto, ale jejich počet je s oběťmi podobných "humanitárních" misí USA a NATO neporovnatelně menší. Díky sovětské intervenci z roku 1968 řada lidí v současném produktivním věku měla klidné dětství, nezatížené existenčními starostmi, kdy se dalo jakž-takž věřit, že svět je v pořádku a že to celkem dobré bude i v jejich dospělosti (škoda, že to byl omyl). Jaké naděje mají naše děti dnes? Otrávená, zničená příroda? Vyčerpané suroviny, život na celosvětovém smetišti? Budou otročit na hrstku pracháčů, ovládajících svět? Dokud existoval SSSR, něco takového by nebylo myslitelné.

266908

23.04.2012 11:37

Velký restart

RE: Vážení diskutující

193.?.?.?

Jako fyzik a člověk, který se věnuje vědě, musím potvrdit to, co zde již zaznělo, že my akademici nejsme lepší, morálnější skupinou obyvatelstva. Kromě toho, máte pravdu, že politika je pro slušné lidi synonymum něčeho špinavého. Když se najednou někdo postaví a řekne, já jsem ten pravý, volte mně ... asi bych k takovému člověku pojal nedůvěru.

Snad by se mělo postupovat obráceně, lidé by měli sami ze svého středu vybrat a nominovat někoho, jehož život vidí a jemuž na základě toho věří. Jenomže, současné gaunerské politiky občané navolili - podle mého názoru - právě proto, že se jim morální hodnoty (těm občanům) nezdály důležité, naopak ocenili "vyčůranost" a ostré lokty, protože si (mylně) slibovali, že na tom budou mít podíl. Nebylo potřeba zvláštní jasnozřivosti odhadnout Klause, Havla, ..., Topolánka, Nečase, Vondru, Schwarzenberga, Kalouska, Johna a další podle výrazu ve tváři a podle pár pronesených slov. Schopnosti ministra školství Dobeše musely být každému taky hned jasné, po pár pronesených větách (Milouš Jakeš byl chytřejší). Normálně, v občanském životě bychom se s těmito lidmi nekamarádili, peníze bychom jim nepůjčili, na pivo bychom s nimi nešli a oběd bychom si od nich už vůbec nenechali uvařit. Tak proč byli zvoleni? Protože lidé uvěřili, že gaunerství, které těmto lidem kouká z očí a které se nedá zapřít, jim, voličům, přinese prospěch. Gaunerství, ostré lokty a nepodložené sebevědomí, snadnost jejich vzestupu je to, co lidé na těchto politicích obdivují. Tak čemu se divíme? Prostý lid obdivuje bohaté lidi, Romana, Kelnera, Bakalu, které vnímá jako úspěšné, kdyby to šlo, klidně by s nimi měnil. Že si své miliardy nakradli, stejně jako většina boháčů na Západě (ale v mezích zákona, takže tomu mohou legálně říkat podnikání) už nikoho příliš nezajímá. Zde je zakopaný pes.

Pokud se podaří současnou vládu shodit a vládnoucí politiky nahradit někým lepším, bude to velké štěstí (křesťani by tomu řekli - milost), protože jako celek, národ, si lepší politiky nezasloužíme, naopak, dostáváme hořké kapky, které jsme si stokrát zasloužili.

267561

01.05.2012 20:18

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: Už 100. příspěvek? Kouření je nanic:-(

jansmith1984 193.?.?.?

Souhlasím MoUdrostraku a dodávám, že to je pěkné téma na debatu. Paradoxně NA DEBATU, KTERÁ, jako v mnoha jiných případech (pro absolutní neschopnost některých lidiček vnímat realitu a naopak úžasnou schopnost lhát si do vlastní kapsy), NEMÁ ŘEŠENÍ. Na druhou stranu je alespoň lagrace a aby legrace tzv. nestála, napasuji ji na své (díky pí.Jarmile oblíbené) debatní téma o volbách...[smích]


S přístupem kuřáků ke kouření je to totiž STEJNÉ, jako s přístupem českých (ale i slovenských, tímto zdravím Kysučana nebo Oracla) volebních disidentů k volbám. Jak kuřáci, tak volební disidenti si najdou jakoukoli záminku a zdůvodnění k podpoře svého přístupu a jak je pro ně příznačné, nehledí přitom (s hrdě vypjatou hrudí bojovníka za svobodu a chyméru přímé demokracie) ani nalevo ani napravo a už vůbec nechtějí vnímat SOUVISLOSTI...[smích]

První skupina je závislá na návykové droze (paradoxně na legální droze vyráběné s obrovskými zisky kosher tabákovými firmami a jejich vlastníky, která nemá s čistým tabákem takřka NIC společného a neoddiskutovatelně devastuje organismus takto závislého kuřáka) a druhá skupina je závislá na obhajobě své představy o pravdě a opodstatněnosti boje se Systémem bezzubou pasivitou a planým kňučením.... Návíc mají pravdu jedině ONI, oni totiž podle nich neagitují, agitují pouze a jedině jejich oponenti..[velký smích]

Volební disidenti nevidí, že jejich přístup může za současně nastavených podmínek fungovat pouze v Cameronově virtuálnu, zatímco v reálném životě je kontraproduktivní až devastující, stejně jako kuřák nevidí, že pokud NEZDĚDIL po svých předcích dostatečnou odolnost organismu vůči negativnímu vlivu karcinomů a dalších látek obsažených v kouři tabák.výrobků, ZADĚLÁVÁ SI dříve nebo později na velké zdravotní problémy.

Nějaké příklady celebrit?? - Dočolomanský: v srpnu 2008 zemřel v bratislavské nemocnici na karcinom plic nebo Galatíková: jako silná kuřačka bojovala posledních pět let života s nádorovým plicním onemocněním, kterému nakonec v prosinci 2007 podlehla.

Stačí vám tyto dva namátkové příklady, přátelé, nebo mám v jejich postování pokračovat??? [smích]

A O TOM, že pokud si takto závislý kuřák (který o sobě rád hrdě prohlašuje, že může kdykoli přestat) tabák sám někde pokoutně nepěstuje, nákupem tabákových výrobků nechává za své oběživo jako jeden z armády takto postižených těžce vydělávat hydru pohánějící motor kosher Systému, který v jiných případech tak náruživě kritizuje, ANI NEMLUVÍM...[smích]


No není náš absurdistán, založený na self matení a Systémovém pokrytectví, i v této věci, legrační, přátelé a kamarádi? A Peace se všemi,

jansmith[smích]

268047

02.05.2012 07:16

Pokus o poučení z minulosti

Přestaňte kalit vodu

193.?.?.?

Podívejte se, já jsem nikdy nebyl členem KSČ a minulý režim jsem rád neměl, přál jsem si jeho zánik a zvonil jsem klíči jako mnoho ostatních. Ale ještě míň než minulý režim nesnáším podrazy všeho druhu, a ten největší v historii českého národa na nás ušili Havel a jeho disidentská sebranka spolu s Klausem a jeho přicmrndávači z OF a později ODS.

"Komunismus" tomu režimu dala název jen západní propaganda, ani komunisté ten režim tak nenazývali, dokonce i s označením socialismus měli mnozí problémy. Byla to cesta, která skončila předčasně a svého cíle nedosáhla. Režim měl vnitřní problémy, neřídili ho žádní ekonomičtí géniové, ale neskončil kvůli ekonomice, jak se tu snaží někteří prezentovat. Skončil proto, že komunistické špičky kázali vodu a pili víno, přikrádali si pro sebe a mleli povrchní fráze, kterým už nikdo nevěřil. Jak aktuální, že?

Přesně pro to samé skončí i tento režim, a bude to už brzy, lidi toho mají dost, vidí na vlastní oči, že byli podvedeni, okradeni, a že vychvalovaná demokracie západního stylu u nás nefunguje. A to můžeme být ještě rádi, protože jinde ve světě se ve jménu prozápadních "hodnot" loupí, vraždí a humanitárně bombarduje. Vina za to ostatně ulpívá i na nás. Nový režim dostal od počátku do vínku podvod, faleš a klam, jeho otrávené ovoce právě dozrává. Lež a křiváctví jen přidává plyn a zvyšuje obrátky, takže už jen ze zákona setrvačnosti vyplývá, že to nemůže skončit dobře, ale jen ve zmaru a chaosu. Pokud tu někdo dává za vzor podnikatele-zloděje typu Babiše, Janečka, Kellnera nebo Romana, nutno připomenout, že existovala mnohem větší firma, proslulá svým pořádkem, která měla nápisy Arbeit macht frei nad svými pracovními zařízeními. Jak skončila, všichni vědí.

268079

10.06.2012 19:27

Rusko, Čína a WTO (I)

RE: žeby nový Cosmos Interceptor?

193.?.?.?

Myslím, že jde o součást systému pro průnik PRO protivníka. Možná se balistická raketa nebo její část dokáže aktivně bránit sestřelením "protirakety" (a pak je spirálový efekt pozůstatkem po zkušební protiraketové střele) a nebo, což se mi zdá mnohem pravděpodobnější, je spirálový efekt klamným cílem, vypuštěným ve vhodné chvíli z balistické střely. Zdá se, že toto zařízení je součástí nové ruské rakety Bulava a nejspíš jej Rusové začali montovat i na Topoly. Klamný cíl nejenže odvede pozornost od "ostré" hlavice, ale i na základě zákona zachování hybnosti prakticky "skokem" neočekávaně pozmění její trajektorii (která musí být později znovu korigována). Když tento manévr střela provede několikrát, velmi tím omezí možnosti svého sestřelení. Korekce dráhy balistické střely se však velmi podobá korekci dráhy družic, a to Rusové jistě velmi dobře ovládají. Aby měla protiraketová střela vůbec šanci, musela by být o mnoho řádů rychlejší, než balistická střela (např. jako laserový paprsek), nebo by musela balistickou střelu aktivně "honit" a umět manévrovat v této vysoké rychlosti ještě obratněji a po dlouhou dobu, což vyžaduje dvě navzájem protichůdné věci - mít relativně malou hmotnost, ale dostatek paliva.

270463

19.06.2012 18:59

USA se v Sýrii pokouší začít plnohodnotnou válku v zastoupení

RE: naboso do ohně

193.?.?.?

Ve své anglické verzi Hlas Ruska ovšem všechno dementuje:

http://english.ruvr.ru/2012_06_19/78643937/

http://english.ruvr.ru/2012_06_19/78613963/

Promiňte, ale jsou to sráči. Můžeme se dohadovat, proč to v české verzi zůstává, kdežto v anglické si pospíšili. K bratrům Slovanům typická ruská velkohubost, kterou jsme tu měli možnost zažít, a navenek připosranost k Západu. Nikdy nic neudělají, znova se potento, jako od roku 1991 už tolikrát.

270800

22.06.2012 14:28

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

193.?.?.?

Mám kromě toho pocit, že je i dost velký rozdíl mezi Čechami a Moravou (kde se mi zdá, že je k Rusku méně nepřátelství). Osobně jsem taky neměl k Rusům a SSSR příliš kladný vztah, zřejmě proto, že jsme se je učili ve škole "milovat" jako součást propagandy, povinně a s jistým psychologickým násilím. Rok 1968 jsem pak pociťoval jako zradu ze strany dřívějších přátel a osvoboditelů.

Nicméně časy se změnily, a pod vlivem zkušeností z plyše a sametu vidím i rok 1968 přinejmenším nejednoznačně. Socialismus s lidskou tváří zní hezky, vypadal jako krok správným směrem a Moskva jako brutální uchvatitel, který tyto krásné myšlenky a na tehdejší dobu pokrok zadusil. Ale - i samet vypadal zprvu pěkně, byli jsme plni očekávání lepších časů, a jaký hnus se z něj vyvinul - mnohem horší, než stav před rokem 1989. Jak by skončilo Pražské jaro, nebýt sovětského zásahu je těžké předpovědět. Dnes si ale myslím, že stejně špatně jako plyš z roku 1989. Takže po víc než 40 letech jsem změnil názor, a spíš jsem Brežněvovi a spol. vděčný za relativně klidné dětství a mládí, možnost vystudovat, aniž bych musel být z bohaté rodiny, za to že jsem se 20 let nemusel bát, že nám někdo vytuneluje a rozkrade české národní bohatství nebo že nás Západ humanitárně vybombarduje, když to všechno nebudeme chtít odevzdat dobrovolně (jako dnes).

Tehdy se hodně mluvilo o tom, jak nás Sovětský svaz okupuje, jak všechno bohatství jde Rusům, ale srovnejte si to s dneškem, kdy nám v ČR už nepatří skoro nic. Srovnejte si sovětské ceny surovin, například ropy, s těmi dnešními. A porovnejte počet obětí z brutálního obsazení Československa Sovětským svazem v roce 1968 s humanitárním vývozem demokracie, které provádí USA a NATO dnes i naším jménem. Doufám, že i vám se po tomto srovnání rozsvítí, na čí straně bylo více pravdy a kdo nám byl lepším přítelem, jestli současný Západ, nebo dnes už neexistující Sovětský svaz.

270945

22.06.2012 14:46

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

193.?.?.?

Nejsem jsem si jistý, jestli máte pravdu - především nevím, kdo je to průměrný Čech, rozdíly jsou možná i v názorech lidí na Moravě a Čechách. ČR je polohou i politicky blíž Západu, takže ze sdělovacích prostředků zní neustálá protiruská propaganda, tak jak si to Západ platí a prosazuje prostřednictvím vlastnictví těchto médií. Domnívám se, že ale stále sílí efekt, který kdysi zničil a zdiskreditoval propagandu komunistickou. Na náš národ myslím tolik neplatí goebelsovské "100 krát opakovaná lež se stává pravdou", ale spíš cokoli 100 krát opakováno je přinejmenším podezřelé, posléze jde všem nesnesitelně na nervy a nakonec je upřímně nenáviděno.

A jak je to se Slováky? Mně zase připadá, že daleko víc než Češi inklinují k fašismu a glorifikují problematický Slovenský štát, což je s údajnou větší láskou k Rusům a všemu slovanskému dost schizofrenické, vždyť Slovenský štát stál na straně hitlerovského Německa a proti Sovětskému svazu. Chybělo málo a Slovensko by patřilo mezi poražené země ve WW2, se všemi důsledky.

270948

22.06.2012 18:59

Na správné straně historie

RE: Sýrii jako Libyi

193.?.?.?

Kdo koho kopnul do zadku bych neviděl tak jednoznačně. Rusko není Sovětský svaz a zahraniční politikou, ambicemi i možnostmi se značně liší. Obecně se soudí, že jsme to byli například my, kdo odkopl Rusy a začal lézt do zadku Americe. Ale od Rusů jsem slyšel i jiný, diametrálně odlišný názor. V době, kdy většina národa tleskala disidentům v čele s Havlem, jsme byli vděčni Gorbačovovi, že se nevměšoval a nechal nás jít. Někteří Rusové to ale vidí jinak, byl to Gorby, Ševarnadze, Jakovlev a nová garnitura kolem Jelcina, kteří nás prodali resp. přepustili Západu dávno předtím, a samet 1989 byl umožněn dohodou. Minimálně svoje internacionální soudruhy ruští komunisté odkopli, což bylo vidět na bezradnosti Jakešova vedení KSČ. Když jsem kdysi vyjádřil lítost nad tím, že jako stát lezeme do zadku Americe, případně Bruselu, dostal jsem odpověď: A co jiného vám zbylo?

Dnešní Rusko nežije internacionální pomocí, není to SSSR (ať už bohudík nebo bohužel), nežije ani slovanskou vzájemností. U moci tam nejsou ani lidé nějakých zvláštních morálních zásad, spíš se tam pere o moc vlastenecká, proruská mafie s mafií liberálů a globalistů. Komunisté taky nedávají žádnou naději, komunismus jen předstírají a jsou koupeni Amerikou (což se dost jasně ukázalo kolem letošních ruských voleb). Přes všechny historicky dané sympatie k Rusům, nejsem si jistý, co bychom zrovna my mohli čekat od Ruska dobrého, ani co bychom Rusku dobrého mohli nabídnout. Což je samozřejmě škoda, ale aspoň zbývá obyčejné přátelství mezi obyčejnými lidmi.

270958

23.06.2012 14:14

Na správné straně historie

RE: Sýrii jako Libyi

193.?.?.?

Já nemyslel, co může nabídnout Rusku Záchod, v tom se určitě shodneme, já myslel Českou republiku, nebo spíš lidi v Čechách a na Moravě (jelikož stát, ve kterém žijeme, už dávno přestal být náš).

270985

23.06.2012 14:29

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

193.?.?.?

Pane Kysučan, pochopil jste mně správně. Asi by nikdo neměl říkat, že průměrný příslušník nějakého národa je blb, může se mu dostat podobné odpovědi. Slováky mám rád, a v mých žilách koluje polovina slovenské krve.

Pro pana uda: Nemyslím si, že by Slováci měli jinou možnost, než Slovenský štát v dané době, ale myslím, že to není důvod k jeho glorifikaci. Protektorát Böhmen und Mähren taky nikdo soudný neoslavuje jako vrchol české státnosti.

270986

24.06.2012 14:44

Na správné straně historie

RE: Sýrii jako Libyi

193.?.?.?

Důkazy Vám těžko někdo poskytne, snad by to dokázala nějaká tajná služba.

Nicméně, tento dojem jsem získal pozorováním ruských voleb, a to přesto, že jsem komunistům a Zuganovovi fandil. Tedy krátce, co ve mně vyvolalo tyto dojmy:

1) Návštěva Bidena a jeho setkání s ruskou opozicí, včetně KPRF.
2) V závěru prezidentské kampaně se Zuganov skoro neukazoval, nenavšívil některé masové proruské levicové mítingy, komunisté se naopak spojili s oranžovou, prozápadní opozicí, čímž se odepsali.
3) Zuganov se prý podobně v závěru stáhl i v předchozích prezidentských volbách.
4) Udalcov se souhlasem Zuganova nabídl Mevěděvovi setrvání ve funkci, kdyby se podařilo legitimitu voleb zpochybnit.
5) Na stránkách KPRF je diskuze, v níž jsem objevil infiltraci liberálními názory mezi (údajnými, nemám možnost ověření) členy KPRF.
6) Impulzy k rozbití SSSR vzešly právě z Jelcinovy KS Ruska (a nikoliv z KSSS).
7) Zuganovova kampaň působila nasládle, nevěrohodně, jako např. "Po vobách se probudíte v jiné zemi" apod. Bylo jasné, že to tak nemůže nikdy být.

Jednotlivé body asi mnoho neznamenají, ale celkově mně vedou k závěru, že KPRF je infiltrována spolupracovníky Západu (samozřejmě nejen KPRF) a Zuganova někdo pořádně přitlačil ke zdi, už podruhé. Když tlak pominul a o nic nejde, Zuganov opět pokračuje v prosovětské rétorice a opět sklízí aplaus svých tradičních příznivců. Ale opět jen proto, aby je vázal a aby nikdy nevyhráli.

Připouštím ale, že se v odhadu mohu mýlit.

271011

12.10.2012 13:14

Západ směřuje k ústupu ze Sýrie

Diletanství

193.?.?.?

Naprosto diletantský přístup Moskvy a Damašku k převozu citlivého materiálu je patrný z

http://www.interfax.ru/politics/txt.asp?id=270462

Připadá mi od Moskvy žalostné a zoufalé, že Sýrii nepodporuje veřejně, se vztyčenou hlavou a místo toho posílá součásti PVO zbaběle, tajně, civilním letadlem, místo aby použila vojenský transport. Do jakých hlubin marasmu se to propadla dřívější velmoc??? Jednání Ruska připomíná zbabělého krále z pyšné princezny, co neustále sliboval a odvolával. Tím, že citlivé komponenty padly vinou rusko-sýrijského diletantství do rukou NATO, je celé PVO k ničemu... Je to hloupost, ustrašenost, nebo rovnou velezrada? Bylo by něco takového vůbec myslitelné za dob Sovětského svazu? Na pozadí těchto událostí působí velkolepé plány RF na přezbrojení jen velkohubě, směšně a trapně... Nic z toho nikdy nebude, Moskva bude ráda, pokud udrží co nejdéle současný, i beztak zoufalý stav ozbrojených sil.

276996

15.10.2012 23:28

Volby

RE: Nie sú len dve cesty

193.?.?.?

Ale právě naopak, příteli, přece nezáleží jen na tom, kdo co dělá, ale taky a mnohem více proč, s jakým cílem!

To, že podnikatel okrádá zaměstnance, platí jim co nejméně, aby maximalizoval vlastní zisk a to, že zájem zaměstnance je z velké části protikladný je realita, holý fakt. Podnikatel chce malé daně a naopak takový učitel je chce, pokud je při zdravém rozumu, relativně slušně velké, jelikož právě z nich je placen. Různé sociální skupiny mají různé zájmy a právě o tom a jejich případné rovnováze nebo konfliktu jsou pojmy jako sociální smír nebo třídní boj, a také pravice nebo levice. Racionální volič by měl vědět, jaký je jeho zájem a v souladu s tím volit z pravo-levého spektra programů, jenže ne všem zájmovým skupinám se právě tohle hodí. Menšina mocných by tak nikdy nevyhrála a své zájmy by neprosadila. K tomu jim právě slouží manipulace a zmatení pojmů, které se staví, jako by všechno bylo jedno. Je to lež, na níž stojí moc takového současného Kalouska nebo Nečase.

Mimochodem většina a menšina, to je skutečným, z ruštiny pocházejícím obsahem pojmů bolševici a menševici. Bolševismus znamená tedy prosazení zájmu většiny na úkor menšiny. Máte pocit, že současná kapitalistická společnost prostřednictvím svých nástrojů, z nichž jedním je i Evropská unie, Mezinárodní měnový fond, pakt NATO a další, prosazují zájmy většiny obyvatelstva zemí, v nichž působí? Není to snad právě naopak, nejde spíše o zájmy úzké skupiny finančních elit, pro něž i takový obyčejný podnikatel - třeba váš pekař - je jenom plebs? To, co se ve světě děje, právě v zájmu těchto finančních "elit", je ta nejpravicovější politika, kontra zájem zbytku lidstva, tj. většiny, rusky "bolšinstva".

Právě v zájmu těchto finančních elit musel zmizet Sovětský svaz, protože elity nemohly potřebovat druhé mocenské centrum a blok spřátelených zemí, nabízející konkurenční ideologii a jiné hodnoty. Proto musela zmizet Kaddáfího Libye, proto vadí Írán, Sýrie, po nichž je na řadě Rusko a Čína. Ne že by v těchto zemích bylo všechno jen skvělé, ale ta nezávislost, alternativa, to je co tak (elitám) vadí. Copak vám už ten vzorec není jasný? Nástrojem finančních elit je tu a tam humanitární intervence, jinde barevná revoluce, mezi něž patří i plyš z roku 1989 nebo Pražské jaro 1968. Není na místě se ohánět "zarputilým brežněvovcem", to je také zmatení pojmů. Pravda naopak je, že nepopulární sovětská intervence nám poskytla odklad současných poměrů o 20 let. Pokud se nám současný systém nelíbí, měli bychom internacionální pomoc plechové kavalerie Leonida Iljiče spíše ocenit, i když v roce 1968 nám to připadalo jinak. A ve srovnání s pozdějšími podobnými akcemi tzv. demokratického světa, Amíků a NATO, byla sovětská intervence opravdu jemná a mnohem více "humanitární".

277232

15.10.2012 23:56

Volby

RE: Pro koho je tento systém

193.?.?.?

Nejdříve bych napsal něco osobního - v době svého studia na VŠ před rokem 1989 jsem upřímně nenáviděl tzv. marxismus-leninismus, nejen pro obsah těchto předmětů, který jistý náboj nenávisti zřetelně obsahoval, ale i pro formu podání, velmi vzdálenou rigoróznímu myšlení.

Jenže, v kontextu dnešní doby a dvacetileté zkušenosti s kapitalismem vypadají některé věci jinak. Nejde jen o negativní emoční náboj jako je nenávist, ale taky o to, kdo je útočník a kdo oběť, kdo koho zneužívá a bere mu jeho svobodu a možnost rozvoje pro svůj vlastní sobecký prospěch. Byl bych raději opatrný v hodnocení marxistických i leninských myšlenek, navzdory pejorativnímu náboji, který jenom tato slova pro mnohé mají (včetně mně). Je třeba zvážit vše, včetně Marxe a Lenina, vyhnout se však mechanickému omílání "věčných pravd", které jsme zažili před r. 1989.

Pokud jde o sociální smír, ten přece závisí na obou stranách. Pokud sociální vztahy přerostou do vztahu parazit - oběť, je smír možný jen těžko. I v přírodě se napadený organismus brání, i za cenu drastických opatření, které někdy mohou vést ke smrti obou, parazita i hostitele.

277236

16.10.2012 00:10

Volby

RE: Nie sú len dve cesty

193.?.?.?

Na sovětské intervenci z roku 1968 versus dnešní vývoj je zajímavé taky to, že byla proti zájmům finančních elit (které naopak vítaly Pražské jaro). Teorie, že SSSR a současný Západ byly řízeny z jednoho zdroje je tedy lživá, je to součást lživé propagandy jejímž cílem je ukázat, že je vlastně všechno jedno. Není - a právě proto byl SSSR v zájmu finančních elit zničen, nikoli pro svoji nedemokratičnost a údajný (nebo skutečný) útlak jeho obyvatel - to bylo zajímavé jen jako součást nepřátelské propagandy. Důkazem jsou četné nedemokratické režimy, které Západ podporuje - ve srovnání s nimi byl sovětský blok výspou lidských práv a pokroku.

277237

16.10.2012 00:27

Volby

RE: Pro koho je tento systém

193.?.?.?

Promiňte, že se do toho pletu - vaše údajně obecně přijatelné tvrzení "Marxismus je přeformulovaný Talmud" je pro mnoho lidí irelevantní, bezobsažné. Mnoho lidí velmi málo zajímá marxismus, tím méně Talmud.

"To vsak neznamena, ze se proto musime nenavidet a podrazet se, notabene 'brat nasilim' vladu burzoasii. " ... to je ovšem pěkně naivní představa, kterou lze přeložit asi takto: Kdyby se buržoasie chovala slušně, nebyla by potřeba žádná revoluce. S tím by se jistě dalo souhlasit, zřejmě ani Lenin a Che Guevara by nebyli proti. Revolucím však obvykle předcházejí zoufalé životní podmínky těch, kteří revoluci uskutečňují. Málo kdo je profesionální revolucionář, téměř každý by raději v klidu a míru žil. K revolucím obvykle dochází tehdy, když už to není možné.

277240

16.10.2012 08:42

Volby

RE: Pro koho je tento systém

193.?.?.?

Celkem s Vámi souhlasím, k revoluci se tu nikdo nechystá, ani komunisti ne. Jen se mi zdá, že se na věci díváte trochu moc černo-bíle. Podle toho, co píšete, se zdá, že jste tu před rokem 1989 nebyl. Podle mně bylo dost důvodů k tomu, aby se nám předlistopadový režim nelíbil, ale chyběla znalost nectností jeho alternativy. Z jistého pohledu to tu byl skleník, a mnohem méně morálně zkažené prostředí, než na Západě. Ještě víc důvodu existuje k tomu, aby se nám režim nelíbil teď. Kromě toho, v roce 1989 si lidi kapitalismus svobodně nevybrali, chtěli jen nápravu tehdejších nešvarů. I Havel sliboval, že nepřišel socialismus zrušit - existuje k tomu hlasový i písemný záznam. Že to bylo naivní, věděli jen ti, co chystali podvod a drali se ke korytu.

Polo-komunismus a faleš-kapitalismus - celkem přiléhavě nazváno. Ale důvody, proč se to lidem nelíbí, jsou konkrétní, není to v těch pojmech. Člověk je tvor velmi přizpůsobivý, dokázal by celkem spokojeně žít v obou režimech, nebýt podvodu a lži, mafiózní struktury, kterou mají oba režimy společné. Komunistická strana je možná všivá organizace, před rokem 1989 to jistě tak bylo, ale druhá strana mince je, že hlavní všiváci lehce opustili předstírané komunistické ideály a bez skrupulí přelezli do pravicových stran. Ještě všivější je ODS, TOP09, dřívější ODA, Unie svobody a jiné pravicové strany. Ta ideologie, marxismus, za to může minimálně, už jen proto, že těm lidem nešla ani do paty - do KSČ se vstupovalo jen z prospěchu, a kdo neměl na to žaludek, obvykle nevstoupil, kromě hrstky poctivců, kteří komunisty zůstali, i když to znamenalo společenskou dehonestaci.

Pokud jde o marxismus, neměl jsem ho rád, jelikož jsem přírodovědec a tyhle filozofické směry jsou na mně příliš rozplizlé. Dají se kroutit, jak kdo potřebuje. Nicméně všechno se vyvíjí, proč tedy ne i ideologie komunistů? Nenávist není dobrá, nejen proto, že zasahuje obě strany konfliktu, ale taky zastírá rozum a zdravý úsudek. Tzv. "měkkýše" ovšem nepodceňujte, i takový měkkýš dokáže dát přes hubu nebo i zabít, i když to nedělá rád a nemá z toho ten pravý požitek. Udělá to jen z velmi dobrého důvodu - protože nelze jinak.

277257

25.10.2012 11:15

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Lidi brzděte.

JaneSmith 193.?.?.?

Budu upřimná. Myslím si, že diskuze je téměř zbytečná, protože každý už je prakticky rozhodnutý. Přesto napíšu několik svých osobních názorů v naději, že pomůžu dobré věci:

1) Je lepší riskovat osobní pověst, než nedělat nic. Proto jsem například vstoupila do KSČM, ačkoli jsem tím pro některé lidi prakticky přestala existovat.

2) Je lepší volit, než nevolit. Pan Okamura, jako podnikatel, možná není právě moje krevní skupina, nejsem si jistá s jeho levicovým smýšlením (jestli nejde o populismus), i když s mnoha jeho názory bych souhlasila. Naproti tomu, s morálními vlastnostmi a smýšlením jeho protikandidátů si jistá jsem. Pan Fišer by nás nejraději zakázal (KSČM), ačkoli je bývalým členem KSČ. Škoda, že nemůže zakázat i vlastní minulost. Pan Zeman je člověk proslulý svými vtipnými bonmoty, ale pro mně je to takový druhý Václav Klaus, který měl, na rozdíl od skutečného Klause, větší smůlu. S klidem by nechal vybombardovat Írán a svět by zavlekl do válečného konfliktu. Takže, abych to shrnula:

Budu volit pana Okamuru, pokud KSČM nepostaví vlastního kandidáta (Vladimíra Remka), kterému bych dala přednost. Pány Fišera ani Zemana nepovažuji za slušné lidi.

3) Mám ráda Asii a v ní Japonsko a Čínu (přestože jde o země vzájemně dost kulturně odlišné - což z dálky, z českého pohledu, tak nevypadá). Upřímně lituji, že některé problémy u nás nelze řešit v duchu starých samurajských obyčejů. Gaunerů a různých slizkých lidí by u nás výrazně ubylo. (Asi naivní představa, tuším to, ale jelikož je neuskutečnitelná, mohu ji v sobě hýčkat. Kdyby moje strana získala moc, asi bych byla o dost opatrnější [smích] .) Líbí se mi asijské zaujetí pro věc, kterou člověk aktuálně dělá, to soustředění a koncentrace, nutná pro úspěch. Také schopnost obětovat své osobní pohodlí a smysl pro čest. Tyto morální vlastnosti by nám, Čechům, prospěly. Na jiné, tradiční asijské společenské atributy, jsem však příliš rovnostářská.

4) To, že v českém národě posledně jmenované morální vlastnosti chybí, se projevilo v předchozích parlamentních volbách. Lidé věděli, že volí pravicové darebáky (ODS, TOP09, VV), ale naivně si představovali, že na zamýšlených zlodějinách budou mít podíl. Tradiční české rovnostářství, spolu s chybějícími morálními zásadami (když může krást Franta, proč bych nekradl/a já), je smrtící koktejl, takový politický metanol, který nás vede všechny do záhuby. Dokud si budeme vzájemně podrážet nohy, místo abychom byli spolu solidární, nikdy u nás dobře nebude. Nemám ráda kapitalismus, protože si myslím, že právě na okrádání většiny úzkou skupinou lidí je založen, ale nejhorší je, když věcem chybí jejich meze a správná, rozumná míra.

5) Naopak, mám ráda taoistické přísloví, kterého se snažím držet: Kdo zná míru, nesetká se s nezdarem.

277817

26.10.2012 21:38

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

Trochu selského rozumu

JaneSmith 193.?.?.?

Znova, celkem nerada se zapojuji do diskuze. Ale mám pocit, že je tu třeba trochu selského rozumu, tak se třeba inspirujte, nebo mně jako komunistku ukamenujte:

1) Já budu raději volit, než bych nevolila, i s rizikem, že zvolím špatně.

2) Nebudu volit někoho, o kom vím, nebo jsem přesvědčená, že je lump. Odpadá Fišer a Zeman. První je bývalý "soudruh" z prospěchu, teď exponent bankovního kapitálu a židovské finanční lobby (proti obyčejným židům nic nemám, jsem přesvědčená internacionalistka). Druhý by se dohodl s každým, aby získal moc, vadí mi jeho proamerická orientace a válečnické sklony.

3) Ani nedám hlas někomu, o kom jsem přesvědčená, že zvolen být nemůže, že je to minoritní kandidát, který získá jen minimum hlasů. Možná proto KSČM nepostavila Vladimíra Remka jako svého kandidáta. Možná, že i on sám odmítl z podobného důvodu.

4) O Okamurovi zatím nevím jistě, je-li chráněnec kmotrů. Pořád mi připadá lepší alternativou, než Fišer a Zeman, představuje určitou naději. Naděje je strašně moc důležitá a současná společnost a systém už žádnou naději nedává. Nebo jen minimální.

5) Ještě zvažuju pana Dienstbiera. Sice mi trochu vadí odpovědnost jeho otce za současný režim, jeho spojenectví s Havlem a trochu se bojím, aby syn přesně na tohle nenavázal. Bývalým disidentským kruhům nedůvěřuju. Na druhé straně, nikdo nemůže za své rodiče. Také je to lepší alternativa, než Fišer a Zeman.


6) Už nejen k volbám: jsem si vědoma, že "komunismus", ke kterému se hlásím, lidi strašně zklamal. Osobně za to nemůžu, protože jsem tehdy byla ještě malá holka, školačka. Ale protože jsem vstoupila do KSČM, k odpovědnosti se hlásím. V téhle společnosti pro sebe ani pro jiné mladé lidi nevidím žádnou naději. To vážně někoho uspokojuje, když si nahrabe na úkor někoho jiného? Už nás nezajímají ani hvězdy a vesmír? Jaký že to máme vlastně cíl? Možná jsem naivní a hloupá, ale nenašla jsem nic lepšího, co bych mohla udělat. Raději budu volit a případně dělat i jiné chyby, než bych se na to jen dívala.

277916

10.11.2012 07:09

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

RE: Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem

193.?.?.?

Zdá se, že čistkou ve vedení armády a ministerstva obrany to Putin vzal za správný konec, otázkou je, proč mu to tak dlouho trvalo. O tom, že Sverďukov tuneluje ruskou armádu si cvrlikali vrabci na střeše, jistě to věděl i Putin. Něco podstatného se muselo změnit, když "tandem" Putin-Medveděv tam najednou ty neschopné blbce a tuneláře nechce. Že by si Rusové mysleli, že brzo budou svoji armádu opravdu potřebovat?

Jmenováním Šojgu a Gerasimova se do čela armády dostali (po dlouhé době) akceschopní lidé, kteří se s ničím "neserou". Pod jejich vedením získá ruská armáda znovu svůj dřívější respekt - domnívám se, že čas řečnění a planých, siláckých projevů ze strany ruské vojenské moci právě skončil. Případný protivník by se měl začít bát doopravdy, protože žádné varovné kecy předem (po kterých se nic nestane) už nebudou.

278841

13.11.2012 22:38

Vzepřela se izraelská armáda premiérovi Netanyahu?

RE: Blíži sa bod zlomu

193.?.?.?

Vážený priateľu, nesmiete všetkému veriť...

Zemi neoběhne žádná Nubiru, Keshe a podobné nadace budou z lidí jen tahat peníze, a žádné nové technologie ani objevy nepřinesou, stejně jako ECAT a podobné nesmysly, HAARP jsou obyčejné rádiové antény, které nikdy nevyvolají žádné zemětřesení. Všechno je to jen fantazírování, jehož smyslem je odvést pozornost lidí od obyčejných věcí, které by mohli změnit.

Spíš dojdou surovinové zdroje, nafta, plyn, uhlí, jejich jedinou reálnou a částečnou náhradu, jadernou energii, zablokují ekologičtí aktivisté a civilizace skončí v kolapsu. Na jejích troskách budou warlordi budovat svoje lokální NWO. A WW3 zavrhujete proč? Já ji tak nereálnou nevidím, rozhodně je pravděpodobnější, než zkáza pomocí Nubiru, nebo fungování ECAT, resp. antigravitační technologie od Keshe.

Británie chce bezletovou zónu nad Sýrií, Izrael se třepe na Írán. Putin vyhodil neschopného Serďukova a na jeho místo dosadil ranaře Sergeje Šojgu. Náčelníkem generálního štábu udělal řezníka z Čečny, Valerie Gerasimova. To je ruský generál s tváří a charakterem pitbulla, který když kousne, tak už jen tak nepustí. Válka je jeho živel, ústup sprosté slovo. Za Serďukova to byla selanka, ale s tímhle novým vedením ruské armády bych, být Západem, Rusy raději moc nesral...

Stačí, aby Putin Západu neustoupil (což by ani dělat neměl, jinak by to už mohli Rusové totálně zabalit, uhnout už nemají kam), a sbohem starý světe, jak ho známe. Novyj mir žďot, Nubiru ani nepotřebujeme, máme přece Bulavu a Topoly.

279023

Rusko by mělo velmi aktivně začít podporovat ostatní slovanské národy, přistěhovalectví do Ruska, opět hlavně pro etnicky blízké národy, a to nastavením atraktivních podmínek pro přistěhovalce. Také podporovat rodinnou politiku, rodiny s více než 2 dětmi a snažit se tak zvrátit nepříznivý demografický vývoj.

279312

28.11.2012 07:22

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

anonymouse.org

193.?.?.?

http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://www.zvedavec.org

279666

29.11.2012 18:45

Rukojmí glorioly holokaustu

Já také žasnu, jak je všude "přežidováno"!!

193.?.?.?

Milá Jarmilo,
hovoříš mně z duše! Nějací "židé" mně před rokem 1989 vůbec ani moc nezajímali! Jenom jsem chodil rozjímat na starý židovský hřbitov v Praze, co je na Starém městě, kde bylo celé hodiny krásné ticho a přemýšlel jsem jak to bylo s Golemem a co rabi Lev - zdali nechodí v noci po Starém městě! To byla krása a poetika, dnes jsou tam zástupy turistů a natažené šňůry, prostě fuj,fuj!Nový židovský hřbitov na Vinohradech je také krásný,celý porostlý břečťanem a je tam Kafka a také další moji oblíbení autoři,o kterých jsem dříve vůbec nevěděl,že jsou židovského původu,třeba Ota Pavel a vynikající srandista Lustig!!! Jehudové jsou dnes fakt ale "nasraní" všude! Otevřu televizi, nejsou jediné Události, kde by nebyli jehudové,Izrael je pupek světa,prostě fuj,fuj! To by jim snad mohl někdo říci, že někdy méně je více! Uznávám, že trpěli za války, ale dnes je to tak, že za války trpěli jenom oni! Hnusná a blbá propaganda je kontraproduktivní! Prohlašuji, že mně nikdy židé ani Židé nic špatného neprovedli,necítím k nim žádnou zášt, ale ta jejich současná propaganda je úplně blbá a těžce nesmyslná! Jako kdyby to někdo dělal schválně a chtěl nasrat lidi proti židům! To je nějaký záměr vymytých kedluben sionistických hlupáků, kteří nemají žádnou úctu ke staré kultuře a tradici a udělají všechno proto, aby rozeštvali lidi proti sobě!Potom se nechají lépe ovládat!
Prostě neviditelná hnáta trhu,nám nakonec zničí všechno! Všechno prodat, zašmelit, co se nedá prodat,nemá cenu!Fuj,fuj!

279770

30.11.2012 05:23

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

RE: problem s dns

193.?.?.?

Promiňte, ale je to blbost. Když zadám do prohlížeče IP adresu, nepotřebuji soubor hosts - tedy v rozumném operačním systému, například Linuxu, ale ani ve Windows XP. Za Windows Vista a výš neručím, když ale je známa IP adresa, k čemu by byl zpětný překlad do dns názvu? Jako experiment to může uživatel zkusit, ale nic se nestane (Zvědavec stejně nepojede).

Z části podsítě UPC nereaguje server 173.23.122.8 ani na ping, takže opravdu nejde o problém s dns. Je to jinak - na nějakém blacklistu jsou některé segmenty IP adres, které využívají různí ISP a možná také některé dns servery. Proto také někomu, kdo má připojení např. přes UPC Zvědavec nejede, a jinému ano - nemůže za to UPC, O2 apod, ale ten segment IP adres, v kterém se dotyčný nachází (velcí ISP těch segmentů mají několik). Kde je ten zmíněný blacklist a proč byl zřízen - toť otázka.

Když nemáte odezvu ani na ping, jediné, co pomůže, je změna IP adresy, třeba přes VPN někam, kde spojení funguje, nebo použít proxy.

279779

30.11.2012 11:02

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

RE: je to blokovany nekde v US

193.?.?.?

jsem na tom podobně:

...
7 ph482-transit1-ge2-3.gtsce.net (195.39.49.105) 73.139 ms 6.736 ms 10.378 ms
8 fra-tr1-g6-3-0.gtsce.net (195.39.208.121) 17.865 ms 20.614 ms 20.503 ms
9 xe-1-2-0.mpr1.fra4.de.above.net (80.81.194.26) 20.385 ms 31.413 ms 52.420 ms
10 xe-3-1-0.mpr2.ams5.nl.above.net (64.125.24.102) 68.563 ms 72.559 ms 72.427 ms
11 so-2-1-0.mpr2.lga5.us.above.net (64.125.31.182) 206.699 ms 206.565 ms 206.447 ms
12 xe-3-0-0.cr2.ord2.us.above.net (64.125.31.74) 206.277 ms 206.096 ms 149.015 ms
13 xe-1-0-0.cr1.ord2.us.above.net (64.125.28.237) 144.918 ms 144.821 ms 144.703 ms
14 xe-5-1-0.mpr1.ord6.us.above.net (64.125.24.233) 137.661 ms 137.541 ms 137.358 ms
15 64.124.146.110.allocated.above.net (64.124.146.110) 137.228 ms 137.039 ms 136.893 ms
16 asw-eo183.ord03.singlehop.net (96.127.143.74) 136.769 ms 209.683 ms 209.502 ms
17 *

279786

05.12.2012 13:07

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: strašáky patrí do máku

193.?.?.?

Zřejmě se tedy skvěle doplňujeme ... Vy zase nejste schopen jediné rigorózní úvahy, vždycky mám chuť se smát, když čtu Vaše pseudovědecké rozpravy. Ale nejlepší je tak arogance, s jakou tvrdíte, že víte co kdo zná a co si myslí. V tom jste nepřekonatelný. Zkusil jste někdy vystudovat nějakou vysokou školu? A jak to dopadlo? Umím si to živě představit - na zkoušce z nějakého matematického nebo fyzikálního předmětu jste si tvrdošíjně mlel svoje, až zkoušející ztratil trpělivost... Zkuste se tedy vrátit do školních lavic a poopravit si svoje mínění o realitě i o sobě nějakými měřitelnými výsledky. Vaše přebujelé sebevědomí velkého guru tím poklesne, ale tím se netrapte, protože, jak říká Ježíš Kristus, pravda Vás osvobodí.

280045

Číst Vaše diletantské výpotky, to je utrpení, pane Vojta49.
To jsou ti Němci tak hloupí,že si postavili pod mořem plynovod z Ruska na 50 miliard m3 ročně,ze kterého může těžit i ČR!
A také Němci přecházejí kompletně na OZ,odstavují JE a nakonec jim neprodáme ani proud ze stávajícího Temelína,protože bude drahý!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

280435

12.12.2012 22:27

OSN požaduje kontrolu nad světovým internetem

RE: Jistá forma všeobecné kontroly internetu již existuje

193.?.?.?

Nikoliv,nehrabe,protože Island je příklad!!!!

280455

12.12.2012 22:36

Tři tisíce amerických vojáků se tajně vrací do Iráku přes Kuvajt

Je otázkou,co tam budou dělat!

193.?.?.?

Pokud je nynější vláda použije na udržení pořádku,potom je to i tak na hraně,ale ještě možno k pochopení.
Pokud budou americké okupanstké svině,které zde zavraždily a umučily statisíce Iráčanů, použity jiným způsobem, je to jasné porušení všech dohod a naprostý politický debakl jak vlády v USA,tak nynější vlády v Iráku!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

280456

17.12.2012 23:54

USA a Rusko by mohly naplnit předpovědi mayského kalendáře

RE: maysky kalendar

193.?.?.?

Tak to jsem si myslel, že astronomické znalosti naší populace jsou poněkud větší. RNDr. Jiří Grygar se musí ve svém fiktivním hrobě - Klubu skeptiků - obracet jako mlýnek na potoce, pokud si něco takového přečte. Okna vesmíru dokořán žádnou stopu nezanechala?

Když se někdy za jasné noci podíváte oblohu, všechny hvězdy, které okem uvidíte, patří stejnému hvězdnému systému, jako naše slunce, kterému se říká (naše) Galaxie, nebo-li Mléčná dráha. Je to spirální galaxie, druhá podobná, M31, leží od nás zhruba 2 milióny světelných let, v souhvězdí Andromedy. Obě galaxie jsou srovnatelně velké, Mléčná dráha má průměr přibližně 70 000 - 100 000 světelných let, M31 měří asi 150 000 - 200 000 světelných let. O něco menší je galaxie M33 v souhvězdí Trojúhelníka, která je velká asi 50 000 světelných let. Kromě M31 a M33 leží v okolí Mléčné dráhy asi 30 trpasličích galaxií, ovšem ani v jedné hvězdy neuvidíte prostým okem. Dokonce i spirální ramena Mléčné dráhy splývají dohromady a tvoří na obloze jasné pásy, které daly základ jejímu poetickému jménu. Slunce se nachází spíše na okraji Mléčné dráhy, ale přesto je jí ze všech stran obklopeno. Tvrzení, že není součástí Galaxie by znamenalo, že do ní tedy nepatří buď rychlostí svého pohybu, nebo zrychlením. Buď by se tedy muselo pohybovat výrazně jinak, než okolní hvězdy, nebo být v gravitačním silovém poli nějakého jiného hmotného objektu, v němž okolní hvězdy nejsou. První možnost neodpovídá měřením, druhá je prakticky fyzikálně vyloučena - nemůže něco gravitačně vázat Slunce, aniž by to mělo podobný vliv na blízké okolní hvězdy. Obávám se tedy, že nemáte pravdu a že Slunce součástí Mléčné dráhy je. Na obrázku je vyznačena jeho vypočtená poloha:

Vložený obrázek

280733

02.01.2013 21:07

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

193.?.?.?

On Vás někdo za ty dva litry hrubého nutil dělat, chudáčku?

281405

03.01.2013 20:31

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Proc amnestie?

193.?.?.?

Jsou státy,kde to jde, kde je relativní pořádek,jak ve vězenství, tak v PET lahvích.PET lahve mohou být zalohované, jako třeba v Německu,někde se vykupují "plechovky" od nápojů /USA/ a všude v EU se už dávno používají alternativní tresty a tím se snižují požadavky a náklady na justici jako celek! Jak dlouho u nás trvalo zavedení domácího vězení z el. náramky,protože byla soutěž na jejich nákup podvodná!
Stačí se podívat kdekoliv v zahraničí,jak se některé věci řeší a je vystaráno.Nemusíme přebírat všechny věci bezhlavě, ale co funguje, jako jsou zálohované PET lahve v Německu bychom převzít mohli ihned! Asi z toho nekouká ten správný "vejvar" a co u nás není "podlito" , rozuměj podplaceno, tak se nekoná!!! Kdo by se staral, když by z toho měl užitek jenom stát! Co je to stát v Česku? Dojná kráva v čele se zločinným vedením! Takže co chcete?
Chcete změnu,tak je nutno s tímto zločinným státem něco udělat.

281530

04.01.2013 04:00

Klausova amnestie dává velkou logiku

Zločinec

193.?.?.?

prostě zametá stopy a legitimizuje vládu špinavých peněz, tak, jak to deklaroval hned od začátku. Naprosto jasné a logické, nějaké veřejné mínění Narcise nikdy nezajímalo.

A kromě toho si dělá očko u propuštěných kriminálníků, podle hesla jednou já tobě, podruhé ty mně. Mafie dobře ví, co se sluší a patří, mafie je konzervativní, je křesťanská a spoléhá na staré dobré hodnoty a tradice. Je skoro jako Anglie. Vděčnost jí není cizí. A pouta společného zločinu jdou napříč všemi režimy a přežívají staletí, možná tisíciletí.

Akorát, vy, kteří Klause pořád notoricky a kolem dokola obhajujete - je poněkud hloupé, jestli z toho nic nemáte a děláte to "zadarmo" . Na obhajobu člověka, který všechno přepočítává na peníze (a nekouká, jestli jsou čisté nebo špinavé), bych zadarmo neztratil ani půl slova...

281557

04.01.2013 19:14

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

193.?.?.?

Vy jste dobře vymytá palice, píšu o dluzích a ještě větších dluzích a vy hned vytahujete, že se těším na komunisty. Copak Lenina, Trockého a jejich spolusoudruhy na západě financovali ruští mužici a ruský proletariát? Kristepane, to mi chcete tvrdit, že z úvěrů prostí lidé bohatnou?
Totalita už je nyní a brzy si po předsametové budete stýskat.
Třeba se vám uleví, až dostanete demokraticky gumovým projektilem do oka.

281606

04.01.2013 19:32

Bude hůř než za Husáka. Proč?

RE: Vzhůru k NWO

193.?.?.?

Človíčku, téměř tři čtvrtiny celkového zadlužení obyvatel tvoří dluhy spojené s bydlením. Neznám nikoho ve svém okolí, který by si z normálního platu v dnešní době pořídil nemovitost, aniž by se zadlužil. Pokud jste si našetřil, tak jedině za komunistů, to měli lidi prachů, že stavěli vily jak továrníci za První republiky. Režim byl blbej, jásně, dnes je to super, když jsou v Lídlu čínský ponožky ve výprodeji!

281607

04.01.2013 20:01

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

193.?.?.?

Pane Hestroyi, napsal jste to dobře, jeden obyčejný a neznámý řidič Smetana se stal symbolem boje proti zpupné vrchnosti, protože to pojal po "Ghándiovsku". Jak vidno, některým ten jeho "mediální úspěch" ze samé žárlivostí zakalil rozum.

281610

06.01.2013 03:27

Nicolas Sarkozy nařídil zavraždění Hugo Chaveze

Prašivý jehuda - ostuda Francie!

193.?.?.?

Kulturní Francie měla v čele takovou hnusnou úskočnou svini!
On byl celkem jasný už od pohledu.
Na druhou stranu je vidět,jak nové vlády v Jižní Americe světovým zločineckým centrálám vadí. Nejde jenom Chaveze,jde o celkový trend,kdy se země na tomto kontinentě osvobozují z vlivu Světové banky a MMF a to je dobře,protože ukazují cestu,že to jde i bez vyvolených tasemnic! [bliji]

281694

11.01.2013 05:12

Chavezovi nepřátelé spatřují v jeho onemocnění příležitost

Venezuela je již v takovém stavu obratu,že Chavezovi nepřátele nemohou uspět.

193.?.?.?

A dokonce si dovolím tvrdit,že skoro celá Jižní Amerika se již vymkla kontrole blboučké uzurpátorské klice,která momentálně vládne v USA a která také již nebude mít dlouhého trvání!
Lidé se po celém světě začínají ovobozovat a mají již dost fašistického kapitalismu! Musí přijít jiný systém , který bude spravedlivější a bude skutečnou autentickou vládou pro občany a nikoliv proti nim!

282052

14.01.2013 20:38

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

Zrovna jako skutečný výběr daní nelze kontrolovat,tak zrovna tak je možné pochybovat o výsledcích voleb

193.?.?.?

Proč je středisko,kde se provádí konečná sumarizace volebních výsledků tajné a neprovádí se zde veřejná kontrola v průřezu všech politických stran?
Nejsem odborník,ale manipulace při konečném součtu dat je možná!
Zrovna jako si žádný občan nemůže zkontrolovat,kolik stát skutečně vybral na daních!
Čistým volbám uvěřím až si budu moci vše i prostřednictvím svých zástupců zkontrolovat.
Další negativní pocit z voleb je nechutná mediální masáž,především z veřejnoprávních médií,které si ještě povinně platíme!Odporné a viditelně manipulující jsou hlavně prognózy agentur,používané televizí,kde nelze garantovat vůbec nic! [bliji]

282360

18.01.2013 01:12

Schwarzenbergovy restituce jsou stejně tajemné jako ty Havlovy. Navíc chtěl vrátit majetek sudetským Němcům

Zeman bude pro běžného občana lepší prezident,než Šláfenberk

193.?.?.?

Mylím,že Zeman má ještě nějaké sociální cítění a není to asociální hlupák,jako Šláfenberk, který svoje politické postoje velmi názorně předvedl v obouch asociálně tragických vládách Topolánka a Nečase!!!
Šláfenberk se mně jeví jako bezcharakterní hochštapler a mimo jiné, už je jako člověk zcela za zenitem.
Zeman také není žádný mladík, ale cinta kníže už má na kahánku
a platit pohřeb a nové prezidenstské volby je zcela zbytečné!
Je dobře volit menší zlo a tím je Zeman!
S biologickou možností člověka nic nenaděláte! Stačí jedna zima
a je po knížeti. Sice se ho snaží ještě vylepšit, obarvit, ale jde o starce nad hrobem,který už v politice nemá co dělat! [oči v sloup]

282644

18.01.2013 01:30

Tajná podpora USA Al-Káidě v severním Mali, Francie „přichází na pomoc“

Příbuzné si nalož do láku!

193.?.?.?

To že v Lýbii dnes vládnou naprosto neprůhlední a krutí islamisté je naprosto jasné! Ty jsi někdy viděl nějakou Al - Kajdu? Já nikoliv, jenom jakou vymyšlenou a prolhanými médii vygenerovanou informaci! To je pořád stejná píseň, jako je holokaustnický průmysl, také vylhané a lživé informace, které slouží k obohacování sionistů!
S vládou v Lýbii je to ještě o to těžší, že si tam islamisté z různých států dávají přes držku a není jisté, která parta nakonec zvítězí a bude jako tasemnice přisáta na Lybijské ropě!
Jenom Lýbijci budou sušit hubu,což za Kadáffího nebylo!
To ti asi příbuzní neřekli!Jak můžeš říci, že jsou některé informace lživé, když ani "vláda" a která přesně, neví, co se jí po území státu děje!
Lýbie je poměrně rozlohou veliký stát a tam bude ještě hodně dlouho moc horko,stejně jako je dnes v Iráku!Také kvůli ropě!
Scénáře jsou naprosto totožné!
Ne nadarmo se říká, rozděl a panuj! A to se přesně západní imperiální, neokoloniální moci pod vedením USA, podařilo.
Valdo, dej si mokrý hadr na hlavu a už přestaň fantazírovat.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

282645

18.01.2013 12:20

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

Jde o víc, než jen o Čechy

193.?.?.?

Já myslím, že nejde jen o likvidaci českého národa, ale celého Slovanského etnika. Vidíte to všude, bývalá Jugoslávie, Ukrajina,... Rozhodovat se ale bude v Rusku. Jde o to, aby se vzbudili Rusové dřív, než bude i pro ně pozdě.

Náš národ už žádnou budoucnost nemá, blbá není jen polovina, je to nějakých 70-80 procent, možná víc. A vidíte to i na nás, kteří to, co se děje vidíme - má snad někdo chuť vzít, v případě potřeby, do ruky kalašnikov a jít hájit národní zájmy v boji na život a na smrt? Jistě ne. A to znamená, že nás jako národ již nic nestmeluje, jen pokýváme hlavou, zanadáváme si, odplivneme a oprášíme němčinu, někdo ruštinu a pár z nás se začne učit i čínsky. Toť vše. V nejlepším případě budou Češi v Evropě něco jako předtím Moravané v Československu. Zemské zřízení by se nám sice líbilo, ale než se kvůli téměř zapomenuté národní, kmenové nebo jaké identitě poprat, to nikomu nestojí za to. Zbude folklór, nějaká ta Moravanka, její česká varianta - třeba "Vltavanka" - a národní kroje. Moraváci se dočkají spravedlnosti, konečně na tom budou Češi i se svojí Prahou stejně. Schopní lidé se nějak prosadí a splynou s okolím bez ohledu na etnický původ, ať už budou Evropu ovládat Němci, Rusové nebo Anglosasové. S Číňany by mohl být problém, protože kůži si těžko nabarvíte na žluto a šikmé oči jdou zařídit jen chirurgicky.


Na Klause se slzou v oku vzpomínat nebudu, on patří k hrobařům Československa a spolu s Havlem to celé umožnili. Ale tu volbu udělali nejen oni dva, skoro celý národ chtěl do Evropy, chtěl "demokracii" - když jsme si chtěli zachovat národní identitu, neměli jsme tesknit po Rakousku-Uhersku, po pořádku Třetí říše a hlavně spolu s Kocábem nevyhánět Brežněvovu heavy-metalovou kapelu. Máme, co jsme chtěli - tedy většina z nás. Že jsme to nedomysleli do konce a ignorovali naši zeměpisnou polohu a zájmy větších národů a etnik okolo, to je jen naše chyba. Moje babička mi to tehdy říkala - ale abyste je znova nevolali.

Pan Stwora se diví selhání umělců - že by měli být srdcem národa, a nejsou. To je taky příznak toho, že náš národ končí (svou existenci). Oni ale jsou - srdcem té blbé vetšiny, která už ztratila pud sebezáchovy i národní identitu. Takový Karel Gott, kterého jsem si jinak vážil jako velmi pracovitého člověka - jezdil zpívat Němcům ještě do NDR a byl oporou i Husákova režimu, tak proč by se měl teď k současnému režimu a establishmentu chovat jinak. To samé Menzel, Svěrák, Kubišová... mým jménem nikdy nemluvili, nikdy jsem se s nimi neidentifikoval, vždycky mi zněli falešně, ale jsem v menšině. Národ nad nimi hýkal nadšením, tak co... Karel Kryl už své bohužel říct nemůže. Ještě mi chybělo v médiích, koho volí Jaromír Jágr, to teprve přijde... Hádejte, koho, jaké překvapení. Poslední nezapomeňte zhasnout.

282695

19.01.2013 02:14

A nemají Němci pravdu?

Češi jsou póvl,

193.?.?.?

bylo mínění, které o Češích mělo německy mluvící obyvatelstvo za Rakouska-Uherska a také mnozí etničtí Češi sami o sobě, což vedlo k tomu, že se dokonce styděli mluvit česky na veřejnosti. To vím od svých prarodičů, pamětníků.

Proto si každý z nás v duchu odpovězme, jestli se cítíme, každý z nás, osobně, být póvlem, a od naší vnitřní odpovědi se odvíjí všechno ostatní - podle toho jednejme.

Po roce 1989 jsme mohli slyšet propagandu, že jsme především Evropané, že v dnešním, globalizovaném světě na národnostech prakticky nezáleží, že je jedno, jakým mateřským jazykem kdo mluví. Ono to zní hezky a dalo by se s tím i souhlasit, kdyby i velké národy a etnika jela férově podle těchto zásad. Ale pak jsme mohli vidět vyprovokovanou válku v Jugoslávii, bombardování Srbska, odtržení Kosova a celkové ponížení a zbídačení Srbského národa. V vše zájmu evropské jednoty a demokracie. Viděli jsme i rozpad Československa, nasměrování Ukrajiny proti Rusku a obklíčení Ruska raketovými základnami. Německu jsme se již stihli omluvit za příkoří, kterého jsme se na Němcích dopustili, snad by se ještě měli omluvit obyvatelé Lidic a Ležáků, ale to, že nejsou mezi živými, je možná omlouvá... Už dnes můžeme slyšet, že Benešovy dekrety neplatí a za pár dní si zvolíme prezidentem člověka, jeho polovina rodiny má fašistickou minulost. Srbové měli pravdu, že jednou přijdeme na řadu i my, a už je to tu. Slyšíme, jak zvoní hrana a víme, že zvoní nám...

Možná, že přežijeme, protože jsme už přežili 300 let německé nadvlády za Rakouska, ale záleží především na nás, jak sami sebe vidíme a vnímáme my, kteří jsme si této situace vědomi. Ta blbá většina, která si za pár dní možná zvolí knížete Schwarzenberga svým prezidentem, se za jiné mocenské a mediální konstelace přidá někam jinam. Klidně by volili Hitlera, Stalina, nebo PolPota a Pinocheta. Karel Gott by jim i zazpíval, Menzel by o tom natočil oslavný film. Na nich nezáleží. Klidně potopí republiku, národ můžou uvrhnout do nového otroctví. Ale to jestli samotný národ přežije, nezáleží na nich. Záleží to jen a jen na nás, vědomých si sebe sama, jestli si myslíme, že český národ přežít má. Jestli to chceme. Na toto se ptejme, o tom přemýšlejme. Má přežít národ, nebo si poradíme nějak sami, jen jako jednotlivci? Má pokračovat Český národní projekt, nebo na něj zapomeneme?

A kromě toho, je tu ještě Slovanský projekt, projekt slovanské vzájemnosti, o něm se také mluvilo kdysi, před mnoha a mnoha lety v českém národním obrození a který se do jisté míry realizoval ve slovanských státních útvarech - Československu, Jugoslávii a Sovětském svazu (o důvodech jejich rozpadu se dá různě spekulovat). Jde i o to, jak sami sebe vnímáme ve vztahu k celému slovanskému etniku.

282763

20.01.2013 04:45

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

Karel Schwarzenberg - to je jistota!

193.?.?.?

Miloš Zeman je hnusné samolibé hovado, o jehož vhodnosti na prezidentský úřad, řečeno jeho vlastními slovy, mám své pochybnosti...

Kdežto Karel... to je jistota. Čeho vlastně jistota? Podpory protičeských zájmů, sudeťáctví, odpovědnosti za zlodějiny a podrazy Nečasovy vlády a morální devastaci české společnosti. Jako vicepremiér odpovídá za všechny kroky, které Nečasova vláda provedla. Miloš Zeman je možná svině. Karel je svině zcela jistě. Za Milošem Zemanem možná stojí ruský Lukiol, za Karlem stojí Bilderberg - zcela jistě. Miloš Zeman chce prý otočit kormidlo více k Rusku, Karel zpochybnil Benešovy dekrety nikoli náhodou. Miloš Zeman si možná nakradl se Šloufem - prý, možná. Důkazy nejsou. Karel už má nakradeno - k restitucím mu pomohl Havel, dekrety nedekrety. Miloš Zeman je možná svině - pokud však, tak nepochybně svině naše. Česká. Karel je svině zcela jistě. Zcela jistě svině cizácká.

282830

21.01.2013 22:11

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Nemáme se za co stydět.

193.?.?.?

Žádnou válku jsme s Němci nevyhráli, poněvadž jsme s Německem nebyli ve válečném stavu. To už je česká historie tak v prdeli, že si dovolujete psát takové nesmysly? Kdepak jste se dočetla, že by Československo vyhlásilo Německu válku nebo naopak? Zdroj by nebyl?

283024

21.01.2013 22:28

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Máme se za co stydět.

193.?.?.?

Já jsem jim chtěl dát kupónovou knížku po babičce. Prý tam byl desetinásobek, říkal mi to Vítek z Baham.

283029

21.01.2013 22:33

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Máme se za co stydět.

193.?.?.?

Nejhorší byl nálet patnáctiset těžkých čtyřmotorových bombardérů Luftwaffe na Prahu. Však jim to Pražané hned v květnu oplatili[smích]

283030

21.01.2013 23:14

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: NEmáme se za co stydět.

193.?.?.?

Zanechte marné snahy, čím hlouběji se Česko noří do sraček korupce, lží a zlodějin, tím jasněji vyplouvá na povrch, že za tím stojí temné sudeťácké žilky.

283036

22.01.2013 20:00

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Nemáme se za co stydět.

193.?.?.?

Pár tisíc rozhádaných vojáků v Anglii, Svobodova armáda seskládaná z bývalých absolventů gulagu a volyňáků, kteří ani nevěděli, kdo je to Beneš, to byla opravdová páteř čsl. armády[smích]Mimochodem proč se tahle pýcha československých bojových jednotek začala mezi sebou po válce vraždit jako svině bojující o poslední kus žrádla v korytě?

283152

23.01.2013 13:23

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kdyz vse shrnem dohromady,co jsme o volbach napsaly,tak mam spatny dojem.

velký Bobeš 193.?.?.?

On nezmizel jen z hlavní stránky. On se nedá najít ani v archivu! Prostě jako by neexistoval. Kdo nemá přímý odkaz, ten si článek na Novinkách nepřečte. Vaporizovali nám hrdinu od Dukly a Kurska. [překvapení]

Viz snímky obrazovky zde: http://i50.tinypic.com/3497w8z.png (větší verze zde: http://i45.tinypic.com/346qnlt.png)

Prosím někoho z registrovaných nebo redaktorů - můžete to prosím dát do rubriky Ve zkratce? O tomhle se nesmí mlčet. Dejte to klidně i na facebook, dejte to kamkoliv, hlavně ať to lidi vidí včas. Díky!

283236

26.01.2013 23:47

Tak tedy Zeman

RE: Toronto a Praha

193.?.?.?

Poslední průzkumy prokázaly,že je dobré mít v jedné etnické populaci pouze do 4% jiného etnika na obohacení!
Pokud je poměr větší, dochází k asimilačním problémům,které se řeší jen za cenu poměrně velkých nákladů,příklad je Británie,která má letité zkušenosti s imigrací a poslední dobou po vstupu do EU má v této oblasti problémy.
Všeho má být s mírou,včetně zmíněného přílivu imigrantů do Kanady!A potom je hlavně důležité,pokud je imigrantů velký počet, aby nevznikala gheta "nových" obyvatel země,kteří neumí jazyk,ani nemají kvalifikaci a příslušné kulturní zvyklosti,nutné pro začlenění do jiné společnosti,aby pro ni byli po určitém čase přínosem a nikoliv trvalou zátěží!
Nejde také všechny házet do stejného pytle! Jsou cikáni, kteří se od nás vystěhovali do Kanady a Británie a docela velký počet se velmi dobře integroval,pracují, jejich děti chodí do školy a prosperují,protože tamější společnost má nástroje a programy
a umí s imigranty pracovat! Nesmí jich ale být mnoho!!!

283643

27.01.2013 03:16

Tak tedy Zeman

193.?.?.?

Ať má Zeman jakékoli chyby, Hitlerovi sudetští pohrobci, doufající ve vítězství Kalouskova zombie Schwarzenberga, stejně jako temné síly Bilderbergu, vyhodily obrovské množství prachů a úsilí, které obrátilo v prach. A to mně upřímně těší. Jasně, prachů stále mají dost, i vhodných a ochotných loutek. Přesto nemusí vyhrát, stejně jako ta paní na Žižkově, co měla tři klíče od hajzlu, a stejně se posrala. Jejich mediální mašina, co tu měla všechno převálcovat, se zadrhla. Nebo nezafungovala dost, aby to stačilo. Jsou to ti stejní, co chtěli před pár měsíci sesadit Putina, co mu vzkázali přes McCaina, že je na řadě po Kaddáfím, a - неполучилось. Jsou to ti stejní, co si myslí, že slovanské národy jsou jejich předurčená kořist, jen proto, že mají technologicky trochu navrch a jsou "panská rasa". Vedou proti nám válku, i když na nás zatím nehážou bomby. A my jsme se zrovna probudili. Ale učíme se rychle a ovce nejme. Nikde není předurčeno, že jsou to oni, jejich predátorská civilizace, kdo musí vyhrát.

PS1: Pokud je náhodou pravda, že Zemana podporoval ruský Luk-oil, nevadí mi to. V tom případě, díky, spasibo, tovarišči.

PS2: Případné výblitky vzteku, že váš knížepán nevyhrál, si můžete ušetřit. Nejde mi to ani do paty.

283667

28.01.2013 23:19

Nová Bílá hora? Odkládá se!

Jenže pane autore

193.?.?.?

Jenže pane autore, změní se něco k lepšímu? Nezmění. V Blbákově se bude dál vesele krást, tunelovat a privatizovat jako to bylo doposud, víte? Osoba sionisty Zemana to bude zaštiťovat českovlasteneckými bonmoty a kecy o investicích, které prohloubí státní zadlužení.Rozklad českého státu bude pokračovat, děláte si zbytečné iluze, Husiti byli taky jen parta náboženských fanatiků, kteří se pak povraždili mezi sebou, když už neměli kde krást.

283854

28.01.2013 23:24

Nová Bílá hora? Odkládá se!

RE: Bohužel probuzení přichází pozdě

193.?.?.?

Rozkradená a zadlužená republika, odkázaná na ruskou ropu, cizí montovny a dovoz levného čínského tovaru, to jsou ty pravé české národní zájmy. Hip, hip Zeman!

283855

29.01.2013 01:36

Nová Bílá hora? Odkládá se!

RE: Bohužel probuzení přichází pozdě

193.?.?.?

Na zdvořilý dotaz zdvořilá odpověď, Český národní zájem a silácké řeči o Češství a Češích jsou jen řeči pro slabomyslné ovčany, vaše otázka postrádá smysl, páč Čechům brzy nebude patřit v Blbákově nic kromě dluhů, po dvaceti pěti letech úspěšného hraní si na tržní ekonomiku a privatizace stojí na konečné v pomyslném Užhorodě a budou přepřahat. Už se hledá nový dráb...

283870

30.01.2013 16:55

Demokracie, terorismus a tajný stát - 3.díl

Válka Čína - USA na obzoru?

193.?.?.?

Už je asi konec "tajných" operací a dojde na vyrovnání, má dáti, dal!
USA promýšlejí scénář války s Čínou


Obama označil Čínu za protivníka a nařídil prozkoumat čínské nebezpečí. Spojené státy zahájily přemisťování svého loďstva do Asijsko-tichooceánského regionu (ATR). Základem pro takovou pozici je ekonomika a politika.

Čína je jediná země světa, která je schopna v blízké době (dle odborníků asi 8 let) předstihnout v HDP USA. Amerika je v hospodářském propadu, má vysokou nezaměstnanost a hrozí jí zhroucení. Čína se vyvíjí stabilně, uměle udržuje nízký kurz jüanu, čímž stimuluje domácí výrobu a export. Krom toho vyvádí v posledních letech své měnové rezervy mimo americký dolar a investuje je do zlata, eura, surovin a aktivně přechází ke dvoustrannému měnovému vypořádávání. Je zřejmé, že Čína nehodlá být nadále věřitelem USA.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1595-usa-promys...

284010

31.01.2013 01:56

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

A co může Čína dělat?

193.?.?.?

Nebo snad má Čína donekonečna dodávat zboží a služby na trh USA na dluh?
Jenom "čístý" roční deficit USA bez dalších externalit vůči Číně činí cca 200 milard / bilionů v normě USA/ USD ročně a to již po dobu mnoha let!
Někdo již musí v USA vystoupit a říci, utáhnem si opasky, začneme šetřit a splácet dluhy, jenomže to je politická bomba
a před takovým rozhodnutím budou všichni politici tančit "hadí tance" a svalovat vinu jeden na druhého!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

284036

02.02.2013 03:19

Hoax?

Volby nemohou být prohlášeny za neplatné a žádná "revoluce" z prava nebude!

193.?.?.?

K neplatnosti by musel být nějaký hmatatelný důvod!
Zprávu jsem četl také a nepovažuji ji za falešnou.Zeman bude prezidentem, ale mám obavu z nových voleb, kdy levice a především KSČM dosáhne vysokého volebního vítězství a potom je nebezpečí, že se budou dít věci, které levici mohou zdiskreditovat.Doufám pevně, že je v ČSSD a KSČM dostatek moudrých lidí, kteří udrží partajníky u moci v rozumných kolejích! Další excesy, tentokrát z levé strany si tento stát nezaslouží a nemůže dovolit!Dost bylo "zločinů" od gaunerů, kteří se dnes nazývají ODS a TOP09!!!

284145

03.02.2013 05:49

Hoax?

RE: Proc Hoax?

193.?.?.?

To jsme asi každý z jiné alternativní reality. V té mojí se Zeman do médií prakticky nedostal, Karla všichni známí a úspěšní chválili, kdo ho nechtěl volit, byl komoušská svině a socka, nebo rovnou rudé (nebo hnědé, dle vkusu ostouzečů) prase. Kdo byl veřejně ostouzený a jeho morální kvality zpochybňovány, byl Miloš Zeman. Jeho příznivci minimálně jednou nebyli proti pravidlům vpuštěni do televizní debaty. Ve státních i soukromých sdělovacích prostředcích byl slyšet jen názor "volím Karla". Ti, kteří Zemana volili, zažívali před volbou jakési "temno", byli izolovaní, nevěděli často o sobě, neměli žádné "prozemanovské" médium, které by je sjednocovalo, každý tam šel sám za sebe udělat tu správnou věc - proti oficiálně propagovanému názoru, z pudu sebezáchovy, nikoli proto, že by si většina z nich myslela, jak je Zeman skvělý. Že Zeman vyhraje nevěřil skoro nikdo, protože i ti, co ho volili, se báli, že v případě potřeby budou volby zfalšovány. V jakési anglické televizi oznámili Karlovo vítězství dokonce předem. Nevyšlo jim to jen proto, že loutkovodiči neznali dobře český lidský materiál. (V jejich zemi "udělat tu správnou věc" totiž neznamená mít jiný, než oficiální názor. A když už jej nedejbože máte, neměl byste určitě nic dělat, natož někam házet volební lístek. "Správná věc" je v tom případě zaujmout relaxovanou polohu a počkat v klidu na zřízence, který dělá svou práci - Viktora Čističe, který Vás profesionálně zachrání a uslyší slova uznání. Good Job!!!) Kdyby loutkovodiči opravdu chtěli zvolení Zemana, mohli toho snadno dosáhnout asi tak 10x levněji.

Takže v mojí alternativní realitě byste pravdu určitě neměl. U nás to možná mohl být test české národní soudržnosti a připravenosti k asimilaci. Sudetskou kartu vytáhl sám Karel. Možná šlo o boj dvou zájmových skupin, ale ta "Karlova" tu vlastní kde co, hlavně média. Prozemanovská skupina je spojená s odcházejícím Klausem, a taky je samozřejmě infiltrovaná. Možná je v tom skrytá metoda ovládání. Rozštěpení společnosti a strašení jedněch druhými. I na Zemana jsou páky. Asimilace Čechů se prozatím (možná) odkládá. Je třeba jim laskavě a konejšivě vysvětlit, jak moc byli hloupě a neevropsky paranoidní. Zeman má sklon radit velmocem, kdy a s kým je potřeba jít do války (aniž by byl do hry zasvěcen - třeba s Al-Kaidou a militantními islamisty se dnes už zase neválčí, Zeman ale není "in", což prozrazuje, že s ním, vesnickým balíkem, se nepočítalo; když Amerika rady neposlouchá, zkouší radit aspoň Rusku, což znova prozrazuje jeho balíctví, touhu prosadit se za každou cenu a to, že za sebou nikoho, mimo českou kotlinu, nemá) a to velmoci nemají rády.

284199

05.02.2013 04:38

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

Metody naprosto na hlavu postavené!

193.?.?.?

Násilí není žádné výchovné působení.Celá pedagogika a hlavně Komenský "pláče" , když vidí podobné praktiky.
Pokud podobné výchovné metody děti přežijou, budou je uplatňovat v dospělém věku! Existuje na to mnoho studií! Proto je nejvhodnější nenásilná výchova,která se uplatňuje v severských zemích,ale zde je zase trochu "nenásilí" mnoho a děti si takzvaně mohou dělat , co se jim zachce, což je druhý extrém!
Výchova má být vyrovnaná a uplatňovat na děti popisované metody je zvěrstvo!Společnost v USA je už tak narušená, že není schopna dohlédnout důsledků.Stále více vidíme, jak nám náš "vzor" USA odchází do řitě! To je konec společnosti, násilí plodí opět násilí,které se bude stupňovat! Nakonec jít do školy a tady "vystřílet" cca 20 spolužáků jako koroptve, to máme v USA jako už běžné zprávy!

284296

Obamova vláda se octla pod tlakem, když vyšlo najevo, že CIA provozuje v Saúdské Arábii tajnou vojenskou základnu, odkud startují k leteckým úderům americká bezpilotní letadla. V americkém Kongresu sílí hněv nad tím, že Obamova vláda odmítá zdokladovat, na jakém právním základě zabíjí americké občany.

Ve středu vyšlo najevo, že CIA tajně používá základny v Saúdské Arábii ke kontroverzním smrtícím leteckým úderům v sousedním Jemenu. Americká bezpilotní letadla v září 2011 usmrtila duchovního Anwara al-Awlakiho, který se narodil v USA, a jeho syna. Bílý dům přitom vyvíjel nátlak na deník Washington Post a další tiskové orgány v USA, aby rok tuto informaci z bezpečnostních důvodů utajovaly. Kongres nyní požaduje, aby americká vláda vysvětlila, jaké je právní ospravedlnění pro vraždění Američanů.
http://blisty.cz/art/67414.html

284419

07.02.2013 02:31

Jak se chodí ke křížku

Mafiánský kapitalismus hubí kulturu

193.?.?.?

Stát dnes financuje živé umění částkou rovnající jen 38 procentům částky z roku 2007
Dává na živé umění 0,032% státního rozpočtu
Ačkoliv výdaje státního rozpočtu rostou, kultura chudne. V číslech absolutních i relativních.

Porovnáním poměrů těsně po konci sociálně demokratických vlád s dneškem (2007 - 2013) je poměr výdajů na živé umění po očištění o inflaci v cenách roku 2007 100:37,7%. Řečí ekonomů tvoří výdaje na živou kulturu DNES tři desetiny promile výdajů státního rozpočtu 2012 (neboli tři desetitisíciny). V roce 2007 to bylo šest desetin promile výdajů státního rozpočtu 2012. Čili dnes je to polovina... Do grantových programů jde pro rok 2013 pouhá 2 % rozpočtu ministerstva kultury oproti 3,5 % v roce 2012 a 5,5 % v roce 2008.

Toto je výsledek politiky Topolánkovy a Nečasovy vlády ODS s TOP 09 a VV/LIDEM. Toto je výsledek, když tvoří rozpočet místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Toto je výsledek politiky předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga. Kdyby si to nepřál, tato politika by se nikdy nemohla realizovat. Vinit z toho ministryni kultury je totéž jako vinit pochůzkáře z nárůstu zločinnosti.
http://blisty.cz/art/67393.html

284420

07.02.2013 22:31

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE: Nesmysl

193.?.?.?

Vojta chodil se Šalamounem a Davidem na pivo - musíte Vojtu nechat vyblábolit,bohužel i takový jsou a budou otravovat a otravovat!
Zde bych se zastavil i u samotného Ježíše,který také není historicky doloženou a ztotožněnou postavou,ať si křesťané řvou, co chtějí,taková je skutečnost! Ježíšů a Janů Křitelů bylo v té době na území Judey hodně a který byl ten pravý?
I celá Bible je kompilát,především Starý zákon, a o Novém zákoně se vedou velké disputace,protože ho ani neumíme ze starých pramenů přesně,významově přeložit!!!
Bible je nádherná kniha,ale mohu uvést příklad:
Na počátku bylo slovo a to slovo bylo od Boha a to slovo bylo Bůh! Konec citace z první věty evangelia!
Ve starých pramenech se uvádí, že na místě věty, kde my dnes používáme výraz "slovo" , byl termín "logos" , což je mnohovýznamové slovo! Může být také přeloženo jako termín "rozum"!
A jak zní věta jinak přeložená!
Na počátku byl rozum,a ten rozum byl od Boha a ten rozum byl Bůh!
Logos je prostě výraz pro informaci!
Podobně se celá Bible "pohybuje" na hraně a co je velký problém, že byla při kanonizování upravena pro mocné tehdejšího světa.
My vůbec neznáme jakým způsobem - král a panovník byl od Boha,proto absolutní poslušnost!!! A celá staletí se ve jménu Boha řezali v ustavičných válkách, až krev stříkala až do třetí řady!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Na takové náboženství se jim můžu jenom vysrat, krutě násilný křesťanskožidovský systém náboženství stojí za hovno,také na tom území, kde bylo hovno,jenom poušť, srab a něšťovice vznikla tato tři "nádherná" náboženství - judaismus,křesťanství a islám a proto se všechny navzájem po staletí "milují" , jak osinu v prdeli a tahle velká "láska" stála už miliony mrtvol!
Kdo byl pohan, tak ho zavraždit,upálit, jako všechny Indiány v obouch Amerikách,jak jižní, tak potom severní! To je krása, to máme krásné dějiny a Vojta nad nimi bude onanovat blahem!
Dnes máme na pořadu dne světový konflikt pravoslaví, versus katolíci, kteří se na oko milují, ale jinak tomu druhému nejraději vypíchnou oko rezatým drátem! Příklad Srbska, Ruska je naprosto jasný a výmluvný!
Jsou na světě duchovní systémy,jako je třeba budhismus a jeho všechny deriváty,kde jsou vedeni všechny lidské bytosti ke spolupráci a vzájemné toleranci a tady je někde naděje světa na obrodu!
Proto také Západ je sice "civilizačně" a technicky vyspělý, ale jenom koukám jako puk!,jak jde celá "západní" kultura tiše do prdele a už se znovu šikuje k válce! Teď zase budeme hubit islamáky,protože nějakého nepřítele fašistický, "křesťanský" kapitalismus mít musí,protože jinak by nemohl ustavičně "růst"! Ať žije ORWEL! Tak přesně to nemohl ani předpovědět! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

284464

08.02.2013 00:48

Vrtěti psem – 1. díl

Možná,že brzo už nebudeme vrtět ani tím psem!!!

193.?.?.?

EU zřizuje pro euro-volby „troly“ k boji s euroskeptiky

Evropský parlament utratí téměř 2 miliony liber za monitorování tisku a za pročesávání debat euroskeptiků na internetu vydané na „troly“, pomocí nichž bude příští rok debatovat během příprav a průběhu euro-voleb, je totiž sužován strachem z rostoucí nevole vůči EU.

Evropský parlament se děsí rostoucího nepřátelství vůči EU.

Daily Telegraph viděl důvěrné návrhy výdajů i interní dokumenty plánující bezprecedentní propagandistický blitzkrieg před evropskými volbami v červnu 2014 a během nich.
Klíčem k nové strategii budou „monitorovací nástroje veřejného mínění“ k „včasné identifikaci debat s politickou povahou mezi příznivci sociálních médií a blogů s potenciálem přilákat zájem médií a občanů.“

Výdaje na „kvalitativní mediální analýzu“ mají narůst o 1,7 milionu liber, přičemž většina těchto peněz se má nacházet v už existujících rozpočtech, tak bude ještě zapotřebí pro příští rok navýšení o 787 000 liber, a to i přes apely, aby i výdaje EU odrážely to uskrovňování národních rozpočtů.

„Zvláštní pozornost je třeba věnovat zemím, které zažily vzedmutí euroskepticismu,“ uvádí loni odsouhlasený důvěrný dokument.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1631-eu-zrizuje...
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

284473

08.02.2013 01:11

Fond intervencí

Možná by si měla Evropa zamést před vlastním prahem!

193.?.?.?

Zatím je ještě velkým lákadlem pro občany zmíněných zemí poměrně vysoká životní úroveň v EU.
Tato doba však končí a informace se šíří rychle! Británie dnes investuje do informační kampaně a inzeruje zde pokles ekonomiky Británie, na zamezení nové vlny přistěhovalců z Rumunska a Bulharska, která se očekává po uvolnění předpisů EU pro občany nových zemí EU.
Změny poměrů v těchto zemích stejně přijdou, ale nikoliv pod taktovkou zmíněných činitelů ve "fondu intervencí".
Půjde o vyhozené peníze. Lidé v Bělorusku a jinde nejsou slepí a dobře si uvědomují, v jakých problémech se EU nachází! 50% nezaměstnanost mladých lidí třeba ve Španělsku je burcující!
Ekonomické problémy Západu se také projeví v cílových zemích určených pro "Fond intervencí",ale jinak!
Hodně těžko se padá z vysoké životní úrovně v EU, ale lidé z nižší životní úrovní jsou odolnější,propadu se lépe přizpůsobí!

284475

08.02.2013 05:34

Vrtěti psem – 1. díl

Je únor a zase bude velká mediální masáž o únorovém komunistickém puči!

193.?.?.?

Ale je dobře znát všechny souvislosti!
Ti lidé, kteří přišli ze závodů 28. února 1948 nebyli nikým nahnáni na demonstraci na Staroměstské náměstí!
Krátce po válce,kdy byl všeho nedostatek, chtěli lepší a spravedlivejší společnost a byli "mafií" řízenou z tehdejšího stalinistického SSSR uvnitř KSČ, podvedeni!!! Po roce 1949 jsou zavíráni i prostí komunisté,předváleční členové strany, které nelze podezírat z nějakých podvodů, či nezákonné činnosti!!!Rok 1968 byl také "zahuben" z venku,kdy měla KSČ obrovský společenský kredit a podporu!
Jak příslovečné, když budete zkoumat průběh "sametové" revoluce v roce 1989 a vývoj po ní, jde v podstatě o stejné mechanizmy!
Proto také studenti hovoří o "ukradené" revoluci, o sametovém podvodu!
Jsem rád, že došlo k listopadu 1989 a "tajemníci" odešli na smetiště dějin,ale kdo byl potrestán za zločiny KSČ a to nejenom za zločiny obecně, ale za zločiny, které byly trestné i za legislativy před rokem 1989!!!
Vrtí se psem stále a u nás už se ani nevrtí, jenom bezostyšně lže a krade!!! Před 23 lety jsme byli hromadně podvedeni, nechala se republika doslova rozkrást a to snad musí vidět každý!
Je otázka,kde je řešení,ale snad se v EU úplně neztratíme a také jsme pod "deštníkem" Německa, které zde hodně investovalo a nenechá se o své investice připravit!Mohli bychom se však životní úrovni Německa alespoň trochu a pomalu přibližovat a místo toho se vzdalujeme!!! Jezdíme nakupovat do Německa, kde je dnes už mnoho zboží levnějšího, než u nás a Němci mají cca 3x vyšší platy!!!! Je to smutné zjištění a Havel s Klausem by měli být podle středověkého práva "koupáni" ve Vltavě, jako zloději a šizunkové!!! [pláč] [pláč] [pláč]
Krásné je, jak se dnes hádají o fotovoltaiku a přitom je jasné,kdo přesně z politiků za to může - zase jenom lžou a kradou a přitom vrtí psem!!!

284487

11.02.2013 02:46

Zákaz psychotronických zbraní teď závisí na Rusku a Číně

To musí být psychotronické zbraně už hodně nebezpečné,že se jimi zaobírají v OSN!

193.?.?.?

On bude asi problém v kontrole.Jejich účinek je tak netradiční a hlavně překvapující, že se jich zalekli i mocní, ale nevím, zda vypuštěného Džina dostanou nazpět do lahve.
Máme se na co těšit, protože se alespoň trochu dozvíme, co můžeme od tohoto druhu zbraní čekat.Nic moc dobrého to nebude! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

284605

11.02.2013 02:56

Mali a africká agenda AFRICOM: Cíl Čína

Nové koloniální války jsou na obzoru!

193.?.?.?

Spory o suroviny mohou vyvolat válku světovou. Historie se bude opakovat! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

284606

To je ten veliký Babylón a krví zpitá nevěstka, která padne.

284838

To nikam nepovede. Nejsme v Iráku.V Evropě vést "válku" proti vlastním občanům je politická sebevražda!
Spíše dojde ke změnám v EU a konečně také se "provětrají" banky a jejich "hospodaření"!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

285730

04.03.2013 20:18

Jste připraveni?

RE: Otázkou není ZDA ale KDY...

193.?.?.?

Přesně tak, od r. 1989 se nevytvořilo nic, ale pořád je co krást...

285792

04.03.2013 20:28

Jste připraveni?

RE: Otázkou není ZDA ale KDY...

193.?.?.?

Btw. Já to znal trochu jinak: Ruty-šuty Ukrajina, Donbas... Byla to částečně sranda, částečně protest proti blahé okupaci bratrskými armádami Varšavské smlouvy, která nám tehdy připadala jako národní tragédie. Dneska bych si raději dal znovu soudruha Brežněva a jeho heavy-metalový koncert, než nynější demokratické konce a hlavně to vyústění, které slibují. Jaká ironie osudu!

285796

15.03.2013 01:47

Papež Washingtonu?

Nevím,čemu se divíte!

193.?.?.?

Přeci si nezvolí nějakého "čistého" papeže, aby na něj něco neměli a mohli ho tak snadno vydírat a ovládat!!!
Celé vlády jsou takto sestavovány z lidí, kteří mají "těžké" škraloupy a musí proto tancovat, jak "loutkáři" pískají!
Jak prosté a účinné! A začíná to již na malých komunálních postech.Každý na každého něco ví a tak se "zločinný" systém udržuje při životě! A to celé se jmenuje "demokracie" a "svoboda" a kdo nešlape, jak se píská, je různým způsobem diskvalifikován, někdy i fyzickou likvidací! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

286343

15.03.2013 02:00

Izrael: de facto člen NATO

RE: Pane Stworo...

193.?.?.?

Musíte přesně specifikovat, jací židé a kolik jich je z celkové populace. Skutečných "židáků", kteří kurví svět, je třeba pouze
2% z celé židovské světové komunity!
Kolektivní vina je dnes právně nepřípustná - i Němci po válce byli poškozeni, protože ne všichni byli "nacisté" a "fašisté" a trpěli skoro všichni bez rozdílu! Tam ten podíl bude asi skoro opačný, ale není možné postihovat všechny kolektivní odpovědností, i za to , co konkrétní osoba nespáchala! Blbě se to dokazuje, ale trestat nevinné, je zločin!

286344

Nevěřte tomu, to že se dá něco patentovat, neznamená, že to funguje. Žádný funkční zdroj na principu volné energie v pozemské technologii neexistuje, pokud by existoval, nejprve by se jeho princip objevil v odborných, recenzovaných fyzikálních časopisech a věděla by o něm fyzikální komunita. Na Keshe a podbné šarlatány zapomeňte, nikdy nic funkčního nepostavili, ani nepodali konzistentní návrh, který by mohl fungovat. Je to jen fikce na tahání peněz z důvěřivých sponzorů.

Za hypotetické mimozemšťany někde z druhého konce galaxie pochopitelně mluvit nemůžu, ti by třeba něco mohli mít [smích]

286441

Jak pracuje Utronový motor? Utrony jsou elementární částice páté dimenze, které jsou opakem ne-utronů a tvoří převážnou část temné hmoty vesmíru. Vyznačují se vysokým kvantovým spinem, bez něhož nemohou existovat - podobně, jako fotony nemají klidovou hmotnost, utrony nemají bezspinovou hmotnost. Pomocí utronového Higgsova pole přenášejí celý svůj kvantový spin přímo na hřídel utronového motoru a samy přitom zanikají, čímž přeměňují celou svoji hmotnost na energii otáčivého pohybu. Volnou energii vesmíru, uloženou v podobě temné hmoty, které je všude dostatek, tak převádějí přímo na jinou, zužitkovatelnou formu energie, aniž by byly porušeny fyzikální zákony zachování hmoty a energie. Utronový motor tak může přímo a ihned nahradit klasické motory, spotřebovávající běžná paliva, přitom je naprosto čistý, ekologický, a mnohem účinnější, než jaderná energie.


!etsj ilětelan ,iliřěvu umot etsj dukoP

286523

19.03.2013 21:20

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

Znásilnění Kypru Evropskou unií a MMF

193.?.?.?

Všimněte si prosím, že do včerejška byly všechny vklady v kyperských bankách pojištěny až do hodnoty 100 000 euro u kterékoliv banky. Dnes se ten svatosvatý slib vlády ukázal tím, čím je; lží. O co hůř a daleko horší a dost děsivý je fakt, že Evropská unie, Evropská centrální banka a MMF nejenže dovolily porušení pojištění vkladů, nýbrž jej i požadovaly. Jedna věc je tu jistá; když zrušili pojištění vkladů na Kypru, tak jej mohou zrušit v kterékoliv zemi v Evropě. Dále, když mohou zrušit pojištění vkladů, mohou zrušit dohodu o dluhopisech škrtnutím pera na papíře. Teď už nic; vůbec nic není v bezpečí!

Dávejte prosím pozor. Evropská unie a Evropská centrální banka a MMF právě prosadily konfiskaci soukromého majetku pro své vlastní ukojení. Bankovní účty nejsou dluhopisy nebo akcie nebo nějaká forma investic. Je to soukromý majetek jako váš dům nebo vaše auto. Německo, Francie a spol. přišli a řekli: „My to chceme a my si to vezmeme a pro naši vládu je to nezbytné.“ Tyto země to zatím ještě nepožadovaly od svých vlastních občanů, ale brzy by už mohly požadovat, ovšem požadují to od občanů Kypru výměnou za financování. Tohle už není Evropská unie, to je Evropská čtvrtá říše!

„V okamžiku, kdy se připustí myšlenka, že ve společnosti není majetek stejně svatý jako zákon Boží, tak už neexistuje síla zákona a veřejné spravedlnosti, aby ji chránila, tak propukne anarchie a tyranie.“

-John Adams
http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=znasilneni-ky...

286696

22.03.2013 22:49

Americký outsourcing: Když je pravda potlačována, země umírají

Už se zde opět objevil náhončí té jedné zaručené pravdy - Adam

193.?.?.?

Vykašli se na něj, jde zřejmně opět o nějakou provokatérskou existenci! On se jistě ještě odkope!
Co se týče USA, to je problém, který bohužel zasáhne přes dolar celý svět! Na držku půjdeme celkem všichni, pokud se ovšem do té doby nepodaří těm správným vyvoleným vyprovokovat nějaký větší válečný konflikt, kde se totální ekonomický krach podaří schovat a poukázat na jiné "válečné" svízele!
Ani Čína, která je s USA "svázána" a závislá na odbytu svých výrobků a služeb v USA, nebude toto zboží a služby stále poskytovat na astronomicky stoupající dluh! Někdy džbán přeteče a potom pojede celá slavná Amerika do pr@dele!Myslím, že už to nebude dlouho trvat a na držtičku půjdeme všichni, co lezeme Americe do pr@dele! Dříve SSSR, dnes USA!, náš vzor a "přítel"
nejvěrnější!
Je velkou otázkou, co se bude v Americe dít, protože spousta prostých Američanů, si takové zacházení od vlády a hlavně "banksterů" nezaslouží!
Zrovna jako na Kypru. Kdo zavinil a způsobil totální zadlužení Kypru? A jsme u stejného jmenovatele , ve stejném početním případě! Stejné ekonomické pijavice a tasemnice jsou u vesla po celém světě a sosají a sosají!!!
Na Islandu se trochu "pochlapili" a alespoň takové banksterské svi@ně,které mají podobné ekonomické zločiny na triku, zavřeli a budou je soudit! Já bych je nechal postřílet, jako škodnou v lese!Co s lidmi, kteří záměrně škodí celému světu a posílají statisíce lidí do bídy a hlavně, je štvou proti sobě,ve známém scénáři odvěké mocenské hry, rozděluj a panuj!!!
Přitom to není potřeba! Propad, bída a sociální krize jsou uměle vyvolávány, za účelem uchopení totální nadvlády nad světem!!!
Asi musí zase přijít nějaký společenský otřes, který vyvolanou nerovnováhu ve společnosti srovná! Kolik to bude stát peněz a lidských životů nikdo neví! První i druhá světová válka proti tomu byla nejspíše "kojeneckým ústavem"!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

286915

25.03.2013 01:18

Diplomatické pozadí izraelské omluvy Turecku

Izrael porušuje lidská práva a je v této podobě na konci své existence!

193.?.?.?

Abych zase nebyl špatně pochopen, jako oni dotyční státníci,
protože kolem Izraele se musí našlapovat v papučích,jinak začne vyřvávat Izrael svůj oblíbený "flašinet" o holokaustu a antisemitismu!! Už je to únavné!
Kdy ale začne Izrael dodržovat všechna ustanovení RB OSN? Jiný stát by byl již dávno "humanitárně" zbombardován do druhohor, ale drzá,fašistická vláda Izraele si může stále dělat co chce,
z Palestiny si dělá "koncentrák" a všechna porušování lidských práv jí prochází, včetně zavraždění tureckých aktivistů!!!
Už je na celém světě prohlédli,proto také utrpěli naprostý debakl v OSN,pří hlasování o Palestině!!! Už jich mají na celém světě plné zuby,"vyvolených" a násilných parchantů!
Pokud Izrael nezmění rychle svoji mezinárodní rétoriku a jednání,nemusí žádný Izrael za pár let existovat v této podobě!

287065

31.03.2013 11:32

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

Rozporuplný Stalin a jeho doba a "zločiny" současných mocných

193.?.?.?

Článek je hodně problematický,protože říkat,že někdo vraždil dříve a více, správné není.
Nechci se bavit jenom o Stalinovi,protože SSSR měl i jiné vývojové etapy.
Dnešní Rusko stále čerpá z toho,co bylo za dob SSSR zbudováno a kam se dostal stát vedený "komunisty"! Nelze opomenout velmi nízkou startovací čáru v roce 1917,obrovské válečné škody a přesto je obdivuhodné,čeho všeho SSSR dosáhl.
Nakonec, jak mohou "komunisté" řídit stát k jeho obrovské prosperitě vidíme na současné Číně!
Stalina a jeho zločiny omlouvat nelze, ale má autor pravdu, že když se pere špinavé prádlo, tak pro všechny!!!
Statisícové vraždění Británie a USA v koloniích,lze také přesně tak odsoudit jako Stalina a genocidu ve Vietnamu,kterou mají na triku USA, nelze opomenout!Americké svině se neštítili zničit ani miliony hektarů přírody,svržením defoliantů,kde jsou škody patrné dodnes a rodí se defektní děti! Kdy budou za tyto zločiny světovládci z USA souzeni?
Nechci se dále pouštět do rozsáhlých polemik, ale poukazovat pouze na zločiny komunismu a Stalina a přitom umenšit a popřít zločiny kolonialismu a kapitalismu,je přinejmenším velmi nespravedlivé!Je nutné mít vyvážený pohled na dění ve světě a hlavně nepodléhat propagandě z žádné strany!
Dnes,když se u nás opět začínají prosazovat zločinné způsoby fašistického a korporátního kapitalismu, je poukazování na zločiny "komunismu",pouze průhledná propaganda,která má odvést pozornost od "zločinů" a nepravostí současné vládnoucí moci,
která lže,krade a korupční,až hanba!
Když odhalujeme zločiny "komunismu",když už také začneme po právu odhalovat zločiny současného "kapitalismu",které jsou daleko palčivější,protože se nás bezprostředně týkají!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

287384

08.04.2013 16:12

Co stojí za konfliktem USA-Severní Korea?

RE: .

193.?.?.?

Přesně tak jsem to také četl. Podle tohoto pojetí můžete docela klidně být Čech, a zároveň Rus. Je mi to sice sympatické, ale úplně tomu nerozumím. Kdo tedy rozhodne to tom. jestli jsem Rus? Ruská duma, Vladimír Putin nebo já sám? Člověk se jen tak, jednoho dne probudí, a zjistí, že je Rus? [smích]

287833

14.04.2013 21:24

Finanční války: Nejlepší obranou je útok (II)

Nemáte pravdu,dolar již není hegemonem ve světovém zahraničním obchodě

193.?.?.?

Pokud se Čína dohodne s Austrálií,nebo s jinou zemí, může jejich vzájemný obchod probíhat na základě jiné měny.Nemusí zde vůbec být USD,jako mezinárodní platidlo.
A jak se pomalu začíná rýsovat, dolar odchází ze scény, pro nízkou důvěryhodnost.
Mezinárodní obchod potřebuje nějakou ústřední měnu, ale zdali to bude do budoucna dolar - moc bych na to nesázel,protože světová bankovní komunita je na dolar hodně naštvaná!
USA provádějí podivuhodné "kejkle" se svojí měnou, uměle ji nadhodnocují,přičemž by bylo záhodno, aby dolar šel hodně dolů
a reflektoval tak skutečnou ekonomickou realitu a došlo by tak
k "upuštění" příliš natlakovaného kotle,alespoň na nějakou dobu!

288085

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?