Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 695 příspěveků, 39 různých jmén: <nic>, =íšžč=íáqš, 11, ahab, AN, asdf, asdf2, bezdomovec, dfhhd, Dino, Dolf, F. A. von H., Fanous, chlebasmaslem2, Jan Dvořák, JaneSmith, janmsmith1984, jansmit1984, jansmith:), jansmith!(*$, jansmith1094, jansmith1984, Jiří S., Mor, MW, qáčšýž=+=, rauch, Rodokmen, Roman Straukan, Sedy, svoboda, velký Bobeš, xwa, xws, xyzz, xzx, zeltom, zzz, zzzx.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.11.2009 17:34

Drancování irácké ropy

RE: Ještě nutno dodat

jansmith1984 193.?.?.?

Víš co znamená pojem tzv. zevšeobecňování mokele a že jej velmi rádi používají mediální a jiní lokajové našeho tzv. košér Systému, aby zblblé "masy" ještě více zblbli a v případě nutnosti je snáze pro cestu za MOCÍ a penězi do těch správných "košér" kapes podle potřeb Ovčáků zfanatizovali?

I Řehoř do tohoto deformovaného způsobu myšlení svou větou, cituji: "Co jsme to sakra za zrůdy?" částečně sklouzl.


Tak aby bylo jasno. Neexistují lidské "zrůdy" v kontextu, který podsouváte. Když tak, tak určité procento populace, které doc.Koukolík ve svých esejích a přednáškách označuje jako DEPRIVANTY.

Ostatní tzv. lidé, kteří se jako lidské bytosti nechovají jsou jen zmanipulované ovce, které nevědomě podléhají animálním pudům, instinktům a negativním emocím, které v nich "košér" média a pseudoautority cestou propagandy, pokřivené výchovy a POKRYTECTVÍ tak nějak..[smích] a historicky stále dokola a radostněji zabetonovávají.

Proto se tzv. běžní lidí tak obtížně těchto vlivů zbavují a proto to trvá věky než se v civilizaci prosadí nějaká pro celek pozitivní změna.


Pokud by vliv a výchova, kterou mají od věků pod palcem náboženské a jiné tzv. E/elity nebyla cíleně deformována, celkové povědomí většinové populace by bylo úplně někde jinde a troufám si říci, že humánnější. Jen farizej může hlásat bílou a konat tzv. černou, jak historicky činí pro MOC a prebendy některá oficiální světová náboženství, stejně jako E/elity na vrcholcích politických a jiných pyramid.

Už tak je s podivem a vypovídá to o zdravém etickém a morálním základě lidské populace tzv. obyčejných lidí (a nikoli patologických deprivantů), že se lidé, pokud nejsou zneužiti, chovají aspoň tak jak se chovají a nikoli jako totálně bezcitné zvířecí "bestie".


Ještě jednou připomínám přátelé, pozor na generalizaci a pokud hovoříte o lidských zrůdách a deprivantech, vždy hovořte KONKRÉTNĚ nebo mlčte..[smích]

jansmith[smích]

205456

22.11.2009 20:46

Hodina času

RE: Majetek a moc

jansmith1984 193.?.?.?

Zase to pojímáš deformovaně a "klouzavě" HHBB. Slova, slova, slova, ale míjející DŘEŇ jako obvykle. Skoro jako bys nečetl mou reakci na mtk...[smích]


Všemocný vlastník neexistuje, protože po uvolnění této technologie pro civilní účely se stala v uvozovkách majetkem "VŠECH" (což bylo lze, tak jak se to stalo v jeho pionýrských dobách, těžko předpokládat) a ŽIJE VLASTNÍM ŽIVOTEM. Neexistuje někdo, kdo může prohlásit Internet a jeho protokol za MOJE a tudíž vzhledem k jeho strukruře ani nemůže mít pod kontrolou informace (data), která se po něm pohybují.

Může je maximálně (nikoli 100%ně) monitorovat a částečně analyzovat. A zde přichází ke slovu anonymous surfing, různé proxy tunely nebo šifrování, které by nejnabušenější počítače tajných služeb lomily stovky/desítky let apod.


Internet (neboli WWW) jako celoplanetární komunikační prostředek je laicky řečeno unikátní v tom, že ačkoli jsou jeho technická pravidla komunikace (protokoly) nastavena jednoznačně, či jak píšeš striktně danou formou, tak jej není možno (alespoň ve formě v jaké funguje doposud) účinně kontrolovat...

Jedině fyzicky vypnout servery a routery apod. a to jsme si již vysvětlili v jiné reakci, že není za normálních okolností možné a takto vzniklé ztráty by se Voldemortům navíc nevyplatily. Cons by tzv. převýšily Pros...[smích]


Rozdíl je pokud se bavíme o intranetu nebo např. tzv. místních (vojenských, úředních, bankovních) apod. sítích, které jsou od veřejného internetu úplně fyzicky odděleny (tedy nikoli jen softwarově) a tam se z venku dovnitř nic "nepřijatelného" nedostane. Samozřejmě ale za předpokladu, že nezaúřaduje tzv. lidský faktor a někdo tam z venku něco nedonese třeba na přenosném médiu...[smích]Prostě milý HHBB, pijavice jej košér způsobem využívají a na druhou stranu se skřípáním zubů sledují, jak se díky němu dostávají mezi dělný lid INFORMACE, které by se mezi něj v dřívějších dobách v žádné případě nedostaly nebo hlemýždím tempem, archaicky, pomocí cyklostylu nebo šeptandy. Je to něco co se nedá zastavit - Proces již započal, jakkoli se to snažíš okecat.

I ten příklad pí.Jarmily o knihtisku lecos vysvětluje, ale to ti snad slovy Vlasty Buriana - při tvém vzdělání..[smích] jistě nemusím vysvětlovat.


Jinak "pijavice" o jeho omezení neškemrají. Ty na tom cestou svých lokajů (odborníků) velmi usilovně pracují a výsledky jejich práce a snažení se hlavně v legislativě pomalu ale jistě objevují. Nebo ty je nevidíš?

Fyzicky mají ale smůlu (objem je příliš veliký, narůstá a cestičky kudy nezávislé info tečou také) a oni to vědí. Proto to skřípání zubů (viz některé jejich výroky jako ten D.Rockefellera), které je slyšet až k nám dolů. A snaha nepohodlné zprávy a myšlenky kriminalizovat např. nálepkou o antisemitismu nebo popíračství.


A Peace s tebou.

jansmith[smích]

205462

22.11.2009 20:54

Bez velkých fanfár zahájila Čína sériovou produkci ruských bojových proudových letadel

RE: Isteže Čína do toho tvrdo

jansmith1984 193.?.?.?

Ale Gibi, no tak, neber to tak osobně a tragicky. Nic se nejí tak horké jak se uvaří...[smích]


Deprese a poraženectví (i když ty se snažíš působit jinak) je přesně to, co Voldemortí pijavice potřebují mezi lidi dostat. Pak jsou nevědomé lidičky snáze ovladatelní a více otevření různým orwellovským projektům.

Co takhle očkování proti Swine Flu? Už sis byl zamluvit k praktickému lékaři včeličku?


jansmith[smích]

205463

22.11.2009 22:08

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Pěkně ses nám rozmluvil HáBéčko..[smích]

Vidíš, že to jde když se chce.


Co říct na ten tvůj modře proložený konglomerát... V podstatě opět žádná podstatná myšlenka (tedy opět slova, slova, slova a klouzání), který tady v této modré formě již v minulosti byl, ale kupodivu od jiného nicka. Nebyl to náhodou Joseph? Ten takhle pod tlakem také reagoval, ale narozdíl od tebe HHBB přidával více emocí, arogance nebo vulgarismů. Že by se poučil?..[smích]


Když to shrnu, tak se opakuje to, na co jsi narazil u mirdy. Tedy nejasné a nekonkretní mlžení kolem různých řádů apod., kdy tví oponenti ti 100x vysvětlili, že tyto řády byly v čase skrze různé mechanismy postupně infiltrovány a již dávno nejsou tím, čím bývaly. Ty sis nevšiml jak se vše mění, byť to mělo trvat navěky?

Ale nešť. Připusťme, že je to naopak a na špici mocenské a finanční pyramidy není parta kolem R&R Ltd. a různé mafiánské struktury, ale velekněží některých vlivných starověkých řádů, lóží apod..


Zkus tedy překročit svůj stín a být KONEČNĚ konkrétnější. Už jsem se tě na to dříve ptal, bohužel ale neúspěšně.


Kdo jsou tedy ti lidé v jejím čele, jaké jsou vazby, které je spojují a jak se tyto vazby manifestují navenek. Nechci nějaké seznamy..[smích]..(pamatuješ?), ale konkrétní strukturu a tvé konkrétní názory jak funguje. Mlžení a bonmoty si nech na iDnes.

Jak jsem psal jinde, nerad chodíš na DŘEŇ (to je zároveň odpověď, na kterou ses mě ptal jinde: co je to ta DŘEŇ?) a o to raději klouzavým způsobem filozofuješ, produkuješ pokřivená přirovnání a deformovaná podobenství a když nevíš kudy kam, tak se pokoušíš neúspěšně o bonmoty.

Dokonce jsi kromě dřívějšího podsouvání o čistkách..[smích] přidal něco o provokatérovi a to je opravdu již bžunda maximální...[smích]


Závěr. Napadlo tě někdy HHBB, že struktury na které nepřímo a mlhavě poukazuješ by mohly být pupeční šňůrou spojeny s těmi, o kterých přímo a jasně mluví mirda a další tví oponenti (to je o té infiltraci, jak sem o ní hovořil výše) a že to nic nemění na filozofii tvých oponentů, tedy tyto struktury a VAZBY (padni komu padni) nezávisle na propagandě E/elit pro dobro všech zúčastněných souběžně s prací NA SOBĚ rozkrývat???

O tom je i svobodná debata na Zvědavci a jinde na internetu o "jádru pudla", kterou ty bys podle mne raději viděl filozoficky sofistikovaně nepřehlednou a tak matoucí, že by se v ní nevyznal ani ten tvůj Emmanuel Joseph Sieyès.


A Peace s tebou.


jansmith[smích]

205468

23.11.2009 10:06

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Tak teď to už neokecáš milý HHBB, zrcadlo ti definitivně spadlo na hlavu...[smích]

Paní Jarmila tvou odpověď shrnula jednou větou a naprosto lapidárně, cituji: "Takže zase nic.".


Celé mé několikatýdenní snažení zde v debatách tě tzv. rozmluvit nebo jinými slovy z tebe dostat něco konkrétnějšího nebo alespoň průkaznějšího než pouhé mlžení a klouzací náznaky zkrachovalo, ale není to krach můj nebo jiných Zvědavců, ale naopak potvrzení všeho, co bylo na adresu tvého stylu zde v minulosti uvedeno.

Mám cenu to opakovat? Asi ne, viď milý HHBB. Nač taky. Ty si stejně dále povedeš ve své spanilé jízdě..[smích] rádoby "moudrého", ale veskutečnosti pouze chytrého filozofa (pamatuješ na tvé bludy v naší debatě o podstatě EGA, které jsi nedokázal žádným mlžením obhájit?) a když je oponent příliš nad věcí a neústupně v debatě vyžaduje FAKTA a JASNÉ informace, tak pokračuješ v odkazech na nepřehledné "Seznamy" nebo v legračních bonmotech.


Možná se někomu tvůj styl jezuitského badatele plný tajemství a po vzoru filmů Dana Browna fantastických náznaků líbí, ale já mu z praktických důvodů neholduji.

Podle mne je to přesně ten styl, který hlásá bílou a koná černou. Tedy varuje proti omylům ve hledání, které PRAVÉ (jak literárně označuješ "dračí"..) hlavy chrání a ve skutečnosti přesně to děláš. Podsouváš pseudoinformace neprůkazných náznaků, aby PRAVÍ a SOUČASNÍ "dráčci" zůstali dále v bezpečí mediální a jiné mlhy.


Důvod může být dvojí. Buď zde v debatách patříš k těm, kteří každou zmínku o špinavostech zejména R&R Ltd. a dalších finančnických a jiných mafií neradi vidí a dělají všechno proto, aby tyto informace odsunuli mimo zorné pole čtenářů nebo to lidé jako ty dělají pro ukojení svého ega a snahy prezentovat (jak to dělají různí "košér" umělci) zábavnou formou svá "moudra" a pokrytectví jiným.

Ať tak či onak, tady na Zvědavci ti to beztrestně neprošlo a bylo by skoro k popukání, jak sveřepě se zde snažíš zviditelňovat, kdyby z toho nekoukalo přesně to, o čem píši výše.

Každopádně názor přenechám lidem, kteří na Zvědavec chodí nejen pro zábavu z vtipných příspěvků, ale zejména pro pramen nezávislých informací a faktů, který jediný jim souběžně s prací na sobě (chceš-li na svém nitru) může pomoci pochopit SOUVISLOSTI a pokud se ještě nestalo, tak je zbavit pro Ovčáky a E/elity tolik potřebného "ovčího" syndromu.


Pochybuji, že se jako v mém případě spokojí s tvým úsměvným tvrzením, kde se snažíš své klouzání omlouvat a vydávat za OCHRANU čtenáře před Pravdou a informační svobodou, která podle TEBE a OVČÁKŮ není pro každého. O jo joj ty můj šibale a dej pozor, aby ses nám v té tvé hlubší vodě, která je jen pro tebe a aristokrata nezakuckal..[smích]

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

205497

23.11.2009 10:25

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Čekal jsem, že mé polidštění J.Husa, kterého VELIKOST a ODVAHU v boji proti církevní/náboženské mafii a zejména POKRYTECTVÍ nesnižuji (naopak) se chytne někdo jako 85ka (Joseph/neJoseph) nebo superanon souputník 88ka...

A ecce homo, je to tady...[smích]


Ostatně opravdu VELKÉ osobnosti se nikdy nad tzv. ostatní lidi nepovyšovaly (naopak) a o stavění na pedestal mučedníka jistě netoužily. Asi vás to zase nadzvedne milí diskutéři, ale mučedníky z takovýchto osobností (jakými byl např. Hus a další) opět vytvářejí jen další ideologové a propagandisté, byť možná a pravděpodobně s dobrými, byť nevědomými, úmysly.

To je ale na jinou debatu, kteréžto DŘEŇ byste evidentně pochopili až v okamžiku vlastního zážehu na reálně hořící hranici.
Dobrá přátelé. O márnici jste se vyventilovali a těším se v budoucnu opět na všechny vaše podnětné příspěvky. Je jich zde plno, tak šup šup, ať ještě nějaké přibudou.

A Peace s vámi.

jansmith[smích]

205500

23.11.2009 10:40

Hodina času

RE: Majetek a moc

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně HHBB. Ty toho nenacházíš povícero...[smích]

Jeden citát z Forresta Gumpa jsi ode mne v minulosti již obdržel, tak tady máš ještě jeden, který se navíc přesně hodí na tvé legrační bonmoty (nyní na ten o volovi), a ten zní, že pro hlupáka každý hloupý....

Před tím, než budeš "hledat" další smajlíky, tak se na ten film podívej. Nebo ty radši Šifru Mistra Leonarda?

A Peace s tebou.


jansmith[smích]


PS:
Čekám na tvou konkrétní odpověď pod jiným příspěvkem v tomto vlákně. Dočkám se nebo zase odbonmotuješ do nowhere?

205502

23.11.2009 11:33

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Nevím mirdo, proč tady v diskuzi HHBB opravdu je, ale to neznamená, že mu nepřestanu (dáli pánbůh..[smích]) v polemikách nastavovat zrcadlo.

Zaprvé je legrace sledovat jak se kroutí a "klouže" jako hádě a za druhé to může (přesně jako ten zmíněný Zeitgeist) pomáhat ostatním čtenářům Zvědavce k získávání zdravé skepse před jakoukoli ideologií, propagandou, či jak se tak často děje v případě HHBB, rádoby a sofistikovanými "moudry".


Já jsem dokumenty jako Zeitgeist přirovnal k první slupce cibule a mohl sis přečíst, jak toto přirovnání některé rádoby zvědavce píchlo do zátylku...[smích]

Podle mne je z jistého pohledu úplně jedno, kdo za vytvořením podobných dokumentů, kdy Zeitgeist je jedním z mnoha, stojí. Podstatný je jejich účinek na zapoudřené vnímání většinového člověka a že ten účinek v nabrkávání deformovaného chápání takové virtuální reality je díky sdílení na internetu impozantní se dá těžko bagatelizovat.

Filmy jako série Zeitgeist, Money As Debt, SiCKO, USA versus John Lennon, Vietnam-Zvláštní operace, War Made Easy, Endgame, Who Killed John ONeill nebo kontroverze kolem 9/11 atd. atd. viděly milióny+ lidí po celém Světě a rozhodně to většině z nich alespoň maličko nadzvedlo Oponu, kterou měli doposud před očima a která podle sofisty HHBB neexistuje.


Z těmito dokumenty je to podobné jako s internetem. Ovčáci nemají zdaleka všechno pod kontrolou (pokud by měli, ani my bychom se tady takto nebavili) a to znamená, že se mnoho jejich aktivit nakonec nepředvídatelně postaví proti jejím prvotním zájmům.

Internet měl sloužit jako spolehlivý komunikační prostředek v případě jaderné války a nakonec se z něj stalo médium, které mimo balastu umožňuje sdílení i tolika důležitých a nepohodlných informací, že to musí někomu dělat značné vrásky.


Kdo chce, má zde možnost si důležité informace vyhledat a jak s nimi naloží je už na něm. A o tom je i Zvědavec a např. i tvé příspěvky.

Podle HHBB a lidí, kteří stojí od nepaměti v pozadí ohlupování většinové populace by se některé informace neměly plebsu sdělovat. On a oni (podobně jako zednáři s jezuity) ve své sebestřednosti nebo agenturním lokajstvé pravděpodobně nejlépe vědí, které informace to jsou a podobně jako Mr.Mudoff by si na ně pravděpodobně rádi učinili MONOPOL.

Ale TO již 100% NELZE, a to právě pro fenomen zvaný internet, byť někteří mlžiči by rádi zmatené hledající opět vystrašili, jak je nebezpečný a zavádějící. Ano, to je, ale pouze v případě, že na něj chodí bezduši nebo egocentrici, kteří by jej zase rádi nějak zneužili pro benefit ega bez ohledu na Pravdu a Podstatu.

Každému co jeho jest, ale to neznamená, že se má mlčet tam, kde by se mělo jasně říci, jak se VĚCI opravdu mají. A tak to je.


jansmith[smích]

205506

23.11.2009 11:37

Hodina času

RE: Majetek a moc

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně aristokrate.

Sorry jestli jsem se tě dotknul (není dobré brát věci osobně) a těším se (dáli pánbůh) na další naše případné polemiky.

jansmith[smích]

205507

23.11.2009 11:55

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Nejsi první mtk, kdo prohlásil že, cituji: "vím, že nic nevím."


Tento výrok se připisuje již Sokratovi nebo Platónovi a ty jsi zde na Zvědavci domnívám se proto, aby ses k tomu Vědění nezávisle na propagandě i ideologiích přiblížil. Jak to uděláš je již na tobě. Na tvé inteligenci, ale zejména na zdravém rozumu, kterého (zdá se) máš vrchovatě.


Stačí jen zůstat v "pozoru" před každou informací, byť se ona a její nositel tváří bůhví jak "moudře" či sofistikovaně, ale zároveň se nenechat zatlačit do defenzívy nebo deprese, která v myšlení většinových občanů tak vyhovuje Ovčákům všech kategorií.

Zdravý rozum, zdravý optimismus, nadhled a intuice je to, oč tu běží a k tomu nám všem dopomáhej "Bůh".


jansmith[smích]

205512

23.11.2009 12:16

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Nejde o D.Browna HHBB. To byl jen tzv. oslí můstek.


Jde o styl, kterým jsou informace přežvýkavány a historicky tzv. plebsu podsouvány.

To jest, tak jak to činíš i ty zde, tj. mlžením a rádoby zasvěceným přístupem.

Ono je to bohužel právě naopak. Jde o nevědomost nebo ryzí POKRYTECTVÍ a pokud by tomu tak nebylo, tato civilizace by se již dávno nacházela na úplně jiném kvalitativním základě.


Vše je ale rádoby "moudrými" slovy bržděno právě těmi Ovčáky (E/elitami, pseudoautoritami), které tady někteří z nás pro dobro všech zúčastněných demaskují a jejíchž styl jsi ty milý HHBB, tak ochotně (pro jeho výlučnost nebo-li jinými slovy VYVOLENOST nebo pokryteckým podsouváním "ochrany chápání" jiných) přejal.

Jejich styl je stylem sofistů nebo farizejů a můžeš si svobodně vybrat ten, který ti více vyhovuje.

Pravda nemůže ublížit. Může pouze pomoci a ublíží pouze ve STRACHU nebo za předpokladu, pokud se jedná o tzv. pseudoPravdu.


Mirda se s tebou pro evidentní ztrátu času odmítá bavit, ale pro mne to tak není. Všichni jsme si zde navzájem učitely a tudíž je tomu tak i v tomto případě. Pokud naše polemiky pomohou na cestě osobního růstu i ostatním, tim lépe.


A Peace s tebou.

jansmith[smích]


PS: Stále čekám na tvé konkrétní odpovědi.

205516

23.11.2009 12:22

Hodina času

RE: Majetek a moc

jansmith1984 193.?.?.?

Někdy se věci vymknou kontrole (byť se o ní permanentně snaží) i vyvoleným, a to je i případ internetu.

Pokud by měli pod kontrolou všechno a vždy, dnes bychom se tady nebavili.

jansmith[smích]

205518

23.11.2009 14:35

Hodina času

RE: Majetek a moc

jansmith1984 193.?.?.?

Čím chceš víc přesvědčit aristokrate než tím, co jsem doposud do tohoto vlákna i jinde vepsal.


Historii mých příspěvků číst nechceš a nedivím se ti, protože to je náročné na čas a POZORNOST a jasnou argumentaci také vidět nechceš.

O to více ale souhlasíš s mlžičem a sofistou HHBB, který je v těcto věcech ještě tajemnější než egyptská sfinga a jeho klouzání a bonmoty tě evidentně uchvacují, přestože narozdíl od mých příspěvků mají vypovídací hodnotu minimální.


On a ty si jistě myslíte opak a tak to tak necháme a půjdeme si každý svou cestou. Také je jasné, že se naše cesty občas skříží tak, jak se tomu děje i tady v debatách, ale o tom je život a buďme za to rádi, protože nás to každého (ať už si to ve své sebestřednosti uvědomujeme nebo ne) doufám formuje k Poznání a možná k lepšímu.

Už jen to, že se o VĚCI zajímáme je velký pokrok a masy doposud spících a nábožensky či jinak zmanipulovaných oveček si o tom mohou jen nechat zdát..[smích]


To, že vám (HHBB nebo tobě) zde v debatách oponuji neznamená, že mám něco proti vám osobně. Naopak a ačkoli to tak nemusí vypadat, jste mi právě o váš zájem o PUZZLE a mnohdy podnětné příspěvky sympatičtí.

Že se občas neshodneme je logické. Každý jsme ke své sumě vědomostí a názorů došel jinými cestami, na každého nějak a jinak působily ty tzv. pseudoautority a každý za svůj život tudíž načerpal jiné zkušenosti a poznatky. Jestli jsou SPRÁVNÉ nebo ne ukazují i naše debaty a debaty jiných Zvědavců zde ve vláknech a pokud nejsem egocentrik a nepodléhám sebedůležitosti a sebelítosti, vždy se z nich mohu poučit.


A k tomu nám dopomáhej "Bůh", HHBB, kozoroh, Mirda, Vojta, amiorka, serpico, Striga, insider, ReneB, pí.Jarmila, mtk, prostej člověk, kubrt, abc, aristokrat, Gibi, kingpin, Vanguard, p.Kramář, Joseph/neJoseph, janko, Korutan, Vladimír Stwora, A.S.Pergill, Oracle, vodnik007, amp, mokele, Laskavý, steve, H.Linek, hestroy, xman, Wenzel Lischka, Karel z Čech, Sam Ting Wong, sxg, trodas, daniela, Václav Semerád, Latinec, Antiseptik, Saša, pietroo, Oli63, cyp, Spytihněv, Igor, Van Guld nebo srdnaté superanon ajpiny a další zdejší diskutující, které nestíhám jmenovat.

A Peace se všemi, které jsem pro dobro všech zúčastněných jmenoval i nejmenoval.


jansmith[smích]

205542

23.11.2009 21:12

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Klobou dolů mirdo, líbí se mi, jak si to tady rozsekl..[smích] Díky za toto přímočaré a k Podstatě jdoucí sdělení, které doplnilo mé předchzí snahy o dotlačení HHBB k "jádru pudla" a opět s nadhledem a nikoli útočně vystavilo lidi kolem něj a jeho samotného pro něj velmi nepříjemnému zrcadlu.

A když si humorem sobě vlastním zažertuji, tak bych dodal, že sám bych to při svém "talentu" a psavosti (jak mě jinde pochválil Joseph/neJoseph) ve své Jasnosti (jak mě někde tituloval HHBB nebo kdo to byl) lépe nenapsal...[smích]Tyto diskuze jsou úžasné v tom, že umožňují přímý střet názorů a myšlenek a jsem přesvědčen, že i charakterů jednotlivých účastníků a co si z toho vyberou ostatní případní čtenáři je již na nich...


Snad stojí za zmínku, že pro klouzače jsou to, protože jinak nemohou kontrovat, plky..[smích], pro mne informace k zamyšlení.

Navíc jejich mlžení a snaha dělat z lidí blbce a ovce, kterým se Pravda pro jejich vlastní dobro říci NESMÍ jsou málo úderné a ve své podstatě NIC nesdělují (tlak se kterým jsou nuceni zde své klouzání obhajovat je velmi nepříjemný) a tak jinak než nálepkami o plkách se bránit nedokáží.

Přítel sofista HHBB se pohybuje v hlubokých vodách..[smích], které jsou přístupny jen zasvěcencům jakým je on a Joseph/neJoseph, ale pro jistotu do těch hlubokých vod nikoho (kdo má vlastní a na jakékoli autoritě nezávislý názor) nepustí, protože pak by se v sebeobraně košér způsobem uplkoval. Proto také pro "jistotu" na mé konkrétní dotazy reaguje košér mlčením. Asi proto, že starší debatu o podstatě EGA musel vypotit a novou polemiku s J.Husem a "plk", který mu tam poskytuji, by také mohl skončit s cukáním oka, jako vrchní inspektor Dreyfus v jedné nejmenované komedii...[smích]

Obrana bankéřských mafií nebo přímo "konsorcia" R&R Ltd. a veřejná diskuze, která je a jejich aktivity zviditelňuje jemu a jeho souputníkům na "ústředí" asi také body nepřidá, tak rychle nějaký bonmot a rychle odklouzat.Mají ale smůlu, protože stejně jako jinde na internetu, kde podobných debat probíhají i v této chvíli online tisíce, i ZDE, jak píšeš, otevírání očí již započalo a jak sem napsal jinde nemůže jinak než gradovat. Ano, může být zastaveno, ale to by se musel zmrazit internet a jak jsme si vysvětlili jinde, není to tak nějak možné.

Závěr? Jako ty i já jsem pro JASNÉ pojménovávání SOUVISLOSTÍ a pobrekávání novodobých koniášů a "hloubkových potápěčů" (třeba výhružkami o antisemitismu apod.) beru jako legrační a nezbytný kolorit.


A k tomu nechť jim dopomáhá "Bůh" a klasicky Peace s nimi.

jansmith[smích]

205564

23.11.2009 22:45

Hodina času

RE: Majetek a moc

jansmith1984 193.?.?.?

Co ti na to to jsi napsal odpovědět aristokrate. Tak už nejsem jen pouhý provokatér, ale dokonce úlisný?..[smích]

Asi bych měl odpovědět to, co jediné má v této chvíli smysl, a to popřát ti mír v duši, což je jinými slovy Peace s tebou.

jansmith[smích]PS:
Nezlob se, ale ještě dovětek. Výrazem "úlisný" si mi připomněl film "Vratné lahve", kde herec Budař měl (byť s krátkým "u"..) v jedné sympatické roli tuto předzdívku. A díky, že jsi mě tou nálepkou rozesmál..[smích]

205565

23.11.2009 23:00

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

To je hardcore dotaz na HHBB aristokrate, ale obávám se, že ti v tvém vlastním zájmu nic neprozradí. Pravda, jak mne přesvědčil, totiž NENÍ pro VŠECHNY.


Je to vlastně ochrana tvého vnímání před zešílením, tak se nediv.

I když vlastně, tobě to jako souputníkovi zašifrovanými kanály možná prozradí...[smích]

Pokud ano, dej vědět jak jsi dopadl. Podrobnosti po tobě nechci, protože pochybuji, že by ti přesun informací mimo komunitu vyvolených HHBB povolil.


Teď mě napadlo, že by ses mohl při té příležitosti i zeptat, kdo jsou tedy ti lidé v čele řádových pyramid, jaké jsou vazby, které je spojují a jak se tyto vazby manifestují navenek. Mně to HHBB nechce v mém vlastním zájmu prozradit, tak snad tobě něco upustí. Tak držím palce.

jansmith[smích]

205567

23.11.2009 23:36

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Co na to říci HHBB. Snad už bylo z mé strany řečeno vše a počítám, že si to opačně myslíš taky.


Opět nula od nuly pojde. Od tebe se kromě "klouzání" a modře proložených rádoby "sofistikovaných" rozborů, co kdo kdy a jak řekl, nic zajímavého a K VĚCI nedozvím, a tak toho tady asi necháme. Co říkáš?

I tak pro mne zůstáváte s Josephem/neJosephem zajímavými studijními objekty a těším se na vaše další příspěvky.


Teď mne napadlo, Nenapadlo vás vyrazit diskutovat na Nezvědavec? Tam by vás s vaším mlžením kolem linek na R+R Ltd. jistě přivítali s otevřenou náručím. Není vás tady na Zvědavci škoda?

Ostatně, jako by se tady některé další superanon ajpiny z tohoto velmi čteného a určitě i navštěvovaného "konkurenčního" webzinu v poslední době na vaší podporu jen rojily. Nebo se mi to jenom zdá a co se zdá, to je sen?

Tím vás samozřejmě ale nevyháním. Je tady s vámi zábava, navíc sofista takového formátu jakým jsi ty HHBB se tady příliš často nevyskytuje a tak zůstaňte. Věřím, že jednou to dáme dohromady a všemu co bylo se společně zasmějeme.

A Peace s vámi.


jansmith[smích]

205570

23.11.2009 23:51

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky jsi to poskládal HHBB (další "náročný" rozbor), nebo to byl 85ka Joseph/neJoseph?

Voláš po srozumitelnosti a ani se nedokážeš srozumitelně podepsat, i když chápu, únava z dikuze s někým, kdo se nedá tak snadno položit na lopatky a stále tlačí směrem k TRANSPARENTNOSTI vyčerpává..[smích]

Každopádně ti zopakuji to, co ti v jiné své odpovědi píši na jinou tvou reakci a tím se asi rozloučíme. Co říkáš?


CITUJI:
(Co na to říci HHBB. Snad už bylo z mé strany řečeno vše a počítám, že si to opačně myslíš taky.


Opět nula od nuly pojde. Od tebe se kromě "klouzání" a modře proložených rádoby "sofistikovaných" rozborů, co kdo kdy a jak řekl, nic zajímavého a K VĚCI nedozvím, a tak toho tady asi necháme. Co říkáš?

I tak pro mne zůstáváte s Josephem/neJosephem zajímavými studijními objekty a těším se na vaše další příspěvky.


Teď mne napadlo, Nenapadlo vás vyrazit diskutovat na Nezvědavec? Tam by vás s vaším mlžením kolem linek na R+R Ltd. jistě přivítali s otevřenou náručím. Není vás tady na Zvědavci škoda?

Ostatně, jako by se tady některé další superanon ajpiny z tohoto velmi čteného a určitě i navštěvovaného "konkurenčního" webzinu v poslední době na vaší podporu jen rojily. Nebo se mi to jenom zdá a co se zdá, to je sen?

Tím vás samozřejmě ale nevyháním. Je tady s vámi zábava, navíc sofista takového formátu jakým jsi ty HHBB se tady příliš často nevyskytuje a tak zůstaňte. Věřím, že jednou to dáme dohromady a všemu co bylo se společně zasmějeme.

A Peace s vámi.)jansmith[smích]

205571

24.11.2009 00:23

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá HHBB. Vidím, že máš aristokrata jako správný plavčík prokouknutého. Navíc oceňuji tvou starostlivost o mou duši nebo že by tělo? a děkuji ti za ochranu mého sanity. Má matka by to lépe a upřímněji nesvedla.


Abychom tu naší anabázi nějak uzavřeli, spola vážně, spola s humorem jsem ti jisté zakončení ve dvou svých posledních odpovědích (první je takřka identická kopie druhé) navrhl a tak tam mrkni.

Sem to již kopírovat nebudu, protože opakovaný vtip nebývá vtipem a nechci pokoušet trpělivost editora..[smích] Ty si to jistě ale najdeš, takže vše je po americku tzv. ok.


Měj se fajn HHBB a věřím, že se neloučíme navždy.

A Peace s tebou.

jansmith[smích]

205575

24.11.2009 09:55

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Nevím jestli mirda ještě zareaguje, ale pokud jde o mne (byť sem myslel, že toho našeho, jak říkáš, "plkání" již necháme) napsal jsem i, že proti tobě HHBB nebo aristokratovi nebo Josephovi/neJosephovi osobně nic nemám a že si tě klidně rád přečtu.


To, co jsi napsal nyní nevybočuje z řady tvých předchozích příspěvků. Je to opět jen neurčité, hezky sofistikované a podle všeho opět jen mlžícím způsoben napsané vyjádření.

Vykašli se na "kontext" HHBB, tak jak to deformovaně děláš. Neztrácej čas skládáním vět oponentů do různých modrých konglomerátů..[smích]. Přestaň stále opakovat jezuitské lži VYVOLENÝCH o tom, že PRAVDA je jenom pro NĚKOHO (nevidíš, že se chováš přesně tak, jak se historicky chovají ONI?) a buď konkrétní.


Stále opakuješ, že R+R karta je jen záminka a že ti židé ve vysokých politických a bankéřských funkcích nemají takový vliv, jak je někým podsunováno.

Dobrá. Jak to, že v těch pozicích opravdu JSOU (mnoho relevantních debat a dokumentů na toto téma bylo probráno - Soros atd) a jak to, že jejich činy jdou i historicky (FED) přesně v souladu s tím, z čeho jsou těmi na propagandě nezávislými obviňování?

Copak jsou tak hloupí a navedení nebo si to vše, co na ně jako na hlavní (jak píšeš) sílu, která negativně a košér způsobem ovlivňuje ekonomiky a politiku zemí ukazuje neuvědomují?

Kdepak HHBB, hloupí nejsou a uvědomují si vše velmi dobře (navíc mají pod sebou armádu dobře placených lokajů, kteří se starají, aby věci vypadaly na první pohled v pořádku) a historie je z jejich NEMORÁLNÍCH a POKRYTECKÝCH činů ve jménu MOCI a zlatého telete usvědčuje.


Mirda to uzavřel přesně. Lidé jako R+R Ltd., pokud nejsou přímo na špici pyramidy k ní neoddiskutovatelně patří a pokud to je pro TEBE málo a opravdu jen nekloužeš po ego vlně, tak sem JASNĚ a bez výmluv na pseudoochranu džonsmithe napiš, které ostatní skupiny a vazby kromě R+R Ltd. na té špici pyramidy jsou a PROČ.

Kdo je tedy podle tebe ten NĚKDO, který je za Oponou, která podle tebe vlastně neexistuje?


A pokud jde o R+R, tak to, že se o nich mluví není proto, že by se rádi zviditelňovali. Naopak, je to proto, že na Světě existují nezávislí lidé, kteří je pro pojmenování pokrytectví ODHALUJÍ a informují o tom ostatní.

Příklad? Jedním je skupina Bilderberg group Ltd., která by bez investigativních nezávislých novinářů s páteří nebyla veřejnosti známá doposud a jací lidé na špici stáli při jejím založení a figurují i dnes (a o čem a jak rozhodují) jistě víš. Pro koho tedy pracují, když ne košér způsobem sami pro sebe?

Dosť bolo výmluv HHBB, prišiel čas činou.

jansmith[smích]

205604

24.11.2009 11:49

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá HHBB. Budu na to co jsi napsal (ale i nenapsal) pamatovat a Peace s tebou.

jansmith[smích]

205610

24.11.2009 18:35

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Ty jsi tady nová 86ko (neboli superanonymní Josephe?)..[smích]

Sledoval jsi tu polemiku od začátku a nejen zde, ale i v jiných vláknech? Pochybuji, protože s výrazem "plkal" přišel exkluzivně a jako první HHBB a já jsem jej později pro ilustraci jen parafrázoval.

Navíc, to co jsi napsal je částečně demagogie, která čerpá z ezoteriky, ale Podstatu opět nevidí.


Jak můžeš vědět co známe nebo neznáme ohledně (jak píšeš) posunu OSOBNÍHO VĚDOMÍ nebo rozšíření uvědomování sebe sama? Ty jsi Guru, který vidí do ostatních nebo jsi na to přišel při čtení těch našich černých klikiháků, kterým se říká písmena?

S tím tvůrčím potenciálem máš pravdu, ale podobně jako v případě HHBB a jeho "mouder" pouze poloviční a řádně zamlženou. Nestačí číst nebo studovat duchovní literaturu, ale je nutno se podle jejich myšlenek (pokud není cíleně nebo nevědomě deformovaná) i řídit a jedna z nich je MYSLET, MLUVIT a KONAT Pravdu. A pokud to z nějakého důvodu nelze, tak raději neříkat NIC.

Sofistikovaných mlžení, polopravd a POKRYTECTVÍ, které se z nepochopení sebe sama a matoucích informací generuje nemá s Pravdou nic společného a vidíme ho kolem sebe od historie do současnosti PLNO. Přesně takový přístup, zabalený do EGEM pokřivených duchovních nauk totiž velmi vyhovuje různým Ovčákům v náboženských a světských strukturách a nemůžeme se divit, že zasahují i do těch alternativních.


Pokud rád čteš a zajímají tě duchovní informace, které nejsou cíleně odtrženy od reálného života (nikoli toho virtuálně podsouvaného), tak si kup nebo postahuj knihy, videa a přednášky např. Jiddu Krishnamurtiho. Tam se dozvíš, jak je lidské ego, které je zabalené do mlhy duchovních nauk sofistikované a jak dokáže svého hostitele držet v nevědomosti a často v podřízenosti na E/elitách (pseudoautoritách), ačkoli si jeho hostitel myslí a vnitřně (chybně) cítí OPAK.


Závěr? Díky za tvou radu, ale nejdříve si POZORNĚ projdi tuto diskuzi, zamysli se na Podstatou (HHBBmá rád výraz "dřeň"..[smích]), která se zde rozebírá (nikoli jen info o klucích kolem R+R) a znovu si přečti poslední řádek tvého příspěvku, který by sis měl pro sebe předříkávat před zrcadlem.

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

205638

25.11.2009 17:35

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Něco do pranice

jansmith1984 193.?.?.?

Již talmud, tóra, stejně jako bible a korán je sepsaná propaganda, která farizejsky vytrhává věci z kontextu, manipuluje nevědomými věřícími a tváří se jako jediná pravda a to podobným způsobem, jako se propaganda produkuje i dnes.


V případě křesťanství byl původní Ježíšův (tzv. bohulibý záměr) možná z nevědomosti, možná cíleně postupně deformován a výsledek se pro MOC a peníze do těch správných košér kapes (viz historické reálie) liší od prvotní nauky asi tak (a teď mě neber za slovo), jako slon od mravence.

Podle některých pramenů čerpal Ježíš některé své názory z východních nauk (z budhismu), údajně na východě nějakou dobu pobýval, ale protože byl odkojen judaismem, křesťanství z něho i z důvodu místních podmínek v mnohém vychází.


Všechno se dá zneužít pro benefit E/elit, nikoli pro stále dokola manipulovanou většinu a křesťanství, jak jej známe a jak nám jej tlačí do hlavy církevní činovníci a dogmata, která v rozporu se zdravým rozumem hlásají, je jen jedním příkladem z mnoha. Přes kopírák je to i v případě ostatních oficiálních náboženství.

Tím netvrdím, že vše v křesťanství jak se prosazuje je špatné. Ani nemůže být, protože by to na masy nepůsobilo. Nikoli, většina upřímných lidí učinila v jeho jméně pro své bližní mnoho dobrého, jen je třeba se nezacyklit ve virtuální realitě a vidět věci až na "dřeň" a tímto zdravím HHBB..[smích]


Hestroy ti napsal, jak to je v bibli se slovem "církev" a já dodávám, že slovo církev je v myslích lidí vždy spojeno s nějakou náboženskou organizací. Třeba české právo chápe církev jako "křesťanskou náboženskou společnost". (tj. papež, biskup, farář, věřící ovečka nebo ne?)

Cítíš ty niance Erwine?, které ty sofistikovaně a přístupem ovčáka nebo možná ovce odmítáš? Stejně tak je deformována tvá snaha to použít (viz. tvá slova) jako pomůcku k pochopení či ujasnění vztahů v rodině, kdy patriarchát jako nástroj MOCI jsem již popsal..


Ještě jednou. Ježíš si pod slovem církev (dle myšlenek, které pronášel a pro které skončil podle evangelií na kříži) podle mne nepředstavoval žádnou hiearchickou náboženskou organizaci, ale možná shromáždění lidí, kteří zastávají stejnou (křesťanskou) víru. Ostatně pokud se nemýlím, tak označení "křesťan" bylo ve svém počátku ironickou nadávkou.

Co s touto vírou jako s unikátní duchovní naukou udělali jeho následovníci jsem popsal prve, a o tom je i Podstata sdělení, které zde nejen k tobě směřuji...

jansmith[smích]

205702

26.11.2009 10:42

Van Rompuy: muž, který nemá vlast

RE: Něco do pranice

jansmith1984 193.?.?.?

Máš pravdu marpa jun. Bylo otázkou času, kdy to někdo upřesní a díky pozorným čtenářům to ani tak dlouho netrvalo.


Proto jsem také v té větě jako pojistku napsal a ve své neskonalé skromnosti cituji nyní sám sebe..[smích] viz: ("např. s budhismem nebo nějakou jinou východní naukou nebo s učením tibetského duchovního učitele Milaräpy".) Učení kterého bylo na budhismu založeno a nikde v těch větách netvrdím, že se s ním Ježíš mohl setkat nebo, že Milaräpa žil před Ježíšem.


V podstatě mi šlo o to skrze debaty o Ježíšovi upozornit na velmi zajímavou postavu Milaräpy a na s tím souvísející východní nauky, protože je nemožné zpochybnit, že Ježíš (protože se na východě jak zmiňuje i Lin mohl pohybovat) nebyl s největší pravděpodobností těmito naukami inspirován.

Fenomen Budha zná každý, ale Milärepu a jeho lidský a dobrosrdečný přístup k lidem (či postavu Marpy učitele - jinak hezký nick marpo jun..[smích]) už tolik hledajících nezná.


Ježíš se svým přístupem k lidem a jak JIM nesobecky pomáhal Milärepovi podobá (nebo vice versa řečeno Milärepa Ježíšovi) a podstata informace je o tom, že v "kuchařkách" všech oficiálních náboženství je tento přístup (pro snazší ovládání oveček, peníze a MOC) přes mnoho pokryteckých slov o lásce, dobrotě a pokoře zastřen či deformován (mimochodem je také dobré si všimnout, jak brutálně a PROČ byl někým sepsán např. Starý zákon).

A abych dokončil, Podstata (pro přítele HHBB "dřeň"..), je mistrně jak už to bývá (samozřejmě, že Ovčáci tvrdí, že je to pro dobro lidiček, cha chaááá) zaretušována.


Tyto knihy jsou ve své podstatě sofistikovaně matoucí a účelově komplikované proto, aby je bylo lze vždy vykládat podle potřeb Ovčáků a ačkoli se bigotně tváří jinak, podle mne to s Pravdou na rozdíl od Pokrytectví nemá NIC společného.

(Ostatně, kolik lidí je opravdu četlo v originále a kolik si opravdu podrobně přečte jejich ekumenické překlady tak, aby tu Podstatu a jak je s nimi podprahově manipulováno, nezávisle na nesmyslných dogmatech a propagandě, pochopili???)


jansmith[smích]

205757

26.11.2009 10:52

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Ano mtk, "SKORO jak od jednoho autora", i když realita je jiná a tvá věta přesto podsouvá, že za tím stojí jeden člověk nebo skupina.


Ale i kdyby tomu tak bylo, což je nesmysl, tak podstatné JE, o ČEM ty dokumenty jsou, o čem hovoří a o tom, jak nutí většinového občana v rozporu s obvyklou praxí mainstreamu k nezávislému ZAMYŠLENÍ.

To je TO oč tu běží a od čeho je snaha odklouzat jinam. To ale nejde. Jak jsem napsal, ty dokumenty a mnoho jiných shlédlo po Světě kvantum lidí a další přibývají.


jansmith[smích]

205759

26.11.2009 11:10

Hodina času

RE: Majetek a moc

jansmith1984 193.?.?.?

Není to kontraproduktivní a není to o mobilizaci nebo o vyskakování si mtk. Mobilizaci si nech pro meetingy ODS a podobných stran, které je mají v programu...[smích]


Pokud nechceš být pasivní a hrát tu hru s Ovčáky do nekonečna, tak je to jediná cesta, jak pomoci tzv. běžným a nevědomým lidem pochopit virtuální realitu, kterou díky různým pseudoautoritám žijí a jak (dokud je ještě čas) dosáhnout myšlenkové a názorové Svobody na manipulaci, tak pevně spojené s MOCÍ a penězi do těch správných kapes.


Pokud jde Ovčákům (jak píšeš) o redukci lidu, tak tomu lidu pasivita a nevědomost v ničem nepomůže a jediné co by mu před dalšími hrůzami a destrukcemi v řadě mohlo pomoci je SPRÁVNÉ pochopení SOUVISLOSTÍ. Jak s tím pochopením pak naloží je již na něm.


jansmith[smích]

205762

26.11.2009 11:38

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Přímo na tvůj příspěvek níže mtk již nemohu reagovat (chybí reply tlačítko) a tak odpovím zde.


Napsal jsi, cituji: "Víš čeho se trochu děsím, Jendo? Že bych měl sdílet "pravdu" s těmi, před kterými bych se asi měl mít velice na pozoru - fašistické a katolické křídlo." a já bych na to (možná jako Forrest) asi odpověděl takhle.


Nemusíš sdílet pravdu s nikým. Zeptej se své intuice a svého srdce, kde ta Pravda je a jestli ten, kdo ji hlásá je dostatečně důvěryhodný.

Samozřejmě, že on/oni ti budou přímo nebo podprahově tvrdit, že ANO, ale to nestačí. Zeptej se například s Donem Juanem od Carlose Castanedy jestli má jejich stezka srdce a pokud ano, jdi po ní, i když z duchovně filozofického hlediska nikam nevede.

Pokud ho nemá, tak asi ani její zvěstovatelé důvěryhodní nebudou a to co hlásají hlásají jen z nevědomosti nebo se skrytými (většinou nepříliš férovými) úmysly. Za MOCÍ a penězi na úkor CELKU se jde různými způsoby a jeden z nich jsou nahlas pronášená slova o pravdě, lásce, spravedlnosti, národu, čistotě rasy nebo demokracii, kdy realita je více či méně opačná.


Pravdu není nutno skrývat nebo motat do pokrytectví a když ti někdo řekne, že NENÍ pro VŠECHNY a že její ukrývání je pro jejich dobro, tak VELMI spozorni.

A k tomu tobě i nám všem ostatním dopomáhej "Bůh" nebo to, co si za tím pojmem představujeme.


jansmith[smích]

205765

11.12.2009 18:53

Podle oficiální zprávy unesla izraelská armáda 6 200 dětí

RE: Nietzsche a židovství. Analýza

jansmith1984 193.?.?.?

Taky bych měl poznámku, která není v kontradikci k řečenému, jen informaci doplňuje.


Mimo uvedené existuje i třetí možnost, kterou může jednotlivec v případě nástupu řekněme represí zvolit (příklady v historii), a to je v přeneseném smyslu slova odchod do v uvozovkách vnitřní "ilegality".

Pozor. Nemám na mysli ilegalitu ve stylu odboje za WW2 nebo ve stylu tzv. disentu za 3.odboje. Obojí je opět jen pokračováním politiky jinými prostředky, tedy dosahování operačních cílů za použití mnohdy násilí a často košér pokrytectví a není smyslem této úvahy zde nyní polemizovat o oprávněnosti tohoto násilí. A i když to není tak patrné, tak dokonce i tzv. 3.odboj se k násilí uchyloval a nebyla to jen skupina kolem bratrů Mašínů, která humánní myšlenky odporu vůči Systému svými skutky zdiskreditovala.

(mimochodem, všimli jste si rétoriku nositele Nobelovy ceny Míru Obamy, který nyní otevřeně hlásá, že násilí, pokud jej provádíme MY, je oprávněné???[smích][smích])

Navíc, nejen, že ničeho faktického tehdy skupiny 3.odb. ve vztahu ke společnosti nedosáhly (tj. pozitivní změny), naopak se po morální stránce (byť tvrdí ideologocky opak) zařadily na úroveň těch, které samy kritizovaly.Ilegalita, o které s nadsázkou hovořím (a tak to prosím berte [smích]), by se dala přirovnat k přístupu toltéckých bojovníků nebo za španělské konquesty perzekvovaných mexických indiánů (cesta Brujos, Nagualů).

Netvrdím, že to je cesta pro současné podmínky. Je to ale cesta jak o změně nikoli jen hovořit, ale pro její naplnění začít v první řadě pracovat sami NA SOBĚ. Seskupovat se s lidmi podobného smyšlení a pokud možno podobných schopností a nenápadně, tak jako neuchopitelný stín, pomáhat i ostatním (dočasně nevědomým), aby pochopili nutnost uskutečnit změnu nejdříve v sobě a až potom se pokoušet měnit ostatní. Změna musí přijít zdola, opačně to nefunguje.

Nebo minimálně v této věci postupovat paralelně a nikoli tak, jak se snaží mnozí profesionální revolucionáři, pseudoguruové, kteří potom jako v Orwellově knize "Farma zvířat" ideje (pro které se tzv. za pravdu, lásku a spravedlnost původně bojovalo) později více či méně zneužijí pro svůj benefit.


Zprofanovaný a dlouhodobě neudržitelný Systém, který je předmětem bádání i zde na Zvědavci, je vlastně odrazem našeho nevědomého ega, které volá po změnách (ale až tehdy, pokud je okolnostmi donuceno), ale fakticky o ně nestojí a udělá vše proto, aby k nim nedošlo.

Změna, o které hovořím spočívá v odchodu do "myšlenkové" ilegality, která vede k ovládnutí ega, pochopení SOUVISLOSTÍ a změny chápání reality, která nám je Systémem, chamtivými voldemortími E/elitami a jejich lokaji po věky úspěšně podsouvána.

My two cents.


Mimochodem, předchozí pietroovy příspěvky jsou pro chápání Souvislostí hodně užitečné.


jansmith[smích]

206804

12.12.2009 11:33

Podle oficiální zprávy unesla izraelská armáda 6 200 dětí

RE: Nietzsche a židovství. Analýza

jansmith1984 193.?.?.?

Právě naopak Vojto..[smích]


Zásadní změna k lepšímu z celospolečenského hlediska (o které zde hovořím) nikdy nepřišla s hora, byť se o její nastartování mnozí moudří duchovní učitelé (jak jsi je vyjmenoval: Buddha, Kristus, Hus, Gándhí) svými kázáními a radami ve své době pokoušeli.

Poznámka kolegy Reneho také leccos vysvětluje, protože většina těch moudrých učitelů byla Systémem (tedy Pokrytci v jeho čele a jejich placenými nebo nevědomými Lokaji) pro MOC a peníze do těch správných "košér" kapes násilně umlčena (J.Hus, Mahátma Gándhí, M.L.King jr. atd.) nebo jak se to děje v dnešních pseudodemokraciích s jejich nástupci ignorována tím, jak jsou cíleně odsunuti na okraj zájmu mainstreamu.


Ti lidé dali ostatním pouze návod na cestu k sebepoznání a hledání cesty osobního růstu k vnitřní svobodě pro DOBRO CELKU (nikoli jak je v DUALITĚ podsouváno toliko ega) a proto trvalo další stovky (tisíce) let než se jejich myšlenky rozšířily natolik, aby to začalo mít nějaký zásadní vliv na reálnou situaci ve společnosti.


Pravda je tedy taková, že ke SKUTEČNÝM pozitivním změnám (nikoli jen verbálním návodům) došlo ve velkém až tehdy, kdy tzv. běžní lidé (mnohdy po tragických zkušenostech s vrchností) tyto "návody" aplikovali na sobě -ZMĚNILI SE- a tudíž začali změny postupně prosazovat i navenek.

Tedy ještě jednou Vojto: ZDOLA NAHORU...[smích]


Ti lidé (jak si je jmenoval), by bez toho, co jsi poznamenal, cituji: ("otevírání očí, nahlížení za opony (a jiné)".) vůči svým nevědomým bližním, žádné markantní pozitivní posuny v dějinách neprosadili. A to ani nepřipomínám, že tvůj příklad -Hitler- (připomínám, že byl někým MOCNÝM z pozadí financován a k moci přiveden) lidem oči neotevíral, ale jim je pomocí demagogie, zneužité ideologie, brnkáním na jejich animální pudy, negativní emoce a po Goebelsovsku rozšiřovaných pokřivených "pravd" pro strategické cíle E/elit naopak ZAVÍRAL.

Dokonce i idea komunismu byla zneužita a odsouzena k zániku, protože ji většinová populace (tak jak zdůrazňuji: Z DOLA) nepřijala a mimo jiné to bylo i proto, že ji byla velmi často násilně a krvavě (S HORA) v rozporu s humánními přístupu a zdravým rozumem naroubována.


Jako ve většině svých názorů na Svět a mezilidské vztahy v něm se i tentokrát Vojto bohužel mýlíš, ale nevadí, přijdou i další pokusy. Navíc si skrze tebe tuto naší rozpravu mohlo přečíst nebo ještě možná přečte mnoho dalších čtenářů Zvědavce a je již na nich, ke které z našich variant se vnitřně přikloní. Mýlíš se tudíž logicky a analogicky i v tom posledním svém tvrzení, že bych zde s tebou snad plýtval energií. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

206850

12.12.2009 22:52

Podle oficiální zprávy unesla izraelská armáda 6 200 dětí

RE: Nietzsche a židovství. Analýza

jansmith1984 193.?.?.?

Nevím, nakolik máš pravdu abc, protože nezavrhuji nic, co jsem si svou zkušeností nebo intuicí nemohl ověřit a proto ani tvé, silně na Bibli a Krista náboženskými mýty a ideologiemi orientované názory, které zde v debatách sleduji již delší dobu, nezavrhuji.

Vše je o úhlu pohledu a o úrovni vnímání reality, na které se nacházíme a tudíž každému co jeho jest.Protože ale nejsme na kůru, ale v debatě, je dobré zaměřit svou pozornost na Podstatu a nezabřednout do disputací, které se od ní odchylují.

V mých předchozích příspěvcích nehovořím (jak píšeš) "o POMOCI" (která může pro připravenou lidskou bytost přijít ve své podstatě odkudkoli tedy klidně i s hora), ale hovořím o skutečné "ZMĚNĚ" společenských vazeb a Systémů k lepšímu, která může podle mne nastat ať se ti to líbí nebo ne jedině tzv. " Z DOLA NAHORU".

Pokud většinová populace nepochopí ryzí (tj. egem, demagogy a ideology nepokřivenou) Podstatu myšlenek svých etiku a morálku hlásajících učitelů (a je jedno jestli se jedná o Ježíše Krista nebo další historiky zdokumentované duchovní učitele), nepřijme je za svou (ale nikoli jako bigotně věřící ovečky, ale jako svobodně a samostatně kriticky uvažující lidské bytosti) a nezačne se podle nich ve svých každodenních životech k sobě i jiným chovat, nikdy ke skutečným a co je důležité trvalým společenským změnám k lepšímu nedojde.

Vždy jen dominuje honba za něčím, spojená ruku v ruce se všudypřítomným pokrytectvím (chceš-li farizejstvím), plus strachem a závislostmi (byť se s hrdým čelem nebo hranou pokorou tvrdí opak) a mizérie tzv. běžných lidiček (na rozdíl od těch bohem či kým vyvolených..[smích]), skrze těmi právě jmenovanými v nich podporující nevědomost a ignoranci, stále dokola pokračuje.

Takže jestli ta pomoc přijde od tvého Boha (a je jedno, co si pod touto SILOU kdo představujeme) nebo od vědomých lidských bytostí, tak to ještě neznamená změnu, o které hovořím.


To je ten princip, který já pracovně nazývám: z dola nahoru a který je pro některé hledající a zároveň tápající lidičky z různých a celkem snadno pochopitelných důvodů prozatím nestravitelný.

Věřím [smích], že je to teď jasnější.


jansmith[smích]

206879

13.12.2009 13:46

Podle oficiální zprávy unesla izraelská armáda 6 200 dětí

RE: Nietzsche a židovství. Analýza

jansmith1094 193.?.?.?

Bude lepší Vojto, když svou vzájemnou debatu nebudeme brát (jak evokuješ slovem "pobil",) jako "boj", ale spíše jako férovou debatu, která nám oběma (i možným dalším ji monitorujícím čtenářům) pomáhá na našich cestách osobního růstu, tedy mimo jiné i na cestě za (na pseudoautoritách nezávislým) chápáním SOUVISLOSTÍ.


Mnohdy ani není tak důležité, kdo má pravdu více a kdo méně, ale důležitý je fakt, že se debata vůbec vede (že není SHORA zakázána, viz. např. snahy sionistů strašákem antisemitismu) a že nutí její aktéry (pokud jsou připraveni a mají otevřenou mysl a srdce) měnit svůj pohled na mainstreamem a zprofanovanými E/elitami a jejich lokaji podsouvanou "realitu" v pohled na pseudoautoritách nezávislý a více Vědomý.


A pokud jde o tvé výrazy, cituji: "zvraty", "revoluce", "vůdce", stále v nich nemáš zakomponovaný můj příměr "TRVALÁ, POZITIVNÍ ZMĚNA", ke které nikdy nedojde jen z popudu, chceš-li vůdců, či duchovních učitelů, pokud zároveň nedojde ke změně vědomí a přístupu většinové populace ZDOLA, o kterou tady a doufám, že souhlasíš, obvykle jde.

Nebo máš pocit, že nejde o většinovou populaci (tzv. obyčejné lidi), ale jde naopak o zachování nadstandardních výhod (většinou získaných útlakem, pokrytectvím a podvody na svých bližních a tudíž z morálně-etického hlediska nezasloužených) těch, kteří o sobě smýšlejí jako o vyvolených a které já nazývám jako farizejstvím zprofanované E/elity? Čest nepříliš častým výjimkám...[smích]


Opakuji: Trvalá pozitivní společenská změna k lepšímu pro VŠECHNY zúčastněné (pro většinovou lidskou populaci, nikoli jen pro vyvolené) může mít úspěch jedině tehdy, pokud postupuje ZDOLA NAHORU, byť nepopírám, že myšlenka (tedy dle abc klidně "POMOC" nejvyššího), může přijít odkudkoli, tedy i SHORA, viz. zmínění duchovní učitelé.

Žádná tzv. revoluce ve společnosti v historii ke změnám o kterých hovořím nevedla (maximálně k dílčím, zvláště byla-li pseudoautoritami vedena násilnými prostředky a vygenerovala další nespravedlivost) a to proto, že zároveň nedošlo k revoluci VNITŘNÍ (tedy ZDOLA NAHORU) v myslích jejich, v nevědomosti E/elitami a jejich lokaji pro MOC a peníze do těch správných kapes záměrně a pokrytecky držených účastníků.


Jeden z možných materiálů ke studiu (i pro přítele abc) např. zde:
Jiddu Krishnamurti: Vnitřní revoluce
http://rapidshare.com/files/95091842/krishnamurti_...

jansmith[smích]

206902

13.12.2009 15:58

Podle oficiální zprávy unesla izraelská armáda 6 200 dětí

RE: Nietzsche a židovství. Analýza

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně Vojto..[smích]


Nedivím se, protože to je v podstatě jediný způsob, jak uniknout debatě a iritujícím informacím, které nezapadají do tvého konceptu vnímání reality, stejně jako tomu bylo blahé paměti například v případě kolegy a sofisty HHBB ohledně naší polemiky o podstatě ega. Pamatuješ?


Není to tady na Zvědavci takto z tvé strany poprvé a vlastně je to tak dobře, protože to stejně nevypadá, že bys měl snahu se zamyslet nad Světem a lidskými vztahy v něm i z jiného pohledu, než ti diktuje myšlenková úroveň pseudoautorit, ke kterým pravděpodobně vzhlížíš a od kterých čerpáš inspiraci a navíc zde nebudeme alespoň editorovi "nataženými" polemikami zabírat místo.

Jak dokumentuje historie naších názorů na různá zdejší předešlá témata se slovy Janka dodávám, že oba zůstáváme na jiných úrovních (vrstvách) vnímání, takže úsudek ohledně rozebíraného nechť si případný čtenář vlákna, pokud bude mít zájem, učiní sám a my dva "na viděnou" někdy jindy.

Peace s tebou.

jansmith[smích]

206909

14.12.2009 16:28

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře a polopaticky napsané i pro finanční analfabety (nebo kanalfabety?[smích])


Doufám, že si to (a hlavně poslední větu) přečte přítel diskutér Vojta49 a sofista HHBB, pro kterého to bude pravděpodobně jen chiméra a snaha chorého mozky hledat nepřítele, který neexistuje, případně snaha evokovat čistky (či pogromy) na nevinných altruistických bankéřích viz. všemi oblíbení a od hlavy k patě pravdou, láskou a demokracií prostoupení R&R Ltd.[smích]

jansmith[smích]

206962

16.12.2009 21:08

Ateistický národ v banánové republice

RE: Víru mám, ale vlastní.

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře si to napsal Oracle. Jen bych ještě abc a dalším připomenul, jaký byl apoštol Pavel (z Tarsu), dříve než ho osvítil "duch svatý"..[smích] brutální farizej a kolik nových křesťanů mu vděčilo za očistec na zemi než jeho přičiněním zemřeli.

Zajímavá je věta z Wiki, cituji: "s Ježíšem se osobně nesetkal, vyjma zázraku obrácení na cestě do Damašku (to je to osvícení duchem svatým, které parafrázuji výše). Jeho zásluhou se křesťanství začalo šířit mezi pohany a stalo se svět.náboženstvím. Proto je často považován za faktického zakladatele křesťanství."Po zkušenostech s našimi médii a jak perou lidičkám mozky bych za to moc nedal, že se to s milým Pavlem tehdy událo přesně tak, jak popisuješ.

Kluci Vyvolení velmi rychle pochopili, že křesťanskou víru jako nový fenomén a konkurenci nepříliš populárnímu a "násilnickému" judaismu (viz. Starý zákon) nelze pro její humánnost a naději posmrtného života pro všechny již zastrašováním a brutalitou vymýtit, tak ji skrze Šaula a další infiltrovali. Nepřipomíná to někomu paralelu k tomu, co je napsáno v Protokolech Sionských mudrců?


Vím, že se to asi příteli abc a dalším bigotně věřícím nebude líbit, ale to je tak asi všechno, co s tím mohou udělat. Proto byla evangelia následně deformována, Ježíšovo východem ovlivněno učení zneužito k nesmyslným dogmatům a brainwashingu a tím přizpůsobeno požadavkům E/elit. Máří Magdaléna jako Kristova družka zatlačena do pozadí, patřičně onálepkována a s ní demagogicky a v souladu s žádanou propagandou pokryteckého patriarchátu celé ženské plémě a z křesťanství se v rozporu s Kristovým učením stal postupně nástroj MOCI a přesunu peněz do těch správných kapes.


A pro přítele HHBB. Stejně jak bylo ve své době infiltrováno Křesťanství (a nejen tzv. obráceným Pavlem z Tarsu), tak byly později někým, které zde pracovně nazýváme Voldemorty, infiltrovány i vznikající a po věky fungující misijní řády a tajné organizace.

Je to podle mne jediné vysvětlení pro pozdější vývoj a proto, kam se náš Svět po věky v rozporu se zdravým rozumem ubírá. Už to tady na Zvědavci ústy pí.Jarmily, Mirdy a dalších padlo mnohokrát.


Nic se neděje náhodou. Žádná (často krvavá, viz. VŘSR) revoluce nebo VÁLKA nemá naději na úspěch pokud není suportována těmi SPRÁVNÝMI lidmi, lidmi, kteří většinou počítají několik tahů dopředu a mají k dispozici dostatek moci, finančních prostředků a lokajů, skrze které ovlivní nevědomé masy k obrazu svému...

Ne vždy jim to vyjde dokonale, ale času je dost a z hlediska věků je itinerář jednoznačný.

A nebo není? Stejně jako příčiny následků, které lidský druh od nepaměti zažívá, které podle Vojty49 "NIKDO" přímo nebo z poza Opony košér metodami neovlivňuje a které jsou jen výsledkem genů a evoluce.


jansmith[smích]

207184

17.12.2009 18:51

Ateistický národ v banánové republice

RE: Víru mám, ale vlastní.

jansmith1984 193.?.?.?

Ani ty 8-P jsi Bibli v originále nečetl nebo ano? Možná nějaký ekumenický překlad, ale o to teď nejde, tudíž se mi tvá rada, abych si ji přečetl zdá legrační..[smích]


Nepotřebuji číst stále dokola bibli a evangelia, abych srdcem pochopil o co Ježíšovi v jeho kázáních, i díky tomu, že byl údajně ovlivněn východními naukami (pokud opravdu existoval a opravdu prohlásil to, co mu je připisováno), šlo.

Bible a evangelia jsou jen nepřehlednou omáčkou, do které se mezi neoddiskutovatelné Pravdy snadno uschová spousta nesmyslných dogmat, matoucích polopravd, demagogií a pokrytectví, které by Ježíš (pokud byl takový jak se traduje) nikdy neřekl a už vůbec je neučil.

Postup stejný, jak činí sofisté ve dnešním mainstraemu, kdy do balíku zavádějících polopravd nebo vyložených lží vsunou několik nezpochybnitelných pravd a cesta k brainwashingu oveček (pro MOC a peněží [smích] do těch správných kapes) je otevřená.


Dokonce již Mojžíšovo desatero přikázání je interpretováno deformovaně a vadí to někomu z bigotních věřících??

Nikoli. Přijali tvrzení pseudoautorit k obrazu svému a teď nehovořím o tom, že se desatero až na výjimky lidmi nedodržuje, ale o tom, že je minimálně v jednom bodě deformovaně interpretováno.

"NEZABIJEŠ"


Vidíš tam někde 8-P: "Nezabiješ člověka?" Nemůžeš to tam vidět, protože to tam NENÍ. A co na tuto disproporci farizejové a sofisti? No přeci, že to údajně správně znamená: "Nebudeš vraždit". Tudíž většinou brutální zabíjení mnohdy velmi inteligentních a cítící zvířata pro zábavu a pro obžerství lidského jazyka vražda není a je to s bigotně hranou pokorou (pravdou a křesťanskou láskou) v pořádku?!?!

Zamyslil ses nad tím takto někdy 8-Pko?


Křesťanství bylo samozřejmě infiltrováno hříšníky z křesťanského hlediska, ale navíc bylo infiltrováno Pokrytci, kteří jeho ideje v rozporu s Kristovým učením pro potřeby E/elit později patřičně zdeformovali a zneužili.

jansmith[smích]

207286

18.12.2009 14:37

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

jansmith1984 193.?.?.?

To je dobrý přístup mtk a v podstatě děláš to, co se snažím i já, tj. postupovat bez klouzání a sofistikovaného filozofování k jádru problému nebo jinak řečeno k Podstatě a být zároveň kritický k udičkám kolem..[smích]


Každý na to máme jiné postupy a jinak vzhledem ke svým zkušenostem chápeme souvislosti, ale to je přirozené, protože se můžeme, pokud budeme postupovat s čistým svědomím a nezaujatě, dopracovat ke stejně relevantním závěrům.

Pokud se týká tvého tvrzení, že jsem neodpověděl přímo, tak máš pravdu. Odpověděl jsem nepřímo (ale i tak myslím jednoznačně) a to hlavně proto, že sem neměl čas ani náladu ten web podrobně studovat a posuzovat. Mám i jiné povinnosti a aktivity, a tak musím svůj čas organizovat úsporně.

Už lehký náhled mi signalizoval, že by studium toho webu v návaznosti na mou cestu osobního růstu byla pravděpodobně ztráta času, a proto sem to zhodnotil jak sem to zhodnotil... Navíc je spousta magorů nebo sofi/sio manipulátorů, kteří nevědomě nebo cíleně generalizují/zevšeobecňují a pro své cíle a ideologie, které zastupují strkají všechny do jednoho pytle. Vždyť to znáš: rozděl, rozeštvi, ukaž viníka a PANUJ..[smích]


Kozoroh čerpá z mnoha zdrojů, ale ve své většině mají jeho příspěvky dobrou vypovídací hodnotu a je už na nás, abychom posoudili, kde je podle nás tzv. objektivní pravda. Co se týče židovské víry a jak je ovečkám vtloukána do hlavy, tak judaismus, tóra, talmud (podobně jako Bible, Korán) je jedna velká manipulace a židé (a nejen oni, protože to není věc vyznání) jsou velcí manipulátoři, a proto bych se neuzavíral nijaké možnosti, a to ani té, kde píšeš o jejich spiknutí proti křesťanství. Vždyť i postava Pavla z Tarsu a kam Kristovy ideály díky jeho následovníků odklouzaly (klidně i díky apoštolům a těm co psali evangelia) lecos evokuje.

Nezvědavec a Tidlidi s tím mají co dělat coby pomyslné kamínky do mozaiky. Nic více, nic méně.


Proto je dobré si zdroje informací vybírat a nevěřit, jak sem napsal minule, všemu, co je kde nablito, ale být nad věcí a zdravě kritický.

jansmith[smích]

207391

18.12.2009 17:09

Ateistický národ v banánové republice

RE: Víru mám, ale vlastní.

jansmith1984 193.?.?.?

Jak dalece studuješ Bibli je tvoje věc. Podle mě to je stejné, jako bys s vírou, že se dozvíš skutečné "Boží slovo" studoval Hollywoodský scénář nějakého náboženstvím prodchnutého VELKOFILMU a myslel si, že jej nedala dohromady skupina placených scénáristů, ale sám Nejvyšší.[smích]

Už sem to napsal prve. Nepotřebuji studovat žádné svaté knihy, abych srdcem nerozpoznal, co je opravdová humanita a nezprofanovaná Pravda a Láska. Svaté knihy studuje po celé Planetě od věků spousta náboženských/církevních činovníků a jejich oveček, ale na zlepšení společenských poměrů a odstranění POKRYTECTVÍ to zafungovalo minimálně.

Právě naopak. Ti, kteří Boží slovo z pozic autorit nejvíce hlásají je velmi často nejvíce porušují (tzv. hlásají vodu, ale pijí víno) a pro MOC a peníze do těch správných kapes manipulují vědomím a podvědomím nevědomých (tudíž bezbranných) k obrazu svému a aby se jim to lépe maskovalo, tak je to "boží slovo" i náležitě sepsáno...


Mimochodem, nenapsal jsem, že Bible je, cituji: "nesourodá omáčka", nýbrž sem napsal, že je "nepřehledná/matoucí omáčka" a to je rozdíl. Proto bylo tak snadné do ní zakomponovat spousty nesmyslných dogmat nebo matoucích podobenství. Jedním z cílů farizejů je obracet význam slov a měnit smysl vět a tím netvrdím, že jsi farizej. Jen se nad tím zamysli, stejně jako se zamysli nad přikázáním NEZABIJEŠ.

Správně jsi napsal: "Thou shalt not kill", kde se slovo člověk nevyskytuje a proto si farizejové toto přikázání upravili na "NEZAVRAŽDÍŠ", aby pravděpodobně omluvili (mnohdy velmi cynické a brutální) zabíjení zvířat, o lásce a soucitu horem dolem hovořícími a bigotně pontifikujícími "křesťany".

Pokud se nemýlím, tak rčení "oko za oko, život za život/zub za zub" je součástí Starého (judaistického) zákona a Kristus jak se traduje nic takového nekázal. Naopak zjednodušeně učil, že je třeba nastavit i druhou tvář a tudíž to opět potvrzuje, jakou je Bible (stejně jako Tóra, Talmud nebo Korán) lidskými egy a nikoli tzv. Nejvyšším zkonstruovanou tzv. matoucí omáčkou, která nemá s Pravdou a Láskou nic společného, byť o těchto hodnotách stále hovoří a farizejsky se jimi zaštiťuje.

Upozorňuji. To neznamená, že Bible a ostatní svaté knihy nejsou konzistentní, velmi sofistikované a že si protiřečí. Naopak, jinak by jim nevěřil ani Budulínek a tímto zdravím přítele HHBB..[smích], jenže konzistence a manipulace jedno bývá.

A nelze se tomu divit, protože byly v čase mnohokrát přepisovány a v souladu s požadavky E/elit zdokonalovány a nepsali je žádní blbci, ale sofisté a lokajové jako nástroj Systému k ovládání oveček. Proto si ji v originále ani číst nemohl, protože originál se nezachoval a byl navíc za dobu přepisování košér upravován.

Také ti přeji hezký den a příjemné svátky 8-Pko.


jansmith[smích]

207403

20.12.2009 20:03

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

jansmith1984 193.?.?.?

To je dobrá úvaha s těmi ideologiemi.


Jen mi prosím tě vysvětli, jak se chceš dopracovat k Podstatě a jak chceš nalézt nějaké řešení problému, které nebude jen planým filozofováním, pokud nepochopíš JAKÉ příčiny a KDO konkrétně ty příčiny problémů vytváří a KDO historicky vede Pokryteckým způsobem a PROČ tuto civilizaci směrem, kterým se pohybuje.

Jedna z hlavních snah dezinformačních sil je právě tyto pokusy o pojmenování Podstaty v debatě ODKLONIT a maximálně je zamlžit. Proto existují často i weby, které kolem sebe cíleně "blijí" různé demagogie nebo jiné, které je "blijí" nevědomě a fungují jen jako užiteční idioti.

Jako studium puzzle dobrá, ale Podstata se z nich nevyčte.


Tedy ještě jednou. Je snaha pokud možno o hlavách chobotnice detailně nehovořit a jako v případě sionistů a antisemitismu je snaha tyto snahy postupně dostat do pozice kriminální a kriminalizovat je nebo naopak stylem pod svícnem je největší tma předhazovat udičky, aby si lidé řekli: to přece nemůže být pravda, že by námi tak manipulovali.


HHBB se podřekl svým výrokem, cituji: "Pravda není pro všechny" a od toho inkriminovaného okamžiku je pro mne ještě méně důvěryhodným partnerem v diskuzi než před tím.

Pravda JE z lidského i filozofického hlediska PRO VŠECHNY a všichni KDO VĚDÍ a nejsou farizejové by ji měli nahlas opakovat, aby byly opačné pokusy konečně, pro dobro VŠECH zúčastněných na této Planetě, demaskovány a profláknuty.


Je to podle mne jediný způsob, který může (navíc s pomocí internetu) fungovat, protože všechny ostatní snahy společnost Pokrytectví a Lží zbavit v minulosti selhaly.


jansmith[smích]

207579

24.12.2009 11:28

Několik vánočních postřehů

RE: ano pravdou jest

jansmith1984 193.?.?.?

Není dobré generalizovat stefane a na Zvědavci se teze o voldemortí metodě ovládání tj. Zevšeobecňování ozývá docela často.


Nejde o davové šílenství CELÉHO českého národa a pokud jsi Čech, tak sebemrskačství je kontraproduktivní a jednou z metod Ovčáků, jak ovládat emoce většinové populace.

Tím neříkám, že se konzumní orgie v Čechách (ale pozor, nejen v Čechách) Voldemorty podporovaném a řízeném Systému Konzumistánu nedějí a rozhodně bych si být tebou neidealizoval soudruhy Američany..[smích][smích], protože tam je to v bleděmodrém to samé jako tady, ne-li ještě horší, protože to sem přišlo od nich.


V každém etniku, národě se najde spousta lidí stojících mimo stádo, kteří prožívají Vánoce a další liturgické svátky s nadhledem, skromně a bez falešného Pokrytectví. Pokud jsi takový i ty, jen tě to ctí a svou energií přispíváš k tomu, aby Pokrytectví nepohltilo i lidi jako ty.

Hezké svátky,

jansmith[smích]

207874

25.12.2009 12:11

Proč pevný dolar předznamenává útlum v roce 2010

RE: USA páchájí ekonomickou sebevraždu!

jansmith1984 193.?.?.?

Já bych řekl Karle, že Voldemorti mají paměť dobrou. Pokud se bavíme o Vodemortech, kteří se rekrutují z judaistického podhoubí, tedy i co se týká tzv. R&R Ltd. mafie, tak tam jde o pocit Vyvolenosti a monoteisticky výchovné tlaky k dualismu a košér (tedy tricky) shromažďování majetku coby CTNOSTI a SCHOPNOSTÍ.


Pokud se nemýlím (a nechť mne zkušenější a sečtělejší poučí), tak Tóra nebo Talmud Židům/židům přímo říká, že shromažďování peněz (MAJETKU), klidně za každou cenu a různými triky je SPRÁVNÉ a že bohatství je ODMĚNA jejich Boha na Zemi za správné následování jím podávané a světskými služebníky rozšiřované víry.

Jsou zaslepeni vírou v příchod někoho, kdo poměry na Zemi napraví (Mesiáše) a opojení svou výlučností (vliv EGA a brainwashing pseudoautorit), která jim navíc říká, že pro svou víru mají trpět a těmi, kdo je nechápou a tudíž nenávidí mají být perzekuováni. Proto se po věky chovají zhruba stejně a žádné zásadní poučení a změnu ve své chování vůči ostatním (nežidům - gojímům) nehledají.


Navíc se za touto ortodoxní vírou a názory v byznysu, bankovnictví, médiích a politice celosvětově schovávají i spousty nikoli semitských Židů, pro které je toto učení jen vstupenkou do "KLUBU" nedotknutelných a o to lépe se jim jejich voldemortí aktivity organizují.

Tedy kromě tzv. čestného byznysu (pokud se jedná o nežida a v nové době i žida) jsou správné i způsoby jak oblbnout, natáhnou, legálně okrást nebo podvést (Madoff) a nikoli při honbě za profitem a Zlatým teletem dodržovat alespoň zásady slušnosti a relativní férovosti, jak by to mezi lidmi s rovnou páteří (i v sobeckém kapitalismu, kde ZISK a nekončící růst HDP je modlou) mělo pokud možno být.


jansmith[smích]

207987

25.12.2009 14:08

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Ale no táák mtk...[smích]


Ty si myslíš, že se mé názory s názory pí.Jarmily musí ve všem shodovat?

Tohle to chytání za slovíčka a modré porovnávání KDO CO řekl tady již bylo mnohokrát a zajímavé je, že to je styl Josepha blahé paměti, později se přidal kromě bonmotů a klouzajících podobenství k modře proložené analýze i HHBB a nyní i ty. Nikdy tím ale nic průkazného nevzniklo, byť protistrana tvrdí možná opak.


Přestaň raději klouzat a porovnávat a zaměř se na Podstatu (o kterou tady jde až na prvním místě) a kterou různými slovy vyjadřují nejen příspěvky pí.Jarmily a třeba mé, ale i jiných Zvědavců.

Píšeš, že nemáme jasno, jako bych to někdy tvrdil a opomíjíš to, co zde opakovaně připomínám, že se zde scházíme právě proto, abychom dali dohromady Souvislosti (tzv. oddělili zrno od plev..[smích]) a v rámci možností si JASNO pro dobro všech zúčastněných udělali.

Nebo máš něco proti?


jansmith[smích]

207992

25.12.2009 20:44

Výzkum veřejného mínění odhaluje hloubku traumatu nezaměstnaných

RE: Chcete řešení ?? Tady je !!

jansmith1984 193.?.?.?

Čerte, oprav si "znět" na "zhnět"......[smích] Jinak si to složil dobře, máš talent. Nechceš se příští rok přihlásit na československou Super Stár?


jansmith[smích]

208011

27.12.2009 01:10

Podle ministerstva zemědělství dostává 37,2 milionu Američanů poukázky na jídlo

RE: Měli jsme představu, že potraviny z USA jsou v pořádku a kontrola FDA je 100%!

jansmith1984 193.?.?.?

Zase dobrá diskuze mtk, zejména první odstavec oceňuji.

A pokud jde o poslední odstavec, tak jeho smysl (to, jak vysvětluješ hábečkovu motivaci pro zatajování Pravdy) si plně uvědomuji (byť ty si myslíš opak) už od počátku, kdy jsme tuto věc poprvé naťukli.


Můj pohled je ale stále odlišný. A víš proč? Protože přístup, kterým HHBB tím pádem manipuluje s vědomostmi a řekněme Pravdou (za předpokladu, že jsi jeho motivaci odhadl správně a má k dispozici nikoli mlžení, ale relevantní informace) je totožný s přístupem STRUKTUR, které zde paradoxně rozebírá nebo naopak, o kterých příliš nahlas mluvit nechce. To jest přístup odvěkých mocenských a nábožensko-ideologických skupin MOCNÝCH Vyvolených, kteří jej silou nebo velmi sofistikovaně používají k odpírání relevantních informací a VĚDOMOSTÍ ostatním, a to vše dělají bez začervenání a s hrdým čelem altruistů nebo Ovčáků údajně v zájmu těch ostatních...[smích]


Neobstojí ani teze, cituji: "HHBB měl na mysli "pravdu", kterou lidé mohou a dokážou přijmout". A to proto, protože HHBB není v pozici nějaké autority (gurua), která rozhoduje o tom, co je kdo schopen nebo neschopen přijmout.

Nejsme koniášové nebo tajné služby (mimochodem, tyto jsou také prodlouženými a náležitě krvavými rukami náboženského a mocenského establishmentu), abychom si hráli na dezinformační BOJ a matení protivníka, nýbrž svobodná a otevřená komunita Zvědavců 21.století, kde po nabídnuté informaci každý šáhne nebo ji nechá být podle toho na jaké (hle Jankův příměr...[smích]) "vrstvě" poznání se momentálně nachází.

Že tím dochází k posilování schopnosti účastníků se orientovat v Souvislostech a samostatného přístupu k informacím (jakýchkoli) je myslím nabíledni.


A složitost v přírodě a mezilidských vztazích? Záleží na úhlu pohledu a opět stupni vnímání toho, kdo se nad nimi selským rozumem nebo hluboce filozoficky zamýšlí.

jansmith[smích]

208081

28.12.2009 00:08

Jsou Američané zlomení lidé?

RE: Konec demokracie začal už dávno!!!

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře mtk. Beru to a jsem zvědav, kam tuto teorii o vlivu tzv. jezovitů na světovou politiku, vznik státu Izrael nebo chování struktur kolem R&R Ltd. společně s Médou a HHBB do budoucna ještě rozvedete.

Prosil bych ale jako v případě tzv. protistrany a R&R s.r.o relevantní FAKTA nebo alespoň (jak Méda a další v rozebírání oponenta demonstrují) podrobné rozbory a nikoli jen náznaky, odkazy, bonmoty a klouzavá filozofování.

Předem díky.


A poznámka k Protokolům? Snad jen, že je velmi zajímavé a zarážející, jak se jejich teze přesně manifestují v chování Systému (tím mám na mysli neustále protěžovaný princip Pokrytectví a lhaní veřejnosti nebo tím, že Pravda není pro všechny viz. reálná činnost globálních médií a v neposlední řadě i akcelerující honbu za Zlatým teletem, tj. ZISKEM za každou cenu a bohatstvím jako odměnou židovského Boha pro poslušné Židy. Nebo se o této odměně v talmudu či tóře nehovoří?), a to bez ohledu na fakt, jestli se v případě Protokolů jedná o padělky nebo jsou autentické.

Pokud by byly autentické, tak není o čem hovořit a pokud se jedná o podvrh, tak byl autor (tým, který je zpracoval) neuvěřitelně geniálním vizionářem, který se trefil takřka ve všem co uvádí. Dokonce i se vznikem státu Izrael a genocidou nebo přinejmenším košér zacházením s palestinským obyvatelstvem na okupovaných územích (pro židy jestli se nepletu gojímy nebo je berou jako semity?, když tak mne oprav) to tak je.


Znovu připomínám. Pokud jde o Voldemorty, tak jsem pro zemanův princip Padni komu padni a rozhodně jejich skutky nepřestanu sledovat. A oceňuji "křesťankou" starost HHBB o mé duševní zdraví...[smích] a Peace s ním i s tebou.

jansmith[smích]

208169

30.12.2009 22:47

Domov důchodců Dobrá Voda - smrt vysvobozuje

RE: A výhled na moře by si nepřál?

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tak, djb. Eufemismy, zevšeobecňování či generalizace nebo překrucování významu slov a vět, to jsou ty metody přímé nebo podprahové manipulace vědomím většinové populace. Tj. obvykle, pro MOC nad někým/něčím nebo peníze do těch správných kapes, permanentně používané.

Abychom byli spravedliví, tak se těchto praktik nedopouští jen vypočítavé a sobecké E/lity (Voldemorti) a jejich lokajové např. skrze mainstream a další prostředky působení na masy, ale i pokřivenou výchovou a brnkáním na animální pudy a instinkty tzv. obyčejná (a v nevědomosti a strachu po věky udržována) většinová populace.


Zeptám se. Je zájem těch, kteří mají z pozice vlastníků médií nebo tvůrců zábavy (umění] možnost toto pokřivené působení médií apod. měnit k lepšímu pro všechny zúčastněné nebo není? A KDO vlastně jsou tito vlastníci nebo tvůrci veřejnosti určeného zpravodajství, umění nebo zábavy? Kde sedí, kdo je financuje a stará se, aby jen věci nebo informace, které košér vynášejí ZISK nebo "perou" mozky měly na obrazovkách zelenou (velmi často právě s vedlejšími účinky deformujícími lidské duše v sobecké nebo deprivantské sobce, "úchyláky", závisláky nebo egocentriky).

Rozebíraný výraz "přestárlý" je krásný příklad, jak se dá určitým výrazem nevědomě nebo za určitým účelem ovlivňovat vnímání člověka a je dobře, že to tvůj příspěvek tady na Zvědavci zase připomněl.


Nějaké poučení pro zájemce? Vnímat tyto udičky zakomponované v informacích, kterými nás okolní zdroje zahrnují a nenechat se jimi nevědomě ovlivňovat. Pokud ale chceme Svět měnit k lepšímu a ne si pouze stěžovat nebo radostně kolaborovat, tak se jejich používání za žádných okolností (ani těch pro ego lákavých) nedopouštět.


Tj, myslet pravdu, mluvit pravdu, konat pravdu (srdce čestnému člověku napoví, kde ta pravda, byť se může zdát subjektivní, leží) a nikoli po farizejsku naopak.

jansmith[smích]

208408

02.01.2010 18:14

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: Díky za tento článek

jansmith1984 193.?.?.?

Docela by mne zajímalo Vojto..[smích], jestli tě ta spousta odmítavých reakcí na tvé pseudopravdy a pseudodefinice založené na pseudovnímání reality a přírodních zákonů přivede ke změně přístupu k tomu jak uvažuješ a jaké názory konkrétně zde na Zvědavci dlouhodobě produkuješ.


Není to tady poprvé, kdy jsi USTŘELIL a zrcadlo, které ti tu bylo tvými oponenty nastaveno to demonstruje, i když nepopírám, že míváš občas v debatách i světlé chvilky a dokážeš se čas od času podělit i o podnětný příspěvek.

Tento tvůj příspěvek, ale opět patří k té většině těch, které byly PODNĚTNÉ jenom tím, že přivedly ostatní (jako i v tomto případě) k několika (v klidu a s nadhledem podaným) dopřesněním a vysvětlením tzv. jádra pudla, odkazující tvou interpretaci "ZISKU" do sféry rádoby (dokonce ani ne sofi) filozofování.Nemá smysl, abych se k tomu dále vyjadřoval, ale jednu poznámku mám.

V omylu žiješ i zjednodušujícím a klouzajícím názorem, že, cituji: "Zdrojem zla na této planetě je totiž především lidská hloupost.".

A víš proč? Protože lidská hloupost není (ani především) ZDROJEM (jak píšeš) ZLA, nýbrž je společně se STRACHEM jen prostředkem k jeho podněcování a vzniku. A kdo myslíš Vojto, že tento prostředek (a další ovládací nástroje lidského nevědomí) v tzv. obyčejných lidech od nepaměti přímo nebo podprahově posiluje a pro MOC a peníze do těch správných (košér) kapes ZNEUŽÍVÁ???

Ujišťuji tě, že se nick "dobrej člověk" v jednom vlákně blahé paměti mýlil, že to nejsou obyčejní lidé, kteří ZLO v úrovních, o kterých se bavíme podněcují a také není pravda, cituji dobrého člověka: "že to tak chtějí".

A pokud to v uvozovkách někdo z nich "tak chce", tak jedině proto, že byl voldemortími E/elitami a jejich Lokaji k tomu účinným brainwashingem (brnkajícím na egem podporované temné stránky lidské povahy, animální pudy a instinkty) buransky nebo naopak sofistikovaně zmanipulován.


Až dočteš tyto mé řádky (i když po zkušenostech z tebou nepředpokládám, že se dopracuješ až tak daleko..[smích]), sám si odpověz KDO jsou ti zmínění Voldemorté a KDO jsou jejich za prebendy a výhody všeho schopní Lokajové.

A k tomu ti přeji do nového roku Peace v duši.

jansmith[smích]

208639

02.01.2010 22:55

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Nebudu rozebírat tebou posuzovaný dokument aristokrate, ale tezi (kterou ty nebo přítel HHBB zde v debatách občas podsouváte), cituji: "soustředit se sám na sebe", totiž že je to jediná cesta jak z marasmu, který tato civilizace od nepaměti žije, je kardinálním a pokryteckým omylem...[smích]


Omyl to je nejen proto, že tuto nepochopenou a pokroucenou tezi hlásají od nepaměti pro MOC nad ovečkami a peníze do těch správných kapes zprofanovaná a pokrytecká náboženství, ale důkazem že něco nesedí je i to, že pod touto myšlenkou (podporovanou demagogii o Dualitě) naše tragikomická civilizace žádných podstatných změn k lepšímu, podtrhuji pro VŠECHNY zúčastněné, za tisíce let své existence NEDOSÁHLA.

Zeitgeist, endgame apod. dokumenty tady nejsou proto, aby poskytly celkový obrázek, ale vznikly proto, aby se většinový člověk (v rozporu z praxí v minulosti, kdy byl brainwashing absolutní) zastavil, odpoutal od propagandy a demagogií pseudoautorit a začal se hromadně nad Pravdou a Podstatou SOUVISLOSTÍ, které utvářejí jeho život, nezávisle, beze strachu a kriticky zamýšlet.


Bádání ve svém nitru, odtržené od studia SOUVISLOSTÍ VĚCÍ VEŘEJNÝCH možná pomůže jedinci vyrovnat se se svým egem, závislostmi, sebelítostí a sebedůležitostí, ale nezbaví společnost od pijavic, které vysávají většinovou populaci, a to nejen nejen ve třetím tzv. zaostalém světě. Proto také náboženské, mocenské, bankovní aj. pijavice věřící nebo hledající lidičky k hloubání nad svým nitrem (s vidinou nabytí materiálního bohatství, "svobody" ducha, posmrtného života nebo příchodu mesiáše) stále dokola nabádají.

Paradoxně SPRÁVNÁ práce na sobě (jak píšeš soustředění se na sebe) je jednou z cest, jak si očištěním mysli (zastavením vnitřního dialogu) odvěké manipulace E/elitních pseudoautorit (Voldemortů) uvědomit, získat na nich nezávislost a nakonec se od takového zneužívání pro dobro všech zúčastněných (NEJEN SEBE aristoktare) osvobodit.

jansmith[smích]

208668

04.01.2010 17:28

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Vy jste úžasná paní Jarmilo. Dneska jste mě dostala. Už už jsem se chtěl při čtení vašeho příspěvku mentorsky mračit, jak hrubě a nediplomaticky nazýváte svého oponenta, cituji: "prostořekým vesnickým blbem" a tu si všiml, že se tak ze skromnosti prve tituloval SÁM...[smích]

Zajímavé bylo, jak jste tomuto Josephovi (nebo tomu, kdo se takto odvážně schovává JEN za ajpinu) načrtla čas.osu vzniku judaismu, křesťanství a islámu a docela by mne zajímalo, jestli se nad ní v souvislosti s diskutovanými mocenskými vazbami zamyslí.


Operuje tady námitkou, že Rotschilldovci neměli za těch pár let co filthy zbohatli šanci dostat se do horních pater pomyslné (ovčácky voldemortí) pyramidy a vůbec si neuvědomuje, že o to vlastně NEJDE.

Že v naších debatách nejde o dynastii Rotschilldů jako takovou, ale o finanční a mocenské skupiny, které mají podobné znaky a VAZBY a které zde pracovně nazýváme jako R&R Ltd. mafie. Skupiny, které mají judaismus, talmud, tóru jako základ svého vyvoleného náboženství nebo jako krytí pro své košér podnikání, tj. mimochodem i hrabání Zlatého tele na úkor nejen gojímů, ale i vlastních ovcí.


Pochybuji, že se diskutéři jako 80ka nezávisle a nepodjatě podívají na dokumenty, jejichž odkazy jste pro ně zopakovala, stejně jako nebudou mít jistě čas podívat se na dokument Money As Debt (Peníze jako dluh). O to vehementněji je budou ale označovat jako nesmyslné a konspirativní a uniknou jim tudíž zajímavé perličky, které stejně skrze autocenzuru nebo lokajství k pseudoautoritám vidět nechtějí.

Jedna za všechny, uvedena v prvním videu (Ring of Power - Chapter I) je v návaznosti na útoky z 11.září. Pres. Bush zde s mikrofonem v ruce 3.měs později mystifikuje veřejnost (a že jich celkově s cheneym a rumsfeldem ohledně 9/11 vymysleli, že?...[smích]), že viděl náraz letounu do WTC v TV, když čekal před třídou na své setkání se žáky, když ve skutečnosti ho VIDĚT v TV NEMOHL, protože ho neviděl NIKDO.

Ano, teoteticky mohl vidět 2. náraz (paradoxně jsem jej tehdy na CNN shodou okolností v přímém přenosu viděl osobně - to je bžunda, co?), ale k tomu došlo v 9:02, a to už seděl ve třídě s dětmi!?!?!


Úžasné, co říkáte přátelé? A na takových informacích je založena oficiální teorie útoků, ze kterých jsou obviňováni islámští teroristé vyhazující jako v případě Atty svůj pas z letounu sekundu před nárazem..[smích], kdy o sionistéch, volající po dominanci na stř.východě (válka v Iráku jim šla jistě také k duhu) se ani náhodou, tak nějak po antisemiticku, nemluví. Teď ještě se vypořádat s Iránem, protože ostatní sousedi Izraele jsou většinou v US prd-lce zabořeni dostatečně a je to v suchu.

Že by tajná strategie jezovitů, která má judaismus, talmud a hromady židovských politiků a rabínů jako krytí pro své reje?? Co říkáte Médo a HHBB?...[smích]


jansmith[smích]

208810

04.01.2010 23:08

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Zase si mě rozesmál mtk, díky...[smích]

Co k tomu co si napsal dodat. Nebyl důvod chodit s Kennedym na pivo a baštit mu, jak jsi napsal, cituji: "každé slovo" příteli. Stačilo si poslechnout co veřejně říkal a na co poukazoval a jaké politické (finačnické) změny v neprospěch bankovních elit a SYSTÉMU chystal a zamyslet se.

A pokud ti ani to nestačí a máš puzení kopírovat hábebečkovo sofi klouzání, tak se pro obranu nalaď na nějaké médium, promluv si s Kennedyho duchem a zeptej se ho, proč byl tak brzy poté zastřelen a proč byli agenti tajných služeb těsně před útokem Oswaldovou "vzduchovkou" se vzdálené knihovny (kde podle svědků viděl údajný Fidelův atentátník z cíle pro tak rychlou a úspěšnou střelbu maximálně jedno velké prd a byl poté neprodleně, asi aby mohl lépe a radostněji vypovídat také zavražděn) staženi z prezidentovy blízkosti. Kdo jim podle tvrzení svědků v rozporu s obvyklou praxí tento povel vydal a PROČ.

A pak až to zjistíš, pokud na to budeš mít koule, tak to přepošli sem...[smích]

Jo a mrkni taky jako dopadl, s tím co proti zájmům Voldemortů v bankovnictví prosazoval, Abraham Lincoln.


A Peace s tebou.

jansmith[smích]

208853

05.01.2010 11:08

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Taky dobré Médo. Skoro stejně jako ta OSLAVNÁ óda na jendu smithse nedávno, (jak obdivně popsal mtk) s modlícím se smajlíkem na konci, za kterou jsem tě již pochválil...[smích]


ŠKODA, že se nyní tvým přičiněním v debatě opět děje přesně to, co se v obdobných případech stávalo v minulosti i hahabečkovi (když tu ještě byl) nebo Josephovi (85.?.?.?), tj. SNAHA nějak polemiku KONEČNĚ odtlačit MIMO téma.

Bonmoty a sofistikované filozofování NEZABRALY (bylo snadné je rozebrat na molekuly..[smích]), tak co takhle zkusit humorné scénky a prezentace s fotografiemi, jako i v tomto případě?

Za sebe dávám tvé autorské invenci souhlas. Je to oživení a pobaví to čtenáře a pokud to editorovi jako evidentní "zákluz" od probíraných témat (mimochodem zaplevelující diskuzi) nepřekáží, tak je vše tzv. košér.


Co mi ale vyloudilo úsměv na tváři je fakt, že nejen, že jsi zdokonalil diskuzní klouzání sofisty HHBB, ale převzal i přístup přítele Josepha blahé paměti, který také na nepohodlné námitky a fakta svých oponentů reagoval v rozrušení tak, že zapomínal uvádět svůj ctěný NICK, přesně jak se děje nyní i TOBĚ...[smích]


Nějaký závěr?
Klidně si zde se svou advokátní kohortou ve své "spanilé" pseudoprezentační jízdě pokračujte, alespoň je bžunda. Neopájej se ale nadějemi, že se ti pozornost veřejnosti (nejen tady na Zvědavci) ze skupin, o kterých se tak nějak nemá (nesmí - koniášové rádi operují antisemitismem) oficiálně kriticky hovořit podaří úspěšně a natrvalo odklonit.

NEPODAŘÍ Médo a čím urputněji budete na tuto strunu tlačit, tím větší protitlak (dle přírodních zákonů - zdravím přítele Vojtu) sklidíte.


Teď mne bláhového napadlo. Nebo, že by to byl naopak utajený program jezovitů/maltézáků/zednářů, jak v očích plebsu nečekaně sofistikovaným způsobem na R&R Ltd. mafie veřejnost nepřímo (skrze okatý princip utajování) upozornit a připravit je tím finálně (v rámci plánu na vymazání státu Izrael z mapy světa?!?!) k pogromům nebo jak se opakovaně ve svých příspěvcích obával HHBB, k čistkám??

Je to tak Médo? A Shanti s tebou.

jansmith[smích]

208893

05.01.2010 20:14

Nezvaná návštěva

RE: Chápu to správně?

jansmith1984 193.?.?.?

Koukám, že přítel Vanguard přešel z obrany sionistického Izraele blahé paměti (viz. např. válečné zločiny v Gaze, které údajně žádnými zločiny nebyly) nyní do jiných mocenských kruhů, tedy jak píše VX, na obranu Papeže...[smích]

Možná, že to tak ale dobrák jeden nemyslí. Na druhou stranu s tím visícím Ježíšem na deformovaném kříži mu to tedy ale opravdu, ale opravdu nevyšlo.


Jinak oba články na téma symboliky a symbolů jsou velmi zajímavé a autorovi za ně děkuji. I tak se totiž dají skládat puzzle, které tady na Zvědavci někteří dávají dohromady.

jansmith[smích]

208944

05.01.2010 20:26

Že by nová normalizace? Kdo kritizuje Lisabon a Unii, jde od válu

RE: nic nového

jansmith1984 193.?.?.?

Problém je v tom Andreejko, že tady se nebavíme o poměrech v soukromých firmách, ale o svobodě slova ve veřejnou "míňku" vytvářejících (často veřejnoprávních) informačních médiích/kanálech.

Jde o to, že v demokracii je jakákoli cenzura názorů a slova (pokud nedochází k porušování zákonů) dle proklamací Ovčáků nahoře nepřípustná, ale praxe je po farizejsku (v přímém souladu s principy brainwashingu a manipulace ovcí) JINÁ.


Chceš tím naznačit, že ti tyto souvislosti nejsou známy a o to raději a radostněji zde diskutuješ?

jansmith[smích]

208946

06.01.2010 16:15

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: souhlasim temer ve vsem

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá Josephe. Tak jsme si vyměnili pochvaly..[smích] a každý si budeme do budoucna číst TO a ztrácet čas TÍM, co nám vyhovuje...

A Peace s tebou.

jansmith[smích]

209057

06.01.2010 19:32

Nezvaná návštěva

RE: Vatikán je napojen na alkajdu nebo naopak ?

jansmith1984 193.?.?.?

Tak tak HHBB, pěkně jsi je vyjmenoval a na to, co ses v první větě zeptal bych čekal odpověď nebo relevantní názor PRÁVĚ od TEBE!


Teď jde o to se v celosvětové komunitě zvědavců (jako i tady v debatách) v těch Vazbách pokusit vyznat a pomalu, důsledně, bez negativních emocí a bez zbytečného klouzání a sofistikovaných náznaků (které ale věci podle mne vyjasňovat sofi přístupem naopak nepomáhají) je ROZPLÉTAT.

Jak jinak nastavit zrcadlo voldemortím silám a pokud možno probudit světovou komunitu tzv. obyčejných lidí, která je jimi od nepaměti zneužívána, než v duchovním probuzení napomáhajícímu věku Vodnáře, tj. sebevědomě, odvážně, nikoli se strachem právě takovýmito diskuzemi?


Nebo máš jiný návrh?

Nebo si opravdu myslíš, že JEN práce na vlastním nitru zvrátí neutěšitelné poměry, které tuto civilizaci dlouhodobě svazují a vysávají, notabene, když to je přesně to, co po věky doporučuje zprofanovaný náboženský a jiný establishment??? (Mimochodem nevěřím, že si to opravdu myslíš a řídíš se tím, protože jinak bys zde nediskutoval.)


Je jednoduché v rozborech nebo naopak v nadsázkách převlékat tu onoho za onde jiného a tím podsouvat, že cesta z tohoto zmatku mocenských vazeb a struktur neexistuje.

Není to ale právě přístup, který kromě pokrytecké fráze že "Pravda není pro všechny" tak vyhovuje Ovčákům, kteří chtějí zůstat mimo zorné pole pozornosti těch, kterými nejvíce opovrhují, ale paradoxně se jich nejvíce bojí, tj. obyčejných občanů???


Pojďme na to myslet a raději se soustřeďme na jasné indicie a jasné vazby přesně tak, jak to dělá např. pí.Jarmila a někteří další zde (byť ty to rád blahosklonně paroduješ), tedy např. ve věci spřízněnosti pohanských kultů a symbolů s později vznikajícími oficiálními náboženstvími (E/elitami), či na vazby Egyptských faraonských dynastií na ně. Nebo na snahu pozdějších E/elit převážet tyto symboly do svých mocenských a ideologických center z míst, kde původně stály - a PROČ a KOMU to za tu námahu stojí...

Není to dobrý začátek?, notabene, když tak se odvíjejí (viz. časová osa) i dějiny této civilizace, byť je snaha je zejména skrze mýty, pověsti a pohádky pro děti i dospělé (tj. mlžení - viz. např. starý a nový zákon) spisovateli svatých knih tak znepřehlednit, aby v něčí "košér" zájmy tzv. "dobře bylo"?

Nebo máš jiný návrh a pokud ano, těším se na něj.


jansmith[smích]

209073

07.01.2010 17:27

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak příteli Takyjeden..[smích]. Většinu z toho co tady uvádíš nepopírám a mé myšlenky nejsou ani (jak podsouváš) propagandou, byť jsou velmi naturalistické, bez závoje a postrádají pokrytectví, jak se naopak notoricky děje mezi propagandisty.


Problém je, že se naše debata míjejí nikoli v obecné rovině (tam jsme myslím celkem zajedno), ale míjí se v té faktické.

Stále odmítáš vnímat to, co se ti zde v několika vrstvách (zdravím přítele janka..[smích]) snažím sdělit a má strohá, ale k Podstatě mířící vyjádření bereš jako ÚTOK bezvěrce proti Ježíšovým myšlenkám a křesťanským církvím, které je mají se srdcem na dlani zvěstovat věřícím ovečkám.

Asi nemá smysl rozebírat, jak jsem na tom s Bohem já osobně, ale i tak mohu férově prohlásit, že nic podobného jako útok se z mé strany neděje a pokud by sis bez podjatosti pozorně přečetl všechno, co jsem na toto téma zde ve vláknech napsal, přesvědčil by ses o tom.


Problém tkví v tom, že ty vysvětluješ diskutabilní konání církví (zde římsko-katolické) lidským faktorem, tj. že jsou, cituji: "dobří,zlí,zbabělí,stateční ,světci,vrazi, zloději nebo poctivci" a absolutně se odmítáš byť jen pozastavit nad myšlenkou, že chyba je již v zadání víry (source-code) a také, jak je podávána a samozřejmě i v tom, jak je křesťanské učení (Ježíšovy myšlenky a poselství) od počátku deformovaně vysvětlováno a vlastně i praktikováno.

Pokud bych chtěl být opravdu adresný, tak na první pohled bohulibé, ale ve skutečnosti zprofanované křesťanské náboženství (nepochopením jeho Podstaty nebo záměrně pro MOC a peníze (majetky) do těch správných kapes pokřiveno) se lidmi v jeho vedení za své existence dopustilo se slovy o Pravdě, Lásce k bližnímu svému a odpuštění tolika prokazatelných násilných činů nejen proti odlišně věřícím, ale i proti svým VLASTNÍM lidem, že komunismus a fašismus je se svými několika stovkami miliónu obětí jen slabý čajový odvar.


Napadlo tě, že tyto skutky ve jménu kříže a Boha všemohoucího totálně POPÍRAJÍ (byť s hranou pokorou hlásají opak a že to jinak nešlo) základní teze Ježíšova učení a abych zde "nemluvil" jen já, zde je část mkadlecova příspěvku k tvému zamyšlení:

Cituji: (Doprkvanic, vzdyt cirkev neni principielne vzato nic jineho nez zajmovy krouzek. Nema mit, zduraznuji NEMA MIT zadnou svetskou moc, uz to, ze ma moc ovlivnit nazory svych vericich je vic nez dost. A kdyz to vezmu ad absurdum, kazda krestanska organizace by se mela ohlednout k tomu, co jejich Pan povazoval za nejdulezitejsi:

1. miluj blizniho sveho jako sebe zsameho
2. co nechces aby jini cinili tobe necin ty jim.

Tolik k uceni katolicke cirkve. Jestlize KC uci neco, co je v rozporu s temito zasadami, a ze ucila, odchylila se od nasledovani Jezise.)
Konec citace.


TO BE CONTINUED

209139

07.01.2010 17:28

Po stopách záhadného obelisku

RE: Jak to vlastně bylo?

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ:

Problém je i v tom, že na základě pokřivených a zneužitých Ježíšových myšlenek establishmenty křesťanských církví splynuly (po voldemortím způsobu) se světskými E/elitami (to jest JEDNO JSOU) a to byl také důvod, proč muselo být Ježíšovo učení již v počátku, z důvodu získání MOCI nad těly i dušemi běžné populace a tím udržení možnosti jimi kontinuálně manipulovat, od své ryzí formy odkloněno.


Nějaký závěr?

Tedy jak vidíš evidentní rozpor mezi slovy a činy nejen establishmentu, tj. pokrytectví v kázání vody a pití vína, a to jsem nerozebral úplný POČÁTEK (který člověk s běžným vnímáním reality není schopen pochopit, vstřebat a už vůbec ne jako možnou variantu, minimálně k zamyšlení, přijmout..[smích]), tedy chybně nastavený "source-code", jak jsem zmínil v úvodu.

Proč k tomu mohlo dojít? Protože křesťanství má svůj původ již v mylně nastaveném (jak parafrázuji) sorce-code judaismu a to samé se později stalo i s islámem, který byl také "počat" na judaistických základech.

O co tady jde, je na jinou debatu, ale věřím, že pokud jsi otevřený člověk, tak se minimálně nad shora uvedenými záležitostmi (bez podjatosti a zapouzdřenosti ovlivněnou autoritami, kterým já přidávám předponu - pseudo -") zamyslíš.


A Pokud jde o pokrytecké tvrzení, že "Pravda není pro všechny", tak souhlasím, že ne každý je na ní připraven a že je mnoho těch, kteří ji z důvodu pokřivené výchovy získanou ignorancí nebo z nevědomého nebo záměrně vyvolávaného STRACHU, co by mohlo následovat, nechtějí přijmout nebo se o ní vůbec zajímat.

To ale ještě neznamená, že si NĚKDO může osobovat právo (KC je v tom přeborníkem) informace a pravdu lidem na základě pohlaví atd. (viz. historie) mnohdy brutálně s vědomím nejvyšších špiček ODEPÍRAT a pokud to jinak nejde tak brainwashed lidičkami MANIPULOVAT, kde KC společně s ostatními oficiálními náboženstvími jako mocenská struktura voldemortích E/elit je v tomto konání opět na špici.

A tak to je Takyjeden, měj se hezky a Shanti s tebou.


jansmith[smích]

209140

08.01.2010 11:17

Propaganda

RE: Skvělé

jansmith1984 193.?.?.?

Hodně dobrý příspěvek FZ. Řadí se totiž mezi ty, které v rámci nového přístupu ke vnímání reality a informacím upozorňují na kritický přístup k autoritám, ať je jimi KDOKOLIV.


MUDr.Koukolík je jistě skvělý odborník a nemám důvod pochybovat, že i člověk, ale jeho myšlenky, teze, eseje je třeba TAKÉ podrobovat (na vůči autoritám ovčímu přístupu) nezávislému zkoumání a nenechat se nijak (bez zapojení selského rozumu a intuice) přímo nebo podprahově ovlivnit.


I autorita s dobrým úmyslem (mediální pseudoautority, mezi které řadím např. p.Weisse nebo Uzla, které mají podle mne dobrý úmysl zasunutý hodně hluboko..[smích]) se může nevědomě dopouštět skluzů, dezinformací nebo mlžení a ty odborné jsi zde naznačil.

Dr.Koukolík se podle mne (a tím netvrdím, že jeho celoživotní dílo nepatří mezi VELMI hodnotné v pozitivním slova smyslu) dopouští např. mlžení v tom, že jak uvádím v předchozím příspěvku neřekne to "B", bez kterého je "A" neúplné.

Jak jsem napsal, nedivím se mu. Jako velmi intelig.člověk si je jistě vědom následků, které by mu SYSTÉM v případě, že by tak odvážně učinil přichystal a protože má nastudovanou historii ví moc dobře, co se s lidmi, co řekli bez náznaků nebo mlžení jak se věci OPRAVDU mají, stalo.

Mafie a ti, kteří používají Lokaje k prosazování svých mocenských a jiných košér cílů by mu skrze ně dříve nebo později jistě tak znepříjemnili život, že mu to za to nestojí a jako moudrý muž se drží teze i zdejšího přítele HB, že všechno je stejně marnost...[smích]


Nějaký příklad demonstrující opodstatněnost ostražitosti vůči jakýmkoli autoritám??

V případě úvodní eseje Dr.Koukolíka je tím to, jak popsal Pořadí vlastností, které jsou podle něj, cituji: rovněž výrazem slušnosti a dobré víry. Napsal "pořadí" a tudíž odhaduji, že to mělo vyjadřovat i jistý žebříček, jak jednotlivé vlastnosti gradují.

Jak seřadil ostatní vlastnosti je na debatu, ale že postavil CHYTROST podprahově před MOUDROST je podle mne fatální nepřesnost, která by se lidem s jeho rozhledem, s jeho vlivem na vnímání ostatních, neměla stávat.


Pozor přátelé. Nechci zde vyvolat flameware filozofování JAK nebo PROČ to tak seřadil nebo myslel..[smích] Chci tím jen zdůraznit přesně to, co udělal i přítel FZ výše, totiž že každou informaci nebo názor nebo návod, kterou jakákoli autorita vyprodukuje je třeba vždy podrobit nezávislému, vědomému a kritickému (v dobrém slova smyslu) auditu.

Za co ale Dr.Koukolík zasluhuje úctu je, že poskytl veřejnosti KONEČNĚ start.pozici k ZAMYŠLENÍ nad tím KDO jsou deprivanti a že nemusejí být nutně jen na nejnižších společenských úrovních a zejména jak funguje PROPAGANDA a demagogie, coby opět metoda "E/elit", Ovčáků, Voldemortů (kteří podle přít.hábečka neexistují..[smích]) ve vztahu k většin.populaci.

jansmith[smích]

209227

08.01.2010 20:23

Nezvaná návštěva

RE: pokr.

jansmith1984 193.?.?.?

Víš Médo, jedna z největších pastí ega je podlehnutí sebelítosti a sebedůležitosti a tvá ÚDERNÁ, černě zvýrazněná věta na závěr tvé seminární práce, která byla jistě časově i jinak náročná..[smích], to potvrzuje.


Je evidentní, že se tě osobně dotklo, jak často ve svých příspěvcích a reakcích cituji (a samozřejmě, protože mám podobně jako přítel mtk rád legraci) tak i parafrázuji hábečkovy výroky a konstrukce a také, pokud mají souvislost k probíranému tématu, že je rozporuji ve svých úvahách.

O tom je svobodná necenzurovaná diskuze a i když to je vlastně jedno, tak s bonmoty a zlehčováním přišel v rámci naší debaty jako první právě přítel HHBB a tudíž mohl předpokládat (protože jsme tady sobě navzájem všichni učitelé), že se s podobným přístupem může setkat i on.

Ostatně, nezdálo se, že by s tím měl kdy problém a kromě toho, že nijak svůj diskuzní přístup nezměnil (což je škoda), tak tyto mé legrácky skrze své bonmotí reakce na ně srdnatě snášel a to jej CTÍ..[smích]


To ostatní mu již ke cti podle mne příliš neslouží, ale s tím se už musí srovnat sám.


Tobě děkuji za sebrané spisy mých citátů a narážek zmiňující našeho společného přítele a protože si s tebe již nechci dělat legraci, tak to pro zachování tvého "duševního zdraví" (kterýžto termín mimochodem jako první použil proti svým oponentům v debatě právě tvůj guru..[smích], o kterém se tak nějak asi nesmí kriticky nebo v legraci hovořit?) nebudu již dále komentovat.


Mirda ve svém příspěvku níže ve vlákně byl z tvého vývoje a reakcí překvapen a pokud se rozhodneš tuto emotivní ZKOUŠKU řešit uraženým odchodem (který mimochodem přesně odráží pastičky ega vyjmenované v úvodu této reakce), tak ti na tvé další cestě osobního růstu přeji jiné učitele než jsi potkal zde, učitele kteří tě budou tak, jak si to činil svými zajímavými informacemi směrem ke mně i ostatním zvědavcům tady TY nadále přivádět k zamyšlení NEJEN nad SOUVISLOSTMI virtuální reality, která nám je všem každodenně ODNĚKUD? servírována.


A k tomu ti dopomáhej Bůh (nebo kohokoli/cokoli si pod tímto pojmem představuješ) a pokud se již nevrátíš, tak upřímně a naposledy příteli, Peace s tebou.

jansmith[smích]

209280

V souvislosti s tímto článkem a vůbec s tím jak mediální kauza očkování proti prasečí chřipce proběhla, bych jako velmi důležitý poznatek vypíchl, jak se k takto podávané pandemii v jejím POČÁTKU vyjádřil tolik českým (někým vlastněným) mainstreamem zatracovaný a často zesměšňovaný (viz. zdejší článek o nástrojích Propagandy) člen ČSSD MUDr.Ráth.

Asi nemusím připomínat jeho přímé, odvážné a naprosto neklouzající výroky na adresu farma koncernů a jejich snah si na STRACHU ovcí namastit (na úkor daňových poplatníku) své košér kapsy, ale připomínám to zde pro pořádek a nastavení zrcadla naším i zde na Zvědavci se vyskytujícím modrým soudruhům (viz. jejich 30ti korunové autority jako p.Julínek nebo nám.Šnajdr apod.) a jejich lokajům v médiích i jinde, kteří se v této věci nejvíce angažovali...


Jsem zvědav, jestli se tito lidé férově p.Dr.Ráthovi omluví a pokud se tato kauza rozmázne i v Evropském parlamentu (o čemž pro dlouhé prsty zainteresovaných a snaze zařadit tuto věc mezi ty, o které se tak nějak nesmí oficiálně hovořit, silně pochybuji), rozhodně by měli.

Také bych připomněl postoj polské vlády a její ministryně zdravotnictví, která nákup neověřených a kontroverzních vakcin bez toho, aby za ně výrobci nesli odpovědnost, odmítla a je opět zajímavé, jak tato informace mediálně ZAPADLA.

jansmith[smích]

209467

14.01.2010 10:03

Rusko, Čína a Írán překreslují energetickou mapu

RE: WW3

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá Antoninusi, když už se opakovaně bez naděje na konsenzus bavíme o tom samém, tak tedy ještě jednou v bodech:


1 - podle tebe byla invaze do Iráku a Avghu v souladu s mainstreamem úspěchem a pokud máš na mysli peníze do těch správných kapes (zbrojní korporace tad. atd.) nikoli pro běžné Američany, tak máš jistě pravdu.

Pokud se mne týká, tak to bylo z mého pohledu z lidského hlediska (podle toho jak mocnosti, jejich špičky, LHALY veřejnosti, co se z Iráku a Avghu následně stalo, jaké utrpení pro běžné lidi tam nastalo a jak tam HUHU mariňáci a mariňáci lokajských států dostávají na frak - ne nadarmo jsou odvážně zavření v opevněných základnách) totální fiasko a budoucnost ukáže, jestli se zopakuje Vietnam jako v Saigonu ze vším všudy, tedy i z hromadným úprkem nejen Karzáího nebo Malikiho "vrtulníky" do USA.

2 - Ve Vietnamu používali Američané nehumánní bojové prostředky (napalm, Agent Orange) stejně jako tyto nehumánní a válečným právem zakázané prostředky použil i Izrael (IDF) vůči civilistům v Gaze (např. zbraně na základě bílého fosforu - Goldstonova zpráva a tamní válečné zločiny). Nebo to chceš popřít Anoninusi? Navíc kdo tam používá lidské štíty a že košér chlapci také, zde na Zvědavci již bylo na fotografiích doloženo..

3 - Avatar a Vietnam jsem porovnal v jediné souvislosti, a to v tom, že jak ve Vietnamu, tak na Pandoře technologicky vyspělejší civilizace použila proti místním lidem napalmové/hořlavé bomby a že ve filmu Avatar bojují místní proti nájezdníkům z nebe v zásadě jen luky a šípy nepopřeš. To ostatní, jako porovnávání zbraní bojujících stran ve Vietnamu (Mig-21) nebylo předmětem debaty a je zajímavé, proč to do ní v souvislosti s filmem zatahuješ.

4 - A pokud jde o genocidu a KDO a PROČ ji proti KOMU provádí, tak rozhodnutí, jak tomu bylo ve filmu Avatar nebo jak to chodí v naších podmínkách na Zemi bych pro náš evidentní názorový nesoulad již ponechal na úsudku ostatních čtenářů Zvědavce.

5 - s pozitivním poselstvím filmu, které by mohlo načechrat zapouzdřené vnímání většinové populace se s tebou shoduji a již jsem to zmínil v předešlých příspěvcích.


Tímto bych naší debatu slovy mého oblíbeného Forresta Gumpa (že to je asi tak všechno co bych k tomu řekl), ukončil a Peace s tebou příteli.

jansmith[smích]

209578

14.01.2010 10:26

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Mně je Josephova taktika jasná Sašo a také si uvědomuji, že např. mirda by takovou debatu, se slovy, že nebude hovořit s prázdným šuplíkem..[smích], utnul hned z počátku.

Mě ale baví tyto sofisty natahovat na skřipec (byť oni si to nepřiznají a někteří se vulgárnostmi, jiní sofi verbalizováním stále pokoušejí debatu odklánět, znepřehlednit nebo rozbít) a tím je nechat, aby se sami o sobě natolik odkopali, že z debaty s kvikotem nebo potichu nakonec utečou.


Jak jinak nastavovat zrcadlo než tímto způsobem klidné, cílené a nekompromisní debaty diskutérům, které jsi správně popsal a tím připravit ostatním návštěvníkům Zvědavce možná trochu zábavy a myslím že občas i zajímavé náměty k zamyšlení??

I o tom je podle mne Zvědavec a pokud se s nimi nebudeme bavit vůbec, jen jim přihrajeme vodu na jejich (v souladu s Protokoly) sofi pokrytecký nebo sebeublížený mlýn. A Peace s nimi.


No a pokud by měl editor pocit, že mé debaty s těmito sofisty jeho webzin poškozují, tak není nic jednoduššího, než mi to dát najevo a já svůj přístup s klidem v duši přehodnotím.jansmith[smích]

209581

14.01.2010 21:06

Obamova jemenská odysea míří na Čínu

RE: Geopoliticka hra je v plnem proudu.

jansmith1984 193.?.?.?

Proto si myslím pí.Jarmilo, že tady na Zvědavci by měly být věci, fakta, úvahy nebo souvislosti pokud možno adresné, protože to je přesně to, co může tuto mainstreamem odkojenou a oblbovanou civilizaci (většinovou populaci) probrat.

Snaha E/elit a jejich Lokajů v mainstreamu i jinde je přesně opačná, tedy zevšeobecňovat a jakoukoli osobní odpovědnost jak ve vysoké politice tak byznysu znepřehlednit a zamlžit tak, aby nebylo možno jednotlivé globální košér a jiné vazby dohledat a pro ty kteří neradi popularitu, ale kteří fakticky rozhodují tzv. "dobře bylo"...[smích]


I když na druhou stranu je třeba brát v úvahu i možnost, že nikdo takto vysoko a s voldemortími ambicemi neexistuje a odvěká cílená propaganda a manipulace jsou (jak se zde již někdo, kdo se v diskuzích nemá připomínat vyjádřil) jen výplody chorého mozku konspirátorů a nikdo takový neexistuje. Pak by to muselo být nutně tak, že za všechny sviňárny, které se na této Planetě od dávna dějí mohou opravdu obyčejní lidé, kteří to (jak zmínil v minulosti opět jiný zdejší diskutér dobrej člověk, kterého je zatím citovat dovoleno), bez toho, že by je někdo žádaným směrem pro MOC a peníze do těch správných kapes manipuloval, "tak nějak chcou".

jansmith[smích]

209621

15.01.2010 19:19

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

jansmith1984 193.?.?.?

Kdyby jenom nějaká bláznivá, jak si to nazval "bába" Vojto..[smích]


Podobné krvavé a brutální procesy nezačínali zmatení lidé jak popisuješ, ale na příkladu ctihodného Jindřicha Františka Bobliga z Edelstadtu vidíme, že to naopak byli lidé studovaní či v církevních strukturách začleněni, kteří pro MOC a peníze do těch správných kapes za pomoci a přihlížení špiček např. katolické církve vše organizovali.

Boblig například na Šumpersku a jestli to někoho zajímá, tak ochrannou ruku nad ním nedrželi pouze příslušníci tzv. světských E/elit, ale i členové náboženského establishmentu.

Vše samozřejmě s hlásáním o Pravdě, Lásce a Pokoře, která jednou zvítězí nad lží a nenávistí. Sakra, tohle heslo mi zní nějak povědomě...[smích]


Tedy nejen jak píšeš "nenávist", která mimochodem součástí upřímné a nezprofanované víry v Boha nebo co si pod ním kdo představuje (jak poněkud expresivně podsouváš) být nemusí, kdy s varováním k ostražitosti si se ale trefil do černého...

Vždy je to o konkrétních lidech, ale také o vedení SHORA viz. Propaganda, MEMY a správná, nepokřivená VÝCHOVA.


jansmith[smích]

209677

16.01.2010 12:48

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

jansmith1984 193.?.?.?

Taky bych to tak viděl a k tomu, že základem NENÁVISTI bývá i pocit nadřazenosti (tedy opět nezvládnuté ego) bych dodal, že to je velmi často i STRACH a pocit vlastní nedostatečnosti.


Mnoho lidí nenávidí jiné proto, že je irituje jejich jinakost. Mají pocit, že by je mohli nějak ohrozit nebo naopak proto, že jim podvědomě něco závidí. Tak jak se říká, že HLAD je převlečená ŽÍZEŇ, stejně tak může být nenávist k jiným převlečený/skrytý STRACH umocněný ideologickým brainwashingem pseudoautorit a získaným pocitem nadřazenosti.

A jak bylo správně řečeno, ta červená nit je historicky velmi dlouhá a nacisté a dnes sionisté ji nastavují.A pokud se týká Vojtou zmíněné Propagandy, tak propaganda má několik úrovní a pro mne osobně jsou zásadní dvě.

První, jestli je Propaganda pozitivní, snaží se v lidech probouzet nezávislost na pseudoautoritách, učí je s humorem nadhledu, ale zároveň v nich nepodporuje pro MOC a peníze do těch správných kapes (a jiné košér zájmy) ovčí syndrom.

Opačná úroveň Propagandy je ta negativní a tudíž ta, která je v HLEDÁČKU diskutujících zde na Zvědavci. Tj. ta, která většinovou populaci v závislosti na sofi ideologiích a nesmyslných dogmatech vytvářených pseudoautoritami a jejich Lokaji udržuje, nezávislost v myšlení a vnímání reality potlačuje, a to všechno právě z důvodů zmíněných výše, tj. pro MOC a peníze do těch správných kapes nebo pro jiné tzv. košér důvody.


Už to tady na Zvědavci mnohokrát zaznělo a je zajímavé, že pokud se nemýlím, tak nikdy z úst sio-diskutérů nebo jejich sympatizantů. Tj. že by úplně stačilo, kdyby lidé a zejména E/elity, notabene na počátku osvíceného 21.st. dodržovaly Ježíšovu zásadu, která zjednodušeně zní: "nikdy nečiň jinému to, co bys nechtěl, aby se dělo tobě".

Proto je zavádějící i Vojtův názor, že lidská civilizace je jako celek tzv. "homo stupudis". Není. Je to velké zjednodušení a opět z hlediska zásad negativní propagandy ZEVŠEOBECNĚNÍ, které pomíjí mnoho důležitých souvislostí.

Jedna z nich je, že lidé obecně se stupidně chovají (pokud nejsou patolog.deprivanty nebo jinak duševně narušeni) proto, že jsou tak NĚKÝM pokřivenou výchovou a cílenou Propagandou, za současného zneužívání jejich animálních pudů, instinktů a negativních emocí (opět pro benefit -moc/peníze- těch tzv. chytřejších/schopnějších) VEDENI.


A proč ve svých reakcích čas od času použiji výraz "košér", který neirituje pouze Vojtu?

Nuže proto, že to je můj specifický způsob jak v jistém smyslu humornou formou parodovat a upozorňovat na fenomén POKRYTECTVÍ, který je základem nejen víry, ale i praktického chování jednoho biblického národa, který nesmí být oficiálně nijak kritizován, a jehož osud povětšinou voldemortí špičky zneužívají ve svůj košér prospěch.

jansmith[smích]

209703

16.01.2010 16:31

Irák požaduje odškodnění za izraelský nálet

RE: Loutkova vlada ?

jansmith1984 193.?.?.?

No, myslím tygře, že byť to Saša určitě nepotřebuje, tak se jej musím ohledně toho výkladu pojmu "willy" zastat. Určitě se totiž nemýlí.


V britské angličtině slovo "willy" neformálně opravdu znamená penis a pokud se chceš přesvědčit, tak to jako zdroj uvádí např. Longman Dictionary of Contemporary English

(plural - willies).


Jedna ukázková fráze za všechny..[smích]:
"Your willy shrinks because speed is a vasodilator and opens up your blood vessels."


A Peace s tebou.

jansmith[smích]

209709

17.01.2010 13:44

Obdivuju všechny, co v dnešním světě dokáží žít obyčejně poctivý život…

RE: Co nam patri?

jansmith1984 193.?.?.?

Je to přesně jak píšeš baki.
Sorry za omyl v interpretaci tvé rekce.


Jsem momentálně heavy busy, tak to případně probereme jindy. Ještě jednou se omlouvám.

Zatím,
jansmith[smích]

209747

18.01.2010 00:28

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak mtk.

Chápu tvé rozhořčení, ale mnoho pojmů jsem zde v minulosti opakovaně vysvětlil a pracovní pojem Voldemort, který na Zvědavci již zdomácněl TAKÉ.


Tady je jedna z mých definic tohoto fenomenu, který zde pokud se nemýlím jako první zmínil Václav Semerád.

A abys mi věřil, že si dodatečně nevymýšlím, tak zde zkopíruji přesné znění z jedné starší diskuze, byť se ti to asi také nebude líbit, protože v ní zmiňuji jednoho diskuzního přítele a kamaráda, který by se zde ve vláknech podle některých reakcí neměl ani citovat, natož parafrázovat...[smích]


Tedy kdo jsou VOLDEMORTI z jednoho staršího vlákna podle PROTA (pardón jendy smithe..[smích]):

(A pokud se bavíme o Voldemortech a podobných podle HHBB volovinách, což je pracovní výraz pro různé (zdůrazňuji) Pokrytce, vykuky, košér byznysmany a bojovníky za MÍR, spravedlnost, pravdu, lásku a demokracii - bez ohledu na stranickou příslušnost, upřímné či pokrytecky zastávané náboženství/vyznání (podotýkám, kteří v rozporu s tím co hlásají historicky pro MOC a peníze do těch správných kapes a stále dokola iniciují krvavé VÁLEČNÉ konflikty a další chuťovky) a který na Zvědavci již zdomácněl, tak zde se nejedná o nějaké imaginární, cituji HHBB: "bubáky", nýbrž o velmi živé a agilní lidi a skupiny, o jejichž původu by se nemělo pro zachování duševního zdraví (nebo podle hesla "Pravda není pro všechny"?) podle HHBB raději otevřeně diskutovat.) Konec citace.


Už mi věříš příteli a kamaráde, že jsem mé chápání termínu Voldemort (a nebylo to jednou) vysvětlil?


A pokud jde o Protokoly, tak ty podle mne nevoní sionistům nikoli proto, že vznikly PŘED prvním sionistickým sjezdem, a tudíž NEJSOU jejich dílem, ale proto, že jim nastavují zrcadlo a přesně odhadují jejich současné chování ve světové politice a kterým směrem se přesně podle jejich tezí ubírá i morálka a mezilidské vztahy v rámci tzv. západní (nutno ale připomenout že v souladu s judaismem tzv. gojímské) civilizace. Tedy civilizace hlásající velká hesla, ale praktikující pokrytectví horem dolem, hlavně když to nese nebo děla "dobře", tj. uspokojuje psychické či fyzické závislosti.


Nějaký závěr? Osobně žádnou "jednu pravou linii" netlačím a žádné, jak si to nazval, cituji: "židobolševickobankéřského spiknutí" nepodsouvám, jen obvykle (uznávám že neodbytně a občas i s humorem) připomínám pokrytectví a farizejství, které jisté světové síly a skupiny reprezentují a přímo nebo podprahově směrem k veřejnosti dlouhodobě vyučují.

Kdo si ale tyto pojmy již spojí s KÝM je již na něm samotném a Peace s ním i s nimi.


jansmith[smích]

209787

19.01.2010 10:52

Haiti: Taková menší Gaza

RE: Nadace Člověk v tísni při České televizi - modrý soudruh Pojar

jansmith1984 193.?.?.?

Správně napsané korutane a já bych k tomu přidal jméno ještě jednoho zahraničního studenta, který se po návratu do vlasti stal po něžné revoluci jejím prezidentem a po nějaké době pod instrukcemi US a izraelských vojenských a jiných poradců zahájil svou mírovou invazi plnou tulipánů do J.Osetie.

Jeho vojáci proti bezbranným civilistům rozhodně zbraně nepoužili, nikoho nezabili (maximálně podrbali na zádech) a vlastně při vstupu na území J.Osetie tak nějak mírově couvali...[smích]


Jeho jméno? No přeci bojovník za Pravdu, Lásku a demokracii, Bushův podržtaška Michail Saakašvili.

A Peace s ním.


jansmith[smích]

209908

19.01.2010 18:12

Mossad spojen s „atentátníkem s bombou ve spodkách“

RE: NO

jansmith1984 193.?.?.?

Já bych to v podstatě podepsal Oracle a přidal jen z jistého pohledu malou, ale ve své podstatě velkou poznámku.


Podle mne tzv. Voldemorté myšlení (dle použitého dokonavého vidu slova "ovládli" ) ve skutečnosti ani náhodou neovládli (i když dělají ve spolupráci se svými Lokaji všechno proto, aby tomu tak bylo) a podle mne svůj vliv naopak pomalu ale jistě ztrácejí.

Důkazem je Zvědavec, ale i obrovské množství dalších nezávislých webzinů, blogů a chatů CELOSVĚTOVĚ, kde je zprofanovaným E/elitám, pseudoautoritám, Voldemortům a co je důležíté i jejich LOKAJŮM dnes a denně nastavováno zrcadlo a bylo by naivní si myslet, že semínko v takovém množství nevzklíčí. Semínka klíčí a jejich klíčení i díky zájmu mladé a rebelské generace akceleruje.


Tudíž bych se na to s českým národním hrdinou Švejkem díval s nadhledem a i když to občas působí depresivně, tak veskrze pozitivně a slovy mého oblíbence Forresta bych dodal, že to je asi tak všechno, co bych k tomu v této chvíli řekl.

jansmith[smích]

209934

22.01.2010 20:55

Jak elity ovládají svět

RE: ucit se, ucit se, ucit se

jansmith1984 193.?.?.?

V tom, co jsi napsal vaclausi bude hodně pravdy a souhlasím i s tím, že dělit lidi na, cituji: "nabozensti, rasy, narodnosti je jista cesta do katastrofy".

Budeš mít pravdu i v tom, jakým způsobem přistupuje židovská komunita k výuce svého dorostu a v tom, jak jsou v tom důslední, ukáznění a děti poslušné.


Podstata je jako obvykle (viz. teze, že věci jsou obvykle jiní než vypadají na první pohled) ale maličko posunuta...[smích]

V první řadě nejde JEN o to, že své děti důsledně VYUČUJÍ (co se týká kvantity), ale důležité je také zmínit JAK a ČÍM jsou vyučovány.

Problém židovské komunity je podle mne v tom, že z jistých důvodů na náboženském principu a programově pěstuje svou výlučnost a odlišnost od ostatních (tzv. gojímů) a do byznys a společensk.života většinové společnosti příslušníci této komunity pronikají nepřímo právě cestou peněz a z toho pramenícího vlivu. Je jasné, že to vede v čase k postupnému, stále účinnějšímu, ovládání hostitelské společnosti a o tom, jestli je tento košér vliv pozitivní či pokrytecky negativní jsou i tyto debaty na Zvědavci...

Příkladem nechť nám je např. složení poradců US prezidenta (tedy kolik lidí kolem něj a s vlivem na jeho myšlení a rozhodování se právě z těchto kruhů rekrutuje) a dalším jasným příkladem, že je NĚCO ŠPATNĚ může pro nás být úvaha na téma KDY, PROČ a JAK vznikl sionismus a jakých aktivit se celosvětově (a to i manipulacemi v myšlení vlastních lidí) DOPOUŠTÍ.


Toto jsou fakta, která jsi ty vaclausi ve svém příspěvku absolutně POMINUL a zajímalo by mne PROČ. Je to proto, že se o těchto věcech tak nějak nemá/nesmí hovořit, a to zejména oficiálně, jak můžeme denně vidět na příkladě světového mainstreamu? KDO a PROČ má zájem na takovémto mediálním embargu, a to zvláště za situace, kdy světová média jsou právě pod kontrolou lidí, kteří mají k židovskému živlu blízko a pokud by tito struktury měly na otevřenosti a nikoli jednostrannosti médií zájem, proč to tedy v zájmu očištěni židovské komunity a férového informování neudělají?

Jak je možné, že tento na majetek, peníze (a z toho pramenící MOC), který je zakódován v judaismu (viz. nepochopený nebo zneužitý princip DUALITY ) je stále účinněji skrze propagandu naroubováván do chování západní většinové (gojímské) populace, kdy honba za Zlatým teletem je stejná jako u Židů a jediný rozdíl je v kázni, se kterým k tomu obě skupiny přistupují?


To Be Continued:

210274

Dvě poznámky ke scanerům:

1.
Celotělové rentgenové skenery na letištích mohou podle Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB) a D.Drábové představovat riziko pro zdraví cestujících.

V předchozích dnech mainstream psal, že SÚJB ústy pí.Drábové jejich instalaci v ČR nepovolí (riziko rakoviny), dnes se již píše, že o tom bude rozhodovat vláda a úřad se zachová podle rozhodnutí vlády...[smích]

Zajímavý posun, že? I D.Drábová je jen člověk a svou funkci zřejmě riskovat nemíní.

2.
Zajímalo by mne, které firmy tyto letištní scanery vyvinuly, vyrábějí a prodávají. Podle určitých infos by se mělo jednat o US firmy (OSI Systems/Rapiscan Systems) a nedivil bych se, kdyby to byly i firmy ze země, která se tak nějak nesmí jmenovat.


Každopádně jde o dobrý byznys.

jansmith[smích]

210370

23.01.2010 22:33

Jak elity ovládají svět

RE: pane editore

jansmith1984 193.?.?.?

Napsal jsi to zajímavě janko, ale v prvním bodě tvého příspěvku bych s tebou lehce zapolemizoval...[smích]

Podle mne je tvrzení, cituji že: "Pravda NENÍ PRO VŠECHNY" zavádějící a je to jedním z důvodů, proč je naše civilizace tam kde je...


Pravda JE rozhodně PRO VŠECHNY (od toho je PRAVDA), ale souhlasím s tebou, že se na ní dokáží naladit a v nejlepším případě ji pochopit jen ti, kteří se dostali na úroveň, která jim to umožňuje, viz. tvá slova, cituji: "kteří s ní rezonují".

Jinými slovy, Pravda by měla být k dispozici VŠEM. NIKDO nemá právo s pozice rovnocenné lidské bytosti rozhodovat o tom, KOMU bude upřena nebo KDO bude mít tu čest se s ní seznámit. Na druhou stranu, jak s ní ale naloží je už na každém konkrétním jedinci (člověku), jeho stupni vnímání a jeho svobodné vůli.

Věřím, že cítíš smysl toho, co jsem napsal a že se nepřidáš k těm, kteří v souladu se zprofanovaným učením světových náboženství (nebo např. tajných služeb, že?..[smích]) po věky Pravdu lidem upírají a nyní nemám na mysli JEN Pravdu, kterou nelze pro její éteričnost nebo duchovní rozměr nezpochybnitelně definovat nebo dokázat, ale i pravdu ryze SVĚTSKOU.


Ty tento přístup omlouváš slovy o tom, že nejde o tajnůstkářství a vlastně jinými slovy tvrdíš to, co někteří jiní zdejší diskutující (nebudu jmenovat, ale jejich doménou bývají jezovité), totiž že to je ochrana nevědomých před jimi samými.

Není to jen jedno z dalších pokrytectví, které se tváří jako dobro pro bližního svého, ale ve skutečnosti podporuje tisícileté odkládání pochopení fungování Světa většinovou populací?? A jak by také většinová populace mohla Svět, mezilidské vztahy nebo mocenské, povětšinou voldemortí E/elitní vazby SPRÁVNĚ pochopit, když je před PRAVDOU takto "CHRÁNĚNA"..[smích][smích]

Doufám janko, že i na tomto druhém příkladě cítíš co jsem se snažil vyjádřit a jen doufám milý příteli a kamaráde, že na mne nyní v oponentuře nepřijdeš s polemikou písmen a matematikou.


Ostatní co píšeš výše mirdovi jsou podle mne jen podružnosti, které tématu, které zde probíráme vytvářejí jen omáčku, ale i tak dobře. Není to nic proti ničemu a je to přesně v souladu s tezí, která říká, že jsme zde na Zvědavci nejen proto, abychom čerpali informace, ale zejména abychom se od sebe navzájem učili.

A díky za to.

jansmith[smích]

210388

24.01.2010 12:24

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

jansmith1984 193.?.?.?

Píšeš zajímavě re-inkarnáte a jsi podle mne jedním z mála místních zde, kteří mají věci po kontrolou.

Tím nemyslím nevyhnutelně kontrolu faktickou. Tedy nejen mé, jiných, ale i tvé názory mohou realitu míjet, byť můžeme mít pocit, že se ji velmi přibližujeme.

To ale nevadí, o tom jsou tyto debaty a o to je zajímavější porovnávat navzájem naše názory a v čase získané informace a zvláště v tvém případě, kdy to vypadá, že máš věci argumentačně srovnané...


Zaujala mne tvá věta, ve které píšeš, že tou třetí možností "něco někam naviguji" a protože se rád bavím o věcech konkrétně, zajímalo by mne KAM tu třetí možnost podle tebe naviguji.

Píšeš, že se příliš soustřeďuji na verze prvních dvou možností, tak si pojďme vyjasnit náš pohled na tu třetí. Předpokládám, že se nepokusíš z mé otázky vyklouznout např. tím, že ji otočíš směrem ke mně, ale protože si o navigaci začal prve mluvit, sám vysvětlíš, co jsi tím myslel a o jaký směr podle tebe jde..[smích]


V jednom se ale shodujeme naprosto a to je základní princip JEDNOTY, který také zmiňuješ.


jansmith[smích]

210451

25.01.2010 13:06

Jak elity ovládají svět

RE: pane editore

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře janko..[smích] Naše debata asi narazila na strop příteli a kamaráde, protože jak jinak reagovat na tvá subjektivní tvrzení, jako např. že se něčemu bráním, kdy podle mne jde z mé strany jen o vyjasňování si stanovisek, kdy mé pojetí se od tvého může někdy lišit a jindy s ním klidně shodovat.

Nejsme zde proto, abychom intelektuálně soupeřili, ale abychom své myšlenky a pojetí porovnávali, zamýšleli se nad nimi a jak správně říká přítel a kamarád mirda, abychom se v případě zájmu (a pokud možno na základě egofree přístupu) od sebe UČILI.


Tvé pojetí se od mého v zásadě liší v tom, že ty jsi naladěn na myšlenky odvěké interakce tzv. dobra a zla (či jak jsi to pojmenoval čtyřcestného dynamického systému vzájemné rovnováhy), kdy špatné a dobré skutky (jak je chápe lidská mysl v protikladech viz. např. Jing a Jang) se mají vzájemně při hledání ROVNOVÁHY, v souladu s duchovními a pravděpodobně i přírodními zákony přirozeně střídat - zatímco mé jde ZA tuto nadosobní premisu.

V první řadě tvé pojetí nepopírám a v jistém smyslu tak náš Svět dlouhodobě funguje.

Rozdíl v mém vnímání je v tom, že to není neměnný koloběh (mimochodem záměrným lidským přičiněním uměle udržovaný), ale v případě zájmu by se tyto zákonitosti, pokud se bavíme o praktickém fungování lidského společenství a nikoli jen ezotericky či duchovně nefilozofujeme, mohly výrazně a TRVALE posunout na úroveň výhodnou pro VŠECHNY zúčastněné.

Tady je ale zakopán pes, kdy díky vlivům ega a nevědomé lidské mysli (nejen soustavně manipulované většinové populace, ale zejména těch, kteří mají z pozice MOCI v rukou možnosti poměry zásadně měnit) NENÍ ZÁJEM na toto pojetí fungování lidské komunity přistoupit a naopak jsou činěny i kroky, které poměry na Planetě (viz. akcelerující honba za Zlatým teletem) zhoršují.


Rozdíl mezi námi je v tom, že ty a spousta dalších spatřuješ stav a chování Světa jako něco mimo lidský vliv, kdy to lidé nemohou při jakémkoli úsilí fakticky (a když tak jen symbolicky) vědomě ovlivnit (dle někoho rozhodují geny a přírodní výběr, dle druhých trestající Bůh, kdy člověk je jen podřízený statistou), zatímco já vidím za stav a chování lidské rasy odpovědný právě VLIV a VAZBY, o kterých se tak nějak nemá/nesmí oficiálně hovořit.


Někdy stačí se na věci podívat jednoduše a potom je i výstup z takovéhoto zkoumání od složitých duchovních, pseudovědeckých a jiných sofi konstrukcí na hony vzdáleny. Tento přístup ale nevyhovuje egu a lidské mysli, která potřebuje omáčku pro své MITOTE a jisté nikoli imaginární, ale veskrze konkrétní lidské pseudoautority v tomto přístupu (pro MOC a z ní pramenící VÝHODY) jen chytře (nikoli moudře) na úkor stejně nevědomé a zneužívané Většiny dlouhodobě parazitují. A nějaký závěr? - Peace se všemi.


jansmith[smích]

210582

26.01.2010 09:23

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

jansmith1984 193.?.?.?

Být na vašem místě paní Jarmilo a mít vaše vědomosti a zkušenosti, tak bych se na to mrkl i z jiného úhlu. Nevím sice, co vám p.Stwora napsal, ale jak jsem měl možnost jej poznat, tak si jsem jist, že to nemyslil nijak zle. Navíc i vy máte svůj web, takže víte, že funkce editora není žádná legrace, a tak bych si dal být vámi třeba pauzičku (malý time-off) a pak se s čistou hlavou a bez emocí sem zase vrátil.

Bylo by škoda, pokud byste na debaty tady zanevřela, protože i vy přispíváte ke skládání puzzlí, které nemají být nikdy složeny a pokud už se mají skládat, tak je zájem, aby to bylo co nejvíce tzv. sofi "vzhůru nohama".

Paradoxně největší radost z vašeho odchodu mohou mít různí Josephové (ať již z nickem nebo bez něj..[smích]) a bez některých vašich údernických replik jim jen usnadníte verbální promenádu, kterou zde čas od času předvádějí. A Peace s nimi, se mnou, s vámi i se všemi lidmi dobré vůle.

jansmith[smích]

210649

26.01.2010 14:00

Jak elity ovládají svět

RE: Můj pohled se většině nebude líbit.

jansmith1984 193.?.?.?

I když se v mnoha věcech přeme Médo..[smích], tak tady bych co jsi napsal klidně podepsal.


Zvláště je trefné přirovnání o loupání cibule, kdy pokud si jeden v přeneseném slova smyslu cibuli a nůž neopláchne řádně studenou vodou, mohou jej při tom dosti pálit oči a vlastně na ni pořádně ani neuvidí...[smích]

Stejně trefný je i popis přenosu "pomýlenosti" (tj. ovčího syndromu) z generace na generaci (vliv Jarmiliných MEMŮ a deformované výchovy) nebo popis faktické NEZÚČASTNĚNOSTI lidským mozkem vymyšleného Boha na lidským mozkem vysvětlovaných/zdůvodňovaných světských a tzv. nadpozemských děních.

Nejvyšší NEFUNGUJE tak, jak se jej snaží ovečkám jako nástroj ovládání mysli a těla vsugerovat establishmenty a lokajové zprofanovaných monoteistických náboženství, stejně jako je nepochopený (nebo ??NĚKÝM?? od nepaměti pro MOC a peníze do těch správných kapes zneužívaný) princip DUALITY podle mne jedním z primárních důvodů zbytečné mizérie jinak úžasné lidské rasy na této nádherné Planetě.


jansmith[smích]

210668

26.01.2010 14:58

Globální trendy a Česká republika

RE: hm...

jansmith1984 193.?.?.?

Je to jinak xmane a tímto tě jako dřívějšího debatního oponenta zdravím příteli a kamaráde...[smích]


Máš pravdu, že život nebývá fér a že je třeba si SOUVISLOSTI, které k tomu vedou nastudovat a uvědomovat si je, ale co jsi vůbec NEZMÍNIL a co mělo být naopak ZDŮRAZNĚNO je fakt, že přizpůsobit se tomuto v mezilidských vztazích po věky uměle vytvořenému statusu quo ještě neznamená s tímto Systémem (jak jsou jim lidské komunity řízeny a ovládány) kolaborovat, parazitovat na něm nebo jej pro svůj vlastní prospěch na úkor jiných a většinou slabších a bezbrannějších zneužívat.

Jestli si myslíš, že lidské bytosti jsou zde na této Planetě právě PROTO, tak jsi podle mne na omylu a je jedno, jestli je má k pokoře a synergii přivést strach z tzv. Boha nebo princip inkarnace nebo nic z toho, nebo možná něco, co tyto notoricky známé a deformovaně propagované axiomy PŘESAHUJE.


Většina kolaborantů se Systémem si vůči těm silnějším a výše v pyramidě MOCI postaveným NIC nedovolí a jen se přip-sraně lísá. Vůči těm pod sebou se ale chovají přesně jak jsem popsal výše a tvé názory, které zde v debatách dlouhodobě prezentuješ ukazují, že si tato fakta neuvědomuješ nebo jako správný lokaj Systému takový Systém obdivuješ a přiživuješ se na něm.

Je to o těch tzv. animálních pudech a instinktech, které jsou v nás stále po zvířecích předcích hluboce (v někomu více, v někomu méně) usazeny a pokud nevěříš na Boha či reinkarnaci, o to více by sis tyto evoluční zákonitosti měl pro dobro nejen své, ale i ostatních lidí uvědomovat a jako lidská bytost, která má na rozdíl od zvířat již rozum, na sobě v tomto smyslu popracovat...


A k tomu ti dopomáhej Bůh, reinkarnace, Zlaté tele (ke kterému většina Lokajů košér zaníceným pohledem vzhlíží) nebo cokoli co uznáš nebo neuznáš za vhodné.

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

210679

26.01.2010 17:11

Jak elity ovládají svět

RE: nevím, proč neustále popíráte rozhodující podíl genů

jansmith1984 193.?.?.?

Na úvod bych opět rád zdůraznil svůj prve prezentovaný názor Vojto, že prvním předpokladem nezávislosti a schopnosti kriticky chápat Svět a mezilidské vztahy v něm je schopnost nepodléhat nekriticky ŽÁDNÉ autoritě.


Pokud jde o p.Zrzavého tak jej obhajuješ neadekvátně, protože pokud jsi pozorně četl, nijak kategoricky jsem jej, cituji tebe: "neodsuzoval", ale jen jsem označil za podle mne nepřijatelné jeho názory či jinými slovy postoje, kdy jako vzorek jsem použil nikoli odstavec z jeho díla, který bych sám (možná podjatě a subjektivně) vybral, ale tvrzení, které jsi vybral ty. Mám sám sebe citovat, abys to měl černé na bílém? To je paradox, co říkáš?..[smích]

Že jsem jeho přístup později přirovnal k přístupu jiných pseudoautorit jakou je (nejen pouze podle mého mínění) i p.sexuolog profesionál Weiss, bylo jen na dokreslení jak věci fungují a abych i naznačil jaká může být mnohdy MOTIVACE těchto mediálně protěžovaných pseudoautorit.


Pokud se týká, mého, jak si napsal, polemizování s oním (tebou vybraným) výrokem p.Zrzavého, tak pokud jsi dobře četl, tak jsem jej právě na výrazech korupce a protekce rozebral a jasně v opozici s tvrzením p.Zrzavého vyjádřil svůj názor, že si nemyslím, že by tyto negativní projevy byly pro fungování zdravé společnosti a mezilidských vztahů NUTNÉ. Právě NAOPAK, pouze podle mne přispívají k marasmu a morálnímu propadu tzv. vyspělé civilizace.

Ptáš se mne, zda-li rozumím pojmu "korupce", tak abys věděl jak se na toto chování dívám, tak je to přesně v souladu s definicí na této adrese: Korupce - http://cs.wikipedia.org/wiki/Korupce

Doufám, že ti to takhle stačí Vojto.


A pokud se týká tvého testu..[smích], tak vlastně nevím co si pod ním představuješ a už vůbec nemíním pátrat po nějakých znacích korupce na diskuzních fórech nebo po pseudonymech, které se ji dopouštějí. Prvak proto, že s korupcí nechci mít nic společného ani nepřímo a druhak proto, že svůj čas věnuji tomu, co považuji za užitečné já a nikoli můj oponent.


Uděláme to tedy jinak. Pokud tě to tak zajímá, vyhledej si informace, kterými bys rád zaměstnal mne sám osobně a pak o nich zde můžeme podiskutovat. Těším se a Peace s tebou příteli a kamaráde.

jansmith[smích]

210689

26.01.2010 18:33

Globální trendy a Česká republika

RE: hm...

jansmith1984 193.?.?.?

Ten čas jsi debatou s xmanem nestrávil zbytečně djb.

Naopak. Tu debatu jste totiž nečetli jenom vy dva, ale domnívám se i spousta dalších zvědavců a tudíž to, že xman tzv. ujíždí není důležité. Mnoho dalších lidí si díky ní totiž utřídilo myšlenky a názory a to je to, co se počítá.


A pokud jde o mne, ta bych se moc divil, pokud by to bylo ve prospěch přítele a kamaráda xmana...[smích]

jansmith[smích]

210701

26.01.2010 18:37

Globální trendy a Česká republika

RE: hm...

jansmith!(*$ 193.?.?.?

Slova, kterými ti odpověděl janko xmane jsou i má slova.

A Peace s tebou.

jansmith[smích]

210702

27.01.2010 23:02

Jak elity ovládají svět

RE: Vladimíre ďakujem za tento článok. Hovoril mi z duše/ Vďaka

jansmith1984 193.?.?.?

Rádo se stalo Gibi.


Je dobré se dívat na Svět pozitivně a i když to s ním a mezilidskými vztahy vypadá často tragicky, tak s vnitřním klidem a nadhledem. S pozitivními emocemi to je tak, že pokud si je vědomě pěstujeme, je to jako bychom na zahrádce pěstovali léčivé byliny. Čím více jich tam je a čím pečlivěji zahrádku opečováváme, tím méně místa zbývá pro urputný plevel, kterým jsou v tomto přirovnání negativní, pesimistické nebo depresivní myšlenky a emoce.

Jestli mají pravdu určité duchovní a kvantové směry uvažování, tak si svou realitu v jistém smyslu vytváříme sami, a to i tím, že si přitahujeme na co myslíme nebo čeho se podvědomě bojíme.


Kdo ví jak to je, ale že existují Síly, které přesahují lidským mozkem pro MOC a peníze do těch správných kapes vymyšleného (monoteistického) Boha, totiž nikoli Síly, kterým dává lidský Strach a fantazie lidské vlastnosti (viz. liturgie a učení oficiálních náboženství) to je podle mne jasné a pokud se člověk na tuto NEOSOBNÍ sílu/energii dokáže napojit, leccos může i ve svém životě ovlivňovat a paradoxně úplně jinak, než si představují v jediného Boha věřící a stále dokola někým brainwashed ovečky...[smích]


Dobré studium jak pracovat se svou myslí a podvědomím poskytuje např. i tady v debatách občas zmíněný Eckhardt Tolle. Napsal knihu "Moc přítomného okamžiku" a na netu jsou i videa s jeho promluvami v angličtině nebo s cze titulky a možná i slovenskými, ale po tom sem nepátral.

Některé odkazy tady už v minulosti zazněly a když budeš chtít, můžeš v případě zájmu i zagooglovat a leccos najít sám. Hlavní je si uvědomit, že ne všichni lidé jsou stejní a princip Zevšeobecňování slouží záměrně či nevědomě k deformování reality a je pokrytecký.


jansmith[smích]

210811

02.02.2010 20:37

Zdivočelá země

RE: poučné čítanie

jansmith1984 193.?.?.?

Doufejme, že "už ví jak na to", i když podle mne to ještě neví, ale intenzivně HLEDAJÍ, a to je dobře.


Problém je, že takové snahy mladých změnit Svět se objevovaly i v minulosti lidstva, ale vždy nakonec dojely na zkorumpování mlaďochů tzv. E/elitami (přesněji řečeno voldemortími E/elitami a lokajskými pseudoautoritami)...[smích]

I ti mlaďoši totiž dříve nebo později dospějí a sami nebo pod tlakem zvenčí si uvědomí, že je nutno "platit složenky", že život v Matrixu je svým způsobem bezpečný a pohodlný a pokud se člověk správně "snaží" a je příslušníkem "té právné" společenské vrstvy (třídy), tak i velmi příjemný (Cypher).

Zkorumpovat (postupně) rebelující mysl mladého člověka je stejně snadné, jako pomocí Propagandy a Brainwashingu udržet v nevědomostí a "ve spánku" většinovou (dospělou) populaci a o tom že to funguje je celá historie lidstva až do současnosti.


Jedno se ale oproti minulosti změnilo, a to MĚNÍ POMĚR SIL.

Je zde internet, a to je něco, co nelze ovládat, nelze nikým 100% kontrolovat, globální médium kde Propagandě a Brainwashingu v konkurenci s nezávislými informacemi a fakty padají kalhoty a jehož vývoj není možno spolehlivě určovat ani předvídat...

Díky němu rychle přibývají počty NOVÝCH rebelujících a hledajících mlaďochů. Jejich narůstající počet poprvé v historii začíná převyšovat počet těch, kteří se postupně unavili a přizpůsobili Systému (tj. začali s ním kolaborovat a původní snahy hledat a vykonat změnu odložili či úplně přerušili).

Narůstání počtu rebelujících a hledajících mlaďochů je tedy rychlejší než úbytek "starochů", zesiluje se i mentální energie, která se toho pohybu globálně účastní a to by mohlo vzbudit optimismus i u těch dospělých, kteří z pozice nenapravitelných pesimistů (tzv. poučených optimistů..[smích]) nevidí naději a díky své depresi či podléhání pocitu sebelítosti rozsévají negativní energii katastrofických vizí, kdy podle nich lidstvo probudí jedině až globální "armagedon".

jansmith[smích]

211265

05.03.2010 12:52

Google dokáže šmírovat všechny lidi na planetě

www.Geni.com

Rodokmen 193.?.?.?

Vytvořte si zdarma rodokmen na
http://www.geni.com

214111

12.03.2010 22:09

Kapitola z knihy: Alexander Dubček. Pražské jaro. Sametová revoluce.

RE: Pokus přesvědčit veřejnost, že měla dění v tomto státě ve svých rukou!

jansmith1984 193.?.?.?

V tomto svém příspěvku Vojta podle mého soudu nijak zvlášť neprovokuje..[smích]


Ano, použil ironii (což není zakázáno) a na příkladech s genitáliemi a bradavkami naznačil, že některá dogmata a MÝTY oficiálních náboženství (kupodivu náboženství vzešlých z judaismu, které po tisíce let vedou ovečky nikoli k Pravdě a Svobodě, ale ke slepé poslušnosti - pro moc a peníze do těch správných košér kapes) patří do matrixové sféry voldemortími E/elitami a Ovčáky POKRYTECKY podsouvané a zneužívané virtuální reality.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

214700

14.03.2010 21:32

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

jansmith1984 193.?.?.?

Nejde jenom o Payneho a zradar Choronzone...[smích] To je jen třešnička na dortu. SSO je snaha cestou klonu ulhané a po toskánsku zprofanované a krachující ODS protlačit karieristy k podílu na moci a místo úsměvu je to spíše k pláči.

Na druhou stranu oceňuji, že jsi odmítl Payneho snahy (plných lží, lokajství a pokrytectví) o naroubování košér US mírového radaru na české území.


Když se ale bavíme o bývalém poslanci za ODS Payenemu, tak tady je malé pokračování:

(Jíří Payne: Politik židovského původu, autor zvacího dopisu ohledně americké základny a velký propagátor americké vojenské přítomnosti na českém území. V době jednání o česko-německé deklaraci byl propagátor židovských zájmu v ní. Je též autorem myšlenky na zřízení Pražského institutu židovských studií a byl průvodcem delegace amerických rabínů, kteří hodnotili naší zemi ohledně stavu antisemitismu v ní. Především je pak navrhovatel novely 405/2000 Sb. trestního zákona, které zavedla trestnost vyjádření názoru na historii. Pěkná Strana svobodných občanů to je, když její volební lídr proti svobodě slova horlivě vystupuje a za svobodně vyslovený názor na historii by posílal lidi do kriminálu s tím, že se jedná o zločin proti lidskosti.)
http://nezavisle.info/2009/06/04/strana-svobodnych...

Popírání holocaustu.
Ustanovení § 261a TZ bylo zavedeno zákonem 405/2000 Sb., jenž navrhli poslanec ODS Jiří Payne a další......
http://iuridictum.pecina.cz/w/Popírání_holocaus...


jansmith[smích]


PS:

Nový zítřek, dnes se rodí,
OSS za občana zbrojí.
Vidí to vše nepravé,
radujme se občané.

Nové časy nastávají,
OSS naše práva hájí.
Ba co víc, vyslechne nás,
naše problémy odstraní.

Au, to byl sen,
do hlavy jsem uhozen.
Promiňte mi, usnul jsem,
a s postele spadl jsem.
Autor v diskuzi: http://rucuk.blogy.novinky.cz/0902/nova-moznost-vo...

214949

15.03.2010 00:00

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

jansmith1984 193.?.?.?

A jak k tomu došlo? To odešel sám nebo byl odejít? Že o tom stranické vedení tak nějak zapomnělo občany informovat.[smích] VIZ: http://www.svobodni.cz/kdo-jsme/predsednictvo/ Ještě se zeptej, kdy tuto změnu zohlední i jejich stranické webové stránky a zdali k tomu poskytnou i odpovídající vysvětlení důvodu, či alespoň komentář.


Dobrá, asi toho necháme Choronzone, co říkáš? Než se rozloučím, tak na závěr poznámka k ještě jedné zajímavé osobnosti v předsednictvu SSO, prof. PhDr. Miloslavu Bednáři, CSc.

Jeho postoj k US radaru necháme být (možná také chodil na demonstrace PROTI..[smích]), ale leccos o jeho "orientaci" vypovídá část jeho projevu v rámci politické diskuse k modré šanci pro ČR na 15. kongresu ODS v Praze, 04.12.2004.

CITUJI:
""Dámy a pánové,
...nynější viditelný příklon veřejnosti k programu ODS nás zavazuje. ODS ve svém principiálním zápasu o svobodu a demokracii České republiky a Evropy není sama. Evropská unie, jež postupně krok za krokem dusí svobodu a demokracii Evropy, tedy svých členských států, se naprosto logicky dostává do neustálých sporů se Spojenými státy americkými jako nejmocnějším demokratickým státem světa. Centrální mocnosti Evropské unie se letos horečně snažily, aby v amerických prezidentských volbách nezvítězil prezident Bush, který uskutečňuje globální americkou politiku na zásadách demokratické civilizace podobně jako za první světové války prezident Wilson, a rovněž je důrazně a nekompromisně prosazuje ve světovém měřítku.[smích]. Je zřejmé, že v nynějším střetu o svobodu a demokracii Evropy a světa je Bushova Amerika, tak jako kdysi Amerika Wilsonova, jednoznačným spojencem českých masarykovských tradic demokracie, ke kterým se ODS výslovně přihlašuje a zastává je v evropské politice. Není proto vůbec přehnané říci, že vítězství George W. Bushe v listopadových prezidentských volbách je v české a evropské politice v první řadě vítězstvím zásad ODS...""

KONEC CITACE.

(autor doc. Miloslav Bednář, člen ODS a Koordinační rady česko-německého diskusního fóra)
https://www.ods.cz/akce/kongresy/15.kongres/projev...


Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...[smích] Vypadá to, že po p. Payenovi další výlupek ODS bojující nyní v řadách Strany svobodných občanů za "pravdu, lásku, demokracii, potažmo za zájmy občanů ČR".

Není ten náš Svět legrační příteli a kamaráde?


jansmith[smích]

214977

15.03.2010 09:10

Explozivní dluhové domino: nadcházející finanční katastrofa - část 2.

Celé to jde do kytek? Asi ano.

zeltom 193.?.?.?

Souhlasím s článkem, situace je zřejmě horší, než je obecně prezentována. Řecko není ve svrabu samo, podle některých může být jen testovacím balónkem na odzkoušení postupů. Obávám se, že jen čeká na rozbušku, které odstartuje další kolo krize.

Na serveru akcie.cz jsem včera našel odkaz na článek p. Dvořáka. -
Doporučuji k přečtení.

214999

15.03.2010 10:25

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

zeltom 193.?.?.?

Uvědomme si, že žijeme v měnovém experimentu. První fáze začala po druhé světové válce, další pak počátkem 70, let.
Měna krytá zlatem fungovala staletí. Proč se k tomu nevrátit?

215002

15.03.2010 10:28

Finanční zpráva americké vlády za rok 2009 je venku

RE: Tak nevím, jak tomu mám rozumět...

zeltom 193.?.?.?

Rozlezlost "exGoldmanů" ve státní správě je kapitola sama pro sebe. A nejde jenom o USA.

215004

15.03.2010 12:37

Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky

RE: komentář

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá Choronzone. Tak tedy ještě něco ke G.W.Bushovi..[smích]


Problém Bushe není v tom, že by byl pouze symbolem, jak jsi napsal, cituji: "všeho zla", ale v tom, že to byl (jak je v korporátně-mafiánském Systému obvyklé) na oči plebsu vystrčený panák, který na základě zmanipulovaných (údajně svobodných a demokratických..[smích]) voleb pouze realizuje politiku a dlouhodobé plány voldemortích E/elit nebo jinými slovy mainstreamem opomíjených (historicky z poza opony pro MOC a peníze do těch správných kapes vykukujících) Vyvolených.

Co se za jeho působení událo nebudu připomínat. Zvědavec a další nezávislé zdroje informaci jsou toho humusu, lží a pokrytectví plné (sám si zmínil 9/11 a přidej pozdější bushovci rozpoutané válečné konflikty, Patriot Act, světovou ekonomickou košér krizi plus devótní podporu farizejského státu Izrael nejen v rámci jeho sviňáren vůči Palestincům). Podstatné ale je, že Bush (a klika, kterou reprezentuje) je i symbolem zprofanované pravice (v US republikánů) jako takové.

Když už konzervativní pravice, tak možná ta, kterou v US zastupuje kongresman R.Paul a co je zajímavé, nevšiml sem si, že by prof.PhDr.Miloslav Bednář,CSc na zmíněném sletu ODS (jinak uprchlík z krachující ODS - nyní v Perwollu vypraném dresu SSO) ve svém referátu opěvoval pravici Paulova typu.

Naopak byl společně s Paynem (viz. radar) po polobotky zabořen v zadnici pravice, kterou reprezentuje G.W.Bush a to je důvod, proč je pro mne nedůvěryhodný i stranický lídr Peyna a Bednáře (mladíček, který nikdy fakticky pořádně nepracoval) p.Mach a tudíž i jím vedená strana tzv. svobodných občanů - mimochodem plná bývalých ódeesáků.


Podobné jako v US (nebo jinde v tzv. vyspělých demokraciích) je to i v českých banánistánových podmínkách, kdy hra politických stran na pravici a levici je velmi často jen zástěrkou pro ovce, aby měly možnost se v rámci virtuální reality tzv. svobodně rozhodnout ve věci další budoucnosti politiky a státu mezi tzv. demokratickými možnostmi..[smích] a vlastně mají za úkol (mediálně i jinak manipulovanými volbami) jen s hýkáním legalizovat ovčáky dlouhodobě uskutečňované trendy nebo také v českých podmínkách mezi stranami mnohými lízalisty bez uzardění praktikovaný košér turismus.

Tím odpovídám i na tvůj dotaz na lepší pravicovou alternativu.


Na druhou stranu debatu s tebou oceňuji, působíš dojmem férového člověka, jen bych být tebou začal vnímat VĚCI trochu více v souvislostech a nezapomínal, že kromě pokroucených ekonomických pouček a blábolů o rovných tržních příležitostech, honbou za nekonečně rostoucím HDP apod. existuji i takové kategorie jako etika, morálka a obyčejná lidská sounáležitost.

jansmith[smích]

215015

19.03.2010 18:52

Peníze a dluh

Posledni Avatar Adolf Hitler

Mor 193.?.?.?

se vzeprel diktatu Hochfinanzkapitalu v roce 1939.A vsichni vime, jak dopadla jeho snaha o kryti penez poctivou lidskou praci.On a pozdeji JFK - smrt strelou do hlavy.Ceka nas jeste velmi dlouha a strastiplna cesta udolim stinu.

215394

19.03.2010 22:02

Jednoduché vnímání Američanů ruinuje svět

RE: No to zase raz niekto

jansmith1984 193.?.?.?

Ještě k té přednášce Jana Kellera: Arogance financí.


Na serveru Dolezite.sk se v diskuzi objevil link na DOTAZY do diskuze, na které po přednášce sociolog J.Keller odpovídal a které do původního odkazu ve zdejší rubrice "Ve zkratce" nebyly zahrnuty.

Mimo jiné hovoří i problému polit. pravice a levice a problematice jankem zde zmiňovaného tzv. občanského (základního) příjmu.


Všechny části (jak uvedené přednášky, tak i diskuze) jsou k dispozici zde:
http://www.youtube.com/user/TVSolidarita#p/c/A3A05...


jansmith[smích]

215404

24.03.2010 10:58

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: Do prdele ja snad budu zit na truc.

jansmith1984 193.?.?.?

Píšeš zajímavě Médo, rád si tvé příspěvky na Zvědavci projdu a často s tvými názory i souhlasím, ale mám pocit, že se ne vždy Podstatě přibližuješ, byť ty jsi pravděpodobně přesvědčen o opaku.

Polemika na téma DŮCHODCI do této mé charakteristiky zapadá a vždy se usměju, když si vzpomenu jak jsi blahé paměti obhajoval háhábečkovu farizejskou tezi (mimochodem od věků prosazovanou nejen náboženskými, ale i jinými voldemortími E/elitami), že "Pravda není pro všechny".

Pamatuješ příteli a kamaráde?..[smích]


Tvá rétorika (bez empatie k "tvrdě" probíraným důchodcům) na téma spoluzodpovědnosti starších generací na myšlení a chování mladé generace má jistě mnoho do sebe a dá se s ní souhlasit, ale opět to je (možná záměrně, možná z nevědomosti) z kontextu vytržená část pravdy, která bez toho aby byly brány v úvahu VŠECHNY okolnosti věci, místo aby rozkrývala celkový obrázek, pouze deformuje.


Vyčítáš důchodcům, že špatně vychovali své děti (což je mimochodem zevšeobecňování jako Brno, protože se určitě netýká všech) a opomíjíš fakt, že chyby a deformace ve výchově nevznikají izolovaně, ale v zásadě se předávají z generace na generaci, a to právě proto, že SPRÁVNÁ výchova je historicky (většinou pro MOC, PENÍZE do těch správných kapes a snažší ovládání nevědomých) záměrně deformovaná. Kolik staletí trvalo světským a církevním v uvozovkách "bojovníkům za Pravdu, Lásku, Odpuštění" než svolili (byli přinuceni) k umožnění vzdělání pro VŠECHNY, kdy jim z farizejských důvodů nevadilo z tohoto procesu vyloučit polovinu populace tj. např. osoby ženského pohlaví??.[smích]

Není hlavní příčinou takového schizofrenního stavu, ve které se jako lidská civilizace po tisíciletí jako v bludném kruhu nacházíme právě ona pokrytecká teze, která tobě nevadí a kterou ses jal kdysi v polemice s HHBB obhajovat a která znovu cituji zní: "Pravda není pro všechny"???


Podle mne ano. Nemůžeš vinit důchodce za to jak vychovávali své děti, když i oni byli svými rodiči vychovávání deformovaně nebo za to, že pokud se našla historická osobnost, která se pokoušela záměrné bludy a podvody Systému (E/elit obecně, které z toho profitovaly) osvětlovat, že byla často dehonistována nebo fyzicky odstraněna.

Nikoli běžný člověk, ale E/elity určují styl výchovy, který je do podvědomí tzv. běžné populace vkládán a to nebudu připomínat na Zvědavci často probírané nástroje k ovládání mas, jakými jsou cíleně deformovaná a vylhaná propaganda a brainwashing, kterými BYL a JE obyčejný člověk dennodenně bombardován.


To jak se vyjadřuješ na adresu důchodců Médo (jak věci zevšeobecňuješ a přitom se nedíváš pod povrch) těmto snahám Ovčáků oblbovat lidi či prohlubovat nenávist (mezigenerační konflikt / divide et impera) podle mne přispívá. A Peace s tebou.

jansmith[smích]

215752

24.03.2010 20:10

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: Do prdele ja snad budu zit na truc.

jansmith1984 193.?.?.?

To je právě záměrný nebo nevědomý omyl nejen HHBB, ale i dalších, kteří jej s ním sdílejí a šíří Médo...[smích]

Náš Svět a lidská rasa obecně se v kruhu po tisíciletí potácí v problémech, které (jak můžeme pozorovat) gradují a v závěru (pokud nedojde k zásadní změně myšlení a přístupu lídrů potažmo většiny) mohou vést až k sebezničení civilizace právě proto, že historicky mocné skupiny z pocitu vyvolenosti a pro MOC a peníze do těch správných kapes upírají ostatním přístup k Pravdě.


A nejen upírají, oni Pravdu z pozice hráče sofistikovaně překrucují a pokud se objeví někdo dostatečně "bláznivý", kdo by je jejím vyslovením mohl ohrozit, tak jej umlčí nebo přímo zlikvidují. Dělo se kdysi a děje se i dnes. Oni takové konání ospravedlňují jako ochranu plebsu před jím samotným (a v udržování tohoto mýtu jim dobrovolně pomáhají, např. šířením konstrukce, že plebs není schopen některé věci pochopit, různí Lokajové nebo nevědomím ovládaní lidé).

Ve skutečnosti je tato cesta POKRYTECTVÍ, zamlčování a vyložených lží jedinou možností, jak udržet svou dominantní pozici ovčáků a vládců nad mysli i těly (údajně Bohem jim daných k dispozici) oveček a historie ukazuje, že každý díl Pravdy, který neuhlídali a dostal se do vědomí tzv. obyčejného lidu jim z jejich dominance vždy ubral.


Proto se Pravdy BOJÍ a v každé historické době konají vše proto, aby se napovrch nedostala. Je to ale závod s časem, který nemohou vyhrát a buď se Pravda stane veřejným statkem dostupný VŠEM (a bude pod úroveň lidských bytostí se z chamtivosti, pokrytectví nebo strachu uchylovat ke lžím) nebo většinová populace a tato civilizace obecně skončí před svým zánikem na nějakou dobu v globálním otroctví.

Dokonce i tento webzin slouží díky možnostem neuhlídaných technologií primárně k tomu, aby dal zaznít Pravdě nad bludy či politickou korektností, a to, že do něj přispíváš značí, že i ty máš zájem na tom, aby zazněla a byla tzv. pro VŠECHNY.

Nebo sem chodíš z jiného důvodu?


Tak si vyber Médo a Peace s tebou příteli a kamaráde.

jansmith[smích]

215790

27.03.2010 21:58

O jedné knize

RE: Nekrytý šek je americký smysl pro humor

jansmith1984 193.?.?.?

A tomu, co se stalo v Americe Dvořákovi věříš anonyme 192.?.?.? nebo je to podle tebe také jen story bohéma a mluvky?..[smích]

Mimochodem nejde jen o tyto dvě story, ale o pokrytectví v mezilidských vztazích jako takových, které je od věky systémově v nevědomých lidičkách od věků (jak sem napsal jinde: pro výhody, prebendy, MOC a peníze) přes pokrytecké proklamace chamtivých E/elit (které mají největší máslo na hlavě) bojujícími údajně za "Pravdu, Lásku a např. demokracii" přímo nebo podprahovou výchovou na všech sociálních úrovních podporováno.


A tudíž nejen na nižších úrovních, ale i na národních či mezistátních jsou takto mezilidské vztahy na voldemortí způsob ovlivňovány a aktuální příklad máme (mimo jiné) i v současném chování sionistického establishmentu ve věci budování dalších a dalších osad (těmi tzv. "vyvolenými od Boha".) na okupovaných územích nebo přímo v Jeruzalému.

jansmith[smích]

215892

29.03.2010 21:08

Třetí světová válka již začala

RE: Máme společnou cestu

jansmith1984 193.?.?.?

Každý můj příspěvek jim proložený není, Médo a pokud něco jak píšeš šířím, tak nikoli jeho pokrytecké znění, ale pravý opak... Bylo jen otázkou času, kdy potrefená husa "zagágá" a ani to tak dlouho netrvalo, viď?....[smích][smích]


Ještě jeden výrok miluji příteli a kamaráde a ten zní: Peace/Shanti s tebou.


jansmith[smích]

215977

30.03.2010 13:28

Byl Topolánkův pád součástí volební strategie ODS?

zajimave

chlebasmaslem2 193.?.?.?

5 kč za blog k blogu? Autor se asi zbláznil...

216034

05.04.2010 19:51

Maďarská naděje má jméno Jobbik

RE: Jobbik je hrozba - (1 či 2 státy)?

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, bude to tak jak píše LaFox, tj. ve spirále. A POZOR, ještě je dobré se zamyslit nad tím, že se může jednat o spirálu nejen vzestupnou, ale i sestupnou.

Pokud půjde o spirálu vzestupnou a vědomí lidské rasy se tudíž poučilo, tak se zhůvěřilosti minulých věků a století nezopakují...[smích]

Pokud se lidé (mimochodem podobně jako v minulosti i dnes pro MOC a peníze do těch správných kapes systematicky a pomocí chybně chápané ideologie DUALISMU řádně manipulování a brainwashed) dostatečně ve své nevědomosti a ovčím syndromu NEPOUČILI, budou nuceni svou historii (viz. násilí, krev, E/elitami organizované divide et impera) zopakovat nebo může dojít i k horšímu, viz. případný, lidským zásahem náhle odstartovaný, globální armagedon.

To by byl potom kvikot přátelé, co říkáte?..[smích][smích].

A můžeme si být jisti, že nejvíce by kvičeli ti příslušníci lidské rasy s nejvíce nacpanými "panděry" a pocitem vyvolenosti a to také proto, že na rozdíl od chudého plebsu mohou v rámci modly k tzv. zlatému teleti (vzhledem na judaismu vystavěném Systému voldemortí plutokracie) materiálně nejvíce ztratit. A Peace s nimi.


jansmith[smích]

Dovětek:
Proč zmiňuji starozákonní judaismus a nikoli např. později nezneužité Ježíšovo křesťanství nebo islám??? Je to i na základě hezké definice Miroslava Zelenky z jeho knihy "Elegantní Bůh", definice která zní, cituji: "judaismus: náboženství s personifikovaným dogmaticko-materialistickým pojetím boha".

My two cents.

216460

05.04.2010 20:46

Béčkové sci-fi

RE: Rozloučení

jansmith1984 193.?.?.?

No, pokud se s tímto webzinem loučíš podobně jako se blahé paměti s aktivní politikou loučili Vladimír Mečiar (ten dokonce TV divákům v rámci loučení zazpíval) nebo Miloš Zeman (po návratu z důchodcovské Vysočiny opět objíždějící se Zemákem republiku) Choronzone, tak hádám, že se tady ještě potkáme..[smích][smích]


Nevadí, i když se pohybuješ v intencích tzv. virtuální reality, tak jsou tvé názory z jistého pohledu inspirující a co je důležité, vypadá to, že to nemyslíš zle.


Na závěr (než "utečeš" ), tak malá poznámka k p.Payenemu, o kterém jsme ve vláknech "Problém jménem zadluženost" a "Od feudalismu přes bolševismus k demokracii a zpátky" vedli podnětnou debatu.

Když jsem ti popsal jeho aktivity kolem US zradaru nebo novely 405/2000 Sb. trestního zákona, tak jsi prohlásil, že, cituji: "Na volební kandidátce SSO (Strany svobodných občanů) nebude".

Znamená to tedy, že jako řádně zprofanovaný do květnových voleb nepůjde, ale v republikovém předsednictvu neo/liberální SSO, tohoto podle mne klonu zprofanované ODS, tj. strany vyprané v perwoolu..[smích] (tento stranický turista a bývalý poslanec za ODS viz. Svobodní-předsednictvo) nadále zůstává??


A také se měj příteli a kamaráde a Peace s tebou.

jansmith[smích]

216462

07.04.2010 20:01

Třetí světová válka již začala

RE: silné podpory křeťanského světa

jansmith1984 193.?.?.?

Po delší době jsem sem zaskočil a opožděně zaregistroval tvůj příspěvek Kazaline. Omlouvám se příteli a kamaráde..[smích] Ptáš se na informace týkající se apoštola Pavla a pokud jde o zdroje ze kterých čerpám, tak to jsou ty veřejně dostupné a intuice.[smích]


Pavel z Tarsu (Šaul) je zajímavá osobnost raného křesťanství a podle mne značně kontroverzní.

PROČ??

Například, cituji:
...Svatý Pavel z Tarsu je řazen mezi apoštoly, přestože mezi původních dvanáct nepatřil a s Ježíšem se osobně nesetkal, vyjma zázraku [smích] obrácení na cestě do Damašku. Jeho zásluhou se křesťanství začalo šířit mezi pohany a stalo se světovým náboženstvím. Proto je často považován za faktického zakladatele křesťanství...


Všimni si poslední věty, viz: "Je považován za FAKTICKÉHO zakladatele křesťanství". Podle mne nikoli ale křesťanství, jak jej ve své ryzí podobě (podle všeho ovlivněn východními naukami) hlásal Ježíš z Nazaretu, ale křesťanské víry, která byla záhy po Ježíšově odstranění (židovskými farizeji, kam patřil původně i Šaul z Tarsu) postupně zdeformována a pokřivena a vlastně se od Ježíšových křesťanských ideálů (POZOR: nikoli verbálně, tam vše odpovídalo učení - ale praktickým chováním hlásání vody a pití vína), tj. opačnými skutky (v režii později vzniklého církevního establishmentu) zásadně odklonila.

PROČ??

Za prvé pro chybný sorce-code, který křesťanská víra stejně jako později islám zdědila po judaismu (Ježíš jej nedokázal odstranit, protože byl judaismem odkojen) a za druhé proto, že to tak pro MOC a peníze do těch správných kapes vyhovovalo náboženským i světským E/elitám při ovládání mas k obrazu svému.

Důkazů je celá historie křesťanství až do dneška s jejími křížovými výpravami, čarodějnickými procesy nebo upalováním za jiný než "ten správný" názor nebo poslední kauzy kolem pedofilie církevních hodnostářů.


Závěr. Šaul by hlavním ideologem křesťanství a byl to ON, kdo mu dal JINÝ spirit než Ježíš z Nazaretu původně zamýšlel viz. např. potlačení ženského fenomenu v této víře (tj, posílení nepřirozeného a agresivního patriarchátu) nebo snaha udržovat ve jménu Boha masy v nevědomosti, podřízenosti a v závislostí na tzv. vyvolených (a většinou voldemortích) E/elitách.

Dovětek. Aby nedošlo k mýlce. Nemám nic proti idejím křesťanství a lidem, kteří v jeho jménu vykonali úžasné skutky. Na svou dobu a až do dnešní doby unikátní duchovní cesta pro dobro VŠECH zúčastněných. Nikoli ale ve formě a metodě, jak byla po Ježíšově smrti (nevědomě nebo zcela záměrně) jeho tzv. "disciples" a následně Pokrytci všeho druhu prosazována. A Peace s nimi.


Měj se dobře a zde je stud.mat. i ve vztahu k Máří Magdaléně:
After Jesus

jansmith[smích]

216574

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?