Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 695 příspěveků, 39 různých jmén: <nic>, =íšžč=íáqš, 11, ahab, AN, asdf, asdf2, bezdomovec, dfhhd, Dino, Dolf, F. A. von H., Fanous, chlebasmaslem2, Jan Dvořák, JaneSmith, janmsmith1984, jansmit1984, jansmith:), jansmith!(*$, jansmith1094, jansmith1984, Jiří S., Mor, MW, qáčšýž=+=, rauch, Rodokmen, Roman Straukan, Sedy, svoboda, velký Bobeš, xwa, xws, xyzz, xzx, zeltom, zzz, zzzx.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.09.2009 12:52

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: chucpe

jansmith1984 193.?.?.?

Už si se tady zase vyloupl Vojto?..[smích]


Posledním svým příspěvkem Osel naplno vyložil karty a potvrdil svůj příklon k propagandě, ke které se dlouhodobě přikláníš i ty bez ohledu na historická fakta a VŠECHNY, opakuji VŠECHNY souvislosti.

Hestroy je Oslovi opět připomněl (například tu, kdo jako první farizejsky porušil příměří, v době kdy raketky Kasam do Izraele nelítaly) a je legrační jak sis sem rychle přispěchal příhřát svou malinkatou polívčičku.


Bohužel Vojtěchu, již dávno si byl na základě svých aktivit zde na Zvědavci demaskován a jen hluchý a slepý nevidí jak svou nevědomost či možná záměr přisluhovat (to si ještě stále nejsem jistý a proto se tě občas zastávám) opakovaně potvrzuješ.


Co jiného je tvé obvinění hestroye z nenávisti vůči, jak píšeš Židům, které je absolutně farizejské, protože z toho jak se sám vyjadřuje i jak píše je zřejmé, že pokud něco nenávidí, tak to nejsou v žádném případě židé jako národ, ale Systém, který je cestou sionismu zneužívá (co jiného je direktivní vznik státu Izrael importem chazarů/konvertitů na území jiného národa bez jeho souhlasu?) a Systém který intrikuje nikoli jen na středním východě ale globálně?...

Hestroy podle mne nenávidí to, co by měl odsoudit každý čestný a vědomý člověk a to je pokrytectví, násilí a okrádání bezbranných (v Palestině nezákonné zábory palestinského území Izraelci) a další nemravné, neetické a nemorální skutky na bezbranných, kterými byly i válečné zločiny IDF při poslední invazi do Gazy.


Opět Vojto, jak je u tebe obvyklé, nenazýváš věci pravými jmény a farizejsky kloužeš po povrchu a co je příznačné, jako správný lokaj Systému používáš jeho ovládací techniky, kterou je mimo jiné i zevšeobecňování, jak dokazuješ svým obviněním hestroye z nenávisti vůči VŠEM Židům.

Ale dobře tak. Další a další zdejší čtenáři se díky tomu mají možnost seznámit nejen s licoměrností lidí jako ty (a jak to vypadá i Osla, protože na odkaz na dokument "Palestina je stále problém" nezareagoval), ale díky příspěvkům hestroye a dalších lidí i s dalšími zajímavými fakty a informacemi do debaty.

jansmith[smích]

199546

04.09.2009 14:56

O sionismu a jeho historii

RE: Židé jako zástupci imperiálního utlačovatele v dějinách

jansmith1984 193.?.?.?

Velmi dobře napsáno pietroo a už se těším, co nám zde Vojta na to odpoví. Pokud tedy na taková nepříjemně adresná a v souvislostech uvedená fakta vůbec (jak se v jeho případě často děje) něco odpoví a nezmizí z vlákna jak se říká tzv. bez náhrady...[smích]


jansmith[smích]

199559

05.09.2009 10:54

O sionismu a jeho historii

RE: Za vším hledej prachy

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak, aristokrate. Vojta není dementní a číst umí, jen tak nějak čte něco jiného než by měl a o to více se k tomu vyjadřuje. Také rád pokládá otázky, které jsou ale většinou již zodpovězeny právě v těch materiálech, které on pozorně nebo možná vůbec nestíhá zpracovávat nebo byly rozebrány i v debatách samotných.


Není to tak dávno, kdy v jiném vlákně pokládal "klouzavé" dotazy k tématu a když byl upozorněn, že odpovědi, které hledá jsou v článcích, o kterých se debatuje, tak již nezareagoval. S Vojtou49 je potíž i v tom, že (jak mu blahé paměti dokázal v jedné z debat mirda) nečte pozorně nebo vůbec ani reakce svých oponentů a o to nadšeněji a radostněji se s nimi pouští do polemiky.

A ty články, na které byl upozorněn a které (byť tak rád pokládá hloubavé dotazy) pravděpodobně pozorně nebo vůbec nečetl a které lecos vypovídají i o poměrech v carském Rusku, zájmech a metodách "práce" nejmenovaných bankéřských kruhů/rodů nebo co vedlo a kdo financoval bolševickou revoluci publikoval mimo jiných i A.G.Marshall a byly na Zvědavci uveřejněny 18-19-20.8.2009.


Dobrý článek, který náš společný přítel Vojta také asi zde na Zvědavci minul jako dělnickou třídu a který také o lecčems vypovídá je:

Dejiny Domu Rothschildovcov (datum uveřejnění na Zvědavci 13.5.2009)
nebo
Rothschildovská chobotnica (z 1.6.2009)


Proto je dobré, když se zde pro zvědavce jako je Vojta vždy najde nick, který si najde chvilku a relevantní informace třeba jen heslovitě, v pár bodech a v klidu zopakuje. Opakování je totiž matka moudrosti, jak nedávno správně prohlásil i prezident Obama na adresu US studentů: učit se učit se učit se. Také se hned údajně na jeho adresu strhlo z řad některých rodičů žáků a pedagogů odmítání, protože prý tím propaguje socialismus. Tak nevím, nevím...[smích] Každopádně, není náš svět legrační, co říkáte přátelé?

jansmith[smích]

199605

05.09.2009 18:38

O sionismu a jeho historii

RE: Za vším hledej prachy

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky zde právě Van Guld zahrál na city, ale jak to bývá, zase řekl jen "A" bez toho, aby doplnil i "B".


Takže, co takhle za něj (třeba i s trochou nadhledu) doplnit to "B"???

Pro mne osobně je tím "B" příslušnost osob jako Van Guld nebo Vojta a pár dalších k jedné hodnotové (názorové) krevní skupině lidí, která demonstruje svůj způsob vnímání reality (nebo možná agenturní zařazení) docela jasně zejména svými stanovisky v debatách, které hledají odpovědi na kontroverzní otázky palestinsko-izraelského konfliktu, v debatách které na faktech rozebírají zejména někomu velice nepříjemné historické souvislosti.

V těchto debatách se totiž naplno ukazují buď vědomé postoje pisatelů a jejich charaktery nebo se tam (jak trefně definoval hestroy) beze snahy dobrat se podstaty metodou "klouzání po povrchu" pouze rádoby filozofuje.


Ani Vojta, ani Van Guld nedokázali nikdy v minulosti jasně vyjádřit ani takovou relativní maličkost (která není nic proti ničemu), že se izraelská IDF při nedávné invazi do Gazy dopouštěla na civilistech (ženách, dětech) Válečných zločinů a že to je "nečestné a nesportovní"!...

Místo toho vyjadřovali opakovaně názor, že je to sporné, že svědci (i z řad mezinárodních organizací, které měly paradoxně také oběti) si asi vymýšleli a že použití zbraní na bázi bílého fosforu v husté zástavbě plné civilistů (viz. videozáběry) odsoudit nelze jednak proto, že Izrael není signatářem smluv, které to zakazují (a je to tudíž asi košér?) a druhak proto, že si za to Palestinci mohou beztak sami, protože se odmítají podvolit letitému znásilňování svého území potomky Irgunu a dalších izraelských teroristických organizací, které s tím před x lety započaly a cestou chazarských osadníků/konvertitů, např. nezákonnými zábory (stále menších) okupovaných území, notoricky pokračují.


Van Guld píše, cituji: "s Věřicími neni možno racionálně diskutovat" či "Nemá to absolutně žádný smysl pane Vojto", ale zároveň jim oběma nečiní žádný problém se sem na Zvědavce stále dokola vracet...[smích][smích] a kromě "klouzacích" příspěvků (viz. jejich historie) přidat podle mne i tento ublížený příspěvek o nutnosti vzájemného povzbuzení. Zajímalo by mne, jestli je to znakem příslušnosti k ideologii, která má ublíženost a obviňování jiných jako např. z antisemitismu součastí pokrytecké politiky a ani bych se tomu moc nedivil.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

199622

08.09.2009 00:50

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

Síla

jansmith1984 193.?.?.?

Tak to je síla. Vypadá to, že opravdu přituhuje. Tedy snaha, aby přituhovalo je evidentní, ale to neznamená, že definitivně přituhne.

Prostě se, jako již tolikrát v minulosti, snahou umlčet někomu nepohodlná fakta opakuje historie. Nejsme ve středověku a tudíž tzv. civilizovanou formou, ale princip je podobný.

Pozitivní je, že pokud se historie zopakuje se vším všudy, tak i v tomto případě podle mne nakonec Koniášové (v tomto případě pravděpodobně ti pejzatí) nakonec ztratí vliv a monopol na tu jedinou pravdu a lidstvo jako celek, díky těm rovným a co se nebojí, zase o něco pokročí k emancipaci a ke svobodě.

Jsem o tom přesvědčen.

Fortune favours the bold


jansmith[smích]

199725

10.09.2009 10:01

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Soudruhu Zeano !

jansmith1984 193.?.?.?

Semerade, ty jsi vážně "srandista"...[smích]


Nejen v tomto vlákně, ale celkově tvoje příspěvky patří jednoznačně do portfolia diskutérů jako Vanguard & Co. Ltd., tj. k lidem, kteří svou orintaci na obhajobu nefér a pokryteckých skutků sioizrale nezapřou.

V jednom máš ale pravdu. Někteří zdejší oponeti tvoje příspěvky (a ostatních shora jmenovaných "filozofů"..[smích]) občas zbytečně těžce rozdýchávají a pak se stane, že zareagují neadekvátně. Je také pravda, že jsou to z jejich strany zbytečné komunikační chyby, kterými své argumenty v očích ostatních Zvědavců zbytečně oslabují a přidávají jimi vodu na mlýn pokrytcům, kteří rádi v debatách (rádoby) argumenty provokují a útoky proti sobě získávají pozice obětí tzv. extrémistů či mainstreamem "oblíbených" antisemitistů. Nehledě na řečené je ale jasné, že většina argumentů, kterými vaší "PROsio" klice oponují mají obecnou platnost a že i tím jak jde čas (a objevují se další zjištění) se stále více prokazuje, že jsou plně na místě.

Mým oblíbeným příkladem, který "Vojtovce" usvědčuje z nevědomé podjatosti či agenturních zájmů je už klasická kauza Válečných zločinů izraelské IDF na bezbranných civilistech (ženách, dětech) v Gaze, která pro ně byla přez spousty předložených důkazů vždy sporná a rádi na toto téma sofistikovaně "diskutovali" bez toho, aby alespň jednou jasně a férově řekli: "Ano, byly to válečné zločiny a tyto sviňárny se děly ve jménu Eretz Izraele".

Podotýkám, když už jim nevadí nelegální (vládou posvěcené a stále pokračující) zábory půdy chazarskými osadníky (nikoli Židy obecně) na okupovaných územích.


Víš Semerade, je to stále dokola, ale proč to pro odlehčení nepřipomenout. Na základě těchto a dalších okolností si lidé jako ty plus tví "soukmenovci nahoře" můžete zde v diskuzích říkat co chcete a vždy budet jen legrační skupinka farizejů, kdy někteří z vás jsou si toho (podle toho co svými příspěvky sledují) plně vědomi a těm druhým to v jejich "zanícenosti" ještě nedošlo...[smích]

Ať je to tak či onak, každopádně díky vám za váš čas, protože jak již bylo dříve zmíněno, fungujete zde jako vítané oživení diskuze, bez kterého by pro čtenáře, kteří potřebují k probuzení "adrenalin" byla pravděpodobně poněkud nudná a bez vaších aktivit by mnoho důležitých doplňkových informací možná ani nezaznělo.


A pro siodiskutéry ke Gaze závěrem pár zajímavých linků a fotek ke studiu:

1.
Bílý fosofor - Izraelský válečný zločin
http://abunofal.blogy.novinky.cz/0902/bily-fosofor-izraelsky-valecny-zlocin
2.
Více než polovina obětí války v Gaze byli civilisté, tvrdí nevládní organizace
http://zahranicni.ihned.cz/c1-38267640-vice-nez-polovina-obeti-valky-v-gaze-byli-civiliste-tvrdi-nevladni-organizace


jansmith[smích]

200024

11.09.2009 17:18

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Dobře

jansmith1984 193.?.?.?

Hestroy ti dobře odpověděl Martine Skk a já přidám jen informaci po které voláš. Je to videodokument, ve kterém nikoli "nějaký" obyčejný žid, ale přímo rabín rozporuje právo židovského národa na vlastní stát a přímo jmenuje Izrael.

Je to v angličtině a předpokládám, že to to pro tebe bude o to více relevantní...


Odkaz:
Rabbi Against Israel (Zionism)
http://www.youtube.com/watch?v=6RjnvQHWyLE


Znovu připomínám, ortodoxní rabín v tomto rozhovoru moderátorovi pořadu přímo říká, že Izrael (Sionismus) by NEMĚL existovat.


Jsem zvědavý, jestli se hestroyovi omluvíš a jestli se omluvíš všem těm, které svým možná nevědomým, možná agenturním papouškováním siopropagandy manipuluješ.

Ať tak či onak, Peace s tebou.


jansmith[smích]

200146

14.09.2009 13:55

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

Nenechte se zastrašit

svoboda 193.?.?.?

Pane Stvora, doufám že se nenecháte zastrašit politickým procesem proti vám a bez ohledu na to jak dopadne budete ve své činnosti pokračovat. Vy jste přece doslova i obrazně za vodou tak se vám nemůže nic stát. I kdyby vás odsoudili k nepodmíněnému trestu tak Kanada přece nevydá svého občana k výkonu trestu do ciziny. Česká policie a soudy na vás nemohou, jen byste nemohl jezdit do ČR.
Tak se nenechte zlomit represí a pokračujte. Přeji vám mnoho úspěchů v další práci

200284

14.09.2009 18:20

Boj o místo v pekle

RE: Takova mala sonda do vysich pater toho pekla.

jansmith1984 193.?.?.?

Možná už prázdnou slámu mlátíme, možná ne. Záleží na úhlu pohledu...[smích]


Každopádně má reakce směřovala na mkadlece, který k tvému výroku WL, cituji: "Nejlepší poslanec je mrtvý poslanec" přidal pokračování s názorem, cituji: "A co se tyce dnesniho parlamentu, snadne reseni. Nejaky ty sudlice a hezky se postavit pod okna parlamentu.... dal uz to zname ne?".

Vše to jen demonstruje to, co jsem se snažil naznačit. A to, jak lze snadno původně skrytý význam věty o mrtvých poslancích (použité v humorně laděných příspěvcích), který k násilí na dnešních poslancích nevyzývá naopak o něco později k jisté formě násilí na dnešních poslancích (viz. zmíněné sudlice pod okny) vyzývá.


Nic více a nic méně v mé reakci, než varování byť jen před podprahovým vyzýváním k násilí, snad ani zakódováno nebylo.


Tak zatím a někdy příště,

jansmith[smích]"Vědění bez laskavosti a poznání bez střízlivé střídmosti je k ničemu".
Don Juan

200312

19.09.2009 20:47

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

jansmith1984 193.?.?.?

Ty jsi vážně legrační Josephe 208.?.?.?. Plácl jsi sem sestřelení Korejského dopravního Boeingu KAL 007 někde u Sachalinu v r.1983 a úplně (tzv. správně košér) vynechal opačný případ, kdy Američané sestřelili Iránské dopravní letadlo s 290 lidmi na palubě v r. 1988.

Nebo ty jsi neslyšel o kauze křižníku USS Vincennes???

Výborně se tady v tomto kontextu vyjímá tvůj blud, cituji: "jejich stíhači nebyli trénováni a nikdy nepočítali, že by museli útočit na dopravní letadla s civilisty."


O tom, že KAL 007 byl součástí špionážního letu za pravdu a lásku bojujících USA a tam, kde se pohyboval neměl co dělat (z nezjištěných příčin se odchýlil z pravidelné trasy, vletěl do sovětského vzdušného prostoru a byl zde 1. září 1983 sestřelen. Mimochodem ve stejnou dobu se tam pohyboval jako dvojník další letou RC-135???) si v dnešní době už cvrlikají vrabci na střeše.


To, že iránské letadlo bylo kompletně na obvyklé trase a Vincennes se nacházel čtyři kilometry hluboko ve výsostných iránských vodách, kde neměl co pohledávat si ani vrabci necvrlikají, protože to je oficiální údaj. Mimochodem kapitán US křížníku byl po akci (opět správně košér...[smích]) vyznamenán, místo aby jej potrestali za zbytečné zabítí 290 civilistů z nedbalosti, navíc při narušení výsostných vod jiného státu!!!


Připomíná mi to stejný přístup jako v případě ministra obrany USA Rumsfelda, který nebyl nijak popotahován za debakl NORADU a USAirforce při útocích 9/11. To je náhodička, co?


Ještě tady budeš bulíkovat ostatní Josephe nebo si půjdeš raději někam do ústraní plácnout sám sobě pár výchovných pohlavků?


jansmith[smích]

200782

19.09.2009 21:32

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

RE: sešup

jansmith1984 193.?.?.?

Je to tak aride a tuto zvláštní náhodičku už v minulosti rozebíralo mnoho nezávislých zdrojů.


Já k tomu dodám, že Mohammad Atta alias Usáma s fousama musel mít opravdu perfektní smysl pro humor, aby zvolil datum útoku přesně na den s tímto podprahovým číslem. Do toho zařídil, aby v tento den probíhalo antiteroristické cvičení US Air-force a NORAD a piloti nevěděli, která bije. Ještě před tím zavolal izraelským firmám, aby se včas odstěhovaly z dvojčat a jako bonus poradil z pouštního hlavního stanu Larrymu Silverstonovi kabelogramem..[smích], aby si pár týdnů před útoky WTC raději pojistil proti teroristickým útokům. A jako perličku pro zmatení vyšetřovatelů vyhodil nad WTC z letadla svůj pas...[smích]

Usáma s fousama navíc věděl, že WTC plné azbestu čeká v dohledné době velmi finančně náročná rekonstrukce a chtěl Larrymu ušetřit enormní náklady na odstraňování azbestu a navíc mu chtěl jako Ježíšek (nebo Mojžíšek???) z uplatněných pojistek ještě na jeho osobní konto něco málo přidat.

Prostě dobrák k pohledání.....


jansmith[smích]

200785

20.09.2009 13:44

Za zločiny 11. září stojí Amerika, tvrdí herec Charlie Sheen

RE: Jakou má tvrzení popleteného herce váhu? Naprosto mizivou.

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně Josephe 65.?.?.?, Je vidět, že v tom máš jasno a jakýkoli protiargument, který nekoresponduje s oficiální verzí nepřijmeš. Ty dokonce nepřijímáš ani informace podjatého mainstreamu, který ten problém s vysílací frekvencí vysvětlil a vůbec ne ke cti kapitána křižníku, či obsluhy.http://technet.idnes.cz/proc-americane-sestrelili-...

Takže pro nechápavé ještě jednou a naposledy: Křižník Vincennes se nacházel čtyři kilometry hluboko ve výsostných iránských vodách, kde neměl co pohledávat. Ve chvíli, kdy loď vystřelila na letadlo, které křížilo jejich dráhu a usmrtila 290 nevinných civilistů, nacházela se na iránském území! Kapitán nebyl nijak potrestán, naopak byl VYZNAMENÁN.

Mimochodem pilot KAL 007 byl údajně velmi zkušený matador, takže navigační chyba pilota je stejně pravděpodobná, jako že tam nebyl další letoun, který se skrýval za radarovým stínem KAL 007 a prováděl samotnou špionáž.

A co se týče Rumsfelda, tak ti uniklo, že byl ministrem obrany zodpovědným za všechno, co se kde šustne a ani takový průser jako 9/11 se jeho kariéry nijak nedotkl. Naopak, z funkce odešel až po mnoha letech a hádej kam? No přece do byznysu s Tamiflu, vždyť ovce potřebují očkovat neustále, viď???Legrační je, že věříš (nebo možná nejen ve zdejších debatách posluhuješ?) lidem, kteří byli již tolikrát přistižení při lži, že opakovaně jim věřit může jen podobný exot jako ten údajný pilot atentátník, který to napálil po složitém manévru do Pentagonu z opačné strany než měl Rumsfeld kancelář a do strany, kde se zrovna prováděla rekonstrukce. Další zajímavá náhodička, co říkáš? A to ani nezmiňuji variantu, že do Pentagonu velký dopravní Boening nenarazil, ale šlo o něco podstatně menšího, že to ani surveillance kamery nezachytily...[smích]


Takže, my si napíšem matice a vy si napište hadice, Josephe.....[smích], i když pokud chceš tuto diskuzi prodlužovat, tak klidně. Aspoň se díky ní stále více nových čtenářů Zvědavce zamyslí nad tím, jak to asi toho 11.září opravdu bylo a zejména KOMU TO všechno PROSPĚLO!!!


jansmith[smích]

200817

27.09.2009 17:07

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně tak. Zbabělci, farizejové a lokajové se zvedli a odešli při projevu prezidenta Ahmadinejada a nebylo to poprvé.


Historie se opakuje. Nemohou jej obvinit z kacířství, podrobit útrpnému právu a ve jmény Boha úpálit, tak jej alespoň nálepkují a vyhrožují. Přímé diskuze se bojí jako čert kříže (viz konference OSN o rasizmu, kde také odešli) a jeho projev na Valném shromáždění se celý a nepokroucený v ovládaném mainstreamu samozřejmě neobjeví ani náhodou...

Bojí se SLOVA, bojí se zrcadla, které jim nastavuje jejich pokřivené huby a hlavně se bojí, že by se o ten projev mohli zajímat nevědomí občané a dokonce si jej mohli (jako tady na Zvědavci) někde svobodně přečíst.

Říkají tomu demokracie, boj za pravdu, lásku či spravedlnost..[smích][smích].


Orwell se směje, bílá je černá a černá je bílá a brainwashed ovce v ohradě, nevěda, že se blíží příjezd kamionu, který je odveze do masokombinátu, pochvalně ovčákům přibekávají.


jansmith[smích]

201189

28.09.2009 00:40

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nesoudím slova

jansmith1984 193.?.?.?

Co je s Vojtou nevím, ale nabál bych se o něj. Podle mne se zase brzy od někud vyloupne a jde jen o to, jestli přijde jako student vyššího ročníku nebo naopak u zkoušky neuspěje (proto ta odmlka) a bude ročník, jako už tolikrát v minulosti, opakovat...[smích][smích]Co se týče debaty k tématu, tak tvůj předchozí příspěvek mohu jen podepsat. Co je ale důležité, že podobné tzv. buditelské informace se díky internetu stále více a více šíří a Zvědavec je jen jeden z mnoha majáků, který je celosvětově předává.

Ono to není na první pohled vidět, ale pokud si člověk udělá čas a projde si jiné (i zahraniční) webziny, blogy a různé debaty na warez serverech zjistí, jak počet lidí, kteří začínají chápat hru, která se s nimi historicky (pro něčí zájmy a peníze do těch správných kapes) hraje, obrovsky narůstá.

Věřím tomu, že se blíží bod zlomu (doufejme k lepšímu v zájmu lidstva) a že jisté velmocenské skupiny (viz. prohlášení Rockeffelera o internetu) z toho začínají mít nepříjemný pocit. Po věky za sebe nastrkovaly živé štíty, které za ně odnášely důsledky společenských dějů a katastrov a vesele si s hubami mastnými a od ucha k uchu vysmátými vegetily nepoznány za oponou, ale ouha.

Najednou je tady doba, kdy se lidé se svobodným vědomím narozdíl od minulé doby "temna" začínají spojovat, stále rychleji navzájem informovat a tím mimo jiné stále podrobněji rozplétají náboženské a jiné mafie, které ingognito po věky tahají za nitky, kterými utvářejí životy svých nevědomých bližních. Tento pohyb již započal, akceleruje a již se nedá zastavit a jde jen o to, jestli povede ke změně k lepšímu pro VŠECHNY zúčastněné nebo k závěrečné katastrofě - Armagedonu.


Kdo si přečetl knihu Jake Horsleye "Bojovník v Matrixu - Úděl vyvoleného" si jistě připomene pasáž o Věku informací a eschatonu. Pro toho, kdo tak ještě neučinil doporučuji, aby si tento dokument (mimochodem volně dostupný na netu ke stažení i v češtině) prostudoval, a to nejlépe společně s knihami autora s nickem Gato, které v kombinaci s dalšími materiály dávají docela zajímavý (a co je příjemné optimistický) obraz.jansmith[smích]

201220

30.09.2009 17:34

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

jansmith1984 193.?.?.?

Vždy, když hodlám investovat nebo zhodnotit oběživo, měl bych si položit otázku: "Je má investice pasivum nebo aktivum?" a podle toho se rozhodovat.

Automobil, je školní příklad pasiva, i když pohodlí nebo jak píšeš "kvalitu života" může subjektivně samozřejmě zlepšit.


Podrobnosti např. v přednáškách Roberta T. Kiyosakiho. Byznysmen, učitel investování, který krach fin/burz. trhů předpověděl již před několika lety.
http://knihy.abz.cz/prodej/proroctvi


jansmith[smích]

201392

02.10.2009 17:34

Nové imunologické adjuvanty v protichřipkových vakcínách - přínosy a rizika

RE: virus H1N1 šířen záměrně, vakcíny testovány bez adjuvans

jansmith1984 193.?.?.?

Očkování možná ano, některá pomohla historicky vymítit smrtelné nemoci ale ne očkování pro ovce a pro peníze do těch správných košér kapes jako v případě očkování proti momentálně mediálně populárním chřipkám (ptačí, prasečí a pod.)


Copak tady na Zvědavci nezaznělo spousta argumentů a odkazů, které tuto mónstr akci zpochybňují? Copak se budou stále objevovat tzv. odborníci, kteří právě tato plošná očkování obhajují?

Proč to dělají? Že by pro podobné motivy jako bývalá ministr obrany Rumsfelld (známý to bojovník za pravdu, lásku a demokracii 9/11..[smích]), který profituje na prodeji antivirotika Tamiflu? Nebo to není proto, že by byli přímo pokritci či lokaji systému, ale přes veškeré vzdělání a umný slovník jsou jen zabedněnci, kteří nechtějí vidět SOUVISLOSTI?

Nechť si na tyto dotazy odpoví každý čtenář diskuze sám a připomene zajímavé chuťovky jako např. tu, kde si firma Baxter podala patent na vakcínu proti prasečí chřipce více než půl roku před jejím vypuknutím. Obdivuhodná předvídavost! Nebo tu podle které stále více přibývá lékařů, kteří se proti této chřipce odmítají nechat očkovat.

Viz: Lékaři odmítají dát se očkovat proti chřipce


Něco tady hodně smrdí (a to nejen ve věci očkování), když i politické elity např. v ČR svou dávku vakcíny veřejně přenechávají tzv. potřebnějším. To je bžunda, co, Mr. Koubku?..[smích]


jansmith[smích]

201536

03.10.2009 10:26

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: PS

jansmith1984 193.?.?.?

Nepsal jsem o víře Vojto, ale o Pravdě. Mimochodem už si tady zase ??..[smích]


Nedá mi to, abych se tě v souvislosti s Goldstonovou zprávou nezeptal, co říkáš na poslední informace, týkající se šetření válečných zločinů izraelské IDF v Gaze a jak USrael tlačí Palestinu, aby pod hrozbou dalších sankcí obvinění Izraele z válečných zločinů stáhla?

Pamatuješ, jak si nebyl schopen IDF a izraelské špičky za špinavosti v Gaze (např. použití bílého fosforu) svého času v našich debatách (a s tebou někteří další zvědavci jako Vanguard, Van Guld nebo Osel) odsoudit, jak jste se kroutili a podobně jako zde ve věci Pravdy jen klouzal po povrchu a filozofoval?


V jednom ze svých posledních příspěvků vyjádřil mirda dotaz, co je s tebou, že ses už dlouho neukázal a já mu odpověděl, že o tebe nemám strach, že se jistě brzy zase od někud vyloupneš a že jde jen o to, jestli se vrátíš jako student vyššího "ročníku" nebo budeš ročník jako obvykle opakovat.

A stalo se. Jsi zpět a jestli jsi postoupil uvidíme v názorech a myšlenkách tvých budoucích příspěvků. Držím ti palce a čekám na tvé vyjádření ke zmíněným špinavostem ze strany údajně demokratického Izraele v Gaze. Byly nebo nebyly to tedy Válečné zločiny na bezbraných civilistech (také ženách a dětech - upozorňuji, máme 21.st Vojto!!!) ???


jansmith[smích]

201550

03.10.2009 10:51

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

Výborně napsaný příspěvek kozorohu. Přesně zacílená fakta a přesně zacílené dotazy. Já jen dodám, že to vše co popisuješ jen potvrzuje názor, že mafie, která začínala kdysi někde v Itálii a v US po 30.tých letech vyměnila samopaly za bílé límečky časem prorostla do nejvyšších sfér společnosti. A to nejen v USA, zle v podstatě celosvětově a je jedno o kterou národní mafii se jedná nebo jestli se jedná o zednáře, iluminati, náboženské spolky, židovské bankéřské dynastie nebo jiné tzv. zaoponáře, o kterých se nahlas příliš nemluví a když, tak matoucím způsobem plus obviňováním z nesmyslných konspiračních teorií. (Utajení vazeb bylo vždy jejich prioritou).

Podle mne je důležité si uvědomit, že svět se globalizuje způsobem jakým se to děje (viz. snaha protlačit za každou cenu LS) i proto, aby se mohla spojovat a centalizovat moc i těchto mafií (copak korupce, zastrašování a násilí není jejich historickým způsobem práce???) a pravou podstatu dění vidí jen málokdo.


jansmith[smích]

201551

03.10.2009 17:53

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: PS

jansmith1984 193.?.?.?

I to je odpověď HHBB...[smích]

Vyloudila na mé tváři úsměv a vlastně se nedivím, že ses za ní schoval... Bavit se o Pravdě klouzáním po povrchu nelze a přímá vyjádření oponenta plané byť sofistikované filozofování odhaluje a vlastně znemožňuje.


Mimochodem, víš o tom, že vlády a zástupci údajně za pravdu, lásku a demokracii bojujících zemí v čele s USraelem vždy, když mají s oponentem (např na půdě OSN - konkrétně mám na mysli např. prezidenta Iránu) přímo o předmětu rozepře nebo tzv. jádru pudla (zde o pokrytectví západních plutokraciíí ke zbytku Světa) diskutovat, tak preventivně raději z diskuze s nosem nahoru utečou???

Stalo se i při projevu Ahmadinežáda na konferenci OSN o Rasismu v Ženevě, kde také uprchli a navíc jejich podjatá média překroutila jeho výrok o vymazání Izraele z mapy, který správně zněl: že z mapy bude vymazán izraelský sionistický režim.


Nepřipomínají ti tyto sebeobranné úniky něco?...[smích] Ty mne jako oni "Ahmyho" z extrémismu a antisemitismu neobviňuješ, ale aby ses nemusel bavit o věcech, kterých jednoduchost pro vlastní tendenci "hluboce" filozofovat nevidíš (navíc způsobem, který podle mne míjí podstatu) sis jako zástupný důvod nebavit se našel mou údajnou emotivnost neboli jaks to nazval ty: pocity a oddávaní se citům...[smích][smích]

Dobrá tedy. Není to poprvé, kdy jsme se zde na Zvědavci ve svém pohledu na realitu tak úplně neshodli a nic se neděje. Až sesbíráš odvahu (jako USrael a jeho nohsledové vůči Iránu) tak můžeme v debatě pokračovat.


Do té doby, Peace s tebou.

jansmithPS:
A pamatuj na (pro průměrného člověka k pochopení tak obtížný princip): Myslet Pravdu - Mluvit Pravdu - Konat Pravdu, který vypadá složitě a přitom je tak jednoduchý (i když v pokryteckých poměrech konzumistánu může být i nebezpečný) a který je jedním z prvních kroků k pochopení podstaty o které tak rád filozofuješ...[smích]

Ostatně to, že se tento princip neslučuje s podprahovými a pokryteckými manipulacemi Systému, který po věky určuje na Zemi ne příliš radostnou realitu většinové lidské rasy nepopírám, ale to je na jinou debatu, že?

201556

03.10.2009 18:26

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

Je to tebe milé Vojto že jsi neutekl a diskuzi o Pravdě (podle tebe o víře..[smích]) přenesl sem do tohoto vlákna, ale vidím, že jsi do vyššího ročníku pravděpodobně přeci jen nepostoupil.

Proč? Nuže proto, že tak, jak to bylo u tebe obvyklé v našich minulých debatách i tentokrát jsi na přímo položenou otázku (mou oblíbenou Gazu a nyní Goldstona) neodpověděl a místo toho jsi "odklouzal" do pseudobezpečí pokládání vlastních dotazů (zde na pravého Boha, barvy duhy, církve, akordy či české spisovatele).


Než ti na tvé dotazy odpovím (mimochodem tvé otázky se k pochopení Pravdy neblíží, spíše hledání její podstaty ironizují..) počkám si na výsledek zkoušky do vyššího "ročníku", kterou jsi pravděpodobně po dobu své odmlky na zdejších debatách někde skládal a kterým mohou být i tvé odpovědi na mé staronové...[smích] dotazy.


jansmith[smích]

201557

04.10.2009 03:23

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

A v tom se zřejmě Vojto shodujeme a zároveň rozcházíme. Víra, jak ji chápe průměrný člověk, a je jedno jestli bigotní věřící nebo ateista, nemusí být zdaleka v souladu s Pravdou.


Jak už to v tom našem "slzavém" údolí vypadá, každý věřící (skupiny věřících) věří něčemu jinému (záleží na době, prostředí a výchovným stimulům vychovatelů nebo tzv. pastýřů/ovčáků) a bylo by iluzorní se domnívat, že všechny i naprosto protichůdné víry se blíží te jediné tzv. objektivní UNIVERZÁLNÍ Pravdě. Ve světě, kde má prim ego a "vyšší zájmy" a nevědomé lidské mysli jsou PLNĚ v jeho moci to přeci ani není možné a z toho důvodu je většina např. náboženských věr ve srovnání s Pravdou ryzí (na strachu a dogmatech pro moc a peníze do těch správných kapes postavený, pěkně a sofistikovaně vytvořený - sorry za výraz) bullshit...

Ano, HHBB, který rád filozofuje a mnohdy s jeho postřehy souhlasím mi může namítnout, že Pravda je vždy subjektivní a že záleží na úhlu pohledu pozorovatele a že vlastně každý má ze svého úhlu pohledu svou Pravdu a že Pravda/Dobro může být z tohoto důvodu za jistých okolností i Zlem..[smích], ALE to je podle mne při hledání Pravdy/Dobra právě jen odklonem od podstaty a únikovým filozofováním, které podle mne (na rozdíl od jednoduchých, přímých vyjádření -klidně Kristových nebo jiných opravdových duchovních učitelů) nemá šanci pro svou zavádějící složitost podstaty dobrat.

Jak já vnímám Pravdu a Dobro jsem ve svých předchozích příspěvcích již naznačil a protože si myslím, že opravdová podstata je jednoduchá, odpovídají tomu i mé příměry, které k ní vedou tj.: Myslet, Mluvit a Konat Pravdu.


Projevem, který ty nazýváš, cituji: "nabubřelou výzvou" je i schopnost v běžném životě dodržovat tyto tři jednoduché (pro někoho složité) zásady (mimochodem nemůže se jednat o nabubřelost protože jsem je nevymyslel já obyčejný člověk, ale jeden z moudrých duchovních učitelů), a to třeba tím, že dokážeme věci, společenské děje nazývat bez eufénismů a pokrytectví pravými jmény a přesně o to jsem tebe a několik dalších zvědavců svým dotazem na názor ohledně invaze IDF do Gazy a posledně zprávy Richarda Goldstona již několikrát požádal...

TO BE CONTINUED

201566

04.10.2009 03:26

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ:


Jaký byl výsledek nechám na posouzení všem čtenářům Zvědavce, kteří naší debatu postupně sledovali a že ani jeden z vás (mimo tebe Vanguard, Osel, Van Guld a nově xMen) se k Pravdě v otázce válečných zločinů IDF v Gaze (např. použití bílého fosforu vůči bezbranným civilistům zakázaným způsobem) evidentně nepostavil čelem je nabíledni...[smích]

Legrační je i to, jak ty můj dotaz na názor nálepkuješ vírou a dokonce máš podle všeho pocit, že se ti ji snažím, jak píšeš, cituji: "natlouct do hlavy" a aby toho nebylo málo ještě jsem podle tebe rozladěný..[smích] Ale kdepak Vojto. Já jsem naopak rád, že si zde takto vyměňujeme názory, protože to je unikátní příležitost, aby si je přečetli i další čtenáři Zvědavce a nezávislé se nad nimi zamysleli.


Jak potom ostatně s takovými lidmi jaké zde prezentuješ i ty diskutovat a filozofovat o Pravdě a jiných palčivých společenských problémech, když je jasné, že o Pravdu (tím, že ji z nějakého důvodu Nemyslí a Nemluví) zájem nemají? Až mi jasně odpovíš na můj dotaz (Ostatně po Goldstonově zprávě o tom, že Izrael prokazatelně páchal v Gaze válečné zločiny již velký manévrovací prostor nemáš), potom se můžeme na téma Pravdy nebo chceš-li Víry nebo barev duhy nebo spisovatelů dále bavit.


Tak co Vojto (hovoříš-li sám o korektnosti v komunikaci) dokážeš po uveřejnění Goldstonovy zprávy JASNÉ vyjádřit stanovisko nebo opět příjdou "klouzací" repliky o tom, že tě/vás někam tlačím???...[smích]jansmith[smích]

201567

04.10.2009 11:40

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Příliš černé barvy

jansmith1984 193.?.?.?

Jsem rád za váš příspěvek paní Jarmilo a souhlasím s vámi, že vidět věci černě je kontraproduktivní a to už proto, že si podle ezoteriků svou realitu vytváříme sami svým způsobem myšlení a druhem energie, kterou vyzařujeme...[smích]

Jinými slovy, myšlenky se dokáží zhmotňovat a ty negativní o to úporněji.


A ke Klausovi mám poznámku, že bych jej také ohledně jeho postojů k LS neglorifikoval. Ano, je to politik evropského a možná světového formátu, ale se všemi s tím souvísejícími konotacemi. Stačí si připomenout, že za jeho vlád a osobního působení proběhlo polistopadové předání moci a majetku v ČR netransparentním způsobem tzv. TUNEL (tj. na chvíli zhasněme) a je jen otázka jak hodně mohl sám tyto mafiánské metody skryté za tzv. demokratizací společnosti (proti všem zainteresovaným) tehdy ovlivnit bez toho aby ohrozil svou politickou budoucnost a jak hodně příspěvek z jeho strany byla politikou tzv. "umění možného"?!?! Navíc to byl on ve své sebestřednosti a jeho modrá strana, která přinesla do české politiky tehdy aroganci a nedávno pokrytectví viz. Smlouva s občany.


Jedno je jisté. Je to velmi schopný a inteligentní člověk a těžko lze rozhodnout jak dalece tehdy byl a doposud je tzv. lokajem Systému nebo skrytým "dizidentem", bez kterého by rozkrádačka národního majetku pro tzv. obyčejné čechoslováky dopadla ještě hůře...[smích]

A s tím souvisí i jeho oponentura vůči MOCNÉ squadře tlačící pokrytecky, nedemokraticky a za každou cenu LS (viz. účelové přepsání evropské ústavy po jejím prvním odmítnutí a účelové opakování referenda v Irsku).

Je to z jeho strany poctivá snaha zamezit vzniku něčeho co pravděpodobně nevzniká pro dobro VŠECH zúčastněných a nebo jen na oko hraje pseudoopozici sociálním inženýrům a bankéřům za oponou (viz. snaha o postupnou instalaci NWO), aby se v očích ovcí podpořilo zdání mediální plurality názorové svobody???Jak to v jeho případě je podle mne uvidíme v jeho závěrečných postojích. Pokud to myslí upřímně a nehraje dvojitého agenta, tak LS nepodepíše ani pod nátlakem médií, a to bez ohledu na výstup z Ústavního soudu a bez ohledu na ratifikaci, kterou by Füle a Fischer rádi viděli do konce tohoto roku.

Pokud se skloní a nakonec podepíše tak je buď zbabělec, který pro zachování dobrého bidýlka a pozice udělá co je třeba nebo jen splnil "agenturní" zadání - a v žádném případě si žádné pomníky po evropských městech (dle článku klidně až po jeho skonu) nezaslouží.


Pokud ale za žádných i vůči vlastní osobě velmi nepříznivých okolností NEPODEPÍŠE, potom to je signál, že zbabělcem, dvojím agentem ani alibistou není a jako ve své době HUS stojí i on dnes za svým názorem až do konce a dá se mu věřit i to co tvrdil a konal v minulosti.


Uvidíme, budoucnost ukáže.


jansmith[smích]

201600

04.10.2009 17:13

USA a Velká Británie platí 10 bilionů dolarů za udržení iluze o stabilitě

RE: Co dělat

jansmith1984 193.?.?.?

Kdepak Vojto, zase jsi poněkud na omylu...[smích]

Žádné sklamání nebo nevoli po přečtení tvých řádků nepociťuji. Pociťuji naopak radost, že jsi POPRVÉ po tolika naších vzájemných diskuzních výměnách (a po dlouhých porodních bolestech) konečně naplno a JASNĚ deklaroval, že se izraelská IDF DOPOUŠTĚLA (a nejen letos v Gaze, ale jak si uvedl, cituji: "i mnohokrát před tím"..) válečných zločinů.

Pokud bys tak učinil dříve a nikoli až po výsledcích vyšetřování (mimochodem také žida) p.Goldstona, který se tak nějak okamžitě stal objektem verbálních útoků ze strany sionistů a jejich lokajů, mohli jsme si ušetřit spousty strojového času a věnovat je něčemi jinému.Jedná se o velký posun v naší vzájemné komunikaci, protože nyní se pro mne stáváš důvěryhodnějším oponentem, jakkoli s některými tvými názory či vyjádřeními nemusím i nadále souhlasit.

Pro rovnováhu dodávám, že se zločinů samozřejmě dopouštěla i druhá strana v konfliktu (tedy i extrémisté nebo zoufalci na straně Palestinců), jen je třeba v takových případech VŽDY vidět, kdo je v konfliktu agresorem a kdo obětí a nerelativizovat ZLO, které páchají bojovníci za svobodu (takové jsme měli v ČR i za protektorátu, že?) se státním terorismem sionismu a lidí, kteří jej z politickomocenských důvodů využívají zpoza opony.

Pro pořádek je potřeba znovu připomenout nelegitimní vznik státu Izrael pomocí "zkorumpované" OSN způsobem, který by v dnešní době byl plně označen za terorismus (metody Irgunu, dobová i dnešní prohlášení sionistických představitelů apod.) a bohužel tento přístup i po 60letech (nejen pokračujícími zábory palestinské půdy nelegitimním způsobem) SYSTEMATICKY pokračuje.

Je toho hodne, co by se k tomu dalo říci, ale končím, protože Zvědavec a nejen on je historických a dalších informací k věci plný a kdo má zájem si je vyhledá. Navíc tě mohu těžko přesvědčovat, že tvá námitka, že se z mé strany jedná o nějaký druh Víry, je mimo realitu.

Pokud máš ale pocit, že se zde o víru jedná..[smích], tak si to klidně mysli dál, i když by mne zajímalo jako víru máš konkrétně na mysli...


Každopádně díky za tvou odpověď, oddělil ses tímto se skupiny Vanguard Ltd. a těším se na naše případné budoucí debaty.

jansmith[smích]

201634

04.10.2009 18:24

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Na jedne strane se stavi , na druhe se zase boura.

jansmith1984 193.?.?.?

Řekl bych, že jádro pudla (a indicie, kde hledat pravdu) jsou v tom, co popisuje Rene o měnícím se poměru ve zdanění občanů a korporací a nikoli co se snaží svými výplody o lůze čtenářům podsouvat Joseph o něco výše, navíc takticky..[smích] schovaný za superanon ajpinou 85.?.?.?.

Ještě chyběly emotivní nálepky o líných a závistivých sockách a už by to bylo všechno. Tj. klasický koncept zastánců modré ptákostrany (nebo tzv. pravice), kteří jediní mají údajně zájem, aby věci fungovaly a aby schopní a samozřejmě stát prosperovali. Už zapomněli, kdo byl včele nyní zadlužené ČR v době polistopadové rozkrádačky a jak pokrytecky se ptákostrana zachovala k voličům např. svou Smlouvou s občany.


Věci mají mnoho vrstev (viz. janko), které nejsou na první pohled patrné nebo co je pravděpodobnější: není zájem, aby si tzv. většina (jak napsal výše Joseph - lůza) tyto vrstvy a souvislosti uvědomila. Celý někým vlastněný mediální a další aparát na tom historicky systematicky pracuje a bylo by proti "přírodě" pokud by to v myslích běžných občanů neneslo žádané výsledky.

Prostě princip je jasný: Zisky patří NÁM, stráty zasanuje stát z veřejných rozpočtů, potažmo je zaplatí zblblí občané, a to ať již jsou pasivní nebo ne.


jansmith[smích]

201647

04.10.2009 19:46

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

jansmith1984 193.?.?.?

Josephe 85.?.?.?, tebe to fabulování bavit nepřestane???...[smích]

Nejde o rovnost mezi lidmi, že by jako měli všichni stejně. Za prvé na to tato Planeta nemá zdroje a za druhé to ani není potřeba, protože ne všichni lidé jsou stejní a každý má jiné priority i ve vztahu k plodům konzumistánu.


Jde o to, aby si byli lidé rovni jako lidské bytosti, fungovala spravedlnost (klidně sociální) a udržitelný rozvoj, který právě někteří lidé (které ty glorifikuješ) svou honbou za úspěchem, stále rostoucími košér ZISKY a HDP bez ohledu na CELEK a VŠECHNY zúčastněné popírají.

V systému, kde slabší jsou ponechání takřka napospas nenasytným a všeho schopným žralokům (navíc jsou mediálně ohlupování a mají si myslet, že křivka růstu je nekonečná) se žije z pohledu EGA opravdu dobře jen těm žralokům a jejich dobře placeným lokajům a kolaborantům, kteří ale tyto výsady musejí paradoxně postupně přesunovat za bezpečí vysokých zdí, satelitů a bezpečnostních aparátů, které je ochraňují.

To je Svět, který se ti líbí a to je ta skupina tzv. schopných, mezi kterou by ses jistě také rád dostal???

Záměrně píši dostal, protože pokud bys mezi nimi již byl, nikdy bys neztrácel svůj drahocený čas chatováním na netu (obhajováním praktik zdiskreditované ptákostrany) a jen by ses blahosklonně a s despektem k těm co hodnoty opravdu svou prací (nikoli spekulacemi a zlodějnami) vytvářejí (jistě stále radostněji) věnoval dalšímu podnikání. Nebo se z tvé strany zde jedná o charitu?...[smích]


A ke Klausovi a kupónovce, kterou ty opět vyzdvihuješ snad jen jeho SLAVNÝ výrok, cituji: "jen více takových Kožených". Nebo jej popřeš jako ten, kde Klaus mluví o "penězích, které přeci nesmrdí" nebo Havel, který se dnes nehlásí ke svému výroku o "humanitárním bombardování".

To jsou ti podnikatelé a představitelé, kteří této republice pomohli nahoru po tzv. něžné nebo jako mnozí další, o kterých se tolik nemluví ji naopak (i díky Klausům a Ježkům) rozkradli, či jak se rádo eufemisticky zjemňuje: vytunelovali, a to do státního dluhu, že se musejí samozřejmě, že? dnes oklešťovat mandatorní výdaje na úkor zblblé většiny, nikoli chytré E/elity???


Nezlob se, ale jsi legrační postava, která si svou komičnost snad ani neuvědomuje.

V jednom máš ale pravdu. Změna k lepšímu nepříjde, pokud se bude člověk stále spoléhat na jiné bez vlastního přičinění. Na někoho, který to nějak zařídí a průměrný občan bude moci v klidu dále pokračovat v utužování ovčího syndromu.

Změnu musí zahájit každý probouzející se člověk sám za sebe, i když v úplně jiných relacích, než které vidíš a propaguješ ty.


jansmith[smích]

201658

04.10.2009 20:26

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: I bez zbytečného strašení..

jansmith1984 193.?.?.?

Fillo, není správné zatracovat tzv. obyčejné lidi.


Je dobré brát v úvahu nejen, ŽE se lidé obecně "nějak" chovají (třeba pasivně, jak píšeš: u TV škrábající se v zadku), ale i "PROČ" se tak chovají a zejména, "KDO" je k takovému přístupu a "JAK" dlouhodobě (po věky) vychovává.

Pokřivená přímá a podprahová výchova je mocná zbraň manipulace a tzv. běžný člověk nevědomě a pohodlně parazitující na konzumistánu nemá v podstatě šanci ani zájem ji rozpoznat a obrnit se proti ni.

Jedině vlastní životní "kříž", který jej dříve nebo později potká jej spravidla donutí pootevřít oči a začít přemýšlet nad rozdíly mezi realitou faktickou a virtuální a pokud nepotká někoho vědomého, kdo mu v probouzení pomůže, ani tehdy souvislosti ve svém celku začít chápat nemusí a dále žije a nakonec jako tzv. "bezduch" umře ve zmatku.


Tito spoluobčané (jakkoli se jedná doposud o většinu) nezaslouží odsouzení, ale naopak soucit a pomoc, kterou jsou i tyto naše zvědavcové debaty. Nemusí pršet, stačí když kape a povědomí naší lidské rasy se většinově mění k lepšímu i proto, že éra internetu znemožnila (hodně to zlobí Mr. Rockefellera..[smích]) monopol mocných na informace.

A v tom podle mne spočívá naděje NEBO za jistých nepříznivých okolností (pokud jej podle Vesmírných lidí ovládnou tzv. černá trička...[smích]) i postupná poroba nebo možná skáza této civilizace.

Myslím, že už naše generace (nejen ty nejmladší) budou mít možnost poznat výsledek.


jansmith[smích]

201666

04.10.2009 21:47

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: I bez zbytečného strašení..

jansmith1984 193.?.?.?

Důvodem proč buditelské informace tzv. běžní lidé nechtějí slyšet a proč se ovčáků a absurdistánu ve kterém po věky žijí i militantně zastávají je právě STRACH z nejistoty, kterou přinášejí změny a hlavně NEVĚDOMOST, kterou výchovou přímo nebo podprahově přejímají od tzv. "autorit". A to od "autorit" které jsou buď samy nevědomé nebo patří mezi sortu tzv. mediálních i jiných košér manipulátorů...

A nyní slůvkem košér nenarážím na hexagramisty nebo pentagramisty a také je jedno jestli jde o manipulátory, kteří jsou v hiearchii postaveni nejvýše nebo jde-li jen o jejich lokaje a kolaboranty.


A pokud jde o kategorii "obyčejného člověka", tak tím jsme VŠICHNI bez rozdílů rasy, národnosti, etnika, vyznání nebo jak hodně máme penězmi nacpaný strožok...[smích] ... Přesnějším výrazem je "lidská bytost" a v okamžiku smrti si to uvědomí každý, i kdyby byl v životě faraonem nebo jen o své výlučnosti přesvědčený farizej.

Právě lidé, kteří si svou "obyčejnost" uvědomují a nestydí se za ni jsou duchovně mnohem výše a jsou tzv. hodnotnější než všichni ti, kteří přes piedestaly, ze kterých shlížejí na ostatní (moc a majetky, které vlastní)... a navíc se sebestředně domnívají jak jsou vyvolení a úžasní.


Lidem, kteří se ještě neprobudili nelze nic vnucovat. Mělo by to opačný účinek, a proto je při jednání s nimi na místě soucit a trpělivost, která sama obvykle odhadne jakou dávku tzv. Pravdy jsou ještě schopni (nikoli nevědomě ochotni) pozitivně zvládnout. Ve své podstatě se všichni lidé (až na deprivanty) kloní podvědomě k dobru, pravdě a spolupráci, jen někteří z nich tyto humánní hodnoty ale vědomě a nesobecky (pro brainwashing, který na ně dlouhodobě působí) praktikují.jansmith[smích]


PS:

"Vědění bez laskavosti a poznání bez střízlivé střídmosti je k ničemu".
Don Juan

201676

05.10.2009 09:15

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: vzpomínám na r. 2003

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, Zdeněk Adamec nezapadá do manipulačních vzorců Systému, do kterých někomu krásně ve své době zapadl Palach, po něm Zajíc apod.

A protože svým činem tento citlivý mladík nijak nepřispěl mocným k dosahování jejich cílů (spíše jimi podporované pokrytectví doby -pro moc a peníze do těch správných kapes- nepříjemně pojmenovával), tak se k jeho hrobu příslušníci tzv. E/elit a jejich lokajové s kyticí nikdy poklonit nepřijdou...[smích]

Naopak. Postupně se na něj úplně zapomene a přesto, že ve svém dopise světu na rozloučenou (mimochodem napsaným velmi soudně) na konci přímo poprosil, aby z něj neudělali blázna, mainstreamový plátek označil za důvod jeho sebevraždy přesně to, co psychicky narušeného člověka evokuje, totiž jeho osobní problémy. Navíc a co je důležité, neopomněl pochopitelně dodat, že z textu dopisu nevyplývá, že by měl politický podtext...

Hra na mediální promývání mozků nevědomé většiny občanstva úspěšně pokračuje a i na tomto příkladu je možno dokumentovat, jak vše do sebe krásně zapadá.


E/elity se poučily z minulosti a nepříjemné informace (jako to za totáče dělali tzv. komunisti) již úplně neblokují. V éře internetu to ani není možné, tak se přizpůsobily a jediné co potřebují je, aby každá taková pro establishment a trend doby nelichotivá informace nebo poselství bylo správně přímo nebo podprahově "očipováno".

Stačí nenápadná poznámka o konspiraci nebo v tomto případě o osobních problémech pisatele dopisu (žádná poznámka nějaké autority, že věc stojí za zamyšlení, že?) a veškerá hloubka a pravdivost sdělení je v mysli tzv. průměrného čtenáře zdiskreditována a její naléhavost z nevědomého podvědomí rychle vytěsněna.


Pokud by 19ti letý Zdeněk Adamec svým činem nějak přispěl vyšším zájmům, vše by se jako v případě J.Palacha ubíralo úplně jiným směrem. V dnešní době by Masy byly médii přímo (nebo jak se dělo za totality šeptandou nepřímo) zburcovány a následovaly by okázalé pohřební akce za účasti truchlících davů a tzv. osobností. V dnešní době bychom měli navíc možnost třeba na Nově nebo na ČT-24 s V.Moravcem a hosty..[smích] sledovat celodenní diskuze na téma co se stalo a proč.


Je to bžunda, i když tragická a těm mladým (kteří se extrémním způsobem pokusili burcovat druhé a přitom ti "správní" jen tzv. posloužili vyšším zájmům) již život nikdo nevrátí. Také je dobře, že se stále najdou lidé, kteří tyto médii a lokaji Systému postupně ignorované až zapomenuté případy (třeba v diskuzích na internetu) připomenou.


jansmith[smích]

201729

05.10.2009 16:14

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: vzpomínám na r. 2003

jansmith1984 193.?.?.?

Ano, tohle jste pojmenovala trefně, cituji: "občané podvědomě cítí, že se nic nezměnilo". Na druhou stranu ačkoli (mimo těch "šikovných" co se napakovali) cítí, že změny jdou jinam než očekávali, tak jsou v průměru již tak zpracování (brainwashed), že je to až na vyjímky k nějaké (byť duševní) akci ze strachu a pohodlnosti nepřivede.


Lide byli tehdy z Gorbyho (jako nyní z Obamy) nadšení a ti málo nebo vůbec o pozadí změn informovaní (a tudíž patřičně naivní) cinkali na náměstích klíčemi nebo aspoň u TV nastávajícímu kvasu upřímně fandili.

Věřili náhle se vylouplému Havlovi či Malému (o kterých předtím většinový národ neměl ani páru a kterým dle jejich slov nešlo o majetky a pozice - což později jako v případě bývalého prezident praktickými skutky popřeli..[smích]) a jejich projevům o tom, jak je komunisti straší kapitalismem, nezaměstnaností a drogama.?!?!

Věřili propagandě o hodné Americe, která se nás za cenu vlastního uskrovňování a obětí snaží uchránit před komunistickou rozpínavostí a až v průběhu 20ti let od tehdejšího předání moci začali pomalu chápat, že to vše byla jen pokrytecká slova kněží, rabínů a zejména karierních politiků, která je měla (jako již tolikrát v historii) nasměrovat "správným "košér" směrem, a to k souhlasu a podpoře dávno naplánovaných korporátně-mafiánských změn....


Historie a manipulace s lidskými emocemi a naivitou se cyklicky opakuje a mění se jen doba a podmínky za kterých k tomu dochází.

A protože nebyl zájem, aby tyto oranžové pseudorevoluce proběhly jako např. ta francouzská nebo bolševická krvavě, tak vše proběhlo za nadšení mas a pro bývalé vládce relativně v klidu. Jen někde s bývalými vládci (jako v Rumunsku) Systém nepočítal a byli revolučním tribunálem v několika hodinách odstraněni nebo tzv. popraveni. Vlastně i Saddáma v Iráku potkal tento osud a nebylo mu nic platné, že před tím po mnoho let s vládcí "vesmíru" spolupracoval.

Tehdy u nás stačilo jediné. Říci nabuzenému davu, provokatérům a deprivantům, aby začali označené skupiny lidí lynčovat nebo jak se později událo v bývalé Jugoslávii, aby Češi začali bojovat se Slováky a lusknutím prstů by se stalo. Naštěstí pro nás nebyl mocenský důvod společnost jako v Jugoslávii oslabit a učinit povolnou, a tak se u nás signál k násilí nevytroubil.


Vždy je třeba se nejdříve ptát "komu co prospívá", KDO (jako korporace a mafiánský kapitalismus pro moc a peníze do těch správných kapes) stojí v pozadí a to je podle mne jádrem toho, před čím se snažil mimo jiné podle mne varovat i Zdeněk Adamec.

Co k tomu říci na závěr. HHBB to dobře vyjádřil, cituji: "Lidé s tím předešlým systémem kolaborovali povětšinou naoko. S dnešním doopravdy.", ale dodávám, že i tak naděje, že lidé nakonec z ovčího syndromu procitnou, neumírá...


jansmith[smích]

201771

Tak tak korutane. Blackwater se bude zodpovídat tak, že se košér přejmenuje (již se stalo) a jedeme dáááááááál.

jansmith[smích]

201872

06.10.2009 20:30

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

RE: Souhlasit ci nesouhlasit_

jansmith1984 193.?.?.?

Superanonyme 79.?.?.?, fakta po kterých voláš byla zde na Zvědavci (i jinde) v mnoha článcích a příspěvcích laiků i odborníků již mnohokrát zmíňována.

Bylo by dobré si najít čas, nejdříve si je projít a až potom se pustit do polemiky...

jansmith[smích]

201874

Zajímavě napsané mirdo.


Většina lidí, kteří se o tyhle věci zajímají dokáží s větším či menším úspěchem pojmenovat jednotlivé puzzle obrázku, ale složit je dohromady v širších historických a jiných SOUVISLOSTECH dokáže již málokdo.

Není možno získat kompletní obrázek vytrháváním "věcí" z celku a označit je za "podstatu". Když se k tomu přidá faktor Zevšeobecňování, který tak rád jako jeden z ovládacích programů oveček využívá podjatý mainstream, lokajové ovčáků a zmateně splupracující spoluobčané, plus sofistikovaná snaha přímo nebo podprahově pro MOC a PENÍZE do těch správných kapes pokrytecky manipulovat jinými, potom, aby se v tom guláši "pes" vyznal...[smích]Proto DÍKY lidem, kteří nejen jako někteří zde na Zvědavci, ale celosvětově dokáží nesobecky bez emocí a s nadhledem skládat (viz. jankův příměr) jednotlivé vrstvy informačních puzzlí a tím pomáhat postupnému vyprošťování povědomí lidské rasy z mlhy mediálně i jinak historicky udržované virtuální reality.

Tento pohyb směřuje pomalu ale jistě kupředu - k Pravdě (k Dobru), která byť je subjektivní, tak nám říká, že pokud jen nefilozofujeme pro filozofování, je jenom jedna - Univerzální.


jansmith[smích]

201936

07.10.2009 14:51

Barroso se Sarkozym si oddechli: Třetí irské referendum nebude třeba

RE: Souhlasit ci nesouhlasit_

jansmith1984 193.?.?.?

Rozdíl mezi nickem a superanon ajpinou 85.?.?.? nebo třeba 79.?.?.? (a proč je nick transparentnější) byl zde v debatách již mnohokrát vysvětlen a tak jako v prvním případě ve věci LS i tady ti doporučuji, aby sis prošel archiv.

Mnoho odpovědí na spousty nejasností a otázek jsou obsaženy už tam.


Pokud jde o LS, tak pokud se nemýlím, tak odkaz na její znění byl zde na Zvědavci zmíněn a je na každém, aby se k ni dostal. Na Zvědavci je prostor spíše pro analýzi, komentáře a názory nejen laiků, ale i odborníků a v tomhle ohledu si myslím tady nuda není ani náhodou.


jansmith[smích]

201939

V čem je podle tebe HHBB jak píšeš, cituji: "ten Fullford" podivuhodná postava a co si máme (jak říkával Švandrlíkův major Terazky) "predstaviť" pod takovým to výrazom "týpek"?

Podprahově tím podsouváš názor, že Benjamin Fulford je jen dalším ze zmatených konspirátorů, kteří narozdíl od lidí (mezi které se jistě počítáš i ty?) nevědí, která bije...[smích] a že ti až tak nejde o fakta ilustruje i tvá neschopnost napsat bez chyby jeho příjmení.


Než se, jak si upřesnil - jindy, pustíš "do dalšího rozboru" možná by stalo za to nastudovat si pokud možno jeho životopis a co to je vůbec za člověka a až potom jej můžeš nálepkovat jako týpka.

Jestli je on týpek, tak je týpek i M.Moore a další světoví investigativci, kteří burcují veřejnost před (pro jisté kruhy tak výhodným) pokrytectvím Systému, který nevytvořili ti tzv. obyčejní lidé, ale jen v jeho konstrukci někomu po dlouhé věky pod strachem, s podprahově "správně" naťukávanými pudy a emocemi a často s velkou naivitou, nevědomě někdy méně, někdy radostně, pomáhali.

Jinak Fulford se narodil v Kanadě v 61ním roce v rodině diplomata (otec byl ambasadorem v mnoha zemích), pracoval léta pro Forbes, hovoří 4mi jazyky, žil dlouho v Japonsku, od mládí měl velkou empatii a vždy vystupoval proti brainwashingu běžné populace. Zajímavé je, že jeho předci patřili k vládnoucím vrstvám společnosti a pohybovali se ve vysoké politice jako např. jeho praděda, který byl senátorem...K videu, které sem vložil mirda ti přidám ještě jedno. Vydrž celou hodinu, kterou trvá a jsem docela zvědav, jak jej okomentuješ:

Benjamin Fulford - Ultimátum - 1-3 - Czech:
http://video.google.com/videoplay?docid=-512225306...

Hovoří tam o své backgroundu a zazní tam i zmínka o Projektu Camelot.


Nevím jestli, jak napsal mirda, "mlžíš" záměrně nebo z nevědomosti nebo tě prostě jen baví filozofovat (pamatuješ na naší debatu na téma Pravdy?..[smích]), ale minimálně máš podle mne pravdu v tom, že tvoje příspěvky tady jsou inteligentním oživením diskuze (pozor - inteligentní ještě neznamená moudrý) a také jiným pohledem na věc.

Díky ti za ně a těším se jaké postřehy a zajímavé informace k věci (doufejme, že ne podobné Vojtěchovu stylu klouzání po povrchu) sem ještě přidáš. Třeba jsi ty ten správný člověk, se kterým se Zvědavec ve svých diskuzích přiblíží k SOUVISLOSTEM tj. k -PODSTATĚ-, po které jsi také v minulosti volal.


jansmith[smích]


PS:
V případě, zájmu o další videa s B.Fulfordem stačí říct.

202030

08.10.2009 21:39

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky jsi to napsal Josephe, jen bych ti připomenul výrok, který jsi jinde ve vlákně asi přehlédl a který správně košér nezmiňuješ, tj. Klausovu podporu např. zloději Koženému viz. jeho výrok: "Více takových Kožených".


Ačkoli se někomu může jevit úžasná, problém Ježkovy/Klausovy kupónovky není jen technický (který má jistě svá diskutabilní pro a proti), ale zejména právní a s přihlédnutím k tomu co v závěru umožňovala i etický.

Prostě a jednoduše šlo o to zhasnout a bez pečlivé přípravy a přijetí potřebných zákonů, které by minimálně ty největší zlodějny znemožnily umožnit těm informovaným, aby se na státním (společném) majetku "legálně", nevratně a rychle napakovali a nějaký bonus pro společnost? Zadlužení, utahování opasků a dnes s výmluvou na krizi snaha utáhnout mandatorní výdaje, kdy na prebendy pro ovčáky nebo transportéry a nové M16 je samozřejmě peněz dost...

Atmosféra ve společnosti (legislativci) byla tehdy velmi povolná, takže by Klaus, pokud by mu na tom záleželo, byť teď může tvrdit opak, jistě vše potřebné prosadil.

Jenou větou: Aby zůstalo rozsvíceno nebyl zájem.


Samozřejmě, že bylo nutno pustit tzv. k lizu (aby se neřeklo a jako kouřovou clonu) i běžné lidí, ale tak, aby to nenarušilo ty nejhodnotnější transakce a "správné" předání majetku (pí. Jarmila zmínila jestli se nemýlím např. akcie Aera Vodochody) a aby to nebylo později právně i jinak napadnutelné. Tímto způsobem byla kupónovka připravena kupodivu dokonale. Žraloci se napakovali a ovce, které nějakou tu tisícovku a třeba i maličko více vydělaly si nyní chrupkají, jak to bylo všechno výhodné...[smích]

Důležitý je i fakt, co se později s kupónovýma knížkama dělo a jak běžní držitelé kreditů postupně dalšími legislativními machinacemi o svůj tzv. majetek a vliv v globále přicházeli.


Peace s tebou.

jansmith[smích]

202038

10.10.2009 14:44

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Teraz sa nepridám k všeobecnému odsudzovaniu LB. Snažím sa vidieť svet

jansmith1984 193.?.?.?

Máš pravdu Josephe, "Peace s tebou" se dá napsat ironicky nebo vážně.


Dá se napsat i způsobem 2v1, tj. adresát si již podle své nátury, vlastní předpojatosti nebo čistoty vlastního svědomí..[smích] sám rozhodne, jak to jeho protějšek myslel.

Úžasné na tom je, že pozdrav "Peace s tebou" se dá napsat i ironickým způsobem, ale nikoli, že by ironizoval poselství samotného pozdravu (to může být v souladu s Kristovým vzorem myšleno naprosto upřímně), ale ironie v něm zakódována může být namířena pouze proti názorům, vulgaritám a demagogiím adresáta.


Sebekriticky a spravedlivě (pro sebe) rozhodnout, jak to bylo myšleno v tomto případě je jen v tvé moci. A Peace s tebou.


Jansmith[smích]

202167

10.10.2009 21:15

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Vychova a vzdelani novych spojencu USA v zahranici

jansmith1984 193.?.?.?

Výborná poznámka od tapanmisra. Krásný příklad, jak si US establishment vychovává své budoucí spojence, kteří později košér Systému pomohou ZEVNITŘ rozložit nepohodlné "staré" pořádky...[smích]


Krásný příklad je mediálně známý ochutnávač kravat Gruzínský prezident Saakašvili, který podle Wiki studoval nejen ve Štrasburku, v italské Florencii na Akademii evropského práva a v Haagu na Akademii mezinárodního práva, ale i v bratrských USA na Columbia University v New Yorku a na George Washington University, což má být soukromá univerzita ve Washingtonu, D.C.

Vojenští a jiní poradci kterých za "mír a demokracii" bojujících států mu pomáhali připravovat jeho dělostřeleckou palbu na spící Cchinvali si již, předpokládám, každý zájemce najde z dostupných zdrojů sám (napovím: USA a Izrael).

jansmith[smích]

202184

13.10.2009 09:30

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

K tomu co djb napsal opět není co dodat. Ptám se: Proč je náš svět založen na deprivantském principu, kdy velmi často platí, že "zloděj křičí, chyťte zloděje"???

Proč Joseph s mlhou pokrytectví morálních principů zapomíná na to, že první kdo byl v Sudetech vražděn a kdo přišel o své domovy a byl vyhnán byli čeští občané, kteří henleinovcům a sfanatizovaným kolaborujícím Němcům (pokud se bavíme o této straně Sudet a čest vyjímkám) nijak neublížili a chtěli žít v pohraničí v klidu a míru? Proč Joseph nemluví o tom, jak je hnali s výkřiky a "českých psech" a bůhví kolik zvěrstev to doprovázelo?

Zase jako periodicky v minulosti jsme u farizejů, kteří kopou za někoho jiného než české občany a to nepopírám, že psychopati, kteří se Němcům po válce jakkoli mstili měli/mají být tvrdě potrestání.


Pro Josepha ještě jednou: Válku, se všemi jejími hrůzami a následky nijak nerozpoutal Český národ a z toho pohledu si Německý národ (Sudetští Němci, kteří po 3.říší s pocitem vyvolenosti hlasitě a freneticky volali) musí nést důsledky, jakkoli se to někomu může zdát podivné. BD bych nechal spát, ale pokud se mají otevřít, tak se vším všudy, se všemi reparacemi i ostatním postiženým národům, jakkoli se to Josephovi nelíbí a pláče, že by Němci přišli na buben...[smích]

Nepřišli Josephe. Světoví bankéří, kteří za vyzdvižením Hitleta a rozpoutáním WW2 stáli měli tehdy a mají stále dost prostředků, aby vše vyrovnali. Není ale zájem, protože by se tehdejší finanční impéria nomohla (i díky splácení válečných půjček) tak rychle nafukovat a nemohli by tak snadno vznikat ani dnešní novodobí trilionoví boháči.

jansmith[smích]

202325

13.10.2009 19:24

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

A co Izrael irku? Na ten jsi ve své výčtu zemí, které vyhrožují ostatním jadernými zbraněmi (tak nějak) zapomněl?


Vlastně nezapomněl, omlouvám se, protože Izrael vlastnictví zbraní hromadného ničení (jaderných) nikdy oficiálně nepřiznal a možná proto ani správně košér způsobem nepodepsal potřebné mezinárodní úmluvy, jak je (světe div se) mezi prvními jako signatář podepsal ten "nebezpečný" Irán.

Myslím, že jsi Izreal nejmenoval ze strachu, a to z podobného strachu jaký mají sioinisté, protože zloděj velmi rád vykřikuje: chyťte zloděje.Dobře příčiny proč je Irán v merku bojovníků za pravdu, lásku a demokracii ve svých třech bodech v jiném přispěvku vyjmenoval mirda.

Mrkni na něj irku a čekám, jak to okomentuješ.


jansmith[smích]

PS:
Ještě si připomeň, který bojovník za demokracii, pravdu a lásku (stát) podporoval Saddáma proti Iránu, až to vedlo k mnohaleté krvavé válce. Také nezapomeň, kteří to bojovníci za lásku, demokracii a pravdu...[smích] (státy) měli své vojenské poradce v Gruzii, aby proamerickému prez.Saakašvilimu (na západních univerzitách k pravdě, lásce a demokracii vychovávanému) v rámci jeho nočního dělostřeleckého útoku na spící jihoosetinské Cchinvalli tzv. košér radili.

A Peace s tebou...[smích]

202368

14.10.2009 16:41

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

Steve i mirda irkovi i Antoninusovi poskytli další faktické informace a postřehy a já se příznám, že Antoninusův poslední odstavec (on to pojmenoval: dodatek k Izraelské ivazi do Gazy) mě dostal..[smích][smích]


Jediné co jej za takovou úsměvnou propagandu omlouvá je snad jeho absolutní neinformovanost a tudíž košér zaujatost. Pokud sem přišel jako "agent" zvratky poblitého nezvědavce, tak jej už neomlouvá nic.

Dokonce i Vojta49 zde v diskuzích po dlouhých porodních bolestech nakonec uznal, že se izraelská IDF v Gaze dopouštěla na civilistech válečných zločinů (on dokonce uvedl, že nejen tehdy a to jej ctí) a náhle zde ve vlákně máme opět (sorry za výraz) "vykuka", který špinavosti v Gaze pojmenoval jako, cituji: "velice ohleduplné" a dokonce nezapomněl zmínit Varšavské geto.


Neuvěřitelné. A kdybych si nebyl jist, že zde na Zvědavci pro svou košér zaneprázdněnost nemá čas přispívat sám "velký" Netanjahu (jinak chazar jako repa), tak bych si mohl myslet, že to psal jménem nicka Antoninuse on. Stejná slova, stejné argumenty, a to bez absolutní sebereflexe a nebo alespoň s přihlédnutám na vyšetřovací zprávu OSN, kde p.Goldston IDF z válečných zločinů v Gaze bez milosti oficiálně obvinil.

Taky se do něj košér squadra v Izraeli a jinde a její lokajové hned pustili a aby tzv. dobře bylo, tak Palestincům USrael ihned "doporučil", aby se ve vlastním zájmů jakýhkoli obvinění Izraele zdrželi.


Zajímá to Antoninuse??? Ale kdepak, ten rád diskutuje..[smích] a jistě již píše další příspěvek, kde tentokrát rozebírá technické parametry mírových světlic z bílého fosforu (které jsou v husté zástavbě plné civilů na přisvícení..[smích] přeci povoleny?!?!), byť je podle jeho předchozího tvrzení Izrael v Gaze možná ani nepoužil. Jak by řekl Almighty - "blahoslavení chudí duchem".


jansmith[smích]

202455

15.10.2009 13:40

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

Je vidět Antoninusi, že se neshodneme a jak bychom také mohli, když ze strany sionistů a jejich lokajů není přes 60 let o jakoukoli férovou dohodu a snahu o pojmenovávání věcí pravými jmeny zájem.

(poznámka na příspěvek Rostislava Muchy s upozorněním na skloňování: je mi jedno, jestli se tohle jméno skloňuje podle Dia nebo někoho jiného, protože to nemá nic společného s topikem. Navíc zde v diskuzi se jedná o pouhý NICK, který nemusím skloňovat vůbec nebo naopak jakkoli...[smích]..Dodávám, že se poznámkou inzultován necítím..[smích] a z jazykového úhlu pohledu byla zřejmě na místě).Je evidentní Antoninusi, že další vzájemná debata na téma válečných zločinů IDF v Gaze (nikoli jak jsi napsal pouhých "přestřelek"...) nemá smysl a protože má fakta, fakta jiných ani apel na etické či morální normy nepřijímáš, tak ti pouze doporučím k bližšímu studiu jiný článek, který tento problém rozebírá i z jiných úhlů pohledů:

Izrael a Goldstonova zpráva
http://www.zvedavec.org/komentare/2009/10/3345-val...


Přečti si pozorně i diskuzi pod článkem a už se těším, jak se do ní se svými na první pohled seriozními, ale ve skutečnosti farizejskými názory zapojíš.


jansmith[smích]


PS:
A nediv se, že na příspěvky jako byl ten tvůj nemohu reagovat vážně, ale naopak používám ironii nebo sarkasmus. S lidmi, kteří TAKTO (navíc rádoby kultivovaně) obhajují zločiny, násilí na bezbranných civilistech (ženách, dětech atd., byť by zahynul jen jeden člověk, ale jich byly stovky) v Gaze nebo kdekoli jinde na Planetě a oblékají je do eufénismu jako byl ten tvůj, cituji: "velice ohleduplný" přístup a nejsou mimo realitu a naivní si jinou reakci nezaslouží.

Dodávám: Pokud bych o zmíněných špinavostech IDF v Gaze debatoval bez použití ironie naopak s pokrytcem, který není naivní ani neinformovaný, ale který zde jako správný lokaj pouze plní "agenturní" zadání, potom bych asi potřeboval silnou dávku Kinedrilu nebo jinou prevenci proti žaludeční nevolnosti...[smích]

Do které kategorie diskutujících patříš zatím nevím, ale jasně se to ukáže ve chvíli, kdy budeš chtít tuto debatu natahovat a jako správný "lidumil" mi doporučíš, abych si ten Kinedril nebo něco jiného na nausea vzal.

202549

15.10.2009 15:36

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Jak funguje platnost smluv v pravnim state?

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře Josephe. Definitivně jsi se stylem a výrazivem svého příspěvku prozradil, i když jsi "košér správným" způsobem svůj nick "Joseph" v podpisu ani jinak neuvedl.

Za tvůj podrobný elaborát ti děkuji, protože jak jsem jej pročítal, tak se můj pobavený úsměv postupně (a hlavně u posledního odstavce) rozrostl to hlasitého smíchu, a tak ti za těch cca 10min prodlouženého života ještě jednou a stále s úsměvem na rtu děkuji..[smích]


Možná to celé tady myslíš dobře, ale mám pocit, že na to nejdeš dobrou cestou. Zaprvé se stále schováváš, pravděpodobně proto abys splynul s "davem", za superanon ajpinou (mimochodem, tento termín je originál z mé hlavy...[smích] a čestně dodávám, že jsem jej nikde neopsal) a za druhé kolem sebe kopeš jako valach v říji a buď si vědom, že byť to na první pohled tak nemusí vypadat, tak výraz "valach" i "říje" jsem použil záměrně.


Víš, ja tady nechci plnit roli tvého školitele a pochybuji, že by se to člověku s tvou náturou líbilo, ale pak se nemůžeš divit, že lidé s podobným projevem jako ty zde v diskuzích již získali přiléhavé označení "pepek vyskoč" a že se čas od času potkáš z někým, kdo ti tyto okolnosti s dobrým úmyslem a bez emocí v rámci debaty o topiku připomene.

Hestroy se tě tady v minulosti za některé tvé zajímavé diskuzní postřehy a názory zastával (a možná vlastně nebyly tvoje???, protože je také napsala nějaká odvážná superanon 85ka) a byť mohl mít pravdu, tak stylem, kterým se prezentuješ si kredit a seriozní pozornost ostatních (můj rozhodně) nezískáš.

A pokud ti tady nejde o seriózní debatu bez vulgarit a napadání oponentů (nebo se jen neumíš ovládnout?), tak si buď vědom, že jsi se opět jako v minulosti jen znovu odkopal (možná proto jsi kdysi upustil od používání nicku Joseph a přešel do 85kové superanonymity?) a vážně tě tady podle mne bere opravdu málokdo.

Jak to bude dál je jen na tobě a Peace s tebou.


jansmith[smích]

202553

15.10.2009 16:39

Ekonomické zotavení je iluze

RE: Placebo a nocebo

jansmith1984 193.?.?.?

Není nutno pociťovat lítost Vojto, tak jak ji nepociťuji v diskuzích s tebou já. Přiznám se, pokud bych měl pociťovat nějakou emoci, tak by se maximálně jednalo o soucit a nastudovat si rozdíl mezi lítostí a soucitem již nechám na tobě.


Před chvíli jsem v jiném vlákně zareagoval na příspěvek Josepha (nebo přesněji řečeno jedné superanon ajpiny 85) a tak začnu podobně.

Víš Vojto, ty to tady asi taky v celku myslíš dobře. Mnoho tvých úvah a podnětů je zajímavých a je možno je brát vážně, ale mám pocit, že celkově jak po filozofické, tak lidsky morální a etické stránce míjíš méně nebo více podstatu.


A mám li odpovídat na tvé dotazy, tak na dotaz: na čem je mé přesvědčení (viz. vychovávání a podněcování) založeno mohu uvést následující: Je to přesně tak, jak si nevědomě napsal. Je založeno na zkušenostech s výchovou vlastních dětí (nebo byly někoho jiného?..[smích]) i na vědeckých výzkumech.

Rozebírat vědecké výzkumy by bylo nadlouho, ale jako příklad (pro MOC a peníze do těch správných košér kapes) negativně použité výchovy připomenu výzkumy s podprahovou reklamou i dalšími způsoby ovlivňování lidské mysli a podvědomí, které se nejen v různých košér labolatořích v minulosti zkoumaly (podle mne nadále a stále radostněji zkoumají) a byly prokazatelně vůči nevědomé veřejnosti POUŽITY.

Už jsme se na toto téma v debatě v jiném vlákně narazili, tak si znovu projdi archív a vyhledej nebo vygoogluj detaily.


K pojmu homo stupidus: Nejde o to, kdo jej první zformuloval, jestli ty nebo MUDr.Koukolík, ale o to v jaké souvislosti jsem jej ve své reakci na tebe zmínil.

Tu souvislost jsi ale, jak to u tebe bývá v diskuzích obvyklé vynechal (nebo jinak řečeno pro jistotu nekomentoval) a místo toho odklouzal jinam...[smích]


A nějaký závěr? Netvrdím, že výrok o tom, že my lidé rádi získáváme něco za nic sis vycucal z palce a ani jej nepopírám. Lenost člověka, tj. vlastnost hledat způsoby jak si život zjednodušovat a zpříjemňovat je jedním z hlavních motorů POKROKU. Jenže není jedno o jaký POKROK jde, jakými metodami, prostředky se motivuje a k jakým koncům takový pseudoPOKROK může skrze popírání etiky a morálky a udržitelného pokroku nakonec naší tragikomickou civilizaci přivést.

Aby ten konec nebyl pro většinu tzv. obyčejných lidí (pravděpodobně ale i pro ty tzv. vyvolené) tragický, proto musíme jako lidská rasa méně filozofovat a raději více, v souladu s etikou a morálkou (nikoli tou farizejsky proklamovanou), konat. Mnoho lidí mnoho čte, ale nikdy neudělají takřka nic proto, aby poznatky (o mezilidských i jiných vztazích, které získali) nějak v praktickém životě (do svého vnímání reality) APLIKOVALI a mám pocit hraničící takřka s jistotou, že to bude do značné míry i tvůj případ...


jansmith[smích]

202560

16.10.2009 08:19

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

jansmith1984 193.?.?.?

Informace, které poskytuje článek, který sem dal Rene Bartosek "Konflikt na Blízkém Východě – rekapitulace" jsou zde na Zvědavci probírány v podstatě od nepaměti.

Je tam všechno, co zdejší příslušníci Voldemort s.r.o nechtěji slyšet a vidět a co by rádi veřejnosti podávali sionistickým podjatým zmanipulovaným způsobem, a to jen ze svého úhlu pohledu. I Sabra a Šatila je tam zmíněna a díky Zvědavci a lidem, na které účelové pobrékávání o antisemitismu neplatí se tyto pro sionisty a jejich lokaje nepříjemné informace stále mezi probouzející se veřejnost dostanou.


Jen podjatý lokaj Systému a nikoli jen dočasně málo informovaný člověk si svůj názor po tolika přednesených faktech neupraví a v souvislosti s tím, CO a JAK se dělo i posledně v Gaze se nad vším znovu nezávisle nezamyslí. Jen Voldemort nebo jeho lokaj může stále dokola i v diskuzích jaké vznikají zde na Zvědavci obhajovat neobhajitelné a kopat za pokrytectví, které se paradoxně obrací proti tzv. obyčejným židům, zatímco pomáhá hrát E/elitám (pro MOC a peníze do těch správných košér kapes) vabank.

Jansmith[smích]

202610

16.10.2009 08:44

Ti zatraceni Íránci teď vyhrožují, že budou spolupracovat

RE: Je třeba se na to dívat i z jiné strany

jansmith1984 193.?.?.?

Je možné Antoninusi, že máme, jak píšeš: "ke schodě v mnohých věcech blíže" a to je potěšitelné.


Je mi jasné, že (pokud to jen nehraješ) nejsi zde v debatách často a můžeš mít tudíž pocit, že jsem podle tebe ve věci Gazy málo nestranný.

Není tomu tak a pokud bys monitoroval všechny moje debaty např. s Vojtou49, přečetl by sis tam, že nepopírám ani zločiny extrémistů a zoufalců na straně Palestinců vůči Izraelcům.

Přečetl by sis ale i mé zdůvodnění proč se ty zločiny dějí (že je důležité věci vnímat komplexně a z historického hlediska), mnohem pozorněji by sis prošel i článek a diskuzi na který tě odkazuji ve svém předchozím příspěvku a ještě pečlivěji by sis pročetl nový odkaz, na který v jiném vlákně před chvíli upozornil Rene Bartosek viz: "Konflikt na Blízkém Východě – rekapitulace" - http://www.blisty.cz/art/31508.html

Uděláš to dodatečně nebo patříš opravdu do zdejší squadry, kterou jsem pracovně pojmenoval (podle nicku jednoho zdejšího zastánce sioaktivit) jako Vanguard s.r.o nebo Vanguard Ltd.???


A přidej si k tomu i další nezávislý článek (a diskuzi pod ním): "Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva" - http://www.zvedavec.org/komentare_3345.htm?PHPSESS...


jansmith[smích]

202612

16.10.2009 18:39

Malicherné problémy naší blaženosti

RE: Kdo je Čestmír Hofhanzl

jansmith1984 193.?.?.?

Po přečtení článku p.Hofhanzla musím konstatovat, že je to podle mne přesně tak, jak popisuje Mirko D. Ve svých řádcích akcentovaným důrazem na Ruskou kartu a absolutním ignorováním ostatních SOUVISLOSTÍ p.Hofhanzl okamžitě zapadl mezi skupinu studovaných a inteligentních, ale ve skutečnosti nevědomých a možná podjatých ignorantů, NEBO (což je pravděpodobnější) do skupiny na Systému závislé hrané "opozice" nebo přímo všeho ochotných lokajíků.


Úžasné ale na tom je, že narozdíl od mainstreamu, kde by čtenáři brali jeho názory za bernou minci a zase by o něco přibylo "bezduchů", kteří by se na Rusko a ruský lid (v souladu s něčími zájmy) dívali mezy prsty, zde ve vlákně se okamžitě díky postřehům a faktům souvislostí ZNALÝCH zvědavců odkopal a tím, že byly zmíněný i jeho názory v jiných záležitostech (zradar), tak se v podstatě jako důvěryhodný zdroj informací k zamyšlení zdiskreditoval.


I v tom spočívá zvláštní Spirit webzinu Zvědavec.org, který na jiných fórech najdeme minimálně. Nejen že Zvědavec dává odvážně zaznít málo "košér" článkům a informacím (nemající v oficiálních informačních kanálech pro masy tzv. nárok), ale prostřednictvím mnoha zdejších vzdělaných a na propagandě nezávislých diskutujících a jejich příspěvků dokáže velmi brzy odhalit odkud vítr fouká...

Pro pamětníky je příjemné i to, že se z dluhodobého hlediska podle mne viditelně zvyšuje i kvalita a složení zdejší komunity a reakcí, které generuje. Nekompromisní, ale zároveň čtivý přístup některých zástupců této komunity vedl k tomu, že se dříve velmi hlučná skupina arogantních a vulgárních "pepků" (diskuzi rozmělňujících a je jedno jestli přišli ze sionezvědavce nebo odjinud) pro ironii, úsměv a nadhled, na který narážela, začala vytrácet...[smích]


Je to dobrý signál do budoucna a to i proto, že se tím zvyšuje (i v očích nových návštěvníků) důležitý kredit tohoto webzinu.


jansmith[smích]

202660

16.10.2009 19:49

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavá debata mezi vámi mirdo a HHBB a za sebe bych se také přimlouval, kdyby HHBB na příme otázky přímo odpověděl. Protože se podle mne dotýkaté rozklíčování PODSTATY (kterou podle mne hledá i Zvědavec.org) a nikoli jen někým vytvářené mlhy virtuální reality, těším se na možné pokračování...[smích]


Protože to ale myslím souvisí s debatou, tak sem přidám jeden zajímavý odstavec z knihy Zdeňka Rejdáka o lidovém léčiteli s jasnovidnými schopnostmi, duchovnímu ze Sušice, páteru Františku Ferdovi s titulem: "PÁTER FRANTIŠEK FERDA - ŽIVOTNÍ OSUDY RECEPTY EXPERIMENTY", kde autor na str. 176 v kapitole "Pan páter a politika" zmiňuje zajímavou informaci.

Podotýkám, že kniha je celá o léčitelství a pomoci lidem a až na tento odstavec se politikou nezaobírá.


VÝŇATEK Z KNIHY:

Vzdáleně snad jedno sdělení mohlo do jisté míry souviset s něčím, co bychom mohli spojovat s politikou. Když po měsíčním působení na papežském stolci ve čtvrtek 29. září v roce 1978 zemřel Jan Pavel I., p, páterovi to nedalo a jaksi se na to podíval. Já jsem za p, páterem přijel tentýž týden v sobotu. Ještě než jsme začali naši obvyklou debatu, tak již u branky, když mně přišel otevřít, začal sám říkat:

„Tak jsem se na to díval, předávkovali ho lékem na srdce.“
Zeptal jsem se ho:
„Nebylo to záměrně?“
Měsíční pontifikát zcela přirozeně takovouto otázku vyvolával.
Zamyslil se, a po chvilce řekl: „Snad ne?“

Více jsme o tomto tématu již nediskutovali. Za rok a půl vyšla publikace v angličtině, kde byly detailně popsány poslední hodiny, občas i minuty, papežova života před smrti. A bylo jednoznačně konstatováno, že byl záměrně předávkován lékem, který používal pro povzbuzení srdeční činnosti.

Také tam byly vyjádřeny dohady, proč se tomu tak stalo. Jan Pavel I. měl údajně 29. září 1978, tedy v den své smrti, přečíst seznam příslušníků některých loží, kteří se nacházeli ve Vatikánu a mezi církevní hierarchii. Osoba, která měla být snad uvedená na prvním místě, pak organizovala volbu budoucího papeže.

--

Jsem zvědav, co na to řeknete a jen dodám, že novým papežem byl zvolen první neitalský papež od roku 1522 Jan Pavel II (Karol Józef Wojtyła), příslušník země, kde se rozjely tzv. barevné revoluce (Polska) a kterému se přikládá stěžejní vliv na změny tehdejších politických poměrů.

S tím souvisí i osud Slobodana Miloševiće, který zemřel v Hágu (kde jako právník velmi nepříjemně uváděl do rozpaků své žalobce). Dříve než mohl vystoupit ze zásadní obhajobou zemřel ve své cele na údajný infarkt. Zajímavé je, že při pitvě se v jeho krvi našel tzv. rifampicín - látka, která snižuje účinky léku proti infarktu, což vyvolalo pochybnosti o skutečné příčině Miloševičovy smrti.


Zajímavě to do sebe vše zapadá přátelé, nebo nikoli???

jansmith[smích]

202672

17.10.2009 13:56

Pod terorem trpaslíků

RE: Moje stanovisko k Nietzschemu

jansmith1984 193.?.?.?

S tím plně souhlasím a jen dodám, že motivem pro taková jednání různých filozofů, guruů, falešných mesiášů nebo ekonomů a třeba politiků věci komplikovat je zase jen ego a snaha z toho vytěžit něco pro sebe (jinak řečeno pro stále hladové a svého hostitele často ničící ego).

Ostatně Nietzsche je právě ten případ, kdy ho jeho ego (podléhání sebelítosti a braní věcí osobně) prostřednictvím filozofování nebo možná psychické poruchy či klidně něčeho jiného (repertoár je takřka nekonečný) jako člověka zničilo.


Pokud se touto cestou vydá vojevůdce, byznysmen, politik nebo architekt NWO, který má obrovský vliv na životy ostatních, jeho EGO - NEVĚDOMÍ nebo přesvědčení o vyvolenosti nemusí zničit jen jeho samotného, ale může sebou na cestu do nowhere vzít i spousty ovcí a bohužel i těch, kteří Trevora z ohrady již následovali.


I na to mají někteří pseudoguruové vysvětlení. Pokud budeme plnit ta správná zadání těch správných autorit, tak nic co se nám negativního v životě (i přičiněním pseudovůdců a falešných proroků) stane není zbytečný průser, nýbrž nás po smrti čeká odměna království nebeského nebo se podle jiného výkladu pro další pokus znovu reinkarnujeme.

A kolotoč košér brainwashingu k upevňování moci a bohatství E/elit a jejich lokajů může na Zemi utěšeně pokračovat. A pokračovat může takřka až do nekonečna tj. do chvíle, kdy ovce na své cestě osobního růstu díky práci na sobě prohlédnou nebo Planeta na druhou stranu (jako jediné místo lidské rasy k životu) definitivně zkolabuje.

jansmith[smích]

202721

17.10.2009 19:01

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Díky mirdo za zajímavé odpověďi a musím konstatovat, že se mi líbí, jak zde na Zvědavci na sebe narážejí dvě verze o původu tzv. E/elit, které tuto Planetu s pozice pokryteckých Ovčáků na úkor zblblé většiny od nepaměti podle všech indícií ovládají. Minimálně pro to všechno dělají.


Je to nit made-in HHBB o maltézských rytířích a starobylých řádech a nit tvá o bankéřských a finančních mafiích R+R & Co. Nebo tak vaší debatu alespoň v současnosti vidím já.

Je vůbec zajímavé, že HHBB tyto chobotnice uznává a že se jako Vojta49 nepokouší vše házet na evoluci, geny a přirozený výběr...[smích] Jako protiváha je i verze Reneho, který pokud se nemýlím si také nemyslí, že by za světovým marasmem byly tzv. lidé za Oponou.


HHBB ve svém posledním dvojpříspěvku vyjmenoval huge seznam jmen a ten, pokud je pravdivý a není to jen hra je rozhodně impozantní.


Je vidět, že hledání SOUVISLOSTÍ může být i dobrodružstvím, ale nemělo by to být (přesně jak jsi napsal i ty jen dobrodružství pro dobrodružství nebo filozofování pro filozofování, ale mělo by vést lidskou rasu k hledání řešení a cest, jak se z otroctví mysli i těla (nejlépe studiem a duchovní prací na sobě) pokud možno co nejdříve vymanit.


jansmith[smích]

202730

17.10.2009 20:02

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Jedine reseni

jansmith1984 193.?.?.?

No a co Prazaku, že je Avigdor Lieberman jak píšeš, cituji "rusak privandrovaly do Izraele"?

Není to nahodou jedno? Není náhodou i tak ikonou sionistických E/elit a jeho vyjádření a aktivity jasně ukazují odkud vítr fouká?

Co říkáš na jeho výrok, cituji: "„Každý, kdo by tvrdil, že během několika let může být dosaženo dohody o ukončení konfliktu, prostě nerozumí situaci a šíří bludy,".http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...

nebo

"Izraelskí Arabi, ktorí nechcú z Izraela odísť, by podľa Liebermana mali „zložiť prísahu vernosti Izraelu, a to ako židovskému sionistickému štátu."..http://dennik.sme.sk/c/2984923/lieberman-izrael-by...


Copak tento politik nereprezentuje sionistickou politiku státu Izrael? Ty jsi vážně komik a je dobře, že přispíváš, protože tvoje příspěvky jsou přesně tím, co debata zde na Zvědavci pro oživení a další přísun informací a argumentů potřebuje. A Peace s tebou.


jansmith[smích]

202736

18.10.2009 19:27

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Zdravím vás přátelé a jsem rád, že jsem se nemýlil a zajímavá výměna názorů mezi vámi pokračuje...[smích] Jak jsem psal prve, stále jsem přesvědčen, že TO, co nyní rozebíráte rozhrnuje informační vrstvy/úrovně diskutovaného více než stovky a tisíce jiných zdejších příspěvků.

Mimochodem, máš pravdy HHBB. Tvá věta o legendách zněla: "toto fórum je legendami o zlu nacpáno" a je cítit rozdíl, jak jsem to v obraně inf. hodnoty diskuze přetransformoval já viz. "jen o legendy nebo mýty se zde ale nejedná".

Mohl bych se pustit do filozofování o tom jak jsem to myslel, ale byl by to nefér únik, který si tato zajímavá debata a její aktéři nezaslouží, a tak přidám jen my two cents:Nepřeháníš, když píšeš, že v tomto fóru je legend o zlu obsaženo mnoho (například často zmiňované zlo a krev v příbězích Starého zákona), stejně jako je zde ale souběžně (nikoli v mýtech, ale na faktech a historických reáliích) popisováno i mnoho velmi konkrétního mezilidského zla a destruktivních spol. jevů.

Je tady (mimo dalších info vstupů) tedy obojí a jak jsem naznačil dříve myslím, že to je "potrava", kterou se musíme každý na své úrovni tady "prokousat", abychom pochopili, jak hodně jsme zlem na podvědomé úrovni sami ovlivňováni a kde se zhruba nachází Podstata, kterou asi většina zvědavců (lidských bytostí) hledá.


Pojetí jakým oba v debatě prezentujete své názory a informace je odlišné, kdy mirda vystupuje převážně přímo a svá fakta prezentuje naprosto cíleně, zatímco ty HHBB se ukrýváš za náznaky a jinotaje a jsi velice opatrný, abys nazýval věci, jak to férově činí mirda, pravými jmény.

Ne vždy také přímo odpovíš na příme otázky, a proto se nediv, že tvůj styl se hodně blíží stylu, který hestroy kdysi pojmenoval "klouzáním po povrchu"...[smích] a který na méně sofistikované úrovni často užívá náš společný přítel Vojta49.


Abychom se tedy v debatě posunuli kupředu, chtěl bych tě požádat o jasný názor na strukturu "chobotnice", o které se tady na Zvědavci léta diskutuje a to za využití jak časové osy, tak konkrétních jmen, vazeb a souvislostí. Žádné elaboráty, stačí hlavní struktura a jednoduchý komentář.

Mirda tak v rámci svého pojetí učinil v minulosti mnohokrát a tak by bylo příjemné podobný rozbor, pokud je to možné, slyšet i od tebe.


Přemýšlím, co by ti v takovémto transparentním popisu (máš-li jej) mohlo bránit a myslím, že pokud si zde jen sofistikovaně nehraješ se slovy nebo u tebe nejde o strach z chapadel od těch supermocných, kteří se nacházejí za mnohem neprůhlednější OPONOU než ti již demaskování (není důležité, jestli ti demaskování jsou bílé koně nebo uniklo něco co nemělo), tak by problém podle mne být neměl.

Těším se na další pokračování a jsem zvědav, jak tuto výzvu uchopíš.jansmith[smích]

202791

18.10.2009 19:45

Pod terorem trpaslíků

RE: je klaus skutecne zachrance? ad2)

jansmith1984 193.?.?.?

Dobrá výměná názorů a pohledů na věc pánové freelooku a Rene B.

Nevím, jak dalece monitorujete i jiná vlákna, ale něco podobného jako ve vašem případě zde (tedy velice na dřeň jdoucí analýza dění a na první pohled málo patrných souvislostí) a s vašim topikem úzce související, probíhá v tuto chvíli i ve vlákně: "Necháme si líbit útok na hlavu státu?" mezi mirdou a HHBB.


Mám pocit, že tyto dny se na Zvědavci z hlediska odkrývání opony děje enormně více, než za jeho mnohem delší období v minulosti.


jansmith[smích]

202792

19.10.2009 15:54

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře jste to shrnula pí.Jarmilo a v podstatě HHBB připomenula, aby opět nějak filozoficky "nekličkoval". Nazývat věci pravými jmény, to je podle mne i pravým smyslem a posláním těchto debat na Zvědavci.

Tato diskuze mezi mirdou a HHBB mě hodně zajímala a obávám se, že místo, aby šla dále do hloubky, naopak pomalu končí.


Svůj postřeh z toho všeho jsem chtěl napsat k vašemu příspěvku pod ten od HHBB, na který reagujete, ale nakonec jsem tak učinil v reakci na příspěvek mtk o něco níže.

Legrační je, jak HHBB mirdovi podsouvá, že pokud se na "chobotnici" nebudeme zaměřovat a tím ji živit, tak ona bude slábnout. Po duchovní stránce možná a ještě kdo ví jestli. Podle mne to je přesně ten přístup, který různé mafie, korporace a náboženští či jiní vyvolení potřebují, tj. aby dělný lid moc nepřemýšlel a příliš se nešťoural ve věcech, které mu nepříslušejí.

Kdo se moc ptá, moc se doví a nemůžeme se divit, že opravdu kvalitní vzdělání bylo vždy jen pro děti E/elit nebo pro nebojácné a nezávislé samouky...[smích]. Paradoxně za socialismu se to srovnalo. V tzv. moderních demokraciích je mezera stále větší.

HHBB říká z duchovního hlediska spoustu věcí správně, jen je třeba se v tom nezacyklit. Dobře to pojmenoval ve svých dílech a přednáškách Jiddu Krishnamurti. Ego je rafinované a pokud nebudeme pozorní, dokáže nás utáhnout na vařené nudli i skrze filozofování, duchovno a ezoteriku.


Spojil jsem v te své reakci na mtk nekomplikovanou formou takzvaně přijemné s užitečným..[smích] a tímto zvu jak vás, tak HHBB a mirdu, abyste na to mrkli. Pokud tato debata neumře a mirda s HHBB budou v zájmu dobré věci pokračovat, rád se sem zase vrátím.

jansmith[smích]

202828

20.10.2009 01:33

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře HHBB. Definitivně jsme se v kruhu dostali tam, kde jsme se pohybovali již dříve, a tak je čas končit.


Přiznám se, že jsem byl zvědav, jestli překročíš svůj stín a v souladu s tím, co jste s mirdou začali rozkrývat v tomto vlákně tzv. více přitlačíš na pilu.

Že se tak nestane poznal Mirda docela záhy (a šel se moudře věnovat jiným záležitostem) a pokud jde o mne, máš pravdu. Chtěl jsem tě "utahat". Částečně úspěšně, protože jsi přinejmenším upustil od ironických bonmotů a začal se bavit seriózněji, ale celkově to nic pozitivního nepřineslo.

Mohl bych naši disputaci (jako ty) ironizovat a rozmělňovat, ale už v úvodu vlákna jsem poznamenal něco v tom smyslu, že si toto téma (pro jeho důležitost) plus aktéři zaslouží seriózní přístup a to platí.


Pro mne je rozhodující fakt, že jsi mi nic podstatného k tématu ani v závěru NEŘEKL (ačkoli je zřejmé, že ty své příspěvky prodchnuté duchovní filozofií vidíš jinak) a to, že tě přišel podpořit (a způsobem, kterým to formuloval) i Joseph, byť věřím, že to myslel upřímně ukazuje, že ani ty ani on pravé odpovědi (přesvědčeni o opaku) nehledáte.

Hledáte prostor pro rozprávění (nikoli na dřeň jdoucí hledání) plus realizaci ega, který má pomoci podpořit vaše vnímání "reality" (a připomínám odkaz na J.Krishnamurtiho, který záludnost ega vysvětluje podrobněji). Pokud jste ale nuceni pohybovat se mimo své chodníčky a odpovídat k věci (nikoli jen duchovně či jinak filozofovat) odklouzáváte. Tedy, nyní mám na mysli jen tebe, protože Joseph se svým krátkým doporučením nestačil tak dalece vyprofilovat...[smích]


Takže, také již stručně. Před časem jsem se s tebou loučil pozdravem Peace s tebou a upřímně zdůraznil, že není myšlen ironicky. Není myšlen ironicky ani tentokrát, i když je mi nyní už jasné, že jsme energii, kterou bychom si na naší cestě osobního růstu mohli pomoci kupředu, vyčerpali.

Nevadí. Jak tebe, tak mne čekají další setkání, která nás posunou, i když mi něco říká, že ty již nikoho takového ve své "jasnosti" nepotřebuješ. A tak tedy ještě jednou (do "příští války"..) nyní už naposledy HHBB (i se slovy mého oblíbeného Forresta Gumpa, že je to asi tak všechno, co bych k tomu mohl říci) Peace s tebou.

jansmith[smích]PS:
Ještě jsem si všiml tvé krátké (opět nic neříkající a opět smajlíkovsky plné) reakce na mne v jiném místě tohoto vlákna, která začíná slovy: "Ah, ještě tady...". Odpověď máš zde a protože se s Josephem loučíš dobré noci, nechť vás tedy oba (při tom nasvěcování..[smích]) koušou blechy celou noc...[smích]

202855

21.10.2009 13:08

Dolar se nezhroutí

RE: Rozumny nazor

jansmith1984 193.?.?.?

H.Linku, když už si zmínil zemní stroje Caterpillar, které budou mezi jinými výrobky podle tebe USA jako velmi výkonné a úspěšné dále vyvážet do světa, tak by bylo taky dobré pro pořádek připomenout, že Caterpillar buldozéry jsou upravovány do obrněných verzí a exportovány do Izraele, kde je chrabrá IDF souběžně v Gaze i jinde (jako ty úspěšné zbraně na bázi bílého fosforu) používá k demolicím palestinských obydlí a devastaci palestinských olivových hájů.

Věděl si o tom nebo si na to při své AGITCE amerického exportu tak nějak košér zapomněl?


Firma Caterpillar se postupně dostává do velké světové nepopularity a svou technologickou účast na genocidě a izraelských sfiňárnách v Gaze a jinde se snaží omlouvat výmluvami, že za nic nemůže, že pouze plní požadavky zákazníka.

Úžesné Linku, co říkáš? Předpokládám, že tebe tato fakta nevzrušují a jako správný příslušník zdejší Voldemort s.r.o skupiny to budeš omlouvat svobodným trhem a bratrskou pomocí těžce zkoušenému Izraeli, který se cestou chrabré IDF..[smích] a mossadu touto specializovanou obrněnou verzí buldozeru Caterpillar brání na palestinských plantážích (a na okupovaných palestinských územích) palestinskému terorizmu.

Mrkni např. na tohle:
Caterpillar sued over Gaza death - "firm broke international law by selling specially armoured bulldozers to Israel knowing the machines would endanger lives."
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/4354097.stm


Je to analogie s WW2 a Hitlerem, kdy US firmy dodaly (nikoli za Hitlerovy osobní úspory, že?..[smích], ale za finance německých soukromých bank vlastněných Voldemorty) speciální aditiva do leteckého petroleje, bez kterých by chrabrá Luftwaffe seděla na prdeli v hangárech a účinná letecká podpora chrabrého Wehrmachtu by se nekonala). Samozřejmě, že tehdejší za pravdu, lásku a demokracii bojující US vláda o ničem nevěděla, že?, asi jako nic nevěděla o chystaném leteckém útoku Japonců na Pearl Harbour a samozřejmě úplnou náhodou z přístavu těsně před útokem vyvedla nejdůležitější válečná plavidla.


Zkus si najít ve slovníku výklad pojmu farizej (pokrytec) a lokaj (Systému) a podívej se na sebe do ZRCADLA.


jansmith[smích]

202937

21.10.2009 19:35

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Zneužitelnost pocitu tvé varianty "štěstí" je čitelná Josephe a jak jsem již zmínil jinde, je to přesně ten přístup, který Ovčáci, různé ekonomické a jiné mafie, deprivanti v rozhodovacích funkcích a veřejnosti skrytí Voldemorti i pomocí pastorační činnosti zprofanovaných náboženství v občanovi (věřící a pokorné ovečce) pěstují a cíleným systémem pokřivené výchovy a propagandy už několik tisíc let upevňují.


Krásně jak to funguje popsala zde ve vlákně ve své reakci na HHBB pí.Jarmila a zde máš pro zamyšlení kopii:

(Velevážené ovce nepátrejte po svých ovčácích - to vám nepřisluší. A když už chcete znát mermomocí pravdu, tak vězte, že vás řídí támleten černý pes, co vás pořád honí po loukách, nikoliv ten stojící vzdálený chlap s holí v ruce. Proti nějakému bezpráví řízenému seshora se můžete bránit tak, že se budete chovat v ohradě vzorně a pěstovat svou duši. Pokud vás černé psisko začne nahánět na nějaká jatka (války, revoluce), tak se nevzpírejte a nebraňte, předveďte mu, jak jste duševně proti němu na výši.)


Já jen dodám, že nemám nic proti duchovnímu přístupu, který pomocí různých starodávných, ale i moderních mentálních technik umožňuje vědomou práci na sobě. To vše je v pořádku a na naší cestě osobního růstu žádoucí a účelem toho všeho je právě otevřít své vnímání reality a osvobodit svou mysl (zapozdřené podvědomí) od různých závislostí a manipulací, kdy STĚŽEJNÍ manipulací, kterou by si měl každý za svobodou a nezávislostí jdoucí člověk uvědomit je brainwashing vládnoucích E/elit a jejich lokajů vůči tzv. zmatené a na ovládacích technikách bezbranné většině.

Cesta ke štěstí Josephe nespočívá v ovčímu přístupu a např. egem řízené pseudomeditaci nebo pokřivené autosugesci, která virtuální realitu (kterou nevědomá a v duševním zmatku dlící, tedy zranitelná a na propagandě závislá, lidská ovce prožívá) ještě posílí.


Štěstí, které nabízíš ty je pseudoštěstí "duchovně rozzářené" a šťastné ovce, která si jeho falešnost (viz. vtipný popis pí.Jarmily) uvědomí až v okamžiku "stříhání" nebo porážky a někdy ani tehdy ne.

To, o co zde v diskuzích na Zvědavci mezi těmi vědomějšími primárně jde, je dokud je čas tzv. rozklíčovat, které síly a Voldemortí skupiny to stříhání a porážky lidských ovcí historicky (zpoza Opony pro MOC a peníze do těch správných košér kapes) stále dokola organizují a vědomým přístupem, pomocí čestných Autorit humánním způsobem přetvořit fungování lidské rasy v přijatelné pro VŠECHNY (opakuji Josephe VŠECHNY) zúčastněné tak, aby závist, nenávist a strach (tedy animální pudy a instinkty ideologiemi i jinak pro benefit tzv. vyvolených v lidičkách posilované) přestaly na této Planetě v myslích lidí a jejich životech dominovat.


jansmith[smích]

202955

21.10.2009 20:34

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Teď jsi mě dostal HHBB. Můžeš mi řící, jak jsi přišel nato a čím? že tě jenda a mirda tlačí do profilu, jak jsi se vyjádřil, cituji: "ulhaného, slizkého, povrchního a vůbec sofistikovaného mlžiče-manipulanta davů, planého tlachala a hada"???


Nezlob se, ale doposud jsem tě bral za oponenta, se kterým sice mnohdy a s úsměvem na rtu nesouhlasím, ale jinak se s ním dá, protože má určitý přehled a působí dojmem člověka nad věcí diskutovat. Tímto sebestředným výrokem jsi mne ale přesvědčil, že odolnost na sebedůležitosti a sebelítosti pouze předstíráš a z toho důvodu je tvá informační nedůvěryhodnost zde ještě markantnější.

Problém je ten, že jde o nezbytné vlastnosti potřebné k tomu, aby jeden mohl nezaujatě a s potřebným nadhledem pronikat i do hlubších vrstev/úrovní problematiky a pokud v diskutujícím tyto vlastnosti, jakými jsou sebedůležitost a sebelítost převládají (ale rád se pro potěchu ega do debat sofistikovaně zapojuje), potom mu nezbývá (je-li pod tlakem) než se utíkat právě k těm náznakům, jinotajům nebo podobenstvím tj. i rádoby duchovnímu filozofování, kterého problém je, že si jej každý (při dostatečné dávce inteligence) může vyložit podle své potřeby.

To je v praxi to hestroyovo "klouzání" po povrchu, které ty sice odmítáš, ale které zde (a nejen ty) více méně praktikuješ.


Jedno tě ale ctí. Sice až na základě nekompromisního nátlaku svých protihráčů..[smích] místo útěku jsi nabídl návrat někam k podstatě debaty - předpokládám tak, jak byla započata v úvodu tohoto vlákna. Dobře tedy, vraťme se tedy na úplný počátek a na úvod zkus specifikovat co bylo tím zmíněným předmětem a o co tobě (jak jsi mirdovi připomenul větou o původu J.D.Rockefeller nebo J.P.Morgana) tedy šlo.

Snad sem mirda, pokud není zaneprázdněn jinde, ještě zaskočí a na tvůj poslední příspěvek nějak naváže. Docela by mne zajímalo, jestli došlo z tvé strany k obrácení "sv.Augustýna", které pomůže debatu přiblížit k "jádru pudla" a nebo nikoli a rozloučíme se tím, že zůstane vše jak bylo.


jansmith[smích]

202959

21.10.2009 21:09

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Teď jsi promluvil jako Vojta49 prostej člověku...[smích]


Podívej se do jiných vláken, kde se diskutují skryté SOUVISLOSTI toho, co se probírá zde viz. např. vlákno "Necháme si líbit útok na hlavu státu?" a potom ti možná dojde, že ti, jak píšeš "prostí lidé" to, cituji: "prostě chcou" právě proto, že jsou k takovému přístupu Systémem, mediální a jinou propagandou (tzv. brainwashingem a sofistikovaným nabrkáváním animálních pudů a instinktů) dlouhodobě a systematicky pro MOC a peníze do těch správných kapes VYCHOVÁVÁNÍ.

Běžní lidé se dlouhodobě chovají přesně tak, jak jsou ekonomickými stimuly, cestou za nekonečným HDP a různou přímou nebo podprahovou propagandou vedeni a že to nejsou nikdy oni, kdo na tom TYJE je nabíledni.


Paroduješ politiky jako chudáky, ale většinu z nich bys měl parodovat jako lokaje právě toho Systému, který oni jen jeho architektům (patřičně hmotně i jinak motivováni) pomáhají uvádět v život a mnohdy tím balancovat na hraně katastrofy, která pokud k ní z nějakého důvodu dojde, opravdové Ovčáky za kontrolovaných okolností nikdy nepostihne. A pokud se tak stane, tak jedině proto, že se jim situace vymkne z rukou a např. prostřednictvím nevyhratelné WW3 si definitivně nebo na dlouhá staletí (tisíciletí) vypustí rybník...[smích]


To jak se zde vyjadřuješ přesně dokumentuje, že jsi charakterově a povahově přesně tím člověkem, kterému jsou (jako Voldemortům ve vedení Planety) zájmy CELKU (harmonie lidských vztahů) lhostejné a jehož EGO z něj nakonec při vhodné konstelaci udělá Ovčáka nebo lokaje nebo obyčejnou lidskou myš, které humánní hodnoty jako etika a morálka nic neříkají.

A pokud to tak v tvém případě skutečně je, tak Peace s tebou.


jansmith[smích]

202961

22.10.2009 10:29

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Je to přesně jak píšeš sxq a dobře to vyjádřil i Peptalkin. U vás na Slovensku se tomu říká kokotológia a v Čechách se lidi, kteří manipulují pro vlastní většinou přip-sraný benefit ostatními (a když jsou zatlačení do kouta, tak pobrekávají, že se proti nim všichni spikli) nazývají Ovčáci nebo lokajové těch ovčáků a nebo lidské myši.

Profesor MUDr.Fr.Koukolík nazval určité procento lidské populace jako deprivanty a řekl bych, že mnoho těchto Ovčáků, lokajů a lidských myší (hrabající bez kouska etiky a morálky a bez empatie k CELKU jen pod sebe) jsou právě těmito deprivanty.


Nick Prostej člověk (nebo jinak přejmenovaný Joseph nebo jeho klon...[smích] coby ajpina 85.?.?.?) potvrdil, že k takovým lidským myším nemá daleko už tou svou legrační reakcí na můj příspěvek.

Jeho nezajímá co jsem se mu snažil sdělit a že by se nad tím měl ve vlastním zájmu hluboce zamyslet, ale jeho zajímá kolik má jansmith roků a dětí. Svatá prostoto...[smích]

Podle všech znaků klasický, po povrchu klouzající a odhalený diskuzní "deprivant" a věřím tomu, že pokud bychom se bavili o Gaze, tak by se svou obhajobou sionistické zvůle nadšeně přidal ke zdejší skupině Voldemort s.r.o. Aspoň jeho názory a přístup k diskuzi tomu plně nasvědčuje.


Ještě k primáři Koukolíkovi. Dobrý materiál ke zkouknutí je zde:

Vzpoura deprivantů...o špatných lidech, skupinové hlouposti...
http://video.google.com/videoplay?docid=-289994371...
nebo tady
http://niniveskal.blogspot.com/2008/04/vzpoura-dep...


jansmith[smích]

202987

22.10.2009 11:54

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Výhoda debat na Zvědavci spočívá v tom, že si každý může v rámci stanovených mantinelů říkat co chce a v rámci svých schopností a morálních a charakterových předpokladů jak chce.


Je jasné, že opoziční názorové proudy na sebe budou v přeneseném slova smyslu narážet a že se zde budou manifestovat různé metody jak názor (či jak rád připomíná Vojta49 - něčí víru) nebo jak říká mirda a jansmith: do očí bijící a neobhajitelné pokrytectví, prosadit.

V tomto vlákně se naplno ukázalo, jak se dá reagovat v případě, pokud by měla debata směřovat k informacím, které jsou pro určité mocenské skupiny a jejich lokaje nepříjemné. Je to odklon od tématu nebo lidově řečeno "jádra pudla" a snaha to nějak sofistikovaně nebo filozoficky/duchovně tzv. umluvit. K tomu slouží všechny ty berličky, které pokud se zneužívají, tak debatu neobohatí ale svedou na scestí nebo definitivně zmrazí.

Nebudu je tady znovu vyjmenovávat, ostatně byly mnohokrát připomenuty a tak za sebe toto vlákno zakončím tak, jak obvykle v podobných případech činím, a to vyjádřením optimistického názoru:


Něco se mění. Celosvětově (i díky sdílení nezávislých informací na netu) stále přibývá lidí, kteří si začínají podobně jako generace před nimi uvědomovat, že s naším Světem není něco v pořádku. Narozdíl od předchozích nábožensky i jinak manipulovaných generací tento fakt již ale neberou jako nezbytný životní úděl tohoto slzavého údolí, po jehož dostatečně poslušném prožití nás čeká navždy "království nebeské", ale v zájmu svém a svých potomků se stále pozorněji začínají zamýšlet, proč tomu tak je a "Cui bono?"

Každá reklama, každá hláška FEDu, každé doporučení farma koncernu a jejich dealerů, každý výrok politika nebo i propagandistickoideologická obhajoba ovčáckých aktivit zde v diskuzích NAHLAS byť podprahově tuto otázku vyzařuje a poměr mezi Ovčáky a jejich lokaji, kteří se ji snaží zamluvit k poměru těch, kteří ji stále neodbytněji opakují se pozitivně mění.

A nejen to. Nejen zde na Zvědavci, ale na spoustě webzinech po celém světě tyto debaty monitoruje kvanta probouzejících se čtenářů, kteří si tyto antagonistické rozepře pročítají a na základě názorů, které vyzařují a svých zkušeností pátrají po nezpochybnitelných faktech a z nich si tvoří vlastní názor.


A vvvoooo tom to je. Něco se mění a je to cítit ve vzduchu, byť různí Josephové, Vojtové, aristokraté (ó jak příznačný to nick..[smích]) a podobní pasáci se stále snaží udržet dojem, že Ovčák támhle na kopci neexistuje a ovce ve skutečnosti ovládá (jak trefně poznamenala pí.Jarmila) jen ten pobíhající černý pes.

A s Trevorem a slovy Forresta Gumpa (že je to asi tak všechno, co bych na závěr této debaty chtěl říci..[smích]) se pro tentokrát definitivně loučím.


jansmith[smích]

202991

22.10.2009 19:10

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Nezlob se HHBB, ale to, co jsi sem fiknul (dokonce jsi nezapomněl připomenout jak zde mirda a spol. nafukují tvůj negativní profil, že ano?..[smích]) jsou s prominutím zase jenom sofistikavaně podané kecy.


Když už jsem se ale tady v minulosti opakovaně angažoval a snažil se tě, jak si to nazval ty "utaháním" rozmluvit (a vypadá to nadějně, protože sem stále přispíváš), tak také ještě něco ode mne:


Jednu věc jsi (v rámci svého "klouzavého" info dávkování) pojmenoval přesně a vlastně tím konečně přímo potvrdil své názorové souznění s Vojtou49 (s jeho teorií o evoluci, genetice a přirozeném výběru, která údajně stojí za marasmem a pokrytectvím tohoto našeho Světa) a formuloval to větou, cituji: "Právě ta představa Velkého nepřítele dokáže dokonale vymýt mozek."


Postupuješ podobně, jak to dělá cestou lokajů někým vlastněný a ovládaný mainstraem, který rád do cílené snůšky různých zavádějících a od podstaty odvádějících výroků zařadí pár nezpochybnitelných informací a tím podprahově ty podjaté, pokrytecké nebo přímo lživé v podvědomí nevědomého čtenáře tzv. legalizuje.


Jak s tebou tedy komunikovat, když se jádru přiblížit nehodláš a raději opět, jako ve své dřívější odpovědi pí.Jarmile, zkoušíš další lehce zpochybnitelné ovčí přirovnání???


Proč místo toho PŘÍMO a JASNĚ nepopíšeš svůj pohled na příčiny odvěkého zneužívání obyčejných lidiček (primitivních kmenů, aboridžinů, africkýck otroků, běžných občanů) těmi impéria budujícícími mocnými na vrcholcích pyramid? Proč tedy jasně v obraně těchto mocných a sofistikovaně inteligentních vyvolených neřekneš, že si za svou bídu, války, genocidy a tragedie mohou běžní lidé sami a v souladu s tím co v jiném vlákně prohlásil vojtovec s nickem "prostej člověk", cituji: to "prostí lidé prostě tak chcou"???

Proč přímo a jasně neřekneš, že neexistují místní i globální (korporátní a jiné) síly, které lidmi záměrně pro MOC a peníze do těch správných košér kapes přímo či podprahově manipulují a tomu odpovídá odvěká struktura VÝCHOVY lidských ovcí, která primárně způsobuje, že se posilují jejich závislosti a nevědomost a chovají se jak se chovají? Proč neřekneš, že za minulé i současné finanční krize nemohou bankovní kartely a jejich skrytá politika s jakou ovládají cestou svých lokajů politiku viditelnou a nejen tu monetární? Proč jasně neřekneš, že problémy z tohoto a z dalších mocenských nenažraností si generují běžní lidé sami?


To by byl fér přístup HHBB, i když bys tím tady v debatách samozřejmě jako férový zvědavec ihned skončil a musel by ses dle Josephova a příkladu dalších pokrytců přejmenovat nebo raději vstoupit do "bezpečné" superilegality nějaké superanon ajpiny...[smích]

To Be Continued:

203002

22.10.2009 19:10

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ:A pokud mocné Voldemortí bankovní dynastie, které dle mnohých historických faktů a indicií infikovaly dřívější panovnické, církevní, řádové mocenské struktury jsou jen pomýlenou představou vymytého mozku o Velkém nepříteli, tak JAK je to tedy s tvou dřívější narážkou na Maltezské rytíře, Jezuity apod.??

Jsou tedy potomci těchto, Templářů a jiných řádů tou celosvětovou mocenskou globalizační silou, která historicky využila (zkorumpovala) vznikající bankovní struktury R+R&Co. (viz. vznik FEDu a pod.) směrem k NWO nebo nejsou??


Nebo to vše organizují samy nevědomé a málo se modlící..[smích] masy, aby umožnily vyvoleným se mít v tomto našem "slzavém údolí" stále lépe a radostněji a aby si samy mohly čas od času v nějaké lokální nebo globální válce tak nějak vesele a radostně zabojovat a umírat??

Asi ano HHBB viď? Vždyť oni ti obyčejní lidé to (jak prohlásil "prostej člověk".) vlastně tak chcou......


Místo toho, abys tedy JASNĚ (na faktech jak to dělá mirda) pojmenovával věci pravými jmény, tak sofistikovaně a s tebou několik dalších zdejších diskutujících děláš evidentně vše proto, aby se reflektor za oponu nepodíval a když, tak aby si nevědomý zvědavec myslel, že to je projevem vlastní pomýlenosti (tj. výsledkem nějakého povahového defektu) a raději by se měl s pocitem studu ponořit do svého nitra a hledat zodpovědnost za každodenní sfiňárny zbrojních, farmaceutických, oponářských korporací a dalších mafií sám v SOBĚ.

I Joseph podobně jako ty doporučuje se za oponu nedívat a zaměřit se na, cituji: "kruh svých blízkých a šťastný a plodný vyrovnaný život" a hledání pravdy, spravedlnosti a humanity přirovnává, cituji: "k celoživotnímu rozkrývání chorobně žárlícího manžela" nebo k exorcismu... On vlastně i HUS a další buditelé byli takoví nenávistní exorcisté, že?


Úžasné, jenže oba zapomínáte, že probuzená práce na sobě a postupné dosažení vnitřního klidu (zbavení se závilosti na sebedůležitosti a sebelítosti, které viz. můj předchozí vstup tobě HHBB jednoznačně nic neříká) umožňuje právě POKRYTECKOU mocenskou virtuální realitu na faktech a SOUVISLOSTECH (jak činí mirda a další zvědavci) celosvětově (nikoli jen tady na Zvědavci) rozkrývat a že se síly, které podle tebe asi neexistují nakonec zvednutí opony neubrání.

Otázka je, jak velká to bude rána a jak hodně ta o prebendy a požitky připravená "kobyla" bude kolem sebe kopat.


Mnoho sil a "úspěchů" do dalšího filozofování HHBB a těším se na další ovčí přirovnání a Peace s tebou.


jansmith[smích]

203003

22.10.2009 21:08

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Na přímý dotaz přímá odpověď mtk. Jinak ten příměr o návratu do ringu beru, i když já to vidím spíše očima mirdy, který kdysi prohlásil, že jsme tady v diskuzích (na internetu) proto, abychom se od sebe učili, nikoli spolu bojovali.


Ale k dotazu. Protože se snažím věci vidět jednoduše, tak Internet je lapidárně řečeno reliktem studené války a v dnešní zatím relativně svobodnou formu komunikace se vyvinul ze snahy zajistit, aby jednotlivé vojenské stupně strategického velení byly spolu schopny komunikovat i v případě jaderné války, kdy by mnoho komunikačních pojítek (např. z důvodu elektromagnetického impulzu) bylo zničeno.

Tento v počátcích technicky na první pohled složitý, ale ve skutečnosti relativně jednoduchý a takřka nezničitelný komun.prostředek byl pro civilní použití podle mne uvolněn proto, že ti, kteří o jeho budoucnosti rozhodovali cítili, jak je to úžasně výdělečná záležitost z hlediska komerčního využití.

Příčinou jeho rozvoje nebyly opět nějaké altruistické ideje, ale snaha na tom vydělat a "rizika" s tím spojená si tehdy uměl představit málokdo. Tj. ani Voldemorti ne. Naopak ti, jako obchodníci cítili jeho úžasný potenciál a když s léty a jeho zpřístupněním veřejnosti zjistili, že k vůli němu ztrácejí monopol na informace, bylo na účinnou regulaci z psychologických a politických důvodů pozdě.


Samozřejmě, že E/elity cestou lidí, kteří pro ně pracují nic neponechávají náhodě a vždy se přizpůsobují situaci. A tak ani nyní nezůstal internet jejich pozornosti ušetřen a snahy o jeho regulaci se pod různými záminkami realizují. A nejen o regulaci, ale internet je stejně jako mobilní a jiné sítě využíván k monitorování globální komunikace na různých úrovních a toto mnitorování je automatizováno.

Prakticky vzato, opravdová anonymita v okamžiku zavolání mobilem (možná jen s předplacenkou na jedno použití) nebo připojením na net neexistuje a jen machři se dokáží po netu pohybovat tak, že jsou za běžných podmínek anonymní. Pokud by ale někomu o někoho opravdu šlo, tak i machr by měl s anonymitou problém.

Z toho pramení snaha anonymní předplacenky z trhu vytlačit a nemůžeme se divit, že D.Rockefeller někde údajně prohlásil, že takhle to s internetem dále nepůjde. Uvidíme. Je to jako s tou žábou a uvařením v kotli. Razantní akce je pro přílišné odkopání se Ovčáků neprůchodná, a tak se pojede zvolna...[smích]


Podle mne je internet z hlediska sdílení na oficiální moci nezávislých informací (přes množství balastu a dezinformací) nechtěný "dar z nebes", který by mohl (pokud je ještě čas) pomoci v probouzení globálního povědomí lidstva. A jako správný optimista dodávám, že pokud je už pozdě a jedeme tzv. samospádem, tak si internet po dobu toho "samospádu" (někteří vědomě) můžeme s humorem i jinak užívat.


Takže asi tak.

jansmith[smích]

203011

22.10.2009 22:47

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně HHBB, rychlost s jakou klesáš z dosahu jádra debaty se zrychluje že by se to snad už ani sklouznutím nazývat nemělo, ale spíše myšlenkový a intelektuální propad.

Dokonce si ani svůj vlastní závěr neumíš vymyslet. Nevadí, tenhle od "Gumpa" je dobrý, vtipný a pro zvýšení kvality debaty máš v rámci shareware licence povoleno jeho 10ti násobné použití...[smích]

Jinak je vidět, jak se stále vyhýbáš odpovědnosti (viz tvé off-topic příspěvky) a jedině s největší pravděpodobností ješitnost tě nutí sem občas něco upustit nebo tvými slovy: fiknout.


Když už ses chytil těch australských aboridžinů, tak ti doplatili na přístup západní civilizaci také, ale měli štěstí alespoň v tom, že si na zřejmě jakž tak osvícené australské vládě vymínili nedotknutelnost některých oblastí Austrálie a tamní skupiny tam žijí bez konkaktů s tzv. civilizací relativně postaru a spokojeně doposud.

Ti, kteří se pokusili asimilovat do bělošské komunity narazili na klasický přístup vyvolené sebestředné (Britské) bílé rasy a dokonce ani dnes nemají rovná práva s bílými přistěhovalci (byť to byli původně převážně trestanci) viz tento úryvek:

(Today the Aborigines are in trouble. Many have left the their traditional lifestyle, and have moved to suburbs. There is a 40% unemployment rate in many Aborigines populations, in part because Aborigines are widely discriminated against which causes some people not to hire them. Even the police and government discriminate against aborigines. In many places bars are segregated into different parts for Aborigines or Aborigines aren't served at all. Some progress was made recently when an Aboriginal woman was voted into Australia parliament. But like the similar situation with African Americans in The United Sates recent history, Australia still has a long way to go before Aborigines have equal rights.)


Co říkáš HHBB? Málo se modlili a málo se meditačně i jinak soustřeďovali na své nitro a duchovní přístup, protože jinak by jim Všemohoucí (jako v případě bílých věřících oveček) jistě pomohl.

K budováni a obraně západního životního stylu a k obraně GB/US/IL demokracie BUĎ připraven - VŽDY připraven.


Stačí ti to tak HHBB a necháme toho nebo místo návratu k "jádru debaty" (který je evidentně v nedohlednu) s pokryteckým plácnutím zase odkloužeš někam jinam?

jansmith[smích]

203017

24.10.2009 11:51

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Přečti si ještě jednou můj předchozí příspěvek HHBB, kde paroduji tvoji snahu stále dokola klouzat po povrchu, stejně jako parodují tvou legrační snahu odhadovat můj věk..[smích] či jinak stále "jendu" lustrovat a kde ti navrhuji, abys toho konečně zanechal a FÉROVĚ se bavil k Tématům, tj. směrem k "jádru pudla".

Schválně se zkus zamyslet nad tím, jestli si se ve svém odhadu jendova věku trefil (podobně jak jej "prostej člověk" podle sebe velmi "bystře".[smích] spojil s číslovkou v mém nicku.) a pokud jsou i ostatní tvé predikce stejně relevantní, tak "potěš pánbůh"..[smích]


Stejně jako 99% tvých klouzavých vyjádření a duchovních kliček se jedná jen o balast, kterým se snažíš od počátku své přítomnosti zde v debatách na Zvědavci odklonit probíranou podstatu někam mimo nebo možná jen realizovat své ego a že to tak je prozrazuje i tvá neschopnost odpovídat na konkrétní otázky.

Joseph, Vojta a někteří další ti v tom (seč jim inteligence a možná agenturní zadání? umožňuje) lidově řečeno "přicmrdávají" a to je přesně to, co paradoxně pomáhá právě ty skryté světové Voldemortí vlivy a snahy LOKALIZOVAT a pro poučení stále více se probouzející lidské rasy (na faktech a nezpochybnitelných informacích) např. zde v debatách DEMASKOVAT.


Můžete se snažit jak chcete HHBB, ale proces o nazývání věcí pravými jmený celosvětově již ZAPOČAL (a to v DOBRÉM a nikoli, jak se tady snažité podsouvávat, tj. podle vás destruktivně) a každá vaše další a další snaha jej v polemice přibrzdit, odklonit nebo přímo zastavit generuje jen stále silnější úsměv.

Je mi jedno, jestli za vás mluví POKRYTECTVÍ, které je vlastní právě těm Voldemortím silám ve vedení různých NEJEN bankovních korporací a jejich lokajům!! nebo jestli jste jen slepí a hluší k tomu, co se kolem vás (ve světové politice i jinde) nyní DĚJE a zejména v minulosti viz. historické reálie DĚLO.

Klidně ve svých klouzavých a pseudoduchovních AGITKÁCH pokračujte, protože to nejen diskuzi oživuje, ale zejména jako magnet přivolává mnoho dalších a dalších na oficiální pokrytecké "pravdě" nezávislých informací, které jako PUZZLE ten celkový OBRÁZEK pro prospěch CELKU a nikoli jen E/elit skládají.


A k tomu vám dopomáhej bůh a Peace s vámi.

jansmith[smích]

203093

24.10.2009 20:55

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: To v Maďarsku:

jansmith1984 193.?.?.?

Ty jsi vážně zajímavý týpek HHBB...[smích] Copak ty podobně jako Vojta nečteš to, co ti jiní ve svých reakcích sdělují? Naoko hlubokomyslný filozof a znalec duše, schopný svě názory a myšlenky obhájit, ale ve skutečnosti???


V minulosti jsem tě bral za zajímavého diskutujícího (přesto, že jsem s tebou mnohokráte legitimně nesouhlasil), protože jsi se tak vyjadřoval a protože jsem předpokládal, že se od tebe dovím něco co ještě nevím nebo něco, co mě nasměruje správným směrem. Alepoň jsi se tak tvářil a sugestivně podsouval, že patříš mezi ty, kdo by mohli tzv. "VĚDĚT".

NIC z toho se k mé "lítosti" nepotvrdilo a až na velmi sporadické vyjímky jsou tvé příspěvky bohužel jen sofistikovaným a často přemoudřelým plácání do větru, přesně jak jsi to předvedl ve svém posledním legračním bonmotu o Caps Locku.


Copak tě ani trochu hanba nefackuje? Ix krát jsi byl vyzván a nejen mnou, abys mluvil k věci a pokud se chceš tady férově bavit, tak poskytoval relevantní informace a relevantní názory K VĚCI. Aby ses jako farizejové ve svatých knihách neutíkal k filozofování pro filozofování, k jinotajům a lehce ohnutelným přirovnáním.

Výsledek?

Nic, Nula, Zero, blátičko nebo duchovní (lidově řečeno) slinty a když jsi byl požádán, abys např. své duchovní náznaky rozvedl a pro ostatní koho by to mohlo zajímat konkretizoval, nijak si nezareagoval.

Zase NIC, NULA a zase ÚNIK, přesně jak to předvádíš po vlnách takřka od počátku své existence v těchto debatách. Mirda to jako ztrátu času vyhodnotil ihned, ale já stále doufal, že z tebe ještě něco podnětného vypadne a metodou "utahání tě" jsem tě k tomu opakovaně vyzýval. Jako bych se tady s tebou v minulosti již setkal. Nebyl to ale jiný nick? Styl vyjadřování je totiž velmi podobný. Nechci soudit, ale co proběhlo doposud tomu hodně nasvědčuje.


Chápu editora, že tvé příspěvky, které už k tématu neříkají absolutně NIC (viz. ten poslední a několik před ním) do vlákna pouští. Jsou sice off-topic a měly by být v diskuzi nemilosrdně označeny jako bezobsažné, ale editor je pouští, protože možná jako já doufá, že své náznaky a jinotaje ještě přetavíš do polemiky, která bude konečně zajímavým zdrojem informací pro ostatní.


Stane se? Nebo pustíš další bonmot ala Caps Lock? Nebo zmlkneš úplně?

A končím větou ze svého předchozího příspěvku: A k tomu ti dopomáhej bůh a Peace s tebou.


jansmith[smích]

203142

24.10.2009 21:33

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Z jineho uhlu.

jansmith1984 193.?.?.?

Přesně jak napsal Rene. Rusko se po Jelcinovi vymklo slibně se vyvíjející kontrole, podobně jako se svého času kontrole vymkl dříve s US spolupracující a neocony podporovaný Saddám Husejnů.

Narozdíl od Saddáma a relativně lehce zpacifikovatelného Iráku je Rusko opravdový medvěd, který mimiku neukazuje, který ale mnohokrát v historii ukázal, že i když jako dobrák nebo naiva snese hodně, tak vždy jen DO ČASU. Zdrojů, lidského a duchovního potenciálu na to má dost a právě ty zdroje (nerostné a jiné) jsou podle viditelných indicií tím "magnetem", který Voldemorty do blízkosti Euroásie přitahuje.


Vzpomínají si dnešní rusobijci, kteří jsou po polobotky zaboření v pozadí dnešního USraele, jak jejich předci byli o nějaké to století před tím zabořeni do pozadí např. Napoleona (přeneseně Mayer Amschel Rotschilda, který košér spekulacemi za napoleonských válek vytvořil své košér impérium) a před několika desetiletími v pozadí Adolfa Hitlera, který byl opět financován a podporován těmi správnými Voldemorty??

Kdepak, oni nezapomněli, jen je jim stydno na to vzpomínat a navíc se opájejí představou, že tentokrát (s tou správnou strategiíí, nejlépe SkyNetem na orbitě a štítem v Evropě) to určitě vyjde.


Vzkaz pro ně: Podle mne nevyjde milí lokajové Voldemortů a pokud ano, tak bohužel pro lidskou rasu to bude tzv. 100%. Tj. že se zakouří i po vaších polobotkách a také prde-ích, kde jste zabořeni a u kterých hostitelů doufáte, že vás ve svých krytech ochrání...[smích]


jansmith[smích]

203145

24.10.2009 22:53

Vakcína je možná nebezpečnější než samotná chřipka

RE: odpoved pre Marjura

jansmith1984 193.?.?.?

Zase souhlas mtk. Lidské tělo má k dispozici vše potřebné, aby se udrželo v dobrém zdrav.stavu a pokud mu do toho negativně nezasahuje pomýlený "mozek" člověka (tj. jeho prohřešky proti správné životosprávě a živ.stylu, plus nadměrný stres, ať je jeho příčina jakákoli) tak by se průměrně měli lidé v dobré kondici dožívat 120let. Není to chyméra, takoví lidé existovali a možná existují i bez výdobytků alopativní medicíny i dnes.

Geneticky i jinak je na to člověk vybaven, i když samozřejmě genetické mutace a chyby nebo znečišť.prostředí, které negativně zasáhnou mnohem dříve (někdy před narozením) se také nedají vyloučit.

V zásadě jde o analogii na NWO a vlivu tzv. Voldemortů, kteří podle někoho neexistují a podle jiných dle evidentních důkazů existují naopak VELMI.


Voldemortí Systém, který nás skrze propagandu a nesprávnou a pokřivenou VÝCHOVU od dětství ovlivňuje přistupuje k lidskému zdraví stejně jako ke všemu ostatnímu. Brainwashingem podněcuje k zdraví poškozujícím závislostem (pro peníze do těch správných kapes, rostoucí HDP a MOC) a nejdříve vede většinovou populaci k sebepoškozování, aby ji potom za peníze jako dobrodinec nabídl prostředky jak se léčit a KRUH se uzavírá.

Věřím tomu, že HHBB, Joseph nebo Vojta vidí věc jinak a podle nich je vše jinak, ale myslím, že důkazů je tolik, že to takto interpretovat mohou opravdu, opakuji opravdu velmi těžko...[smích] Podotýkám, že to co jsem napsal je z hlav mnoha velmi vážených odborníků a duchovních učitelů a že netvrdím, že moderní medicína (zejména traumatologie a chirurgie atd.) není pro nemocné velkým dobrodiním.


O něco níže to diskuzní přítel HHBB (jak on rád) bonmotuje Rumsfeldem, jako by nevěděl, že právě bývalý ministr obrany USA Rumsfeld je na byznysu např. z Tamiflu VELMI finančně zainteresován. V podstatě se zde na Zvědavci v uvozovkách motáme kolem jediného slova a tím je farizej nebo pokrytec. Slova, kteří mají někteří snahu zasunout za oponu a které jiní naopak na důkazech akcentují.


V jiném vlákně jsi se zeptal na tu latinizaci, ale button k reakci již nebyl k dispozici a tak krátce zde:

Nevypovídá to o ničem. Ani že to jsou nesmysly, ani že to je pravda, spíše to bude tak jak si naznačil. Nikdo z diskutujících si s tím nevěděl rady a nejvíce paradoxně ten, který s tím do debaty přišel, tedy HHBB. Správně jsi napsal, že jde o Pravdu a nikoli o to jestli jinotajník HHBB mlží nebo něco odkrývá.

Podle mne jde o to, že na hledání musí být vždy ochota jít k podstatě, a to bez pokrytectví a snahy se předvádět. V té debatě, ke které se nyní vyjadřuji k tomu nedošlo a je na tobě a dalších případných čtenářích abyste si zhodnotili, kdo k podstatě mířil a kdo se sofistikovaně "jádru pudla" vyhýbal. Možná když budeme trpěliví, tak jinde se nám nakonec odpovědi dostane.....


jansmith[smích]

203149

24.10.2009 23:23

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum do hrsti, kolego

jansmith1984 193.?.?.?

Krásná svodka 87ko. Jistě by se sem dalo přidat dalších tisíc odrážek, které by to co jsi vyjmenoval dále rozvinulo, ale bylo by to k něčemu?

Těm, kteří nejsou brainwashed tyhle věci připomínat není třeba a těm, kteří žijou v nevědomí virtuální reality nebo v pozici lokajů Voldemortů (jinými slovy mafiánských E/elit) a mají pocit, že žádní Voldemorti neexistují a jedná se jen o výplod chorého mozku také ne, protože oni jsou k faktům (nejen k soudobým, ale i historickým) indiferentní - neteční/lhostejní.


Kdepak. Je dobře, že si sem ta fakta v odrážkách postnul, protože takové nezpochybnitelné informace (a dělá to tak zde více zvědavců jako Rene, mirda a další) není možno ignorovat a pokud se je někdo pokusí zpochybnit, jen tím ukáže sám na sebe jako na ignoranta nebo právě toho lokaje USraele tj. přeneseně Voldemortů v jeho vedení a za Oponou.

Tím chci vypíchnout, že je důležité vždy nazývat věci pravými jmény a nikdy nedopustit generalizaci (zevšeobecňování), které tak rádi, jako ovládací nástroj plepsu používají právě ty sofistikované a velmi výřečné E/elity.

Tedy žádní Američané, Židé nebo Rusové nebo že prostí lidé to tak chtějí. Vždy jde o konkrétní lidi, konkrétní mocenské a zájmové skupiny a konkrétní jména a adresy jakkoli je snaha je nejmenovat a pokud možno vhodnou propagandou a pokrytectvím udržet mimo reflektor.


jansmith[smích]

203152

24.10.2009 23:49

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Jak je snadné stát se psychopatem?

jansmith1984 193.?.?.?

Vojto, i když jinak jsi pro mne od jisté doby legrační oponent a reagovat přímo na tebe nemá smysl, tak skrze tebe sdělit svůj názor dalším pokud budou mít zájem smysl má, a rozhodně se to vyplatí.

A za tyto tvé impulzy tedy díky.


Takže. Dívat se na svět otevřenýma očima znamená mimo jiné i to, že člověk který to dokázal se vyvázal z virtuální reality, ve které byl původně nesprávnou VÝCHOVOU od narození a Voldemortím brainwashingem chycen a tzv. VIDÍ i souvislosti, které nejsou člověku ve virtuální realitě dlícímu na první pohled patrné.

Problém není jen v tom, že takový nevědomý člověk patří do kategorie tzv. pasivní a zneužívané lidské ovce, ale že při "správné" konstelaci za svého Ovčáka a tudíž parazita bojuje a lidi (kteří VIDÍ dál a jako Trevor jej informují, že mimo černého psa je tady ještě ten chlap s holí) je dokonce schopen fyzicky i jinak ohrožovat.

Lapidárně řečeno, pokud máš Vojto otevřené oči a jsi přesvědčen, že vidíš, tak ve skutečnosti vidíš jen to, co ve své knize popsal i Jake Horsley ve své knize Bojovník v Matrixu - Úděl vyvoleného.

Ale to přeci víš, na tohle jsem tě již upozornil dříve několikrát. Nebo neupozornil???..[smích]


Na ostatní tvé dotazy reagovat nebudu, protože to jsou jen od podstaty klouzající "bláboly" a těmi můžeš oblažovat své souputníky HHBB nebo Josepha.


jansmith[smích]

203153

25.10.2009 00:57

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

jansmith1984 193.?.?.?

Ta bezmoc Rostislave pramení i z toho, že většina filozofů a mudrlantů dokáže popsat jen důsledky, ale příčiny (jak já říkám jádro pudla) již ne a nebo jen velmi mlhavě či pokrouceně.


Někdo moudrý pojmenoval zákon příčiny a následku a tady v debatách se debatují hlavně ty důsledky následků...[smích] Bavit se ale bez vlivu ega a podléhání sebedůležitosti a sebelítosti tzv. na dřeň o příčinách již dokáže málokdo.

Je evidentní, že náš svět je takový jaký je ne proto, že by si ho takový přála tzv. většina. Pokud maličko nahlížíme do historie, ale i s přihlédnutím k tomu co se děje nyní a kam to spěje, tak pokud nejsme slepí a hluší tak vidíme, že náš Svět a lidi v něm jako na opratích od nepaměti ovládají jen určité stále koncentrovanější mocenské skupiny. Pochopitelně.

Debaty zde na Zvědavci, pokud nejsou záměrně odkláněny pomalu ale jistě míří k pojmenování těch historicky (a stále menších) mocenských skupin a nejen k pojmenování těch skupin a mafií, ale co je důležitější i konkrétních lidí na špicích pyramid. Můžeme spekulovat jestli je těch pyramid více a kolik, ale že je systematická snaha je spojit do jedné je neoddiskutovatelné.

Debata na toto téma probíhá na Zvědavci v různých obměnách opakovaně a vždy to nastartuje oponenturu mezi lidmi jako HHBB&Co., kteří razí ideu, že žádní Voldemorti, kteří se snaží MOC na Planetě soustředit do "jedněch" rukou neexistují a lidmi s opačným smýšlením, kteří před tím varují a Voldemorty pojmenovávají.


Bezmoc je kontraproduktivní. Ovlivnit TO můžeme zejména tím, že se nenecháme uspávat k pasivitě sofistikovanými klouzači jako HHBB, kteří problémy světa staví na lidské povaze být ovcí a řešení vidí v duchovních cvičeních, které problémy na Planetě pravděpodobně vyřeší a naopak se budeme cíleně (samozřejmě kromě duchovní a jiné práci na sobě) vzdělávat i v záležitostech ryze praktických, tedy na faktech a důkazech, a to i v těch KDO konkrétně, které síly a JAK postupně tuto MOC nad Planetou a pomocí zdokonalovaného Systému soustřeďují.

Je žádoucí takto načerpané informace a dovednosti dále předávat ostatním zájemcům a o tom jsou i debaty zde na Zvědavci i jinde po Světě.


Jestli má pravdu HHBB nebo lidé s opačným smýšlením není pro přežití lidské rasy rozhodující. Pro přežití lidské rasy ve svobodě je důležité rozpoznat CO je POKRYTECTVÍM a KDO nám jej jako nevědomým a brainwashed lidským bytostem od nepaměti a stále sofistikovanějí dávkuje. Tento Voldemortí Systém živí tzv. obyčejní lidé, ale řídí a zdokonalují jej pouze ti E/elitáři nahoře.

To je ta příčina, která je určitými kruhy a jejich lokaji ZÁMĚRNÉ bagatelizována a bez které se není možno posunout dále ani s Planetou plnou duchovně osvícených, ale jinak plně Ovčáky ovládaných bytostí.

jansmith[smích]

203159

25.10.2009 19:32

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

jansmith1984 193.?.?.?

Já bych to opět zjednodušil HHBB.

To, že je náš Svět řetězcem příčin a následků je JEN JEDNOU z nabízených interpretací našeho Světa. Tento princip mají ve svém pojetí Světa některá světová náboženství a duchovní směry a jestli je právě TATO interpretace Pravdivá (tj. není virtuální) je od nepaměti předmětem zájmu lidské mysli, filozofů, ideologů, teologů, ovcí a samozřejmě číhajících Ovčáků s černými psy (viz. Trevor a dřívější popis pí.Jarmily).

Různé interpretace (jakou je i křesťanská verze království nebezkého nebo východní re/inkarnace) mají primárně dávat lidičkám NADĚJI a při správném podání zajistit závislost racionální, ale "slepé" lidské mysli na takovém učení a tím u ní dosahovat poslušnost a ovladatelnost a z toho pramenící materiální a jiné výhody pro ty, kdo tato učení ovečkám pokrytecky nabízejí. (V jiném vlákně byl speciálně pro Vojtu49 podrobněji rozebrán rozdíl mezi VIDĚNÍM a viděním..[smích]).

Dnes a denně vidíme důsledky zneužití těchto učení světovými oficiálními (já říkám zprofanovanými) náboženstvími a abychom negeneralizovali, tak historicky konkrétními lidmi v jejich mozkových trustech.

A opět jsme zde na Zvědavci u tak často zmiňovaných Voldemortů a Ovčáků, kteří se staví do pozic osvícených a zachránců Světa, ale ve skutečnosti tento náš Svět pokřivenou a nesprávnou VÝCHOVOU, manipulacemi, POKRYTECTVÍM, polopravdami a vyloženými lži negativně (pro MOC a peníze do těch správných kapes) ovlivňují. Jinak, jedna má soukromá definice pokrytectví zní: že se hlásá voda a pije víno, či že se ve jménu pravdy a lásky košér podvádí a vraždí.


Pokud zmiňuješ ego a že bolí, tak jen upřesnění, že ego nebolí (opět se jedná o záměrnou nebo nevědomou misinterpretaci). Je to proto, že nezvládnuté ego (jako negativní princip nevědomé lidské mysli) naopak bolest svému nevědomému hostiteli způsobuje.

Tedy jinými slovy přerostlé EGO působí (většinou bohužel negativně) na lidské závislosti, otevřené či potlačené emoce, animální pudy a instinkty a cestou nabrnkávání principu sebedůležitosti nebo sebelítosti svého hostitele ovládá.

Ego je jako pomyslný rarášek a pokud je důsledné a jeho hostitel na sobě nepracuje a svou závislost NEVIDÍ, potom může svého hostitele dovést až k sebedestrukci. V jiném vlákně jsem zmínil Nietzscheho, který byl na první pohled význačný a mnohými uznávaný filozof, ale ve skutečnosti poznatky, které nabyl nepochopil (nedokázal je pozitivně využít) a nakonec byl svým egem terminován.


Podle mne by se lidské bytosti neměly (tak jak je od nepaměti snaha) nechat zavést na scestí rádoby filozofování a raději se snažit dívat na sebe, na ostatní, na lidské vazby, různá učení a Svět ve kterém žijí "selským rozumem" a vždy mít na paměti citát Cui bono?


jansmith[smích]

203207

26.10.2009 09:14

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Stále dokola

jansmith1984 193.?.?.?

Díky za pochvalu HHBB...[smích] Nepsal jsem to zde jen pro tebe, ale vzhledem k tomu, že působíš dojmem, že rád pohlížíš na "věci" z různých úhlů a že jsi schopen se nad věcmi zamýšlet, tak hlavně pro tebe. Ať je ti to tedy k užitku.


jansmith[smích]

203248

26.10.2009 18:38

Bohatí vytunelovali ekonomiku

RE: Jak je snadné stát se psychopatem?

jansmith1984 193.?.?.?

Ahoj Van Gulde. Zase jsi si přišel popovídat?..[smích] Tedy zatím to je jenom o podpoře Vojty49, což tě ctí jako parťáka, ale co takhle i něco přidat k věci?

Dlouho jsi tady nebyl, tedy alespoň pod svým nickem, že? a tak by jeden předpokládal, že přijdeš s novým "zásobníkem" argumentů, když předchozí "munici" jsi již několikrát neúspěšně vyplácal...[smích]


Co takhle zavzpomínat. Pamatuješ na naši debatu o válečných zločinech izraelské IDF v Gaze, kde podle tebe ze strany Izraele o žádné válečné zločiny nešlo?

Pamatuješ Van Gulde?

Pokud ne, tak tady jsou TVÉ VÝROKY z vlákna "Dejiny Domu Rothschildovcov" cituji: "Válečné zločiny jsou těžké obvinění o kterém by měl rozhodnou mezinárodní tribunál, ne já nebo ty." NEBO "Jde o úhel pohledu. Ty si myslíš, že šlo o válečné zločiny jen z důvodu tvého pohledu na Izrael, jako na agresora. Ja to tak nevidím." NEBO "Tedy: Nedokážu posoudit zda šlo o válečné zločiny z důvodu neznalosti cílu a možnosti Izraelské armády."

Vidíš Van Gulde, pravdu je možno popírat, i když bije do očí JEN DO ČASU, ale nakonec se stejně prosadí. Někdy to trvá roky, někdy staletí nebo tisíciletí a někdy jenom pár týdnů jako v tomto případě. Tu debatu jsme vedli 25.05.09 a za několik měsíců došlo k tomu, po čem jsi volal. Zločiny v Gaze vyšetřoval mezinárodní tribunál. Ona to sice byla "jen" mezinárodní komise OSN v čele s p.Goldstonem, ale to by ti mohlo stačit, co říkáš? Co říkáš na její výstupy? Uznáš, jak to férově učinil Vojta, zprávu jako relevantní nebo se jako správný farizej přidáš k panáčkům z USraele a odmítneš ji a aby toho nebylo málo, tak se přidáš k sionistům v útocích proti p.Goldstonovi?


Paradoxně se tvá slova v poslední větě tvé podpory Vojty49 obrátila proti tobě, cituji: "To je marnost nad marnost Vojto. Neztrácejte čas s tmáři.[smích]."

Marnost je tvá snaha POKRYTECKY obhajovat zločiny (dokonce VÁLEČNÉ, protože máme 21.st.) sionistického Izraele, kterých se jako výkonný prvek dopouští Mossad a IDF.

Podotýkám nyní již OFICIÁLNĚ DOKÁZANÉ válečné zločiny, i když je USrael nehodlá přiznat a dokonce vyhrožuje Palestincům, že pokud podají obvinění u mezinárodního soudu, tak se jim to vrátí. A abys tady nezačal pobrekávat o spravedlnosti, tak podotýkám že netvrdím, že se zločinů a možná i válečných nedopouštěla i palestinská strana. Jen připomínám, že agresorem a útočníkem na území, které mu nepatří je Izrael a Palestinci se pouze brání okupaci, podobně jako se okupaci bránil československý odboj např. za protektorátu proti Heydrichovi.

Ti parašutisté, které nacisti nakonec v přesile pozabíjeli v pravoslavném chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Praze nebojovali za svobodu svého národa (jak 60 let činí Palestinci) Van Gulde a šlo tedy jako v případě Palestinců jen o teroristy?


jansmith[smích]

203290

26.10.2009 21:35

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

jansmith1984 193.?.?.?

Maut kousek výše i ty 99ko jste krásně, polopaticky a s humorem popsali O CO TADY JDE a protože mně se přímé, JEDNODUŠE podané a nikoli přip-sraně pokrytecké SLOVO líbí, tak se k vám přidám a pro zamyšlení zdejším "klouzačům", kteří věci rádi pro potěchu ega komplikují nebo pro zamyšlení zdejším lokajům Voldemortů, kteří se stále dokola (byť 1000x usvědčeni z podjatosti, polopravd a vyložených lží) pokoušejí v debatách zastávat USraele např. ve věci sfiňáren v Gaze I JINDE zopakuji (se sobě vlastní špetkou humoru) svůj starší výrok.


Cituji:

Vzkaz pro E/elity: Podle mne vám to nevyjde milí lokajové Voldemortů a pokud ano, tak bohužel pro lidskou rasu to bude tzv. 100%. Tj. že se zakouří i po vaších polobotkách a také prde-ích, kde jste zabořeni a u kterých hostitelů doufáte, že vás ve svých krytech ochrání...[smích]

A Peace s vámi.

jansmith[smích]


PS:
Ten popisek hollywoodských kádrů jako superman, Arnold nebo ranger Walker (kteří budou muset nastoupit s kvéry za současné bojovníky za "pravdu, lásku a demokracii") je úžasně ironizující, ale zároveň přesně vystihující pravé (nikoli virtuální) schopnosti a odvahu propagandou zblblých Rambo oveček, které fungují jen na penězích a na HU HU frajeřině a pokud přijde na lámáni chleba, tak jsou zesr-ní až za ušima. A Peace s nimi.

203304

27.10.2009 20:37

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

jansmith1984 193.?.?.?

Strigo, to je bžunda.

Že máš "svérázné"..[smích] názory jsi už tady v minulosti prokázala, ale jestli někdo nějak nezneužil tvůj nick k tomuto příspěvku, kde se přes hrůzy, které v době WW2 nacisté, henleinovci (financování a podporováni světovými Voldemorty) potažmo německé, italské, japonské ovce způsobily miliónům jiných nevinných lidí píše že, cituji: "Dobytek jsou Češi", tak Peace s tebou.

jansmith[smích]

203385

27.10.2009 20:49

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

jansmith1984 193.?.?.?

Já jim také věřím 99ko a protože jsem optimista, tak věřím, že to dopadne vždy dobře, a to ať to dopadne jakkoli.


Generalizace je past ega a mainstreamu pro nevědomé ovečky a proto jsi správně napsal, že nikoli Američané, ale určité mocenské síly tam i jinde po světě těmi Američany jako v Čechách Čechy atd. pro své cíle tj. MOC a peníze do těch správných kapes manipulují.

A doufám, že máš pravdu a že Američané jsou opravdu tou nadějí pro celý svět a že to dají brzy najevo.


jansmith[smích]

203388

28.10.2009 19:56

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Ani tito ludia su obeti islamskeho fasismu

jansmith1984 193.?.?.?

Prazaku, ty jsi neuvěřitelně legrační demagog a pokud vědomě nelžeš, tak .........?


Jediná poznámka k tvým lžím:

Cituji: "tu ma notabene na svedomi Sadam a s ni i vsechny obeti. Ja bych vam zase mohl ukazat, jak jeho jednotky vrazdili a drancovali Kuwait. Jak vyvrazdili nemocnicni perzonal, ktery byl svedkem kradeze inkubatoru z kterych vyhazeli nemluvnata a roslapali je na zemi."


Oprav si materiály Prazaku...[smích] Tu propagandistickou lež o dětech vyhazovaných z inkubátorů do světa rozeslala myslím BBC (nebo co to byl za plátek) na základě srdcevroucí výpovědi dcery jednoho z místních diplomatů v KuvajtCity a tato lež byla později světovými médii oficiálně pod důkazy dementována.

Detaily:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Válka_v_Zálivu

http://blisty.cz/2001/10/5/art8850.html


Takže ještě jednou a česky Prazaku: To děvče lhalo a její lež zneužil Bush a proamerický mainstream k nenávisti a válce proti Saddámovi. Válce o ropu a vliv na stř.východě. To, že Saddám svým útokem na Kuvajt naskočil USraeli na vějičku je jiná věc a mnohokrát zde tento fakt byl již rozebírán.


jansmith[smích]

203513

28.10.2009 20:14

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

jansmith1984 193.?.?.?

Zase hezký popis 90ko. Jednoduchý a jdoucí na dřeň. O něco výše udělal HHBB z Rona Paula zednáře.


Dobrá proč ne. Pokud je to dokázaný fakt, tak v pořádku. Mě ale více zajímá, jestli je Ron Paul podle HHBB také Voldemortem a pokud ano, tak aby to na konkrétních faktech, jeho výrocích, činech dokumentoval.

Nikoli tzv. klouzacím způsobem, ale opakuji konkrétně na faktech, výrocích a činech, protože tento fakt je u jiných příslušníků tzv. E/elit již dokázán. Jmenovitě např. Rotschilldové, Rockefellerové, Warburgové atd. atd.


Pokud to HHBB nedokáže, tak pouze jako doposud většinou kalí vodu..[smích] a obrací barvy.


jansmith[smích]

203515

30.10.2009 11:25

Jak to vidí naši němečtí sousedé

RE: Odsun

jansmith1984 193.?.?.?

Prostě je to tak pí.Jarmilo ať si Striga, H.Linek a další říkají co chtějí. Jsou to buď lidé, kteří do toho nevidí a ve své nevědomosti se dopouštějí stejných odsudků jako se týká těch, které sami odsuzují nebo jsou jen tzv. MIMO nebo prostě a jednoduše patří k lokajům, kteří po polobotky zaboření v zadn-cích svých chlebodárců udělají nebo řeknou cokoli, jen aby se za "jidášký" groš zavděčeli a nebo si přivydělali.

Tím netvrdím, že Striga mezi ně patří. Jen se svou rétorikou a nesmyslně nespravedlivou a emotivní nadávkou k ovcím nebo lokajům přidala.

A k tomu ji dopomáhej bůh a Peace s ní...[smích]Závěr. Zase je snaha S HORA (jako se notoricky a periodicky v historii děje přepisovat dějiny a měnit bílou na černou a naopak). Tj. nikoli ze spoda. A tím rozdmýchávat vášně a brnkat na animální budy a instinkty (pro MOC a peníze do těch správných košér kapes) té snadno manipulovatelné části populace, která potom slouží jako zblblý megafon zprofanované pravdy, lásky a dnes třeba tzv. demokracie.

Pokud by to nebylo s tichou podporou Vodemortů a jejich lokajů, nikdy by lidé kolem Posselta nemohli tak sebestředně říkat co říkají, protože by byli Voldemorty a jejich lokaji v diskuzi na faktech okamžitě usvědčení z pokrytectví a skrytých zájmů.

Děje se tak? Udělala něco podobného Merkelová nebo Sarkozi, Blair nebo Havel a novináři, kteří k nim vzhlíží?


Nikolivěk a tudíž si tito pokrytci a jejich LOKAJOVÉ mohou (dokud existují politici jako ve věci LS Klaus a občané kteří nezapomínají) s farizejským úšklebkem říkat co chtějí.


jansmith[smích]

203692

Co si myslíte že je web Antifa.cz? Ta banda asociálních narkomanů a podobného ksindlu, kteří si říkají antifašisté (anarchisté) by se také nedokázali dostat k tolika důvěrným informacím o nepřátelích režimu. Antifa.cz jsou ve skutečnosti stránky BIS, která nemůže oficiálně zveřejňovat co zjistí o disidentech, protože to by bylo porušení zákona, tak se agenti BIS vydávají za anarchisty.

204988

18.11.2009 11:26

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

xmane, meleš z prominutím voloviny.[smích]


V první řadě nejhorším hospodářem není STÁT, ale konkrétní lidé ve vedení podniků, stejně jako tomu je v politice. Velmi často může být totiž (jak ty píšeš) STÁT naopak velmi dobrým hospodářem - a nyní se ve smyčce vracím zpět na začátek: opět jde o to, jací lidé jsou (chrakterově a z hlediska motivace atd.) v jeho čele.


Možná se tomu budeš divit, ale jako přes kopírák to funguje i v soukromém (privátním) sektoru, kde také záleží na konkrétních lidech ve vedení firem, korporací, správních rad apod. a na tom jak hodně a hlasitě tzv. mlaskají. Jinými slovy, jak hodně si chtějí, většinou na úkor jiných, NAHRABAT.

Rozdíl mezi těmito dvěma systémy je jediný a to ten, že v tom druhém systému jsou očividně ZISKY soukromé a ZTRÁTY veřejné (viz. hosp. krize, které se nám tak nějak v historii periodicky opakují a které vždy o něco dále posunou koncentraci majetku do menšího počtu košér rukou.


Tvé příspěvky v debatě xmane připomínají příspěvky Josepha blahé paměti a pokud jsi jen nezměnil nick, tak tě ctí, že se neschováváš za superanon ajpinu a nick používáš a dále tě ctí, že se jako v případě Josepha nedopuštíš emotivních úletů.[smích]


Závěr? V první řadě se zbav tendence k zevšeobecňování (generalizaci) a snaž se pojmenovávat věci přesně a pravými jmény bez ideologizace a propagandy. Jedná se totiž o tzv. košér přístup zejména mainstreamu, který zevšeobecňováním podprahově blbne hlavy nevědomým (průměrným) občanům a pokud tady v debatách nefiguruješ za stejným účelem, tak bys ses měl této deformace co nejdříve vyvarovat.


Dotaz na závěr. Co si myslíš o roli Izraele v Gaze (dopouštěl se při poslední invazi zbabělých válečných zločinů na bezbraných civilistech, ženách, dětech nebo nedopouštěl?), jak hodnotíš zprávu komise OSN (Goldstonovu) v této věci a co si myslíš o útocích USraelských sionistů proti ní a proti samotnému Goldstonovi?


jansmith[smích]

205143

18.11.2009 11:44

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

janmsmith1984 193.?.?.?

Hezky napsané kubrte. Je dobře, že xman zde ve své spanilé propagando jízdě narazil na někoho, kdo dokáže s nadhledem odhalit snahu o exhibici, či přímo podjatost nebo v nejhorším případě farizejství.

Každopádně je zajímavé si vaši vzájemnou polemiku pročítat a doufám, že si ji pročte i hodně nových návštěvníků Zvědavce.


Nereagovat v diskuzích na lidi jako Joseph, HHBB nebo nyní xman je stejné jako s jejich deformovanými názory, (proklamacemi) nebo v uvozovkách moudry viz. hestroyův příměr o klouzáním po povrchu, souhlasit.


jansmith[smích]

205145

18.11.2009 23:07

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Máš pravdu xmane, že lidé jsou pořád stejní (i když to také není úplně pravda a jde také o generalizaci). A položil sis někdy otázku proč tomu tak je??? Dovedeš "krásně" popisovat následky, ale s odkrýváním příčin to v tvém případě a v případě některých dalších zdejších diskutérů již tak růžové není.[smích]

Jinak, zde v diskuzích byl tento rébus některými pisateli opakovaně, docela srozumitelně a podrobně popsán a tudíž jej nebudu opakovat.


Pokud jde o Gazu, neodpověděl jsi na můj dotaz tak jak byl položen a chucpe způsobem ses přímé odpovědi vyhnul. Proč? Nejde ti to do klávesnice?[smích]


Takže ještě jednou: Dopouštěl se při poslední invazi Izrael cestou IDF zbabělých válečných zločinů na bezbraných civilistech, ženách, dětech nebo nedopouštěl? (viz. zakázané zbraně na bázi bílého fosforu atd. atd. atd.)

Že šlo jak píšeš o agresi je evidentní, ale podstata o kterou mi jde je někde jinde. Doufám, že podobně jako nick Vanguard Ltd. nezačneš pobrekávat něco v tom smyslu, že tě někam tlačím a odpovíš jasně a přímo.

Pokud jde o tvůj názor na Goldstonovu zprávu, tak dobře, počkám až si ji přečteš. Upozorňuji ale, že mě primárně zajímá tvůj názor na reakci US a izraelských sionistů na tuto zprávu a na jejich výpady proti Goldstonovi.

Navíc by mne zajímalo co si myslíš o tom, že Izrael s US za zády vyhrožuje palestincům následky, pokud se v této věci obrátí na mezinárodní soud.

jansmith[smích]

205194

18.11.2009 23:28

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Je to přesně jak píše mirda aristokrate, cituji: "záměrným přesunem pracovních příležitostí do jiných zemí se vytvořila nerovnováha pracovního trhu a současně i potenciální armáda vojáků imperiální mocnosti."

Můžeš to názorně vidět i na náborové kampani do AČR (Armády České republiky), která je v ekonom. krizi na košér postupu. Čim více nezaměstnaných s rodinami a hypotékou (nejraději 10% populace, raději více), tím více zájemců o bojové mise za pravdu, lásku a demokracii, a to v zemích, kde demokratickým agresorům (pro sviňárny, kterých se tam dopouštějí) již delší dobu kouří koudel u prde-e.


Co takhle, kdybyste se dali s xmanem dohromady a v nějakém rekrutačním středisku požádali o přijetí a o vyslání do avghánské či jiné podobné mise? Nebo jste již příslušníky ozbrojených sil některého "demokratického" státu a máte již nějaké bojové mise za sebou????

Pochybuji. To byste se tady způsobem jakým to děláte nezviditelňovali a byli naopak někde v lihu nebo v koutě červení až na prd-li.[smích]


jansmith[smích]

205199

18.11.2009 23:40

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Zajímavá odpověď xmane...[smích] Že by to byl signál, že jsi narazil na strop svých schopností a na nepříjemné reakce či dotazy začínáš reagovat přesně jako nick HHBB jen bonmoty nebo jinými podobnými úniky blahé paměti?


Nedivím se ti. Udržet krok a vyargumentovat debatu s některými zdejšími Zvědavci není tak snadné jako na iDnes, lidovkách nebo jinde mezi bezduchy.

Tady se propaganda, pokrytectví nebo nevědomost dlouho nepřiživí a většinou se dříve nebo později najde Zvědavec, který podobné snahy s nadhledem a často s humorem (pro poučení a pobavení ostatních čtenářů) tzv. "proflákne".

jansmith[smích]

205201

19.11.2009 12:30

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Hezky napsané p.Kramáři. Přesně jste popsal mechanismus, který má od věků plebs zaměstnat a v pseudopokoře při očekávání lepších zítřků (nebo věčného království na nebesích) udržet v područí těch tzv. vyvolených.

Dnešní doba je sofistikovanější a metody ovládání taktéž, ale podstata se nezměnila. Stále se mediálně i jinak zevšeobecňuje a stále existují síly (jejich lokajové), kteří mění bílou v černou a vice versa. Dokud nedojde ke změně myšlení a vnímání reality většinovou populací zdola, dotud to takto (pro moc a peníze do těch správných košér i jiných kapes) bude pokračovat.

jansmith[smích]

205243

19.11.2009 20:41

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Ecce homo...[smích], i přítel a sofistikovaný diskuzní "klouzač" a v nouzi bonmotář HHBB se ozval...

Takže další trefená husa na komoru???..[smích]


No, ono je to stejně tzv. "šumafuk" a ačkoli konkrétně HHBB ve svých příspěvcích podle mne často ujíždí od podstaty do rádoby reality, stejně si jej rád přečtu. Na jeho příspěvky (na které se přesně hodí charakteristika několika zajímavých úvah a nezpochybnitelných pravd na spoustu nechtěných nebo záměrných polopravd, matení či dezinformací) totiž často navazují zajímavé reakce mnoha jiných Zvědavců a to už je materiál hodný pozornosti a studia.


Díky ti zato HHBB a i když se ve většině pohledů na to, co se kolem nás a PROČ děje zdá se neshodneme, i tak tě beru jako zajímavého týpka, který se do komunity přemýšlivých Zvědavců hodí a je v ní určitě přínosem.

Možná by ses mohl přidat k xmanovi a aristokratovi a přibrat Vojtu a zkusit to (jak jsem navrhoval xmanovi jinde ve vlákně) v některém to armádním rekrutačním středisku a nasadit k dosažení vítězství nejen slovo, ale v nějaké té košér bojové misi za pravdu, lásku, ropu a demokracii (v případě že se to nepředvídatelně žvejkne) ve jménu našich dětí a dětí jejích dětí hrdinně i život.

Nebo tady nejde o konečné vítězství pokryteckého Systému, který vy všichni výše jmenovaní zde v debatách psanou formou "nenápadně" více či méně suportujete..???[smích]


Ať je to tak či onak, (a jak údajně říkával Ježíš) Peace s vámi.[smích]

jansmith.

205284

19.11.2009 21:44

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Předně, co naznačoval mirda jde mimo mne aristokrate a ty jsi oslí můstek na mossad použil v debatě se mnou a nikoli s mirdou...

To aby jasno bylo, když už jsem podle tebe ten nejjasnější..[smích][smích] A díky, je to od tebe premilené.A když už jsi zmínil Goldstona a sviňárny Izraele v Gaze, tak zkus zastoupit xmana a na mé dotazy, které jsem mu ve vlákně před časem položil odpovědět místo něj.

Xman (přesně v intencích, které čas od času popisuji) z diskuze místo jasného vyjádření košér způsobem vysublimoval, tak by ses toho (jako třetí "bratr v triku" s HHBB) mohl ujmout - co říkáš?

Máš na to koule jako bratr v triku Topolánek, kterého straně jsi (jak sám uvádíš) v mladické nerozvážnosti dříve fandil? Nebo z diskuze místo vyjádření k mým dotazům odejdeš, a to abys pravděpodobně dohnal xmana na cestě k ARMY rekrutačnímu středisku???..[smích]


Je s váma tady chlapi legrace a já jen doufám, že se tady nebavím sám, ale se mnou mnoho dalších diskuzi monitorujících Zvědavců, se kterými ale s plnou vážností netrpělivě čekáme na vaše odpovědi. Já tedy rozhodně.

Tak co, dočkáme se?

jansmith[smích]Mé PS ke tvému poslednímu PS odstavci:

Zase vedle aristokrate. Nechci se pyšnit (stačilo, že jsi ze mně udělal toho nejjasnějšího..[smích]), ale "střelba" na komoru (tj. odhad oponenta) ti narozdíl ode mne podobně jako cesta na branku PODSTATY (nebo jak se jinak říká "jádra pudla", či jinými slovy toho tzv. PROČ) taky moc nejde...

Ostatně, pokud se ptáš na popis podstaty z mé strany, tak si uvař kafe nebo tea, sedni k archívu diskuze a pokud budeš mít "otevřené" oči, tak tam dříve nebo později můj názor na ni najdeš.

A Peace s tebou.

205287

19.11.2009 22:53

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Nemyslím si Josephe, že p.Kramář psal svůj příspěvek jako (jak píšeš) úlitbu jansmithovi.

Zaprve to nemá zapotřebí a za druhé jansmith nepatří k těm, kteří by po něčem podobném bažili...


A nejen v tomto jsi tzv. mimo, ale i v tom, jak mu podsouváš přenášení odpovědnosti pouze na ty tzv. E/elity. Samozřejmě, že nejen E/elity jsou zodpovědny za stav našeho Světa od starověku po současnost, ale svůj díl odpovědnosti nese i každý jednotlivý tzv. běžný človíček.

Podstata, jak už to bývá, je ale někde jinde. Odpovědnost tzv. běžných lidí nebo v horším případě ovcí je až druhořadá. Primárně ji nesou (ať již se ti to líbí nebo nelíbí) opravdu ty tzv. E/elity nebo jak se ve své sebestřednosti a s pedestalů, se kterých káží vodu jiným rádi označují jako tzv. "vyvolení"...!

Jsou to oni, kteří mají v rukou, narozdíl od zmanipulované, brainwashed a nevědomé většiny, všechny (a instatní) nástroje k pozitivní změně. A jak tyto nástroje (které stále pro moc a peníze do těch správných kapes přizpůsobují situaci) využívají můžeme vidět v popisech historie a na vlastní kůži i v současnosti.


Kdo chce vidět Josephe vidí. Kdo nechce nebo pro přetrvávající a stále překyprovanou nevědomost vidět přes otevřené oči nemůže ten neuvidí, i kdyby mu fakta a důkazy na zlatém podnose pod nos přinesli. Vždy mu jeho vnímání reality nebo cílená podjatost nabízená fakta a info zamíchají tak, že z toho má místo jednoduchého výstupu jen sofistikovaný a deformovaný galimatyáš, který potom paradoxně tak rád agenturně nebo s přesvědčením blouda předává dál.


A nějaký závěr? Snad jen ten tolikrát zde na Zvědavci připomínaný:

Pokud si studiem nezávislých a relevantních informací neučiníme ve věci JASNO (ostatně o tom je i vývoj lidstva a historické poslání jeho duchovních učitelů a často odstraňovaných mučedníků) - nepochopíme opravdové vazby a motivy, které dění ve Světě, bohužel často velmi negativně, ovlivňují (a nenaučíme se odhalovat ty virtuálně podsouvané) - nepoučíme se a nebudeme věci místo tolik obvyklého košér POKRYTECTVÍ nazývat pravými jmény, potud budeme stále zápasit sami se sebou, se svou nevědomostí a z osidel pokryteckých "E/elit" (tj. těch přes peníze či jinak samovyvolených..[smích]) a pro dobro VŠECH zúčastněných se nikdy nevyvážeme.

Důkazem jak se věci mají je i cílená mediální a jiná nalejvárna (tj. jeden z nástrojů mocných jak plebsem manipulovat k obrazu svému), která běžným lidem ve zbavování se nevědomosti a ovčího syndromu nenapomáhá (NAOPAK) a ruku v ruce s propagandou a deformovanou výchovou je stále drží v podřízenosti na nejen historicky zprofanované vrchnosti, ale i lokajích, kteří ji v tom v pro peníze a výhody (a v předklonu) sekundují.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

205296

19.11.2009 23:15

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Jasně HHBB. Je evidentní, že jsi svého vrcholu již dosáhl a svá "moudra" budeš z bezpečnostních důvodů raději tlačit někde jinde...[smích] Nechci ti radit, ale možná by o ně mohli mít zájem náboroví pracovníci ve dříve zmíněných armádních rekrutačních střediscích..?!?!

A k tomu ti dopomáhej Bůh a abych nezapomněl, Peace s tebou...

jansmith[smích]

205301

19.11.2009 23:32

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Dobře xmane, nepřekvapil.

jansmith[smích]PS:
Mimochodem, neptal sem se tě na IDF, ale na tvůj názor na Goldstonovu zprávu o válečných zločinech IDF v Gaze a co říkáš na útoky sionistů proti němu a vyhrožování Palestincům, pokud s tím půjdou k mezin. soudu.


Je jasné, že odpovědi se od tebe (stejně jako od Vanguarda) nedočkám, tak pokud mi na to neodpoví ani Aristokrat, tak se s ním a s HHBB vezměte za ruce a hurá do toho rekrutačního střediska.

Dej pak vědět, jak to tam probíhalo a jak bylo při obraně "demokracie" v Avghánistánu nebo při obraně zájmů Exxon-Mobil a Royal Dutch Shell v Iráku.

A Peace s tebou.

205303

19.11.2009 23:41

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

jansmith1984 193.?.?.?

Nevím, co bych měl chápat xmane...[smích]

Jsi anonymním nickem, tak se klidně a beze strachu vyjádři přímo do diskuze.


Nebo se obáváš, že by tě za pravdu mohli košér kluci popotahovat? Chápu pokud ano, ale jestliže jsi jen z poloviny tak inteligentní, jak se snažíš svými názory zde působit, tak si se svou IP anonymitou jistě poradíš.

Tím ale samozřejmě nemám na mysli, že změníš nick nebo "ještě lépe" přestaneš nick (jako někteří zdejší legrační Josephové) vůbec používat. Snad si rozumíme.

jansmith[smích]

205304

20.11.2009 19:22

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Co se stalo HHBB, že nereaguješ bonmoty, ale debatuješ???..[smích][smích]


Vím proč. Uvědomuješ si, že styl, kterým se zde prezentuješ (a zvláště potom, co ti někteří Zvědavci nastavili opakovaně zrcadlo) je dlouhodobě neudržitelný.

Polemiky, které vedeme např. my dva si přečte příliš mnoho lidí na to, aby ti bylo jedno jak sofistikovaně zavádějícím způsobem v nich působíš.


Dobře tedy. Přesto, že ty na dotazy podobně jako xman, Vanguard, aristokrat a někteří další notoricky neodpovídáš (pravděpodobně nejsou dostatečně košér), tak já se pokusím na tvé reagovat.

1.
Co znamená košér systém/Systém?

Tak předně výraz košér systém jsem použil ve spojení se slovem monetární a tudíž by ti konotace nyní měly být již jasné. Nebo stále nejsou???

A Systém s velkým "S" je stav, který je pomocí něj od nepaměti až do současnosti na této Planetě dosahován a podrobnosti jsou opět dostupné v debatách a nejen zde na Zvědavci. Že je tento tzv. Systém ve své podstatě jinak řečeno "košér" (to znamená NĚKÝM uměle, nikoli spontánně, nastaven) a že je nutně (jinak by nemohl fungovat a přežít) pro NĚČÍ benefit tak nějak správně POKRYTECKÝ (byť se prsí a tváří jako jediný správný, možný a za pravdu, lásku a demokracii) snad také nemusím rozebírat. Nebo si přeješ nějaké důkazy ze života HHBB?

2.
Napsal jsem ti tu už celé seznamy. K čemu ti to bylo?

K ničemu HHBB. Takových seznamů, které do věci přidávají chaos místo Jasnosti ti vyprodukuji za pár chvil dvanáct do tuctu.

Mě nezajímají seznamy HHBB. Mě zajímají konkrétní vazby, historické souvislosti a důsledky jejich vlivu, které je na relevantních faktech (jak to dokáže např. mirda nebo RB, nikoli ale povětšinou už ty) ROZKRÝVAJÍ.

3.
O třetí skupině jsi nehovořil. Mohl bys ji specifikovat?

Ale hovořil HHBB (možná by to chtělo zapnou pozornost) a patří do ní podle mne diskutéři jako jsi i ty. Tj. jde o množinu klouzajících "filozofů", kteří se z nějakého důvodu pojmenovávání Podstaty cíleně, sofistikovaně a možná agenturně vyhýbají. O to raději však v argumentační nouzi bonmotují...[smích]

No a kam bych zařadil sebe jsem také napsal (zase jsme u pozornosti či chceš-li koncentrace) a řadící klíče si jistě již jistě vydedukuješ sám.

4.
Co je tedy ta Opona a kdo, dle tebe, je za ní.

To myslíš vážně HHBB? Stáhni a pusť si např. něco z řady ZEITGEIST a mnoha jiných na netu stále dostupných nezávislých dokumentů a podobný dotaz již nepoložíš.

Nebo přeci jen ano?

Dobrá. Opona je výraz z divadelního prostředí, který má něco ukrývat před zraky tzv. nepovolaných nebo ukrývat činnost, která nemá být zřetelná do chvíle než bude rozhodnuto, že nadešel ten správný čas, aby k ní došlo. Stačí ti to tak?


To Be Continued:

205369

20.11.2009 19:22

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ:


A kdo je za ní? Špičky pyramidy (tj. konkrétní osoby a skupiny), které nechtějí být z pochopitelných důvodů na očích stále dokola manipulované veřejnosti a pokud se přeci jen zviditelňují, tak přesně v intencích pokrytecké virtuální reality, kterou využívají k ovládání mas k obrazu svému. Dalším důvodem může být i ješitnost a snaha demonstrovat vyvolenost, kterou mají od "nejvyššího" nebo nedotknutelnost z pozice mafiánského Kmotra.

Chceš jména? Mnoho jich zde již např. v souvislosti s R&R Ltd. zaznělo a jejich upřesňování je i předmětem debat nejen zde na Zvědavci. Toto je ale investigativní způsob, který tobě nevoní, přesto že je adresný VELMI a pěkně zapadá i do rozebíraných SOUVISLOSTÍ. Ty radějí mlžící misijní řády a podobenství, viď HHBB?..[smích]


5.
Jaké příčny jsi našel (A). A co tedy navrhuješ, jeli zde nějaké nežádoucí (B).

"A" neboli příčiny "marasmu", který je tato civilizace ve své většině od nepaměti nucena žít vycházejí z dříve popsaného a pokud nejsi "slepý" nebo tzv. navedený, tak víš o čem mluvím.

A co navrhuji? Bingouuu HHBB, první dobrá otázka..[smích]

Navrhují přesně to co činím. Tj. pečlivým studiem, pokud možno bez přítomnosti ega, emocí a podjatosti pracovat na sobě a informacích, které ŽIVOT přináší a o poznatky (přesně jak se to děje např. i zde na Zvědavci) se nezištně dělit s ostatními.

Dále navrhuji být nekompromisní ke lžím a pokrytectvím Systému, který nám je od nepaměti pokřivenou výchovou a cílenou propagandou NĚKÝM (podotýkám velmi konkrétním) VNUCOVÁN a lidi (lokaje), kteří jej obhajují (klidně s humorem, ale s férovým nadhledem) upozorňovat na jejich podjatost nebo v lepším případě nevědomost.


Ty konkrétně HHBB jsi velmi dobrý "studijní" kousek a znovu připomínám, co jsem zmínil jinde, že tvé příspěvky (ať už je to tak či onak) řadím mezi podnětné, byť až reakce ostatních Zvědavců k nim podle mne teprve dotvářejí SMYSL, pro který sem všichni (pokud se nemýlím, že?) chodíme.

Pinpongáč nyní letí k tobě, tak ať jej nemineš... A k tomu nechť ti dopomáha Bůh a Peace s tebou.


jansmith[smích]

205370

21.11.2009 10:50

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Tak dobře HHBB. Ještě jednou a snad naposledy...[smích]


Tady přeci nejde primárně o (jak píšeš) "zvedání opon" nebo "čistky", výraz kterýžto jsi použil směrem ke mně a mirdovi v jednom ze svých starších příspěvků.

Legrační a po debatě toužící 85ka (joseph/neJoseph) v posledních reakcích dokonce podsouval nějaké žalobce a prokurátory...[smích]

Já z toho mám pocit, že se obáváte, že opravdu může v tom nesmyslném (ale bohužel shora pokryteckými E/elitami vedeném) "hnětení" lidstva dojít znovu k nějakému novému revolučnímu pohybu (možná se obáváte přímo pogromů, jako se kdysi dělo vůči židům - proto taková nechuť poukázat na vazby R&R Ltd. a snahy zakázat námitky proti sionistickému násilí), který by mohl při špatné konstelaci smést a od MOCI odstavit nejen špatně maskované Ovčáky, ale i jejich zprofanované a všeho schopné lokaje.

Historie je takových násilných (a následně znovu zneužitých) revolucí plna a nedívím se, že trefené husy s máslem na hlavě dělají všechno proto, aby se "masy" o podstatné věci nezajímaly (aby byly zaměstnány podružnostmi a starostmi o chléb vezdejší) a zůstávaly stále v tak snadno zneužitelném, tj. košér speněžitelném STRACHU, nevědomosti a podřízenosti.Stále nechápeš, že to tzv. zvedání opon je jen doprovodným produktem toho, o čem se ti snažím celý čas povídat? A že k němu dochází mírovou cestou, samovolně a automaticky s postupným nárůstem chápání NĚKÝM stále dokola odpíraných vazeb a SOUVISLOSTÍ?

Pokud se lidé začnou opravdu, bez emocí a podjatosti (pokud možno s minimem vlivu negativního principu mysli, kterým je ego) a ve velkém počtu zamýšlet nad chodem věcí veřejných (a nejen nad svým nitrem), kontury některých dobře zamlžovaných VAZEB a SOUVISLOSTÍ jim začnou vystupovat na povrch a začnou se dříve nebo později chovat tak, aby je parazitující "vyvolení" nebo ty tzv. E/elity (chceš-li bankéřské dynastie) nemohly tak snadno ve válkách a probíhajícím dloudodobě neudržitelném konzumistánu (viz ty diskutované lichvářské půjčky nebo likvidační hypotéky) zneužívat.

Aby k tomu ale mohlo dojít, musejí lidé začít pracovat na sobě, na svém způsobu vnímání reality, na tom jak chápou SEBE a INFORMACE, které jsou jim mainstreamem i jinak podsouvány a to, ať se ti to líbí nebo nelíbí, se děje v debatách nejen zde na Zvědavci, ale akcelerujícím způsobem celosvětově.


To Be Continued:

205406

21.11.2009 10:54

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

DOKONČENÍ:


Vše je o VÝCHOVĚ a podprahových sděleních, které jsou historicky v globále neuvěřitelně pokřivené a zavádějící a snad se shodneme alespoň v tom, že o tom, jaké vlivy a výchova je vůči většinové veřejnosti uplatňována nerozhodují tzv. běžní lidé, ale právě ti Ovčáci (chceš-li E/elity) nebo lidé, kteří pro ně z pozic dobře placených nebo zblblých lokajů pracují.


Všimni si, jak lidé reagují na snahy nenažraných farma koncernů ve věci prasečí chřipky. Pokud by nebylo (zatím) svobodného internetu a sdílení nezávislých informací, nikdy by se v takové míře nezvedl odpor proti vakcinaci (viz. Baxter a záměrné chyby při manipulaci s vakcinou nebo dokázana kontaminace vakciny ptačí chřipkou atd.atd. atd.) a Ovčáci by to s nesmyslnou a košér výdělečnou vakcinací zblblé a vystrašené populace měli jednoduché. Ne nadarmo jede např. Rumsfeld, který stojí za invazemi do Avgh a Iráku v byznysy s Tamiflu.

K tomu, aby lidé mohli věci chápat správně je nutno jít až na DŘEŇ a nazývat VĚCI pravými jmény, a to je to, co zde na Zvědavci dělá jen několik vyjímečných pisatelů (některé jsem jmenoval prve) a je mi z jistého pohledu líto, že mezi ně nemohu počítat i tebe, protože pokud bys chtěl nebo neměl nějaké vnitřní či vnější zábrany, jistě bys to také dokázal.

Ty máš pocit, že tě hodnotím, ale ber to spíše jako snahu tě k takovémuto férovému přístupu vyprovokovat, protože jinak jsou tvé příspěvky plné sofistikovaného filozofování, podjatých přirovnání nebo zavádějících podobenství a bonmotů, tudíž spíše od hledání Podstaty odbíhající-klouzající a v zásadě takřka o ničem.

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

205407

21.11.2009 11:11

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Je to asi tak jak píšeš aristokrate.


Pokud se bavíme o Zeitgeist, kteréžto mé narážky na něj se HHBB tak pohotově přichytil....[smích], tak to je pouze něco jako první vrstva cibule.

Jeho smyslem je populární formou (prvotním impulzem) otevřít zapouzdřené vnímání většinového a historicky stále dokola oblbovaného občana a umožnit mu se konečně nezávisle zamyslet nad tím, jak je vyžehlenými nebo naopak hororovými událostmi (propagandou a ideologiemi) pro MOC a peníze do těch správných tzv. košér kapes mainstreamově (nábožensky) držen v nevědomosti.


Nic více a nic méně a jak naznačuje mtk, progres byl započat a bude pokračovat.


jansmith[smích]

205408

22.11.2009 10:22

Hodina času

RE: Nezapomínejme

jansmith1984 193.?.?.?

Zase je to jinak HHBB.


Je toho mnoho, čeho se dá chytit a čemu se ty vyhýbáš. Navíc, jaké je poslání dokumentů jako např. Zeitgeist jsem popsal dostatečně explicitně výše.

Je to hlavně o tom nabrknout stagnujicí a spící lidské mozky (bezmozky), které si žijí od starověku svou vlastní virtuální realitu, která je jim ale SAMOZŘEJMĚ NĚKÝM?!?! stále dokola v těch mozečcích (náboženskými mýty a "pohádkami", dogmaty, zavádějící propagandou, polopravdami a vyloženými lži) udržována.

Jednou z metod jak náboženští (i jiní) Ovčáci udržují ovce v nevědomosti je nasměrovat je na "zkoumání" svého "nitra". Zaměstnat je něčím mimo REALITU nebo je vystrašit a pak jim nabídnout odměnu za to správné úsilí a je hotovo.

Už jen to jak patriarchát a světová náboženství na dlouhé věky odstavily ze hry ženský element jen dokazuje to hrůzné POKRYTECTVÍ, které se na většinové populaci děje a jak už to bývá, nakonec je za všechny nepravosti a následky vina a v pocitech viny cíleně udržována právě ta většinová populace. A i o tom, pro někoho velmi nepříjemně, jsou např. dokumenty Zeitgeist.

Špatně se modlí nebo špatně poslouchá své vůdce nebo jednoduše jen není tak schopná jako ti, kteří ji od nepaměti v násilí a krvi vladnou, že?


A i o tom je ta DŘEŇ, jejímuž pojmenování se stále dokola vyhýbáš HHBB a kterou ti nastínila ve své reakci i pí.Jarmila.

Co bude následovat? Uděláš to, co jsi udělal v minulosti a odpovíš ji nějakým zavádějícím přirovnáním nebo podobenstvím???


Vždyť i ten odkazovaný J.Hus šel po podstatě pokrytectví (tedy šel na dřeň) a jak s ním esteblihment naložil víme. A nebyl sám, kdo pojmenovával dřeň a dojel na to.


Lidé jako ty HHBB (a stále je to v debatě zřetelnější) jsou přesně ti lidé, kteří dělají všechno proto, aby se o DŘENI nehovořilo, natož aby se zkoumali exponenti establishmentu, kteří ty nepohodlně o dřeni hovořící odstavují pomocí svých lokajů od možnosti otevírat oči ostatním.

I v dnešní době na to jdou často (byť hranice vyšly z mody) krvavě nebo k tomu využívají "armády" o své "moudrosti" a "vhledu" přesvědčených nebo ZAPLACENÝCH sofistikovaných lokajů, kteří to mají tzv. umluvit.


Neumluví HHBB.

Proces již započal a akceleruje a je jen otázka jak dlouho pozitivní změna k lepšímu bude celosvětově trvat. Že košér styl, který razí např. R&R Ltd. (a královsky na něm vydělává) je pro Planetu a civilizaci neudržitelný ví všichni. Teď je třeba tyto pijavice veřejně pojmenovat, chytit za nos a odstavit od MOCI.

Nikoli krvavě, ale třeba nějakou pokojnou růžovou revolucí...[smích] To by ji ale nesměly řídit právě ty (jak jsi jinde mlživě napsal) síly (co takhle spekulant Soros Ltd.?), které je pro MOC a peníze do těch správných tzv. košér kapes tak rády iniciují.

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

205437

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
739 090,63 Kč

Poslední aktualizace: 24.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?