Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 793 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.02.2012 08:30

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Jarmila 88.?.?.?

Připojuji se k petici, že si mají fízlové a práskači všech zemí políbit prdel.[cool]

To by mě zajímalo, jestlipak je alespoň jednou v historii někdy napadne přidat se na stranu lidu, nikoliv stranu vrchnosti? Vždyť jsou jedni z nás, jsou to pouzí placení zaměstnanci. Vždy mi připadá absurdní podívaná, když demostranti zápasí s policajty. Je to boj zaměstnanců proti zaměstnancům. Zatímco ti zlodějští šmejdi nahoře (snad to není trestné se takto o nich vyjadřovat), ti se jenom smějí, ti jsou vysmátí, asi jako starý bratr Kalousek, visíci všude kolem cest na bilbordech.

262224

02.02.2012 16:20

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Jarmila 88.?.?.?

Dneska jsem zase dostala dopis od trodase z vazby. Popisuje mi hrůzné poměry, jaké v dnešní „demokracii“ panují. Jakmile se totiž kterýkoliv nevinný občan dostane do jejich pařátů -vazby, pak už nemá šanci, dělají si s ním naprosto co chtějí. Jednají s ním doslova jako s nevolníkem, či rovnou otrokem. Žádná pravidla a zákony neexistují, nic se nevyšetřuje, obhájci nehájí, místo toho ztrácejí důležité dokumenty, soudci na všechno kašlou, policajti nepátrají, ale platí si odměny za „vyšetřený“ případ, atd., atd. Je to prostě strašné. Právo prostě u nás ve skutečnosti neexistuje žádné, všechno je to jenom velká iluze, jenom bublina, uměle živená mainstreamem, který uměle vytváří dojem, jakože čas od času se nějaký občan přece jen dočká spravedlnosti.

A tak jsme se obloukem dostali zpět do starých známých časů, které tak pěkně vyjádřil Jaromír Nohavica:http://www.youtube.com/watch?v=cQbqAdGF_J0&feature...

262318

03.02.2012 16:34

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Pokud nedostanete soudní rozhodnutí nemusíte poskytovat nic

Jarmila 88.?.?.?

No, vypadá to, že naletělo celé sdružení Zvědavce, nejen pan Stwora.

262512

06.02.2012 07:12

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Jarmila 88.?.?.?

Díky že jste si vzpomněl, je to od Vás moc milé, posílám Vám virtuální polibek, jestli o něho stojíte.[smích]

Ještě bych znovu zhodnotila celou situaci. Ne, Vy se Stevem to nejste, byl to policejní provokatér, který psal pod nickem dvou lidí. Nebyl to stálý návštěvník Zvědavce, byl zde jen krátce. Jak se říká, po bitvě každý generál.Policie byla skutečná a testovali si, jak se pan Stwora zachová. Zachoval se dobře, nahlásil policii jejich policejního provokatéra a čtenářům o tom napsal. Snad už to příště nebudou policajti na něho zkoušet,protože příště jejich dopis rovnou na Zvědavci zveřejní (což patrně není trestné), ať mu diskutéři předem poradí,jak se má zachovat.

262674

06.02.2012 15:54

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Jarmila 88.?.?.?

Z toho si nic nedělejte pane Luxore, to já bývám ještě hnusnější.[smích] Jsem už taková drzá držka plechová, zrovna dneska jsem se osmělila a přistoupila k příslušníku PČR, který hlídá parlament a řekla mu: Dobrý den, mohu se Vás na něco zeptat? Pohlédl na mne svýma modrýma nervózníma gojímskýma očima a řekl: No, prosím. A já mu říkám: Jste stejní zaměstnanci jako my, nechcete být na naší straně, na straně lidu, než chránit za naše daně tuhle protilidovou vrchnost? A on na mě naštvaně pohlédl a s typickou policejní inteligencí řekl: Já nejsem žádný zaměstnanec, já jsem příslušník policie české republiky. A já: No to já vím, jenže nepatříte mezi to panstvo, co nám vládne. A on: Mám rodinu a děti, až mi najdete jinou práci, tak se můžeme o tom bavit.

S tím měl samozřejmě pravdu, jenže tohle říkávali i řadoví komunisti: Vystudoval jsem vejšku a to mám jít k lopatě, abych si zachoval svou tvář? Inu, ano, aby si zachovali svou tvář, měli jít radši k lopatě- tak jako všichni ti stateční, kteří radši k té lopatě skutečně šli.

Tak připíjím zrovna teď na Vaše zdraví- konečně se mi právě podařilo otevřít to francouzské víno, které mi dcera včera donesla z ciziny. Mělo to ale umělý špunt, takže jsem při tom zlomila nerezovou vývrtku za 250 Kč. Nakonec se mi podařilo ten špunt zatlačit nůžkami do láhve. Ty se naštěstí nezlomily. Já nevím, proč tam dávají takovéhle strašné špunty? Jsou normální? Kokoti!

262706

15.02.2012 16:56

Udělal jsem chybu

RE: Zdravím znovu p. Stwora

Jarmila 88.?.?.?

To mi připadá chytré,že když by čeští policajti, kteří nemají nic jiného na práci, než místo zločinců v parlamentě a ve vládě honit pořád slušné řadové občany, kteří si je platí ze svých daní- tak když by zase někdy s něčím otravovali, tak prostě diskusní příspěvek jednoduše ihned vymazat a říct: No pánové, to je ale hrozné ten internet, jak se mi ztrácí příspěvky na mém webu!! A není divu, ony se příspěvky ztrácejí i na google i youtube- tak dělejte s tím něco páni policajti- vždyť máme tu demográáácii, ne?

263321

19.02.2012 07:34

Udělal jsem chybu

RE: Horáková je špatný příklad.

Jarmila 88.?.?.?

Celý život se chovala čestně a statečně, podle svého vědomí a svědomí, tak ji neubírejte zásluhy a nešpiňte její památku.

Církev i šlechta nadělaly také v historii jen samé zlo a paseku, tak bych ji neměla za zlé, že proti nim vystupovala.Teď by se mělo ještě nějak zatočit s globálními bankstery a zločinnými korporacemi. To nevyzývám k násilí, čili můj příspěvek není nahnědlý, protože bojovat se dá i tak, že nebudu pokud možno používat žádné bankovní služby, nebo kupovat cokoliv od globálních korporací. (coca-cola, Danone, MD Donald, atd.)

263642

19.02.2012 09:27

Kuba – země paradoxů

Kuba bez chemtrailsu?

Jarmila 88.?.?.?

Prohlédla jsem si pečlivě všech 129 fotografií v článku a zdá se, že Kuba není postřikovaná chemtrailsem. Zadala jsem termín chemtrails in Kuba do google i na YouTube- ale nic moc jsem nenašla. Za to když jsem zadala termín chemtrails in Egypt- tak na tohle téma je již k vidění spousta videí.

To jsem zjistila i na vlastní oči vloni, že začali Egypt od loňska mohutně postřikovat chemtrailsem, což se tam předešlé roky nevyskytovalo. Takže o Kubě nemám ještě pořádně jasno, nalezla jsem akorát tenhle text, kterému ale moc nerozumím:
http://nutbarsnz.wordpress.com/2010/10/22/no-chemt...

263644

19.02.2012 17:25

Udělal jsem chybu

RE: Horáková je špatný příklad.

Jarmila 88.?.?.?

Co znamená někoho špinit? To znamená, když někdo (třeba Vy) hází hloupě ramena nad někým, kdo vydržel nepředstavitelnou psychickou zátěž tam, kde nevydržel ani leckterý chlap. Třeba dejme tomu Fučík alias Horák. To je mi úplně jedno, jestli ji stávající režim propaguje nebo ne. Mě zajímají pouze tvrdá fakta a nic jiného. A ta fakta jsou: Že ty tehdejší svině ji za její nekompromisnost a statečnost až tak nenáviděli, (tedy pardon, je to s tvrdým y, neboť svině nenáviděly) že ji pověsily (ty svině) až jako poslední, aby co nejvíc trpěla. A věšely ji (ty svině) 10 minut, aby opět co nejvíc trpěla. A to, že nikdo pro ni nevymohl osvobození svědčí o tom, že patřila k nám běžným občanům, kteří nikdy nikde žádnou tlačenku nemají, a proto se nikdy žádné spravedlnosti nedomohou a nedočkají.

263657

19.02.2012 20:00

Udělal jsem chybu

RE: Horáková je špatný příklad.

Jarmila 88.?.?.?

No, to máte samozřejmě pravdu, že Rudolfa Slánského obhajovat nebudu ani náhodou. Byl to vnitrostranický boj mezi soudruhy- soudruzi se mezi sebou mydlili navzájem a Slánský byl asi v podstatě ta samá svině jako ti co oběsili Horákovou.

Nevím proč se otíráte zrovna o prezidenta Novotného. Ze všech těch prezidentů a státníků co jsme tu kdy měli, tak zrovna on, prostý český člověk, byl z nich nejlepší. Země za jeho vlády v podstatě nejvíc vzkvétala.

263667

19.02.2012 20:24

Kuba – země paradoxů

RE: Kuba bez chemtrailsu?

Jarmila 88.?.?.?

To já ty záhady pane Vanguarde samozřejmě taky nemohu odhalit. Já jenom tak pozoruji svět kolem sebe, čumím a přemýšlím. Když nedávno byl v TV hodinový pořad o severní Korei- tak tam kupodivu za celou hodinu taky ani jediná čára na tom jejich totalitním nebi. Tak krásné modré nebe jsem již dlouho neviděla. To samé se možná děje i nad Izraelem- taky žádný chemtrails. Ale stoprocentně jistá si samozřejmě nejsem. A taky možná nemají žádný chemtrails ani v Rusku a na Ukrajině- ale taky si nejsem jistá. Nevím jak jsou na tom s chemtrailsem v Číně, ale je tam jisté to, že pokusy s počasím tam dělají také, viz olympijské hry, kdy si čínští představitelé poručili hezké počasí.

263668

20.02.2012 18:52

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

Jarmila 88.?.?.?

Kysučane, Vy ani nevíte, jak moc Vám rozumím.[smích] Prakticky ve všem s Vámi naprosto souhlasím! Já například když jsem viděla toho Tolle- tak já se s takovými týpky, stejně jako Vy, už ani nezdržuji. Nejde o to, že má nos jak prasečí zásuvku, ale o to, že on skutečně lidmi sprostě a promyšleně manipuluje.

Vy jste odborník na symboly, nevíte co všechno by mohl vyjadřovat tento symbol?
http://www.divinka-lalinok.sk/doc/rokovaci-poriado...

Mně připadá záhadný. Slovo Maria tvoří chrám (templ), přičemž písmeno A nahoře tvoří pyramidu (ovšem bez oka). Písmena R a A tvoří jméno boha slunce a to i, které je mezi nimi, to je vlastně obelisk, který se vyskytuje po celém světě. Dvě lilie jsou symbolem čistoty už od dob starého Egypta. A jméno Divinka je asi od slova divine (božský). Co Vy na to? [smích]

263732

23.02.2012 14:47

Podvod Miroslava Kalouska za 114 miliard

RE: nadpis

Jarmila 88.?.?.?

Pane jansmithi, já už se s vámi o volbách nemíním bavit, jinak bych musela začít být na Vás už opravdu sprostá. Tak jako jste sprostý Vy, když se o lidech, kteří již definitivně odmítají chodit volit svoloč, tak o nich s despektem mluvíte, že pak kňučí. Připadáte mi jak volební agent, jako byste byl u komunistů- Vaše jednání je až nenormální, jak furt lidem násilím nutíte volby a domníváte se, že jen ten Váš omezený názor je správný a žádný jiný.

Proto zde znovu otisknu moudrý příspěvek Lin, protože já už nemám sílu po tom všem, co jsem Vám napsala na svém webu znovu a znovu, jak imbecilovi pořád dokola předkládat důkazy, že volby jsou totálně na hovno. Zde je příspěvek Lin:
"Lid" rád sedá na vějičky velkých slov předvolebních kampaní. A nedělám si iluze, že příště to bude jinak. Co je příčinou? To nevím, vždyť hmatatelných důkazů nebo "jen" informací je spousta. Podle mého za současného systému "volby" nikdy ke změně nedojde, protože i ty "nové tváře" jsou vlastně předem vybraní (a vycvičení) slouhové.
Při minulých volbách jsem na zdejší diskusi tvrdila stejné a celkem mě překvapila reakce "co chcete, však se změnil skoro celý parlament". No... docela krutá rána... Já si myslela, že zdejší diskutéři jsou na tom v myšlení trochu líp než diskutéři "ofic zpravodajství".
A ten zblblo Kalousek už rve z lodi poslední prkna, "složenku" utvrzuje slovy "chudoba je relativní pojem, máte se pořád jak prasata v žitě, jinde ve světě se bohatým cítí ten, kdo má chleba" .
S církevními restitucemi to taky "myslí dobře". Prý se peníze vrátí obratem nám všem a to ve formě služeb, které církev poskytuje. Už nedodává, že vrací (bez jakéhokoliv soupisu a podkladů) majetek státu Vatikán a ten s ním naloží podle sebe. Tj. - prodá a jestli se rozhodne peníze použít třeba na děti v Africe, může.
Je hrozně smutné, když naši předkové nahospodařili onen milion na občana (za tehdejších cen to byl skutečně majlant na celý život) a dneska vychází několikanásobně vyšší dluh (a to, prosím, za cca 20 let). Však předky to stálo velké odříkání, práci za směšný plat a často i úplně zadarmo. Porovnejte životy našich prarodičů (nebo i rodičů). A teď má tenhle těžce nahospodařený majetek "v kapse" pár hajzů, kteří se neštítí ničeho - a ještě derou nás. Ještě si nám troufají říkat, že jsme to prožrali my.

263884

24.02.2012 17:09

Ať žije Krausokracie

RE: Bartoš :D

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste tedy ale opravdu velký srandista. Dnes to v TV chodí tím způsobem, že člověku sice neřeknou- vy jste sice perfektní a profesionální, ale jste nežid, tak se sbalte a vypadně- ale přitom takhle dneska s lidmi jednají. Dříve se tak chovali komunisti k nekomunistům a teď tu máme tohle nadělení. Židi si v TV rozdávají statisícové odměny z televizních poplatků nás daňových poplatníků, zatímco nežidům dají pár korun.

Nevím kdo je Ivana Gottová, ale podle toho jak je privilegovaná bych ji odhadla, že patří mezi vyvolené. Dát této netalentované pipině 100 000 měsíčně prakticky za nic mi připadá skandální. Já už tyhle divné lidi, co se považují za vyvolené, dokážu odhadnout podle toho, že se vzájemně vychvalují a propagují. Jsou fakt trapní, v tomhle má pan Bartoš naprosto pravdu.

Před několika dny jsem si přečetla rozhovor na Novinkách se zpěvačkou Janou Kratochvílovou. Pravda, je podivínská a svá- ale byla vždy talentovaná a její hity se dodnes zpívají u táboráků. Jenže nepatřila mezi vyvolené, a proto dnes dopadla tak jak dopadla. Za zmínku stojí taky Jarek Nohavica, který se postavil mafiánské OSA- a jak hned byl vzápětí v mainstreamu napaden. A ještě se zmíním o Tomáši Klusovi. Podle toho jak je v mainstreamu vyzdvihován, tak to vypadá, že patří taky mezi ně.

263939

29.02.2012 20:54

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: Čeština je bohatým jazykem

Jarmila 88.?.?.?

[smích] No a nemohl byste ji radši nechat chlupatou?

264277

29.02.2012 21:19

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: cekam na jazykozpytce

Jarmila 88.?.?.?

Tak stará Kubátová Vám to vysvětlí: Prostě v tom mají i čeští jazykozpytci bordel- a sami neví co si s tím počít. To jsem byla před mnoha lety v Akademii věd, kde přednášel o češtině, já už nevím jak se ten chlap jmenoval, ale snad se jmenoval profesor Kraus. A přihlásila se paní a ptala se ho, proč třeba v novinách vždy píší o Edith Piaf a nikdy ne Piafová? A on odvětil, že je to známá značka a proto se to nemění. A pak se přihlásila jiná paní a zeptala se, proč Merilyn Monroe klidně napíšou v novinách jako Monroeová? No, a na to už neměl profesor z Ústavu jazyka českého kloudnou odpověď. Jen tam tak něco mekotal o svévoli novinářů.

264279

01.03.2012 07:18

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: cekam na jazykozpytce

Jarmila 88.?.?.?

A nejen novináři mají svévoli ve všem, také mladí lidé dělají čím dál víc hrubky ve všech slovech ohledně i/y. Mé názory na češtinu již znáte, kromě zavedení slova člověkyně[smích] bych zrušila všude tvrdé y a byl by pokoj. Tvrdé y by zůstalo pouze v těch slovech, kde ho vysloveně slyšíme. Takže text oproštěný od zbytečného y by vypadal takto:

Při masopustní veselici tančili ženy na ulici. V tom přišli i muži a přidali se k nim. Tančili spolu ve víru tance, až se unavili. Šli tedy radši všichni do nedaleké hospody. Číšnice tam hbitě roznášeli pivo a lidé si spolu vesele připíjeli na zdraví. Pak ženy i muži zpívali, až se hory zelenali. Manželé Novákovi se však brzy opili, a tak radši zavčas odešli domů. Jeden z přítomných mužů reportérovi řekl:" Tak povedenou veselici jsme tu ještě neměli. Mnohé ženy a muži zůstali až do rána. Je pravda, že někteří muži však nevidrželi a zpili se do němoty. Také zde byli nějaké nesrovnalosti s placením, ale nakonec jsme byli všichni rádi, že se vše visvětlilo.

264317

01.03.2012 09:25

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

Kamery v autobusech a tramvajích

Jarmila 88.?.?.?

Aniž by se občanů kdokoliv ptal na jejich názor, nebo dokonce souhlas v referendech, tak nainstalovali Velcí bratři potichu a bez jakékoliv veřejné diskuse ve všech nových autobusech i tramvajích kamery- a to přímo brutálním způsobem. V každém autobuse a tramvaji jsou totiž rozmístěna „očka“ tak, že ať si sednete kam chcete, vždy jste metr od nich, protože v jednom autobuse či tramvaji jsou nejméně tři kamery.

V návaznosti na to se vynořil nový typ revizorů, jaký se dřív nevyskytoval. Dřívější revizoři vytáhli odznak a plošně zkontrolovali všechny cestující v autobuse. Nyní jsem si již několikrát všimla, že „nový revizor“ postupuje tím způsobem, že zkontroluje třeba jen dva cestující v autobuse a prohlížením ostatních cestujících se nezdržuje. Hned na to z autobusu vystoupí, vytáhne mobil a kamsi podává hlášení.

A tak se domnívám, že teď to mají zařízené tak, že ti revizoři už nejsou zaměstnanci pouze dopravních podniků, ale zároveň jsou zaměstnanci BIS. Jsou strategicky rozmístění po celé Praze, aby pokryli celé území, a přijímají pokyny z operační centrály, koho mají konkrétně zkontrolovat.

264337

01.03.2012 09:32

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: cekam na jazykozpytce

Jarmila 88.?.?.?

Jo, ještě jsem tam zapomněla napsat měkké i ve slově bili.[smích]

264338

01.03.2012 14:56

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Praxe

Jarmila 88.?.?.?

Proč jste střílel chudáky ty psy? Nejste náhodou na hlavu? Takovéhle lidi mám fakt ráda- šmejdi!

264371

01.03.2012 15:20

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Orpavdu je to smutný příběh

Jarmila 88.?.?.?

To s Vámi naprosto souhlasím. Vypadá to, že česká policie je tu pouze od toho, aby buzerovala slušné lidi a vybírala pokuty- jinak nejsou vůbec k ničemu a nic neřeší. Před lety agresivní pachatel málem zabil mou dceru. Kdyby mu s pomoci lsti neutekla, tak by došlo k nejhoršímu. Domlátil ji jenom kvůli tomu, aby ji ukradl kabelku, ve které měla tři mobily- svůj, firemní a svého přítele- když se večer rozloučili, dal si k ní svůj nový pěkný mobil, aby mu ho někdo neukradl. Dcera se v tramvaji podívala na čas na tom novém mobilu- a v tu chvíli si ji pachatel zřejmě vyhlídnul.

A naše vzácná česká policie? Nejen že jim bylo zatěžko cokoliv vyšetřovat, ale vůbec si zapsat čísla těch ztracených mobilů! To jsem musela rozhořčeně vykřikovat do telefonu, že mě to fakt štve, že nic nevyšetřují- a stejně nic nevyšetřili.

264377

01.03.2012 15:38

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Debilů je stále dost...

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím s Vámi na 100 procent. Přesně tak to je. Dopisuji si s Pavlem Nárožným, který je obviněn z vraždy- a ti úděsní kreténi nejsou schopni ani za dva roky nic vyřešit. Místo toho si rozdávají tučné odměny za "vyřešený případ". Přičemž vyřešení pro ně znamená to, že to prostě hodí na Pavla a jeho matku.Samozřejmě aniž by se namáhali jakkoliv v tom případu sebeméně hnout prstem, protože to je pro ně příliš moc práce. A tak radši promptně radši vyrobí nějaký ten falešný důkaz ve formě klavíru zabaveného exekutory, kde se našly doklady obětí.Exekutor- Tomáš Vrána, kterého už zná celé Česko, co je zač.

264380

01.03.2012 19:43

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: cekam na jazykozpytce

Jarmila 88.?.?.?

Ne, mě přechylovaní nedělá problémy, protože jsem Jarmila Kubáta.[smích] Ale to neznamená, že jsem vlastnictvím svého muže Jana Kubáta, ale že jsem prostě jen praštěná Jarmila Kubáta, patřící sama sobě a nikomu jinému.

264413

01.03.2012 20:03

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Orpavdu je to smutný příběh

Jarmila 88.?.?.?

Jo něco podobného jsem už taky zažila. Důchodkyni dali její potomci ke hlídání štěně. Ona s ním zacházela hrozně, nechala ho v boudě na zahradě celé dny naříkat a nechala se slyšet, že se na to vykašle, že ho chytí a vyhodí ho do lesa. Řekla jsem jí, ať počítá s tím, že jí ho místní pejskaři zabaví a kdyby ne, tak to udělám já. Načež ji ho nakonec skutečně někdo zabavil, načež její potomci na mě podali trestní oznámení. Asi měli u policajtů tlačenku, protože jinak by se na ni i na ně každý vykašlal (viz. má dcera). Je to neuvěřitelné, ale dva policajti kvůli tomu psovi zvonili u mých dveří- a jak že to bylo s tím psem. Pak si mě předvolali na policejní stanici a tam se mnou sepsali protokol. Pak jsem se strašně naštvala a šla jsem tam za pár dnů zpět, že podám na babu trestní oznámení,že mě bezdůvodně napadla. No a policajti mě přemluvili, že to nemá cenu, abych podávala na babku trestní oznámení, že to stejně vyšumí do ztracena a je to naprosto zbytečné.

264417

02.03.2012 16:51

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

Přímo diamantový Putin

Jarmila 88.?.?.?

Já Vám předem řeknu, jak dopadnou volby na Slovensku i u nás: zvítězí levice. A tato „levice“ bude dál řádit jak černá ruka a doničí a dokrade co se dokrást ještě dá. A Okamuru tady vůbec nevytahujte, to je umělá opozice jak vyšitá. A ti co ho znají osobně, tak rovnou říkají, že je to hajzl na entou. A pirátská strana? Ta už je v tuto chvíli skrz naskrz prolezlá placenými agenty, trpělivě čekající na své případné budoucí výnosné koryto v parlamentu.

Znovu opakuji: lidi co chodí volit, jsou neskuteční pitomci, protože ty mafiány sami dobrovolně legalizují. A potom KŇUČÍ, jak to zase všechno dopadlo. Kdyby alespoň 60 procent lidí k volbám nešlo, pak by mafiáni nemohli ani náhodou tvrdit, že jsou zastupitelská demokracie- že zastávají zájmy většiny. Takhle díky věčným pitomcům, co vždy poslušně naklušou k volbám, to tvrdit mohou. Není náhodou, že před volbami ze všech stran, je lid tolik nabádán, aby šel volit. Proč? Jelikož mafiáni potřebují mít co největší volební účast. Na výsledku voleb jim nezáleží, protože výsledky voleb si podle svých potřeb sami doupraví ( zfalšují). A jdou dokonce až tak daleko, že i do diskusí nasazují své agenty, kteří nepřetržitě lidi nabádají, aby se dostavili v co největším počtu k volbám.[smích]

A peace s agenty a jejich pomahači [vyplazený jazyk]

264495

02.03.2012 16:58

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

RE: cekam na jazykozpytce

Jarmila 88.?.?.?

Ano, tak je to správně a tak to má být.To tvrdí i jazykozpytci.

264496

02.03.2012 19:58

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Praxe

Jarmila 88.?.?.?

Ale samozřejmě,že pobíhající psi jsou chudáci- divím se, že se tomu divíte. Ne, ještě mi žádný pes nenahryzol prdel- jestli ono to nebude tím, že mě zvířátka mají rádi. No, my v Česku tady stále máme útulky, ale vy na Slovensku psy radši střílíte, než byste se o ně postarali. Moje dcera se jednoho slovenského psa ujala- a tak ho zachránila od smrti. Co se týče bezdomovců, nejsou to vždy taková neviňátka, jak je někteří lidi vidí. Teď to nebudu rozebírat, jenom řeknu co se stalo mým sousedům v baráku. V těch největších mrazech bezdomovci svázali tři psy k sobě a ponechali je jejich osudu. Sousedé- hodní lidé, pejskaři, se těch psů ujmuli. Dva z nich již dali do dobrých rukou a třetího si nechali. Je to neuvěřitelně hodný a moudrý pes, je štěstím bez sebe, že je konečně v dobrých rukou.

264516

05.03.2012 08:12

Americká statistika

Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Jak je vidět, dynastie Rothschildů (jejíž klan se v současnosti rozrostl asi na 1000 rodinných příslušníků, strategicky rozmístěných ve všech světových bankách a korporacích), jede v celém světě podle jednotného stejného scénáře. Tím scénářem je, zcela zlikvidovat ve všech státech střední třídu a rozdělit společnost na 1 procento superboháčů (včetně velmi nadprůměrně placených drábů) a 99 procent naprosto bezmocných otroků.

Jak z této situace ven?
1.Pro začátek by měli všichni otroci, tedy pardon, chtěla jsem říct občané, přestat chodit volit zkorumpované politické loutky a tvrdošíjně místo toho neustále žádat přímou demokracii.

2. Ve všech sférách života by většinová společnost měla zavést permanentní odboj, jehož základem nebude organizovanost (žádné neúčelné hromadné demonstrace, žádné nanicovaté petice) ale osobní odpor a osobní individuální statečnost.

P.S.: Se vsadím, že se tady ihned objeví nejmenovaný volební náborář, který nás bude horem dolem přesvědčovat, že nemáme seděl na pr-deli, ale máme volit levici.[smích]

264661

06.03.2012 08:46

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Příliš mnoho otázek na mne ze všech stran, a tak to vzdávám (nemám čas) a odpovím zde jen Vám. Začínáte být příliš osobní a napadáte mě. Především si nepřeji, abyste mě nazýval disidentkou, protože žádná disidentka nejsem. Taky do mého důchodu Vám je velké kulové a komikem jste zde spíš Vy, s tím svým věčným stereotypním Peace se všemi. Přitom jste nesnášenlivý až hrůza a nesnesete, když má někdo jiný názor než Vy.

Vám už je zcela zbytečné cokoliv dokola vysvětlovat, protože melete stále svou jako kolovrat. Kdysi jste se zavěsil na HHBB, abyste mu vyvrátil, že světu nevládne církev, ale globální banksteři. A nyní toto své poznání neustále sám popíráte, když se „náhle“ domníváte, že moc globálních banksterů zlomí v tom kterém státě nějaké navolené figurky z údajné levice. I Putin je pro mě ta samá poslušná loutka jako třeba Obama. Jenom má momentálně za úkol, aby ovce trošku víc ztlousty, aby pak bylo co stříhat. Ovšem evropské ovce včetně českých už jsou ve fázi stříhání- a s tím nějaká zvolená falešná levice nic nenadělá. Bylo to tak naplánováno již mnoho let předem. Přečtěte si na Doležitem.sk rozhovor s Michalem Morrisem, autorem knihy Co neSMÍTE vědět, kterou jsem si včera zakoupila. Tam se dozvíte, že například Merkelová již pět let předem věděla, že banksteři plánují velkou krizi. Ovšem úlohou VŠECH evropských politiků není pracovat pro blaho svého národa, ale pro blaho klanu rothschildovců.

Už Jules Verne dávno věděl, kdo vládne světu, když napsal svůj román Ocelové město. Když se zloducha ptali, proč chce pořád ničit svět, odvětil na to, že usilují o Věčném panství nad světem. Ano, to je ten správný výraz, nikoliv Nový světový řád, ale Věčné panství nad světem.

264737

06.03.2012 18:30

Americká statistika

RE: všichni

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu, nalítli jsme jim. Konkrétně já na tu jejich sochu svobody.

264777

07.03.2012 08:01

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Provádějte si zde své neustálé volební agitace, pokud Vám to pan Stwora dovolí. Ale buďte tak laskavý a mě si už nevšímejte, nereagujte na mé diskusní příspěvky a já si nebudu všímat Vás. Jistě už konečně chápete, že je to OBOUSTRANNĚ MARNÝ.Vy znáte mé skutečné občanské jméno, ale Vy sám jste tajemný jak hrad v Karpatech. Radši ani na Zvědavce nepřispíváte, jen aby probůh někdo nepoznal, co jste zač.

264821

08.03.2012 07:55

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Tak ještě jednou a snad již naposled:
Neexistují nové strany nezávislé na systému. Všechny strany, i ty nejmenší, jsou pod přísnou kontrolou státní moci, musí být zaregistrované na Ministerstvu vnitra a musí podávat pravidelná hlášení o své činnosti a hospodaření.

Dále- i ty nejmenší straničky jsou v zásadě hierachické mafiánské útvary, v jejichž úzkém vedení stojí předem někým vybraní lidé, kteří trpělivě čekají na své případné budoucí poslanecké koryto. Když se dostanou konečně k moci, tak nezastupují obecné blaho lidu, ale zastupují lobisty, kteří si je po celou dobu vydržovali ( financovali). Nově zvolení posranci pak nejsou jenom nastrčenými poslušnými loutkami svých lobistů, ale zároveň rovněž poctivě plní jakákoliv přání nadnárodních vládců (banksterů a korporací). V konečném součtu všechny tyto navolené figurky i jejich „investoři“ za oponou mají z této zastupitelské partokracie obrovský užitek. Všichni jsou bohatí a tloustnou u koryt jak vyžraná prasata- kdo vždy ale ostrouhá, to je lid, to jsou ti prostí řadoví občané, alias daňoví poplatníci, kteří je chodí jak ti největší idioti každé 4 roky volit.

264874

08.03.2012 17:30

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Nezlobte se jansmithi, ale už nejste můj kamarád. Naše cesty a vzájemné porozumění se defintivně rozcházejí- protože jsme si přestali absolutně rozumět. Jste podivně umanutý a nepřijímáte žádné pádné argumenty. Jenom si pořád jako ten kolovrátek pořád melete tu svou, bez ohledu na to, cokoliv Vám říkám. Snad již dva roky mě takhle obtěžujete, že bych měla volit levici- a to snad nejlépe komunisty. Když Vám oponuji, že komunistickou totalitu jsem prožívala 39 let svého života, tak Vy mi odpovíte, že to neva, protože ti dnešní komunisti jsou prý jinačí. Pořád dokola ty kecy, že stačí si správně vybrat. A když Vám člověk řekne, že žádný výběr neexistuje, že pirátská strana je již v tuto chvíli prolezlá placenými agenty a že Okamura je hajzl a umělá opozice, tak to ignorujete a opět jako kolovrátek mektáte o tom, že my všichni MUSÍME jít volit levici. Ale snad mám právo jít nikoho nevolit? Já Vám to Vaše právo jít chodit ty předem pečlivě vybrané zmrdy furt dokola chodit volit, neupírám.

Občané, kteří nejdou volit, nemusí být pasivní. Mohou se věnovat takzvané „drobné a nepřetržité záškodnické práci“ proti režimu. Představujte si pod tím co chcete, ale přece jen Vám trochu napovím: Stojíte třeba na zastávce autobusu a obtěžuje Vás reklama na lavičkách? Nuž tedy tu reklamu strhněte.[smích] Uběhne Vám rychleji čas, nenudíte se a ještě uděláte něco užitečného pro společnost.[smích]

264901

08.03.2012 17:55

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Tvrdilo to o něm v diskusích několik lidí, kteří ho prý osobně znají. Kromě toho se umělá opozice pozná podle těchto znaků: Ten člověk si žije jako prase v žitě, nic mu neschází, má dobrou práci, ve společnosti se na něho lepí mladé krásky a má přístup kdykoliv do mainstreamu ventilovat své nevšední názory- a hlavně je jaksi na rozdíl od jiných opozičníků (těch skutečných) podivně beztrestný. Skutečné opozici vždycky dříve nebo později někdo zatne tipec- ale těmhle vybraným opozičníkům zkrátka nikdo nezkřiví vlásek na hlavě.

Vždycky si všichni vzpomeňte na „disidenta“ Havla, abyste nezapomněli, jak se vytváří falešná opozice. Ten si taky žil za komunistů jako prase v žitě, měl fešný kriminál, kam mu Olga posílala laskominy, sbíral prachy ze západu, vozil si prdel v luxusním autě a střídal milenky bez ohledu na to, že byl ženatý s Olgou. Na Hrádečku pořádal disidentské orgie a samozřejmě- zase nic. Nikdo ho nikdy za nic nezkrouhnul. A proč? Protože už tenkrát byl 13. oddělením KSČ (Hegenbart, nebo jak se jmenoval) vybrán na prezidenta ve „svobodné kapitalistické zemi.“

264905

10.03.2012 07:36

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

To si jako myslíte, že si nějak pomůžete a že na to jednou nějak sakra vyzrajete? Ani Vy si Kateřino patrně neuvědomujete, že zastupitelská demokracie (ve skutečnosti tvrdá totalita) je stejně jednoduchý (a zároveň velmi rafinovaný) podvod, tak jako bankéřské vyrábění peněz ze vzduchu a pak následná všechna kouzla se zadlužením lidu.

Z matematického hlediska nemáte žádnou šanci v zastupitelské totalitě cokoliv změnit. Protože podle zákonů pravděpodobnosti a Gaussovy křivky platí, že VĚTŠINA lidí bude VŽDY radši volit velké strany, buď levici nebo pravici. To z toho důvodu, že se bojí, že by jejich hlas zbytečně propadl a malá strana neprošla přes 5 procent. Tohle totalitáři velmi rafinovaně vymysleli tu hranici 5 procent. Kdyby jí nebylo, tak by se spousta lidí nechala přemluvit, aby někoho zakroužkovali na posledním místě v malé straně. Ale s pětiprocentní hranicí to vždy dopadne tak, že obrovské množství hlasů dané malým straničkám, vždy propadne a zase jako vždy zvítězí velké pravo-levé strany (můj hlas za 22 let vždy propadl). Pokud nějaká malá strana přece jen proleze přes tu hranici, tak dostane jen pár křesel v parlamentu, což nemá nikdy žádný pořádný vliv na hlasování. Zákony se v současné době tvoří tak, že parlamentní pravoleví vyžírkové a mafiáni si dohodnou výsledky hlasování předem v zákulisí. To bývají ty výsledky o jeden hlas a tak podobně- vždy v neprospěch lidu, ale vždy ve prospěch vyžírků, zlodějů státního majetku a mafiánů všeho druhu. [bliji]

264983

10.03.2012 07:42

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

A kolovrátek už zase mele tu svou.....

264984

10.03.2012 07:51

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

V jeho příbuzenstvu se odehrály tři vraždy. Byl zavražděn jeho švagr Kašák, pak podnikatel, který údajně zastřelil Kašáka, a později osmnáctiletý syn Kašáka měl podivnou nehodu (asi něco věděl).

Pak má na svědomí smrt dvou parašutistů, mladých kluků, kterým Kalousek zakoupil od neprověřené firmy špatné padáky.

Pak má na svědomí některé důchodce, kterým poslal složenku, že dluží státu 130 000 Kč, a které z toho trefil šlak. Prokazatelně kvůli tomu několik důchodců skutečně zemřelo velkým leknutím.

264985

11.03.2012 07:37

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Konečně rozumná řeč a ani mi nevadí, že se mnou v něčem nesouhlasíte. Jestli si baba Blažková myslí, že nějakým kroužkováním lidí v malé straně něčeho docílí, tak je na velkém omylu. Strana, která má šanci překročit 5 procentní hranici a dostat se do parlamentu- tak ta je již dávno očištěna od nežádoucích elementů a jsou do ni narychlo před volbami nasazeni, ti „správní hoši“, kteří se tam dostat mají. Dělá se to tak, že nasazení agenti udělají ve straně převrat, strana se rozdělí na dvě části, kde nezasvěcení idealisti (čestní lidé alias užiteční idioti) jsou odstraněni od moci i od stranické pokladny a tím zlikvidováni. Co si jen já namátkou vzpomínám, tak se to stalo ve čtyřech malých stranách- v DEU (Hromádková), ODA (Dlouhý), Zelení (Bursík) a i v Pravém Bloku (Cibulka), kterého jsem byla členkou.

Proto jediné řešení proti tomuto volebnímu podvodu je skutečně nechodit k volbám a docílit toho, aby alespoň 70 procent lidí nepřišlo. Mafiáni nebudou moci tvrdit, že vládnou legálně. Sice bude zákon (který si sami pro sebe vytvořili) na jejich straně, ale lid bude vědět, že se drží u moci neoprávněně. Když někdo udělá zákon, že kdo přejde na červenou, dostane za to trest smrti- tak je snad ten zákon správný a lid má jen bezmocně pokyvovat hlavou, že se proti tomu nedá nic dělat?

265038

11.03.2012 08:03

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

A ještě jsem si vzpomněla na další úmyslně rozbité malé strany: ČSL (aféra Bartončík), Republikáni (Sládek), Národní socialisti (Šula- připravil dokonce stranu o veškerý majetek).

A úmyslné rozbíjení strany se dělo i ve velkých stranách: v ČSSD Wagnerova slavná facka, kterou dal Grulichovi, v ODS se zase udál tzv. Sarajevský atentát.

Prostě jak tady někdo správně poznamenal, volit právnickou osobu je kravina na entou. Je to totéž jako by člověk volil nějakou korporaci. V té korporaci si vládnoucí síly udělají co potřebují- a volič vždycky ostrouhá.

265040

11.03.2012 15:30

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Jestli mě stále budete nazývat volebním disidentem a jinými nesmysly a vyjadřovat se o mně, že kňučím, tak jestli toho skutečně nenecháte, tak já Vás začnu nazývat Straširybkou a jinými nadávkami. Jste už fakt trapný, jak zde pořád demagogicky kňučíte, že jde volbami něco změnit. Mám už Vás plné zuby volební agente. Jděte už do háje zelenýho i s tím svým věčným pokryteckým kamarádstvím a mírem, cvoku!!!

265058

12.03.2012 07:36

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Zdá se, že Slováci chápou situaci rychleji než Češi. Na Doležitém.sk už velmi mnoho Slováků agituje, aby lidi k volbám nechodili, že je to podvod. K volbám se tam dostavilo 60 procent voličů, takže 40 procent k volbám nešlo- což je slušný výsledek. Až je Fico na celé čáře zklame ( o čemž nepochybuji, protože je to mafián jako každý jiný), pak ještě víc Slováků pochopí, že jsou volby naprosto k ničemu. A příště se může stát, že se poměr zvrátí, to znamená že bude volit jen 30 procent pitomců a 70 procent lidí bude volby bojkotovat. A to bude přesně ten okamžik, kdy vláda nebude moci tvrdit, že zastupuje většinu a že byla legálně zvolena. A to ani v případě, že podle (jejich mafiánského) zákona tomu tak bude.

265085

12.03.2012 17:15

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Vy nijak nereagujete na žádné mé argumenty, nevedete se mnou dialog, ale stále používáte jen ten svůj monolog- čili chováte se jako ten příslovečný kolovrátek.

Takže mír s Vámi, peace, shalom, popřípadě salam aleikum, ale já s kolovrátkem ztrácet čas nebudu.

A mimochodem, někdo na Doležitém zveřejnil mé názory na zastupitelskou demokracii, takže jak je vidět, Slováci mi rozumí, ale Vy ne.

265110

13.03.2012 07:46

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu Oracle, vláda Fica je nelegitimní, protože nezastupuje většinu Slováků. Pouze 1 milion lidí ho volilo- ale 3 miliony lidí ho nechtěly. Co je tohle do pytle za demokracii? To si z lidí fakt mafiáni dělají dobrý den.

Přímá demokracie existuje u společenství vlastnictví bytů. Tam platí, že je zvoleno představenstvo- ale to představenstvo se vždy musí řídit přáním VĚTŠINY vlastníků bytů. Kdyby existovaly u vlastnictví bytů stejné poměry jako v zastupitelské totalitě, tak to zvolené představenstvo by si dělalo co chce, mohlo by podle libosti rozkrádat společně nastřádané peníze, aniž by byli za to trestní a odvolatelní. Po čtyřech letech rozkrádání společného majetku by konečně mohli být odvoláni, aby bylo zvoleno nové představenstvo, které by mělo dovoleno chovat se stejně jako to minulé. A jak by vypadaly výsledky takového hospodaření? Barák by byl zchátralý na spadnutí, ale několik lidí z domu by se napakovalo a z ruiny se odstěhovalo do svých přepychových vil, které si nakoupili z nakradených společných peněz. Takhle přesně vypadá „zastupitelská demokracie“, kde 150 lidí neomezeně, absolutisticky a bez jakékoliv společenské kontroly vládne 4 milionům bezmocných slovenských poddaných. Takhle neomezeně a bez naprosté kontroly si nemohla dovolit vládnout ani šlechta, která byla hlídaná nižším zemanským stavem a církví.

Jaké z té totality ven? Uspořádat celonárodním referendum, kde většina národa rozhodne, že si nepřeje zastupitelskou totalitu, ale že žádá přímou demokracii švýcarského typu.

265137

14.03.2012 17:02

USA se pokouší svrhnout Putinovu vládu

RE: desinformace, desinformace, desinformace

Jarmila 88.?.?.?

Tak pod tohle se podepisuji. Putinovi nevěřím ani nos mezi očima, ať si říká kdo chce co chce. Ano, přesně tak to je, že kdo chce rozpoutat velkou válku a napakovat se na tom, a popřípadě vyvraždit většinu lidstva, ten potřebuje mít dvě velké nepřátelské válčící strany.....

265233

16.03.2012 07:42

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jarmila 88.?.?.?

Máte velmi dobré postřehy pane pietroo. Ano, přesně tak, cílem rothschildovců je udělat světovou diktaturu pod pláštíkem „odborníků“ a definitivně zrušit i hru na demokracii. Toho chtějí docílit tím způsobem, že ve VŠECH zemích nechají zvítězit na celé čáře takzvanou levici. Tato levice ze všech států přehlasuje v EU pravici a odsouhlasí, že bude zrušen stranický systém a bude nastolena ve všech zemích „vláda odborníků“.

Holešovská výzva je samozřejmě umělá opozice, její organizátoři jsou značně nedůvěryhodní. Vůdcovské typy se u nás nenachází z toho důvodu, že SKUTEČNÁ OPOZICE je průběžně LIKVIDOVÁNA již v zárodku. Takže kdybyste začal něco organizovat, se zlou byste se potázal. Od dob pseudorevoluce jsme řízení umělou pravicí, umělou levicí i umělými rebely.

Co se týká levice a Fica na Slovensku, tak již dnes někteří prozíraví Slováci to nazývají klerofašismem. A není divu, když člověk vidí fotku Fica, jak s deklem na hlavě mlátí do zdi nářků, tak ihned k němu ztratí důvěru. Je to jejich (jak jinak) oddaný slouha.

Zajímavý je Váš postřeh i ohledně Koukolíka. Taky jsem mu přestala důvěřovat. Je to člověk, který řekne 90 procent pravdy a do toho zamíchá 10 procent lži. Proto má takovou publicitu a je pečený vařený i v mainstreamu. Stejně jako třeba i komunista Jan Keller, tolik oblíbený u naivního jansmitha.

265327

16.03.2012 10:44

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jarmila 88.?.?.?

A co jste mi chtěla tímto sdělit? Já to vím, že Kalousek je bezcharakterní gangster a psychopat toho nejhrubšího ražení- právě proto je ve vládě. Stejně jako úlisný a falešný zloděj Klaus, nebo věčně vysmátý zrádný Nečas, nebo nelidský Heger, či hovado Drábek. Si myslíte, že až zvolíte právnickou osobu- komunisty, tak si polepšíte? Nenechte se vysmát. Vývoj, jak budou ve světě postupovat, je globálními bankstery naplánován a rozhodnut na 20 let dopředu.

265335

16.03.2012 15:19

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jarmila 88.?.?.?

Jistěže celostátní referendum je krok správným směrem. Pokud vím, tak stále máme na referendum nárok, nikdo nám ho ještě nezakázal. Nechápu proto, proč umělá opozice, svolávající lidi k demonstracím, tento fakt nezdůrazňuje a neprosazuje?

Tady nejde o to, aby někdo zvedl prdel a šel na demonstraci, kde se vybouří, jde domů – a pak zase hovno! Tady jde o to prosadit něco smysluplného. Nasranost lidu klidně může být i globální, ale pokud mají otěže pevně v rukou 1 procento globálních banksterů, tak i kdyby se lid posral, tak s tím nic nenadělá. Jediné východisko, které existuje, je ty hajzly prostě nevolit! A pokud tohle nejste schopná Kateřino pochopit, tak se s Vámi rovněž nemusím o tom bavit, rychle ani pomalu.

V roce 1946 lid zvolil ve velké naději komunisty, aby se zbavil prohnilých kapitalistů- a mlátilo se mu to 60 let o hlavu, jak byl blbej. Teď je podobná situace a zase vyskakují mladí blbci a poučují ty staré a zkušené.

265344

20.03.2012 07:08

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

Jarmila 88.?.?.?

Protože koordinační centrum Občanského fóra, teda pardon, teď se to jmenuje určitě jinak než tenkrát v pseudorevoluci, ho do svého řídícího centra, kde jsou již dávno nachystáni a předem z nejvyšších míst schváleni noví zmrdi k vládnutí, prostě nepustí, i kdyby se pan dub třeba na hlavu postavil a veřejně denně na ulicích vykřikoval a protestoval.

Stále nechcete pochopit, jak funguje skrytě systém již několik století- pořád stejně dokola. Ale možná, až půjdete ještě několikrát bezúspěšně volit a na demonstracích si vyřvete plíce, aniž by se cokoliv hnulo k lepšímu, tak to na stará kolena konečně pochopíte babo Blažková. Že jedině přímá demokracie a nic jiného, je lék proti policejní totalitě globálních vládců. Věděl to už dávno i Kaddáfi, proto ho taky oddělali.

265530

29.03.2012 18:41

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Nevzdělanost je pasem (propustkou) k moci...

Jarmila 88.?.?.?

hero jste normální? Pan kysučan Vám ten problém tak hezky a lidsky vysvětlil a Vy reagujete takto? Jste divná!!!! Politici jsou občané- vyplňují snad vůli občanů? Jděte do hajzlu.

266083

01.04.2012 16:50

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

Jarmila 88.?.?.?

Tak ta věta je pěkná, diplomatická, ale jinak já nevím přesně proč, ale mě humor v Saturninu nijak zvlášť neoslovil. Četla jsem tu knihu už hodně dávno- někdy když mi bylo 35 let a něco mi v té knize vadilo a nevím přesně co. Zatímco třeba Haškův humor mě dokáže rozesmát třeba po tisícáté- každoročně ho dávají na konci roku v TV a pokaždé se s mužem tomu znovu a znovu chechtáme, tak Jirotkův humor mě nechal chladnou. Asi mi tam vadil ten sluha. Byla jsem vychována jako rovnostářský socialistický člověk- vzorná pionýrka, pro kterou bylo samozřejmostí, že všichni lidi jsou si rovni. Pravda, Švejk taky dělal pucfleka- ale stejně to bylo všechno o něčem jiném.

Teď nedávno dávali v TV Menzelův film Konec starých časů. Když jsme ten film viděli v době socialismu, vůbec jsme nechápali, proč takovou děsnou kravinu Menzel vůbec točil. My jsme ten film tenkrát vlastně neviděli, protože my jsme tu kravinu znechuceně vypnuli. Teď jsme ten film zhlédli až do konce a tentokrát jsme jeho děj už pochopili. Bylo to o kapitalismu. Bylo to o tom, že panstvo se bavilo a sluhové kolem něho jen pořád kmitali a makali, aby panstvo mělo všechno zajištěno až pod nos a mohlo se bez problémů bavit. Takže konec starých časů nenastal, máme to tu zde v plné parádě všechno zpět. Společnost se začíná tvrdě dělit na pány a jejich sluhy.

266206

02.04.2012 16:51

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

Jarmila 88.?.?.?

Já jsem byla vychována k rovnostářství, které propagoval kdysi ve starověku už Ježíš Kristus: Že před bohem jsou si všichni lidé rovni. A Vy jste byl vychován k čemu? Že Vám mají utírat prdel lidi, kteří jsou třeba daleko inteligentnější než Vy? Jenom proto, že třeba Vaši rodičové si nakradli ze státního společného majetku nás daňových poplatníků?

Haškův humor je přímo ze života, proto je pravdivý. Kdežto Jirotkův humor je vymyšlený, tedy divný a nereálný. Sluha si tam dělá co chce- a pán ho za to nepotrestá ani nevyhodí. Poručík Lukáš se snaží proti blbosti Švejka bránit se jak se dá, ale stejně je mu to prd platné. Švejk je pro něj osudový, ať se tomu brání jak chce- a v tom je právě ten správný humor.[smích] Kdežto Jirotkův majitel sluhy je jakýsi divný masochista, který si sluhu platí, ale přitom sebou nechá neomezeně orat a nikdo neví proč. Nemám ráda nereálné umělé vymyšlené věci, mám ráda pravdivé věci přímo ze života.

266238

03.04.2012 08:01

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

Jarmila 88.?.?.?

Vzpomněla jsem si teď na další humorné knížky, které jsem stejně jako Jirotku četla kdysi dávno, v těch svých pětatřiceti letech. Byly to knížky Vejce a já a Co život dal a vzal od Betty MacDonaldové. Ten humor v nich se mi také líbil. A jaký byl rozdíl mezi nimi a Jirotkovým humorem? Že byly pravdivé a ze života. Kdežto Jirotka je pro mě příliš vyumělkovaně intelektuálský, jeho humor jaksi samoúčelný, zkrátka a dobře, takový nějaký jalový.

Takže to není o tom, že čím vulgárnější humor pro upocené a umaštěné tlamy, tím lépe, jak píšete, je to pravda versus vyumělkovanost.

266267

08.04.2012 08:05

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

Jarmila 88.?.?.?

Tady se pořád dokola vede debata, co bylo dřív, zda slepice či vejce. Ale je to jednoduché, slepice i vejce vznikly evolučně SOUČASNĚ. Lidská potřeba však vznikla přece jen o něco dřív než spotřeba. Napřed divochovi v lese kručelo v břiše, a pak teprve šel tu situaci řešit- vyrýpnul si ze země chutný kořínek, což byla vlastně práce.

266538

08.04.2012 15:50

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

Jarmila 88.?.?.?

Rohlíky rozhodně budou, protože příliv jídla do žaludku vězně v hladomorně nezpůsobí jeho kručení.[smích]

266550

09.04.2012 07:27

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

Jarmila 88.?.?.?

Zalez do boudy pucfleku a neotravuj slušné lidi.[smích]

266578

10.04.2012 06:55

Exekuce – epidemie, která může zasáhnout každého

RE: Pokud se občané nestarají, bude ještě hůř

Jarmila 88.?.?.?

Ptejme se, kdo za tuhle situaci může. Již 22 let za to mohou poslanci, kteří se tam střídají buď za pravici, či levici- ale všichni jednotně vedou tuhle zem do bezpráví, chudoby a bídy. Na Doležitém to vyjádřil výstižně autor článku nazvaném Jak se krade stát:

Zarážející je jedna skutečnost, vláda je složena z lidem volených jejich zástupců, kterým byla propůjčena jistá privilegia. Po složení slibu je jejich povinností pracovat pro lid a plnit přání tohoto lidu- jsou totiž jejich zaměstnanci. Jakým právem se ze zaměstnance stává zanedlouho nepřítel nejhoršího ražení, a ještě jeden fakt, i přes mnoho škod a dokonalých zločinů se cítí majiteli národa bez možnosti odvolatelnosti!!! Na místo práce k občanům, se prostě vyklubali jako pátá kolona, pomáhající cizí mocnosti, tomu se prostě říká vlastizrada. Trest byl v podstatě jednoduchý, ke zdi, a prostě jen kulka. Tato vláda nepomáhá svému národu, ale jej vyloženě trestá. Proč nevydává dokonalé zákony, které by zamezily další krádeže, ale stále více pomáhá veškeré mafii. A o to víc spustila větší mlžení zapřít skutečnou pravdu. Kdo bude trestán, mafie? Ne, zase vše zaplatí jen dělník, rolník a v neposlední řadě poctivý živnostník.

266634

10.04.2012 14:06

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: Věci Prodejné

Jarmila 88.?.?.?

Nejmenujete se náhodou Miloš Tomáš- syn doktora Eduarda Tomáše? Pokud ne,tak sem zveřejněte své pravé občanské jméno, stejně jako jsem je zde zveřejnila já. Vaše hloupé narážky na mou osobu, že kňučím a že jsem disidentka už mě vážně velmi štvou. Chci znát jak se jmenujete, Vy hrdino jeden, schovaný za bukem. Abych Vám pak mohla jmenovitě vyčítat, až vítězná KSČM spolu s ČSSD tady zde po svém volebním vítězství definitivně vše dokradou, zničí a zavedou neskutečnou totalitu.

Jak vidíte, lidí, kteří již nikdy nebudou volit, stále přibývá- nejsem v tom sama.I pan Luxor se spálil a již volit nebude. Jen doufám, že ten proces bude rychlý a že placení záškodníci Vašeho typu, kteří lidi neustále nabádají chodit k volbám, nebudou mít šanci.

266668

10.04.2012 20:02

K čemu je nám letní čas?

RE: A co paměť?

Jarmila 88.?.?.?

Podle mého názoru se v letním umělém čase elektrická energie naopak promrhá a né že se ušetří. Ráno se svítí o hodinu víc, protože se musí vstávat za tmy (normálně by se vstávalo už za přirozeného světla). A večer se opět jedna hodina promrhá, protože mnoha lidem se ještě nechce spát, jelikož biologické hodiny jim napovídají, že je teprve devět hodin večer, a tak svítí opět o hodinu víc. Takže ČEZ má z letního času velký užitek a né že ne.

266691

12.04.2012 17:17

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

Jarmila 88.?.?.?

Tak ten soudruh, co tu tvrdí, že nebylo za socialismu maso,tak samozřejmě lže jako když tiskne. Naopak, za komoušů se maso žralo až příliš- přímo ve velkém. Abych potěšila úchyly z Lehožumpy, tak zde připomenu poměry zaměstnanců v ROH. Chodili jsme na oběd, který stál 2,60 Kčs, bylo na výběr ze dvou masitých a jednoho nemasitého jídla (které si lidi málokdy brali). Přičemž se samotný oběd sestával: z polévky, z velké porce masitého jídla a ze zákusku. Přestože jsme se v té době všichni cpali jako diví, tak jsme vůbec netloustli, protože tehdejší strava byla oproti té dnešní, narvané hormony a antibiotiky,normálně ZDRAVÁ.

Jediné s čím mohu souhlasit bylo to, že nějakou dobu nebyly vložky a toaleťák- ale to vyhořela ta továrna, jak zde správně poznamenala baba Blažková. Ovšem lid byl dobře naložen, nebral to nijak tragicky, neb dobře posloužilo Rudé právo a hned stvořil básničku:
Není vata, nejsou vložky
není co dát mezi nožky.
Rada soudruha Husáka:
dejte si tam č.....a

266815

12.04.2012 17:30

Družstevnictví a socialismus

RE: ....

Jarmila 88.?.?.?

No a víte jaké se vyprávějí vtipy teď?
Takovéhle:
Na hřbitovní zdi sedí dvě kostry. Okolo prochází třetí a ty dvě se ptají: Tebe neznáme. Na co jsi umřel? Já jsem neumřel, povídá ta třetí kostra, já jsem dělník a jdu z odpolední.

266817

13.04.2012 18:35

Exekuce – epidemie, která může zasáhnout každého

RE: Pokud se občané nestarají, bude ještě hůř

Jarmila 88.?.?.?

S Vaším názorem by souhlasili i diskutéři na Novinkách, neboť tam zvítězil názor, že ten řecký důchodce, který spáchal před parlamentem sebevraždu, si měl nechat pro sebe až ten poslední náboj- ale napřed měl vzít na věčnost pár zkorumpovaných poslanců.

Já nejsem pro tak drastická řešení, mně by se líbilo, kdyby nespokojení občané ve velkém chodili den co den k parlamentu na Malostranské náměstí a protestovali kvůli jakémukoliv problému, který je hodně pálí sami za sebe, a nečekali až na to, až je někdo (v podstatě obvykle vždy něčí agent) milostivě vyzve k hromadné organizované demonstraci kdesi stranou na Václaváku... To byste nevěřil, jak by to poslance štvalo a znervózňovalo, kdyby je tam někdo takto denně obtěžoval. Já tamtudy chodím často, takže jsem viděla i to, jak nevystrčili ani čumák v době, když tam lidi neustále chodili s cedulemi navlečenými na vlastním těle a protestovali proti americkému radaru. V současné době se tam ale procházejí sebevědomě a namyšleně, občas dokonce i nějakému občanovi vlepí i nějakou tu facku- protože vědí, že jim nic nehrozí. A to velká chyba ze strany občanů.

266889

14.04.2012 09:32

K čemu je nám letní čas?

RE: A co paměť?

Jarmila 88.?.?.?

Nevím jaké jsou poměry v nejvyšším létě- to budu teprve sledovat a pozorovat, ale teď v březnu jsou poměry takové, že když s mužem vstáváme v 5.30, tak je ještě tma jako v pytli a musí se tedy skutečně o hodinu svítit déle. To samé se děje večer. V letním čase chodíme spát později, to znamená, že zase déle svítíme. Do toho mohu ještě připočíst, že málokdy je v Česku díky postřikování chemtrailsu slunečné počasi, takže většina dnů je tma jak ve středověku- a musím svítit doma zas. A nejsem sama, svítí se všude- v obchodech, restauracích, úřadech, atd. Takže si rozhodně nemyslím, že by letní čas přinášel nějakou úsporu elektrické energie.

A jak již zde bylo řečeno, nezanedbatelná nejsou ani zdravotní hlediska. Dokonce kdesi vědci vykoumali, že i díky „nedospanosti“ obyvatel přibývá cukrovky. Já osobně na základě článku na Zvědavci jsem si uvědomila, že děláme s mužem chybu, když se řídíme nařízeným letním časem. Nikdo nás přece nehoní, a tak jsem dala budíka na šestou hodinu ráno, což je ve skutečnosti pět hodin ráno. A to už krásně svítá a ptáci zpívají. A to byste nevěřil, co ta pouhá půlhodinka s člověkem udělá. Budím se přirozeně sama, bez budíku, vyspaná, odpočatá, spokojená- a co je hlavní, všechny sny řádně dosněné. Říká se, že nejvíc objevů a kreativity u člověka vzniká, když se probouzí a zdají se mu sny. Ale když člověk nedospí, budík mu sny přetrhne vejpůl, vstává za tmy nevrlý a nedospaný, tak se vytrácí jeho spokojenost i kreativita a připomíná robota. A o to světovládcům asi jde- těší je, že mají obrovskou moc, s kterou mohou běžné občany týrat a ničit na tisíc způsobů.

266916

15.04.2012 19:37

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

Jarmila 88.?.?.?

Tak snad jen znovu trochu jemně připomenu, kdo že to vládne světu a i v naší republice:
http://www.europskenarody.info/Vecny_Zid_alebo_vra...
I když konkrétně ve Vašem případě je zbytečné cokoliv namítat, vypadá to, že jste placený volební agent komunistické partaje, protože jinak si nedovedu představit, že by někdo tady dobrovolně tak šíleně a zavile prováděl náruživý nábor dostat se znovu do totality. Nezlobte se, ale Vaše propaganda zde na Zvědavci je fakt neskutečně trapná. Vy absolutně nereagujete na žádné námitky zdejších diskutérů, Vy jen stále jako robot (nejste robot?) pořád dokola opakujete: jděte volit komunisty. A to samé jste prováděl i na mém webu.

266984

15.04.2012 19:50

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

Jarmila 88.?.?.?

Tak ale už toho všeho mám vážně dost! Neber si mě furt do huby kreténe jeden kreténskej. Já jsem žila v socialismu 38 let tak mě nepoučuj debile jeden odpornej, a nekňuč tady pořád furt dokola o tom, že je třeba volit komunisty. A mimochodem, až se zase a opět budeš zmiňovat o mém ubohém důchodu, aby jsi mě co nejvíce zhodil, pak věz, že jsem si letos zajela i s celou rodinou do Spojených arabských emirátů- což by se mi za komunistů nikdy nepodařilo.

266985

16.04.2012 07:32

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

Jarmila 88.?.?.?

Při Vašem robotickém stylu psaní by ztratil smysl pro humor i Jaroslav Hašek nebo Vlasta Burian- a poslali by Vás stejně jako já tam kam patříte.[smích] Co se týče natažených křivých hub, já bych ty politické velkozloděje, vlastizrádce a zločince ráda viděla zavřené v kriminále a né, že po dobře odvedené špinavé práci pro cizí mocnosti odejdou beztrestně vysmátí od koryta do svých toskánských vil a špindlů, finančně zajištěni na 100 let dopředu.

267018

16.04.2012 07:34

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

Jarmila 88.?.?.?

Nedá se říct, že by mi praskly nervy, vynadala jsem mu zcela promyšleně- já ráda ukazuji své emoce, já se za ně nestydím. Emoční inteligence je často důležitější než ta racionální. Přitom je lidem často kladeno na srdce, že mají své emoce potlačovat- jenže to je špatně, mají své emoce naopak vyjadřovat co nejčastěji, je to zdravé.[smích]

V současné době lze pozorovat, že stejně jako byly kdysi provedené v komunistických zemích „revoluce“ podle naprosto stejných scénářů, tak dnes zase podle úplně stejných scénářů probíhají ve všech postkomunistických zemích volby. Všude má zvítězit levice, nejlépe korporace komunistů (protože co jsou partaje? Jsou to právnické osoby, které smí naslibovat cokoliv a nemusí splnit vůbec nic), které pak v EU odsouhlasí, že zastupitelská demokracie není funkční a že má vládnout vláda nevolených odborníků. Tím se kruh uzavře a nastane tvrdá totalita řízená z Bruselu.

267019

16.04.2012 13:59

Sexmise

RE: Ano, feminismus je zlý

Jarmila 88.?.?.?

Máte pravdu babo Blažková, ty poměry ve sci-fi filmu by nezpůsobil nějaký praštěný feminismus (neboť v dnešní době již nikdo nebere feministky vážně, jsou pro smích), ale ten kdo vládne světu, čili dnešní globální banksteři z FEDu. Oběťmi v tom perfektním sci-fi filmu jsou všechny ty mladé ženy, které musí žít v podzemí bez mužů. Takovýto podivný stav by mohla zavinit globální „elita“ tím, když by muže nakazila nějakým virem, po kterém by ne všichni, ale většina vymřela. Jedině globální elita má totiž v rukou tento typ zbraní patrně už i v dnešní době, ne nějaké bezvýznamné pindající ženské.

V tomto kontextu je zvláštní, jak se globální elita přímo až nenormálně snaží už kolik let všemi prostředky zhomosexualizovat celou západní společnost. Nepřipravují se na něco do budoucna? Ale abych uklidnila muže, tak globální vládnoucí zločinečtí psychopati mohou provést úplně opačný tah: že totiž vyhubí většinu žen a nechají žít jenom muže. Bylo by to totiž pro ně z mnoha důvodů výhodnější, než se otravovat s nedisciplinovanými a náladovými ženskými.

A zde je celý film k mání na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=mbeXhCYuY9M/

267041

18.04.2012 07:38

Sexmise

RE: Ale abych jen nerýpala

Jarmila 88.?.?.?

Ideál krásy ženy se v každé době nepřetržitě měnil. Například v době starověkých homosexuálních Řeků (kdopak jim to tam asi zavedl?) byl ideálem krásy muž. A pokud byl ztvárněn ideál krásy ženy, tak to byla štíhlá žena chlapeckého typu. Ale například v době renesance to byla žena kolem čtyřiceti let, velmi bujarých tvarů, patřičně na všech místech pořádně oplácaná:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thum...

267170

22.04.2012 08:41

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: Ale to víš, že ano

Jarmila 88.?.?.?

Jestli se ten týpek jmenuje Horváth, tak ho znám. Tento "statečný lidový písničkář" účelově se svými domluvenými kumpány rozbil stranu Pravý Blok. Tím znechutil mnoho slušných lidí (včetně mě), že již nikdy do žádné strany nevstoupili a celý stranický systém považují za podvod.

P.S.: Počítá to počitadlo dobře? Klikla jsem na 1, ale naskočilo ještě horší ohodnocení článku než před kliknutím.

267429

30.04.2012 07:18

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: A pedofilům ukazovat fotky lolitek...

Jarmila 88.?.?.?

Mně by se líbilo, kdyby se začaly vyrábět ty elektronické cigarety ve tvaru plyšových medvídků nebo mrkve.[smích] Kuřáci by se tím rázem stali v hospodách docela roztomilí. Nekuřáci by je vesele pozorovali, jak mají věčně medvídka nebo mrkev u úst.

267939

30.04.2012 17:21

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: A pedofilům ukazovat fotky lolitek...

Jarmila 88.?.?.?

Tak pan Stwora psal v článku o medvídcích a mrkvi, tak jsem se toho chytla. Ale nejlepší by byl ten dudlík, jak tady někdo nad námi napsal. Takový ten kojenecký dudlík třeba ve tvaru kopretiny. Kouření je taková podobná závislost jako když kojenec potřebuje šidítko ve formě dudlíku. Takže kuřáci by seděli v hospodě, měli by v ústech kopretinové dudlíky a bylo by to milé a veselé.[smích]

267983

02.05.2012 16:12

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: A pedofilům ukazovat fotky lolitek...

Jarmila 88.?.?.?

A jaký tvar Vás napadá?[smích] Svůj diskusní příspěvek jsem psala upřímně (ale ne jako Gross), nikoliv s nějakými postranními představami. To znamená, že mi připadá jako dobrý nápad, aby se nějaká firma ujala toho nápadu a začala pro kuřáky vyrábět elektronické cigarety, které by nevypadaly jako opravdové cigarety ( aby nedráždily nekuřáky a letecké společnosti), ale aby naopak vzbuzovaly veselé úsměvné reakce. Předpokládám, že ty své bujné představy, které se stydíte zde otevřeně přiznat, nevztahujete i na muže? Jaké tvary e-cigaret navrhujete tedy pro ně?

268117

02.05.2012 21:27

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Jarmila 88.?.?.?

To je strašné Kateřino, co tady popisujete. Taková totalita, které musí čelit dnešní ženy, taková neexistovala ani za komunistů v padesátých letech. Vím o čem mluvím, moje matka měla 6 dětí. Přesně jak Vy píšete, nakládala se svou dělohou jak uznala za vhodné a toto její právo nebylo nikdy zpochybněno, bylo stoprocentně respektované. Nikoho tenkrát nenapadlo zasahovat do jejich výsadních mateřských práv. Neexistoval zákon, kde by si chlap mohl jakkoliv proti ženě a jejímu dítěti vyskakovat. Natož muž, který ani nebyl uveden jako otec a nic na dítě neplatil. To je něco, co je i z hlediska přírody naprosto nenormální a absurdní. Vrchnost se zřejmě rozhodla vytvořit co největší rozkol mezi muži a ženami. Vládnoucí paraziti se rozhodli prezentovat ženu jako by byla totální nula a důležité bylo, aby se jí dítě odebralo a strčilo do péče komukoliv, třeba teploušovi, důchodkyni, milence- jenom ne proboha ho ponechat vlastní milující matce, která ho porodila.

Ale abych nevychvalovala příliš padesátá léta, tak musím říct, že tam zase byly příliš velké pravomoci dány do rukou státu. Komunisti velmi rádi a často děti osamělé matce odebírali a strčili je do dětského domova (zdravím lehožumpu a chtěla bych nezvědavce trochu poučit, že dětský domov není pasťák). No a v dětském domově si mohli již tenkrát beztrestně a nekontrolovatelně dělat na dětech jakékoliv pokusy, třeba různé vakcinace a tak podobně. Moje sestra má dodnes podezření, že si na ni zkoušeli různě vysoké dávky penicilinu.

268138

03.05.2012 08:09

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Jarmila 88.?.?.?

Tak to jste se u mně pěkně ztrapnil. Ještě víc takových prohlášení a přestanu si Vás vážit.

268162

03.05.2012 11:39

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Jarmila 88.?.?.?

Nevyhrožuji, jenom říkám svůj názor, že se mi takovéhle nemístné hlášky od člověka, kterého si jinak po všech stránkách vážím, nelíbí. A rozhodně se necítím jako potrefená fena- tak jako Vy byste se asi necítil být kriplem, pokud by zde někdo napsal, že tu vládne kriplokracie.[smích]

Nahlédla jsem na google, co to znamená cerebrum. Pokud chcete vysloveně urážet, najděte si jiný objekt než mě. Milý pane, až Vy zvládnete tak jako já žít s jedním člověkem v pohodě 35 let, mít zároveň perfektní a bezkonfliktní vztahy i se svými dětmi i se všemi příbuznými, tak potom se spolu můžeme bavit.Podvraťáku jeden nevychovanej.[velký smích]

268198

05.05.2012 17:13

Jak spolu souvisí autismus, neurologické poruchy, vakcíny, GMO, MSG a Aspertamin?

RE: narast chorobnosti svetovej populacie

Jarmila 88.?.?.?

Pane Sašo, já jsem se zde nikde o feminismu ani slůvkem nezmínila. Projevila jsem pouze nelibost nad tím, že pan Stwora zajásal nad termínem fenokracie. Připadá mi, že má z žen taky nějaké komplexy méněcennosti.[smích]

Ale jsou v životě důležitější věci než se jen planě dohadovat v diskusích na internetu. Diskutér QWSAQ se zde zmínil o tom, že kdekdo Vladimíra poklepává na rameno a fandí mu- ale kdyby došlo k nejhoršímu, tak mu pak nikdo ani ty cigára do vazby nedonese. A přesně tak to v životě chodí, a přesně tak to je. Kdo tady na Zvědavci se zajímá o osud trodase? Kdo mu napsal poté, co jsem zde zanechala jeho adresu? Vsadím se že nikdo! Pak mu nakonec zbude ku pomoci už jen ta „zlá feministka“. Takoví jsou vždycky všichni ti frajeři, co všemi směry machří- ale skutek utek.

A teď se se mnou ještě dohaduje nějaký připitomělý Nezvědavec:
http://www.denik.cz/diskuse/krvava-vrazda-manzelu-...

268393

06.05.2012 17:36

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

RE: Alternativa

Jarmila 88.?.?.?

Nemá smysl ani občana za hlas odměňovat např. stokorunou jak si to představuje Jarmila.

Všechno se nepřetržitě vyvíjí a stejně tak i můj volební systém. Já jsem to odměňování stokorunou už hodně dávno zavrhla. To jste nepostřehl Jeane larouxi? Mám tam velmi hodně inovací, ale nějak se mi už nechce o tom psát. Před mnoha lety jsem byla pro přímou demokracii hodně zapálená, ale vůbec nikdo mě tenkrát nechápal. Kdekdo prohlašoval, že by stačilo pouhé odvolávání politiků, a tak podobně. Když ale lidé zjistili, že by patrně byli odvoláváni zrovna ti nejlepší a nejcharakternější, protože hajzlové vždy ví jak na to, tak konečně mnoha lidem došlo, že jedinou záchranou je přímá demokracie. No a teď se přímo roztrhl pytel s mnoha inovátory, kteří přemýšlí nad tím, jak tu přímou demokracii v reálu zrealizovat. Ale mě už je to jedno, já už jsem svou roli splnila- já jsem ty lidi k tomu nápadu nakopla. To já jsem ten úplně nejprvnější průkopník ze všech, který ale bude zapomenut, jak jinak.

268431

11.05.2012 17:03

Česká republika je velmocí – v pornografii

RE: Habánův dodatek :)

Jarmila 88.?.?.?

Tak snad Vás dneska pane habane potěším, neb jsem právě před chvílí, já členka fenokracie, zaslala mail jiné člence fenokracie (paní poslankyni Peckové), tohoto znění:

Styď se ty krávo jedna zasraná. A to jsem se kdysi naivně domnívala, že by ženy byly v politice jiné- humánní. A ono ne, ony dokáží být ještě větší zrůdy než muži. Ale všeho do času. Ona Tě ta boží spravedlnost taky jednou dohoní a dá Ti za uši, neboj. Snad nebude dlouho trvat a bude konečně nastolena přímá demokracie, aby zmrdi a mafiáni Tvého typu nemohli pronášet tak asociální věty a rozhodovat úplně ve všem za 99 procent bezmocného obyvatelstva.
S pozdravem Jarmila Kubátová, důchodkyně, která pobírá za 31 let práce a výchovu dvou dětí 4 500 Kč důchodu.
P.S. adresa Peckové je: peckovag@psp.cz

268745

12.05.2012 07:48

Česká republika je velmocí – v pornografii

RE: Habánův dodatek :)

Jarmila 88.?.?.?

Copak, došla Vám řeč, to mě ani nepochválíte, že plivu do svých fenokratických řad? To je škoda. Já jsem tak nějak čekala, že mi dodatečně vysvětlíte, jak jste to s tou fenokracií myslel, popřípadě že jste to tak nemyslel, že jste jenom ujel. Protože zevšeobecňovat se nemá, to je vždycky špatně. Když jste chtěl napadnout přímo ty dámy v justici, mohl jste použít výraz justiční fenokracie a já bych nic nenamítala, ještě bych s Vámi možná souhlasila.

Někteří muži myslí jenom penisem, a pak se diví, že u žen obvykle pohoří. Nezlobte se, ale možná je to i Váš případ. To ale neznamená, že z toho obviním všechny muže do jednoho a budu vykřikovat, že zde v Česku existuje falokracie. Falokracie znamená podle slovníku, že je to vláda mužů nad ženami. To je ale nepřesný překlad, přesnější překlad je vláda falů (penisů), lidově řečeno ču..ků. To si ale rozhodně nemyslím o všech mužích, pouze a jen o některých.

268791

12.05.2012 08:55

Dopis paní Peckové

RE: mam clanek zavreny

Jarmila 88.?.?.?

Já taky. [zmaten]

268794

12.05.2012 19:37

Dopis paní Peckové

RE: Tu dámu určitě naomlouvám, ale pohrdám jí

Jarmila 88.?.?.?

Ano, správně, poslankyně Pecková jen velmi cynicky obhajovala parazitování zlodějských elit na nás všech. Popíšu zde, jakým způsobem mě zasraní posranci dohnali k velmi nízkému důchodu. Měla jsem sice živnostenský list na prodávání věcí- jenže jsem neměla žádný zisk. Ovšem platit povinné základní VZP i sociální jsem ze zákona musela, což stále narůstalo až nakonec činilo dohromady minimálně 3000 Kč. Do toho nemocná matka, o kterou jsem pečovala. Od státu jsem za pečování o matku nedostala ANI HALÍŘ. Každý člověk prostě nemá na to, aby pořád běhal kdesi po sociálkách a žebral o jakési úlevy. Nechtěla jsem svého muže zatěžovat tím, že by za mne musel platit těch 3000 Kč povinných odvodů. A tak mi nezbylo se v 55 letech rozhodnout jít do předčasného důchodu, abych ty 3000 Kč nemusela platit. Ovšem tím mi byl natrvalo důchod podstatně krácen.

A teď si to prosím porovnejme se socialismem. V socialismu žena při dvou dětech normálně v 55 letech odcházela do důchodu a dostávala normální nekrácenou plnou částku. Tím nechci vychvalovat socialismus, ale prostě to tak bylo, taková byla skutečnost. A pizda Pecková bude něco vyprávět o tom, že jsou důchodci zvyklí se uskrovnit? Ne, důchodci nejsou zvyklí se uskrovnit, to jen ti nahoře, kteří sami pobírají statisícové platy, nás všechny šíleně okrádají. Za situace, kdy roboti a počítače za lidi odvádějí práci, tak už dávno zde měla být 4 hodinová pracovní doba a měli jsme odcházet do důchodu klidně v padesáti- a né že nám to budou prodlužovat ty svině nejhoršího ražení klidně až do sedmdesáti.

268826

12.05.2012 20:07

Česká republika je velmocí – v pornografii

RE: Habánův dodatek :)

Jarmila 88.?.?.?

Teda Katko, takový dlaždičkový slovník, to se hned tak nevidí.[velký smích] Ale jinak s Tebou souhlasím, že největší porno jsou poslanci a senátoři, když zdejší lid ojebávají tím nejperverznějším způsobem.

Pan haban by si měl uvědomit, že my běžný lid (muži a ženy) jsme na stejné lodi, kdežto ti nahoře a jejich dobře placení lokajové (čili i justiční mafie, ať už penisové či vagíny) tvrdě pracují proti nám, snaží se z nás nadělat poníženou masu otroků, která se před nimi bude plazit a pořád se třást strachy o kdeco. O práci, o zdraví, o byt, před exekutory, před soudy, atd.

Za takovéto situace mě ani nebaví na téhle planetě žít. Narodili jsme se proto, abychom prožívali zázrak života, abychom se ze života těšili a své bytí zde naplno prožívali, smáli se a radovali. Ne kvůli tomu, aby nás zde pár vládnoucích globálních sviní ovládalo a nepřetržitě nás na mnoho způsobů sadisticky a perverzně týralo.

268830

13.05.2012 07:42

Dopis paní Peckové

RE: Tu dámu určitě naomlouvám, ale pohrdám jí

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak, práce není a nebude a oni to moc dobře ví. Přesto vhánějí občany do neřešitelných situací a je jim to jedno. Každý z nich odvede za 4 roky kousek špinavé práce, napakuje se přitom pořádně, nakrade si, co se dá. Pak odkráčí, řekne já nic já muzikant, a nastoupí za něj jiná zkorumpovaná svině, která pokračuje ve špinavostech a v utahování šroubu. To je ta jejich zastupitelská demokracie. Když ovšem lid nemůže vůbec o ničem rozhodovat v referendech, tak by měli za své zločiny nést trestní zodpovědnost po celou dobu svého života a zaplatit sami ty biliónové dluhy, které nadělali u globálních banksterů.

Místo aby šel vývoj kupředu, směrem k všeobecnému blahobytu a prosperitě, tak nás tito novodobí otrokáři, tyto globálními bankstery dosazené loutky, ÚMYSLNĚ vhánějí do nuzných poměrů dřevního dickensovského kapitalismu 19. století.

Jak se proti tomu bránit? NECHOĎTE NIKDO K VOLBÁM A ŽÁDEJTE PŘIMOU DEMOKRACII. Jiná cesta nevede.

268843

20.05.2012 09:09

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že by to mohlo být jinak. Mějme stále na paměti jedno heslo, kterým se „elita“ neustále řídí: Klamem a lstí dobudeme svět. Co oni potřebují? Potřebují dokončit genocidu Palestinců, protože dosud to jde strašně pomalu a potřebují zničit Irán. Vzhledem k tomu, že oni skutečně pevně věří všem těm starověkým nesmyslům, že jsou vyvolení k věčnému panství nad světem, tak si ničit Jeruzalém určitě nebudou, protože tam stával Šalamounův chrám. Co však potřebují zničit je muslimský Skalní dóm, který stojí na místě Šalamounova chrámu. Jak by tedy mohli postupovat? Nejprve nenápadně přestěhují veškerou zasvěcenou izraelskou smetánku do několika vybraných zemí včetně Česka. To by mohlo být dohromady všehovšudy milion lidí. Všechny ostatní lidi by pod záminkou války nemilosrdně vymlátili a tak by definitivně „vyčistili“ území Izraele od Palestinců. Jeruzalém by zůstal netknut, čirou náhodou by však Iránci rozmlátili nějakou raketou Skalní dóm. To by byla záminka k válce, v které by Iránci samozřejmě prohráli. Po válce by pak celá desetiletí platili odškodné za 6 milionů ve válce zabitých nebohých Izraelců.

269281

21.05.2012 07:35

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Jarmila 88.?.?.?

Asi před dvěma lety, v dobách kdy jsem bláhově čítávala sračkomet MFD, mě překvapil článek, ve kterém psali, že je Putin připraven přijmout do Ruska zpět 3 miliony izraelských Rusů. Nechápala jsem, z jakého důvodu by je měl přijímat zpět. Snad proto, že se jim v Izraeli nelíbí a jsou zklamaní z izraelských poměrů? Ale dnes již všichni cítíme, že se něco velkého chystá a že se na to „elita“ dlouze a pečlivě připravuje.

Když jsem mluvila o zasvěcených, neměla jsem na mysli nějaké ilumináty nebo zednáře, ale prostě prozíravé lidi, kteří si včas uvědomují různá budoucí nebezpečí (jako třeba židi, kteří včas uprchli před Hitlerem a nacismem do Ameriky) a iniciativně sami jednají, aby se nebezpečí vyhnuli. Lehkomyslní zůstanou na místě, prozíraví přijmou nabídku Putina či jiných a odstěhují se zpět do své bývalé vlasti.

269359

22.05.2012 15:39

Saif al-Islam Kaddáfí a zákulisní boj o jeho osud

RE: Pres vsechny pravnicke klicky a podrazy,jsou na Kadaffiho kratky.

Jarmila 88.?.?.?

Mohli se vrátit zpět domů, do svých zemí. Ale oni se nevraceli, takže z toho vyplývá, že to zas takové vykořisťování, které si nedovedeme ani představit (jak tady zavile tvrdíte), nebylo.

To máte to samé jako třeba v Emirátech, kde jsme letos mohli na vlastní oči vidět, jak to tam funguje se zahraničními pracovníky. Nemají se špatně a domů vůbec nespěchají, ať se jedná o Indy, Bangladéšany, či Filipínce. Jeden Bangladéšan nám vyprávěl, že byl pracovat i v Saudské Arábii, ale že tam to bylo nebezpečné a nepříjemné. Proti tomu že Emiráty jsou pohoda a pohádka.Předpokládám, že to samé se dělo v bohaté liberální Libyi.

269447

23.05.2012 09:34

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Jarmila 88.?.?.?

Již nejméně 3000 let je bankéřství pevně propojeno s monoteistickou církví- spolupracují spolu na všem společně a svorně jako levá a pravá ruka jednoho člověka. Jsou to tajní spiklenci, kteří pracují proti celému lidstvu, aby dosáhli svého věčného panství nad světem. Monoteistická judaistická církev si ideologicky vytvořila armádu luxusních otroků, kterým nakukala, že jsou bohem vyvolení. Tito luxusní otroci jsou vedeni staletími k tomu, aby kdykoliv poslušně (ovšem za velmi slušnou odměnu) plnili jakékoliv přání globálních banksterů.

Dnes již všichni víme, že všechny velké krize i války připravují tajní spiklenci dlouho pečlivě dopředu- tak jako i teď Netanjahu kuje pikle s Nečasem. Ani tehdy se nic nedělo náhodou, Hitlera k moci dosadili korporace Farben, banksteři Rothschild, Rockefeler, Prescot Bush a další vyvolení satanisti, či kabalisti, já už nevím jak bych je měla správně nazvat, nejlépe snad organizovaní zločinci. Tak tedy tito organizovaní zločinci si vedli pečlivou evidenci o všech svých poslušných otrocích. Ty poslušné nechali zdrhnout do ciziny, ale ty slušné lidi, co nechtěli s nimi mít nic společného, ty poslali do koncentráků a ještě byli tak drzí, že je nazvali zápalnou obětí.

269500

23.05.2012 14:50

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Jarmila 88.?.?.?

Zbytečně mlžíte a zavádíte řeč jinam.[smích] Na detaily nekoukejme, ale na samou podstatu současných neutěšených poměrů. Vytváří banksteři celá staletí krize a války uměle? Vytváří. Podporovali finančně Hitlera k vzestupu moci? Podporovali. Z jakých náboženských kruhů všichni ti mezinárodní finančníci pochazejí? Z monoteistických judaistických. Používají na špinavé práce všeho druhu již 3000 let zblblou masu luxusních otroků, kteří věří tomu, že jsou bohem vyvolení? Používají. Vedou si o svých luxusních otrocích staleté pečlivé záznamy? Vedou. Kdo posílal nepohodlné „bratry“ do koncentráků? Byl to snad prostý lid, který nikdy nemůže do ničeho kecat? Ne, nikoliv, byli to vládci u moci a tím byl jimi dosazený Hitler. A jsme zase tam, kde jsme byli.

Jinak takový můj drobný postřeh. Kdekoliv se kolem sebe rozhlédnete, zjistíte, že jsou čeští lidé převážně modroocí, ostatní jsou světloocí. Jen asi tak jeden člověk z deseti má vyloženě černé, čokoládové oči. Ale v TV je ten poměr přesně naopak. Tam většina herců má oči tmavé, čokoládové. Přímo ten nepoměr bije člověka do očí, kdykoliv si koupí TV Revue a tam vždy hééérečka s černýma očima. Nevíte čím to může být? Každopádně ale tito černoocí herci dobře slouží současnému režimu za pěkné peníze, jsou to opravdu poslušní slouhové. Jen občas dělají falešné vlny, aby ještě více zmátli dav, jako teď momentálně Rath.Včera se vrtělo Čunkem, aby se překryly větší prasárny, dneska se vrtí Rathem.

269513

23.05.2012 19:30

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Jarmila 88.?.?.?

Matriky tu celá staletí vedl Řím? Tak proč se mi do pytle nepodařilo zjistit v zásadě vůbec nic o životě ani mých nejbližších předků na Slovensku? No asi proto, že to byli jen nedůležití pošahaní katolíci. Jo, kdyby tam byli přítomni židi, to by byla jiná. To i Fischer, adept na českého prezidenta, v MFD kdysi prohlásil něco v tom smyslu, že je v tom až po uši a že mu ani nic jiného nezbývá než poslouchat, protože je stejně v záznamech.

A tady máte malou ukázku těch černookých herců, kteří se ani netají tím, že patří ke kastě vyvolených poslušných otroků:
http://www.youtube.com/watch?v=Dd2p3HpzWw8

269530

23.05.2012 19:38

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Jarmila 88.?.?.?

Anglicky umím jen minimálně, že se domluvím s Bagladéšany nebo Indy, ale rozhodně si nemohu v angličtině číst článek ve Wikipedii. Takže sorry.[smích] Já vím, že jste byl zastáncem názorů HHBB a Médi Bédi, jenže já tyhle názory nesdílím. Já mám totiž stejné přímočaré metody bádání jako inspektor Colombo. Když je někdo křivý, zapírá, nebo různě mlží- tak se pro mě stává automaticky viníkem.

269532

23.05.2012 19:53

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

Jarmila 88.?.?.?

Naprosto se vším s Vámi souhlasím Kysučane. Je to tak a nejinak.[smích]Už to fakt trošku přehánějí. Mně se prostě ojakživa líbí modroocí lidé a tak bych byla ráda, kdyby je taky trochu ti černoocí občas připustili k něčemu.

269534

Struktura společnosti je již asi 6000 let stále stejná, protože je postavená na pevné pyramidě moci, z které není úniku. Byl zde nedávno článek o elitáři Mitterandovi, který prý prohlásil, že mu stačí obsadit nejklíčovější místa pouze 50 svými lidmi- a ovládá celou Francii.

Od starověku je tedy rozložení společnosti takovéto:

Otrokářský řád: 0,01 procent absolutně mocných otrokářů (včetně svých velmi dobře placených lokajů rozmístěných na nejklíčových místech) a proti nim 99,9 procent absolutně bezmocných otroků.

Feudální řád: 0,01 procent absolutně mocných feudálů (včetně svých velmi dobře placených lokajů rozmístěných na nejklíčovějších místech) a proti nim 99,9 procent absolutně bezmocných poddaných.

Kapitalismus: 0,01 procent absolutně mocných banksterů (včetně svých velmi dobře placených lokajů rozmístěch na nejklíčovějších místech) a proti nim 99,9 procent absolutně bezmocných zaměstnanců.

A jaká že hydra seděla za reálným socialismem?
Socialismus byl nevydařený experiment spřízněných globálních bankéřských rodin o zavedení NWO „po dobrém“. Když ale viděli, že je značně nerentabilní, zrušili ho.

Nacismus byl z jejich strany naopak pokus o zavedení věčného panství nad světem „po zlém“, tedy s pomocí války a hrubé síly.

269898

02.06.2012 07:41

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

Jarmila 88.?.?.?

Říkáte, že svět neovládají žádné rejdy globálního zla, zlého oka, kreatur z pyramid, ale že si zlo a katastrofy přivádějí běžní lidé sami stavem své mysli? A že stačí změna představ, stav vědomí a nahlížení na sebe sama a vše se samo od sebe spraví a vše bude OK?

A jak byste například řešil situaci stavem své mysli kdysi dávno na Ukrajině, když by Vám globální kazisvěti zabavili veškeré jídlo? Meditoval byste, měnil byste své představy tak, abyste přivolal pečené holuby do své nevymáchané huby?
Hladomor na Ukrajine a bolševizmus:
http://youtu.be/W3DSnJigBy8

270144

02.06.2012 13:17

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

Jarmila 88.?.?.?

Uměle vyvolaný hladomor na Ukrajině, který provedli talmudisti-teroristi a zapříčinili tak smrt nejméně 7 milionů lidí, byl příčinou hladomoru. Takže si žádné příčiny a následky nepletu- to jen Vy tady máte velmi nemístné kecy.

270149

02.06.2012 15:58

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

Jarmila 88.?.?.?

Normálně bych se s provokatérem Vašeho typu vůbec nebavila, nestojíte mi za to, ale udělám výjimku. Co je na tom nelogického, když napíšu, že uměle vyvolaný hladomor byl příčinou hladomoru? Když talmudista David Eisenhower dal nejprve zavraždit generála Pattona a pak nechal umřít hlady po skončené válce za ostnatými dráty nejméně 1 milion zajatých německých vojáků, tak rovněž způsobil umělý hladomor. Nebyl to přírodní hladomor, byl to umělý hladomor- stejně jako na Ukrajině.

Talmudisty nazývám všechny ty, kteří se domnívají, že jsou něco víc než normální lidi(protože je to učí talmud), že jsou bohem vyvolení. Tahle jejich psychopatická porucha vyvolává pak ve světě nezměrné zlo. V knize Kagan a jeho Bek byste se podrobně dozvěděl, že Stalin byl víceméně jen loutka Kaganoviče a ostatních chazarských talmudistů. V tom videu, které jsem zde dala, jasně říkají, že za umělým hladomorem stál hlavně Kaganovič.

Mao byl rovněž pouhá vybraná loutka talmudistů, stejně jako Hitler, Stalin a patrně byl takovou užitečnou loutkou třeba i Napolen. A z našich politiků třeba i „tatíček“ Masaryk či Beneš. Ze současných politiků všichni. [bliji]

  Talmud:
http://youtu.be/mWoJ3iNcIPg

270154

04.07.2012 19:26

„Soukromé bezpečnostní firmy“ v Sýrii, podporují vzbouřence

RE: Sýrie je mnohem větší průser než Libye.

Jarmila 88.?.?.?

Tak tohle je perfektní postřeh. Přesně tak, globální „elita“ si mne pracky, že to v Egyptě dopadlo podle jejich předem vymyšlených zvrácených scénářů. Že je pro ně nejvýhodnější zavést v té které dobyté muslimské zemi tvrdou náboženskou totalitu, aby měli pak s pomocí „tohoto perfektního nástroje ovládání“ velmi ulehčenou práci svědčí to, že to již provedli v mnoha jiných zemích. Jejich slouha Réza Páhlaví nebyl patrně dostatečně poslušný, náboženství a morálka se v Iránu příliš uvolňovala, a tak Páhlavího svrhli a zavedli tam opět tvrdou náboženskou totalitu. To samé provedli v Afghánistánu, kde šli globalisti až tak daleko, že vyzbrojili mudžahedíny nejmodernějšími zbraněmi, aby svrhli sovětský moderní socialismus a nastolili tam opět středověk. Bez zajímavosti není, že nejlepším přítelem americké oligarchie je Saudská Arábie, kde ten středověk dodnes nepřetržitě trvá. To samé provedli v sekulárním Iráku, kde dnes opět zuří středověk a náboženské rozbroje. A to samé provedli i v Libyi, že tam jistě zvítězí také nějaké to středověké náboženské bratrstvo. A to samé se chystají zavést i v Sýrii, dobýt ji a uvrhnout zpět do náboženské tvrdé středověké totality.

271510

08.07.2012 18:09

K čemu je Evropě dobrý vlastní Knesset? (II)

RE: Církevní privatizace

Jarmila 88.?.?.?

Nic ve zlém, ale tenhle příměr se Vám tedy moc nepovedl steve. Každá žena kdysi měla své panenství, takže každá žena ví co to je- i ta kurva.

271694

09.07.2012 19:36

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

Jarmila 88.?.?.?

Jste divný pane hestroy, přestávám Vám důvěřovat. Anonym v komentářích výše Vám napsal toto: No a po tom probuzení je pak dobré nevěřit svým očím nad tím, že v těch pilířích státní moci se usalašili jedni a v těch pilířích ducha ti druzí a obojí si hrají tu "já na bráchu...", či tamto zase "ruka ruku myje", zatím co s těmi dole je to oblíbený intelektuální mač "rozděl a panuj", nebo jeho drsnější verze "cukr a bič"....

Vy jste na něj nezareagoval, tak já ho tedy doplním. Dnes se u nás hraje o církevní velkorozkrádačku. Jde o 160 miliard majetku a o to, že ještě 30 let budeme my daňoví poplatníci hradit platy knězům ŘKC. A kdo že o těchto věcech u nás rozhoduje? Je známo, že jen samí takzvaní vyvolení. Takže tito vyvolení nahrávají tak obrovský majetek do chřtánu Vatikánu, svému údajnému úhlavnímu nepříteli. Ve skutečnosti je to tak, že si vždy a odjakživa vyvolení s Vatikánem pěkně notovali a vždy společně, pěkně pospolu, okrádali většinovou společnost. Tohle nejsou pouzí slouhové Vatikánu, to jsou jasní spolupachatelé!

S tím doktorem a silnějšími léky jste se u mě fakt shodil. To jsou křivácké bolševické argumenty. [bliji]
A to jste se mi kdysi tak líbil.

271742

09.07.2012 19:57

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste taky divnej. Hádejte kdo ještě kromě ŘKC nazývá v Talmudu lidi dobytkem? Pokud byste chtěl argumentovat, že je Talmud vymyšlený, tak mi račte sdělit, proč židi normálními lidmi evidentně neuvěřitelně rasisticky opovrhují a za účelem jejich okradení se pořád spolu tolik sdružují? Si myslíte, že my normální lidi tohle všechno nevidíme, že jsme slepí?

271744

10.07.2012 18:04

Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa

RE: Dobre a presne napsany clanek

Jarmila 88.?.?.?

Vypadám na rozumnou ženskou? Až na to, že ta tlustá paní na fotce nejsem já.[smích] To už byste mohl vědět, když i na Lehožumpě to už dávno všichni ví.

Vy máte naprosto jasno a já mám naprosto jasno- a přes to nejede vlak.
Vy nevěříte na židovské spiknutí, jenže já ho vidím reálně všude kolem ve svém životě. A jak znovu opakuji, to nejsou pouzí lokajové, to jsou jasní SPOLUPACHATELÉ vládnoucích zločinných globálních struktur.

Mýlíte se, nejsem ateista ale POHAN. Mám svá vlastní božstva spojená s přírodou a sluncem, které nám nyní ekoteroristé neustále zakrývají chemodekou a věčnou tmou, aby otrávili život na Zemi. Život nevznikl z ničeho, ale celý Vesmír je živý, takže z původního jednoduchého života se evolucí vyvíjel život složitější.

271797

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?