Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 793 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.10.2010 11:09

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

O co Vám jde? Chcete se se mnou jen bezúčelně dohadovat o ničem?[smích] Ale to víte, že se občas mýlím, jako každý člověk. Netvrdila jsem, že jsem se na oblohu nikdy nedívala, to by taky nešlo, že jo. Měla jsem na mysli to, že jsem neměla žádný důvod s podezřením oblohu neustále sledovat, co se na ní děje, protože se na ni nic podezřelého tenkrát nedělo. Ale v dnešní době se na ni dějí divné věci, proto oblohu sleduji a své poznatky si denně do kalendáře zapisuji. Třeba situace dneska: Je naprosto jasno, nikde ani jediný přirozený mráček, pouze začínají přibývat ty nepřirozené, letadlové, chemtrailsové. Včera jsem si zase všimla toho jevu, že obludná, těžká zataženost nad celou Prahou může náhle zmizet během pouhých 15 minut- jako by byla „odvelena“ jinam. Dříve to bylo jinak, že zapršelo a poté se vyjasnilo. Teď nezaprší, jenom je furt zataženo, nebo se bez zapršení bezdůvodně vyjasní.

Mimochodem, když už Vás tady mám, tak toho využiju. Vy jste tady na Zvědavci nový, máte v archivu 6 příspěvků. Vygůglovala jsem si doktora Nešpora, léčí alkoholismus. Proč jste mě napadl a tvrdil, že jsem se u něj léčila? Proč se mne snažíte až takto dehonestovat a dělat ze mne alkoholičku, když to není pravda?

231143

27.10.2010 12:51

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

I kdybych zde nakrásně šířila neopodstatněné bludy, nebo mám příliš bujnou fantazii, jak míní pan Rejpal, Vás to neopravňuje k tomu jednat tady křivácky a zákeřně. Jaká to vtipná legrácka, ha, ha, ha, pozdravujte Nešpora! Takovéhle nehorázné hlody bych si k Vám nikdy nedovolila, když Vás neznám. Pokud se Vám zdá, že zde šířím bludy, tak Vy je máte nějak logicky vyvracet, ne mě tady lživě osočovat.

Příští rok si budu poznámky dělat už hned od ledna a mnohem podrobněji, do zápisníku. Protože jestli to nevíte, tak Vám to prozradím: jedině soustavným pozorováním může člověk nalézt nějaké souvislosti, které by mu jinak běžně unikly.

231157

27.10.2010 15:53

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

Nemám ve zvyku panikařit, proto jsem se začala věnovat vlastním výzkumům počasí a probírat staré fotky a filmy, abych zjistila, že skutečně v minulosti nám žádná letadla tady nezasírala oblohu podivnými mraky.

A až v Egyptě jednoho krásného dne uvidím mrtvé moře bez ryb (důsledek hnojení moří, jak tady na to dal někdo link), místo oněch tisíce překrásných barevných rybek, co tam jsou dnes, opět začnu vehementně tvrdit, že se něco stalo, že to není normální a že dříve to tak nebylo.

231171

27.10.2010 20:16

Pozvánka na soud

RE: Bez pochyby je to zmanipulovana stvanice

Jarmila 88.?.?.?

Někdo tady dal před časem link, že ta soudkyně, co má pana Stworu soudit, je z židovských kruhů. Nemohl by někdo zase o ni zde dát nějaké ty informace, ať jsme v obraze, co je to zač? O soudruhovi prokurátorovi již víme, že je to mladý, ambiciózní zkorumpovaný hajzl, ale nic nevíme o tom, kdo je ta ženská a jak soudí.

231183

28.10.2010 08:56

Pozvánka na soud

RE: Kruhy a kosočtverce

Jarmila 88.?.?.?

Za komunistů se vlivné soudní kruhy vyznačovaly pěticípou hvězdou, pod kterou se vyskytovaly jak kosočtverce, tak i jiné podezřelé symboly, značící, že se dají zkorumpovat obě pohlaví stejně. S tou pěticípou hvězdou to ovšem pokračuje všechno dál, akorát je ta hvězda jinak pootočená. Za bolševika byla postavená na dvou nožkách, s jedním trnem nahoru, zatímco teď je otočená zcela naruby. To znamená s dvěma rohy nahoře. Jak pravila včera jedna paní k druhé paní na zastávce: Já Ti nevím, ale zdá se mi, že teď světu vládne Antikrist.

231209

28.10.2010 09:20

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Napíšu poslední příspěvek, abych to celé shrnula a uzavřela. Vidím to tak, že pod záminkou globálního oteplování, vládci světa záměrně, pomalu a nenápadně tráví přírodu i lidi ve vybraných oblastech. Historickou praxi už v tom mají velmi přepestrou a bohatou, to už snad nemusím znova vyjmenovávat. A kdo za tím konkrétně vězí? Hlavně světové korporace jako Monsanto, farmaceutické firmy, světoví zbrojaři a i další světoví hráči. Totiž to pomalé trávení těžkými kovy je velmi efektivní. Nikdo si ničeho nevšímá, jenom přibývá lidí, kteří potřebují předražené preparáty od farmaceutických firem- a tak platí a platí. Také ubývá přirozeně vypěstěné potravy, což se zase velmi hodí zločinné korporaci Monsantu. A v neposlední řadě na tom hodně vydělávají zbrojaři a tajné služby, protože celý ten projekt realizují, takže vysávají veřejný rozpočet amerických daňových poplatníků, proslulé to dojné krávy světových zbrojařů.

231210

28.10.2010 14:15

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

To vím už dávno, že jste moc chytrý kluk djb.[smích]

Domluvila jsem se s mužem, že dostanu k Vánocům nový foťák. No a s tím foťákem začnu kdeco různě fotit a třeba i po těch deseti minutách. Až dosud jsem k focení měla nechuť, protože nosím brýle a s brýlemi na nose se nepohodlně fotí. No, uvidíme co přinese čas.

Chemické věci ponechám chemikům, tím se nebudu zabývat, ale mám za domem zahradu, a tak si začnu rok psát podrobné zápisky z každého dne, co ten den vypozoruji na obloze a na zahradě. Něco jako Zahradníkův rok od Čapka. Jsem přesvědčena, že objevím nějaké souvislosti, které teď ještě nevidím. Vrátím se k těm švestkám. Byl na nich bílý poprašek, ale nenapadlo mě ten poprašek ochutnat. Vlastně mě na ten poprašek upozornilo až rozvařování těch švestek na marmeládu. Přímo se na těch švestkách držel, při vaření dokonce ještě víc vystoupil na povrch, i když jsem ty švestky před vařením samozřejmě pečlivě omyla. Takže jsme snědli švestky i s práškem, přece je nevyhodím. Ale připadala mi ta rozvařená švestková hmota trochu nahořklá.

231232

28.10.2010 14:17

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

Jarmila 88.?.?.?

Ano, a právě v tom článku píšou o tom hnojení moří. A až budou mizet kvůli tomu ryby, tak to začnou svalovat na globální oteplování- a začnou hnojit ještě víc.

231233

28.10.2010 14:20

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: prostě každý tryskáč

Jarmila 88.?.?.?

Jak tady správně poznamenal pan djb, záběry kde se vyskytují dlouhé bílé čáry na obloze nedokazují vůbec nic. My si již nemůžeme na těch fotkách z války zkontrolovat, zda se za pět minut ty čáry rozplynuly, nebo setrvávaly na obloze půl dne, až se posléze spojily dohromady, zatáhly celou oblohu a proměnily se v oblačnost.

231234

28.10.2010 14:25

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

Jarmila 88.?.?.?

Tak dobře, já zareaguji. Jak ten dotyčný může vědět, jaké jsou nejmodernější výkřiky vědy a techniky NATO? Jejich jednotky létají ze základen, kam má běžný smrtelník přístup přísně zakázán. Takže ten člověk ví o nejmodernějších TAJNÝCH bezpilotních letadlech stejnou gumu jako já.

231236

28.10.2010 16:42

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Vlny v mracích

Jarmila 88.?.?.?

Obraťte se s důvěrou přímo na odborníka pana Vojtu. Ten Vám jistě vše vědecky dokonale vysvětlí a snese ne vejce, ale hory věcných a racionálních technických argumentů. Hlavně nepropadejte panice, nedejbože nějakému iracionálnímu podezření, že Vám hrozí ze strany světové oligarchie nějaké nebezpečí. Jsou to velcí dobráci a chtějí vždy pro Vás jen to nejlepší. Správně byste neměl po ničem pátrat a na nic se ptát, protože jste jen laik a ničemu nerozumíte. Prostě jen světové vrchnosti slepě důvěřujte a na vlastní pěst nic neprověřujte.

231241

29.10.2010 07:29

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Editorovi s láskou

Jarmila 88.?.?.?

Teď snad už napíšu poslední příspěvek.[smích] Napadla mě dneska ráno modifikace jednoho starého vtipu.

Jednoho dne jednomu zbožnému muži tisíciletá voda vzala střechu nad hlavou, zničila celou jeho úrodu a zabila rodinu. Muž klekl na kolena, sepjal ruce k nebi a zvolal: Pane bože, proč jsi mi to udělal! Vždyť se k Tobě celý život modlím a žiji počestným životem. Najednou se rozhrnuly mraky, zjevila se tam obrovská holografická podobizna velitele NATO, za ním chemtrailsová duha jako svatozář a ten přelud pravil ke človíčkovi: Nevím, ale nějak nás sereš. Jsi na planetě zbytečný jedlík, to nám řekl Kissinger.

231266

29.10.2010 08:15

Přímá demokracie

RE: Svycarsko

Jarmila 88.?.?.?

Jeden člověk mi napsal, že by nemusela existovat přímá demokracie, že by prý úplně stačilo, kdyby v existujícím systému byla možnost odvolat politika. To by prý vyřešilo úplně všechno, protože žádná svině by se tam neudržela déle než za první podraz. A měla bych prý přímou demokracii v praxi.
A já jsem mu na to odepsala toto: S Vaším názorem nesouhlasím. Přímá demokracie není pohádka, v době internetu by to byl dokonalý funkční systém. Odvolat jenom politiky nestačí, to je příliš málo, to bychom museli odvolat všechny. Vemte si třeba místní volby do zastupitelstva Prahy. Jak správně poznamenal protikorupční kriminalista Laska (který ale ze své funkce znechuceně odešel), stačí aby z 11 zastupitelů se do zastupitelstva dostalo s pomocí bombastické volební kampaně 6 domluvených mafiánských hajzlů. Těchto 6 domluvených lidí pak přehlasuje úplně ve všem 5 zbývajích případných poctivců a mohou nerušeně rozkrádat majetek ve velkém. Jak se to třeba stalo v případě starosty Prahy 5 Jančíka. Jak chcete odvolávat těchto 6 domluvených mafiánů, když občané díky podplaceným a zkorumpovaným novinářům do té vnitřní situace vůbec nevidí a absolutně neví, kdo ze zastupitelů je ten slušný a kdo mafián? Jak jinak by ale vypadala situace, kdyby se v obci vyhlásilo referendum, kde by si občané sami přímým hlasováním rozhodli o čemkoliv. Zastupitelé, ať ti poctiví či nepoctiví, by jen museli vyplnit jejich vůli a jejich neomezenému vládnutí a rozkrádání obecného majetku by bylo definitivně zabráněno.

Ještě zde nám link na svůj web, kde jsou ty čtyři volební poukázky hezčí a přehlednější, než ty zveřejněné na Zvědavci: http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap20.htm

231267

29.10.2010 09:04

Přímá demokracie

RE: Demokracie???

Jarmila 88.?.?.?

Tak to je mi dávno jasné, že demokracie neexistuje v celém světě. Je také možné,že si světoví bankéři pojistili Švýcarsko i jinak, nejenom existencí přímé demokracie, ale i důmyslným bonzáckým policejním systémem, jak Vy píšete, který si ohlídá každého Švýcara. Jedno je ale jisté, že přes to všechno si Švýcaři o svých zákonech rozhodují SAMI, nikoliv hrstka zkorumpovaných politiků,zvolených podvodným zastupitelským systémem. Vzpomínám si, jak mi jedna Čechošvýcarka napsala, že jen chvíli nechala pejska pobíhat na ulici bez vodítka, načež se tam hned objevilo policejní auto a hned ji za to napařili pokutu.

A Vy jste přímo ze Švýcarska? Já doufám, že se zde objeví Stan, aby nám konečně vysvětlil, jak je to tam s tím hlasováním, zda se nedá při konečném sčítání hlasů přece jen nějak podvádět. Však oni už znají důmyslné finty, jak tahat většinovou společnost za nos.

231270

29.10.2010 09:07

Přímá demokracie

RE: Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Mohl Švýcarsko nechat zbombardovat na cimprcampr proslululými německými letadly, ne? [smích]

231272

29.10.2010 09:19

Přímá demokracie

RE: Česko

Jarmila 88.?.?.?

Pravda, není to nejkrásnější název to Česko, ale žádný jiný lepší vymyšlen nebyl, i když se o to mnoho lidí pokoušelo. Jmenovali jsme se původně Československo, když nás vládci roztrhli, tak jsme Česko a Slovensko. Je to takové nejlogičtější, zvláště když i další země kolem nás jsou: Polsko, Německo, Rakousko.

Já jsem původem z Moravy- Slezanka [smích], ale v občance mám napsáno, že jsem národnost česká. Takže jsem vlastně Češka z Česka.[smích]

231274

29.10.2010 10:41

Přímá demokracie

RE: Přímá demokracie-nic lepšího není

Jarmila 88.?.?.?

Kdysi na Neviditelném psu jeden Čechošvýcar popisoval, že je ve Švýcarsku až takový pořádek, že si tam ani žádný kuřák nedovolí odhodit nedopalek cigarety ani na odlehlém místě, kde ho nikdo nevidí. Nedávno byla i na Zvědavci malá zprávička, že si ani Romové nemohou ve Švýcarsku dělat co chtějí, ale musí spořádaně pracovat jako každý jiný- což je jev jinde naprosto nebývalý.

Čili jestliže to jinde nejde a politici nejsou schopni udělat v té dané zemi pořádek a řád, pak tam tedy existuje těžká chyba v samotném SYSTÉMU. Protože ten špatně nastavený systém zastupitelské demokracie těm politikům dovoluje s prominutím si beztrestně vytírat zadek s většinovou společností. Těch pár zvolených lidí má dovoleno neomezeně řádit a dokonce i neomezeně krást a nakládat s veřejným rozpočtem patřícím nám všem, jak se jim se jim zlíbí- a to velmi špatně. A jak říkám, žádná výměna jednotlivého politika takový prohnilý systém v žádném případě nespraví.

231280

29.10.2010 10:52

Přímá demokracie

RE: poznamka o zmene ustavy

Jarmila 88.?.?.?

To už je naprosto jedno, jestli rozhoduje 2/3 poslanců, nebo jenom nadpoloviční počet. Obojí je tak jako tak naprosto špatně. Protože je nebývale absurdní, aby mizivá skupinka lidí v době internetu rozhodovala a vládla neomezeně jak nějací ali pašové ve středověku. Tenhle systém se nijak zvlášť neliší od krále a šlechticů, kteří s pomocí represivních složek neomezeně ovládali své poddané.

231281

29.10.2010 10:56

Přímá demokracie

RE: to autor

Jarmila 88.?.?.?

To je hodně zajímavý nápad! Doufám, že pak napíšete o výsledku toho referenda nějaký článek na Zvědavce?

231282

29.10.2010 11:06

Přímá demokracie

RE: Paní Jarmilo

Jarmila 88.?.?.?

Když měl Hitler své důvody, že nenapadl Švýcarsko, tak ho mohla rozbombardovat Amerika. Vrtá mi v hlavě, proč bylo po celou dobu Švýcarsko tak nedotknutelné. U nás se Američani nerozpakovali na poslední chvíli rozbombardovat strategické podniky, protože už věděli, že nás věnují Stalinovi. Nebo si tady jen tak vlítli, spletli si nás s Drážďanami a mírnýx týrnyx rozbombardovali asi 10 domů i s lidma, aniž by se za to kdykoliv potom v míru omluvili. Dokonce tu byl nedávno na výletě pilot, který to provedl.

231283

29.10.2010 12:49

Přímá demokracie

RE: Kastovní systém

Jarmila 88.?.?.?

Dneska bych S Vámi docela i souhlasila pane Lhotáku, až na tu nešťastnou poslední větu.[smích] Píšete, že přímá demokracie se ve Švýcarsku týká pouze věcí veřejných (společných) a odvíjí se zdola nahoru tak, jak se chápe společný zájem ve struktuře obce, kantonu a státu.....Věřte mi, že tento typ demokracie (vlády lidu) by mi bohatě stačil, víc nežádám! Mně nevadí pohybovat se v mé kastovní skupině, já se nepotřebuji stýkat s tzv. vyšší kastou, kde stejně jejich myšlení a morálka stojí víte za co... takže mně by stačil pouze ten řád a pořádek, který tam ve Švýcarsku mají. Ne ten strašný bordel, co tu máme my díky našim hovadům, co tu neomezeně vládnou.

Zajímavá je skutečnost, která jistě velmi zaujala i Vás, a to je, že ženy ve Švýcarsku dostaly volební právo až v roce 1971. Domnívám se, že to bylo jednak tím, že samotným ženám to volební právo nijak nescházelo, ani o něho nestály, protože se jim dařilo v životě nadmíru dobře. A za druhé, že to bylo tím, že si tam spořádaná společnost nějaké řvoucí feministky- ve skutečnosti někým placené agentky, vůbec nepřipustila k tělu.

231295

29.10.2010 13:37

Přímá demokracie

RE: Česko

Jarmila 88.?.?.?

Ale milá paní Karin, já to od Vás ani nežádám, abyste to únavné dílko četla.[smích] Nemusíte zde slibovat přede všemi, že to číst nebudete. Já nad Vámi nestojím s karabáčem. Mně stačí, že o tom začnete mít nějaké povědomí a že jste si evidentně ty únavné volební poukázky a složenky a jiné blbinky prohlédla.[smích]

Píšete, že přímá demokracie nemá nikdy šanci se nikde jinde prosadit, že bude navždy zakonzervovaná pouze ve Švýcarsku a nikde jinde, protože je to v lidech, kultuře a civilizaci. Víte kolik lidí v minulosti se smálo různým těm směšným vizionářům, kteří osaměle proti větru bojovali s větrnými mlýny? Hodně. Velmi hodně. A vidíte, přesto se některým těm směšným podivínům nakonec podařilo své nápady zrealizovat.

231299

29.10.2010 14:22

Přímá demokracie

RE: Česko

Jarmila 88.?.?.?

Milá paní Karin, jako žena ženě Vám sděluji, že jsem o tom unikátním historickém faktu, co se odehrál ve Švýcarsku, již odepsala v diskusním příspěvku panu Lhotákovi. Demokracie nemohla jít nikdy do kytek, protože tu nikdy nebyla. Tedy alespoň po celou zaznamenanou historickou éru, to znamená 5 000 let. Vždy byli jen páni a otroci. Naposled existovala přímá demokracie v kmenových společnostech v prehistorické době- ale to se vsadím, že se mnou nebude souhlasit pan Lhoták.


Co že je demokracie? Tohle: Demokracie (řecky δημοκρατíα, vláda lidu, původně z řeckého δημος (demos), lid a κρατειν (kratein), vládnout) je forma vlády, případně státu, ve které je zdrojem moci lid.

231303

29.10.2010 16:42

Přímá demokracie

RE: Česko

Jarmila 88.?.?.?

No jo, máte pravdu, na téhle občance se již národnost nepíše.[smích] To bylo kdysi v těch starých červených několikastránkových občankách. Ani v pase to není, ale dřív bývalo. To je zajímavé, na všech vysvědčeních národnost bývala také napsána. Teď už ji asi nepíšou. Před chvílí jsem na to koukala, že na polovině různých vysvědčení mám napsáno, že jsem národnost česká, ale v jiných vysvědčeních zase, že jsem národnost slovenská.

A jaký název byste tedy navrhoval Vy? Tedy je fakt, že bych byla nerada, aby se tady místo přímé demokracie diskutovalo o názvu pro Českou republiku. Ale na ten název, který by se Vám líbil, jsem zvědavá. Název Rakousko je ryze český a je samozřejmě dobré si pamatovat, že v cizích mapách je to Östereich. Aby se někomu nestal trapas jako mně, že jsem se snažila vysvětlit cizinci, že se mi velmi líbily Benátky. On stále nechápal, které italské město tím mám na mysli. Později mi došlo, že Benátky jsou Venecia.

S tím ostatním s Vámi souhlasím.

231312

29.10.2010 16:45

Přímá demokracie

RE: Česko

Jarmila 88.?.?.?

To jste si zde mohl odpustit to hloupé kváknutí.

231313

29.10.2010 16:45

Přímá demokracie

RE: Česko

Jarmila 88.?.?.?

Není.

231314

29.10.2010 16:48

Přímá demokracie

RE: Přímá demokracie-nic lepšího není

Jarmila 88.?.?.?

Vidím, že se Vám to otisklo víckrát.

To je ale záhada, viďte? Taky se nad tím velmi podivuji, že v bankovním sektoru je hravě zkontrolován každý pětník- ale zavést tutéž přesnost do voleb, to vládnoucím světovým bankéřům jaksi pořád kupodivu na celém světě nejde. Naopak jsou celkové výsledky voleb stále tajné a sčítá je jen pár přísně vybraných jedinců na Statistickém úřadě- místo aby se transparentně výsledky zobrazovaly hned přímo na internetu, jakmile je ve volebních místnostech volební komise sečtou.Velmi podivné! Však o tom všem podrobně píšu ve své reformě Přímé demokracie. A proto jsem taky vymyslela tu past na banky, že by volby i všechna referenda procházely přes banky jako účetní operace.

231315

29.10.2010 16:52

Přímá demokracie

RE: Kastovní systém

Jarmila 88.?.?.?

Pane Lhotáku, kastovní hierarchie, jak já ji chápu, se vyskytuje všude ve světě, i v naší republice. Musel byste mi víc vysvětlit, co máte vlastně tou kastovní hierarchií na mysli. Když já se budu třeba chtít kamarádit s doktory, tak se se mnou kamarádit nebudou, protože nezapadnu se svým vzděláním do jejich doktorské kasty.

Švýcarsko je sice konzervativní zemí, ale proti ženám jako takovým občané nic nemají, protože pokud vím, tak teď zvolili do vlády dokonce víc žen než mužů. Dokud tam bude existovat přímá demokracie, tak je vyloučeno, aby tam kdokoliv měl možnost zavádět jakékoliv volební frašky a vládní bordely- protože v přímé demokracii to prostě není možné a uskutečnitelné.

231317

29.10.2010 17:15

Přímá demokracie

RE: Pochybení v textu

Jarmila 88.?.?.?

Už jsem na tu chybu byla upozorněna výše, omlouvám se za ni. U nás je smrtelně nebezpečná zastupitelská demokracie už jenom tím, že je dovoleno, aby platilo, že nějací dva přeběhlíci mohou zvrátit v zemi všechno naruby. To je zvrácenost, to není žádná demokracie.

To není žádná vada, že jsou volby a referenda ve Švýcarsku nepovinné. Tomu se říká svoboda a né vada. Já už k volbám taky nechodím a nikdo mě už u nich do smrti neuvidí, dokud nebude nastolena přímá demokracie- alespoň taková, jaká je ve Švýcarsku.

V té Belgii je ta situace jistě velmi komplikovaná, ale teď nemám čas si cokoliv o tom číst, takže se k tomu nemohu vyjádřit. Ale ujišťuji Vás, že kdyby si vládci světa přáli Belgii roztrhnout, tak by se tak stalo, i v případě, že by si to v Belgii přálo 5 lidí.

231319

30.10.2010 08:06

Přímá demokracie

RE: Kastovní systém

Jarmila 88.?.?.?

Vaše rozdělení lidí spíše připomíná rozdělení na společenské třídy, jak je popisuje profesor Jan Keller ve své přednášce Arogance financí, nikoliv kastovní systém, jak ho známe třeba v extrémní formě z Indie.

Ve své reformě, kterou jste patrně ještě nečetl, dávám velkou moc lidu a naprosto a totálně omezuji příliš velkou a neoprávněnou moc politiků. Jako například v tomhle druhu hlasování:
Všeobecné referendum
Klasické referendum bývá prý stejně nákladné jako klasické volby. To znamená, že přijde daňové poplatníky asi na jednu miliardu korun. Nabízím referendum, které by stát nestálo ani halíř. U nového typu referenda by si vše organizovaly pošty a banky samy- náklady i zisky. Stát by za žádné referendum nikdy nic neplatil. Každé to referendum by bylo nejen zadarmo, ale bylo by i velmi rychlé- trvalo by jen dva dny.
Referenda by se pořádala pokaždé, pokud by se nějaký problém týkal široké vrstvy obyvatelstva, o kterém jsou způsobilí rozhodovat všichni občané sami. Nikoliv zkorumpovaní politici, ale "lid" by si cestou přímé demokracie sám rozhodl co potřebuje.
    Jak by to referendum probíhalo? Po vyhlášení referenda by v průběhu dvou přesně určených pracovních dnů (třeba 15.-16.září) všichni občané starší osmnácti let mohli zajít na kteroukoliv poštu nebo do vybrané banky a tam by oproti občanskému průkazu obdrželi tzv. referendovou složenku. Tato referendová složenka by byla zcela anonymní a skládala by se ze dvou stejných dílů, oddělitelných od sebe perforací. Vše potřebné by na této dvojdílné složence bylo předtištěno a byly by ní dva stíratelné PIN kódy. Občan by předložil pokladníkovi svůj OP. Pokladník by zkontroloval, zda je občan starší osmnácti let a pokud ano, zapsal by jméno a číslo jeho OP do tzv. referendové účetní listiny. Občan by se vedle čísla svého OP podepsal a zaplatil 60 Kč. Z této zaplacené částky by 50 Kč byl manipulační poplatek, který by přináležel poště nebo bance za její účetní služby. Zbylých 10 Kč by občan věnoval buď  ANO nebo NE na hlasovací na složence.
Pokladník by orazítkoval oba díly referendové složenky a na obou se podepsal. Teprve poté by občan mohl přistoupit k urně, volně přístupné v prostoru pošty nebo banky. Přímo na referendové složence by byla napsána naprosto jednoznačná otázka. Například: Jste pro americký radar na českém území? Vyplňte dvojmo ANO, nebo dvojmo NE. Takže dejme tomu pan Novák, který by si americký radar na našem území nepřál, by jen dvakrát do příslušného okénka vyplnil slůvko NE a tím by věnoval 10 Kč na stranu nesouhlasu. Pak by na obou dílech seškrábl stříbrnou fólií z dvou totožných PIN kódů- a tak by odhalil své pořadové číslo, dejme tomu třeba tohle:1258365. Teprve poté by od sebe oddělil oba naprosto stejné perforované díly složenky a kterýkoliv z nich hodil d...

Automaticky kráceno

231367

30.10.2010 08:09

Přímá demokracie

RE: Kastovní systém

Jarmila 88.?.?.?

Teprve poté by od sebe oddělil oba naprosto stejné perforované díly složenky a kterýkoliv z nich hodil do urny. Jeden díl složenky by si pečlivě schoval jako svůj papírový doklad kvůli případné reklamaci.
Po dvou dnech by nastalo velmi snadné sčítání hlasů. Peníze na složenkách by se sečetly a buď by účetně zvítězilo ANO, nebo by účetně zvítězilo NE. Tak by lid sám rozhodl o tom, zda chce na svém území válečnické americké zbrojařské korporace, či nikoliv. Platné by mělo být referendum i tehdy, i kdyby hlasovalo pouhé 1 procento občanů. Jedno procento voličů představuje 70 000 lidí. Váha vůle sedmdesáti tisíc lidí je rozhodně pádnější než váha hlasů 200 prodejných politiků.
Výsledky referenda by byly k mání na internetu na státním webu nazvaném narodsobe.cz. Podle pořadového čísla svého PIN kódu 1258365 by pan Novák snadno zkontroloval, zda je tam jeho hlasování NE radaru správně zaneseno.
Peníze vybrané za ANO nebo NE, by po skončení referenda putovaly na konto státního webu narodsobe.cz. Byly by z nich hrazeny referenda a volby sociálně slabším občanům. Sociálně slabí občané, kteří by pobírali od státu životní minimum, pokud by měli zájem hlasovat o čemkoliv a chtěli ušetřit, měli by nárok zajít si na sociální odbor, kde by dostali volební průkazku, která by je opravňovala hlasovat po celý rok zdarma. Nejen tedy při hlasování v referendech, ale i při všech druzích voleb a připomínkových řízeních- všechny ty poplatky by za ně hradil stát z nasbíraných prostředků z hlasování od movitějších občanů.

Vzor referendové složenky:
Vložený obrázek

231368

30.10.2010 08:32

Přímá demokracie

RE: Pochybení v textu

Jarmila 88.?.?.?

Potíž je v tom pane cernakus, že já jsem ve své politické reformě pravici i levici zrušila, zmizely v propadlišti dějin. V mém druhu voleb byly strany rozpuštěny a místo nich nastupují do nejvyšší politiky jednotliví občané pouze sami za sebe.

Původně jsem kdysi stejně jako Vy prosazovala, že by volby měly být povinné. Ale takto totalitně už dávno neuvažuji. Volby by měly být vždy a zásadně svobodné a referenda taktéž. Co by ale mělo určitě platit, že by mělo být platné i referendum, kde se dostaví třeba jen pouhé 1 procento voličů. Jedno procento představuje 70 000 lidí.Těch 70 000 náhodně hlasujících lidí má rozhodně větší váhu, než 200 zkorumpovaných poslanců, kteří třeba odsouhlasí nákup zcela zbytečných gripenů a okradou tím clou společnost o 10 miliard, které by se mohly investovat do užitečnějších věcí.

Co se týká studentů, kdyby místo bezduchého hlasování o levici a pravici měli možnost hlasovat v referendu přímo a sami o tom, zda souhlasí se školným, tak by si sami o tom školném rozhodli a nemuseli by se spoléhat na spícího knížete nebo padáka Kalouska.

Co byste říkal na tenhle typ hlasování?
Hlasování odborníků o odborných věcech
Existují úzce odborné věci, o kterých by občané hlasovat neměli, protože jsou laici. V takových případech by o určitém zákoně hlasovali výhradně odborníci z daného oboru, kterého by se zákon týkal. Hlasování založené na dvojitých stejných lístcích se stíratelným PIN kódem by se dalo použít i v případě tohoto hlasování odborníků rozptýlených po celé zemi. Příklad: Lékařská odborová komora (LOK) by potřebovala znát připomínky na určitý problém třeba od všech zubařů v zemi. Prostřednictvím svého interního tisku nebo státních novin Demokracie by vznesla k zubařům svůj dotaz. Zubaři, kteří by se chtěli k tomuto problému vyslovit a i o něm hlasovat, by jen zašli na poštu nebo do banky, vyplnili hlasovací lístek k návrhu zákona, zaplatili 60 Kč ( 50 Kč manipulační poplatek, 10 Kč na hlasování buď ANO nebo Ne). Prostě by vše probíhalo stejně jako u připomínkových řízení občanů k navrhovaným zákonům. Pouze s tím rozdílem, že hlasování zubařů by putovalo na určitou konkrétní adresu webu LOKu, nikoliv na státní internetový hlasovací web narodsobe.cz. Lékařská komora by pak byla povinna se výsledky hlasování řídit a připomínky k odbornému zákonu předat poslancům, kteří by byli rovněž povinni se tímto odborným hlasováním zubařů řídit.
Vložený obrázek

231370

30.10.2010 08:45

Přímá demokracie

RE: Pochybení v textu

Jarmila 88.?.?.?

Já si Vás taky vážím pane jansmithi, dokonce Vás mám na dálku ráda.[smích] Ale vyrozuměla jsem, že jste ještě mladý zajíc, kdežto mně je 60 let. To já vždycky říkám i svým dcerám, že se vejce snaží poučovat starou slepici. Přece jenom mám víc životních zkušeností než Vy, takže po mnoha a mnoha prostudovaných materiálech a mnoha životních zkušenostech, na 100 procent vím, že zastupitelská demokracie nevede nikam a že klidně tento podvod na lidech můžeme nazývat zastupitelská totalita. Čerta nebo ďábla už volit nikdy nebudu, já sama chci rozhodovat, nechci se jimi dát zastupovat. Dál už to zde vysvětlovat a rozebírat nebudu, protože to mám vše podrobně vysvětleno a rozebráno na svém webu.

A Peace s vámi [smích]

231372

30.10.2010 08:54

Přímá demokracie

RE: Pro pí.Jarmilu

Jarmila 88.?.?.?

Je to zajímavá diskuse, ale nechme Švýcarsko Švýcarskem, tenhle článek o Švýcarsku měl sloužit jen jako krátký úvod, jako ukázka fungující přímé demokracie, ale neměl být hlavním tématem. Bohužel většina diskutérů se vůbec neobtěžuje přečíst si mou reformu politiky a věnují se jen zde otištěnému kraťoučkému článku. Asi je odrazuje ta délka mé reformy, ale když odečtu obrázky, Švýcarsko, úvod i závěr, tak čistá reforma má 9 stran. To snad není taková hrůza si to celé přečíst, jak zde tvrdila paní Karin?

231374

30.10.2010 17:16

Přímá demokracie

RE: Zase jeden opruzák co nečte diskuse

Jarmila 88.?.?.?

Víte v čem je problém? Že se nenamáháte si přečíst ani stávající diskusi. To je neslušné, pokud chcete diskutovat. Na tu chybu zde již upozorňovali dva diskutéři- Vy jste už třetí. Tu chybu jsem opsala z internetu a neověřovala jsem si, zda je to pravda, protože je to v mém případě naprosto nepodstatná prkotina. O tom mi vůbec nešlo bavit se o současných poslancích a jiných kravinách. Já jsem očekávala, že se zde bude diskutovat o mém novém politickém systému, kde nebudou existovat ani strany. Ale každý včetně Vás si přečte jen ten kraťoučký článek o tom zasraném pitomém Švýcarsku, které jsem tu dala jen jako vzor toho, že tam existuje jediná přímá demokracie na světě- ale dál už víc nic nečtete. Já jsem se s tou přímou demokracií mořila celých deset let a výsledek? Diskutéři jsou zhnilí si to vůbec přečíst. Jsem značně zklamaná a jsem zklamaná i z toho, že mi pan Stwora nevyšel vstříc a nerozdrobil to radši do tří samostaných článků, jak jsem mu to v mailu napsala. Protože jsem správně tušila, že si to povrchní sběř ani nepřečte, pokud to bude všechno v jednom celku. A ještě ke všemu to nejdůležitější schované zabalené v PDF, nebo jak to tam má napsané.

231393

31.10.2010 06:20

Přímá demokracie

RE: Zase jeden opruzák co nečte diskuse

Jarmila 88.?.?.?

Jak můžete něco tak absurdního tvrdit, když jste tu mou politickou reformu evidentně ani nečetl? To je ingnoranství nejhrubšího zrna. Ale mě to už přestává překvapovat. Prostě je to moc práce si přečíst 9 stran textu, jak tady upřímně napsala paní Karin.

Dala jsem za příklad Švýcarsko z toho důvodu, aby si lidé konečně uvědomili, že přímá demokracie v praxi normálně funguje, že to není žádná blbost. Ale Vy klidně popřete i nos mezi očima, protože mainstream Vám nakukal, že přímá demokracie blbost je, protože lid si neumí vládnout sám. A tak nikdy neprozřete a budete dál papouškovat placené vymývače mozků.

Domníváte se, že lid by se choval jako hovado, aniž byste se zamyslel nad tím, že nesmírně zhovadile se naopak chovají naši místní vládci- a že horší už to být ani nemůže. V mé politické reformě existuje 5 typů hlasování: Všeobecné referendum, přímá volba poslanců, vlády a prezidenta, odvolatelnost politiků, Připomínková řízení občanů k navrhovaným zákonům a konečně hlasování odborníků.

Těchto pět druhů hlasování by zajišťovalo, že by společnost fungovala jako švýcarské hodinky. Ujišťuji Vás, že o rušení daní by nebyla vůbec řeč. Jenom by se tam nahoře přestalo neomezeně krást a mrhat ve velkém veřejnými penězi, které patří nám všem daňovým poplatníkům, nikoliv skupince mafiánů, která se tam vetřela, napravo i nalevo.

231432

31.10.2010 06:29

Přímá demokracie

RE: Odvolatelnost politiků

Jarmila 88.?.?.?

Vůbec nejlepší způsob, jak se zbavit nezodpovědných poslanců a přeběhlíků je, aby se úplně zrušil podvodný stranický systém. Místo toho by měli být kandidáti na poslance přímo voleni lidem v regulérní soutěži. Pak by v parlamentu tito zvoleni poslanci vystupovali pouze sami za sebe, podle svého vědomí a svědomí, nemuseli by jak loutky poslouchat stranické vedení.

231433

31.10.2010 06:40

Přímá demokracie

RE: Lidé jsou slabým článkem

Jarmila 88.?.?.?

Pod Váš příspěvek se podepisuji. Akorát se obávám, že v případě Francie jde ze strany vládců o nějaký rafinovaný úskok, o nějakou nečistou hru, o nějaké specifické záměry, do kterých my ještě nevidíme. Nevěřím, že by tam lid nad „elitou“ zvítězil.

231434

31.10.2010 17:52

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že jim to hodně lidí nežere. Český národ není tak blbý, jak oni předpokládají. Jenže! Přiznám se, že naše rodina každý večer zasedne k televizi. Je to proto, že jsme po celodenním shonu utahaní a u telky se všichni sejdeme a odpočíváme. Jenže vždy nastane problém co tam dát. Všude kam se podíváme je velké kulové. Co teď? Už jsme si nechali propojit TV s počítačem a můžeme se dívat na kinofilm. Jenže tam jsme zase narazili na problém, že se uprostřed filmu ukáže nápis bufering a film se přeruší. Koupili jsme si DVD, jenže s tím zase neumíme zacházet [chechtot] ) Ale nastálou katastrofickou situaci se snažíme dolaďovat, rádio už jsme přestali definitivně poslouchat, (posloucháme z internetu), tištěné noviny a časopisy jsme přestali kupovat- teď už zbývá dořešit jen tu televizi.

A zde posílám něco milého, co pohladí.:http://www.youtube.com/watch?v=lu3AlcqmYaA&feature...

231477

01.11.2010 06:40

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Konečně jste se objevil.[smích] Nakonec jsem ještě ráda, že Vás tady vidím janko.[smích] Diskuse dopadla katastrofálně, protože můj návrh je schovaný, takže se diskutuje jen o Švýcarsku. Klidně tady můžete dát i ten svůj návrh, když už je zde ta příležitost prodiskutovat novátorské nápady. Nejste nějak příliš optimistický, když se domníváte, že už napřesrok by se mělo něco změnit? Nebo už snad víte něco konkrétního?

231523

01.11.2010 13:26

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Vaše odpověď zní příliš tajemně janko. Nemohu držet palce něčemu, když nevím o co jde. Až mi prozradíte víc, pak Vám budu držet palce.[smích]

Ale snad se jednoho dne ledy pohnou a my se ještě za svého života přímé demokracie dočkáme. Teď jsem zrovna náhodou zjistila, že o mé přímé demokracii je článek na Blistech. Autor Jiří Baťa tam píše:
Nehodlám zde ze široka rozepisovat podstatu systému vládnutí na bázi zmíněné „přímé demokracie“, to je velmi přijatelnou formou popsáno v článku paní Kubátové. Jen konstatuji, že ač logika věci přímé demokracie napovídá, že lze vládnout bez složitého, nákladného a nespravedlivého zastupitelského systému v područí politických stran, byl by pro naši současnou politickou „reprezentaci“ věcí zcela nepřijatelnou. Důvod? Důkaz, že je možno vládnout na bázi apolitického (nestranického) systému, ale spravedlivého a občanského principu, bez tolik našimi představiteli chváleného, ale hlavně zneužívaného zastupitelského systému.
Nosnou myšlenkou vládnutí na bázi přímé demokracie je spravedlnost, tedy pojem u našich zastupitelských představitelů-politiků zneuznávaný, nepotřebný a pro ně až nebezpečný. Přesto, že u nás „údajně“ existuje demokratický režim, naše Ústava ČR nezná zákonný pojem „obecné referendum“, tedy to, co dává možnost spoluúčasti občanů na vládnutí. To navzdory tomu, že Ústava ČR praví, že: „Občané ČR… jsou zdrojem veškeré státní moci“, jinými slovy, že nerespektováním tohoto ústavního práva je občanům odpíráno právo na svobodné rozhodování a podílení se na řízení státu.
http://www.blisty.cz/2010/11/1/art55273.html

231548

02.11.2010 06:19

Přímá demokracie

RE: Zase jeden opruzák co nečte diskuse

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste tu mou politickou reformu vůbec nečetl, protože jinak byste věděl, že parlament, vláda i prezident by zůstaly normálně zachovány. Takže dokud si to pořádně neprostudujete, co vlastně navrhuji, tak se se mnou o tom nebavte. Taková diskuse postrádá jakýkoliv smysl.

231653

02.11.2010 06:33

Přímá demokracie

RE: Odvolatelnost politiků

Jarmila 88.?.?.?

Pane Semeráde, jsem moc ráda, že jste se tu objevil.[smích] Tím pádem Vám posílám svou odpověď zde:

To je velká škoda, že nechcete diskutovat na Zvědavci. Otevřelo by to mnoha lidem oči, přestali by být tak šíleně skeptičtí, že přímou demokracii nelze uskutečnit- protože by si lid neuměl vládnout sám. Myslím si, že přímá demokracie stojí za to, aby se o ni co nejvíc začalo veřejně a co nejčastěji psát. A aby o ni diskutovali chytří lidé Vašeho typu, ne nějací ňoumové, co tam jen tak naběhnou a hodí hlášku, že je přímá demokracie blbost.
Při Vašem hlasování se sice nebudou tvořit fronty na poštách, ale zas na druhou stranu nesplňuje onu veledůležitou podmínku, aby se nemohlo v žádné fázi hlasování elektronicky švindlovat.
V mém systému jsou volby pro občany zcela ZADARMO, nejsou zpoplatněné. A jsou to navíc výherní losy, na které mohou vyhrát 5000 Kč. Zpoplatněné jsou jen další tři druhy hlasovacích lístků. Vždy se najdou uvědomělí občané, kteří obětují 60 Kč, aby prosadili, co chtějí prosadit. Výhodou těch mých refered by bylo to, že by byly platná i tehdy, když by se dostavilo pouhé 1 procento voličů. (tj.70 000 lidí). 70 000 lidí má větší váhu, než 200 prodejných politků.
Znovu zdůrazňuji, že je třeba od základu změnit celý prohnilý SYSTÉM, že odvolávání politiků absolutně nic neřeší- je to jen drobná kosmetická úprava, nic víc. Jenom by se tam pořád poslanci střídali jak svatí na orloji, až by z toho nastal nepředstavitelný zmatek. Ne, ne pane Semeráde, takhle takhle skutečně ne.[smích]
Jistě, machinace se v bankách dějí. Ale nemohou se dít na účtech zákazníků. Vysvětlím Vám, jak fungují ty mé volební poukázky. Představte si, že byste byl kandidát na poslance. Lidé by Vám na váš účet zasílali svou volební desetikorunu. Dejme tomu, že by Vás volili všichni voliči. To je 7 milionů lidí krát deset korun= na účtě by Vám přistálo 70 milionů korun. Také by Vám tam přistálo 7 milionů různých PIN kodů. Ten Váš účet by byl ovšem veřejně přístupný na internetu. Takže občané, kteří by si chtěli zkontrolovat, zda k Vám dorazila jejich desetikoruna by si naklikali číslo svého PIN kódu, ze svého papírového dokladu, dostali se do Vašeho účtu a tam by skutečně zjistili, že jejich desetikoruna je skutečně na Vašem účtě že jste ji opravdu dostal. No a když nebudete sám, ale těch kandidátů bude třeba 1000, tak každému přistane na jeho účtě tolik desetikorun a tolik PIN kodů, kolik jim toho lidi zašlou. Čili v takovémhle účetnictví se skutečně se nedá v žádné fázi podvádět.Takže odesílatel desetikoruny by měl kontrolu, že došla tam kam měla, a né že ne. A když by svou platbu na Vašem účtě nenašel, tak by začal ječet, šel na poštu s tím svým papírovým dokladem, kde by reklamoval, že Vám skutečně poslal tu desetikorunu, ale že k Vám nedorazila.
Jo máte pravd...

Automaticky kráceno

231654

02.11.2010 06:34

Přímá demokracie

RE: Odvolatelnost politiků

Jarmila 88.?.?.?

Jo máte pravdu, s tím znárodněním bank jsem se blbě vyjádřila, přitom jsem pod Lhotákovým článkem správně napsala toto: Už Vám tady bylo řečeno několikrát, že kdyby půjčoval peníze stát, tak by si soukromé banky ani neškrtly. Stát by půjčoval bezúročně (takže soukromé banky by pochopitelně zkrachovaly), ale bohatl by na úsporách občanů. Občané by totiž s důvěrou u něj střádali, stát by ty peníze nepřetržitě točil, na čemž by samozřejmě vydělával, a pak občanům dal za to spoření nepatrný úrok, který by se mu však mnohonásobně vrátil.

231655

02.11.2010 13:40

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Máme spravedlivé soudy.

Jarmila 88.?.?.?

skupina osob, která o cikánech píše, že jsou "práce štítící" a o židech je přesvědčená, že "tahají za provázky" nemá u mě autoritu.

V sobotu dávali na Primě film nazvaný Ulovit miliardáře. Náhodou jsme ho asi v půlce pustili a divili jsme se i ušima a nevěřili svým vlastním očím. Byla to fakt síla! Je to první film, kde si čeští židé sami ze sebe dělají velkou legraci- ale dělají si velkou legraci i z cikánů. Celý film byl přesně o tom, že cikáni kradou a štítí se práce a židi vládnou v Česku a tahají za provázky.[smích]

http://www.youtube.com/watch?v=mHF7JH8_FOE

Také gratuluji panu Stworovi k prozatímnímu vítězství a jako vždy držím palce.

231710

02.11.2010 15:03

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Tmo přestaňte už s těmi nesmysly, fakt se zesměšňujete čím dál víc. Česko má 7 milionů voličů. Chcete mi tvrdit, že těch 200 cíleně vybraných a víc než zkorumpovaných poslanců jsou elita národa, která má IQ 200, kdežto těch 7 milionů nevybraných lidí má IQ tykve? Jděte se bodnout člověče! Přemýšlejte trochu!

231721

02.11.2010 16:39

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Já to dělám pane hestroy tak nějak ze sportu, že jsem taková rodilá učitelka a ráda poučuju a dělám mezi lidmi osvětu. A to je právě ode mne velmi šlechetné- ale zas na druhou stranu bych si nerada připadala jako Švejk. Tuhle mě dneska napadlo něco o novinářích. Jsem si uvědomila, že chtít po novinářích, aby dělali tu pravou osvětu a stáli na straně většinové společnosti a ne vládnoucí svoloči, je totéž jako bychom žádali při demonstraci po policistech, aby se postavili na stranu demonstrantů. Nejde to, je to nemožné, protože novináři i policisté jsou zaměstnanci těch mocných a jsou placeni od toho, aby je chránili. Proto je vždy směšné nebo spíš smutné, pozorovat demonstrace, jak tam policajti a lid spolu zápasí, zatímco ti nahoře se smějí. Zaměstnanci bojují proti zaměstnancům- a vrchnost je vysmátá.

231737

03.11.2010 06:40

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Neuvažují všichni jako Vy, existují i velice přemýšliví jedinci, kteří nemlátí jen prázdnou slámu, ale nad mou politickou reformou hluboce přemýšlí. Zde Vám otisknu dopis jednoho velmi přemýšlivého člověka, který mou reformu hodlá zveřejnit na Slovensku, snad se na mne nebude zlobit:

Svojho času som sa aj ja zaoberal ako možno spraviť voľby a hlasovanie jednoduchšie a lacnejšie a pritom rovnako bezpečne, ako v súčasnosti.
Ak by vás to zaujímalo, tak môj návrh bol tu:

http://www.spravodlivereferendum.sk/vychodiska/93-dovody-pre-zavedenie-elektronickeho-a-korepondenneho-hlasovania.html

Váš systém sa mi však viac páči, pretože dáva možnosť každému občanovi si výsledky skontrolovať na internete, čo je oveľa užitočnejšia vec, ako iba sprístupnenie a zjednodušenie voľby pomocou možnosti voľby cez internet, alebo poštou.

Mám však zopár otázok, čo sa týka systému hlasovania, ktoré mi nie sú jasné a preto sa chcem na ne opýtať:
1.V časti všeobecné referendum píšete, že ľudia by v priebehu dvoch dní mohli navštíviť ľubovoľnú poštu, alebo banku. Ale ako by sa zabezpečilo, že by jeden volič nenavštívil viacero bánk, alebo pôšt? Nemuseli by byť všetky tieto pošty online prepojené a mať tak informácie kto už odvolil a kto ešte nie, aby niekto nemohol voliť viac krát?
2.Opäť v časti všeobecné referendum: Pomocou systému hlasovania zabezpečíte, že každý kto zahlasuje si môže svoj hlas overiť. Ale ten, kto nezahlasuje, ten si nemôže overiť, že nezahlasoval? Na to by musel existovať aj zoznam OP, ktoré hlasovali. S tým sa počíta aj pri všeobecnom referende rovnako ako pri voľbách?
3.V časti přímá volba poslanců, vlády a prezidenta máte podmienku, že "všichni lidé starší osmnácti let by ve všech 14 krajích obdrželi doporučeně volební obálku". Prečo sa tieto poukážky v tomto prípade doručujú, keď v prvom prípade sa kupovali priamo na pošte? Týmto spôsobom by podľa mňa bolo možné, že štát, alebo firma, ktorá bude distribuovať tieto poukážky si vytvorí databázu PIN čísel a ľudí komu ich pošle (aj keď PIN budú zakryté, firma, ktorá tie volebné lístky vyrobí bude samozrejme poznať, ktorý volebný lístok má aký PIN, keďže ho vyrobila, takže ak ich tá istá firma podľa poradia zabalí do obálok pre konkrétnych občanov môže presne vedieť, ktorý občan dostane aký volebný lístok s akým PINom). Tým by voľby prestali byť tajné, čo je kritická vec. Ak by ľudia dostali strach z nejakej politickej strany, ako napr. ak by sa k moci dostali nejaký násilníci (komunisti, fašisti...) a pod. tak by ľudia mohli radšej volili aj tých, čo nechcú, len aby z toho potom nemali problémy.
4.V časti odvolatelnost politiků je možné odvolať iba jedného politika každý rok. Resp. presne jedného politika každý rok. Nebolo by jednoduchšie odvolávať politikov podľa požiadavky občanov prostredníctvom referenda?
5.V časti "Připo...

Automaticky kráceno

231800

03.11.2010 06:42

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

1.V časti "Připomínková řízení občanů k navrhovaným zákonům" sa občania môžu vyjadriť iba áno, alebo nie. Ďalej píšete, že na hlasovacom lístku bude PIN iba na jednej strane. ďalej že ten PINbude slúžiť na napísanie pripomienky na internete. Ale ako by tá internetová aplikácia vedela, aký PIN má ktorý občan? Teda kdo by robil asociáciu medzi OP a PINom na internete? A potom... Tieto pripomienky a hlasovania by neboli anonymné?


A tak říkám: Slováci, bratia, nikdy jsem přesně nevěděla, zda jsem Moravanka, Češka nebo Slovenka. Ale teď to vím- svým vnitřním založením jsem čistokrevná Slovenka.

231801

03.11.2010 06:49

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Ale Pepku nerozčilujte se. Znáte Gaussovu křivku? Ta nám zjeví, že 80 procent lidí má průměrné IQ a napravo a nalevo jsou dva desetiprocentní extrémy- buďnaprůměr nebo podprůměr. Poslanci a vláda nejsou vybíráni podle toho, že by byli inteligenční nadprůměr, že by byli chytřejší nebo dokonce snad moudřejší než 7 milionů voličů. Ale jsou vybráni podle toho, kteří lobbisté si je do vlády a parlamentu protlačí, aby jim mohli zkorumpovaně sloužit až do roztrhání těla. Pak za své služby dostanou buď vilu v Toskánsku, nebo se z nich stanou zazobaní milionáři a koupí si vilu na Floridě, zkrátka a dobře, vždy za svou zradu na voličích obdrží nějakou tu výnosnou trafiku a žijí si pak šťastně až do smrti, jak se píše v těch pohádkách.

231802

03.11.2010 16:12

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Skvělá zpráva...

Jarmila 88.?.?.?

Taky nad tím žasnu. Celý život jsem o tom neslyšela, až posledních asi 10 let.

231846

03.11.2010 16:45

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Skvělá zpráva...

Jarmila 88.?.?.?

Vážně? Nebo je to tak, že se vyhýbáte pádným argumentům?

231852

04.11.2010 07:06

Přímá demokracie

RE: zajímavost ke Švýcarsku

Jarmila 88.?.?.?

Díky za Vaši pochvalu i za kritiku. Jste jeden z mála, kterému nebylo zatěžko si vše až do konce přečíst a dokonce mě pochválit, že text je čtivě napsaný.

S tím Hitlerem se to zde v diskusi obstojně vysvětlilo, takže až budu tu Přímou demokracii zase předělávat, tak Hitlera a pár dalších věcí již vynechám. Můj pohled na svět není ani tak jednoduchý,jako spíš příčina je v tom, že nejsem žádný znalec historie.

231905

04.11.2010 15:22

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Jestli se mohu vmísit

Jarmila 88.?.?.?

Potíž je v tom, že mnozí „nadlidi“ své židovství berou smrtelně vážně. Bez ohledu na to, že je to ve své podstatě, jak jste správně popsal, pitomost na entou. Kupříkladu pan Valtr Komárek v pořadu Třináctá komnata s vážnou tváří uvedl, že jeho rodiče byli Izraelité. Takže oni byli Izraelité v roce 1929, kdy Izrael ještě neexistoval. To jsou mi tedy věci! Asi znali svou DNA a své předky po dobu 3000 let.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1186000189-13-k...

Zajímavé také je, že mají židovky dovoleno brát si za manžele dobytek. Tahle skutečnost zdá se, ty pitomce věřící na svou vyvolenost taky nijak nevaruje. Děti židovek jsou zase židi, bez ohledu na to, že mají půlku genů z dobytka. A to se může opakovat třeba 1000 let, že nepřetržitě přibírají geny dobytka, ale furt se tváří, že jsou vyvolení židi. Tomuhle systému fakt mohou věřit už jen ti největší tupci.

Vrcholem všeho je, že té divné sou-držné populace, která si neříká soudruzi, ale bratři, je sotva 5 procent a ještě ke všemu považují i ty své židule za méněcennější než svou mužskou populaci. Takže vlastně 97,5 procent lidstva je méněcenný dobytek a jen 2,5 procenta idiotů považujících se za vyvolené židy jsou podle nich samých lidi. No samozřejmě, že z mého pohledu gojima dobytka a ještě ke všemu ženy, jsou největším dobytkem právě těchto 2,5 procenta velmi ujetých zmrdů.

231936

04.11.2010 17:42

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Jestli se mohu vmísit

Jarmila 88.?.?.?

A ještě dodám tohle:
Novinář Martin Komárek měl správně reagovat tak, že by mluvil v tom smyslu, že to byla neuvěřilně primitivní a absurdní doba, kdy Hitler a spol. pronásledovali tzv. židy jen na základě jakéhosi pofiderního náboženského přesvědčení a dokonce měli i seznamy lidí, kde se vyskytoval jen poloviční či čtvrteční žid. Ne. Místo toho on s vážnou tváří podporuje bludy svého otce v tom, jaké to bylo strašné, že oni- vyvolení, byli v minulosti tolik těžce pronásledovaní. Čili on neřekl ani slovo o tom, jak je to vše z hlediska vědy neskutečně směšné a ujeté, on se tvářil, že židi jsou realita, kterou je třeba nadále brát velmi vážně. Ostatně stejně tak vážně to bere i židovská obec nebo paní Tydlimidli, či všichni ti co soudí pana Stworu. Ti lidi si neřeknou, my přece nejsme žádní židi, ale jsme lidé jako všichni ostatní. Ne! Oni si řeknou my jsme Židi a kdo je víc? [bliji]

231943

04.11.2010 18:05

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Jestli se mohu vmísit

Jarmila 88.?.?.?

Prostě totální magoři a nic víc. [bliji] [bliji] [bliji]

231944

05.11.2010 06:29

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Takovéhle bohapusté žvásty, co jste zde napsal, ani nebudu nijak komentovat a vyvracet Vám vaše bludy. Nestojíte mi za to. Vaše uvažování mi připadá jako uvažování vyvolených: Všichni jsou nesvéprávný dobytek, proto máme právo jim vládnout, protože jsme k tomu Bohem určeni býti pasáky ovcí.

Nazdar! A už mi nepište, nebudu na Vás reagovat.

231979

05.11.2010 06:37

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

To jste si taky mohl odpustit ten „kuchyňský způsob“. Nevím co je na mé politické reformě kuchyňského. Takhle vyjadřovat byste si k muži nedovolil. I když to Vaše blazeované poučování každého je zde již proslulé.

Když jste tak chytrý, hoďte sem ten Váš ode mne zkopírovaný návrh přímé demokracie a já Vám ho "kuchyňským způsobem" roztrhám na mraky, tím že dokážu jaká je to blbost.

231980

05.11.2010 07:17

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Jestli se mohu vmísit

Jarmila 88.?.?.?

Já prostě jen žasnu a nepřestávám se divit, co se to dnes se všemi s námi děje. Včera mi jedna známá řekla: Poslední dobou je v televizi pořád něco o židech- co se to děje? A já jsem ji řekla: To víte, dříve vládli komunisti, tak bylo všechno o komunistech, teď vládnou židi, tak je všechno o židech. Vládnoucí komunisty nahradili vládnoucí židi. A i zde na Zvědavci se pomalu nic jiného neřeší než Bible, náboženství a židi. To bych si před dvaceti lety nikdy ani ve snu nepomyslela, že budovatelská cesta vpřed a čekání na šťastné zítřky se změní v tuhle noční můru, co teď prožíváme. Jeden druh totality se změnil na jiný typ totality a už si zase musíme všichni dávat pozor ústa.

231982

05.11.2010 10:00

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Vy jste teď na mne také zareagoval, takže podle Vaší logiky jste rovněž potrefená husa, v mužském rodě houser. Ale mým úmyslem není Vás urážet, tak jak to činíte Vy mně (asi nějaké vnitřní komplexy nebo co), ale znovu Vás upozornit, že bez mého dovolení nejste oprávněn „zpracovávat mé náměty.“ To co jsem vymyslela není žádný námět, ale vynález, na který se vztahují autorská práva. Když někomu ukradnete kus melodie z jeho písničky, taky to není námět, ale autorská krádež, o kterou se autoři třeba i soudí. Viz třeba případ Zdeňka Svěráka, který zažaloval kohosi, už nevím koho, že použil část jeho písničky na bilboard.

O čem je řeč? Že ani nemáte odvahu sem dát ten svůj (můj) návrh, protože se bojíte, že bych Vám vzala Vaše iluze a dokázala, černé na bílém, že jste stvořil nesmysl.

231995

05.11.2010 12:00

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Dovedu si představit, že jste můj nápad ukradl a přihlásil si ho jako svůj. Považuji Vás za křiváka, i když se tu tváříte jak nějaký kosmický světec. [bliji]

A ještě se mi tu budete veřejně vysmívat. Jak typické pro křiváky.

232009

05.11.2010 13:22

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Hlavně že Vy jste neomylný. Ti neomylní jsou mi vždy nejvíc podezřelí. Mně stačilo, jak jste tenkrát zblbnul i pana ing. Hromádka, že začal věřit tomu, že nápad je Váš a ne můj. Dokonce ten Váš nápad zaslal na Ministerstvo vnitra a na ten můj se vybodl. Jak typické pro mužské uvažování- ženská přece nemůže nic kloudného vymyslet. Pak se mi ovšem omluvil, ale už bylo pozdě, můj nápad zapadl. Od první chvíle co jste mi zkřížil cestu pane Koňasi, tak z Vás mám hodně nepříjemný pocit. Myslíte si, že svou politickou reformu dělám pro peníze, když už se tím 10 let zabývám zcela zadarmo? Nebuďte směšný!

Jo a ještě jsem Vás chtěla upozornit, že pokud lidi plamenně vyzýváte, aby nebyli ovce a stali si z nich berani, že je to stejně absurdní jako byste je nabádal, aby nebyli kočky, ale stali z nich kocouři. Beran je totiž manžel od ovce- čili obecně i ten beran je ovce. Vymyslete si lepší slogan, třeba aby nebyli ovce, ale stali se z nich tygři. To jsem například já podle čínského horoskopu, takže se nevzdám a dál jako tygr si pojedu po svým.

232012

05.11.2010 17:24

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

Jarmila 88.?.?.?

Dávám za pravdu panu hestroy, je zbytečné s Vámi ztrácet čas. Buď jenom provokujete, nebo patříte mezi Voldemorty.

232021

05.11.2010 17:53

Přímá demokracie

RE: Průběžný systém

Jarmila 88.?.?.?

S těmi stranami Vám dávám za pravdu, že jsou přežitek,že by měly být zrušeny. O post do nejvyšší politiky by se měli ucházet jednotlivci sami za sebe. Strany byly patrně vynalezeny svobodnými zednáři, aby byli lidi taháni neustále za nos.

232026

06.11.2010 07:13

Přímá demokracie

RE: snad se nenajde blb, který by obecný text personifikoval - - -

Jarmila 88.?.?.?

Tak jste nám zde krásně popsal co chce po ženě muž, ale zapomněl jste nám napsat, co by si přála žena od muže. Podle Vašeho náhledu na svět to není důležité, protože na názorech žen a jejich tajných přání nezáleží. Pokud na jejich názorech a přáních nezáleží- pak má samozřejmě pravdu pan Had, když tvrdí, že celá staletí byla žena a ženský sex tvrdě potlačován, což bylo samozřejmě zhoubné pro obě pohlaví.

Naučte se historii, nevíte o ní vůbec nic. Ženy nebyly zednáři dotlačené k zaměstnání, ony těžce makaly stejně jako muži ODJAKŽIVA. Rození dětí a péče o ně, bylo pojímáno jen jako jakýsi koníček navíc- to je od těžké dřiny nikdy neosvobozovalo. Společnost se vždy dělila na menšinové boháče a většinové chudé. Boháči se váleli v přepychu a zaháleli- muži i ženy bez rozdílu, no a chudáci ve dne v noci dřeli- muži i ženy bez rozdílu. Ve starověku makali otroci i otrokyně, ve středověku makali na polích nevolníci i nevolnice, v novověku v továrnách dřeli od nevidím do nevidím dělníci i dělnice. Ty dělnice dokonce měly u strojů postavené kolíbky, aby mohly makat 14 hodin denně.

Kdybych si tisíckrát nemusela od své mámy vyslechnout, že od pěti let musela celý život dřít jako kůň, tak bych se taky možná nechala zblbnout jako Vy propagandou, že muži byli v minulosti živiteli a ženy se válely nečinně doma a byly ty „živené“.

232053

06.11.2010 18:09

Přímá demokracie

RE: snad se nenajde blb, který by obecný text personifikoval - - -

Jarmila 88.?.?.?

Máte značně ujeté názory, nic víc a nic míň. Zkuste vykládat zvířatům, že jedno z nich je hlava a druhé srdce. Samci i samice savců by Vás poslali do háje zeleného. Obě pohlaví, samci i samice si musí totiž samostatně shánět potravu, protože to nikdo za ně neudělá. A ke všemu samice jsou v živočišné říši schopnější víc než samci,protože musí shánět potravu nejen pro sebe, ale i mláďata. Což se týká 90 procent všech savců! Zkuste medvědici říct, že je srdce a že se o ni i o mláďata postará medvěd-hlava. Vy vole! Člověk je v živočišné říši nejvyšším tvorem, ale kupodivu se najdou mezi lidmi až tak velcí idioti, kteří jsou schopni tvrdit, že lidské samice se neuměly o sebe a svá mláďata v minulosti postarat- na rozdíl od všech ostatních samic savců.

232073

07.11.2010 07:13

Přímá demokracie

RE: Odvolatelnost politiků

Jarmila 88.?.?.?

Promiňte pane Semeráde, ale tenhle Váš důležitý příspěvek jsem přehlídla a objevila ho až teď. Již jsem Vám psala, že mé volby jsou ZADARMO. Jen referenda a ostatní typy hlasování o zákonech jsou za poplatek. Přímá demokracie za to stojí, aby občan obětoval 60 Kč, když tu nechce mít třeba radar. Nejen Váš volič by měl okamžitý dohled nad svou volbou, ale i můj volič v mém systému by měl okamžitý dohled nad svou volbou. Na tom vůbec nezáleží, že by se hlasování konalo přes banky a pošty. Důležité je, že by to bylo všechno vystavené transparentně na internetu. Kupříkladu kdybyste ve všeobecném referendu hlasoval proti radaru, tak byste měl výsledek vystavený za dva dny na internetu a mohl si ho zkontrolovat.

Můj systém se nedá zfalšovat, protože je založen na ÚČETNICTVÍ. Banka do účetnictví nemůže přidávat vlastní hlasy, protože by tam musela přidat i falešná čísla občanských průkazů a falešné peníze. Ten celkový výsledek by pak nesouhlasil s výsledky jednotlivých pošt a bank. Dejme tomu, že by se přímé hlasování odehrávalo přes 3000 pošt a 1000 bank. Vyberme si náhodně jednu poštu, kde hlasovalo celkem 5000 lidí.Ta pošta by výsledky hlasování těch 5000 lidí veřejně vystavila na internetu a taky součet peněz, že od nich vybrala 50 000Kč. Tento součet téhle jedné pošty by byl vystaven i na státním webu narodsobe.cz. Pokud by si nějaký občan (účetní a rejpal) chtěl sám zkontrolovat výsledky, pak by sebral výsledky z těch 4000 hlasovacích míst a sečetl je. Ty výsledky by musely na halíř souhlasit s celkovými výsledky sečtenými počítačově (nikoliv statistickým úřadem) vystavenými na webu narodsobe.cz.

Ještě to vysvětlím jinak. Dejme tomu ,že byste se ucházel o poslanecký post. Zvítězil byste ve volbách, dostal byste 100 000 hlasů a 1 milion korun. A jak byste si mohl zkontrolovat, zda Vám banka někde neubrala hlasy a peníze? Mohl byste si sečíst hlasy z 3000 jednotlivých pošt a z 1000 bank. Ten výsledek by měl souhlasit s celkovým součtem.

I kdyby nějaká jednotlivá banka vyhlásila bankrot, jak Vy píšete, nic by se nedělo. Nezapomínejte, že papírové účetnictví je věčné a nezničitelné, proto jsem zvolila tento klasický účetní způsob. Lidé, kteří volili v té konkrétní zkrachovalé bance, by se přihlásili se svým papírovým dokladem a účetnictví z té banky by se dodatečně zrekonstruovalo.

Váš návrh neřeší přímou demokracii- Vy s ní ani nepočítáte. Vy řešíte jenom okamžité odvolávání politiků, což nic neřeší, je to jen, jak už jsem Vám psala, bezvýznamná třešinka na dortu. Navíc nadále počítáte s existencí politických stran, což není vůbec dobré. Kdežto já jsem ve svém politickém systému strany zrušila a veškerou moc vložila do rukou lidu prostřednictvím přímé demokracie. Takže v mém systému nejsou politici důležití, není důležité ani jejich odvolá...

Automaticky kráceno

232091

07.11.2010 07:14

Přímá demokracie

RE: Odvolatelnost politiků

Jarmila 88.?.?.?

není důležité ani jejich odvolávání, protože hlavní moc má v rukou lid- tak jak je to Švýcarsku.

232092

07.11.2010 13:38

Přímá demokracie

RE: Odvolatelnost politiků

Jarmila 88.?.?.?

Vy máte v některých věcech také pravdu pane Semeráde, z toho důvodu jsem si Vaše slova vzala k srdci a banky ze své reformy vymazala. Banky jsem zrušila, zůstaly jen pošty- to bude úplně stačit. Dneska jsem to od rána celé předělávala. Taky jsem si vzala k srdci další Vaši výtku, že by někomu mohl vadit i ten poplatek 60 Kč u referend a připomínkových řízení k zákonům. Proto jsem to změnila tak, že ty poplatky bude hradit stát z těch 3 miliard, co zbudou po volbách. Občan by jen hradil těch 10 Kč za tu referendovou složenku, nebo hlasovací složenku o zákonu, či lístek pro odvolání neoblíbených politiků. Deset korun by již nemělo vadit ani důchodcům, to snad nikoho finančně nezrujnuje. Koneckonců já sama již jsem taky důchodce se závratným důchodem 4300 Kč. Jo, kdyby všichni diskutéři psali k věci tak jako Vy, tak zde nemuselo být naplácáno tolik příspěvků o ničem, ale mohla jsem se dozvědět spoustu pádných připomínek.

Přiznám se, že ten Váš průběžný systém mi připadá strašně složitý, já sama jsem technický antitalent, takže tomu Vašemu průběžnému systému prostě nerozumím. A hlavně by tam nebyla ta zpětná kontrola ze strany občanů, což je naprosto zásadní. O pružnost zas až tak nejde, pokud by opět a zas nebyla žádná kontrola ze strany občanů.

Co je s panem Vladimírem? Proč nedal další články? Mám v sobě nějaký strach, dneska jsem o něm měla tak zlý sen, že to ani nemohu napsat. Do rána jsem už oka nezamhouřila a doteď mám z toho tíseň a obavy o něho.

232097

03.05.2011 08:11

Visí nad Evropou jaderná hrozba?

Izrael?

Jarmila 88.?.?.?

A co když si vyberou cíl přímo někde v Izraeli? To by přece odpovídalo té správné pomstě muslimů. Izraelci by jim pak za to okamžitě zbořili ten jejich posvátný Skalní dóm na Chrámové hoře, který jim hodně vadí. Taky by samozřejmě nezapomněli ihned zmasakrovat palestinské obyvatelstvo a celé by se to mohlo rozjet do větších světových rozměrů- podle dalších přesných plánů „elity“ světa.

243224

05.05.2011 09:00

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Qui Bono?

Jarmila 88.?.?.?

Doufám pane jansmithi, že jste si přečetl tu Zelenou knihu od pana Kaddáfiho, jak jsem Vám doporučila, v níž také krásně velmi jednoduchým a srozumitelným stylem popisuje, jaký že jsou volby všemi směry dokonale vymakaný podvod. Vy pane jansmithi rozdělujete lidi na aktivní a pasivní, přičemž těm údajně pasivním zazlíváte, že se nechtějí zúčastňovat voleb, protože na rozdíl od Vás ten PODVOD s velkým P již dávno prokoukli. Být za takovéto situace aktivní je totéž, jako když osel stále kráčí za mrkví v naději, že se jednoho dne něco změní.

Nechodit k volbám není pasivitou, pokud dotyčný člověk je aktivní v jiných oblastech a zejména pokud vykazuje osobní statečnost. Jak už jsem Vám psala, kdyby bylo hodně lidí osobně statečných, tak by Ti gauneři nahoře s námi nemohli tak orat. Kdyby posranci měli denně před branami na Malostranském náměstí dav nespokojených lidí s transparenty, kteří přišli protestovat SAMI ZA SEBE a nečekali, až je na nějakou vypečenou demostraci pozvou agenti pracující pro ně, pro vrchnost, tak by ty zkorumpované figurky si nemohli tak vyskakovat, jako si vyskakují doteď.
Možná by bylo dobré se vůbec nezdržovat a naklusat pod okna poslanců rovnou z práce, s lopatou nebo vidlema.[velký smích]

243404

13.05.2011 18:34

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Bartoškova obrana

Jarmila 88.?.?.?

Nezlobte se na mě pane Bartošku, ale popadlo mě zničehožnic náhle silné nutkání zahrát si trošku na pana Arkana. Takže: komletní se píše kompletní, nebo by jste se píše nebo byste. A ještě si dále proti Vám rýpnu, připadá mi, že by se mohlo začít říkat rčení - ten člověk je ukecanej jako Bartošek. Ne, vážně, nechci Vás urážet, jak mám jinak běžně ve zvyku ( což mi přidělává nepřátel), ale jak se říká, čeho je moc, toho je příliš.

Jinak co se týká evoluce, tak jste samozřejmě vedle jako ta jedle. Můžete si vybrat alternativu, že nás někdo stvořil během 7 dnů, nebo že jsme se zde vyvíjeli z nižších organismů mnoho milionů let. Co je pravděpodobnější? A jak nám vysvětlíte René, že se nižší organismy (třeba bakterie a viry) nepřetržitě sami od sebe mění?

244002

13.05.2011 20:30

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Bartoškova obrana

Jarmila 88.?.?.?

Se mi zdá, že jsem Vás nějak rozhodila, tak už Vás radši nebudu trápit.[smích] Ale to rýpnutí z mé strany máte za to, že jste mě nemístně okřiknul, když jsem se bavila s babkou Blažkovou ohledně Davida Zatřepálka.

Co se týče evoluce, tak bych chtěla zdůraznit jednu věc. Že je úplně jedno, že lidé dodnes neobjevili spoustu věcí. Důležité je si uvědomit, že pokud si řekneme, že neexistuje mrtvá a živá hmota, ale že VŠECHNO ve vesmíru je ŽIVÉ, i to co se nám lidem zdá neživé (třeba kámen), pak nemusíme řešit problém, jak vznikla první živá buňka.

244007

13.05.2011 20:39

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Bartoškova obrana

Jarmila 88.?.?.?

Zdravím djb. Není třeba se v diskusích hádat jak brouci pytlíci o evoluci, když evoluce byla vědou již stoprocentně všemi směry dokázána. Tak nevím kde je pořád problém?

244009

14.05.2011 11:32

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Bartoškova obrana

Jarmila 88.?.?.?

Já si za těmi svými názory ohledně havárie polského letounu stojím dodnes pane quido. Dodnes jsem pevně přesvědčena, že to nebyla havárie, ale vražda. Trošku Vás poopravím, stejně jako při tehdejší diskusi, že já nemám nic proti ruskému lidu, ale nemám ráda ruskou oligarchii. Domnívám se, že Putin a spol. se přetvařují, že to nejsou vůbec žádní vlastenci, ale ve skutečnosti sionisti, kteří potají spolupracují s americkými sionisty. Před několika dny jsem si přečetla článek o Polsku, kde si Poláci rovněž stěžují, že v Polsku vládnou sionisti. Jak víte, u nás není situace o nic lepší- viz. soud s panem Stworou. Také Slováci si na Doležite.cz často stěžují, že jim vládnou sionisti. Myslím si, že v Maďarsku, v Bulharsku či Rumunsku to je obdobné. Takže všechny postkomunistické země se sice zbavily komunistické totality, ale místo toho teď mají totalitní sionistické režimy, založené na dluhovém otroctví a odbourání všech sociálních jistot.

Černé skřínky dodnes nebyly Polákům předány, jenom jejich přepis zaznamů. Zde si můžete prostudovat dašího nevěřícího Tomáše, který rovněž nevěří oficiálním verzím katastrofy:
http://all.gloria.tv/?media=105072
http://gloria.tv/?media=72254

244041

17.05.2011 08:05

Recept na zdravou snídaní

Pytlíkový čaj

Jarmila 88.?.?.?

Té snídani se nedá celkem nic vytknout, až na ten pytlíkový ovocný čaj. To je velké fuj, protože je to pytlík narvaný barvivy a já nevím čím dalším.Prostě zajíc v pytli. Než popíjet pytlíkový čaj, to už radši tu špatnou soulož, jak se píše v článku.

My jsme si s mužem zvykli popíjet po ránu bylinkové čaje všeho druhu. Nejprve si dáme po ránu pořádné kafe a po něm velký hrnek bylinkového čaje ze zahrádky. Například řepík se dá popíjet celoročně a člověk si jím vyléčí takřka všechny neduhy.
http://sk2.goo.cz/zdravi_na_dlani/lecive_rostliny...

Jogurty také snídám po ránu, ale naprosto čisté, bez ničeho. Nejradši kupuji smetanové. Akorát mi není jasné, proč píšou na některé jogurty, že je tam mléčná bílkovina. Co to je? Nebo dávají do některých jogurtů sušené mléko. Proč?

244227

22.05.2011 19:27

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

Jarmila 88.?.?.?

>dobrovolně se pasuje do role pitomce

Kde berete tu jistotu pane jansmithi, že v té roli pitomce nejste Vy? [smích]

244498

24.05.2011 15:23

Právo pochybovat

RE: Stary zakon ,kde vymenili par slov a tim v platnosti pokracuje dal,bez zmen.

Jarmila 88.?.?.?

Doufám, že nám nezakážou pochybovat o „Ruské“ revoluci. Tam se totiž židé dopouštěli genocidy na ruském národě ve velkém- ale zdá se, že to nikoho nezajímá a nikdo ty oběti nepočítá. Ve škole se děti dodnes učí vylhanou historii a domnívám se, že by to mělo být trestné. Nebyla to ruská, ale židovská revoluce a židi tam prováděli holokaust, nikoliv Rusové. Čtu si teď knihu staženou z internetu Kagan a jeho bek. To je velmi výživné čtení. Člověk se tam dozví i to, proč skutečný vládce Ruska žid Kagan nechal povraždit špičky Rudé armády.

S vánkem budeme sladce plout zde: http://www.youtube.com/watch?v=FGagT754Q1U

244658

25.05.2011 14:39

Právo pochybovat

RE: vybijanie narodov...:-? ktorych?

Jarmila 88.?.?.?

Tak to je tedy bomba! Válečný zločinec (žid), který nechá bezdůvodně umřít hlady a žízní 2 miliony německých zajatců- a nikdo o tom vůbec nic neví! Stále více je vidět, jak je skutečná historie zatajovaná. Ve Wikipedii je o jeho zločinu jenom tato poznámka: Učinil také rozhodnutí, které překlasifikovalo německé válečné zajatce na neozbrojené vojenské síly, díky čemuž tyto jednotky mohly pomoci s budováním poválečného Německa s minimálním právem na odměny.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Dwight_D._Eisenhower
A takového zločince ještě zvolili na dvě období americkým prezidentem. To je fakt neskutečné!

Vypadá to, že tento óbrzločinec měl na svědomí i smrt generála Pattona. Generál Patton totiž ignoroval jeho příkazy, že má do jeho zajateckých táborů posílat nemecké zajatce. Věděl o tom své a tak je radši propouštěl po válce na svobodu. Načež to pak sám zaplatil životem.

244721

26.05.2011 09:09

Právo pochybovat

RE: vybijanie narodov...:-? ktorych?

Jarmila 88.?.?.?

Ani historii nelze posuzovat bez emocí pane Mirdo. Když jsem si tak představila ty mladé kluky, že přežili všechny ty strašné útrapy války a radovali se z toho, že je konečně mír, jenže měli smůlu, že narazili na velkého magora s nábožensky vymytým mozkem- tak samozřejmě hned emoce samovolně vzkypí. [smích] Neznám dobře historii, ale získávám čím dál větší dojem, že většina amerických prezidentů byli zločinci a masoví vrazi. Wilson- odsouhlasil FED, Roosevelt- nechal úmyslně zemřít námořníky v Pearl Harboru, Truman- svrhl atomovku na civilisty, Einsenhower- nechal umřít hlady 2 miliony válečných zajatců, Bush mladší- nechal zbořit mrakodrapy i s lidma, aby mohl rozpoutat dvě bezdůvodné války- a Obama? Černý tajtrlík v bílém domě se taky velmi snaží, aby se zapsal do SKUTEČNÉ, nikoliv vymyšlené historie jako zločinec a vrah.

Co si čeští soudci počnou, až začne celý náš národ pochybovat nejen o počtu obětí holokaustu, ale pošle vrchnost s celou tou vymyšlenou historií někam a přestane věřit i VŠEM současným oficiálním mainstreamovým údajům, nejen těm historickým? [naštvaný]

244752

26.05.2011 09:13

Právo pochybovat

RE: vybijanie narodov...:-? ktorych?

Jarmila 88.?.?.?

Jo ještě jsem zapomněla na "velkého sympaťáka", věčně se usmívajícího masového vraha civilistů, Clintona.

244753

26.05.2011 15:28

Církevní majetek

RE: Komedie plná omylů.

Jarmila 88.?.?.?

Dostala jsem se ke čtení diskuse až nyní, takže bohužel reaguji až v archívu. Dostalo se mi cti poznat velmi čistého a velmi zásadového člověka, pravého katolíka a taky hrdinného člověka, který se vzepřel komunistům, a tím byl pan Augustin Navrátil. A představte si Lin, že měl úplně ty samé názory jako Vy. To znamená, že říkal, že katolíci by se měli odtrhnout od státu a platit si své aktivity sami. Pan Navrátil se svými názory znelíbil hadovi Luxovi a proto pak odešel z KDU ČSL a vstoupil radši do Pravého Bloku, kde jsem měla možnost se s tímto vzácným charakterním člověkem seznámit.
Zde je o něm napsáno něco ve Wikipedii: http://cs.wikipedia.org/wiki/Augustin_Navr%C3%A1t...

244769

26.05.2011 16:57

Církevní majetek

RE: I keď žijem na Morave už 25 rokov

Jarmila 88.?.?.?

Jste vtipná jak rádio. Z milosti boží tam Kateřina (je mladá, ne stará) nepřebývá, ale platí za tu katolickou komůrku nekřesťanské prachy. Tak si tu diskusi radši znovu přečtěte, než začnete být vtipná jak rádio.

244770

27.05.2011 09:11

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

Jarmila 88.?.?.?

Bylo by dobré si uvědomit, kdo je největším nepřítelem celého lidstva, většinové společnosti- oněch 90 procent obyvatelstva. Není to žádná pravice či levice, pravoleví zkorumpovaní tajtrlíci politici, ale jsou to globální bankéři a farmaceutické korporace. Tyto dvě obrovské globální pijavice spolu spolupracují a vnímají lidstvo ne jako originální jednotlivé lidské bytosti, ale jako jednolitou masu, z které je záhodno vyssát co největší užitek a prospěch. Ta masa lidí, to jsou pro ně jenom lidské zdroje, nebo daňoví poplatníci, které už si dokonce označkovali při sčítání lidu jako zboží v supermarketu prodejním kódem.
Zatímco globální bankéři zavedli dluhové otroctví a dokonale propracovanými „vědeckými“ metodami vyssávají jak jednotlivce, tak celé státy, tak farmaceuti se zase starají o to, aby lidské zdroje vydržely tak maximálně do začátku důchodu a pak padly zcela vysáté a chudé jak kostelní myši mrtvé k zemi. Možná časem ještě vymyslí metodu, jak by se daly zpeněžit i ty mrtvoly.

Tu přímou demokracii Vám chválím, to považuji za jediné východisko, jak z toho marasmu ven.

244839

29.05.2011 11:32

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

Jarmila 88.?.?.?

Dám jen takový malilinkatý příklad toho, jak si dnes farmaceutické firmy mastí kapsy a dělají si „z lidských zdrojů“ doslova dojnou krávu. A nejen to, zisk je pro ně nade vše, ten vítězí i nad lidským zdravím.

Na příkladu postinoru mohu dokázat, jak se snaží český farmaceutický průmysl přímo nekřesťansky a nestydatě na lidech vydělávat. V socialismu stálo jedno platíčko tabletek postinoru 7 Kčs. Bylo jich tam deset, takže jedno použití stálo sedmdesát haléřů. Dnes stojí pouhé dvě tablety postinoru na jedno použití již neuvěřitelných 500 Kč. Čili tento postinor je za 22 let od sametového podvodu zhruba 500krát dražší. Kdyby se takto mělo zdražit třeba máslo, jež v socialismu stálo 10 Kčs a dnes ho můžete v Tesku koupit za 30 Kč, tak by stála ta 1 kostka másla 5000 Kč.

245029

29.05.2011 14:48

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

Jarmila 88.?.?.?

Ne Kateřino, je to dobrý příklad. Tak jako by byl dobrý příklad třeba prodej předraženého tamiflu v době hysterie v masmédiích ohledně ptačí chřipky. Právě tyhle příklady ukazují, jak neomezenou moc mají nenažrané farmaceutické globální korporace a jak jsou pevně propojeny s vládci světa a jimi kontrolovaným mainstreamem. Ve svém prvním příspěvku jsem napsala, že největším nepřítelem 99 procent lidí na planetě jsou globální bankéři a farmaceutické korporace (které, jak Vy správně píšete, nutí lidi i do nesmyslných očkování, aby z nich různě onemocněli a oni potom zase z toho měli obrovské zisky). Zapomněla jsem ještě na jednoho nepřítele- na zbrojařské korporace. Tento triumvirát, bankéři, farmaceuti, zbrojaři= korporátní fašismus.

245043

29.05.2011 17:44

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

Jarmila 88.?.?.?

Ano René, tady vidíte, jak všechno se vším souvisí. Banksteři se snaží ovládat většinovou společnost přes dluhové otroctví, přes peníze. Pharmakorporace se snaží lidi totálně ovládnout přes jejich zdraví a psychiku. No a o zbrojařích se snad už ani nemusím rozepisovat, ti si vtrhnou do kterékoliv suverenní země (viz Libye) a zničí tam co se dá, aby se jednak zbavili svých starých neprodejných zbraní a jednak aby si tam vyzkoušeli na civilech beztrestně ty zbrusu nové.

245048

29.05.2011 19:02

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Pěkná blbost!

Jarmila 88.?.?.?

Té paní s kočárkem se v zásadě nic nedělo. Ten černoch je stejný chudák, zmítaný životem, jako kdokoliv z nás, běžných občanů. Já bych strašně obdivovala člověka, který by se zachoval třeba jako maršál Žukov. Zdánlivě neměl absolutně žádnou šanci zvítězit nad systémem. Pak ale dostal geniální nápad a hle: vytáhl masového vraha Beriju, nejmocnějšího muže div ne planety, z jeho nedobytného úkrytu a zastřelil ho na místě jako prašivého psa. Takže až se v Česku objeví člověk, který odpráskne někoho z našich nejvyšších mafiánů (pardon politiků), tak toho budu obdivovat. Ale třeba boj mezi demonstranty- zaměstnanci a policisty- zaměstnanci, je vždy smutný, za situace, že ti nahoře, ti viníci, jsou vysmátí a nedotknutelní. Takže „hrdinství“ pana Stwory neobdivuji, jen bezdůvodně napadl nějakého chudáka, který se smutně plácá životem.

245052

31.05.2011 08:22

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

O čem je přímá demokracie?

Jarmila 88.?.?.?

Strašně mě mrzí, že jsem na Zvědavci asi 6 let propagovala přímou demokracii- ale výsledek je dodnes nulový. Lidé o přímé demokracii stále neví vůbec nic a místo toho se vždy vynoří nějací placení provokatéři, kteří pořád dokola rozšiřují názor, že lid si neumí sám vládnout.

Pokusím se znovu na názorném příkladu vysvětlit, o čem je přímá demokracie. Tentokrát nepoužiju jako příklad úspěšnou funkční švýcarskou přímou demokracii, která tam funguje už asi 500 let, ale pro lepší názornost příklad jiný.

Dříve existovala Lidová bytová družstva, která se starala o bytový fond. Výsledek jejich práce byl tentýž jako výsledek práce dnešních poslanců: vedení družtev kdeco rozkradlo a domy a byty trvale chátraly. V dnešní době místo těchto nefunčních družstev existuje společenství vlastníků bytů. Ti si o investicích ve svém domě a svých bytech rozhodují naprosto sami prostřednictvím přímé demokracie. Jestliže je v domě třeba 30 vlastníků bytů a mají se rozhodnout, zda se opraví střecha, tak se sejdou a hlasují o tom. Podle hlasování se střecha buď opraví nebo neopraví.Výsledek přímého hlasování vlastníků bytů je ten, že domy vzkvétají a jsou krásně opravené, oproti minulému stavu, kdy chátraly. To je ten rozdíl mezi přímou demokracii a zastupitelskou demokracií.

Přímá demokracie by se měla zkoušet od nejnižší úrovně- v malých obcích a městech. Vypadalo by to tak, že nejen starosta a vedení by rozhodovali o investicích v obci, ale hlasovali by o nich v přímé demokracii VŠICHNI obyvatelé městečka. Pak by se nemohlo stát, že zastupitelé města by měly vily s bazény jako kráva a nikdo by nevěděl, jak k nim přišli, a že by v městečku byly tři herny a jeden bordel, ale ani jedno hřiště pro děti či moderní nákupní středisko.

245163

31.05.2011 09:04

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

Jarmila 88.?.?.?

Proč by měla být přímá demokracie iluzí, když ve Švýcarsku funguje? Myslíte si, že Švýcaři jsou chytřejší než Češi?

Ne pane lucifuge, nestačí jeden pitomec- stačí špatné zákony od pitomců poslanců. Kdyby exitoval zákon, že k odhlasování o zateplení domu stačí nadpoloviční většina vlastníků bytů, pak by to nemohl zablokovat ten jeden pitomec. Mimochodem, to zateplování domů je úplně k ničemu, je to jen výhodný kšeft několika spřátelených firem, přisátých na dotace z EU. Jsou v tom ty samé podvody jako ve slunečních panelech nebo v biopalivech. Buďte rád, že Vám to tam zablokoval ten jeden pitomec.

Snažte si uvažovat vždycky statisticky. Ano, může semtam existovat dům, kde se spoluvlastníci na ničem nedohodnou a dělají si naschvály. To je ovšem třeba 1 případ ze sta. Pro 99 jiných případů platí, že domy oproti minulosti vzkvétají a jsou dobře udržované. Já to vidím ve své čtvrti na vlastní oči, takže není co řešit.

245166

31.05.2011 09:47

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

Jarmila 88.?.?.?

Ten protest zapšklého páprdy byl protentokrát moudrý.[smích] Připravili byste se o všechny peníze z nastřádaného fondu a přitom výsledek zateplení baráku by byl ten, že by dům nedýchal a všude by hrozila plíseň. Lidi by museli víc větrat- takže zateplení by bylo v zásadě k ničemu. Navíc se po čase to zateplení začíná odchlipovat a musí se to všechno sundat a barák je opět zchátralý.

To je jasné, že demokracie, kde stačí k zablokování jeden hlas, není žádná demokracie. My se s tímhle v domě taky musíme potýkat, ale zvykli jsme si s tím žít.[smích] Furt je to lepší než stav v minulosti.Většina vlastníků by ráda postavila půdní vestavbu, ale jeden člověk si to nepřeje a tudíž je to také zablokováno.

Samozřejmě, že neexistuje nic ideálního, ale přímá demokracie je ze všech možných řešení to nejideálnější.

245173

31.05.2011 09:55

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

Jarmila 88.?.?.?

Nejsem příznivcem stranického podvodu, takže dokud nebude existovat přímá demokracie, tak již nikdy nepůjdu k žádným volbám.

Lidé nemohou volit malé strany, protože tam existuje 5 procentní klausule, která zamezuje tomu, aby se tyto malé strany dostaly do parlamentu. A pokud se nějaká menší strana do parlamentu přece jen dostane, že překročí tu klausuli, tak výsledek bývá přímo katastrofický: viz. TOP a VV, nebo v minulosti ODA, zelení, atd.

Lid si vládnout umí, pokud žijete v malém městě, zkuste tam rozjet pilotní projekt přímé demokracie a uvidíte, že výsledky budou fantastické.

245175

31.05.2011 15:12

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

Jarmila 88.?.?.?

„Elita“ světa má podvodný stranický systém dokonale promyšlený a ošetřený ze všech stran, nepodceňujte je. Dal jste si otázku, jak je nedemokratické, že jakási mafiánská uskupení, nazývající se strany, si rozdělí peníze za Váš hlas, aniž jste jim k tomu dal svolení, aniž byste k tomu dal svůj hlas? Vždyť přece nejít volit znamená, že tam nechcete NIKOHO z těch mafiánů, že si nepřejete, aby Vás zastupoval kdokoliv z nich, natož aby si dělili peníze z Vašeho nesouhlasu?

To je taky špatně, když jdete k volbám a vhodíte tam prázdnou obálku. Protože pravolevým domluveným mafiánům je jedno, koho volíte, oni chtějí být občany formalně zlegalizovaní. Proto jim velmi záleží na tom, aby se lid dostavil k volbám v co největším počtu. Proto před volbami tolik nabádají občany, že by měli jít v každém případě volit. Jenže tím si občané dobrovolně sami házejí oprátku na krk, když ty pravolevé svině vždy zlegalizují. Čili Vy když jdete k volbám, tak Vaše účast je započtena, že jste byl volit a to že volební komise zapíše do papíru, že Váš hlas je neplatný, to je jim úplně jedno. Že nedostanou od Vás příspěvek, to jim taky jedno, z toho oni nežijí. Oni si pak nakradou stokrát víc, než je nějaký příspěvek od státu.

245192

31.05.2011 15:30

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

Jarmila 88.?.?.?

Ááá, pan jansmith, tak to bude ohledně voleb mela![smích]

Ohledně zateplení domů jen fundovaně teoretizuju, bavila jsem se o tom se svým mužem a přebrala jsem jeho názor. Asi je rozdíl v tom, zda se zatepluje panelák nebo cihlový dům. Možná u paneláku je to prospěšné, ale u cihlového domu je to zbytečné. Já bydlím v cihlovém domě. Takže Vám věřím pane jansmithi, že u paneláku se to vyplatí, když jste popsal, že jste s tím spokojeni. Důležitý je ten můj názorný příklad, kdy na příkladu společenství vlastníků předvádím, jak by byla přímá demokracie funkční a prospěšná všem lidem, vyjma „elit světa“.

245197

31.05.2011 15:47

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: Přímá demogracije

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak babo Blažková, přesně tak to je: Občane, vol si koho chceš, my už si ty lukrativní koryta rozdělíme, jak my chceme.

Pokusím se zde nastínit situaci, jak by to mohlo dopadnout, kdyby vyhráli příští volby komunisti. Už teď se snaží mafiáni prosadit zákon, že vítěz bere vše. Takže kdyby vyhráli na plné čáře komunisti, tak je možné, že by se zničehožnic začali opět chovat jako neskutečný dobytek. Pak se náhle odkudsi ve velkém vynoří extrémisti a budou tvořit všelijaké ty násilnické gardy a zničehožnic se začne schylovat k válce- což jak známo náramně vždy vyhovuje globální elitě v čele s R+R, která válkám tleská.

Světová „elita“ nikam nespěchá. Vědí, že mají absolutní moc, a tak si s lidem hrají jako kočka s myší. Dřív než myš definitivně zakousne, tak ji nechá běžet a volit komunisty, ať si dělá naději, že spárům kočky unikne. Teď už vím, jak to bylo v 46 roce, když vyhráli komunisti- s lidem bylo sprostě manipulováno a pak se mu 40 let vyčítalo, jak byl blbej, když je volil.

245202

03.06.2011 07:26

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Pane Moudrostraku, nevím proč stále tak vehementně propagujete levici, když volit ČSSD nebo komouše, je totéž, jako spadnout z bláta do louže. Mnohokrát zde bylo řečeno, že pravoleví politici jsou ve skutečnosti domluvená mafie, táhnoucí v zákulisí za jeden provaz- navíc instruovaná a řízená ještě většími šéfiky- globální „elitou“.

Momentálně mají tyto pravolevé loutky za úkol, co nejvíce na všech frontách ožebračit lid. Oni chtějí celosvětovou krizi VYVOLAT, nikoliv ji zažehnat. Děje se tak ve všech státech podle jediného scénáře současně- možná má v plánu globální „elita“ vyvolat válku.

Takže řešením není volit levici, jak zde pořád propagujete (protože i komunisti s ČSSD se budou v budoucnu chovat jako hovada, to Vám garantuji!), ale NEJÍT k volbám vůbec a žádat přímou demokracii. Také je účelné hromadně uplatňovat na všech frontách, ve všech sférách života, občanskou neposlušnost a osobní statečnost.

245373

03.06.2011 08:16

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Bylo by dobré pane aristokrate, kdybyste přestal používat mainstreamový termín depopulace. Já myslím, že tento termín někdo schválně vymyslel a hodil na internet, aby neznělo tak hrozně: vyvražďování lidstva. Cítíte ten rozdíl? Depopulace zní tak nějak neškodně a mile, něco jako deratizace. Kdežto když někdo napíše na rovinu, třeba jako pan Oracle, že by se jednalo o sprosté vyvražďování lidstva, pak už to tak neškodně nezní.

245374

03.06.2011 08:57

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Pane Moudrostraku, je třeba vidět události v jednotlivých zemích v globálních souvislostech. To znamená mít na paměti stále to, že světu vládne úzká skupina globálních banksterů, kteří si se světem dělají co chtějí. Místní politici v jednotlivých zemích jsou jen jejich poslušné loutky a je jedno, jestli se označují za pravici nebo levici.

Tuhle jednoduchou pravdu už dávno poznal i velký hrdina a vlastenec beduín Kaddáfí, který dokázal vzdorovat globálním zločincům celých 40 let. Své poznatky shrnul ve své Zelené knize, z níž Vám zde otisknu na ukázku jen pár názorů, ale rozhodně stojí za to, si tu jeho knihu přečíst celou:

Parlament je falešným zastoupením lidu a parlamentní systém je scestným řešením problému
demokracie. Parlament je původně zakládán, aby zastupoval lid, ale to samo o sobe je
nedemokratické, protože demokracie znamená moc lidu a nikoli moc jeho zástupců.
Národum je ponecháno jen falešné vnejší zdání demokracie, která se projevuje stáním
v dlouhých frontách pri vhazování hlasovacího lístku do volební urny.
Strana je soudobou diktaturou. Je to moderní diktátorský nástroj vlády.
Úcelem zrízení strany je vytvorení nástroje na ovládání lidu, zejména na ovládání neclenu
strany prostrednictvím strany. V zásade se strana opírá o svévolnou autoritárskou teorii..., tj. nadvládu majitelu strany nad ostatními jednotlivými príslušníky lidu. Strana predpokládá, že její nástup k moci je cestou k dosažení jejích cílu, a predstírá, že její cíle jsou cíli lidu. To je teorie ospravedlnování diktatury strany, která je základem pro jakoukoli diktaturu. Bez ohledu na to, kolik je stran, platí stále tatáž teorie. Ale existence mnoha stran stupnuje boj o moc, což vede ke znicení jakýchkoli plánu, sloužících spolecnosti.
Strana puvodne vzniká, aby zastupovala lid. Potom vedoucí skupina strany zastupuje její
cleny a nejvyšší vudce strany reprezentuje vedoucí skupinu. Z toho vyplývá, že hra stran je
podvodnou fraškou založenou na klamné forme demokracie, mající mocenský, sobecký obsah,
založený na manévrech, tricích a politické hre. To vše potvrzuje, že systém stran je diktátorský, byt i s moderním nástrojem. Systém stran je otevrenou a nikoli skrytou diktaturou.

http://www.ksm.cz/zelenakniha.pdf

245378

03.06.2011 10:20

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

Jarmila 88.?.?.?

Nejít k volbám není pasivní rezistence pane Moudrostraku, ale je to aktivní odpor.[smích] Kdyby to tak jako já udělalo alespoň 51 procent voličů, pak by zlegalizovaní lupiči těžko mohli tvrdit, že byli řádně zvoleni lidem. Protože oni by řádně zvoleni nebyli a oni by to moc dobře věděli- nemohli by se volbami tak ohánět, že jejich vláda je ovčany naprosto legální. Protože by byla v zásadě nelegální, přestože JEJICH zákony by byli na jejich straně.

Nevidím žádného rozdílu mezi vládou lživého Zemana, kmotra Paroubka, mafiána Grosse, či baziliška Špidly oproti údajné pravici, což jsou ve skutečnosti taky bolševici. „Antikomunista“ Zeman obklopený 19 komunisty, v čele s kovaným bolševikem Šloufem tvrdil, že po ODS přebírá spálenou zem- pak ji rozkradl a spálil ještě více. Proto lid přestal věřit levici a volil zase pravici. Když lid zjistil, že pravice opět stojí za ......, tak zvolil Paroubka a upřímného chlapce Grosse. Pak zase lid zjistil, jací jsou to gauneři, napojení už přímo na struktury mafie, tak mu nezbývalo zase volit pravici. Pak uvěřili tichošlápkovi Špidlovi. Ten ale když se dostal k moci, tak kam šlápl, tam 10 let tráva nerostla. Zejména poškodil svým nesmyslným nařízením nejméně 100 tisíc drobných živnostníků, kteří kvůli němu museli praštit se svými předraženými živnostenskými lidmi.

Zkrátka a dobře, mě už k těmto podvodným hrátkám, zvaným volby, nikdy nikdo nevyláká, dokud nebude nastolena přímá demokracie.

245388

03.06.2011 18:41

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: byl to jen otrapa

Jarmila 88.?.?.?

Zde Vás musím trochu opravit: Hitler měl studené modré pichlavé oči, nikoliv oči černé jako trnky. Ale jinak s Vámi souhlasím, taky nemám ráda rasisty, připadají mi praštění. Jedna moje známá se znala s klukem, který byl Čech jak poleno, přestože byl černý jak bota. Jeho předek totiž byl americký černošský voják, který tu byl za války. No a ten kluk, byl to vysokoškolák, si od některých českých primitivů musel vytrpět neskutečně mnoho ústrků, a to jenom proto, že měl tmavou pleť.

245428

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 1

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,62 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 233,15 Kč
1 unce stříbra
560,71 Kč
Bitcoin
784 853,54 Kč

Poslední aktualizace: 18.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?