Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 11 různých jmén: <nic>, amon, Anastazius, Bořivoj Nakopl, drreich.blog, Evropan, HHBB, Jacek, Pastinak original, Petr Provazník, Vladimír Bílý.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

Tak něco i z jiného soudku. Nenechám se už jen tak ladit do rozjivené nálady. Termínu kdy dojde na den D už bylo mnoho až nechutně mnoho a pořád se něco mění a je neuvěřitelné co vše se může měnit stále k horšímu. Doufám , že mě kvůli takovému názoru nebude někdo považovat za zbloudilou ovečku, která potřebuje ukázat cestu. Vize se plní neustále a jsou to obvykle vize někoho jiného, než ty běžné spodních 70%.
Dále si nemyslím, že se díky internetu děje tolik zajímavého, nejzajímavější informace budou ještě stále v knihách, a kdyby lidem tak rostlo uvědomění , tak by se to promítlo právě v jejich lepších vztazích , ne? Jenže vztahy se zhoršují , protože v lidech probíhají procesy spíš stále víc nehezké. Internet lidi přibližuje jen zdánlivě, jelikož komunikují a komunikují, ale na úkor osobní komunikace.
Davové manipulaci nepodléhali lidé ani za komunistů více jak dnes, ale co jim zbývá než řešit košili a pak kabát a pak snad něco dál. V tom je to stále stejné.
Jediné co se děje je, že se prohlubuje všeobecná krize- choroby, ekologie, zadluženost... A nikdo neví jak dalece dojde.
Termíny (a jako termíny - už brzy)na zlepšení fakt nežeru. Nemusí se týkat nás co žijeme nyní.

233884

30.10.2010 19:24

Pozvánka na soud

Oficiální počet??

amon 188.?.?.?

Pokud nekdo chce soudit nekoho za popirani ze popira oficialni pocet, tak by zalujici strana mela dolozit oficialne uznany pocet. Nejaky doklad kde bude uvedeny pocet obeti a kulate razitko. Jinak slovni spojeni oficialni (uredne) pocet je jen prazdne slovni spojeni a tedy oficialni pocet nejde popirat protoze zadny uredne uznane cislo neexistuje.
A pokud jde uvedene cislo sest milionu, tak asi jeden z nejvetsich odborniku na holocaust Raul Hilberg se od zacatku drzel cisla 5 100 000 zidovskych obeti nacisticke genocidy. O tom ze Raul Hilberg je odbornik na holocaust lze dolozit jeho klicovym dilem Destrukce evropskych zidu, kterou napsal v dobe kdyz holocaust jeste nebyl tak zajimavy pro biznis. A sam Raul Hilberg se zajimal o toto tema pres pul stoleti. V USA byl uznavany jako predni odborni a zvan do mnoha poradu a komentoval ruzne udalosti spojene s timto tematem.
Jinak nemelo by zapominat na to ze pusobil jako soudni znalec treba v procese proti E. Zundelovi.
Tudiz to doklad skutecnost, ze asi u nas u jistice neexistuje odbornik, ktery by Hilberga strcil do kapse. Protoze zadny takovy soudni znalec neni a resi to politogove, kteri tomu prd rozumi.

231400

26.10.2010 14:45

Tajemství peněz

RE: Hezký

HHBB 188.?.?.?

Nebudu už dál zatěžovat diskuzi dalšími rozbory, diskuze už takhle přesahuje rámec obecně přijatelné přehlednosti.

PS.: Nahlédl jsem letmo na zmiňované stránky a připadá mi to promyšlené. Určitě díky za odkaz a prezentaci toho projektu, určitě se na to podívám detailně, už jen proto, že stále cítím nebezpečí v jistých „podpásovkách“ právě mimo ekonomickou oblast, ale to už jde stále více mimo oblast „peníze“.

[smích]

231034

26.10.2010 12:14

Tajemství peněz

RE: Hezký

HHBB 188.?.?.?

Mě osobně by se takové koncepty zamlouvaly, nebo jejich varianty, které mohou jít až do úplné finanční volnosti jednotlivých drobných celků vytvářející lokální minitrhy a měny libovolně. To je možné opravdu až tehdy, kdy bude v otázce peněz jasno a bude možné realizovat poctivé a udržitelné dohody.
Ale opravdu nerad bych někomu ubíral energii a chuť cokoliv zkoušet, je tu však jedna podstatná věc, kterou je nutno vzít v úvahu, jinak se to nezdaří. Takový systém totiž potvrdí tvrzení, že moc a peníze jsou dvě různé věci.
Vysvětlím.
Teoretická skupinka hospodaří a směňuje v udržitelné a nezatížené měně. V sousedství je teoretický nehospodárný a expanzivní subjekt. Dostane zálusk na potenciální zdroj v podobě pokojné skupinky. Začne prostředí osívat drobným terorem, kterým společenství rozkolísá a začne jejich klid vykupovat vybíráním výpalného. Navodí pocit strádání a nouze – nedostatku, navíc podporován ideologickou a morální diverzí uvnitř skupiny. Pocit deficitu začne vyplňovat půjčkami, které se stanou záminkou pro budoucí vydírání. Takto je prostředí opět připraveno k nějaké vazalské dani, na jejímž konci je systémová lichva…
No, tento hrůzný scénář vypadá na první pohled teoreticky, nicméně my jsme fakticky v jeho vrcholné fázi. Proto tvrdím, že toto je realizovatelné pouze tehdy, když pochopíme, že moc nepochází od „ekonomiky“, ale je to samostatná kategorie vyjadřující koncentraci všech sil od duchovní, až k fyzické manifestaci.

231014

26.10.2010 10:18

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

HHBB 188.?.?.?

Tedy bojujete tu, jak můžete, Jarmilo, ale asi bych se teď dal na ústup, neboť možností, jak provádět svinstvo, je nespočet, zatímco možností, jak si to v tuto chvíli ověřit, je minimum. Není reálná šance případný tanker „načapat“. Pokud by ho někdo načapal nebo bonznul, stejně to bude poměrně snadno vydáváno za hoax, prostě proto, že již bylo vyrobeno mrak hoaxů jako podstrčené „důkazy“, proto je již každý další důkaz dopředu nevěrohodný. Kdyby se někdo rozhodl hrát podvodnou hru, tak bude mlžit a zakuřovat, aby se v tom ani prase nevyznalo. Nakonec bude každý se sebemenším podezřením snadno prohlášen za paranoika, protože vás to nutně na hranici paranoie dovede, což je také žádoucí součást případné svinské hry.
Teď k vašim oponentům. Jejich odpor k uznání chemtrails je pochopitelný, také bych byl raději, kdyby to bylo mámení. Nicméně abych vás trochu uklidnil, že nemáte vlčí mhu, je to tak, skutečně letadla ještě pár let dozadu oblohu nezatahovala (kašlete na to, jestli někdo tvrdí že jo). Když jsem to zjistil a upozorňoval na to lidi ve svém okolí, měl jsem pocit, že se mě chtějí zbavit i násilím… [velký smích]
A jak by se to mohlo provádět? Napadá mě nejjednodušší způsob. Několik letadel vypustí ultralehký chemický sajrajt do určené vrstvy atmosféry, která pak tím zůstává dlouho nasycená a po průletu nějakého dalšího stroje se standardním sajrajtem v nádržích dojde k patřičnému efektu, který vnímáte jako chemtrail, přičemž tenhle je v tom vlastně nevině, ta jeho stopa je vlastně již modifikovaný kondenzát vytvářející to, co tu vaši oponenti považují za běžný přírodní úkaz. Ono je to stejně fuk. Absurdní je, že v důsledku toho připadá i „normální“ kondenzační clona lidem OK. Potíž je v tom, že si to neověříte ani v domácí laboratoři, neboť svět je plný těch, kteří sviní kde můžou i na zemi a vzduch je jen jeden. Podle mě k totální paranoie by stačil již jen fakt, že zemský obal ještě před pár lety byl zamořován radioaktivitou, a stejně to pomalu žádnou prdelí od čb tv vysílání nepohnulo, proto bych to neočekával ani teď, tv jsou již velké a barevné a mají mnoho různorodých tlačítek a funkcí, které stačí prostého jedince dokonale zaměstnat. Proboha nechtějte po někom ještě nějaké „řešení chemtralis“... takový hoax. [mrknutí jedním okem]

231005

22.10.2010 11:49

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

HHBB 188.?.?.?

Sice píšeš, že jsi „mnoho načerpal“, ale to podstatné ti nejspíš stále uniká. Omyly nemáš jen v interpretaci toho, co jsem zde psal třeba já, ale i v jiných tezích, které jsi přijal za své (pokud to nemá být jen snaha o provokování, ale má v tom být i pokus o diskuzi).
Třeba zrovna KC využívá daleko pravděpodobněji promyšlenou syntézu, která vyšla daleko více z kultu velké matky, mitry, polyteistické hierarchie, případně zoroastrismu. Staro/novožidovství již do toho bylo přifařeno, konec konců jsou to jen mladší deriváty výše zmiňovaného, podobně jako většina lokálních verzí náboženství starověkého orientu. Dá se zjednodušeně říci, že nacucala kde co. [mrknutí jedním okem]

230547

...pokud jste ovšem toto pokládal za meritum věci, když jste na mě reagoval, mohl jste se sám vyjádřit konkrétněji, neboť jste reagoval takto:
>Takže jistě lze považovat monoteismus za baštu morálky v duchu Ahm. projevu, a přitom "nejet na jedné lodi s nepopulárními židy", jak poněkud dogmaticky podsouváte.
proto k meritu dodám - křesťanství a "učení JK" nelze oddělit, je to s tím dost srostlé a nebýt křesťanských šiřitelů, tak o žádném "učení JK" nemáte ani šajn, natož abyste to "vycítil ze vzduchu", jelikož to učení je postaveno na konkrétní historce, bez níž by bylo čímsi jiným, přičemž židé tam hrají nezastupitelnou roli a těžko to od toho odtrhnete také, už jenom proto, že i vy sám vymezujete jedno vůči druhému.

(islám je jen další praktická varianta téhož "učení", což samozřejmě prodělává svůj vývoj také a od historického kontextu to nelze odtrhnout už vůbec....)

není zač rádo se stalo [smích]

230196

18.10.2010 10:17

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

HHBB 188.?.?.?

To by asi šlo, sejmout nějakou žábu na prameni, ale tam už čeká mnoho dalších žíznivců. A proč? To je právě ten posun od uctívání abstraktní veličiny nekonečné autority ke skutečnému projevu v chování. To nejde po nějakém hmatatelném schodišti, ze kterého se můžeme vyhodit, a pak bude dobře. To jde po jemných silách spojujících veškerou existenci a ti, kteří cítí nad sebou autoritu a svou vírou ji dále posilují, zajistí tak nějaký její skutečný projev. A těch je na tomto světě zdrcující většina. Proto v momentě, kdy lidé vytvoří globální komunitu, vzniká i globální hierarchie, zase jakýsi vrchnostenský žebříček, kde je ta „spodina“ až po ty „horní“ - odstupňováno právě dle poskytnuté síly (energie), která je daná vírou v jakousi nadřízenost a podřízenost věcí. Tady už je opravdu jedno, co uctívám, protože v každém případě jsem uctívač a již se na tom podílím svou silou – tedy nějak uplatněnou vírou.
Od pana 78 je hezké, že přišel s tím, ať začnu od sebe, jenže on prakticky chce, ať začnu od Boha. A tma mu to vytknul, protože pro něj je řád (systém) něco, co nepřísluší člověku zpochybňovat, neb je to boží. No to jsou věci… [chechtot]
Když jsem tu zavrhoval sestřelování abstraktního oka dříve s tím, že je dobré se obrátit raději k vlastní proměně, bylo mi to vyčteno, protože ti parchanti dál v úkrytu budou zlobit nepotrestáni. Jarmilo, to čertisko, jako vyjádření zla – diávolos – je žalovník v nějakém původním slova smyslu (dokonce se řecký i český výraz podobá) a pamatujete si ještě na ty dětské říkačky o žalovníčcích. To se pak stále hledají viníci, abychom si na ně stěžovali, čímž předpokládáme autoritu, která má trestat, nebo nějak napravovat. A to jsme už na cestě hlouběji do toho pekla autoritářsky uspořádané společnosti. Prostě se na toho páprdu vybodněte a přemýšlejte, jak ho přestanete živit a první předpoklad je, že se nebudeme vůči němu vymezovat a budeme na něj dlabat i s celým „NWO“. (Což ale neznamená, že nemůžeme nějaké ty páprdy po očku sledovat.) [mrknutí jedním okem]

230194

14.10.2010 13:27

Vondro, Schwarzenbergu, jste nepřátelé míru a nepřátelé státu! Odstupte!

RE: Moc hezky řečeno

Bořivoj Nakopl 188.?.?.?

Co to ten Solis vůbec píše?
>Kolaps systému z důvodu jeho bankrotu může vézt jenom k revoluci a převzetí moci lidmi, kteří zřídí malé soběstačné komuny a budou si vládnout sami, bez bankéřů a jejich politiků
Na to ale žádní tajtrdlíci na náměstích nejsou potřeba, systém evidentně již nějaký pátek kolabuje i bez nich a zdá se, že to navíc všude všechny děsí, možná i mrzí…
Velmi úsměvné je to převzetí moci a zřízení soběstačných komunit… to jako tady bude „soběstačnit“ tonda s pepíkem a onde zase franta s honzíkem? Když evidentně velká porce lidí již ani neví, že by se mrkev neměla vyrábět, ale pěstovat?
>Poté co tato vláda definitivně zruší střední třídu zbudou lidem zase jenom ty příslovečné okovy
Jo tak vláda ruší střední třídu? A co to má ta „střední třída“ vůbec být? Ta armáda systémových chovanců a chovanců na nich závislých? A oni ji ruší? Vždyť oni se modlí a plazí se se sepnutýma rukama, aby to nějak přepřežilo aspoň do doby, než je definitivně skolí alzhajmr.
A to tu má proti sobě stát „zlá koroporace“ a „hodný lid“? I kdyby tomu tak mohlo být (což je tedy „objev“ starý pěkných pár generací), tak to celé je zase pouze jen produkt lidí – tedy „lidu“, který po věky nezvládá jakékoliv jiné myšlení, než konfrontaci a obviňování a sám se chytá za vocas. Pokud to má být nějaký pohled na „realitu“, tak i kdyby se tu chtěl někdo konfrontovat jako „lid“ versus „nelidové“, tak realita je spíš taková, že lid, jak se zde vyprofiloval, tak má v ruce akorát hlučný slovník, fiktivního nepřítele a nanejvýš dlažební kostku v ruce. Nevypadá to, že by se tu vydiskutovalo něco navíc, i při relativně skromném počtu diskutérů, co navíc již odhadují své názory, hovoří stejným jazykem a jsou ze srovnatelného kulturního prostředí…
Nic proti procházce, ale je tam něco navíc? Nějaká demonstace? Další vata do telecívize jako výplň mezi reklamou? [mrknutí jedním okem]

229984

02.10.2010 10:44

Triumf kupců a jeho genealogie

Historicky je zajímavější sledovat odklon výroby od denních potřeb

drreich.blog 188.?.?.?

Po takovém článku nutně musela zaznít otázka, a kde máme jako nakupovat? Primární problémem asi nebudou kupci. My všichni jsme kupci, všichni nabízíme zboží, minimálně nabízíme pracovní sílu.

Je spíš otázkou, jaké zboží se to vlastně nabízí a cože to vlastně všichni vyrábíme. V historii už dávno před středověkem došlo k odklonu od výroby zboží denních potřeb a zaváděla se postupně stále více výroba vyloženě nepotřebného zboží. Dnes už jsou z nás dokonalí magoři z té neustálé výroby nepotřebného a neužitečného šrotu. Chodíme do práce(my co chodíme), děláme přesčasy, na nic nemáme čas a jen taktak se uživíme, abychom vyráběli do zblbnutí výrobky, co vydrží jedno použití nebo auta na deset let abychom s nimi jezdili zase jen do práce a zpět. Vyrábí se milióny PC jen, aby se u nich uživil přebujelý úřední aparát. Jako zboží se nabízí miliónkrát překopírované neustále a ty samé informace ve formě knih a miliard článků , které už ani nelze všechny číst. Žijeme pro nabízení nebo výrobu nepotřebných hovadin a harampádí. Naše celá vyspělá kultura stojí za vyliž, a je to kultura smrti. Kdybychom zanikli, nezůstane po nás nic hodnotného , jen odpad, jedy a zničena planeta.
Historickým zvratem, tedy první opravdovou revolucí za celou historii lidstva by byl ve skutečnosti návrat k výrobě potřeb, může to být i výzkum nových technologií(proč ne?), výroba aut s výdrží 50-80 let (trabant byl sice z nesmrtelného bakelitu,ale spojovací prvky měly jako napotvoru zase životnost jen 10let). PC nemusí mít každý doma, beztak se na nich hrají většinou stupidní hry a jen se touží po komunikaci s někým normálním z masa a kostí a kdo má taky na nás čas a náladu.

229183

29.09.2010 12:06

Amerika by měla dokázat, že 9/11 spáchali teroristé, říká Ahmadínežád

RE: Zpravy dnesnich dnu,obet prepadla zlodeje a byla po zasluze potrestana.

HHBB 188.?.?.?

Aniž bych očekával nějakou reakci, dovoluji si namítnout, Roberte, že jste ještě zcela nedohlédl konce současných možností virtuální reality.
Představte si, že nejen ti vaši židi, ale vůbec nikdo nepřišel do práce. Inkriminovaná oblast byla včas kompletně uzavřena v době odstřelu vybraných budov. Pokud se vůbec konaly nějaké oběti, odškodnění v tichosti proběhlo po podpisu patřičných dokumentů.
Fascinující záběry a přenosy z této události si zařaďte do kategorie hraných dokumentů, případně fikce. Záběry demolice byly digitálně zpracovány předem, svědecké výpovědi náležitě sehrány, pozůstalí počítačem vygenerováni. Nic ponecháno nějaké náhodě. V hodinu H vstoupil do vysílání již připravený „živý signál“ pro klíčové televizní stanice. Aktuálně vysílané „svědecké“ výpovědi jsou vedeny výhradně se zaměstnanci médií. (Pokud tam byla jediná skutečně živá výpověď, lišila se od připravené verze natolik, že se již tento omyl více nekonal). Užaslým a zmateným reportérům v zápětí do studií přispěchá pomoc v podobě odborných komentátorů a oficiální verze je zrozena a začíná žít svůj vlastní život. V oblasti kde panuje potřebný zmatek je navozen tzv. digitální blackout, zatímco klasický materiál je bezpečnostními složkami vyděšenému obyvatelstvu odebírán a shromažďován jako „důkazní materiál“. Vše co se následně dostává do médií (i altermédií) je již patřičně upraveno na potřebnou míru věrohodnosti. Dnes se v archivech televizí nachází již jen jakési kompiláty na téma oficiální verze, zatímco v internetových archívech řádí kompiláty alternativní verze.
Proč se tedy nekonají procesy, skutečné žaloby a demonstrace, sebevražedné útoky rozzuřených pozůstalých, či něco na ten způsob? Přirozeně u fiktivních obětí máme již jen fiktivní pozůstalé, a ti se chovají již podle připraveného scénáře. A na světě máme vyrobeny mohamedánské hrůzoviníky a spiknuté židovské alterviníky. Šou může vesele pokračovat. A že to hlava nebere? [mrknutí jedním okem]

(no a samozřejmě, že to spáchali teroristé, nevím jak jinak nazvat ty, co se dokážou na takové habaďůře podílet, či pustit řízenou střelu do obytné čtvrti, čert vem pentagon )

228981

29.09.2010 09:38

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Byl to běh na dlouhou trať,

HHBB 188.?.?.?

Díky za doplnění. Současná dynastie na br.trůně je spojení dvou rodů z našeho sousedství, tedy saských Wettinů a bavorských Welfů (královna Viktorie). Podobně zmiňovaný Juan Carlos je vlastně prapůvodem Kapetovec (taktéž pilní budovatelé říše), tedy kdysi věrní vazalové výše zmiňovaných Karlovců.
Tyto rodiny, kromě odvěkého příbuzenství, spojuje i držba rozhodujících říšských titulů a doplněno o Habsburské Lotrinky a další Bavory Wittelsbachy (Heinrich Wittelsbach byl kmotr Himmlera), jsme vlastně u drtivé většiny při obsazování vládnoucích postů v průběhu historie budování uspořádání nejen Evropy, ale vlastně dnes i světa.
Zkušenost těchto několika rodů s vládnutím je nepoměřitelná s kýmkoli a tvoří samostatnou ligu. Je zcela naivní se domnívat, že nemají pod kontrolou to, čemu sami dali vznik, a to je evropské a světové finančnictví. Samozřejmě klíčová je jejich vazba na římskou církev (v kompletním pojetí) a jejich vzájemné propojení v řádech, které jsou všechno možné, jen ne veřejné, což je ale opět samostatná kategorie, včetně role papežství a nesmírného vlivu několika italských patricijských rodin skrze katolické instituce, právní kanceláře a vlastní informační síť.
Tedy to, o čem se tu snažil MedaBeda informovat, je čistě záležitostí hlubšího studia této problematiky, nejen spoléhaní se altermedia, které si staví své pozice na jistých prvoplánových antagonismech, které tu zdejší osazenstvo ve značných porcích rádo baští. [smích]

228975

17.09.2010 11:01

Kdo vlastní americký dolar?

RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.

HHBB 188.?.?.?

Ty vosičky pavoučka zbaští, to jo, ale nedá se říci, že toho nešťastníka nějak řídí. Pokud by vosičky měly nějakou chovnou stanici pavouků, potom by se o tom dalo uvažovat.

Jestli přisuzujeme něčemu vlastnosti, kterými to nedisponuje, můžeme se tak vytrvale uvádět v omyl – ke své škodě.
Parazit v zásadě hostitele neřídí, on ho jen potřebuje. Potřebuje ale daleko více nějakou jeho produkci, než jeho samého. V případě pavouka zbaští nejdřív něco nedůležitého, když ho zabijí, přijdou i o tu produkci, tedy musí pak někam jinam, ale v zásadě to nedokazuje nic o ovládání, sežraného pavouka nelze nijak ovládat, či fikaně vykořisťovat.

Spíš bychom se měli zeptat, proč se někde něco jako parazit začne vyskytovat. A vlastně je to jako systém všudypřítomné. Někde více, někde méně. Asi se dá jednoduše říci, kde je něco k dispozici, přijde na to cizopasník, aby to spásl. A v případě lichvářských systémů je to také tak. Obyčejné loupení a spásání přebytků přešlo do hrozby výpalným na všech úrovních, včetně globální, v důsledku to znamená systém daní a poplatků až po monstrózní světový finanční lichvářský systém, kdy je produkce směňována za virtuální číselnou hodnotu.
Znamená to ale, že ten parazit něco řídí? V zásadě ne, protože produktivní složka systému se řídí jinak a ve skutečnosti si sama žádá službu onoho parazita prostřednictvím prakticky všech svých složek. A tím to začíná přecházet do jistého druhu symbiózy, neboť tou službou je již onen žádaný finanční systém. Službou to nakonec tedy je a má mocný stimulační efekt. To, že to pár zvědavců možná nechce, nebude mít bohužel na systém v dohledné době zatím přílišný dopad. Nebo tu chce snad někdo něco jiného? A co? [smích]

Smysl konání je veden duchem, který dává jakékoliv činnosti smysl. Proto by se každý měl zamyslet, jaký má jeho činnost význam a jakého má ducha. A v tomto případě co a proč to žádáme výměnou za svou energii. Jsou-li to tzv. „peníze“, pak je to ona služba, kterou si sami žádáme. Proto to funguje. Banky tu nic neřídí. Řídí–li to nějaký parazit, tak jen proto, že parazitický duch je v systému zahnízděn prakticky všude a zdejší diskutéři jsou postiženi stejně jako zbytek světa.
Jestli má někdo pocit, že ho řídí „žid“, tak ať se zamyslí nad smyslem svého konání. Můžeme konečně věřit i na „spiknuté rabíny“, ale obávám se, že to je přesně to, co povede k další produkci a odevzdávání přebytků. Patrně málokdo zná někoho, kdo navštěvoval nějakou židovskou školu. S úspěchem se o tom dá pochybovat i u Morganů, Rockefellerů, Rothschildů atd. Představa všemocných židovských bank je zavádějící. Čím více lidí uvízne na podobném vidění světa, tím více parazitů budeme živit v budoucnu. A vlastnictví těchto „hodnot“ je opravdu podružné.

228235

02.05.2010 09:57

Inspirační foto

Vašik Klausu

Jacek 188.?.?.?

Klaus vypoti ze sebe par populistickych kecu a lide zapomenou na jeho nemalou zasluhy na rozkradani statu a na to jak Klaus se v devadesatych letech schazel se spickama bankerskych pyramid. Mozna Vaskovi krivdim ale myslim si ze je to jen falesny prorok a ohlodana kost pro antiNWO. Mozna se pletu ale neverim mu ani za tu frdnu... [bliji]

218575

21.04.2010 21:43

Finanční systém a jak je to vlastně s tím kapitalismem

RE: Blahoprani i na zvedavci mame konecne ukazku demagogie

Anastazius 188.?.?.?

Ano také bych to tak viděl. Po letmém přečtení bych jako neekonom souhlasil s autorem článku ale problém bude asi hlubší. A bohužel teorii spiknutí vidím čím dál reálněji.... [cool]

217613

17.02.2010 00:29

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: zásadně nesouhlasím z Vladimírem Bílým

Vladimír Bílý 188.?.?.?

dobře napsaná reakce. děkuji za ní a 100% souhlasně podepisuji

212761

17.02.2010 00:12

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Asi každý mluvíme o nečem jiném...

Vladimír Bílý 188.?.?.?

pouze doplním zapomínanou či neznámou skutečnost....uzemí čech bylo osídleno před příchodem všech uvedených i neuvedených etnik a národů,či kmenů specifickým obyvatelstvem, historicky nazívaným původní živel !!! A data k onomu původnímu živlu bohužel obecně chybí...snad je máme v genech a snad proto jsme tolik specifičtí...

212757

29.01.2010 16:41

Získává Izrael na Haiti lidské orgány?

Hoax

Evropan 188.?.?.?

kde by se na Haiti vzaly lidské orgány?

210982

24.12.2009 21:40

Jak Věci veřejné kandidují do Evropského parlamentu

Výsledky konference

Petr Provazník 188.?.?.?

Že Věci veřejné neseznámili veřejnost s výsledkem konference ohledně krize? Oni by velmi rádi seznámili, ale média je úmyslně ignorují!

207955

17.12.2009 14:59

Climagate – Velký vědecký podvod

s doplnenim..

Pastinak original 188.?.?.?

S doplnenim od pana Stwory muzu jen 100 % souhlasit...
Mimochodem v clanku jsou uvadeny dukazy jako:upřímní vědci varovali že výsledky byly zmanipulovány...Jaky vedci?? to se jmenovali pan a pani Uprimni??.))lol
dalsi dukaz:Metoda projekce dat,rovněž způsobila výhrady ze strany zavedených vědců...Jakych vedcu??a jake vyhrady?? co ukazat aspon nejakou tabulku?? ty vety nerikaji vubec nic...!!
Cele to je podporeno vetou: A věříme, že k tomu mají dobré důvody....
TO BY SE MELO TESAT DO KAMENE..[smích])
Celej clanek je udelany stylem my VERIME,ale dukazy zadne...je to tvrzeni proti tvrzeni...nic vic...
mimochodem kdo plati ty "druhe " vedce ktery dokazuji ze lide nemusi nic omezovat??
To ze Slunce ohriva zemi vedeli uz stari Mayove,ale NIKDO nemuze vedet jak moc lidstvo pozmenilo to co bylo driv pritozene...muze se totiz klidne stat ze "prirozene" globalni oteplovani clovek urychli tak ze nebude cesty zpet a planeta se muze taky pekne uvarit...neverite??
to nevadi,ja tomu verim,mam totiz ten udaj od jednoho UPRIMNEHO VEDCE...))

207248

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 0

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
26,40 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,38 Kč
100 japonských jenů
20,86 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 006,15 Kč
1 unce stříbra
523,46 Kč
Bitcoin
415 340,60 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?