Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 688 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, mtk.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.03.2011 21:06

Co je \"ruské\"?

RE: Ruske

mtk 88.?.?.?

stručně a jasně: furt ve střehu! [mrknutí jedním okem]

239507

14.03.2011 21:11

Co je \"ruské\"?

RE: Ruske

mtk 88.?.?.?

>Koneckoncu vzdyt krestansti duchovni nazyvaji svuj sbor stado a verici ovce, zatimco sami sebe povazuji za pastyre.

Ultratouché! [velký smích]

239508

14.03.2011 21:18

Co je \"ruské\"?

RE: Ruske

mtk 88.?.?.?

> Nový deal uzavřel Bůh s Kristem a platil pro všechny lidičky.
[překvapení] Ať chtěli anebo nechtěli. Jak typicky křesťanské. [mrknutí jedním okem]

239509

26.04.2011 21:58

Případ nepovšimnuté knihy

RE: Plivanec do polévky

mtk 88.?.?.?

>Těch důkazů je všude kolem plno a kdo chce tak vidí. Můžete číst z různých zahraničních zdrojů nebo třeba zde.
Číst a vidět je dost málo, je třeba myslet, pokud možno sám, a nenechat se strhnout tu mainstreamovým davem, tu alterstreamovým davem, tu zvědavým davem. Informace = deformace. Být Vámi, jsem ještě o něco ostražitější.
>Alternativních webů mimo mainstreamovou propagandu je zatím ještě dost.
Alternativní weby jako celek jsou na tom s nežádoucí příměsí různorodé propagandy velmi podobně jako ty mainstreamové (jako celek). Vidíte to možná stále trochu černobíle. Pravda - lež, dobro - zlo, mainstream - alterstream. Dle mého názoru mystifikují oba tábory, v rozmezí od zcela vědomého záměru až po ty docela mimoděk. Tak jak už to ve válkách všeho druhu bývá. Atributy davového myšlení naleznete všude, kam páchne Člověk. Zvědavce nevyjímaje.

242719

J.z Lucemburků byl ještě docela borec, s mečem v ruce a smečkou žoldáků vstříc smrti, dneska si taková parta říká blackwater, nájemní vrazi. Možná chtěl být jako makedonskej, ale král to nebyl, spíš Rambo, no, ale je v učebnicích. Ale jak je to sympatický hoch vedle chrchlajícího staříka blijícího cosi o humanitárním bombardování .... [smích]

242877

17.01.2012 21:00

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

88.?.?.?

>Když slyším Věru Bílou, jak při zpěvu nectí délku samohlásek,
>frázování, intonace, nadechuje se uprostřed slov... zavřela
>bych ji za prznění kultury.
Za prznění čí a jaké kultury?? Co to melete dámo? Na základě jakých kritérií posuzujete interpretaci cikánské hudby? Věra Bílá možná zdaleka není to nejlepší z cikánské hudby, ale z hlediska nepoučeného posluchače bílé kultury hodnotit frázování, intonaci, nádechy v interpretaci autentického hudebníka je naprosto ustřelené. Jak jste přišla na to, že nádechy uprostřed slov jsou "umělecky" závadné? Barokní pěvci Bachových, Vivaldiho, Scarlatiho mší a oper tak v dlouhých melismatech činili zcela běžně (jinak by se udusili). Prznili tím kulturu 17. a 1/8. století? Jindy Vaše příspěvky čtu docela s uznáním, zde však musím konstatovat, že nemáte páru, o čem je řeč. Slyšela jste někdy něco o čtvrt tónech? (v našich končinách tuto oblast hudby rozvíjel jakýsi A.Hába, stačí wiki). To je jev běžný v cikánské hudbě (ale také africké), pro naše ucho poněkud hůře zamřížkovatelný interval, jelikož žijeme a rosteme pouze v pul tónové soustavě (tolik k intonaci). Víte o tom, že texty cikánských písní jsou prakticky zásadně nedějové, tudíž, jeden text se mnohokrát opakuje za sebou - ovšem v jiné interpretaci hudební? (tolik k frázování).
Pro pána, na kterého reagujete, nepochybně také velmi hudebně informovaného, bych měl také několik poznámek.
Neznám demografické zastoupení muzikantů v cikánské komunitě oproti komunitě bílé, nicméně technická kvalita většiny cikánských hudebníků je průměrně pozoruhodně velmi vysoká. "Co Čech, to muzikant", praví české přísloví. Ale jaký muzikant. Česká i moravská populace generuje velký počet hudebníků, možná abnormální, ale jakých hudeníků? Velké množství tvoří podprůměrní, průměrní hudbopěstci (čest a poklona jejich činnosti). S velkým množstvím cikánských muzikantů, se kterými jsem se setkal, se pojila vždy nadprůměrná technická zdatnost, která je u bílé populace prostě méně vídaná vzhledem k počtu cikánské populace (pozn.:slovo Rom neuznávám). Cikánská hudební virtuozita je pro bílé muzikanty všeho druhu fascinující (včetně populárního Šporcla). Co vím z osobních kontaktů s i obyčejnými cikánskými kapelami, harmonii vždy ovládali, pravda, přettvářeli si ji vlastnímu cítění. K systematické práci: mnoho z nich dosáhlo vynikajících výsledků i bez individuální systematické práce (kvalitativní pokroky se odehrály samovolně v praxi, což je také jistý rozdíl oproti běžné praxi v naší kulturní oblasti). Ti nejlepší drilovali "jak barevní", znám nevybíravé ambice rodičů nadaných dětí.
Závěrem chci vyložit, že zřejmě diskutujete téma velice povrchně. Co vlastně obhajujete? Rasovou homogenitu anebo zásadní genetické rozdály? K tomu, že mezi jednotlivími rasa...

Automaticky kráceno

261260

17.01.2012 22:04

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

88.?.?.?

dokončení:
K tomu, že mezi jednotlivými rasami je náležitého rozdílu, není třeba shánět žádné studie, stačí pozorně sledovat dění v okolí a světě, a vše samo vyplave napovrch. Pojďme na tak triviální a zároveň bombastickou oblast - sport
Tenis: krom sester Wiliamsových bílá záležitost, technický sport
Box: Nadvládu afroameričanů narušují obři Asie (Valujev, Kličkové), silový sport
Dálkové běhy: Keňa, Maroko, kde jsou bílí?
Stolní tenis: žlutí, bílí vyplazují jazyk; černí nula
Sprint: prakticky výhradně fyzicky vybavení černoši
plavání: viděl někdo černošského plavce na špici?
Hokej: bílej
Basketbal: černej
Zdá se, že určité rase na základě jistých dispozicí vyhovuje určitý obor.
V otázkách mentálních schopností to je zřejmě podobné, ať se to někomu líbí nebo ne. Jen je na pováženou, podle jakých kritérií ony věhlasné testy IQ jsou stavěny. Zřejmě podle západní "mřížkotvorné kultury", což je sám o sobě deformující model. Co můžeme pozorovat "jen tak", je "černošské primitívní sžití s přírodou", a na druhé straně vysoce kulturní "bílé drancování=kolonizaci světa" (ať už mečem a ohněm, či myšlenkovými aparáty - tzv. demokratický systém a jeho téměř celoplanetární instalace je zřejmě neblahý vynález všech věků.) Tolik k věci.

261265

17.01.2012 22:53

USrael ruší společné cvičení

RE: Svět se půlí

88.?.?.?

Z Iráku utíkají lidé, protože je tam chaos made in US, z Afghánistánu utíkají lidé protože je tam chaos made in US. Co to vypovídá o státech, do kterých lidé prchají? Jaksi, do New zeland či Švédska prchnout nemohou. Pákistán je na tom neslavně, Írán se západní demokratické struktury (námi tak nenáviděné) snaží napadnout, proto je to v našich očích chudáček hodný politování. Já si nejsem jistý, že ten svět je tak černobílý. Ruku do ohně za to nedám, ale mám pocit, že Američané, Rusové, Číňané, Íránci se rvou o jakousi moc kdesi, ale na lidech jim hovno záleží. Pročpak se Írán pokouší o jadernou zbraň - aby se ubránil světovému útlaku? anebo aby se dostal do komfortní společnosti = kdo má jadernou zbraň, je obtížně válčitelný. "Západ" nechce dalšího do koalice atomových vyděračů, protože kdo má a.bombu, má jméno a vojenskou/politickou/ekonomickou sílu (zkuste neobchodovat s někým, kdo má jádro v bombě). Podle mě se v tomto případu nejedná o nic, co by kdy mohlo být ku pro spěchu nás, ať už to dopadne jakkoliv. Podívejte se na to zcela z dola, pokud velká země (jako je Írán) utvrdí svůj status v geopolitickém spektru na bázi atomové zbraně, za co potom stojíme jako lidé? Jaksi si ve své fantazii nedokážu představit vládu vyvíjejíci atomovou bombu k mírovým účelům. Jo, soudruzi svého času pravili jinak. Mám pocit, že íránské ovce jsou na tom podobně jako ty západní ovce. Otázkou je jen, na koho území se bude válčit...

261270

01.02.2012 13:55

Superkonspirační teorie o lidské oběti

RE: Zlá pharmacie? Ale jděte:-)

88.?.?.?

Toho času kdesi v české kotlině kvasí nákaza příušnic i u očkovaných v 90.letech. Na přetřes přichází otázka, v čem selhala očkovací látka? A jako dodatek se hovoří o nutnosti přeočkování populace jinou očkovací látku, třeba konečně tou "správnou". Kdepak udělali soudruzi felčaři chybu?

262124

02.02.2012 23:34

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

88.?.?.?

V roce 2010 se založí spis na přispěvatele do diskuze Zvědavce, který tu dle slov editora působí "krátce" a mají 3 resp. 16 příspěvků? A to má jaké vysvětlení?

262435

Antiseptiku, vy jste se špatně díval Husákovi na papulu, to je dabované, Husák věděl prd. [smích]

262655

09.02.2012 18:36

Tak už to víme

RE: je to problém

88.?.?.?

Pokud si neděláte legraci, tak mě toto černobílé vidění překvapuje, ačkoliv koreluje s nesmyslně vyhrocenou diskuzí o feminismu, v níž se dost angažujete. "Pravičáci" plivou na "levičáky" a naopak, muži plivou na ženy a naopak. Rozdělovat se navzájem na tak elementárních úrovních je iracionální. Tzv.pravice i levice jsou nositelem určitých, veskrze pozitivních myšlenek, jejichž zneužití, pošlápání, bezohledné plošné vnucovaní vede ke stavu společnosti 1948-1989 nebo jeho opačnému extrému 1989-dosud. Vždy záleží na tom, kdo a jak aplikuje tu kterou ideu. Myslím, že společenské systémy (aplikovaný komunismus, korporátní kapitalismus) mají máloco společného s pravicovými a levicovými myšlenkami. Jak "pravicové", tak "levicové" myšlení mají bohatého a vzájemně se doplňujícího využití ku prospěchu ... v rukách slušného člověka, ovšem.

262901

10.02.2012 00:03

Tak už to víme

RE: je to problém

88.?.?.?

V prvním odstavci si naprosto nerozumíme. Vy z těch myšlenek ("pravicových", "levicových" ) vyjímáte ty extrémní (nežádoucí) důsledky, právě pro ty deprivanty, kteří je destruovali. Zkuste si projít celou diskuzi, např. Bartošek a jiní uvažují cestou jakési cesty "středu" s využitelností přínosů obou směrů. Není to o "beztřídní společnosti" ani o "třídním boji".
Váš druhý odstavec je na jinou diskuzi, jen krátce: nejsem příklad protimluvů z čísi rétoriky, jsem spíš příkladem jisté možnosti muže v domácnosti, a Vy jste příkladem jiné možnosti, a pan autor jakéhosi článku zde na zvědavci je zas příkladem jiného případu, atd., atd.
Ty teze s "vychcanými feministkami" bohužel poněkud svědčí o polaritě Vašich postojů.
>Ženská nechce děti, dělá kariéru - vychcaná feministka.
>Ženská nechce kariéru, chce kupu dětí, ale ty děti je třeba zajistit, takže manžel se musí starat - vychcaná feministka.
>Z čehož vyplývá, že jakkoli se žena zachová, v momentě kdy to >pánovi nevoní, onálepkuje ji.
Víte, moje poznámka o Vaší angažovanosti se nikterak nevztahuje k obsahu těchto tezí, k nimž se osobně naprosto nehlásím, nýbrž k rozdělující rétorice diskuze. Proti předsudkům bojujete formou jiných předsudků - to je jako když pravičákům soustavně předhazujete "korporátně fašistický kapitalismus", nebo levičákům "stalinskou diktaturu". Co tím říkáte o pravici či levici? NIC.

262929

11.02.2012 01:35

Tak už to víme

RE: je to problém

88.?.?.?

Vy si už nepamatujete můj první příspěvek, kdy jsem zmiňoval akceptovat pozitiva obou pólů, a Vy na mě s Hlavou 22, jako kdybych zde obhajoval nějaký dravý volný trh. Tj., třeba cosi jako střední cesta přeci automaticky znamená limity pro extrémy - pro oba.
Jsem spíše levicového cítění, ale zdráhám se zvednout a táhnout prapor za nějaký dav či klubové tričko a vytvářet tak barikády, tak jak to, zdá se mi, činíte Vy: praví = zlí, leví = hodní. Jsme snad o krok dále, ne?

263017

15.02.2012 19:21

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: zlato je pitomost

88.?.?.?

>finanční systém je řízen a ten kdo ho řídí si pravděpodobně přeje aby byl navždy zničen a už nikdy nebyl obnoven
Možná jen střílíš od pasu, ale když už jsme u toho, tušíš i motivy a praktické dopady tohoto záměru? Dík za odpověď.

263340

15.02.2012 20:07

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: zlato je pitomost

88.?.?.?

To je ovšem metakonspirace. Je to ale dost pravděpodobná varianta. Člověk není připraven se osvobodit od moci, tak leda vyměnit zašlý chomout za nový. A zdá se, že si snad ani nic jiného zatím nezaslouží. Nebo myslíš, že "ti", co mění systémy, nemusí být výlučně psychopati?

263349

17.02.2012 14:42

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

88.?.?.?

>Popřípadě o tom, že za alergie mohou roztoči, kteří se rozmnožili kvůli příliš horlivým snahám zateplovat?
Mohl byste to, prosím, důkladněji a konkrétněji rozvést? Díky

263535

17.02.2012 15:04

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

88.?.?.?

[cool] [cool]

263536

17.02.2012 19:30

Držba fyzického zlata je reálnou cestou z nadcházejícího chaosu

RE: zlato je pitomost

88.?.?.?

Dost obtížně představitelná, ale inspirativní úvaha. Před časem jsem redefinoval mainstreamová média - jsou to všechna, včetně Zvědavce. To alternativní médium si nosíme každý v hlavě, jen se naučit z něho číst a sdílet. Jsi hodně nezávislý, to je třeba ocenit.

263562

17.02.2012 23:41

Kolaps současné civilizace

RE: Názor(spôsob skladnia faktov) a vnímanie(osobný postoj) M.R.

88.?.?.?

Zdravím Kysučane, měl bych na Tebe dotaz, ovšem off topic pod všemi články zde. Takže raději zde: einwald@seznam.cz. Pokud nic, tak nic, budu respektovat. [smích]

263579

18.02.2012 14:46

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Stáhnout snad knihu můžete, ne?

88.?.?.?

S tím prouděním vzduchu, to je pravda, největší tragedie je montáž plastových oken do starých, špatně izolovaných domů - dům promění v pařeniště. S tou vlhkostí se mi to moc nezdá, u dobře izolovaných novostaveb by měla být vlhkost nižší a panelové domy dokonce trpí extrémně suchým vzduchem, bydlel jsem ve dvou a permanentní doplňování vody do odpařovačů byl denní chléb, aby bylo dýchání trochu příjemné. Ale u starých nepodsklepených domů s bídnou či žádnou izolací od podlahy byla vlhkost vysoká i se všemi fuky v oknech a dveřích, ale přirozené proudění vzduchu zabránilo plísním. Z čeho čerpáte, že došlo obecně ke zvýšení vlhkosti? Ovšem v souvislosti s mým dotazem mě spíš zajímalo, jaký může mít dopad u moderních trendů doslova obalit cihlový dům polystyrenem.

263611

09.03.2012 22:01

Americká statistika

RE: Individuální odboj

88.?.?.?

Koho zavraždil Kalousek (krom české ekonomiky)?

264968

Nesrozumitelnost vysílače mnohdy ukazuje na závadu u příjmače. Nemusím tomu rozumět, ale je jen na Vás, zda si pro sebě odnesete nějkou tu pozitivní informaci. Neříkejte, že Vám stačí si zakřičet na sionisty, "bankstery", bla bla bla .... [mrknutí jedním okem]

265622

Já bych rád udova moudra přeložil do srozumitelné lidštiny, věru kdybych jim zcela dobře rozuměl; spíš jen matně tuším, o čem si udo s dubem vyměňoval moudra, a to ještě kdoví jestli. Myslím ovšem, že je na Zvědavci hromada daleko méně informativních příspěvků, než diskuze výše. Tolik k mému komentáři. Možná jste chtěl reagovat na někoho jiného.

265638

22.03.2012 11:53

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

88.?.?.?

>My, aspoň niektorí, tu väčšinou diskutujeme o myšlienkach. Autora, jeho príbuzných, kamarátov, spolustraníkov, obľúbenú stranu, jeho manýry, a nebezpečenstvo pre spoločnosť obyčajne nerozoberáme. Elementárna slušnost diskutéra je diskutovať o tom samom, čo je hlavným predmetom diskusie všeobecne, prípadne u oponenta či autora článku. Vedľajšie možno POTOM pridať navrch. Ale nie s tým nahradzovať vyjadrenie k veci samotnej. Takže, koľko ste podiskutoval o "Tretej ceste"? Nič.
A nyní si, prosím, klikněte sem na svůj produkt, a zvažte, kolika myšlenkama jste přispěl do diskuze k tématu ve vlákně, krom toho "vedlejšího navrch", nesrozumitelnost textu jste ztotožnil s "prázdnou nádobou". To je snad také argument nic moc, co říkáte?

265667

>Vámi psaný příspěvek mi byl zárukou, že je u Vás šance byť mizivá na onen překlad.
To, že druhého upozorním na eventuelní možnost vady na příjmači, neznamená, že sám nepočítám s toutéž vadou u sebe; z mého komentáře snad nevyplývá, že jsem odborník na dané téma, ale souhlasím, že jsem to snad i mohl napsat jasněji, abyste nemusel vůbec reagovat. Principu Moci nerozumím, Mocí nedisponuji, a tak se musím spoléhat na pouhý odhad té "věci". Pán, kterého jsem komentoval, mi připadl, že (dle něj) korektní Zvědavý názor je ten, co jde po krku židům, politikům, bohatým ... To, co jsem já vyhodnotil jako téma vlákna výše je, že atributy (údajně mocných) židů, politiků, bohatých ... jsou podružné. A vůbec netvrdím, že výše proběhla zásadní a vysoce informativní diskuze (spíš určitě ne), jen cítím všeobecnou potřebu vystoupení každého z nás ze své vlastní schránky a být připraven demontovat jakákoliv paradigmata (dogmata) v té části těla, kterou si myslíme, že myslíme.

265704

23.03.2012 12:31

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

88.?.?.?

Zevrubný překlad: "Já a ještě pár extrémistů (=ti s extrémním nadáním vhledu) víme, zatímco ty ještě nevíš, vole."
Pravděpodobnost záměrné nesrozumitelnosti považuji za prakticky zanedbatelnou - není vůbec nutné podlamovat zvenčí jakoukoliv diskuzi, navíc na tak malicherném portálu jako je Zvědavec. Diskutující si ji v dobré víře zbourají SAMI! Jen se podívejte, jak se každý vehementně snaží vyjít z konfrontace jako vítěz, ne více než tři diskutéři se dokáží shodnout, dogmatické myšlenkové "objevy" se tu třou nejostřejšími hranami. Jsme zcela neschopni efektivně spolupracovat už na bázi pouhého rozhovoru, byť virtuálního. Proto mě zajímá myšlenka systémové samořiditelnosti, pokud je něco takového reálné, kterou zde mj. i udo utrousil. Udo je v tématu, ikdyž jazykovou formou, která pro mě není komplexně přínosná. Možná nerozumím, možná exhibuje. Ale sem tam se nachomýtne i jiná moucha. [smích]

265724

24.03.2012 17:16

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

88.?.?.?

V čem spočívá samořiditelnost diskuzní skupiny, když tam jsou moderátoři a tvrdá cenzura? Měl bych obavy, že s ne-přínosností a konfliktností by snadno mohlo dojít k vyselektování třeba i celých názorových vláken či proudů. Už samotný Zvědavec představuje silně selektivní vzorky populace, pokud budeme selektovat dál, nakonec stejně zbudu sám se svým nejdokonalejším názorem. Trochu přeháním, samozřejmě. Asi každý by si přál diskuzi bez zbytečných komentářů, ale cenzura může způsobit výše popsaný efekt. Platforma Zvědavce je nastavena snad asi optimálně, potíž je na straně účastníků. Tím mimo jiné naznačuji to, že jsem k jakékoliv změně od spodu velmi skeptický, s trochou nadsázky mám pocit, že jsme zde v roli pozorovatelů, kterým je umožněno pouze se snažit stav věcí pochopit, o což se neúspěšně také pokouším, vedle (svým účinkem) zanedbatelných činů na truc systému. Abych nebyl nařčen ze skládání zbraní, čestně prohlašuji, že jsem připraven se mýlit i v tomto závěru. Vlastně s tím i dopředu počítám a s lehkým napětím očekávám, co se bude dít.

265774

25.03.2012 03:48

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

88.?.?.?

Mám po šichtě, tak jen krátce. Pěkné. [smích] Máte na ten projekt lidi? Programátora a ještě jednoho do té trojky. Minimálně za pokus by to rozhodně stálo. Ještě to musím nechat projít myslícím traktem, budu mít pár otázek i k jiným věcem, pokud nás editor nestopne, jsme dost OT.

265799

25.03.2012 04:04

Occupy vlastní mozek

RE: Orwell by se divil ...

88.?.?.?

Protože o to zjevně sama usiluje.

265801

26.03.2012 00:22

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

88.?.?.?

>Já počítám potajmu s tím, že Editor to promyslí též.
Musím se přiznat, že jste mě trochu rozesmál.
> Sám moc času nemám, vzal bych nanejvýš čestné členství,
A to hned dvakrát. [mrknutí jedním okem]
Máte zajímavou vizi, ale chcete, aby ji realizoval nějaký dobrovolník, a to dokonce sám zdejší editor. Nová informace je, že to zamýšlíte prostřednictvím Zvědavce. No, jak říkáte, počkáme. Ale p.Stwora potřebuje co nejvíce čtenářů, váš projekt předpokládá odhadem od pasu možná tak 10% z nynějšího stavu.
Trochu jste mě také překvapil, nejdříve: - "jak budeme zítra spolužít, jak budeme spolu spravovat planetu Zemi" - a poté: "sám nemám moc času". Tedy, rozhodně sám nejsem žádný aktivista, také si předně hledím svého, ale uznejte, že to zní poněkud komicky. Možná i to je "jedno z jader" problému: zatím si žijeme příliš v pohodě a ve volné chvíli řešíme stav světa, a až jednou budeme ve sračkách, začneme přemýšlet a jednat možná docela jinak; to bude pak rachot. Díky za rozhovor [smích]

265849

26.03.2012 17:51

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

88.?.?.?

A ještě jeden dotaz. Ty Vaše dřívější návrhy v tomto směru jsou v tomto vláknu?

265908

26.03.2012 21:41

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

88.?.?.?

Myslím, že na síle zbrani nezáleží, vždy však záleží na majiteli; klacek na odvrácení 120 kilového klacka Vám stačit nemusí, boxer třeba jo. Nůžky na nehty v rukách psychopata mohou být též morálním zločinem. Zajímalo by mě, kdo zbraň vymyslel prvý - útočník nebo ten "postiženej". [smích]

265929

27.03.2012 11:45

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

88.?.?.?

Nebyl jsem u toho, do "gladiátorské" arány jsem jako správný trouba po hlavě vletěl teprve dva měsíce poté. Jo, mít tu moc, to by se mi mazalo ... [oči v sloup]
K věci. Zaznamenal jsem cosi o předpokládaném pilotním článku, s obsahujícím návrhem nového diskuzního modelu, tak jste to myslel? Máte v plánu se výhledově o tento článek pokusit? Tady v archívu si totiž už nikdo ničeho nevšimne.
Termín gladiátorské arény je vskutku vystižný, změna dialogu je nezbytná pro jakýkoliv posun (snad vpřed). Ale v éto apologii anonymů jste přidal i další klasifikace Zvědavce, zejména 3. a 4. odrážku. Dnes po 5 letech, stále to tak vidíte? Dříve jsem o tom byl přesvědčen a případné obviněné jsem hledal a nálepkoval. Nemyslím si však, že by Zvědavec tématicky dospěl k opravdu jádru věci, proto není žádných person s nebezpečně nekalými ůmysly potřeba. Nepočítám tuctové práskače za různá stejně tuctová lobby. Ikdyž zcela vyloučit se asi nedá žádná možnost.

265974

28.03.2012 13:23

Cesta k transformaci společnosti

RE: riešenie je - ako vždy - jednoduché

88.?.?.?

Z toho dokazu: Muž, který prý Kalouska zná z dob, kdy chodil ještě do školy, si myslí, že za rozvodem bude něco jiného. „A nenapadlo vás, že to může být jen naoko. Že majetek nechal dětem a ženě a kdyby byl nějaký průšvih ve vládě, že mu nemají co vzít. Vždyť tuhle zemi přivedl on a ti jeho kamarádíčkové cugrunt. A bojí se, co kdyby byl nějaký převrat .... Před časem Miroslav Kalousek koupil v této lokalitě pozemky a i ty nechal podle výpisu z katastru nemovitostí napsat na syna i na dceru. Majetku se tedy zbavil. Co ho k tomu vedlo, není jasné. Kalousek je tajemný, jak hrad v Karpatech. Vypadá to, že prostřednictvím tajné služby bude smetena pravice i u nás, jako na Slovensku. Kdo a pro koho?

266023

29.03.2012 19:42

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

88.?.?.?

Díky za upřesnění. Ohledně nového diskuzního profilu máte mou podporu. Přestože považuji věc momentálně za vydiskutovanou, v případě, že sem ještě zavanete, bych Vás rád ještě požádal za případný komentář:
>Možná jste si ani nevšiml, že už je to také o těch agentech. Ten skutečný agent mívá obvykle jasno, za co a proti komu. Ale jsou tady předprogramovaní, kteří ani netuší co činí. Myslí mnozí, že jiným otvírají oči. Co kus - to Schliemann, co epos - to Homér. Někteříani nectí elementární pravidla diskuse. A spiknutí k tomu, stará a nová,dokonalá a tedy z principu nerozluštitelná ani za sto let.
Pokud jsem tomu správně porozuměl, tak tento odstavec odpovídá (v mých očích) tomuto mému "Nepočítám tuctové práskače za různá stejně tuctová lobby", což je pro mě např. celá tzv."antisemitská" větev (nezvěd. a jiní; zde je asi třeba hledat ty bezvýznamné "práskače", kvůli nimž si editor částečně sám přivozuje "stíhací" potíže), pan Nohejl (a jiní, daleko drsnější), "kapitalistická" větev, jansmith (?) atd. atd. Nechci příliš jmenovat, protože nechci kádrovat (čehož jsem se stejně dopustil). Mějte se. [smích]

266090

30.03.2012 17:10

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

88.?.?.?

Uzavřel jste to, nemám, co bych dodal; jsem rád, že se shodneme. [smích]

266131

01.04.2012 02:30

Saint-Denis: ukázka evropské budoucnosti?

RE: Mají co chtěli

88.?.?.?

>Ostatně podobný systém provozovali už Římané s barbary a slavili velký úspěch - Západní Evropa dnes stojí na těch Římany zkultivovaných barbarech, bez této ohromné práce (často velmi krvavé) by tu byly pořád hluboké lesy s navzájem válčícími kmeny.

[překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení]

266190

04.04.2012 10:41

Zdeněk Jirotka

RE: Díky za oddechový článek

88.?.?.?

> a autisty typu nick 'aristokrat'?
Silně konfliktní forma "aristokratických" mouder často sice vede k rozumové kontrakci (místo diskuze se začne hafat), ale vlastní obsah těch mouder jste zcela pominul. Škoda.

266334

12.04.2012 13:07

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

88.?.?.?

>>na Libyi, Sýrii a takpod. Stačí zblbnout obyčejné lidi,
>>rozhýbat poměr sil,
>
>Neříkejte, ono lze zblbnout obyčejné lidi a uměle rozhýábat poměr sil ? Takže už jistě chápete, že přesně totéž lze udělat před volbami, aby lidé "svobodně" volili tak jak média káží [smích]

Nuže dobrá, jsa názorově nevyhraněn, položím dotaz. Prostřednictvím tajné služby se spláchne pravice, což katapultuje levici do téměř ústavní většiny (made in SK). V ČR tajné služby také začínají metat výtrusy a vypadá to, že by to pravice mohla mít spočítané, možná ještě předtím, než dotáhne ten svůj reformní zázrak; nepochybně ve prospěch čssd.
Vidíte nějaký hlubší smysl v tom, že si někdo takhle pohrává s výsledky voleb? Jedná se o agónii systému? Anebo jsme skutečně jen periferie, kde jakýkoliv výsledek nehraje valnou roli, jak nazančuje Kysučan. (S možnou variantou, že výrazy "pravice" vs. "levice" jsou jen rubem a lícem téže mince, počítám).

266804

14.04.2012 23:12

Nad knihou o Stalinovi

RE: Chci se optat

88.?.?.?

Ať čtu jak čtu, o nějakých agentech jsem se nikde nezmiňoval. Reagujete vůbec na mě nebo jste se překliknul?

266954

19.04.2012 19:49

Occupy vlastní mozek II.

RE: Protokoly Sionských Mudrců.

88.?.?.?

Ten dokument, pokud se nepletu, je jako příloha v tomto článku http://zvedavec.org/komentare/2012/01/4788-superko... "Tajomstvá tajných spoločností", a je to o jezuitech.
Ten vypravěč tam lobuje za protestanty, to jsou věci. Jednomu z toho jde hlava kolem...

267269

26.04.2012 10:45

Malá abeceda politické ekonomie

RE: Krize kapitalismu?

88.?.?.?

>a monarchisté nakonec po poslední třicetileté válce (1914 – 1945)s Římem prohráli.
U WWI to je zřejmé, ale u WWII? Kteří monarchové prohráli? Vatikán podporoval fašismus, Hitler, dle vašich informací, vylezl na světlo boží z jezuitských kruhů. Mám v tom hokej, jak to myslíte...

267810

08.05.2012 12:49

Za léčebné konopí

RE: ....

88.?.?.?

jawa350, muzeální kousek, důrazně doporučuji upgrade. Téma "židovských kulis" tu už v diskuzi proběhlo nesčetně krát, často v bouřlivých debatách. Vlastně se o tom diskutuje neustále. Kde jste byl, když jste tak dychtivý po poznání? [zmaten]

268501

08.05.2012 13:14

Za léčebné konopí

RE: ....

88.?.?.?

A abych nebyl nařčen z výkřiku ze tmy. Nutno přečíst celé vlákno.
http://zvedavec.org/nazory_4956.htm#ptr267319
Pro některé nepřijatelné závěry, ale dychtiví po poznání musí být připraveni si zbourat i vlastní hnízdečko. [mrknutí jedním okem]

268502

13.05.2012 10:56

Osvobození Plzně

RE: Žádné vlajky

88.?.?.?

> jejich vojenská technika v mmnohých směrech převyšovala nemeckou, o spojenecké ani nemluvě.
Mohl byste uvést konkrétní příklady? Dle mého Rusové Wehrmacht a Luftwafe utahali v drtivé kvantitě, kvalita vojenské techniky byla zcela jistě na straně Němců, o čemž svědčí nevídané individuální bojové úspěchy německých pilotů, tankistů atd, což sami rusové uznávají +-10%. Nejlepší německý pilot v počtu dosažených sestřelů E.Hartman (352) 10 let strávil v zajetí mj.i za "neúměrné poškozování zbrojního materiálu". Na západní frontě piloti dosahovali trojnásobně nižších výsledků (roli zde pochopitelně nehrála jen nižší kvalita ruských letadel, ale i četnost nasazení a další okolnosti, samotný Hartmann absolvoval na 1300 bojových letů). Nicméně ani Messerschmitt či Lavočkin jsem nikdy nepilotoval, takže jistě bude záležet na informačních zdrojích. [smích]

268851

16.05.2012 12:15

Norský sociolog poukazuje na spojitost mezi Breivickem a Mossadem

RE: Blbosti ci picovinky

88.?.?.?

>Za oponou nikto nie je, a ak už by sa malo to všemocné čudo pomenovať - je to chamtivosť spolu s klamstvom vzájomne sa podpierajúce po veky u niektorých jednotlivcov a skupín i dedične. "Oko" je len strašiak na zahmlenie tohoto spojenia.
Člověk generuje Systém a Systém zpětně hýbe Člověkem. Za vševidoucím okem se skutečně nikdo nemusí nalézat, Člověk ve všech koutech koule vykazuje tytéž příznaky; i bez dramatického a dechberoucího: infiltrace! [smích]

269032

22.05.2012 12:16

Sázka na Zvědavce se vrací

RE: Reklama kazí web, ale co takhle sponzora na konkrétní den provozu?

88.?.?.?

>Vlevo by byl banner např. "Dnešním sponzorem je TMO" a vpravo třeba "Citát pro dnešní den: ALTRUISTICKY VÁM TU POMÁHÁM, DRAHOUŠKOVÉ" a pod tím by byl článek "Jak poznat fízla" [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Vtip měsíce! [chechtot] [chechtot]. Jen se nemůžu rozhodnout, kdo mě rozesmál víc, zda tmo, nebo Vaše hyperbola. [velký smích] [cool] [cool]

269444

24.05.2012 10:09

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

88.?.?.?

Je to jasný, pán s prdelkou v logu je jistojistý žid, a ne jen tak ledajaký - s modrýma vočima!! Ten vás přechcal, žejo? [oči v sloup] [oči v sloup] Občas mi přijde, že nečtu Zvědavce, ale Mateřídoušku.

269559

24.05.2012 11:51

VyVolení

RE: No pane, to je uroda!

88.?.?.?

máš recht, pojďme si pokecat do roku 2005. Bude prča. [velký smích]

269568

25.05.2012 17:34

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

88.?.?.?

>Podľa mňa sa jedná o malé kuří v-oKo, ktoré má na starosť dohľad nad blbými zvědavcami.
Obdivuji Vaši přímo rentgenovou analýzu, tak fatální odhalení Systémového agenta se zde na Zvědavci podaří jednou, maximálně dvakrát za deset let. Bravo!

269667

A kdopak Vám ty informace sdělil?

269711

26.05.2012 13:40

Rusko platí dávky do amerického rozpočtu

RE: Možná..

88.?.?.?

Už i Vy máte obavu, že přijdete o svého nepostradatelného a vpodstatě milovaného nepřítele (žida)? I v kauze Břeclav se u Vás projevuje, jak z konspirativního nahlížení na realitu může se stát posedlost. "Pavlačové lhaní"(=bujná fantazie) vyrábíte spíše Vy, jen si přečtěte svůj výplod pod editorovým výplodem v "Zajímavých otázkách ..." Postiženého a jeho matku jste nikdy neviděl, s žádným vyšetřujícím policistou jste nehovořil, v Břeclavi jste v životě nebyl, zato máte jasno v tom, jak z kluka dostat "přiznání". Chlapeček krom odešlé ledviny neměl údajně dalších modřin, cigoši zřejmě přesně věděli kam kopat a nenadělat jinou škodu. Ruku do ohně za to zatím nedám, ale Pavelčertněmec je nejblíže střízlivému uvažování, jenže to by pak nebylo na Zvědavci o čem psát, viďte?
Omlouvám se za OT.

269715

26.05.2012 13:47

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

88.?.?.?

Mám blízko k relativně dobře informovanému zdroji a sám jsem zvědav, co z něj dnes dostanu. Vaše chladná hlava v záplavě výrobny zvědavých kravin mi dává naději, že by blbost jednou taky nemusela zvítězit. [mrknutí jedním okem]

269716

27.05.2012 11:01

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: Pokud

mtk 88.?.?.?

Skutečně? Tak teď Vám tady vyložím verzi taky od kamaráda co na tom případu přímo dělal. Co se stalo: milej zlatej chlapec v podnapilém stavu machroval kdesi v 9. patře ve vnitřním schodišti paneláku, zřejmě s dávkou štěstí se nerozmáznul dole, ale přepadl o patro níž; alkohol a šok mu umožnil odbelhat se na místo, odkud zavolal o pomoc matce; kdyby tak neučinil, byl by vzhledem k úrazu do 1/2h mrtev.
A jak pak se na to přišlo? První nesrovnalost se objevila v lékařské zprávě - kromě ledviny a jater neměl další pohmožděniny na těle, což by útok tří jedinců jednoznačně předpokládal. Později začal měnit výpověď - nejdříve 3 cikáni, poté to vlastně ani nemuseli být cikáni. Policie mezi tím napíchla místní cikánskou komunitu, z odposlechů vyšlo najevo, že cikáni o ničem nevědí. Také byl napíchnut milej zlatej chlapec a s ním jeho 3 kamarádky, odposlechnuté hovory s jeho matkou ukázaly, že chlapec je notorický lhář a také se zjistilo, že je dealerem marihuany. A jak se ty pochybnosti kupili, šup s chlapcem do Prahy na detektor lži, kde se celá povídačka sesypala. Největší újmu prodělala matka (soudní překladatelka), která se jeví jako slušný člověk, s neštěstím že zplodila grázlíka.
Já chápu, že Zvědavci více lahodí teorie o tom, jak je systém prohnilý (jako že je), ale soudím, že by si měl uchovat úroveň a nepřebírat kdejakou kravinu na síti jen aby ukojil svou potřebu být dostatečně protisystémový, v opozici, konspiračně IN. Ačkoliv jak řekl editor: elity nedělají všechno špatně, je třeba redukovat! A redukovat se může začít kdekoliv, na Zvědavci je evidentně stejné procento výskytu hlupáků jako třeba v džungli v Bangladéši.

269766

27.05.2012 11:19

Rusko platí dávky do amerického rozpočtu

RE: Možná..

mtk 88.?.?.?

Netoužím Vám nic lživého podsunout, chtěl bych se s Vámi domluvit a jestli máte pocit, že jsem zvolil tón, který se Vás dotknul, tak se omlouvám. K tématu jsem se vyjádřil na správném místě po včerejší debatě. Můžete a nemusíte mi věřit, dostal jsem do vědomí další argument, že je Vám milejší to, co píše editor v článku, než prozaická pravda. Pravděpodobnost, že by kamarád od fachu mi lhal, eventuelně byl sám nějak zmanipulován (ikdyž se účastnil vyšetřování) se blíží nule. A abych nebyl opět OT, mám potřebu Vám sdělit, že s velkou podobností to vidím i s Vaší nevolí vůči názorům jistého pána - nabízí daleko prozaičtější vysvětlení (ovšemže nikoliv komplexní a dokonalé) stavu věcí, než jak v obecné rovině Zvědavec preferuje.

269767

27.05.2012 21:18

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: Pokud

mtk 88.?.?.?

>Shodneme se, že systém je prohnilý a bez rýpání do systému bude zahnívat rychleji a více. Systém (a zde policie) má téměř neomezené prostředky k přesvědčení veřejnosti a proč to tedy dělá tak blbě?
Nevím, co myslíte tím, že dělá něco blbě, v tomto případě. Prosím o konkretizaci, mainstreamově jsem tuto kauzu důsledně nesledoval. Policie oznámila, k čemu se dopátrala - hoch si to vymyslel. Taky jsem byl překvapen s těmi odposlechy, je to zřejmě běžná záležitost. S tím se jistě chlubit nebudou a může to mít důvod tento: proč prozrazovat metody šetření. Já vím, že je v záloze i přidružené vysvětlení - "systém" může šmírovat. Nevylučuji. Ale. V policii (stejně jako kdekoliv v "systému",,) pracují LIDÉ od nízkých až po vysoká patra. Osobně se domnívám, že systém funguje jinak (a proto tak dobře), než jak mají na mysli konspirační teoretici. Těch zmanipulovaných kauz je, podle mě, daleko méně, než se domníváme. Ty podstatné a zásadní možná nějakým způsobem nepochybně ano. Funguje to asi trochu jinak, teď nejsem schopen si na to vytvořit ucelený názor.
A odposlechy ilegální nejsou, nepochybně byli na soudní příkaz, když se začaly objevovat nesrovnalosti. Střízlivým soudem se domnívám, že policie plní to co má a je zmanipulována jen v krajních případech. Můj zdroj mi k nelibosti potvrdil, že tímto závěrem vyšetřování jsou cikáni "na koni". Ti řadoví jsou s námi, ty nahoře bohužel (bohudík?) neznám.
Ano, hoši jsou z gumy, ale určitě ne nesmrtelní. U toho pádu byl jen ten postižený a nějaké publikum. To si ještě nechám dovysvětlit.

269796

27.05.2012 21:43

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: Pokud

mtk 88.?.?.?

Neumím zasvěceně odpovědět na Váš dotaz, vladuno. Možná je to tak, že média nepracují přesně podle Vašeho mínění a určitá odchylka může způsobit, že se zachovají jinak, než Vy předpokládáte. Že média slouží k oblbování, nepochybuji. Ale že vědomě sledují nějakou agendu, tam už si tak úplně jistý nejsem. Soudím, že "nevědí, co činí", s určitým popostrkováním.
A Nova se zcela jistě neřídí tím, co napíše Zvědavec. Zkuste si porovnat počty denních diváků Novy se čtenáři Zvědavce a jiných alterstreamů. Slon a mravenec. Dovoluji si Vás upozornit, že tzv. alterstream (vč.Zvědavce) je, dle mého názoru, nedílnou součástí systému s nevědomým cílem informovat a desinformovat. Desinformační vlastnost nevygeneroval systém, ale člověk. Děláme si to svým způsobem sami, a někteří toho umí využít ve svůj neblahý prospěch. A v tomto článku, zdá se, se Zvědavec zpochybnil sám, bez přispění jakéhokoliv žida.

269798

Jseš chytrej chlap, udo je taky chytrej chlap a bohuš prdelka jakbysmet. Chlapi, zvažte, jak vámi systém cloumá, když třé chytré chlapé se neumí domluvit. A Kysučane, je prdelkův problém v tom, že nemiluje boha? Mě je buch ukradenej, stejně jako řitníkovi. Je to kuří oko? Tu ironii v textu pomiň, ptám se veskrze vážně. Hezký večer

269801

Přiznám se, že Vám úplně nerozumím, před minutou jsem shlédl novácké střepiny, kde se probírala tato kauza. Bylo tam řečeno vše podstatné, včetně toho, že cikánům "bylo ublíženo" (jste spokojený?). Hošánek se objímal s mámou, která se za něj obětovala, ani slovo o tom, že to je zřejmě syčák, marihuana nehrála roli v tomto případu, ale že hošánek s ní obchoduje, to nezaznělo. Takže Nova podstrojila jak cikánům, tak tomu hajzlíkovi. A teď mi vysvětlete, jakou agendu sleduje TV Nova? To, že zpravodajství jede tak, jak jede, neznamená, že si to takto někdo "zaplatil". Z uvedeného zpravodajství na Nově bych měl nabýt dojmu, že multikulti klika si zaplatila stejnou částkou jako ukrajinská klika, a tak z toho vyšlo fifti-fifti. Opravdu si myslíte, že takhle to frčí? Cikáni jsou v tomto případě mimořádně nevinní, což je pravda, a to zaznělo ve zpravodajství. Pochopitelně vnímám, že předchozí kauzy cikánského problému nebyly tak medializovány, ba i ututlávány.
Udám zde můj momentální dojem z "mediálního" angažování (jsem ochoten ho kdykoliv přehodnotit). Vznikl rómský násilný případ - aktivisté vč. DS se rozjeli naplno (oprávněná podpora místní populace se dala očekávat) - demonstrace frčely na všech kanálech - přišla blamáž - Nova ztratila zájem o ostudu (možná z nějakých důvodů - nicméně pokud by podporovala multikulti, tak by zřejmě všude na lesy řvala, jak byli cikáni neprávem osočeni). Podvod je možné hledat vždy a všude, ale pokud ho nebudete "nezřízeně" vyhledávat, možná nebude tak častý. Věci mohou být jinak, než se nyní domnívám, ale nikdo doposud nepřinesl žádný relevantní fakt, jen obvyklé spekulace. Subjektivní předpoklad, že tzv. mainstreamová média zásadně lžou, není moc cenným argumentem. Nova své zprávy přejímá od čtk a reuters, a zřejmě o nich nikterak nepřemýšlí. Nova přemýšlí především o tom, jak vydělat. Ale určitě přidáte jiné protiargumenty, které jsem nazvážil v rámci omezeného prostoru, a se kterými třeba možná i budu souhlasit. Konec konců, od toho tady diskutujeme. [smích]

269810

Mě žid zde zcela jistě nechybí (protože na Žida moc nevěřím, jak by se asi chazar se sefardem spáral, žejo), ale oba víme o kterých židech se tu bavíme - o těch ne ledajakých, o těch, co vládnou financemi, a prý tudíž i celým světem. A Zvědavec jako informační portál jaksi přitahuje pozornost čtenářů, co mají na paměti, že ročildové prý schlamstli zeměgulu. A pane Sašo, Zvědavec se neptá, Zvědavec celkem jasně určuje tón "vnějšího vzhledu" - tím co uveřejňuje za články. A ty často hovoří pouze jednou řečí. Teprve následná diskuze občas přináší to, na co Vy poukazujete - dotazy.
Možná jsme všichni ve stejné pasti, ani omylem si netroufám tvtrdit, že chápu tento svět, a Vaše parta od Zvědavce na tom asi nebude o moc lépe. Ale snad máme na to, abychom se někdy někde dommluvili. [smích]

269813

>ak sa tu budeme stále hrať na to kto je chytrejší, kdo rozumnejší, kdo dokáže lepšie iného spochybniť, robiť si prdel...atď., tak sa z dnešného spoločenského marazmu určite nedostaneme!
Nic než souhlas. Ale všimnul jste si, že se to nedaří vesměs ani jednomu z uvedených, mě nevyjímaje.

269916

30.05.2012 00:27

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

88.?.?.?

A vy máte nějakou přesnou definici "mladýho kluka", že takto dokážete předvídat model jeho chování? Co je nepravděpodobného na tom, že se někdo sám v podnapilosti zmrzačí a bude to zatloukat? Asi by bylo nutné se s tím hochem blízce seznámit a vytvořit si na něj hodnověrný názor, pak by se dalo fundovaněji předvídat, co v tomto případě je a co není pravděpodobné. Erik Sedláček sem postoval odkazy, a závěr druhého z nich vám zde odcituji: "Já ovšem budu spíš věřit 15letému klukovi než policii a státu, kteří nám lžou denno denně..." Člověk, co tohle napsal, už to má v kebuli jednou provždy vyřešené, událost, která se opakovala po 99 se zaručeně zopakuje i po 100. To je pro mě křišťálová ukázka neschopnosti myslet; eventuelně znovu začít myslet. Víte, když Vám při kontaktu s určitou událostí automaticky naskakují stejné konotace, a vy je nedokážete potlačit, jste na tom lautr stejně, jako výhradní konzumenti zpravodajství novy, jen s převráceným obsahem.

269962

30.05.2012 01:37

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

88.?.?.?

>,, jestli-ze mi cigani 100x ukradou kralika, nebudu si hrat na "nove-mysliciho", protoze ten 101. - ho ukrade take ..
NE
>.. pro me to je naopak schopnost mysleni velice dobreho. I za predpokladu, ze ten kluk lze
NE
>.. automatickymi konotacemi je infikovan nas vendo-system ...
ANO

269964

31.05.2012 12:34

Zajímavé otázky Miroslava Macka kolem břeclavské kauzy

RE: No nevim

88.?.?.?

>Nehledě k tomu, že s tou opilostí fantazírujete, to by jistě bylo zmíněno
Já jsem uvedl zdroj přímo z policejních kruhů, nenesu zodpovědnost za to, co bylo a nebylo zmíněno v médiích; můžete a nemusíte mi pochopitelně věřit
>Erik má zcela správnou logiku a co vše je rovněž teoreticky možné je Vaše přebujelá fantazie.
To je k neuvěření, že obviňujete mě z přebujelé fantazie, když vy tady šermujete těmito "důkazy":
- patnáctiletí až tak často nelžou a neopíjí se (což nepopírám, ale důkazně 0,0nic)
- detektor lži nic neznamená
- policie někdy lže
- mladí hoši jsou z gumy
- je nepravděpodobné, aby se člověk s poškozenou ledvinou a játry někam doplazil
- vyšetřování beze svědků a právníka
Nestává se mi často, abych se náhodou dostal tak blízko k informovanému zdroji, a přiznám se, že jsem zklamán, jak jednoduché je nechat se opít obvyklým spikleneckým rohlíkem. Kromě Pavla Čerta Němce zde už vlastně nikdo nepochybuje o tom, že tu máme další konspiračku. Pochopitelně nemohu zcela vyloučit, že věc se měla ještě jinak, ale postavit to na výše uvedených důkazech, jsou právě tím projevem přebujelé fantazie, kterou přisuzujete mé osobě.

270030

03.06.2012 16:47

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

88.?.?.?

To ovšem naznačuje, že Kaganovič nebyl žádný žid. Anebo myslíte, že konvertoval jen tak na oko?

270202

Pane Janko, tento argument tu zazněl nespočetněkrát; zdá se že jediný, kdo se s ním ještě nesmířil, je Jansmith.

270203

05.06.2012 13:41

Je příčinou problémů soudobé společnosti společenský systém nebo způsob vládnutí?

RE: Nejtvrdší režim je momentálně v Česku

88.?.?.?

Von ten Fed má vážně helénskou architekturu, proč si to talmudisti nepostavili jako synagogu, anebo ve tvaru hexagramu? Že by jim to někdo nedovolil? [mrknutí jedním okem]

270281

08.06.2012 10:22

Exekutor na steroidech

RE: ...

88.?.?.?

To je font, který nemá písmena s háčky (tedy češtinu), tak je tahá z jiného fontu, tedy špatně zvolené písmo.

270371

09.06.2012 11:23

Exkluzivní rozhovor s Jeho Eminencí pravoslavným arcibiskupem v Sebastíji Theodosiem Hannou

RE: Jeho Eminence ani nevi, ze si krestani cenzuruji i vlastni bibli.

88.?.?.?

Znovu si důkladně přečtěte poslední řádek - "šance, že se dohodnou = 0". Zda-li se Vás to výše dotklo jako křesťana, tak popřemýšlejte, pročpak se nemůžete dohodnout. Že křesťanství v mnoha podobách chová se jako infekce je méně odstrašující než skutečnost, že postižený na tuto hypotézu nikdy nepřistoupí. Sklony člověka k víře doslova nabízí - "zneužij mě!"

270423

13.06.2012 12:33

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

mtk 88.?.?.?

Vopice si koleduje o nálepku sioprotokolotovaryšča. Znevažuje totiž slovo boží (pardon, slovo znachaří). [mrknutí jedním okem]

270606

14.06.2012 12:05

Řekové a Srbové se postavili „novému světovému řádu“ (II)

RE: To nám ta naděje dlouho nevydržela

mtk 88.?.?.?

>Obdivujem koľko hláv (nickov) má Hydra, ani som si nemyslel,
>že je nimi Zvědavec až tak zahltený.
Kým že je Zvědavec zahltený??? (viz diskuze pod tímto článkem)

270648

14.06.2012 13:07

S měkkými protikorupčními zákony se korupce nezbavíme

RE: Autor se snaží, ale příliš zjednodušuje.

88.?.?.?

Tuším, že to, o čem vyprávíte, je hudba předaleké budoucnosti, neb člověk nedospěl (patrně na žádné úrovni "pyramidy"..), pán nad Vámi hovoří spíše o budoucnosti bližší, kdy řád přítomen bude, a není zcela podstatné zda z momentální nevyhnutelnosti (myslím, že ano), nebo z donucení právem silnějšího (myslím, že ano). A je otázkou, zda silnější spolu s těmi ostatními v nadkritickém množství dospěli k tomu, že by ten řád mohl být třeba spravedlivější. Neřád lze dnes aplikovat snad na pustém ostrově někde v tichomoří, kde si dosud řád necvrknul zpoza zadní packy. Třeba do toho někdy praštíme! [mrknutí jedním okem]

270655

22.06.2012 10:44

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Kupodivu ten Váš odkaz poměrně věrně (chceme-li mu věřit) popisuje roli židů - "Vina nespočívala na Baševim, který zajišťoval organizaci, ale spíše na tichých společnících, kteří se pravděpodobně snažili využít situace ve svůj prospěch. Baševi byl přesto - nejspíše na základě falešného obvinění - zatčen." Takže slouha a obětní beránek zároveň. A už jste zjišťoval ty tiché společníky? A ty tiché společníky v současné době taky zjišťujete? Anebo Vám stačí návnada v podobě dvorního žida ročilda?

270934

22.06.2012 11:45

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

mtk 88.?.?.?

Příznaky:
1. výřečnost;
2. odkazy a zdroje = 0,00nic;
3. bludné fantazijní teorie s pohádkovými postavami prediktora, parazita a znachara apod., šachy s obecnými pojmy MOC, ZLO atp.;
4. diskuzní prostředky proti nesouhlasivcům: prohlášení o nižším informačním levelu a chápání oponenta; když to nezabere, tak se nasadí nálepka potrefené sionistické husy = dialog vyloučen. Naopak, naslouchající ovce vítány.
Toť udo a kysučan. Event. kysudočan.

270936

22.06.2012 19:23

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

zatímco žid byl potrestán, dobrý křesťan si mohl nerušeně užívat svých nakradených statků, a ještě povýšil. A tak nějak si to dobrý křesťan přestavuje i dnes, a proto křičí na všechny strany: chyťte zloděje (=žida)!! Nechal jste se strhnout tím řevem?
viz odkaz pode mnou od pána 46.

270960

24.06.2012 12:24

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Mě jde o to, že žid Bašavi byl zřejmě ten menší lump, proto byl potrestán. A domnívám se, že tomu tak je i dnes. Ten velkej lump, to je celá naše křesťanská zbabělá civilizace, která sebevědomě háže svoje lumpárny na všechny kolem i uvnitř, a židé jsou k tomu jak stvoření. Už tomu rozumíte lépe?

271003

24.06.2012 13:03

Na správné straně historie

RE: stihomam

mtk 88.?.?.?

Já si stále lámu hlavu nad tím Židem chazarem. Myslíte, že se se sefardem prošukali až k čistému sefardu? Ale proč někteří Židé vypadají tak mongoloidně? Jestliže 5ti tisíciletý Žid (od základu zlý druh) nakazil svou nečistou krví chazara, ten potom tedy musel být předtím mírumilovným člověkem, a tak ho ten Žid tak dlouho šukal, až mu zcela otrávil krev. Ale proč maj porád ty mongoloidní rypáky ... [zmaten] A milej pane, na Wikipedii jistojistě je silné židovské hnízdo, ale mají mezery ve strategii, že tam nechtěně napráskali na Clarka, že je jew, aby si to každý mohl přečíst a začít toho Clarka uvědoměle křesťansky nenávidět. Jednou se tam bude psát i o Vás dvjv, že Váš děd si vzal židovku s černýma očima, a proto Vy je máte modrý, a půjdete sedět!! Tak, hezky všechno popořádku logicky ... naházet na hromadu. [mrknutí jedním okem]

271007

24.06.2012 13:13

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví a rola po-kolenia Ľavých

mtk 88.?.?.?

Omlouvám se Vám z nařčení, že neudáváte zdroje. Bible je Vaším zdrojem. Skutečně seriózním zdrojem. To je pravý důvod neshody s kýmkoliv, kdo bibli považuje za raně středověký blábol... který však fantasticky splnil svůj účel - vybílit mozkovny. Přeji pokojnou víru.

271008

24.06.2012 13:28

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

mtk 88.?.?.?

2.na jiném místě jsem se Vám omluvil
3.praktickejšia hypotéza
A určitě tomu nevěřte, ani bibli. Bohatě stačí o tom přemýšlet. Víru odložte do šuplíku.

271010

24.06.2012 16:11

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Pánové, všechno špatně. Na vrcholku pyramidy je svatá trojice: lev-znachaří oko, globální prediktor a nadglobální parazit. Každý má specifickou funkci, ale všichni se živí jednodolarovkami. A nad těmito třemi ještě dozoruje pětkrátzakuklený žid. A kdo nevěří ať tam běží, kdesi na internetu udávali souřadnice toho vrcholku pyramidy i s googlemapkou.

271017

24.06.2012 19:11

Na správné straně historie

RE: Lavrov to ví, je to mezi řádky...

mtk 88.?.?.?

Jakým zdrojům je třeba věřit, aby se ta Vaše teorie nesesypala, smím-li se tázat? Bibli? A kromě bible, kterým soudobým? Jaké historické fakty a analýzy? Buďte konkrétnější.

271044

25.06.2012 00:08

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Nepřijde. Chce slyšet/vidět/číst Žida/znachara/voko atd. Je tohleto možný, že zdravý rozoumek je tak vzácný? Hele, ja myslím, že jsme nevykuklení znachaři, náš čas jednou přijde; anebo Nepřijde (ať se to trochu rýmuje). [velký smích]

271074

25.06.2012 00:17

Na správné straně historie

RE: stihomam

mtk 88.?.?.?

Zaťukejte na vrata Vatikánu, jste-li vyvolen, nakoukněte do inkvizičních spisů. Takých ani židi 33stupňa (alebo ako sa to hovorí) nemajú. Určitě tam najdete aj toho prvního žida ze všech. A možná to nebude před kristem. [smích]

271075

25.06.2012 00:29

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

Mno, nevim, Bašavi odsouzen podle jakýchsi zákonů, Valdštejn musel být odstraněn mimo zákon. Asi něco jako Kennedy, třeba ... Na některé se zřejmě zákony nevztahují.
>... to nemá s civilizací ani náboženstvím nic společného. To jsou prostě lidi.
Aha. A civilizaci a náboženství tvoří kdo? Dinosaurové? Mohl byste nějak osvětlit to, co jste teď plácnul?

271077

25.06.2012 12:35

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví

mtk 88.?.?.?

>Malé upresnenie akože nechceného nedorozumenia:
>Všetky 3 spomenuté pojmy popisujú ten istý subjekt.
Pochopitelně, princip trojjedinosti boží. Jen ten žid nad nimi je tam jaksi navíc. Zkusím to ještě domyslet. [mrknutí jedním okem]

271099

25.06.2012 12:50

Na správné straně historie

RE: Pokrytectví a rola po-kolenia Ľavých

mtk 88.?.?.?

>Vaša "praktickejšia hypotéza" bola hodne zábavná.Predpokladám, že ich s kamošmi zo suchej štvrte rozhadzujete plnými priehršťami. Nemyslím si, že by ste v princípe neboli schopní rozlíšenia.
Neočekával jsem, že se Vám to bude líbit. Berte anebo nechte stát. Nenutím.
>Vaše pokusy používať techniku (ne?)núteného humoru
Mohu Vás ujistit, že je to vskutku spontánní, myslím, že mi ty Vaše pojmy (resp.pojmy Vašeho souputníka) prodloužili život a zvedli náladu. Ať už "globálny prediktor" či "znachar" znamená cokoliv, nemůžu se přestat smát. A nejedná se o cynický výsměch, prostě mě ta "vědeckost" přijde úsměvná. Nic ve zlém. [smích]

271101

26.06.2012 22:27

Na správné straně historie

RE: Predchádzajúca odpoveď zmizla.

mtk 88.?.?.?

Informace v tom odkazu v hrubých rysech znám, ale pročtu i tento. Okomentuju jen toto:
>Čo sa týka Vašej osoby, ja Vás považujem za človeka, ktorý z lenivosti nielen nie je ochotný pátrať pop pravde, ale je lenivý aj rozmýšľať, a keď niekto prestane rozmýšľať sám za seba tak bude sa otročiť na iného (tak mu treba), neprajem Vám NWO, ale zaslúžite si to.
Jak typicky křesťanské, možná se ke křesťanství nehlásíte, ale jste jím prolezlý skrz naskrz. Protože bez výhrad nepříjmám Váš pohled na věc, proto si zasloužím nehezké věci, máte nutkavou potřebu si plivnout. Ohněm a mečem na věchny, co se nekoukají tím jediným správným směrem - Vaším. Takto se katolíci s protestanty vraždili navzájem, přestože je jejich učení z drtivé většiny totožné, vzhlíží ke stejnému bohu, takto zařvali albigenští - pochopitelně v tom hrály role i další věci, třebas i podstatnější, nicméně chudáci, co do toho moc neviděli a byli zfanatizovaní, se mlátili hlava nehlava z čisté nenávisti. Vy byste byl křižák k pohledání. Vaši osobu nesoudím, protože nemám tušení, kdo a kým jste. Zchlaďte hlavu, dívám se poněkud odlišným směrem, protože mu více důvěřuji, zatímco Vy důvěřujete tomu svému. Nemám problém falzifikovat své paradigma, už jsem to několikrát udělal. A co Vy? Jste přesvědčen o své neomylnosti?

271176

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?