Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 33 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Antiseptik.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.07.2010 14:05

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

RE: Aha

69.?.?.?

Takze to znamena,ze Iran ma na mysli New World Order?? [chechtot]

No ono asi teoreticky existuje více modelů než nynější a NWO. [chechtot]

224737

23.07.2010 14:35

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: nesmyslna debata

Antiseptik 69.?.?.?

a žádnej z nás ten život nepřežije. [smích]

224742

24.07.2010 13:31

Mám to tu rád

RE: Kanada je země studených čumáků, ale všude se dá cítit doma

Antiseptik 69.?.?.?

Mě se v Kanadě líbí. Prvních 5 let to sice bylo mentální utrpení ale dnes po víc než 40ti letech mě kanadská slušnost a nešťouravost do záležitostí jiných vyhovuje. Ovšem doma jsem skutečně na všude na této planetě, žít na jiné by mi dost vadilo. Do Čech rád jezdím, ale nějak by se mi už nechtělo žít. Nezvykl bych si asi na to.

224786

27.07.2010 23:07

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

RE: Jen aby se USA nesnažili tuto situaci využít!

Antiseptik 69.?.?.?

USA by jistě rádi využili situaci, nakonec využívají a zneužívají skoro kde co. Jenomže si nejsem tak docela jist, zda na to mají prostředky, jak finanční tak dvounohé, ostříhané do hola a plné nadšení do boje. [smích]

225023

31.07.2010 00:37

Radar je mrtev, ať žije Centrum

To bude nejspíš jenom začátek,

Antiseptik 69.?.?.?

takové prstíčky jezinek ve dveřích. Budou napřed zpracovávat zprávy o raketách došlé poštovními holubi a nakonec budou potřebovat ten radar aby to jaksi mělo smysl, když už v tom je tolik peněz.

225243

01.08.2010 14:30

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: Proč je ten expert v uvozovkách???

Antiseptik 69.?.?.?

Nechte být na hlavě příteli, to že nic nevybuchlo je jen důkazem jak perfektně obrana funguje, skoro stejně dobře jako obrana proti růžovým slonům. Účelem všech expertů je vytvořit nutnost jejich výzkumů a tak si zajistit na mnohá léta dobré živobytí a prestiž. A to se jim daří ne? Ovšem problém je že "teroristům" se rovněž daří bez jakékoliv námahy poškozovat naše hospodářství plýtváním penězi na obranu před nimi. Nemusí nic a hned nás to stojí miliardy na nové instalace, organizace, technologii, sekretářky, školení, komunikace a jiné kraviny. Takový expert co dokáže vlastními teoriemi přesvědčit společnost o nutnosti investice do nového systému je pro výrobce takových zařízení doslova k nezaplacení. Nehledě na to že takové Centrum v cizí zemi má zcela jiný důvod k existenci. Tím je prostý fakt, že umožňuje majiteli Centra zasahovat do politiky státu v případě že by se ten stát tak nějak rozhodl s nimi dál nehrát na stejném písečku. Dávno jsem přesvědčen že presence US základen po světě má jediný účel, prevence a oprávnění zasahovat pokud by se někdo hodlal cukat, nikoliv bránit Americké občany jaksi někde v cizině ale bránit vliv a nadnárodní podniky v jejich bohulibém loupení. Na to je vznik terorismu naprosto perfektní tah, vidět to být nemusí, nic dělat taky ne, stačí tím pohrozit a status světového policajta je zachován. Prkotiny. jako že boj proti terorismu zabil milionkrát více lidí než teroristi za celou svou historii už od Jánošíka, nás nemusí znepokojovat, hlavně když nad naším spánkem bdí experty přeplněné instituce jako "Homeland Security". [smích]

225364

01.08.2010 14:33

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: Centrum je centrem

Antiseptik 69.?.?.?

Obávám se že v případě Izrahelských raket je centrum bude spíš navádět než ničit.

225365

11.08.2010 14:24

V USA začíná ostudný politický proces s patnáctiletým „teroristou“

RE: Tak to jsem i já ochoten

Antiseptik 69.?.?.?

No možná že Vám to tak připadá, ale v dnešním světě to jaksi není povoleno. Kam by přišel zbrojařský průmysl kdyby si lidé jen tak vyráběli bomby? A když světový policajt USA řekne že jste nebezpečný národ, tak to právo obrany už neplatí. V normálním světě ano, v nynějším světovém Absurdistánu už ne, nemáte právo se bránit cizím ozbrojeným hordám pokud mají papírek s povolením vraždit a loupit. Vezmete si že kdyby tenkrát Nacisti vyhráli, tak by taky dnes byli členové odboje proti nim stále teroristi světem odsuzovaní a ne hrdinové. Doposud, aspon na papíře, vládne světový policista, takže Vaše zákonná povinnost je platit a držet krok a hubu. [chechtot]

225999

12.08.2010 13:39

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Co rikaji PSM a co (i zidovsti-vsemi uznavani) klasici?

Antiseptik 69.?.?.?

Nejde zdaleka jen o to, zda se jim svět uchvátit podaří ale o to jaké to uchvacování, ač marné, koná škody na celém světě, nejen hospodářsky ale i morálně a psychologicky. Máme zde na světě zdánlivě mnoho problémů, ovšem pramení všechny z toho samého. Nenávist, hrabivost, pokleslá morálka a ekologické ničení mají společného jmenovatele. Proto je to třeba řešit. Je to nakonec mnohem užitečnější než válka proti teroru a té se věnují jiné kapacity a za trochu jiné peníze. Co byste tu chtěl řešit, když ne stav světa? [smích]

226092

Z pohledu armády roznášející svobodu a demokracii násilím je kriticky důležité z jediného živého tvora po zdecimování objektu udělat teroristu, tím potažmo ze všech co tam byli zmasakrováni. Přiznat že Omar je pouhá obět dělá oběti ze všech tam padlých a naopak by hnala jednotku která toto svinstvo spáchala před soud světového veřejného mínění. Takže se musí dokázat že oni jsou ti hodní, i kdyby se to mělo vymlátit z patnáctiletého kluka a basta.
Z pohledu patnáctiletého kluka naskýtajícího se zrovna v zemi svých předků kdy všichni se kterými tam momentálně je jsou zabíjeni to vypadá trochu jinak. Automaticky se bude bránit a rozhodně nebude uvažovat chladnokrevně a logicky ale jednat pudově pod velkým stresem. Soudit ho za to je výsměch soudnosti a i přístup Kanadské vlády je odsouzení hodný. Nedávno chtěli i z jeho bratra udělat teroristu a zatím se jim to nepodařilo.
Když někam vlezete z vylhanými důvody tak nutně budete muset lhát už pořád a z posledního živého svědka musíte udělat viníka a nepřítele kdyby na sůl nebylo. Hanba těm co jim to žerou.

226096

14.08.2010 13:13

Hádej, kdo chodí na večeři k Nelsonu Mandelovi

RE: ano

Antiseptik 69.?.?.?

A Vás to překvapuje že většina diskutérů zde jsou nespokojení? Ti spokojení co berou oficiální media a politiky vážně přeci nemají důvod koukat jinam než na oficiální media. Ovšem nálepkování je jako komunistické, socialistické a anarchistické? Spíš bych je kategorizoval jako otrávené zjištěním že když nám komunisti lhali tak to neznamená že kapitalisté nelžou. Zvědavec je v kostce prostě sdružením těch co si uvědomují že bez pravdy se nikam nedostaneme, že ani media ani politici nám pravdu neříkají a tak se snaží po ní dopídit sami. To neznamená že někdo ví co pravda je. Ale pídit se po ní je celý účel. 30 stříbrných berou pouze ti kteří zde pouze mlží a rádi by nám to zatrhli. Počítám že Vaše levičácká nálepka plyne pouze z toho že vládne pravice. Kdyby vládla levice, byli bychom všichni samozřejmě pravičáci. Svět ale není černobílý.

226278

16.08.2010 13:40

Skrytá výzvědná operace za zveřejněním „tajných“ dokumentů Wikileaks?

Vzhledem k množství uniklých dokumentů

Antiseptik 69.?.?.?

a také k tomu že vlastně nic světoborného nedokazují, bych se přikláněl k domněnce že je to plánovaná dezinformace. K tomu mluví také oficiální reakce jak od vlády tak od medií. Když se jim někdo nehodí tak dopadne jako Dr. David Kelly a ne jako Asange. Tisíce tajných dokumentů a nic podstatného v nich.

226376

17.08.2010 13:55

Skrytá výzvědná operace za zveřejněním „tajných“ dokumentů Wikileaks?

RE: Petice k 911

Antiseptik 69.?.?.?

Toto je očividná pitomost na diskreditování teorií které pitomostí nejsou. Nechápu jak to někdo může brát vážně.

226424

17.08.2010 14:03

Má Robert Gibbs ohledně „profesionální levice“ pravdu?

Obama je pouze důkazem

Antiseptik 69.?.?.?

jaká fraška demokracie až může být, zvlášť pokud jsou jen dvě strany. Volby slouží pouze k uklidňování populace hrou na změnu aniž by se cokoliv změnilo. Lituji vyhozené energie lidí co dobrovolně a z nadšením při volbách pomáhají v iluzi že se něco změní. Ze strany těch co skutečně vládnou je to nutnost, bez které by viseli na kandelábrech a výsměch obyčejným lidem.

226426

17.08.2010 14:42

Obama se připravuje bombardovat Írán, 2. část

RE: Takze nekdo je ochoten,

Antiseptik 69.?.?.?

Ale co jiného jim vlastně zbývá? Nechat dobrovolně položit dolar, přiznat že jsou zloději a přivést vlastní obyvatelstvo do situace kdy budou závidět Indickým farmářům? To nejen že nemohou, pokud nechtějí viset na sloupu, ale ani jim to Mosanto a jiné velkofirmy nedovolí. Amerika byla bohužel od začátku postavena na moci bohatých, kteří ždímali jak domorodce tak chudé přistěhovalce a politika patřila a patří jako výsada bohatým. Nebo snad někdy někdo bez peněz vyhrál v USA volby? Takže snaha alespoň krátkodobě upevnit dolar je pro ně jediná možná cesta, i když do pekla tak alespoň ne hned zítra. To riziko není riziko ale jistota, jim se jeví vzhledem k situaci jako jediná možnost to nezabalit hned a nespáchat sebevraždu. Můžou doufat že při hrůzách další války se nakonec zapomene kdo to spískal. Uprchlý trestanec taky nepřemýšlí dlouhodobě, má zcela jiné problémy teď v okamžiku a každá získaná minuta se mu jeví jako výhra ač za to zaplatí pár hodin později.

226430

17.08.2010 14:54

Obama se připravuje bombardovat Írán, 2. část

RE: Takze nekdo je ochoten,

Antiseptik 69.?.?.?

Koukám že jste optimista René. Předpokládáte že těm nahoře přesto všechno jde o blaho obyvatel, nebo aspoň o jejich holý život. Myslím že jim jde jenom o zachování sama sebe a na všechny ostatní z vysoka se.... Tak je to naučil kapitalismus, honba za úspěchem a mamonem. Úsměv prodavačky při obsluze neznamená že má radost Vás obsloužit ale je vynucený vedením abyste si to myslel a přišel zase utratit peníze.

226432

17.08.2010 15:35

Obama se připravuje bombardovat Írán, 2. část

RE: Takze nekdo je ochoten,

Antiseptik 69.?.?.?

Dokud se jim podaří přesvědčovat svět o síle dolaru, není nic snazšího než natisknout pár food stamps navíc. Takový Američan, který nemá co ztratit si za food stamps náboje kalibru .50 těžko koupí. Ten co na ně ještě má, má dosud co ztratit. Tomu se místo food stamps natisknou dolárky a je pokoj. Mimo to v době Marie Antoniety byly vidle docela slušnou zbraní proti mušketám a kordům, dnes i kalibr .50 je prd proti dronům, vrtulníkům, hellfire raketám a sonárním dělům. Nedávám jim šanci chlapcům, jo za dob revoluce proti Anglii měli alespoň ekvivalentní výzbroj. Leda že by se členové armády a policie přidali, ovšem cena je vysoká a prověřování určitě solidní.

226435

17.08.2010 18:41

Obama se připravuje bombardovat Írán, 2. část

RE: Takze nekdo je ochoten,

69.?.?.?

Amerika je sice impérium ale poněkud zvláštní. Klidně si může dovolit postavit se proti občanům, stačí si jenom vybrat které občany bude napadat. Amerika není hegemonní společnost, je postavená na emigraci, která spolu nutně nijak nedrží, legální, ilegální, evropská, latinos, asijská. Nevím jak moc společného má jižanský redneck s kalifornským Mexičanem, myslím že skoro nic. Impérium si pouze potřebuje vybrat kterou skupinu do armády pustí a kterou bude ostřelovat raketami. Co drží Američany pohromadě je vlajka, dolar a pocit že jsou největší frajeři, ale je mezi nimi dost rozkolů, aby se dali poštvat proti sobě, jak se ukázalo již za občanské války, nemyslím že jsou dnes soudržnější, spíš naopak. Rozdíl mezi severem a jihem, východem a západem je tak veliký že i po letech utrpení na jihu díky Katríně je to obyvatelům severu, úplně šuma fuk. Koho z trpících nezaměstnaných v Detroitu to zajímá že New Orleans je na tom blbě? V koherentním státě by takové věci nebyli možné. Stačí naplnit jednotky na bezpečnost doslova cizinci, pouze za příslib občanství a těm to bude fuk, naopak uvidí obyvatelstvo jako nepřítele, který je vlastně z vlastní země vyhnal a tudíž jim to osladí. Opačně to jde také, záleží co si stratégové vyberou. Mlátit ilegální a čerstvě legální emigranty za pomoci rudokrkých obyvatel Arkansasu lze jistě taky. A ti občané, kteří si o sobě myslí že patří do střední třídy, protože mají práci dluh jenom desetkrát větší než příjem, ti budou radostně koukat jinam, jen když jim zůstane práce, auto a kreditní karta. Zem co vnikla hubením domorodců, revolucí proti nadvládě Evropy, občanskou válkou a nakonec nekonečnou řadou výbojných nájezdů do světa nemá moc zkušeností z respektem k druhým, ze smyslem pro spravedlnost a čestnost což je potřeba k mírumilovnému řešení. Ne, pomlátí se navzájem a všichni rádi půjdou mlátit ty druhé pro blaho establishmentu, pokud si je vyvolí. Jistě je tam spousta rovných a slušných lidí, ale ti budou, jako vždy když létají bomby, pouze kolaterální obětí. Nevěřím na revoluce, nejsou. Vždy jde o usurpování moci někým kdo tu revoluci organizuje a platí. Revolucionáři co to mysleli dobře skončí na barikádách nebo na kandelábrech.

226441

18.08.2010 14:00

Skrytá výzvědná operace za zveřejněním „tajných“ dokumentů Wikileaks?

RE: Petice k 911

Antiseptik 69.?.?.?

Očitým svědkem jsem samozřejmě nebyl, sledoval jsem to v práci na televizi. Předpokládám ale že to v New Yorku, celkem slušně obydleném městě pár lidí vidělo z okna nebo z ulice. Prostě až takový fígl by neprošel. Ovšem rozšiřování absurdit má jeden efekt, diskredituje ostatní neabsurdní teorie. A že to nebylo tak jak to bylo presentováno medii a vládou je jasné. Jistě matrix nespí a proto rozšiřuje takovéto blbosti ku oblbování těch co se nechají a těch je vždy víc než dost.

226515

19.08.2010 15:56

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Naleteli sme a poriadne

Antiseptik 69.?.?.?

No běžně se u servírek počítá že si hlavně vydělají na tuzérech, takže plat mají mizerný, těch sto denně je spíš tak sto týdně v platu.

226560

19.08.2010 16:02

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: souhlas

Antiseptik 69.?.?.?

Celé je to podvod jak získat moc nad penězi do těch správných rukou. Národní měna znamená kontrolu nad vlastní ekonomikou, Euro znamená že budete dělat či nedělat, žít či živořit, podle toho jak se to někde někomu hodí.

226561

19.08.2010 19:16

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: kingpin

Antiseptik 69.?.?.?

Nic se s tím dělat nedá. Euro vzniklo nejspíš jako alternativní paměna k US dolaru (Federal Reserve Note neboli papírek potvrzující vaše oloupení firmou Federal Reserve, která má Euro jako reservu pokud by dolar padl) na další výměnu hodnot za papírky. Až nebudou žádné státní peníze, pak jedině výměnný obchod se obejde bez olupování. Nepodložené peníze jsou jako cibule, při každém oběhu Vám oloupnou vrstvu, uvnitř nakonec není nic, akorát Vás to při tom oloupávání nutí ta zmenšující se cibule k pláči. [smích]

226573

19.08.2010 22:35

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: kingpin

Antiseptik 69.?.?.?

Do septiku spadneme všichni, o to se už postarají. Však dávno i české banky prodali na západ, aby se náhodou necukali až to lidem dojde. Když ale budeme úplně všichni v septiku nebude to zase tak špatný. Alespoň poznáme kdo je kdo podle smradu. Až budeme mít prd, tak si také prd koupí i oni za ty jejich Eura. [chechtot]

226584

19.08.2010 22:53

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Nemusite ani prepocitavat koruny na Eura

Antiseptik 69.?.?.?

Ten kdo kontroluje vydávání peněz vlastní svět. Když přitom místo peněz tiskne jen papírky, tak sice na papíru vlastní všechno ale ve skutečnosti oklamal i sám sebe. Jen se určitou dobu může zdát že je to doopravdy ale i tato hra jednou skončí.

226587

20.08.2010 00:37

Řídí světové události mezinárodní finanční konspirace?

Zdá se že Pan Roketfelr ovládá newspeak?

Antiseptik 69.?.?.?

Válka je mír, otroctví je svoboda a blahobyt. A nebo že by antikrist? Rozhodně si moc nešplhnul, alespoň u mne ne. Ale o to mu asi nešlo, šplhl si u těch správných chlapců co mají ty konečky těch provázků hezky v ruce, ač je po letech musejí ty ručičky už pěkně bolet a ani se podrbat nemohou. Chudáčci. [smích]

226591

20.08.2010 17:47

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka na zvraceni

Antiseptik 69.?.?.?

Jo kdybych ji už neznal a nebyl na to připraven tak bych se asi [bliji]

226609

20.08.2010 18:29

Příprava na třetí světovou válku, cíl Írán, 3. část

No nevím jak to bude ale

Antiseptik 69.?.?.?

elektromagnetické zbraně mi připadají trochu jako jedovaté plyny v první světové, zabijí asi stejně lidí na obou stranách. Komunikace můžou rušit taky všem a nikdy se neví co se stane. Já bych si s tím nehrál.

226615

21.08.2010 18:03

Řídí světové události mezinárodní finanční konspirace?

RE: Ano řídí - Světová židovská konspirace

Antiseptik 69.?.?.?

Když držíte v hrsti celý svět a za přátele a pomocníky máte pouze prodejné děvky, tak je moc těžké poznat jestli to všechno opravdu ovládáte a nebo se Vám to jenom zdá. Tenká čára dělící poslušnost od chaosu a odporu není taky ani vidět, lehce se překročí aniž si všimnete. Reakce je také časově posunutá, čára mohla být už překročena, jen se to ještě neprojevilo.

226645

21.08.2010 23:02

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Naleteli sme a poriadne

Antiseptik 69.?.?.?

Jo to byste museli vzít národní ekonomiku do ruky pořádně, a místo z daní podporovat nějaký centrum tak chodit v krojích, rubat dříví valaškou, pít jenom české pivo (jakmile se nějaký pivovar dostane jim do rukou tak pít jiné) a moravské víno. Je to nerovný boj, mládež bez reklamy neví co si na sebe vzít. Potřebujete nové domácí reklamy, třeba "Hanba hamburgerům, z hranolky na hranici a do každé rodiny dřevěné hodiny. A to si nedělám ani srandu, to neustálé zjednotvárnováví světa mi opravdu jde na nervy, přece nestrávím 8 hodin v letadle abych se koukal na ty samé krámy jinde? Je tu určitá naděje, řetězcové obchody se rozrůstají mnohdy na podkladě investic a mnohdy také krachují. Malé domácí obchody a řemeslníci mohou ve vakuu vzniknout doslova přes noc a brát i výměnný obchod vážně, neb se nemusí dělit s investory o zisk. Já sám dnes i zde v Kanadě toto osobně podporuji, sám se tak živím (spravuji železné schody) i když právě teď dost mizerně, což není nadnárodní konkurencí ale nedostatkem peněz mezi lidmi, což zase díky nadnárodním společnostem asi je. Tuhle jsem potřeboval spravit svoje pracovní boty s kovovou špičkou a nastojte jediný švec kterého žena v okolí našla byl ze Sirie. Spravil je na počkání a bezvadně. Dnes místo národ sobě jako bylo národní divadlo tak rostou centra financované průmyslem (zde třeba Bell Centre nebo GM Place), což není nic jiného než postavené za naše peníze jimi nám uzmuté za účelem snížení daní, takže to zaplatíme třikrát, jednou jim a po druhé za ně státu v daních a po třetí zase jim v lístcích do divadla ne na koncert. Pamatujte si přesto že peníze mají oni tak platíme vždy nakonec my. Proto jsou bohatí a my chudí. [chechtot]

226650

22.08.2010 21:58

Geneticky manipulované plodiny: GMO katastrofa v USA. Lekce pro svět

RE: GMO co je pravda??

Antiseptik 69.?.?.?

GMO plodiny maji vyhody:

. dlouha skladni doba a lehci distribuce na trh.

no to je spíš z hlediska kupujícího nevýhoda.
. mensi potreba chemikaliji
to není ale vůbec pravda
. vetsi vynosnost
o tom pochybuji
. lepsi vzhled
zase pokud chcete aby bylo každé rajče stejně velké pak ano, já ne.

Z nevýhodami ovšem souhlasím, jen ty výhody jsou dost pofidérní. Jediná výhoda je monopolismus pro Monsanto, ale to je jenom pro Monsanto, pak už pro nikoho jiného.

226670

22.08.2010 22:10

Geneticky manipulované plodiny: GMO katastrofa v USA. Lekce pro svět

RE: USA náš vzor a nikdy jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Což o to princeznu by bývali asi našli, ale když z ní udělali bubáka na strašení lidstva, tak ona se schovala jinam než na jimi připravené místo. Asi se jí to moc nelíbilo hrát s ní takovou habaďůru. Já být Osáma (tedy princezna) tak se nezachovám jinak.

226671

23.08.2010 15:32

Lži o mešitě na Ground zero

RE: Dříve, než zase začnete předkládat přeložené koniny o CIA/Mossadu...

Antiseptik 69.?.?.?

Číst se musí ale pozorně, jde o malou židovskou skupinu co mešitu podporuje, ADL je proti. Účel je vyvolat rozbroj mezi Američany a muslimy, nikoliv mezi židy a muslimy. Oni jsou z obliga jako vždy.
Ale co je v článku zajímavé je popis o navigaci letadla amatéry. Nejsem pilot ale moje představa je naprosto stejná. Posadit mne za kormidlo cestovního letadla tak nenajdu ani New York, natož WTC. Dolů totiž není vidět, nejen že tam jsou mraky. O Pentagonu ani netřeba mluvit, představa že to co tam vlétlo bylo cestovní letadlo je tak absurdní že toto vydávat za realitu musela být zkouška kam až se dají lidi oblbnout. Bohužel dopadla na jedničku.

226690

24.08.2010 19:08

Písnička jako zbraň

RE: Pochopil jsem to spatne?

Antiseptik 69.?.?.?

Ta písen je stará a mluví o novodobé historii
Jo to je asi jako půjčování peněz které vlastně nemáte. [velký smích]

226731

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 3

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?