Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.09.2009 16:03

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: justice

90.?.?.?

Náhody jsou nepravděpodobné...

199822

08.09.2009 20:28

Janouškův hřebík

RE: vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

90.?.?.?

Proč ta podmiňovací skepse na konci? Vývoj nás již nepochybně zanedlouho vrátí na samý počátek, ať to bylo po vyhnání z Ráje, nebo po potopě... Ti tehdejší ovšem měli oproti nám jednu obrovskou výhodu... Nebylo jich tolik, měli holé zadky a někdo/něco nad nimi drželo hodně dlouho ochrannou ruku, jinak bychom se tady nedohadovali, páč bysme vůbec nebyli.

199882

04.10.2009 23:42

Mizí i místa na zkrácený úvazek

RE: A, proc by nelhali, svym lidem a celemu svetu, oni nic neriskuji,ze ano?

90.?.?.?

Tak jak může zpevňovat koruna, když jde naše ekonomika ke dnu? Od loňských cca 5%, k letošním cca -5%. Trubko. Hodnota měny je dnes daná jen burzovními spekulacemi těch nejbohatších a mírou účinnosti demagogie médií na spotřebitele, nahrazující dnes reálné lidi. Reálného na tom finančnictví ale není, jako ostatně na celém světovém hospodářství, zhola nic. Orwell svůj román nenapsal jako scifi. On jen vyzradil záměry těch, kteří k realizaci jeho 1984 měli už tenkrát prostředky. Dnes jsou ale zase o kus dál a tak je na řadě Matrix.

201697

10.10.2009 02:10

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: jsme neuralgickým bodem Evropy

90.?.?.?

Totální nasazení nebyl koncentrák a prošlo jím spousty Čechů bez jakékoliv újmy, když na ně nespadly spojenecké bomby.Tak před čím je ti Havlovi zachraňovali? Před fyzickou prací? Ta přece neškodí, ale šlechtí. Bez ní by ti umělci pošli zimou, žízní a hladem. Když byli zachráněni aby mohli těšit okupační armádu, zůstali odtržení od života a takové umění je jen intelektuálním exhibicionismem.

202136

10.10.2009 02:39

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Nejak mi to pripomína

90.?.?.?

A o kom je vlastně řeč? Nějak se to z té záplavy moudra vytratilo.

202137

10.10.2009 03:31

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Proč věřit Klausovi? Jeho vzdor nemá žádnou cenu!

90.?.?.?

Zanedbané vnitřní rozpory se pořád neumí řešit jinak, než občanskou válkou. Totéž na úrovni mezinárodní, pak ozbrojeným konfliktem dvou i více stranným. Když se ale uměle, jen z vůle elit po snadnějším dosahu k mamonu, slepí cosi jako EU, bude z toho paskvil s brizancí ekrasitu jen co se ty zmutované externě-interní rozpory nahromadí a protože nemaje potřebných zkušeností si s nimi nikdo nebude vědět rady bez použití násilí - zde vygradovaného nejednoznačnými právy s jazykovou bariérou, národními zájmy v hospodářské krizi a přitom megalomanskou expanzí - skončí nutně EU ve zhroucení jako černá díra, nebo v explozi jako supernova, podle toho které síly v ní převáží. Nic hezkého to opravdu nebude. Ono už to není nic hezkého nyní, kdy LS ještě není v účinnosti. Co teprve až bude.

202140

20.10.2009 18:25

Pod terorem trpaslíků

RE: Protentokrát nesouhlasím.

90.?.?.?

Jakym zpusobem asi bude fungovat Evropa pod LS?

Jednu další generaci potrvá, než se Evropa sjednotí jazykově na Angličtině tak, aby si všichni vzájemně rozuměli. Pak už přestanou mít státní hranice soudobý smysl a stanou se z nich jen hranice administrativní správy, jako v USA a i jinde ve světě, pro zachování iluze svobody. Jde o podobný, ne-li stejný, jen odložený a ne tak násilný proces jakým vznikaly kolonie v Britském impériu, i s tím, že ta Británie, tedy to co celý ten spolek ovládá - londýnské City, je jako obvykle mimo zář reflektorů. Když si ale připomene známé úsloví, že "prachy světem vládnou" a jejich hlavním centrem je právě Londýn se svým City, není o čem spekulovat, neb vše je dáno již od Adama, což ví jen jedno společenství, které si o tom vede záznamy.

Stvůrce si tak prostřednictvím svých rezidentů připravuje další fázi experimentu "inteligentní život", v němž tu jako teze - Jehova (Zeus) - a ondy zase coby antiteze - Lucifer (Prometheus) - zkoumá aplikaci své svobodné vůle na živé hmotě zvané pracovně "člověk", aby syntézou poznatků z obou protikladů mohl svůj výtvor posunout na vyšší úroveň k "obrazu svému". Zbývá si jen přát, aby se mu to podařilo lépe nežli posledně, kdy to musel utnout potopou a nebo z těch svých nároků slevit. Radikálně slevit. Jinak mu za nic neručíme. [chechtot]

202892

20.10.2009 18:30

Pod terorem trpaslíků

RE: Prast jako uhod

90.?.?.?

On nám ten Hrad ještě patří? Vsadím boty, že už ne. Jen se to tutlá. Tady už nám přece neříká pane ani to, z čeho jsme víc jak ze 70% složení - voda.

202893

20.10.2009 21:45

Pod terorem trpaslíků

RE: islamizace

90.?.?.?

Jen žádnou paniku. Sibyla slíbila, že Evropu zaplaví žluté plemeno a těch je tolik, že žádnej Berlusconi nebude nic nikam rozdělovat. Bejt jím, tak se raději učím Čínsky. Mluví tak víc lidí, než mají dvě Evropy dohromady... Jo a jsou to komunisti.

202904

20.10.2009 23:10

Pod terorem trpaslíků

RE: No tak schválně

90.?.?.?

No sice jsme svým biologickým základem zvířata, dokonce hodně nepovedená, když nám chybí potřebná výbava k přežití a udržení druhu v podmínkách této planety, což něco vypovídá o původním místě našeho určení, za něž tradičně považujeme biblický Ráj. Ten ostatní život vykazuje popsané znaky chování, zcela odlišné od zákonů interakce neživé hmoty. Svojí výbavou vědomím si sebe sama, pak i schopnost přeměny energií na práci k určitému požadovanému cíli (lov, sběr, odpočinek, učení, množení ap.).

Člověk je ale nad tuto běžnou úroveň života ještě dále povznesen a to právě proto, aby se na něm mohly projevit vyšší principy duchovní existence, vědomě v něm transformující tu touhu přirozeného, pudy ovládaného sobeckého vlastnictví (potravy, nástrojů ap.), k soužití v kooperujícím kolektivu inteligentních bytostí, konajících ve prospěch zachování svého druhu aktivní změnu svého životního prostředí, nahrazujíce tak ty svoje biologické nedokonalosti a uspokojujíce i své touhy po poznání světa kolem sebe. Symbolika svatoplukových prutů je více než výmluvná.

202912

25.10.2009 21:27

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Bohaté Rusko

90.?.?.?

To je sice pravda, ale ta nakládačka byla vždycky větší a větší. Ta poslední před víc jak 60 lety neskončila ke škodě Evropy s kozáckým koněm pijícím z potoka u Atlantiku, ale jen z Vltavy. Ta další skončí až za tou Velkou louží u Pacifiku, protože jak se již vyjádřili i ruští potentáti a mělo by to být každému v Evropě jasné, až se Rusko ocitne v bezprostředním ohrožení, odpálí salvu všeho co má k dispozici, protože když mají být sami pohlceni zaživa, ztrácí pro ně existence zbylého světa taky právo na život.

Obama & spol. si namlouvají, že tím rozptýlením svých jednotek po prostoru Evropy znesnadní RF takový globální úder provést, nutností eliminovat nejprve desítky jejich evropských základen, což jim poskytne čas na jejich úder proti RF dříve, než přijde řada a ně samotné. Jenomže. Když tenkrát Černobyl zamořil půl Evropy, ve které je těch Černobilů desítky a na každý stačí konvenční nálož dostatečně přesná, což už není jen teorie, tak těch pár desítek přesných "plochodrážních" střel z Ruska, proti nimž není obrana, spolehlivě "zneživí" celý cílový prostor i s těmi US ARMY základnami. Politici EU se už nyní snaží nápadům z USA vyhýbat jak jen mohou, tedy kromě pár typicky českých análistů, protože oni, asi na rozdíl od těch našich análistů, o těch "jaderných minách" samozřejmě vědí. Pokud tedy dostane NATO od RF nůž na krk, a jak víme je NATO spolek co si neví rady ani s pár stovkami pasáků ovcí, tak ten jimi pošlapaný příslib Gorbymu na své rozpuštění splní ještě téhož dne a ty US ARMY základny eliminuje samo.

Ona totiž Evropa moc dobře ví, že je v ní lepší vzájemně kšeftovat, než si bořit domy a nepotřebovala by k tomu ani žádné pakty a spolky, kdyby se politici řídili opravdu hlasem lidu. Třeba to těm politikům dojde dřív, než jim ta RF vinou USA, tu kudlu na krk položí.

203219

25.10.2009 21:42

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!/Rozumne reagovali USA v 1939 kedy čulo obchodovali s Nemeckom/Milý pane

90.?.?.?

(Je mi líto, musel jsem to cenzurovat, i když s obsahem souhlasím. [smích] Prosím, vyhněte se osobním útokům. Děkuji, editor.)

203220

25.10.2009 22:33

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: rozum!!/ Nehnevajte sa pán Joe Black, ste obrezaný?

90.?.?.?

No konečně jsi pochopil, že tady ti pšenka nepokvete. Ale snaha byla. To se musí uznat. Leč pochvalu sotva získáš a neúspěch se v těchto službách neodpouští. Tak mnoho štěstí a méně té troufalosti riskovat na cizím hřišti. [velký smích]

203222

28.10.2009 00:49

Hodlá Amerika napadnout do 3, 4 let Rusko?

RE: Tohle s tim take primo souvisi

90.?.?.?

"Jak se do lesa volá..."

Před několika sty lety ta země ukradená domorodcům za cenu jejich, v dnešní řeči genocidy, dala existenci bezdomovcům z celého světa. Ti si pak ten postrádaný vztah běžně nalézaný v zázemí k rodné hroudě, počali nahrazovat podobně uměle, jako to dodnes činí divadelním gestem při zvucích jejich hymny. Časem ta umělá gesta sice přijali za svá, ale jejich vnitřní vztahy jsou stále pod vlivem pocitů jejich předků v cizí zemi - být ve střehu před ostatními, což je ale v rozporu s přirozeností lidskou - žít pod ochranou tlupy.

A tak jsou ti potomci bývalých dobyvatelů vnitřně rozpolceni, čehož umě od počátku využívají oligarchové k jejich ovládnutí, nabídkou uspokojení jejich touhy po mamonu k "bezpečnému sladkému životu". Rozděl a panuj v kooperaci s cukrem a bičem, v té nejvyhrocenější podobě. Zjednodušeně viděno, se z bývalé spontánní agrese na zdroji bohatý Západ vyklubal pro ty jednotlivé agresory ekonomický diktát oligarchie sfúzované s mafií v dočasnou výslednou prosperitu, aby se mnohem později naopak z úpadku prosperity vykrystalizoval diktát téže oligarchie sfúzované s mafií, ale jako nacionální a s organizovanou agresí na dosud zdroji bohatý Východ. Východ však, na rozdíl od toho tehdy primitivního Západu, své zdroje uchránil dodnes.

Dnes tedy vědeckými a finančními metodami vládnou většině krizí postiženého světa ekonomicko-kriminální zločinci a vydávají to za demokracii. Vyřešit však tu krizi obvyklou agresí za zdroji nepřipadá v úvahu bez rizika vlastního postihu a tak se karta obrací. Z agresivní expanze kdysi dávno, nastává dnes zpětný pohyb dovnitř, mající pro potomky bývalých agresorů obdobně devastující následky, jakými byli postiženi původní domorodci od jejich předků. A začíná se uplatňovat ta druhá půle přísloví z úvodu.

"...až se ucho utrhne", no tak dobře, pro cimprdlichy, "...tak se z lesa ozývá".

203414

28.10.2009 01:33

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Americké

90.?.?.?

No jestli se tyto fantasmagorie učí dnes ve školách, a podle toho jak neskutečně se u nás nafukuje zásluha USA na porážce Hitlera, tak to se ještě dozvíme věci.

Kdepak asi tak působily ty tisíce letadel a tanků dodaných z USA Stalinovi, když jejich vojenská pomoc nepřesáhla 4% celkové válečné potřeby SSSR a ten taky nezůstal USA dlužen jak GB, ale platil zlatem. Spousta toho materiálu z USA byla navíc dodávána záměrně tak odděleně, aby v případě potopení jedné lodi byla dodávka z konvoje použitelná tak možná na náhradní díly. Riziko z dopravy bylo přitom na SSSR a ne na USA.

203417

28.10.2009 16:35

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

RE: co delat?

90.?.?.?

Masové očkování tím svinstvem pod trestem smrti nelze utajit. Muselo by se tedy dát předem na vědomí celé populaci, což by ale vyvolalo velmi rychle spontánní samoorganizovaný (viz rádio a TV v r.'68) odpor takové razance, kterému naše soudobá, byť ozbrojená státní moc, není schopna odolat. Nemá na to ani se svými kolaboranty dost početná a otrlá komanda. Příkladem budiž situace před 20 lety, kdy KSČ upustila od násilného konfliktu policie, milicí a armády s protestanty, byť šlo jen o Prahu (nikde jinde se nic podobného nekonalo) a nechala raději režim padnout, nebo dnešní Afghánistán, kde NATO je bito, jak nezralé žito.

203495

Že by tady byly po srpnu '68 i ty jaderné hlavice, není prokázáno a první kdo by ještě dneska ječel jak Viktorka u splavu, by byl zajisté náš osvoboditel Kocáb... Že však byly Pershingy s jadernými hlavicemi již před tím srpnem '68 v NSR i jinde ve státech NATO a to spolu s pokusem o vytržení ČSR z jeho spojenectví ve Varšavském paktu, je oproti tomu nezpochybnitelným faktem... A jako by ani to nestačilo, tak namísto Gorbymu přislíbenému rozpuštění NATO, se NATO jako rakovina šíří až k samým hranicím RF i s těmi jadernými hlavicemi, dokonce nyní se snahou USA o jejich modernizaci na účinnější mobilní verzi, která zajisté zásluhou našich politiků nemine ani ČR. To vše v době, kdy v Evropě není k existenci jak NATO, tak jaderných raket, důvod... Kdo zde tedy vládne originálním názorem - oproti faktům?

204152

05.11.2009 03:28

Co jsou to vlastně peníze?

RE: Moc hezký článek - bude asi potřeba už brzo vytvořit mezinárodní platidlo mimo dolar.

90.?.?.?

Nemám tušení jak budou řvát americké privátní banky sdružené ve FED, ale to si měly uvědomit dříve, když svojí rozežraností zavinily dnešní světovou krizi!

Ti co ovládají FED ani nepípnou, protože to pořád před světem popírají a ani pípnout nemusí, protože tu krizi nezavinili svojí rozežraností, ale naopak je ta rozežranost součástí jejich taktiky k vyvolání strategické krize s vyústěním ve světovládě. "Dejte mi vládnout měnou státu a nezajímá mně kdo mu vládne", je výrok jednoho z nich a o to víc to platí v případě měny dnes globální.

Před lidstvem stojí jen dvě možnosti, jak to obvykle bývá. Podrobení se lidstva uzurpátorům, nebo nepodrobení se. První možnost nepotřebuje výkladu. Druhá vyžaduje organizovanou energii vyššího řádu než mají k dispozici ti uzurpátoři, aby měli jistotu, že při konfliktu nezůstanou nepostiženi. A tady je ve hře druhá sada opět ze dvou možností. Buďto se ti uzurpátoři podrobí větší organizované síle svých odpůrců, nebo nepodrobí. K té první z druhé sady možnosti by byl mimo hrozbu postihu nutný ještě nesmírně silný podnět řádu božského zjevení, eliminujícího jejich víru ve vyvolenost tím, že jim tu vyvolenost odebere nevyvratitelným argumentem, o němž oni sami dosud ze svých zdrojů nemají ani tušení. Druhá z té druhé sady možností vede přímočaře k Armageddonu, protože "vyvolení" jsou svým fanatizmem ve své božské poslání tak prosáknuti, že bez něho pro ně nemá existence jejich a tím i nikoho jiného, právo na život. Jejich odpůrci naopak než by přijali věčnou roli otroků těch "vyvolených", zvolí raději ať zde zanikne vše živé. Vždyť jde konec konců jen o nepatrnou episodou v existenci Vesmíru.

204184

11.11.2009 11:51

Co všechno je u nás normální

RE: Bohužel vládne nám ksindl

90.?.?.?

Jen mě pořád uniká, kdo jste, koho chcete věšet, jaký k tomu máte mandát a od koho? Nebo je to jedno a berete všechno jako smrt? Hlavně že někdo visí? Pak je ale dobré vědět, že "jak se do lesa volá..." a taky, že "každá hůl má dva konce". Kdo to neví, nebo nectí, bývá dost často překvapený, jak jsou ta pořekadla výstižná... Vy humanisti jedni demokratůrní.

204515

11.11.2009 11:55

Co všechno je u nás normální

RE: Etnický původ

90.?.?.?

Až prozradíš, co je to "hodit smajlíka". [zmaten]

204517

11.11.2009 12:56

Co všechno je u nás normální

RE: Chameleoni

90.?.?.?

Co svět světem stojí, mají všechny státy tohoto světa špiony a kontrašpiony, ale co svět světem stojí, tak se ještě nestalo, aby některý z těch států připustil někomu ze svých úřednických šimlů zavázaných mlčenlivostí až za hrob, své nejtajnější tajnosti zveřejnit. Byť by to bylo z jejich pohnutí mysli v šestinedělí a tím vrozené pitomosti.

Češi tak mají zase další světový primát v blbosti, protože za takový idiotismus se všude ve světě ti provinilci i s jejich šéfy až do pozic nejvyšších, věší na nejbližší větvi a hned, ale v Česku jsou národní zrádci a jejich komplici, hrdinové. A pro koho jsou zrádci hrdinové? Inu jak známo "vrána k vráně sedá...".

Je vám, vy zdejší rádoby demokratičtí humanisti přemoudřelí, je vám jasné, že ČR je právním nástupcem předchozího režimu a zavazuje se tak k povinnosti ctít i zákony směrem k orgánům bývalé státní moci, pokud oni sami neporušovali tehdejší zákon? Nebo už je zde v chodu totální negace prostředí zákona? Dal vám vůbec někdo někdy na vědomí, co je to stát?

Nebo jste skutečně měli provést ten převrat s věšením na kandelábry a stromy, aby svět hned na první pohled zvěděl co jste zač. Teď se vám přece jen sem tam daří svoje pravé já maskovat žvaněním o demokracii. Jste tím jak se píše v Bibli - "vlci v rouše beránčím".

204521

11.11.2009 13:18

Co všechno je u nás normální

RE: Nakonec...

90.?.?.?

Jenomže ti novodobí mstitelé jsou taky výkvět. Jsou však ještě horší než komunisté, protože už nemají žádnou svazující ideu, kterou ti když hlásali, tak si ji přece jenom před lidem nemohli dovolit nectít. Dnes by antikomunisti klidně byli ochotni svoji vyhlídnutou oběť, ať je kýmkoliv, pověsit bez soudu i s celou její rodinou a to pod praporem demokracie. Mejstřík se Štětinou jsou přímo předvojem takových krvežíznivých stvůr.

204522

16.11.2009 22:31

Život po 20 letech kapitalismu

RE: psal to komunista?

90.?.?.?

V této civilizaci se už od vyhnání z Ráje uplatňuje vzájemný vztah mezi jejími jedinci postavený na tzv. "dělbě práce". ON se staral o existenční zajištění a ONA o potomstvo a "domácnost". Toto poznání naší historie se před tzv. "plyšákem" bralo už od školky a výjimku měly jen školy pomocné. Vyžadovalo to totiž poznání, že žádný jedinec druhu který sám o sobě tvrdí že je "homo sapiens sapiens, by totiž nemohl na této planetě existovat déle než pár desítek hodin. Příčinou tak nízké životnosti je druhová vybavenost pro zcela jiné prostředí nežli vládne zde a přirozeně tak musel být tento, už rozumem vybavený exemplář, až do doby jeho dostatečného rozmnožení pod ochranou toho, kdo ho sem vysadil. Od doby ponechání ho svému osudu se ale ukazuje, že přílišná univerzalita rozumu nevybaveného účinnými korektory, ponouká jedince i skupiny ke snaze přiřadit si významnější role nežli mají ostatní. Připouští to různě velká časová náročnost přiměřeně odpovídajícího naplnění jednotlivých činností v rámci oné dělby práce. V průběhu času se ta chybějící a korigující zpětná vazba nutně začala projevovat tendencí k růstu oné pseudovýjimečnosti, s exponenciálním průběhem nade všechny meze. Obdobně se, na rozdíl od velmi stabilního průběhu v činnosti Slunce, projevují hvězdy z cca 1,2 vyšší hmotností a to v efektu zvaném výbuch novy, případně v ještě grandióznějším projevu supernovy. Neexistuje-li vnitřní, dosud nepoznaný (socializmus neuspěl) a tím neuplatněný prostředek na zastavení a utlumení uvedené pseudovýjimečnosti pracovně nazývané "kapitalizmus", jehož jsme očitými svědky a účastníky, pak nezbývá, nežli očekávat Stvořitelův zásah z vnějšku. Ten ovšem i kdyby byl reálný, nemusí přijít včas a tak jsa vybaveni poznáním vojevůdců, že jistota je kulomet, nezbude jiné cesty, nežli pro tu korekci nalézt schůdnou a dlouhodobě působící metodu sami uvnitř své civilizace. Je-li to vůbec možné, nebude to vůbec snadné, jak konec konců vyplývá z příspěvku, na nějž reaguje tento.

204994

17.11.2009 22:56

Život po 20 letech kapitalismu

RE: A pamatje te si

90.?.?.?

Pro každého je užitečné znát ono slavné: "Věř, však komu věříš, měř!" A nejen znát.

205110

17.11.2009 23:47

Život po 20 letech kapitalismu

RE: A pamatje te si

90.?.?.?

Je dobré do toho světonázoru zahrnout i objektivní realitu, kterou byla II.SV, prohnavší se střední a východní Evropou tam i zpět, zatím co její zbytek, mimo východního Německa, přílišnou újmou netrpěl. USA si na té válce dokonce nekřesťansky (jak jinak, že?) nahrabaly, takže jednak si tu Evropu v jejich zóně podřídily zadlužením a pak, měly také dost prostředků na modernizaci své armády pro to, co nezvládl Hitler. Západ měl tak neporovnatelně lepší výchozí poválečnou pozici k hospodářské soutěži se socializmem a ještě ty své přebytečné kapacity mohl věnovat na všemožnou devastaci, dehonestování i na válečné hrozby tomu socialistickému společenství, válkou oslabenému nejen materiálně, ale i populačně. A přece to tomu nadupanému a pod knutou kapitálu vybičovanému úsilí Západu trvalo víc jak 40 let, než se mu podařilo rozložit toto kapitál odmítnuvší uskupení až po vymření tří generací těch počátečních protagonistů socializmu, zkorumpováním jeho vůdců.

Proto jakékoliv srovnávání už na 200 let zkušeného a zazobaného kapitálu, se samotnými počátky budování socializmu na zelené louce, je zcela mimo mísu. Kdo tak přesto činí, je buďto blb, nebo placený demagog. A je tedy na místě, ostatně jako vždy, se ptát: Qui bono?

205117

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 2

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 6

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 031,68 Kč
1 unce stříbra
553,24 Kč
Bitcoin
668 425,07 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?