Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeny 4 příspěvky, 1 jméno: kozoroh.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.07.2009 01:53

Zlověstné místo - Astana

Stavět města je stále lepší než je bombardovat, jak to vidíme dnes.

kozoroh 61.?.?.?

No, dobrá, stavějí něco v rámci svého přesvědčení a je to za olej, co prodají a udělají něco, co jim bude sloužit dle jejich představ o světě.
At, už bylo v lidské společnosti jakékoliv náboženství, tak v tom hlavní roli hráli peníze a s tím spojená moc a krve bylo proto toto klanění kam ses podíval.
Československo mělo velmi kvalitní uran a co z něho má? Nic. velké nic a ještě jsme na to obětovali naše nejlepší lidi, mukli, pro jejich odpor ke komunistickému režimu, dali jsme všechno zadarmo a ještě se naši komunističtí kolaboranti předháněli, doslova vydrancovali naše přírodní bohatsví, ještě na víc naslibovali Moskvě, aby se sámi co nejvíce zalíbili úpně nemožné dodávky , jen , aby se novým mocipánům zalíbili a nehleděli, co to bude náš národ stát, jak na životech, tak takovému finančnímu rozmachu, jež by náš stát postavil na úroven Svýcarska.
Jinými slovy, politikou komunistů, jsme ztratily svoji " životní příležitost", což jinde ve světě využili, když tu příležitost dostali, takže časem se najdem někde na posledním žebříčku životní úrovně, nebot dnešní Česká republika nemá moc přírodních zdrojů, daloby se říci, že ve většině již jsou vyčerpány a náš další život bude dost drahou záležitostí, zejména, když si vše prodáme do cizích rukou, což je další omyl, našich, tentokráte ,dnešních, progresívních "demokratických politiků", kteří se zase chtějí zavděčit někde jinde a jiným, než svým vlastním lidem.
Prostě je to tak, vlastnit Saharu, tak za pár dnů politiky našich politiků budem písek dovážet, marná věc, nikdy, co by národ se nedočkáme úspěchu, jako výsledku pro blaho všech, jen a jen, pro blaho některých jedinců a nebo skupin.
Tak,at žije jejich slunečný město, když nemůže být u nás.

195305

10.07.2009 02:28

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: naivita Rusů a jejich náboženství

kozoroh 61.?.?.?

Rusa je i sionista jeho bližní, zatímco pro zbožného Američana je každý, kdo nebere boží přikázání smrtelně vážně sluhou satanovým.
Tahle věta je "přitažená za vlasy", je vidět ,že jste nikdy asi nic nečetl o tom , Vámi zmíněném sionismu.Sionista není bližší Ruskému občanu, ten ,byl vždy sionismem podveden,co by revolucionář,rudý komisař, bojem za práva dělníků a rolníků a jinými propagačními lživými projevy, jen si vzpomente na kamufláš Lenina = jinak židovského Scrull, kterého židé komunisti udělali Rusem a dělnickým vůdcem. Ted, se všimněme Američanů, který "brání slovo Boží", tak ,že Krista nenávidějící židé zastávají všechna pro stát důležitá mista v Americe,od finančnictví,až po media a vládu, v Bílém Domě se vaří kosher a kosher i mluví. Amerika je země která tento satnismus vyvezla do Ruska ,copak nevíte odkud pocházel Trocký =Bronštein a jeho židovští revolucionáři,co připluli rovnou z New Yorku, musíte vědět , že první komunistické noviny byly vytiskunutý v Chicagu a v jazyce jidiš=židovském.Nakonec poplatky z kapes USA občanů do Israelu mluví samy o sobě.
=============
The United Snakes of America belong to JEWS !!!
Mon, 23 Mar 2009 14:33:18 GMT
JEWS CONTROL THE U.S. GOVERNMENT AND FINANCE AS PART OF A "JEW WORLD ORDER" AND THEREFORE ARE TO BLAME FOR THE ECONOMIC TURMOIL. THE ARREST OF WALL STREET JEWISH FINANCIER BERNARD MADOFF, WHO SWINDLED $50 BILLION FROM INVESTORS, PROMPTED AN OUTPOURING OF ANTI-SEMITIC COMMENTS ON MAINSTREAM AND EXTREMIST WEB SITES, ACCORDING TO THE ADL.
============
*The ownership of the 12 Central banks, a very well kept secret, has been revealed: 1. Rothschild Bank of London 2. Warburg Bank of Hamburg 3. Rothschild Bank of Berlin 4. Lehman Brothers of New York 5. Lazard Brothers of Paris 6. Kuhn Loeb Bank of New York 7. Israel Moses Seif Banks of Italy 8. Goldman, Sachs of New York 9. Warburg Bank of Amsterdam 10. Chase Manhattan Bank of New York.
=============
Doufám,že věříte ,že sionismus a komunismus je jedno a to samé.Tak,jak ruský občan musí tolerovat sionismus ,tak, americký občan ,nemá na vybranou a tak i zbytek světa ,kde všude jsou sionisti.

195307

10.07.2009 03:21

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

Svět se mění a s ním i boj mezi křestany a zionisty.

kozoroh 61.?.?.?

Dnes se můžem dočíst, že určité akademické kruhy nehodlají skákat,jak jim mnozí politikové předepisují a tak i vyhlásili akademický bojkot statátu Israelu a jejich akademikům.
V Kanadě, v Torontu,paní Lesley Hudhes, co by liberální kandidát,která se nezalekla sionismu a soudí židovské advokáty a člený Kanadského Židovského Kongresu pro křívé nařčení z antisemitismu,což mělo vliv na její zvolení.V boji o židovskou nadřazenost dochází však k mnoha omylům propagandy i když křestanští politici se snaží kolaborovat ze všech sil, tak stejně ,čas od času to někde pořadně zaskřípe a lidé začnou přemýšlet a to je to ,co se ted od občanů nežádá.
Ted, Evropské Společenství darovalo na ůtržbu ostnatého plotu a plynové komory, budov a jiného na 5.9 milionů v amerických dolarech na Auschwitz, který ze strany polské vlády dostane na 64 milionů dolarů, aby se zachoval symbol krutosti nacistů, uvažte, že by Israel přispíval na památník Gulagu, co by pomníku židobolševické krutosti, na oběti ukrajinského hladomoru.
"EU donates millions to preserve Auschwitz".
USA, s presidentem Obama vyhlásil v 17 dubnu "holocaust Remembrace Day", co takhle "Armenia holocaust day a nebo, Gulag holocaust Day?
Obama vyhlásil měsíc květen, jako "Jewish American Heritage Month,co by poděkování,jaký přínos od židů má Amerika.
K tomuto prohlášení, bych doporučil článek, z 23 března "Reliase Modoff or Risk War", Israel Warns USA, z pera Sorcha Faal,reportera "Western Subscribers.
Kanadská vláda nezůstane stranou a na "Výzkum holocaustu" školení a jiného, dává 984.500 dolarů z kapes svých křestanských poplatníků.
Učme se dále, když četme článek, pod nadpisem"Israel unlikely to assist UN war crimes probe".Vezměme úvahu,že tak zvaní židé representují 0.8 procent celosvětové populace, co se dělá pro ten zbytek světové populace a jejich oběti?
Co, takhle Gaza holocaust Day?
Na závěr k posouzení dávám v originale "The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal"
Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
"Author recounts experiences in Nazi concentration camp"
------------------
Israeli Spokesman Says We Control Stupid Americans
Written by www.daily.pk
Sunday, 01 February 2009 01:09

195308

10.07.2009 05:54

Připravuje Gruzie a Západ nový konflikt v kaspické oblasti?

Tam ,kde je olej, tak ,tam nebude klid do doby , kdy hlavní elita to nedostane

kozoroh 61.?.?.?

Jaké to štěstí pro nás, Čechy, Hodonín nestojí za to, aby nás někdo "osvobozoval" odnás samotných a od našich plánů, co s tím nerostným bohatstvím uděláme, na to povolení bychom asi nikdy nedostali.Neštastná země která je obyvatelstvem chudá,ale přírodními zdroji bohatá, dokonce se boj o moc nad olejem přenese do polárních krajin Severního Polu a zájem vzrůstá o Jižní Pol, kam se tak zvaní badatelé poslední dobou hrnou,dokonce i Čínský "vědci" přijeli "studovat", aby jako něco,náhodou nepromeškali.Svět je doslova rozeštvaný kam se jen podíváte, Indové spouštějí svou první atomovou ponorku,NATO se rozšiřuje, USA dalo Israelu na nukleární program 2.775 billionů dolarů,staví nové základny po celém světě, takže vůbec nemusíme čekat na předpověd majského kalendáře ,že svět zkončí 2012 a může to začít,tady v Kaspické oblasti, politicky jsou vidět nepokoje v celém světě ,nikdo není spokojený s tím,co má, všichni chtějí víc a víc,dejte mi celý svět a ještě 5 PROCENT NAVÍC. Lže se,krade se, poctivým a skromným lidem se znepřijemnuje život,zatímco kriminalníkům se život ulehčuje,kdo krade,je chytrý,kdo nekrade je hlupák, to je heslo tohoto světa dnes a podle toho to tak vypadá,že budoucnost bude nukleárně záživá můžem pozorovat,jak, bohatí se zásobují a zahrabávají se společně s politiky pod zem.Všichni vědí,že jednoho dne přetopený "hrnec" vybuchne a přípravy jsou vplném proudu,proč se lékaři snaží o nového člověka ze skumavky, klonování,výskum spermií a jejich umělé nahražení, vše předpovídá,že jednoho dne, nezůstane,kámen na kameni, tak to nepřežije ani ta pumpa na olej a i ten,co by chtěl pumovat.Jestliže se nám na polích farmářů oběvují podivné kresby, tak, možná je to varováním proti tomu,jak je elitou veden tento svět, politicky,nábožensky a všechno ostatní je zkorumplovanost lidského myšlení,jež se podřídilo dábelskému mamonu, jehož konec je světová katastrofa, jak k tomu přijdou ty země, kde není naprosto nic, proč by se tam válčilo a přesto budou muset umřít?
Proč člověk ,jako takový není spokojen ,co má, copak , toho nemá dost ke svému žití?

195315

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?