Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 46 příspěveků, 2 různá jména: Peol, Václav Semerád.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.04.2008 09:12

Kulínský? Zavřít, až zčerná

Peol

Peol 194.?.?.?

osobne jsem pro podminku jen pripade dobrovolneho vyklesteni, To, ze nejaky ucitel nebo trener zneuzije autoritu, kterou mu na bedra vlozila spolecnost, je jednoznacne nebezpecne. Divky se samozrejme musi prizpusobit teto atorite, aby se clovek mohl naucit hrat na hudebni natroj nebo byt spickovy sportovec, musi se sebezaprit. Pokud 14-lete divce vtisknete pocit ze pokud chce neco dosahnout, musi se nechat ponizit, bude to tak delat cely zivot - ve sboru, ve skole, v praci.... nakonec budou muzi ti, jenz budou mit doma manzelku, ktera nepozna rozdil mezi slozitejsi dustojnou cestou a jednoduchou nedustojou, v tomto smeru se klade, vic nez kdy jindy klade, na Zenu pomerne znacny tlak, nakonec my vsichni prestaneme hledat v setkani muze a zeny hlubsi smysl, nakonec vsichni pujdeme touto jednoduchou cestou a nakonec sami sebe takovymi rozsudky okrademe nebo proc by jste meli cely zivot prozit s jednou zenou pokud si ji, a nebo obecne zen, nevazite ?
Za jeden bod v rozsudku patri 1 rok natvrdo, jinak nebylo rozhodnuto dle zakona a urcite ne dle moralky.

160083

11.08.2008 08:44

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: fuj

Peol 194.?.?.?

Váš příspěvek možná skrývá odpověd na LŽI, které jsme se mohli v novinách dočíst, zřejme rádoby fanatická nenávist k Rusku dáva novinářům jakési morální právo nejen zkreslovat informace ale přímo otevřeně lhát do novin. Četl jsem o víkendu několik článků ktëré porušili novinářský kodex tak hrubým způsobem, že by se za to nemusel styděl ani Goebbels.
Nemám rád Rusko, mám mnohem blíž k Američanům, ale takováto propaganda je nejlepší a také jediný způsob jak rozpoutat 3. světovou válku.
Stejní uslužní bezpáteřní lidé budou už za pár let možná sloužit Rusku a psát lživé články z druhé strany ...

167677

24.04.2009 07:53

Zvědavec byl nedostupný

Potěšilo mě to

Václav Semerád 194.?.?.?

Včera jsem se opravdu lekl. Dnes jste mě potěšili, že to pořád ještě funguje. Uvidíme, jak dlouho... (sakra, už bych měl nechat těch špatných proroctví, nejhorší na nich je, že se poslední dobou nějak moc často vyplňují!)... Radši ať to šlape v pohodě... [smích] Držím palce!

189256

26.05.2009 08:51

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: milý pane Tomane, vzala jsem si alžírského bezdomovce

Václav Semerád 194.?.?.?

Rasisté v rodině vám zničili život... dlouho jsem o tom přemýšlel, než Vám odpovím. Rasismus je podle mě nepříliš inteligentní zjednodušování problémů na pouhou barvu kůže (atd.). V jedné své knížce (bavím se občas psaním sci-fi) mám velice inteligentní humanoidní mimozemšťany, kteří se nás pozemšťanů panicky bojí. Proč? Podle nich jsme plní zla (těžko jim oponovat!). Mimo jiné nám vyčítají, že na Zemi máme různobarevné rasy. Oni mají jednu (podobají se Cikánům a mám tam na toto téma i marginální konflikt na Václaváku). Dost těžko se jim vysvětluje, že jsme se nepromíchali ne protože bychom se barbarsky od sebe umělými hranicemi oddělovali, ale prostě jsme donedávna neměli ani možnost hromadně se promíchávat (oni měli kosmickou dopravní síť už v době, kdy jsme tloukli kamením mamuty.[smích]) Mám takovou vizi, že pokud se dřív nevyvraždíme, pak se jednou budeme vzhledově podobat právě jim (a našim Cikánům - zastánce čistých ras ať klepne Pepka). Mám mezi kamarády Alžířana, Jemence i Inda, kteří v Praze vystudovali a kterým některé holé hlavy nesahají ani po ponožky. Peruánka Ruis u nás v rodině bydlela, když nemohla sehnat ubytování - dnes je MUDr, žije ve Španělsku, senzační Indiánka. Měl bych být potěšen, že někteří míšenci (Rey Koranteng, Zuzana Tvarůžková a další), evidentně Češi, jen nezvyklé barvy, již začali moji vizi naplňovat.

Klíčová otázka je příčina rasismu, na který si stěžujete. Čím se zabývá Váš bývalý bezdomovec? Pokud dělá něco užitečného, pak je odpor proti takovým neracionální a zřejmě spadá pod projevy oné nižší inteligence, proti níž někdy nechrání ani diplom doktora medicíny. Jestli se ale někde válí a nechá se vydržovat, pak odpor proti němu nemusí být vůbec projevem rasismu. Odpor proti flákačům je totiž racionální barva nebarva. Flákači se obvykle protloukají všelijak, žebrota je pak to nejmenší zlo, většinou se k tomu připojuje parazitismus horšího druhu a obranu proti tomu nepovažuji za chybu. Je stejně špatné diskriminovat poctivé jako podporovat kriminálníky - to jsou ovšem krajní meze, nuancí mezi tím bude víc, to už ale musíte vědět Vy, kam to spadá. Já to nevím, tak nesoudím. Černé i růžové brýle pomáhají leda zlu.

191935

27.05.2009 07:11

Přestárlý muž obtěžován kanadskou policií RCMP

RE: Vystiznejsi nadpis

Václav Semerád 194.?.?.?

Obtěžování - latinsky buzerace. Kdo obtěžuje - buzerant.

192005

27.05.2009 08:10

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

TOLERANCE je dnes příšerně zneužívané slovo!

Václav Semerád 194.?.?.?

Proč nemám rád slovo TOLERANCE? Protože je dnes zneužívané skoro stejně jako rasismus. Abych nebyl jen proti, nabízím lepší hodnocení: nesnažme se o toleranci, ale o SPRAVEDLNOST. Často je to totéž, ale ve spoustě příležitostí jsou tyto dva pojmy ostře proti sobě. Příkladem nespravedlivé tolerance je Havel, když propustil obrovskou amnestií na svobodu smečku, která měla zůstat zavřená. Oni se tam brzy vrátili, ale kolik zla mezitím způsobili! Neměl by se nám za to SPOLUPACHATEL Havel omluvit? Darebáci, zloději, pedofilové a vrazi dnes křičí hlavně po větší toleranci, ale NIKDY ne po spravedlnosti. Proč? Protože podle spravedlnosti je u nich namístě netolerantní trest. Pozor, sama netolerance není ideál, když znamená nespravedlnost (občas se to kryje), ale zkusme každý případ posuzovat spíš podle hlediska spravedlnosti. Je to podstatně lepší hledisko. Toleranci (ve smyslu odpouštění chyb) si nechám pro kluky, kteří mi mičudou prokopli okno (a neudělali to záměrně). Ale spravedlnost se snad v takovém případě spokojí s pouhou domluvou, ne? Na rozdíl od profesionálních zlodějů to ti kluci příště neudělají. Víme? Mezi námi, necítím rovnítko ani mezi spravedlností a zákonností. Že by byly všechny zákony spravedlivé? To ani náhodou! Příkladů na nespravedlivé zákony je plno, však proto se i zákony musí občas měnit (smůla, pokud je to k horšímu, že?). Potěšilo by mě tedy, kdybyste místo po toleranci volala po spravedlnosti. Pokud můžete - bylo by to rozhodně férovější (fér ostatně také znamená spravedlnost, ne?)

192016

02.06.2009 09:57

Spojené státy používají v Afghánistánu bílý fosfor

RE: Něco snad vysvětlím.

Václav Semerád 194.?.?.?

Čtvrtá možnost je, že to dostali rozkazem. O rozkazu se nepřemýšlí, rozkaz se vykoná. Chce to jen silný žaludek, ale už v Kosovu si Američané stěžovali na Francouze a Španěly, že mají příliš slabé žaludky, když mají bombardovat jasně civilní cíle. A vybombardovali je za ně, takže ONI to dokáží.

192483

03.06.2009 07:08

Spojené státy používají v Afghánistánu bílý fosfor

RE: Něco snad vysvětlím.

Václav Semerád 194.?.?.?

Svatá prostoto! Odkdy se Voldemorti ohlížejí na veřejné mínění? To by nemohli tu od základů vylhanou válku v Iráku ani v Afghánistánu vůbec začínat! Nesměli by hromadně používat střely s ochuzeným uranem a fosfor? Co třeba Fallúdža? Už tam byl přece hromadně nasazený! Svatá prostoto! Blahoslavení chudí duchem!

192542

03.06.2009 15:20

Spojené státy používají v Afghánistánu bílý fosfor

RE: Něco snad vysvětlím.

Václav Semerád 194.?.?.?

Madeleine Allbrightová: Nač bychom měli tak skvělou armádu, kdybychom ji nepoužili?

Kdo chce psa bít, hůl (i psa) si najde.

Vaše argumenty mi zase připomínají přísloví: Tonoucí se i stébla chytá. [chechtot]

192566

04.06.2009 07:22

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

Doba se vrací...

Václav Semerád 194.?.?.?

Budeme mít zase šeptandu, jako za Hitlera a Husáka... Fanatické udavače v každé hospodě... Gumové zákony, umožňující každého patřičně skřípnout a po náležitém zpracování (waterboarding - žhavá novinka už od středověku) bude každý rád, když bude za suchý krajíc hrdinně dolovat uran... Ve výhodě budou ti, kdo ještě nezapomněli na konspirační taktiky proti StB... Sakra, tohle snad mělo být horrorové scifi a ne literatura faktu...!

192613

04.06.2009 08:09

Spojené státy používají v Afghánistánu bílý fosfor

RE: Něco snad vysvětlím.

Václav Semerád 194.?.?.?

Steve, o něho mi nejde. Já chápu, že je to dobře placený, ale ne provokatér, nýbrž dezinformátor. Blahoslavení chudí duchem budou ti, kdo mu na tohle skočí. Takové kydy... že by vojáci v Afghánistánu fasovali jeden jediný fosforový granát (když musí vyplácat celou bednu, přece to nevyhodíme, když už je to těžce zaplacené?). Tady jde ale o to, že jen jedno to svinstvo z celé šňůrky se podařilo aspoň trochu rozmáznout. Ve Fallúdži takové munice vystříleli tuny, protože tam nebyl nikdo, komu by se to rozmáznout podařilo. Úkolem dezinformátorů je udržet zuby nehty naprosto "neposkvrněný štít" těch "rytířů, co za nás čestně a spravedlivě bojují za demokracii!", takže platí: "Zatloukat, zatloukat a zatloukat", a když už ani to není udržitelné, tak "Zlehčovat, zlehčovat, zlehčovat". Osvětlovací granáty jsou samozřejmě naprosto neškodné (i když mají pancéřový obal, místo klidného hoření se po explozi rozprsknou, takže se s nimi osvětlovat vlastně ani nedá, tak je aspoň prohlásíme za kouřovou clonu, ne?). Jako by mohl správný nápis na bedně navonět žumpu uvnitř! Osvědčený vietnamský napalm je dnes bohužel zakázaný, to byl taky príma osvětlovací prostředek, že? Jak ty vietnamské teroristické děti krásně hořely! Tihle strážci mravní bezúhonnosti vrahů prostě nemohou připustit, aby lidé prohlédli, že ta smečka jakoby z oka vypadla esesákům na Ukrajině - ovšem až na modernější zbraně s laserem a brnění, které jim zachrání život, i když jim mina odstřelí nohy - mrzáci ale nejsou mrtví, takže statistika pro "veřejné mínění" vychází maličko lépe, že? Jeden z nejlepších (nejhnusnějších) vtipů je, že "oni se musí ohlížet na veřejné mínění". Jaképak veřejné mínění? To, které tak pracně usmolí jejich mediamachři? No, zřejmě to nestačí, všichni se nedívají jen na Fox nebo Novu a nebaští jim to, proto Voldemorti nasazují své homunkuly Všudybyly (Všudybud a Mámení, známí to průvodci Komenského Labyrintu...) jako záplaty tam, kde to teče. Tihle Všudybylové (mediamachři internetu) dnes s hraným odporem vyčítají Arabům řezání nepřátelských hlav, jako kdyby neexistovaly fotografie amerických tanků, ozdobených uříznutou hlavou vietnamce... Všudybylové ovšem musí mít extrémně silný žaludek, že? Já ne, končím, Howgh!

192616

11.06.2009 07:29

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: podpis

Václav Semerád 194.?.?.?

Já se přidám. Světu vládnou Voldemortové. Poslouchat je a plnit jejich příkazy začíná být zločin, směřující k potlačení lidských práv. Pokud něco poslouchat, pak Vyšší princip... ale ten nenajdete v zákonech, on je už v mnoha bodech proti nim...

193043

11.06.2009 08:25

Rasisté za demokracii

Podle Bible je to přece správně!

Václav Semerád 194.?.?.?

Tvrdím, že největším omylem Dänikena bylo, když domov svých "laskavých bohů" umístil kamsi do hodně vzdáleného vesmíru. Je to hodně krutý omyl. Jsou to totiž ďáblové. Z nepříjemně blízkého Pekla... Nejhorší je, že se nevrátili do svých dálek, jak Däniken tvrdí. Jsou pořád tady.

Bible tvrdí, že světu budou vládnout, aby se ukázala jejich špatnost. Je to opravdu krásné (i když se obávám, že nechtěné) proroctví. Ano, už nám vládnou. Jak? Špatně. To už víme.

Jen si nemyslím, že jsou svou podstatou z nějakého jiného a už vůbec ne vzdáleného světa. Potěšilo mě, jak se ujalo (a nejen tady) jejich označení - přesně tak, jak jsem je v jiné diskusi vymyslel. Ano, Voldemorti (Ti-jejichž-jméno-nesmíme-vyslovit). Posedlí mocí tak, že by rozsekali i vlastní duši... (Rowlingová jistě dodnes netuší, do čeho to šlápla).

Voldemorti jsou mezi námi na Zemi. Jsou nejspíš z masa a kostí (Skull and Bones). Jen se nám Zemi pokoušejí proměnit v něco, co by jim samotným vyhovovalo víc: v Peklo na Zemi. Pokud jim to umožníme, budeme živořit v Pekle. Oni tomu budou (jako dosud) šéfovat.

Obávám se, že je nemůžeme porazit jejich vlastními zbraněmi. Penězi? (Mají jich, kolik si jich natisknou.) Vládou? (Plnou prodejných homunkulů a jelimanů?) Zákony? (Gumovými, aby se daly snadno překroutit podle jejich potřeby). Mám ale dojem, že na to můžeme jít úplně jinak. Jak? Dobrá rada zlata dražší (zvlášť když dárcům v hlavě straší)... ale něco snad zmůžeme. Můžeme (a musíme!) si totiž pomáhat. Odspodu, od oblastí nezasažených Voldemorty. Ti se drží nahoře, dole můžeme být silnější my. Pokud ovšem budeme chtít. Jen se obávám, že to dá fušku.

(Křesťané jistě prominou, že tahám jejich terminologii do něčeho tak pří...Zemního. Proč ne, když je to pravda... Proč to nezačít vykládat jinak než oficiálně, když víme, že se i Papež kajícně podrobil Voldemortům?)

193047

11.06.2009 10:31

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Chce to rozum???

Václav Semerád 194.?.?.?

Jakékoliv setkání s právem znamená katastrofu pro každého, ať je již vinen nebo ne. (Francouzský osvícený právník a spisovatel Françoise de Pitaval (*1673 - 1743) - aneb nic nového pod sluncem...)

Člověk, který změní svého advokáta, je na tom podobně jako ten, kdo si přestoupí z jedné paluby Titanicu na jinou...

193059

12.06.2009 12:15

Falošné pravidlá politickej korektnosti a pokrytectvo „liberálnych“ mediálnych elít

Pravda chráněná zákonem...

Václav Semerád 194.?.?.?

Lež, která pomůže revoluci, stává se revoluční pravdou... (Lenin)

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou... (Goebbels)

Pravda, chráněná zákonem, se stává nedůvěryhodnou lží...

193179

15.06.2009 07:28

Falošné pravidlá politickej korektnosti a pokrytectvo „liberálnych“ mediálnych elít

RE: Docela mne fascinuje,

Václav Semerád 194.?.?.?

Kdysi jsem byl dávat krev (to už dnes nemohu). Do čekárny vtrhla sestřička a hlaholila: "Čestní dárci mají přednost!" Pak to začala brát jednoho po druhém a u mě se zarazila: "Vy jste přece čestnej? To jste měl jít napřed!" Já na to: "Já nejsem čestnej, já jsem padouch!" (pro neznalé: čestní dárci=bezplatní).

193316

15.06.2009 07:57

Falošné pravidlá politickej korektnosti a pokrytectvo „liberálnych“ mediálnych elít

RE: Politici z dôvodu svojej profesie musia byť klamári.

Václav Semerád 194.?.?.?

Já se na to dívám trochu jinak. Kdysi mi znepříjemňovali život páni od StB (mimochodem nebezpečně inteligentní! - ani se nesnažili nabízet mi "spolupráci" - zřejmě pochopili, že to nemá smysl!). Po sametovce jsem si dlouho říkal: máme se hůř, ale to je cena za svobodu. Zvíře v kleci má plný břich, ale svoboda stojí i za trochu hladu.

Teď se ukazuje, že se sice máme hůř (až na ty, kterým (by) se vedlo dobře i za Husáka), jenže s tou svobodou to jde pěkně s kopce. Rozměry klece se zvětšily, ale klec sama, jak se zdá, zůstala. A pokud bude klecí celý (tzv. svobodný) svět, pak taková klec ani mříže nepotřebuje.

Husáka ale považuji i nadále za darebáka a Dubčeka sice za idealistu, ale taky za politika. A politiku za svinstvo. Staré české selské přísloví říká: Kdo kydá hnůj, vonět nemůže...

193317

29.06.2009 19:17

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

Myslím, že je třeba protiúder.

Václav Semerád 194.?.?.?

Pane Stworo, když už jste se stal obětí útoku, podejte trestní oznámení na autora trestního oznámení na Vás, (případně na neznámého pachatele, pokud ho neznáte), pro trestný čin pokusu o protiústavní potlačování svobody slova podle Listiny základních práv a svobod (je součástí naší ústavy). Ať to dopadne jak chce, oboje se dá pořádně rozmáznout (ocituji to na svém webu také).

194362

30.06.2009 07:55

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Myslím, že je třeba protiúder.

Václav Semerád 194.?.?.?

Můj web je spíš typu "HOBBY" - vstup je sw(tecka)gurroa(tecka)cz. Je tam jen pár úvah typu blogů, ale možná právě proto jsou tam přehlednější než jinde. Podle nadpisů si může každý myslet kdovíco, např. u témat "Proč nepoužívám slovo Romové", "Proč nemám rád slovo Tolerance", "Černobyl po 20 letech", "Návrh matematicky progresivního trestního řádu", "Déja-vu", "Prosaďme logo NON-EU"... chce to přečíst a porozumět (například logo NON-EU není proti EU jako takové, jen proti ouřední šikaně). Hlavní náplní webu je ale sci-fi (jeho fandové si tam smlsnou víc)...

194459

07.07.2009 08:15

Čtrnáct charakteristik fašismu

Žádný autopilot!

Václav Semerád 194.?.?.?

Víte, tady nešlo o autopilota. Mně to zapálilo hned když jsem poprvé spatřil tu ránu, kterou letadlo do WTC udělalo. Byla totiž našikmo. Co to znamená? Jedině to, že letadlo do WTC narazilo v náklonu - tedy v zatáčce. Co z toho ale vyplývá? Představte si sami sebe na místě hypotetického Muhammada Atty. Umí pilotovat jen trošku (víc nepotřebuje) a chce to napálit do mrakodrapu. Přirozené a logické bude, když letadlo nasměruje už z dálky a pak bude jen vytrvale držet směr - takže narazí rovně! Něco jiného je, když bude letadlo řídit někdo na dálku (žádný autopilot, ale RC aparatura). Pak - pokud neletí přímo za tím letadlem, si nebude jistý směrem a bude muset směr neustále dorovnávat, letadlo bude lavírovat a přibližování nebude přímé, jako u pilota, který tvrdohlavě drží přímý směr. Až nakonec ten chlap s dálkovým řízením zjistí, že letadlo míří vedle, udělá na poslední chvíli zatáčku a strefí se - ovšem v náklonu, jak se i stalo. Je to logické? A to třetí letadlo: když si pasažéři uvědomili, co je může čekat, mohli vtrhnout do kabiny - a zjistit, že je (až na dvě plastikové figuríny) prázdná. Tomu, kdo letadlo řídil na dálku, pak nezbylo než to napikovat do země, aby se nikdo nedozvěděl pravdu. A proto třetí budova WTC 7, pečlivě podminovaná a připravená k pádu, musela spadnout "jen tak" - oficiální vysvětlení je tady naprosto nesmyslné, stejně jako podvržený pilotní průkaz, který oficiálně proletěl celou hořící budovou skrz naskrz a zůstal přitom čitelný a neožehnutý! Příšerné je, jak většina světa ty oficiální hlody zbaštila i s navijákem. Že by nikdo neuměl samostatně uvažovat? Faktem je, že oficiální média ihned začala brojit proti "konspiračním teoriím" a přidávala do nich zjevné nesmysly, aby je mohla lépe vyvracet. Ale samostatně myslícím lidem to snad dojít mělo, ne?

30607

10.07.2009 11:08

Připravuje Gruzie a Západ nový konflikt v kaspické oblasti?

RE: Tam ,kde je olej, tak ,tam nebude klid do doby , kdy hlavní elita to nedostane

Václav Semerád 194.?.?.?

Dnes je moderní tvrdit, že se historie pohybuje po spirále... dříve se tomu říkalo bludný kruh... [chechtot]

195340

23.07.2009 07:27

Internetoví surfaři dostávají plat za šíření izraelské propagandy

Nějak jim to ujelo...

Václav Semerád 194.?.?.?

Když se ale člověk nestranně podívá po internetu, musí přiznat, že se tvůrcům poněkud vymkl z pracek... [chechtot] Ne že by na něm nemohli mít Voldemorti propagandu a třeba i dobře placenou. Ale těch přicmrndávačů je tam, naštěstí, zatím menšina. Sice velice agilní, ale menšina. Aspoň víme, kdo tyhle týpky platí a proč. I to je přece zajímavá informace, ne?

196229

23.07.2009 11:13

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Ani ten krasnej slovenskej vyraz

Václav Semerád 194.?.?.?

Když ti stačí týden si neholit hlavu, máš to snadné. Ale co si počneme my, tzv. "přirození skinheadi" (česky: plešatí)? [chechtot]

196237

24.07.2009 07:37

Úloha moci

Občas někdo umí současný bordel aspoň pojmenovat

Václav Semerád 194.?.?.?

Je dobře, že občas někdo umí současný bordel aspoň pojmenovat a rozebrat. Horší je, jak z toho ven? Obávám se, že mamon je ve společnosti dost pevně zafixovaný. Ale komunistická říše vypadala také tak pevná, takže naděje snad ještě neumřela...

196281

28.07.2009 09:14

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

Já jsem děti nikdy nechtěl...

Václav Semerád 194.?.?.?

Nevím, jestli je to zrovna to pravé. Až budete v důchodovém věku a důchodový systém se položí (úspory rovněž zmizí v tunelu), pak budou děti jediné, kdo se o ty starší může postarat (pokud se to nevyřeší, jako v jedné pohádce, povinnou euthanasií). Něco podobného je v knize "Trust DE" - celá Francie má muže sterilní a impérium se hroutí...

196473

28.07.2009 09:23

Byl jsem u výslechu

Držím palce,

Václav Semerád 194.?.?.?

ale tady by měl být obviněn pro pokus o porušení ústavy a listiny základních lidských práv někdo jiný - udavač, který s tím začal. Jinak se to bude nejen opakovat, ale množit.

196477

30.07.2009 09:01

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

Není to tak jednoduché...

Václav Semerád 194.?.?.?

Soukromé vlastnictví je svato! Tak na tohle rychle zapomeňte! Člověk nemá právo dělat všechno ani doma. Postavte si v garáži linku na výrobu cigaret z pašovaného tabáku, na půdě pěstírnu marihuany - a uvidíte, jak razantně vás vymetou, až to praskne! Mezi námi - právem. Ani na vlastním pozemku nemůžete připravovat soukromou válku. U veřejných prostor je to opravdu těžké. Mohlo by se zdát, že je čistě na vůli majitele, jak se bude chovat. U barů jsem pro - návštěva barů i takzvaných "veřejných domů" (bordely byly vždy soukromé) není nutná, dá se bez nich žít. Ale co na nádražích? (Jsou přece také privatizovaná). Jako študáci jsme kdysi pořádali happenink s plynovými maskami v zahulené nádražní hale, kde se nedalo dýchat, ale kudy musel projít každý, kdo si chtěl koupit lístek. Co tam? Ponechat na majiteli? To je ale kravina! Cestovat načerno? Ale ve vagonech bude taky kouřit kde-kdo! Výsměchem bylo kdysi dělení vagonů na poloviny - zejména těch Bai, jediné kupé po celé délce. Zbývá chodit pěšky, že? Školáci? Také. Měl jsem kdysi jako nekuřák smůlu sdílet pracoviště s chlapem, který za šichtu vytáhl 60 cigaret, pálil jednu od druhé, ale zásadně odmítal větrat, aby "se nenachladil" (zemřel na rakovinu plic). Po půl roce jsem se vzbouřil, že s ním prostě nebudu. Šéf dal k němu kuřáka, ten to nevydržel ani měsíc se slovy, že je kuřák, ale ne sebevrah. Dneska je to každého věc, u soukromníka máme možnost podat výpověď, že? Jděte už k čertu s těmi hraběcími radami! Dneska lidi vezmou práci i kdyby museli nosit na nose zvoneček! Odjakživa byli kuřáci agresívnější než nekuřáci, teď kyvadlo překmitlo, což neznamená, že jsou kuřáci v právu. Fakt je ale jedno: "chce-li Pánbůh velkého vola stvořit, dá mu ouřad" (moudra mé babičky). Bylo by dobré vyházet ouřady, vydávající zjevně nesmyslné výnosy (i zákony!). Kdo dneska volí Zelené, kterým nevadily ani střely s ochuzeným uranem (jak v OSN hlasoval "jejich" ministr Trautenberk - dnes TROP09), je u mě korunovaný! Zákaz kouření na zastávkách tramvají (otevřených ze všech stran, tedy i dýmu z dieselů), dělení restaurací s jedinou místností na kuřáckou a nekuřáckou část (asi jako dělit bazén na poloviny, v jedné se smí močit, v druhé ne). Bohužel, do Bruselu nedosáhneme. A bude hůř! Říkáte, že postačí povinnost vyvěsit v hospodách cedulky, zda jsou kuřácké či nekuřácké a ať si to rozhodnou zákazníci? Svatá prostoto! Zřejmě nemáte potuchy o kartelových dohodách, kdy se všichni (!) hospodští ve městě dohodnou vyvěsit cedulku "Kuřáci" a nekuřáci mají možnost buď kupovat flaškové pivo a bagety v sámošce, nebo si ničit plíce. Vsaďte se, že by to tak dopadlo! Jak říkám, jednoduchá řešení bývají falešná a že by něco ureguloval trh, to je - velice nebezpečná - iluze! [naštvaný]

196670

03.08.2009 07:35

Samota moderní doby

RE: Kamery?Ať si koukají!

Václav Semerád 194.?.?.?

Největší sranda je v tom, že se kamery montovaly údajně za účelem boje proti zlodějům, terorismu etc... [chechtot] Jenže když vás dneska okradou, mají pro vás policajti jednoduchou odpověď: my s tím stejně nic nesvedeme... má cenu to vůbec sepisovat? [oči v sloup] Tak nevím. Kamery jsou dnes sice levnější, ale i kdyby byly za dvacku, podle mě jsou na kočku! Jaký je ale SKUTEČNÝ důvod jejich instalace?

197089

11.08.2009 07:31

Bieli ľudia nehovoria pravdu, pretože sa boja černošskej zločinnosti

Není to jen náš problém...

Václav Semerád 194.?.?.?

To samé platí o našich Cikánech. Člověk by těm slušným fandil, kdyby tu nebyli ti neslušní. Jaká je ale pravděpodobnost, že parta, kterou ve ztemnělé ulici potkáte, jsou zrovna ti slušní?

197614

11.08.2009 11:10

Bieli ľudia nehovoria pravdu, pretože sa boja černošskej zločinnosti

Řešení přece existuje

Václav Semerád 194.?.?.?

Řešení přece existuje: dokopat zákonodárce, aby už konečně vyházeli ze zákonů rasismus a politickou korektnost a nahradili ji stejnou spravedlností pro všechny. Zrušit rasistické zákony (včetně odlišování tzv. rasově motivovaných trestných činů, kde se dodnes drze rozlišuje podle rasy), ale všechny zločiny trestat bez ohledu na rasu, zato důsledně. Je potřeba nahradit toleranci spravedlností, i když se to darebákům všeho druhu líbit nebude.

197626

18.01.2010 08:45

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

Vytváření nových slov...

Václav Semerád 194.?.?.?

Vytváření nových neutrálních a nenapadnutelných slov je celkem normální v totalitě, kdy použití původních slov může vést nejen k cenzuře, ale až k policejnímu zásahu (snad si ještě dobře pamatujeme na poslední proti panu Stworovi!). Protože některá slova vedou k zuřivému ataku od postižených, je přímo nezbytné používat náhražky, které (zatím!) atakovatelné nejsou. Že tady totalitu nemáme? Probuďte se! (To není náboženské heslo!)

Vymyslel jsem proto pro jednu entitu název Voldemorti. Ano, hlásím se k tomu. Je vypůjčený z Harryho Pottera (jak jistě každý pochopil) a na výše zmíněnou bandu kupodivu velice přesně sedí, takže se dá pro tento účel skvěle používat. Ten-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit, neboli Pán Zla přímo excelentně splňuje požadavek srozumitelnosti, ale (aspoň zatím!) nenapadnutelnosti. Velice mě blaží, jak rychle se z mého webu rozšířil do ostatních, jak rychle to lid obecný rozluštil, pochopil a převzal a jak někteří mediamachři a věrní sluhové Červíčkové vztekle prskají, když už to konečně rozluštili také. Doufám, že se brzy dočkám hanlivého přízviska "antivoldemortista". Opravdová legrace je, že si někteří potrefení začali sami říkat Smrtijedi - je to krásný příklad sebekritiky, byť ji chápou ironicky. Jenže tahle ironie nějak nezabírá, zatímco nenapadnutelný termín Voldemorti (množné číslo - nejde přece o jedince!) se ujal a úspěšně se rozšiřuje. Jen tak dál!

Na závěr také použiji cizojazyčný citát (slovenský):
Trafená hus zagágala! [chechtot]

209807

19.01.2010 08:18

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Vytváření nových slov...

Václav Semerád 194.?.?.?

Chovat se v totalitním prostředí tak, jak říkáte, je koledování si o represi. Ano, chováme se, jak se na totalitu sluší - což znamená, že tušíme, že už tady je. Vyšetřování, zastrašování za pouhé verbální prohřešky - kdo za Germánů jen kvikl, že Heydrich dostal co mu patřilo, stál příštího rána u zdi. Provokovat komunisty se také nevyplácelo a dneska? Chcete snad tvrdit, že je čas pěkně se narovnat a z plných plic zařvat, co si o dnešním systému myslíte? To je přece pitomost! Za totality se musí psát mezi řádky, to je prostě jediná cesta k přežití - kromě úplného mlčení.

(Tajná otázka: jak dlouho jste byl u StB? Ti také provokovali, aby člověk pěkně naplno řekl, co si myslí, že se mu nic nestane!)

209899

19.01.2010 08:37

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Vytváření nových slov...

Václav Semerád 194.?.?.?

Ano, máte pravdu. Používání zástupných jmen vyžaduje větší inteligenci na straně příjemce takových sdělení. Číst mezi řádky je rozhodně obtížnější než číst Blesk.

Tak trochu trknutí: Voldemort neznamená automaticky příslušníka jednoho jediného etnika. Voldemort může znamenat i Hitlera, nebo chcete-li, i pana Genschera. Je to zkrátka příslušník skupiny, která vládne s pomocí totalitních praktik. Kdo je to dneska? Inu, Ti-jež-nesmíme-jmenovat! Ti trochu vtipnější to chápou, naopak komu to nedojde, měl by raději držet hubu, než přes ni dostane. Kdo si za Germánů pustil hubu na špacír, skončil jako Karel Hašler (nebo rychleji). Pustit si hubu na špacír za komunistů? Proč se asi některým vtipům říkalo radioaktivní (člověk se za ně mohl seznámit s těžbou uranu), případně O zlatou mříž? No a že se dneska policejně šikanuje za pouhé verbální zločiny, to už nemůže popřít vůbec nikdo.

Chce to zkrátka trochu inteligence, ale ta se nedá sdělit.

209900

19.01.2010 11:37

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Vytváření nových slov...

Václav Semerád 194.?.?.?

Milý anonyme! Jestli jste si nevšiml, zásadně tady nevystupuji pod nic neříkajícím nickem, ale pod vlastním občanským jménem a s plnou e-adresou, tak se mi, prosím, neopovažujte drze vyčítat "podzemí" na internetu. Zejména Vy! Od anonyma to je totální pokrytectví! [chechtot] Podvratnou činnost ani nemám v úmyslu, jde mi jen o vysvětlování pojmů. Co tu vysvětlujete Vy?

Podívejte se spíš do zrcadla, kdo tady má tu křivou hubu! [chechtot]

209912

21.01.2010 08:26

Jak elity ovládají svět

Voldemorti...

Václav Semerád 194.?.?.?

Ten termín je čím dál výstižnější.

Pane Stworo, smím Váš článek použít? Jednak nezměněně (kopie na mém webu s uvedením autora - mám tam toho z různých oborů víc, ale schraňuji jen trvalky, tady to bohužel brzy zapadne do historie, což by byla škoda), jednak po částech (citáty). Nic není dokonalého, ale něco se dokonalosti blíží víc...

(Zašlete prosím editorovi email Vložený obrázek
V množství příspěvků může být přehlédnuto. Díky – moderátor.)

210059

21.01.2010 08:37

Americký sponzor teroristů v Íránu

Naši darebáci!

Václav Semerád 194.?.?.?

Naši darebáci jsou přece úplně jiní než ostatní darebáci! [chechtot]

210060

21.01.2010 09:40

Iráčtí lékaři upozorňují na prudký nárůst rakovinných onemocnění

Ochuzený uran...

Václav Semerád 194.?.?.?

Jsou dva možné zdroje ochuzeného uranu.

1) Odpad z procesu obohacování uranu, kdy se obohacený uran použije do reaktorů (případně rovnou do bomb), kdežto ochuzený uran jako palivo poněkud ztrácí přitažlivost, protože zbývající izotop U238 většině reaktorů "nechutná". Proč toho nevyužít vojensky, že? Že to je přirozeně radioaktivní? Uran se nemusí rozpadat jen štěpením, přirozený rozpad je pomalejší a září to mnohem méně, nicméně také. Na to se ale v žádné armádě nekouká!

2) Jaderný odpad, neboli to, co zbude po spálení U235 v reaktoru jaderné elektrárny (ne-elektrárny jako ponorky velkoryse ignorujme). Po spálení izotopu U235 zbude izotop U238. Je to rovněž uran ochuzený o izotop U235, jenže pro změnu přesycený plejádou svinstev, vyprodukovaných štěpnou reakcí. Uran se ale dá chemickou cestou oddělit a opět použít. Někdy ještě jako palivo (problém způsobí dříve otrava štěpnými produkty, než úbytek U235, takže se palivo běžně "recykluje" až do vyčerpání U235) - recyklovaný uran svítí jen o málo víc než přírodní (měl jsem kazetu s takovým uranem v ruce, vím o čem píšu), ale - a teď to přijde - vojákům je šumafuk, zda se jedná o uran ochuzený tak či tak, pro ně je použitelný úplně stejně. S malým rozdílem: separovat na 100% uran od zplodin štěpné reakce je iluze, vždycky tam bude radioaktivity víc. Jenže to už není věcí civilního sektoru.

Některá munice s DU tedy bude svítit (zářit) víc, jiná méně, podle původu DU. Nebezpečné budou samozřejmě obě. Část uranu (včetně zplodin!) se po zásahu cíle odpaří a rozptýlí do okolí ve formě obláčku, který se dá velice snadno vdechnout. Vnitřní zamoření je ovšem neskonale nebezpečnější než ozáření zvenku. Co schytáte zvenku, vás sice také poničí (asi jako když si spálíte kůži na sluníčku, jenže uvnitř), ale jakmile ozařování přestane, nastoupí přirozená regenerace a časem se to srovná. Ne tak, když to máte v sobě, to trvá až do smrti a co je horšího, projevuje se to i na dětech (viz obrázky DU-mimin z Jugoslávie). Vojáci, kteří s touto municí zacházejí, jsou ozařováni také (záření není vidět, vojákům to nikdo neřekne a v žádné armádě se na to nehledí!), ale jen zvenku a podstatně méně nebezpečně než ti, kdo se nacházejí tam, kam to dopadne.

210065

21.01.2010 09:46

Iráčtí lékaři upozorňují na prudký nárůst rakovinných onemocnění

Ochuzený uran (pokračování kvůli krácení)...

Václav Semerád 194.?.?.?

Problémy to samozřejmě dělá hodně dlouho. Nejen v Jugoslávii a v Iráku, ale všude, kde se to použije. A používají se toho tuny. Hraběcí (nepoužitelná) rada zní - odstěhujte se z toho prostoru. Což ale každý nemůže. Když už jsme u těch šlechticů, poděkujme šéfovi TOP09 panu knížeti Schwarzemberkovi za to, že v roce 2007 jako ministr zahraničí naším jménem, navíc za Zelené, kterým to nevadilo (!!!) hlasoval v OSN proti zákazu munice s DU. Ta měla být postavena co do zákeřnosti na úroveň nášlapných min (podle mě ještě hůř, na úroveň yperitu, vím o čem píšu). Zařadili jsme se tak mezi 6 odpůrců zákazu - neboli mezi příznivce dalšího používání tohoto svinstva! To bychom mu tedy zapomenout neměli! Zákaz nakonec přes jasnou převahu neprošel díky vetu, které mají jak USA, tak Rusko, které byly svorně pro další používání - přece zásoby své munice jen tak nevyhodí. Jo, tak se věci mají - a kdo volí tyhle darebáky, sám je darebák (i když o tom možná neví).

210066

21.01.2010 14:25

Jak elity ovládají svět

RE: krásny článok

Václav Semerád 194.?.?.?

Jan Amos Komenský: Brýle mámení... [chechtot]

210105

03.02.2010 08:32

Cestujícím, kteří odmítnou svlékací skener, hrozí zákaz cestování letadlem

RE: Jsem upřímně otráven

Václav Semerád 194.?.?.?

To by ale museli lidi omezit i dovolené, byznys a podobné. Vsadím se, že brzy někdo přijde na to, že se dá znitrovat bavlna na střelnou bavlnu a odpovídající reakce bude, že budou cestující nastupovat do letadel nahatí. Budou možná trochu remcat, ale svlékne se každý. Bude se tomu říkat oficiálně nuda-linky, ale pojedeme dál. VIP osoby poznáte na dálku podle toho, že budou oblečené. [oči v sloup]

211333

04.02.2010 07:40

Otcové mají práva také!

Víru mám, ale vlastní.

Václav Semerád 194.?.?.?

Proč považuji právníky za osoby bez duše? No - podle své víry jsem povinen pochybovat o všem, možná jsou mezi nimi i výjimky, nevylučuji je. Ale je jich zatraceně málo.

211419

04.02.2010 07:43

Cestujícím, kteří odmítnou svlékací skener, hrozí zákaz cestování letadlem

RE: Jsem upřímně otráven

Václav Semerád 194.?.?.?

Čuchací skenery nečuchají, takže nic nevyčuchají. Na to stačí správně vycvičený pes. Nabízeli jsme jim je - odmítli. On takový pes zas tolik nestojí a hlavně, penízky by šly jinam, než je třeba, že?

211420

18.02.2010 07:41

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

Demokracie?

Václav Semerád 194.?.?.?

Uvědomte si, že nemáme Demokracii, ale Zastupitelskou demokracii. Mezi tím je rozdíl asi jako mezi kazajkou a svěrací kazajkou. [smích]

212839

19.02.2010 14:24

Nie je žart ako žart

RE: Scaner NE

Václav Semerád 194.?.?.?

Domorodci v Polynésii věří, že nahatý chlap je něco tak odpudivého, že to obrátí na útěk i démony. Proto se občas celá mužská část vesnice svlékne a nahatá tancuje kolem vsi, aby démony zahnala. Jen si to zkuste představit! Ne že bych tomu věřil, ale musí to být pohled pro bohy... [chechtot]

212992

19.03.2010 07:31

Jednoduché vnímání Američanů ruinuje svět

Fungovat to bude

Václav Semerád 194.?.?.?

Američané jsou asi jediný národ na světě, který skálopevně věří vlastní oficiální propagandě. [chechtot]
(Názor americké novinářky)

215350

01.04.2010 09:12

Afghánští vojáci jsou podřadní, tvrdí mariňáci

To Američané tvrdí o všech...

Václav Semerád 194.?.?.?

Za války v Jugoslávii Američané tvrdili o Francouzech a Španělích, že jsou jako piloti podřadní, protože neměli žaludek na bombardování nemocnic a porodnic. Američané je museli vybombardovat za ně... a taky to udělali. [naštvaný]

216124

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?