Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 12 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, baba_Blažková, J.P., Jan Traxler, Magelan, Sophia, vinny.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.12.2006 21:24

Ruka ruku...

opečovávat?

J.P. 89.?.?.?

nezlobte se, ale to mi příjde jako hloupý názor. CO má být chráněno? Kým??? čím??? nějakými soutěžemi a cenami? cože??

To je podobně choré, jako že "digitální televize se musí dostatečně propagovat - a proto na kampaň narveme ze státní kasy miliony korun" ...
Nepochybně je internet "zatím" jediné demokratické médium dostupné široké veřejnosti. A je to možná jedna z posledních šancí.
Ale mám obavu, že to tak dlouho nezůstane.. Všichni NWO kámoši už si dlouho drbou hlavu, jak to mít pod kontrolou a jediné co jim brání je technický problém... internet je decentralizovaný.
Sliby a naděje co všechno s internetem bude.. mi zas připadají jako sliby že ta "blikací bedýnka" (rozumějte TV) bude jednou umět vzdělávat i toho nejchudšího, přinese poznání a veskrze samá pozitiva. A podívejte se dnes - co v televizi jede a kdo se z toho nejvíc napase. [bliji]

Takže si to neidealizujte. Aktivity na internetu už jsou dávno rozděleny, tvrdý boj o zrno běží už nějakých 10 let... Investice do technologií nejsou rozhodným prvkem ve vývoji společnosti k něčemu lepšímu. A zejména ne ty, které budou sloužit jen vyvoleným.
TÍM DŮLEŽITÝM JE DLOUHODOBÁ A NESELEKTIVNÍ INVESTICE DO VZDĚLÁNÍ. A ta se samozřejmě nehodí do krámu těm nahoře. Oni budou živit internet penězi jen do té doby, dokud budou mít naději že jej jednou budou mít pod kontrolou. Pokud zjistí, že to je totálně bez kontroly, budou naopak dělat vše proto, aby vznikaly zpoplatnění a restrikce a úpadek.

Fandím internetu, ale jen jako virtuálnímu zprostředkovateli lidských hodnot, ne jako materiálnímu nástroji s ekonomickými cíli . Kašlu na sliby "co předčí dnešní fantazii" ... Protože většinou skutečně předčí, ale v tom horším smyslu. Podstatní jsou lidé, kteří internet (nebo nastupující medium) budou chtít/umět, použít tak, abychom byli lepšími lidmi, ne ještě hloupějšími ovcemi... Mám také velkou obavu, že nové generace nebudou chytřejší než ty starší.. budou jiné, ale budou už adaptovány na zcela šílený svět. Nebudou vnímat to špatné. Proto považuji za důležité v každé generaci propojovat více generací a předávat si znalosti. Díky mixu starého a nového může vzniknout to lepší... Nikdo ještě nebyl génius z čista jasna.

123446

10.02.2009 09:06

USA jsou připraveny v Afghánistánu ztratit kvůli opiu více mužů

Kde je ale pravda?

89.?.?.?

Tak mě tak napadá, když odejdou američané z Iráku, nepoberou prý všechny zbraně. Údajně z všech možných důvodů budou muset zanechat velké množství munice tam. Což v překladu vidím jako docela "legání" vyzbrojení. Ovšem američané tam již nebudou. Asi budu sledovat, kdo se začne "navážet" do Iráku.Faktem je, že zinscenovat jakoukoliv aleternativu není v této podivné hře nemožné. Cena kokainu klesá, až takový argument pro to zůstat v Afganistánu to nebude.V danné situaci už tyto peníze nebudou stačit. Tak bych řekla, že to spíš vypadá, že se vyklízí bitevní pole. Ale doufám, moc si přeju, aby to tak nebylo. [pláč]

183449

15.02.2009 11:00

1929: znovu po 80 letech

RE: jasne, vira hory prenasi, jenze nekdy taky ne,

Jan Traxler 89.?.?.?

Tak jeste jednou. Odprosteme se na chvili od reality a zkusime to obecne v teoreticke rovine.

Mame nejakou velicinu X (muze jit o HDP, maloobchodni trzby, prodej domu, zamestnanost... to je fuk).
Tato velicina za posledni ctyri mesice zaznamenala nasledujici mezimesicni zmeny (jen priklad, nic za tim nehledejte): -3%, -4%, -5%, -1%
Predpokladejme, ze pred ctyrmi mesici byla hodnota veliciny 100.
Jak se velicina vyvijela?...100,00...97,00...93,12...88,46...87,58.

Co z toho lze vyvodit za zavery?
1) Situace je stale spatna a stale se zhorsuje (87,58 je oproti 88,46 zhorseni a jde o velmi "nepekne" cislo, mezirocni zmena vypada katastroficky).
2) Nejhorsi zmena byla predchazejici mesic (=nejstrmejsi pad).
3) Posledni mesic byla mezimesicni zmena oproti predchazejicim nepatrna. Coz naznacuje, ze nestrmejsi pad je za nami a velicina bude postupne usedat.

Uz si zaciname rozumet???
Jeste jednou opakuji, nejde tu o hodnotu cisel, ale o zmenu hodnoty cisel, neboli o tempo rustu/poklesu.

Jan Traxler
FINEZ Investment Management

183743

15.02.2009 23:17

1929: znovu po 80 letech

RE: jasne, vira hory prenasi, jenze nekdy taky ne,

Jan Traxler 89.?.?.?

Tak to jste toho asi moc nepochopil, ale Vy me chapat nechcete, takze skoda slov.

Vite, Vy zde vystupujete jako "pan velky, zkuseny a vsevedouci". Ale teprve otevrene mysleni dela z lidi velke. A toho jste zatim moc nepredvedl. Neberte to jako utok na Vasi osobu, ale pouze postreh cloveka, ktery se s Vami v teto diskuzi setkal poprve. Snad pro Vas takovy postreh bude uzitecny.

P.S. Nemluvim o tom, ze mate svuj pohled na vec. Dokonce bych s Vami v mnohem souhlasil. Mluvim o tom, ze a priori odmitate jakekoliv jine nazory a myslenky bez snahy jim porozumet.

183795

20.02.2009 10:37

Už ani ty sny...

Sukuby

Sophia 89.?.?.?

Ahojek, většinou je vše v pohodě ale dala bych si pozor na Sukuby. Jelikož je doba velmi zvláštní, hodně negativních energií, které ve snu nedokážeme rozeznat, nás zcela nepokrytě zneužívá. Faktem je, že ale do snění vstupujeme jaksi "připraveni" a tak hledejte v sobě, jaké představy o naplnění máte. [smích] [smích] [smích]

184214

04.05.2009 01:37

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Magelan 89.?.?.?

Šmirglpapír (když já jsem ten megaloman...) má trochu dětinské představy - tedy alespoň dle mého soudu.

I když, být majitelem firmy na virostatika a přežít náhodou nějakou pandemii chřipky, to by nemuselo, z pragmatického pohledu být vůbec špatné ... [velký smích]

S léky sice do styku přijdu, ale bohužel z jejich spotřeby žádný zisk nemám. Škoda, příště se zkusim lépe narodit. [mrknutí jedním okem]

190263

04.05.2009 01:51

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Magelan 89.?.?.?

To je docela zjednodušná představa. Je biologická zbraň a biologická zbraň. Namnožit Anthrax, nechat ho vytvořit spory, dokáže každá bakteriologická laboratoř, která to udělat chtít bude.

Sehnat a namnožit dejme tomu variolu je naproti tomu dnes takřka nemožné, nehledě na to, že na tohle už by jste potřebovali úplně jiné vybavení. Tohle na agaru nevyroste a na myších taky ne, jen na zcela specifických tkáňových kulturách. Krom toho vzorky už mají jen USA a Rusko.

A plánovaná výroba nových virů s předem danými vlastnostmi? To je dneska stále ještě spíše sci-fi. Za dalších 10-20 let dejme tomu.

A proč vlastně by se měli namáhat? Stačí vyrábět ty virostatika, jako je Tamiflu a pár let počkat. Příroda to udělá za Vás, vy jenom shrábnete zisky z prodeje. Pokud to tedy přežijete. Ale pokud se Vám chce vidět agenta za každým rohem, tak Vás zřejmě nepřesvědčím.

To ale také není tak myšleno. Jen to má být trochu reality z oboru o kterém něco maličko přeci jenom vím.

190264

06.08.2009 06:03

Ministryně pro vnitřní bezpečnost: „Američané budou už navždy žít s teroristickou hrozbou“

no ja bych neslovickaril,dulezity je obsah toho clanku

vinny 89.?.?.?

proste SSA se musi bat,za Komousu se rikalo Kdo seje vitr sklizi bouri-na SSA to ted nadcasove sedi,

197300

01.09.2009 09:16

Janouškův hřebík

vyzenme DOBYTEK od koryt-jak?

vinny 89.?.?.?

no treba volbami,ja jdu k volbam s inkoustem v kapse-ten naliju do urny a budu doufat ze jsem alespon jeden hlas znicil -je mi jedno komu proto,ze pokud to udela vice lidi bude po volbach,jelikoz nebude co scitat.Nekdo muze namitat ze k tomu nesezenu dost lidi-mozna,Vajicka pro Paroubka zacaly taky jako hloupost,kdo nic nedela at se smiri s tim co ma.Je mi fuk jestli tam je jeden,dva,tri atd zlodeji,za 20 let tam jsou stejne jmena pryc s nimi-kdo se pripoji k akci-INKOUST PRO PRASATA

199204

01.09.2009 14:37

Janouškův hřebík

chapu lidi co se zlobi ze jim inkoust poskodi hlasy

vinny 89.?.?.?

pokud si myslite ze sbiranim podpisu -nejakou petici,ci nevolenim nikoho neco zmenite neberu vam vas nazor.Ja si naopak myslim ze je jednodussi presvedcit par tisic lidi k Inkoustu v urnach a zniceni vsech hlasu nez se nechat ztlouct Pecinovou milici pri tz nepovolene demonstraci a to za pritomnosti fizlu provokateru kteri by to resili prinejmensim s ohledem na rizeni akceptovatelnych skod.
Kdyz nebude co pocitat,jak si rozdeli moc a Koryta.??? [chechtot]

199243

07.10.2010 11:32

Odešel člověk a kamarád

Musím reagovat

baba_Blažková 89.?.?.?

Je mi opravdu moc líto maminky Davida. Není nic horšího než přežít své dítě. Všechno na světě je pomíjející, veškeré "hmotno" zaniká, postavené domy, zasazené stromy, to všechno jednou zmizí, jen naše myšlenky, naše naděje, sny, náš duch pokračuje prostřednictvím našich dětí navzdory času.

Davida však chápu. V dnešním světě je smrt skutečně jediná možnost svobodného rozhodnutí. Mám s tím osobní zkušenost.

Nevím dost přesně, jak je to s životem, vesmírem a tak. Vím však, že nějaká pravidla existují. A v souladu s těmito pravidly mi bylo dáno najevo, že ještě nepřišel můj čas k odchodu. A proto, že je kolem opravdu hodně Zla, poslali mi (nebe, Bůh, vesmír - co já vím, kdo) anděla. Malinkatého usměvavého andílka, a vím to, že je to můj anděl strážný, protože jen díky ní se věci kolem začínají hýbat a začíná se ukazovat Pravda. Dodává mi sílu bojovat. Skoro vůbec nepláče, budí se a usíná s úsměvem na rtu.
Včerejší soud jsem navzdory všemu očekávání, navzdory "kádrovým" posudkům vyhrála. Díky svému Andílkovi.

Jen se musím zeptat. Musím. A veřejně. Na sklo.
Vladimíre, kurva, o co tady jde? Jsi šéf toho našeho spolku tady. Vezem se v tom ve větší či menší míře s tebou. Trodas sedí v base, David je mrtvý, já se "schovávám" v azyláku před samozvanými výkonnými orgány státní moci (jakpak se máte vy, Jarmilo?). Ještě nezaujímám žádné stanovisko, ale těch náhod je trochu moc, fakt mi to tak připadá. Proto se ptám, o co, kurva, gou?

229514

07.10.2010 12:34

Odešel člověk a kamarád

RE: Musím reagovat

baba_Blažková 89.?.?.?

Spíše bych řekla, že ti, kteří se Zlem aktivně nebojují, nejsou pro ně zajímaví. Ale i tak by mě hodně zajímalo stanovisko třeba mého tchána. Jestli je něco, co bych měla vědět. A ten, kdo si pamatuje mé jméno a příjmení, ví, na koho se obracím, a ten, kdo je dostatečně "paranoidní", také ví proč.

229516

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?