Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 839 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.05.2009 22:06

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Jindro, vůbec na Gulda nereaguj. On jenom trapně provokuje a za ty jeho rasistické a kriminální žvásty by měl být vyhozen z diskuze. Doufám, že si toho editor všimne a zakročí? Diskuze tady začíná připomínat kydy na Nezvědavci.

191679

22.05.2009 05:53

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: pozde ale prece

Mirda 24.?.?.?

>Ja vim Mirdo, at to nedrobim do dvou prispevku.
---------
René, ale to není odpověď [mrknutí jedním okem] nevadí, kolega nahoře ti už odpověděl a já to doplním odpověďmi na tvoje další dotazy.
Nejprve pár odkazů:
Microchips at Bilderberg conference.
Mocrochip implants Kate Bohner Part II.
Implantace mikročipů se stává realitou, ale zatím jenom v armádě, u požárníků a u policie. To je jen taková první vlaštovička na představení těchto technologií veřejnosti, aby si ovečky zvykly. Cena jednoho implantátu je momentálně 140 dolarů, takže nikoho zatím nemůžou nutit, aby vysolil takovou částku na dobrovolné označkování. Doufejme jenom, že se toho nedočkáme, ale plány jsou na bezhotovostní platby a potom se tedy bez čipu neobejdeš. Ale zase jenom v případě, že se jim podaří založit a rozjet NWO a jednu světovou vládu.

>Mel bych jeste jednu otazku, jsem jenom laik, tak mozna bude blbost. Jaky je technologicky rozdil mezi verejne pouzivanou IT a tim, co ma k dispozici armada tajne sluzby....? Lze vytvorit "pasivni chip":, ktere neni skryte na dalku prepisovatelny nebo skenovatelny pomoci verejne dostupnych soucasnych technologii a tyto funkce jsou pristupne pro momentalne utajene technologie?
-------
Na čipu je jenom hex-decimal kód, který se při skánování zachytí čtečkou. Čtečka je napojena na databázi (sběrné informační centrum - kdekoliv na zeměkouli), kde už jsou veškeré informace zaznamenány. V místě skánování se ti na LCD obrazovce ukáží pouze údaje relevantní danému použití. U pokladny obchoďáku je nebude zajímat, jaké máš zdravotní neduhy, ale bude to jistě zajímat policii při dopravní kontrole, případně při letištní bezpečnostní prohlídce, zda-li ty pilulky máš opravdu na lékařský předpis. Čip na dálku přepisovatelný není, ale k údajúm v DB ty sám už přístup nemáš. Tohle lze zneužít mnoha způsoby. Např.zúčastníš se na demonstraci a budeš označen za teroristu (nepřítel státu). Policie si jen tak mimochodem oskánuje tvůj prst a tím pádem ti může establišment manipulovat s bankovním kontem. Pokutu zaplatíš okamžitě namístě. Hotovost nepotřebuješ.
Ve vlastním zájmu se nebudeš snažit si čip sám vykuchat nožem, neboť si potom nekoupíš ani chléb, ani brambory, ani pivo a ani nádrž benzínem nenaplníš. Ale o tomhle jsme se už minule bavili. [mrknutí jedním okem]

191695

22.05.2009 06:07

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: pozde ale prece

Mirda 24.?.?.?

Ještě by se tam hodilo tohle: Kate Bohner-Microchips Part I.

191696

22.05.2009 07:35

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Jsem rád Jendo, že ses tady ukázal. Alespoň si to můžeme
spolu zrekapitulovat a můžeme si vyjasnit, s kým tady diskutujem?
Tohle je Vojtova reakce na Van Gulda:

Máte pravdu, pane Van Gulde. Přímých odpovědí se obvykle nedočkám. Dokonce to mnohdy tuším už při psaní svého příspěvku, viz výše vedená polemika o údajné vládě komunistů v Německu roku 1919. Proč tedy vůbec píšu?
Zde je další Vojtova reakce:

Oba píšete skutečně naprosté nesmysly. Je zbytečné jim oponovat. Třeba pan Mirda: To je také období, kdy se Hitler (snad nevědomky) stal krátkou dobu komunistou.

Jako odkaz jsem doporučil Vojtovi shlédnout video Jima Condita, kde je tohle potvrzeno. Na tohle se už neozval...až později tady v jiné reakci na Méďu. Vojta píše:

Asi nikdo z nás nemá tolik času, aby si mohl dovolit shlédnout videa, uváděná oponentem jako argument. Proto video jako argument neakceptuji a nebudu na něj reagovat. Ostatně soudím, že spor o údajnou komunistickou vládu v Německu 1919 je malicherný. Já jej použil jen jako příklad nesmyslnosti některých tvrzení pana Mirdy. Německá historie je přece důkladně popsána v dostupné literatuře. Ano, v Německu 1919 došlo k několika pokusům o revoluční ustavení republiky rad. Všechny byly rychle potlačeny. K žádné vládě komunistů samozřejmě nedošlo. Zdroj třeba zde.

Z Vojtova uvedeného zdroje jsem vybral tuto stať:

Mnichovská republika rad byla vyhlášena 7. dubna 1919. V ústřední radě měli převahu anarchisté a radikální socialisté, hlavní slovo měli anarchista Gustav Landauer a socialista Ernst Toller. Tato první Mnichovská republika rad zanikla už 13. dubna, kdy ji nahradila „druhá republika rad“, kterou ovládali komunisté v čele s Eugenem Levinemú.
---------------
Nejenže Vojta nečte a ignoruje odkazy oponenta, přestože se odkazů domáhá, on ani nečte odkazy svoje. Údajně nemá čas. Proč tady potom diskutuje? Už jsem to zde dříve napsal: Vojta nediskutuje. Vojta i za cenu lhaní (tohle je pádný důkaz), bude záměrně odvádět pozornost a rozrývat nám zdejší diskuze. Vojta tvrdí, že nemá čas, ale bude se tady každý den vyhňupovat a neustále si vyhledávat svoji oběť. A nejen to. Aby Vojta odvedl pozornost od této odhalovací diskuze, kdy máme všichni z nás tady viditelné důkazy jeho zlomyslnosti a zákeřných diskuzních intrik, najednou si Vojta záměrně změnil předmět diskuze a "touží" diskutovat o palestinských dětech, které IDF používá jako lidských štítů. To by tak bylo asi vše, co jsem chtěl uvést na adresu Vojty - provokatéra a současně na moji obhajobu. Výše jsem už napsal, že s Vojtou zásadně nediskutuji a stejné vyžaduji od něho.

191700

22.05.2009 14:53

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Díky za vyjádření, Jendo. Píšeš:
>Jedině v tomto případě (bude-li diskutovat objektivně) by bylo možno považovat Vojtu49 za férového oponenta a uvěřit mu, že není pouhým pokryteckým siodiskutérem, se kterým je zbytečné (i kdyč často legrační) diskutovat.
----------------------------------
Jendo, ruku na srdce. Neměli jsme zde stejnou diskuzi již dříve(??) To už je ta naše povaha. Vyjít vstříc za každou cenu. Silně mi to připomíná dětskou hru (soutěž), kdy dva týmy staví pískový zámek, každý ve svém pískovišti. Jedni se snaží, aby to vypadalo co nejkrásnější a ti druzí jen přihlouple přihlížejí a uštěpačně kritizují. Před dokončením vtrhnou do vedlejšího pískovišté a nádherně zbudovaný zámek sousedního týmu s huronským smíchem rozmetou. A to se neustále opakuje. Kdy si ten pracovitý tým konečně uvědomí, že musí vymyslet lepší strategii?

Jinak ale máš pravdu. Provokatér, pokud slušně provokuje (a Vojta se o to enormě, až mnohdy trapně snaží [velký smích] ), tak takový provokatér, aniž by to byl jeho záměr a aniž by si tohle uvědomoval "může" vyvolat vskutku užitečnou diskuzi a poučnou pro ostatní čtenáře. Nakonec i já jsem si neplánovaně doplnil vědomosti ohledně meziválečného období v Německu. Ona ta komunistická strana tam byla populární poměrně hodně dlouho. Wikipedia, odkud jsem původně přebíral info o tomhle jaksi "pomlčela". Jako s udělání, kamarád mi poslal odkaz na popis historických událostí tohoto období a kdo má zájem, dozví se velmi zajímavé věci.

191730

23.05.2009 06:04

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Nemohu jinak, než porušit vlastní zásadu a ozvat se. Tady je další důkaz, Vojto, jak dokonale dokážeš diskutující yprovokovat.
Blahopřeji...jsi Vojto oddaný a důsledný provokatér. Přesto reaguji, neboť stále nemám jasno, zda-li jsi tak zabedněný "neználek" a nebo si na pitomce jenom hraješ? Dávám ti výhodu pochybnosti a jelikož již vím, že ty oponentovy odkazy nečteš a nečteš ani ty odkazy vlastní, proto si myslím, že platí to předchozí a za toho "pitomce" se předem omlouvám. Je tady také ale jiná možnost a to, že ty neznáš anglicky a nechceš to přiznat. Proto na odkazy v angličtině nereaguješ. Ať už je
situace jakákoliv, přistupme ke tvým diskuzním "požadavkům".
Nebudu se opakovat, ale jednoznačně jsem tě přesvědčil, že moje tvrzení o šíření komunismu v poválečné Evropě je pravdivé a Hitler byl na tomto hnutí v roce 1919 zúčastněn. Doloženo odkazy a dokonce i krátkým výňatkem v češtině z tvojeho odkazu.
Následuje tvoje reakce - nazvěme to výmluva - namísto přiznání vlastního omylu:

Stát se na krátkou dobu komunistou, sionistou, budhistou... je samo o sobě nonsens. Znalosti a víru, potřebnou k podobným přesvědčením člověk nezíská za pár dnů. A když už je získá, tak je neodhodí, jako papírek od žvýkačky...Míchat komunistické myšlenky třídního boje, vedoucí role proletariátu, rovnosti ... s nacistickou vizí německého Übermensch a jemu podřízených méněcenných ras ..., to je s prominutím pane Mirdo super....ina.

Vojto, ale o tomhle diskuze přece nebyla. Nacistické ideologie tohoto formátu vznikly až po roce 1933, kdy celosvětový židovský kongres vyhlásil Německu válku. Vznik těchto ideologií byl jenom přirozenou a také pochopitelnou reakcí na celosvětový ekonomický bojkot. Pro pochopení - vyhlášení tohoto bojkotu je také nazýváno v historických pramenech, jako první výstřel druhé světové války. Následuje tvoje další nemístná "sebeobrana".

Všechna následná diskuse kolem údajné komunistické vlády v Německu je jen křečovitým pokusem zamluvit ten původní lapsus. A žádné další rozpatlávání už nepomůže. Komunismus a nacismus jsou prostě neslučitelné a spojovat jakkoliv Hitlera s komunismem je prostě nesmysl. Bez ohledu na to, kdo jej vyslovil.

Dokážeš se Vojto vůbec soustředit na předmět diskuze? Tomu se říká anglicky "attention deficiency disorder" a není to mezi lidmi (studenty) až tak neobvyklé. Původní "lapsus" bylo tvrzení, že komunismus v Německu vzniknul, což jsme ti dokázal. Nemusíme ani pochybovat o tom, že Hitler byl jen nastrčená loutka, připravená pro jakýkoliv režim a pokud by zvítězil komunismus, tak by to byl opět Hitler, kdo by se stal vůdcem komunistického Německa. Jistěže...komunismus a nacismus jsou dvě identické myšlenky (ideologie), ale o tom jsme přece nediskutovali. Pokud bys dokázal číst odkazy, tak v tom [url=http://www.milita...

Automaticky kráceno

191763

23.05.2009 06:10

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Pokud bys dokázal číst odkazy, tak v tom
posledním
je o tomhle zmínka. Cituji:

In the majority of cases both Nazis and Communists joined ranks when they were voting in favor or against the issues confronting them. For example, there were 241 issues to be voted on in the Reichtstag and the Prussian Landtag in 1929 and 1930. In 140 cases – 70 percent! – Communist and Nazi voting behavior was identical. Nazis and Communists equally blamed the "capitalist system," and "Wall Street" for the economic crisis and rising unemployment. The Nazis blamed "Jewish" bankers and industrialists (das internationale Finanzjudentum) whom they claimed to be part of a secret world government.

Hitler would never have become Reich Chancellor nor would he have triumphed on March 5. The leadership of this party installed the hatred of Social-Democrats into the hearts of millions of workers, and this very hatred now caused them to flee to the brown ranks of the swastica. Many Communists who on Saturday were still wearing the Soviet star as they were walking, manifested themselves as crack new Nazis on election day."


Pokud to nezvládneš Vojto, dej vědět a já ti to přeložím. V následující větě ses Vojto zase ukázal jako provokatér:

>A až mě příště zase pozvete do diskuze, přečtěte si prosím pozorněji, co jste vlastně napsal.

Já jsem tě nepozval. Ty jsi byl ten, kdo reagoval na mne a jako obvykle, jsi to zase ty, kdo uhýbá od diskutovaného tématu a už ze zásady nepřizná svůj omyl. Ta omluva ve tvé reakci "(doplňte dle vlastní úvahy)" je už zase ze tvé strany jenom provokace. Možná se ti ještě ozvu na tvoji reakci, kde reaguješ na "janasmithe". Mám pro tebe velmi zajímavé zajímavosti, ale počkám, až jak se Jenda vyjádří. Nerad skáči do řeči a taky bych rád věděl Vojto, jak jsi natom s angličtinou? Jak vím, ty odkazy nečteš a v tomto případě by moje případná reakce potřebovala "určitou" přípravu (překlad).

191764

23.05.2009 07:19

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: pozde ale prece

Mirda 24.?.?.?

>Omlouvam se byla to takova mala osobni diverze, aby se o tom rozbehla podrobnejsi diskuse.
----------
Omluva není zapotřebí, René. Chápu, někdy je potřeba dotazy trochu diverzifikovat [velký smích] Líbí se mi tvoje příspěvky, jenom mi neleze do hlavy, jak to všechno stíháš? Každá tvoje reakce má kolikrát tak vyčerpávající názorový pohled, že mi připadá, že to odněkud opisuješ. Na druhou stranu tvůj "rukopis" mne ujišťuje, že to jsi přece jenom ty - můj kamarád René. I ty tvoje odkazy jsou perfektní. Ty čtu nejraději. Jen tak dál René [mrknutí jedním okem]

P.S. Doufám, že mi to projde, když tady napadám autora příspěvku?

191766

23.05.2009 16:32

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..nebo

Mirda 24.?.?.?

Steve, díky za povzbudivá slova a také díky za odkazy. Souhlasím s tebou, ale zatím se k této diskuzi s Vojtou nechci vyjádřovat. Jak už Vojtu znám, tak on využije každé takové příležitosti k vybruslení z diskuze. Udělal to pokaždé, kdy šlo "do tuhého", proč by se teď zachoval jinak?. Jsme oba s Vojtou ve finále diskuzního "souboje"...Vojtu jsem přitlačil argumenty a důkazy do kouta a teď už jenom lapá po dechu...není kam uniknout. Dychtivě tedy očekávám jeho vyjádření a chlapskou omluvu.

Nechci odbíhat od tématu diskuze, tak jenom krátce k těm odkazům. (1) a (2) - hrůza, (3)...první video - naivní motivace. V jiném podání by stálo i za úvahu. Následující video - (Americká propaganda komunismu) - trapná ubohost. Soustavné vymývání mozků Američanům. "Bojem" za svobodu a demokracii a především za peníze daňových poplatníků si zbrojaři mastí kapsu. Války vydělávají obrovské peníze, když jeden kriminální bankovní kartel financuje obě strany konfliktu. Pečlivě vypracovaný scénář již na financování napoleonských válek, bolševické revoluce v Rusku a pro celé období dvacátého století až do dnešních dnů.

P.S. Steve, i já si hodnotím tvoje příspěvky - uklidňující forma humoru. Díky za to.

191778

23.05.2009 16:46

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Reakce od Vojty se zcela určitě nedočkám, tak to sem dám pro tebe, Jindro. Podrobnosti palestinsko - izraelského konfliktu.
Děti jako izraelští vojáci. Jako reakci na Vojtovy propagandistické siotlachy o sebevražedných palestinckých dětech jsem vybral z uvedeného (pdf) dokumentu tuto pasáž:

Chapter 11 is different than the rest in that it examines the recruitment, or one-time use, usually forced, of Palestinian children by Israeli forces acting against their own communities. One class of such cases is the recruitment of Palestinian children as collaborators by the Israel Security Authority. This issue was thoroughly researched by our Palestinian colleagues, and we felt free to restrict ourselves merely to making a few passing comments, summarizing their work and adding a bit of information on some points of interest.

Our contribution to exploring the use of Palestinian children for Israeli military purposes had to do with the practice of using Palestinians, including children, as human shields for Israeli soldiers. Several cases of such use of children were documented by human rights activists and organisations and are described in the report
.

Tohle by se mělo rozkřiknout mezi lidi celého světa. Jindro ty anglicky znáš...pro tebe to nemusím překládat. [mrknutí jedním okem]

191779

23.05.2009 17:53

Spojené státy pohrozily vpádem do Eritreje

RE: no to je dost

Mirda 24.?.?.?

I já se přidávám. Méďa je tady na Zvědavci jednička našeho sebevzdělávání, ať už historických událostí, nebo současného politického dění. A nejen Méďa, ale všichni z vás, kdo tady spolupracuje v diskuzích na šíření informací. Nechci jmenovat, neboť bych určitě na někoho zapomněl a ti opomenutí si to nezaslouží. Zvědavec nemá na internetu konkurenci...tohle se nikde jinde nevidí. Možná budu znít naivně, ale přesto to napíši. Díky vám všem přátelé, dámy a pánové, kteří sem píšte a tím podporujete šíření naších českých a slovenských kulturních tradic a hlubokých intelektuálních hodnot obou národů. Jen tak dál přátelé. Tvoříte tímto současné dějiny a doufejme i lepší budoucnost pro naše příští generace. Někomu z vás tohle prohlášení bude jistě připadat jako proslov na sjezdu KSČ. Připomínám...nikdy jsem ve straně rudých nebyl a tohle je pouze můj osobní názor. Děkuji za pozornost...hluboká poklona, široký úsměv a kupředu levá do lepších zítřků. [smích]

191784

23.05.2009 18:05

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: pozde ale prece

Mirda 24.?.?.?

Jenom aby nám to nadšení nevyprchalo, než nás sklátí geneticky modifikované potraviny a mediální manipulace po zavedení zákeřné cenzury internetu. Pamatuj René... James Paul Warburg v roce 1950 prohlásil: "Nový světový řád tady bude, ať chceme, nebo ne. Otázkou pouze zůstává, dosáhneme-li toho se souhlasem a nebo násilím". Z toho jasně vyplývá, že bude záležet na tom, co je silnější... jestli pero a nebo meč? [mrknutí jedním okem]

191785

23.05.2009 23:16

Na židy dojde až pak

RE: Mame kyvnout na klece.

Mirda 24.?.?.?

>Nejlepe je to podle mne optimalizovano ve Svycarsku...To prosim nemaji ani armadu....
---------
Nemají brannou povinost, ale armádu ve Švýcarsku mají. Vojáci z povolání. Žil jsem tam jeden čas a několikrát jsem viděl ty kluky v uniformách mašírovat po ulici. Dosti často i při přepravě ve vozidlech. To však bylo v roce 1980. O současnosti nevím. Na to by nám mohl odpovědět Stan. Ostatní René sedí. Krásná země. Tři různé národnostní menšiny a všichni žijí pospolu v pohodě. Vzájemný respekt a úcta jeden ke druhému. Všude se domluvíš němčinou a přitom Švýcaři mají svůj vlastní jazyk.

191797

24.05.2009 00:20

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: To není rasismus, to není antikřestanství,to je jejich

Mirda 24.?.?.?

>Tak, milý studenti, do příštího času Shalom. Ovace a potlesk...
--------
Tohle jsem už někde četl v originále. Tahle přednáška se odehrála - pokud si pamatuji - někde na rabínské universitě v USA. Je až neuvěřitelné, kolik v sobě pojímá nenávisti vůči všem ostatním rasám a národům. To jsou ti, kteří pomocí zaprodaných politiků prosazují tzv.zákony nenávisti a přitom samotní židé (talmudisti) nenávidí všechny ostatní. Dokonce i své vlastní občany Izraele, kteří se vyjádří proti zločinům sionistického režimu. Ti, kteří už konečně touží žít v míru a pokoji a dají to veřejně najevo. Veřejně a otevřeně označí příčiny věčných válečných konfliktů a za neustálé šikany policií jsou nakonec uvrženi do vězení.

Historie se opakuje. Židobolševismus v Rusku se přenesl do Izraele. Potomci stejných zločinců nyní terorizují vlastní obyvatele. Zavedli si zákon "Návratu domů" a podvedli tímto ostatní, již asimilované židy, kteří se narodili v jiných zemích a s jinou státní příslušností. Po příchodu do "svaté země" se z nich stali nájemní vrazi sionistů a povinná vojenská služba platí pro všechny, bez rozdílu...muži i ženy do věku 55 let. Už předškolním dětem vymývají mozečky brannou výchovou se zbraní v ruce, aby si již jako děti začaly zvykat na chladnokrevné vraždy při bojích za "svobodu" a "demokracii" Izraele.

Když tak o tom člověk přemýšlí a pozoruje současnou politickou situaci, včetně té uměle vyvolané krize, tak to asi bude pravda, že Voldemorti by rádi ovládli celou naši planetu. Možná to nakonec ani nebude žádná konspirační teorie, ale tvrdá realita? Kozorohu, díky za sdílení vědomostí.

191803

24.05.2009 01:28

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: vaši kamarádi

Mirda 24.?.?.?

>...Někteří lidé prostě zhůry dostanou jen základní instinkty, jako je jíst a pak chodit na záchod.
-----------------
Jsou to Jindřichu tři základní instinkty. Příjem potravin, vyměšování a sledování televize. Taková individua lze v diskuzích snadno rozpoznat. Jako například tady anonym 213.
[chechtot] [velký smích]

191807

24.05.2009 01:46

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: Nechci být heretičkou, ale...

Mirda 24.?.?.?

>...To, co jsem chtěla říct byla vlastně obava z toho, že skze naše duše nejsme tak zranitelní, ale naše těla jsou k té duši zadními vrátky.
---------------
Alexo, myslím si, že je tomu přesně naopak. Tělo snese mnohem víc, než duše. "Nevidím, neslyším a nic jsem neřekl" a máš pokoj...nic se ti nestane. Zlomíš duši a tělo se poddá. Psychická bolest je silnější, než bolest tělesná a není-li něco v rovnováze nahoře, organismus nepřežije. Jinak máš pravdu:

>Zde bych zdůraznila rozdíl mezi snést a zvyknout si. To první může být ctností, to druhé začátkem konce.
----------------
Jde převážně o to, jak rychle se vaří voda. Ctností bych nazval to, když žába zavčasu vyskočí z hrnce.

191808

24.05.2009 16:12

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: Nechci být heretičkou, ale...

Mirda 24.?.?.?

Záleží samozřejmě na tom, do jaké situace obojí posadíme. Hovořím ze životních zkušeností (nikoliv nezbytně z vlastních) a na mnoha příkladech lze pozorovat, že facka přebolí, kdežto psychické násilí zanechá v mnoha případech trvalé následky. Ukončení takového násilí je mnohdy řešeno vraždou "násilníka" (drastické ukončení psychického utrpení).

Jako další příklad mohu uvést: strach, což je vesměs mediální psychické násilí uměle vytvořeno ke snadné manipulaci s lidmi. Strach ze smrti - jeden z nejsilnějších přirozených instinktů zachování vlastní existence. Příkladů bych mohl uvést více, ale zůstnu u svého původního tvrzení: facka přebolí. My dva se v podstatě shodnem. Záleží na síle působení jednoho nebo druhého.

P.S. Pane google, přeji příjemnou dovolenou.

191827

25.05.2009 18:38

Na židy dojde až pak

RE: Mame kyvnout na klece.

Mirda 24.?.?.?

>Pak se omlouvam za nepresnost, ale kvery maji tusim Svycari doma.
----
To nic, stane se. Proto tady diskutujem. Navzájem se doplnit a je-li potřeba poopravit. René, u tebe se to stává jednou za uherský rok, tak si z toho hlavu nedělej. Proč se tolik o švýcarské armádě nemluví? Švýcarsko si zachovává svou neutralitu a nemá členství v organizaci NATO. Napravo v odkaze je zmínka "Membership" 28. Když si klikneš na "show", tak ti to ukáže jednotlivé státy.

Kam si schovávají kvéry nevím, ale na trhu je velice populární nůž s výjimečnou kvalitou výroby "Swiss army knife", jistě jsi ho už viděl, nemáš-li ho zrovna v kapse? [velký smích] Když už hovoříme o bojové připravenosti Švýcarska, rád bych upozornil na jednu zajímavost. Ve Švýcarsku existuje stavební předpis, že každý rodinný domek musí mít ve svém podzemí vybudován protiatomový bunkr. To bude asi pro ty zbloudilé rachejtle z Izraele? [mrknutí jedním okem]

191908

25.05.2009 18:45

Na židy dojde až pak

RE: Mame kyvnout na klece ?? .. 10 LET !! - a nebudou se te ptat !!

Mirda 24.?.?.?

Vynikající odkazy, Steve. Díky. Chtělo by to nějaký překlad, jinak to unikne pozornosti.

191909

25.05.2009 23:34

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: vaši kamarádi

Mirda 24.?.?.?

>Nepatrné rozdíly? Tak pokud někdo prosazuje vytvoření židovského státu a někdo naopak chce všechny židy vyhladit, tak to mi příjde jako sakra podstatný rozdíl!
------
Tak moment, soudruhu (anonyme 213). Kdyby sis prostudoval skutečnou historii, tak se tady nebudeš ztrapňovat výplody svých nevědomostí. Hestroy má pravdu. Mezi těmi, kdo prosazoval Izrahell a těmi, kteří měli v plánu k tomuto společnému sionistickému dílu obětovat spoluobčany židovského původu, není totiž vůbec žádný rozdíl. Teď dávej pozor, aby sis to zapamatoval. Byly to jedni a ti samí "lidé" - sonisti. Hitler jim moc nápomocen nebyl. Jeho "konečné řešení židovské otázky" bylo vystěhovat židy na Madagaskar. A ani tohle se sionistům nelíbilo, neboť jejich plán, což bylo také jedním z důvodů rozpoutání WW2, bylo vytvoření Izraele a napěchovat si to - údajně jejich historické území - nic netušícími židy. A to jsou ti, kteří v této době nejvíce strádají. To jsou ti, kteří jsou opět obětováváni ke zrůdným sionistickým plánům vyvražďovat svoje palestinské sousedy a když se ozvou, že už chtějí konečně žít v míru a že mají toho neustálého vraždění pokrk, jdou do vězení. Tak, jak jsi to popsal ty, to je ale sakra podstatný rozdíl. Doplň si vědomosti...už tě tady sleduji delší dobu [chechtot] [chechtot] a je mi tě upřímně líto.

191924

26.05.2009 19:36

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: vaši kamarádi

Mirda 24.?.?.?

>Já si vzdělání doplnit nepotřebuju, já studuju historii na Karlově univerzitě....
-------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] ...takže tě už dostali [velký smích]
Až se bude ohrádka zavírat, nezapomeň se ujistit, že vrátka nejdou otevřít zevnitř. To by byl průser, kdyby ses náhodou omylem nedostal ven [chechtot] [chechtot] Opatrně...musím tě upozornit, že se může mezi ovcemi vyskytnout i vlk v beránčím rouše. Varoval jsem tě [chechtot]

191970

26.05.2009 20:27

Evropa možná o zlepšení vztahů s Ruskem vůbec nestojí

RE: Rusko je cíl

Mirda 24.?.?.?

>Pripominam, ze Dubcek zemrel pri autonehode.
------------
I jeho syn MUDr.Pavol Dubček si myslí, že ta autonehoda byla fingovaná. Při sledování tahů na domácí politické šachovnici, byl k tomu vehementní zájem ze strany Havlovy kliky. Potřebovali Dubčeka odstranit. René, tohle jsi napsal výborně:

Politik myslí na příští volby, státník myslí na příští generace.

191973

26.05.2009 20:55

Evropa možná o zlepšení vztahů s Ruskem vůbec nestojí

RE: Rusko je cíl

Mirda 24.?.?.?

>...Dle mého se Klaus snaží být něco jako "tatíček" národa, jeho ješitnost ho k tomu vybízí, možná odtud pramení jeho postoj...
----------------
Jak si tak pročítám opožděně diskuzi, chtěl jsem podobnou myšlenku použít v reakci na příspěvek paní Jarmily. Silně pochybuji, že by si Klause nastrčili jako bílého koně na vytvoření zdánlivé opozice. Tím by jim přece V.Klaus házel klacky pod nohy? Plán na založení Evropské unie byl na červen tohoto roku. Jedna překážka by se dala překonat (irské referendum se může opakovat tak dlouho, dokud LS neprojde), ale co potom s Klausovým odmítavým postojem? Proč by také veřejně prohlašoval, že si ČR musí podržet vlastní státní měnu co nejdéle to bude možné?

Já si myslím, že se Klaus zahleděl na východ do politiky V.Putina. Putin byl už mnohokrát v různých článcích a v internetových diskuzích nazván nový ruský car...nejlepší panovník od doby Petra Velikého. Putin se těší obrovské popularitě hlavně mezi mládeži. 80 procent oblíbenosti napříč všeobecné populace. Jelikož je tohle Klausův poslední termín, myslím si, že chce na sebe upozornit a zanechat hluboký dojem pro příští generace? S tím jeho pro-radarovým souhlasem asi neměl moc navybranou. Tam už šlo asi o kejhák???? CFR, CIA a Mossad má na to prostředky.

191974

26.05.2009 21:25

Evropa možná o zlepšení vztahů s Ruskem vůbec nestojí

RE: VK

Mirda 24.?.?.?

>...nejlepší opozice je ta, kterou si sám vytvoříš. Už nevím kdo to řekl, ale je to docela trefné pro případ VK.
----------
Byl to V.I.Lenin. "Chceš-li v totalitárním režimu vyloučit opozici, tak si ji sám vytvoř. Uspořádej hnutí proti režimu a nasaď si tam svoje lidi". Tohle byla zákeřná strategie Charty 77. Vytvořit si budoucí kádry v záloze a upozornit veřejnost na tyto "disidenty" ("trpitele" režimu) a současně vychytat skutečnou opozici. Hodně lidí se tímto nechalo nachytat a také na to doplatili. V.Havel byl pěstován pro budoucí převrat. Myslím si, že u Klause to bude spíš ta jeho ješitnost. Snaží se vytvořit kult osobnosti a chce po sobě zanechat legendu spravedlivého vůdce českého národa. Národa, který postupně zaniká ve zmatcích a chaosu NWO.

191976

26.05.2009 21:59

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: jak přežít

Mirda 24.?.?.?

>Odpovívám Vám na Alexa Jonese.
-----
A já si to dovolím doplnit. Už dříve jsem se tady v diskuzi zmiňoval a to několikrát, že Alex Jones je krypto-sionista. Je tím i poměrně dosti nápadný. Člověk to musí opatrně sledovat a musí si všimnout, že horlivý "konspirátor" a reportér Alex Jones sice odhaluje zákulisní tajné plány, ale současně si také neopomene do své reportáže vsunout určité dezinformace na odvedení pozornosti od skutečného problému a nebo na propagaci sionistických lží. To by ovšem člověk musel už znát ty příběhy z jiných pramenů a porovnávat. Potom to lze rozpoznat. Stejné platí o britském reportérovi Robertu Fiskovi, židovského původu, přesto "bojujícím" proti připravované židovské nadvládě (NWO) a rovněž si neopomene přihrát malou domů.

Alex Jones není židovského původu, ale jeho manželka je židovka, což znamená, že podle toho jejich přihloupého "zákonu", jeho dvě děti jsou také žiďátama. Alex Jones plánoval se svou rodinou emigraci do Izraele, ale jakmile zjistil tu obrovskou diskriminaci vůči smíšeným manželstvím, tak od svých plánů upustil. Zřejmě si ho tam za jeho pobytu ve "svaté" zemi připravili jako kybernetového bojovníka na šíření dezinformací?

191979

26.05.2009 22:11

Tymošenková nabízí Rusku absurdní smlouvu

RE: Připomínka k překladu

Mirda 24.?.?.?

>Když už jsme u toho - prime minister není první ministr, ale premiér...
------------
Celá větev korekcí [chechtot] [chechtot]
Ale když už jsme u toho, tak prime ministr není premiér, ale ministerský předseda. Premiér je - alespoň tady v Kanadě - docela jiná funkce. Premiér je šéfem provinční vlády.

191980

27.05.2009 00:12

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Vojto, nejenže ty vědomě manipuluješ se současnými politickými událostmi, ale ty manipuluješ i s názory oponeneta. Odkazy nečteš záměrně, abys nemusel odpovídat a přiznat prokázanou a oběktivní skutečnost. Jsi obyčejný manipulátor a provokatér. Měníš předmět diskuze a porovnáváš neporovnatelné. Místo toho, abys jednoznačně odpověděl na dotaz, najednou začneš porovnávat (zlehčovat) zločiny sionistické vlády Izraele a porovnáváš je ke zločinům, které byly spáchány před třemi, až čtyřmi sty lety na Indiánech Severní a Jižní Ameriky? Tohle je od tebe ubohost přesahující logické chápání kohokoliv, kdo používá zdravý rozum. Já ti na tohle odpovím. Tam to bylo kdysi dávno a s tím už nic nenaděláme, ale zločiny sionistů na cizím území v Palestině se dějí právě nyní před našima očima a proto o tom diskutujeme. Sjednotit se, poukázat na příčiny, odsoudit bezpráví a najít řešení. To je ta naše "VÍRA", jak tady neustále a snad i nechápavě jako papoušek pořád dokola opakuješ. Na druhouu stranu, tvoje víra je přesný opak. Zatloukat, omlouvat a přehlížet všechno to, co se ti zrovna nehodí pro tu víru tvojí.

Ještě pár slov k těm rakcím kdo na koho reagoval.
>Tvrdíte: Já jsem tě nepozval. Ty jsi byl ten, kdo reagoval na mne ...A co potom znamenají věty :

Tímto v této větvi končím. Jedině snad, kdyby se ozval se svým vyjádřením náš všeznalý diskutér Vojta49. V tomhle napětí jsme tady dva, Jendo.
---------
Vojto, ty jsi skutečně profesionální provokatér a dokážeš i za pomocí lží manipulovat s názorem oponenta. Jenom aby to pasovalo na vlastní obhajobu do tebou vylhaných příběhů. Ano, uvedenou výzvu jsem napsal, ale to bylo až v průběhu diskuze, kdy jsme si my dva vyměnily několikrát názory a pak ses odmlčel. Proto to NAPĚTÍ v očekávání. Celá tahle diskuze mi jenom potvrdila to, co jsem si o tobě myslel už mnohem dříve, ale nebudu se opakovat a nerad bych tě urážel i když si slušného jednání opravdu nezasloužíš. Jak takhle sleduji způsob, kterým zde diskutuješ, tak si zcela dokonale dovolím odhadnout tvoji chrakterovou vadu. Jsi typem kolaboranta s jakýmkoliv režimem a svou připosraností a ze strachu o svojí existenci se pokaždé přidáš na stranu toho momentálně "silnějšího". Je to pro tebe tvůj zdánlivý pocit bezpečí. A tohle je zase ta tvoje víra, za kterou tady ty neúnavně bojuješ. My dva jsme spolu jednou provždy skončili a na tvoje reakce přestávám odpovídat. Pochop to, to je zase moje povaha. Já se s takovými lidmi - jako jsi ty - nikdy neshodnu, nikdy neztotožním a nikdy se nesnížím k tomu, abych s takovými zločinci diskutoval.

191985

27.05.2009 01:20

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Reagoval jsem z pošty a neměl jsem tolik času, aby si přelouskal celou diskuzi od počátku. Máš pravdu, zmínil jsem tvoje jméno ve své reakci na Jendu "jansmith". Za to se omlouvám a beru ten výpad zpět. Nebyl jsem to sice já, kdo na tebe reagoval, ale pravda, vyzval jsem tě. Nic to však nemění na ostatní diskuzi a trvám na svém - se zločinci jako jseš ty zásadně nediskutuji. Ber tohle do úvahy. Abych tě oprostil tendence další reakce, tak objasním. Ten, kdo vědomě zakrývá a omlouvá zločin je stejný zločinec, jako ten, který to provádí.

191990

27.05.2009 01:54

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, zatoulal jsem se jinde, proto ta pozdní odpověď. Četl jsem celý ten pdf report. Je to hrůza a přitom naprostá pravda. Tohle napsali občané Izraele, kteří tam na tom trvalém bojišti žijí a moc dobře si uvědomují, kde je ten zakopaný pes. Kde je ta skutečná příčina trvalého vládního sionistického teroru.

Tohle by si měli přečíst zdejší popírači palestinského koncentračního tábora a soustavné genocidy Palestinců. Celý svět se už ozývá a poukazuje na palestinský holocaust. Něco se ale určité brzy stane. Visí to na vlásku a už i samotný satanáš Rothschild má toho sionistického řádění pokrk. Přerostlo mu to přes hlavu. Tohle už nejde ignorovat a zamést pod koberec, takže...tak jak to už měl původně v plánu, Izrael bude brzy obětován jako záminka k rozpoutání třetí světové války.

191993

27.05.2009 02:07

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: vaši kamarádi

Mirda 24.?.?.?

>Vy jste ta "elitní menšina, co přemýšlí", viď?
----------------
Ano, to jsme my. My jsme to světlo na konci tunelu [velký smích] poslyš, příteli střecho. Zatím tě krmí mrkvičkou, ale buď ujištěn - bič příjde později. Proto pozorně naslouchej. To tvoje probuzení z komatu nebude až tolik drastické [chechtot] [chechtot]

191995

27.05.2009 02:25

Evropa možná o zlepšení vztahů s Ruskem vůbec nestojí

RE: Rusko je cíl

Mirda 24.?.?.?

>...Státník narozdíl od politika, myslí na to aby zblbnul i příští generace. A řada diskutujících dokládá svými příspěvky, že to tak opravdu funguje... [chechtot]
-----
To už potom není státník, ale diktátor. My Češi jsme ještě skutečného státníka bohužel neměli. "Tatíček" T.G.Masaryk, svobodný zednář a loutka skryté moci za oponou a tak to šlo z generace na generaci. Kdo ví, zda-li si ten uměle vytvořený stát koruny české ještě udrží svoji samostatnost a roku 2018 oslaví svojí stoletou existenci? Poslední dobou to už začíná nebezpečně fofrovat.

191996

27.05.2009 03:06

Šaškárna se „segregací“ na základní škole ve Valašském Meziříčí

Světlo na konci tunelu...

Mirda 24.?.?.?

My jsme to světlo na konci tunelu. Články a diskuze na Zvědavci by se měly šířit lavinovitě do všech zákoutí české kotliny. Snad si radní ve Valašském Meziříčí přečtou, jak se "cikánská otázka" řešila za bolševika? Tehdy totiž ta cikánská otázka ani neexistovala. Pomocné školy pro všechny pomalejší žáky a je to.
Potom se už nemůže stát to, co je tak výstižně napsáno v článku:
...žijeme v době, kdy je zdravý rozum mlácen od rána do večera, nemohlo to dopadnout jinak.

191997

27.05.2009 03:57

Přestárlý muž obtěžován kanadskou policií RCMP

RE: Satanist

Mirda 24.?.?.?

Žiji ve stejné ohrádce, tak vím, o čem hovoříš.
--------
Ještěže chudáka pana profesora netýzrovali. A potom ta policejní "sebeobrana". Děda byl "nebezpečný". Jaká ubohá a zoufalá obhajoba????? Taky si jeden příběh přidám.

Měli jsme tady ve městě, asi tak před patnácti lety případ, že člen policie v momentě překvapení a jistě i ze strachu postřelil kolem procházejícího Indiána. Slušně vypadajícího, slušně oděného a ani nebyl pod vlivem alkoholu a nebo na drogách. Zkrátka byl na špatném místě a ve špatný čas, jak se říká. Policie v té době hledala pachatele pokusu o vloupání (nebo krádeže automobilu) a dotyčný Indián údajně svým oblečením pachatele připomínal. Černá kožená bunda a rifle, což lze vidět jako praktické oblečení téměř na každém mladém muži. I já to nosím.

Když si policie uvědomila svého pochybení, tak se policajti rozhodli zamést stopy. Mrtvý Indián, tichý Indián a tak se policajti zbavili svědka. Nechali ho po cestě do nemocnice vykrvácet. Průstřel nohy nebyl ošetřen a sanitka se plouživým tempem šourala do špitálu. Druhý den byla tato vražda oznámena na prvních stránkách novin - pachatel podezřelý z trestného činu byl při potyčce s policií postřelen a zemřel při převozu do nemocnice. Co čert nechtěl, obětí policejní vraždy byl bratr indiánského náčelníka J.J.Harper a tak se případ stal námětem celovečerního filmu s názvem: "Cowboys and Indians". Smutný příběh...policie nikdy nebyla oficiálně obviněna. Vřele doporučuji ke shlédnutí.

192000

27.05.2009 04:08

Šaškárna se „segregací“ na základní škole ve Valašském Meziříčí

RE: Světlo na konci tunelu...

Mirda 24.?.?.?

Tomu říkám rychlost [mrknutí jedním okem] Každý si takhle přihodí malý kamínek a lavina se už nezastaví.

192001

27.05.2009 15:26

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

>V případě, že by tuto mou reakci na Vojěchův předchozí příspěvek četl někdo další, připomenu pro pořádek, co již bylo dříve několikrát zdůrazněno:
----------------
Sleduji tuhle diskuzi Jendo. Jsem přesvědčen, že už tady oba tlučeme do mrtvol a odpovědi se nedočkáš. To už by bylo zase naopak proti jejich "víře" a to už žádnou diplomacií - ať se snažíš, jak chceš - nepředěláš. Tohle byl pro mne jediný důležitý poznatek této diskuze. Upřímně řečeno, tohle jseme si oba prošli už dříve a touto diskuzí se mi jen potvrdilo, že jakákoliv snaha je marná a zbytečná.

>... a pokud na něj tedy reagovat, tak do chvíle než nevystoupí jasným prohlášením (viz. má opakovaná výzva) z kohorty siodiskutérů, využít vlastní reakce na jeho filozofické aktivity jedině jako sdělení směrem k ostatním případným čtenářům.
----------------
Já osobně s Vojtou (opět) končím a bude záležet už jenom na tobě Jendo, jak se ty rozhodneš. Motivace k šíření osvěty najdeš u jiných a slušných čtenářů, k tomu nepotřebuješ tupce-provokatéry. Jakmile jim dáš jednou příležitost, tak se toho nezbavíš. Taková disuze se potom začne motat na mrtvém bodě s neustálým uhýbáním od tématu a vymýšlením definicí s jediným jejich úmyslem a to je odvádět pozornost od diskuze. Taková diskuze už potom ztrácí ten původní záměr a nikam nevede a věřím, že i mnohé čtenáře unavuje. Začnou takové dva "náruživé" diskutéry podvědomě přeskakovat. Dělám to i já. Jendo, ber tohle jako upřímnou radu kamaráda.

Mirda [mrknutí jedním okem]

192055

27.05.2009 15:54

Hysterický antirasismus je strachem intelektuálů před přirozeným světem

RE: vaši kamarádi

Mirda 24.?.?.?

>Den je hned peknejsi a snad nam z toho naseho studenta historie vyroste neco rozumneho, Mohl by krast jabka se mnou. Ve dvou - to uz je sila jablek a sila silouci radostnych capartu !!
-------------
Steve, chytil jsi to za správný konec. Rozdávat radost je základem pocitu vlastního štěstí. Jdu taky krást jablka a rozdávat druhým. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

192058

27.05.2009 17:55

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: jak přežít

Mirda 24.?.?.?

>...Mirdo, trošku jsem tušil, že se ozveš...
------
To je to kouzlo internetu. Informace a dezinformace. Jak se v tom má člověk potom vyznat? [velký smích] Ale postupně.

>Navíc by to znamenalo, že jeho (manipulátorovy) argumenty jsme nuceni obracet naruby ve smyslu dvojí hry, tedy jsou vlastně nepoužitelné, tedy mlží. Koho tím chrání? Ty co obviňuje?
----------
Jak to vidím já, tak ta jejich strategie je především vytvořit chaos. Nepřeberné množství informací a soustavné poukazování na "nebezpečí" vyvolá v lidském vědomí i podvědomí zmatky s následnou rezignací. Lidský mozek to přestane vnímat. Tohle je naše přirozená ochrana organismu. Začne ti to být jedno...vzdáš to. Někteří méně labilní jedinci se budou dokonce i těšit a spolupracovat. Tohle je ten jejich záměr.

Nemusíme pochybovat o těch jejich plánech na vytvoření jedné světové vlády a rovněž nemusíme pochybovat o způsobu, jak to provedou. Teď jde především o to, nevzdávat se a pokračovat ve sdílení informací. Vědět co se chystá a řešení se už najde. Čím více lidí je informováno, tím větší naděje jejich neúspěchu. Jak se říká: "Více hlav, více rozumu" a nebo také: "Dáme hlavy dohromady" [velký smích]

Co dělá Alex Jones, je způsob manipulace s vědomím. "Odvážným" a senzacechtivým způsobem odhaluje plány na zavedení NWO. 90 procent informací je sice pravda a to vyčteš kdekoliv jinde. Alex tímto získá důvěru a přihodí si pár dezinformací. Jako příklad mohu uvést jeho film "Loose change", kde přesvědčivě poukáže na "pravdu", že to byl "inside job" a neukáže na skutečného viníka. V tom samém filmu Alex přednesl důkaz o tom, že let 93 přistál bezpečně na letišti. Oficiální teorie prosazuje verzi boje pasažerů s teroristy, kdy se letadlo střemhlav zaboří až po zadní křídlo do země. Nikde ani stopy po troskách havárie. Tímto Alex zase kryje skutečnost, že letadlo bylo ve velké výšce sestřeleno, kdy se trosky rozletěly na širokém prostranství a tím "unikly" pozornosti TV reportérů. Záměrně odvádí pozornost od těch, na které dříve poukazoval. Jinými slovy, dezinformace v plném proudu. Mohl bych pokračovat, ale tohle by jako příklad stačilo. Sám kolikrát dávám link na Alexovou "prison planet" webovou stránku, ale to většinou až po ověření, že to bylo podobně uvedeno i jinde. Beru to jako potvrzenou "pravdu". Ale teď příjde ta třešnička na dortě. Kde je ta skutečná pravda nám ukáže až blízká budoucnost. [mrknutí jedním okem]

192066

28.05.2009 07:23

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Nejdříve si musíme ujasnit, Gulde, kdo ti tady dal povolení klást otázky? Když jsem tě teď vyšponoval, tak se uklidni...já jenom žertuji. [velký smích] Na Jendu už nelze reagovat - "systém" se zlobí - tak reaguji přes tebe a když už jsem se rozhodl naposledy v této větvi reagovat, tak ti současně odpovím na ty tvoje dvě otázky. Já vím, ty to zaručeně víš a jenom zjišťuješ, kolik toho vědí kluci na druhé straně plotu. Tak jdeme na to:

>1. Myslíš si, že smrt palestinských civilistů BYLO KOLEKTIVNÍM přáním izraelského národa???
------
Rozhodně ne a nenazývej to přáním. Je to systematický a trvalý plán sionistické vlády. Všeobecná populace Izraele s tím nemá nic společného a jenom tím trpí. Pokud znáš historicko-politické události od vzniku Izraele, tak moc dobře víš, že se do sio-vlády dostávají pouze lidi, kteří mají obrovské "zásluhy" jako vůdci teroristických organizací a nebo jejich potomci. Jeden vedle druhého. Doposud se pouze jeden jediný ministerský předseda postavil proti vyvražďování Palestinců a proto byl zavražděn. Zapomněl jsem jméno a hledat se mi to nechce. I na Ehuda Olmerta se dívali ostatní, jako na měkotu a chtěli ho vystrnadit z vlády. Už po celé generace sionosti vymývají občanům Izraele mozky propagandou a pěstují si odhodlaně a soustavně nové "boží" bojovníky. IDF a Mossad tohle mají v nepsaném ustanovení: "Když by vám kdokoliv z vlády dal rozkaz složit zbraně, zaslouží si smrt". Tohle byl příkaz nějakého rabína a armádního teroristy. Už jsem se o tom tady kdysi zmiňoval. Tímhle jsem ti v podstatě odpověděl i na tvoji druhou otázku:

>2. Myslíš, že smrt civilistu BYLA KOLEKTIVNÍM přáním vedení IDF?
------------
Ne všech, ale většiny. Opět - není to přání, ale plán. Jsou na to vycvičení. Mrkni se na odkaz, který jsem tady nechal v reakci na Hestroye a pochopíš. Gulde jsme tady dosti dlouho OT a nerad provokuji vedení. Proto od tebe už neočekávám odpověď.

P.S. Jendo, pokud jsi ještě na drátě...stejně tak pro naši diskuzi. Souhlas s tvojím příspěvkem a sejdeme se jindy a jinde. Já už tady v tomto vlákně končím.
Mirda [mrknutí jedním okem]

192091

03.06.2009 06:42

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

>...mirda pravdepodobne cerpal od pohadkaru typu David Icke lide jako on nebo Jordan Maxwell jsou jen dalsi zidovske marionety...
--------------
S uvedeným tvrzením jsem se setkal v mnoha článcích a z různých zdrojů. Lze předpokládat, že autoři historie jeden od druhého rádi opisují - asi jako žáci ve škole - ale pro odkaz nemusíme chodit příliš daleko. Nedávno zde na Zvědavci vyšel článek
"Dejiny Domu Rothschildovcov", kde pod letopočtem 1940 jsou uvedeni dva autoři a to Hansjurgen Koehler - kniha "Vo vnútri Gestapa" a Walter Langer - "Hitlerova myseľ". Oba autoři potvrzují původ Hitlerova otce Aloise. Další podobná zmínka Waltra Langera je v poslední kapitole "ALOIS A BASTARD JEW", kde se můžeme dočíst toto:
Těsně před zahájením války provedl "Úřad pro strategické plánování" vyšetřování původu Adolfa Hitlera. Walter Lander, který vyšetřování prováděl, uvedl ve své zprávě: "Povahově a inteligencí se Alois i oba jeho synové, Alois mladší a Adolf, jednoznačně řadili vysoce nad průměr všeobecné populace rakouského venkova. Jejich ambice a mimořádné politické schopnosti zapadají mnohem více do Rothschildových tradicí".
----
Osobně si myslím, že Hitlerův původ není až natolik důležitý, abychom zahájili nové a podrobnější pátrání v matričním úřadě Rakousko-Uherského impéria, přestože se jeden z historických badatelů touto cestou vydal a zjistil, že Andulka Schickelgruberová byla na pracovním úřadě ve Vídni skutečně jako služebná registrována a to na adrese, kde se nacházelo sídlo Rothschilda.

GEGEN NWO
GEGEN ZIONISM

192541

03.06.2009 07:49

Spojené státy používají v Afghánistánu bílý fosfor

RE: Podívejme se pravdě do očí

Mirda 24.?.?.?

>...spojenci dobře věděli, že Německu byla válka vnucena. Tak, jak se dnes snaží vnutit válku na Iran...
-------------
První světová válka se tehdy nenazývala "První světová", ale "Velká válka", která se již nikdy nesmí opakovat. Tohle si všechny strany navzájem připomínaly a navzájem se o tomhle ujišťovaly. Tolik škody, tolik padlých vojáků, tolik zabitých civilistů. Tahle "Velká válka" se již nikdy nesmí opakovat(!!!) Přitom na tzv. Versaillské mírové konferenci v roce 1919, jenom několik měsíců po ukončení války, se již vytvářely podmínky pro tu druhou světovou. Samozřejmě zase se stejným nepřítelem - Německem. Hlavním předsedou na konferenci byl Edmond Rothschild, dále Bernard Baruch, Woodrow Wilson, Edward Colonel House, takže na válku bylo již tehdy zaděláno. Jaká to potom byla mírová konference, když se již plánovala ta další válka?

Války vydělávají obrovské peníze a tak nám zločinci plánují světové události a píší naše dějiny. Media a Hollywood vytvářejí hrdiny a oslavují bojovníky za svobodu vlasti. Miliony padlých vojáků a přitom nikdo neví, proč se bojovalo a proč se neustále bojuje? Spojenci - jako doposud v každé válce - bojují za "svobodu" vlasti daleko od domova. Tisíce kilometrů od domova, kde je nikdo nenapadnul a nikdo neohrozil...ale bojují za svobodu vlasti. Jak patetické(!!!) v globálním světě je globální neviditelný nepřítel - světový terorismus. Prozatím. Příště bude teroristou kdokoliv, kdo začne klást nepohodlné otázky. Ten se stane nepřítel lidu a nepřítel státu, což se nám už postupně začíná odvíjet před očima. Kdo se nepoučil z vlastní historie je odkázán si ji zopakovat.

P.S. Kozorohu, máš zajímavé a poučné příspěvky. Rád tě čtu. [mrknutí jedním okem]

192545

03.06.2009 11:31

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

>Bylo by zajímavé provést genetickou zkoušku, vědecky to dnes každopádně jde zjistit. (Vzal by se genetický materiál Hitlerových příbuzných.)
------------
Dnes už by to žádný problém nebyl, ale jak získat genetický materiál od někoho, kdo má osobní zájem na tom, aby se tato skutečnost nikdy nedostala ven? Proto máme tolik verzí Aloisova původu. Kdyby se prokázalo, že byl Hitler Rothschildův potomek a oni si ho tam sami nastrčili, tak bychom tady měli okamžitě další miliony přeživších s nataženou rukou. Začali by se objevovat jako houby po dešti a tohle by se Rothschildovi asi moc nelíbilo?

192553

03.06.2009 11:52

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>Mě by zajímalo, zda Rothschildové spolupracují s Rockefellery, nebo zda spolu naopak soutěží.
-----------------
Obě rodiny jsou pokrevní příbuzní a spolupráce je jistě vzájemná. Rothschild finančně pomohl založit Rockefellerovu firmu Standard Oil Corporation, což je nyní Exxon Mobil:

Vložený obrázek

Rovněž ho později zapojil do bankovnictví. David Rockefeller je majitelem banky Chase Manhattan, která zase patří do filiálek FED-u. Rockefeller poskytl "zdarma" pozemek na vybudování sídla OSN, což již od samého založení bylo myšleno jako jedna světová vláda. Proslýchá se, že Rothschild má pod kontrolou agenturu Mossad a Rockefeller zase disponuje se CIA, ale samozřejmě si navzájem vypomáhají. Jejich partnerství bych přirovnal jako levé a pravé přední kolo jedné káry, která má na dveřích nápis NWO.

192555

03.06.2009 12:35

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

Počty obětí Irácké války...

Mirda 24.?.?.?

Nikdo z válečníků neuvádí skutečné počty obětí. Je to propaganda válečných "úspěchů" a nikdo s politiků, kteří vehnali svůj národ do války nechce vypadat jako břídil a válečný zločinec. Sověti oficiálně uvedli 10 až 15 tisíc zabitých vojáků ve válce v Afganistánu (1979-1989) a přitom neoficiálně se uvádí okolo sto tisíc padlých. Naprosto stejná situace je v současné válce v Iráku. Oficiální statistika uvádí (cituji z článku):
V té válce přišlo o život 4500 Američanů a 35 tisíc bylo zraněno. Na irácké straně byly zřejmě stovky tisíc mrtvých.
----------
Do oficiální statistiky obětí války se zahrnují pouze vojáci zabití přímo na bojišti. Kdo podlehne zranění při převozu do nemocnice, v nemocnici a nebo při dopravní i jiné nehodě v místě nasazení se už do statistiky nezapočítává. Asi tak před půl rokem jsem se o tomhle dočetl z neveřejných zdrojů, kde bylo uvedeno, že počet zabitých vojáků US Army je kolem osmi tisíc a doživotních mrzáků přes padesát tisíc. Počty zabitých žoldáků soukromé armády Black Water a soukromých firem zúčastněných na rekonstrukci Iráku (např.Halliburton) se rovněž nedostanou do mediálních zpráv. O tom se taktně a zarytě mlčí.

192557

03.06.2009 12:40

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

>Je vidět, že o tom celkově víte naprostý prd.
-----------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Další takový notoricky nechápavý. [velký smích]
Těch se nám tady poslední dobou začíná v diskuzích pohybovat povícero. [velký smích]

192558

03.06.2009 17:50

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: Počty obětí Irácké války...

Mirda 24.?.?.?

>Pokud ta cisla 8 000 mrtvych a 50 000 zranenych s trvalymi nasledky jsou pravdiva....
------------
K dnešnímu dni ta čísla budou podstatně vyšší. V rámci snižování nákladů spojených s válkou se snižují náklady na zabezpečení zmrzačených veteránů (i jídlo ve špitálu si musí sami platit), ale samotné nákldy na válčení se zvyšují. Propaganda zapracovala a vojáci šli s nadšeným odhodláním bránit svobody Američanů daleko od domova, kde je nikdo neohrožoval. Ani ty svobody, ani jejich prosperitu, jak zdůvodňoval útok 9/11 válečný zločinec G.W.Bush. Až teprve smrt kamaráda některým z nich otevře oči. Bojovat a umírat daleko od domova pro zájmy jiné země. Další smutnou motivací pro "práci" v armádě je uměle vytvořená ekonomická krize. Miliony Američanů bez práce, miliony dobrovolných bojovníků za "svobodu" vlasti. Pokud by se Američané zdráhali, příkaz k povinému odvodu je již připraven, stejně tak, jako byly odvody pro válku ve Vietnamu. Muži i ženy ve věku 18 až 26 let. To je ta první várka a kdyby se nedosáhlo požadovaných počtů, věková hranice se zvyšuje.

>...V Afganistanu je to naprosta iluze.
--------
Ta válka zkrátka nejde vyhrát, ať jsou jakékoliv důvody. Ať už je to heroin a nebo ropovod napříč Afganistánem? Copak se válečníci nepoučili z minulosti? Už i kanadský ministerský předseda S.Harper vznesl dotaz: "Je vůbec nějaká naděje, že tu válku lze vyhrát"? A já tvrdím - jistěže není. Je v tom totiž podstatný rozdíl - bojovat za prachy a zájmy někoho jiného a nebo bojovat za vlast. Na technickém vybavení nezáleží.

>...Jaderny program Iranu je...
-------
A já to doplním. Kdyby Irán měl atomové zbraně, tak si na Irán Izraelci přestanou vyskakovat. Nikdy nevíš, kdy protivník zmáčkne ten červený knoflík? Jediný "problém" Iránu je v jejich obrovských zásobách ropy (větší zásoby než má Irák) a také v jejich nezávislosti na finančním systému západního "demokratického" světa. Irán je neoconcům trnem v oku již od počátků devadesátých let minulého století. Možná si ze čtenářů někdo vzpomene, kdy krátce po útoku 9/11 proběhla informační propaganda (vymývání mozků), že Mohammed Atta byl viděn v Praze ve společnosti člena iránské tajné výzvědné služby? Irán měl být prvním terčem útoku, jenomže by to bylo příliš velké sousto a na obrovské rozloze. Proto se nakonec přistoupilo k plánu "B" - obestoupit Irán z obou stran a vytvořit si v Iráku a v Afganistánu vojenské základny, na čemž se v současné době neúspěšně pracuje.

P.S. René, díky za odkazy.

192578

03.06.2009 18:54

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: Do kouta zahnali nás všechny

Mirda 24.?.?.?

>...chování a jednání každého z nás jsou základními kameny dění ve světě.
---------
Pěkně napsaný příspěvek. Ano, začít každý z nás u sebe a udržet si trochu optimismu v tom šíleném světě plném násilí a zločinu.
Nikomu asi nebude v tyto dny moc do zpěvu při sledování současného politického dění, ale i v Americe to berou s jistou dávkou humoru.

192582

04.06.2009 05:21

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

... ale jak rikam tyhle neoverene lzi mi vadi, zvlaste od lidi, kteri se zabyvaji odkryvanim zidovskeho supremacistickeho pokrytectvi a sami se stavaji siriteli jimy vytvorenych lzi! Pro me osobne vice nez smutne.
--------------------------------
Přiznávám svojí nepozornost v ověřování věrohodnosti svých zdrojů. Sám tady osobně nabádám k opatrnosti při šíření informací a připomínám, že kniha se neposuzuje podle její obálky, ale především kdo je autor a jaké má důvody k tomu, co napsal. Nepovažoval jsem informace o Hitlerově původu za velice důležité, proto jsem se tím podrobně nikdy nezabýval a jak lze pozorovat, opisuji bez hlubšího uvažování. Hitlerův původ však rozhodně nemá a neměl vliv na chod dějiných událostí, přestože on sám se ho snažil zakrýt. Myslím si ovšem, že ho tahle skutečnost nijak nemohla zdiskreditovat, spíše naopak. Proč taky? Nicméně díky za upozornění a příště si dám pozor. Děkuji rovněž Méďovi. Jinak bych neměl tuhle příležitost rozšířit si svoje vlastní obzory.

192606

04.06.2009 06:55

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

Drobná oprava...

Mirda 24.?.?.?

Citace z článku:
Na jedné straně se ADL ztotožňuje s neokonzervativci v otázkách Izraele, na druhé straně se rovněž spolčuje s levicovými organizacemi jako Southern Poverty Center vútocích na Lou Dobbsovou ze CNN stejně jako Patricka Buchanana za jejich názory na imigraci. ADL označuje jejich názory za rasistické...
---------
Lou Dobbsovou ze CNN - Lou Dobbs není baba, ale chlap. Sleduji CNN a to jedině pořad Lou Dobbse. Lou sám osobně v pořadu upozorňuje, že: "Tohle je pouze můj názor a nemá nic společného s vedením této stanice". Skutečný vlastenec. Poukazuje v každém svém pořadu na sviňárny kongresu a vlády. Poukazuje na lumpárny a kritizuje neokonce a SPLC (Southern Poverty Law Center) za násilné prosazování ilegálů z Mexika. SPLC je pobočka organizace Mossad, stejně tak ADL. Mluvčí SPLC sionisti Mark Potok a Richard Cohen nevraživě napadají v diskuzích na CNN Lou Dobbse. Proto ty zákony proti "nenávisti". Nenávist jim oběma přímo čiší z očí.

Ale plán je plán a služebníčci ďábla si poctivě plní svoje úkoly a na mnoha frontách. Desetiminutové video v angličtině: NWO - Fema planning Bio Warfare Neutron Bombs.

192610

04.06.2009 07:24

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE:

Mirda 24.?.?.?

>a nekoho dePergillovat ...
-------
To jsou ti "Boží" bojovníci. Co se nehodí do krámu důsledně vyvraždit. [chechtot] [chechtot] Pergill to má v té jeho palici pořádně pomotaný. Na takové poslat ADL. Vždyť z Pergillského ta nenávist přímo čiší. [velký smích]

192614

04.06.2009 08:10

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>...Ovšem já jako stará drbna bych ráda přesněji věděla, kdo si koho vzal, s kým se kdo oženil, či která se za koho vdala.
------------
Je toho moc na podrobnější výklad. Jedna z Rothschildových dcer v mládí oslepla (je to na YouTube a nemohu to najít). Je vdaná za jednoho z mimo-okružního klanu. Mají spolu tři děti. Rodina Jacoba Schiffa je s Rothschildy propletena již od samotného začátku z Německa (1770), kde obě rodiny společně pobývaly v jednom domě. Rodina Wrburgů jak-by-smet. Pravnuk Jacoba Schiffa, Drew Schiff si vzal za ženu dceru Al Gore - Karenna. Mají spolu dvě děti a žijí momentálně v New York City. On je lékařem a Karenna je právničkou. Více drbů TADY. A tady je ten nejmladší, dnes již třicetiletý David de Rothschild při svém putování na severní a jižní pól.

192617

04.06.2009 08:21

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

Stránka s fotografií Davida de Rothschilda v odkazu na National Geographic už zmizela, ale našel jsem to ve svém archivu TADY. Pokračování příště. [smích]

192619

04.06.2009 09:22

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>Dobrý odkaz. Takže on je vlastně ten David Rotschild dobráček pečující o životní prostředí...
--------------------------------
Já si myslím, že ho vystrašil Al Gore s jeho globálním oteplováním. Davidův bratranec Drew Schiff je zetěm Al Gora a tak slovo dalo slovo a aby se zapojil celý svět do řešení této nastávající "katastrofy", Al Gore dostal za jeho filmového strašáka "Inconvenient Truth" Nobelovku a pokud si pamatuji, tak aby se to ještě více rozkřiklo, tak to dali i OSN. Jinak David de Rothschild měl osobní webovou stránku a ta rovněž zmizela. Bylo tam i fórum pro veřejné názory. Jsme tady pod článkem o Rothschildech, tak to sem dám.

Nejmladší potomek rodiny Rothschildů, tehdy 28-letý David de Rothschild zorganizoval průzkumnou výpravu (Top of the World Arctic Expedition) a v roce 2006 prošel křížem Antarktiku, později Grónské ledovce a poté se vydal na severní pól. Své poznatky z cestování uvedl na stránkách National Geographic, kde sděluje: "člověk nemusí být vědec, specialista na ledovce a nebo na ledovcová jádra, aby si uvědomil, že tam, kde mají být ledovce, jsou nyní otevřená moře a toto zaručeně oznamuje "katastrofu".

V jiné části David R. pokračuje: "Naše planeta je nemocná...děláme opravdu všechno, co je v naších silách? Pokud náš zachranný boj o planetu prohrajeme, tak jsme prohráli všichni a jednou provždy. Věřím, že řešení najdeme...máme na to technologie. Co nám však chybí, je společný zájem. Historie nám však ukázala, že společným zájmem lze překonat jakékoliv překážky a dokázat vynikajících výsledků.

David de Rothschild je zakladatelem nezávislého hnutí - Ztvárnění budoucnosti, zaměřené na studia životního prostředí, ekologie a reformy společnosti. Na své webové stránce "Adventure Ecology" (ekologické dobrodružství), se zaměřuje především na motivaci školáků a říká: "Chci toto téma vytvořit pro děti natolik zajímavé a poutavé, že se nikdo nebude nudit, nikoho to neuspí a děti to příjmou, jako dobrodružství k záchraně planety. Nepodceňujme bezmezné dětské nadšení, jejich energii a optimismus v hledání nápravných řešení. Toto je nutné podchytit, dokud děti neztratí zájem".

Já bych to nazval: "Z nouze cnost". David spoléhá na společné úsilí k záchraně naší planety [smích], jenže ta blížící se katastrofa není globální oteplování, ale případná globální nukleární válka.
Pokud najdu videa z Davidovy přednášky, dodám semhle.

192621

05.06.2009 07:27

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

- Doplnění -

Následující videa zobrazující několik členů klanu Rothschildů jsou vesměs pěti až desetiminutová a v angličtině.


Rothschilds and the billionaire gang of four
. Ve videu je roztržka mezi Rothschildem a Rockefellerem, kdo je tady na planetě šéfem? Dozvíte se pravdu o koncentračních táborech, oba se dohadují, kdo vykecal pravdu o 9/11. Pozor(!!!) Jen pro otrlé a odvážné duše. Ve videu uvidíte nahotu, utnuté hlavy a hodně krve.

Rockefeller vs. Rothschild
(pětimunutové video v angl. s
čínskými titulky).
Kdo je tady na planetě skutečným šéfem.

Rockefellerovo impérium
.

Evelyn de Rothschild o finanční krizi


Lynn Forester de Rothschild on CNN


Environmental Scam


Global Warming


Climate Expedition


Adventure Ecology

192686

05.06.2009 07:31

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>...Jedna z Rothschildových dcer v mládí oslepla (je to na YouTube a nemohu to najít). Je vdaná za jednoho z mimo-okružního klanu. Mají spolu tři děti.
----
Oprava. Mají spolu doposud dva syny. Tady je odkaz:
Jennifer Rothschild, rozpráví o těžkostech života se svou slepotou
.

192688

05.06.2009 07:47

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>...věnují na záchranu planety, která se evidentně otepluje tak, že každou zimu dosahuje stále nižších a nižších teplot.
-----------
On je s tím David přímo posedlý. Už toho hodně procestoval (kdo mu to asi platí?, možná letní brigády?) a stále je vestřehu, kdy se tady všichni uškvaříme. Jde mu o kejhák. Alespoň si to myslí a tak vystoupil z anonymity a škemrá lidskou společnost o pomoc. Uvidíme, co se z něho vyklube? Zatím počkáme s tou dlažební kostkou. Co říkáš? Ani já to oteplování nijak nepozoruji. Byl to blaf a znám podrobnosti, jak to vzniklo. To rozpouštění ledovců na geo-pólech není směrodatné. To je pravidelně se opakující úkaz a Davidovi se z toho roztřepala kolena. [velký smích]

192690

05.06.2009 07:54

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>Díky za další informace pane Mirdo, tak už je mi všechno jasné.
---------
Jenom škoda, že je to všechno v angličtině. Česky by to bylo mnohem zajímavější [chechtot] To je jenom kamarádské šťouchnutí a budíž by to bylo i malou motivací ke studiu jazyků? [mrknutí jedním okem]

192693

05.06.2009 07:57

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

Ten, kdo si uzákonil svoji verzi historických průpovídek je jejich největším popíračem. [oči v sloup] [zmaten] [oči v sloup] [zmaten] [oči v sloup]

192694

05.06.2009 08:14

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

ptejme se spíše, jak se Hitler dostal k moci
------------
Moje řeč. Tohle by nám i odpovědělo na dotaz, jakou značku auta Hitler používal? [chechtot]

> černá perla nakonec: po té, co byly v září 2008 odtajněny dokumenty sovětské rozvědky, bylo z nich zjištěno....
----
Zajímavé info. Některé dokumenty KGB se dostaly ven už v roce 1991. Ještě před oficiálním odtajněním. Zde se nabízí otázka, proč se vlastně historické dokumenty zatajují? Z čeho mají všichni strach? Lumpové to jsou a váleční zločinci. Na všech stranách fronty a především ti, kteří ty války naplánovali a posléze na nich vydělali obrovské prachy. Čím více zničených měst a zničené vojenské techniky, tím to více cinká v měšci. I to drastické snížení lidské populace se počítá do válečných úspěchů. [pláč]

192696

05.06.2009 15:34

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>...Noo, ja teda nerad Vam tady vchazim do diskuse, protoze ta otazka "co rikas" nejde tak nejak na me, ze ano ..
-------------
Steve jsi kdykoliv vítán. [smích] Tolik srandy, než ses ty v diskuzích objevil, tolik tady ještě nebylo.

>Presto vsak bych ho tou dlazebni kostkou prastil radeji hned, at se radeji nic neklube. Jistota je jistota a co muzu udelat dneska neodkladam na zitra.
-------------
Já vím, parazit je vždycky parazit. K tomu byl vychován a vypěstován. Po celé generace parazitují na planetě. Organizují války, dosazují si ochotné prezidenty a ty nepohodlné mafiánským způsobem nechají zavraždit. Politické dění na planetě je pro ně jenom šachová hra na světové šachovnici pro zachování a neustálé zvětšování vlastního majetku a posilování moci.

Na druhou stranu, zázraky se dějí a možná se David zase tolik "nepotatil"? Záleží na tom, kdyby to, co dělá, myslel upřímně a od srdce. Spíše si myslím, že naletěl na Gorovy oteplovací bubáky a že mu z toho začalo strašit v hlavě a má strach o vlastní přežití. Sám to tvrdí s poukazem na Al Gorovy bubáky a volá po spolupráci lidstva na záchranu najednou i naší planety. "Společně to dokážeme", jak tvrdí.

Když má takovou moc na planetě, proč nezastaví ty nekonečné války????? Stačí malá rodinná debata, svolat strejce, bráchy, bratrance a tátu k jednoumu kulatému stolu a přikázat: "Už by to snad stačilo, vy pitomci. Copak nevidíte, co jste způsobili, vy psychopati jedni? Jeden vedle druhého(!!!) Peněz jste si nahrabali, že už to ani naše pátá, ještě nenarozená generace není ani schopna utratit"...(následuje několik silných ran pěstí do kulatého stolu na zdůraznění vážnosti)... "stejně se vám ten NWO nepodaří, takže končíme pánové". Rozdat úkoly a navrátit planetu zase do "normálu". Rozpustit Bilderbergy, poslat Davida Rockefellera do důchodu někam na pustý ostrov, ať už si konečně odpočine atd., atd. Vrátit sdělovací prostředky lidem do vlastních rukou a k vlastní potřebě, tak jak by to mělo ve skutečnosti být. Omluvit se celému světu, se slibem, že se to už víckrát opakovat nebude".

Řešení je spoustu. A pokud to mladý David nevidí, tak je jenom ubohý pokrytec a naši spolupráci si nezaslouží. My ty parazity nepotřebujeme, ONI potřebují nás.
[mrknutí jedním okem]

192717

05.06.2009 16:03

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

>Naštěstí, tady mezi Zvědavci všichni rozumíme.
------
Jedině s tou ADL má obrovskou pravdu. Jinak bych to psychoanalyzoval na: "Islamofobii v pokročilém a nevyléčitelném stavu". A takové pacienty snad už jedině utratit. Ti se už nikdy nevyléčí. [chechtot] [velký smích]

192720

05.06.2009 16:11

Doublespeak o Severní Koreji

RE: Nostradamus se asi netrefil .

Mirda 24.?.?.?

>... Ten kdo ví na stoprocent, ten věří...
-----
Nikoliv. Tomu se říká selský rozum a životní zkušenosti. Což ty očividně postrádáš a proto plácáš nesmysly a tápeš. Ale tobě už to zůstane celý život. Byl jsi takhle vychován. [velký smích]

192722

06.06.2009 07:27

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>To je nad slunce jasné pane Mirdo, že ten mladý David je jen pouhý pokrytec.
----------
Pokrytec to rozhodně bude i když to, co dělá na "záchranu" naší planety, myslí naprosto upřímně. Samozřejmě, jedná se mu především o vlastní přežití. Zcela určitě, kdyby do něho dostatečně hučeli Henry Kissinger a David Rockefeller o nezbytné nutnosti snížení lidské populace, jinak nikdo nepřežije, tak se zapojí i David. Musela byste vidět to Davidovo nadšení, s jakým to všechno dělá. A dělá to velice dobře. Je na té správné cestě, to znamená, že si uvědomuje, kde se musí provést životně důležitá změna. Např. se soustředí na výhradně organické pěstování potravinářských produktů, na přírodní léčiva, alternativní zdroje energie atd. Pro zajímavost - na druhou stranu ale vůbec nepoukazuje na ropný průmysl, jako jeden z hlavních světových problémů a to proto, že je ropný průmysl z velké části v rodinném vlastnictví.

Ještě několik drbů. V těch videoodkazech je Davidův táta Evelyn a také jeho nevlastní matka Lynn Forester. Ona bude mít teď pětačtyřicet a Evelyn devětašedesát. Davidovi je letos třicet. Seznámil je na schůzce Bilderbergů Henry Kissinger a Lynn je jeho třetí manželka. Měli svatbu v synagoze a Lynn převekslovala z křesťanství na judaismus. Myslím, že následující info bylo v tomto článku. Oba rozjeli potravinářský průmysl v Indii. Vlastní ovocnářské a zeleninové továrny na pěstování a zpracování těchto produktů. Jen tak pro zajímavost. Tady v Kanadě jsem nedávno koupil okurky s nálepkou "Polskie ogorki" a je to "Made in India", takže u Rothschildů ve fabrice a pod falešným názvem. Polské okurky jsou zde velmi populární a snadno se prodávají. Tak proto.

>...Je s podivem, že slovenská státní televize pustila do éteru něco, co by česká televize nikdy neudělala...
-------
Všimnul jsem si toho již dříve a je to velice příjemné zjištění. Alespoň naši bratři/sousedé si zachovávají zdravé jádro. Ještě si paní Jarmilo všimněte, že jim to běží na ruském serveru. Jistota je jistota. V Rusku to už nemají Voldemorti pod tou jejich debilní kontrolou, jak to bylo za Jelcyna a jako je to teď u nás v ČR a možná i na Slovensku.

192749

06.06.2009 08:47

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: Počty obětí Irácké války...

Mirda 24.?.?.?

>...Kde jste viděl příkaz k povinnému odvodu v USA? Můžete nám dát link?
------------
Bohužel, nemohu vyhovět. Pamatuji si, kde jsem o tom četl, ale už si nevzpomínám na název článku a hledání v archivu tak dva až tři roky zpátky je na několik dní a to už je zase mimo můj rámec časových možností. Budete mi muset věřit.

>Která část ekonomické nebo finanční krize byla uměle vyvolaná? Víte, že USA v té krizi ztratili tolik, že by za to mohli naverbovat klidně další desetitisíce placených žoldnéřů?
-------------
Kde jste byl celou tu dobu? [velký smích] Nejedná se o ztrátu, ale o převody majetku do rukou vyvolených (bankéřů, majitelů nadnárodních korporací, majitelů ropného a automobilového průmyslu, atd.) s cílem vyvolat hyperinflaci. Všechno ovládané přes Wall Street - obchodní burzu, která je zase ve vlastnictví vyvolených Voldemortů. Obama jim k tomu jenom přihrává na předem vypočítané a perfektní smeče. Rány si už potom musí vylízat pracující třída - daňoví poplatníci. Amerika je zadlužena na několik generací a dluh už absolutně nelze splatit. K čemu to povede? Už jste zaslechl něco o NWO a zavedení jedné světové vlády? Historie se opakuje. Stejná situace nastala v Rusku roku 1917, ale teď na to mají dokonalejší prostředky a lepší technologie.

>...Souhlasím, že válka o Afghánistán nejde vyhrát-jenže tady nejde o válku o Afghánistán, ale o válku proti Tálibánu, to je velký rozdíl.
------------
Už mi to nedělejte. [chechtot] Kde jste byl celou tu dobu? Jenom tedy krátce. Talibán byl dosazen do vlády přičiněním USA a CIA. Nebylo to z důvodů šíření demokracie, ale mít v regionu v blízkosti Ruska vojenské základny, postavit napříč Afganistánem ropovod a zajistit stálou produkci opia (máku). 98 procent světových zásob opia pochází z Afganistánu. V průběhu rusko-afgánské války CIA vycvičila skupinu domácího odboje a zásobovala je zbraněmi. Jako vůdce odboje byl vybrán Osama Bin Ladin. Po ukončení války (1989) se mělo pokračovat ve výstavbě ropovodu. Talibánci dostali od USA 42 miliard dolarů na výstavbu, ale to se jim zdálo málo a dožadovali se větší častky. K dododě nedošlo a Talibánci se odtrhli od amerických plánů zavádění západního stylu "demokracie" v zemi a přeorientovali se zpět na Islám. V roce 2001 se jim podařilo úplně zastavit pěstování máku a výrobu opia. Proto se ve stejném roce setkali s americkým způsobem šíření demokracie poslaným shora pomocí bojových letounů F15 a F16.

>A k třetímu odstavci-Izrael na Irán nikdy neútočil-vždy jen reagoval na dosavadní (verbální) útoky Íránu.
-------------
Ale proč potom Izrael reagoval na iránské verbální útoky vybombardováním instalací iránského jaderného průmyslu?

P.S. Jaká byla dlouhodobá dovolená na pustém ostrově? Kde jste byl celou tu dobu? [velký smích]

192751

06.06.2009 09:37

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

Pergillskej, tak ty mi nejprve podáš definici "fobie" a potom mi dopodrobná popíšeš vlastní charakterové rysy, které do toho přesně zapadají. Jdi do sebe chlape. Nehodlám se takovým případem déle zabývat, ale jen krátce tady k tomu:

>Miliarda muslimů je naprosto bezcenná, neexistuje žádný islámský Michelangelo, Leonardo, Shakespeare, Edison atd. (a pokud by existoval a adekvátně se projevil, byl by ubit náboženskou policií). Pokud zanikne, nebude to pro lidstvo sebemenší ztráta.
---------
Podle jakých kritérií posuzuješ ty, Pergille, jiná společenská zřízení, že je nazveš bezcenná?????? Návod z Talmudu? Možná tě to překvapí, ale podívej se například TADY. V horní části najdeš toto:

Olinto De Pretto, an industrialist from Vicenza, published the equation E=mc2 in a scientific magazine, Atte, in 1903, said Umberto Bartocci, a mathematical historian. Einstein allegedly used De Pretto's insight in a major paper published in 1905, but De Pretto was never acclaimed, said Professor Bartocci of the University of Perugia.
-------
Krátce přeloženo: Einstein to bádání šlohnul Italovi Olinto De Pretto. Nebyla to jeho vlastní studie, pouze ji použil pro svoji teorii relativity. Ve spodní části čánku najdeš tohle:

Edmund Robertson, professor of mathematics at St Andrew's University, said: "An awful lot of mathematics was done by people who have never been credited - Arabs in the middle ages, for example. Einstein may have got the idea from someone else, but ideas come from all sorts of places.
------
Obrovské množství matematických formulí (vzorců/výpočtů) bylo předáno lidstvu za středověku lidmi, kteří za to nikdy nebyli uznáni a ohodnoceni. Jsou to právě Arabové, kteří tímto přispěli do dalšího vývoje naších civilizací.

Co tě Pergillskej vede k tomu nekontrolovatelnému strachu z muslimů? Náboženský extrémismus existuje i v jiných náboženstvích, např. v judaismu, dokonce i v křesťanství. To ale neznamená, že kvůli tomu budeš systematicky vyvražďovat celé národy. Tohle tady na Zvědavci hochu neprosazuj. Zajdi si na Eurabia.cz, tam se setkáš s názorovým souhlasem a uznáním. Jak lse pozorovat (a to nepopřeš), tak největší hrozba pro lidstvo v současné době je sionismus a to stoupenců jakéhokoliv náboženství. Především však judaismu. Těch je tam nejvíc, přestože sionismus je pouze politické hnutí a nemá (tvrdí se to) s náboženstvím nic společného. Dej si to v hlavě do pořádku.

192753

07.06.2009 08:51

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

Americký Institute for Resposible Technology varuje veřejnost: "Vědecký výzkum chovných zvířat potvrdil zdravotní rizika spojená s používáním geneticky modifikovaného krmiva. Prokázané problémy zahrnují neplodnost, snížení imunity, urychlené stárnutí, negativní dopad na regulaci insulínu, změny ve vývoji důležitých orgánů a problémy zažívacího ústrojí". Podrobným studiem došli vědci k tomuto závěru: "Komzumací geneticky modifikovaných potravin nastávají v organismu nejen náhodné a nepatrné změny. Ty změny jsou markantní".

Stále více lékařů se připojuje s varováním svých pacientů a veřejnosti. "Silně doporučuji svým pacientům konzumaci organických potravin"..."Po zjištění, že sojové boby jsou geneticky modifikované, zakazuji svým pacientům - trpících na alergie - konzumaci sojových výrobků"..."Obzvláště děti jsou vystaveny rizikům geneticky modifikovaných potravin. Bez dlouhodobých a adekvátních testů se naše děti stávají pokusnými králíky".

Nezbytným varováním by pro nás měly být testy na pokusných krysách. Skupina oplodněných krys, krmených GM sojou, nedochovala svoje mláďata déle než tři týdny a mláďata byla při porodu podstatně menší. Na druhou stranu, u skupiny krys krmených sojou přírodní, byla průměrně jen desetiprocentní
úmrtnost mláďat. U krys mužského pohlaví krmených GM sojou byla pozorovatelná změna zabarvení jejich varlat. Místo normální růžové barvy byly varlata zbarvená tmavomodře. Laboratorní testy na krysím embriu také prokázaly změny v jejich DNA. Stejné výsledky testů byly prokázány použitím geneticky modifikované kukuřice. Tato laboratorní studie byla provedena na požadavek rakouské vlády.

Podobné výsledky byly pozorovatelné používáním geneticky modifikované kukuřice jako krmivo u chovných vepřů na chovatelských farmách ve Spojených státech. Několik tuctů chovatelů zaznamenalo na tisíce neoplodnitelných prasnic. U většiny z toho mála úspěšně oplodněných se vyskytly problémy později v průběhu těhotenství. Prasnice nebyly schopny mláďata donosit. Předčasný porod byl běžným jevem a u některých prasnic docházelo ke ztrátě mateční vody. Naprosto stejné výsledky byly pozorovatelné u chovu hovězího dobytku, rovněž krmeným geneticky modifikovanou kukuřicí.

U lidské populace lze již také pozorovat následky konzumace geneticky modifikovaných potravin. Závratně se zvyšuje neplodnost u obou pohlaví. Stále častěji se setkáváme se zvýšenou úmrtností novorozeňat, která se v porovnání k předchozím desetiletím rodí poslední dobou podváhu.

Další kapitoly v článku:
"GM potraviny vyvinuty k vlastní výrobě toxicidů".
"Genetická modifikace potravin vyvolává imunitní adversní reakce".
"Chovná zvířata hynou v nadměrných počtech".
"Nejhrůznější zji

192768

07.06.2009 08:53

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

"Nejhrůznější zjištění - GM změny se přenášejí do našeho organismu, kde zůstávají".
"Varování vědců vládních organizací je ignorováno, nebo utajeno".
"Nebezpečně málo výzkumu a výskyt nevyzpytatelných chorob".
Více informacíTADY.

192769

07.06.2009 17:17

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

>Preložený článok je tu.
-------------------------
Díky. Kdybych to věděl dříve, ušetřilo by mi to práci. Drobná oprava mého předchozího příspěvku. Napsal jsem: "Zvíře mužského pohlaví", ale každý pořádný samec moc dobře ví, že správně je: sameček".
Další odkazy (bohužel vše v angličtině):
Zákaz pěstování GMO v Německu.
Monsanto soudí Německo kvůli zákazu pěstování GMO.
Situace GMO na kanadském trhu, další odkazy v uvedeném článku.

Monsanto má ve Spojených státech silné lobby a neustále tlačí na kongres prosazování GMO a zákaz pěstování organických produktů, nebo jeho omezení. Lobby Monsanta prosadila zákaz označování GM produktů určených pro maloobchodní trh, takže zákazníci nemají možnost posoudit, co je a co není geneticky upraveno. Vědecký výzkum Monsanta je záměrně manipulován a vědci, kteři na tomto zločinu odmítají spolupracovat, jsou propuštěni ze zamřestnání. Do dnešního dne bylo vzneseno Monsantem v USA 1500 soudních žalob na farmáře, kteří pěstují organické produkty a kontaminací se na jejich pole přenesly rostliny s genetickou modifikací. Monsanto k tomuto průzkumu používá vlastní policii a je silné podezření, že právě tato skupina zločinců kontaminaci záměrně provádí. Počítají s tím, že neustále šikanovaní farmáři nakonec přistoupí k pěstování GMO.

Televizní zpravodajská agentura FoxNewsTV propustila dva reportéry, kteří odmítli spolupracovat na propagačním pořadu firmy Monsanto. Zdá se tedy, že existuje stále ještě dosti lidí, kteří se řídí svým svědomím a kteří si uvědomují nedozírné katastrofální následky pro lidstvo a naší společnou budoucnost, lze-li o naší budoucnosti vůbec hovořit. [pláč]

192790

08.06.2009 03:53

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

Pergille, vím, že tebe nikdo nepřesvědčí a ani já se o to snažit nebudu. Snažím se jenom zjistit, odkud pochází ta tvoje nenávist vůči muslimům, proto na tebe reaguji. Dovedu si představit, že vymýváním mozků lze vytvořit extrémismus u jakékoliv skupiny lidí, natož u náboženských fanatiků. Záleží hodně na tom, co za extrémismus považujeme?

Někdo by mohl nazvat extrémisty i jehovovy svědky, protože jejich verbování od dveří ke dveřím může někomu jako extrémismus připadat. Nepochybuji o tom (vím to), že existují spolky islámského extrémismu a že se snaží vyhecovat jiné muslimy k nenávisti ostatních nemuslimů. Korán volá po pohrdání se židy a uráží je. Ne všichni se tím řídí. To samé však lze najít v Talmudu, kde se setkáš s povzbuzováním nenávisti ke všemu nežidovskému. Ale zase...ne všichni se tím řídí.

Podívejme se tedy, jak se obě náboženství jeví navenek. Historicky poslední invaze Islámu do Evropy byla zastavena a odvrácena vítěznou bitvou o Vídeň v roce 1683. Spojenecká vojska Evropy tehdy vedl polský král Jan III. Sobieski (nedávno jsem studoval polskou historii, tak si to pamatuji). Další nebezpečí Islámu historie nezaznamenala. Co však lze v historii pozorovat ze strany sionismu, kde bezesporu převažují stoupenci judaismu? Vezměme jenom období dvacátého století do dnešních dnů v chronologické posloupnosti. WWI., arménský holocaust (1915-1917), Ruská revoluce (1917), WWII. a od roku 1948 nastala palestinská Nakba, která trvá doposud. Vynechal jsem vietnamskou a korejskou válku a nynější v Iráku a v Afganistánu, přestože za tím stojí ti samí lidé. Teď mi řekni, čeho se máme více obávat? Hnutí Sionu a nebo islámského extrémismu? Co je pro lidstvo větším nebezpečím? Připomínám, sionismus zde hraje roli pouze nástroje a dopravního prostředku k zavedení NWO, tomu, kdo sionismus pro tento účel založil a to nemám na mysli Theodora Herzla, ale klan Rothschildova impéria.


Nebudu se vracet k vědeckým úspěchům jednotlivých společenství. Jednak nemám podklady, ale také si nemyslím, že je to natolik důležité? Nebudeme však proto ty méně přispívající do pokladnice vědomostí naší civilizace za to vyvražďovat?

192810

08.06.2009 17:28

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

Zatím jsme se k ničemu nedostali, Pergille. Pátrám po důvodu tvojí nenávisti proti muslimům a ty mi tady píšeš o nepokojích muslimů a jejich demonstracích v Evropských zemích. Zamysli se nad tím. Kdo se snaží o smíchání různých ras k vyvolání nesvárů? Kdo podporuje emigraci v Evropě? Kdo má zájem na zničení bílé rasy? Nejsou to muslimové, ale Voldemorti, řízení sionem. Muslimové jsou k tomuto účelu jenom zneužiti.

Další tvoje obava, jak píšeš, je z jejich reprodukční (rozmnožovací) schopnosti (válka dělohou k ovládnutí světa). Já si zase naopak myslím, že tohle je záměr přírody - mít potomky. Pro mnohé z nás to je jeden z nejdůležitějších a nejušlechtilejších smyslů života. Tak to funguje už stovky tisíce let u všech forem života a proto jsme tady i my. Neházej to na muslimy. Najdi si jiné kamarády a změníš názor. Já znám osobně několik muslimů a mohu ti potvrdit, že to jsou normální lidé, jako každý jiný. A nejen to, vůbec nechovají k jiným lidem takovou nenávist, jako ty vůči muslimům.

Takže, jak vidím, ty sám neznáš pravý původ té tvojí osobní nenávisti. Zkrátka musíš (nebo chceš) někoho nenávidět, což je zase tvůj smysl života. To je tvoje povaha a s tím už nikdo nic nenadělá a ani já to nezměním. Proto s touto diskuzí končím. Doplň si historické vědomosti. Nic z toho, co jsi zde na toto téma napsal, se nezakláda na pravdě. Ani ten arménský holocaust.

192856

08.06.2009 17:42

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

>...Já bych se s podobnými zločinci, kteří veřejně hlásají náboženskou a rasovou nenávist a vyzývají k hromadnému vyvražďování, vůbec nebavil.
---------------------------
V tom se shodnem, Jindro. Dělám to ze studijních důvodů. U kauzy "Prgillský" jsem došel k závěru, že z divoké šelmy už nic společensky adaptibilního vypěstovat nelze. Jednou vymytý mozek, navždy vymytý mozek. [mrknutí jedním okem]

192857

09.06.2009 14:24

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

Trodasi, URSUS se tak podepisuje. Je to zkrátka chudáček. S tím už nic nenaděláš. [chechtot] Jinak souhlas s tvojím příspěvkem. Historie se opakuje. Stejná situace se odehrála v roce 1979 a Sověti se nechali chytit do pasti. Trvalo jim to celých deset let, než se z Afganistánu stáhli. V roce 2001, při šíření americké demokracie, tam američtí rambové nacházeli v jeskyních zelené bedny s nápisem US ARMY AMMUNITION. To tam zůstalo ještě z období sovětsko-afgánské války, kdy byl domácí odboj vycvičen a velkoryse vyzbrojován organizací CIA. Amíci tedy sklízeli to, co sami zaseli.

Tohle je ta strategie Zbigniewa Brzezinského, od kterého se učí i Henry Kissinger a celá ta klika neoconců nalezlá do administrativy Bílého domu. Chazaři nezapomněli, kde byla kdysi jejich domovina - Chazarská říše, kterou v desátém století kníže Světoslav z Kijeva rozmetal na kopytech. Tihle chazaři, potomci těch turecko-mongolsko-finsko-hunských kmenů, tohle Rusům nikdy nezapomenou.

Rusko je v současné době jedna z největších překážek jejich (Voldemortů) posedlosti založit jednu světovou vládu. Vysocí pohlaváři americké armády se v tajnosti sešli ve Finsku s vedením ruských ozbrojených sil, aby vypracovali společnou strategii, jak neoconcům překazit ty jejich divoké plány. Mají silné a opodstatněné obavy, že ta jejich (Voldemortů) nukleární válka, bude ta poslední a jediná, která zničí všechno živé na naší planetě Zemi. Snad se jim ty psychopaty podaří zastavit, když už veřejně oznamují světu: "Vyhrajeme my a nebo nikdo"(!!!)

192903

09.06.2009 15:17

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

Mirda 24.?.?.?

>...Nějakou dobu jsem strávil ve Švýcarsku, tam systém přímé demokracie do jisté míry funguje. Ale ta země v tom má velmi dlouhou tradici a její systém je nyní jinam nepřenosný.
--------------
Nic se neděje náhodou. Ani švýcarská neutralita s jejich zdánlivou demokracií. Švýcarsko bylo vybráno rádoby vládci světa jako pokladnička "elit". Země se zabezpečeným finančním systémem a zákonem, který zajišťuje utajení finančních transakcí (pohybů). Voldemorti si tímto vytvořili pro sebe a pro jejich nohsledy daňový ráj. Vyzrazení jména majitele konta a výše jeho účtu bylo na základě těchto zákonů trestným činem. Zajištěním neutrality se Švýcarsko vyhnulo oběma světovým válkám a finanční instituce jsou (byly) ve Švýcarsku prádelnou špinavých peněz. Až po několikerém soudním stíhání kriminálníků z vyšších vrstev společnosti (což už nešlo nijak ututlat) a na nátlak vlád ostatního "civilizovaného" světa, tento zákon o utajení účtů byl zrušen. Ale zase jenom pro někoho a o těch dalších se raději moc nemluví. Zkrátka jinými slovy. Museli davům hodit kostičku na ohlodání, aby zachránili sami sebe.

192911

09.06.2009 16:11

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

Mirda 24.?.?.?

Ještě bych rád něco doplnil. Jedním ze základních principů demokracie je svoboda projevu. Švýcarská vláda podlehla nátlaku Voldemortů a zavedla v zemi zákony proti nenávisti a tím se stala kritika Voldemortů a zločinného režimu sionistické vlády Izraele, trestných činem i ve Švýcarsku. Tohle je výsměch do ksichtu demokracie, kdy lež se stává pravdou a vyslovení pravdy se trestá.

Jinak všechna čest komukoliv, kdo se snaží poukázat na nešváry naší společnosti a navrhuje určitá řešení ke zlepšení. Ať už je to paní Jarmila a nebo paní Kateřina Amiourová. Je to sice hodně trnitá cesta, ale už samotný zájem o změnu se hodnotí. Více hlav, více rozumu a tak směle při hledání cesty k lepším zítřkům.

192915

09.06.2009 17:05

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

>Mě by tedy hlavně zajímalo, kvůli čemu vlastně Monsanto ten Agent orange vyrábělo?
------------
Odpověď najdete, paní Jarmilo, ve hlavičce této větve. Tato zločinecká organizace byla právě pro tyto účely také založena. Ten jejich slogan, že "vývojem GM produktů k nasycení nás všech", je další zákeřná strategie zakrytí jejich skutečných plánů. Není to žádná náhoda, že se na seznamech "pozvaných" hostů na setkání skupiny Bilderberg objevuje jméno zástupce firmy MONSANTO. A už vůbec by nás nemělo překvapit, že právě tyto "elity", které stojí prozatím ještě v pozadí světových událostí, tak právě ONI se živí výhradně organicky pěstovanými produkty.

Na setkání Bilderbergů se již několikrát hovořilo o nutnosti drastického snížení lidské populace z důvodů zachování životaschopnosti naší planety. V roce 1970 s tím začal Robert McNamara a v tyto dny se s tím už netají ani David Rockefeller. Několikrát se o této "nutnosti" také zmínil Henry Kissinger. Když to nejde omezením porodnosti, tak se to musí zařídit jinak. Ať už je to Agent Orange, AIDS, ptačí chřipka, či ta s vepřovou příchutí, tak i ta genetická modifikace všeho, co příjde na náš talíř je vyvinuto jenom s jediným cílem a to - zachování životaschopnosti naší planety. [pláč]

192924

09.06.2009 19:40

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

Po útoku na americké cíle 11. září 2001, oznámily sdělovací prostředky clému světu, že arabští teroristé nenávidí svobody a prosperitu Američanů. Osama Bin Láden v afgánských jeskyních zorganizoval útok na Ameriku a nedá pokoj, dokud Ameriku nezničí. "Kdo není s námi, ten je s teroristy", vyhrožoval tehdy celému světu, G.W.Bush. Amerika vykopala válečnou sekeru a nastal hon na nebezpečného teroristu číslo jedna - Bin Ladina. Boj byl zahájen v Afganistánu a začala honička na teroristy. Proč však toho "zločince", Bin Ladina, doposud nechytili?

Osama Bin Laden už není mezi živými, oznamuje internetový magazín The New York Times ve svém vydání ze dne 11. července 2002. Stejnou informaci oznámila veřenosti v televizním interview Benazir Bhutto, krátce předtím, než byla zavražděna. Možná právě proto byla zavražděna? To se už asi nikdy nedozvíme, neboť zločinci vám to neřeknou.

Strašák Bin Ladina bylo potřeba udržet co nejdéle a proto nás doposud stále ještě straší. Jak se píše v článku, Osama Bin Laden zemřel již v prosinci roku 2001, sdělil důvěrným pramenům tehdejší pakistánský prezident Pervez Mušaraf (Musharraf). Washington však přikázal udržet tuto informaci v přísné tajnosti. Honička pokračuje dál. Tak to nikomu neříkejte, jinak ochutnáte americký způsob demokracie, jako to už zakusili lidé v Iráku a v Afganistánu. A ujišťuji vás, hamburgery McDonalda to nejsou.

192936

09.06.2009 23:08

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>...No jak je vidět, lecčemu jsme se přiučili. Nu a pro naše sdělovací prostředky je vhodný i Šukášchvíli.
---------------
Kolik úsilí musela vynaložit CIA do produkce videozáznamů, kde nám každým rokem Bin Laden vyhrožoval, že "každý infidel jednou pozná, co dokáže Al-Kaida". Bu,bu,bu a je tam i zakódovaná tajná šifra pro spící buňky. Bu,bu,bu. Spící buňky to slyší, máme tady pohotovost oranžové barvy. Všichni sledujte každého, jak se chová. Odložená aktovka na letišti může kdykoliv vybouchnout, proto nahlásit okamžitě bezpečnostní službě. Ne, ne, pilníček na nehty do letadla nepatří, zubní pasta taky ne...i tohle se musí vyhodit, má to baterie a může to v luftě vybouchnout.

Jaké šaškárny na nás vymysleli? A kolik lidí tomu uvěřilo a kolik jich tomu ještě doposud věří?

192948

10.06.2009 08:00

Volby by měly být zopakovány

RE: Tak jsem se těšil,

Mirda 24.?.?.?

Editor nám to sice před měsícem slíbil, ale také jasně vysvětlil, že už je na to pozdě. Když máme to pietní výročí, tak tady je pár informací.
Útok na USS Liberty (padesátiminutové video). Autentické záběry a výpovědi svědků. Nejenže Lyndon Johnson a Robert McNamara věděli o připravovaném útoku, oni na tomto zločinu aktivně spolupracovali. Loď USS Liberty tam byla za tímto účelem poslána. V průběhu útoku přispěchavší pomoc byla odvolána a zločinci dělali všechno možné, aby se loď potopila a útok zůstal beze svědků. Tahle událost nebyla první v historii, kdy US vláda obětovala vlastní občany ku prospěchu jejich zahraniční politiky. Do dnešního dne nebylo podniknuto žádné vyšetřování a celá ta tragedie byla zametena pod koberec. Viníci tohoto holocaustu amerických námořníků nebyli nikdy potrestáni a všechna media i v dnešní výroční den zarytě mlčí.

Jindřichu, dole máš odkaz na čtyřdílné video, kde jsou záběry na vyšetřování 9/11, které bylo provedeno reportéry FoxNewsTV v době, kdy stanice Fox byla ještě neutrální (neměla voldemortní filter).

192971

10.06.2009 08:28

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

Mirda 24.?.?.?

>To už mi pane Mirdo mezitím taky došlo, co je Švýcarsko zač. I ta jejich slavná přímá demokracie je značně podezřelá.
------------
Už nevím, kdo to řekl, ale tady by to sedělo. "Jablko vypadá na první pohled krásně, ale jenom zkušený sadař pozná, že je v něm červ". Nenechtat se odradit, paní Jarmilo. Hlavní věc, že se o té přímé demokracii diskutuje. Pan inženýr Polák tady taky kdysi přednesl zajímavý návrh o rokovacích komisích. Tak to nějak skloubit a potom už jenom vyřešit tu defenestraci. Jinak se lidi těch parazitů nezbaví. Tak jak vláda udržuje občany v poslušnosti strachem, rovněž i vláda musí mít nad sebou karabáč k poslušnosti. Za chyby se trestá ztrátou zaměstnání a za velké chyby do kriminálu. Jinak to nejde. I Putin dává svým podřízeným ultimátum, když do zítřka nezaplatí starosta města svým zaměstnancům výplatu, tak jde od válu. A funguje to. Ale tohle vy o Putinovi nerada slyšíte. [velký smích]

192976

10.06.2009 08:35

Volby by měly být zopakovány

RE: Výsledky voleb

Mirda 24.?.?.?

>...sorry za slovník
---------------------
A to bylo ještě velice mírně a slušně popsáno [velký smích] Jenom by mne zajímalo, kde zapasovat Madam Biomasu? [velký smích]

192977

10.06.2009 08:55

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

>...Taky je s podivem, že si Rusové nevšimli, že má Spolana Neratovice techtle-mechtle s americkým Monsantem.
--------------
Ty techtle mechtle probíhaly přes Švýcarsko, takže nebylo poznat, kdo je cílovým zákazníkem. Ono se v té době ani nevědělo, jaké dalekosáhlé zničující účiky se za tím svinstvem schovávají. Jenom Monsanto vědělo, co vyrábějí a pro jaké účely to bude použito. Zcela určitě to ví i Koubek, ale zřejmě nechce přijít o výplatu, tak dělá, že neví. Asi nemá děcka, tak mu na budoucnosti naší existence prd záleží? Následky se projevují sice už nyní, ale on si myslí, že to už nějak do důchodu překlepe a po nás potopa. [pláč]

192979

10.06.2009 09:10

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Odvěký boj Chazárů proti Rusku, co by odveta za zničení Chazarské říše.

Mirda 24.?.?.?

>.. lidsky zivot je velka ztratova investice. Silne profitovy se clovek stava v okamziku kdy je zabijen ..
------
Steve, víš, že máš sice smutnou, ale obrovskou pravdu? Každý voják v US armádě má vládou zaplacené pojištění. Na hlavu deset milionů dolarů. Pro vládu je mrtvý voják v podstatě finanční přínos. Mrzák vyžaduje další, mnohdy i celoživotní náklady, takže je vhodnější voják, který se vrátí domů v truhle. Tohle se však vojáci nikdy nedozví.

>.. to je ta filosofie doby.

192980

10.06.2009 09:21

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>Kdyz clovek cestuje, pozna svet...
-------------
Máš ty vůbec od mámy povolení, že jí lezeš do počítače?
Než se tady opět rozpovídáš, dám ti test dospělosti. Jakou značku žiletek používáš při holení? A nepodváděj, ne abys to odkoukal od táty. [velký smích]

192981

10.06.2009 09:28

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>...urazka, to je pekny argument.
----------------------------------
Ty zase urážíš všechny ostatní, kteří ještě používají zdravý rozum. Neboj, vezme to pár let a sám pochopíš [chechtot] [chechtot] Na to ti ovšem záruku nemohu poskytnout. [velký smích]

192982

10.06.2009 09:33

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>konecne nekdo, kdo to neni zaslepeny
----------
Tohle se tady tak často nestává [chechtot] [chechtot] [chechtot] Dva slepci se tu setkali [velký smích].

192983

10.06.2009 16:13

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>Nebyl by nějaký odkaz ohledně toho setkání armádních špiček USA a Ruska?
-------------
Ta udalost probehla v roce 2008. Neni to poprve, kdy se admiral Mike Mullen snazil odvratit tragedii a pomoci diplomacie s opozici odvratit vojensky konflikt s nedozirnymi nasledky. I kdyz se v tomto pripade jednalo o operaci pod falesnou vlajkou vlastni vlady. G.W.Bush mel uz dopodrobna provedeny pripravy k zavedeni stanneho prava a nastoleni totalitniho rezimu, vsechno jako odezva na odpaleni mensi atomovky, coz mela provest CIA.

Uz jsem tady drive v diskuzi psal o hrdinovi admiralovi Miku Mullenovi, vcetne jeho fotografie. Mike Mullen byl puvodne nejvyssi vojensky predstavitel zodpovedny za operaci "Iraqi Freedom" a v te dobe mel soucasne provadet pripravy na utok na Iran. Tohle bylo pro neho posledni kapkou, kdy pohar pretekl a admiral Mullen odesel od armady. Jeste predtim vsak stacil navstivit se skupinou americkych dustojniku i americkeho nepritele cislo jedna a to je Izrael. Vyjednaval se sefem agentury Mossad a s ministrem obrany Ehudem Barakem. Mmyslim si, ze i tuhle fotku jsem v prispevku prilozil, kde salutuje v jejich kancelari a na dverich je videt davidova hvezda s napisem "Mossad". Tahle navsteva v te dobe definitivne odvratila planovany izraelsky utok na Iran, samozrejme planovany s pripravovanou operaci pod falesnou vlajkou, coz by byla ta mala atomovka na americky pristav a stopy by poukazaly na Iran. Tehdy mossadnikum durazne naznacil, ze at se nepokousi o neco podobneho, co provedli v roce 1967 s USS Liberty. Tentokrat jim to neprojde.

Americky kongres si pozval admirala Mika Mullena na diskuzni setkani strategickeho charakteru, kde mel pan hrdina admiral Mullen odpovedet na dotazy kongresu a navrhnout reseni vedouci k ukonceni valky v Iraku. Bush toto setkani zakazal s odduvodnenim, ze admiral jiz neni clenem americke armady a proto nemuze zasahovat do strategickeho planovani. Ohrozilo by to bezpecnost Spojenych statu. Snad vam tohle odpovedelo na vase dotazy. Omlouvam se za psani bez interpunkce. Klavesnice mi odmitla prepinat na cestinu. Na ten odkaz o nezavislosti 34 statu jsem nezapomnel a az o nej zakopnu, dodatecne prilozim.
Mirda

193003

12.06.2009 04:14

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

Méďo, díky za vyčerpávající a poučný příspěvek. K té válce v Gruzii, bych něco dodal. Bylo to mnohem závažnější, než si tam natahovat trubičky ropovodu napříč. V regionu před zahájením útoku na Jižní Osetii a Abcházii tam měl Saakašvili po ruce bandu izraelských válečných poradců a izraelci tam chystali útok na Irán. Dokonce tam byla i část divize americké armády narychlo převelena z Iráku. Jednalo se o operaci pod falešnouu vlajkou, kdy izraelské F15 s přemalovanou davidovou hvězdnou na hvězdu amerických vzdušných sil měly poslat pár rachejtlí na Teherán a rychle zpět a umýt vodními barvami namalované hězdy. Svedlo by se to na Američany. Jméno jsem už zapomněl, ale byl to ministr pro zahraniční vztahy Gruzie, dvojího občanství (Khazar), tedy především Izraelec a měl o tomhle řeč v hebrejštině v Knessetu (je o tom záznam, odkaz nemám, ale viděl jsem to). Mimoto, agenti tajné služby Ruské federace chytili izraelského špiona, který měl na těle připevněny mapy (duct-taped) pro vzdušný útok na Teherán. Jak ho zmáčkli, tak se k tomuto přiznal, jenomže oni ho skřípli trochu více (možná i záměrně) a izrelský špion vypustil duši. V jejich žargonu to nazvali: "The Israeli spy expired". Jakmile tam vtrhli Rusové a začala přestřelka, tak se amíci i izraelci honem pakovali, aby nebyly chyceni při přestřelce. Dostali k tomu rozkaz: "Střelbu nevracet a okamžitě pryč z bojiště". Kdyby se to rozjelo v plné síle, tak z toho mohla vzniknout třetí světová, neboť by se tam mlátili Rusove s amíky společně. Unikli jsme o fous. [mrknutí jedním okem]

193147

12.06.2009 04:23

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>Nebyl by nějaký odkaz ohledně toho setkání....
--------------
Doposud žádný feedback. Přišlo to vhod a nebo to bylo jen zjišťování, jestli tady neplácám hovadiny, jako někteří jiní diskutující? [smích]

193148

12.06.2009 04:48

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>...Dokonce soudě podle kvality, bych řekl že na to dává CIA dost málo peněz. Nebo to dělají schválně, myslevši si, že někde v jeskyni se nic lepšího udělat nedá.
-------
Nejen ta kvalita nahrávky, ale celá ta šaráda kolem každé "náhodně objevené" kazety už musí vzbudit podežření, že se jedná o podvod. Bin Láden měl peněz dost, aby si pro jeho sdělování informací pronajmul TV studio. Potom to tajemné objasňování, že jim to vezme několik dní, než to uvolní pro media. Údajně ta zvuková kvalita je špatná a dělá na tom několik překladatelů, aby byla zaručena přesnost překladu a potvrzena věrohodnost nahrávky. Jsem přesvědčen, že hodně lidí na to naletělo a někteří tomu doposud ještě věří. Jako třeba tady v diskuzi "náš" Pergill.

193150

12.06.2009 06:20

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

René, je celkem jasné, že agenti tajných služeb nepobíhají kolem v uniformách. V mnoha případech úniku informací se jedná o dvojité agenty, čili ti, kteří pracují pro obě strany. "Ty mi zjistíš adresu na toho a toho a já ti dodám kopie technologií na výrobu té laserové zaměřovačky" atd., atd. Taková vzájemná spolupráce je silně nebezpečná. Nikdy nevíš, kdy tě jedna, nebo druhá strana vyzradí. V tomhle zaměstnání jde skutečně o kejhák. Jak se k tomu mosadníkovi dostali, nebyla v článku zmínka, jenom o těch mapách a že ho zkrouhli. Nepřežil vyšetřování.

Všiml jsem si, že webové stránky mizí i během čtení. Kliknul jsem na odkaz v článku a nebylo návratu. Stránka byla odstraněna. Byla to stránka toho střelce v holokostnickém muzeu. Docela zajímavé informace týkající se historických událostí dvacátého století a obou světových válek. Chtěl jsem si po přečtení udělat kopii, ale je to pryč. Asi zapracovala ADL. Voldemortům se tam asi něco nezdálo? Z toho plyne poučení - kopírovat zajímavosti, tak jak jsi na to už kdysi ty sám upozorňoval. [mrknutí jedním okem]

193158

12.06.2009 14:33

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, já tomu vyhrožování vůči Íránu příliš nevěřím. To není izraelský styl. Vytrubovali snad např. útok na Osirak předem? Oni útočí jako hadi. Bez výstrahy, po precizním naplánování, na nejslabší místo. Kolik už bylo výhružek zde??? Celá řada.
--------------
Souhlas, ale ten plánovaný útok na Irán nebylo vyhrožování, ale tajná operace, která se nepovedla. Dostalo se to ven, viz ten špion mosadník, který to po "domluvě" přizanal.

>...Kdyby Ahmadínežád neexistoval, museli by si ho vymyslet: jeho revizionismus, antisionistická konference. Naoko to zapadá dobře. Ale proč nyní? Proč existuje Ahmadínežád a proč existuje Lieberman?
----------
Taky mne to napadlo. Nic se neděje náhodou a už jsem se s touto verzí setkal několikrát v různých článcích. Nemám v tom zatím ještě jasno a tak nezbývá, než sledovat, jak se věci vyvíjejí.
Spíše se přiklánín na stranu Ahmadinežáda. Cítím v těch jeho projevech na půdě OSN dosti upřímnosti. Ani ne tolik slova, to mu možná píše někdo jiný, přestože se tvrdí, že to napsal sám, ale především mám na mysli způsob, jakým se on sám prezentuje. I ten jeho revizionismus mi připadá, jak se říká - "od srdce". Alespoň to nasadí lidem brouka do hlavy a začnou se ptát a zjišťovat o čem to povídá? Samozřejmě, že ho za to sionisti nenávidí, ale tohle bych neviděl jako důvod k vybombardování Teheránu. Tam je ve hře mnohem víc. Zničit Islám a získat jejich ropné zdroje. Jeden z hlavních důvodů je také jejich nezávislost na úrokokracii (na bankách Rothschilda).

>...po každém izraelském či íránském prohlášení na účet druhého ihned skáčou ceny ropy vzhůru.
----
Stalo se tak po rozhodnutí Iránu obchodovat s ropou na burze v Euro. Jinak za proměnlivými cenami ropy bude jiné pozadí. Ten spád cen bude spíše pro negativní ekonomický dopad na Rusko.

>....Neměli bychom jim tolik věřit. Spíše zkoumejme, co tímto divadýlkem sledují.
------
Nechme se tedy překvapit. Nic jiného nám totiž nezbývá. [mrknutí jedním okem]

193186

12.06.2009 15:25

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: Nase Biologicke centrum AV CR ma vsak jiny poplatny nazor - je spravny ?

Mirda 24.?.?.?

Žabáku, to je dobře, že jsi to sem dal. Alespoň si lidi uvědomí, jaký cíl má "naše" akademie věd v ČR. Ředitel Biocentra prof.František Sehnal tady prosazuje něco, co stovky lékařů a stovky vědců v Americe a v jiných částech světa po mnohaletých testech již otevřeně nazvali jedy v naších potravinách a přitom naši "vědci", včetně pana Koubka to budou neomaleně obhajovat. "Neomaleně" je přitom ještě velice mírný výraz. A jak už to tady Felix napsal, naskýtá se tedy otázka: "kdo jim ten jejich výzkum financuje"?

193188

Proč ten sajrajt do nás tlačej? Protože z toho mají ekonomický efekt a vůbec jim nevadí, že značná část obyvatelstva pak z toho má zdravotní problémy. Tím totiž nahrávají svým „soudruhům“ z nenažraných farmaceutických firem, které pak tyto nemocné občany léčí.
------------------------------
Tohle je slovo do "rvačky", paní Jarmilo. Další tahy zločinců ke snížení počtu lidské populace je farmaceutický průmysl a ty jejich plánované povinné vakcinace. Ale to už je zase jiná kapitola a snad nám tady paní Amiourová o tom brzy napíše článeček, když už to jednou slíbila?

S těma jogurtama máte naprostou pravdu. Hlavně číst nálepky na výrobcích a vyhledat si na internetu informace. Je to hrůza, co se v tomto šíleném světě děje. Teď už skutečně jde o přežití. Tohle kdysi nebývalo. [pláč]

193190

13.06.2009 02:00

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>Bin Ládin je dávno mrtev.
--------------------------
Já vím Méďo. Podívej se, kdo začal tuhle větev. Jsou tam i dva odkazy. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

193214

13.06.2009 02:31

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>...Pouze dve veci ve vesmiru jsou stale, vecne a nemenne: Osamovo nesmrtelne a nekoncici nebezpeci a holokaust.
---------------------
A obojí se neustále rozšiřuje a zvětšuje. Obojí lze také pozorovat prostým okem. Stále větší vesmír a stále více a více muzeí holokaustu. Jenom toho Osamu už není moc vidět. Měli si ho zabalzámovat jako Lenina a na výročí jej vytáhnout z rakve. Napojit struny a špagátky a opona jde nahoru a představení začíná.

Jedno zajímavé zjištění. Jak tak Elie Wiesel pomalu stárne, tak zapomíná, co kdysi nalhal a aniž by si to uvědomoval, začíná mluvit pravdu. Už vymyslel celkově šest verzí, jak v šestnácti letech přežil nástrahy fašounů v koncentráku a přitom každá verze jiná. Teď už asi dostane za popírání holocaustu od ADL po ušiskách. Arnošt Lustig by si taky měl začít dělat poznámky, co kdysi vyprávěl, aby se nedostal do průseru. Já si myslím, že mluvit stále pravdu je rozhodně jednodušší. [mrknutí jedním okem]

193215

13.06.2009 02:58

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>Ahmadínežád řekl ještě něco, co je solí v očích jak EU, tak Izraeli: "Pokud holokaust existoval, musí Izrael ležet v Evropě a ne v Palestině."
---------------
No vidíš...tohle mi uniklo. Vím, že posílal sionisty na Aljašku a do jiných končin světa. Když už tolik Rothschildi usilovali o židovský stát, tak ten Madagaskar by bylo to nejlepší řešení. Tam se už není kam roztahovat. Uvidíme, jak to dopadne? Právě probíhají v Iránu volby a doposud přišlo volit 24 milionů Iráčanů a je tam frmol. Tomu říkám úspěch. [mrknutí jedním okem]

193216

>...Ale teď jedu na dovču a ještě mne čeká epidemie, ale pan Stwora mi neodpovídá, budu to muset šoupnout jinam.
------------------
Pan Stwora to s námi myslí dobře. Pravda se musí předkládat po malých dávkách. Hodně špatných zpráv může vést k depresím a k masovým sebevraždám. Zvědavec si nemůže dovolit ztrácet čtenáře. [smích]

P.S. Příjemnou dovolenou, Kateřino. [smích]

193236

13.06.2009 17:32

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>Kdyz se setkali pri prilezitosti vydani dalsi Eliho knihy, kerou zase opsal od nekoho jineho, povida mu kamarad: "Elie, ty nejsi Elie, ukaz mi vytetovane cislo. A "Elie" na to - ja jsem Elie a cislo neukazu....
------------
To jsou ti praví popírači. Je to jako s tím hrnečku vař. Už ty lži nejdou udržet pod pokličkou. Četl jsem to, že Elie vlastně ani není Elie a tu jeho knížečku "Noc" opsal od jiného autora (skutečného Elieho). Kdo ví, kde jemu je konec? Až se Elie dostane do starobní infantility a začne více blouznit, tak se zřejmě konečně dočteme "Jak se Elie zbavil Eliho". [chechtot]

>...je zajimave, ze ti mladsi "ideologove" se vetsinou modli, aby ty stare "modly" uz byli na prkne, protoze temi starobnimi prekecy jim ztezuji praci ...
--------------
Jenomže ten problém je v tom, že máme stále více nových a mladších přeživších. Stovky dalších přeživších si uvědomili, že tím, že se narodili až po válce vlastně taky přežili a zaslouží si přilepšení k důchodu. Všichni si chtějí smočit zobák.

A proto platí: mluvit jenom pravdu je rozhodně jednodušší...[velký smích]

193239

14.06.2009 05:50

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>Ta stránka je v archivu asi jen část...
-------
To je senzační. Díky mnohokrát. Už mám kopii. Není to celé, ale šlo mi hlavně o tu historii a ta je tam kompletní. To předchozí, co tam chybí, to si pamatuji. I tohle:

>...za tu patetickou akci "nenásilného občanského zatčení" předních lichvářů dostal 11 let...
--------
Nenazval bych to patetickou akcí, ale spíše hrdinným činem. Zákon to povoluje. Zbraň sice měl, ale bez nábojů a nikoho zastřelit nechtěl. Zákon je však na straně těch, kdo tisknou peníze a dosazují vládu. I těch šest a půl roků, co si James Von Brunn odseděl je až příliš a z pochopitelných důvodů media mlčí, aby neinspirovala ostatní. S tou střelbou tentokráte v holokóstnickým muzeu nesouhlasím. Asi mu už ruply nervy? Měl hodně nepříjemných zážitků s ukřivděným etnikem. Dokonce mu zapálili barák a vyhořel do základů. Naštěstí se jeho žena s malým dítětem zachránili. Tohle se přece nedělá za něčí názor i když s ním nesouhlasím(!!!)

>Ty výsledky iránských voleb jsou zajímavé, "mezinárodní společenství" asi čekalo cosi jiného...
---------
Jistě. Mousaví je jejich figurka orientován na pro-západní "demokracii". CIA tam zasekla drápky už tak asi před dvěma lety. Údajně mají rozpočet na rozvrat v Iránu 40 milionů dolarů na rok a požadují zvýšení. Mládež převážně tíhne na západní způsob života, ale tomu se člověk nemůže divit. Zakázané ovoce nejvíce chutná. Nemají vůbec tušení, co by je čekalo. Z jedné diktatury do druhé, ale mnohem horší. Vždyť jsme si to my Češi sami prošly a nikdo neví, co přinesou dny příští? Tímto děkuji i Méďovi za jeho odkazy a tady je něco na oplátku. Všechna YouTube videa jsou zhruba pětiminutová a v angličtině. Hodně zajímavé. Hlavně, že se už něco začíná dít. Nebýt té krize, tak téměř nikdo neví, co to je FED a to na obou stranách Atlantiku.
Kongresman Alan Grayson dává kapky inspektorce účtu FED-u. Kam se poděly ty miliardy, co dostala FED od vlády? Proč jste nechali položit banku Lehman Brothers? Máte v tom pořádný bordel. Přitom žádnou odpověď nedostal. Jenom samé lži a vytáčky. Stejně tak v rozhovoru s ministrem financí Timothy Geithner. Lži, lži, lži. Jenom drobné upozornění. Tim Geithner je stálým členem Bilderbergů a také Trilaterální komise. Myslím, že i CFR. Tohle už je definitivně střet zájmů pro zaměstnance ve vládě. Jinými slovy - vlastizrada. Tady je Geithner zase v sevření Rona Paula.

P.S. Měďo, jak to vlastně bylo s tím Binem Ládinem? [chechtot] [velký smích] Jenom žertuji. Stane se a omluva není zapotřebí. Zvláště ne u tebe. Kvalita tvojích příspěvků to mnohonásobně vyváží.

193253

14.06.2009 07:11

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

Zajímavý, zajímavý, zajímavý. Nepovedlo se, tak volby v Iránu byly zmanipulované. Svého koně tam nedostali. Co je ještě více zajímavý, to je tady toto sdělení z druhého odkazu:

The President is not the most powerful person in the country. He is not the commander in chief and does not control the army and the intelligence and security services. He does not have the power to go to war. Those powers are reserved for the supreme leader of Iran Ayatollah Khomeini.

Každý se ohání Ajatolahem Chomejnim a přitom Ajatolah Chomejni je už dvacet let po smrti. Má k tomu někdo nějaké vysvělení?

193255

14.06.2009 07:29

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>..."Problem" Kalifornie je rychly obeh ve financnich trzich, ale na tohle maji zadelano uplne vsichni v tzv. vyspelem svete.
--------------
Já bych spíš viděl problém Kalifornie v milionech ilegálních emigrantů, především hispánců. Tohle se dalo očekávat, kam to povede. Všechno podle plánu. Práce pro místní není a ilegálové nejenže neplatí daně, ale odčerpávají z rozpočtu obrovské částky na nemocniční ošetření a na školství. Zabezpečení hranice se začalo částečně provádět až na nátlak místních patriotů a mnohdy i vlastními silami. Už toho měli po krk, že federální vládá to neřeší, ale proč taky? V roce 2010 tam ta hranice stejně nebude. Bude se to jmenovat Severoamerická Unie - Mexiko, USA a Kanada. Mexikánci se nám do Kanady již hrnou a je jich tady více, než cikánů v Torontě na letišti. Veselo nám z toho rozhodně nebude.
[naštvaný]

193256

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 3

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
387 762,50 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?