Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 839 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.05.2009 16:07

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>...v harmonické famílii JE potřeba hlavy rodiny, a tuto funkci jsou schopni plnit především muži.
--------
Souhlas. Příroda nás vybavila záměrně každého jinak, abychom se navzájem doplňovali. Především pro výchovu dětí, ale i pro harmonickou simbiózu. Nemusíme zde probírat patrné vnější znaky. To lze rozpoznat na první pohled na nudistické pláži. Hlavní rozdíl je však v podvědomí každého z nás. A to je - ať chceme nebo ne - naprogramováno přírodou. Příroda neustále hledá ten nejlepší způsob k přežití jedince a k zachování druhu. Stovky tisíce let vývoje(!!) a proč to tedy násilně měnit?

>...Ale hlavně - ženský občas melou pátý přes devátý protože samy neví co chtějí (slavná ženská logika)...
------
Především nechtějí vzít za své rozhodnutí zodpovědnost a jak rády by rozhodovaly? Tady přichází role hlavy rodiny. Znám to z vlastní zkušenosti. Jinak je ale sranda s babama a bez nich by nebyl život ani možný, ani radostný.

190790

10.05.2009 16:16

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Lisabonská smlouva dnes ratifikována Senátem...

Mirda 24.?.?.?

To je ale hroznej obrázek. Ještě nevím zda-li je nevím tak pitomej a nebo to jenom předstírá? Spíš to první.

190792

10.05.2009 17:07

Co s přebytky?

RE: Ta skoro-utopie už existuje....

Mirda 24.?.?.?

>...politici ještě dlouho budou krást, až jednoho dne zjistí, že ty co okrádali, se mezitím vytratili ven z Britanie. Jak to bude s jeho exelencí královnou, nevím, ale určitě následník trůnu bude na mrtvici, až zjistí, že jeho poddaní jsou ve většině "fuččč".
----------------
Zajímavá úvaha kozorohu. Když si uvědomíme, že Británie je centrem finančního kartelu a okem na vrcholu pyramidy, proč by si Rothschildi záměrně rozrývali půdu pod nohama? Jim už o peníze přeci vůbec nejde? Těch si mohou natisknout kolik chtějí. Ale co s královnou? Jak se zbavit královské rodiny? Tohle je snad jediná jejich překážka - konkurence - v nastolení jedné světové vlády. Vypudit je přirozenou cestou...tak jak to funguje i v přírodě. Naprosto jednoduše - když včeličky opustí úl, tak královna zahyne.

190797

10.05.2009 17:35

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>Jo Mirdo my jsme hlavy , ale ony jsou krky a pekne s nama toci.
------
V tomto případě příjde na řadu rákoska. Ale jenom na Velikonoce.
[mrknutí jedním okem]

190799

10.05.2009 17:45

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Lisabonská smlouva dnes ratifikována Senátem...

Mirda 24.?.?.?

>A tady už se ztrácí diskuze a probíhají jen osobní výpady. Má to nějaký smysl?
-----------------
Souhlasím. Tady už by měl zasáhnout moderátor a upozornit "nevím", že píše z cesty a na léčení si má odskočit do Bohnic. Tady jenom ruší diskuzi. [velký smích] Pravidla to umožňují. Jenom kvalitní příspěvky budou puštěny. "Nevím" očividně jenom hloupě provokuje.

190802

10.05.2009 19:26

Co s přebytky?

RE: Ta skoro-utopie už existuje....

Mirda 24.?.?.?

>...Proc by se meli zbavovat kralovske rodiny , vzdyt to jsou jen nefunkcni figurky.
---------------------
Tak to sice vypadá, ale nepodceňujme skryté boje mezi "elitami". Když už se bude jednat o ohrožení existence jedněch a nebo druhých, tak současná předstíraná spolupráce končí. V organizaci jedné světové vlády není místo pro aristokracii. Proto se rozložila Rakousko-Uherská říše, zákeřně byla vyvražděna carská rodina Romanovců a strategie pokračuje. Přátelství se Sudskou královskou rodinou je pouhé předstírání. Zdánlivě jedni potřebují druhé, ale přitom saudi by se obešli. Zatím nemají na vybranou. Nechme se tedy překvapit, jak se Rothschildovo impérium vypořádá s britskou královskou rodinou až jim začne překážet?

190811

10.05.2009 20:15

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Už jsem se sice rozloučil, ale tohle mi nedá.

>pan Mirdo, koruna ako EURO, cert jak uhod. to su len momentalni hybatelia a zapisovatelia ekonomickeho stavu.
-----
Ne tak docela. Jistě jste si přečetl ten článek o zavádění směnného platitdla zv."školní bonus", kde se dává důraz: Jenom tomu neříkejte peníze. Z hisorie je nám známo, jak dopadne státník, který se rozhodne vydávat státem ražené/tištěné bankovky. Proč by potom Klaus upozorňoval na to, že se ČR bude snažit udržet si korunu co nejdéle to bude možné? Nejsem naivní a vím, že se tím chtěl jenom zalíbit. Ale má k tomu i jiný důvod, pokud je ovšem koruna vydávaná státem (a myslím si, že ano). Euro je pod kontrolou stejných "lidí", jako americký dolar. Každá bankovka má v sobě započtený dluh. Potom by stačilo už jenom vyměnit vládu a peníze jsou již zavedené a pod kontrolou vlastního obyvatelstva. Nemusí se nic vymýšlet a také riskovat život. Tak a teď si to zase zopakujeme:

>> Jinak děkuji za diskuzi, pane google.
>je mi ctou. [mrknutí jedním okem]
------
A mně taky. [mrknutí jedním okem]

190814

10.05.2009 20:30

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>No jo a co tech dalsich 364 dnu ?
----------
Ono to může být jednak symbolicky, ale taky preventivně na celý rok dopředu. Co se do ní vejde. [chechtot] [velký smích]

190816

10.05.2009 21:21

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: když do židů nekopu tak jsem určitě taky žid

Mirda 24.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] To jsou ti, co nemají páteř. Jedni jsou hlavonožci a ti druzí bezobratlovci. Charakterem se ztotožňují a dokáží se pohybovat v tlačenici za každého politického režimu. Vždyť jsou to ubožátka. [velký smích]

190818

11.05.2009 00:07

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Tak vyčerpávající odpověď jsem neočekával. Díky Méďo. Zdá se tedy, že to zase není až tak tragické, jako v emerice. Máme naše vlastní peníze. Jenom aby to vydrželo. A pak si můžou hejbat s Eurem jak chtějí, máme přece vlastní měnu. Google má legitimní dotaz: nejsou to fiat money a komu patří ČNB? To se asi nikdy nedovíme? Lži se stávají pravdou a zákony jsou pouhou komedií. Komu tedy věřit? Jenom si pamatuji, že na bankovkách za totality byl nápis: Bankovky jsou kryté aktivy Státní banky Českoslvenské a výměnný kurz za zelenáče (fiat money) byl 28:1.

190827

11.05.2009 01:11

Co s přebytky?

RE: Ta skoro-utopie už existuje....

Mirda 24.?.?.?

>...Diky tomu vyjdou na povrch ruzne korupce a spiny . Jen se podivejte napriklad na Mulroney-Schreiber.
-------------
Sleduji to a je to celkem legrace se dívat na ty zkorumpované šašky, kteří si říkají elity a kdysi dokonce "hlava státu", jak se najednou potí a lžou jako tady náš Vojta. Soudce se ptá pana Karlheinz Schreiber: "a co vám řekl pan Mulroney, když jste mu přadal obálku s jedním stem tisíců dolarů v hotovosti"? Rěkl mi "děkuji". To je vše? Ptá se soudce. Ano, řekl mi děkuji. No, není tohle fraška? Podle mne to ale má význam v tom, že si ostatní lumpové rozmyslí přijímat úplatky. Riziko prozrazení existuje.

190833

11.05.2009 01:34

Co s přebytky?

RE: Co se týče likvidace výrobků

Mirda 24.?.?.?

>...temer vsechny automobilky maji zaparkovane tisice neprodanych 2009 automobilu.
----------
Přišlo mi to poštou od kamaráda. Fotografie stovky tisíc nových automobilů, čekajících na nalodění v přístavech a zaparkovaných u automobilek na testovací dráze. U nás ve městě to samé. Pakroviště u dealerů přeplněna a praskají ve švech.

>Tak asi budou delat zelezne krychle.
------
Docela pravděpodobně. Oni to za výrobní cenu nepustí a raději to zmáčknou do krychličky. V jakém to světě žijeme?

190836

12.05.2009 06:55

Co s přebytky?

RE: Co se týče likvidace výrobků

Mirda 24.?.?.?

>Nedávno proběhla v médiích zpráva, že Škoda nestíhá uspokojovat poptávku po nových fábiích v některých zemích kde zavedli šrotovné. Jak to tedy je?
-----------
Evropský trh je pro mne poněkud mimo, takže to asi budeme muset řešit tou polemikou. Šrotovné je jedinečný způsob, jak se zbavit nových vozů a sešrotovat ty starší. Pokud si pamatuji, tak v Německu nabízejí zákazníkům 3000 Euro jako odpis z ceny nového vozu, při odvezení toho staršího na vrakoviště. Kolik zákazníků této nabídky využije, bude jistě záležet na ceně toho nového vozu. Nemám ponětí, kolik stojí Škodovka v Německu, ale pravděpodobně bude levnější, než Volkswagen, mínus šrotovné a proto takový zájem. To byla pouze moje úvaha. Přesná čísla neznám.

Tady v Kanadě proběhla tiskem zpráva, že vláda nabízí patnáctset dolarů na nákup nového vozu, když použijete ten starý jako protiúčet. Tohle zase není až tak velké lákadlo, když ten starý vůz není zase až tak starý a proto se na tuto nabídku moc lidí nehrne. Navíc je tam podmínka, že ten nový vůz musí být jen určité značky vozů General Motors, tzn. Chevrolet, Cadillac, Pontiac, Buick atd. Strategie trhu se však bude muset rychle přispůsobit přeplněnému trhu, jinak z těch nových vozů budou brzy krychličky železa do sléváren.

190931

12.05.2009 07:07

Co s přebytky?

RE: Ve lži

Mirda 24.?.?.?

TADY dokonce berou přihlášky. Dvě stovky zápisné, ale mají tam příjímací test. Mnozí ze zdejších satanášů by jistě neprošlo.

190934

12.05.2009 07:29

Irácké „Probuzení“: Dva příběhy ilustrující jeho zrození a pomalou smrt

RE: Co je to irácká Al-Kajda?

Mirda 24.?.?.?

Přesně a do puntíku vyjádřeno. Žijeme v zajetí lží a nejsmutnější na tom je, že tomu většina i věří.

190935

12.05.2009 16:32

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>Co říkáte, nebylo by potřeba analyzovat biblický příběh o potopě? Doporučuji Vaší pozornosti zejména otázku, kterak Noe zachraňoval na své arše hmyz (zatím bylo údajně popsáno zhruba 800 tisíc druhů) nebo jednobuněčné organizmy.
----------
Noa nebyl žádný pitomec a prozíravě zorganizoval přepravu tak, že po velké lávce na horní palubu putovala velká zvířátka a dole pod ní, byla malá lávka pro hmyz a jinou havěť, kteří putovali do podpalubí. Záchranář Noa na to měl 40 roků a také nebral všechna zvířátka a vybíral pouze v párech a z jednoho druhu. Jinak by se mu to tam samozřejmě všechno nevlezlo. Zdroj: Filmové zpracování - Velká potopa, Noa a jeho zvířátka.

>...mohl byste se případně zamyslet nad jiným "závažným problémem". Zda Jeskyňky z příběhu o Smolíčkovi odvozovaly své jméno od místa svého trvalého pobytu či spíše od své určité anatomické zvláštnosti?
----------
Vojto, nebyly to Jeskyňky, ale Jezinky. A co se týče těch anatomických zvláštností? Mohu Tě ujistit, že nejsou všechny ženy stejné a zřejmě bude zálžet i na tvojí velikosti. Je docela možné, že ti to jako jeskyně jenom připadá?

190959

12.05.2009 18:28

Co s přebytky?

RE: Ve lži

Mirda 24.?.?.?

>LaVey už je mezi některými skupinami satanistů pasé...
------------
Vidím, že máš přehled, Méďo. Je to tak, jak píšeš. Veškerá dogmatická náboženství - včetně satanismu - jsou jenom iluze a touhou se na něčem "velkém" podílet. Zřejmě k tomu lidi vede pocit méněcenosti a dobrovolně zapadnout pod něčí ochranu?

>...Filosofie svobody, kterou satanismus nabízí je pak ztracena pod příkrovem prázdných gest a trapného hraní si na něco. Bohužel je tento trend vlastní většině náboženských a duchovních směrů.
---
Souhlas.

190969

12.05.2009 20:47

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

Ještě klika, že tu Vojtu máme. A ještě větší klika, že nám sem pokaždé vhodí do diskuze plný pytel těch jeho nesmyslů. Máme alespoň nějakou motivaci pro diskuzi a tímto si neustále rozšiřujeme naše obzory. Díky steve za rozbor tvého bádání. Teď už mám konečně jasno, kdo to byly ty Jezinky a znamená to tedy, že Rusalka od Antonína Dvořáka byla jejich matka představená. [chechtot]

190983

12.05.2009 21:51

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Tak trocha hystérie

Mirda 24.?.?.?

>Jinak perla: Při 100. výročí narození Marxe si na něj bolševici u nás ani nevzpomněli. Jen jedna malá poznámka v novinách.
------------
Méďo poraď. Já v tom tu perlu nevidím. Karel Marx se narodil roku 1818 a o sto let později (v roce 1918) u nás bolševický režim ještě neexistoval. Ten přišel až v roce 1948 a v plném "rozkvětu" až teprve po velké sametové v r.1989.

>pššššt...
---
tak jo, ať to nezakřiknem. [chechtot] [chechtot]

190988

12.05.2009 22:03

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: Je jich jen 0.8% na světě,ale,dělají práci KAPO v každém křestanském státě.

Mirda 24.?.?.?

>...Zide chteji po Papezovi aby vratil poklad, ktery ukradl zidum (Vatikán) pred 2000 lety !?
------------
On si Pepa Ratzinger myslel, že ho tehdá nikdo neviděl. [chechtot] Přestože je Vatikán židozednářká lóže, tak se jim Benedikt do krámu asi moc nehodí. Zŕejmě budeme zase brzy sledovat barvu kouře stoupajícího z komínu? Hovořím samozřejmě o komínu ve Vatikánu. Popírat holocaust se nemá [velký smích] ... Ordnung ist Ordnung !!

190990

13.05.2009 01:47

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>...myslím, že vím, o čem mluvíte. A blahopřeji.
------------------
Vojto, jsi strašně domýšlivý. Nepoužívej výrazy o kterých neznáš přesný význam. Slovo "myslím" ve tvých reakcích nemá opodstatnění. Zkrátka...zní to srandovně. Navíc ses zamotal ve vyjádření "vím o čem mluvíte". Lhaním se s námi nespřátelíš. Zkus to upřímností.

191006

13.05.2009 02:28

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

Steve, takhle jsem se už dlouho nezasmál [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Ještěže tu Vojtu máme. Hned jsem si myslel, že nám tady Vojtíšek hraje dvorního šaška. Při takové srandě se člověk někdy zapomene a může se cokoliv prokecnout:

>...stejne jako "Ne Zakladnaci" jsou financovani ruskou tajnou sluzbou. A rovnez dodavaji kapry do Chazarie - maji sympatie Mosadu ( oni ryby radi)...Budoucnost ukaze...
------
Alena z ruské tajné služby skutečně chytala kapry a dodávala je do Chazárie. Často z ní kapala voda a její mokré tričko odhalovalo její bujné vnady, že se za ní všichni otáčeli. Proto jí říkali rusalka, ale nikoliv proto, že kolem neustále rousala vodou, ale pro její příslušnost k ruským tajným službám plus to její jméno: Rus-Alka. Ano, a Rusalka je skutečně nadřízenou všem Jezinkám. Toto je tzv. "Mokrá sekce" - ultrapravicové křídlo, jak jsi správně odhalil.

191008

13.05.2009 02:32

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

>...tu mate aspon zopar pismenok: skrtybrko truj i urkmd f lskdiffkpk jorjep jhgtobjotjb otjbotjbb.
--------
To se dalo čekat, že to Vojta nepochopí [chechtot] [chechtot] [chechtot]
A jsme opět u toho. [velký smích]

191009

13.05.2009 04:42

Talibanský teror

RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.

Mirda 24.?.?.?

Osobně se mi články Karla Dolejšího líbí, což jsem už napsal v mojí minulé reakci na tebe, René. Tehdy mne však zarazilo, proč se K.D. ohání bezduchou a bezpředmětnou kritikou Davida Duka s jeho anticky zastaralým členstvím v KKK, které rovněž v článku vztahuje na historické události, které s KKK neměly vůbec nic společného. Jinými slovy kopíroval mainstream a já bych to nazval ubohost na zdiskreditování D.D. Myslím si, že ten článek tehdy byl překlad, ale proč to K.D. dělal? To stále nepochopím, jelikož se vším ostatním se K.D. řadí ke zdravému informačnímu jádru a takových lidí je málo. Tehdy jsem to za "vynikající analýzu" rozhodně nepovažoval.

Ještě k té cenzuře uváděné v tom prvním odkazu. Je až s podivem, kolik odkazů se mi poslední dobou nedaří otevřít se zdůvodněním, že stránka nebyla nalezena. Co se nehodí do krámu, to zablokují. Snad z dvaceti odkazů z mojí denní pošty každý čtvrtý nemohu otevřít. Všechno politika. Srandičky jsou O.K., tam je propustnost neomezená. Dostali jsme se do období, kdy kritika vlády je označena za projev terorismu a ADL (novodobé Gestapo) si už takové lidi pohlídá.

191016

13.05.2009 05:17

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

Jsem taky rád, že se Steve zamotal do našich sítí spiklenců odhalujících spiknutí. Jeho literární tvorba je kompenzace a současně i uvolnění při čtení výplodů některých nejmenovaných pitomců-provokatérů. Steve je i můj jelen. [velký smích]

191019

13.05.2009 14:35

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

>Na těch starých bankovkách je: "Bankovky jsou kryty zlatem a ostatními aktivy státní banky československé".
-----
Tak přece jenom se mi dostala odpověď. Díky mtk.
>Otázka je, zda to s tím zlatem byla pravda.
-----
Zlaté zásoby státního pokladu byly vyvezeny zednářem Benešem (tehdejším prezidentem) před válkou do Švýcarska do "bezpečí" a po dlouholetém vymáhání byly navráceny až v roce 1982, ale se značnými odpočty. Odpočty za znárodnění průmyslu v roce 1948 a vojenskou "pomoc" v období druhé světové války. Další důkaz toho, že ten, kdo rozpoutá válku si náklady s ní spojené nechá dobře zaplatit.
>Na nových demokratických bankovkách už pochopitelně není pro jistotu nic.
-----
Zichr je zichr. Ani to není čím pokrýt. Zlato ve vlastnictví státu bylo vykšeftováno po sametovce za zahraniční obligace. Jinými slovy, zlato bylo použito v zahraničním kasínu a tam už je výherce předem známý.

191049

13.05.2009 14:45

Talibanský teror

RE: Karel Dolejsi skutecne povetsinou pise nebo preklada zajimave veci.

Mirda 24.?.?.?

A bude ještě hůř (!!!!!) Nasávat informace, dokud to jde. Jakmile nastane stanné právo, tak nepojede nic.

191050

13.05.2009 15:50

Dejiny Domu Rothschildovcov

Už vám všem začíná svítat?

Mirda 24.?.?.?

Po přečtení tohoto článku si musí i ti nevědomí uvědomit, že nic se neděje náhodou. Všechno je předem naplánováno. Stačí si všimnout údaje v článku:
1849: Zomiera Gutele Schnaperová, manželka Mayera Amschela Rothschilda. Pred svojou smrťou vyhlásila:

"Ak by moji synovia nechceli vojny, nebolo by žiadnych."
-----------
A tohle platí do dnešních dnů. Válka v Iráku, válka v Afganistánu, trvalý válečný konflikt neustále rozdmýchávaný Izraelem na cizím území v Palestině, připravovaná válka s Iránem atd., všechno v režiji stejných lidí. Války vydělávají peníze. Obrovské peníze a to všechno na dluh a na úroky z dluhů splácené po celé generace.

Přirozená touha všech lidí je žít v míru šťastným a spokojeným životem. Vychovat potomstvo a dle vlastních schopností ekonomicky zabezpečit svojí rodinu. Jenom psychopat se může postavit proti přirodním zákonům a parazitovat na lidské společnosti. Parazit nikdy neví, kdy už je překročena hranice únosnosti a organismus pod tíhou infekce (zatížení) umírá. Na to parazit nehledí, to není v jeho zájmech, to není jeho povaha.

191059

13.05.2009 18:41

Talibanský teror

RE: Židovské internetové popravčí čety....

Mirda 24.?.?.?

Ta jejich drzozst nezná mezí. V rámci boje za spravedlivější společnost se všichni musí podrobit prověrkám, kdo spravedlnost porušuje a kdo ne. A jelikož jsme to my, ti nejvíce spravedliví, budeme to muset udělat za vás. Říkej si co chceš, máme přece svobodu projevu(!!!) Kritika však není přípustná. Kritika naší komunity v nás vyvolává pocity nenávisti a proto se musí taková kritika zarazit. Jenom my máme právo rozhodovat, co se smí a co ne. A znovu opakuji: Ta jejich drzost nezná mezí.

191063

13.05.2009 19:00

Co s přebytky?

RE: Co se týče likvidace výrobků

Mirda 24.?.?.?

O tomhle jsem věděl. Tohle je výsměch zdravému rozumu. Zločinci ve vládě nahrávají zločincům v bankách a v průmyslu nadnárodních korporací. Mafie ovládá svět a zanedlouho můžeme očekávat superinflaci. Tohle je jejich cíl. Zmatek, hlad a chaos, kdy lidé sami začnou žádat o obnovení zákona a pořádku, i když by to mělo znamenat zavedení NWO.

191065

13.05.2009 19:31

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, nech pana Vojtu chvíli v klidu, není třeba na něj být drsný ve chvíli, kdy komunikuje slušně a bez podpásovek.
---
Tak jo, ale to je ta jeho zákeřná strategie a člověk musí být s takovými neustále napozoru. Já v tom cítím kulišárnu. A není to paranoia, ale životní zkušenosti. [mrknutí jedním okem]

191069

13.05.2009 21:55

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>Jsou lidé, kteří se nikdy nesníží k vědomé lži, podvodu, k hrubostem, invektivám, hulvátství, neútočí na osobu diskutujícího namísto vyvracení jeho argumentů, nevkládají oponentům do úst co neřekli, ... prostě a jednoduše, jsou slušní a korektní.
----------------------------
A tohle je přesně ta tvoje strategie, Vojto. Hrát si tady na slušňáka a inteligenta a přitom splňuješ všechny shora uvedené podmínky. Jistě, ty neútočíš přímo slovy, ale urážíš svými vymyšlenými hovadinami všechny čtenáře, kteří ještě používají zdravý rozum. Ty jsi součástí onoho světového problému, protože se ho zastáváš. Nevěřím ti ani slovo. Nevěřím ti, že ty nevidíš příčiny světových problémů. Zastáváš se zločinu a proto jsi také zločinec. A chci, aby tohle všichni tady v diskuzi věděli. Nezasloužíš si slušného zacházení, neboť sám jsi lhář a podvodník. A ty to moc dobře víš, jenom to předstíráš tou svojí jízlivou nevědomostí. Jsi grázl a provokatér. Toť vše Vojto.

191076

Paní Ajo, teď, když už víte jaká banda zločinců se tam každoročně v tajnosti setkává, měla byste ještě zájem si tam zajít zatancovat? Nebudu raději zacházet do podrobností. Jistě víte, na co narážím?

191079

14.05.2009 02:46

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

>suhlasim do bodky.
-----
Nebylo to zrovna diplomaticky, ale psychopati se stejně diplomcií nezdržují. Takhle to Vojta lépe pochopí. [mrknutí jedním okem]

191091

>Vim, vim.
----
Ale to není odpověď. Co takhle tango s Henrym Kissingerem? [velký smích]

191092

14.05.2009 04:51

Talibanský teror

RE: Židovské internetové popravčí čety....

Mirda 24.?.?.?

Uf, to jsem si oddechl. Teď už můžeme klidně spát. Máme tady samozvané internetové policajty a ti nám tu naší svobodu projevu už pohlídají.

Vložený obrázek

191102

14.05.2009 05:00

Talibanský teror

RE: Židovské internetové popravčí čety....

Mirda 24.?.?.?

Jenom by mne zajímalo, jak mu prodluží život, aby si těch 150 roků poctivě odseděl? [velký smích] [mrknutí jedním okem]

191103

14.05.2009 05:06

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Narod - S kym ze to uradnicka zasadne netancila?

Mirda 24.?.?.?

Žižka netančil a celou dobu seděl na koni se samopalem. Palcát nechal v šatně, protože se na takového bojovníka nehodil. [chechtot]

191104

14.05.2009 05:24

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Mraziva pararela s dneskem.

Mirda 24.?.?.?

René, a co když se ta krize vyvolala jenom proto, aby došlo k válce? Článek v odkazu je jenom popis divadelního představení s předem napsaným scénářem. Zbytečné úvahy co by se stalo, kdyby Franklin Delano Roosevelt udělal to a nebo to. On totiž dělal jenom to, co mu bylo přikázáno. Propaganda jela na plný plyn a všechno se předem pečlivě připravovalo. Ekonomické embargo na Japonsko se dočkalo úspěchu a Japončíci se odměnili útokem na Pearl Harbour, což F.D.Roosevelt okamžitě využil na zatažení Ameriky do II.sv.války. Američané válku nechtěli a ta krize třicátých let by je do války rozhodně nedostala.

191107

14.05.2009 05:48

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Velmi dobrý článek

Mirda 24.?.?.?

Výborně objasněno kozorohu. Doporučoval bych udělat si z tohoto příspěvku kopii, poněvadž ten člověk, na kterého reagujete má velice krátkou paměť. On se totiž na tohle již ptal několikrát a zcela určitě se ještě párkrát zeptá v budoucnu.

191109

14.05.2009 07:39

Dejiny Domu Rothschildovcov

Vražda J.F.Kennedyho...

Mirda 24.?.?.?

Jak se podařilo klanu domu Rothschilda přelstít CIA, aby s odhodláným společným úsilím zavraždili prezidenta Kennedyho, kterého všichni Američané milovali a obdivovali se mu?

Nejprve musím objasnit, jak CIA pracuje. Tajná služba CIA má dvě samostatné složky. Jedna se stará o zahraniční záležitosti státu a druhá - více utajená - se nazývá "Clandestine Intelligence Operations", která má za úkol tzv. "špinavou práci" (v angličtině "Department of Dirty Tricks"), jak je mezi agenty všeobecně známo. Proslýchá se také, že toto oddělení CIA je soukromá armáda páně Rockefellera - pokrevního příbuzného Rothschilda - a k vykonávání jeho příkazů. Kdyby agenti CIA věděli pravý důvod, proč mají zavraždit svého oblíbeného prezidenta, nikdy by k vraždě nedošlo. Proto si nechal Rothschild vypracovat tajný plán. Tady je.

Dvojitý agent KGB/CIA oznámil, že první tajemník strany a vlády Nikita Chruščev pravidelně dostává kopii týdeních hlášení, která CIA vypracovává pro administrativu Bílého domu a Pentagon. Jednu kopii přinesl na důkaz svého tvrzení (což bylo samozřejmě fingované). Tato zpráva se vydává ve třech kopiích. Prezident, Pentagon a CIA, každý obdrží po jednom výtisku. Aby se zjistilo, kdo zprávu předává do Moskvy, byly vypracovány opět tři kopie, ale každá jednotlivá kopie měla pozměněný slovosled v jedné větě a jediný šéf CIA o tomhle manévru věděl.

Uběhly dva týdny a agent KGB předal agentům CIA kopii, která se dostala do Moskvy (opět podvod). Tato byla porovnána s originály a zjistilo se, že je to právě kopie prezidenta, která se dostala ven. Mezi agenty CIA nastala debata, jak tohle oznámit na vyšší místa, když prezident je funkce nejvyšší. Nebylo komu si stěžovat a tak se vypracoval tajný plán, jak se zbavit "zrádce" vlasti. Pravý důvod vraždy je uveden v článku, tak jenom připomenu, že vice-prezident Lyndon B.Johnson, krátce po zavraždění prezidenta, ještě v letadle za letu do Washingtonu prováděl patřičná opatření ke stažení státem vydávaných bankovek. Ač nebyl na vraždě osobně zúčastněn, musel o připravované vraždě vědět.

191113

14.05.2009 07:52

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Mraziva pararela s dneskem.

Mirda 24.?.?.?

>Valka, ktera nema vitezu? Problem je technologicka uroven.
------
Jistě. Už nikoho nezůstane, kdo bude falšovat dějiny. Jenom doufejme, že psychopati si váží alespoň sami sebe.

191114

14.05.2009 15:04

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Mirda 24.?.?.?

>No třeba jsem to už poněkud přespekuloval.
-----------
V žádném případě. Právě jste trefil hřebíček na hlavičku, jean.laroux. Já to tady zopakuji:

..pak snadno ovládnu jednotlivé zbytky, které již neví jak by si vládli sami a ani na to nemají sílu. Nemají žádné nezávislé hospodářství, nemají žádnou vlastní armádu, nemají vědomí žádné národní identity. Jsou jako malé děti a těm se vládne snadno. Takto se dá lidstvu vládnout v podstatě neomezeně dlouhou dobu.

Přesně tohle je cílem "sjednocení" evropských národů. Stejný princip, jako jsou "sjednocené" Spojené státy až na ten společný jazyk. Společný jazyk a placení federálních daní společenství pohromadě neudrží, když hlava začne sloužit jinému pánovi a vlastní tělo ignoruje. A tak Spojené státy - jak je doposud známe - se stávají historií. V současné době se již 34 států osamostatnilo a prohlásilo nezávislost, což jim umožňuje desátý dodatek ústavy. Bylo by záhodné se ujistit, že i LS má podobnou klausuli.

191139

14.05.2009 15:28

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Mirda 24.?.?.?

Pohledám a vrátím se sem později.

191142

15.05.2009 01:34

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Mirda 24.?.?.?

>Můžete upřesnit tu větu ohledně osamostatnění 34 států, případně přidat nějaký link? Děkuji!
-------
Pane kolego, bohužel nemohu vyhovět. Info mi chodí poštou ve formě článku a dole je odkaz. Pokud je odkaz nefunkční, poštu mažu. Nenašel jsem to, tak to musí být smazané. Na googlu jsem to taky nenašel zřejmě proto, že takové věci mohou inspirovat druhé státy a to se už nehodí do krámu. Máte-li přece jenom zájem, asi tak před měsícem se reagoval na stejnou otázku na pana Kropáče. Jsou tam podrobnosti a snad i link. Tehdy to bylo myslím jedenáct států, co vyhlásilo nezavislost. Ťukněte si na moje příspěvky a v archivu to najdete.

Našel jsem v poště jiné zajímavosti, snad si to u vás tímto vyžehlím? [mrknutí jedním okem]

Dodržet přísahu.

BILDERBERG

191190

15.05.2009 01:55

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Vskutku překvapivé odhalení

Mirda 24.?.?.?

Steve, podívej se TADY. Independent media v Americe, bojovníci za pravdu. Dole je napsáno: In order to learn about "We Are Change" - a real news service - we have to depend on a television channel in Russia. And the Internet.
V Rusku na ně popravčí čety nedosáhnou.
P.S. Jak se daří tchýni? [chechtot] [chechtot]

191191

15.05.2009 16:49

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Vskutku překvapivé odhalení

Mirda 24.?.?.?

>...a jde mi nakrajet tlacenku.
---------------
A o tohle tady přece jde. Vepřové řízečky, tlačenku a jdeme oslavovat květen, jakožto svátek všech židů. I těch z nové Chazárie...nejsme přece rasisti a potlačovatelé svobody projevu. Ještěže se někdo konečně odhodlal k tomu radikálnímu kroku a založil internetové popravčí čety. Pravda se přece musí umlčet, jinak by to mohlo vyvolat u některých pocity nenávisti a možná i války. A války přece nikdo nechce. "Průkopníci" internetové svobody projevu už nám určí, která pravda je kóšer a která se už nesmí vyslovit. Inkvizice v plné parádě a období temna v jedenadvacátém století (!!!) Jen tak dál soudruzi, dlouho vám to nevydrží.

Steve a Hestroy...tohle neplatí na vás, přátelé. To jsem si jen tak trochu ulevil. Co si ti muslimové ještě nevymyslí? A nebo jsou za tím černoši? Žlutá rasa? Indiáni? Budhisté? A nebo katolíci? ? ? ? ? ? ? Rozum nad tím zůstává stát.

191241

16.05.2009 08:21

Banka KBC čelí vážným problémům

RE: vojna na obzoru

Mirda 24.?.?.?

Díky za odkazy, Steve. IDF se už připravuje a neustále opakují: Irán bude mít za jeden rok jadernou bombu a tomu se musí zabránit. A já říkám, kdyby ji už Irán měl, tak ho nikdo nebude ohrožovat. Teď už je mi naprosto jasný, proč si pozvali papeže do Izraele. Netanyahu pošle rachejtli na Irán a řekne: "To já ne, byl to papež, kdo zmáčnul ten knoflík a já jsem se marně snažil mu v tom zabránit".

191269

16.05.2009 08:33

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Velmi dobrý článek

Mirda 24.?.?.?

>Ale no tak, to je jen takové špičkování...
-----
Jako každý tvůj příspěvek.

191271

16.05.2009 08:39

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Mirda 24.?.?.?

Našel jsem TADY tohle, což je z února tohoto roku. Není to však to, co jsem hledal. Až se to znovu objeví, vrátím se sem.

191272

17.05.2009 16:10

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda 24.?.?.?

>...Nedávno jsem v reálu na vlastní oči viděla v Jerusalémě krásný muslimský chrám, zvaný the Dome of the Rock. Tento chrám má jednu vadu na kráse: stojí na místě, kde prý stával Šalamounův chrám.
--------------------
Kdo ví, jak to vlastně všechno bylo? Je více než pravděpodobné, že původní obyvatelé Plestiny jsou skuteční židé, kteří houfně přestoupili na víru islámu a křesťanství, kdy v téže době chazarské kmeny přijaly judaismus. Z toho vyplývá, že Palestinci jsou v Palestině doma a chazaři - pod záminkou naplnění božího proroctví - je z jejich domovů...(však to všichni víte). Následující odkazy jsou bohužel všechny v angličtině. Jsou tam však i zajímavé obrázky, což by Vám, paní Jarmilo, mohlo přepomenout Vaši nádhernou dovolenou.

The Temple of Solomon
History of Islamic shrine
Gihon Spring
Story of Muhammad
Myth of Masada
When and how the Jewish people was invented profesor a historik Tel Avivské university, Dr.Shlomo Sand, náležitě rozčeřil vodu. Vnesl konečně jasno do mythologie židovské historie. Jedněm nasadil brouka do hlavy a těm druhým dokázal, že sionistické cíle jsou postaveny na vylhaných základech.

191322

17.05.2009 16:56

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

Mirda 24.?.?.?

LCFR, (La Compagnie Financiere Edmond de Rothschild) byla založena v Číně roku 1953 a je plně pod kontrolou rodinného klanu Rothschildů. Jak již všichni víme (téměř všichni), kriminální organizace finančního kartelu ovládá evropské bankovnictví již zhruba přes 250 let. Obzvláště pro "nevědomého" Vojtěcha - druhý odstavec zespodu. Doplň si vzdělání a neopruzuj tady.

191323

17.05.2009 17:30

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Velmi dobrý článek

Mirda 24.?.?.?

>Mně to jasné je. Mirdovi také, Kozorohovi také, stejně jako dalším 90% zvědavců. Jediný natvrdlý "odborník" jste tu vy.
----------------
Jindro, svěřím se ti s mojí představou o Vojtovi. Je to taková fantasie, ale člověk nikdy neví? Já si myslím, že Vojtěch měl těžkou autonehodu a jak ho tak doktoři dávali dohromady, tak mu
omylem nacpali do hlavy střeva a do břicha mu naházeli mozkové závity. Teď, jak Vojta "přemýšlí", tak mu v podstatě myšlenky odkapávají z toho tlustého střeva uprostřed hlavy a proto to tak vypadá. Co myšlenka, to kusance fekálií.

>Zeptám se vás, Vojto, i když bych se na vás už měl vykašlat poté, co jste se mi neomluvil za to, že jsem vás usvědčil z jasné lži....
-------------
Ano, doposud se k tomu nevyjádřil, ale to on Vojtěch asi už zapomněl? To mu hlava nebere.

>Zkuste mi to prosím vysvětlit, jestli to dokážete... Zatím jste tu jen za takového hlupáčka, co se ohání tím, co si...
---------
Tohle bych doplnil asi takto. Vojta se ohání tím, co se mu v daném okamžiku vytvoří v tom tlustém mozkovém střevu (viz odstavec výše) a nechává to zde v diskuzích volně odkapávat. Potom to také tak vypadá.

191325

17.05.2009 21:55

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Zvednete oci k nebi

Mirda 24.?.?.?

Zdravím příteli. Nalejme si čistého vína a vrhněme se na ty tajuplné otázky "seriozních badatelů". Jistě jste si všimnul, že jsem ten název ve vašem příspěvku dal do uvozovek? Nemohu jinak [velký smích]

>...Ale abych dlouho nechodil kolem horke kase: pribyva "serioznich badatelu", kteri se snazi ukazat, ze veci jsou ve skutecnosti mnohem slozitejsi a nas rozum se je pokousi pochopit (pokud vubec) jen s krajnim vypetim.
--------
Záležitostem "nadpřirozených" schopností našeho mozku jsem se zabýval již kdysi dávno v minulosti. Vytvořil jsem si jistou základnu vědomostí a s tímto "vybavením" jsem se snažil i řešit a pochopit otázku existence jiných biologických druhů, žijících paralelně s naší lidskou civilizací ve stejném časoprostoru. A to, ať už se jedná o spirituální existenci (andělů, démonů, Boha, Satana, Lucifera atd.) a nebo i jiných zoologicko-biologických humanoidních stvoření (např.ET-extra terestriálních ufonů a dejme tomu i těch, v současné době velice populárních plazů).

Dívajíce se na "předložené důkazy" skepticky, musím konstatovat, že osobně o těchto existencích silně pochybuji, ale současně to nemohu ani absolutně vyloučit. Jak se říká: "když něco neznám, nebo nevidím a neslyším, ještě neznamená, že to neexistuje". Proto zůstávám nadále silně pochybujícím skeptikem, přičemž existenci vyšších intelektuálních bytostí ve formě plazů zcela určitě vylučuji. Jelikož David Icke je můj oblíbený, ale i jinak všeobecně respektovaný žurnalista, se zájmem jsem sledoval jeho názor na uvedenou záležitost. Neváhal jsem obětovat dvě hodiny na shlédnutí jeho rozhovoru an "Project Camelot" (angl.YouTube video), na téma výšší stupeň vědomí. Zahloubal jsem se současně i do jiných, podobných "nadpřirozených" schopností, např."Křišťálové děti" Jessica Schab,(angl.YouTube video), 52 min.interview na téma vědomé a podvědomé dorozumívání se s nebožtíky, anděly a mimozemšťany. Nebo například TADY (10 min.video v angl.) a také například rozhovor Vicki Polin na Oprah Winfrey show (čtyřminutové video v angličtině). Závěrem mohu pouze konstatovat, že tito lidé tomu skutečně věří a je to jakási forma jejich náboženství. Tohle je ta nevyzpytatelná schopnost našeho mozku, kterou někteří lidé dokonce praktikují v reálném životě.

Možná vám něco říká jméno Leo Zagammi? Opět jeden ze šiřitelů "pravdy" a rovněž na stejném portálu. Další hoax z jejich repertoáru. Z osobních zkušeností bych mohl "Project Camelot" nazvat jako organizaci na záměrné šíření dezinformací. Hodit to zlo na někoho jiného. Super gauneři odhodlaní nám tady zavést na pl...

Automaticky kráceno

191335

17.05.2009 21:59

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Zvednete oci k nebi

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Super gauneři odhodlaní nám tady zavést na planetě NWO jsou vlastně také oběti. Za nic nemohou. Oni samotní jsou vlastně v zajetí někoho jiného.

BTW - pokud si vzpomínáte - stejná dezinformace týkající se oběšení Saddamova dvojníka, kdy originál uprchnul do Běloruska. Člověk nikdy neví, komu dnes věřit, když Saddama před popravou ani jeho vlastní manželka nepoznala? [mrknutí jedním okem] [velký smích]

191337

17.05.2009 22:42

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

Mirda 24.?.?.?

Zajímavé info, Měďo. Opět jsem si doplnil vědomosti. Jako z udělání jsem se před několika dny začetl do jistých tajů těchto "dobrodinců". Tak nějak mi to zapadá do těch PSM. Na utajení jejich skutečného poslání jsou registrovaní, jako charitativní rganizace. Dočetl jsem se (a to dokonce) v mainstreamových médiích, že se dostalo několik lóží do průseru za roztáčení finančních fondů. Na organizování orgií, placení prostitutek a používání finančních fondů na nákup automobilů a nábytku pro vlastní potřebu, financování dovolených, zaplacení členství v golfových klubech atd. V tom průseru jsou dokonce namočeni místní soudci, politikové (ministři), šéf policie a jiná havěť.

Tak to vidíš. Jak potom můžeš mít nějaký respekt k úřadům, když tam vládnou kriminálníci?

191339

17.05.2009 23:12

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Zvednete oci k nebi

Mirda 24.?.?.?

Na doplnění k mému předchozímu příspěvku. Leo Zagami a několik dalších pokračování na YouTube. Je-li tohle podfuk, udělejte si úsudek každý sám.

191340

17.05.2009 23:28

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Velmi dobrý článek

Mirda 24.?.?.?

>Děkuji za rozsáhlý traktát, pane Kozorohu.
-----
To není žádný traktát ty moulo. To je tragedie. Kdo hledá najde a tak pořádně čti odkazy v diskuzích a nemusíš se hloupě vyptávat. Vojtěchu, hledal jsem pro tebe video, kde je to všechno dopodrobna objasněno. Celé to tragické období komunismu v Číně od samotného založení r.1949. Ale jak znám tebe, ty o takové objasnění nestojíš. Dokonce si myslím, že ty se vyptáváš pouze z jednoho jediného důvodu. Rád se ukájíš rozhovory nad tragédii jiných lidí. Dělá ti to potěšení. Utrpení a zlo je pro tebe rozkoš a pro tebe tedy konání dobra. Něco jako vyznávání ďábla. Nejsi ty náhodou satanista?

191341

17.05.2009 23:52

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Solana o Davidově hvězdě

Mirda 24.?.?.?

>...Nevím, jestli tento jeho projev hodnotit pozitivně ako "Solanovu teorii relativity", nebo negativně jako normální sionismus.
------------
Perverze sionismu. V jejich hatýrce se smysl slov musí chápat přesně naopak. Orwell nebyl až tak dokonalý. Pane Kropáč, není o co stát. Lži, lži a jenom lži. Pokud na překladě stále trváte, mohu se o to pokusit v několika příštích dnech a pošlu vám to. Snad zítra?

191343

18.05.2009 00:16

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Moc pěkně rozebráno, Jendo. Jenom by mne zajímalo, když si Zahartof dal do hlavičky nadpis "Nesmysly", co tím vlastně myslel? Článek a nebo svůj vlastní příspěvek? Měl bych několik slov na doplnění, ale počkám si, až se Zahartof ozve. Nechci mu brát příležitost k vyjádření.

191347

18.05.2009 07:26

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Faktograficky zoradené

Mirda 24.?.?.?

Jenom machruješ, Vojto. Nejsem sice Méďa, ale odpovím ti. Rozdíl je jednoduchý. Není to Bůh, ale Satan, co vede ty tvoje "úspěšné" lidi k nadvládě světa a návod je v Talmudu a později od roku 1901 v protokolech. Tedy jiný "Bůh". Ten tvůj výraz "nárok na nadvládu nad světem" hovoří jasně o tvé předstírané nevědomosti. Vidím, že jsi taky jeden z těch, kdo je ochoten obětovat normální židy (ty asimilované) za společný cíl NWO. Položil jsi karty na stůl.

P.S. Méďo, díky za porozptýlení. Pro změnu jiný druh "zábavy" se stejným výsledkem. [mrknutí jedním okem]

191359

18.05.2009 07:46

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Účelem naší diskuze je mimo jiné i vzájemné rozšířování obzorů, proto jsem očekával reakci Zahartofa. Jenomže jak už víme ze zdejších diskuzí, tak málokdo uzná názor druhého, přistoupí na něj, přestože ho v tichosti uznal a poděkování je pojato jako osobní slabost. To se tady asi "nenosí"? Mohu se však mýlit a snad se Zahartof ještě ozve? Co jsem chtěl dodat je jenom toto: "Pro převládnutí zla ve společnosti úplně stačí, když dobročinní lidé pouze mlčí a nic proti tomu neudělají. Naše rezignace a poddajnost je to, na čem zlo triumfuje". Tohle jsem chtěl použít v reakci na Zahartofa. Uvidíme se jinde a jindy v diskuzi, Jendo.

191362

18.05.2009 07:57

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda 24.?.?.?

>...Až na to, že neumím anglicky. Já vím, je to ostuda.
-----
A pořádná. Stačí chtít a pevnou vůli. Vždyť jste ještě mladá ženská, paní Jarmilo. Odhaduji z vašich progresivních názorů. [velký smích]
Navíc vám to pomůže při cestování. Díky za reakci dole. Zase jsme u té angličtiny. Nejen ty pěkné obrázky, ale i velmi zajímavé čtivo tam lze najít. [velký smích]

191363

18.05.2009 14:26

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

>Díky za tvůj závěr mirdo a já jen doplním upozorněním na odkaz, který vložila do diskuze výše pí.Jarmila, a to:
----------
A já to tady zopakuji. Viděl jsem to a vysoce hodnotím. Ring of power II. Rovněž bych se rád vyjádřil k tomuhle:

>Zajímavé je, že v tolik opovrhovaném režimu komunismu (který komunismem paradoxně ale vůbec nebyl, protože šlo o jistou formu zmršeného socialismu a komunismus byla jen mediální nálepka) měly tyto organizace velmi malý prostor ke své realizaci a jak to bylo s dostupností drog v porovnáním se současností tehdy.
-------
Už jsem to zde psal několikrát, že se komunismus východního bloku postavil proti plánům na vytvoření NWO. Zavedl to Stalin, když objevil pravidla hry a stejná "domobrana" proti židobolševismu se zavedla i v dalších státech jeho sféry. Židobolševická revoluce v Rusku, krvavý a násilný převrat se měl rozšířit do celého světa. Pokusů se uskutečnilo několik a to: Francie (1918), Německo (1919), Československo (1920). V této poválečné době, kdy byly všichni vyčerpáni válkou se tomu buhudík úspěšně ubránili. To je také období, kdy se Hitler (snad nevědomky) stal krátkou dobu komunistou [chechtot]. Takže byl loutka v rukou síly moci za jakéhokoliv režimu. Pochybuji, že si lidé uvědomovali, co se ve skutečnosti děje. To je ta jejich strategie. Vytvořit krizi na všech frontách (nezaměstnanost, nedostatek potravin a změna k lepšímu v nedohlednu). Zničeho nic se objeví banda revolucionářů s agitací. Slibují zaručené lepší životní podmínky, výrobní prostředky ve vlastních rukou, sociální jistoty a spravedlivou vládu proletariátu. No, neber to, když jsi už pět dnů nejedl a nemáš kde hlavu složit.

V této poválečné době se rozmohl komunismus i v Americe, ale na této straně oceánu nebyly davy patřičně připraveny a tak se muselo celé jedno století počkat. A teď to tady máme v plném rozkvětu - počátky židobolševické revoluce. Tímto v této větvi končím. Jedině snad, kdyby se ozval se svým vyjádřením náš všeznalý diskutér Vojta49. V tomhle napětí jsme tady dva, Jendo:

>...zejména by mne zajímal názor našeho oblíbeného diskutéra Vojty49.
---------
Nechme se oba překvapit [chechtot] [velký smích]

191385

18.05.2009 14:34

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Solana o Davidově hvězdě

Mirda 24.?.?.?

Takže ano, souhlas. Někdy se skutečně vyplatí odložit "věci" na další den. [mrknutí jedním okem]

191387

18.05.2009 15:00

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Po takomto

Mirda 24.?.?.?

>Tyto pohnuté okamžiky mi připomněly návštěvu, kterou jsem před třemi lety vykonal ve vyhlazovacím táboře Osvětim, kde bylo tolik Židů (...) brutálně vyvražděno bezbožným režimem, propagujícím ideologii antisemitismu a nenávisti...
------
Vanguarde, zapomněl jsi dodat, že ten plán sionistů měl stanovený počet, ale ten si v závorce neuvedl. Hochu, hochu... stavíš se na stranu popíračů. Buď nevědomky a nebo to máš v hlavě popletené. Tady opatrně, na to jsou zákony a uvědom si, že Gestapo internetu nikdy nespí.

191390

18.05.2009 15:33

Cesta národní obnovy

RE: důvody

Mirda 24.?.?.?

>...Ať si každý žije jak chce, kde chce, jen když nebude do života kecat, zasahovat ostatním. Svůj názor samozřejmě říci může.
------
Přeji hodně životních úspěchů a úspěšné podnikání. Chytil jste to za správný konec. Více takových lidí, jako jste vy [smích] Pokud bude potřeba přiložit ruku k dílu, mohu nabídnout svoje služby. Jsem specialista na odhánění komárů. [mrknutí jedním okem] [smích]

191395

18.05.2009 16:20

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda 24.?.?.?

>Vy máte stejně progresivní názory jako já, takže z toho odhaduji, že jsme my dva tak přibližně stejně staří.
------
Ono to tak asi bude? [mrknutí jedním okem] S tímhle ovšem nesouhlasím:
>...Kdybych běhala nahá ulicemi, tak by to byla větší ostuda.[smích]
-------
Tady bude záležet na mnoha nepředvídaných, ale i očekávaných okolnostech [velký smích] Sama dobře víte, jak to kdysi v lidských tlupách fungovalo. Historie lidských společenství se začíná opakovat a člověk nikdy neví, jak dalece zajdeme zpět? Navrhuji udělat si takový malý testík, jaká bude reakce veřejnosti. [chechtot]

191399

18.05.2009 16:26

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Po takomto

Mirda 24.?.?.?

Až teď jsem si všimnul [chechtot] Je vidět, že nejen Ty, ale ani papež se nechce snížit k nehorázným lžím. Jsi odvážný kabrňák Vanguarde. Místo 15 milionů, raději prázdnou závorku. To se ti povedlo. [chechtot] [chechtot]

191400

18.05.2009 23:36

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

[mrknutí jedním okem]

191419

19.05.2009 01:03

USrael to dokázal

RE: Složité otázky pro Pražáka....

Mirda 24.?.?.?

Vložený obrázek

191425

19.05.2009 04:08

Tamilští separatisté po 26 letech končí

RE: Kdo za tím stojí?

Mirda 24.?.?.?

Překlad tohoto článku by byl vypovídajícím doplňkem k článku MédiBédi. Je až neuvěřitelné, jak se ta rakovina šíří...jaké intriky Mossad a CIA používají. Přesně podle pravidla: "Dva se perou a třetí se směje", hlavně, že se kšefty hýbou. BTW, podobný článek z jiné webové stránky už tady postoval Steve jinde.

191433

19.05.2009 04:41

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Zvednete oci k nebi

Mirda 24.?.?.?

Už jsme sice v archivu, tak alespoň doufám, že vám to příjde poštou. Našel jsem zajímavé informace: smokescreendesign.com druhé video shora a text pod obrazovkou odhaluje: Alex Jones, David Icke, Leo Zagami, Alan Watt, Tex Mars, Leonard Horowitz jsou všichni agenti Vatikánu. Poslední video sděluje, že se "Project Camelot" distancuje od Leo Zagami, poněvadž bylo na mnoha jiných webech prokázáno, že L.Zagami je trvale agentem Vatikánu, satanistou, zednářem 33 stupně a hraje roli odvaděče pozornosti. Teď jde o to, zda-li Project Camelot tohle neprovedl na očištění svého jména, aby mohli fešáci mlžit nadále a nebo je to opravdu věrohodný "project"? Jak trpká ironie se zde nabízí? Dezinformace v plném proudu. Alex Jones se rovněž tváří poměrně věrohodně. Přestože šíří "citlivé" informace, tak jsem si osobně všimnul, že tam - jakoby mimo hru - vsune pár dezinformací. A o tohle tady jde. Získat důvěru čtenářů a současně šířit propagandu a lži establišmentu.

191434

19.05.2009 05:31

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Církve?

Mirda 24.?.?.?

>...Jakýkoli náboženský systém či organizace v sobě nesou nesvobodu pro jednotlivce a snahu myslet za něj.
----------
A nejen to. Vatikán je přímo pod kontrolou mezinárodních bakéřů. Vatikán (papež) nemá navybranou a musí se přizpůsobit. Šéfem je Rothschild, satanista a jejich společným plánem je vybudovat třetí chrám v Jeruzalému, jakožto sídlo Jezuitů. V té době má být hlava Vatikánu Černý papež. Poslušnost a loajalita papežů kriminální organizaci klanu Rothschildů je vynucována strachem, stejně jako u hlav států. Kdo se nehodí, bude odstraněn. Už v minulosti bylo několik papežů otráveno a proslýchá se, že se tak přihodilo i papeži Janu Pavlovi II. Společným cílem je NWO. Vatikán to provede a Rothschild převezme vládu nad planetou. Více podrobností TADY.

191436

19.05.2009 06:25

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Kdyby byl

Mirda 24.?.?.?

Nechci zůstat dlužníkem. Něco na porozptýlení ze stejného prostředí.
Evelyn Rothschild a David Rockefeller.

191438

19.05.2009 06:59

USrael to dokázal

RE: Složité otázky pro Pražáka....

Mirda 24.?.?.?

René, to bylo pro Pražáka na uklidnění. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

191439

19.05.2009 07:06

USrael to dokázal

RE: Velice zajímavá přednáška

Mirda 24.?.?.?

Velice hodnotný a poučný příspěvek. Děkuji. [smích]

191441

19.05.2009 07:19

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda 24.?.?.?

Vidím, že z toho asi nic nebude. Já jsem totiž hrozně stydlivej kluk a zvláště ve společnosti dámy [velký smích] a jelikož jsme OT, tak z této diskuze opatrně vybruslím. [smích]

191443

19.05.2009 08:06

Tamilští separatisté po 26 letech končí

RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.

Mirda 24.?.?.?

>...Mame 20 let na to, nez se dostaneme do pozice, kdy prilis starou populaci ceka vymreni. A kver v ruce, ani hromady mrtvol nas z toho nemuzou vytahnout.
-----------------------------
Dvacet roků je přiliš optimistický názor. David Rockefeller hovoří o nadbytečné populaci planety, která se musí okamžitě začít řešit, jinak "nikdo" nepřežije. Slovo nikdo je v uvozovkách, protože se jedná především o jejich vlastní přežití. Na všeobecnou populaci (a nezáleží na věku) už mají připraveny geneticky modifikované potraviny. Nedávno probíhalo hlasování US kongresu o zákazu pěstování organických produktů (Bill HR 875). Jak to dopadlo zatím nevím. Kdo za tímto lobuje je naše velice dobře známá firma MONSANTO. Zločinci z Monsanta tlačí i na Evropské státy aby přijaly podobná opatření.

Dobrá rada pro všechny: kupovat a konzumovat pokud možno všechno organicky pěstované a organicky chované. Tohle se týká i domácího (jatečního) zvířectva. Také tlačit na vládní úřady k prosazení zákazu pronikání Monsanta na domácí trhy. Tady se už vůbec nejedná o zdravou kapitalistickou soutěživost prováděnou regulací neviditelné ruky trhu. Tady jde předvším o naše zdraví a o naše životy, kde pro změnu působí ta neviditelná ruka globalistů. Omlouvám se za OT, ale tohle se musí rychle a hlasitě rozkřiknout. Mám šokující informace, ale jak jsem již napsal, jsme s tím tady OT.

191447

20.05.2009 00:39

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

>Pane Vojto, dám Vám to polopaticky: Hitler- NSDAP- nacismus = nacionální socialismus
------------
I tohle by mohlo souhlasit, ale ve skutečnosti v Německu v roce 1919 se dostala krátce k moci komunistická strana. Tohle byl Rothschildův plán k zavedení komunismu v celé Evropě. Jako z udělání se na scéně oběvil A.Hitler. Připomínám, že v té době žil Hitler v Rakousku, ale zapojil se do komunistického hnutí v Německu. Je více než pravděpodobné, že mu jeho pokrevní napojení na Rothschildy vydláždilo cestičky. Jak jinak by se neznámý a ne až tak úspěšný malíř obrazů dostal v jiné zemi na politickou scénu? Na tuto informaci jsem narazil v několika různých článcích popisujících historické události a lze ji také ověřit ve videozáznamu v rubrice "Ve zkratce" (tady na Zvědavci), kde je dvouhodinový výklad skutečné historie od Jima Condita. Jim Condit cituje pasáže z různých historických knih a od různých autorů. Mnoho takovýchto knih bylo sepsáno historiky podrobným studiem odtajněných vládních archivů a popis událostí porovnávány s jinými archivními záznamy a také s bádáním jiných autorů, takže si myslím, že tohle by nám mohlo zaručit důkaz věrohodnosti. Ten záznam jsem viděl již dříve z jiných zdrojů a doporučuji všem, kdo se zajímá o skutečnou historii.

Měďo, reaguji na tebe, protože s Vojtou49 se skutečně nedá inteligentně diskutovat. Jemu totiž o diskuzi ani nejde. Výklad skutečných historických událostí kohokoliv z nás ho ustavičně povzbuzuje ke kladení dotazů nesouvisejících s tématem. Jediným jeho cílem je odvádění pozornosti, neboť by to zcela určitě odhalilo ty jeho lži, které tady šíří a obhajuje. Je to jeho poslání a strategie a já se nadále na těch jeho provokacích nemíním dobrovolně zúčastňovat. [mrknutí jedním okem]

191502

20.05.2009 07:44

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: TEORIE ŽAB

Mirda 24.?.?.?

Já bych to zase až tak beznadějně neviděl, pane jean.laroux. Jak lze s určitostí pozorovat, tak mediální prostitutky už vykonaly na společnosti dílo zkázy a proto platí to vaše tvrzení:
Prostě mají co do tlamiček a tak „v klidu“ akceptují vysvětlování, že to ohřívání je vlastně pro žabky potřeba, aby je nezábly nožky. Za jidášský groš zaprodaly vlastní národ a tady nehovořím o majitelích médií, ale o reportérech, kteří většinou pochází ze stejného hnízda. To je zase ten jejich vlastní "boj" o existenci. Za prachy jsou schopni potlačit své svědomí, aniž by si uvědomovali, že jsou jenom služebníčci systému a v budoucnu se s nimi stejně nepočítá. Ani jejich potomci tím pádem nemají zaručenou budoucnost. Role médií ve zdravě fungující společnosti je udržovat vlády a korporace v určitých mantinelech morálky a zodpovědnosti vůči ostatním členům společnosti. Nikoliv to, co se děje nyní postupným vymýváním mozků "poslušným" ovečkám a soustavným naháněním vody na mlýn vládnoucím mocnostem.

Pravda se musí šířit jiným způsobem, když naše media selhala. Rozhovory se sousedy a s kamarády, vylepováním letáků na sloupech na veřejném prostranství, rozdáváním letáků u východu z metra a na autobusových zastávkách, vhazováním informací do poštovních schránek spoluobčanů. Krátké informace s odkazy na web, jinak dlouhé čtení na letácích lidi odradí. Vyzývat ke spolupráci. Uvědomuji si, že tohle je v mnoha případech sisyfovská práce, ale začít se musí. Jinak se to ven mezi lidi nedostane. Když zabere deset procent a přidají se, tak se postupně spustí lavina šiřitelů informací. Tohle je jenom ten začátek, ale čím více lidí se dozví pravdu o historii v souvislosti na naší tmavou a nejistou budoucnost, tím menší moc zůstává v rukou zákulisním samozvaným vládcům. Čím více lidí zná pravdu, tím více možností společného boje proti plánovanému zotročení společnosti. Demonstrace deseti lidí na nároží upoutá pozornost jen několika kolemjdoucích, ale demonstrace deseti tisíců už spustí mediální poplach a vyvolá pozornost národa. Tohle se stane noční můrou vládnoucím parazitům a až teprve tehdy budou ochotni vyjednávat.

Uvědomuji si z vlastní zkušenosti, jak obtížně se šíří pravda i mezi kamarády a rodinnými příslušníky, natož mezi neznámými lidmi. Internet je jedinečná příležitost, ale kolik lidí vlastní internet? Navíc, jednou vymytý mozek, navždy vymytý mozek. To lze pozorovat u některých i ve zdejší diskuzi. Když posílám rodině jakoukoliv důležitou informaci a jenom naťuknu slovy: "mrkni se na tohle, co si o tom myslíš", tak se většinou žádné odpovědi nedočkám. Jeden čas jsem rozesílal snad dvaceti až třiceti neznámým lidem info s českými titulky o radaru. John Ritter video. Jedna jediná odpověď se mi vrátila s poděkováním. Hojně zneužívám jisté lenos...

Automaticky kráceno

191516

20.05.2009 07:47

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: TEORIE ŽAB

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Hojně zneužívám jisté lenosti a nebo neschopnosti odesílatelů pošty mazat předchozí adresy při přeposílávání (re-cirkulaci) pošty (většinou vtipky a hanbaté dívčiny), takže všechny tyto lidi "spamuji" zpětně šířením informací. Jinak udržuji emailový kontakt s několika zdejšími diskutéry za stejným účelem a to nejen k šíření vtipů a neslušných obrázků [velký smích] Osobně dostávám veliké množství politických info od kamarádů z US, což rovněž z části přeposílám. Tohle bylo jenom takové malé povzbuzení a motivace pro ostatní čtenáře. [mrknutí jedním okem]

191517

20.05.2009 08:38

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda 24.?.?.?

>Já bych ten testík absolvovala jedině tehdy pane Mirdo, kdybyste se ho zúčastnil spolu se mnou.
----------------
Já jsem si to rozmyslel, paní Jarmilo. Už trénuji v místních parcích a další stupeň bobříka odvahy bude procházka v obchodním centru nákupního střediska. Věřím, že i to lze zvládnout bez úhony a záludného obtěžování přihlížejících dívčin. Takže teď už budete vědět, jak mne poznáte na letišti. [chechtot] [velký smích]

191521

20.05.2009 08:57

Tamilští separatisté po 26 letech končí

RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.

Mirda 24.?.?.?

>Nadace toho samého Rockefellera ve spolupráci a za finančního přispění dalšího Chazara - Billa Gatese - vybudovala na jednom neobydleném Špicberském ostrově v hoře semenovou banku s parametry protiatomového krytu s pancéřovanými vraty. Sváží tam geneticky neupravená semena všech hlavních plodin....
-----------
O těch Špicbercích jsem nevěděl, ale dostal jsem se k podobným informacích, které by mohly být námětem nějakého sci-fi hororového filmu. Zkrátka natolik nepředstavitelné svou hrůznou zločinností, že tomu ani ti největší konspirativci neuvěří. Zdravý rozum nemůže pochopit logiku psychopata, jelikož jeho jediná logika je: "Buď já a nebo nikdo"(!!!)

191524

20.05.2009 10:07

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Církve?

Mirda 24.?.?.?

>Vyvražďování Rusů v minulém století (a nejen těch) je ale z velké části spíš dílem prachobyčejné msty....
----------
Spytihněve nejen msty, ale důvodů bylo několik. Car Nikolaj Romanov II. byl zavražděn jednak ze msty (nechtěl připustit Rothschilda na ruský finanční trh), ale také pro výstrahu ostatním, co se stane, když se někdo postaví proti. Kombinace msty a zničení případné politické konkurence byla genocida v Katyňském lese, ve Vinici, hladomor na Ukrajině v roce 1920, kde hlavním důvodem byla občanská neposlušnost a vzpoura proti židobolševické revoluci. Ukrajina se chtěla od Sovětského svazu odtrhnout, což se židobolševickému vedení nehodilo. Cílově byla vyvražďována především inteligence a další důvod byl zničení samostatnosti ruských farmářů. Ddalší hladomor na Ukrajině (1933) byl z důvodu vyvolání strachu a donucení k poslušnosti. Arménský holocaust (1915) byl z důvodu zabrání uzemí a zabavení majetku etnické menšiny Arménců v Trecku. Genocida v Číne za Maa se odhaduje na 100 milionů obětí. Hlavním důvodem bylo vyvolání strachu vedoucího k vynucené a bezmezné poslušnosti občanů vůči režimu a ke snížení populace. Tímto se v Číně řešila soustavná a nekonečná ekonomická krize komunistického režimu, což vedlo naopak ke značnému zvýšení populace.

Pozorováním životních podmínek lidských společenství dnešních dnů a studiem statistických údajů máme potvrzeno, že čím lepší ekonomické podmínky, tím menší porodnost a naopak, čím větší bída, tím větší porodnost. Tahle skutečnost lze rozpoznat v současné době i v Palestině. Jakoby se sama "příroda" bránila vyhubení druhu. Nemám pro to jiné vysvětlení.

191530

20.05.2009 10:44

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: Ztratí část své moci

Mirda 24.?.?.?

>Ano, je zcela jasně patrné, že kriminální elity (illuminati a rasističtí extrémističtí Talmudisté směřují svou agendu k přetvoření U.S. a Evropy ve fašistické státy (v malých postupných krocích).
---------------------
A k postupnému zavedení NWO.

>I tihle elitisté však dělají chyby. Chtěli krizi metodou snížení peněžní nabídky/kreditu (metoda známá již z Protokolů) a najednou je to zasáhlo taky - museli posílat své klauny do kongresu klekat si na kolena a prosit o pomoc.
---------------------
Tohle je ten počátek záměrné superinflace. Zaplavit finanční trh ničím nekrytými bankovkami, jak už se to stalo v Německu před druhou světovou válkou. Nákupní hodnota dolaru klesne natolik, že to způsobí celosvětový zmatek. Štrycla chleba bude stát 150 dolarů a na nákup nemovitosti nebude už stačit ani náklaďák naplněný paletami bankovek. Cena trojské unce zlata se odhaduje, že půjde za 2 tisíce dolarů a unce stříbra za padesát. Podobná suprinflace (tisíc procent) se již v minulosti odehrála v Argentině a v současné době probíhá v Zimbabwe. Až teprve potom se peníze stáhnou z oběhu a příjde jedna celosvětová měna.

>Světu bude představen nový zdroj velmi levné energie, na což zde upozorňuji již nějaký čas.
------
Já vím. Slíbené datum byl únor letošního roku a zatím nic.

>Půjde o zcela čistou energii, bez emisí, dostupnou každému v kompaktním provedení.
----
Kde to vázne? [velký smích]

>Trpělivost, přijde to.
----
Už aby...nemohu se dočkat. [chechtot]

191533

20.05.2009 11:00

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

>už podruhé mě nazýváš Měďou.
-------
To je jenom překlep. Nemám českou klávesnici a tak háčky a čárky dopisuji rukou [chechtot] polepším se. Nenech si Méďo ujít ten film od Jima Condita. Anglicky znáš, tak u tebe nebude žádný problém. Jinak se v ostatním shodneme. [mrknutí jedním okem]

191536

20.05.2009 16:40

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

>Jestliže, pane Mirdo, dle Vašeho tvrzení ve skutečnosti v Německu v roce 1919 se dostala krátce k moci komunistická strana...
---------------
Dle mého tvrzení????? Vojto, já v té době nežil, já jenom cituji s dosažitelných zdrojů. Podrobnosti samozřejmě neznám, ale pátrám a používám selský rozum. Používám principy syntézy shodných informací a také vylučování různých dezinformací, což ty nedokážeš a nebo tě to ani nezajímá. Tvůj názor je ze zásady PROTI. Jakmile studuješ historii a seznámíš se se jmény tehdejších "hýbatelů" politických událostí a čeho jsou schopni, tak začneš lépe chápat další dějinné události, jestiže se stejná jména opět objeví ve "hře" a to nejen ve hře o osudy lidí všeobecné populace, ale i ve "hře" o osudy vybraného etnika. Nemusím snad připomínat, že i potomci těch "hýbatelů" jednou ve stejných, předem připravených kolejích. Nebudu zde uvádět příklady, neboť by to bylo na samostatný článek a tebe to - jak už vím - stejně nezajímá. Ty to stejně nečteš. Máš-li nějaké další dotazy, obětuj dvě hodiny a dvacet minut a podívej se na video dokument "Ve zkratce". Jim Condit ti podá podrobnější informace historických událostí. Pokud tohle nedokážeš, tak my dva už nemáme nadále o čem diskutovat.

191558

20.05.2009 17:27

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Církve?

Mirda 24.?.?.?

>...Pro mne je zajímavý i ten fenomén ochotných, kteří jsou hnáni jakousi temnou silou (spustit se to dá všelijak) a prostě jen tak vraždí…
----
Alexander Solženicyn rozdělil občany Ruska tehdejšího židobolševického režimu do tří kategorií.
a) tyran, b) udavač, c) trpitel.
Ta temná síla mezi vlastnimi lidmi se nazývá připosranost vyvolaná strachem o vlastní život. Tohle se dělo i v Číně. Tito lidé jsou přeochotni spolupracovat na zločinech režimu s pocitem zavděčit se s nadějí, že se mně nic takového nestane. Ostatně jsi to sám příznačně vystihnul v následujícím komentáři:

>Asi ani nemáme pochyb o tom, s čím kalkulují síly v pozadí, právě po spuštění takového teroru. Šok a strach, zlomení vůle, podvolení se k otroctví. Postihne to nakonec všechny účastníky takového procesu....
--------
Bohužel, tak to funguje. Důvodem toho je náš přirozený pud sebezáchovy. Uniknout nebezpečí dobrovolnou spolupráci na pácháni zla na druhých členech společnosti, tak jak je popsáno ve tvém následujícím komentáři:

>Zajímavé jsou ty studie, co na ně odkazoval Jan X o Stanfordském a Milgramově experimentu. Myslím, že zajímavě poskytují určité vysvětlení, jak je to s těmi „zlými a hodnými“..
-----------
Já jsem zde v diskuzi před několika lety napsal na toto téma komentář a tenhle druh psychologické a lze říci i pochopitelné a zdůvodnitelné reakce člověka je mi znám. Tyto pokusy byly potvrzeny a zdokumentovány již dřive, krátce po druhé světové válce. Převážná většina odsouzených za válečné zločiny tvrdili, že pouze plnili příkaz nadřízeného. Psychologové se snažili pochopit, jak je možné, že z normálního člověka, oddaného manžela a spořádaného táty svých dětí se může vyklubat zákeřný vrah? Vypovídající příspěvek Jana X nám tohle objasnil. I zcela normální člověk je tedy schopen dopustit se zločinu, převede-li se zodpovědnost za zločin na někoho jiného, což současně vede u pachatele k pocitu zavděčení se autoritám. Nikdo z nás tedy nemůže prohlásit. "Já bych tohle nikdy nedokázal". Náš lidský mozek za hrůzných okolností může i hrůzně reagovat. [pláč]

191562

20.05.2009 17:43

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Mirda 24.?.?.?

Tenhle způsob rebélie nahotou už zde byl na protest proti válce ve Vietnamu, ale stejně to nepomohlo. Na závěr jeden vtip z období totality.
Africký kamarád, na dotaz, co celé dny dělá, píše svému příteli z Prahy. "Jím celé dny banány a chodím nahý". Pražák mu odpovídá: "kdybych jedl celé dny banány, tak chodím také nahý". [chechtot] [chechtot]

191566

20.05.2009 18:09

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Církve?

Mirda 24.?.?.?

Zapomněl jsem dodat. Jedním z důležitých faktorů působení na psychologii člověka je uniforma, ať už policie a nebo armády. U jedněch to vyvolá pocit oddanosti sytému a těch druhých respekt a poslušnost. Zodpovědnost za konání v tomto případě přebírá systém (establišment). Proto se málokdy dovoláme spravedlnosti podáním žaloby na člena policejních složek. Je pod ochranou systému.

191568

20.05.2009 21:08

Na židy dojde až pak

RE: Jak by asi panove skuhrali...

Mirda 24.?.?.?

Pane google, pan Stwora nepotřebuje předplatné na Zvědavce, aby si mohl on sám psát příspěvky od večera do rána. Pan Stwora je vydavatel. Nebo nastaly nějaké změny, o kterých nevím? [chechtot] [velký smích]

191581

21.05.2009 03:15

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: pozde ale prece

Mirda 24.?.?.?

René, o tomhle jsme přece spolu již hovořili dříve?
>Lze pasivni chip skenovat?
----------------
Nevím, zda-li se mám opakovat, ale udělejme to metodou "nehodící se vymaž" a já se sem vrátím.
a) Mirdo, nevěřím ti ani slovo.
b) chci si tvoje tvrzení potvrdit někým jiným.
c) zapomněl jsem.
[mrknutí jedním okem]

191606

21.05.2009 03:21

Na židy dojde až pak

RE: Jak by asi panove skuhrali...

Mirda 24.?.?.?

Já jsem jenom nevěděl, proč reagujete na příspěvek p.Stwory? [smích]

191607

21.05.2009 04:11

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Vždyť jsou to ubožáci, Méďo. Jim nejde o diskuzi, oni jen provokují a odvádějí pozornost. Stejný to je s Pražákem. Všimni si, že jsme v archivu a Van Guld ani není v této větvi. Jak se asi dozvěděl, že Vojta potřebuje "poplácat po rameni"? Docela mi z toho vychází tvůj nápad:

>Ale chodit sem budete furt, to je zajímavé. Proč si nepíšete s Vojtou e-mailem? Měli byste to pohodlnější, plné "rozumných odpovědí".
----------
Jak to tak vypadá, tak si určitě píšou a ta reakce Gulda na Vojtu je text, který mu Vojta poslal e-mailem. [chechtot] [velký smích]

191609

21.05.2009 13:20

Na židy dojde až pak

RE: Jak by asi panove skuhrali...

Mirda 24.?.?.?

Steve, to je na samostatný článek a k tomu by se musel vyjádřit editor, zda-li tady chce publikovat tu nehoráznou kriminalitu a zločiny proti lidskosti, kterých se dopouští IDF na palestinském území. Potlačování lidských práv a zavírání vlastních (židovských) občanů do kriminálu, kteří na tu hrůzu poukáží a kteří to neustálé vraždění chtějí konečně zastavit, neboť touží žít v míru.

Já bych to i zmáknul, ale sám mám problémy s češtinou. Ale ani tady bych neviděl problém. Znám někoho, kdo mi to poopraví. Počkejme však na reakci editora.

191633

21.05.2009 13:25

Na židy dojde až pak

RE: Jak by asi panove skuhrali...

Mirda 24.?.?.?

Pochopil jsem. [mrknutí jedním okem]

191634

21.05.2009 14:22

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

RE: Austrálie k přistěhovalcům:

Mirda 24.?.?.?

>Naopak "hrdá Británie" dala nedávno z učebnic dějepisu pokrytecky a zbaběle odstranit zmínky o holocaustu, aby to neuráželo cítění muslimů...
-------------
Tohle má jiné pozadí. V žádném případě bych to nenazval pokrytectví a nebo zbabělectví. Je to opatrnost a strategie. Jedni se vymlouvají na druhé. Během nedávné hysterie prasečí chřipky se ozvaly židovské spolky, že název "prasečí chřipka" uráží židy a muslimy a proto se musí tento název změnit na "mexickou chřipku". Podotýkám, že se k tomu žádná muslimská organizace vůbec nevyjádřila, takže to byla jenom "židovská" výmluva. Nemám tušení, proč jim ta asociace s vepři vadí...možná k tomu mají důvod? Stejné to bude i s tou korekcí učebnic dějepisu ve Velké Británii. Asi k tomu mají také důvod, ale je docela možné, že je tohle pouze záminka k vyvolání svárů mezi židy a muslimy.

191644

21.05.2009 17:21

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

To je jak u blebejch, Vojto. Hestroy tě nachytal na lžích, Méďa tě nachytal na lžích, já jsem tě nachytal na lžích a ty se ani neobtěžuješ, abys odpověděl, omluvil se a objasnil to "nedorozumění" z tvojí strany. Ani nejsi schopen odpovědět "jansmithovi" na jeho dotazy. Jak už napsal Hestroy - kloužeš po pohrchu a vyhýbáš se odpovědím a nebo jednoduše zmizneš z diskuze, když jde "do tuhého".

Tahle reakce je toho příkladem. Pokrytecky a jízlivě nás napadáš tím tvojím rádoby intelektuálním způsobem, že nejsme schopni objektivně reagovat doloženými důkazy, ale ty to stejně neočekáváš a ani to nečteš. Očekával jsem tvůj názor na videodokument Jima Condita a ty mlčíš. Vytýkáš nám, že jsme to my, kdo nedokáže diskutovat. Tomu ty říkáš férová diskuze? Proč sem potom lezeš? Nereaguj na nás a pokud se tady přece jenom potřebuješ vyhňupovat a splnit si svoje kvóty, tak reaguj na článek v novém vlákně, nikoliv reakcí na druhého pisatele. Je tohle tak těžké pochopit a respektovat jiné pisatele?

191663

21.05.2009 21:56

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Nesmysly..

Mirda 24.?.?.?

Jsem rád Méďo, že jsi to zde převzal jako arbitr. Mně osobně už ani nezáleží, zda-li Vojta uzná svůj omyl a omluví se. To se doposud nikdy nestalo a proto to ani neočekávám. Mojím příspěvkem chci pouze poukázat na Vojtovu strategii odvádění pozornosti. Ať si to každý nazve jak chce, ale jak to vidím já, tak Vojtovi o diskuzi skutečně nejde. Nechám to na vás (Hestroy, jansmith a jiní), kdo Vojtovy nasírací příspěvky příjme jako motivaci v pokračování diskuze. Já osobně s Vojtou končím. Teď k tomu předmětu diskuze.

Vojta po mne chtěl důkaz na moje tvrzení, že Hitler byl v roce 1919 zapojen v komunistickém hnutí a také, že to byla vedoucí strana v Německu v uvedené době. S touto informací jsem se setkal již několikrát čtením historických článků a také z různých zdrojů a v různých časových obdobích. Je absolutně nemožné, začít vyhledávat odkaz na něco, co jsem četl před pěti lety. Další zmínka na stejné téma se mohla objevit v jedné jediné větě o několik let později a zase v jiném článku. Teď to hledej. Méďo, sám musíš uznat, že to nejde. Proto jsem Vojtu odkázal na videodokument Jima Condita, zde na Zvědavci v rubrice "Ve zkratce", kde je o této skutečnosti zmínka. Tohle bych považoval jako věrohodný důkaz svého tvrzení. Na tohle mi Vojta neodpověděl.

Jak už Vojtu znám, tak jeho osobně odkazy stejně nezajímají a sám se i přiznal, že příspěvky oponentů kolikrát ani nečte. Má potom vůbec nějaký smysl věnovat jakýkoliv čas hledáním odkazů abych Vojtovi něco dokazoval? Myslím si, že nemá? Přesto jsem pro tuto reakci zapátral v googlu, abych našel důkazy. Nicméně, tohle Vojta mohl udělat sám a nemusel se domáhat důkazů. Tady jsou ty odkazy jako důkaz, že se moje tvrzení zakládá na pravdě.

http://en.wikipedia.org/wiki/Communist_Party_of_Ge...
http://en.wikipedia.org/wiki/Rosa_Luxemburg
http://en.wikipedia.org/wiki/German_Revolution

191677

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 0

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Měnové kurzy

USD
21,96 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,15 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 630,91 Kč
1 unce stříbra
510,23 Kč
Bitcoin
411 870,71 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?