Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 839 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.04.2009 16:27

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

Mirda 24.?.?.?

Adresu a způsob přepravy a jsem tam. Janko, s tou matematikou, že je jednou z hlavních nositelů vody, to bylo tvoje prohlášení. Copak si nepamatuješ? Teď už nenapínej a ven s tím. Jak je to s tím matematickým vyjádřením povrchu?

189509

26.04.2009 16:31

Jan Fischer

RE: Černy a pomatený svět Pražáka...

Mirda 24.?.?.?

Ten Pražák je jako bodláčí na kalhotech. Ne a ne se toho zbavit. Díky za podporu, Jindro.

189510

26.04.2009 20:26

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Good Bye Pražáku...

Mirda 24.?.?.?

Příteli, na takové (cenzurováno), jako je Pražák a jemu podobné (cenzurováno) bych nereagoval. To jsou ti (cenzurováno), kteří s námi seděli ve školních lavicích, narození v Československu a nebo v České republice, naučili se česky, ale Češi přesto nejsou. Tehdy dokonce předstírali, že jsou to naši kamarádi. Teď momentálně přišla jejich chvíle a zákeřně nám vráží kudlu do zád. Byli k tomu přece vychováni a my, nic netušíce, jsme jim tolik důvěřovali a bláhově se domnívali, že jsou to naši kamarádi.

Co však lze očekávat od takových (cenzurováno), kteří nemají ani dokončené vzdělání, žádné řemeslo a v podstatě se ani poctivě nedokáží uživit? Proto jsou tady v diskuzích...je to přece jejich zaměstnání a jediná možnost jejich (cenzurováno)existence. Doporučuji nereagovat.

189535

26.04.2009 20:34

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Nacisticka holoto.

Mirda 24.?.?.?

Měďo, ta paní možná není pani, která to napsala. Celý její (jeho) příspěvek je kopie z uvedeného odkazu na BL. V podstatě je to jedno, kdo je anonym 85. Příspěvek má i tak vypovídající hodnotu a může být pro mnohé předmětem k zamyšlení. [mrknutí jedním okem]

189536

26.04.2009 20:44

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

Změna, kterou nabízí Obama je neuskutečnitelná.Jedině tohle snad osvobodí Američany a vybojují si opět svojí nezávislost.

189539

26.04.2009 20:56

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

Mirda 24.?.?.?

Díky za vysvětlení....že mne to hned nenapadlo???? [chechtot] [chechtot]
Víš Janko, něco o tom vím také a dokážu si mnohé objasnit, když si uvědomím, že jsme všichni jenom pytel kmitajících atomů, který se změnou frekvece a nebo její rezonancí dá jednoduše transpondovat v prosoru a v čase. Nechci to však zatím zkoušet, abych si navždy a omylem nezabouchl dveře nazpět. [velký smích]

189540

26.04.2009 23:02

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo - Obama neprisel aby neco skutecne zmenil, ale aby to podrzel. Hraji o cas.
------------
Jsem si toho vědom. Obama je podvod. Nepřesně jsem se vyjádřil.

>...Jestlize americane povstanou a utvori svoji zemi znovu podle slov sve ustavy - je konec planu na New World Order !! Proto jsou ochotni vyvrazdit treba celou Ameriku. Vlastnici Ameriky sedi v Tel Avivu, ne ve Washingtonu.
---------
Sledujme stěhování "národů". Druhá alternativa v případě občanské (světové) války je zničení státu Izrael. Jednak na usmíření davů, ale především k zachování vlastní existence. Existence jejich - těch psychoparazitů. Jakmile nastane pogrom, tak jedni se kvapem přestěhují do "svaté země" a druzí z ní budou prchat. Historie se bude opakovat. Chystají obětovat ty, které už v historii několikrát obětovali (ne vždy se jede podle plánu). S touto verzí jsem se již několikrát setkal na internetu, ale jeden nikdy neví.

189558

27.04.2009 05:05

Projev íránského prezidenta Ahmadinejada na Durbanské konferenci OSN o rasismu

RE: Hodnověrnost Ahmadinejada

Mirda 24.?.?.?

>...cim dale vice lidi ma jasno, a nejen v osobe pana presidenta Iranu ..
-------
Zajímavé, že právě tohle slyším od tebe, Steve. Nevíš náhodou, kdo napsal ten první příspěvek pod tímto článkem? [chechtot] [velký smích]

189590

27.04.2009 05:29

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Prasečí chřipka....

Mirda 24.?.?.?

>...Tazko povedat, co sa stane s primitivnymi antifakmi a podobnou asocialnou fetackou spodinou,ci sa im konecne otvoria oci,alebo nie.kazdopadne to bude zanedlho a bude to 'zaujimave'...
-----------------
Scénář se mění každým dnem. Zdá se, že budeme muset bojovat o přežití s neviditelným nepřítelem? "Najednou" se tady z ničeho nic objevila pandemie viru vepřové chřipky.

189592

27.04.2009 06:13

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

>...Pred 20 lety mi to pripadalo jako fantasmagorie chorobneho mozku.
-------------
Bezpochyby. Fantasmagorie to je, byla a vždy bude. Co však můžeme očekávat od rádoby prezidenta zeměkoule? Rothschild vytvořil sionistické hnutí (Theodor Herzl byl jeho pěšák), prosadil založení státu Izrael a vytvořil si svojí soukromou armádu Mossad. Rothschild považuje sionismus pouze jako instrument k založení NWO. Potom ho už potřebovat nebude.

Tohle je současně i odpověď pro Měďu. Davy si čím dál více uvědomují, jaký vliv má Izrael na současnou politiku Ameriky. Začíná vznikat silné antisionistické hnutí a davy volají po zákroku. Hledají příčinu a prahnou po kořisti. Zoufale touží po změně. Dojde-li za této situace k ohrožení existence Rothschildova impéria - na usmíření davů - Rothschild je ochoten sionismus zničit obětováním Izraele. Jak jsem už napsal dříve, jsou to jenom internetové spekulace, ale člověk nikdy neví?

189594

27.04.2009 06:20

Projev íránského prezidenta Ahmadinejada na Durbanské konferenci OSN o rasismu

RE: Hodnověrnost Ahmadinejada

Mirda 24.?.?.?

>...Ja rad Ghandiho.
--------------------
A já zase jednou za čas hamburgery se sousedkou u McDonalda. [chechtot] [velký smích]

189595

27.04.2009 19:50

Izraelský ministr zahraničí: Amerika akceptuje jakékoliv rozhodnutí Izraele

RE: kdo plati ten jede

Mirda 24.?.?.?

>...Zide sveho dnesni postaveni v USA dosahli usilovnou a cilevedomou cinnosti.
-----------------------
Ta věta není dokončená. Já bych si to dovolil doplnit: "Židé dosáhli svého postavení v USA - a nejen tam - usilovnou činností Rothschildova a Rockefellerova impéria". Jenom pro upřesnění. Nikoliv židé, ale pěšáci sionu chazarské odnože. Tohle by nám tak nějak mohlo objasnit onen "úspěch". Samozřejmě, že se tak nestalo přes noc. První znatelný "úspěch" byl dosažen zavedením strategie tzv."New Deal", což Franklin Delano Roosevelt (Rosenfeld), tehdejší US prezident v roce 1938 "úspěšně" prosadil. Tento "New Deal" umožnil vytvoření všemožných a zbytečných institucí na ovládání a kontrolu většinové populace a jak jinak, než financovaných z daní pracující třídy.

Do vedoucích funkcí a to nejen v těchto institucích, ale i do rozhodujících funkcí ve vládě Spojených států, byli dosazeni jenom vybraní lidé s vyhovujícím ideologicko-náboženským přesvědčením a ochotni na vytvoření pozdějšího fašistického režimu ve Spojených státech spolupracovat. Tímto vznikla příležitost společenského "uplatnění" a to především v zahraniční politice Spojených států pro lidi typu: Henry Kissinger, Henry Morgenthau, Zbigniew Brzezinski a mnoho dalších. Tolik k těm jejich "úspěchům", které nás v tyto dny přivedly na pokraj světové katastrofy. I ta druhá část vašeho příspěvku potřebuje patřičnou úpravu, ale nechci zabíhát příliš daleko od tématu.

189646

29.04.2009 21:01

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

Jindro, to jsi napsal výborně. To jsou ti z klubu angažovaných bezpáteřníků. Tihle paraziti lidské společnosti se udrží za každého režimu. Za komunistické totality udávali svoje kamarády, sousedy, spolužáky a spolupracovníky, zkrátka kdokoliv si z jejich okolí postěžoval, šel na udání těchto parazitů do vězení a nebo do uranových dolů. Paraziti se těšili z různých výhod, stejně jak ty štěnice.

Jiná doba jiný mrav??? Nikoliv(!!!) Paraziti se nezměnili. Teď tu máme (dočasně) sionismus a zrádci společnosti pokračují ve své prospěchářské a rozvratné činnosti. Šmírují, rozvracejí diskuze a udávají. Tak jako kdysi a stejně jak ty štěnice.

189864

29.04.2009 23:06

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Život by se měl oslavovat, nikoliv truchlit nad nějakou krátkou epochou historie první poloviny dvacátého století a neustále přepočítávat nebožtíky. Dokonce uzákonit počty obětí. Jaká to urážka pro pozůstalé? Jaká to urážka pro další pozdější generace? Válka skončila vítězstvím nad fašismem, tak proč neoslavovat výročí vítězství? Proč neoslavovat ukočení válečného utrpení? Komu asi na těch nebožtících tolik záleží?

189875

29.04.2009 23:47

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

>Soudím, že se mýlíte, pane Mirdo.
------------
Máš pravdu Vojto. Nebudu škatulkovat kdo kam patří. Měl jsem v závěru připsat: "Tohle neplatí pro všechny jmenované. Někteří mají opravdu vymydlené palice a bezhlavě věří sionistické propagandě. Je to přece zase jejich víra". Spokojen????? Sám si vyber kam patříš. [velký smích]

189881

30.04.2009 06:33

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Tak to je Pražáku...co naděláš? Cítím tvoje rozhořčení, ale hlavu vzhůru. Historii už nepředěláme, tak alespoň zabraňme tomu, aby se opakovala. Zaměřme se společně na ten současný holocaust v Palestině. Bojujme za spravedlivý a důstojný život Palestinců a ostatních občanů Izraele jiné "kerevní skupiny". . Bojujme společně proti zločinům sionismu. Proti zločinům těch, kteří pod rouškou práva na sebeobranu, vyvražďují jiné národy. Terorizují vlastní občany v jejich domovech a hrají si přitom na demokratický stát. Nenech se odradit svojí slabostí. Chápu, my dva to nevytrhnem, ale nevzdávej to. Spojme se(!!) Ten holocaust se přece musí zastavit...ten holocaust se už nesmí opakovat.

189901

30.04.2009 06:40

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

>MIRDO zjevil se ti tady zase tvuj "kamarad".
-------
Připadá mi to, že se u Prážáka konečně ozvalo jeho svědomí. Už začíná rozpoznávat zločiny sionismu a uvědomil si, že byl oklamán. Zdá se, že je na dobré cestě procitnutí z jeho iluzí a zapojí se stejně houževnatě do boje s námi. Do boje na té spravedlivé straně barikády.

A teď už valím na ryby. Slyším ty Bachovy fugy.

189902

30.04.2009 15:57

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Tak jo, Pražáku. Klidně to udělej. Je chvályhodné, že se tady chceš každému omluvit, za schvalování sionistických zločinů a jejich bagatelizování. Nikdo z nás není neomylný a každý někdy udělá v životě chybný krok, ať už nevědomky a nebo ovlivněn propagandou. Chybovat je lidské a jenom inteligentní člověk, po rozpoznání svých omylů se veřejně omluví. Začínáš se mi čím dál, tím víc líbit. Jsi na správné cestě k procitnutí.

189947

>...Nepřipomíná vám to některý z historických podrazů, to shození volené vlády a nahrazení dosazeným premiérem!? Co když je to všechno divadelní inscenace mající umožnit nástup do funkce premiéra člověku, který je loajální k úplně jiné zemi? A to skrzeva své náboženství, stejně jako řada jiných židů po celém světě?
------------
Začíná se objevovat skutečný obraz. Když Topolánek prohlásil, že házení balíků peněz zlodějům na Wall Street je cesta do pekel, tak to byla poslední kapička a pohár přetekl. Podřízl si větvičku, na které seděl. Takové lidi sionistická banda zločinců mezi sebou nepotřebují, tak šel od koryta. A kdo jiný by se hodil na funkci premiéra?????

>Třeba pan Fischer! Napřed účelový komunista a najednou judaista! Ale je tomu tak skutečně? Nebyl a není celou dobu sionista? Sionista plnící za komunismu úkoly zadané Mosadem? Nesbíral už tehdy citlivé informace o Československu a nepředával je pravé vlasti?
----------------
Sledováním politického vývoje v Evropě si člověk musí takovouto otázku zákonitě položit. Všude jinde se tak děje, tak proč by ČR byla výjimkou? Sledujme jejich skutky a to by nám mohlo odpovědět na následující dotaz:

>A jakou má vůbec národnostní příslušnost?! Je Čech, nebo Žid!?
-----------------
Za totality byly oprávněné obavy ze skrytého sionistického hnutí, ale KSČ se zapomněla porozhlédnout po sionistech ve vlastních řadách. Většinová společnost neměla potuchy co sionismus znamená a jaké jsou jeho cíle a tak místo patřičného vzdělávání se nám vtloukalo do hlavy, kdo je náš přítel nejvěrnější a přitom na skutečného nepřítele je jaksi zapomnělo.

P.S. Korutane díky za podnětnou úvahu.

189954

30.04.2009 17:18

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Jindro, zkusme jinou strategii. Všimni si mojích reakcí. Působením na jeho svědomí možná ještě z Pražáka uděláme normálního člověka? Přestane se řídit protokoly a přidá se k nám? A pokud ani to nezabere, tak si rozhodně moje reakce do výkazu práce nepřiloží. [velký smích]

189955

30.04.2009 20:01

Světoznámý klavírní umělec prohlásil, že se do USA nevrátí

RE: USA se zaslouzili

Mirda 24.?.?.?

Všeobecnou chybou historiků, i těch tzv. "zasvědcených", "věhlasných", "renomovaných" a všeobecně uznávaných "skutečných" znalců historie je to, že nám popisují dějství divadelního představení, kde politici jsou jenom nastrčené loutky a hrají podle předem napsaného scénáře. Když potom někdo z těch "zasvědcených" historiků napíše, že Woodrow Wilson (lépe řečeno, tehdejší americký prezident a loutka na americkém jevišti) chtěl zabránit vzniku bolševické revoluce v Rusku, ale nepředvídané okolnosti tomu nepřály, potom se člověk musí zamyslet, jaké to byly ty "nepředvídané" okolnosti a proč se mu to nepodařilo?

Vždyť to byl právě Woodrow Wilson, kdo zařídil Trockýmu falešný americký sestovní pas a pomocí diplomatických služeb mu zajistil hladký návrat do Ruska na provedení revoluce. Lépe řečeno komunistického puče včetně zavraždění carské rodiny. Byl to přece Woodrow Wilson, kdo pomocí svého agenta T.G.Masaryka zařídil a zorganizoval vraždu tehdejšího arcivévody Rakousko Uherské říše Františka Ferdinanda, což vedlo z nevysvětlitených důvodů k rozpoutání první světové války. I tohle má své pozadí, když si uvědomíme, že člen srbského odboje "Černá ruka", Gavrilo Princip, který vraždu provedl byl agentem Trockýho a známý Masaryka. A nejen to, sám Masaryk se aktivně zúčastnil na hladkém průběhu bolševické revoluce a setrval v Rusku až do jejího úspěšného provedení. Naskýtá se tedy otázka: "Nebyla první světová válka rozpoutána právě pro úspěšné provedení bolševické revoluce v Rusku a k nastolení komunismu vedoucího k vytvoření NWO"? Tedy alespoň jako jeden z důvodů? Samozřejmě také mimo dalších plánů dle strategie "Rozděl a panuj".

To jenom tak na okraj, aby si někdo z nás nečetl historické události jako pohádku na dobrou noc. To neplatí na tebe vodníku. Vím, že ty máš přehled.

189970

A když bude někdo až příliš vyskakovat, tak se na politické scéně zase objeví nějaká další "sebevražda". Mossad to už zařídí.

189972

30.04.2009 20:49

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

I já si počkám, jak se z toho Vojta bude vykrucovat? Díky Jindro...pádný argument.

189975

01.05.2009 03:58

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Je trestným činem schvalování holocaustu?

Mirda 24.?.?.?

Tak jo, pánové...vzdávám to. Já jsem si jenom myslel, že tu zrůdičku psychopatickou trochu navnadit na lidské city a morálku snad z toho ještě člověka vytvarujem? Ale máte pravdu. Jednou psychopat, pořád psychopat. Je to marné a tak už snad jenom zašlápnout, ať se on sám a také lidstvo netrápí. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

Reaguji na všechny z vás v této větvi: Méďa, Saša a Jindřich.
Jindro, ten odkaz jsem četl už mnohem dříve, ale i tak díky za připomenutí.

190005

01.05.2009 06:11

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Diskuse s nacky je neproduktivni.

Mirda 24.?.?.?

René, můžeš tohle malinko doplnit?

>...Ja jsem toho nazoru, ze vecna diskuse je vzdy produktivni. Takze bych si dovolil trochu polemizovat s Karlem Dolejsim...
------
Jaký sis z toho vyvodil závěr?

>...Nebyt clanku v BL od spickoveho analytika, tak jsem nemel nejmensi duvod psat do diskuze pod clankem.
------
Z čeho usuzuješ, že Karel Dolejší je špičkový analytik? Snažil jsem se to pochopit z jeho článků a přečetl jsem jich více jak polovinu a stále si pana Dolejšího nedokážu zařadit. Nemám ponětí, proč se právě on, který nesouhlasí s radarem, řadí k mainstreamu v kritice Davida Duka? Jaké má krátké období v minulosti (před třiceti lety) vliv na charakter člověka a navíc napsat zavádějící článek k jeho diskreditaci? V tom článku je několik závažných dezinformací, tak se vyjádři, co tě na tom tolik zaujalo?

190020

01.05.2009 07:27

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Nic moc

Mirda 24.?.?.?

>Nevím, jak by vypadal projev od zdejších kritiků D.D. na stejná témata, zvláště po tom, co by jim došlo, že až tak velkým psancem nechtěli vlastně být.
-------
Napadlo mne něco podobného, ale tohle je výstižnější, tak se pod to podepíši. Komu se asi potřebuje Zvědavec zavděčit? Tak tedy ještě jednou:

Myslím, že kdyby systém tak zuřivě nelikvidoval tyhle lidi, že by se brzy znemožnili sami.
Myšlenka ve větě si v podstatě odporuje a podmínečně vylučuje druhou část. Kdyby systém sloužil vlastnímu lidu a nikoliv cizímu pánovi, tak se "systém" nemusí bát vlastní kritiky, která tohle odhaluje. Ta "naše" česká vláda zašla až tak daleko, že hlasatele pravdy uvrhla do vězení za hlasitě podpořeného mediálního souhlasu. Komu tedy česká vláda a česká media slouží? Nebylo právě tohle předmětem Dukovy přednášky?

Jiného a mnohem příjemnějšího přivítání se Davidovi Dukovi dostalo v Ruské federaci, kde mu jeho knihu "Moje probuzení" vydali přednostně v ruštině a to ještě dříve, než vyšla v anglickém vydání. A nejen to(!!) Nikdo ho tam nezavřel do kriminálu. Tam ho přijali jako hrdinu a stejně tak ho vidím i já.

190023

01.05.2009 08:00

Projev, na který se nezapomíná

RE: Je od divadla

Mirda 24.?.?.?

V divadle tak akorát stavěl kulisy a na politickém jevišti v tom pokračoval. "Nebudeme jako oni" a tímto obratně komunisty za kulisy uschoval. Je to lhář, šašek, zločinec a grázl. Největší podvod na českém (československém) národě od založení republiky.
Kauza Havel by se rovněž měla považovat za zločiny komunismu.

190027

01.05.2009 14:13

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Nic moc

Mirda 24.?.?.?

>...Duke za svou kariéru vystoupil jen v samotných USA na tisících přednášek, v diskusních pořadech v TV a rádiu atd. a nevím o tom, že by se sám znemožnil. Většinou to bylo přesně naopak [smích]
----------
Ta věta vyšla z pera editora, jenom jsem na ni reagoval. Naprostý souhlas. David je trnem v oku těm, kteří nesnesou jeho pavdu a jak je vidět, tak se nehodí do krámu i jiným a to dokonce přímo zde na Zvědavci. Člověk si za život párkrát projde různé šokové terapie, což se mi právě stalo. Je dobré si ujasnit, že Jan Hus stál na opačné straně barikády a proto: "Dobře mu tak, že ho upálili". To jsou mi věci? Vždy jsem si myslel, že svoboda projevu platí pro všechny, bez rozdílu na které straně barikády se nachází. [mrknutí jedním okem]

190062

01.05.2009 14:25

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Nic moc

Mirda 24.?.?.?

>Pane Mirdo, pri vsi ucte k Vasim logickym dedukcim...
-----------
Žádný "pane Mirdo". S tím si na mne nepříjdeš. Ty jsi Steve a já Mirda...Jasný? [velký smích]
Teď k těm mým "logickým" dedukcím. To jsou tvoje logické dedukce. Nikde jsem to nenapsal. Je to sice pravda, ale žádnou logiku v tom nevidím. David se zabývá jinou pravdou. Jeho probuzení je i "Moje probuzení" a mělo by to být probuzení nás všech, pokud nám jde o přežití. V tomhle zase já vidím silnou logiku.

190064

01.05.2009 15:18

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Diskuse s nacky je neproduktivni.

Mirda 24.?.?.?

René, vesměs se názorově hodneme. Hodnotím si tvoje příspěvky a uznávám tvoje historické vědomosti i znalosti současného politického dění, proto jsem se pozastavil nad tvojím obdivem analýzy Karla Dolejšího. Věnoval jsem tomu poměně hodně času, abych v tom našel něco, co by mohlo tebe alespoň částečně nadchnout. A nic. Proto jsem se ozval. Veškeré historické události, které pan Dolejší spojuje s činností KKK jsou naprosto mimo. Nemají s KKK nic společného.

Jenom pro objasnění a v kostce, ať víš o čem je řeč.
a) Civilní válka. Jižňané si vydávali svoje vlastní peníze a to se nelíbilo klanu Rothschilda.
b) Lynčování továrníka Leo Franka. Nikoliv továrník, ale forman v továrně na tužky. Současně i prezidentem zednářské lóže B'nai B'rith v Atlantě. Brutálně znásilnil a zavraždil dvanáctiletou dívenku jménem Mary Pagan, která v továrně pracovala na brigádě. Mrtvé tělo vhodil ve spalovně do kamen a stopy vraždy narafičil tak, aby vyšetřování ukázalo na kotelníka v budově. Byl to černoch a proto byl za vraždu odsouzen. Tento případ dal podnět ke vzniku ADL (rok 1913) na ochranu vyvolených a Leo Frank byl po dvouletém vyšetřování propuštěn. Všichni ve městě věděli, kdo byl skutečný vrah a tak si skupina "spravedlivých" (nikoliv KKK) na Franka počkala, zlynčovali ho a pověsili na strom.
c) Výbuch v budově vládního úřadu ve městě Oklahoma. Pachatel Timothy McVeigh. Tohle byla akce SPLC (Southern Poverty Law Centre), jinak také pobočka oraganizace Mossad. Důvod? Potlačení vznikajících organizovaných milicí. McVeigh ani nevěděl, co v tom autě veze, ale dostal pro výstrahu ostatním trest smrti.

Článek tedy záměrně a bezdůvodně nálepkoval Davida Duka. Komu se asi chtěl Karel Dolejší zavděčit?

190067

01.05.2009 15:30

Projev, na který se nezapomíná

RE: To už není drama , ale tragédie.

Mirda 24.?.?.?

A co s tím má Havel co společného? No jo, ty ses vlastně jenom učil vkládat příspěvky. [chechtot] [chechtot]

190068

01.05.2009 15:51

Projev, na který se nezapomíná

RE: Takovych,

Mirda 24.?.?.?

Teď už je pozdě. Topolánek je z kola ven a ten nový u koryta bude slibovat někomu jinému. Podnětný příspěvek, paní Ajo. Doporučuji všem uschovat a útočit s tím na ODS k plnění předvolebního programu.

190071

01.05.2009 15:57

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jsou i takovi, kterym patri gulka do hlavy a kraluji az dodnes - Havel to není

Mirda 24.?.?.?

>Podle toho jak znam snilka Havla ja...- nebyl ovsem nebezpecny, byl to lidumil a mezi jeho priority nepatrila osobni moc neuzita ve svuj prospech a jako jeden z mala cs politiku po roce 1989 sa snazil slouzit narodu a ne opacne.
----------
A taky je to vidět, kam jsme to dopracovali. Číst, číst, číst... mladá paní. Doplnit si vzdělání. Vůdce smečky, pokud to myslí upřímně, se zachová jinak.

190072

01.05.2009 23:42

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Marx Židovská otázka

Mirda 24.?.?.?

>...Viz věta jednoho z jejich politiků (prav. Šaronova nebo Gurionova): "Tu zemi nám dal Bůh". Jsou ovšem v pasti. Je to ten Izrael který chtěli, a zároveň to nic takového co si představovali, není. Spasitel nedorazil.
---------
"Spasitel dorazil", jak tvrdí David Benjamin Gurion. "Spasitel nemusí být v lidské podobě. Spasitel je ideologie...myšlenka. Myšlenka sionismu". A proč nemá stát Izrael doposud vlastní ústavu? Zněl dotaz nově příchozího. D.B.Gurion odpověděl: "Protože se stát Izrael doposud neusadil ve svých hranicích". A kam sahají hranice Izraelu? "Až tam, kam naše vojska dosáhnou". V originále použito "Šakal", místo výrazu vojska. Osobně nemám ponětí, zda-li už ústava Izraelu existuje, či nikoliv? Je tady někdo z "kraje" na doplnění?

>Stalin mohl být též žid. Džugašvili prý znamená "syn žida". Možná proto plošně bojoval proti antisemitismu, ale když došlo na lámání chleba, lokálně posvětil vybití židů ve svém bezprostředním okolí.
-----------
Původ Stalina není až tak jednoznačný. Džugašvili znamená syn žida, ale je tomu skutečně tak? Stalinova matka Ekaterina Gheladze nepocházela z Gruzie, ale z Osetie. Osetiané nebyly původem chazaři, ale potomci tzv."Alans" (Alanů) z kmene Sarmations (Sarmationů), etnická skupina blízce příbuzná Iráncům. Její židovský původ však není potvrzen. Stalin ani nemusí být synem Vissariona Gžugašviliho (chazarského žida) jak tvrdí historické prameny, nýbrž Nikolaje Přehevalského (Przhevalsky), což více odpovídá Stalinově podobě.

Bělorus N.Przhevalský se na své cestě do Tibetu zastavil v Gori, kde strávil nějaký čas u svého bohatého přítele. V domě pracovala jako služebná Stalinova matka. Nikolaj Przhevalský zapustil semínko a pokračoval ve své cestě do Tibetu. Aby se rodina Przhevalských nedostala do opletaček, zaplatili Vissarionoviči Džugašvilimu značný obnos peněz, aby pojal Ekaterinu Gheladze za manželku a dítě (Stalina) adoptoval a přijal za vlastní. Za obdržené peníze si Džugašvili pořídil obuvnickou továrnu a zaměstnával údajně až třicet dělníků. Existují i další úvahy o případném Stalinově otci, ale podobizna ostatních nápadníků je zcela jistě vylučuje. Více ZDE

Stalinovo židobijství má několik důvodů, ale mám obavy, že jsme momentálně v jiném článku, tak až příště.

190102

02.05.2009 03:30

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Diskuse s nacky je neproduktivni.

Mirda 24.?.?.?

>Ja nerikam, ze tahle konretne byla dobra analyza...
--------
Takže špičkový analytik se tentokrát moc neuvedl. Moc mne zajímalo, proč píše to, co napsal? Důvody jsem ti už napsal výše. René, díky za ten tvůj odkaz (CFP) a ještě ti odpovím na tohle:

>S krizi bude zle nedobre. V USA se fasizujici tendence zmirni ve svobodne diskuzi, tam kde neni diskuze mozna nastoupi masove ideologicky fanatismus a az dojde k vystrizliveni z deologickeho opojeni bude uz pozde.
------------------------
Ten fanatismus a fašizmus v Americe již nastoupil a TADYto je ve videu.

190109

02.05.2009 04:41

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

Mirda 24.?.?.?

Další takový "Všudybyl", který nás tady podněcuje ostatní diskutující k motivaci. Antiseptiku, jenom drobné upřesnění:
>Mnoho bombiček může taky vybouchnout a nikoho nezabít protože spadly nevhodně.
---------------
Mnoho bombiček při dopadu ani nevybouchne, protože dopadly nevhodně a čekají na příležitost našlápnutí. Některé jsou tak i navrženy a při dopadu rozhodí pouze několik drátových zachycovačů, které při doteku nohou zapálí roznětku. Myslím si, že tyto zbraně jsou zakázány a pokud ne, tak by je měli co nejrychleji zakázat. BTW...všechny zbraně by se měly zakázat a investovat do vzdělávání spoluobčanů. Takový Všudybyl to potřebuje jako sůl.

190115

02.05.2009 06:08

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

>...Havel byl vybrán těmi, co řídí tuhle hru - bylo mu nasypáno ze zahraničí, zpočátku asi všechno myslel upřímně, i tenhle projev. Ale ti vzadu mu vysvětlili, jak to ve světě chodí - a už bylo pozdě, musel se přizpůsobit.
---------------------------------
Janko, Janko. Ten bezpáteřník Havel byl vybrán už v roce 1977, jako "disident" fingované opozice režimu Charta 77. Mnoho dalších lidí s nadšením skočilo na špek a podepsalo s nadějí, že se něco změní. Ti šli od korýtek. V nejlepším případě ztrátou zaměstnání, jiní šly bručet do vězení. Havla si pěstovala tzv.tajná opozice uvnitř KSČ, jako kádrovou rezervu pro pozdější převrat. Byli to členové strany a vlády, avšak opozice pro-Sovětské skupiny jako byli Husák, Jakeš, Biľak a další. Tato tajná opozice komunistů byli v podstatě agenty organizace CFR - (Council on Foreign Relations) Rada pro zahraniční styky.

Havel byl vybrán jako náhradník na budoucí funkci prezidenta a tento titul mu byl přiklepnut v říjnu 1989 v Moskvě. Michail Chazarovič Gorbačev (alias Kohen) si vybral Havla z důvodů stejné krevní skupiny jako je on sám, což by mělo dávat záruky úspěchu pro společnou věc. Začala mediální kampaň umělců a z málo známého Havla vytvořili celebritu. Skandování při cinkání klíčkama "Havel na hrad" už dokončilo dílo zkázy pro Československo a její občany.

>Havel zkrátka jen neměl hlávku na ta různá "překlopení situace". Ani nevím, jestli tušil, kolik vrstev nad touhle planetou nám kecá do života.
------------------
Jak už to tak v politice chodí, prezident vykonává úkoly politického poradce. Mají to tak zavedeno v Americe už po celé minulé století, proč by to tedy nemělo fungovat v novém "demokratickém" režimu Československa. Jako Havlův politický poradce byl vybrán Jiří Pehe, nejen jako agent CFR, ale rovněž stejné krevní skupiny, jako Havel i Gorbačev. Jiří Pehe je také členem Bilderberg Goup a Havel se upsal u PNAC (Project for The New American Century), což je skupinka psychopatů usilujících o zavedení NWO a jedné světové vlády. Hlavní účastníci jsou: David Rockefeller, Henry Kissinger, Zbigniew Brzezinski, klan Rothschildů a ostatní nástroje sionu a neoconců infiltrovaných v různých "spřátelených" vládách, včetně vlády USA.

Tohle by ti mohlo nastínit jak probíhal minulý politický vývoj, kdo drží opratě v tyto dny a kam to všechno směřuje.

190120

02.05.2009 07:40

Projev, na který se nezapomíná

RE: To už není drama , ale tragédie.

Mirda 24.?.?.?

>Mam nekolik otazek: Na zaklade ceho vznikl komunismus (idea zrovnopravneni)? Nezaslouzily se tehdy o to vlady, ktere prosadily zakony, jez zvyhodnovaly majitele vyrobnich prostredku?
---------------------
Už jsem to tady psal několikrát, ale zopakuji. Historicky doložené společenství uplatňující principy komunismu jsou Hutterite's (čti hadorajts). Název byl přejatý od zakladatele komunity jménem Jakub Hutter a přebývali ve druhé polovině 16-tého století na území dnešní Moravy. Společenství přísně, přesto však dobrovolně dodržuje komunistické principy, jako společné vlastnictví výrobních prostředků a společné odměňování podle potřeb jednotlivců. Komunita se řídí přísnými zásadami pacifismu, tj. nesmí se zúčastnit vojenského výcviku, nesmí obléknout uniformu a vlastnit zbraň, nesmí se zúčastnit válečného konfliktu, ani na válku přispívat ve formě daní. Tímto se "Hadorajti" dostávali do rozporu se zákony státních útvarů, kde v té době momentálně přebývali. Na území Moravy vydrželi celé jedno století až do zřízení Rakousko-Uherské říše. Postupně se stěhovali po Evropě až skončili v Kanadě, kde existují do dnešních dnů se statistickým odhadem 50 tisíc členů.

Tohle byl krátký úvod jako důkaz, že komunistické principy společenského zřízení mohou v praxi úspěšně existovat. Zřejmě bude záležet jenom na lidech, jak se vzájemně dohodnou a zodpovědně podřídí vlastní společnosti k úspěšnému přežití bez vlivu na negativní účinky vnějšího světa. Z uvedeného lze usoudit, že Karel Marx nebyl otcem myšlenky komunismu. Na zakázku Rothschilda Karel Marx tyto principy použil k vypracování komunistického manifestu (1848), které později posloužily Rothschildovi k jeho experimentům přetváření lidských společenství. Jeden z prvních pokusů zavedení NWO byl bolševický převrat v Rusku, roku 1917, také známý jako VŘSR.

190126

02.05.2009 07:53

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

Mirda 24.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] smutná armáda, smutný způsob parazitující existence. [velký smích]

190128

02.05.2009 08:18

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

Hlavně že si ten Pergill dokáže udržet odstup a glac. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

>...zatímco takoví pergillové, kteří bez nějakých iluzí vědí, do čeho jdou, si zpravidla dokáží v rámci daných možností uchovat odstup a glanc.

Připadá mi to, že Pergillovi to dělá přímo potěšení pozorovat v přímém přenosu vraždění palestinských civilistů. "Hrdina" a psychopat v lidské podobě. [zmaten]

190130

02.05.2009 08:30

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Maskovaný projev/ Roby a budu nam hovorit o ludskych pravach

Mirda 24.?.?.?

Ten Roby to je sionista jak poleno. On tomu, co píše asi snad i věří? Je až neuvěřitelné, jak talmudvize dokáže vylouhovat lidský mozek. A nebo snad protokoly?

190131

02.05.2009 18:24

Světoznámý klavírní umělec prohlásil, že se do USA nevrátí

RE: Jsem hrdy na diskutujici na Zvedavci

Mirda 24.?.?.?

Vítám na dočasné návštěvě, příteli "Outofjacket". Škoda, že si sem neodskočíte častěji a jak vás znám, musíte mít k tomu pádný důvod. I já musím s potěšením konstatovat, že díky mnoha diskutérům na zdejším fóru a také editorovi, který nám to tady umožňuje to není s českým národem až tak tragické. Chápu, že probuzení se u některých jedinců už neuskuteční, což je vidět v uvedeném odkazu. Skutečně zoufalá situace číst výplody lidí, kteří se sice s funkčním mozkem narodili, ale nedokáží ho použít.

Hodně štěstí v životě a v podnikání.
Mirda

190171

02.05.2009 18:53

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

[velký smích]

190173

02.05.2009 23:39

Projev, na který se nezapomíná

RE: Vaclav Havel

Mirda 24.?.?.?

>Omamil nas svojim heslom "Pravda a laska musi zvitezit nad lzi a nenavisti" a podviedol nas.
---------
Omámil nás všechny. I já jsem mu fandil a věřil. Když byl tady v Kanadě na setkání s krajany (pokud si pamatuji r.1992), tak jsem se s ním osobně setkal. Teď by si místo podání ruky akorát zasloužil jednu z pravé a druhou z levé strany a pořádný kopanec do sedacího ústrojí. Je to grázl a zločinec.

190199

02.05.2009 23:46

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

>Jsem taky zvědav na herecké výkony Pabrouka a Tupolánka.
--------------
Já taky. Janko, co říkáš na tohle? Vondra vyhrožuje, že pokud nepodepíše ČR Lisabonskou smlouvu, tak by nás mohli z Evropské Unie i vyhodit. Není tole jedinečná příležitost, jak se vymanit z chomoutu?

>NUNTI SUNYA....? (v "abecedě" se jedná o doporučení k vývoji a formování další sluneční soustavy - včetně potenciálu a typu inteligence, která by ji měla obývat.
-----------
Tak to už je na mne moc. [mrknutí jedním okem]

190200

03.05.2009 01:49

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Marx Židovská otázka

Mirda 24.?.?.?

>....ovšem co se týče toho Spasitele,myslel jsem to i v té rovině, že sice Izrael mají, ale je na ně naštván celý svět...
-------------
To je právě ta ideologie sionismu. Tím také vymývají lidem mozek. Těm lidem, kteří čekají na spasitele a tvrdí, že na základě přislíbení Bohem, jim ta země nepatří, jedině tehdy, až příjde spasitel (mesiáš). Názor ostatních je nezajímá a k jeho usměrněni a nebo omezení mají agenturu Mossad. Ta už má vyzkoušené metody, jak se zbavit nepohodlných lidí.

190205

03.05.2009 01:51

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

Klobouk dolů, Méďo. [mrknutí jedním okem]

190206

03.05.2009 02:25

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

>Výborný článek. Konečně vím, komu slouží Světová zdravotnická organizace (WHO), nebo spíš Světová organizace pro genocidu?
-------
Proto byla zřízena. 27. dubna byla podána soudní žaloba na šéfovou Světové zdravotnické organizace (WHO), Dr.Margaret Chan. Tato žaloba má kriminální podtext konspirace k provedení genocidy lidské populace. Tak jak jste uvedl níže:

>Pomalu začínám věřit těm konspirativním teoriím o genocidě afričanů očkováním pod záštitou WHO.
-------
Jenom bych to doplnil. Očkování virem HIV/AIDS. I tohle už je potvrzeno.
>Tuto organizaci si s klidem můžu zařadit k organizacím typu CFR, TC, Bilderberg.
-------
Už je tam delší dobu. Od jejího založení.
>Jsem zvědav, jak dlouho ještě bude odolávat těmto tlakům OSN.
-------
OSN bylo založeno za účelem pozdějšího vytvoření jedné světové vlády (NWO). Dokumenty zákonů k převzetí moci jsou už připraveny a stačí mimořádná událost s katastrofálními následky a OSN přebírá funkci jedné světové vlády. Zatím se jim to nepodařilo.

Něco z historie jak to vypadalo v roce 1976?
(1,5 min.video v angličtině), kde lze jasně rozpoznat, že se jedná pouze o kšeft a reklamu. Prasečí chřipka nevzniká v přírodě jen tak sama od sebe (mutací), ale v biologické laboratoři jako zbraň hromadného ničení. Agentura "Koubek" se doposud nevyjádřila, zda vakcína proti chřipce, která má být vyvinutá firmou Baxter, bude záměrně použita k drastickému snížení lidské populace, jak se to již stalo v případě pandemie španělské chřipky v roce 1918. Statistiky udávají počet tehdejších úmrtí ve výši 21 milionů, což do počtu úmrtí převyšuje všechny oběti první světové války. Je také nutné podotknout, že se vyskytlo více úmrtí u vakcinovaných osob, než úmrtí na chřipku.

Firma Baxter dostala od US vlády zakázku na vyvinutí vakcíny proti prasečí chřipce, přestože bylo prokázáno, že předchozí skandál s kontaminací vakcíny ptačí chřipky nebylo jenom jakési nedopatření porušením bezpečnostních předpisů, jak se nás snaží přesvědčit agentura "Koubek". V článku se rovněž píše, že se ve Velké Británii hledají způsoby a záminka, jak zavést povinné očkování všech občanů.

190208

03.05.2009 02:50

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

Mirda 24.?.?.?

Ron Paul je hrdina, diplomat a génius naší doby. Jenom mám obavy, aby ho nezabili. To bych okamžitě navrhoval výměnu za Všudybyla. Rona si necháme a ať si dělají se Všudybylem co chtějí. [velký smích] A kdyby to bylo málo, tak přihodím Pergilla, Pražáka, Van Gulda a Vanguarda. Stejně tady jen zavazí a zbytečně překážejí. [chechtot] [chechtot]

190210

03.05.2009 17:45

Projev, na který se nezapomíná

RE: To už není drama , ale tragédie.

Mirda 24.?.?.?

>Vy jste, pane Mirdo, vyjmul ze vsech mych otazek prvni dve a zbyvajici jste ponechal tak, jako kdyby tou Vasi odpovedi nestaly za povsimnuti.
------------------------
Tak to tedy pardón. Omlouvám se. [chechtot] Mojím příspěvkem jsem jenom chtěl naznačit, že jsme jako lidstvo nevědomky Rothschildům posloužili jako pokusní králíci (lidská mraveniště)a to po celé generace. Ostatní dotazy jsem považoval spíše jako vaše úvahy, které nepotřebují žádné větší zamyšlení, natož odpověď. No budiž, vrhněme se na to.

>Nezaslouzily se tehdy o to vlady, ktere prosadily zakony, jez zvyhodnovaly majitele vyrobnich prostredku?
--------------
Nic se neděje náhodou a vlády jsou jen dosazené loutky.
>Nezaslouzila se pak nenasytnost majitelu vyrobnich prostredku, kteri meli moznost svym zamestnancum ubirat a ubirat a ubirat o to, ze se zajem o zrovnopravneni mezi zamestnanci ujal?
---------------
Chamtivovist je přirozená vlastost většiny lidí (mít se dobře), ale jenom psychopat si neuvědomí základní lidské morální zásady, protože žádné nemá. Princip odměňování v kapitalistickém zřízení je: "Já uspokojím potřeby šéfa (majitele) a on recipročně uspokojí potřeby moje". Tato zásada ovšem platí pouze v malé firmě, kde je spolupráce šéf-zaměstnanec viditelná. Korporace nemohou nikdy fungovat spravedlivě. Tam totiž platí zákony džungle.

>Nevypada dnesni situace podobne? - Ano vypadá.
>Myslite, ze kdyz politici a media budou neustale pripominat minule nedostatky komunisticke strany, nebo dokonce se podari ji zakazat, ze vymyti touhu davu o spravedlnost, zrovnopravneni, zlidsteni? - Já to vidím spíše tak, že čím víc nadává na minulý režim, tím více upozorňuje ostatní, že s tím nemel nic společného. Ačkoliv pravý opak je pravdou.
>Nevim, nevim. Mam neblahe tuseni, ze se diky Havlum, Topolankum a vsech tech, kteri od "sametovky" zem ridili, vracime primo do naruce usporadani, ktere nakonec nebude tesit nikoho.
------
Jsou to dobře placené figurky NWO a za prachy zaprodali vlastní národ a svoje svědomí.

190232

03.05.2009 18:24

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: K smichu

Mirda 24.?.?.?

>Kdyz si vzpomenu na vsechny ty odhalene hoaxy, predpovedi americkeho hladomoru, obcanskych valek, vyjimecnych stavu, teroristickych utoku a dalsi kraviny z tohoto webu, tak se musim smat.
------
A co takhle navrhnout nějakou spolupráci? Už dlouho jsem čekal na někoho s dlouhým krkem, který vyčuhuje ze stáda a má přehled. Pořádně se rozhlédni ty pozorovatelno a pak nám tady o tom poreferuj. Semeráde, ale buď opatrnej. To drbání za ušima může být vlk v beránčím rouše. [chechtot] [chechtot]

190235

03.05.2009 18:36

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Tohle je zajimave.

Mirda 24.?.?.?

Zajímavý a poučný. Četl jsem to už tehdy, jak to zde postoval René. Takových těch "zaručených", "osvědčených" a "vyzkoušených" způsobů vedoucích k úplnému vyléčení je více a tak nezbývá, než pokračovat v sebevzdělávání a hlavně používat selský rozum. Informace v článku má v sobě hodně logických objasnění a proto nezavrhuji. Nic se tím nepokazí, ale hlavně to není reklama na pilulky "kup si od nás".
BTW: René díky za upozornění.

190236

03.05.2009 18:50

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

>Nunti Sunya - svrchovaná jednota [mrknutí jedním okem] ANU - už jednou proti němu povstal An-Zu a tak je dost možné, že i dnes jsou jeho dny u konce. Už dlouho o sobě nedává vědět.
-----
Ba naopak. Jsme spolu (s ANU) v kontaktu. Byli jsme všichni na zábavě (Haevy Metal) a An-Zu se nadrogoval a začal ošahávat ANU-ho manželku. Štípal ji do zadnice a proto se pohádali. Ale nic se v podstatě neděje. Všichni jsme se tomu smáli. Napíšu mu, aby navázal opětný kontakt na Nescio Nomen.

190240

03.05.2009 19:13

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Maskovaný projev/ Roby a budu nam hovorit o ludskych pravach

Mirda 24.?.?.?

Máš právo na vlastní názor, přestože s tím nesouhlasím. Tvoje chyba je v tom, že ty se soustředíš na následky a příčiny nevidíš a nebo nechceš vidět a nebo ses o to nikdy nezajímal. S něčím souhlasit lze, ale zase jsou to pouze principy, nikoliv realita. Mrkni se dole na hlavní stránce Zvědavce na citát Vladimíra Jabotinského a tohle by ti snad mohlo odpovědět na tvoje úvahy, proč Hitler začal válku. Cituji:
Nejlepší důkaz je doba Hitlera. Jeho politika způsobila válku a desítky miliónů lidských životů. Po válce se Německo otevřelo a bylo vzorovou zemí.

Proč jsem na tebe reagoval výšše? Udělej si jasno, co David Duke vlastně říká a potom nebudeš kopírovat propagandu mainstreamu. Byla to od tebe opravdu ubohá podpásovka. Na rozdíl od tebe, David neháže všechny židy do jednoho pytle. On rozlišuje a poukazuje pouze na židovský extrémismus, ale současně neopomene zmínit extrémismus islámský. Nikde ve svých projevech nenapadá židy. Viďíš v tom rozdíl?

190243

03.05.2009 19:23

Projev, na který se nezapomíná

RE: Jo Havel

Mirda 24.?.?.?

>...hmm, štípání v zadnici je asi v programu...
---------
Je, ale stále ještě podle zastaralého způsobu. Tj. muž-žena, nikoliv muž-muž podle politické korektnosti. Jinak tam nejdu.
Až teď jsem si všiml, že mám v hořejším příspěvku překlep. Má být "Heavy Metal".

190244

03.05.2009 19:30

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: K smichu

Mirda 24.?.?.?

Další takový, který se sem neustále vrací a nedokáže potlačit hněv a nenávistné pocity nad postupnou ztrátou své bubliny iluzí. Vezme to ještě hodně času a nenávisti, než si takové střevo uvědomí, že PRAVDA OSVOBOZUJE.

190245

03.05.2009 19:49

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Ten Megaloman to moc dobře ví, ale on sám sebe utišuje, že to je jenom takové "kouzlo" přírody. On si nechce připustit, že v pozadí může být záměr vyhubit značnou část populace a ještě přitom vydělat obrovské peníze. Pravda někdy bolí.

190246

03.05.2009 20:54

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Je docela možné, že Megaloman pracuje jako úředníček farmaceutického průmyslu a už si mne ruce, kolik taková chřipka hodí. Proto to zde v diskuzi svádí na přírodu. Takových tu už bylo s obhajováním geneticky modifikovaného hnoje (GM potravin), který nás taky jednou zničí.

190248

04.05.2009 01:26

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>...Jestlize dojde k masove redukci obyvatelstva na globalni urovni....
-----------
René, psychopaty nepřesvědčíš. Jednou si usmyslí, že chtějí zavést NWO a jednu světovou vládu, tak půjdou bezohledně za svým cílem, i kdyby to znamenalo drastickou redukci lidské populace. A to je samozřejmě v plánu. Oni nás jako lidi nevidí, ani tolik z nás nepotřebují. Kdo by také potřeboval sdělit světu své "proroctví"? Už to zde napsal kozoroh o několik příspěvků výše. Georgia Gide Stones, čtyři žulové desky s vytesaným nápisem, jako poselství pro budoucí generace. Jedna deska je umístěna horizontálně nahoře, jako stříška. Náklady na tuto stavbu si dovolím odhadnout na několik stovek tisíc dolarů. To už nevypadá jako vtip, ať se mohou konspirátoři o čem bavit, ale je to sdělení pro budoucí generace. 500 milionů lidí je jejich odhad pro udržení životaschopnosti planety, což znamená, že 95 procent ostatních lidí už překáží. Nechci zacházet příliš do podrobností, přestože mám na toto téma mnohem více informací. Alespoň heslovitě. Jedna z metod je viro-bakteriologická válka. Otrava pitné vody. Geneticky modifikované potraviny a v neposlední řadě i hladomor. Všechno už souběžně probíhá, včetně toho hladomoru v některých afrických zemích.

190262

04.05.2009 04:17

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: pozrite si toto, oplati sa.

Mirda 24.?.?.?

>uplne nahodou (hoci na nahody neverim) som na to narazil. skutocne to stoji za to. hlavne si treba pozriet vsetkych 10 casti.
-----
Jaká náhodička (sice na náhody taky nevěřím). Už jsem to dříve viděl a všech jedenáct částí, ale nikoliv s českými titulky. To tam tehdy ještě nebylo. A tak vřelé díky - www.paprsky1.de a také vám, pan google, že jste na to náhodou narazil. Skvost se musí zopakovat: Andreas Claus. Tak mne napadá...Při sledování přednášky jsem si vzpomněl na Stana (pokud tohle čte), tak jak to vlastně bylo, Stane? Vymknulo se jim to z rukou? Já doufám, že se jim to teprve vymkne a už to neudrží.

190269

04.05.2009 05:03

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>S léky sice do styku přijdu...
------
I já jsem na práškách, ale nebudeme si tady přece popisovat svoje neduhy. Klidně mne říkej smirek. To je moje jméno. Megáči, ty asi nečteš přikládané odkazy, jinak bys nepsal to, co píšeš? Neber to na lehkou váhu. Začíná přituhovat. Dole v reakci na Reného jsi napsal:
A plánovaná výroba nových virů s předem danými vlastnostmi? To je dneska stále ještě spíše sci-fi. Za dalších 10-20 let dejme tomu.
Asi budeš hodně překvapen? Ta sci-fi se už provozuje od padesátých let minulého století. V přísně střežených a přísně tajných laboratořích v New Orleans a kupodivu, výsledky pravidelně testovány v Číně na tzv.politických vězních, financováno CIA. Mám to někde na videu, ale ty na konspiračky stejně nevěříš, proto to nebudu hledat. A co takhle vir AIDS? Taky náhodička přírody? Mám podrobnou dokumentaci, kde a kdo na tom pracoval a pak to vyzkoušeli v Africe. Ale ty na konspiračky stajně nevěříš a odkazy nečteš, hledat to nebudu. No vidíš, jak jsme si tady pokecali. Když o něčem nevíš, tak to ještě neznamená, že to neexistuje.

190273

04.05.2009 05:24

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

No vida, málem jsem zapomněl. Vidíš Vojto, tady je důkaz, že tady jenom provokuješ. Hestroy si dal tu práci, aby ti v reakci na tvůj dotaz ukázal Pražákovy a Pergillovy nenávistné (doslova vražedné) příspěvky adresované na Palestince a ty, místo toho abys to uznal a omluvil se, tak jsi se už neozval. Zdrhnul jsi zbaběle z diskuze. Nediv se, že se potom setkáš s urážkami...vlastně chtěl jsem napsat s diagnózou pana googla. Snad bude skutečně lepší na tebe nereagovat? Přestaň si tady hrát na inteligenta. Nemáš na to. Jsi obyčejný psychopat. A tohle je taky jenom diagnóza.

190277

04.05.2009 05:29

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Já si myslím, že to je příklad ze života. On je tam totiž tomu sousedovi nasázel. [chechtot] [chechtot]

190278

04.05.2009 06:03

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: pozrite si toto, oplati sa.

Mirda 24.?.?.?

Steve máš tam překlep. Má být Irán, ne Irák. Jenom tak pro přesnost, aby se nezačalo válčit tam, kde už válka téměř skončila. Šmíruje nám tady ADL, JDL a další, tak abychom je nezmátli. [velký smích] Tak se mi zdá, že Amerika už konečně přetrhne pupeční šňůru s Izraelem a stane se to, co předpovídal Ahmadinežád. Pohár už přetekl a Američani mají té "spolupráce" až pokrk. Krize jich přinutila přemýšlet a jak tak pozoruji, tak většina si uvědomuje odkud vítr vane. Od hory ZION. Pokračování krize a nepatrně větší nátlak a je tady revoluce a možná i pogrom. To vymývání mozků v Izraeli je naprosto normální a běžné a o další propagandu se stará pobočka Mossadu ADL. Začíná vznikat vnitřní protisionistický odboj. Díky za odkazy.

190280

04.05.2009 06:30

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: pozrite si toto, oplati sa.

Mirda 24.?.?.?

Otevírač očí Evropského vydání od Německého hrdiny Andrease Clause. Obdoba Rona Paula. Tohle by mělo běžet v České televizi, pokud tedy je ještě česká? Snad se nám tady k tomu vyjádří editor a udělá z toho samostatný článek?

>Příkladně v západní části světa 50 aut na cca 100 obyvatel a v Číně 2 auta na 100 obyvatel - Clauss tvrdí, že když bude počet aut v Číně stoupat, dostane se svět do neřešitelného problému, protože na výrobu tolika aut není na světě dostatek surovin - on to tam říká daleko humorněji!
----
Všiml jse si toho, ale i v tomto případě bych našel řešení. Nechci to zde rozpitvávat a počkám si na diskuzi pod tímto článkem, až se tady objeví.

190282

04.05.2009 07:04

Projev, který jste neměli slyšet

RE: Maskovaný projev/ Roby a budu nam hovorit o ludskych pravach

Mirda 24.?.?.?

>...Musíme vytvořit svět, ve kterém se každý jedinec bude cítit v každém koutě světa, že je jako doma...To může jedině světový komunismus, který jediný může sjednotit svět na racionálních a obecně prospěšných principech.
--------------
George Orwell to krásně popsal v jeho novele G.O.1984. Působením radiové frekvence na lidský mozek vytvoříš z lidí poslušné ovečky a nebo také agresivní zabijáky. Záleží na tom, jakou použiješ frekvenci. Jenom to nezkoušej doma. Vyčkej času a zanedlouho to bude vyzkoušeno na tobě.

>...Židé měli špatné zkušenosti v dějinách s určitými národy...
-----
Ano, ale ono to bylo mnohdy i naopak. Doplň si vědomosti. I ty dvě světové války byly nastartovány někým jiným a z úplně jiného důvodu.

190284

04.05.2009 19:13

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Mirda 24.?.?.?

A kdopak tobě podepsal dovolenou? [mrknutí jedním okem] (žertuji), chybíš nám zde, Jendo.

190323

04.05.2009 21:29

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

>Myslíte si, že různé genetické experimenty jsou přírodě cizí, zvláště na úrovni mikroskopické? Jak si myslíte, že se získává taková rezistence k antibiotikům? Slyšel jste někdy něco o kompetentních buňkách, přijmu cizí DNA, bakteriálních toxinech? Jste schopen si uvědomit, že na viry je spíše nahlíženo jako na sofistikovanější molekuly?
----------------------------
Ne nevím. Vůbec nic z toho nevím. Proto jsem vyzval agenturu "Koubek" k vyjádření a doplnění. Proto tady diskutujeme, že ano, pane Koubek.

>Víte vůbec, jak vypadá taková každodenní práce v laboratoři či farmaceutickém průmyslu? Myslíte si, že se úzkostlivě dodržují všechna bezpečnostní opatření? Víte, že tím hlavním zdrojem kontaminace je lidská lenost?
--------------
Dělal jsem jeden čas s radioaktivními izotopy a pamatuji si, že když se nemohly najít ty metrové kleště, tak se izotop kobaltu vytáhnul z kontejneru jen tak kombinačkama. Nebo tím co bylo po ruce. Dovedu si tedy představit, co se odehrává v biolaboratoři.

>Články z webů jako prisonplanet rozhodně nemohu brát jako relevantní.
------------
S podobnými informacemi se setkávám i na jiných webových stránkách a tak jsem uvedl jenom jeden zdroj. Alex Jones se málokdy mýlí, proč mu tedy nevěřit?

>A ohledně Španělské chřipky: opět spolehlivost informací, že vakcinace způsobila pandemii se mi zdá velmi slabá. Podle mých informací nebyla tato vakcína nikdy vyvinuta, ačkoliv bylo vynaloženo velké úsilí a byly nějaké testy. Pokud se při těch testech projevily škodlivé účinky? Ani se nedivím, v roce 1918 rozhodně nebyla biochemie, mikrobiologie ani imunologie na takové úrovni.
--------------
Jiří, vy asi čerpáte jenom z oficielních zdrojů, kterým jako jediným důvěřujete. To jsem už zjistil v diskuzích ohledně GMO, anitibiotikám a růstovým hormonům v naší potravě. Podle Vás tohle bylo zdravotně nazávadné a tak si myslím, že zase Vy nemáte tušení, co nám Monsanto a jiní "výrobci" jedů tají a připravují za lahůdku?

>Influenza virus byl poprvé izolován a uměle pěstován až v roce 1931. A tvrdíte statistiky...dodejte mi ty statistiky, rád se na ně podívám.
-----------
To by zase bylo z webových stránek, kterým vy nevěříte. Tady se asi nedohodnem? Snad jen s tím následujícím sdělením:

>Souhlasit mohu pouze s jedním - očkování u chřipky je hloupost. Jednak je to dáno častou mutací tohoto viru, ovšem taky rychlým průběhem této nemoci.
-----------
Alespoň nějaká shoda. Zdalipak víte, že během výskytu prasečí chřipky v roce 1976 začali pacienti po vakcinaci umírat? Proto se od toho upustilo. Proč by se podobná událost nemohla stát v roce 1918? Tehdy přece ještě farmaceutický výzkum nebyl na tak "vysoké" úrovni?

190331

04.05.2009 22:08

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Brick Top

Mirda 24.?.?.?

>Jo, možné je všechno, v Kanadě se na fotografii na pas
>nesmíte usmívat...
-------
Tak tohle se dá i pochopit. Kdo se v tyto dny ještě dokáže usmívat, ten musí být terorista.

190333

04.05.2009 22:52

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

Takhle bych si představoval diskuzi. V kontaminaci lidským nedopatřením věřím, proto jsem uvedl vlastní zkušenost. Jakmile se z toho stane rutina, tak se na předpisy kašle, dokud se něco nepřihodí. Znám to. Alex Jones není expert, chápu, ale dělá si vlastní průzkum. Komu ale v tyto dny věřit, že ano? Rozhodně ne těm, kteří za to mají těžké prachy, aby výsledek vyhovoval tomu, kdo je platí. To už tady bylo tolikrát, že si člověk musí téměř všechno ověřovat. Ještě k těm úmrtím v roce 1918. Napsal jsem 21 milionů celosvětově a teď jsem si všiml odkazu od vodníka a v Los Angeles Times se uvádí 50 milionů. Údaje se tedy markantně liší, ale diskuse byla především o nebezčí očkování a ve stejném článku i tohle bylo potvrzeno ve věci chřipky v r.1976. Není ani potřeba zajišťovat více dokumentů a díky za nabídku. Váš názor Jiří byl dostačující. Dík.

190337

05.05.2009 01:49

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

Tomu nerozumím. Článek není pro vás přístupný, ale vytáhl jste z něho podrobná fakta, týkající se počtu očkovaných osob, počtu nakažených a počet úmrtí. Samozřejmě, že počet obětí nemusí být ze skupiny očkovaných. BTW, v odkazu je několik dalších odkazů na zajímavé a velice podrobné články.

Teď jednu mimo hru. Právě jsem zaslechl na CNN, že Izrael se domáhá změny názvu prasečí chřipky na mexická chřipka. Prý to uráží židy. Nevím však proč? Zpráva to nekomentovala. Takže jak to vypadá, máme tady první antisemitický virus. Kam až to povede?

190349

05.05.2009 02:19

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Nevim, jak v Britanii.

Mirda 24.?.?.?

>...psychopatu je velka mensina, aby mohli obsadit dostatecne mnozstvi fleku nahore a vladnout terorem a strachem.
------
Jenže už se tak stalo. Psychopati si svoje dítko vývojem zpracují a tím vychovávají dalšího psychopata. Pro ně to je jediný užitečný způsob života a pokračuje to z generace na generaci. Jinak se dají budoucí psychopaté i koupit. Nikoliv však v obchodě, ale kdekoliv je najdeš na vlivných místech. Jak se říká: "Prachy kazí charakter", psychopata si penězma vypěstuješ. Proč asi mají vládní činitelé a TV reportéři přehnaně vysoké platy? Zvyknou si na blahobyt a aby ho neztratili, budou tancovat na písničku někoho jiného.

Co se týče metod na ovládnutí společnosti? Za nakradené prachy z našeho koláče produktivity si mohou pořídit ty nejlepší sociální inženýry a použít ty nejnovější technologie, které jsme my, jako lidstvo vymysleli a vyrobili. Jinými slovy, upletli jsme si na sebe bič. Tak to je vážení.

190351

05.05.2009 02:36

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

[velký smích]

190354

05.05.2009 02:54

Vláda táhne do boje proti extremismu

RE: Hloupost.

Mirda 24.?.?.?

>7. Přesvědčení o židozednářském spiknutí které vás chce očipovat nebo vám provést jiné ošklivé věci je paranoidní blud a jako takový patří mezi duševní nemoci.
----------
S tím by se dalo i souhlasit, ale řekněte to těmto.

190356

05.05.2009 16:38

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Pánové Sam Ting Wong a kozoroh, díky za vaše vyjádření k "věci". I já se pokusím Stehlíkovi objasnit (otevřít oči) v zaležitostech přísně tajných dokumentů z dobových historických událostí. Naskýtá se otázka: Proč se větśina dokumentů po ukončení akce ukládají do vládních archivů s razítkem "přísně tajné"? Kdyby se akce provedla podle humanitárních pravidel a mezinárodních zákonů, tak proč něco tajit? A o to tady jde.

Zločinci (vládní činitelé) kteří o akci rozhodovali si uvědomují své zločiny a právem se obávájí spravedlivého potrestání. Aby si zachránili svou kůži, tak využijí své pravomoci a dokumenty putují do archivů. Po dvaceti, třiceti a nebo i padesáti letech se dokumenty odtajní a noví zločinci ve vládě rozhodují, zda je už vyzrálý čas dát na to razítko "odtajněné" a nechat to volně přístupné historickým badatelům. Něco jako liška strážcem kurníku. Copak asi bude ten "vyzrálý čas"? Tady rozhoduje skutečnost, zda-li tehdejší zločinci si už dopřáli přirozené a důstojné smrti?

Padesátiletá lhůta pro odtajnění dokumentů druhé světové války vypršela a tak se čtyřletým zpožděním v roce 1999 Clintonova administrativní skupina začala přehrabovat v dokumentech a zkoumalo se, co odtajnit a co zůstane nadále v archivu. Něco se dostalo "ven" oficiálně, něco se dostalo "ven" bokem (vybreptnuto) a všechno ostatní tam čeká dalších dvacet let na odtajnění. Kdo hledá najde a tak ti, co se zajímají o skutečnou historii si informace najdou. A ti, jako třeba pan Stehlík, který se náhodou dostal na Zvědavce, tak bude jenom nevěřícně zírat. Nedokáže si připustit, že by se něco takového vůbec mohlo dít a v sebeobraně, zachránit si tu svojí bublinu iluzí sladkého světa, napadá posla špatných zpráv.

Asi půl hodiny jsem hledal to video s experimenty radioaktivních účinků a účinků biologických zbraní, které se prováděli v Číně na jejich vlastních lidech (a placeno US vládou). Nemohu to najít, ale možná i to je dobře. Je to hrůzná a šílená podívaná. Ale zase na druhou stranu právě taková šoková terapie je nutná pro lidi typu Stehlíků na jejich probuzení.

190408

05.05.2009 17:58

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>Nepochybně se mezi konspiracemi objevuje pravda, bohužel je zahlcena takovou nechutnou spoustou nesmyslů, že snad nelze vidět věci tak jak jsou, můžeme si pouze vybrat mezi dvěma extrémy - nevidět nic, nebo za vším všechno.
-----
A právě proto tady diskutujeme. Je bezpochyby pravda, že v období internetových válek se objevuje spousta dezinformací, jako návnada konspiračních "průzkumníků". Jak jinak proti nim bojovat, aniž by se internet kompletně zrušil? Tak se nastrčí zfalšovaná fotografie UFO kroužího okolo WTC těsně před pádem budov a máme hnedle o čem diskutovat. Byli to ufoni a takhle se zdiskreditují ostatní konspiračky. Ale jak je vidět, vy v tom už máte jasno. Ufoni to nebyli a oficiální teorie taky zavání jakousi konspiraci. Nikoliv konspirací lidí, ale konspirací vlády a tajných služeb CIA. Takže vítám v klubu konspirátorů a teď už jenom hodně číst, porovnávat a udělat si zdravý úsudek.

190412

05.05.2009 19:11

Vláda táhne do boje proti extremismu

RE: Máte slovo - 30.4.2009 Česká televize - online

Mirda 24.?.?.?

>...věřím, že bezproblémové soužití je možné. To by ovšem "stát" (jakžto instituce) nesměl tolik let intenzivně pracovat na tom, aby se tyto dvě skupiny lidí nakonec postavily proti sobě. Teď už není moc času, tak na to tlačí trochu víc. Ale to nemění nic na tom, že jak Češi, tak Romové jsou jen užitečnými idioty v téhle hře, kdy jde především o to, rozpoutat veřejné nepokoje, aby se ke slovu dostala represe.
----------------------------------
Nejsnadnější metoda, jak si udržet davy v poslušnosti je, udržováním společnosti v trvalém strachu . Jak si ale vynutit poslušnost strachem, aby se vlk nažral a koza zůstala celá? Jinými slovy, vláda má čisté ruce a ten průser je jejich...zpískali si to sami. A jak jste to výstižně napsala Fillo: "Rozpoutat veřejné nepokoje(!!!) Vypěstovat nenávist u většinového obyvatelstva mediální propagandou kupříkladu: "nájemné neplatí, elektřina zdarma, za vodu neplatí a jídlo jim platíte vy z vašich daní". Člověk nemusí jenom žít, jak se říká "z ruky do huby" a ještě z příjmu platit daně. Každý si za těchto okolností uvědomí, že kdyby nebylo "tam těch", tak se máme mnohem líp a žába se začíná vařit. Pak už jenom stačí Romům utnout sociální podporu: "Gadžo vám už nechce platit"...a je oheň na střeše. Hlad na jedné straně a pár policejních provokatérů na straně druhé. Pár výstřelů, několik mrtvých a hodně zraněných stačí pro výstrahu ostatním, co se stane, když nebudete poslouchat. Až davy začnou opět brblat, tak se akce snadno zopakuje.

190420

05.05.2009 21:07

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Zatím jim to vychází

Mirda 24.?.?.?

Vzpomínám si na to. Smutně výstižné a pravdivé.

190430

05.05.2009 21:43

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Chtěl jsem jenom připomenout...

Mirda 24.?.?.?

Nejprve vřelé díky překladatelce paní Kateřině Amiourové. Obětavá práce a humorně podáno. Uvědomil jsem si, že autor několikrát ve studii svého návrhu (řešení) upozorňuje na jednu důležitou a závažnou věc a to, nikdy tomu neříkejte peníze. A má k tomu důvod. Četl jsem to včera večer, ale už jsem byl natolik unaven, že bych kloudnou větu nevytvořil. Proto reaguji dnes.

V článku je uvedena příhoda, kdy francouzský prezident Charles DeGaulle požádal v roce 1971 tehdejšího amerického prezidenta Richarda Nixona o výměnu veškerých dolarových zásob Francie za zlato. Tolik zlata údajně nebylo k mání, tak se zrušilo krytí bankovek zlatem. Právě jste vyslechli oficiální zprávu. Co ale bylo v pozadí? Podvod na lidi. Aby lidé mohli spolknout tuhle špatnou zprávu, že končí krytí bankovek zlatem, tak si paraziti vymysleli takovouto záludnou fintu.

Pokud je mi známo, tak na světě stále ještě existuje více zemí, nezávislých na mezinárodních bankéřích. Například Irán. Tam mají svou nezávislou měnu. Může někdo poradit, co je napsáno na současných českých bankovkách? Jsou stále ještě vydávány Českou státní (národní) bankou, tak jako to bylo za totáče?

190440

05.05.2009 22:36

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Chtěl jsem

Mirda 24.?.?.?

>...ale protože tu v době mého psaní nebyl ani jeden slint, tak tu sám naslintám jen tak sólo.
------
Původně jsem chtěl Spytihněve reagovat na ty tvoje "slinty" a bezděčně jsem začal vypouštět ty svoje, tak to teď napravím. K té sladké nevědmosti. Teď si představ, kdyby tahle uměle vytvořená krize nenastala a kdyby právě tahle krize nebyla vytvořena k zavedení NWO, tak by se jelo v tichosti dál. Myslím si, že by se ta finanční pyramida udržela ještě hodně dlouho. Henry Ford kdysi prohlásil: "Možná to je i dobře, že lidi nevědí, jak funguje ten náš finanční systém. Kdyby to věděli, tak tu máme hned druhý den revoluci".

A právě díky internetu máme nepřebernou možnost zjišťovat a zkoumat, kdo, kdy a za co, jak a proč a také co mu to vyneslo? Proč byl zavražděn John Fitzgerald Kennedy? Proč byl zavražděn Abraham Lincoln? Proč byl zavražděn James Arthur Garfield, William McKinley? Všichni z uvedených byli američtí prezidenti, kteří se bláhově domnívali, že oprostí lidi z otroctví bankovního klanu. Tohle jaksi nasvědčuje, jak se bankovní parazit drží všemi prostředky zaseknutý ve své moci mamonu. Ale jak to teď změnit? Snad jedině vyčkat okamžiku, až se krize prohloubí natolik, že lidé budou ochotni reagovat, bojovat za svá práva, o svou svobodu a v neposlední řadě i o holý život.

190447

05.05.2009 22:40

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Chtěl jsem jenom připomenout...

Mirda 24.?.?.?

To jsem si myslel, Steve. [chechtot] [chechtot] Na špinavých penězích žádný nápis neuvidíš. [mrknutí jedním okem]

190449

05.05.2009 23:37

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Zatím jim to vychází

Mirda 24.?.?.?

Vojto, ty tvoje příspěvky se mi začínají čím dál tím víc líbit. Začínáš zapadat do kolektivu. Jenom několik bodů k upřenění. To jméno...to jméno...nevím jestli to tady mohu napsat (odvahu Mirdo), to jméno "Hitler" jsi tady nemusel uvádět. Někteří jsou na to až příliš moc hákliví, přestože byl Hitler žid.

Ano, všechen ten bordel je zaviněn systémem, vždyť ten systém je bordel sám o sobě. Přesně podle plánů. Rozvrátit společenské celky, rozvrátit rodinu, zničit národnostní sounáležitost. Žádné povinnosti a jenom hnus a zvrácenou zábavu v televizi a videových hrách, kde se hraje stylem "zločin zvítězí". Povrchní a pofiderní vzdělání, žádný respekt k autoritám a žádné vyhlídky do budoucnosti. Mládež se vymyká kontrole rodičů a nikdo nemá zájem se zapojit na něčem tvořivém. Vzniká apatie a chybí motivace.

Vojto, ohledně toho běsnění v luxusních pařížských čtvrtích. To bylo vyprovokováno jinými vandaly a ti muslimové se jenom přidali. A taky až po provokacích, proč nebojují za svá občanská práva. Samotné by je to nenapadlo. Jen si vzpomeň co předcházelo? Zákaz pro děvčata nošení do školy šátku na hlavě (myslím si, že se to nazývá "burka"?) A pak už stačilo jen malé povzbuzení: "tohle si necháte líbit"?...plus ukázka, jak to rozpoutat a oni se v tom svezli. Myslel jsem si, že to víš?

190453

06.05.2009 05:01

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Jak se věci mají a co nám vlády tají?...

Mirda 24.?.?.?

Právě jsem našel v poště zajímavou informaci a jelikož se jedná o kontaminaci vakcíny, dám to sem pro vodníka a Jiřího a snad i ostatní čtenáře.

Farmaceutická firma Bayer prodávala na americkém trhu vakcínu "Factoraid" na léčení nekontrolovatelného krvácení "hemophilia". Zjistilo se, že pacienti po očkování byli současně i nakaženi virem HIV a neoznámený počet z nich zemřelo. Po dodatečných testech se zjistilo, že "Factoraid" je skutečně kontaminovaný virem HIV a vakcína byla s trhu stažena. Kongres, přestože byl o této události uvědoměn a agentura FDA zakázala distribuci ve Spojených státech, firma Bayer dostala povolení tuto vakcínu prodávat v Evropě. Možná nikoliv povolení, ale dali tomu volný průběh.

Zločinci kryjí zločince a kšefty se musí hýbat, tak se vakcína "Factoraid" dostala na evropské trhy ve Francii, Španělsku, ale také v Asii, Japonsku a Latinské Americe. Je potvrzeno, že na vakcínu zemřelo na tisíce lidí a mnoho dalších bude nakaženo. Jak je tedy vidět, nejen nešťastnou náhodou se rozšiřuje choroba, ale i v honbě za ziskem bez ohledu na lidské životy.

190470

06.05.2009 05:26

Krize moci

Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

Zaujal mne ten závěr a tak to tady zopakuji:

Dobrý a laskavý otec rodiny si musí být vědom své moci. A jeho žena? Nejlepší odpovědí je opět citát čínského mudrce z knihy Taoismu: Ženský element vítězí nad mužským svým klidem, který mu dává poloha dole.(Lao-C’)

Tak jsem si prolistoval Kamasútru, jak může být poloha dole uklidňující pro ženu a současně pro oba dva, ale nějak se mi to nezdá. Zdá se, že jsem si takovéto polohy dostatečně nevyzkoušel.

Ale teď už ke krizi moci. Jak jsem se mohl dočíst z historie, tak nejlépe se dařilo českým zemím za Karla IV., krále koruny české a také římského císaře. Další, zdálo by se spokojené a harmonické společenství více národů bylo za Rakousko Uherské říše. Po jejim rozpadu to postupně směřuje na smetiště dějin. Co z toho, že se český a slovenský národ osamostatnil? Nic nám to nepřineslo, snad jen trochu více falešné národní hrdosti. Žádný prezident od prvopočátků naší společné vlasti si nezaslouží název vladař a nebo státník, protože jsme žádné takové velikány bohužel doposud neměli a jak to tak vypadá, ani mít nebudem. Všechno to byly dosazené figurky, ať už z Washingtonu a nebo z Moskvy. Teď už nám to pro změnu určuje zase Izrael.

190472

06.05.2009 06:09

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Stehlíku, Stehlíku. Vy ještě nejste připraven na absorbování pravdy, natož ji hltat plnými doušky. Může vám to způsobit zdravotní potíže. Pravda se k nám dostává v těchto stupních:
a) nevěří ničemu, absolutní odmítání.
b) stále ještě nevěří, odmítá informace a napadá šiřitele "nepohodlných" zpráv.
c) začíná přemýšlet a nervózně připouští, že by to tak asi mohlo i být.
d) začíná klást otázky a sám pátrá po informacích.
e) pravda osvobozuje. Nastává uvolnění (u někoho i orgasmus) a člověk se už necítí jako vyplašená ovečka a hledá řešení, jak z toho ven.

Jak je vidět z vaší reakce, že už na Zvědavce nezabrousíte, tak usuzuji, že jste ve stádiu (b), čili nás tady bezdůvodně napadáte.

190473

06.05.2009 06:29

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>Mám pro Vás zajímavou zprávu, vy ji jistě oceníte...
-----
Nejenže ji ocením, ale něco jsem o tom i četl. Dostávám poštou pravidelně informace, které kolují po netu se spoustou odkazů, takže jsem dosti v obraze světových událostí. Četl jsem i mnoho článků, týkajících se viru AIDS a na YouTube a google-video je toho také dost. Ale s tímhle Stehlíka člověk nepřesvědčí. On se zatím ještě pravdy bojí, tak mu nechci pokazit příjemnou zábavu u televize. Díky kororohu za doplnění.

>Zprávy říkají, že Rusové dokonce složily virus, ze čtyř virusů, říkají tomu "Dooms day".
-------
v tomto novém obsazení pochybuji, že by něco takového podnikli? Ale člověk nikdy neví, jak se říká "Čert nikdy nespí". Změní se vláda a máme tady "Dooms Day".

190475

06.05.2009 06:40

Krize moci

RE: Poloha dole....

Mirda 24.?.?.?

pietroo, díky za doplnění. Nevěděl jsem, že Sofie byla Češka. K těm stříbrňákům. Nejen ve středověku, ale i později při kolonizaci Severoamerického kontinentu hodnota mincí skutečně byla v tom zlatě, později ve stříbře, ze kterého byly vyrobeny. Ale to byly jenom ty počátky. Postupně se předepsaná váha na minci snižovala a přidávali se různé (niklové) příměsi, takže i ta hodnota se samozřejmě snižovala. No a papír, jak už víme je jenom papír. Dolarů si natisknou kolik chtějí a přitom platí zákon na padělání bankovek. To jen tak. [mrknutí jedním okem]

190476

07.05.2009 05:33

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

>Stehlík má ale v jednom pravdu, pokud přijdete s nějakou fantaskní teorií, je na Vás, aby jste ji dokázal. Jinak to zůstane jenom teorie.
---------------------
Nejsme tady ve škole, abychom se navzájem ujišťovali a dokazovali si, kde je pravda. Tohle je veřejné fórum na výměnu názorů a já nemusím a ani nepotřebuji nikoho přesvědčovat, aby mně uvěřil. Ono to totiž není tak jednoduché. Hledání pravdy znamená hodně číst, hledat a vylučovat dezinformace. Hodně přemýšlet a taky si pamatovat. Je to jako když vám spadne na zem zrcadlo mezi jiná rozbitá zrcadla a vy teď ty střípky sbíráte a dáváte jenom to "svoje" zrcadlo dohromady. Ostatní střípky, které nezapadají dáte prozatím stranou, protože si nejste jist, zda-li se to nebude hodit jinde ve druhém rohu. A tak to je i při hledání pavdy. Někdy skutečně nelze jednoduše přiložit odkaz, protože názor je vystavěn na mnoha letech čtení knih a článků.

I knihy jsou jenom vyjádřením názoru autora a nemusí se zakládat na pravdě. Především jde-li o popis historických událostí, kde už je pravda v mnoha případech dokonce i uzákoněna. Stejně tak je to i s články autorů na alternativních webových stránkách. Člověk se už musí naučit číst mezi řádky a stále se ptát, proč to autor píše a kdo má z toho prospěch? Proto odkaz na jeden článek ještě nic neznamená a osobně si myslím, že stačí na něco pouze upozornit a kdo hledá najde. Několikrát se mi už stalo, že jsem po dlouhé době hledání našel odkaz na článek, abych potom zjistil, že stránka nebyla nalezena a nebo byl článek stažen. I tohle mne více méně ujišťuje, že informace v článku byly pro jisté skupiny lidí nepříjemné a proto tedy pravdivé. Jinak by to přece nestahovali.

Smyslem naší diskuze je přemýšlet a hledat. Dávat podněty a ukázat na pravděpodobnosti. Nikomu svůj názor nevnucuji. Nemíním však obětovat čas hledáním informací, když lze z příspěvku vycítit, že tázající informace vlastně ani nehledá.

190570

07.05.2009 05:55

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Mirda 24.?.?.?

Ty mne pokaždé dokážeš rozveselit, Steve. Netušil jsem, že máš talent i na poezii? Díky za ihfo. První odkaz jsem četl už jinde a jak je vidět, už to nebude Amerika, kdo začne s roznáškou "demokracie" do Iránu, ale Izrahell. Vypadá to na třetí světovou. Ten druhý odkaz byla pro mne příjemná novinka a je vidět, že se alspoň něco děje tu válku zastavit. Přinejmenším pozdržet.

190571

08.05.2009 04:50

Ekonomické zákony, etika a paradoxy - II. část

RE: Možná mimo, ale tohle mi přišlo mejlem

Mirda 24.?.?.?

Já bych řekl, že to vychází rovnou na šest milionů. [chechtot] [chechtot]

190646

08.05.2009 15:08

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: USS Liberty - Spáchal Izrael jeden válečný zločin, aby zakryl jiný?

Mirda 24.?.?.?

Internet je obrovským zdrojem informací, ale také dezinformací a tahle kachna je falešná. Netvrdím, že Muslimcké listy.cz záměrně mlží, ale zcela určitě sedly na lep sionistické propagandě. A v to doufám, jinak už je taky mají pod kontrolou. Jak už bývalý agent Mossadu Viktor Ostrovský napsal: "Izrael vede války lstí a klamem", tak útok na USS Liberty byl jedním z těchto operací a můžeme oprávněně vyloučit tvrzení, že se jedná o spáchání zločinu na zakrytí zločinu jiného. I tohle je však jejich velmi častá strategie. Útok na USS Liberty - pokud by se operace podařila - měla být použita jako záminka k zatažení Ameriky do války s Egyptem pod falešnou vlajkou a navíc za aktivní spolupráce vlády Spojených států. Podobně jako byla záminka k zavlečení Ameriky do první světové války, potopením lodě Luisitánia a nebo - "nevědomky" - nechal Franklin Delano Roosevelt proběhnout útok na Pearl Hrbour k zavlečení Ameriky do II.světové války. To všechno na oklamání veřejnosti. Proberme si společně několik informací z uvedeného článku a posuďte sami.

Nedávné zprávy v izraelském i egyptském tisku však naznačují jinou možnost. Podle očitého svědka a některých izraelských důstojníku a novinářů popravila izraelská armáda - ta, která se hlásí k vyším morálním standardům než jiné armády - více než 1000 arabských vězňů během války roku 1967.
-------
Tohle je už skutečně silné kafe. I slepý si musí všimnout, ale pojďme dál:

Historik Gabby Bron napsal v izraelském Yediot Ahronot, že byl ráno 8. června 1967 svědkem popravy egyptských vězňů v sinajském městě El Arish. Bron prohlásil, že viděl asi 150 egyptských vězňů zadržovaných na letišti v El Arish, jak sedí na zemi s rukama za hlavou. Každých pár minut, líčí Bron, vybrali izraelští vojáci jednoho vězně a odvedli ho k výslechu...bla, bla, bla, atd...
------
Tak tohle je už úplně postaveno na hlavu. Jak tohle mohli vidět námořníci z lodi USS Liberty? A i kdyby to viděli, proč by tahle informace nebyla předána dál. Američní námořníci, kteří útok přežili a pořádají o téhle události přednášky pro veřejnost, z nepochopitelného důvodů o vraždách egyptských vězňů zarytě mlčí.
Naopak, existuje velmi mnoho důkazů, že tehdejší americký prezident Lyndon B.Jonson a tehdejší minister obrany Robert McNamara o útoku předem věděli a dělali všechno pro to, aby USS Liberty šla ke dnu a nikdo z námořníků nepřežil. Bez svědků se lépe klame. Nechci na toto téma vyvolat diskuzi a počkejme si, až se zde na výročí této tragédie objeví článek. Jenom jsem chtěl poukázat na další skutečnost, kdy sionistická propaganda vypustila falešnou kachnu. Tentokrát však na velmi tenkém špagátě, takže ji můžeme nechat klidně uletět.

190671

08.05.2009 20:03

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: USS Liberty - Spáchal Izrael jeden válečný zločin, aby zakryl jiný?

Mirda 24.?.?.?

Už samotná skutečnost, že tehdejší ministr obrany Robert McNamara odvolal přispěchavší pomoc ostatních složek amerického námořnictva a leteckých sil je jasným důkazem, že vláda L.Johnsona byla o akci předem informována a měla vehementní zájem na tom, aby se tato tragická událost obešla bez svědků a aby loď byla potopena. Nikoliv tedy uvedený důvod v článku, že námořníci na USS Liberty spatřili, že IDF zabíjí egyptské zajatce. A právě proto jsem se ozval. Jindro, díky za doplnění a až se zde na toto téma objeví článek, jak editor slíbil, tak si prohodíme více informací.

P.S. Oprava. Všimnul jsem si, že v hořejším příspěvku mi vypadlo písmeno "h" ve jménu L.B.Johnson.

190686

09.05.2009 15:00

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Výzva Václavu Klausovi - podepište LS nebo....abdikujte

Mirda 24.?.?.?

>Ústavní právník: Pokud Klaus Lisabon neratifikuje, měl by abdikovat.
----------
Nezáleží na tom z jakého důvodu Klaus trucuje, důležité je, že trucuje. Hlavním cílem Evropské Unie je rozbít celistvost států, zničit jejich suverenitu a o demokracii nemusíme ani hovořit. Ta stejně nikdy neexistovala. Jasným důkazem je zamítnutí referenda. Když si lid nemůže sám rohodovat o záležitostech existence vlastního státu, nežije v demokracii.

Ten, kdo prosazuje Lisabonskou smlouvu, ten prosazuje zánik jednotlivých národnostních celků a samozřejmě také zánik České republiky. Není tohle náhodou velezrada, která by se měla trestat tím nejvyšším trestem? V uvedeném odkazu se píše:

Gerloch: Krajní možností je i žaloba pro velezradu...

Pokud by Klaus nakonec odmítl dokument podepsat nebo by se k ratifikaci neměl dlouhou dobu, existují podle Gerlocha dvě možná řešení, ke kterým ale podle něj nedojde. Nejkrajnějším je žaloba senátorů pro velezradu. Taková možnost by připadala v úvahu, pokud by senátoři dospěli k závěru, že Klaus "jedná proti územní celistvosti státu, jeho suverenitě nebo demokratickým základům".

Nic netrvá věčně. Nastane doba, kdy se bude rohodovat o tom, kdo se dopustil zločinu velezrady? Seznam zločinců je tam také uveden.

190725

09.05.2009 15:42

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Toronto, Ontario, Canada

Mirda 24.?.?.?

Příteli žiješ v iluzích.
>...s politovanim musim konstatovat, ze jsem rad, ze jsem se odstehoval do Kanady...
-----
Obdoba Evropské Unie je Severoamerická Unie, což je Mexiko, Spojené státy a Kanada, jako jeden geopolitický celek, založen na principech vzájemné ekonomické "spolupráce". Jinými slovy: Jeden velký bordel. Smlouva už byla podepsána pod rouškou SPP (Security and Prosperity Partnership) roku 2005 za účasti: Paul Martin, G.W.Bush a Vincente Fox. Nemusím snad ani připomínat, že to nemá s názvem SPP nic společného? Je to jenom vábnička pro ovce.

>Bylo by pro me nezodpovedne privest dite na svet v takovem state, jako je Ceska republika, kde se clovek boji, jak to bude vypadat za 10 let.
-------------------
Kanada není výjimkou, ale nechci tě odrazovat. V intimních záležitostech si už musíš poradit sám.

190727

09.05.2009 16:11

Policejní zastrašování v Brně

RE: Zajímavý postřeh - článek

Mirda 24.?.?.?

Steve, s tím obrázkem nic nehne. Jak neví, tak neví a vědět nechce. Jen se podívej na jeho reakci dole. Neustále jenom čumí do zrcadla a rozpráví sám se sebou [chechtot] [chechtot]

190729

09.05.2009 18:54

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Pane google (s malým). Rád bych vás tady podpořil, ale nebudu s emocionálních důvodů ohýbat historická fakta. Nechci se ani zabývat úvahou, co je pro člověka lepší? Zda-li žít v souladu s přírodou a nebo pod vlivem průmyslové revoluce? Odpověď na tuto otázku lze najít všude okolo nás právě dnes. Proto ani nemohu napsat, že jeden národ byl zaostalejší než ten druhý, neboť styl života toho není měřítkem. Spíše naopak. Posuďte sám, co je pro člověka výhodnější - ten poklidný a spokojený život ve venkovském prostředí a nebo ten věčně uspěchaný v ruchu velkoměsta v neustálé honbě za penězi a mnohdy za pochybných existenčních podmínek?

Z nějakého záhadného důvodu si vláda nově vytvořené Československé republiky usmyslela, že násilně vyrovná tyto rozdíly životního stylu. Tehdy to bylo nazváno ekonomické a intelektuální vyrovnání a po nastolení komunistického režimu se v programu nadále pokračovalo. Doktoři, profesoři, inženýři a špičkoví odborníci průmyslu, pokud se rozhodli pracovat na Slovensku, byli finančně zvýhodněni. Tak se také stalo, že rodina mojí matky bydlela v Bratislavě a rodina mého táty zase v Košicích. Část rodiny v Košicích už zůstala, takže v naších srdcích jsme stále rodina Čechoslováků. Fakta nelze popřít. Nelze popřít ani skutečnost, že židovský lékař plus skupinka sion-chazarů přiměli celý čínský UV včetně Maa ke zvěrstvům, při nichž byly povražděni desítky milionů Číňanů. Je až zarážející, že je stále ještě někdo schopen tohle nazvat dokonce pohádkou.

190740

09.05.2009 23:55

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Lisabonská smlouva dnes ratifikována Senátem...

Mirda 24.?.?.?

[překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] Samotný ďábel tě sem posílá.
Vrať se domů do pekel horoucích a tvému otci Luciferovi vzkaž, že poslání tvoje na Zemi úspěšně ukončeno jest. Svůj úkol sis splnil dokonale a stalo se, co se státi mělo: Všichni tě nenávidí a nikdo s tebou hovořiti nežádá a ani netouží. Abraka dabraka, nabraka dabra.
[překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení] [překvapení]

190754

10.05.2009 03:18

Co s přebytky?

Ta skoro-utopie už existuje....

Mirda 24.?.?.?

Jak by se vám líbilo dělat jenom čtyři hodiny denně a za královský plat? Pracovníci Organizace spojených národů příjdou do práce mezi devátou a dasátou hodinou. Prošťourají poštu, odpoví na několik telefonátů ze záznamníku, prohlédou oblíbené internetové stránky a v jednu hodinu odejdou na oběd. A po obědě se už do práce téměř nikdo nevrací. Abych jim nekřivdil. Když mají zasedání, tak musí zůstat v práci o něco déle. Tohle není jakási konspirativní teorie a nebo pomluvy. Tahle informace byla na CNN. Někdo si ztěžoval, že nemůže nic vyřídit, protože tam nikoho nezastihne.

Na druhou stranu...když si uvědomíme, že OSN je hlava šelmy 666, jinak také jedna světová vláda a proto taky byla tahle organizace zřízena, tak vlastně máme jako lidstvo obrovskou výhodu. Kdo nic nedělá, nic nepokazí. [velký smích]

190764

10.05.2009 04:56

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Ty rozdíly bych viděl v tom, že u nás bylo nerostné bohatství a na Slovensku bylo to "rostné" a tohle rozhodlo i o tom, kde bude jaký průmysl. Více méně nebylo o čem rozhodovat. Takhle to už běželo za císaře pána v Rakousko-Uherské říši. Rothschild už dávno předtím vyčenichal možnosti obrovských zisků v Ostravsko-karvinských uhelných dolech, které zakoupil v roce 1844. Nechal vystavět Vítkovické železárny. Ve Zlatých horách se těžily drahé a barevné kovy, v Plzni se vybudovaly závody těžkého průmyslu Kolben-Daněk a Škodovy závody atd., atd., už si ani nevzpomínám na ostatní.

Proč jsem napsal "Z nějakého záhadného důvodu"? Já bych to tak nechal. Myslím si, že ani to rozdělení nebylo potřeba. Čechy a Morava by zůstaly jako dílna a pracovna a na Slovensku ponechat zemědělství a živočišnou výrobu. Byla by to taková naše společná zahrádka na odpočinek a rekreaci. Udržet si tu panenskou přírodu a krásy Vysokých Tater a Tatry vyrábět v Kopřivnicích. Napsal jste, že jste ztratil svoje srdce na vysočině. No vidíte, já jsem zase ztratil svoji poctivost v Brně a taky doufám, že se tam jednou vrátím. A poslední připomínka. Jak je vidět, tak s Vojtou rozumně diskutovat nelze. On si nikdy neodpustí ve jeho příspěvcích ukápnout tu svoji jedovatou slinu.

190769

10.05.2009 14:35

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

Mirda 24.?.?.?

Slováci si zachovali zdravé jádro, jak lze vypozorovat z příspěvku od mtk dole. Jak je vidět, tak Češi jsou více ohebnější. Česká media se stala prostitutkami sion-systému a to je hnus nejhoršího rázu. Místo toho, aby media udržovala vládu v mantinelách demokracie, tak krmí lidi holohauxem. Až mi to připadá, že se ho snaží opět vyvolat. Tlak vytváří protitlak, jak nás už naučil pan Pascal, tak jednou se to musí někde provalit. Už se nemohu dočkat. [mrknutí jedním okem]

Další věc, kterou si nedokážu vysvětlit. Proč se Slováci tak rychle zbavili vlastní měny a přešli na Euro? Češi si naopak udrželi korunu. Nikdo z diskutujících mi na můj dotaz doposud neodpověděl a tak to zde zopakuji. Kdo vydává české peníze a co je na bankovkách napsáno? Jinak děkuji za diskuzi, pane google.

190787

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?