Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 839 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.04.2009 17:34

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

>Tato kniha z výše uvedených stránek, je opravdu skvělá. Může otevřít oči hodně lidem. Doporučuji!
--------------------------------------
Netvrdím, že jsou to kraviny. Právě naopak. Je to podrobný popis skutečných událostí. Je toho však zneužito k zavádění a "Deek", který to zde propaguje, ten na to naletěl. Není pravda, jak se píše v článku, že studená válka Východ-Západ se odehrávala podle předem připraveného scénáře lidí za oponou a kubánská krize (jak píše Deek) byla jenom divadélko pro veřejnost. V samotném článku je několik rozporuplných sdělení, které tohle vyvracejí a právě naopak potvrzují skutečnost, že komunismus východního bloku se postavil proti jeho tvůrcům. Nebylo to žádné divadélko, ale nebezpečná hra, kdy hrozba třetí světové války visela jenom na vlásku. Ale tohle Dýk (Deek) nepochopí. Jinak jsem Dýka vyzval k pokračování diskuze tam, kde byla zahájena. Ale jenom pod podmínkou, že se uklidní.

188240

11.04.2009 17:49

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Méďa je č.1

Mirda 24.?.?.?

Souhlasím. Není ale ten muslimský "problém" vyprovokován uměle?
Celou dobu se nic nedělo a najednou zde máme problém. A ne jeden. Komu to asi vyhovuje? [mrknutí jedním okem]

188242

11.04.2009 18:23

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Čeho je moc, toho je příliš-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

Dýku, ale já jsem jenom vyvracel tvoje tvrzení, že studená válka Západ-Východ byla jenom vymyšlená hra. Napsal jsi: "Byl to podvod na lidi". Ani ta kubánská krize nebyla jenom taková nevinná hra. Dal jsem ti tam odkazy. Já jsem přímo posedlý skutečnou historií a odhalování pravdy a to nikoliv z televize, takže tohle, co jsi zde napsal, to si nechej od cesty:

>...Pokud vycházíš z oficiální historie a oficiálních informací všeobecně, ať už se to týká politiky, financí, atd, pak není o čem diskutovat.
-----------

Jsem ochoten pokračovat v diskuzi, kde jsme začali a potvrdit, co jsem už dříve napsal.

188246

11.04.2009 20:33

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Čeho je moc, toho je příliš-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

>Pokud si to skutečně přečetl...
-----------------------------
Já už ani nevím, kde jsme na toto téma začali diskutovat, ale zkrátím to a dám to sem. Mám to sice ve vícero delších kapitolách, ale tohle snad bude stačit:
Ale jinak šlo v průběhu dějin s marxistickou prognózou (čti:plánem) všechno v nejlepším pořádku. Od roku 1917 byly dějiny našeho světa určovány skvěle sehrávaným antagonismem dvou sionisticky perfektně kontrolovaných principů (a „velmocí“): na jedné straně východním „socialistickým“ resp. „komunistickým“ bolševismem, na druhé straně západním „kapitalismem“.
Tohle tvrzení je docela zřetelně vyvráceno v následujícím odstavci:
Když neplánovaná Leninova a hlavně Stalinova zarputilost překazila rychlé sovětské dobytí Evropy a západní spojenci pod vedením Hebreje Franklina D. Roosevelta alias Rosenfelda a notorického vysokostupňového zednáře Winstona Churchilla mohli obětovat sovětskému molochu pouze východní polovinu kontinentu, koncentrovalo se v padesátých a šedesátých letech úsilí na infiltrování celého vládního aparátu USA.
A také tady:
Tehdejší německý ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher to už koncem února 1990 řekl bez servítku, když jedinou Evropu a jediný svět spojil následujícím způsobem:
„S překonáním konfliktu Západ-Východ se nám otevírá perspektiva na nový světový řád. Rozdělení Evropy a konflikt Západ-Východ po desetiletí podvazovaly naše síly. Celý plán tehdy ztroskotal jedině na Stalinově vetu, který od chvíle svého panování nad Sovětským svazem přestával být okamžitě loajální vůči „kapitalistům“, jakmile jejich plány nějakým způsobem mířily k oslabení jeho vlastních mocenských pozic.

Nenapsal jsem něco podobného v mém tehdejším příspěvku? Stále si ještě myslíš, že to byla jenom taková iluze a předstíraná hra na oblbnutí lidí, tak jak se tvrdí v článku a nebo se Východ skutečně postavil proti Západu a proto se musel komunismus rozložit za spolupráce silné trojky: Gorbačev, Reagan a papež za vydatné spolupráce CIA, CFR a Sorosových fondů. Ale nenapsal jsem tohle už dříve? Mám toho více, ale tohle musí stačit.

188250

11.04.2009 20:52

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

Tááák...konečně BINGO (!!!) Sám jsi to napsal:
>Co se týče stažení bolševismu z oběhu - tak o tom už bylo rozhodnuto v 70. letech minulého století. Proto také světová židovská nomenklatura zakládala ve státech střední a východní Evropy tzv. disidentské skupiny které byli předurčeny po fingovaných převratech k převzetí veškeré moci.
-------
A vzalo to téměř dvacet let, aby se jim to podařilo. Takže to nějak zvlášť pod kontrolou neměli, že ano? Dýku, s tebou se ale nedá diskutovat. Urážíš a připisuješ mi hovadiny, které jsem nikdy nenapsal. O tom 9/11, to sisi mohl odpustit. Zbytečně se tím jen ztrapňuješ. Jsme na stejné plachetnici a jedeme stejným směrem, jenom si potřebujeme ujasnit pár detailů, ale jak vidím, tobě o to ani nešlo.

188251

11.04.2009 23:20

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

Bráníš se přiznat, že jsi naletěl. My dva si vlastně ani neodporujeme a já ti pouze vyvracím tvoje přesvědčení - a to nepopřeš - že celá politika v období studené války "Východ-Západ", byla jenom iluze a pod kontrolou tzv. "rádoby světovládců" - "Podvod na lidi", jak jsi napsal ty.

>Ty jsi totiž začal tím, že v té knize jsou blafy...
------
A nejsou???? Vždyť jsem ti to už uvedl v mojím předchozím příspěvku. Ty to asi vůbec nečteš? Potom bys takhle nereagoval(!!!) Všimni si těch rozporů a to je pouze pár výňatků z jedné knihy. Je jich tam víc, ale není zde tolik místa. Nejdříve píšou, že to bylo všechno pod kontrolou Západu (a ty to opakuješ) a současně napsali, že se Východ (Stalin) šprajcnul a postavil se proti plánům světové hegemonie. BTW, ty si sám odporuješ ve svých příspěvcích. Např tady:

>...Tak si napřed v hlavě uspořádej věci! Bolševismus a celá světová politika SSSR nebyla řízena z Moskvy, nýbrž z New Yorku.
------
Nikde jsem nenapsal, že byla řízena z Moskvy(!!!!!) Naopak, ty si odporuješ. Napsal jsi:

>První takový pokus stažení bolševismu byl v roce 1968 - tzv. obrodný proces, který vypracoval KGB, a u nás ho praváděli Židé: Göldstůcker, Pelikán, Vaculík, Černík, Procházka, atd...
------
A ještě mohu doplnit: Arnošt Lustig, Rudolf Slánský ml., Dubček a další.

Tak odkud to vlastně bylo řízeno? Z Moskvy a nebo z New Yorku?
Mrkni se, co jsi ty o tom napsal o pár řádků výše (!!!)
Nemusíš už reagovat. Lítáš zmateně z kouta do kouta jako slepice bez hlavy, kamaráde. Sám si odporuješ. Netvrdím, že nemáš přehled, ale máš v tom pořádné zmatky.

188259

11.04.2009 23:51

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

>Já jen tak na okraj..v roce 1952?? měl djaďa Ocel..Džugašwilli návštěvu z USA .. byl to samozřejmě také Khazar..Příjmení mi už vypadlo,ale podstatné je,že tento emisar židovského kongresu USA přijel za svým spolubratrem se dohodnout o spojení USA s tehdejším SSSR a vytvoření nového státu !! Ďjaďa to tehdy zamítl a mám za to,že zanedlouho zemřel.
------------
My jsme tuhle diskuzi začali pod jiným článkem a o tomhle jsem se už dříve zmiňoval. Bylo to v roce 1944 (jiné prameny uvádějí další návštěvu v roce 1946). Stalin byl požádán o spojenectví se Západem na vytvoření jedné světové vlády. Návrh přišel od Jocoba Schiffa, spolumajitele Federální reservní banky (Khun&Loeb) a také příbuzný Rothschilda. Stalin si samozřejmě uvědomil, že tohle bude jeho konec a nabídku odmítnul. Věděl odkud vane vítr a zavedl silný antisemitismus. Nechal popravit všechny židy v NKVD, včetně jejího šéfa Genrika Jagodu. Lazar Kaganovič byl jeho příbuzný. Stalinova dcera Světlana si vzala za manžela Kaganovičova syna a Stalinova druhá žena byla jeho dcerou). Další, který se vyhnul popravě byl Stalinův nájemný vrah a důvěrný přítel, Lavrenti Beria. Beria po dohodě se CIA Stalina 28. února otrávil a Stalin 5. března 1953 na otravu umírá. Krátce na to se Beria ujímá vlády, ale vyšetřováním Stalinovy smrti se zjistilo, že v tom měl prsty proto byl za vraždu Stalina popraven. Vlády se ujímá Nikita Sergejevič Chruščov.

Tento skrytý antisemitismus byl zaveden na Stalinův příkaz i v komunistickém Československu a v NDR. Možná i jinde, nevím. Při návštěvě Stalinova pohřbu byl Klement Gottwald otráven a krátce po návratu ze Sovětského svazu umírá. Za Chruščeva nastalo období studené války o čemž jsem se dohadoval tady s Dýkem, který to nazval vzájemnou spoluprácí. Ať si věří, čemu chce. Hlavní věc, aby nerozšiřoval bludy.

188260

12.04.2009 15:34

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Méďa je č.1

Mirda 24.?.?.?

Při čtení tvojí reakce jsem si postupně formoval odpověď, ale jako z udělání jsem na ni narazil níže Méďo, přímo ve tvém příspěvku:

>...projekt NWO počítá s destabilizací Evropy právě tímto způsobem: odpor původního obyvatelstva má postupně slábnout, jak bude vymírat.
-----------------
Takhle to vidím i já. Z nějakého záhadného důvodu islám odmítá NWO. Možná v tom tuší nějakou lumpárnu? Těžko říct, ale právě proto se Islám stal tvrdým oříškem. Nemají zájem o IMF a mezinárodní bankovní systém, ropu si klidně začnou prodávat za Euro. Celý ostatní svět se poměrně snadno podřizuje. Podívej se, kolik existuje křesťanských sionostů. Mnoho náboženských institucí se už dokonce nazývá judeokřesťanství, ale o islamokřesťanství jsem ještě neslyšel. Existuje to vůbec?

Pokud si dobře pamatuji, tak to bylo v roce 1871, kdy generál Albert Pike vypracoval na žádost Rothschilda studii metod na ovládnutí lidských společenství. Použil k tomu v té době nedávno - a také na zákázku Rothschilda - K.Marxem vypracovaný komunistický manifest (1848). Jak jistě víš, tak komunismus prosazuje ateismus a odmítá jakékoliv náboženství. Druhá metoda byl fašismus a třetí metoda jsou náboženské války.

Komunismustický režim "osvobodí" pracující třídu od výrobních prostředků, zavede centralizované zemědělství a živočišnou výrobu a tímto se společnost snadno ovládne. Někdo jiný bude rozhodovat o tom, co se bude vyrábět, co se položí na kuchyňský stůl a co se bude jíst. Proto byl komunismus použit jako nejvhodnější metoda k nastolení NWO. Proto komunismus nikdy nezanikl a je stále k dispozici k použití. Ale jak zlomit tu největší překážku, což je Islám(?!)

Jak už jsi sám uvedl: Pořádně to všechno promíchat a já k tomu jenom dodám (tak jak to je v plánu): Rozšťouchat náboženské nesváry. Vyvolat náboženské války a popudit proti sobě judaismus a islám...židy proti Arabům. "Křesťanství je v pohodě, tam už máme svoje lidi". Proto těch 19 Arabů, kteří "provedli" 9/11 a zbytek světa je začne nenávidět. A kde není nenávist, tam se musí vytvořit přesně podle plánu. Nic není náhoda, ani ten "náš" Pergill ve zdejších diskuzích. Takhle to zase vidím já.

188278

12.04.2009 16:52

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

>No to je srandovní, když mě takový kopito jako ty, označuje za zmatkaře.
-----------
Dýku, napsal jsem ti, že už neočekávám tvoji reakci a ty si pořád meleš svoje. Tohle jsou už tvoje pivní kecy a do toho mne nezatahuj. Pokud potřebuješ mít poslední slovo a nebo si chceš onanovat svoje sebevědomí, tak se tady klidně vyhňupuj, ALE SÁM. Nezatahuj mne do svých mindráků.

188281

12.04.2009 18:46

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: ..zákon akce-reakce...

Mirda 24.?.?.?

>Hmm.. tajné? Jasně. Vést sebelítostné, nic neříkajicí kecy na podobných diskuzích. To je to vaše "trhaní drátu".
------
Já bych měl jisté řešení, ale ne abys to Gulde vykecal(!!!) [chechtot] [chechtot] [velký smích] Tohle musí zůstat jenom mezi námi.
Jak je vidět, tak všechno, co má jakési lidské hodnoty jde velmi rychle do kytek. Jednotlivé národní společenské celky jsou odkázány k zániku pro snadné zavedení NWO a to včetně zničení českého národa. Nemusíme už vůbec pochybovat o tom, že to, co se kolem nás děje, směřuje k vytvoření jedné světové vlády a nového otrokářského režimu. Už i mainstreamová media o tom otevřeně hovoří. Nastal čas jednat.

Co udělat pro to, abychom si udrželi naše (české) školství v našich (českých) rukou? Mějte neustále na paměti: Ne všichni, kteří hovoří česky, jsou Češi. Někteří z "nás" si to sami o sobě totiž nemyslí. Tohle se netýká tebe, Gulde a je-li potřeba, motliba Kol Nidre ti budiž nápomocná. Nikoliv já osobně, ale přírodní zákon akce-reakce nám nabízí řešení. Máme tady v diskuzi poměrně hodně vzdělaných lidí, takže nevidím problém v tom, že by se to neujalo.

Zjistit si na ministerstvu školství kritéria pro strukturu vzdělání, pokud tohle už někomu ze zdejších diskutujících není známo. Dát hlavy dohromady a zaregistrovat vlastní (českou) soukromou školu. Vlastní (českou) komisi pro ministerstvem školství schválené testy příjímacích zkoušek, které budou platné pro ostatní školy, ale - a to především - pro vlastní (českou) školu. A je to. Navrhnout rozumné poplatky a stipendia a začít ve škole opět prosazovat národnostní cítění, českou kulturu a morální lidské hodnoty a tradice, což by mohlo být i součástí příjímacích testů. Cokoliv z české literární tvorby i politické historie. Hlavně aby to bylo o našem národě a nikoliv o nějakém umělém územním celku na Blízkém východě a studovat ve jakési cizí škole, kde hebrejština bude co nevidět druhým mateřským jazykem.

Ještě jedna podstatná a důležitá připomínka. Nenechat se koupit. Nenechat se zaprodat, jako zrádci vlasti...jako ta "naše" česká vláda. Udržet si ty naše české národní tradice. Možná se to i podaří? Doufejme(!!!) Gulde, jedeš v tom s námi???

188284

12.04.2009 19:21

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

>máš tam pár nesmyslů
---------
To je sice pravda a dokonce kolují informace, že ji nechal Stalin zavraždit sám, ale to nemění nic na skutečnosti, že by Stalin a Kaganovič nebyli příbuzní. Máš pravdu. V NKVD se odehrály čistky několikrát a jedna z nich zastihla G.Jagodu. V roce 1936 to převzal Stalinův malý trpaslík Nikolaj Ježov. Ani tohle však nemění nic na skutečnosti, že by politická situace Východ-Západ a tím pádem i studená válka byla tvrdě pod kontrolou vyvolených židozednářů z New Yorku, jak tady houževnatě a tvrdošíjně prosazuje Dýk. Díky za upozornění a je nasnadě a žádoucí poopravit omyl v letopočtu.

188286

12.04.2009 20:09

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu

Mirda 24.?.?.?

Vidím, že se zajímáš o historii, tak ještě doplním, proč nastaly ty Stalinovy čistky a jak to bylo s tím Jagodou. Prvního prosince 1934 byl zavražděn Stalinův důvěryhodný přítel Sergej Kirov a vyšetřování vedlo na skupinu okolo Lva Trockého. Trocký následující rok uprchl do zahraničí a další účastníci, kteří byli do vraždy údajně zapojeni, Kameněv, Zinověv, plus šéf NKVD G.Jagoda, byli popraveni včetně celého NKVD sboru. Tyto čistky se nepravidelně opakovaly na příkaz Stalina. Opět další důkaz, že to neměl "Západ" až tak moc pod kontrolou, neboť Trocký byl Rothschildův agent a ten byl na Stalinův příkaz zavražděn v Mexiko City v roce 1940. V uvedeném odkazu je spousta dalších zajímavých odkazů.

188290

13.04.2009 00:56

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: ..zákon akce-reakce... NEODHODIT !

Mirda 24.?.?.?

>To vase "skolstvi" - velice ANO !, tohle by nemelo vysumet do prostoru zapomneni !! Trpelive a systemeticky na tom pracovat ! Jako tazny buvol. Mohu nejak pomoci? Kdykoliv ochoten.
-----
Steve, díky za kompliment a díky za nabídnutí pomocné ruky. Já jsem to navrhoval pro domácí. Já v ČR nežiju už více jak čtvrt století. Máme tady v diskuzi hodně chytrých hlav, takže rozjet konkurenci a vytlačit zrádce na smetiště dokud je čas(!) Chce to jenom začít jednat. I budova se dá pro začátek pronajmout a snad i získat za spolupráce charity a města. Nevím nakolik je to doma prohnilý, ale jistě se ještě nějací vlastenci najdou, kteří přiloží ruku k dílu. Doufám (!)

188299

13.04.2009 03:40

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: reakce na Mirdu: potomci Židů z ÚV KSSS

Mirda 24.?.?.?

No vidíš, že se dá s tebou docela obstojně diskutovat. Už jsem si myslel, že ti sudičky nedaly do vínku moudrost, ale zmýlil jsem se.

Ano, o tom vím, že Sergej Chruščev žije v USA. Asi před třemi lety jsem sledoval dokumentární film o zavraždění Stalina. Vystupovala tam mimo jiné Stalinova dcera a tento pán S.Chruščev, jako komentátoři událostí.

Pokud si pamatuji, tak Chruščev nebyl židovského původu. Byl rodilý čistokrevný Ukrajinec. Vždyť ono na tom snad ani tak nezáleží. Sledujme jejich činy bez rozdílu odstínu a zabarvení krve. Nejsou všichni stejní. Dnešní ruský prezident Dimitrij Medveděv je po mámě také žid a jak se dobře stará o ruské politické a ekonomické záležitosti. V Rusku je každý desátý židem. Skoro celá sebranka v izraelské vládě jsou původem židé z Polska a především z Ruska a nebo jejich potomci. To samé v Americe a v americké administrativě. Jenom si ti Chazaři změnili jména.

O těch investicích do ropného průmyslu jsem nevěděl, ale to snad nic neznamená? Všichni hlavouni si hledají v zahraničí "matraci" na úschovu "našetřeného" mamonu. Musí se zajistit na důchod, když se v životě nenaučili pracovat. Gorbačev si přivydělává v New Yorku reklamou na kabelky. [chechtot] [chechtot]

188302

13.04.2009 04:06

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: ..zákon akce-reakce... NEODHODIT ! - Zaznamenano, 1000 mil

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, sedim v aute, PC mam na kolenou a 1000 mil pred sebou...
-------
To nic...ale dá se to zvládnout. Stačí si přidržovat volant kolenem a máš obě ruce volné na psaní. Jenom pozor při předjíždění. Některé ženské si ve stopadesátce dávají make-up a zpětné zrcátko mají natočeno na tu svoji maškarádu. Mohou tě přehlédnout.

188303

13.04.2009 08:54

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: 2

Mirda 24.?.?.?

>...To já to mám úplně jinak než Vy: já se bojím úzké skupiny mocných světovládců, čili se bojím těch, co mají moc házet ty stovky jaderných bomb na tu bezmocnou většinovou společnost.
-----
Ten Pergill je nebezpečnej zločinec. On je připraven vraždit každého na potkání, kdo mu připomene oblečením muslima. Stačí si odběhnout vyhodit kuchyňské odpadky s natáčkama a s ručníkem na hlavě a máte kudlu v zádech, paní Jarmilo. Jestli jenom tak neprovokuje a nedělá to schválně aby způsobil editorovi potíže s webem, kde se propaguje vraždění lidí?

S tím nebezpečím z Blízkého východu to začíná být velice reálné. Izrael začíná vyhrožovat, jestli Amerika nenapadne Irán, tak to udělají sami a to atomovými zbraněmi. Jinak také machrují, že mají atomové balistické střely zaměřeny na všechna hlavní města Evropy. "Když se nám nepodaří nastolit NWO, tak nikdo nepřežije". A to samé tady prosazuje Pergill zničením Islámu za každou cenu. Buď je to duševně rozháraný psychopat a nebo jen provokuje ??????

188314

13.04.2009 17:14

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Méďa je č.1

Mirda 24.?.?.?

A stejně to vidím i já. Méďo, není co dodat. Snad jen zopakovat to sdělení v hlavičce této větve: "Méďa je č.1" .

188334

13.04.2009 18:09

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: reakce na Mirdu: potomci Židů z ÚV KSSS

Mirda 24.?.?.?

>...U toho Medvěděva (Žid po matce) bych byl velmi opatrný. To že ho spolu s Putinem židovská masmédia představují jako veliké vlastence, je velmi podezřelé...
--------------
Články z internetových médií pomalu, ale jistě miznou z dosahu. Tady o tom psali, jaké měl Medveděv potíže při volbách na funkci prezidenta. A důvod: Je židem po mámě. BTW, ten článek tam už není, ale v Rusku jsou lidé obeznámeni se svojí hostorií a jsou si vědomi, kdo rozdmýchal Velkou bolševickou revoluci a kdo stál za Borisem Jelcinem v plundrování ruské ekonomie a přírodního bohatství. Teprve nastoupením Putina nastala změna a tohle je nepopíratelné. Tohle bije do očí i těm, kteří je mají zavřené.

V Rusku mají konečně to zdravé jádro prosazující dobro vlastní společnosti a nikoliv prosazující zájmy nějaké zfanatozované, finančně velmi silné a proto nebezpečné etnické skupiny. V článku se také uvádělo, že není absolutně přípustné, aby byl v Číně prezidentem Japonec, proto musí být prezidentem v Rusku jedině Rus a nikoliv žid. Putin a Medveděv se velmi dobře znají jako kolegové z bývalé KGB. Dimitrij Medveděv pracoval v administrativě a Putin jako rozvědčík. Četl jsem zase v jiném článku, že volby musely být Putinem zmanipulované, jinak by se Medveděv na funkci prezidenta - z důvodu jeho židovského původu - nedostal. S tímto se já osobně dokážu vypořádat, když mohu sledovat, že má Medveděv opravdu ušlechtilé zájmy.

K tomu Chrušćovovu původu. Já jsem zase naopak četl, že byl ryzí Ukrajinec. No, ono to je nakonec jedno. "Nikoliv podle délky nosu, ale podle jejich činů je lze poznat". Také se mi lépe diskutuje bez dohadování. Ruku na smír. [mrknutí jedním okem]

188339

13.04.2009 19:49

Německé úřady umlčely doménu WikiLeaks

Re: Cenzura internetu...

Mirda 24.?.?.?

Jak už tady bylo uvedeno "Ve zkratce", Jay Rockefeller prohlásil: "Internet neměl vůbec vzniknout (kazí nám to naše plány)". Jay Rockefeller je synovcem Davida Rockefellera, majitele jedné z poboček FED-u, Chase Manhattan a rovněž pravnukem Davida Rockefellera, který se svým bratrem Williamem založil koncem 19-tého století Standard Oil Corporation a to se značnou počáteční investiční pomoci svého příbuzného Rothschilda. Nynější majitel banky Chase Manhattan, David Rockefeller je také zakladatelem Trilaterální komise a skupiny Bilderberg. Je také označován za největšího a nejsilnějšího propagátora jedné světové vlády. Zdá se tedy, že klan Rothschildů stále ještě stojí za oponou v pozadí těchto plánů. Tohle byl malý pohled do zákulisí na objasnění manipulátorů politických loutek. Zpět k té cenzuře internetu.

Nemusíme pochybovat o tom, že informační dálnice Internetu je obrovskou překážkou v nastolení diktatury a tyranie jedné světové vlády. Informace kolují téměř rychlostí světla a ani nasazená kybernetová armáda nestačí blokovat a ovlivnit jejich průtok. Jsem přesvědčen, že díky internetu se neuskutečnila další operace pod falešnou vlajkou na území Spojených států vedoucí k zavedení stanného práva a k naprostému podmanění americké veřejnosti, včetně konfiskace osobních zbraní. Díky internetu se zorganizovaly demonstrace proti nesmyslné válce v Iráku, která byla rozpoutána na vymyšlených důvodech. Podrobnosti nedávné operace "Lité olovo" na Blízkém východě, včetně hrůzných fotografií jejich následků se objevily na monitorech počítačů ve všech koutech světa. Všichni, kteří mají zájem se dozvědět něco o pozadí, plánech a důvodech politických událostí, mají dnes díky internetu k dispozici nepřeberný výběr informací na pouhé kliknutí myši. "A tohle se musí zastavit(!!!)", jak tvrdí Jay Rockefeller.

Cenzura internetu proběhne zpoplatněním přístupu na jednotlivé webové stranky. Jiné, ty tzv."nebezpečné" informace se stanou naprosto nedostupné. Síť se pomalu zatahuje, klícka se přikrývá ručníkem a ohrádka se uzavírá. Internet se stane nedostupným medium a tímto nám svoboda informací končí. Tento zákeřný tah manipulátorů veřejného mínění je naplánován v Kanadě na rok 2010 a roku 2012 se počítá s jeho rozšířením do celého světa.

188347

13.04.2009 20:04

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Feminismus, autore ,

Mirda 24.?.?.?

>e e e...šéf má pravdu....
--------------------------
Takhle by to mělo být. Šéf má vždycky pravdu"! Proto jsem tam dal otazník. Jenomže toto heslo "proletariátu" se používá právě v té verzi, kterou jsem uvedl (viz odkaz) a kterou pravděpodobně zavedli komunističtí manipulátoři veřejnosti. Šéf se neozval a tak jsem si myslel, že mlčení znamená souhlas. Díky za popravu...tedy, chtěl jsem napsat: opravu. [mrknutí jedním okem]

188351

13.04.2009 20:33

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: reakce na Mirdu.

Mirda 24.?.?.?

>Asi víš kdo to byl M. Dolejší autor Analýzy 17. listopadu 1989, v které odhalil pozadí 17. listopadu...
-------
Četl jsem to a mám uschovaný odkaz. Právě z Dolejšího analýzy jsem dozvěděl o Havlově zákeřném a zločinném přebrání moci a jiné tahy.

>...Nechci ti opravdu brát iluze, ale tady se mýlíš. Je to pouze nová židovská strategie. Věř, že to jsou jejich lidé. JINAK BY TAM PROBOHA NEBYLI!!..
------------------------
Může to být iluze, ale také nemusí. Na posouzení pravdivosti uvedeného si nechávám otevřeny zadní vrátka. Zatím mi to logicky vychází tak, že se díky Putinovi vytvořil opět bipolární svět a dostáváme se do dalšího období studené války. Sleduji tento politický vývoj již delší dobu a to pomocí internetu, nikoliv na TV obrazovce. Jistěže vzniká tendence přebírat čtením článků názory reportéra, proto čtu z různých zdrojů a snažim se v tom najít určité souvislosti a logiký závěr. Na tomto jsem si vystavěl svůj názor. Nechme se však překvapit tím, co nám přinesou dny příští. Domnívám se, že jsme s touto diskuzí pod tímto článkem mimo téma. Sejdeme se jindy a jinde. Díky za inspirace a motivaci k rozšíření mých obzorů.

188352

14.04.2009 16:34

Německé úřady umlčely doménu WikiLeaks

RE: Hmm, co s tím uděláme?...

Mirda 24.?.?.?

>Vláda má dovoleno pouze to, co mu zákon výslovně dává do pravomocí a občan může vše, co není zákonem zakázáno.
===========================================================
Výborná připomínka René. Natisknout letáky a vylepit na každé autobusové a tramvajové zastávce. V podchodech metra, v halách nádraží a v halách nákupních středisek. Všude tam, kde se davy pohybují. Tohle se musí vepsat lidem do podvědomí. Nemusíme vůbec pochybovat o tom, že tato metoda působení na lidské podvědomí funguje. Vždyť na tomto principu je založena reklama konzumistánu. Kdo vymění své svobody za pocit bezpečí, nezaslouží si ani bezpečí, ani tu svobodu.

Informace o tom, že spadne internet, přestane vysílat televize a umlčí se veškeré rozhlasové stanice, tak tohle jsem četl na internetu už před několika lety. Hned v počátcích zavádění "nového amerického století" (krátce po událostech 9/11). Jediný zdroj šíření informací bude vojenské vozidlo s tlampačem na střeše. No potěš koště(!) Už se to pomalu začíná objevovat. Tak mne napadá, co když to vozidlo s tlampačem píchne pneumatiku a tím končí šíření informací...co potom? To už se ale vůbec nic nedozvíme(!) [velký smích]

Člověk to musí brát trochu s mumorem a bojovat proti ne-řádům spiknutí vlády proti vlastním občanům s úsměvem na rtech. Jinak z toho lze zcvokovatět. Stačí si všimnout některé diskutéry ve zdejší diskuzi a potvrdí nám to, že se tak skutečně děje. Nebudu jmenovat ať zbytečně nerozpoutám kybernetickou válku. [smích] [pláč]

188381

14.04.2009 16:58

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

Mirda 24.?.?.?

Díky za odkazy a také díky za vaši houževnatou a záslužnou práci s výrobou a rozšiřováním. Tohle musí otevřít oči i Pergillovi. Ale je taky možné, že to nedokouká a vleze strachy pod postel. Já to tady zopakuji:
Sila nočných môr I.
Sila nočných môr II.
Sila nočných môr III

188385

14.04.2009 17:05

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

Mirda 24.?.?.?

Pěkně vyjádřeno Jindřichu. Člověk se z toho Pergillského může uřechtat. Takový dvorní šašek to je. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

188387

14.04.2009 17:14

Německé úřady umlčely doménu WikiLeaks

RE: Hmm, co s tím uděláme?...

Mirda 24.?.?.?

Ano. Historie se opakuje. I za fašistické okupace používali stejný způsob šíření informací. Nevím to však určitě. Ještě jsem se nenarodil, ale hollywood nám to předvádí v zobrazení pravdivých historických událostí.

188388

14.04.2009 23:18

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

Mirda 24.?.?.?

>...Když jsem stážoval na psychiatrii, tak nám předváděli pána...
--------------
Ještě pár dodatkových otázkek, Pergille. Jak dlouho si tě tam na té stáži podrželi? Jaká byla diagnóza a čím tě léčili? Začíná mi to zapadat do sebe. Takž ty vlastně ani neprovokuješ, ale myslíš to upřímně. [velký smích]

188412

15.04.2009 03:59

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Já jsem se o té knize dozvěděl už před delší dobou.

Mirda 24.?.?.?

>...Hlavne ale je, ze sa to sem dostalo...
----
Montážník se o Dr.Shlomo Sand a jeho historickém díle zmiňoval kdysi ve svém příspěvku. Pamatuji si to, neboť krátce předtím jsem to již četl na internetu a Montážník mi to zopakováním vtloukl navždy do palice. Už na to nikdy nezapomenu. [velký smích]

Souhlasím s editorem. Pravda se pomalu, ale jistě dostane na povrch. Konečně se lidstvo, včetně samotných židů dozvědí, že každý patří tam, kde se narodil. Žádné oblbování světa. Tímto padá i mýtus o židovské národnosti. Nic takového nemůže existovat. Každý přece získává svou národnost podle země, kde se narodil a náboženské vyznání ať si pěstuje každý sám podle svého zájmu.

Tohle mi připomnělo podanou soudní obžalobu na Baracka Obamu. Obama nesplňuje ústavní podmínku, že úřad prezidenta může získat a vykonávat pouze osoba ve Spojených státech narozená. Obama zatloukal o svém místě narození. Tvrdil, že se narodil na Hawaii a to dokonce ve dvou různých nemocnicích, což doložil rodným listem. Ano, dvě různé adresy. Asi si už nevzpomíná, vždyť tehdy byl ještě mimino. Obě nemocnice jsou nyní pod dohledem stráží, aby mohly čelit zvídavým reportérům. Obamova babička však přiznala, že byla přítomna u Barackova narození v Keni a o tomto sdělení existuje video záznam. Babička je však už bohužel posmrti, takže ji, jako svědkyni nemohou přitáhnout k soudu.

188424

15.04.2009 16:01

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: škvár a blábol

Mirda 24.?.?.?

"Ten, kdo čte"...nečte pozorně. Potom bys nenapsal tady tohle:

>Pokud by chtěl někdo tvrdit, že Židé (už asi 3000 let též nazývaní Izraelité) by neměli bydlet v Izraeli, tak by musel vysvětlit KDE teda jsou doma....Izrael je jejich země, kterou dobyli při migracích zhruba 1200 let před Kristem.
-------
O tomhle právě píše profesor Shlomo Sand. Izraelité nebyli nikdy vyhnáni, jenom někteří z nich převzali křesťanství, někteří islám a jiní si ponechli judaismus. Žili po generace tam, kde se narodili, jenomže nyní se nazývají Palestinci, takže ti tam jsou doma. Je to tak těžké pochopit? Udělej si v tom pořádek.

>Pokud chtěl : "hledat historické texty a knihy popisující události kolem toho exilu, zjistil jsem, že nemohu žádné najít. Nejsou. Ani jediná." - tak se mohl stavit k nám do knihovny.
--------
"Ten kdo čte" opět nečte pozorně. Doporučuje ke čtení brakovou literaturu se zfalšovanou historii. Dr.Sand píše o hledání věrohodné a archeology prokázané historie. A nic nenašel. Naopak, ruští archeologové objevili při vykopávkách v povodí řeky Volhy pozůstatky města Itil (Atil), hlavní město bývalé chazárie, odkud pochází 90 procent dnešního mezinárodního židovstva - aškenázských chazarů. Takže, jak je vidět, "ten, kdo čte", čte jenom něco. Ostatní ho nezajímá.

188449

16.04.2009 13:41

Spojené státy přiznaly, že jejich vojáci zabili v Afghánistánu matku s dětmi

RE: Talibanci veřejně zastřelili dívku a chlapce za protizákonnou lásku

Mirda 24.?.?.?

>Nezapomínaj dodat, Koumeless, že oni jedno vraždění neskrývaně podporují. Už tím, jak permanentně lžou...
-----------
Takhle to vidíme my, Jindřichu. Ale podle Koumelesů a jemu podobných, vraždění gojimů není přece vraždění. Koumeles si myslí, že to tak musí být, aby se naplnila ta jejich proroctví.

188509

16.04.2009 13:52

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Nejsou v tom sami

Mirda 24.?.?.?

Venguard si myslí, že už to všechno zná. Dávali to přece v televizi.

188510

16.04.2009 14:28

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: vysli by Slovaci z valky jako porazeny narod a museli by platit reparace.

Mirda 24.?.?.?

>...Prečo sy myslíte, že protestant-kolaborant je viac ako klerik chrániaci svoj národ...
-----------------
Jednou se ta skutečná pravda provalí na povrch a bude mazec. I pachatelé justiční vraždy Dr.Jozefa Tisa budou pohnáni k zodpovědnosti. Tedy alespoň post-mortum, když už měli tu vymoženost a výhodu, že spravedlnosti unikli přirozenou smrtí. Z historických pramenů je prokázáno, že v našich společných dějinách byli Slováci větší hrdinové, než Češi a to téměr po celé období naší 74 leté společné historie. Co však lze očekávat od svobodozadnářských zaprodanců, jako byl Masaryk a Beneš, kteří manipulovali našemi národy a lidi jim nevědomky tleskali. A někteří tak činí doposud.

188513

17.04.2009 06:59

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Prgillská islamofobie...

Mirda 24.?.?.?

U toho psa bych řekl, že to je přirozené, ale u toho Pregillského, to už bude nemoc. S takovou nenávistí proti jiné skupině náboženského vyznání jsem se v životě ještě nesetkal.

188562

17.04.2009 07:02

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: škvár a blábol

Mirda 24.?.?.?

>Ovsem budoucnost zaslibene zeme zrejme bude potrebovat bozi pomoc. Situace nevypada dobre...has cast doubt over Israel's survival beyond the next 20 years."
-----
Tak dlouho to nevydrží. Cítím to v kloubech.

188563

17.04.2009 15:40

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Nejsou v tom sami

Mirda 24.?.?.?

>V čem konkrétně nemám pravdu? Rád se nechám poučit.
--------
Nemáš pravdu v ničem.

188594

17.04.2009 17:57

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Spytihněv iluminát se taky dostavil

Mirda 24.?.?.?

>...Jinak jsem se jen chtěl pozastavit nad tím, že již dávno padly jasné argumenty snažící se uvést věci na pravou míru a s málokým pohnuly.
----------------
Spytihněve, ty posuzuješ všechny ostatní lidi podle sebe. Ze tvého příspěvku mohu vytušit, že se domníváš, že všichni ostatní se dívají na svět se stejnou logikou jako ty. Pravý opak je pravdou. Neuskutečnitelné škody provedla propaganda medií, pracující v zájmu vlády a úzké skupiny parazitických psychopatů, kteří s námi manipulují. V podstatě manipulují i s tou vládou formou úplatků, pod pohrůžkou ztráty existence a u některých více odvážných i ztrátou vlastního života. V naší novodobé historii máme o tom důkazy. Amschel Meyer Rothschild kdysi prohlásil: "Dejte mi pod kontrolu vydávání peněz a nezáleží mi na tom, kdo tvoří zákony" a měl pravdu.

Internet velké většině lidí otevřel oči, ale ne všichni mají internet a ne všichni mají sebemenší tušení, že se "demokraticky" zvolená vláda může postavit proti zájmům vlastních občanů? Média by tohle zlo měla odhalovat a udržovat vládu v úzkých mantinelech, ale bohužel, je tomu právě naopak. Media vypěstovala stádo poslušných ovcí, kteří si stále ještě myslí, že vláda pracuje pro jejich dobro a pro dobro celé společnosti.

Benjamin Franklin prohlásil: "Lidé, kteří dobrovolně vymění své svobody za pocit bezpečí, si nezaslouží ani svobodu, ani to bezpečí". Jak můžeš potom očekávat jakoukoliv spolupráci od poslušných oveček? Takové lidi nepřesvědčíš, ani nepřinutíš, aby bojovali za svá práva, za práva "svobodné" společnosti. Takoví lidé se navíc postaví i proti Tobě, když jim začneš bořit ty jejich iluze svobod a bezpečí. Staneš se jejich nepřítelem.

Jsem přesvědčen, že každá kapička pravdy je nesmírně důležitá. Začít lidem postupně otevírat oči a probudit je. Slovo se rozkřikne a hned máš mezi lidma silnou opozici proti tyranii vlády. Dvacet lidí s plakátem na rohu ulice nevyvolají ani pozornost medií, natož obavy vlády o svoje koryta, ale masové demonstrace tisíců lidí dokáží tu potřebnou a nezbytnou změnu.
Ne nadarmo Jay Rockefeller nedávno prohlásil: "Internet neměl nikdy vzniknout. Překazí nám to naše plány" a má pravdu. Další operace pod falešnou vlajkou k napadení Iránu a nebo k nastolení stanného práva v Americe se již nekonala. Internet byl plný spekulací, co se chystá a co nás nemine a jak je vidět, zatím se nic neděje. Internet postavil ty parazitické a psychopatické krysy do záře reflektorů a než vymyslí další strategii zla, dají nám na chvíli pokoj. Proto příteli Spytihněve, neztrácet naděje a nevzdávat to bez boje. [mrknutí jedním okem]

188609

18.04.2009 02:30

Povedou finanční těžkosti USA k novému světovému pořádku?

RE: Hlad a ti co jej vyřeší

Mirda 24.?.?.?

Jndřichu, přesně jak jsi to napsal. Historie se opakuje a stejná strategie byla použita v Rusku na vyvolání ekononmické krize pro úspěšné provedení VŘSR. Přesně podle tvých slov:

>...V okamžiku, kdy se stane něco s přísunem ropy, naše republika nebude schopná sama vyprodukovat dostatek potravin (tisíce kamiónů, které vozí tisíce kilometrů brambory, zeleninu, cukr, atd. se zastaví)...
------------
Pro poučení doplním. Už od března v roce 1917 bolševičtí revolucionáři vlivem svých vyvolených kamarádíčků dokázali ochromit veškerou železniční dopravu a doprava se zastavila. Továrny neměli suroviny na výrobu a možnost odvozu hotových výrobků. Obchody zely prázdnotou a lidé začali hladovět a bouřit se. Tahle situace se udržela až do listopadu, kdy formou revoluce bylo lidem nabídnuto řešení a jak už dobře víme, tak to řešení způsobilo genocidu asi 60 milionů lidí. Teď příjde ta třešnička na dortu.

Fáma oil-peak byla vytvořena ke zdůvodnění, že došla ropa. Doprava se zastaví a zásobování vyvolá nedostatek potravin a všeho ostatního. Získat kontrolu nad ropnými zdroji válkama se doposud nepodařilo, tak se přešlo k jiné strategii, ale o tom později. Krize oil-peak však už není aktuální a více o ní neuslyšíš.

>...GMO zemědělství..
------------
Právě v těchto dnech probíhá schvalování kongresem nově předložený příkaz (bill HR 875), týkající se zákazu organického pěstování zemědělských produktů. Kdopak asi má zájem na takovémto zločinu? No samozřejmě MONSANTO. Pokud tento příkaz projde, tak pod pokutou 500 tisíc dolarů se končí s organickým pěstováním i když to bude pouze pro vlastní spotřebu.TADY je o tom článek. Tohle je ta další strategie vedoucí k ovládnutí a kontrole našich potrvin.

Nebudu se více rozepisovat (je toho hodně), ale jenom se krátce zmíním o té třetí strategii, která se připravuje, což je vakcinace proti chřipce. I tohle tady už v historii bylo. Krátce po I.světové válce, z důvodů špatných hygienických podmínek - což se ke zdůvodnění uvádí - vypukla pandemie chřipky. Zřejmě se s tím už počítalo, neboť antisérum bylo připraveno k použití. Tehdy zemřelo více lidí, než kolik bylo zabito během války a umírali především ti, kteří se podrobili očkování. Člověk může počítat se vším i s otrávenou pitnou vodou. I tohle tady už bylo. Izrahell roku 1948 - otrávení pitné vody Paklestincům s následnou genocidou. Takže jak jsi správně napsal: "Učme se z naší historie".

188652

18.04.2009 02:50

Povedou finanční těžkosti USA k novému světovému pořádku?

RE: Hlad a ti co jej vyřeší

Mirda 24.?.?.?

Pár chybiček se vloudilo:
Továrny neměli suroviny na výrobu...
Má být: továrny neměly.
Další překlep: k ovládnutí a kontrole našich potrvin.
Má být: našich potravin.

188654

18.04.2009 08:43

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

Brázdile, Koubku, Tomane, Pergille a další anonymní fandové a zastánci oficiální teorie. Nebudu na vás reagovat jednotlivě a tak to napíšu tady. Nanotermiti vás nepřesvědčily, tak to zkusím jinak. Nejpreve samostatná reakce na Brázdila.

>Je zajimave, ze stovky odborniku z NIST a dalsich organizaci ktere vysetrovaly celou vec primo namiste dospely k jednomu zaveru, ale vy verite nejakemu nakyslemu panovi z Danska.
-------
Raději budu věřit nakyslému pánovi z Dánska, než zločincům z NIST a jiných "důvěryhodných" organizací. K jakému asi závěru dospěly? To je snad jasné? Dospěly k závěru který vyhovuje oficiální teorii a který jim byl předepsán. Sestavená komise pro vyšetřování událostí 9/11 neměla přístup ke všem dokumentům získaných FBI ihned po události. Původní vyšetřování FBI bylo označeno jako přísně tajné a nikdo k tomu nemá přístup. Jakmile se tyto dokumenty dostanou do vládního archivu, tak budou odtajněny nejdříve po dvaceti až třiceti letech. Proč asi? Zatajuje se nám něco?

Oba šéfové vyšetřovací komise dostali podmínky pro zkoumání dokumentů. Cokoliv si vyberou pro zkoumání, to bude opět prohlédnuto ministerstvem obrany a šéfem Úřadu vnitřní bezpečnosti, zda-li informace neohrožují bezpečnost státu a až potom teprve bude rozhodnuto o uvolnění. Oba pánove se k těmto podmínkám zavázali, ale samotné dokumenty již byly kopie originálů a celé odstavce byly začerněny. Pro uvedené překážky a zřejmě i z důvodů svého svědomí, oba pánové rozvázali pracovní poměr. Dole je odkaz i jména.


>Nu, verte si komu chcete, o mravni slabosti poucujte take koho chcete. Ale na obvineni tisicu nevinnych lidi z masove vrazdy a jejiho utajovani byste mel mit trochu padnejsi dukazy.
-------
Tenhle odstavec se pokusím dát do trošičku jiné perpektivy. Nu, věřte si komu chcete a čemu chcete a s vaším svědomím se už budete muset vypořádat sám, Brázdile a všichni ostatní. Pokud to vaše přesvědčení ovšem není podmíněno vaším vzájemným poutem a společnou ideologií? Důkazů je tisíce a stačí si je jenom přečíst a rozšířit si obzory. Nezakrývat si oči a nezakrývat ty skutečné zločince. Všichni z vás si současně uvědomte, že úmyslné zatajování zločinu je stejné, jako zločin samotný. Ale tohle asi na vás neplatí? Vy v tom už máte zaručně jasno.

Je absolutně nepochopitelné, že stále ještě existují lidé, kteří se nedokáží orientovat v pádných důkazech a nebo je z pouze jim známých důvodů odmítají rozpoznat. U osob na tomto zločinu zúčastněných je jejich mlčenlivost zajištěna nejen finanční odměnou, ale také smlouvou mlčenlivosti vyplývající z titulu jejich zaměstnání. Jediná přijatelná omluva pro jejich mlčenlivost může být jejich strach z ohrožení na vlastním životě a nebo na životech svých rodinných příslušníků.

[url]http://www.kasjo.net/ats/Above_Top_Secret_artic...

Automaticky kráceno

188677

18.04.2009 08:50

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Právě jsem si při ukládání mého příspěvku všimnul, že se tady objevil další příspěvek od Jana X a v něm spoustu odkazů. Některé z odkazů, které tady teď ukládám se mohou opakovat:


http://www.kasjo.net/ats/Above_Top_Secret_article_...
http://www.planesite.wz.cz/
http://video.google.com/videoplay?docid=-266806329...
http://joecrubaugh.com/blog/2007/02/28/the-septemb...
http://www.youtube.com/watch?v=wwq04_KhCeI&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=KlWSv0NZBRw&NR=1
http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_cz.htm#Ma...
http://www.brasschecktv.com/page/567.html

Pokud tohle s vámi nepohne, tak se už skutečně nemáme o čem bavit.

188678

18.04.2009 16:38

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>Všiml jste si pane Mirdo určité zvláštnosti? Která ve zdejších diskusích přímo bije do očí?
----------------------------
Samozřejmě. Hned mne to napadlo, že v tom musí být kolektivní strategie. To by ovšem zase vyvrátilo jednu z verzi konspirátorů a to, že si to udělali Američané sami a ukázalo by to prstem na skutečného viníka a ti ostatní na tom spolupracovali a nechali tu akci záměrně proběhnout. Z toho vychází jediný logický závěr a to, že organizace, která tohle provedla a tihle "naši" obhájci oficiální teorie mají společného jmenovatele. Jen tak mezi námi Vojtíšku...a Arabové to nejsou.

188694

18.04.2009 23:34

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>Tak tohle je krystalicky čistá vojtovina...
Vojta49 na mne nesmí reagovat (já jsem mu to zakázal) [velký smích] a tak se sem snaží záludně vloudit jako anonym. Poznal jsem ho. [chechtot] [velký smích]

188725

19.04.2009 03:42

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

Vojto, na hňupoviny nereaguji. Sám moc dobře víš, že to, co tady tvrdíš je hovadina. Napsal jsi:

>Na druhou stranu jste neobjasnil, proč vzdělaní lidé obvykle na konspirace a spiknutí nevěří, zatímco davy prostých lidí jsou ochotny na tyto teorie přísahat. Proč je tomu tak?
----
Hraješ si zde na pitomce Vojto a právě proto ses zapomněl přihlásit a jak vím, tak se ti to zatím ještě nestalo. A co se týče té oficiální teorie? Tam už je tolik děr, že to absolutně žádnou vodu neudrží. Ale o tom s tebou Vojto nemíním diskutovat. Znám tvuj názor a tak si klidně obhajuj neobhajitelné.

188746

19.04.2009 03:51

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

[velký smích] [mrknutí jedním okem] Pan google, já už mám Vojtu natolik prokouknutého, že ho poznám i v anonymním rouchu. I do té palice mu vidím, ale bohužel... samá sláma. [chechtot] [chechtot]

188748

19.04.2009 16:34

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Mirda 24.?.?.?

Kde je pravda?
--------
Já si myslím, že pravda bude v tom posledním. Náckové nejsou náckové a kdo tvrdí, že jsou, tak neví nic o nacismu a kdo ho vyprovokoval.

188801

19.04.2009 16:47

Erik Sedláček osvobozen

Meč má dvojí ostří....

Mirda 24.?.?.?

Jak židovské organizace v Kanadě bojovaly za svobodu projevu.

Na podrobnosti si již nepamatuji, ale není to podstatné. Jedná se o princip. Kdyby měly volby něco změnit, tak se volby zruší a ani "demokratická" země, jako je Kanada, není výjimkou. Takže krátce po nominaci, kdy se kanadský ministerský předseda Steven Harper pohodlně uvelebil v křesle nejvyšším, stalo se něco "neobvyklého". Stalo se něco, co se nikde jinde ve světě nemůže přihodit. Začaly okolo něho tancovat židé. Kanadská židozednářská organizace B'nai B'rith si pozvala Harpera na své výroční zasedání a obdarovala ho svojí pohostinnou a vřelou náklonností. Harper byl celý bez sebe a jako rozčepýřený krocan s hubou od ucha k uchu začal všem přítomným děkovat a potřepával si s každým rukou. No a je to...kamarádství až za hrob. Poté, s naprosto vážnou tváří všechny přítomné v sálu ujistil slovy: "Kanada plně podporuje Izrael a napadení Izraele je považováno jako útok na Kanadu. Jakákoliv kritika Izraele je projevem antisemitismu". A tak se také stalo.

Lidé čekající v obchodě ve frontě na pokladnu si při rozhovoru se sousedem začali přikládat ruku ke koutkům úst a šeptem debatili o politické situaci v zemi. Slovo "žid" se stalo vulgarismem. Ochočený Harper zašel až tak daleko, že poslušně zavedl v Kanadě židovské zákony proti nenávisti, tzv."Hate Laws". A jak už to v životě chodí, meč má dvojí ostří. Krátce po té, co židovský plátek ve Vancouveru uveřejnil článek hýřící silnou, nevkusnou a urážlivou kritikou muslimské menšiny, byla na vydavatele novin vznesena soudní žaloba za urážku na cti. Máme přece zákony proti nenávisti a ty platí pro všechny (!!!) V kanadských mediích nastala rozohněná debata o principech svobody projevu a samotní židé - na svoji obhajobu - začali prosazovat svobodu projevu jako základní principy demokratické společnosti. Co si budeme namlouvat, židé mají talent a co je dobré pro společnost, to židé dokáží prosadit. A tak se stalo neuvěřitelné - v Kanadě máme opět svobodu projevu.

Z toho plyne poučení pro vás, vážení diskutující. Především všichni ti ukřivdění s vypěstovaným pocitem méněcenosti. Ať si říká kdo chce, co chce...s tím se už budete muset smířit. Máme přece demokracii a k tomu patří i svoboda projevu. Co nechcete, aby se činilo vám, nečiňte tomu druhému. Chce to hodně vzájemné tolerace a u mnohých i hodně sebezapření, ale věřete mi, lze toho dosáhnout. Ještě pár slov k Erikovi Sedláčkovi. To, co se Ti Eriku přihodilo, svědčí o tom, že v českém národě je něco hodně prohnilého. Jsi u mne hrdina a zapsal ses do dějin národa. Bojuj a nenech se odradit. Více takových, jako jsi Ty, Eriku a hodně štěstí v dalším podnikání.

188802

19.04.2009 17:20

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Mirda 24.?.?.?

>Pokud mluvite o Versailleske smlouve,tak jiste ,Nemecko bylo vyprovokovano,ale to neobhaji ofenzivni valku kterou pak Hitler vedl...
-----------
Ano, přesně tohle jsem měl na mysli a další jiné strategické tahy, kdy "spojencema" naplánovaná válka se musela nějak uskutečnit. Na Versaillské "mírové" konferenci se už zadělávalo na tu válku další, na tu II.světovou. Začlenění Sudet do území Československa, byl jeden ze způsobů, jak vyprovokovat válku, o což se i prezident Eduard Beneš tehdy pokusil v r.1938. Nevyšlo to. "O nás, bez nás" na Minichovské mírové konferenci jsme to vzdali bez boje. Někdo to nazývá mnichovská zrada, ale Němci si do Sudet přišli pro to, co jim historicky patřilo. A prozíravě - válka z toho nevznikla. Proto se začalo s přípravou provokací ve východním Prusku, které rovněž bylo na Versailské konferenci anexováno se záměrem vyprovokovat válku.
Pastiňáku, jsme tady s tímto mimo téma, tak až k tomu bude příležitost.

188809

19.04.2009 19:50

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

Vojto, už tvoje samotné označení oponentů, že nemají dostatečnou inteligenci, aby mohli něco obhajovat, to bych zase já osobně mohl nazvat napadání oponentů. Tohle byla tvoje otázka, abych ti objasnil, proč tomu tak je. To nepopřeš. Když někdo ze zastánců oficiální teorie začne mávat "přesvědčivými" důkazy agentury NIST, ke kterým se už oni sami vyjádřili slovy, že se při průzkumu dopustili nepřesností a já bych to ještě doplnil - záměrně vynechali podstatné důkazy. Rozhodně bych tedy nemohl prohlásit, že tito oponenti oplývají nadměrnou inteligenci. Spíše naopak. Možná to sám nevidíš, proto jsem to nazval hňupoviny.

Proč se nepodíváš na mnou uvedené odkazy a zkus se nad tím zamyslet? Možná až potom budeme my dva schopni si podebatit, jak se věci udály? Tebe to však nezajímá a plácáš tady jízlivé dotazy. Mrkni se na tohle a potom se ozvi.

188827

19.04.2009 19:55

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>A jak se mistrně ten muslimský pilot vyhnul všem kamerám...
-----
To se dá natrénovat. [chechtot] [chechtot]

188828

19.04.2009 22:40

Erik Sedláček osvobozen

RE: Meč má dvojí ostří....

Mirda 24.?.?.?

>...Už u soudu jsem v závěrečné řeči řekl, že tento systém politickou opozici zavíráním do kriminálu nezničí a pravdu už vůbec ne.
--------
Za ta léta se ale vůbec nic se nezměnilo. Bolševický režim za totality dělal to samé a jak lze pozorovat, nastává další totalita a zdá se, že ještě horší. Pod vedením jiných a horších idiotů. Když si vláda není jistá v kramflecích a zakrývá své podvody a jiné pumpárny, tak jí zůstává jediný způsob, jak se udržet u moci. Vyvoláním strachu, zavedením totality a zavíránim "nepohodlné" opozice do kriminálu. A to jsme si mnozí z nás mysleli, že Velká sametová bude nový milník ve vývoji demokracie a svobod člověka v Evropě. Ouha...jaký omyl(!!!)

>Třeba budu mít nějakou "nehodu", ale to je asi tak to jediné, čím by mě mohli zastavit [mrknutí jedním okem]
-------
Rothschildova soukromá armáda a služebníci sionu (Mossad) jsou všeho schopni, ale jak lze pozorovat ve zdejší diskuzi, tak msta může přijít odkudkoliv. Nenávist mezi "svými" je nejhorší nepřítel. To jsou ti, kteří sice hovoří stejnou řečí, ale pohybují se na opačné straně barikády. Proto hodně štěstí [mrknutí jedním okem]

188840

19.04.2009 23:01

Erik Sedláček osvobozen

RE: Zajimava zprava z dnesniho disku

Mirda 24.?.?.?

Tady z toho je vidět, kdo ovládá OSN. Právě proto byla OSN založena a to už od samotného počátku - jako jedna světová vláda. Co naplat, když se ještě někteří zástupci jiných států snaží o nápravu, ale hlavní slovo má Izrahell. Barack Hussein Obama je jenom takový ulísaný poslušný pudlíček na klíně sionismu.

Líbí se mi tvoje příspěvky, Latinče, ale jenom malé upřesnění:
>...Bylo by zajimave slyset hlasy z anti-rasistickeho klubu pratel "S Izraelem & USA na vecne casy, a nijak jinak!", ci od anti-rasistu z Antifa, J.Z., Prazaka, ci Pastinaka, Bena Hura, Kuliska (zenateho za chazarskou judaistku)....
-------------
Pastiňák shrnuje a Kulíškovi to shrnuje jeho žena (chazarská judaistka). Ostatní přátelé Izrahellu už nemají co.

188841

20.04.2009 01:32

Erik Sedláček osvobozen

RE: Schrňme si.

Mirda 24.?.?.?

>...Před 50 lety všichni věřili , že Katyň udělali nacisti. Vždyťse k tomu přece v Norimberku PŘIZNALI.
------
Tohle se pokusím doplnit tím, co jsem se dočetl studiem historických událostí. Kdo se k tomuto zločinu přiznal, byl bez soudu odsouzený Rodolf Hess (šarži a funkci si nepamatuji). Přiznání bylo již napsáno a Hess byl mučením nucen tento již vyplněný formulář podepsat. Dlouho vzdoroval. Mučení se stupňovalo a Hess upadl v bolestech několikrát do bezvědomí. Vzkřísili ho studenou vodou, aby mohlo mučení pokračovat. Ani kopáním vojenskou botou do genitálií, až do úplného rozdrcení, se Hess nenechal zlomit. Až teprve vyhrožováním o vyvraždění jeho rodiny Hess podepsal. On sám dostal trest smrti oběšením.

Skuteční pachatelé této masové genocidy u Katyňského lesu (přes 20 tisíc lidí) byli zločinci z NKVD. Byla to jejich metoda likvidace polské inteligence a výsokých vládních a vojenských hodnostářů a také jako obvykle zabavování jejich majetků a domů. Co je zajímavé na tomto dramatickém příběhu je skutečnost, že to byli samotní Němci, kteří se zúčastnili odkrývání masových hrobů a to na upozornění jednoho mladíka, který tuto vyvražďovací akci z povzdáli pozoroval a věděl, kde se společné hroby nacházejí. Polsko bylo napadeno současně Rudou armádou z východu a Wehrmachtem ze západu, přičemž Poláci vítali Němce jako ovoboditelé. Lidé jásali v ulicích a házeli na "fašouny" náruče květů, že už se konečně zbavili vrahounů z východu. Tohle je všechno zdokumentováno v dobových fotografiích a kopiích originálních dokumentů z průběhu odkrývání hrobů, vyšetřování a identifikování pozůstatků zavražděných.

188851

20.04.2009 02:11

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Mirda 24.?.?.?

>...zde bych to Mirdo poopravil...
---------
Méďo, netroufám si dělat ti oponenta. Tvoje historické znalosti sahají do velkých hloubek - až do královských propletenců - a já se do tak hluboké vody nerad pouštím. Alespoň tedy něco o těch vytvořených hranicích po první světové válce. Národnostní skupiny v Rakousko-Uherské říši byly docela pěkně promíchány, ale stále se považovalo území většiny tam, kde ta většina jako národnostní celek po celá staletí pobývala. "Uzákoněné" hranice Československa po první světové válce Sudety nezahrnovaly. Až teprve na "mírové" konferenci ve Versailles v květnu 1919 se rozhodlo, že Sudety, přestože tam žila německá většina, budou přiklepnuty k Československu. Co potom následovalo s německou menšinou v Sudetách (obrovské diskriminace atd.) nasvědčuje o tom, že toho mělo být později zneužito k rozpoutání další války a to za vehementní snahy zednáře E.Beneše. Znám podrobnosti, ale jsme tady pod článkem o Sedláčkovi, takže já zmlknu.

188855

20.04.2009 05:04

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>Jak je možné nevidět, že tato židovská mafie, která se za "totality" soustředila v KSČ se pilně přeorientovala na "demokraty"?
-------
S tím se dá souhlasit, ale stále ještě mi chybí pár kamínků do mozaiky skutečného obrazu. Možná opravdu něco nevidím? Jak se zdá, máte o tom přehled a proto, pokud možno, žádám o doplnění. Napsal jste:

>To žádní "převlíkačí kabátů" nejsou! Ti vždycky byli, jsou a budou členy neskutečně silné české židovské mafie. A ta to měla v rukou od založení republiky až do teď. Od "tatíčka Masaryka" až po tu dnešní sebranku.
--------
Já jsem v tom žil a tak si moc dobře pamatuji, že to tehdy nebylo to samé jak se to vykristalizovalo až po Velké sametové revoluci. Co si pamatuji, tak tehdy se žádný židovský element ve straně a vládě i na vysokých funkcích v průmyslu neprojevoval. Slova jako "antisemitismus" a uzákoněný holocaust pod ochrannou značkou chyběla ve slovnících a v učebnicích.

Jak si to vysvětluji já? V KSČ musely být dvě, na sobě nezávislé složky. Jedna byla pod dohledem Moskvy (Gustáv Husák, Vasil Biľak, Miloš Jakeš a jiní) a ta druhá, v té době zatím ještě bez vlivu na politický směr strany, to byli agenti CFR infiltrováni do KSČ a pravděpodobně - jak tvrdíte - většina z nich byla ta židovská mafie. U Lubomíra Štrougala nemám doposud jasno kam ho zařadit, zda-li ke "tvrďákům" ovládaných Moskvou a nebo k té CFR mafii? Ta první skupina "tvrďáků" každopádně neměla nejmenšího tušení o záměrech té skupiny druhé. Navzájem spolu sice spolupracovali, ale v souladu se stranickými principy. Nikdo z nich nevybočil. Až teprve v roce 1968 při přípravě politického převratu, který se vyhrotil v invazi vojsk Varšavské smlouvy.

Například taková Charta 77(?) Charta musela být pouze mafiánskou záležitostí na tajnou přípravu kádrových záloh fingovaných disidentů. "Tvrďáci" byli naopak v přesvědčení, že je to sice léčka, ale na vychytání skutečné opozice. Zálohy pro "převrat", jako např. fingovaný disident V.Havel, byl mafií připravován k pozdějšímu použití a to bez vědomí "tvrďáků", ale se značnou mediální propagandou v převlečení skutečného disidenta. O prognostickém úřadu pro výrobu budoucích kádrů pochybnosti mít nemusíme, ale o jeho pravé podstatě neměli tehdy "tvrďáci" nejmenšího tušení. O této skutečnosti mám důvěryhodné informace přímo od pramene (z rodiny) a proto nemám žádné pochybnosti, že v samotné vládě KSČ existovala tajná opozice, ale samotná vláda u moci o ní nevěděla.

Tohle by ovšem vyvracelo vaše tvrzení, že to ta žido-mafiánská vláda měla celé pod kontrolou od založení republiky až po teď. Očekávám reakci k doplnění od kohokoliv. Nejedná se mi o prosazování názorů, ale o zjištění skutečných okolností.

188861

20.04.2009 07:07

Basilejská věž: Tajný plán pro světovou měnu

Další stupínek k NWO.....

Mirda 24.?.?.?

Silně pochybuji, že bude moje přání vyslyšeno, ale já bych to nechal po staru. Tak jak se píše v článku:

Aplikací Státní teorie peněz (která předpokládá, že suverénní stát má možnost tisknout vlastní peníze), kterákoliv vláda může financovat všechny své potřeby k udržení plné zaměstnanosti a bez inflace svou vlastní měnou.

A rovněž souhlas s tímto:
Liu si všiml, že je to vlastně ironií, neboť rozvojové země s vlastním nerostným bohatstvím ve skutečnosti nepotřebovaly zahraniční kapitál, který je chytil do pasti dluhů ve prospěch zahraničních věřitelů.
------
Tohle je záludná strategie Světové banky. Vyhlédnou si rozvojovou zemi s nerostným bohatstvím, nabídnou spolupráci v těžbě, s tím spojenou výstavbu infrastruktury a dalších "nezbytných" zařízení. Např. vodárnu, elektrárnu, hotely, ubytovací jednotky pro pracovníky atd. a samozřejmě také finanční investiční kapitál na bezkonkurenčně nízký úrok, plus další podmínky. A v tomto je ten háček. Úrok je skutečně ten nejnížší (což je to lákadlo), ale do podmínek patří: Z půjčky se financuje všechno, co je spojené s výstavbou a další nepředvídané náklady.

Světová banka zajistí své jednatele, pracovníky, technologie, mechanizaci (stroje k výstavbě) a také materiál na výstavbu a to vše za přemrštěnou cenu. Jakmile se těžba a nebo výroba rozjede, část zisku připadne na splácení půjčky a větší část zisku jde do kapes pracovníků Světové banky po celou dobu, dokud je co těžit a nebo vyrábět. Nemusím snad ani připomínat, že ta finanční částka, která zůstane rozvojové zemi je vypočtena tak, aby země půjčku nikdy nesplatila a bude nanejvýš schopna splácet pouze úroky. Nic víc. A tímto se zadluží donekonečna i po případném ukončení výroby a nebo těžby. Tak tomuhle říkám zlodějna nejvyššího stupně.

188864

20.04.2009 08:13

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>...ten rébus se dá rozluštit v tom případě, když přijmeme myšlenku, že celý komunistický blok byl ve skutečnosti po celou tu dobu čtyřiceti let jako experiment zavedení NWO tajně řízen americkou (či spíš jinou) oligarchií z Washingtonu...
------------
Tuhle myšlenku mohu samozřejmě příjmout, až na několik výhrad.
Jinak díky za reakci, paní Jarmilo. S tím Havlem to je pochopitelné. Židozednář a člen Pen-Klubu V.Havel byl vypěstován jako náhradník k převzetí funkce prezidenta a další židozednář Gorbačev alias Kohen ho schválil. Ale stále mi ještě nesedí myšlenka, že celá vláda tehdejšího Československa v tom tajném plánu zavedení NWO jela celou tu dobu společně jako jeden muž. Právě naopak. Mám přesvědčivé informace, že nikoliv. Z mnoha různých zdrojů jsem se dočetl, že se komunismus východního bloku postavil proti plánům Washingtonu, potažmo klanu mezinárodních bankéřů na vytvoření jedné světové vlády a to už od vlády Stalina. Další důvěryhodné informace mám o tom, že ne všichni členové vlády byli zainteresováni do skutečné podstaty Charty 77, tzn., že neměli tušení o pěstování V.Havla pro budoucí plány s rošádou. To jsou ti "tvrďáci", jak jsem je nazval v mém předchozím příspěvku. Zatím tedy ještě tápu a počkám si na případné další reakce.

188870

20.04.2009 08:27

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>Clovek uz nevi komu by mel verit...
--------
Rejpale nevěř nikomu a ničemu [chechtot] [velký smích] Ale teď vážně. Znáš to přísloví: "Udržuj si kamarády nablízku, ale nepřítele ještě blíže". Je to osvědčená strategie. Takhle máš možnost pozorovat, co se vaří k večeři u protivníka. Proto Putin navrhl amíkům spolupráci na výstavbě a provozu radaru v ČR. Rothschild tohle provádí přes svoje agenty financováním obou stran konfliktu. Čím déle se válka protáhne, tím více peněz. Plus úroky navíc.

188873

20.04.2009 20:43

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

>Hlavne me zaujalo tohle: Bojím se toho, čím budeme muset všichni zaplatit to drastické potlačení dějin, to kruté a zbytečné zahnání života kamsi do podzemí společnosti i lidské duše, ten nový a násilný „odklad“ všech možností aspoň trochu přirozeně – jako společnost – žít. Václav Havel Gustávu Husákovi, 1975
------------------------
Rejpale, a teď svými slovy...čím tě to zaujalo?

188922

20.04.2009 20:46

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

Bolševickej, díky za odkazy. Našel jsem co jem hledal. Ozvu se s tím paní Jarmile.

188923

20.04.2009 21:06

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>...Ta situace se zdá složitá a zamotaná pane Mirdo...
----------
Kdo hledá najde. Už jsem přečetl na stovky článků popisujících historické události, ale všechno od zahraničních autorů a v angličtině. Něco bylo i z odtajněných i neodtajněných archivů KGB a CIA, což stále ještě čtu na pokračování. Vše se téměř shodovalo a navzájem prolíná a podporuje. Moje životní zkušenosti, selský rozum plus přečtené informace mi pomohly k vytvoření mého názoru, který tady čas od času prezentuji.

Našel jsem tady v diskuzi ODKAZ a teď to nechám na vás, paní Jarmilo. Dejte vědět, co si o tom myslíte a jak to tehdy vlastně bylo?

188925

20.04.2009 21:32

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: dodatek panu Bartoškovi a jiným

Mirda 24.?.?.?

>[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Dobře se snažíte, soudruhu...
-----------
On musí. Je to jeho zaměstnání. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

188928

20.04.2009 22:07

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

Vojto zatím jsi mně neodpověděl, co si myslíš o tom videu a o těch dalších odkazech? Nemusíš se hned ozývat. Já ten pocit moc dobře znám. Jakmile se člověk konečně dopátrá pravdy, tak je to silně šokující poznání. Jenom to nehltej plnými doušky, může tě to položit. Pěkně postupně. Každý týden jeden článek a chodit často na procházky. Dej vědět, jak jsi dopadl?

188934

20.04.2009 22:35

Erik Sedláček osvobozen

RE: tak toto ne

Mirda 24.?.?.?

Díky Méďo. Uschováno a až výjde čas, tak to projdu. [mrknutí jedním okem]

188935

20.04.2009 22:46

Erik Sedláček osvobozen

RE: Zajimava zprava z dnesniho disku

Mirda 24.?.?.?

[chechtot] [velký smích]

188937

21.04.2009 04:16

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>Pozor! Máte tendenci vkládat oponentovi do úst slova, která nikdy neřekl. Rozhodně odmítám tvrzení, že komukoliv upírám dostatečnou inteligenci. Ve svých příspěvcích v tomto vláknu hovořím výhradně o vzdělání.
------
No tak, Vojto. Nemám tendenci, opravdu nemám. [chechtot] [chechtot] Nechtěl jsem se vracet zpět k celé diskuzi a tak jsem se vyjádřil slovem, které mi utkvělo v paměti. Začínáš však slovíčkařit a jelikož tedy hovoříš skutečně o vzdělání, tak ti otevřeně řeknu, že je to ještě větší hovadina, než posuzovat druhého mírou inteligence. Jak ty můžeš vědět, kolik má kdo z diskutujících na stěně v obyváku zarámovaných diplomů? Tady jsi to malinko přehnal. Ale zpátky k tématu.

>Video z Vašeho odkazu jsem vydržel sledovat asi 30 minut. Těšil jsem se na nějaký skutečný důkaz. Otevřeně přiznávám, že ani mě oficiální vyšetřování 9/11 nenadchlo.
----------
Vojto, chce to trpělivost. Když tě unavil jeden odkaz, odpočiň si a podívej se na jiný. Nechal jsem jich tam několik. I od jiných diskutujících. Nevzdávej to...jsi na dobré cestě poznání.

>Ovšem jsem zklamán. Viděl jsem prezentaci, užívající mnohokrát shlédnuté záběry, jako podklad k emotivnímu komentáři. Ten opakovaně vtloukal posluchači do mozku slovo demolition. Za těch třicet minut jsem je slyšel snad tisíckrát. Přesně dle zásad dobré propagandy.
-----------
Nediv se. Mainstreamová propaganda vytvořila lidem mozkový krunýř a ten se musí prolomit.

>Dodnes se nenalezl jediný, na smrt nemocný člověk (nebojící se následků svého svědectví), jež viděl ty kolony kamionů, přivážející tisíce tun nějakého podezřelého materiálu?
-----------
Tohle rozdělím na dvě části. Kolik se již ozvalo známých lidí z politických kruhů a mezi celbritami, kteří otevřeně promluvili? Kteří otevřeně zpochybnili oficiální příběhy o arabských teroristech s kudličkami na krabice? Byly dokonce vzneseny dotazy před US kongresem na obnovení vyšetřování, ale NEZÁVISLÉHO vyšetřování. Stalo se tak i v kanadském parlamentě. Jistě, lidi mají obavy o ztrátu zaměstnání a sám jsi to napsal (na smrt nemocný člověk), to znamená, že si jsi asi vědom následků, za takové dotazy. I tohle by snad mohlo být důkazem, že s oficiálními příběhy není něco v pořádku? Nemyslíš?

A teď tu druhou část: Nikdo si ničeho nevšimnul . To je právě ten problém, že tebe to "nezajímá". Už to zde v diskuzích bylo uvedeno, ale v jiném článku na stejné téma. Pro tebe to však zopakuji. Předpokládám, že je to legitimní dotaz a nikoliv pouhá provokace. Morris Bush byl šéfem bezpečnostní agentury ve WTC a to jméno není náhodné. Kanceláře v budovách WTC nebyly plně obsazeny (pronajaté) a od února téhož roku se prováděly rozsáhlé renovace. Údajně na odstraňování tepelné azbestové isolace, jelikož to nevyhovovalo zdravotním předpisům. D...

Automaticky kráceno

188957

21.04.2009 04:25

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Dokončené poschodí se obsadilo lidmi z jiného poschodí, kde se pokračovalo v renovaci. Znamená to tedy, že celé jedno poschodí bylo jedno po druhým uzavřeno. Údajně každé sedmé poschodí. Tím pádem to nemohlo ani vzbudit pozornost, neboť výtah tam v pracovní době nezastavoval. Jak vypovídá jedna pracovnice: "Celé jedno poschodí o patro výše bylo uzavřeno a bylo tam slyšet neustále bouchání". Chápu, není to důkaz, ale ta možnost a utajení tam rozhodně je. Tohle je v podstatě i odpověď na tvůj následující dotaz:
>Nikdo si na svém pracovišti nepovšiml, že část stěny byla přes noc či přes víkend odstraněna a pak znovuobnovena? Nebo se ty výbušniny do těch budov dostaly zázrakem? Následující dotaz:

>Nikdo si po kolapsu budov neodnesl nic domů? Malý kousek materiálu, jehož analýza by nade všechny pochybnosti prokázala ... ?
------
Vojto, tohle snad nemyslíš vážně? Lidi asi měli více starostí jak si zachránit život, než sbírat suvenýry, nemyslíš? Z těch zraněných lidí jistě nikdo netušil, že je ta tragedie provedena jako záminka k válce proti vymyšleným teroristům a následně záminka k nastávající válce v Afganistanu a v Iráku.

>Vůbec nepochybuji, že přednášející věří tomu, co říká. Nepochybuji ani o tom, že jeho slovům věříte i Vy. Já mám s vírou problém. Dávám přednost skutečným důkazům. Zatím jsem však slyšel sice zanícená, ale stále jen slova. Opět ztráta času.
-------
Vojto, ale to bys ty skutečné důkazy musel hledat sám. Maistream ti je nepředloží. V jednom z mých odkazů je video, kde je ukázáno 95 procent informací, které se dostaly ven při živém vysílání hned během události a druhý den se to ve vysílání už neobjevilo. Proč asi? TADY to je. Jsou tam na konci záběry z tiskovky, kde se G.W.Bush málem psychicky zhroutí, jak se zamotává do vlastníc lží. Tohle už samo o sobě by mohlo stačit jako přesvědčivý důkaz. Také si přečti něco z TOHOTO článku. Samozřejmě, pokud to ovšem myslíš vážně.

188958

21.04.2009 06:52

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Tak jsem napsal prof. Harritovi

Mirda 24.?.?.?

>...Díky takovým jako jste vy, můžou dodnes existovat války. Ale všechno špatné je na něco dobré. Z hlediska budoucnosti, jsou vám podobné životní formy vyhynulým druhem.
---------------
Pěkně a výstižně jste to napsala, paní Heleno. Po zavedení internetu si "mocní" (nemocní) tohoto světa uvědomili, že jim svoboda slova na internetu odhalí ty jejich zákeřné plány a rozjela se internetová (kybernetická) válka. Prachy na to mají z naších daní a to, co si nakradli. Proto nemají potíže najmout si celou armádu kybernetových vojáků. Objevily se články plné dezinformací a do veřejných internetových diskuzí nasadili provokatéry k odvádění pozornosti a k vyvracení pravdy.

Tuto strategii můžete pozorovat i ve zdejší diskuzi. Kdykoliv se na Zvědavci objeví nějaký "choulostivý" článek, hnedle se sem nahrnou další posily, jako třeba nyní Brázdil a Toman. Jsou to lidé, kteří mají tu svojí kóšer ideologickou motivaci a proto jsou ochotni zapřít i ten nos mezi svýma ušima. Mají to v pracovní náplni a tak za peníze prodali svoje svědomí a morální zásady, pokud něčím takovým vůbec někdy disponovali. Když použiji přísloví: "Pero je mocnější než meč", tak jejich úmyslné a soustavné lži, vymikající se mnohdy jakékoliv logice už znamenají podrážení nohou, aniž by si tito lidé uvědomovali jejich vlastní ubohost. Podvod a lži jsou jejich povoláním a přesto, po splnění svého úkolu, odcházejí s pocitem dobře vykonané práce. Je to přece jejich kóšer ideologická motivace.

Hledání důkazů je nezajímá. Od toho zde nejsou. Mají však jiný a to velmi podstatný přínos ve veřejných diskuzích, aniž by si to sami uvědomovali. Jednak motivují ostatní čtenáře při odhalování a hledání pravdy a zadruhé, svojí usilovnou prací v podstatě ukazují prstem na skutečného viníka. Právě se jim podařilo v této diskuzi úspěšně prokázat, že přestože vláda Spojených států o útocích předem věděla, nemohl to být "inside job".

188967

21.04.2009 08:06

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Spytihněv iluminát se taky dostavil

Mirda 24.?.?.?

Spytihněve hlavu vzhůru. O nastolení NWO se ti parazitičtí psychopati snaží už téměř sto let a doposud se jim to nepodařilo. Já vím, technologie poslední dobou značně pokročily. Hrají proti nám a v jejich prospěch, ale nezapomeň na jednu důležitou věc. Jsou tady nejen fyzikální, ale také přírodní zákony akce-reakce a ty platí všude na zeměkouli. Příroda (pro někoho Bůh) to tak nenechá. Možná to bude znít jako v pohádce, ale všechno špatné se v dobré obrátí. Stačí jenom sledovat vývoj politické situace a jakoby "náhodou" se vždy oběví něco, co přináší nové naděje. Podívej se třeba na počátky tohoto století. To tzv.nové americké století, kdy se má vytvořit NWO. Taková náhodička. Jako z udělání tu máme internet a můžeme si všechny ty jejich lumpárny sdělit a probrat. Čím více lidí pozvedne hlavu, tím snadněji se dá najít řešení. Ti schopnější z nás se postaví proti a vytvoří opozici. Plánovaná cenzura internetu dala podnět k vytvoření organizované skupině bojovníků cenzuře zabránit. Finanční krize dala podnět ke vzniku místní měny. Nesmyslné války vyvolávají bouřlivé demonstrace a kupodivu i tohle se setkalo s úspěchem. Např.kanadský PM S.Harper už začíná veřejně pochybovat, má-li vůbec význam pokračovat ve válce v Afganistánu. Je toho mnohem víc na co lze poukázat, ale jsme mimo téma. Takže ještě jednou, příteli Spytihněve...hlavu vzhůru. [mrknutí jedním okem]

188970

21.04.2009 09:31

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

S tou první kapitolou hýbat nemusím, ta sedí. Mně se spíše jednalo o potvrzení toho skrytého antisemitismu, což uvedený článek bezesporu dokazuje. Takže, přestože byl Brežněv židovského původu, sám se snažil o vyloučení židovského vlivu ve vedení strany a vlády. Alexander Dubček nebyl žid a rozhodně tedy nebyl ani svobodný zednář, alespoň to tvrdí jeho syn MUDr.Pavol Dubček v dalších odkazech v uvedeném článku. Celá rodina byla katolicko-evangelického naboženství (křesťané). Brežněv si dal podmínky, že se Dubček musí zbavit Smrkovského a Kriegla, takže Dubček byl definitivně zneužit k připravovanému převratu roku 1968 a neměl o tom nejmenší potuchy a jelikož byl mezi lidmi stále velice populární a docela jistě by ho lidé volili za prezidenta, proto musel zemřít při té fingované autonehodě. V tomto se také shodneme. Jenom drobná oprava. První schůzka skupiny Bilderberg byla v roce 1954. Teď ale nastane menší změna.

Zdalipak víte, paní Jarmilo, která skupinka lidí byla nejvíce zainteresovaná na tom Pražském jaru? Nebudu se zabývat úvahou, co by bylo lepší a nebo horší, kdyby se to podařilo? Jedná se mi jenom o potvrzení pravdivých historických událostí. To, co pan generál v televizi vyprávěl o cvičení vojsk Varšavské smlouvy, je sice pravda, ale to jeho znepokojení mi tam už nesedí. My jsme totiž byli rovněž součástí Varšavské smlouvy a to cvičení bylo společné, včetně Československé lidové armády. Navíc bylo svoláno jako reakce na podobné cvičení vojska NATO v pohraničních oblastech NSR. Tohle by mi zase mohlo potvrdit doměnku, že Východ a Západ si spolu nehráli jen tak na vojáčky, jako taková iluze pro lidi (jak tady kdysi tvrdil Deek), ale situace byla natolik vážná a napjatá, že stačil jeden chybný krok a vypukla na našem území válka a pravděpodobně třetí světová. Velitelé armády NATO čekali na nepatrný vnitřní odboj, ve smyslu, že se vojensky bráníme a byly šupem ve vnitrozemí. To měl být povel k zásahu, jinak si to nemohli dovolit z důvodů tehdejších mezinárodních zákonů, týkajících se vojenské intervence. Takže tak to bylo a bylo namále. A na základě tohoto stavu si Sověti potřebovali upevnit svoje pozice ve své sféře vlivu, proto nastala ta trvalá okupace až do roku 1989. Kterým směrem se ubírá další vývoj, nechám na osobní úvaze.

188976

21.04.2009 10:17

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

Já jsem se jenom zeptal, co tě tolik zaujalo na tom Havlovém prhlášení a ty mlčíš. Myslel jsem si, že ty už víš, že Havel je bezpáteřní darebák a že už s ním téměř nikdo nemluví. Ani Dáša Veškrnová ho už nemůže vystát. Naše dějiny se sestávají ze dvou omylů. Založení Československa (1918) židozednářem Masarykem na příkaz Woodrow Wilsona (Rothschildova loutka) a na jeho zrušení roku 1989 a to podvodem a za spolupráce Havla. Bolševismus komunistické totality vystřídal židobolševismus totality NWO. Tady to máš a na to pivo si spolu stejně jednou zajdem. A když mi jedno nekoupiš, tak dostaneš po té papuli, jak si o to říkáš o příspěvek níže. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

Málem jsem zapomněl. Ještě ti dlužím odpověď, co dělá Obama na Kubě? Jistě víš, že Amerika uvalila na Kubu ekonomické embargo a to už trvá několik desetiletí. Žádnou revoluci vedoucí ke změně režimu to nevyvolalo, ani Fidela se jim nepodařilo sejmout (devět neúspěšných pokusů). Američané se tedy rozhodli to embargo ukončit a začít s Kubou obchodovat. Potřebují si zajistit odbytiště krámů "Made in USA", levnou pracovní sílu a nabídnou kubáncům "výhodné" půjčky Světové banky na rozvoj průmyslu. Takhle se jim alespoň jiným ekonomickým způsobem podaří Kubu zničit.

188978

21.04.2009 20:50

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

>Pravý důvod je v tom, že Kuba doslova plave na ropě.
----------
Pravda, zapomněl jsem to uvést. Stejná situace je s Venezuelou, ale ten politický převrat - za usilovné pomoci CIA v roce 2002 - jim nevyšel a tak hledají jinou strategii.

Jindro: díky za kompliment.
Relpale: kde jsi byl celou tu dobu?

189030

21.04.2009 21:02

Basilejská věž: Tajný plán pro světovou měnu

Tomáš Baťa....

Mirda 24.?.?.?

Přelom hospodářské krize? Nevěřím v žádné přelomy samy od sebe. To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu. Mravní bída je příčina, hospodářský úpadek je následek.

V naší zemi je mnoho lidí, kteří se domnívají, že hospodářský úpadek lze sanovat penězi. Hrozím se důsledku tohoto omylu. V postavení, v němž se nacházíme, nepotřebujeme žádných geniálních
obratů a kombinací. Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku.

Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující, dělat to, co nás pozvedlo z poválečné bídy, pracovat a šetřit a učinit práci a šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání.

Máte pravdu, je třeba překonat krizi důvěry, technickými zásahy, finančními a úvěrovými ji však překonat nelze, důvěra je věc osobní a důvěru lze obnovit jen mravním hlediskem a osobním příkladem.

Výrok Tomáše Bati z roku 1932

P.S. Přišlo mi to poštou od kamaráda. Díky Matej.

189032

21.04.2009 23:52

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

Mirda 24.?.?.?

>Za poskytnuté informace děkuji. Vše, co jste uvedl a ještě mnoho dalšího najdete také třeba zde [na Wikipedii]. Včetně desítek odkazů na prameny.
-----
Proběhl jsem si odkaz na Wiki a kupodivu, už se ani tolik nezatlouká. Dokonce tam i připouští, že budova č.7 byla stržena záměrně a nikoliv, že se sešoupla dolů jen tak sama od sebe, jak propaganda protlačovala původně . Jak vidíš Vojto, pravda pomalu leze na povrch. "Odborníci" z NIST připouští nedostatky jejich vyšetřování, John Kerry otevřeně prohlásil, že sedmička byla stržena řízenou demolicí atd.atd.

V té Wiki jsem si všimnul, že to jméno Bushova bratra není Morris, jak jsem uvedl, ale Marvin. Nebyl to záměr, ale zapracoval pokročilý věk a za to se omlouvám. [velký smích] Jak píšeš, možná budeme oba překvapeni a tak to nechme tady u toho. Já už tak nějak tuším, co lze očekávat, kdežto ti, kteří bláhově věří propagandě a žijí v iluzích, ti rozhodně budou překvapeni. Tebe v to Vojto nepočítám a díky za debatu a inspiraci.

189059

22.04.2009 04:05

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, ptas se me REJPALA?
----------
Ano, byl to překlep a nevšiml jsem si toho. Proč se ptám? Bylo tady na Zvědavci množství článků o Havlovi a tak jsem si myslel, že jsi obeznámen. Proto jsi mne překvapil, že se Havlovi obdivuješ.
>dostal jsem vypoved(z nedostatku prace) a tak mam na psani vice casu [mrknutí jedním okem]
-----------
Snad se poštěstí a něco se najde? Ať ti to výjde.

189078

22.04.2009 14:49

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: DOPORUČUJI TOTO VIDEO

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, jen tak pro objasnění. V době útoku na WTC byla FoxNews TV neutrální a proto se tyto informace dostávaly na veřejnost v nepřefiltrované podobě. Reportéři otevřeně odhalovali napojení Izraele a agentů tajné organizace Mossad na provedení holocaustu ve WTC. Uniklo toho poměrně hodně a tohle se nehodilo do krámu (ne)"mocným" v pozadí manipulace veřejného mínění. Proto byla FoxNews TV zakoupena Rothschildovým agentem Rupertem Murdochem a samozřejmě se značným přispěním jeho finančního kapitálu. Od té doby se FoxNews TV stala hlásná trouba Bílého domu.

189133

22.04.2009 15:45

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Je možné nevidět?

Mirda 24.?.?.?

>Pane Mirdo vzdejte se! Smiřte se s myšlenkou, že ONI hýbou lidmi jako s figurkami na šachovnici- jak se jim to zrovna hodí. Úzká skupina vládců světa tam někde nahoře si vytvoří scénář na mnoho let dopředu....
------
My si asi nerozumíme, paní Jarmilo? Vždyť já tvrdím to samé [velký smích]
a nakonec jsem to i uvedl v mém příspěvku. Plány jsou jedna věc, realita a jejich provedení věc druhá. Na plánu se tedy oba shodnem, ale já jsem především upozorňoval na "překážky", které vznikly proti předem připravenému scénáři a to tehdy, kdy se Stalin a později i Brežněv postavili proti plánům mezinárodního komunismu, čili proti plánům vytvoření NWO. Zavedli si ten svůj vlastní - národní komunismus - který se samozřejmě promítal i do do ostatních zemí východní sféry vlivu, včetně Československa. A myslím si, že právě o tomhle začala naše diskuze?

Jistěže příprava na rozklad komunistických režimů východní Evropy a Sovětského svazu probíhala od sedmdesátých let minulého století, ale právě tahle skutečnost nám potvrzuje, že to asi tak pod úplnou kontrolou neměli, když jim to vzalo téměř dvacet let. Ale i tohle jsem tady už někde uvedl. Vybral jsem výňatek z analýzy Miroslava Dolejšího, kde je to uvedeno a současně i potvrzeno těmito slovy:

Vznik Velkého Izraele předpokládá nejen udržení a osídlení dosud Izraelem okupovaných zemí Jordánska, Sýrie a Egypta, ale okupaci dalších (Libanon, Lybie, atd.). Aby tato koncepce byla proveditelná, byl odstraněn protižidovský režim Brežněvův (předtím Stalinův), který podporoval vojensky a hospodářsky arabské země, a garantoval je proti USA v mezinárodní politice svými strategickými zbraněmi. Existovala hrozba sjednocení arabských zemí v jedinou protižidovskou ligu, jejíž vojenské či politické vystoupení by mohlo ohrozit jednak Izrael jako stát a celý Západ jako odběratele nafty. Toto nebezpečí bylo nyní odstraněno částečně politickým převratem v Rusku po nástupu Gorbačova a odmítnutím všech pomocí a podpor evropských komunistických států OOP. Kontrolou celoevropské vlády bude zabráněno, aby Arabové mohli získat vojenskou a hospodářskou (i politickou) podporu této sjednocené Evropy. Učinit Araby bezmocnými, je nutné především proto, aby bylo možné bez velikého rizika okupovat všechna arabská území, která mají být podle biblické představy židů součástí Velkého Izraele (od Eufratu až po Lybii). Tuto politiku sledují rovněž USA, které jsou od roku 1948 vazalem státu Izrael. Proto bylo především nutné uskutečnit tak nesmírně rozsáhlé politické změny v celém světě.

K tomu snad není co dodávat? Chtěl jsem jen upozornit na skutečnost, že se komunismus východní Evropy musel rozložit, aby se mohlo dál pokračovat v budování nového světového pořádku, pod rouškou globalizace pod jednou světovou vládou. Souhlas?

189140

22.04.2009 16:54

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: DOPORUČUJI TOTO VIDEO

Mirda 24.?.?.?

Takhle by měla probíhat zdravá diskuze. Přímo k věci a nikoliv diskutovat do roztrhání těla o vlastnostech nanotermitů, výpočty účinků za použití fyzikálních zákonů a kolik náklaďáků k tomu potřebovali, aby se to podařilo, atd. atd.? Jak to tady už uvedl Anitiseptik: Odvádět pozornost od skutečnosti. Nakonec se jim to opravdu podařilo. Placené provokatéry nepřesvědčíš a o tohle jim ani nejde. Jenom čekám, kdy si tohle René konečně uvědomí a přestane nevědomky sám rozmělňovat diskuzi??????

189149

24.04.2009 23:25

Jan Fischer

RE: Zide v Nemecku-reakce

Mirda 24.?.?.?

Na počtech ani tak nezáleží. Snad jedině těch šest milionů, ale o tom se nemusí (nesmí) pochybovat...to je chráněno zákonem. A právě proto se naskýtá otázka, kdo takové zákony v Německu prosazuje? Němci?

189356

24.04.2009 23:32

Jan Fischer

RE: Orwelovský svet

Mirda 24.?.?.?

Perfektně napsáno, hlavně ten poslední odstavec. Připojuji se k výzvě. Vojto, Gulde, Pražáku, Vanguarde, Koubku, Pergille....přidáte se?

189358

24.04.2009 23:55

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Diagnóza: "Islamofóbie pana Pergilla"...

Mirda 24.?.?.?

>Pro opravdu méně chápavé...
-------
Stále nic...nepohlo to se mnou. A co takhle tady toto?:

Kousky těsta rozválíme na válu posypaném moukou na šišky, které uvaříme ve větším množství osolené vody. Během vaření je občas zamícháme, aby se nepřichytily na dno hrnce. Uvařené šišky vyndáme dírkovanou naběračkou, necháme okapat, posypeme mákem promíchaným s cukrem a pokapeme rozpuštěným máslem.

189359

25.04.2009 00:31

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, tam pod to "shora" se klidně podepíši i já...lépe bych to nenapsal [chechtot] [chechtot] ...Jenom ti chci připomenout, že Zvědavec je bezesporu trnem v oku jistým zájmovým skupinám. Zatím si však nemohou dovolit nás utišit, tak nám sem šouply Pergillského a jenom čekájí, až to někomu ulítne a začnou rasové roztržky. Ještě klika, že ses dokázal ovládnout. Existují totiž i vulgárnější výrazy. [mrknutí jedním okem]

189362

25.04.2009 02:43

Jan Fischer

RE: Orwelovský svet

Mirda 24.?.?.?

>Připojuji se. Lidé, nepodporujte žádnou zónu smrti!
-------------------
Tady jsi to nějak ošidil, Vojtěchu [velký smích] Napiš to tak jak to bylo v tom původním vydání a přestanu to považovat za sarkasmus a provokaci.
>K těm ostatním provoláním bych si dovolil poznamenat, že je to jen další variace na téma N E C H C E M E ! ! !
---------
A co je na tom špatného? Nejdříve se musíme sjednotit a zjistit co nechceme a pak se bude hledat řešení. Ty to Vojto asi nepozoruješ, ale máme tady v diskuzi nasazeno pár provokatérů, kteří si skutečně odvádí "záslužnou" práci. Rozbíjí diskuze. Odvádí pozornost. Provokují atd.,atd. Proto se nediv, že nám to vezme více času.

Proč asi ta Tvoje, zde často nabízená řešení jaksi nezapadají do většinového názoru a mnohdy jsou v naprostém protikladu? Máš pro tohle fenomenum nějaké vysvětlení? [mrknutí jedním okem]

189367

25.04.2009 03:16

Jan Fischer

RE: Zide v Nemecku-reakce

Mirda 24.?.?.?

>Je to nemecky kapital, ktery prosazuje tyto zakony.
---------------
Jenomže ten německý "kapitál" tam vládne už od druhé poloviny devatenáctého století (Paul Warburg, klan Rothschildů). Ten "kapitál" zařídil obě světové války, vytvořil podmínky k založení a následnému financování státu Izrahell a pokračuje v rozšiřování americko-britského impéria. Jen si vyzkoušejte jak tam u vás v Německu ty zákony svobody slova fungují? Stoupněte si v hale nákupního střediska na lavičku zvolejte: "Práce osvobozuje" a sledujte reakci lidí.

189369

25.04.2009 16:15

Jan Fischer

RE: Orwelovský svet

Mirda 24.?.?.?

Vojto, obratně ses vyhnul tomu prohlášení. Zkusme to tedy ještě jednou. Kyuss napsal:
>Nahlas a verejne sa vyjadrite proti vrazdeniu a nepodporte naraznikovu zonu smrti, Izrael.
----------
Je to tak těžké nesouhlasit s teroristickou a rasistickou politikou státu Izrael a podepsat se pod to? A nebo to, co se tam děje ti připadá normální tak to musí být a mají na to právo? Když se tak nad tím zamyslíš, právě veřejně hovořit o tom bezpráví a utrpení jiných je jedním z řešení. Není? Jistě...vezme to čas, ale slovo se rozkřikne a lidi nezůstanou sedět s rukama v klíně. Bojkot izraelských výrobků pokračuje téměř celosvětově. Před izraelskou ambasádou se konají demonstrace proti genocidě Palestinců. Čím více se o tom hovoří, tím více lidí se zapojí i kdyby to měl být jen jeden ze sta.

Vojto, tak mne něco napadlo. Jak budeš tu shora uvedenou větu přepisovat slovo po slově, co takhle to napsat tučným písmem a červeně? Zkus to(!!!) Dále jsme spolu diskutovali, čím to, že Ty máš téměř na vše opačný názor, než většina. Zde je tvoje odpověď:

>...Nevěřím. Nevěřím také v obecně rozšířený blud, že většina má vždy pravdu. Nemá.
-------------------
Jsem si vědom, že nejsi zde v diskuzích jediný, kdo se staví "proti" a uvedl jsem i jména těch ostatních. Jistě, každý má právo na svůj názor. Jenom by mne zajímalo, co vás všechny s tím opačným názorem spojuje???

189395

25.04.2009 17:03

Jan Fischer

RE: Zide v Nemecku-reakce

Mirda 24.?.?.?

>Zide (i zidovsti bankeri) byli zbaveni svych majetku v prubehu arizace, ktera zacala hned pote, co byl Hitler nemeckym kapitalem instalovan jako kancler. Kapital vzdy "zarizuje" valky, protoze to je nejlepsi obchod.
-----------
Jenomže právě ten kapitál, to jsou ti židovští bankéři. Kam vy na to chodíte, že byli za Hitlera zbaveni majetku? Naopak. Právě oni Hitlera financovali. Ke konci války, když spojenci bombardovali Německo, tak se z nějakého záhadného důvodu Rothschildově fabrice IG Farben bomby vyhnuly. Ani jedna budova banky pana Warburga nebyla zničena.

Když začala okupace Francie, tak jednotky SS dostaly příkaz, aby eskortovaly Rothschilda na jiné sídlo do bezpečí..."kdyby se náhodou něco přihodilo"? Domovník domu Rothschilda, francouzké odnože, přišel otevřít dveře a povídá. "Ano, pan Rothschild ví, že příjdete, ale není ještě připraven. Příjďte prosím zítra". Takovou výhodu chudobní židé a ostatní odvedení rozhodně neměli "příjďte zítra, dnes mi to nevyhovuje". S další částí příspěvku souhlas.

189397

25.04.2009 17:21

Jan Fischer

RE: Orwelovský svet

Mirda 24.?.?.?

Díky Jindřichu, že jsi to za mne "převzal". Já už na ty Prážákovy nenávistné hovadiny reagovat nemohu. Každé slovo je lež. I ta jeho víra v křesťanství je lež. Ať to tady doloží fotografií, že "nepodepsal" smlouvu s Abrahámem. Pražák je sionacistická zrůda a i já se připojuji s vyprázdňováním žaludku [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

189398

25.04.2009 17:33

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Mirda 24.?.?.?

René, tohle sedí:
>Anebo v horsim pripade za zamerny a ke vsemu hloupy pokus o propagandu. S tim muzete zkusit uspet nekde jinde, ale lidi, co chodi na Zvedavec maji prevazne ve zvyku kriticky myslet. Pravda i tady se najdou vyjimky z tohoto pravidla.
----
Pergill to má jako zaměstnání. Nediv se(!!!)

189400

25.04.2009 19:05

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Hmmm...

Mirda 24.?.?.?

>...Pred terorem zakazu mysleni v realnem socialismu se dalo utect, ted uz neni kam.
------
Na mašli to ještě není, paní Ajo. Tak mne napadá, není tohle náhodou nějaký vnitřní odboj doposud zdravého jádra establišmentu? Negativní reklama je lepší, než žádná reklama. Ernest Zundel byl rovněž neznámým bojovníkem za pravdu, dokud neproběhlo loutkové představení německé justice a Zundel byl prohlášen za politického vězně. Kolik lidí vědělo, že nějaký David Duke existuje? Teď to vědí všichni. A copak to napsal za knihu? Ano, jistě "Moje vzpomínky", tak teď už si to rozhodně musím přečíst.

189410

25.04.2009 19:12

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Neuvěřitelné!!!

Mirda 24.?.?.?

Dobrý Jindro. Nevím proč, ale to strašidlo antisemitismu v tom videu mně připomnělo Pergilla a nebo Pražáka. Ať si to tady zkouší, my se nedáme. Jinak výstižně napsaný příspěvek.

189413

25.04.2009 20:30

Jan Fischer

RE: Černy a pomatený svět Pražáka...

Mirda 24.?.?.?

Přesně podle očekávání. Na tohle nelze reagovat jinak než opět tímto:
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

189419

25.04.2009 23:52

Jan Fischer

RE: Černy a pomatený svět Pražáka...

Mirda 24.?.?.?

>...Nereagujte na to cemu nerozumite. Vase zbytecne prispevky by se dali zkorigovat na minimum a Hestroyovi vymazat uplne. Jejich obsah je bezceny a neobsahuje nic, cim by se mysleni normalniho, slusneho cloveka melo zabyvat, natoz obohatit.
-----------
Pražáku, jako bys promlouval sám k sobě při pohledu do zrcadla? Neztrapňuj se tady. Máš pravdu v tom, že s tím, s čím se tady prezentuješ ty, tomu nikdo z nás neporozumí. Zajdi si na jiný web. Tam ti zatleskají. Tam najdeš slova uznání. Tím tvojím neustálým prosazováním genocidy Palesticů a obhajováním sionistických zločinů ses dobrovolně zařadil mezi psychopatické zrůdy a slova jako morálka a soucit jsou pro tebe neznámé výrazy. Nikdy v životě jsem se nesnížil k tomu, abych s takovou zrůdou v lidské podobě diskutoval a proto s tebou v těchto diskuzích navždy končím. Ještě klika, že jsi křesťan a nemohu být označen za antisemitu. [chechtot] [chechtot] [velký smích]

189449

26.04.2009 00:43

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: ale ved..

Mirda 24.?.?.?

Jednak mladická nerozvážnost a taky trochu dobrodružství. V odkazu Wikipedie je uvedeno, že David Duke měl ušlechtilé úmysly a chtěl KKK reformovat. Něco se podařilo a něco ne. Přestaly se nosit bílé kapuce a členové KKK se začali scházet v oblecích a s kravatou. Tomu říkám úspěch. [smích]

189456

26.04.2009 02:43

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Good Bye Herr Duce!!!

Mirda 24.?.?.?

>Pozadal jsem o radu osobu nadmiru fundovanou - moji manzelku. Precetla si vyjadreni Pana Prazaka - a LIDE !!-poprve v zivote mi sama prinesla flasku rumu !!
-------------------------------
Pro pána jána Steve (!!!) Jenom svojí manželce neukazuj archiv tvojích příspěvků. Jen si vzpomeň...jednou ses tady zmiňoval o záletech se sousedkou. Ještě ti tu flašku rumu zabaví a máš po ptákách. A Pražákovi klidně nadávej podle libosti. Jak nás zde ujišťoval, tak je křasťan a tak se nemusíme antisemitického vlka báti. [mrknutí jedním okem]

189465

26.04.2009 02:56

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Hmmm...

Mirda 24.?.?.?

>Z toho bych je, Mirdo, "nepodezirala".
---------
O.K. podezření padá. Takže mi to teď vychází, že dostali strach, že Davida příjde vysvobodit komando "Omega Force" Chuck Norris, Sylvester Stallone a robocop Arnold a přivezou k nám tu americkou demokracii. Asi jim to David připomenul a tak ho hned pustili?

189466

26.04.2009 03:22

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: ale ved..

Mirda 24.?.?.?

>...cetl jsem jeho knihy a mnohe clanky a byl jsem naprosto zhnusen nad zpusobem, jakym o nem referuji zdejsi platky a televizni stanice. Je to ubohost a podlost. Zaroven to vsak potvrzuje to, co Duke hlasa.
------
Když už pravda nejde utišit, tak se napadne její hlasatel. Dojdou argumenty a nebo nejsou žádné, potom zdiskreditovat, znemožnit, zhnusit, pošlapat...A právě tohle na něj upoutá pozornost. I já se s Davidem setkávám často na netu a nevidím nic špatného na prosazování vlastní rasy, především při zachování tolerance k jiným, což David hlásá. Jenže pro jiné tohle může být "nebezpečná" konkurence. To jenom ONI mohou upřednostňovat svojí "rasu" a znemožňovat a potlačovat ty ostatní a to pod rouškou pošlapávání lidských práv. Není tohle postavené na hlavu??????? UBOŽÁCI [oči v sloup] [překvapení]

189467

26.04.2009 04:28

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

Steve, všechno sedí, jak přišitý. Vidím, že máš kluku přehled. "Klamem a lstí vedeme války". Přesně podle motta Mossadu bojují i ty jiné složky, jejich pěšáci. Během prezidenstké kampaně Rona Paula se mu tam do společnosti organizátorů vnutil jeden "nadšený fanda" a dokonce mu přispěl pět stovek v zelených. Samozřejmě se nechal mediálně zviditelnit a se zájmem fotografovat ve společnosti Rona Paula. Zapomněl jsem jeho křestní jméno, ale příjmením se jmenoval White. Krátce poté se objevila ve městě demonstrace hailujících nácků se švastikou na rukávech a co čert nechtěl, pan White to vedl a organizoval. Samozřejmě, media opět nechyběla. Najednou se objevila mediální propaganda ukazující fotografie pana Whita u stolu s Ronem Paulem a videa hajlujícího pana Whita na ulici s hákovým křížem na rukávě a s kýmpak se to Ron Paul stýká? O něco později se na netu objevily informace, že pan White je ve skutečnosti pan Weiss a židovského původu. Tohle by přece nikdo nečekal?????

KKK je také přetvořený propagandou. Nemusíme pochybovat o tom, že se v jejich společnosti objevili skuteční nenávistníci černé rasy, ale tohle nebyl záměr. KKK propagoval především bílou rasu. Hollywood však nelenil a ukázal smutnou tragedii ve filmu "Mississippi Burning", jak KKK vyvražďuje černochy napotkání. Byla to propaganda Hollywoodu. Diskriminace černochů zajistě existovala, ale nikoliv v takovém rozsahu, jak to ukázal Hollywood. V pozdějším období se z KKK stala společnost více méně mladých skautů k setkávání u pikniku a pěší turistice.

A máš pravdu. Podle zákona akce-reakce: čím větší útisk a diskriminace bílé rasy, tím silnější je odboj White Power a není se čemu divit. Někdo to z nějakého důvodu nazývá projevem antisemitismu a není to omezeno pouze na území Spojených států. Projevuje se to v Německu, ve Francii, v Polsku, částečně i v ČR a také v Izraeli. A snad není nutné se ptát proč?

189470

26.04.2009 05:11

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Neuvěřitelné!!!

Mirda 24.?.?.?

Smutné varování kozorohu a díky za poučení. Jak je vidět, tak se dostáváme se do situace, kdy parazit zdolá svého hostitele a oba svorně zahynou. Už samotný rabín v Izraeli oznámil světu: "Buď my a nebo nikdo". Zdá se, že si planeta opět na dlouhou dobu odpočine od "pána" tvorstva, který zničí veškeré biologické a rostlinné formy života na planetě a radioaktivitou zamořená Země se bude dál pohybovat po své nekonečné dráze vesmírem. Nepoučili jsme se z vlastní historie a parazit na to nehledí. Je to přece jeho povaha(!!!)

189471

26.04.2009 05:21

Jan Fischer

RE: Jeden vetsi lump nez druhy

Mirda 24.?.?.?

Naprosto jednoduchá odpověď, Steve. Jsou to prachobyčejné "jankoviny". Jen tak na vysvětlenou. Janko není pozemšťan. On je "šedivec" z Marsu. Jedině Janko nám může vysvětlit, proč je matematika jedna z hlavních nositelek vody?

189472

26.04.2009 14:18

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: A většina českých blbů...

Mirda 24.?.?.?

Reportér: David Duke je údajně zakladatelem KuKluxKlan-u.
Filip Vávra: KKK byl založen v roce 1865, takže ho David Duke rozhodně nemohl založit: [chechtot] [chechtot]
Při zatýkání nepadlo ani slovo, proč je David zatčen, protože nikdo z policie neumí (nemluvil) anglicky. Video je v češtině, tak doporučuji všem. Hrůza a světová ostuda naší "české" policie a "českých" politiků. Komu asi slouží?

Opět padlo téma holocaust...lépe řečeno jeho popírání. Tak mne napadá...není náhodou skutečným popíračem ten, kdo si uzákonní pravdu?

189495

26.04.2009 15:44

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: KKK and WP...

Mirda 24.?.?.?

S tím "shora" se dá jedině souhlasit a na tohle jsem už dal razítko:

>Program ? - jednoduchy. Zachranit svoji zemi, rodinu, zivot, svobodu. A vymest spinu, Zametat bude beloch vedle cernocha, stejne jako v dobe kdy vymetali Anglicany. Minuly tyden rekl jeden senator na sjezdu veteranu z Iraku a Afghanistanu: "Nevim jiste, ale pokud je toto misto pravicovych extremistu, chci Vam rici, ze jdu s Vami".
>ZAVER: .. aby nakonec Obama neprejmenoval rasisticke KKK na VLASTENECKOU LIDOVOU MILICI a nepozadal o podporu ... Zmenu tvare zvladnou media za par hodin a Vaclav jiste rad pomuze.
--------
Američané se mobilizují a připravují se na "velkou akci". U mnohých se už začíná jednat skutečně o záchranu holého života a "NEVÁHEJ, KDYŽ UŽ NEMÁŠ CO ZTRATIT(!!!)" Kdo nemá zbraň, dostane ji zdarma, jelikož pravděpodobnost stanného práva se neustále zvyšuje a proto je načase se
připravit vědět co dělat: What to do to Stop the Globalist Take Over of America. A je-li ještě
někdo stále na rozpacích, tady je pár odkazů k zamyšlení a mnoho dalších uvnitř článku.

Steve, k těm lidovým milicím. Ústava Spojených států zaručuje nejen právo na držení osobní zbraně, ale i právo na zřízení lidových milicí. Tímto spůsobem se každý jednotlivý stát může bránit proti vnějšímu vetřelci, což je nyní všeobecně považována federální vláda za současného období izraelské okupace administrativy Bílého domu. Federální vláda zradila vlastní občany a ti jsou připraveni se bránit. Značný počet států se osamostatnilo. Vznikla nezávislost na federální vládě a začaly se zřizovat lidové milice a domobrana. Samozřejmě s plným souhlasem místní vlády. Odkaz jsem nemohl najít, ale jak je vidět, Amerika se připravuje na civilní válku ke znovuobnovení své nezávislosti.

189504

26.04.2009 16:12

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: Palcové titulky o KKK...

Mirda 24.?.?.?

Výborně vyjádřeno. Nic netrvá věčně a ta "globalizace" (NWO) se jim nesmí a nemůže nepodařit. Věřím, že příjde ten den, kdy nastane vyrovnávání účtů a zrádci vlasti dostanou to, co si zaslouží. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu a pokročilému věku, jedině snad Havel unikne spravedlivému trestu svou přirozenou smrtí.

189508

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?