Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 839 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.03.2009 04:04

Prý je zamilovanost choroba

RE: článek znám

Mirda 24.?.?.?

Mirda totiž v jednom se svých příspěvku napsal (viz. stěžejní myšlenka), že jsme zde v diskuzi hlavně proto, abychom se od sebe navzájem učili.
---------------------
Tohle by se mělo vytesat do skály. [velký smích] Díky za kompliment, Jendo a rovněž i já si hodnotím tvé příspěky. Napsal jsi to moc pěkně. [smích]

186038

09.03.2009 20:04

Vychováváme generaci „slabých idiotů“ ?

RE: Pro Mirdu a djb

Mirda 24.?.?.?

>S těmi poměry bych to neviděla tak prostě. Ty tvrdíš 80:20 pro výchovu. Genetici(tzn.lidé, kteří se v oboru pohybují) vidí poměr přesně obráceně. Nejstřízlivější odkady podle mě kolísají právě kolem 50:50.....
----------------------
Neočekával jsem od tebe další reakci, Alexo, ale ještě ti odpovím. Jak sama vidíš, je to věc názorů. Nejsme tady v diskuzi od toho, abycho jeden druhého přesvědčili "za každou cenu". Nakonec jsi to i sama napsala tady:

>na základě těchto (experimentů s dvojčaty) věřím, že vliv genů je větší než těch 20%, které jim přisuzuješ ty. Problém je, že už se bavíme ryze v oblasti dojmů a v současnosti se ani jeden z nás nedobere objektivní pravdy.
-------------------
To slovo: "věřím" je tam hodně důležitě. Podívejme se na to takhle. Co se změnilo za poslední jednu, nebo dvě generace? Genetické předpoklady máme všichni stejné. O tom není nutno pochybovat? Čili já zakládám své přesvědčení na pozorování okolí vývoje naší společnosti v tomto období. Já zase věřím, že tu nezpochybnitelnou změnu k horšímu - což je i tématem čálnku - ovlivnilo vnější prostředí, coč je rodina, škola a vliv médií. Genetický vliv jsem z toho z pochopitelných důvodů naprosto vyloučil, přestože zůstávám u poměru 20/80. Ale jak jsem už napsal, je to věc názorů a nikoho se tady nesnažím přesvědčovat. Díky za reakci.

186123

09.03.2009 20:41

Smrt dogmatu

RE: Z pohledu programátora může být genetická výbava jen hardware, to co jsme, je však software

Mirda 24.?.?.?

>Já si také dovolím poblahopřát. Koeficientu 20/80 už věříte tři!
----------
Vojtíšku máš to marný...ani tohle ti nepomůže.

186126

11.03.2009 16:05

Představte si

RE: mluvit pravdu

Mirda 24.?.?.?

>američané - nejprolhanejší národ zemekoule...
------
To nejsou Američané. To je tady tahle tlupa grázlů:

Vložený obrázek

186329

12.03.2009 19:17

Představte si

RE: Zajímavé

Mirda 24.?.?.?

>...i neoficiálně většina z těch, co provedli 911 opravdu byli Arabové. Samozřejmě, že mnozí z nich nejspíš nevěděli, že jde o útok pod falešnou vlajkou...
------------------------------
Skutečnou pravdu se asi nikdy nedozvíme. Jedině snad, že by se změnila US administrativa včetně prezidenta a proběhlo by nezávislé vyšetřování. Potom by teprve padaly hlavy, ale to by museli spolupracovat i ti za oponou, což nelze předpokládat, jelikož to jsou právě stejní zločinci, kteří tohle všechno naplánovali za spolupráce CIA, FBI a organizace Mossad.

Stálo by i za zmínku, že ve třetí budově WTC byl archiv účetnictví Federální reservní banky, tedy to alespoň ONI tvrdí, když byli hlavní účetníci banky požádáni kongresem o předložení účetních knih. Samozřejmě, knihy jsou teď v čudu. To samé se vztahuje i k archivu CIA, který shodou okolností byl zase uložen v budově č.7 a který by nám po odtajnění mohl zodpovědět dotazy, kdo zavraždil J.F.Kennedyho. Asi bychom byli všichni překvapeni, že se v CIA tehdy pohyboval George Herbert Walker Bush, otec světově proslaveného opičáka, klauna a válečného zločince jménem G.W.Bush. Komu tedy ten útok a zničení WTC nejvíce vyhovoval?

>...nemyslím, že by byl v tomto bodě Ron Paul tak mimo...jen se nepustil na tenký led spekulací o hlavních organizátorech.
-------
Nemá jiné východisko. Kdyby ukázal prstem na skutečné viníky, tak bychom se brzy dočetli v tisku, že Ron Paul zahynul při dopravní nehodě. Zase by však nastaly spekulace, proč ho sanitka neodvezla do nemocnice přímo, ale vzali ho na okružní výlet, aby pacient vykrvácel a na následky nehody zemřel. Stejně jako v případě princezny Diany, kdy v pozadí její vraždy stála královská rodina.

186410

12.03.2009 21:54

Představte si

RE: Na blogu to máte dopodrobna napsáno,jen nebýt líný si to najít.

Mirda 24.?.?.?

>Když si ty dvě věci dáte dohromady, tak dostanete výsledek, co nás čeká a co nás nemine.
-------------------------
A nejen to(!!!) Ani se mi nechce používat výraz prezident státu, neboť Obama nereprezentuje Američany, ale je pouze nastrčená figurka předstírané demokracie. V pozadí, neboli za oponou světové politické scény vládne z generace na generaci - už přes dvě století - stejná banda psychopatů a parazitů, kteří si usmysleli vytvořit jednu světovou vládu. Globalizační chaos vytvořený na zakázku vyvolanou ekonomickou krizí se ukončí navrženým řešením, které hrdě nazývají Nový světový řád.

Kozorohu, jenom bych rád doplnil a potvrdil to, co jsi tady už napsal. FEMA and The Martial Law, jak už jsi napsal, tak tyto koncentrační tábory ohrazeny ostnatým drátem jsou připraveny nejen pro "neposlušné" a ilegální pracovníky z Mexika, ale i pro vlastní občany, rodilé američany. To budou ti, kteří se nesmíří se svým osudem otroků a vězňů systému. Již nyní jsou tito "neposlušní" občané považováni za teroristy a nepřátelé státu. Ke snadnému průběhu této akce je připraveno zrušení druhého dodatku americké ústavy o právu držení osobní zbraně.

Historie se opakuje. Co se nepodařilo revolucí v Rusku v roce 1917, zahájené výstřelem z křižníku Aurora, to odstartuje výbuch menší atomovky na území Spojených států amerických o jedno století později. Možná o několik let dříve, jenom proto, aby se splnily předpovědi proroků, kteří uvádějí datum armagedonu v roce 2012. Takže - zdá se - že i náš Petr Gejdoš musel mít důvěrné informace přímo od pramene, zmiňoval-li tohle datum? [velký smích]

Jedno z důležitých opatření na zajištění životaschopnosti naší planety je drastické snížení lidské populace...alespoň tedy ONI si to myslí a také o to usilují. Proto má Obama již připraven příkaz ke schválení kongresem a tento příkaz zakazuje všem státům (USA) organické zemědělství a organickou živočišnou výrobu. Každý stát si musí vytvořit policejní složky ke špiclování farmářů. Pokuta za neuposlechnutí je 500 tisíc dolarů. Tohle je akce Monsanta na zavedení GM produktů globálně. Nejen na vydělání peněz, ale především k důmyslné a plánované kontrole lidské populace. Pokud se tento plán nepodaří uskutečnit do svých důsledků, tak jsou již připraveny jiná opatření, jako otrávení pitné vody a záměrné kontaminace vakcíny státem nařízeného očkování. Nedávno "provalený" případ firmy Baxter s kontaminací vakcíny virem ptačí chřipky, odhalený prozíravým technikem české firmy Biotek, naznačuje přípravované plány. I tohle bylo již vyzkoušeno v naší nedávné historii, kdy na konci první světové války - v roce 1918 - vypukla světová pandemie španělské chřipky. Tehdy zemřelo více lidí na chřipku, než samotnou válkou. Odhaduje se zhruba a...

Automaticky kráceno

186422

12.03.2009 21:57

Představte si

RE: Na blogu to máte dopodrobna napsáno,jen nebýt líný si to najít.

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Odhaduje se zhruba asi 40 milionů lidí. Převážně však těch očkovaných...
Více TADY.(anglicky o zákazu pěstování organických plodin). Další zajímavé odkazy:
Zionist agenda exposed(YouTube 10 min. video).
David Icke please do not riot.

186423

13.03.2009 15:01

Představte si

RE: Na blogu to máte dopodrobna napsáno,jen nebýt líný si to najít.

Mirda 24.?.?.?

"Vše se splnuje plánovitě...krok za krokem (!!!)"
----------------------------------------------------
To jo a je to vidět. Ale jsme tady OT, kozorohu. Takže si reakce odpustím. Mám udělaný i částečný překlad výše uvedených odkazů, ale uvedu to, až budeme v patřičném článku - příprava na NWO...

186497

13.03.2009 18:38

„Chas“ Freeman: Co se v Americe nesmí říkat nahlas

RE: Tohle moc, ale moc špatně dopadne

Mirda 24.?.?.?

>...Není v americké židovské komunitě sám, kdo se bojí budoucích důsledků trockistického budování Nového světového pořádku.
-----------
A budu pokračovat dále vašemi slovy: "Není sám (Freeman), kdo nechce 3.SV a s ní spojený Velký Chaos, který je podmínkou pro vznik Nového Rothschildova světového pořádku." Přesně tak to je(!!!) Když se nepodařilo nastolit Nový světový řád ruskou revolucí, tak se to zkouší o sto let později na Americkém kontinentě. Komunismus a fašismus se pouze převlékl do roucha sionismu a globalismu. Marxismus v Americe je nepopíratelná skutečnost, která povede k vytvoření NWO. Jenom tedy doufejme, že se JIM to nepodaří. Zakončím můj příspěvek opět vašemi slovy:
>...Bůh žehnej Americe!

186519

14.03.2009 00:43

Hon

RE: Hnusná propaganda Vojty 49

Mirda 24.?.?.?

>...Že by dvojí metr, nebo jen nepozornost? [zmaten]
-----------------------------------------------
Tak to zírám. Když už se tady nadržuje provokatérům typu Vojta49, tak to tedy můžeme zabalit. Selský rozum mne nezklamal...nadšení ze spolupráce sdílení informací u mne vyprchalo už dříve a tohle byla bezesporu zákeřná provokace ze strany Vojty49...alespoň to já takhle vidím. [zmaten]

186536

14.03.2009 04:24

Hon

RE: Hnusná propaganda Vojty 49

Mirda 24.?.?.?

>Ale Mirdo na to kaslete. Pokud mate informace-udavejte. Rad je ctu.
-------
To máte tak, pane Datle. Já zase rád čtu kvalitní a poučné příspěvky Montážníka. A když se na něho zavěsí pijavice jako je Vojta49 a nic jiného nedělá, než ze zásady oponuje arogantním a urážejícím tónem, tak to zase já považuji za hloupé provokace a TOHLE NEBYLO POPRVÉ. Jak byste nazval tady toto???(Vojtova slova):
Krom toho je celý Váš příspěvek o M. Horákové další ukázkou Vaší obvyklé hnusné propagandy. Ona se nemůže bránit, tak komunistickou křivdu, která na ní byla spáchána, zlehčíte vymyšlenými bláboly o jejím údajném rozverném mládí. Že se chlape nestydíte!
Montážník napsal, že citoval z Wikipedie a poradil Vojtovi - ať táhne. Kdo tady potom provokuje a kdo se jenom brání????????????
Já se vrátím, až tu Vojta nebude...jedině snad, kdybych to "zůstat potichu" dlouho nevydržel. [mrknutí jedním okem]

186541

20.03.2009 02:24

Amerika je nevolníkem Izraele

RE: Na jednom slovenském webu

Mirda 24.?.?.?

>...v některých státech USA politici začínají uvažovat o dstoupení od Unie. Víte někdo o tom něco bližšího?
---------------
Tady to je a pro neanglofony nabízím krátký překlad:
Když byla v 1780-tých létech ustanovena ústava Spojených států, její desátý dodatek byl považován jako stěžejní bod pro soudržnost veškerých zákonodárných opatření, především pro zaručení základních lidských práv Američanů. Doslovné znění desátého dodatku : „Ústava nezaručuje pravomoci Spojeným státům, ale ani je nezakazuje. Jsou výlučně směrovány pro jednotlivé státy, především tedy jejich občanům“. Jinými slovy, jsou-li jednotlivé státy v ohrožení neschopnosti svojí federální vlády, mají na základě ústavy zaručenou samostatnost a nezávislost.

Tohoto práva doposud využilo na základě rozhodnutí svých guvernérů nejméně jedenáct států a to: Washington, New Hampshire, Arizona, Montana, Michigan, Missouri, Oklahoma, California, Georgia, South Carolina, and Texas. Tato rozhodnutí již byla odhlasována.

186900

20.03.2009 03:08

Amerika je nevolníkem Izraele

RE: Informace přímo od pramene...

Mirda 24.?.?.?

Když už jsem se tady znovu napích, tak tohle by se docela i hodilo k tématu článku: tisíce lidí protestuje po celých Spojených státech proti vládou financovanému výkupnému. Tak zvané záchranné balíčky pro zkorumpované a vytunelované banky, pojišťovny a pro zločince ve vedení nadnárodních korporací. Protesty jsou také zaměřeny proti Federální reservní bance a jejím filiálkám. Tisíce lidí protestuje ve městě Green Bay ve státě Wisconsin. (angl. jednominutové video). FoxNewsTV*(angl.10 min video), připravuje scénář pro civilní válku. Bude mela a možná i poteče krev...Ve státě Idaho a Maryland probíhají vojenská cvičení pro ovládnutí civilních bouřlivých demonstrací.

186901

20.03.2009 03:18

Poslanecké žvanění o hovně

RE: Zrušit parlament!

Mirda 24.?.?.?

A co takhle společnesky prospěšné práce, jako třeba tohle?

Vložený obrázek

Tímto alespoň nic nepokazí.

186903

20.03.2009 05:02

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Propaganda

Mirda 24.?.?.?

>My ostatní, co se touto problematikou zabýváme hlouběji, to již dávno víme, není-liž pravda?
-----------------------------
Když se nad toto problematikou zamyslíme hlouběji, tak nám nemůže uniknout skutečnost, jak jsou lidé snadno zmanipulovatelní. Jak lze v podstatě z dobromyslného a mírumilovného člověka vytvořit vraždící zrůdu. Oba režimy, jak fašismus, tak i sionismus (znázorněny na fotografiích), jsou vytvořeny jako experiment, nebo také jako nástroj k dosažení Rothschildových cílů - založení jedné světové vlády.

Není divu, že tyto fotografie u některých lidí vyvolávají nenávist, když si uvědomíme, že jediná "chyba" Německa byla, že Německo byl vyspělý průmyslový stát, který se po porážce snadno zotaví a bude schopen splácet reparace z obou vyprovokovaných světových válek. Jak to dopadlo, už víme a reparace stále pokračují. Proto snad tolik nenávisti k porobenému národu. Nechali se vyprovokovat. Nemuselo k tomu dojít.

"Kdyby mojí synové nechtěli války, tak žádné války nebudou", prohlásila apaticky, ale také pateticky na smrtelné posteli jedna z matek klanu Rothschildů (jméno a letopočet na požádání vyhledám). Války vydělávají obrovské peníze, jelikož to jsou splátky na půjčku a jsou zaručeny vládami všech zúčastněných zemí. A nejen splátky půjčky, ale také především úroky. Čím více zničené vojenské techniky, čím více zničené infrastruktury, čím více zničených budov a nebo celých měst, tím více peněz to bude stát. A tak, ať se ničí(!!!) I povraždění vojáci a civilisté jsou přínosem pro vytvoření jedné světové vlády. Tolik otroků k odčerpávání přírodních zdrojů tady na planetě rozhodně není zapotřebí. Pro nezasvědcené uvedu, že Bank of Frankfurt, Bank of England, Bank of France a FED ve Spojených státech, jsou v Rothschildových rukou, nebo lépe řečeno v pařátech.

Další nenávist, kterou Van Guld pravděpodobně pociťuje, mohu vidět jako nenávist vůči zločinecké armádě IDF. Celkem ho i chápu, ale nenávistí se nic nevyřeší. Nenávist plodí jenom nenávist. Zbavme se tedy sionismu (usilujme o to) a tím nastane v Pelestině a na Blízkém východě trvalý mír. Jak to ale vysvětlit klanu Rothschildova impéria, které finančně podporuje obě strany válečného konfliktu?

186904

20.03.2009 14:19

Amerika je nevolníkem Izraele

RE: Na jednom slovenském webu

Mirda 24.?.?.?

>Děkuji za informaci. Ono by se to hodilo k posouzení i jiných politických záležitostí, například v záležitosti ústavního práva EU.
-------
Nemáte zač. Když se tak člověk zamyslí nad prozíravostí "zákládajících otců", která byla vyjádřena v ústavě Spojených států, tak by se dalo i říct, že dnešní vzniklou situaci dokonce předvídali. Proto ten druhý dodatek o právu držení osobní zbraně, což se Obama nyní snaží zrušit. Právo vlastnit osobní zbraň bylo myšleno na schopnost sebeobrany proti tyranii státu. Třetí prezident Thomas Jefferson prohlásil: "Zvyšující se pravomoc bankovních domů v soukromých rukách je pro Američany mnohem nebezpečnější, než plně vyzbrojená armáda". A měl pravdu. Tyto předpovědi byly mnohem reálnější než proroctví pana Nostradama o ptácích ohnivácích na zatemněné obloze a v neurčitém čase.

Evropská ústava je úmyslně pravý opak ústavy Spojených států. Čím složitější, tím ohebnější ve prospěch "zakládajících otců". Kolikrát jsme již slyšeli, že referendum nebude??? Ale proč? A navíc tohle:

>Napsal bych, že na podobné informace v ČR je uvaleno embargo.

186936

20.03.2009 16:24

Elie Wiesel má problém

RE: Hmm, zajímavé

Mirda 24.?.?.?

>Počkáme si na důkazy.
----------------------
Zloděj křičí, chyťte zloděje. Psychopat Elie Wiesel nazval Bernarda Madoffa psychopatem. Podvodník a rovněž kriminální zločinec Elie Wiesel nyní očekává, že Obama vykouzlí další záchranný balíček na finanční odškodnění Madoffem oškubaných investorů a mnoha z nich zlodějů, jako je náš kouzelník Elie. Šéf centrálního daňového úřadu IRS (Internal Revenue Service), který je také z rodu vyvolených oznámil, že finanční ztráty investorů v Madoffově Ponziho podvodu, jsou odepsatelné z daní jako ztráty. Člověk se nestačí divit nad drzostí těchto "nadaných" zločinců.

>...Jediná otázka: Proč se tato story objevuje až teď? A proč se Gruner hned pouští do Williamsona? Když ten už přece na příkaz Vatikánu odvolal.
-----------------
Williamson neodvolal. Pouze se omluvil, že svým prohlášením urazil jistou skupinu lidí, kteří prošli útrapama fašistického režimu Třetí říše a neočekával takovou reakci. Kdyby tušil, co to vyvolá, nikdy by to neřekl na veřejnosti. A proč se pravda dostává na povrch právě nyní a v takových dávkách? Zákon akce-reakce. Jak jinak se bránit snahám o založení NWO, než odhalováním pravdivé historie? Kdo se nepoučí ze své nedávné historie, je odkázán si ji opět zopakovat. Tak to vidím já.

186939

20.03.2009 16:32

Poslanecké žvanění o hovně

RE: Zrušit parlament!

Mirda 24.?.?.?

>Nejenže nic nepokazí, ještě by mohli vyrábět elektřinu.
-----
Na tři směny a za minimální plat. Káča Jaques-Pajerová jim může nosit hamburgery a nápoje aby se kolo zbytečně nezastavilo na dlouhé a užvaněné přestávky. [velký smích]

186940

20.03.2009 20:08

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Propaganda

Mirda 24.?.?.?

>Sionismus je režim, který slouží k dosahnutí světovlády? Já myslel, že sionismus je hnutí jenž požaduje/valo návrtat Židů do Svaté Země. A znovuobnovení státu Izrael.
-------------------------------------------
Chce to studovat skutečnou historii a změníš názor. Možná tě i přejde ta tvoje nenávist vůči IDF a nebo Německu. To samé platí pro Dale Cooper (nebo Coper?) Rockefeller je pokrevním příbuzným Rothschilda, ale rozvádět to dále nemíním. Rothschild hraje hru v pozadí přes svoje agenty, což byl v minulosti i Theodor Herzl, Colonel Edvard House, Eduard Beneš, Woodrow Wilson a v této době George Soros, Oleg Deripaska a jiní. Je toho hodně, co by zapadalo do této mozaiky světových dějin, ukazující na vliv dynastie Rothschildů, ale bylo by to mimo rámec této diskuze.

186947

21.03.2009 01:06

Německo 1940, Izrael 2009

RE: Propaganda

Mirda 24.?.?.?

>Znovu se ptám. JAK sionismus slouží židům k ovládnutí světa?
---------
Sionismus je politické hnutí a pro členství není nezbytně odmínkou být židem. I ty, Gulde, máš-li zájem, můžeš se stát členem tohoto nacistického společenství. V historických pramenech se uvádí, že zakladatelem byl Theodore Herzl, ale dočetl jsem se, že i on sám byl zneužit Rothschildem a Vladimírem Jabotinským a ta domovina ve svaté zemi má jiný účel, než pouze poskytnout domov a bezpečné místo před pronásledováním mezinárodnímu židovstvu, o což Theodor Herzl (snad i upřímně?) usiloval.

Židé byly sionistickým hnutím nevědomky zneužiti, nejen v historii, ale v součsnosti v izraelsko-palestinském konfliktu. To vidíš nakonec i na fotografiích. Oni ty vraždy dělají z přesvědčení pro dobrou věc, aniž by si uvědomovali, že jsou jenom nástrojem sionismu. Když jim bude sionistická propaganda neustále opakovat, že někdo jiný neustále ohrožuje existenci státu Izrael a hodlá je zničit, tak se nemůžeme ani divit, že oni ti žoldáci v IDF si skutečně myslí, že zachraňují vlastní existenci a existenci svého státu.

Mohl bych ti uvést mnoho případů z historie o zneužití židů k uskutečnění sionistických plánů, ale to si už můžeš vyhledat sám na internetu. Chce to jenom mít trochu zájem a zanechat těch zbytečných pocitů nenávisti. Kolega dole ti přiložil další informace. Díky.

186960

23.03.2009 06:29

Austrálie se zbláznila

Může to být jen náhoda...

Mirda 24.?.?.?

Kliknul jsem si na odkaz v článku "Computer World" a v tom okamžiku jsem chytil dva trojany. Můj antivirák zapracoval a poslal ty breberušky do karantény. Nic se tedy nestalo. Může to však být jenom čirá náhoda. Vím, jsem OT, ale teď k článku.

Ta cenzura není pouze záležitostí Austrálie. Tady v Kanadě se mi poslední dobou stává velice často přesměrování stránek s oznámením, "stránka nebyla nalezena". Uvedu příklad. Tohle je odkaz na který si kliknu:
http://www.bollyn.info/home/articles/911/another-m... a sledujte kam vás to zavede. Jaká adresa se zobrazí v prohlížeči? Možná i tohle bude jenom náhoda?

187015

23.03.2009 07:51

Demonstrace, menstruace nebo defenestrace?

RE: Je fajn, že jste to zmínil.

Mirda 24.?.?.?

>Divim se vsem tem co postradaji komunismus, ze neodjedou na Kubu a nebo do severni Koreje.
-----
Žiješ v iluzích, Rejpale. Nebude to dlouho trvat a může se stát, že budeme prchat z Kanady na Kubu a nebo do Venezuely? Costa Rica by byla také jedna z lákavých a bezpečných destinací.

Ten kdo nezná skutečnou historii, ten je odkázán si ji zopakovat, což se právě v této době děje. Historické události na přelomu dvacátého století se až přiliš hodně podobají událostem posledních deseti let. Alespoň tedy krátce.

Velká bolševická revoluce v Rusku (1917) měla rozšířit komunismus postupně do celého světa. To byl první pokus o založení nového světového řádu (NWO), neboli jedné světové vlády. Nepovedlo se to. Stalin se šprajcnul a odmítl na založení NWO spolupracovat. Fašismus ke zničení komunismu také neuspěl. Stalin po válce rozhodil sítě komunismu ve východní Evropě. Ale to už nebyl ten mezinárodní komunismus vedoucí k založení NWO, ale byl to komunismus národní. Ten však nebyl v plánu. S tímto tahem se nepočítalo. Národní komunismus, který známe z vlastních zkušeností vedl k upevnění semknutosti jednotlivých národů a k posílení národnostního cítění. Jinými slovy, nebyl to komunismus vedoucí k jedné světové vládě, ale právě proti ní. Proto spadla ta pomyslná železná opona. Nikoliv pouze proto, abychom se nedostali z ohrádky ven, ale především pro zamezení vnějších vlivů. Komunismus byl rozložen jeho tvůrci a to potomky stejných lidí, kteří financovali bolševickou revoluci v Rusku a kteří pro úspěšné provedení revoluce - mimo i jiné důvody - zorganizovali první světovou válku...a potom i tu druhou z důvodů založení a financování státu Izrael.

Nechci tady probírat podrobnosti režimu v bývalém Československu a souhlasím s tebou, že život v totalitě nebyla procházka v zeleném háji. Chtěl jsem tě jenom upozornit na přípravu velké bolševické revoluce na Severoamerickém kontinentě. Už se to plíží a blíží a možná budeme s nostalgií a rádi vzpomínat na tu dobu minulou, kterou až potom zcela určitě nazveme procházkou v zeleném háji. Jsme však s výkladem historie OT, takže diskutujme k tématu článku, což je o menstruaci. [mrknutí jedním okem]

187018

23.03.2009 14:41

Demonstrace, menstruace nebo defenestrace?

RE: Je fajn, že jste to zmínil.

Mirda 24.?.?.?

>...Za "totáče" totéž vymysleli na ty, kterým se údajně stýskalo po kapitalizmu. Někde jsem četl, že to probíhalo pod krycím názvem Asanace.
-----------------
Pane Kropáči, ta asanace jede ve Spojených státech také. Z Kanady vás na Kubu ještě pustí, nikoliv však ze Spojených států. Po natočení filmu "Sico", kde byly záběry z Kuby, byl Michael Moore zařazen na listinu domácích teroristů. Za totáče se tomu říkalo "nepřítel vlasti" a za období bolševismu v Rusku to nazvali "nepřítel lidu". Ti odvážnější, kteří veřejně vystoupí proti státu Izrael, většinou skončí sebevraždou. Ty dvě kulky do týlu doktor pathologie jaksi přehlédl.

187042

23.03.2009 14:46

Demonstrace, menstruace nebo defenestrace?

RE: Je fajn, že jste to zmínil.

Mirda 24.?.?.?

>To je testovatelná hypotéza, pane Mirdo.
----------------
Souhlasím Vojto. Jsme tady s tím bohužel mimo téma. Nemáš nějaký příběh k diskuzi o menstruaci?

187044

23.03.2009 15:19

Demonstrace, menstruace nebo defenestrace?

RE: Je fajn, že jste to zmínil.

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, ukaz me jedineho rodileho kanadana, ktery by se stehoval na Kubu.
----------
Rejpale, to příjde později, jen co to vypukne. Zatím mnoho Kanaďanů žije v iluzích a nic takového netuší a ani si to nepřipustí. Znáš to prohlášení: "Vedeme války k udržení světového míru a šíření demokracie"? Proč myslíš, že Kanada s USA uzavřeli smlouvu o vzájemné vojenské pomoci v případě vypuknutí domácího terorismu? Kdopak asi jsou to ti domácí teroristé???? Já ti to prozradím. To jsi ty i já a všichni ostatní, komu se dobrovolně nebude chtít do řetězů.

187047

23.03.2009 15:50

Demonstrace, menstruace nebo defenestrace?

RE: Je fajn, že jste to zmínil.

Mirda 24.?.?.?

>Hrát si se slovy, to vám jde, Vojto, že?
------------------
Všimni si Jindřichu, že Vojtěch v podstatě tu Velkou bolševickou revoluci nevylučuje, ale uzavírá sázku, že se tak do tří let nestane. Jak vidíš, tak je nějak opatrný, aby neprohrál děditství svých dětí. Ještě se vyjádřím k několka bodům tvého příspěvku.

>Ovšem bolševické metody se projevují v USA již delší dobu a bolševici (rozuměj strůjci bolševismu, tj. čistokrevní vyvolení) mají USA zcela pod kontrolou. Absolutní.
-----
Začalo to již za úřadování F.D.Roosevelta, někdy na konci třicátých let. To byl ten jeho "New Deal", jinými slovy - nacpat do úřadů vlády a do nově vytvořených institucí na kontrolu společnosti svoje lidi. Tedy ty vyvolené. Znáš to, jak se infekce jednou rozroste a není ošetřena, tak se už nedá zastavit.

>"Znárodňování" neprobíhá jako v Rusku, tj. do rukou státu, ale do rukou bankéřů, kteří po řádné mediální propagandě skupují co mohou za babku. Tedy i stát.
-----
Je to stejná strategie, jako tehdy v Rusku a to ještě než zazněl výstřel z křižníku Aurora. Podmínka "úspěchu" je, vytvořit ekonomickou krizi. Lidi nebudou mít práci a také nic do huby. Potom s nadšením a s úlevou uvítají nově nabídnuté řešení, což je NWO.

>A také byste neměl zapomínat na vaši dohodu s Mirdou, o zájemné ignoraci.
-----
Díky za upozornění, Jindro. Já už si to pohlídám a na jeho stupidní provokace nadále odmítám reagovat. Tohle však považuji za zdravou a obezřetnou zvídavost. Něco jako pud sebezáchovy. [chechtot] [chechtot] [velký smích] Proto jsem na Vojtu reagoval.

187052

23.03.2009 16:20

Demonstrace, menstruace nebo defenestrace?

RE: Je fajn, že jste to zmínil.

Mirda 24.?.?.?

>...Tak jsem si jen dovolil trochu rejpnout do Rejpala. Mně také za totáče šlápli na kuří oko...
-----
Tomu se říká výměna názorů a proto jsme tady v diskuzi a na té správné stránce.

187054

23.03.2009 16:41

Austrálie se zbláznila

RE: Může to být jen náhoda...

Mirda 24.?.?.?

>Me se tam objevilo: This account has been suspended...
---
A o tohle právě jde. Nejenže se Austrálie "zbláznila", ale začíná se to objevovat i tady. V zemi, kde zítra už znamená včera. Země neomezených možností, ale jenom pro někoho, komu to takhle vyhovuje - nebo lépe řečeno - nevhodné informace musí být vyloučeny. Ten článek v zakázaném odkazu jsem četl a byl skutečně velice vypovídající. Proto ten odkaz už není funkční.

187057

23.03.2009 21:49

Austrálie se zbláznila

RE: článek

Mirda 24.?.?.?

>jeho hledání zabralo asi minutu
----------
Ne, to není ono. Ten článek byl o něčem jiném. Chodí mi to v textu poštou, ale stává se, že odkazy nejsou funkční. Jako třeba v tomto případě.

187082

23.03.2009 22:07

Austrálie se zbláznila

RE: :)

Mirda 24.?.?.?

>Já jsem ročník 1992.
------
To ještě nic není. Máme tady dopisovatele a ten je mnohem, mnohem, mnohem mladší. Jmenuje se Vojta49.

187083

23.03.2009 22:13

Austrálie se zbláznila

RE: Radši nic než něco?

Mirda 24.?.?.?

>Kdepak, bít na poplach je třeba teď a hned, dostat lidem do povědomí, co hrozí!!!
-----------------------
Moje slova(!!!) Ozvat se, telefonovat, vyptávat se, co se děje a zkrátka otravovat, dokud je to nepřestane bavit. Měnit služby a informovat druhé lidi. Kšeft je kšeft a nikdo si nedovolí ztratit stovky zákazníků.

187084

23.03.2009 22:39

Demonstrace, menstruace nebo defenestrace?

RE: Je fajn, že jste to zmínil.

Mirda 24.?.?.?

>...Fakt, že jste mé nabídce uhnul ovšem ukazuje, nakolik sám věříte vlastním slovům. [smích]
-----
Neuhnul Vojtěchu. Jsi veliký optimista. Ty si myslíš, že až spadne klec, tak si tady budeme vesele dál ťukat do klávesnice?
Měl bych raději napsat POKUD spadne klec. Vidíš i já doufám, že se svět probudí. To, o čem jsem psal, to jsou jenom plány a příznaky pro nastávající černou budoucnost.

>A byl jsem připraven ji vsadit tak, aby ji prohrávající byl povinen poukázat ve prospěch editora tohoto webzinu.
-------
To je od tebe moc hezký. Když jsi tak nápomocný, tak si zaplať předplatné a fertig. Žádné výčitky svědomí. [velký smích]

187086

24.03.2009 12:56

Viním média z Krize

RE: Viním média z Krize

Mirda 24.?.?.?

>...Předpokládám, že nejsem v tomto přístupu ojedinělá, že to vadí hodně lidem, jak jsou pořád mainstreamem zavalováni krví a neštěstím...(majitelé medií) si z nějakého důvodu přejí, abychom se pořád dočítali o nějakých katastrofách a neštěstích.
----------------
Ta pervrze, která se nám předvádí ve veřejných médiích má jediný účel a to, vytvořit z lidí necitlivé a krvelačné zrůdy. Zvyknout si na bolest a utrpení jiných lidí. Jako bych slyšel Vojtu: "a pročpak by to pane Mirdo dělali" ??? Z jednoho jediného důvodu, Vojtíšku. Vychovat necitlivé zrůdy ke spolupráci s vládní garniturou. Stačí nahodit uniformu a stane se z člověka vládní nástroj - nájemný a poslušný vrah.

Nejvýstižnější případ z historie, byla komunistická Čína, kdy dokonce školní dítka měla povinný nástup na sledování veřejných poprav, kdy odsouzený byl nemilosrdně mučen a zaživa mu byly vyřezávány vnitřnosti. A tohle všechno ještě za vyhrávání slavnostní hudby, kdy děti takovou popravu doprovázely zpěvem. V dnešní době se s takovouto perverzí můžeme setkat v Palestině u "chrabrých" jednotek IDF, kteří zašly v oslavování zločinu až tak daleko, že si na trička dávají hrdé nápisy, jakoby vraždění bylo sportovní utkání.

Tak mne napadá, paní Jarmilo. Nebylo tohle důvodem za totality, že se do naší televize tehdy nedostala hollywoodská tvorba? Možná i právě proto v Iránu odmítají tu americkou demokracii a tenhle styl kultury??? Co vy na to? Ale tohle Vojta asi nepochopí? On za vším vidí tu neviditelnou ruku trhu a loutkaře snad i úmyslně přehlíží??? [oči v sloup]

187147

24.03.2009 13:56

Spojení Mossadu s útoky 11. září

No vida...

Mirda 24.?.?.?

A je to venku. Pravda se pomalu, ale jistě dostává na povrch. To, co jsme již dříve tušili se potvrzuje. Otázkou už není, kdo to udělal, ale jak to bylo provedeno a kdo na tomto zločinu spolupracoval? Zločinec vyšetřuje zločin a vrah nám o morálce káže.

Ten, kdo se podílí na zločinu, sám je zločinec. Doufejme tedy, že všichni tito vrazi budou spravedlivě potrestáni. Nejen ti, kteří na tom spolupracovali, ale i ti, kteří vytvořili "oficiální" propagandu a kteří ji tak vehementně obhajovali. Nemyslím tím několik zdejších zaslepených ovcí tady v diskuzi, kteří tomu snad i doposud ještě věří, ale ty skutečné zločince, jako pracovníci v NIST (National Institute of Standards and Technology), redakce časopisu Popular Mechanics, samotný architekt WTC, který bez zardění objasňoval televizním divákům fyzikální zákony palačinkového efektu a také produkci iluzí a zábavy Hollywoodu a "nezávislých" medií. No a samozřejmě zločinci ve vládě a v US administrativě. Převážně ti, s dvojím občanstvím, kteří tuhle událost pečlivě připravovali již od roku 1992.

Někdo může namítnout, proč se tom dozvídáme až teprve nyní? Já si myslím, že to bude ten přírodní zákon akce-reakce. Čím více se na nás tlačí Nové americké století (NWO), tím více se budou vytahovat zločinci z temných zákoutí, kteří to provedli. Události 9/11 2001 byl počátek nekonečných válek proti vymyšleným teroristům vedoucím k nastolení jedné světové vlády. Je tedy načase ty skutečné teroristy pořádně skřípnout i pro výstrahu ostatním. Takový holokaust, který se stal 9/11, se už nesmí opakovat(!!!)

187153

24.03.2009 14:10

Viním média z Krize

RE: Viním média z Krize

Mirda 24.?.?.?

>Vojto, Vojto, vy to zase vojtíte...
-----------
Jindřichu, Jindřichu, to je jakobys hrách na stěnu házel. Slyším i to dunění, jak jednotlivé hrachové kuličky dopadají na zem. Tam už nic nepomůže, ani kdyby ses Vojty doprošoval a nebo mu dokonce i zaplatil. Jelikož on tak rád hovoří o penězích, co říkáš...zkusme mu nabídnout nějakou finanční částku, ať už konečně zavře tu svoji klapačku. Možná to zabere?

187156

24.03.2009 14:24

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: No vida...

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, boží mlýny melou pomalu, ale jistě. I tohle už tady bylo v historii. Jedna země vedle druhé a v různých stoletích vypráskali všechny ty-o-kterých-se-nesmí-mluvit. Už toho bylo dost i v zemích českých a to několikrát v historii. Je načase pomyslet na takový další očistec. Ale jak rozlišovat? Takový holokaust se už nesmí opakovat.

187163

24.03.2009 14:56

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: No vida...

Mirda 24.?.?.?

I já se připojuji k Jindřichovi. Pod tohle se podepisuji také.

187178

24.03.2009 21:31

Viním média z Krize

RE: Viním média z Krize

Mirda 24.?.?.?

>...Loutkaři" ve Vašem pojetí jsou pane Mirdo pro mě totéž, co hromovládný Perun. Proč?
-------------------------
Protože nemáš vůbec ponětí, o čem se tady bavíme. Co je pro tebe hromovládný Perun, to je pro nás, pro lidstvo, opravdové nebezpečí. Nebudu nadále rozebírat tvůj příspěvek a odpovím ti tvými vlastními slovy:

>...A vůbec nepotřebujete něco pracně studovat, analyzovat, syntetizovat, formulovat hypotézy, falzifikovat je, ... Vy prostě víte....
----------------
To jsem ti Vojto jenom nastavil zrcadlo. Takže ano. Zůstaň si ve své nevědomosti. Je to pro tebe takhle jednodušší. Neočekávám ani odpověď. Bude to zase pro mne jednodušší. Jinými slovy, diskuze s tebou je pro mne skutečně ztráta času.

187198

24.03.2009 22:58

Viním média z Krize

RE: Viním média z Krize

Mirda 24.?.?.?

>...Kto neni s vami, je proti vam. Cerno-bile videni sveta nema daleko od fanatizmu.
---------------------
Vy jste tady Andreejko asi nová. Já rozhodně nenahlížím na svět černo-bíle, ale takovouhle diskuzi s Vojtou nevedeme poprvé. Já osobně rozlišuji mezi židy. Celý život jsem dokonce měl židovské kamarády a to i doposud. Jsem i členem židovského mírového hnutí, takže mne nezařazujte, mladá paní, do šuplíku antisemitismu. Neodsuzuji lidi na základě barvy pokožky a nebo náboženské víry, odsuzuji lidi podle jejich činů.

To moje rozhodnutí nediskutovat s Vojtou, je založeno na vlastním svobodném rozhodnutí. Nikdo mne nenutil a nikdo mne nemůže přemluvit, nebo přesvědčit, abych s Vojtou v diskuzi nadále pokračoval. Snad někdy později pochopíte, že jsem k tomu měl důvod?

187205

25.03.2009 20:03

Skutečný zločin konspirace AIG

Eliot Spitzer...

Mirda 24.?.?.?

Další důkaz, že dnešní krize byla pečlivě naplánována. Už v únoru 2008, tehdejší guvernér pro stát New York, Eliot Spitzer, veřejně upozorňoval na špinavé intriky Bushovy gangsterské bandy v administrativě Bílého domu. Podplácením bankovními lobbyisty byly zrušený zákony kontrolních mechanizmů. Tohle vedlo k nafouknutí bubliny hypotéčních trhů a umožnilo bankovním zločincům neomezeně a nekontrolovatelně okrádat společenskou vrstvu pracující třídy. Pracující třída jsou lidé, kteří musí na peníze pracovat (poznámka pro nezasvědcené).

Eliot Spitzer upozorňoval na tyhle zlořády (i na mnoho jiných) dlouho předtím, než bublina praskla. Proto byla tajnou službou (Mossad a FBI) zařízena jeho politická vražda. VíceTADY (sedmiminutové video v angličtině). Sledujte pokud možno až do konce. Je tam zmínka o sexuálních hrátkách probíhajících v Bílém domě a budete mít možnost se seznámit s "milencem", kterého pumpoval G.W.Bush a nebo taky obráceně? [velký smích]

187286

25.03.2009 20:36

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Proč by Židé nejásali

Mirda 24.?.?.?

>Není pravda co říkáte.
------------------------
Vážená, příroda je mocná čarodějka. Všechno kolem nás má svůj důvod, svůj význam a svůj záměr. I ty Pergillovy příspěvky. Já se už na ně přímo těším. Kyž si tak pročítáváte ty ostatní příspěvky, popisující hrůzy a zločiny dnešní společnosti, tak se normální člověk může dostat i do deprese. Teď příjde něco na uvolnění a to je náš dvorní šašek, mistr A.S.Pergill, kdy se celé tělo při čtení rozechvěje hlasitým smíchem a nastává uvolnění. Plíce se okysličí, střeva se rozhýbou a někdy nastane i potřebné vyměšování. Ne nadarmo se říká, že humor pomáhá léčit a tohle je právě to Pergillovo poslání. Trochu nás tady rozveselit. [chechtot] [chechtot]

187289

25.03.2009 20:54

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: údajně,prý,předpoklad..

Mirda 24.?.?.?

>Schválně zda si uvědomíte mezi těmito dvěmi větami rozdíl.
---------------------
Guldíku, nehraj si se slovíčky na odvádění pozornosti a zaměř se na výsledek. Kolik těch vyvolených pracovníků v ten den nepřišlo do práce? Potom tvoje slovíčkaření o "údajně" ztrácí naprostý význam.

187290

25.03.2009 21:38

Austrálie se zbláznila

RE: Může to být jen náhoda...

Mirda 24.?.?.?

>Napadlo vás paranoiky, že ta hláška je tam protože majitel webu prostě nezaplatil hosting?
----------------------------
No vidíš, to nás ale vůbec nenapadlo. Především proto, že když jsem ten odkaz dostal osobně do emailové schránky a v ten samý den už odkaz nebyl funkčí. Takové žertíky majitel webu neprovozuje. [velký smích]

187291

26.03.2009 06:34

Austrálie se zbláznila

RE: Unikátní exemplář Vojta49...

Mirda 24.?.?.?

Ten prográmek má název "Batole v důchodovém věku". Ani jeho vlastní máma se k němu nehlásí. [chechtot] [velký smích]

187312

26.03.2009 07:16

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Roztomilý poznatek Martina Kadrmana o 11/9

Mirda 24.?.?.?

>...jak je možné, že po požáru letadla, který způsobil roztavení konstrukce a pád věže byl z trosek vytáhnut neporušený pas Muhamada Atty?
---------------
Mohammed Atta byl viděn následující den t.j. 12. září na palubě lodi Jacka Abramova. Jack Abramoff, rusko-chazarského původu s dvojím občanstvím se stal podvodným způsobem majitelem plovoucího kasína kotvícího na Floridě. Jen tak mimochodem. Ten podvodný způsob byla vražda bývalého majitele. Abramoff byl velmi známá figurka jako lobbyista administrativy Bílého domu a byly mu prokázány podvody jako úplatkářství, vyhrožování a zpronevěra peněz. Nyní je ve vězení. Jinými slovy, Jack provozoval mafiánské praktiky a byl tedy všeho schopen. Kolují spekulace, že Atta byl na lodi zavražděn, pas mu byl odebrán a tělo vhozeno přes palubu. Samozřejmě s patřičnými betonovými bloky přivázanými k nohám. Odtud ten nezničený pas.

187313

26.03.2009 07:44

Rusko se ukázalo být tvrdým oříškem při vyjednávání pomoci pro válku v Afghánistánu

RE: Kdepak je Petr Gejdoš, když ho nejvíce potřebuješ?...

Mirda 24.?.?.?

>Nostradamus prophecy: Quatrain 6, 96
-------------------------------------
Kdepak je náš prorok Petr Gejdoš, aby nám to napasoval do dnešní situace. Od Olám do Olám, ať volám, jak volám...Péťa nikde. [velký smích]

187315

26.03.2009 18:31

O ubohosti některých

RE: Čulík prakticky nevybrousí z politické korektnosti,

Mirda 24.?.?.?

>...To jsem málem plakal dojetím...
-----
Prosímtě Jindřichu nedělej to, i mně se už hrnou slzy do očí. [velký smích]

187361

26.03.2009 19:16

Proradarová vláda padla

RE: Trochu OT, ale ...

Mirda 24.?.?.?

>...Troufla byste si upřesnit, co bude podle Vás oním "velkým třeskem"?
---------
Já se ti to Vojtíšku pokusím vysvětlit. Když ti Santa Klaus na Vánoce veze dárečky a zavadí sáňkama o komín, tak nastane velký třesk. Víš Vijtíšku...ani ne tím, že spadne ten komín, jako tím, že se v tom komínu zašprajcujou jelínci parohama a jak se tam tak zmítají, tak může spadnout celý barák. A to bude ten velký třesk.

Ale nebuď z toho smutný, Vojtíšku. Taková nehoda se stává tak jednou za uherský rok a ten ještě nenastal. Oslava uherského roku bude, až maminka připraví uherský salám z těch zašprajcovaných jelínků v komíně a tak to vidíš. Dostali jsme do řešení HLAVA 22 a to už bude na tebe příliš těžké na pochopení, takže toho raději necháme [chechtot] [chechtot] a pohádky je konec. [velký smích]

187364

26.03.2009 20:54

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: údajně,prý,předpoklad..

Mirda 24.?.?.?

>Dokážeš to pochopit?
---------
Jistěže, já jsem to pochopil, ale očividně ty v tom máš zmatky. Podívej se na reakci "Honza999" a porovnej to s tím, co píši já. Dokážeš to už teď pochopit? Nehrej si tady na nechápavého a neodváděj pozornost. Jedině snad, že je to tvoje pracovní náplň. Tak v tom případě klidně pokračuj. Vidím, že jsem ti přidal dalších pár šekelů do měšce.

187369

27.03.2009 02:18

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: údajně,prý,předpoklad..

Mirda 24.?.?.?

>A víš proč se ptáš, zda je podstatné vědět zda přišel nebo nepřišel židovské personál do práce???
--------------
Guilde, ty jsi asi skutečně zabedněnej? Já se na nic neptám, jenom konstatuji, že vůbec nezáleží na tom, zda-li užiješ slovo "údajně" a nebo konstatuješ skutečnost, která jasně naznačuje faktickou událost. Já tady nespekuluji, to spekuluješ ty a teď už mi je zcela jasné, proč to děláš. Tady jsi mi to sám potvrdil:

>Jo a Mirdo. Jsem opravdu placený. Shalom...
-----
Takže jsem ti opět přihodil pár šekelů do měšce. Já s tebou končím. Nikam to nevede a najdi si jiný a slušnější zdroj příjmů.

187375

27.03.2009 17:05

Člověk v tísni

RE: Je potreba posvitit si na toho cloveka dukladneji

Mirda 24.?.?.?

>...Me zaujala souvislost - Jaky plat si prideloval?...
--------
Oni jsou na to dva. Ten druhý pán se jmenuje Jaromír Štěpánek. Po odečtení zákonného pojištění, náklady na služební vůz, cestovní a jiné neočekávané a nezbytné výdaje. No řekněme... každému zůstává zhruba padesát milionů. Nic moc na skromné živobytí.

187391

27.03.2009 17:17

Mluvčí Iniciativy vystoupila na slyšení v Evropském parlamentu

Jako by se nechumelilo....

Mirda 24.?.?.?

Není tohle radostná zprává? Žádna reakce, žádné jásání. Jako by se nechumelilo. Už jsme si tak nějak zvykli, že obtížné záležitosti se jaksi sami vyřeší. Někdo to za nás udělá. Ale snad bychom měli také vyjádřit poděkování všem, kteří bojují o naši nezávislost a ne si dát ještě do hlavičky takovéto upozornění:
Názory zde uvedené se nemusí nutně shodovat s názory vydavatele Zvědavce.
Mohl by se k tomu někdo vyjádřit, proč se od toho distancujeme?
Já jsem si pořád myslel, že většina z nás, včetně vedení, jsme na stejné straně barikády.

187393

27.03.2009 19:19

Mluvčí Iniciativy vystoupila na slyšení v Evropském parlamentu

RE: Jako by se nechumelilo....

Mirda 24.?.?.?

>...noo, Mirdo, ono je to takove rozpacite.
--------------
Chápu, je to rozpačité. Vnitrostranické šarvátky to rozhodně budou, ale nikoliv kvůli radaru. O tom, že nebude radar se rozhodlo již dříve a vláda se zhroutila až nyní. Proto si myslím, že to nemá žádnou souvislost. Co však považuji za úspěch je skutečnost, že se záležitosti bezpečnosti v Evropě řeší na mezinárodní úrovni. Zatím tedy v rámci Evropy. Cituji z článku:

Evropský parlament je důležitým fórem, na němž je třeba o problematice vojenských základen diskutovat. Až bude definitivně ukončen pokus české vlády o dobrodružné bilaterální experimenty s nefungujícími vojenskými systémy, bude třeba začít hledat realistickou a udržitelnou bezpečnostní politiku.

Není snad tohle obrovský úspěch Iniciativy Ne-základnám? Není snad tohle výsledek neúnavného boje hrdiny pana Ing.Jana Tamáše a spol, který svou hladovkou na Iniciativu upozornil a nejen v Evropě, ale i ostatní - po míru toužící - země? Já si myslím, že tito lidé si zaslouží pozornost alespoň poděkováním, nikoliv se od nich distancovat.

Rovněž si uvědomuji následující. Už jsem to tady jednou napsal, že V.I.Lenin kdysi prohlásil: "Chceš-li v totalitárním režimu vyloučit opozici, tak si ji sám vytvoř. Uspořádej hnutí proti režimu a nasaď si tam svoje lidi". Lze tohle aplikovat na naše hrdiny Iniciativy??????? Nevím? Uslyším nějaký jiný názor????

187399

27.03.2009 19:41

Proradarová vláda padla

RE: Vláda lupičů a lhářů převlečených za průkopníky pokroku.

Mirda 24.?.?.?

Vojto, tohle je pádný argument a pod tohle se podepisuji. To je co? Poprvé s tebou musím souhlasit.

187401

28.03.2009 14:06

Člověk v tísni

RE: Nechte

Mirda 24.?.?.?

>Zřejmě černé ovce komunity...Já zase znám cikánské spoluobčany co pracují...
---------------
Urážíš cigány, kteří pracují. Pan Kropáč pouze poukazuje na hnutí židé proti sionosmu.

187431

28.03.2009 14:59

Člověk v tísni

RE: Sledujte finanční toky

Mirda 24.?.?.?

>...Šimon Pánek je předsedou správní rady, zakladatel filantrop Sörösi, z úplného výpisu vyplývá ostatní.
---------------
Původem maďarský žid George Soros je dlouhodobým agentem Rothschildova "tajného" impéria. Soros se podílel na financování hnutí "Solidarita" v Polsku a financování a organizování rozkladu komunistických režimů ve východní Evropě. Zdánlivě bychom měli být Rothschildovi za jeho pomoc vděčni, ale kam to směřuje - jaké má cíle - nelze nevidět ani se zavřenýma očima. Nyní má George Soros nový úkol - udržovat chaos v bývalé Jugoslávii ve smyslu rozděl a panuj. Jak je tedy vidět, tak veškeré ty "podpůrné" a "nápomocné" organizace mají skutečně ušlechtilý cíl pomáhat člověku, ale jenom tomu jednomu. Ten, co si připravuje trůn jedné světové vlády.

187438

28.03.2009 15:06

Člověk v tísni

RE: pračka na nezdaňené peníze

Mirda 24.?.?.?

>...takže podle Vás je celý náš senát, poslanecká sněmovna...atd.
----------------
Čteš nepozorně. Anonym 80 napsal tohle:

>...Na skutečnou práci si najdou bandu gojimských užitečných idiotů...
---------
Číst umíš, ale jenom něco.

187440

28.03.2009 15:13

Člověk v tísni

Židovská víra....

Mirda 24.?.?.?

Židovská sounáležitost a jejich spojenectví zařazuje židy do zvláštní skupiny lidí, kteří se z důvodů známého pouze židům samotným řadí záměně mimo většinovou společnost. Jinými slovy, nejsou schopni a nebo ochotni se asimilovat do společnosti kde se narodili.
Z historických pramenů se můžeme dočíst, že někteří židé nejsou ochotni se spolupodílet na ekonomickém rozkvětu společnosti pokud z toho nemají sami pro sebe mimořádný prospěch. Samozřejmě, není žid jako žid. Bohužel, velká většina židů jsou loajální pouze své vlastní etnické skupině. Sami se chtějí odlišovat a nemají zájem o asimilaci do většinové společnosti, jelikož by se – jak sami tvrdí - znemožnili před těmi ostatními. Před těmi skutečnými židy, kteří se nechtějí odpoutat od své náboženské ideologie. Zřejmě jim to jejich náboženství přímo zakazuje?

Neúspěšné pokusy asimilace židů do většinové společnosti prováděl Henry Ford, majitel továrny na automobily. Henry Ford dospěl k zajímavému poznání, o kterém se zmínil ve svém časopise „Dear Born Independent“, kde uvedl své pozorování přibližně těmito slovy: „Židé nejsou schopni pracovat ve smíšeném kolektivu pracovníků. Začnou okamžitě zneužívat ostatní ve svůj prospěch“. K podobnému názoru dospěly většinové společnosti v průběhu historie v různých zemích Evropy, kdy většinová společnost nebyla ochotna déle snášet vydírání, zneužívání a morální a ekonomický rozvrat způsobený židovskou menšinou. Nahlédněme krátce do chronologického seznamu pogromů v průběhu zdokumentované historie.

Velká Británie – Edward I. vyhostil židy v roce 1290. Návrat byl povolen až v roce 1655.
Francie – Philip de Fair provedl pogrom v roce 1306. Malá skupinka židů dostala povolení k návratu, ale byla opět vyhoštěna v roce 1394. Povolené usedlosti zůstali v Bordeaux, Avignon, Marseilles, odkud byli rovněž vyhoštěni v roce 1682. Zůstali pouze v severní provincii Alsace.
Saxony – vyhozeni v roce 1349.
Maďarsko – Po roce 1092 se židé stali výběrčími daní. V roce 1360 byli vyhoštěni. Později získali povolení k návratu, ale v roce 1582 byli opět vyhoštěni z křesťanských oblastí Maďarska.
Belgie – vyhoštěni v roce 1370. V roce 1450 se několik židů navrátilo, ale početní omezením zůstalo až do roku 1700.
Slovensko a české kraje – V roce 1380 byli židé vyhoštěni z Prahy. Po roce 1562 se jich mnoho navrátilo, ale v roce 1744 se Marie Terezie rozhodla k opětnému vyhoštění.
Rakousko – Albrecht V. vyhodil židy v roce 1420.
Holandsko – V roce 1444 vyhozeni z Utrechtu.
Španělsko – vyhoštěni v roce 1492.
Litva – Alexander Veliký vyhostil židy v roce 1495. Později se vrátili.
Portugalsko – 1498.
Rusko – 1510.
Itálie – království Naples a Sardinie v roce 1540.
Havárie – v roce 1551 dostali židé trvalý zákaz k pobytu.
*Š...

Automaticky kráceno

187441

28.03.2009 15:15

Člověk v tísni

RE: Židovská víra....

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Bavárie – v roce 1551 dostali židé trvalý zákaz k pobytu.
Švédsko – židé neměli povolen přístup na území Švédska až do roku 1782.
Dánsko – do 17-tého století zákaz vstupu.
Norsko – povolení vstupu židé dostali až po roce 1814.
Do dnešního dne v celé Skandinávii žije pouze nepatrná hrstka židů.

V průběhu pogromů, kdy se Evropa postupně zbavovala židů, židé nacházeli útočiště
v Polském a Tureckém impériu. Před druhou světovou válkou žilo v bývalém Československu odhadem 320 tisíc židů a v celé Evropě dohromady – opět odhadem - zhruba 650 tisíc. To jsou pouze odhady, neboť národnost židů na rodném listu se uváděla podle místa narození a národnosti rodičů. Židovská národnost nikdy neexistovala a proto se v dokumentech neuváděla. Dědičnost jejich náboženského vyznání (judaismu) si židé udržují sami mezi sebou. Ke konci 19-století vznikem sionistické hnutí, židé začali být zneužíváni a v mnoha případech i obětováni samotnými sionisty za účelem založení státu Izrael. Až ve druhé polovině 20-století začali sionisté nazývat světové židovstvo „národ“ a rovněž v tomto období vznikl tzv. „zákon návratu domů“.

187442

28.03.2009 17:49

Člověk v tísni

RE: Židovská víra....

Mirda 24.?.?.?

Chybička překladu se vloudila (to jsou ti roztěkaní překladatelé). Tehdy v Litvě to nebyl Alexander Veliký (vladař Velkomoravské říše), ale byl to kníže vladař Alexander.

187445

29.03.2009 01:24

Člověk v tísni

RE: pračka na nezdaňené peníze

Mirda 24.?.?.?

>...A krom toho zidi z CCCP se do Palestiny začali masově stěhovat až za Gorbyho.
-------------
To je sice pravda, pane Kopr, ale jenom co se týče masové emigrace. Jinak ten podvod se zalidňováním Izraele židy z bývalého Sovětského svazu a z některých států východního bloku začal už za tvrdého bolševismu. Židovská knihovana uvádí tahle čísla. Napravo je tabulka emigrace ruských židů z FSU (Former Soviet Union). Osobně znám několik rodin, které této příležitosti využily k legálnímu vycestování z CCCP a z Polska. V Izraeli se moc dlouho neohřály a šupito do Kanady. Zůstali jsme přátelé od té doby (1985), kdy jsme se v Kanadě setkali. Neodsuzujte mne prosím za to, oni totiž nejsou jako ti ostatní židé, jinak bych se s nimi nekamarádil. Přísahám.

Pokud někoho zajímá, kdo tu emigraci židů z CCCP financoval? Mimo jiných, byl to především pomatený křesťansko-evangelický sionista, pastor John Hagee. Už v období Brežněvovy éry utratil 3.7 milionů dolarů a jeho finanční sbírky stále pokračují. Podle jeho slov, je to vyplnění biblických předzvěstí, aby se Izrael zaplnil ruskými židy. Prý tam patří? Tak nevím...moc se tam nikomu nechce.

187458

30.03.2009 19:56

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: údajně,prý,předpoklad..

Mirda 24.?.?.?

>Takže pro tebe není rozdíl zda použiješ slovo "údajně" (tedy spekulaci) a když řekneš fakt? Aha..teď mám jasno. To vysvětluje mnohé tvé postoje.
--------
Vidím, že pochopit nechceš. Tedy ještě jednou a naposled. Výraz "údajně", se používá převážně v právní terminologii, kdy je podezření, že pachatel způsobil trestný čin. Z důvodů zachování objektivity, kdy doposud neproběhlo vyšetřování a pachatel nebyl ještě odsouzen, tehdy se použije výraz "údajně". Jinak by to znamenalo uvalení viny, aniž by byl vynesen rozsudek. Není to tedy z důvodu spekulace, jak tvrdíš ty. Je to záležitost zachování objektivity před vynesením rozsudku. Chápeš to konečně? Dále nemám co dodat.

187541

31.03.2009 00:45

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: Ještě reakce na Pergilla

Mirda 24.?.?.?

>Ten poslední bod mi přijde přehnaný. ŘKC se přece jen za ta staletí někam posunula a i to zakazování kondomů v Africe dřív nebo později skončí.
------
Na žebříčku hierarchie skutečných vládců světa stojí Vatikán (katolická církev) podstatně níže pod dynastií Rothschildů, nebo-li také Rothschildova impéria. Viděl jsem grafické znázornění pravomocí, kdo koho ovládá, ale důkazem může být skutečnost, že při setkání papeže s Rothschildem, se papež hluboce uklonil a vyšel Rothschildovi vstříc s nabídnutou pravicí. Jinak si pozvaný host před papežem klekne a políbí "svatého" otce na špičku boty. Tohle by nám snad napovědělo, jaký má papež před Rothschildem respekt (viděl jsem uvedené na videu). Především, když si uvědomíme, že Vatikán je jednou ze svobodozednářských lóží, čímž se samozřejmě do této hierarchie zařazuje. Tohle by nám mohlo i vysvětlit záměr Vatikánu s odmítáním použití kondomů, vedoucí k rychlejšímu rozšíření epidemie AIDS. V tomto případě se jedná o úmyslnou genocidu a Pergill se ve svém příspěvku udeřil hlavičkou o hřebíček. A nebo, pokud tohle věděl, tak to je přesně obráceně (udeřil hřebíček na hlavičku).

Kdybychom nebyli tolik vzdáleni od tématu, tak mohu uvést podrobnosti, jak byl tehdejší ministr obrany, Robert McNamara, přímo posedlý s přelidňováním planety a když se stal v roce 1970 prezidentem Světové banky, tak nechal vyčlenit kongresem 10 milionů dolarů na výzkum biologických zbraní ke snížení populace. Z tohoto projektu vznikl vir HIV a potažmo epidemie AIDS. Pro koho McNamara pracoval nemusím snad uvádět?

187559

31.03.2009 01:38

Spojení Mossadu s útoky 11. září

RE: údajně,prý,předpoklad..

Mirda 24.?.?.?

Tak ty nedáš pokoj. Proberme si to tedy ještě jednou a naposledy. Napsal jsi:

>Jak píšeš. Musí existovat podezření. Ale tady není žádné podezření. Žádný důkaz. Žádní svědci. Pokud nic z toho nemáte, je to jen a jen čirá a čistá spekulace a pomluva.
-----
Uvedu ti příklad ze života. Spláchneš záchod a voda se ti vyvalí z mísy pěs okraj na podlahu. Co řekneš? Ku-va, ucpal se záchod a nebo, dopr-ele, údajně se ucpal záchod? Vidíš ten rozdíl? Skutečnost je, že záchod je ucpaný. O tom snad nemusíme pochybovat? Jak k tomu došlo už můžeme nazvat spekulací. Jestli máš doma malé děti, tak už ani tohle nemusí být spekulace a asi již budeš vědět, co z odpadu vytáhneš? Stačíš tohle sledovat?

>"Židé údajně nepřišli do práce". Tahle věta vzbudila tvoje podezření. Né nějaký důkaz, svědci. Ale pouze jen a jen tahle věta.
------
Gulde, překrucuješ fakta. Věta v čláku zní. Cituji:

Židovský personál kanceláří ve WTC byl údajně varován, aby 11. září nešel do práce. To potvrzují na veřejnost uniknuvší zprávy, že zaměstnanci izraelské telekomunikační firmy Odigo – která zajišťuje okamžité doručování zpráv – dostali dvě hodiny před útoky na WTC varování a varovali ostatní Židy, aby toho dne nešli do práce.
------
Diskuze se nevede o tom, zda Izraelci přišli nebo nepřišli v inkriminovaný den do práce, nýbrž o tom, že byli "údajně" varováni firmou Odigo a proto nepřišli do práce. To máš jako s tím ucpaným záchodem. Záchod je nepochyně ucpaný, ale jak k tomu došlo, to už je záležitost "údajných" spekulací. Gulde, já se už sem nevracím. Neobtěžuj se s reagováním.

187560

31.03.2009 02:43

Jak funguje tunel

RE: Tak, tak

Mirda 24.?.?.?

>Je čas žní...zloději, co nikdy rukama NIC nevytvořili, sklízejí svoji zaslouženou úrodu.
---------
Skvěle napsáno, Jindřichu. Vystižně vyjádřeno a v závěru s jistou dávkou humoru. Asi proto, aby nás z toho nakonec "pepka" neklepla. Přihodím něco do placu o těch, co nemusí pro živobytí pracovat. Parazitující psychopati a neb, jak funguje tunel do otroctví (dvě videa v angličtině).

187562

03.04.2009 00:33

Člověk v tísni

RE: Židovská víra....

Mirda 24.?.?.?

>Člověče, kde vy na tohle chodíte, to mě teda podržte
-------------
Nemohu si pomoct, ale to jméno se mi vytvořilo poskládané z písmenek na okraji talíře s písmenkovou polévkou. A copak místo takových údivů, kdybyste raději poradil? Ta čísla židů jsou z přeloženého článku britského žurnalisty, který po válce cestoval po Evropě a sbíral informace z historických dokumentů. Ten článek napsal někdy mezi roky 1950 a 1953, neboť hovoří o Stalinovi v přítomném čase. Jak už jsem ve svém příspěvku napsal - což bylo uvedeno i v článku - statistika skutečných počtů obyvatel židovského vyznání záležela na registraci samotných židů. Kdo nebyl evidován v židovských organizacích, ten nebyl uveden ve statistice. Čili počty se mohou různit. Zdá se vám to hodně a nebo málo?

187732

06.04.2009 15:08

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: to není pravda, že má vítat prezidenta prezident

Mirda 24.?.?.?

Bylo by to těžké držet klapačku, když se dospělí baví?

187909

06.04.2009 15:31

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: to Hestroy: Rusko nie je pod taktovkou TKN

Mirda 24.?.?.?

Stále si ještě někdo myslí, že Rusko v tom jede také? Killroy, díky za zajímavé odkazy a já to zde zopakuji:
Nova ruska revolucia
Preco sa zidia obavaju Putina ako premiera
Haló, je tady někdo, kdo má stále obavy, že NWO přichází z východu? Jedna důležitá zmínka v těch odkazech chybí a to je Minichovská mírová konference v roce 2006. Putin tam odhodil rouško diplomacie a nazýval věci správným jménem. Otevřeně se pustil do neoconců a všem přítomným otevřel oči. Veřejně odhalil spiknutí neoconců proti celému světu, že ani mainstream to nestačil zadržet.

187912

06.04.2009 16:36

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Odvěký sen o světovládě,bud pomocí komunismu a nebo kapitalismu.

Mirda 24.?.?.?

Výstižně a pravdivě napsáno, kozorohu. Máš opravdu přehled. Jenom bych se chtěl pozastavit nad tím posledním odstavcem tvého příspěvku.

>CAMPS ARE A FACT AND VERY REAL. I cannot say strongly enough, THEY DO EXIST. Not only exist, but there are over A MILLION foreign U.N. troops in this nation to rule over them and the ones they will be picking up. That includes TROOPS FROM RUSSIA.
-----------------------------------------------
Koncentrační tábory jsou skutečností. Hlasitěji to už nejde oznámit: TÁBORY EXISTUJÍ. Nejenže jsou skutečností, ale máme zde (ve Spojených státech) přes milion cizineckých vojáků Organizace spojených národů, kteří jsou připraveny k zásahu. Včetně RUSKÝCH VOJSK.
---------
Zdá se mi, že tahle poznámka unikla pozornosti všech. Nás spiklenců i těch nevěřících. Popíračů NWO i těch, kteří se již těší. Žádný dotaz? Žádná reakce? Abych to tedy objasnil.
Tahle informace je v úvodu webové stránky, ale podstatně staršího data. Koncentráky jsou skutečností, ale změnila se politická situace. Viděl jsem haldu fotografií, kde byly dopravní značky a směrovky vedoucí ke koncentračním táborům v obou jazycích, tedy i v ruštině. Viděl jsem vyrovnané kolony nákladních Zilů a připraveny v plné pohotovosti. Ale proč cizinecká vojska? Proč zrovna Rusové? Z jednoduchého důvodu. Americký voják po Američanech střílet nebude. Jistě, existují výjimky, ale převážná většina to neudělá.

Jakmile Boris Jelcin skončil s prezidentováním, tahle dohoda vzájemné spolupráce byla zrušena. Přátelé, mnozí z nás si ani neuvědomujeme, jak blízko jsme byly zde, na Americkém kontinentě, vyhlášení stanného práva a zavedení tvrdého diktátorského režimu. Další Velké bolševické revoluci v režiji potomků těch stejných psychopatických parazitů, kteří zorganizovali před necelými sto lety tu předchozí v Rusku. Všechno bylo připraveno. Koncentráky, cizinecká vojska, zrušení ústavy a vyloučení rozhodování kongresu. Jen jedna jediná loutka by měla pravomoc v rozhodování. Ta loutka se jmenovala G.W.Bush.

Opona jde dolů - přestávka - opona jde nahoru a máme tady zbrusu nové předtavení. Jiná loutka, jiné a mnohem sifistikovanější proslovy, jiná iluze. ZMĚNU, KTEROU CHCEME VŠICHNI A MY TO DOKÁŽEME(!) Jenomže dějství se odvíjí stejným směrem. Stejné lži a stejný podvod. Nic se tedy nezměnilo.

187916

06.04.2009 18:29

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: to Hestroy: Rusko nie je pod taktovkou TKN

Mirda 24.?.?.?

>...Hitler také nebyl jejich člověk, ale ONI ho dotvořili a použili ke svým cílům...
--------
Bylo to trochu jinak. Ten pán s knírkem byl jejich člověk, ale odmítnul tancovat v rytmu jejich muziky. S tím dalším prohlášením se budeme muset nechat překvapit.

>Otázkou tedy je, zda jim Putin opravdu překazil jejich plány.

187921

07.04.2009 02:45

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: Mě spíše zaráží

Mirda 24.?.?.?

>Je prostě potřeba posilovat image USA jako těch nejlepších...
----------------
A kdo je neposlechne, tak jim tu jejich demokracii nějak vnutí. Ať už ji chtějí, či nikoliv. [velký smích]

187931

07.04.2009 16:29

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Odvěký sen o světovládě,bud pomocí komunismu a nebo kapitalismu.

Mirda 24.?.?.?

>...ta poznamka neunikla, len...niektore info asi mentalne nespracuvam.
------------
Bylo to hezkých pár roků zpátky, kdy jsem to četl a viděl ty fotografie. Na něco narazíš několikrát a v jiném článku, tak si to zapamatuješ, jako třeba ty cizinecké armády na území Spojených států. Pokusím se ti odpovědět na tvoje dotazy.

>- Tie kolony Zilov si videl v USA???...nie je logisticky a celkovo jednoduchsie dat vojskam auta ktore ma armada po ruke?
----
Na té fotografii to nepoznáš, ale na té stránce bylo více fotografií, kde byly i ty dopravní značky v obou jazycích a ty kolony Zilů stály za plotem jakéhosi vojenského objektu. Mohu se mýlit, ale myslím si, že stejné fotografie se objevily i tady na Zvědavci v diskuzi. Tu stránku už nenajdu, ale mám to v paměti a kozoroh mi to jeho příspěvkem jenom připomněl. Proč by nepoužívali místní vojnskou techniku? Proč to tahat až z Ruska? Nevím. Tady už musím pouze spekulovat. Já si myslím, že v takové situaci hraje "moment překvapení". Zdejší mediální propaganda jede stejně jako za studené války ve smyslu: "Rusko nás napadne". Byli jsme tady skutečně kousek od vyhlášení stanného práva a teď si představ vidět po ulicích jezdit cizí vojska a v Zilech. Psychologicky to znamená konec hry, už nás dostali. Jak jsem už napsal, je to jenom spekulace a nejsem vojenský stratég.

>- KDE schovas milion vojakov inej narodnosti na uzemi USA??? Su v kasarnach a nemozu chodit na vychadzky?
----
Technika je připravena na místě a vojáci se dopraví během jednoho dne. Následující den jsou připraveny k zásahu. Tak bych to řešil já, jako vojenský stratég amatér. Ten zbytek dotazů by byla zase pouze spekulace. Nemám přímou odpověď.

187949

07.04.2009 17:44

Vratké pilíře evropského společenství

RE: vyprávění vulgárního "knížete" z Hulvátova....

Mirda 24.?.?.?

Pane vulgární hulváte (poznámka pro editora/moderátora). Tohle není napadání autora příspěvku. Jen se všichni podívejte, on se tak skutečně jmenuje. Ale k teď už k těm jeho výplodům.

>Je to celkem ctive napsana pohadka, ale ctenar nesmi premyslet.
---------
Pane vulgární hulváte, někdo má přemýšlení dáno od přírody a někomu to bohužel není dáno. Podle mne, tohle je nejlepší článek z pera pana Lhotáka. Kdysi, když tady na Zvědavci začínal s tou jeho sionistickou propagandou, tak jsem byl proti němu zaujatý. Hodně zaujatý. Psal tady články přesně s opačně laděným zaměřením. Holdoval Evropské Unii se všemi důsledky. Opěvoval ztrátu národní identity, ztrátu kulturních a historických hodnot národa a při popisu svých intimních vztahů se sestrami Tomanovými nám nezapomněl připomnout, že bez peněz do hospody nelez. Jinými slovy, kdo nemá prachy, ten nešuká. Později se sám přiznal. Byl to nějaký jeho experiment. A máme tady otočku o 180 stupňů. Jenom doufám, že i tohle není jeden z jeho experimentů. Tímto článkem mi promluvil pan Lhoták z duše. Díky Radime [mrknutí jedním okem] a ty nadávky v diskuzi pod těmi předchozími "experimenty" beru zpět.

>To, ze si sedneme u cesty a budeme spolecne rozjimat, to nenakrmi sto nebokolik milionu evropanu. Zatimco vy budete premyslet nad piliry evropske civilizace, tak vas vykoupi....
-----
Atd, atd. Vídíš hulváte, tady je vidět, že opravdu nepřemýšlíš a proto jsi to nepochopil. Článek nemá chybu a je celkem jasné (pro toho, kdo přemýšlí), že tyto pilíře společnosti, které se vytvářely po celá staletí většinou přirozeným vývojem, tak byly právě ke stemelení společenských celků. Nikoliv k jeho rozkladu. Jistá změna od přirozeného vývoje nastala až na přelomu dvacátého století a právě v této době násilné globalizace se tyto pilíře záměrně a násilně rozpadávají. Komu tyto pilíře asi překážejí? Proč jsou lidé, kteří se snaží tyto pilíře podepřít a znovu vybudovat nazýváni neonacisti? Ale tohle je jistě až příliš hodně otázek pro někoho, kdo nepřemýšlí. Vulgáre z Hulvátova, pokud se chystáš na můj příspěvek reagovat, tak si přečti článek pana Lhotáka ještě několikrát. Jinak to nemá cenu. Bez logiky a přemýšlení v hulvátově mozkovně si opravdu nemáme o čem popovídat.

187954

07.04.2009 21:49

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: to Hestroy: Rusko nie je pod taktovkou TKN

Mirda 24.?.?.?

>...Melo by se o tom vic psat.
-----------------
Jako bys to vodníku nevěděl? Proč se o tom asi nepíše? My tady pořád řešíme následky a na příčiny se jaksi zapomíná. Uchopme to za opačný konec. Přirozenou touhou většiny lidí je žít v míru a ve shodě s ostatními. Radovat se ze života. Cvok, grázl a zločinec jsou anomálie lidského charakteru a dovolím si je nazvat psychopati. Takže tito psychopati se podvodem dohrabali k obrovským majetkům (normální člověk by to nedokázal) a to jsou ti, co nám tady organizují manipulací s lidmi naše dějiny. Proto se o tom nepíše a oni sami raději žijí v temnotě. Tak nějak v pozadí..za oponou. Stačí jich dostat do záře reflektorů a ta jejich moc ochabne a může se i zhroutit.

>Myslel jsem vseobecnou nenavist.
----
Proganda ve formě vymývání mozků dělá zázraky a těší se velikých úspěchů. Nenávist se neobjeví jen tak sama od sebe. Nenávist se musí propagandou vyprovokovat a to všechno na pokyn a pod taktovkou těch psychopatů. To jsou ti, kteří nám překrucují ty naše dějiny. Tak tady máš ty příčiny pěkně naservírované na talíři. A když potom víš příčiny, tak následky už není potřeba řešit. Bez toho prvního by se to druhé nestalo. Nebudu zabíhat do podrobností dějin a odhalovat příčiny následků světových válek. Jsme zde v jiném článku.

Až teď jsem si všimnul hlavičky v této větvi a tak to zopakuji.
Hestroy, Rusko není pod taktovkou TKN. Ozvi se.

187976

07.04.2009 21:53

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: V nových filmech hollywoodské produkce

Mirda 24.?.?.?

>...Celá historie je jeden obrovský falzifikát
-----------
Než já dopíšu krátký příspěvek, tak při odbíhání od počítače se tady rozjela zajímavá debata. Ani jsem o tom nevěděl. Jindro, četl jsi ty odkazy od Killroye? Co si o tom myslíš?

187977

07.04.2009 22:04

Vratké pilíře evropského společenství

RE: vyprávění vulgárního

Mirda 24.?.?.?

>...vi vubec autor, co je to nanobot?
-----
Tak ty nedáš pokoj?

187978

08.04.2009 04:53

Člověk v tísni

RE: tak a

Mirda 24.?.?.?

>už v tom mám jasno: člověk v tísni je lobbyistickou organizací židů, kteří se během druhé světové války spolčili s ufouny a teď tahají za nitky globálního dění...
------
Chytrej kluk. Konečně pochopil.

187990

08.04.2009 05:47

Blíží se konec nezávislého myšlení na internetu?

RE: Nezavislost a svoboda nazoru vadi nejenom na siti.

Mirda 24.?.?.?

Šedumačtyřicetiletý Ian Tulmison cestou z práce domů pokojně a pomalou chůzí procházel kolem probíhající demonstrace. Brutálně napaden členem zákrokové policejní jednotky a krátce po upadnutí na zem umírá. Údajně na srdeční infarkt. ZDE je dvouminutové video v angličtině.

Když se tak nad tím člověk zamyslí, tak je to celé postaveno na hlavu. Posláním policie je chránit zákony společnosti a zajišťovat bezpečnost obyvatelstva. To, co lze sledovat poslední dobou, je přesný opak. Policie hrubě porušuje zákony a brutálně napadá civilní obyvatele. No hrůza. Vítejme v NWO.

187992

08.04.2009 08:30

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>...Tato doba se vyznačovala zejména studenou válkou, tedy horečným zbrojením, ačkoli obě velmoci USA a SSSR (řízené židovstvem) neměli nikdy v úmyslu vést proti sobě válku. Byl to podvod.
---------
Plány jsou jedna věc a skutečnost je většinou jiná. Velká bolševická revoluce v Rusku v roce 1917 byla prvním pokusem o zavedení NWO a měla posléze rozšířit komunismus do celé Evropy. Nepovedlo se. Založení státu Izrael se plánovalo po skončení první světové války, ale Liga národů neměla v té době dostatečný počet členů k hlasování a založení Izraele se nekonalo. V roce 1944 dostal Stalin nabídku od Jacoba Schiffa (příbuzný a agent Rothschilda) ke spolupráci na založení jedné světové vlády. Stalin odmítl a na Jaltské konferenci v roce 1945 si dal podmínky ke získání východní Evropy do sféry východního bloku. Spadla spadla pomyslná železná opona. Stalin si uvědomil odkud vane vítr a zavedl v Sovětském svazu skrytý antisemitismus. Nechal popravit všechny členy NKVD včetně jejího šéfa Genrika Jagodu. Všichni byli židovského původu. Novým šéfem se stal Ježov, který židovský původ neměl. Lazar Kaganovič se udržel ve své funkci, neboť byl Stalinův příbuzný (Stalinova dcera Světlana si vzala za manžela syna Kaganoviče a Stalinova druhá žena byla Kaganovičovou dcerou). Stejně tak se udržel ve své funkci Lavrenti Beria (Stalinův důvěrný přítel a osobní nájemní vrah).

Stalin očekával, že se nově vytvořený stát Izrael stane ostrůvkem komunismu na Blízkém východě a věnoval Izraeli veškerou podporu. Zajistil Izraeli dodávky zbraní a to převážně zbraně československé výroby. Následný vývoj sionistického režimu v Izraeli přiměl Stalina k obratu a potvrdil mu jeho doměnku sionistických cílů vedoucích k vytvoření NWO. Skrytý antisemitismus se změnil ve skrytý antisionismus, který se ve spolupráci s Klementem Gottwaldem zavedl i v tehdejším Československu. Příznivci sionistického hnutí ve vládě (všichni židovkého původu) byli popraveni a židé organizovaní v sionistických spolcích byli sledováni a pronásledováni složkami StB.

Akce Pavouk v produkci České televize, studio Ostrava, potvrzuje výše uvedené. V období studené války nastalo několik situací, kdy hrozba války vysela na vlásku. V roce 1962 to byla Kuba a v roce 1968 vnitřně i z vnějšku organizovaná kontrarevoluce, která byla odvrácena invazí vojsk Varšavské smlouvy. V roce 1979 byla vojska Sovětského svazu nalákána do Afganistánu (Zbygniewa Brzezinského léčka), kde za deset let zbytečných bojů a CIA vyzbrojovaného afgánského partizánského odporu, Sověti po deseti letech odtáhli se ztrátou sta tisíce vojáků (neoficielní odhad). Ve všech těchto výše uvedených strategických tazích tam osobně žádnou spolupráci Západu s Východem nevidím. Ta nastala až působením a vlive...

Automaticky kráceno

188000

08.04.2009 08:33

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Ta nastala až působením a vlivem Ronalda Reagana, Michaila Gobačeva a Vatikánu na organizovaném rozkladu komunistických režimů východní Evropy.

188001

09.04.2009 18:36

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>Takže Rothkranz, Žid toho správného jména, nám odhaluje židovské spiknutí proti goímům? Asi se řídí sionskými protokoly.
------
S tímto se dá jedině souhlasit.

>Diaspora co nemá žádné kořeny a nikde není doma, je soudržnější než ti, u nichž je úspěšná ve vytrhávání těch z kořenů. Vystačí si přitom s velmi skromnými nástroji. Vírou a kšeftem.
------
Strategie mezinárodníhoo žida (jak to nazval Henry Ford) je založena na talmudistických studiích: "Židé se nesmí asimilovat do společností (národů), ke se narodili. Musí zůstat věrni svému poslání, své víře. Asimilovaný žid bude potrestán b_žím trestem (Hashem)".
Tohle snad vypovídá za všechno a z tohoto sdělení můžeme vycházet při posuzování jejich chování. Ti asimilovaní židé, kteří pokazují na lumpárny a zločiny těch vyvolených se nazývají "samonenávidějící se židé" (self hating Jews). No, není tohle trapné a ubohé označení na zastírání svých zločinů a napadání oprávněné kritiky?

188103

09.04.2009 21:01

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>Vážený pane, opět pouze můžu zareagovat tak, že Vám doporučuji onoho J. Rothkranze; Maastrichtská dohoda - konečné řešení pro Evropu. Tam je to všechno vyčerpávajícím způsobem popsáno.
-------
Přečetl jsem to všechno do posledního písmene. Proto ta opožděná reakce. Potvrdilo mi to jenom to, co jsem už věděl a co jsem uvedl v mém předchozím příspěvku. Až ta poslední IV. část o historii peněz, kupčení a úvěru. Ta byla pro mne přínosem. Co k tomu dodat? Je to částečná - možná i úmyslná - dezinformace. Souhlasím s tím, že studená válka bylo jenom divadlo. Taková iluze pro lidi. Především pro daňové poplatníky na Americkém kontinentě. Vytvořil se bubák "impéria zla" ze Sovětského svazu a s předstíraným nepřítelem se prosazovala tajná hegemonie světa (NWO). Rozjela se mašinerie zbrojního průmyslu a tak se stala Amerika číslo jedna v technologicky nejsilnějším vybavení armády na světě a všechno placeno z daní Američanů. Musíme se přece bránit, nepřítel nikdy nespí. Spojené státy se postavily do role světového policajta a zase jenom pro - tehdy ještě tajné cíle - nastolení jedné světové vlády (NWO). Nekonečnými válkami k nastolení trvaleho míru. Neslyšli jsme tohle už někde?

Nebyla to iluze v reálném světě. Bylo to skutečné nebezpečí a jak lze vyčíst z dokumentů skutečných historických událostí, tak nebezpečí třetí světové války viselo skutečně několikrát na vlásku. Byla to hra na kočku a myš, kdy Amerika byla ta kočka a druhá vojenská velmoc Sovětský svaz, byla převážně v roli té myši. Najděte si v googlu "Operation Mon-goose" a nebo "Bay of pigs" a zjistíte, jak dalece probíhaly přípravy na vojenskou invazi Kuby. Proto to horečné vyzbrojování Kuby jadernými zbaraněmi ze strany Sovětského svazu v roce 1962. Proto J.F.Kennedy vyhlásil blokádu připlouvajícím sovětským lodím a nebýt toho odvolání přepravy, lodě by šly ke dnu, což by bylo zcela určitě vyhlášení třetí světové války. To nebyla iluze, to byla skutečnost.

Nenechte se mýlit tím, že Brežněv byl židovského původu a že to jenom hrál a tancoval židům do noty. I dnešní ruský prezident, Dimitrij Medveděv je židovského původu a jaké měl problémy se dostat na funkci prazidenta. Je veliký rozdíl, je-li člověk - přestože židem - tak především ruským vlastencem. A v tom je ten rozdíl. Rusové už znají svou skutečnou historii, proto ty obavy.

Jistě, souhlasím s tím, že celé dvacáté století probíhaly snahy o nastolení NWO. To začalo už založením Federální rezervní banky (1913), rozpoutáním I.světové války (1914), což mělo zaručit úspěšné provedení Velké bolševické revoluce v Rusku (1917), rozparcelování Evropy, založení jednotlivých států na základě jejich národností podle strategie rozděl a panuj. Následovala a II. světová válka a potom přišla ta pomyslná železná opona.

Ani to nebyla il...

Automaticky kráceno

188110

09.04.2009 21:05

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Ani to nebyla iluze. To byla realita. Měli jsme svobodu cestování? Mohli jsem si vyrazit do světa na zkušenou? Posuďte sám. Nebo to byla také iluze, ale nikomu se nechtělo? Málokdy se jelo podle navrženého scénáře. Stalin se postavil proti návrhu na vytvoření jedné světové vlády, neboť si uvědomil, že tam pro něho stejně nebude místo. Zavedl skryté antisemitické metody na "očistu" společnosti, což se později přeneslo na jeho příkaz i do bývalého Československa. To samé se uplatnilo ve východním Německu za Ericha Honeckera. To nebylo předstírání, na to existují historické dokumenty.

Málokdy se jelo podle předem připraveného scénáře. Nakonec to lze vyčíst i v samotném článku. Sjednocená Evropa se plánovala již od roku 1944 (Panevropa) a až teprve nyní se zbouraly hranice. Neposlušné loutky se odstraní, pokud to jde a nasadí se jiné. Kdyby nebyl Michail Gorbačev - alias Kohen - svobodným zednářem a nejel by podle stanoveného scénáře, tak se žádná pěrestrojka a glasnosť nekoná. A tak to chodilo celé dvacáté století až do dnešních dnů. Všechno uvedené mohu doložit výcucem z vámi doporučeného článku, ale musím si to připravit a teď mi to časově nevychází. Tak snad až zítra v odpovědi na vaši reakci.

188111

09.04.2009 23:46

Blíží se konec nezávislého myšlení na internetu?

RE:mám svůj názor že svobodu společnosti lze měřit podle výdobitků civilizace

Mirda 24.?.?.?

Jindro, tady tě jenom doplním a potvrdím, co jsi napsal. Nechci reagovat na toho hňupa pod tebou. Němci měli prvenství ve výzkumu a vývoji balistických raket. Německý vynálezce a inženýr Vernher von Baraun, který zahájil úspěšný raketový výzkum v německé armádě, odešel po II.sv.válce do Spojených států, kde pokračoval ve vývoji balistických raket. Později pracoval pro NASA na kosmickém programu. Tvrdí se, že kdyby jim tolik nepomohl, tak se Amíci na Měsíc nikdy nedostanou.

188118

10.04.2009 00:26

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Mirda 24.?.?.?

>...Niterná svoboda byla vyměněna za svobodu být hovadem.
-------------
Tohle se musí vytesat do skály. Vítám zpátky po zimním spánku, Méďo.

188120

10.04.2009 15:52

Blíží se konec nezávislého myšlení na internetu?

RE:mám svůj názor že svobodu společnosti lze měřit podle výdobitků civilizace

Mirda 24.?.?.?

>A vlastne na mesiaci ani nikdy neboli...
----------
Já si myslím, že celá ta šaškárna byla vytvořena jenom proto, aby se odvedla pozornost od vyšetřování vraždy J.F.Kennedyho, což se táhlo od jeho zavraždění roku 1963. Raději vyšetřovat méně závažnou záhadu, než odhrnout temný závěs a ukázat prstem na samozvané vládce naší planety za oponou.

Ať už na Měsíci byli a nebo nebyli, splnilo to svůj účel. "Spiklenci" se vrhli na jinou návnadu. Proč by z NASA také uniklo tolik rozporuplných informací a snímků? Nedávno jsme o tom měli zde na Zvědavci debatu.

188156

10.04.2009 16:13

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Mirda 24.?.?.?

>...Po nedávném dohadování s Yamatem jsem si řekl, že už na to prdím...
-------
Jindřichu sledoval jsem to. Když se na tebe zavěsí sršni, tak to raději zahrát do autu a nedávat jim příležitost k dalšímu napadání. Proto jsem se nezúčastnil, jinak by se ta hádka zbytečně rozvětvila. Víš Jindro, ta celosvětová krize působí na neinformované lidi skutečně depresivně. Mysleli si totiž po celá desetiletí, že je všchno v pořádku a najednou "ouvej", někdo nám šlápl do mraveniště. Většinou s rozechvělými koleny a s jektající bradou napadaji posla špatných zpráv. Yamato nediskutoval, ale jenom útočil. Odháněl noční můry. Na druhou stranu, Vojta49 tuší, že se něco děje a tak jen opatrně vyzvídá. Poslední dobou se začalo vyskytovat poměrně hodně sebevražd. Proto musíme s Vojtou jednat opatrně, abychom ho tady v diskuzích neztratili.

188160

10.04.2009 18:08

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>Vážený pane, opět pouze můžu zareagovat tak, že Vám doporučuji onoho J. Rothkranze...
----------------------
Zatím jste se mi neozval, tak s těmi výňatky z doporučovaného článku počkám. Je tam spousta protikladů, které jste zřejmě nepostřehnul. TADY máte něco o té kubánské krizi. Je to popis z mnoha zdrojů, dokazující, že to nebylo jenom takové divadélko a že ta třetí světová válka skutečně visela na vlásku.

188175

10.04.2009 18:17

Vratké pilíře evropského společenství

RE: Evropská unie je jen předstupněm k zotročení lidstva

Mirda 24.?.?.?

>Radši napište článek. To téma je obsáhlé a vy se v něm dost vyznáte. Tak proč ne?
----------------------
Už se tak stalo, ale téma skutečné historie je v této době stále ještě natolik citlivé, že by se článek ani na politicky nekorektním webzinu dlouho neudržel. ADL a JDL by to mohla nazvat projevy nenávisti a nechci aby se Zvědavec ztratil z internetu. Hlídací psi čmuchají všude a neustále.

188177

10.04.2009 18:49

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Feminismus, autore ,

Mirda 24.?.?.?

>...Ostatně to slavné heslo francouzské revoluce svoboda, rovnost, bratrství také, zdá se, vymysleli oni.
------------
Šéfe, není to "rovnost, svornost, bratrství"?

>Rockefeller v tom jede ať se vám to líbí nebo ne. On a jeho předchůdci jsou ti, kteří tahají za nitky.
------------
O tomhle nemusíme pochybovat.

188181

10.04.2009 20:23

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Čeho je moc, toho je příliš

Mirda 24.?.?.?

>Co se týče těch stránek...
-------------
Nečteš pozorně a nebo nemáš vůbec ponětí o skutečné historii. Nechal ses unést propagandou. Celou tu Maastrichtskou dohodu jsem přečetl a skutečnost neodpovídá to tomu, co tady prosazuješ. A už vůbec bych to nedoporučoval ke čtení jiným. Jsou tam kontraverzní blafy. BTW, ještě mi dlužíš odpověď v diskuzi pod jiným článkem.

188187

11.04.2009 04:05

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Mirda 24.?.?.?

>...ja si naopak myslim, ze ked sa nieco zacne, tak to treba aj skoncit.
---------
Pne google, ne každý má takový talent v diskuzi, jako vy (strategie odhánění sršňů). Obdivuji vás a současně se tím i učím. Dělám si takovou paměťovou statistiku a sleduji, kdo na koho útočí. Který sršeň si koho vybere. Došel jsem k zajímavému shledání. Pořád stejná esa a na ty samé diskutéry (oběti). Oni vědí, kde je živná půda a kdo s nima bude pokračovat v SÁDLOUHÉ DISKUZI ONIČEM. Také jsem si všimnul, že když se na Zvědavci ojeví článek na tzv. "choulostivé" téma, tak naběhnou posily hlídacích psů na odvádění pozornosti od tématu. Osobně zastávám názor nereagovat. Když se ozve osamocený a náhodný vyhňupovač provokatér a nikdo na něj nereaguje, tak jeho příspěvek vyšumí do stracena a diskuze pokračuje dál a na slušné úrovni. Tohle je pouze můj osobní názor a nemusí se nezbytně shodovat s ostatními čtenáři a nebo s vydavatelem tohoto webu. Na závěr použiji vaše slova:

>...takze zlomte väz (pan google) v dalsich bitkach, aby ste bol pripraveny, ked pridu tie skutocne dolezite. [mrknutí jedním okem]

188212

11.04.2009 04:58

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Feminismus, autore ,

Mirda 24.?.?.?

Tady je odkaz (druhý odstavec). Toto heslo "revolucionářů" je výsměchem do tváře prostého lidu. Proto byla tato slova použita jako názvy šachet Jáchymovských uranových dolů a přilehlých táborů.

188214

11.04.2009 05:58

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: Autor udelal dobre, ze nevyplnoval

Mirda 24.?.?.?

>No tak já myslím, že bohatě stačilo na ukázku toho, kdo nám tady ve skutečnosti vládne....
-------------
To já raději budu ve škole počítat, kolik pionýři vysázeli stromků v akci na "Zvelebení města", než počítat kolik bylo zabitých Palestinců v akci "Lité olovo"? Kolik bylo zabitých civilistů a z toho, kolik bylo zabitých žen a kolik bylo zabitých dětí? Kolik bylo zabito vojáků IDF a kolik celá operace stála peněz? Kolik urchlíků uteklo z domova do sousední země a teď nemají kam hlavu složit?

Vy si to jistě pamatujete, paní Jarmilo, že dříve se za bolševika o Izraeli vůbec nepsalo. Proč asi? Zato jsme se dozvěděli o úspěších Sovětského svazu a o plnění pětiletých plánů. Noviny psaly o bezdomovcích na Západě, kteří nemají práci a proto musí spát pod mostem. O průmyslových nehodách ve "svobodném" světě a to proto, že v honbě za ziskem soustavně porušují bezpečnostní předpisy. O leteckých neštěstích západních aerolinek, kdežto u nás to nikdy nespadlo. V "Černé kronice" na zadní stránce jenom pár dopravních nehod. Žádná vražda, žádný únos, žádné znásilnění. Ani tvorba Hollywoodu se k nám přes tu pomyslnou železnou oponu nedostala. Proč asi? Nebyla to nuda? Nebyli jsme o něco ošizeni? Já jsem jim nevěřil ani slovo, ale přece jenom měli v něčem pravdu.

188215

11.04.2009 15:13

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

Mirda 24.?.?.?

Pane google pěkně jste to zahrál do autu a věřím, že ten Pražák už ani nepípne. Člověk mu napíše, ať si zamete před vlastním prahem a co udělá Pražák? On si to vymete ve vlastní palici. Co jiného lze od takových očekávat? Co B_ůh zanedbal, my už nenapravíme. Líbí se mi vaše reakce, pane google. Jen tak dál a do ní...ech, chtěl jsem napsat do nich(!)

188231

11.04.2009 15:27

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: Méďa je č.1

Mirda 24.?.?.?

Už jsi mi tady chyběl Méďo. Vynikající reakce. Stále si ještě nedokážu Pergilla zařadit. Vždyť ten zločinec je nejen schopen, ale i velmi ochoten začít vraždit. Islám je pro něho to samé, jako když nastavíš býkovi rudý hadr. Jakmile se tady objeví nějaký příspěvek o muslimech, hned je tu Pergill a mává zuřivě mačetou kolem sebe. Hrozný chlap. Ale možná to ani chlap není, ale nějaká zrůda (!!!)

188232

11.04.2009 15:37

Ještě jednou SCIO

RE: A k čemu je vůbec vlastně SCIO potřeba?

Mirda 24.?.?.?

>...Školit si můžou co chtějí a testovat lidi z čehokoliv je napadne. Hlavní je vykazovat výsledky svým chlebodárcům v EU >a to se jim určitě daří, jinak by zkrachovali.
------------
Proto ta tématika "svaté země". Nebudeš přece kousat ruku, která tě živí? Mají jistá kritéria a jedou podle předem připravených zadání.

188234

11.04.2009 16:47

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: Autor udelal dobre, ze nevyplnoval

Mirda 24.?.?.?

>...To jsem si nikdy ani ve snu nepomyslela, že jednoho dne budu ještě s láskou vzpomínat na komunistické poměry. Holt, to jsou ty životní paradoxy.
--------------------
Až tak daleko bych nezacházel. [chechtot] [chechtot] Ale místo "Marxismus-leninismus" nás měli ve školách učit "Talmudismus-satanismus a rituální vraždy". Nikoliv proto, abychom se něčemu novému přiučili, ale poukázat na skryté nebezpečí, které potenciálně existuje. I ty rituální vraždy (!) Docela nedávno se na Ophrah Winfrey show (to je zde taková televizní diskuze o všem možném), takže v té debatě se dala slyšet dívčina ze židovské rodiny a živě popisovala, jak byla doma přítomna rituálním vraždám křesťanských dětí (je to na YouTube).

Já vím, že tohle nerada uslyšíte, paní Jarmilo, ale napíši to. V Rusku se dala lidem příležitost naučit se tu jejich pravou a nefalšovanou historii. Kdo a proč provedl tu Velkou bolševickou revoluci a čeho jsou ti samí "lidi" schopni. Mládežníci mají přehled o spiknití samozvaných vládců na planetě a o jejich plánech světové totalitní diktatury, zvané NWO...nemilosrdné tyranie, kdy cena lidského života má pro ně hodnotu tažného dobytčete. Mládežníci v Rusku moc dobře vědí, že nadnárodní korporace ropných společností a bankovního klanu ovládají z povzdálí na špagátě a pomocí korupce a vyhrožování vlády "demokratického" západního světa.

Putin je jedinečný vládce a myslím si, že je lepší druhá studená válka, než ta třetí světová. Jenom kdyby to takto vydrželo, když už nelze na světě udržet trvalý mír. Situace je právě v tyto dny značně napjatá. "Když to nevyhrajeme my, tak nikdo nepřežije"...s tímto sloganem se Izrael připravuje na tu další, ale už nukleární válku. Prý si to Bůh přeje? Zřejmě ano, když se s tím nedokážeme vypořádat sami, tak ať to zařídí příroda. Zničit všechno, zamést, uklidit a začít znovu.

188236

11.04.2009 17:03

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: Čeho je moc, toho je příliš-reakce na Mirdu

Mirda 24.?.?.?

>Ty brebto, snad mě nechceš poučovat o skutečné historii?! A ty že si přečetl celou "Maastrichtskou dohodu", jo?! Na koho to zkoušíš!
--------
Ano, přečetl jsem to celé a byl jsem ochoten to s tebou prodiskutovat. Mám z toho připraveny výňatky. Diskuze však byla v jiném, tématicky odpovídajícím článku. Tam jsme to mohli spolu probrat. Až ti přestane odkapávat pěna vztekliny od huby, tak se tam můžeme sejít.

188237

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?