Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 839 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.01.2009 07:56

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Tohle stojí za vidění...
--------------------------
Rozhodně to za vidění stojí a díky Antiseptiku za odkaz. Tohle by se mělo vysílat na každé televizní stanici včetně České televize a TV Nova, aby svět viděl to utrpení v životech Palestinců. Život horší než v koncentračních táborech. Oplocení ostnatým drátem, všude kontrolní stanoviště, střílení do bezbranných civilistů i dětí a dokonce tam byla zmínka i o těch plynových komorách. Jak jsem už napsal...horší než v koncentráku. A tak se namísto pravdivého informování o situaci v pásmu Gaza (Judea a Summaria), vysílají holocaustové povídky na vytvoření kouřové clony před očima lidí.

V uvedeném videu rozmlouvají především samotní židé a jeden z nich vykládá: "Mojí prarodiče mi řekli, že do roku 1922 zde židé žili s Palestinci v naprosté shodě. Navzájem si hlídali děti, navštěvovali se, pomáhali si na políčku...zkrátka vzájemné porozumění a přátelství, až do té doby, než začali Palestinu násilně osídlovat sionisté.

Jediné, co jsem shledal na tom videu potěšující je to, že už konečně nastává mírové hnutí a to dokonce podněcované samotnými židy Izraelci. Židi, kteří stále ještě mají v sobě tu normální lidskost, svědomí, morální zásady a soucit s utrpením jiných nevinných lidí, stejně jako všichni ostatní mírumilovní lidé. Již delší dobu si uvědomuji a je to i moje skrytá touha, že změna musí nastat zevnitř, tak jako v každém režimu. S potěšením musím konstatovat, že ta změna už nastává. Jedině samotní židé se musí vzepřít své zločinecké sionistické vládě a domáhat se ukončení té nesmyslné a ilegální rozpínavosti spojené s etnickou čistkou....genocidou Palestinského obyvatelstva.

Nemá-li zločinec nástroj k provedení zločinu, tak se zločin s největší pravděpodobností ani neuskuteční. Snad tohle bylo motivací, ale skutečnost je taková, že 1674 mladých lidí odmítlo vstoupit do IDF - izraelské okupační armády a nehodlají pro sionistickou vládu vraždit jiné lidi. 323 mládežníků za tento hrdinný čin bylo uvrženo do vězení. Tyto informace mám jednak z uvedeného videa, ale také od organizace mírového hnutí
"Židé volají po míru"
, jehož jsem sám členem.

Snad toho tolik nepožaduji, když navrhnu zdejším diskutujícím židovského vyznání, aby si vzali příklad z jejich kolegů v Izraeli? Přátelé, vyzývám Vás k následování. Podpořte Vaše mírové hnutí. Spojte se s výše uvedenou organizací a snad v dohledné době už tady nemusíme diskutovat o počtech zabitých židů a Palestinců. Vždyť je to naprostý nesmysl a nehorázný zločin proti lidskosti. My všichni i oni - na Středním východě - touží žít v míru a ve shodě. A ti z Vás, kteří žijí v Izraeli, napište svému zástupci v parlamentu [url=http://www.knesset.gov.il/allsite/QGenTxt...

Automaticky kráceno

182209

27.01.2009 07:58

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

A ti z Vás, kteří žijí v Izraeli, napište svému zástupci v parlamentu (Knesset) a dožadujte se zastavení válečných operací. Nikam to nevede a snad se nám tímto i podaří odvrátit třetí světovou válku.
Děkuji, Mirda

182210

28.01.2009 17:29

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Mirda 24.?.?.?

>...i to co nebylo zfalsovano bohate staci...
---------
Když už je jenom malá část výstavy zfalšována, neztrácí celý ten "skanzen" na věrohodnosti? Nechci v žádném případě zlehčovat zločiny fašismu, ale dívejme se na historické události z jiného úhlu pohledu. Proč došlo k válce a komu to prospělo? Proč se nám skutečná historie zatajuje a samozřejmě...jaké jsou následky "prohrané" války? Následky, které můžeme pozorovat právě v tyto dny na Středním východě a v dnešních tragických událostech(!) Možná až potom i zbytek zde přítomných diskutujících začnou lépe chápat souvislosti.
Proč jsem napsal "prohrané" války v uvozovkách? To nechám na každém tápajícím k uvážení.

182356

28.01.2009 19:12

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Vsichni jste vedle

Mirda 24.?.?.?

>Nejsem ani zid ani sionista...
-------------------------------
Takže polehčující okolnosti můžeme vyloučit. [chechtot] [chechtot]
Zbývají nám tedy dvě možnosti pro tvoje očividné dezinformace.
a) Trucovitá povaha - v zásadě "Proti" ať se jedná o cokoliv.
b) Zavděčit se výše uvedeným...co když přece jenom jsou ty protokoly pravdivé?
add b) - prostuduj si to ještě jednou. "V nově ustanoveném NWO není s gojimy počítáno. Jenom ti, kteří na vytvoření jedné světové vlády s "námi" spolupracují, budou dobře odměněni".

Vodník i paní Aja mají pravdu. Až si to sám ověříš (číst umíš, ale jenom něco), tak tady očekávám tvoji veřejnou omluvu.
Jinak se jevíš jako slušný člověk, stejně jako my všichni ostatní. Nenávidíš násilí a to se hodnotí. Jenom se díváš špatným směrem.

182364

28.01.2009 19:38

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Vojto, abych odpověděl, tak musím porušit naši smlouvu o vzájemném neútočení. Začal jsi to ty, tak poslouchej.
Nebudu ti vyvaracet ty tvoje sarkastické výkřiky. Na to jsem si už zvykl a zajistě i ostatní zdejší čtenáři. Předně...doplň si vzdělání, týkající se vzniku sionismu a události ohledně vzniku Palestiny. Potom snad i ty pochopíš? Možná se i zastydíš za své projevy a přidáš se k nám.
Uvažuj o tom. Mirda


>A ti z vás, kteří žijete v pásmu Gazy, napište svým
>předákům. Napište jim, že další válku už nechcete. Že
>už si nepřejete strádat kvůli jejich krvavým ziskům. Že
>ještě nikdy a nikde na světě nebyla vedena válka, v níž
>jedna strana trvale už 60 let prohrává a přitom
>iracionálně trvá na úplném zničení protivníka. Napište,
>že už nejste ochotni nasazovat své životy, zdraví i majetek
>za prosazování jejich stupidního cíle.

>
>Děkuji, Vojta49

182366

29.01.2009 00:11

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Co je na tom sarkastického? ? ? ? ? ?... Prvně si přečti odkaz, který jsem v příspěvku shora zanechal a potom můžeme spolu diskutovat. Jinak i tahle odpověď má v sobě značnou dávku sarkasmu. Zřejmě to skutečně bude ta tvoje povaha? Pokud máš opravdu zájem něco udělat pro smír, tak se v tom druhém odkazu zaregistruj a staň se skutečným bojovníkem a nejenom "nahubě". Jsem zvědav, co mi na to odpovíš? Nemusíš být Arabem, ani židovského vyznání.

Dychtivě očekávám tvoji reakci na příspěvek dole od "jansmith" a dej si záležet. Žádné dvojsmyslné a nebo vyhýbavé odpovědi, jinak jsme spolu opět skončili a smlouva o vzájemném neútočení pokračuje.

182381

29.01.2009 02:52

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: jsou horší

Mirda 24.?.?.?

Vynikající připomínka, Nasredine a jsem rád, že jsi se o tomhle zmínil:
>Neříká Vám nic "taktika spálené země"?
------
Dovolím si to trochu rozvést, ale nejprve pro pochopení událostí si ujasněme, kdo nám tady na zemi režíruje novodobé dějiny a to už od období napoleonských válek, včetně války "severu proti jihu" (Konfederace a Unie), kdo zorchestroval francouzskou revoluci, židobolševickou revoluci v Rusku, první i druhou světovou válku a jiné lumpárny tragických světových politických událostí. Stejná skupina lidí, která financovala bolševickou revoluci v Rusku, rovněž financovala nacistickou stranu Německa. Jeden z Rothschildů v Anglii financoval generála Wellingtona a jeho brácha ve Francii financoval Napoleona.

Jak vidíš, Nasredine, všechno je dlohodobě a důsledně naplánováno a v několika různých alternativách a po několik generací. Nic se neděje náhodou. První světová válka byla rozpoutána za účelem vytvoření státu Izrael a úspěšného provedení Ruské revoluce, včetně zavraždění ruského cara s celou jeho rodinou. To byla pomsta a současně i výstraha, jak to dopadne, když se někdo vzepře požadavkům klanu Rothschildů. Součástí plánu bylo i rozložení Rakousko-Uherské říše. Všechno se podařilo, až na to založení státu Izrael. Proto se krátce po válce rozjely plány na vytvoření podmínek k rozpoutání druhé světové války. To se provedlo na Versailské "mírové" konferenci v roce 1919. Podotýkám, plán byl - zatáhnout Německo do války (včetně případného totálního zničení) a vytvořit podmínky pro založení státu Izrael.

Tentokráte nic nebylo ponecháno náhodě, ale znáš to...už jsme tady spolu měli debatu o události "Dunkirk", takže jak je vidět, někdy se věci vymknou z rukou a nejede se přesně podle plánu. Stejně tak i ta "Taktika spálené země", jak jsi správně upozornil a překvapuje mne, jaký máš přehled. Válečné zločiny fašistů měly být použity pro vytvoření poválečné kompenzace. Čím větší zločiny, tím větší kompenzace. Proto se na fašouny svedla i událost v Katyňském lese a hromadný hrob ve Vinici, což byla "důsledná" práce NKVD. Bylo toho mnohem, mnohem víc, ale hledáním odkazů a s překladem článků bych se sem na několik dní nevrátil. Čili...on ten Stalin v tom měl přece jenom prsty. Nějak mi do toho zapadá i "heidrichiáda", především proto, že naši hrdinové byly vyslány z Anglie.

Během Norimberského soudu (divadelního představení pro veřejnost, když víme, kdo to organizoval) se řešily i zločiny vypálených vesnic, čili "taktika spálené země". Tam, kde postupovala fronta Whermachtu, tam se objevovaly vypálené vesnice a byli vyvražděni všichni obyvatelé. Dotyčný velitel byl za tyhle zločiny odsouzen k trestu smrti, ale než byl rozsudek vykonán, objevily se důkazy, že v uvedené lokalitě fronta vůbec neproběhla a ač se to bude zdát neuvěřitelné - vzhledem...

Automaticky kráceno

182387

29.01.2009 02:55

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: jsou horší

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

...objevily se důkazy, že v uvedené lokalitě fronta vůbec neproběhla a ač se to bude zdát neuvěřitelné - vzhledem k zaměření soudu - obžalovaný byl zproštěn viny. Objevili se i svědkové, kteří se zachránili a potvrdili řádění místních zločinců (údajně chazarského původu), kteří v předpokládaném směru fronty přepadávali vesničky, znásilňovali ženy, ukradli co se dalo a celou vesničku zapálili. Zdá se to téměř, jako by to bylo na objednávku. To bychom asi tak měli k té taktice spálené země. Další vyšetřování uvedené "taktiky" nepokračovalo, aby se tím náhodou nezpochybnily i jiné zločiny a celá aféra proto vyšuměla do pozadí. Ale tohle jsi jistě věděl, jinak bys to tady nezmiňoval. Podmínky pro založení státu Izrael však byly vytvořeny, čili druhá světová válka "splnila" svůj účel.

182388

29.01.2009 05:14

Absurdistán se představil entropou

RE: Nevím jak Vy, ale já ...

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, toto není můj příspěvek.
--------------------------------
[chechtot] [chechtot] A proč to říkáš zrovna mně? Můj nick není "piss" a nikdy bych si takový nick nedal. Nasredine, domnívám se a také doufám, že došlo k nějakému nedorozumění. Jinak to jde s tebou s kopce. [chechtot] [chechtot] [chechtot] Příliš mnoho historie unavuje a i koně přizabije. [velký smích]

182391

29.01.2009 18:44

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Jendo, obdivuji se tvojí trpělivosti a vysoké úrovni diplomacie v reakci na Vojtu49. Dovolím si vstoupit do diskuze a odpovědět na několik tvojích dotazů.

>Add 1. Souhlasím s tvou tezí, že Izrael je dle mezin. práva legitimní stát.
---------------
Absolutně není! Tady zaměňujeme výraz "legální" a "legitimní".
Stát Izrael byl vytvořen na základě podvodu, čili nemůže být legitimní (právo podložené morálními zásadami za všeobecného souhlasu všech zúčastněných stran).
O legálním konceptu lze rovněž pochybovat(!) Vezmeme-li v úvahu znění Balforské deklarace, na základě které byla Palestina vyjmuta z britského mandátu a předána do drápů prezidentovi světové sionistické federace "baronu" Rothschildovi. Tady je doslovný překlad:
Balfourská Deklarace, Úřad zahraničních věcí
2. listopadu 1917

Drahý Lorde Rothschilde,
V zastoupení Vaší nejvyšší vlády Vám s potěšením předávám následující prohlášení s kladným vyřízením židovské sionistické žádosti, které bylo schváleno vládním shromážděním.

"Vaše nejvyšší vláda kladně rozhodla o zřízení židovského národního domova v Palestině a s nejlepšími úmysly se bude podílet na úspěšném vytvoření uvedeného projektu.
Je nutné podotknout, že jakákoliv občanská a náboženská práva existujících ne-židovských společenství, nesmí být porušována.
Stejně tak, práva a politická orientace, kterými mohli příchozí židé disponovat v jiných zemích.

Byl bych vděčný, uvědomíte-li o této Deklaraci Vaši Sionistickou Federaci.

Váš důvěrný
Arthur James Balfour
Ministr zahraničních věcí Velké Británie
(bývalý britský předseda vlády)
Tady je odkaz. Nemusím snad ani podotýkat, že podmínky této deklarace jsou porušovány soustavně, již od předání deklarace, do dnešních dnů. Pokud platnost deklarace nebyla zrušena, tak stát Izrael nemá právo z důvodů porušování deklarace na svoji existenci. Jedná se potlačování práv a svobod nejen Palestinců, ale i obyvatel jiného náboženského vyznání žijících v Izraeli. Domnívám se, že si tohle sionistická vláda Izraele plně uvědomuje. Proto můžeme slyšet téměř ve všech veřejných projevech, kde ospravedlňují své teroristické útoky, následující slova: "Promiňte, že se bráníme...Sousedé nám odmítají uznat právo na existenci...Naše sebeobrana je pouze reakce na útoky teroristů" atd.,atd..., tohle však všichni už velmi dobře známe...pardon, zapomněl jsem na Vojtu49. Jak vyplývá z jeho příspěvků, Vojta asi nemá vůbec ponětí, o čem je řeč?????


>Je zajímavé sledovat, jak byla Británie spočátku proti vytvoření státu Izrael, ale postupně svůj názor změnila. Nestalo se tak náhodou zejména pro vzrůstající vliv rodu Rotschildů, který svými (vyspekulovanými) penězi vše postupně v Brit...

Automaticky kráceno

182435

29.01.2009 18:48

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

>Je zajímavé sledovat, jak byla Británie spočátku proti vytvoření státu Izrael, ale postupně svůj názor změnila. Nestalo se tak náhodou zejména pro vzrůstající vliv rodu Rotschildů, který svými (vyspekulovanými) penězi vše postupně v Británii na úkor Arabů a původních obyvatel Palestiny v Británii a OSN proloboval?
-----------
Tahle situace se vyskytla několikrát. Porovnal bych to k váhám, kde na jedné misce je názor a odpor světové věřejnosi (včetně některých členů britské vlády) a na druhé misce je vliv klanu Rothschildů, potažmo sionistické organizace. Připomeňme si, že Palestina byla po pádu Ottomanovy říše britskou kolonií. Jaký je rozdíl mezi kolonizátory a okupující armádou Izraele? Kolonizátoři udržují v zemi zákon a pořádek a okupanti toto porušují. Došlo to až tak daleko, že teroristické organizace, jako Stern gang (Irgun) a Haganah, již od samotného počátku "zalidňování" Palestiny (čti - vyvražďování původních obyvatel), začaly vyvražďovat i samotné kolonizátory. Proto ten útlum v povoleném osídlování. Před vypuknutím druhé světové války si Velká Británie vyhradila limit nových osídlenců (myslím, že to bylo 70,000). V roce 1942 vyšel zákaz deportace židů do Palestiny (tzv. Bílá listina). Tady bych viděl vliv sionistů k úmyslnému ponechání židů v Evropě na pospas fašistům a k následnému vydírání Německa za tyto zločiny. Ale to už by byla jiná kapitola a o podrobnostech se nebudu rozepisovat.
Existují stovky článků skutečné historie a doufám, že nás (celý svět) ta pravda jednou začne mlátit do očí. Vojta49 se bude divit.

Děkuji za reakce v této větvi i paní Jarmile a Jindřichovi. Všiml jsem si, že Vojta v mezičase odpověděl, ale už musím valit, nemám čas si to přečíst a pokračovat.

182436

30.01.2009 02:39

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

Mirda 24.?.?.?

>Někdy se až bojím pravdy o WWII...
------
Mohu říct, že mám celkem obstojný přehled o událostech WWII., i o těch, o kterých se nesmí hovořit [chechtot] [chechtot] a stále ještě objevuji další nové a nové informace. Ač to zní až neuvěřitelně, tak mnohem šokující byly události až po válce. Život je příliš krátký na to, abych přestal číst...nechci umřít v nevědomosti. [velký smích]
P.S. Tome, co jsem slíbil brzy pošlu. Nezapomněl jsem.

182479

30.01.2009 06:32

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Vojto, odpovídáš přesně podle očekávání a když Tě kdokoliv z nás chce přimět k samostatnému myšlení a schopnosti si vytvořit logický názor, tak odpovíš toto:

>Lituji Jene, ale je to má chyba. Už několikrát v minulosti jsme spolu diskutovali (třeba na téma rovnost lidí). Vždy to skončilo podobně, jako dnes. Na Vaší (s prominutím) fanatické víře se "svou jedinou a svatou pravdu", nepřipouštějící sebemenších pochybností. Ještě stále věříte, že máte pro lidstvo stejnou cenu, jako měli třeba Einstein nebo Mozart? ...Bohužel. Vám vůbec nejde o to, dozvědět se něco nového. Naopak. Vy prahnete po jediném. Potvrdit a upevnit si tu "svou jedinou, pravou víru".
------
Jak sám vidíš, nikam jsme se nedostali. Stejné si o Tobě myslí většina z nás (abych byl konkrétní - většina diskutujících v této větvi, včetně mne). Tak tedy: zůstaň si zabedněncem a jak sám píšeš:

>Já patřím Jene k lidem, kteří dávají přednost dnům svátečním. Proto je pro mně každý nový den svátkem. Svátkem poznání. [smích]
-------
Svatá prostoto. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Žij si tedy v té své sladké nevědomsti a snaž se neunavovat ostatní. Jediným přínosem této diskuze bylo pro mne poznání, že Ty nejsi provokatér, ale úplně obyčejný cvok.

182489

30.01.2009 07:07

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: jsou horší

Mirda 24.?.?.?

Zajímavý odkaz a zajímavá diskuze uvnitř. Díky Nasredine. Jak vidím, tak počty obětí se v každém zdroji liší. Zdalipak víš, že i tohle byl jeden z důvodů války? Snížit lidskou populaci. Gojim vraždí gojima a "vyvolení z vyvolených" si počítají kolik jim ta válka vynesla. Čím více zničené infrastruktury, čím více zničené vojenské techniky, čím více zdemolovaných budov, čím více...atd., tím déle se budou splácet půjčky vládám u všech zúčastněných stran a navršené úroky tu splátku protáhnou na desítky let. A gojim to ze svých daní zase zaplatí. Možná jsi o tom nečetl, ale to vraždění pokračovalo i po válce. V knize "Jiné ztráty" se uvádí, že spojenci (USA a Británie) dlouho po kapitulaci Německa zavraždili odhadem 4 miliony Německých civilistů a válečných zajatců. Děly se hrůzné prasárny, kterým se ani nechce věřit, že by tohle "vítězové" byli schopni udělat. Nechci však zabíhat hlouběji do tématu, přestože zde hovořím o těch samých lidech - zločiny sionistů.

182492

30.01.2009 07:34

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

My jsme zkrátka vyrůstali na jiných morálních zásadách, paní Jarmilo. Proto nás utrpení jiných bolí. Ale ten ovád...(chtěl jsem napsat hovado, ale moje novoroční předsevztí diskutovat s Vojtou slušně mi v tom brání)...tak tedy ten ovád musel vyrůstat na Talmudu, jinak to není možné? Ještě štěstí, že se takových psychopatů za jednu generaci nenarodí tolik a stále ještě dobro převládá nad zlem.

182494

31.01.2009 16:15

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Pro zachování posloupnosti diskuze, reaguji na příspěvek od "jansmith" tady.
--------------------
Jendo, v podstatě není co dodat. Napsal jsi to výstižně a pravdivě. Je jednoznačně vidět, že problém bude, ať už záměrně a nebo z nepochopení na straně Vojty49. Nechci napsat "jako vždy", protože jsem stejně jako Ty doufal, že se ve Vojtovi probudí něco, čemu my říkáme svědomí a skutečný (pravdivý) náhled na světové události a uvědomí si, co je pro nás pro lidstvo vitálně důležité k přežití a zachování naší civilizace.

Z nějakého neobjasnitelného důvodu Vojta tuto naší snahu nazývá "VÍROU", kterou my tady prosazujeme s očekáváním, že se k nám Vojta přidá. Budiž...nazvěme to klidně i vírou. Ano, je to naše víra v lepší svět. Svět bez válek a bez násilí. Víra, že lidstvo se jednou konečně vymaní z tohoto, pro mnohé "neviditelného" otroctví a dobrovolně a nevědomky nezabředne do toho nového, které je už pro nás plánováno v blízké budoucnosti. Komu nic neříká "pracovní" název - Nový světový řád a Jedna světová vláda, ten asi skutečně nikdy nepochopí souvislosti a je přesvědčen, že to jsou ti druzí, kteří trpí halucinacemi.

Na závěr jedna Vojtovina k zamyšlení (přeneseno shora uvedeného Vojtova příspěvku):
>...Ještě stále věříte, že máte pro lidstvo stejnou cenu, jako měli třeba Einstein nebo Mozart?
---
Neplatí zde náhodou přísloví: "Podle sebe soudím Tebe"? Přátelé, uvědomujeme si vůbec, že se nám tady v diskuzích pohybuje "Legenda" současnosti? Zatím "bohužel" nepochopena.

182620

01.02.2009 05:30

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Elektrické vozidlo EV1...

Mirda 24.?.?.?

>Připusťme raději ve svém naivním optimismu naději, že se k nám časem ještě někdo přidá.
-------------------------
Já v tom jedu s vámi. Nejen já, ale i dalších osmdesát zájemců usilujících o nákup elektrického automobilu, vyrobeného firmou Gneral Motors (GM). Poslední várka k sešrotování v počtu pouze už jenom 79 vozů sedí zaparkována na oploceném parkovišti v Kalifornii. Projekt elektrického vozidla EV1 byl zahájen ve druhé polovině devadesátých let. Ford následoval se svým modelem Ford Ranger pick-up. Všechna vozidla jsou funkční prototypy schopny silničního provozu a dokumentace a výrobní linka je připravena k sériové výrobě. Stejný osud sešrotování potkal plně elektrickou Toyotu RAV4, vyrobenou v japonské filiálce ve Spojených státech.

Skupinka demonstrantů s připraveným šekem a s návrhem k odkoupení elektrických vozidel EV1 byla odmítnuta se sdělením, že GM nehodlá zahájit výrobu těchto vizidel pro nezájem veřejnosti. Paradoxně u oploceného parkoviště bylo více zájemců, než zaparkovaných vozidel určených k sešrotování. Mimochodem... stát Kalifornie, kde byly vozy vyrobeny, má velmi přísné ekologické předpisy týkající se znečišťování ovzduší a koncepce elektrického automobilu by byla vítaným řešením ke zlepšení životního prostředí, nehovoříce o značné úspoře energie (paliva). Natankování by znamenalo připojení vozidla na zásuvku s elektrickým proudem. A právě tady jsme narazili na kámen úrazu.

Silná lobby nadnárodních ropných korporací si "nějakým záhadným způsobem" dokázala prosadit, že se elektrická vozidla nebudou vyrábět. Více ZDE.(v angličtině) V odkaze jsou dvě devítiminutová videa, ze kterých jsem vytvořil krátký výcuc pro napsání mého příspěvku.

182675

01.02.2009 05:47

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

>Zajimava analyza.
------------------
Ano je zajímavá, ale autor Petr Petržílek často v článku poukazuje na škodlivost kysličníku uhličitého CO2. Na jeho vliv při vytváření skleníkového efektu v naší atmosféře a také potažmo jeho vlivu na globální oteplování. COŽ JE NEHORÁZNÁ BLBOST. Nemyslím si, že autor mlží úmyslně. Zkrátka neví a nebo to je překlad zamlženého článku (nevšiml jsem si).

182676

01.02.2009 08:30

OSN:

RE: Odměna za

Mirda 24.?.?.?

>NEMŮŽE BÝT NA NICH UPLATNĚNA KRITIKA ANTISEMITISMU, KDYŽ NEJSOU SEMITI.
-------
Kozorohu, já bych tohle malinko poopravil. Lépe bude znít: Nemohou se ohánět antisemitismem a nebo nemohou uplatňovat kritiku vůči sobě jako projev antisemitismu. Jinak ta definice sedí: "Antisemita je každý, koho židé nemají rádi".

Se zaklínadlem antisemitismu přišel jako první Theodor Herzl, prezident Světového sionistického kongresu. Rothschildův agent Herzl začal připravovat plány na vytvoření státu Izrael, které byly tématem na prvním zasedání sionistického kongresu v Basilei ve Švýcarsku (r.1897). Palestina byla vybrána jako jedna z několika alternativních území a proto se uplatnil hoax s tzv. "právem návratu domů". Izrael je Rothschildův agresívní spratek "vycvičený" jako nástroj k založení jedné světové vlády s hlavním městem Jerusalem. Pro tento účel byly rozpoutány obě světové války a nakonec se to Rothschildovi v roce 1948 podvodem podařilo. Nebudu zabíhat do historie a vraťme se k té frašce zvané "antisemitismus".

Jak ale naplnit Palestinu židy, kteří se narodili v různých zemích světa a byli různých národností? Měli domov tam, kde se narodili. Vesměs asimilovaní do společnosti a o stěhování do neznámé "pouště" neměli zájem. Židovství bylo pro většinu z nich pouze náboženské vyznání, nepočítaje v to ty, tzv."vyvolené", kteří si navzájem z generace na generaci vymývali a stále ještě vymývají mozky Talmudem, aniž by si uvědomovali, že právě tímto se stávají zranitelní a zneužitelní. Jako vysvětlení pro tuto strategii "výuky" je použito zaklínadlo antisemitismu, které bylo již několikrát v historii použito sionisty k zalidnění Palestiny. Samotní židé tvrdí: "Musíme držet pospolu. Je nás málo a tohle je jediný způsob přežití, když nás celý svět nenávidí". Člověk takto zpracovaný a ztvárněný snadno propadne uměle vyvolaným projevům antisemitismu.

Četl jsem dostatečné množství článků pojednávajících o této sionistické strategii zneužití židů. Tyto články byly napsány vesměs samotnými "bývalými" sionisty, kteří se z důvodů morálních zábran a výčitek svědomí rozhodli přestoupit do mírového tábora lidského společenství. Bývalý sionista a agent Mossadu, Victor Ostrovský napsal velice výstižnou knihu: "Klamem a lstí vedeme války", kde se člověk seznámí se zákeřnými a zrádnými tahy sionistické agentury izraelské tajné služby Mossad. Z historických událostí uvedu jednu vesměs známou epizodu sionisty uměle vyvolaného antisemitismu. Tato událost měla vyvolat v židech strach z nacistického režimu a přinutit je k emigraci do Palestiny. Tato událost se v historických záznamech nazývá: "Křišťálová noc".

P.S. Kozorohu, vidím, že jsi tady na Zvědavci nová "tvář". Máš zajímavé a velice informativní příspěvky a jsi přínosem do zdejší diskuze. Díky.

182680

01.02.2009 18:35

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

René, díky za odpověď. Je toho na mne trochu moc. Budu si to muset ještě několikrát přečíst.

182714

02.02.2009 03:43

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Elektrické vozidlo EV1...

Mirda 24.?.?.?

>Take zalezi na cene elektromobilu.
-------------------------------
A ta cena se nasadí tak vysoko, že si takový vůz normální smrtelníci nemohou pořídit. Výrobce prokáže veřejnosti "dobrou" vůli a zájem o pokrok a ochranu životního prostředí, vyrobí se dvěstě kousků pro management a rodinné příslušníky ředitelství a výroba se zastaví se zdůvodněním, že nebyl zájem veřejnosti. On totiž ten zájem skutečně nebude, když si každý spočítá, že to, co ušetří na benzínu za deset let, tak pětkrát tolik vrazí navíc do pořizovací hodnoty vozu.

>EV1 bylo ohavne auto, podobajici se detske hracce. Podobne dopadla Honda s vozem pripominajicim botu.
-------
Vodníku, krása je pomíjivá. Především tehdy, když máš hlouběji do kapsy. Ta Toyota RAV4 je už docela přítulné vozítko.

182760

02.02.2009 04:15

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Elektrické vozidlo EV1...

Mirda 24.?.?.?

>Nebo se zase mýlím?
--------------------
Ne tak docela. Možná Vás překvapí, pane Kramáři, že v období té nejvyšší ceny za ropu ($150,- za barel), tehdy nám ta neviditelná ruka trhu nabídla několik alternativ levného přesunu z bodu "A" do bodu "B". Vozovky se zaplavily malými skůtry, inzeráty nabízely konverzi vozů na zemní plyn a na propan. Viděl jsem i nabídku elektromobilu. Honda nabídla trhu vozidlo na vodík (měli jsme tady o tom na Zvědavci diskuzi). Jenže potom ta cena ropy spadla a jsme zase tam, kde jsme začali.

Nechci tady zavádět v diskuzi nějaké spiklenecké teorie, ale s tím farmaceutickým závodem v Opavě, to je skutečně na pováženou. Především, když se ví, odkud se vynořil majitel. Doporučoval bych, zaostřit si dalekohledy a pozorovat, co se tam vyrábí.... [velký smích] Hlavně sledujte tok peněz a kdo má z toho prospěch. Tohle nás už v minulosti pokaždé přivedlo k pachateli. [velký smích]

182768

02.02.2009 06:00

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

René, veškeré ty úvahy a polemiky o zdrojích energie a jejich alternativách jsou "naprd". Ta sluneční energie, kterou zmiňuje jansmith v příspěvku shora, za použití současné (známé) technologie je sice lákavá, ale stále ještě neekonomická, vzhledem k pořizovacím nákladům. Podotýkám - na výrobu elektrické energie z Fotovoltiakových článků nepotřebuješ nezbytně sluneční světlo, ale pouze světlo. To znamená, že slunce nemusí zrovna svítit 24hod. denně. Pracuje to i za podmaraku.

Průser je totiž v tom, že tady máme ropu a ta se musí prodat stůj co stůj. Pamatuješ? - Miliony nádrží na čtyřech kolech a nebo miliony spokojených dělníků ve fabrice? Už jsi to sám nakousnul - nebýt té zatracené lobby. Četl jsem na toto téma dosti článků a to i o pracovnících z výzkumáku, kteří ztratili práci, jelikož výzkum byl už skoro dokončen a tak se nemohlo (nesmělo) pokračovat. Jednalo se o energeticky soběstačný rodinný domek. Postaven, vyzkoušen, zdokumentován a vypracován projekt pro masovou výstavbu. A tím to skončilo.

Kriminální a válečný zločinec, G.W.Bush, na jednom ze svých proslovů "Address to the Union" (Oslovení spojenectví) oznámil, že zvyšuje dotace na výzkum alternativních zdrojů energie (bouřlivý potlesk) a krátce na to, uvedený projekt zrušil. Odkaz bych mohl i najít, pokud je ovšem funkční. Loutka "prezident", nejmocnější muž na planetě si plní svoje povinosti. Už tady máme ropu a ta se musí prodat. Vysoká poptávka by snížila pořizovací cenu (takhle by to mělo být, nikoliv obráceně) a tak by se věnovali státní dotace (i bezúročné půjčky) majitelům domků na pokrytí střechy slunečními panely a jeden malý větrníček na střeše garáže a máš barák nezávislý na vnějších zdrojích. A tohle je právě ten průser.

Jak už sám víš, energie je všude okolo nás. Hmota = energie. Na co chytneš, tam je uskladněna energie a to nemluvím jenom o prvcích radioaktivních atomů (izotopů). I tento výzkum je úmyslně potlačen. Působením radiové frekvence na nádobu s vodou, nastane štěpení (rozklad) molekul vody na prvky vodíku a kyslíku. Velice jednoduchý proces a s dodáním nepatrného množství energie. Viděl jsem to na videu. Domnívám se, že japončíci používají stejný princip ve své "vodíkové" Hondě, namísto rozkladu vody elektrolýzou. No uvidíme, co nám přinesou dny příští, ale s revolucí nepočítám...spíše s NWO. Vládnou nám psychopati a pitomci a co jiného lze od nich očekávat?

182778

02.02.2009 16:46

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

Jendo, není co dodat. Díky za tvůj "Input". [mrknutí jedním okem]

182840

02.02.2009 23:06

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

Chvilku pockat s implementaci a misto toho se venovat vyvoji.
------------
Pane kolego??? [velký smích] Vždyť je o tom diskuze. Někdo jiný rozhoduje čím se bude topit, někdo jiný rozhoduje co nalejeme do nádrže automobilů a nakonec i někdo jiný rozhoduje, co si položíme na talíř k večeři. Budeš se divit, co se v poslední době objevuje za jedy na regálech potravinářských obchodů. Vraťme se však k "Nabuccu", o čemž je článek. Jenom jsem chtěl vyvrátit tu Tvoji logiku: "Chvilku počkat s implementací"..., přestože ty odkazy jsou zajímavé a lákavé, ale jak jsem už výše napsal - je tady někdo jiný, kdo rozhoduje o výzkumu a vývoji.

Očividně jsme se nechtěně a snad i nevědomky dostali do termodynamiky. Píšeš:

>A kde se vezme energie na stepeni O-H vazeb? To co dostaneme spalovanim vodiku je rozdilova energie vazeb H-H a O-O vs vazeb O-H. Pokud by se tahle energie dala ziskat vickrat aniz by se dovnitr predtim nejak vlozila, neboli pokud by slo vodu rozstepit pridanim mensiho mnozstvi energie nez odpovida rozdilove energii prislusnych chemickych vazeb, meli bychom cyklus produkujici energii z niceho - a to je podle zakonu termodynamiky zhola nemozne.
------------------------------
Absolutně pane kolego!!! Tohle totiž do zákonů termodynamiky vůbec nepatří. Nejsou to ani chemické vazby, ale molekulární a zde již hovoříme o kvantové fyzice. Příkladem v mém předchozím příspěvku jsem chtěl poukázat na to, jaké nepřeberné možnosti se mohou na lidstvo "sesypat" jen tak shůry. Zadarmo! Stačí jenom natáhnout ruku a vědět kterým knoflíkem otočit. Knoflíkem radiofrekvenčního generátoru a vnější změnou frekvence kmitání atomů, ze kterých se skládá všechno živé i neživé okolo nás a nakonec i lidské tělo, můžeme dosáhnout zajímavých změn materiálů a to i materiály naprosto jiných vlastností. Bez mechanického, tepelného a nebo i chemického ovlivnění.

Od psychopatů a samozvaných vládců na naší planetě však NEmůžeme očekávat zájem o technologie prospěšné pro lidstvo a jakýkoliv výzkum a vývoj se nasměruje právě na jeho zotročení. Jako příklad uvedu působení radiových frekvencí na lidský mozek, kdy lze dosáhnout zajímavých a neskutečných odchylek v chování člověka (beránek/vlk/dravá šelma). Nebezpečná zbraň v rukou psychopatů a tohle už je úspěšně odzkoušeno a v používání.

>>Viděl jsem to na videu.
>Nesnazil se tim videem nekdo vycucat z kavek penize a "vyzkum"? Nebylo by to poprve.
------
Máš pravdu. Nebylo by to poprvé, ale když já něco sleduji, tak s patřičným soustředěním a pokud je potřeba, tak i opakovaně. Mám-li pochybnosti, nebudu to vtahovat do diskuze na Zvědavci jako fakta. BTW, jak jsi na tom se samovzděláváním ohledně 9/11? Stále ještě "vyhrává" NIST? Pokud se hodláš vyjádřit - jelikož jsme mimo téma "Nabucco" - stačí ikonka:
a) už je mi to jasné - [velký smích]
b) palačinky mi vyhovují - [zmaten]

182878

03.02.2009 04:12

Odhalené podvody: Matematika

RE: Matematika je presna veda

Mirda 24.?.?.?

>...V jinych slovech, kde neni treba plytvat energii a dodavat dukazu, neb jiz od zacatku tvrzeni je zname ze tvrzeni je pravdive.
---------
Hned jsem si to myslel. Tomu se ovšem neříká matematika...tomu se říká: "Židovské počty". Tady jsme se dostali daleko mimo logické uvažování, kde normální pozemské rovnice pozbývají platnost a důležitý je jenom výsledek.
Pura Vida.

182899

03.02.2009 14:42

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pitomost

Mirda 24.?.?.?

Matematika už není jedním z hlavních nosičů vody,
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ale byla(!)


Janko si tady z nás dělá šoufky a jistě moc dobře ví, že tuto funkci přebrala historická nauka a tak tedy:
"Historická nauka (dějepis) je jedním z hlavních nosičů vody".

182936

03.02.2009 15:26

Odhalené podvody: Matematika

RE: nula z nuly pojde

Mirda 24.?.?.?

"dále musím dosáhnout pomocí zákona, že majetek je nedotknutelný...tedy, že moje nula je nedotknutelná. To se podařilo a pochybovače utluču jeho nulami = dluhy".
-----------------
Dále musím vyloučit konkurenci vydávání falešných bankovek pod pohrůžkou tvrdého a přísného trestu. Jenom já (FED) má zákonem zaručené právo na vydávání falešných, ničím nepodložených bankovek.

182939

03.02.2009 15:31

Odhalené podvody: Matematika

RE: autor blázen?

Mirda 24.?.?.?

>>Vetsi blbost sem fakt necetl.
----------------
Zdá se, že dotyčný sice umí číst, ale jenom něco. Možná by stačilo podívat se na jméno autora příspěvku a všechno je rázem jasné. Není to náhodou "Hustý Týpek"?

182940

03.02.2009 15:39

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pitomost

Mirda 24.?.?.?

>...hlavni vodonosicka, nejaka Novakova Anezka z Horni-Dolni.
---------
Anežka z Horní Dolní to už taky nedělá. Hlavním nosičem vody je skutečně historická nauka. Paní Ajo, už jste někdy slyšela v hodině dějepisu, jak učitel říká : "Samá voda....samá voda"?

182943

03.02.2009 15:58

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pitomost

Mirda 24.?.?.?

>Ne, ten nas rikaval: Sama ruka, sama noha.
-----
Ano, ale to bylo v hodinách tělocviku. Vědomosti jsou buď jako voda a nebo také jako oheň. Říká se : "Přihořívá...přihořívá... Hoří".

182945

04.02.2009 05:13

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

Jendo, netušil jsem, že posloucháš za "dveřma". [velký smích]
K objasnění mojí předchozí diskuze s TS. Asi tak před rokem jsem s ním diskutoval na téma 9/11 a jak jsi jistě vytušil z mých dotazů, tak tento "náš" TS tvrdošíjně a neodbytně obhajoval teorii NIST, jako by mu šlo o život. Tím, že mi doposud neodpověděl, tím mi potvrdil, že mu vyhovují ty palačinky (palačinkový efekt). Mohu se však mýlit...možná to není on a nebo horečně zapnul v sebevzdělávání a odpověď ještě příjde. [velký smích]

Škoda, že jsme už sklouzli do archivu. Je to velice zajímavá diskuze a jelikož se takhle sami sebe šidíme o názory jiných, navrhuji počkat na podobné téma a pokračovat později kolektivně. Díky za inspiraci k diskuzi Jendo a sejdeme se zase jindy a jinde. [mrknutí jedním okem]

182988

04.02.2009 05:50

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pic..ina

Mirda 24.?.?.?

Vezmeme-li v úvahu, že hmota=energie, dokážeme si vůbec vypočítat, kolik energie se skrývá v zobrazeném pozadí? [velký smích]

Vložený obrázek

182990

04.02.2009 06:31

Odhalené podvody: Matematika

RE: stejně budeme potřebovat nějakého matematika - už kvůli Echelonu

Mirda 24.?.?.?

>Požádala jsem Wikipedii o zpracování hesla Echelon, a ona to
>udělala - a velmi dobře.
-------------------------
Wikipedie někdy kecá. [chechtot] [chechtot] , nebo-li je editována z vyvolené perspektivy. Echelon je jenom název a co se skrývá pod deklem snad neví ani Halliburton, který to má(?) instalovat.
Použití je mnohaúčelové a stačí jenom přepnout knoflík a máme z hlídacího radárku nebezpečný nástroj na ovlivnění chování lidí, případně zatomizování všeho živého ve specifikovaném okruhu.
Kateřino, neztrácejte kvůli tomu hlavu. Obama a jeho tlupa neoconců teď mají jiné starosti a na radar se doufejme zapomene. [mrknutí jedním okem]

182991

04.02.2009 06:59

Odhalené podvody: Matematika

RE: Tak tohle bylo prekvapko,

Mirda 24.?.?.?

HUMOR je to jedine jak prezit a jeste si to vychutnat. Diky kazdemu, kdo ho pestuje.
--------------------------------------
Souhlas a já se přidávám. [mrknutí jedním okem]

182993

04.02.2009 12:39

Odhalené podvody: Matematika

RE: Tak tohle bylo prekvapko,

Mirda 24.?.?.?

>Hanba matematikům - vivat životu!
----------------------------------
Nezacházejme zase do extrémů, pane Kramáři. Ať žije matematika a ať žije humor. Matika byla vedle fyziky můj nejoblíbenější předmět. Později se k tomu přidala elektronika a to poměrně záhy na mé životní pouti. Takže k mým praktickým zkušenostem, kdy jsem si už v šesti letech postavil fungující "krystalku" a ve třinácti čtyřlampový "superheterodyn", tak později ve škole jsem se naučil, proč a jak to pracuje. V technických předmětech toho nejde tolik obkecat...tomu musí člověk rozumět. Však to znáte... my dva jsme kolegové z oboru.

Ještě k tomu humoru. Ríká se také, že: "Humor je kořením života" a bylo rovněž "vědecky" prokázáno, že humor život prodlužuje. Máme hnedle několik důkazů v přírodě. Podívejte se například taková Jepice. Ta se vůbec nezasměje a sám to vidíte - žije pouze 24 hodin. No, není to smutný ten jepičí život?

Čím více se seznamujeme s tou nespravedlností kolem nás, tím více na nás doléhá úzkost a někdy dokonce i zlost, že s tím moc nenaděláme. Zvláště čtením článků tady na Zvědavci, kde se to podává tak, jak se to ve světě "uvaří". Nezabalené do těstíčka. Jen tak, plnými doušky a v plné nahotě. Je to vidět v diskuzích. Na někoho to doléhá více, na někoho méně a někdo si v tom dokonce i libuje a hledá pro zločiny ospravedlnění (máme jich tady v diskuzích několik). Jako kompenzaci po těžce stravitelné večeři potřebujeme nějaký sladký zákusek a tím je humor. Ano, potřebujeme více humoru. Smát se, radovat se a s úsměvem vesele vkročit do století nového společenského řádu - NWO. A jsme zase u těch extrémů. Hanba NWO. [mrknutí jedním okem]

183010

04.02.2009 18:33

Nabucco přenechme Verdimu

RE: Tohle vypada jako zajimava vecicka.

Mirda 24.?.?.?

[mrknutí jedním okem] ....beze slov.

183026

05.02.2009 03:05

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>...Má někdo jiné zkušenosti?
-----------
Ne s tím, ale s jelimanama z jelimanova [chechtot] [velký smích]
Jinak jsem kdysi dělal servis pro filmový průmysl a pro zvukové nahrávky v terénu je snad nejlepší cívkový nahrávač "Nagra Kudelski", vyráběný ve Švýcarsku. Tehdy ještě digitální zvukový záznam neexistoval. To byly ty počátky MIDI, ale jinak všechno bylo analog. Přenosná Nagra byla bratru za 25 tisíc doláčů s kódem časové základny (time-base code). Proto si to mohli dovolit jenom ti filmaři, jelikož se jim jednalo především o kvalitu a spolehlivost. Nagra je (byla) světová špička, ale cena tomu také odpovídala. Psal se rok 1985.

183063

05.02.2009 04:06

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Postrehy o kvalite zbozi

Mirda 24.?.?.?

>...Kdyby jste kuprikladu pili to "ceske pivo" co se dodava do Kanady, rekli by jste ze je to jen uboha napodobenina toho co Česi delaji a piji v Evrope.
-----------------------------
Nevěř tomu, že by Plzeňský pivovar dělal specielní pivo na zakázku do Kanady a navíc horší kvality. "Vyrobeno a plněno - Plzeňský Prazdroj as. U Prazdroje 7, 304 97 Plzeň, Czech Republic". Dále čtu z nálepky: "Pilsner Urquell, PLZEŇSKÝ PRAZDROJ od roku 1842". Chutnal výborně (láhev je prázdná). V obchodě Liquor Store je na regálu česká vlaječka a mají tam i jiné druhy. V Ontáriu se vyrábí (vyráběl) v licenci Zatý bažant a možná ta kvalita bude odpovídat zdejším pivům. Nemohu posoudit. Naposledy jsem to "zkušebně" nasával asi před deseti lety a cítil jsem podstatný rozdíl od těch kanadských.

183065

05.02.2009 06:30

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

DAT (Digital Audio Tape) was never truly digital. DAT technology was developed for Video Recorders as helical scanning rotary heads. Later on implemented with PCM (Pulse Coded Modulation) for DAT - preserving hi-fi exceptional quality. This is called pseudo-digital. At the same time digital CD was introduced to the market but not yet with a recording feature and therefore DAT prevail in favour among musicians to these days.

183072

06.02.2009 05:14

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: RE. PCM

Mirda 24.?.?.?

Všechno má svoje výhody a nevýhody a máš pravdu vodníku:
>...V dnesni dobe lide zapominaji co kvalitni zvuk ma byt...
--------
Kdo si v dnešní době sedne v obyváku do křesla a pustí si klasiku, kdy ti ze surround sound (šest repráků + subwoofer) hraje ve tvém soukromí celý orchestr? Zvuk se musí nejen slyšet, ale i cítit na celém těle. Znáš ten pocit, kdy ti při poslechu nabíhá husí kůže a všem ostatním v baráku vstávají vlasy hrůzou na hlavě? Takže to vlastně prožívají všichni.

Je jiná doba. Miniturizace napěchovala celou diskotéku oblíbených písniček do čipu zavěšeného na krku. Kvantita vytlačila kvalitu, ale to už je ta naše uspěchaná doba a je to tak ve všem. Vyjádřovat se k akustickým parametrům a ke kvalitě novodobých audio hraček snad nemá ani význam...je toho tady plná diskuze. [mrknutí jedním okem]

183195

06.02.2009 05:48

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Ja nemluvim o tom, jaky byl trh s pocitaci v Cesku. V USA byla rada IBM clonu a komponentu k postaveni vlastniho pocitace.
---------
A co je tady tohle za nesmysl? Na 286 jsi toho sám moc neposkládal. Nebylo totiž co a nebylo jak. Jedině snad power supply sis mohl sám vyměnit a taky elektrickou šňůru. Potom jsi měl na výběr buď jeden 5 1/4" floppy drive a nebo dva. [chechtot] [chechtot] [chechtot] A to hovořím o zdejším severoamerickém trhu. Nechej toho machrování, už jsi s tím trapnej. [oči v sloup]

183199

06.02.2009 06:38

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pic..ina

Mirda 24.?.?.?

>Milý Mirdo....
---------------
Pane Kramáři, zanechte prosím tyto zdvořilostní útoky. Já jsem jednoduše Mirda a Ty jsi Jiří...platí? Když mne ta moje kopretina osloví "drahý", tak z toho většinou kouká nějaké to šoférování. "Co takhle přeložit ten sobotní nákup na dnešek, DRAHÝ a při té příležitosti"...Ale takový už je život. Ten dělá to a ten zas tohle a naprosto nezávisle na skryté energii v dámském zadečku. Hanba NWO! [mrknutí jedním okem]

183204

06.02.2009 08:16

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

Tak se na to podívejme...

Mirda 24.?.?.?

Tady, na severoamerickém kontinentě se šmahem ruší železniční doprava, protože to není údajně ekonomické. Nákladní kamióny zajedou až na místo a přivezou náklad k zákazníkovi do dvorečku. Odpadá dvojí nakládání a vykládání. No budiž, jaksi to dává smysl. Ale proč se potom zrušila i osobní přeprava a navíc, aby se železnice již zpátky nevrátila, tak se vytrhaly i koleje. Tohleto však už smysl nedává. Nestojí za tímto zase ta ropná lobbyistická banda? Vůbec bych se nedivil.

Právě v této "ustrašené" době, kdy odbavení na letišti pro mezinárodní let přihodí navíc dvě hodiny čekání, proč raději neskočit na vlak? Spojené státy kupují od Saudské Arábie ropu pro kamiónovou a osobní přepravu a Saudíci si sami pro sebe staví železnice. Tak se na to podívejme.

Když už přišla řada (zmínka v článku) na toho jeskynního vousatého poustevníka, kterého si vycvičila CIA (Cocaine Import Agency). Máte někdo o Osamovi Bin Ládinovi informace? Jak se mu daří? Nikoliv proto, že bych ho chtěl za odměnu 25 milionů dolarů polapit, ale už jsem se setkal se dvěma rozličnými informacemi, že Bin Ládin už není mezi živými.

a) Benazir Bhutto v TV interview oznámila, že Bin Ládin byl v roce 2002 zavražděn.
b) v internetovém článku jsem četl, že Bin Ládin byl v roce 2001 hospitalizován v Pakistánské vojenské nemocnoici a podlehl své infekční chorobě ledvin.
c) může někdo doplnit, vyloučit a poopravit? Uvítám i Binovu adresu a telefonní číslo.

183207

06.02.2009 15:43

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Me jeste zadna motherboard neodesla

Mirda 24.?.?.?

>...Hurvajz od Vas bych si nenechal zapnout ani elektrickou snuru do zasuvky ani kdyby jste chrestil antistatickymi naramky na rukou jako habeska tanecnice...
----------------------------------
[chechtot] [chechtot] René, moc pěkně napsáno. Každý slovo sedí. [velký smích]
>...Dusevni utrpeni vyvolavaji i neketere vase prispevky, ktere prosli pres moderatora jako je tento.
------------
Už ani v hlavní centrále žumpovního ředitelství se s ním nikdo nebaví, tak si přišel vylepšit pocit ukřivděného sebevědomí sem. [velký smích]

183240

06.02.2009 16:15

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Znam hodne lidi, kteri maji Lamborghini a jezdi s tim jenom po meste, kde nemuzou dat pedal na podlahu. Proc to maji?
-----------
Tohle mi připomíná žvatlání v mateřské školce. "Můj táta je pilotem velikánských letadel a co dělá tvůj"...[velký smích]

>...A doba je zla Mirdo a...v tomhle pripade, plati mlceti zlato.
-------
Víš René, při čtení takového hnoje mi to kolikrát připadá, že to hošani dělají schválně. Hrají ze sebe pitomce. Máme hodně příkladů v historii, kdy byla jako první vyvražděna inteligence a tak je docela možné, že tohle je jejich strategie sebezáchovy (přežití).

183242

06.02.2009 17:43

Odhalené podvody: Matematika

RE: Pic..ina

Mirda 24.?.?.?

Nelze jinak, než souhlasit. Zvláště s tou poslední větou:
>...Neboť i její síly jsou schopni příslušníci tzv. národa vyvoleného zneužívat.
---------------------
Kde nezabere úplatek, tam se nastaví krásné pozadí. Právě jsem dočetl historické pojednání o překrásné a talentované hraběnce Věře Černínové, agentce tajné služby, která byla nasazena do "služeb" Rakouského císaře ke získání tajných historických dokumentů z první světové války inkriminujících Hitlera. A kupodivu to byl Himmler a Hayndrich, kteří chtěli Hitlera tímto politicky znemožnit. Ale jsme v diskuzi o matematice, tak to uzavřu tímto tvrzením: "Historie je jedním z hlavních nosičů vody". Hanba NWO!

183247

06.02.2009 18:33

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Ja se divim, ze jsi v tehle diskuzi byl Mirdo "docela potichu"...
-----------
Dostal jsem se k tomuto článku poměrně pozdě, když už tady bylo asi 150 příspěvků. A když jsem viděl ty "pražákoviny", tak jsem naprosto ztratil zájem se zúčastnit.

>...vzdyt to je tvuj obor a zivotni konicek.
------------
Se vším, co "krysatec" uvedl v článku mám osobní zkušenosti a vesměs to už bylo probráno i v diskuzi. Proto jsem se nechal odradit sdělením: "Pište jen, máte-li co říct". Jakmile se diskuze změní v žumpu, tak raději hraji mrtvého brouka. [velký smích] [velký smích]

183251

06.02.2009 19:29

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, kdyz uz jses tak chytrej, tak by jsi mel vedet, ze 286 mel 3.5 inch floppy disk. Jinak jsi mohl menit hard disk a RAM.
-------------
Komu není s hůry dáno, tomu není pomoci [chechtot] [chechtot]
Ale nezoufej, poradím Ti. IBM/AT 286 neměl 3.5" floppy drive. Ten se objevil až na 386. Jinak tento počítač byl navržen s tzv. pevnou architekturou, čili moc vlastního kutění nepřipouštěl. Bill Gates osobně oznámil veřejnosti: "Máme tady ten nejposlednější výkřik výpočetní techniky. Další vývoj už není potřeba".

Máš pravdu, vnitřní hard drive 10MB byl později nahrazen 20MB a RAM paměť měla možnost rozšíření. Já osobně jsem si pořídil 30MB external hard drive s "interface" deskou pro 286, ale to už se objevil na trhu 386. Dělal jsem nějakou dobu ve firmě UNISYS na main frame v technické výstupní kontrole, takže něco o tom vím. IBM/AT-286 jsem tehdy používal v práci i doma.

183254

07.02.2009 02:04

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: RE. PCM

Mirda 24.?.?.?

>Dnes je stejne tezko najit spravny hi-fi obchod.
------
Vodníku, tady si ťuknul hlavičkou přímo na hřebíček. [chechtot] O tom je právě tento článek. Málokdo vrazí do kvalitního zařízení hromadu peněz, když "čína" je za čtvrtinu. Díky za odkaz. Všiml jsem si tu recenzi na elektronkový zesilovač. Je vidět, že se polovodiče doposud v kvalitě přenosu/zesílení zvuku nevyrovnají. [mrknutí jedním okem]

183266

07.02.2009 02:31

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Sorry, tady je ten link:
PS/1
Není to jednoznačné, že tam je 3 1/2" drive. Velikostí na fotografii se jeví větší a navíc v popisu to nezmiňují. Takže jsme došli k závěru, že stejně kecáš. Před pětadvaceti lety 3.5 inch drive neexistoval. Diskuze s Tebou unavuje a už se sem nevracím, lháři.

183269

07.02.2009 04:59

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

RE: Tak se na to podívejme...

Mirda 24.?.?.?

Pánové, samá voda...samá voda. Polapení Bin Ládina nebylo vůbec v plánu. Ať už hraje karty s černým prezidentem v Bílém domě a nebo se fláká na plážích na Havaii, odtajnění přísně tajných dokumentů bude provedeno až za padesát let. Takže si ještě budeme muset počkat. Na každém šprochu, pravdy trochu a já si myslím, že už nežije.

Celý ten hon na teroristy je jenom vymyšlená pohádka na vedení nekonečných válek. Válek proti teroristům, kdy nepřítele není vidět. Nepřítel může být kdokoliv. Nezbedný stát, neposlušní občané, nevhodné náboženství a jenom to kóšer je přípustné a to ještě mnohdy ke zneužití nic netušících a nepřipravených židů, jak se už mnohokrát stalo v historii.

Kdo se postaví proti vlastní vládě, ten je terorista. Kdo v případě ohrožení odmítne povinné očkování, ten je terorista. Kdo začne klást nepohodlné otázky, ten je terorista. Jinými slovy - Amerika - jak se zdá - je plná teroristů a proto se jich musí Amerika zbavit. Nedávno se objevily v americké armádě dotazy, kdo je schopen a ochoten střílet do vlastních občanů? A pro ty, kdo se vzepřou, pro takové teroristy jsou v Americe už vystavěny koncentrační tábory.

Abych se nevzdaloval daleko od tématu článku...Bin Ládin je loutka - ať už živý a nebo mrtvý - (mějte však na paměti - kdo se zeptá, ten je terorista). Takže loutka Bin Ládin nás bude ještě dlouho strašit, dokud tady nebude jedna světová vláda a potom? Potom ho už nikdo potřebovat nebude. Hanba NWO, pryč se sionismem! "Člověk se narodil svobodný a nezávislý a jako svobodný a nezávislý by měl žít a vést šťastný život ke svému prospěchu a ku prospěchu celé společnosti" (J.F.Kennedy).

183274

07.02.2009 16:47

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>...Ale mlácení prázdné slámy mě fakt nezajímá.
---------------------
I to mlácení prázdné slámy může vyvolat kladnou odezvu. V této zapeklité době, když si kdokoliv dovolí kritizovat Izrahell, tak se vystavuje mafiánským sankcím Mossadu. Kolik máme případů zavražděných politiků, kteří si tohle dovolili? Přitom bylo vyšetřování rychle ukončeno se závěrem: "Byla to sebevažda" a už nikoho nezajímalo, jak je to možné se sám zastřelit dvěma výstřely do týlu?

Já si myslím, že i to mlácení oprázdné slámy může zahlodat jiným lidem do svědomí? Poukázat na zločiny sionismu o kterých masová média ani nešpitnou. O kterých žurnalistické prostitutky zarytě mlčí. A tak vyzývám všechny ostatní: "Začněmem všichni stejným způsobem mlátit tu prázdnou slámu". Možná to ostatním konečně otevře oči a svět se probudí a začne jednat!

183298

08.02.2009 03:26

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>Také bych to tak viděl.
-----------------------
Průser je v tom, že si mládežníci zvolili název své strany, který - mírně řečeno - obrací oči v sloup. A není se čemu divit. Po čtyřiceti letech prožité totality se slovo "komunismus" moc dobře neujalo. Ale máme nějaký výběr? Když se informovaný člověk podívá směrem na západ, co vidí? Amerika se zmítá ve smrtelných křečích! Takže přece jenom měli ti komunisti v něčem pravdu, když nazvali svého "protivníka" : "Zahnívající kapitalismus"...a kupodivu, už to skutečně začíná být cítit.

V Německu jdou knihy Karla Marxe (komunistický manifest) na dračku. Poptávka převyšuje nabídku a dodatečný dotisk nestačil uspokojit zájem veřejnosti. Takže...vážení. Držte si klobouky. Řítíme se zpátky do diktatury proletariátu.

183324

08.02.2009 08:52

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Opravdu si doposud nejsem jistý, zda-li Vojta jenom provokuje a nebo si tady hraje na pitomce. Ale je docela i možné, že si ani tak moc nehraje. Sám nevím a on to nikdy nepřizná a nebo si to neuvědomuje. No, budiž. Vraťme se k tomu Izraeli. Píšeš:

>...ale po tolika letech už to jaksi rušit ani nelze.
------------
Čím víc o tom člověk uvažuje a čím víc sleduje tamnější situaci, tak kdyby to byl jenom hrad v pískovišti, tak rozhodně rozmetat, zlikvidovat, zrušit, zničit a začít znovu a už pořádně. Tohle totiž nikdy neskončí. Jistě nemusím připomínat, že se Izraeli říká Rothschildland - přeloženo - satanášovo doupě. Izrael a sionismus jsou pouze další dvě figurky na Rothschildově šachovnici a bude-li potřeba, budou obětovány. Teď jde o to, jede-li všechno doposud podle plánu a nebo si už rozpustilý spratek sionismu dělá co chce.

Dát všechno do pořádku by znamenalo zrušit FED a zrušit vliv mezinárodních bankéřů. Každá dotace, každá zásilka zbraní, to jsou jenom další peníze na úrok těm výše uvedeným. Zrušit jakoukoliv finanční podporu. Postupovat stejně jako s Německem po první světové válce, ne-li přísněji. Zrušit armádu a zrušit zbraně. I policii stačí jenom pendrek, tak jak to je v dnešní Palestině. Profesor Tel Avivské university, Šlomo Sand už vypracoval pravdivou a věrohodnou historii židů a Izraele, takže se mají z čeho učit. A málem jsem zapomněl na to nejpodstatnější a to, zrušit sionismus. Vymydlené mozky nechat vyvětrat a snad tak za dvě až tři generace nastane skutečná změna. A potom už jenom žít společně a ve shodě tak, jak to bylo před nástupem sionismu. Mám na mysli více návrhů, ale to všechno je stejně jenom utopie, takže si nechám tyto sny na dobrou noc. [mrknutí jedním okem]

183331

08.02.2009 09:30

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: jsou horší

Mirda 24.?.?.?

>Prostě seš lhář, Mirdo !
---------------------------
Můžeme si to zrekapitulovat. Zahrajme si spolu na holocaust a přímo v Osvětimi. Ten protiletadlový bunkr, který byl po válce předělán na plynovou komoru tam ještě je. Ty zajistíš židy a já někde seženu odvšivovací prostředek cyklon B. Možná ho ještě vyrábí v Rothschildově továrně na chemikálie IG Farben, jako za války? Máme na to rok a půl a uvidíme, kdo tady lže? Uděláme si takový malý revisionismus. Ale moment. O tom se přece nesmí mluvit a holocaust se už nikdy nesmí opakovat. To znamená, že se to už nikdy nedozvíme. Škoda. Nezbývá tedy než si doplnit vědomosti a potom cancej. Zaručeně se budeš se divit a asi i padneš na hubu? Všechno bylo jinak a s těmi blejníky opatrně, ať si nepobryndáš košili.

P.S. Pánové tady dole ve větvi, díky za doplnění. Obávám se, že to Feldovi stejně už asi nepomůže.

183333

08.02.2009 09:41

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: srovnání

Mirda 24.?.?.?

Tohle mi tady uniklo. Rovněž mne těšilo, Jendo a těším se na další utkání. [velký smích]

183334

08.02.2009 16:06

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>To ako vážne? Hmm...Dá sa to ale pochopiť, idú na nás fakt zlé časy. A východiská sa rysujú tak dve: Diktatúra proletariátu alebo nevoľníctvo až otroctvo.
---------
Četl jsem o tom a měl jsem to takto do mojeho příspěvku napsat. Takže s určitostí nevím. Možná nám to náš google doplní až si udělá čas a přestane "zhrnovat". [velký smích]

>Nevylučujem tretiu možnosť, ale pre tú asi zatiaľ nemáme
>vhodné meno. Dejiny sa opakujú v špirále, nie v kruhu.
---------
Ta třetí možnost se nazývá NWO. Dostal jsem se na několik veřejných fórums a jsou toho plné diskuze. I v diskuzích pod článkama v internetových magazínech. Jméno Rothschild už zdaleka není tak utajené, jak to kdysi bývávalo. Čím více lidí otevře oči a budou vědět, co se chystá a kdo za tím stojí, tím větší máme nadějí, že se jim to nepodaří. Za JIM si dosaďte (Rothschild a jeho banda Bilderbergers). Vždyť to už na nás zkouší od roku 1917.

Další alternativa a snad jediný způsob zachování naší civilizace (kromě otroctví), by mohlo být sociálně demokratické zřízení. I o tom se vedou diskuze pod články se stejnou tématikou. Profesor Noam Chomský na svém webu "savethemales.com" tohle rozebírá (přestože nezhrnuje). Prof.Chomský je jedinečný člověk. Vysoce inteligentní a má obrovský přehled a životními zkušenostmi podložené názory. On je náš reflektor do budoucnosti a já mu fandím.

183344

08.02.2009 16:31

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>Problém je v tom pane Mirdo, že pravdu má Nobody, když napsal, že bychom si měli neustále a pořád uvědomovat, že ke strategii vládců světa patří, že si řídí i svou opozici.
-----------
Asi mi něco uniklo. Kdo je to Nobody? K té řízené opozici. Tohle už kdysi prohlásil Lenin a já jsem to zde v diskuzi uvedl. Naprosto do této strategie zapadá "Charta 77" a zcela správně - jak je uvedeno ve Vašem příspěvku - je dobré mít tohle na paměti. Zpět k tomu mlácení prázdné slámy.

>...Proto to jejich protestování proti něčemu je vždycky takové vlažné a nanicovaté, proto je to vždy jen takové mlácení prázdné slámy, jak já to nazývám...To samé komunisti - jsou na straně Palestinců, ale jen tak vlažně a naoko, aby se neřeklo. Jen tak trošku a přiměřeně...
-------
Pěkně vyjádřeno paní Jarmilo [mrknutí jedním okem] a skutečný záměr se asi nikdy nedozvíme? A jak jste dále napsala:

>Jen ať lidí vidí, že zde máme tu demogracii, kde si každý svobodně vyjadřuje svůj názor.
-------
I tohle je jedna z možností...bízká budoucnost nám napoví.
[mrknutí jedním okem] [smích]

183346

08.02.2009 18:17

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Pěkně jsi to Pergillskýmu nandal, Nasredine. [velký smích] Oni (Pergillský) to mají skutečně pořádně domotaný. Ale motají se stále dokola, jako by si pes honil svůj vlastní ocas. Alespoň víme, co od Pergillského očekávat a navíc tady máme i trochu zábavy.

183352

08.02.2009 18:39

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Jindro, já si myslím, že Pregillský to má v hlavě jenom pomotané propagandou. Vsadím se, že kdybychom seděli s Pergillským společně v hospodě u piva a někdo z nás vytáhl maňáska Bin Ládina a udělal na Prgillského: HUH, HUH, HUH, tak Pergillský zbledne a vystrašeně s sebou praští pod stůl a ani na záchod se neodváží odejít. Snad ho to jednou přejde? [mrknutí jedním okem]

183354

08.02.2009 23:22

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

RE: Smutné číst příspěvky plné naočkované nenávisti proti Němcům

Mirda 24.?.?.?

>Obecně řečeno se Sven Hedin obdivoval Německu...a ze svých cest sepsal knihu, v níž k nacistickému Německu projevoval otevřený obdiv.
--------
Dívejme se na historické události z jiného úhlu pohledu. Nic se neděje náhodou. Všechno je předem připraveno a předem naplánováno a to v několika variantách. Někdy něco nevýjde a tak se vytvoří podmínky pro variantu č.2. Takhle byla naplánována první i druhá světová válka. Německo bylo již od počátků dvacátého století technologicky nesvyspělejší zemí v Evropě a samozřejmě poskytovalo tímto záruku splácení reparací. Připomínám, že války byly financovány na obou stranách stejnými lidmi a v případě totálního zničení "nepřítele", vítězná strana se zavazuje za vyrovnání dluhů (nákladů války).

Četl jsem článek pojednávající o WWII., kde byly probírány tajné informace o tom, že Německo mělo být druhou světovou válkou zničeno úplně a na jeho místě měl vzniknout židovský stát Izrael. Ale tohle byla varianta č.2 a to pouze v případě, že Palestina jim nebude na zasedání OSN schválena. Jistě si teď dovedeme představit, jak by se "soused" Izrael choval ke svým sousedům v Evropě a především vůči Československu?

Už jenom samotná skutečnost, že se nesmí bádat a ani hovořit o historických událostech, to už samo o sobě naznačuje, že to, co se nám předkládá, jsou vesměs vymyšlené pohádky a navíc chráněné zákonem. Copak je tohle za nesmysl v jedenadvacátém století? To už samo o sobě popírá předhozené příběhy a tím se současně znevažují skutečné zločiny, které se nepochybně staly, ale nikdo tomu už nebude věřit. Proto se konají ty putovní výstavy a stavějí se holocaustová muzea a znovu a znovu se předvádějí obecenstvu hrůzy druhé světové války. Jakmile se jednou objeví prokázané lži, představení končí a opona jde nahoru. Lidé tomu přestávají věřit - ale současně - tím více začnout bádat a hledat alternativní informace.

Nebudu zabíhat do podrobností. Jenom jsem chtěl tímto poukázat, že národní socialismus a německý národ má stejný podíl na hrůzách války, jako všichni ostatní zúčastnění, ale především ti, kdož válku naplánovali. Nacismus jako ideologie se stále těší značné oblibě a to právě ve svaté zemi.

183370

09.02.2009 00:12

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

RE: Neni terorista jako terorista.

Mirda 24.?.?.?

Pravda se pomalu, ale jistě dostává na povrch. Ale tady se jedná o tajné operace CIA, kdy Louis Posada pracoval pro CIA jako agent proti kubánskému režimu. Proto dostal zaručenou imunitu.
Dovedeš si René představit to divadlo, kdyby ho Spojené státy vydaly a Posada by při výslechu ve Venezuele začal vypovídat a všechny ty prasárny by vyšly najevo? Kolik bylo provedeno neúspěšných atentátů na Fidela? Kolik bylo neúspéšných pokusů o svržení režimu? Jak je vidět, tak historie se opakuje. Teroristická skupina v Bílém domě, včetně amerického kongresu provozuje stejné kousky v jiných částech země. Kdo je na řadě? Pakistán? Irán? Sýrie? Potom Rusko? Musíme už jenom doufat, že jich ta ekonomická krize přidusí a přinutí ke změně zahraniční politiky.

183374

09.02.2009 02:12

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Mirda 24.?.?.?

>...Já to s nima myslím opravdu pěkně a po přečtení následujícího článku, nehádám pro chazary moc příznivej vývoj.
--------
Konečně! A máme jednu věc z krku. RADAR NEBUDE(!)
A co až si teprve přečtou Pergillský tady tohle (níže), tak už ani ty bobky neudrží a celou diskuzi nám zde zaneřádí. Článek mi přišel poštou, datovaný dnešního dne. Odkaz nemám a překlad - pokud bude zájem - pěipravím na požádání (je to jenom výňatek).

Taking a page from our Founders, the Delegates will convene in Philadelphia across from Independence Hall for a period of several weeks to begin the tasks of organizing to resist tyranny and imposing, once again, the yoke of law on what they see as a servant government.

A series of promotional meetings is currently being held across the nation to advance interest in the initiative and to expose potential donors to the important cause in defense of Liberty and the Constitution.

During his interview with NewsWithViews.com, Schulz said, “In light of the money clauses of the constitution the Federal Reserve System is unconstitutional.”

“We, the people have not authorized the government to give or lend public money or credit to private corporations for definitively private purposes. The Treasury and Fed bailouts are
unconstitutional,” said Schulz.

“We, the people have not authorized the government to create a North American union that would, for all intents and purposes, erase our northern and southern borders. The development of a North American Union is unconstitutional,” he added.

According to Schulz, the purpose of the Congress is to assemble representatives of the People of every state to discuss and debate not only the litany of violations the Constitution now being endured by the People, but to develop and commit to a practicable course of action to set straight errant public servants, restore the Rule of Law and reclaim the Blessings of Liberty once more for our Republic and American children.

Here are the highlights as provided by the group:.....

Doplním příště. Tohle je jako nazavolanou. Doufejme, že se to podaří a máme tady nový světový pořádek pod naší (celospolečenskou) kontrolou. Zrušení FED-u, Severoamerická Unie se nekoná, navrácení zodpovědnosti kongresu, navrácení svobod, práva a zákona zpět americkým občanům, dodržování ústavy Spojených států. Omlouvám se současně za porušení pravidel diskuze. Jsem OT, ale tohle nejde uržet, tohle musí ven(!).
[smích]

183380

09.02.2009 03:10

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

A ze které hrušky jsi spadl ty? Prý Kanaďan [chechtot] [chechtot] Děláš nám tady jenom ostudu. Kde jsi tohle vyčetl?:

>Hamas je mezinarodne uznanou teroristickou organizaci a ne zadnou vladou.
--------------
Znáš motto Mossadu? "Klamem a lstí vedeme války". Ovládnutím opozice, ovládneš většinovou společnost. Čti pozorně, abys tady příště nepsal takové bludy. Hamas byl vytvořen a dlouhodobě financován Mossadem. Peníze byly věnovány na výstavbu nemocnic, škol a infrastruktury. Tímto si získali většinu Palestinců a málem se jim podařilo šlohnout většinu území nepozorovaně. Jenomže...všichni členové Hamasu nebyly zaprodanci, jako je vláda ČR, tak se politická strategie Hamasu postupně změnila na pro-Palestinskou. Vznikla nová organizace Fatah, která je financována Mossadem a CIA současně. Tohle by ti mohlo dát odpověď na tohle:

>...Behem operace Lite olovo povrazdili bez soudu stovky policistu a ozbrojenych sil Fatah, ktere jsou oficialni ozbrojene sily Palestinske enklavy bez soudu s oduvodnenim, ze jsou zradci.
-------------
Tak ano...pokud se zjistilo, že Fatah je infiltrována agenty Mossadu, tak co s nima? Nevím, zda-li se to událo tak, jak tvrdíš ty, ale já si myslím, že zrádci si kulku zaslouží? V každé společnosti(!) Tady to máš teď černé na bílém...Kanaďane! [velký smích]

183384

09.02.2009 07:17

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: hanba nám

Mirda 24.?.?.?

Vím, je to blábol, ale co, stejně si troufám říci, že SVĚT PATŘÍ NÁM. Nezapomeňte, jste každý Bohem, ne proto, abyste rozhodovali o jiných, ale pomáhali jim.
-----------------
Člověče Ibrahime, tohle jste napsal nádherně a není to žádný blábol. Ano, svět patří nám...,ale také zvířatům, rybám a rostlinám a také jiným živočichům a hmyzu. Pro všechny je tady dostatek místa...ano pro všechny a ještě dlouho bude. A tak ještě jednou: "Svět patří nám". A teď běžte k oknu, otevřte ho a zakřičte pěkně z plných plic: "Svět patří nám". A nebo ještě lépe: "Mám pekelnou zlost a už mám toho dost" (v odkazu je pětiminutové video a nutno sledovat až do konce). Pro ty z vás, kdo doposud nezvládli angličtinu, nabízím stručný a krátký překlad.

Nikomu snad nemusím říkat, že je zle. Každý to ví. Máme tady depresi. Lidi jsou bez práce a nebo mají strach, že o práci příjdou. Dolar má dnes hodnotu pěti centů a banky zavírají dveře. Majitelé obchodů mají pod puletem připravenou zbraň a raubíři zdivočele pobíhají po ulicích. Nikde nikdo neví, co stím dělat a konec v nedohlednu.

Víme, že vzduch se už nedá dýchat a jídlo se nedá jíst. Při sledování televize nám reportér oznámí, že dnes se stalo patnáct vražd a 63 násilných zločinů, jakoby to takhle mělo být? Víme, že je zle...hůře, než zle, je to přímo blázinec. Všude je blázinec, proto nikam nejdeme. Sedíme doma a svět kolem nás se pomalu zmenšuje. Stále opakujeme: "Alespoň nás nechte napokoji v našich obyvácích. Stačí mi jen opékač topinek, televize a moje radiální pneumatiky...Nic nebudu namítat, jen když mi dáte pokoj".

Ale já tě nenechám napokoji. Chci, ať máš vztek! Nikoho nenavádím k bouřlivým protestním demonstracím...ani ti neříkám: "Napiš svému kongresmanovi", ani nevím, co ti říct, co máš napsat. Sám nevím, co dělat proti depresi, inflaci, proti Rusům a s kriminalitou v ulicích? Jediné, co vím, že musíš dostat vztek! Musíš říct: "Zatraceně...jsem přece člověk a můj život má hodnotu"! Tedy, chci abys vstal...chci abyste všichni vstali ze svých křesel. Chci, abyste se zvedli a šli k oknu. Otevři ho, vystrč hlavu a zakřič:
"Mám pekelnou zlost a už mám toho dost"(!)

183387

09.02.2009 07:58

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

>...Oficialne organizaci Hamas povazuji Evropská unie, Kanada, Australie a Spojene staty za extremistickou teroristickou organizaci a jeji utoky proti izraelským civilistum a jeji porusovani lidskych prav kritizuji a odsuzuji OSN, Amnesty International a Human Rights Watch.
----------
Zapomněl jsi ještě na Gordon Brown, Nicolas Sarkozy, Angela Merkelová, Šimon Perez, Ehud Olmert, Tzipi Livni, náš černý kníže na bílém koni Karel Schwarzenberg, Mirek Topolánek a Vlasta Parkanová. Tak to už je pěkná hromada lidí, kteří si myslí, že Hamas je teroristická organizace. Jo, a nějaký "Kanaďan" tady v diskuzi.

Víš kemo/mikine, jakmile NÁM tady začneš předhazovat odkazy z TV Nova, tak sis v podstatě odkryl karty. Ani Pergill, sio-Sid a Vojta49 tohle nedělá. [chechtot] [chechtot] Musíš ještě dosti dohánět a s tebou zatím ani nemá význam diskutovat. Je to ztráta času. Abych tě nenechal v nevědomosti - kdo jsme to MY a NÁM. To jsem přece já a ty. [velký smích]

183391

09.02.2009 08:32

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>Nobody je zdejší diskutér pane Mirdo.
--------
Nová tvář v diskuzích? Všiml jsem si toho později, až když jsem pokračoval ve čtení příspěvků.
>Mně již vše napověděly události, které se odehrály v minulosti. Proto už dávno vím, jak se bude odehrávat i blízká budoucnost.
--------
Ano, jede to přesně podle učebnice, do které se nesmí nahlédnout. Nezapomínejme však na přírodní zákony "akce-reakce" a nemohu vynechat ani tu přirozenou lidskou vlastnost, kterou je lenost a strach. I tohle byly v historii motivace, ale více méně překážky k vytvoření NWO. Už dvakrát jsme tomu unikly.

Osobně nemohu objektivně posoudit zákulisní politické tahy doma v ČR. Z povzdálí to není tak moc vidět. Líbí se mi ta petice a ten nátlak na Klause, ale jak jste již napsala. Opatrnosti nikdy nezbývá a když chceš s vlky žíti, musíš s nimi výti.

183393

09.02.2009 13:30

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Díky. Stači jedno slovo a nebo odkaz a je jasné, kdo tady jenom plácá.

183401

09.02.2009 13:52

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Varšavské ghetto nebylo nic

Mirda 24.?.?.?

>Pane Nasredine, to nebyl šťastný příklad.
-------------
Spíše naopak, Jindro. Pasuje to. Kdyby němečtí civilisté po dobytí Polska tam začali stavět osady a začali se k Polákům chovat hulvátsky, stavěli tam betonové zdi a vytvořili by z Polska jeden veliký koncentrák, tak můžeme porovnávat. Jinak kdyby chtěli střílet z ghetta na německé civilisty, tak platí to, co napsal Nasredin. Ty rachejtle by musely létat až na německé území.

P.S, máš tam překlep. Správně má být Izrahell. [mrknutí jedním okem]

183404

09.02.2009 16:00

Výrobky, výrobci, prodejci..a kam to povede

RE: Také jedna

Mirda 24.?.?.?

>Musím vás trochu opravit, na té fotografii skutečně je 3,5"
>mechanika.
---------
Díky za doplnění. Je to docela možné a tak nevylučuji. Pozorováním toho uvedeného obrázku na Wiki jsem si říkal, že tři a půlka by vyšla rozměrově do skříňky vertikálně a navíc by o tom byla i zmíňka v textu. Budiž...o nic se nakonec nejedná. Jako z udělání mám jednu kompletní IBM 286 ještě doma [chechtot]. Možná i plně funkční? Mám na tom nějaké věci, které jsem chtěl archivovat, ale nikdy jsem se k tomu nedostal. Tak to zatím archivuji na tom originálním 5 1/4" floppy a krámy držím na půdě. Dále mám na tom vypracované (program a hardware) použití 286 pro bezpečnostní zabezpečení domu, včetně různých jiných srandiček, jako časově řízené zapínání světel, hlídání a udržování teploty v baráku atd. To všechno odnes čas.

V práci jsem kdysi používal i Apple IIC (pokud si pamatuji). Nevím to určitě, ale mám dojem, že Macintosh se objevil podstatně později. Myslím si, že Mac přišel až po Apple IIE a to muselo být mnohem později než 1984. Mohu se však mýlit.

>P.S. Já jsem si v té době užíval s Didaktikem, to byly krásné časy!
-------
Dělal jsem v Unisys na main-frame systems, tak jsem s tou IT technologií vyrůstal. Pamatuji si ještě i korálkovou paměťovou desku z feritových jáder a jedinný možný záznam byl na kotoučový pásek. Právě jsme začínali s - na tehdejší dobu nejnovější - technologií a to s pevnou diskovou, ale vyjímatelnou a měnitelnou pamětí. Už si nepamatuji, kolik to mělo kB, ale pamatuji si, že "Disk Drive" byl velikosti kuchyňskýho sporáku. [velký smích] To je, co?

183411

A teď už jenom očekávám, že tady někdo přihodí názor, že si pan Stwora vede i Nezvědavce, jako svou vlastní opozici [chechtot] .
Dělají to přece všichni [velký smích] . Tohle jsme tady na Zvědavci už probírali vícekrát a zdá se, že Ibrahim je tady nový a propadl propagandě? René to uvedl na správnou kolej a pod to se i já podepisuji. Nebo snad bude lepší se zeptat editora, ať se k tomu sám vyjádří a napíše, že to není pravda? [velký smích]

183420

10.02.2009 18:10

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Rěknu ti upřímně, nechtěl jsem už na tebe reagovat, ale je mi tě líto, tak poslouchej. Když čerpáš své informace z filtrovaných zdrojů a zanášíš sem mainstream jako fakta, tak se potom nediv nad reakcemi jiných - více informovaných - lidí. Tohle je z tvojeho předchozího příspěvku:

>Mohu VAM samozrejme uvest stejne zpravy z dalsich medii. Ostatne to co uvedla Nova je zprava Reuters...
--------
Tady jsi posolil už přesolenou polévku. Asi nevíš, kdo vlastní Reuters? Já vím, ty na konspiračky nevěříš, proto tě to ani nezajímá. Tak já ti to napíšu. Někdy v počátcích dvacátého století Rothschild v Anglii opět provedl bankoví podvod a na účet daňových poplatníků se napakoval. Tehdy o tom v Reuters napsali rozsáhlou reportáž přibližně v tomto znění: "Je zajímavé, že zase ti stejní židé okradou své spoluobčany. To musí být ten jejich židovský skobový nos, který jim pokaždé vyčenichá, kde ta zlatá husa snáší zlaté vejce". Tehdy se Rothschild s Reuters soudil, ale kupodivu, přes jeho majetky a známosti, soudní spor prohrál. Nejen to, ale zaplatil naopak značnou finanční částku Reuters v protižalobě. Co následovalo? Aby Rothschild zamezil podobnému šíření "nevhodných" informací, jednoduše Reuters koupil. Tak tady to máš...komu tedy věřit?
Neříkám, že Reuters přímo lže, ale mají to zaručeně pěkně přefiltrované. Další:

>...Jednoznacne tady placa pan Sxq. Vubec nevi o cem je rec a dava sem odkazy na to jak se Svet stavi k poslednimu konfliktu vyvolanem Palestinci.
---------------------
Vždyť je na toto téma článek a samotná diskuze. [chechtot] Sxq jenom doplnil info a potvrdil tím, že tady mlžíš. Buď úmyslně a nebo z nevědomosti...to nevím.

>...Jednoznacne civilizovany svet uznava pravo Izraele na obranu.
------
Máš klapky na očích. Jak se k tomu staví "Svět", na tohle jednoznačně a neoddiskutovatelně už odpověděl odkaz, který tady dal Sxq. Je však nutné rozlišovat. Izrael a sionistická vláda Izraele není jedno a to samé. Také si uvědom, že ten kdo se zastává zločinu, sám je zločinec.

>...O tom, ze Hamas neni zadna vlada uz jsem psal vyse. Je to extremni teroristicka organizace, ktera si nasilim vynutila pri volbach vice nez polovinu kresel v parlamentu neexistujiciho statu....Hamas si ovsem dobre uvedomuje komu je pes verny. Tomu, kdo mu da nazrat.
-----------------
Palestina je legitimní společenské zřízení, původně součástí Ottomanského impéria. Jejich tisíciletá historie jim dává právo na jejich území. Zdrbala to Velká Británie, že si Palestinu po první světové válce přivlastnila jako jejich kolonii. Založení státu Izrael však už v této době měli v plánu, tak proto Palestina nebyla nikdy uznána, jako samostatný stát. Důkazem nám může být Balfourská deklarace z roku 1917, což bylo ještě před koncem WWI. Aby bylo mezi námi jasno - Palestinci tam jsou doma. Palestinci ani nemají vlastní armádu, naroz...

Automaticky kráceno

183472

10.02.2009 18:15

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Aby bylo mezi námi jasno - Palestinci tam jsou doma. Palestinci ani nemají vlastní armádu, narozdíl od IDF, která se považuje za třetí (možná druhou?) nejlépe vyzbrojenou armádu ve světě. Jediné řešení vidím v úplném odzbrojení Izraele a trvalý zákaz vlastnit zbraně, dokud se naše planeta ještě pohybuje po své oběžné dráze.

Ještě k tomu "MY" a "NÁM". Ty jsi Kanaďan, ale i já jsem Kanaďan. Oba oba jsme Kanaďané ("MY"). Ale když ty tady začneš plácat nesmysly - znáš to - lidi přestanou rozlišovat. Řeknou si...no samozřejmě, ti Kanďané! A jak tady potom já vypadám? [chechtot] [chechtot]

183473

11.02.2009 13:04

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

Pozor(!) Varování...
Nezkoušejte googlovat info o Tzipora Menache. Kliknutím na odkazy v googlu lze chytit vir do vašeho počítače s trojským koněm. Údajně tento vir pošle info z vašeho počítače jinam. Něco podobného se dělo v kibernetové válce na internetu již dříve. Tento kousek se prý objevil na odvedení pozornosti genocidy v Pasmu Gaza a současně získat informace vašich zájmů surfování na netu. Více na Rense.com Odkaz je v angličtině a nezpomeňte si přečíst celý článek.

183517

11.02.2009 13:23

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

Oprava: Kibernetová válka...správné má být: Kybernetová válka. Nejsem si jistý, ale takhle to vypadá lépe. Původ slova je: "cyberwar"...takže to necháme s tvrdým.

183518

11.02.2009 13:54

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Talmudistán namiesto Izrahell

Mirda 24.?.?.?

>Nova Chazarie snad bude vystiznejsi.
>http://www.wzo.org.il/en/resources/view.asp?id=140
-------------
Vodníku, z uvedeného odkazu vyplývá, že Chazarská říše byla ve skutečnosti "Pohádková země". Chazarům tedy vděčíme za naši slovanskou kulturu a veškerý vývojový pokrok v Evropě. No, to jsou mi věci(!) Připadá mi to, že někdo se tady chlubí, ale to nemyslím tebe, vodníku. Co jsem já osobně vyčetl o historii Chazárie, tak bych si ji dovolil přorovnat k dnešnímu Izraeli. Tento odkaz je už blíže k realitě:
http://jewishcrimenetwork.com/tag/bush/

183520

11.02.2009 15:01

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Tady k tomu už není co dodat. To nemá chybu, ale přesto bych se rád vyjádřil. My, jako lidstvo, my jsme jeden veliký organismus. Něco jako obrovské soustrojí a nebo počítač. Všechno musí do sebe zapadat a všechno na sobě zavisí tak, jak to příroda vyžaduje. Někdo tomu říká Bůh, jiný tomu říká příroda, ale jsme jako jeden funkční celek. Jeden potřebujeme druhého. A teď si představme, že jedna malá součástka se v tom obrovském soustrojí a nebo v tom počítači porouchá. Začne v tom haprovat a skřípat, až se stroj zastaví. Chceme-li ten stroj znovu rozběhnout, tak musíme najít ten zádrhel, vyměnit vadnou součástku a jede se dál ku prospěchu všech...ku prospěchu celé naší společnosti.

Za "zádrhel" ať si každý dosadí, co uzná za vhodné. Každý z nás jsme jinak "vyškoleni" k rozpoznání závady...každý z nás upřednostňujeme jiné hodnoty a máme v životě jiné požadavky. Jenom si musíme uvědomit, že jsme jeden celek a někdy zájmy jednotlivce se musí přizpůsobit zájmům nás všech. A opět, za "zájmy" ať si každý dosadí to, co uzná za vhodné. Teď už stačí najít opravářskou příručku s názvem "Morální zásady" a začít opravovat. [mrknutí jedním okem]

183523

11.02.2009 15:18

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Nacista Falk zase boduje:

Mirda 24.?.?.?

Datle, v Lebanonu IDF zavraždila čtyři pozorovatele OSN. Jeden z nich byl Kanaďan. Údajně to mělo být nedopatření, jak to později objasnil Ehud Olmert. Prý to byl omyl, ale pozorovatelé na sebe telefonicky upozorňovali už předem a mnohokrát. Ten "ksiphias", na kterého reaguješ, je placený provokatér. Možná ho někdy dloubne svědomí, protože to kolikrát tak zamotá, že mu člověk nerozumí. Tady jsou podrobnosti ohledně těch novinářů. Je to ve druhé polovině článku.

183525

11.02.2009 15:46

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Pergill, Achtung! Achtung! Achtung!

Mirda 24.?.?.?

Pergille, běž se vydovádět na "Eurabia.cz", tam najdeš uplatnění. Už tady otravuješ vzduch dost dlouho, ale tohle zřejmě máš jako součást své pracovní náplně? Odvádět pozornost od skutečných problémů. Běž se vycpat a táhni jinam.

183529

11.02.2009 16:21

Bin Ladin získal kontrakt na železnici v Saudské Arábii

RE: Neni terorista jako terorista.

Mirda 24.?.?.?

>...Krasny priklad k jakym komlikacim vede statni podpora terorismu v budoucnu. Stalo to vubec za vysledny efekt?
------------------------
A teď si představ, že tohle se děje už celé dvacáté století až do současnosti. Každá US ambasáda se hemží agenty CIA a každý, kdo pracuje v diplomatických službách je jejich "spolupracovník", ať už chce a nebo ne. Je to součást jejich pracovní náplně. Jistě si pamatuješ na příklad Vlerie Palmer? Manželka diplomata - agentka CIA. Pokud si pamatuji, tak v roce 1978 (79?) zatkli Iránci patnáct "pracovníků" americké ambasády. Že by jen tak pro nic za nic? Všichni z nich byli namočeni do špionážních záležitostí s úkolem svrhnout vládu v Iránu. Stejné se děje nyní. Agenti CIA rozvracejí režim zevnitř. Agitují místní lidi ke svržení režimu. To samé v roce 2002 ve Venezueli, když jim Hugo Chavez odmítl předat přírodní bohatství země tak, jako to udělal Boris Jelcyn v devadesátých létech v Rusku. Ještě pár slov tady k tomu:

>Kuba stale existuje nezavisle od prani politickych elit v USA.
----------
Jak je vidět, tak se jim to někdy nepovede [chechtot] . Jistě víš, že i revoluce na Kubě byla organizována a finančně podporována z USA? Batista nebyl ochoten "spolupracovat", tak si tam nasadili Fidela. No a je tam pořád. Omyl...teď to vede jeho brácha. [velký smích]

183532

11.02.2009 18:05

USA a Rusko si vzájemně vyhrožují vojenskými základnami v Gruzii a v Abcházii

RE: Gruzijci nehrajou dobreho pokra

Mirda 24.?.?.?

>...A propo, myslíte, že Rusové nenávidí český národ proto, že prohrál boj s rakovinou, která dnes ničí Gruzii? Nejspíš nás jen litují.....
-----------
Rozhodně. Putin velice dobře zná pravidla hry na světové šachovnici. To už předvedl na Minichovské mírové konferenci v roce 2006, kde odvážně poukázal na cíle neokonců vedoucí ke světové hegemonii, jinými slovy - k nastolení NWO a jedné světové vlády.

Když se pozorně podíváme na nitky vedoucí do Goldman-Sachs, jedné z poboček Federal Reserve Bank, tak nelze přehlédnout další "vyvolené" agenty mimo zmiňovaného George Sorose a těmi jsou Michail Chodorkovský (šéf bývalého Jukosu), Oleg Deripaska (těžba hliníku a jeho zpracování. V současnosti má zaseknuté drápky v Kosovu), Rupert Murdoch (sdělovací prostředky), Loanard Asper (kanadský Can-West Global media) a nemůžeme ani opomenout Františka Mrázka (budiž mu země lehká), bývalého spolumajitele Setuzy - potrvinářský monopolní gigant. Ještě si někdo myslí, že si Mrázek vydělal ty svoje miliony na investice jako vekslák pašováním bižuterie a modního odívání z Polska a z NDR?

Když se tak člověk zamyslí a porovná dnešní situaci k historickým událostem v počátcích dvacátého století, tak nemůže přehlédnout, že stejní lidé (Jacob Schiff z Kuhn&Loeb - pobočka FED-u), kteří financovali ruskou revoluci v roce 1917 pomocí jejich agenta Leona Bronsteina (Lev Trocký), tak ti samí lidé z Federální reservní banky financují dnešní rozvrat na zeměkouli. Nasnadě můžeme prohlásit: "Historie se opakuje" (!) Co se jim nepovedlo tehdy, zkouší neustále až do dnešních dnů a to je nastolení jedné světové vlády.

183540

11.02.2009 18:18

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

RE: Čeští politici

Mirda 24.?.?.?

>Ano, správné je to s tvrdým.
------
A tak by to mělo i zůstat. [velký smích]
Uvědomil jsem si také, že jsem nadělal kopance s výrazem "shrnovat". Pan google napsal zhrnovať a tak jsem se opičil po něm. Později jsem si všiml vaše "shrnovat", takže jak je vidět, slovenština se s češtinou neshodují. Myslím si, že už je načase ty pravidla trochu zjednodušit. Kdo se toho ujme? [mrknutí jedním okem]

183542

15.02.2009 20:59

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Jeste jeden priklad, pokud by bylo mozno vse tak jednoduse drzet pod kontrolou, jak to ze se zhroutila bolsevicka rise?... Je celkem prijatelna uvaha o tom jak se zidobolsevici pomoci revoluce dostali k moci, jakmile vsak vse ovladli, jaky pak byl duvod to vse tak totalne zruinovat? Na to aby okradli muziky kteri nic nevlastnili? [chechtot]
-----------
Stane, ten tvůj dodatek k zamyšlení má nějaké trhliny a to nejen dodatek tento...Uvědom si, že když o něčem nevíš, tak to stále ještě neznamená, že to neexistuje. Nic se neděje náhodou. I tahle finanční a potažmo ekonomická krize byla předem naplánována. Připouštím, mohlo se jim to poněkud vymknout z rukou, ale i na to již mají připravené další možné varianty, stejně tak, jako to měli připravené při zavraždění J.F.Kennedyho. Asi budeš překvapen - když ti napíšu - že měli připraveno až šest různých verzí? Jedna z nich byla, že Lee Harvey Oswald byl agentem KGB?...[chechtot], ale záhy si uvědomili, že z toho by koukala třetí světová válka, tak od toho upustili. Proč o tomto píši? Abys sis uvědomil, že nic se neděje náhodou. Všechnoo je předem a dlouhodobě připraveno.

Říká ti něco název: "Skupina Bilderberg"? Již od roku 1954 se skupina samozvaných vládců planety jednoročně a v přísné tajnosti schází v různých zemích světa? Proč asi? Seznamovací večírek? Plesová zábava? Tancovačka s večeří? Ano, všechno shora uvedené, ale také proto, že si myslí, že právě ONI jsou pověřeni plánovat naší budoucnost a proto si to všechno v nejvyšší tajnosti předem připravují. Znovu tedy - zvláště pro tebe - zopakuji: "Nic se neděje náhodou". Říká ti něco název: "Project for the New American Century"? Pokud ano, tak víš o čem hovořím a pokud to nazveš science fiction, tak sám žiješ ve světě vysněných iluzí.

Několikrát jsi tady napsal, že FED (J.P.Morgan) je bankrot a pročpak by banksteři podřezávali krk slepice, která snáší zlatá vejce? Jim už totiž o prachy vůbec nejde. Prachy tady nehrají žádnou roli a sám moc dobře víš, že to je jenom potištěný papír. Pro většinovou společnost jsou to ovšem dluhy a ztráta zaměstnání a s tím spojená ztráta střechy nad hlavou, ztráta schopnosti obživy, ztráta existence. Ano, vyvolat depresi, to je jejich záměr(!) Až potom velkoryse nabídnou řešení, což bude nový světový řád (NWO) a jednu světovou vládu.

Když se jim podařilo vytunelovat banku AIG (American Investment Group) a převést většinu financí do izraelské banky, kdo následně koupil AIG po zaplacení dluhů federální vládou? J.P.Morgan. Když se jim podařilo vytunelovat banku Bear Stearns, kdo ji potom po zaplacení dluhů vládou koupil? J.P.Morgan. A můžeme pokračovat. V současné době lze to samé pozorovat na Bahamských ostrovech. Připadá mi to, že se jim to zase až tak úplně z té ruky nevymklo? Skutečně si myslíš, že FED je bankropt?

Více méně jsem se pozastavil nad...

Automaticky kráceno

183783

15.02.2009 21:03

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Více méně jsem se pozastavil nad tvojí úvahou o bolševické revoluci v Rusku:
>jaký pak byl důvod to vše tak totálně zruinovat? Na to aby okradli mužíky, kteří nic nevlastnili?
---------
Někdy se jim skutečně "věci" vymknou z rukou. Jak vidíš, není to až tak snadné ovládnout veškeré lidstvo na planetě. Bolševická revoluce měla směřovat k založení NWO, ale Stalin si z internacionálního komunismu vytvořil národní. Trucoval a hrál si na vlastním písečku. Zvláště když byl požádán v roce (zdroje se různí) 1944 a nebo 1946 o spolupráci na sestavení jedné světové vlády. Byl to Jacob Schiff z FED-u (snad jeho syn), který ho o tohle požádal. Stalin si jistě uvědomil, že se s ním později stejně nepočítá, proto ta různá opatření. Vyčistil vedení Sovětu od židovského vlivu, tisíce židů - pracovníků NKVD - byli popraveni a tento utajený antisemitismus následoval později po druhé světové válce ve všech (komunistických) státech východního bloku. Ani Hitlerovi se nepodařilo zničit komunismus, který "selhal", který odmítl spolupracovat s "vedením" na vytvoření NWO. Komunismus byl rozložen v roce 1989 zvenčí za spolupráce skupiny svobodných zednářů z Vatikánu (Jan Pavel II.) a vládních činitelů - Ronald Reagan a Michail Gorbačev. Další velcí hráči - Zbigniew Brzezinski, George Soros za spolupráce CIA. Nemusím snad připomínat původ Lecha Walenzi a Václava Havla? To by nám mohlo objasnit, komu na tom tolik záleželo a proč?

Stane, ti mužíci s tím neměli nic společného, stejně jako my (většinová společnost) za současné světové krize. Pokud si myslíš, že tohle všecno je spiknutí psychopatů, tak se alespoň v něčem spolu shodnem. I já si to myslím.

183785

15.02.2009 21:58

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...To už zní lépe jiný názor, že Elity jsou vlastně altruisté, kteří se snaží fin. systém a vše ostatní vyladit co nejlepe pro dobro všech a že se jim to pouze tak nějak pořád nedaří, protože jim ti tzv. běžní lidé ke své škodě stále háží klacky pod nohy.[smích]
----------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] ...Možná se k tomu Stan nakonec i dopracuje?
Tohle však není až tak úplně nová myšlenka. Už s tím tady dříve vyrukoval Jan Trexler z FINEX Financial Management..[velký smích]

183790

15.02.2009 22:30

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

Mirda 24.?.?.?

Nemyslíš, že pravda je jenom jedna a ta nepotřebuje žádné zákony?
Ten, kdo si pravdu uzákoní, ten se stává jejím největším popíračem. Zanech těch svých provokací. Moc dobře víš, že se na toto téma zatím nesmí diskutovat. Souhlasím s tebou a sám jsi toho příkladem:
>Kdysi se říkalo, a platí to dodnes: "Iniciativní blbec horší než třídní nepřítel"

183793

16.02.2009 02:00

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

Ať tak či onak, je to zajímavá teorie a jsem zvědavý jak ji ohodnotí kolega Stan (a sakriš, teď nevím jestli jsem se jej jako odborníka tímto oslovením eléva nedotkl).
------------
Já vím [chechtot] [chechtot] , četl jsem pozorně a taky jsem jenom vrtěl hlavou. Žádnou logiku jsem v tom neviděl a pak jsem už jenom přemýšlel, kam na to kolega Traxler chodí? [velký smích]
Asi mají na stolech ve FINEZ Investment Management pohozený Wall Street Jurnal? [chechtot] Jinak to není možné...

Stan by si také měl trochu doplnit vědomosti. V počítání se vyzná, ale vůbec nemá tušení, kdo se mu dívá přes rameno a kdo se na něj upřeně dívá za neprůhledným závěsem? Zřejmě to bude podle jeho teorie "když to není vidět, tak to neexistuje", asi jenom podniková uklízečka [chechtot] a: "O žádném spiknutí nevím". [velký smích] [chechtot] [chechtot]

183810

16.02.2009 02:14

1929: znovu po 80 letech

Kam se rozkutálely peníze ze záchranných balíčků?...

Mirda 24.?.?.?

Federální vláda poskytla desítky miliard dolarů, aby tím pomohla udržet nad vodou Bank of America.
----------------------------------
Kam se poděly tyto peníze? Připomínám, že Bank of America je ve vlastnictví FED-u a Rothschild je vlastníkem více jak padesáti procent dividentů. Banka Marrill Lynch zavřela dveře a přešla za peníze z federálního výkupného do vlastnictví Bank of America.

Otázka zní: "Proč banka Merrill Lynch zavřela dveře"? Manažér John Thain rozdal svým zaměstnancům miliardy dolarů v bonusech. Jakmile banka Merrill Lynch přešla do vlastnictví FED-u, v rozdávání bonusů se pokračovalo. John Thain se tímto "dobročinným" skutkem stal příkladem sobeckosti a chamtivosti šéfů bankovních institucí. Debata, má-li jít za svoji dobročinost do vězení stále pokračuje. Důkaz, že se v tom John A.Thain uměl velmi dobře pohybovat, najdete TADY.

A co takhle si zavolat a objednat si vzrušující a intimní masáž, přímo na účet zaměstnavatele? Na kreditní kartu ve vlastnictví soukromé banky a dalších jiných korporací a to zrovna těch korporací, které natahují ruku směrem k federální vládě a škemrají o výkupné? Mezi známá esa se řadí právníci z Wall Street NYSX, bankster z Lehman Brothers, bankster z J.P.Morgan, bankster z Goldman Sachs, bankster z Merrill Lynch Bank, bankster z Deutche Bank a mnoho a mnoho dalších. Kdo nevěří,
TAM běží. Ale pozor(!)...účet za kněžku lásky je přes dva tisíce (plus) za hodinu. Tak tohle je ta země neomezených možností.

Takhle se tedy rozhazují peníze v době, kdy většina členů společnosti se strachuje o své zaměstnání, že když o něj příjdou, ztrácí tím pádem možnost obživy a útulek pro sebe a pro svoji rodinu. Neslyšeli jsme tohle už někde? Není to ta země, kde zítra již znamená včera?

183815

16.02.2009 02:21

1929: znovu po 80 letech

RE: jasne, vira hory prenasi, jenze nekdy taky ne,

Mirda 24.?.?.?

Asi je Vojtovi smutno a doma se s ním už nikdo nebaví? [chechtot]

183816

16.02.2009 02:56

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>A je to ještě trochu jinak. Fantazie nezná mezí. Nevím kam na ty podrobnosti chodíš, pokud nejseš Bildeberg tak to vlastně nemůžeš přesně ani vědět.
------------
Mám tam krtka. Ale vážně...existují lidi z pozvaných hostů, kterým se pohne svědomí, nemají zájem spolupracovat a je to venku. Stačí jen trochu pátrat na netu.

>...Jako příklad, vražda Kennedyho byla spíš nutnost v dané situaci (pro jisté lidi) než záměr. Narychlo vymyšlěné vysvětlení a přilehlé teorie byli jenom bouda jak schovat skutečné viníky.
----------------
Ano, nutnost to byla. Jinak byl finanční trh za chvíli zaplaven státem vydanými bankovkami a FED by skončil jednou provždy. Vícekrát by se jim to nepodařilo. Záměr tedy byl udržet se u moci za oponou. Viděl jsem několik filmů o vraždě J.F.K. odhalující tu "zaručenou" pravdu. Nic však nepasuje. Mnohdy jsem na toto téma narazil v jiných článcích a tak si postupně doplňuji mozaiku poznání. Je zajímavé, kolik existuje různých verzí a několik z nich bylo prokazatelně připravováno. Ani CIA neměla tušení v době vraždy, proč se zbavili svého prezidenta? To byla ta další verze? Bude o tom vydaná kniha (snad?). Pokud si pamatuji, tak autor je Gregory Douglas.

>...Propaganda má mnoho tváří a mnoho konspiračních teorií je jenom součástí té samé propagandy, i když jsou naoko proti. Jde o to oblbovat a tím schovat neschopnost, nikoliv tajný záměr. To si myslím já. [smích]
----------------
V tomto se shodnem, Michale. Proto jsem napsal že existuje až šest verzí důvodů vraždy. Člověk si už musí zahrát na investigativního průzkumníka, aby se dopídil pravdy. Jenomže ti, co to dělali v případě J.F.K byli také zavražděni, takže opatrně. [pláč] [smích]

183819

16.02.2009 03:29

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>Jde mi zejména o to, abychom vlasní neschopnost (blbost, atd.) pokaždé nevydávali jako něčí perfektní spiknutí...
-----------------
Proto tady diskutujem. Já přihodím něco do placu, Vojta přihodí něco do placu, Antiseptik, mtk, jansmith, google, paní Jarmila, Van Guld, Vanguard, hestroy, Nasredin a jiní a potom to probereme. Od toho je diskuze. Jsem zvědav, co nastane, až se jednou pravda provalí? Kdo z nás bude zírat s nevědomky svěšenou bradou a možná nakonec řekne: "ten Mirda měl přece jenom pravdu"? [velký smích]

183821

16.02.2009 03:58

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

RE: Holocaust

Mirda 24.?.?.?

Zajímavé shrnutí, kozorohu. Bolševismus jsme vypráskali oknem a on se nám v jiné podobě a v plné síle vratil dveřma zpátky. Lidé zapadli do kolejí blahobytu a téměř nikdo se o historii nezajímá. A ten, kdo nezná svoji historii, je odkázán si ji zopakovat. Máš hodnotné příspěvky, díky. [mrknutí jedním okem]

183822

16.02.2009 05:12

Thajsko - díl III.

Každý sám králem...

Mirda 24.?.?.?

Máte talent v cestopisech, editore. Kam se hrabe National Geographic? Pěkně se to čte, je to poutavé od prvního slova až do posledního a těším se na pokračování. Příště vás výbor sdružení pošle někam jinam [chechtot] ...

P.S. Proč nemají obraz krále na toaletách? Na toaletách je přeci každý sám sobě králem (říká se sedím na trůně). Ještě malý technický dotaz. Když se proklikám přes fotogalerii, je tam nějaký způsob, jak se dostat jedním kliknutím zpět na článek? Doposud se proklikávám zpátky celou sadou fotek. Díky za radu. Možná to uvítají i ostatní čtenáři? A je taky možné, že se tady šíleně ztrapňuji?

183829

16.02.2009 14:27

Thajsko - díl III.

RE: Každý sám králem...

Mirda 24.?.?.?

>...Mohl bych ale udělat to, že se fotogalerie bude otevírat v separátním okně, chcete to?
---------------------------
Každé zlepšení je vítáno. Otevírání fotogalerií v jiném okně je vynikající řešení. Díky.

183874

16.02.2009 14:45

Thajsko - díl III.

RE: Každý sám králem...

Mirda 24.?.?.?

>...Nebo můžete sami otevřít odkaz v novém okně či kartě. U
>firefoxu stačí podržet tlačítko CTRL při kliknutí. U MS IE
>nevím, ale myslím, že tam také něco mají.
------------------------------------------
Vyzkoušel jsem to a funguje. Používám MS IE. Nicméně si myslím, než psát u každé fotogalerie "návod k použití", tak raději otevírat v jiném okně automaticky. Bude to takhle jednodušší především pro ty neznalé obsluhy. [mrknutí jedním okem]

183875

16.02.2009 15:28

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>Pan Stan pořád tvrdí, že mezinárodní bankéři si sami pod sebou podřezávají větev a že tentokrát na svou hloupost doplatí, protože sami sebe připraví o snůšku zlatých vajec.
--------
Stan spíše tvrdí - proč by to dělali? Proč by si podřezávali tu slepici, která klade zlatá vejce? Vždyť je to jasné, paní Jarmilo. Jak Stan, tak i Traxler dělají v bankovnictví a mají strach, že příjdou o kejhák. Už to tady v historii několikrát bylo. Nastala vzpoura otroků a bankéři se zhouply na kandelábrech. Traxler naopak tvrdí: "Už jsme z nejhoršího venku a začínáme opět prosperovat". Z obou hovoří strach a už jim začíná cvikat u konečníku. [velký smích]

183881

16.02.2009 16:16

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Bilderberg,CFR,Trilateralni komise a dalsi skupiny magoru hrajicich si na vladce sveta samozrejme existuji, musim te ale zklamat, nekdo kdo usiluje o svetovladu ma nepochybne IQ rezave lopaty protoze podobne jako ty nechape lidskou povahu,nema tudiz nejmensi sanci uspet a podrzet vse pod kontrolou, na tom si uz bolsevik vylamal zuby.
----------------------
Konečně se v něčem shodneme. Plně s Tebou Stane souhlasím, jenom s tím rozdílem, že Ty víš, že se jím to nepodaří a doufám, že se jim to nepodaří. Ten rozdíl samozřejmě záleží na hloubce vědomostí. Zkus to ale těm psychopatům vysvětlit?

183889

16.02.2009 16:29

1929: znovu po 80 letech

RE: je to trochu jinak

Mirda 24.?.?.?

>...Jak vidim, to co jsem napsal o exponencialnich funkcich nejak neleze do hlavicky ze?
-------
Ne, neleze...což takhle uspořádat nějakou putovní výstavu, ať se všichni poučíme? [chechtot] [chechtot]

183891

16.02.2009 16:54

1929: znovu po 80 letech

RE: kupuj zlato , posilis mir!!!

Mirda 24.?.?.?

>..a kde je zlato, ktere po 89 roce vratily USA do Cech (mozna do Ceskoslovenska, nevzpominam, kdy to presne bylo)?
--------
Pokud já vím, tak to bylo vráceno v roce 1982. Údajně si "západní mocnosti" odečetli hodnotu majetku propadlého znárodněním. O dalších transakcích nemám ponětí, nepočítáme-li kuponovou privatizaci?

183896

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?