Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 839 příspěveků, 1 jméno: Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

30.07.2009 07:45

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Hmm,

Mirda 24.?.?.?

>...Asi zahodit, že jo. A už vůbec ne ho nabídnout svým dcerám. Poradí mi nějaký zdejší doktor?[smích]
--------
Fušoval jsem kdysi pokoutně v oboru gynekologie, ale lékařem nejsem. Mohu však poradit, co s tím? Dcerám to nedávat, ale snad se najde někdo protivný v sousedství a věnovat to zdarma. Nejlépe nějakému udavači. [smích]

196660

30.07.2009 07:31

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Kšefty se musí hýbat....

Mirda 24.?.?.?

>Přidám další perly z českého překladu příbalového letáku tamiflu:........
----------------
Jak je vidět, nijak se s vedlejšími účinky netají a raději upozorní: "poraďte se s lékařem". V případě úmrtí pacienta si výrobce připíše další čárečku do statistiky "dobrovolných testů" na účet pacienta. Jenom osel-tam-i-vir by to zakoupil....kolik že to stálo, paní Jarmilo? [velký smích] To byl jenom žert. Proto jsem tady postnul můj příspěvek, abych upozornil lidi, že raději vrazit peníze do vitamínů (ovoce/zelenina), než 2000,- Kč do krabičky s jedem. Jenom malá poznámečka tady k tomu:

>Přípravek tamiflu může být užíván spolu s paracetamolem, ibuprofenem nebo aspirinem (když nic jiného, alespoň se vám srazí horečka, pokud je účinnost tamiflu nulová)....
-----------
Často propagovaný mýtus o nutnosti srazit horečku je veliký omyl a v podstatě umožňuje rozšíření nákazy do celého těla a tím prodlouží dobu léčení. Zvýšení teploty těla je přirozená reakce našeho organismu na nákazu virového onemocnění. To je důkaz, že naše imunita funguje tak, jak má. Virus se nestačí překabátit a bílé krvinky ho zničí. Aby se virus rozšířil v těle, tak potřebuje normální tělesnou teplotu. Kdysi se tradovalo z generace na generaci - při chřipkovém onemocnění - pořádně se vypotit. Hrnek teplého mléka, rozpustit do něj čajovou lžičku másla a nakrájený stroužek česneku. Nemám ponětí proč to mléko a máslo, ale za tři dny se už zase skákalo přez kaluže. Jinak - jak známo - česnek je přírodní antibiotikum. Až budete mít jednou děti, paní Jarmilo, tak to vyzkoušejte. [mrknutí jedním okem]

196658

29.07.2009 06:27

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Kšefty se musí hýbat....

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

304 - Tamiflu nelze považovat jako náhradu preventivní léčby vakcinací a veřejnosti se doporučuje pokračovat v pravidelném ročním imunizačním programu.

Následuje výčet "zázračných" účinků Tamiflu a zpochybňování účinků vedlejších. Přeskočíme tedy uvedené bla, bla, bla a zaměříme se na následující bod:
338 - Karcinogeny, mutageny a snížení plodnosti.
339 - Po dvouleté experimentální studii na myších nebylo prokázáno mimořádné zvětšení rakovinového nádoru (čteno mezi řádky - zvětšení nádoru se objevilo, ale nebylo to až tak evidentní, aby nás to přimělo k pokračování v testech).
353 - U testovaných myší nebyl prokázán negativní efekt na vývoj embrya, ani snížení jejich plodnosti a to se stejným výsledkem i při nadměrném zvýšení dávek. Dávky se pohybovaly v řádu stokrát převyšujícím připustné dávky pro lidský organismus.

360 - Těhotenství.
362 - Nemáme doposud dostatečné množství informací vlivu Tamiflu na vývoj lidského embrya a to platí i pro rizika spojená s těhotenstvím.
371 - Testováním u myší bylo zjištěno vytvoření závislosti organismu na léku a také určitá deformita skeletonu, což však zapadá do přijatelných a přípustných norem.
375 - Jelikož nelze porovnávat výsledky testů provedených na hlodavcích s případným rizikem vzniklým u lidí, použití Tamiflu se v době těhotenství vyhraňuje pouze na případy, kdy "Potencionální zdravotní přínos převáží případné riziko, kterému je embryo vystaveno" (!!!). A teď - babo raď.

Podobné úzce specifikované a vysoce profesionální rady následují až do konce protokolu, včetně technického popisu laboratorních charakteristik výrobku. Další bod, který se přímo vztahuje k předchozímu pojednání (o prodloužení záruční lhůty) je bod:
591 - Drogista musí uvést na štítek léku záruční lhůtu.

Ale co teď s tím, když to propadlo? Osobně si myslím, že je nejlepší takové jedy uskladnit tam, kam patří - do odpadkového koše. Posuďte sami.

196567

29.07.2009 06:21

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Kšefty se musí hýbat....

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Co vypršelo do 30. června 2009, najednou platí až do 31. května 2011. Kšeft je kšeft a šetřit se musí, ale na čí úkor? Podrobnosti v angličtině TADY. Nechci nikomu nasadit brouka do hlavy (udělejte si názor sami), ale nemáte-li zatím uvedené léky ve vaší domácí lékárničce, tak je nekupujte. A pokud tam už jsou, tak tam jedině překáží. Co nám říká o Tamiflu výrobce: ROCHE (v angličtině. K překladu byly vybrány pouze zásadní body).

251 - Výzva k opatrnosti.
252 - Všeobecná upozornění.
253 - Nebyly prokázány žádné vedlejší účinky na jiné choroby, kromě účinků na chřipku typu A a B.
258 - U pacientů, kteří použili k léčbě Tamiflu až po čtyřiceti hodinách po nákaze, úspěšnost léčby není zaručena (nebyla doposud prokázána).

Ale teď pozor(!!!)
260 - Účinky vlivu vakcíny Tamiflu u pacientů se srdečními chorobami a nebo s potížemi dýchacích cest nebyly doposud probádané.
263 - (volně přeloženo mezi řádky) Testy na pacientech s jinými zdravotními potížemi, které však nevyžadují okamžitý lékařský zásah, buď nebyly provedeny vůbec a nebo se výsledky testů nebudou zveřejňovat.
266 - U opakovaného a nebo preventivního léčení, nebyla bezpečnost léku a jeho účinnost podrobena studiu.
267 - U pacientů se sníženou imunitou nebyly účinky Tamiflu, ať už k léčení a nebo jako prevence podrobeny testům.
269 - Nejen při onemocnění chřipkou, ale i jinou chorobou s podobným syndromem (symptom), může v organismu vzniknout závažná bakteriální infekce. Nebylo prokázáno, že Tamiflu takovouto infekci úspěšně vyléčí.
272 - Bezpečnost léku u pacientů s onemocněním játry nebyla podrobena studiu.
275 - Doporučujeme také snížení dávek u pacientů s ledvinovým onemocněním.

278 - Akutní pravděpodobnost vzniku alergií.
279 - Následuje výčet dermatologických onemocnění, která Tamiflu
prokazatelně způsobila. Zájemci o podrobnosti mohou nahlédnout do originálního dokumentu v odkazu.

283 - Neuropsychóza.
284 - Onemocnění chřipkou může u pacienta vyvolat neurologické změny a změny chrakterové povahy, jako např.halucinace, delírium a jiné neobvyklé příznaky ve změnách chování pacienta. V několika případech došlo i k úmrtí.
288 - Neuropsychické změny uvedené v předchozím bodě se vyskytly u pacientů chřipkového onemocnění (především v Japonsku), kteří se podrobili léčbě použitím Tamiflu. Nejvíce případů se vyskytlo u dětí. Nelze však jednoznačně prokázat, že neuropsychický syndrom byl vyvolaný použitím Tamiflu.

297 - Informace pro pacienty.
298 - Pacienti by měli použít Tamiflu k léčení okamžitě, jakmile
zjistí symptomy nákazy.
304 - Tamiflu nelze považovat jako náhradu preventivní léčby vakcinací a veřejnosti se...

Automaticky kráceno

196566

29.07.2009 05:56

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

Kšefty se musí hýbat....

Mirda 24.?.?.?

Než se pustím do hlubšího pojednání o Tamiflu, považuji za nutné objasnit, čím se zabývá vládní organizace FDA (Food and Drug Administration).

Během tragikomické vlády klauna Bushe došlo ke drastickému snížení nákladů mimoválečných organizací a s tímto spojené i propouštění pracovníků organizace FDA i jinde. Oddělení FDA je zodpovědné za inspekci potravin, ať už dovezených do Spojených států a nebo vyrobených (vypěstovaných) na domácím trhu. Pro značný rozsah takovéto práce se inspekce provádí pouze namátkově a řeší se jenom nahléhavá nebezpečí nákazy v době jejího vzniku. Jako např.zištění druhu nákazy, zdroje nákazy, stažení výrobků z trhu, veřejné oznámení o události ve sdělovacích prostředcích, prevence a postihy. Další, neméně důležité zaměření organizace FDA jsou záležitosti výrobků farmaceutického průmyslu. Na domácí trh se nesmí dostat léky, které nebyly podrobeny důkladným testům. Pokud vzniknou pochybnosti, FDA si musí vyžádat testy od nezávislé organizace. Z tohoto nesmírně důležitého úkolu vyplývá, že životy a zdraví Američanů leží v rukou FDA a škrtnutím pera se rozhoduje, co se dostane a nebo také nedostane na domácí trh.

Tahle skupinka byrokratů vám však za peníze podepíše cokoliv a to nehovořím o jejich platech, které jdou ze státního rozpočtu a to z peněz daňových polatníků. Jak se říká: "peníze vládnou světem, stejně tak peníze různých lobbyistických skupin v jejichž prospěch FDA provádí svá rozhodnutí. Při patřičném podmáznutí se zdá, že FDA snad ani protokoly testů nečte, jinak by se na trh nedostaly různé potenciálně nebezpečné, ale i prokazatelně nebezpečné výrobky? Nesčetněkrát už bylo prokázáno, že testy firmy MONSANTO byly zmanipulovány a stejně se jejich geneticky modifikované výrobky dostaly na trh a jsou tam doposud. Dovolím si malé odbočení.

Pro neustále se zvyšující, avšak opodstatněný odpor světové veřejnosti ke geneticky modifikovaným výrobkům, vědátoři firmy MONSANTO přišli s vynikajícím nápadem. Výrobky MONSANTA už nejsou "geneticky modifikované", ale rekombinované (anglicky "recombinated/recombination" ), což je jedno a to samé. BTW - výrazem "rekombinované" se to v tomto článku jenom hemží. Nyní se vraťme zpátky k organizaci FDA.

Každý ze čtenářů jistě ví, že i léky mají svoji záruční lhůtu a po vypršení této lhůty se lék může samovolně proměnit v pilulku jedu. Ale co teď už s dříve zakoupenou a uskladněnou vakcínou a nebo s protichřipkovým lékem Tamiflu? Pandemie chřipky klepe na dveře a jenom blázen by v takové situaci vyhazoval do odpadků "zázračné" léky, jako je Tamiflu a nebo Relenza a to jenom proto, že jejich záruka vypršela? Nic se neděje. FDA přispěchala na pomoc s rozhodnutím, že záruční lhůtu u protichřipkových léků v tabletovém provedení jednoduše prodlouží. Co vypršelo do ...

Automaticky kráceno

196565

29.07.2009 05:31

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Styďte se

Mirda 24.?.?.?

>Za celý svůj život jsem nečetl zrůdnější a cynictější diskusi.
---------------------
kastróle máš recht. Vykvákni se na ty spiklenecké pokoutníky. Vůbec to nečti a až se akce rozjede, vyhrň si rukáv a postav se do fronty na očkování. Matička Země si odlehčí i nám se zde v diskuzích uleví. [velký smích]

196564

27.07.2009 07:12

Internetoví surfaři dostávají plat za šíření izraelské propagandy

RE: špička ledovce

Mirda 24.?.?.?

Není mi doposud zcela jasné poslání A.S.Pergilla? Veřejné podněcování k vyhlazení etnické a nebo náboženské skupiny je v diskuzích nepřípustné. Nejenže tohle přímo zakazuje zákon, ale z morálního hlediska to má samozřejmě smysl. Každý druhý příspěvek Pergilla se s celoplošnou genocidou muslimů nijak nezatajoval a to s jeho propagovaným obrovským nadšením a s životně důležitou nutností pro zachování existence naší planety.

Stále mi není jasné - má to ten chlap v hlavě v pořádku a nebo jenom jede přesně podle direktiv ústředí? Jednak ostatní čtenáře provokuje, ale - a což si myslím, že je ten jeho hlavní důvod - záměrně vrhá na Zvědavce špatné světlo. Jenom, aby byl důvod k soudním žalobám. Copak asi vězí za Pergillským odmlčením právě v tyto "horké" dny? Hraje mrtvého brouka a nebo mu ústředí dalo krátkou dovolenou, až se situace trochu utiší?

196418

27.07.2009 06:34

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

>Nebo chce být webzin Zvědavec jako oni?
---------------------
Máš pravdu Jendo. Nebudeme jako ONI (!!). Nedalo mi to, abych nezareagoval. Pro současný silný nedostatek volného času mi unikají nepřečtené články i diskuze do archivu a jsem rád, že jsem narazil na tento tvůj příspěvek. Ten nedostatek času, kterým pravděpodobně "trpí" více zdejších diskutujících (samozřejmě - až na ty placené), to byl také důvod, proč jsem původně navrhoval: "Nereagovat na provokatéry". Sám jsi na to poukázal právě zde:
>Tato varianta je sice náročnější na čas...
--------
Jinak ovšem souhlasím. Ať se každý z nás dobrovolně a svobodně rozhodne, zda-li reagovat, či nikoliv. Tak jak to už chodí v demokratické společnosti. I samotný čtenář se potom může rozhodnout, co číst a co přeskakovat. I já to dělám a nyní bohužel pro nedostatek času mi unikají i ty podstatné záležitosti. Osobně nemám doposud vyhraněný názor na cenzuru. Kategoricky cenzuru odmítám, ale jsou zde ve zdejší diskuzi často "nevymáchané huby" (nebudu raději jmenovat) a ve svém sáhodlouhém příspěvku Joseph uvede dvě věty k diskutovanému předmětu a mnohdy dokonce i s přijatelnou logikou, ale zbytek jsou jen samé urážky. Osobní napadání, jelikož oponent má jiný názor. Přitom tady máme pravidla diskuze, která by tohle měla usměrňovat. Pokud tohle nerespektuje, tak kam s ním? Já si myslím, že tam, kam patří. Do koše. Co vy na to, René a Jendo?
>...Vyloučit?...Nezobrazit?...Přesunout do koše?

Ještě něco. Pozastavil jsem se nad tímto komplimentem:
>...Ostatně není to zase tak dávno, kdy mirda v jednom příspěvku napsal moudrou věc, a to že jsme zde všichni proto, abychom se od sebe navzájem učili.
-----------------------
Motivací pro tohle "moudro" byl pro mne pisatel pod nickem "jansmith". On je můj mentor a rovněž tak mnozí jiní diskutující. To jen tak mezi námi - aby bylo jasno. [mrknutí jedním okem]

196417

25.07.2009 18:05

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

RE: Přednáška paní Anity Petekové

Mirda 24.?.?.?

>Na takovou kravinu od Anity Petek nema cenu ani reagovat.
----------------
Jistěže. Je to naprostá blbost, ani se na to video odvážné a dobromyslné Anity Petekové nekoukej. Mohlo by ti to odpovědět na tvoje hloubavé dotazy, jak se lidstvo zbavilo mnoha nakažlivých chorob. Ještě něco, chytrolíne. Až to začne, tak se pěkně postav do fronty na očkování a s vyhrnutým rukávem, ať nezdržuješ. Nepředbíhat...na všechny se dostane. Alespoň se té naší planetce trochu odlehčí a i ve zdejších diskuzích se nám uleví.
David Rockefeller má takové lidi jako jsi ty strašně rád...jinými slovy: "Vlk se nažral a koza zůstala celá".

196356

25.07.2009 16:29

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Ani ten krasnej slovenskej vyraz

Mirda 24.?.?.?

>Díky za ty odkazy!
----------------------
Rádo se stalo. Není to sice to, co jsem hledal, ale jako s udělání, tohle mi právě přišlo poštou a je to výstižnější.
[mrknutí jedním okem]

196349

24.07.2009 06:47

Internetoví surfaři dostávají plat za šíření izraelské propagandy

RE: špička ledovce

Mirda 24.?.?.?

>...Proč zde na Zvědavce nasazují jen samé břídily mi není jasné.
-----------
[chechtot] [chechtot] Asi nejsme doposud na takové intelektuální úrovni? Což bych považoval i za urážku...jinak souhlas s celým příspěvkem. [mrknutí jedním okem]

196279

24.07.2009 06:08

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

>...a teď "babo raď", jak z toho ven ?
----------------------------------------
Steve, kdyby tebe tady nebylo, tak je člověku z těch provokatérů až na zvracení. Je nutné se ale na věci podívat s jiného úhlu pohledu a to ze Stevového úhlu a člověk se nakonec i zasměje. Návrh je přijatý:

>..."nejvíce nás naserete, když se na nás vyserete". Nereagovat ! Vysrat se na ně !
---------------------------------
ROZHODNUTO a bez referenda. [chechtot] [velký smích]

196278

24.07.2009 05:52

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

Jistěže. Ten výraz nemá se sionismem, se židovstvím, s budhismem, s křesťanstvím, s islámem a se vším, co si lidstvo dokázalo vymyslet, naprosto nic společného...a už vůbec nic s jehovisty. Jenom zakomplexovaný a psychicky narušený jedinec - při rozvášněné dávce nenávisti - by v tom mohl najít náznak antisemitismu. Však si rozumíme. [mrknutí jedním okem]

196277

24.07.2009 05:24

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Lucie Bila

Mirda 24.?.?.?

>...BILY SNIH je stabilnim propagatorem rasismu, fasismu a skoro az (coz jde samozrejme ruku v ruce) - ANTISEMITISMU.
-------------
Až jsem se zachvěl. Naběhla mi husí kůže, ale ta z černé husy. Bílé husy se už hned tak neuvidí. Steve...a žádné čurání do sněhu. Dovedeš si představit ty žluté fleky na bílém sněhu? Hošani z JDL, ADL, LPA a z helsinské komise pro lidská práva začnou kolem poletovat s pravítkem a foťákama a zjištovat, není-li to náhodou ve tvaru davidovy hvězdy. Pokud ano, tak uvidíš ty tydli-táty a dostaneš to jako od táty a žádné knedlíky nebudou.

Naděje umírá naposled a tak vesele do zářné budoucnosti a s častuškou paní Parkanové na rtech. Za peníze z nadace fondů pro demokracii. Prosazovat demokracii a mír na celém světě a komu se to nelíbí, tak ho vybombardujeme do doby kamené. A basta. Láska a Pravda zvítězí. Jo, a abych nezapomněl...Izrael se pouze brání a už se i zbavuje území. Sinai Egyptu, Golanské výšiny Sýrii, severní část Izraelu Lebanonu a Jeruzalem....s tím ať si dělají Arabové co chtějí. Vždyť jim patřil už celá tisíciletí. Ať si to město tedy nechají jenom pro sebe.

A ještě to nejdůležitější. Žádné války už nikdy nebudou. Když tak jedině ta knedlíková a Mossad to odpíská.
[chechtot] [velký smích]

196275

23.07.2009 19:41

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Bojovník za lidská práva, bojovník proti násilí, hlasatel pravdy a odhalovač nešvarů společnosti. Zvědavec se tímto nedostal na pranýř, ale zapsal se do dějin a dostal se na pedestál národního obrození. Ať to dobře dopadne. [mrknutí jedním okem]

196260

23.07.2009 19:39

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

Mirda 24.?.?.?

>...Tak co Vojto, dokážeš tentokrát přímo odpovědět...
----------------
Jendo, toho se nedočkáš. V hloubi duše věřím, že Vojta s námi téměř ve všem souhlasí, ale on to nesmí přiznat. Je to jeho zaměstnání a z toho má nejen zdroj příjmů, ale i privilegované výhody bratří v triku [velký smích], přestože nám tady již několikrát nezapomněl připomenout, že není židovského vyznání. Ale stejně tak nás v tom z nějakého důvodu ujišťoval i Pražák a snad dokonce i Van Guld a Vanguard? Ale znáš to: "Poturčenec horší Turka".

Vojta se drží přísných pravidel, co se smí napsat, co otočit a kde to patřičně přibarvit a on to dokáže velice obratně. Nelze tedy přímo napsat, že Vojta lže. On jenom mlží. Lidé, kteří lžou se nazývají lžidé, což Vojta není. Jen tak pro upřesnění - ten novotvar "lžidé" nemá nic společného s žádnou etnickou skupinou a nebo s náboženstvím. Lžidé jsou naprosto obyčejní lidé, kteří lžou. To jen tak naokraj, abych se nedostal do průseru a nebo nepřivedl do průseru někoho jiného. Člověk nikdy neví? Svět je poslední dobou plný udavačů a jelikož máme tady tu globalizaci, tak se to projevuje globálně.

Ale k článku. Jak se ta doba rychle změnila. Karel Kryl před dvaceti lety zpíval: "Nežijeme sice se lží, ale s pravdou jsme rozvedeni"...a už ani to neplatí. Lži se stávají společenskou nezbytností k zachování vlastní existence. Na lidskou hrdost se kašle a za pravdu se trestá. Stejně jako za totality, ať už se jedná o komunismus a nebo fašismus a to v režiji stejných lidí.

Někdo může namítnout: "tvoje svoboda projevu končí tam, kde začínají svobody moje". Kdepak vážení, to je naprostý omyl(!!!) Svobody jsou na všech stranách stejné a souběžné. Tomu se říká absolutní svoboda. Ten říká to a ten zas tohle. Ať si říká kdo chce, co chce...máme přece svobodu projevu a s tímhle se musí všichni smířit...ať už se to někomu líbí a nebo ne. Tohle je ta svoboda projevu. Buď ji máme a nebo ne. Ohánějte se argumenty a nikoliv s kudlou v ruce(!!!)

Vůbec nezáleží na tom, co kdo říká, ale co dotyčný dělá. A tady se musím přiznat, že s panem Stworou v něčem nesouhlasím. Pokud si ještě pamatujete na jeho článek z výletu v Thajsku a tu událost, jak se vydal na letišti po pohyblivém schodišti proti posměru pohybu schodů. Hrůza. Já bych takové riziko nepodstoupil. A nebo dávat slonům pamlsky i když se to nesmí. Nemusíme se tedy ve všem shodovat, ale absolutně nemohu souhlasit s udáváním lidí za něčí názor a nebo za kladení otázek v nesrovnalostech historických událostí. Tímto nezpochybňuji obecně uznané údaje chráněné zákonem. Není už tohle uměle vytvořené TABU samo o sobě zpochybňováním????

Držím palce editore. Tímto jste se zapsal do dějin jako obroditel a mučedník českého národa. Bojovník za lidská práva, bojovník proti násilí, hlasatel pravdy a odhalovač nešv...

Automaticky kráceno

196259

23.07.2009 17:35

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Ani ten krasnej slovenskej vyraz

Mirda 24.?.?.?

>...A Karel Gott bude muset přetočit svůj šlágr....
---------------------
Ten to udělá bez problémů. Karlík v tom umí chodit. Kam vítr, tam plášť.
----------
Sam, tady je něco z naší minulé diskuze:
Sarah Palin odepsala "Rozhodnutí" HJR27podporující desátý dodatek ústavy a tím zajistila nezávislost Aljašky na federální vládě.
Tenth Amendment Center - seznam států podporující nezávislost a nebo "Rozhodnutí" HJR27 již ratifikovaly. Seznam je průběžně doplňován.

Současně se omlouvám za O.T. Nepamatuji si, kde jsme na toto téma diskutovali.

196253

23.07.2009 17:26

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Divím se že ještě nezavřeli autory těchto videí:

Mirda 24.?.?.?

>...vzdyt jde o vyvolene !
-------
Vyvolení mohou všechno. Dokonce mohou i pochybovat a když pochybuje někdo jiný, tak ho jednoduše udají. Někteří zajdou až tak daleko, že člověka umlčí jednou provždy, ale ani takový Rockefeller se za vraždu nevyhne soudnímu stíhání.

Ale k článku. Bílá se už nenosí. Nastalo období temna a symbolem smutku je přece černá. Tak všichni do černého. Černá, černá, černá, jakožto politicky korektní barva věrná. [pláč]

196251

23.07.2009 16:59

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Ani ten krasnej slovenskej vyraz

Mirda 24.?.?.?

>A co Cikansky baron?
-----------------------
Toho pošlou do Kanady a je klid. Tady mají taky pitomce ve vládě, ale ne až tak pomatený. [chechtot] [velký smích]

196250

11.07.2009 07:53

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: tolik prace nam to dalo ..

Mirda 24.?.?.?

>...Zeitgeist jsem viděl už asi 10x...
--------------------
Pepo, a teď to zkus se zvukem. Snad to už konečně pochopíš? Ale i o tom se dá silně pochybovat. Tady sis trochu nadsadil:

>...Právě díky nim jsem pochopil, jak je ten systém funkční, ale také jak se lidé mýlí... jak nepochopili ten princip, věří fámám, jsou zmatení a pletou dohromady věci, které spolu nemají vůbec spojitost.
-----------------
Pepo, nepochopil. Oracle, HHBB, Bartošek, jansmith a všichni ostatní v této větvi ten systém peněz perfektně popsali a ty je svou hlubokou a ubohou neznalostí soustavně napadáš a urážíš. Tady ti nabízím
třešničku k pochopení. Pepo, ale nezapomeň si zapnout zvuk, ať z toho něco máš.

>...I banka musí kompenzovat inflaci, dopadající i na ni...
-------------------
Pepo, Pepo...co to brebentíš? Banka, hovoříme-li o FED-u, tak ta tu inflaci přímo vytváří, nikoliv že by ji kompenzovala. Co myslíš, že byly ty záchranné "balíčky"? Zaplavit finanční trh ničím nepodloženými penězmi a to na dluh dětí ještě nenarozených dětí. Když tak si tu poslední větu přečti ještě několikrát pro snadné pochopení. Jinými slovy - ten dluh už nejde splatit.

Co tímto sledují? Vytvoření superinflace, devalvaci dolaru a posléze přechod na jinou, stále ničím nepodloženou měnu. Vysvětlení pro Pepu. Ceny vyletí nahoru a hodnota dolaru spadne. Věřitelé (jako např.Čína) můžou začít používat dolary jako nástěnné tapety. Větší hodnotu totiž mít nebudou a už v tyto dny dolary od Číňanů nikdo nekoupí. Říká se tomu také převod majetku. Chudobní více zchudnou a bohatí se více napakují. Vítejme v novodobém otroctví a jak to tady Oracle výstižně napsal: "Peníze se staly nástrojem moci".

Pepo, ještě něco. Ušetři si reakci. Stejně z tebe nic kloudného nevypadne a zbytečně tady zasviníš diskuzní fórum. Loučím se tvojím pozdravem:

>Je to aspoň teď jasnější?

195420

06.07.2009 01:20

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>...dovolit se musíš Mirdy...
--------------------------------
mtk se nemusí dovolovat nikoho. Ten je tady vítán kdykoliv. Jeho podnětné a výstižné příspěvky jsou značným obohacením a přínosem do zdejších diskuzí, což se nedá říci o jistých anonymech. Taková pětaosmdesátka (např.), když ta se rozkecá, tak to tady začne šíleně unavovat a nudit. Ještěže tady máme talentovaného Steva, který i ty tvoje blbosti dostatečně okoření a člověk se nakonec i zasměje. [velký smích]

194982

05.07.2009 13:39

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>Josephe, už si dej oraz, už nemáš koho urážet, všichni to už slízli, takže si můžeš s bohorovným klidem vítěze dát kit-kat.
------------
A ještě má povoleno jedno chlazené pivo. Potom si už jenom utře pěnu od huby a může pokračovat v nadávání. Teď jde o to, jestli ta pěna tam byla z toho piva a nebo si zapěnil při diskuzi? [chechtot] [chechtot] [velký smích]

194951

03.07.2009 22:40

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

Mirda 24.?.?.?

>René a Mirdo, nechci vám do toho mluvit, ale Andreejka je kupodivu chlap....
----------
Ať je to jak chce, ale jeho/její máma musela mít důvod, proč jí dala ženské jméno. Andrejka a nebo Andreejka je podle mých životních zkušeností ženská a doposud vždycky byla. On/ona (možná transvestita?) by se měla kouknout a přesvědčit a dát nám vědět. Ta politická korektnost to všechno převrátila na hlavu a dnes se v tom člověk už vůbec nevyzná. [mrknutí jedním okem]

194870

03.07.2009 22:03

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>...Tito psychpatičtí zločinci mají ve své moci úplně všechno, takže je proti nim 6,5 miliard prostých obyvatel této planety naprosto bezmocných...
--------------------
a přebytečných. Už se rozjela strategie, jak 95 procent lidstva na planetě zmizíkovat, odrovnat, zahubit hladomorem, otrávit GM potravinami, pár kapek cyankáli do pitné vody a abych nezapomněl - věčnými a nekonečnými válkami. Tohle však paní Andrejka nepochopí. Ona zatím ještě tápe okolo FED-u...jak to, že se toho soukromého organizovaného zločinu lidstvo ještě nezbavilo???? Plno otázek a plno nepochopení. Kdo to byl ten Kennedy??? Ale jak je vidět, tak se paní Andrejka dostala na dobrou cestu k sebevzdělávání....původně jsem si myslel, že tady jenom provokuje, ale ona tady skutečně tápe. [chechtot] [velký smích]

194866

02.07.2009 17:00

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>....má zřejmě dojem, že je nadřazený, kápo.
-------
Tohle je jenom tvůj osobní pocit. Ale budiž...někomu je shůry dáno a u druhého - co Bůh zanedbal, my už nenapravíme. [velký smích]

194754

02.07.2009 16:56

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

Mirda 24.?.?.?

>...Tady se holt soulasne kyvani nad necim prilis nepestuje...
--------
Přiznám se bez mučení, René. Při čtení tvého příspěvku jsem se bezděčně a nevědomky rozkýval. SOUHLAS s každým slovem. [mrknutí jedním okem]

194753

02.07.2009 08:16

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

Druhý odkaz a předposlední nebyly korektně uloženy. Tady je oprava:
Více z historie. Je tam celkem pět částí. Pokračování v pravém sloupci.
Hnutí - End The FED

194725

02.07.2009 07:40

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

Ajo, Andrejka jenom provokuje a nechtěl jsem jí tady dělat tajtrdlíka. Antiseptik to jasně naznačil: "Tak co to potom je, když to není ani soukromá, ani státní banka"? Wikipedie uveřejňuje jenom "kóšer" informace a v tomto případě není dostatečně věrohodná. Bankovní lupiči si nenapíši o sobě, že jsou bankovní lupiči. Tady jsou podrobnosti:

Velcí hráči. V odkazu je zajímavé video jak to všechno začalo?
Více z historie. Je tam celkem pět částí. Pokračování v pravém sloupci.
Další podrobnosti.
Tajemství okolo FED-u
Další podrobnosti.
Tímto se vychloubají samotní lupiči.
Ještě více podrobností.
A další.
Ron Paul si zahrává s myšlenkou o zrušení FED-u.
Tihle si myslí to samé.

A tihle jak-by-smet
.
Hnutí - End The FED

Až doposud - téměř sto let od založení FED-u (1913), se nikdo z US vlády neopovážil vznést požadavek k náhlédnutí do účetních knih FED-u, ani "pan" prezident. Až teprve nyní, kdy uměle vyvolaná ekonomická krize otevřela mnoha lidem oči. Nastaly demonstrace a vzniklo hnutí na zrušení FED-u. Kongres poprvé v historii začal konečně klást "dotěrné" otázky ohledně finančního hospodaření. V následujícím videu odpovídá inspektorka účtu FED-u Mrs.Elizabeth Coleman. Kde je těch 9 miliard dolarů, co vám přiklepla vláda?

Všechno je v angličtině, ale velice zajímavé čtení a podívaná.

194723

01.07.2009 20:37

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>...Kdyz se jiz ztrapnujete, pokracujte dal a zkuste nam dokazat, ze FED je soukroma organizace. Jak jsem jiz psal, budete prvni na svete.
-----------------------
Víte mladá paní, když máte takovéto pochybnosti, tak mohu jedině zopakovat to, co vám tady už napsal Kubrt:
Člověče, budete buď akademický historik nebo schizofrenik. Bez urážky, to není nadávka ale diagnóza...

O Federální rezervní bance, jak byla založena, kdo ji založil, jaký má primární účel a jak funguje, bylo tady v diskuzích napsáno tolik podrobností, že se nebudu ztrapňovat jejich opakováním. Informace si můžete najít sama, mladá paní. Zatím se tady ztrapňujete vy osobně. Takže to nechme ustrnout na tomto bodě. Přeji hodně úspěchů a trpělivost v samostudiu. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

194674

01.07.2009 17:49

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>Dle mého jste blázen, rozdvojená osobnost, a také neuvěřitelný hulvát, kterého jako jedináčka rozmazlovaly všechny babičky a tetičky. A navíc pěkný idiot. Že, Joseph?
---------------
Jindro, Joseph a nebo taky 2xs - jak se tady dříve anonym "85" producíroval, než jsme ho odhalili, tak těm na logice vůbec nezáleží. Plácají nám tady slova a věty tak, jak jim to příjde na jazyk. Holt...musí to ven, jinak se udáví [chechtot] [chechtot]
To je ta porucha rozdvojené osobnosti, v tom máš pravdu. V tom jeho překotném návalu slov se málokdy objeví nějaká logika, ale hlavně, že jeho ego dostalo zadostiučinění. On je na sebe jistě strašně hrdý, jak "dokonale" usadil oponenta. [velký smích]

194646

01.07.2009 17:18

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

Mirda 24.?.?.?

>Pergille, dle vaší nenávisti soudím, že vás muselo masově znásilnit minimálně 10 muslimů. Je to tak? [oči v sloup]
---------
Jindro, nejen nasilné znásilnění, ale i násilné obřezaní se Pergillovi přihodilo. Jak jinak si zdůvodnit ten plný pytel Pergillských nenávistí? [chechtot]

194645

01.07.2009 17:04

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>A co je na tom prevratniho? Pribeh kolem Kennedyho nejak neguje to, co jsem napsal?
------
Mladá paní, vy jste ale srandistka. Tohle tady ještě nebylo [chechtot] [chechtot] [chechtot]

>Podle mne je prevratniho jenom to, ze uvedene souvislosti vacsina nevedela a ted se nektere z nich probouzeji na zaklade propagandy a jsou hrozne nastvani, ze o velke politici nevedeli driv. A pritom by meli byt nastvani predevsim na sebe.
-------
Proti čemu asi bojuje Ron Paul? Ale tohle jméno vám asi nic neříká?...že Andrejko. Číst, číst, číst....a hlavně s otevřenýma očima. A tak se vás zeptám stejnou otázkou:

>Co doposud delali?

Máte ještě nějaké pochybnosti, že FED je soukromá banka? Co jste doposud dělala? [velký smích]

194644

01.07.2009 16:34

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>...Proč nám nemohou "tak důležitá" sdělení předložit v obvyklé písemné formě? Že by nebylo žádoucí, aby měl člověk při čtení čas přemýšlet?
------------------
Vojto, tohle sdělení nemá žádnou logiku. Všechno už bylo v písemné formě dříve uvedeno. Od té doby, co existuje internet, bylo na toto téma napsáno tisíce článků. Jak vidím, tak ty bys raději dal přednost písemné formě. Kolik času potřebuješ ty na přemýšlení? Ty přece nečteš(!!!)....tebe to nezajímá. Ani v písemné formě, natož v pohodlnějším video-zpracování.

>Kupodivu jsem většinu těch videí shlédl, pane Mirdo.
----------------
Vojto, tohle Ti nevěřím. Pokud přece jenom, tak tomu říkám zvrácenost. Proč bys to dělal...ten, kdo vytrvale a houževnatě odmítá opačný názor?....

194642

29.06.2009 01:50

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>Ale nijak to nepomohlo, pane Mirdo. Jsou tam k vidění stejné bláboly a slaboduchá propaganda, jako před "vylepšením". [velký smích]
----------------
Jak tě Vojto znám, tak odkazy nečteš a na videa nekoukáš. Ty vlastně ani nečteš svoje odkazy, které uvádíš jako protiargument, aniž bys tušil, že tím v podstatě nahráváš oponentovi na smeč. Už se nám tohle v diskuzi stalo, pamatuješ? (komunismus v Německu v přestávce mezi válkami). Ruku na srdce, kolik jsi z těch (v odkazu) nabízených videí shlédnul, že to nazýváš bláboly a slaboduchá propaganda? Ti, co používají oči k vidění, tohle říci nemohou a ti zaslepení?....Těm už to stejně nepomůže.

194191

28.06.2009 23:34

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

Mirda 24.?.?.?

>Odkaz nefunguje...
-------------------
Trochu jsem to vylepšil:http://www.zlo.cz
Už by to mělo fungovat. [mrknutí jedním okem]

194171

28.06.2009 19:14

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

Mirda 24.?.?.?

>.... a taky tupoň a mimoň ....
------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] .... Teď záleží na tom, zda-li to Vojta záměrně zatajil a nebo pro pokročilého Alzheimera již zapomněl? [velký smích]

194155

14.06.2009 17:59

Kdo stojí za tzv. sektářskými bombovými útoky na civilisty v Iráku?

RE: .. je to osocovani !!

Mirda 24.?.?.?

>My samozřejmě nevíme, jaká je pravda... Tento článek je ale docela výrazný argument PROTI vám. Američany a Brity si rozhodně neidealizujte. Oba národy přispěly lidstvu mnohým dobrým (věda a technika, kultura, umění, pomoci v WW1 a WW2..). Zároveň přispěly ale i mnohým špatným. Berte si proto od nich jen to dobré...
--------
Tohle jsi postavil přímo hlavou dolů "ad absurdum". Nejdříve vyvolají obě váky a potom přispěchají na pomoc. Srandisto. [velký smích]

193289

14.06.2009 17:31

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>myslím že neuniklo, možná si to jen nepamatuješ: rozhovor s Ahmadínežádem pro Der Spiegel, ve kterém věta zazněla je i zde na Zvědavci...
-------
Zatloukat a tvrdit, že mi to uniklo, namá význam, neboť tam figuruji i v diskuzi, tak zbývá jediné - zapomněl jsem [velký smích] Díky Méďo za připomenutí. Na ten rozhovor s Der Spiegel jsem si vzpomněl a M. Ahmadinežád skutečně navrhuje židovský stát v Evropě, jako alternativu k palestinskému území. Více méně pokazuje na tu absurditu, proč to chazarům šionistům) přiklepli právě v Palestině s trvalou genocidou Palestinců, když holokaust - jak tvrdí - se údajně přihodil v Německu. Další zajímavý rozhovor byl na MSNBC (je to, nebo bylo to na YouTube), kde se reportér Chris Hansen snaží prezidenta Iránu přesvědčit o tom, co prosazuje oficiální propaganda, jinými slovy - propaguje holokaustový průmysl.

M.Ahmadinežád je prozíravý diplomat a v podstatě tuto událost nepopírá. Poukazuje jen na nesrovnalosti, kterých se chazaři dopouští a tímto holokaust, jako takový a se všemi důsledky sami vyvrací. Jak se říká: "Nepřítel tvého nepřítele nemůsí být tvůj přítel", ale Ahmadinežád má ve většině svých tvrzení pravdu a vyjádřuje obavy ze skutečného nepřítele. Proto mu fandím, i když jsem k celé té situaci poněkud skeptický. Často si říkám: "jenom aby to nebyla z jeho strany jenom přetvářka"? Na druhou stranu - máme tady přece jenom přírodní zákon akce-reakce a možná právě tohle bude ten skutečný boj přírody o přežití a zachování naší civilizace. Takové jakési vyrovnání sil, když už to jinak (spravedlivě vzájemnou spoluprací) možné není. Méďo díky za tvoje reakce, bylo to poučné. [mrknutí jedním okem]

193285

14.06.2009 07:57

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: česká řeč a chyba překladu

Mirda 24.?.?.?

Mnozí lidé jsou horší, než zvířata, ale pokud to tobě připadá normální, potom to nikdy nepochopíš.

193258

14.06.2009 07:29

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>..."Problem" Kalifornie je rychly obeh ve financnich trzich, ale na tohle maji zadelano uplne vsichni v tzv. vyspelem svete.
--------------
Já bych spíš viděl problém Kalifornie v milionech ilegálních emigrantů, především hispánců. Tohle se dalo očekávat, kam to povede. Všechno podle plánu. Práce pro místní není a ilegálové nejenže neplatí daně, ale odčerpávají z rozpočtu obrovské částky na nemocniční ošetření a na školství. Zabezpečení hranice se začalo částečně provádět až na nátlak místních patriotů a mnohdy i vlastními silami. Už toho měli po krk, že federální vládá to neřeší, ale proč taky? V roce 2010 tam ta hranice stejně nebude. Bude se to jmenovat Severoamerická Unie - Mexiko, USA a Kanada. Mexikánci se nám do Kanady již hrnou a je jich tady více, než cikánů v Torontě na letišti. Veselo nám z toho rozhodně nebude.
[naštvaný]

193256

14.06.2009 07:11

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

Zajímavý, zajímavý, zajímavý. Nepovedlo se, tak volby v Iránu byly zmanipulované. Svého koně tam nedostali. Co je ještě více zajímavý, to je tady toto sdělení z druhého odkazu:

The President is not the most powerful person in the country. He is not the commander in chief and does not control the army and the intelligence and security services. He does not have the power to go to war. Those powers are reserved for the supreme leader of Iran Ayatollah Khomeini.

Každý se ohání Ajatolahem Chomejnim a přitom Ajatolah Chomejni je už dvacet let po smrti. Má k tomu někdo nějaké vysvělení?

193255

14.06.2009 05:50

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>Ta stránka je v archivu asi jen část...
-------
To je senzační. Díky mnohokrát. Už mám kopii. Není to celé, ale šlo mi hlavně o tu historii a ta je tam kompletní. To předchozí, co tam chybí, to si pamatuji. I tohle:

>...za tu patetickou akci "nenásilného občanského zatčení" předních lichvářů dostal 11 let...
--------
Nenazval bych to patetickou akcí, ale spíše hrdinným činem. Zákon to povoluje. Zbraň sice měl, ale bez nábojů a nikoho zastřelit nechtěl. Zákon je však na straně těch, kdo tisknou peníze a dosazují vládu. I těch šest a půl roků, co si James Von Brunn odseděl je až příliš a z pochopitelných důvodů media mlčí, aby neinspirovala ostatní. S tou střelbou tentokráte v holokóstnickým muzeu nesouhlasím. Asi mu už ruply nervy? Měl hodně nepříjemných zážitků s ukřivděným etnikem. Dokonce mu zapálili barák a vyhořel do základů. Naštěstí se jeho žena s malým dítětem zachránili. Tohle se přece nedělá za něčí názor i když s ním nesouhlasím(!!!)

>Ty výsledky iránských voleb jsou zajímavé, "mezinárodní společenství" asi čekalo cosi jiného...
---------
Jistě. Mousaví je jejich figurka orientován na pro-západní "demokracii". CIA tam zasekla drápky už tak asi před dvěma lety. Údajně mají rozpočet na rozvrat v Iránu 40 milionů dolarů na rok a požadují zvýšení. Mládež převážně tíhne na západní způsob života, ale tomu se člověk nemůže divit. Zakázané ovoce nejvíce chutná. Nemají vůbec tušení, co by je čekalo. Z jedné diktatury do druhé, ale mnohem horší. Vždyť jsme si to my Češi sami prošly a nikdo neví, co přinesou dny příští? Tímto děkuji i Méďovi za jeho odkazy a tady je něco na oplátku. Všechna YouTube videa jsou zhruba pětiminutová a v angličtině. Hodně zajímavé. Hlavně, že se už něco začíná dít. Nebýt té krize, tak téměř nikdo neví, co to je FED a to na obou stranách Atlantiku.
Kongresman Alan Grayson dává kapky inspektorce účtu FED-u. Kam se poděly ty miliardy, co dostala FED od vlády? Proč jste nechali položit banku Lehman Brothers? Máte v tom pořádný bordel. Přitom žádnou odpověď nedostal. Jenom samé lži a vytáčky. Stejně tak v rozhovoru s ministrem financí Timothy Geithner. Lži, lži, lži. Jenom drobné upozornění. Tim Geithner je stálým členem Bilderbergů a také Trilaterální komise. Myslím, že i CFR. Tohle už je definitivně střet zájmů pro zaměstnance ve vládě. Jinými slovy - vlastizrada. Tady je Geithner zase v sevření Rona Paula.

P.S. Měďo, jak to vlastně bylo s tím Binem Ládinem? [chechtot] [velký smích] Jenom žertuji. Stane se a omluva není zapotřebí. Zvláště ne u tebe. Kvalita tvojích příspěvků to mnohonásobně vyváží.

193253

13.06.2009 17:32

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>Kdyz se setkali pri prilezitosti vydani dalsi Eliho knihy, kerou zase opsal od nekoho jineho, povida mu kamarad: "Elie, ty nejsi Elie, ukaz mi vytetovane cislo. A "Elie" na to - ja jsem Elie a cislo neukazu....
------------
To jsou ti praví popírači. Je to jako s tím hrnečku vař. Už ty lži nejdou udržet pod pokličkou. Četl jsem to, že Elie vlastně ani není Elie a tu jeho knížečku "Noc" opsal od jiného autora (skutečného Elieho). Kdo ví, kde jemu je konec? Až se Elie dostane do starobní infantility a začne více blouznit, tak se zřejmě konečně dočteme "Jak se Elie zbavil Eliho". [chechtot]

>...je zajimave, ze ti mladsi "ideologove" se vetsinou modli, aby ty stare "modly" uz byli na prkne, protoze temi starobnimi prekecy jim ztezuji praci ...
--------------
Jenomže ten problém je v tom, že máme stále více nových a mladších přeživších. Stovky dalších přeživších si uvědomili, že tím, že se narodili až po válce vlastně taky přežili a zaslouží si přilepšení k důchodu. Všichni si chtějí smočit zobák.

A proto platí: mluvit jenom pravdu je rozhodně jednodušší...[velký smích]

193239

>...Ale teď jedu na dovču a ještě mne čeká epidemie, ale pan Stwora mi neodpovídá, budu to muset šoupnout jinam.
------------------
Pan Stwora to s námi myslí dobře. Pravda se musí předkládat po malých dávkách. Hodně špatných zpráv může vést k depresím a k masovým sebevraždám. Zvědavec si nemůže dovolit ztrácet čtenáře. [smích]

P.S. Příjemnou dovolenou, Kateřino. [smích]

193236

13.06.2009 02:58

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>Ahmadínežád řekl ještě něco, co je solí v očích jak EU, tak Izraeli: "Pokud holokaust existoval, musí Izrael ležet v Evropě a ne v Palestině."
---------------
No vidíš...tohle mi uniklo. Vím, že posílal sionisty na Aljašku a do jiných končin světa. Když už tolik Rothschildi usilovali o židovský stát, tak ten Madagaskar by bylo to nejlepší řešení. Tam se už není kam roztahovat. Uvidíme, jak to dopadne? Právě probíhají v Iránu volby a doposud přišlo volit 24 milionů Iráčanů a je tam frmol. Tomu říkám úspěch. [mrknutí jedním okem]

193216

13.06.2009 02:31

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>...Pouze dve veci ve vesmiru jsou stale, vecne a nemenne: Osamovo nesmrtelne a nekoncici nebezpeci a holokaust.
---------------------
A obojí se neustále rozšiřuje a zvětšuje. Obojí lze také pozorovat prostým okem. Stále větší vesmír a stále více a více muzeí holokaustu. Jenom toho Osamu už není moc vidět. Měli si ho zabalzámovat jako Lenina a na výročí jej vytáhnout z rakve. Napojit struny a špagátky a opona jde nahoru a představení začíná.

Jedno zajímavé zjištění. Jak tak Elie Wiesel pomalu stárne, tak zapomíná, co kdysi nalhal a aniž by si to uvědomoval, začíná mluvit pravdu. Už vymyslel celkově šest verzí, jak v šestnácti letech přežil nástrahy fašounů v koncentráku a přitom každá verze jiná. Teď už asi dostane za popírání holocaustu od ADL po ušiskách. Arnošt Lustig by si taky měl začít dělat poznámky, co kdysi vyprávěl, aby se nedostal do průseru. Já si myslím, že mluvit stále pravdu je rozhodně jednodušší. [mrknutí jedním okem]

193215

13.06.2009 02:00

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>Bin Ládin je dávno mrtev.
--------------------------
Já vím Méďo. Podívej se, kdo začal tuhle větev. Jsou tam i dva odkazy. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

193214

Proč ten sajrajt do nás tlačej? Protože z toho mají ekonomický efekt a vůbec jim nevadí, že značná část obyvatelstva pak z toho má zdravotní problémy. Tím totiž nahrávají svým „soudruhům“ z nenažraných farmaceutických firem, které pak tyto nemocné občany léčí.
------------------------------
Tohle je slovo do "rvačky", paní Jarmilo. Další tahy zločinců ke snížení počtu lidské populace je farmaceutický průmysl a ty jejich plánované povinné vakcinace. Ale to už je zase jiná kapitola a snad nám tady paní Amiourová o tom brzy napíše článeček, když už to jednou slíbila?

S těma jogurtama máte naprostou pravdu. Hlavně číst nálepky na výrobcích a vyhledat si na internetu informace. Je to hrůza, co se v tomto šíleném světě děje. Teď už skutečně jde o přežití. Tohle kdysi nebývalo. [pláč]

193190

12.06.2009 15:25

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: Nase Biologicke centrum AV CR ma vsak jiny poplatny nazor - je spravny ?

Mirda 24.?.?.?

Žabáku, to je dobře, že jsi to sem dal. Alespoň si lidi uvědomí, jaký cíl má "naše" akademie věd v ČR. Ředitel Biocentra prof.František Sehnal tady prosazuje něco, co stovky lékařů a stovky vědců v Americe a v jiných částech světa po mnohaletých testech již otevřeně nazvali jedy v naších potravinách a přitom naši "vědci", včetně pana Koubka to budou neomaleně obhajovat. "Neomaleně" je přitom ještě velice mírný výraz. A jak už to tady Felix napsal, naskýtá se tedy otázka: "kdo jim ten jejich výzkum financuje"?

193188

12.06.2009 14:33

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, já tomu vyhrožování vůči Íránu příliš nevěřím. To není izraelský styl. Vytrubovali snad např. útok na Osirak předem? Oni útočí jako hadi. Bez výstrahy, po precizním naplánování, na nejslabší místo. Kolik už bylo výhružek zde??? Celá řada.
--------------
Souhlas, ale ten plánovaný útok na Irán nebylo vyhrožování, ale tajná operace, která se nepovedla. Dostalo se to ven, viz ten špion mosadník, který to po "domluvě" přizanal.

>...Kdyby Ahmadínežád neexistoval, museli by si ho vymyslet: jeho revizionismus, antisionistická konference. Naoko to zapadá dobře. Ale proč nyní? Proč existuje Ahmadínežád a proč existuje Lieberman?
----------
Taky mne to napadlo. Nic se neděje náhodou a už jsem se s touto verzí setkal několikrát v různých článcích. Nemám v tom zatím ještě jasno a tak nezbývá, než sledovat, jak se věci vyvíjejí.
Spíše se přiklánín na stranu Ahmadinežáda. Cítím v těch jeho projevech na půdě OSN dosti upřímnosti. Ani ne tolik slova, to mu možná píše někdo jiný, přestože se tvrdí, že to napsal sám, ale především mám na mysli způsob, jakým se on sám prezentuje. I ten jeho revizionismus mi připadá, jak se říká - "od srdce". Alespoň to nasadí lidem brouka do hlavy a začnou se ptát a zjišťovat o čem to povídá? Samozřejmě, že ho za to sionisti nenávidí, ale tohle bych neviděl jako důvod k vybombardování Teheránu. Tam je ve hře mnohem víc. Zničit Islám a získat jejich ropné zdroje. Jeden z hlavních důvodů je také jejich nezávislost na úrokokracii (na bankách Rothschilda).

>...po každém izraelském či íránském prohlášení na účet druhého ihned skáčou ceny ropy vzhůru.
----
Stalo se tak po rozhodnutí Iránu obchodovat s ropou na burze v Euro. Jinak za proměnlivými cenami ropy bude jiné pozadí. Ten spád cen bude spíše pro negativní ekonomický dopad na Rusko.

>....Neměli bychom jim tolik věřit. Spíše zkoumejme, co tímto divadýlkem sledují.
------
Nechme se tedy překvapit. Nic jiného nám totiž nezbývá. [mrknutí jedním okem]

193186

12.06.2009 06:20

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

René, je celkem jasné, že agenti tajných služeb nepobíhají kolem v uniformách. V mnoha případech úniku informací se jedná o dvojité agenty, čili ti, kteří pracují pro obě strany. "Ty mi zjistíš adresu na toho a toho a já ti dodám kopie technologií na výrobu té laserové zaměřovačky" atd., atd. Taková vzájemná spolupráce je silně nebezpečná. Nikdy nevíš, kdy tě jedna, nebo druhá strana vyzradí. V tomhle zaměstnání jde skutečně o kejhák. Jak se k tomu mosadníkovi dostali, nebyla v článku zmínka, jenom o těch mapách a že ho zkrouhli. Nepřežil vyšetřování.

Všiml jsem si, že webové stránky mizí i během čtení. Kliknul jsem na odkaz v článku a nebylo návratu. Stránka byla odstraněna. Byla to stránka toho střelce v holokostnickém muzeu. Docela zajímavé informace týkající se historických událostí dvacátého století a obou světových válek. Chtěl jsem si po přečtení udělat kopii, ale je to pryč. Asi zapracovala ADL. Voldemortům se tam asi něco nezdálo? Z toho plyne poučení - kopírovat zajímavosti, tak jak jsi na to už kdysi ty sám upozorňoval. [mrknutí jedním okem]

193158

12.06.2009 04:48

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>...Dokonce soudě podle kvality, bych řekl že na to dává CIA dost málo peněz. Nebo to dělají schválně, myslevši si, že někde v jeskyni se nic lepšího udělat nedá.
-------
Nejen ta kvalita nahrávky, ale celá ta šaráda kolem každé "náhodně objevené" kazety už musí vzbudit podežření, že se jedná o podvod. Bin Láden měl peněz dost, aby si pro jeho sdělování informací pronajmul TV studio. Potom to tajemné objasňování, že jim to vezme několik dní, než to uvolní pro media. Údajně ta zvuková kvalita je špatná a dělá na tom několik překladatelů, aby byla zaručena přesnost překladu a potvrzena věrohodnost nahrávky. Jsem přesvědčen, že hodně lidí na to naletělo a někteří tomu doposud ještě věří. Jako třeba tady v diskuzi "náš" Pergill.

193150

12.06.2009 04:23

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>Nebyl by nějaký odkaz ohledně toho setkání....
--------------
Doposud žádný feedback. Přišlo to vhod a nebo to bylo jen zjišťování, jestli tady neplácám hovadiny, jako někteří jiní diskutující? [smích]

193148

12.06.2009 04:14

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: boj za demokracii v praxi

Mirda 24.?.?.?

Méďo, díky za vyčerpávající a poučný příspěvek. K té válce v Gruzii, bych něco dodal. Bylo to mnohem závažnější, než si tam natahovat trubičky ropovodu napříč. V regionu před zahájením útoku na Jižní Osetii a Abcházii tam měl Saakašvili po ruce bandu izraelských válečných poradců a izraelci tam chystali útok na Irán. Dokonce tam byla i část divize americké armády narychlo převelena z Iráku. Jednalo se o operaci pod falešnouu vlajkou, kdy izraelské F15 s přemalovanou davidovou hvězdnou na hvězdu amerických vzdušných sil měly poslat pár rachejtlí na Teherán a rychle zpět a umýt vodními barvami namalované hězdy. Svedlo by se to na Američany. Jméno jsem už zapomněl, ale byl to ministr pro zahraniční vztahy Gruzie, dvojího občanství (Khazar), tedy především Izraelec a měl o tomhle řeč v hebrejštině v Knessetu (je o tom záznam, odkaz nemám, ale viděl jsem to). Mimoto, agenti tajné služby Ruské federace chytili izraelského špiona, který měl na těle připevněny mapy (duct-taped) pro vzdušný útok na Teherán. Jak ho zmáčkli, tak se k tomuto přiznal, jenomže oni ho skřípli trochu více (možná i záměrně) a izrelský špion vypustil duši. V jejich žargonu to nazvali: "The Israeli spy expired". Jakmile tam vtrhli Rusové a začala přestřelka, tak se amíci i izraelci honem pakovali, aby nebyly chyceni při přestřelce. Dostali k tomu rozkaz: "Střelbu nevracet a okamžitě pryč z bojiště". Kdyby se to rozjelo v plné síle, tak z toho mohla vzniknout třetí světová, neboť by se tam mlátili Rusove s amíky společně. Unikli jsme o fous. [mrknutí jedním okem]

193147

10.06.2009 16:13

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>Nebyl by nějaký odkaz ohledně toho setkání armádních špiček USA a Ruska?
-------------
Ta udalost probehla v roce 2008. Neni to poprve, kdy se admiral Mike Mullen snazil odvratit tragedii a pomoci diplomacie s opozici odvratit vojensky konflikt s nedozirnymi nasledky. I kdyz se v tomto pripade jednalo o operaci pod falesnou vlajkou vlastni vlady. G.W.Bush mel uz dopodrobna provedeny pripravy k zavedeni stanneho prava a nastoleni totalitniho rezimu, vsechno jako odezva na odpaleni mensi atomovky, coz mela provest CIA.

Uz jsem tady drive v diskuzi psal o hrdinovi admiralovi Miku Mullenovi, vcetne jeho fotografie. Mike Mullen byl puvodne nejvyssi vojensky predstavitel zodpovedny za operaci "Iraqi Freedom" a v te dobe mel soucasne provadet pripravy na utok na Iran. Tohle bylo pro neho posledni kapkou, kdy pohar pretekl a admiral Mullen odesel od armady. Jeste predtim vsak stacil navstivit se skupinou americkych dustojniku i americkeho nepritele cislo jedna a to je Izrael. Vyjednaval se sefem agentury Mossad a s ministrem obrany Ehudem Barakem. Mmyslim si, ze i tuhle fotku jsem v prispevku prilozil, kde salutuje v jejich kancelari a na dverich je videt davidova hvezda s napisem "Mossad". Tahle navsteva v te dobe definitivne odvratila planovany izraelsky utok na Iran, samozrejme planovany s pripravovanou operaci pod falesnou vlajkou, coz by byla ta mala atomovka na americky pristav a stopy by poukazaly na Iran. Tehdy mossadnikum durazne naznacil, ze at se nepokousi o neco podobneho, co provedli v roce 1967 s USS Liberty. Tentokrat jim to neprojde.

Americky kongres si pozval admirala Mika Mullena na diskuzni setkani strategickeho charakteru, kde mel pan hrdina admiral Mullen odpovedet na dotazy kongresu a navrhnout reseni vedouci k ukonceni valky v Iraku. Bush toto setkani zakazal s odduvodnenim, ze admiral jiz neni clenem americke armady a proto nemuze zasahovat do strategickeho planovani. Ohrozilo by to bezpecnost Spojenych statu. Snad vam tohle odpovedelo na vase dotazy. Omlouvam se za psani bez interpunkce. Klavesnice mi odmitla prepinat na cestinu. Na ten odkaz o nezavislosti 34 statu jsem nezapomnel a az o nej zakopnu, dodatecne prilozim.
Mirda

193003

10.06.2009 09:33

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>konecne nekdo, kdo to neni zaslepeny
----------
Tohle se tady tak často nestává [chechtot] [chechtot] [chechtot] Dva slepci se tu setkali [velký smích].

192983

10.06.2009 09:28

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>...urazka, to je pekny argument.
----------------------------------
Ty zase urážíš všechny ostatní, kteří ještě používají zdravý rozum. Neboj, vezme to pár let a sám pochopíš [chechtot] [chechtot] Na to ti ovšem záruku nemohu poskytnout. [velký smích]

192982

10.06.2009 09:21

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

>Kdyz clovek cestuje, pozna svet...
-------------
Máš ty vůbec od mámy povolení, že jí lezeš do počítače?
Než se tady opět rozpovídáš, dám ti test dospělosti. Jakou značku žiletek používáš při holení? A nepodváděj, ne abys to odkoukal od táty. [velký smích]

192981

10.06.2009 09:10

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Odvěký boj Chazárů proti Rusku, co by odveta za zničení Chazarské říše.

Mirda 24.?.?.?

>.. lidsky zivot je velka ztratova investice. Silne profitovy se clovek stava v okamziku kdy je zabijen ..
------
Steve, víš, že máš sice smutnou, ale obrovskou pravdu? Každý voják v US armádě má vládou zaplacené pojištění. Na hlavu deset milionů dolarů. Pro vládu je mrtvý voják v podstatě finanční přínos. Mrzák vyžaduje další, mnohdy i celoživotní náklady, takže je vhodnější voják, který se vrátí domů v truhle. Tohle se však vojáci nikdy nedozví.

>.. to je ta filosofie doby.

192980

10.06.2009 08:55

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

>...Taky je s podivem, že si Rusové nevšimli, že má Spolana Neratovice techtle-mechtle s americkým Monsantem.
--------------
Ty techtle mechtle probíhaly přes Švýcarsko, takže nebylo poznat, kdo je cílovým zákazníkem. Ono se v té době ani nevědělo, jaké dalekosáhlé zničující účiky se za tím svinstvem schovávají. Jenom Monsanto vědělo, co vyrábějí a pro jaké účely to bude použito. Zcela určitě to ví i Koubek, ale zřejmě nechce přijít o výplatu, tak dělá, že neví. Asi nemá děcka, tak mu na budoucnosti naší existence prd záleží? Následky se projevují sice už nyní, ale on si myslí, že to už nějak do důchodu překlepe a po nás potopa. [pláč]

192979

10.06.2009 08:35

Volby by měly být zopakovány

RE: Výsledky voleb

Mirda 24.?.?.?

>...sorry za slovník
---------------------
A to bylo ještě velice mírně a slušně popsáno [velký smích] Jenom by mne zajímalo, kde zapasovat Madam Biomasu? [velký smích]

192977

10.06.2009 08:28

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

Mirda 24.?.?.?

>To už mi pane Mirdo mezitím taky došlo, co je Švýcarsko zač. I ta jejich slavná přímá demokracie je značně podezřelá.
------------
Už nevím, kdo to řekl, ale tady by to sedělo. "Jablko vypadá na první pohled krásně, ale jenom zkušený sadař pozná, že je v něm červ". Nenechtat se odradit, paní Jarmilo. Hlavní věc, že se o té přímé demokracii diskutuje. Pan inženýr Polák tady taky kdysi přednesl zajímavý návrh o rokovacích komisích. Tak to nějak skloubit a potom už jenom vyřešit tu defenestraci. Jinak se lidi těch parazitů nezbaví. Tak jak vláda udržuje občany v poslušnosti strachem, rovněž i vláda musí mít nad sebou karabáč k poslušnosti. Za chyby se trestá ztrátou zaměstnání a za velké chyby do kriminálu. Jinak to nejde. I Putin dává svým podřízeným ultimátum, když do zítřka nezaplatí starosta města svým zaměstnancům výplatu, tak jde od válu. A funguje to. Ale tohle vy o Putinovi nerada slyšíte. [velký smích]

192976

10.06.2009 08:00

Volby by měly být zopakovány

RE: Tak jsem se těšil,

Mirda 24.?.?.?

Editor nám to sice před měsícem slíbil, ale také jasně vysvětlil, že už je na to pozdě. Když máme to pietní výročí, tak tady je pár informací.
Útok na USS Liberty (padesátiminutové video). Autentické záběry a výpovědi svědků. Nejenže Lyndon Johnson a Robert McNamara věděli o připravovaném útoku, oni na tomto zločinu aktivně spolupracovali. Loď USS Liberty tam byla za tímto účelem poslána. V průběhu útoku přispěchavší pomoc byla odvolána a zločinci dělali všechno možné, aby se loď potopila a útok zůstal beze svědků. Tahle událost nebyla první v historii, kdy US vláda obětovala vlastní občany ku prospěchu jejich zahraniční politiky. Do dnešního dne nebylo podniknuto žádné vyšetřování a celá ta tragedie byla zametena pod koberec. Viníci tohoto holocaustu amerických námořníků nebyli nikdy potrestáni a všechna media i v dnešní výroční den zarytě mlčí.

Jindřichu, dole máš odkaz na čtyřdílné video, kde jsou záběry na vyšetřování 9/11, které bylo provedeno reportéry FoxNewsTV v době, kdy stanice Fox byla ještě neutrální (neměla voldemortní filter).

192971

09.06.2009 23:08

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

>...No jak je vidět, lecčemu jsme se přiučili. Nu a pro naše sdělovací prostředky je vhodný i Šukášchvíli.
---------------
Kolik úsilí musela vynaložit CIA do produkce videozáznamů, kde nám každým rokem Bin Laden vyhrožoval, že "každý infidel jednou pozná, co dokáže Al-Kaida". Bu,bu,bu a je tam i zakódovaná tajná šifra pro spící buňky. Bu,bu,bu. Spící buňky to slyší, máme tady pohotovost oranžové barvy. Všichni sledujte každého, jak se chová. Odložená aktovka na letišti může kdykoliv vybouchnout, proto nahlásit okamžitě bezpečnostní službě. Ne, ne, pilníček na nehty do letadla nepatří, zubní pasta taky ne...i tohle se musí vyhodit, má to baterie a může to v luftě vybouchnout.

Jaké šaškárny na nás vymysleli? A kolik lidí tomu uvěřilo a kolik jich tomu ještě doposud věří?

192948

09.06.2009 19:40

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

Kde je Osama Bin Laden?

Mirda 24.?.?.?

Po útoku na americké cíle 11. září 2001, oznámily sdělovací prostředky clému světu, že arabští teroristé nenávidí svobody a prosperitu Američanů. Osama Bin Láden v afgánských jeskyních zorganizoval útok na Ameriku a nedá pokoj, dokud Ameriku nezničí. "Kdo není s námi, ten je s teroristy", vyhrožoval tehdy celému světu, G.W.Bush. Amerika vykopala válečnou sekeru a nastal hon na nebezpečného teroristu číslo jedna - Bin Ladina. Boj byl zahájen v Afganistánu a začala honička na teroristy. Proč však toho "zločince", Bin Ladina, doposud nechytili?

Osama Bin Laden už není mezi živými, oznamuje internetový magazín The New York Times ve svém vydání ze dne 11. července 2002. Stejnou informaci oznámila veřenosti v televizním interview Benazir Bhutto, krátce předtím, než byla zavražděna. Možná právě proto byla zavražděna? To se už asi nikdy nedozvíme, neboť zločinci vám to neřeknou.

Strašák Bin Ladina bylo potřeba udržet co nejdéle a proto nás doposud stále ještě straší. Jak se píše v článku, Osama Bin Laden zemřel již v prosinci roku 2001, sdělil důvěrným pramenům tehdejší pakistánský prezident Pervez Mušaraf (Musharraf). Washington však přikázal udržet tuto informaci v přísné tajnosti. Honička pokračuje dál. Tak to nikomu neříkejte, jinak ochutnáte americký způsob demokracie, jako to už zakusili lidé v Iráku a v Afganistánu. A ujišťuji vás, hamburgery McDonalda to nejsou.

192936

09.06.2009 17:05

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

>Mě by tedy hlavně zajímalo, kvůli čemu vlastně Monsanto ten Agent orange vyrábělo?
------------
Odpověď najdete, paní Jarmilo, ve hlavičce této větve. Tato zločinecká organizace byla právě pro tyto účely také založena. Ten jejich slogan, že "vývojem GM produktů k nasycení nás všech", je další zákeřná strategie zakrytí jejich skutečných plánů. Není to žádná náhoda, že se na seznamech "pozvaných" hostů na setkání skupiny Bilderberg objevuje jméno zástupce firmy MONSANTO. A už vůbec by nás nemělo překvapit, že právě tyto "elity", které stojí prozatím ještě v pozadí světových událostí, tak právě ONI se živí výhradně organicky pěstovanými produkty.

Na setkání Bilderbergů se již několikrát hovořilo o nutnosti drastického snížení lidské populace z důvodů zachování životaschopnosti naší planety. V roce 1970 s tím začal Robert McNamara a v tyto dny se s tím už netají ani David Rockefeller. Několikrát se o této "nutnosti" také zmínil Henry Kissinger. Když to nejde omezením porodnosti, tak se to musí zařídit jinak. Ať už je to Agent Orange, AIDS, ptačí chřipka, či ta s vepřovou příchutí, tak i ta genetická modifikace všeho, co příjde na náš talíř je vyvinuto jenom s jediným cílem a to - zachování životaschopnosti naší planety. [pláč]

192924

09.06.2009 16:11

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

Mirda 24.?.?.?

Ještě bych rád něco doplnil. Jedním ze základních principů demokracie je svoboda projevu. Švýcarská vláda podlehla nátlaku Voldemortů a zavedla v zemi zákony proti nenávisti a tím se stala kritika Voldemortů a zločinného režimu sionistické vlády Izraele, trestných činem i ve Švýcarsku. Tohle je výsměch do ksichtu demokracie, kdy lež se stává pravdou a vyslovení pravdy se trestá.

Jinak všechna čest komukoliv, kdo se snaží poukázat na nešváry naší společnosti a navrhuje určitá řešení ke zlepšení. Ať už je to paní Jarmila a nebo paní Kateřina Amiourová. Je to sice hodně trnitá cesta, ale už samotný zájem o změnu se hodnotí. Více hlav, více rozumu a tak směle při hledání cesty k lepším zítřkům.

192915

09.06.2009 15:17

Volby by měly být zopakovány

RE: Politici

Mirda 24.?.?.?

>...Nějakou dobu jsem strávil ve Švýcarsku, tam systém přímé demokracie do jisté míry funguje. Ale ta země v tom má velmi dlouhou tradici a její systém je nyní jinam nepřenosný.
--------------
Nic se neděje náhodou. Ani švýcarská neutralita s jejich zdánlivou demokracií. Švýcarsko bylo vybráno rádoby vládci světa jako pokladnička "elit". Země se zabezpečeným finančním systémem a zákonem, který zajišťuje utajení finančních transakcí (pohybů). Voldemorti si tímto vytvořili pro sebe a pro jejich nohsledy daňový ráj. Vyzrazení jména majitele konta a výše jeho účtu bylo na základě těchto zákonů trestným činem. Zajištěním neutrality se Švýcarsko vyhnulo oběma světovým válkám a finanční instituce jsou (byly) ve Švýcarsku prádelnou špinavých peněz. Až po několikerém soudním stíhání kriminálníků z vyšších vrstev společnosti (což už nešlo nijak ututlat) a na nátlak vlád ostatního "civilizovaného" světa, tento zákon o utajení účtů byl zrušen. Ale zase jenom pro někoho a o těch dalších se raději moc nemluví. Zkrátka jinými slovy. Museli davům hodit kostičku na ohlodání, aby zachránili sami sebe.

192911

09.06.2009 14:24

Americký zájem o oblasti kolem Kaspického jezera bude pro Rusko problém

RE: Rusko ma porad nejaky problemy

Mirda 24.?.?.?

Trodasi, URSUS se tak podepisuje. Je to zkrátka chudáček. S tím už nic nenaděláš. [chechtot] Jinak souhlas s tvojím příspěvkem. Historie se opakuje. Stejná situace se odehrála v roce 1979 a Sověti se nechali chytit do pasti. Trvalo jim to celých deset let, než se z Afganistánu stáhli. V roce 2001, při šíření americké demokracie, tam američtí rambové nacházeli v jeskyních zelené bedny s nápisem US ARMY AMMUNITION. To tam zůstalo ještě z období sovětsko-afgánské války, kdy byl domácí odboj vycvičen a velkoryse vyzbrojován organizací CIA. Amíci tedy sklízeli to, co sami zaseli.

Tohle je ta strategie Zbigniewa Brzezinského, od kterého se učí i Henry Kissinger a celá ta klika neoconců nalezlá do administrativy Bílého domu. Chazaři nezapomněli, kde byla kdysi jejich domovina - Chazarská říše, kterou v desátém století kníže Světoslav z Kijeva rozmetal na kopytech. Tihle chazaři, potomci těch turecko-mongolsko-finsko-hunských kmenů, tohle Rusům nikdy nezapomenou.

Rusko je v současné době jedna z největších překážek jejich (Voldemortů) posedlosti založit jednu světovou vládu. Vysocí pohlaváři americké armády se v tajnosti sešli ve Finsku s vedením ruských ozbrojených sil, aby vypracovali společnou strategii, jak neoconcům překazit ty jejich divoké plány. Mají silné a opodstatněné obavy, že ta jejich (Voldemortů) nukleární válka, bude ta poslední a jediná, která zničí všechno živé na naší planetě Zemi. Snad se jim ty psychopaty podaří zastavit, když už veřejně oznamují světu: "Vyhrajeme my a nebo nikdo"(!!!)

192903

08.06.2009 17:42

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

>...Já bych se s podobnými zločinci, kteří veřejně hlásají náboženskou a rasovou nenávist a vyzývají k hromadnému vyvražďování, vůbec nebavil.
---------------------------
V tom se shodnem, Jindro. Dělám to ze studijních důvodů. U kauzy "Prgillský" jsem došel k závěru, že z divoké šelmy už nic společensky adaptibilního vypěstovat nelze. Jednou vymytý mozek, navždy vymytý mozek. [mrknutí jedním okem]

192857

08.06.2009 17:28

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

Zatím jsme se k ničemu nedostali, Pergille. Pátrám po důvodu tvojí nenávisti proti muslimům a ty mi tady píšeš o nepokojích muslimů a jejich demonstracích v Evropských zemích. Zamysli se nad tím. Kdo se snaží o smíchání různých ras k vyvolání nesvárů? Kdo podporuje emigraci v Evropě? Kdo má zájem na zničení bílé rasy? Nejsou to muslimové, ale Voldemorti, řízení sionem. Muslimové jsou k tomuto účelu jenom zneužiti.

Další tvoje obava, jak píšeš, je z jejich reprodukční (rozmnožovací) schopnosti (válka dělohou k ovládnutí světa). Já si zase naopak myslím, že tohle je záměr přírody - mít potomky. Pro mnohé z nás to je jeden z nejdůležitějších a nejušlechtilejších smyslů života. Tak to funguje už stovky tisíce let u všech forem života a proto jsme tady i my. Neházej to na muslimy. Najdi si jiné kamarády a změníš názor. Já znám osobně několik muslimů a mohu ti potvrdit, že to jsou normální lidé, jako každý jiný. A nejen to, vůbec nechovají k jiným lidem takovou nenávist, jako ty vůči muslimům.

Takže, jak vidím, ty sám neznáš pravý původ té tvojí osobní nenávisti. Zkrátka musíš (nebo chceš) někoho nenávidět, což je zase tvůj smysl života. To je tvoje povaha a s tím už nikdo nic nenadělá a ani já to nezměním. Proto s touto diskuzí končím. Doplň si historické vědomosti. Nic z toho, co jsi zde na toto téma napsal, se nezakláda na pravdě. Ani ten arménský holocaust.

192856

08.06.2009 03:53

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

Pergille, vím, že tebe nikdo nepřesvědčí a ani já se o to snažit nebudu. Snažím se jenom zjistit, odkud pochází ta tvoje nenávist vůči muslimům, proto na tebe reaguji. Dovedu si představit, že vymýváním mozků lze vytvořit extrémismus u jakékoliv skupiny lidí, natož u náboženských fanatiků. Záleží hodně na tom, co za extrémismus považujeme?

Někdo by mohl nazvat extrémisty i jehovovy svědky, protože jejich verbování od dveří ke dveřím může někomu jako extrémismus připadat. Nepochybuji o tom (vím to), že existují spolky islámského extrémismu a že se snaží vyhecovat jiné muslimy k nenávisti ostatních nemuslimů. Korán volá po pohrdání se židy a uráží je. Ne všichni se tím řídí. To samé však lze najít v Talmudu, kde se setkáš s povzbuzováním nenávisti ke všemu nežidovskému. Ale zase...ne všichni se tím řídí.

Podívejme se tedy, jak se obě náboženství jeví navenek. Historicky poslední invaze Islámu do Evropy byla zastavena a odvrácena vítěznou bitvou o Vídeň v roce 1683. Spojenecká vojska Evropy tehdy vedl polský král Jan III. Sobieski (nedávno jsem studoval polskou historii, tak si to pamatuji). Další nebezpečí Islámu historie nezaznamenala. Co však lze v historii pozorovat ze strany sionismu, kde bezesporu převažují stoupenci judaismu? Vezměme jenom období dvacátého století do dnešních dnů v chronologické posloupnosti. WWI., arménský holocaust (1915-1917), Ruská revoluce (1917), WWII. a od roku 1948 nastala palestinská Nakba, která trvá doposud. Vynechal jsem vietnamskou a korejskou válku a nynější v Iráku a v Afganistánu, přestože za tím stojí ti samí lidé. Teď mi řekni, čeho se máme více obávat? Hnutí Sionu a nebo islámského extrémismu? Co je pro lidstvo větším nebezpečím? Připomínám, sionismus zde hraje roli pouze nástroje a dopravního prostředku k zavedení NWO, tomu, kdo sionismus pro tento účel založil a to nemám na mysli Theodora Herzla, ale klan Rothschildova impéria.


Nebudu se vracet k vědeckým úspěchům jednotlivých společenství. Jednak nemám podklady, ale také si nemyslím, že je to natolik důležité? Nebudeme však proto ty méně přispívající do pokladnice vědomostí naší civilizace za to vyvražďovat?

192810

07.06.2009 17:17

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

>Preložený článok je tu.
-------------------------
Díky. Kdybych to věděl dříve, ušetřilo by mi to práci. Drobná oprava mého předchozího příspěvku. Napsal jsem: "Zvíře mužského pohlaví", ale každý pořádný samec moc dobře ví, že správně je: sameček".
Další odkazy (bohužel vše v angličtině):
Zákaz pěstování GMO v Německu.
Monsanto soudí Německo kvůli zákazu pěstování GMO.
Situace GMO na kanadském trhu, další odkazy v uvedeném článku.

Monsanto má ve Spojených státech silné lobby a neustále tlačí na kongres prosazování GMO a zákaz pěstování organických produktů, nebo jeho omezení. Lobby Monsanta prosadila zákaz označování GM produktů určených pro maloobchodní trh, takže zákazníci nemají možnost posoudit, co je a co není geneticky upraveno. Vědecký výzkum Monsanta je záměrně manipulován a vědci, kteři na tomto zločinu odmítají spolupracovat, jsou propuštěni ze zamřestnání. Do dnešního dne bylo vzneseno Monsantem v USA 1500 soudních žalob na farmáře, kteří pěstují organické produkty a kontaminací se na jejich pole přenesly rostliny s genetickou modifikací. Monsanto k tomuto průzkumu používá vlastní policii a je silné podezření, že právě tato skupina zločinců kontaminaci záměrně provádí. Počítají s tím, že neustále šikanovaní farmáři nakonec přistoupí k pěstování GMO.

Televizní zpravodajská agentura FoxNewsTV propustila dva reportéry, kteří odmítli spolupracovat na propagačním pořadu firmy Monsanto. Zdá se tedy, že existuje stále ještě dosti lidí, kteří se řídí svým svědomím a kteří si uvědomují nedozírné katastrofální následky pro lidstvo a naší společnou budoucnost, lze-li o naší budoucnosti vůbec hovořit. [pláč]

192790

07.06.2009 08:53

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

"Nejhrůznější zjištění - GM změny se přenášejí do našeho organismu, kde zůstávají".
"Varování vědců vládních organizací je ignorováno, nebo utajeno".
"Nebezpečně málo výzkumu a výskyt nevyzpytatelných chorob".
Více informacíTADY.

192769

07.06.2009 08:51

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

Zločinecká organizace Monsanto.

Mirda 24.?.?.?

Americký Institute for Resposible Technology varuje veřejnost: "Vědecký výzkum chovných zvířat potvrdil zdravotní rizika spojená s používáním geneticky modifikovaného krmiva. Prokázané problémy zahrnují neplodnost, snížení imunity, urychlené stárnutí, negativní dopad na regulaci insulínu, změny ve vývoji důležitých orgánů a problémy zažívacího ústrojí". Podrobným studiem došli vědci k tomuto závěru: "Komzumací geneticky modifikovaných potravin nastávají v organismu nejen náhodné a nepatrné změny. Ty změny jsou markantní".

Stále více lékařů se připojuje s varováním svých pacientů a veřejnosti. "Silně doporučuji svým pacientům konzumaci organických potravin"..."Po zjištění, že sojové boby jsou geneticky modifikované, zakazuji svým pacientům - trpících na alergie - konzumaci sojových výrobků"..."Obzvláště děti jsou vystaveny rizikům geneticky modifikovaných potravin. Bez dlouhodobých a adekvátních testů se naše děti stávají pokusnými králíky".

Nezbytným varováním by pro nás měly být testy na pokusných krysách. Skupina oplodněných krys, krmených GM sojou, nedochovala svoje mláďata déle než tři týdny a mláďata byla při porodu podstatně menší. Na druhou stranu, u skupiny krys krmených sojou přírodní, byla průměrně jen desetiprocentní
úmrtnost mláďat. U krys mužského pohlaví krmených GM sojou byla pozorovatelná změna zabarvení jejich varlat. Místo normální růžové barvy byly varlata zbarvená tmavomodře. Laboratorní testy na krysím embriu také prokázaly změny v jejich DNA. Stejné výsledky testů byly prokázány použitím geneticky modifikované kukuřice. Tato laboratorní studie byla provedena na požadavek rakouské vlády.

Podobné výsledky byly pozorovatelné používáním geneticky modifikované kukuřice jako krmivo u chovných vepřů na chovatelských farmách ve Spojených státech. Několik tuctů chovatelů zaznamenalo na tisíce neoplodnitelných prasnic. U většiny z toho mála úspěšně oplodněných se vyskytly problémy později v průběhu těhotenství. Prasnice nebyly schopny mláďata donosit. Předčasný porod byl běžným jevem a u některých prasnic docházelo ke ztrátě mateční vody. Naprosto stejné výsledky byly pozorovatelné u chovu hovězího dobytku, rovněž krmeným geneticky modifikovanou kukuřicí.

U lidské populace lze již také pozorovat následky konzumace geneticky modifikovaných potravin. Závratně se zvyšuje neplodnost u obou pohlaví. Stále častěji se setkáváme se zvýšenou úmrtností novorozeňat, která se v porovnání k předchozím desetiletím rodí poslední dobou podváhu.

Další kapitoly v článku:
"GM potraviny vyvinuty k vlastní výrobě toxicidů".
"Genetická modifikace potravin vyvolává imunitní adversní reakce".
"Chovná zvířata hynou v nadměrných počtech".
"Nejhrůznější zji

192768

06.06.2009 09:37

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

Pergillskej, tak ty mi nejprve podáš definici "fobie" a potom mi dopodrobná popíšeš vlastní charakterové rysy, které do toho přesně zapadají. Jdi do sebe chlape. Nehodlám se takovým případem déle zabývat, ale jen krátce tady k tomu:

>Miliarda muslimů je naprosto bezcenná, neexistuje žádný islámský Michelangelo, Leonardo, Shakespeare, Edison atd. (a pokud by existoval a adekvátně se projevil, byl by ubit náboženskou policií). Pokud zanikne, nebude to pro lidstvo sebemenší ztráta.
---------
Podle jakých kritérií posuzuješ ty, Pergille, jiná společenská zřízení, že je nazveš bezcenná?????? Návod z Talmudu? Možná tě to překvapí, ale podívej se například TADY. V horní části najdeš toto:

Olinto De Pretto, an industrialist from Vicenza, published the equation E=mc2 in a scientific magazine, Atte, in 1903, said Umberto Bartocci, a mathematical historian. Einstein allegedly used De Pretto's insight in a major paper published in 1905, but De Pretto was never acclaimed, said Professor Bartocci of the University of Perugia.
-------
Krátce přeloženo: Einstein to bádání šlohnul Italovi Olinto De Pretto. Nebyla to jeho vlastní studie, pouze ji použil pro svoji teorii relativity. Ve spodní části čánku najdeš tohle:

Edmund Robertson, professor of mathematics at St Andrew's University, said: "An awful lot of mathematics was done by people who have never been credited - Arabs in the middle ages, for example. Einstein may have got the idea from someone else, but ideas come from all sorts of places.
------
Obrovské množství matematických formulí (vzorců/výpočtů) bylo předáno lidstvu za středověku lidmi, kteří za to nikdy nebyli uznáni a ohodnoceni. Jsou to právě Arabové, kteří tímto přispěli do dalšího vývoje naších civilizací.

Co tě Pergillskej vede k tomu nekontrolovatelnému strachu z muslimů? Náboženský extrémismus existuje i v jiných náboženstvích, např. v judaismu, dokonce i v křesťanství. To ale neznamená, že kvůli tomu budeš systematicky vyvražďovat celé národy. Tohle tady na Zvědavci hochu neprosazuj. Zajdi si na Eurabia.cz, tam se setkáš s názorovým souhlasem a uznáním. Jak lse pozorovat (a to nepopřeš), tak největší hrozba pro lidstvo v současné době je sionismus a to stoupenců jakéhokoliv náboženství. Především však judaismu. Těch je tam nejvíc, přestože sionismus je pouze politické hnutí a nemá (tvrdí se to) s náboženstvím nic společného. Dej si to v hlavě do pořádku.

192753

06.06.2009 08:47

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: Počty obětí Irácké války...

Mirda 24.?.?.?

>...Kde jste viděl příkaz k povinnému odvodu v USA? Můžete nám dát link?
------------
Bohužel, nemohu vyhovět. Pamatuji si, kde jsem o tom četl, ale už si nevzpomínám na název článku a hledání v archivu tak dva až tři roky zpátky je na několik dní a to už je zase mimo můj rámec časových možností. Budete mi muset věřit.

>Která část ekonomické nebo finanční krize byla uměle vyvolaná? Víte, že USA v té krizi ztratili tolik, že by za to mohli naverbovat klidně další desetitisíce placených žoldnéřů?
-------------
Kde jste byl celou tu dobu? [velký smích] Nejedná se o ztrátu, ale o převody majetku do rukou vyvolených (bankéřů, majitelů nadnárodních korporací, majitelů ropného a automobilového průmyslu, atd.) s cílem vyvolat hyperinflaci. Všechno ovládané přes Wall Street - obchodní burzu, která je zase ve vlastnictví vyvolených Voldemortů. Obama jim k tomu jenom přihrává na předem vypočítané a perfektní smeče. Rány si už potom musí vylízat pracující třída - daňoví poplatníci. Amerika je zadlužena na několik generací a dluh už absolutně nelze splatit. K čemu to povede? Už jste zaslechl něco o NWO a zavedení jedné světové vlády? Historie se opakuje. Stejná situace nastala v Rusku roku 1917, ale teď na to mají dokonalejší prostředky a lepší technologie.

>...Souhlasím, že válka o Afghánistán nejde vyhrát-jenže tady nejde o válku o Afghánistán, ale o válku proti Tálibánu, to je velký rozdíl.
------------
Už mi to nedělejte. [chechtot] Kde jste byl celou tu dobu? Jenom tedy krátce. Talibán byl dosazen do vlády přičiněním USA a CIA. Nebylo to z důvodů šíření demokracie, ale mít v regionu v blízkosti Ruska vojenské základny, postavit napříč Afganistánem ropovod a zajistit stálou produkci opia (máku). 98 procent světových zásob opia pochází z Afganistánu. V průběhu rusko-afgánské války CIA vycvičila skupinu domácího odboje a zásobovala je zbraněmi. Jako vůdce odboje byl vybrán Osama Bin Ladin. Po ukončení války (1989) se mělo pokračovat ve výstavbě ropovodu. Talibánci dostali od USA 42 miliard dolarů na výstavbu, ale to se jim zdálo málo a dožadovali se větší častky. K dododě nedošlo a Talibánci se odtrhli od amerických plánů zavádění západního stylu "demokracie" v zemi a přeorientovali se zpět na Islám. V roce 2001 se jim podařilo úplně zastavit pěstování máku a výrobu opia. Proto se ve stejném roce setkali s americkým způsobem šíření demokracie poslaným shora pomocí bojových letounů F15 a F16.

>A k třetímu odstavci-Izrael na Irán nikdy neútočil-vždy jen reagoval na dosavadní (verbální) útoky Íránu.
-------------
Ale proč potom Izrael reagoval na iránské verbální útoky vybombardováním instalací iránského jaderného průmyslu?

P.S. Jaká byla dlouhodobá dovolená na pustém ostrově? Kde jste byl celou tu dobu? [velký smích]

192751

06.06.2009 07:27

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>To je nad slunce jasné pane Mirdo, že ten mladý David je jen pouhý pokrytec.
----------
Pokrytec to rozhodně bude i když to, co dělá na "záchranu" naší planety, myslí naprosto upřímně. Samozřejmě, jedná se mu především o vlastní přežití. Zcela určitě, kdyby do něho dostatečně hučeli Henry Kissinger a David Rockefeller o nezbytné nutnosti snížení lidské populace, jinak nikdo nepřežije, tak se zapojí i David. Musela byste vidět to Davidovo nadšení, s jakým to všechno dělá. A dělá to velice dobře. Je na té správné cestě, to znamená, že si uvědomuje, kde se musí provést životně důležitá změna. Např. se soustředí na výhradně organické pěstování potravinářských produktů, na přírodní léčiva, alternativní zdroje energie atd. Pro zajímavost - na druhou stranu ale vůbec nepoukazuje na ropný průmysl, jako jeden z hlavních světových problémů a to proto, že je ropný průmysl z velké části v rodinném vlastnictví.

Ještě několik drbů. V těch videoodkazech je Davidův táta Evelyn a také jeho nevlastní matka Lynn Forester. Ona bude mít teď pětačtyřicet a Evelyn devětašedesát. Davidovi je letos třicet. Seznámil je na schůzce Bilderbergů Henry Kissinger a Lynn je jeho třetí manželka. Měli svatbu v synagoze a Lynn převekslovala z křesťanství na judaismus. Myslím, že následující info bylo v tomto článku. Oba rozjeli potravinářský průmysl v Indii. Vlastní ovocnářské a zeleninové továrny na pěstování a zpracování těchto produktů. Jen tak pro zajímavost. Tady v Kanadě jsem nedávno koupil okurky s nálepkou "Polskie ogorki" a je to "Made in India", takže u Rothschildů ve fabrice a pod falešným názvem. Polské okurky jsou zde velmi populární a snadno se prodávají. Tak proto.

>...Je s podivem, že slovenská státní televize pustila do éteru něco, co by česká televize nikdy neudělala...
-------
Všimnul jsem si toho již dříve a je to velice příjemné zjištění. Alespoň naši bratři/sousedé si zachovávají zdravé jádro. Ještě si paní Jarmilo všimněte, že jim to běží na ruském serveru. Jistota je jistota. V Rusku to už nemají Voldemorti pod tou jejich debilní kontrolou, jak to bylo za Jelcyna a jako je to teď u nás v ČR a možná i na Slovensku.

192749

05.06.2009 16:11

Doublespeak o Severní Koreji

RE: Nostradamus se asi netrefil .

Mirda 24.?.?.?

>... Ten kdo ví na stoprocent, ten věří...
-----
Nikoliv. Tomu se říká selský rozum a životní zkušenosti. Což ty očividně postrádáš a proto plácáš nesmysly a tápeš. Ale tobě už to zůstane celý život. Byl jsi takhle vychován. [velký smích]

192722

05.06.2009 16:03

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: A co takhle něco věcného?

Mirda 24.?.?.?

>Naštěstí, tady mezi Zvědavci všichni rozumíme.
------
Jedině s tou ADL má obrovskou pravdu. Jinak bych to psychoanalyzoval na: "Islamofobii v pokročilém a nevyléčitelném stavu". A takové pacienty snad už jedině utratit. Ti se už nikdy nevyléčí. [chechtot] [velký smích]

192720

05.06.2009 15:34

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>...Noo, ja teda nerad Vam tady vchazim do diskuse, protoze ta otazka "co rikas" nejde tak nejak na me, ze ano ..
-------------
Steve jsi kdykoliv vítán. [smích] Tolik srandy, než ses ty v diskuzích objevil, tolik tady ještě nebylo.

>Presto vsak bych ho tou dlazebni kostkou prastil radeji hned, at se radeji nic neklube. Jistota je jistota a co muzu udelat dneska neodkladam na zitra.
-------------
Já vím, parazit je vždycky parazit. K tomu byl vychován a vypěstován. Po celé generace parazitují na planetě. Organizují války, dosazují si ochotné prezidenty a ty nepohodlné mafiánským způsobem nechají zavraždit. Politické dění na planetě je pro ně jenom šachová hra na světové šachovnici pro zachování a neustálé zvětšování vlastního majetku a posilování moci.

Na druhou stranu, zázraky se dějí a možná se David zase tolik "nepotatil"? Záleží na tom, kdyby to, co dělá, myslel upřímně a od srdce. Spíše si myslím, že naletěl na Gorovy oteplovací bubáky a že mu z toho začalo strašit v hlavě a má strach o vlastní přežití. Sám to tvrdí s poukazem na Al Gorovy bubáky a volá po spolupráci lidstva na záchranu najednou i naší planety. "Společně to dokážeme", jak tvrdí.

Když má takovou moc na planetě, proč nezastaví ty nekonečné války????? Stačí malá rodinná debata, svolat strejce, bráchy, bratrance a tátu k jednoumu kulatému stolu a přikázat: "Už by to snad stačilo, vy pitomci. Copak nevidíte, co jste způsobili, vy psychopati jedni? Jeden vedle druhého(!!!) Peněz jste si nahrabali, že už to ani naše pátá, ještě nenarozená generace není ani schopna utratit"...(následuje několik silných ran pěstí do kulatého stolu na zdůraznění vážnosti)... "stejně se vám ten NWO nepodaří, takže končíme pánové". Rozdat úkoly a navrátit planetu zase do "normálu". Rozpustit Bilderbergy, poslat Davida Rockefellera do důchodu někam na pustý ostrov, ať už si konečně odpočine atd., atd. Vrátit sdělovací prostředky lidem do vlastních rukou a k vlastní potřebě, tak jak by to mělo ve skutečnosti být. Omluvit se celému světu, se slibem, že se to už víckrát opakovat nebude".

Řešení je spoustu. A pokud to mladý David nevidí, tak je jenom ubohý pokrytec a naši spolupráci si nezaslouží. My ty parazity nepotřebujeme, ONI potřebují nás.
[mrknutí jedním okem]

192717

05.06.2009 08:14

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

ptejme se spíše, jak se Hitler dostal k moci
------------
Moje řeč. Tohle by nám i odpovědělo na dotaz, jakou značku auta Hitler používal? [chechtot]

> černá perla nakonec: po té, co byly v září 2008 odtajněny dokumenty sovětské rozvědky, bylo z nich zjištěno....
----
Zajímavé info. Některé dokumenty KGB se dostaly ven už v roce 1991. Ještě před oficiálním odtajněním. Zde se nabízí otázka, proč se vlastně historické dokumenty zatajují? Z čeho mají všichni strach? Lumpové to jsou a váleční zločinci. Na všech stranách fronty a především ti, kteří ty války naplánovali a posléze na nich vydělali obrovské prachy. Čím více zničených měst a zničené vojenské techniky, tím to více cinká v měšci. I to drastické snížení lidské populace se počítá do válečných úspěchů. [pláč]

192696

05.06.2009 07:57

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

Ten, kdo si uzákonil svoji verzi historických průpovídek je jejich největším popíračem. [oči v sloup] [zmaten] [oči v sloup] [zmaten] [oči v sloup]

192694

05.06.2009 07:54

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>Díky za další informace pane Mirdo, tak už je mi všechno jasné.
---------
Jenom škoda, že je to všechno v angličtině. Česky by to bylo mnohem zajímavější [chechtot] To je jenom kamarádské šťouchnutí a budíž by to bylo i malou motivací ke studiu jazyků? [mrknutí jedním okem]

192693

05.06.2009 07:47

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>...věnují na záchranu planety, která se evidentně otepluje tak, že každou zimu dosahuje stále nižších a nižších teplot.
-----------
On je s tím David přímo posedlý. Už toho hodně procestoval (kdo mu to asi platí?, možná letní brigády?) a stále je vestřehu, kdy se tady všichni uškvaříme. Jde mu o kejhák. Alespoň si to myslí a tak vystoupil z anonymity a škemrá lidskou společnost o pomoc. Uvidíme, co se z něho vyklube? Zatím počkáme s tou dlažební kostkou. Co říkáš? Ani já to oteplování nijak nepozoruji. Byl to blaf a znám podrobnosti, jak to vzniklo. To rozpouštění ledovců na geo-pólech není směrodatné. To je pravidelně se opakující úkaz a Davidovi se z toho roztřepala kolena. [velký smích]

192690

05.06.2009 07:31

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>...Jedna z Rothschildových dcer v mládí oslepla (je to na YouTube a nemohu to najít). Je vdaná za jednoho z mimo-okružního klanu. Mají spolu tři děti.
----
Oprava. Mají spolu doposud dva syny. Tady je odkaz:
Jennifer Rothschild, rozpráví o těžkostech života se svou slepotou
.

192688

05.06.2009 07:27

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

- Doplnění -

Následující videa zobrazující několik členů klanu Rothschildů jsou vesměs pěti až desetiminutová a v angličtině.


Rothschilds and the billionaire gang of four
. Ve videu je roztržka mezi Rothschildem a Rockefellerem, kdo je tady na planetě šéfem? Dozvíte se pravdu o koncentračních táborech, oba se dohadují, kdo vykecal pravdu o 9/11. Pozor(!!!) Jen pro otrlé a odvážné duše. Ve videu uvidíte nahotu, utnuté hlavy a hodně krve.

Rockefeller vs. Rothschild
(pětimunutové video v angl. s
čínskými titulky).
Kdo je tady na planetě skutečným šéfem.

Rockefellerovo impérium
.

Evelyn de Rothschild o finanční krizi


Lynn Forester de Rothschild on CNN


Environmental Scam


Global Warming


Climate Expedition


Adventure Ecology

192686

04.06.2009 09:22

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>Dobrý odkaz. Takže on je vlastně ten David Rotschild dobráček pečující o životní prostředí...
--------------------------------
Já si myslím, že ho vystrašil Al Gore s jeho globálním oteplováním. Davidův bratranec Drew Schiff je zetěm Al Gora a tak slovo dalo slovo a aby se zapojil celý svět do řešení této nastávající "katastrofy", Al Gore dostal za jeho filmového strašáka "Inconvenient Truth" Nobelovku a pokud si pamatuji, tak aby se to ještě více rozkřiklo, tak to dali i OSN. Jinak David de Rothschild měl osobní webovou stránku a ta rovněž zmizela. Bylo tam i fórum pro veřejné názory. Jsme tady pod článkem o Rothschildech, tak to sem dám.

Nejmladší potomek rodiny Rothschildů, tehdy 28-letý David de Rothschild zorganizoval průzkumnou výpravu (Top of the World Arctic Expedition) a v roce 2006 prošel křížem Antarktiku, později Grónské ledovce a poté se vydal na severní pól. Své poznatky z cestování uvedl na stránkách National Geographic, kde sděluje: "člověk nemusí být vědec, specialista na ledovce a nebo na ledovcová jádra, aby si uvědomil, že tam, kde mají být ledovce, jsou nyní otevřená moře a toto zaručeně oznamuje "katastrofu".

V jiné části David R. pokračuje: "Naše planeta je nemocná...děláme opravdu všechno, co je v naších silách? Pokud náš zachranný boj o planetu prohrajeme, tak jsme prohráli všichni a jednou provždy. Věřím, že řešení najdeme...máme na to technologie. Co nám však chybí, je společný zájem. Historie nám však ukázala, že společným zájmem lze překonat jakékoliv překážky a dokázat vynikajících výsledků.

David de Rothschild je zakladatelem nezávislého hnutí - Ztvárnění budoucnosti, zaměřené na studia životního prostředí, ekologie a reformy společnosti. Na své webové stránce "Adventure Ecology" (ekologické dobrodružství), se zaměřuje především na motivaci školáků a říká: "Chci toto téma vytvořit pro děti natolik zajímavé a poutavé, že se nikdo nebude nudit, nikoho to neuspí a děti to příjmou, jako dobrodružství k záchraně planety. Nepodceňujme bezmezné dětské nadšení, jejich energii a optimismus v hledání nápravných řešení. Toto je nutné podchytit, dokud děti neztratí zájem".

Já bych to nazval: "Z nouze cnost". David spoléhá na společné úsilí k záchraně naší planety [smích], jenže ta blížící se katastrofa není globální oteplování, ale případná globální nukleární válka.
Pokud najdu videa z Davidovy přednášky, dodám semhle.

192621

04.06.2009 08:21

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

Stránka s fotografií Davida de Rothschilda v odkazu na National Geographic už zmizela, ale našel jsem to ve svém archivu TADY. Pokračování příště. [smích]

192619

04.06.2009 08:10

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>...Ovšem já jako stará drbna bych ráda přesněji věděla, kdo si koho vzal, s kým se kdo oženil, či která se za koho vdala.
------------
Je toho moc na podrobnější výklad. Jedna z Rothschildových dcer v mládí oslepla (je to na YouTube a nemohu to najít). Je vdaná za jednoho z mimo-okružního klanu. Mají spolu tři děti. Rodina Jacoba Schiffa je s Rothschildy propletena již od samotného začátku z Německa (1770), kde obě rodiny společně pobývaly v jednom domě. Rodina Wrburgů jak-by-smet. Pravnuk Jacoba Schiffa, Drew Schiff si vzal za ženu dceru Al Gore - Karenna. Mají spolu dvě děti a žijí momentálně v New York City. On je lékařem a Karenna je právničkou. Více drbů TADY. A tady je ten nejmladší, dnes již třicetiletý David de Rothschild při svém putování na severní a jižní pól.

192617

04.06.2009 07:24

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE:

Mirda 24.?.?.?

>a nekoho dePergillovat ...
-------
To jsou ti "Boží" bojovníci. Co se nehodí do krámu důsledně vyvraždit. [chechtot] [chechtot] Pergill to má v té jeho palici pořádně pomotaný. Na takové poslat ADL. Vždyť z Pergillského ta nenávist přímo čiší. [velký smích]

192614

04.06.2009 06:55

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

Drobná oprava...

Mirda 24.?.?.?

Citace z článku:
Na jedné straně se ADL ztotožňuje s neokonzervativci v otázkách Izraele, na druhé straně se rovněž spolčuje s levicovými organizacemi jako Southern Poverty Center vútocích na Lou Dobbsovou ze CNN stejně jako Patricka Buchanana za jejich názory na imigraci. ADL označuje jejich názory za rasistické...
---------
Lou Dobbsovou ze CNN - Lou Dobbs není baba, ale chlap. Sleduji CNN a to jedině pořad Lou Dobbse. Lou sám osobně v pořadu upozorňuje, že: "Tohle je pouze můj názor a nemá nic společného s vedením této stanice". Skutečný vlastenec. Poukazuje v každém svém pořadu na sviňárny kongresu a vlády. Poukazuje na lumpárny a kritizuje neokonce a SPLC (Southern Poverty Law Center) za násilné prosazování ilegálů z Mexika. SPLC je pobočka organizace Mossad, stejně tak ADL. Mluvčí SPLC sionisti Mark Potok a Richard Cohen nevraživě napadají v diskuzích na CNN Lou Dobbse. Proto ty zákony proti "nenávisti". Nenávist jim oběma přímo čiší z očí.

Ale plán je plán a služebníčci ďábla si poctivě plní svoje úkoly a na mnoha frontách. Desetiminutové video v angličtině: NWO - Fema planning Bio Warfare Neutron Bombs.

192610

04.06.2009 05:21

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

... ale jak rikam tyhle neoverene lzi mi vadi, zvlaste od lidi, kteri se zabyvaji odkryvanim zidovskeho supremacistickeho pokrytectvi a sami se stavaji siriteli jimy vytvorenych lzi! Pro me osobne vice nez smutne.
--------------------------------
Přiznávám svojí nepozornost v ověřování věrohodnosti svých zdrojů. Sám tady osobně nabádám k opatrnosti při šíření informací a připomínám, že kniha se neposuzuje podle její obálky, ale především kdo je autor a jaké má důvody k tomu, co napsal. Nepovažoval jsem informace o Hitlerově původu za velice důležité, proto jsem se tím podrobně nikdy nezabýval a jak lze pozorovat, opisuji bez hlubšího uvažování. Hitlerův původ však rozhodně nemá a neměl vliv na chod dějiných událostí, přestože on sám se ho snažil zakrýt. Myslím si ovšem, že ho tahle skutečnost nijak nemohla zdiskreditovat, spíše naopak. Proč taky? Nicméně díky za upozornění a příště si dám pozor. Děkuji rovněž Méďovi. Jinak bych neměl tuhle příležitost rozšířit si svoje vlastní obzory.

192606

03.06.2009 18:54

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: Do kouta zahnali nás všechny

Mirda 24.?.?.?

>...chování a jednání každého z nás jsou základními kameny dění ve světě.
---------
Pěkně napsaný příspěvek. Ano, začít každý z nás u sebe a udržet si trochu optimismu v tom šíleném světě plném násilí a zločinu.
Nikomu asi nebude v tyto dny moc do zpěvu při sledování současného politického dění, ale i v Americe to berou s jistou dávkou humoru.

192582

03.06.2009 17:50

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

RE: Počty obětí Irácké války...

Mirda 24.?.?.?

>Pokud ta cisla 8 000 mrtvych a 50 000 zranenych s trvalymi nasledky jsou pravdiva....
------------
K dnešnímu dni ta čísla budou podstatně vyšší. V rámci snižování nákladů spojených s válkou se snižují náklady na zabezpečení zmrzačených veteránů (i jídlo ve špitálu si musí sami platit), ale samotné nákldy na válčení se zvyšují. Propaganda zapracovala a vojáci šli s nadšeným odhodláním bránit svobody Američanů daleko od domova, kde je nikdo neohrožoval. Ani ty svobody, ani jejich prosperitu, jak zdůvodňoval útok 9/11 válečný zločinec G.W.Bush. Až teprve smrt kamaráda některým z nich otevře oči. Bojovat a umírat daleko od domova pro zájmy jiné země. Další smutnou motivací pro "práci" v armádě je uměle vytvořená ekonomická krize. Miliony Američanů bez práce, miliony dobrovolných bojovníků za "svobodu" vlasti. Pokud by se Američané zdráhali, příkaz k povinému odvodu je již připraven, stejně tak, jako byly odvody pro válku ve Vietnamu. Muži i ženy ve věku 18 až 26 let. To je ta první várka a kdyby se nedosáhlo požadovaných počtů, věková hranice se zvyšuje.

>...V Afganistanu je to naprosta iluze.
--------
Ta válka zkrátka nejde vyhrát, ať jsou jakékoliv důvody. Ať už je to heroin a nebo ropovod napříč Afganistánem? Copak se válečníci nepoučili z minulosti? Už i kanadský ministerský předseda S.Harper vznesl dotaz: "Je vůbec nějaká naděje, že tu válku lze vyhrát"? A já tvrdím - jistěže není. Je v tom totiž podstatný rozdíl - bojovat za prachy a zájmy někoho jiného a nebo bojovat za vlast. Na technickém vybavení nezáleží.

>...Jaderny program Iranu je...
-------
A já to doplním. Kdyby Irán měl atomové zbraně, tak si na Irán Izraelci přestanou vyskakovat. Nikdy nevíš, kdy protivník zmáčkne ten červený knoflík? Jediný "problém" Iránu je v jejich obrovských zásobách ropy (větší zásoby než má Irák) a také v jejich nezávislosti na finančním systému západního "demokratického" světa. Irán je neoconcům trnem v oku již od počátků devadesátých let minulého století. Možná si ze čtenářů někdo vzpomene, kdy krátce po útoku 9/11 proběhla informační propaganda (vymývání mozků), že Mohammed Atta byl viděn v Praze ve společnosti člena iránské tajné výzvědné služby? Irán měl být prvním terčem útoku, jenomže by to bylo příliš velké sousto a na obrovské rozloze. Proto se nakonec přistoupilo k plánu "B" - obestoupit Irán z obou stran a vytvořit si v Iráku a v Afganistánu vojenské základny, na čemž se v současné době neúspěšně pracuje.

P.S. René, díky za odkazy.

192578

03.06.2009 12:40

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

>Je vidět, že o tom celkově víte naprostý prd.
-----------------
[chechtot] [chechtot] [chechtot] Další takový notoricky nechápavý. [velký smích]
Těch se nám tady poslední dobou začíná v diskuzích pohybovat povícero. [velký smích]

192558

03.06.2009 12:35

Zahnal Bibi Obamu do kouta?

Počty obětí Irácké války...

Mirda 24.?.?.?

Nikdo z válečníků neuvádí skutečné počty obětí. Je to propaganda válečných "úspěchů" a nikdo s politiků, kteří vehnali svůj národ do války nechce vypadat jako břídil a válečný zločinec. Sověti oficiálně uvedli 10 až 15 tisíc zabitých vojáků ve válce v Afganistánu (1979-1989) a přitom neoficiálně se uvádí okolo sto tisíc padlých. Naprosto stejná situace je v současné válce v Iráku. Oficiální statistika uvádí (cituji z článku):
V té válce přišlo o život 4500 Američanů a 35 tisíc bylo zraněno. Na irácké straně byly zřejmě stovky tisíc mrtvých.
----------
Do oficiální statistiky obětí války se zahrnují pouze vojáci zabití přímo na bojišti. Kdo podlehne zranění při převozu do nemocnice, v nemocnici a nebo při dopravní i jiné nehodě v místě nasazení se už do statistiky nezapočítává. Asi tak před půl rokem jsem se o tomhle dočetl z neveřejných zdrojů, kde bylo uvedeno, že počet zabitých vojáků US Army je kolem osmi tisíc a doživotních mrzáků přes padesát tisíc. Počty zabitých žoldáků soukromé armády Black Water a soukromých firem zúčastněných na rekonstrukci Iráku (např.Halliburton) se rovněž nedostanou do mediálních zpráv. O tom se taktně a zarytě mlčí.

192557

03.06.2009 11:52

Rothschildovská chobotnica

RE: Dynastie Rothschildů a Rockefellerů

Mirda 24.?.?.?

>Mě by zajímalo, zda Rothschildové spolupracují s Rockefellery, nebo zda spolu naopak soutěží.
-----------------
Obě rodiny jsou pokrevní příbuzní a spolupráce je jistě vzájemná. Rothschild finančně pomohl založit Rockefellerovu firmu Standard Oil Corporation, což je nyní Exxon Mobil:

Vložený obrázek

Rovněž ho později zapojil do bankovnictví. David Rockefeller je majitelem banky Chase Manhattan, která zase patří do filiálek FED-u. Rockefeller poskytl "zdarma" pozemek na vybudování sídla OSN, což již od samého založení bylo myšleno jako jedna světová vláda. Proslýchá se, že Rothschild má pod kontrolou agenturu Mossad a Rockefeller zase disponuje se CIA, ale samozřejmě si navzájem vypomáhají. Jejich partnerství bych přirovnal jako levé a pravé přední kolo jedné káry, která má na dveřích nápis NWO.

192555

03.06.2009 11:31

Rothschildovská chobotnica

RE: Děsná blbost.

Mirda 24.?.?.?

>Bylo by zajímavé provést genetickou zkoušku, vědecky to dnes každopádně jde zjistit. (Vzal by se genetický materiál Hitlerových příbuzných.)
------------
Dnes už by to žádný problém nebyl, ale jak získat genetický materiál od někoho, kdo má osobní zájem na tom, aby se tato skutečnost nikdy nedostala ven? Proto máme tolik verzí Aloisova původu. Kdyby se prokázalo, že byl Hitler Rothschildův potomek a oni si ho tam sami nastrčili, tak bychom tady měli okamžitě další miliony přeživších s nataženou rukou. Začali by se objevovat jako houby po dešti a tohle by se Rothschildovi asi moc nelíbilo?

192553

03.06.2009 07:49

Spojené státy používají v Afghánistánu bílý fosfor

RE: Podívejme se pravdě do očí

Mirda 24.?.?.?

>...spojenci dobře věděli, že Německu byla válka vnucena. Tak, jak se dnes snaží vnutit válku na Iran...
-------------
První světová válka se tehdy nenazývala "První světová", ale "Velká válka", která se již nikdy nesmí opakovat. Tohle si všechny strany navzájem připomínaly a navzájem se o tomhle ujišťovaly. Tolik škody, tolik padlých vojáků, tolik zabitých civilistů. Tahle "Velká válka" se již nikdy nesmí opakovat(!!!) Přitom na tzv. Versaillské mírové konferenci v roce 1919, jenom několik měsíců po ukončení války, se již vytvářely podmínky pro tu druhou světovou. Samozřejmě zase se stejným nepřítelem - Německem. Hlavním předsedou na konferenci byl Edmond Rothschild, dále Bernard Baruch, Woodrow Wilson, Edward Colonel House, takže na válku bylo již tehdy zaděláno. Jaká to potom byla mírová konference, když se již plánovala ta další válka?

Války vydělávají obrovské peníze a tak nám zločinci plánují světové události a píší naše dějiny. Media a Hollywood vytvářejí hrdiny a oslavují bojovníky za svobodu vlasti. Miliony padlých vojáků a přitom nikdo neví, proč se bojovalo a proč se neustále bojuje? Spojenci - jako doposud v každé válce - bojují za "svobodu" vlasti daleko od domova. Tisíce kilometrů od domova, kde je nikdo nenapadnul a nikdo neohrozil...ale bojují za svobodu vlasti. Jak patetické(!!!) v globálním světě je globální neviditelný nepřítel - světový terorismus. Prozatím. Příště bude teroristou kdokoliv, kdo začne klást nepohodlné otázky. Ten se stane nepřítel lidu a nepřítel státu, což se nám už postupně začíná odvíjet před očima. Kdo se nepoučil z vlastní historie je odkázán si ji zopakovat.

P.S. Kozorohu, máš zajímavé a poučné příspěvky. Rád tě čtu. [mrknutí jedním okem]

192545

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 3

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
387 762,50 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?