Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 901 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Jarmila.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.10.2008 20:40

Modrý armagedon

RE: Dnesni

Jarmila 83.?.?.?

To ví jenom Bůh.

173606

21.10.2008 21:27

Kdo stojí za pádem burzy?

RE: hmm...

Jarmila 83.?.?.?

To znáte jak Roubíček potkal Rockefellera? Se ho ptal jak přišel k těm svým miliardám. A Rockefeller povídá: Já jsem začínal úplně od píky. Měl jsem v kapse 5 centů a za ty jsem si koupil jedno jablko. Jsem ho naleštil a prodal ho za 10 centů. Za těch 10 centů jsem koupil dvě jablka, jsem je naleštil a prodal za 20 centů. Za ty jsem pak opět nakoupil jablka, jsem je naleštil...no a pak jsem zdědil ty miliardy po dědovi.

173608

23.10.2008 07:30

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

Vidím to trochu jinak než editor

Jarmila 83.?.?.?

Lidé se již nemusí přehnaně množit NIKDE. Planeta je již přetížena, takže lidé na Západě se chovají naprosto správně a prozíravě, když se přestali množit. Národy, které se přehnaně množí se nemnoží z toho důvodu, že nemají důchodové zabezpečení na staří. Ale množí se z toho důvodu, že tam ženy nesmí o své reprodukci samy svobodně rozhodovat. Je statisticky ověřeným faktem, že když se ženám dá v tomto ohledu svoboda rozhodování a spolu s tím i vzdělání, tak ze dne na den omezí radikálně svou porodnost.

To že „elity“ se chystají do Evropy zavléci 50 milionů černochů coby takových lepších otroků, je samozřejmě prasárna toho nejhoršího ražení. A důvody toho všeho jsou dobře vyjmenované. Ale nutit evropskou populaci k větší porodnosti je naprosto zbytečné. Nových lidí kvůli zajištění důchodů netřeba. Je to totiž všechno lživá a nafouknutá bublina, když nám mainstream tvrdí, že mladí lidé neuživí ty staré. Rozhlédněte se kolem sebe jaká je situace ve skutečnosti. Již pouze padesátiletí lidé nemohou sehnat jakoukoliv práci, jsou nepotřební. Na severní Moravě jsou celé regiony, kde většina lidí je nezaměstnaných a pobírá celé roky sociální dávky, protože nemohou sehnat práci. Ale třeba i v takové Praze jsou takové poměry, že třicetiletý vysokoškolák nemůže sehnat práci, protože zkrátka práce není. Takže na co rodit proboha další chudáky, když práce ve skutečnosti není k mání? A i to protahování důchodů je pěkná sviňárna. Již v padesáti člověk nemůže sehnat práci, ale důchod dostane až v 65 letech? To je divný pokrok lidstva, když místo aby se vývoj ubíral směrem ke zkracování pracovní doby a zkracování odchodu do důchodu (máme přece čím dál důmyslnější stroje a roboty, kteří odbourávají lidské pracovní síly), tak se ubírá přesně opačným směrem? Je to proto, aby lidé jen celý život dřeli a třásli se o práci a tím pádem neměli čas přemýšlet nad tím, co s nimi „světová elita“ provádí.

173690

23.10.2008 18:13

Existuje tajný plán přivést do EU 50 milionů afrických dělníků

RE: Vidím to trochu jinak než editor

Jarmila 83.?.?.?

S tím Klausem si nedělejte vůbec žádné iluze. Jeho kritické postoje vůči EU ho vůbec nic nestojí, je to z jeho strany jen takové prázdné mlácení slámy, jen takové žvanění. Mezi hajzlem Klausem a hajzlem Havlem nebo mafiánem Ďuričkem, či jeho přítelem Paroubkem není až takový rozdíl. Přečtěte si článek pod tímto článkem, nazvaný- Jak to celé funguje. To je krásný článek, ten to krásně popisuje, protože přesně takhle svět funguje.

Podívejte se na kariéristickou svazačku Bobošíkovou, jak krásně mluví v EU. Jeden by fakt zaplakal dojetím nad tou její krásnou řečí. Až na to, že o ní kdekdo ví, jaká je to ve skutečnosti bezcharakterní svině, která jde výhradně po prachách a moci.

173754

Já to s tím Kosovem vidím poněkud jinak než Vy. Tam nešlo vůbec o nějaké vítězné tažení vagin či děloh. Tam šlo ve skutečnosti o to, že si tam americká oligarchie potřebovala postavit olbřímí vojenskou základnu. Vzhledem k tomu, že je Srbsko hrdý slovanský národ a nenašel by se v jejich řadách žádný hajzl, který by americké oligarchii Kosovo zaprodal, tak nasadili svou starou osvědčenou taktiku, kterou už vládci použili v historii mnohokrát. Zaplatili si hrdlořezy v čele s Thacym a začali masakrovat Srby v Kosovu ve velkém. No a výsledek známe: ukradli Srbům jejich Kosovo.

Zde Vám věnuji píseň Hej Slováci, kterou zpívala moje máma, takže mě teď nedávno na YouTube dojala.Tato píseň je tam v mnoha slovanských modifikacích včetně srbské. Dokonce je to snad i něčí hymna, ale nevím přesně koho. Zpívali to při fotbale.
http://www.youtube.com/watch?v=lBjyjk-lqKo

173755

Ano, je to ostuda, že jsem tu píseň znala zdětství jen ze zpěvu své matky, aniž bych tušila, co je to za píseň. Ale když už jsem u toho zpěvu, tak Vám zde věnuji ještě jednu chytlavou písničku. Je to ústřední píseň ze známého srbského filmu Ko to tamo peva. Ten film pojednává o době z roku 1941, tedy z doby války. Je zajímavý tím, že pasažéři v autobusu symbolicky představují rozdílné národnosti Jugoslávie. Svým zjevem i svým charakterem se od sebe liší a divák na první pohled pozná, kdo je Chorvat, kdo Srb, kdo Kosovský Albánec, atd.
//www.youtube.com/watch?v=0uCTJ7hkX-k&NR=1

173791

24.10.2008 17:41

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Jarmila 83.?.?.?

Ale no tak pane Lhotáku, nechte už toho, jste už fakt trapnej. Jsem žena, ale do smrti bych radši žila sama, ale jako SVOBODNÁ lidská bytost, než žít v područí jakéhokoliv kreténa, který si myslí, že když má bimbáska mezi nohama, tak automaticky má právo někoho utiskovat. [oči v sloup]

173847

25.10.2008 07:31

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Jarmila 83.?.?.?

Pouze taková společenství, v nichž ženy a děti budou vedeny a podřízeny společnému zájmu, budou schopna žít si po svém.

Nějaké neviditelné imaginární feministky mě nezajímají, já jen kritizuji ten text toho chlapa, který otravuje na všech fórech a pořád dokola omílá ten svůj nesmysl. Tisíckrát mu bylo vysvětleno, že přirozená autorita je o něčem jiném, než totalitní násilí.

Velký Sigmund Freud mluvil o závisti a vidíte, nakonec se ukázalo, že se mýlil. Pokud tu lež nerozšířil úmyslně, že. Dnes se jen divíme tomu, proč by měla matička závidět šroubečkovi, když se vzájemně doplňují. Šroubeček bez matičky není k užitku, stejně tak jako matička bez šroubečka. Jenom nechápu, proč někteří šroubečci mají pořád tendenci se nad matičky vytahovat a dělat na ně ramena z pozice síly.

Ale obzvláště dneska se to vědci-manipulátory mas jen hemží. Proto si člověk musí na ty rozšiřované lži dávat pozor na každém kroku a snažit se každou propagandu tvářící se za vědu radši vždy kriticky zhodnotit svým vlastním selským rozumem a všechny ty lži odmrštit. Jako třeba propaganda evolucionistů, která lidem již 19 let sugeruje, že člověk je jen naprogramované zvíře, řízené geny.

173878

25.10.2008 20:17

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Jarmila 83.?.?.?

No to je právě ta tragédie pane Vojto, že lži se učí jako vědecká pravda. Mě absolutně nezajímá co publikoval pan Dawkins již v roce 1976. Já vím ale naprosto přesně, kdy se začaly evoluční lži rozšiřovat u nás. Četla jsem si po pseuderevoluci Mladý svět, když v tom jsem narazila na článek sexuologa Weisse. Jeho názory o promiskuitních rozsévačích a ženách, které hledají živitele mě tak pobouřily, že jsem napsala do Mladého světa dopis, který mi zveřejnili. Od té doby uplynulo 19 let a přesto, že si mnozí muži myslí, že reklamě mohou podléhat jen děti a ženy, tak jsou to právě oni, kteří TOTÁLNĚ a rádi podlehli Weissově propagandě. Mě už je tohle všechno jedno, já mám svého muže, který se mnou žije rád. Ale mé dcery se setkávají na každém kroku s týpky, kteří papouškují, že muži jsou promiskuitní genoví rozsévači a ženy hledají živitele, a že je to genová záležitost a nedá se s tím nic dělat. Koneckonců tenhle názor můžeme číst i kdekoliv v internetových diskusích.

Tuhle jsem zahazovala papír do ekologické popelnice, když jsem tam uviděla drahý časopis určený pro muže- Maxim, nebo jak se jmenoval (už jsem ho zase znechuceně zahodila). Tam byl dopis měsíce, že nějaká bioložka jim tam psala, že ta teorie o promiskuitních mužích a spíš monogamních ženách je již dvacet let překonaná, že hlásají bludy, protože je dokázáno, že obě pohlaví se chovala v minulosti stejně. A co ji na to ti vykukové odpověděli? Šklebili se jí panové v podstatě do ksichtu. Odpověděli ji v tom smyslu, že je jedno že má pravdu, protože důležité je, že oni vlastní mainstream.

173904

26.10.2008 16:19

Globalisté využívají finančních těžkostí světa k prosazení jednotné světové měny

RE: Chci celý svět a ještě pět procent navrch k tomu.

Jarmila 83.?.?.?

Lží tvářících se vědeckou pravdu zde již bylo nepočítaně a než ty lži byly vyvráceny, trvalo to kolikrát třeba i sto let. Dawkinse si číst již nebudu, a to z jednoduchého důvodu: ty jeho lži jsou již dávno překonané. Dnes již je naprosto a definitivně dokázáno, že obě pohlaví se v dávné minulosti chovala v sexualitě stejně: muži i ženy byli stejně promiskuitní. To co muži v tlupě nasouložili s ženami, to ženy v tlupě nasouložily s muži. Nic nebylo mezi tím. Co se týče lži, která tvrdí, že ženy mají v genech zákódováno, že si hledají živitele svých mláďat, tak to je přímo óbrlež. Pokud něco ženy mají v genech, tak je to schopnost uživit svá mláďata samy. Jak známo tuto schopnost mají všechny samice světa a lidské samice nebyly žádnou výjimkou. Nebo jste snad viděl někde samce lidoopů, jak shánějí potravu a jak ji skládají k nohám samic a jejich mláďat? Čili lež rozšířená o tom, že muži jsou promiskuitní rozsévači byla záměrně rozšířená lež, aby podpořila rozklad rodiny a světový sexbyznys. A největší svinstvo je tvrzení, že si ženy najdou hloupého živitele-ňoumu, ale pak si hledají lepší geny u milenců- nadsamců. Kdyby tohle byla pravda, tak by 80 procent dětí v rodinách bylo dětí těch milenců. Ale že je to přesně naopak, že ty ženy mají děti z 90 procent s muži které si vzaly, svědčí o tom, že chtěly mít děti právě jen a jen se svými manžely.

A vůbec, co tady furt remcáte o nějakých sobeckých genech, když chování člověka je z 80 procent určeno kulturní evolucí, nikoliv tou biologickou? Dnešní psychiku člověka se lze představit jako počítač. Narodí se do světa s určitým vrozeným softwarem. Jsou to ale jen základní mechanismy, něco jako windows vista. Jenže pak ten počítač do sebe začne nasávat v průběhu života různé další programy, které však již vrozené nejsou, ale jsou to kulturní vzorce. Počítač se stále učí a natáhne do sebe spoustu návodů na život a nic z z toho není biologického původu, ale vše je uměle stvořeno specifickou lidskou kulturou. Rozumíte mi? Vrozené instinkty=20% Naučené kulturní memy=80%.

Takže vykládat něco o genech za situace, kdy je člověk z většiny stvořen kulturní evolucí je BLBOST na entou.

173948

26.10.2008 16:47

Iráčtí ministři navzdory americkému varování požadují změny ve smlouvě

RE: Omezená suverenita

Jarmila 83.?.?.?

[velký smích]

173950

27.10.2008 17:06

Spojené státy shodily v roce 1991 u Basry atomovou bombu, tvrdí veterán

RE: To su konflikty politikov

Jarmila 83.?.?.?

Já bych to opět uzavřela původní tezí, že za všechno mohou politici a nikdo jiný. Ryba smrdí vždycky od hlavy. Jedině na nich záleží, jaké jsou zákony. A když ty zákony jsou takové, že dovolí, že prodavačka smí mluvit na Slovensku na zákazníky maďarsky, tak je v tom případě něco špatně a mohou za tu situaci politici!! Je to stejně absurdní, jako by v Praze existovaly obchody, kde by si prodavači usmysleli, že budou mluvit na zákazníky pouze anglicky. Blbost co?

174037

29.10.2008 08:15

Sama po volbách

RE: No toto !

Jarmila 83.?.?.?

Tak jsem si přečetla ten Vás odkaz pane google a došla jsem k takovému závěru: Původní judaismus se přeměnil na nejsilnější sílu všech sil= na vládu peněz. Utvořila se úzká skupina světových óbrboháčů v čele s klanem Rothschildů, kteří zvolili mezi sebou spolupráci a skupinovou strategii. Tato velmi úzká skupina óbrboháčů začala brát své aktivity na celém světě jako takový adrenalinový sport. Nejprve se pánové dohodli na tom, že musí zbavit dědičné moci veškerou šlechtu. Pustili se tedy do díla: Francouzská revoluce= vymýcení šlechty a nastolení vlády peněz. Zavraždění Ferdinanda= vymýcení habsburské šlechty a nastolení vlády peněz. Občanská válka v Rusku a Ruská revoluce= vymýcení šlechty.

Pak dostali další nápad, jak nahromadit obrovský majetek a zároveň si udržet svou obrovskou moc. Rozpoutali první světovou válku, kde v tom chaosu se kdeco schovalo, a zároveň na ní vydělávali nepředstavitelný obrovský balík peněz. Dosadili svou pečlivě vybranou figurku- Hitlera do čela, a na druhou stranu dosadili jinou pečivě vybranou figurku- Stalina. Tyto dvě figurky šířily teror a smrt- ale pánové dodávali oběma stranám zbraně a vydělávali na tom šílené prachy. To jim v hrabání ještě nestačilo a tak rozpoutali i druhou světovou válku, protože ještě nebylo dosáhnuto konkrétních cílů, které si usmysleli.

Vynalezli komunismus- perfektně pyramidově řízenou totalitu a rozdělili svět na dvě rozdílné soustavy. Zálibně 60 let sledovali svůj experiment, ale pak došli k závěru, že komunismus jim tolik nevynáší, že je nerentabilní= otroci nechtěli pracovat, jak si představovali. A tak komunismus zrušili a vrátili se zpět k vládě peněz. V současné době se snaží o celosvětovou totalitu s pomocí peněz ve VŠECH zemích. Nikdy nespustili ze zřetele ani muslimské země. V mnoha z nich si dosadili své poslušné loutky, které ve svých zemích udržují dokonalou totalitu s pomocí náboženství. Ovšem třeba takový neposlušný Saddám se jim vymknul z rukou, a tak ho bez milosti oddělali. V jeho zemi udržují válku, která jim opět vynáší nepředstavitelné peníze. A ještě si tam mohou beztrestně zkoušet jakékoliv experimenty- třeba sázení geneticky modifikovaného obilí.

Jinak k článku: Tak naivní názor jsem již dlouho nečetla. Autorka by si měla přečíst článek nazvaný Jak to chodí.

174201

29.10.2008 08:34

Sama po volbách

RE: No toto !

Jarmila 83.?.?.?

Pardon, ten článek se jmenuje- Jak to celé funguje.

174203

30.10.2008 07:56

Přichází nadvláda Romů?

RE: Na Zvedavci jsou semtam videa na excsesy americkych policajtu.

Jarmila 83.?.?.?

> Nekomu to mozna
>vyhovuje, protoze to smeruje k obrovskemu socialnimu vybuchu v
>budoucnu.


Tam v tom jednom videu jedna paní říká: Ryba smrdí vždy od hlavy, za všechno tohle svinstvo mohou ti nahoře.
A to je taky můj názor. Za jakýkoliv neřešený a narůstající problém je VŽDY zodpovědna hlava (poslanci-zákonodárci), nikdy ne tělo (bezbranná většinová společnost, která nemá vůbec žádné pravomoce, páky a nástroje, vedoucí k nápravě).

Je tedy otázka, komu tenhle narůstající problém slouží. Můj názor je, že si ti nahoře skutečně Romy doslova pěstují jako rozbušku k případným budoucím nepokojům, které by pak využili k nastolení totality nebo rovnou fašismu. Historie nás učí, že tyhle finty mocní používají už pěkně dlouho. Na Slovensku si zase pěstují pro změnu maďarskou menšinu. A místo aby tam normálně slovenští poslanci uzákonili, že na celém Slovensku jsou lidé povinni mluvit na veřejných místech slovenštinou, jen doma, že si mohou mluvit hatmatilkou jak se jim zlíbí, tak místo toho tolerují dvojjzyčné oblasti a tím si záměrně pěstují budoucí konflikty.

Neexistují neřešitelné problémy, takřka všechny problémy se dají inteligentně řešit, kdyby ti nahoře je řešit chtěli.Velká porodnost Romů je dána tím, že jim to poslanci umožňují a velmi štědře je za to odměňují. Kdyby však existoval zákon, že VŠECHNY rodiny, nejen romské dostanou přídavky jen na tři děti a dál už ani floka, tak by si to Romky rozmyslely a ze dne na den by své nadměrné množení ukončily. Soustředily by se pak víc na své tři děti a lépe by je vychovaly. Zejména tehdy, když by za pravidelnou školní docházku ty děti braly školní stipendium. Také pořádek na sídlišti by se dal udržovat tím způsobem, že v každém domě by visela cedule, že ten kdo ten den kolem toho domu uklidí, dostane ve tři hodiny odpoledne od pojízdného kontrolora 200 Kč na ruku. Za ty prachy by se tento systém úklidu radním města vyplatilo.Atakdále, atakdále.

174290

30.10.2008 08:02

Přichází nadvláda Romů?

RE: .

Jarmila 83.?.?.?

Mýlíte, se pane cype, to není žádný odpadní produkt evoluce, ale podle „vědeckých tvrzení“ našich i světových evolucionistů jsou Romové úspěšná lidská skupina, s kvalitními geny. To proto, jelikož své geny velmi úspěšně množí. Takže podle evolucionistů jsou vlastně ze všech nejchytřejší, protože jsou evolučně nejúspěšnější. Zeptejte se pana Weisse, nebo Uzla, ti Vám to potvrdí. Popřípadě pana Zrzavého. [chechtot]

174291

30.10.2008 18:06

Přichází nadvláda Romů?

RE: Na Zvedavci jsou semtam videa na excsesy americkych policajtu.

Jarmila 83.?.?.?

No víte, mě na celé věci zaráží to, jak naši posranci, když na ně tlačí jacíkoliv lobbisté, tak jak jim hned promptně ve všem okamžitě vyhoví a „ušijí“ jim v brzké době zákony na míru. Například v případě zlodějů-exekutorů ihned odsouhlasili pro ně tak výhodné zákony, že se dnes exekutoři pakují majetkem svých spolubližních ve velkém. A zde je neřešený velký problém, který trvá již 19 let od revoluce, ale oni si klíďo píďo hrají na mrtvého brouka a nijak to zákony neřeší. Nechávají to dojít až do krajnosti.Čekají snad na to, až se lidé začnou mezi sebou vraždit ? Jo možná je to jejich strategie- pak si lidé přestanou všímat toho, jak oni sami jsou zkorumpované zlodějské svině až na půdu. (ty gripeny jim nezapomenu).

Jinak ohledně podpory Romům je můj názor ten, že každý zachráněný Rom je lepší, než když propadne třeba kriminálu. Počítejte se mnou: každý den v kriminále stojí daňové poplatníky nejméně 1000 Kč. Za měsíc je to 30 tisíc, za rok je to 360 tisíc na osobu. Když se ale podaří, že se některé romské dítě ze svého osudu, ze začarovaného kruhu, vymaní a podaří se mu vyjít alespoň základní školu ( s pomocí sociálního stipendia), tak je to do budoucna úspěch, který se vyplatí. Prostě pozitivní diskriminace je v tomto případě zcela na místě.

Zároveň by však mělo platit to, co již zde napsal hestroy, že zákony by měly platit pro každého- a tudíž i pro Romy. Pokud by nemohli splácet své pohledávky a různé pokuty, tak i v jejich případě je vymáhat stejně tvrdě jako u ostatních občanů. Pokud by nic neměli- tak ano, tak by si svůj dluh museli odpracovat v pracovním táboře.

174343

31.10.2008 07:21

Přichází nadvláda Romů?

RE: Klidně a bez emocí

Jarmila 83.?.?.?

Vyjádřil jste i mé pocity naprosto přesně. Já mám rovněž dojem z toho, že je tam strašně věcí nakašírovaných a řízených policejními provokatéry. Máme s mužem moc dobré zkušenosti i z dob komunismu, kdy jsme na různých demonstracích už dokázali poznat tajného nebo policejního provokatéra na první pohled. Skutečnost je taková, že jakákoliv, i ta sebemenší vzniklá stranička má ve svých řadách placené hlídače. Takže Ministerstvo vnitra má velmi dobrý přehled o všech členech té které straničky, či sdružení, tak ať nám laskavě nevěší bulíky na nos a nepředkládají nám k uvěření pohádky o tom, že se proti nim formují nějaké neznámé síly, které by oni neuměli zpacifikovat, či neměli o nich žádný přehled.

Na tom jednom videu je vše rozestřené, aby nebylo vidět ničí tváře. Proč? Normální člověk by takto netočil. Tohle video prostě natočil policejní provokatér. A takových divných momentů je i na jiných videích spousta. Teď ale nemám čas se o všem rozepisovat, ani odpovídat na ostatní příspěvky, tak snad později.

Prostě chci zdůraznit to, že se zde hraje velmi nečistá hra ze strany vládnoucích papalášů a Ministerstva vnitra. MAJÍ O VŠECH PROBLÉMOVÝCH LIDECH AŽ MOC DOKONALÝ PŘEHLED, A NE ŽE NE.

174394

01.11.2008 09:34

Přichází nadvláda Romů?

RE: čtenář

Jarmila 83.?.?.?

pane Rene mám na Vás prosbu. Vy jste napsal pod jedním článkem tohle:
V Iraku selhali tri faze imperialni kontroly. Takze se ma dosahnout iracke kontroly ropy pres potravinove otroctvi? Na vymysleni neceho takoveho je treba skutecne zlocinecka mysl bez moralky nebo cynismus s ledove chladnou racionalitou bez spetky emoci nebo pocit vyjmecnosti a nadrazenosti nad lidskymi rasami. Nebo mix vseho, co jsem uvedl.
http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&a...

Chtěla jsem se znovu podívat na tohle zajímavé video, kde agent CIA vyprávěl, jakým způsobem vládne CIA ve světě, že kdykoliv si zamanou, tak kteréhokoliv prezidenta světa oddělají. A byly tam vyjmenovány konkrétní příklady,které prezidenty již oddělali. Jenže najednou je tohle video nefunkční- jak je to možné? Kde dělám chybu? Nebo že by bylo staženo z internetu?[naštvaný]

174494

02.11.2008 07:28

Přichází nadvláda Romů?

RE: čtenář

83.?.?.?

Jo díky, už mi to funguje.[smích]

174543

02.11.2008 07:30

Přichází nadvláda Romů?

RE: čtenář

Jarmila 83.?.?.?

Díky, už mi to funguje.[smích]

174544

02.11.2008 07:45

Přichází nadvláda Romů?

RE: Na Zvedavci jsou semtam videa na excsesy americkych policajtu.

Jarmila 83.?.?.?

Ano, jsem toho názoru, že se každý problém dá inteligentně vyřešit. Tak se pokusme spolu vyřešit třeba tento konkrétní drobný problém:

Pražští revizoři skřípou zubama, protože na Romy jsou krátcí. Už je ani nekontrolují, protože to nemá ani cenu. Když chytnou Roma bez lístku, tak on pokrčí rameny, že nemá prachy. Když mu příjdou upomínky, tak je zahodí. A když časem proběhne soud, který určí, že exekutoři mají zabavit majetek, tak tam naklušou- ale kde nic není, ani smrt nebere.

Tak jak třeba tohle vyřešit? Veřejně prospěšné práce? Tam ale oni chodit nebudou. Rovnou vězení? To je ale hodně drahé a platíme ho my všichni, daňoví poplatníci. Takže nezbývá než ta práce za trest.[smích]Jenže práce není ani pro normální lidi, natož pro vězně. Zrovna teď automobilky propouštějí 10 tisíc zaměstnanců. Takže co s tím?

174545

02.11.2008 07:54

Přichází nadvláda Romů?

RE: Klidně a bez emocí

Jarmila 83.?.?.?

Ano, to video asi bylo natočeno přímo policistou. Zde Vám dávám k přečtení zajímavý článek o práci policejních agentů-provokatérů, z něhož je jasně vidět, že mají ti nahoře ten dav dole moc dobře zmapován:
http://www.sedazona.cz/iv-odbor-aneb-nelegaluv-st...
A zde malá ukázka z toho článku:
Každá policejní složka zde samozřejmě měla specifické úkoly. Použití policejních agentů-provokatérů na hromadných akcích typu demonstrace je známo již od dob starého dobrého Rakouska-Uherska a není divu, že se tento podivný institut používá dodnes. Leckdo by asi byl překvapen, kolik z účastníků demonstrací jsou ve skutečnosti buď policisté v civilu (kteří vás potom budou zatýkat), či přímo regulérní provokatéři, mající dohodnutým způsobem ovlivnit chování davu - ať již změnit směr jeho pochodu, zpomalit ho, pokud je třeba - a často také rozpoutáním fyzického násilí před televizními kamerami dát zasahujícím jednotkám policie zcela pádný a před veřejností obhajitelný důvod k zásahu. Je nabíledni, že agent se pohybuje ve vysoce rizikovém prostředí, kde může být snadno rozpoznán a v extrémním případě dokonce davem lynčován. Vzpomeň si na dobu před Listopadem 1989, kdy tehdejší režim měl "svoje lidi" na každé demonstraci a právě ti potom, zejména v letech 88-89, způsobili násilné konce demonstrací. Zatímco tehdy byli nepřáteli obyčejní lidé, co nesouhlasili s režimem, dnes je nepřítel mnohem méně "choulostivý" - anarchistické a pravicové bojůvky, které jsou ironicky pod plnou kontrolou BIS i protiextrémistického oddělení PČR - infiltrace policejních agentů do těchto skupin je skutečně masivní. Není tedy obtížné, vzbudit (již z podstaty věci) ze strany veřejnosti vůči těmto skupinám silnou nelibost, následovanou sympatiemi obyvatelstva ke tvrdým policejním zásahům.

174546

02.11.2008 16:48

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

No, podle mne jste měl být panem editorem již dávno smazán, protože napadáte autora místo jeho textu, tak si tedy dovolím zanadávat taky: to Vy jste hlupák a kretén k tomu.

Já jsem si ten diskusní příspěvek pana Mirdy ihned zkopírovala, protože přesně tohle je ta pravá historie, která se ve školách bohužel neučí. Tam nás učili leda tak pohádky a vyslovené lži.

174573

02.11.2008 16:57

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Jistá skupina lidí se již několik tisíc let domnívá, že jsou bohem vyvolení. Můžete mi prozradit pane takyjeden, v čem ta jejich vyvolenost KONKRÉTNĚ spočívá? Já jsem se to dodnes odnikud nedozvěděla. Pořád jenom abstraktní rčení, že jsou bohem k něčemu vyvolení. Ale k čemu? Aby pořád trpěli a byli pronásledování? Prozraďte mi to už konečně! [zmaten]

174574

02.11.2008 19:33

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

No, jsme na tom naprosto stejně, protože já jsem zase nepochopila ten Váš příspěvek- co vlastně panu Mirdovi vyčítáte.

174587

03.11.2008 07:19

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

neone, leone, škorpione, prozraďte mi, co je na tom pravdy, že Hitler byl levobočkem Rothschilda? Diktátor bez obrovského majetku nemůže existovat. Bez majetku nemůže existovat žádný diktátor. Malíř pokojů by byl okamžitě smeten už v samém zárodku- byl by zesměšněn už někde v té hospodě, kde vykřikoval poprvé své rozumy. Ale místo toho se tato velesměšná figurka, kterou všichni němečtí intelektuálové opovrhovali, vyšvihla až na nejvyšší místo. Velmi zvláštní. Takže kteří že to óbrboháči za ním stáli a podporovali ho? Slyšel jste někdy jméno Prescot Bush?

174643

03.11.2008 16:01

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Mýlíte se, to není nazírání dnešní optikou. Hitler byl i historiky nazván géniem průměrnosti, protože skutečně nebyl nijak zvlášť přehnaně inteligentní. Je pravda ,že tento vyučený malíř pokojů uměl trochu i malovat obrázky, ale i ty jeho kýčovité realistické obrázky o něm podávají obrázek průměrnosti jeho duševna.Víte kolik lidí poukazují na různé neřády a nazývají věci pravým jménem- a přesto nemají šanci se nikdy vyšvihnout díky své fantastické kritice poměrů do čela národa? Takových statečných lidí jsou jen u nás statisíce, ale jsou vždy spíš persekuovaní, než aby o nich prodejný mainstream informoval a oni dosáhli míst Topolánků, Paroubků, Bémů a jim podobných.

Moc s majetkem se snoubí až tak moc, že moc bez majetku nemůže v žádném případě existovat. Každý diktátor má za sebou VŽDY velmi vlivné finanční magnáty, kteří sledují jisté cíle. Bez financí by byl VŽDY jen velká nula, která může tak akorát v hospodě nadávat na poměry. Ty obrovské finance totiž diktátor potřebuje na vydržování represivních složek. Bez velmi dobře placených biřiců a lokajů se žádný diktátor neobejde. Je to velmi drahá sranda, neboť si musí vydržovat poslušné politiky, poslušnou armádu, policii, tajné služby a rozsáhlý poslušný byrokratický aparát. To všechno potřebuje, aby udržel většinovou chátru na řetěze.

No, Hitlerovou sekretářku neznám, ale zrovna nedávno jsem v jednom časopise četla o tom, jak si vydržoval záhadného mága Hanussena nebo jak se ten člověk jmenoval. Byl pochopitelně- jak jinak- židovského původu. Tento hvězdopravec mu vždycky radil, co má jako dělat, co mu jako hvězdy radí- což rovněž svědčí o Hitlerově pronikavé inteligenci. [oči v sloup]

174689

03.11.2008 19:51

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Proč jste zmínil toho českého Australana? Co jste mu udělali Vy zmrdi mafiánský? To Vy jste to největší zlo na planetě.

174726

03.11.2008 19:59

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

No a to jsem se ještě v tom časopisu dočetla o tom, že ten jeho výtečný astrolog, když zjistil, že mu teče do bot, tak náhle zmizel. Zmizel tím způsobem, že byla nalezena mrtvola, která měla obličej rozmlácený tak, že by ho vlastní matka nepoznala. No a tahle mrtvola byla prohlášená za toho astrologa.

174728

04.11.2008 06:58

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Trhni si!

174806

04.11.2008 07:15

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Ach jo, jaká škoda, že neumím anglicky. To by bylo počteníčko.

174808

04.11.2008 14:47

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Odleť papíre!!

Nějakou podnětnou myšlénku k článku byste neměl? Nebo tady budete pořád jen tak planě plkat? [oči v sloup]

174899

04.11.2008 15:01

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

No jo bavič. Jenomže tady jde o to, aby diskuse nebyla zaplavena zbytečným spamem jako někde na Novinkách, ale moudrými diskusními příspěvky jaké zde postují všichni ti, které zde bavič Stodola vyjmenoval.[smích]

174909

Strčit lidem do ruky volební lístek a namluvit jim, že o něčem rozhodují, je jeden z největších a nejdokonalejších podvodů v historii.

Celý slavný Magistrát je v rukou pravých a nefalšovaných domluvených mafiánů. Nejlépe to bylo vidět v případě starosty Jančíka. Tento pán prohrál volby na celé čáře, neboť z předního volitelného místa se propadl až úplně dolů, až na předposlední místo. A to přesto, že osobně pro občany Prahy 5 vařil předvolební guláše. Občané ho zkrátka tvrdě odmítli. Načež mafián Bém prostě volební výsledek občanů zrušil a tohoto svého kumpána za starostu jednoduše najmenoval.

Ať pravice či levice, oni jsou všichni dohromady propojeni kámoši, bez ohledu na nějakou pravicovost či levicovost. Spojují je totiž dohromady jejich koryta a mafiánské zájmy. Proto je Bém dobrým kámošem Kočky, stejně jako Paroubek. A Topolánek prý vozí v kočárku malého Ďuričku, neboť Talmanová před ním s Ďuričkem prý žila.
Troufám si předpovědět budoucí děje: Připadá mi, že Topolánek se již v zákulisí s Bémem domluvil na tom, že mu předá předsednictví strany. A Bém se domluvil s Rudolfem Blažkem, že mu předá žezlo primátora. Oni totiž se tam celých 19 let točí pořád dokola ty samé figurky, hrají si spolu na škatule, škatule, hejbejte se.

174989

05.11.2008 07:53

RAND lobuje Pentagon: začněte válku, abyste zachránili americkou ekonomiku

RE: Neodvratitelné

Jarmila 83.?.?.?

Vy nemáte z minulosti také jen zprostředkované informace? Vy jste v té době byl a s Hitlerem se osobně stýkal, že se domníváte, že Vaše informace o něm jsou lepší a pravdivější než ty moje? To že byl Hitler vadný, hloupý a průměrný tvrdí hodně pramenů, kdežto o jeho pronikavé inteligenci snad nenapsal nikdo.

Vzpomněla jsem si na vzpomínky herečky Lídy Baarové. Když popisovala setkání s Hitlerem, ještě při psaní těch vzpomínek se otřásala hnusem. Měl prý velmi nepříjemné, pichlavé, studené oči, a to přesto, že byl modrooký. Naštěstí o ni neprojevil zájem a byla již zadaná (s Goebbelsem), ale i tak ji běžel mráz po zádech, jen při pouhém pohovoru s ním. A to tenkrát lidi vůbec neměli tušení o tom, že Hitler již budoval potají koncentrační tábory.

174992

Pan Sedláček má v tom článku moc hezké přirovnání ohledně voleb. Píše, že je to jako když si vyberete levý nebo pravý břeh řeky- tok řeky to stejně nijak neovlivní. A to samé je i s volbou do parlamentu či senátu- tok pravolevých politiků si pak dělá naprosto co chce, bez ohledu na občany a je naprosto jedno koho občané volili, protože výsledky různých hlasování bývají předem domluvené již v zákulisí. Takže co se týče senátu, je naprosto jedno, jestli vyhrál taťka Škaloud, nebo Witzany, nebo Hakenová. Běh věcí to nijak neovlivní. Takže občany bych z toho nevinila, je to v prolhaném systému.

175323

08.11.2008 08:44

Exkluzivní rozhovor s E. Sedláčkem: Byl to čistě politický proces…

RE: Mafián Bém

Jarmila 83.?.?.?

Můžete mi laskavě pane Vanguarde vysvětlit, proč Jančík narval do bombastické předvolební kampaně zbytečně nějakých, dejme tomu odhadem, 10 milionů korun? Vždyť se nemusel toho vůbec zúčastnit a nechat se rovnou navolit zastupitelstvem, ne?

Jeho odpůrci vydali časopis, ve kterém podrobně popsali veškeré ty zákulisní tanečky, co se tam dějí. Kdyby si ho kumpán Bém do zastupitelstva nepřál, tak by nebyl zvolen. Bém, coby primátor je zde nejhlavnější osoba a ty kariéristické figurky v zastupitelstvu jen poslušně plní jeho příkazy. Tak mi zde nevěšte bulíky na nos o legálních postupech. Bém se skutečně zachoval jako pravý mafián, protože naprosto ignoroval vůli statisíců občanů, kteří si Jančíka za starostu nepřáli.

175324

08.11.2008 08:46

Exkluzivní rozhovor s E. Sedláčkem: Byl to čistě politický proces…

RE: Mafián Bém

Jarmila 83.?.?.?

Zkusím to ještě do třetice:
Pan Sedláček má v tom článku moc hezké přirovnání ohledně voleb. Píše, že je to jako když si vyberete levý nebo pravý břeh řeky- tok řeky to stejně nijak neovlivní. A to samé je i s volbou do parlamentu či senátu- tok pravolevých politiků si pak dělá naprosto co chce, bez ohledu na občany a je naprosto jedno koho občané volili, protože výsledky různých hlasování bývají předem domluvené již v zákulisí. Takže co se týče senátu, je naprosto jedno, jestli vyhrál taťka Škaloud, nebo Witzany, nebo Hakenová. Běh věcí to nijak neovlivní. Takže občany bych z toho nevinila, je to v prolhaném systému.

175325

09.11.2008 07:55

Tak tedy Obama

RE: Zacinam mit husi kuzi-jak to tedy vlastne je?

Jarmila 83.?.?.?

Ne, není to správně vymyšleno! S prominutím hrozně kecáte a cintáte si na pentli. Mechanismus vytváření peněz je naprosto zrůdný a pro celou planetu zhoubný. Je to virtuální hra, obrovské spekulativní přesuny virtuálních peněz a čachrování s nimi, za účelem ožebračení většiny lidí na planetě. Má z toho prospěch jen velmi úzká skupina lidí, která pak díky svému obrovskému majetku dělá libovolné peklo kdekoliv, v kterémkoliv státě, který si potřebuje zotročit (třeba kvůli ropě).

Vy mluvíte o volné soutěži, ale tu Vaši „volnou soutěž“ si lze představit jako hru Monopoly, kde hrají zúčastnění hráči tím způsobem, že pár domluvených hráčů si na papírky namaluje libovolné množství peněz a pak všechno skoupí. Všichni ostatní, ti většinoví hráči si namalovat papírky coby peníze nesmějí, žádné peníze tudíž nemají, jenom si smí půjčit od těch co si je namalovali a za jimi stanovených velmi tvrdých podmínek pak musí jednu jedinou nemovitost, kterou si koupili, aby měli kde vůbec bydlet, celý život splácet.

Nebo si tu nečistou hru, kterou rozpoutali mezinárodní bankéři lze představit jako hru v košíkovou, kde proti sobě stojí naprosto nerovní soupeři. Dvoumetroví obři si mezi sebou libovolně přehazují míč a stále bezkonkurenčně vítězí, neboť půlmetroví trpaslíci se za míčem bezúčelně honí, ale nikdy na něj nedosáhnou. A tomu Vy říkáte volná, spravedlivá soutěž.

Taky by mě zajímalo, proč jste obecně nemluvil o 70-letých důchodcích, ale zmínil jste konkrétně jen 70-leté důchodkyně. Důchodci své dluhy splácejí a důchodkyně nikoliv? Nebo jsou důchodci podstatně bohatší než důchodkyně, takže se jim půjčit může, kdežto důchodkyním nikoliv? No, v každém případě je to moc hezké přirovnání- žebráci a důchodkyně. Mám se na co těšit až budu stará.

175378

09.11.2008 08:10

Tak tedy Obama

RE: Zacinam mit husi kuzi-jak to tedy vlastne je?

Jarmila 83.?.?.?

A ještě jste ke všemu svým založením nelítostný fašista. [bliji]

Panu Pavlu Kohoutovi již dávno nevěřím ani nos mezi očima, protože je v MFD pečený, vařený. A kdo je v mainstreamu pečený, vařený, tak je to vždy jejich vybraný manipulátor davů.

Ano, rovná soutěž je vždy pokrok. Ale problém je v tom, že žádná rovná soutěž neeexistuje. Existují jen celosvětoví finanční magnáti, kteří svým jednáním bezohledně ničí celou planetu. Proti tomu je pár mrzáků, které Vy byste nechal kdykoliv bez pomoci umřít, jen naprosto minimální společenská ztráta.

175379

09.11.2008 14:13

Tak tedy Obama

RE: Zacinam mit husi kuzi-jak to tedy vlastne je?

Jarmila 83.?.?.?

Ještě bych ty Vaše body doplnila:
c)spolčení, organizovaní zločinci

Tenhle bod je vůbec nejdůležitější, protože s každým nepoctivým jednotlivcem stát snadno zamete. Kdežto když se spojí celosvětově mocná skupina nejbohatších a celá staletí propojených organizovaných zločinců, tak je proti tomu všech těch 6,5 miliard normálních lidí bezmocných.

Tahle organizovanost zločinců nemá s přírodním zákonem džungle vůbec, ale vůbec nic společného. Zákon džungle je o vrozeném chování, o genech, kdežto tohle zločinné spolčení je čistě „kulturní produkt“ specifické lidské civilizace. Představte si, že by existovala olympijská sportovní disciplína, kde by běžci v maratonu soutěžili dohromady s lidmi závodících ve sportovních autech. Úplně každý člověk na planetě by řekl, že je to nefér, že je to nesmysl, že je to absolutní hovadina takto nerovně spolu závodit. Ale když se to samé děje v byznysu, tak se tu vynoří pan 85, který toto obhajuje jako přirozenou věc v soutěžení.

Socialistický není totéž co sociální. K zákonům přírody je právě u lidí nejbližší to sociálno. Protože právě proto že lidé odjakživa žili spolu v tlupách, tak právě proto nejlépe čelili všem přírodním nástrahám a nebezpečím. Nejnovější vědecké poznatky také potvrdily, že chovat se altruisticky je lidem přímo vrozeno. Viz. výzkum malých mimin, který již zde byl také probírán.

175394

10.11.2008 08:00

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Ten první vtip se mi vůbec nelíbí,snad by se pan karikaturista nemusel takto sprostě navážet do žen a generalizovat. Moje generace celý život dávala přednost hezkým a chytrým klukům, jejich majetek nás absolutně nezajímal.

Ve svém textu se dopustil i několika chyb. Havla a Dinstiera si komunisti pěstovali pro budoucí časy, nebyli to žádní mučedníci.Také za časů komunistů neexistovaly žádné lehké slečny. Jen ať si pan kariturista lépe vzpomene,že mohl mít sexu s kteroukoliv slečnou jak si zamanul, stačilo ji jen chvíli ukecávat a každá s ním ráda vskočila do postele. Taková byla tehdy morálka.Tak ať nemluví nesmysly.

Jestli bude něco zveřejňovat na Zvědavci nebo ne, je mi celkem jedno. Na internetu je teď tolik zajímavých věcí, že stejně nestíhám všechno vidět a sledovat.

175429

10.11.2008 09:02

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

No, mě asi nejvíc zklamal podvědomě fakt, že by si pan Pazderka nechal za ty vtipy platit. Jestli je velký fanda do karikatur, tak by to měl pro Zvědavce dělat zadarmo- stejně jako všichni ti, co napíšou pro Zvědavce článek. Ty jeho karikatury nejsou o nic víc důležitější, než ty články, je to jen takové drobné zpestření, tak proč by si měl nechat platit? Myslím si, že pan Stwora nemá zbytečně na rozdávání. Se podívejte na ten graf- třetina měsíce je pryč a má vybráno za svou náročnou práci pouhých 14 procent.

Mýlíte se. Těch druhých bylo naprosté minimum. V podstatě neexistovaly. Nevím kolik máte roků, ale jestli jste moje generace, tak musíte vědět, že tehdejší mravy byly takové, že se kluci a holky běžně seznamovali na tanečku a pak, pokud se vzájemně sobě líbili, tak spolu bez okolků skočili do postele, na majetkové poměry se vůbec neohlíželi. Takzvané příživnice, to bylo jen pár slečen, které se bavily s cizinci. S těmi se pan Pazderka tutově nestýkal, to by se nedoplatil. Potom existovala spodina společnosti, takoví ti hospodští týpkové, co zaplatili nějaké té ubožačce guláš. To asi také nebyl Pazderkův případ. Krom toho, kdyby tehdejší muž si musel platit za sex, tak by byl všeobecně považován za toho největšího neschopného ubožáka. To pan Pazderka asi taky nebyl. Takže zbývá jediné: že lehkými slečnami nazval všechny tehdejší dívky, které se s ním vyspaly rády a zadarmo.

Taky mě podráždilo to, že zmínil toho největšího hajzla Havla i Dienstbiera.Mě osobně by to nikdy nenapadlo zmiňovat zrovna tyhle dva. Já bych se zmínila třeba o Třešňákovi nebo Krylovi a tak podobně.

175434

10.11.2008 14:03

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Myslíte si pane čtenáři, že mu někdo z toho UV KSČ to anonymní udání dal přímo přečíst, takže přesně věděl co tam bylo napsáno? Tenkrát nebyly sexuálně uvolněné jenom soudružky, ale všechny svobodné dívky bez rozdílu. Takže by musely být všechny do jedné nazývány lehkými slečnami. Jenže taková byla tehdejší morálka a nikdo takto slečny nenazýval a nikdo se nad jejich chováním nepozastavoval. Naopak platilo heslo, ať se mládí vydovádí, však až se mladí vdají a ožení, tak dostanou rozum.

Nemám ráda, když se jakýmkoliv způsobem překrucuje historie. Jakmile ucítím falešný tón, tak se ozvu. Stačí aby uplynulo pouhých 19 let a hned kdekdo tu dobu socialismu různě falešně interpretuje. Pro mě za mě, ať si pan Pazderka tady ty karikatury zveřejňuje, ale můj názor je, že by je měl dělat zdarma. Pan Tom zde občas zveřejní dokonalou politickou karikaturu (třeba nezapomenutelná Parkanová či Neff coby čuráčí hlava) a taky si za to nenárokuje žádnou odměnu.

175452

10.11.2008 17:15

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Smyslu pro humor mám dostatek a buďte tak moc laskav a nenazývajete mě feministkou. Na co už jsem opravdu, ale opravdu moc alergická je lživé tvrzení, které již 19 let musím pořád dokola poslouchat, že ženy jsou vypočítavé mrchy, které si hledají nikoliv životní lásku pro sebe, ale živitele pro své budoucí děti. A že muži jsou rozsévači, kteří mají dovoleno své ženě kdykoliv zahnout, protože to tak mají od přírody.

Co dělal Váš strýc mě vůbec nezajímá, to já Vám zase mohu dát stovky přesně opačných příkladů, kdy si ženy celé roky vydržovaly muže. Kupříkladu v socialismu měli policajti zažitou větu, kterou vždycky v rádiu hlásili: Dotyčný hledaný kriminálník se patrně zdržuje u nějaké osaměle žijící ženy. Dneska už takovou větu nehlásí, protože se doba rapidně změnila- co se týče vztahů mezi lidmi, tak zaručeně k horšímu.

Kupříkladu moje starší sestra si od dvaceti výš celý život muže vydržovala a to včetně i svých dvou manželů. Nebylo to proto, že by byla ošklivá nebo nějak jinak postižená, ale proto, že byla příliš dominantní. Jako číšnice si vždy vydělala pěkné peníze, takže ony se ty příživnické týpky na ni i sami lepili. Měli u ní blahobyt, ale museli za to poslouchat. [vyplazený jazyk]

175461

10.11.2008 17:21

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: Ale preboha pani Jarmila

Jarmila 83.?.?.?

My všichni jsme idealisti a přispíváme tady zadarmo. To samé by mohl i pan Pazderka. Když pan Vladimír nevybere 30 tisíc, tak to tady zavře. A to by byla velká škoda, nemyslíte? Když bude platit za vtipy panu Pazderkovi, tak mu těch peněz ještě víc ubude. Přitom pana Pazderku nějaká ta pětistovka za vtip stejně tak jako tak nevytrhne. A kdyby za to dostával třeba 5 tisíc, tak to k živobytí taky nestačí- ale Zvědavce by to zruinovalo a zas by hrozilo zavření.

175462

11.11.2008 06:51

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Nebudete mi to věřit pane djb, ale většina mužů strašně ráda generalizuje ohledně všeho, co se týká žen. Tak nějak ženy chápou jako takovou homogenní masu, která má stejné vlastnosti, typické pro všechny ženy. Prostě je podobně jako Romy házejí do jednoho pytle a přisuzují jim všem stejné vlastnosti. Nahlédněte do rubriky Zajímavé adresy. Hned na druhém místě je napsáno toto: Ženské hýčkat, rozmazlovat, milovat! Ale NIKDY nedávat do vedoucích funkcí!!!!! (Sstačí se u nás podívat na Parkanovou, Džamilu, atp.)

Takhle podobně jako ten dotyčný uvažuje bohužel většina mužů a to je něco, co mě uráží a co mi pije krev. On neuvažuje tak, že si řekne, že do vrcholných funkcí jsou dosazeny zásadně bezcharakterní figurky a je jedno, jestli jsou mužského nebo ženského pohlaví, on má vůči ženám extra předsudky.

To ukáže čas, jaké názory má pan Pazderka. Ale rozhodně by mě nepotěšilo, kdyby jeho vtipy se imrvére různým nevkusným způsobem navážely do ženských. Mě už tady stačí jeden Lhoták, nestojím o to, aby tu přibyl další misogyn. Ať si každý zamete nejprve před svým vlastním prahem.

175490

11.11.2008 06:54

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: Názor editora

Jarmila 83.?.?.?

No tak jo, když to všechno utáhnete, proč ne.[smích] Ale jistě tušíte, že jsem Vaše oddaná příznivkyně a vždy budu na Vaší straně. [mrknutí jedním okem]

175491

11.11.2008 07:08

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: Pani Jarmila Vy ste ostra zena

Jarmila 83.?.?.?

Vtip je v tom pane Gibi, že jsem ostrá jenom na internetu.[smích] V osobním životě jsem puťka domácí, která denně vaří teplé večeře.[smích]

Co se týká mužů, tak bohužel většina má v dnešní době vymytý mozek mainstreamem, aniž o tom sebeméně tuší. Nebudete tomu věřit, ale podle Gaussovy křivky naprostá VĚTŠINA žen netouží po bohatém pupkatém úspěšném plešounovi, ale touží po krásném, chytrém, hodném klukovi, který by je měl celý život doopravdy rád, vážil si jich a nezahýbal jim.

Gaussova křivka je velmi ošidná v tom, že to co se někdy jeví jako většinový jev, tak se může kdykoliv ze dne na den zvrhnout v jev menšinový a naopak. To máte jako s jablky. Stačí aby v lísce bylo jedno jediné zhnilé jablko a nakazí se celá líska a po čase je plná zhnilých jablek a musí se vyhodit. To samé existuje ve společnosti. Jelikož lidé nejsou zvířata řízená geny, jak nám to sugerují neustále manipulátoři davů v mainstreamu, ale jsou to bytosti, které se řídí převážně danou existující kulturou, řídí se podle zákonitostí teorie her (memy) a nikoliv nějakými geny, tak se může stát, že díky těmto zhnilým manipulátorům se společnost rozpadne, zatomizuje se a manželství přestane existovat. A to je taky cíl těchto manipulátorů- rozděl a panuj, atomizované společnosti se vládne nejlépe.

Možná Vám připadám jako hnidopich, ale někdo řekl: Dokonalost se skládá z maličkostí, ale dokonalost není maličkost.

175492

11.11.2008 07:53

„Papaláši“ se vracejí?

Naprosto skvělý článek!

Jarmila 83.?.?.?

To je škoda, že jste ten článek nedočetl do konce, protože ten článek je naprosto skvělý. Jenom bych se chtěla ohradit, že MFD nečtou jenom pitomci.[smích] Já ho čtu taky, ale ne proto, abych se něco dozvěděla, to už dávno nehrozí, ale abych byla pořád v obraze, kde a jakým způsobem placení manipulátoři davů (novináři) manipulují s lidmi. Čtu je jako jejich úhlavní nepřítel, kdy přesně vím, který novinář je ta největší placená manipulátorská svině.

Dneska už se taky jenom tomu směju, když začali hrozit „papaláši.“ Oni totiž se ti papaláši své moci nikdy nevzdali a nejvíc jich je nalezlých v ODS a ČSSD. Byly doby, kdy jsem byla pořád ještě pomýlená, a tak jsem před několika lety napsala do Neviditelného psa článek nazvaný: Třetí komunistický puč na obzoru? Už tenkrát totiž hrozilo, že ve volbách vyhraje ČSSD společně s komunisty. Ale žádný třetí komunistický puč se nekoná, protože jak říkám i Sametovka byl podvod, takže zde komunisti od roku 1948 vládnou nepřetržitě až dodnes.

Trochu bych se MFD zastala v tom, že uveřejnili i spoustu článků, kde rozkrývají, jak jsou naši největší politici zleva doprava všichni pevně propojeni s mafiánskou chobotnicí. Ale zdá se, že nebohému lidu, který nemůže vůbec žádným způsobem do ničeho zasahovat, je už to všechno jedno.

175497

11.11.2008 08:03

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Nezgeneralizovala, protože jsem napsala VĚTŠINA mužů, nikoliv všichni muži, popřípadě jen muži.

Udělejte si statistiku pane djb a spočtěte si všude, kdo koho víc generalizuje a různě zesměšňuje. Určitě Vám vyjde ten výsledek, že negativní mužské komentáře na adresu žen vysoko převažují nad těmi ženskými. Není to tím, že by muži byli dokonalejší a ženské nesnesitelné, ale tím, že muži SKUTEČNĚ mají vůči ženám daleko víc různých hloupých předsudků, než ženy vůči mužům.

175498

11.11.2008 16:16

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: Mila pani Jarmila ja Vas tusim budem mat rad

Jarmila 83.?.?.?

Ono to s tou puťkou není až zas tak horké.[smích] Ano, správně, ženy jsou jiná stránka člověka, já to taky tak beru. Tuhle jsem před několika dny měla sraz se svými přítelkyněmi. Přišla řeč na manžely. Si začaly stěžovat, jak jsou po třiceti letech manželství k nim muži neurvalí. Když jsem jim na to opáčila, že si za to mohou samy, tak se tomu začaly svorně chechtat. To se ti to mluví Jarmilo,když máš tak hodného muže. A já na to- já ho mám proto tak hodného, protože jsem si ho tak vychovala. Nemyslete si, že neměl taky tendence mě dusit. Měl!! Jenže chytrá ženská se nesmí dát. Na lidi totiž platí to samé co I.P. Pavlov prováděl se svými psy. To znamená, vypěstovat správné podmíněné reflexy. Pokud je na mě muž hodný, tak já jsem na něj trojnásobně hodná. Nečiní mi potíže ho všemi směry rozmazlovat, hýčkat, dělat mu pomyšlení. Ale běda, když začne jančit.

Jedna z přítelkyň vyprávěla, že stejk, který ugrilovala, byl momentálně tuhý. Její muž nevrle zaječel: Kdes to maso koupila? A ona: Kde asi, v trafice, ne? A pak pořád vrčel a nadával jak špaček, až nakonec ten stejk spláchl vztekle do záchodu. A já na to: A co ty na to?A ona na to: No nic, jsem si ho nevšímala. A já na to:Tak tohle by si ke mně mohl dovolit můj muž jen jednou. Přinejmenším bych dva dny vztekle prskala, pořád jenom nadávala a nevařila. Mu by došlo, že přestřelil, by se omluvil a víckrát by si to nedovolil. A to jsou ty vypěstované podmíněné reflexy. [chechtot]

175526

11.11.2008 16:23

„Papaláši“ se vracejí?

RE: Naprosto skvělý článek!

Jarmila 83.?.?.?

To mám štěstí, že pitomec je jen rodu mužského. Pitomkyně, to zní pěkně pitomě. To už radši ta člověkyně. [velký smích] [vyplazený jazyk]

175527

11.11.2008 16:29

„Papaláši“ se vracejí?

RE: A zlodeji

Jarmila 83.?.?.?

Byly doby, kdy jsem se domnívala, že Marek Benda je slušný člověk. Ale teď už vím, že je to hajzl mafiánský, který pracuje na zakázku těch zlodějů. Zloději poručili a Benda plní. A to ještě prosazuje zákon, který by omezil svobodu slova. Prosazuje, aby bylo trestné, když novináři zveřejní odposlechy, které dokážou, že jsou politici spojení s mafiány. No prostě křesťan jak noha.

175529

11.11.2008 16:40

„Papaláši“ se vracejí?

RE: Václav Klaus

Jarmila 83.?.?.?

Přečtěte si ten příspěvek nad Vámi. Václav Klaus má protichudné názory, aby jen plnil protokoly sionských mudrců o protichudných názorech.

175534

11.11.2008 16:46

„Papaláši“ se vracejí?

RE: Naprosto skvělý článek!

Jarmila 83.?.?.?

Co se směješ halamo neandertálskej? Chceš snad říct, že jsem pitomec? Jéžiš, co je to halama? Ani nevím. To jsem si právě asi vymyslela.

175535

11.11.2008 20:05

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Co zvracíte? Vás se ty potraty jistě netýkaly a do cízích lidí je Vám kulový. No a ta báseň svědčí o Vaší úrovni- na co všechno myslíte. [překvapení] Jsem z toho otřesena a domnívám se, že jste velký chlípník, řekla bych přímo zvrhlík. [oči v sloup]

175553

12.11.2008 07:31

„Papaláši“ se vracejí?

RE: Václav Klaus

Jarmila 83.?.?.?

Nebyl to osmihodinový film, ale dokonce devítihodinový. To jak se nám pořád dokola vnucují s tím jejich holocaustem je naprosto neslýchané. Jsem již na to fakt alergická, já už to slovo nemohu ani slyšet. Právě na tomto příkladu jasně dokazují, že mají celý mainstream ve svých rukou- televizi, tištěný tisk i rozhlas. Pořád všude jenom samý holocaust. A co těch 60 milionů zholocaustovaných Slovanů? Kdy se konečně začnu dovídat pravdu o tom, jak to všechno bylo a kdo se na tom obrovském a přestrašlivém masakru všechno podílel? Nebo to už nejsou nikde žádní svědci? Ani žádné dokumenty? Jak je tohle vůbec možné? 60 milionů mrtvých a ticho po pěšině? [naštvaný]

175598

13.11.2008 07:04

„Papaláši“ se vracejí?

RE: A zlodeji

Jarmila 83.?.?.?

Jo, tam se najdou věci, Ajo. Třeba i to, že ty svině poslanecký v tichosti zbavili české děti o jeden rok ochrany před úchyly všeho druhu. To je věc, s kterou šli vysloveně proti vůli občanů, protože většina občanů si tohle v průzkumech naprosto nepřála. Ale to je vždycky taková jejich stejná taktika. Když je proti něčemu velký odpor, tak to zatím odloží- ale pak to náhle bez varování vytáhnou a v tichosti to schválí. To samé se bude časem dít i u regitrovaného partnerství. Zatím pořád vidí, že je u veřejnosti proti adopci dětí teplými velký odpor, tak zatím zvolili taktiku nepřetržitého masírování mozků přes masmédia. Zejména MFD i Lidovky se v tomto ohledu velmi činí a takřka denně přesvědčují své čtenáře, jak by bylo skvělé, kdyby si dva teplouši mohli osvojit dítě. Takže počítám, že do několika let ti naši zástupci lidu schválí i tuto zvrhlost. [bliji]

175679

13.11.2008 07:26

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Tady jde o to vy chytráku, že se historie zkreslovat nemá. Pan karikaturista možná v dnešní době bohatě chodí za děvkama, ale v socialismu za nimi chodit nemohl, protože neexistovaly.Na to dám ruku do ohně, že za sex platit nemusel. Bavil se a spal s normální slečnami, které nazval bezdůvodně lehkými.Pokud on je nazývá lehkými, tak co byl on, když je střídal jak ponožky? On byl taky lehký. Ať používá na sexualitu mužů a žen laskavě stejný metr. Vím co byli tehdejší umělci zač, taky jsem znala jednoho takového.

175681

13.11.2008 07:51

Těžký život státního úředníka

RE: Pro autora.

Jarmila 83.?.?.?

Tady jde spíš o to, že práce prostě pro lidi NENÍ K MÁNÍ. Proto existuje umělá zaměstnanost, aby ty lidi neseděli doma na podpoře, ale aby alespoň formálně byli nějak něčím zaměstnaní.Tento článek je důkazem toho,jak nám mainstream lže, když tvrdí, že by se měla zvednout porodnost kvůli tomu, aby se rodilo víc budoucích pracovníků. Žádní noví pracovníci se rodit nemusí, protože PRÁCE NENÍ!!!Moje dcera si teď hledá práci a zaboha nemůže nic vhodného najít. A to vystudovala bakaláře. A to nám sem chtějí ještě dovézt otroky z Afriky, aby tu bylo veseleji.

175682

13.11.2008 11:01

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Asi takhle Datle: jestli jste si přečetl všechny příspěvky, tak jste si jistě taky přečetl, že to nepopírám, že tuzexové slečny existovaly. Ale je rozdíl, když by třeba někdo prohlásil, že v socialismu se vyskytovali bezdomovci stejně jako nyní. Kecal by a nemluvil by pravdu, protože poměr socialistických bezdomovců k nynějším bezdomovcům je tak asi 1:1000. A taktéž to bylo i s lehkými slečnami. Za socialismu to byl jev velmi skrytý, a velmi výjimečně se vyskytující, takže NORMÁLNÍ muži měli promiskuitní styky zásadně a vždy s normálními slečnami. A to tuplem platilo pro všelijaké ty umělce. Na ně se slečny přímo samy lepily a do postele jim samy lezly a vnucovaly se jim.

Takže plácáte Vy, nikoliv já.[smích]

175702

13.11.2008 16:24

Těžký život státního úředníka

RE: Pro autora.

Jarmila 83.?.?.?

Já si napak myslím, že lžete Vy Alžběto. A to tak, jako když Mladá fronta tiskne. Češi jsou velmi nadaní a umí všemi směry improvizovat, jsou to koumáci a umí i velmi dobře pracovat, když to má nějaký smysl a výsledek. Strašně kecáte, když tvrdíte, že jsou mladí Češi líní a hloupí. Oni by se strašně rádi realizovali, ale ta jejich realizace v práci by měla mít nějaký smysl. Ne že nastoupí do práce za pár směšných halířů, budou tam pracovat od nevidím do nevidím a ještě tím způsobem, že jasně budou vidět, že ta jejich práce je s prominutím k hovnu. Já bych ty Vietnamce až zas tolik nevychvalovala, taky berou práci všem českým obyčejným lidem. Tuhle jsem viděla na ulici muže, jak vzteky přímo šílel, když si Vietnamci otevřeli již třetí zeleninu ve stejné ulici. Strašně sprostě na jejich adresu nadával, takže si myslím, že i ta tolerance k Vietnamcům jednoho dne ze strany Čechů skončí. O Rusech a Ukáčkách ani nemluvím. Ti tu pracují jako bezprávní otroci.

Řemeslníci, to je o něčem jiném. Řemeslníky dusí stát a to tak že velmi. Poslanci velmi pečují o to, aby si drobní podnikatelé příliš nevydělali, to by si pak příliš třeba vyskakovali, že. A tak řemeslníci, nebo-li drobní živnostníci odvádějí takovou práci, za jakou mají zaplaceno.

Evropské fondy pumpují jiní borci, než drobní podnikatelé. Pumpují je ti, co v tom umějí chodit. A hádejte, která sorta lidí to je.

175730

14.11.2008 06:50

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Asi nevíte nic o tom pane Datle, že žena musí mít vždy poslední slovo. [smích] Tak tedy znovu: s těmi bezdomovci jsem ten poměr přestřelila, neboť když jsem se tak nad tím zamyslela, tak jsem si uvědomila, že za celých 38 let co jsem žila v socialismu jsem žádného bezdomovce neviděla. Ale jistě semtam nějaký ten bezdomovec existoval. Ale bylo jich tak malé množství, že se to dalo zevšeobecnit a dalo se s přehledem tvrdit: Za socialismu žádní bezdomovci neexistovali. No a to samé se dá tvrdit i o lehkých slečnách za socialismu, protože jich bylo tak malé množství, že se o nich rovněž dalo s přehledem tvrdit, že za socialismu lehké slečny neexistovaly. Jistě nepopřete, že zatímco nyní stojí na každém rohu v Praze zcela oficiálně bordel, tak za socialismu neexistoval v celém Československu ani , jediný bordel.

Co se týče toho vtipu pana Pazderky, tak je na něm jasně vidět, že i pan Pazderka podlehl lživým tvrzením evolucionistů, že ženy hledají pro své budoucí děti bohaté živitele. Když jsem se teď totiž na ten vtip znovu zadívala, tak je tam jasně vidět, že to jsou dvě obyčejné ženské (jedna dokonce s jakýmsi nevzhledným drdolem na hlavě), nikoli atraktivní slečny s podvazky na nohou, jak to namaloval jinde.

Je vidět co jste zač, když hned napíšete: muž, delfín, žena. Já bych si takovou invektivu vůči Vám nedovolila. A to je přesně to, co na mužích kritizuji: že si mají vždy především zamést před svým vlastním prahem a podívat se na svou vlastní hloupost, než se začnou zbytečně navážet do ženských.

175775

14.11.2008 07:31

Těžký život státního úředníka

RE: Pro autora.

Jarmila 83.?.?.?

Skutečně máme my dvě zcela odlišný názor na věc. Můj názor je především ten, že tak jako v jiných sférách života, tak i ohledně práce platí rčení: Ryba smrdí vždycky od hlavy. Za všechny svinstva co v této společnosti existují totiž mohou posranci a jejich vytvořené zákony. To oni nastavují veškeré parametry našich životů. Vzpomněla jsem si na Špidlu, jak prosadil zákon, že drobní živnostníci mají na konci roku odvést daň 8,5 tisíce i v případě, že nevydělají prokazatelně ani korunu. Zlikvidoval tenkrát 100 tisíc drobných živnostníků, kteří si různými drobnými přivýdělky přilepšovali. On, tento člověk, který sám dnes vydělává 500 tisíc měsíčně, nedopřál drobným živnostníkům ani drobný přivýdělek. A tak je to naprosto se vším, na cokoliv se podíváte. Velkým zahraničním firmám dají na každé vytvořené pracovní místo dotace, že se o tom našim drobným podnikatelům ani nesní. A pak ty samé firmy odvedou své zisky kdesi na Kajmanské ostrovy a Český stát z toho nemá ani korunu. Prostě kdyby našim vlastním podnikatelům poslanci poskytli totéž co zahraničním firmám, tak by naše země vzkvétala. Místo toho drobné podnikatele dusí a ždímají, a neustále na všech frontách buzerují, kde se dá. Moje sestra přesto všechno zaměstnává tři lidi a platí za ně krvavé odvody, furt jen platí, platí a platí. Snáší státu zlatá vejce, ale posranci si toho neváží a vymýšlí další a další zákony, aby ještě víc lidem podnikání znesnadnili. Vzpomeňte jak nesmyslně zaváděli do trafik registrační pokladny. Atakdále a takdále, je toho strašně moc, co by se dalo zkritizovat. Jak říkám, chyba je nahoře, nikoliv v šikovném českém lidu.

Ty páchnoucí Slovany jste si mohla odpustit, ne? Vy nejste Slovanka?

175778

14.11.2008 15:26

Pro Zvědavce bude dělat karikatury Petr Pazderka

RE: První vtip

Jarmila 83.?.?.?

Mluvím o bezdomovcích proto, jelikož to má s nimi velkou souvislost. Tvrdím, že za socialismu nebyli, protože jich bylo tak zanedbatelně málo, že to tvrzení je pravdivé. Na rozdíl od Vás se domnívám, že v mnoha případech člověk může klidně generalizovat, pokud některý jev je ve společnosti až tak moc zanedbatelný, že nemá pro zmiňování vůbec žádný význam. Když tedy v socialismu na 10 000 normálních slečen připadla jedna 1 lehká slečna, tak je to procentuálně vyjádřeno 0,01%. A tato setina procenta je tak bezvýznamná, že ji klidně můžeme ignorovat.

Jinak se mnou byste se měl líp, se mnou byste mohl ležet v posteli, nikoliv pod ní.[smích] A tahat z ní byste musel Vy mne, nikoliv já Vás. [chechtot]

175808

14.11.2008 15:39

Těžký život státního úředníka

RE: Pro autora.

Jarmila 83.?.?.?

Prosím Vás, paní Alžběto, černá ekonomika se odehrává úplně někde jinde, než když někdo chce prodat pár jablek ze zahrádky a musí mít k tomu ze zákona živnostenský list , aby dostál všem těm byrokratickým předpisům, co si na něho posranci vymýšlejí. Těch 100 tisíc drobných živnostníčků, které Špidla takto odrovnal bylo přesně tohohle rázu. A také se to pokud vím, zase potom zpátky zrušilo, takže je vidět, že je Špidla vůl jak kůl- hlavně že si soudruh sám nahrabe, ale druhému nedopřeje ani těch pár korun přivýdělku. Takže býkovcem přes záda měl dostat Špidla, že zdusil všechno na co sáhl. To je přesně ten typ lidí, že kam šlápne, tam 10 let tráva neroste.

Platí u nás pravidlo, že čím větší nadnárodní firma, tím menší užitek z ní.

Mě lidi nesmrdí, naopak nesnáším ty naparfémované panáky, kteří svou agresivní vůni obtěžují můj citlivý nos.

175809

15.11.2008 07:38

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Já jsem jen diskutovala o nevhodném přístupu pana karikaturisty Pazderky k ženám a doufám, že se mi podařilo dobře osvětlit mé rozhořčení. Nakonec mě uspokojilo, že mi dal pan hestroy za pravdu.[smích]

Ano, máte pravdu, že celá společnost je díky vládcům nahoře v příkladném rozkladu. Jak proti té strašné chamradi postupovat? My ani nemáme šanci bránit se třeba tím, že by semtam nějaký ten hrdina z lidu nějakého toho největšího hajzla pro výstrahu zastřelil. Existuje pouze jediná cesta: nelegitimizovat jejich vládu. To znamená, aby co nejvíc lidí přišlo k volbám a místo volebního lístku tam vhodilo svůj ostrý protest, že zastupitelská "demokracie" je ten největší podvod na občanech.

175850

16.11.2008 07:35

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Komická představa to je nyní, kdy se teprve vynořují první vlaštovky mého typu, které odhalily, že volby jsou dokonalý podvod. Ale těch lidí bude zaručeně přibývat a může se najednou stát, že nejen u nás, ale v celé Evropě 70 procent voličů vhodí do urny naštvaný lístek, že jsou volby podvod. Co potom? Budou se masmédia a vládnoucí papaláši pořád tvářit že nic nevidí?

Tady Striga správně někde poznamenala, že dnešní složitý život se tak moc liší od minulých dob, jako starověká galéra od zaoceánského parníku. Zatímco na starověké galéře bylo vše jasné- připoutaní otroci museli pod trestem rány bičem pádlovat, tak na zaoceánském parníku jsou poměry mnohem složitější, podřízený personál má větší autonomii, je svobodnější.

Ve světě dnes vládne s pomocí svých peněz úzká skupina lidí, můžeme ji nazvat moneykracie. Je možné, že tato moneykracie ovládla již ve skutečnosti i muslimské země, kde taky vládne úzká skupina lidí- teokracie. Za příklad mohu dát třeba Irán. Dřív tam měla moneykracie svou dosazenou loutku, Rezu Páhlavího. Ale Réza Páhlaví jim z nějakého důvodu nevyhovoval. Domnívám se, že to bylo z toho důvodu, že se tuhý náboženský režim začal drolit a lid dostával příliš mnoho svobod. To se světovým vládcům nelíbilo a tak tam radši nechali znovu zvítězit vousaté teokraty, aby měli celou zemi pod lepší kontrolou. No a dnešní Ahmedinežád může být klidně jejich člověk.

Ale to jsem odbočila, co jsem chtěla hlavně říct, že některé změny v široké základně si vyžadují, aby mocní tohoto světa na ně reagovali a popustili trochu uzdu. To se třeba stalo v případě žen. Vůbec to nebylo tak, že by pár protestujících sufražetek, vypichující oči svými deštníky náhodným chodcům, zvítězilo a vynutily si tak volební právo a právo na vzdělání. Bylo to tak, že ta situace již byla naprosto neudržitelná, už se to nedalo na žádný způsob okecat, proč by ženy neměly mít vzdělání a volební právo.

No a nyní ta sitace nastala s volbama. Už je naprosto neudržitelné, aby se pořád volilo stejným prinitivním způsobem jako před 200 lety, po Francouzské revoluci.

175888

16.11.2008 07:43

Jak prodat lidem podvod

RE: nelegitimizovat jejich vládu

Jarmila 83.?.?.?

Ano, scénáře mohou být do budoucnosti různé. Jsem přesvědčena, že ONI si dělají scénáře přinejmenším vždy alespoň na 10 let dopředu. My chamtiví nejsme, to oni jsou chamtiví. Na boha bych se moc nespoléhala, ten tady na téhle planetě očividně na všechno dlabe.[smích] Spíš se spoléhám na matematické zákonitosti, které je přinutí jednat určitým způsobem, pro ně nejvýhodnějším. A možná pro ně bude výhodnější jednat s většinovým obyvatelstvem po dobrém, ne po zlém.

175889

16.11.2008 07:46

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Ano, zatím je to naivní představa. Ale za komunistů taky chodilo volit 99 procent lidí komunisty. A vidíte, i tak se komunistické země rozpadly.[smích]

175890

16.11.2008 07:51

Genocida formou GM semen

RE: Svet podle Monsanto

Jarmila 83.?.?.?

Ano, je s velkým podivem, že veškerý mainstream mlčí k Monsantu jako hrob.To je od Vás moc dobrý postřeh pane Mirdo.

Ale jinak se domnívám, že 500 milionů lidí je málo, že vyhubí jenom tak polovinu. Široký proud řeky totiž vyrobí víc elektřiny než malý potůček. A široká základna daňových poplatníků vyrobí všemi směry více statků ( i široká základna vědců vyrobí více vynálezů), než pouhých 500 milionů lidí.

175891

16.11.2008 18:28

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Těch 70 procent lidí se nebude muset na ničem konspirančně spolu domlouvat. Jednoduše jednoho dne dojdou hromadně k jednoduchému poznání, že jsou nepřetržitě taháni za nos a že jsou volby k ničemu.

Co se týče příměru galéra versus parník, tak jste nic nepochopil. Nejen technika se prudce mění, ale stejně tak se prudce mění i psychika člověka. Nejde o prosté porovnání pohonu, jestli je loď poháněna práskáním biče nebo spalováním nafty. Jde o porovnání celkové složitosti života. Ve starověku bylo vše mnohonásobně jednodušší než je v dnešní době.

S tou moneykracií máte samozřejmě do jisté míry pravdu. Jenže jak říkám, i ta moneykracie se musí přizpůsobovat změněným podmínkám. A velmi potěšitelné je, že zatím jsou všichni tito zmrdi, co si hrají na vládce planety stále ještě smrtelní a i oni podléhají různým nemocem. Takže peníze jim v některých věcech nepomůžou a když některý z nich třeba dostane rakovinu, tak se třeba snad i zamyslí nad tím, co je zač.

Některé Vaše názory jsou směšné, řekla bych, že přímo idiotské. Ženy jsou v dnešní době podle současného právního řádu s muži rovnoprávné, ať se Vám to líbí nebo ne ( a Vám se to zaručeně nelíbí, jak je vidět). Co Vy víte o původním určení žen? Kde to původní určení naleznete? V době, kdy byl člověk ještě zvířetem, nebo když se svobodně potuloval v tlupách, nebo když člověk žil ve svobodných kmenových komunitách, nebo když žil v otrokářském řádu, nebo ve feudálním poddanství, nebo v kapitalistickém područí- kde je to původní určení žen?

Člověk je svobodný tehdy, když je finančně nezávislý. A finančně nezávislý je tehdy, když si pečlivě vybuduje své finanční zdroje. A vůbec nezáleží na tom, zda ten člověk je muž nebo žena- pro obě pohlaví to platí úplně stejně. Nezávislá, prachatá žena je na tom tisíckrát lépe, než nějaká chudinka, finančně závislá na svém muži. Tyhle zákonitosti byste již mohl dávno chápat, milý pane. Ta prachatá, nezávislá žena pak může mít mužů kolik chce.[velký smích] Kdežto ta závislá chudinka může čekat jedině to, že jí ten její vypečený „živitel“ uteče později za mladší a krásnější.

175945

16.11.2008 20:01

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Tak jak životní podmínky lidí nastavili poslanci, tak se tomu bohužel musíme všichni přizpůsobit. Věřte mi, že při mé vrozené lenosti bych já jako první uvítala, že bych celý život byla doma (jsem vysloveně domácí typ, který nepotřebuje žádnou společnost a naopak mi vyhovuje, když jsem co nejvíc sama a jen tak si hloubám[smích]) a starala se o děti a o muže. Ty podmínky jsou ale nastaveny tak, že být doma je pro ženu krajně nevýhodné a vždycky a zásadně ji poškodí. Kdyby existovalo, že žena by byla pojištěna na důchod alespoň až do patnácti let věku dítěte a že kdyby se s ní muž rozvedl, tak by měla nárok od něho na přiměřené výživné, tak to byste panečku koukal, kolik žen by se rozhodlo být radši v domácnosti, než někomu dělat za pár korun vola někde v otrockém zaměstnání. Ale že ty podmínky jsou nastaveny tak, že žena MUSÍ pracovat, jinak nedostane ani důchod a pokud ji muž opustí, tak by mohla taky chcípnout hlady, tak holt všechny ženy pracují, protože je to pro ně výhodnější. A úplně nejvýhodnější je dosáhnout co nejvyššího vzdělání, na němž závisí co nejlépe placená práce, protože jedině tak se člověk vymaní z okovů. Neboť jak říkám, pokud se některá dnešní žena spolehne jen na svého muže, tak spláče později obvykle nad výsledkem. Tak jsou nastaveny podmínky a s tím se nedá nic dělat. I pro ženu platí pravidlo, že čím víc si vydělá, tím lépe. Hloupé ženy, které se obětují pro muže. On se pro ně neobětuje. A to je na tom v dnešní době to špatné. Proto ze všech možných řešení je momentálně pro obě pohlaví nejvýhodnější dvoukariérové manželství. Oba pracují a oba se starají o děti. Nebo víte o lepším řešení?

175955

17.11.2008 07:53

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Takže řešení nemáte vůbec žádné, jenom mě tady provokujete a nic víc. Víte, na rozdíl od indočechů, kteří žijí jen pro přítomný okamžik a na budoucnost nemyslí, tak na rozdíl od nich každý normální člověk (ženy i muži) na svou budoucnost myslí a směry uvažují, jak se zajistit co nejlépe. Vaše odpověď- to jsou jen samé bohapusté fráze a nic víc, toho se člověk nenakrmí, ani mu to nezajistí střechu nad hlavou. Doba je značně nejistá, protože dnešní muži jsou ve vztahu značně nespolehliví (mnoho z nich má vymytý mozek propagandou a tak si skutečně myslí, že si mohou z manželství kdykoli dělat holubník a zahýbat své manželce kdykoliv si zamanou, protože mají přece v genech být promiskuitním rozsévačem a basta). Píšete, že muže nelze držet v manželství pod pohrůžkou sankcí. Souhlasím. A právě z tohoto důvodu se ženská musí daným tvrdým poměrům přizpůsobit, zaopatřit se sama, být maximálně samostatná. Jsou jenom dvě cesty řešení: buď zůstane žena celý život doma-ale potom musí mít ze strany státu nějak zajištěnou svou životní existenci. To znamená, že i kdyby byla celý život v domácnosti, tak by měla mít nárok alespoň na minimální důchod. A pokud by se s ní muž rozvedl, tak až do smrti by měla mít nárok na přiměřené výživné z jeho strany.(to proto, že pokud žena z domácnosti by musela jít makat, tak by ztratila jakoukoliv kvalifikaci, takže by po zbytek života už musela dělat jen samé podřadné a málo placené práce- čili by byla bita za to, že se celý život obětovala pro rodinu a vzorně se o ni starala) A druhé řešení je, že je žena od samého počátku soběstačná a na mužovu blahovůli se nespoléhá. To znamená, že se snaží dosáhnout co nejvyššího platu, neztrácí kontakt se svým zaměstnáním ani když je na mateřské práci, a svého muže tvrdě přiměje, aby se podílel na výchově potomka i na domácích pracech. Že se musí řídit tím druhým řešením a ne tím prvním svědčí to, že posranci ty podmínky neustále pro obě pohlaví zpřísňují, místo aby šel pokrok opačným směrem a lidé pracovali méně. Já jsem v pohodě, já už mám důchod za pár, ale mojí padesátileté přítelkyni prodloužili odchod do důchodu při dvou dětech z 58 let na 62 let. Tohle už není žádná sranda, toje krutá skutečnost.

Pro mě za mě, volte si menší zlo, ale já už jsem s takovouto volební fraškou definitivně skončila. Ode mě už se vždy dočkají jenom toho protestujícího lístku.

Pokud jste Vy stále větší pitomec, tak mě se to netýká.[smích] Já se v současné složité situaci dobře vyznám a orientuji, není to pro mě žádný problém. Jestli Vy nechcete uznat, že před zákonem jsou muži s ženami rovnoprávní, je to Vaše vlastní hloupost, nikoliv moje. Mně skutečně stačí, že ženy mají stejné právo na vzdělání a všechny ostatní práva, které dostaly. Víc nežádám. A jak si kdo zaříd...

Automaticky kráceno

176001

17.11.2008 07:55

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

A jak si kdo zařídí život- jaký si to udělá, takový to má. Vztah muže a ženy není vůbec o nějakých genech, lidé nejsou zvířata řízená geny, ale jsou to svobodně myslící lidé, kteří se řídí teorií her. A ve vztahu ženy a muže obzvláště platí: akce a reakce, nebo-li jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Člověk JE svobodný, když je prachatý, a né že né. Jakmile je na někom ve všem závislý, tak je to vždycky špatně. Ten dotyčný si pak začne příliš vyskakovat a vztah jde do háje. Být na někom závislou chudinkou, to je to nejhorší, co může ženská udělat. To se jí vždycky krutě vymstí.

176002

17.11.2008 08:12

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Práce v domácnosti je pro lenivé, protože makat pouze v domácnosti a nemuset při tom vedle toho makat ještě 8 hodin denně v práci, je hračka, kterou člověk zvládne levou zadní. Mít celý život dvě pracovní směny je otřesné. Vy píšete o poměrech v Kanadě, a já zase píšu o poměrech v Česku. A ty poměry jsou takové, že ať ženy chtějí nebo nechtějí, musí makat v obou směnách- doma i v práci. Nemají možnost výběru, mají výběr pouze jeden jediný. Českým ženám by se kanadské poměry také velmi líbily. Že by seděly doma na prdeli, a pak kdyby se něco stalo, měly by zajištěnou půlku baráku a alimenty k tomu. Nic takového zatím českým ženám nehrozí.

Tuhle jsem se bavila s jednou 33 letou slečnou. Popisovala mi, že žije 5 let s rozvedeným mužem, který už má 16 letou dceru z prvního manželství. A že se nechce znovu ženit, ani mít další dítě. Jsem jí říkala: to musíte trochu na něj přitlačit, ne? Aby si vás vzal. A ona mi vysvětlovala: Tlačit na něj nemohu, nebo se naštve, kopne mne do zadku a najde si jinou. A manželství stejně vůbec nic neřeší. I tak mne může kdykoliv kopnout do zadku a pokud sepíšou snoubenci před manželstvím manželskou smlouvu, tak jí může vykopnout i ze svého domu a stejně ženská skončí s holým zadkem na ulici.

176003

17.11.2008 17:28

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Ježíšmarjá, Vy jste tak strašný demagog, až to mlátí dveřma!! Tím pádem s Vámi nemá vůbec cenu diskutovat, vzdávám to. Vy se přesně hodíte na web Rovnoprávnost. Tam budete mezi svými.

176031

17.11.2008 17:34

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Přišlo mi tragické, že té slečně již tikají biologické hodiny, že by ráda měla mimčo, ale nemůže, protože ten její chlap si to nepřeje. Proto jsem jí radila, aby trochu přitlačila.

Máte krásný email.[smích]Ale nechme té diskuse být, však se ještě jistě najde někdy příležitost prodiskutovat tyhle záležitosti i na Zvědavci. Zrovna přepisuji kapitolu o manželství, tak nad tím znovu nad vším dumám.

176032

17.11.2008 17:46

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

I když ty stránky někdo zasvinil trojany, tak trojan netrojan, přesto jsem si ty sionské protokoly zkopírovala do svého počítače.[smích]

Ale ten zpěvník písniček je úžasný. Našla jsem tam píseň, kterou si s oblibou zpívávala moje máma:

Keď som ja bol mladý, šesdesiatdvaročný, bolo mi na žeňenie,
vzal som sebe ženu, němladú, něstarú, mal som s ňou ľen trápenie.
Očko mala ľen jedno, aj na tom mala beľmo,
vlasy mala sivé, nohy mala krivé, zuba ani jedného,
očko mala ľen jedno, aj na tom mala beľmo,
vlasy mala sivé, nohy mala krivé, zuba ani jedného.
Keď som bol v Šarišu, stretol som Maryšu, bars sa mi zapáčila,
a že šumná bola, vínko rada pila, bol som s ňou hneď z večera.
Očko mala ľen jedno, aj na tom mala beľmo,
nohy mala krivé, vlasy mala sivé, zuba ani jedného,
očko mala ľen jedno, aj na tom mala beľmo,
nohy mala krivé, vlasy mala sivé, zuba ani jedného.
Keď som išol, išol, z nohavíc mi vyšol, ručníček vyšívaný,
všetci sa mi smiali, že mám taký malý, ručníček vyšívaný.
Očko mala ľen jedno, aj na tom mala beľmo,
nohy mala krivé, vlasy mala sivé, zuba ani jedného.

176034

18.11.2008 07:24

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Je vidět, že stále a pořád pokračujete v demagogii. Vy se tváříte, že jako když se ženská vdá, tak má náhle na celý život vystaráno, na celý život je zajištěná a má na celý život po problému. Neberete v potaz, že se ten chlap s ní může kdykoliv bez problému rozvést, třeba už i ve stádiu, kdy bude nosit pod srdcem jeho dítě. Vaší demagogickou odpovědí bude, že neměla mít tak blbou volbu a vzít si tak nezodpovědného chlapa. Jak jednoduché! Že je takhle nezodpovědný a lehkomyslný dnes každý druhý, to prostě nepřipustíte ani náhodou.

Když Vám namítnu, že člověk nemůže být nezodpovědný a jen tak bez rozmyslu skočit do nezajištěných poměrů, tak mi odpovíte, že prostě ženská nemá na nic myslet a do těch nezajištěných poměrů se má po hlavě vrhnout. Má se ve všem spolehnout jen na svého muže, on za ni všechno vyřeší. Když namítnu, že péče o dítě je těžká dřina, je to PRÁCE, která by měla být státem ohodnocena, tak mi napíšete, že stát nemá vůči ženám žádné závazky. Proč tedy stát tvrdí, že by měla být vyšší porodnost? Ze strany státu je tohle tvrzení čiré a naprosté pokrytectví, protože pro mladé rodiny nehne ani prstem. Je to bráno tak, jako by těžká a náročná práce kolem dítěte byl jen takový ženin soukromý koníček. A vedle tohoto svého soukromého koníčka má ještě sama pro stát povinně odpracovat teď už dokonce 35 let, místo původních 25 let. Tohle se děje proto, jelikož stát ve skutečnosti žádné nově narozené otroky nepotřebuje. On si je totiž může kdykoliv přivést z třetího světa.

Takže co se týče té konkrétní 33 leté slečny, je jí naprosto jasné, že nemá žádnou volbu. Když se seznámí s jiným chlápkem, bude na tom stejně. I jemu rovněž půjde jen o servis a sex. Zdá se, že něco normálního už dnes ani nepobíhá po světě. Chlapi se neumí zamilovat a jsou takřka všichni nakaženi jakoby stejným virem: mít doma jednu jistou pipku, která mu zajistí servis a sex a vedle ní si kdykoliv skotačit s jinými ženskými. O nějaké odpovědnosti ze strany mužů nemůže být tedy žádná řeč. Vykládala mi teď dcera, že její třicetiletá kamarádka odmítla nabídku k sňatku od svého dlouholetého přítele. Ona s ním sice žije, ale už dávno mu nevěří, protože ji několikrát zradil. Žijí spolu ze zvyku, ale za manžela ho nechce, protože tuší, že by to manželství stejně stálo za draka a že by ji furt jen zraňoval. Takhle je alespoň svobodná a kdykoliv ho svobodně může poslat někam, když bude příliš zlobit.

176085

18.11.2008 17:45

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Když už mě chcete mile oslovit, tak radši drahá Jarmilko, jo? Ale ne Jarmulko, jak už mě tady taky oslovil kterýsi drzoun. Heleďte se pane 85, mě je jasné, že my dva se ve svém myšlení absolutně nikdy neshodnem. Tak nějak se myšlenkově spolu strašně míjíme, Vy nejste moje krevní skupina a já nejsem Vaše. My dva si spolu nerozumíme a rozumět nebudeme, protože jsme tak nějak na jiné vlnové délce. Vaše předpotopní názory mi připomínají názory pana Lhotáka ,a to se mi vždycky tak leda otvírá, obrazně řečeno, kudla v kapse. Mě všichni Ilumináti, svobodní zednáři, chazaři, feministky a já nevím kdo, může s prominutím políbit prdel, protože tito hybatelé dějin moje myšlení neovlivňují. Já vím jenom jedno: zkus mi sáhnout na mou osobní svobodu a poženu tě svinským krokem. Jsem ochotná pro rodinu neskutečných obětí. Jsem ochotná vařit, prát, uklízet, starat se o děti i o muže, být na všechny hodná a ještě k tomu chodit do práce a vydělávat. Ale v okamžiku, kdy zjistím, že pro svého muže už nejsem ta jeho pravá a jediná, tak veškerá má obětavost končí. A tenhle přístup si myslím, má v sobě zabudovaný, většina žen. Howgh. Nechme toho!

176134

18.11.2008 17:58

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Ano, přesně tak. Pokud s někým žiji, musím mu věřit. Přeji Vám hodně štěstí v manželství pane Datle a ať v něm vydržíte alespoň tak dlouho jako já.[smích]

176135

19.11.2008 08:19

Jak prodat lidem podvod

RE: Áno

Jarmila 83.?.?.?

Dám Vám jednu dobrou radu pane Ukřivděný. Zaplaťte si řádné půlroční předplatné na Zvědavce a budete moci diskutovat neomezeně stejně jako já. Jinak podmínky diskuse jsou Vám jistě dobře známé: diskutovat vždy k danému článku, psát jen tehdy, máte-li co říct, neprovokovat a neurážet oponenta, ale umět dobře, věcně a kriticky vyvrátit jeho názory. Já jsem Vás přece již taky upozorňovala, že bychom toho měli nechat. Ale Vy jste dál vesele šílel a na nic jste nedbal.[vyplazený jazyk]

176198

20.11.2008 06:43

Havlova ztráta paměti o jeho spolupráci s komunisty

RE: Stale sa tu riesia veci parcialne

Jarmila 83.?.?.?

Pana Langoše bych do toho spolku nemíchala.Toho za jeho aktivity, za to, že zřídil Paměť národa, oddělali. Jen naiva může věřit, že měl dopravní nehodu.

176323

24.11.2008 16:55

Byla jsem na Národní třídě 17. listopadu 2008: několik úvah

RE: Bolševik a kolaborant Havel...

Jarmila 83.?.?.?

Můj muž říkal, že až Havel chcípne, že si koupíme šampus a zapijeme to. Je to tedy trošku blbé říkat to takhle do volného prostoru- ale snad tento druh lidí (bezcharakterních lumpů) se potřebuje dozvědět, jak jsou oblíbení? [chechtot]

176645

26.11.2008 16:42

Základní instinkt Jany Bobošíkové: Cesta do otroctví

RE: Bobošíková

Jarmila 83.?.?.?

Tak s tímto Vaším příspěvkem pane Vanguarde souhlasím na 100 procent. Soudružce Bobošíkové skutečně nelze věřit ani nos mezi očima, protože je to klasická kariéristická svině. Zprofanovala se již za komunistů, když jim lezla neskutečně do zadku coby velmi agilní svazačka. Její vlezdoprdelistický životopis nějakou dobu koloval po internetu.

176847

27.11.2008 07:17

Lze chytit vir návštěvou webové stránky?

RE: Také metoda ...

Jarmila 83.?.?.?

Zrovna nedávno tady na Zvědavci jsem se setkala s tím, že když jsem klikla na odkaz, tak se tam objevila varující cedulka, že stránky jsou zavirované trojanem. No ale jsem se toho varování nezalekla a klikla jsem dál na stránku. Objevily se mi Protokoly sionských mudrců a ty jsem si bez problému zkopírovala do svého počítače. Jestli to má pro můj počítač nějaké následky či nemá, nemám samozřejmě tušení. Ale stejně tak jako tak počítám s tím, že mi může kdokoliv nahlížet kamkoliv. Jsem s tím předem smířená a je mi to jedno.Tedy není mi to vlastně jedno, ale prostě s tím nic nenadělám, tak to neřeším. Hlavně že máme svobodný internet a to je to nejdůležitější ze všeho.

176920

27.11.2008 16:54

Kudy ven ze začarovaného kruhu?

RE: Kudy ven? A otázka, jsme vůbec připraveni slyšet pravdu?

Jarmila 83.?.?.?

No já osobně si myslím, že pan Mirda má pravdu. Nezlobte se pane Vojto, ale Vy jste fakt divnej pavouk.

176958

28.11.2008 20:14

Hladoví obyvatelé Gazy se živí potravou pro zvířata

RE: Co hranice s Egyptem

Jarmila 83.?.?.?

Jo to jo. Všechna náboženství světa jsou to největší svinstvo jaké může vůbec existovat, protože přinesla v historii to největší vraždění a největší počet mrtvol. Všechna oficiální náboženství by se měla celosvětově zakázat a mělo by být povoleno jen to, ať si individuálně každý věří čemu chce- tak jak to bylo v dobách pohanství. Vůbec nejhorší náboženství ze všech náboženství světa je judaismus, protože je krajně rasistický a protože z tohoto otřesného náboženství vznikly otřesné odnože- křesťanství a islám. [bliji]

177066

29.11.2008 07:15

Hladoví obyvatelé Gazy se živí potravou pro zvířata

RE: Co hranice s Egyptem

Jarmila 83.?.?.?

Kdepak, to není lidma. Je to vládnoucími náboženskými institucemi. Viděla jsem ty poměry letos v Egyptě. Lidé tam musí povinně pořád šaškovat kolem náboženství- mají to nařízené SESHORA. Pokud nedodrží předepsané náboženské obřady i oblečení, následují tvrdé tresty. A takhle stejně to probíhá i v Iránu, Pákistánu a jinde. Zkrátka kdyby lidé měli na celém světě náboženskou svobodu, tak by byli příliš svobodní a to vládnoucí oligarchie nemůže připustit.

177094

29.11.2008 10:47

Hladoví obyvatelé Gazy se živí potravou pro zvířata

RE: Co hranice s Egyptem

Jarmila 83.?.?.?

Ano, je to tak.

177100

30.11.2008 08:45

Lze chytit vir návštěvou webové stránky?

RE: Také metoda ...

Jarmila 83.?.?.?

Ono je to totiž tak, že lidé, kteří jsou stejně jako já naprostí a totální počítačoví analfabeti se pohybují v kyberprostoru jako nahý v trní. To znamená, že jsme nepřetržitě a v každém okamžiku snadnou zranitelnou kořistí, protože nic neumíme a umět již ani nebudeme. Takže zatímco jiní experti si vybaví svůj počítač dokonalým brněním a v trní se mohou bez obav pohybovat všemi směry, tak my, počítačoví blbci se musíme smířit s tím, že jen bezmocně nad vším pokrčíme rameny a necháme to vše óósudu. [oči v sloup]

177141

01.12.2008 06:35

Lze chytit vir návštěvou webové stránky?

RE: Také metoda ...

Jarmila 83.?.?.?

No a ještě ke všemu neumím ani anglicky. Ale jinak samozřejmě že se snažím v rámci co největší ochrany zajistit počítač jak se dá. Vždycky k němu někoho dotáhnu, ať mi tam zase něco užitečného vmontuje. [velký smích]

177226

01.12.2008 07:15

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Jarmila 83.?.?.?

Takzvaná mocenská elita je zodpovědná za veškeré zlo, které se kdy na planetě událo. Život není o tom, že by si směr vývoje někdy určovala většinová společnost. Nikdy tomu tak v historii nebylo. Po celou historii to bylo o tom, že směr jakéhokoliv vývoje vždy určovala menšinová vrstva óbrboháčů, která zacházela s většinovou společností libovolně jak se jí zlíbilo. Ve starověku 10 procent otrokářů s pomocí svých dobře placených nohsledů (10 %) tvrdě ovládalo zbytek většinové společnosti.(80 %). Ve feudalismu 10 procent feudálů s pomocí svých dobře placených nohsledů (10%) tvrdě ovládalo zbytek většinové společnosti (80%). V kapitalismu 10 procent velkokapitalistů a bankéřů s pomocí svých dobře placených nohsledů (10%) dodnes tvrdě ovládá zbytek většinové společnosti (80%).

Takže posuzovat, jestli je muslimská totalita lepší než americká totalita a to celé srovnávat s ruskou totalitou je směšné. Většinová společnost v celém světě dodnes žije v totalitě. Tuhle situaci může zvrátit pouze internetový volební systém, který by poprvé v historii vložil obrovskou moc do rukou většinové společnosti.

177230

01.12.2008 16:04

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Jarmila 83.?.?.?

Jsem se až doteď domnívala, že nevolnictví bylo totéž co poddanství a robota. [smích]

177273

01.12.2008 16:21

Ruská třetí cesta

RE: hmmm

Jarmila 83.?.?.?

Ale kdeže, ono je to poněkud jinak. Když vzniknou revoluce a války, tak to se vždy mezi sebou rve jen těch 10 procent mocných mezi sebou navzájem. Do těch revolucí a válek ovšem naženou vždycky to většinové obyvatelstvo, které k tomu všemu vždy jen příjde jak slepý k houslím.

177274

02.12.2008 07:11

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Jarmila 83.?.?.?

Co máte pořád s těmi Indočechy? Za veškerý bordel, který v naší zemi existuje je opět zodpovědná ta „vládnoucí hlava“, nikoliv většinová společnost. Ti nahoře uplatňují vůči Romům velmi špatnou politiku a pak doplácí na to celá společnost. Kdyby bylo na mě, tak bych tu zločineckou pakáž co nám teď vládne, nechala zavřít za jejich kriminální činy a vlastizradu rovnou všechny do kriminálu. Poslance, senátory i celou naši slavnou vládu. Nevidím už na nich ani nit dobrou, jsou to fakticky praví a nefalšovaní organizovaní zločinci, takže skutečně platí, že svět může zachránit jedině internetová přímá demokracie a nic jiného. Protože ti nahoře jsou pokaždé domluvení a pokaždé lokajsky plní příkazy nevolených loutkařů ze zákulisí. Žádná demokracie totiž neexistuje, to už jste mohl pane Vojto taky dávno vypozorovat.

177320

02.12.2008 07:14

Ruská třetí cesta

RE: Mimoradne dobry clanek

Jarmila 83.?.?.?

Mě už dávno omrzelo pořád volit menší zlo. Zvláště když se pak po volbách zanedlouho ukáže, že to menší zlo je ve skutečnosti ještě větší zlo. já chci volit ty nelepší lidi z nejlepších,už nikdy žádné zlo, chci demokracii a nechci posuzovat, jestli je demokratura lepší než rovnou totalita.

177321

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 15

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 437,07 Kč
1 unce stříbra
561,44 Kč
Bitcoin
1 200 493,32 Kč

Poslední aktualizace: 18.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?