Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 170 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, Sam Ting Wong, short_hear, SPECZ.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.11.2006 02:47

Tragédie, fraška, a to nejhorší teprve přijde

RE: Nik-Bushovo šílenství

SPECZ 81.?.?.?

Říká se že umírající kobyla kolem sebe kope.To samé se dá říct o výbojných křečích Bušistánského režimu.Bush (a jeho přisluhovači - i "loutkovodiči" ) ztratili kontakt s realitou. Nejsou sami , kdo je takto postižen. Stalo se to i jiným vůdcům (třeba tomu co si nechal říkat Vůdce ). Adolf Hitler ,když byl se skupinkou věrných uzavřen v bunkru pod říšským sněmem , také vydával nesmyslné rozkazy , i neexistujícím armádám ,které již byly zničeny , a stále tvrdil že válka ještě není prohraná . Rozdíl je v tom , že ti kdo vedou loutku jménem Bush mají dostatečně vyvinutou technologii k tomu , aby ve chvíli kdy jsou ukryti mimo dosah zbraní , mohli dostávat přesné a jasné informace o skutečnosti našeho světa , a tak nesmyslné rozkazy dostávají pouze existující a akceschopné jednotky [pláč] Bohužel ti , kdo tahají za nitky Bushovy loutky , mají stále ještě dost síly (peněz) k tomu , aby mohli používat svoje zbraně (média) a tak spoustu lidí udržovat v dojmu , že většina toho co koná vládnoucí režim je vlastně v jejich prospěch. O koncentráku na Guantanámu se prostě nemluví a o mnoha zcela jistě existujících se neví. Zde se nabízí Další paralela s nacistickým německem , kde většina lidí nevěděla , nebo nevěřila v existenci koncentračních táborů. (teď se opravdu nechci dohadovat o holocaustu , koncentráky prostě prokazatelne existovaly , a byli do nich zavíráni i nežidé , například jeden můj blízký příbuzný. Navíc , podle názorů , které jsem tu našel , spoustě lidí tady by likvidace židů -resp.sionistů ani trochu nevadila) Podle toho , jak se současné vedení USA vzdaluje realitě , odhaduji že se blíží konec jejich vlády. Potom buď dostanou lidé rozum (méně pravděpodobná varianta) , a nebo se k moci dostanou svině ,proti kterým je současné vedení stádem ovcí , a ti nastolí režim krutosti o které se nám nezdálo ani v hodně špatných snech ( pravděpodobnější varianta) . Vždyť to můžeme opět najít v minulosti : po nacismu přišel komunismus , a po něm dnešní pseudodemokracie.[bliji]


-"Život je příliš krátký na to ,abychom si mohli dovolit nepoučit se z chyb ostatních"

121545

29.11.2006 13:03

Jak můžeme dovolit, aby to pokračovalo?

Jak zajistit klid na tomto území ?

SPECZ 81.?.?.?

Celkem jednoduše. Stačí několik vhodně umístěných neutronových pum k dokonalé desinfekci tohoto prostoru od všeho živého. Nikdo už nebude trpět a zbytečně umírat. Jinak tam bude bordel navěky.

122497

03.01.2007 16:08

Kurvítka II

RE: Titulek

SPECZ 81.?.?.?

>Nejsem odborník, ale domnívám se, že ABS se vypne vždycky
>při sešlápnutí brzdy na doraz právě kvůli minimalizování
>brzdné dráhy. A zároveň myslím, že jestli ABS funguje nebo
>ne jde poznat i bez kontrolky.


Podivejte se na http://cs.wikipedia.org/wiki/Antiblockiersystem
Systém má zabraňovat prokluzování kol , nejvíc se projevuje při prudkém brždění.Pokud by při sešlápnutí brzdy nadoraz opravdu vypínal , nebyl by k ničemu , a jelikož by se kola zablokovala vozidlo by začalo klouzat (=delší brzdná dráha !) a výrazně by se také snížila ovladatelnost vozidla.

124650

12.01.2007 02:53

Znovu k polykání semene

Kdysi kdesi jsem četl jiný

SPECZ 81.?.?.?

článek na téma polykání semene , a ten zase tvrdil že to může zvyšovat pravděpodobnost výskytu rakoviny hrtanu , tuším že tam byla uváděna nějaká spojitost s virem způsobujícím opar ...

125420

25.01.2007 00:43

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

Jak s tím něco udělat ?

SPECZ 81.?.?.?

Jediné řešení které mě napadá je vzpoura jako v Maďarsku.
Ve světle techto událostí už je mi jasné , proč byli po Praze rozmístěni fízlové se samopaly - aby snadno zastavili případné protestní akce.

126677

29.01.2007 22:45

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

Na dnešní demonstraci mě opravdu naštval reportér ČT

SPECZ 81.?.?.?

Stál jsem asi dva metry od něj , když točili reportáž před vládou. Slyšel jsem ho jak kameramanovi říká :" Počkej chvíli až to tu prořídne". Z toho je vidět nechutná snaha o klamání lidí.Je z toho dobře vidět, jak naše "veřejnoprávní" televize slouží politikům !

[bliji]

127304

13.02.2007 23:25

Mezi dvěma mlýnskými kameny

RE: Dobre napsano Rene!

short_hear 81.?.?.?

Rozhodně se nedá tvrdit že proti základně jsou levičáci a pravice je pro. Krásně to ilustruje SMSka která mi nedávno dorazila . Cituji : "Dne 24.2(sobota) se kona NS demo proti US zakladnam.Sraz v 14:30 na vlakovem nadrazi v beroune. Akce zacina v 15:00. Za vasi ucast predem dekujeme. NACIONALISTE KLADNO " -Konec citace

Jsem zvědav , jak si s tím poradí naše média , jestli budou držet bobříka mlčení a nebo nám vysvětlí že Nacionaliste Kladno jsou vlastně zakuklení levičáci [smích]

128707

13.02.2007 23:57

Hledá se moderátor diskuzí

Zpět k moderování /cenzuře

SPECZ 81.?.?.?

Pokud by stačilo žě se ke kontrole příspěvků dostanu 2x až 3x během dne ,rád pomohu.
specz.x@gmail.com

128710

Sem sice v podstatě teprve "mladej cucák", ale za těch pár let co se motam tim našim bláznivym světem sem si všimnul několika dost podstatnejch věcí který se týkaj našeho tématu. Když někdo tvrdí že chlapi sou na sebe hnusný a rvou se, kdežto ženský spolu vycházej v pohodě a míru, vim že to neni úplná pravda. Lidi spolu prostě buď slušně vycházej, nebo ne a nezáleží na pohlaví. Zásadní rozdíl je v tom jak se to u koho projevuje.U žen si často na první pohled nevšimnete toho že by si vzájemně nejradši zakroutily krkem (-to je asi moc mužský vyjádření vztahu pro tuto situaci), často se dokážou vzájemně psychicky likvidovat a dělat si jedna druhý i dost krutý nepříjemnosti. Naproti tomu muži si problém podstatně častějš "řešej" tim že si daj navzájem nahubu.
Sem toho názoru že vzájemná rovnost pohlaví je potřeba, ale nikdy nebude (a nemůže bejt) úplná, už jenom z důvodu fyzickejch rozdílů. Prostě mi přijde snaha o dokonalou rovnoprávnost mužů a žen jako když někdo počítá dohromady jabka a hrušky.
Když se vrátim zpátky k původnímu tématu článku - GeM jako nástroje NWO, přiberu si k tomu úvahu o globálních problémech jako nedostatek vody, potravin, energetických zdrojů, přelidněnost, a to že svět ovládaj malinký skupinky pracháčů, napadá mě jediný řešení : "tvrdej restart".
Tim myslim opravdu globální a dlouhodobou válku vedenou konvenčníma zbraněma ve který si mezi sebou daji "nadržku" prakticky všichni se všema a moc lidí nezbyde.(a když to neklapne tak nezbyde nikdo , taky je po problému [smích] ) A ti co zbydou budou ty schopnější, ty co se uměj domluvit a pracovat na společnym cíli . Zbavený různejch degenerovanejch existencí typu homosexuálů , extrémních feministek ...(doplňte podle vlastního uvážení).
Vpodstatě vznikne nová společnost , která nějakou dobu bude schopná existence na slušnym základu, než se jim to za nějakou dobu zesere do stavu srovnatelnýho s tim dnešnim.

131225

01.06.2007 23:45

Reakce na výhrůžku „buď radar nebo povinná vojna“

Vondra vs. Schwanzerberg

SPECZ 81.?.?.?

Je zajímavé srovnat si slova pana Vondry který hovořil o "zpřetrhání spojeneckých svazků" (když si tu radar nenecháme postavit) , s tím co asi týden zpátky hrdě prohlašoval pan Schwanzerberg - "Budeme radar prosazovat i přes odpor spojenců z NATO "

136689

28.09.2008 09:57

Čím krmí americká televize své diváky

Kabelovka

Sam Ting Wong 81.?.?.?

V televizi jsem v poslední době koukal už jen na National Geographic, Discovery a Animal Planet. Na prvních dvou jsem si našel několik zajímavých dokumentů a na třetím jsme se bavil, když psí policisté vyráželi zachránit koťátko přes celé město.
Asi před měsícem jsme se stěhovali a od té doby TV nepoužíváme, akorát dětem tam pouštíme DVDčka. K tomu jen dodám, že i pohádky pro děti jsme nucení přebírat, protože některé jsou dost úchylné. Děti např. zbožňují medvídka Pú, ale podle mě je to také pěkný hajzlík - vždycky králíkovi sežere med a ten špatný je nakonec králík.
Závěr: Sem tam se TV ještě stále objeví něco kvalitního, ale obecně nemá smysl ji sledovat. Moje tchýně je v šoku z toho, že nesledujeme zprávy - prý ani nezjistíme, kdyby začala válka [chechtot] Když pak někde zahlédnu TV reklamu (po takovém TV půstu), uvědomím si mnohem silněji, jaký je to bulsh*t a oblbovačka.

171864

02.10.2008 18:21

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Tak tak, oficiální teorii je potřeba podpořit jakýmkoli způsobem. Někdo to podporuje ze slepé lásky k US vládě a někdo možná i pod pohrůžkou. Nebo že by se v USA takové metody nepoužívaly?
Je lehce úsměvné, že když oficiální propaganda konečně vyšpekuluje, jak kerosin roztavil všechno nosné v obou věžích nebo že dominový efekt zbořil budovu, objevuje se nesmělý dotaz: a co věž č. 7? Ta spadla leknutím? [chechtot]
Prostě to podělali a teď musí dokola omílat, že černá je bílá, aby si to ovčané u TV obrazovek dostatečně zafixovali a pak to i sami začali obhajovat.

172157

04.10.2008 09:36

Já jsem agent, Ty jsi agent...

RE: ???

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Výšková budova v Madridu hořela desítky hodin a nezhroutila se. Hm...

172267

05.10.2008 09:31

Proč je záchranný balíček podvod

Soumrak

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Vypadá to na soumrak naší doby a nikdo z nás pořádně neví, co se z této krize zrodí. Příliš nevěřím utopickým přestávám autorů sci-fi, kdy lidstvo dosáhne určitého osvícení a poté začne žít ve spokojené harmonii. To je možné v lokálních komunitách, kde se podaří omezit vliv chamtivců. Bohužel tito chamtivci mají dnes už tak velký vliv, že lokální komunity zlikvidují - ať už ekonomicky nebo silou. Pár humanoidů si pak nechají na výrobu hraček...

172355

09.10.2008 21:42

Ovoce pokrytectví

K tomu zlatu

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Kolega chtěl koupit v Německu nějaké zlato a bezpečněji si tak uložit hotovost. Co myslíte? Nesehnal ani gram. Nicméně se mi nechce věřit, že už je vyprodané, spíš to vláda zarazila, aby se lidi nezbavovali peněz. Že o ně můžou nakonec přijít, to je holt riziko doby...

172693

12.10.2008 11:05

Moskva vyzvala k vytvoření protiamerické aliance

To by mohlo vyjít

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Takový blok by se jmenoval Eurasie a bude v neustálé válce s Oceánií, kde je hlavním politickým směrem AngSoc. Lidi už tam začínají vaporizovat a ideopolicie už také trénuje, jak na ovčany nejlépe, aby upřímně a z celého srdce milovali Velkého bratra.
Válka je mír
Svoboda je otroctví
Nevědomost je síla

172839

15.10.2008 20:29

Zadržení dr. Töbena by nás mělo probudit

RE: Svoboda není anarchie

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Ale tady nikdo netouží po tom, abychom někoho posílali do plynu. Chceme se svobodně zabývat fakty a teoriemi, chceme o nich přemýšlet a poznat historické souvislosti, které mohou být (a bývají) pokřiveny vítězi.
Tady dochází k tomu, že jsme omezováni ve svobodném bádání a šíření zjištěných informací. Listina základních práv se mění na cár papíru, který se vytahuje jen, když se hodí sionistům. Ostatní platí dodatek "pokud není v rozporu se zákonem".

173108

18.10.2008 16:54

Kdo prosazuje americký radar v ČR?

RE: Nebylo by současně odvěci akcentovat vztahy Alexandra Vondry

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Vložený obrázek

Diskutovat na internetu je jako běžet na Paralympiádě - i když zvítězíte, stejně budete retardovaný.

173310

28.10.2008 11:17

Sama po volbách

Z bláta do louže

Sam Ting Wong 81.?.?.?

ODS dostala jasný vzkaz: jděte do pr... Bohužel nebylo mnoho alternativ koho volit. Osobně jsem oranžády nevolil, protože to bude za chvíli to samé, jako předváděla ODS. Možná budou jen o něco chytřejší a nebudou svoji moc dávat tak okatě najevo.
Lidi se vždycky radují, když se zbaví špatné vlády (přestože my se jí ještě nezbavili) a idealisticky očekávají lepší časy pod novou vládou. ČSSD už tady vládla a žádný zázrak to nebyl. Všechno pozitivní připisují sobě i když na tom nemají zásluhu a všechno špatné hodí na předchozí vlády. Mezitím si rozdělí prebendy, zajistí svoje rodiny a kamarádíčky a my, my jim to zaplatíme. Za pár let budou ovčané stejně nadšeně skákat, až se zbavíme té oranžové verbeže, kterou smete obrozená ODS. Je to pořád stejná hra a pořád dokola...

174115

01.11.2008 11:36

Přichází nadvláda Romů?

RE: .

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Já jsem se Vás nechtěl nijak dotknout, jen mi přijde nemoudré vyjadřovat se tak otevřeně o používání zbraní, protože internet je pod kontrolou našich bdělých orgánů VB, pardon policie.

174497

03.11.2008 18:11

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Asi nemá smysl se o tomhle dohadovat. Koneckonců je to zcela OT.

174717

03.11.2008 21:45

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Obvykle jsou pro mě Vaše příspěvky zajímavým čtením. Dnes ovšem nechápu, co se děje a kam chodíte na ty úsudky o mé výchově a víře? Katolík jsem nikdy nebyl a do kostela jsem zavítal obvykle jen jako turista.
Netuším proč Vás tak irituje, že věřím ve schopnost Boha stvořit Zemi za 7 dní.
Nových podnětů se nebojím, to bych na Zvědavce nechodil [mrknutí jedním okem]

174744

03.11.2008 22:32

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Jsem rád, že jsme si to vyjasnili [smích]
Pokud se bavíme o kreacionismu, tak pozoruhodným autorem je Kent Hovind. Viděl jsem některá jeho videa a je to velká zábava - kromě toho, že se člověk dozví kvanta zajímavostí.
K církvím jako takovým také nemám příliš kladný vztah. Jakmile se někdo pokouší sešněrovat život do nějakého řádu či organizace, je to začátek konce. Sebelepší úmysl počase vyšumí a nakonec to celé vyhnije.
Mám za to, že Bůh je tak velký, že ho lidé nemohou obsáhnout nebo pochopit. Každý z nás z něj vnímá určitou část - někdy stejnou, někdy rozdílnou a pak se hádáme (lidstvo obecně) jako malé děti. Je to podobné jako když stojí jedna blecha před slonem a druhá za ním a každá se toho slona snaží popsat. Jejich následovníci se zaručeně pustí do svaté války proti kacířům, kteří tvrdí, že slon (Bůh) má chobot a velké uši, když je přeci jasné, že slon má velký zadek a malý ocásek. Stejně tak si většina lidí neuvědomuje, že moudrost různých myslitelů a náboženství jsou vlastně střípky celkového poznání. Na druhou stranu, ten pocit, že právě já znám tu správnou pravdu je tak opojný, že se mu řada lidí slepě poddá namísto toho, aby zapojili ten dar od Stvořitele, který nám byl vložen do dutiny lebeční [smích]

174750

03.11.2008 22:39

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Já věřím, že Bůh stvořil lidstvo před pár tisíci lety - Vy věříte, že před 30ti tisíci lety tu byli lovci mamutů. Každý svoji víru o něco opíráme.
Osobní informace (např. o věku) nemám ve zvyku na internetu zveřejňovat, nicméně Vám můžu sdělit, že jsem vyrůstal v ateistické rodině a k víře v Boha jsem dospěl vlastním uvažováním a četbou (zpočátku okultních knih).

174752

03.11.2008 23:08

Cenzura internetu v USA je za rohem

RE: Je to az neuveritelne

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Nemám to nějak naštudované. Prostě jsem jen ochotný věřit, že Bůh to tak mohl udělat.
Jsem si vědom možných nedostatků v překladech Bible a také tendencí při ovlivňování překladatelů Bible, aby významy "nakláněli" k určitým, předem daným, významům. Tím se samozřejmě poněkud poškozuje věrohodnost Bible jako takové. Na druhou stranu - pokud je Bůh Bohem, musí být schopen dostat svoje poselství k lidem. Z toho si vyvozuji, že to nemusí být vždy jen prostřednictvím Bible.
Domnívám se, že otázka, jak dlouho vlastně stvoření světa trvalo je sice zajímavá, nicméně podružná. Řekl bych, že na náš současný život nemá její zodpovězení žádný zásadní vliv. Jako mnohem zásadnější vidím Ježíšovo poselství o možnosti smíření s Bohem a také o tom, jak bychom měli žít, aby život na zemi připomínal ráj a ne peklo.

174758

Což takhle dát nám, hloupým gójům, lekci tolerance? Co kdyby izraelská vláda předvedla toleranci vůči Palestincům, ať se poučíme na praktickém příkladu?
Ale co to plácám, na toleranci dnes mají nárok pouze ti-jejichž-jméno-se-nesmí-vyslovit. Ostatní ať třeba chcípnou hlady, zimou nebo pod buldozerem...

175641

15.11.2008 19:00

Italský premiér Berlusconi také vystoupil proti radaru

RE: Chudák...

Sam Ting Wong 81.?.?.?

+1

175872

15.11.2008 19:16

Izrael na nejvyšší úrovni otevřeně tleská vraždění a mrzačení Palestinců

RE: Propaganda

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Pane Gulde, není to spíš o tom, že Zvědavec vyvažuje mainstream, kde se zdůrazňuje hlavně utrpení Izraelců? Člověk, který umí číst si přečte iDnes, pak Zvědavce, pak možná ještě něco dalšího a pak může začít porovnávat a srovnávat informace.
Až budou naše média informovat vyváženě (čehož se zřejmě nedočkáme), nebudou weby jako Zvědavec zapotřebí. Zatím je ovšem situace taková, že v oficiálních zprávách nám ukážou jen jednu stranu mince. Někdo holt musí ukázat i tu druhou.
Vraždění izraelských dětí není o nic méně strašné než vraždění palestinských, iráckých nebo afgánských dětí. Ono vůbec vraždění jakýchkoli dětí je naprosto nelidské a mimo chápání normálních lidí.

175873

16.11.2008 17:56

Izrael na nejvyšší úrovni otevřeně tleská vraždění a mrzačení Palestinců

RE: Samé lži

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Můj děda byl v Dachau, domů se vrátil bez úhony. Bohužel umřel, když mi bylo méně než 10, takže jsem se nemohl na nic zeptat.
Nicméně visí ve vzduchu otázka, proč ti staří nechtěli o koncentráku mluvit? Co když jim bylo vyhrožováno, že se určitá fakta nesmí dostat ven? Já vím, spekulace. Na druhou stranu existuje mnoho faktů, které byly decentně zakryty. Např. oběti v amerických koncentrácích, o které pečoval jistý pan Eisenhower. O utrpení německých zajatců se jaksi pomlčelo, což neznamená, že neexistovalo. A proto jsem si jistý, že kolem těhle táborů a druhé světové vůbec je ještě mnoho věcí, které zůstávají skryty.
Tak mě napadá, že WWII. trvala 6-7 let. Dnes se na to díváme jako nepředstavitelné utrpení. V Iráku lidé trpí mnohem déle a US borci se tam chovají jako naprostý dobytek - ve srovnání s tím, jak se chovali němečtí vojáci v okupovaných Čechách. O utrpení vězňů v Guantanamu a v dalších "demokratických nápravných" zařízeních snad ani mluvit nemusím.

175942

23.11.2008 13:00

Frederick Töben nebude vydán z Británie do německého vězení, vyhrál

RE: S Husem to ale bylo trochu jinak

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Díky za Vaši poznámku! Na druhou stranu je poněkud tristní, pokud středověká inkvizice/církev vlastně dopřála obžalovanému více práv než je tomu dnes v tzv. moderní a osvícené společnosti.
Jestli ona ta modernost nespočívá spíše jen v tom, že místo na koni jezdíme autem a máme doma počítače a mobily. Zřejmě skutečně platí, že pro masy stačí systém přejmenovat a jede se dál v zaběhnutých kolejích (samozřejmě s nějakými úpravami, aby to připomínalo zlepšení).

176571

23.11.2008 13:29

Frederick Töben nebude vydán z Británie do německého vězení, vyhrál

RE: Takže např. záběry nafilmované US Army v německých koncentrácích jsou zfalšované ?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

V rámci postihování ideozločinu by se měl také zřídit PreKrim, aby se zločin mohl zastavit ještě dříve, než se stihne odehrát. To se nám bude žít, to nám bude blaženě a bezpečně! V telce půjdou jen samé kvalitní reality šou, v Mekáči bude zdravá výživa a my si čas od času odbručíme pár let v krimu, když vláda zjistí, že jsme měli spáchat zločin. A my budeme šťastní, že nás zavřeli dřív, než jsme něco způsobili. Ach, taková péče!

K doplnění editora - to by byl dost odvážný člověk, pokud by schválně zmršil obvinění. Pokud to udělal, tak mu přeji, aby se mu to nevymstilo a aby se tím inspirovali i další lidé se svědomím!

176573

25.11.2008 19:23

Ústavní soud odročil jednání o Lisabonské smlouvě na zítřek

God bless Klaus!

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Takové zprávy se dobře čtou. Pevně doufám, že Lisabonskou smlouvu zašlape do země a že to následně povede k jejímu zničení v celé Unii. Už se těším, jak se na to budou tvářit ti šašci, co chtějí nechat znova hlasovat Irsko [chechtot]

176744

05.12.2008 23:14

Bravo, pane prezidente!

Nechutná arogance

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Asi si panáčkové mysleli, že si u nás na Hradě dupnou a prezident jim hned skočí do řiťky - jak jsou zvyklí u jiných politiků.
Díky Bohu za Václav Klause, který se z takových arogantních panáku neposadí na zadek. Škoda, že "chlap s gulema" nemá takové koule.

177592

07.12.2008 08:31

OSN obviňuje Izrael, že trestá humanitární pracovníky pomáhající v Gaze

RE: Nejde o kolektivni trest

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Můžou se nemilosrdně bombardovat i další země, které se dopouští proti jiným zemím aktu válečné agrese? Pár tipů bych měl.

177712

21.12.2008 10:06

Pravá tvář BSA

Mrkvosoft

Sam Ting Wong 81.?.?.?

nic nenamítal, když se díky pirátským kopiím jejich slavné Windowsy rozšířily po celém světě. Teď už se jim piráti nehodí, tak s nimi musí zatočit.
Jako vždy jde o peníze až na prvním místě.

178664

30.12.2008 20:11

Milostný příběh z období holocaustu byl podvod

Kniha

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Přemýšlím, že bych také sepsal svoje paměti, jak se mi žilo v koncentráku, co jsem tam vytrpěl a jak jsem se nakonec zachránil.
Narodil jsem se sice až po válce, ale když si počkám, až bude zakázáno i to nejmenší pochybování o holocaustu, tak knihu vydám a pěkně se namastím. Nikdo si totiž netroufne zpochybnit autenticitu mého peněženkoryvného příběhu.
Taky si otevřu krám se suvenýry z lágru, které jsem si dovezl domů. Např. pár zaručeně pravých jezdeckých bot p. Hesse (v počtu 2350 kusů), zaručeně pravý chlup z Hitlerova knírku (v počtu 85647 kusů), lágrová lžíce, kterou jsem prokopal únikovou cestu (v počtu 11659 kusů) atd.
Hotový zlatý důl!

179284

08.01.2009 19:58

Vraždit ve jménu Božím

RE: Kazda armada

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Proč by Havel něco říkal? Izrael příkladně humanitárně bombarduje Palestinu a to je přeci ok.

180239

15.01.2009 23:02

Jana Bobošíková - projev k předsednictvu

RE: Bobošíková jen cítí další šanci jak se zviditelnit

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Možná je to propagandistický rohlík. Je to ovšem také jeden z mála jasných hlasů proti LS od někoho, kdo sedí na dost vysoké pozici. Kéž by se tím inspirovali i další lidé na vlivných místech a začali prosazovat věci, co mají hlavu a patu.

181142

15.01.2009 23:07

Izraelští vojáci se vydávají za bojovníky Hamásu

Zprávička o ničem

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Anonymní obyvatel slyšel, jak někdo říkal... V Čechách se tomu říká "jedna paní povídala".
Alternativní zprávy by měly mít trochu jinou úroveň.

181143

29.03.2009 11:20

Estonsko prohlašuje ruská jména za nezákonná

RE: To máme kamarády?!

Sam Ting Wong 81.?.?.?

+1

187463

01.05.2009 12:21

Projev, na který se nezapomíná

Havel na hrad

Sam Ting Wong 81.?.?.?

tedy spíš do hradní hladomorny. Však on už ví, jak se v base zabezpečit a dokonce tam i přibrat.

190049

01.05.2009 12:27

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: zese nesouhlasím s článkem...

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Máte pravdu, toto se skutečně děje. Lidé jsou prostě takoví. Ale to o čem mluvíte je nesrovnatelné s distribucí kontaminované vakcíny do 18 zemí.
Pokud by Vašemu známému ta taška se vzorky upadla v Metru, tak ohrozí stovky, možná tisíce lidí, ale nikoli několik zemí. Navíc on ji pouze převážel z místa na místo, zřejmě to nebyla to oficiální distribuce.

190050

01.05.2009 12:33

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Praseci chripka v kontextu poslednich chripkovych pandemii

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Takhle to zní téměř nevinně. Problém nástává v momentě, kdy nastoupí stát s povinným očkováním, právě na základě vyhlášeného stupně rizika. Nevím přesně, jak je to u nás, ale v USA budou mít odmítači očkování velký problém. Přitom je logické, že lidé nemají zájem nechat se očkovat podezřelou vakcínou od pofidérního výrobce.

190051

02.05.2009 23:38

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

S tím, co píšete se dá zajisté souhlasit. Jen nerozumím tomu, proč předpokládáte, že se vždy jedná o nahodilé mutace a ne o záměr (v některých případech).
Historie obsahuje dost příkladů toho, že v každé době existovali lidé, ochotní spáchat cokoli pro peníze a moc.

190198

04.05.2009 23:37

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Kam to vlastně jdem?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Může se ještě dneska psát, že je něco "černé na bílém"? Nezavání to rasismem? [mrknutí jedním okem] [chechtot]

190339

05.05.2009 00:31

Jedna dvě, virus jde, virus si jde pro tebe

RE: Autor bohužel v tomhle případě píše o něčem, o čem ví starou bačkou.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Problémem je, že ani věřící ani Vy neví, jak to vlastně je. Z různých útržků se tu někteří snaží poskládat smysluplný obraz, abychom pochopili, co se kolem nás děje. Je tu ale také spousta lidí (nemyslím na Zvědavci), kteří nepotřebují vědět, co se kolem nich děje a vystačí si s pěkným seriálem, "zprávami" z bulváru a hambáčem z Mekáče.
Já patřím k těm, které zajímá, co se děje kolem a také proč se to děje. Proč by se mi kvůli tomu měl někdo posmívat? Není to snad moje právo? Mám se přestat zajímat jenom proto, že si pan Stehlík nebo někdo jiný myslí, že jsem úplně mimo?
Poctivým bádáním se nesmyslné teorie samy vyloučí, ale samotné bádání může přinášet (celkem logicky) celou řadu myšlenkových konstrukcí, které později padnou jako nesmysly. Ovšem posměch pro ty, kdo se takovými myšlenkami zabývají mi nepřijde na místě. Ukazuje to na jistou argumentační prázdnotu osoby, která se posmívá. Troufnu si říct, že většina čtenářů Zvědavce je ochotná diskutovat a zabývat se fakty a právě kvůli tomu sem chodí, protože tady se propere víc zdrojů než v iHeute.
Co se tedy víc zaměřit na diskuzi, porovnávání známých faktů, dokládání faktů atd. a vynechat osobní napadání?
(P.S. Nechtěl jsem se Vás nijak dotknout, p. Stehlíku, jen mi to u Vašeho příspěvku nedalo a musel jsem to napsat.)

190345

06.05.2009 23:40

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Malé zamyšlení nad testem znalostí

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Obávám se, že to vidíte správně.

190543

10.05.2009 16:25

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

RE: Lisabonská smlouva dnes ratifikována Senátem...

Sam Ting Wong 81.?.?.?

A tady už se ztrácí diskuze a probíhají jen osobní výpady. Má to nějaký smysl?

190793

11.05.2009 17:02

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: LID

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Souhlasím, že Maaart jen kalí vodu. Existuje nějaký člověk, který nemá nějakým způsobem "závadný" profil. Dost o tom pochybuji. Ať už má Václav Klaus motivy jakékoli, jeho postoj je pro-český, což se nedá říct o týpcích typu Vondra apod. Musím říct, že obdivuji Klausovu stálost tvář v tvář takovému tlaku, očerňování, výhrůžkám atd. V odporu proti LS, respektive v otázce potřebnosti přezkoumání souladu LS s Ústavou ČR, má prezident moji plnou podporu!

190886

11.05.2009 17:07

Lisabonský hon na Klause Zdroj: CTK

RE: Proč je Lisabonská smlouva špatná?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Právní kryptojazyk - to jste vystihl úplně nádherně. Čím méně tomu obyčejní lidé rozumí, tím lépe pro elity, které si pak s ovčany i občany naloží podle svojí libovůle a vždy si to zdůvodní dekryptováním nějakého zasunutého odstavečku, ke kteréme se dostanete přes osm odkazů na nevím kolik směrnic...

190888

13.05.2009 23:41

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

Čím je vlastně měna krytá?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Na blogu p. Míky se vyskytla zajímavá informace, že na Euro bankovkách není žádná zmínka o jejich krytí. A ona taková zmínka nechybí jen tam, ale i na českých bankovkách.
Jestli to chápu správně, tak naše měna už není krytá ani prací československého lidu, protože zlato jsme prý tak nějak rozfrcali a vyměnili za nějaké EU papírky.

191083

14.05.2009 17:45

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

V bodě 1) uvádíte, že rozdrobené menší celky se lépe ovládají a v bodě 2) pro změnu, že lépe se ovládá jedno centrum. Je to chybka nebo mi něco uniklo?

191160

15.05.2009 23:41

Prozrazený dokument skupiny Bilderberg z roku 1955 načrtává plán jednotné evropské měny

RE: Casovy faktor je vzdy problem.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Google vyhazuje nezávislost Kosova, ale v podstatě nic o vyhlášení nezávislosti/samostatnosti některých US států. Docela by mě to zajímalo, protože to není malá věc.

191259

16.05.2009 17:12

Papež není v Jeruzalémě vítán

Církve?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

V těchto zhutněných textech dochází často k různým zjednodušováním. Zde například dochází je zjednodušování témat tzv. křesťanských církví. Katolická církev je dle mého skromného názoru velmi vzdálená obrazu církve, který vidíme v Bibli, to samé se dá říct o pravoslavné. Jsou to náboženské systémy, které člověka svazují a omezují, přestože pod rouškou bohulibých slov. Vládu KC jsme v našem národě zažili a ono období nese příznačný název "doba temna".
A abych jen nekritizoval, uvedu svůj pohled na křesťanství - Ježíš řekl, že nejdůležitější je milovat Boha a svého bližního jako sebe sama. To je celé, víc k tomu není potřeba přidávat, protože z této prosté věty vyplývá celý životní styl v jehož rámci se inteligentní jedinec řídí pravidlem lásky a své záležitosti taktéž spravuje. Ostatní konstrukce nad to přináší nesvobodu a dovolím si říct, že i utrpení a sem tam lidské tragédie. Každý z nás má svědomí, který dokáže napovědět, co je v dané chvílí správné a tudíž nepotřebujeme náboženské systémy s jejich předpisy a nařízeními.
Papež ať si pro mě za mě jede třeba na Mars. V mých očích je to spíše politická postava, nikoli duchovní autorita (pokud nehovoříme o čaroději prvního řádu [smích]) a Izrael s ním také jako s politickou figurou bude zacházet a využívat jeho vliv.

191297

16.05.2009 20:03

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Církve?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Přiznávám, že o pravoslavné církvi toho nevím zdaleka tolik jako o katolické, která je obecně více profláklá, nicméně vím dost o tom, jak veškeré lidské organizace a tradice degenerují a s postupem času se z původně dobrých myšlenek stává otroctví. Jakýkoli náboženský systém či organizace v sobě nesou nesvobodu pro jednotlivce a snahu myslet za něj.

191309

17.05.2009 09:29

Papež není v Jeruzalémě vítán

RE: Církve?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Určitě se tam najdou výjimeční lidé (kteří by se dali najít i v KC), ale i PC bude vždy trpět tím, že se skládá z lidí a nikoli z andělů.
Ale to už jsme docela dost OT.

191319

17.05.2009 17:57

Firmy přestaly propouštět, bez práce jsou už všichni Češi

RE: Kdo, si rozprodá vlastní hnízdo,tak , je u mne vůl.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Ten chrám se dá zbořit jakkoli - umělé zemětřesení nebo do něj vletí Al-Mossajda s Čmelákem.

191327

31.05.2009 16:18

Spojené státy používají v Afghánistánu bílý fosfor

RE: Už zase bílý fosfor:-)

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Odpověď na Vaši otázku je poměrně nesnadná, poněvadž nikdo z nás nesloužil v oněch jednotkách, které se na místě nacházely. Váš dotaz musíte směrovat na osoby, které tam byly. Bohužel Vám s největší pravděpodobností neřeknou nic, popřípadě jen to, co je politicky vhodné.
Vždy mě poněkud zaráží, když obhájci USA hovoří stylem "já přesně vím o co jim šlo a co tam dělali". Kdybyste byl generál armády USA, tak mohu usuzovat, že víte víc než laická veřejnost - již z prosté povahy Vaší práce. Generálem US Army s největší pravděpodobností nejste a proto se domnívám, že jen z jakéhosi principu hájíte tzv. baštu demokracie a snažíte se bagatelizovat nelidské počínání US Army (které bylo v řadě případů prokázané, nikdy ovšem v první řadě přiznané).

192437

07.06.2009 13:28

Direktor ADL vyhlásil válku svobodě slova

Návrhy ADL mohu z větší části podepsat

Sam Ting Wong 81.?.?.?

a s vyšetřováním bych začal hned a nejdříve v jejich řadách. Jestli tady někdo šíří nenávist, jsou to právě podobné spolky, které otravují život obyčejných lidí, pošpiňují je, obviňují je a vyvolávají strach v celých komunitách, které se pak bojí i uprdnout, aby to náhodou neznělo jako že řekli něco proti Voldemortům.

192779

07.06.2009 16:39

Geneticky modifikovaná semena jsou pro pěstitele nebezpečná

RE: Zrovna tuhle v TV novinách...

Sam Ting Wong 81.?.?.?

To mi připomíná, jak naši SocDem prominenti posílají svoje děti do soukromých škol. Když je státní školství tak skvělé, proč tam svoje děti nepošlou?
Podobných otázek by se zřejmě dalo položit více a odpověď na všechny bude vždy stejné - to, co dostávají ovčané je šmejd, určený k jejich likvidaci. Elity to vědí a snaží se tomu vyhnout a zajistit si lepší podmínky.

192788

10.06.2009 17:49

Kdo stojí za tzv. sektářskými bombovými útoky na civilisty v Iráku?

RE: Proč to přetiskujete?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Milý Nevíme! Článek samozřejmě může být propaganda. Na druhou stranu, skutečně věříte tomu, že se takové věci nedějí? Skutečně věříte, že US politici jsou bez výjimky čestní lidé, kteří by ani nepomysleli na vlastní prospěch na úkor druhých lidí? Skutečně věříte, že mocným záleží na životech obyčejných lidí? Napadlo Vás někdy, že i Vaše smrt pro ně bude jen collateral damage?

193007

11.06.2009 18:58

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Takze horke leto?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Psychologický efekt bude jistě značný. Příbuzní zadržených velmi pravděpodobně budou na ony mladíky útočit "jestli to mají zapotřebí", "ať už přestanou dělat kraviny" a nebo "ať radši dělají něco pořádného". Zvlášť pokud byly při zatýkání malé děti, které prožily šok z násilného vniknutí robokopů do bytu.
Neznám názory oněch zadržených a nevím, jestli bych s nimi souhlasil, nicméně vím jistě, že tohle divadlo má za cíl nahnat strach. Kdyby tahle akce byla typickou ukázkou policejní práce, tak by míra kriminality v naší zemi byla mnohem nižší než ve skutečnosti je. Bohužel tahle akce byla jen demonstrací moci, ukázkou svalů a pokusem zastrašit občany, kteří snad pochybují o důvěryhodnosti Systému.
Není pochyb o tom, že Systém ohřívá vodu v našem hrnečku stále intenzivněji a jak se někdo začne pokoušet vylézt, Systém rázně zakročí - ne vždy razií, častěji spíše diskreditací, dehonestováním, očerňováním a dalšími praktikami, které mají pro tyto účely velmi podrobně vypracované.

193103

05.07.2009 11:42

Nemístná zvědavost se trestá

RE: Vzkaz pro pana Stworu - pozor na rizenou diskreditaci

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Z některých příspěvků v diskuzích už tenhle pocit mám. Je nicméně na pováženou, že pracovníkům tajných služeb nevadí, že v některých případech zasahují proti lidem, kteří se snaží chránit demokratické hodnoty. Zřejmě stále platí "koho chleba jíš, toho píseň zpívej".
Na druhou stranu, už zde bylo vysloveno nesčetněkrát, že náš tzv. demokratický systém je v zajetí zájmových skupin, které si nechávají šít legislativu na míru svých potřeb a obyčejný občan poslouží pouze jako pracovní síla, uspaná do nevědomosti hrami a chlebem. Když se náhodou probudí, existují tu velmi silné páky, jak ho uspat znovu, popřípadě jak ho vyřadit ze hry (např. cílenou diskreditací, šikanou, zastrašováním atd.).

194941

05.07.2009 23:59

Nemístná zvědavost se trestá

RE: Ako eliminovat zaskodnikov webu.

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Asi jste nepochopil, proč tu Zvědavec je. Když se jeho obsah uzamkne, tak jaksi neosloví veřejnost, která zůstane odkázaná na "otevřené" portály mainsteamu.

194979

22.07.2009 23:54

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Ani ten krasnej slovenskej vyraz

Sam Ting Wong 81.?.?.?

U některých výrobků by mělo dojít k politicky korektnímu přejmenování. Např. romská pečeně neboli romka.
A Karel Gott bude muset přetočit svůj šlágr a pěkně korektně zpívat: "Rómko ty krásná, Rómko ty máááá" [velký smích]

196215

24.07.2009 18:28

Včelí medvídci jsou neonacisté

RE: Ani ten krasnej slovenskej vyraz

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Díky za ty odkazy!

196305

Paní ministryně jede podle plánu a dál děsí obyčejné smrtelníky tajemným nebezpečím, které číhá na každém kroku. Naštěstí je tu vláda a ta se postará o vaši bezpečnost. Až vám začnou mizet sousedi, uvědomíte si, že to byli jen zakuklení teroristé, kteří zcela jistě kuli pikle proti vaší bezpečnosti...

197467

08.08.2009 23:00

Počet nakažených prasečí chřipkou klesá

Budou muset vymyslet další pandemii

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Tentokrát se musí soudruzi z NDR více snažit a vytvořit skutečně účinný virus, který už konečně bude vypadat jako úplně přírodní a zabije milion lidí během prvního týdne šíření.
Pak nás, vyděšené přeživší, zachrání tatíček Baxter s vakcínkou, kterou si čistě náhodou nechá patentovat krátce před vypuknutím epi-pandemie a která opět čistě náhodou účinně působí proti viru, který kombinuje ptačí-prasečí-psí-kočičí-telecí-kravskou-volskou-dinosauří chřipku. Nový lék a spása lidstva ponese název "Šumifluk". K dostání u každého poctivého lékárníka.

197472

21.08.2009 18:51

Ruští diplomaté vyhoštěni

RE: formulace článku

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Přesně na tohle jsem chtěl také reagovat. Správně a demokraticky někdo jiný rozhodl, že "radar musi byt". A ještě kontlolní otázečka soudluzi: Proč by mělo být v demokratickém státě nesprávné postavit se proti radaru?
Ať už se jdou ti naši prodejní reprezentanti vycpat nebo ať konečně zmizí tam, kam pořád lezou Američanům!

198357

26.09.2009 19:34

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Nech si EU robí čo chce. Sama sa sprenevri svojim

Sam Ting Wong 81.?.?.?

A kde se to gilotinování zastaví? Jaký bude rozdíl mezi Vašimi gilotinéry a těmi současnými? Vždyť to bude to samé v bleděmodrém.

201131

04.10.2009 09:45

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Na jedne strane se stavi , na druhe se zase boura.

81.?.?.?

Není kam skočit. Kolem lodě jsou všude sítě. Jediná možnost je převzít kontrolu nad lodí a to za daných okolností není možné jinak než násilím. Toho však víceméně nejsme schopní - jednak proti nám stojí vycvičený a vyzbrojený aparát, jednak my sami nevíme, jak vlastně na to a pak se také bojíme nebo je nám to jedno.

201586

12.10.2009 23:05

Michael Moore píše Obamovi

RE: Moore je divný... a naivní

81.?.?.?

Ono lze poměrně těžko určit, kdo hraje jakou roli a kdo je prolhaný našeptávač. Ono koneckonců i my můžeme svojí naivitou či vírou v nějaký nesmysl působit jako prolhaní našeptávači.
Do toho všeho se ještě lidé mohou měnit a stejně tak i jejich názory a přesvědčení - je to slušný guláš.

Moore má zajímavé postřehy, i když občas něco chybí. Přestože nobelovka pro Obamu mi přijde jako totální kravina, musím na druhou stranu uznat, že to může být způsob nátlaku na jeho svědomí, aby dostál svým slibům. Říkají mu přeci nejmocnější muž planety, tak určité možnosti k ovlivnění některých věcí má.

Sam Ting Wong
(nejsem přihlášený, protože vyskakuje chyba bezpečnostního certifikátu)

202307

14.10.2009 19:32

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Můžete trochu rozvést Vaši odpověď "nejsou"? Předem díky!

STW

202475

14.10.2009 22:27

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Popření demokracie

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Úvaha je to skoro esoterická a mě osobně nevede k jinému závěru, než že světu vládnou majitelé bank.

202494

16.10.2009 21:22

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: H.Linek má vzláštní poruchu - profesionální papouškování masmédií, vzláště naší ČT!!!

Sam Ting Wong 81.?.?.?

S tou pokorou Izraele bych příliš nepočítal. Nezapomínejte na jejich zbrojní arzenál a ochotu vzít nás všechny s sebou do (jaderného) pekla.

202678

26.10.2009 23:02

Evropě hrozí sociální rozklad

RE: Nebylo toho uz dost ?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Některé věci mohou být přitažené za vlasy, ale proto zde editor - na rozdíl od jiných "nejčtenějších deníků" - nezavírá diskuze, takže čtenáři mohou mylné informace korigovat a předkládat k tomu argumenty a odkazy.
Proto i Vy máte možnost plácat tu nesmysly o poctivém farmaceutickém podnikání. Vy opravdu věříte tomu, že mají zájem na vyléčení a ne jen na léčení?

203313

27.10.2009 19:19

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Americké

Sam Ting Wong 81.?.?.?

To je tedy počteníčko [chechtot]
Tak Američané podporovali Stalina proti Hitlerovi? Hmm. Jeden by si skoro pomyslel, že Hitlera Američané nepodporovali. Nebyl to mimochodem americký časopis, co vyhlásil Adolfa politikem roku?
Ale jen pokračujte, jste zábavný [chechtot]

203380

28.10.2009 08:37

H1N1: Genocida v přímém přenosu nebo omyl?

Ještě je možné

Sam Ting Wong 81.?.?.?

že v rámci zmatení veřejnosti nasadí nejdříve neškodnou očkovací látku. Nikomu se nic nestane, konspirační teoretici budou vypadat jako blázni, veřejnost se jim zasměje a pak teprve nastoupí otrávená vakcína.

203452

28.10.2009 09:17

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: Americké

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Ohánět se zrovna vzděláním ze základní školy asi stačit nebude. Američané obchodovali s Hitlerem jako o život. Říká Vám něco např. jméno Prescott Bush? Asi ne, předpokládám, že Vaše učebnice dějepisu o tomhle mlčí.

203454

03.11.2009 22:25

Prezident podepsal

RE: otázka

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Jenom jsem to otevřel a už se mi dělalo mdlo z těch blitků o nezrušitelných a nezcizitelných práv lidské bytosti.
Ale tak propaganda funguje. Zamává se krásnými slovy a pak už stádečko pěkně chápe, že cokoli se děje, je to pro jeho dobro. I kdyby u toho ovečky chcíply, tak pojdou s vědomím, že to bylo pro jejich dobro.
Snad bych se ještě zeptal autorů LS, jestli LS již obsahuje vaporizaci nebo zda ji zavede nějakým dalším ediktem...

204024

03.11.2009 22:45

Prezident podepsal

Ilustrace

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Dovolím si vložit text z internetu, který ilustruje rozdíl mezi tím, když si lidi hospodaří na svém a když podlehnou volání globalizace (v našem případě volání EU):

Představte si dvě obce: Lokální Lhotu a Děravou Lhotu.

V Lokální Lhotě lidé většinou utratí svoje peníze v místě - v obchodě se smíšeným zbožím, u opraváře, za péči o děti, oblečení a podobně (řekněme, že 80% svých peněz). A máme tady Jiřího - má zrovna narozeniny. Tetička Anna mu poslala jako dárek stokorunu.
Jiří si za 20 korun koupil v nedalekém nákupním centru čokoládu a za 80 korun si dal zmrzlinový pohár, dort a limonádu v místní cukrárně. Majitelka cukrárny hned poslala svého syna, aby se nehal naproti u kadeřnice ostříhat. Utratí tam 64 korun (to je 80% z 80 korun). Za zbytek z osmdesáti korun si koupí časopis. Kadeřnici mezitím vyhládlo a tak si skočí pro něco na zub. Za 51 korun (80% z 64) si koupí pizzu a zbytek si nechá na blížící se kadeřnickou konferenci.
Jaký je efekt pro místní ekonomiku ? Jiří díky daru své tety mohl utratit 100 Kč, cukrářka 80, kadeřnice 64, a pizzerie 51. Zbytek peněz naši Lokální Lhotu opustil, protože čokoláda byla z nákupního centra, časopis vychází v Praze, kadeřnická konference bude dokonce v zahraničí.
Ve zmíněných 4 krocích bude ekonomický efekt původní stokoruny od tedy Anny 295 Kč. Samozřejmě, že 4-mi kroky to nekončí a peníze v Lokální Lhotě obíhají dál... celkový ekonomický efekt je dokonce 500 Kč, tj. pětinásobek původní částky.

V nedaleké Děravé Lhotě lidé neutrácí mnoho svých příjmů v místě (průměrně jen 20%), protože tam vypukla "katalogová horečka". Bratranec Jiřího, Petr, bydlí v Děravé Lhotě a teta Anna mu též dala jako dárek k narozeninám stokorunu. Hned si objednal elektronické hračky za 80 korun ze svého oblíbeného zásilkového obchodu a zbytek utratil v místním pekařství. Dcera majitele pekárny si odpoledne koupí za 4 koruny (20% z 20) v cukrárně lízátko a prohlédne si nejnovější katalog. Majitelka cukrárny si toho za 20% ze 4 korun už mnoho nepořídí.
Celkový ekonomický efekt původní stokoruny je v Děravé Lhotě pouhých 125 Kč, tj. o pouhých 25 Kč více než činí původní částka.

*

Předání správy našich věcí do Bruselu z nás udělá senzační Děravou Lhotu.

204027

03.11.2009 23:55

Prezident podepsal

RE: Trpaslíci, soubory trpaslíků a velmoci

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Já bych k tomu doplnil jeden pohled na tento "pozoruhodný projekt vznikání evropské velmoci". Taková Čína je jistě také pozoruhodným projektem a přesto bych tam nechtěl žít a už vůbec ne pracovat v nějaké fabrice na ponožky.
Je totiž velký rozdíl mluvit o něčem z pohledu nezúčastněného pozorovatele, jako když např. hodnotíme historická opatření některých vládců proti lidu a něco jiného je být tím lidem, kterého se to přímo týká.
Čili, evropská velmoc může být super a může skvěle vzdorovat USA (o čemž dost pochybuji, protože to bude maximálně naoko), ale pro běžné obyvatele už nemusí být každodenní život v tomto "pozoruhodném projektu" vůbec pozoruhodný, jestli mi rozumíte.

204037

08.11.2009 17:34

Přemýšlejte o svém tweetování: Systém CIA pro šmírování sociální sítě

RE: Kdepat Twitter

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Když tu pitomost podepíšete, tak máte smůlu. Nikoho nezajímá, že jste ji nečetl. Hodně lidí, co koupili super hrnce jisté firmy by Vám mohli vyprávět.

204378

Ať už to udělal kdokoliv, dopustil se několika trestných činů. Doufejme, že David Irving použije dostupné právní kroky a dostane ty statečné hackery před soud.
Přestože se škody způsobené Davidu Irvingovi jistě někomu hodily do krámu, nelze očekávat, že se udrží iluze právního státu, pokud by k tomuto případu příslušné složky nasadily přístup mrtvého brouka. To by se totiž potom mohlo přesně to samé stát někomu jinému od jiné hackerské skupiny. Pak už není daleko k pouličnímu boji. [mrknutí jedním okem]

204821

16.11.2009 17:42

Ukrajina, WHO a geopolitika paniky s prasečí chřipkou

Čerstvé zprávy agentury JPP

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Nejlepší světoví američtí vědci zkoumali na palubě meziplanetární družice, obíhající kolem země, mrtvolku mimozemšťana, která se z neznámých důvodů nacházela na oběžné dráze Země.
Jak se ukázalo během pitvy, mrtvolka obsahovala virus mimozemské prasečí chřipky, která mutovala s běžnou mimozemskou chřipkou, která se obvykle vyskytuje v podzimních měsících na Marsu a Saturnu. Naneštěstí se nejlepší americký výzkumník poranil o ostrý nehet mimozemské mrtvolky, čímž došlo ke kontaminaci astronautova těla stále živým virem (z neznámých příčin je tato mutace odolná teplotě kolem absolutní nuly). Když si nebohý astronaut uvědomil závažnost této nehody, odskočil s výkřikem "oh, sh*t" od pitevního stolku, který byl provizorně zřízen v pilotní kabině a narazil do ovládacího panelu, kde poškodil ovládání brzd a zároveň spustil přistávací manévr.
Modul se momentálně řítí na Evropu, kde se podle očekávání odborníků roztříští zhruba ve výšce 10km. Tím bohužel dojde k zamoření poměrně velké části Evropy.
Odolný zmutovaný virus rozšířil svoji mutaci ještě o americkou blbost, která je prý velmi příbuzná s obecnou lidskou blbostí. Dá se tudíž očekávat, že během zítřka bude velká část Evropanů vystavena kontaminovanému zavirovanému dešti a dojde k chřipkové megasuperstrašněbigpandemii blbosti.
Příznaky - den blbec, blbá nálada. Pokud je u sebe budete pozorovat, okamžitě si u nejbližšího lékaře vyžádejte očkování proti viru H0(v)N0 (nula pro mimozemskou variantu chřipky).
Rozhodně tuto zprávu nepodceňujte a jednejte okamžitě! Vir má slabší účinky pokud zašlete finanční dar jakékoli bance, farmaceutické společnosti nebo zbrojařské firmě.

204948

19.11.2009 17:32

Hodina času

Pěkný článek

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Ten článek určitě nebyl o penězích. Měl pomoct uvědomit si, že jsou důležitější věci než peníze. A my na to často zapomínáme, protože Systém nás pomocí svých pák neustále zaměstnává, abychom se skutečně důležitým věcem nevěnovali.
Osobně jsem odešel ze zaměstnání, které se stavělo mezi mě a rodinu. Práci si vždycky nějakou najdu, ale rodina je jen jedna.

205267

06.12.2009 11:48

Zelená se line záře…

Přijatelná alternativa?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

V politice existuje něco jako přijatelná alternativa? Za ty roky, co to sleduji se nemůžu zbavit dojmu, že až na individuální výjimky je to všechno stejná pakáž. Ty výjimky pak za záhadných okolností mizí nebo páchají sebevraždu, popřípadě se jim stane autonehoda.
Nebo se taková přijatelná výjimka použije jako zástěrka pro nepřijatelné politiky, kteří se za onu výjimku schovají.
Současný systém považuji za ztracený - není opravitelný. Demokracie, volby apod. jsou jen prázdné pojmy. Bohužel i případná revoluce vynese k moci jen nové Topolánky a nové Bursíky, takže to bude jen z bláta do louže.
Tím nechci propagovat skepsi. Spíš vidím cestu přes naše osobní životy - jejich zlepšení a šíření kvalitních hodnot kolem sebe. Účast ve volební frašce opravdu nic nezmění. Podívejte se jen na opěvovanou TOP 09. Vždyť to jsou opět pravdoláskovci, kteří se posunují ze strany do strany, popřípadě zakládají nové strany, jen aby zůstali o koryt a hlavně u kormidla. Není snad komické, že Kníža neměl vůbec ponětí o nové straně a o týden později už byl v jejím čele? Je to takový politický Lunetic - vyberou se manekýni, na které dav letí, napíšou se jim hity, které nazpívá někdo jiný a jejich hvězda pak letí strmě vzhůru. Že to je jen divadlo si uvědomí málokdo.

206387

07.12.2009 23:47

Oficiální sexuální věda

Nejen sexualita,

Sam Ting Wong 81.?.?.?

ale i mezilidské (manželské a partnerské vztahy) jsou pro mnoho lidí velkou neznámou. Důvod vidím v absenci vzorů, od kterých bychom se mohli učit a okoukat to.
Pan psycholog sice skvěle smetl neschopné rodiče, ale jaksi nenabídl žádné řešení. Já mu klidně vysvětlím odkud se ti neschopní rodiče berou - jsou to kopie svých rodičů, kteří jim to neuměli vysvětlit či předat.
Bohužel v dnešní době jsme pod neustálý tlakem (dez)informací všeho druhu, Hollywood nám v akční formě předvádí, jak mají vztahy vypadat, jak řešit problémy (US hrdinové většinou sklenkou whiskey), jak vypadá sexualita a Hubálkové se potom diví, že tu nic nefunguje a nikdo neví, co má vlastně dělat, aby to fungovalo.
Je dost těžké vysvětlit dítěti něco, co sám vlastně nechápu. V takovém případě se pak člověk prostě uchýlí k tomu, že začne opakovat dogma, které zrovna frčí - a "má klid".
Nelze také opomenout, že tu existují určité snahy o demontáž společnosti, hodnot a lidstva jako takového - oblbnutí lidí v těchto aspektech k tomu velmi dopomůže.

206478

08.12.2009 00:16

Zelená se line záře…

RE: bože

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Múúúška jenom zlatá

Tomu nešlo odolat [smích]

Definici štěstí sice přesně neznám, ale člověk si může řadu věcí sám v sobě ujasnit, když se sám sebe zeptá: "jsem šťastný?" Může se to týkat čehokoli, co člověk dělá. Možná si pak uvědomí, že některé věci dělá, aniž by ho činily šťastným a může to změnit.

206485

09.12.2009 21:55

Prasečí chřipka - historie nemoci a možností jejího léčení

RE: A co koloidní stříbro

Sam Ting Wong 81.?.?.?

No, Váš příspěvek také nevypadá zrovna předmětně...

206592

20.12.2009 12:50

Nejde jen o klimatické změny. Tohle je boj o předefinování humanity

Zásadní omyly

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Článek obsahuje nejméně dva zásadní omyly:
1) Lidstvo bojuje - lidstvo nebojuje, lidstvo sedí u televize a sleduje sportovní přenosy. To jen elity si s námi hrají, aby nás udržovaly v různých obavách a zároveň umožnily (pouze teoretickou) možnost pro masy, aby se k něčemu vyjádřily.
2) Člověk potřebuje expanzi - člověk expanzi nepotřebuje. Potřebují ji pouze kapitalisté, kteří musí/chtějí neustále zvyšovat zisk. Kapitalismus nemůže stagnovat, musí růst.

Jenže my kapitalismus nepotřebujeme. Potřebujeme funkční místní komunity, které si dokáží většinu potřebného zajistit sami bez ničení přírody a vyčerpání přírodních zdrojů. Jenže v takovém modelu by se masy měly dobře a Rotschildové a jim podobní by přestali vydělávat a ztratili by moc.

207553

24.12.2009 19:53

Kdo má v Afghánistánu nejhezčí Vánoce?

Je to pěkná (tragi)komedie

Sam Ting Wong 81.?.?.?

USA pořád vede nějaké války - proti terorismu, proti drogám apod. a nakonec se všem těm nepřátelům daří nejlépe pod ochranou USA (a jejich spojenců). Není to náhoda a není to vlastně ani vtipné, protože u toho umírají, popřípadě jsou mrzačeni skuteční lidé.
Z prodeje drog plynou velké příjmy a peníze představují, jak známo, moc. Kdo má peníze, má moc. Kdo kontroluje opiová pole, kontroluje velké zisky a skrze ně pak kontroluje lidi, které si platí, popřípadě si zaplatí jejich odstranění.
Brblání plebsu na tom nic nezmění, protože plebs nemá peníze, jen dluhy.

207947

24.12.2009 20:19

Několik vánočních postřehů

RE: Technická poznámka

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Mně už tedy vypnutý telefon u reproduktoru bzučel.

207949

31.12.2009 13:47

Pojďme se zas navštěvovat!

RE: Kradnete mi myslienky

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Musím s Vámi souhlasit - vychází mi to samé. Jediná cesta pro nás plebs je obnovení komunitního života na místní úrovni. Vyšší úrovně ovládá kapitál, který je cizácký a ne zrovna přátelský.
Ono se však dá žít i bez tohoto kapitálu, jen k sobě musíme najít cestu, vytvořit funkční vztahy a být schopni navzájem si pomáhat.
Skoro mi to zní jako za dob praotce Čecha - kmen přitáhl do české kotliny, našel si pěkné místo u řeky a založil osadu, kterou postupně zveleboval, navázal (obchodní, kulturní apod.) vztahy s okolními kmeny a prostě si žili svůj život.
Dneska tedy asi jen tak nové osady nezaložíme, ale změna musí stejně nejdříve začít v našem myšlení.

208437

Nedávno na mě kýchnul můj jezevčík, tak jsem mu hned vynadal, ať mi tu nešíří jezevčíkovou chřipku [smích]
Ale vážně - při čtení tohohle článku jsem si uvědomil, že najednou je kolem prasečí chřipky nějak ticho. Nejdřív hrozné haló, chystáme se pomalu na vymření světa a najednou puf a nic se neděje, ani se o tom už nepíše.
Byla to ukázková forma marketingu nepotřebných "léčiv". Prodávaly se výborně a farmaceuti si mnou ruce, protože loni šly grafy jejich zisků strmě vzhůru. Oni krizi rozhodně nepocítili.
Teď jen co se bude dít dál. Tak nějak tuším, že nic. Zisky byly velké a tudíž je dost prostředků na podmazání tu a támhle a příště si zkusíme zase nějakou jinou chřipku.

209501

14.01.2010 19:27

Irák požaduje odškodnění za izraelský nálet

Odškodnění

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Sionisti budou muset opět vyvinout mediální úsilí a přivlastnit si termín "odškodnění" takovým způsobem, že jeho použití v jiném kontextu než ve prospěch siopartičky bude postihováno jako trestný čin. Stejně jako pochybnost o holokaustu by i pochybnost o tom, kdo jediný si zaslouží odškodnění, měla být uzákoněna. Pak si žádné darebácké státy nebudou vyskakovat a gojimové zalezou do děr.

209614

17.01.2010 10:24

Irák požaduje odškodnění za izraelský nálet

RE: kdy se tam podari nastolit demokracii ?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Mohl byste, pane Pražáku, rozvést pojem demokracie, v jejímž stínu prý vyroste nové generace iráckých dětí? Je to americká demokracie, která velmi připomíná fašismus? Dodávám, že fašismus znamená propojení korporací s vládou.
Vy snad věříte, že nová generace Iráčanů zapomene na zvěrstva, která tam US Army a soukromí žoldáci napáchali? Že zapomenou na Krvavou Madlu a půl milionu mrtvých iráckých dětí? Myslíte, že po tom všem budou vzhlížet k USA jako vzoru demokracie?
Vy zřejmě žijete v pohádce. Demokracie neexistuje, rozhodně ne v USA.

209740

19.01.2010 18:34

Italové jásali, když policie odsouvala imigranty po jejich střetech s vesničany

RE: Naše civilizace je stále více založena na podvodech!

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Obávám se, že nebude nic. Dokud budou USA velmoc, tak si nikdo ani neprdne. Až půjdou do kolen, tak potom si možná nějaká vláda dovolí je kritizovat nebo snad i přijmout nějaká opatření.
Zatím se můžou všichni zbláznit, jen aby si potřásli rukou s Obamou a měli s ním fotečku jako referenci o vlastní důležitosti.

209941

21.01.2010 17:25

Jak elity ovládají svět

RE: JAK NA TO

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Už jsem to několikrát psal - místní komunity jsou místem, kde se můžeme realizovat a něco změnit. Elity mají svět v hrsti a žádný další spolek "přátelských diktátorů" tu neexistuje, aby nás zachránil od těhle zlých.
Nemáme peníze ani vliv, abychom mohli překazit plány "imperialistů", nepomohou nám ani vepři boubelatí [smích] Můžeme ale pochopit, že investovat do místní komunity (nejen ve finančním slova smyslu) a vytvoření funkčních společenství na místní úrovni jsou cestou k lepšímu životu ve stínu oka pyramidy. Pokud by se k tomu lidé uchýlili ve větších počtech, mohlo by to plány elit narušit. To však nečekám, většina prostě pojede ve starých kolejích dokud to jen trochu půjde.
Bohužel však známe příklady z historie, kdy se lidé pokusili oddělit od Systému a založili si funkční komunity mimo Systém. Ty úspěšné to nepřežily, Systém si je našel, očernil a fyzicky zlikvidoval.

210128

Rád bych se někdy podíval do USA - na národní parky apod. Ale odložím to na příští život. Co je moc to je moc.

210446

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 46 čtenářů částkou 9 438 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 1

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli08.04.21 15:10 USA 5

Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku08.04.21 13:19 Evropská unie 2

Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže08.04.21 11:49 Česká republika 4

WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím08.04.21 10:43 Evropská unie 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,60 Kč
Švýcarský frank
23,57 Kč
100 japonských jenů
19,91 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,68 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 814,02 Kč
1 unce stříbra
550,65 Kč
Bitcoin
1 380 715,08 Kč

Poslední aktualizace: 14.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?