Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1207 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.07.2008 07:23

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

První světová válka měla zaručit odlákání carské armády k úspěšnému provedení ruské revoluce (a nastolení NWO) a samozřejmě také rozparcelovat Evropu k jejímu snadnějšímu ovládnutí. Rozložit Rakousko-Uherskou monarchii ve smyslu - "rozděl a panuj". Druhá světová válka měla stejný cíl. Fašismus měl ovládnout svět...zničit původní experiment - komunismus a nastolit jednu světovou vládu. Proč asi měli vojáci Wehrmachtu na bajonetech a na přeskách opasků nápis: "Gott mit uns"? (Bůh s námi) Nepřipadá vám to trochu jako Rothschildův sarkasmus? To je on, kdo si tady na planetě hraje na pána Boha a vojáci Wehrmachtu byli jeho "boží bojovníci" (další důvod byl - odlehčit jejich svědomí, ať se to řeže hlava nehlava a navíc s božím požehnáním).

A máme tady tu dnešní globalizaci - další Rothschildem vypracovaná studie k ovládnutí světa, což se právě odehrává před našima očima. Všechno plánováno - nic se neděje náhodou. A jak teď do toho zapadá náš velký mistr Marcel Nostradamus? (pokud si pamatuji?: 1503-1566) Další Rothschildův sarkastický žertík nejen pro jeho vlastní zábavu, ale jaksi připravit mravenečky (čti lidstvo) na planetě ve smyslu: "Co se dá dělat...je to náš dávno předpovězený osud...musíme se s tím už smířit...žádné šprajcování nepomůže...sám mistr Nostradámus to předpověděl". Ano, vážení. Rothschild skoupil veškeré dostupné výtisky veršů pana Nostrodama, nechal je upravit (přizpůsobit) a předhodil upravené davům. Je to podvrh! A pochybuji, že se někomu dostal do rukou ten původní originál. To byste se musel někdo z vás nechat najmout jako pokojská v sídle pana "barona" Rothschilda a trochu mu tam prohrábnout tu jeho knihovnu. Nechtěl jsem vám pánové kazit iluze, ale situace je natolik vážná, než abychom se zabývaly veršíky a poezií falešných proroků. A to přitom nejsem popíračem velkého mistra Nostradama.

Pokud vám tohle připadá jako spiklenecká teorie, tak se spolu shodneme. I já to tak vidím. Je to Rothschildovo spiknutí k nastolení jedné světové vlády. A teď už jenom tento můj příspěvek nějak napasovat k tématu článku, ať nejsme OT.

Profesor Sheldon S. Wolin nám popisuje průběh a následky velkého plánu - Project for the New American Century vedoucí k nastolení jedné světové vlády. Pochybuji, že pan profesor nezná skutečnou historii a její souvislisti na události dnešních dnů. Jeho analýza (Democracy Incorporated) je sice podrobné a rozsáhlé dílo a dokonce i řešení problémů kapitalistické společnosti dává naprostou logiku, ale za současného stavu je stejně neuskutučnitelné. Proč neodstranit příčiny?...a tady už pan profesor ztrácí odvahu. Následky se už postupně a přirozeně samy upraví. Nazval bych to úmyslné mlžení a typická ukázka amerického školství - mlžit, mlžit a mlžit.

165681

19.07.2008 08:08

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

>...neseknul se Nostradamus, ale vykladači...
-------
Pánové Gejdoš a anonymní 88. Co když to je všechno ale úplně jinak? Už jste četli tu "mytologicko-zázračnou" úvahu, která dáva do souvislosti vraždy Abrahama Lincolna a J.F.Kennedyho? Porovnává datumy, jména, názvy atd. Např. letopočet vraždy obou prezidentů 1863,1963...sekretářka Lincolna se jmenovale Kennedy a J.F.Kennedy cestoval ve voze Lincoln. Je tam asi deset takových "neuvěřitelných" náhod, až si člověk pomyslí: Ale kuš, to zavání nadpřirozenými silami. Že by si snad pán Bůh vyřizoval účty? Na to vám dám snadnou odpověď. Ano, někdo si tady na planetě na pána Boha hraje a je to obrovský vyznavatel a obdivovatel samotného satanáše - pan "baron" Rothschild.

Já už jsem se tady o tom párkrát zmiňoval, ale vy jste se upnuli na falešného proroka a mně - Mirdovi - tady nikdo nevěří. [chechtot]
Vysvětlím později. Dynastie rodiny Rothschildů si tady na planetě hrají na pána Boha již od poloviny 18-tého století. Ten první parazit-psychopat se narodil (myslím r.1743) a podvodem vydělal obrovské jmění, že mu i královská rodina v Británii začala zobat z ruky. Tento pán si usmyslil, že jednou - až se to podaří - potomek klanu Rothschildů se stane pánem zeměkoule. Na samotné špici pyramidy! (to je to oko nad pyramidou na obrázku jednodolarovky vytištěné Federální rezervní bankou, která je
rovněž v Rothschidově vlastnictví. Mimochodem....na té samé bankovce je latinský nápis - nový světový řád)

Jak ale ovládnout společnost na planetě?
První pokus byla francouzská revoluce. Komunismus, fašismus a globalizace jsou vědecky vypracovaná studia na "zakázku" onoho klanu. Co se kolem nás na planetě děje za posledních dvěstě let, je všechno plánováno a organizováno stejnými lidmi. Nic se neděje náhodou! Doposud se jim však jednu světovou vládu nepodařilo nastolit. Velká Říjnová "Revoluce" v Rusku - vedoucí k nastolení komunismu - byla plánována a financována Fed.rezervní bankou. Hitlerův otec Alois byl levoboček Rothschilda a toto by nám objasnilo Hitlerův rychlý vzestup do politické arény (jenom teoreticky - 1/4 jeho krve je tedy židovská). Hitler a jeho nacistická strana byla rovněž financována ze stejných zdrojů. Těmito finančními transakcemi se zabýval Prescot Bush (děda G.W.Bushe), který také zajišťoval dodávky zbraní fašistickému Německu. Začíná vám to zapadat dohromady? Pokud ne, tak ještě něco přidám. Obě světové války byly financovány - na dluh a úroky - stejnými lidmi. Bank of Frankfurt, Bank of England, Bank of France a Federální rezervní bankou. Všechny uvedené banky jsou soukromé banky vedené agenty Rothschilda.

První světová válka měla zaručit odlákání carské armády k úspěšnému provedení ruské revoluce (a nastolení NWO) a samozřejmě také rozparcelovat Evropu k jejímu snadnějšímu ovládnutí. Rozložit Rakousko-Uherskou monarchii ve smyslu - "...

Automaticky kráceno

165680

19.07.2008 08:31

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Mirda 24.?.?.?

>To nemyslíte vážně René.
----
René do toho musel vrazit notnou dávku ironie. Máte pravdu, paní Jarmilo. Všichni ti uvedení byli jenom nastolené loutky - užiteční idioti. V pravém slova smyslu. Nechci už reagovat na váš příspěvek shora, ale naprosto souhlasím, že charakter člověka se zrcadlí v jeho obličeji. Také se říká, že oko je oknem do duše člověka. Stačí se jen podívat na ty domácí užitečné (neužitečné) idioty. Topolánek, Schwarzenberg, Vondra a největší idiot, který se kdy v zemích českých mohl ve dvacátém století narodit - Havel. Tomu ta jeho zákeřná povaha přímo čiší z očí....tu nezapře ani úsměvem. [mrknutí jedním okem]

165687

19.07.2008 08:58

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

>Cena ropy je hnana nahoru hlavne diky takzvanym futures. Je to
>proto, ze neni kam dat penize nez do ropy, protoze jine akcie
>nefunguji.
-----------
Ano, takhle se nám to různě zdůvodňuje, ale není až tak docela pravda. Ten kdo určuje ceny ropy, tomu na akcionářích nezáleží a hodnota produktu není závislá na prodaných akciích. Jistě...investice (kupování akcií) relativně zvyšují hodnotu korporace (assets), ale to ještě neznamená, že současně zvyšují hodnotu výrobku. Jsou to jenom peníze navíc k investičním účelům a nebo také k tunelování (příklad Enron).

Jediná bezpečná a zaručená investice v této době je zlato, stříbro, platina a diamanty, pokud tedy jsou peníze na ulití?

> prestehoval jsem se do mexika a je me tu dobre. Je to
>neuveritelne sledovat ten rozdil v kulture, a ty zenske. Je to
>jako pohadka.
--------------
Karle, tato pohádka nemusí skončit se šťastným koncem. Daleko jsi neuniknul. Roku 2010 se plánuje založení Severoamerické unie. Mexiko, Spojené státy a Kanada - jedna velká země - jeden veliký bordel. Tím pádem jsi sice pryč od domova, ale stále ještě doma. Jsem rád, že jsi se ozval. Měl jsem obavy. Jak jistě víš, v San Diegu a v Tichuaně a vůbec v pohraničních oblastech s Mexikem zuří pouliční boje drogových kartelů. Začíná přituhovat.
[mrknutí jedním okem]

165685

19.07.2008 16:00

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

>V súčasnosti pre udržanie hodnoty dolára neurobil nikto viac.
-----------
Možná, že by se našel i někdo jiný?

Vložený obrázek

165697

19.07.2008 16:40

Afghánští warlordi kdysi podporovaní CIA teď obracejí své zbraně proti americkým vojákům

RE: Naprostá nutnost je zavedení branné povinnosti v USA

Mirda 24.?.?.?

>Esmate, to bolo myslené ironicky, alebo vážne ?
------------
Esmate to s tou ironií trochu přehnal. Ale ať si chlapec srandy užije.

Vložený obrázek

165699

19.07.2008 19:02

Afghánští warlordi kdysi podporovaní CIA teď obracejí své zbraně proti americkým vojákům

RE: Naprostá nutnost je zavedení branné povinnosti v USA

Mirda 24.?.?.?

>Jenom zavedením branné povinnosti v USA je možno zvítězit nad celosvětovým terorismem.
------------------------
Esmate! Příště se trochu zamysli, než tady takovou hovadinu napíšeš. K čemu jsou války? Není lepší bojovat na stadiónu, než bojovat na bitevním poli? A co takhle soutěžit v technologickém výzkumu? Hledat alternativní energetické zdroje? Objevy lékařské vědy zavést do praxe pro dobro člověka a ne jen na vytřískání peněz pro pár jednotlivců. A nebo takový kosmický průzkum?
Nebylo by lepší pro nás - pro lidstvo na planetě - investovat prachy (i třeba na dluh) do něčeho prospěšnějšího?

A tady jsme u toho, proč se válčí. Jsou v tom obrovské peníze. Zbrojní koncerny vyrábějí zbraně a ty se musí prodat. Výroba se nesmí zastavit. Stále nové a lepší zbraně. Čím účinnější zbraně, tím více mrtvých. Někdo ty zbraně však musí zaplatit a v tom zase ochotně pomohou banky. Peníze na dluh a na úrok. Úrok z úroků. Jak vidíš - války jsou velmi výhodný kšeft. Nikoliv pro lidstvo, ale jenom pro několik válečných štváčů a banky to pokaždé rády zaplatí. Dnešní dluh USA činí 450 tisíc dolarů na hlavu. Takový dluh už ani nejde splatit.

Hrozba v období studené války udržovala zbrojní koncerny v "bojové pohotovosti" na obou stranách barikády. Lidé tomu věřili a vytvořil se nepřítel Východ - Západ. Jedni říkali: "Musíme zbrojit, jinak nás nepřítel napadne". Druzí zase: "Nepřítel zbrojí - nesmíme zaostat - jinak nás nepřítel napadne". Nezáleží na tom, která starana provokovala a která se jen připravovala pro případný útok a nebylo to jenom divadlo na vydělávání peněz, ale hrozba války byla skutečná.

Komunismus padl (rozložen zvenčí/vyhnil zevnitř - dosaď si co chceš) a tím pádem zmizel i "nepřítel". Ten východní. Všimni si, kdo má problém s teroristy? Západ. Studená válka skončila, tak se vytvořil nový nepřítel a to - globální terorismus. Lidé si začínají zvykat na nového nepřítele a tím se stal náboženský radikální fanatismus a kdyby neexistoval, tak se vytvoří. Bojovat se musí, vždyť jsou v tom obrovské prachy.

165702

Prde....to už tady několikrát bylo, ale ten odkaz na YouTube v obrázku pokakánka je senzační. Jsou tam i další související videa a rád bych upozornil otatní čtenáře na video Ron Paul on Iran. Bohužel jenom pro anglofony, ale stojí to za shlédnutí. Pět minut snahy hrdiny a skutečného amerického vlastence Rona Paula o zabránění rozpoutání nové a zbytečné války proti Iránu.

165703

20.07.2008 04:18

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

>Pane Mirdo, to je mi líto, že máte až tak paranoidní
>smýšlení s tím mistrem Rothschildem !
------
Petře, já bych to v žádném případě nenazval paranoia, ale vědomosti. Možná jsem vás teď opět rozesmál, ale tohle mi dává větší smysl než různé interpretace veršů pana Nostradama. Mimochodem...ta informace o dvojím vydání Nostradama se dostala ven od jedné Rothschildové služebné. Pan "baron" musel znenadání odejít a na stole v knihovně pokojská objevila dvě stejné knihy a poznámkový blok. Bylo to Nostradamovo proroctví. Na první pohled stejné knihy, ale obsah se lišil. Stejné kapitoly, ale jiné verše. Možná právě k tomu se vyjádřoval vodnik007 - opakuji citaci: Nostradamus psal takove blaboly, ze kdyz obcas vystrizlivel, se musel divit co sam napsal. Asi by se divil, kdyby četl tu vylepšenou verzi.

>...Dokonce i všechny další "Velké Proroky" - to by totiž musel >udělat taky ! Musel by nechat zfalšovat ale i Bibli ... >nemůžu se nezasmát.
-------
O to další se postarala církev. Sám jste jistě slyšel o rukopisech Královehradeckém a Zelenohorském? T.G.Masaryk podrobným studiem zjistil, že oba jsou podvrhy. Jistěže byla i Bible několikrát přepsána (nepíši zfalšována). Nový zákon už ale rozhodně neopisuje Starý zákon. Stejně tak Tora a Talmud se vůbec neztotožňují. Vatikán vytvářel změny podle libosti a pro vlastní výhody. Vymýšlel si proroky a události. Vymýšlel nová náboženství a to proto, aby se dalo s lidmi snadno manipulovat. Prorok Mohamed islámského náboženství sice kdysi žil, ale nebyl to žádný prorok, jenom si ho Vatikán vytvořil.
Stejně tak Islám. Zacharias Sytchin napsal svou knihu "Planeta X-Nibiru" až na základě instrukcí Vatikánu (to je ten rok 2012 - tak uvidíme?). Ohledně proroctví Edgar Casey-ho jsem se nikde zatím nedočetl, ale nijak usilovně po tom nepátrám.

>Není dáno žádnému hlupákovi, aby správně pochopil
>všechna ta "Velká Proroctví" ! Velká proroctví nelze
>falšovat, protože mají charakter hologramu a ten se nedá jen
>tak poškodit, to si pane Mirdo pamatujte !
-------------
Nechci urážet sečtělého člověka, ale připadá mi to poněkud na hranici schizofrenie. Hologram? Holografie? Přenos informací pomocí frekvenční modulace? Projekce obrazů přímo do dutiny lebeční? Všechno je možné. Lidský mozek má neskonalé schopnosti, ale zatím toho nedokážeme využít. Snad jedině působením halucinogenních drog v kombinaci s alkoholem? Viděl jste film "Rainman"? (Dustin Hofman v hlavní roli). Natočen na základě skutečné události, kdy dotyčný muž byl postižen zkratovým deficitem mozku a vyvinul tímto neuvěřitelnou fotografickou paměť. Tomu však už psychiatři říkají schizofrenie. Chcete mi snad naznačit, že máte stejné schopnosti, pane Petře?

Zajímám se o náboženství a dokonce jsem se v průběhu svého života do několika z nich vplížil osobně. Nehledal jsem cestu, ...

Automaticky kráceno

165711

20.07.2008 05:13

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Zajímám se o náboženství a dokonce jsem se v průběhu svého života do několika z nich vplížil osobně. Nehledal jsem cestu, ale poznání a myšlenkové pochody "těch oddaně zúčastněných". Jsem stále ateista, ale s otevřenou mysli, respektem a pochopením ke druhým. Takže to tímto uzavřeme a zase někdy naslyšenou. Snad roku 2013 - pokud se toho všichni ve zdraví dožijeme?

165712

20.07.2008 05:35

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Mirda 24.?.?.?

Jsem rád, že tady v diskuzích na Zvědavci vyskytuješ právě ty, Jendo. Je to hřejivý pocit, pohybovat se mezi moudrými lidmi, ač je to pouze virtuálně. Člověk se takhle mnohému přiučí.
Jenom doufám, že to zapůsobí stejně tak i na Vojtu a setřepe se sebe tu ovčí vlnu a začne konečně už přemýšlet. [mrknutí jedním okem]

165714

20.07.2008 07:11

Vzpomínka na Benny Hilla

Politická korektnost...

Mirda 24.?.?.?

Také jsem sledoval a těšíval se na Benny Hill Show. Lehce rajcovní podívaná a šibalský výraz v obličeji komika Bennyho ve mne vyvolávaly mnohdy návaly smíchu. Mr. Bean je naopak slabá, řekl bych až ubohá náhražka, kterou někteří stále ještě nazývají komedie. Jinými slovy - trapný humor, který jsem přestal sledovat a považuji to za plýtvání času. Politická korektnost však vyžaduje jiný typ zábavy. Takový Borat (Saša Cohen) a nebo Sarah Silverman. To je ono. Začít s morálním rozvratem společnosti. Sex na reklamě při nabídce zboží, sex v muzikálech, sex ve filmech v produkci Hollywoodu, sex na Zvědavci na hlavní stránce dole - pardon, to už z nějakého důvodu zmizelo, zkrátka - sex všude, kam se člověk podívá. Ale pozor! Vtipy na teplouše? Ani nápad, to by mohlo špatně dopadnout. Stejně tak karikatury užitečných idiotů, kteří se jaksi "náhodou" vyšplhali na politickou scénu. Ani takový humor se už mnohým nelíbí. Humoru ubývá, vážení. Už pomalu není čemu se od srdce a s chutí zařechtat. A přitom je to právě humor, který otevírá dveře do lidských duší, vyvolá úsměv, přátelské poplácání, obejmutí a také a to hlavní - humor je ten nejlepší lékař. Takže více humoru vám všem vespolek. Ha, ha, ha, a myslím to upřímně.
[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

165719

20.07.2008 07:29

Afghánští warlordi kdysi podporovaní CIA teď obracejí své zbraně proti americkým vojákům

RE: Naprostá nutnost je zavedení branné povinnosti v USA

Mirda 24.?.?.?

Zajímavý článeček na Washingtonpost.com...A že právě tam? Už ani mainstream nesouhlasí s válkou v Iráku? S válkou vedenou pro zájmy někoho jiného. Už i bývalý šéf Federální rezervní banky, Allan Greenspan přiznal, že válka v Iráku je kvůli ropě. Kdypak se konečně oznámí, že válka skončila? Až dojde ropa? Iráčané nemají zájem o americký styl demokracie. Po tzv. demokratických volbách provizorní irácké vlády Bush začal oblbovat svět s touto historkou: Za Saddama Hussaina neexistovaly žádné volby. Byl to diktátorský režim. Až teď, kdy se stal Irák demokratickou zemí, lidé mohou jít svobodně volit. Také se stalo, že jeden tělesně postižený člověk se dostavil o berlích, ale s úsměvem k volícím urnám a říká: "I kdybych se tady měl doplazit, stojí to za tu námahu. Poprvé v životě mám tu možnost jít svobodně volit". Darebák prolhanej!

165720

20.07.2008 15:21

Vzpomínka na Benny Hilla

RE: Politická korektnost...

Mirda 24.?.?.?

>Obávám se, že tady jste velice přestřelil, dobrý muži.
-------
Ooops! Máte pravdu, Tome, dobrý muži. Trošíčku jsem to přepísk. Teď tady vypadám jako nějaký starý pur(i)tán s měkkým.
Nás vyzrálé kozáky přece hned tak něco nerozhází:

Vložený obrázek

Při psaní mého příspěvku jsem si vzpomněl na své mládí. Bylo mi tehdy třináct, nebo čtrnáct. V televizi ČT běžel nějaký film a žena na obrazovce si začala svlékat halenku. Dálkové ovládače tehdy ještě nebyly a táta obratem vystřelil k televizi a stáhnul jasnost do černého. Dějství pokračovalo už jako zvuková kulisa. Ještě jsem stačil zahlédnout nakrátko bílou podprsenku a to bylo vše. Další odkládání spodního prádla se nekonalo. Žena si oblékla jinou halenku a mohl jsem pokračovat ve sledování.
Tady vidíš, co jsem si v mládí musel vytrpět. [chechtot]
Doba je jiná. Jenom klika, že už máme dálkové ovládače.

Jak se tady už někdo zmínil. I mně se jeví humor za bývalého režimu humornější. Rád si zavzpomínám na Felixe Holtzmana a jeho "na tělo" vtipy. Jeden ze silvestra: Jak se jmenují lidé, kteří nejedí maso. Kolega: no přece vegetariáni. Felix: Ne, ne...jo už to mám - důchodci. Doba se tedy nezměnila, ale humor ano. [smích] [pláč]

165741

20.07.2008 17:13

Vzpomínka na Benny Hilla

RE: Politická korektnost...

Mirda 24.?.?.?

A jeden na doplnění.
Mladík odchází v restauraci na WC a povídá své nové přítelkyni:
"Slečno, omluvte mě prosím na moment, jdu si
popovídat s mým důvěrným přítelem, kterého Vám
představím později." [velký smích]

165742

20.07.2008 18:07

Napadne Izrael nebo USA Írán?

RE: Právě proto !!

Mirda 24.?.?.?

René....jak se říká lidem, kteří dělají pokaždé to samé a očekávají úplně jiný výsledek? Proč neskusit jiná paliva?
Co takhle vodík? Odpadní produkt při spalování vodíku je zase jenom voda, nikoliv CO (kysličník uhelnatý), který vzniká při nedokonalém spalování biomateriálů. [velký smích]

165743

21.07.2008 05:00

Kdo řídí naše životy

RE: Dobro a zlo

Mirda 24.?.?.?

>...nemyslím, že existuje nějaké universální všeobsahující
>dobro. Alespoň zatím jsem na nic takového nenarazil...
-------
Omlouvám se za vnější vměšování. Nečiň jinému to, co nechceš aby bylo činěno tobě. Tohle by se dalo aplikovat na všechno.
Přej, bude ti přáno. Respektuj druhé, budeš respektován. Atd.
Bohužel, ne vždy pracují přírodní zákony akce-reakce.

165788

21.07.2008 05:07

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

>Pan Gejdos ma pravdu ze vsech civilizacnich okruhu vsecky velke
>vize smeruji do jednoho casoveho obdobi, plus minus kdyby 20 let.
-----
René, které velké vize máš na mysli? Biblickou apokalypsu, nebo jinak armagedon? Jinými slovy - konec lidské civilizace. Možná by bylo zajímavé zjistit přesné datum, který bible uvádí. Je to dva tisíce let po narození Ježíše Krista? Možná bychom se měli i zeptat: Kdo to byl Ježíš Kristus? Byla to skutečná osoba a nebo mytologický vzor k motlitbám a naděje ke spasení. Ježíš údajně musel zemřít pro naše hříchy. A já se zase zeptám: Koho hříchy?
Nebylo to náhodou všechno vymyšlené k ovládání lidí? Sám ses tady zmiňoval o videu Zeitgest. Není to snad dostatečně přesvědčivé, že svět je o něčem jiným a nikdo není hlídán nebo opatrován nějakou nadpřirozenou silou a každý si musí pomoci sám.

Já vím...ty jsi věřící a tohle téma se může zdát pro věřící lidi příliš ožehavé. Tohle je naopak moje náboženství. Já totiž věřím svým očím a logické představě o životě. Ještě k té bibli.
Kdo ji napsal?...kdy ji napsal?...kdo ji revidoval?...kdo ji editoval?...Co bude snad jediná tutovka je nakladetlství a rok vydání. Mně osobně tohle nestačí, abych tomu dával příliš velkou váhu. Mimoto - Vatikán je lóže svobodných zednářů a jedou v tom "velkém plánu" společně s ilumináty (satanisty) a to je právě ten klan rodin Rothschildů, Rockefellerů, Wartburgů, Schiffů a dalších a to po mnoho generací. Stačí jenom hledat a číst. Kdo hledá - najde. Pokud existují jiné zdroje předpovědi konce naší civilizace (např. Nostradamus, Sibyla a jiní) s přesností plus mínus 20 let, to nevím. Co však vím, že takových předpovědí bylo ve druhé polovině dvacátého století již poměrně hodně a doposud si tady stále ještě ťukáme do klávesnice. Další zdroj pravděpodobně inspirovaný biblí, který předpovídá konec civilizace ve formě nám známé, je: Project for the New American Century - Nový světový řád, neboli také - jedna světová vláda a tím civilizace končí. Změní se na otrokářský řád. Již se o to snaží celé minulé století, počínaje Ruskou revolucí (1917), ale doposud se jim to nepovedlo. Takže musíme jenom doufat, že jsou to břídilové a neuspějí.

>...Lze ovlivnit neketere casti, ale je to jakoby jste chtel rucnikem zakryt slona. Rostchildove nebyli a nikdy nebudou pany casu...
------
Jednak jsem si myslel, že si spolu tykáme, tak buď je to vzájemné a nebo se přizpůsobím. René, dynastie Rothschildů je tady od prvního psycho-parazita (1743-1812), do dnešního dne. Po celé generace se řídí příkazem/nařízením/návodem toho prvního - Meyer Amschel Rothschild, rozený Bauer (Německý žid), jak udržet majetek v rodině a pozici ve společnosti i za cenu sňatků v rodině, což se i uskutečňovalo. Nejmladší je David René de-Rothschild (nar.1979), který obhospodařuje anglickou vě...

Automaticky kráceno

165786

21.07.2008 05:23

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

- pokračování -

Nejmladší je David René de-Rothschild (nar.1979), který obhospodařuje anglickou větev bankovnictví. Takže bychom i mohli říct - ano, jako rodinný klan jsou pánem času už přes dvěstě roků a úspěšně pokračují v odkazu pradědy v nastolení jedné světové vlády, ať už to Nostradamus předpověděl, či nikoliv. [velký smích]

165787

21.07.2008 06:07

Kdo řídí naše životy

RE: Komunismus, kapitalismus, feudalismus a další

Mirda 24.?.?.?

>...budu se neustále snažit o účast na tvořivých a >konstruktivních aktivitách vedoucích k vytvoření lepších >podmínek pro život, abych po sobě zanechal lepší Svět pro ty, >kteří příjdou po mně.
----------------------
S tím se dá jedině souhlasit a snad i právě proto jsme se tady většina z nás sešli na tomto fóru. Stejný cíl, stejné zájmy, stejné snahy. Člověk je společenský tvor a jeden druhého potřebujeme k přežití a ke vzájemnému vývoji. Jinak to jde do háje a můžeme to zabalit. [mrknutí jedním okem]

165789

21.07.2008 06:41

Kdo řídí naše životy

RE: Těžko to jednoduše komentovat,

Mirda 24.?.?.?

René...já nic nevylučuji. Jenom tady píši to, co jsem četl (a to z několika různých zdrojů), co mi vytváří logiku a čemu já osobně věřím. Navíc to tady předkládám jako úvahu. Myslím, že jsem začal tuto větev těmito slovy: A není to náhodou trošíčku jinak? Knihu "Rgveda" neznám - nemohu posoudit. Manipulování s fakty a tím pádem i s lidmi se děje od nepaměti, co je člověk člověkem a pokaždé ve prospěch toho manipulátora. Čemu tedy věřit? Že ano? Ty volby papeže - černý a bílý kouř z komína je jenom divadélko pro veřejnost a věřící. Papež je přitom již předem vybrán. Stejně tak i prezidenti mnoha zemí. Volby jsou jenom zástěrka předstírané demokracie. A co se týká Ježíše Krista? Osobní názor jsem měl již předem vytvořený, ale Zeitgeist mi to jenom potvrdil. Kdybych v té době žil a podal si s ním ruku, potom teprve mohu říct - ano byl to skutečný člověk z masa a kostí. Takhle nevím, ale věřím tomu, co jsem již napsal. Na Nostradáma - budu si muset na fórum odskočit a poučit se. K tomu rýpnutí. Nemohlo by to být trochu hlouběji? Nepochopil jsem to. Bát se stáří? Pán času? Myslíš tím pána boha? Kdo se bojí stáří jsou otroci majetku. Lidé, kteří nahromadili bezpracně majetek, mají se jako prase v žitě a jsou zajištění na několik generací. Těm se asi zatraceně nechce opustit zemské statky - můj názor bez životních zkušeností. [velký smích]

165792

21.07.2008 07:02

Napadne Izrael nebo USA Írán?

RE: Právě proto !!

Mirda 24.?.?.?

Oprava: Proč neskusit - má být nezkusit. Někdy nejedu na všechny závity...šetřím palivem.

René, odpovím ti tady. Elektrolýza vody na kyslík a vodík asi bude neekonomická a pravděpodobně zabere spoustu času. Nestudoval jsem jiné způsoby přeměny H2O, ale už jsme se tady o tom bavili pod jiným článkem. Dokonce zde byl odkaz na vodíkové auto a Japonska a pan google zmiňoval Hondu na vodíkový pohon za 200 klacků na americkém trhu. Nevím přesně na jakém principu pracují Ballard Cells. Nechce se mi to teď vyhledávat, je pozdě v noci a začínám se klátit ze strany na stranu a oční víčka přišpendleny zichrhaickou. Mám někde odkaz na chlapíka, který vymyslel štěpení vody rádiovou frekvencí. Ampulku s vodou zaměřil paprskem a vršek ampulky, kde unikal vodík, zapálil. Mrknu se na fórum a až najdu ten odkaz, tak o tom napíšu pojednání.

165793

22.07.2008 06:37

Kdo řídí naše životy

RE: Dobro a zlo

Mirda 24.?.?.?

>...Sadismus a masochismus jdou vždy ruku v ruce, takže spousta >sadomasochistů zcela v rámci vše uvedeného hesla činí jiným >velmi ošklivé věci...
----------------------
Člověk se učí celý život a všechno slouží k rozšíření jeho obzorů. Nikdy neříkej NIKDY. Vše se musí vyzkoušet a může se stát, že právě v S/M sám najdeš zalíbení.

165850

22.07.2008 06:46

Kdo řídí naše životy

RE: Dobro a zlo

Mirda 24.?.?.?

>Bohu nemůže být nic protivné.
---------
Tak to prrrrrr, devadesátko! Jen počkej, až jednou budeš lomcovat se zamčenou - na devět zámků - svatou bránou a prosit sv. Petra ať tě tam vpustí a on ti řekne:
"Devadesátko, devadesátko! Takové lidi jako jsi ty tady nepotřebujeme".
"Ty máš strašně rád definice, ale jenom ty svoje". [chechtot] [chechtot] [velký smích]

165849

22.07.2008 07:29

Kdo řídí naše životy

RE: Vrele diky cenzure Zvedavce za vymazani

Mirda 24.?.?.?

>...Jinak nevim co myslite s podpisem.
-----
Vodníku...jsme pod drobnohledem Eretz-níků - "božích bojovníků".
A právě tito bojovníci bojují proti svobodě slova, neboť svoboda slova může poukázat někdy na skutečnou pravdu, která zase může u někoho vyvolat pocity nenávisti. A na ty jejich pocity nenávisti si dokázali dokonce prosadit zákon proti nenávisti. Oni totiž svobodu slova jako nenávist považují. Zní to až neuvěřitelně, ale tak to je. Když něco prohlásím, co se někomu nemusí líbit a použiji platnou e-mailovou adresu, tak za to beru osobní zodpovědnost. Jinak to jsou výkřiky za bukem a zodpovědnost přebírá vydavatel. Ostatní ti napíši osobní poštou - ať si Šimon Klein trhne nohou.

165853

22.07.2008 08:05

Afghánští warlordi kdysi podporovaní CIA teď obracejí své zbraně proti americkým vojákům

RE: Naprostá nutnost je zavedení branné povinnosti v USA

Mirda 24.?.?.?

V podstatě jsme na stejné vlnové délce. Sám jsem kdysi prohlašoval, že války jsou řešením neschopných politiků, kteří nedokáží použít diplomacii. Tohle sice stále platí, ale nejedná se o diplomacii řešení komfliktů, ale o dioplomacii při jednání s loutkařem. Pravděpodobně nemají stejně jinou možnost....potom tedy nezbývá, než nalézt strategii jak se loutkaře jednou provždy zbavit.

165854

23.07.2008 07:32

Příběh o občanské neposlušnosti ve městě Ni’lin, který média ignorovala

RE: Je potřeba zabíjet úchylné vrahy

Mirda 24.?.?.?

>...věřím, že Mossad splní svúj úkol...bude to čistá práce
>škoda, dopřál bych mu zvlášť pomalou a bolestivou smrt.
-----------
Rýči, proč se nás neustále snažíš přesvědčit, že protokoly nejsou podvrh, ač se to vy (o-kterých-se-nesmí-mluvit) vehementně snažíte PSM jako podvrh prokázat? Sjednoťte se konečně...tohle se v komunitě nedělá. Jinak to daleko nedotáhnete.

165914

23.07.2008 08:17

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

Chystal jsem se Mustafovi podobně odpovědět a jak tak pokračuji ve čtení, udělal jsi to za mne. Válka v Iráku se nepředpokládaně protáhla na dobu (zatím) pěti let. Časově už překročila trvání druhé světové války. Armáda je vyčerpaná, dluh narostl do závratných výšek a vítězství v nedohlednu. Často se dnes v médiích objevuje otázka: "Co znamená vítězství"? Odpověď zní: "Sbalit kufry a vypadnout". Už i křivák a zrádce Ameriky John McCain tohle jako "vítězství" připouští. Musí si konečně uvědomit, že americký styl demokracie se neujal a už i irácká loutková vláda ztrácí trpělivost.

165915

23.07.2008 08:18

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

>A pak se ukaze, ze Americani svrhli hnusnyho diktatora...
-------
Hele, Mustafoviči! Jenom pro upřesnění. Saddam Hussain byl zavražděn jenom proto, aby nepromluvil.
G.Herbert Walker Bush (starší) podporoval a zneužil Saddama k irácko-iránské válce, k napadení Kuwaitu a k tomu ho také vybavili zbraněmi hromadného ničení. Bush starší své zločiny nedokončil, proto v tom pokračuje válečný zločinec Bush mladší. Saddam Hussain osobně navrhoval - v zájmu odvrácení války - odchod do exilu. Patřičné kroky byly již podniknuty. Odchod mu však nebyl umožněn. Potřebovali se ho demonstračně zbavit. Už si nepamatuji, kolik soudců při procesu zemřelo záhadnou smrtí, ale Saddam začal vypovídat a pustil si pusu na špacír. Tohle se nesmělo dostat na věřejnost...proto ten spěch s tou popravou.

165917

24.07.2008 06:49

Příběh o občanské neposlušnosti ve městě Ni’lin, který média ignorovala

RE: Pôda je na to, aby sa využívala

Mirda 24.?.?.?

Side, čemu ty vlastně věříš? Tvojí sionistické vládě a nebo vlastním očím?

165982

24.07.2008 07:03

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

>...popravu však podle důvěryhodných zdrojů provedl sám Hojatoleslam Muqtada al-Sadr...
--------
Tohle jsem nevěděl, ale těch, kteří by s nadšením nasadili Saddamovi oprátku, muselo být strašná spousta. Už i tady na Zvědavci se tehdá ozývaly hlasy některých z tábora soukmenovců a vykřikovali: "Dobře mu tak".
Barack Obama se byl zavděčit v Izraeli u zdi nářků a v muzeu Yad Vashem a začal se otáček jako korouhvička na báni. Ve své prez. kampani nasliboval voličům, že jenom co se usadí na trůně, začne stahovat americkou armádu (to, co většina Američanů chtějí slyšet). Na druhou stranu sionistům v Izraeli zase nasliboval, že zajistí vojenskou ochranu ropného potrubí z Mossulu do Haify, jinak by to Iráčané odpojili. Tohle by nám mohlo vysvětlit, kdo mu financoval prez.kampaň. Vypadá to, že zase tak brzy z Iráku nevypadnou a také by mohli Obamu nakonec nařknout i z antisemitismu.

165980

24.07.2008 07:24

Příběh o občanské neposlušnosti ve městě Ni’lin, který média ignorovala

RE: Je potřeba zabíjet úchylné vrahy

Mirda 24.?.?.?

Takže ty jim tím vlastně škodíš a jak tak mohu pozorovat v jiných diskuzích, děláš to skutečně houževnatě. Že tě to baví, Rýči? [oči v sloup]

165981

25.07.2008 04:05

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

>Mirdo, prohlášení před volbami a realita po volbách může
>být diametrálně odlišná.
-----
Jsem si vědom, Méďo. Je to až zoufale trapné, co se v politice děje. Jak si nebezpečný a zákeřný vir dokáže připravit a posléze i zdolat organismus. Tohle tady už bylo ve dvacátých létech v Německu a to nehovořím o židech, jinak by to zavánělo antisemitismem. Historie se opakuje a nyní si vybrali další ekonomicky silný a prosperující stát (minulé číslo - bejvávalo).

>Dělá to každý kandidát na prezidenta USA, protože zkrátka bez >nich to nejde, mají významné postavení.
----
Nejen kandidáti, ale i kongres. Právě teď jsem zaslechl zprávu, že kongres už ani nehlasuje o nových ustanoveních/nařízeních. Jednoduše se to napíše a podepíše - žádné diskuze. Zločinci to jsou! Zájmy Američanů je nezajímají. V podstatě jim jde o kariéru a v některých případech i o život, což jsme už tady také měli v nedávné historii. Obama dělá, co musí, jinak ho agenti Mossadu sejmou.

166068

25.07.2008 07:01

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Arogantní chování amerických vojáků, kdy docházelo ke znásilňování iráckých děvčat a k následnému vyvraždění celé rodiny pro utajení tohoto zločinu a rovněž tak arogantní chování soukromé americké armády "Black Water", kdy vojáci stříleli do civilistů jenom tak ze sportu, jako do cvičného terče, samozřejmě muselo popudit místní partyzány, kteří proti okupantům bojovali. Tohle najednou ustalo a nebo se snížilo na minimum. Black Water je v současné době ve vyšetřování pro válečné zločiny a mám dojem, že už v Iráku nepůsobí. Byla to armáda vytvořena z kriminálníků různých národností, ale velmi dobře placena. Tohle by nám mohlo vysvětlit, proč ta vlna (surge) byla úspěšná a já bych to nazval zákon akce-reakce.
Jenom doufám, že si tohle přečte i Mustafa a trochu se nad tím zamyslí?

166071

25.07.2008 07:08

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

René...Mustafa číst umí, ale jenom něco. Ten článek na BL sice vystihuje situaci, ale neuvádí pravé důvody, proč ta "vlna" (surge) byla úspěšná. Podívejme se na to z jiného zorného úhlu.
Proč v Iráku bojuje americká armáda? Kdo je tam potřebuje? Můžeme klidně pominout i ropu jako důvod, neboť to je až druhořadá záležitost. 9/11 byla operace pod falešnou vlajkou, zatáhnout Ameriku do války proti globálnímu terorismu, tzn. věčná válka a bez viditelného nepřítele. Za nepřítele byl označen "Islám" a země Středního východu za účelem získat vojenskou posici (vybudovat vojenské základny) v zemích, přilehlých k Rusku (ale zase pro zájmy někoho jiného). Proto také byli Rusové vyprovokováni v roce 1979 k válce v Afganistánu. Vláda Talibánu byla zpočátku loutková vláda Ameriky, ale zaměřili se více na principy islámského náboženství a otočili o 180 stupňů. Stali se "znepřátelenou" zemí - darebáckým státem. Stejně tak Irán. Šáh Reza Pahlavi (nevím jak se to správně píše) byl americká loutka a nynější režim vytvořil z Iránu opět nezbedný stát. To samé se děje v Pakistánu. Pervez Musharraf se také začal točit zády k Americe a brzy můžeme očekávat v Pakistánu americký vojenský zásah (zatím na to nemají sílu a počty).

Napadnout Irán je příliš velké sousto. Použili k tomu Saddama Hussaina v irácko-iránské válce, ale neúspěšně. Další vypracovaná strategie byla - obsadit Afganistán a Irák (sousední země) a potom teprve napadnout Irán. Je vidět, že i tohle není snadné sousto a Izrael už pomalu ztrácí trpělivost, proto se rozhodli na Irán zaútočit sami. Abych to uvedl do pravého obrazu, musím se zmínit o dávné historii, kdy rozpínající se Ruské impérium zničilo chazarskou říši a chazaři se nyní snaží zničit Rusko a to pomocí americké vojenské síly. Málem se jim to podařilo ekonomicky, kdy Boris Jelcin byla jejich nastrčená loutka. Putin a Medvěděv tohle už nepřipustí, proto ten boční obchvat.

Abych zodpověděl položené otázky v úvodu mého příspěvku, vraťme se zpátky k situaci v Iráku. Teď už víme, proč a v čím zájmu tam Američané bojují. Místní nepokoje nebyly náboženské šarvátky, mezi Sunni a Shiíty - neboli občanská válka - jak to bylo v médiích označeno. Někdo to tam neustále potřeboval rozdmíchávat. Válka nesmí přece hned tak skončit. Ty bombové útoky na tržištích byly až příliš sofistikované a byly zaměřeny na obě náboženské skupiny současně. Iráčtí farmáři a trhovci nejsou schopni odpálit bombu a zabít přitom ženy a děti i kdyby převážná většina z nich patřila do té druhé skupiny. Stejně tak i ty útoky na konvoje americké armády. Jejich přísně utajovaný pohyb vojska byl znám pouze izraelským vojenským poradcům a přesto byly napadeni a mnozí povražděni a to zase důsledným a sofistikovaným způsobem. Viz Juba sniper.

Arogantní chování americký...

Automaticky kráceno

166070

26.07.2008 04:59

Darovanému koni na zuby nekoukej

Co je to štěstí?

Mirda 24.?.?.?

Každým rokem na Vánoce - v centru Tokya - zastaví na viaduktu prodloužená limuzína. Z vozu vystoupí neznámý milionář a shazuje dolů, mezi davy lidí pod mostem na pěší zóně, balíky peněz. Lidmi se to skutečně hemží, neboť jsou Vánoce a každý se snaží na poslední chvíli nakoupit svému nejdražšímu něco pro radost. Lidé si jaksi na tuhle událost zvykli, neboť se opakuje každým rokem a mnozí zajistě už čekají, kdy se onen bohatý člověk na mostě zase objeví. V období svátků má jistě mnoho lidí hlouběji do kapsy, tak radostně sbírají na ulici spadnuté peníze a jiní nedočkavě chytají poletující bankovky a vyskakují přitom, jenom ji co nejdříve zachytit, jako by to byla právě ta poslední. Ulice se rázem mění v tancující a jásavě poskakující davy lidí a přitom si nikdo ani nepomyslí, proč to ten člověk dělá? Najdou se i takoví, kteří si nechápavě ťukají prstem do čela, jako by naznačovali, že ten pán - nahoře na mostě - se zcela určitě musel zbláznit.

Co je to štěstí? Štěstí neroste na stromech a nenajdeme ho ani v peněžence. Štěstí je dávat a rozdávat radost. Potěšit slovem a pomáhat druhému v nouzi. Pohladit a obejmout. Tohle nás činí šťastnými. Stejně tak se cítí i ten milionář v Japonsku, který rozhazuje mezi lidi každým rokem balíky peněz. Člověk si pokaždé musí uvědomit, že:
"Nezáleží na tom, kolik kdo má peněz...záleží především na tom, jak k nim přišel" a také s ním podle toho jednejte. Někdo si zaslouží úctu a jiný zase opovržení.

Moje zlaté stříbrné hodinky. [mrknutí jedním okem]
Pane Stwora...jak jsem už napsal - štěstí je rozdávat radost a ta paní určitě znala hodnotu dárku a měla jistě důvod vám ty hodinky věnovat. Nepovažoval bych to ani za urážku, když jí sdělíte okolnosti zjištění jejich ceny (u hodináře na opravu). Poslat písemné poděkování a je-li to možné, pozvat ji do restaurace na vyjímečnou večeři. Do takové restaurace, kam vás v kraťasech nepustí. A ještě něco...děkuji za pěkný článek k zamyšlení a inspiraci. [mrknutí jedním okem]

166120

26.07.2008 05:39

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

>To je odhalí v celé nádheře, dřív nebo později se začnou rvát >mezi sebou, vzájemně se podrážet a obětovávat, jen aby za >každou cenou zachovali nezachovatelné. To pak bude divadlo.
--------
Méďo, už to začíná. Šéfka kongresu, Nancy Pelosi, jako vosková figurína s věčně do široka nastaveným úsměvem, dnes na tiskovce oznámila, že kongres už má stovky stížností a soudních žalob
na pana prezidenta. Je načase Bushe odvolat. Člověk se až musí usmát. Teď s tím koza příjde, když se Bush už chystá do důchodu. Nastane výměna loutek a divadlo pokračuje dál...stejný děj, stejní diváci, ale jiné obsazení a balerína Nancy Pelosi si už připravuje nový scénář, jenom aby se udržela na jevišti. Kongres je v pořádku, to dělá Bush a přitom houževnatě pěstuje řitní alpinismus při každém setkání se Šimonem Perezem, Ehudem Barakem, Ehudem Olmertem, Tzipi Livni a dalšími představiteli sionistické vlády Izraele a nikdy nezapomene na přátelské obejmutí, polibek a ten její věčný široký úsměv.

>I u nás to pomalu začalo...
---------
Je toho tolik na sledování, že člověk absolutně nestíhá a jsem rád, že si takhle navzájem předáváme informace. [mrknutí jedním okem]
Internet na věčné časy...zpátky ani krok! - naše heslo zvědavců.

166122

26.07.2008 06:25

Čunek vrací úder

RE: opět problém pseudonymu autora Krále

Mirda 24.?.?.?

Historickou identitu?...která se táhne až do dnešního dne.
V.Havel si zachoval stejnou identitu. Obě rodiny kolaborovali s německými fašisty a oba zločinci nyní kolaborují s fašisty americkými (strategie neokanců). Holt...- historie se opakuje.

166125

26.07.2008 13:12

Bush přelstěn v iráckých píscích

RE: Ho, ho

Mirda 24.?.?.?

Vážený Mustafo. Mohu Vás ujistit, že paranoií netrpím. Nazvěme to sdílením informací. Pokud to na Vás takhle působí, s tím se už budete muset vypořádat sám. Zůstaňte si u vašeho mainstreamu, ale buďte opatrný. Už jste někdy slyšel výraz:
"Vlk v beránčím rouše"? [velký smích]

166136

26.07.2008 15:37

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Cestou k mieru je zmena režimu

Mirda 24.?.?.?

Cestou k mieru je zmena režimu...Tohle už několikrát prohlásil charismatický iránský prezident Mahmud Ahmadinejad.
Oznámil světu, že když se rozpustí sionistická vláda Izraele, svět se konečně dočká trvalého míru. Když tak o tom přemýšlím, něco na tom je a M.Ahmadinejad má pravdu.

Spojené státy utrácí každoročně 400 milionů dolarů na akce CIA uvnitř Iránu. Hledají podvaratné etnické skupiny, které by se nechali ovlivnit (čti-podplatit) a zorganizovaly převrat zevnitř. Už si dokonce i oficielně otevřeli "Úřad pro diplomatické styky".
Side, mohl bys mně prosímtě vysvětlit toto sdělení?:

>Ešte idealistickejší scenár by bol počkať do prezidentských >volieb 2009. Každému je hádam jasné, že ten primitív >Ahmadinedjaj už nevyhrá.
----
Že jsi to trochu v návalu zlosti popletl? Ten promitiv sedí v Bílém domě a nejmenuje se Ahmadinejad. Odsloužil si dvě volební období a v lednu 2009 předává klíče od Bílého domu další připravené loutce. Mezitím stačil zničit americkou ekonomiku. Celostátní dluh se vyhoupl na 9 trilionů dolarů, podpořil masové přestěhování velkých firem do zámoří, čímž postupně zničil střední pracující třídu a tahle katastrofa neustále pokračuje. Umožnil bankám nabízet "subprime" úvěry při nákupu domů a po zvednutí úroků, stovky tisíc lidí přišlo o střechu nad hlavou.
Trvale a úmyslně ignoruje požadavky a nutnost ochrany jižních hranic s Mexikem. Drasticky snížil vládní dotace pro FDA - Food and Drug Administration (úřad inspekce potravin a furmaceutických výrobků) na takovou úroveň, že úřad musel propustit své zaměstnance. Výsledek se projevil právě v této době, kdy (odhad) - 40 tisíc lidí ve 35 státech USA onemocnělo bakterií "salmonela" ze zeleniny dovážené z Mexika. A to ještě přitom stačil napadnout Afganistán a Irák na základě vylhaných důvodů.

Ale to ty, Side, jistě víš? Vraťme se tedy do Iránu a k tématu článku...respektivě na Střední východ.
Jistě už není žádným tajemstvím, že Izrael vlastní cca 400 jaderných hlavic k okamžitému použití a neustále tluče do válečných bubnů. Jenom skutečný ignorant by v takové situaci seděl s rukama v klíně a přitom bylo inspekcí komise Atomového průzkumu při OSN prokázáno, že Irán jaderné zbraně nevlastní a ani nevyvíjí. Jaderný program Iránu je pouze pro mírové účely. A nejen to...Na jaderném programu Iránu dokonce spolupracuje i úřad pro Energetický rozvoj Spojených států. Mně osobně to připadá, jako bys měl hřebík v botě a neustále si dáváš na nohu nové náplasti, místo abys ten hřebík vytáhl. Zaměřme se tedy na jádro problému a neukazujme neustále prstem na zemi, která už
přes dvěstě let nikoho nenapadla.

166138

26.07.2008 22:04

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Cestou k mieru je zmena režimu

Mirda 24.?.?.?

Jendo, taky čekám. Tohle je typická Sidova reakce. Prostě nereaguje! Šel do sebezapření a za pár dní uvidíme Sidův příspěvek v diskuzi zase pod jiným článkem - stejná myšlenka, jenom trochu přehodí věty.

166153

26.07.2008 23:55

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

Jsme na pokraji třetí světové války...

Mirda 24.?.?.?

Útok na Irán by nepochybně rozpoutal třetí světovou válku. Proč se jenom lidstvo nepoučí z historie? Váleční štváči opět křičí: "Válku...válku! My chceme válku!...Krev! Ať teče krev"! Stejní lidé, stejná země, stejní spojenci...ale nyní už existují mnohem "modernější" technologie a to - technologie jaderných zbraní. Myslím si, že je načase zničit navždy jaderné zbraně, dokud jaderné zbraně nezničí nás všechny a nezamoří radioaktivitou celou naši planetu na desítky tisíce roků. Zdevastovaná planeta Zem se nadále bude pohybovat nekonečným vesmírem...kroužit okolo Slunce, avšak bez známek života. Tohle chceme? Tohle je ta naše vidina budoucnosti?

Amerika byla zatažena do první i druhé světové války pro zájmy někoho jiného. Amerika bojuje v Afganistánu a v Iráku...a zase - pro zájmy někoho jiného. Copak jsme jako lidstvo tak pitomí, nebo hluší a slepí, že neřekneme: "Tak dost! To by snad stačilo"! Teď se tady na planetě bude žít podle naších představ! Tak aby to vyhovovalo nám všem a nejenom hrstce těch několika samozvaných rádoby vládců planety. Bez rozdílu náboženství. Všichni pospolu a v míru. Ve věčném přátelství muslimů, křesťanů, židů, budhistů a jiných náboženských skupin. V trvalé shodě černých, bílých, červených, žlutých, zelených, hnědých a modrých (doufám, že jsem někoho nevynechal a neurazil?).

Nejsem prorok, ale jsem přesvědčen a také to lze již pozorovat, že všechno to, co se kolem nás děje je uměle vytvořeno. Vyprovokováno. Nic se neděje náhodou. I všechno v nedávné historii byly experimenty k ovládnutí společnosti a vyvolání strachu k poslušnosti a oddané spolupráci s vytvořeným establišmentem. V současné době jsme svědky vyprovokované náboženské války. Války mezi judaismem a islámem. Obě náboženství se záměrně rozšťouchávají k vytvoření trvalých nesvárů. K vytvoření vzájemných nepřátel a k vytvoření plánovaného chaosu. Záleží jenom na nás to změnit a podat si ruce!

To byla jenom taková moje malá úvaha k zamyšlení. Pro anglofony
něco z historie. Proslov Charlese Lindbergha k američanům s varováním o přípravě a plánech Rooseveltovy administrativy na druhou světovou válku.

166156

Zmýlil jsem se. Sid se ozval, ale stejně to bylo jenom plácání mucholapkou do bláta. Barack Obama se modlí aby ho Mossad neodkrouhnul. On dobře ví, jak dopadl J.F.Kennedy a deset dalších, kteří vyšetřovali jeho vraždu. Jak skončil Robert Kennedy. Jak dopadla adeptka na předsedkyni vlády ve Švédku (jméno jsem zapomněl), která se otevřeně postavila proti Izraeli.
Obama je vzdělaný právník a je si vědom, do čeho leze. Musí však být opatrný.

166158

>Žádný znalec, ale pokud vím...
-----
Klobouk dolů, paní Ajo. Tak tohle jsem nevěděl, že se tam u zdi nářků strkají do škvíry motlidby. Jiná země, jiný mrav...jiné zvyky pro jiný dav!

166160

28.07.2008 01:24

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Jsme na pokraji třetí světové války...

Mirda 24.?.?.?

>Nevím jestli bude mirda na tvé řádky reagovat...
-------
Není třeba. Udělal jsi to za mne, Jendo. Souhlasím s každym slovem a lépe bych to ani nenapsal. Obvzláště tohle:

Bohužel je jejich zájem velmi potlačen a překryt závojem dezinformací, negativní a pokryteckou propagandou tj. brainwashingem podporovanou skupinami mocných u vesel a nakonec strachem z pravdy, která by z nich v jejich očích při jejím přijetí mohla udělat vnitřně hlupáky. Žádný člověk není rád v roli hlupáka, a proto bude raději pokrytectví a lež hájit, než by sám sobě nebo ostatním přiznal do očí bijící opak a udělá tak, až už nebude možno couvnout. Vše je to o nezvládnutém egu, ale to je na jinou diskuzi....

Tato slova naprosto přesně vystihují danou situaci. Blahopřeji! Pod to se mohu i podepsat (pokud dovolíš?). [mrknutí jedním okem]

166207

28.07.2008 03:27

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Jsme na pokraji třetí světové války...

Mirda 24.?.?.?

Těší mne, že Vás tady opět vidím, příteli a díky za slova uznání.
Na Čížka si pamatuji. Na něco takového se hned tak nezapomíná, ale také si pamatuji na Vaše výstižné "na tělo" odvetné reakce. Chápu, že diskuze s jízlivými a pomatenými provokatéry časem unaví.

>Vzpominate na jeden ze slavnych vyroku zakladatele bankovniho domu Rothschildu? "Nejlepsi doba na delani penez je kdyz v ulicich tece krev!"
-----
Ano, vím to. Nechtěl jsem svůj příspěvek příliš rozvádět, ale právě tento výrok mne inspiroval k napsání: "Krev!...Ať teče krev!" Válku...válku! Chceme vidět válku!"

Jedna stará paní z rodu Rothschildů na smrtelné posteli apaticky a roztrpčeně oznámila přísedící přítelkyni: "Kdyby moji synové nechtěli války, tak žádné války nebudou". Počínaje války Severu proti Jihu, francouzské revoluce, Velké Říjnové Revoluce, první i druhé světové války a teď i možná té třetí, kdy se jazýček na váhách rozhodování zatím ještě neustálil. Snažím se omezit poukazování na jméno Rothschild, neboť už to někteří ve zdejší diskuzi začínají nazývat paranoií. Teď nevím, zdali moji nebo tu jejich?

Sid je kapitola sama pro sebe. Jak mohu pozorovat v diskuzích, tak se mi Sid jeví jako odchovanec Talmudu. Tito lidé si však vůbec neuvědomují, že jsou zneužiti. Nahánějí vodu na mlýn Rothschildovým zákeřným plánům a navíc jsou na sebe ještě hrdí.
Škodit druhým jim činí potěšení. Kdyby se jenom začetli trochu do historie, tak si uvědomí to nebezpečí, které na ně čeká. Až potom snad Sidovi spadne hřebínek? Nakonec i o tom jsem se zmínil, že jsou židé záměrně rozeštváváni proti muslimům a vice versa. A nejen proti muslimům, ale proti všem a přitom nám historie dává tolik svědectví a popisuje tolik zločinných událostí, kdy samotní židé byli nakonec zneužiti židy, kteří ani židi nejsou a jenom se za židy vydávají. Jak vidím, tak jsem se do toho natolik zamotal, že to začíná zavánět antisemitismem.
Také přeji hezký den a zase naviděnou tady v diskuzích. Čížek už odletěl.
Mirda - [mrknutí jedním okem]

166210

28.07.2008 03:57

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

RE: Jsme na pokraji třetí světové války...

Mirda 24.?.?.?

Zapomněl jsem reagovat na tohle:

>99% obyvatel...
----------------
jansmith se už k tomu vyjádřil a osobně mám stejné zkušenosti.
Není to až tak tragické. Stačí sledovat dikuze pod články alternativních internetových médií a lidi si uvědomují, která bije. Snad s rozdílem v disuzích na JerusalemPost. [velký smích]

166211

Dane, díky za uznání ve tvém předchozím příspěvku. Já bych to až tak beznadějně neviděl. Máme tady internet a neustálý příliv informací (zatím). Napsal jsi, že se války nevyhneme. Docela mi to připadá, že zákony přírody (akce-reakce) neúprosně pracují. Před dvaceti lety bych se obával něco podobného vyslovit a ani bych to vyslovit nedokázal, ale teď to s radostí napíšu: Máme tady Rusko. Jiné Rusko - druhou supervelmoc jako protiklad. Tehdy jsem ani netušil o čem byla ta studená válka a většina z nás, včetně mne, viděla Sovětský svaz jako agresora. Ale nakonec i to bylo trochu jinak. Tímto však nechci obhajovat komunistický režim v Rusku a nebo v bývalém Československu. Teď bych si dokonce přál, aby ta válka byla opět studená, než ta skutečná, když už nemá lidstvo dostatek rozumu k celosvětovému odzbrojení.

Píšeš o dvakrát podvedených volbách. Přečti si tohle:
Rigged Elections
A také tohle:
The Global Elite Abandon The Neo-cons

Je tam více zajímavého čtení, ale bohužel všechno v angličtině.

P.S. Hodnotím si tvojí účast ve zdejší diskuzi. Je vidět, že ani tobě není lhostejné to bezpráví, které se ve světě kolem nás děje. [mrknutí jedním okem]

166214

28.07.2008 05:13

Případ Omara Khadra

RE: Mučen?

Mirda 24.?.?.?

>A vsechno je to muceni...My jsme civilizovanejsi my mrzacime dusi. Vlastne nedelame nic spatneho, protoze neco jak spirit pry neexistuje. Aspon pro ateisty, ja osobne mam jiny nazor.
-------
To, co dělají s Omarem Khadrem, je přesný návod jak vyrábět teroristy. Jako partizán bojoval proti okupantům. Jako patnáctiletý bojovník je skutečný hrdina a kdo z nás by tohle dokázal? Ani není prokázáno, že to byl on, kdo hodil ten granát, přestože se tvrdí, že byl jediný naživu a nikdo jiný to nemohl udělat. Tohle není důkaz. Netvrdím, že se z Omara stane terorista, ale takové mučení a v jeho věku? Ten kluk je poznamenán na celý život. Zatrpkne a v podvědomí si udrží nenávist a tím je snadno zneužitelný. Kdo bude potřebovat teroristy, bude mít výběr. Vyštřovatelé na Guantanamo Bay mu je už připravili.

René, vhodil jsi nás ateisty do jednoho pytle. I já jsem ateista. Přesto nenávidím násilí, bezpráví, mučení, války...Nesnesu pohled na utrpení jiných a pokaždé se snažím pomoci, je-li to v mých silách a schopnostech. Takže bacha na ateisty. Můžeme se navzájem potřebovat. [velký smích]

166216

28.07.2008 05:16

Případ Omara Khadra

RE: Vsechny

Mirda 24.?.?.?

Ajo, sleduji tento případ již nějakou dobu. Harper je pejsek, sedící Bushovi na klíně. Ten neudělá nic, co by se páníčkovi nelíbilo. Natož vyžádat Omara, jako občana Kanady a přenechat vyšetřování pro zdejší justici. Věznice na Guantanamo Bay a jinde v Evropě jsou zřízeny právě z důvodů, obejít Ženevské konvence. Takhle se váleční zločinci vyhnou případné obžalobě za válečné zločiny ve smyslu - To nebylo na naší půdě, to bylo někde jinde. Harper mimochodem poslední dobou značně přicmrduje židům v kanadské B'nai B'rith, což je jedna ze třinácti zednářských lóží. Je vidět, že si Harpera už natolik ochočili, že si z vděčnosti zajistě nechal udělat polštářky do ložnice s velikou modrou Davidovou hvězdou, ať se mu lépe usíná. Harper se už dlouho neřídí svým svědomím, protože žádné nemá.

166218

>Podvedene volby - myslite si ze kdyby vyhral ten druhy , tak se
>neco zmneni?
-------------
Petře, takhle to funguje už celé minulé století. Jenom J.F.Kennedy se jim postavil a to ho stálo život. Přečti si v tom prvním odkazu prohlášení od George Carlin (asi v polovině stránky). Propaganda Rudého práva nám vymívala mozky a teď to dělají téměř všichni. FoxNews TV je propaganda Bílého domu a jedou přesně podle jejich příkazů. Bill O'Reilley je zrádce Američanů, ale zase za to má dobře zaplaceno. Peníze otáčí světem a o tom to všechno je.

166219

Takový potenciální kandidát je jako med na mravence. Bulhaři si Obamu už obklopili a nespustí z něho oči. A přitom to není sexuální orientace. Proč si je však tahá na výlet do Izraele, to nevím? Tam jich najde spoustu!

166381

Méďo, já bych to tak složitě neporovnával. Žádné nástroje...Jedna jediná kniha a to - Talmud. To je jeho motivace a návod jak nasrat celý svět. Je to Sidovo poslání na téhle zemi a je vidět, že si svůj úkol skutečně plní. Mission Accomplished!

166383

30.07.2008 08:10

Případ Omara Khadra

RE: Vsechny

Mirda 24.?.?.?

>No jo, Mirdo, to je se mnou tezky, ja porad doufam, ze se najde
>"jeden spravedlivej".
----------------------
Kanada už není ta "pohádková země" jako kdysi, když jsme tady našli nový domov! Tehdy se ještě vláda snažila něco dělat pro "své" občany. Proč Harper nechal 7 let Omara Khadra, občana Kanady, ve vězení na Guntanamo Bay? Proč Harper dělá to, co dělá?
Proč usiluje o zavedení Severoamerické Unie? Tohle by námm mohlo mnohé napovědět.
Stephen Harper si hraje na dospělého a rozhodl se vzdát hold pokrevnímu
bratrstvu vyznavačů ďábla.
Vzděláním sice právník, ale povaha a ksicht fackovacího panáka.

166385

30.07.2008 08:25

Případ Omara Khadra

RE: Mučen?

Mirda 24.?.?.?

>Rene vy ste sa uplne zblaznili?
>naco tak zlozity text na takeho primitiva?
-----
Pan google...já to vidím jako pud sebezáchovy. Ten pán "promitiv"
jistě zná příběhy z historie, kdy Lazar Kaganovič při ukrajinské vzpouře nechal postřílet prvně veškerou inteligenci. Stejně tak v Katyňském lese a jinde. Ten pán si myslí, že už to začalo, tak jenom předstírá.

166384

>Mission Accomplished pro sida?
-------
Myslel jsem tím, že se Sid snaží nasírat lidi a to - jak je vidět - se mu skutečně daří. Zasloužil by si vyznamenání "Dotěrné pijavice". [velký smích]

166440

>Jistě,ale pan O. rozhodně není zdaleka jediným jejich želízkem v ohni.
-------
To je ta jejich kolektivní strategie. "Ztvárnit člověka k obrazu svému". Obama údajně patří do zednářského spolku a tím se zavázal plnit zadané úkoly. Pokud vybočí, tak Michelle příjde o manžela a jeho dvě děti o tátu. Husička Hillary jim už zobe z ruky - coby první dáma - už za prezidentství jejího manžela. Tam by to bylo snadnější.
Právě jsem sledoval na TV zprávách, kolik států odmítá elektronické volební zařízení, kde není záruka pravosti volby a které znesnadňuje přepočítat hlasy. Jen tak pro zajímavost. Státy, které toto zařízení prosazují, jsou zastoupeny senátorem (senátorkou) židovského původu. Toto je ta jejich kolektivní strategie. [oči v sloup]

166443

Dane, co si u tebe cením je to, že se neschováváš ve stádě zastrašených ovcí. Máš otevřené oči a máš přehled. Víš co se kolem děje. To už je první krůček k úspěchu. Jistě víš, že stále ještě existují lidé (ač je to neuvěřitelné), kteří si myslí, že Bush je ten nejlepší prezident. A nezapomeň - naděje umírá naposled. Nevzdávej to! Mirda [mrknutí jedním okem]

166444

31.07.2008 07:55

Jak pokračuje vyšetřování Juščenkovy otravy?

RE: Tak. A je to.

Mirda 24.?.?.?

Ano, máte pravdu. A kdyby jenom tušil, že to je podvrh, tak by se jimi neřídil. [chechtot] [chechtot]

166447

01.08.2008 05:53

Útok na Írán by byl závažnou chybou, varuje Sýrie a další země Středního východu

Izrael tluče do válečných bubnů....

Mirda 24.?.?.?

V úterý tento týden izraelský ministr obrany, Ehud Barak, sdělil
svému americkému protějšku Robertu Gatesovi, že vojenské řešení v záležitosti Iránu je nevyhnutelné. Ehud Barak tento návrh (výhružku) rovněž oznámil při jiných příležitostech a setkáních s ministryní zahraničí Condoleezza Rice a vice-prez.Dickovi Cheney-mu.

"Izrael se rozhodl k radikálnímu řešení", sdělil Barak po setkání s Robertem Gatesem tiskovým reportérům ve Washingtonu a dodal: "Co řekneme my, to myslíme vážně".
Ehud Barak nezapomněl dodat, že strategie útoku na Irán se musí
udržet v nejvyšší pohotovosti a poukazoval na stále stejnou a ohranou písničku: "Musíme zabránit Iránu ve výzkumu jaderných zbraní", přestože NIE - National Intelligence Estimate v prosinci minulého roku došel k závěru, že Irán žádné jaderné zbraně nevyvíjí.

"Když Amerika nenapadne Irán, uděláme to my", tluče do válčných bubnů neúnavně a již delší dobu Ehud Barak. Na nečekanou, kvapnou a mimořádně důležitou návštěvu přiletěla v červenci do Izraele delegace nejvyšších představitelů americké armády, vedená námořním admirálem Michaelem G. Mullenem. Při jednání kategoricky upozornili představitele IDF a ministra obrany Ehuda Baraka, aby myšlenky útoku na Irán vypustili z hlavy. Amerika se k Izraeli nepřipojí. "Nemůžeme si dovolit otevřít třetí frontu na Středním východě. Povede to jenom k jeho destabilici", zdůraznil admirál Mullen a rovněž důrazně a s varovným tónem upozornil izraelskou tajnou službu Mossad, že podobný trik, jaký byl proveden v roce 1967, při útoku na americkou vojenskou loď USS Liberty, jim už tentokrát neprojde.

Admirál Mullen použil slova: "Napadení Iránu povede k destabilizaci na Středním východě". Jsem přesvědčen, že admirál si je velice dobře vědom napjaté situace, kdy útok na Irán vyprovokuje třetí světovou válku. Armáda Ruska, případně i Číny, je totiž již v plné pohotovosti a připravena přispěchat na pomoc svému spojenci. Tohle však Izrael kategoricky ignoruje a nepřestává tlouci do válečných bubnů.
Zdroj

166534

Německo vyplácí odškodnění i židům, kteří přežili holocaust tím, že v Evropě během druhé světové války vůbec nebyli a nebo se ještě před válkou vystěhovali do jiných zemí. Byla to převážně Velká Británie, jižní část neokupované Francie a Spojené státy.
Stačí jenom přijít s nastavenou rukou a na všechny se dostane! Německo se tímto ekonomicky vyčerpalo a hledá kšefty, kde se dá. Jenomže Izrael nepřestává tlouci do válečných bubnů a obchodování s nezbednými státy se nepovoluje, přestože je z mnoha zdrojů prokázáno, že Irán žádné
jaderné zbraně nemá a ani je nevyrábí!

Děkan Wiesenthalova centra, rabín Abraham Cooper-stein, začíná nevědomky škrtit dojnou krávu a Angela Merkelová se ho snaží ukonejšit slovy: "O bezpečnosti Izraele není třeba diskutovat", ale kšeft je kšeft.

166535

01.08.2008 07:42

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

Sarkozyho sarkastický humor...

Mirda 24.?.?.?

Při čtení článku jsem si myslel, že by to mělo patřit do kategorie humoru. Sarkozyho sarkastického humoru.
Naprostý souhlas s výstižným doplněním editora. Zakomlexovaný skřítek se snaží získat důvěru. Nalákat nic netušící kořist na dosah biče zvaného "demokracie".

166536

01.08.2008 07:52

Jste připraveni přijmout fakta o Izraeli?

RE: Som pripravený

Mirda 24.?.?.?

To se povedlo. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Kolektivní síla, kolektivní zájmy, kolektivní porážka. Ne nadarmo se říká, že obrázek má hodnotu tisíce slov! [velký smích]

166538

01.08.2008 07:59

Jste připraveni přijmout fakta o Izraeli?

RE: Ale no tak, soudruhu...

Mirda 24.?.?.?

Jindřichu, právě naopak. Ten přispěvek anonymní dvaasedmdesátky má obrovskou hodnotu. Alespoň si ostatní čtenáří uvědomí, odkud vane vítr. Že vítr vane od hory Sion se silným nádechem talmudistického učení. Jen ať si to tady nadále trousí, to, v čem je vidět plno nenávisti ke všem, kdož nepatří do klubu vyvolených. A potom prý protokoly sionských mudrců byly podvrh?

166537

01.08.2008 08:36

Jste připraveni přijmout fakta o Izraeli?

RE: Som pripravený

Mirda 24.?.?.?

Sid a jeho společník z ústředí (72) dostali za úkol vyrábět na Zvědavci anitisemitismus.
"Když není dostatek antisemitismu, musíme si ho za každou cenu vyrobit!"

166539

02.08.2008 03:48

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: Viagra dělá divy....

Mirda 24.?.?.?

>a viete, ze ten krpatec je tiez zidom?
------
To by se snad ještě dalo i vyléčit, ale on ten krpatec je navíc i vyznavačem satanismu, agentem Mossadu a Sayanimem:

Vložený obrázek

Dále mne napadlo, že důvodem jeho "otočky" může být i něco docela jiného. Možná za tím vězí Carla Bruni? A nebo i jiná baba?
Pánové...nepodceňujme skrytou sílu něžného pohlaví. Ta mnohdy dokáže udělat divy! Jinými slovy: Sarkozy dostal druhou mízu, rázem zapomněl na protokoly a z krpatce se stal mílius a lidumil.
Tak nezbývá než dodat: "S viagrou k lepším zítřkům!"

166590

02.08.2008 07:13

O lepivých melodiích

Lepivé melodie...

Mirda 24.?.?.?

Obě písničky mi zahrály stejnou melodii a to tuhle:
Error 403: Forbidden
You don't have permissions to access this page. This usually means one of the following:
this file and directory permissions make them unavailable from the Internet.
.htaccess contains instructions that prevent public access to this file or directory.
Please check file and directory permissions and .htaccess configuration if you are able to do this. Otherwise, request your webmaster to grant you access.
------------------------------------
Holt...asi jsem ještě příliš mladý a lepivým melodiím bych neporozuměl. Přístup není povolen!
Jinak se mi vždy líbila a stále ještě líbí Hana Zagorová.
Tu omladinu dnešní doby neznám, což je škoda. Rád si poslechnu jejich tvorbu, přestože mi jména nic neříkají.

166595

02.08.2008 18:22

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: Viagra dělá divy....

Mirda 24.?.?.?

>a este jednu skusenost som v svojom zivote urobil, ked je politik zid, tak si davaj pozor.
--------------------------------
Pan google...směle bych to přirovnal ke světu mikrobiologie. Tito naprogramovaní škůdci organismu (paraziti, viry, zákeřné bakterie, rakovina a další), když se vytvoří v těle podmínky, tak se infekce rozroste nepozorovaně do stádia bodu of no-return. Imunitní systém v těle selhal a organismus umírá!
Proto se nám skutečná historie zatajuje! Svět se nedokáže poučit a choroby minulosti se opakují, jinými slovy - historie se opakuje.

Bibličtí Izraelité byla naprosto jiná odrůda - skuteční semité. Židi a Arabové žili pospolu a ve vzájemné shodě a až teprve chazaři nalezli zalíbení v Talmudu a návod k ovládnutí společnosti a potažmo celého světa. Zákon a pořádek funkční společnosti se postupně nahrazuje zákony džungle a semitští židé jim v tom nevědomky, ale s nadšením pomáhají.

Také mne momentálně nenapadá jméno osvíceného židovského politika. Snad jedině Stalin po "probuzení". Stalin, sám židovského původu, dal Klemovi příkaz k provedení čistky ve vládě a tímto zajistil (pro výstrahu ostatním) vyloučení židovského vlivu v ekonomické a politické sféře života v období komunismu v Sovětském svazu a v bývalém Československu. Trochu drastickou metodou, ale podařilo se to! Bohužel...tohle věděli jenom židé (proto dali pokoj) a také pouze někteří z nejvyšších představitelů vládních kruhů. Naopak - nám ostatním vymývali ve školách mozky s úspěchy komunismu a s marxismem-leninismem, místo toho, aby nás varovali před skutečným nebezpečím! [velký smích]

166645

03.08.2008 23:30

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: skřítek...

Mirda 24.?.?.?

To jste napsal velice trefně a důvtipně. [chechtot] [chechtot]
Zvláště pak ten závěr "VELIKÁN" a současně i skřítek:

Vložený obrázek

166769

03.08.2008 23:43

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: Viagra dělá divy....

Mirda 24.?.?.?

>Nejen to ale bakterie a viry se casem posiluji. Nektere moderni nemoci jsou nelecitelne a protilatky na ne vubec nemaji vliv!
-----
Tak to je vodníku a přitom nás lékař (čti-média) neustále ujišťuje, že je všechno v pořádku - buďte bez obav!

166773

04.08.2008 04:19

Sarkozy přešil de Gaullovu ústavu

RE: nejmenovaní ...

Mirda 24.?.?.?

Pan google...zajímavá úvaha na prop.sk. Četl jsem něco podobného v angličtině ve studii Ericha Gliebe (klikni na obrázek), kde byl ten defektivní gen označen jako Tai-Sachs disease. Skupinová paranoia. Podle této úvahy si židé podvědomě uvědomují, že škodí lidem ostatních národů a jak se už mnohokrát v historii opakovalo: "pohár se jednou naplní a poslední kapka způsobí, že voda přeteče". Přitom tohle je přirozenost té jejich povahy. To nejde změnit. Snad jedině asimilací do společnosti a s genetickým promícháním. A jak je libo: svobodný výběr náboženství. Nikoliv - matka židovka, děti jsou automaticky žiďátka. Zebra se drží zebry a nikdy jinak. Zebra se o koně neotře, což se děje a násilně prosazuje. Jejich zachování "čisté rasy" je skupinová strategie přežití a sňatek s jiným (s jinou), znamená vyloučení z klubu vyvolených, přičemž si v podstatě sami škodí znásobením následků uvedeného genu. Další příčina jejich vypěstovaného komplexu méněcennosti a následného tvrdošíjného boje se prosadit za každou cenu, bych viděl v talmudistické výuce. Dítko vyrůstající na principech talmudu - již od samotného počátku vývoje - se připravuje na roli bohem vyvoleného jedince. Dovedu si představit ten psychický šok, když se později zařadí do společnosti a zjistí, že všichni jsou si rovni. Žádná vyvolenost neexistuje. Proto ten boj o prosazení na úkor ostatních i za cenu podrazů a mnohdy i zločinu.


Vložený obrázek


Na zmínku, že Lenin je poloviční žid (memzer), jsem narazil již několikrát. Nesmíme nikdy zapomenout, že někteří z největších zločinců moderní historie
byli židé
a tento holocaust bílé rasy se už nikdy nesmí opakovat!

166784

04.08.2008 06:24

Otevřít si iDnes je jako ponořit se do řeky krve a násilí

RE: A co zvědavec?

Mirda 24.?.?.?

custore, vy mícháte banány s burskými oříšky. Na Zvědavci se dočtete to, co vám média propagandy zamlčí. Jistě, nejsou to radostné zprávy, ale je to postupné doplňování kamínků do mozaiky skutečného obrazu a snad i varování před budoucí realitou života. Člověk si takhle vytvoří určitou představu a snad se i vyzbrojí - třebaže jenom psychicky - na následné a očekávané události. Kdo nezná skutečnou historii, je odkázán si ji zopakovat.

Vláda nevládne pro lid, ale vládne lidu pro svůj vlastní prospěch a na úkor lidí samotných. Vlády se staly parazitem společnosti a média jsou v rukou právě těch, kteří chtějí společnost snadno a úspěšně ovládat. Proto záměrně odvádí pozornost. Chaos informací. Jednak člověka znecitlivět, zastrašit a následně uklidnit a potom pobavit, ale především zaměstnat mozek, aby už nezůstala energie na zbytečné dotazy a snad i přemýšlení. Tohle si už občan nesmí dovolit!

166794

04.08.2008 19:10

Zemřel Alexandr Solženicyn

Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

Literární skvosty Alexandra Solženicyna byly a stále ještě jsou trnem v oku těch, které tak mistrně zobrazil ve svém díle. Zrůdy v lidské podobě. Zrůdy horší, než divoká zvěř. Zvíře si vyhlédne svou oběť...zabije ji a sežere. Tak to v přírodě chodí a na tom nelze nic změnit. Ale zabíjet pro radost a pro vlastní potěšení? Zabíjet jako důkaz své moci? Zničit konkurenci a zničit a pošlapat lidskou duši?

Dest let! Deset let! Deset let! Zněly minimální tresty nejvyššího komitétu Sovětu za Stalinova Ruska. Deset let v gulagu! Jediné provinění bylo: "Nepřítel lidu" a nebo také: "Nepřítel státu". Stejný rozsudek uslyšel Alexandr Solženicyn, jenom proto, že se nebál říci pravdu a nenáviděl lež. Malá exkurze do gulagu, kde strávil spisovatel osm let svého života. Osm let utrpení.

Čest jeho památce! [pláč]

166849

05.08.2008 02:23

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

>Tie dopisy sme nevideli, nepoznáme ich obsah.
----------
Ať napsal cokoliv, za vyslovenou myšlenku by se nemělo zavírat
Jenom promitiv, psychopat a mafie likvidují opozici násilím a vraždou, místo dialogem a diplomacií. Proto také nesouhlasím s uvězněním Ernesta Zundela, ať řekl a nebo napsal cokoliv! Doba pokročila...žijeme v jedenadvacátém století, proč tedy znovu zavádět inkvizici!

Dopisy jsem nečetl, ale četl jsem pojednání na obalu knihy Gulag Archipelago, kde bylo uvedeno, že byl odsouzen jenom proto, že byl potenciálně nebezpečný vládě. Nebezpečný tím, že byl intelektuál a spisovatel. Za agitování k vytvoření opozice a nebo za projevy antisemitismu, byla kulka. Šéf NKVD Genrikh Jagoda takhle nechal popravit (i sám osobně popravil) stovky tisíce lidí. Sám byl na rozkaz
Stalina také nakonec popraven a byl nahrazen Stalinovým malým trpaslíkem Nikolajem Ježovem:


Vložený obrázek


(pro více informací klikni na obrázek - angl.)
Zdroje se různí, ale uvádí se, že Ježov osobně popravil (nechal popravit) 1.5 milionů lidí.

Pan google: "Dvěstě let pospolu" údajně vyšlo i v češtině. Nečetl jsem to - zatím. Gulag Archipelago vyšel ve francouzštině a omezený počet výtisků i v angličtině, dokud nebyl vydán zákaz další publikace. Bylo to u nás v místní knihovně.

166887

05.08.2008 06:04

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

>Byl vydán zákaz další publikace?
------
Už si nevzpomenu, kde jsem to četl. Možná to bylo dokonce i v samotné knize (čtyři díly, přestože se to nazývá trilogie) a bylo to před pětadvaceti lety. Potvrdit to nemohu, snad jedině tady, kde se píše:
After Khrushchev was ousted in 1964, Solzhenitsyn began facing
KGB harassment, publication of his works was blocked and he was expelled from the Soviet Writers Union. But he was undeterred.
Soviet authorities barred the author from traveling to Stockholm to receive the award and official attacks were intensified in 1973 when the first book in the "Gulag" trilogy appeared in Paris.

To by snad i odpovídalo, neboť si pamatuji (vyčteno), že se dlouho hledal vydavatel v angličtině a po několika x-vydání nebyla další publikace povolena. Až to najdu - pošlu info poštou. Tady na Zvědavci to poslední dobou strašně fofruje a než se rozhoupu, článek sklouzne do archivu.

166895

05.08.2008 06:48

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

>...nevi, kam by ho soupli, nevejde se jim do "zarazovaciho supliku".
---------
Ten článek, co jste tady paní Ajo uvedla, si protiřečí se vším, co tady uvedl google, o čem píše v článku pan Stwora a nakonec i já osobně. Napsal to někdo, kdo se nemůže smířit s tím, že se Rusko pod Putinovým (Medvedějevovým) vedením stává opět supervelmocí a kdo si myslí, že v ČR potřebujeme radar. Teď tedy: "Kam s ním"? Do kterého šuplíku ho šoupnout?

Jedná se o ten "Gulag", který nebyl povolen pro další publikace, ale to už je také před nějakou dobou. Časy se mění, ale obávám se, že k horšímu. Mrknu se na Amazon.com a je-li tam k mání, vše je v pořádku. Jinak začnu šňupat v mých složkách a případně zajdu i do knihovny. Tam to musí vědět.

166905

06.08.2008 06:32

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

>Byl vydán zákaz další publikace? Kým? O tom nevím.
-----
Udělal jsem si malý průzkum na Amazon.com a kniha je k mání. Příště si to ověřím, než tady něco napíšu. Stále si však stojím za tím, že omezení publikace bylo. Četl jsem o tom. I tady je zmínka. Uvedený text je asi v polovině článku:
First, you might ask yourself why you have never before heard about Vinnitsa, and I'm sure that's the case for about 99 per cent of our listeners. Of course, Alexander Solzhenitsyn wrote about what happened at Vinnitsa, in the third volume of his Gulag Archipelago, but you're not likely to find that in the rack at the checkout counter. And Ukrainians and Germans have
written about it, although for the most part their writings have never been published in English, because publishers in this country understand that it would be Politically Incorrect to publish anything about Vinnitsa. Much better that people just forget about it.

Jinak je potěšující, že publikace Solženicyna vyšli i v češtině, jak tady Méďa i ostatní uvedli.

167066

06.08.2008 06:45

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hruzy zidobolsevismu jake si neumime predstavit

Mirda 24.?.?.?

Pan google...na Vojtu musíte jít po malých dávkách. Po takovém čtení, když zachytil bradou o hranu stolu až mu vyletěla nundle z nosu, se už dlouho neozve!
BTW - zajímavá informace o Kubíkovi Rosenfeldovi, Díky.
Ale nebudu jenom kritizovat tupou palici Vojtova kalibru a odpovím Vám na příspěvek dole:

>druha a posledna manzelka Solzenicyna bola zidovka.
>uvadzam to len kvoli uplnosti obrazu tym, ktori by ho chceli >napchat do antisemitickej suflady.
------
Dovolím se na to podívat z mojí vlastní logiky. Pokud byla jeho manželka semitského původu (Sefardská židovka a nikoliv Aškenazi), tak by se Alexandr S. mohl dostat do antisemitického šuplíku jedině tehdy, když spolu vedli tichou domácnost. Jinak byl v pohodě. Ale to je pouze moje logika, která se nemusí slučovat s logikou vyvoleného etnika. Tam už totiž jakákoliv logika chybí. [velký smích]

167065

06.08.2008 07:16

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hruzy zidobolsevismu jake si neumime predstavit

Mirda 24.?.?.?

>Knizka o Katyni, Starobelsku a Ostaskovu vysla ne tak davno i v cestine.
--------
Genocida v Katyňském lese (angl.) a nebo také:
Vinice - Ukrainský Katyň (angl.), jinými slovy - hrůzy židobolševismu. Proč se o tom na západě mlčelo? Proč nezakročily vlády USA a Velké Británie? Protože na tom spolupracovaly. Jak Franklin Delano Roosevelt, tak Winston Churchill si vesele mnuli ruce, jak se Stalinovi daří v likvidaci ruských obyvatel a v postupném zavádění NWO. Jenomže samotný Stalin ještě do roku 1944 neměl žádné tušení o strategii hry na světové šachovnici. Scénář byl pro něho vypracován figurkami v pozadí Lavrentim Beriou a Lazarem Kaganovičem. Stalin byl jen jejich užitečný idiot.

Příteli, Vojta je tady na Zvědavci takový náš dvorní šašek. Zvídavý provokatér na pobavení. Netřeba na něj reagovat.

167070

06.08.2008 07:26

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hrdina a zlatý člověk...

Mirda 24.?.?.?

Chybička se vloudila: publikace vyšli...má být: publikace vyšly.
sorry [mrknutí jedním okem]

167071

07.08.2008 05:44

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hruzy zidobolsevismu jake si neumime predstavit

Mirda 24.?.?.?

Souhlas. [mrknutí jedním okem]

167239

07.08.2008 05:54

Zemřel Alexandr Solženicyn

RE: Hruzy zidobolsevismu jake si neumime predstavit

Mirda 24.?.?.?

>V souvislosti s Katyní vyvstává otázka legitimity
>poválečného norimberského procesu...
--------
Nejen s Katyní. Celý Norimberský proces bylo zinscenované divadlo
v židovské režii. Vezmemeli v úvahu události podle příčin a následků, tak nám pokroucená historie předhazuje toto pořadí.
Vznik fašismu/nacismu - důsledek: holocaust - cíl: vznik státu Izrael. Ve skutečnosti je to přesně obráceně. Příčina: založit stát Izrael. Následky: vytvořit podmínky vzniku fašismu. Holocaust tam nefiguruje. Ten přišel až později. První světovou válkou se to nepodařilo, proto se rozpoutala ta druhá. Nebudu rozebírat podrobnosti, jsme OT.

167242

08.08.2008 01:39

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Skapikuv naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

>Znovu opakuji, odpoved na vsechny vase otazky a pochybnosti >najdete na strankach, na ktere jsem dal odkaz...
-------
Dobrý den. Mrknul jsem se na ten váš odkaz a připadá mi to, že spíše potvrzuje spiklenecké teorie, než by je vyvracel. [chechtot] [chechtot]
Vezměme si např. tu vlající vlajku (the waving flag). Popírači náměsíční procházky ukazují na FOX TV vlající americkou vlajku a vznášejí dotaz: "Jak je možné, že vlajka vlaje, když na měsíci je vzduchoprázdno (bezvětří)"? Vyvraceči spiklenců tvrdí: "Ano, to souhlasí. Vlajka ale nevlaje ve větru. Pohybem stožáru, když se jej astronaut snažil zabořit do písku, tak se textil vlajky zavlnil". A já bych jenom doplnil: "Nezavlnil. Vlajka skutečně vlaje a to delší dobu a v horizontální poloze"! Asi byly v té době v Nevadě (area-51) silné větry a s tím se nepočítalo. [chechtot]

Uznávám, že povolání astronautů je nebezpečné a to nejen ve vesmíru, ale i tady na Zemi. [chechtot]

167331

08.08.2008 03:27

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: FOX News

Mirda 24.?.?.?

>Překvapivě ten výlet na měsíc zpochybňují FOX
>News...
---------
Také jsem se nad tím pozastavil a zbystřil jsem pozornost.
Není to FOX News TV, ale FOX TV. Očividně jiná zpravodajská agentura a logo Fox News TV tam chybí. Další je: filmová studia 21-st century Fox. Takže bych to nazval - shoda jmen.

167340

08.08.2008 04:34

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: FOX News

Mirda 24.?.?.?

Asi tak před dvěma až třemi lety se FOX News TV "proslavila" (i tady na Zvědavci) neochvějnou kritikou Izraele. Vydala dokumentární seriál o izraelských telekomunikačních firmách na území Spojených států a financovaných vládou Izraele. Krátce nato byla FOX News TV zakoupena Rupertem Murdochem, který již tehdy vlastnil převážnou většinu médií v Austrálii. Četl jsem informace o napojení Murdocha na dynastii Rothschildů, kteří mu ty jeho extravagantní investice poskytují. V této době je FOX News TV označována za propagandu Bílého domu. Býválý mluvčí B.D. Scott McCullen otevřeně prohlásil, že B.D. nařizuje Foxům talking points (propagandu k protlačování). Bill O'Reilley, reportér Foxu, se svého úkolu prolhaného lháře zhostil skutečně na výbornou.

167341

08.08.2008 08:00

Antisemitské DVD

Řítíme se střemhlav do nového světového řádu...

Mirda 24.?.?.?

Stejně jako nás tady Petr Gejdoš upozorňuje na proroctví pana Nostradama, tak já zase vytáhnu z rukávu svého bubáka - proroka Rothschilda.
Plán na vytvoření jedné světové vlády byl vypracován již prvním
členem zmíněného klanu a všichni následující potomci neúnavně
šlapou ve šlépějích svého předka k vytvoření tohoto divokého
impéria Nového světového řádu. Po úspěšném, ale zákeřném a
podvodném založení Federální rezervní banky (FED), jeden z jeho
hlavních architektů, James Paul Warburg prohlásil:
"Nový světový řád nastolíme. Otázkou pouze zůstává, zdali to
bude se souhlasem a nebo pomoci násilí"
. Warburg jenom citoval plán svého šéfa Rothschilda. Rothschild měl již mnohem dříve vypracovány strategie ovládnutí společnosti. Generál americké armády, Albert Pike, mu na jeho žádost předložil tři různé verze: komunismus, fašismus a náboženské války. První dvě verze se již uskutečnily a nyní jsme svědky té třetí a snad i té nejšpinavější a nejvíce ponižující - náboženské války.

Rozšťouchat navzájem židy a muslimy. Boj islámu a judaismu. Boj judaismu proti všem. A jelikož žijeme v globální společnosti, tak je to boj proti všem v globálním měřítku. Aniž by si tohle židé uvědomovali, opět se stávají oběťmi vyprovokovaných nesvárů k záměrnému rozkladu společnosti a k postupnému vytvoření jedné světové vlády. Nikoliv vlády židů, ale vlády hrstky několika "mocných", kteří se za židy také považují. Jako nástroje pro manipulování společnosti a především k manipulování židů, si Rothschild vytvořil ve spolupráci s Theodorem Herzlem, politické hnutí zvané sionismus a později i stát Izrael jako jeho základnu. Sionismus se takto stal pro Rothschilda úspěšným nástrojem k manipulování lidí celého světa. Jakákoliv kritika Izraele je rázem označena jako antisemitismus a na základě zákonů o šíření nenávisti je tedy kritika Izraele (sionistické vlády a jejich vojenských složek IDF) nepřípustná a v některých zemích dokonce považována za trestný čin.

Pod kotlem se musí neustále udržovat oheň, aby polévka antisemitismu nevystydla. A pokud není dostatek antisemitismu, tak se musí za každou cenu antisemitismus vytvořit. To by tak bylo, aby nesváry utichly a lidé se na sebe zase začali usmívat...držet se za ruce, veselit se, tancovat a společně zpívat. Ne! Tohle není ten Nový světový řád podle Rothschildových plánů. Tímto jsem se konečně dostal k tématu článku. Mám silný dojem, že uvedená antisemitická DVD byla vytvořena samotnou židovskou organizací. Originální logo, autentické obaly...a zmínka, že holešovský židovský festival je finančně sponzorován sionistickou vládou Izraele? Kdo asi může vědět, že oficiálním spozorem festivalu je izraelské velvyslanectví v Praze, než samotní členové organizace!

167343

09.08.2008 04:20

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Skapikuv naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

Dobrý den.
Pane Bender, vy byste ukecal i mrtvého aby si přelezl do jiného
hrobu, že tam vedle svítí přes den sluníčko a bude mu tam tepleji. Máte talent, ale jak jsem už napsal - talent v kecání. Nevěřím, že nedokážete pochopit rozdíl v podmínkách na Měsíci a tady na Zemi. Jediné, na co jste se z fyzikálních zákonů zmohl je Newtonův zákon o tření a přitom tření můžeme zcela zanedbat. Vy to zaručeně víte a tak se mi zdá, že tady jenom provokujete.
Dávám Vám výhodu pochybnosti a tak si to trochu zrekapitulujme. Pozorně sledujte oba obrázky. Nemusíte nic počítat, stačí jen selský rozum a hlavně přemýšlet. Tady je
Vaše stopa
- otisk v lávě, a tady je ta
stopa na Měsíci.
Máte na to čas, tak si oba obrázky pozorně prohlédněte. Stopa v lávě vypadá jako proláklina (otisk nohy, jaký zanecháme např.v blátě). Nezdá se Vám, že ta stopa na Měsíci je odlitek? Sádrový odlitek poprášený pískem a pohozený na zem do písku. Takhle přece stopa nevypadá! Nemyslíte? Nemusíte mi odpovídat, já si stejně myslím, že vy si tady z nás jenom děláte prdel.

167466

09.08.2008 19:47

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Benderův naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

Dobrý den. Částečně máte pravdu, pane Bender, ale současně jste si odpověděl na svoji otázku sám.

>...Co sa tyka trenia tak zanedbatelne rozhodne nieje.
>Preco ked spravim odtlacok do cocky,soli, a povedzme popola
>alebo praskoveho tonera bude najlepsia stopa v popole/toneri
>a najhorsia v cocke?
--------------------
Podstatný je tlak, který vytvoří stopu a jak už víme, tak na Měsíci je 6 x menší a navíc, atmosferický tlak na soudržnost stopy neexistuje. Při dostatečně silném tlaku se i z čočky vytvoří tvárná hmota (rostlinné oleje) a zanechá stopu. Tady vidíte, že záleží především na tlaku. Tohle bych považoval jako odpověď na vaši otázku.

Až se tam kluci astronautičtí jednou dostanou, tak budeme mít skutečný důkaz a nemusí nám
předhazovat odlitky otisků galošů vyfocených v poušti v Nevadě (Area 51).

167523

09.08.2008 23:55

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Benderův naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

Dobrý den. Zdá se mi, že rád polemizujete s terminologií a zdánlivě nechápete myšlenku, jenom abyste dokázal pravdivost vašeho tvrzení. Tak ještě jednou. Napsal jste:

>Je tam mesiaci je tiazove zrychlenie 6x mensie a ziadny tlak.
>Pripocitajte si k tomu hmotnost astronauta ( povedzme 80 kg ) a >videlte to siestimi. Ukazte mi jednu vedecku studiu, ktora >dokazuje ze tlakom 21 kg nieje mozne s podrazkami ako malo >apolo urobit stopu vo velmi jendom prachu.
-------
Nejdříve jste mi oponoval, že na Měsíci není žádný tlak a potom jste potvrdil to, co jsem napsal já osobně. Tzn. hmotnost astronauta v závislosti na gravitační síle = tlak na plochu. Abyste mne nechytal za slovíčka, tak samozřejmě také v přímé závislosti na ploše podrážky astronauta. Na Měsíci poděleno šesti. O atmosferickém tlaku a jeho vlivu na udržení formy volných struktur hmoty nemíním s vámi nadále diskutovat. Váš názor jste si už vytvořil, přestože je v rozporu s fyzikálními zákony. Takže...těšilo mne, pane Bender a vzdávám se dalších reakcí.

167540

10.08.2008 00:40

Notebook může být na hranici zabaven

RE: Blby dotaz

Mirda 24.?.?.?

>S tou cihlou jsi to hodně přehnal, jistě, u F-117 ano...
-----
Pane Yamato, musím potvrdit to, co tady napsal Kevin. Dostal jsem se náhodou na diskuzní fórum o technologiích US Air Force a diskutovalo se o F-117. Bez složité eliktroniky, kdy počítače neustále korigují parametry letu by to nelítalo. Piloti z toho mají strach neboť se to chová jako hozená cihla (v uvedené diskuzi-kámen).

167544

10.08.2008 04:26

Notebook může být na hranici zabaven

RE: Blby dotaz

Mirda 24.?.?.?

Myslel jsem, že je debata o Stealth technologiích a v tomto případě amíci šlápli vedle. Aby to vyvinuli pro radary neviditelné, tak to udělali na úkor ovladatelnosti a letových schopností. Uznávám, že amíci vrážeji do vojenského výzkumu obrovské prachy a to se musí někde projevit. Teď už ale jde o účinnost a efektivnost. Např. proč stavět nákladné letadlové lodě, když je za pár sekund potopí nezlapitelný a nezachytitelný "Moskit"? (mohu se mýlit v názvu, nechce se mi hledat podrobnosti).

167550

10.08.2008 04:54

Astronaut svědčí o UFO - genialita, senilita nebo provokace?

RE: Benderův naprosty omyl

Mirda 24.?.?.?

Dobrý den. Napsal jsem, že už na vás nereaguji, ale vidím, že jste neodbytný provokatér [velký smích]

>Ak to neviete tak plati, ze stopy sa udrziavaju nasledkom >trenia medzi casticami...
-----
Že mne to nenapdlo dříve? Ještě něco na přemýšlení. Jak se udrží voda v oceánech, že se nerozlívá z břehů a proč vzniká příliv a odliv? Tření? Tak, ale teď už končím [velký smích] Stejně jsme OT.

167549

10.08.2008 05:58

Sarkozy si udělí právo řídit tajnou policii

RE: To se podivejme

Mirda 24.?.?.?

PS pro Mirdu:...až teprve teď jsem se prokousal k tomuto článku.
Sleduji toho trpajzlíka již od voleb a dokonce jsem si pro něho vytvořil samostatnou složku. Už tehdá jsem tady napsal, že ten jeho původ měl po volbách rozhoupat poplašné zvony ve všech křesťanských kostelích v Evropě. A nic! Zdá se, že už i za ty zvony tahá někdo jiný. Judeokřsťané v sionistickém rouše! Poturčenec horší Turka! Tohle všechno se dalo očekávat, ale svět zaslepeně mlčí a přihlíží. Skýva přednější než odvaha a kuráž! Zanedlouho se naše společnost rozdělí do tří kategorií, tak jak to popsal Solženicyn o Stalinově Rusku:
a) tyran, b) zrádce, c) trpitel a vězeň.
V Německu se tak už děje. Vyhazovy ze zaměstnání za pouhé ubreptnutí. Zavírání do vězení za vyslovený názor. Bolševismus a fašistické metody v plném rozkvětu pod taktovkou stejných "lidí"!

167552

10.08.2008 06:49

Gaza nepotřebuje pomoc – má zemní plyn za 2 biliony liber

RE: Genocida a holocaust???

Mirda 24.?.?.?

>posli sem nejaky link, diky
--------
Odtajněné archivy KGB, archivy Červeného kříže a archivy německého Baden Alersen (mohu se mýlit v názvu), se přibližně shodují v počtech. Samozřejmě tímto nepopírám ten uzákoněný holocaust (TM) z první světové války publikovaný v The American Hebrew v roce 1919, kde se uvádí číslo 6 mil. i název holocaust. S tím se nesmí pohnout!

167553

10.08.2008 08:19

Gaza nepotřebuje pomoc – má zemní plyn za 2 biliony liber

RE: Genocida a holocaust???

Mirda 24.?.?.?

>posli sem nejaky link, diky
----------
statistika
bankovky
další informace
čísla se mění - původně 4 mil. a v roce 2001 se to snížilo na 1.5 mil.
The American Hebrew
Další odkazy by byly k disposici, ale článek je o jiném holocaustu - o tom, který se nám odehrává v tyto dny v Palestině.

Udělali kozla zahradníkem. Válečný zločinec Tony Blair v roli rozhodčího izrelsko-palestinského komfliktu. Stejný Tony Blair, který ujišťoval občany Velké Británie, že Saddam Hussain je schopen napadnout Británii a Spojené státy během pětačtyřiceti minut a mimo jiné také disponuje zbraněmi hromadného ničení. To se musí zarazit a válka proti Iráku je nevyhnutelná. Stejný Tony Blair, který po vzoru Ameriky z 11. září 2001, připravil pro občany Británie podobné překvapení v podobě bombového útoku na metro v Londýně. Vděčná a věčná válka proti teroristům. Stejný Tony Blair, který nyní upřednostňuje politické hnutí Fatah, namísto Hammas, neboť Fatah je zástěrka americké "demokracie" a Tony Blair je "Liška strážcem kurníku"!

167559

10.08.2008 16:54

Notebook může být na hranici zabaven

RE: Blby dotaz

Mirda 24.?.?.?

Pane Yamato, vidím, že máte znalosti skutečně na úrovni. Pozdravujte kolegu Petra (agent Smith), ten byl do letectví.
Jsem fanda na letadla a lítání a pokud je trochu času, tak si jdu zalítat. Ale to stojím bezpečně na zemi a s dálkovým ovládáním v ruce. [velký smích]
Nevynechám zdejší letecké dny a létajícím strojům se obdivuji jako úspěchům letectví, nikoliv jako úspěchům létajících vražedných strojů.

Kevin, díky za odpověď a za tuto zmínku:
dejte mi 10 miliard dolaru a naucim letat treba i sochu svobody... [chechtot] [chechtot] [chechtot] - svatá pravda a to jsem přitom atheista!

167615

10.08.2008 20:15

Maska padá dolů

RE:

Mirda 24.?.?.?

>Kdo ma tedy z eskalace a zatazeni Ruska do velkeho konfliktu profit?!?
---------
René, svět se dívá, ale mlčí.
Já už jsem to tady kdysi psal, že všechny ty války, ať už v Afganistánu, Iráku, případný útok na Irán, atd. se uskutečňují ze dvou důvodů. Získat přístup k ropě a obehnat Rusko "demokraticky" spolupracijícími režimy k vybudování amerických vojenských základen. Bohatá naleziště ropy Kaspické pánve, která se považují ze jednu z největších zásob ropy na planetě, nenechá v klidu především ty chamtivce, kterým tato oblast vůbec nepatří.

Gruzie (Georgia) pod vedením prezidenta Michaila Saakašvili není vyjímkou. Saakašvili usiluje navíc o zařazení Gruzie do společenství NATO a tímto dáva příležitost Spojeným státům k vybudování - nebo také z jiného úhlu pohledu - obklíčení
Ruska vojenskými základnami. Rusko se snaží ze strategických důvodů tuto oblast udržet pod vlastní, třebaže částečnou kontrolou. Nikoliv vojenskou silou, ale ekonomicky. Naopak, v zájmu Izraele zůstává, aby ropovod a plynovod vedoucí napříč Georgií, odváděl ropu a plyn z Kaspické pánve do Turecka a dále lodními tankery z Rudého moře a přes Indický oceán na Dálný východ. Diplomatická jednání selhala a tak se Izrael a Rusko začali přetahovat o potrubí, což se to vyhrotilo ve vojenský konflikt.

Právě v této hodině proběhla na zprávách BBC informace, že nastala vzájemná dohoda o neútočení a ukončení bojů. Až s podivem jsem sledoval veřejný projev prez. G.W.Bushe, jak tento konflikt veřejně odsuzoval, jakoby neměl ani tušení, kdo vede válku v Iráku a v Afganistánu. Trapný hypokrat!

167624

11.08.2008 06:37

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: fuj

Mirda 24.?.?.?

>...Ten národ se aktivně podílel na devastaci
>polska za 2. světové války...
------------------------------
Myslíte ten národ v národě?

167663

11.08.2008 07:02

Rusko opět na „Temné straně síly“

RE: dalsi pekny priklad

Mirda 24.?.?.?

ta nosítka byla [velký smích] ? ? ?

167666

20.08.2008 13:45

Drážděný medvěd vrací ránu

RE: skuste aj inu ako povinnu historiu

Mirda 24.?.?.?

>...Benes mel na to doklady.
-----
A takhle se všichni navzájem drželi v šachu. Byl to právě Beneš (svob.zednář 33-tího stupně), který před válkou nechal vyvézt do Švýcarska veškeré zásoby československého zlata. Zkrátka, co Rothschild nařídil, chlapci vykonali. Jakoby se se znárodněním majetku po válce již počítalo? Nic se doposud nezměnilo, jenom datum v kalendáři. Neustále mi historické souvislosti napovídají, že veškeré světové dění dvacátého století - až do dnešních dnů - probíhá pod taktovkou Rothschilda a jeho agentů, s cílem vytvoření jedné světové vlády a nastolení nového světového řádu (NWO).

Při čtení několika prvních kapitol v odkazu vzdělávacího institutu, mne napadly stejné souvislosti a poslední souvětí mi to potvrdilo. Cituji z odkazu:
...Jedním z nich (z důkazů) byl na příklad rozhovor ředitele brněnské Zbrojovky Outraty s anglickým státním podtajemníkem pro zahraniční obchod v Londýně Hudsonem v té době. Tento Outrata měl ženu Židovku, a Židé, jmenovitě generální ředitel vítkovických železáren Federer, prostřednictvím anglických Židů, doporučili ho podtajemníku Hudsonovi, aby s ním mluvil otevřeně. Doporučení fungovalo dobře. Federer sám, který se mnou mluvil v r. 1935, a chtěl své styky ukázat, nejen že vzkazoval pozdravy komisaři pro zahraniční obchod Židu Rozengolcovi (odjížděl jsem tehdy s dovolené zpět do Moskvy), nýbrž řekl za rozhovoru: „Lituji, že vás nemohu pozvat na večer. Očekávám barona Rothschilda, se kterým musím něco projednat. Zítra letím do Londýna, kde budu jednat se zástupcem vlády.“ Mínil tehdejšího státního tajemníka pro zahraniční obchod.

Generální ředitel Vítkovických železáren, Federer, byl Rothschildův agent. Rothschild tehdy vlastnil nejen Víkovické železárny, ale od roku 1844 i ostravsko-karvinské doly.

168472

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?