Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1207 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Mirda.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.09.2007 07:42

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: V předvečer jednoho z Vysokých svátků,

Mirda 24.?.?.?

Zapomněl's na Kol Nidre, hochu.
Možná by to zajímalo i ostatní? Berte to jako varování a také poučení.

Kol Nidre je modlitba, kdy se židé v sinagoze modlí za neplatnost jakékoli smlouvy uzavřené po celý příští rok.
Závažnost a důležitost je vyjádřena tím, že je to první modlitba a také jediná, kdy se židé při modlení postaví.

Copak, copak? Ozvalo se Ti svědomí? Píšeš:
>Máte na to deset dní, abyste se napravili
>a byli očištěni od hříchů, ať již půstem,
>modlitbou či dobročinností (tsadaka) ,
>např. zasláním příspěvku na provoz Zvědavce....
>a v očích B-ha má vyšší hodnotu.

Doufám, že jsi tak již učinil a práskl ses kavalírsky přez kapsu? A čím větší tsadaka, tím větší odpuštění od B-ha. Věřím, že tě to teď mrzí, jak jsi v rubrice "Ve zkratce" se slzou dojetí napadl Zvědavce za "ubližování" kanadské a americké vládě. Arkane, vlády nestojí mimo zákon! Proč asi Harper neobnovil smlouvu s Bushem a nebude držet kanadská vojska v Afganistánu déle, než do roku 2009? O tom se v tisku nedočteš. S.Harper se bude muset vypořádat se soudními žalobami za lhaní kanaďanům (tedy Tobě i mně a samozřejmě všem ostatním) a za spolupráci s kriminálním režimem Bushovy administrativy. Stejně tak, Condi Rice má předvolání k soudu na 14. ledna příštího roku za předávání tajných materiálů AIPAC lobby, týkájících se národní bezpečnosti. Samotný kongres (mnoho členů) volá pro odvolání prezidenta Bushe.
Sleduj politické dění a neztrapňuj se tady.
Vůbec jsi se nezmínil, jak to bylo s těmi zásilkami československých zbraní do Izraele a souvisejících zločinů komunismu?

Arkane, víš proč se církev ve středověku tolik bránila, aby se neprovalilo, že je Země kulatá? Možná by to popřelo existenci
B-ha, nemyslíš? Církev by takhle ztratila snadný způsob okrádání lidí. Karel Marx prohlásil, že náboženství je opiem národa a samotné principy komunismu propagovaly ateismus. V tomhle měl Karel Marx pravdu, přestože komunismus byl pouze Rothschildův experiment. Náboženství se ve školách v Československu neučilo a ve fyzice, případně v astrologii, nám učitel vysvětlil, jak se to všechno kolem sebe točí.

Pokud je tedy naše luneční soustava obrovský model atomu, kde planety jsou elektrony a slunce je jádro (nucleus) atomu, potom tedy, samotná planeta Země je pouhá částice elektronu, kmitající na frekvenci 365 dní v roce. Galaxie v tomto případě budou molekule seskupených atomů (slunečních soustav) a takhle to jede už pěkných pár trilionů let. Tak mi teď řekni, na jaké frekvenci kmitá B-h? A kde s schovává? Já osobně nepotřebuji pocit, že mne někdo sleduje, abych sekal dobrotu. Nepotřebuji se zpovídat každou neděli farářovi ze svých hříchů, abych ulevil svému svědomí a v pondělí budu v lumpárnách pokračovat. Rozhodně nepotřebuji náklaďák štěrku na "tašlich" a děla...

Automaticky kráceno

143876

15.09.2007 08:10

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: V předvečer jednoho z Vysokých svátků,

Mirda 24.?.?.?

-dokončení-

Rozhodně nepotřebuji náklaďák štěrku na "tašlich" a dělat na jezírku žabičky. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Zdalipak víš, proč fašisté měli na opasku a na bajonetech nápis:
Gott mit uns? Aby se jim lépe zabíjelo. Ponechat svědomí stranou a bojovat ve jménu Božím. Víš, kde se ty zbraně vyráběly? Rothschildovy fabriky a Rothschildovy banky to financovaly - na dluh ! Proč asi byly války? Myslíš, že by tohle Bůh připustil, kdyby existoval a dyby tohle viděl?
Tady to máš - černé na bílém. Rothschild si tady na zeměkouli hraje na pána Boha (sám vyznavač satana) a všechny nás a hlavně vás židy k tomu zneužívá. Nemyslíš, že už je načase, abychom se přestali hašteřit, sjednotili se a všichni si konečně urovnali své důvěrné vztahy s Bohem? Co na to říkáš?
Jinak - „Shana Tova Umetukah“ a sekej dobrotu! [mrknutí jedním okem]

143877

15.09.2007 08:21

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Nevím, proč jste tak všichni naivní!

Mirda 24.?.?.?

Muchomůrko, díky za informace a odkaz.
Souhlasím se vším, co jsi tady napsal a trochu bych to rozvedl.
Já to vidím, jako jeden z dalších experimentů Rothschilda.
On totiž nemá nic důležitějšího na práci, jenom vymýšlet ptákoviny. Ty Jolyho pasáže použil samotný satanáš Rothschild k jeho další šachové partičce, kdy Islám a sionismus se navzájem zničí. Jenom doufám, že se to nepodaří, především v této době nukleárních zbraní. To by znanemanalo zničení Iránu a Izraele atomovými zbraněmi a tím v podstatě celé naší planety. To je ten Armagedon o kterém se zmiňuje bible a také upravené předpovědi Nostradama.
Všechno shora zmíněné geograficky zapadá do jižní Francie, což je největší sídlo zednářských lóží a iluminátů a to od samotného založení (Adam Veishaupt + Rothschild ve druhé polovině 18 století) až do dnešních dnů.
Proto také za druhé světové války jižní část Francie byla fašisty neokupovaná zóna. V Německu se zase kobercové bombardování amíky a anglickým letectvem záhadně minulo IG Farben a Rothschildových bankovních domů.
Nějak mi ta strategie ovládnutí světa stále natáčí můj ukazováček na tu kriminální dynastii rodiny Rothschildů a jeho válečníků skupiny Bilderberg. [mrknutí jedním okem]

143881

15.09.2007 09:08

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Strom se pozná po ovoci...

Mirda 24.?.?.?

René, jako odpověď použiji citát:

Nedělej si hlavu s tím, co si o Tobě myslí ostatní.
Ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš Ty
.

Proč se chodit ospravedlňovat na Nezvědavce? Lidé, kteří vás neznají mohou mít potíže rozlišovat.
[mrknutí jedním okem]

143883

16.09.2007 00:23

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Strom se pozná po ovoci...

Mirda 24.?.?.?

Já naopak Reného uznávám. Osobně oceňuji u něho snahu, přestože nepřinese vždy ten správný výledek. Jak se říká:
"Kdo nic nedělá, nic nepokazí."

143926

16.09.2007 02:03

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Nevím, proč jste tak všichni naivní!

Mirda 24.?.?.?

Muchomůrko, netušil jsem, že jste žena - proto to oslovení v mé předchozí reakci.
Napsala jste, že nemáte souvislosti ještě zmáknuté. Možná právě proto, tak alespoň v krátkosti. Zní to skutečně jako konspirační teorie, ale ani ne tak ze strany obyčejných lidí, ale ze strany Rothschilda. Nechci se však opakovat. Už jsem se o tom podrobně vyjádřil dříve a nechal jsem tady i odkaz. Byl sice v angličtině, ale s částečným překladem.

Amschel Mayer Bauer (Aškenazi žid) se narodil v Německu roku 1743(?). Jeho obratný talent ve finančním účetnictví a rovněž tak ve finančních machinacích mu zajistil nejen místo v bance, ale i v elitní společnosti. Změnil si jméno na Rothschild. Krádežemi a burzovní machinací získal obrovské jmění. Půjčoval peníze vládě na úroky. Uvědomil si, že války, kdy se vláda musí zadlužit, mu značně rozmnoží majetek. Začal plánovat války a revoluce. První pokus byl - francouzská revoluce (1784-1793, Maxmilian Robespierre)?. Neudržela se!
Karel Marx mu na zakázku vypracoval komunistický manifest (1848), Albert Pike, generál americké armády (přibližně stejné období), vypracoval strategie světových válek - experimenty na společnostech - vše zaměřené na ovládnutí světa.
První světová válka - záměr: nastolení komunismu.
Účel: odlákat carská vojska k zajištění hladkého průběhu žido-bolševické revoluce (1917).
Druhá světová válka - záměr: nastolení fašismu.
Účel: vytvořit záminku k vytvoření státu Izrael. Alternativa byla: totální vyhlazení německého národu, kdy Německo by patřilo židům.
Třetí světová válka - právě probíhá a jsou to války náboženské.

To, co můžeme pozorovat tyto dny v Iráku je válka křesťanů (americká armáda) proti arabům. Druhotná záležitost je ropa a území. Cílevědomý plán ovládnutí světové společnosti je rasové promíchání a posléze vyvolat vzájemnou nenávist.
Proto si myslím, že PSM byla jistá strategie k vyvolání nenávisti Gentiles (nežidů) proti sionistům a samozřejmě také proti židům (zveřejnění dokumentu Henryho Forda - "Mezinárodní žid"). Další plánovaná strategie je vzájemné zničení sionismu a Islámu, což by skutečně znamenalo zničení Izraele a Iránu.
Jenom doufám, že si Rothschild uvědomuje, že by to znamenalo i zničení celého světa. Nakonec i tohle je pravděpodobné.
Buď já a nebo nikdo...a on se považuje za pána boha.

143928

16.09.2007 07:43

Byl server eretz.cz opravdu napaden?

RE: Otázka

Mirda 24.?.?.?

pietroo, pěkně jste to napsal.

Nedávno jsem shlédl v televizi na CNN trilogii "God's Warriors" (boží bojovníci). Judaismus, Islám a křesťanství. Každá část v trvání dvou hodin, dohromady šest hodin civění na bednu.
Očekával jsem jistou zaujatost a mlžení a tak jsem jen tak - se zvědavostí - začal pořad sledovat s přesvědčením, že po deseti minutách stejně odejdu. Reportérka CNN Christiane Amanpour, která pořad provázela, udělala znamenitou práci. Natolik zajímavé, věrohodné a pravdivé, i s dokumentárními záběry, že jsem se na konci pořadu již těšil na jeho další pokračování. Kdybych měl dostatek času, tak bych shlédl i opakování pořadu následující víkend.

V Izraeli jsem ještě nikdy nebyl a ani po tom netoužím. Měl jsem však možnost vidět útrapy, ponižování a diskriminaci, v Izraeli žijících, "normálních židů". Nerad rozlišuji lidstvo na židy a nežidy, proto použiji výraz židé a normální lidé. Do této
kategorie patří i normální židé, tedy židé, asimilovaní do lidské společnosti a věřte nebo ne, tito židé se od normálních lidí vůbec neliší. Osobně udržuji dlouhodobé přátelství s několika normálními židy.
V pořadu byla uvedena příhoda jedné židovské rodinky, která si v okupované části Palestiny - pásmo Gaza - zakoupila pozemek na stavbu rodinného domku. Více rodin a se stejným osudem. Všechno proběhlo "legálně". Vládou doporučené území. Rodinka za pozemek zaplatila a postavili si domek. Sousedé také. Krátce nato přišlo nařízení, že se musí okamžitě vystěhovat. Přijeli s buldozéry a domky zbourali. V době točení pořadu tam rodinka žila na "svém" pozemku ve stanu a nevěděli, co bude dál.
Já bych to nazval vládní teror a rozpínavost sionistické vlády. Dva kroky vpřed a jeden krok zpátky. A znovu - dva kroky vpřed a jeden zátky. Manipulace a zneužívání vlastních občanů k zabydlování ukradeného území.

V pořadu rovněž byly ukázány dokumentární záběry diskriminace a vraždění Palestinců. A to si říkají "Boží bojovníci", nebo také -
Bohem "vyvolení"!
V polovině 18 století rabín Moses Mendelssohn (1729-86), ve snaze nabídnout židům řešení k asimilaci do společností západní kultůry, doporučoval trvalé vymanění se a nebo zrušení Talmudu.
Rabín Moses Mendelssohn byl ve své době jeden z nejoblíbenějších a respektovaných židů mezi lidmi. Bohužel - ne mezi židy.

143946

16.09.2007 07:59

Byl server eretz.cz opravdu napaden?

RE: Kterak se vymluvit z vlastni neschopnosti :-)

Mirda 24.?.?.?

Souhlas Karle. Klein si vymyslel chucpu na židy.
Všiml jsem si na Eretz - fórum, že jim tam začala prosakovat žumpa z Nezvědavce. No to potěš pánB_h. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

143947

16.09.2007 08:23

Americký kongresman obvinil izraelskou lobby AIPAC z vyvolání irácké války

RE: AIPAC je nejlepší mafie Mossadu.

Mirda 24.?.?.?

>...Taky jeden z důležitých důvodů, proč po první
>sv. válce Wilson podporoval vznik nových národních
>států ve střední Evropě (včetně ČSR)...
-----------------
Nikoliv, že Woodrow Wilson podporoval vznik nových států.
Právě proto se válka konala, pane "the warg". Rakousko-Uherská Mmonarchie by byla příliš velké sousto na ovládnutí, tak se musela Evropa rozparcelovat. Všechno předem naplánováno, všechno předem připraveno! Ostrostřelec (Srb), který zastřelil knížete Františka Ferdinanda, byl agent Trockého.
Jinak první světová válka měla odlákat carské vojsko pro snadný průběh Velké Říjnové žido-Bolševické Revoluce.
První pokus o revoluci v roce 1905 se právě proto nepodařil.
Mohl bych vám povykládat do detailů o první světové válce, ale článek je o AIPAC - lobby, tak alespoň v krátkosti.
Všechno se vším souvisí a časově po sobě následuje.
Dokonce i Federal Reserve Bank se musela založit (1913) na financování první světové války - daňovými poplatníky.
Lev Trocký, vlastním jménem Leon Bronstein, byl agentem německé tajné služby. Na falešný americký cestovní pas cestoval lodí do Švédska. V Halifaxu, Nova Scotia v Kanadě byl zadržen (leden 1917) kanadským námořnictvem a spolu s dalšími třemi sty vycvičenými vrahy, byl uvržen do vězení. Začalo intenzívní vyjednávání mezi britskými agenty tajných služeb infiltrovaných v kanadské vládě a prezidentem Spojených států - Woodrow Wilsonem. Telegramy frčely tam i zpět (dokumenty s originály stále existují ve vládních archivech). Trocký byl následně propuštěn a pokračoval ve své revoluční cestě do Ruska.
Existují i prokazatelné důkazy, že válka byla úmyslně protahována, ať už US vládou, ale i vládou Kanady, jenom proto, že bolševická Revoluce v Rusku musela úspěšně proběhnout.
Mimochodem, v roce 1916 Německo prakticky válku již vyhrálo,
ale Anglie odmítla nabídnutou kapitulaci. Byla v tom i Balfourská deklarace a zatažení Ameriky do války (potopením
lodě Lusitania), jenom proto, aby se to povedlo.

143951

19.09.2007 09:03

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: V předvečer jednoho z Vysokých svátků,

Mirda 24.?.?.?

>To jste hezky napsal to o těch elektronech a jádrech. A když
>to dotáhneme dál, tak vlastně ty biliony „elektronů a
>jader“ mohou vytvářet dohromady nějakou živou látku,
>nějakou hmotu. Mohou zkrátka dohromady vytvářet nějakého
>olbřímího živočicha- Vesmír. No a to je ten Bůh...

----------------------
Děkuji za kompliment, paní Jarmilo. Omlouvám se také tímto za opožděnou odpověď. Byl jsem dva dny mimo počítač. V létě jsem
naroztrhání. A nejsou to ženy, ale práce. Zamlada to bylo obráceně. Vidíte, jak se s přibývajícími léty mění charakter člověka. To, že je naše sluneční soustava obrovský model atomu, to je taková moje soukromá a "přísně tajná" teorie. Nejen tělo člověka, ale naprosto všechno živé - rostliny a biologické formy života, i něživé (kameny, sklo, i zpracované materiály, jako je např. stůl, židle, křišťálová váza atd.) jsou v podstatě pevná seskupení atomů. I mikrobiologie, jako jsou viry a bakterie musí pracovat na principu seskupení atomů. A logicky to tedy musí být stejné i při pohledu na noční oblohu.

Napadla mne podobná myšlenka, že bychom mohli být součástí nějakého obra. Taková mikrobiologická plíseň na nehtu něčeho obrovského a nesmrtelného. Pochybuji však o tom, ale nezavrhuji. To se asi nikdy nedozvíme. Ani "vědci" se doposud neshodli na teorii velkého třesku a snad jediná uznávaná teorie, proč to všechno lítá navzájem kolem sebe je - setrvačnost. Já jsem tu moji úvahu napsal více méně proto, abych poukázal na to, že v perspektivě k vesmíru jsme takové nepatrné a neviditelné nic.
Z tohoto hlediska - proč se lidé tolik nenávidí a ubližují jeden druhému? Jsme tady na návštěvě a jenom relativně velice krátkou dobu.

Na tu mojí otázku Arkanovi: "na jaké frekvenci kmitá Bůh a kde se schovává" - mám také odpověď. Je to 10Hz/sekundu a jsou to mikroelektrické pulsy - komunikace neuronů v našem mozku a to je ten "bůh".
Je to to naše svědomí, podvědomí a obrovská kapacita paměti a další nevyužité funkce mozku (vědomé ovlivňování tělesných funkcí - ty různé neskutečné zázraky), jenomže to doposud většina z nás nedokážeme použít a mnozí z nás to nedokážeme ani vysvětlit a ani pochopit, včetně současné lékařské vědy. A stejně tak, jako všechno ostatní - je to "pouhé" seskupení atomů. Nebudu zabíhat do osobních zkušeností. Bylo by to dlouhé, přestože zajímavé povídání. Stejně tak i změna hmoty (proměna molekulární struktury) pouhou změnou frekvence kmitajících atomů a to pomocí radiových vln. Tady však už zacházíme do kvantové fyziky a možná i k popření Eintsteinovy teorie relativity.

-pokračování-

144107

19.09.2007 09:53

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: V předvečer jednoho z Vysokých svátků,

Mirda 24.?.?.?

-dokončení-

Paní Jarmilo, z vaších příspěvků mohu sledovat, že máme podobné záliby:
>Když jsem si teď nedávno přečetla zajímavou knihu od
>německého předsedy Židovské obce Paula Spiegela, nazvanou
>Kdo jsou Židé?....
>...Ale znovu se ptám, když mi to
>pan Spiegel neprozradil- K čemu jsou Bohem vyvolení?
-----------------
Nejsou! Je to všechno mytologie. Podmaňování a zneužívání lidí. Jak jsem se již dříve zmínil, tak každý z nás má toho svého "boha" v hlavě. Jsme si všichni rovni, jenom oni sami se rozhodli, že jsou něco navíc. Rabín Adin Steinsalz prohlásil:
"Pokud Bible je základním kamenem Judaismu, potom Talmud je jeho pilířem". Biblické zdroje datují vznik Gemary (Talmudu) do období druhého století našeho letopočtu. O Talmudu se jistě
zmiňovat nemusím?

>A ještě jednu zajímavou věc...
>...V té době Židé neznali žádného Jehovu - uctívali bohyni >Asherah...
>To v bibli není.

Je mnoho verzí a také mnoho interpretací. Kdyste viděla mojí poličku za postelí, tak si pomyslíte, že jsem náboženský fanatik. Sbírky různých biblí, štosy časopisu strážné věže atd. A pokud se mi dostane do rukou další výtisk, tak si to rád přečtu. Zajímají mne myšlenkové procesy náboženství v závislosti na chování lidí. Nejvíce se ztotožňuji s náboženstvím jehovistů, až na to konečné řešení a pár dalších drobností. A jak jsem již dříve napsal, Jehova nám nepomůže, musíme si pomoct sami.

144108

20.09.2007 06:44

Americký kongresman obvinil izraelskou lobby AIPAC z vyvolání irácké války

RE: AIPAC je nejlepší mafie Mossadu.

Mirda 24.?.?.?

>Můžete, prosím, pane Mirdo, sdělit zdroje, ze kterých jste
>čerpal vaše informace? Myslím si, že by to zajímalo více
>lidí. Děkuji předem.
---------------------
Omlouvám se za pozdní odpověď. Byl jsem pár dní "bezkomprizorní". Daleko od počítače.
Zdroj bohužel nemohu uvést, neboť čerpám z mnoha článků a vytvářím si celkový obraz. Některé zajímavé odkazy si uschovávám.
Hodně čerpám z ruské historie a to přímo ze stránek ruské historie. Poslední dobou se vedou na zdejším rádiu
(v Kanadě) diskuze s historikem a to mne jenom potvrzuje, že to, co jsem četl, je pravdivá historie a že jsem čerpal z "poctivých" zdrojů.

Nyní již vím, proč se říká, že historii píší vítězové.
Vítězové jsou ti, kteří ty války začali. Konkrétně -
vytvořili podmínky, záminku a provokaci. Průběh války se již usměrňoval podle plánovaných cílů. V mém předchozím příspěvku jsem zapomněl napsat, že první světová válka skončila zavražděním ruského cara Nikolaje Romanova II. a celé jeho rodiny a dvou služebníků (1918). Zajímavá skutečnost byla, že přestože Rakousko - Uherská Monarchie - tedy i český a slovenský národ - byla spojencem Německa a Rusové v tomto případě byli "náš" nepřítel, tak krátce po vypuknutí ž.-bolševické revoluce v Rusku (1917) a to stále ještě v průběhu války, čeští legionáři pádili o překot pomoci zachránit ruského cara. Přišli však pozdě.

Je zajímavé, jak se tyto informace dochovaly v naprostých detailech (den po dni a mnohdy i v kolik hodin) ze zápisků, osobních dopisů vojáků z bojů, v originálních dokumentech uložených ve vládních archivech a rovněž tak i v knihovnách.

Za zmínku by možná stálo, že po odkrytí místa, kde byla zahrabána těla carovy rodiny, chyběly kostry jediného syna Alexeje a údajně i dcery Anastázie. Viděl jsem fotografii
hrobu v Kanadě a na náhrobní desce je nápis: Tady leží carevič
Alexej Romanov III. a rok úmrtí 1987. O dalším životě Anastázie se stále ještě vedou dohady. Žena žijící v Německu, která se za ní vydávala, byla testem DNA ze soutěže vyloučena. Ostatní pokrevní členové carské rodiny (bratranci a sestřenice) byli ve spěchu před postupující revolucí odvezeni anglickou lodí Marlborough (1919) z ostrova Krym, přístavu města Sevastopol.
Byly zachráněni těmi, kteří na válce a zavraždění cara spolupracovali.

144156

21.09.2007 07:54

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Nebyli tam policisté, aby chránili demokracii a svobodu projevu?

Mirda 24.?.?.?

Kultura národa se posuzuje - mimo jiné - také tím, jak se společnost dokáže postarat o lidi, kteří se o sebe postarat nedokáží. Především o duševně postižené.
Považuji to za svou občanskou povinnost, pastinaku, abych vám pomohl.
Především dokončujte věty. Napište ještě jednou s čím tady na 100 procent souhlasíte a co si nemyslíte a co si myslíte, pokud vůbec myslíte. Potom můžeme pokračovat spolu v diskusi.
-----------
A co si já osobně myslím?
Připadá mi to, jako když hospodyňka píchne vidličkou do bábovky, aby se přesvědčila, že už je upečená.

144213

21.09.2007 15:08

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Jste první, kdo vypozoroval, že je článek adresován protižidovsky!

Mirda 24.?.?.?

Senátor John Kerry (Jonathan Cohen) si to chce udobřit
s vyššími mocnostmi a propaguje knihu: Jak proběhly události
11. září 2001. Zřejmě dostal kapky za to, že v Austin Texas vybreptnul studentům, že to byla řízená demolice. Současně
ukazuje lidem, co se stane, když budou otravovat s dotěrnými dotazy.

144226

22.09.2007 05:30

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Nebyli tam policisté, aby chránili demokracii a svobodu projevu?

Mirda 24.?.?.?

Tak, jako existuje davová psychóza, masová hysterie, masový strach - příkladů je mnoho - Bible nás připravuje na Armagedon,
pan Nostradamus se o to rovněž pokouší a nejen on, pocity Michaela Chertoff-a : bu bu bu - teroristi se na nás chystají...atd,
tak také existuje davová paranoia. A to je přesně to, co tady děláte Vy, pane pastinak. Napsal jste: "za vším vidíte židy".
V uvedeném článku jsou poze dva. Kolik jste jich tam viděl Vy?
A nebo, kolik jich vidíte tady? :
http://pcapostate.blogspot.com/2007/09/for-poor-pe...

144279

22.09.2007 05:36

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Neměli bychom si ale Johna Kerryho příliš idealizovat!

Mirda 24.?.?.?

A nebo také si jde zastřílet do Vietnamu na civilisty
a při nehodě - vzduchovou vrtulí poháněné - lodi se zranil.
Za zranění v "boji" dostal vyznamenání "hrdiny fialového srdce"
a tím pádem má zajištěné korýtko až do penze. Jenom si plní své pracovní povinnosti - lhát, lhát a zase jenom lhát. Italská mafie jsou žabaři proti tady této.

144280

22.09.2007 06:55

Ztrácíme i Afghánistán

RE: Dost divne

Mirda 24.?.?.?

Kadence, i tady ses přeťuk. [mrknutí jedním okem]
Ale to není vůbec důležité, tedy alespoň ne pro mne.
Jsou tu však na Zvěedavci gramatičtí opraváři. Aby na tebe nevyletěl např.linguista Arkan.
P.S. Rád tě čtu - tedy tvoje příspěvky. Je vidět, že máš přehled.

144284

22.09.2007 08:33

Ztrácíme i Afghánistán

RE: Dost divne

Mirda 24.?.?.?

Ono se to sice nemá dělat - článek je o Afganistánu, ale možná na uvolnění, něco málo z geografie.
Byl jsem tam dvakrát kempovat. Nádherný státní park v severní Minnesotě, s turistickými výšlapy a cyklistickými pěšinami v celém okolí jezera "Itaska", pramene řeky Mississippi. Z jezera vytéká malý potůček, který se dá snadno přebrouzdat a tento potůček se postupně zvětšuje a mění v největší řeku Spojených států. Teče jižním směrem a v městě New Orleans se vlévá do Mexického zálivu (Gulf of Mexico).

Kdo se zdejších rád kempuje, nenechte si ujít příležitost odpočinku v krásné přírodě a zaplavat si v průzračné vodě jezera. Capmground má sprchy, restauraci a přípojku na proud.
Marijánku si každý musí přinést sám.
Asi 60 mil jižně od Minneapolis navštivte městečko New Prague.
Založeno v roce 1875? - pokud si dobře pamatuji - dva kamarádi,
Čech a Němec (lékárník). Průkopníci nejposlednější technologie tehdejší doby - jedno z prvních měst ve Spojených státech, kde měli zaveden v domech elektrický proud. Už při vjezdu do města, na malém kamenném monumentu na okraji dálnice, plápolá (za větrného počasí) Česká státní vlajka. Čtvrtá, případně pátá generace prvousedlíků již česky nehovoří, ale mnoho obchodů mají stále nápisy v obou jazycích. Menu v restauracích uvádí i česká jídla a jako zákusek, specialitu - koláčky. Malby na budovách zobrazují výjevy pražských architektonických skvostů, jako Karlův most, Hradčany atd. - no jako doma. Zajímavá kresba byla
také - portrét požárního sboru a městský dechový orchestr z prvopočátků založení. U každé postavy - v životní velikosti - jsou uvedena vesměs česká jména. V místním knihkupectví lze zakoupit tématické knížky orientované na českou kulturu, českou kuchařku atd. Ve městě provozují tradiční oslavy dožínek v národních krojích a se zvykem utopení "majky".
Není tohle příjemný pocit?

144288

22.09.2007 08:52

Oscar

Urážka psů

Mirda 24.?.?.?

Když někdo nazve vládu, že jsou jako psi, tak je to urážka psů.
Vláda si takové hodnocení nezaslouží. Pes je nejlepším a nejvěrnějším přítelem člověka a vláda je jako ten zvěrolékař, který si na lásce mezi zvířaty a lidmi postavil živobytí.
Podotýkám - mezi zvěrolékaři najdete vyjímku, ale ve vládě ji nenajdete.
P.S. Michale, máte ušlechtilou zálibu - lásku ke zvířatům.
Podrbejte za mne Oscara za uchem. Je to milý hafan a zaslouží si takového pána, jako jste vy.

144289

22.09.2007 18:43

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Abbie Meyers is brutally beaten, and tasered, for asking fellow Zionist, John Kerry, a question.

Mirda 24.?.?.?

Vidím, že máme v oblibě stejnou kravatu.
Výzva pro všechny: Klikněte si dole na index a uschovejte si odkaz ve šperkovnici. Upozorňuji, že je to pouze na vytříbení názorů. Skunk (tchoř) - jak sebe administrátor nazývá - je trošičku zaujatý proti židům. Nevím proč? Možná má důvod - asi mu něco udělali?
Denně několik nových informací a s odkazy na originální články. V archivu je toho obrovský balík. Mnohdy zabíhá hluboko do historie a toho, koho historie zajímá - je to pikantní pomazánka na krajíci denního chleba.

144299

23.09.2007 17:45

AD: „Al-Káida chce vyvraždění Západu“

RE: A ještě něco...

Mirda 24.?.?.?

A ještě něco...
Mohammed Atta, údajný šéf "spících buněk" Al-Kaida a organizátor leteckých útoků (údajně pilotoval jedno z letadel), které narazilo do WTC, byl spatřen druhý den po události (to zn. 12. září), na jachtě Jacka Abramov-a. Jack Abramov byl agentem Mossadu - lobbyista a člen skupiny AIPAC. Tohoto času ve vězení za prokázanou špionáž a korupci US administrativy. Tom DeLay, důvěrný přítel J.Abramov-a a bývalý šéf administrativy, byl do případu rovněž zapleten. Narychlo rezignoval, poněvadž další vyšetřování by jistě ukázalo na přímé souvislosti - napojení Bílého domu na události z 11. září 2001.
Nejsou přímé důkazy - pouze spekulace - že Mohammed Atta byl v uvedený den na jachtě Abramova zavražděn a jeho tělo vhozeno do moře. Je prokázané, že více jak polovina z 19-ti údajných únosců jsou stále naživu.

Attův cestovní pas byl později "nalezen" v sutinách WTC a nepoškozen. Žádné stopy olizování plamenů nebyly zjevné.
Napojení CIA na události z 11. září není nutné opět dopodrobna rozebírat. Domnívám se, že paní Elvíra čerpá informace pouze ze zdrojů mainstream - media.

144338

23.09.2007 18:22

AD: „Al-Káida chce vyvraždění Západu“

RE: A ještě něco...

Mirda 24.?.?.?

>Ano! 12. září 2001 Usáma Bin Ládin vyjádřil v interview
>pro CNN soustrast s americkým lidem a oficiálně útok
>odsoudil! Zřetelně si to pamatuji! Až druhý den - poté, co
>byl "odhalen" jako hlava do té chvíle naprosto neznámé
>organizace Al Kajdá (naprosto zjevně vymyšlené) uvedl, že
>neví nic o arabských teroristech, kteří útok provedli, ale
>že jejich čin schvaluje...
------------------------
Potvrzuji! Sledoval jsem to také. Osama doslova prohlásil:
"Já s tím nemám nic společného...muselo to být organizováno zevnitř."
Poslední dobou se stále častěji objevují informace i na mainstreamu, které naprosto vylučují účast Arabů.
Dokonce samotný commander-in-chief, generalisimo Bush, na zprávách důvěrně sdělil, že Bin Ládinek to neudělal.

144340

23.09.2007 19:19

Poučení z krizového vývoje po americku

RE: K Americke zahranicni politice...

Mirda 24.?.?.?

Vážený Nomen Nescio, máte to obráceně.
Nejen váš nik, ale veškeré vaše úvahy.
Nejprve k vaší iluzi z předchozího příspěvku:

"USA jsou supervelmocí, jako takové byly bohužel postaveny do role světového četníka".
Člověče "Nescio", právě proto byly Spojené státy vybrány do role
"moci síly" a jsou nástrojem k nastolení jedné světové vlády a Nového světového řádu. Scénář se již odehrává od Velké Říjnové
ž.-bolševické Revoluce v Rusku (1917). První i druhá světová válka byly další pokusy totéž uskutečnit.
S tímto náhledem si sám odpovězte na vaše následující úvahy:

> Takže promiňte, já lituji toho, že v 68 nám nikdo
>nepřišel napomoc. A ještě více lituji toho, že se to
>nestalo už v roce 1948.

Takže si klidně litujte, ale berte v úvahu rovněž geopolitické položení Československa v srdci Evropy. Kdo ovládne Československo - ovládne celou Evropu.
Ta "velká hra" je o něčem jiném, přestože to mnohým stále nedochází a nebo si jenom odskočili na Zvědavce trochu zaprovokovat.

144346

24.09.2007 05:14

Akt policejní zvůle nebo něco jiného?

RE: Nebyli tam policisté, aby chránili demokracii a svobodu projevu?

Mirda 24.?.?.?

Máte pravdu, asi jsem to trochu přepískl. Omlouvám se.
Ta fráze: "za vším musíte vždy vidět žída, se stala tady na Zvědavci už poměrně otřepaná a já jsem si na to vypěstoval jistou alergii. Proto také jsem vám tam dal ten odkaz, ať si jednoho najdete. Jistěže, nejsou všichni stejní. Osobně mám také několik dobrých kamarádů židovského původu a to jsem i měl v průběhu celého mého života. Dokážu tedy rozlišovat.
Myslel jsem si, že jenom provokujete. [mrknutí jedním okem]

144389

24.09.2007 06:29

Poučení z krizového vývoje po americku

RE: K Americke zahranicni politice...

Mirda 24.?.?.?

>...Cesi jsou strasne nevdecny narod.
>Porad na neco, nebo na nekoho nadavaji.
>Vsichni jsou u nich blbci. Polaci, slovaci, madari,
>rakusaci, proste vsichni. Franta z vedlejsi vesnice je idiot,
>protoze vsichni v te vesnici jsou idioti...
>...Protoze to jsou vsichni blbci a idioti.
---------
Klídek, klídek. Na to je jednoduché řešení. Najděte si jiné kamarády. To, co jste tady popsal, tak s tím jsem se ještě nikdy nestkal. Kromě pár zdejších na Zvědavci, ale ti sem chodí více méně jen provokovat. Právě proto nás Adler nazval "Hulváti". Kazí nám tady reputaci!

144391

24.09.2007 08:22

Poučení z krizového vývoje po americku

RE: K Americke zahranicni politice...

Mirda 24.?.?.?

Pane 72???, pravidla "hry" byla stanovena před započetím války.
V průběhu se už jen dohlíželo, jak se plní zadané příkazy.
Zdalipak víte, že na Wannsee konferenci (1942) byl osobně přítomen pan Rothschild. Podotýkám - tohle se nedočtete z oficiálních historických pramenů. Když se rozhodlo o "konečném řešení židovské otázky" a to deportací a nuceným vystěhováním židů z Evropy, tak později - krátce po konferenci - přišel příkaz z Anglie - "Bílá listina", nebo také "Bílý dokument", zakazující další deportace židů. Sionistický kongres
(v zastoupení Rothschilda), potřeboval zajistit podmínky, na vytvoření a pozdější financování státu Izrael. Říkají tomu holocaust...nebo tak nějak.
V roce 1944 - před plánovaným ukončením války - byl Stalin vyzván ke spolupráci s "temnými silami v pozadí", nebo také, mezinárodními bankéři, osobně to byl Jacob Schiff - pokrevný příbuzný a agent Rothschilda - a to ke spolupráci na vytvoření jedné světové vlády, což znamená nyní a znamenalo to i tehdy -Nový světový řád.
"Strejda Josef" - tak ho nazývali politici v Americe a v Anglii (především Franklin D.Roosevelt a Winston Churchill), si pravděpodobně až tehdy uvědomil, proč se vedla druhá světová válka a snad i proč se konala žido-bolševická revoluce v Rusku(1917).
Z čeho tak usuzuji: Jednak návrh odmítnul, ale jeho reakce byla, že vyhodil všechny židy z vlády, ze složek NKVD a ze všech vlivných funkcí. I v průmyslu. Ač sám byl žid - původní jméno Džugašvili - židovský synek. Některé prameny (oficiální) uvádějí, že to bylo za spolupráci s fašisty. I to je docela možné a tak můžeme vzít v úvahu oba důvody.

Jsem přesvědčen, že kdyby Stalin nabídku přijal, že by to znamenalo konec války. Takhle štvali Wehrmacht až na Stalingrad, kde se karta otočila. Tohle byl ten důvod tajného antisemitismu, který se dále přenesl do bolševicko-komunistického režimu po znárodnění v Československu (1948). Tohle byl také důvod, proč se spustila ta pomyslná železná opona. Zamezit vnějším vlivům - zamezit dalším pokusům o vytvoření Nového světového řádu a jedné světové vlády.

Zní to až ironicky a neskutečně - Dr.Gustáv Husák měl pravdu, když neustále opakoval: musíme se chránit před imperialistickými živly. Tak...a tu máš čerte krumpáč. Klidně si mne tady rozcupujte na kousíčky a rezneste mne na kopytech. Teď tady máme globalizaci, Evropskou Unii a v dohledné době Severoamerickou Unii a tohle všechno nás má dovést do Nového světového řádu, pod jednou světovou vládou - kriminální organizace dynastie Rothschildů a jeho mafiánská tlupa Bilderberg a Bohemian Grove. Osobně věřím a také doufám, že to nedokáží. Musíme se však konečně sjednotit a společně se šprajcnout. Doposud všechno zbabrali, takže máme šanci. [mrknutí jedním okem]

144394

25.09.2007 08:19

Poučení z krizového vývoje po americku

RE: Pornografie

Mirda 24.?.?.?

>Pornografie je podle mne nebezpečná ne z nějakých
>"morálních" důvodů, ale proto, že (cíleně) zbavuje lidi
>lidství a důstojnosti, a lásku zbavuje citu. Dělá z lidí
>mašiny na sex...
------
Máte pravdu, ale trochu bych to rozvedl. Kultura národu je založena především na morálních zásadách
a mezi tyto zásady patří sebeovládání - sebekontrola. Tyto morální zásady jsme se naučili přirozeně a v prostředí, kde jsme vyrůstali. Ve většině případů od rodičů, spolužáků a kamarádů.

Mladší generace - stále ještě ve stádiu vývoje - jsou vystaveny daleko větším vnějším nátlakům, kdy ještě nemají vypěstovány tyto "morální zásady".
Pane 213, ve vašem příspěvku jste napsal:.."že (cíleně) zbavuje
lidí"...Nic není náhoda! Tohle není přirozený vývoj společnosti, je to CÍLENĚ vytvořené za účelem rozkladu společnosti. Zničení jejího základu, což je právě rodina.
V Německu sionisté zašli až tak daleko, že Ministerstvo pro rodinné záležitosti vydalo rodičovskou příručku:

"Láska, tělo a hry na doktora"
(angl.), která je určena sexuální výchově dětí od jednoho do tří let. V brožůrce se
uvádí - cituji: "Otcové nevěnují dostatek pozorností vaginám a klitorisům svých dcer. Jejich laskání se málokdy dotýká těchto oblastí, přestože tohle je jediný způsob, kdy děvčátka mohou vyvinout smysl a hrdost v sexuálních záležitostech".
Autor zachází ještě dále: "Dítě se dotýká všech částí otcova těla, až mnohdy dojde k erekci (ke stopoření) a otec by to měl opětovat".

Možná jsem ze staré školy, ale tohle mi připadá, jako prasárna první třídy.
Talmud nabádá ke stejným perverzím a pro rabína je sex se tříletým děvčátkem naprosto přípustný a legální.
Historie se opakuje. Německo v počátcích třicátých let a nebo také, Sodoma-Gomora jedenadvacátého století.

144445

27.09.2007 07:11

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: kyuss

Mirda 24.?.?.?

>Ak chcete, aby patrilo barbarstvo minulosti, musite prijat
>Krista. Ina cesta nieje...
---------
Pane, někde jsem vyčetl, že Ježíš prohlásil: "Pomohu jenom těm, kteří pomohou sami sobě". Takže nespoléhat. Modlení už nepomůže.

144572

27.09.2007 08:13

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

Stanné právo

Mirda 24.?.?.?


Cvičení Ostražný Štít
, které má prověřit připravenost
státních složek a samozřejmě - a to především - občanů na teroristický
útok. Cvičení bude probíhat v rámci celého území Spojených států a
současně ve spolupráci spřátelených zemí, jako je Australie, Kanada,
Velká Británie a území Guam.
Toto cvičení - sponzorované Úřadem národní bezpečnosti - je
plánováno na období mezi 15-tým a 20-tým říjnem.

Jinými slovy...je potřeba zjistit, jak budou ovce reagovat v případě
zavedení stanného práva. Pokud je to příliš vyplaší, tak se bude
muset cvičení ještě několikrát zopakovat... a až potom nastane
stříhání vlny.

Podrobnější informace vám poskytne pan Michal Kuchárek, mediální
mluvčí organizace NORAD - North American Air Defence Systems,
k dosažení na telefonní lince 719-554-6889.

Můj osobní názor - Nedávno Michael Chertoff, šéf Úřadu národní
bezpečnosti prohlásil: "Mám "silný pocit", že se brzy něco semele
a Al-Kaida zase něco vymamlasí". Je tedy docela možné, že ve
státech Oregon a Arizona - které jsou v odkazu uvedené jako centra
cvičení - nastane řinčení okenních tabulek, možná další řízená
demolice a nebo dokonce něco mnohem horšího a to s radioaktivním
zamořením.

144573

27.09.2007 08:41

Konec satelitních TV v Čechách

RE: Kauza

Mirda 24.?.?.?

Vidím, že máte přehled, paní Jarmilo.
Zajisté jste shlédla i ta další videa napravo v odkazu?
Chtěl bych ještě dodat, o čemž se ve videu autor nezmiňuje, že ta tajná schůzka v roce 1910 na ostrově Jakyll - kde se sešli ti kriminálníci - byla nazvána : "Hon na kačeny". Na ostrově nikdy kačeny nebyly z nejsou. Je celkem jasné, co tímto sarkastickým výrokem mysleli. Takže ten hon na "kačeny" stále ještě pokračuje.

144575

28.09.2007 08:24

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: Snůška rasistického blábolu v příspěvku A.S. Pergilla

Mirda 24.?.?.?

Smekám klobouk. Máte moje sympatie a naprostý souhlas s každým slovem. [mrknutí jedním okem]

144614

28.09.2007 08:38

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: kyuss

Mirda 24.?.?.?

Pane René, pane Romanov, pánové věříci v Krista a všichni
"nevěřící". Už jste se někdy dívali na detektivku v televizi, kde lupiči vykrádají banku a policie je jim v patách?
Přiznejme si - ale upřímně - kdo začal podvědomě fandit těm lupičům, jenom ať se jim to povede a policie je neodhalí? To jsou nervy, že jo! Já jim fandím. Já jim držím podvědomě palce!
Tohle je hra našeho podvědomí. Hudba nás k tomu naladí a aniž si to uvědomujeme, všichni z nás jsou kriminálníci a podvědomě rabují banku. A nebo odnáší kufr plný peněz do připraveného letadla.

Jenomže film skončí a jsme zpátky v realitě. My, kdo máme vypěstovány ty "morální zásady"...zase druhý den frčíme pěkně do práce a živíme se poctivou prací. Takhle by to mělo být, ale není. Tedy ne u každého. Ten, kdo nemá vypěstovány ty "morální zásady" - po shlédnutí několika takových filmů - začne špekulovat, jak vyloupit banku, kde co ukrást, jak si rychle pomoci k penězům a to dokonce i za cenu vraždy atd...
Tohle je bohužel ta realita dnešních dnů a především realita "civilizované" společnosti. Nemusím uvádět příklady, stačí si pustit televizi a sledovat denní zprávy.

Abych se však vrátil k těm náboženským otázkám. Při vší úctě ke všem dobrosrdečným tvorům, ať už věřícím nebo nevěřícím, realita je taková, že značná část lidí žije pouze na iluzích. Mnohdy celý život. Začíná přihořívat a je nejvyšší čas si sundat ty růžové brýle a u mnohých - ty klapky na očích. Bez urážky - situace je skutečně naprosto vážná. Ať už se jedná o formy náboženského přesvědčení a nebo pohodlnost a komfort, kdy útěk z reality je odmítání jejího poznání, tak právě nyní je již absolutně nutné, abychom se postavili té realitě dnešních dnů
tváří v tvář. Moc času již nezbývá. A ještě něco - pravda osvobozuje! Mám v tom osobní zkušenosti a mnoho důkazů, je to však mimo rámec této diskuse. Rovněž tak existence Boha. Snad někdy později o tom můžeme rozjet diskusi na fórum. Momentálně jsem hodně zaneprázdněn a na fórum jsem již delší dobu nebyl. Kdo z vás očekává znovuzjevení Krista na Zemi, tak vám mohu oznamit, že je již tady. Prezident Iránské republiky - Mahmoud Ahmadinejad a jeho apoštol Vladimír Putin. Hlasatelé pravdy! A tohle myslím smrtelně vážně.

144613

29.09.2007 06:28

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: kyuss

Mirda 24.?.?.?

>...Tím, že napíšete slovo pravda tlustými
>fonty mě nijak nemůžete přesvědčit, že pravdu máte Vy...
------------
Možná jste mne nepochopil?
Výraz: PRAVDA OSVOBOZUJE neznamená, že někomu vnucuji svou pravdu. To je jenom konstatování skutečnosti. Tohle je nepopíratelný a dokázaný fakt...nikoliv pouze můj názor.
Máte pravdu v tom, že bych měl raději napsat: myslím si, nebo domnívám se, přestože jsem osobně přesvědčen, že to tak a tak musí logicky být. Ale rovněž chápu, že lidé nemusí sdílet stejnou logiku, stejný způsob myšlení a také to od nikoho nemohu očekávat. Tohle přímo navazuje na Váš následující komentář:

>...Možná lze do určité míry zkušenost i sdílet,
>ovšem například já ji radši sdílím s tím,
>kdo mi ji nevnucuje, a kdo ji prezentuje jako nabídku,
>ne jako absolutní pravdu...

Proto jsme tady v diskusi - sdílet zkušenosti a vytvořit si jednotný názor a nebo také něco uprostřed. Pokud jste si všiml, málokdy jsem autorem prvního příspěvku v diskusi pod novým článkem.
Víte proč? Jednak je v odkazu "přidat názor" klauzule:
"pište jenom, máteli co říct" a dále, nedokážu si názor vytvořit. Čtu názory jiných. Nemám pevné zásady a jsem otevřen ke sdílení názorů a nakonec i příjmout názor, který mi dává smysl a který mě přesvědčil. Jinými slovy - nejsem despota.
Jediných pevných zásad se držím, co se týče způsobu jednání s druhými lidmi, vystupování a vlastního charakteru. Ale i to je proměnlivé - v závislosti přírodního zákonu akce-reakce.

Všiml jsem si Vašeho dalšího příspěvku (níže v diskusi), kde jste napsal - něco v tomto smyslu - "Bůh za nás nic neudělá, Bůh nám jenom pomůže".
Přestože jsem ateista, tak s vámi naprosto souhlasím. Zdánlivě si tohle navzájem odporuje, zvláště názor ateisty, ale já osobně mám k tomu důvod a dokonce i vlastní zkušenosti. Já jsem tu "pravdu našel". Pokud máte zájem, ťukněte mi pár řádků na moji e-mail, rád bych si pár věcí s Vámi podrobněji prodiskutoval. Jsme tady tématem naprosto mimo a vím, že pan Stwora tohle nerad vidí a především náboženské diskuse a já nechci dále provokovat
Napište mi. Nejsem zákeřný - slibuji na mou "duši" - na své svědomí.

A tady jsme u toho výrazu: Pravda osvobozuje. Je to to naše svědomí. Naopak - lež zotročuje. Musím to dále rozebírat?

144655

29.09.2007 07:01

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: kyuss

Mirda 24.?.?.?

Karl Marx prohlásil: - víra je opium národa. Bohužel měl pravdu.
A takové to bylo nejen v minulosti, ale stále ještě je to nehorázně zneužíváno.
Pane Romanov, podle vášeho přízvuku usuzuji, že jste Čecho-Kanaďan.
Potom byste mohl znát jména, jako je
Jerry Fartwell (nedávno zemřel), Jimmy Baker (nedávno propuštěn z vězení), Jimmy Swagart (chycen s prostitutkou a její nezletilou dcerou v hotelovém pokoji), Oral Roberts a jeho syn Richard Roberts, John Hagee. Ke každému z nich bych mohl napsat krátký životopis.

To jsou katolicko-evangelističtí "duchovní", ale především - bezcharakterní kriminálníci. Pod rouškou víry v Boha okrádají lidi o peníze. Jsou i takoví, kteří pod rouškou víry v Boha vraždí. Dokonce jsou i takoví, kteří jsou přesvědčeni, že Bůh si je vybral, aby vládli světu a všichni ostatní jsou "podlidi"
a musí se z velké části vyhubit a zbytek jim musí sloužit.
Neuvěřitelné! Až k nevíře!

144659

29.09.2007 08:14

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: Snůška rasistického blábolu v příspěvku A.S. Pergilla

Mirda 24.?.?.?

Pane Sašo, ten pán - na kterého reagujete - on to má v pracovní náplni. On tomu sám nevěří, tomu co píše, ale holt musí to psát.
Stejně jako na Eurabii.cz, nebo Eretz.cz. Jak vidím z Vašeho příspěvku, tak jste si dal sakramentskou práci pana Pergilla přesvědčit, ale on Vás jenom zatáhl do informačního boje,
což je mlžení, odvádění pozornosti od skutečného problému
a provokovat. Dělá si svou práci důsledně, ale v tomto případě platí: kdo uteče - vyhraje. Takže nereagovat - nebude mít prémie. [mrknutí jedním okem]

144660

29.09.2007 16:23

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: kyuss

Mirda 24.?.?.?

Uznání, souhlas a respekt je vzájemný. [mrknutí jedním okem]

144678

29.09.2007 17:32

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Pan profesor Bollinger

Mirda 24.?.?.?

Tohle se vám povedlo, paní Jarmilo. Osobně nominuji na příspěvek roku 2007. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Jak je to všechno navzájem propletené! Bordel-mama Barková si postaví ze "státního rozpočtu" domeček na Bahamas, z toho "malá domů" paní Grossové, Topolánka nacpeme do Volva ať neremcá proti radarovým základnám a ještě dostane tučné kapesné ? ? ? ?
Korupce a mafie "elit" vládne světu. Snad bychom měli začít uvažovat o nějakém tom "odborném" odstraňování ze scény?
Pokání nepomůže, navrhuji skřipec.

144682

29.09.2007 19:19

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: kyuss

Mirda 24.?.?.?

René, reagujete na mne, nebo na 213-tku? Jinak bych navrhoval
zabřednout do diskuse o náboženství na fórum. Rád se zůčastním, ale zatím mi to časově nevychází. Články na Zvědavci mi prchají bez přečtení kvapem do archivu. Budu dohánět až za dlouhých zimních večerů.

144698

30.09.2007 02:29

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Pan profesor Bollinger

Mirda 24.?.?.?

Nejhorší na tom je, že když se ke korýtku dostane poctivý člověk, tak ho ostatní znemožní a politicky a také společensky zničí. Jak se té mafie "elit" zbavit? Někdo tady už dříve navrhoval - myslím si, že to není špatný nápad - jít k volbám, ale nikoho nevolit. Dát tímto najevo nespokojenost se všemi politickými stranami. Ukázat účast (tedy zájem voličů), ale nikdo nebyl zvolen (nesouhlas s výběrem). Máme tady hodně chytrých a informovaných lidí (matka pluku - Jarmila - dobře myšleno), tak by snad nebyl problém tohle zorganizovat? Tady, na tomto kontinentě to je až nemožné. Příliž mnoho lidí tady nosí růžové brýle.

144722

30.09.2007 07:21

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Pan profesor Bollinger

Mirda 24.?.?.?

René, pokud se tyto strany trojúhelníku navzájem vyvraždí, tak máme vyhráno. Nic se nemusí vyvažovat a bude vyváženo.
Tuhle strategii používá zdejší policie. Od informátora vědí, že se připravuje vražda člena konkurence
v distribuci drog a nezabrání tomu.
A rovněž naopak. Takhle si usnadňují práci a mají tím záruku, že se zločinec po odpykání formálního trestu nevrátí zpátky na ulici, případně pro "nedostatek" důkazů nebude osvobozen.

144726

30.09.2007 07:40

Velký bratr nás všechny sleduje

RE: arpa

Mirda 24.?.?.?

...docela zajímavé čtení.
--------
A potom, kdo prý je paranoidní? Všechno na obranu kontinentální Ameriky. Jednak odhalují svoje
nedostatky a co se musí vyvinout a vylepšit...
Nevíte někdo o někom, kdo se chystá napadnout Ameriku?
Místo financování školství - o tom se jenom kecá - žádné dítě nezůstane v pozadí, místo federálního základního zdravotního pojištění pro každého - prezidentská kampaň některých kandidátů, místo zabezpečení jižní mexické hranice na zamezení vstupu ilegálů, místo ...atd, tak se bude vrážet do
armády a na "obranu" kontinentální Ameriky. A zase jenom tak na dluh vyrobený z tenkého a nepodloženého papírku a na úroky. Tohle už nezaplatí ani děti ještě nenarozených dětí.
Holt - vymýšlí se. Jen co to vymyslí, stejně jim to ukradnou
(za úplatek) buď Číňané a nebo Izraelci. Nesčetně mnoho případů a řešených soudně - t.zn., o kterých se ví.
Někdo si musí udržet rozpočet - nebo zajistit zvýšení rozpočtu - a tím pádem zaručené zaměstnání na dalších deset let.
Já to vidím jako seznam nákupu potravin - když jdu nakupovat do obchodňáku - abych na něco nezapomněl.

144725

30.09.2007 07:40

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Pan profesor Bollinger

Mirda 24.?.?.?

Nezacházejte zase do krajností. Nikdo vás tady osobně neosočuje.
Italská mafie byla podřizena mafii židovské - píši o mafiích ve Spojených státech. Ať už se jedná o kasína v Las Vegas a nebo
o pašování alkoholu v období prohibice. Čachrování nemovitostí v New Yorku, obchody s diamanty atd. Přiznejme si skutečnost - mají na takové podnikání talent. Tohle byla závěrečná věta komentátora dokumentárního filmu s autentickými záběry. Abych byl specifický - jedná se o Ruskou (chazarsko - židovskou mafii).
Rozdíl mezi italskou mafií a tou chazarsko-židovskou se pozná podle vyřizování účtů a v boji o pozice. Italové zastřelí protivníka (konkurenta) a židé vyvraždí celou rodinu i s dětmi - to je pro výstrahu.

144727

02.10.2007 06:12

Jihlavský City Park zastíní středověké hradby

RE: Nevidim nic ta spatneho

Mirda 24.?.?.?

Tak to je, Zdeňku.
Když to nejde vojensky, tak se to vyřeší ekonomicky. Prodá se republika zahraničním investorům a bude to někdo jiný, kdo drží ruku na kohoutku s pitnou vodou a určuje kdy se můžeš napít a kolik skleniček vody denně. Nás to již čeká v roce 2010 - Severoamerická Unie.

144759

02.10.2007 07:01

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: Snůška rasistického blábolu v příspěvku A.S. Pergilla

Mirda 24.?.?.?

>...Nedávno např. vyšlo najevo, že se o atentátu na
>WTC bavily německé muslimské děti ve školce (slyšely o tom
>v rodině, v mešitě). Jedna učitelka to dokonce (ještě před
>11. 9.) ohlásila policii (takže je to ověřitelné, protože
>tyto věci se na policii zaznamenávají).
---------
Generalisimo Bush hledá záminku k napadnutí Iránu. Můžeme tedy očekávat, že v současné době začne vycházet mnoho dalších věcí "najevo". A že právě v Německu? Co by Angela Merkelová
neudělala pro dobro společné věci? Dá se očekávat, že si i Sarkozy přihodí pár trumfů.
S další částí vašeho příspěvku mohu jenom souhlasit:

>...Dá se předpokládat, že o tom atentátu věděla širší komunita, >část asi i s podrobnostmi (datum, čas), a přitom atentátníky >nikdo neudal...
----------
Jistě, Larry Silverstein si asi tři měsíce před atentátem zdvojnásobil pojistku na budovách WTC. Donald Rumsfeld zařídil, že se mimořádné situace v leteckém provozu nebudou hlásit na NORAD, ale nejprve do Pentagonu. "Někteří" zaměstnanci byli předem varováni (SMS), ať v ten den nechodí do práce.
To máte pravdu - nikdo je neudal a nikdo je ani neudá.

144761

02.10.2007 08:13

V Gaze trpí sta tisíce dětí

RE: ono je je to zlozitejsie

Mirda 24.?.?.?

Já jsem naopak viděl v televizi naprosto jiný scénář.
Nebyl to Hollywood, ale živé vysílání televizních novin, kde byla ukázka, násilného stěhování židovské komunity z pásma Gazy.
Jsem si jist, že to byli židé, neboť - pokud vím - Palestinci jarmulky nenosí. S nenávistí ničili všechno, co museli po sobě zanechat a nakonec domky srovnali se zemí buldozéry. Údajně každý majitel domku dostal 170 tisíc dolarů na zakoupení nového domu v jiné části Izraele - v té "legální". O sklenících tam nebyla zmínka, asi na ně zapomněli.

Ta jejich reakce nenávisti je však pochopitelná a ani se jim nedivím. Mnozí z těch mladších se v místě narodili a byl to jejich domov. Jsou takhle manipulováni sionistickou vládou Izraele při násilném osídlování zabraného (ukradeného) území.
Na nátlak světové veřejnosti se stáhnou a takhle se to neustále opakuje. Hrají si s lidskými osudy na obou stranách barikády s tím rozdílem, že na té straně druhé, dochází ke genocidě obyvatel Palestiny - palestinský holocaust.

144764

02.10.2007 08:51

Jihlavský City Park zastíní středověké hradby

RE: Nevidim nic ta spatneho

Mirda 24.?.?.?

Víš jaká je přirozená lidská povaha? Odkládat to na zítřek.
Mají to však v plánu, ale kdo ví? Vzniká vlna odporu a hnutí pravdy (filmy, historické knihy, rádiové pořady a dokonce i některá mainstream media to opatrně protlačují), tak snad se lidé zavčas probudí a začnou jednat! Výroba kandelábrů už frčí na plné pecky, ale osobně pochybuji o kvalitě - je to "Made in China".

144772

03.10.2007 07:29

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: Snůška blábolů.

Mirda 24.?.?.?

Jsou to převlečení sionisti. Stejně jako Rosa Parks-ová, tak i Martin Lutter King byli zneužiti pro
plánovanou rasovou nenávist mezi černochy a bělochy. Komunisti (sionisti) v USA si je vyškolili za účelem propagace rovnoprávnosti. Jak už napsal A.S.Per-grill shora, tak ten slavný proslov
Martina L.Kinga - "Mám sen o zemi zaslíbené" - nepochází z pera KGB, jak A.S. tvrdí, ale právě od komunistické strany ve Spojených státech. To jsou ti, kteří ho později zastřelili. Očekávali vznik celostátní rasové nenávisti, která se nekonala.

V současné době komunistická strana US, neboli sionistická organizace, usiluje o zlegalizování pobytu Mexických ilegálních pracovníků. Proč asi federální vláda ignoruje emigrační zákony?
V roce 2010 to bude stejně jedna velká komunita - Severoamerická Unie - jeden veliký bordel. S tím spojená a plánovaná další rasová nenávist - tentokráte aglo-hispanik etnikum.

144859

03.10.2007 07:31

IZRUSA - války v zájmu „Nového světového řádu“

RE: Snůška rasistického blábolu v příspěvku A.S. Pergilla

Mirda 24.?.?.?

Datle, článek není o 11. září 2001. Já jsem jenom reagoval na bláboly A.S.Per-grilla, proto jsem nezacházel o detailů, jako např.: - kdo to naplánoval, kdo to udělal, jak to udělali a kde to všude zpackali. A také - a to nejdůležitější - proč to udělali?

Pokud to chceš vědět, naplánoval to Dov Zakheim - agent Mossadu č.1 - operující pod krycím jménem "MEGA". Operace se začala připravovat již v roce 1992. Ten výbuch v garáži WTC v roce 1993, to byla jenom taková zkouška. Především - jaká bude reakce lidí a jak budova odolá? A také - vypěstovat nenávist proti Arabům. "Slavní" špióni CIA a Mossad (Rothschildovi pěšáci), ti to už jenom zorganizovali
a po události zahlazovali stopy a vytvářeli falešné důkazy.

O islámských dětech jsem se v mém příspěvku nezmiňoval.

144858

06.10.2007 07:43

Sázku na říjen ruším

RE: zvědavec

Mirda 24.?.?.?

Ne nadarmo se říká, že mlčení znamená souhlas, bratře Romanove.
Jinak to srovnání s národním obrozením je celkem trefné.
Něco jako "Národ sobě". Snad si to také "národ" uvědomí, jak je důležité si Zvědavce udržet. Tak i já se přidávám s přáním brzkého uzdravení člena rodiny, pane Stwora. Ať už je to čtyřnohý chlupatý kamarád a nebo příslušník lidského druhu.
Jsem osobně vděčný, že děláte to, co děláte a děláte to skutečně dobře.
A na adresu mudrlantů o svobodě projevu za každou cenu a odsuzování zdejší cenzury? Rozjeďte si vlastní stránku a hlásejte si co se vám zlíbí. To je ta svoboda projevu.
Ústava vám to zaručuje. Tady, u pana Stwory, jsme pouze na návštěvě a pořádek musí být. A nezapomenout na pravidla:
1) - šéf má vždycku pravdu!
2) - pokud jsme na pochybách, tak platí pravidlo č.1. a basta fidli.

145042

08.10.2007 05:27

Sázku na říjen ruším

RE: svobodu projevu

Mirda 24.?.?.?

>...Vám nezaručuje svobodu po
>projevu.
---------
Žaloba za obhájování ústavy zatím ještě neexistuje. Čeho jsme svědky v současné době je pravý opak, kdy samotná vláda a policejní složky ústavu hrubě porušují.
Nemusím snad ani připomínat, že Bush si již sám nedávno podepsal zákon, který ho oprávňuje k absolutní - diktátorské - moci v případě ohrožení státu, neboli za mimořádné situace, kdy ani kongres nemá právo o ničem rozhodovat.

>...Bylo příjemné najít zvědavce a zjistit že nejsem
>jedinný, kdo s mávátkem v ruce nevolá : "vivat USRAEL".
------------
Příteli, jdeme společně po stejné trnité cestě s nadějí, že se nám ten bláznivý svět jednou podaří změnit. Zatím tedy jenom sdílením informací.

>...Kdybych si myslel, že jsem jedinný na světě, kdo je
>mírovým štváčem .... špatný pocit
------------
Nejste sám. [mrknutí jedním okem]

>p. Stwora si zaslouží kapku té finanční odměny, abychom mu
>pokryli nějaké životní náklady, jak myslíte, že by byl
>člověk s tímto webem nadšeně zaměstnáván a pod ?
------------
Jsem téhož názoru. [mrknutí jedním okem]

145111

08.10.2007 06:02

Sázku na říjen ruším

RE: zvědavec

Mirda 24.?.?.?

Tahle slova se objevila v tisku jako výzva k národu, pro zorganizování finanční sbírky na obnovu
Národního divadla ,
kdy krátce po postavení, budova vyhořela.

>...Jako bych ty slova uz nekde slysel.
-------
Pochybuji. Ani já jsem ta slova nemohl slyšet, neboť k události došlo v roce 1868. Tuším, že o tom byla zmínka v učebnicích dějepisu. [mrknutí jedním okem]
Pane Romanov, ztotožňuji se s další částí vašeho příspěvku až na
tuto větu:

>Preju panu Stworovy (s jeho tymem) hodne uspechu do dalsich boju proti bezpravi.
-------
Už se z toho nevymotáte. [mrknutí jedním okem]
Jsme v tom všichni až po uši - společně na jedné lodi.

145112

08.10.2007 06:09

Saddám Husajn chtěl po Bushovi miliardu dolarů za odchod do exilu

RE: Španělský list sprostě lže a manipuluje s veřejným míněním:

Mirda 24.?.?.?

I já si na to pamatuji, jako by to bylo včera. Sledoval jsem i ten proslov Colena Powela, tehdejšího ministra zahraničí, kdy bylo zjevně vidět, že to neříká dobrovolně - tedy
s přesvědčením. Ten člověk totiž má svědomí a také proto, po nějaké době rezignoval. Ne každý člověk dokáže být kriminálníkem a válečným zločincem...na to už musí být povaha (!)

145113

08.10.2007 07:24

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: vojna

Mirda 24.?.?.?

>Treba poznať dejiny a nie za dejiny brať to,
>čo vravia v telke alebo píšu v novinách.
----------
Pan Chládek se asi obdivuje filmům Hollywoodu v produkci Stevena
Spielberga. Není se proč divit, když potom někdo vysloví jméno Adolf Hitler, že se někteří lidé ještě v tyto dny začnou chvět strachem. V Izraeli dokonce druhá a třetí generace holokóstníků
- po shlédnutí uvedených filmů - vyhledává psychiatrické léčení.

Celosvětový bojkot německých výrobků, který židé vyhlásili v roce 1933 - v tehdejším tisku palcovými
titulky oznámeno: Judea vyhlásili Německu válku, vyvolalo protireakci a to deportací židů z Evropy.

Dr.Josef Tiso věděl, že se schyluje k válce a že sionisté mají záludné plány obětovat nemajetné židy k uskutečnění jejich velkého snu a přesvědčit svět, že židé potřebují "svůj" samostatný sát - Rothschildovo sionistické doupě - Izrael.
Proto docházelo k deportacím židů ze Slovenska a vůbec z celé Evropy, aby se zabránilo genocidě židů. Lidé, neznalí pravého důvodu, nazývali tyto deportace jednoduše - "čistka".

Uteklo mi jméno, ale byl to slovenský rabín, který osobně tyto
deportace organizoval a když požádal sionistický kongres o finanční podporu, tak mu ji zamítli. V roce 1942 sionisté v Anglii vydali t.zv. "Bílou listinu", kde další následné doportace byly zakázány. Podepsán - Baron Rothschild.

Mám stále v paměti podrobnosti z učebnice dějepisu o obětech druhé světové války, kde se udávalo číslo 1,5 milionů obětí.

145116

08.10.2007 19:56

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: vojna

Mirda 24.?.?.?

Díky za osvěžení paměti. Ano, je to ten dotyčný, o kterém jsem se zmiňoval v mém příspěvku. V popisech dějinných událostí není mnohdy snadné rozpoznat, zdali se tak dělo na příkaz nějaké vyšší mocnosti a za tučný bakšiš a nebo to bylo rozhodnutí člověka, který se řídí vlastním svědomím.
I samotné proslovy, ať už se jednalo o Hitlera a nebo nyní o Bushe, jsou psány jinou osobou - s tím rozdílem, že Bush sám neví o čem hovoří. Lze to zřetelně pozorovat, když Bush po ukončení věty - které on sám nerozumí - nahodí výraz opičáka, zašklebí se, a začne se rozhlížet kolem sebe a očekává potlesk obecenstva. Připadá mi to, jako když opice v ZOO provede nacvičený kousek...pak se ukloní a očekává pamlsek. Nakonec i kniha Mein Kampf byla údajně napsána Goebellsem a autorství se přisuzuje Hitlerovi.

Možná by stálo za zmínku, že Německo navrhlo Británii v roce 1941 mírové jednání s ukončením války. Tohle však nevyhovovalo plánům sionistů a jejich cílům k totálnímu zničení Německa a zřízení státu Eretz Izrael. Tak se vraždilo a ničilo dál.
Čím více zabitých, tím lépe - snížení populace.
Čím více zdemolovaných budov a infrastruktury - tím více peněz pro mezinárodní bankéře. Z nějakého záhadného důvodu se kobercové bombardování Německa vyhnulo budovám v Rothschildově vlastnictví - IG Farben, Bank of Frankfurt a dalších.

Něco z historie 2.světové války: Okupace severní Francie a Belgie, kde uvízlo u města Dunkirk 330 tisíc britských elitních vojáků a Hitler je nechal uprchnout. Bohužel pouze v angličtině. Vlevo v tabulce je průběžný popis událostí a stačí jenom kliknout na "Play" a sledovat tažení Wehrmachtu - upozornění:
pouze pro silné nervy.

145132

08.10.2007 22:16

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: To není možný

Mirda 24.?.?.?

>Podle filmu , který jsem jednou viděl ,Nostrdamus prohlásil ,
>že se za cca 5OO let najde jeden člověk , který jeho
>předpovědím porozumí. Jste to snad vy? [zmaten]
-----------
Ano, je to náš Petr Gejdoš. Peťa je příliš skromný, aby toto přiznal. Žádný genius o sobě neprohlásí, že je genius, ale poznáte jej podle toho, že si nedokáže ani zavázat tkaničky u bot. Živá legenda světských proroků a reinkarnace velkého mistra Nostradama nám to nikdy nepřizná. Jen se podívejte ještě jednou na jeho odpověď:

>Nikde jsem neřekl, že mu dokonale rozumím.
>A ani nevím, zda něco takového Nostradamus skutečně řekl.
>Není na světě člověk, který vše ví.
>Ale na druhou stranu - skutečně se domnívám,
>že mu začínám rozumět. Špatně se to ale vysvětluje..
--------
Tady to máte. Náš "spasitel" všech nevědomých, tedy těch, co:
- ač mají oči, tak nevidí...
- ač mají uši, tak neslyší...
Tento pán nám řekne, že se to špatně vysvětluje a zajde někdy až tak daleko, že nás tady nazve pitomce, hlupáky a svině, kterým již nehodlá dále házet perly.
Dokonce nám ani nevysvětlil jeho technologický experiment v metalurgii, kdy z 25-ti metráků koksu a železné rudy vyrobí brnění a zbroj pro Blanické rytíře.

Jenom bych chtěl upozornit na maličkost, která se ztratila v překladu - nebylo to půl tisíciletí, ale 400 let.

145147

09.10.2007 04:36

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: Milý zlatý Rickovere

Mirda 24.?.?.?

- dokončení -

Nebudu zabíhat do náboženství, ale jenom malá zmínka o judaismu.
Proč si jistá skupina lidí o sobě myslí, že jsou
"Bohem vyvolení"? Myslím tím stoupence Talmudu, ale nejenom ty. Zase je v tom to působení na lidské podvědomí a svědomí. Tito lidé jsou vírou zneužíváni, aniž by si to uvědomovali a ještě jsou na sebe hrdí. Možná právě tady by platilo heslo:
Pravda osvobozuje! Pravda musí ven, musí se vyslovit, jinak to člověka zdeptá, zotročí to mysl a také mnohdy navodí zhoubné choroby. Příkladů ze života je spousta.

145159

09.10.2007 04:37

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: Milý zlatý Rickovere

Mirda 24.?.?.?

Já se Vám pokusím dpovědět.
Lidé jsou prodejné a bezcharakterní svině. Nehovořím o těch několika přispěvovatelích zde na Zvědavci, ale o lidech ve vlivných funkcích. Ať už se jedná o hlavy států, členů náboženských a lobystických organizací, ředitelů universit, žurnalistů a TV reportérů. Všichni, až na vyjímky,
nahánějí - mnohdy i nevědomky - vodu Rothschildovi na jeho mlýn Nového světového řádu. Jinými slovy - za jidášský groš zaprodali svou duši, nebo také - za dočasnou ekonomickou jistotu odsoudili své budoucí generace k životu v nastávajícím otrokářském zřízení, kterému se také říká - "Nové americké století".

Někdo tomu říká "Boží mlýny", jiný "Boží intervence", "Boží zásah" a já si to dovolím nazvat jednoduše - "Lidské svědomí". Tomu nelze uniknout, ať to potlačíme, jak chceme. Jednou to šťípne, jednou to pořádně kousne a nebo kopne do zadnice. Někoho to dožene až k sebevraždě. (Jeden z klanu Rothschildů se oběsil v hotelové koupelně ve Francii).

Psychologie lidského myšlení je nevyzpytatelná, ale podrobným bádáním lze úspěšně předpovědět. Tohle je prokázáno mnoha doloženými (dokumentovanými) důkazy, převážně v oboru kriminální psychologie a kriminálního vyšetřování. Nemusíme zacházet do
středověku, kdy církev na odlehčení svědomí prodávala hříšníkům odpustky, naprosto stejná strategie se praktikuje nyní a to pomocí úplatků. Svědomí to však neulehčí. To "šťípnutí svědomí"
jednou zaručeně příjde. Mohu uvést stovky příkladů, ale napíši jen několik:
Bývalý prezident Spojených států - Jimmy Carter.
Po ukončení svého termínu se věnoval výstavbě levných rodinných domků pro nemajetné lidi - Habitat for Humanity a na sklonku života napsal knihu: "Palestine - Peace or Apartheid", přestože věděl, že si proti sobě poštve smečku fanatických bojovníků proti antisemitismu. Ale má to "za pár" a potřeboval si odlehčit svému svědomí.
William Jefferson Clinton - leze to z něj jako z chlupaté deky, ale už také začal trousit pravdu a sem tam něco vypustí do etéru. Např., že akce 9/11 byla již v plánu za jeho administrativy, ale on raději kápl "božskou" a přiznal hrátky s Monikou Lewinskou. Také rozjel kampaň na finanční sbírku obětem středoasijského tsunami (300 tisíc obětí v prosinci 2004).
Woodrow Wilson - jako prezident se spolupodílel na vytvoření Federal Reserve Bank (1913). Také to později přiznal a prohodil, že to byl on, kdo zaprodal Ameriku.
Adam Weishaupt - zakladatel lóže Iluminátů - těsně před smrtí konvertoval na křesťanskou víru.
Mnoho knih bylo napsáno z jednoho prostého důvodu - odlehčit si svému svědomí.

Nebudu zabíhat do náboženství, ale jenom zmínka o judaismu.
Proč si jistá skupina lidí o sobě myslí, že jsou
"Bohem vyvolení"? Myslím tím stoupence Talmudu, ale nejenom ty. Zase je v tom to působení na ...

Automaticky kráceno

145158

10.10.2007 07:22

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: To není možný

Mirda 24.?.?.?

>...Ooravdu si myslíte, že jste břitce vtipný?
------------
Ano, opravdu si to myslím, přestože v mém příspěvku nebyla ani špetka humoru.

>Proč ne on, a proč ne teď? A když ne teď, tak kdy? A kdo?
>Nějaký Američan, nebo Němec... protože jsou to "velké
>národy"?
-------------
Čtěte pozorně. Přeci jsem napsal, že to je náš Peťa. Každý má právo na svůj názor, ale nemusí to jiným vnucovat. Když vám tady napíšu, že Země je plovoucí deska a kdo tomu nevěří je pitomec a vůl, tak také asi zavrtíte hlavou a mávnete nad tím rukou. Něco podobného nám tady pan Gejdoš provádí.

>Jděte se s tím bodnout!
-------------
Pozoruji, že naopak vy máte bujarý smysl pro humor.

>P.S. O metalurgii toho asi nevíte mnoho, že?
-------------
Až tady bude článek o metarulgii, tak si můžeme v diskusi popovídat. Asi nevíte, v jaké souvislosti jsem tu větu napsal?

>V čempak jste dobrý?
-------------
Zajímám se o gynekologii, ale není to můj obor. Spíše jako hobby.
A co vy jste v životě dokázal?

145216

10.10.2007 09:10

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: To není možný

Mirda 24.?.?.?

Humor pomáhá léčit. Ten dotyčný je mrzutý na celý svět a nechce si připustit, že mohou existovat falešní proroci. Je to jako když dítě upustí svou oblíbenou hračku do kanálu.

145219

10.10.2007 09:18

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: Milý zlatý Rickovere

Mirda 24.?.?.?

Tady nejde ani tak o hlásání pravdy - jako popisu skutečných událostí, ale spíše o přiznání pravdy. To, co nás tíží. Něco, co jsme udělali proti své vůli a nebo při tak zv. nepříčetném (zkratovém) jednání, pokud se jedná především o vraždu. Můj původní příspěvek byl mnohem delší s uvedením příkladů právě z kriminologie, ale umazal jsem to - nevztahuje se to k článku a byly by to tři dlouhé příspěvky.

O čem jste se vy rozepsal: "Co osvobozuje, je - řekněme - upřímnost..." atd., to by snad mělo patřit do kategorie -
smysl života a osobního uplatnění - v čemž nalézáme uspokojení a nebo také to naše štěstí.
Samozřejmě v přímé souvislosti s naším svědomím. Tohle z nás totiž dělá lidi a je to stejně důležité, jako příjímání potravy a dýchání kyslíku.

Rozdávat štěstí - to je ta upřímnost, dobrá víra, nezištný úmysl a právě tohle nás zpětně činí šťastnými.
Štěstí neroste na stromě, ani ho nenajdeme v peněžence. Je to naše jednání s druhými lidmi a nebo naše vztahy k přírodě.
Uvedu příklad: Jistě jste slyšel o Paul McCartneym a Heather Mills, jak se snažili zabránit vraždění tuleních mláďat v Kanadě? Nebo princezna Diana navštěvovala nemocné děti v nemocnicích a usilovala o zákaz použivání a výroby zemních min.
V Tokyu neznámý milionář každé vánoce shazuje z mostu balík peněz mezi lidi. Richard Branson věnoval 3 miliardy na ochranu životního prostředí - výzkum alternativních energií.
Angelina Jolie adoptuje chudobné děti při každém zájezdu do zahraničí (většinou v Africe).

Tito lidé našli smysl života a číní je to šťastnými - rozdávat
štěstí druhým. Jak jistě vidíte - nic společného s pravdou.
Naopak - to, čeho jsme svědci v současné zapeklité světové politické situaci - to je jednání psychopatů toužících po moci a ovládnutí celé planety. Ti jsou otroci vlastního zdeptaného a pomateného svědomí.

145218

11.10.2007 06:26

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

RE: To není možný

Mirda 24.?.?.?

>...možná máte nějaké nevyřízené účty...
Asi to tak bude.
Udělej si závěr sám.

145277

11.10.2007 07:55

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou!

Mirda 24.?.?.?

Karle, pěkně jsi mu to napsal...blahopřeji ! (palec nahoru tu není) Zajímavé je, že se pokaždé musí odněkud vynořit nějaký exemplář se ztopořeným ukazováčkem - ať je článek o čemkoliv - a začne nám tady nadávat do rasistů. Celkem poklidná diskuse s výměnou názorů...a teď tady tohle! [oči v sloup]
Alois Jirásek by to nazval - "Proti všem" (anti-anti).

145282

11.10.2007 08:55

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou!

Mirda 24.?.?.?

Těší mne, že tady to právo tekhle rozdáváte a každému stejným dílem. Kdyby to jenom platilo pro každého (viďte pane Klein)!

145287

11.10.2007 08:58

Policejní příručka z roku 1935

RE: A co ti spořádaní cikáni?

Mirda 24.?.?.?

Mám naprosto stejný názor o zdejších - kanadských - Indiánech. Pardon - aboriginals
(původní obyvatelé), abych zachoval politickou korektnost. Podobně, jako jsou cikáni v Evropě, tak jsou zdejší Indiáni, geneticky odlišená část společnosti vytlačená na její okraj. Osobně si myslím, že je to naše vina - vina té většiny, že tomu tak je. Jistě, vzalo by to několik generací a také jistě mnoho neúspěšných pokusů, ale jsem přesvědčen, že by se časem tyto povahové - charakterní - rozdíly vyrovnaly. Společnost si je takhle pěstuje z pohodlnosti a neschopnosti "něco změnit" a udržuje si je jako nutné "zlo".
"Zlo", které se politikům jednou může hodit při vykázování společensky prospěšné činnosti (!)

145286

13.10.2007 17:37

Policejní příručka z roku 1935

RE: A co ti spořádaní cikáni?

Mirda 24.?.?.?

>Jestli Vám to připadá OT tak pardon,
>napadlo mě to v souvislosti s těmi Indiány...
-----------
Všechno se vším až nepříjemně úzce souvisí! Nemyslím si, že jsme OT...když tady v diskusi pod jakýmkoliv článkem prohlásíte to známé Orwellovo "proroctví": VÁLKA JE MÍR a SVOBODA JE OTROCTVÍ, tak jsme stále k tématu. Už i ta "nobelovka míru",
kterou Al Gore nedávno získal za "jeho film": "Nepohodlná pravda", je opět v této kategorii - válka je mír. "Jeho film" je záměrně v uvozovkách. Mám k tomu důvod...silný a logický důvod!
Zmíním se o tom až příležitostně někdy v diskusi.
S následující odstavcem naprosto souhlasím:

>Celý život jsem s tím bojoval,
>ale k stáru se začínám přiklánět k názoru, že na tom něco je...

Jak jsem již v úvodu napsal - všechno se vším souvisí, ale bohužel...stále převažuje to naše typické - zamést problém pod koberec a ono se to později už nějak vyřeší. Později už může být pozdě!
>Viděl jste Stoneův film Natural Born Killers...
----------
Ne, neviděl. Ale opět souhlas. V andličtině platí rčení:
What goes around, comes around... a v češtině toho máme hned několik: Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá...
Jak si usteleš, tak si lehneš... a nebo ještě lépe:
Kdo seje vítr - sklidí bouři. Nakonec i s tím hadem na prsou
máme v češtině ekvivalent.

145402

17.10.2007 09:00

Kolaborace sionistů s nacisty

RE: Lolik. To me zase pobavilo.

Mirda 24.?.?.?

Já si (jak už možná nahlížíš) nedělám patent na pravdu. Já jen velmi důrazně biju na poplach... tak, jak jen při své malosti můžu. A přirozeně že tak, jak to vidím já, a ne jak to vidí slepci a ovce... Čímž netvrdím, že já jsem neomylný a za mnou že všichni musí. Nemusí. Ale mohou... měli by, ve svém zájmu otevřít oči. Já věřím tomu, že jsme těsně před velkými událostmi.
-----
Lépe bych se nevyjádřil, ač to samé mám na mysli. Ušetřil jsi mi čas a tak se pod tohle hrdě podepíši a skomně dodám -
Pero je mocnější než meč!

145539

17.10.2007 09:23

Izraelská armáda nařídila konfiskaci palestinského území ve West Bank

RE: To vypada jako provokace jak Brno...!

Mirda 24.?.?.?

Trodasi, ty sis to ale sakramentsky zkrátil. Chápu, není tolik místa. Pár důležitých bodů by tam ale mělo být zaručeně uvedeno.

16. 1972 - teroristický útok během olympijských her v Mnichově, kdy stopy falešně usvědčovaly Araby.
17. 1967 - Letecký útok na USS Liberty.
18. 1988 - Bombový útok v letadle Pan Am Fl-103 při letu Frankfurt-New York, kdy letadlo spadlo v Lockerbie (Scotland) a stopy vedly na mnoho různých míst - Sýrie, Irán a nakonec to napařili M.Kadáfimu v Libyi. Vyšetřování provedl Mossad, co tedy lze očekávat o výsledku?

Ale z důvodu nedostatku místa raději uvedu odkaz.
http://judicial-inc.biz/abu_nidal.htm
Nezapomeňte si kliknout na odkazy v článku. Je jich tam spoustu.

145546

21.10.2007 05:39

Války bez konce

RE: Byl jsem dost prekvapen

Mirda 24.?.?.?

Zdeňku, nemýlil ses! The Globe and Mail je plný lží, ale co jiného můžeš od rodiny Asperů očekávat? Tvrdě jedou za svým vysněným cílem. Izzak (Israel) Asper - jméno napoví, nemusím psát původ - bývalý majitel The G&M, Global media - TV v Kanadě, na Novém Zélandě, Jerusalem Post atd.
Izzy A. nedávno zemřel a zanechal po sobě tři "pracovité" děti. David, Gail a Leonard. Pokračují v jeho
mediálním impériu a nyní kupují všechno ostatní, co ještě není v jejich rukou.
I plátky, které jsou prodělečné a na pokraji bankroptu. Ale patřičný filtr tam musí být a dotace jsou nevyčerpatelné.
Nakonec to znáš - úroky na úrocích z nekonečné půjčky a daňoví poplatníci to zaplatí. Nejen, že už vlastní media, ale Gail se rozhodla postavit pro nás holocaustové museum - připomenout nám historii 2.světové války. Vláda to zaplatí. Nejen výstavbu (plánováno v roce 2008 - 180 mil. dolarů), ale i provozní náklady. Každý rok dostanou vládní dotaci ve výši 22 mil. dolarů, přestože David požádal Harpera o "pouhých" patnáct milionů. Ale ministerský předseda Steven Harper je velkorysý. Nemůže přeci odmítnout, když mu David financoval předvolební kampaň? Tím to však nekončí.
David potřebuje pro své fotbalové mužstvo sportovní stadión. Akci nazval - vládní a soukromá spolupráce. Na dotaz, kolik na "akci" bude věnovat ze svých peněz neodpověděl, ale v rozhovoru stále připomínal, že to dělá pro lidi a že to myslí naprosto upřímně. No...a pak mu nevěř!
To jen tak na okraj, abys věděl, jak brát vážně The Globe and Mail. Mimochodem - je vyhlášen celokanadský bojkot a také bojkot izraelských výrobků. To se nás tady v Kanadé však netýká. Izraelskou "kvalitu" na regálech neuvidíš. Všechno je "Made in China".
To jsem trochu odbočil - CBC se stále jaksi snaží držet neutrálního středu.
Jsem členem Angus Reed Poll - průzkum veřejného názoru a jsem rovněž registrován na jejich fórum a také na zdejších SMF, tak mám trochu přehled. Chodí mi e-mailem výsledky průzkumů, které se později objevují na zprávách v televizi. Minulý týden byl výsledek ohledně války v Afganistánu:
Pro - 46%, proti 54%. Příjemné zjištění. Zřejmě na nátlak veřejnosti, Kanada nebude prodlužovat smlouvu přítomnosti kanadské armády v Afganistánu a ta vyprší (tuším v lednu) v roce 2009. Místní obyvatelé o přítomnost cizích armád nestojí, ani o americkou demokracii, která má ve znamení - Big Mac a velké pupky. Mossad a CIA si musí ta maková pole pohlídat sami. Ještě maličkost: Na bratra Hamíra Karzaje byla podána soudní obžaloba, za pašování dog.

145719

21.10.2007 07:55

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Mnoooo

Mirda 24.?.?.?

René, kubrt si při blití jenom malinko uprd. On ani nic nehodnotil, pouze mu sjela ruka a omylem
zmáčknul dvakrát myš a jaksi se mu to odeslalo. Toť vysvětlení. [mrknutí jedním okem]

145721

22.10.2007 06:36

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Mnoooo

Mirda 24.?.?.?

Pokud se kubrtovi udělalo špatně od žaludku z jiného úhlu pohledu, tak se mu omlouvám. Kryl si to nezaslouží - tak se to jevilo zase z mého zorného úhlu. Jinak Václav by měl jít bručet, dokud se ještě pohybuje. Cokoliv udělal - všechno byla levárna. Za vlastizradu je to natvrdo a na galejích. Žádné lehárko s televizí a s popelníkem na stole.
Vždyť ten chlap kromě posunování kulis v divadle na nic kloudného nemákl.

145760

22.10.2007 06:59

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Mnoooo, Hejvl?!

Mirda 24.?.?.?

> Hejvl protipravne zrestituoval Barrandov, Lucernu a par >dalsich majetku presto, ze restituce ze zakona nesly pred rok >1948, aby se mezi restituenty nedostali kolaboranti, jimz byl >majetek zkonfiskovan mezi roky 1945 - 1946
----------
Trodasi, četl jsem, že Barrandov prodal Hejvlův bratr Němcům za okupace. Pak to spadlo do klína komíkům po znárodnění a Hejvl to v restituci získal formou - malá domů. Ten článek, co jsem četl, se zdál být věrohodný a tak si myslím, že mu Barrandov stejně už nepatřil. To je něco - prezident tuneluje republiku!
Největší zločin však zůstává Hejvlova vlastizrada - podvod dvacátého století roku 1989. Zneužil důvěru národa! Už i ta Charta77! Kolik lidí se nachytalo na ten jeho fígl a existenčně se zlikvidovali?
Musím si odskočit, jdu [bliji]

145761

17.11.2007 09:04

Kanadská policie zavraždila člověka

Za nevraživost trest smrti

Mirda 24.?.?.?

Bezvízový styk ještě neznamená, že můžete volně vkročit na kanadskou půdu. O tom se osobně přesvědčil cestující Robert Dziekanski a zítra se koná jeho pohřeb. Stala se z toho trapná
a nyní již světová ostuda personálu (ochranky) letiště ve Vancouveru a následného razantního zákroku kanadské jízdní policie - RCMP.
Stačilo jenom málo - vyhlásit v hale reproduktorem, kdo z cestujících umí hovořit polsky! V multikulti společnosti, jakou se Kanada hrdě prohlašuje, není problém najít v letištní hale človíčka, který by celou situaci přivedl na patřičnou míru.
Už jen z cestovního pasu - kde jsou údaje uvedeny i v angličtině - lze vyčmuchat, že Robert byl Polák.
Osobně se mi to jeví, jako naprostý nezájem a ignorace v mezilidských vztazích.

Pohotovostí náhodného cestujícího, který pořídil video záznam celé události na mobilní telefon, se případ nedá zamést pod koberec s poukázáním, že cestující policisty osobně napadl a bude se muset řešit soudně a diplomaticky.
Do dnešního dne na zásah paralyzátoru zemřelo v Kanadě během posledních pěti let, kdy je "taser gun" v používání, celkem 18 osob a ve Spojených státech to činí až 240.

Naskýtá se otázka - jaké by asi byly následky, kdyby stejná situace nastala na letišti v Teheránu a cestující by byl občanem Izraele?

Malá zmínka k odstavci - ER.
K lékaři chodím až tehdy, kdy čajíčky, česnek a nebo pijavice se minou svých účinků. I tak to je jenom na konzultace s lékařem a na nátlak svých bližních - jaksi vyhovět a nehádat se.
Proto jsem se jedinkrát s nechutí a nedobrovolně posadil v čekárně na ER zdejší nemocnice.
Byla to neděle, kdy moje "family" doktorka má volno. Po pěti hodinách čtení časopisů (některé i dvakrát), mne zavolali do ordinace. Při chůzi si lékař prohlédl mou oteklou levou ruku a zeptal se: kouslo vás něco? Ne, odpovídám. Tak to je alergie...sestro, předepište mu "Benadryl".
Druhý den mě to přešlo a lék jsem ani nevyzvednul. Podruhé to bylo šupem v houkající sanitce a tak jsem se v bezvědomí radostně vyhnul nekonečnému čekání.

147359

17.11.2007 09:55

Kanadská policie zavraždila člověka

RE: A co jako...za vraždu?

Mirda 24.?.?.?

Stydím se za Koubka, Lynče a současnou společnost.
-----------
Já se přidávám, pane Sašo.
Vědátor Koubek tvoří tu současnou arogantní společnost. Jen si ještě jednou přečtěte ten jeho výtvor:

>Opominu fakt, že když někam jedu, měl bych znát
>alespoň nějaký světový jazyk, pár slov anglicky
>ze sebe dovede snad vykoktat skoro každý.
>Stejně tak chování jeho matky - mohla si zajít na informace...

Kdyby to bylo tak, jak nám to Yurin vysvětluje, tak by Robert Dziekanski nebyl zavražděn. No jo, ale ne všichni mají schopnost se naučit šprechendit anglicky. Docela je možné, že ani jeho matka se ještě pořádně nedomluvila?
Jenomže Robert anglicky neznal a to ho stálo jeho život. A to je ta smutná a současně tragická skutečnost! Ne každý si může dovolit cestovat s tlumočnicí, jako třeba Paroubek s Petrou Kováčovou.
Zrovna dnes, při cestě z práce domů, jsem poslouchal na rozhlasové stanici diskuzi na téma paralyzátorů a rovněž této smutné události. Jeden z účastníků diskuze se zmiňoval o naprosto stejné věci, kterou jste uvedl ve vašem příspěvku.
Po událostech z 9/11, každý řádový občan je vnímán policií jako potencionální terorista - především v prostorách letiště - a při vybočení z brázdy je s ním rovněž tak naloženo.
Kam jsme to jenom dopracovali?

147361

01.12.2007 21:21

Annapolis: jak z toho ven?

RE: Zide existuji i kdyz neni lehke je definovat

Mirda 24.?.?.?

Máš pravdu pastinaku. S orbitem skutečně nelze diskutovat.
Přesně, jak to napsal dole seda. Orbit si zvolil nevhodný
web a tady mu pšenka nepokvete. Pokud touží po obdivu, tak bych mu doporučoval Eurabia.cz a možná přednášku v mateřské školce v Tel Avivu.

148357

02.12.2007 07:36

Zemřelo v irácké válce 15 tisíc amerických vojáků nebo víc?

RE: Ota Ulč na NP to napsal pěkně pitomě

Mirda 24.?.?.?

Rýči, mám dojem, že Ota Ulč pouze mlží.

"Legenda" českého exilu, profesor politologie Oto Ulč, se při citování překladů článků z tzv. mainstream medií s nadšením a hrdě plácá do své hrudi. Mlžení úmyslné a nebo mlžení z neznalosti je stále jenom mlžení. Přestože se pan Ulč vydává
za odborníka politologie, čili znalce politické "vědy", osobně mně připadá, že tato "legenda" českého exilu mlží z obou důvodů a to úmyslně a rovněž tak i z neznalosti. Nemíním tady vyvracet
a citovat jeho výplody překladů z New York Times, Washington Post, NBC a nebo CBS, stačí si jenom připomenout, kdo tato media vlastní a jak věrohodné informace můžeme od nich očekávat.
Možná bych to mohl vyjádřit i slovy: Kdo netleská Bushovi, tleská proti nám. Neviditelný pes se publikováním článků pana Ulže - pardon - chtěl jsem napsat pana Ulče jenom řadí k ulhanému mainstreamu.

Četl jsem několik výplodů pana politologa a když jsem narazil na kapitolu připravovaného amerického radaru v České republice, tak jeho ubohý výsměch protivníkům zradaru - přirovnání k texaským chovatelům krav, kteří odmítají radar jenom proto, že by to ublížilo jejich kravičkám, mi naprosto stačilo k rozhodnutí, že pokračovat v dalším čtení je už jenom plýtvání časem. Snad jedině pár cestopisných příběhů by mohlo napravit reputaci pana
Ulče - jakožto věrohodného spisovatele.

A teď ke článku.
Osobně jsem shlédl několik videí na You Tube, přečetl několik článků výpovědí zmrzačených vojáků z války v Iráku a vyslechl na tohle téma nespočetné diskuse na zdejší rozhlasové stanici, kde se vyjádřovali nejen přímí válečníci, ale také jejich rodiče a také rodiče těch, kteří se již nikdy nevrátí. Tedy těch, kteří byli posláni domů s přehozenou americkou vlajkou přes rakev.
Téměř to vypadá, že je to válka američanů proti islámským
extrémistům, tzv. teroristům, kterým se nelíbí prosperita
a svobody Američanů.

Kadence to tady už napsal a já to mohu potvrdit. Ze všech
uvedených zdrojů mohu konstatovat, že statistika počtu
zabitých vojáků uvádí pouze počet zabitých v přímém
boji. Kdo podlehne zranění při převozu a nebo až v nemocnici,
není do statistiky započítán. Zmrzačený voják v boji má jiné
finanční odškodnění, než voják, který příjde o končetiny při
výbuchu miny při transportu.
Falšování čísel zabitých vojáků je cílem propagandy.

148375

02.12.2007 08:02

Annapolis: jak z toho ven?

RE: Zide existuji i kdyz neni lehke je definovat

Mirda 24.?.?.?

A přes jakou a kolikátou skleničku se ty díváš na svět?
Orbite, ty mi něco povídej o studování historie, o studování bible, o antisemitismu, o židech, o Islámu a muslimech, o jehovistech...mám pokračovat?
Znáš tu o črvené karkulce?
Vlk se táže babičky: "Osobo, neviděla jste tu děti"?
Babička odpovídá: "Pleju, pleju len". Ale na to jsem se vás přeci neptal. Neviděla jste tu děti?
"Až vypleju, vytrhám".
To je, co?
Orbite, víš kdo je to antisemita?
To není člověk, který nemá rád židy a nebo Izrael. To je každý, koho nemají rádi židé.
Uvedu příklad. Mnohonásobný vrah při soudním procesu, kterému se nepodařilo pláchnout do bezpečí - do Izraele. Shodou okolností židovského původu. Soudce je u něho nácek, porota jsou všichni antisemité, svědkové jsou antisemité a nepřátelé Izraele. Naprosto nezáleží, že i někteří členové poroty mohou být židé.
Prostě všichni jsou antisemité a nenávidí židy a jsou nepřátelé Izraele.
Stačí? S tímhle se u jiných vrahů nesetkáš. Pokud je samotný soudce žid a rovněž tak odsouzený,
tak i za vraždy je podmínka a nebo přímo osvobození pro nedostatek důkazů. Stojí to však prachy, ale Sayanims na tohle mají fondy.
Co se týče náboženského vzdělání? Zapomeň na Talmud a co ti máti od malička vtloukala do hlavy. Nikdo - opakuji - nikdo z nás není vyvolený, nadřazený druhým. Lidé jsou si všichni rovni.
Tohle si jednou provždy zapamatuj a podle toho se i chovej.

148378

02.12.2007 16:58

Stařec a silnice

RE: Silnice

Mirda 24.?.?.?

Kropáči, článek není ani tak moc o silnicích, bankách, spermatech atd..., ale spíše popisuje podzim lidského života. Života osamělého starce. Motorizace, především letecká doprava, nám tu naši Zemičku - kuličku zmenšila natolik, že za jediný den se přepravíme na druhou polokouli. Internet nám otevřela dálnici informací a umožnila přiblížení "osobního" - přímého napojení - na rodinu, kamarády a známé. Přesto se vůbec nic nezměnilo v mezilidských vztazích. Většina z nás, jak tady tak sedíme u klávesnice, zcela určitě přeposílá různé vtipy a obrázky dalším kamarádům. Jen tak, narychlo - ťuk, ťuk...a jde to dál. Ve smyslu - vidíš, myslím na Tebe, tady máš nějaký ten vtip jako důkaz. Kdo z nás si udělá trošičku více času a připíše pár vět? Jak se máš? Co je nového? Jak se vede mámě? Kdy se u nás ukážeš? Na to už jaksi nezbývá dostatek času, protože máme v poště ještě další desítky neotevřených obálek a to se přeci musí všechno předat dál. Tak, jak to přišlo. Osobní blahopřání napsané vlastní rukou? Ale kdepak, to už je přeci minulost. Historie dvacátého století...

Asi před patnácti lety jsem měl krátkou zakázkovou práci ve zdejším domově důchodců. Dva dny jsem se pohyboval mezi generací na sklonku života. Nikdy na to nezapomenu. Ve společenské místnosti, kde uprostřed u stěny stála televize a v půlkruhu kolem, sedící dědoušci a babičky. Bez pohybu, jako by se pózovalo pro fotografa stojícího za televizí, avšak bez úsměvu. Někteří měli hlavu nastranu a očividně podřimovali. Většina staroušků měla oči zabořené do obrazovky, nepřítomně sledovali pořad a poslouchali neutrální melodie. Na obrazovce se neustále opakovala předpověď počasí. Na chvíli jsem se zastavil a uložil si do své paměti fotografii uvedené scénky. Ani známka života.
Staroušci již rezignovali a očividně už jenom čekali na milosrdnou smrt. Nikdy na to nezapomenu!

148387

03.12.2007 07:25

Annapolis: jak z toho ven?

RE: Zide existuji i kdyz neni lehke je definovat

Mirda 24.?.?.?

Orbite, příteli. Vybral sis ve mně špatný terč svých útoků. Nebudu daleko od pravdy, když to nazvu útoky nenávisti. Saša ti to už tady napsal - ty tomu nechceš porozumět. Měl jsem poslechnout pastiňáka a nereagovat na tvůj příspěvek. Je to skutečně ztráta času. Zůstaň takový, jaký jsi. Aspoň si tě tady v diskuzích zapamatujeme. Jenom pár vět k mé povaze a pokud máš k tomu výhrady, tak se mnou už nikdy nediskutuj. Ušetříš si nervy a druhým čas. Někam si to poznamenej.
Jsem ateista, ale mám všeobecné znalosti (vědomosti i praktické) mnoha náboženství a osobně respektuji všechny jejich stoupence, včetně judaismu. Talmud považuji za rasistickou literaturu, rovněž tak, vyznavače talmudu považuji za rasisty. Je to můj názor a snaž se ho jako takový respektovat. Vyvaruj se prosím nepříčetným útokům. Nenávidím satanismus. Odsuzuji rituální vraždy. Neuznávám politické hnutí - sionismus.
Udržuji přátelství s upřímnými a dobrosrdečnými lidmi. Zásadně nerozlišuji podle barvy pokožky, tvaru očí a nediskriminuji věkově. Tady nazahrnuji sexuální záležitosti - jsem vybíravý
a snažím se respektovat zákony.
Moje oblíbené barvy - černá, bílá, zelená, modrá, červená, žlutá,
hnědá, růžová, fialová, šedá a šechny odstíny uvedených barev.
Snad jsem na nějakou nezapomněl? Teď už o mne víš téměř všechno.
Připadám ti stále jako antisemita?

148414

08.12.2007 07:13

Stařec a silnice

RE: Silnice

Mirda 24.?.?.?

Ještě mne něco napadlo na téma - dálnice. Ta uspěchaná doba nás všechny žene do záhuby. Jaká to musela být pohoda takhle krmit a kartáčovat koně, přibíjet podkovy a poplácávat šimlíka, místo tankování benzínu za hříšné peníze, výměna oleje a brzdových destiček a různé jiné opravy. Myslím si, že to musel být mnohem spokojenější a šťastnější život. Kdyby se čas dal vrátit, tak já bych rozhodně zvolil raději to, co bylo tehdy, než to, co máme dnes. [mrknutí jedním okem]

148736

08.12.2007 07:28

Stařec a silnice

RE: Silnice

Mirda 24.?.?.?

Kropáči, moc pěkně jsi to napsal. Máš pravdu. Článek zahrnuje všechno okolo nás. Co napadlo mne po přečtení, že ten stařec u silnice v podstatě zemřel šťastný. Staral se o ty své ježky a byl tím přímo posedlý, že nemyslel na sebe a nebyl tím pádem sám.
Osamocen...jako ti důchodci v mém příběhu. Odložené zboží a jejich měsíční důchod je poplatek za uskladnění.

P.S. Omlouvám se za pozdní odpověď. Jsou dny, kdy se k počítači nedostanu. Krmím ježky u dálnice...... [velký smích] [mrknutí jedním okem]

148732

08.12.2007 08:34

Ježíšek

Vánoční oslava

Mirda 24.?.?.?

Firma multi-kulti zaměstnanců zařizuje vánoční oslavu.
Na nástěnce se objevilo oznámení:
Abychom vyhověli všem zaměstnancům, vyplňte prosím dotazník vašeho oblíbeného jídla a nápojů. Bereme především ohled na vegetariány, alkoholíky a diabetiky ve stavu léčení, kteří budou s respektem usazeni v oddělené místnosti.
Druhý den se objevilo další oznámení:
Vánoční stromek letos nebude. Nejen na oslavě, ale nikde na pracovišti, neboť by se to nemuselo líbit naším spoluzaměstnancům židovského původu. Připomínky se stížností již byly vzneseny.
Následovalo třetí oznámení:
Komise zařizující vánoční oslavu byla upozorněna, že
20. prosince začíná měsíc oslav "Ramadan". Naši spoluzaměstnanci islámského vyznání se tudíž vánočních oslav nemohou zůčastnit. Jelikož nelze vyhovět všem zaměstnancům, komise našeho osobního oddělení se rozhodla, že od tohoto roku se v naší firmě oslava
Vánoc s plnou platností ruší. Nikdo však nebude ošizen!
Srdečně zveme všechny pracovníky v měsíci červenci (datum bude předem oznámeno) k účasti na městském průvodě hrdých homosexuálů (Gay Pride Parade). Průvod začne v centru města před radnicí a bude ukončen na nudistické pláži soutěží o nejodvážnější ústroj, pod heslem: "méně mnohdy znamená více".
Účast rodinných příslušníků a především nezletilých dětí je vítána a žádoucí. Pro naše nejmenší - od tří let - bude řipraveno mnoho vzrušujících her, včetně přednášky našeho
sexuologa. Děti budou odborně uvedeny - formou her - do tajů
sexuálních rozkoší a opět podle hesla: "čím dříve, tím lépe".

Důležité upozornění: abychom zbytečně neuvedly do rozpaků a
případných depresí děti registrovaných manželských párů, proto:
- po celou dobu průvodu a oslav je zakázáno používat výrazy
jako je: "máma" a "táta". Absolutně nepřípustné! Stížnost na
opakované porušení se bude řešit vyloučením z oslav.
Připravte na tohle vaše děti již nyní a naučte je oslovovat své
rodiče křestními jmény. Výrazy - "máma" a "táta" jsou již nyní
věcí minulosti a budou vypuštěny i ze záznamů v rodném listu a
ostatních formulářů.
Buďme k sobě tolerantní a respektujme jeden druhého (!)

P.S. Uvedený příběh je vymyšlen, přestože je pravdivý. Je to trapná realita dnešních dnů. Násilné přetváření kulturních hodnot...násilné přetváření národních tradicí...násilné rozvracení rodinných vztahů a potlačování mravní výchovy...násilné zaměňování přirozenosti za toleranci a politickou korektnost a to všechno s naší oddanou a slepou podporou (!)
Jak dalece jsme ochotni pokračovat v dalších přetvářkách...a nebo jsem to jenom já, komu to vadí ???

148740

08.12.2007 08:49

Stařec a silnice

RE: Jo, bývávaly krásné časy,

Mirda 24.?.?.?

Bývávaly to krásné časy, které se už bohužel nevrátí. Vidím, že trpíme stejným snem. Řítíme se nikoliv do lepší a zářivé budoucnosti, nýbrž do propasti, ze které již není návratu.
A jak si při tom rochníme a jsme na sebe hrdí, čeho jsme jako lidstvo dokázali. Díky za krásný přispěvek. Máme podobné pocity.

Ještě drobný dotaz. Všichni z vás přispěvovatelů, kteří se zatoulali - stejně jako já - na zdejší hroudu
mezi Atlantikem a Pacifikem. Viděl jste tady někdo z vás ve volné přírodě ježka?
A nebo čápa? Já osobně ne. Ježky mají ve zdeším "pet shopu" - obchod pro domácí zvířátka, ale nikde jinde jsem ježka neviděl volně pobíhat. A to chodím do přírody často a rád.

148739

10.12.2007 05:43

Stařec a silnice

RE: Jo, bývávaly krásné časy,

Mirda 24.?.?.?

>Jdu si doplnit vzdelani. [smích]
--------
Paní Ajo, díky za informaci. Podcenil jsem schopnosti "Google"
a nenapadlo mne, abych tam zaměřil své pátrání po ježourech.
A ejhle, ježkovy oči, dokonce mají mezinárodní organizaci chovatelů a máte pravdu - v Kanadě se nevyskytují ve volné přírodě. Škoda. Je to milé, užitečné a roztomilé zvířátko.
Stejné to bude asi i s těmi čápy? Nikde jsem v odkazech nenašel, kde je jejich habitát a kde není.

P.S. Jak vidím, tak nás to už smetlo do archivu. To se mi poslední dobou stává často...než se rozhoupu, tak je článek v čudu. Ještěže si ho stačím většinou přečíst v práci. Nemám tam však nainstalovanou češtinu a psaní bez háčků a čárek považuji za prznění mateřského jazyku, tak raději nepíši vůbec.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]
Ajo...jenom žertuji, vážně. BTW, čtu rád vaše příspěvky.

148897

11.12.2007 07:58

Bushovi biskupové: Okamžitý odchod z Iráku

Nekonečná válka

Mirda 24.?.?.?

Demokraté v kongresu Spojených států získaly členskou převahu na základě slibů, že budou usilovat o ukončení války v Iráku a postupně začnou stahovat vojska. Nejodvážnější předpověď byla: "do půl roku". Nyní, při tréningu předvolební prezidentské kampaně byl vznesen na Hillary Clintonovou dotaz: "Co jste pro to udělali? Nic se neděje! Válka stále pokračuje!"
Paní Clintonová vysvětluje: "Vznesla jsem požadavek na Pentagon a odpověděli mi, že nejsem patřičně vlastenecká. Takové dotazy by od vlastence (vlastenky) neočekávali". Pravděpodobně mluvila pravdu, neboť jakmile se zpráva dostala na veřejnost, Hillary dostala písemnou omluvu, avšak už nikoliv odpověď na její původní dotaz.

Tragédie Bílého domu a samozřejmě především Američanů - generalisimo G.W.Bush - se stává karikaturní figurkou a terčem výsměchů v téměř všech světových médiích. Pochopitelnou vyjímku tvoří tisk ve Francii, v Německu a v České republice. Šklebící se opice "George", mnohdy s hákovým křížem na rukávě. Takto bývá zobrazen "pan prezident" Spojených států?. Fraška nemá konce a tak se dokonce i kongres rozhodl tento druh humoru ukončit a odvolat hlavního klauna. Ano, ozývají se hlasy dokonce už i členů kongresu o odvolání "pana prezidenta" a tmavý stín v pozadí - vice prezident Dick Cheney - si spokojeně mne ruce. Podle ústavy, přechází žezlo do jeho rukou a s tím spojené jeho přímé finanční zisky na nekonečné válce.

Při čtení článku jsem se pozastavil nad touhle kapitolou:

„Musíme porazit násilnické extremisty, kteří ohrožují budoucnost Iráku a hrozí Spojeným státům,“ sdělil e-mailem mluvčí Bílého domu Scott Stanzel. „Naši muži a ženy v uniformách ochraňují irácké občany před násilnickými teroristy, kteří chtějí nevybíravě vraždit nevinné civilisty po desítkách, stovkách a tisících. Naše snahy ochránit nevinné životy jsou vznešeným úkolem, na který by měl být americký lid hrdý.“

Nezdá se vám, že mluvčí Bílého domu, Scott Stanzel, nahlíží do diskusí Zvědavce a kopíruje příspěvky zdejších Jiroušů, Krebstů, Rickoverů, Rockyho, Sida, Semtexe a jiných expertů světového politického dění?

149008

12.12.2007 06:20

Bushovi biskupové: Okamžitý odchod z Iráku

RE: Nekonečná válka

Mirda 24.?.?.?

>Ha. Vy se domníváte že President může na válce nějak vydělávat? >To jako když on podepíše zákon, tak se domníváte že on může >rozhodnout tak že mu to přináší peníze? Víte vůbec co >fráze “střet zájmů” znamená? Conflict of interest vám nic >neříká?
---------
Ha. Poznal jste to! Blahopřeji. Máte pravdu - G.W.Bush je pouze nastrčená figurka. Nedoléčený alkoholik a psychopat, který si myslí, že mu patří celá zeměkoule. Nejenže nedokáže srozumitelně přečíst napsané projevy, ale on jim ani sám nerozumí. Takového hlupáka si vybrali s jednoduchým záměrem: Bude dělat přesně to, co mu přikáží a bez odmluv. Nemusím snad připomínat, jak se to zařídilo, aby byl ten dotyčný zvolen? Už Stalin prohlásil: "Nezáleží na tom, jak lidé volí, ale jak se spočítají hlasy". Říká vám něco název: DieBolt?

Asi se zeptáte: Ha, a kdo tahá za špagátky? Šéf společnosti "Halliburton" - Richard (Dick) Cheney - vice prezident. Že by střet zájmů? Samozřejmě. Dick si mastí kapsu vládními smlouvami a to je veškerá přeprava (logistics) a rovněž stavební práce, včetně vybudování zničené infrastruktury.
Proto se to musí nejprve zničit, aby se to mohlo znovu vybudovat. Gorge W. Bush se už postará a armáda to zničí.
Jistě, i Dick Cheney je figurka, ale nechci zacházet až tak daleko do pozadí. Kdo nerozumí jednomu pohledu, nepochopí ani dlouhé vysvětlování.

Totiž ta válka v Iráku je o něčem naprosto jiném - teroristé jsou ti, kteří tam vpadli pod záminkou vnucování "demokracie" a také ti, kteří je tam poslali a pro koho se tam vlastně bojuje.
Jenom malá, ale zajímavá připomínka. Ředitelství firmy Halliburton si Dick Cheney docela nedávno přestěhoval ze Spojených států na Bahrain - Spojené Arabské Emiráty. Zřejmě domácí půda je již nejistá? A já jsem si myslel - alspoň se to tvrdí - že se bojuje proti Islámským extrémistům, především tedy Arabům? Ha?

149108

12.12.2007 06:53

Bushovi biskupové: Okamžitý odchod z Iráku

RE: Nekonečná válka

Mirda 24.?.?.?

Rocky, právě že sleduji. Několik zajímavých bux bylo napsáno právě reportéry CNN - Central News Network. Mimo Internet je CNN můj oblíbený zdroj informací. Bez zaujetí a zkreslování.
Lou Dobbs, autor knih "War on the Middle Class" (Válka proti
střední pracující třídě), "Independents Day" (Den nezávislých).
Jack Cafferty: "It's Getting Ugly Out There" (Přituhuje).
Dokonce i Wolf Blitzer, přestože je bývalým členem AIPAC lobby a totožného náboženského vyznání, tak - až s podivem - je naprosto neutrální. Nevím, kde žijete, ale pokud máte CNN, ať už kabelovkou a nebo satelitem, tak vřele doporučuji. Tu zdejší CNN - Severoamerický kontinent, což je studio v Atlantě a v New Yorku. Britská CNN má jiné reportéry, proto nemohu posoudit.

CNN je - pro svou otevřenost - vystaveno časté kritice všech různých "zájmových" organizací, především SPLC a všech těch, co protlačují amnestii pro mexické ilegály.
Píšete: Každopádně - jen blbec by utíkal. K tomu vám odpovím:
Blbec tam neměl co lozit! Původně - generál Tommy Franks, nyní David Petraseaus a samozřejmě soukromá armáda Erica Prince - Black Water, všichni pracují pro jiné zájmy. Rozhodně ne - vyhrát válku. Jak jsem už v hlavičce uvedl - "Nekonečná válka".
Ano, tak to bylo plánované a přeně tímto způsobem se vede.

149116

12.12.2007 07:04

Bushovi biskupové: Okamžitý odchod z Iráku

RE: Nekonečná válka

Mirda 24.?.?.?

>Mám dojem že měli se Američani vykašlat na Evropu když během >WW2, kterou si mezi sebou Evropané sami začali.
-------
PD Mlýnku, nechte toho. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Historii druhé světové války si probereme jinde a jindy...až na to bude příležitost.
"Opravdová moudrost je v poznání vlastní nevědomosti"...Socrates

149119

12.12.2007 07:53

Bushovi biskupové: Okamžitý odchod z Iráku

RE: Nekonečná válka

Mirda 24.?.?.?

Doposud si "Mlýnka" nedokáži zařadit. Naopak, nemyslím si, že to bude pan vševěd. Spíše spokojená ovce a pro takové mám velmi potěšující informaci. Už se nemusí strachovat, že se zatoulají někam do
neznáma. Velký bratr má pro ně připravený
RFID chip. Zatím zcela dobrovolně a téměř bezbolestné píchnutí a je tam - pod pokožkou.
Spokojenost na všech stranách. Jistoty a zdánlivá bezpečnost pro ovečky, jistoty a zaručená kontrola Velkého bratra. Osobně mohu zařídit přednostní naordinování. Mám ve firmě konexe - dělal jsem tam v oddělení R&D (research and development - výzkumné a vývojové oddělení), ale...jak už se dříve Mlýnek zmínil - střet zájmů mně nedovolil pokračovat. Osobní existence versus lidská existence. Druhé převládlo...morální zábrany rozhodly, ale mám alespoň čisté svědomí a už nejsem součástí problému. Budoucího problému nás všech. Dostal jsem jeden rok na rozmyšlenou, že mi flek podrží, ale nechal jsem to vypršet. Tak si to představ - v nádherné Britské Columbii.

149124

13.12.2007 07:02

Stařec a silnice

RE: Jo, bývávaly krásné časy,

Mirda 24.?.?.?

Ajo, ale já jsem skutečně jenom žertoval - [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Také se mi nechce šmátrat (další obnovený výraz) a používám
na čárku = , potom písmeno a na háček Shift (+), potom písmeno. Pár jiných znaků, jako např.: ? ! " : si už pamatuji. Jinak také ŠMÁTRÁM a nebo přepínám na anglinu. Často jsem se chystal, že si to vychytám a udělám si štítek nad klávesnicí, ale naučte starého vlčáka novým kouskům. [velký smích]
Jelikož jsme již v archivu a nikdo nám do toho nebude přicmrdovat, tak vám osobně přeji radostné prožití vánočních svátků, rodinné pohody a především hodně zdraví. My (s mojí kopretinou) jsme si už pořídili společný dárek - mrňavé štěňátko.

149187

13.12.2007 07:54

Bushovi biskupové: Okamžitý odchod z Iráku

RE: Nekonečná válka

Mirda 24.?.?.?

Díky za info. Al-Jazeeru někdy projedu na Internetu, satelitní příjímač nevlastním. Měl jsem určité pochybnosti, co se týče věrohodnosti Al-Jazeery. Jednak jsem četl, že jsou tam infiltrováni reportéři jistých zpravodajských složek opačného táboru a dále, pokud si vzpomínám, tak se veškeré videokazety od Osama Bin Ládina objevovaly právě tam...a víme, že většina z nich byl podvrh. Možná se mýlím?

Dobře informovaný člověk si dokáže vypěstovat imunitu proti lživým a podlým zprávám. Na mne to už působí jako špatně zahraná komedie a dokonce se mi párkrát stalo, že jsem
při sledování Bushova proslovu a nebo jeho tiskové konference v televizním přenosu, vyprskl ve hlasitý smích. Nic neobvyklého, jenže to se přihodilo ve veřejné restauraci a byl jsem jediný, kdo se téměř nekontrolovatelně řehtá. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

149188

13.12.2007 08:13

Bushovi biskupové: Okamžitý odchod z Iráku

RE: Nekonečná válka

Mirda 24.?.?.?

Mlýnku...Ha, něco jsem pro tebe našel.
Komu vyhovuje válka v Iráku?
Dvě bomby umístěné v automobilech vybouchnou na zaplněném
tržišti. Menší bomba vybouchne nepatrně dříve. Lidé se
seběhnou zachraňovat zraněné. O patnáct metrů dál vybouchne
další - větší bomba. Třetí bomba vybouchla v kině zaplněném
dětmi. Nejméně 41 lidí je zabito, 151 - převážně
Šiítů - je zraněno. Scénář jako každý druhý. Masakr obou
náboženských sekt -
Sunnitů a Šiítů současně.
Kdo takovouto hnusárnu dokáže
provést? Arabové vyčítají armádě Spojených států, ale ropovod
z Mosulu do Haify se nesmí zastavit. Komu to asi vyhovuje?

A něco málo z historie.
Podobný scénář nastal po kapitulaci Německa.
"Spojenci" - britské, americké, kanadské a československé letectvo
zahájilo kobercové bombardování Drážďan. Podotýkám, že lázeňské
a historické město Dražďany nemělo žádnou vojensko-strategickou hodnotu.
Tabákový průmysl, papírna a cukrovar byly snad jediné fabriky ve městě
a v jejím blízkém okolí. Bombardování utichlo. Lidé vyběhli do ulic
zachraňovat zraněné a odvážet zabité nebožtíky. Následovalo další a
intenzívnější bombardování. Město bylo v plamenech, nebylo kam se schovat
a lidé pobíhali jako živé pochodně. Doslovný holocaust - bylo zabito, ale
především uhořelo - 600 tisíc civilistů. Tehdejší americký prezident
Franklin Delano Roosevelt a britský ministerský předseda Winston Churchill,
kteří tohle naplánovali, unikli soudnímu stíhání coby váleční zločinci.
Jsou to "vítězové", co píší dějiny. Ha?

149190

15.12.2007 19:37

Stařec a silnice

RE: Jo, bývávaly krásné časy,

Mirda 24.?.?.?

>...pak prisla klavesnice nova...
------
[velký smích] - To znám, to samé tady.

>...cestina je neobycejne krasnej a bohatej jazyk...
------
Naprostý souhlas.

>Mame jednoho tulaka, co neni nici, k nam se chodi najist, vyspat, zregenerovat a zase vyrazi do sveta...
------
Tři takoví tuláci našli u mne nový domov. Už jako x-tiletý kluk jsem doma choval křečka a doposud jsem nebyl nikdy sám.
Jedině mezi zvířátky se cítím jako člověk. Naopak...mezi lidmi se cítím jako zvíře mezi zvěří. Poslední dobou velmi často. Existují však vyjímky. [mrknutí jedním okem]

149292

17.12.2007 07:52

Stařec a silnice

RE: Jo, bývávaly krásné časy,

Mirda 24.?.?.?

Jenomže ta nakažlivá choroba se nám už dostala i do Kanady a Nejvyšší soud bude rozhodovat, jaké budeme mít zákony.
Začíná nám tady nový bolševizmus a osobně mám obavy, že nám veselo moc dlouho nebude. Škoda. Také jsem si myslel, že jsme tomu utekli. Teď už to začíná globálně. Sdělovací prostředky - stejná písnička, ale do zpěvu to není.
CanWest Communications. Žurnalisté v Montreal Gazette, kteří nechtějí pískat do noty, byli vyhozeni z práce a jiní podali zavčasu výpověď. Stejné jako doma za bolševika.
Ajo, jednou jste se tady v diskuzi zmínila, že sledujete PBS.
I tam už překrucují historii a upravují pořady, aby to "vyhovovalo". Co nám zbývá? Snad jedině ty zvířátka.
Nechci dále provokovat, aby nás pan Stwora tady v koutečku nenačapal při šeptandě a nevyprášil nám oběma kožich.
Když tak mi ťukněte na mojí e-mail adresu. Pokud si přejete zůstat inkognito, tak osobně na fóru. Pokecáme. [mrknutí jedním okem]

149400

23.12.2007 07:09

Turistka zatčena při návštěvě USA za to, že před deseti léty měla prošlá víza

RE: Pane, vy jste asi duševně nemocný...

Mirda 24.?.?.?

A není to náhodou o tom, že dva se perou a třetí se směje?
Goy zabije goye a pejzatí se smějí. Ano Vanguarde, přesně podle plánu a není na tom nic antisemitického. Pejzatí nejsou totiž semitského původu. Nevěřte na pohádky. Očividně umíte číst a psát a tak si prostudujte historii chazarské říše a podvod a důvody se založením ilegálního státu Izraele. Asi budete zírat?
Všechno, co se kolem nás děje, není jenom náhoda. Asi snad jen to, že Vanguard sedí na Zvědavci a rejpe...otravuje...provokuje.
A nebo snad ani to není náhoda?

149888

23.12.2007 17:07

Linuxi, buď pochválen

Svět digitální technologie.

Mirda 24.?.?.?

Vlastním POLAROID insta-photomatic. Zmáčknu spoušť...a nic.
Ujistím se, že kazeta s papíry je zasunuta. Opět zmáčknu a opět -nic. Žadný obrázek mi z toho nevyleze. Dokáže někdo poradit?
-----
Odpověď: Vyměň kazetu, došly ti papíry a zkus to znovu.

Tak tohle tady, vážení, bylo před dvaceti léty. Film do fotoapárátu 24 a nebo 36 obrázků. Světelnost 100-400 DIN, tak si vyber. Žádný strach...nezáleží, jaký vlastníš foťák. Všechno pojede.
Zdá se vám to dnes jednodušší? Kam nás ta technologie digitální elektrotechniky vmetla?
- no jistěže to nepojede na WIN98, potřebuješ XP. [oči v sloup]
- stále nic? stáhni si 2SP...je to na internetu zdarma.
- zapomněl jsem ti připomenout...stáhni si ovládače.
- zase nic?...asi nejsou kompatibilní?
- zkus Vista, tam by neměl být problém.

Konečně...máme tady Windows VISTA.
- proč nemám povolený vstup? [oči v sloup]
- co?...neplatné heslo? Obrať se na administrátora!
- kolikrát ti mám zadávat, že já jsem ten administrátor
a už se přestaň ptát pitomé otázky: Are you sure?
-----
Máňo, jsem tady nahoře na půdě. Nevíš kam jsme uschovali
ten Polaroid? Nedovedu si představit Vánoce bez fotek!
-----
A tak vám všem vespolek přeji příjemné prožití vánočních svátků, rodinné pohody, hodně zdraví a mnoho úspěchů v roce 2008 při řešení technických problémů tohoto "digitálního" světa.

Mirda [mrknutí jedním okem]

149908

26.12.2007 18:19

Má nás Klaus za stádo ovcí?

Chameleon

Mirda 24.?.?.?

Se smíšenými pocity jsem před léty shlédl na internetových médiích reportáž Klausovy návštěvy v Jeruzalému. Na fotografických záběrech bylo vidět, jak český prezident - s jarmulkou na hlavě - zapaluje sedmiramenný svícen a jako věrný pejsek - kam Olmert, tam Klaus, se nechal zatáhnout i ke zdi nářků (pozn.č.1 dole).
Při pohledu na Klause s jarmulkou na hlavě a jeho rozzářený úsměv v "domácím" sionistickém prostředí, mne tehdy napadla otázka:
"Komu slouží" ???
Jsem silným stoupencem nezbytného a nekompromisního rozdělení náboženství od politiky, tak, jak to již prozíravě prosazoval třetí americký prezident - Thomas Jefferson (pozn.č.2 dole)
a mé smíšené pocity o Klausovi jsem mlčky odbyl:
"Tak se konečně vybarvil - CHAMELEON" (!)

Poněkud jsem pozměnil svůj názor na Klause, když do Prahy přiletěla německá kancléřka Angela Merkelová a škemrala o Klausův podpis na nesrozumitelný paskvil evropské ústavy. Když ji Klaus vyprovodil s úsměvem a bez podpisu, málem jsem radostně vykřikl: "Otec vlasti" (!) Není tedy chameleon a myslí to s národem dobře (!)

Po přečtení článku pana R.Krále jsem konečně našel odpověď na mou otázku a mohu bez ukřivdění a nahlas prohlásit:
"český prezident Václav Klaus je křivák, egoista a talentovaný CHAMELEON" (!)

poznámka č.1 - nedávno jsem shlédl tel. dokumentární záznam o historii Jeruzalému. Nejposlednější archeologické nálezy popírají existenci synagogy, jejichž pozůstatky nyní slouží jako zeď nářků a historici se přiklání více ke skutečnosti, že jsou to zbořeniny mešity. Zdá se tedy, že židé pláčou sice dobře, ale na špatném místě.

poznámka č.2 - "Je nezbytně nutné vystavět vysoké stěny mezi náboženstvím a politikou", prohlásil třetí americký prezident

Thomas Jefferson
(1743-1826), v úřadě prezidenta
(1801-1809). Sám byl věřící a prosadil nejen náboženské svobody, ale usiloval o všeobecné svobody každého člověka. Vyjádřil to ve svém osobním dopisu následujícími slovy:
"Zapřisáhl jsem se před oltářem božím, že budu usilovat
o trvalé odsouzení jakékoliv formy násilí nad smýšlením
lidu".

150001

26.12.2007 20:58

Má nás Klaus za stádo ovcí?

RE: Chameleon

Mirda 24.?.?.?

>Propánajána, používejte svou hlavu a na pana Krále
>nesázejte.
------------
Přiznám se, nemám patřičný přehled o domácí politické situaci. Žiji mimo republiku, ale vnitřní politické záležitosti mi nejsou lhostejné a proto, v rámci svých časových možností, hltám informace kde se dá a to především na internetu.
Můj názor na "našeho" pana prezidenta (jsem občanem obou zemí) jsem si vytvořil již dříve. Články o Klausovi, převážně však názory čtenářů - v diskuzích zde na Zvědavci, ale i jinde - mně můj názor jenom
potvrdily. Nebyl to tedy jediný článek pana R.Krále, kterého si však pro jeho dobrovolnou angažovanost velice vážím. Možná, jsem tu moji větu měl lépe formulovat - nikoliv: "konečně jsem našel odpověď", ale: "byla to poslední kapka, kdy pohár přetekl".

>Když jsou David a Šalamoun mýtické postavy, tak podobně to
>je i s chrámem přece.
---------------
Já vím... [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Ale vykládejte to židům. Navíc - archeologické nálezy mýtické nejsou a právě tyto potvrzují, že uvedená část Jeruzalema patřila od nepaměti Arabům muslimského náboženství a židé jim tam poslední dobou chodí ronit slzy. [velký smích]

150006

26.12.2007 22:16

Zubař

RE: Nic nového pod sluncem

Mirda 24.?.?.?

>...Mam vyjmecne dobrou pamet, ale moc toho nezustalo.
----
René, to se říká jinak: I have an excellent memory but the recall
button is getting stuck. (mám vynikající paměť, ale funkce vyvolání paměti nefunguje).

150007

27.12.2007 00:06

Evropská unie jede jako dobře namazaný stroj

RE: Nezbyva nez se zeptat

Mirda 24.?.?.?

>co je (ci by byla) jina mozna alternativa? Predchozi evropska
>historie je historii valek a utrpeni. Je-li nova Evropa (pod
>kymkoli vedenim) vychodiskem z mizerie, proc ne?
-------
Snad jediná možná alternativa, která zaručuje přežití, je:
Zrušit Evropskou unii a vrátit jednotlivé země svému lidu. Nikoliv vládám,
ale - podotýkám - SVÉMU LIDU. Ti, kdo mají vehementní zájem o Evropskou unii, jsou právě stejní mafiáni, kteří vyvolali WW1 a WW2. Války vytvářejí peníze!

>...V uhrnu vsak vidim EU jako pokrok.
-------
Zdendo, nechci se přít se starým kamarádem, ale nemohu tohle přejít bez povšimnutí.
"Pokrok" čeho ? ? ?
Rok 2009 - Ustanovení Evropské unie "no matter what" - soud Evropské unie v Luxemburku přednese hlavní rozhodnotí a proti rozsudku nebude odvolání. Kdo asi, a za koho budou rozhodovat?
A bez odvolání? Tak, jak se ve "smlouvě" - nikoliv již v ústavě - zavazují o prosazování lidských práv a svobod, právo na spravedlivý soudní proces (habeas corpus), tohle všechno je již předem odsouzeno k zániku a s tímto záměrem se zaručeně počítá.
Rok 2010 - Severoamerická unie - Mexiko, Kanada a USA, později se připojí jižní Amerika. S Venezuelou budou mít potíže, ale buď násilný převrat a nebo válka změní režim a potom již nic nestojí v cestě.
Následuje Africká unie a později Asijská unie. A to už bude jenom krůček k vytvoření jedné světové vlády, neboli "Nového světového řádu". A o čem ten "pokrok" bude? - klikni si na obrázek.

Vložený obrázek

150010

27.12.2007 01:20

Má nás Klaus za stádo ovcí?

RE: Chameleon

Mirda 24.?.?.?

Díky, tohle všechno jsem měl na mysli, ale lépe bych se nevyjádřil. Všechny reakce shora na můj příspěvek - berte to jako mou odpověď a basta. Takže zůstávám při tvrzení:
Je to chameleon ! [mrknutí jedním okem]

150013

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Káva pro Zvědavce

56

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 120 čtenářů částkou 19 700 korun, což je 56 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 1

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 1

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,93 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,21 Kč
100 japonských jenů
21,10 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 642,06 Kč
1 unce stříbra
508,58 Kč
Bitcoin
374 951,67 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?