Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 50 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.02.2008 10:16

Šílený kult se rodí – Barack Obama

RE: Obama je salonní socialista

74.?.?.?

>...Většina obyčejných Amíků střední vrstvy nemá přehled
>o světovém dění, ani je to nezajímá. Tvrdě makají, aby si
>mohli dopřát 10 dní dovolené do roka a zaplatit zubaře
>většina prófů na veřejných vysokých jsou levičáci a
>socani); jsou poctiví a štědří a je snadné je politicky
>‚opít rohlíkem‘; z části díky víře, chybí jim tedy
>evropský cynismus...

>Ti chudáci tvrdě makající a věřící Amíci se dají tak
>opít rohlíkem, že klidně posílají své syny na jatka v
>Iráku a nechají se vetlačit do role schvalovačů těchto
>drahých masakrů, které jdou ve skutečnosti zcela proti jejich
>skutečným pragmatickým zájmům. Zaplať pánbu za evropský
>"cynismus"
- což je Vaše pojmenování tisícileté
>zkušenosti a opatrnosti.

Ti profesoři na vysokých školách nejsou blbci a té „střední“ vrstvy ubývá.

154960

24.02.2008 05:04

V Kosovu objeveny nezanedbatelné zásoby zlata

RE: Nic nového

74.?.?.?

>..kosovo neni ani mezi prvnimi 27 producenty uhli na svete.

Ach, synku, synku! Nikde nebyla řeč o produkci, vždy jen o rezervách/nalezišti.
http://www.blisty.cz/2004/9/22/art19849.html
New York Times - na dobyvatele čekala "obrovská válečná cena". Kosovo mělo největší uhelné rezervy v Evropě a obrovská ložiska lignitu, olova, zinku, zlata, stříbra a ropy.
Při bombardování v roce 1999 se US Air Force zaměřovala především na státní podniky. US Air Force zlikvidovala pouze 14 tanků, ale zasáhla 374 průmyslových podniků. Kupodivu nebyla vybombardována jediná soukromá ani zahraniční firma.
Víte, že v roce 2004 Srbsko podalo žalobu na členské státy NATO - Francii, Belgii, Německo, Kanadu, Velkou Británii a Nizozemsko, že bombardováním jejího území porušily mezinárodní právo a alliance se leteckými útoky dopustila genocidy na obyvatelstvu Srbska a Černé Hory. Soud žalobu odmítl s odůvodněním, že v době útoků nebyla srbsko-černohorská Jugoslávská svazová republika (JSR; nyní Srbsko a Černá Hora) členem OSN, a proto nemá právo se obracet na tento soud. Miroslav Polreich, který působil v české diplomacii a byl v době krize na Balkáně, píše: "humanitárním" bombardováním, jehož výsledkem a dosud jediným, bylo vyvraždění všech Židů - kosovský holocaust. Zdroj. Nemyslím, že má zcela pravdu, jistě to byli především Kosovští Srbové bez ohledu na náboženství a bývalá albánská teroristická organizace, kterou USA náhle přejmenovaly na osvobozeneckou, učinila zbytek.
Vždy jde o „zájmy“, což jsou peníze – nikdy o lidi. Nemyslím, že US bude dovážet uhlí nutně do Ameriky, ale jeho společnosti ho budou těžit a prodávat (tak jako s ropou v Iráku přece). Je také jasné, že po „humanitárním“ bombardování Američany moc nemusí a odtržení Kosova je oslabí.

155093

25.02.2008 07:17

Finanční pomoc pro oběti tsunami použitá na propagaci politické korektnosti

RE: Oxfam ma pravdu

Saša 74.?.?.?

Všiml jste si v článku také věty: „Katolická skupina Charitas v provincii Aceh financuje islámské vzdělávací středisko propagující důležitost Koránu. To je vnímáno jako pochopení významu Islámu v provincii, která je známá dlouhým a krvavým bojem proti sekulárně orientované vládě.” ??
Pointa je, že dárci neměli tušení o zneužití pomoci za politickým cílem a chtěli pomoci materiálně.

René má pravdu a dovede to i lépe napsat [cool]

155117

Televizní hlasatelka Julianne Ziegler (26) se vyrůstala půl století po konci nacismu. Frázi „Práce osvobozuje" použila jako žert (ovace publika – nemyslím, že německá veřejnost je nacistická a sjezdy se určitě nekonají). Byla vyhozena za zesměšňování nacismu, jinak bychom nesměli použít více nedávná komunistická hesla, ne? Co teprve ta současná hesla o ose zla a nulové toleranci!? [naštvaný]

155145

26.02.2008 18:59

Ashdown: Porážka NATO v Afghánistánu je „reálnou možností“

RE: Ať už za invazí do Afghánistánu

74.?.?.?

Je velkou otázkou jestli můžete někoho přesvědčit k vděčnosti násilím. Braním (z našeho hlediska nelegální) obživy a zabíjením „zbožných“ to není pravděpodobné. Talibán je v Afganistanu viděn zcela jinak než našima očima. Všiml jste si, že 100 osob bylo zabito Talibánem při psím souboji? V jejich očích bojují za morální, zbožnou a správnou věc. Jste jim schopen vyložit tanky a bombardováním, že tomu tak není?

155181

Být editorkou tak Váš příspěvek nepustím neb se zastřeně zastáváte nacismu, což je nelegální a není úmyslem Zvědavce. Nacismus dal sionismu zdůvodnění, zlegalizoval ho. Zdánlivě přece postižení nacismem nemohou mít totožnou ideologii.

Z nacismu si nesmíme dělat ani srandu, Australský fotbalový hráč se na večírku převlékl za Hitlera a už je v průseru, což zas pokládám za absurdní neb za jiné jemu podobné se beztrestně převlékat lze.

155204

27.02.2008 00:11

Nastane nové kolo balkanizace?

RE: Další demonstrace proti osamostatnění

74.?.?.?

V roce 1968 byla bývalá Jugoslávie jedinou zemí tehdy komunistického bloku, která nesouhlasila s okupací tehdejší ČSSR „vojsky Varšavské smlouvy“. 14 dní po okupaci jsem jel prvním vlakem z Prahy do Bělehradu, kde studentské koleje byly plné Čechů a Slováků, kteří čekali na emigraci do jiných států nebo jen vyčkávali (prodlužovali si dovolenou na útraty s námi sympatizujících Srbů). Reakce lidí byly až dojemné, každý by s námi rozdělil poslední, ač se někteří divili, že nebojujeme. Ostatní bližší a smutnou historii si jistě pamatujete. [zahanbení]

155209

27.02.2008 00:48

Ashdown: Porážka NATO v Afghánistánu je „reálnou možností“

RE: Ať už za invazí do Afghánistánu

74.?.?.?

>jsou lidem odsekávány ruce a nohy za věci, které my tady na
>západě děláme denně. Například poslech rádia nebo zpěv
>jiné písně než náboženské!

>PS: Musíte se na to dívat trochu i z 'lidského hlediska' nejen
>politického.

Hm,a to je právě to. Ve spřátelené Saudské Arábii je to velmi podobné a dosazená vláda Hamida Karzai se také zas tak moc neliší. Kdyby Talibán sympatizoval se Spojenými Státy, tak by ho stále ještě podporovaly a i ty makovice by jim přestaly vadit.

Chcete jedno bezpráví léčit jiným bezprávím, vražděním právě těch žen a dětí, nechávat je hladovět a zmrznout a očekávat za to vděčnost a přízeň?

155211

28.02.2008 18:11

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

RE: najviac

Saša 74.?.?.?

>jako protoevropského genu, (asi hned po Dánech), a snad
>největší podíl mladšího, něco jako evropského genu
>(někdy z období lovců mamutů).

Nesouvisí to, ale sledoval jsem pořad, dle kterého právě ti Dánové jsou subjektivně nejšťastnější. Jsou to videa v angličtině a srovnání s pocity štěstí a spíš neštěstí Američanů http://60minutes.yahoo.com/segment/140/happiness

O Češích se totéž asi říci nedá?

155364

29.02.2008 03:18

Sionisté v Čechách jsou rozpáleni doběla. Vztekem

RE: Topol v Kanadě

Saša 74.?.?.?

>Usuzuji z nasledujiciho.

V Miles Nadal Jewish Community Centre bude i Vlasta Parkanová! Bude zase zpívat? Ten nezapomenutelný zážitek bych chtěl vidět [velký smích]

155392

29.02.2008 03:39

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: hnus velebnosti!

Saša 74.?.?.?

Uvědomujete si pane Pergill, že Vaše myšlenky jsou antisemitské, obdobné Hitlerovu Mein Kampf?
Zatím válečné expedice pouze radikalizují Islámské země, z obyvatel se stávají extrémní muslimové – rebelové a teroristé chcete-li. Položte si otázku, jestli je možné víru a myšlenku porazit násilím? Muslimské populace je dnes asi 25% populace světa, do roku 2025 to má být 30%. V Evropské Unii v minulém roce z počtu narozených dětí 7% mělo muslimské rodiče. Tedy nejenže je to propagace nezákonné nacistické ideologie, ale je to dost dobře neuskutečnitelné. Pokuste se zamyslet, jestli by mnohé islámské země bez krvavého nátlaku nebyly méně nábožensky fanatické.

155393

05.03.2008 05:37

Gaza v agonii

Dnešní Izraelec

Saša 74.?.?.?

No jo Semeráde, Izraelci zavraždí v Palestině 120 Palestinských civilistů a ona se u toho stane hrozná křivda neb 3 jejich vojáci při tom řezničení přišli o život. http://uk.youtube.com/watch?v=3Ifx_W6m1rE Prý 2 dny co tam mají Condolízu tak budou dělat jen malé nájezdy a již u toho stačili dneska zabít měsíční děcko…

Dnes jsem se dočetl na Eretz, že zdrogovaný Mojžíš blouznil, když slyšel desatero na Mount Sinai. Je o tom přesvědčen Izraelský profesor psychologie Benny Shanon na Hebrew University v Jerusalémě.
http://www.haaretz.com/hasen/spages/960407.html Přeslechl asi nezbiješ!

155748

05.03.2008 06:49

Gaza v agonii

RE: Prestat musi Palestinci

Saša 74.?.?.?

Dle Vás je zcela v pořádku, že jim Izrael bourá domy, zabavuje půdu, dělá trestné výpravy s tanky, střílí do dětí, které po nich hází kamení… Dle Vašeho úsudku si ku příkladu občané Lidic svůj osud zasloužili. Je zcela v pořádku, že Izrael dělá atentáty na jejich demokraticky zvolenou vládu. Dle Vás byl Hitler také fajn člověk a Hussein se s těmi Kurdy moc babral, že ano.

155756

05.03.2008 17:26

Gaza v agonii

Demonstrace proti sionacistům a Shoah

Saša 74.?.?.?

Několik tisíc osob demonstrovalo v samotném Izraeli proti sionacistům.
Saudská Arábie srovnává Izrael se zločiny nacistů a volá po zastavení masového zabíjení. Izraelský ministr obrany Matan Vilnai prohlásil, že na Palestincích provedou Shoah. Celý svět jednotně odsoudil Izrael, v řadě měst byly desetitisícové demonstrace proti Izraeli, Condolíza veřejně odsoudila Izrael, ač večeřela s Olmertem. Palestina je historická vlast Palestinců. Chlape, čtěte alespoň Jerusalem Post a Eretz [zahanbení]

155782

07.03.2008 04:04

Hlavní otázka je proč vstoupila Kolumbie do Ekvádoru a proč se připojila i Venezuela?

Nicaragua přerušila diplomatické styky s Kolumbií

Saša 74.?.?.?

Ve Venezuele je několik set tisíc utečenců z Kolumbie, kteří si stěžují na potlačování lidských práv v Kolumbii. http://uk.youtube.com/watch?v=gNdx7204M0M Kolumbie je pro Evropana jen těžko pochopitelná země, pro nepředstavitelné třídní rozdíly, kriminalitu, strach z armády a povstalců. Politická stabilita je udržovaná mocí. Po Venezuele a Ekvádoru také Nicaragua přerušila diplomatické styky s Kolumbií. http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7282336.stm

155869

07.03.2008 04:25

Iráčané: „Navýšení“ je katastrofa

RE: Kdo za to muze?

Saša 74.?.?.?

>Nevím co se autor domnívá že USA má udělat.

Odtáhnout..

Okupující mocnost je zodpovědná za civilní obyvatelstvo. Za zlého a také demokraticky zvoleného Saddáma se vzájemně nezabíjeli. Většina mrtvol jsou ti co ze strachu nebo pro prospěch spolupracují s okupanty.

155872

07.03.2008 05:09

Gaza v agonii

RE: Už ty porovnávající fotografie ukazují,

Saša 74.?.?.?

Semeráde, když Vám někdo poškodí plot, tak mu za to můžete podpálit barák? Nezapomeňte, že krást začal Izrael a tak podle Vás byste měl fandit Palestincům. Skutečnost je však taková, že Izrael se ani netají s přáním vyhlazení/Shoa Palestinců.

155873

07.03.2008 07:51

Teror pravdoláskovců

RE: Svoboda slova?

Saša 74.?.?.?

>Já politickou korektnost odsuzuji také.

>Ale v případě propuštění někoho z práce, to odsuzovat
>nemůžu. Když někdo mluví v práci, za zaměstnavatele, tak
>se musí chovat jak si zaměstnavatel přeje. Zaměstnavatel
>přeci může vyhodit kohokoliv kdykoliv z jakéhokoliv důvodu.
>Z jakéhokoliv důvodu. A nebo bez žádného důvodu.

I proto, že je černý? A neodporujete si?
Myslím, že tomu zatím v žádné civilizované zemi doslova tak není [mrknutí jedním okem]
Snad na štěstí... [zmaten]

155891

07.03.2008 08:25

Abu Ghraib

RE: Snimky jsou podvrh

Saša 74.?.?.?

Tak si to přečtěte v angličtině http://www.guardian.co.uk/world/2008/mar/06/spain.... tam to máte i s fotkami (ne toho mučení, to jsme viděli na americké TV). Všechny zdroje to popisují stejně. Potřeboval byste zažít jen jeden takový výslech a Váš pohled by byl úplně jiný.

155899

07.03.2008 08:30

Gaza v agonii

RE: Prestat musi Palestinci?

Saša 74.?.?.?

To byl blázen v Jeruzalémě, takové věci se dějí na školách v USA skoro na denním pořádku a nikdo se nad tím nepozastavuje. Zapomněl jste, že v neděli Izraelská armáda preventivně zavraždila 120 Palestinců, a stovky zranila. Ač se to stalo v Izraeli tak zas jistě pojedou na trestní výpravu do Gazy. Dle Vás Izrael může střílet Palestince jak králíky. Je přece „důvod“ blázen co vraždí v Izraeli v židovské škole. Dokonce jeho původ může být propaganda a i kdyby nebyl, co když mu v neděli zavraždili ženu nebo dítě..

155890

07.03.2008 09:32

Gaza v agonii

RE: Prestat musi Palestinci?

Saša 74.?.?.?

>>To byl blázen v Jeruzalémě, takové věci se dějí na
>školách v USA >skoro na denním pořádku

> Takove veci se na americkych skolach bezne nedeji.

Běžně ne, ale v poslední době snad každý týden.
Začali se dít, když mladí našli vzor v americkém terorismu.

> Palestinci. I to je jejich vina a zlocin.

Tak za americkou zločinnost, také mohou Palestínci. Při Vaší nenávistné uslintanosti a rasismu mohou za vše.

>Vy jste tady tvrdil, ze za sedm let zabili 13 Izraelcu a mne jste
>nazval lharem. Znovu se ptam, kdo z nas dvou tu lze?

Vás jsem sice lhářem nazval, protože lžete, ale o 13ti Izraelcích se zmiňoval někdo jiný a lžete tedy znovu.

> Jestli vy
>byste si nechal na zahradu strilet rakety, byt i primitivni, tak
>normalni mirumilovny clovek si to libit donekonecna nenecha.

Kdybych šel vraždit, tak bych seděl nejméně na 20 let v kriminále a nedopisovali by jsme si. A to mluvím o jedné vraždě a ne 126 za víkend [zahanbení]

155903

07.03.2008 10:50

Hlavní otázka je proč vstoupila Kolumbie do Ekvádoru a proč se připojila i Venezuela?

RE: Nicaragua přerušila diplomatické styky s Kolumbií

74.?.?.?

V USA existuje nějaká „střední“ vrstva, tedy zaměstnaní, kteří ač mají sakra krátkou dovolenou, tak pokud jsou zdraví, mají se relativně dobře a v žádaných profesích dokonce velmi dobře. Můj dojem – nejsem expert na téma a byl jsem tam pouhé 3 týdny – je že USA zneužívá Kolumbii. Jako všude Američané jsou tam nenáviděni. V Kolumbii FARC, je chudými viděn jako Jánošík a protože je tam nelegální a ani nemůže nebo není schopen vyjádřit politickou agendu. Obyvatelé mají stejné obavy z vládní armády jako z FARC. Pochopitelně menšina těch zámožných se možná obává více FARC, hotely pro cizince jsou střeženy samopalníkem jak u vchodu z ulice, tak u východu na pláž. Podobně před bankou, v bance se podíváte vzhůru a tam na vás míří zase samopalník. Bylo mně tvrzeno, že pokud chci jet do Kolumbie autem, musím složit $1000 US na hranici jako jistinu, že auto opět vyvezu, ovšem to se prý málokomu podaří neb ho zcela jistě ukradnou. Jisté je, že to není zcela demokratický stát a vláda je udržována mocí s vydatnou podporou USA. Znovu, pouze můj dojem.

155913

08.03.2008 02:38

Iráčané: „Navýšení“ je katastrofa

RE: Kdo za to muze?

Saša 74.?.?.?

Saddám byl zvolen asi stejně demokraticky jako současná „vláda“, možná dokonce demokratičtěji.
Vy si opravdu myslíte, že jsou tam Američani pro blaho Iráckého lidu?
Ty vražené peníze je investice, která se snad již vrací a lidské oběti Američany zas tak nezajímají, cizí oběti se ani nepočítají.

155977

08.03.2008 07:28

Abu Ghraib

RE: Snimky jsou podvrh

Saša 74.?.?.?

Semeráde, Guardian je odpovědná zpravodajská služba. Casa la media je spyware, který jste si uhnal jinde. Zaplačte nad sebou. [cool]

155997

08.03.2008 08:01

Gaza v agonii

RE: Prestat musi Palestinci?

Saša 74.?.?.?

Právě člověk Vašeho typu Semeráde, by se asi radoval nad vraždou někoho z tlupy, která mu vyvraždila všechny příbuzné a ještě srovnala barák nad hlavou se zemí.

156000

08.03.2008 11:27

Gaza v agonii

RE: Prestat musi Palestinci?

Saša 74.?.?.?

>>Právě člověk Vašeho typu Semeráde, by se asi radoval nad
>>vraždou někoho z tlupy, která mu vyvraždila všechny
>>příbuzné a ještě srovnala barák nad hlavou se zemí.

>a obhajuje sprosty teror a vrazdeni skolaku.

Vkládáte do úst, lžete. Vy jste hájil USA, že tam se to stalo "jenom 5x". Izrael se dopouští sinonacizmu, chce vyhubit Palestince.
Palestinci se zoufale brání, divíte se? Může být něco zoufalejšího než obětovat vlastní život? Bourání domů je kolektivní msta, stejně jako zavraždění desetinásobku civilistů a toho se dopouští IDF. Izrael byl odsouzen všemi státy světa, včetně USA. Vaše nenávist nemá mezí a je zcela nesmyslná. Jak se lišíte od Hitlera a nacistů?

156012

08.03.2008 19:19

Iráčané: „Navýšení“ je katastrofa

RE: Kdo za to muze?

Saša 74.?.?.?

Kdyby se jim dostal do rukou president Bush, tak ho pověsí s daleko větší radostí a slávou; má totiž na svědomí ještě víc Iráčanů.

156059

08.03.2008 23:18

Gaza v agonii

RE: Prestat musi Palestinci?

Saša 74.?.?.?

>>ku příkladu občané Lidic si svůj osud zasloužili.
>>pořádku, že Izrael dělá atentáty na jejich demokraticky
>>zvolenou vládu. Dle Vás byl Hitler také fajn člověk a
>>Hussein se s těmi Kurdy moc babral, že ano.

>Palestinsti Arabove dostali zpatky Gazu a s ni vetsinu
>pudy, ktera jim nepatrila.
>Domy nikomu nebori.

Tady zase tvrdíte, že jim domy boří. Z Vašeho odkazu na iDnes: Armáda zničila dům jeho rodičů. Příbuzní pak před domem postavili stan, v němž se modlí za mrtvého. Nebyl členem žádné radikální skupiny. Byl zaměstnancem školy. Mluví z Vás šílená nenávist Seberáde.

156074

09.03.2008 04:10

Gaza v agonii

RE: Prestat musi Palestinci?

Saša 74.?.?.?

>>Tady zase tvrdíte, že jim domy boří. Z Vašeho odkazu na
>>iDnes: Armáda zničila dům jeho rodičů. Příbuzní pak
>>před domem postavili stan, v němž se modlí za mrtvého.
>>Nebyl členem žádné radikální skupiny. Byl zaměstnancem
>>školy. Mluví z Vás šílená nenávist Seberáde.

>Tvrdim, ze domy bori atentatnikum,

To bylo lhaní, že domy neboří a jejich zemi a domy ukradli a prý vrací.
Další lži, nemohou bořit domy atentátníkům, ti jsou přece dávno mrtví. Boří domy příbuzným a rodinám – kolektivní msta.
Boří domy podezřelým, zabíjí je a jejich „podezřelé" ženy a děti. S Vašimi zvrhlými názory jste podezřelý, že byste mohl spolupracovat s Izraelskou armádou a dle Vašich měřítek by tedy měli přijít Palestinci a „právem“ snad Vás zavraždit a zničit domky Vašich příbuzných?

>jeho cernou dusi, ktera je uz davno v pekle

To zbožné vyjadřování - on ten judaismus má s Islámem společné kořeny.

> kanonizoval spinu, kterou zde obhajujete s takovym zapalem.

Zřejmě hovoříte o sobě.

156084

09.03.2008 04:17

Gaza v agonii

RE: Prestat musi Palestinci?

Saša 74.?.?.?

Tak mě napadá, že obě semitské vlády mají stejnou mentalitu, což je mylné. Mstít se zabíjením deseti za jednoho z komfortu letadel a tanků je odporně zvrhlé. Ani v Izraeli není podpora této nacistické myšlenky stoprocentní a již se tam šeptá, že útok na ortodoxní školu vlastním zaměstnancem školy, byla práce Mosadu ke změně veřejného mínění.

156085

09.03.2008 06:37

Gaza v agonii

Kampaň proti Palestincům

Saša 74.?.?.?

Jewish Agency a World Zionist Organization obdrží informační materiál o neštěstí v Jeruzalémě pro stovky „vyslanců“, s fotografiemi a návodem ke vzpomínkám a manifestacím. Propagandistická kampaň má snížit sympatie světa s Palestinci po zabití 120 Palestinců Izraelskou armádou. Znění v angličtině:

“The campaign is also aimed to counter pro-Palestinian campaigns following the IDF's operation in the Gaza Strip, which killed 120 Palestinians.”
Ve stejném vydání Haaretz z 8.března je zpráva o soudním procesu s nejstarší střední židovskou školou, tato střední škola odmítá přijmout studenta židovských rodičů, kde matka sice konvertovala k judaismu, ale neučinila tak ortodoxní ceremonií, pardon ortodoxním obřadem. http://www.haaretz.com/hasen/spages/961550.html
Tak jsem si naivně myslel, že do náboženské školy může každý. V židovské škole musíte být obzvláště posvěcený.

156092

09.03.2008 10:04

Abu Ghraib

RE: Abu Ghraib přinesl jednu důležitou informaci:

Saša 74.?.?.?

> V te
>dobe pane Bartosku tak civilizovane zajatecke tabory jako
>je Guantanamo nemeli.

Technika waterboardingu, která může vyslýchaného i zabít se používala už za španělské inkvizice. http://www.ceskenoviny.cz/prilohy/eu/index_view.ph...

Čtěte alespoň trochu noviny, když jste ve škole nedával pozor [mrknutí jedním okem]

156102

12.03.2008 17:32

Ortodoxní židé a holocaust II

RE: Žid - Nežid...

Saša 74.?.?.?

Pane Seti, přečtěte si prosím znovu příspěvek, na který reagujete. Pan Ivo píše, že se cítí především ČLOVĚKEM, veškeré další příslušnosti a náboženské přesvědčení je podružné. Původ je zcela neprokazatelný a o počtu bohů není ani řeč.

156378

12.03.2008 17:38

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

RE: muze mi pan autor odpovedet?

Saša 74.?.?.?

Pane 201, ten mučený může být zcela nevinný nebo nemusí pro vás žádnou informaci mít. Za to při mučení přiznáte neexistující “informace”. To můžeme rovnou upalovat čarodějnice.

156379

12.03.2008 22:19

Ortodoxní židé a holocaust II

RE: Žid - Nežid...

Saša 74.?.?.?

>ten pan definoval, ze nieje ani muz ani zena (ani gay).
>Ako moze o sebe nasledne tvrdit, ze je clovek...?
>Ten pan vie velmi dobre, co chce;

Chápu pana Ivo, že chce vyjádřit jak sionistická teorie/politika blbne a zneužívá židy i nežidy. Vyložil jsem si větu „nejsem ani muž, ani žena, ani gay atd.” obrazně – žádná z těchto charakteristik neurčuje nadřazenost, stejně jako ji neurčuje národnost nebo víra. Rozumím tomu špatně?

156402

12.03.2008 23:07

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

RE: muze mi pan autor odpovedet?

Saša 74.?.?.?

>Otazka neni vubec demagogicka. Kdyz chytim dzihadistu a vim ze on
>vi o budoucich akcich, musim ho zmackout. Proto ze mu nemuzu dat
>facku necham zahynout tisice civilistu? Arab dzihadista chycen v
>Pesavaru (Pakistan) neni nikdy nevinny.

Zcela stejně "uvažoval" Hitler o židech. Oholte si lebku pane Semtex [mrknutí jedním okem]
Mimo jiné, máte důkaz, že jediná informace získaná mučením někoho zachránila?

156403

14.03.2008 03:08

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

RE: Je to problém

Saša 74.?.?.?

Gratuluji k citátu v dané souvislosti!

>Hlavne kdyz nezarvou kvuli tomu Americani.
>I kdyz mam pocit ze uz i ted kvuli vam umiraji.

scéna z filmu Ostře sledované vlaky

"Německé mládí krvácí za novou Evropu a co dělá vaše rodina? Váš tatínek už dvacet let leží na kanapi a váš dědeček se dokonce pokoušel zhypnotizovat německé tanky, když osvobozovaly Prahu."

156488

14.03.2008 03:36

Ortodoxní židé a holocaust II

RE: Žid - Nežid...

Saša 74.?.?.?

Pro pana Seti:
Bohužel Vaše „hrdost“ na Vaše pohlaví Vás nějak lepším nečiní a stejné lze říci o víře a příslušnosti. Všechny tyto vlastnosti lze snadno zneužít – nějaký vůdce Vám nabulíkuje ideologii mužného boje za Vaši víru a příslušnost. Řeč nebyla o zcela žádném konkrétním náboženském směru, nehovořilo se ani o reinkarnaci nebo o křtu. V původním příspěvku, „třeba deset životů zpět, byla tato duše”, lze chápat obrazně a i kdyby tomu tak nebylo, je to otázkou víry a ne vědění. Byla řeč o náboženské výchově a o morálce. Stejně jako Vy, každý plným právem věří, že právě ta jeho víra (výjimečně nevíra) je jediná ta nejsvětější a pravá. Nejen, že ta „přesvědčení“ mohou být zcela protichůdná, ale vlastnost „víry“ zdůrazňovat vyvolenost je nemorální. Je to o právu a morálce a určitě se netýká Vaší mužnosti a jiných druhořadých vlastností.

156487

14.03.2008 08:37

Pozorování umírajícího dolaru

RE: schodek

Saša 74.?.?.?

>slovo schůdek je komické,

Při překladu měl editor jistě na mysli sarkastickou zdrobnělinu schodku/manka a teď nevím, jestli je správnější schodeček nebo schůdek [mrknutí jedním okem]

Snad není moc off topic článeček Deník Guardian srovnal Husáka a Bushe. Bush prohrál

156503

15.03.2008 01:37

Bonbónek

RE: Mechanismus výběru kandidátů

Saša 74.?.?.?

>Na kadnditátku se dostanou zase ti s nejsilnějšími lokty při >získávání stranických ostruh.

Za každého režimu, kandidují stejné typy lidí. Zřejmě nelze očekávat, že se do politiky pohrnou idealisté a lidumilové.
Ten co dovede nejkrásněji lhát vyhraje a jak je člověku dáno, hrabe nejvíce pro sebe a co zbude pro sobě podobné. Ovečky co ho volily, ho vůbec nezajímají.

156568

15.03.2008 21:49

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Zkušený ostřílený admirál William Fallon byl odejit.

Saša 74.?.?.?

Na investice.cz Na ropné burze v Íránu se neobchoduje v dolaru

156604

15.03.2008 22:30

Pozorování umírajícího dolaru

RE: Zkušený ostřílený admirál William Fallon byl odejit.

Saša 74.?.?.?

Na ropné burze v Íránu se neobchoduje v dolaru
Citace z článku:
„Už v průběhu minulého roku prodával Írán svou ropu některým zemím v jiné měně, než v dolaru a v prosinci přestal prodávat ropu v dolarech úplně.”

156605

19.03.2008 22:43

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Weinmann

Saša 74.?.?.?

Nesčetně článků popisuje případ špionáže Ariel J. Weinmanna, ale všude se dočtete, že nebylo sděleno ve prospěch jaké vlády chtěl nebo prováděl špionáž. Na základě výroku jeho otce, že není žid (ale Němec) několik zdrojů uvádí, že pravděpodobně pro Rusko. V některých článcích je, že pracoval pro Izrael nebo Rusko – obě zprávy údajně z důvěryhodných zdrojů. Skutečnost je tedy utajená či sporná. Jméno Ariel je výlučně židovské, samozřejmě to nic nedokazuje.

156825

20.03.2008 09:49

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Weinmann

Saša 74.?.?.?

Pane Karásek, Vy vyvracíte a měl byste tedy hledat zdroje. Je možné a pravděpodobné, že mu bylo zcela jedno, komu něco prodá, ale je podivné, že by žádal o asyl v Rusku? Je podivné, že dostal nízký trest a byl vyšetřován 4 měsíce než zpráva byla uveřejněna.Veřejně nebylo nikde sděleno pro koho špionáž dělal, podsunuto Rusko bylo, ovšem snad Alaska Free Press jmenoval Izrael. Možná jeden zdroj můžete tvrdit, že má zaujatý pohled, každý zdroj je však zaujatý. Netvrdím, že je jedna nebo druhá zpráva nepochybná.
Time magazín Aug. 09, 2006: His father says his son is not Jewish (the family's heritage is German).
http://www.msnbc.msn.com/id/14521810/ The Navy has not disclosed which government or governments Weinmann is charged with spying for.
http://hamptonroads.com/node/191801 December 6, 2006 Weinmann will be eligible for parole in less than four years. The agent's country was not disclosed in court but a Pentagon official, speaking on condition of anonymity, said it was Russia. Weinmann said he had hoped to exchange the information for a new life in another country.
http://www.rense.com/general74/guilty.htm The Navy at one point had considered the death penalty against Weinmann
Ryan G. Anderson sits in a Military prison with a life sentence, who did not have access to anything spectacular
http://www.alaskafreepress.com/news/88 According to an article published in the Saudi daily Al-Watan, Weinmann, is suspected of spying for Israel. No more evidence of that has been brought forward though, and the suggestion seemed to sit poorly with many.
cache of http://forum.mpacuk.org/archive/index.php?t-19777.... Ariel J. Weinmann CAUGHT SPYING FOR Israel
http://www.moonofalabama.org/2006/08/jonathan_poll...
http://forum.ebaumsworld.com/archive/index.php/t-1...

156854

20.03.2008 21:21

Dvojí občanství – a loajání jsme vůči komu?

RE: Weinmann /2 Karasek

Saša 74.?.?.?

Zkreslujete pane Karásku, řečeno vlídně. Weinmann mohl chtít prodat Izraeli, nic víc a nic míň nebylo řečeno. Odkazy jsou na Time , Associated Press (MSNBC), Pilot on Line (US zdroj zastávající se US Army), Rense jediný protiválečný, ale nikdy nelhal, Alaska Free Press řetězec „Free Press“ atp. Tedy objektivní a seriózní zdroje. Pokud jste si udělal svůj názor, neberu Vám ho.

156911

24.03.2008 09:52

Návštěva prezidenta Ahmadínežáda v Iráku 2. – 3. března 2008

RE: Podivna loutkova vlada

Saša 74.?.?.?

No jo pane Karásku, USA dobře ví, že Irák neporazí Irán a kdoví jestli jim nevyhovuje, že se v Iráku mlátí mezi sebou. Mrtví Iráčané se přece nepočítají a je to v zájmu USA, aby vybíjeli sami sebe na místě Američanů. Šíitská většina ocení bratříčkování se souvěrci a loutkový „president“ získá „mezinárodní“ prestiž a dojem povolené „nezávislosti“. Podívejte se na rozhovor s Zbigniew Brzezinski (bývalý bezpečnostní poradce US a dnes poradce Obamy) až neuvěřitelně pomlouvá omyl útoku na Irák a presidenta Bushe. Video je daleko zajímavější než popis. Ovšem ten samý Zbigniew Brzezinski zastává ve svých knihách (a v bývalém vlivu na politiku US), názor rozděl a panuj; srovnává politiku US ke hře šachu a „nutnost“ Spojených Států ovládnutí Asie a Středního východu se zásobami oleje. Výňatky z jeho knihy „The Grand Chessboard”. Odporuje si ve zmíněném video a knize. V zájmu US je štvát Izrael na Irán (a mohamedány/Araby) a vyvolávat nestabilitu v Asii a na Středním východě, jak to již dělal v Afganistanu podporou „zbožného“ Talibánu.

157115

28.03.2008 05:30

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Je to tak

Saša 74.?.?.?

>konvertování odrazuje ta smlouva s B__hem - Brith - ušmyknutá
>špička. Já tohle nedokážu.

Pane Mirdo, když dospělý muž konvertuje na judaismus, musí se zúčastnit obřízky mila LeŠem gijur jako součásti přijímacího obřadu.

Až jsem se zapotil při té představě genital mutilation. [oči v sloup]

157392

28.03.2008 07:10

Jazyk sionismu

RE: Homosexualita

Saša 74.?.?.?

Nechci rozbíjet diskusi, ani se navážet do teploušů, ale nejdříve jsem se zasmál a pak zesmutněl


První ženatý Američan (v Bend, ve státě Oregon) otěhotněl.
Manželka nemohla otěhotnět a tak převzal úlohu na sebe.
Již myslíte, že blouzním? Ne, to je seriozní zpráva: vousatý pan Thomas Beatie je bývalá slečna Tracy Lagondino, která si nechala odoperovat prsa, začala brát testosteron, legálně se stala mužem a oženila se. Lékaři se smáli, když nakupoval zmražené semeno. Eh, je to vlastně smutná story.. Dle obstetrician at Cedars-Sinai Medical Centre in Los Angeles není ani prvním těhotným mužem a můj nadpis je zavádějící.

157396

30.03.2008 05:07

Dvě výročí

RE: Dotaz

Saša 74.?.?.?

Semeráde, to byste trpěl samomluvou, jestli Vás to ještě nepostihlo. Vaše a Karáska „příspěvky“ patří pod článek Jazyk sionismu. Karásek s láskou vzpomíná na doby, kdy byl přípustný jen jediný názor, obviňuje druhé z vlastních nevyléčených chorob a snaží se zmást. Třeba by přizvukoval. Pochopte, že editor uvádí, že pouze kvalitní příspěvky a na téma budou zveřejněny. Nesplňujete ani jedno. [oči v sloup]

157554

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 0

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,00 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
25,42 Kč
100 japonských jenů
21,93 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 654,22 Kč
1 unce stříbra
559,48 Kč
Bitcoin
301 888,18 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?