Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 36 příspěveků, 1 jméno: Saša.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.02.2008 19:02

Vyslanec Evropské unie varuje, že by se Gaza mohla stát druhým Somálskem

RE: Izraelci holt nejsou Češi

Saša 74.?.?.?

Právě jste dočetl Haaretz, že. Tam to jen srší jak si Marc Otte dovoluje nebýt na straně Izraele a on prý takový byl vždycky – schází jen napsat, že ho již honí Simon Wiesenthal Centre. Izraeli se nesmí nic vytknout. Je to ubližovaný stát. Není to tak doslova napsáno, ale údajně příslušníků Hamas je zastřeleno na lovech „IDF“ (Izraelských obranných sil) více než 10x tolik, uprostřed jejich měst, než kolik zahyne také civilistů na terorismus kaťuší. Palestinci a ani Izraelci nejsou Češi.

153711

09.02.2008 00:23

Vyslanec Evropské unie varuje, že by se Gaza mohla stát druhým Somálskem

Sionisté nenávistně plivou

Saša 74.?.?.?

Izraelská komise navrhla na cenu za politologii profesoru Ze'evu Sternhellovi na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě. On totiž již dávno řekl, co všichni vědí: „Není pochyb o legitimitě palestinského ozbrojeného odporu na obsazených územích. Pokud Palestinci mají jen trochu zdravého rozumu, soustředí se na boj proti osadnictví...“

ועדת וינוגרד
Komise vedená soudcem Eliyahu Winogradem navrhla, aby Ehud Olmert odstoupil za nerozvážné vedení druhé libanonské války. K velké radosti sionistů to Olmert samozřejmě neudělal, za to k jejich radosti rezignoval vůdce poslanců vládní koalice Avigdor Yitzhaki s odůvodněním, že by podváděl své voliče spoluprací s vládou. „Olmert je nejhorší premiér v dějinách Izraele a je pro Izrael opravdovým nebezpečím. Nemohu sedět vedle člověka, kterého nezajímá budoucí existence Izraele. Je obtížné sedět vedle lidí, kteří nepečují, o etiku a samotnou existenci země. Jsem ochoten vrátit se do knesetu pod důstojnějším vedením.“ Mluvčí Knesetu Dalia Iciková jeho resignaci přijala.

Jak čtu sionistický tisk tak mám dojem, že v samotném Izraeli je každý antisemita. [zmaten]

153732

10.02.2008 07:43

Jde o ropu, bláhovci

RE: Dobry clanek

Saša 74.?.?.?

Pane JW, Vy na rozdíl od z.a.p., pravdu nemáte; za německé okupace a za „sovětů“ každý poslouchal s otevřenou hubou „Hlas Ameriky“, až teď když ho máme v TV a již jsme tu „Ameriku“ a její vládu trochu poznali a pro změnu máme tu jejich „svobodu“, tak se nám začíná chtít zvracet.

Ropu těží také Kanada, USA (a jiní), prodávají ji dráž a v nejlepším případě stejně draho jako kterýkoli z Vámi jmenovaných pánů. Vy si myslíte, že princip volného trhu platí jen pro některé státy? Vy si nemyslíte, že největší a nejbohatší ropné společnosti nechtějí prodávat veškerou ropu? Vy si opravdu myslíte, že vláda s rekordně největším zadlužením a současně s výdaji na zbrojení převyšujícími zbytek ostatního světa
nemá ambice na světovládu? Vložený obrázek

153816

10.02.2008 11:21

Podmořské kabely a íránská ropná burza

RE: Vlečný sonary.

Saša 74.?.?.?

Zmínka snad je o íránském civilním letadle sestřeleném americkou válečnou lodí U.S.S. Vincennes nad Iránem, 3.července 1988. Zavražděno bylo 290 osob včetně 66 dětí. Airbus A300B2 byl vybaven automatickým identifikačním zařízením “IFF” a na pravidelné lince. OSN odsoudila USA.

153824

10.02.2008 23:31

Bestie

RE: hmmmm....

Saša 74.?.?.?

Lidé nechápou, že zločin týrání zejména „pro radost“ je kvalitativně zcela stejný ať již jde o zvíře nebo člověka. Obhajoba, že člověk může neb je silnější a „chytřejší“ je zcela nesmyslná. Představa lidské nadřazenosti je pochybená neb pak bychom mohli týrat a zabíjet pro radost naše méně chytré spoluobčany.. Do jisté míry se tak děje, národy s nejvyšším průměrným I.Q., možná neprávem, mají pověst nejkrutějších.

153885

11.02.2008 00:21

Podmořské kabely a íránská ropná burza

RE: Vlečný sonary.

Saša 74.?.?.?

Zlí Sověti po hodině letu nad bývalým SSSR a několikerém varování, visuelním kontaktu sestřelili civilní
KAL 007.
O pět let dříve byl přinucen k přistání ve zlém SSSR let
Stejné společnosti KAL 009.

Hodní Američané sestřelili bez varování („omylem“) v létě 1988 civilní let IR 655 nad Íránským vzdušným prostorem v 25 mil širokém civilním koridoru k letišti Dubai několik minut před přistáním. IR 655
Posádka U.S.S. Vincennes dostala vyznamenání za „hrdinný úspěch“. [bliji]

153895

11.02.2008 02:21

Podmořské kabely a íránská ropná burza

RE: Vlečný sonary.

Saša 74.?.?.?

>Me by Saso zajimalo, jak vy byste dokazal zit s vedomim, ze jste
>spachal masovou vrazdu? Jestli byste se take obhajoval tim, ze
>kdyz vrazdi druzi, mohu ja tez.

Žádné vraždy neomlouvám, to děláte přece Vy pane Semeráde.
Rasisticky Vám není líto 60 dětí v Íránském, ale zlým Sovětům budete 23 dětí vyčítat. USA snad podle Vás nejsou Sověti, ale ani ti jistě odsouzeníhodný Sověti nedávali za zločin vyznamenání. V Rusku se podstatně změnil režim pokud jste nepostřehl a tak by jste snad sestřeloval Americká letadla, no to snad né! [zmaten]

153905

11.02.2008 02:28

Bestie

RE: hmmmm....

Saša 74.?.?.?

>a ty narody jsou ktere?

Píši „možná neprávem, mají pověst nejkrutějších”. Neprávem neb se jedná o část populace (ne vždy nejvýznamnější) a je to zevšeobecnění. Pověst z toho důvodu, že pověsti se tradují často dle lokality a někde více, jinde méně. Snad lze říci, že potenciál krutosti vzrůstá s I.Q., což ovšem neznamená, že blbci jsou jednoznačně milosrdní a naopak.

Pokud máte čistě teoretický zájem o seřazení národů dle IQ
Wikipedia
uvádí: „ East Asians (105), Europeans (99), Inuit (91), Southeast Asians and Amerindians (87 each), Pacific Islanders (85), Middle Easterners (including South Asians and North Africans) (84), sub-Saharan Africans (67), and Australian Aborigines (62). Ashkenazi Jews (107-115)” Musíte si to sám srovnat podle čísel v závorkách, je to tam úmyslně zpřeházené.

153904

11.02.2008 05:56

Podmořské kabely a íránská ropná burza

RE: Vlečný sonary.

Saša 74.?.?.?

Celá debata začala příspěvkem o relativně nedávném sestřelení Íránského civilního letadla s 290 osobami na palubě včetně 66 dětí. Vy jste do toho namotal dřívější sestřelení Korejského letadla KAL 007 včetně zdramatizovaného filmu. Jistě obdobně vražedné, za jiných podmínek a dnes neexistujícím státem. Řada reakcí se s Vámi loučila pozdravem Shalom, Semtex! Stále se držíte toho KAL 007 mimochodem s menšími lidskými ztrátami a za nic na světě nechcete ani slyšet o řádění Američanů. Když budu hodně shovívavý tak se snažíte zamluvit jednu prasárnu druhou. Naposledy to byly Spojené Státy, kdo zavraždil zcela bezdůvodně 290 lidí nad Íránským územím. Snad o tom také jednou Hollywood natočí film, snad i s tím odmněňováním „za hrdinství“ a tvrdošíjným tvrzením tehdy vicepresidenta a válečného zločince G.W.Bushe, že se Iránu neomluví, ač zločin tehdy odsoudil celý svět.
Wiki
Sea of Lies, Newsweek, July 13, 1992

153912

11.02.2008 05:58

Bestie

RE: hmmmm....

Saša 74.?.?.?

Plný souhlas.. Tu Vaši poslední zcela pravdivou větu ještě jednou:
Čas v rámci geologického pohledu nakonec omyl přírody zvaný lidstvo napraví a bude tady zase klid.

153914

11.02.2008 07:00

Bestie

RE: hmmmm....

Saša 74.?.?.?

>vas zaver: Snad lze říci, že potenciál krutosti vzrůstá s
>I.Q.
>se mi zda zcestny, iq stoupa ve spolecnosti v duslednu
>dlouhodobe, mezigeneracni vzdelanosti - vzdelani ma, dle meho
>nazoru, do jiste miry souvislost spise s milosrdenstvim nez
>krutosti

I.Q. je na vzdělání závislé nepřímo, naopak testy se snaží eliminovat vliv vzdělání

Vzdělání může a nemusí zmírnit lidskou krutost. Pokusy na zvířatech dělají vrcholně vzdělaní jedinci. Nedávno moje manželka napomínala jednoho za stříhání prstů myším jen z důvodu identifikace. Budete se divit, ale je to dovoleno, přestupek byl jen, že to neuvedl předem do plánu pokusu, který musí být schválen.

I.Q. opravdu není asi zas tak důležité, ovšem blbce blbost omlouvá..

153915

11.02.2008 08:29

Podmořské kabely a íránská ropná burza

RE: Vlečný sonary.

Saša 74.?.?.?

>Toto se stalo v Iransko -Iracke valce v roce 1988. V
>USA muslimsti fanatici?

Jste si s tím jist?

Seberád a Semtex jestli jsem poplet tak žádné neštěstí jste oba věřící fanatici - víra není zločin, ale omlouvání zločinu páchne!
Neomlouvám sestřelení KAL 007, ale sestřelení IR 655 nad Íránem americkou lodí U.S.S. Vincennes byl zločin větší a to Vy nechcete slyšet.

153927

11.02.2008 08:57

Bestie

RE: hmmmm....

Saša 74.?.?.?

Nemám ucelený názor na souvislosti inteligence a krutosti, dokonce přiznávám, že původní poznámka byla jen z empirického názoru, že krutost se lidově přikládá těm nejinteligentnějším národům. Mohu uvést příklady o opaku tohoto tvrzení, ovšem to nic neznamená neb nejsem schopen analyzovat celý národ. Můj čistě osobní dojem je, že lidé s vysokou inteligencí a obdobně národy dovedou být extrémně krutí, k lidem i zvířatům, pro dosažení svých ambicí nebo pohodlí a tyto vlastnosti pravděpodobně zahubí více zvířat a lidí než lidé nebo národy s nižším číslem I.Q. Z těch národů s „nižším I.Q.“ jsem se setkal dle označení na Wikipedia pouze s Amerindians a Pacific Islanders, opět jen můj dojem byl, že jejich krutost ke zvířatům je spíše „zanedbání povinné péče“ než krutost a dokonce za podobných životních podmínek jako mají Evropané menší než těch „vyspělých“ Evropanů. Jsou méně ambiciózní, což může ovlivňovat i to nižší I.Q,, ale neviděl jsem žádnou krutost a agresivitu k lidem, ba naopak. Toto nemusí platit o Afričanech nebo otevřeně subjektivní zkušenost s americkými černochy tomu neodpovídá (zase v zásadě nic neznamená). Vaše připomínka života na české vesnici, lidé si vážili zvířete dle jeho užitku, což bylo svým způsobem kruté, dnes i to se mění, ale bylo to více pochopitelné než krutost pro potěšení. Závěr: můj subjektivní dojem je, že inteligentní a ambiciózní lidé a národy jsou více nebezpečné lidstvu a zvířatům než ty s menším I.Q.

153923

11.02.2008 09:22

Sionistický vrchní rabín: Deportujte Palestince na Sinaj

Dnes v sionistickém tisku:

Saša 74.?.?.?

Zabitých Palestinských civilistů Izraelskou armádou „IDF“ (neboli „obrannými silami“) je mnohokrát více než Palestinci usmrcených a zraněných Izraelců. Izraelská ministryně zahraničí Tzipi Livni má však za to, že Izraelské dítě není srovnatelné s Palestinským neb IDF zabíjí „neúmyslně“ v rámci obranných opatření a jedná se tedy o zabití a v případě Palestinců o vraždu. Co na tom, že jsme schopni zabít více dětí, nepřátelé se nepočítají.. To jsem již někde slyšel..

153931

11.02.2008 10:20

Sionistický vrchní rabín: Deportujte Palestince na Sinaj

Dnes v sionistickém tisku:

Saša 74.?.?.?

Izraelský ministr Meir Sheetrit prý řekl, že je načase bombardovat Gazu a srovnat ji se zemí. Udělali jsme to v Libanonu v roce 2006. Funguje to! Máme od té doby už skoro 2 roky od Libanonu klid. Zapomněl nějak, že Gazu již bombardovali. Ještě nedošlo ke "konečnému řešení".

153934

11.02.2008 10:27

Bestie

RE: hmmmm....

Saša 74.?.?.?

>I člověk s průměrným IQ zjistí prostým pozorováním, že
>IQ je jen poslušný vykonávač vůle EQ. Pokud máte "špatné"
>emoce, vysoké IQ je jen "inteligentněji" jako takové
>realizuje. A naopak. Bylo vědecky prokázáno, že každé, i
>tzv. "racionální" rozhodnutí, je ve skutečnosti rozhodnutím
>emocionálním, které si jen rozum dodatečně racionalizuje. A
>to samozřejmě v závislosti na výši IQ. Dá se tedy s
>určitou nadsázkou říci, že čím vyšší IQ, tím
>inteligentněji obelháváme sam sebe

....a nalhávám ostatním...
To je důvodem proč pokládám národy a osoby s vyšším I.Q. za nebezpečnější. „Krásně“ zdůvodní, krutost, nenávist, mučení a zabíjení a snad se pokládají za nevinné.

153936

11.02.2008 21:52

Bestie

RE: hmmmm....

Saša 74.?.?.?

>je to vicemene antisemitisticka myslenka

Antisemitská myšlenka to zcela jistě není! To, že je někdo schopen sofistikovanější krutosti neznamená, že takový nutně musí být nebo je. Ač můžete být schopen dámu otěhotnět neznamená to, že je s Vámi těhotná. Lze to promítnout jako antisionistickou myšlenku a to ještě jen pokud dodáme vhodný příklad jako prohlášení Izraelské ministryně zahraničí Tzipi Livni, která obratně podsouvá, že Izraelské dítě není srovnatelné s Palestinským neb Palestinci mají úmysl zabít zatím, co Izraelská armáda těch dětí zabije sice víc, ale holt když se kácí les padají třísky. Nemohu souhlasit s ministryní zahraničí, byl bych spoluviníkem! Tam není ani špetka antisemitismu, v samotném Izraeli s ní mnoho lidí nesouhlasí!

>je horsi muz, ktery v hrnci pod poklickou vari dite, a veri ze
>vari prase anebo clovek, ktery vari prase, ale veri, ze vari
>dite?

Jistě úmysl je horší mylného skutku. Teď se vraťte k tomu politickému příkladu shora. Je paní ministryně tak blbá nebo vychcaně krutá?

153989

11.02.2008 23:06

Sionistický vrchní rabín: Deportujte Palestince na Sinaj

RE: rickover

Saša 74.?.?.?

>Ve své podstatě radí udělat tu samou věc, co jsme v roce
>1945 udělali sudetským Němcům a nijak se za ní nestydíme,

Nestydíme? Vaši rodiče si zabrali barák?

• Odsun Němců z Brna tzv. „Brněnský pochod smrti“, 30. – 31. května 1945: „vyvedení“ 20 000 brněnských Němců. Dle historicky doložených údajů přišlo do 20. 8. 1945 o život 1 691 osob, z toho 2 kvůli „náhodnému“ výstřelu, ostatní zemřeli na následky nemocí a vyčerpání.
• Postoloprty, koncentrační tábor v bažantnici, 31. května – 15. června 1945. Z hromadných hrobů u Postoloprt bylo exhumováno 763 pozůstatků lidských těl, z toho 5 žen a 1 dítě. Dodnes se nepodařilo objektivně prokázat, zda se jednalo pouze o německé obyvatele.
• Doupov: 24 zavražděných. Pohřbeni na školním hřišti.
• Tocov, 5. června 1945: 32 zavražděných.
• Podbořany, 7. června 1945: 68 zavražděných.
• Chomutov, 9. června 1945: 12 umučených po předchozím týrání na sportovním hřišti. Byli biti důtkami a železnými tyčemi, byly jim vypichovány oči, holí urážena přirození a jeden muž byl svlečený obalen svitky starých filmů a zapálen. Na odpoledním pochodu smrti zemřelo dalších 70 lidí. Ze zbytku, který byl internován v koncentračním táboře Sklárna, bylo přímo v něm zavražděno dalších 40 lidí. Kromě toho bylo vojáky z tábora odvedeno a na jiném místě popraveno několik desítek lidí. Celkem bylo zavražděno 140 Němců.
• Masakr na Švédských šancích (Horní Moštěnice u Přerova, noc z 18. na 19. června 1945): zavražděno 265 Němců, z toho 71 mužů, 120 žen a 74 nedospělých (včetně kojenců). (Horní Moštěnice - kapitoly z dějin obce)
• Domažlice: asi 200 zavražděných.
• Ústecký masakr, 31. července 1945. Asi 80-100 zavražděných.

153996

11.02.2008 23:27

Bestie

RE: Proklínám

Saša 74.?.?.?

>Nicméně jste mi neodpověděla na otázku: souhlasíte s
>potraty nebo ne?

Až budete ženská pane Vanguard tak si o tom snad popovídáme. Žádná žena potrat instinktivně nechce, ale někdy ji k tomu situace nutí. Vy byste o tom chtěl asi rozhodovat, že. Je to na dlouhé povídání a najdete na internetu fóra, která se „problému“ věnují.

154003

12.02.2008 04:36

Proč Ron Paul pozastavil prezidentskou kampaň

RE: je to pravda?

Saša 74.?.?.?

Titulek by měl znít "Proč Ron Paul pozastavil prezidentskou kampaň"
V původním textu je "Why Has Ron Paul All But Suspended His Presidential Campaign?"

154018

12.02.2008 09:33

Podmořské kabely a íránská ropná burza

RE: Vlečný sonary.

Saša 74.?.?.?

Pane Semerád, KAL 007 zabloudil 660Km nad USSR, pravidelně hlásil svoji polohu a nikdo si ničeho nevšiml. No nic, nad USA radši zkoušet bloudit nebudeme.

Vysvětlete nám teď, jak to bylo o pět let později se sestřelením IR 655 nad Íránem, kde zahynulo 290 osob. To bylo tam, kde mělo být a pro změnu ho sestřelili Amíci.

G.W.Bush tehdy řekl: "I will never apologize for USA. I don't care what the facts are." /Nikdy se nebudu omlouvat za USA. Je mně jedno, jaká je skutečnost.

Vy s ním určitě budete souhlasit, chcete také vyznamenání, když ho přece dostala již ta posádka U.S.S. Vincennes za „hrdinný úspěch“. Proč by jste ho neměl dostat Vy za kecání nesmyslů?

154026

12.02.2008 11:35

Tak nám zabili Rona Paula

RE: Ne nezbytné?

Saša 74.?.?.?

Bohužel, většina lidí podléhá reklamně. Všimněte si, když k někomu přijdete, běží TV a dokonce ji většinou nezhasnou ani, když mají návštěvu. Na televizi nebo v novinách o Ronu Paulovi se ani neštěkne.

Američané dle zpráv naivně očekávají, že zvítězí Obama nebo Clintonová. Na BL je podivný článek „Spáchali již američtí Demokraté sebevraždu?”, autor zřejmě očekává, že nakonec vyhraje Republikán McCain. Padl mně do oka
článek v překladu: "V roce 2050 v USA běloši menšinou”
. Proč zrovna teď politicky nekorektní „studie“ o tom, že dle studie Pew Research Center ve Washingtonu, běloši se stanou menšinou a jejich počet klesne na 47%, počet Hispanic se ztrojnásobí, asijská populace se zdvojnásobí a procentuelně počet černochů zůstane stejný. Zpráva „varuje“, že čísla se mohou změnit s budoucími změnami imigračního zákona. Především Republikáni jsou pro tu „změnu“ imigračního zákona. Zajímavé také je, že ve skutečnosti Hispanics jsou téměř z poloviny bílí nebo míšenci, zahrnuje to totiž každého, kdo odvozuje svůj původ z Jižní a Střední Ameriky nebo dokonce Španělska a Portugalska! Voliči jsou manipulováni - nějak vedeni.

Když uvážíte zadlužení USA a současné „investice“ do zbrojního průmyslu, ono USA ani z ekonomického hlediska nezbývá nic jiného než i nadále války vést a zvolit si k tomu nejvhodnějšího kandidáta.
Nerozumím tomu, USA vydává na zbrojení více než celý zbytek světa a současně je nejzadluženějším státem. Kdyby však přestalo nebo snížilo USA vydání na zbrojení, vznikne nezaměstnanost a krize.
Chápu to tedy dobře, že zbytek světa půjčkami podporuje US, aby zbrojilo a současně k ekonomické prosperitě by USA pomohla třetí světová válka?

154029

13.02.2008 06:21

Podmořské kabely a íránská ropná burza

RE: Vlečný sonary.

Saša 74.?.?.?

>To jste si upravil podle sveho vkusu. takhle to nikdo nerekl.

Lžete.


ČTVRTÁ ŘÁDKA SHORA
"I will never apologize for U.S.A. - I don't care what the facts are." -George Bush


Před koncem rozhovoru na CNN
MORTON: When a crippled U.S. plane landed without permission at a Chinese air base in 2001, the U.S. ambassador apologized. "We are very sorry the entering of China's air space and the landing did not have verbal clearance but very pleased the crew landed safely." Be nice, so the Chinese will release the crew, and they did. On the other hand, when the U.S. shot down an Iranian airliner in 1989, the first President Bush said, "I will never apologize for the United States of America. I don't care what the facts are."

154084

14.02.2008 01:05

Rusko nevylučuje preventivní jaderný útok

RE: Proč

Saša 74.?.?.?

To je ta americká politika síly, jak k jednotlivcům, tak k ostatním národům. Policajt je vždy v právu, on totiž dnes již není na ochranu občanů. Je to celá psychologie násilí a ovládnutí. Kdyby to nebyla ženská tak by se to dnes nepovažovalo ani za nemravné. Všimněte si, že i ve zcela ojedinělé televizní reportáži je policistům vyčítáno při násilném svlékání, že tam byli muži! V zásadě nejmenší ponížení, vzhledem k ostatním a o neprávu, ublížení na zdraví jen podružná zmínka. Jak jeden komentář pod tím video připomíná, totéž se stává pod sebemenší záminkou tisícům mužů v US. Je nám namlouváno, že je to zdůvodnitelné DOBREM – bezpečností policajta. Stejně přece zdůvodňuje USA jejich války, politiku ovládnutí světa, plnou hubu Boha, „dobra” a „demokracie“.
Podobná druhá část videa následující den.

154136

18.02.2008 18:10

ČSR 1938 – Косово 2008

RE: Židé mají obavy

Saša 74.?.?.?

Ze stejného zdroje: Izrael s uznáním nezávislosti Kosova nespěchá. Izraelské ministerstvo zahraničí bude sledovat vývoj událostí a vyjádří se později. Přeložte si do češtiny, nehodí se to do krámu, ale nebudeme zatím odporovat našemu chlebodárci.

154628

20.02.2008 04:49

Rozhněvaná Okinawa si přeje omezení přítomnosti amerických vojáků

RE: Další případy

Saša 74.?.?.?

Armádní a válečné výdaje USA $623 bilionů oproti veškerému zbytku světa $500 bilionů
Vložený obrázek vojenské základny USA
US jsou jedinou supervelmocí
The US-NATO Preemptive Nuclear Doctrine: Trigger a Middle East Nuclear Holocaust to Defend "The Western Way of Life"
http://www.fcnl.org/iraq/bases.htm] permanentní t....

Vložený obrázek
Tak US brání ten volný trh s ropou, tedy US trh. [velký smích]
Na národech/lidech nezáleží i to zničení naší Zemičky riskneme [zahanbení] Ach, to je ta demokracie?

154780

20.02.2008 18:19

Šílený kult se rodí – Barack Obama

RE: Hitlerova ideologie v praxi

Saša 74.?.?.?

>MUSÍ přijmout zásadu, že sebeobranné preventivní údery
>/sic!/ jsou legitimní, stejně jako cílené zabíjení.
>To platí pro hlavy států, které podporují terorismus,
>protože v konečném důsledku jsou hlavami teroristických
>organizací. Týká se to i náboženských nebo politických
>představitelů.

G.W.Bush byl včetně důkazů několikrát označen za válečného zločince. G.W.Bush podporuje terorismus, aby se nestal cílem Mossadu! [zmaten]
Když to říká předseda Izraelského centra proti terorismu Shabtai Shavit na Eretz.. [naštvaný]

154826

20.02.2008 18:58

Šílený kult se rodí – Barack Obama

RE: Hitlerova ideologie v praxi

Saša 74.?.?.?

>To řekl Barak Obama? [překvapení]

I Vy žertéři. [mrknutí jedním okem] Toho naopak "neúmyslně" na TV zaměňují za známého teroristu. Media by si zřejmě spíš přála Clintonovou. Původní příspěvek a reakce se týká předsedy Izraelského centra proti terorismu Shabtai Shavit, je to tam uvedeno a souvisí to jen volně s tématem a Vy čtete pozorně. [cool]

154833

20.02.2008 19:28

Rozhněvaná Okinawa si přeje omezení přítomnosti amerických vojáků

RE: Další případy

Saša 74.?.?.?

>bylo ji 14, kolik je vojakovi nevim (mozna skutecne 30) vezte,

Obviněnému Tyrone Luther Hadnott bylo 38 let!
http://news.yahoo.com/s/ap/20080220/ap_on_re_us/te...

>co se tyka oficialnich zprav, porad lepsi nez vase dohady

Dle US zločinnost jejich armády na Okinawě zvolna klesá. Bývalo zatčeno kolem 130 vojáků ročně. V roce 2006 prý pouhých 60 a v roce 2007 sice opět spáchali 63 různých zločinů, ale zatčeno jich bylo jen 46 a z toho 6 za vraždu, znásilnění nebo sexuální zneužití.

Co se dočtete jen mezi řádky je, že v Japonsku jsou demonstrace proti Americkým základnám a zločinům jejich armády. Po zatčení dalších 2 vojáků minulou neděli US vedení včera zakázalo veškeré vycházení Američanů.


>a prosim o odpoved na moji otazku [smích]
>kazdy si zaslouzi lepsi budoucnost, zide, cesi, arabove, persane
>i americane, celosvetovy mir bychom si urcite prali vsichni,
>znate recept jak to zaridit?

Ač z našeho pohledu jsou Arabové šílení, nic jiného jim ani nezbývá, vyhlazováním problém míru a štěstí nevyřešíte, je jich prostě moc a bombardování jen zdůvodňuje jejich nenávist. Na Vaši otázku, se snad dá jenom říci, že ten mír a štěstí zcela jistě nedosáhnete preventivním bombardováním. Po 6 a půl roce (déle než trvala první nebo druhá světová válka) v Afganistanu nebo Iráku ten Váš mír a štěstí rozhodně není.

154831

20.02.2008 19:51

Saddámova tajná válka

RE: Zvítězit tak,

Saša 74.?.?.?

>"... Obyvatelstvo si musí vybrat mezi dvěmi zly - mezi mnou a
>mezi USÁckou okupací..."

>Ano, vyberou si, pokud se budu chovat k vlastním lidem jako
>Hussajn, zvolí raději Američany

Tak dobrý vtip jsem již dlouho nečetl![chechtot]

http://news.yahoo.com/s/ap/20080218/ap_on_re_mi_ea...

154844

20.02.2008 20:18

Rozhněvaná Okinawa si přeje omezení přítomnosti amerických vojáků

RE: Další případy

Saša 74.?.?.?

>ten odkaz vede nekam jinam? mozna omyl - nadpis to ma Former
>teacher sentenced in sex case o Okinawe, us army atp tam

To bylo pro srovnání co za trest právě obdržela v USA učitelka za "líbání" se 16-ti letým studentem, ač si byli věkově blízcí. Dostala 6 let a navrhováno bylo 15 let.

>
>Dle US zločinnost jejich armády na Okinawě zvolna
>klesá. - zdroj?

http://www.stripes.com/article.asp?section=104&art...

>mezi radky jsem se docetl, ze v okinawe protestovalo 300 zen,

Nechce se mně číst znovu všechny zprávy o Okinawě, je jich moc a jistě kolik lidí opravdu demonstrovalo je sporné, ale znělo mně to jako, že demonstrace jsou na denním pořádku.

>Po zatčení dalších 2 vojáků minulou neděli US vedení
>včera zakázalo veškeré vycházení Američanů. ja bych
>je vzhledem k teoreticke moznosti napadeni ven nepustil take,
>dale take z politickych duvodu, rozhodne si nemyslim, ze by
>americka armada byla narvana pedofily, ktere neni vhodne poustet
>ven

Snad není, ale ty armády si budou podobné. Říkalo se: Když jsi blbej jdi dělat politiku a pokud jsi zcela k ničemu tak půjdeš do armády.

>jinak dekuji za odpoved na mou otazku, ale cekal jsem neco
>konzistentniho od pana karla

>ta vase je samozrejme spravna, reseni nikdo nema, mate pravdu, ze
>nasili plodi zase jenom nasili; otazkou je, jestli dnes ma smysl
>obratit o 180 stupnu a zacit s politikou nenasili

To nám přece již namlouvají, bojujeme za "dobro".. I kdybych mohl zodpovědně říci, že ano, tak chamtivosti neporadím. Jde o přírodní zdroje (olej), peníze a světovládu. To asi nejde jen tak koupit.

154842

21.02.2008 09:26

Rozhněvaná Okinawa si přeje omezení přítomnosti amerických vojáků

RE: Další případy

Saša 74.?.?.?

Další US voják je nařčen ze znásilnění na základně Okinawa, těsně než zakázali vycházet veškerým vojenským i civilním zaměstnancům po celých 24 hodin. Jiný vojín se vloupal do domu a opilý tam usnul. Asi je tam nenávidí, že sotva dá Americký vojín dítěti pusu, je nařčen ze znásilnění [oči v sloup]

154895

22.02.2008 06:26

Rozhněvaná Okinawa si přeje omezení přítomnosti amerických vojáků

RE: Další případy

Saša 74.?.?.?

V souvislosti napadení vyslanectví USA v Bělehradě se dočítám:

V prosinci minulého roku, hrstka lidí vtrhla na US vyslanectví v Manile a dožadovala se vydání „marine Cpl. Daniel Smith“, který byl za znásilnění na Filipínách odsouzen v roce 2006, ale zůstává ve vazbě Spojených Států.

http://www.boston.com/news/world/asia/articles/200...

154952

22.02.2008 09:00

Šílený kult se rodí – Barack Obama

RE: Obama je salonní socialista

Saša 74.?.?.?

Za přečtení stojí optimistický článek

Humanisté v USA podporují Baracka Obamu
, řekl bych přehnaně optimistický. President Spojených Států má sice nebezpečnou moc, ale sám nerozhoduje o politice US a politici přehánějí, až lžou, aby byli zvoleni. Včera jsem sledoval na TV „debatu“ Clintonové a Obamy. Oni se téměř shodli! Je to celé komedie pro lid. Osobně mně zní Obama lépe než Clintonová a věřím, že každému trochu soudnému Američanovi. Kdo nakonec bude u vesla těch teatrálních a „svobodných“ voleb je velká otázka. Další otázkou je co nadělá s ekonomií pro udržení se u moci? Nesmyslné vystrašení, že by někoho napadlo napadnout USA, snad ekonomii prospívá obdobně jak nepřetržité válčení?!?

Pro ty, kteří ovládají angličtinu, zcela bez souvislosti a pro rozptýlení chmur přidám směrník o štěstí[mrknutí jedním okem]http://60minutes.yahoo.com/segment/140/happiness

154958

Káva pro Zvědavce

55

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 19 409 korun, což je 55 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 3

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 6

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,47 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,74 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 031,68 Kč
1 unce stříbra
553,24 Kč
Bitcoin
668 425,07 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?