Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, Crusader, Ten co krade kanály., Ten co krade víka kanálů, Ten co krade víka kanálů., Teo.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.09.2007 09:53

Zpověď lovce ekonomik

Masakr

Teo 85.?.?.?

Ne že by člověk netušil, že to tak je, ale co udělat pro to aby se to změnilo.. Lidé kolem nás ať už proami zaměření nebo prostě hloupí, neslyší argumenty, nebo je slyšet nechtějí.. [oči v sloup]

143328

25.10.2007 16:36

Bojím se o osud našich lesů

RE: kocourkov...

85.?.?.?

Zdravím. Mám stejný názor a zkušenosti. Obyčejní lidé jsou jen tupým stádem ovcí, které hnyou jen když se na kopci ukážou vlci. Jaká je na to lék? Lidi musí vždy někdo sformovat a pořádně sešlehat, protože ovce se samy nikdy nedomluví. Jedině založit nějaký klub ohrožených lidí se zdravým selským rozumem a sdružovat se aspoň s takovými sobě rovnými nic jiného mě nenapadá a nic jiného podle mě nefunguje. S tím, ale jak stát utahuje myslícím smyčku kolem krku ( stát má rád ovce), tak to spíš vypadá na založení hnutí odporu, včetně diverzních akcí proti státní vůli.. [cool]

145907

25.10.2007 18:50

Bojím se o osud našich lesů

RE: Musíme jen doufat

85.?.?.?

Když zimy budou mírné ČEZ a RWE zdraží energie aby zisky byly větší než minulé období a akcionáři zaplesali nad stále rostoucím grafem. Oni ty energie zdraží i když zima mírná nebude takže je to stejné že. Ale strašně se směji ( spíš pláču ) jak si RWE dovolí dád do TV reklamu ať si odsunu gauč od topení, že tím ušetřím 8% ročně. Když to udělám tak oni příští rok zdraží o 10%. Normálně tam naběhnout a defenestrovat je z těch jejich prosklených kanceláří.

145911

05.11.2007 12:52

Mohou mne odvést, ale boj advokátů nezastaví

RE: Musharaf je hrdlořez

85.?.?.?

Absolutni souhlas lepe bych to nenapsal

146456

08.11.2007 11:40

Přichází televizní zpravodajství

Bůh? To sotva.

Ten co krade víka kanálů. 85.?.?.?

Źádný bůh ani spasitel v době nejhorší nepřijde a kdyby přišel někdo kdo by ho byť z dáli připomínal byl by haněn a nejspíš i zavražděn. Jediný kdo tak nabídne pomocnou ruku vysvobození bude smrt. Lidstvo jede v noci rychle a bez svícení, je jen otázkou času kdy se na horizontu objeví strom do kterého narazí. A něco se odvážím teď prohlásit. Když někdo přijde, někdo kdo by chtěl světu ukázat tu špatnou temnou stranu tohoto světa, která požírá vše světlé, jak tu myšlenku lidem sdělit? V televizi? V knihách nebo časopisech? Letákovou kampaní nebo snad rádiem či rozhlasem? Jak tu myšlenku říct do ucha všem, aby i ten poslední Číňan zabředlý nohami v rýžovém poli, voják v Iráku vraždící v domě iráckou rodinu, Američan kupující si kafe ve Starbucks slyšeli a prozřeli? Jak? A co si z ní takový člověk vezme? Jak se jí bude řídit a následovat ji? To je hlavní otázka. I v roce 2008 nebude existovat způsob jak oslovit všechny obyvatele planety, aby každý v jeden okamžik viděl obraz, smysl i princip. Jediný kdo to vybuduje bude zlo, které se tímto kanálem bude šířit, ale protože vždy existuje rovnice, bude tato vyvážena možností průniku někoho do tohoto kanálu, který nabourá systém a ukáže světu jeho pravou tvář. Naprogramovat člověka je velmi jednoduché, stačí mu zadat systém hohodnot už od dětství, popřípadě naočkovat falešnými ideály. Co je, ale mnohem horší je jeho PŘEprogramování, kdy se jeho systém čemukoliv novému co je v rozporu se starými hodnotami automaticky brání. A proto ten kdo nabourá hlavní kanál propagandy bude mít velmi těžkou úlohu v poměrně krátkém okamžiku sdělit smysl života ve všech jazycích, srozumitelnou formou, které porozumí každý chytrý či hloupý člověk na této planetě. Člověk s plnou ledničkou a máslem za 100 Kč stejně jako člověk umírající v pustině vytěžené krajiny hladem a nemocí. Teprve po tomto dojde ke konečnému řešení, svržení globálního systému konce, nebo vzniku hnutí odporu.

146704

08.11.2007 19:28

Přichází televizní zpravodajství

RE: Jedinou možností změny je boj

Ten co krade kanály. 85.?.?.?

Ano v zásadě máte pravdu, ale svět se mění. Tam kde kdysi stačila větší jiskra je dnes zapotřebí ohně dva metry vysokého, aby se něco začalo dít. Když si vezmete transparent, píšťalku a hlásnou troubu, postavíte se doprostřed náměstí dost možná se objevíte v regionálních médiích a tím to hasne. Lidi kolem vás budou chodit, smát se a ukazovat si na vás prsty, možná vás i nějaká topinka okrade zrovna když se budete soustředit na svoji rebelii hlasitými výzvami k boji proti systému. Můžete si taky opatřit zbraň a dát českému obecenstvu vědět, že v případě stavby americké základny na našem území se postavíte na příjezdovou cestu a zahájíte palbu. V lepším případě budete zadržen, obžalován z obecného ohrožení a dost možná před vězením dostanete nálepku "první český terorista" v pořadu na vlastní bulvy. Možná zde na Zvědavci si vás někteří lidé všimnou a porozumí, ale tím to hasne. Můžete založit hnutí odporu ( Resistance ), internetové stránky v zemi s volným hostingem a začít s náborem členů. Kromě opětovné nálepky teroristického hnutí, si vás dost možná všimne i naše Bdící Infiltrační Služba a pošle mezi vás své "lidi". Jak tedy dostat lidi z toho spánku ze kterého se nechtějí probudit? Jedině tím že je povedete za ručičku a ukážete pravdu, nemusím říkat že dnes to je velmi těžké.

146734

08.11.2007 19:58

Přichází televizní zpravodajství

RE: Krátký kritický rozbor Part II.

Ten co krade kanály. 85.?.?.?

Guru Vaše shrnutí nemá chybu, ovšem v bodě "Lidi, učte své děti jak poctivě bohatnout - investováním." si protiřečíte. Ve své odpovědi panu Skapíkovi píšete: "Síla světových NEGATIVNÍCH elit je v tom, že již po generace učí své děti jak bohatnout (tj. investováním a byznysem) a tyto elity do značné míry spolupracují, komunikují spolu a často se spojují za konkrétním účelem, to dělají po staletí." a ve shrnutí máte "učte své děti jak POCTIVĚ bohatnout".. Ano máte pravdu, lidé z druhé strany barikády nevedou své potomky k správným finančním návykům a principům, protože je samotné, když byli malí taky nikdo nevedl.. A to je problém právě ty negativní elity bohatnou hlavně na investování do zákeřných, smrtících a špatných odvětví. Protože jim prostě chybí svědomí, stejně jako jejich předchozím generacím. Investování do užitečných a perspektivních mírumilovných odvětví lidské přírodní společnosti je cestou, kterou se musí dobrá strana barikády vydat. Společné zájmy a směry SPOJUJÍ, tvoří a utužují přátelství, jsou postaveny na komunikaci, protože a prostě více lidí jde stejným (správným?) směrem. Jedině tak vznikne hnutí odporu, které bude moci jednou vyhrát boj nad systémem. Bohužel velitelé druhé barikády lidské společnosti si toho jsou řádně vědomi a tak různými nitkami tyto síly ve společnosti likvidují..

146736

09.11.2007 00:46

Přichází televizní zpravodajství

RE: Takže co?

Ten co krade kanály. 85.?.?.?

Určitě by to chtělo definovat hlavní myšlenku celého hnutí a myslím, že svět okolo nás si nezaslouží, aby ta myšlenka byla slabá, nedostatečná nebo povrchní. Nevím jestli je třeba zrovna "mediální odboj" na to tady už dobře slouží alternativní média typu tohoto serveru, blistů a dalších. Uvažujme dále.

146752

16.11.2007 10:56

Malé zamyšlení nad Britskými listy

Co to řešíte za blbosti?

Ten co krade víka kanálů. 85.?.?.?

Absolutně nechápu co se to zde a na BL řeší za naprosto podřadné věci. Nějaké přiblblé demonstrace antifa, neonacistu a já nevím čeho a totálně se strhává pozornost od opravdových problému, kterým by mělo patřit hlavní místo na těchto plátcích, které snad ještě nejsou loutkami vládní garnitury a sebranky státní moci. Jakto, že se dozvím z komického televizního zpravodajství o tom, že: "všechny policejní a státní jednotky budou vybaveny elektrickými palaryzéry (tasery)" , ale na zvědavci ani BL o tom nepadne v oficiálních článcích ( vyjma komentářů ), ani slovo?? Jakto, že se z komických Novinek.cz dozvím o tom, že: "v Kanadě na letišti umřel na zásah taserem 40ti letý Polák" a zde o tom nepadne ani slovo?? Jakto, že se dnes již také silně komickém Právu na záchodě dočtu hned na hlavní stránce, že ministr "Říman (ODS), chce v parlamentu bleskově prosadit zvýšení pravomocí tajné služby BIS. Kdy bude mít tato vlastizrádná a nepotřebná instituce k dispozici zcela volný přístup k datům operátorů a rok zpětně! údaje o tom kdo kam volal, jak dlouho volal a kde v tu chvíli všichni byli! Kua rok zpětně!!! Jakto že si zde nikdo nevšímá, že součástí této novely je i monitoring veškeré internetové komunikace BIS a dalšími státními monstry??" Jakto že zde a na BL není o českých ekvivalentech "Patriot act zrůdností" ani slovo a hádáte se zde o naprostých nesmyslech!!! Neměly by se trošku přemístit priority přátelé? Vždyť za chvíli budeme v kleštích obklíčení!

147303

17.11.2007 14:09

Kanadská policie zavraždila člověka

RE: A proc ste i Vy

85.?.?.?

Takze to uplne ospravedlnuje ze chytl 8 strelnych ran do hlavy. Bravo tleskam vam. Ja prozmenu cetl ze se choval naprosto normalne, nicim zvlastni. Jen policistum kteri ho strhli k zemi se nechtelo mu tu bundu nazvednout a z obavy ze ma kolem sebe pas vybusniny mu rozstrileli hlavu na maderu. Policie ve vsi cestnosti samozrejme rekla ze "vypadal teroristicky", mel bundu v lete a zacal utikat, no a pak ze to byl ilegal. Dukazy o tom ze to tak nebylo vyplynuly na povrch az rok po udalosti... Klasika

147383

07.12.2007 14:22

Matematika s ideologickým nábojem

RE: Mno, osvedcana taktika.

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Dobrý den. Předně bych chtěl říct, že si vašeho názoru moc cením, je hodně lidský a rozumný ( v dnešní době docela exotika ). Pokud vychováváte své děti tak jak píšete, mají štěstí, že se narodily do osvícené rodiny. Velmi pravděpodobně školu nebudou mít lehkou z pohledu názorů, hned jak je bude učitelka dějepisu zkoušet třeba z 11.9.2001 a dalších etap lidské společnosti, kde je pravda v učebnicích opět potlačována. Dost možná budou rebely ve třídě plné dětí, kteří papouškují to co jim systém lije do hlavy už odmala. Věřte tyto děti to nemají lehké, s jedinečným názorem proti ním bude stát tupá většina se všemi laskominami které boj proti davu nabízí - šikana, psychické deptání, posměch. Pokračujte ve své výchově, na vaší straně je pravda a rozum. Ale naučte je taky pěkně zatít pěstičky, protože dříve nebo později je budou potřebovat.

148681

07.12.2007 19:22

Matematika s ideologickým nábojem

RE: Mno, osvedcana taktika.

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Nemate zac dekovat to vas slechti ze mate takovy pristup. Ja treba na skole tezce bojoval s nasi dejepisarkou a odmital jsem tlumocit pokroucenou historii. Proste jsem to neprenasel pres pusu. Co naplat z historie jsem kvuli toho malem propadl, prestoze jsem mel prectenych nekonecnekrat vice historickych knih nez tupe ovce ve tride. Druhou svetovou valku vyhrali americane, hirosima, nagasaki byla nutnost a dalsi a dalsi zblepty, kterymi me ladovali. Tim jak jsem rebeloval jsem byl mimo kolektiv, ktery se na me dival s opovrzenim jako na exota. Nejak jsem se s tim popral a vim ze jestli budu mit nejake deti budu se jim snazit ukazat take tu svobodnou cestu, ale dnes v dobe Xboxu, playstations do kapsy, kdy dite ktere nehraje pocitacove hry je ve skole out je to tezsi a tezsi.

148697

07.12.2007 23:28

Matematika s ideologickým nábojem

RE: Mno, osvedcana taktika.

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Dekuji za sympatie. Dopracovali jsme se tam kde to bylo z jine strany. Tezko rict kam az to dojde, mozna to ve finale bude jeste tezsi nez v minulosti. Kazdopadne jsem rad ze jsem se tema radaru nedockal ve skole protoze to by uz zdrejme me srdce neustalo. Jestlize se vase dite te ucitelce postavi se svym nazorem, jasne se odlisi. Bude patrit do cca 10% skupinky lidi, kteri pouzivaji zdravy rozum a uvahu ( neboli tedy selsky rozum ). Za to by se nemel nikdo stydet a potlacovat to v sobe, byt jak rikam melo to pro me dusledky nevraziveho kantora alergickeho na me jmeno, posmech spoluzaku a take oznaceni za bolsevika tusim i na mou rodinu si vzpomeli, pak jsem chytil namrzlou snehovou kouli do kokosu a dodnes kdyz ma holicka zapomene tak mi jde videt jizva [velký smích]. Vite lidi kdyz nemaji argumenty tak sahaji k urazkam a plivancum misto toho, aby lehli do knizek a hledali vlastni nazor, jsou na to moc lini, zdegenerovani a zdechli.. Zijeme v roce 2007 zatim i kdyz se na tom pracuje nejde cist myslenky a kazda mysl ve ktere klici zdravy rozum je prinosem i kdyz mlci a pozoruje, jednou se muze zapojit do dila..

PS:Ja take hraval pocitacove hry, cetl komiksy a dalsi in veci, vzdy jsem ale u jejich provadeni citil jak to otupuje mou mysl a vytvari virtualni nesmyslne problemy misto toho abych resil sebe. Dnes se na televizi nedivam,papirove noviny ctu tak jednou za mesic a jeste odzadu od sportu. Kdyz beham ve fitku jsem trosku mimo kdyz se vedle me bavi mlade holky o ordinaci v ruzove zahrade, nebo o vyvolenych. Proste se moc nechytam, ale ziju. [mrknutí jedním okem]

148714

08.12.2007 11:23

Matematika s ideologickým nábojem

RE: Mno, osvedcana taktika.

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Odpovim vam v bodech Rocky at se vam lepe reaguje.

1) Nestal fasisticky stat, ale aspiruje na nej a v budoucnu jej predezene

2) O Bushovi to ani tak neni, kdyz jste reditel loutkoveho divadla a loutce kasparka se vychechlou nohy, proste zacne hrat novy kasparek, vodic se ale nemeni..

3) Vase vedomosti o stavu demokracie v Rusku jsou "velke" asi jako moje o posledním díle Ordinace v ruzove zahrade. Pan Putin se tesi obrovskemu obdivu ruskeho naroda, protoze rusku vratil paterni casti nerostneho bohatstvi, ktere oligarchove s Jelcinem ( BTW: ty slovní priklady jsou o nem ) masove rozkradali. Pokud mluvite o zrusenych protiruskych mediich s kapitalovou ucasti zapadu, pak jen na to rikam, at je zrusi i u nas budu vdecen. Do parlementu se nedostaly strany proste na zaklade svobodnych voleb a zatim se neeviduji ( tak jako v USA ) ztracene hlasy, ktere se objevi az volby utichnout, ze mel vlastne vyhrat ten druhy kasparek...

4) Pro CR je strasidelne ze jeji vlada jedna proti svym volicum a lidu, kteri maji vetsinove zcela opacny nazor na umisteni US Radaru a dalsi lahudky. Starost Ruska je opravnena, stahuje se kolem nej smycka, ale proc vam to rikam, kdyz tady obhajujete Masiny, tak byste ji asi sam rad utahl. V tom pripade je diskuze zbytecna.

148751

27.12.2007 23:25

Klasické české pohádky kritickým okem

Jen tak

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Já jsem včera nedopatřením ( seděl jsem u stromku přejeden kalorickým cukrovím, nemohouc se zvednout a utéct ) shlédnul večerní zprávy na TV Prima a to byla teprve pohádka. Po té spršce propagandy, kde mi servírovali ,že černá je vlastně bílá a 1 plus 1 je 1318, jsem seděl ještě čtvrt hodiny zcela zděšen, tiše a nehnutě. Završilo to televizní poselství matky dvou malých dětí, kterým nezařídila Vánoce ( prý nebyla nálada ) svému manželovi, který odjel na misi KFOR [ kde prý se již roky může situace změnit ze vteřiny na vteřinu podle TV Prima[smích] ]. Její Vánoční přání znělo: "Tož tato přeji si, abychom mohli chvilu být sami bez dětí a užívat si". Dal jsem si do pusy další vanilkový rohlíček, který mi už nechutnal. Chudáci ty jejich děcka.. Kéž by se mohly dívat na princeznu se zlatou hvězdou na levé hýždi nebo sůl nad zlato, místo svých dementních rodičů...

150044

28.12.2007 11:51

Klasické české pohádky kritickým okem

RE: Jen tak

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Ano to máš pravdu, ale já nejsem správcem rodinné televize [smích] Popravdě já se na ni ani moc nedívám. Ale tím vypnutím jenom zameteš realitu pod stůl, protože se na to nechce člověku ani myslet.

150062

29.12.2007 19:18

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

RE: Kdo zabil Bhutto?

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Pane Ibuprofen, předně vám chci poděkovat za to, že mi několikrát do měsíce pomáháte od mých zděděných migrén. Sice jsem četl, že vaše nadměrné užívání poškozuje srdce, ale to přeci skoro všechno co se přehání, že?... Teď zpět k vaší odpovědi. Ano máte pravdu spousta teorií a programování podvědomí jsou výmysly přitažené za vlasy. I když ruku na srdce kdybych vás držel bez jídla a vody, v extrémních podmínkách bez spánku, kdy bych vám opakoval donekonečna, že Země je placatá a ať to veřejně prohlašujete, vězte, že přesně to byste dělal až bych vás propustil. Lidská mysl je dokonce tak "dokonalá", že určité špatné zážitky je schopna potlačit. Řeknete si sám, že se to vlastně nestalo. To je syndrom, který se objevuje u spousty lidí, kteří prošli stresovou situací ( tím nemyslím duševní rozkol nad chybějícími tic tac bonbóny v trafice ). Neříkám, tím, že úspěšný atentátník byl takto "programován", jen vás chci opravit ohledně vašich "seriózních informacích". A co se týče sebevražedných atentátníků jsou to fanatikové, které někdo "programuje". Programuje je svými cíli a svou propagandou. Jediný rozdíl je v tom kdo takto programuje a v tomto případě to mohla být klidně ona CIA potažmo její prodloužená ruka ISI. Žádný link vám na to asi nepošlu a důvod proč vám ho nepošlu je bohužel na Vás - na Ibuprofen, protože to co mass média předvádějí poslední roky je na pořádnou migrénku.

150128

02.01.2008 11:31

Zločin vlastního soukromí

TOR a dotaz

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Stáhnul jsem si TOR i s Privoxy a Torbuttonem do firefoxu. Mám 4Mbit a po spuštění mi rychlost linky klesla na 1/10. Nevíte někdo věci znalejší jak to nastavit, aby to tak nezatěžovalo linku a jelo to rychleji? Dále dočetl jsem se, že Tor je dobrý anonymizér, který se stará o naši internetovou anonymitu, ale data která přes něj tečou, nejsou nijak zabezpečena, takže k ním může mít třetí strana přístup. Údajně jej používají i výzvědné služby a velvyslanectví, takže mám duševní rozkol: Surfovat a pracovat na netu anonymě s tím, že ale má data může někdo číst a nemám moc nad tím, kdo to bude ( nejlépe nikdo ), nebo zvolit nějaké jiné řešení, které by vyřešilo obě nevýhody byť za cenu snížení rychlosti linky?

150369

16.01.2008 11:56

Metoda „Mandrake“

Brilantní článek pro rebely

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Počty se budou trošku lišit [ budou ještě horší [smích] ] , ale k ukázání ekonomického nádoru naprosto brilantní článek.

Správně autor poznamenal, že ve stávající situaci s tím nelze nic dělat. Ono prostě průměrný člověk, který pracuje a večer lehne unavený k televizi, kterou má na splátky, prostě nemá šanci toto pochopit a přijmout už vůbec ne. Zadlužování pokračuje obrovským tempem a tato logika vytváření peněz se rozšířila do celého světa jako epidemie.

151619

07.02.2008 11:06

Český tisk – vrchol bídy a utrpení

Hrůza!

Crusader 85.?.?.?

Tak jsem shlédnul fotky z Íránu a strašně lituji těch lidí. Očividná nesvoboda a zaostalost, chatrče s vychrtlými dětmi a na ulicích ohně a vojáci. Samé obrázky velkého íránského vůdce a lidi nemají co jíst, kde co koupit. No hrůza už aby tam USA naběhla a zřídila tam pořádek jako v Iráku že semtexi, Von Krebste a další, nemůže se přeci přihlížet takovému bezpráví. Ten kaktusový park na těch fotkách je očividně dovedně maskované silo mezikontinentálních jaderných střel a hotely, které by jim mohli v Chorvatsku závidět jsou jen nastrčené haly na centrifugy nutné k výrobě atomových bomb. To nepoznáte že je to překližka? Strašné, ještěže to naše média nedávají k nahlédnutí nám prostým hloupým občanům, děti by se museli odvést od televize protože by jim to mohlo zanechat jizvu na srdci. Po těch fotkách jsem zjistil, že ač velký humanista jsem pro humanitární bombardování Iránu ( semtexi, von krebste a další jsou jistě se mnou ). Dokonce i ropnou burzu chce otevřít a dolar nechtějí pustit na jeviště no kurňik taková drzost, přeseknout kabely a zakázat jim internet jako jo. Strašné musím si jít vzít prášky pod jazyk, doufám že večer pan Zuna a Lucka Borhyová ( snad ukáže výstřih ) nebo někdo na mega husté ČT se o tom ani slovem nezmíní. Ještě že nás ta média chrání před tím vidět taková islámská zvěrstva.

153569

08.02.2008 12:44

Konečně dorazila zima

Fotky

Crusader 85.?.?.?

Krásné fotky. Musí to být nádherně a uklidňující procházky!

I to odklízení sněhu 15x do hodiny k něčemu je. Člověk se aspoň rozhýbe [smích]

Co se týče vážnosti souhlasím, ale takový je svět/život již nějaký ten pátek a když se tak dívám na nadpisy myslím, že zítra k pozitivní změně nedojde [pláč]

153687

01.04.2008 21:29

Trošku jiný příběh stvoření

RE: Velmi hezké

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Bohužel právě ta poslední věta je třešničkou na dortu. Kvůli těm dvou zmíněným pánům. Respektive pánovi a jeho dvornímu šaškovi, ten baypass bude za chvíli pro mnohé lidi nedosažitelným. A je jedno jestli celý život platili zdravotní pojištění. Článek výborný. No flame.

157825

02.04.2008 09:54

Gladiátorské zápasy súčasnosti – boj o prežitie

Skvělý článek

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Opravdu výborný článek, ale jak já říkám : v ideálním světě - prostředí. Ideální kabel při přenosu proudu nezaznamená žádné ztráty. Dosud jsme nedokázali vyrobit nic co by tento požadavek splnilo. Vyrobili jsme supravodič, který vede proud bez ztrát, ale za naprosto výjimečných podmínek. Do posledního puntíku souhlasím s DavidemX předemnou. Jeho příspěvek odráží neideální svět kolem nás a hlavně naši vrozenou povahu. Aby se lidstvo zbavilo chamtivosti, sobeckosti krutosti a fatálního soutěžení museli by vzniknout tak vyjímečné podmínky, jako je tomu u supravodivosti = zatím nikdo neví co to bude a jak na to. Dokonce po krvavé světové válce se většina lidí, kteří trpěli semkne a začne společně obnovovat zničené. Vždy je tady ale určitá sorta lidí, která Válku vyprovokovala, profituje na ní a po jejím ukončení započne přípravu na další, pokračuje v ovládání lidí, kteří se semkli a budují. Nakonec mezi lidmi zasazené semínko rozvratu, hnojené vrozenou sobeckostí, zlem a krutostí zvítězí a rozpad komunikace je dokončen. Na scénu nastoupí smrt jako řešitel rovnice... Změnit jej dokáže snad, doposud neznámý impuls. A ani přistání ufounů by jím nebylo... To je prostě koloběh současného života.

Na konec bych rád chtěl citovat vynikající satirický seriál "Jistě pane ministře" kde se zrovna řeší prodání státní budovy, která má zesílené, železobetonové stropy. "Tak tu budovu prostě prodáme. - Ne to nemůžeme, co kdyby něco bouchlo. - Co jako? - No však víte, třeba nějaký atom, že? Kde by pak zasedala vláda. - Kdyby snad bouchl nějaký atom, tak vláda už zasedat nebude, nebude komu vládnout ne? - Ale no tak, vždy bude komu vládnout pane ministře... - Ale když to bouchne, tak bude vše zničeno a lidé nebudou mít na vládu ani pomyšlení, ne? - Pane ministře, nějací zoufalí lidé, kterým bude třeba vládnout se určitě najdou"...

157862

02.04.2008 13:34

Gladiátorské zápasy súčasnosti – boj o prežitie

RE: Konec soutěže = degenerace a zánik

Ten co krade víka kanálů 85.?.?.?

Velmi dobrý postřeh, avšak ve světe kde se svoboda pomalu, ale jistě stává nejcennější komoditou, kterou si jde zakoupit jen za peníze je to těžké. Člověk sám o sobě může mít hodnoty ve skotačení po lese, ochranně zvířat a konání dobrých skutků. Začal od sebe a tak to má být. Pak přijde ale cizí zájem, les vykácí dobyvačná armáda a postaví radar, vyjedou lodě s cílem umlátit statisíce tuleních mláďat v jeden den pro jejich hebký kožich, po kterém je poptávka mezi smetánkou... Prostě určití lidé jsou špatní a nezmění se lusknutím prstu nebo vymřením po přeslici. Když chcete být v nějakém oboru špičkový odborník musíte mít ctižádost být v tom oboru nejlepší, je to soutěživost, která ale vede k dobrému cíli pokud je dobře uchopena. Když budu chtít být kardiolog a budu chtít pomáhat nemocným lidem - ctižádost být nejlepší v oboru, studovat abych byl špička celý život ponese své plody ( i když v reálu nejlepší nebudu ) tím že kvalitně pomohu tisícům lidem, kteří by zemřeli. Pokud to ale budu chtít jenom pro to, abych si pak mohl koupi 3 ferrari , mít x patrový barák a 13 koupelen tak se to zvrhlo špatným směrem. Soutěživost není špatná, jen se musí správně uchopit.

K té animaci o které mluvíte. Máte pravdu je to k ponaučení. Když jste ve firmě kde dva kolegové / kolegyně soutěží o nějaký flek, kde je rozdíl v platu 5000Kč je to k smíchu. Lezou si po hlavách kvůli navýšení platu a z toho plynoucích rozšířených možnostech. Ha budu si moct koupit boty každý měsíc, nebo mě nebude tak tlačit hypotéka, nebo ten blbec co se tlačí nahoru si to nezaslouží, já si to zasloužím a proto ho musím porazit. V ideálním světě když uvidím, že kolega umí produkt prodat lépe a rychleji než já, měl bych to uznat a požehnat mu pozici a s tím i navýšení platu. Pokud budu chtít být ale stále obchodníkem, měl bych mít zdravou soutěživost a být špičkou, prodávat stejně nebo lépe než onen kolega a peníze na víc si zasloužit. Odměna ať už finanční, kariérní nebo smyslová by měla být vždy vázána na nějaký skutek nebo výkon, nikoliv být tím hlavním cílem. To, ale v dnešní době znamená smyslovou změnu celé společnosti a jejího zažitého a vrozeného kodexu chování. "Dobře se uč, abys našel dobrou práci a měl dostatek peněz" "Když prodám o 10 pojistek více, našetřím dost peněz na dovolenou" atd. atd. atd. v každodenním životě je to pořád stejné...

157880

08.04.2008 10:50

Spravedlnost rozhodla

Hmm.

Ten co krade víka kanálů. 85.?.?.?

Byl jsem jeden z těch, který se aktivně zúčastňoval pátrání na internetu po těch grázlech, kteří to zvíře měli na svědomí.. Když jsem to video viděl poprvé, hnula se ve mě žluč a něco jsem s tím prostě musel udělat. Spolu s dalšími lidmi, kteří vzešli z davu diskuze jsem našel pana Galčana, konkrétně jeho profil na libimseti.cz a pak jeho videa na stream.cz, které byly velice podobné "kvality" a svědčili o tom jaký je tento člověk "slušný občan". Poté vzniklo ze společenství lidí uskupení zvané lovci bestií zastřešené Filipem Vávrou.

Když vezmete v potaz, že jsme na začátku neznali jejich jména a měli jen screenshot jejich ksichtů z videa odhalením jejich identit a adres jsme odvedli spousty práce. Vše bylo předáno policii, která si je na základě našich dat zvala k výslechům. TV Nova a noviny o tom podaly pár zpráv, dle mého názoru opět velice povrchním stylem, jak jsme u našich médií zvyklí.

To že policie nakonec ostatní gaunery nechala bez povšimnutí a obžalovala jenom Kostku, defakto jenom kvůli tomu, že to nahrál na video je výsměchem všem, kteří se podíleli na jejich odhalení a dopadení. Podle našich zákonů je zvíře věc a tak se k ní můžete podle toho chovat.

Z uskupení sdružení lovci bestií jsem odešel. Jednak proto, že se to zvrhlo v diskuzi nad dalšími kauzami týrání zvířat a nikoliv podle mého řešení těchto kauz. Členové se začali v diskuzi hádat o provozních věcech a samotných názorech. Případ této utýrané kočky a dalších nebohých zvířat, které zemřely a umírají každý den zvrhlou lidskou rukou ustoupily do pozadí. Do popředí se dostala většinová lidská nátura a povrchnost, otupení - rezignace. Tedy to klasické co se dnes děje všude. Lidé se hádají, bouřlivě diskutují, píší články, točí povrchní reportáže, cenzurují, zaoblují hrany a nakonec se vše ututlá.

Již od počátku pátrání po těchto grázlech jsem prosazoval silové řešení. Bylo mi nadáváno lidmi, kteří pořád neprozřeli skutečnost, že stát a zákon je zde proti nim a nikoliv proti těm co provedou takový hnusný přečin proti lidskosti. Ti se nakonec ani nemusí dostavit k líčení, pošlou maila. Policisté obviní jenom jednoho tupana a zbytek se směje. V akčních filmech většinou když selže spravedlnost, přichází hrdina - většinou policista, bývalý policista či válečný veterán, který chytá kulky zubama a jehož se tato událost dotkla a nechce ji nechat jen tak.

Ptám se kdy se někdo takový objeví v reálném světě a bude potírat tohle svinstvo? Odpovězte si sami. Pokud by byl dopaden člověk, který napadne pana Kostku a celou tu partu z Morávky u Frýdku Místku, uváže je za auto a potahá po okolí po hrbolatých cestách, dostane několik let odnění svobody za ublížení na zdraví, únos a napadení , obecné ohrožení a nevím co všechno. Ale dotyčná para z videa nic, slovy NIC a lovci bestií se dál na fóru...

Automaticky kráceno

158543

Káva pro Zvědavce

45

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 15 626 korun, což je 45 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 12

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 8

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,41 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 969,77 Kč
1 unce stříbra
567,89 Kč
Bitcoin
299 368,92 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?