Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 27 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Hastrman, vodnik007.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.11.2007 16:46

Americké děti blbější než necky

RE: Co je myšleno pod zkratkou EMF

Hastrman 71.?.?.?

Dnesni veda je daleko napred v pozorovani magnetickeho pole kolem planet a Slunce. Sondy neustale meri co se okolo nas deje. U Slunce je mozne predpovedet slunecni vybuchy jeste kdyz jsou na opacne strane a tim varovat astronauty, pred CME.

http://space.newscientist.com/article/dn10804

Nase planeta si vyrabi vlastni elektromagneticky plast a tim ochranuje ekologii. Sen o budoucim zivote na Marsu je tim komplikovany, protoze Mars temer zadne magneticke pole nema.

Ano veda udelala velky pokrok v popisu a prizpusobeni. Co je elektron je stale mlhave. O gravitaci vime jeste mene. Pouze jen to, ze se telesa pritahuji a nic vic. Nejen ze veda nema odpoved ale ani nejsme schopni touto silou manipulovat.

146486

05.11.2007 17:28

Americké děti blbější než necky

RE: Tohle je velke tema

Hastrman 71.?.?.?

"kdyby za ním nestály milióny Němců."
Nejen Nemcu. Jmena Ford, GM, Texaco, Standard Oil, IBM, Prescott Bush a mnoho dalsich, kteri vedome spolupracovali nejen pred ale i za valky!

Smutne uryvky:
"Some partly-assembled Ford vehicles were shipped from Dearborn, Mich. to its plant in Cologne and completed just in time to be used in Hitler's invasion of Czechoslovakia."
"While Bush was "honoring" the 10,000 U.S. and Allied soldiers who died on D-Day, the fact is that his granddaddy, Prescott Bush, and other U.S. bosses made huge profits producing for the Nazi war machine. The planes, trucks and tanks manufactured by Ford and GM plants in Germany and Nazi-occupied Europe, the oil supplied by Rockefeller's Standard Oil (now Exxon), the synthetics supplied by DuPont, the technology supplied by IBM and ITT, all contributed to Hitler's invasion of Czechoslovakia, Poland, the Soviet Union, Western Europe and North Africa, the rocket bombing of Britain and the Holocaust."

146490

05.11.2007 18:55

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

Hastrman 71.?.?.?

"proč se tedy ta naše baňka nepřehřívá už několik tisíc let? nebo jsme tak báječně vyvážená planeta, a díky své velikosti, hustotě, složení, gravitaci, vzdálenosti od Slunce, měsíce atd. zde máme prakticky zázrakem energetické plus a mínus v takové rovnováze?"

O tom "zazraku" se zminuji i neverici vedci. Rika se, ze +- jedno procento, vzdalenosti od Slunce a nase podnebi by nemohlo udrzet zivot jak jej zname.
Magneticke pole, ktere si Zeme sama vyrabi, nas chrani od slunecni radiace a kosmickych paprsku. Zeme je opravdu unikatni misto.
Kdyz jste se zminil o zazraku, staci se zamyslet nad unikatnimi vlastnostmi H2O, bez kterych by zivot take nemohl existovat.
Buh, evoluce, inteligentni plan ? [zmaten]

146498

06.11.2007 01:05

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

Hastrman 71.?.?.?

"Kdyby Slunce vydávalo jen polovinu svého záření"

Psal jsem 1 %.
Polovina je moc velky rozdil. Prostredi pro zivot je vemi jemne vybalancovane a faktoru je mnoho. Je o tom mnoho cteni. Zajimava kniha na toto tema:

http://www.amazon.com/Short-History-Nearly-Everything/dp/0767908171

146526

06.11.2007 02:25

Americké děti blbější než necky

RE: Kde je příčina?

Hastrman 71.?.?.?

"Patrně vám unikl rozdíl mezi duševní chorobou doprovázející i velmi inteligentní lidi a mezi debilitou."
Dobry priklad najdeme na neZvedavci, kde se vyhradne kritizuje to co se zde probira.
Pokud jsou tamejsi diskuteri inteligentni, coz casto o sobe naznacuji, jejich prispevky nepresahuji vami uvedene IQ50. Nad tim co tam pisi se zastavuje rozum.

146530

06.11.2007 18:54

Globální pyramidy moci

RE: hezké ale...

Hastrman 71.?.?.?

Na spicce pyramidy jiste sedi pouze mala hrstka lidi, kteri maji vliv na deni pod nimi.
Jsou odhady, ze jich muze byt jen kolem deseti. Lokajove a poslusni "zamestnanci" je dobra ilustrace oddane tridy lidi, kteri si ziji v luxusu.
Spodek pyramidy by se dal nazvat stadem ovci, ktere se bez premysleni pasou ve svych ohradach. V tom obrovskem stadu ovci jeste najdeme jiste procento cernych ovci a kojotu. Snad neni tezke uhodnout kdo jsou. [cool]

146582

06.11.2007 19:50

Plány na konec dolaru

RE: Napdá mě pár možností

Hastrman 71.?.?.?

Uryvek z clanku objasni moznosti umeleho oslabeni dolaru:
"RISING EXPORTS. The falling dollar also stands to help the U.S. manufacturing sector produce more domestic jobs. As U.S.-made goods and services become cheaper compared to those of rivals in other countries, demand will increase. That will boost domestic production of machine tools, cars, even the long-troubled textile industry, according to Wyss.

Japanese-based auto makers are already increasing production at their U.S. manufacturing plants, Wyss notes, because these are now the low-cost suppliers, and those cars are being shipped to Europe. Wyss expects job growth to stabilize at about 175,000 to 200,000 jobs a month. As U.S. exports rise, that should help reduce the current-account deficit, which measures the outflow of capital and trade. It's way too high, at a current level that exceeds 5% of GDP.

Europe, which is in much worse economic shape than the U.S., now finds itself in a real bind. Economic growth there will range from 1.8% to 2.8% next year, according to Ronald Simpson, an analyst with Action Economics. Growth prospects in the U.S. are about 3.5%. Federal deficits in Europe, measured as a percentage of gross domestic product, are higher than they are in the U.S.

CHINA'S CHEAP RIDE. The unemployment rate in France is 9.9%, vs. 5.5% in the U.S. As the cheap dollar puts pressure on its export industries, Europe will have to find ways to spur domestic demand for goods and services. The most obvious method would be to cut interest rates, but the European Central Bank, worried about inflation, is nervous about such a move.

Making matters worse for the Europeans, China has pegged the value of its currency to the dollar. Under it's agreement with the World Trade Organization, Beijing doesn't have to let its currency float until 2008. Until then, China also gets to enjoy the economic boost that a cheap currency can bring.

None of this is reason for the U.S. to celebrate its battered buck. In a global economy, the U.S. needs a strong European market that can afford to buy U.S. goods, such as airplanes, to keep its economy going. A weaker dollar may be in U.S. interests for the next few years, but not at the expense of its trading partners over the long haul.


Rosenbush is a senior writer for BusinessWeek Online in New York
Edited by Beth Belton

146587

07.11.2007 04:02

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

Hastrman 71.?.?.?

"stejne jako odpar CO2 cepic na Marsu a zhoustnuti atmosfery"
Tak i na Marsu? To by se do toho mel pustit Al Gore. Ze by to byla take vina naseho pocinani. My tam prece drandime se samohybnyma vozickama. Kdo vi co to tam dela za paseku. Jeste aby tam tak nasli olej a zase bude valka. [naštvaný]

146607

07.11.2007 05:28

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

Hastrman 71.?.?.?

Dobre sepsane.
"zbytečným převážením výrobků zatěžuje přírodu"
Napriklad rozvazeni pitne vody z jedne strany sveta na druhou a ve skutecnosti je to stale H2O. Mnoha mesta maji lepsi vodu z vodovodu a tam kde neni staci domaci filtr a mame stejnou vodu, za kterou nemusime platit.
Velke firmy jsou schopne prodat sve zbozi za tak nizkou cenu, ze lokalni farmari nejsou schopni konkurovat a ziji v bide. Tak znicili zivot lidem na Jamaice.
http://eurostep.antenna.nl/detail_pub.phtml?page=pubs_position_coherence_jamaicad
Tento clanek se zminuje i o Cesku.

146613

07.11.2007 05:51

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

Hastrman 71.?.?.?

"Kdyby zemská kůra byla jen o tři metry silnější, nebylo by v ovzduší kyslíku, který by se spojil s jinými prvky na různé sloučeniny tvořící zemskou kůru a nebylo by organického života.
Kdyby moře bylo jen o několik metrů hlubší, pohltilo by všechen náš kyslík a
kysličník uhličitý a nemohly by existovat žádné rostliny."

Kde jste na tento blabol prisel?
Nekolik metru je prece zanedbatelne

146614

08.11.2007 19:17

Plány na konec dolaru

RE: Ano toto je jen další židovina.

Hastrman 71.?.?.?

Vas komentar neni zrovna jasny.
To jako rikate, ze blbi americani zacnou zit na ulicich a banky budou drzet prazdne domy?

146733

09.11.2007 21:01

Neturei Karta uvítala návštěvu prezidenta Ahmadínežáda v USA

RE: Kdo promlouvá v médiích?

71.?.?.?

V jiné větě totiž řekl, že obyvatelstvo se "revoluce" prakticky neúčastnilo.

Dlouhodobý výsledek = svržením monarchie získali kontrolu západní bankéři.
Machinace kolem WW2 umožnila vznik židovského státu.

146787

09.11.2007 23:49

Neturei Karta uvítala návštěvu prezidenta Ahmadínežáda v USA

RE: Kdo promlouvá v médiích?

vodnik007 71.?.?.?

Abych nevzrušoval návštevníky z udavačskeho neServeru,
předchozí příspevek byl odeslán bez přihlášení a také zároven končím s Hastrmanem, aby náhodou někomu nevadilo, že jsem se zde přihlásil pod druhou přezdívkou.
Dobří špehové stejne ví kdo je kdo. [cool]

146802

10.11.2007 00:14

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

Hastrman 71.?.?.?

Ale tak sám uznejte: Kdyby zemská kůra byla jen o tři metry silnější [oči v sloup]

146801

10.11.2007 09:37

Sedm zemí za pět let

RE: Pred chvili jsem cumnul na MSN

vodnik007 71.?.?.?

Turismus tak zaplati americky dluhy [velký smích]

146808

10.11.2007 19:12

Sedm zemí za pět let

RE: pro arabskou společnost se demokracie nehodí.

vodnik007 71.?.?.?

Nejen to.
"Pravděpodobné je, že důležitým důvodem je odpor muslímů k čemukoliv americkému."
Tohle take narazi na problemy demokracie ve vlastni oblasti. Demokracie dovoluje prilis toho co ji ve skutecnosti nici.

146825

11.11.2007 06:14

Sedm zemí za pět let

RE: Jak a s kým hlasuje Česká republika v OSN

vodnik007 71.?.?.?

S tou Ceskou republikou je to celkem jasne.

146843

11.11.2007 22:03

Přichází televizní zpravodajství

RE: Bůh? To sotva.

vodnik007 71.?.?.?

Tak me napadla docela komicka uvaha.
Co kdyz Buh existuje pouze pro verici a ateiste opravdu naveky umrou, takze se nikdy nedozvi o co prisli?
Pokud maji ateiste pravdu, tak se nic nedozvi ani verici.
Ale co kdyz ten Buh opravdu existuje? [překvapení]

146874

11.11.2007 23:41

Outsourcing mučení

RE: stejně výstižný výraz jako outsourcing?

vodnik007 71.?.?.?

Kdyby vychcany kapitalista neprisel s presunem vyroby.... tak bychom se s tak blbym slovem nemuseli potykat. Ono to zni hloupe i anglicky!
Spravne by se nemelo podporovat, ze chude zeme podtrhavaji byznys tim, ze neplati sve lidi a takove machinace by nemeli existovat.
Vzdyt Cina je vlastne podvod. Oficialne komunisticka a chamtivi kapitaliste jim strkaji vse do chrtanu. [bliji] [bliji] [bliji]

146889

11.11.2007 23:57

Přichází televizní zpravodajství

RE: Bůh? To sotva.

vodnik007 71.?.?.?

Je sice pravda, ze ti nejchudsi se modli nejvic ale take je stale vic lidi, kteri by radi rekli Bohu sve.

146888

12.11.2007 01:18

iNo pasarán!

Kristallnacht byla v Praze?

vodnik007 71.?.?.?

Je mozne, ze ta davna minulost prestava dnesni lidi zajimat.
O mnohych zlech z te doby se stejne temer nemluvi.
Dnes mame nove problemy a je nutno resit prave ty.

146895

12.11.2007 17:07

iNo pasarán!

RE: Kristallnacht byla v Praze?

vodnik007 71.?.?.?

Spravne jsem mel napsat nadpis "Kristallnacht byla v take Praze?
Pisete, o zavirani do koncentracnich taboru. V zacatku opravdu slo jen o zavirani a nasledny odvoz z Evropy. Originalne na Madagaskar a jinam. Hitler take navrhl Sibir ale to se zase nelibilo Stalinovi. Holokaust nastal az pozdeji, kdyz se vyvoz nezdaril.
O tom se dnes take nepise. Muselo by se take psat o spolupraci takovych jako Prescott Bush a Rockefeller.
Hezky to do sebe zapada.

146975

13.11.2007 01:59

iNo pasarán!

RE: Stado bez pameti, bez idealu, bez odvahy.

vodnik007 71.?.?.?

To je presne to co se docili s tak zvanym Multikulturismem.
Jeden komediant tomu rika béžová rasa. Vtipne ale vystizne.
Zamichat lidi tak aby ztratili svoji narodni hrdost a nakonec ani nevedeli kdo jsou.
Vychcana strategie ale neni jiste, ze se podari.
Oni totiz ani béžoví nejsou totalne hloupi. [naštvaný]

147028

13.11.2007 03:17

Garry Kasparov je provokatérem a agentem CIA

RE: Prvý šachista, ktorý robí ťahy o tri kroky späť

vodnik007 71.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=HRvb9gO-XDA

147031

14.11.2007 05:47

iNo pasarán!

RE: zvláštní

vodnik007 71.?.?.?

slovo holokaust zmenilo svuj vyznam na jednu skupinu lidi a kdyz se pouzije pro jine vyhlazovani lidi, tak to neni politicky spravne.
To se obcas stava. Slovo gay take zmenilo svuj vyznam.
Stejne tak semite jsou nejen zide ale slovo antisemitismus se take zneuziva na cokoliv, kritizujici zidovske zalezitosti.
General Colin Powell rekl krasny vyrok: "kritika Israele neni antisemitismus" [zmaten]

147130

14.11.2007 20:09

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: vymazani sionistickeho rezimu

vodnik007 71.?.?.?

Nevim co tim Ahmidenerad presne myslel ale prece je jasne, ze arabskym sousedum nevadi tolik zide ale zionismus. Vzdyt zide prece ziji i v Iranu

147175

14.11.2007 20:19

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: No,

vodnik007 71.?.?.?

"bojují totiž i za naší civilisaci"
Ta vase civilizace neni pro kazdeho. Ve skutecnosti neni pro vetsinu lidi na teto planete.
Uvedomte si, ze kdyby se Izrael zalozil nekde jinde, nelezli by arabove do zemi infidelu. Zamyslete se jaky by byl dnesni svet, nebylo by zionistickych machinaci.

147178

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?