Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 19 příspěveků, 2 různá jména: Secular Humanist, Secular humanist.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.11.2007 04:00

Neturei Karta uvítala návštěvu prezidenta Ahmadínežáda v USA

Svůj ke svému

Secular humanist 84.?.?.?

Fanatičtí magoři z Jew Yorku uvítali návštěvu fanatického magora z Islámské republiky Írán

146609

07.11.2007 16:57

Neturei Karta uvítala návštěvu prezidenta Ahmadínežáda v USA

RE: Svůj ke svému

Secular humanist 84.?.?.?

>ten, kdo rozpoutává fanatické vášně, nenávist a dojem o takzvaně neodvratitelné válce s íránem, jsou naopak fanatičtí sionisté a jimi ovlivnění i řízení fanatičtí evangelikálové kolem bushe.<

To máte pravdu, ale to nic nemění na tom že i Naturei Karta a Ahmadinejad jsou náboženští fanatici. Samozřejmě existují i věřící kteří fanatici nejsou a jejich docela dost. I v islámu. Toto je zároveň i moje odpověd na coment hestroye.
Sionista [smích]) secular humanist

146646

11.11.2007 02:06

Občanská iniciativa D.O.S.T

Blábol několika katolických Talibanců

Secular humanist 84.?.?.?

Stačí Semín. Už od pohledu tragikomická figurka. http://www.stjoseph.cz/obrazky/ve_skole_sv_josefa_02007_ms.jpg
Manželka chodí volit podle toho jak ji poručí on a jediná skutečná víra je ta katolická. Ostatní skončíme v pekelném ohni.
Pak pár dalších onanistů z webu Christnet.

146839

12.11.2007 02:24

iNo pasarán!

Účast Palestinců a Iránců na demonstracích

Secular Humanist 84.?.?.?

MND skutečně kontaktovali nějaké lidi z organizací Palestinců žijící v Česku a iránskou ambasádu. To stejné udělala i druhá strana Mladí sociální demokraté. V obou případech byla účast odmítnuta. Více v jednom diskusním příspěvku pod
(mimořádně dementním) článkem Jiřího Doležela v Reflexu
(Link v článku V.Stwory)

146900

13.11.2007 00:08

iNo pasarán!

RE: Ironie-....

Secular Humanist 84.?.?.?

Pan Doležal z Reflexu je psychicky nevyrovnaná těžce narcistní a exhibicionistická osoba která dělá velmi špatnou službu jinak správným kauzám ať už je to antifašismus nebo legalizace marihuany. Kdyby mu bylo tak o 15 let míň tak ho toleruju. Můj názor na editora tohoto webu radši pomlčím.

147024

13.11.2007 00:14

iNo pasarán!

RE: Samozrejme Vladimir Zelezny-Eisenstock nesmel chybet

Secular Humanist 84.?.?.?

Železný je ve srovnání s Bugsy Siegelem nebo Lazarem Kaganovichem relativně slušný člověk a pokud jde o tu vraždu carské rodiny tak samotné provedení nebylo v rukou židů alespoň to tak popisuje Solženicyn. Samozřejmě jedna z možných interpretací je že na špinavou práci si najali poslušné gojimi. Ale popravy panovníků po vítězných revolucích nejsou zase tak neobvyklá věc Ludvíka a Marii Antoinettu taky popravili a jestli opravdu vypadala nějak takhle tak to byl opravdu velmi těžký zločin proti humanitě.
http://www.marieantoinette-lefilm.com/

147023

13.11.2007 01:37

Garry Kasparov je provokatérem a agentem CIA

Pane Bulove

Secular Humanist 84.?.?.?

Když jste takový odborník na Rusko tak by jste taky mohl rozkrýt pozadí současných událostí v Gruzii. Prezident Saakashvili kterého udajně dosadil Soros tvrdí že nepokoje proti jeho autoritářskému režimu podněcuje Rusko. Hlavní donátor gruzínské opozice je ale gruzínský Žid s vazbami na Berezovského. Zapeklité.

147026

13.11.2007 21:38

iNo pasarán!

RE: Kvalitní článek

Secular Humanist 84.?.?.?

MND nebo Národní Odpor by za "české nacionalisty" zřejmě neoznačili ani lidi z Národní Strany nebo Vlastenecké Fronty. Panu Vávrovi (synek zapomenuté normalizační popstar Vítka Vávry) někdejší hvězdě českého neonacismu nezbylo nic jiného než sledovat cvrkot z kavárny poněvadž jako provalený policejní konfident riskoval že dostane po tlamě jak od Antify tak od nácků. Ovšem myšlenkám národního socialismu asi věrný zůstal proto tak "skutečně objektivní a nezaujatá" reportáž.

147097

14.11.2007 16:45

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

Demonstrace

Secular Humanist 84.?.?.?

Pokud by Israel provedl útok na iránská jaderná zařízení silně pochybuji že by došlo k nějakým protestům mimo muslimský svět a možná ani ne tam tudíž editorova poslední věta je poněkud zbytečná. Úplně něco jiného by byl případný israelský nebo americký útok na Írán který by zahrnoval bombardování Tehranu a velkých měst a mrtvé civiliní obyvatelstvo. V tom případě by opravdu mělo smysl protestovat a názorové spektrum protestujících by bylo podstatně širší než to co představovali demonstranti "proti české účasti v Iráku" minulou sobotu.

147158

15.11.2007 20:59

Malé zamyšlení nad Britskými listy

RE: Tomu nerozumím

Secular Humanist 84.?.?.?

>Ta zmínka o MMF byla jen na okraj, to zase souviselo s židovskou obcí, která anarchistům také poděkovala.<

Aha tak to je opravdu jen vaše neinformovanost. Židovská obec děkovala ale ne zrovna anarchistům.

http://www.fzo.cz/akt1.do

P.S V Německu "zakukelní demonstranti" řádili docela nedávno když tam bylo zasedání G8. Někde se ale psalo že ve skutečřnosti to nebyli demonstranti ale zamaskovaní fízlové z BND.

147256

17.11.2007 02:34

Kanadská policie zavraždila člověka

A může za to multikulturalismus

Secular Humanist 84.?.?.?

Podobná událost by se klidně a troufnu si tvrdit že s mnohem větší pravděpodobností mohla přihodit i v Česku a v kterékoli postkomunistické zemi včetně vašeho oblíbeného Putinova Ruska. Tuplem to platí o chování personálu k pacientům v zdravotnických zařízeních. Nemám osobní zkušenost z Kanady ale moji příbuzní kteří žili mnoho let v Austrálii ve velkém městě kde žilo hodně přistěhovalců tvrdili že mezilidské vztahy jako ochota pomoci jsou tam mnohem lepší než v Česku s věčně nasranými a lhostejnými lidmi. Možná že v Austrálii nebyl zatím multikulturalismus povýšen na státní náboženství. Dodávám že popisuji situaci která platila asi tak v polovině devadesátých let takže nevylučuji že se to mohlo změnit (nemyslím v Česku).

147340

20.11.2007 03:07

Nicolas Sarkozy: Referendum o EU bychom prošvihli

RE: Tady je dalsi kolorit .....

Secular Humanist 84.?.?.?

Ten pan Koval byl patrně mnohem úspěšnější jako atomový špion než jako bojovník za "židovské osidlení SSSR". Patrně to nějak souviselo s naprosto katastrofálním Stalinovým projektem který zřejmě podporovalo v určité době i dost Židů v SSSR i židovských komunistů mimo něj vytvořit kdesi u hranic s Mongolskem a Čínou židovskou republiku. Ta snad jako součást Ruské federace existuje dodnes ale moc Židů tam asi nebude.

147556

20.11.2007 23:57

Nicolas Sarkozy: Referendum o EU bychom prošvihli

RE: Sarkozy je zid

Secular Humanist 84.?.?.?

Já jsem asi tak pravý ke komentování a kritice jako vy, který jste s tím začal. Ano ortodoxní judaismus je nekompatibilní s mým pojetím liberální demokracie. Stejně jako váš svérázný mix rasismu a křesťanského fundamentalismu. Ale v podstatě jste neškodný. To co tady prezentujete by přišlo k smíchu i většině pravidelných posluchačů polského Radia Maryja.

147623

23.11.2007 23:49

Obyčejný občan

RE:

Secular Humanist 84.?.?.?

1) Já si taky nemyslím že by popíraní holocaustu mělo být trestné jenže pokud se někdo domnívá že jde především o udajné číslo 6 milionů a jeho zpochybńování tak se mýlí. Vás může urážet že někdo vám zakazuje pochybovat, někoho kdo přišel během druhé světové války o velkou část rodiny a příbuzných můžou urážet názory Davida Irvinga.
2)Na tohle nedokážu odpovědět protože nevím čemu konkrétně v Česku říkáte pozitivní diskriminace. Pokud na vysokou přijmu cikána a nepřijmu z kapacitních důvodů bílého Čecha přitom výsledky přijímacích testů jsou v obou případech stejné nebo v tom prvním i horší než v druhém? Pokud mám víc uchazečů o zaměstnání a dám přednost některé osobě hlavně proto že patří k nějaké etnické menšině? To my nepřijde dvakrát rozumné ale to stěží bude hlavní příčina toho že "velká ba až převážná část určitého etnika žít podstatně méně skromě než to odpovídá jejich úsilí vynaloženému na obživu (pokud budeme hovořit o práci , ne o krádežích kapesních či barevných kovů)"
3) Silně pochybuji i když samotná důvěryhodnost pana Klvaňi je velmi nejistá že by někde tvrdil že každý kdo je proti radaru je nacista nebo komunista. Samotný negativní odpor k radaru k tomu nestačí. Musí to být spojené ještě s něčím. Ale i v tom případě nemusí být vždy obvinění ze sympatií k nacismu nebo komunismu spravedlivé.

147870

26.11.2007 23:54

Annapolis: jak z toho ven?

RE: Zide existuji i kdyz neni lehke je definovat

Secular Humanist 84.?.?.?

Mne by nevadil Israel v EU ale teď je to pro mne naprosto nepřijatelné protože deficit demokracie je i na poměry v EU hodně velký dokonce možná větší než v Turecku. Pan Lánský na stará kolena přišel ještě k českému a švédskému občanství i k israelskému. To jsou věci.

148069

27.11.2007 00:06

Annapolis: jak z toho ven?

Další bezvýsledný meeting

Secular Humanist 84.?.?.?

Mne by vůbec nepřekvapilo kdyby Bush do toho opravdu šel s tím že Annapolis bude další Camp David (ne ten Clintonův z roku 2000 ale ten první) Na průser v Iráku by se trochu zapomnělo a on by si zlepšil reputaci. Ale z důvodů které autor rozepisuje je to nereálné. Bohužel hlavně pro Palestince.

148068

27.11.2007 04:19

Rozhovor s Israelem Shamirem: Antisemitismus neexistuje. Zatím.

Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní ....

Secular Humanist 84.?.?.?

Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní a já jsem se nikdy nesetkal s člověkem, který by Židy považoval za samostatnou rasu nebezpečnou pro ostatní.

Nepotkal pana "Latince" [smích])
Ale asi je opravdu pravda že tohle není moc běžné.
Shamir má některé dobré postřehy, někde je dost vedle. Jestli budu mít čas tak k tomu třeba ještě neco napíšu.

148074

Ten článek je ale napsanej tak průhledně hloupým manipulačním stylem že první co mne napadne že je to možná trochu jinak tak jak třeba píše jožin.

148462

25.01.2008 00:08

Války jsou nutné

Války a kvalita genofondu

Secular Humanist 84.?.?.?

Nejdelší období bez opravdu velké války na evropském kontinentě bylo mezi vídeńským kongresem a sarajevským atentátem. K největší degeneraci by tady muselo dojít v druhé polovině 19 století.

152576

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?